XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/ethet-blasfemike-dhe-loja-e-demit-spanjoll/60%Hourly2012-08-31 22:13
https://kumti.com/tymosja-pasive-e-duhanit/60%Hourly2012-08-31 15:13
https://kumti.com/myzhde-durimtareve/60%Hourly2012-08-31 14:06
https://kumti.com/pensionohen-pjesetaret-e-pare-te-fsk-se/60%Hourly2012-08-31 13:57
https://kumti.com/shkollat-e-prishtines-te-gatshme-per-procesin-arsimor/60%Hourly2012-08-31 13:08
https://kumti.com/mlladiq-largohet-nga-gjykatorja/60%Hourly2012-08-31 13:06
https://kumti.com/apple-humb-betejen-kunder-samsung-ne-japoni/60%Hourly2012-08-31 13:01
https://kumti.com/tri-kushtet-e-be-se-per-serbine/60%Hourly2012-08-31 12:56
https://kumti.com/lugina-kerkon-te-perfshihet-ne-bisedime/60%Hourly2012-08-31 12:52
https://kumti.com/sakice-mbi-gruan/60%Hourly2012-08-31 12:45
https://kumti.com/alkooli-tre-te-plagosur-ne-peje/60%Hourly2012-08-31 12:39
https://kumti.com/perplasja-pdk-ldk/60%Hourly2012-08-31 12:36
https://kumti.com/sulmon-me-karrige-obaman-e-padukshem/60%Hourly2012-08-31 12:28
https://kumti.com/numri-i-baktereve-ne-goje-eshte-me-i-madh-sesa-numri-i-njerezve-ne-toke/60%Hourly2012-08-31 10:58
https://kumti.com/ushtrine-dhe-policine-serbe-e-kontrollojne-te-deshmuarit-ne-kosove/60%Hourly2012-08-31 09:36
https://kumti.com/apple-kompania-me-e-vlefshme-e-historise/60%Hourly2012-08-31 09:32
https://kumti.com/podgorce-mbyllen-paralelet-me-mesim-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2012-08-31 09:27
https://kumti.com/sa-i-kane-pagat-vjetore-ministrat/60%Hourly2012-08-31 09:12
https://kumti.com/nikolici-gjeni-per-shtate-dite-e-kreu-nje-vit-pa-qene-ne-fakultet/60%Hourly2012-08-31 09:09
https://kumti.com/nxenesit-shqiptare-ne-maqedoni-pa-abetare-e-me-tekste-fyese/60%Hourly2012-08-31 09:02
https://kumti.com/caj-kunder-infeksioneve-te-kanaleve-urinare/60%Hourly2012-08-31 08:57
https://kumti.com/kryeministri-turk-rifillon-turnete-jasht-shtetit/60%Hourly2012-08-31 08:40
https://kumti.com/serbia-kerkon-ta-lexoje-fusnoten-ne-takime/60%Hourly2012-08-31 08:31
https://kumti.com/shperthen-kriza-6-mije-divorce-brenda-vitit/60%Hourly2012-08-31 08:18
https://kumti.com/100-vjecari-shtyp-me-makine-11-njerez/60%Hourly2012-08-31 08:12
https://kumti.com/apple-ju-shkemben-iphone-n-tuaj-te-vjeter-me-iphone-5/60%Hourly2012-08-31 08:09
https://kumti.com/kush-jane-anetaret-e-kkpm-se-dhe-te-bordit-te-rtk-se/60%Hourly2012-08-31 08:03
https://kumti.com/siri-mbi-140-te-vrare-gjate-se-enjtes/60%Hourly2012-08-31 07:55
https://kumti.com/greqi-vritet-frikshem-nje-shqiptar-40-vjec-plagoset-nje-grua/60%Hourly2012-08-31 07:49
https://kumti.com/morsi-intervenim-aktiv-per-ta-ndalur-dhunen-ne-siri/60%Hourly2012-08-31 07:46
https://kumti.com/kosova-ne-diten-nderkombetare-te-te-zhdukurve/60%Hourly2012-08-31 02:41
https://kumti.com/thaci-e-mori-mesazhin/60%Hourly2012-08-31 02:33
https://kumti.com/kasaphane-ne-meksike-29-te-vdekur-ne-nje-perleshje-bandash/60%Hourly2012-08-31 02:27
https://kumti.com/brezovica-pret-investitoret-e-huaj/60%Hourly2012-08-30 22:30
https://kumti.com/milioneret-ilegale/60%Hourly2012-08-30 22:25
https://kumti.com/beqiri-ldk-ja-se-ka-per-hajgare/60%Hourly2012-08-30 22:20
https://kumti.com/nje-ore-pune-250-mije-euro/60%Hourly2012-08-30 22:09
https://kumti.com/ne-gjermani-perhapen-paragjykimet-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2012-08-30 18:47
https://kumti.com/femijet-e-shumte-rrezik-ekonomik-per-familje-2/60%Hourly2012-08-30 13:29
https://kumti.com/femijet-e-shumte-rrezik-ekonomik-per-familje/60%Hourly2012-08-30 13:19
https://kumti.com/jemen-nga-sulmi-ajror-5-militante-te-vrare/60%Hourly2012-08-30 12:19
https://kumti.com/arrestohen-5-ish-zyrtare-te-institucioneve/60%Hourly2012-08-30 12:15
https://kumti.com/mozilla-shton-perditesimet-ne-menyre-te-fshehte/60%Hourly2012-08-30 12:13
https://kumti.com/nuk-jam-i-gatshem-te-vdes-ne-luften-tuaj/60%Hourly2012-08-30 12:10
https://kumti.com/feith-e-thaci-percaktuan-hapat-per-fundin-e-pavaresise-se-mbikeqyrur/60%Hourly2012-08-30 12:10
https://kumti.com/numri-i-sirianeve-qe-strehohen-ne-turqi-eshte-mbi-80-mije/60%Hourly2012-08-30 12:05
https://kumti.com/nuk-jemi-tallur-presidentja-duhet-te-dorehiqet/60%Hourly2012-08-30 12:03
https://kumti.com/ne-pritje-1770-persona-mungojne/60%Hourly2012-08-30 11:56
https://kumti.com/jovanoviq-po-ndryshon-politika-fataliste-e-serbise/60%Hourly2012-08-30 11:54
https://kumti.com/neser-e-me-8-shtator-testi-i-matures/60%Hourly2012-08-30 11:38
https://kumti.com/i-shqiptohen-13-vite-burg/60%Hourly2012-08-30 10:54
https://kumti.com/negociatat-sekrete-prishtine-beograd-2/60%Hourly2012-08-30 10:52
https://kumti.com/dhimbjet-muskulore/60%Hourly2012-08-30 10:41
https://kumti.com/shtohet-dhuna-ndaj-te-huajve-ne-greqi/60%Hourly2012-08-30 10:35
https://kumti.com/mania-e-pastertise/60%Hourly2012-08-30 10:34
https://kumti.com/samsung-prezanton-64gb-uhs-1-sd-dhe-kartat-microsd/60%Hourly2012-08-30 10:33
https://kumti.com/toshiba-nxjerr-tabletin-u925t-me-cpu-intel-core-i5/60%Hourly2012-08-30 10:27
https://kumti.com/18-hadithe-mbi-xhihadin-qe-nuk-gjenden-ne-buharu-dhe-muslim/60%Hourly2012-08-30 10:26
https://kumti.com/kosova-e-pavarur-realitet-i-pakthyeshem/60%Hourly2012-08-30 10:24
https://kumti.com/a-e-njihni-kete-njeri/60%Hourly2012-08-30 09:39
https://kumti.com/muslimanet-dhe-industrite-e-naftes-shekujt-7-19/60%Hourly2012-08-30 09:29
https://kumti.com/afganistan-vritet-3-te-nato-s/60%Hourly2012-08-30 09:26
https://kumti.com/veprat-e-mira-ne-kohera-te-veshtira/60%Hourly2012-08-30 09:24
https://kumti.com/aksidentet-vdesin-dy-kembesor/60%Hourly2012-08-30 09:11
https://kumti.com/politikani-belg-kerkon-shqiptar-per-te-vrare-nje-pedofil/60%Hourly2012-08-30 09:05
https://kumti.com/kryengritesit-shkaterruan-10-helikoptere-te-ushtrise/60%Hourly2012-08-30 08:32
https://kumti.com/gjeorgji-te-pakten-14-te-vdekur-nga-perleshjet-mes-policise-dhe-nje-grupi-te-armatosur-rus/60%Hourly2012-08-30 08:22
https://kumti.com/cyberpower-nxjerr-ultrabook-un-e-serise-zeus-m/60%Hourly2012-08-30 08:15
https://kumti.com/new-orleans-ore-policore-shkaku-i-uraganit/60%Hourly2012-08-30 08:10
https://kumti.com/ballkan-mijera-persona-ende-te-zhduku/60%Hourly2012-08-30 08:10
https://kumti.com/banoret-e-veriut-te-mitrovices-do-te-kene-sherbime-falas-ne-spitalin-amerikan/60%Hourly2012-08-30 08:02
https://kumti.com/faktoret-e-prishjes-se-dhembeve-2/60%Hourly2012-08-30 07:53
https://kumti.com/droga-pluhuri-qe-vret-2/60%Hourly2012-08-30 07:43
https://kumti.com/droga-pluhuri-qe-vret-2-2/60%Hourly2012-08-30 07:43
https://kumti.com/arrestohet-ish-zevendesministri-jonuz-kastrati/60%Hourly2012-08-30 07:42
https://kumti.com/toyota-auris-e-re-dizajn-dhe-performanca-te-avancuara/60%Hourly2012-08-30 07:34
https://kumti.com/kujdes-nga-ky-mashtrim-qe-ju-vjen-me-njoftim-ne-facebook/60%Hourly2012-08-30 07:30
https://kumti.com/siria-ne-asamblene-e-pergjithshme/60%Hourly2012-08-30 07:17
https://kumti.com/egjipt-el-baradei-zyrtarizon-partine/60%Hourly2012-08-30 07:12
https://kumti.com/negociatat-sekrete-prishtine-beograd/60%Hourly2012-08-30 06:52
https://kumti.com/thirrje-per-proteste-kunder-festivalit-te-veres-qe-pritet-te-organizohet-ne-oborrin-e-xhamise/60%Hourly2012-08-30 06:44
https://kumti.com/ban-viziton-iranin/60%Hourly2012-08-29 18:41
https://kumti.com/daciq-kacinit-mos-bertit/60%Hourly2012-08-29 18:26
https://kumti.com/digjen-1090-rrenje-ullinj-arrestohen-zjarrvenesit/60%Hourly2012-08-29 15:38
https://kumti.com/kim-dotcom-paralajmeron-nje-megaupload-te-ri/60%Hourly2012-08-29 15:36
https://kumti.com/neser-eshte-30-gushti-festa-e-fitores/60%Hourly2012-08-29 15:30
https://kumti.com/kapet-hajni-i-shtepive/60%Hourly2012-08-29 15:29
https://kumti.com/kuci-vetevendosje-ia-huqi-thaci-nuk-ka-telefon/60%Hourly2012-08-29 15:26
https://kumti.com/bllaca-buja-ka-lidhje-me-serbe/60%Hourly2012-08-29 12:29
https://kumti.com/skandaloze-me-2011-404-prifterinj-kane-ngacmuar-femijet-2/60%Hourly2012-08-29 12:21
https://kumti.com/presidenti-i-shqiperise-sot-arrin-ne-kosove/60%Hourly2012-08-29 12:19
https://kumti.com/skandaloze-me-2011-404-prifterinj-kane-ngacmuar-femijet/60%Hourly2012-08-29 11:58
https://kumti.com/motivimi-zemra-e-vete-permiresimit/60%Hourly2012-08-29 11:29
https://kumti.com/cfare-i-thane-kacinit-ne-beograd/60%Hourly2012-08-29 11:11
https://kumti.com/gjuhet-indoevropiane-kane-lindur-ne-turqi/60%Hourly2012-08-29 11:09
https://kumti.com/gjuajtje-me-arme-ne-qender-te-prishtines-plagoset-nje-person/60%Hourly2012-08-29 11:05
https://kumti.com/lg-optimus-g-shfaqet-zyrtarisht/60%Hourly2012-08-29 11:02
https://kumti.com/samsung-sfidon-vendimin-e-gjykates/60%Hourly2012-08-29 11:00
https://kumti.com/komuna-e-sefas/60%Hourly2012-08-29 10:55
https://kumti.com/gjumi-i-paket-mund-te-ule-testosteronin/60%Hourly2012-08-29 10:53
https://kumti.com/heqja-e-vizave-rrezikohen-nuset-me-letra/60%Hourly2012-08-29 10:50
https://kumti.com/digjen-2-mije-hektare/60%Hourly2012-08-29 10:48
https://kumti.com/azem-syla-thacit-une-po-jap-doreheqje/60%Hourly2012-08-29 10:45
https://kumti.com/assad-ti-japim-fund-kesaj-gjendjeje/60%Hourly2012-08-29 10:05
https://kumti.com/amerikanet-testojne-vetura-qe-flasin/60%Hourly2012-08-29 09:41
https://kumti.com/ushtaret-izraelit-deshmojne-keqtrajtimin-e-femijeve-palestineze/60%Hourly2012-08-29 09:31
https://kumti.com/sekti-kristian-qe-u-ndalon-shkollen-femijeve/60%Hourly2012-08-29 09:18
https://kumti.com/arrestohen-ata-qe-vodhen-ne-xhami/60%Hourly2012-08-29 09:09
https://kumti.com/sirite-pakten-27-te-vdekur-nga-nje-sulm-me-autobombe/60%Hourly2012-08-29 08:34
https://kumti.com/ipko-ja-eshte-gati-per-rrjetin-3g/60%Hourly2012-08-29 08:27
https://kumti.com/zvarritet-vendosja-e-kamerave-te-sigurise-ne-prishtine/60%Hourly2012-08-29 08:26
https://kumti.com/iljaz-halimi-zevendeson-arben-xhaferin/60%Hourly2012-08-29 08:20
https://kumti.com/drshkrijelj-boshnjaket-jane-krenar-per-prejardhjen-e-tyre-shqiptare/60%Hourly2012-08-29 08:16
https://kumti.com/keshillat-per-ushqim-te-veshtira-per-tu-gelltitur/60%Hourly2012-08-29 08:07
https://kumti.com/france-hetim-per-vrasjen-e-arafatit/60%Hourly2012-08-29 08:00
https://kumti.com/uragani-isaac-godet-luizianen/60%Hourly2012-08-29 07:52
https://kumti.com/skenaret-e-gruevskit-me-shqiptaret/60%Hourly2012-08-29 07:48
https://kumti.com/panxhari/60%Hourly2012-08-29 07:47
https://kumti.com/disa-pasoja-negative-qe-sjell-aborti-te-femrat-2/60%Hourly2012-08-29 07:37
https://kumti.com/keshilla-per-gjume-te-qete-2/60%Hourly2012-08-29 07:17
https://kumti.com/termkolli-ramushi-nga-haga-ne-kryeministri/60%Hourly2012-08-29 07:04
https://kumti.com/android-pritet-te-jete-ne-70-te-smartfoneve-te-derguar-kete-vit/60%Hourly2012-08-29 06:59
https://kumti.com/stuhia-tropikale-i-afrohet-brigjeve-te-shba-se/60%Hourly2012-08-29 06:52
https://kumti.com/egjipti-kundershton-intervenimin-e-huaj-ne-siri/60%Hourly2012-08-29 06:43
https://kumti.com/limaj-per-kosoven-nuk-vendose-as-pdk-ja-e-as-aak-ja/60%Hourly2012-08-29 06:40
https://kumti.com/per-kujtese-me-te-mire-hani-me-shume-peshk/60%Hourly2012-08-28 20:27
https://kumti.com/as-sa-per-adet/60%Hourly2012-08-28 20:24
https://kumti.com/rripi-i-gazes-do-te-behet-i-pabanueshem-pas-vitit-2020/60%Hourly2012-08-28 20:18
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-vellezerve-myslimane-normalizimi-i-marredhenieve-me-iranin-i-pamundur-nen-hijen-e-mbeshtetjes-per-regjimin-e-asad/60%Hourly2012-08-28 16:23
https://kumti.com/breivik-kryeministri-nuk-e-jap-doreheqjen/60%Hourly2012-08-28 13:01
https://kumti.com/kercenohen-ish-pjesetaret-e-uck-se/60%Hourly2012-08-28 12:29
https://kumti.com/rexhepi-paralajmeron-padi-penal-ndaj-tre-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Hourly2012-08-28 12:25
https://kumti.com/i-hapet-rruga-pavaresise-se-plote/60%Hourly2012-08-28 12:22
https://kumti.com/nena-fatime/60%Hourly2012-08-28 12:17
https://kumti.com/izraeli-organizoi-dy-sulme-ajrore-ne-gaze/60%Hourly2012-08-28 12:00
