XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/prioritet-sundimi-i-ligjit/60%Hourly2012-07-31 18:02
https://kumti.com/eurozona-shenon-numer-rekord-te-papunesise/60%Hourly2012-07-31 17:59
https://kumti.com/therret-rusia-nuk-do-te-anetaresohemi-ne-nato/60%Hourly2012-07-31 17:56
https://kumti.com/gara-per-indeks/60%Hourly2012-07-31 17:45
https://kumti.com/rriten-vizitat-e-google/60%Hourly2012-07-31 17:42
https://kumti.com/shperthen-granata-plagosen-moter-e-vella/60%Hourly2012-07-31 17:39
https://kumti.com/zeri-i-mustafes-ze-i-humbur/60%Hourly2012-07-31 17:31
https://kumti.com/algjeria-kundershton-cdo-nderhyrje-te-huaj-ne-siri/60%Hourly2012-07-31 17:28
https://kumti.com/kasemi-industria-iraniane-e-naftes-prane-plotesimit-te-plote-te-nevojave-te-vendit/60%Hourly2012-07-31 17:25
https://kumti.com/amerikanet-jane-vrases-te-jashtezakonshem/60%Hourly2012-07-31 17:18
https://kumti.com/besimi-tek-muslimanija-percane-republikanet-ne-shba/60%Hourly2012-07-31 15:48
https://kumti.com/rusia-shba-dhe-india-kunder-kontrollit-te-tregtise-se-armeve/60%Hourly2012-07-31 15:33
https://kumti.com/serbi-cdo-i-3-ti-qytetare-i-armatosur/60%Hourly2012-07-31 13:17
https://kumti.com/veshka-e-blere-der-spiegel-gjurmon-ne-kosove/60%Hourly2012-07-31 12:25
https://kumti.com/rrefehet-pacientit-qe-hoqi-nga-koka-tumorin-5-kg/60%Hourly2012-07-31 11:59
https://kumti.com/indi-digjet-treni-30-te-vrare/60%Hourly2012-07-31 09:56
https://kumti.com/prezantuesi-kanadez-perqesh-nikabin-gjate-emisionit/60%Hourly2012-07-31 09:51
https://kumti.com/jordania-dhe-shqiperia-te-angazhuara-per-nxitjen-e-bashkepunimit-ekonomik/60%Hourly2012-07-31 09:45
https://kumti.com/e-tere-mjekesia-ne-gjysmen-e-nje-ajeti-kuranor/60%Hourly2012-07-31 09:34
https://kumti.com/google-earth-sjell-imazhe-3d-ne-ipad-dhe-iphone/60%Hourly2012-07-31 09:31
https://kumti.com/iphone-5-te-lansohet-me-12-shtator/60%Hourly2012-07-31 09:25
https://kumti.com/ja-cilat-azhornime-duhet-ti-beni-rregullisht/60%Hourly2012-07-31 09:15
https://kumti.com/dashuria-per-zotin/60%Hourly2012-07-31 09:14
https://kumti.com/rusia-negocion-per-rihapjen-e-bazave-ushtarake-ne-kube-dhe-vietnam/60%Hourly2012-07-31 09:09
https://kumti.com/kine-protestuesit-dhunojne-policine/60%Hourly2012-07-31 09:08
https://kumti.com/reagimi-i-vonuar-i-okb-ndaj-masakrimit-te-muslimaneve-ne-minamar/60%Hourly2012-07-31 09:03
https://kumti.com/uji-kripa-dhe-uthulla-e-molles-ilace-alternative-kunder-alergjise/60%Hourly2012-07-31 08:48
https://kumti.com/mbyllet-pas-224-vjetesh-dyqani-me-i-vjeter-i-amerikes/60%Hourly2012-07-31 08:48
https://kumti.com/turqia-kurdet-dhe-dilema-siriane/60%Hourly2012-07-31 08:43
https://kumti.com/rendesia-e-lojes-se-femijeve-me-prinderit/60%Hourly2012-07-31 08:43
https://kumti.com/zbulohen-te-dhena-te-reja-ne-lidhje-me-avionin-turk-te-rrezuar-nga-siria/60%Hourly2012-07-31 08:38
https://kumti.com/kontrolli-ndaj-kurdeve-te-sirise-turqia-prane-deshtimit/60%Hourly2012-07-31 08:30
https://kumti.com/nje-lufte-per-pushtet-ne-mediat-serbe/60%Hourly2012-07-31 08:28
https://kumti.com/policia-shkaterron-37-rrjete-kriminale/60%Hourly2012-07-31 08:24
https://kumti.com/liria-e-besimit-po-rrezikohet/60%Hourly2012-07-31 08:16
https://kumti.com/diplomacia-aleate-e-bashar-al-assad-the-times/60%Hourly2012-07-31 08:15
https://kumti.com/davutollu-takohet-me-liderin-e-myslimaneve-arakan-muhamed-junus/60%Hourly2012-07-31 08:11
https://kumti.com/romney-zemeron-palestinezet/60%Hourly2012-07-31 08:06
https://kumti.com/londer-dezerton-diplomati-sirian/60%Hourly2012-07-31 08:05
https://kumti.com/71-vjecarja-denoncon-djalin-me-dhunon-seksualisht/60%Hourly2012-07-31 08:04
https://kumti.com/shba-qindra-miliona-dollare-te-abuzuara-ne-afganistan/60%Hourly2012-07-31 08:00
https://kumti.com/realizohet-skenari-ibrahim-gashi-behet-rektor/60%Hourly2012-07-31 07:58
https://kumti.com/skandali-shqiptari-denohet-ne-greqi/60%Hourly2012-07-31 07:55
https://kumti.com/semundjet-seksuale-shtohen-rastet-ne-tirane/60%Hourly2012-07-31 07:43
https://kumti.com/babai-hedh-foshnjen-nga-dritarja/60%Hourly2012-07-31 07:37
https://kumti.com/koalicioni-trik-i-thacit/60%Hourly2012-07-31 07:33
https://kumti.com/kosova-eshte-realitet-dhe-eshte-ne-rajon/60%Hourly2012-07-31 07:29
https://kumti.com/ban-ki-moon-veriu-te-zgjidhet-me-dialog/60%Hourly2012-07-31 07:24
https://kumti.com/fatahu-bashkepunon-me-izraelin/60%Hourly2012-07-31 07:00
https://kumti.com/siri-ban-ki-moon-observatoret-e-okb-se-sulmohen-nga-tanke-te-ushtrise/60%Hourly2012-07-31 06:07
https://kumti.com/autizmi/60%Hourly2012-07-30 22:00
https://kumti.com/korrupsioni-2/60%Hourly2012-07-30 22:00
https://kumti.com/dallimi-mes-miklimit-dhe-lajkatimit/60%Hourly2012-07-30 21:42
https://kumti.com/cka-mund-te-bejme-gjat-krizave-dhe-telasheve/60%Hourly2012-07-30 20:02
https://kumti.com/aksident-ne-poloni-tete-te-vrare/60%Hourly2012-07-30 12:54
https://kumti.com/aksidentohet-xhavit-haliti-thyen-doren/60%Hourly2012-07-30 12:50
https://kumti.com/ja-emrat-e-shqiptareve-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2012-07-30 12:49
https://kumti.com/vetevritet-nje-25-vjecar/60%Hourly2012-07-30 12:47
https://kumti.com/mustafa-eulex-zbardhi-vrasjet-e-pasluftes/60%Hourly2012-07-30 12:44
https://kumti.com/barrikadat-mbesin-problem-ne-veri/60%Hourly2012-07-30 12:41
https://kumti.com/normalizohet-qarkullimi-ne-piken-e-kufitare-ne-merdare/60%Hourly2012-07-30 12:04
https://kumti.com/shtohen-valet-e-refugjateve-nga-siria/60%Hourly2012-07-30 11:56
https://kumti.com/kater-deshira-per-kater-gra-evropiane/60%Hourly2012-07-30 11:39
https://kumti.com/tirane-arrestohet-pedofili-65-vjecar/60%Hourly2012-07-30 11:32
https://kumti.com/serbet-djegin-nje-zyre-ne-zarbice-te-bujanocit/60%Hourly2012-07-30 11:28
https://kumti.com/ja-se-si-eshte-kamera-e-re-41-megapikele-e-nokias/60%Hourly2012-07-30 10:44
https://kumti.com/u-nisen-per-shkup/60%Hourly2012-07-30 10:39
https://kumti.com/tete-arsye-per-konsum-te-shalqirit/60%Hourly2012-07-30 10:33
https://kumti.com/ibrahim-gashi-pasardhes-i-muje-rugoves/60%Hourly2012-07-30 10:28
https://kumti.com/ruset-nikolic-ka-pranuar-humbjen-e-kosoves/60%Hourly2012-07-30 10:20
https://kumti.com/cudirat-e-lekures-se-frutave/60%Hourly2012-07-30 10:03
https://kumti.com/si-te-pergatitet-torte-me-mjalte/60%Hourly2012-07-30 09:46
https://kumti.com/zjarret-perfshijne-disa-zona-ne-maqedoni/60%Hourly2012-07-30 09:44
https://kumti.com/veteranet-e-uck-se-paralajmerojne-proteste-brenda-oborrit-te-qeverise/60%Hourly2012-07-30 09:41
https://kumti.com/nisin-provimet-pranuese-ne-up/60%Hourly2012-07-30 09:33
https://kumti.com/ja-si-mund-te-duket-iphone-5/60%Hourly2012-07-30 08:40
https://kumti.com/shperblehen-militantet-partiak-me-ekstra-paga/60%Hourly2012-07-30 08:37
https://kumti.com/e-vrava-se-na-quante-fshatare/60%Hourly2012-07-30 08:25
https://kumti.com/operacion-i-rralle-ne-qkuk-shpeton-pacienti/60%Hourly2012-07-30 08:20
https://kumti.com/kompani-nderkombetare-ne-gare-per-ringjalljen-e-a2-shit/60%Hourly2012-07-30 08:18
https://kumti.com/studentet-e-lugines-peng-i-vullnetit-te-institucioneve-te-serbise/60%Hourly2012-07-30 07:58
https://kumti.com/po-vdesin-ne-menyre-misterioze-deshmitaret-e-11-shtatorit/60%Hourly2012-07-30 07:44
https://kumti.com/grupe-sioniste-ekstreme-behen-gati-te-sulmojne-xhamine-aksa/60%Hourly2012-07-30 07:34
https://kumti.com/palestina-kritikon-obamen-per-ndihmat-ushtarake-ndaj-izraelit/60%Hourly2012-07-30 07:30
https://kumti.com/digjet-treni-ne-indi-mbi-40-te-vrare/60%Hourly2012-07-30 07:27
https://kumti.com/konsumimi-i-molleve-zvogelon-kolesterolin-e-demshem/60%Hourly2012-07-30 07:18
https://kumti.com/zuckerberg-facebook-nuk-do-te-prodhoj-telefon/60%Hourly2012-07-30 07:03
https://kumti.com/assad-jo-azil-gjykim-per-krimet-e-tij/60%Hourly2012-07-30 06:49
https://kumti.com/serwer-duhen-veprime-nga-serbia-jo-vetem-fjale/60%Hourly2012-07-30 06:46
https://kumti.com/veriu-i-kosoves-nen-serbi/60%Hourly2012-07-30 06:43
https://kumti.com/rumania-shpall-te-pavlefshem-referendumin/60%Hourly2012-07-30 06:40
https://kumti.com/verifikimi-i-veteraneve-largohet-azem-syla/60%Hourly2012-07-30 06:35
https://kumti.com/gjendet-2-tone-droge-e-fshehur-ne-varr-ne-meksike/60%Hourly2012-07-29 23:47
https://kumti.com/policia-serish-kap-arme-ne-dasma/60%Hourly2012-07-29 23:42
https://kumti.com/tekstet-shkollore-mbeten-me-te-paverteta-per-shqiptaret/60%Hourly2012-07-29 23:39
https://kumti.com/avionet-amerikane-pa-pilot-vrasin-4-pakistaneze/60%Hourly2012-07-29 22:36
https://kumti.com/presidenti-gyl-takohet-me-perfaqesuesit-e-fondacioneve/60%Hourly2012-07-29 22:33
https://kumti.com/turqi-vendet-islamike-takohen-ne-stamboll-gjate-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2012-07-29 22:23
https://kumti.com/jordania-hap-kampin-e-pare-per-refugjatet-siriane/60%Hourly2012-07-29 22:20
https://kumti.com/back-up/60%Hourly2012-07-29 22:00
https://kumti.com/cyrih-plagosen-thike-shqiptaret/60%Hourly2012-07-29 21:58
https://kumti.com/vazhdon-kontrabanda-ne-veri/60%Hourly2012-07-29 21:53
https://kumti.com/koalicioni-pdk-aak-varet-nga-haga/60%Hourly2012-07-29 21:49
https://kumti.com/si-do-te-jene-shkollat-ne-vitin-2020/60%Hourly2012-07-29 17:32
https://kumti.com/bota-mbylle-syte-para-masakrimeve-te-tmerrshme-ne-birmani-burma/60%Hourly2012-07-29 15:52
https://kumti.com/53-e-evropianeve-jetojne-me-friken-e-humbjes-se-punes/60%Hourly2012-07-29 15:45
https://kumti.com/90-te-vdekur-ne-korene-veriore/60%Hourly2012-07-29 13:14
https://kumti.com/siri-luftime-te-ashpra-ne-alepo/60%Hourly2012-07-29 13:11
https://kumti.com/kolona-te-gjata-ne-merdare/60%Hourly2012-07-29 13:06
https://kumti.com/rusia-e-konsideron-te-palogjikshme-kerkesen-per-doreheqjen-e-bashar-asad/60%Hourly2012-07-29 12:29
https://kumti.com/kryeparlamentari-jordanez-viziton-tiranen/60%Hourly2012-07-29 12:27
https://kumti.com/varferia-do-te-zvogelohet-ne-2030-en/60%Hourly2012-07-29 12:24
https://kumti.com/kosova-me-dy-universitete-publike-ilegale/60%Hourly2012-07-29 12:21
https://kumti.com/nuk-i-binden-akp-se/60%Hourly2012-07-29 12:19
https://kumti.com/facebook-i-paguan-hakeret-me-mbi-400000-dollare-per-ti-arrnuar-vrimat/60%Hourly2012-07-29 12:12
https://kumti.com/apple-te-investoj-ne-rrjetin-social-twitter/60%Hourly2012-07-29 12:06
https://kumti.com/qeveria-sinteresohet-per-shqiptaret-e-sirise/60%Hourly2012-07-29 11:45
https://kumti.com/se-shpejti-energji-elektrike-nga-dritaret/60%Hourly2012-07-29 11:36
https://kumti.com/trajtimet-natyrale-te-diabetit/60%Hourly2012-07-29 11:30
https://kumti.com/ahtisaari-kercenon-me-pushke-zbrazur/60%Hourly2012-07-29 11:28
https://kumti.com/rreh-e-perdhunon-gruan-ne-sy-te-femijeve/60%Hourly2012-07-29 10:54
https://kumti.com/the-guardian-ushtria-e-esed-e-rrenuar/60%Hourly2012-07-29 10:53
https://kumti.com/gracka-serbe-per-bisedime/60%Hourly2012-07-29 10:40
https://kumti.com/siri-ofensiva-e-ushtrise-ne-halep-shkakton-13-te-vdekur/60%Hourly2012-07-29 10:38
https://kumti.com/serbia-do-te-pranoje-zyren-e-prishtines-ne-beograd/60%Hourly2012-07-29 10:35
https://kumti.com/maqedoni-arrestohen-46-vajza-ne-objekte-hoteliere/60%Hourly2012-07-29 10:11
https://kumti.com/me-qen-te-rrezikshem/60%Hourly2012-07-29 10:01
https://kumti.com/autizmi-2/60%Hourly2012-07-28 22:00
https://kumti.com/ari-i-kuq-i-tryezes-virtytet-e-specit-djeges/60%Hourly2012-07-28 12:14
https://kumti.com/dell-ia-kthen-letren-surroit-zvarraniku-nga-ozi/60%Hourly2012-07-28 12:07
https://kumti.com/kompjuteri-36-vjecar-i-apple-shitet-per-374500/60%Hourly2012-07-28 12:01
https://kumti.com/nacionalisti-maqedonas-todor-petrov-eshte-gej/60%Hourly2012-07-28 11:48
https://kumti.com/der-standard-serbia-duhet-te-mbahet-nen-presion/60%Hourly2012-07-28 11:41
https://kumti.com/obama-rrit-ndihmen-per-izraelin/60%Hourly2012-07-28 11:39
https://kumti.com/ushtria-e-assadit-nis-kunderofensiven-ne-aleppo/60%Hourly2012-07-28 11:34
https://kumti.com/shqiptari-ndihmon-masakruesin-serb/60%Hourly2012-07-28 10:48
https://kumti.com/termet-ne-bosnje/60%Hourly2012-07-28 10:46
https://kumti.com/ahtisaari-serbia-ska-be-pa-e-njohur-kosoven-le-te-shkoje-ne-rusi/60%Hourly2012-07-28 10:42
https://kumti.com/tensionim-ne-kufirin-jordani-siri/60%Hourly2012-07-27 23:19
https://kumti.com/vodafone-germany-paditet-per-ruajtje-te-te-dhenave/60%Hourly2012-07-27 23:16
https://kumti.com/galaxy-s3-sjell-fitime-rekord-per-samsung/60%Hourly2012-07-27 23:14
https://kumti.com/10-teknologjite-qe-ndryshuan-biznesin-pergjithmone-2/60%Hourly2012-07-27 23:11
https://kumti.com/gerbeshi-pacolli-u-shantazhua-nga-mimoza/60%Hourly2012-07-27 23:07
https://kumti.com/sulmohen-dy-te-rinj-shqiptare-ne-autobusin-urban-ne-shkup/60%Hourly2012-07-27 22:41
https://kumti.com/stuhia-godet-pjesen-verilindore-te-shba-se-dy-te-vdekur/60%Hourly2012-07-27 22:34
https://kumti.com/inteligjenca-artificiale/60%Hourly2012-07-27 22:00
https://kumti.com/faqe-te-verdha/60%Hourly2012-07-27 22:00
https://kumti.com/algoritmi/60%Hourly2012-07-27 22:00
https://kumti.com/ipko-shpejton-dhe-liron-internetin/60%Hourly2012-07-27 21:02
https://kumti.com/kuci-daciq-e-di-se-kosova-eshte-shtet/60%Hourly2012-07-27 21:00
https://kumti.com/kapen-24-milione-cigare-kontrabande-nga-kosova/60%Hourly2012-07-27 20:55
https://kumti.com/analfabetizmi-veshtire-te-zhduket-ne-kosove/60%Hourly2012-07-27 15:25
https://kumti.com/rusia-hap-baza-te-reja-detare/60%Hourly2012-07-27 15:23
https://kumti.com/siria-zhduket-nga-interneti-per-40-minuta/60%Hourly2012-07-27 14:37
https://kumti.com/zemaj-nuk-ka-qene-anetar-i-aak-se/60%Hourly2012-07-27 14:36
https://kumti.com/qeveria-serbe-betohet-se-do-ta-mbaje-kosoven-ne-serbi/60%Hourly2012-07-27 14:33
https://kumti.com/viktimat-e-para-shqiptare-ne-damask/60%Hourly2012-07-27 14:30
https://kumti.com/menyra-per-te-ulur-shtypjen-e-larte-te-gjakut-pa-ilace/60%Hourly2012-07-27 14:12
https://kumti.com/sporti-permireson-shendetin-riprodhues-dhe-intelektualitetin/60%Hourly2012-07-27 14:04
https://kumti.com/largimi-i-brengave-2/60%Hourly2012-07-27 13:40
https://kumti.com/protestojne-shiitet-ne-arabine-saudite/60%Hourly2012-07-27 13:33
https://kumti.com/hurma-dhe-dobite-e-saj/60%Hourly2012-07-27 13:31
https://kumti.com/vellazeria-ne-islam/60%Hourly2012-07-27 13:24
