VIDEO – Ja pse Hoxhë Shefqet Krasniqi thotë se nuk është Haram femra me...

Në këtë video do ta gjeni praktikisht atë që u përgjigj hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi:   https://www.youtube.com/watch?v=KEkf2pvEOIY   Ndërsa në videon e radhes do ta gjeni përgjigjen...

Shihni rënien e meteorit në veri te Arabise Saudite (Video)

Shihni rënien e meteorit në veri te Arabise Saudite (Video) https://www.youtube.com/watch?v=dndfWFcy-9s
video

Vrasja e Leart Ademit (19 vjeçari nga Shkupi) – Reagon Imami Bekir Halimi (video)

Ngjarja tragjike që ka ndodhur të diellën në mbrëmje ka tronditur opinionin, kishte reagime të njëpasnjëshme nga fytyrat publike, edhe Imami nga Shkupi Bekir...

VIDEO – Hoxhë Enes Goga nga Peja ia bën 8 me 0 popit Serb...

Patriku i Kishës Ortodokse Serbe, Irinej, tha sot në Nish se të gjithë janë të detyruar të ngrenë zërin “në mbrojtje të Kosovës e...

VIDEO – Disa që falen me këmbë hapur dhe duar në gjoksa

I është parashtruar një pyetje Hoxhës së nderuar Shefqet Krasniqi mbi çështjen e mënyrave të faljes së Namazit, ta dëgjojmë përgjigjen: https://www.youtube.com/watch?v=x54s6gVd0zE

VIDEO – E hypi çmimin e tokës për Xhami por… (ngjarje në Shkup)

E mira dhe e keqja gjithmonë ka egzistuar dhe do të egziston përderi sa bota egziston, kështu ndodhi edhe me një ngjarje në Shkup...

VIDEO – A është e vërtetë se në çdo shtëpi ka nga një gjarpër

Vazhdojmë me publikim e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë Islame, pyetja e radhës i parashtrohet Hoxhës Muharem Ismaili e cila...

VIDEO – Çka i tha bossi i Casinos Hoxhës Ferid Selimi

Se lojërat “e fatit” jan të shtuara në shoqërinë tonë tregon fakti se nuk ka mbetur qosh në lagjet tona ku nuk ka së...

VIDEO – A është e vërtetë se ai person i cili vdes XHUNUB shkon...

Pyetja e radhës që i parashtrohet Hoxhës Muharem Ismaili ka të bëj me një botëkuptim që sillej një kohë në mesin e të rinjëve,...

VIDEO – Kam një grua dreq, a ta lëshoj apo ta duroj?

Pyetja e radhës që është parashtruar tek Radio pendimi ku mysafir ka qenë Hoxha i nderuar Bedri Lika ishte: Kam një grua dreq, a ta...

Na ndiqni

169,404NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...