XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/obama-nderon-albright-per-clirimin-e-kosoves/60%Hourly2012-05-31 21:23
https://kumti.com/vazhdohet-paraburgimi-per-monster/60%Hourly2012-05-31 21:12
https://kumti.com/kriza-financiare-ndikon-dhe-ne-incidentet-raciale/60%Hourly2012-05-31 20:08
https://kumti.com/siria-ne-prag-te-luftes-civile/60%Hourly2012-05-31 20:05
https://kumti.com/izraeli-dorezon-91-trupa-palestineze/60%Hourly2012-05-31 20:03
https://kumti.com/clinton-akuzon-rusine-per-sirine/60%Hourly2012-05-31 19:59
https://kumti.com/personeli-i-manastirit-te-decanit-aplikon-per-shtetesi-te-kosoves/60%Hourly2012-05-31 19:54
https://kumti.com/izraeli-me-ambasade-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-31 19:52
https://kumti.com/tarauna-gjakderdhja-ne-siri-duhet-te-nderprehet-urgjentisht/60%Hourly2012-05-31 13:58
https://kumti.com/marredheniet-shba-rusi-dhe-zgjedhjet-presidenciale/60%Hourly2012-05-31 13:16
https://kumti.com/kina-perkrahe-pakistanini/60%Hourly2012-05-31 13:15
https://kumti.com/kazakistan-u-gjeten-13-persona-te-vrare-afer-kufirit-me-kinen/60%Hourly2012-05-31 13:06
https://kumti.com/kirurgu-i-njohur-australian-do-te-operoj-12-femije-ne-qkuk/60%Hourly2012-05-31 12:57
https://kumti.com/sulmohet-fizikisht-kreu-i-vv-se-ne-shtime/60%Hourly2012-05-31 12:46
https://kumti.com/kosova-do-ti-permbush-obligimet-e-udherrefyesit/60%Hourly2012-05-31 12:41
https://kumti.com/parlamenti-europian-debaton-per-eulex-in/60%Hourly2012-05-31 12:39
https://kumti.com/femija-i-bardhe-nga-prinder-te-zinj-mjeket-e-rralle-por-ndodh/60%Hourly2012-05-31 12:20
https://kumti.com/mark-zuckerberg-humb-16-milione-dollare-ne-ore/60%Hourly2012-05-31 12:06
https://kumti.com/thuani-jo-konsumimit-te-duhanit/60%Hourly2012-05-31 12:03
https://kumti.com/25-vjet-burg-per-sulmuesit-shqiptare-te-klubeve-te-nates/60%Hourly2012-05-31 11:59
https://kumti.com/ice-cream-sandwich-ne-lg-dhe-motorola/60%Hourly2012-05-31 11:52
https://kumti.com/oppo-finder-smartfoni-me-i-holle/60%Hourly2012-05-31 11:50
https://kumti.com/djemte-e-mubarak-perballe-drejtesise/60%Hourly2012-05-31 11:33
https://kumti.com/nikolic-do-te-evitoje-cdo-lloj-konflikti-me-kosoven/60%Hourly2012-05-31 11:26
https://kumti.com/shkup-keqtrajtohen-te-arrestuarit-paditen-gardianet-e-burgut/60%Hourly2012-05-31 11:22
https://kumti.com/kanada-kembe-njeriu-me-poste/60%Hourly2012-05-31 10:45
https://kumti.com/surroi-demanton-se-do-te-jete-anetare-i-aak-se/60%Hourly2012-05-31 10:24
https://kumti.com/gjyqtaret-jane-pergjuar-per-vrasjen-te-liqeni-i-smilkovces/60%Hourly2012-05-31 10:07
https://kumti.com/njutoni-mbi-biblen/60%Hourly2012-05-31 10:04
https://kumti.com/policia-e-serbise-vendos-kontejner-ne-territorin-e-kosoves-ne-jarinje/60%Hourly2012-05-31 10:04
https://kumti.com/bankat-e-kosoves-me-kamatat-me-te-larta-ne-rajon/60%Hourly2012-05-31 10:01
https://kumti.com/lezhe-nje-26-vjecar-hidhet-nga-kati-vi/60%Hourly2012-05-31 09:42
https://kumti.com/bllaca-shik-u-ka-vrare-jo-babai-im/60%Hourly2012-05-31 09:40
https://kumti.com/obsh-akuzon-ashper-industrite-e-duhanit/60%Hourly2012-05-31 09:36
https://kumti.com/mjekja-vodhi-foshnjen-sipas-saj-per-te-ngjallur-te-emen/60%Hourly2012-05-31 09:32
https://kumti.com/rendohet-gjendja-e-2-te-burgosurve-palestineze-ne-greve-urie/60%Hourly2012-05-31 09:10
https://kumti.com/sirikryengritesit-ultimatum-qeverise-se-asad/60%Hourly2012-05-31 09:01
https://kumti.com/itali-toka-vazhdon-te-dridhet-29-termete-gjate-nates/60%Hourly2012-05-31 08:53
https://kumti.com/sarande-65-vjecari-vret-gruan-e-me-pas-vetevritet/60%Hourly2012-05-31 08:50
https://kumti.com/policia-perzgjedh-me-te-shtrenjtit/60%Hourly2012-05-31 08:33
https://kumti.com/si-e-trajtojne-fene-islame-misionaret-te-krishtere/60%Hourly2012-05-31 08:17
https://kumti.com/ne-durres-vritet-me-4-plumba-nje-shtetas-kosovar/60%Hourly2012-05-31 08:15
https://kumti.com/gjilan-permbyten-dhjetera-hektare-toke-bujqesore/60%Hourly2012-05-31 08:12
https://kumti.com/grupi-i-mitrovices-akuzohet-per-pastrim-parash/60%Hourly2012-05-31 08:12
https://kumti.com/kosova-me-shkallen-me-te-larte-te-vdekshmerise-se-foshnjave/60%Hourly2012-05-31 08:09
https://kumti.com/burgjet-ne-maqedoni-ne-kushte-jonjerezore/60%Hourly2012-05-31 08:07
https://kumti.com/fusnota-forcoi-vetem-unmik-un/60%Hourly2012-05-31 08:05
https://kumti.com/i-ashtuquajturi-civilizim/60%Hourly2012-05-31 07:35
https://kumti.com/irani-pranon-prezencen-e-trupave-iraniane-ne-siri/60%Hourly2012-05-31 07:29
https://kumti.com/indonezi-eshte-gjetur-kutia-e-dyte-e-zeze-e-aeroplanit-rus/60%Hourly2012-05-31 07:28
https://kumti.com/stefanoviq-i-revoltuar-ndalimi-i-targave-serbe-hap-i-njeanshem/60%Hourly2012-05-31 06:48
https://kumti.com/se-shpejti-ambasada-e-izraelit-ne-tirane/60%Hourly2012-05-31 06:45
https://kumti.com/tadiqi-nikoliq-te-paraqes-planin-per-kosoven-dhe-ekonomine/60%Hourly2012-05-31 06:42
https://kumti.com/demaci-zyra-ne-veri-sa-per-sy-e-faqe/60%Hourly2012-05-30 21:45
https://kumti.com/zyrtarizohet-ilaci-kunder-sida-s/60%Hourly2012-05-30 20:31
https://kumti.com/stresi-zvogelon-trurin/60%Hourly2012-05-30 20:29
https://kumti.com/anoreksia-shkurton-jeten/60%Hourly2012-05-30 20:25
https://kumti.com/diabeti-ndikon-ne-koncentrim-dhe-ndjenja/60%Hourly2012-05-30 20:22
https://kumti.com/ushqimet-e-demshme-per-trurin/60%Hourly2012-05-30 20:19
https://kumti.com/frutat-e-pyllit-vetite-ushqyese/60%Hourly2012-05-30 20:10
https://kumti.com/akoma-pa-lindur-kishte-tumor/60%Hourly2012-05-30 20:05
https://kumti.com/afganistan-helmohen-160-femije/60%Hourly2012-05-30 19:58
https://kumti.com/qeveria-kunder-martesave-gay/60%Hourly2012-05-30 19:56
https://kumti.com/britania-hetime-per-dhune-seksuale-gjate-luftes-ne-bosnje/60%Hourly2012-05-30 19:39
https://kumti.com/me-2-korrik-permbyllet-mbikeqyrja-e-pavaresise/60%Hourly2012-05-30 19:18
https://kumti.com/ska-bisedime-pa-zbatimin-e-marreveshjeve-te-arritura/60%Hourly2012-05-30 18:02
https://kumti.com/dell-paraqet-tre-kompjutere-te-rinj-te-gjitha-ne-nje/60%Hourly2012-05-30 17:53
https://kumti.com/kosova-e-ndihmon-me-20-mije-euro-italine-pas-termetit/60%Hourly2012-05-30 17:48
https://kumti.com/kryeministri-thaci-viziton-japonine/60%Hourly2012-05-30 17:40
https://kumti.com/kksh-kerkon-nga-beogradi-lirimin-e-gjithe-te-burgosurve-shqiptare/60%Hourly2012-05-30 16:15
https://kumti.com/serbetme-peme-e-perime-rrahin-eulex-in/60%Hourly2012-05-30 16:10
https://kumti.com/microsoft-shet-67-milione-xbox-360/60%Hourly2012-05-30 15:06
https://kumti.com/rrjedhin-pamjet-e-para-te-windows-8-release-preview/60%Hourly2012-05-30 14:27
https://kumti.com/sekuestrohen-700-mije-euro-pasuri/60%Hourly2012-05-30 13:57
https://kumti.com/malisheve-nis-lufta-kunder-rriqrave/60%Hourly2012-05-30 13:46
https://kumti.com/mobili-facebook-qe-do-te-rivalizoje-iphone/60%Hourly2012-05-30 13:43
https://kumti.com/anti-korrupsioni-mund-ta-rihapim-rastin-e-pacollit/60%Hourly2012-05-30 13:41
https://kumti.com/nderkombetaret-kane-ne-duar-privatizimet-e-medha-ne-kosove/60%Hourly2012-05-30 13:37
https://kumti.com/nuk-ndryshon-papunesia/60%Hourly2012-05-30 13:34
https://kumti.com/termet-ne-tirane/60%Hourly2012-05-30 13:33
https://kumti.com/dean-kosova-ka-kushtetuten-me-te-avancuar-ne-rajon/60%Hourly2012-05-30 13:20
https://kumti.com/shqetesime-per-sigurine-e-jetes-dhe-prones-ne-vend/60%Hourly2012-05-30 13:09
https://kumti.com/mashtrim-me-11-mije-euro/60%Hourly2012-05-30 12:51
https://kumti.com/tirana-lekundet-nga-termeti/60%Hourly2012-05-30 12:47
https://kumti.com/ndalohen-27-kg-marihuan-drejt-italise/60%Hourly2012-05-30 12:42
https://kumti.com/be-para-shkaterrimit-si-dikur-jugosllavia-e-titos/60%Hourly2012-05-30 12:38
https://kumti.com/holande-nuk-perjashtohet-intervenimi-ushtarak-ne-siri/60%Hourly2012-05-30 12:26
https://kumti.com/shqiperia-nuk-zgjodhi-presidentin/60%Hourly2012-05-30 12:12
https://kumti.com/zhvleresohet-facebook-u/60%Hourly2012-05-30 12:00
https://kumti.com/euroja-shenon-rekord-te-ri-te-renies/60%Hourly2012-05-30 11:56
https://kumti.com/tim-cook-flet-per-iphone-siri-dhe-bashkepunimin-me-facebook/60%Hourly2012-05-30 11:52
https://kumti.com/ish-presidenti-tejllor-denohet-me-50-vjet-burgim/60%Hourly2012-05-30 11:51
https://kumti.com/moska-rusia-veto-nese-okb-vendos-nderhyrje-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2012-05-30 10:59
https://kumti.com/rreshqet-autobusi-ngjashem-me-himaren/60%Hourly2012-05-30 10:40
https://kumti.com/telefonat-celulare-nuk-shkaktojne-tumor-ne-tru-por/60%Hourly2012-05-30 10:34
https://kumti.com/fshati-ku-lindin-pothuajse-vetem-binjake/60%Hourly2012-05-30 10:28
https://kumti.com/raportet-e-brukselit-kadri-veseli-ben-ligjin-ne-qeveri-e-pdk/60%Hourly2012-05-30 10:25
https://kumti.com/unicef-nje-ne-gjashte-femije-greke-jeton-ne-varferi/60%Hourly2012-05-30 09:59
https://kumti.com/anulohet-tenderi-per-aerofotografimin-e-kosoves/60%Hourly2012-05-30 09:48
https://kumti.com/gjermania-vendi-me-i-admiruar-ne-be/60%Hourly2012-05-30 09:40
https://kumti.com/nikoliqi-pasues-i-millosheviqit/60%Hourly2012-05-30 09:32
https://kumti.com/gjykata-vendose-asanzh-mund-te-ekstradohet/60%Hourly2012-05-30 09:26
https://kumti.com/mesimi-ne-pune-keshille-drejtuar-femrave/60%Hourly2012-05-30 09:24
https://kumti.com/pdsh-koalicion-qeverises-me-rd-e-bdl-ne-presheve/60%Hourly2012-05-30 08:57
https://kumti.com/prania-e-ananit-ne-siri-nuk-mjaftoi-per-te-ndalur-operacionet-ushtarake/60%Hourly2012-05-30 08:50
https://kumti.com/kirurgu-i-mirenjohur-australian-nderhyrje-kirurgjikale-te-femijet-e-shtrire-ne-qkuk/60%Hourly2012-05-30 08:39
https://kumti.com/rusi-qeveria-kritikon-ambasadorin-amerikan/60%Hourly2012-05-30 08:33
https://kumti.com/pritet-ulje-e-cmimeve-per-laptop-tablet-hdtv/60%Hourly2012-05-30 08:33
https://kumti.com/kuvajti-55-mln-euro-tiranes/60%Hourly2012-05-30 08:11
https://kumti.com/debohen-diplomatet-siriane-shkak-masakra-ne-houla/60%Hourly2012-05-30 07:49
https://kumti.com/2012-05-30-07-59-38/60%Hourly2012-05-30 07:45
https://kumti.com/idajet-beqiri-i-akuzuar-per-terrorizem-mund-te-ekstradohet-ne-belgjike/60%Hourly2012-05-30 07:44
https://kumti.com/kush-jane-te-arrestuarit-e-djeshem-nga-eulex-i/60%Hourly2012-05-30 07:27
https://kumti.com/kush-eshte-kandidat-i-pd-se-per-president-te-shqiperise/60%Hourly2012-05-30 07:16
https://kumti.com/nga-burgu-i-therret-boshnjaket-qe-te-protestojne-per-te/60%Hourly2012-05-30 07:07
https://kumti.com/izraeli-pas-virusit-te-sofistikuar-kompiuterik/60%Hourly2012-05-30 07:03
https://kumti.com/vitamina-a/60%Hourly2012-05-29 21:23
https://kumti.com/perfundon-stervitja-me-e-madhe-ushtarake/60%Hourly2012-05-29 20:20
https://kumti.com/shala-shteti-i-shkelur/60%Hourly2012-05-29 20:14
https://kumti.com/kardavi-nuk-duhet-heshtur-ndaj-masakres-qe-ndodhi-ne-hula/60%Hourly2012-05-29 19:20
https://kumti.com/erdoan-per-masakren-ne-hula-tallje-me-boten/60%Hourly2012-05-29 19:16
https://kumti.com/shba-armatos-italine/60%Hourly2012-05-29 19:12
https://kumti.com/lirohen-pese-shqiptare-te-arrestuar-ne-bujanoc/60%Hourly2012-05-29 19:08
https://kumti.com/bllaca-per-shik-un-pyeteni-thacin/60%Hourly2012-05-29 18:53
https://kumti.com/moska-kritikon-serish-ambasadorin-amerikan/60%Hourly2012-05-29 18:50
https://kumti.com/112-paqeruajtes-te-okb-se-kane-vdekur-me-2011/60%Hourly2012-05-29 18:41
https://kumti.com/targat-serbe-ne-perdorim-deri-ne-1-qershor/60%Hourly2012-05-29 15:38
https://kumti.com/eulex-arreston-6-persona-te-dyshuar-per-krim-te-organizuar/60%Hourly2012-05-29 15:35
https://kumti.com/kosova-me-bord-per-politikat-e-gjuheve/60%Hourly2012-05-29 15:29
https://kumti.com/pa-qasje-ne-dokumentet-zyrtare-te-gjyqesorit/60%Hourly2012-05-29 15:26
https://kumti.com/te-dhenat-per-varferine-e-papunesine-te-paperditesuara/60%Hourly2012-05-29 13:09
https://kumti.com/partizani-shqiptar-qe-shpetoi-20-mije-ushtare-fashiste/60%Hourly2012-05-29 12:52