https://kumti.com/frika-dhe-trishtimi/60%Hourly2012-07-27 13:21
https://kumti.com/mileniumi-zgjues-per-islamin/60%Hourly2012-07-27 13:18
https://kumti.com/ardhmeria-i-takon-islamit/60%Hourly2012-07-27 13:11
https://kumti.com/bregu-perendimor-kolonet-hebrenj-ne-rritje/60%Hourly2012-07-27 13:03
https://kumti.com/dosje-si-dhe-kush-i-krijoi-ktv-ne-dhe-rtv-21-shin/60%Hourly2012-07-27 12:53
https://kumti.com/siri-renia-e-asadit-ceshtje-kohe/60%Hourly2012-07-27 12:48
https://kumti.com/te-shikoni-televizorin-naten-rrit-rrezikun-e-depresionit/60%Hourly2012-07-27 12:38
https://kumti.com/gjallese-e-cuditshme-ne-rahovec-video/60%Hourly2012-07-27 12:35
https://kumti.com/shefi-i-shtabit-te-ushtrise-italiane-ne-fsk/60%Hourly2012-07-27 12:31
https://kumti.com/policia-e-kosoves-bastis-bankat-e-beogradit/60%Hourly2012-07-27 12:25
https://kumti.com/pd-nuk-e-ka-ne-plan-qe-te-largohet/60%Hourly2012-07-27 12:20
https://kumti.com/pyetjet-e-reja-per-rastin-e-vrasesit-te-kolorados/60%Hourly2012-07-27 12:18
https://kumti.com/policite-e-shqiperise-dhe-te-kosoves-nuk-ftohen-ne-shkup/60%Hourly2012-07-27 12:15
https://kumti.com/deti-qe-skuqet-si-gjaku/60%Hourly2012-07-27 12:10
https://kumti.com/skandali-qe-tronditi-kinen/60%Hourly2012-07-27 12:08
https://kumti.com/spiunet-ruse-rekrutonin-edhe-femijet/60%Hourly2012-07-27 12:05
https://kumti.com/tekstet-fyese-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2012-07-27 10:52
https://kumti.com/mjeket-kujdes-nga-mushkonjat-sjellin-semundje/60%Hourly2012-07-27 10:47
https://kumti.com/egjipt-zevendes-presidenti-i-pare-i-krishter/60%Hourly2012-07-27 10:43
https://kumti.com/sulme-nga-ajri-te-qeverise-siriane-ne-aleppo/60%Hourly2012-07-27 08:25
https://kumti.com/turqi-vriten-2-ushtare/60%Hourly2012-07-27 08:20
https://kumti.com/siri-kryengritesit-ne-halep-gati-per-nje-beteje-te-madhe-me-forcat-e-regjimit/60%Hourly2012-07-27 08:16
https://kumti.com/qeveria-thaci-miliona-per-kompanine-ku-punoi-rexhep-selimi/60%Hourly2012-07-27 08:00
https://kumti.com/siri-fabius-i-bindur-ne-rrezimin-e-esad-nga-pushteti-heret-a-vone/60%Hourly2012-07-27 07:39
https://kumti.com/gjithmone-president/60%Hourly2012-07-27 07:12
https://kumti.com/eulex-anetaret-e-ldk-se-jane-vrare-per-motive-politike/60%Hourly2012-07-27 07:10
https://kumti.com/turqia-vihet-ne-veprim-ndaj-masakrave-ne-birmani/60%Hourly2012-07-27 00:14
https://kumti.com/topi-pas-presidences/60%Hourly2012-07-27 00:11
https://kumti.com/samsung-pergatit-modelin-gogh/60%Hourly2012-07-27 00:06
https://kumti.com/jep-doreheqje-ne-shtator/60%Hourly2012-07-27 00:03
https://kumti.com/bota-pergatitet-per-nje-krize-te-re-ushqimesh/60%Hourly2012-07-26 23:54
https://kumti.com/serbia-ne-prag-te-falimentimit-2/60%Hourly2012-07-26 22:19
https://kumti.com/pesedhjetegjashte-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2012-07-26 22:17
https://kumti.com/dallimi-mes-virusit-krimit-kalit-trojan-dhe-spyware/60%Hourly2012-07-26 22:14
https://kumti.com/android-eshte-i-krijuar-per-pirateri/60%Hourly2012-07-26 22:10
https://kumti.com/ipad-zoteron-68-te-tregut-te-tableteve/60%Hourly2012-07-26 22:08
https://kumti.com/facebook-do-te-zhduket-ne-vitin-2020/60%Hourly2012-07-26 22:06
https://kumti.com/lavrov-okb-ende-ka-mandat-ne-kosove/60%Hourly2012-07-26 22:02
https://kumti.com/veshi/60%Hourly2012-07-26 22:00
https://kumti.com/stamboll-hapet-ekspozite-me-punime-te-arteve-te-vjetra/60%Hourly2012-07-26 21:56
https://kumti.com/qemal-bej-karaosmani-firmetari-i-pavaresise/60%Hourly2012-07-26 21:53
https://kumti.com/serbet-bllokojne-magjistralen-e-ibrit-ne-afersi-te-jarinjes/60%Hourly2012-07-26 18:58
https://kumti.com/qeveria-thaci-do-ti-nenshtrohet-presionit/60%Hourly2012-07-26 15:17
https://kumti.com/siria-dhe-frika-e-izraelit/60%Hourly2012-07-26 11:06
https://kumti.com/cilesite-e-gruas-se-ndershme/60%Hourly2012-07-26 11:01
https://kumti.com/erdogan-regjimi-sirian-po-perdore-kurdet-ne-lufte/60%Hourly2012-07-26 11:00
https://kumti.com/republika-serpska-me-rusine-serbia-pa-kosoven-me-be-ne/60%Hourly2012-07-26 10:50
https://kumti.com/kronologji-e-ngjarjeve-kryesore-te-jetes-se-te-derguarit-as/60%Hourly2012-07-26 10:49
https://kumti.com/princi-leka-keshilltar-politik-i-presidentit-nishani/60%Hourly2012-07-26 10:45
https://kumti.com/qkuk-ne-salla-ska-brejtes-dhe-infeksione-te-rrezikshme/60%Hourly2012-07-26 10:42
https://kumti.com/ne-leposaviq-sulmohet-vetura-e-nje-zyrtari/60%Hourly2012-07-26 10:36
https://kumti.com/amerikanet-protestojne-kunder-brutalitetit-policor-ne-anaheim/60%Hourly2012-07-26 10:05
https://kumti.com/erdoan-nuk-tolerojme-provokacionet-terroriste-nga-siria/60%Hourly2012-07-26 10:03
https://kumti.com/gjykata-e-prizrenit-i-ndalon-minifundet/60%Hourly2012-07-26 10:01
https://kumti.com/qumeshti-i-dhise/60%Hourly2012-07-26 10:00
https://kumti.com/kosi-aleat-kunder-te-nxehtit-freskon-dhe-ndihmon-trupin/60%Hourly2012-07-26 09:59
https://kumti.com/siri-me-teper-diplomate-largohen-nga-regjimi-i-assadit/60%Hourly2012-07-26 09:57
https://kumti.com/serbia-ne-prag-te-falimentimit/60%Hourly2012-07-26 09:53
https://kumti.com/londer-ndalet-nje-aeroplan-i-paidentifikuar/60%Hourly2012-07-26 09:51
https://kumti.com/video-rrezohet-ne-france-helikopteri-i-blere-nga-qeveria-shqiptare/60%Hourly2012-07-26 09:49
https://kumti.com/serbet-me-peticion-kunder-marreveshjeve-kosove-serbi/60%Hourly2012-07-26 09:47
https://kumti.com/evrope-67-per-qind-e-bizneseve-ndalojne-qasjen-ne-facebook/60%Hourly2012-07-26 09:47
https://kumti.com/italia-drejt-sistemit-gjysmepresidencial/60%Hourly2012-07-26 09:45
https://kumti.com/ekonomia-si-nje-zgjidhje-per-te-ulur-tensionet-ne-kosoven-e-veriut/60%Hourly2012-07-26 09:42
https://kumti.com/muja-intervistohet-nga-prokuroria-e-eulex-it/60%Hourly2012-07-26 09:41
https://kumti.com/durres-vetedorezohet-vrasesi/60%Hourly2012-07-26 09:40
https://kumti.com/jahjaga-dhe-thaci-ne-olimpiade/60%Hourly2012-07-26 09:35
https://kumti.com/irani-do-te-prodhoje-raketa-me-saktesi-te-larte-veprimi/60%Hourly2012-07-26 08:06
https://kumti.com/hiqni-barrikadat-per-te-miren-e-juve/60%Hourly2012-07-25 23:51
https://kumti.com/citaku-veriu-nuk-negociohet/60%Hourly2012-07-25 23:48
https://kumti.com/syzet-qe-perkthejne-me-titra-ne-kohe-reale/60%Hourly2012-07-25 23:43
https://kumti.com/une-di-si-te-sillet-amerika-me-kinen-rusine-e-iranin/60%Hourly2012-07-25 23:40
https://kumti.com/shba-damaskut-as-te-mos-i-shkoje-ndermed-perdorimi-i-armeve-kimike/60%Hourly2012-07-25 23:11
https://kumti.com/groenlande-regjistrohen-shkrirje-masive-te-akujve/60%Hourly2012-07-25 23:06
https://kumti.com/kosove-shqiperi-marredhenie-pa-pengesa/60%Hourly2012-07-25 19:57
https://kumti.com/okb-ja-propozon-legalizimin-e-prostitucionit/60%Hourly2012-07-25 17:50
https://kumti.com/rritja-e-pagave-per-zyrtaret-vendim-per-interesa-personale/60%Hourly2012-07-25 16:49
https://kumti.com/konfiskohen-80-arme-dhe-mijera-fisheke/60%Hourly2012-07-25 16:43
https://kumti.com/nedelkovic-te-bashkuar-ne-lufte-per-veriun-e-kosoves/60%Hourly2012-07-25 16:22
https://kumti.com/ldk-thaci-pacolli-e-jahjaga-ta-respektojne-marreveshjen/60%Hourly2012-07-25 16:20
https://kumti.com/turpi-cilesi-e-bukur/60%Hourly2012-07-25 12:43
https://kumti.com/bicikleta-lufton-stresin/60%Hourly2012-07-25 12:32
https://kumti.com/somalia-perballe-fatkeqesise-se-madhe-te-urise/60%Hourly2012-07-25 12:30
https://kumti.com/evitoni-skuqjen-e-ushqimeve-me-vaj-te-perdorur/60%Hourly2012-07-25 12:29
https://kumti.com/15-ushqimet-me-hidratuese/60%Hourly2012-07-25 12:23
https://kumti.com/keshilli-i-evropes-ben-thirrje-per-shfuqizim-te-ligjeve-qe-kane-shenjestruar-muslimanet/60%Hourly2012-07-25 12:05
https://kumti.com/netanjahu-ndreqja-e-marredhenieve-me-turqine-e-domosdoshme/60%Hourly2012-07-25 11:57
https://kumti.com/autoritetet-franceze-vdekja-e-ali-podrimes-natyrale/60%Hourly2012-07-25 11:49
https://kumti.com/pronat-konflikt-me-arme-ne-plazh-vriten-2-persona-plagosen-nene-e-bir/60%Hourly2012-07-25 11:47
https://kumti.com/vv-refuzojeni-pdk-ne/60%Hourly2012-07-25 11:43
https://kumti.com/migrena/60%Hourly2012-07-25 11:38
https://kumti.com/cronin-synon-serish-arrestimin-e-ministrit-izraelit/60%Hourly2012-07-25 11:38
https://kumti.com/dokic-serbeve-te-kosoves-armatosuni/60%Hourly2012-07-25 11:36
https://kumti.com/skandali-i-ri-i-izraelit-perballe-palestinezeve/60%Hourly2012-07-25 10:13
https://kumti.com/ban-u-takua-me-mbeshtetesin-e-paramilitareve-serbe/60%Hourly2012-07-25 09:32
https://kumti.com/rusia-siria-na-ka-dhene-garanci-per-armet-kimike/60%Hourly2012-07-25 09:19
https://kumti.com/fyle-balkanluks-seshte-ideja-ime/60%Hourly2012-07-25 09:04
https://kumti.com/kine-111-te-vdekur-nga-permbytjet/60%Hourly2012-07-25 09:01
https://kumti.com/sulmo-e-ik/60%Hourly2012-07-25 08:48
https://kumti.com/cmimi-i-galaxy-nexus-bie-ne-100/60%Hourly2012-07-25 08:48
https://kumti.com/caj-per-vjehrra/60%Hourly2012-07-25 08:28
https://kumti.com/turqia-mbyll-kufijte-me-sirine/60%Hourly2012-07-25 08:25
https://kumti.com/dezerton-ambasadorja-siriane-ne-qipro/60%Hourly2012-07-25 08:22
https://kumti.com/shkoder-djali-tenton-te-vrase-nenen-nuk-i-dha-para-per-bixhoz/60%Hourly2012-07-25 08:17
https://kumti.com/aleppo-nen-zjarr-video/60%Hourly2012-07-25 08:12
https://kumti.com/indonezi-nje-termet-66-balle-rihter-godet-ishullin-e-sumatras/60%Hourly2012-07-25 08:07
https://kumti.com/thaci-president-haradinaj-kryeminister-e-isufi-kryeparlamentar/60%Hourly2012-07-25 08:06
https://kumti.com/format-e-semundjeve-reumatike/60%Hourly2012-07-25 07:53
https://kumti.com/dita-me-90-aksidente/60%Hourly2012-07-25 07:51
https://kumti.com/ne-shkup-protestojne-per-viziten-e-ban-ki-moon/60%Hourly2012-07-25 07:46
https://kumti.com/rrahja-e-femijeve-shkakton-probleme-psikike/60%Hourly2012-07-25 07:41
https://kumti.com/siri-masakra-ne-dyert-e-xhamive/60%Hourly2012-07-25 07:24
https://kumti.com/vulin-institucionet-serbe-ne-kosove-nuk-jane-ilegale/60%Hourly2012-07-25 07:13
https://kumti.com/buzhala-mllefi-i-surroit-per-ameriken-i-huaj-per-kosoven/60%Hourly2012-07-25 07:11
https://kumti.com/shkupi-kerkon-qe-maqedonasit-musliman-te-hyjne-ne-kushtetuten-e-kosoves/60%Hourly2012-07-25 07:07
https://kumti.com/ezani-nuk-nderpritet-per-24-ore-pergjate-gjithe-rruzullit/60%Hourly2012-07-24 23:32
https://kumti.com/fotografia-me-e-shikuar-ne-bote/60%Hourly2012-07-24 23:28
https://kumti.com/bie-eksporti-i-mallrave-me-vendet-e-be/60%Hourly2012-07-24 23:25
https://kumti.com/asadi-po-dergon-arme-kimike-ne-kufi/60%Hourly2012-07-24 23:20
https://kumti.com/ka-vdekur-presidenti-i-ganes/60%Hourly2012-07-24 23:17
https://kumti.com/jo-nje-25-korrik-i-dyte/60%Hourly2012-07-24 23:13
https://kumti.com/ne-pritje-per-iphone-5-bien-shitjet-e-apple/60%Hourly2012-07-24 23:04
https://kumti.com/youtube-u-kerkon-perdoruesve-te-shfaqin-emrin-e-tyre-te-vertete/60%Hourly2012-07-24 23:01
https://kumti.com/betohem-zoti-me-ndihmofte/60%Hourly2012-07-24 22:51
https://kumti.com/assadi-bombardon-qytetet/60%Hourly2012-07-24 22:41
https://kumti.com/eficienca-efikasiteti-vs-efektiviteti/60%Hourly2012-07-24 22:00
https://kumti.com/ban-kembekryq-ne-xhamine-e-sinan-pashes/60%Hourly2012-07-24 18:56
https://kumti.com/zbardhet-raporti-i-25-korrikut-zymberi-u-vra-nga-afersia/60%Hourly2012-07-24 17:17
https://kumti.com/baroso-viziton-greqine/60%Hourly2012-07-24 16:08
https://kumti.com/zbulohet-ilaci-i-ri-kunder-tuberkulozit/60%Hourly2012-07-24 16:05
https://kumti.com/kerkohet-anulimi-i-konkursit-per-drejtoret-e-qkuk-se/60%Hourly2012-07-24 16:01
https://kumti.com/zjarrfikesit-kalojne-nen-menaxhim-te-mbp-se/60%Hourly2012-07-24 15:39
https://kumti.com/erdoan-populli-sirian-eshte-shume-afer-fitores/60%Hourly2012-07-24 15:21
https://kumti.com/ndertohet-naftembajtesja-e-pare-iraniane/60%Hourly2012-07-24 15:13
https://kumti.com/okb-kunder-sirise-eshte-nisur-nje-lufte-mediatike/60%Hourly2012-07-24 15:08
https://kumti.com/nokia-lumia-me-i-shitur-se-iphone/60%Hourly2012-07-24 13:52
https://kumti.com/kosovaret-solidarizohen-me-sirianet/60%Hourly2012-07-24 13:49
https://kumti.com/morsi-emeron-ish-ministrin-e-ujitjes-se-egjiptit-kryeminister/60%Hourly2012-07-24 13:44
https://kumti.com/korrupsioni/60%Hourly2012-07-24 13:39
https://kumti.com/anonimiteti-ne-internet/60%Hourly2012-07-24 12:57
https://kumti.com/policia-mohon-perdorimin-e-dhunes-ndaj-vv-se/60%Hourly2012-07-24 12:09
https://kumti.com/migrena-2/60%Hourly2012-07-24 12:03
https://kumti.com/nje-grua-algjeriane-agjeron-vitin-e-111/60%Hourly2012-07-24 11:54
https://kumti.com/propozimi-i-pakistanit-per-shba/60%Hourly2012-07-24 11:43
https://kumti.com/wiener-zeitung-serbia-i-kthehet-millosheviqit/60%Hourly2012-07-24 11:39
https://kumti.com/dite-e-pergjakshme-ne-irak/60%Hourly2012-07-24 11:30
https://kumti.com/thaci-shtroi-darke-lamtumire-per-dellin/60%Hourly2012-07-24 11:25
https://kumti.com/palermo-arrestohet-prifti-pedofil/60%Hourly2012-07-24 11:16
https://kumti.com/kerkon-permiresimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/60%Hourly2012-07-24 11:11
https://kumti.com/dogana/60%Hourly2012-07-24 10:54
https://kumti.com/adresa-ip/60%Hourly2012-07-24 10:49
https://kumti.com/gjuha-organ/60%Hourly2012-07-24 10:42
https://kumti.com/turqi-fillojn-punimet-per-prodhimin-e-raketave-balistike/60%Hourly2012-07-24 10:37
https://kumti.com/kanosi-me-arme-arrestohet-32-vjecari/60%Hourly2012-07-24 10:26
https://kumti.com/lezhe-zjarr-makines-se-kreut-te-komunes-kacinar/60%Hourly2012-07-24 10:17
https://kumti.com/i-tha-asaj/60%Hourly2012-07-24 10:16
https://kumti.com/betimit-i-nishanit-ps-vendos-sot-nese-do-marre-pjese/60%Hourly2012-07-24 10:06
https://kumti.com/vv-unmik-u-jo-fer/60%Hourly2012-07-24 10:02
https://kumti.com/16-menyra-per-sjelljen-e-bereqetit-ne-shtepi/60%Hourly2012-07-24 09:58
https://kumti.com/lufta-midis-kompanive-samsung-shume-larg-apple/60%Hourly2012-07-24 09:56
https://kumti.com/me-kellefin-ndicues-te-iphone-nuk-humbisni-asnje-njoftim/60%Hourly2012-07-24 09:53
https://kumti.com/rreth-40-e-evropianeve-vuajne-nga-semundje-mendore/60%Hourly2012-07-24 09:39
https://kumti.com/ldk-autostrada-morine-merdar-me-e-shtrenjta-ne-rajon/60%Hourly2012-07-24 09:39
