XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/islami-dhe-afrika/60%Hourly2012-04-30 21:48
https://kumti.com/perse-facebook-blen-instagramin-per-1-miliard/60%Hourly2012-04-30 21:33
https://kumti.com/a-e-rrezikon-kursimi-demokracine/60%Hourly2012-04-30 21:22
https://kumti.com/neonazistet-greke-duan-ta-rrethojne-kufirin-me-mina/60%Hourly2012-04-30 21:12
https://kumti.com/rruga-drejt-dominimit-te-botes-analize-politike/60%Hourly2012-04-30 21:04
https://kumti.com/xhirime-te-klienteve-me-minifunde-dhe-dekolte-ne-supermarkete-2/60%Hourly2012-04-30 20:30
https://kumti.com/xhirime-te-klienteve-me-minifunde-dhe-dekolte-ne-supermarkete/60%Hourly2012-04-30 20:18
https://kumti.com/vertu-sdo-jete-me-i-nokias/60%Hourly2012-04-30 14:30
https://kumti.com/ruani-mesazhet-e-gmail-ne-google-docs/60%Hourly2012-04-30 14:28
https://kumti.com/apple-dhe-samsung-takim-per-tu-pajtuar/60%Hourly2012-04-30 14:26
https://kumti.com/themelohet-partia-e-bamir-topit/60%Hourly2012-04-30 13:36
https://kumti.com/bizneset-po-shuhen/60%Hourly2012-04-30 13:23
https://kumti.com/nafta-ne-renie/60%Hourly2012-04-30 13:20
https://kumti.com/bbc-paralajmeron-pranveren-evropiane/60%Hourly2012-04-30 13:17
https://kumti.com/siri-me-teper-se-20-te-vdekur-nga-sulmet-kunder-forcave-te-sigurise/60%Hourly2012-04-30 12:04
https://kumti.com/dobit-e-margarines/60%Hourly2012-04-30 11:56
https://kumti.com/pas-merkelit-edhe-barroso-bojkoton-ukrainen/60%Hourly2012-04-30 11:49
https://kumti.com/shkrihen-akullnajat-rritet-niveli-i-deteve/60%Hourly2012-04-30 11:39
https://kumti.com/ne-amerike-lenda-e-kuranit-ligjerohet-nga-nje-prift-amerikan/60%Hourly2012-04-30 10:16
https://kumti.com/semundjet-seksuale-epidemi-te-coroditjes-seksuale/60%Hourly2012-04-30 09:34
https://kumti.com/bill-klinton-mbeshtet-obamen/60%Hourly2012-04-30 09:30
https://kumti.com/france-oland-serish-ne-krye-te-gares-presidenciale/60%Hourly2012-04-30 09:09
https://kumti.com/perleshje-me-arme-ne-shkup-tre-te-plagosur/60%Hourly2012-04-30 08:56
https://kumti.com/arrin-me-sukses-kartolina-e-derguar-ne-vitin-1958/60%Hourly2012-04-30 08:41
https://kumti.com/me-kafshe-si-ne-mesjete/60%Hourly2012-04-30 08:28
https://kumti.com/ne-prishtinen-e-vjeter-zbulohet-edhe-nje-bazament-i-gurit/60%Hourly2012-04-30 08:17
https://kumti.com/ndalohet-dhe-lirohet-veprimtari-baki-sulejmani/60%Hourly2012-04-30 08:12
https://kumti.com/ndertohet-titaniku-2/60%Hourly2012-04-30 07:42
https://kumti.com/mediapart-publikon-dokumentin-e-pazarlleqeve-kadafi-sarkozi/60%Hourly2012-04-30 07:37
https://kumti.com/gerxhaliu-varferia-ne-kosove-bombe-e-kurdisur/60%Hourly2012-04-30 07:27
https://kumti.com/hajni-ne-handikos/60%Hourly2012-04-30 07:21
https://kumti.com/kina-lason-raketen-ne-orbite/60%Hourly2012-04-30 07:17
https://kumti.com/uji-i-zemzemit-ushqim-dhe-ilac/60%Hourly2012-04-30 06:56
https://kumti.com/sudani-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-kufi/60%Hourly2012-04-29 20:33
https://kumti.com/ish-kryeministri-i-libise-gjendet-i-vdekur-ne-danub/60%Hourly2012-04-29 20:25
https://kumti.com/lg-ips-per-masat-e-gjera/60%Hourly2012-04-29 19:15
https://kumti.com/google-mund-ta-bleje-twitterin/60%Hourly2012-04-29 19:12
https://kumti.com/shenjat-e-shtatzenise-binjake/60%Hourly2012-04-29 16:43
https://kumti.com/pushteti-krijon-varesi-si-kokaina/60%Hourly2012-04-29 16:33
https://kumti.com/perplasen-dy-autobuse-ne-indi/60%Hourly2012-04-29 16:28
https://kumti.com/kanadaja-mbyll-seksionin-e-vizave-ne-iran/60%Hourly2012-04-29 15:38
https://kumti.com/microsoft-arnon-vrimen-ne-hotmail/60%Hourly2012-04-29 15:34
https://kumti.com/protesta-anti-nato-ne-maqedoni/60%Hourly2012-04-29 15:31
https://kumti.com/zhduket-nje-gazetar-francez-ne-kolumbi/60%Hourly2012-04-29 15:27
https://kumti.com/egjipt-protesta-te-dhunshme-nje-i-vdekur/60%Hourly2012-04-29 15:25
https://kumti.com/siri-32-te-vrare-bilanci-i-fundit-i-dhunes-ne-vend/60%Hourly2012-04-29 15:03
https://kumti.com/obama-shkrin-ndihmen-147-milione-dollaresh-per-palestinezet/60%Hourly2012-04-29 15:00
https://kumti.com/mamaja-amerikane-fiton-gjyqin-nutella-nuk-eshte-e-shendetshme/60%Hourly2012-04-29 09:39
https://kumti.com/kryeministri-kanadez-te-mesojme-nga-besa-e-shqiptareve/60%Hourly2012-04-29 09:33
https://kumti.com/el-baradei-me-parti-te-re-ne-egjipt/60%Hourly2012-04-29 08:43
https://kumti.com/sarkozi-sondazhet-gabohen-une-jam-favorit/60%Hourly2012-04-29 08:35
https://kumti.com/agjenda-nderkombetare-29-prill-2012/60%Hourly2012-04-29 08:02
https://kumti.com/agjentet-amerikane-arrestojne-banden-serbo-shqiptare/60%Hourly2012-04-29 07:55
https://kumti.com/avionet-dhe-cudirat-e-teknologjise/60%Hourly2012-04-28 20:21
https://kumti.com/mbremja-famekeqe-e-matures-dhe-maturantet/60%Hourly2012-04-28 19:12
https://kumti.com/jetoje-jeten-pa-duhan/60%Hourly2012-04-28 19:04
https://kumti.com/piramidat-dhe-biseda-e-kuranit-rreth-tyre/60%Hourly2012-04-28 18:58
https://kumti.com/shba-kerkojne-16-ushtare-ne-kosove/60%Hourly2012-04-28 18:39
https://kumti.com/myftiu-ternava-priti-nje-delegacion-nga-banka-islame-per-zhvillim/60%Hourly2012-04-28 18:37
https://kumti.com/bashkia-e-tiranes-rregullore-te-re-jo-fustana-te-shkurte/60%Hourly2012-04-28 17:17
https://kumti.com/ban-akuzohet-se-po-mbeshtet-kryengritesit-siriane/60%Hourly2012-04-28 17:13
https://kumti.com/koreanet-i-thane-stop-shout-pornografik-te-lady-gaga-2/60%Hourly2012-04-28 17:13
https://kumti.com/koreanet-i-thane-stop-shout-pornografik-te-lady-gaga/60%Hourly2012-04-28 16:56
https://kumti.com/ushtria-libaneze-ndaloj-anijen-qe-u-dergonte-arme-sirianeve/60%Hourly2012-04-28 16:52
https://kumti.com/draskovic-kosova-fqinj-i-vecante-i-serbise/60%Hourly2012-04-28 16:33
https://kumti.com/zbulohet-nje-krua-nga-shekulli-xv-para-teatrit-kombetar/60%Hourly2012-04-28 16:12
https://kumti.com/objektet-fetare-serbe-mbesin-nen-pergjegjesine-e-kfor-it/60%Hourly2012-04-28 15:42
https://kumti.com/serbia-po-nxit-konflikt-etnik-ne-maqedoni/60%Hourly2012-04-28 15:40
https://kumti.com/arabia-saudite-terheq-ambasadorin-e-saj-nga-kairo/60%Hourly2012-04-28 14:27
https://kumti.com/gati-mini-ipad-ne-treg-brenda-2012-es/60%Hourly2012-04-28 14:03
https://kumti.com/makina-e-vogel-ekologjike/60%Hourly2012-04-28 10:03
https://kumti.com/macapp-store-behet-me-10000-aplikacione/60%Hourly2012-04-28 09:42
https://kumti.com/kosova-kopjon-veset-e-shqiperise/60%Hourly2012-04-28 09:41
https://kumti.com/apple-do-te-bie/60%Hourly2012-04-28 09:41
https://kumti.com/samsung-shiti-me-shume-smartphone-se-apple/60%Hourly2012-04-28 09:37
https://kumti.com/vellai-vret-motren/60%Hourly2012-04-28 08:08
https://kumti.com/sherbimi-sekret-amerikan-me-rregulla-te-reja/60%Hourly2012-04-28 08:01
https://kumti.com/dieta-dhe-shendeti/60%Hourly2012-04-28 07:33
https://kumti.com/kabashi-kerkon-rregullore-per-akustiken-e-xhamive/60%Hourly2012-04-28 07:30
https://kumti.com/shkodrani-plagose-me-thike-tre-kosovare-ne-ulqin/60%Hourly2012-04-27 20:18
https://kumti.com/nokia-humb-me-lumia-fiton-nga-iphone/60%Hourly2012-04-27 19:10
https://kumti.com/amerikanet-rrezikuan-nje-hiroshime-ne-token-e-tyre/60%Hourly2012-04-27 18:41
https://kumti.com/irani-asnjehere-nuk-eshte-kercenim-per-izraelin/60%Hourly2012-04-27 16:43
https://kumti.com/po-te-zgjedhej-nuk-do-te-lejonte-bartjen-e-nikabit-ne-france/60%Hourly2012-04-27 16:42
https://kumti.com/cfare-mesohet-e-cduhet-mesuar-ii/60%Hourly2012-04-27 15:27
https://kumti.com/dhjete-kompanine-qe-zoterojne-produktet-qe-i-blejme/60%Hourly2012-04-27 15:17
https://kumti.com/samsung-para-nokias/60%Hourly2012-04-27 12:34
https://kumti.com/perdorimi-i-drejte-i-misvakut/60%Hourly2012-04-27 09:48
https://kumti.com/egjipt-13-kandidate-per-president/60%Hourly2012-04-27 09:20
https://kumti.com/martohet-me-serb-refuzon-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2012-04-27 09:09
https://kumti.com/ngarkesat-religjioze-lene-pa-status-diplomati-amir-ahmetin/60%Hourly2012-04-27 08:06
https://kumti.com/privatizimit-nuk-i-shpeton-as-lokaliteti-arkeologjik-i-mbrojtur-me-ligj/60%Hourly2012-04-27 07:45
https://kumti.com/teknologjia-4g-mberrin-ne-kroaci/60%Hourly2012-04-27 07:42