https://kumti.com/rexhepi-vrasja-e-selver-haradinajt-nuk-kishte-motive-etnike/60%Hourly2012-08-28 11:53
https://kumti.com/kadete-minoritar-te-fsk-se-ne-akademine-ushtarake-te-maqedonise/60%Hourly2012-08-28 11:51
https://kumti.com/inpo-komunat-po-digjen-qeveria-hesht/60%Hourly2012-08-28 11:45
https://kumti.com/vullin-po-degjohet-zeri-i-serbeve-te-kosoves/60%Hourly2012-08-28 10:41
https://kumti.com/tech-lg-udtv-me-84-ince/60%Hourly2012-08-28 10:07
https://kumti.com/si-u-zbulua-aspirina/60%Hourly2012-08-28 10:04
https://kumti.com/shuhen-tri-sajtet-me-te-medha-per-aplikacionet-pirate-android/60%Hourly2012-08-28 09:49
https://kumti.com/izrael-ushtria-nuk-eshte-fajtore-per-vrasjen-e-amerikanes/60%Hourly2012-08-28 09:42
https://kumti.com/apple-fitoi-por-cfare-do-te-thote-kjo-per-ne/60%Hourly2012-08-28 09:39
https://kumti.com/one-laptop-per-child-krijon-pajisje-te-re/60%Hourly2012-08-28 09:33
https://kumti.com/holland-siria-te-mos-perdore-armatim-kimik/60%Hourly2012-08-28 08:54
https://kumti.com/serbet-e-dehur-sulmojne-policine/60%Hourly2012-08-28 08:49
https://kumti.com/kolegjet-reklamohen-si-universitete-shkelin-ligjin/60%Hourly2012-08-28 08:23
https://kumti.com/rutina-e-gjumit-e-preferuar-nga-productivemuslim/60%Hourly2012-08-28 07:59
https://kumti.com/hage-publikohen-regjistrimet-me-urdherat-e-mlladicit/60%Hourly2012-08-28 07:50
https://kumti.com/veshet-nuk-duhen-pastruar-nga-brenda/60%Hourly2012-08-28 07:42
https://kumti.com/stresi-gjate-shtatzenise-sjell-skizofreni-te-femija-2/60%Hourly2012-08-28 07:32
https://kumti.com/dropbox-rrit-sigurine-permes-verifikimit-me-dy-hapa/60%Hourly2012-08-28 07:25
https://kumti.com/stuhia-isaac-pritet-te-kthehet-ne-uragan/60%Hourly2012-08-28 07:23
https://kumti.com/vetevendosje-shtatori-i-ketij-viti-do-te-mbahet-ne-mend/60%Hourly2012-08-28 07:13
https://kumti.com/ndeshkohen-tejet-lehte-marinsat-qe-dogjen-kuranin/60%Hourly2012-08-28 07:04
https://kumti.com/konsulli-italian-ne-vlore-eshte-gay/60%Hourly2012-08-28 06:57
https://kumti.com/nje-masaker-e-cmendur-qe-nuk-kursen-as-femijet-pamjet-shokuese-qe-po-tronditin-boten/60%Hourly2012-08-27 18:39
https://kumti.com/vendimi-per-haradinajn-ne-nentor/60%Hourly2012-08-27 18:35
https://kumti.com/bujar-nishani-me-30-31-gusht-viziton-kosoven/60%Hourly2012-08-27 15:23
https://kumti.com/persona-te-pa-njohur-ne-veri-levizin-me-arme-ne-brez/60%Hourly2012-08-27 13:13
https://kumti.com/maqedoni18500-femije-nuk-shkojne-ne-shkolle/60%Hourly2012-08-27 13:07
https://kumti.com/nato-nga-sulmi-i-brendshem-2-ushtare-te-vrare/60%Hourly2012-08-27 12:46
https://kumti.com/apple-vs-samsung/60%Hourly2012-08-27 12:18
https://kumti.com/der-standard-veriu-sfida-kryesore-ndermjet-kosoves-e-serbise/60%Hourly2012-08-27 12:16
https://kumti.com/egjipti-kerkon-48-miliarde-dollare-kredi-nga-fmn/60%Hourly2012-08-27 12:12
https://kumti.com/stuhia-isaac-se-paku-6-te-vdekur-ne-haiti/60%Hourly2012-08-27 11:51
https://kumti.com/menopauza/60%Hourly2012-08-27 11:45
https://kumti.com/esed-para-delegacionit-iranian-do-te-vazhdojme-sado-te-na-kushtoje/60%Hourly2012-08-27 11:38
https://kumti.com/dell-dhe-hp-thone-se-windows-8-po-prish-shitjet-e-pc-ve/60%Hourly2012-08-27 11:36
https://kumti.com/presidenti-i-ri-egjiptian-po-ben-cmos-per-ti-rikthyer-vendit-te-tij-statusin-qe-i-takon/60%Hourly2012-08-27 11:34
https://kumti.com/termet-i-forte-ne-el-salvador/60%Hourly2012-08-27 11:30
https://kumti.com/serbi-rusia-ndihmon-ne-fikjen-e-zjarrit/60%Hourly2012-08-27 11:28
https://kumti.com/vulin-ne-kosove/60%Hourly2012-08-27 10:28
https://kumti.com/jahjaga-nuk-me-lejohet-te-jape-doreheqje/60%Hourly2012-08-27 10:26
https://kumti.com/numri-i-viktimave-te-masakres-ne-deraja-te-sirise-doli-ne-320/60%Hourly2012-08-27 09:41
https://kumti.com/kim-i-korese-veriore-kercenon-perendimin/60%Hourly2012-08-27 09:37
https://kumti.com/dhembet-e-femijeve-dhe-problemet-qe-shfaqen-me-thithjen-e-gishtit-dhe-biberonit-2/60%Hourly2012-08-27 09:25
https://kumti.com/dyshon-se-ne-kishen-e-gracanices-ka-antena-te-telefonise-serbe/60%Hourly2012-08-27 09:15
https://kumti.com/rrezohet-nje-helikopter-i-regjimit-te-asadit/60%Hourly2012-08-27 09:03
https://kumti.com/shba-stuhia-isak-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-4-shtete/60%Hourly2012-08-27 08:49
https://kumti.com/rrahen-policet-ne-merdare/60%Hourly2012-08-27 08:44
https://kumti.com/adoleshentet-me-mbipeshe-jane-me-te-rrezikuar-per-guret-ne-temth/60%Hourly2012-08-27 08:37
https://kumti.com/10-pajisjet-qe-kane-pasur-ndikimin-me-te-madh-ne-teknologji/60%Hourly2012-08-27 08:22
https://kumti.com/limaj-jo-dialog-me-pasuesit-e-milloshevicit/60%Hourly2012-08-27 08:04
https://kumti.com/libi-ministri-i-mbrendshem-jep-doreheqje/60%Hourly2012-08-27 08:00
https://kumti.com/10-laptope-baterite-e-se-cileve-zgjasin-mbi-7-ore/60%Hourly2012-08-27 07:53
https://kumti.com/per-veriun-vlen-pakoja-e-ahtisaarit/60%Hourly2012-08-27 07:48
https://kumti.com/gjenden-17-civile-afgane-me-koke-te-prera/60%Hourly2012-08-27 07:42
https://kumti.com/14-vjet-ne-burg-i-pafajshem/60%Hourly2012-08-26 20:20
https://kumti.com/skandaloze-prifti-do-te-luaje-ne-film-erotik/60%Hourly2012-08-26 20:14
https://kumti.com/asad-siria-do-te-mposhte-komplotin-e-huaj/60%Hourly2012-08-26 20:10
https://kumti.com/serbia-te-mos-enderroje-endrrat-e-te-kaluares/60%Hourly2012-08-26 20:05
https://kumti.com/thenie-te-urta-nga-shejh-sharav/60%Hourly2012-08-26 16:46
https://kumti.com/20-menyra-te-bashkeveprimit-me-krizat/60%Hourly2012-08-26 16:41
https://kumti.com/auditimi/60%Hourly2012-08-26 14:54
https://kumti.com/kuba-goditet-nga-stuhia-isaac/60%Hourly2012-08-26 13:36
https://kumti.com/uk/60%Hourly2012-08-26 12:58
https://kumti.com/agani-apelon-per-mos-ikjen-e-trurit-nga-kosova/60%Hourly2012-08-26 12:49
https://kumti.com/ekstremi-hungarez-kerkon-zero-tolerance-ndaj-romeve/60%Hourly2012-08-26 12:41
https://kumti.com/samsung-galaxy-note-101-tablet-konkurrent-i-ipad-it/60%Hourly2012-08-26 10:18
https://kumti.com/kine-36-viktima-ne-aksidentin-rrugor/60%Hourly2012-08-26 10:02
https://kumti.com/7-keshilla-per-te-duruar-te-nxehtin/60%Hourly2012-08-26 09:53
https://kumti.com/vdes-neil-armstrong-njeriu-i-pare-qe-eci-ne-hene/60%Hourly2012-08-26 09:47
https://kumti.com/shqiperi-ndeshkime-per-autoret-e-zjarreve-ne-jug/60%Hourly2012-08-26 08:05
https://kumti.com/agani-qeveria-eshte-stabile/60%Hourly2012-08-26 08:03
https://kumti.com/testime-raketore-ne-indi/60%Hourly2012-08-26 08:01
https://kumti.com/185-te-vrare-gjate-oreve-te-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-08-26 07:58
https://kumti.com/bombardime-ne-halep-brahimi-i-frikesuar-per-misionin-e-tij-te-ri/60%Hourly2012-08-26 07:56
https://kumti.com/siri-u-gjeten-200-trupa-te-ekzekutuar-nga-assad/60%Hourly2012-08-26 07:52
https://kumti.com/irani-synon-rregullimin-e-imazhit/60%Hourly2012-08-26 07:51
https://kumti.com/dyshohet-per-vrasjen-e-komandantit-te-hakanit/60%Hourly2012-08-26 07:50
https://kumti.com/maqedoni-shmanget-kriza-qeveritare/60%Hourly2012-08-26 07:47
https://kumti.com/halimi-te-trajtohemi-si-serbet-ne-kosove/60%Hourly2012-08-26 07:44
https://kumti.com/500-police-te-tjere-afgane-do-te-trajnohen-ne-turqi/60%Hourly2012-08-26 06:59
https://kumti.com/mbyllet-seminari-per-gjuhen-letersine-e-kulturen-shqiptare/60%Hourly2012-08-26 05:07
https://kumti.com/gjendja-e-shokut/60%Hourly2012-08-25 22:47
https://kumti.com/skandaloze-gjermania-sterviti-forcat-bjelloruse/60%Hourly2012-08-25 16:13
https://kumti.com/hoxha-qe-praktikoj-ate-qe-e-predikonte/60%Hourly2012-08-25 15:52
https://kumti.com/opozita-siriane-ne-homs-po-behet-masaker/60%Hourly2012-08-25 13:13
https://kumti.com/greqia-fut-gjuhen-turke-si-gjuhe-te-detyrueshme-ne-programin-mesimor/60%Hourly2012-08-25 13:09
https://kumti.com/muslimanet-suni-nuk-kane-asnje-xhami-ne-teheran/60%Hourly2012-08-25 12:58
https://kumti.com/haiti-serish-ne-rrezik/60%Hourly2012-08-25 12:44
https://kumti.com/thaci-mund-te-kete-zgjerim-jo-koalicion-te-ri/60%Hourly2012-08-25 12:40
https://kumti.com/kapen-urdher-leshuesit-per-arrestimin-e-kryeministrit/60%Hourly2012-08-25 12:38
https://kumti.com/ombudspersoni-paralajmeron-kaos/60%Hourly2012-08-25 12:26
https://kumti.com/shkup-deshtimi-i-operacionit-monstra/60%Hourly2012-08-25 10:10
https://kumti.com/apple-fiton-betejen-me-samsung/60%Hourly2012-08-25 09:58
https://kumti.com/rrezik-prej-kepuceve-me-taka-te-larta/60%Hourly2012-08-25 09:53
https://kumti.com/ushtrimet-visuale-permiresojne-kujtesen/60%Hourly2012-08-25 09:46
https://kumti.com/partia-per-drejtesi-dhe-zhvillim-fiton-zemrat-e-turqve/60%Hourly2012-08-25 09:31
https://kumti.com/facebook-per-android-sjell-mundesine-e-futjes-se-fotografive-ne-mesazhe/60%Hourly2012-08-25 09:28
https://kumti.com/dashuria-per-vendin-e-punes/60%Hourly2012-08-25 09:26
https://kumti.com/meditime-ne-jetet-e-te-suksesshmeve/60%Hourly2012-08-25 09:23
https://kumti.com/ankthi-dhe-sherimi-i-tij/60%Hourly2012-08-25 09:19
https://kumti.com/shtremberimi-i-sunnetit-hadithi-ju-jeni-me-te-ditur-per-punet-e-dynjase-2/60%Hourly2012-08-25 09:19
https://kumti.com/i-vihet-zjarri-muzeut-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2012-08-25 09:15
https://kumti.com/shtremberimi-i-sunnetit-hadithi-ju-jeni-me-te-ditur-per-punet-e-dynjase/60%Hourly2012-08-25 09:10
https://kumti.com/dukuria-e-terrorizmit-dhe-trajtimi-i-saj-ndermjet-perpjekjeve-diplomatike-ajeteve-kuranore-dhe-haditheve-profetike-2/60%Hourly2012-08-25 09:09
https://kumti.com/libi-sekuestrohen-100-tanke/60%Hourly2012-08-25 09:04
https://kumti.com/dukuria-e-terrorizmit-dhe-trajtimi-i-saj-ndermjet-perpjekjeve-diplomatike-ajeteve-kuranore-dhe-haditheve-profetike/60%Hourly2012-08-25 09:00
https://kumti.com/norvegjezet-pershendesin-denimin-e-breivikut/60%Hourly2012-08-25 08:44
https://kumti.com/perleshje-ne-egjipt/60%Hourly2012-08-25 08:26
https://kumti.com/jiganti-i-informatikes-microsoft-ndryshon-logon-25-vjecare/60%Hourly2012-08-25 08:23
https://kumti.com/bombardime-dhe-perleshje-te-dhunshme-ne-damask-dhe-halep/60%Hourly2012-08-25 08:20
https://kumti.com/panairi-i-ushqimeve-hallall-hapet-ne-stamboll-me-11-tetor/60%Hourly2012-08-25 08:18
https://kumti.com/deshtojne-bisedimet-mes-iranit-dhe-okb-se/60%Hourly2012-08-25 08:15
https://kumti.com/studimi-mitmarrja-fenomen-shqetesues-dhe-masiv-ne-shqiperi/60%Hourly2012-08-25 08:13
https://kumti.com/laboratori-zviceran-heton-helmimin-e-mundshem-te-arafatit/60%Hourly2012-08-25 08:06
https://kumti.com/investimet-zgjerojne-siperfaqet-ne-hortikulture/60%Hourly2012-08-25 08:04
https://kumti.com/bashke-kunder-gruevskit/60%Hourly2012-08-25 08:02
https://kumti.com/pacolli-do-ta-vizitoje-malin-per-te-qartesuar-njohjen/60%Hourly2012-08-25 07:58
https://kumti.com/suma-le-ta-dije-zoti-per-ate-qe-e-punojme/60%Hourly2012-08-25 07:52
https://kumti.com/osbe-zi-e-terr-per-policine/60%Hourly2012-08-25 07:49
https://kumti.com/ishujt-greke-ne-shitje/60%Hourly2012-08-25 07:07
https://kumti.com/pakistan-vriten-18-persona-ne-sulmet-ajrore-te-amerikes/60%Hourly2012-08-25 06:28
https://kumti.com/turqia-ndalon-pirjen-e-duhanit-edhe-brenda-shtepive/60%Hourly2012-08-24 18:33
https://kumti.com/nju-jork-pergjimi-i-komunitetit-mysliman-shqetesues-per-lirite-e-njeriut/60%Hourly2012-08-24 18:30
https://kumti.com/new-york-dy-te-vrare-dhe-tete-te-plagosur/60%Hourly2012-08-24 18:14
https://kumti.com/greqi-kryebashkiaku-i-nderpret-ujin-nje-kampi-emigrantesh/60%Hourly2012-08-24 12:31
https://kumti.com/integrimi-i-telefonave-mobile-dhe-automobilave/60%Hourly2012-08-24 12:24
https://kumti.com/burgu-luksoz-i-njeriut-qe-vrau-77-njerez/60%Hourly2012-08-24 12:17
https://kumti.com/alarmon-ak-shqiptaret-dhe-sllavet-po-i-kembejne-vajzat-me-bageti/60%Hourly2012-08-24 12:11
https://kumti.com/rrudhet-xhepi-i-diaspores/60%Hourly2012-08-24 09:52
https://kumti.com/lojerat-mario-nuk-publikohen-shume-shpesh/60%Hourly2012-08-24 09:46