https://kumti.com/spanje-vazhdojne-te-jene-aktive-zjarret-gjigante-ne-katalunja/60%Hourly2012-07-24 09:38
https://kumti.com/siri-franca-ne-fund-edhe-asadi-nuk-do-te-mbetet-pa-u-ndeshkuar/60%Hourly2012-07-24 09:34
https://kumti.com/kerkon-status-special-per-veriun/60%Hourly2012-07-24 09:28
https://kumti.com/ali-ahmeti-pa-pergjigje-per-murat-jashari/60%Hourly2012-07-24 07:51
https://kumti.com/ushqimi-qe-duhet-perdorur-gjate-menstruacioneve-2/60%Hourly2012-07-24 07:41
https://kumti.com/se-shpejti-publike-emrat-e-ish-spiuneve-ne-maqedoni/60%Hourly2012-07-24 07:36
https://kumti.com/cicerima-qe-ndryshon-pergjithmone-boten-e-smartphone/60%Hourly2012-07-24 07:31
https://kumti.com/kerkohet-denimi-me-vdekje-per-autorin-e-masakres-ne-denver/60%Hourly2012-07-24 07:27
https://kumti.com/siria-hedh-poshte-propozimin-e-liges-arabe/60%Hourly2012-07-24 07:24
https://kumti.com/obama-siria-te-mos-beje-gabim-tragjik/60%Hourly2012-07-24 07:20
https://kumti.com/jeremiq-kosova-eshte-serbi/60%Hourly2012-07-23 17:01
https://kumti.com/500-veta-kane-konkurruar-per-108-vende-pune/60%Hourly2012-07-23 12:09
https://kumti.com/aktiviteti-i-ulet-fizik-i-rrezikshem-sa-duhani/60%Hourly2012-07-23 12:04
https://kumti.com/ne-shba-ka-me-shume-arme-se-sa-banore/60%Hourly2012-07-23 12:00
https://kumti.com/bisedimet-thaci-neser-nbruksel/60%Hourly2012-07-23 11:51
https://kumti.com/egjipti-lejon-palestinezet-te-hyjne-pa-viza/60%Hourly2012-07-23 11:47
https://kumti.com/putin-firmos-nje-ligj-i-cili-ndalon-reklamat-e-pijeve-alkoolike-ne-rusi/60%Hourly2012-07-23 11:42
https://kumti.com/reagon-qkuk-zeri-po-shpif/60%Hourly2012-07-23 11:39
https://kumti.com/rexhepi-policia-nuk-do-te-intervenoje-ne-veri/60%Hourly2012-07-23 10:23
https://kumti.com/ban-ki-moon-prishtina-dhe-beogradi-duhet-te-pajtohen/60%Hourly2012-07-23 10:20
https://kumti.com/ikni-zullumit-mes-jush-posacerisht-ndaj-bashkeshortit-es/60%Hourly2012-07-23 10:01
https://kumti.com/ballafaqimi-me-te-kaluaren/60%Hourly2012-07-23 09:58
https://kumti.com/japoni-katastrofa-atomike-ne-fukushime-mund-te-parandalohej/60%Hourly2012-07-23 09:54
https://kumti.com/zbritjet-mashtruese/60%Hourly2012-07-23 09:43
https://kumti.com/beogradi-emeron-shefin-e-zyres-per-kosoven/60%Hourly2012-07-23 09:39
https://kumti.com/reporteret-pa-kufij-denojne-sulmet-ndaj-mediave-ne-kosove/60%Hourly2012-07-23 09:24
https://kumti.com/mbytet-varka-prane-karaburunit-shpetohen-7-turiste/60%Hourly2012-07-23 09:08
https://kumti.com/siri-opozitaret-njoftojne-fillimin-e-luftes-per-clirimin-e-halepit/60%Hourly2012-07-23 09:07
https://kumti.com/nikoliq-do-te-takohet-me-jahjagen/60%Hourly2012-07-23 09:04
https://kumti.com/bixhozi-llojet-dhe-rreziku-prej-tij/60%Hourly2012-07-23 08:10
https://kumti.com/prishtina-ssheh-lidhje-mes-zgjidhjes-per-veriun-e-hyrjes-ne-okb/60%Hourly2012-07-23 07:56
https://kumti.com/youtube-me-kanal-te-dedikuar-per-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2012-07-23 07:49
https://kumti.com/mbreti-saudit-fushate-donacionesh-per-sirine/60%Hourly2012-07-23 07:47
https://kumti.com/shikimi-i-femrave-dobeson-kujtesen-2/60%Hourly2012-07-23 07:36
https://kumti.com/shkencetarja-kosovare-qe-zbuloi-proteinen-ll/60%Hourly2012-07-23 07:29
https://kumti.com/ushtria-turke-vendos-raketat-toke-ajer-ne-kufirin-sirian/60%Hourly2012-07-23 07:24
https://kumti.com/e-quan-kosoven-toke-te-majmuneve/60%Hourly2012-07-23 07:21
https://kumti.com/akr-thaci-po-na-tradhton/60%Hourly2012-07-23 07:18
https://kumti.com/theri-me-thike-ne-qafe-nenen-e-tij/60%Hourly2012-07-22 16:06
https://kumti.com/vlera-dhe-etika-e-leximit-te-kuranit/60%Hourly2012-07-22 12:18
https://kumti.com/fjetja-me-kafshet-fatale-per-shendetin/60%Hourly2012-07-22 11:53
https://kumti.com/the-indipendent-lufta-ne-afganistan-e-ka-humbur-kredibilitetin-e-saj/60%Hourly2012-07-22 11:46
https://kumti.com/google-maps-sjell-me-shume-pamje-3d-te-antarktides/60%Hourly2012-07-22 11:40
https://kumti.com/top-10-blerjet-me-te-medha-dhe-me-te-mira-te-google/60%Hourly2012-07-22 10:56
https://kumti.com/lufta-detyron-sirianet-te-largohen-drejt-libanit-dhe-irakut/60%Hourly2012-07-22 10:54
https://kumti.com/josipoviq-deklarata-e-jeremiqit-per-kosoven-e-pritur/60%Hourly2012-07-22 10:52
https://kumti.com/ne-kine-dhjetera-viktima-nga-stuhia-e-papritur/60%Hourly2012-07-22 10:43
https://kumti.com/siri-me-shume-se-19-000-te-vdekur/60%Hourly2012-07-22 10:35
https://kumti.com/sot-perkujtohen-77-viktimat-e-cmendurise-se-breivik/60%Hourly2012-07-22 10:30
https://kumti.com/jane-vrare-tre-ushtare-te-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2012-07-22 10:24
https://kumti.com/durres-qellohen-me-arme-babe-e-bir/60%Hourly2012-07-21 17:26
https://kumti.com/videokolorado-vrasesi-prej-2-muajsh-planifikonte-sulmin/60%Hourly2012-07-21 16:51
https://kumti.com/moon-do-ti-tregoj-jeremiqit-dicka-rreth-kosoves/60%Hourly2012-07-21 16:47
https://kumti.com/hjekat-e-mergimtarit/60%Hourly2012-07-21 13:12
https://kumti.com/te-pakten-26-te-vdekur-nga-rrokullisja-e-autobusit/60%Hourly2012-07-21 13:07
https://kumti.com/japonia-lansoi-anije-kozmike-pa-pilot/60%Hourly2012-07-21 13:03
https://kumti.com/shkaktojne-tollovi-ne-komunikacion/60%Hourly2012-07-21 12:58
https://kumti.com/gjendeti-vdekur-poeti-ali-podrimja/60%Hourly2012-07-21 12:52
https://kumti.com/10-teknologjite-qe-ndryshuan-biznesin-pergjithmone/60%Hourly2012-07-21 12:42
https://kumti.com/dhjete-keshilla-per-te-zvogeluar-djersitjen/60%Hourly2012-07-21 12:29
https://kumti.com/sistemi-imunitar-ndikon-mbi-kujtesen-2/60%Hourly2012-07-21 12:14
https://kumti.com/mianmarburma-akuzohet-per-spastrim-etnik-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2012-07-21 12:04
https://kumti.com/shiitet-e-shiten-irakun-kujtimet-e-rumsfeldit/60%Hourly2012-07-21 11:27
https://kumti.com/problemi-i-sirise-dhe-birmania-krahines-arakan/60%Hourly2012-07-21 11:25
https://kumti.com/470-persona-te-vrare-ne-siri-izraeli-kercenon-se-do-te-sulmoj-sirine/60%Hourly2012-07-21 11:22
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-peruron-xhamine-e-re-arkitekt-sinani/60%Hourly2012-07-21 11:19
https://kumti.com/vazhdon-shperberja-e-ushtrise-siriane/60%Hourly2012-07-21 11:11
https://kumti.com/ban-ki-moon-ne-vizite-zyrtare-ne-slloveni/60%Hourly2012-07-20 16:58
https://kumti.com/policia-mbetet-pa-vetura/60%Hourly2012-07-20 16:58
https://kumti.com/banja-e-pejes-shitet-per-6-milione-euro/60%Hourly2012-07-20 16:55
https://kumti.com/vrasja-e-izraeliteve-fbi-iu-bashkohet-hetuesve-bullgare/60%Hourly2012-07-20 16:52
https://kumti.com/po-shqyrtojme-heqjen-e-takses-per-cimenton/60%Hourly2012-07-20 16:52
https://kumti.com/nga-sllovakia-mungon-vetem-njohja-formale/60%Hourly2012-07-20 16:49
https://kumti.com/zhduken-dy-te-huaj-u-rrembyen-nga-drini-i-zi/60%Hourly2012-07-20 16:48
https://kumti.com/shba-i-dhuron-kosoves-pajisje-per-inspektim-dhe-detonim/60%Hourly2012-07-20 16:47
https://kumti.com/dasmoret-e-rrahin-policin/60%Hourly2012-07-20 14:20
https://kumti.com/agjerimi-i-mire-per-shendetin/60%Hourly2012-07-20 14:16
https://kumti.com/ish-zyrtari-i-fmn-se-turp-qe-punova-per-ju/60%Hourly2012-07-20 14:10
https://kumti.com/microsoft-per-here-te-pare-me-renie-te-te-ardhurave/60%Hourly2012-07-20 14:04
https://kumti.com/i-shokuar-nga-sulmi-ne-kinema/60%Hourly2012-07-20 13:59
https://kumti.com/per-24-ore-830-gjoba-i-shkruan-policia/60%Hourly2012-07-20 13:57
https://kumti.com/kanabis-ne-sheshin-e-kryeqytetit/60%Hourly2012-07-20 13:51
https://kumti.com/basha-uron-besimtaret-myslimane-agjerim-te-lehte/60%Hourly2012-07-20 12:33
https://kumti.com/presidenti-nishani-largohet-nga-anetaresia-ne-pd/60%Hourly2012-07-20 12:29
https://kumti.com/zhduket-ne-france-poeti-ali-podrimja/60%Hourly2012-07-20 12:26
https://kumti.com/sllovakia-ka-njohur-pasaportat-e-kosoves/60%Hourly2012-07-20 12:18
https://kumti.com/fol-komunat-ne-fazen-fillestare-te-politikave-te-transparences/60%Hourly2012-07-20 11:58
https://kumti.com/masaker-ne-shba/60%Hourly2012-07-20 10:01
https://kumti.com/nishani-telefonata-nga-dacic/60%Hourly2012-07-20 09:52
https://kumti.com/disa-keshilla-per-ruajtjen-e-shendetit-gjate-ramazanit/60%Hourly2012-07-20 09:47
https://kumti.com/1-milion-dollare-per-te-hequr-mjekrren/60%Hourly2012-07-20 09:43
https://kumti.com/kujdes-nga-njoftimet-mashtruese-te-facebook/60%Hourly2012-07-20 09:31
https://kumti.com/kina-perendimi-do-qe-te-nderhyj-ne-siri/60%Hourly2012-07-20 09:17
https://kumti.com/asma-al-assad-strehohet-ne-rusi/60%Hourly2012-07-20 09:07
https://kumti.com/monstra-komiteti-i-helsinkit-konstataton-shkelje-te-renda/60%Hourly2012-07-20 09:04
https://kumti.com/bogadonoviq-propozon-heqjen-e-rrogave-shtese-per-serbet-ne-kosove/60%Hourly2012-07-20 08:57
https://kumti.com/maroku-reagon-ndaj-deklaratave-te-zyrtarit-izraelit-lidhur-me-xhamine-aksa/60%Hourly2012-07-20 08:49
https://kumti.com/numri-7-dhe-karakteristikat-e-tij/60%Hourly2012-07-20 08:40
https://kumti.com/shperndajne-protestat-me-plumba-gome/60%Hourly2012-07-20 08:29
https://kumti.com/ulet-vdekshmeria-nga-aids-ne-afrike/60%Hourly2012-07-20 08:24
https://kumti.com/zafir-berisha-shpenzove-750-dollar-per-filma-porno/60%Hourly2012-07-20 08:24
https://kumti.com/priten-te-arrestohen-edhe-dy-ish-komandante/60%Hourly2012-07-20 08:19
https://kumti.com/fillon-muaji-i-ramazanit/60%Hourly2012-07-20 08:13
https://kumti.com/windows-8-lansohet-me-26-tetor/60%Hourly2012-07-20 08:10
https://kumti.com/pse-deshtoi-yahoo/60%Hourly2012-07-20 08:05
https://kumti.com/sllovakia-leviz-drejt-njohjes/60%Hourly2012-07-20 08:00
https://kumti.com/asad-eshte-plagosur-arratiset-ne-latakia/60%Hourly2012-07-20 02:34
https://kumti.com/vazhdon-arratia-e-sirianeve-ne-drejtim-te-turqise/60%Hourly2012-07-20 02:29
https://kumti.com/demolohet-kisha-ne-shtime-arrestohen-kater-veta/60%Hourly2012-07-20 02:18
https://kumti.com/up-themelohet-komisioni-per-zgjedhjen-e-rektorit/60%Hourly2012-07-20 02:15
https://kumti.com/sony-prezanton-tri-modele-te-reja-te-linjes-xperia/60%Hourly2012-07-20 02:12
https://kumti.com/google-i-pari-sipas-kenaqesise-se-perdoruesve/60%Hourly2012-07-20 02:10
https://kumti.com/drejtori-i-spitalit-kapet-me-ryshfet-ne-xhep/60%Hourly2012-07-20 02:08
https://kumti.com/schindleri-kroat-shpetoi-nga-kampi-1000-myslimane/60%Hourly2012-07-20 02:05
https://kumti.com/rusia-dhe-kina-ia-zgjasin-pushtetin-bashar-al-assadit/60%Hourly2012-07-20 02:00
https://kumti.com/iphone-revolucioni-dhe-pasojat/60%Hourly2012-07-20 01:50
https://kumti.com/rezultatet-e-vrapimit-shihen-pas-kater-javesh/60%Hourly2012-07-19 23:47
https://kumti.com/heshtja-eshte-fitore/60%Hourly2012-07-19 23:44
https://kumti.com/mbreti-i-arabise-saudite-emeron-princin-bandar-bin-sulltan-shef-te-intelegjences/60%Hourly2012-07-19 23:33
https://kumti.com/youtube-lanson-kanal-dedikuar-ramazanit/60%Hourly2012-07-19 23:25
https://kumti.com/frike-nga-hakmarrja-e-assad-it/60%Hourly2012-07-19 23:24
https://kumti.com/video-vrasja-e-izraeliteve/60%Hourly2012-07-19 23:15
https://kumti.com/sulmi-ne-bullgari-shkas-per-bombardimin-e-iranit/60%Hourly2012-07-19 23:07
https://kumti.com/ushtria-per-sirine-e-lire-merr-nen-kontroll-kater-vendkalime-kufitare/60%Hourly2012-07-19 23:04
https://kumti.com/lengu-i-molles-kuron-guret-ne-veshka/60%Hourly2012-07-19 23:00
https://kumti.com/vetoja-rusokineze-deshmon-per-fundin-e-misionit-te-annan/60%Hourly2012-07-19 22:58
https://kumti.com/parlamenti-anglez-i-shqetesuar-per-sigurine-e-lojrave-olimpike/60%Hourly2012-07-19 22:55
https://kumti.com/caji-jeshil-8-dobi-shendetesore-qe-duhet-ti-dini/60%Hourly2012-07-19 22:52
https://kumti.com/irani-prodhuesi-dhe-eksportuesi-me-i-madh-i-energjise-elektrike-ne-lm/60%Hourly2012-07-19 22:46
https://kumti.com/lista-e-veprave-te-perditshme-ne-ramazan/60%Hourly2012-07-19 22:13
https://kumti.com/kritika-ndaj-autoriteteve-bullgare-te-sigurise-pas-sulmit-terrorist/60%Hourly2012-07-19 22:00
https://kumti.com/largohet-ujkani-nderpritet-greva-e-minatoreve/60%Hourly2012-07-19 20:57
https://kumti.com/erdoan-okb-te-angazhohet-me-shume-per-sirine/60%Hourly2012-07-19 20:53
https://kumti.com/me-rezolute-ne-mbeshtetje-te-synetise/60%Hourly2012-07-19 18:04
https://kumti.com/policia-e-eulex-it-dorezohet-ne-zubin-potok/60%Hourly2012-07-19 17:59
https://kumti.com/keshilltari-i-presidentit-serb-nxjerret-jashte-kosoves/60%Hourly2012-07-19 17:56
https://kumti.com/thaci-ne-kete-muaj-te-rahmetit-te-mbizotroje-solidariteti/60%Hourly2012-07-19 17:55
https://kumti.com/shba-ja-ndihmon-kosoven-ne-fushen-e-sigurise/60%Hourly2012-07-19 17:53
https://kumti.com/ethem-ceku-jep-doreheqje-nga-aak-ja/60%Hourly2012-07-19 17:51
https://kumti.com/drews-dhe-rexhepi-vizituan-policine-e-pejes/60%Hourly2012-07-19 17:46
https://kumti.com/mesazhi-i-urimit-i-myftiut-ternava-per-ramazanin/60%Hourly2012-07-19 10:28
https://kumti.com/rasmussen-sdo-te-kete-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-07-19 10:25
https://kumti.com/imami-sekretet-te-mos-i-tregohen-rames/60%Hourly2012-07-19 10:20
https://kumti.com/imuniteti-berisha-opozites-i-keni-ngritur-8-prita-ligjit/60%Hourly2012-07-19 10:16
https://kumti.com/president-i-austrise-mesazh-urimi-bujar-nishanit/60%Hourly2012-07-19 10:12
https://kumti.com/skandali-nyt-los-angeles-times-korigjojne-intervistat-e-obames-e-romnit/60%Hourly2012-07-19 09:43
https://kumti.com/isufi-ne-qeveri-vetem-me-ramushin-kryeminister/60%Hourly2012-07-19 09:32
https://kumti.com/kosova-denon-sulmin-ndaj-izraeliteve/60%Hourly2012-07-19 09:27
https://kumti.com/osbe-kerkon-me-shume-angazhim-per-pakicat/60%Hourly2012-07-19 09:24
https://kumti.com/robotet-luftarake-do-te-vihen-ne-mbrojtje-te-rusise/60%Hourly2012-07-19 08:40
https://kumti.com/15-te-arrestuar-per-dokufest/60%Hourly2012-07-19 08:33
https://kumti.com/mberrijne-pantallonat-me-klimatizim/60%Hourly2012-07-19 08:27
https://kumti.com/nikolic-marreveshjet-e-njohin-kosoven-si-shtet/60%Hourly2012-07-19 08:21
https://kumti.com/trevjecari-qe-nuk-fle-kurre/60%Hourly2012-07-19 08:19
https://kumti.com/sulmohet-me-arme-kapiteni-i-policise/60%Hourly2012-07-19 08:17
https://kumti.com/vjen-firefox-14/60%Hourly2012-07-19 08:09
https://kumti.com/disa-nga-pijet-e-shendetshme-verore/60%Hourly2012-07-19 08:03
