XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/per-here-te-pare-chrome-tejkalon-internet-explorer/60%Hourly2012-06-30 23:14
https://kumti.com/karvani-i-motociklisteve-serbe-ka-mberritur-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2012-06-30 22:51
https://kumti.com/serbet-blejne-tokat-e-shqiptareve/60%Hourly2012-06-30 22:47
https://kumti.com/edhe-30-dite-paraburgim-per-te-arrestuarit-ne-monstra/60%Hourly2012-06-30 22:31
https://kumti.com/cilat-jane-cilesite-e-te-devotshmive-sipas-kuranit/60%Hourly2012-06-30 22:00
https://kumti.com/grabiten-dy-turiste-ceke-ne-shqiperi/60%Hourly2012-06-30 21:28
https://kumti.com/noti-sheron-astmen/60%Hourly2012-06-30 21:26
https://kumti.com/kapet-banda-shqiptare-e-droges/60%Hourly2012-06-30 21:22
https://kumti.com/atk-ska-te-dhena-per-bizneset-e-patatueshme/60%Hourly2012-06-30 21:13
https://kumti.com/chrome-per-ios-tani-top-shfletuesi-pa-pagese/60%Hourly2012-06-30 16:02
https://kumti.com/adobe-nuk-do-te-krijoj-flash-player-per-android-41-jelly-bean/60%Hourly2012-06-30 15:57
https://kumti.com/zbatohet-plotesisht-vendimi-per-targat-serbe/60%Hourly2012-06-30 15:56
https://kumti.com/hetime-per-miliardat/60%Hourly2012-06-30 15:51
https://kumti.com/kurti-takon-presidentin-topi/60%Hourly2012-06-30 15:45
https://kumti.com/presidenti-ivanov-nuk-perfill-gjuhen-shqipe/60%Hourly2012-06-30 09:27
https://kumti.com/kriza-ne-greqi-rritet-numri-i-vetevrasjeve/60%Hourly2012-06-30 09:21
https://kumti.com/natyra-nxit-kreativitetin/60%Hourly2012-06-30 09:20
https://kumti.com/reagimet-gjermane-daciq-simbol-fatal-ne-serbi/60%Hourly2012-06-30 09:08
https://kumti.com/mbeshtetja-ne-meshiren-e-allahut/60%Hourly2012-06-30 09:08
https://kumti.com/si-te-qetesohemi-dhe-cka-te-bejme/60%Hourly2012-06-30 09:05
https://kumti.com/topi-ne-familjen-jashari/60%Hourly2012-06-30 08:55
https://kumti.com/afrimi-gradual-drejt-denimit-istidraxh/60%Hourly2012-06-30 08:55
https://kumti.com/gjermani-rrufeja-vret-3-lojtare-golfi/60%Hourly2012-06-30 08:52
https://kumti.com/gjeneve-mbahet-takimi-per-krizen-ne-siri/60%Hourly2012-06-30 08:52
https://kumti.com/pas-pese-vitesh-iphone-sjell-120-miliarde-dollare-perfitime/60%Hourly2012-06-30 08:44
https://kumti.com/vriten-tri-gra-nga-rrufeja/60%Hourly2012-06-30 08:43
https://kumti.com/hani-i-mujes/60%Hourly2012-06-30 08:39
https://kumti.com/video-xhandarmeria-serbe-betohet-per-kosoven/60%Hourly2012-06-30 08:36
https://kumti.com/demtohet-varri-i-enver-hoxhes/60%Hourly2012-06-30 08:26
https://kumti.com/kurti-sdo-te-ndalemi/60%Hourly2012-06-30 08:23
https://kumti.com/egjipt-presidenti-morsi-ben-betimin-ne-sheshin-tahrir/60%Hourly2012-06-30 08:10
https://kumti.com/nderhyrja-e-grabovcit-pengoi-hetimin-ne-kuvend/60%Hourly2012-06-30 08:09
https://kumti.com/londren-e-pushtojne-superveturat-e-pasanikeve-arab/60%Hourly2012-06-30 08:05
https://kumti.com/murat-jashari-askush-nuk-ka-te-drejte-te-thirret-ne-emrin-e-luftes/60%Hourly2012-06-30 08:00
https://kumti.com/daciq-vendose-prioritetet-evropa-dhe-kosova/60%Hourly2012-06-30 07:55
https://kumti.com/gjingjiq-gjalle-ballkani-me-harte-tjeter/60%Hourly2012-06-29 21:38
https://kumti.com/osbe-te-hetohet-policia/60%Hourly2012-06-29 21:32
https://kumti.com/qipro-viktima-e-radhes-e-krizes-financiare/60%Hourly2012-06-29 21:25
https://kumti.com/arrestohet-me-arsenal-armesh/60%Hourly2012-06-29 21:17
https://kumti.com/shfaqen-azhurnimet-per-windows-8/60%Hourly2012-06-29 18:43
https://kumti.com/aparature-shtese-shendetesore-ne-ferizaj/60%Hourly2012-06-29 18:28
https://kumti.com/ndertimtaria-dhe-hoteleria-me-te-kerkuarat/60%Hourly2012-06-29 18:16
https://kumti.com/nderron-jete-17-vjecari-nga-skenderaj/60%Hourly2012-06-29 18:09
https://kumti.com/unhcr-ja-rrit-fondin-e-ndihmes-per-refugjatet-siriane-ne-kampe/60%Hourly2012-06-29 17:21
https://kumti.com/mrekullia-ekonomike-turke/60%Hourly2012-06-29 17:16
https://kumti.com/klinton-e-lavrovi-takohen-per-sirine/60%Hourly2012-06-29 17:15
https://kumti.com/google-chrome-dhe-drive-edhe-per-ios/60%Hourly2012-06-29 15:30
https://kumti.com/parlamenti-i-turqise-evokon-viktimat-e-masakres-se-srebrenices/60%Hourly2012-06-29 13:39
https://kumti.com/nikoliq-nderkombetaret-ne-kosove-te-veprojne-sipas-mandatit-qe-ua-ka-dhene-serbia/60%Hourly2012-06-29 13:37
https://kumti.com/rim-shtyn-daten-e-lansimit-te-blackberry-10/60%Hourly2012-06-29 13:07
https://kumti.com/tableti-kindle-fire-2-nis-shitjet-ne-korrik/60%Hourly2012-06-29 12:59
https://kumti.com/pse-windows-e-hoqi-butonin-start/60%Hourly2012-06-29 12:54
https://kumti.com/samsung-galaxy-note-2-ne-shitje-prej-shtatori/60%Hourly2012-06-29 12:52
https://kumti.com/google-docs-tani-edhe-offline/60%Hourly2012-06-29 12:31
https://kumti.com/milioneri-vret-veten-ne-sallen-e-gjyqit/60%Hourly2012-06-29 09:37
https://kumti.com/ligjet-e-allahut-mbi-krijesat-e-tij/60%Hourly2012-06-29 09:26
https://kumti.com/si-perdoret-epshi-jone-kunder-neve/60%Hourly2012-06-29 09:24
https://kumti.com/nje-prove-praktike-mbi-organizimin-dhe-administrimin-e-kohes/60%Hourly2012-06-29 09:19
https://kumti.com/maqedonasit-falsifikues-te-historise-ballkanase/60%Hourly2012-06-29 09:18
https://kumti.com/gruja-e-duhanxhiut/60%Hourly2012-06-29 09:11
https://kumti.com/siri-ish-lideri-i-opozites-thote-se-asad-ka-humbur-kontrollin/60%Hourly2012-06-29 09:07
https://kumti.com/vrau-dhe-fjeti-nje-nate-me-gruan-e-vdekur-gjykata-20-vite-burg/60%Hourly2012-06-29 08:42
https://kumti.com/erdoan-nuk-do-te-kursehemi-kurre-per-tu-treguar-vendin-atyre-qe-tentojne-te-testojne-fuqine-e-turqise/60%Hourly2012-06-29 08:34
https://kumti.com/mursi-do-te-flase-ne-tahrir-per-rilindjen-e-egjiptit/60%Hourly2012-06-29 08:25
https://kumti.com/per-bletaret-jepen-352190-euro/60%Hourly2012-06-29 08:22
https://kumti.com/kuvendi-miratoi-ne-parim-projektligjin-per-shendetesine/60%Hourly2012-06-29 08:16
https://kumti.com/shba-peshon-sanksione-ndaj-kines/60%Hourly2012-06-29 08:11
https://kumti.com/kosovaret-as-sivjet-nuk-pritet-te-udhetojne-me-leternjoftime-ne-maqedoni/60%Hourly2012-06-29 08:04
https://kumti.com/okb-shembja-e-shtepive-palestineze-rritet-87/60%Hourly2012-06-29 08:04
https://kumti.com/pese-menyra-origjinale-per-zbukurimin-tend/60%Hourly2012-06-29 08:01
https://kumti.com/kurti-hoxhaj-e-tahiri-po-e-anashkalojne-kuvendin/60%Hourly2012-06-29 08:01
https://kumti.com/dispozita-shendetesore-nga-synetimi/60%Hourly2012-06-29 07:59
https://kumti.com/dy-studente-marrin-noten-pesembedhjete-ne-up/60%Hourly2012-06-29 07:52
https://kumti.com/turqia-peruroi-avionin-e-pare-vendor/60%Hourly2012-06-29 07:46
https://kumti.com/shba-obama-shpalli-fatkeqesi-madhore-ne-colorado/60%Hourly2012-06-29 07:28
https://kumti.com/norvegjia-eshte-duke-ndertuar-hotel-breivik/60%Hourly2012-06-29 07:24
https://kumti.com/vijat-e-kuqe-zgjidhja-e-veriut/60%Hourly2012-06-29 07:20
https://kumti.com/hoxhaj-serbia-u-kthye-ne-vitet-90te/60%Hourly2012-06-29 07:06
https://kumti.com/celet-kuci/60%Hourly2012-06-29 07:03
https://kumti.com/udheheja-e-vendit-duhet-te-rinovohet/60%Hourly2012-06-29 06:54
https://kumti.com/siri-te-pakten-69-te-vdekur-nga-aktet-e-dhunes-ne-vend/60%Hourly2012-06-29 06:49
https://kumti.com/unmik-u-i-denon-incidentet-e-djeshme/60%Hourly2012-06-29 06:46
https://kumti.com/ska-konkurrent-per-rektor/60%Hourly2012-06-29 06:43
https://kumti.com/selimi-lata-provokoi-njeriun-e-gabuar/60%Hourly2012-06-29 06:31
https://kumti.com/ja-si-ka-ndodhur-perleshja/60%Hourly2012-06-29 06:25
https://kumti.com/humbin-jeten-mbi-30-punetore-kineze/60%Hourly2012-06-28 20:19
https://kumti.com/dell-sjell-modele-te-reja-ne-serine-xps/60%Hourly2012-06-28 17:49
https://kumti.com/cdo-sekonde-12-aktivizime-te-androidit/60%Hourly2012-06-28 17:38
https://kumti.com/sulmohet-selia-e-microsoft-ne-athine/60%Hourly2012-06-28 17:34
https://kumti.com/android-41-jelly-bean-gjate-muajit-korrik/60%Hourly2012-06-28 17:23
https://kumti.com/kamishi-me-sy-te-enjtur-vetevendosje-po-me-hakmerret/60%Hourly2012-06-28 16:27
https://kumti.com/bogdanoviq-ne-merdar-u-perdoren-arme-zjarri/60%Hourly2012-06-28 16:09
https://kumti.com/rihapet-kalimi-kufitar-ne-merdare/60%Hourly2012-06-28 16:03
https://kumti.com/serbet-ne-gazimestan-kerkojne-arme-dhe-i-brohorisin-karaxhiqit-e-mladiqit/60%Hourly2012-06-28 15:58
https://kumti.com/sulmohet-autobusi-me-serbe-16-te-plagosur/60%Hourly2012-06-28 15:55
https://kumti.com/perleshje-mes-deputeteve-reagojne-kdi-dhe-vv/60%Hourly2012-06-28 10:35
https://kumti.com/policet-e-plagosur-jashte-rrezikut/60%Hourly2012-06-28 10:35
https://kumti.com/konuzin-akuzon-kosoven-per-shkelje-te-te-drejtave/60%Hourly2012-06-28 10:31
https://kumti.com/haracine-nje-grua-vetedigjet-ne-hambar/60%Hourly2012-06-28 10:26
https://kumti.com/vrasje-ne-tirane/60%Hourly2012-06-28 10:19
https://kumti.com/paraqitet-google-nexus-7/60%Hourly2012-06-28 10:19
https://kumti.com/mursi-refuzon-trup-rojet-ne-xhami/60%Hourly2012-06-28 10:07
https://kumti.com/denohet-shesheli/60%Hourly2012-06-28 09:59
https://kumti.com/ivanoviq-kosova-eshte-ceshtje-e-identitetit-serb/60%Hourly2012-06-28 09:57
https://kumti.com/irinej-e-quan-kosoven-jerusalem-serb/60%Hourly2012-06-28 09:53
https://kumti.com/pas-incidenteve-kosova-ka-mbyllur-kufirin-me-serbine/60%Hourly2012-06-28 09:05
https://kumti.com/mediat-serbe-plagosen-13-serbe-ne-merdare/60%Hourly2012-06-28 08:40
https://kumti.com/merdare-24-police-te-plagosur/60%Hourly2012-06-28 08:31
https://kumti.com/austria-e-suspendon-marreveshjen-sociale-me-kosoven/60%Hourly2012-06-28 08:25
https://kumti.com/mobingu-dhe-sharjet-ne-internet-si-te-evitohen/60%Hourly2012-06-28 08:24
https://kumti.com/mbrojtja-e-arktikut-fillon-ne-shtepi/60%Hourly2012-06-28 08:12
https://kumti.com/kush-jane-kandidatet-per-dekane-ne-up/60%Hourly2012-06-28 07:59
https://kumti.com/greqia-shkupi-po-provokon/60%Hourly2012-06-28 07:50
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-ka-plan-per-te-sulmuar-sirine/60%Hourly2012-06-28 07:45
https://kumti.com/turqia-dergon-perforcime-ne-njesite-ushtarake-ne-kufi-me-sirine/60%Hourly2012-06-28 07:41
https://kumti.com/kryeministri-i-merr-ne-qafe-ministrat/60%Hourly2012-06-28 07:38
https://kumti.com/policia-e-kosoves-siguron-rregull-per-vidovdanin-e-serbeve/60%Hourly2012-06-28 07:34
https://kumti.com/serbet-provokojne-policine-per-vidovdan/60%Hourly2012-06-28 07:32
https://kumti.com/konflikti-turqi-siri-kthese-e-rrezikshme/60%Hourly2012-06-28 07:17
https://kumti.com/masturbimi-i-demshem-per-shendetin/60%Hourly2012-06-28 07:11
https://kumti.com/ne-shba-falimenton-qyteti-me-300-mije-banore/60%Hourly2012-06-28 07:05
https://kumti.com/oret-e-ankthit-ne-familjen-e-foshnjes-se-rrembyer/60%Hourly2012-06-28 07:00
https://kumti.com/colorado-shba-mbi-32000-te-evakuuar-nga-zjarri/60%Hourly2012-06-28 06:40
https://kumti.com/i-qon-selam-shpresim-ukes-do-te-nxjerr-deshmi-te-papublikuara/60%Hourly2012-06-28 06:35
https://kumti.com/1-700-shqiptare-ne-itali-akuzohen-per-trafik-droge-ne-vitin-2011/60%Hourly2012-06-28 06:32
https://kumti.com/kunderthenia-mes-adhurimit-dhe-sjelljes/60%Hourly2012-06-27 17:21
https://kumti.com/apple-bllokon-shitjen-e-samsung-galaxy-tab-101/60%Hourly2012-06-27 14:52
https://kumti.com/google-me-tablet-prej-199-dollaresh/60%Hourly2012-06-27 14:47
https://kumti.com/bing-maps-me-te-dhena-shtese-prej-165tb/60%Hourly2012-06-27 14:44
https://kumti.com/kanceri-i-prostates/60%Hourly2012-06-27 12:19
https://kumti.com/siri-nga-sulmi-ne-televizionin-proqeveritar-7-te-vrare/60%Hourly2012-06-27 12:16
https://kumti.com/zyra-e-pacollit-sqaron-takimin-me-perfaqesuesin-e-peruse/60%Hourly2012-06-27 12:13
https://kumti.com/naim-miftari-unmik-u-me-shantazhoi/60%Hourly2012-06-27 12:01
https://kumti.com/skandalozeshtate-thika-ne-sy-gruas-denohet-me-vetem-2-vite-burg/60%Hourly2012-06-27 10:41
https://kumti.com/erdoan-jemi-te-kenaqur-nga-qendrimi-i-nato-s/60%Hourly2012-06-27 10:37