https://kumti.com/dalai-lamajam-tunduar-nga-grate/60%Hourly2012-04-27 07:36
https://kumti.com/kosova-ka-mbi-170-prona-ne-rajon/60%Hourly2012-04-27 06:56
https://kumti.com/testi-i-gjakut-per-zbulimin-e-depresionit/60%Hourly2012-04-27 06:53
https://kumti.com/mister-ku-shkuan-50-mije-euro/60%Hourly2012-04-26 22:01
https://kumti.com/vetem-ne-ishull-qe-50-vjet/60%Hourly2012-04-26 21:18
https://kumti.com/rrjedhin-specifikat-e-samsung-galaxy-siii/60%Hourly2012-04-26 21:18
https://kumti.com/200-milione-njerez-perdorin-google-translate/60%Hourly2012-04-26 21:11
https://kumti.com/google-drive-shkarkohet-5-milione-here/60%Hourly2012-04-26 21:10
https://kumti.com/e-mitura-shtatzene-mban-ne-bark-binjaken-e-vet/60%Hourly2012-04-26 18:53
https://kumti.com/kthehet-togu-i-fsk-se-nga-trajnimi-ne-turqi/60%Hourly2012-04-26 15:45
https://kumti.com/kokaina-plak-me-shpejt-trurin/60%Hourly2012-04-26 14:52
https://kumti.com/mbi-semundjet-e-zemres/60%Hourly2012-04-26 13:39
https://kumti.com/mac-per-nga-siguria-10-vite-prapa-windowsit/60%Hourly2012-04-26 13:27
https://kumti.com/zogu-i-kishte-kerkuar-titos-8000-kosovare-per-rrezimin-e-hoxhes/60%Hourly2012-04-26 12:53
https://kumti.com/levizja-serbe-kercenon-kosovo-20/60%Hourly2012-04-26 12:38
https://kumti.com/femija-breshke-vogelushit-6-vjecar-i-hiqet-zhgualli/60%Hourly2012-04-26 10:40
https://kumti.com/historia-e-dinarit-dhe-dirhamit-islam/60%Hourly2012-04-26 10:36
https://kumti.com/francezi-pa-duar-e-kembe-do-ti-bie-rreth-botes-me-not/60%Hourly2012-04-26 09:50
https://kumti.com/arabia-saudite-ka-nevoje-per-me-shume-se-sa-vetem-te-nderroje-pamjen/60%Hourly2012-04-26 09:46
https://kumti.com/toka-flet/60%Hourly2012-04-26 09:29
https://kumti.com/xhevreku-turk-apo-grek/60%Hourly2012-04-26 09:01
https://kumti.com/thirrje-per-hilafet-tradhtija-e-arabeve-dhe-vdekje-e-izraelit-para-vezhguesve-te-un/60%Hourly2012-04-26 08:49
https://kumti.com/ngopja-me-kafeine/60%Hourly2012-04-26 08:37
https://kumti.com/oficeret-amerikane-mesojne-se-amerika-eshte-ne-lufte-me-islamin-2/60%Hourly2012-04-26 08:27
https://kumti.com/google-paraqet-butonin-per-shperndarje-google/60%Hourly2012-04-26 08:02
https://kumti.com/zemra-e-mashkullit-dhe-e-femres/60%Hourly2012-04-26 07:20
https://kumti.com/arkeologet-edhe-ne-lashtesi-kishin-telefona-hieroglifi-flet-vete/60%Hourly2012-04-26 06:50
https://kumti.com/oficeret-amerikane-mesojne-se-amerika-eshte-ne-lufte-me-islamin/60%Hourly2012-04-26 02:16
https://kumti.com/ne-menyren-me-barbare-varroset-per-se-gjalli-nje-sirian-nga-ushtaret-e-bashar-esadit-2/60%Hourly2012-04-26 01:07
https://kumti.com/ne-menyren-me-barbare-varroset-per-se-gjalli-nje-sirian-nga-ushtaret-e-bashar-esadit/60%Hourly2012-04-26 00:59
https://kumti.com/pakistani-teston-raketen-balistike-me-rreze-te-mesme/60%Hourly2012-04-26 00:28
https://kumti.com/libia-ndalon-partite-fetare-me-ligj/60%Hourly2012-04-26 00:21
https://kumti.com/facebook-phone/60%Hourly2012-04-25 17:38
https://kumti.com/vellazeria-muslimane-heqe-slloganin-islami-eshte-zgjidhja/60%Hourly2012-04-25 16:49
https://kumti.com/kush-eshte-lideri-teknologjik-i-radhes/60%Hourly2012-04-25 14:21
https://kumti.com/chrome-per-android-del-nga-beta/60%Hourly2012-04-25 12:39
https://kumti.com/krimi-nuk-ka-perkatesi/60%Hourly2012-04-25 12:15
https://kumti.com/leshohet-google-drive/60%Hourly2012-04-25 12:04
https://kumti.com/semundjet-genitale/60%Hourly2012-04-25 10:21
https://kumti.com/dr-kujdes-me-burmali-xhamine/60%Hourly2012-04-25 10:16
https://kumti.com/bretkosat-dhe-termeti/60%Hourly2012-04-25 08:32
https://kumti.com/si-jetoj-me-djalin-e-droguar/60%Hourly2012-04-25 08:10
https://kumti.com/20-vjecari-i-mbyllur-ne-trupin-160-vjecar/60%Hourly2012-04-25 08:07
https://kumti.com/qeveria-ia-dhuron-auk-ut-31-hektare/60%Hourly2012-04-25 07:48
https://kumti.com/kontrabanda-e-hapur-ne-veri-e-familjes-veselinoviq/60%Hourly2012-04-25 06:49
https://kumti.com/uthulla/60%Hourly2012-04-25 06:39
https://kumti.com/leter-publike-kryetarit-tim/60%Hourly2012-04-24 21:35
https://kumti.com/fillon-java-e-imunizimit-ne-kosove/60%Hourly2012-04-24 18:46
https://kumti.com/facebook-perfiton-shume-nga-ne/60%Hourly2012-04-24 18:29
https://kumti.com/windows-8-rc-ne-qershor/60%Hourly2012-04-24 18:28
https://kumti.com/ambasadori-akan-ismaili-nuk-ka-diplome-fakulteti/60%Hourly2012-04-24 17:08
https://kumti.com/skype-per-windows-phone/60%Hourly2012-04-24 15:57
https://kumti.com/ekstremistet-bullgare-sulmojne-myslimanet-gjate-xhumase/60%Hourly2012-04-24 14:15
https://kumti.com/shba-jordani-dhe-15-shtete-do-te-marrin-pjese-ne-ushtrimet-luftarake-luani-i-etur-12/60%Hourly2012-04-24 13:40
https://kumti.com/htc-zhvillon-cipa-mobil/60%Hourly2012-04-24 12:52
https://kumti.com/pentagoni-kerkon-trupa-spiunazhi-qe-paraqiten-si-biznesmene/60%Hourly2012-04-24 12:43
https://kumti.com/xhimi-karter-lufterat-e-amerikes-te-jashteligjshme-dhe-te-panevojshme/60%Hourly2012-04-24 12:21
https://kumti.com/obama-i-jep-goditje-teknologjise-ne-perdorim-te-shtypesve/60%Hourly2012-04-24 12:11
https://kumti.com/kush-po-vret-ne-veri-e-kush-ne-maqedoni/60%Hourly2012-04-24 12:08
https://kumti.com/mcdonalds-me-i-madh-ne-bote-hapet-ne-londer/60%Hourly2012-04-24 12:03
https://kumti.com/shteti-i-kidnapuar/60%Hourly2012-04-24 11:52
https://kumti.com/obama-thote-se-shba-nuk-do-te-lejoje-nje-srebrenice-tjeter/60%Hourly2012-04-24 11:38
https://kumti.com/tolerimi-i-ekstremeve/60%Hourly2012-04-24 11:34
https://kumti.com/obama-jep-goditje-ndaj-shtypesve-qe-perdorin-teknologjine/60%Hourly2012-04-24 10:47
https://kumti.com/aksidentet-ne-komunikacion-shkaktari-me-i-madh-i-vdekjeve-ne-kosove/60%Hourly2012-04-24 10:38
https://kumti.com/mundesia-e-fundit-e-iranit/60%Hourly2012-04-24 10:23
https://kumti.com/a-mund-ta-zgjidhin-problemin-e-veriut-ata-qe-e-krijuan/60%Hourly2012-04-24 10:07
https://kumti.com/pentagoni-me-njesi-te-re-spiunazhi/60%Hourly2012-04-24 09:50
https://kumti.com/teknologjia-4g/60%Hourly2012-04-24 09:27
https://kumti.com/sony-deshiron-prodhimin-masiv-te-televizoreve-oled/60%Hourly2012-04-24 09:07
https://kumti.com/nje-pike-gjaku-e-gandit-shitet-per-10000-funte/60%Hourly2012-04-24 08:30
https://kumti.com/flota-amerikane-ne-durres-per-pune-bamiresie/60%Hourly2012-04-24 07:59
https://kumti.com/vetem-ne-kine-kane-celulare-13-miliard-njerez/60%Hourly2012-04-24 07:48
https://kumti.com/amnesty-international-muslimanet-diskriminohen-ne-evrope/60%Hourly2012-04-24 07:46
https://kumti.com/iphone-me-i-holle/60%Hourly2012-04-24 07:45
https://kumti.com/skydrive-edhe-me-pagese/60%Hourly2012-04-24 07:32
https://kumti.com/vari-veten-duke-aktruar/60%Hourly2012-04-24 07:01
https://kumti.com/trajtimi-i-depresionit-dhe-epilepsise/60%Hourly2012-04-24 06:44
https://kumti.com/eulex-i-deshtoi-per-vjedhjen-ne-polici/60%Hourly2012-04-24 06:37
https://kumti.com/sot-ne-prishtine-proteste-kunder-terrorizmit/60%Hourly2012-04-24 06:28
https://kumti.com/ne-veri-te-mitrovices-demtohet-nje-lokal-nga-te-shtenat/60%Hourly2012-04-23 17:08
https://kumti.com/biologjia-dhe-feja/60%Hourly2012-04-23 16:51
https://kumti.com/e-shqeteson-eulex-i/60%Hourly2012-04-23 16:17
https://kumti.com/je-superior-ja-argumenti/60%Hourly2012-04-23 16:15
https://kumti.com/te-njohesh-realitetin-e-njerezve-apo-te-njohesh-prapaskenat/60%Hourly2012-04-23 16:11
https://kumti.com/ahmed-ibn-hanbel-imami-i-ehli-sunetit/60%Hourly2012-04-23 16:10
https://kumti.com/sa-i-forte-eshte-htc-one-x-video/60%Hourly2012-04-23 16:10
https://kumti.com/vonohet-lansimi-i-asus-padfone/60%Hourly2012-04-23 16:08
https://kumti.com/nicolas-sarkozy-presidenti-i-nje-ndarjeje-te-deshperuar/60%Hourly2012-04-23 16:05
https://kumti.com/arrin-firefox-12/60%Hourly2012-04-23 16:04
https://kumti.com/izraeli-do-te-shtoje-numrin-e-operacioneve-sekrete/60%Hourly2012-04-23 16:01
https://kumti.com/gjeopolitika-e-frances/60%Hourly2012-04-23 15:51
https://kumti.com/cohu-i-kerkon-pdk-se-te-sqaroje-pretendimin-per-shpifje/60%Hourly2012-04-23 14:08
https://kumti.com/jahjaga-turqia-ne-mbeshtetje-te-integritetit-te-kosoves/60%Hourly2012-04-23 13:18
https://kumti.com/thyhen-zyrat-e-levizjes-fol/60%Hourly2012-04-23 12:48