https://kumti.com/historia-e-roberve-gjermane-qe-mbeten-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-29 12:47
https://kumti.com/vazhdimi-i-dialogut-me-serbine-dihet-pas-zbatimit-te-marreveshjeve/60%Hourly2012-05-29 12:41
https://kumti.com/perplasje-ne-krye-te-ior-banka-e-vatikanit-shkarkon-presidentin/60%Hourly2012-05-29 12:37
https://kumti.com/dhuna-ne-siri-hollande-debon-ambasadorin/60%Hourly2012-05-29 12:34
https://kumti.com/shkaqet-e-kruajtjes-se-lekures-se-kokes-dhe-zgjidhjet/60%Hourly2012-05-29 12:21
https://kumti.com/itali-kapen-ilace-ilegale-qe-hyjne-nga-shqiperia/60%Hourly2012-05-29 12:18
https://kumti.com/nikoliq-thote-se-thaqi-eshte-i-dyshuar-per-krime-kunder-popullit-serb/60%Hourly2012-05-29 12:01
https://kumti.com/google-po-e-lufton-piraterine/60%Hourly2012-05-29 11:50
https://kumti.com/lg-shet-3-milione-njesi-te-lte-4g/60%Hourly2012-05-29 11:44
https://kumti.com/serbet-nuk-lejojne-heqjen-e-barrikades-ne-rudare/60%Hourly2012-05-29 11:41
https://kumti.com/protestuesit-egjiptian-i-vene-zjarrin-selise-se-kandidatit-per-president-shefik/60%Hourly2012-05-29 11:38
https://kumti.com/siri-annan-pergjegjesit-per-masakren-ne-hula-duhen-ndeshkuar/60%Hourly2012-05-29 11:26
https://kumti.com/klosi-dhjetera-zyrtare-te-larte-agjente-te-serbise/60%Hourly2012-05-29 10:11
https://kumti.com/dhunojne-vajzat-12-vjece-per-te-sheruar-siden/60%Hourly2012-05-29 10:04
https://kumti.com/gjirokaster-sekuestrohen-300-kg-mariuane-lazarati/60%Hourly2012-05-29 09:52
https://kumti.com/ish-gjyqtari-dyshohet-per-260-akte-kriminale/60%Hourly2012-05-29 09:37
https://kumti.com/sulm-masiv-kibernetik-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2012-05-29 08:59
https://kumti.com/prishtines-i-kerkohet-te-dialogoje-me-mitrovicen/60%Hourly2012-05-29 08:59
https://kumti.com/arrestohen-gjashte-gjenerale-te-pensionuar-ne-turqi/60%Hourly2012-05-29 08:42
https://kumti.com/bashke-per-zvarritje/60%Hourly2012-05-29 08:38
https://kumti.com/nje-termet-tjeter-godet-italine/60%Hourly2012-05-29 08:31
https://kumti.com/shkaqet-qe-pengojne-lumturine/60%Hourly2012-05-29 07:30
https://kumti.com/presidenti-i-ri-gjerman-ne-vizite-zyrtare-ne-izrael/60%Hourly2012-05-29 07:23
https://kumti.com/protesta-ne-egjipt-kunder-njerit-prej-kandidateve-per-president/60%Hourly2012-05-29 07:17
https://kumti.com/eba-shprehin-gatishmeri-per-te-ndihmuar-shendetesine-kosovare/60%Hourly2012-05-29 07:12
https://kumti.com/gjykata-supreme-refuzon-apelet-per-rastin-e-bombes-ne-sheshin-bill-clinton/60%Hourly2012-05-29 07:04
https://kumti.com/masakra-ne-siri-u-krye-familje-per-familje/60%Hourly2012-05-29 06:45
https://kumti.com/levizja-studentore-skv-edhe-sot-para-rektoratit/60%Hourly2012-05-29 06:42
https://kumti.com/buzhala-nen-ethet-e-limajt/60%Hourly2012-05-29 06:28
https://kumti.com/meta-presidenti-te-zgjidhet-pertej-mazhorances/60%Hourly2012-05-29 00:19
https://kumti.com/rama-qeveria-te-rishikoje-lejet/60%Hourly2012-05-29 00:17
https://kumti.com/ne-decan-sulmohet-pronari-i-play-4-win/60%Hourly2012-05-29 00:13
https://kumti.com/bozkir-kosova-se-shpejti-ne-nato/60%Hourly2012-05-29 00:09
https://kumti.com/perballja-me-humbjet-e-medha-ne-jete/60%Hourly2012-05-28 23:42
https://kumti.com/lojerat-kompjuterike-kufiri-ndermjet-lojes-dhe-varesise/60%Hourly2012-05-28 23:40
https://kumti.com/pd-deputete-te-ps-urdherohen-nga-mafia-e-droges/60%Hourly2012-05-28 23:29
https://kumti.com/dieta-ushqimore-per-parandalimin-kancerit-te-gjirit/60%Hourly2012-05-28 23:23
https://kumti.com/himare4-studente-i-rikthehen-jetes-normale/60%Hourly2012-05-28 23:06
https://kumti.com/nikolliq-nuk-takohem-me-hashim-thacin/60%Hourly2012-05-28 18:58
https://kumti.com/aktakuze-turke-ndaj-komandanteve-izraelite/60%Hourly2012-05-28 18:51
https://kumti.com/epidemia-e-paturpesise/60%Hourly2012-05-28 15:38
https://kumti.com/strasburg-mbi-50-vendime-kunder-maqedonise/60%Hourly2012-05-28 15:33
https://kumti.com/shba-ja-godet-serish-pakistanin/60%Hourly2012-05-28 15:23
https://kumti.com/bujanoc-goditet-per-vdekje-me-veture-nje-grua-shqiptare/60%Hourly2012-05-28 15:16
https://kumti.com/rim-do-pushoje-nga-puna-2000-punetore/60%Hourly2012-05-28 14:29
https://kumti.com/12-vjecarja-akuzon-bankat-private-na-vjedhin-dhe-qeveria-eshte-bashkepunetore/60%Hourly2012-05-28 14:20
https://kumti.com/turqia-jep-garancione-per-mbeshtetje-te-gjithanshme-te-kosoves/60%Hourly2012-05-28 13:46
https://kumti.com/stacioni-jugor-perurohet-nis-i-policise-rajonale-ne-mitrovice/60%Hourly2012-05-28 12:32
https://kumti.com/ne-bruksel-te-merkuren-dialogu-per-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Hourly2012-05-28 12:28
https://kumti.com/skandali-i-pergjimit-deshmon-toni-bler/60%Hourly2012-05-28 12:11
https://kumti.com/esadi-vazhdon-masakren-ndaj-popullit-te-tij/60%Hourly2012-05-28 12:03
https://kumti.com/rrefimi-i-tmerrshem-gjermanes-se-mbajtur-rob-nga-cifti-serb/60%Hourly2012-05-28 11:47
https://kumti.com/idajet-beqirin-e-kerkon-edhe-shkupi/60%Hourly2012-05-28 11:38
https://kumti.com/policia-u-jep-ultimatum-protestuesve-para-rektoratit/60%Hourly2012-05-28 11:35
https://kumti.com/te-shtena-armesh-ne-veri/60%Hourly2012-05-28 11:33
https://kumti.com/shefi-ekzekutiv-i-apple-refuzon-rrogen-75-milione-dollareshe/60%Hourly2012-05-28 10:44
https://kumti.com/google-paralajmeron-pastroni-pc-ose-mbeteni-pa-internet/60%Hourly2012-05-28 10:40
https://kumti.com/vatikan-arrestohet-nje-kardinal/60%Hourly2012-05-28 10:05
https://kumti.com/kuvajt-topi-do-rriten-investimet-ekonomike-kuvajtiane-ne-vendin-tone/60%Hourly2012-05-28 09:48
https://kumti.com/nikolliq-paralajmeron-njohjen-e-abkhazise-dhe-osetise-jugore/60%Hourly2012-05-28 09:47
https://kumti.com/kqz-i-up-se-i-pergjigjet-skv-se-e-fundit-e-pakenaqur/60%Hourly2012-05-28 09:12
https://kumti.com/siri-anan-neser-takohet-me-esed/60%Hourly2012-05-28 09:09
https://kumti.com/millosheviqi-kishte-150-agjente-ne-maqedoni-dhe-700-ne-kosove/60%Hourly2012-05-28 08:31
https://kumti.com/mos-reagon-kunder-ina/60%Hourly2012-05-28 08:24
https://kumti.com/stresi-demton-edhe-lekuren/60%Hourly2012-05-28 08:03
https://kumti.com/14-keshilla-si-te-perdorni-pinterest-per-biznes/60%Hourly2012-05-28 07:45
https://kumti.com/matura-2012-nis-perzgjedhja-e-pyetjeve-te-letersise/60%Hourly2012-05-28 07:24
https://kumti.com/masakra-ne-siri-mblidhet-keshilli-i-sigurimit/60%Hourly2012-05-28 07:17
https://kumti.com/afganistan-tete-civile-te-vdekur-pas-nje-sulmi-te-nato-s-perfshire-gjashte-femije/60%Hourly2012-05-28 07:08
https://kumti.com/policet-ne-krah-te-kontrabandisteve/60%Hourly2012-05-28 07:06
https://kumti.com/jo-vetem-akuza-per-trafikim-organesh/60%Hourly2012-05-28 07:03
https://kumti.com/dhembet-e-femijeve-dhe-problemet-qe-shfaqen-me-thithjen-e-gishtit-dhe-biberonit/60%Hourly2012-05-28 06:51
https://kumti.com/sistemi-i-mbrojtjes-nga-raketat-ende-burim-ferkimesh-mes-shba-dhe-rusise/60%Hourly2012-05-28 06:43
https://kumti.com/tentimvrasje-ne-decan-motive-haraci/60%Hourly2012-05-28 06:30
https://kumti.com/levizja-studim-kritike-veprim-bllokon-hyrjen-e-rektoratit/60%Hourly2012-05-28 06:27
https://kumti.com/pa-siguri-ne-konvikte/60%Hourly2012-05-28 06:27
https://kumti.com/bugajski-ekzistojne-vetem-dy-zgjidhje-per-veriun/60%Hourly2012-05-28 06:22
https://kumti.com/arrestohet-cifti-trajtonin-vajzen-si-kafshe/60%Hourly2012-05-27 19:41
https://kumti.com/kqz-aliu-kryetar-i-ferizajit/60%Hourly2012-05-27 19:38
https://kumti.com/muslimanet-e-amerikes-mblidhen-per-te-iu-kundervyer-islamofobise/60%Hourly2012-05-27 19:23
https://kumti.com/u-vra-nga-torturat-policore-femija-i-cili-mesonte-kuran-fshehurazi/60%Hourly2012-05-27 18:55
https://kumti.com/serbet-e-veriut-presin-politike-tjeter-te-beogradit-ndaj-kosoves/60%Hourly2012-05-27 15:12
https://kumti.com/daciq-do-te-kerkojne-ta-njohim-kosoven/60%Hourly2012-05-27 15:08
https://kumti.com/muja-me-dy-rroga/60%Hourly2012-05-27 13:08
https://kumti.com/grupet-rebele-ne-mali-formojne-shtetin-islamik/60%Hourly2012-05-27 12:59
https://kumti.com/zyra-ne-veri-varet-nga-vullneti-i-strukturave-ilegale/60%Hourly2012-05-27 12:54
https://kumti.com/kosova-humbe-shtetasit-e-saj/60%Hourly2012-05-27 11:11
https://kumti.com/be-mund-te-dialogohet-per-veriun/60%Hourly2012-05-27 10:41
https://kumti.com/mozilla-me-platforme-per-aplikacione/60%Hourly2012-05-27 10:36
https://kumti.com/sony-me-patente-te-re-reklama-gjate-lojes/60%Hourly2012-05-27 10:32
https://kumti.com/vriten-4-ushtare-te-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-27 09:48
https://kumti.com/be-i-kerkon-serbise-te-heqe-strukturat-paralele-ne-veri/60%Hourly2012-05-27 09:28
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-takim-emergjent-i-lidhjes-arabe-per-masakren-ne-hula/60%Hourly2012-05-27 09:25
https://kumti.com/shetitja-ne-natyre-ndihmon-ne-sherimin-e-depresionit/60%Hourly2012-05-27 09:14
https://kumti.com/njerez-me-ambicje-te-larta/60%Hourly2012-05-27 09:11
https://kumti.com/krishterizmi-misionar/60%Hourly2012-05-27 09:03
https://kumti.com/kosovaret-shpenzojne-220-milione-euro-ne-thirrje-telefonike/60%Hourly2012-05-27 09:01
https://kumti.com/mitrovica-veriore-edhe-me-kuvend-te-perkohshem/60%Hourly2012-05-27 07:49
https://kumti.com/rusia-i-jep-serbise-800-milione-dollare-kredi/60%Hourly2012-05-27 07:45
https://kumti.com/te-njohim-dhe-te-shijojme-frutat-tropikale/60%Hourly2012-05-27 07:39
https://kumti.com/i-zhdukuri-u-gjendet-i-varur/60%Hourly2012-05-27 06:45
https://kumti.com/shba-po-i-jep-izraelit-armatim-te-ri/60%Hourly2012-05-26 15:34
https://kumti.com/internet-explorer-10-do-ta-kete-te-integruar-flash-in-ne-windows-8/60%Hourly2012-05-26 15:22
https://kumti.com/kostunica-nje-dite-do-te-heqim-dore-nga-kosova/60%Hourly2012-05-26 15:11
https://kumti.com/kosova-ne-pritje-te-udherrefyesit/60%Hourly2012-05-26 15:10
https://kumti.com/eulex-liron-milkoviqin-e-dyshimte-per-shkaterrimin-e-kontenierit-te-policise/60%Hourly2012-05-26 13:42
https://kumti.com/agani-diskriminohen-femrat-me-integritet-mysliman/60%Hourly2012-05-26 13:40
https://kumti.com/gjermanet-mbeshtesin-njohjen-e-palestines/60%Hourly2012-05-26 12:48
https://kumti.com/opozita-siriane-i-kerkon-okb-se-takim-urgjent-pas-masakres-ne-hula/60%Hourly2012-05-26 12:35
https://kumti.com/kur-gruaja-sfidon-burrin-e-saj/60%Hourly2012-05-26 11:55
https://kumti.com/facebook-se-shpejti-blene-dhe-operan/60%Hourly2012-05-26 11:32
https://kumti.com/drejtori-i-burgut-fantom/60%Hourly2012-05-26 09:40
https://kumti.com/viza-pengese-qe-ambasadori-selimi-te-trajnohet-ne-shba/60%Hourly2012-05-26 09:32
https://kumti.com/8-ushqimet-me-te-mira-per-nje-mashkull/60%Hourly2012-05-26 08:08
https://kumti.com/se-paku-70-viktima-ne-siri/60%Hourly2012-05-26 07:51
https://kumti.com/arrestohet-ne-kosove-idajet-beqiri-kryetari-partise-se-unitetit-kombetar/60%Hourly2012-05-26 07:32
https://kumti.com/lajcak-deshperon-serbine-me-kushtet-per-kosoven/60%Hourly2012-05-26 07:29
https://kumti.com/zbulohet-spiuni-i-vatikanit/60%Hourly2012-05-26 07:23
https://kumti.com/kosova-fle-mbi-thengjill-kompanite-e-importojne-ate-nga-jashte/60%Hourly2012-05-26 07:19
https://kumti.com/udhezimi-i-mash-per-maturen-shteterore/60%Hourly2012-05-25 20:23
https://kumti.com/alpinistet-shqiptare-arrijne-majen-e-everestit/60%Hourly2012-05-25 20:21
https://kumti.com/kinevendi-i-shokuar-nga-vrasesi-serial/60%Hourly2012-05-25 20:15
https://kumti.com/edita-tahiri-nuk-do-te-jete-me-kryenegociatore/60%Hourly2012-05-25 19:20
https://kumti.com/breivik-ka-qene-i-qete-pas-vrasjeve/60%Hourly2012-05-25 19:12
https://kumti.com/familjaret-kontestojne-fajesine-e-shoferit-ne-tragjedine-e-himares/60%Hourly2012-05-25 19:09
https://kumti.com/droidwall-mbrojtja-nga-sulmet-ne-android/60%Hourly2012-05-25 17:11
https://kumti.com/sir-jonathan-ive-preferon-te-qendroje-te-apple/60%Hourly2012-05-25 17:07
https://kumti.com/microsoft-office-per-android-dhe-ios/60%Hourly2012-05-25 15:20
https://kumti.com/dajaku-ne-parlamentin-ukrainas/60%Hourly2012-05-25 15:13