https://kumti.com/shperthimet-dridhin-shkodren-dhe-fushe-krujen/60%Hourly2012-06-27 10:35
https://kumti.com/bogdanoviqit-nuk-iu-lejua-hyrja-ne-kosove/60%Hourly2012-06-27 10:25
https://kumti.com/izraeli-shemb-objekte-arkeologjike-islame-prane-xhamise-aksa/60%Hourly2012-06-27 09:55
https://kumti.com/revista-foreign-policy-islamiket-jane-me-te-mire-se-laiket-e-korruptuar/60%Hourly2012-06-27 09:50
https://kumti.com/georgievski-po-bie-numri-i-maqedonasve-katastrofe-demografike/60%Hourly2012-06-27 09:38
https://kumti.com/agani-jep-ndihmen-e-pare-ne-nje-aksident/60%Hourly2012-06-27 09:34
https://kumti.com/esad-siria-po-perjeton-lufte-te-vertete/60%Hourly2012-06-27 09:17
https://kumti.com/raporti-i-okbnga-drogat-ne-vit-vdesin-200-mije-persona/60%Hourly2012-06-27 09:15
https://kumti.com/ternava-dhe-mustafa-vizituan-truallin-per-xhamine-e-re/60%Hourly2012-06-27 09:06
https://kumti.com/umreja-e-kryeministrit-thaci/60%Hourly2012-06-27 09:02
https://kumti.com/po-shuhet-maqedonia-lindore/60%Hourly2012-06-27 09:00
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dime-per-dhimbjen-e-shpines/60%Hourly2012-06-27 08:54
https://kumti.com/preteni-akuzon-sadri-feratin-dhe-zymer-halimin/60%Hourly2012-06-27 08:44
https://kumti.com/koalicioni-qe-shkaktoi-luften-ne-ish-jugosllavi-kthehet-ne-serbi/60%Hourly2012-06-27 08:37
https://kumti.com/riformatohet-fk-ja/60%Hourly2012-06-27 08:33
https://kumti.com/google-tv-lansohet-ne-britani/60%Hourly2012-06-27 08:13
https://kumti.com/mozilla-leshon-firefox-14-per-android/60%Hourly2012-06-27 08:09
https://kumti.com/uck-ja-u-emerua-ne-oden-e-adem-jasharit/60%Hourly2012-06-26 17:12
https://kumti.com/thaci-kosova-vend-i-mundesive/60%Hourly2012-06-26 16:02
https://kumti.com/jahjaga-priti-banoret-e-fshatit-karaceve/60%Hourly2012-06-26 15:44
https://kumti.com/pacolli-kerkon-njohjet-nga-shtetet-latino-amerikane/60%Hourly2012-06-26 15:41
https://kumti.com/te-drejtat-politike-te-grave/60%Hourly2012-06-26 12:27
https://kumti.com/erdogan-do-pergjigjemi-ushtarakisht-ndaj-shkeljeve-te-sirise/60%Hourly2012-06-26 12:15
https://kumti.com/siri-perleshjet-i-afrohen-damaskut/60%Hourly2012-06-26 12:09
https://kumti.com/braktis-egjiptin-ish-kandidati-per-president/60%Hourly2012-06-26 11:44
https://kumti.com/bild-kerkon-hetim-te-europolit-per-krimin-ne-mal-te-zi/60%Hourly2012-06-26 11:38
https://kumti.com/me-28-qershor-grupe-ekstremistesh-serbe-mesyjne-mitrovicen/60%Hourly2012-06-26 11:36
https://kumti.com/mbrojtja-argumenton-pafajesine-e-hardaninajt/60%Hourly2012-06-26 10:24
https://kumti.com/putin-viziton-territoret-palestineze/60%Hourly2012-06-26 09:53
https://kumti.com/digjen-tri-lokale-ne-kline/60%Hourly2012-06-26 09:50
https://kumti.com/a-po-na-shkaterrojne-marredheniet-me-boten-reale-rrjetet-sociale/60%Hourly2012-06-26 09:24
https://kumti.com/britani-shkollat-ndalojne-mishin-e-derrit/60%Hourly2012-06-26 09:14
https://kumti.com/ne-france-eshte-prodhuar-nje-program-kompjuterik-per-identifikimin-e-prodhimeve-hallalle/60%Hourly2012-06-26 09:06
https://kumti.com/kuvajt-al-sabah-qeveria-paraqet-doreheqjen/60%Hourly2012-06-26 08:56
https://kumti.com/pdsh-kunder-jankullovskes-diskriminon-e-fyen-shqiptaret/60%Hourly2012-06-26 08:43
https://kumti.com/nuk-erdhen-njohjet-e-paralajmeruara-nga-hoxhaj/60%Hourly2012-06-26 08:33
https://kumti.com/nikoliq-ia-ofron-daciqit-mandatin-per-formimin-e-qeverise/60%Hourly2012-06-26 08:17
https://kumti.com/angry-birds-prezanton-lojen-e-re-heikki/60%Hourly2012-06-26 08:03
https://kumti.com/skandaloze-nena-hedh-dy-femijet-nga-kati-i-15-te/60%Hourly2012-06-26 07:59
https://kumti.com/cfare-thone-shkenctaret-per-kuranin/60%Hourly2012-06-26 07:46
https://kumti.com/bik-vizita-e-lokacionit-te-ndare-per-xhami/60%Hourly2012-06-26 07:43
https://kumti.com/kuci-doreheqja-pa-asnje-kalkulim/60%Hourly2012-06-26 07:40
https://kumti.com/hakeret-kosovare-sulmojne-faqen-e-mpb-se-ne-maqedoni/60%Hourly2012-06-26 07:29
https://kumti.com/floket-e-shendetshem-me-tri-vajra-natyrale/60%Hourly2012-06-26 07:27
https://kumti.com/fehmi-mujota-hetohet-nga-kusheriri-i-gruas/60%Hourly2012-06-26 07:26
https://kumti.com/grabitet-makina-bashke-me-foshnjen-1-muajshe/60%Hourly2012-06-26 07:09
https://kumti.com/tirane-dy-termete/60%Hourly2012-06-26 06:59
https://kumti.com/siria-godet-nje-tjeter-avion-turk/60%Hourly2012-06-26 06:53
https://kumti.com/akrobacionet-e-qeverise/60%Hourly2012-06-26 06:43
https://kumti.com/strategjite-psikologjike-te-tregtareve-ju-bejne-qe-te-shpenzoni-me-shume/60%Hourly2012-06-26 06:40
https://kumti.com/selimi-nuk-na-duhet-fbi/60%Hourly2012-06-26 06:36
https://kumti.com/bbc-nuk-e-mbuloi-sa-duhet-pranveren-arabe/60%Hourly2012-06-26 06:31
https://kumti.com/sulmohet-lideri-i-homoseksualeve/60%Hourly2012-06-26 06:26
https://kumti.com/kryetari-i-gjilanit-qemajl-mustafa-hetohet-per-tendere/60%Hourly2012-06-25 15:38
https://kumti.com/cfare-ka-derguar-rusia-ne-siri/60%Hourly2012-06-25 15:21
https://kumti.com/serbet-e-veriut-do-ta-bojkotojme-zyren-administrative/60%Hourly2012-06-25 15:19
https://kumti.com/vetevritet-ne-kullen-eiffel/60%Hourly2012-06-25 15:13
https://kumti.com/nato-mblidhet-neser-ne-bruksel-per-turqine/60%Hourly2012-06-25 12:06
https://kumti.com/berisha-akuzat-e-martyt-u-shkruan-nga-prokuror-serb/60%Hourly2012-06-25 12:02
https://kumti.com/minister-pse-mos-ta-njohin-krijuesin-ne-shkolle/60%Hourly2012-06-25 10:51
https://kumti.com/bresheri-godet-disa-zona-ne-maqedoni/60%Hourly2012-06-25 10:43
https://kumti.com/aksident-autobusi-ne-meksike-22-te-vdekur/60%Hourly2012-06-25 10:37
https://kumti.com/kontaminohet-uji-ngordhin-peshqit-ne-lumin-drenica/60%Hourly2012-06-25 10:33
https://kumti.com/dezertojne-oficeret-siriane/60%Hourly2012-06-25 10:07
https://kumti.com/edhe-nga-dy-muaj-paraburgim-te-dyshuarve-per-shperthimin-ne-bill-clinton/60%Hourly2012-06-25 09:34
https://kumti.com/siri-vazhdojne-bombardimet-frike-per-masakra-ne-homs/60%Hourly2012-06-25 09:29
https://kumti.com/ashton-be-e-gatshme-per-bashkepunim-me-presidentin-egjiptian-morsi/60%Hourly2012-06-25 09:25
https://kumti.com/gjermania-asgjesoni-librin-e-adolf-hitlerit-mein-kampf/60%Hourly2012-06-25 08:59
https://kumti.com/kabineti-turk-diskuton-rrezimin-e-avionit/60%Hourly2012-06-25 08:53
https://kumti.com/rruga-me-e-lehte-dhe-me-e-lire-e-lenies-se-cigares/60%Hourly2012-06-25 08:45
https://kumti.com/rriqrat-kercenojne-3-te-vdekur-e-1600-te-piskuar/60%Hourly2012-06-25 08:40
https://kumti.com/muhamed-mursi-kryetari-i-ri-i-egjiptit-jeta-e-tij-ne-pak-rreshta/60%Hourly2012-06-25 08:29
https://kumti.com/mesime-nga-jeta-e-muhammed-aliut/60%Hourly2012-06-25 08:20
https://kumti.com/droga-ma-shkaterroi-jeten/60%Hourly2012-06-25 08:02
https://kumti.com/fushat-te-cilat-na-mundesojne-ti-sherbejme-fese-se-allahut/60%Hourly2012-06-25 07:49
https://kumti.com/putin-ne-lindje-te-mesme/60%Hourly2012-06-25 07:47
https://kumti.com/turqia-padit-sirine-ne-okb/60%Hourly2012-06-25 07:41
https://kumti.com/fitorja-e-morsit-reagimet-e-para-boterore/60%Hourly2012-06-25 07:32
https://kumti.com/ghb-droga-e-fundit-e-perhapur-ne-prishtine/60%Hourly2012-06-25 07:25
https://kumti.com/rasti-haradinaj-sot-dhe-neser-seancat-permbyllese/60%Hourly2012-06-25 07:01
https://kumti.com/thellohen-percarjet-ne-pdk/60%Hourly2012-06-25 06:53
https://kumti.com/grabovci-me-shoke-behen-pishman/60%Hourly2012-06-25 06:46
https://kumti.com/lehtesimi-i-dhimbjes-sipas-sunetit-te-pejgamberit-2/60%Hourly2012-06-25 06:43
https://kumti.com/president-i-egjiptit-ne-konferencen-e-pare-te-tij/60%Hourly2012-06-25 06:36
https://kumti.com/sulmohet-me-granate-shtepia-e-nje-shqiptari/60%Hourly2012-06-25 06:33
https://kumti.com/analistet-serbe-po-pergatitet-terreni-per-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2012-06-25 06:28
https://kumti.com/qeveri-e-fryre/60%Hourly2012-06-24 22:30
https://kumti.com/kosova-pret-njohjen-nga-egjipti/60%Hourly2012-06-24 17:10
https://kumti.com/hoxhaj-viziton-maqedonine/60%Hourly2012-06-24 16:08
https://kumti.com/berisha-thaci-kosova-po-permbyll-me-sukses-etapat-e-pavaresise/60%Hourly2012-06-24 15:56
https://kumti.com/siri-thellohen-humbjet-per-ushtrine-e-assad/60%Hourly2012-06-24 13:17
https://kumti.com/davotuglu-avioni-ishte-ne-mision-trajnimi-rutinor/60%Hourly2012-06-24 12:01
https://kumti.com/komisioni-i-zgjedhjeve-ne-egjipt-firmos-fitoren-e-dr-muhamed-mursi/60%Hourly2012-06-24 11:50
https://kumti.com/bllaca-sulmon-gazetaren-luljeta-humolli/60%Hourly2012-06-24 11:45
https://kumti.com/kuci-do-te-rikthehet/60%Hourly2012-06-24 08:53
https://kumti.com/vjen-retina-macbook-pro-ne-nje-rezolucion-te-plote-2880x1800/60%Hourly2012-06-24 08:49
https://kumti.com/drejtori-i-microsoft-prezantonte-tabletin-me-te-ri-kur/60%Hourly2012-06-24 08:41
https://kumti.com/thaci-viziton-sot-tiranen/60%Hourly2012-06-24 08:37
https://kumti.com/haradinaj-kthehet-ne-hage/60%Hourly2012-06-24 08:34
https://kumti.com/kodi-penal-ngaterron-pdk-ne/60%Hourly2012-06-24 08:31
https://kumti.com/per-reforme-zgjedhore-e-presin-gjykaten/60%Hourly2012-06-24 08:27
https://kumti.com/siri-dhjetra-viktima-ne-48-ore/60%Hourly2012-06-23 19:13
https://kumti.com/37-te-vdekur-nga-vershimet-ne-afganistan/60%Hourly2012-06-23 19:10
https://kumti.com/ataku-ne-zemer-shkaqet-dhe-shenjat-e-para/60%Hourly2012-06-23 17:48
https://kumti.com/facebook-mundeson-ndryshimin-e-komenteve-tuaja/60%Hourly2012-06-23 17:48
https://kumti.com/aspirina-ndikimi-ne-semundjet-e-zemres/60%Hourly2012-06-23 17:44
https://kumti.com/vazhdon-kapja-e-mallit-ilegal/60%Hourly2012-06-23 17:34
https://kumti.com/mbi-160-mije-kosovare-me-pasaporta-serbe/60%Hourly2012-06-23 17:33
https://kumti.com/nga-teknike-ne-bisedime-politike/60%Hourly2012-06-23 17:31
https://kumti.com/konfirmohen-dallaveret/60%Hourly2012-06-23 17:30
https://kumti.com/vajzat-dhe-adoleshenca/60%Hourly2012-06-23 14:08
https://kumti.com/profeti-sulejman/60%Hourly2012-06-23 14:06
https://kumti.com/kriza-e-vetedijes-civilizuese/60%Hourly2012-06-23 13:51
https://kumti.com/rezultatet-e-testit-te-matures-me-30-qershor/60%Hourly2012-06-23 13:06
https://kumti.com/provimit-iu-shtruan-32-mije-maturante/60%Hourly2012-06-23 12:19
https://kumti.com/agpk-protesta-derisa-te-ndryshohen-nenet-37-e-38/60%Hourly2012-06-23 11:49
https://kumti.com/top-5-smartfonet-per-kete-vere/60%Hourly2012-06-23 10:47
https://kumti.com/prifti-amerikan-denohet-per-fshehjen-e-pedofilise/60%Hourly2012-06-23 10:25
https://kumti.com/arrestohet-edhe-i-dyshuari-i-trete-per-vrasjen-e-tregtarit-kinez/60%Hourly2012-06-23 10:23
https://kumti.com/okb-thirrje-per-permbajtje-pas-rrezimit-te-avionit-turk-ne-siri/60%Hourly2012-06-23 10:20
https://kumti.com/pa-provim-pranues-ne-shtate-fakultete/60%Hourly2012-06-23 10:14
https://kumti.com/procesi-ndaj-mladiqit-rinis-me-9-korrik/60%Hourly2012-06-23 09:45
https://kumti.com/steriliteti-papjelloria/60%Hourly2012-06-23 09:36
https://kumti.com/guardian-elita-serbe-ka-ndihmuar-te-dyshuarit-per-krime-lufte/60%Hourly2012-06-23 09:30
https://kumti.com/maqedoni-asnje-i-denuar-per-djegien-e-flamujve-shqiptare/60%Hourly2012-06-23 09:21
https://kumti.com/masakrohet-me-thike-nje-shqiptar-ne-itali/60%Hourly2012-06-23 09:16
https://kumti.com/siria-pranon-kemi-rrezuar-avionin-luftarak-turk/60%Hourly2012-06-23 09:10
https://kumti.com/nikoliq-premton-se-do-te-vazhdoje-dialogun-me-kosoven/60%Hourly2012-06-23 08:44
https://kumti.com/te-shtunen-pjesa-e-dyte-e-provimit-te-matures/60%Hourly2012-06-23 08:41
https://kumti.com/kuci-mund-te-behet-kryenegociator/60%Hourly2012-06-23 08:21
https://kumti.com/hedhen-hapat-e-pare-per-ndertimin-e-rruges-prishtine-han-i-elezit/60%Hourly2012-06-23 08:16
https://kumti.com/bisedime-per-format/60%Hourly2012-06-23 08:09
https://kumti.com/ios-dhe-mac-app-store-ne-32-vende-te-reja/60%Hourly2012-06-23 08:05