https://kumti.com/beh-e-dyta-ne-listen-turistike-te-vendeve-frikesuese/60%Hourly2012-04-23 12:28
https://kumti.com/isa-me-kerr-te-shtetit-per-punet-e-partise/60%Hourly2012-04-23 12:18
https://kumti.com/bret-maqedonia-e-tensionuar-por-vend-i-sigurt/60%Hourly2012-04-23 12:18
https://kumti.com/moderatori-suedez-serbeve-jeni-breivika-dhe-psikopate/60%Hourly2012-04-23 12:15
https://kumti.com/refugjate-afgane-ne-zonen-mes-kosoves-e-serbise/60%Hourly2012-04-23 12:10
https://kumti.com/mbulohen-shpenzimet-e-transportit-per-studentet-e-kategorive-te-luftes/60%Hourly2012-04-23 12:09
https://kumti.com/plan-trepikesh-per-te-ndalur-zgjedhjet-serbe-ne-kosove/60%Hourly2012-04-23 12:00
https://kumti.com/krasniqi-jam-i-zhgenjyer-me-eulex-in/60%Hourly2012-04-23 11:56
https://kumti.com/gazetaret-me-proteste-dhane-mesazhin-se-nuk-do-te-heshtin/60%Hourly2012-04-23 11:51
https://kumti.com/pilotet-e-policise-se-kosoves-do-te-trajnohen-ne-turqi/60%Hourly2012-04-23 11:40
https://kumti.com/afrika-noton-mbi-uje/60%Hourly2012-04-23 11:38
https://kumti.com/me-9-e-23-qershor-provimi-i-matures/60%Hourly2012-04-23 11:33
https://kumti.com/klonimi/60%Hourly2012-04-23 10:57
https://kumti.com/berisha-do-te-vijojme-kontributin-ne-afganistan/60%Hourly2012-04-23 10:48
https://kumti.com/kina-beson-ne-korene-e-veriut/60%Hourly2012-04-23 10:40
https://kumti.com/be-rikthen-kohen-e-unmik-ut/60%Hourly2012-04-23 10:28
https://kumti.com/humb-jeten-nje-i-moshuar/60%Hourly2012-04-23 10:23
https://kumti.com/blushi-bashkimi-i-shqiperise-me-kosoven-edhe-ceshtje-nderkombetare/60%Hourly2012-04-23 10:15
https://kumti.com/plane-per-veriun/60%Hourly2012-04-23 10:08
https://kumti.com/berisha-fa-do-bejne-gjithcka-per-rajon-me-te-sigurte/60%Hourly2012-04-23 09:53
https://kumti.com/ne-ferizaj-nis-fushata-elektorale/60%Hourly2012-04-23 09:35
https://kumti.com/skandali-i-abuzimeve-seksuale-ne-ushtrine-amerikane/60%Hourly2012-04-23 09:35
https://kumti.com/sejdiu-e-krasniqi-pas-tre-muajsh-perballen-me-drejtesine/60%Hourly2012-04-23 09:31
https://kumti.com/shtepia-nveternik-gati-per-kryeministrin-thaci/60%Hourly2012-04-23 09:20
https://kumti.com/ri-integrimi-proces-i-suksesshem/60%Hourly2012-04-23 09:01
https://kumti.com/bien-ne-gracke/60%Hourly2012-04-23 08:57
https://kumti.com/eshtrat-e-mbretit-zog-sivjet-kthehen-ne-atdhe/60%Hourly2012-04-23 08:32
https://kumti.com/ckodohen-4-kode-te-reja-te-avionit-spiun-amerikan/60%Hourly2012-04-23 08:32
https://kumti.com/miqte-e-sirise-kercenuan-damaskun-me-metoda-te-tjera/60%Hourly2012-04-23 08:30
https://kumti.com/perfundon-koha-e-hetimeve-ndaj-limajt/60%Hourly2012-04-23 08:26
https://kumti.com/arvizu-shume-gjera-pozitive-gjenden-te-nano/60%Hourly2012-04-23 08:17
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-arrestuarve-qe-trafikojne-qenie-njerezore/60%Hourly2012-04-23 08:05
https://kumti.com/per-hotelin-grand-vendoset-kete-jave/60%Hourly2012-04-23 07:55
https://kumti.com/rritja-e-normes-se-vetevrasjeve-shokon-serbine/60%Hourly2012-04-23 07:37
https://kumti.com/mjalti-zbut-kollen-naten/60%Hourly2012-04-23 07:37
https://kumti.com/bih-punon-qe-te-joshe-me-shume-investime-turke/60%Hourly2012-04-23 07:36
https://kumti.com/shpenzimet-e-mbrojtjes-kane-rradhen-ne-bllokun-e-shkurtimeve-ne-greqi/60%Hourly2012-04-23 07:31
https://kumti.com/egjipti-anulon-eksportet-e-gazit-ne-izrael/60%Hourly2012-04-23 07:28
https://kumti.com/shtypi-bullgar-koha-per-ndarje-preventive-te-maqedonise-ekskluzive/60%Hourly2012-04-23 07:25
https://kumti.com/vellai-i-vogel-i-kryeministrit-po-nderton-kompleks-banesash/60%Hourly2012-04-23 07:24
https://kumti.com/kryetari-i-prishtines-me-veture-zyrtare-ne-kremten-e-ldk-se-ne-kamenice/60%Hourly2012-04-23 07:21
https://kumti.com/ne-vitin-2016-maqedonia-e-para-ne-bote-per-papunesi/60%Hourly2012-04-23 07:20
https://kumti.com/pacolli-thaci-e-mustafa-pergjegjes-per-marreveshjen/60%Hourly2012-04-23 07:17
https://kumti.com/google-eric-schmidt-u-shperblye-me-101-milione-vitin-e-kaluar/60%Hourly2012-04-23 07:15
https://kumti.com/evropa-ska-zgjidhje-kunder-dhunimit-te-femijeve-cdo-i-pesti-femije-dhunohet/60%Hourly2012-04-23 07:15
https://kumti.com/galaxy-s-iii-ne-amazon/60%Hourly2012-04-23 07:12
https://kumti.com/hollande-prine-me-3-para-sarkozyt/60%Hourly2012-04-22 21:54
https://kumti.com/bruksel-deshtoi-nostrifikimi-i-diplomes-se-pare/60%Hourly2012-04-22 21:51
https://kumti.com/pdk-trillimet-e-cohu-si-sherbejne-demokracise/60%Hourly2012-04-22 19:06
https://kumti.com/azem-syla-perzgjedhes-i-veteraneve-te-luftes/60%Hourly2012-04-22 18:47
https://kumti.com/gjysma-e-grekeve-nuk-kane-mjaft-per-te-ngrene/60%Hourly2012-04-22 17:06
https://kumti.com/agpk-gazetaret-neser-ne-proteste/60%Hourly2012-04-22 17:01
https://kumti.com/rada-kerkon-lirimin-e-serbeve-te-arrestuar/60%Hourly2012-04-22 16:58
https://kumti.com/berisha-i-gatshem-per-ta-pritur-nanon/60%Hourly2012-04-22 16:56
https://kumti.com/deshmi-per-krimet-serbe-ne-kosove/60%Hourly2012-04-22 16:51
https://kumti.com/teknika-qe-sfidon-stresin/60%Hourly2012-04-22 15:27
https://kumti.com/kompanite-qe-financuan-pdk-ne-perfituan-mbi-100-milione/60%Hourly2012-04-22 15:20
https://kumti.com/annie-7-vjecarja-qe-pushtoi-zemrat-e-amerikaneve/60%Hourly2012-04-22 15:16
https://kumti.com/indi-caji-shpallet-pije-kombetare/60%Hourly2012-04-22 14:59
https://kumti.com/nje-porsche-i-rralle-gjendet-ne-nje-hambar/60%Hourly2012-04-22 14:41
https://kumti.com/a-eshte-feja-islame-pjese-e-gjermanise/60%Hourly2012-04-22 14:11
https://kumti.com/shkenctaret-muslimane-te-toledos-te-pakrahasueshem-ne-bote/60%Hourly2012-04-22 13:51
https://kumti.com/rriten-vjedhjet-e-iphone-dhe-ipad/60%Hourly2012-04-22 13:34
https://kumti.com/vdiq-hakeri-saudit-i-cili-thej-sistemin-e-microsoft-kapsersky-miliworm-bankat-dhe-izrael-air-2/60%Hourly2012-04-22 13:03
https://kumti.com/vdiq-hakeri-saudit-i-cili-thej-sistemin-e-microsoft-kapsersky-miliworm-bankat-dhe-izrael-air/60%Hourly2012-04-22 12:59
https://kumti.com/te-vrasesh-friken-hapi-i-pare-drejt-ndryshimit/60%Hourly2012-04-22 12:41
https://kumti.com/dallimet-e-besimit-ne-mes-sunive-dhe-shiiteve/60%Hourly2012-04-22 12:34
https://kumti.com/perditesimi-per-galaxy-nexus/60%Hourly2012-04-22 12:18
https://kumti.com/nga-shpallja-e-pavaresise-ne-100-vjetorin-e-shtetit-shqiptar/60%Hourly2012-04-22 12:17
https://kumti.com/rikapitalizimi-i-bankave-greke-vendimtar-per-rimekembjen-ekonomike/60%Hourly2012-04-22 12:14
https://kumti.com/beogradi-nervozohet-me-deklaratat-e-topit-ne-shkup/60%Hourly2012-04-22 12:09
https://kumti.com/ceku-forca-opsion-per-veriun/60%Hourly2012-04-22 12:06
https://kumti.com/shba-obama-kerkon-fillimin-e-negociatave-mes-dy-sudaneve/60%Hourly2012-04-22 11:58
https://kumti.com/serbet-rrahin-serbet-dilni-te-votoni/60%Hourly2012-04-22 11:57
https://kumti.com/okb-ja-autorizon-vendosjen-e-300-vezhguesve-ne-siri/60%Hourly2012-04-22 11:55
https://kumti.com/amazon-leshon-nje-aplikacion-per-te-gjitha-nevojat-tuaja-per-cloud/60%Hourly2012-04-22 10:10
https://kumti.com/cfare-te-bejme-kur-laget-laptopi/60%Hourly2012-04-22 09:34
https://kumti.com/kodi-i-ri-penal-penalizon-gazetaret-jo-politikanet-e-korruptuar/60%Hourly2012-04-22 09:28
https://kumti.com/yahoo-me-mire-se-pritjet/60%Hourly2012-04-21 23:11
https://kumti.com/gruevski-i-bindur-se-do-te-kapen-vrasesit/60%Hourly2012-04-21 23:06
https://kumti.com/bashkohu-perkrahe-protesten-per-veriun/60%Hourly2012-04-21 20:25
https://kumti.com/policia-e-kosoves-e-arreston-goran-arsicin/60%Hourly2012-04-21 20:00
https://kumti.com/mbajtja-e-zgjedhjeve-lokale-ne-kosove-demton-serbine/60%Hourly2012-04-21 18:06
https://kumti.com/meta-kandidimi-i-nanos-kontribut-per-integrimin/60%Hourly2012-04-21 17:00
https://kumti.com/arrestohen-shqiptaret-qe-prostituonin-serbet/60%Hourly2012-04-21 16:52
https://kumti.com/pula-ne-sri-lanka-polli-zogun/60%Hourly2012-04-21 16:47
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-dhe-ulliri/60%Hourly2012-04-21 16:39
https://kumti.com/ptk-eshte-zhvleresuar-nder-vite-me-procedura-jo-te-sigurta/60%Hourly2012-04-21 16:35
https://kumti.com/rritet-niveli-i-ujit-ne-hidrocentralet-e-shqiperise/60%Hourly2012-04-21 16:32