https://kumti.com/avioni-me-energji-diellore-foto-lajm/60%Hourly2012-05-25 14:27
https://kumti.com/galaxy-one-me-windows-8/60%Hourly2012-05-25 14:24
https://kumti.com/samsung-galaxy-s-iii-thyen-rekordet/60%Hourly2012-05-25 14:20
https://kumti.com/nuk-ndryshon-politika-serbe-ndaj-kosoves/60%Hourly2012-05-25 14:14
https://kumti.com/autostrada-nen-hetime-te-eulex-it/60%Hourly2012-05-25 12:51
https://kumti.com/vv-nuk-mbeshtet-asnjerin-kandidat-per-kryetar-te-ferizajt/60%Hourly2012-05-25 12:42
https://kumti.com/pensionistet-protestuan-per-gjendjen-fajesojne-qeverine/60%Hourly2012-05-25 12:26
https://kumti.com/vitaminat-2/60%Hourly2012-05-25 10:01
https://kumti.com/leukozat-apo-leukemite/60%Hourly2012-05-25 09:54
https://kumti.com/arteria/60%Hourly2012-05-25 09:50
https://kumti.com/diskriminimi-nacional-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-25 09:26
https://kumti.com/muslimanet-dhe-industrite-e-naftes-shekujt-vii-xix/60%Hourly2012-05-25 09:07
https://kumti.com/menyra-per-forcimin-e-memories/60%Hourly2012-05-25 09:03
https://kumti.com/sa-eshte-ekonomike-puna-e-gruas/60%Hourly2012-05-25 08:59
https://kumti.com/gjermania-zgjat-mandatin-e-ushtareve-ne-kosove/60%Hourly2012-05-25 08:58
https://kumti.com/zhvilluesit-e-ios-kerkojne-ekran-me-te-madh-per-iphone/60%Hourly2012-05-25 08:43
https://kumti.com/kosova-dhe-testi-evropian-i-serbise/60%Hourly2012-05-25 08:37
https://kumti.com/shperthim-ne-turqi-2-te-vjekur-19-te-plagosur/60%Hourly2012-05-25 08:32
https://kumti.com/itali-denohen-shqiptaret-per-shfrytezim-prostitucioni/60%Hourly2012-05-25 08:18
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-muslimane-kandidati-yne-ka-fituar-numrin-me-te-madh-te-votave/60%Hourly2012-05-25 08:06
https://kumti.com/korrektesia-dhe-genjeshtra/60%Hourly2012-05-25 07:33
https://kumti.com/plani-per-integrimin-e-veriut/60%Hourly2012-05-25 07:33
https://kumti.com/pensionistet-sot-protestojne-ne-gjithe-kosoven/60%Hourly2012-05-25 07:28
https://kumti.com/fizikani-kosovar-thote-se-ajnshtajni-ka-gabuar/60%Hourly2012-05-25 07:19
https://kumti.com/kultura-e-vdekjes/60%Hourly2012-05-25 07:11
https://kumti.com/ane-arrestuar-10-izraelite-per-rastin-medicus/60%Hourly2012-05-25 07:04
https://kumti.com/vitaminat/60%Hourly2012-05-25 06:56
https://kumti.com/fransua-holland-per-vizite-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-25 06:53
https://kumti.com/opozita-ne-veri-duhet-force-e-jo-zyre/60%Hourly2012-05-25 06:51
https://kumti.com/shba-serish-organizojne-sulm-me-avion-te-telekomanduar-ne-pakistan/60%Hourly2012-05-25 06:47
https://kumti.com/150-refugjate-te-tjere-siriane-strehohen-ne-turqi/60%Hourly2012-05-25 06:45
https://kumti.com/brukseli-kushtezon-bisedimet/60%Hourly2012-05-25 06:36
https://kumti.com/aksident-ne-nendetesen-berthamore-amerikane/60%Hourly2012-05-25 06:28
https://kumti.com/unmik-u-pas-dy-javesh-largohet-nga-veriu/60%Hourly2012-05-25 06:26
https://kumti.com/shqetesime-mbi-te-drejtat-e-njeriut-dhe-tensionet-nderetnike/60%Hourly2012-05-25 06:22
https://kumti.com/kabineti-i-ri-frances-me-tre-ministra-myslimane/60%Hourly2012-05-24 19:43
https://kumti.com/policia-serbe-maltreton-djalin-e-jonuz-musliut/60%Hourly2012-05-24 19:41
https://kumti.com/mblidhen-20-tone-mbeturina/60%Hourly2012-05-24 19:38
https://kumti.com/tragjedia-ne-himare-shkak-shpejtesia/60%Hourly2012-05-24 18:57
https://kumti.com/terroristi-breivik-i-ve-kushte-gjykates/60%Hourly2012-05-24 18:49
https://kumti.com/serbia-eksportuese-e-terrorizmit-nderkombetare/60%Hourly2012-05-24 18:45
https://kumti.com/parate-e-droges-shkojne-per-partite-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-24 18:42
https://kumti.com/199-dollare-do-kushtoje-nvidia-me-platformen-e-re-per-tabletet-android/60%Hourly2012-05-24 16:36
https://kumti.com/1200-rritet-numri-i-viruseve-malinj-tek-android/60%Hourly2012-05-24 16:31
https://kumti.com/transformohet-konferenca-e-nokia-world/60%Hourly2012-05-24 16:27
https://kumti.com/del-ne-treg-aplikacioni-i-facebook-pages-manager-per-iphone/60%Hourly2012-05-24 16:22
https://kumti.com/nato-perfundon-fazen-e-pare-te-mbrojtjes-raketore/60%Hourly2012-05-24 15:19
https://kumti.com/turqia-ne-ballkan-mitet-iluzionet-realiteti/60%Hourly2012-05-24 15:12
https://kumti.com/antioksidantet/60%Hourly2012-05-24 14:41
https://kumti.com/manaferra-frut-i-embel-me-dobi-te-pabesueshme/60%Hourly2012-05-24 14:11
https://kumti.com/gjermania-e-pakenaqur-me-bisedimet-kosove-serbi/60%Hourly2012-05-24 11:26
https://kumti.com/mafia-e-bixhozit-ne-kosove/60%Hourly2012-05-24 11:22
https://kumti.com/htc-azhurnon-listen-e-ice-cream-sandwich/60%Hourly2012-05-24 11:11
https://kumti.com/android-nuk-ka-thyer-patenta-te-oracle/60%Hourly2012-05-24 10:00
https://kumti.com/thaci-dhe-limaj-nisin-luften/60%Hourly2012-05-24 09:55
https://kumti.com/pensionistet-paralajmerojne-proteste/60%Hourly2012-05-24 09:54
https://kumti.com/vazhdon-drama-e-ipo-paditet-zuckerberg-dhe-disa-banka/60%Hourly2012-05-24 09:47
https://kumti.com/ylber-hysen-nuk-e-priten-mire-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-24 09:06
https://kumti.com/egjipti-voton-ne-diten-e-dyte-per-president/60%Hourly2012-05-24 09:04
https://kumti.com/ai-shqiperia-ka-deshtuar/60%Hourly2012-05-24 08:57
https://kumti.com/milioneret-e-komunave-te-kosoves/60%Hourly2012-05-24 08:19
https://kumti.com/pd-mbledh-kryesine-per-te-diskutuar-per-presidentin/60%Hourly2012-05-24 08:18
https://kumti.com/kuvendi-nuk-i-zbulon-biografite-e-kandidateve-per-kushtetuese/60%Hourly2012-05-24 08:11
https://kumti.com/serbet-kthejne-mbrapsht-kfor-in-ne-leposaviq/60%Hourly2012-05-24 07:59
https://kumti.com/propozim-i-pamoralshem-nga-izraeli-per-ngjarjen-mavi-marmara/60%Hourly2012-05-24 07:53
https://kumti.com/termet-i-ri-ne-bullgari-trondit-edhe-maqedonine/60%Hourly2012-05-24 07:51
https://kumti.com/nje-polak-ne-krye-te-eulex-it/60%Hourly2012-05-24 07:48
https://kumti.com/policet-dhe-doganieret-ne-veri-te-mbyllur-ne-kontejner/60%Hourly2012-05-24 07:27
https://kumti.com/shkaqet-e-shkaterrimit-te-popujve/60%Hourly2012-05-24 07:09
https://kumti.com/qasja-speciale/60%Hourly2012-05-24 07:04
https://kumti.com/be-greqia-te-qendroje-ne-eurozone/60%Hourly2012-05-24 07:00
https://kumti.com/lupusi-i-shpeshte-ne-shtatzenesi/60%Hourly2012-05-24 06:51
https://kumti.com/o-brien-kosova-ne-kahun-e-duhur/60%Hourly2012-05-24 06:47
https://kumti.com/teorite-e-komisionit/60%Hourly2012-05-24 06:44
https://kumti.com/skandali-seksual-ne-sherbimin-sekret-amerikan/60%Hourly2012-05-24 06:38
https://kumti.com/apple-mban-79-per-qind-te-tregut-te-telefonave/60%Hourly2012-05-24 06:35
https://kumti.com/durres-grabitje-me-arme-ne-mes-te-qytetit/60%Hourly2012-05-24 06:32
https://kumti.com/suspendohen-tre-gardiane-te-burgut-te-manastirit/60%Hourly2012-05-24 06:30
https://kumti.com/shik-u-ne-aik/60%Hourly2012-05-24 06:27
https://kumti.com/ujevarat-e-mirushes-zone-e-mbrojtur/60%Hourly2012-05-23 19:36
https://kumti.com/shaqiri-beogradi-te-mos-merret-me-emrin-tim/60%Hourly2012-05-23 19:21
https://kumti.com/shba-prifti-ti-izolojme-gay-t-deri-ne-vdekje/60%Hourly2012-05-23 19:14
https://kumti.com/ne-kosove-hapen-35-varreza-per-te-kerkuar-312-te-varrosur/60%Hourly2012-05-23 19:11
https://kumti.com/rusia-prezanton-superraketen-nderkontinentale/60%Hourly2012-05-23 19:08
https://kumti.com/arrestime-te-rektorati/60%Hourly2012-05-23 19:01
https://kumti.com/siri-ne-sulmet-e-fundit-kane-humbur-jeten-43-persona/60%Hourly2012-05-23 18:56
https://kumti.com/kfor-i-terheq-700-ushtare-nga-kosova/60%Hourly2012-05-23 18:55
https://kumti.com/ze-i-kosoves-gjate-kryesimit-te-keshillit-te-evropes/60%Hourly2012-05-23 18:52
https://kumti.com/emailet-mashtrues-per-mbylljen-e-llogarise-se-facebook-jane-viruse/60%Hourly2012-05-23 17:34
https://kumti.com/apple-eshte-brendi-me-i-vlefshem-ne-bote/60%Hourly2012-05-23 17:29
https://kumti.com/google-bleu-motorolan-per-125-miliarde-usd/60%Hourly2012-05-23 17:25
https://kumti.com/mos-merrni-fryme-me-goje/60%Hourly2012-05-23 11:45
https://kumti.com/microsoft-ju-kerkon-perdoruesve-azhurnimin-ne-windows-phone-7-2/60%Hourly2012-05-23 10:20
https://kumti.com/google-emeroi-shefin-e-ri-te-motorola-mobility/60%Hourly2012-05-23 10:17
https://kumti.com/gmail-me-vecori-te-re-kerkimi/60%Hourly2012-05-23 10:14
https://kumti.com/berisha-ajo-qe-ndodh-nuk-kthehet-por-te-rishikojme-transportin-e-organizuar/60%Hourly2012-05-23 10:11
https://kumti.com/microsoft-ju-kerkon-perdoruesve-azhurnimin-ne-windows-phone-7/60%Hourly2012-05-23 10:08
https://kumti.com/digjen-dy-shtepi-banimi-te-serbeve-ne-fshatin-drenoc-te-klines/60%Hourly2012-05-23 09:58
https://kumti.com/berisha-dy-studente-pritet-te-nisen-jashte-vendit/60%Hourly2012-05-23 09:55
https://kumti.com/kthehet-ne-rigjykim-rasti-i-lirim-jakupit/60%Hourly2012-05-23 09:52
https://kumti.com/gyl-bota-nuk-ka-bere-mjaft-per-sirine/60%Hourly2012-05-23 09:27
https://kumti.com/pse-e-derdhim-kafene-kur-ecim/60%Hourly2012-05-23 08:56
https://kumti.com/shba-nxisin-nikoliqin-per-konstruktivitet-me-kosoven/60%Hourly2012-05-23 08:47
https://kumti.com/irani-dhe-fuqite-boterore-po-takohen-ne-kryeqytetin-irakian/60%Hourly2012-05-23 08:43
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-jemi-500-mije/60%Hourly2012-05-23 08:33
https://kumti.com/egjipti-voton-sot-per-president/60%Hourly2012-05-23 08:24
https://kumti.com/e-verteta-e-thjeshtesise-ne-dynja/60%Hourly2012-05-23 08:13
https://kumti.com/bramerc-beson-se-gjykimi-kunder-mlladiqit-rinis-brenda-javesh/60%Hourly2012-05-23 08:04
https://kumti.com/historiku-i-aksidenteve-video/60%Hourly2012-05-23 07:45
https://kumti.com/lekundje-te-reja-te-tokes-ne-itali/60%Hourly2012-05-23 07:43
https://kumti.com/aksidenti-ne-himare-3-vajza-ende-rende-shkak-i-tragjedise-dyshohet-nje-defekt-ne-autobus/60%Hourly2012-05-23 07:31
https://kumti.com/zeqiri-pse-shqiptaret-e-maqedonise-u-perjashtuan-nga-abetarja-e-unifikuar/60%Hourly2012-05-23 07:07
https://kumti.com/shpifjet-per-radikalizem-islam-pa-baze/60%Hourly2012-05-23 07:03
https://kumti.com/maqedoni-tete-nxenes-lendohen-ne-nje-aksident/60%Hourly2012-05-23 06:57
https://kumti.com/drejtori-i-apple-biznesmeni-me-i-paguar-ne-shba/60%Hourly2012-05-23 06:38
https://kumti.com/zvogelohet-eulex-i-mbetet-vetem-ne-veri-dhe-ne-prishtine/60%Hourly2012-05-23 06:31
https://kumti.com/bozovic-agjent-i-aki-se-dhe-i-dyshuar-per-pedofili/60%Hourly2012-05-23 06:26
https://kumti.com/kuko-shqiperia-do-te-vazhdoje-te-qendroje-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-23 06:23
https://kumti.com/shqiperia-presidente-e-keshillit-te-evropes-nga-sot/60%Hourly2012-05-23 06:21
https://kumti.com/largohet-borko-bisedimet-behen-politike/60%Hourly2012-05-23 06:16
https://kumti.com/pertej-kafeneve/60%Hourly2012-05-22 21:26
https://kumti.com/familjaret-e-te-zhdukurve-te-deshperuar-me-krasniqin/60%Hourly2012-05-22 21:10
https://kumti.com/hetim-i-ri-per-microsoft/60%Hourly2012-05-22 18:06
https://kumti.com/linux-i-ri-34-sjelle-shume-permiresime/60%Hourly2012-05-22 17:06
https://kumti.com/takohen-shefat-e-apple-dhe-samsung/60%Hourly2012-05-22 16:58
https://kumti.com/largohet-ambasadori-amerikan-nga-kabuli/60%Hourly2012-05-22 16:07
https://kumti.com/disa-serbe-sot-ne-mitrovice-per-lirimin-e-milkoviqit/60%Hourly2012-05-22 16:00
https://kumti.com/shqiptaret-dhe-serbet-peng-i-se-kaluares/60%Hourly2012-05-22 15:56
https://kumti.com/frike-e-ankth-ne-italine-e-veriut-5-mije-te-pastrehe/60%Hourly2012-05-22 15:36
https://kumti.com/erdoan-vazhdon-kontaktet-ne-islamabad/60%Hourly2012-05-22 14:03
https://kumti.com/sulmohet-presidenti-i-malit/60%Hourly2012-05-22 13:28
https://kumti.com/boris-tadic-per-kryeminister-te-serbise/60%Hourly2012-05-22 13:09
https://kumti.com/putin-rikthen-ne-loje-ish-ministrat-e-tij/60%Hourly2012-05-22 13:01
https://kumti.com/akuze-per-perdhunim-ndaj-ish-kreut-te-fmn-se-shtraus-kan/60%Hourly2012-05-22 12:52
