Poezia e hoxhës e shkruar para 23 vitesh, kushtuar atyre që po ikin nga...

Hoxha nga Mitrovica, Asllan A. Murati, kishte shkruar një poezi para 23 vitesh. Kjo poezi, duke pasur parasysh largimin e shumë kosovarëve, a mund...

Shoqatat Arabe fajtorë për ikjen e rinisë Kosovare!

Fajin e ikjes së t'rinjëve nga Kosova e kanë shoqatat arabe që s'po pagujnë për mjekrra !    Agron Haziri

Selfija e Vitit!

Një qytetarë Palestinez e ka bërë një foto "SELF" përderi sa ikte nga Ushtarët çifut

Kush e qeli derën i pari për Hungari?

"I pari që e ka qelë rrugën për Hungari ka qenë Mbreti Ahmet Zogu kur u martua me një bijë hungareze"   Agron Haziri

Rregull i njohur çdo aksion shkakton reaksion.

Rregull i njohur çdo aksion shkakton reaksion.Andaj në rrafshin global nëse i lejohet një kasapit të vazhdoj me masakrat në gra e fëmij, atëherë...

TI E DËMTON ISLAMIN

TI E DËMTON ISLAMIN - Prej dëmeve të Islamit je ti nëse flet pa dituri. - Nëse mendon se di dhe të rritet mendja....

Pas vizitës së Presidentes Jahjaga tek Papa

Pas vizitës së Presidentes Jahjaga tek Papa, Papa Françesku u bind se nuk ka gabuar kur ka marr vendimin per t'mos u martuar kurrë! Nuri...

Na ndiqni

169,404NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...