https://kumti.com/shkollaret-e-kryeqytetit-demonstrojne-riciklimin-e-plastikes/60%Hourly2012-04-21 15:57
https://kumti.com/lamborghini-vjen-me-fuoristrade/60%Hourly2012-04-21 15:38
https://kumti.com/radeonet-mobil-se-shpejti/60%Hourly2012-04-21 13:40
https://kumti.com/largimi-i-dhunshem-i-mbuleses-shkakton-tensione/60%Hourly2012-04-21 12:41
https://kumti.com/budistet-i-vejne-zjarrin-xhamise-dhe-ndalojne-faljen-e-xhumase-ne-shri-lanka/60%Hourly2012-04-21 12:31
https://kumti.com/ne-rast-nevoje-te-zgjatet-qendrimi-i-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2012-04-21 12:19
https://kumti.com/shefat-vendosin-per-reformen-zgjedhore/60%Hourly2012-04-21 12:18
https://kumti.com/xhamia-e-plumbit-ne-fokusin-e-ambasades-kuvajtiane/60%Hourly2012-04-21 12:14
https://kumti.com/serbi-70-e-qytetareve-kunder-anetaresimit-ne-nato/60%Hourly2012-04-21 12:09
https://kumti.com/serbet-e-veriut-jane-bere-gati-per-zgjedhje/60%Hourly2012-04-21 12:07
https://kumti.com/turqia-ka-ne-plan-te-ndertoje-3-centrale-nukleare/60%Hourly2012-04-21 12:06
https://kumti.com/haraqija-ma-kane-inatin/60%Hourly2012-04-21 12:04
https://kumti.com/windows-8-me-tri-versione/60%Hourly2012-04-21 12:04
https://kumti.com/dell-keni-ende-pune-per-tu-bere-tolerant/60%Hourly2012-04-21 12:02
https://kumti.com/perfundoj-takimi-per-hartimin-e-programeve-arsimore-ne-shtetet-islame-ne-rajonin-perendimor-arab/60%Hourly2012-04-21 11:59
https://kumti.com/skype-per-xbox-ne-pergatitje/60%Hourly2012-04-21 11:49
https://kumti.com/si-u-krye-vrasja-e-pesefishte-ne-smilkovc/60%Hourly2012-04-21 11:43
https://kumti.com/stevkovski-vellane-tim-nuk-e-kane-vrare-shqiptaret/60%Hourly2012-04-21 11:20
https://kumti.com/sony-zyrtarisht-hedh-ne-treg-oren-smart/60%Hourly2012-04-21 10:45
https://kumti.com/akk-preteni-nuk-po-hetohet/60%Hourly2012-04-21 10:44
https://kumti.com/policia-zbuloi-nje-fabrike-te-droges/60%Hourly2012-04-21 10:40
https://kumti.com/versioni-i-cp-i-windows-8-shume-i-popullarizuar/60%Hourly2012-04-21 10:27
https://kumti.com/wikipedia-burim-i-keqinformimit/60%Hourly2012-04-21 10:25
https://kumti.com/termet-i-fuqishem-e-goditi-indonezine/60%Hourly2012-04-21 10:10
https://kumti.com/demet-e-cunamit/60%Hourly2012-04-21 10:08
https://kumti.com/giuliani-nxit-polemika-ne-beograd/60%Hourly2012-04-21 10:04
https://kumti.com/vdes-gruaja-qe-konsumonte-8-litra-coca-cola-ne-dite/60%Hourly2012-04-21 10:03
https://kumti.com/ne-greqi-vritet-nje-shqiptar/60%Hourly2012-04-21 09:59
https://kumti.com/iphone-5-i-ndertuar-me-liquidmetal/60%Hourly2012-04-21 09:35
https://kumti.com/kompjuteret-e-infektuar-mund-te-ndalin-internetin/60%Hourly2012-04-21 09:29
https://kumti.com/facebook-paraqet-ndryshime-ne-rregullat-e-veta/60%Hourly2012-04-21 09:24
https://kumti.com/tri-gota-caj-te-zi-cdo-dite-ulin-tensionin-e-gjakut-dhe-e-ruajne-zemren-2/60%Hourly2012-04-21 08:41
https://kumti.com/hoxhaj-do-ti-zhbejme-ilegalet/60%Hourly2012-04-21 08:36
https://kumti.com/a-po-rifillon-lufta-e-ftohte/60%Hourly2012-04-21 08:32
https://kumti.com/serbet-veriore-sfidojne-edhe-beogradin/60%Hourly2012-04-21 08:29
https://kumti.com/kfor-i-urgjentisht-perforcohet-me-trupa-gjermane-e-austriake/60%Hourly2012-04-21 08:27
https://kumti.com/mediet-belge-spiunojne-zgjedhjet-ne-france/60%Hourly2012-04-21 08:24
https://kumti.com/mesazhe-te-montuara-ne-dosjen-e-limajt/60%Hourly2012-04-21 07:47
https://kumti.com/mjeket-operojne-me-sukses-femijen-e-lindur-me-gjashte-kembe/60%Hourly2012-04-20 20:26
https://kumti.com/rtk-kur-transmetohen-lajmet-nderpritet-seanca/60%Hourly2012-04-20 20:00
https://kumti.com/protesta-kunder-regjimit-ne-siri/60%Hourly2012-04-20 18:49
https://kumti.com/droga-pluhuri-qe-vret/60%Hourly2012-04-20 18:46
https://kumti.com/droga-pluhuri-qe-vret-3/60%Hourly2012-04-20 18:46
https://kumti.com/up-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-universitetin-e-stambollit/60%Hourly2012-04-20 18:37
https://kumti.com/islami-ne-kine/60%Hourly2012-04-20 16:50
https://kumti.com/carizem/60%Hourly2012-04-20 16:37
https://kumti.com/sudani-i-veriut-i-mposhti-forcat-e-jugut-dhe-i-detyroj-ne-terheqje-te-pakushtezuar/60%Hourly2012-04-20 15:26
https://kumti.com/htc-nuk-kemi-shkelur-patentat-e-apple/60%Hourly2012-04-20 15:11
https://kumti.com/akidja-dhe-metodologjia-e-ehli-sunneh-uel-xhemah/60%Hourly2012-04-20 15:07
https://kumti.com/populli-i-egjiptit-kthehet-ne-tahrir-per-tubimin-e-vendosmerise-se-1-milioneve/60%Hourly2012-04-20 14:00
https://kumti.com/aplikacionet-per-iphone-te-cilat-kurre-nuk-do-ti-shfrytezoni/60%Hourly2012-04-20 13:51
https://kumti.com/cerek-i-mire-per-microsoftin/60%Hourly2012-04-20 12:12
https://kumti.com/linus-torvalds-merr-cmimin-e-teknologjine-e-mileniumit/60%Hourly2012-04-20 11:57
https://kumti.com/nje-pilot-slloven-e-kaperceu-boten-vetem/60%Hourly2012-04-20 09:55
https://kumti.com/analistet-bashkepunimi-indi-pakistan-element-kyc-per-suksesin-ne-afganistan/60%Hourly2012-04-20 09:30
https://kumti.com/klinton-ben-thirrje-per-sanksione-me-te-rrepta-ndaj-sirise-nese-deshton-plani-i-okb-se-per-paqe/60%Hourly2012-04-20 09:12
https://kumti.com/vetem-10-e-serbeve-duan-anetaresim-ne-nato/60%Hourly2012-04-20 09:10
https://kumti.com/arrestohet-njeri-nga-plackitesit-e-91-mije-eurove-te-kek-ut-ne-peje/60%Hourly2012-04-20 08:54
https://kumti.com/faruk-gashi-perfundon-ne-psikiatri/60%Hourly2012-04-20 08:40
https://kumti.com/bogdanoviq-te-carmatosen-shqiptaret/60%Hourly2012-04-20 08:31
https://kumti.com/gjyqi-breivik-tentova-te-vrisja-kryeministrin/60%Hourly2012-04-20 08:28
https://kumti.com/statistika-per-inboxin-tuaj-ne-gmail/60%Hourly2012-04-20 08:18
https://kumti.com/nis-implementimi-i-strategjise-per-zhvillimin-e-nvm-ve/60%Hourly2012-04-20 08:13
https://kumti.com/hoteli-i-pacollit-merr-hise-ne-sheshin-ibrahim-rugova/60%Hourly2012-04-20 07:34
https://kumti.com/kidnapimi-u-kushton-me-pozite-dy-policeve-kosovare/60%Hourly2012-04-20 07:09
https://kumti.com/shendeti-i-mire/60%Hourly2012-04-20 06:53
https://kumti.com/vetem-mjeke-per-femrat-e-mbuluara-ankohen-te-tjeret/60%Hourly2012-04-20 06:38
https://kumti.com/unmik-u-perjashtohet-nga-keshilli-i-europes/60%Hourly2012-04-19 20:01
https://kumti.com/tablet-te-lire-me-windows-8/60%Hourly2012-04-19 16:55
https://kumti.com/ky-eshte-interneti/60%Hourly2012-04-19 15:54
https://kumti.com/topi-qarqe-serbe-nuk-ia-duan-te-miren-maqedonise/60%Hourly2012-04-19 15:06
https://kumti.com/cilet-jane-ata-qe-i-perkasin-ehli-sunneh-uel-xhemah-dhe-cilet-jo/60%Hourly2012-04-19 14:58
https://kumti.com/bashir-kercenon-se-do-ti-cliroj-qytetaret-sudanit-tw-jugut-nga-regjimit-insekt/60%Hourly2012-04-19 12:59
https://kumti.com/kompjuteri-me-i-vjeter-ze-215-metra-katrore/60%Hourly2012-04-19 11:58
https://kumti.com/gjendet-ne-bregun-e-durresit-nje-balene-300-kg/60%Hourly2012-04-19 11:52
https://kumti.com/bankenote/60%Hourly2012-04-19 10:43
https://kumti.com/rrahjet-mes-nxenesve-jane-bere-normale/60%Hourly2012-04-19 10:10
https://kumti.com/time-shqiptari-rexhepi-i-11-ti-nga-100-njerezit-me-me-ndikim-ne-bote/60%Hourly2012-04-19 10:01
https://kumti.com/kater-cmime-ne-shba-per-fotot-snownjeri-te-arben-islamit/60%Hourly2012-04-19 09:56
https://kumti.com/shikimi-i-femrave-dobeson-kujtesen/60%Hourly2012-04-19 09:26
https://kumti.com/ceo-i-google-android-jo-edhe-aq-i-rendesishem-per-google/60%Hourly2012-04-19 09:11
https://kumti.com/arrin-smartphone-ne-atom/60%Hourly2012-04-19 09:00
https://kumti.com/windows-8-do-te-vije-me-kater-versione/60%Hourly2012-04-19 08:26
https://kumti.com/marshi-78-ditesh-i-ish-gazetarit-maxhun-smajli/60%Hourly2012-04-19 08:16
https://kumti.com/per-keshilltaret-e-rruges-6-behen-gati-350000-euro/60%Hourly2012-04-19 08:06
https://kumti.com/ne-dubai-me-pare-te-shtetit/60%Hourly2012-04-19 07:17
https://kumti.com/kane-urinuar-mbi-trupat-e-vdekur/60%Hourly2012-04-19 06:59
https://kumti.com/kostoja-e-terheqjes-nga-afganistani-4-miliarde-usd/60%Hourly2012-04-19 06:40
https://kumti.com/serbet-frymezuan-krimet-e-breivikut/60%Hourly2012-04-18 18:39
https://kumti.com/aida/60%Hourly2012-04-18 17:15
https://kumti.com/kaos-i-zgjedhjeve-ne-egjipt-diskualifikohen-figurat-me-te-rendesishme/60%Hourly2012-04-18 16:28