https://kumti.com/vrasesi-i-brindizit-mund-te-jete-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-22 12:48
https://kumti.com/korrupsioni-ne-polici-pasoje-e-emerimeve-politike/60%Hourly2012-05-22 12:34
https://kumti.com/mrekullite-shkencore-mjekesore-ne-namazin-e-nates/60%Hourly2012-05-22 12:26
https://kumti.com/serbet-paralajmerojne-protesta-te-perditshme-ne-veri/60%Hourly2012-05-22 12:22
https://kumti.com/eulex-i-konfirmon-bastisjen-per-krim-te-organizuar/60%Hourly2012-05-22 12:15
https://kumti.com/pas-cikagos-protesta-dhe-krize-politike-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-22 12:12
https://kumti.com/lunacek-udherrefyesi-brenda-pak-javesh/60%Hourly2012-05-22 12:09
https://kumti.com/procesi-mesimor-ne-up-shtyhet-deri-me-15-qershor/60%Hourly2012-05-22 10:40
https://kumti.com/pakistani-bllokon-twitter-in-ka-materiale-fyese-per-islamin/60%Hourly2012-05-22 10:33
https://kumti.com/skandaloze-abuzoi-seksualisht-me-mbi-60-femije-denohet-me-vetem-18-vite-burg/60%Hourly2012-05-22 10:26
https://kumti.com/dorezohen-mbetje-mortore-te-12-personave/60%Hourly2012-05-22 10:22
https://kumti.com/kujdesi-dento-oral-te-foshnjet/60%Hourly2012-05-22 08:43
https://kumti.com/ambasada-amerikane-reagon-ndaj-deklarates-se-gruevskit/60%Hourly2012-05-22 08:33
https://kumti.com/bdi-mospajtime-te-pjesshme-me-deklaraten-e-gruevskit/60%Hourly2012-05-22 08:29
https://kumti.com/guardian-nikoliq-ka-pak-gjase-te-beje-koncesione-rreth-kosoves/60%Hourly2012-05-22 08:20
https://kumti.com/aksidenti-tragjik-klithma-e-fundit-e-shoferit-nuk-ndaloj-dot/60%Hourly2012-05-22 08:13
https://kumti.com/eulex-bastisi-shtepine-e-zvono-veselinovicit/60%Hourly2012-05-22 08:10
https://kumti.com/maloku-drejtor-i-burgut-te-sigurise-se-larte/60%Hourly2012-05-22 08:06
https://kumti.com/kush-jane-pushtetaret-me-te-pasur-te-kosoves/60%Hourly2012-05-22 07:00
https://kumti.com/ska-dialog/60%Hourly2012-05-22 06:52
https://kumti.com/virusi-qe-perhapet-nepermjet-facebook/60%Hourly2012-05-22 06:47
https://kumti.com/kullerat-nuk-i-shqeteson-mungesa-e-votave/60%Hourly2012-05-22 06:42
https://kumti.com/izraeli-tronditet-nga-etiketa-produkt-pushtuesi/60%Hourly2012-05-22 06:38
https://kumti.com/vazhdon-te-rritet-temperatura-e-ujit-ne-mesdhe/60%Hourly2012-05-22 06:36
https://kumti.com/edhe-dy-yje-ne-flamur/60%Hourly2012-05-22 06:35
https://kumti.com/perleshjet-ne-siri-rrisin-tensionet-ne-vendet-e-rajonit/60%Hourly2012-05-22 06:34
https://kumti.com/ekspozimi-i-hershem-i-femijeve-ndaj-mikrobeve-siguron-nje-jete-me-te-shendeteshme-2/60%Hourly2012-05-22 06:33
https://kumti.com/termet-ne-kosove-dhe-rajon/60%Hourly2012-05-22 06:32
https://kumti.com/a-duhet-te-moshuarit-te-kene-leje-te-kufizuar-per-ngarjen-e-makines/60%Hourly2012-05-22 06:30
https://kumti.com/nato-konfirmon-objektivat-e-kalimit-te-pushtetit-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-22 06:29
https://kumti.com/perfundojne-bisedimet-mes-agjencise-berthamore-te-okb-se-dhe-zyrtareve-iraniane/60%Hourly2012-05-22 06:29
https://kumti.com/al-kaida-sulmi-vetevrases-me-bombe-ne-jemen-ishte-hakmarrje/60%Hourly2012-05-22 06:28
https://kumti.com/rrjeti-social-socl-i-microsoft-tani-i-hapur-per-te-gjitherrjeti-social-socl-i-microsoft-tani-i-hapur-per-te-gjithe/60%Hourly2012-05-22 06:25
https://kumti.com/100-vjet-pas-kuvendit-te-junikut-behen-bashke-perfaqesues-te-institucioneve-nga-trevat-shqiptare/60%Hourly2012-05-22 06:23
https://kumti.com/mocioni-per-te-pagjeturit-eshte-rekomandim-jo-vendim/60%Hourly2012-05-22 06:23
https://kumti.com/nato-prishtina-e-beogradi-te-implementojne-marreveshjet/60%Hourly2012-05-22 06:22
https://kumti.com/shqiperia-do-te-vazhdoje-te-qendroje-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-21 21:20
https://kumti.com/ne-junik-u-pergatit-pavaresia-e-shqiperise/60%Hourly2012-05-21 21:17
https://kumti.com/ammk-therret-per-te-perkrahur-iniciativen-ta-pastrojme-kosoven/60%Hourly2012-05-21 20:34
https://kumti.com/ekskluzive-vendi-ku-eshte-rrezuar-autobusi-i-aksidentuar-me-student-video/60%Hourly2012-05-21 19:33
https://kumti.com/lista-e-vajzave-qe-udhetonin-ne-autobus/60%Hourly2012-05-21 19:14
https://kumti.com/hajduti-harron-profilin-e-hapur-ne-facebook-gjate-plackitjes/60%Hourly2012-05-21 16:19
https://kumti.com/ivanoviq-politika-serbe-per-kosoven-mbetet-e-njejte/60%Hourly2012-05-21 16:03
https://kumti.com/turqia-kerkon-rritjen-e-numrit-te-vezhguesve-nderkombetare-ne-siri/60%Hourly2012-05-21 15:49
https://kumti.com/pertacia-fatkeqesi-bashkekohore/60%Hourly2012-05-21 15:40
https://kumti.com/publikohet-deklarimi-i-pasurise-se-zyrtareve-publike/60%Hourly2012-05-21 15:21
https://kumti.com/nato-pershendet-perparimin-e-fsk/60%Hourly2012-05-21 15:18
https://kumti.com/bie-ne-humnere-autobusi-me-40-nxenes-8-tevdekur/60%Hourly2012-05-21 15:09
https://kumti.com/google-chrome-tejkalon-internet-explorer/60%Hourly2012-05-21 13:11
https://kumti.com/shqiperia-te-merkuren-merr-presidencen-e-keshillit-te-evropes/60%Hourly2012-05-21 12:14
https://kumti.com/termeti-le-pa-gjume-veriun-e-italise/60%Hourly2012-05-21 12:10
https://kumti.com/be-ja-serbia-fitoi-nje-mandat-per-integrim-evropian/60%Hourly2012-05-21 12:05
https://kumti.com/torturohen-ne-burg-dy-shqiptare/60%Hourly2012-05-21 11:30
https://kumti.com/policia-parandalon-nje-vetevrasje-ne-ferizaj/60%Hourly2012-05-21 11:27
https://kumti.com/nato-ne-cikago-zyrtarizohet-mbrojtja-raketore/60%Hourly2012-05-21 10:51
https://kumti.com/anestezioni-i-pergjithshem-mund-te-le-pasoja-te-pacientet/60%Hourly2012-05-21 10:41
https://kumti.com/proteste-ne-kufirin-presheve-gjilan-amo-na-kini-nimuuuu/60%Hourly2012-05-21 09:58
https://kumti.com/vazhdon-dhuna-ne-jemen-shume-te-vrare-e-te-plagosur/60%Hourly2012-05-21 09:52
https://kumti.com/facebook-blene-aplikacionin-karma/60%Hourly2012-05-21 09:40
https://kumti.com/350-mije-arme-ne-duart-e-qytetareve-te-kosoves/60%Hourly2012-05-21 09:26
https://kumti.com/putin-pritet-te-publikoje-perberjen-e-re-te-qeverise/60%Hourly2012-05-21 09:21
https://kumti.com/fiku-dhe-dobite-e-tij/60%Hourly2012-05-21 09:12
https://kumti.com/disa-kuptime-te-gabuara-te-njerezve-rreth-burrerise/60%Hourly2012-05-21 08:46
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-viziton-pakistanin/60%Hourly2012-05-21 08:35
https://kumti.com/zero-efekti-i-antikorrupsionit/60%Hourly2012-05-21 08:31
https://kumti.com/daciq-gjerat-tash-do-te-jene-me-te-nderlikuara/60%Hourly2012-05-21 08:27
https://kumti.com/berisha-takohet-me-obamen/60%Hourly2012-05-21 08:25
https://kumti.com/kush-eshte-presidenti-i-sapozgjedhur-serb-ultranacionalisti-nikoliq/60%Hourly2012-05-21 08:19
https://kumti.com/ushtaret-e-diktatorit-asad-vrasin-16-njerez-mes-tyre-edhe-femije/60%Hourly2012-05-20 22:06
https://kumti.com/humb-tadiqi-nikoliq-shpall-fitoren/60%Hourly2012-05-20 21:57
https://kumti.com/microsoft-sjell-ndryshime-ne-windows-8/60%Hourly2012-05-20 18:52
https://kumti.com/aksident-ajror-ne-bosnje-5-te-vdekur/60%Hourly2012-05-20 18:38
https://kumti.com/izraeli-shenon-pervjetorin-e-45-te-sekuestrimit-te-kudsit-jeruzalemit-lindor/60%Hourly2012-05-20 17:09
https://kumti.com/samiti-i-nato-s-kapen-planifikuesit-e-nje-sulmi/60%Hourly2012-05-20 14:29
https://kumti.com/liban-ushtria-vret-klerikun-suni/60%Hourly2012-05-20 14:15
https://kumti.com/itali-termet-i-shkalles-59-balle/60%Hourly2012-05-20 13:24
https://kumti.com/dallaveret-e-verioreve/60%Hourly2012-05-20 13:22
https://kumti.com/thaci-islam-radikal-ne-maqedoni-qesharake/60%Hourly2012-05-20 12:10
https://kumti.com/vriten-9-ushtare-amerikane-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-20 10:06
https://kumti.com/shqiperia-terhiqet-shengjini-si-falet-kosoves/60%Hourly2012-05-20 10:01
https://kumti.com/vitaminat-shtese-nuk-e-parandalojne-kancerin-cila-eshte-dobia-e-tyre/60%Hourly2012-05-20 09:59
https://kumti.com/nato-diskuton-ndarjen-e-barres-mes-vendeve-anetare/60%Hourly2012-05-20 09:43
https://kumti.com/turqia-shfrytezon-poziten-e-saj-diplomatike-para-takimit-te-nato-s/60%Hourly2012-05-20 09:41
https://kumti.com/islamofobia/60%Hourly2012-05-19 22:39
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-arvizu-flet-per-kandidatin-presidencial-nanon-se-duan-se-nuk-e-kontrollojne-dot-si-president/60%Hourly2012-05-19 22:14
https://kumti.com/skandal-me-leterkembimet-sekrete-te-papes/60%Hourly2012-05-19 21:59
https://kumti.com/policia-maqedone-ndaloi-rreth-30-shtetas-shqiptare/60%Hourly2012-05-19 21:44
https://kumti.com/cilat-jane-qendrimet-e-tadiqit-dhe-nikoliqit-per-kosoven/60%Hourly2012-05-19 20:14
https://kumti.com/format-i-dialogut-kosove-serbi-do-te-ndryshoje/60%Hourly2012-05-19 20:11
https://kumti.com/irani-planifikon-te-lansoje-satelit-ne-hapesire/60%Hourly2012-05-19 20:08
https://kumti.com/gervalla-vrasja-e-82-ishit-ne-shtutgard-nuk-eshte-sqaruar-plotesisht/60%Hourly2012-05-19 19:32
https://kumti.com/celesat-e-suksesit-gjate-studimeve/60%Hourly2012-05-19 16:56
https://kumti.com/dhuna-familjare/60%Hourly2012-05-19 16:39
https://kumti.com/shperthim-prane-shkolles-ne-itali-vdes-nje-nxenese/60%Hourly2012-05-19 11:26
https://kumti.com/orizi-vlerat-ushqyese/60%Hourly2012-05-19 10:56
https://kumti.com/ulet-perseri-vlera-e-euros/60%Hourly2012-05-19 10:43
https://kumti.com/kthimi-i-kufirit-detar-me-greqine-i-menjehershem/60%Hourly2012-05-19 10:36
https://kumti.com/ish-udheheqesit-e-lufterave-shqiptare-paralajmerojne-beogradin-dhe-shkupin/60%Hourly2012-05-19 10:35
https://kumti.com/perdorimi-i-internetit-ne-kosove-rajon-ngrihet-ne-qiell/60%Hourly2012-05-19 10:30
https://kumti.com/merkel-kerkon-referendum-ne-greqi-per-te-vendosur-ne-ceshtjen-e-eurozones/60%Hourly2012-05-19 10:25
https://kumti.com/unifikimi-i-bahrejnit-me-arabine-saudite-nuk-i-pelqen-aspak-teheranit/60%Hourly2012-05-19 10:12
https://kumti.com/google-chrome-ne-ipad-dhe-iphone/60%Hourly2012-05-19 09:26
https://kumti.com/asanzh-ka-gjasa-reale-qe-te-zgjedhet-senator/60%Hourly2012-05-19 09:21
https://kumti.com/perseri-shperthim-ne-siri/60%Hourly2012-05-19 09:08
https://kumti.com/gjykata-aministon-dhunen-maqedonase-ndaj-femijeve-shqiptare/60%Hourly2012-05-19 08:27
https://kumti.com/skandal-ne-aeroportin-e-beogradit-policia-serbe-anulon-vulat-e-kosoves/60%Hourly2012-05-19 08:23
https://kumti.com/spahia-mberrin-ne-amsterdam/60%Hourly2012-05-19 08:19
https://kumti.com/hollande-afganistanin-do-ta-leme-brenda-vitit/60%Hourly2012-05-18 22:28
https://kumti.com/thirrje-per-njohjen-e-kosoves-nga-indonezia/60%Hourly2012-05-18 22:08
https://kumti.com/truri-demtohet-nga-sportet-e-renda-fizike/60%Hourly2012-05-18 22:02
https://kumti.com/shba-nuk-ka-perparime-ne-luften-kunder-duhanpirjes/60%Hourly2012-05-18 21:56
https://kumti.com/grate-e-srebrenices-kerkojne-drejtesi/60%Hourly2012-05-18 20:28
https://kumti.com/e-derguara-e-hillary-clinton-per-komunitetin-mysliman-ne-kosove/60%Hourly2012-05-18 20:20
https://kumti.com/topi-bisedon-me-ban-ki-munin-per-kosoven/60%Hourly2012-05-18 19:19
https://kumti.com/pastroni-canten-tuaj-nje-here-ne-jave/60%Hourly2012-05-18 19:16
https://kumti.com/taksisti-24-vjecar-dhunon-19-vjecaren/60%Hourly2012-05-18 19:03
https://kumti.com/17-izraelite-deshmojne-ne-rastin-medicus/60%Hourly2012-05-18 18:58
https://kumti.com/beri-vetevrasje-pasi-lexoi-kinse-per-fundin-e-botes-2012-ne-internet/60%Hourly2012-05-18 15:48
https://kumti.com/rexhep-boja-ambasador-i-kosoves-ne-mbreterine-e-arabise-saudite/60%Hourly2012-05-18 15:40
https://kumti.com/bdsh-leter-te-hapur-ali-ahmetit/60%Hourly2012-05-18 13:02
https://kumti.com/shba-rrit-mburojen-anti-raketore-te-izraelit-si-pjese-e-angazhimit-solid-per-sigurine-e-tij/60%Hourly2012-05-18 10:18
https://kumti.com/facebook-vendos-cmimin-e-aksioneve-104-miliarde/60%Hourly2012-05-18 09:51
https://kumti.com/pse-kaq-shume-vemendje-homoseksualeve/60%Hourly2012-05-18 09:50
https://kumti.com/greqia-veto-per-shkupin-ne-samitin-e-cikagos/60%Hourly2012-05-18 09:44