https://kumti.com/iphone-5-dhe-ipad-mini-vijne-ne-date-te-njejte/60%Hourly2012-08-24 09:42
https://kumti.com/varesia-nga-interneti-demton-trurin-e-njeriut/60%Hourly2012-08-24 09:17
https://kumti.com/rreziku-i-pijeve-energjike/60%Hourly2012-08-24 09:09
https://kumti.com/jacobson-prishtina-e-beogradi-te-caktojne-temat-per-takimin-e-nivelit-te-larte/60%Hourly2012-08-24 09:03
https://kumti.com/si-te-krijoni-lidhje-nje-klikimeshe-ne-desktop-per-faqet-ueb-chrome/60%Hourly2012-08-24 08:59
https://kumti.com/tre-djem-rrahin-dhe-djegin-te-gjalle-nenen-e-tyre/60%Hourly2012-08-24 08:54
https://kumti.com/krize-diplomatike-izrael-afrike-e-jugut/60%Hourly2012-08-24 08:48
https://kumti.com/kine-shembet-super-ura/60%Hourly2012-08-24 08:45
https://kumti.com/vret-77-persona-dhe-plagose-240-te-tjere-denohet-me-vetem-21-vjet-burg/60%Hourly2012-08-24 08:32
https://kumti.com/thaci-jo-koalicion-me-partite-opozitare/60%Hourly2012-08-24 08:25
https://kumti.com/rikthim-dinamik-i-egjiptit-ne-sina-me-tanke-avion-dhe-raketa-dileme-per-izraelin/60%Hourly2012-08-24 08:12
https://kumti.com/masaker-ne-kenia-theren-dhe-dogjen-48-gra-e-femije/60%Hourly2012-08-24 08:06
https://kumti.com/siri-qeveria-thote-se-do-te-punoje-me-diplomatin-brahimi/60%Hourly2012-08-24 08:00
https://kumti.com/pakistan-te-pakten-26-te-vdekur-nga-permbytjet/60%Hourly2012-08-24 07:56
https://kumti.com/bankat-dyfishojne-fitimet/60%Hourly2012-08-24 07:52
https://kumti.com/rrjeti-gjithe-botrore-ose-www-world-wide-web/60%Hourly2012-08-23 22:38
https://kumti.com/domain-name-service-dns/60%Hourly2012-08-23 22:35
https://kumti.com/cd-ose-compact-disc/60%Hourly2012-08-23 22:32
https://kumti.com/ja-se-si-te-kontrolloni-dritat-e-shtepise-suaj-nga-celulari/60%Hourly2012-08-23 18:15
https://kumti.com/breiviku-pranon-burgun-por-jo-cmendinen/60%Hourly2012-08-23 17:02
https://kumti.com/cfare-feje-kane-kosovaret/60%Hourly2012-08-23 16:32
https://kumti.com/festat-tona-ndermjet-respektimit-popullor-dhe-injorimit-medial/60%Hourly2012-08-23 16:30
https://kumti.com/prishtina-behet-me-rrethrrotullim-ne-veternik/60%Hourly2012-08-23 13:00
https://kumti.com/ai-civilet-e-alepos-perjetojne-dhune-te-tmerrshme/60%Hourly2012-08-23 12:20
https://kumti.com/nokia-zhvendoset-nga-vjena-ne-budapest/60%Hourly2012-08-23 12:14
https://kumti.com/ultranacionalistet-greke-batalion-ndaj-emigranteve/60%Hourly2012-08-23 12:13
https://kumti.com/siria-dhe-gabimi-ne-bosnje/60%Hourly2012-08-23 10:38
https://kumti.com/islami-sipas-modelit-pyetje-pergjigje/60%Hourly2012-08-23 10:32
https://kumti.com/hotmail-me-popullor-se-gmail-ne-evrope/60%Hourly2012-08-23 10:20
https://kumti.com/eulex-nuk-lejon-viziten-e-vulinit-ne-veri/60%Hourly2012-08-23 10:08
https://kumti.com/te-semurit-nga-kanceri-paguajne-shume-per-mjekim/60%Hourly2012-08-23 09:39
https://kumti.com/vazhdojne-luftimet-ne-siri/60%Hourly2012-08-23 09:20
https://kumti.com/serbet-ne-krye-te-listes-per-azil-ne-zvicer/60%Hourly2012-08-23 09:08
https://kumti.com/shba-hedhin-cdo-vit-ne-koshin-e-plehrave-165-miliarde/60%Hourly2012-08-23 09:05
https://kumti.com/universitetet-shqiptare-me-te-dobetat-ne-bote/60%Hourly2012-08-23 08:56
https://kumti.com/amd-ul-serish-cmimet-e-radeon-hd/60%Hourly2012-08-23 08:08
https://kumti.com/fiku-dhe-ulliri-ushqim-dhe-ilac/60%Hourly2012-08-23 08:02
https://kumti.com/mungesa-e-ujit-ne-organizem-ii/60%Hourly2012-08-23 07:54
https://kumti.com/mbi-2-mije-amerikane-te-vrare-ne-afganistan/60%Hourly2012-08-23 07:51
https://kumti.com/morsi-viziton-shba-ne/60%Hourly2012-08-23 07:42
https://kumti.com/logitech-prezanton-tastieren-qe-mund-te-lahet/60%Hourly2012-08-23 07:38
https://kumti.com/nga-tetori-nato-sjell-ne-kosove-700-forca-speciale/60%Hourly2012-08-23 07:36
https://kumti.com/opozita-kunder-dialogut-pa-kerkimfalje-te-serbise-per-krimet-ne-kosove/60%Hourly2012-08-23 07:33
https://kumti.com/mekanizimi-operacional-per-sirine-mblidhet-sot-ne-ankara/60%Hourly2012-08-23 07:20
https://kumti.com/ne-siri-vritet-djali-i-ish-liderit-cecen/60%Hourly2012-08-23 07:15
https://kumti.com/dhjete-komuna-skane-para-per-ti-paguar-arsimtaret/60%Hourly2012-08-23 07:09
https://kumti.com/teknologjia-client-server/60%Hourly2012-08-22 22:30
https://kumti.com/bios/60%Hourly2012-08-22 22:28
https://kumti.com/autorizimi/60%Hourly2012-08-22 22:27
https://kumti.com/125-vjet-made-in-germany/60%Hourly2012-08-22 17:11
https://kumti.com/ne-siri-mund-te-perdoren-edhe-arme-biologjike-dhe-kimike/60%Hourly2012-08-22 17:10
https://kumti.com/antivehabizmi-mediatik-ne-dite-feste/60%Hourly2012-08-22 16:03
https://kumti.com/mbikqyrja-e-all-llahut/60%Hourly2012-08-22 16:00
https://kumti.com/pankreasi/60%Hourly2012-08-22 14:40
https://kumti.com/bluetooth/60%Hourly2012-08-22 14:10
https://kumti.com/darpa/60%Hourly2012-08-22 14:04
https://kumti.com/hage-prokuroret-kerkojne-denim-te-perjetshem-per-tolimirin/60%Hourly2012-08-22 12:24
https://kumti.com/mirupafshim-tastieres-dhe-mausit-prezantohet-leap/60%Hourly2012-08-22 12:22
https://kumti.com/versioni-1081-i-os-x-thuhet-se-do-te-permiresoje-jetegjatesine-e-baterise/60%Hourly2012-08-22 12:10
https://kumti.com/ushtrimet-ne-femijerine-e-hershme/60%Hourly2012-08-22 12:05
https://kumti.com/vendimi-per-brejvikun-te-premten/60%Hourly2012-08-22 12:03
https://kumti.com/dash-kriza-ne-siri-me-e-renda-ne-bote/60%Hourly2012-08-22 11:54
https://kumti.com/te-dhena-shokuese-rreth-bilancit-te-viktimave-ne-siri/60%Hourly2012-08-22 11:37
https://kumti.com/387-persona-te-vrare-ne-3-ditet-e-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-08-22 11:33
https://kumti.com/putini-shkarkon-disa-zyrtare-te-larte/60%Hourly2012-08-22 10:46
https://kumti.com/televizioni-dhe-ndikimi-i-tij/60%Hourly2012-08-22 10:20
https://kumti.com/krijojne-energji-me-pedale-ulin-denimin-e-burgut/60%Hourly2012-08-22 10:15
https://kumti.com/skype-shton-mundesine-per-shperndarje-te-fotografive-permes-iphone-dhe-ipad/60%Hourly2012-08-22 10:12
https://kumti.com/bankat-ne-kosove-nuk-i-ulin-normat-e-interesit/60%Hourly2012-08-22 09:20
https://kumti.com/anije-spiunazhi-para-brigjeve-te-sirise/60%Hourly2012-08-22 08:51
https://kumti.com/rusia-edhe-zyrtarisht-anetare-e-obt-se/60%Hourly2012-08-22 08:49
https://kumti.com/vesi-i-pergojimit/60%Hourly2012-08-22 08:32
https://kumti.com/arti-i-te-menduarit/60%Hourly2012-08-22 08:24
https://kumti.com/serwer-serbia-mund-te-pranohet-ne-be-por-pa-kosoven/60%Hourly2012-08-22 08:22
https://kumti.com/zevendeskryeministri-sirian-siria-e-gatshme-te-diskutoje-rreth-doreheqjes-se-assadit/60%Hourly2012-08-22 08:12
https://kumti.com/kreu-i-ushtrise-amerikane-viziton-irakun/60%Hourly2012-08-22 08:07
https://kumti.com/nikon-me-sistem-operativ-android/60%Hourly2012-08-22 08:02
https://kumti.com/franca-perkrah-perfaqesuesin-e-ri-te-okb-se-per-sirine/60%Hourly2012-08-22 07:57
https://kumti.com/kivi-ju-ndihmon-kunder-gripit/60%Hourly2012-08-22 07:40
https://kumti.com/frutat-e-pyllit-kane-veti-sheruese/60%Hourly2012-08-22 07:32
https://kumti.com/shqiperia-kerkon-nga-kina-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2012-08-22 07:23
https://kumti.com/galaxy-s-duos-i-samsung-ut-do-te-jete-me-dy-karta/60%Hourly2012-08-22 07:17
https://kumti.com/okb-ja-do-dialog-dhe-zgjidhje-per-veriun/60%Hourly2012-08-22 07:14
https://kumti.com/krasniqi-duhet-marreveshje-e-re-per-presidentin/60%Hourly2012-08-22 07:09
https://kumti.com/ballkani-jugor-te-shqetesohet-nga-shqiperia-e-madhe/60%Hourly2012-08-22 06:48
https://kumti.com/droga-ia-mori-edhe-nje-djale-familjes-heqimi/60%Hourly2012-08-21 21:55
https://kumti.com/truri-i-njeriut-i-afte-te-ruaje-rinine-e-perjetshme/60%Hourly2012-08-21 21:48
https://kumti.com/aak-ja-mund-te-jete-partia-ime-e-ardhshme/60%Hourly2012-08-21 21:45
https://kumti.com/ndryshim-ne-komanden-e-kfor-i/60%Hourly2012-08-21 21:43
https://kumti.com/debati-per-rrethprerjen-ndan-gjermanine/60%Hourly2012-08-21 21:39
https://kumti.com/tete-ish-gjyqtare-akuzohen-per-korrupsion/60%Hourly2012-08-21 21:37
https://kumti.com/shqiperia-i-kerkon-kines-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2012-08-21 21:26
https://kumti.com/hani-i-elezit-pa-asnje-cerdhe-publike/60%Hourly2012-08-21 21:22
https://kumti.com/nasa-me-mision-te-ri-ne-mars/60%Hourly2012-08-21 21:01
https://kumti.com/tjeter-skene-makabre-ne-siri/60%Hourly2012-08-21 18:13
https://kumti.com/rusia-vazhdon-te-mbroje-regjimin-e-assadit/60%Hourly2012-08-21 18:08
https://kumti.com/erdoan-qeveria-do-te-vazhdoje-me-vendosmeri-luften-kunder-terrorit/60%Hourly2012-08-21 17:08
https://kumti.com/siri-obama-perdorimi-i-armeve-kimike-kapercim-i-vijes-tone-te-kuqe/60%Hourly2012-08-21 17:06
https://kumti.com/kundershtohet-ligji-qe-perjashton-uck-ne/60%Hourly2012-08-21 17:04
https://kumti.com/ikje-spektakulare-e-shqiptarit/60%Hourly2012-08-21 17:02
https://kumti.com/te-shuhen-strukturat-paralele-ne-veri/60%Hourly2012-08-21 16:59
https://kumti.com/thaci-daciqit-pavaresine-nuk-e-diskutojme-me/60%Hourly2012-08-21 16:57
https://kumti.com/apple-kompania-me-e-vleresuar-ne-histori/60%Hourly2012-08-21 16:51
https://kumti.com/afganistan-sulmohet-avioni-i-kreut-te-ushtrise-amerikane/60%Hourly2012-08-21 12:24
https://kumti.com/e-tmerrshme-kreu-marredhenie-intime-me-nxenesit-e-saj/60%Hourly2012-08-21 12:13
https://kumti.com/te-pakten-nente-te-vdekur-nga-bombardimet-ne-halep/60%Hourly2012-08-21 12:11
https://kumti.com/te-drejtat-e-te-moshuarve-ne-islam/60%Hourly2012-08-21 09:34
https://kumti.com/versioni-i-elkos-it-per-ptk-ne/60%Hourly2012-08-21 09:18
https://kumti.com/si-te-sheroheni-shpejt-dhe-ne-menyre-te-efektshme-nga-hunda-e-bllokuar/60%Hourly2012-08-21 09:03
https://kumti.com/turqi-strehohen-rreth-1300-siriane/60%Hourly2012-08-21 08:58
https://kumti.com/policet-tregohen-tolerant-per-bajram/60%Hourly2012-08-21 08:54
https://kumti.com/dy-modele-te-kufjeve-sennheiser/60%Hourly2012-08-21 08:42
https://kumti.com/roboti-qe-le-qindra-punetore-pa-pune/60%Hourly2012-08-21 08:31
https://kumti.com/rritet-kriminaliteti/60%Hourly2012-08-21 08:26
https://kumti.com/deputeti-italian-ndalohet-ne-korfuz-si-klandestin-shqiptar/60%Hourly2012-08-21 08:23
https://kumti.com/shikuesit-nga-shtetet-e-bashkuara-pane-369-miliarde-video-online-ne-korrik/60%Hourly2012-08-21 08:17
https://kumti.com/vdes-kryeministri-i-etiopise/60%Hourly2012-08-21 07:56
https://kumti.com/mirdite-humbin-2-femije-familja-thane-qe-do-iknin-ne-kosove/60%Hourly2012-08-21 07:23
https://kumti.com/microsoft-office-nje-zgjidhje-e-mire-per-tabletet-e-windows-it/60%Hourly2012-08-21 07:15
https://kumti.com/lugina-kerkon-bashkim-kombetar-me-kosoven/60%Hourly2012-08-21 07:06
https://kumti.com/si-te-behemi-me-energjike/60%Hourly2012-08-21 06:59
https://kumti.com/harta-e-mikrobeve-ne-trupin-e-njeriut/60%Hourly2012-08-21 06:49
https://kumti.com/parlament-per-serbet-e-veriut/60%Hourly2012-08-21 06:47
https://kumti.com/veriu-dhe-dialogu-teme-e-diskutimeve-ne-okb/60%Hourly2012-08-21 06:45
https://kumti.com/turqi-sulme-me-bombe-prane-kufirit-sirian/60%Hourly2012-08-21 06:41
https://kumti.com/shkencetaret-arrijne-te-ruajne-704tb-te-dhena-ne-nje-gram-adn-je/60%Hourly2012-08-20 22:29
https://kumti.com/kroaci-emergjence-rekord-nga-zjarret/60%Hourly2012-08-20 22:27
https://kumti.com/presheva-do-bashkim-me-kosoven-asgje-tjeter/60%Hourly2012-08-20 22:25
https://kumti.com/obama-kercenon-assadin/60%Hourly2012-08-20 22:21
https://kumti.com/ne-kosove-nuk-ka-permiresim-ekonomik-dhe-social/60%Hourly2012-08-20 20:45
https://kumti.com/i-druheni-sms-ve-te-rreme-zgjidhni-imessage-nga-apple/60%Hourly2012-08-20 14:23
https://kumti.com/serbia-ne-fillim-te-falimentimit/60%Hourly2012-08-20 14:09
https://kumti.com/pse-telefonat-e-thjeshte-jane-me-te-mire-se-smartphonet/60%Hourly2012-08-20 12:23
https://kumti.com/shqiptaret-shembull-i-tolerances-fetare-per-te-tjeret/60%Hourly2012-08-20 11:39
https://kumti.com/pritje-te-gjata-ne-merdare/60%Hourly2012-08-20 10:44
https://kumti.com/greqi-fiter-bajrami-festohet-mes-frikes/60%Hourly2012-08-20 10:38
