Sunday, January 16, 2022

Ramos është për Barcelonën!!

0
Sergio Ramos ka deklaruar se do të bëjë tifo për Barcelonën në ndeshjen kthyese ndaj Milanit. Mbrojtësi i Realit tha se ata e kanë...

Derbi mes Galatasarayit dhe Fenerbarçes do të luhet pa tifozë

0
STAMBOLL (AA) - Derbi mes Galatasarayit dhe Fenerbarçes i vlefshëm për kategorinë e Superligës turke, Spor Toto është vendosur të luhet pa tifozë për...

Ronaldo, lojtari më i mirë në historinë e futbollit

0
Trajneri i Valencias, Nuno Espirito Santo, e ka lavdëruar yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldon.Para përballjes me Real Madridin, trajneri i Valencias, Nuno Espirito...