https://kumti.com/neo-otomanizmi-shpikje-kalemxhinjsh-grindavece/60%Hourly2012-04-18 16:02
https://kumti.com/brazil-facebook-e-kalon-google/60%Hourly2012-04-18 15:38
https://kumti.com/gmail-pa-qasje/60%Hourly2012-04-18 15:36
https://kumti.com/krijohet-sistemi-elektronik-i-regjistrimit-te-fermereve-ne-kosove/60%Hourly2012-04-18 15:25
https://kumti.com/skype-brenda-shfletuesit/60%Hourly2012-04-18 14:10
https://kumti.com/pilot-shpeton-per-mrekulli-nga-shperthimi-video/60%Hourly2012-04-18 13:51
https://kumti.com/pse-e-duam-profetin-paqja-qofte-mbi-te/60%Hourly2012-04-18 13:22
https://kumti.com/ne-kerkim-te-shkakut-dhe-ilacit-per-percarjen-tone/60%Hourly2012-04-18 13:15
https://kumti.com/ish-shfrytezuesit-e-iphoneit-dhe-androideve-me-se-shpeshti-blejne-wp7/60%Hourly2012-04-18 13:07
https://kumti.com/acer-iconia-tab-a510-arrin-ne-dyqane/60%Hourly2012-04-18 13:04
https://kumti.com/televizori-me-i-vjeter-ne-angli/60%Hourly2012-04-18 12:18
https://kumti.com/prinderit-ndermjet-respektit-dhe-arrogances/60%Hourly2012-04-18 12:09
https://kumti.com/prokuroria-ka-proceduar-820-raste-per-korrupsion/60%Hourly2012-04-18 12:00
https://kumti.com/loton-kur-sheh-videon-e-tij-kunder-islamit/60%Hourly2012-04-18 10:13
https://kumti.com/te-vertetat-e-thjeshta-te-cilat-njerezit-shpesh-i-harrojne/60%Hourly2012-04-18 09:57
https://kumti.com/ilac-per-sy-i-nxjerre-nga-kurani-famelarte/60%Hourly2012-04-18 09:35
https://kumti.com/a-ka-keqperdorim-te-te-dhenave-personale/60%Hourly2012-04-18 09:09
https://kumti.com/serbia-paska-nderprere-hetimet-kunder-thacit-e-cekut/60%Hourly2012-04-18 08:53
https://kumti.com/samsung-galaxy-s-iii-nuk-do-te-ndryshoje-shume-nga-ai-s-ii/60%Hourly2012-04-18 07:51
https://kumti.com/hakeret-shqiptare-kthejne-syte-nga-greket/60%Hourly2012-04-18 06:52
https://kumti.com/sergey-brin-kina-sopa-facebook-kercenojne-uebin-e-hapur/60%Hourly2012-04-17 18:40
https://kumti.com/bugatti-veyron-grand-sport-vitesse/60%Hourly2012-04-17 17:16
https://kumti.com/lamborghini-376-mije-dollaresh-digjet-gjate-proves-video/60%Hourly2012-04-17 17:11
https://kumti.com/cfare-eshte-vakefi-gjykime-fetare-mbi-vakefin/60%Hourly2012-04-17 16:23
https://kumti.com/neo-osmanizmi-alarm-i-rreme/60%Hourly2012-04-17 16:11
https://kumti.com/informacione-e-refleksione-mbi-xhamine-e-pritshme/60%Hourly2012-04-17 15:53
https://kumti.com/australia-terheq-para-kohe-trupat-nga-afganistani/60%Hourly2012-04-17 13:27
https://kumti.com/kalifornia-ka-ndertuar-vetem-nje-kampus-universitar-por-ka-krijuar-21-burgje-te-reja/60%Hourly2012-04-17 13:06
https://kumti.com/per-cdo-ushtar-amerikan-te-vrare-25-veterane-kane-kryer-vetevrasje/60%Hourly2012-04-17 12:56
https://kumti.com/vrau-77-persona-jeton-si-ne-parajse/60%Hourly2012-04-17 12:10
https://kumti.com/canon-prezantoi-eos-1d-c-dslr/60%Hourly2012-04-17 11:35
https://kumti.com/breivik-serish-do-te-vrisja/60%Hourly2012-04-17 11:23
https://kumti.com/serbia-eshte-pushtet-armik-dhe-tash-ajo-po-vepron/60%Hourly2012-04-17 09:35
https://kumti.com/lehtesimi-i-dhimbjes-sipas-sunetit-te-pejgamberit/60%Hourly2012-04-17 08:57
https://kumti.com/15-milione-faqe-te-teksteve-te-lashta-pritet-te-digjitalizohen/60%Hourly2012-04-17 08:09
https://kumti.com/mihja-e-re-do-te-sistemoje-punetoret-e-kek-ut/60%Hourly2012-04-17 07:59
https://kumti.com/hungari-tete-vjet-burg-per-meshkujt-gay-nese-kapen-dore-per-dore/60%Hourly2012-04-17 07:53
https://kumti.com/milioneret-me-te-rinj-te-internetit-foto/60%Hourly2012-04-16 19:43
https://kumti.com/mediat-maqedonase-fshehin-telegramet-nga-tirana-e-prishtina/60%Hourly2012-04-16 19:42
https://kumti.com/sulmi-mbi-lirine-e-internetit/60%Hourly2012-04-16 19:35
https://kumti.com/falsifikime-te-shumta-per-te-perfituar-subvencione-ne-bujqesi/60%Hourly2012-04-16 18:43
https://kumti.com/i-vjedhin-mbrojteset-e-ures/60%Hourly2012-04-16 18:34
https://kumti.com/fluturimi-i-pare-filloj-nga-muslimanet/60%Hourly2012-04-16 16:34
https://kumti.com/rrenjet-arabe-ne-mjekesine-evropiane/60%Hourly2012-04-16 16:09
https://kumti.com/tri-gota-caj-te-zi-cdo-dite-ulin-tensionin-e-gjakut-dhe-e-ruajne-zemren/60%Hourly2012-04-16 11:48
https://kumti.com/itali-nje-i-vetevrare-cdo-kater-dite/60%Hourly2012-04-16 11:32
https://kumti.com/me-urdher-te-azem-syles-selmani-e-muja-uzurpojne-pronen-e-auto-prishtines/60%Hourly2012-04-16 10:07
https://kumti.com/legjitimiteti-i-replikes/60%Hourly2012-04-16 09:08
https://kumti.com/bibliotekat-e-kosoves-angazhohen-ne-perpunimin-elektronik-te-librit/60%Hourly2012-04-16 08:48
https://kumti.com/trendi-kosovar-ne-kafene-tere-diten/60%Hourly2012-04-16 08:35
https://kumti.com/psn-i-sony-ndalet-gjate-te-henes-per-13-ore/60%Hourly2012-04-16 07:29
https://kumti.com/shalqiri-shume-i-mire-per-tensionin-dhe-infarktin/60%Hourly2012-04-16 07:20
https://kumti.com/armet-financiare-te-shkaterrimit-ne-mase/60%Hourly2012-04-16 07:18
https://kumti.com/goditet-dy-here-nga-rrufeja/60%Hourly2012-04-16 07:12
https://kumti.com/lirohen-nga-detyra-11-agjentet-amerikane/60%Hourly2012-04-15 18:22
https://kumti.com/greket-nuk-do-te-lejojme-hapjen-e-deges-se-aleances-kuq-e-zi-ne-himare/60%Hourly2012-04-15 18:12
https://kumti.com/durres-nuk-hapet-porta-e-tragetit-bllokohen-pasagjeret/60%Hourly2012-04-15 16:40
https://kumti.com/aak-adem-grabovci-shpife-per-ti-mbuluar-deshtimet-e-qeverise-ne-veri/60%Hourly2012-04-15 16:25
https://kumti.com/jankullovska-dihet-profili-i-autoreve-te-vrasjes-se-pesefishte/60%Hourly2012-04-15 16:03
https://kumti.com/me-refleksologji-zgjidhni-problemin-me-sinuset/60%Hourly2012-04-15 15:50
https://kumti.com/irani-kunder-internetit/60%Hourly2012-04-15 15:38
https://kumti.com/kina-leshon-shumicen-e-sulmeve-ddos/60%Hourly2012-04-15 15:22
https://kumti.com/korrupsioni-sulmon-arsimin/60%Hourly2012-04-15 15:18
https://kumti.com/siri-aktivistet-raportojne-per-luftime/60%Hourly2012-04-15 14:01
https://kumti.com/thirrje-per-tregti-te-lire-midis-vendeve-islamike/60%Hourly2012-04-15 12:02
https://kumti.com/apel-per-nje-lexim-global-kunder-regjimit-te-asad-it/60%Hourly2012-04-15 11:53
https://kumti.com/bisedimet-me-iranin-te-vazhdojne/60%Hourly2012-04-14 21:40
https://kumti.com/deputetet-kuvajtiane-miratojne-denimin-me-vdekje-per-mallkimin-e-zotit/60%Hourly2012-04-14 19:33
https://kumti.com/20-vite-nga-windows-31/60%Hourly2012-04-14 14:39
https://kumti.com/kuranet-alarmojne-autoritetet-gjermane/60%Hourly2012-04-14 14:22
https://kumti.com/universitetet-ku-20-e-studenteve-jane-mysliman-konsiderohen-zona-pa-alkool/60%Hourly2012-04-14 14:07
https://kumti.com/ndikimi-i-gjuhes-arabe-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2012-04-14 09:32
https://kumti.com/edhe-femijet-nen-13-vjec-ne-facebook/60%Hourly2012-04-14 09:20
https://kumti.com/arsyeja-pse-u-vrane-shqiptaret-ne-kosove-nga-serbet/60%Hourly2012-04-14 09:15
https://kumti.com/abdulkader-arnauti/60%Hourly2012-04-14 09:15
https://kumti.com/1-milion-shkarkime-te-windows-8-brenda-24-oreve/60%Hourly2012-04-14 09:08
https://kumti.com/erdoan-dhe-abdylaziz-ne-konsensus-per-sirine/60%Hourly2012-04-14 08:42
https://kumti.com/partia-e-topit-zyrtarizohet-me-25-prill/60%Hourly2012-04-14 08:07
https://kumti.com/tragjedi-ne-brazil-arrestohen-personat-qe-ushqeheshin-me-mishin-e-grave/60%Hourly2012-04-14 08:01
https://kumti.com/terhiqen-agjentet-e-obamas-nga-kolumbia/60%Hourly2012-04-14 07:56
https://kumti.com/si-ta-drejtosh-nje-kritike/60%Hourly2012-04-13 18:31
https://kumti.com/pdsh-e-lsdm-denojne-vrasjen-apelojne-per-gjakftohtesi/60%Hourly2012-04-13 18:13
https://kumti.com/osbe-pershendet-ligjin-per-rtk-ne/60%Hourly2012-04-13 18:09
https://kumti.com/kfor-i-leshon-demant-rosu-eshte-partner-i-yni/60%Hourly2012-04-13 18:05
https://kumti.com/fetchnotes-nje-sherbim-i-thjesht-per-te-mbajtur-shenime/60%Hourly2012-04-13 17:03
https://kumti.com/riaktivizohet-vullkani-etna-leshon-llave-dhe-hi/60%Hourly2012-04-13 16:59
https://kumti.com/asanzh-se-shpejti-nis-shou-n-televiziv/60%Hourly2012-04-13 16:52
https://kumti.com/microsoft-investon-35-miliarde-ne-rim/60%Hourly2012-04-13 16:32
https://kumti.com/ultrabook-hibrid-nga-inteli/60%Hourly2012-04-13 12:48
