Ata që na thonë Terrorist, Taliban dhe 1000 etiketa

Ata që na thonë Terrorist, Taliban dhe 1000 etiketa - Hoxhë Bekir Halimi. Shko më poshtë për të parë videon e plotë.  

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi, sal-lallahu alejhi ve sel-lem, Video kualitative

Një ambientalist lejoi të gelltitet nga anakonda

Ambientalisti amerikan i cili lejoi veten të gëlltitet nga anakonda për një dokumentar televiziv të Discovery Channel tregon arsyet që e nxitën të ndërmerrte...

Na ndiqni

167,066NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...