https://kumti.com/kripa-e-tepert-dobeson-aftesite-njohese/60%Hourly2012-07-19 07:55
https://kumti.com/me-shume-se-300-te-vdekur/60%Hourly2012-07-19 07:48
https://kumti.com/kdi-ne-vend-te-ligjberjes-ne-kuvend-behen-shantazhe/60%Hourly2012-07-19 07:38
https://kumti.com/rexhepi-thote-se-ne-jarine-e-bernjak-zbatohet-ligji-i-kosoves/60%Hourly2012-07-19 07:32
https://kumti.com/doreshkrimi-ismail-kadare-padit-nexhmije-hoxhen/60%Hourly2012-07-19 07:28
https://kumti.com/udhetaret-18-ore-pa-drita-ne-traget-me-bamir-topin/60%Hourly2012-07-19 07:21
https://kumti.com/prokuroria-e-eulex-it-merr-ne-pyetje-qeveritaret-e-prizrenit/60%Hourly2012-07-19 07:18
https://kumti.com/si-ta-qortojme-mikun/60%Hourly2012-07-19 07:17
https://kumti.com/haga-partneri-kryesor/60%Hourly2012-07-19 07:13
https://kumti.com/shba-assadi-po-e-humb-kontrollin/60%Hourly2012-07-19 07:13
https://kumti.com/xhemajli-e-shtyne-vuajtjen-e-denimit/60%Hourly2012-07-19 07:10
https://kumti.com/zvarriten-hetimet-per-vrasjen-ne-smilkovc/60%Hourly2012-07-19 07:07
https://kumti.com/vrane-9-vjecarin-ne-mamurras-i-ekzekutojne-babain-ne-tirane/60%Hourly2012-07-19 07:02
https://kumti.com/turqia-aktivizohet-per-ceshtjen-e-muslimaneve-ne-mianmar-burma/60%Hourly2012-07-19 06:56
https://kumti.com/be-ja-do-qe-palet-ta-adresojne-ceshtjen-e-veriut/60%Hourly2012-07-19 06:56
https://kumti.com/bullgari-shperthen-autobusi-me-izraelite/60%Hourly2012-07-19 06:50
https://kumti.com/nikolic-do-te-udheheqja-vet-bisedimet-me-kosoven/60%Hourly2012-07-19 06:45
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-takohet-me-putin-per-ceshtjen-e-sirise/60%Hourly2012-07-18 16:01
https://kumti.com/vritet-ministri-i-mbrojtjes-se-sirise/60%Hourly2012-07-18 15:58
https://kumti.com/thatesira-me-katastrofa-te-permasave-epike/60%Hourly2012-07-18 15:55
https://kumti.com/tito-e-ka-helmuar-stalinin/60%Hourly2012-07-18 15:52
https://kumti.com/ne-qkuk-nuk-ka-barna-te-hemofarm/60%Hourly2012-07-18 15:49
https://kumti.com/mos-bini-pre-e-aplikacioneve-mashtruese/60%Hourly2012-07-18 15:45
https://kumti.com/fillon-ndertimi-i-centraleve-berthamore-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Hourly2012-07-18 15:16
https://kumti.com/kushtet-qe-kosova-duhet-te-plotesoje-per-tu-pranuar-ne-be/60%Hourly2012-07-18 14:09
https://kumti.com/cilat-jane-diplomat-e-pavlefshme-nga-evropa-juglindore/60%Hourly2012-07-18 14:06
https://kumti.com/pacolli-koalicioni-le-te-prishet-neser/60%Hourly2012-07-18 14:02
https://kumti.com/lufta-vendimtare-per-damaskun/60%Hourly2012-07-18 14:00
https://kumti.com/policia-largon-lypesit/60%Hourly2012-07-18 10:23
https://kumti.com/alarm-per-sigurine-e-ushqimit-ne-avion-paninet-plot-me-gjilpera/60%Hourly2012-07-18 10:16
https://kumti.com/refugjatet-siriane-shikojne-dhunen-nga-kampi-matane-kufirit/60%Hourly2012-07-18 10:12
https://kumti.com/meyer-ndarja-e-kosoves-zgjidhje-e-vetme/60%Hourly2012-07-18 10:08
https://kumti.com/trageti-ku-udheton-presidenti-topi-peson-avari/60%Hourly2012-07-18 09:38
https://kumti.com/shkaterrohen-23-tanke-dhe-shume-kamione-amerikan-ne-afganistan/60%Hourly2012-07-18 09:14
https://kumti.com/nikoliq-une-e-ruaj-tadiqin/60%Hourly2012-07-18 08:44
https://kumti.com/arrestohet-mjeku-popullor/60%Hourly2012-07-18 08:37
https://kumti.com/aak-per-marreveshje-te-re-kundershtojne-ldk-e-vv/60%Hourly2012-07-18 08:34
https://kumti.com/video-ushtria-e-lire-siriane-merr-kontrollin-ne-telbisa/60%Hourly2012-07-18 07:58
https://kumti.com/iraku-paralajmeron-turqine-per-shkeljet-e-territorit-te-tij/60%Hourly2012-07-18 07:57
https://kumti.com/shba-bb-rreth-75-e-popullsise-se-globit-perdorin-telefonat-celulare/60%Hourly2012-07-18 07:53
https://kumti.com/rexhepi-aksidentohet-ne-kalimash-policia-shqiptare-e-fsheh-rastin/60%Hourly2012-07-18 07:44
https://kumti.com/si-ta-fitojme-dashurine-e-bashkeshortes/60%Hourly2012-07-18 07:42
https://kumti.com/siri-opozitaret-ndermarrin-luften-per-clirimin-e-damaskut/60%Hourly2012-07-18 07:39
https://kumti.com/okb-deshtoi-iniciativa-e-rusise-per-kosoven/60%Hourly2012-07-18 07:35
https://kumti.com/windows-8-5526-me-e-shpejte-se-7/60%Hourly2012-07-18 07:23
https://kumti.com/koalicioni-pdk-aak-ne-shtator/60%Hourly2012-07-18 07:17
https://kumti.com/bija-ime-2/60%Hourly2012-07-18 07:13
https://kumti.com/vetevaret-ne-lokal-nena-e-dy-femijeve-dyshonte-se-bashkeshorti-e-tradhtonte/60%Hourly2012-07-18 07:10
https://kumti.com/yahoo-me-drejtues-te-ri/60%Hourly2012-07-18 07:00
https://kumti.com/ldk-e-akr-nuk-zmbrapsen-per-jahjagen/60%Hourly2012-07-18 06:59
https://kumti.com/per-marreveshje-te-re/60%Hourly2012-07-18 06:54
https://kumti.com/rritet-perdorimi-i-telefonise-mobile/60%Hourly2012-07-17 23:15
https://kumti.com/spanjollet-braktisin-vendin/60%Hourly2012-07-17 23:10
https://kumti.com/nisin-greven-700-punetore-te-trepces/60%Hourly2012-07-17 23:02
https://kumti.com/nje-ministri-plus-per-akr-ne/60%Hourly2012-07-17 22:58
https://kumti.com/vullkani-i-damaskut/60%Hourly2012-07-17 22:53
https://kumti.com/fujitsu-lanson-smartfon-per-te-moshuarit/60%Hourly2012-07-17 22:47
https://kumti.com/veriu-eshte-i-kosoves-ndryshe-ska-paqe-ne-rajon/60%Hourly2012-07-17 18:35
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-studenteve-ne-vitin-e-pare-te-studimeve-2/60%Hourly2012-07-17 17:42
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-studenteve-ne-vitin-e-pare-te-studimeve/60%Hourly2012-07-17 17:35
https://kumti.com/denohet-nderhyrja-e-policise-ne-tv-mitrovica/60%Hourly2012-07-17 17:26
https://kumti.com/sulmohet-prefekti-i-provinces-nurustan-te-afganistanit/60%Hourly2012-07-17 16:52
https://kumti.com/turqi-zjarri-kaplon-qendren-tregtare/60%Hourly2012-07-17 16:48
https://kumti.com/dita-e-trete-e-luftimeve-ne-damask/60%Hourly2012-07-17 16:46
https://kumti.com/privatizimi-me-dokumente-kopje/60%Hourly2012-07-17 16:44
https://kumti.com/filloi-rigjykimi-i-grupit-te-llapit/60%Hourly2012-07-17 16:41
https://kumti.com/presidenti-serb-me-diplome-te-falsifikuar/60%Hourly2012-07-17 16:38
https://kumti.com/afgani-denohet-me-vdekje-vrau-kater-ushtare-franceze/60%Hourly2012-07-17 16:34
https://kumti.com/arrestohen-9-persona-per-trafikim-me-njerez/60%Hourly2012-07-17 16:31
https://kumti.com/kumbulla-dhe-dobite-e-saj/60%Hourly2012-07-17 16:27
https://kumti.com/vishnja-dhe-dobite-e-saj/60%Hourly2012-07-17 16:22
https://kumti.com/cipa-ne-prishtine-fton-kosovaret-ne-sarande/60%Hourly2012-07-17 16:00
https://kumti.com/525-siriane-te-ikur-nga-dhuna-kane-hyre-ne-turqi/60%Hourly2012-07-17 14:31
https://kumti.com/presidenti-libanez-viziton-turqine/60%Hourly2012-07-17 14:27
https://kumti.com/te-shtenat-me-arme-plagoset-37-vjecarja/60%Hourly2012-07-17 14:24
https://kumti.com/kommersant-rusia-dhe-perendimi-ne-prag-te-nje-perballjeje-per-sirine/60%Hourly2012-07-17 14:15
https://kumti.com/semundja-a-thua-sjell-kenaqesi/60%Hourly2012-07-17 14:12
https://kumti.com/perhapet-rreziku-i-armeve-kimike-ne-siri/60%Hourly2012-07-17 14:10
https://kumti.com/kosova-e-turqia-vendosin-bashkepunim-ne-fushen-e-metrologjise/60%Hourly2012-07-17 14:04
https://kumti.com/kryeparlamentari-krasniqi-vizitoi-bashkesine-islame-te-kosoves/60%Hourly2012-07-17 13:52
https://kumti.com/minatoret-e-trepces-nderprene-punen/60%Hourly2012-07-17 13:48
https://kumti.com/me-i-madh-se-cdo-gje/60%Hourly2012-07-17 13:11
https://kumti.com/masakrime-te-tmerrshme-ndaj-civileve-muslimane-ne-burma/60%Hourly2012-07-17 10:47
https://kumti.com/ligji-i-ri-obligon-abuzuesit-seksual-qe-te-shfaqin-statusin-e-tyre-ne-facebook/60%Hourly2012-07-17 10:27
https://kumti.com/ofenzive-e-madhe-e-kryengritesve-siriane/60%Hourly2012-07-17 10:11
https://kumti.com/si-te-heqim-dore-nga-te-ushqyerit-e-demshem/60%Hourly2012-07-17 09:42
https://kumti.com/vrau-te-emen-dhe-e-hodhi-ne-kontejner/60%Hourly2012-07-17 09:35
https://kumti.com/haradinaj-ne-kosove/60%Hourly2012-07-17 09:24
https://kumti.com/vajza-bie-nga-kati-i-trete-e-pret-fqinji/60%Hourly2012-07-17 09:16
https://kumti.com/vritet-me-thike-nje-25-vjecar/60%Hourly2012-07-17 08:27
https://kumti.com/erdoan-do-te-jem-per-here-te-fundit-si-kandidat-partie/60%Hourly2012-07-17 08:13
https://kumti.com/thatesira-godet-shba-ne/60%Hourly2012-07-17 08:04
https://kumti.com/annan-takon-putinin/60%Hourly2012-07-17 07:58
https://kumti.com/shume-dobi-nga-uji-me-limon/60%Hourly2012-07-17 07:51
https://kumti.com/studimi-mos-u-thoni-shaci-mergimtareve/60%Hourly2012-07-17 07:43
https://kumti.com/erdogan-regjimi-i-assad-ne-frymen-e-fundit/60%Hourly2012-07-17 07:42
https://kumti.com/ne-veri-te-kosoves-operojne-2000-agjente-te-serbise/60%Hourly2012-07-17 07:41
https://kumti.com/afganistan-denim-me-vdekje-per-vrasesin-e-kater-ushtareve-franceze/60%Hourly2012-07-17 07:31
https://kumti.com/u-zhduk-para-5-ditesh-16-vjecarja-leter-prinderve-me-falni-qe-ju-le-me-turp/60%Hourly2012-07-17 07:26
https://kumti.com/mbrojtja-do-kete-shkurtime-ne-ushtri-na-detyron-nato/60%Hourly2012-07-17 07:20
https://kumti.com/kritika-kusari-liles-edhe-per-shkurtimin-e-pushimit-te-lehonise/60%Hourly2012-07-17 07:15
https://kumti.com/o-ali-ahmeti-rrenci-e-udbashi-pse-tradhtove/60%Hourly2012-07-17 07:13
https://kumti.com/63-e-energjise-humb-ne-veri/60%Hourly2012-07-17 07:11
https://kumti.com/hasani-jemi-64/60%Hourly2012-07-17 07:03
https://kumti.com/komunistet-ne-krye-te-bashkimit-evropian/60%Hourly2012-07-17 06:59
https://kumti.com/ban-ki-moon-i-mirepritur-pa-rezoluten-1244/60%Hourly2012-07-17 06:53
https://kumti.com/komunistet-e-rinj/60%Hourly2012-07-17 06:50
https://kumti.com/dobite-e-agjerimit-ne-aspektin-fiziko-trupor/60%Hourly2012-07-17 06:45
https://kumti.com/familja-berbatovci-akuzon-rame-bujen-per-zhdukjen-e-familjarit-te-tyre/60%Hourly2012-07-17 06:41
https://kumti.com/rusia-kerkon-mbledhje-urgjente-per-kosoven/60%Hourly2012-07-17 06:31
https://kumti.com/filmohen-parcelat-me-droge-ne-lazarat/60%Hourly2012-07-17 02:24
https://kumti.com/beogradi-probleme-me-vojvodinen/60%Hourly2012-07-17 02:21
https://kumti.com/nga-nje-cep-i-globit-ne-tjetrin-vetem-per-nje-ore/60%Hourly2012-07-17 02:14
https://kumti.com/nis-prodhimi-i-iphone-5/60%Hourly2012-07-17 02:12
https://kumti.com/renie-rekorde-e-euros-ne-tregun-valutor-te-shqiperise/60%Hourly2012-07-17 02:08
https://kumti.com/krimet-mafioze-skane-te-bejne-asgje-me-kanunin/60%Hourly2012-07-17 01:56
https://kumti.com/apple-thyen-rekordin-e-shitjeve-te-pajisjes-ipad/60%Hourly2012-07-17 01:49
https://kumti.com/nawaf-faris-regjimi-sirian-eshte-i-vdekur/60%Hourly2012-07-16 21:15
https://kumti.com/qeveria-e-paqendrueshme-opozita-pasive/60%Hourly2012-07-16 17:42
https://kumti.com/ban-srebrenica-do-mbetet-ne-ndergjegjen-e-botes/60%Hourly2012-07-16 17:39
https://kumti.com/barnat-e-hemofarmit-vdekjeprurese/60%Hourly2012-07-16 14:47
https://kumti.com/ldk-akuzon-qeverine-per-mashtrim-te-shoqatave-te-luftes/60%Hourly2012-07-16 14:44
https://kumti.com/ne-barrikaden-mbi-ure-te-ibriti-ka-nisur-bari/60%Hourly2012-07-16 14:41
https://kumti.com/sherri-per-nje-femer-atentat-shqiptareve-ne-itali-nje-vdes-nje-plagoset/60%Hourly2012-07-16 12:38
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-le-ne-burg-perjete-aldo-baren/60%Hourly2012-07-16 12:34
https://kumti.com/shkaqet-e-ndihmeses-kunder-armiqve-1/60%Hourly2012-07-16 12:34
https://kumti.com/haradinaj-me-pdk-ne-ne-asnje-menyre/60%Hourly2012-07-16 12:30
https://kumti.com/kundershtojne-arrestimet-dhe-bastisjet-e-njeanshme/60%Hourly2012-07-16 12:25
https://kumti.com/facebook-monitoron-chat-in-tuaj-per-aktivitete-kriminale/60%Hourly2012-07-16 12:22
https://kumti.com/htc-pergatit-nje-tablet-unik/60%Hourly2012-07-16 12:13
https://kumti.com/hungarezet-jo-ne-qeverine-e-daciqit-muslimanet-boshnjak-te-lekundur/60%Hourly2012-07-16 12:10
https://kumti.com/kokat-e-tadiqit-dhe-daciqit-kushtojne-10-milione-euro/60%Hourly2012-07-16 12:00
https://kumti.com/kryesia-e-pd-se-mblidhet-urgjentisht-sdihet-pse/60%Hourly2012-07-16 11:49
https://kumti.com/siri-forcat-e-assadit-vazhdojne-granatimin-e-damaskut/60%Hourly2012-07-16 11:46
https://kumti.com/duan-largimin-e-barrikades-mbi-uren-kryesore-ne-mitrovice/60%Hourly2012-07-16 11:28
https://kumti.com/shkup-digjet-flamuri-maqedonas/60%Hourly2012-07-16 09:37
https://kumti.com/libia-pritet-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2012-07-16 09:34
https://kumti.com/egjipt-klinton-i-kerkon-mursit-te-mos-nxjerre-ne-referendum-akordin-e-kamp-deivid/60%Hourly2012-07-16 09:19
https://kumti.com/vuante-nga-depresioni-hidhet-nga-kati-i-tete/60%Hourly2012-07-16 09:11
https://kumti.com/operacioni-limaj-3/60%Hourly2012-07-16 09:11
https://kumti.com/kryqi-i-kuq-siria-ne-lufte-civile/60%Hourly2012-07-16 08:59
https://kumti.com/ban-ki-mun-shqetesim-per-raportet-kosove-serbi/60%Hourly2012-07-16 08:19
https://kumti.com/kyceni-kompjuterin-tuaj-me-ane-te-usb-se/60%Hourly2012-07-16 08:15
https://kumti.com/erdoan-kerkon-serish-kreun-e-partise-per-drejtesi-dhe-zhvillim/60%Hourly2012-07-16 08:11
https://kumti.com/dhimbja-per-djalin-moisiu-lajmin-e-aksidentit-ma-dha-nano/60%Hourly2012-07-16 08:07
https://kumti.com/egjipt-qellohet-me-domate-autokolona-e-hillari-klinton/60%Hourly2012-07-16 08:07
https://kumti.com/lazarat-mberrin-fara-e-re-e-hashashit-nga-holanda/60%Hourly2012-07-16 08:03
https://kumti.com/personaliteti-lidhet-me-shprehite-e-higjienes/60%Hourly2012-07-16 08:03
https://kumti.com/elkos-grup-me-amerikane-e-austriake-ia-mesyn-ptk-se/60%Hourly2012-07-16 07:56
https://kumti.com/a-prishet-bukuria-e-gjoksit-kur-i-jep-gji-femijes/60%Hourly2012-07-16 07:53
https://kumti.com/bien-badovci-e-batllava-uji-i-pijes-keqperdoret/60%Hourly2012-07-16 07:44
https://kumti.com/monstra-faktet-askund/60%Hourly2012-07-16 07:41
https://kumti.com/7-gabimet-me-te-medha-qe-mund-ti-beni-me-lekuren-e-fytyres/60%Hourly2012-07-16 07:39
https://kumti.com/7-gabimet-me-te-medha-qe-mund-ti-beni-me-lekuren-e-fytyres-2/60%Hourly2012-07-16 07:39
https://kumti.com/muaji-i-ramazanit-eshte-rruge-e-kthimit-tek-krijuesi/60%Hourly2012-07-16 07:34
https://kumti.com/georgievski-me-dindicin-planifikuam-shkembim-territoresh/60%Hourly2012-07-16 07:30
https://kumti.com/esma-bint-ebi-bekr/60%Hourly2012-07-16 07:26
https://kumti.com/koalicioni-qeverises-ka-rene-ne-59-deputete-besnike/60%Hourly2012-07-16 07:23