https://kumti.com/microsoft-ka-departamentin-per-open-source/60%Hourly2012-04-13 12:45
https://kumti.com/guardian-evropa-e-ka-lene-sirine-nen-fatin-e-dukshem-osman/60%Hourly2012-04-13 10:06
https://kumti.com/perfundon-perkrahja-per-windows-vista-per-xp-edhe-dy-vjet/60%Hourly2012-04-13 09:58
https://kumti.com/serbi-kercenon-holanden/60%Hourly2012-04-13 09:44
https://kumti.com/meta-pse-naco-votoi-per-elvis-cefen-pyeteni-vete/60%Hourly2012-04-13 08:54
https://kumti.com/amendamenti-jokushtetues-prodhim-amerikan/60%Hourly2012-04-13 08:53
https://kumti.com/deshton-nisja-e-raketes-se-korese-se-veriut/60%Hourly2012-04-13 08:44
https://kumti.com/rama-berisha-pa-shumice-i-iku-truri/60%Hourly2012-04-13 08:19
https://kumti.com/davutollu-turqia-do-te-marre-masa-ne-rast-te-cenimit-te-kufijve-te-saj/60%Hourly2012-04-13 08:11
https://kumti.com/gjaku-artificial-shpresa-me-e-re-e-mjekesise/60%Hourly2012-04-13 08:00
https://kumti.com/eulex-i-takohet-me-komandantin-e-policise-ilegale-serbe-ne-kosove/60%Hourly2012-04-13 07:59
https://kumti.com/revista-zvicerane-e-mbrone-ballinen-me-romin-nga-kosova/60%Hourly2012-04-13 07:56
https://kumti.com/rosu-nen-vezhgim-te-kfor-it/60%Hourly2012-04-13 07:49
https://kumti.com/domatet-luftojne-shume-semundje-dhe-jane-me-te-fuqishme-te-gatuara/60%Hourly2012-04-13 07:38
https://kumti.com/nokia-shet-2-milione-lumia/60%Hourly2012-04-13 07:37
https://kumti.com/google-me-rritje-te-perfitimeve-per-24/60%Hourly2012-04-13 07:30
https://kumti.com/nokia-lumia-900-per-217-dollare-prodhohet-per-100-dollare-shitet/60%Hourly2012-04-13 07:26
https://kumti.com/7-te-verteta-shkencore-deshmojne-per-vertetesine-e-te-derguarit-te-allahut/60%Hourly2012-04-13 07:24
https://kumti.com/pese-persona-te-vrare-ne-shkup/60%Hourly2012-04-13 06:57
https://kumti.com/nje-aeroplan-boeing-777-beri-ulje-te-detyrueshme/60%Hourly2012-04-13 06:52
https://kumti.com/serbet-hajna-te-medhenj-edhe-ne-austri/60%Hourly2012-04-13 06:35
https://kumti.com/ne-27-vjetorin-e-vdekjes-se-enver-hoxhes-9-10-veta/60%Hourly2012-04-13 06:32
https://kumti.com/lenovo-dhe-asus-me-rritjen-me-te-shpejte/60%Hourly2012-04-12 12:08
https://kumti.com/humbje-te-medha-ne-sony/60%Hourly2012-04-12 12:02
https://kumti.com/cmendet-google/60%Hourly2012-04-12 11:51
https://kumti.com/dri-guard-kemisha-qe-avullon-djersen/60%Hourly2012-04-12 11:46
https://kumti.com/demaci-merr-shtetesine-shqiptare/60%Hourly2012-04-12 11:33
https://kumti.com/policia-turke-bastis-ushtaraket/60%Hourly2012-04-12 11:31
https://kumti.com/kapet-banda-shqiptare-gjermane-ka-kryer-363-plackitje/60%Hourly2012-04-12 10:07
https://kumti.com/arnautet-shqiptaret-e-sirise/60%Hourly2012-04-12 09:53
https://kumti.com/kukan-zgjerimi-i-be-pas-kroacise-radha-e-malit-te-zi/60%Hourly2012-04-12 09:43
https://kumti.com/lavrovi-paralajmeron-perkeqesim-raportesh-me-shba-ne/60%Hourly2012-04-12 09:28
https://kumti.com/zvogelohet-prodhimi-i-ipadit-te-ri/60%Hourly2012-04-12 09:16
https://kumti.com/vrau-e-dogji-te-vellane-arrestohet-se-bashku-me-xhaxhain/60%Hourly2012-04-12 09:14
https://kumti.com/google-te-bleje-domeinet-google-dhe-youtube/60%Hourly2012-04-12 09:13
https://kumti.com/shqiperia-katerfish-me-shume-fitim-se-kosova-ne-shkembimet-tregtare/60%Hourly2012-04-12 09:00
https://kumti.com/franca-do-te-zgjeroje-ligjet-e-terrorizmit-pas-te-shtenave-ne-toulouse/60%Hourly2012-04-12 08:58
https://kumti.com/eterit-e-sotem-kalojne-vetem-56-minuta-ne-dite-me-bijte-e-tyre/60%Hourly2012-04-12 08:38
https://kumti.com/pedofili-me-i-kerkuari-i-fbi-se/60%Hourly2012-04-12 08:34
https://kumti.com/miqesia-me-kajollin-mediu-akuzat-ndaj-meje-te-sajuara/60%Hourly2012-04-12 08:28
https://kumti.com/mitrovice-shqiptaret-gati-per-vetembrojtje/60%Hourly2012-04-12 08:20
https://kumti.com/e-ardhmja-e-bibliotekave-te-kosoves-ne-fokus-te-eksperteve/60%Hourly2012-04-12 08:04
https://kumti.com/apple-paditet-nga-qeveria-amerikane/60%Hourly2012-04-12 07:48
https://kumti.com/tatuazhi-dhe-demet-fizike/60%Hourly2012-04-12 07:34
https://kumti.com/tri-termete-godasin-ameriken-veriore/60%Hourly2012-04-12 07:00
https://kumti.com/akk-edhe-261-zyrtare-te-larte-nuk-e-kane-deklaruar-pasurine/60%Hourly2012-04-12 06:40
https://kumti.com/fitou-veriu-po-mbahet-peng-i-disa-interesave/60%Hourly2012-04-12 06:18
https://kumti.com/i-hapet-rruga-kandidatit-presidencial-selefi-per-garen-zgjedhore/60%Hourly2012-04-11 22:48
https://kumti.com/kuci-ne-rubikon-paralajmeron-nje-tjeter-25-korrik-ne-veri/60%Hourly2012-04-11 17:55
https://kumti.com/kurti-kerkon-nga-nato-te-parandaloje-pastrimin-etnik-ne-veri/60%Hourly2012-04-11 17:49
https://kumti.com/bmw-shitje-rekord/60%Hourly2012-04-11 17:39
https://kumti.com/toshiba-prezanton-tre-tabletet-e-linjes-excite/60%Hourly2012-04-11 15:28
https://kumti.com/lumia-900-probleme-me-qasjen-ne-internet/60%Hourly2012-04-11 15:25
https://kumti.com/office-ne-symbian/60%Hourly2012-04-11 12:16
https://kumti.com/situata-ne-veri-te-kosoves-sot-e-qete/60%Hourly2012-04-11 12:11
https://kumti.com/projektligji-per-bankat-neser-rikthehet-ne-kuvend/60%Hourly2012-04-11 11:56
https://kumti.com/putin-fton-per-unitet-pas-betejave-politike/60%Hourly2012-04-11 11:53
https://kumti.com/jahjaga-ne-kosove-nuk-do-te-kete-vend-per-anarki/60%Hourly2012-04-11 11:47
https://kumti.com/zhbogar-ceshtja-e-veriut-duhet-te-zgjidhet-perbrenda-kosoves/60%Hourly2012-04-11 11:43
https://kumti.com/treg-prapa-pallatit-te-rinise/60%Hourly2012-04-11 11:35
https://kumti.com/kukan-dhe-kacin-kerkojne-lirimin-e-hasan-abazit/60%Hourly2012-04-11 11:33
https://kumti.com/kfor-i-mohon-se-jane-mbyllur-rruget-alternative-ne-veri/60%Hourly2012-04-11 11:29
https://kumti.com/vitia-shton-gjobat-per-ndotesit-e-mjedisi/60%Hourly2012-04-11 10:43
https://kumti.com/indonezia-jep-alarmin-per-cunami/60%Hourly2012-04-11 10:30
https://kumti.com/27-vjet-nga-vdekja-e-diktatorit-enver-hoxha/60%Hourly2012-04-11 10:24
https://kumti.com/skender-xhakaliu-ambasador-i-kosoves-ne-gjermani/60%Hourly2012-04-11 10:02
https://kumti.com/kk-i-kamenices-ndihmon-pleqte-e-vetmuar/60%Hourly2012-04-11 09:55
https://kumti.com/qeveria-gjermane-e-shqetesuar-per-zhvillimet-ne-veri/60%Hourly2012-04-11 09:50
https://kumti.com/francezi-thote-se-eshte-nipi-i-hitlerit/60%Hourly2012-04-11 09:42
https://kumti.com/plackitet-shoferi-i-kamionit-ne-veriun-e-mitrovices/60%Hourly2012-04-11 09:38
https://kumti.com/deputeti-i-lugines-se-presheves-me-mandat-rotativ/60%Hourly2012-04-11 09:28
https://kumti.com/serbi-9-te-arrestuar-per-venien-e-zjarrit-ne-ambasaden-e-shba-ve/60%Hourly2012-04-11 09:21
https://kumti.com/vazhdon-martesa-e-vajzave-shqiptare-me-beqaret-e-moshuar-maqedonas/60%Hourly2012-04-11 09:11
https://kumti.com/arsyet-qe-nuk-i-keni-ditur-pse-duhet-ta-konsumoni-ujin/60%Hourly2012-04-11 08:59
https://kumti.com/ldk-mallkuar-qofshin-ata-njerez-qe-vrane-vllezerit-e-tyre/60%Hourly2012-04-11 08:50
https://kumti.com/ripozicionim-i-forcave-amerikane-ne-azi/60%Hourly2012-04-11 08:43
https://kumti.com/kapen-180-kg-hashash-ne-kufi-me-greqine/60%Hourly2012-04-11 08:38
https://kumti.com/ilegalet-e-panticit-financohen-nga-buxheti-i-kosoves/60%Hourly2012-04-11 08:36
https://kumti.com/i8-spyder-nga-bmw/60%Hourly2012-04-11 08:32
https://kumti.com/ambasadori-arvizu-takim-me-kreun-e-ps-se-rama/60%Hourly2012-04-11 08:31
https://kumti.com/arrestohet-ne-britani-autori-i-tri-vrasjeve-ne-shqiperi-me-97/60%Hourly2012-04-11 08:24
https://kumti.com/gjykata-egjiptiane-pezullon-asamblene-kushtetuese-per-shkak-te-dominimit-nga-islamiket/60%Hourly2012-04-11 08:23
https://kumti.com/prishtina-sivjet-lulezohet-me-300-mije-lule/60%Hourly2012-04-11 08:15
https://kumti.com/misteri-i-qabese-shokues-per-nasa-n/60%Hourly2012-04-11 08:09
https://kumti.com/pdiu-reagon-ndaj-pretendimet-shoviniste-greke/60%Hourly2012-04-11 08:03
https://kumti.com/pse-e-pushtoi-eulex-i-uren/60%Hourly2012-04-11 07:56
https://kumti.com/humbja-morale-nga-lufta-ne-afganistan/60%Hourly2012-04-11 07:52
https://kumti.com/opozita-vetem-pakoja-per-veriun/60%Hourly2012-04-11 07:47
https://kumti.com/tirane-vrane-gardianin-e-burgut-313-arrestohen-autoret/60%Hourly2012-04-11 07:28
