Debatet televizive fetare

Të gjithë jemi të vetëdijshëm se sot jetojmë në një epokë konsumi, të çdo gjëje që lezeton, argëton dhe kënaq çdo tekë dhe kuriozitet...

Veprimi i futbollistëve turq në Islandë përloti botën, të gjithë tifozët u ngritën në...

Futbollistët Turqisë kanë marrë falënderimet nga Federata Islandeze e Futbollit pas ndeshjes së të dielës mes dy përfaqësueseve. Gjesti i tyre shumë i veçantë...

Dasara e përballjes me hoxhë Omer Bajramin sfidohet teologjikisht në rrjete sociale: ja “mallkimet”...

Që nga e shtuna, në rrjete sociale zjen debati mbi një ballafaqim teologjik në studion e Top Show-t, ku “për një palë vetulla gati...

Hoxhë Riad Emini i cili ndrroi jetë – Ky ishte postimi i tij i...

Dje ka ndodhë një aksident në Shtime edhe ka ndruar jetë Riad Emini që ishte student i studimeve Islame - Hoxhë, me gjithë motër.. * Allahu...

NASA: Dielli do te lind nga perendimi

Sipas shkrimit të medieve ndërkombëtare, të cilat i referohen burimeve të Agjencisë Kozmike Amerikane NASA, nuk është larg dita kur Dielli do të lind...

Ja çfarë tha kryetari i ri i Londrës kur bëri betimin

Sadiq Khan dje ka bërë betimin para mbretreshës për postin e të parit të Londërs. Ai ka bërë një shaka që ka pushtuar mediat...

Nëse më vret një Mysliman – Ja çfarë testamenti len prifti shqiptarë

Nga Dom Gjergj Meta Nëse një ditë do të jem viktimë e një akti terrorist dhe do të thuhet që ky ishte mysliman, dua të...

Si ka mundësi – Lindin si gjithmonë në të tilla raste disa pyetje!

Lindin si gjithmonë në të tilla raste disa pyetje! Si ka mundësi që kur bëhet ndonjë akt terrorist në europë nga kriminelët e isis apo...

Ky është mysliman, ja çfarë surprize u bënë punëtorëve

Themeluesi i Chobani Yougurt Hamdi Ulukaya e di çfarë do të thotë të të realizohen ëndrra. Ai do tu tregojë se çfarë do të thotë...

Video/Reagimi i Erdoganit kur truproja e njofton për grushtin e shtetit

Ka qenë një nga truprojat ai që ka njoftuar presidentin turk Erdogan për grushtin e shtetit. Në këtë video, duket momenti, kur truproja ndërpret...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...