Zgjedhjet në Ramazan?!

Ramadan Ramadani Pasi shumë po pyesin se çka u bë tash me muhabetet për ramazanin pasi u shtynë zgjedhjet për 5 qershor: hëna e re...

Ilaçi më i mirë për sindromën post traumatike tërmetore

Për sindromën post traumatike tërmetore ilaçi më i mirë është mbështetja tek Allahu dhe largimi nga gjitha format dhe llojet e mëkateve. Allahu ynë...

Ja çfarë thotë Muhamed Zekiri për protestën e BDI-së për Kryqin në Butel.

Muhamed Zekiri BDI-ja ne pushtet neser paska me protestu kunder VMRO DPMNE-se ne pushtet hahahahaha... Oooj BDI nese me te vertet dhe sinqetisht doni...

“Terroristët nuk kanë fe”

Kryeredaktori i Tribuna Channel, Agron Halitaj përmes një postimi në Facebook ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me akuzimin e terroristëve të ndryshëm me...

Hashim Thaçi qenka pikëlluar për ngordhjen e kriminelit izraelit Shimon Perez

Hashim Thaçi qenka pikëlluar për ngordhjen e kriminelit izraelit Shimon Perez, duke e cilësuar atë si mik të tij dhe të Kosovës si dhe...

Ora i pengon, por jo edhe fotografia e Papës në institucionet më të larta.

Ora i pengon, por jo edhe fotografia e Papës në institucionet më të larta. Shteti mik i shqiptarëve, Turqia i pengon, edhe pse popullit...

Vrapo me nxitim për të mirat e ahiretit të përhershme

Bedri LIKA (facebook) Nëse për të mirat e kësaj bote kalimtare duhet të ecim me vrapim, për të mirat e ahiretit të përhershme duhet të...

Donika Gashi – Mërgim Mavraj, dhe urrejtja e “ekseprtave të fjalës së lirë”

Ja paskan nisë kta 'ekspertat tonë të fjalës së lirë' me u marrë me deklaratatat e veprimet e fundit të M. Mavraj-t. Në emën...

Na ndiqni

169,404NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...