Ja njoftimi i babait të Almirit që të djeg shpirtin, për varrimin e të...

Sedat Aliu ka mbledhur forcat e fundit për të njoftuar të interesuarit për vdekjen e të birit, Almirit 4 vjeçar i cili ishte viktimë...

Alma Lama i del në mbrojtje Ermira Mehmetit duke fyer myslimanët e duke cituar...

Deputetja e LDK-së, Alma Lama, ka komentuar publikimin e përgjimeve dhe bisedave privatemes deputetes se BDI-se ErmiraMehmeti dhe zv/kryeministrit Musa Xhaferi. Sipas Lamës, prej nje...

Hoxhë Jakup Hasipi i përgjigjet Ali Ahmetit (viti 2016)

Lideri i BDI-së ka vazhduar me romantizmin e tij patriotik, ai së fundmi ka postuar në Facebook një thënie nga Çajupi: "Mëmëdhe, të dua kështu si...

Kjo është studentja që lindi beben në Tabanoc dhe e hodhi në kontejner (FOTO)

Portali “press24” ka publikuar fotografinë e studentes me iniciale T.I. , për të cilën policia informoi se në fund të marsit ka lindur një...

Muhamed Zekiri: Hoxha Jakup Asipi rahmetlija e pat thënë shumë mirë…

Gazetari i njohur Muhamed Zekiri ka komentuar në rrjetet sociale mbi zhvillimet e fundit në Kuvendin e Maqedonisë ku dy partitë shqiptare votuan pro...

Turp – Midis Ramazani prostituta në fshatrat e Gostivarit dhe Tetovës (Hoxhallarët flasin për...

Shtatë vajza prej të cilave tre nga Shqipëria dhe katër nga Maqedonia janë zbuluar gjatë kontrollit të mbrëmshëm policor të zbatuar rreth gjysmë ore...

Lajm i Fundit: Hoxhë Sadullah Bajrami është shëndoshë e mirë – disa media gënjejnë

Pasi disa media plasuan se Hoxha i nderuar Sadullah Bajrami ka qenë një ndër të lënduarve gjat tragjedisë në haxh pason kjo deklaratë nga...

Emrat myslimane Sara dhe Melisa në mesin e emrave më të vendosura në vitin...

Sipas të dhënave të Drejtorisë së Udhëheqjes së Librave Amzë për vitin 2015 në Maqedoni, prindërit kanë vendosur që të vendosin emra të tilla...

Emocionale – T'i ndihmojmë këta jetima – Shpërndajeni

Shoqata '' NuN ''sot ishte në fshatin Semenishtë të Shkupit. Vizitoi familjen e axhës Idris, ku para tre jave këtë familje e goditi një...

Milenko Nedellkovski: Le të vendoset edhe një kryq i madh, le të çmendet “plemja”...

Gazetari maqedonas Milenko Nedellkovski vazhdonme fyerje ndaj Myslimanëve dhe Shqiptarëve në rrjetet sociale, ky gazetarë proqeveritar së fundmi ka apeluar që të vendoset edhe...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...