https://kumti.com/shtyhet-gjykimi-kunder-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-maqedonas/60%Hourly2012-05-18 09:28
https://kumti.com/vetehelmohet-vrasesi-i-ish-te-dashures-dhe-rivalit/60%Hourly2012-05-18 09:25
https://kumti.com/shba-jepi-informacionet-per-sulmin-ajror-te-gabuar-nga-ushtria-turke-zyrtare/60%Hourly2012-05-18 09:12
https://kumti.com/egjipti-mbylli-xhamine-shiite-te-sapohapur/60%Hourly2012-05-18 09:05
https://kumti.com/12-rregullat-baze-per-higjienen-intime-te-femres-2/60%Hourly2012-05-18 08:16
https://kumti.com/mbylli-syte/60%Hourly2012-05-18 08:02
https://kumti.com/tri-cmimet-per-shpikjet-ne-fushen-e-teknologjise-lazer/60%Hourly2012-05-18 08:00
https://kumti.com/dy-persona-jane-plagosur-mbreme-ne-shkup/60%Hourly2012-05-18 07:56
https://kumti.com/mbrojtja-raketore-e-nderlikon-carmatimin/60%Hourly2012-05-18 07:49
https://kumti.com/buja-grabovci-e-asanaj-akuzohen-si-politikane-mafioz/60%Hourly2012-05-18 07:47
https://kumti.com/blerim-bexheti-shkarkon-drejtorin-e-burgut-te-manastirit/60%Hourly2012-05-18 07:43
https://kumti.com/proteste-per-zhdemtimin-e-te-persekutuareve-politik-shqiptare-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-18 07:36
https://kumti.com/spanja-islame-andaluzia/60%Hourly2012-05-18 07:24
https://kumti.com/kripa-dhe-ndikimi-i-saj-ne-shendetin-tone/60%Hourly2012-05-18 07:15
https://kumti.com/aeroplanmbajtes/60%Hourly2012-05-18 07:14
https://kumti.com/abonim/60%Hourly2012-05-18 07:10
https://kumti.com/acid/60%Hourly2012-05-18 07:08
https://kumti.com/sulmohet-parada-homoseksualeve-ne-gjeorgji/60%Hourly2012-05-18 07:01
https://kumti.com/rruga-e-xhenetit-dhe-rruga-e-zjarrit/60%Hourly2012-05-18 06:58
https://kumti.com/ai-kunder-arrestimit-te-opozitareve-ruse/60%Hourly2012-05-18 06:47
https://kumti.com/maqedonasit-lobim-antishqiptar-ne-uashington/60%Hourly2012-05-18 06:43
https://kumti.com/hollande-mbeshtet-tadiqin/60%Hourly2012-05-17 20:54
https://kumti.com/deshton-parada-e-homoseksualeve-dominojne-muslimanet/60%Hourly2012-05-17 13:25
https://kumti.com/chrome-per-ios/60%Hourly2012-05-17 12:53
https://kumti.com/htc-prezanton-desire-c/60%Hourly2012-05-17 12:51
https://kumti.com/teteshja-per-15-dollare/60%Hourly2012-05-17 12:49
https://kumti.com/desktopi-me-i-fuqishem-nga-alienware-gjer-me-sot/60%Hourly2012-05-17 12:46
https://kumti.com/pdiu-tensionet-nderetnike-tendence-antishqiptare/60%Hourly2012-05-17 12:21
https://kumti.com/rama-berisha-po-ben-shurdhin/60%Hourly2012-05-17 11:41
https://kumti.com/hage-shtyhet-gjykimi-kunder-mlladicit/60%Hourly2012-05-17 11:38
https://kumti.com/avokati-i-popullit-ixhet-memeti-konfirmon-maltretimin-e-dy-te-paraburgosurve-ne-manastir/60%Hourly2012-05-17 10:21
https://kumti.com/nje-avion-izraelit-shkel-hapesiren-ajrore-te-qipros-se-veriut/60%Hourly2012-05-17 10:11
https://kumti.com/berisha-fqinjet-te-clirohen-nga-shqiptarofobia/60%Hourly2012-05-17 09:57
https://kumti.com/cfare-do-ti-them-atij/60%Hourly2012-05-17 09:35
https://kumti.com/microsoft-techday-2012-u-mbajt-ne-prishtine/60%Hourly2012-05-17 09:24
https://kumti.com/maqedonia-gjykohet-per-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2012-05-17 09:19
https://kumti.com/sot-ne-tirane-parada-homoseksuale-muslimanet-kunder/60%Hourly2012-05-17 08:50
https://kumti.com/hetohen-84-police-per-vepra-penale/60%Hourly2012-05-17 08:41
https://kumti.com/siri-11-te-vdekur-nga-aktet-e-dhunes/60%Hourly2012-05-17 08:17
https://kumti.com/asadi-porosit-olandin-mos-e-nxitni-kaosin/60%Hourly2012-05-17 08:10
https://kumti.com/bie-besimi-i-shqiptareve-ne-institucionet-e-maqedonise/60%Hourly2012-05-17 08:03
https://kumti.com/rreth-73-e-te-rinjve-te-papune/60%Hourly2012-05-17 07:57
https://kumti.com/te-shohesh-te-verteten/60%Hourly2012-05-17 07:34
https://kumti.com/tadiqi-sheq-dore-edhe-evropa-edhe-kosova/60%Hourly2012-05-17 07:29
https://kumti.com/perurohet-xhamia-ne-siqeve/60%Hourly2012-05-17 07:25
https://kumti.com/kasapi-i-bosnjes-kercenon-edhe-ne-hage/60%Hourly2012-05-17 07:22
https://kumti.com/kur-dhe-pse-lindni-me-prejrje-cezariane/60%Hourly2012-05-17 07:13
https://kumti.com/rehn-suksesi-10-vjecar-i-turqise-mrekulli/60%Hourly2012-05-17 07:06
https://kumti.com/jeremiq-mund-te-bisedohet-edhe-per-statusin-e-kosoves/60%Hourly2012-05-17 07:02
https://kumti.com/ali-ahmeti-dihet-se-emri-duhet-te-nderrohet/60%Hourly2012-05-17 06:57
https://kumti.com/xhaferi-tensionet-ne-maqedoni-i-shfrytezoi-serbia/60%Hourly2012-05-16 20:51
https://kumti.com/nuk-shikon-gjilperen-nuk-ndjen-dhimbje/60%Hourly2012-05-16 17:18
https://kumti.com/arrestohen-12-shtetas-shqiptare-ne-begovine-te-tetoves/60%Hourly2012-05-16 16:53
https://kumti.com/varesia-nga-lojerat/60%Hourly2012-05-16 16:08
https://kumti.com/dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur-ne-junik/60%Hourly2012-05-16 15:02
https://kumti.com/rrahen-te-paraburgosurit-ne-aksionit-monster/60%Hourly2012-05-16 11:52
https://kumti.com/shqiperia-e-29-ta-per-standardet-e-kujdesit-shendetesor/60%Hourly2012-05-16 11:46
https://kumti.com/arratisje-ne-motorin-e-makines/60%Hourly2012-05-16 11:39
https://kumti.com/tensionet-ne-maqedoni-me-prapavije-politike/60%Hourly2012-05-16 11:36
https://kumti.com/tragjedi-ne-shba-nena-vret-4-femijet-e-saj/60%Hourly2012-05-16 11:30
https://kumti.com/urtesia-ne-fatkeqesite-qe-i-ka-goditur-pejgamberet/60%Hourly2012-05-16 10:00
https://kumti.com/ne-turqi-organizihet-konferenca-nderkombetare-per-shqyrtimin-e-problemeve-te-xhamive/60%Hourly2012-05-16 09:26
https://kumti.com/skandaloze-deputeti-italian-shqiperia-vend-i-bukur-po-tia-heqish-banoret/60%Hourly2012-05-16 09:13
https://kumti.com/maqedoni-lsdm-me-protesta-anti-qeveritare/60%Hourly2012-05-16 08:42
https://kumti.com/germez-gaza-po-kalon-nga-nje-prove-e-madhe-e-jashtezakonshme/60%Hourly2012-05-16 08:40
https://kumti.com/siri-nderhyrja-ushtarake-per-momentin-nuk-eshte-pike-e-agjendes-turke/60%Hourly2012-05-16 07:59
https://kumti.com/gjyqi-i-terroristit-breivik-i-riu-i-ve-flaken-vetes-para-gjykates/60%Hourly2012-05-16 07:44
https://kumti.com/indonezi-eshte-gjetur-kutia-e-zeze-e-aeroplanit-rus/60%Hourly2012-05-16 07:36
https://kumti.com/ndermarrja-google-e-cuditur-me-suksesin-e-androidit/60%Hourly2012-05-16 07:32
https://kumti.com/leme-xhema-nmedvegje/60%Hourly2012-05-16 07:29
https://kumti.com/macbook-air-macbook-pro-dhe-imac-te-rinj/60%Hourly2012-05-16 07:24
https://kumti.com/fara-e-zeze-habbetus-sevda/60%Hourly2012-05-16 07:10
https://kumti.com/zgjidhen-tre-prokurore-antikrim-dhe-antikorrupsion-asnje-shqiptare/60%Hourly2012-05-16 07:06
https://kumti.com/fillon-procesi-kunder-ratko-mlladiqit/60%Hourly2012-05-16 06:59
https://kumti.com/duke-peruruar-rrugen-ministri-perfundon-nen-ekskavator/60%Hourly2012-05-16 06:46
https://kumti.com/aeroplani-i-presidentit-francez-u-godit-nga-rrufeja/60%Hourly2012-05-15 20:30
https://kumti.com/daci-u-takua-me-imamin-shefqet-krasniqi/60%Hourly2012-05-15 18:38
https://kumti.com/shvergovski-kemi-deshmi-te-sigurta-per-vrasjen-e-pesefishte/60%Hourly2012-05-15 18:24
https://kumti.com/lg-prezanton-optimus-elite/60%Hourly2012-05-15 17:10
https://kumti.com/menyra-profetike-ne-menjanimin-dhe-ekuilibrimin-e-demeve-qe-shkaktohen-nga-ushqimet-dhe-frutat/60%Hourly2012-05-15 12:10
https://kumti.com/kryeparlamentari-turk-viziton-sot-tiranen/60%Hourly2012-05-15 12:08
https://kumti.com/si-e-trajton-kurani-fenomenin-e-vetevrasjes/60%Hourly2012-05-15 11:51
https://kumti.com/lpk-beogradi-dhe-shkupi-komplote-kunder-shqiptareve/60%Hourly2012-05-15 11:47
https://kumti.com/hotel-ne-hapesire/60%Hourly2012-05-15 11:43
https://kumti.com/rama-duam-nje-president-konsensual/60%Hourly2012-05-15 11:33
https://kumti.com/shba-obama-nuk-merr-pjese-ne-samitin-ne-rusi/60%Hourly2012-05-15 11:27
https://kumti.com/studim-miqesia-mes-femrave-dhe-meshkujve-nuk-ekziston/60%Hourly2012-05-15 10:01
https://kumti.com/mpb-fillon-perndjekjen-e-protestuesve-shqiptare-ne-diten-e-premte/60%Hourly2012-05-15 09:47
https://kumti.com/holland-inaugurohet-si-president/60%Hourly2012-05-15 09:46
https://kumti.com/macbook-pro-me-retina-display/60%Hourly2012-05-15 09:43
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-nderton-tualete-publike-para-objektit-te-qeverise/60%Hourly2012-05-15 09:39
https://kumti.com/miliona-perdorues-te-facebook-ut-mbeshtesin-greven-e-te-burgosurve-musliman/60%Hourly2012-05-15 09:33
https://kumti.com/zgjidhja-e-emrit-te-maqedonise-kusht-per-ne-nato/60%Hourly2012-05-15 09:22
https://kumti.com/mos-paramilitare-akoma-aktive/60%Hourly2012-05-15 09:13
https://kumti.com/undp-ja-alarmon-shume-te-papune-e-veshtiresi-te-tjera/60%Hourly2012-05-15 08:07
https://kumti.com/pergenjeshtrim-i-natyralisteve/60%Hourly2012-05-15 07:48
https://kumti.com/cka-po-fsheh-besarta/60%Hourly2012-05-15 07:30
https://kumti.com/zuckerberg-si-28-vjecar-mund-te-perfitoje-100-miliarde-dollare/60%Hourly2012-05-15 07:25
https://kumti.com/rusia-e-shqetesuar-per-trajnimin-e-luftetareve-siriane-ne-kosove/60%Hourly2012-05-15 07:09
https://kumti.com/lushnje-vrasesi-i-lire-kercenon/60%Hourly2012-05-15 07:02
https://kumti.com/epilepsia-semundja-e-tokes/60%Hourly2012-05-15 06:55
https://kumti.com/te-derguarit-e-shba-se-kerkojne-lirim-urgjent-te-timoshenkos/60%Hourly2012-05-15 06:40
https://kumti.com/gjithcka-nisi-me-bomben-kunder-salih-kastratit/60%Hourly2012-05-14 21:02
https://kumti.com/konushevci-u-vra-pasi-e-kishte-akuzuar-halitin-se-po-trafikonte-arme/60%Hourly2012-05-14 19:34
https://kumti.com/deri-me-2015-800-milione-kineze-ne-internet/60%Hourly2012-05-14 19:29
https://kumti.com/shendoshja-fillon-3-ore-pas-ngrenies/60%Hourly2012-05-14 15:27
https://kumti.com/bido-kthimi-i-cameve-ne-kufi-pa-asnje-argument/60%Hourly2012-05-14 15:15
https://kumti.com/bora-mbulon-sarajeven/60%Hourly2012-05-14 12:04
https://kumti.com/siri-ojq-te-pakten-23-ushtare-te-vrare-nga-luftimet-kunder-kryengretisve/60%Hourly2012-05-14 11:37
https://kumti.com/karteli-i-droges-merr-pergjegjesine-per-vrasjen-e-49-meksikaneve/60%Hourly2012-05-14 11:35
https://kumti.com/ushqimi-per-energji/60%Hourly2012-05-14 10:42
https://kumti.com/iphone-5-mund-te-duket-si-ky-foto/60%Hourly2012-05-14 10:18
https://kumti.com/shoqeria-qe-slexon/60%Hourly2012-05-14 10:13
https://kumti.com/drejtori-i-yahoose-te-jap-doreheqje/60%Hourly2012-05-14 10:11
https://kumti.com/jostabiliteti-ne-greqi-mund-te-shpertheje-edhe-jashte-kufijve-te-saj/60%Hourly2012-05-14 09:40
https://kumti.com/vmro-dpmne-do-mbyllje-te-shpejt-te-smikovcit/60%Hourly2012-05-14 09:35
https://kumti.com/kosove-shqiptaret-shesin-pronat/60%Hourly2012-05-14 09:13
https://kumti.com/takim-zyrtaresh-ushtarake-shba-pakistan-afganistan/60%Hourly2012-05-14 09:07
https://kumti.com/senati-aprovon-kamishin-per-asistent/60%Hourly2012-05-14 08:46
https://kumti.com/islami-dhe-bota-bashkekohore/60%Hourly2012-05-14 08:27
https://kumti.com/bllaca-4-ne-qershor-me-te-akuzuar-azem-sylen-dhe-ekrem-jasharin/60%Hourly2012-05-14 08:23
https://kumti.com/e-dinin-te-vdekur-ringjallet-gjate-funeralit/60%Hourly2012-05-14 08:11
https://kumti.com/vellai-merr-hak-per-motren-qellon-mbi-dhendrin-e-vrare/60%Hourly2012-05-14 08:06
https://kumti.com/facebook-un-e-shfrytezoi-per-dhunime/60%Hourly2012-05-14 07:50
https://kumti.com/sallatat-dhe-supat-per-humbjen-e-peshes/60%Hourly2012-05-14 07:16
https://kumti.com/besarta-kastrati-e-pranon-vrasjen-e-fidan-shabit/60%Hourly2012-05-14 07:10
https://kumti.com/kryengritesit-libian-mesojne-nga-kosova/60%Hourly2012-05-14 07:06
https://kumti.com/masaker-ne-meksike-49-trupa-skaj-nje-rruge/60%Hourly2012-05-14 06:56
https://kumti.com/homoseksualet-me-bicikleta-ne-bulevardin-e-tiranes/60%Hourly2012-05-14 06:51
https://kumti.com/siri-sulm-ndaj-xhematit-ne-xhami-video/60%Hourly2012-05-13 17:04
https://kumti.com/shitet-per-2-milione-e-160-mije-euro-aparati-fotografik-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Hourly2012-05-13 16:59