https://kumti.com/vjen-ne-europe-dyqani-i-aplikacioneve-android-te-amazon/60%Hourly2012-06-23 08:00
https://kumti.com/policia-hyn-ne-lazarat-bllokon-100-kg-mariuane-e-600-fidane/60%Hourly2012-06-22 16:04
https://kumti.com/cilet-deputete-votuan-kunder-heqjes-se-neneve/60%Hourly2012-06-22 16:03
https://kumti.com/bombe-ne-qender-te-beogradit/60%Hourly2012-06-22 15:57
https://kumti.com/kercitja-e-dhembeve-ne-gjume/60%Hourly2012-06-22 15:50
https://kumti.com/edhe-presidentja-e-zhgenjyer-me-kuvendin/60%Hourly2012-06-22 15:11
https://kumti.com/thaci-ndihet-i-turperuar-kodi-serish-do-te-ri-procedohet/60%Hourly2012-06-22 15:09
https://kumti.com/kuci-jep-doreheqje-nga-te-dy-postet-qeveritare/60%Hourly2012-06-22 15:07
https://kumti.com/kodi-penal-nuk-ndryshon-kuci-paralajmeron-doreheqje/60%Hourly2012-06-22 13:27
https://kumti.com/kuci-nuk-e-larguam-editen/60%Hourly2012-06-22 13:25
https://kumti.com/huawei-prezanton-modelet-e-reja-te-linjes-ascend-p1/60%Hourly2012-06-22 10:20
https://kumti.com/microsoft-surface-tablet-kushton-599-dollare/60%Hourly2012-06-22 10:17
https://kumti.com/cfare-ndodhe-kur-raportoni-nje-postim-ne-facebook/60%Hourly2012-06-22 10:12
https://kumti.com/nec-life-touch-l/60%Hourly2012-06-22 10:05
https://kumti.com/tirane-vrau-babane-me-nje-grusht/60%Hourly2012-06-22 09:50
https://kumti.com/shba-te-do-ta-hetojne-vdekjen-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-06-22 09:16
https://kumti.com/fillon-gjykimi-per-vrasjen-e-pesefishte/60%Hourly2012-06-22 09:14
https://kumti.com/akademia-per-100-vjetorin-kadare-i-ftuar-qosja-i-harruar/60%Hourly2012-06-22 08:55
https://kumti.com/pakistani-emeron-kryeminister-te-ri/60%Hourly2012-06-22 08:47
https://kumti.com/babi-mi-jep-10-euro/60%Hourly2012-06-22 08:46
https://kumti.com/keshille-per-debatet/60%Hourly2012-06-22 08:42
https://kumti.com/serbet-e-ranillugut-paralajmerojne-proteste-per-targat-rks/60%Hourly2012-06-22 08:35
https://kumti.com/sot-perfundon-gjykimi-i-terroristit-breivik/60%Hourly2012-06-22 08:19
https://kumti.com/te-drejtat-e-njeriut-dhe-lirite-fetare-konventat-nderkombetare-ne-mbrojtje-te-tyre/60%Hourly2012-06-22 08:14
https://kumti.com/minister-pse-me-pengon-te-shkollohem-e-veshur/60%Hourly2012-06-22 08:10
https://kumti.com/perfundon-viti-shkollor/60%Hourly2012-06-22 07:40
https://kumti.com/google-ruan-gjuhet-ne-zhdukje/60%Hourly2012-06-22 07:23
https://kumti.com/kater-police-te-dyshuar-per-vjedhjen-e-arit/60%Hourly2012-06-22 07:22
https://kumti.com/muje-rugoves-do-ti-nderpritet-mandati-pa-shkarkim/60%Hourly2012-06-22 07:18
https://kumti.com/liga-arabe-i-kerkon-rusise-te-nderprese-furnizimin-me-arme-te-damaskut/60%Hourly2012-06-22 07:13
https://kumti.com/klasifikimi-i-ushqimit/60%Hourly2012-06-22 07:05
https://kumti.com/fqinjet-serbe-e-rome-te-dyshuar-per-vrasjen-e-shqiptareve/60%Hourly2012-06-22 06:56
https://kumti.com/uruguaj-shtetezohet-hashashi/60%Hourly2012-06-22 06:50
https://kumti.com/burg-per-shqiptarin-qe-dogji-flamurin-maqedonas/60%Hourly2012-06-22 06:42
https://kumti.com/dite-tragjike-ne-siri-vriten-rreth-120-njerez/60%Hourly2012-06-22 06:36
https://kumti.com/cia-do-coje-arme-ne-siri/60%Hourly2012-06-22 06:32
https://kumti.com/thaci-largon-edita-tahirin-nga-dialogu/60%Hourly2012-06-22 06:30
https://kumti.com/komponentet-e-personalitetit-islam/60%Hourly2012-06-21 15:28
https://kumti.com/acer-prezanton-serine-e-ultrabookeve-timeline/60%Hourly2012-06-21 12:28
https://kumti.com/samsung-paralajmeron-lansimin-e-galaxy-note-2/60%Hourly2012-06-21 12:25
https://kumti.com/qendra-e-stambollit-me-nje-xhami-te-re/60%Hourly2012-06-21 12:11
https://kumti.com/bosnje-dy-serbe-jane-arrestuar-per-masakren-e-srebrenices/60%Hourly2012-06-21 12:09
https://kumti.com/vetevritet-nje-qytetar-i-shterpces/60%Hourly2012-06-21 11:59
https://kumti.com/neonazisti-grek-perdhunon-vajzen-e-mitur-shqiptare/60%Hourly2012-06-21 11:45
https://kumti.com/grafite-antishqiptare-ne-kumanove/60%Hourly2012-06-21 10:03
https://kumti.com/skandali-i-peshkopit-furtune-ne-media/60%Hourly2012-06-21 09:47
https://kumti.com/vetevendosje-gjuan-me-domate-cooper-in/60%Hourly2012-06-21 09:43
https://kumti.com/turqia-nje-hap-me-afer-liberalizimit-te-vizave-me-be/60%Hourly2012-06-21 09:30
https://kumti.com/kadri-veseli-nuk-jep-emrat-e-agjenteve-te-tij/60%Hourly2012-06-21 09:26
https://kumti.com/deshmitaretmedicus-ishte-rrethuar-nga-policia-si-neper-filma/60%Hourly2012-06-21 09:22
https://kumti.com/nastase-tenton-vetevrasjen-pas-denimit-per-korrupsion/60%Hourly2012-06-21 08:51
https://kumti.com/nano-une-ne-krye-te-ps-se/60%Hourly2012-06-21 08:39
https://kumti.com/be-pese-kushte-serbise-per-kosoven/60%Hourly2012-06-21 08:19
https://kumti.com/interesim-i-jashtezakonshem-per-regjistrim-ne-medresene-isa-beu-ne-shkup/60%Hourly2012-06-21 08:12
https://kumti.com/egjipt-shtyhet-publikimi-i-rezultateve-te-zgjedhjeve/60%Hourly2012-06-21 08:04
https://kumti.com/microsoft-paraqet-windows-phone-8/60%Hourly2012-06-21 08:01
https://kumti.com/kanceri-coca-cola-dhe-pepsi-ndryshojne-formulen/60%Hourly2012-06-21 07:50
https://kumti.com/cooper-sot-ne-kosove/60%Hourly2012-06-21 07:48
https://kumti.com/zorra-qorre-apendiciti-mund-te-kurohet-me-antibiotike/60%Hourly2012-06-21 07:45
https://kumti.com/zorra-qorre-apendiciti-mund-te-kurohet-me-antibiotike-2/60%Hourly2012-06-21 07:45
https://kumti.com/fol-shtrenjtimi-i-rrymes-shtrenjtim-i-jetes/60%Hourly2012-06-21 07:44
https://kumti.com/kam-harruar-te-martohem/60%Hourly2012-06-21 07:27
https://kumti.com/partia-selefiste-fitorja-e-mursit-fitore-per-te-gjithe-egjiptianet/60%Hourly2012-06-21 07:25
https://kumti.com/sterilizoi-te-birin-99-vjet-burg-nenes-monster/60%Hourly2012-06-21 07:06
https://kumti.com/vret-pedofilin-i-pafajshem-babai/60%Hourly2012-06-21 07:02
https://kumti.com/erdoan-obama-nderkombetaret-duhet-te-nderhyjne-per-parandalimin-e-dhunes-ne-siri/60%Hourly2012-06-21 06:58
https://kumti.com/krasniqi-thirrje-serbeve-ne-veri/60%Hourly2012-06-21 06:54
https://kumti.com/jankullovska-kunder-bajramit-ska-gjuhe-shqipe/60%Hourly2012-06-21 06:45
https://kumti.com/salahudin-ejubi-pjesa-e-ii/60%Hourly2012-06-20 22:00
https://kumti.com/samsung-sjell-android-40-ne-tabletet-galaxy-tab/60%Hourly2012-06-20 17:31
https://kumti.com/vidhen-te-dhenat-e-79-bankave/60%Hourly2012-06-20 17:22
https://kumti.com/gjermania-mbetet-eperkushtuar-ne-mbeshteje-te-shtetit-te-kosoves/60%Hourly2012-06-20 17:15
https://kumti.com/rtv-21-kanceri-i-mediave-kosovare/60%Hourly2012-06-20 12:09
https://kumti.com/veseli-syla-nuk-ka-qene-pjesetar-i-shik-ut/60%Hourly2012-06-20 12:08
https://kumti.com/ndalohen-10-maune-ne-han-te-elezit-dyshime-per-kontrabande/60%Hourly2012-06-20 12:02
https://kumti.com/wall-street-it-sheh-plot-frike-drejt-evropes/60%Hourly2012-06-20 12:00
https://kumti.com/kacin-nikolliq-i-gatshem-te-takoje-jahjagen/60%Hourly2012-06-20 11:57
https://kumti.com/web-shop-ne-vend-te-supermarketeve/60%Hourly2012-06-20 11:56
https://kumti.com/france-lejohet-ndertimi-i-xhamise/60%Hourly2012-06-20 11:43
https://kumti.com/topi-ne-izrael-takohet-me-presidentin/60%Hourly2012-06-20 11:34
https://kumti.com/sharp-prezanton-led-hdtv-90-inc-televizori-me-i-madh-qe-mund-te-blini/60%Hourly2012-06-20 11:08
https://kumti.com/hungaria-do-te-kontrolloje-hapesiren-ajrore-te-kosoves/60%Hourly2012-06-20 09:51
https://kumti.com/kuriozitete-te-cilat-ndoshta-nuk-i-keni-ditur/60%Hourly2012-06-20 09:32
https://kumti.com/egjipti-nuk-do-me-diktature/60%Hourly2012-06-20 09:27
https://kumti.com/assange-kerkon-strehim-politik-ne-ekuador/60%Hourly2012-06-20 08:56
https://kumti.com/shba-27-milione-njerez-jane-viktima-te-trafikimit/60%Hourly2012-06-20 08:50
https://kumti.com/dimitrov-maqedonia-mund-te-quhet-dardania-ose-iliria/60%Hourly2012-06-20 08:41
https://kumti.com/korce-vrasje-me-thike-arrestohen-babe-e-bir/60%Hourly2012-06-20 08:37
https://kumti.com/dell-xps-15-paketon-ivy-bridge-dhe-ekranet-gorilla-glass/60%Hourly2012-06-20 08:35
https://kumti.com/nvidia-lancon-geforce-r302-draiverat-specifik-per-windows-8/60%Hourly2012-06-20 08:31
https://kumti.com/serbia-liste-te-dyshuarish-te-uck-se/60%Hourly2012-06-20 08:22
https://kumti.com/valkyrie-laptopi-17-incesh-per-lojera/60%Hourly2012-06-20 08:18
https://kumti.com/ivanoviq-parasheh-vere-te-nxehte-ne-kosove/60%Hourly2012-06-20 08:07
https://kumti.com/konfirmohet-blerja-e-cmimit-nga-up-ja/60%Hourly2012-06-20 08:02
https://kumti.com/larja-e-duarve-parandalon-bakteret/60%Hourly2012-06-20 07:47
https://kumti.com/depresivet-vuajne-nga-ndjenja-e-fajit-dhe-vetakuzimit/60%Hourly2012-06-20 07:47
https://kumti.com/ban-ki-moon-pritet-te-vije-ne-kosove/60%Hourly2012-06-20 07:36
https://kumti.com/kosova-burim-destinacion-e-vend-transit-i-trafikimit/60%Hourly2012-06-20 07:30
https://kumti.com/dash-shqiperia-eshte-vendburim-trafikimi/60%Hourly2012-06-20 07:18
https://kumti.com/perse-duhet-te-dhurojme-gjak/60%Hourly2012-06-20 07:18
https://kumti.com/arti-i-te-degjuarit/60%Hourly2012-06-20 07:17
https://kumti.com/arabi-saudite-ekzekutohet-magjistari/60%Hourly2012-06-20 07:08
https://kumti.com/manovra-ushtarake-iraniane-ruso-kineze-ne-tokat-siriane/60%Hourly2012-06-20 07:04
https://kumti.com/vdiq-ish-diktatori-mubarak/60%Hourly2012-06-20 06:48
https://kumti.com/maqedoni-rreth-50-nuk-i-besojne-asnje-politikani/60%Hourly2012-06-20 06:42
https://kumti.com/kushtetuesja-hedh-poshte-kerkesat-per-rastin-kicina/60%Hourly2012-06-20 06:34
https://kumti.com/e-treta-vetevrasje-ne-familjen-e-tij/60%Hourly2012-06-20 06:30
https://kumti.com/sot-deshmon-kadri-veseli/60%Hourly2012-06-20 06:27
https://kumti.com/ska-me-tablet-nga-lg/60%Hourly2012-06-19 17:22
https://kumti.com/zte-prezanton-grand-x-lte/60%Hourly2012-06-19 17:14
https://kumti.com/pemet-dhe-perimet-ndihmojne-te-nderprerja-e-duhanit/60%Hourly2012-06-19 16:20
https://kumti.com/430-siriane-vijne-ne-turqi-gjate-24-oret-e-fundit/60%Hourly2012-06-19 16:13
https://kumti.com/pas-sulmit-me-bomba-kfor-i-rrit-gatishmerine/60%Hourly2012-06-19 11:45
https://kumti.com/rrembyesit-e-maskuar-sulmojne-recepsionistin/60%Hourly2012-06-19 11:29
https://kumti.com/kosova-aplikon-per-anetaresim-ne-organizaten-e-bashkepunimit-islamik/60%Hourly2012-06-19 11:27
https://kumti.com/mbjellja-e-kanabisit-ne-lazarat/60%Hourly2012-06-19 10:13
https://kumti.com/egjipt-protesta-kunder-pushtetit-ushtarak/60%Hourly2012-06-19 10:01
https://kumti.com/topi-ne-izrael/60%Hourly2012-06-19 09:59
https://kumti.com/a-eshte-e-mundur-me-11-plage-asanaj-ta-vriste-veten/60%Hourly2012-06-19 09:16
https://kumti.com/turqi-perleshje-me-kurdet-18-te-vrare/60%Hourly2012-06-19 09:14
https://kumti.com/rrembyen-vajzen-arrestohet-21-vjecari/60%Hourly2012-06-19 09:06
https://kumti.com/per-kater-dite-shiten-rreth-7-tone-dredheza/60%Hourly2012-06-19 08:54
https://kumti.com/struge-te-enjten-vendimi-per-shqiptarin-qe-dogji-flamurin-maqedonas/60%Hourly2012-06-19 08:31
https://kumti.com/india-po-nderton-uren-me-te-larte-hekurudhore-ne-bote/60%Hourly2012-06-19 08:29
https://kumti.com/bogdanoviq-nuk-e-ndalim-financimin-e-strukturave-paralele/60%Hourly2012-06-19 08:13
https://kumti.com/islami-ne-dy-tre-fjale/60%Hourly2012-06-19 08:11
https://kumti.com/sulmohet-kfor-i-ne-bernjak/60%Hourly2012-06-19 08:09
https://kumti.com/roli-i-gruas-ne-arkitekture/60%Hourly2012-06-19 08:06
https://kumti.com/ushqimet-dhe-perberesit-qe-munde-te-permisojne-degjimin/60%Hourly2012-06-19 08:06
https://kumti.com/facebook-blen-facecom/60%Hourly2012-06-19 08:03
https://kumti.com/koha-pasuria-me-e-cmueshme/60%Hourly2012-06-19 08:03
https://kumti.com/zvarritet-gjyqi-per-vrasjen-e-dy-shqiptareve-ne-gostivar/60%Hourly2012-06-19 07:56
https://kumti.com/kater-kushte-te-be-se-serbise-per-kosoven/60%Hourly2012-06-19 07:54
https://kumti.com/cimento-proteston-shqiperia/60%Hourly2012-06-19 07:42
https://kumti.com/obama-e-putin-diskutojne-sirine/60%Hourly2012-06-19 07:38