https://kumti.com/rastesi-apo-inteligjence/60%Hourly2012-08-20 10:22
https://kumti.com/okb-perfundon-zyrtarisht-misionin-ne-siri/60%Hourly2012-08-20 10:13
https://kumti.com/perqendroje-mendjen-tende/60%Hourly2012-08-20 09:47
https://kumti.com/higjiena-e-gojes-mireqenie-e-organizmit/60%Hourly2012-08-20 09:29
https://kumti.com/samsung-note-i-shitur-ne-10-milione-copa/60%Hourly2012-08-20 09:27
https://kumti.com/pdk-aak-afer-lidhjes-se-koalicionit/60%Hourly2012-08-20 09:25
https://kumti.com/bllokoni-faqe-te-caktuara-nga-rezultatet-ne-google/60%Hourly2012-08-20 09:22
https://kumti.com/patatja-ndihmon-ne-sherimin-e-te-thatit-ne-lukth/60%Hourly2012-08-20 09:21
https://kumti.com/serbet-po-e-pranojne-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2012-08-20 09:19
https://kumti.com/somalia-gati-per-presidentin-e-ri/60%Hourly2012-08-20 08:22
https://kumti.com/shkarkoni-versionin-perfundimtar-te-windows-8/60%Hourly2012-08-20 08:13
https://kumti.com/ulet-perqindja-e-mallrave-serbe-rritet-ajo-nga-shqiperia/60%Hourly2012-08-20 08:05
https://kumti.com/arrestohen-32-ish-bashkepunetor-te-gadafit/60%Hourly2012-08-20 07:59
https://kumti.com/proteinat/60%Hourly2012-08-20 07:50
https://kumti.com/serbet-e-shitem-gracanicen/60%Hourly2012-08-19 20:37
https://kumti.com/apple-deshiron-sensore-te-gjurmeve-te-gishterinjve-ne-produktet-e-veta/60%Hourly2012-08-19 20:32
https://kumti.com/google-perditeson-voice-search-per-android-me-13-gjuhe-shtese/60%Hourly2012-08-19 20:30
https://kumti.com/sudan-31-te-vdekur-pas-shperthimit-te-nje-avioni/60%Hourly2012-08-19 20:03
https://kumti.com/assange-do-te-thyeje-heshtjen/60%Hourly2012-08-19 20:01
https://kumti.com/arrestohet-shqiptari-me-62-kilogram-heroine/60%Hourly2012-08-19 19:57
https://kumti.com/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-hise/60%Hourly2012-08-19 19:54
https://kumti.com/ak-akuzon-kryeministrin-per-xhamine/60%Hourly2012-08-19 18:39
https://kumti.com/jahjaga-vizitoi-bashkesine-islame/60%Hourly2012-08-19 18:31
https://kumti.com/rusia-kundershton-zonen-e-ndalim-fluturimeve-mbi-siri/60%Hourly2012-08-19 11:55
https://kumti.com/si-te-ruajme-shendetin-nga-temperaturat-e-larta/60%Hourly2012-08-19 11:47
https://kumti.com/skandaloze-per-bajram-kek-u-ja-ndepren-rrymen-xhamise/60%Hourly2012-08-19 10:25
https://kumti.com/tirane-besimtaret-myslimane-festojne-fiter-bajramin/60%Hourly2012-08-19 10:18
https://kumti.com/hoxhaj-pergezon-lideret-e-vendeve-myslimane/60%Hourly2012-08-19 07:23
https://kumti.com/kriminalitet-ne-rritje-ne-ushtrine-ruse-vrasje-droge-ryshfet/60%Hourly2012-08-19 07:20
https://kumti.com/a-po-vijne-hajdutet-vijne-nga-shqiperia/60%Hourly2012-08-19 07:15
https://kumti.com/vendimi-i-bundestagut-shkakton-debat/60%Hourly2012-08-19 07:14
https://kumti.com/gjermania-referendum-per-europen/60%Hourly2012-08-19 07:11
https://kumti.com/jemen-sulm-godines-se-sherbimeve-sekrete/60%Hourly2012-08-19 07:10
https://kumti.com/220-femije-palestineze-ne-burgjet-e-regjimit-sionist/60%Hourly2012-08-19 07:07
https://kumti.com/sot-festojme-fiter-bajramin/60%Hourly2012-08-19 05:43
https://kumti.com/me-nxitjen-e-turqise-ojq-te-nderkombetare-u-angazhuan-ne-somali-dhe-birmani/60%Hourly2012-08-19 05:25
https://kumti.com/krijohet-nje-sistem-i-ri-mbrojtjeje-nga-hakeret/60%Hourly2012-08-18 23:18
https://kumti.com/ahmadinexhad-pasardhes-i-hitlerit/60%Hourly2012-08-18 23:16
https://kumti.com/ska-lindur-serb-qe-thote-se-kosova-eshte-shtet/60%Hourly2012-08-18 23:14
https://kumti.com/ngritje-cmimesh-ne-prag-te-festes/60%Hourly2012-08-18 23:12
https://kumti.com/pushteti-thellon-mostransparencen/60%Hourly2012-08-18 23:10
https://kumti.com/pdk-aak-koalicion-qe-nuk-i-ben-mire-kosoves/60%Hourly2012-08-18 23:09
https://kumti.com/jemi-bere-per-vitra/60%Hourly2012-08-18 23:04
https://kumti.com/shtetit-ju-dashen-kater-vjet/60%Hourly2012-08-18 23:03
https://kumti.com/pacolli-i-gatshem-tia-leshoje-vendin-aak-se/60%Hourly2012-08-18 22:59
https://kumti.com/ceki-arrestohet-imituesi-i-breivik/60%Hourly2012-08-18 20:40
https://kumti.com/skandaloze-e-prostituonin-gruan-e-huaj/60%Hourly2012-08-18 15:24
https://kumti.com/gyl-e-pamundur-te-durohet-gjakderdhja-ne-siri/60%Hourly2012-08-18 14:33
https://kumti.com/termet-ne-indonezi-nuk-raportohen-viktima/60%Hourly2012-08-18 14:31
https://kumti.com/varferia-ua-mohon-gezimin-e-festes/60%Hourly2012-08-18 14:25
https://kumti.com/te-gatshem-per-percaktimin-e-kufirit-me-serbine/60%Hourly2012-08-18 14:23
https://kumti.com/republika-e-malit-njohu-kosoven/60%Hourly2012-08-18 14:20
https://kumti.com/deputetet-harxhojne-50-mije-euro-ne-vit/60%Hourly2012-08-18 14:17
https://kumti.com/i-hyn-ne-koke-nje-shufer-hekuri-50-cm-dhe-mbijeton/60%Hourly2012-08-18 12:09
https://kumti.com/berisha-genjeu-kosoven-serbia-dalje-ne-det/60%Hourly2012-08-18 11:45
https://kumti.com/samiu-e-dauti-e-bejne-perhajr-koalicionin-me-meze/60%Hourly2012-08-18 11:43
https://kumti.com/assange-problem-i-politikes-globale/60%Hourly2012-08-18 11:41
https://kumti.com/urrejtesi-i-shqiptareve-ne-krye-te-trupave-zvicerane-ne-kosove/60%Hourly2012-08-18 11:34
https://kumti.com/clinton-uron-kosovaret-per-festen-e-bajramit/60%Hourly2012-08-18 11:26
https://kumti.com/myftiut-ternava-uron-besimtaret-per-fiter-bajram/60%Hourly2012-08-18 10:47
https://kumti.com/dezerton-zevendesi-i-assad/60%Hourly2012-08-18 10:41
https://kumti.com/ternava-bik-u-te-financohet-nga-shteti/60%Hourly2012-08-18 04:41
https://kumti.com/obama-mesazh-jahjages-per-fiter-bajram/60%Hourly2012-08-18 04:34
https://kumti.com/uniseksi-politik-dhe-informativ/60%Hourly2012-08-18 03:07
https://kumti.com/po-u-fut-veriu-ne-dialog-i-iken-vegza-gjithe-ballkanit/60%Hourly2012-08-18 03:04
https://kumti.com/android-41-pas-2-javesh-edhe-per-galaxy-s-iii/60%Hourly2012-08-18 03:02
https://kumti.com/dyqani-google-play-i-thote-lamtumire-adobe-flash-player/60%Hourly2012-08-18 03:00
https://kumti.com/ankaraja-te-shmangen-udhetimet-ne-liban/60%Hourly2012-08-18 02:58
https://kumti.com/delegacioni-nga-qeveria-e-republikes-se-kosoves-vizite-zyrtare-ne-shba/60%Hourly2012-08-18 02:55
https://kumti.com/qeveria-nuk-ndan-buxhet-per-lufte/60%Hourly2012-08-18 02:53
https://kumti.com/stamboll-pirja-e-alkoolit-percan-fetaret-dhe-laiket/60%Hourly2012-08-18 02:51
https://kumti.com/zeri-i-blerimit-eshte-zeri-i-ramushit/60%Hourly2012-08-18 02:47
https://kumti.com/kirurget-i-largojne-pirunin-9-inch-nga-stomaku/60%Hourly2012-08-17 20:29
https://kumti.com/shqiptari-ne-krye-te-armates-maqedonase/60%Hourly2012-08-17 20:25
https://kumti.com/thirrja-per-te-rishikuar-historine/60%Hourly2012-08-17 20:17
https://kumti.com/asadi-nuk-meriton-te-jetoje/60%Hourly2012-08-17 20:14
https://kumti.com/europa-ne-2040-me-mbi-710-milion-mysliman/60%Hourly2012-08-17 17:19
https://kumti.com/kryeni-punet-se-do-te-ju-ndeshkoj/60%Hourly2012-08-17 17:16
https://kumti.com/digjen-garazhet-e-trafikut-urban/60%Hourly2012-08-17 17:14
https://kumti.com/eliminohet-deputeti-i-aak-se/60%Hourly2012-08-17 17:12
https://kumti.com/populli-egjiptian-ne-tahrir-ne-shenje-perkrahjeje-ndaj-presidentit-mursi/60%Hourly2012-08-17 17:03
https://kumti.com/htc-serish-celulari-me-i-mire-social/60%Hourly2012-08-17 17:01
https://kumti.com/eurozona-do-te-shperbehet/60%Hourly2012-08-17 16:58
https://kumti.com/brenda-vitit-shpallet-kompania-fituese-per-telekomin/60%Hourly2012-08-17 16:50
https://kumti.com/perfitojne-trajnim-ne-britani/60%Hourly2012-08-17 16:47
https://kumti.com/krasniqi-uron-myftiun-ternava/60%Hourly2012-08-17 16:45
https://kumti.com/sot-permbyllet-projekti-i-dezinsektimit-hapesinor/60%Hourly2012-08-17 16:42
https://kumti.com/shqiptare-urime-fiter-bajrami/60%Hourly2012-08-17 14:28
https://kumti.com/okb-ja-nuk-zgjati-afatin-e-misionit-te-vezhguesve-te-saj-ne-siri/60%Hourly2012-08-17 12:19
https://kumti.com/ne-perfundim-te-ramazanit/60%Hourly2012-08-17 09:59
https://kumti.com/gjermania-i-jep-fund-misionit-paqeruajtes-ne-bosnje/60%Hourly2012-08-17 09:53
https://kumti.com/meta-rama-takim-koke-me-koke-ne-tetove/60%Hourly2012-08-17 09:48
https://kumti.com/android-i-po-fiton/60%Hourly2012-08-17 09:39
https://kumti.com/sulmohen-edhe-nje-here-muslimanet-ne-mianmar/60%Hourly2012-08-17 08:23
https://kumti.com/oret-qe-mbajten-ne-ankth-kinen/60%Hourly2012-08-17 08:16
https://kumti.com/assadi-emeron-tre-ministra-te-rinj/60%Hourly2012-08-17 08:11
https://kumti.com/aak-ja-pro-dialogut-dhe-koalicionit-me-pdk-ne/60%Hourly2012-08-17 07:58
https://kumti.com/pse-harrojme/60%Hourly2012-08-17 07:46
https://kumti.com/10-milione-galaxy-note-te-shitur-per-nente-muaj/60%Hourly2012-08-17 07:44
https://kumti.com/ne-bisedime-i-humbim-17-per-qind-te-territorit/60%Hourly2012-08-17 07:41
https://kumti.com/vulin-te-premten-pritet-ta-vizitoje-kosoven/60%Hourly2012-08-17 07:37
https://kumti.com/kosoves-b-i-zgjatet-jeta-deri-ne-vitin-2040-me-investime-private/60%Hourly2012-08-17 07:33
https://kumti.com/pijet-energjike-demtojne-dhembet/60%Hourly2012-08-17 07:30
https://kumti.com/lengjet-e-pemeve-shkaktojne-mbipeshe-dhe-diabet/60%Hourly2012-08-17 07:14
https://kumti.com/hague-nuk-lejojme-qe-assange-te-dale-nga-britania/60%Hourly2012-08-17 07:08
https://kumti.com/raporti-per-breivik-dorehiqet-kreu-i-policise/60%Hourly2012-08-17 07:04
https://kumti.com/humb-kemben-vellai-i-asadit/60%Hourly2012-08-17 06:55
https://kumti.com/atmosfera-e-iftarit-ne-xhamine-e-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2012-08-17 06:44
https://kumti.com/edhe-10-vjet-nuk-ka-be/60%Hourly2012-08-16 22:03
https://kumti.com/shqiptaret-mund-te-kene-edhe-ndonje-plan-tjeter/60%Hourly2012-08-16 22:00
https://kumti.com/platiniumi-me-i-vlefshem-se-jeta-e-minatoreve-jugafrikan/60%Hourly2012-08-16 21:05
https://kumti.com/dita-e-pare-e-fiter-bajramit-me-19-gusht/60%Hourly2012-08-16 21:01
https://kumti.com/festa-e-bajramit-si-feste-e-njohur-zyrtarisht-ne-hamburg/60%Hourly2012-08-16 21:00
https://kumti.com/vetevritet-nje-polic-kufitar/60%Hourly2012-08-16 15:00
https://kumti.com/o-sa-mire-me-kane-lushtak/60%Hourly2012-08-16 14:56
https://kumti.com/te-papunet-te-pa-interesuar-per-pune/60%Hourly2012-08-16 14:51
https://kumti.com/fusnota-hiqet-me-pelqim-dypalesh/60%Hourly2012-08-16 14:49
https://kumti.com/pse-njerezit-behen-vrases-masiv/60%Hourly2012-08-16 14:34
https://kumti.com/qerojne-hesapet-me-bresheri-armesh/60%Hourly2012-08-16 14:31
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-i-nato-s-11-te-vrare/60%Hourly2012-08-16 14:29
https://kumti.com/fundi-i-krimineleve-i-treguar-shume-qarte-ne-vargjet-e-kuranit/60%Hourly2012-08-16 12:52
https://kumti.com/beteja-e-trete-e-botekuptimeve/60%Hourly2012-08-16 12:40
https://kumti.com/pasojat-e-moskryerjes-se-namazit/60%Hourly2012-08-16 12:35
https://kumti.com/disa-fjale-per-la-ilahe-il-lall-llah/60%Hourly2012-08-16 12:19
https://kumti.com/hetimet-vajza-eshte-dhunuar-sistematikisht-11-dite/60%Hourly2012-08-16 12:03
https://kumti.com/skenari-i-sulmit-mbi-iranin/60%Hourly2012-08-16 11:58
https://kumti.com/rrembehen-20-siriane-sunnite-nga-shiitet-libanez-ne-bejrut/60%Hourly2012-08-16 11:43
https://kumti.com/gentian-beqiri-u-ekzekutua-ne-gjume-si-u-mashtruan-policet-roje-nje-histori-e-vrasjeve-misterioze/60%Hourly2012-08-16 11:38
https://kumti.com/beogradi-kembengules-per-strukturat-paralele/60%Hourly2012-08-16 11:31
https://kumti.com/kosova-treg-multimilionesh-ne-teknologjine-informative/60%Hourly2012-08-16 11:01
https://kumti.com/kinezja-zemermire-tere-jeten-ka-shpetuar-femijet-e-hedhur-ne-plehra/60%Hourly2012-08-16 11:00
https://kumti.com/mjeket-thone-mos-i-pastroni-veshet/60%Hourly2012-08-16 10:55
https://kumti.com/turistet-publikojne-direkt-ndotjet-mjedisore/60%Hourly2012-08-16 10:50
https://kumti.com/pakistan-sulmohet-baza-e-forcave-ajrore/60%Hourly2012-08-16 10:47
https://kumti.com/oib-perjashton-sirine/60%Hourly2012-08-16 10:47
https://kumti.com/prishtine-banesat-e-reja-presin-pronaret-e-rinj/60%Hourly2012-08-16 10:46