https://kumti.com/topalli-harmonia-nderfetare-ne-shqiperi-eshte-rast-unik/60%Hourly2012-05-13 16:33
https://kumti.com/ska-unitet-partite-shqiptare-ne-kaos/60%Hourly2012-05-13 16:29
https://kumti.com/gjenerali-serb-krstiq-ne-maqedoni-do-te-eskaloje-konflikti/60%Hourly2012-05-13 16:27
https://kumti.com/moske-mijera-vete-protestuan-kunder-putinit/60%Hourly2012-05-13 16:16
https://kumti.com/bresher-vrases-ne-kinevideo/60%Hourly2012-05-13 16:07
https://kumti.com/lirohen-gazetaret-turq-te-mbajtur-peng-per-dy-muaj-ne-siri/60%Hourly2012-05-13 15:25
https://kumti.com/termokos-lider-i-mossuksesit/60%Hourly2012-05-13 12:43
https://kumti.com/arme-me-bollek/60%Hourly2012-05-13 12:40
https://kumti.com/viber-per-blackberry-dhe-windows-phone/60%Hourly2012-05-13 10:59
https://kumti.com/ipad-mini-gjate-muajit-tetor/60%Hourly2012-05-13 10:57
https://kumti.com/gjermania-greqia-jashte-euros/60%Hourly2012-05-13 06:34
https://kumti.com/ish-ushtaraku-gjendet-i-varur-ne-peme/60%Hourly2012-05-13 06:27
https://kumti.com/koka-derri-ne-parcelen-e-xhamise-ne-grac/60%Hourly2012-05-12 22:13
https://kumti.com/ndertohet-xhamia-e-pare-nen-uje-ne-arabine-saudite/60%Hourly2012-05-12 22:09
https://kumti.com/bdi-10-konkluzione-per-situaten-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-12 22:06
https://kumti.com/shgm-denon-sulmin-ndaj-gazetareve/60%Hourly2012-05-12 21:19
https://kumti.com/nacionalistet-grek-skemi-nevoje-per-emigrante/60%Hourly2012-05-12 20:30
https://kumti.com/bill-clinton-obama-eshte-nje-president-amator/60%Hourly2012-05-12 20:15
https://kumti.com/facebook-thellon-depresionin-dhe-ndjenjen-e-vetmise/60%Hourly2012-05-12 18:39
https://kumti.com/afganistan-u-vrane-dy-ushtare-te-nato-s/60%Hourly2012-05-12 18:35
https://kumti.com/propolisi-dylli-i-bleteve-arma-e-re-kunder-kancerit/60%Hourly2012-05-12 15:22
https://kumti.com/apple-sjelle-harten-3d/60%Hourly2012-05-12 15:21
https://kumti.com/kosi-i-lehte-dhe-i-ushqyeshem/60%Hourly2012-05-12 13:05
https://kumti.com/ligjerata-anti-islame-ne-nje-shkolle-te-shquar-ushtarake-ne-shba/60%Hourly2012-05-12 12:29
https://kumti.com/rreth-100-te-rinj-maqedonas-proteste-para-qeverise/60%Hourly2012-05-12 12:27
https://kumti.com/aleanca-kuq-e-zi-proteste-tek-ambasada-e-serbise/60%Hourly2012-05-12 12:24
https://kumti.com/cdo-i-65-ti-banor-i-shangait-eshte-milioner/60%Hourly2012-05-12 10:29
https://kumti.com/hitleri-shpeton-nga-anglo-amerikanet-vdes-me-1962/60%Hourly2012-05-12 10:21
https://kumti.com/galaxy-s-iii/60%Hourly2012-05-12 09:45
https://kumti.com/google-merr-licencen-per-automjetin-e-saj-pa-ngases/60%Hourly2012-05-12 09:42
https://kumti.com/nje-serb-denohet-me-14-vjet-burg-per-krime-te-luftes/60%Hourly2012-05-11 19:07
https://kumti.com/me-kallashnikov-ne-krah-askush-nuk-e-ndalon/60%Hourly2012-05-11 19:01
https://kumti.com/izraeli-bojkoton-samitin-e-cikagos-jo-per-shkak-te-turqise/60%Hourly2012-05-11 18:58
https://kumti.com/e-tmerrshme-kroacia-pranon-martesen-mes-gjinise-se-njejte/60%Hourly2012-05-11 18:49
https://kumti.com/me-dizajnin-e-ri-bing-behet-me-social/60%Hourly2012-05-11 17:54
https://kumti.com/eliminoni-dhimbjen-e-dhembit-per-shtate-minuta/60%Hourly2012-05-11 17:44
https://kumti.com/foto-nga-protesta-e-shkupit/60%Hourly2012-05-11 14:26
https://kumti.com/iphone5-ne-shtator/60%Hourly2012-05-11 13:20
https://kumti.com/korporata-sony-me-humbje-rekorde/60%Hourly2012-05-11 13:18
https://kumti.com/gjermani-muslimanet-perballen-me-ndalim-pas-perleshjes-me-te-djathtet-dhe-policine/60%Hourly2012-05-11 13:15
https://kumti.com/njeriu-fluturak-u-hodh-nga-kulla-318-metrash/60%Hourly2012-05-11 13:08
https://kumti.com/ndermjet-demit-dhe-dobise-nga-ibn-tejmije/60%Hourly2012-05-11 12:54
https://kumti.com/perfunduan-protestat-masovike-kunder-rastit-monster-shkup-kumanove/60%Hourly2012-05-11 12:07
https://kumti.com/algjeri-pjesemarrje-e-larte-ne-votime-islamiket-pritet-te-jene-fitues/60%Hourly2012-05-11 10:27
https://kumti.com/siri-80-te-vrare-dhe-400-te-plagosur/60%Hourly2012-05-11 10:04
https://kumti.com/brigada-zahir-pajaziti-e-uck-shpall-mobilizim-lufte/60%Hourly2012-05-11 09:47
https://kumti.com/opozita-siriane-kerkon-hetim-nderkombetar-te-sulmeve/60%Hourly2012-05-11 09:34
https://kumti.com/keqkuptim-si-mund-te-quhet-islami-fe-e-paqes-kur-ai-eshte-perhapur-me-shpate/60%Hourly2012-05-11 08:59
https://kumti.com/shitja-lire-dhe-veresi-nexhmedin-spahiu/60%Hourly2012-05-11 08:56
https://kumti.com/nuk-do-te-jete-valide-deklarata-e-haki-hazirit-si-deshmitar-i-mbrojtur/60%Hourly2012-05-11 08:54
https://kumti.com/dioguardi-protestat-me-kerkesa-kombetare/60%Hourly2012-05-11 08:51
https://kumti.com/denimi-i-karikaturistit-iranian-nxit-reagime/60%Hourly2012-05-11 08:46
https://kumti.com/pyetesori-gati-site-e-shoshe-per-kosoven/60%Hourly2012-05-11 08:34
https://kumti.com/pezullohen-punimet-ne-autostraden-vermice-merdar/60%Hourly2012-05-11 08:24
https://kumti.com/shba-nuk-fyhet-me-mosshkuarjen-e-putinit/60%Hourly2012-05-11 08:17
https://kumti.com/studimi-ne-shqiperi-ka-580-shkolla-jopublike/60%Hourly2012-05-11 08:03
https://kumti.com/rrefehet-djali-i-umberto-bossit-rreth-diplomes-falce/60%Hourly2012-05-11 07:45
https://kumti.com/per-be-ne-kosova-ka-det/60%Hourly2012-05-11 07:35
https://kumti.com/tabloja-qe-lexon-shuplaken/60%Hourly2012-05-11 07:28
https://kumti.com/denoncuesi-bllaca-pritet-te-perfundoje-edhe-vete-ne-burg/60%Hourly2012-05-11 07:28
https://kumti.com/mozilla-kunder-microsoftit/60%Hourly2012-05-11 07:22
https://kumti.com/shba-e-zhgenjyer-me-serbine-me-rasti-bytyci/60%Hourly2012-05-11 07:20
https://kumti.com/deklarata-e-erdogan-per-fene-polemika-ne-turqi/60%Hourly2012-05-11 07:06
https://kumti.com/berisha-i-mbyll-deren-nanos/60%Hourly2012-05-11 06:59
https://kumti.com/georgievski-maqedonia-nese-nuk-hyn-ne-be-shqiptaret-do-te-krijojne-marreveshje-te-re/60%Hourly2012-05-11 06:53
https://kumti.com/ne-maqedoni-sot-protesta-ne-disa-qytete/60%Hourly2012-05-11 06:51
https://kumti.com/britani-protestojne-policet/60%Hourly2012-05-11 06:44
https://kumti.com/ivanovic-serbet-nuk-bisedojne-pa-beogradin/60%Hourly2012-05-11 06:41
https://kumti.com/dobite-e-gjumit-te-mesdites/60%Hourly2012-05-10 23:28
https://kumti.com/nderron-qendrimin-mbeshtete-homoseksualet/60%Hourly2012-05-10 22:37
https://kumti.com/turqit-te-frikesuar-nga-islamizmi-i-erdoganit/60%Hourly2012-05-10 21:15
https://kumti.com/franca-do-te-perpiqet-ta-binde-edhe-serbine-ta-njoh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2012-05-10 21:10
https://kumti.com/thaci-pershendet-lirimin-e-haradinajt/60%Hourly2012-05-10 14:17
https://kumti.com/ne-vjeshte-ne-gracanice-mbahet-panair-nderkombetar/60%Hourly2012-05-10 14:06
https://kumti.com/trajkoviq-serbet-ne-kosove-te-shqetesohen-per-suksesin-e-daciqit/60%Hourly2012-05-10 12:14
https://kumti.com/rrezimi-i-aeroplanit-gjenden-trupat-ska-te-mbijetuar/60%Hourly2012-05-10 11:33
https://kumti.com/ramush-haradinaj-arriti-ne-prishtine/60%Hourly2012-05-10 11:30
https://kumti.com/buzhala-i-krahason-gazetaret-me-lope-te-shenjta/60%Hourly2012-05-10 10:27
https://kumti.com/putin-anulon-viziten-ne-shba/60%Hourly2012-05-10 10:18
https://kumti.com/wilton-kosova-te-mos-pres-dhurata-nga-qielli/60%Hourly2012-05-10 09:59
https://kumti.com/neser-ne-maqedoni-protestojne-shqiptaret-te-shtunen-maqedonasit/60%Hourly2012-05-10 09:49
https://kumti.com/azem-syla-nuk-eshte-me-banor-i-zvicres/60%Hourly2012-05-10 09:35
https://kumti.com/cokollata-e-erret-ndihmon-ne-uljen-e-tensionit-te-larte-te-gjakut/60%Hourly2012-05-10 09:23
https://kumti.com/vrasja-e-palestinezit-ne-tirane-bashkeshortja-skishte-konflikte/60%Hourly2012-05-10 09:16
https://kumti.com/nje-shperthim-trondit-damaskun/60%Hourly2012-05-10 09:03
https://kumti.com/gjykimi-i-terroristit-breivik/60%Hourly2012-05-10 08:51
https://kumti.com/pese-fotografe-sjellin-tregimin-per-ballkanin-e-perbashket/60%Hourly2012-05-10 08:36
https://kumti.com/tarraca-strehe-droge-shtepia-dyqan/60%Hourly2012-05-10 08:31
https://kumti.com/neonazistet-greke-thone-se-shqiptaret-jane-greke/60%Hourly2012-05-10 08:17
https://kumti.com/deshirat-e-te-vdekurve/60%Hourly2012-05-10 08:04
https://kumti.com/ligji-i-ri-per-arsimin-miratohet-ne-parim-drafti/60%Hourly2012-05-10 08:01
https://kumti.com/ne-podujeve-ndihmohen-140-fermere-me-fare-misri/60%Hourly2012-05-10 07:47
https://kumti.com/kosova-hyn-ne-shtate-organizata-rajonale-i-pretendon-60/60%Hourly2012-05-10 07:30
https://kumti.com/meksike-gjenden-15-viktima-te-coptuara/60%Hourly2012-05-10 07:18
https://kumti.com/policia-serbe-liron-kastratin-e-arrestuan-gabimisht/60%Hourly2012-05-10 06:59
https://kumti.com/trajtimi-i-tensionit-te-larte-te-gjakut/60%Hourly2012-05-10 06:47
https://kumti.com/obama-mbeshtet-martesen-e-homoseksualeve/60%Hourly2012-05-10 06:39
https://kumti.com/shfrytezimi-i-grave-e-femijeve-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-10 06:32
https://kumti.com/viti-i-ardhshem-vendimtar-per-evropen/60%Hourly2012-05-09 16:52
https://kumti.com/cilat-ushqime-ben-te-bashkohen-e-cilat-jo/60%Hourly2012-05-09 15:49
https://kumti.com/shba-serish-protesta-ne-wallstreet/60%Hourly2012-05-09 15:36
https://kumti.com/serbia-do-te-kete-rol-ne-dialogun-per-veriun/60%Hourly2012-05-09 15:30
https://kumti.com/haliti-prokuroria-te-me-hetoj-per-akuzen-e-hotit/60%Hourly2012-05-09 15:26
https://kumti.com/pacolli-i-shpenzova-vetem-1796663-euro-nga-buxheti-i-shtetit/60%Hourly2012-05-09 15:23
https://kumti.com/grafite-kunder-ferid-aganit-ne-ferizaj/60%Hourly2012-05-09 15:10
https://kumti.com/dokumente-sekrete-te-rrjedhura-ne-publik-celula-e-krizave-e-asadit-zbulon-krizen-e-regjimit-sirian-2/60%Hourly2012-05-09 13:03
https://kumti.com/dokumente-sekrete-te-rrjedhura-ne-publik-celula-e-krizave-e-asadit-zbulon-krizen-e-regjimit-sirian/60%Hourly2012-05-09 12:59
https://kumti.com/inpo-kosova-vazhdon-te-jete-e-injoruar/60%Hourly2012-05-09 12:00
https://kumti.com/sicilia-dhe-salerno-islame/60%Hourly2012-05-09 11:57
https://kumti.com/ndikimi-i-islamit-ne-mjekesi-dhe-farmakologji/60%Hourly2012-05-09 11:57
https://kumti.com/indonezi-aeroplani-zhduket-nga-radari/60%Hourly2012-05-09 11:38
https://kumti.com/studentet-kerkojne-drejtesi-per-rastin-kicina/60%Hourly2012-05-09 11:34
https://kumti.com/te-arriturat-arabe-ne-fushen-e-biologjise-kimise-farmakologjise-mineralogjise-dhe-gjeologjise/60%Hourly2012-05-09 11:00
https://kumti.com/ridizejnohet-audi-q5/60%Hourly2012-05-09 10:48
https://kumti.com/rasti-bytyci-gjykata-serbe-shfajeson-te-akuzuarit/60%Hourly2012-05-09 10:48
https://kumti.com/keni-krijuar-varesi-ndaj-facebook-ut/60%Hourly2012-05-09 10:46
https://kumti.com/tadiq-e-daciq-pajtohen-per-bashkeqeverisje/60%Hourly2012-05-09 10:41
https://kumti.com/paralajmerohen-protesta-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-09 10:24
https://kumti.com/lb-cfare-fitojne-serbet-ne-kosove-tu-jepet-shqiptareve-ne-serbi/60%Hourly2012-05-09 10:10
https://kumti.com/haki-haziri-ne-paraburgim-jankullovska-mohon-arrestime-te-reja/60%Hourly2012-05-09 10:02
https://kumti.com/arkeologjia-e-teuhidit/60%Hourly2012-05-09 09:57
https://kumti.com/tenton-te-digjet-me-benzine-67-vjecari-ne-vlore/60%Hourly2012-05-09 09:42
https://kumti.com/presidenti-fatos-nano-takohet-neser-me-kryeministrin-berisha/60%Hourly2012-05-09 09:33
https://kumti.com/strukturat-paralele-vetem-iluzion-per-serbet/60%Hourly2012-05-09 09:27
https://kumti.com/pakistan-te-pakten-19-ushtare-dhe-civile-te-vrare-nga-luftimet/60%Hourly2012-05-09 09:23
https://kumti.com/ilegalet-e-veriut-pohojne-se-ende-jane-ne-pushtet/60%Hourly2012-05-09 09:20
https://kumti.com/hakohen-mijera-perdorues-ne-twitter/60%Hourly2012-05-09 09:18
https://kumti.com/heqja-e-gjakut-hixhame/60%Hourly2012-05-09 09:00
https://kumti.com/konferenca-e-komandanteve-te-nato-s-berisha-krenare-qe-jemi-ne-aleance/60%Hourly2012-05-09 08:47
https://kumti.com/bashkesia-fetare-islame-shteti-i-maqedonise-po-ofendon-islamin/60%Hourly2012-05-09 08:33