https://kumti.com/3-viktima-dhe-3-te-plagosur-ne-elbasan/60%Hourly2012-06-19 07:03
https://kumti.com/itali-shkaterrohet-rrjeti-i-trafikut-te-droges-ne-pranga-edhe-8-shqiptare/60%Hourly2012-06-19 06:51
https://kumti.com/ne-izrael-agjenci-per-shitblerje-veshkash/60%Hourly2012-06-19 06:46
https://kumti.com/eulex-asanaj-u-vetevra/60%Hourly2012-06-19 06:38
https://kumti.com/vritet-aksidentalisht-nje-ushtar-i-kfor-it/60%Hourly2012-06-19 06:34
https://kumti.com/tony-blair-arriti-ne-kosove/60%Hourly2012-06-18 14:20
https://kumti.com/gjeneve-pillay-akuzon-qeverine-e-sirise-per-krime-kunder-njerezimit/60%Hourly2012-06-18 14:16
https://kumti.com/gripi/60%Hourly2012-06-18 13:19
https://kumti.com/eksperimenti/60%Hourly2012-06-18 13:18
https://kumti.com/edema/60%Hourly2012-06-18 13:16
https://kumti.com/egjipt-dorezimi-i-pushtetit-ne-fund-te-muajit/60%Hourly2012-06-18 13:10
https://kumti.com/shba-drejt-shkollave-me-gjini-te-ndara/60%Hourly2012-06-18 13:03
https://kumti.com/dashuria-dhe-martesa/60%Hourly2012-06-18 13:01
https://kumti.com/salahudin-ejubi-pjesa-e-i/60%Hourly2012-06-18 12:44
https://kumti.com/vdes-viktima-e-brutalitetit-te-policise-ne-shba/60%Hourly2012-06-18 12:10
https://kumti.com/vriten-dy-kadete-serbe/60%Hourly2012-06-18 12:05
https://kumti.com/u-vihet-zjarri-dy-kiosqeve-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2012-06-18 12:02
https://kumti.com/tufa-e-ujqerve-shqyen-nje-grua-ne-suedi/60%Hourly2012-06-18 11:56
https://kumti.com/rusia-dergon-dy-anije-luftarake-drejt-bazes-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2012-06-18 11:51
https://kumti.com/ne-qkuk-ka-ende-te-infektuar-nga-rriqrat/60%Hourly2012-06-18 10:43
https://kumti.com/osbe-trajnon-policet-per-mbrojtjen-e-deshmitareve/60%Hourly2012-06-18 10:31
https://kumti.com/krushjanet-skeptike-se-do-te-ndeshkohen-kriminelet-e-luftes/60%Hourly2012-06-18 10:17
https://kumti.com/misioni-fakt-mbledhes-i-ke-se-po-qendron-ne-kosove/60%Hourly2012-06-18 10:13
https://kumti.com/vatra-te-shpetojme-medvegjen/60%Hourly2012-06-18 10:04
https://kumti.com/thaci-ngushellon-mbretin-e-arabise-saudite/60%Hourly2012-06-18 09:54
https://kumti.com/u-gjet-trupi-i-fundosur-ne-batllave/60%Hourly2012-06-18 09:44
https://kumti.com/deklarate-per-parandalimin-e-vdekshmerise-se-femijeve/60%Hourly2012-06-18 09:38
https://kumti.com/jakup-krasniqi-nisi-viziten-ne-shba/60%Hourly2012-06-18 09:10
https://kumti.com/marty-i-shmanget-deshmise-ne-rastin-medicus/60%Hourly2012-06-18 08:54
https://kumti.com/zemrat-e-vdekura-iben-kajim-el-xhevzije/60%Hourly2012-06-18 08:21
https://kumti.com/krejt-kosova-nkredi/60%Hourly2012-06-18 07:51
https://kumti.com/facebook-kerkon-numrin-tuaj-te-telefonit-per-arsye-sigurie/60%Hourly2012-06-18 07:49
https://kumti.com/socialistet-fitojne-zgjedhjet-parlamentare-ne-france/60%Hourly2012-06-18 07:45
https://kumti.com/per-kendin-e-librit-ne-kryeqytet-do-te-vendosen-kritere/60%Hourly2012-06-18 07:40
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-shpall-fitoren/60%Hourly2012-06-18 07:26
https://kumti.com/nuk-ka-vazhdim-te-dialogut/60%Hourly2012-06-18 07:17
https://kumti.com/u-ndalohet-facebook-u-policeve/60%Hourly2012-06-18 07:14
https://kumti.com/nje-studim-konstaton-se-sasia-e-vogel-e-alkoolit-e-demton-njeriun/60%Hourly2012-06-18 06:56
https://kumti.com/tony-blair-sot-ne-kosove/60%Hourly2012-06-18 06:51
https://kumti.com/homsi-rrezikohet-nga-masakra/60%Hourly2012-06-18 06:46
https://kumti.com/10-lidere-boterore-mblidhen-ne-stamboll-per-te-diskutuar-armet-berthamore/60%Hourly2012-06-18 06:39
https://kumti.com/konservatoret-fitojne-ne-greqi-kunder-te-majtes-radikale/60%Hourly2012-06-18 06:31
https://kumti.com/barroso-paralajmeron-per-shkaterrimin-e-eurozones/60%Hourly2012-06-17 20:13
https://kumti.com/do-na-njohin-disa-shtete-te-amerikes-latine/60%Hourly2012-06-17 20:03
https://kumti.com/besim-ilazi-i-pdk-se-kryetar-i-kacanikut/60%Hourly2012-06-17 19:42
https://kumti.com/vecorite-sheruese-te-lakres-2/60%Hourly2012-06-17 16:44
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-egjipt-partite-politike-te-shqetesuara-per-nje-grusht-shteti-ushtarak/60%Hourly2012-06-17 16:39
https://kumti.com/e-turpshme-mungesa-e-ndihmes-amerikane-per-sirine/60%Hourly2012-06-17 16:35
https://kumti.com/osmani-asanaj-koheve-te-fundit-nuk-kishte-disponim-te-mire/60%Hourly2012-06-17 16:29
https://kumti.com/piloti-kercen-para-rrezimit-te-avionit-video/60%Hourly2012-06-17 16:18
https://kumti.com/24-vjecari-eshte-fundosur-ne-batllave/60%Hourly2012-06-17 16:16
https://kumti.com/strasburgu-autoritetet-serbe-torturojne-shqiptaret-e-burgosur/60%Hourly2012-06-17 16:11
https://kumti.com/siria-dhe-kriza-evropiane-rend-kryesor-i-samitit-g-20/60%Hourly2012-06-17 13:10
https://kumti.com/vrasja-e-pesefishte-hetimet-po-sterzgjaten/60%Hourly2012-06-17 13:04
https://kumti.com/shume-shpejt-policia-do-hyje-ne-lazarat/60%Hourly2012-06-17 13:01
https://kumti.com/vdes-16-vjecarja-e-pickuar-nga-rriqrat/60%Hourly2012-06-17 12:54
https://kumti.com/terhiqet-nga-politika-me-2013/60%Hourly2012-06-16 18:13
https://kumti.com/neser-votohet-ne-kacanik/60%Hourly2012-06-16 18:09
https://kumti.com/kfor-tensionon-veriun/60%Hourly2012-06-16 18:00
https://kumti.com/sistemi-i-drejtesise-i-ndikuar-nga-politika/60%Hourly2012-06-16 16:08
https://kumti.com/deklarata-e-1912-s-shpaloset-ne-peje/60%Hourly2012-06-16 16:07
https://kumti.com/maqedoni-shqiptaret-jetojne-nen-kerrcenimin-e-huliganeve/60%Hourly2012-06-16 15:49
https://kumti.com/pse-google-mund-ta-mposhte-facebook-un/60%Hourly2012-06-16 15:46
https://kumti.com/policia-ishte-sulmuar-ne-kodren-e-trimave/60%Hourly2012-06-16 15:38
https://kumti.com/aksidentohet-autobusi-i-aleances-kuq-e-zi-plagosen-30-aktiviste/60%Hourly2012-06-16 15:35
https://kumti.com/pranvera-arabe-krijesa-e-kthyer-kunder-perendimit/60%Hourly2012-06-16 12:31
https://kumti.com/pacolli-ata-qe-mendojne-se-une-e-mohoj-luften-jane-te-marre/60%Hourly2012-06-16 12:04
https://kumti.com/policia-gjen-kanabis-ne-prapashtice/60%Hourly2012-06-16 12:01
https://kumti.com/serbet-perpiqen-te-kundershtojne-aksionin-e-kfor-it/60%Hourly2012-06-16 11:54
https://kumti.com/vdes-princi-i-arabise-saudite/60%Hourly2012-06-16 11:50
https://kumti.com/skandal-ne-parlamentin-e-maqedonise-i-punesuari-me-thike-i-kercenohet-koleges-se-tij/60%Hourly2012-06-16 11:45
https://kumti.com/si-do-te-jete-gazetaria-e-se-nesermes/60%Hourly2012-06-16 09:34
https://kumti.com/nafta-ne-detin-adriatik-i-jepet-ish-spiunit-izraelit/60%Hourly2012-06-16 09:32
https://kumti.com/lufta-e-cimentos-be-kunder-kosoves-shkele-marreveshjen/60%Hourly2012-06-16 09:28
https://kumti.com/rritet-numri-i-perdoruesve-te-substancave-narkotike/60%Hourly2012-06-16 09:25
https://kumti.com/kritika-e-librit-jusuf-buxhovi-falsifikon-historine-e-kosoves/60%Hourly2012-06-16 09:23
https://kumti.com/be-ja-kosova-ka-shkelur-cefta-n/60%Hourly2012-06-16 09:21
https://kumti.com/vitaminat-tabletat-antioksidante-dhe-rreziku-i-semundjes/60%Hourly2012-06-16 09:19
https://kumti.com/vitaminat-tabletat-antioksidante-dhe-rreziku-i-semundjes-2/60%Hourly2012-06-16 09:19
https://kumti.com/akrobacia-e-rralle-ne-ujevaren-e-niagares/60%Hourly2012-06-16 09:14
https://kumti.com/eulex-i-nuk-flet-per-rastin-asanaj/60%Hourly2012-06-16 09:12
https://kumti.com/nje-femer-pritet-ta-drejtoje-zyren-e-veriut/60%Hourly2012-06-16 08:30
https://kumti.com/presidenti-gyl-i-ben-thirrje-regjimit-sirian-per-tu-treguar-realist/60%Hourly2012-06-16 08:26
https://kumti.com/kfor-ka-bllokuar-rruget-ne-drejtim-te-zubin-potokut/60%Hourly2012-06-16 08:15
https://kumti.com/gerbeshi-koalicioni-qeverises-sot-per-neser/60%Hourly2012-06-16 07:42
https://kumti.com/arabia-saudite-e-mbeshtet-kosoven/60%Hourly2012-06-16 07:35
https://kumti.com/microsoft-te-blej-yammer-per-1-miliard-dollare/60%Hourly2012-06-16 07:08
https://kumti.com/kocepti-i-iphone-5-qe-mahniti-te-gjithe/60%Hourly2012-06-16 07:04
https://kumti.com/lansohet-opera-12/60%Hourly2012-06-16 06:55
https://kumti.com/nokia-do-te-shkurtoje-10-mije-vende-pune/60%Hourly2012-06-16 06:51
https://kumti.com/kroacia-do-ta-trajnoje-ushtrine-e-kosoves/60%Hourly2012-06-15 18:40
https://kumti.com/denime-te-larta-per-kater-kriminele-lufte-ne-srebrenice/60%Hourly2012-06-15 18:32
https://kumti.com/flet-nena-e-brejvik-ut/60%Hourly2012-06-15 14:23
https://kumti.com/11-te-vrare-ne-kandahar/60%Hourly2012-06-15 14:18
https://kumti.com/te-gatshem-per-kompromis/60%Hourly2012-06-15 14:15
https://kumti.com/remzi-ejupi-ngushellon-dhe-nuk-heq-dore-nga-akuzat-per-asanajn/60%Hourly2012-06-15 14:00
https://kumti.com/zbulohet-fabrika-e-falsifikimit-te-parave/60%Hourly2012-06-15 13:56
https://kumti.com/ezani-con-zerin-e-kuvendareve-ne-prizren/60%Hourly2012-06-15 13:23
https://kumti.com/dino-asanaj-u-vetevra-dyshohet-se-u-shantazhua/60%Hourly2012-06-15 13:21
https://kumti.com/vetevendosje-fajeson-kreun-e-prishtines-per-mungesen-e-ujit/60%Hourly2012-06-15 10:06
https://kumti.com/kosova-perfaqesohet-me-flamur-ne-konferencen-rajonale-ne-rumani/60%Hourly2012-06-15 10:04
https://kumti.com/autopsia-perjashton-mundesine-per-vetvrasje/60%Hourly2012-06-15 09:25
https://kumti.com/kine-aborti-i-detyruar-trondit-vendin/60%Hourly2012-06-15 09:12
https://kumti.com/dyqani-mozilla-marketplace/60%Hourly2012-06-15 09:04
https://kumti.com/acer-prezanton-aspire-s5/60%Hourly2012-06-15 08:59
https://kumti.com/sony-prezanton-xperia-ion/60%Hourly2012-06-15 08:51
https://kumti.com/obama-bisedon-me-mbretin-saudit/60%Hourly2012-06-15 08:45
https://kumti.com/shoqerohen-ne-polici-21-punetore-kultivues-te-hashashit-ne-lazarat/60%Hourly2012-06-15 08:42
https://kumti.com/aftet-plaget-ne-brendesi-te-goje/60%Hourly2012-06-15 08:40
https://kumti.com/ministri-dhe-komandanti-i-fsk-se-ne-kroaci/60%Hourly2012-06-15 08:22
https://kumti.com/u-hapet-rruga-zgjedhjes-se-dekaneve-ne-fakultete/60%Hourly2012-06-15 08:17
https://kumti.com/siri-obama-do-te-diskutoje-me-putin-ne-samitin-e-g-20-es/60%Hourly2012-06-15 08:13
https://kumti.com/kina-konfirmon-dergimin-e-femres-se-pare-ne-hapesire/60%Hourly2012-06-15 08:03
https://kumti.com/lumturia-ne-grade-dhe-pozicion/60%Hourly2012-06-15 07:57
https://kumti.com/e-vrau-foshnjen-sepse-ishte-vajze-video/60%Hourly2012-06-15 07:55
https://kumti.com/ejupi-dhe-konjufca-ma-shkaterruan-jeten/60%Hourly2012-06-15 07:54
https://kumti.com/bild-nuk-do-te-kete-luftera-ne-ballkan/60%Hourly2012-06-15 07:50
https://kumti.com/tortura-dhunime-keqtrajtime-raporti-i-kb-per-gjendjen-e-femijeve-ne-siri/60%Hourly2012-06-15 07:44
https://kumti.com/egjiptshperndahet-parlamenti-pushtetin-e-marrin-ushtaraket/60%Hourly2012-06-15 07:23
https://kumti.com/be-nuk-besojme-qe-liberalizimi-do-te-ndodh-para-vitit-2014/60%Hourly2012-06-15 07:09
https://kumti.com/tirane-zjarr-i-madh-ne-nje-nga-godinat-e-ish-kinostudios/60%Hourly2012-06-15 07:01
https://kumti.com/tragjikisht-humbin-jeten-dy-kosovare-ne-zvicer/60%Hourly2012-06-15 07:00
https://kumti.com/upz-ndertohet-150-mije-euro-me-shtrenjte/60%Hourly2012-06-15 06:55
https://kumti.com/thaci-shkarkon-gashin-por-jo-haraqine/60%Hourly2012-06-15 06:44
https://kumti.com/video-vdes-pa-prit-e-pa-kujtu/60%Hourly2012-06-15 06:43
https://kumti.com/vizite-zyrtare-ne-plazh/60%Hourly2012-06-15 06:39
https://kumti.com/siri-aktivistet-te-pakten-35-te-vdekur/60%Hourly2012-06-15 06:36
https://kumti.com/ku-eshte-serbia-smund-te-marre-pjese-kosova/60%Hourly2012-06-15 06:23
https://kumti.com/kryeministri-berisha-shtrihet-ne-spital/60%Hourly2012-06-15 06:19
https://kumti.com/apple-nuk-e-ndal-samsung-galaxy-siii/60%Hourly2012-06-14 21:27
https://kumti.com/patatja-eshte-e-shendetshme-dhe-nuk-ju-shton-peshen/60%Hourly2012-06-14 20:59
https://kumti.com/testohet-ilaci-per-sherimin-e-kancerit-te-gjirit/60%Hourly2012-06-14 20:58
https://kumti.com/vecorite-sheruese-te-lakres/60%Hourly2012-06-14 20:57
