Saturday, May 21, 2022

Video/Reagimi i Erdoganit kur truproja e njofton për grushtin e shtetit

0
Ka qenë një nga truprojat ai që ka njoftuar presidentin turk Erdogan për grushtin e shtetit. Në këtë video, duket momenti, kur truproja ndërpret...

Ky është personi që nisi grushtin e shtetit në Turqi

0
Që prej orës 22:00 të mbrëmjes, në Turqi është duke ndodhur një grusht shteti. Mediat turke raportojnë se pas përpjekjes për grusht shteti në Turqi...

Publikohet emaili sekret! Clinton: “Të shkatërrojmë Sirinë për të shpëtuar Izraelin” (FOTO)

0
Pas publikimt të disa dokumentave të Donald Trump, ku tregohet se republikani nuk kishte paguar taksat për 18 vite radhazi, një tjetër publikim i...

Nëna e Adelina Ismailit varroset me rite Islame

0
Dje është bërë varrimi i Mona Ismailit nënës së Adelina Ismaili. Ajo në moshën 57 vjeçare ka ndërruar jetë pas një sëmundje. Ceremonia e...

Si ka mundësi që e njëjta "viktimë" të jetë prezente në të gjitha masakrat

0
Mediat e ndryshme nëpër botë kanë kapur imazhin e një femre, e cila sipas analistëve duket të jetë një prej viktimave të masakrës së...

Katoliku shqiptarë i cili ua mbylli gojën të gjithë të kompleksuarëve Islamofob

0
Ky ishte komenti i cili mblodhi më shumë pëlqime tek fotoja e Mërgim Mavraj i cili postoi një foto ku tha Haramit (birrës) nuk...

Çeçeni me mjekër e shkatrroi Serbin i cili e provokoi me gisht të mesëm...

0
Ndeshja mes Vasa Bakočević me origjinë Serbe dhe Çeçenasit Anzar Azi, i cili disa muaj më parë është mbajtur në Krakov, ende tregohet në mediume...

Çeçeni me mjekër e shkatrroi Serbin i cili e provokoi me gisht të mesëm...

0
Ndeshja mes Vasa Bakočević me origjinë Serbe dhe Çeçenasit Anzar Azi, i cili disa muaj më parë është mbajtur në Krakov, ende tregohet në mediume...

Cila është arsyeja që ky shia u dënua me vdekje nga vetë shiat ?

0
Ja se cila është fytyra e vërtetë e shiave prej kohës së hershme e deri sot. Cila është arsyeja që ky shia u dënua me...

A është bërë Sami Yusufi shia?

0
Është një ndër kënduesit më të njohur në botën Islame. Ai ishte bërë i njohur përmes disa këngëve që i këndonte Profetit Muhamed duke...