https://kumti.com/fsk-ja-si-shpeton-mbikeqyrjes/60%Hourly2012-07-16 07:21
https://kumti.com/a-deshiron-edhe-me-shume/60%Hourly2012-07-16 07:18
https://kumti.com/shkup-tre-veta-dhunojne-francezen-22-vjecare/60%Hourly2012-07-16 07:16
https://kumti.com/nga-vershimet-26-te-vdekur-ne-japoni/60%Hourly2012-07-16 07:05
https://kumti.com/davutollu-okb-ja-duhet-te-beje-reforma/60%Hourly2012-07-15 21:35
https://kumti.com/vriten-150-persona-ne-siri-reagon-iraku/60%Hourly2012-07-15 21:31
https://kumti.com/okb-ne-siri-po-vriten-aktivistet-e-levizjes-kunder-asad/60%Hourly2012-07-15 21:28
https://kumti.com/turqi-10-police-te-plagosur-nga-nje-sulmi-me-bombe/60%Hourly2012-07-15 21:24
https://kumti.com/alpe-kane-humbur-jeten-dy-alpiniste/60%Hourly2012-07-15 21:22
https://kumti.com/serbet-kerkojne-targat-e-kosoves/60%Hourly2012-07-15 21:13
https://kumti.com/doli-fytyra-e-vertete-e-albin-kurtit/60%Hourly2012-07-15 19:01
https://kumti.com/libia-pritet-ta-njoh-kosoven-pas-formimit-te-qeverise-se-re/60%Hourly2012-07-15 18:17
https://kumti.com/pantic-ka-plan-per-kosoven/60%Hourly2012-07-15 16:37
https://kumti.com/fondi-i-kuadrove-rrit-pagat-e-qeveritareve/60%Hourly2012-07-15 16:33
https://kumti.com/nikoliqi-ka-plan-per-kosoven/60%Hourly2012-07-15 16:31
https://kumti.com/pacolli-ne-konferencen-e-unionit-afrikan/60%Hourly2012-07-15 16:30
https://kumti.com/marrin-mesim-nga-hajnia/60%Hourly2012-07-15 13:43
https://kumti.com/ndalohet-punesimi-ne-te-dy-sektoret-shendetesore/60%Hourly2012-07-15 13:39
https://kumti.com/gjendja-ne-veri-e-pandryshuar/60%Hourly2012-07-15 13:37
https://kumti.com/kurti-si-qeveritaret-nuk-sillen-as-femijet/60%Hourly2012-07-15 13:35
https://kumti.com/izraeli-pergatitet-per-nje-stervitje-ushtarake-ne-detin-egje/60%Hourly2012-07-15 12:10
https://kumti.com/nje-kontingjent-i-fsk-se-ne-marshin-tradicional-ne-holande/60%Hourly2012-07-15 11:05
https://kumti.com/japoni-5-000-persona-te-bllokuar-nga-rreshkitja-e-dherave/60%Hourly2012-07-15 10:51
https://kumti.com/dobesohet-edhe-me-shume-qeveria/60%Hourly2012-07-15 10:21
https://kumti.com/hugo-cavez-nese-une-humbi-ne-zgjedhje-do-te-kete-lufte-qytetare/60%Hourly2012-07-15 10:02
https://kumti.com/renia-e-remitencave-zvogelon-konsumin/60%Hourly2012-07-15 09:56
https://kumti.com/ja-si-ta-permiresoni-kujtesen/60%Hourly2012-07-15 09:52
https://kumti.com/u-denua-sepse-ua-kishte-humbur-kohen-muslimaneve/60%Hourly2012-07-15 09:41
https://kumti.com/mposhtja-e-zemerimit/60%Hourly2012-07-15 08:56
https://kumti.com/a-ishte-gandi-ishte-homoseksual/60%Hourly2012-07-15 08:51
https://kumti.com/mbushja-e-telefonit-permes-bluzes/60%Hourly2012-07-15 08:49
https://kumti.com/iphone-5-del-ne-vjeshte/60%Hourly2012-07-15 08:37
https://kumti.com/armet-neper-ahengjet-familjare-paraqesin-edhe-kete-vere-shqetesim/60%Hourly2012-07-15 08:33
https://kumti.com/egjipt-hillari-klinton-takohet-me-presidentin-morsi/60%Hourly2012-07-15 08:31
https://kumti.com/arrestohen-anetare-te-nje-sekti-kanibal/60%Hourly2012-07-15 08:28
https://kumti.com/izrael-i-ve-flaken-vetes-ne-proteste/60%Hourly2012-07-15 08:15
https://kumti.com/surroi-delli-si-grate-e-keqija/60%Hourly2012-07-15 08:13
https://kumti.com/ndalohen-palestinezet-ne-bregun-perendimor-te-lumit-jordan/60%Hourly2012-07-15 00:52
https://kumti.com/xhamia-e-madhe-ne-paris-gati-ne-perfundim/60%Hourly2012-07-15 00:48
https://kumti.com/europa-ka-mbi-137-milion-muslimane/60%Hourly2012-07-15 00:44
https://kumti.com/perseri-rritet-cmimi-i-naftes/60%Hourly2012-07-15 00:38
https://kumti.com/vezhguesit-e-okb-se-perpiqen-te-hyjne-ne-hama/60%Hourly2012-07-15 00:36
https://kumti.com/shba-erdoan-lideri-me-popullor-ne-vendet-myslimane/60%Hourly2012-07-15 00:15
https://kumti.com/400-turkmene-siriane-kalojne-kufirin-per-tu-strehuar-ne-turqi/60%Hourly2012-07-15 00:08
https://kumti.com/zbulohet-tuneli-i-droges-ne-kufirin-amerike-meksike/60%Hourly2012-07-15 00:04
https://kumti.com/india-teston-raketen-berthamore/60%Hourly2012-07-14 23:58
https://kumti.com/pse-prinderit-mendojne-se-gjithmone-ata-kane-te-drejte/60%Hourly2012-07-14 22:40
https://kumti.com/droga-si-mjet-hetimesh-ne-guantanamo/60%Hourly2012-07-14 22:28
https://kumti.com/kripa-demton-enet-e-gjakut/60%Hourly2012-07-14 22:25
https://kumti.com/ai-rusia-ti-hetoj-vrasjet-e-aktivisteve-dhe-gazetareve/60%Hourly2012-07-14 22:16
https://kumti.com/evropianet-gjithnje-e-me-te-brengosur-per-shkak-te-kriminalitetit-ne-internet/60%Hourly2012-07-14 20:17
https://kumti.com/libani-dergon-fortifikime-ushtarake-ne-kufirin-me-sirine/60%Hourly2012-07-14 20:11
https://kumti.com/shitjet-e-kompjutereve-pesojne-renie/60%Hourly2012-07-14 20:04
https://kumti.com/samsung-te-shese-15-milione-galaxy-siii-ne-vjeshte/60%Hourly2012-07-14 20:01
https://kumti.com/elkos-group-ia-mesyn-ptk-se/60%Hourly2012-07-14 19:20
https://kumti.com/opozita-koalicionit-po-i-del-boja/60%Hourly2012-07-14 19:16
https://kumti.com/hoxhaj-te-ndalet-gjakderdhja-ne-siri/60%Hourly2012-07-14 19:09
https://kumti.com/perse-trajtimet-natyrale-2/60%Hourly2012-07-14 07:13
https://kumti.com/vret-motrenkunatin-plagos-nipin-dhe-vetevritet/60%Hourly2012-07-14 07:07
https://kumti.com/grupet-ne-facebook-tregojne-se-kush-i-lexon-postimet-tuaja/60%Hourly2012-07-14 07:02
https://kumti.com/tmerr-i-papare-ne-siri-video/60%Hourly2012-07-14 06:25
https://kumti.com/tronditese-seks-me-vajzen-e-mitur-te-se-dashures/60%Hourly2012-07-14 06:17
https://kumti.com/shkencetaret-kane-shpikur-vaksinen-kunder-trashjes/60%Hourly2012-07-13 23:59
https://kumti.com/ethet-e-veres-rreziqet-e-kondicionerit/60%Hourly2012-07-13 23:53
https://kumti.com/putini-e-poshteron-homologun-e-tij-ukrainas/60%Hourly2012-07-13 23:50
https://kumti.com/miftari-kane-frike-nga-ajo-qe-mund-te-them/60%Hourly2012-07-13 23:47
https://kumti.com/qe-11-vjet-jashte-funksionit-spitali-i-mushkerive-ne-peje/60%Hourly2012-07-13 23:42
https://kumti.com/problemet-me-placenten/60%Hourly2012-07-13 23:37
https://kumti.com/kosova-me-rendimente-rekorde-te-grurit-ne-rajon/60%Hourly2012-07-13 23:33
https://kumti.com/pas-nje-shekulli-rishfaqet-kolera/60%Hourly2012-07-13 23:29
https://kumti.com/korrupsion-deri-nfyt/60%Hourly2012-07-13 23:24
https://kumti.com/kosoven-duhet-ta-njohim/60%Hourly2012-07-13 23:03
https://kumti.com/lufta-e-kosoves-dosja-sekrete/60%Hourly2012-07-13 22:58
https://kumti.com/mimoza-ne-prag-te-shkarkimit/60%Hourly2012-07-13 22:53
https://kumti.com/komunat-e-lindjes-perfitojne-grandet-e-ke-se/60%Hourly2012-07-13 22:46
https://kumti.com/google-leshon-android-411-jelly-bean/60%Hourly2012-07-13 16:34
https://kumti.com/gjykimi-i-mlladiqit-vazhdon-te-henen/60%Hourly2012-07-13 16:30
https://kumti.com/peson-renie-ekonomia-kineze/60%Hourly2012-07-13 16:27
https://kumti.com/qeveria-gjermane-mbeshtet-synetite/60%Hourly2012-07-13 16:23
https://kumti.com/diplomoi-gjenerata-e-43-e-policise-se-kosoves/60%Hourly2012-07-13 16:20
https://kumti.com/edhe-kater-kilometra-autostrade/60%Hourly2012-07-13 16:17
https://kumti.com/vazhdon-lobimin-ne-afrike/60%Hourly2012-07-13 16:06
https://kumti.com/ke-kerkon-plotesimin-e-pese-kritereve/60%Hourly2012-07-13 15:54
https://kumti.com/policia-e-kosoves-konfiskon-mbi-250-kg-substanca-narkotike/60%Hourly2012-07-13 15:48
https://kumti.com/dasmat-me-arme/60%Hourly2012-07-13 15:42
https://kumti.com/dual-core-vs-quad-core/60%Hourly2012-07-13 15:37
https://kumti.com/shkon-ne-rreth-250-numri-i-viktimave-te-masakres-ne-huma/60%Hourly2012-07-13 15:31
https://kumti.com/rrahje-midis-maqedonasve-dhe-serbeve-ne-piken-kufitare-golesh/60%Hourly2012-07-13 15:22
https://kumti.com/deputeti-gerbeshi-perjashtohet-nga-akr-ja/60%Hourly2012-07-13 12:02
https://kumti.com/vv-bojkoti-i-thacit-per-monopolin-e-titan-grupit/60%Hourly2012-07-13 11:59
https://kumti.com/qeveria-beri-atentat-mbi-kuvendin/60%Hourly2012-07-13 11:58
https://kumti.com/prej-neser-ne-koha-letra-lamtumirese-e-surroit-ambasadorit-dell/60%Hourly2012-07-13 09:43
https://kumti.com/obstruksioni-i-pozites-shtyn-per-vjeshte-votimin-per-interpelancen-e-kusarit/60%Hourly2012-07-13 09:22
https://kumti.com/nuk-do-te-ma-prishin-miqesine-me-familjen-rugova/60%Hourly2012-07-13 09:16
https://kumti.com/rendesia-e-hurmave-per-shendetin-e-njeriut/60%Hourly2012-07-13 09:11
https://kumti.com/kjo-qeveri-meriton-te-sulmohet/60%Hourly2012-07-13 09:09
https://kumti.com/shkup-28-zjarre-nga-moti-i-lig/60%Hourly2012-07-13 09:06
https://kumti.com/vdes-gazetari-duke-mbrojtur-regjimin-e-assad-it/60%Hourly2012-07-13 09:01
https://kumti.com/kisha-katolike-pergjegjese-per-krimet-e-prifterinjve/60%Hourly2012-07-13 08:16
https://kumti.com/ferat-shala-jep-doreheqje-nga-trepca/60%Hourly2012-07-13 08:09
https://kumti.com/i-nxjerrin-zorret-te-burgosurit-dhe-ia-hane/60%Hourly2012-07-13 08:03
https://kumti.com/amerika-ashperson-sanksionet-ndaj-iranit/60%Hourly2012-07-13 07:57
https://kumti.com/shba-ja-paralajmeron-sirine-per-armet-kimike/60%Hourly2012-07-13 07:50
https://kumti.com/nigeri-95-te-vdekur-pas-zjarrit-ne-nje-autocisterne/60%Hourly2012-07-13 07:45
https://kumti.com/djali-i-aganit-nuk-eshte-sulmuar-me-thike/60%Hourly2012-07-13 07:44
https://kumti.com/vdes-nga-stuhia-vajza-4-vjecare-ne-tetove/60%Hourly2012-07-13 07:39
https://kumti.com/shqiperi-perfundoi-trajnimi-i-trupave-te-policise-ushtarake-nga-pala-italiane-dhe-turke/60%Hourly2012-07-13 07:37
https://kumti.com/peniani-arme-berthamore-kunder-kercenimeve-te-shba/60%Hourly2012-07-13 07:30
https://kumti.com/kapet-rrjeti-ballkanas-i-trafikimit-te-emigranteve-mes-tyre-8-shqiptare/60%Hourly2012-07-13 07:19
https://kumti.com/gruevski-jem-i-gatshem-te-takohem-me-greket-kudo-dhe-kurdo/60%Hourly2012-07-13 07:12
https://kumti.com/pse-thinjen-floket-para-kohes/60%Hourly2012-07-13 07:11
https://kumti.com/shkarkoni-video-nga-youtube-me-atube-catcher/60%Hourly2012-07-13 07:05
https://kumti.com/pacolli-misionar/60%Hourly2012-07-13 07:04
https://kumti.com/mustafa-delli-dhe-thaci-i-hengren-fjalet/60%Hourly2012-07-13 07:00
https://kumti.com/siri-rreth-189-te-vrare-nga-sulmet/60%Hourly2012-07-13 06:53
https://kumti.com/cka-mund-te-ndodhe-me-shqiptaret-e-lugines-nese-aplikohet-ahtisari-plus-ne-veri/60%Hourly2012-07-13 06:50
https://kumti.com/siri-dezertimet-rrisin-presionin-ndaj-assadit/60%Hourly2012-07-13 06:41
https://kumti.com/vritet-me-plumb-ne-koke-8-vjecari-shoqerohen-ne-polici-8-persona/60%Hourly2012-07-13 06:40
https://kumti.com/mekke-presidenti-i-ri-i-egjiptit-kryen-umren/60%Hourly2012-07-13 06:37
https://kumti.com/vetem-thaci-mund-te-me-shkarkoj/60%Hourly2012-07-13 00:00
https://kumti.com/smartfoni-i-amazon-cfare-dime-per-te/60%Hourly2012-07-12 23:55
https://kumti.com/serbia-ka-vjedhur-projektin-danub-presheve-selanik/60%Hourly2012-07-12 23:01
https://kumti.com/u-zgjodh-keshilli-drejtues-i-up-se/60%Hourly2012-07-12 22:53
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-e-shpenzoi-buxhetin-vetem-93/60%Hourly2012-07-12 22:49
https://kumti.com/dacic-kthehet-i-deshperuar-nga-berlini/60%Hourly2012-07-12 22:44
https://kumti.com/a-flasin-serbet-shqip-po-shqiptaret-serbisht/60%Hourly2012-07-12 22:38
https://kumti.com/pacolli-deklarata-e-jeremicit-sikurse-ato-te-hitlerit/60%Hourly2012-07-12 19:14
https://kumti.com/shqiptaret-drejt-qyteteve-maqedonasit-nga-fshati/60%Hourly2012-07-12 12:50
https://kumti.com/ku-i-ki-burrat-dhe-grate/60%Hourly2012-07-12 12:49
https://kumti.com/odaloviq-te-bisedohet-me-prishtinen-per-personat-e-pagjetur/60%Hourly2012-07-12 12:30
https://kumti.com/izraelitet-po-shkaterrojne-shtepite-palestineze-dhe-po-ndertojne-vendbanime-sioniste/60%Hourly2012-07-12 12:23
https://kumti.com/skandaloze-ne-gjeorgjia-te-amerikes-do-ta-ekzekutojne-njeriun-pavaresisht-problemeve-mendore/60%Hourly2012-07-12 12:15
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-me-18-korrik-do-ta-viziton-mosken/60%Hourly2012-07-12 12:03
https://kumti.com/sulmohet-me-thike-para-baneses-djali-i-ministrit-agani/60%Hourly2012-07-12 11:48
https://kumti.com/facebook-leshon-azhurnimin-me-te-madh-sdk-per-ios/60%Hourly2012-07-12 11:46
https://kumti.com/perdornin-foshnjen-per-te-fshehur-drogen-arrestohen-4-shqiptare-ne-itali/60%Hourly2012-07-12 11:37
https://kumti.com/vritet-nje-10-vjecar-ne-vlore/60%Hourly2012-07-12 11:35
https://kumti.com/koshtunica-evropes-nuk-i-intereson-serbia-si-teresi/60%Hourly2012-07-12 11:29
https://kumti.com/440-te-arratisur-siriane-ndermjet-tyre-edhe-komandante-hyne-ne-turqi/60%Hourly2012-07-12 10:28
https://kumti.com/erdoan-aeroplani-eshte-qelluar-pa-u-paralajmeruar-se-ka-shkelur-hapesiren-ajrore-siriane/60%Hourly2012-07-12 10:25
https://kumti.com/krimineli-mlladiq-nga-gjyqi-ne-spital/60%Hourly2012-07-12 10:13
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-shkaterroi-nje-tank-ne-douma/60%Hourly2012-07-12 10:07
https://kumti.com/hadixhe-bint-huvejlid/60%Hourly2012-07-12 10:01
https://kumti.com/televizioni-apo-libri-i-ben-femijet-me-te-zgjuar/60%Hourly2012-07-12 09:59
https://kumti.com/martesa-pasterti-dhe-dashuri/60%Hourly2012-07-12 09:55
https://kumti.com/papa-padit-revisten-gjermane-titanic/60%Hourly2012-07-12 09:51
https://kumti.com/kosova-hap-konsullate-te-pergjithshme-ne-strasburg/60%Hourly2012-07-12 09:47
https://kumti.com/ne-islam-gjeta-pergjigjen-e-pyetjeve-te-mia/60%Hourly2012-07-12 09:40
https://kumti.com/eulex-i-arreston-kater-shqiptare-ne-veri/60%Hourly2012-07-12 09:31
https://kumti.com/norvegjia-e-brejvikut-shtrengon-masat-antiterrorizem/60%Hourly2012-07-12 09:31
https://kumti.com/si-te-ia-zgjedhish-lojerat-femiut-tend/60%Hourly2012-07-12 09:28
https://kumti.com/tenderet-familjar%d1%91-te-komunes-se-prishtines/60%Hourly2012-07-12 09:23
https://kumti.com/ja-si-duhet-ta-ndryshoni-jeten-pas-moshes-40-vjec/60%Hourly2012-07-12 09:16
https://kumti.com/300-familje-te-fshatit-skifter-te-vitise-perballen-me-mungese-uji/60%Hourly2012-07-12 09:05
https://kumti.com/selanik-shkaterrohet-rrjeti-i-droges/60%Hourly2012-07-12 08:57
https://kumti.com/ushtaraket-britanike-ne-gatishmeri-per-olimpiaden/60%Hourly2012-07-12 08:52
https://kumti.com/siri-numri-i-te-vrareve-kalon-17000-shumica-civile/60%Hourly2012-07-12 08:49
https://kumti.com/kuci-mohon-se-ka-gisht-ne-zgjedhjet-ne-up/60%Hourly2012-07-12 08:49