https://kumti.com/isa-mustafa-eshte-komunist/60%Hourly2012-06-14 20:45
https://kumti.com/vazhdojne-germimet-ne-zhilivode/60%Hourly2012-06-14 20:18
https://kumti.com/rritet-numri-i-dhuruesve-vullnetare-te-gjakut/60%Hourly2012-06-14 20:17
https://kumti.com/perleshje-me-arme-ne-prishtine/60%Hourly2012-06-14 20:16
https://kumti.com/policia-heton-vrasjen-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-06-14 18:00
https://kumti.com/izraeli-barriere-ne-kufirin-me-jordanine/60%Hourly2012-06-14 12:18
https://kumti.com/nikoliq-kerkon-qe-bisedat-me-kosoven-ti-udheheqe-kryeministri-i-serbise/60%Hourly2012-06-14 11:53
https://kumti.com/shefi-i-akp-se-asanaj-theret-me-thike/60%Hourly2012-06-14 11:35
https://kumti.com/hollande-i-paralajmeroi-greket/60%Hourly2012-06-14 11:30
https://kumti.com/incidentet-ne-autobusa-e-qytetit-te-shkupit-vazhdojne/60%Hourly2012-06-14 11:28
https://kumti.com/kosova-mori-udherrefyesin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2012-06-14 10:53
https://kumti.com/kfor-i-me-pike-kontrolli-ne-veri/60%Hourly2012-06-14 10:37
https://kumti.com/jane-gjobitur-kompanite-qe-importojne-me-mbishkrimin-unmik-kosovo/60%Hourly2012-06-14 10:36
https://kumti.com/serbia-ngrit-aktakuze-kunder-veselinoviqit/60%Hourly2012-06-14 10:05
https://kumti.com/shkarkohet-zevendesministri-i-akuzuar-per-shperdorim/60%Hourly2012-06-14 09:10
https://kumti.com/termet-i-ri-godet-turqine/60%Hourly2012-06-14 09:09
https://kumti.com/magsafe-2-perfshihet-ne-laptopet-me-te-fundit-te-apple/60%Hourly2012-06-14 09:09
https://kumti.com/23-nota-verbale-te-njohjeve-mungojne/60%Hourly2012-06-14 09:02
https://kumti.com/ai-regjimi-i-asadit-akuzohet-per-krime-te-luftes/60%Hourly2012-06-14 08:58
https://kumti.com/shpresat-te-delli/60%Hourly2012-06-14 08:26
https://kumti.com/arrestohen-kater-te-dyshuar-per-trafikim-me-qenie-njerezore/60%Hourly2012-06-14 08:22
https://kumti.com/muslimanet-kunder-futjes-se-lendes-per-homoseksualet-ne-shkolla/60%Hourly2012-06-14 08:05
https://kumti.com/sadisti-maqedonas-perdhunon-pelen-zvicerane/60%Hourly2012-06-14 07:55
https://kumti.com/nje-kabinet-me-te-dyshuar-per-krime-serioze/60%Hourly2012-06-14 07:53
https://kumti.com/kryeministri-i-kosoves-viziton-sot-arabine-saudite/60%Hourly2012-06-14 07:45
https://kumti.com/a-duhet-te-shohe-bebja-televizor/60%Hourly2012-06-14 07:30
https://kumti.com/uji-ne-gaza-i-kontaminuar-dhe-rrezikshem-per-tu-pire/60%Hourly2012-06-14 07:24
https://kumti.com/ne-kllokot-shkolla-multietnike/60%Hourly2012-06-14 07:17
https://kumti.com/kosova-pergjigjet-me-copy-paste-ne-pyetjet-e-be-se/60%Hourly2012-06-14 07:03
https://kumti.com/tentim-per-abuzim-me-13-vjecare/60%Hourly2012-06-14 07:00
https://kumti.com/rusia-shitja-e-armeve-ne-siri-e-ligjshme/60%Hourly2012-06-14 06:50
https://kumti.com/homoseksualet-nuk-ndalen-tani-lende-edhe-ne-shkolla/60%Hourly2012-06-14 06:33
https://kumti.com/nxirren-ne-ankand-40-avione-te-vjeter-luftarake-shqiptare/60%Hourly2012-06-14 06:24
https://kumti.com/zbardhet-vendimi-per-rastin-gerdeci/60%Hourly2012-06-14 06:21
https://kumti.com/pse-duheni-ngrene-ushqimin-mesdhetar/60%Hourly2012-06-13 21:02
https://kumti.com/bin-ali-denohet-me-20-vjet-burg-nga-gjykata-ushtarake-ne-vend/60%Hourly2012-06-13 11:53
https://kumti.com/11-te-vdekur-nga-nje-aksident-autobusi-ne-turqi/60%Hourly2012-06-13 11:38
https://kumti.com/fluks-i-madh-refugjatesh-ne-kufirin-turqi-siri/60%Hourly2012-06-13 11:31
https://kumti.com/pese-pijet-qe-ndihmojne-kunder-stresit/60%Hourly2012-06-13 11:28
https://kumti.com/ne-mes-te-qershorit-austria-mbulohet-nga-bora/60%Hourly2012-06-13 10:48
https://kumti.com/vetoja-e-shqiperise-ne-nato-shans-per-shqiptaret-e-maqedonise/60%Hourly2012-06-13 10:31
https://kumti.com/angli-xhamite-organizojne-iftare-per-ramazan/60%Hourly2012-06-13 10:19
https://kumti.com/vazhdimi-i-mandatit-te-presidentes-bie-ndesh-me-rezoluten-e-kuvendit/60%Hourly2012-06-13 10:16
https://kumti.com/shba-ukrainasi-akuzohet-per-pornografi-te-femijeve/60%Hourly2012-06-13 10:12
https://kumti.com/apple-ios-6-vs-android-vs-windows-phone/60%Hourly2012-06-13 10:11
https://kumti.com/shba-arrestohet-bosi-meksikan-i-droges/60%Hourly2012-06-13 10:08
https://kumti.com/hidhet-ne-treg-chrome-per-windows-8/60%Hourly2012-06-13 10:05
https://kumti.com/bie-nga-kulmi-dhe-vdes/60%Hourly2012-06-13 10:02
https://kumti.com/ne-kosove-evidentohen-168-femije-qe-kryejne-pune-te-renda/60%Hourly2012-06-13 09:56
https://kumti.com/karzai-nato-ja-e-ka-te-ndaluar-ti-sulmoj-shtepite/60%Hourly2012-06-13 09:51
https://kumti.com/lideret-e-serbeve-te-veriut-stefanoviqi-e-ka-pranuar-kosoven-si-shtet/60%Hourly2012-06-13 09:43
https://kumti.com/bujar-nishani-ja-si-u-bera-president/60%Hourly2012-06-13 09:24
https://kumti.com/rama-i-kunderpergjigjet-nanos/60%Hourly2012-06-13 08:42
https://kumti.com/nese-femija-juaj/60%Hourly2012-06-13 08:37
https://kumti.com/tunizi-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Hourly2012-06-13 08:33
https://kumti.com/klinton-rusia-i-dergon-sirise-helikoptere-sulmues/60%Hourly2012-06-13 08:30
https://kumti.com/okb-siria-ne-situaten-e-luftes-civile/60%Hourly2012-06-13 08:22
https://kumti.com/nisin-kerkimet-per-gjetjen-e-bariut-u-mbyt-dje-ne-rezervuar/60%Hourly2012-06-13 08:19
https://kumti.com/rritja-e-rrjetit-facebook-ne-shba-shenon-ngecje/60%Hourly2012-06-13 08:16
https://kumti.com/ibrahim-gashi-ne-vend-te-muje-rugoves/60%Hourly2012-06-13 08:05
https://kumti.com/wiegand-kosoven-e-pret-nje-vit-i-veshtire/60%Hourly2012-06-13 08:02
https://kumti.com/virtyti-i-larte-i-uljes-se-shikimit/60%Hourly2012-06-13 07:11
https://kumti.com/ne-dialog-tema-te-reja/60%Hourly2012-06-13 07:04
https://kumti.com/shqiptohen-denimet-per-grupin-mafia-e-frankfurtit/60%Hourly2012-06-13 06:51
https://kumti.com/zevendesi-i-fshehur-i-kucit/60%Hourly2012-06-13 06:49
https://kumti.com/kryqi-i-kuq-situata-ne-siri-po-perkeqesohet-me-shpejtesi/60%Hourly2012-06-13 06:42
https://kumti.com/rrefimi-i-presidentit-nishani-mbi-semundjen-e-tij/60%Hourly2012-06-13 06:39
https://kumti.com/revolucion-ne-higjienen-orale-brusha-me-ultraze/60%Hourly2012-06-13 06:32
https://kumti.com/femijet-siriane-viktime-e-kaosit-ne-vend/60%Hourly2012-06-13 06:25
https://kumti.com/marreveshje-per-patente-shofere/60%Hourly2012-06-12 13:58
https://kumti.com/13-vite-liri/60%Hourly2012-06-12 13:57
https://kumti.com/privatizimi-i-distribucionit-shtrenjton-rrymen/60%Hourly2012-06-12 13:55
https://kumti.com/besa-e-myslimanit/60%Hourly2012-06-12 13:50
https://kumti.com/veteranet-e-uck-se-bllokuan-rrugen-prishtine-fushe-kosove/60%Hourly2012-06-12 12:06
https://kumti.com/grabitesi-vret-kinezin-ne-peje/60%Hourly2012-06-12 12:04
https://kumti.com/nano-sulmon-ramen/60%Hourly2012-06-12 11:59
https://kumti.com/ihsanoglu-denon-krimet-ndaj-myslimaneve-ne-mianmar/60%Hourly2012-06-12 11:57
https://kumti.com/neonazistet-greke-kercenojne-emigrantet/60%Hourly2012-06-12 11:55
https://kumti.com/kush-do-e-pasoje-presidentin-gyl-dhe-kryeministrin-erdogan/60%Hourly2012-06-12 11:50
https://kumti.com/stefanoviq-porosit-serbet-ska-kthim-ne-vitet-e-90-ta/60%Hourly2012-06-12 11:45
https://kumti.com/rusi-mijera-protestojne-kerkojne-doreheqjen-e-putinit/60%Hourly2012-06-12 11:42
https://kumti.com/u-gjet-trupi-i-11-vjecarit-te-mbytur-ne-lumin-devoll/60%Hourly2012-06-12 11:38
https://kumti.com/te-gjitha-te-rejat-nga-apple-cfare-pritem-e-nuk-morrem/60%Hourly2012-06-12 11:35
https://kumti.com/10-ushqime-alergjike-keni-kujdes/60%Hourly2012-06-12 11:33
https://kumti.com/fsk-e-gatshme-te-jete-eksportuese-e-sigurise-ne-rajon/60%Hourly2012-06-12 10:17
https://kumti.com/riciardone-kriza-e-sirise-nuk-do-te-zgjidhet-pa-bashkepunimin-e-shba-dhe-turqise/60%Hourly2012-06-12 09:04
https://kumti.com/google-dhe-apple-do-na-pergjojne/60%Hourly2012-06-12 08:33
https://kumti.com/turqia-studion-propozimin-rus-lidhur-me-konferencen-per-sirine/60%Hourly2012-06-12 08:31
https://kumti.com/dhjete-vjet-burgim-per-vrasje-ne-nje-kafene-ne-peje/60%Hourly2012-06-12 08:26
https://kumti.com/korridori-4-demton-republikat-e-ish-jugosllavise/60%Hourly2012-06-12 08:24
https://kumti.com/sulmohen-policet-qe-ruanin-zyren-administrative-ne-lagjen-e-boshnjakeve/60%Hourly2012-06-12 08:16
https://kumti.com/shteti-per-5-muaj-700-mije-euro-per-vetura/60%Hourly2012-06-12 08:01
https://kumti.com/koha-e-provimeve/60%Hourly2012-06-12 07:56
https://kumti.com/prishtina-behet-edhe-me-nje-harte-turistike/60%Hourly2012-06-12 07:54
https://kumti.com/jeta-dhe-veprimtaria-e-sulltan-sulejman-kanuniut-pjesa-ii/60%Hourly2012-06-12 07:52
https://kumti.com/ministri-agani-ne-vizite-zyrtare-ne-shba/60%Hourly2012-06-12 07:51
https://kumti.com/civilizimi-maur-muslimanet-e-spanjes-shek-8-16/60%Hourly2012-06-12 07:48
https://kumti.com/serbet-ngrijne-marredheniet-me-ivanov/60%Hourly2012-06-12 07:43
https://kumti.com/kujtesa/60%Hourly2012-06-12 07:23
https://kumti.com/bujar-nishani-president-i-shqiperise/60%Hourly2012-06-12 07:16
https://kumti.com/grupi-i-llapit-rigjykohet-ne-korrik/60%Hourly2012-06-12 07:07
https://kumti.com/afganistan-mbi-70-te-ngujuar-nga-termeti/60%Hourly2012-06-12 06:58
https://kumti.com/largohu-atifete/60%Hourly2012-06-12 06:54
https://kumti.com/thaci-me-kunderkandidat/60%Hourly2012-06-12 06:52
https://kumti.com/aplikacioni-per-kerkime-automatike-ne-pajisjet-e-apple/60%Hourly2012-06-12 06:50
https://kumti.com/policia-e-shkaterroi-rastin-e-vjedhjes-ne-polici/60%Hourly2012-06-12 06:49
https://kumti.com/shefi-i-apple-ultrabooket-jane-pretendente/60%Hourly2012-06-12 06:45
https://kumti.com/apple-do-te-paguaj-gjobe-prej-225-milione/60%Hourly2012-06-12 06:23
https://kumti.com/apple-sjell-macbook-pro-me-retina-display/60%Hourly2012-06-11 19:43
https://kumti.com/huawei-lanson-modelin-activa-4g/60%Hourly2012-06-11 15:11
https://kumti.com/fillon-shitja-e-sony-smartwatch/60%Hourly2012-06-11 14:32
https://kumti.com/hotmail-me-pamje-te-re/60%Hourly2012-06-11 14:18
https://kumti.com/cfare-te-prisni-nga-ios-6/60%Hourly2012-06-11 14:05
https://kumti.com/shembet-ish-ndertesa-me-e-larte-e-banimit-ne-evrope/60%Hourly2012-06-11 13:32
https://kumti.com/kolorado-perballet-me-zjarret-e-pyjeve/60%Hourly2012-06-11 13:27
https://kumti.com/rusi-putin-shton-dozen-e-presionit-ndaj-opozitareve/60%Hourly2012-06-11 13:25
https://kumti.com/mianmar-budistet-vrasin-10-myslimane/60%Hourly2012-06-11 13:19
https://kumti.com/daciq-rajoni-eshte-jo-evropian-organizoi-bojkot/60%Hourly2012-06-11 13:16
https://kumti.com/kosova-kerkon-anetaresimin-ne-ilo/60%Hourly2012-06-11 13:11
https://kumti.com/fmn-kosova-ka-permbushur-kriteret-per-marreveshjen-sba/60%Hourly2012-06-11 11:35
https://kumti.com/hoxhaj-per-mediet-bullgare-serbia-nuk-po-ndryshon/60%Hourly2012-06-11 11:31
https://kumti.com/fule-dialogu-beograd-prishtine-rifillon-se-shpejti/60%Hourly2012-06-11 10:28
https://kumti.com/artan-hoxha-terhiqet-nga-gara/60%Hourly2012-06-11 09:58
https://kumti.com/lavrov-viziton-iranin/60%Hourly2012-06-11 09:49
https://kumti.com/ne-rusi-eshte-krijuar-nje-avion-unikal-pa-pilot/60%Hourly2012-06-11 09:38
https://kumti.com/pse-mos-fryej-ne-ene/60%Hourly2012-06-11 09:29
https://kumti.com/pse-mos-fryej-ne-ene-2/60%Hourly2012-06-11 09:29
https://kumti.com/rexhepi-ka-perfunduar-koha-per-azil/60%Hourly2012-06-11 09:09
https://kumti.com/be-e-shqetesuar-per-rastin-timoshenko/60%Hourly2012-06-11 09:03
https://kumti.com/peru-te-pakten-14-te-vdekur-nga-rrezimi-i-nje-helikopteri-ne-ande/60%Hourly2012-06-11 08:48
https://kumti.com/termet-i-fuqishme-ne-turqi-e-greqi/60%Hourly2012-06-11 08:27
https://kumti.com/rumani-qeveria-majtiste-fiton-shumicen/60%Hourly2012-06-11 08:16
https://kumti.com/moti-i-lige-dhe-bresheri-perfshiu-maqedonine/60%Hourly2012-06-11 08:13
https://kumti.com/berisha-rama-me-pare-kalon-detin-ne-kembe-se-nxjerr-kandidat-konsensual/60%Hourly2012-06-11 08:11