https://kumti.com/del-ne-drite-prishtina-e-vjeter/60%Hourly2012-05-09 08:26
https://kumti.com/vritet-me-bombe-nje-biznesmen-palestinez-ne-tirane/60%Hourly2012-05-09 08:23
https://kumti.com/pdk-ende-se-din-kur-do-ti-mbaje-zgjedhjet/60%Hourly2012-05-09 08:09
https://kumti.com/siria-humb-3-miliarde-dollare-per-shkak-te-sanksioneve-ndaj-naftes/60%Hourly2012-05-09 07:57
https://kumti.com/facebook-hyn-ne-burse-brenda-ditesh/60%Hourly2012-05-09 07:53
https://kumti.com/filipine-nga-zjarri-17-vete-humben-jeten/60%Hourly2012-05-09 07:49
https://kumti.com/nderkombetaret-kerkojne-nisjen-e-dialogut-per-veriun/60%Hourly2012-05-09 07:46
https://kumti.com/identiteti-inekzistent-vehabizmi-dhe-politikat-hegjemoniste/60%Hourly2012-05-09 07:30
https://kumti.com/prishtina-behet-me-biblioteke-moderne-ne-shtator/60%Hourly2012-05-09 07:23
https://kumti.com/arrestohet-gruaja-qe-vrau-20-persona/60%Hourly2012-05-09 06:59
https://kumti.com/perse-trajtimet-natyrale/60%Hourly2012-05-09 06:50
https://kumti.com/per-kosoven-ska-rendesi-kush-e-fiton-pushtetin-ne-serbi/60%Hourly2012-05-09 06:38
https://kumti.com/une-u-mundova-ta-vras-ibrahim-rugoven/60%Hourly2012-05-09 06:31
https://kumti.com/austria-ua-vazhdon-mandatin-forcave-te-veta-ne-kosove-dhe-ne-bosnje/60%Hourly2012-05-08 20:49
https://kumti.com/arkivat-e-ish-ushtrise-jugosllave-adresa-per-te-zhdukurit/60%Hourly2012-05-08 20:34
https://kumti.com/haga-liron-ramush-haradinajn/60%Hourly2012-05-08 18:51
https://kumti.com/nuk-i-duhet-avokati-per-tu-mbrojtur-nga-dick-marty/60%Hourly2012-05-08 18:45
https://kumti.com/buum-krim-ne-internet-mbi-1000-sulme-per-minute-ne-izrael/60%Hourly2012-05-08 16:31
https://kumti.com/interpoli-leshoj-urdherarrest-per-zevendes-presidentin-e-irakut/60%Hourly2012-05-08 16:23
https://kumti.com/si-te-mbroni-te-dhenat-ne-laptopin-tuaj/60%Hourly2012-05-08 16:03
https://kumti.com/turqit-blene-uzinen-problematike-malazeze-te-celikut-edhe-pse-ka-193-milione-euro-borxhe/60%Hourly2012-05-08 15:39
https://kumti.com/socialistet-mbajne-poziten-e-pushtetit-pas-zgjedhjeve-te-se-dieles/60%Hourly2012-05-08 15:36
https://kumti.com/fatkeqesite-shkaqet-pse-ndodhin-dhe-si-te-shpetojme-prej-tyre/60%Hourly2012-05-08 13:10
https://kumti.com/identiteti-i-muslimaneve-dhe-arsimimi-i-tyre/60%Hourly2012-05-08 13:05
https://kumti.com/kisha-katolike-nuk-betohet-me-per-vertetesine-e-bibles/60%Hourly2012-05-08 11:41
https://kumti.com/cfr-turqia-nje-fuqi-globale-ne-ngritje/60%Hourly2012-05-08 11:38
https://kumti.com/miftari-shik-u-punoi-per-interesin-e-thacit/60%Hourly2012-05-08 11:29
https://kumti.com/kapet-mashtruesi-humanitar/60%Hourly2012-05-08 10:45
https://kumti.com/tragjedi-ne-afganistan-100-persona-humbin-jeten/60%Hourly2012-05-08 10:31
https://kumti.com/strukturave-paralele-ju-kalon-mandati/60%Hourly2012-05-08 10:20
https://kumti.com/recete-per-sherimin-e-anemise-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2012-05-08 10:15
https://kumti.com/ne-fillim-te-pushimeve-verore/60%Hourly2012-05-08 10:02
https://kumti.com/borisov-kur-kishit-nevoje-ju-dhame-edhe-arme/60%Hourly2012-05-08 10:01
https://kumti.com/sarkozi-kam-humbur-zgjedhjet-shkaku-i-vellezerve-musliman/60%Hourly2012-05-08 09:43
https://kumti.com/maqedonia-kthehet-nen-monitorimin-e-ke/60%Hourly2012-05-08 09:40
https://kumti.com/citaku-pret-shume-shpejt-udherrefyesin/60%Hourly2012-05-08 09:25
https://kumti.com/sllovenia-zgjedh-erdoanin-personalitet-boteror-te-dekades-se-fundit/60%Hourly2012-05-08 09:02
https://kumti.com/kina-mbyll-zyren-e-al-jazeras-ne-pekin/60%Hourly2012-05-08 08:56
https://kumti.com/izraeli-anulon-zgjedhjet/60%Hourly2012-05-08 08:54
https://kumti.com/ambasadori-i-shba-se-ne-pakistan-do-te-largohet/60%Hourly2012-05-08 08:40
https://kumti.com/shba-romney-zhvilloi-takimin-e-pare-fonde-mbledhes-me-shqiptaret/60%Hourly2012-05-08 08:36
https://kumti.com/rexhepi-nuk-e-perjashton-mundesine-e-bisedimit-me-ilegalet/60%Hourly2012-05-08 08:21
https://kumti.com/armet-e-gjetura-ne-operacionin-monster-nuk-jane-perdorur-ne-smilkovc/60%Hourly2012-05-08 08:14
https://kumti.com/i-ngulet-shigjeta-ne-fyt-por-nuk-vdes/60%Hourly2012-05-08 07:57
https://kumti.com/merkel-mesazhe-greqise-e-frances/60%Hourly2012-05-08 07:50
https://kumti.com/qe-nga-paslufta-jane-vetevrare-21-veterane-te-uck-se/60%Hourly2012-05-08 07:42
https://kumti.com/mbipesha/60%Hourly2012-05-08 07:36
https://kumti.com/thaci-mirepret-veselin-ne-parti/60%Hourly2012-05-08 07:27
https://kumti.com/shqiptaret-e-lugines-pa-asnje-deputet/60%Hourly2012-05-08 07:21
https://kumti.com/up-ja-shkel-ligjin-per-ta-bere-kamishin-asistent/60%Hourly2012-05-08 07:17
https://kumti.com/zedhenesi-i-milosheviqit-afer-karriges-se-kryeministrit-te-serbise/60%Hourly2012-05-08 07:15
https://kumti.com/greqi-deshton-formimi-i-qeverise/60%Hourly2012-05-07 19:11
https://kumti.com/thaci-skam-cfare-te-fsheh-per-trafikun-e-organeve/60%Hourly2012-05-07 19:03
https://kumti.com/kurti-sulmet-do-te-ndalen-vetem-kur-te-bashkohem/60%Hourly2012-05-07 18:58
https://kumti.com/serbet-e-kosoves-votuan-nikolicin/60%Hourly2012-05-07 18:53
https://kumti.com/nokia-padit-htc-viewsonic-dhe-rim/60%Hourly2012-05-07 17:17
https://kumti.com/anija-e-pare-me-energji-diellore-ben-xhiron-e-botes/60%Hourly2012-05-07 17:09
https://kumti.com/ne-afganistan-vriten-tre-ushtare-te-nato-s/60%Hourly2012-05-07 16:59
https://kumti.com/anonymous-sulmon-cia-n-dhe-interpol-in/60%Hourly2012-05-07 14:42
https://kumti.com/protesta-ne-tirane-mesazh-per-shkupin-dhe-beogradin/60%Hourly2012-05-07 14:14
https://kumti.com/thaci-ne-ballkan-secili-shtet-ka-nga-nje-mitrovice/60%Hourly2012-05-07 14:12
https://kumti.com/vrasjet-e-forcave-te-aleateve-nderkombetar-nga-koleget-afgane-ne-rritje/60%Hourly2012-05-07 12:49
https://kumti.com/merkel-nuk-pajtohet-me-presidentin-e-ri-francez/60%Hourly2012-05-07 12:40
https://kumti.com/vriten-32-ushtare-ne-jemen-si-hakmarrje-ndaj-vrasjes-se-liderit/60%Hourly2012-05-07 12:14
https://kumti.com/gjeopolitika-e-serbise-shifra-dhe-fakte/60%Hourly2012-05-07 12:06
https://kumti.com/nenat-shtatzena-te-cilat-thithin-cigare-percjellin-kancerogjenet-te-femijet-e-tyre/60%Hourly2012-05-07 11:55
https://kumti.com/specialiste-te-mjekesise-te-interesuar-per-vendet-e-be-se/60%Hourly2012-05-07 11:53
https://kumti.com/eshte-zhdukur-20-vjecari-nga-peja/60%Hourly2012-05-07 11:39
https://kumti.com/mesazhi-i-pare-dhe-prioritetet-e-holland/60%Hourly2012-05-07 11:35
https://kumti.com/tajlande-te-pakten-12-te-vdekur-pas-zjarrit-ne-nje-uzine-kimike/60%Hourly2012-05-07 10:26
https://kumti.com/germadhat-e-restelices-se-amsera-rekes/60%Hourly2012-05-07 09:55
https://kumti.com/mbijeton-foshnja-350-gramesh/60%Hourly2012-05-07 09:11
https://kumti.com/me-windows-8-media-center-do-paguhet/60%Hourly2012-05-07 09:08
https://kumti.com/cifutet-jane-perzene-47-here-ne-1000-vjet-pse/60%Hourly2012-05-07 08:59
https://kumti.com/per-maqedonine-e-presheven-proteste-ne-tirane/60%Hourly2012-05-07 08:41
https://kumti.com/trafiku-i-organeve-pr-ligji-miratohet-ne-parim-ne-komisionin-e-ligjeve/60%Hourly2012-05-07 08:31
https://kumti.com/mbuloni-enet-tuaja-dhe-vini-tapa-ne-shishe/60%Hourly2012-05-07 08:19
https://kumti.com/keqkuptim-islami-eshte-fe-vetem-per-arabet/60%Hourly2012-05-07 08:09
https://kumti.com/siria-mban-zgjedhjet-opozita-apelon-per-bojkot/60%Hourly2012-05-07 07:21
https://kumti.com/maturantet-bene-hatme-kuranin-fisnik/60%Hourly2012-05-07 07:07
https://kumti.com/nokolic-fiton-parlamentin/60%Hourly2012-05-07 07:02
https://kumti.com/tadiq-dhe-nikoliq-ne-rundin-dyte/60%Hourly2012-05-06 19:22
https://kumti.com/dalja-masive-e-shqiptareve-ne-presheve-dhe-bujanoc/60%Hourly2012-05-06 19:13
https://kumti.com/policia-kufitare-maqedonase-burgos-peshkataret-shqiptare-ne-ujerat-e-liqenit-te-pogradecit/60%Hourly2012-05-06 19:08
https://kumti.com/faktoret-e-prishjes-se-dhembeve/60%Hourly2012-05-06 18:53
https://kumti.com/jankullovska-vazhdon-vrasesit-jane-radikale-islamike/60%Hourly2012-05-06 18:50
https://kumti.com/isa-mustafa-vizite-zyrtare-ne-izrael/60%Hourly2012-05-06 18:43
https://kumti.com/izraeli-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2012-05-06 18:35
https://kumti.com/tornado-godet-japonine/60%Hourly2012-05-06 18:32
https://kumti.com/francois-hollande-kryetar-i-frances/60%Hourly2012-05-06 18:30
https://kumti.com/njerezit-duan-ipad-me-te-vogel/60%Hourly2012-05-06 17:22
https://kumti.com/evrope-fillon-shitja-e-lg-optimus-l7-p700/60%Hourly2012-05-06 09:30
https://kumti.com/lumia-900-per-vetem-49-dollare/60%Hourly2012-05-06 09:21
https://kumti.com/ftuesi-dhe-frika-e-kohes/60%Hourly2012-05-06 09:16
https://kumti.com/fbi-kerkon-dere-te-pasme-ne-facebook-dhe-google/60%Hourly2012-05-06 09:16
https://kumti.com/pse-jemi-kundra-martesave-gay/60%Hourly2012-05-06 09:11
https://kumti.com/politika-rajonale-e-be/60%Hourly2012-05-06 08:55
https://kumti.com/egjipt-ushtria-arreston-300-persona-pas-dhunes-ne-kajro/60%Hourly2012-05-06 08:47
https://kumti.com/obama-nje-dekade-pas-luftes-ne-afganistan-koha-per-ndertimin-e-kombit/60%Hourly2012-05-06 08:43
https://kumti.com/mur-kosovar-per-presheven/60%Hourly2012-05-06 08:39
https://kumti.com/fiku-dhe-vetite-mjekuese/60%Hourly2012-05-06 08:30
https://kumti.com/produktet-qe-ju-mbrojne-nga-tymi-i-duhanit/60%Hourly2012-05-06 08:30
https://kumti.com/erdogan-per-shqiperine-e-madhe/60%Hourly2012-05-05 19:30
https://kumti.com/keshilla-per-gjume-te-qete/60%Hourly2012-05-05 18:58
https://kumti.com/berisha-arrestimi-i-shqiptareve-terror-policor-serb/60%Hourly2012-05-05 18:51
https://kumti.com/komandant-luli-ucpmb-eshte-gjalle/60%Hourly2012-05-05 18:45
https://kumti.com/yahoo-me-staf-te-pa-kualifikuar/60%Hourly2012-05-05 18:43
https://kumti.com/ne-afganistan-humbin-jeten-ushtare-angleze/60%Hourly2012-05-05 17:25
https://kumti.com/oki-armiqte-e-islamit-shfrytezojne-lirine-e-komunikimit/60%Hourly2012-05-05 17:18
https://kumti.com/ne-egjipt-shpallet-ndalim-qarkullimi/60%Hourly2012-05-05 17:14
https://kumti.com/pakistan-10-te-vdekur-pas-nje-sulmi-ajror-amerikan/60%Hourly2012-05-05 17:09
https://kumti.com/rrihen-tre-shqiptare-ne-oher/60%Hourly2012-05-05 15:33
https://kumti.com/siri-2-shperthime-tronditin-damaskun/60%Hourly2012-05-05 15:17
https://kumti.com/rritet-borxhi-i-jashtem-i-kosoves/60%Hourly2012-05-05 14:17
https://kumti.com/nata-kap-ne-prostitucion-7-ukrainase-dhe-3-kosovare/60%Hourly2012-05-05 14:11
https://kumti.com/dhimbjet-e-barkut/60%Hourly2012-05-05 08:29
https://kumti.com/austria-arreston-narko-dileret-serbo-shqiptare/60%Hourly2012-05-05 08:27
https://kumti.com/rrefehet-lokja-60-vjecarevideo/60%Hourly2012-05-05 08:12
https://kumti.com/vrasesit-nuk-kane-pasur-mjekra-e-as-omega-te-kuqe/60%Hourly2012-05-05 08:08
https://kumti.com/te-dielen-francezet-votojne-per-presidentin-e-ri/60%Hourly2012-05-05 08:02
https://kumti.com/homoseksualet-ne-tirane-me-14-maj-do-te-shetisin-me-bicikleta/60%Hourly2012-05-05 07:52
https://kumti.com/dioguardi-skenaret-kunder-shqiptareve-jane-te-koordinuara/60%Hourly2012-05-05 07:47
https://kumti.com/komandant-hoxha-uck-ja-mund-te-rimobilizohet/60%Hourly2012-05-05 07:37
https://kumti.com/facebook-mund-ta-beje-zuckerbergun-me-te-pasurin-ne-bote/60%Hourly2012-05-04 20:44
https://kumti.com/helmohen-6-oficere-te-rosu-se-shkarkohen-kuzhinieret/60%Hourly2012-05-04 17:26
https://kumti.com/shkup-protesta-masovizohet-ne-mbi-10-000-qytetare/60%Hourly2012-05-04 15:31
https://kumti.com/samsung-galaxy-s-iii-kushton-6775-euro/60%Hourly2012-05-04 13:32
https://kumti.com/mesime-nga-historia/60%Hourly2012-05-04 13:20
https://kumti.com/gjermanet-diskriminohen-per-shkak-te-moshes/60%Hourly2012-05-04 13:11
https://kumti.com/si-te-sherohemi-me-te-mirat-e-molles/60%Hourly2012-05-04 13:05
https://kumti.com/regjimi-vrane-42-civil-ne-kohe-armepushimi-dhe-ne-prani-te-monitoruesve-te-un/60%Hourly2012-05-04 12:54