https://kumti.com/shba-assadi-eshte-tiran-dhe-vrases/60%Hourly2012-07-12 08:31
https://kumti.com/tirane-tritol-baneses-bashkeshortet-skemi-konflikte/60%Hourly2012-07-12 08:25
https://kumti.com/si-te-jeni-kompani-mediale/60%Hourly2012-07-12 08:15
https://kumti.com/policet-me-vetura-te-paregjistruara/60%Hourly2012-07-12 08:08
https://kumti.com/irani-i-kerkon-ananit-nderprerjen-e-kontrabandes-se-armeve-drejt-sirise/60%Hourly2012-07-12 08:05
https://kumti.com/pdsh-ahmeti-demaskoi-vetveten/60%Hourly2012-07-12 08:02
https://kumti.com/ulen-te-ardhurat-nga-diaspora/60%Hourly2012-07-12 07:58
https://kumti.com/kercenojne-sirine-me-sanksione/60%Hourly2012-07-12 07:57
https://kumti.com/vrasja-ne-smilkovc-denohen-dy-shqiptare-te-tjere/60%Hourly2012-07-12 07:51
https://kumti.com/siria-diplomati-braktis-assad-in/60%Hourly2012-07-12 07:44
https://kumti.com/kuvendi-pa-zyre-koordinuese-me-institucionet-e-pavarura/60%Hourly2012-07-12 07:44
https://kumti.com/erduan-izetbegovici-ma-ka-lene-amanet-bosnjen/60%Hourly2012-07-12 07:42
https://kumti.com/pergjigje-e-kohes-ditore-akuzave-te-ambasadorit-dell-lexojeni-edhe-nje-here-human-rights-watch/60%Hourly2012-07-12 07:39
https://kumti.com/gjergj-dedaj-nuk-i-shlyen-obligimet-per-qira-e-sherbime-publike/60%Hourly2012-07-12 07:38
https://kumti.com/pacolli-paralajmeron-doreheqjen-nga-qeveria/60%Hourly2012-07-12 07:38
https://kumti.com/shkarkohet-mimoza/60%Hourly2012-07-12 07:36
https://kumti.com/arritshmeria-e-nxenesve-te-klasave-te-nenta-563-per-qind-2/60%Hourly2012-07-12 00:44
https://kumti.com/nikoliq-ta-heq-nga-mendja-serbine-e-madhe/60%Hourly2012-07-12 00:37
https://kumti.com/ndikimi-i-kafese-ne-organizmin-tone/60%Hourly2012-07-12 00:19
https://kumti.com/si-te-kemi-dhembe-me-te-shendetshem/60%Hourly2012-07-12 00:15
https://kumti.com/kosova-ende-rrezikohet-nga-tuberkulozi/60%Hourly2012-07-12 00:11
https://kumti.com/nje-robot-per-te-operuar-syte/60%Hourly2012-07-12 00:08
https://kumti.com/twitter-shton-vecori-te-reja-te-kerkimit/60%Hourly2012-07-12 00:05
https://kumti.com/151-miliarde-dollare-per-trenat-e-shpejte/60%Hourly2012-07-12 00:01
https://kumti.com/i-pine-25-litra-uje-ne-dite/60%Hourly2012-07-11 23:58
https://kumti.com/1-milion-euro-per-pune-te-pakryera/60%Hourly2012-07-11 23:46
https://kumti.com/berlusconi-do-te-rikandidoje-si-kryeminister/60%Hourly2012-07-11 23:37
https://kumti.com/ska-autonomi-per-veriun/60%Hourly2012-07-11 23:33
https://kumti.com/cosic-nuk-kam-thene-ashtu-per-kosoven/60%Hourly2012-07-11 23:30
https://kumti.com/microsoft-heqe-gadgets-nga-windows-8/60%Hourly2012-07-11 23:28
https://kumti.com/anonymous-i-shpall-lufte-pedofileve/60%Hourly2012-07-11 23:18
https://kumti.com/ne-rome-perdhunohet-ne-mes-te-rruges-turistja/60%Hourly2012-07-11 21:50
https://kumti.com/pergjaken-pushimet-e-familjes-kosovare-vdesin-babai-me-vajzen-plagoset-nena/60%Hourly2012-07-11 20:17
https://kumti.com/maqedoni-skualifikohen-40-kandidate-shqiptare-per-police/60%Hourly2012-07-11 19:40
https://kumti.com/produktet-qe-ju-mbrojne-nga-dielli/60%Hourly2012-07-11 19:26
https://kumti.com/reforma-ne-polici-iken-jankullovska-vjen-antishqiptari-todorov/60%Hourly2012-07-11 16:37
https://kumti.com/ldk-ja-ia-leshon-fore-vetevendosjes/60%Hourly2012-07-11 15:51
https://kumti.com/zbulohet-laboratori-qe-prodhonte-dokumente-te-falsifikuara/60%Hourly2012-07-11 15:48
https://kumti.com/rasmussen-nato-e-ka-bere-te-qarte-se-nuk-ka-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-07-11 15:46
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-dhe-nena-qe-bente-dua-shkaterruan-nje-tank-t-72/60%Hourly2012-07-11 14:09
https://kumti.com/ngadal-burri-im-i-dashur/60%Hourly2012-07-11 13:27
https://kumti.com/surroi-dell-krijues-e-shperndares-i-thashethemeve/60%Hourly2012-07-11 13:26
https://kumti.com/mjete-me-dobi-per-jete-me-lumturi/60%Hourly2012-07-11 13:22
https://kumti.com/universiteti-i-prizrenit-do-te-mbaje-emrin-e-ukshin-hotit/60%Hourly2012-07-11 12:31
https://kumti.com/irinej-nuk-e-dorezojme-kosoven/60%Hourly2012-07-11 12:26
https://kumti.com/arritshmeria-e-nxenesve-te-klasave-te-nenta-563-per-qind/60%Hourly2012-07-11 12:13
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-do-te-vizitoj-rusine/60%Hourly2012-07-11 12:07
https://kumti.com/ueb-faqe-per-publikim-falas-te-e-librave/60%Hourly2012-07-11 11:49
https://kumti.com/irani-mbeshtet-planin-e-annanit-per-sirine/60%Hourly2012-07-11 11:47
https://kumti.com/qiproja-do-te-pranoje-200-mije-refugjate-nga-siria/60%Hourly2012-07-11 11:44
https://kumti.com/opozitaret-sirian-vazhdojne-kontaktet-e-tyre-ne-moske/60%Hourly2012-07-11 11:40
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-per-qeverine-e-re-serbe-perjashtohen-pakicat/60%Hourly2012-07-11 11:36
https://kumti.com/berisha-opozites-ndal-sulmet-jemi-te-hapur-per-kontroll/60%Hourly2012-07-11 11:29
https://kumti.com/jeremic-kosova-ne-okb-vetem-mbi-mua-te-vdekur/60%Hourly2012-07-11 11:28
https://kumti.com/kipred-autonomia-shtese-per-veriun-defunksionalizon-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2012-07-11 11:26
https://kumti.com/ibtilaja-sprova-ligj-i-all-llahut-per-pastrimin-e-radheve/60%Hourly2012-07-11 10:56
https://kumti.com/te-ushqyerit-ne-fast-food-ndryshon-personalitetin/60%Hourly2012-07-11 10:51
https://kumti.com/aloe-vera-dhe-mjalte-kunder-leukemise/60%Hourly2012-07-11 10:39
https://kumti.com/10-falenderimet-video/60%Hourly2012-07-11 10:33
https://kumti.com/judah-tadici-bizar/60%Hourly2012-07-11 10:20
https://kumti.com/koalicioni-i-12-partive-islame-ne-egjipt-mursi-e-shpetoi-vendin-nga-kthetrat-e-ushtarakeve/60%Hourly2012-07-11 10:16
https://kumti.com/cosiq-serbia-duhet-ne-menyre-te-civilizuar-ta-dorezoje-kosoven/60%Hourly2012-07-11 09:57
https://kumti.com/vapa-e-rrezikshme-per-femijet/60%Hourly2012-07-11 09:42
https://kumti.com/srebrenica-8-mije-te-masakruar-ne-shkembim-te-ushtareve-te-marre-peng/60%Hourly2012-07-11 09:31
https://kumti.com/ldk-fillon-bllokadat/60%Hourly2012-07-11 09:28
https://kumti.com/meksike-te-pakten-43-te-vdekur-nga-perleshjet-e-dhunshme/60%Hourly2012-07-11 09:22
https://kumti.com/interfax-anije-luftarake-drejt-portit-sirian-tartus/60%Hourly2012-07-11 09:19
https://kumti.com/gjuetaret-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit-per-armet/60%Hourly2012-07-11 09:11
https://kumti.com/cifutet-ne-kuran/60%Hourly2012-07-11 09:03
https://kumti.com/nenshkruhet-kontrata-per-tyri-hidrocentraleve-ne-gryken-e-decanit/60%Hourly2012-07-11 08:58
https://kumti.com/plumb-kokes-vellait-pinte-droge-e-rrihte-prinderit-u-detyrova/60%Hourly2012-07-11 08:55
https://kumti.com/maqedonia-afer-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Hourly2012-07-11 08:52
https://kumti.com/a-mund-ta-perdorim-faren-e-zeze-pa-pasur-ndonje-semundje/60%Hourly2012-07-11 08:43
https://kumti.com/itali-berluskoni-do-te-rikandidoje-per-postin-e-kryeministrit/60%Hourly2012-07-11 08:42
https://kumti.com/mediet-gjermane-ne-kosove-krimi-i-organizuar-ka-marre-pushtetin/60%Hourly2012-07-11 08:39
https://kumti.com/bujanoc-serbet-sulmojne-shtepite-shqiptare/60%Hourly2012-07-11 08:35
https://kumti.com/burgimi-i-perjetshem-denim-kapital-ne-kosove/60%Hourly2012-07-11 08:28
https://kumti.com/makolli-kushtetuesja-nganjehere-po-i-tejkalon-kompetencat/60%Hourly2012-07-11 08:05
https://kumti.com/renea-mes-krismave-ne-lazarat/60%Hourly2012-07-11 07:42
https://kumti.com/qendrimi-politik-i-nikolicit-eshte-ndarja-e-kosoves/60%Hourly2012-07-11 07:39
https://kumti.com/rusia-propozon-rezolute-pa-sanksione-kunder-sirise/60%Hourly2012-07-11 07:38
https://kumti.com/stafi-i-bukoshit-vazhdon-punen-ne-qeveri-pa-shefin/60%Hourly2012-07-11 07:31
https://kumti.com/koncepti-iphone-5-ne-forme-byzylyku/60%Hourly2012-07-11 07:28
https://kumti.com/keshilli-i-nato-s-sot-ne-kosove/60%Hourly2012-07-11 07:21
https://kumti.com/esad-nuk-me-frikeson-fati-i-ish-lidereve-te-libise-dhe-egjiptit/60%Hourly2012-07-11 07:10
https://kumti.com/qeveria-ja-rrit-rrogat-vetes/60%Hourly2012-07-11 07:03
https://kumti.com/kuci-kthehet-ne-qeveri-pa-u-hequr-nenet/60%Hourly2012-07-11 07:02
https://kumti.com/tragjedi-ne-mesdhe-mbyten-54-refugjate/60%Hourly2012-07-11 07:00
https://kumti.com/surroi-iu-zvarrit-thacit-per-presidencen/60%Hourly2012-07-11 06:54
https://kumti.com/uji-lufton-diabetin/60%Hourly2012-07-10 22:30
https://kumti.com/ilaqet-natyrore/60%Hourly2012-07-10 22:28
https://kumti.com/cfare-duhet-bere-se-pari-kur-te-shfaqet-dhimbja-ne-kurriz/60%Hourly2012-07-10 22:24
https://kumti.com/borko-nuk-e-perfaqeson-me-serbine/60%Hourly2012-07-10 22:22
https://kumti.com/rasmusen-sot-ne-kosove/60%Hourly2012-07-10 22:19
https://kumti.com/siria-liron-gati-300-te-burgosur/60%Hourly2012-07-10 22:16
https://kumti.com/perendimi-po-dobesohet/60%Hourly2012-07-10 21:55
https://kumti.com/modeli-i-ri-i-telefonit-lg-me-procesor-l9/60%Hourly2012-07-10 21:52
https://kumti.com/sulmohet-fizikisht-publicisti-halil-matoshi/60%Hourly2012-07-10 21:48
https://kumti.com/pemiresohet-aplikacioni-i-twitterit-per-iphone/60%Hourly2012-07-10 21:41
https://kumti.com/kriza-ne-siri-dhe-tensionimi-i-metejshem-i-saj/60%Hourly2012-07-10 19:37
https://kumti.com/hiqet-flamuri-serb-ne-shterpce/60%Hourly2012-07-10 11:58
https://kumti.com/perfundon-drama-e-pengmarrjes-ne-paris-lirohet-pengu-i-fundit/60%Hourly2012-07-10 11:54
https://kumti.com/mollet-dhe-mjalti-kthejne-fuqine/60%Hourly2012-07-10 11:47
https://kumti.com/e-sulmet-e-fundit-te-ushtrise-siriane-jane-vrare-94-persona/60%Hourly2012-07-10 11:42
https://kumti.com/albin-kurti-darke-vegjetariane-me-sali-berishen/60%Hourly2012-07-10 11:37
https://kumti.com/ish-kryeministri-izraelit-shpallet-fajtor-per-korrupsion/60%Hourly2012-07-10 11:34
https://kumti.com/rriten-tensionet-mes-kines-dhe-vatikanit/60%Hourly2012-07-10 11:28
https://kumti.com/po-mbyllemi/60%Hourly2012-07-10 11:20
https://kumti.com/kuci-kthehet-ne-qeveri/60%Hourly2012-07-10 11:07
https://kumti.com/itali-arme-dhe-droge-nga-shqiperia/60%Hourly2012-07-10 10:38
https://kumti.com/asnje-mjek-shqiptar-ne-spitalin-e-shkupit/60%Hourly2012-07-10 10:29
https://kumti.com/muslimanet-pakistaneze-kunder-prezences-se-forcave-te-huaja-ne-pakistan/60%Hourly2012-07-10 10:19
https://kumti.com/promovohet-faza-e-pare-e-projektit-per-zgjerimin-e-mesxhidu-al-haramit/60%Hourly2012-07-10 10:12
https://kumti.com/per-zjarrvenie-ne-ambasaden-e-shba-se-ne-beograd-12-te-akuzuar/60%Hourly2012-07-10 10:07
https://kumti.com/icade-per-iphone/60%Hourly2012-07-10 09:59
https://kumti.com/per-te-forcuar-assadin-chavez-dergon-nafte/60%Hourly2012-07-10 09:55
https://kumti.com/wilders-dergon-mesazhin-e-tij-anti-islam-ne-amerike/60%Hourly2012-07-10 09:45
https://kumti.com/nikoliq-ban-mos-ta-vizitoje-kosoven-si-shtet-i-pavarur/60%Hourly2012-07-10 09:38
https://kumti.com/arrestohen-2-te-moshuar-per-shkak-te-marredhenieve-me-te-mitura/60%Hourly2012-07-10 09:15
https://kumti.com/dy-shqiptar-rrahin-per-vdekje-nje-maqedonas-ne-tetove/60%Hourly2012-07-10 09:13
https://kumti.com/ban-ki-moon-ne-kosove-me-24-korrik/60%Hourly2012-07-10 09:04
https://kumti.com/homoseksualizmi-shkaktar-i-shume-semundjeve/60%Hourly2012-07-10 08:50
https://kumti.com/kryepolici-i-bind-dumnicasit-ta-ndalin-protesten-kunder-mbeturinave/60%Hourly2012-07-10 08:30
https://kumti.com/leter-mediave/60%Hourly2012-07-10 08:15
https://kumti.com/ahmeti-maqedonia-u-takon-shqiptareve-po-aq-sa-maqedonasve/60%Hourly2012-07-10 07:49
https://kumti.com/nje-i-vdekur-e-11-te-plagosur-nga-kosova-ne-autostrade-tirane-lezhe/60%Hourly2012-07-10 07:44
https://kumti.com/video-shpiket-jeleku-i-ri-antiplumb-i-cili-i-reziston-cdo-lloj-arme/60%Hourly2012-07-10 07:42
https://kumti.com/ne-stamboll-do-te-ndertohet-xhamia-me-minaren-me-te-larte-ne-bote/60%Hourly2012-07-10 07:32
https://kumti.com/egjipt-ushtria-sfidon-presidentin/60%Hourly2012-07-10 07:28
https://kumti.com/lazarat-policia-shkaterron-parcelat-me-kanabis-banoret-qellojne-me-arme/60%Hourly2012-07-10 07:28
https://kumti.com/ldk-ja-ndihet-e-tradhtuar-nga-thaci/60%Hourly2012-07-10 07:20
https://kumti.com/jahjaga-merr-mbeshtetje-nga-amerika/60%Hourly2012-07-10 07:17
https://kumti.com/pantiq-serbet-te-gatshem-per-lufte/60%Hourly2012-07-10 07:08
https://kumti.com/semundja-misterioze-qe-po-vret-femijet/60%Hourly2012-07-10 06:55
https://kumti.com/tirane-gjenden-predha-te-luftes-se-dyte-boterore/60%Hourly2012-07-10 06:49
https://kumti.com/fitou-te-respektohet-vendimi-i-gjykates-kushtetuese/60%Hourly2012-07-10 06:47
https://kumti.com/gjykimi-i-djemve-te-mubarakut-shtyhet-per-me-8-shtator/60%Hourly2012-07-10 06:39
https://kumti.com/dekanet-e-rinj-ne-up/60%Hourly2012-07-09 23:36
https://kumti.com/zjarr-ne-bjeshket-e-decanit/60%Hourly2012-07-09 23:34
https://kumti.com/shba-te-perballen-me-temperatura-te-larta/60%Hourly2012-07-09 23:30
https://kumti.com/lavderohen-zgjedhjet-ne-libi/60%Hourly2012-07-09 23:27
https://kumti.com/genocidi-armen-franca-shqyrton-serish-ligjin/60%Hourly2012-07-09 23:25
https://kumti.com/per-24-ore-40-mije-pushues-nga-kosova-ne-shqiperi/60%Hourly2012-07-09 23:21
https://kumti.com/up-ja-atraktive-per-politikanet/60%Hourly2012-07-09 23:19
https://kumti.com/nderohen-viktimat-e-srebrenices/60%Hourly2012-07-09 23:15
https://kumti.com/ea-thote-se-do-te-behet-100-digjital/60%Hourly2012-07-09 23:11
https://kumti.com/samsung-fiton-ndaj-apple/60%Hourly2012-07-09 22:59
https://kumti.com/a-do-te-ndryshoje-rumania-karshi-kosoves/60%Hourly2012-07-09 22:45
https://kumti.com/windows-8-ne-tetor/60%Hourly2012-07-09 22:43
https://kumti.com/intel-nuk-heq-dore-nga-sandy-bridge/60%Hourly2012-07-09 22:24
https://kumti.com/gjashte-plumba-per-te-mbrojtur-nderin/60%Hourly2012-07-09 22:07
https://kumti.com/nikoliq-serbia-cdo-dite-po-e-humb-kosoven/60%Hourly2012-07-09 22:04
https://kumti.com/shba-nuk-kerkon-nga-serbia-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2012-07-09 15:13
https://kumti.com/assad-nuk-terhiqem/60%Hourly2012-07-09 12:07
https://kumti.com/lumturia-bashkeshortore-shkak-per-ruajtjen-nga-semundjet-2/60%Hourly2012-07-09 11:45
https://kumti.com/arrestohet-i-kerkuari-per-shfrytezim-prostitucioni/60%Hourly2012-07-09 11:42
https://kumti.com/maskat-terrorizojne-udhetaret/60%Hourly2012-07-09 11:34