https://kumti.com/kuvendi-i-shqiperise-pritet-te-votoje-artan-hoxhen-per-president/60%Hourly2012-06-11 08:04
https://kumti.com/testi-i-matures-edhe-jashte-planprogramit-mesimor/60%Hourly2012-06-11 07:59
https://kumti.com/cfare-eshte-facebook-app-center/60%Hourly2012-06-11 07:52
https://kumti.com/presidentet-e-rajonit-nuk-marrin-pjese-ne-inaugurimin-e-nikoliqit/60%Hourly2012-06-11 07:41
https://kumti.com/ne-lushnje-te-shqiperise-treni-shtyp-nje-person/60%Hourly2012-06-11 07:39
https://kumti.com/arrestohet-personi-qe-kishte-perfituar-afro-9-mije-euro-nga-mashtrimet/60%Hourly2012-06-11 07:35
https://kumti.com/lemza/60%Hourly2012-06-11 07:11
https://kumti.com/kine-rrugagelltit-furgoninvideo/60%Hourly2012-06-11 06:59
https://kumti.com/murat-jashari-372-pyetje-fatmir-limajt/60%Hourly2012-06-11 06:43
https://kumti.com/kryebashkiaku-kroat-kunder-homoseksualeve/60%Hourly2012-06-11 06:35
https://kumti.com/lavrov-rusia-nuk-mund-ti-lejoje-okb-se-perdorimin-e-forces-ne-siri/60%Hourly2012-06-11 06:31
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-france-socialistet-kryesojne/60%Hourly2012-06-11 06:27
https://kumti.com/shqetesimet-e-ballkanit/60%Hourly2012-06-10 21:14
https://kumti.com/franca-terhiqet-ne-korrik-trupat-largohen-nga-afganistani/60%Hourly2012-06-10 21:09
https://kumti.com/lg-optimus-4x-hd-rruges-per-ne-evrope/60%Hourly2012-06-10 15:47
https://kumti.com/ne-134-vjetorin-e-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/60%Hourly2012-06-10 12:18
https://kumti.com/masakra-cnjerezore-ne-siri/60%Hourly2012-06-10 12:16
https://kumti.com/ne-prizren-arrestohen-10-aktivist-te-levizjes-vetevendosje/60%Hourly2012-06-10 12:15
https://kumti.com/ne-ukraine-pese-te-vdekur-nga-rrezimi-i-aeroplanit/60%Hourly2012-06-10 12:11
https://kumti.com/intel-paketon-core-i5-ne-nje-pc-4-inc/60%Hourly2012-06-10 11:47
https://kumti.com/qeveria-dorezon-pergjigjet-per-studimin-e-fizibilitetit/60%Hourly2012-06-09 17:24
https://kumti.com/pakistani-hedh-poshte-akuzat-e-amerikaneve/60%Hourly2012-06-09 16:46
https://kumti.com/ska-me-shengen/60%Hourly2012-06-09 16:45
https://kumti.com/themelohet-lidhja-mbareshqiptare-e-forumeve-rinore/60%Hourly2012-06-09 16:41
https://kumti.com/akuzojne-rektorin-per-manipulim-te-votave/60%Hourly2012-06-09 15:47
https://kumti.com/salihaj-maturantet-po-i-traumatizon-qeveria/60%Hourly2012-06-09 15:07
https://kumti.com/apple-mundohet-te-ndal-shitjen-e-samsung-galaxy-siii/60%Hourly2012-06-09 14:53
https://kumti.com/iphone-merr-perdoruesit-e-android-dhe-blackberry/60%Hourly2012-06-09 14:44
https://kumti.com/enciklopedia-britannica-behet-partnere-me-microsoft-per-funksionin-e-pergjigjeve/60%Hourly2012-06-09 14:43
https://kumti.com/rusia-dhe-kina-do-ta-njohin-kosoven/60%Hourly2012-06-09 14:40
https://kumti.com/bashkohu-kundershton-rrenimin-e-xhamise/60%Hourly2012-06-09 14:37
https://kumti.com/bie-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet/60%Hourly2012-06-09 14:32
https://kumti.com/mungese-specialistesh-ne-gjermani/60%Hourly2012-06-09 12:40
https://kumti.com/lirohen-tre-policet-e-dyshuar-per-vjedhjen-e-arit/60%Hourly2012-06-09 12:08
https://kumti.com/vriten-kater-ushtare-te-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2012-06-09 12:03
https://kumti.com/hapet-tuneli-i-kerrabes/60%Hourly2012-06-09 12:00
https://kumti.com/liria-ndermjet-islamit-dhe-demokracise/60%Hourly2012-06-09 10:33
https://kumti.com/kompania-japan-display-lanson-ekranet-651ppi/60%Hourly2012-06-09 10:26
https://kumti.com/gjysmehena-kuqe-turke-feston-144-vjetorin/60%Hourly2012-06-09 10:11
https://kumti.com/kongresi-amerikan-propozon-nje-projektligj-per-perkrahjen-e-turqise-ne-luften-kunder-terrorit/60%Hourly2012-06-09 10:03
https://kumti.com/perendimi-dhe-amerika-mes-lirive-dhe-interesit/60%Hourly2012-06-09 09:55
https://kumti.com/gjera-qe-e-prishin-zemren/60%Hourly2012-06-09 09:28
https://kumti.com/obligimet-e-burrit-ndaj-gruas-te-drejtat-e-gruas/60%Hourly2012-06-09 09:22
https://kumti.com/siri-te-pakten-17-te-vdekur-nga-te-shtenat-e-ushtrise-ne-deraa/60%Hourly2012-06-09 09:22
https://kumti.com/rim-heq-dore-nga-blackberry-playbook-16gb/60%Hourly2012-06-09 09:13
https://kumti.com/greket-kane-marre-armet-1-milion-arme-ne-duart-e-njerezve/60%Hourly2012-06-09 08:37
https://kumti.com/vitamina-k2-shprese-e-re-per-te-semuret-me-parkinson/60%Hourly2012-06-09 08:29
https://kumti.com/atifetja-lufton-per-mandatin-e-vet/60%Hourly2012-06-09 08:21
https://kumti.com/rexhepi-jam-me-i-miri/60%Hourly2012-06-09 08:11
https://kumti.com/nenshkruan-ligjin-kunderthenes/60%Hourly2012-06-09 08:06
https://kumti.com/ushtria-amerikane-nje-vetevrasje-cdo-dite/60%Hourly2012-06-09 07:26
https://kumti.com/shba-190-te-arrestuar-per-pornografi-femijesh/60%Hourly2012-06-09 07:18
https://kumti.com/3-vjet-burg-per-bleresit-e-patente-shofereve/60%Hourly2012-06-08 21:33
https://kumti.com/fillojne-ndertimet-nga-fondi-ndihmo-edhe-ti/60%Hourly2012-06-08 21:32
https://kumti.com/nuk-i-shita-pronat-ne-veri/60%Hourly2012-06-08 21:30
https://kumti.com/rrenohen-themelet-e-xhamise-ne-tasligje/60%Hourly2012-06-08 21:28
https://kumti.com/mohon-rrjedhjen-e-informatave/60%Hourly2012-06-08 21:27
https://kumti.com/krasniqi-kerkon-njohjen-nga-sllovakia/60%Hourly2012-06-08 18:24
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-emeroi-13-gjyqtare-te-rinj/60%Hourly2012-06-08 18:21
https://kumti.com/hoqen-flamujt-e-kosoves-ne-kacanik-arrestohen/60%Hourly2012-06-08 18:17
https://kumti.com/kush-eshte-anonymous/60%Hourly2012-06-08 15:40
https://kumti.com/laptopi-me-i-lehte-ne-bote-2/60%Hourly2012-06-08 15:37
https://kumti.com/motorola-prezanton-modelin-motosmart/60%Hourly2012-06-08 15:15
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dime-rreth-vaksinimit/60%Hourly2012-06-08 14:08
https://kumti.com/bisedimet-politike-me-beogradin-jane-mbyllur/60%Hourly2012-06-08 14:02
https://kumti.com/pese-organizata-studentore-ne-koalicion/60%Hourly2012-06-08 13:46
https://kumti.com/i-linduri-pa-sy-qe-luan-me-driten/60%Hourly2012-06-08 13:40
https://kumti.com/grabitet-ttk-banka-ne-shkup/60%Hourly2012-06-08 13:35
https://kumti.com/kapiteni-jashte-kabine-me-nje-femer-ne-aksidentin-e-air-france/60%Hourly2012-06-08 13:31
https://kumti.com/breivik-do-te-burgoset-edhe-nese-shpallet-i-cmendur/60%Hourly2012-06-08 13:16
https://kumti.com/kina-hedh-poshte-kerkesen-e-annan-per-rritjen-e-presionit-kunder-damaskut/60%Hourly2012-06-08 13:13
https://kumti.com/neser-testi-i-matures-dyfishohen-pyetjet/60%Hourly2012-06-08 13:03
https://kumti.com/ban-ki-mun-bota-eshte-ne-nje-udhekryq/60%Hourly2012-06-08 12:53
https://kumti.com/bllaca-tregon-armen-e-krimit/60%Hourly2012-06-08 12:43
https://kumti.com/politika-jo-te-drejta-ndaj-kosoves/60%Hourly2012-06-08 12:37
https://kumti.com/korrupsion-ne-te-gjitha-nivelet/60%Hourly2012-06-08 12:24
https://kumti.com/samsung-sjell-galaxy-mini-2/60%Hourly2012-06-08 10:34
https://kumti.com/samsung-galaxy-s-iii-me-i-dobet-se-iphone-4-video/60%Hourly2012-06-08 10:28
https://kumti.com/google-paraqet-hartat-3d-dhe-modulin-offline-per-aparatet-celulare/60%Hourly2012-06-08 10:24
https://kumti.com/interneti-po-mbaron-hapesiren-e-adresave/60%Hourly2012-06-08 10:21
https://kumti.com/twitter-perfiton-me-shume-ne-celulare/60%Hourly2012-06-08 10:17
https://kumti.com/dy-termete-sot-ne-maqedonine-jugperendimore/60%Hourly2012-06-08 09:22
https://kumti.com/gannushi-revolucioni-tunizian-nuk-i-ka-permbushur-te-gjithe-objektivat/60%Hourly2012-06-08 09:17
https://kumti.com/qeveria-sot-dorezon-raportin-per-studimin-e-fizibilitetit/60%Hourly2012-06-08 08:38
https://kumti.com/erdogani-refuzon-te-takoje-netanjahun-para-se-izraeli-te-kerkoje-falje/60%Hourly2012-06-08 08:37
https://kumti.com/rrezikohet-xhamia-e-mesxhid-i-aksa-ne-jerusalem/60%Hourly2012-06-08 08:30
https://kumti.com/rusi-kundershtohet-ligji-qe-sanksionon-protestat-e-palejuara/60%Hourly2012-06-08 08:23
https://kumti.com/shba-heton-sulmin-ndaj-civileve-ne-afganistan/60%Hourly2012-06-08 07:54
https://kumti.com/gjermania-e-shokuar-nga-sulmi-ndaj-ushtareve-te-saj-ne-veri/60%Hourly2012-06-08 07:48
https://kumti.com/publikohen-e-mailet-e-ushtarit-amerikan/60%Hourly2012-06-08 07:41
https://kumti.com/mujota-e-pranon-se-ka-kriminalitet-ne-ministrine-qe-drejton/60%Hourly2012-06-08 07:34
https://kumti.com/rregulli-per-mbrojtjen-e-tokes-muslimane-nen-sulm/60%Hourly2012-06-08 07:33
https://kumti.com/ban-ki-moon-per-sirine-barbarizem-i-pa-pershkrueshem/60%Hourly2012-06-08 07:32
https://kumti.com/keshilla-dhe-udhezime-rreth-provimeve-shkollore/60%Hourly2012-06-08 07:29
https://kumti.com/tahiri-paralajmeron-fundin-e-dialogut-teknik/60%Hourly2012-06-08 07:20
https://kumti.com/te-penduarit-e-tatuazheve-ja-shpresa-per-ta/60%Hourly2012-06-08 07:18
https://kumti.com/syte/60%Hourly2012-06-08 07:05
https://kumti.com/kuci-e-arrestojme-nikoliqin-nese-hyn-pa-leje/60%Hourly2012-06-08 06:54
https://kumti.com/dosti-i-nanos/60%Hourly2012-06-08 06:46
https://kumti.com/djegia-e-flamurit-maqedonas-per-shkak-provokimeve/60%Hourly2012-06-08 06:41
https://kumti.com/kryeprokurori-i-hages-kunder-nikoliqit/60%Hourly2012-06-08 06:36
https://kumti.com/turqia-do-te-bojkotoje-tubimet-e-be-se-per-gjashte-muaj/60%Hourly2012-06-08 06:29
https://kumti.com/ambasadori-selimi-ne-bmw-7/60%Hourly2012-06-08 06:22
https://kumti.com/siri-okb-keshilli-i-sigurimit-perpilon-nje-rezolute-te-re-per-damaskun/60%Hourly2012-06-08 06:21
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-up-reforma-e-para-paqja-studentore-e-dyta/60%Hourly2012-06-07 19:07
https://kumti.com/gjykata-zvicerane-pa-vendim-kosovareve-nuk-u-paguhen-pensionet/60%Hourly2012-06-07 19:04
https://kumti.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-vrasjen-e-enver-zymberit/60%Hourly2012-06-07 17:47
https://kumti.com/hyseni-qeveria-si-di-procedurat-e-anetaresimit-ne-okb/60%Hourly2012-06-07 12:41
https://kumti.com/drews-ska-kompromis-per-sigurimin-e-levizjes-se-lire/60%Hourly2012-06-07 12:39
https://kumti.com/policia-bastise-shtepine-e-dragan-spasiqit-ne-prilluzhe/60%Hourly2012-06-07 11:29
https://kumti.com/serbia-nuk-i-ndale-hetimet-per-krime-lufte/60%Hourly2012-06-07 11:26
https://kumti.com/termet-ne-maqedoni-i-shkalles-45/60%Hourly2012-06-07 10:55
https://kumti.com/itali-shemben-dy-ndertesa-nje-vajze-shqiptare-nen-rrenoja/60%Hourly2012-06-07 10:37
https://kumti.com/duhanpiresit-me-agresive-dhe-me-te-stresuar/60%Hourly2012-06-07 10:27
https://kumti.com/serbia-hap-dosjet/60%Hourly2012-06-07 10:05
https://kumti.com/se-shpejti-ne-treg-hibridi-laptop-tablet/60%Hourly2012-06-07 10:01
https://kumti.com/bitdefender-quickscan-metode-e-shpejt-per-te-skanuar-komputerin/60%Hourly2012-06-07 09:59
https://kumti.com/ktheni-cdo-objekt-ne-nje-touchpad-me-shpikjen-e-re-makey-makey/60%Hourly2012-06-07 09:53
https://kumti.com/leshohet-vendimi-per-arrestimin-e-nje-shkrimtari-i-cili-ka-bere-fyerje-ndaj-islamit/60%Hourly2012-06-07 09:42
https://kumti.com/rasmusen-nato-nuk-do-te-nderhyje-ushtarakisht-ne-siri/60%Hourly2012-06-07 09:40
https://kumti.com/angry-birds-space-utopia-vjen-edhe-ne-android/60%Hourly2012-06-07 09:39
https://kumti.com/itali-situata-ne-siri-rrezikon-te-degjeneroje-ne-gjenocid/60%Hourly2012-06-07 09:22
https://kumti.com/per-vetura-te-mti-se-160-mije-euro/60%Hourly2012-06-07 09:05
https://kumti.com/okb-annan-propozon-nje-grup-te-ri-kontakti-per-sirine/60%Hourly2012-06-07 08:57
https://kumti.com/shqiptari-qe-i-zbuloj-gabim-facebook-ut/60%Hourly2012-06-07 08:40
https://kumti.com/tirane-zbarkojne-kompanite-arabe/60%Hourly2012-06-07 08:37
https://kumti.com/kanada-vijon-tmerri-i-vrasesit-manjak/60%Hourly2012-06-07 08:28
https://kumti.com/pershkallezohet-tensionimi-azerbajxhan-armeni/60%Hourly2012-06-07 08:15
https://kumti.com/brezi-i-femijeve-te-izoluar/60%Hourly2012-06-07 08:15