https://kumti.com/aterrim-emergjent-i-aeroplanit-rus-pas-kercenimit-me-bombe/60%Hourly2012-08-16 10:44
https://kumti.com/femijet-dhe-rreziqet-nga-mediat-elektronike/60%Hourly2012-08-16 10:43
https://kumti.com/skandali-seksual-i-zyrtarit-te-larte-kinez/60%Hourly2012-08-16 10:37
https://kumti.com/per-18-vjecaren-qe-vrau-dhunuesin-30-dite-paraburgim/60%Hourly2012-08-16 10:26
https://kumti.com/meke-gyl-takohet-me-presidentin-ahmedinexhad-per-te-biseduar-rreth-sirise/60%Hourly2012-08-16 10:19
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-diskuton-per-sirine/60%Hourly2012-08-16 10:17
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-nuk-do-te-dorehiqet/60%Hourly2012-08-16 10:13
https://kumti.com/kek-u-le-pa-rryme-kosoven/60%Hourly2012-08-16 10:10
https://kumti.com/okb-regjimi-i-assadit-kreu-krime-lufte/60%Hourly2012-08-16 06:29
https://kumti.com/nuk-besoj-se-izraeli-do-ta-sulmoje-iranin/60%Hourly2012-08-15 16:06
https://kumti.com/siri-shperthim-afer-selise-se-shtabit-te-ushtrise-se-asadit/60%Hourly2012-08-15 16:01
https://kumti.com/promovohen-dy-vepra-te-shefqet-krasniqit/60%Hourly2012-08-15 15:24
https://kumti.com/beqiri-qeveria-po-kerkon-ndarje-te-bashkefajesise/60%Hourly2012-08-15 15:17
https://kumti.com/nderron-jete-arben-xhaferi/60%Hourly2012-08-15 15:11
https://kumti.com/genjeshtrat-demtojne-shendetin/60%Hourly2012-08-15 12:55
https://kumti.com/ne-australi-paketat-e-cigareve-vetem-me-ngjyre-jeshile/60%Hourly2012-08-15 12:48
https://kumti.com/nata-e-kadrit-organizim-madheshtor-ne-tirane/60%Hourly2012-08-15 12:36
https://kumti.com/vulin-beogradi-nuk-i-pranon-shantazhet-e-prishtines/60%Hourly2012-08-15 12:34
https://kumti.com/mbesin-pa-gjume-shkaku-i-zhurmes-se-nates-neper-kafiteri/60%Hourly2012-08-15 12:26
https://kumti.com/audi-r8-redizajn-edhe-me-i-rrezikshem/60%Hourly2012-08-15 12:23
https://kumti.com/agani-merr-premtime-per-njohje-te-shpejta-te-kosoves/60%Hourly2012-08-15 12:06
https://kumti.com/medeleine-albright-ne-gare-per-ptk-ne/60%Hourly2012-08-15 11:44
https://kumti.com/tkurret-tregu-i-telefonave-celulare-ne-prag-te-publikimit-te-iphone-5/60%Hourly2012-08-15 11:42
https://kumti.com/shkencetaret-zhvillojne-nje-teknike-printimi-full-color-me-100000-pika-inc/60%Hourly2012-08-15 11:38
https://kumti.com/bastis-objektin-e-telefonise-serbe-ne-shterpce/60%Hourly2012-08-15 11:32
https://kumti.com/geshtenja-per-jete-te-shendoshe/60%Hourly2012-08-15 10:39
https://kumti.com/hudhra-kunder-shtypjes-se-larte-te-gjakut/60%Hourly2012-08-15 10:31
https://kumti.com/iphone-5-para-porosite-fillojne-me-12-shtator/60%Hourly2012-08-15 10:18
https://kumti.com/anijet-ruse-vizitojne-ishujt-e-kontestueshem/60%Hourly2012-08-15 10:11
https://kumti.com/rusi-copa-te-medha-akulli-rane-nga-qielli/60%Hourly2012-08-15 10:07
https://kumti.com/mediat-serbe-serbia-do-ta-pranoje-kosoven-pa-fusnote/60%Hourly2012-08-15 10:02
https://kumti.com/krasniqi-porosit-grabovcin-ne-pdk-kam-me-shume-hise/60%Hourly2012-08-15 09:48
https://kumti.com/shba-irani-po-trajnon-milicine-siriane/60%Hourly2012-08-15 09:40
https://kumti.com/shqiptaret-ne-siri-assad-po-na-vret/60%Hourly2012-08-15 09:36
https://kumti.com/deshmitari-kishim-plan-ta-vrisnim-enver-sekiracen/60%Hourly2012-08-15 09:31
https://kumti.com/malajzianet-protestojne-kunder-ndryshimit-te-ligjit-te-interneti/60%Hourly2012-08-14 23:13
https://kumti.com/dell-samsung-dhe-lenovo-konfirmohen-si-partneret-harduerike-te-windows-rt/60%Hourly2012-08-14 23:12
https://kumti.com/avioni-qe-arrin-6500-km-h/60%Hourly2012-08-14 23:09
https://kumti.com/egjipti-denon-me-vdekje-4-persona/60%Hourly2012-08-14 23:03
https://kumti.com/turqi-lirohet-deputeti-i-rrembyer-nga-terroristet/60%Hourly2012-08-14 23:01
https://kumti.com/lirohet-me-kusht-ivashqenko/60%Hourly2012-08-14 22:59
https://kumti.com/merdare-arrestohet-krimineli-bulatovic/60%Hourly2012-08-14 22:56
https://kumti.com/shume-mjeke-specialiste-te-papune/60%Hourly2012-08-14 22:53
https://kumti.com/thaci-mustafa-fyen-qytetaret-e-prishtines/60%Hourly2012-08-14 22:50
https://kumti.com/mergata-fuqi-intelektuale/60%Hourly2012-08-14 22:48
https://kumti.com/si-ti-jepi-fund-njehere-e-pergjithmone-frymes-se-keqe-te-gojes/60%Hourly2012-08-14 14:28
https://kumti.com/nuk-e-ndjeu-doren-e-shtetit/60%Hourly2012-08-14 12:47
https://kumti.com/prej-1999-pa-uje-te-pijshem/60%Hourly2012-08-14 12:45
https://kumti.com/ja-aktakuzat-dhe-vendimet-e-eulex-it-per-krime-ne-kosove/60%Hourly2012-08-14 12:44
https://kumti.com/vazhdojne-trazirat-ne-france/60%Hourly2012-08-14 12:39
https://kumti.com/thaci-shteti-i-paprekshem/60%Hourly2012-08-14 12:30
https://kumti.com/kuci-udhetoi-per-vizite-ne-shba/60%Hourly2012-08-14 12:28
https://kumti.com/google-merr-levdata-per-penalizimin-e-faqeve-me-permbajtje-te-paligjshme/60%Hourly2012-08-14 12:25
https://kumti.com/mbyllet-kampi-i-kfor-it-kazablanka/60%Hourly2012-08-14 12:19
https://kumti.com/ish-kryeministri-sirian-ben-thirrje-per-dezertime/60%Hourly2012-08-14 12:13
https://kumti.com/nikolic-bisedimet-me-prishtinen-ne-nivel-me-te-larte/60%Hourly2012-08-14 12:09
https://kumti.com/qeveritaret-keqperdoren-notat-verbale/60%Hourly2012-08-14 12:03
https://kumti.com/obi-diskuton-pezullimin-e-sirise-nga-kjo-organizate/60%Hourly2012-08-14 11:59
https://kumti.com/pritje-te-gjata-ne-vendkalimin-kufitar-merdar/60%Hourly2012-08-14 11:52
https://kumti.com/ndalet-sherbimi-per-huazimin-e-librave-elektronike-pas-akuzave-per-pirateri/60%Hourly2012-08-14 11:48
https://kumti.com/fillon-simpoziumi-nderkombetar-i-zgjimit-islamik-dhe-clirimit-te-palestines-ne-indonezi/60%Hourly2012-08-14 11:47
https://kumti.com/shqiperia-shpreh-perkrahjen-per-palestinen/60%Hourly2012-08-14 11:44
https://kumti.com/kriza-e-sirise-dhe-pasqyrimet/60%Hourly2012-08-14 11:35
https://kumti.com/tap-italia-greqia-dhe-shqiperia-marreveshja-detare-brenda-tri-muajve/60%Hourly2012-08-14 11:03
https://kumti.com/mti-shet-golf-5-per-1300-euro/60%Hourly2012-08-14 10:48
https://kumti.com/kurdet-rrembimejne-nje-deputet-turk-dhe-11-persona-te-tjere/60%Hourly2012-08-14 10:48
https://kumti.com/faton-hajrizi-arratiset-serish-nga-burgu/60%Hourly2012-08-14 10:44
https://kumti.com/ish-ndihmesi-i-papes-do-te-gjykohet-per-vjedhje/60%Hourly2012-08-14 10:42
https://kumti.com/washingtoni-nxit-qeverine-e-egjiptit-dhe-ushtaraket-per-bashkepunim/60%Hourly2012-08-14 10:00
https://kumti.com/kine-perleshje-e-policise-me-tibetianet-nje-i-vrare/60%Hourly2012-08-14 09:39
https://kumti.com/valeri-amos-arrin-ne-damask/60%Hourly2012-08-14 09:22
https://kumti.com/google-konfirmon-4000-vende-pune-me-pak-per-motorola-mobility/60%Hourly2012-08-14 09:11
https://kumti.com/ofiqaria-e-struges-kosoven-e-konsideron-serbi/60%Hourly2012-08-14 09:09
https://kumti.com/stili-i-udhetimit-te-muslimanit-produktiv/60%Hourly2012-08-14 08:40
https://kumti.com/samsung-laptop-ne-3d/60%Hourly2012-08-14 08:29
https://kumti.com/rritja-e-konsiderueshme-e-kerkesave-per-prodhimet-hallalle-ne-europe/60%Hourly2012-08-14 08:17
https://kumti.com/bashkepunetorja-e-assad-ne-kine/60%Hourly2012-08-14 08:07
https://kumti.com/shperthen-nje-bombe-ne-mitrovice/60%Hourly2012-08-14 07:57
https://kumti.com/duaja-lutja-zbut-zemerimin/60%Hourly2012-08-14 07:53
https://kumti.com/a-e-demtojne-shendetin-frekuencat-elektromagnetike/60%Hourly2012-08-14 07:43
https://kumti.com/rrihet-brutalisht-nje-shqiptar-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Hourly2012-08-14 07:41
https://kumti.com/assange-ne-pritje-te-vendimit-te-ekuadorit/60%Hourly2012-08-14 07:37
https://kumti.com/serbia-pishman-per-ibm/60%Hourly2012-08-14 07:21
https://kumti.com/deshmitari-xhabir-zharku-planifikoi-vrasjen-e-dy-prokuroreve-dhe-nje-gjyqtari-te-eulex-it/60%Hourly2012-08-14 07:15
https://kumti.com/serbi-rritet-borxhi-dhe-papunesia/60%Hourly2012-08-14 00:55
https://kumti.com/siri-bombardime-ne-damask-dhe-rajon/60%Hourly2012-08-14 00:54
https://kumti.com/presidenti-gyl-viziton-arabine-saudite/60%Hourly2012-08-14 00:52
https://kumti.com/ja-disa-ushqime-qe-luftojne-reumatizmen/60%Hourly2012-08-14 00:49
https://kumti.com/ja-disa-ushqime-qe-luftojne-reumatizmen-2/60%Hourly2012-08-14 00:49
https://kumti.com/shpeton-foshnja-i-gjejne-zemer-te-re-ne-internet/60%Hourly2012-08-14 00:46
https://kumti.com/instikt-hapja-e-gojes-eshte-ngjitese/60%Hourly2012-08-14 00:44
https://kumti.com/mjeket-pastrimi-i-vesheve-ne-brendesi-i-rrezikshem/60%Hourly2012-08-14 00:41
https://kumti.com/dosjet-e-vrasjeve-politike-ne-kopje-digjitale-me-fotografi-e-prova/60%Hourly2012-08-14 00:31
https://kumti.com/sulme-me-arme-zjarri-edhe-ne-teksas/60%Hourly2012-08-14 00:27
https://kumti.com/marinsat-tallen-me-vendasit/60%Hourly2012-08-14 00:23
https://kumti.com/97-vjecari-qe-ka-vrare-15700-njerez/60%Hourly2012-08-14 00:20
https://kumti.com/turmat-ne-kajro-vleresojne-ristrukturimin-e-ushtrise-nga-morsi/60%Hourly2012-08-13 20:28
https://kumti.com/shqetesohet-izraeli-nga-zhvillimet-ne-egjipt/60%Hourly2012-08-13 20:20
https://kumti.com/breiviku-ka-mundur-te-arrestohet-me-heret/60%Hourly2012-08-13 12:46
https://kumti.com/konkurrence-e-padrejte-ne-ekonomi/60%Hourly2012-08-13 12:44
https://kumti.com/ipad-ne-vend-te-pare-ne-kenaqesine-e-konsumatoreve/60%Hourly2012-08-13 12:17
https://kumti.com/7-gjera-qe-sduhet-ti-beni-menjehere-pas-bukes/60%Hourly2012-08-13 12:16
https://kumti.com/7-gjera-qe-sduhet-ti-beni-menjehere-pas-bukes-2/60%Hourly2012-08-13 12:16
https://kumti.com/obama-islami-eshte-pjese-e-historise-kombetare-amerikane/60%Hourly2012-08-13 12:10
https://kumti.com/bozda-turqia-gjithnje-prane-kosoves/60%Hourly2012-08-13 12:07
https://kumti.com/presidenti-cek-kundershton-paraden-e-homoseksualeve/60%Hourly2012-08-13 12:02
https://kumti.com/gjashte-te-arrestuar-per-pastrim-parash-dhe-mashtrime/60%Hourly2012-08-13 11:59
https://kumti.com/athine-vrasje-barbare-me-motive-raciste/60%Hourly2012-08-13 10:42
https://kumti.com/tatuazhet-shume-te-rezikshme-per-shendetin/60%Hourly2012-08-13 10:36
https://kumti.com/reumatizma-shkaqet-dhe-trajtimi/60%Hourly2012-08-13 10:20
https://kumti.com/opozita-siriane-do-zone-te-ndalim-fluturimit/60%Hourly2012-08-13 10:19
https://kumti.com/rada-kunder-ndarjes-se-kosoves/60%Hourly2012-08-13 09:48
https://kumti.com/morsi-pensionimet-ne-te-mire-te-shtetit/60%Hourly2012-08-13 09:45
https://kumti.com/egjipt-presidenti-muhamed-mursi-emeron-zevendespresidentin/60%Hourly2012-08-13 09:17
https://kumti.com/facebook-ofron-nje-sherbim-per-te-denoncuar-mashtrimet/60%Hourly2012-08-13 09:03
https://kumti.com/maqedoni-diskriminohet-kultura-shqiptare/60%Hourly2012-08-13 08:55
https://kumti.com/vatikani-vendos-per-skandalin-vatileaks/60%Hourly2012-08-13 08:52
https://kumti.com/mungesa-e-ujit-ne-organizem/60%Hourly2012-08-13 08:50
https://kumti.com/cigarja-heq-stresin-nje-genjeshter-e-madhe/60%Hourly2012-08-13 08:47
https://kumti.com/dhurata-me-e-mire-ne-xhennet/60%Hourly2012-08-13 08:10
https://kumti.com/unmik-u-asgjesoi-dosjet-e-krimeve-politike/60%Hourly2012-08-13 08:05
https://kumti.com/jo-e-madhe-koalicionit-te-gjere/60%Hourly2012-08-13 07:50
https://kumti.com/unesco-ja-shperfill-qeverine-e-kosoves/60%Hourly2012-08-13 07:42
https://kumti.com/miletiq-veriu-i-kosoves-tema-kryesore-politike/60%Hourly2012-08-13 07:38
https://kumti.com/veriu-40-mije-banore/60%Hourly2012-08-13 07:34
https://kumti.com/protestojne-qytetaret-izraelit-jo-sulmit-ndaj-iranit/60%Hourly2012-08-13 07:27
https://kumti.com/llogaria-e-vetvetes-domosdoshmeri-ne-rrugen-e-permiresimit-2/60%Hourly2012-08-12 17:15
https://kumti.com/llogaria-e-vetvetes-domosdoshmeri-ne-rrugen-e-permiresimit/60%Hourly2012-08-12 17:10
https://kumti.com/vjedhja-milioneshe-ne-hotelin-e-barcelones/60%Hourly2012-08-12 13:26
https://kumti.com/sa-eshte-numri-i-iphone-eve-te-shitur-nga-apple/60%Hourly2012-08-12 13:23
https://kumti.com/si-u-vra-hasan-prishtina/60%Hourly2012-08-12 13:12
https://kumti.com/iran-arrin-ne-250-bilanci-i-te-vdekurve-nga-dy-termete-ne-tabriz/60%Hourly2012-08-12 13:09