https://kumti.com/dhoma-e-deshmive-eshte-vjedhur-edhe-me-heret/60%Hourly2012-07-09 11:30
https://kumti.com/maqedoni-institucionet-genjejne-per-pritjet-ne-kufi/60%Hourly2012-07-09 10:34
https://kumti.com/obama-ne-krye-te-sondazhit-ne-shtetet-kyce-per-rezultatin-e-gares-presidenciale/60%Hourly2012-07-09 10:15
https://kumti.com/grabitje-si-ne-filma-e-argjendarise-ne-fier-video/60%Hourly2012-07-09 10:08
https://kumti.com/i-shkel-tek-zebrat/60%Hourly2012-07-09 10:06
https://kumti.com/kosova-anetare-e-shoqates-se-matematikaneve-evropiane/60%Hourly2012-07-09 10:04
https://kumti.com/drejtori-i-ptk-se-mban-dy-poste-perfundon-ne-gjykate/60%Hourly2012-07-09 09:30
https://kumti.com/berisha-fqinje-clirohuni-nga-doktrina-ksenofobe-antishqiptare/60%Hourly2012-07-09 09:26
https://kumti.com/pritje-te-gjata-ne-kufi-me-serbine/60%Hourly2012-07-09 09:17
https://kumti.com/siria-sfidon-boten-me-stervitje-ushtarake/60%Hourly2012-07-09 09:10
https://kumti.com/seri-termetesh-ne-shqiperi/60%Hourly2012-07-09 09:07
https://kumti.com/shqiperia-i-kerkoi-indise-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2012-07-09 08:39
https://kumti.com/djemte-e-mubarakut-para-gjykates/60%Hourly2012-07-09 08:19
https://kumti.com/tre-shqiptare-te-plaves-bien-ne-minat-e-vendosura-nga-serbet/60%Hourly2012-07-09 08:13
https://kumti.com/nuk-po-ndalen-viktimat-e-dasmave-me-kallasha/60%Hourly2012-07-09 08:08
https://kumti.com/anan-arrin-ne-damask/60%Hourly2012-07-09 08:05
https://kumti.com/cdo-14-dite-vdes-1-gjuhe-dhe-1-kulture/60%Hourly2012-07-09 07:52
https://kumti.com/philip-gordon-sot-ne-kosove/60%Hourly2012-07-09 07:39
https://kumti.com/siguria-dhe-vlera-e-saj-ne-islam/60%Hourly2012-07-09 07:39
https://kumti.com/ja-cilat-jane-veturat-me-kursimtare/60%Hourly2012-07-09 07:33
https://kumti.com/sot-sulmon-nje-virus-i-rrezikshem-kompjuterik/60%Hourly2012-07-09 07:25
https://kumti.com/rinis-sot-gjykimi-ndaj-ratko-mlladiq/60%Hourly2012-07-09 07:05
https://kumti.com/be-standarde-te-dyfishta-kosoves/60%Hourly2012-07-09 06:52
https://kumti.com/serbet-e-presin-me-proteste/60%Hourly2012-07-09 06:49
https://kumti.com/kthehet-kuci-ne-qeveri/60%Hourly2012-07-09 06:41
https://kumti.com/egjipt-lajmeron-hapjen-e-perhershme-te-portes-kufitare-refah-me-gazen/60%Hourly2012-07-09 06:40
https://kumti.com/njeriu-qe-jeton-prej-46-vitesh-i-izoluar/60%Hourly2012-07-09 06:35
https://kumti.com/kercenon-isa/60%Hourly2012-07-09 06:28
https://kumti.com/obama-fton-morsin-ne-washington/60%Hourly2012-07-09 06:25
https://kumti.com/stresi-gjate-shtatzenise-sjell-skizofreni-te-femija/60%Hourly2012-07-09 06:15
https://kumti.com/perdhosen-varret-e-gjermaneve-ne-france/60%Hourly2012-07-09 00:32
https://kumti.com/zvicres-i-nevojiten-15-mije-police-te-huaj/60%Hourly2012-07-09 00:28
https://kumti.com/tre-te-plagosur-nga-shperthimi-i-mines/60%Hourly2012-07-09 00:26
https://kumti.com/mpb-ndeshkon-gjashte-punetore/60%Hourly2012-07-09 00:19
https://kumti.com/zbehen-shpresat-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Hourly2012-07-09 00:17
https://kumti.com/pse-microsoft-po-prodhon-tablete-dhe-jo-smartfone/60%Hourly2012-07-09 00:13
https://kumti.com/batllava-e-pershtatshme-por-pa-investime/60%Hourly2012-07-08 20:25
https://kumti.com/cka-po-ndodh-ne-te-vertete-me-muslimanet-ne-burma/60%Hourly2012-07-08 20:17
https://kumti.com/shume-keshilla-pak-rezultate/60%Hourly2012-07-08 20:14
https://kumti.com/e-tmerrshme-kongresisti-i-pare-amerikan-me-martese-homoseksuale/60%Hourly2012-07-08 20:13
https://kumti.com/hajdutet-perplasje-fatale-gjate-arratise/60%Hourly2012-07-08 20:09
https://kumti.com/turqia-reagon-fuqishem-ndaj-aktiviteteve-kolonialiste-te-izraelit-ne-palestine/60%Hourly2012-07-08 20:06
https://kumti.com/kazakistan-hapet-xhamia-me-e-madhe-ne-azine-qendrore/60%Hourly2012-07-08 20:03
https://kumti.com/morsi-rimbledh-parlamentin/60%Hourly2012-07-08 20:00
https://kumti.com/per-qejfin-e-nacionalisteve-thaci-duhej-te-rrihej/60%Hourly2012-07-08 19:56
https://kumti.com/siri-60-viktima-te-reja/60%Hourly2012-07-08 19:17
https://kumti.com/numer-rekord-udhetaresh-ne-kufirin-kosove-shqiperi/60%Hourly2012-07-08 19:06
https://kumti.com/samsungu-prodhon-snapdragonin/60%Hourly2012-07-08 18:59
https://kumti.com/vapa-shton-numrin-e-pacienteve/60%Hourly2012-07-08 18:40
https://kumti.com/marredheniet-babe-bije/60%Hourly2012-07-08 18:30
https://kumti.com/rritja-ekonomike-shqiperia-do-ta-kaloje-serbine/60%Hourly2012-07-08 15:43
https://kumti.com/kur-gjuha-shqipe-nuk-respektohet-nga-vet-shqiptaret/60%Hourly2012-07-08 15:34
https://kumti.com/dobite-e-ushtrimeve-fizike/60%Hourly2012-07-08 09:19
https://kumti.com/rahmet-paste-ne-vend-rip-per-te-vdekurin-themi-rp/60%Hourly2012-07-08 09:14
https://kumti.com/mes-te-djeshmes-dhe-te-sodit/60%Hourly2012-07-08 08:38
https://kumti.com/karzai-siguria-problem-kryesor-i-afganistanit/60%Hourly2012-07-08 08:38
https://kumti.com/fillojne-manovrat-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2012-07-08 08:36
https://kumti.com/fillon-numerimi-i-votave-ne-libi/60%Hourly2012-07-08 08:34
https://kumti.com/hapet-panairi-i-librit-prizreni-2012/60%Hourly2012-07-08 08:33
https://kumti.com/perfundon-mbledhja-per-sirine-ne-france/60%Hourly2012-07-08 08:31
https://kumti.com/pickimi-nga-insektet-si-te-perballojme-emergjencat-tek-femijet/60%Hourly2012-07-08 08:23
https://kumti.com/okb-denon-vrasjen-e-ciftit-serb/60%Hourly2012-07-08 08:21
https://kumti.com/kuvendi-me-rezolute-antikushtetuese/60%Hourly2012-07-08 08:17
https://kumti.com/eksperimenti-i-demokracise-ne-libi-nis-nga-zeroja/60%Hourly2012-07-08 08:13
https://kumti.com/namaz-me-police/60%Hourly2012-07-08 08:07
https://kumti.com/tadiq-arsyetohet/60%Hourly2012-07-07 22:06
https://kumti.com/apple-dhe-google-me-konkurrent-te-ri/60%Hourly2012-07-07 22:00
https://kumti.com/motorola-prezanton-modelin-defy-pro/60%Hourly2012-07-07 21:47
https://kumti.com/si-deshtoi-ministri-ceku-ta-manipulonte-tenderin-miliardesh-kosova-c/60%Hourly2012-07-07 15:58
https://kumti.com/baesh-franca-kerkon-te-permiresoje-marredheniet-me-turqine/60%Hourly2012-07-07 15:35
https://kumti.com/gatilov-deklarata-e-clintonit-eshte-e-padrejte/60%Hourly2012-07-07 15:32
https://kumti.com/davutollu-ne-siri-qeveria-tashme-e-ka-humbur-legjitimitetin/60%Hourly2012-07-07 15:29
https://kumti.com/regjistrimi-i-bujqesise-nis-ne-janar-2013/60%Hourly2012-07-07 15:18
https://kumti.com/akt-i-shemtuar-e-i-neveritshem/60%Hourly2012-07-07 15:15
https://kumti.com/thaci-e-tadiq-i-shtrengojne-duart-njeri-tjetrit/60%Hourly2012-07-07 15:11
https://kumti.com/bmw-venture-automobili-i-ardhmerise-video/60%Hourly2012-07-07 12:29
https://kumti.com/semundjet-me-vdekjeprurese-ne-bote/60%Hourly2012-07-07 12:05
https://kumti.com/ban-kerkon-zgjidhje-politike-per-sirine/60%Hourly2012-07-07 12:03
https://kumti.com/muslimanet-rivarrosin-viktimat-e-srebrenices-serbet-festojne/60%Hourly2012-07-07 12:00
https://kumti.com/katermbedhjete-ruse-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-ukraine/60%Hourly2012-07-07 11:53
https://kumti.com/skandaloze-kendon-dhe-bombardon-afganet-video/60%Hourly2012-07-07 11:41
https://kumti.com/dhjetera-viktima-ne-rusi-nga-vershimet/60%Hourly2012-07-07 11:37
https://kumti.com/mos-u-merr-me-kosoven-ne-okb/60%Hourly2012-07-07 09:54
https://kumti.com/ivanoviqit-i-pelqen-ideja-e-pacollit-per-veriun/60%Hourly2012-07-07 09:16
https://kumti.com/bozdae-ndalimi-i-rrethprerjessynetit-ne-gjermani-nuk-ka-asnje-lloj-justifikimi/60%Hourly2012-07-07 09:12
https://kumti.com/libi-fillojne-zgjedhjet-per-te-paren-asamble-kombetare-post-kadafi/60%Hourly2012-07-07 09:06
https://kumti.com/skandaloze-prostitutat-protestojne-ngase-pritet-te-ndalohet-aktiviteti-i-tyre/60%Hourly2012-07-07 08:54
https://kumti.com/aleksandar-frangaj-pas-klan-kosoves-i-erdhi-radha-klan-maqedonise/60%Hourly2012-07-07 08:47
https://kumti.com/vritet-nje-cift-serb-ne-kosove/60%Hourly2012-07-07 08:42
https://kumti.com/trembedhjetevjecari-vritet-me-thike/60%Hourly2012-07-07 08:27
https://kumti.com/bukoshi-e-haraqija-do-te-largohen-nga-qeveria/60%Hourly2012-07-07 08:22
https://kumti.com/deutsche-telekom-e-do-telekomin-e-kosoves-per-200-milione/60%Hourly2012-07-06 22:06
https://kumti.com/tadiqi-homo/60%Hourly2012-07-06 21:57
https://kumti.com/veturat-ne-europe-duhet-automatikisht-te-therrasin-ndihmen-pas-aksidentit/60%Hourly2012-07-06 20:13
https://kumti.com/apple-vs-microsoft-vs-google/60%Hourly2012-07-06 20:04
https://kumti.com/korrje-shirjet-kete-vit-kane-filluar-me-heret/60%Hourly2012-07-06 20:01
https://kumti.com/na-njihni/60%Hourly2012-07-06 19:59
https://kumti.com/nuk-eshte-dashte-te-pyetet-kushtetuesja/60%Hourly2012-07-06 19:54
https://kumti.com/daciq-bisede-telefonike-me-nishanin/60%Hourly2012-07-06 18:00
https://kumti.com/miqte-e-sirise-asadi-duhet-te-shkoje/60%Hourly2012-07-06 17:51
https://kumti.com/bresher-i-madh-ne-gjilan/60%Hourly2012-07-06 16:10
https://kumti.com/bashkeatdhetare-miresevini/60%Hourly2012-07-06 13:52
https://kumti.com/konfiskohen-350-kg-marihuane/60%Hourly2012-07-06 13:35
https://kumti.com/parregullsi-ne-testin-e-matures/60%Hourly2012-07-06 13:32
https://kumti.com/konferenca-e-pare-rajonale-e-osbe-se/60%Hourly2012-07-06 13:28
https://kumti.com/rrefehet-muja/60%Hourly2012-07-06 13:25
https://kumti.com/prezantohet-motorola-atrix-hd/60%Hourly2012-07-06 13:21
https://kumti.com/toshiba-gjobitet-me-87-milione-dollare/60%Hourly2012-07-06 13:18
https://kumti.com/lojerat-qe-do-te-donim-ti-shihnim-ne-google-glass/60%Hourly2012-07-06 13:14
https://kumti.com/kine-arrestohen-802-vete-te-dyshuar-per-trafikim-te-femijeve/60%Hourly2012-07-06 13:12
https://kumti.com/kosova-denon-dhunen-ne-siri/60%Hourly2012-07-06 13:07
https://kumti.com/siri-dezerton-nga-ushtria-miku-i-ngushte-i-asadit/60%Hourly2012-07-06 13:01
https://kumti.com/ere-e-keqe-ne-qeveri/60%Hourly2012-07-06 12:09
https://kumti.com/jahjaga-korrupsioni-po-kercenon-edhe-institucionet/60%Hourly2012-07-06 12:06
https://kumti.com/mitrovica-kerkon-shtim-te-masave-te-sigurise/60%Hourly2012-07-06 12:02
https://kumti.com/hidhet-nga-120-metra-nuk-vdes-video/60%Hourly2012-07-06 09:48
https://kumti.com/prokuroria-po-heton-rrahjen-e-deputeteve/60%Hourly2012-07-06 09:41
https://kumti.com/te-ndalohet-apo-jo-partia-ekstremiste-e-djathte-npd/60%Hourly2012-07-06 09:38
https://kumti.com/florin-krasniqi-dyshon-ne-vrasjen-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-07-06 09:31
https://kumti.com/bija-ime/60%Hourly2012-07-06 09:31
https://kumti.com/wesley-clark-emerohet-keshilltar-i-kryeministrit-rumun/60%Hourly2012-07-06 09:29
https://kumti.com/lindja-ben-grate-me-te-mencura/60%Hourly2012-07-06 09:21
https://kumti.com/8-shenja-qe-bebi-juaj-eshte-semure/60%Hourly2012-07-06 09:13
https://kumti.com/ne-xhamite-e-kosoves-mblidhen-ndihma-per-refugjatet-siriane/60%Hourly2012-07-06 09:11
https://kumti.com/rrjedhja-e-gjakut-nga-hunda/60%Hourly2012-07-06 09:07
https://kumti.com/griboski-nikoliq-dhe-daciq-mund-te-zgjidhin-ceshtjen-e-kosoves/60%Hourly2012-07-06 09:02
https://kumti.com/vret-dhe-djeg-te-shoqen-shtatzene/60%Hourly2012-07-06 08:56
https://kumti.com/kosova-perjashton-serbine-nga-dubrovniku/60%Hourly2012-07-06 08:53
https://kumti.com/mal-i-zi-cakton-kufirin-pa-e-pyetur-kosoven/60%Hourly2012-07-06 08:50
https://kumti.com/metoda-e-denimit/60%Hourly2012-07-06 08:44
https://kumti.com/vv-e-pdk-nga-grushtet-ne-perplasje-verbale/60%Hourly2012-07-06 08:43
https://kumti.com/shmangja-e-lodhjes-nga-te-nxehtit/60%Hourly2012-07-06 08:34
https://kumti.com/osbe-qeverite-te-mos-e-bllokojne-internetin/60%Hourly2012-07-06 08:20
https://kumti.com/marredheniet-mes-fa-shqiptare-dhe-malazeze-te-rendesishme/60%Hourly2012-07-06 08:16
https://kumti.com/celular-ne-vend-te-kuletes/60%Hourly2012-07-06 08:11
https://kumti.com/wikileaks-publikon-miliona-email-te-derguar-nga-politikanet-e-sirise/60%Hourly2012-07-06 08:01
https://kumti.com/perbrenda-makinerise-siriane-se-propagandes/60%Hourly2012-07-06 07:58
https://kumti.com/banoret-e-nje-lagjeje-te-varfer-ne-egjipt-vizitohen-nga-presidenti-i-ri/60%Hourly2012-07-06 07:55
https://kumti.com/masakra-e-pukes-policia-akuzon-prokurorine-autori-na-koriten/60%Hourly2012-07-06 07:55
https://kumti.com/lavrov-azil-politik-presidentit-esad-ishte-nje-shaka/60%Hourly2012-07-06 07:53
https://kumti.com/shba-zjarret-ne-kolorado-nen-kontroll/60%Hourly2012-07-06 07:51
https://kumti.com/ish-ministri-i-tregtise-bujar-dugolli-kandidat-per-dekan-te-filozofikut/60%Hourly2012-07-06 07:41
https://kumti.com/qemajl-mustafa-shkep-para-pa-dhimte/60%Hourly2012-07-06 07:40
https://kumti.com/pensionistet-paralajmerojne-protesta-masive/60%Hourly2012-07-06 07:37
https://kumti.com/akuzohet-bujar-bukoshi/60%Hourly2012-07-06 07:35
https://kumti.com/kuci-nuk-e-ka-ndermend-ta-le-politiken/60%Hourly2012-07-06 07:26
https://kumti.com/muje-rogova-paralajmeron-doreheqjen/60%Hourly2012-07-06 07:23
https://kumti.com/perplasen-ne-kuvend-per-kek-un/60%Hourly2012-07-05 22:36
https://kumti.com/kerkon-garanci-per-marreveshjet-me-kosoven/60%Hourly2012-07-05 22:34
https://kumti.com/wikileaks-publikon-dokumente-sekrete-siriane/60%Hourly2012-07-05 22:00
https://kumti.com/qipro-kryeson-be-ne-kerkon-ndihme-edhe-nga-rusia/60%Hourly2012-07-05 21:57
https://kumti.com/kreu-i-sherbimit-informativ-ushtarak-shqiptar-jep-doreheqje/60%Hourly2012-07-05 21:54
https://kumti.com/tete-te-vrare-nga-bombola-me-gaz/60%Hourly2012-07-05 21:47
https://kumti.com/peje-vritet-gazmend-beqiraj/60%Hourly2012-07-05 21:37
https://kumti.com/minatoret-nderruan-rrjedhat-historike-te-kosoves/60%Hourly2012-07-05 21:30
https://kumti.com/thirja-islame-ne-media/60%Hourly2012-07-05 20:08
https://kumti.com/samsung-hedh-ne-treg-telefonin-galaxy-s-iii/60%Hourly2012-07-05 18:36
https://kumti.com/per-veriun-nuk-duhet-biseduar-me-serbine/60%Hourly2012-07-05 17:16
https://kumti.com/krasniqi-dyshon-ne-vrasjen-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-07-05 17:14
https://kumti.com/fundi-i-mbikeqyrjes-shton-njohjet/60%Hourly2012-07-05 17:07
https://kumti.com/sharrcem-kundershton-vendimin-e-doganes/60%Hourly2012-07-05 17:00
https://kumti.com/masht-529-e-maturanteve-kaluan-testin-e-matures/60%Hourly2012-07-05 16:51