https://kumti.com/jeta-dhe-veprimtaria-e-sulltan-sulejman-kanuniut-pjesa-i/60%Hourly2012-06-07 08:08
https://kumti.com/sot-priten-rezultatet-e-zgjedhjeve-studentore-ne-up/60%Hourly2012-06-07 08:04
https://kumti.com/sot-gjykimi-i-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-maqedonas/60%Hourly2012-06-07 07:55
https://kumti.com/renia-e-flokeve/60%Hourly2012-06-07 07:34
https://kumti.com/shba-denoncon-izraelin-per-vendbanimet-e-reja-kolone/60%Hourly2012-06-07 07:27
https://kumti.com/ne-anen-e-kujt-eshte-be-ja-ne-veri-te-kosoves/60%Hourly2012-06-07 07:20
https://kumti.com/mbi-700-serbe-konkurrojne-per-pune-ne-zyren-per-veriun/60%Hourly2012-06-07 07:18
https://kumti.com/ngrihet-nga-varri-kerkon-uje-dhe-vdes-perseri/60%Hourly2012-06-07 07:16
https://kumti.com/nikolliq-pret-kryetaret-ilegale-te-veriut/60%Hourly2012-06-07 07:14
https://kumti.com/zbulohet-rrjeti-kriminal-qe-shiste-patente-shoferi/60%Hourly2012-06-07 07:10
https://kumti.com/serbet-djegin-flamurin-shqiptar-ne-zvicer/60%Hourly2012-06-07 07:03
https://kumti.com/per-pese-muaj-up-ja-harxhon-51-mije-euro-per-dreka-e-telefonata/60%Hourly2012-06-07 06:58
https://kumti.com/kuvendi-i-mban-fshehte-shpenzimet-e-spiuneve/60%Hourly2012-06-07 06:51
https://kumti.com/bombat-e-nato-s-mbi-dasmoret/60%Hourly2012-06-07 06:41
https://kumti.com/masakrohen-edhe-rreth-80-persona-ne-siri/60%Hourly2012-06-07 06:35
https://kumti.com/genjeshter-ska-zyre-te-kosoves-ne-beograd/60%Hourly2012-06-07 06:33
https://kumti.com/si-dhe-ku-te-shpenzojme-qe-te-plotesojme-nevojat-dhe-te-fitojme-me-shume/60%Hourly2012-06-06 19:35
https://kumti.com/google-leshon-sistemin-operativ-chrome/60%Hourly2012-06-06 18:41
https://kumti.com/windows-phone-me-100000-aplikacione/60%Hourly2012-06-06 18:39
https://kumti.com/asus-prezanton-ultrabook-et-e-s-series/60%Hourly2012-06-06 18:35
https://kumti.com/sony-partneritet-me-htc-ne-per-playstation/60%Hourly2012-06-06 18:32
https://kumti.com/siri-vjen-ne-ipad/60%Hourly2012-06-06 18:27
https://kumti.com/mozilla-leshon-firefox-13-para-kohe/60%Hourly2012-06-06 18:26
https://kumti.com/nikolici-neser-ne-veri-te-kosoves/60%Hourly2012-06-06 17:44
https://kumti.com/bllaca-2-shahen-e-fyhen-me-publikun-si-te-ishin-ne-rruge/60%Hourly2012-06-06 17:42
https://kumti.com/arrestohen-10-persona-dhe-konfiskon-mbi-20-kg-lende-narkotike/60%Hourly2012-06-06 17:39
https://kumti.com/serbet-gjuajten-me-arme-zjarri-ndaj-kfor-it/60%Hourly2012-06-06 15:17
https://kumti.com/kurti-bashkimi-europian-nuk-zevendeson-bashkimin-kombetar/60%Hourly2012-06-06 12:22
https://kumti.com/eulex-i-deshton-ne-hetimet-per-vjedhjen-e-famshme-ne-polici/60%Hourly2012-06-06 12:21
https://kumti.com/kfor-i-gjen-sasi-te-madhe-armatimi-ne-kamenice/60%Hourly2012-06-06 11:42
https://kumti.com/asad-emeron-kryeminister-te-ri/60%Hourly2012-06-06 11:36
https://kumti.com/neser-ne-stamboll-mbahet-nje-mbledhje-kritike-per-sirine/60%Hourly2012-06-06 11:34
https://kumti.com/komuna-ka-larguar-dheun-nga-hapesira-e-varrezave-hebraike/60%Hourly2012-06-06 11:32
https://kumti.com/gazetaret-ne-maqedoni-nen-presion-dhe-te-kercenuar/60%Hourly2012-06-06 10:38
https://kumti.com/arrestohen-te-dyshuarit-per-sulme-me-gaz/60%Hourly2012-06-06 10:26
https://kumti.com/neser-protesta-per-zhdemtimin-e-ish-te-perndjekurve/60%Hourly2012-06-06 10:02
https://kumti.com/sot-fillojne-greven-te-burgosurit/60%Hourly2012-06-06 09:59
https://kumti.com/qeveria-dorezohet-perballe-nikolicit/60%Hourly2012-06-06 09:59
https://kumti.com/studentet-e-up-se-zgjedhin-perfaqesuesit-e-tyre/60%Hourly2012-06-06 09:35
https://kumti.com/be-kosova-te-hape-zyre-diplomatike-ne-beograd/60%Hourly2012-06-06 09:20
https://kumti.com/kosova-ne-cnn/60%Hourly2012-06-06 09:16
https://kumti.com/produkte-vendore-ne-treg-me-emrin-frutat-e-kosoves/60%Hourly2012-06-06 09:13
https://kumti.com/itali-lekundje-te-tjera-ne-veri/60%Hourly2012-06-06 08:52
https://kumti.com/reklamat-ne-facebook-kane-shume-pak-efekt/60%Hourly2012-06-06 08:52
https://kumti.com/berisha-priti-ministrin-e-kosoves-nenad-rasic/60%Hourly2012-06-06 08:41
https://kumti.com/norvegji-shqetesime-ngase-muslimanet-po-perhapen-me-te-madhe/60%Hourly2012-06-06 08:16
https://kumti.com/disa-urtesi-administrative-per-permiresimin-e-kualitetit-te-administrimit-te-punes/60%Hourly2012-06-06 08:16
https://kumti.com/gabim-trashanik-kosova-quhet-serbi-ne-shqiperi/60%Hourly2012-06-06 08:09
https://kumti.com/institucionet-e-kosoves-duan-te-komunikojne-me-kishen-ortodokse/60%Hourly2012-06-06 07:54
https://kumti.com/norvegji-deshmitari-mbron-veprimet-e-breivikun-kunder-islamit/60%Hourly2012-06-06 07:46
https://kumti.com/akuzohen-prinderit-se-mbyten-djalin-e-tyre/60%Hourly2012-06-06 07:40
https://kumti.com/kercenohet-me-vrasje-polici-qe-zbuloi-zhdukjen-e-provave-per-korrupsion-ne-qeveri/60%Hourly2012-06-06 07:36
https://kumti.com/paradoksi-i-dhomave-te-deshmive/60%Hourly2012-06-06 07:32
https://kumti.com/uji-i-ftohte-ne-kohe-te-nxehte/60%Hourly2012-06-06 07:10
https://kumti.com/lirohet-palestinezi-qendroi-76-dite-pa-buke/60%Hourly2012-06-06 07:07
https://kumti.com/osbe-i-kerkon-shqiperise-te-heqe-shpifjen-nga-kodi-penal/60%Hourly2012-06-06 06:57
https://kumti.com/rusia-kina-te-bashkuar-kunder-nderhyrjes-ne-siri/60%Hourly2012-06-06 06:53
https://kumti.com/dorezoni-revolet/60%Hourly2012-06-06 06:51
https://kumti.com/agpk-denon-kercenimin-e-ekipit-te-klan-kosoves/60%Hourly2012-06-05 19:50
https://kumti.com/avioni-me-energji-diellore-u-nis-ne-fluturimin-e-pare-nderkontinental/60%Hourly2012-06-05 19:46
https://kumti.com/jovanoviq-nuk-me-duan-rivalet-politik-per-shkak-te-qendrimeve-te-mia-ndaj-kosoves/60%Hourly2012-06-05 19:43
https://kumti.com/per-drejtore-klinikash-ne-qkuk-100-kandidate/60%Hourly2012-06-05 18:03
https://kumti.com/prishtina-afer-zgjidhjes-se-problemit-te-ujit-per-30-vjetet-e-ardhshme/60%Hourly2012-06-05 18:01
https://kumti.com/erdoan-per-paqen-globale-flitet-shume-por-veprohet-pak/60%Hourly2012-06-05 17:43
https://kumti.com/me-mire-nje-banane-se-nje-pije-freskuese/60%Hourly2012-06-05 14:08
https://kumti.com/g7-diskuton-krizen-ne-eurozone/60%Hourly2012-06-05 13:54
https://kumti.com/dezher-lideret-ne-rajon-te-marrin-qendrime-te-qarta-per-krimet/60%Hourly2012-06-05 13:14
https://kumti.com/isufi-aak-nuk-do-te-jete-pjese-e-ndonje-ekipi-per-veriun/60%Hourly2012-06-05 13:02
https://kumti.com/abas-ka-ardhur-koha-qe-okb-te-pranoje-anetaresine-e-palestines/60%Hourly2012-06-05 12:56
https://kumti.com/siri-debohen-diplomate-amerikane-dhe-evropiane/60%Hourly2012-06-05 12:52
https://kumti.com/ukraine-protesta-kunder-ligjit-per-gjuhen-ruse/60%Hourly2012-06-05 11:52
https://kumti.com/klinton-rusia-ti-terheq-forcat-nga-abhazia-dhe-oshetia-jugore/60%Hourly2012-06-05 11:42
https://kumti.com/eulex-do-te-burgosen-ata-qe-pengojne-lirine-e-levizjes-ne-veri/60%Hourly2012-06-05 11:34
https://kumti.com/aktiviteti-i-tepert-fizik-demton-zemren/60%Hourly2012-06-05 10:27
https://kumti.com/eulex-i-ne-kosove-deri-ne-vitin-2014/60%Hourly2012-06-05 10:19
https://kumti.com/greqi-termet-ne-ishullin-zakintos/60%Hourly2012-06-05 10:02
https://kumti.com/thaci-ne-vizite-zyrtare-ne-japoni/60%Hourly2012-06-05 09:46
https://kumti.com/plagos-rende-babain-e-tij-arrestohet/60%Hourly2012-06-05 09:42
https://kumti.com/vazhdon-mbeshtetja-e-protestes-se-7-qershorit/60%Hourly2012-06-05 09:39
https://kumti.com/lansohet-office-per-ipad/60%Hourly2012-06-05 09:00
https://kumti.com/televizoret-apple/60%Hourly2012-06-05 08:56
https://kumti.com/muja-pjese-e-grupit-te-arkanit/60%Hourly2012-06-05 08:32
https://kumti.com/gjykimi-kunder-te-rinjve-shqiptare-ne-beograd/60%Hourly2012-06-05 08:31
https://kumti.com/incko-mohimi-i-gjenocidit-i-papranueshem/60%Hourly2012-06-05 08:21
https://kumti.com/berlini-furnizon-izraelin-me-nendetese/60%Hourly2012-06-05 08:12
https://kumti.com/nikolic-do-te-takoje-ilegalet-ne-veri/60%Hourly2012-06-05 08:02
https://kumti.com/ankandi/60%Hourly2012-06-05 07:53
https://kumti.com/permbytje-ne-tirane-bashkia-dhe-policia-marrin-masa/60%Hourly2012-06-05 07:51
https://kumti.com/arrestime-ne-mpb-per-riatdhesimin/60%Hourly2012-06-05 07:51
https://kumti.com/libi-al-jazira-shtyhen-deri-ne-korrik-zgjedhjet-ne-vend/60%Hourly2012-06-05 07:46
https://kumti.com/diabeti-2/60%Hourly2012-06-05 07:46
https://kumti.com/diabeti/60%Hourly2012-06-05 07:40
https://kumti.com/diarreja-2/60%Hourly2012-06-05 07:37
https://kumti.com/indonezi-nje-termet-me-magnitude-61-balle-godet-ishullin-e-javes/60%Hourly2012-06-05 07:34
https://kumti.com/diarreja/60%Hourly2012-06-05 07:27
https://kumti.com/publikohet-filmi-me-homoseksualet-shqiptare/60%Hourly2012-06-05 07:22
https://kumti.com/largohet-ministrja-jankullovska-nga-mpb/60%Hourly2012-06-05 07:08
https://kumti.com/hemoragjia-rrjedhja-gjak-e-hundes/60%Hourly2012-06-05 06:58
https://kumti.com/arrestohet-vrasesi-qe-tmerroi-kanadane/60%Hourly2012-06-05 06:49
https://kumti.com/esadi-djeg-pyjet-ne-kufirin-me-turqine/60%Hourly2012-06-05 06:44
https://kumti.com/laptopi-me-i-lehte-ne-bote/60%Hourly2012-06-05 06:38
https://kumti.com/te-dyshuar-per-vjedhjen-e-arit-jane-poseduesit-e-celesave/60%Hourly2012-06-05 06:36
https://kumti.com/ap-nikollic-thyen-stabilitetin-ndez-tensionet-ballkanike/60%Hourly2012-06-05 06:34
https://kumti.com/krasniqi-aki-nuk-gjeti-asgje-kunder-kurtit/60%Hourly2012-06-05 06:29
https://kumti.com/kuvajt-dhjete-vjet-burg-per-postimet-ofenduese-ne-twitter/60%Hourly2012-06-04 19:26
https://kumti.com/qeveria-franceze-e-angazhuar-per-arritjen-e-objektivave/60%Hourly2012-06-04 19:23
https://kumti.com/nuk-mund-te-kete-autonomi-per-30-mije-veta/60%Hourly2012-06-04 19:16
https://kumti.com/a-do-te-shperbehet-italia-dhe-te-bashkohet-me-ballkanin/60%Hourly2012-06-04 19:12
https://kumti.com/iniciohen-hetimet-per-keqperdorimet-ne-up/60%Hourly2012-06-04 19:10
https://kumti.com/indi-leopardi-sulmon-13-persona/60%Hourly2012-06-04 15:47
https://kumti.com/kryengritesit-vrane-80-ushtare-siriane/60%Hourly2012-06-04 15:45
https://kumti.com/mosmarreveshje-midis-gjykates-kushtetuese-dhe-asaj-supreme-rreth-nje-rasti/60%Hourly2012-06-04 15:10
https://kumti.com/shume-kushte-per-liberalizimin-e-vizave-ne-kosove/60%Hourly2012-06-04 15:07
https://kumti.com/izraeli-nuk-respekton-te-kerkesa-e-te-burgosurve-palestineze/60%Hourly2012-06-04 13:34
https://kumti.com/racistet-izraelite-perzene-emigrantet-afrikane-nga-izraeli/60%Hourly2012-06-04 13:27
https://kumti.com/samsung-zbulon-numrin-e-shitjeve-per-modelet-galaxy/60%Hourly2012-06-04 13:19
https://kumti.com/denime-te-rrepta-per-ndimesit-e-gadafit/60%Hourly2012-06-04 12:09
https://kumti.com/krasniqi-qeverise-kujdes-me-politiken-serbe/60%Hourly2012-06-04 11:51
https://kumti.com/fsk-me-task-forcen-e-pare-ne-rajon-per-kerkim-shpetim/60%Hourly2012-06-04 11:48
https://kumti.com/kina-injoron-thirrjen-amerikane-nuk-i-liron-te-burgosurit/60%Hourly2012-06-04 11:41
https://kumti.com/pakistan-27-numri-i-viktimave-nga-sulmet-e-avioneve-amerikane/60%Hourly2012-06-04 11:37
https://kumti.com/nje-i-ri-godet-me-kepuce-korrespondentin-e-televizionit-sirian/60%Hourly2012-06-04 11:27
https://kumti.com/kofi-annan-zbulon-deshtimin-e-planit-te-tij-per-sirine/60%Hourly2012-06-04 11:21
https://kumti.com/gjermani-i-vihet-zjarri-xhamise-se-mevlanes-ne-delmenhorst/60%Hourly2012-06-04 11:19
https://kumti.com/vizio-pc-nje-sistem-kompjuterik-all-in-one/60%Hourly2012-06-04 11:09
https://kumti.com/afganistan-vritet-nje-ushtar-britanik-nga-kryengritesit/60%Hourly2012-06-04 09:16
https://kumti.com/lidhja-midis-cifuteve-dhe-shiave/60%Hourly2012-06-04 09:11
https://kumti.com/pacolli-synon-ta-imitoje-palestinen/60%Hourly2012-06-04 09:09
https://kumti.com/tronditet-qeveria-e-malikit-ne-irak/60%Hourly2012-06-04 09:03
https://kumti.com/apple-nuk-ofron-perkrahje-per-sistemet-e-vjetra-operative/60%Hourly2012-06-04 08:46
https://kumti.com/bie-numri-i-shkarkimeve-ne-app-store/60%Hourly2012-06-04 08:41