https://kumti.com/traktati-i-hajredin-kucit-si-ai-i-ekipit-te-uniteti/60%Hourly2012-08-12 13:05
https://kumti.com/udhezim-vrapimi-per-fillestar/60%Hourly2012-08-12 10:54
https://kumti.com/dushi-ndihmon-kunder-stresit/60%Hourly2012-08-12 10:44
https://kumti.com/disa-keshilla-per-semundjet-e-stomakut-2/60%Hourly2012-08-12 10:39
https://kumti.com/dhimbja-e-shpines-mund-te-jete-shenje-e-semundjeve-serioze/60%Hourly2012-08-12 10:05
https://kumti.com/fair-trade-preferohet-gjithnje-e-me-shume/60%Hourly2012-08-12 09:55
https://kumti.com/kriza-shtyn-evropianojugoret-te-vijne-ne-gjermani/60%Hourly2012-08-12 09:48
https://kumti.com/gjermania-dhe-perendimi-i-krishtere-para-ndryshimit/60%Hourly2012-08-12 09:36
https://kumti.com/fuci-baruti-lufta-rrezikon-te-preke-fqinjet-e-sirise/60%Hourly2012-08-12 09:33
https://kumti.com/kapitalizmi-i-ballkanit-pasurimi-ne-kushte-te-dyshimta/60%Hourly2012-08-12 09:31
https://kumti.com/moske-ngrihet-per-te-shtaten-here-cadra-e-ramazanit/60%Hourly2012-08-12 09:26
https://kumti.com/turqi-klinton-siria-nuk-duhet-te-shnderrohet-ne-baze-per-pkk-ne/60%Hourly2012-08-12 09:25
https://kumti.com/talibani-vret-11-police-afgane/60%Hourly2012-08-12 09:15
https://kumti.com/sjellja-e-shqiptareve-te-sotem-ndaj-fese/60%Hourly2012-08-12 09:11
https://kumti.com/nato-konfirmon-vrasjen-e-6-ushtareve-ne-afganistan/60%Hourly2012-08-12 09:10
https://kumti.com/mbi-100-te-vrare-nga-dhuna-e-dy-diteve-te-fundit-ne-meksike/60%Hourly2012-08-12 09:05
https://kumti.com/vendet-e-ballkanit-te-mbushura-me-arme-zjarri/60%Hourly2012-08-12 09:03
https://kumti.com/nderpritet-asistenca-per-miliona-te-papune-ne-amerike/60%Hourly2012-08-12 08:02
https://kumti.com/zgjimi-islamik-ka-vetmuar-ameriken/60%Hourly2012-08-12 07:58
https://kumti.com/shpejtesia-mesatare-e-internetit-rritet-me-25/60%Hourly2012-08-11 22:45
https://kumti.com/google-nxjerr-programin-rival-te-siri-per-ios/60%Hourly2012-08-11 22:43
https://kumti.com/ambasadori-sirian-kundershton-propozimin-e-katarit/60%Hourly2012-08-11 22:40
https://kumti.com/presidenti-iranian-shkon-ne-meke/60%Hourly2012-08-11 22:38
https://kumti.com/halepi-kthehet-ne-rrenoje-pas-3-jave-bombardimesh/60%Hourly2012-08-11 22:36
https://kumti.com/dhjetera-viktima-nga-termetet-ne-iran/60%Hourly2012-08-11 22:34
https://kumti.com/shenohet-11-vjetori-i-marreveshjes-se-ohrit/60%Hourly2012-08-11 22:32
https://kumti.com/eshte-me-ramazan-por-ska-kush-e-nxan/60%Hourly2012-08-11 22:28
https://kumti.com/policia-shkaktoi-156-aksidente-trafiku/60%Hourly2012-08-11 22:26
https://kumti.com/kosova-e-bllokuar/60%Hourly2012-08-11 22:22
https://kumti.com/vdes-nje-shqiptar-ne-mal-te-zi/60%Hourly2012-08-11 22:20
https://kumti.com/gjysme-vellai-narkoman-i-obamas-jeton-ne-geto-te-najrobit/60%Hourly2012-08-11 18:31
https://kumti.com/indi-te-pakten-41-te-vdekur/60%Hourly2012-08-11 16:52
https://kumti.com/libi-vritet-ministri-i-mbrojtjes/60%Hourly2012-08-11 16:50
https://kumti.com/premton-me-shume-avione-luftarake/60%Hourly2012-08-11 16:49
https://kumti.com/ministrat-e-jashtem-arabe-diskutojne-per-sirine/60%Hourly2012-08-11 16:47
https://kumti.com/marreveshjet-do-te-respektohen/60%Hourly2012-08-11 16:45
https://kumti.com/komuna-e-prizrenit-po-hetohet-nga-policia-e-kosoves/60%Hourly2012-08-11 16:38
https://kumti.com/margjinalizimi-i-ummetit-deshtim-i-projektit-per-mekembje/60%Hourly2012-08-11 14:26
https://kumti.com/filozofia-e-getos/60%Hourly2012-08-11 14:04
https://kumti.com/si-ti-bejme-balle-sproves-se-ruajtjes-se-shikimit-2/60%Hourly2012-08-11 14:03
https://kumti.com/ne-prag-te-dites-nderkombetare-te-kodsit-qindra-mijera-palestineze-falen-ne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2012-08-11 13:20
https://kumti.com/ajetollah-sadighi-ka-kritikuar-heshtjen-e-disa-krereve-arab-ne-lidhje-me-ceshtjen-e-palestines/60%Hourly2012-08-11 13:17
https://kumti.com/ne-antalia-mbahet-konkursi-i-hadithit/60%Hourly2012-08-11 13:15
https://kumti.com/shba-vendos-sanksione-ndaj-kompanise-se-naftes-siriane-sytrol/60%Hourly2012-08-11 13:13
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-mori-pjese-ne-iftarin-e-shtruar-nga-gjysmehena-e-kuqe-turke/60%Hourly2012-08-11 13:11
https://kumti.com/ne-turqi-kalojne-edhe-722-siriane/60%Hourly2012-08-11 13:08
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-davutollu-viziton-birmanine/60%Hourly2012-08-11 13:05
https://kumti.com/buka-shtrenjtohet-30-per-qind/60%Hourly2012-08-11 13:00
https://kumti.com/rrahen-policet/60%Hourly2012-08-11 12:55
https://kumti.com/azem-syles-i-ndalohet-zvicra-per-pese-vjet/60%Hourly2012-08-11 12:53
https://kumti.com/ilace-apo-helm-per-zemer/60%Hourly2012-08-11 11:58
https://kumti.com/citaku-e-rexhepi-vitin-e-ardhshem-ne-evrope-pa-viza/60%Hourly2012-08-11 11:54
https://kumti.com/ne-iran-interneti-haram/60%Hourly2012-08-10 22:46
https://kumti.com/enti-i-statistikave-i-ka-te-dhenat-edhe-per-veriun/60%Hourly2012-08-10 22:44
https://kumti.com/dy-shqiptare-tentuan-te-djegin-nje-gjykate-greke/60%Hourly2012-08-10 21:43
https://kumti.com/obama-prin-ne-garen-presidenciale/60%Hourly2012-08-10 21:42
https://kumti.com/turqia-dhuron-pese-autoambulanca/60%Hourly2012-08-10 21:39
https://kumti.com/mjeket-po-ikin/60%Hourly2012-08-10 21:36
https://kumti.com/vlore-sekuestrohet-nje-ton-kanabis/60%Hourly2012-08-10 21:32
https://kumti.com/beqiri-pdk-se-keni-vizion-per-korrupsion/60%Hourly2012-08-10 21:29
https://kumti.com/perdorimi-i-lirise-ne-islam/60%Hourly2012-08-10 17:28
https://kumti.com/veriu-kunder-jugut-ne-evrope/60%Hourly2012-08-10 17:25
https://kumti.com/shba-dhe-kina-perpiqen-te-fitojne-afriken/60%Hourly2012-08-10 17:19
https://kumti.com/marina-amerikane-shpetoi-tete-marinare-iraniane/60%Hourly2012-08-10 17:15
https://kumti.com/gjakove-nje-i-vrare-dhe-nje-i-plagosur/60%Hourly2012-08-10 17:13
https://kumti.com/siri-45-kufoma-ne-nje-park-te-alepos/60%Hourly2012-08-10 17:09
https://kumti.com/siria-populli-ne-daren-e-krimit/60%Hourly2012-08-10 17:04
https://kumti.com/sjemi-gati-per-bisedime/60%Hourly2012-08-10 15:43
https://kumti.com/kfor-i-po-i-mban-te-bllokuara-rruget-alternative-ne-veri/60%Hourly2012-08-10 15:41
https://kumti.com/google-chrome-perditeson-flash-in/60%Hourly2012-08-10 15:38
https://kumti.com/edhe-nje-muaj-mbikeqyrje-e-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2012-08-10 15:35
https://kumti.com/turqia-nuk-hesht-ndaj-masakres-qe-behet-kunder-myslimaneve-ne-burma/60%Hourly2012-08-10 15:32
https://kumti.com/fotografohen-me-kanabis-i-ze-policia/60%Hourly2012-08-10 15:29
https://kumti.com/finalizimi-i-raporteve-kosove-serbi-nepermjet-traktatit/60%Hourly2012-08-10 15:26
https://kumti.com/vv-unmik-u-si-serbia/60%Hourly2012-08-10 15:21
https://kumti.com/windows-rt-nuk-do-te-kete-versionin-e-plote-te-office-2013/60%Hourly2012-08-10 12:39
https://kumti.com/kaspersky-lab-paralajmeron-per-sulmin-financiar-gauss/60%Hourly2012-08-10 12:35
https://kumti.com/lakrat-dhe-dobia-qe-kemi-prej-tyre/60%Hourly2012-08-10 12:32
https://kumti.com/beqiri-per-pdk-ne-jemi-akademi/60%Hourly2012-08-10 12:28
https://kumti.com/meyer-jam-ithtar-i-ndarjes-se-kosoves/60%Hourly2012-08-10 12:18
https://kumti.com/propozim-irritues-nga-deputeti-izraelit/60%Hourly2012-08-10 12:17
https://kumti.com/mbyllja-e-kufirit-pas-sulmit-ne-egjipt-godet-popullin-e-gazes/60%Hourly2012-08-10 12:08
https://kumti.com/okb-150000-civile-kane-lene-sirine/60%Hourly2012-08-10 11:49
https://kumti.com/manaferra-e-pasur-me-vitamina/60%Hourly2012-08-10 10:29
https://kumti.com/xhaferi-akoma-ne-gjendje-kome/60%Hourly2012-08-10 10:26
https://kumti.com/pinterest-tani-hapet-per-te-gjithe/60%Hourly2012-08-10 10:22
https://kumti.com/maqedonia-me-te-madhe-po-merr-nuse-ne-shqiperi/60%Hourly2012-08-10 10:19
https://kumti.com/ai-greqia-raciste/60%Hourly2012-08-10 10:16
https://kumti.com/zevendeskryeministri-i-turqise-ne-vizite-dyditeshe-ne-kosove/60%Hourly2012-08-10 10:14
https://kumti.com/hague-po-behemi-gati-per-jeten-pas-asadit/60%Hourly2012-08-10 10:09
https://kumti.com/liban-pranga-aleatit-te-assad/60%Hourly2012-08-10 10:05
https://kumti.com/hetimi-per-vdekjen-e-spiunit-rus/60%Hourly2012-08-10 10:03
https://kumti.com/tensione-mes-japonise-dhe-korese-se-jugut/60%Hourly2012-08-10 10:01
https://kumti.com/brahimi-ne-vend-te-ananit/60%Hourly2012-08-10 09:49
https://kumti.com/franca-i-debon-romet-ne-rumani/60%Hourly2012-08-10 09:34
https://kumti.com/libia-behet-me-president-te-ri/60%Hourly2012-08-10 09:30
https://kumti.com/gashi-nuk-erdha-nga-zarfi/60%Hourly2012-08-09 23:42
https://kumti.com/irlandezet-lamtumire-papes/60%Hourly2012-08-09 20:47
https://kumti.com/me-pallavrat-e-vetevendosjes-u-mesuam-te-gjithe/60%Hourly2012-08-09 20:44
https://kumti.com/gjendet-bomba-150-kg-ne-podgorice/60%Hourly2012-08-09 20:41
https://kumti.com/opozitaret-siriane-solidarizohen-me-myslimanet-e-arakanit/60%Hourly2012-08-09 18:41
https://kumti.com/shkarkohet-kreu-i-shish-it/60%Hourly2012-08-09 18:38
https://kumti.com/bosnje-serbet-kerkojne-doreheqjen-e-ministrit-te-jashtem/60%Hourly2012-08-09 18:36
https://kumti.com/pantic-barrikada-simbol-i-rezistences/60%Hourly2012-08-09 18:31
https://kumti.com/be-sqaron-pse-i-dha-fonde-universitetit-te-mitrovices/60%Hourly2012-08-09 18:28
https://kumti.com/aak-qeveria-e-mashtroi-diasporen/60%Hourly2012-08-09 18:24
https://kumti.com/104-pyetje-per-azem-sylen/60%Hourly2012-08-09 18:17
https://kumti.com/egjipti-i-shton-trupat-ne-kufirin-me-izraelin/60%Hourly2012-08-09 17:14
https://kumti.com/uruguai-drejt-legalizimit-te-marijuanes/60%Hourly2012-08-09 17:11
https://kumti.com/mos-para-femijeve/60%Hourly2012-08-09 12:46
https://kumti.com/per-gjashte-muaj-falimentojne-500-biznese/60%Hourly2012-08-09 12:44
https://kumti.com/kryeministri-pakistanez-para-gjykates-kete-muaj/60%Hourly2012-08-09 12:42
https://kumti.com/nis-vendosja-e-demokracise-ne-libi/60%Hourly2012-08-09 12:38
https://kumti.com/morsi-perjashtoi-nga-puna/60%Hourly2012-08-09 12:36
https://kumti.com/kosova-zyrtarisht-ka-te-punesuar-vetem-213-mije-persona/60%Hourly2012-08-09 12:31
https://kumti.com/zjarre-ne-periferi-te-shkupit-tetoves-dhe-kumanoves/60%Hourly2012-08-09 12:24
https://kumti.com/si-planifikon-microsoft-te-mesoj-boten-te-perdor-windows-8/60%Hourly2012-08-09 11:49
https://kumti.com/davutollu-dhe-zonja-erdogan-arrijne-ne-mianmar/60%Hourly2012-08-09 11:47
https://kumti.com/bateria-qe-mbush-dy-paisje-ne-te-njejten-kohe/60%Hourly2012-08-09 10:32
https://kumti.com/trafikimi-i-femrave-nga-moldavia-10-persona-ne-paraburgim/60%Hourly2012-08-09 10:28
https://kumti.com/fshehtesite-e-marteses/60%Hourly2012-08-09 10:04
https://kumti.com/bashkesia-islame-organizon-iftar-me-figura-publike/60%Hourly2012-08-09 10:01
https://kumti.com/arben-xhaferi-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Hourly2012-08-09 09:52
https://kumti.com/microsoft-sqaron-dyshimet-per-xboxin-e-ri/60%Hourly2012-08-09 09:39
https://kumti.com/shba-e-vietnami-pastrojne-xhunglat/60%Hourly2012-08-09 09:35
https://kumti.com/rruga-e-serbise-per-ne-be-varet-nga-ceshtja-e-kosoves/60%Hourly2012-08-09 09:34
https://kumti.com/keshilla-per-te-ruajtur-memorjen/60%Hourly2012-08-09 09:26
https://kumti.com/kujdes-kur-perdorni-ilace/60%Hourly2012-08-09 09:12
https://kumti.com/raporti-i-banit-kritike-kosoves/60%Hourly2012-08-09 09:08
https://kumti.com/cnn-maqedonia-me-ekonomine-me-te-keqe-ne-bote/60%Hourly2012-08-09 08:57
https://kumti.com/opozita-siriane-mohon-informatat-e-mediave/60%Hourly2012-08-09 08:51
https://kumti.com/nuk-behet-kiameti-nese-bisedohet-me-serbine/60%Hourly2012-08-09 02:00
https://kumti.com/golf-7-me-4-shtator/60%Hourly2012-08-08 23:10
https://kumti.com/konfiskohen-pasurite-e-rezart-tacit/60%Hourly2012-08-08 23:05
https://kumti.com/turqia-ja-terheq-verejtjen-iranit/60%Hourly2012-08-08 23:02
https://kumti.com/fuqizimi-i-kurdeve-ne-siri-frike-per-turqine/60%Hourly2012-08-08 23:00
https://kumti.com/isa-punen-e-xhepave-e-ben-me-se-miri/60%Hourly2012-08-08 22:55
