Qëllon me pistoletë shokun për të provuar cilësinë e helmetës (Video)

Rusët njihen si një popull që janë gjithmonë në kërkim të adrenalinës, edhe pse shpesh e gjejnë atë në mënyra të dhunshme.  Një i...

Labinot Tahiri ndal muzikën respekt ezanit! (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri gjatë tubimit të djeshëm në Ferizaj, me rastin e darkës së mërgimtarëve, ka ndaluar për një çast muzikën....

VIDEO – Para ardhjes së Enver Hoxhes daveti në Shqipëri ishte në vdekje

Një analizë tejet interesante që ka bërë Hoxha Ahmed Kalaja me popujt që kan pasë diktaturë mbi krye, gjegjësisht flet për Shqipërinë, ai thotë...

Video: Adoleshenti godet me grusht kryeministrin

Kjo video është bërë gjatë një tubimi fushate në Spanjë. Kryeministri Mariano Rajoy u godit me grushtnë fytyrë nga një adoleshent në vendlindjen e tij,...

VIDEO – 300 milion dollarë i len për vakëf

Se në Ummet akoma ka njerëz që japin pasuri të majme tregon shembulli që transmeton Hoxhë Bekir Halimi në një nga ligjeratat e tij,...

Pamje ekskluzive: Çka thanë Shaban e Hamëz Jashari pas sulmit të janarit 1998 (Video)

Përfaqësuesi i familjes së Komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, Rifat Jashari ka postuar në rrjetin social një video me intervistën e dhënë nga...

Sulltan Mahmudi dhe ministrat e tij (ngjarje e vërtetë) (VIDEO)

Hoxha i nderuar Jusuf Hajrullahu ka treguar një ngjarje tepër interesante që i ka ndodhë Sulltan Mahmudit të famshëm, ktë ngjarje përplot urtësi dhe...

VIDEO – Letra e Ibn Tejmijes dërguar mbretit të Qipros

Hoxha i nderuar Bekir Halimi në këtë video sekuencë me titull "Letra e Ibn Tejmijes dërguar mbretit të Qipros" tregon se si kan qenë...

Xhini paraqitet në Xhami – Duke falë Namazin e Teravisë (VIDEO)

Një skenë tepër e tmershme është plasuar me një videonë youtube ku shihet se si një Namaz Falës gjat Namazit të Teravisë (siduket diku...

Lubonja: Islami, fe e paqes (VIDEO)

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar ngjarjen në Teksas, ku kishte një event anti-islam, ku do të karikaturohej Profeti Muhamed. Këtë konkurs e kishte fituar...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...