https://kumti.com/disidentet-kineze-denohen-me-4-vjet-e-8-muaj-burgim/60%Hourly2012-04-11 07:18
https://kumti.com/mpj-arabia-saudite-te-ndihmoj-ne-lobimin-per-njohje-te-reja/60%Hourly2012-04-11 07:08
https://kumti.com/terhiqet-kandidati-republikan-nga-gara-presidenciale-ne-shba/60%Hourly2012-04-11 06:58
https://kumti.com/zmbrapset-policia-kufitare/60%Hourly2012-04-11 06:53
https://kumti.com/prokurori-mustafi-do-ti-publikoj-emrat-e-shantazhuesve/60%Hourly2012-04-11 06:51
https://kumti.com/kofi-annan-viziton-kampet-e-sirianeve-ne-turqi/60%Hourly2012-04-11 06:46
https://kumti.com/thaci-dhe-ban-biseduan-edhe-per-mitrovicen/60%Hourly2012-04-11 06:40
https://kumti.com/ovl-uck-o-shteti-o-qytetaret/60%Hourly2012-04-11 06:38
https://kumti.com/kuci-i-pergjigjet-dellit-ska-dialog-politik-per-veriun/60%Hourly2012-04-11 06:26
https://kumti.com/pacolli-jo-2-por-100200-police/60%Hourly2012-04-11 06:19
https://kumti.com/hyseni-ne-bruksel-me-ftese-te-ppe/60%Hourly2012-04-11 06:15
https://kumti.com/kastrati-mbroni-familjet-tuaja-ne-veri/60%Hourly2012-04-10 19:19
https://kumti.com/gruaja-qe-fliste-vetem-me-kuran/60%Hourly2012-04-10 18:39
https://kumti.com/mbi-50-vjet-okupacion/60%Hourly2012-04-10 18:17
https://kumti.com/toshiba-prezanton-laptopet-e-rinj/60%Hourly2012-04-10 17:42
https://kumti.com/kurti-kerkon-ndihmen-e-bamir-topit-per-veriun/60%Hourly2012-04-10 17:24
https://kumti.com/fdh-te-zbardhen-rastet-e-incidenteve-nderetnike/60%Hourly2012-04-10 13:51
https://kumti.com/iphone-5-me-ekran-me-te-madh/60%Hourly2012-04-10 12:40
https://kumti.com/videothirrjet-ne-firefox/60%Hourly2012-04-10 12:37
https://kumti.com/te-palumturit-kalojne-kohe-ne-facebook/60%Hourly2012-04-10 12:34
https://kumti.com/kafiterite-e-prishtines-fillojne-me-ndertimin-e-terrasave/60%Hourly2012-04-10 12:19
https://kumti.com/vetevendosje-pret-seance-te-jashtezakonshme-per-veriun/60%Hourly2012-04-10 12:08
https://kumti.com/kreret-e-sigurise-diskutojne-tensionet-ne-mitrovice/60%Hourly2012-04-10 12:04
https://kumti.com/aksion-policor-ne-kumanove/60%Hourly2012-04-10 11:57
https://kumti.com/shqiptaret-ne-veri-po-bejne-gati-valixhet/60%Hourly2012-04-10 11:55
https://kumti.com/fdh-te-zbardhen-rastet-e-incidenteve-nderetnike-te-javeve-te-kaluara/60%Hourly2012-04-10 11:53
https://kumti.com/mungesa-boterore-e-vaniljes-do-te-shtrenjtoje-akulloren-e-preferuar/60%Hourly2012-04-10 11:46
https://kumti.com/anetaresimi-ne-nato-varet-nga-vete-bosnja/60%Hourly2012-04-10 11:43
https://kumti.com/lazim-destani-mohon-agjenden-politike-dhe-kandidimin-per-tetoven/60%Hourly2012-04-10 11:40
https://kumti.com/turqi-te-pakten-gjashte-siriane-te-vrare-gjate-te-shtenave-ne-kufirin-turko-sirian/60%Hourly2012-04-10 11:38
https://kumti.com/breivik-seshte-psikopat/60%Hourly2012-04-10 11:30
https://kumti.com/inteli-shfrytezon-ddr4-ne-cipat-serverike-next-gen/60%Hourly2012-04-10 11:25
https://kumti.com/egjipt-gare-e-nxehte-per-zgjedhjet-presidenciale-kush-jane-kandidatet/60%Hourly2012-04-10 10:38
https://kumti.com/nje-person-ka-grabitur-banken-ne-shkup/60%Hourly2012-04-10 10:34
https://kumti.com/shtetasi-i-kosoves-i-kerkon-shqiperise-100-mije-euro-demshperblim-per-burgosje-pa-faj/60%Hourly2012-04-10 10:29
https://kumti.com/babai-i-600-femijeve-ne-austri/60%Hourly2012-04-10 10:16
https://kumti.com/maqedoni-me-vitin-2030-shqiptaret-do-te-jene-shumice/60%Hourly2012-04-10 10:08
https://kumti.com/shahini-te-shpallen-bizneset-pro-serbe/60%Hourly2012-04-10 09:49
https://kumti.com/printeret-canon-pixma-perkrahin-google-cloud-print/60%Hourly2012-04-10 09:19
https://kumti.com/bilioni-i-pare-per-apple/60%Hourly2012-04-10 09:17
https://kumti.com/edhe-iphone-flet-shqip-video/60%Hourly2012-04-10 09:12
https://kumti.com/erdoan-te-shtenat-e-sirise-drejt-turqise-nje-shkelje-e-qarte-e-kufirit/60%Hourly2012-04-10 09:09
https://kumti.com/shqiptaret-me-16-prill-ne-bern-protestojne-kunder-diskriminimit/60%Hourly2012-04-10 09:04
https://kumti.com/feith-korrupsioni-po-demton-ekonomine/60%Hourly2012-04-10 08:56
https://kumti.com/studentet-e-up-se-ende-nuk-i-kane-paraqitur-provimet-online/60%Hourly2012-04-10 08:53
https://kumti.com/hyseni-3-perqindeshi-vetem-zhurme/60%Hourly2012-04-10 08:43
https://kumti.com/adi-krasta-ne-gjyq-e-padit-top-channel/60%Hourly2012-04-10 08:34
https://kumti.com/thaci-roli-i-shba-vendimtar-per-paqen-e-lirine-e-kosoves/60%Hourly2012-04-10 08:31
https://kumti.com/withers-ua-dergon-edhe-nje-leter-shqiptareve/60%Hourly2012-04-10 07:51
https://kumti.com/android-40-ne-vetem-29-per-qind-te-pajisjeve/60%Hourly2012-04-10 07:44
https://kumti.com/cereku-i-bizneseve-profesionale-skane-paguar-kurre-tatime/60%Hourly2012-04-10 07:37
https://kumti.com/google-konfirmoi-se-po-zhvillon-syzet-per-realitetin-e-zgjeruar/60%Hourly2012-04-10 07:35
https://kumti.com/flashback-sulmi-me-i-tmerrshem-i-mac-os/60%Hourly2012-04-10 07:32
https://kumti.com/vetem-edhe-dy-vite-mbeshtetje-per-xp-dhe-office-2003/60%Hourly2012-04-10 07:28
https://kumti.com/kfor-i-terhiqet-perkohesisht-nga-plani-per-bllokimin-e-rrugeve-alternative/60%Hourly2012-04-10 07:26
https://kumti.com/mbrojtja-civile-dyshohet-se-kreu-shperthimin-terrorist/60%Hourly2012-04-10 07:14
https://kumti.com/dy-ish-ministra-te-kultures-rrezikojne-deri-tete-vjet-burgim/60%Hourly2012-04-10 07:11
https://kumti.com/50-shqiptare-rrahen-ne-mes-vete-helikopteret-gjerman-bartin-te-lenduarit/60%Hourly2012-04-10 06:55
https://kumti.com/microsoft-blen-patentat-e-aol/60%Hourly2012-04-09 19:00
https://kumti.com/lumia-900-e-para-ne-amazon/60%Hourly2012-04-09 16:36
https://kumti.com/dacic-rruget-alternative-mos-i-beni-afer-kfor-it/60%Hourly2012-04-09 16:04
https://kumti.com/serbet-sulmojne-gazetaret-shqiptare-ne-veri/60%Hourly2012-04-09 15:11
https://kumti.com/largime-nga-puna-ne-sony/60%Hourly2012-04-09 15:06
https://kumti.com/lodrat-mund-te-jene-te-rrezikshme-per-femijet/60%Hourly2012-04-09 12:00
https://kumti.com/serbet-pushtojne-pikat-statike-te-policise-ne-mitrovice/60%Hourly2012-04-09 11:44
https://kumti.com/ddr4-se-pari-ne-servere/60%Hourly2012-04-09 10:08
https://kumti.com/dell-nuk-perjashton-mundesine-e-dialogut-per-veriun/60%Hourly2012-04-09 09:30
https://kumti.com/pyjet-rrafsh/60%Hourly2012-04-09 09:19
https://kumti.com/pishman-per-ligjin-e-punes/60%Hourly2012-04-09 09:14
https://kumti.com/shqiperia-dergon-kontigjentin-e-20-paqeruajtes-ne-afganistan/60%Hourly2012-04-09 08:45
https://kumti.com/moti-ekstrem-kercenim-ne-rritje-per-komunitetet-dhe-ekonomine/60%Hourly2012-04-09 08:37
https://kumti.com/apple-nen-hetime-ne-britani/60%Hourly2012-04-09 08:25
https://kumti.com/policia-dhe-doganat-e-kosoves-mbesin-serish-nen-mbikeqyrje-te-eulex-it/60%Hourly2012-04-09 08:24
https://kumti.com/larry-page-i-pushtuar-nga-facebook/60%Hourly2012-04-09 08:23
https://kumti.com/egjipt-ish-shefi-i-agjenteve-thote-se-nuk-e-ka-mbeshtetjen-e-ushtrise/60%Hourly2012-04-09 08:22
https://kumti.com/lumia-900-mund-te-ndihmoje-rrugetimin-e-nokias/60%Hourly2012-04-09 08:16
https://kumti.com/ivanov-viziton-ne-stambollin-takon-personalitete-te-njohura/60%Hourly2012-04-09 08:12
https://kumti.com/berisha-profeti-muhamed-burri-qe-ndricoi-mendjen-e-mbare-njerezimit/60%Hourly2012-04-09 08:04
https://kumti.com/sulmet-raciale-ne-shba-fbi-arreston-2-persona-vrane-tre-afroamerikane/60%Hourly2012-04-09 07:58
https://kumti.com/pse-erdhe-ne-sarajeve-ti-the-millosheviqi-eshte-djale-i-mire/60%Hourly2012-04-09 07:51
https://kumti.com/haxha-shkoi-me-660-mije-euro/60%Hourly2012-04-09 07:45
https://kumti.com/arabia-saudite-bojkoton-adidasin/60%Hourly2012-04-09 07:38
https://kumti.com/hajni-kosovar-ne-burg-ne-dubai/60%Hourly2012-04-09 07:16
https://kumti.com/konjufca-ldk-e-aak-u-dorezuan-ne-ambasaden-amerikane/60%Hourly2012-04-09 07:06
https://kumti.com/specat-djeges-mbrojtes-te-zemres/60%Hourly2012-04-09 06:58
https://kumti.com/rexhepi-pike-statike-policore-ne-veri/60%Hourly2012-04-09 06:35
https://kumti.com/u-varros-selver-haradinaj-i-vrare-ne-sulmin-terrorist-ne-mitrovice/60%Hourly2012-04-09 06:28
https://kumti.com/anonymous-rrezon-faqen-e-zyres-britanike/60%Hourly2012-04-08 09:24
https://kumti.com/gjysme-milion-kompjutere-mac-te-infektuar/60%Hourly2012-04-08 09:17