https://kumti.com/mbesin-ne-terr-600-shtepi/60%Hourly2012-08-08 22:53
https://kumti.com/konfiskohen-arme-dhe-droge/60%Hourly2012-08-08 17:33
https://kumti.com/ligji-anti-mafia-i-klonuar-sipas-interesit-te-pushtetareve/60%Hourly2012-08-08 17:22
https://kumti.com/mustafa-ldk-ja-e-fiton-prishtinen-me-duar-ne-xhepa/60%Hourly2012-08-08 15:11
https://kumti.com/vv-ke-po-i-financon-strukturat-ilegale-ne-kosove/60%Hourly2012-08-08 15:09
https://kumti.com/kuci-frike-per-ata-qe-kane-fituar-pasurine-ne-menyre-te-paligjshme/60%Hourly2012-08-08 15:08
https://kumti.com/siri-ushtria-e-regjimit-hyn-ne-nje-lagje-te-halepit-me-tanke-dhe-autoblinda/60%Hourly2012-08-08 14:06
https://kumti.com/ish-drejtuesi-kishes-ortodokse-serbe-vret-te-varurin-nga-droga/60%Hourly2012-08-08 12:02
https://kumti.com/clinton-te-planifikohet-dita-pas-assadit/60%Hourly2012-08-08 11:57
https://kumti.com/qkuk-perfiton-donacion-350-proteza-gjiri/60%Hourly2012-08-08 11:51
https://kumti.com/mesues-me-itunes-u-mund-te-ftoni-studentet-per-kurse-online/60%Hourly2012-08-08 11:33
https://kumti.com/18-burime-te-bereqetit/60%Hourly2012-08-08 10:12
https://kumti.com/vrasja-e-muslimaneve-ne-mianmar-nuk-po-verehet/60%Hourly2012-08-08 10:04
https://kumti.com/universi-i-shpjeguar-ne-kuran-apo-nga-shkenca/60%Hourly2012-08-08 09:43
https://kumti.com/kfor-i-mban-nen-kontroll-rruget-alternative/60%Hourly2012-08-08 09:32
https://kumti.com/shqiptaret-te-tretet-si-spiune-ne-ish-jugosllavi/60%Hourly2012-08-08 09:28
https://kumti.com/menyrat-e-zgjuara-te-luftimit-te-dhimbjes-se-kokes/60%Hourly2012-08-08 09:22
https://kumti.com/propolisi-ilac-natyral/60%Hourly2012-08-08 09:16
https://kumti.com/gjirokaster-4-lazaratas-qellojne-me-plumba-gjurmelenes-policine/60%Hourly2012-08-08 09:15
https://kumti.com/vetevendosje-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-sllovakia/60%Hourly2012-08-08 09:12
https://kumti.com/rishikohet-mundesia-e-ndertimit-te-ures-qe-lidh-egjiptin-me-arabine-saudite/60%Hourly2012-08-08 09:08
https://kumti.com/erdogan-kritikon-iranin-per-politiken-ndaj-sirise/60%Hourly2012-08-08 09:06
https://kumti.com/tajfuni-ne-kine-evakuohen-2-milione-persona/60%Hourly2012-08-08 08:58
https://kumti.com/morsi-do-te-takohet-me-zevendespresidentin-iranian/60%Hourly2012-08-08 08:43
https://kumti.com/irani-perkrah-assadin/60%Hourly2012-08-08 08:37
https://kumti.com/arrestohet-nje-agjent-i-aki-se-i-perfshire-ne-trafikim/60%Hourly2012-08-08 08:19
https://kumti.com/zjarret-kercenojne-kosoven/60%Hourly2012-08-08 08:04
https://kumti.com/marreveshja-per-kufirin-kusht-per-takimin-thaci-daciq/60%Hourly2012-08-08 07:52
https://kumti.com/veton-surroin-populli-e-refuzoi/60%Hourly2012-08-07 22:15
https://kumti.com/deshtoi-raketa-ruse-e-gjithesise/60%Hourly2012-08-07 17:47
https://kumti.com/thellohet-recesioni-ne-itali/60%Hourly2012-08-07 17:41
https://kumti.com/bore-ne-johanesburg/60%Hourly2012-08-07 17:40
https://kumti.com/kine-400-mije-veta-ikin-nga-stuhia/60%Hourly2012-08-07 17:38
https://kumti.com/unaza-prangos-11-trafikante-me-qenie-njerezore/60%Hourly2012-08-07 17:34
https://kumti.com/vetedigjet-nje-grua-tibetiane/60%Hourly2012-08-07 15:05
https://kumti.com/projektligji-per-konfiskim-te-pasurise-drejt-kuvendit/60%Hourly2012-08-07 14:09
https://kumti.com/pro-aderimit-ne-be-72-e-qytetareve/60%Hourly2012-08-07 14:07
https://kumti.com/bosnja-ka-njohur-pasaportat-e-kosoves/60%Hourly2012-08-07 14:00
https://kumti.com/te-mirat-qe-sjell-agjerimi-i-perkohshem/60%Hourly2012-08-07 13:57
https://kumti.com/thaci-permbyllja-e-pavaresise-se-mbikeqyrur-sipas-planit/60%Hourly2012-08-07 13:51
https://kumti.com/nenat-e-reja-kane-memorie-me-te-mire/60%Hourly2012-08-07 13:21
https://kumti.com/qiproja-nuk-ndryshon-qendrimin-per-kosoven/60%Hourly2012-08-07 12:43
https://kumti.com/shqiperi-zjarr-ne-pyjet-e-ersekes-shperthejne-granata/60%Hourly2012-08-07 12:33
https://kumti.com/kuci-kosova-e-gatshme-per-paqe-me-serbet/60%Hourly2012-08-07 12:32
https://kumti.com/mungese-e-barnave-ne-siri/60%Hourly2012-08-07 12:29
https://kumti.com/serbet-bllokuan-kfor-in-dhe-eulex-in-ne-zupc/60%Hourly2012-08-07 12:22
https://kumti.com/miku-i-panjohur-ne-mesin-e-motres-sime/60%Hourly2012-08-07 10:07
https://kumti.com/automobilat-me-te-bukur-te-vitit-2012/60%Hourly2012-08-07 09:51
https://kumti.com/plagoset-rende-shaban-sadriu/60%Hourly2012-08-07 09:47
https://kumti.com/pergenjeshtrohet-njoftimi-per-vdekjen-e-assadit/60%Hourly2012-08-07 09:36
https://kumti.com/serbi-dhunoi-vajzen-e-tij-13-vjecare/60%Hourly2012-08-07 09:25
https://kumti.com/konfliktet-e-prinderve-fatale-per-trurin-e-femijeve/60%Hourly2012-08-07 09:12
https://kumti.com/si-ti-bejme-balle-sproves-se-ruajtjes-se-shikimit/60%Hourly2012-08-07 08:51
https://kumti.com/keta-produkte-ju-mbrojne-nga-tymi-i-duhanit/60%Hourly2012-08-07 08:45
https://kumti.com/sony-kerkon-ide-kreative-per-dizajnin-e-kontrolluesit-gjestikave-te-playstation-3/60%Hourly2012-08-07 08:38
https://kumti.com/apple-mund-te-shese-40-milione-ipad-mini-brenda-vitit/60%Hourly2012-08-07 08:36
https://kumti.com/peshkaqeni-balene-i-gjate-13-metra/60%Hourly2012-08-07 08:19
https://kumti.com/thaci-e-daciqi-bartes-te-dialogut/60%Hourly2012-08-07 08:16
https://kumti.com/kamishi-dhe-krasniqi-flasin-per-perleshjen/60%Hourly2012-08-07 08:11
https://kumti.com/aktivizohet-vullkani-i-fjetur-ne-zelande-te-re/60%Hourly2012-08-07 08:09
https://kumti.com/shba-largimi-i-kryeministrit-sirian-shenje-e-shkaterrimit/60%Hourly2012-08-07 08:00
https://kumti.com/haniyeh-akuzon-izraelin-per-vrasjen-e-16-ushtareve-egjiptiane/60%Hourly2012-08-07 07:55
https://kumti.com/telefoni-me-i-holle-ne-bote/60%Hourly2012-08-06 23:00
https://kumti.com/ish-ushtari-i-uck-se-biznesmen-pa-letra-ne-shba/60%Hourly2012-08-06 22:47
https://kumti.com/siri-kryeministri-ja-perse-braktisa-regjimin/60%Hourly2012-08-06 22:43
https://kumti.com/xhalili-i-konsideron-strategjike-marredheniet-iran-liban/60%Hourly2012-08-06 22:37
https://kumti.com/be-ndihmon-indine/60%Hourly2012-08-06 22:34
https://kumti.com/kundershtojne-ndertimin-e-xhamise/60%Hourly2012-08-06 22:29
https://kumti.com/alarmante-zjarret-perfshine-malet-e-dukagjinit/60%Hourly2012-08-06 22:26
https://kumti.com/gjilani-siguron-40-per-qind-te-bukes-nga-arat-e-veta/60%Hourly2012-08-06 22:25
https://kumti.com/heret-a-vone-serbia-duhet-ta-njeh-kosoven/60%Hourly2012-08-06 22:23
https://kumti.com/dacic-dyfytyresh/60%Hourly2012-08-06 22:21
https://kumti.com/vetevrasje-e-dyshimte/60%Hourly2012-08-06 22:18
https://kumti.com/gjermania-e-irrituar-nga-deklarata-e-monti-t/60%Hourly2012-08-06 22:07
https://kumti.com/kater-preparate-natyrale-per-zbardhjen-e-dhembeve/60%Hourly2012-08-06 18:35
https://kumti.com/arrihet-marreveshje-per-kalane-e-shkupit-kisha-do-te-ndertohet/60%Hourly2012-08-06 18:28
https://kumti.com/denime-minimale-kater-ushtarakeve-serbe-per-krime-ne-kosove/60%Hourly2012-08-06 14:33
https://kumti.com/kryeministri-sirian-ike-nga-qeveria-e-asadit/60%Hourly2012-08-06 14:29
https://kumti.com/windows-8-ne-fazen-finale-para-leshimit/60%Hourly2012-08-06 12:13
https://kumti.com/lendohet-12-vjecari-me-granate/60%Hourly2012-08-06 12:08
https://kumti.com/shenohet-67-vjetori-i-sulmeve-hiroshima-nagasaki/60%Hourly2012-08-06 12:05
https://kumti.com/denohen-per-krimet-e-kryera-ne-kosove/60%Hourly2012-08-06 11:56
https://kumti.com/kosova-sdo-te-futet-ne-krize-financiare/60%Hourly2012-08-06 11:53
https://kumti.com/pdk-kerkon-takim-lideresh/60%Hourly2012-08-06 11:45
https://kumti.com/be-ja-kerkon-fillimin-e-dialogut/60%Hourly2012-08-06 11:41
https://kumti.com/muslimanet-e-kosoves-grumbullojne-ndihma-per-refugjatet-nga-siria/60%Hourly2012-08-06 09:59
https://kumti.com/puna-ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-e-demshme-sikur-duhani/60%Hourly2012-08-06 09:39
https://kumti.com/ne-itali-ndjenja-antigjermane/60%Hourly2012-08-06 09:27
https://kumti.com/serbia-nje-hap-pas-ne-rrugen-e-integrimit/60%Hourly2012-08-06 09:05
https://kumti.com/forcat-e-asadit-pergatiten-qe-te-sulmojne-halepin/60%Hourly2012-08-06 08:58
https://kumti.com/4-arsye-per-te-zevendesuar-gmail-me-outlookcom/60%Hourly2012-08-06 08:54
https://kumti.com/pershkrimi-i-muslimaneve-produktiv-te-vertete-ne-kuran/60%Hourly2012-08-06 08:41
https://kumti.com/rendesia-e-ujit/60%Hourly2012-08-06 08:39
https://kumti.com/vera-dhe-kujdesi-per-femije/60%Hourly2012-08-06 08:30
https://kumti.com/banesat-ne-pronesi-shoqerore-shiten-me-cmime-simbolike/60%Hourly2012-08-06 08:15
https://kumti.com/sulmohen-mediat-shteterore-siriane/60%Hourly2012-08-06 08:12
https://kumti.com/facebook-fiton-emrin-e-domenit-facebookconnectcom/60%Hourly2012-08-06 08:00
https://kumti.com/syte-e-ahmetit-dhe-xhaferit-ska-force-qe-i-cone-me-u-ballafaqu-me-syte-mi/60%Hourly2012-08-06 07:53
https://kumti.com/kosova-injoron-luginen/60%Hourly2012-08-06 07:46
https://kumti.com/shba-7-viktima-ne-nje-tempull-shiit/60%Hourly2012-08-06 07:36
https://kumti.com/vapa-shton-numrin-e-pacienteve-ne-emergjence/60%Hourly2012-08-06 07:27
https://kumti.com/i-gatshem-per-dialog/60%Hourly2012-08-06 00:50
https://kumti.com/10-ueb-faqet-me-te-shtrenjta/60%Hourly2012-08-06 00:46
https://kumti.com/mitrovica-qyteti-i-skamnoreve/60%Hourly2012-08-05 20:21
https://kumti.com/astronauti-sirian-braktis-regjimin-e-assadit/60%Hourly2012-08-05 20:19
https://kumti.com/aleppo-bombardohet-damasku-rimerret/60%Hourly2012-08-05 20:17
https://kumti.com/kine-137-te-arrestuar-per-trafikim-te-organeve/60%Hourly2012-08-05 20:13
https://kumti.com/ekspertet-te-luftohet-korrupsioni-ne-fushen-e-prokurimit/60%Hourly2012-08-05 20:08
https://kumti.com/hakeret-shqiptare-rrezuan-ueb-faqen-e-lgj-te-serbise/60%Hourly2012-08-05 18:38
https://kumti.com/imam-shqiptar-per-burgun-e-bernes/60%Hourly2012-08-05 18:27
https://kumti.com/lustrimi-listes-i-shtohen-edhe-tre-shqiptare/60%Hourly2012-08-05 13:10
https://kumti.com/marreveshje-per-sigurimin-e-ujit-te-pijshem-ne-5-fshatra/60%Hourly2012-08-05 13:08
https://kumti.com/kontributi-i-mergimtareve-i-paharrueshem/60%Hourly2012-08-05 13:06
https://kumti.com/kosova-do-te-njihet-se-shpejti-nga-etiopia-dhe-togo/60%Hourly2012-08-05 13:03
https://kumti.com/pamjet-e-para-te-sistemit-mobil-firefox-os/60%Hourly2012-08-05 11:49
https://kumti.com/sheflin-serbia-heret-a-vone-do-te-detyrohet-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2012-08-05 11:37
https://kumti.com/mos-u-trembni-nga-temperatura/60%Hourly2012-08-05 10:48
https://kumti.com/shendeti-i-mire-2/60%Hourly2012-08-05 10:23
https://kumti.com/parada-e-pare-e-homoseksualeve-ne-vietnam/60%Hourly2012-08-05 10:09
https://kumti.com/turqi-19-viktima-nga-luftimet-mes-turqeve-e-kurdeve/60%Hourly2012-08-05 10:05
https://kumti.com/analizo-kohen-tende-celesi-i-produktivitetit/60%Hourly2012-08-05 09:42
https://kumti.com/a-eshte-feja-e-shqiptarit-shqiptaria-dom-gjergj-meta/60%Hourly2012-08-05 09:38
https://kumti.com/gashi-do-te-mbaj-larg-up-se-secilen-politike-partiake/60%Hourly2012-08-05 09:17
https://kumti.com/rusia-dhe-kina-akoma-perkrah-asadit/60%Hourly2012-08-05 08:40
https://kumti.com/ne-toke-33-persona-mbajne-nder-mend-cdo-cast-te-jetes-se-vet/60%Hourly2012-08-05 01:39
https://kumti.com/kapet-ne-itali-gomonia-me-122-kg-droge-arrestohen-dy-shqiptare/60%Hourly2012-08-05 01:34
https://kumti.com/ldk-sqaron-vetem-eulex-i-ja-del-me-shik-un/60%Hourly2012-08-05 01:29
https://kumti.com/dy-te-vdekur-ne-tirane-u-zune-poshte-nga-nje-masiv-dheu/60%Hourly2012-08-04 21:04
https://kumti.com/goditet-banda-shqiptaro-italiane/60%Hourly2012-08-04 20:59
https://kumti.com/cnn-pse-shqiptaret-i-shpetuan-hebrenjte/60%Hourly2012-08-04 20:55
https://kumti.com/romney-dhe-obama-keqperdorin-ceshtjen-e-punesimit/60%Hourly2012-08-04 20:52
https://kumti.com/raporti-i-fmn-se-kriza-po-mberthen-boten-te-pamjaftueshme-masat/60%Hourly2012-08-04 20:50
https://kumti.com/kongresi-amerikan-paraqet-nje-projektrezolute-ne-perkrahje-te-luftes-anti-terror-ne-turqi/60%Hourly2012-08-04 20:47