https://kumti.com/kombinimi-i-ushqimeve-per-shendet/60%Hourly2012-06-04 08:41
https://kumti.com/pie-google-chrome-me-metode-te-re-per-leximin-dhe-shqiptimin-e-anglishtes/60%Hourly2012-06-04 08:37
https://kumti.com/putin-kete-jave-do-te-takohet-me-ahmedinexhad/60%Hourly2012-06-04 08:17
https://kumti.com/meksike-komandot-vrasin-11-persona-ne-nje-qender-dezintoksikimi-nga-droga/60%Hourly2012-06-04 08:05
https://kumti.com/shqiperia-humb-garen-per-kontrollin-e-hapesires-ajrore-te-kosoves/60%Hourly2012-06-04 08:02
https://kumti.com/sekti-kristian-qe-pi-helmin-e-gjarperit/60%Hourly2012-06-04 07:52
https://kumti.com/konjufca-dino-asanaj-me-kerkoi-para/60%Hourly2012-06-04 07:41
https://kumti.com/jemi-te-akuzuar/60%Hourly2012-06-04 07:15
https://kumti.com/serwer-nikoliqi-po-jep-shenja-per-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-06-04 07:09
https://kumti.com/shkarkohet-muje-rugova/60%Hourly2012-06-04 06:59
https://kumti.com/proserbi-galucci-fajeson-kfor-in/60%Hourly2012-06-04 06:51
https://kumti.com/bizelet-pastrojne-kolesterolin-e-keq-ne-gjak/60%Hourly2012-06-04 06:44
https://kumti.com/mbi-150-te-vdekur-ne-aksident-ajror-ne-lagos/60%Hourly2012-06-04 06:38
https://kumti.com/maturantet-serb-thirrje-vrasese-antishqiptare/60%Hourly2012-06-04 06:36
https://kumti.com/1-milione-shqiptare-emigrante/60%Hourly2012-06-04 06:27
https://kumti.com/deshton-takimi-berisha-rama/60%Hourly2012-06-04 06:25
https://kumti.com/ivanoviq-heqja-e-barrikadave-pershpejton-dialogun-per-veriun/60%Hourly2012-06-04 06:23
https://kumti.com/robert-cooper-e-nderron-kosoven-me-birmanine/60%Hourly2012-06-03 18:52
https://kumti.com/motorola-me-tre-sim-kartela/60%Hourly2012-06-03 17:19
https://kumti.com/a-do-te-dialogohet-per-veriun/60%Hourly2012-06-03 17:10
https://kumti.com/varri-masiv-ne-mitrovice/60%Hourly2012-06-03 16:50
https://kumti.com/maqedoni-publikohet-identiteti-i-pedofileve/60%Hourly2012-06-03 16:43
https://kumti.com/asad-ende-nuk-mbledh-mend/60%Hourly2012-06-03 16:19
https://kumti.com/kosova-e-9-ta-ne-bote-per-nga-varferia/60%Hourly2012-06-03 16:09
https://kumti.com/domethenia-e-marreveshjes-amerikano-afgane-e-partneritetit-strategjik/60%Hourly2012-06-03 16:04
https://kumti.com/opozita-kritikon-draft-ligjin-per-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme/60%Hourly2012-06-03 15:53
https://kumti.com/kfor-i-kalon-i-pa-penguar-neper-veri/60%Hourly2012-06-03 15:46
https://kumti.com/profesori-i-up-se-noton-studentin-ne-kafene/60%Hourly2012-06-03 15:37
https://kumti.com/ne-llap-konfiskohen-109-kg-marihuane/60%Hourly2012-06-03 15:31
https://kumti.com/krizat-ne-nje-krize/60%Hourly2012-06-03 12:20
https://kumti.com/shba-zhvendos-floten-drejt-kines/60%Hourly2012-06-03 11:06
https://kumti.com/epilepsia/60%Hourly2012-06-03 10:18
https://kumti.com/washingtoni-mbeshtet-kfor-in-e-eulex-in-ne-veri/60%Hourly2012-06-03 10:05
https://kumti.com/samsung-galaxy-s-iii-debuton-ne-evrope/60%Hourly2012-06-03 10:01
https://kumti.com/riperterihet-flamuri-serb-ne-godinen-komunale-te-shterpces/60%Hourly2012-06-03 10:00
https://kumti.com/apple-integron-ios-me-facebook/60%Hourly2012-06-03 09:53
https://kumti.com/konfiskohen-tabelat-serbe/60%Hourly2012-06-03 09:13
https://kumti.com/prokuroria-shperfille-raportet-e-mediave/60%Hourly2012-06-03 09:04
https://kumti.com/toronto-te-shtena-ne-qender-tregtare-nje-i-vdekur-6-te-plagosur/60%Hourly2012-06-03 09:01
https://kumti.com/disa-keshilla-per-semundjet-e-stomakut/60%Hourly2012-06-03 08:20
https://kumti.com/avioni-perplaset-me-autobusin-10-viktima/60%Hourly2012-06-03 08:06
https://kumti.com/zjarr-i-madh-ne-new-mexico-shba/60%Hourly2012-06-03 08:04
https://kumti.com/dhune-per-futjen-e-veriut-ne-bisedime/60%Hourly2012-06-03 08:02
https://kumti.com/kreu-mysliman-i-presidences-se-bosnjes-kritikon-presidentin-serb-per-deklarate-e-tij-rreth-srebrenices/60%Hourly2012-06-03 07:48
https://kumti.com/kuvendi-shtrenjton-jeten-e-qytetareve/60%Hourly2012-06-03 07:44
https://kumti.com/vjedhesit-e-arit-ne-peje-nuk-kane-lene-gjurme/60%Hourly2012-06-03 07:34
https://kumti.com/serwer-nikoliq-duhet-ti-jape-shpjegime-merkelit-per-ushtaret-e-plagosur/60%Hourly2012-06-03 07:30
https://kumti.com/hillary-udheheq-luften-amerikane-per-arktikun/60%Hourly2012-06-02 21:03
https://kumti.com/marreveshje-ushtarake-mes-turqise-dhe-arabise-saudite/60%Hourly2012-06-02 19:23
https://kumti.com/kryeministri-berisha-peruron-hidrocentralin-e-sasajt/60%Hourly2012-06-02 18:59
https://kumti.com/po-punoj-per-ilacin-kunder-kancerit/60%Hourly2012-06-02 18:56
https://kumti.com/krimineli-enver-sekiraqa-shetitet-ne-germi/60%Hourly2012-06-02 18:55
https://kumti.com/efektet-mjekuese-te-mjaltes/60%Hourly2012-06-02 18:54
https://kumti.com/serbia-ne-be-edhe-pa-e-njohur-kosoven/60%Hourly2012-06-02 18:50
https://kumti.com/46-njohje-i-solla-une/60%Hourly2012-06-02 18:48
https://kumti.com/sistemi-imunitar-ndikon-mbi-kujtesen/60%Hourly2012-06-02 18:48
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-e-pakenaqur-me-vendimin-ne-rastin-mubarak/60%Hourly2012-06-02 18:46
https://kumti.com/mohimi-i-gjenocidit-ne-srebrenice-shkakton-tensione-ne-bosnje/60%Hourly2012-06-02 18:41
https://kumti.com/grykesi-institucionale-2/60%Hourly2012-06-02 18:36
https://kumti.com/te-ndiqet-mup-i-serb/60%Hourly2012-06-02 16:45
https://kumti.com/studentet-referohen-me-shume-te-youtube-google-dhe-wikipedia/60%Hourly2012-06-02 12:16
https://kumti.com/facebook-paguan-hakeret-me-shume-se-300000-per-te-zbuluar-defektet/60%Hourly2012-06-02 12:14
https://kumti.com/qete-ne-veri/60%Hourly2012-06-02 12:08
https://kumti.com/dyshohet-per-nje-varreze-masive-ne-mitrovice/60%Hourly2012-06-02 12:01
https://kumti.com/hoxhaj-serbia-synon-spastrimin-e-lugines/60%Hourly2012-06-02 11:55
https://kumti.com/me-ne-fund-be-brengoset-edhe-per-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Hourly2012-06-02 10:59
https://kumti.com/greqi-kriza-ekonomike-rrit-numrin-e-vetevrasjeve-dhe-sulmeve-raciste/60%Hourly2012-06-02 10:55
https://kumti.com/7-ushtare-amerikan-te-vdekur-13-te-plagousr-nga-sulmi-mbi-nje-baze-amerikane-ne-afganistan/60%Hourly2012-06-02 10:35
https://kumti.com/rregullat-e-vete-zhvillimit/60%Hourly2012-06-02 10:24
https://kumti.com/vidhen-253-kilograme-ari-ne-dhomen-e-deshmive-ne-peje/60%Hourly2012-06-02 09:53
https://kumti.com/rreth-15-mije-euro-per-cmimin-e-blere/60%Hourly2012-06-02 09:47
https://kumti.com/3-ilace-natyrore-per-veshet/60%Hourly2012-06-02 09:01
https://kumti.com/mubarak-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2012-06-02 08:58
https://kumti.com/presidenti-gjerman-shkakton-polemika-lidhur-me-nje-deklarate-rreth-islamit/60%Hourly2012-06-02 08:46
https://kumti.com/dhimbjet-e-qafes/60%Hourly2012-06-02 08:38
https://kumti.com/trafikimi-njerezor-ne-rritje/60%Hourly2012-06-02 08:32
https://kumti.com/pacolli-eshte-ankuar-per-kercenime-ne-akp/60%Hourly2012-06-02 08:16
https://kumti.com/berisha-dhe-rama-takohen-te-dielen/60%Hourly2012-06-02 08:13
https://kumti.com/flete-arrest-fantom-ndaj-xhezair-shaqirit/60%Hourly2012-06-02 08:04
https://kumti.com/cokollata-e-zeze-parandalon-infarktin/60%Hourly2012-06-01 20:24
https://kumti.com/tirane-zbulohen-250-kg-hashash-ne-qender-te-kombinatit/60%Hourly2012-06-01 20:14
https://kumti.com/greqi-dy-sulme-raciste-plagoset-shqiptari/60%Hourly2012-06-01 19:54
https://kumti.com/pianisti-turk-akuzohet-per-fyerje-te-islamit/60%Hourly2012-06-01 19:46
https://kumti.com/cadi-njeh-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2012-06-01 19:33
https://kumti.com/qumeshti-nuk-veshtireson-frymemarrjen/60%Hourly2012-06-01 17:22
https://kumti.com/jankullovska-nuk-terhiqet-nga-asnje-fjale-e-thene-per-monster/60%Hourly2012-06-01 17:19
https://kumti.com/putin-merkel-oland-pazarllek-per-regjimin-e-asadit/60%Hourly2012-06-01 17:12
https://kumti.com/nikolliq-ne-srebrenice-nuk-kishte-gjenocid/60%Hourly2012-06-01 17:06
https://kumti.com/md-do-ta-konfiskojme-pasurine-e-paligjshme/60%Hourly2012-06-01 15:43
https://kumti.com/samsung-shet-7-milione-galaxy-note/60%Hourly2012-06-01 15:30
https://kumti.com/skandaloze-prifti-vret-veten-me-mbidoze-viagre/60%Hourly2012-06-01 15:27
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-vlereson-angazhimin-e-kfor-it/60%Hourly2012-06-01 15:22
https://kumti.com/facebook-me-5-role-te-reja-per-zoteruesit-e-fanpage-ve/60%Hourly2012-06-01 14:57
https://kumti.com/si-te-shkarkoni-dhe-instaloni-pamjen-fillestare-te-windows-8/60%Hourly2012-06-01 14:52
https://kumti.com/shba-2-raste-kanibalizmi-ditet-e-fundit/60%Hourly2012-06-01 13:32
https://kumti.com/muzika-perdoret-si-mjet-torture-ne-guantanamo/60%Hourly2012-06-01 13:25
https://kumti.com/egjipt-pas-30-viteve-hiqet-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Hourly2012-06-01 13:21
https://kumti.com/interesante-llamba-qe-funksionon-me-gjak-njeriu/60%Hourly2012-06-01 13:17
https://kumti.com/serbet-kercenohen-sdo-te-kete-qarkullim-te-kfor-it-e-te-eulex-it-ne-veri/60%Hourly2012-06-01 13:10
https://kumti.com/ivanoviq-veprim-shume-i-rrezikshem-i-kfor-it/60%Hourly2012-06-01 13:09
https://kumti.com/rexhepi-konfirmon-plagosjen-e-disa-personave-ne-veri/60%Hourly2012-06-01 13:05
https://kumti.com/windows-8-lansohet-sot/60%Hourly2012-06-01 10:09
https://kumti.com/ivanoviq-prishtina-po-shfrytezon-vakumin-institucional-ne-serbi/60%Hourly2012-06-01 09:31
https://kumti.com/eulex-redukton-stafin/60%Hourly2012-06-01 09:22
https://kumti.com/nje-ushtar-i-kfor-it-dhe-tre-serbe-te-plagosur/60%Hourly2012-06-01 09:13
https://kumti.com/largimi-i-brengave/60%Hourly2012-06-01 08:47
https://kumti.com/elefanti-i-vogel-qe-luan-futboll-video/60%Hourly2012-06-01 08:40
https://kumti.com/berisha-kemi-gjetur-nafte-ne-fshatin-e-edi-rames/60%Hourly2012-06-01 08:33
https://kumti.com/gerrhitja-dhe-apnea-e-gjumit/60%Hourly2012-06-01 08:28
https://kumti.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-leon-paneta-tha-se-cdo-veprim-ushtarak-ne-siri-do-te-kerkoje-mbeshtetjen-e-okb-se-paneta-tha-se-une-nuk-mund-te-parashikoje-perfshirjen-ushtarake-ameri/60%Hourly2012-06-01 08:26
https://kumti.com/masakron-partnerin-ne-video-ne-kerkim-aktori-i-filmave-gay/60%Hourly2012-06-01 08:08
https://kumti.com/eulex-i-pritje-te-tepruara-nga-ne/60%Hourly2012-06-01 07:59
https://kumti.com/gjermania-i-kerkon-rusise-te-mos-e-perkrahe-damaskun/60%Hourly2012-06-01 07:54
https://kumti.com/policia-kufitare-ka-frike-nga-kufiri/60%Hourly2012-06-01 07:50
https://kumti.com/kfor-i-bllokon-rrugen-zvecan-rudare-serbet-grumbullohen/60%Hourly2012-06-01 07:46
https://kumti.com/konsulli-sirian-ne-kaliforni-braktis-mikun-e-tij-te-femijerise-bashar-asad/60%Hourly2012-06-01 07:35
https://kumti.com/nikolic-mes-be-se-dhe-kosoves-zgjedhim-kosoven/60%Hourly2012-06-01 07:27
https://kumti.com/nje-ish-ushtar-francez-ve-ne-siklet-presidentin-hollande/60%Hourly2012-06-01 07:24
https://kumti.com/pse-katari-po-investon-aq-shume-ne-arsim/60%Hourly2012-06-01 07:21
https://kumti.com/dyshohet-per-vjedhje-ari-ne-policine-e-pejes/60%Hourly2012-06-01 07:15
https://kumti.com/nikoliq-do-te-propozoj-nje-plan-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Hourly2012-06-01 07:14
https://kumti.com/gjashtembedhjetevjecari-zgjidh-problemin-matematikor-te-vjeter-300-vjet/60%Hourly2012-06-01 06:46
https://kumti.com/norvegji-breivik-ishte-i-droguar-gjate-sulmit/60%Hourly2012-06-01 06:41
https://kumti.com/nga-sot-ska-targa-te-vjetra/60%Hourly2012-06-01 06:37
https://kumti.com/raundi-i-ii-per-presidentin-te-henen/60%Hourly2012-06-01 06:34
https://kumti.com/dhjete-arsyet-e-ndjenjes-se-lodhjes/60%Hourly2012-06-01 06:27
https://kumti.com/unicef-shqiperia-te-ndaloje-kalimin-e-varferise-nga-brezi-ne-brez/60%Hourly2012-06-01 06:16
https://kumti.com/kadare-iu-pergjigjet-studenteve-smund-te-behem-kryetar-i-shtetit/60%Hourly2012-06-01 06:12