https://kumti.com/kryeminister-mos-u-zgerdhi/60%Hourly2012-07-05 10:12
https://kumti.com/nafta-qe-futet-ne-kosove-shkakton-kancerin/60%Hourly2012-07-05 10:09
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-ka-mandat-pesevjecar/60%Hourly2012-07-05 09:30
https://kumti.com/kuci-i-pazevendesueshem-per-thacin/60%Hourly2012-07-05 09:23
https://kumti.com/piramida-e-dashurise/60%Hourly2012-07-05 09:07
https://kumti.com/vetite-sheruese-te-molles-dhe-te-dardhes/60%Hourly2012-07-05 09:02
https://kumti.com/ta-trajtojme-dhimbjen-ushqimet-qe-luftojne-dhimbjen-dhe-vetereduktimi-i-dhimbjes/60%Hourly2012-07-05 08:59
https://kumti.com/si-te-mbroheni-nga-vapa-e-madhe/60%Hourly2012-07-05 08:50
https://kumti.com/arrestohet-i-dyshuari-qe-tentoi-ti-godiste-me-veture-dy-policet/60%Hourly2012-07-05 08:37
https://kumti.com/parlamenti-europian-e-vrau-acta-n/60%Hourly2012-07-05 08:35
https://kumti.com/permbytjet-ne-indi-2-milionn-te-pastrehe-95-viktima/60%Hourly2012-07-05 08:34
https://kumti.com/hetimet-per-asanajn-mberrin-fbi/60%Hourly2012-07-05 08:29
https://kumti.com/berat-vret-gruan-arrestohet/60%Hourly2012-07-05 08:18
https://kumti.com/izraeli-do-te-filloje-ndertimin-e-murit-ndares-ne-cisjordani/60%Hourly2012-07-05 08:13
https://kumti.com/plagosen-5-ushtare-amerikan/60%Hourly2012-07-05 08:10
https://kumti.com/kreu-i-monitoruesve-nderkombetare-ne-siri-ben-kerkese-per-doreheqje/60%Hourly2012-07-05 08:06
https://kumti.com/shba-rrezimi-i-avionit-turk-pa-paralajmerim-akt-i-poshter/60%Hourly2012-07-05 07:14
https://kumti.com/gjermani-te-pakten-kater-te-vdekur-per-nje-shtepi-ne-karlsruhe/60%Hourly2012-07-04 23:51
https://kumti.com/numri-i-sirianeve-te-strehuar-ne-turqi-arrin-ne-35-mije-e-565/60%Hourly2012-07-04 23:49
https://kumti.com/davutollu-turqia-zoteron-fuqine-dhe-kapacitetin-e-duhur-per-mbrojtjen-e-kufijve-te-saj/60%Hourly2012-07-04 23:46
https://kumti.com/te-kerkuarit-nga-interpoli/60%Hourly2012-07-04 23:41
https://kumti.com/kosova-mbetet-prioritet-per-bashkimin-evropian/60%Hourly2012-07-04 23:37
https://kumti.com/lengu-i-limonit-dhe-i-portokallit-parandalon-guret-ne-veshka/60%Hourly2012-07-04 17:01
https://kumti.com/program-i-thjeshte-jetesor-per-muslimanin/60%Hourly2012-07-04 16:08
https://kumti.com/grupet-siriane-te-opozites-mbeshtesin-ushtrine-clirimtare-te-sirise/60%Hourly2012-07-04 15:27
https://kumti.com/qeveria-e-heshtur/60%Hourly2012-07-04 14:06
https://kumti.com/protesta-anti-qeveritare-ne-bahrejn/60%Hourly2012-07-04 14:02
https://kumti.com/gmail-i-ri-per-ios/60%Hourly2012-07-04 13:49
https://kumti.com/nokia-kalon-ne-android/60%Hourly2012-07-04 13:48
https://kumti.com/transformer-pad-infinity/60%Hourly2012-07-04 13:46
https://kumti.com/kush-e-shiti-tadiqin/60%Hourly2012-07-04 13:44
https://kumti.com/fillon-java-e-promovimit-te-produkteve-vendore/60%Hourly2012-07-04 13:42
https://kumti.com/spanja-regjistron-ulje-te-papunesise/60%Hourly2012-07-04 13:28
https://kumti.com/69-persona-jane-vrare-ne-operacionet-e-fundit-te-ushtrise-siriane/60%Hourly2012-07-04 13:27
https://kumti.com/kthehen-700-milion-e/60%Hourly2012-07-04 13:25
https://kumti.com/zyra-e-be-se-ndau-46-grante-per-biznese/60%Hourly2012-07-04 13:24
https://kumti.com/kerkohet-doreheqja-e-adem-salihajt/60%Hourly2012-07-04 13:22
https://kumti.com/jane-gjetur-trupat-e-pajete-te-piloteve-te-avionit-turk-te-rrezuar-nga-ana-e-sirise/60%Hourly2012-07-04 13:21
https://kumti.com/rrezohet-aeroplani-me-600-kg-kokaine/60%Hourly2012-07-04 13:19
https://kumti.com/windows-8-pro-vetem-40-dollare/60%Hourly2012-07-04 10:28
https://kumti.com/25-fakte-interesante-rreth-facebook/60%Hourly2012-07-04 10:25
https://kumti.com/micron-blen-elpida-per-25-miliarde-dollare/60%Hourly2012-07-04 10:22
https://kumti.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-sulmin-ne-dobrosin/60%Hourly2012-07-04 10:09
https://kumti.com/presidentja-ka-shpenzuar-217-mije-euro-vetem-per-udhetime/60%Hourly2012-07-04 10:05
https://kumti.com/tre-kandidate-per-rektor-te-up-se/60%Hourly2012-07-04 09:59
https://kumti.com/lidershipi-koordinohet-per-integrim-ne-be/60%Hourly2012-07-04 09:54
https://kumti.com/thaci-dacici-si-sloba-i-vogel/60%Hourly2012-07-04 09:50
https://kumti.com/siria-arkipelagu-i-tortures-video/60%Hourly2012-07-04 09:45
https://kumti.com/raporti-85-ushtare-te-sirise-dezertuan-ne-turqi/60%Hourly2012-07-04 09:42
https://kumti.com/sirianet-ia-mesyjne-jordanise/60%Hourly2012-07-04 09:38
https://kumti.com/bankat-dhe-shtetet-nje-aleance-e-kobshme/60%Hourly2012-07-04 09:23
https://kumti.com/be-rregulla-me-te-forta-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale-online/60%Hourly2012-07-04 09:23
https://kumti.com/izraeli-dhe-pranvera-arabe/60%Hourly2012-07-04 09:18
https://kumti.com/kim-jong-un-lejon-picat-dhe-celularet-ne-korene-e-veriut/60%Hourly2012-07-04 09:07
https://kumti.com/pakistani-rihap-rruget-per-furnizimit-e-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2012-07-04 08:58
https://kumti.com/pse-falem/60%Hourly2012-07-04 08:52
https://kumti.com/karrota-kumbulla-dhe-vaj-te-bajames-per-te-qene-me-te-bukur/60%Hourly2012-07-04 08:39
https://kumti.com/mti-e-komuna-shkelin-ligjin/60%Hourly2012-07-04 08:38
https://kumti.com/7-ore-gjume-per-nje-zemer-te-shendetshme/60%Hourly2012-07-04 08:37
https://kumti.com/urojne-ameriken/60%Hourly2012-07-04 08:36
https://kumti.com/limoni-vret-bakteret-e-demshme/60%Hourly2012-07-04 08:32
https://kumti.com/prokuroria-nuk-kryen-hetime-per-nderhyrjen-e-grabovcit/60%Hourly2012-07-04 08:24
https://kumti.com/polaku-wlosowicz-mund-te-behet-shef-i-eulex-it/60%Hourly2012-07-04 08:21
https://kumti.com/kerkohet-perfshirja-e-eulex-it-ne-kushtetute/60%Hourly2012-07-04 08:19
https://kumti.com/per-vizat-pas-pushimeve/60%Hourly2012-07-04 08:17
https://kumti.com/mustafa-qendrim-me-te-bute-ndaj-jahjages/60%Hourly2012-07-04 08:04
https://kumti.com/i-bastiset-shtepia/60%Hourly2012-07-03 23:45
https://kumti.com/greqi-po-thellohet-recesioni/60%Hourly2012-07-03 23:38
https://kumti.com/i-jap-llogari-vetem-popullit-serb/60%Hourly2012-07-03 23:34
https://kumti.com/e-la-edhe-akr-ne/60%Hourly2012-07-03 23:32
https://kumti.com/arrestohen-tre-te-dyshuar-per-shitblerje-armesh/60%Hourly2012-07-03 23:30
https://kumti.com/rruga-na-bashkon-mimoza-na-ndane/60%Hourly2012-07-03 23:28
https://kumti.com/nokia-del-ne-android-nese-windows-phone-deshton/60%Hourly2012-07-03 23:23
https://kumti.com/arafati-u-vra-me-polonium/60%Hourly2012-07-03 23:17
https://kumti.com/berisha-pengese-per-integrimin-e-shqiperise/60%Hourly2012-07-03 23:13
https://kumti.com/alkooli-me-shume-viktima-se-aids/60%Hourly2012-07-03 16:15
https://kumti.com/bizele-per-me-pak-stres/60%Hourly2012-07-03 16:14
https://kumti.com/sheqeri-i-tepert-i-demshem-sa-duhani-dhe-alkooli/60%Hourly2012-07-03 16:12
https://kumti.com/lotet-ne-dasem/60%Hourly2012-07-03 16:06
https://kumti.com/leterkembim-mes-gruas-dhe-burrit/60%Hourly2012-07-03 14:30
https://kumti.com/femijut-tim-i-bera-padrejtesi/60%Hourly2012-07-03 14:28
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-japin-miliona-dollar-ndihme-jemenit/60%Hourly2012-07-03 14:17
https://kumti.com/rasmussen-gjendja-ne-veri-shqetesuese/60%Hourly2012-07-03 13:08
https://kumti.com/eurozone-mbi-17-milione-te-papune/60%Hourly2012-07-03 13:05
https://kumti.com/milionat-e-ptkse-i-merr-era/60%Hourly2012-07-03 13:03
https://kumti.com/itali-bie-papunesia-ne-maj/60%Hourly2012-07-03 13:01
https://kumti.com/kosova-ka-vetem-166-mije-punetore-te-regjistruar/60%Hourly2012-07-03 12:58
https://kumti.com/be-greqia-duhet-te-planifikoje-zbatimin-e-kursimeve/60%Hourly2012-07-03 12:56
https://kumti.com/finlanda-e-holanda-kunder-masave-anti-krize/60%Hourly2012-07-03 12:51
https://kumti.com/vazhdojne-punimet-per-kerkim-shpetimin-e-piloteve-dhe-avionit-turk/60%Hourly2012-07-03 12:48
https://kumti.com/davutollu-per-sirine-nuk-i-kemi-faj-askujt-pale-biseduese-njohim-opoziten-e-sirise/60%Hourly2012-07-03 12:46
https://kumti.com/irak-50-te-vdekur-dhe-me-shume-se-100-te-plagosur/60%Hourly2012-07-03 12:42
https://kumti.com/qielli-merr-flake-ne-australi/60%Hourly2012-07-03 10:11
https://kumti.com/gjendet-e-pajete-ne-dhomen-e-gjumit/60%Hourly2012-07-03 09:59
https://kumti.com/irani-teston-raketen-kercenuese/60%Hourly2012-07-03 09:56
https://kumti.com/brazil-avionet-qe-fluturuan-ulet/60%Hourly2012-07-03 09:53
https://kumti.com/smartfoni-windows-phone-8-me-tastiere-te-lakuar/60%Hourly2012-07-03 08:59
https://kumti.com/smendon-per-doreheqje/60%Hourly2012-07-03 08:58
https://kumti.com/nuk-do-te-flas-me-daciqin/60%Hourly2012-07-03 08:56
https://kumti.com/serbet-bllokuan-rruget-ne-veri-te-kosoves/60%Hourly2012-07-03 08:54
https://kumti.com/shtyhen-bisedimet-per-tregun-global-te-armatimi/60%Hourly2012-07-03 08:49
https://kumti.com/perfundon-mbikeqyrja-vjen-procesi-politik-per-veriun/60%Hourly2012-07-03 08:44
https://kumti.com/auditohet-efektiviteti-i-be-se/60%Hourly2012-07-03 08:41
https://kumti.com/deri-nfund/60%Hourly2012-07-03 08:37
https://kumti.com/vlc-vjen-edhe-ne-android/60%Hourly2012-07-03 08:34
https://kumti.com/hp-do-te-shese-tabletet-me-windows-8-pro-e-jo-me-rt/60%Hourly2012-07-03 08:26
https://kumti.com/kapet-me-120-kg-hashash-cifti-i-turisteve/60%Hourly2012-07-03 03:49
https://kumti.com/google-lanson-edhe-tabletin-nexus-10/60%Hourly2012-07-03 03:47
https://kumti.com/misvaku-ne-higjienen-orale-2/60%Hourly2012-07-03 03:44
https://kumti.com/era-e-keqe-e-gojes/60%Hourly2012-07-03 03:40
https://kumti.com/kush-e-zbuloi-kompjuterin-me-te-vertete/60%Hourly2012-07-03 03:36
https://kumti.com/kater-kontigjente-shqiponja-ne-afganistan/60%Hourly2012-07-03 03:33
https://kumti.com/turqia-me-ekonomi-ne-rritje/60%Hourly2012-07-03 03:31
https://kumti.com/samsung-kerkon-zhbllokim-te-perkohshem/60%Hourly2012-07-03 03:25
https://kumti.com/kompania-qe-konverton-macbooket-ne-tablete/60%Hourly2012-07-03 03:21
https://kumti.com/nderkombetaret-te-zhgenjyer-me-lideret/60%Hourly2012-07-03 03:15
https://kumti.com/perdoruesit-e-facebook-ut-ne-zbritje/60%Hourly2012-07-03 03:01
https://kumti.com/zyrtare-gashi-ka-dhene-doreheqje/60%Hourly2012-07-02 22:12
https://kumti.com/ministri-jelldez-nuk-do-te-kemi-veshtiresi-ne-furnizimin-me-gaz/60%Hourly2012-07-02 20:07
https://kumti.com/oferte-verore-nga-kujtesa/60%Hourly2012-07-02 20:00
https://kumti.com/vendimi-per-kosoven-historik-per-shqiperine/60%Hourly2012-07-02 19:36
https://kumti.com/trust-mbi-16-milion-euro-sdihet-te-kujt-jane/60%Hourly2012-07-02 17:55
https://kumti.com/apple-deshiron-domenin-ipad3com/60%Hourly2012-07-02 17:21
https://kumti.com/apple-mbyll-sherbimin-mobileme/60%Hourly2012-07-02 17:19
https://kumti.com/fsk-dhuron-gjak/60%Hourly2012-07-02 13:00
https://kumti.com/presheva-feston-100-vjetorin-e-shtetit-shqiptar/60%Hourly2012-07-02 12:57
https://kumti.com/thellohet-papunesia-ne-eurozone/60%Hourly2012-07-02 12:54
https://kumti.com/izraeli-sulmon-palestinezet-ne-gaza/60%Hourly2012-07-02 12:52
https://kumti.com/turqia-bojkot-presidences-se-qipros/60%Hourly2012-07-02 12:51
https://kumti.com/i-jepet-fund-mbikeqyrjes-se-pavaresise/60%Hourly2012-07-02 12:48
https://kumti.com/ipko-me-rrjet-optik-per-tere-kosoven/60%Hourly2012-07-02 09:33
https://kumti.com/meksika-me-presidentin-e-ri/60%Hourly2012-07-02 09:28
https://kumti.com/samsung-bllokohet-serish-ne-shba/60%Hourly2012-07-02 09:25
https://kumti.com/kuvendi-i-qerim-hesapeve/60%Hourly2012-07-02 09:22
https://kumti.com/siri-vazhdojne-bombardimet-ne-lokalitetet-ne-periferi-te-damaskut/60%Hourly2012-07-02 09:11
https://kumti.com/a-do-te-ndryshoje-formati-i-dialogut-serbi-kosove/60%Hourly2012-07-02 09:10
https://kumti.com/gdp-turke-rritet-me-142/60%Hourly2012-07-02 09:08
https://kumti.com/tre-anetare-te-nato-s-te-vrare-nga-nje-person-me-uniforme-te-policise-afgane/60%Hourly2012-07-02 09:05
https://kumti.com/shqiperi-kosove-patrullime-te-perbashketa/60%Hourly2012-07-02 09:02
https://kumti.com/91-njohje-por-se-dime-sa-nota-verbale-jane-ne-mpj/60%Hourly2012-07-02 07:36
https://kumti.com/fsk-ja-me-kapacitete-per-misione-jashte-vendit/60%Hourly2012-07-02 07:34
https://kumti.com/kallashnikovet-nga-shqiperia-ne-kamione-te-lopeve/60%Hourly2012-07-02 07:32
https://kumti.com/avionet-amerikan-sulmojne-pakistanin/60%Hourly2012-07-02 07:27
https://kumti.com/netanjahu-i-kerkon-presidentit-egjiptian-te-mbeshtese-traktatin-e-paqes/60%Hourly2012-07-02 07:27
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-i-drejtohet-popullit-me-nje-fjalim/60%Hourly2012-07-02 07:26
https://kumti.com/leon-paneta-shprehet-ne-lidhje-me-tensionin-e-turqise-me-sirine/60%Hourly2012-07-02 07:25
https://kumti.com/anan-populli-sirian-duhet-te-vendose-per-te-ardhmen/60%Hourly2012-07-02 07:23
https://kumti.com/doktor-hashimi/60%Hourly2012-07-01 20:56
https://kumti.com/kosova-behet-me-pavaresi-te-plote/60%Hourly2012-07-01 20:52
https://kumti.com/nga-siria-vazhdojne-te-vijne-lajme-masakrash/60%Hourly2012-07-01 17:49
https://kumti.com/siri-800-te-vrare-brenda-javes/60%Hourly2012-07-01 17:40
https://kumti.com/dyqani-i-windows-phone-8-edhe-per-shqiperi/60%Hourly2012-07-01 14:34
https://kumti.com/gmail-sherbimi-email-me-i-madhi-ne-bote/60%Hourly2012-07-01 14:33
https://kumti.com/si-te-perdorni-google-docs-offline/60%Hourly2012-07-01 14:31
https://kumti.com/apple-vs-samsung-beteja-per-tregun-219-miliarde-dollaresh/60%Hourly2012-07-01 11:32
https://kumti.com/maqedoni-shtyhet-regjistrimi-i-popullsise/60%Hourly2012-07-01 08:30
https://kumti.com/autostrada-drejt-shkupit-do-ta-bllokoje-ate-te-merdarit/60%Hourly2012-07-01 08:25
https://kumti.com/koalicioni-qe-shqeteson/60%Hourly2012-07-01 08:18
https://kumti.com/komuna-e-kumanoves-me-flamur-serb/60%Hourly2012-07-01 08:11
https://kumti.com/rexhepi-xhandaret-serbe-do-ta-shkelin-betimin/60%Hourly2012-07-01 08:09
https://kumti.com/perfitime-nga-permbyllja/60%Hourly2012-07-01 08:05
https://kumti.com/nga-bletet-arma-e-re-kunder-kancerit/60%Hourly2012-07-01 01:50
https://kumti.com/efektet-e-demshme-te-alkoolit/60%Hourly2012-07-01 01:45
https://kumti.com/demi-i-duhanit/60%Hourly2012-07-01 01:43
https://kumti.com/microsoft-blen-yammer-per-12-miliarde-dollare/60%Hourly2012-07-01 01:34