https://kumti.com/deshton-keshilli-i-sigurimit/60%Hourly2012-08-04 20:41
https://kumti.com/berisha-rama-sulm-vulgar-ndaj-ppe/60%Hourly2012-08-04 20:36
https://kumti.com/ja-10-arsyet-pse-google-eshte-e-famshme/60%Hourly2012-08-04 19:46
https://kumti.com/jo-gjashtepikeshit-te-banit/60%Hourly2012-08-04 19:44
https://kumti.com/autostrada-miti-i-rreme-i-hitlerit/60%Hourly2012-08-04 19:42
https://kumti.com/parlamenti-afgan-shkarkon-dy-ministra/60%Hourly2012-08-04 19:37
https://kumti.com/arrijne-marreveshje-per-naften/60%Hourly2012-08-04 19:34
https://kumti.com/pergjimi-i-telefonave-vec-me-vendim-te-gjykates/60%Hourly2012-08-04 19:31
https://kumti.com/harac-per-te-kaluar-kufirin/60%Hourly2012-08-04 19:28
https://kumti.com/gjeneralet-siriane-vazhdojne-te-largohen-nga-ushtria-e-kriminelit-bashar-al-asadit/60%Hourly2012-08-04 16:15
https://kumti.com/cduhet-te-pini-kur-keni-anemi/60%Hourly2012-08-04 16:04
https://kumti.com/serbet-serish-shkaktare-te-kolonave-te-gjata-ne-merdare/60%Hourly2012-08-04 13:57
https://kumti.com/permbytjet-marrin-169-viktima-ne-korene-e-veriut/60%Hourly2012-08-04 13:52
https://kumti.com/shqiptari-dhe-serbi-kapen-duke-vjedhur-trezore/60%Hourly2012-08-04 13:42
https://kumti.com/shiitet-protestojne-ne-arabi-saudite/60%Hourly2012-08-04 13:19
https://kumti.com/ambasadori-gjerman-ne-izrael-ka-rene-imazhi-i-izraelit-ne-bote/60%Hourly2012-08-04 13:09
https://kumti.com/il-giornale-merkel-si-hitleri/60%Hourly2012-08-04 13:06
https://kumti.com/vv-ekonomia-drejt-shkaterrimit/60%Hourly2012-08-04 13:03
https://kumti.com/portokalli-i-pasur-me-shume-vitamina/60%Hourly2012-08-04 12:21
https://kumti.com/presidenti-egjiptian-nuk-merr-pjese-ne-samitin-e-tehranit/60%Hourly2012-08-04 12:15
https://kumti.com/revoltohen-ish-ushtaret/60%Hourly2012-08-04 11:47
https://kumti.com/twitter-arrin-500-milione-perdorues/60%Hourly2012-08-04 11:39
https://kumti.com/fol-prishtina-dhe-peja-prine-ne-mos-lufte-kunder-korrupsionit/60%Hourly2012-08-04 11:37
https://kumti.com/320-mije-palestineze-falen-namazin-e-xhumase-ne-xhamine-aksa/60%Hourly2012-08-04 11:32
https://kumti.com/kater-shqiptare-ne-mesin-e-ish-spiuneve/60%Hourly2012-08-04 11:25
https://kumti.com/perdhunon-nusen-e-kusheririt/60%Hourly2012-08-04 10:55
https://kumti.com/rrahet-brutalisht-nje-kosovar-ne-vojvodine/60%Hourly2012-08-04 10:49
https://kumti.com/kosovari-ne-siri-shqiperia-dhe-kosova-te-interesohen-per-ne/60%Hourly2012-08-03 23:03
https://kumti.com/publikohen-4-emra-te-spiuneve/60%Hourly2012-08-03 23:00
https://kumti.com/samsung-tha-qe-do-te-debutoje-galaxy-note-i-ri-me-29-gusht/60%Hourly2012-08-03 21:14
https://kumti.com/shfaqet-versioni-i-plote-i-windows-8/60%Hourly2012-08-03 21:12
https://kumti.com/imami-bleu-snajper-2-dite-para-21-janarit/60%Hourly2012-08-03 21:09
https://kumti.com/17-persona-humbin-jeten-nga-sulme-te-ndryshme-ne-irak/60%Hourly2012-08-03 21:07
https://kumti.com/siri-te-pakten-70-te-vdekur-ne-masakrat-e-fundit/60%Hourly2012-08-03 21:06
https://kumti.com/zbulohet-kontrabanda-ne-veri/60%Hourly2012-08-03 21:02
https://kumti.com/mlladicin-e-fshehu-kusheriri/60%Hourly2012-08-03 21:00
https://kumti.com/kpj-ne-veri-me-force-jo-me-dialog/60%Hourly2012-08-03 20:56
https://kumti.com/policia-arreston-edhe-police/60%Hourly2012-08-03 20:52
https://kumti.com/shik-u-te-hetohet-nga-drejtesia-jo-nga-kuvendi/60%Hourly2012-08-03 20:49
https://kumti.com/rusi-anijet-jane-nisur-per-ne-portin-e-sirise/60%Hourly2012-08-03 10:03
https://kumti.com/mafia-shqiptare-ne-itali-arrestohen-11-persona/60%Hourly2012-08-03 09:45
https://kumti.com/ministri-izraelit-nuk-pergjigjet-rreth-njohjes-se-kosoves/60%Hourly2012-08-03 09:31
https://kumti.com/korea-e-veriut-kerkon-ndihme/60%Hourly2012-08-03 09:28
https://kumti.com/shba-thatesira-me-e-rende-e-shekullit/60%Hourly2012-08-03 09:16
https://kumti.com/kine-ujguret-ndalohen-nga-agjerimi-i-ramazanit/60%Hourly2012-08-03 09:10
https://kumti.com/ish-presidenti-i-mongolise-4-vjet-burg-per-korrupsion/60%Hourly2012-08-03 08:43
https://kumti.com/shpallen-sot-emrat-dhe-dosjet-e-spiuneve/60%Hourly2012-08-03 08:39
https://kumti.com/duhani-demton-edhe-foshnjen-ne-barkun-e-nenes/60%Hourly2012-08-03 08:35
https://kumti.com/qendrimi-ulur-rrezik-per-shendetin/60%Hourly2012-08-03 08:21
https://kumti.com/izraeli-hapi-ambasaden-ne-tirane/60%Hourly2012-08-03 08:12
https://kumti.com/biznesi-i-playstation-humbe-367-milione-euro/60%Hourly2012-08-03 08:01
https://kumti.com/facebook-87-jane-perdorues-te-rreme/60%Hourly2012-08-03 08:00
https://kumti.com/milioner-brenda-nates/60%Hourly2012-08-03 07:51
https://kumti.com/kine-masaker-ne-rruget-e-qytezes/60%Hourly2012-08-03 07:40
https://kumti.com/bujaria-e-nikoliqit-kosoves-serbe-statusin-e-gjermaneve-ne-itali-e-ne-belgjike/60%Hourly2012-08-03 07:31
https://kumti.com/france-e-lire-gruaja-qe-vrau-tete-femijet-e-saj/60%Hourly2012-08-03 07:25
https://kumti.com/malazezi-kadija-ne-gjyq-per-urrejtje-ndaj-serbeve/60%Hourly2012-08-03 07:14
https://kumti.com/britania-dhe-rusia-me-dallime-te-medha-per-sirine/60%Hourly2012-08-03 07:10
https://kumti.com/egjipt-formohet-kabineti-i-ri-qeveritar/60%Hourly2012-08-03 07:05
https://kumti.com/annan-dorehiqet-nga-misioni-ne-siri/60%Hourly2012-08-03 06:59
https://kumti.com/nis-ne-tetor/60%Hourly2012-08-03 06:55
https://kumti.com/ak-vijezon-kufirin-detar-me-greqine/60%Hourly2012-08-02 12:28
https://kumti.com/a-duhet-mbajtur-teshtima/60%Hourly2012-08-02 12:02
https://kumti.com/hungaria-kerkon-autonomi-per-vojvodinen/60%Hourly2012-08-02 11:54
https://kumti.com/ne-zhilivode-nuk-kishte-mbetje-mortore/60%Hourly2012-08-02 11:28
https://kumti.com/samsung-rrit-udheheqjen/60%Hourly2012-08-02 11:26
https://kumti.com/muslimanet-dhe-civilizimi-perendimor-2/60%Hourly2012-08-02 10:46
https://kumti.com/vulin-paralele-jane-vetem-institucionet-e-kosoves/60%Hourly2012-08-02 10:35
https://kumti.com/muslimanet-dhe-civilizimi-perendimor/60%Hourly2012-08-02 10:33
https://kumti.com/e-verteta-e-luftes-civile-ne-shqiperi/60%Hourly2012-08-02 10:30
https://kumti.com/skype-demanton-ndryshimin-e-politikes/60%Hourly2012-08-02 10:27
https://kumti.com/fol-per-3-muaj-13-shkelje/60%Hourly2012-08-02 10:26
https://kumti.com/po-pse-kjo-gjakmarrja-juaj-nuk-qenka-pune-myslimanesh/60%Hourly2012-08-02 10:23
https://kumti.com/si-u-ndertua-nje-komb-ne-shkup/60%Hourly2012-08-02 10:20
https://kumti.com/vlerat-ushqyese-te-pjeshkes/60%Hourly2012-08-02 10:07
https://kumti.com/nikoliq-shef-i-ekipit/60%Hourly2012-08-02 09:57
https://kumti.com/kerkohet-kthimi-i-sherbimit-ushtarak-ne-maqedoni/60%Hourly2012-08-02 09:55
https://kumti.com/klinaku-koalicioni-pdk-aak-i-demshem/60%Hourly2012-08-02 09:54
https://kumti.com/merren-ne-pyetje-te-bijte-e-mubarakut/60%Hourly2012-08-02 09:28
https://kumti.com/rritet-radikalizmi-serb-ne-lugine/60%Hourly2012-08-02 09:17
https://kumti.com/amnesty-international-akuza-te-renda-regjimit-te-assad-it/60%Hourly2012-08-02 09:02
https://kumti.com/kujdes-gjate-perdorimit-te-laptopit/60%Hourly2012-08-02 08:39
https://kumti.com/sulm-i-pergjakshem-ne-damask/60%Hourly2012-08-02 08:29
https://kumti.com/syzet-stroboskopike-te-nike/60%Hourly2012-08-02 08:26
https://kumti.com/facebook-teston-opsionin-ruaj-per-me-vone/60%Hourly2012-08-02 08:21
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-izraelit-lieberman-sot-ne-tirane/60%Hourly2012-08-02 08:09
https://kumti.com/si-vrau-vajzen-14-vjece-dhe-veten/60%Hourly2012-08-02 08:05
https://kumti.com/murat-jashari-nuk-ndalet-bombardohet-me-pyetje-edhe-musa-xhaferi/60%Hourly2012-08-02 07:57
https://kumti.com/zvicerani-porosit-tre-kosovare-per-te-vrare-gruan-e-tij/60%Hourly2012-08-02 07:55
https://kumti.com/putin-nato-ta-coje-deri-ne-fund-misionin-ne-afganistan/60%Hourly2012-08-02 07:47
https://kumti.com/ne-egjipt-pritet-shpallja-e-ekzekutivit/60%Hourly2012-08-02 07:42
https://kumti.com/po-shtohen-shkurorezimet/60%Hourly2012-08-02 07:27
https://kumti.com/erdoan-nuk-tolerojme-nismat-qe-kercenojne-sigurine-e-turqise/60%Hourly2012-08-01 23:32
https://kumti.com/i-biri-i-gaddafi-t-dua-gjykim-ne-hage/60%Hourly2012-08-01 23:22
https://kumti.com/qellohet-polici-pasi-i-merret-arma/60%Hourly2012-08-01 23:17
https://kumti.com/30-mije-euro-restelices/60%Hourly2012-08-01 23:13
https://kumti.com/kosova-raport-per-4-vjet-pavaresi/60%Hourly2012-08-01 23:09
https://kumti.com/arrestohen-tre-te-dyshuar-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Hourly2012-08-01 23:06
https://kumti.com/france-para-deres-se-nje-xhamie-vendosen-kokat-e-dy-derrave/60%Hourly2012-08-01 23:01
https://kumti.com/kryengritesit-ekzekutojne-policet-e-assadit/60%Hourly2012-08-01 22:53
https://kumti.com/egjipt-protestohet-me-iftar-para-burgut/60%Hourly2012-08-01 16:11
https://kumti.com/majdanozi-kthen-eren-e-fresket-pas-hudhres-ndersa-limoni-pas-peshkut/60%Hourly2012-08-01 16:07
https://kumti.com/vriten-dy-ushtare-serbe-ne-kufi-me-kosoven/60%Hourly2012-08-01 16:02
https://kumti.com/relativizmi/60%Hourly2012-08-01 12:05
https://kumti.com/me-shume-se-gjysma-e-gjermaneve-jane-pro-rikthimit-te-markes/60%Hourly2012-08-01 12:04
https://kumti.com/google-ka-prezantuar-handwrite/60%Hourly2012-08-01 12:01
https://kumti.com/monaco-telekomi-dhe-ptk-ndane-110-kompjutere-per-dhjete-shkolla/60%Hourly2012-08-01 11:54
https://kumti.com/u-perurua-xhamia-e-re-ne-batllave/60%Hourly2012-08-01 11:48
https://kumti.com/human-rights-ndaj-myslimaneve-ne-mianmar-jane-kryer-masakra-te-tmerrshme/60%Hourly2012-08-01 11:45
https://kumti.com/assad-e-ardhmja-varet-nga-alepi/60%Hourly2012-08-01 11:38
https://kumti.com/serbia-kerkon-presion-gjerman-kunder-kosoves/60%Hourly2012-08-01 11:35
https://kumti.com/3-metoda-si-te-lehtesosh-punen-ne-ms-office/60%Hourly2012-08-01 09:56
https://kumti.com/program-kompjuterik-kunder-autizmit/60%Hourly2012-08-01 09:52
https://kumti.com/thaci-bashke-me-pacollin-deri-ne-fund/60%Hourly2012-08-01 09:19
https://kumti.com/zhduket-pa-gjurme-nje-grua-ne-skenderaj/60%Hourly2012-08-01 08:42
https://kumti.com/kurat-natyrale-per-te-ndaluar-se-piri-duhan-dhe-alkool/60%Hourly2012-08-01 08:25
https://kumti.com/luftime-per-here-te-pare-ne-lagjet-e-krishtera-ne-damask/60%Hourly2012-08-01 08:23
https://kumti.com/turqi-asgjesohen-rreth-50-rebel-kurde/60%Hourly2012-08-01 08:20
https://kumti.com/maqedoni-nena-vret-foshnjen/60%Hourly2012-08-01 08:17
https://kumti.com/transparenca-perfundon-portali-dixhital/60%Hourly2012-08-01 08:16
https://kumti.com/kosova-si-hong-kongu-per-be-ne/60%Hourly2012-08-01 08:14
https://kumti.com/14-perdorime-te-pabesueshme-te-uthulles/60%Hourly2012-08-01 08:11
https://kumti.com/qytetaret-jo-muslimane-te-turqise-ndajne-pervojen-e-ramazanit/60%Hourly2012-08-01 08:07
https://kumti.com/se-shpejti-te-gjithe-me-timeline/60%Hourly2012-08-01 08:07
https://kumti.com/ahmeti-nuk-harxhon-me-para-per-iftare/60%Hourly2012-08-01 08:03
https://kumti.com/francezet-dorezojne-nje-baze-ushtarake-ne-afganistan/60%Hourly2012-08-01 08:01
https://kumti.com/banda-pink-panther-po-terrorizon-austrine/60%Hourly2012-08-01 07:58
https://kumti.com/siri-mungese-e-ushqimit-ne-aleppo/60%Hourly2012-08-01 07:53
https://kumti.com/arabia-saudite-projekt-rezolute-per-sirine/60%Hourly2012-08-01 07:51
https://kumti.com/te-premten-publikohen-emrat-e-spiuneve-ne-maqedoni/60%Hourly2012-08-01 07:50
https://kumti.com/shfaqet-armata-e-serbeve-te-veriut/60%Hourly2012-08-01 07:49
https://kumti.com/ndihma-e-ruseve-per-zogun-majko-princi-tha-te-verteten/60%Hourly2012-08-01 07:47
https://kumti.com/kina-amerika-te-vereje-te-drejtat-e-njeriut-brenda-saj/60%Hourly2012-08-01 07:42
https://kumti.com/morsi-mbeshtet-procesin-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2012-08-01 07:00
https://kumti.com/sot-fillon-punimet-keshilli-i-larte-ushtarak/60%Hourly2012-08-01 06:18
https://kumti.com/vazhdojne-hetimet-per-vdekjen-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-08-01 06:15