https://kumti.com/thaci-komision-per-pajtim-dhe-te-verteten/60%Hourly2012-04-07 19:33
https://kumti.com/32-gigabajt-ne-imac/60%Hourly2012-04-07 17:19
https://kumti.com/radha-e-nazimit-deshmon-ne-procesin-e-tij/60%Hourly2012-04-07 17:09
https://kumti.com/kosova-kadal-kadale-po-plaket/60%Hourly2012-04-07 15:37
https://kumti.com/policia-konfiskon-tabelat-e-serbise-per-qytetet-e-kosoves/60%Hourly2012-04-07 14:15
https://kumti.com/sami-yusuf-na-ka-bekuar-zoti/60%Hourly2012-04-07 14:03
https://kumti.com/kompjuteri-si-ta-mirembajme/60%Hourly2012-04-07 12:34
https://kumti.com/wikipedia-braktis-google-maps/60%Hourly2012-04-07 12:31
https://kumti.com/sami-yusuf-ne-medresene-e-tiranes-femijen-tim-do-ta-sillja-ketu/60%Hourly2012-04-07 11:16
https://kumti.com/kujt-i-dergoni-me-se-shpeshti-e-mail/60%Hourly2012-04-07 10:49
https://kumti.com/dyfishohet-profiti-i-samsung-electronics/60%Hourly2012-04-07 10:47
https://kumti.com/twitter-padit-spameret/60%Hourly2012-04-07 10:22
https://kumti.com/microsoft-deshiron-te-rrise-pranine-e-windows-phone-ne-treg/60%Hourly2012-04-07 10:14
https://kumti.com/hamburg-vritet-nje-kosovar-dhe-plagoset-nje-kosovare-2/60%Hourly2012-04-06 16:34
https://kumti.com/pas-46-diteve-zgjohet-nga-koma/60%Hourly2012-04-06 12:40
https://kumti.com/sirianet-dynden-drejt-turqise/60%Hourly2012-04-06 10:05
https://kumti.com/afganistan-shtate-te-vdekur-pas-zjarrit-ne-nje-kamion-cisterne-te-nato-s/60%Hourly2012-04-06 09:38
https://kumti.com/erdoan-jemi-te-vendosur-te-mbeshtesim-shqiperine-ne-projektin-e-gazsjellesit-transadriatik/60%Hourly2012-04-06 09:35
https://kumti.com/foshnjet-bullgare-shiteshin-per-20-mije-euro-ne-itali/60%Hourly2012-04-06 09:12
https://kumti.com/rrembehet-personi-ne-malisheve-e-lidhin-per-shtylle/60%Hourly2012-04-06 09:08
https://kumti.com/del-ne-shitje-makina-qe-fluturon/60%Hourly2012-04-06 08:35
https://kumti.com/dy-dekada-me-pas-lufta-le-pasoja-ne-sarajeve/60%Hourly2012-04-06 08:26
https://kumti.com/shitje-me-te-mira-per-ipad-dhe-iphone-sa-qe-pritej/60%Hourly2012-04-06 07:58
https://kumti.com/nuk-i-jepet-trualli-i-preferuar-ne-arberi-per-ambasade/60%Hourly2012-04-06 07:57
https://kumti.com/nje-molle-ne-dite-mban-mjekun-larg-jush/60%Hourly2012-04-06 07:16
https://kumti.com/fillojne-hetimet-ndaj-behgjet-pacollit/60%Hourly2012-04-06 07:11
https://kumti.com/ngadalesim-boteror-i-internetit-fajtor-anonymous/60%Hourly2012-04-06 07:09
https://kumti.com/galaxy-s-iii-prezantohet-me-22-maj/60%Hourly2012-04-06 07:06
https://kumti.com/komentet-shqetesuese-te-jashteligjshme/60%Hourly2012-04-06 07:02
https://kumti.com/hamburg-vritet-nje-kosovar-dhe-plagoset-nje-kosovare/60%Hourly2012-04-06 06:43
https://kumti.com/fjalimi-i-topallit-nxiti-reagimin-e-historianeve/60%Hourly2012-04-06 06:34
https://kumti.com/e-bija-e-presidentit-rumun-pro-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2012-04-06 06:23
https://kumti.com/ende-ka-rrezik-nga-minat/60%Hourly2012-04-05 17:19
https://kumti.com/rrenjet-arabe-ne-mjekesine-evropiane-2/60%Hourly2012-04-05 16:21
https://kumti.com/hakere-sulmojne-fbi-ne/60%Hourly2012-04-05 15:53
https://kumti.com/google-publikon-syzet-high-tech/60%Hourly2012-04-05 15:50
https://kumti.com/praktikat-e-gabuara-ne-kuvend/60%Hourly2012-04-05 15:29
https://kumti.com/nokia-vlen-153-miliard-euro/60%Hourly2012-04-05 12:52
https://kumti.com/preshevari-shpresim-sadiku-vendin-e-pare-ne-matematike-ne-garat-e-kosoves/60%Hourly2012-04-05 11:42
https://kumti.com/agani-qkuk-se-te-respektohen-bindjet-religjioze/60%Hourly2012-04-05 11:33
https://kumti.com/ne-te-gjithe-boten-ka-24-milion-njerez-te-trafikuar/60%Hourly2012-04-05 09:49
https://kumti.com/jeremic-ne-egjipt-aman-mos-pranoni-kosoven/60%Hourly2012-04-05 09:20
https://kumti.com/shba-android-mbi-50/60%Hourly2012-04-05 08:58
https://kumti.com/erdoan-mungesa-e-vendimit-te-okb-se-per-sirine-i-ka-dhene-despotit-nje-mbeshtetje-indirekte/60%Hourly2012-04-05 08:24
https://kumti.com/80-vjecarja-arrin-te-ule-avionin-pasi-i-shoqi-i-saj-pilot-vdes/60%Hourly2012-04-05 08:13
https://kumti.com/ne-malejzi-samiti-i-shtate-global-per-industri-hallalle/60%Hourly2012-04-05 07:55
https://kumti.com/kanali-i-armeve/60%Hourly2012-04-05 07:26
https://kumti.com/mjekesi-gjuhet-e-huaja-largojne-sklerozen/60%Hourly2012-04-05 07:10
https://kumti.com/perleshje-masive-serbe-e-shqiptare-ndihmuan-motren-e-sulmuar/60%Hourly2012-04-05 06:47
https://kumti.com/tahiraj-ne-rubikon-rugova-ka-ditur-per-aksionet-e-uck-se/60%Hourly2012-04-05 06:38
https://kumti.com/windows-phone-me-80-mije-aplikacione/60%Hourly2012-04-04 15:29
https://kumti.com/kfor-i-do-te-percaktoje-vijen-kufitare-me-serbine/60%Hourly2012-04-04 11:47
https://kumti.com/kryeprokurori-prokurorin-mustafi-e-kapa-une/60%Hourly2012-04-04 10:27
https://kumti.com/kordova-kishte-600-xhami/60%Hourly2012-04-04 10:11
https://kumti.com/orientalizmi-dezinformimi-dhe-islami-2/60%Hourly2012-04-04 10:05
https://kumti.com/prishtina-udha-me-e-shkurter-e-serbise-per-tu-lidhur-me-boten/60%Hourly2012-04-04 09:59
https://kumti.com/orientalizmi-dezinformimi-dhe-islami/60%Hourly2012-04-04 09:59
https://kumti.com/kongesmenet-jahjages-kosova-partner-i-rendesishem-per-kongresin/60%Hourly2012-04-04 09:51
https://kumti.com/iphone-5-ndoshta-gjate-qershorit/60%Hourly2012-04-04 08:47
https://kumti.com/shkencetari-amerikan-zbulon-qe-truri-gjate-lutjes-reprogramohet/60%Hourly2012-04-04 08:45
https://kumti.com/sikur-te/60%Hourly2012-04-04 07:40
https://kumti.com/stereotipa-mbi-besimet-fetare-ne-albanologji/60%Hourly2012-04-04 07:37
https://kumti.com/jane-vjedhur-15-milion-numra-te-kartave-te-kreditit/60%Hourly2012-04-04 07:33
https://kumti.com/misvaku-ne-higjienen-orale/60%Hourly2012-04-04 07:29
https://kumti.com/madheshtia-e-faljes/60%Hourly2012-04-04 07:25
https://kumti.com/prifti-shfaqe-nje-film-gay-per-publikun/60%Hourly2012-04-04 07:12
https://kumti.com/skane-strategji-per-veriun/60%Hourly2012-04-04 07:06
https://kumti.com/partia-e-drejtesise-kandidon-me-bujar-ademin-ne-ferizaj/60%Hourly2012-04-04 06:56
https://kumti.com/nato-urdheron-kfor-in-ti-mbylle-rruget-alternative/60%Hourly2012-04-03 22:58
https://kumti.com/themelohet-samsung-display/60%Hourly2012-04-03 14:00
https://kumti.com/motorola-hetohet-nga-bashkimi-evropian/60%Hourly2012-04-03 13:54
https://kumti.com/windows-xp-ne-rritje/60%Hourly2012-04-03 13:43
https://kumti.com/levizja-bashkohu-denoncon-pederastine-e-qeverise-dhe-diskriminimin-e-muslimaneve/60%Hourly2012-04-03 11:58
https://kumti.com/shqiperia-e-treta-ne-bote-ndaj-kujdesit-shendetesor/60%Hourly2012-04-03 09:43
https://kumti.com/hoxha-hasan-tahsini/60%Hourly2012-04-03 09:26
https://kumti.com/protesta-anti-islame-ne-danimarke-rezulton-e-pasuksesshme/60%Hourly2012-04-03 09:18
https://kumti.com/nasrud-din-albani-shqiptari/60%Hourly2012-04-03 09:03
https://kumti.com/ne-kroaci-se-shpejti-banka-e-pare-pa-interes/60%Hourly2012-04-03 08:57
https://kumti.com/10-milione-porosi-galaxy-s-iii/60%Hourly2012-04-03 08:23
https://kumti.com/facebook-nuk-i-ka-800-milione-perdorues/60%Hourly2012-04-03 08:06
https://kumti.com/miku-me-i-mire-interneti-harrohet-libri/60%Hourly2012-04-03 08:01
https://kumti.com/delegacioni-i-kongresit-amerikan-ne-kosove-me-3-dhe-4-prill/60%Hourly2012-04-03 07:37
https://kumti.com/prokurori-i-antikorrupsionit-nazmi-mustafi-ne-burg/60%Hourly2012-04-03 07:06
https://kumti.com/krasniqi-do-ti-shkoj-deri-ne-fund-shik-ut/60%Hourly2012-04-03 06:59
https://kumti.com/nenkryetari-i-pll-po-ta-kisha-djalin-gay-do-ti-fusja-plumbin-ballit/60%Hourly2012-04-03 06:52
https://kumti.com/policet-e-liruar-flasin-per-arrestimin-jane-urdheruar-te-heshtin/60%Hourly2012-04-03 06:46
https://kumti.com/shokuesetinejxheri-vret-nenen-e-tijne-baze-te-skenave-filmike/60%Hourly2012-04-03 06:29
https://kumti.com/policet-e-arrestuar-arrijne-ne-kosove/60%Hourly2012-04-02 12:18
https://kumti.com/kompanite-e-tendereve-dhe-financuese-te-pdk-se/60%Hourly2012-04-02 11:35
https://kumti.com/edita-tahiri-kemi-premtime-per-lirimin-e-shpejt-te-policeve/60%Hourly2012-04-02 10:47
https://kumti.com/kfor-i-po-heton-vendin-e-arrestimit/60%Hourly2012-04-02 10:10