https://kumti.com/ne-amerike-numri-i-muslimaneve-gati-u-trefshiua-pas-9-11-duke-i-tejkaluar-hebrenjte-2/60%Hourly2012-05-04 12:53
https://kumti.com/gjeopolitika-e-greqise/60%Hourly2012-05-04 12:47
https://kumti.com/protestuesit-prane-qeverise-shqiptaret-nuk-jane-terroriste-dhe-radikal-islamik/60%Hourly2012-05-04 12:31
https://kumti.com/tropoje-gruaja-vrau-bashkeshortin-me-9-plumba-pas-shpine/60%Hourly2012-05-04 09:46
https://kumti.com/orhan-pamuk-evropa-ka-frike-nga-islami-dhe-demokracia/60%Hourly2012-05-04 09:38
https://kumti.com/europa-kercenohet-nga-racizmi/60%Hourly2012-05-04 09:29
https://kumti.com/ne-amerike-numri-i-muslimaneve-gati-u-trefshiua-pas-9-11-duke-i-tejkaluar-hebrenjte/60%Hourly2012-05-04 09:28
https://kumti.com/avuk-u-do-te-asgjesoje-mbi-26-tone-mish/60%Hourly2012-05-04 09:20
https://kumti.com/shkrimtaret-lobojne-ne-egjipt/60%Hourly2012-05-04 09:17
https://kumti.com/shkaterrohet-ferrari-shpeton-alonso/60%Hourly2012-05-04 09:14
https://kumti.com/sondazhet-nxjerrin-holland-para-sarkozit/60%Hourly2012-05-04 09:12
https://kumti.com/samsung-leshon-telefonin-galaxy-s-iii/60%Hourly2012-05-04 09:10
https://kumti.com/iphone-5-me-ekran-prej-4-incesh/60%Hourly2012-05-04 09:07
https://kumti.com/keshilli-ushtarak-i-egjiptit-do-te-largohet-nga-pushteti-para-30-qershorit/60%Hourly2012-05-04 09:04
https://kumti.com/shqiptari-hedh-ne-gjyq-news-of-the-world/60%Hourly2012-05-04 08:43
https://kumti.com/maqedoni-familjaret-e-te-arrestuarvevideo/60%Hourly2012-05-04 08:37
https://kumti.com/e-sulmon-luani-1-vjecari-e-perkedhel/60%Hourly2012-05-04 08:23
https://kumti.com/shtet-i-se-drejtes-dhe-ne-guantanamo/60%Hourly2012-05-04 08:16
https://kumti.com/facebook-fundoset-ne-10-vite/60%Hourly2012-05-04 07:57
https://kumti.com/kartat-e-kreditit-mund-te-vidhen-me-radiovale/60%Hourly2012-05-04 07:56
https://kumti.com/keshilli-i-evropes-kriza-ekonomike-po-favorizon-racizmin/60%Hourly2012-05-04 07:48
https://kumti.com/ushqimi-i-nenave-gjate-gjidhenies/60%Hourly2012-05-04 07:39
https://kumti.com/akoma-sjemi-njohur-me-deshmite/60%Hourly2012-05-04 07:30
https://kumti.com/aksioni-monsterme-plote-shkelje-ligjore-dhe-parregullsi/60%Hourly2012-05-04 07:28
https://kumti.com/reagim-i-shoqatave-te-grave-lidhur-me-aksionin-policor-monstra/60%Hourly2012-05-04 07:21
https://kumti.com/pdk-ja-denoncohet-ne-eulex-per-100-milioneshin/60%Hourly2012-05-04 07:09
https://kumti.com/burg-e-miliona-per-kidnapuesit-e-biznesmenit/60%Hourly2012-05-04 07:04
https://kumti.com/mehmeti-shqiptaret-duhet-te-pyesin-veten-se-sa-jane-te-mbrojtur-nga-dhuna-institucionale/60%Hourly2012-05-04 06:48
https://kumti.com/rexhepi-do-te-kerkohen-te-ikurit-e-jankulovskes/60%Hourly2012-05-04 06:46
https://kumti.com/parashikime-mbi-uljen-e-rritjes-ekonomike-ne-angli/60%Hourly2012-05-03 16:23
https://kumti.com/dokumentet-e-reja-bin-laden-ishte-kunder-sulmeve-ne-boten-muslimane/60%Hourly2012-05-03 16:13
https://kumti.com/problemi-i-mungeses-se-informacionit-ne-relacionin-turqi-ballkan/60%Hourly2012-05-03 14:28
https://kumti.com/si-ndikon-limoni-ne-organizem/60%Hourly2012-05-03 14:25
https://kumti.com/qendrimi-i-lhsh-per-lenden-e-fese-neper-shkollat-publike/60%Hourly2012-05-03 14:05
https://kumti.com/paralajmrohen-protesta-ne-shkup/60%Hourly2012-05-03 11:52
https://kumti.com/zgjohet-edhe-pdsh-ja-monstra-duket-si-konstrukcion-politik/60%Hourly2012-05-03 11:49
https://kumti.com/ks-i-okb-se-diskutoj-per-situaten-mes-dy-vendeve-te-sudanit/60%Hourly2012-05-03 11:46
https://kumti.com/sonte-prezentohet-galaxy-s3/60%Hourly2012-05-03 11:43
https://kumti.com/ekskluzive-ja-sekretet-qe-fyle-u-tha-politikaneve-shqiptare/60%Hourly2012-05-03 11:40
https://kumti.com/aplikacionet-kryesore-te-komunikimit/60%Hourly2012-05-03 11:36
https://kumti.com/amerikani-ne-shqiperiskandal-pedofilie/60%Hourly2012-05-03 09:48
https://kumti.com/rusi-bisedat-me-shba-ne-afer-deshtimit/60%Hourly2012-05-03 09:21
https://kumti.com/jankullovska-kerkon-nga-rexhepi-arrestimin-e-dy-te-kerkuarve-per-vrasjen-ne-smilkovc/60%Hourly2012-05-03 09:02
https://kumti.com/bdsh-avokate-amerikan-ne-rastin-monstrum/60%Hourly2012-05-03 09:01
https://kumti.com/kfor-i-neutral-por-i-gatshem-per-zgjedhjet-serbe/60%Hourly2012-05-03 08:29
https://kumti.com/kostoja-e-jeteses-dyfish-me-e-shtrenjte/60%Hourly2012-05-03 08:00
https://kumti.com/hollande-do-te-terheq-ushtaret-franceze-nga-afganistani-ne-rast-fitoreje/60%Hourly2012-05-03 07:57
https://kumti.com/po-tentohet-ta-hedhin-terrorizmin-islamik-tek-shqiptaret/60%Hourly2012-05-03 07:49
https://kumti.com/bing-sfidon-google-me-thjeshtesi/60%Hourly2012-05-03 07:47
https://kumti.com/virusi-flashback-gjeneron-10000-ne-dite-krijuesve-te-tij/60%Hourly2012-05-03 07:30
https://kumti.com/varrezat-dhe-shengjergji/60%Hourly2012-05-03 07:25
https://kumti.com/siria-akuzohet-per-krime-te-luftes/60%Hourly2012-05-03 07:19
https://kumti.com/terroristi-qe-shetiti-gjysmen-e-evropes/60%Hourly2012-05-03 07:13
https://kumti.com/polici-kerkon-kafe-nga-nena-e-te-arrestuarit/60%Hourly2012-05-03 07:05
https://kumti.com/sony-vaio-t13/60%Hourly2012-05-03 06:59
https://kumti.com/shqiperia-i-lejon-eulex-it-hetimet-per-akuzat-e-dick-marty/60%Hourly2012-05-03 06:46
https://kumti.com/google-mundeson-perkthimin-e-cdo-emaili/60%Hourly2012-05-03 06:44
https://kumti.com/zbardhen-emrat-e-pese-te-akuzuarve-per-vrasjen-ne-smilkovc/60%Hourly2012-05-03 06:43
https://kumti.com/mustafa-nuk-votojme-per-president-te-serbise/60%Hourly2012-05-03 06:39
https://kumti.com/ndihmojne-amsera-reken/60%Hourly2012-05-02 20:12
https://kumti.com/sonte-pritet-vendimi-i-gjykatesve-hetues-lirohet-60-vjecarja/60%Hourly2012-05-02 19:03
https://kumti.com/nano-kunder-denimeve-kolektive-te-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-02 18:35
https://kumti.com/gropa-mbi-te-cilen-nuk-lejohet-fluturimi-i-avioneve/60%Hourly2012-05-02 18:26
https://kumti.com/breza-nen-rrethimin-e-policise/60%Hourly2012-05-02 17:58
https://kumti.com/6-femra-dhe-gruaja-60-vjecare-ne-mesin-e-te-arrestuarve/60%Hourly2012-05-02 17:52
https://kumti.com/semundjet-qe-luftohen-me-rrush-te-thate/60%Hourly2012-05-02 15:14
https://kumti.com/apple-kunder-dropboxit/60%Hourly2012-05-02 13:15
https://kumti.com/blackberry-10/60%Hourly2012-05-02 13:09
https://kumti.com/dhuruesit-e-organeve-tani-gjenden-edhe-ne-facebook/60%Hourly2012-05-02 12:58
https://kumti.com/dite-e-pergjakshme-ne-egjipt-vriten-9-protestues-plagosen-mbi-100/60%Hourly2012-05-02 12:35
https://kumti.com/te-pakten-20-ushtare-te-esadit-u-vrane-ne-qytetin-halep-te-sirise/60%Hourly2012-05-02 12:24
https://kumti.com/je-vonuar-jankullovska-gentian-jetishi/60%Hourly2012-05-02 12:17
https://kumti.com/familjet-para-gjykates-reagime-per-pafajesi/60%Hourly2012-05-02 12:09
https://kumti.com/te-arrestuarit-ne-maqedoni-bujq-e-pleq/60%Hourly2012-05-02 12:05
https://kumti.com/arrat/60%Hourly2012-05-02 11:47
https://kumti.com/te-kursehet-uji/60%Hourly2012-05-02 11:42
https://kumti.com/policet-kane-malltretuar-psikikisht-familjaret-e-te-arrestuarve/60%Hourly2012-05-02 11:40
https://kumti.com/nderkombetaret-te-rezervuar-ne-lidhje-me-rastin/60%Hourly2012-05-02 11:30
https://kumti.com/izraeli-ul-nivelin-e-riskut-per-udhetimet-drejt-turqise/60%Hourly2012-05-02 10:32
https://kumti.com/korce-gruaja-denoncon-burrin-ben-vepra-te-turpshme-me-time-bije/60%Hourly2012-05-02 10:13
https://kumti.com/limaj-shpallet-i-pafajshem/60%Hourly2012-05-02 09:37
https://kumti.com/nje-aeroplan-izraelit-ka-sulmuar-nje-objekt-ne-gaze/60%Hourly2012-05-02 09:33
https://kumti.com/treni-shkup-prishtine-perplase-nje-makine-2-te-lenduar/60%Hourly2012-05-02 09:21
https://kumti.com/kmg-uzbekistani-bjellorusia-irani-shtete-censore/60%Hourly2012-05-02 08:27
https://kumti.com/afganistan-shperthim-me-rastin-e-vizites-se-obames/60%Hourly2012-05-02 08:15
https://kumti.com/siri-ojq-te-pakten-12-ushtare-te-vdekur-nga-luftimet-me-dezertoret/60%Hourly2012-05-02 08:12
https://kumti.com/lo-202-milione-te-papune/60%Hourly2012-05-02 07:56
https://kumti.com/teuhidi-dhe-shirku/60%Hourly2012-05-02 07:45
https://kumti.com/pese-dobi-shendetesore-te-pastrimit/60%Hourly2012-05-02 07:34
https://kumti.com/grykesi-institucionale/60%Hourly2012-05-02 07:30
https://kumti.com/si-ma-shkaterroi-djalin-11-vjecar-pornografia-ne-internet/60%Hourly2012-05-02 07:28
https://kumti.com/sekiraca-strehohej-ne-banesen-e-zvonko-veselinoviqit/60%Hourly2012-05-02 07:18
https://kumti.com/vdes-kandidati-gjate-fushates-elektorale/60%Hourly2012-05-02 07:11
https://kumti.com/kapet-banda-me-kosovare-dhe-te-tjere-dyshohet-per-60-plackitje/60%Hourly2012-05-02 07:02
https://kumti.com/clinton-ne-kine-bisedime-mbi-aktivistin-e-arratisur/60%Hourly2012-05-02 06:59
https://kumti.com/arrestimet-bdi-del-me-qendrim/60%Hourly2012-05-02 06:54
https://kumti.com/obama-koha-e-luftes-po-perfundon/60%Hourly2012-05-02 06:53
https://kumti.com/lekure-e-yndyrshme/60%Hourly2012-05-02 06:43
https://kumti.com/arrestohen-20-te-dyshuar-per-vrasjen-e-pesefishte-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-02 06:31
https://kumti.com/obama-ne-afganistan/60%Hourly2012-05-01 20:31
https://kumti.com/i-pafajshmi-lirohet-pas-16-vitesh-ne-burg/60%Hourly2012-05-01 16:02
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dine-prinderit-per-shendetin-e-femijes-te-tyre/60%Hourly2012-05-01 15:59
https://kumti.com/okb-ne-siri-jane-vrare-34-femije/60%Hourly2012-05-01 15:46
https://kumti.com/zbulohen-te-dyshuarit-e-vrasjes-se-pesefishte-ne-maqedoni/60%Hourly2012-05-01 15:36
https://kumti.com/ish-xhihadistet-mbeshtesin-kandidatin-e-moderuar-per-president-duke-thelluar-ndarjen-ne-voten-islame/60%Hourly2012-05-01 13:23
https://kumti.com/plackitesit-u-xhiruan-dhe-policia-po-i-kerkon/60%Hourly2012-05-01 12:19
https://kumti.com/shba-aktivistet-paralajmerojne-protesta-per-1-maj/60%Hourly2012-05-01 11:49
https://kumti.com/nje-studim-i-ri-analizon-mundin-dhe-suksesin-ne-mesime/60%Hourly2012-05-01 11:48
https://kumti.com/bastisje-e-arrestime-shqiptaresh-ne-shkup-nder-ta-edhe-nje-grua/60%Hourly2012-05-01 11:41
https://kumti.com/kapet-shqiptari-me-10-kg-hashash/60%Hourly2012-05-01 11:34
https://kumti.com/faktohet-shkencerisht-celularet-sshkaktojne-kancer/60%Hourly2012-05-01 11:14
https://kumti.com/kolltuku-me-rrota/60%Hourly2012-05-01 11:12
https://kumti.com/skype-mundeson-zbulimin-e-ip-adresave/60%Hourly2012-05-01 10:59
https://kumti.com/angry-birds-space-50-milione-shkarkime/60%Hourly2012-05-01 10:58
https://kumti.com/android-me-aplikacion-kunder-rrezatimit-mobil/60%Hourly2012-05-01 10:56
https://kumti.com/synimet-te-larta-te-twitterit/60%Hourly2012-05-01 10:52
https://kumti.com/fmsh-nxjerr-deklarate-mbi-shoqerimin-e-imamit-te-xhamise-se-medresese-ne-policine-e-tiranes/60%Hourly2012-05-01 10:32
https://kumti.com/prani-e-forcave-speciale-ne-periferi-te-shkupit/60%Hourly2012-05-01 10:28
https://kumti.com/irani-dhe-siguria-ne-internet/60%Hourly2012-05-01 10:25
https://kumti.com/karimov-kryen-nje-krim-te-tmerrshem-sterilizimin-e-dhunshem-te-grave-muslimane-2/60%Hourly2012-05-01 09:21
https://kumti.com/karimov-kryen-nje-krim-te-tmerrshem-sterilizimin-e-dhunshem-te-grave-muslimane/60%Hourly2012-05-01 09:16
https://kumti.com/smartphone-zevendeson-portofolin/60%Hourly2012-05-01 08:15
https://kumti.com/qepa/60%Hourly2012-05-01 08:13
https://kumti.com/psikologjia-e-urrejtjes/60%Hourly2012-05-01 08:02
https://kumti.com/po-afrohet-parada-gay-ne-shqiperi/60%Hourly2012-05-01 07:57
https://kumti.com/perfitimet-shendetesore-nga-sallata-e-gjelber/60%Hourly2012-05-01 07:29
https://kumti.com/te-plagosurit-siriane-vazhdojne-te-vijne-per-sherim-ne-turqi/60%Hourly2012-05-01 07:05
https://kumti.com/semundja-kthen-dy-vellezer-40-vjecare-ne-femije/60%Hourly2012-05-01 06:56
https://kumti.com/permbytja-e-anijes-ne-indi-103-te-vdekur/60%Hourly2012-05-01 06:50
https://kumti.com/breivik-i-lidhur-me-mossad-in-izraelit/60%Hourly2012-05-01 06:35