XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/turqi-egjipt-kritika-regjimit-ne-siri-mbeshtetje-per-palestinezet/60%Hourly2012-09-30 19:14
https://kumti.com/serbia-me-nuk-banon-ne-kosove/60%Hourly2012-09-30 18:38
https://kumti.com/up-pranon-5-studente-nga-kolegjet-private-ne-master/60%Hourly2012-09-30 18:33
https://kumti.com/erdoan-partia-ak-ka-normalizuar-turqine/60%Hourly2012-09-30 18:24
https://kumti.com/vellait-te-kryeministrit-10-mije-euro-shperblim/60%Hourly2012-09-30 18:17
https://kumti.com/punimet-ne-seksionin-e-peste-te-autostrades-i-jane-afruar-fundit/60%Hourly2012-09-30 18:12
https://kumti.com/gunter-wallraff-50-vjet-gazetari-investigative/60%Hourly2012-09-30 17:45
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-rafineri-nafte-ne-rusi/60%Hourly2012-09-30 16:46
https://kumti.com/amerika-ne-prag-te-intervenimit-ne-siri/60%Hourly2012-09-30 16:43
https://kumti.com/superushqimi-ne-vjeshte/60%Hourly2012-09-30 13:50
https://kumti.com/nese-ju-keni-nje-infeksion-dhe-nuk-e-dini/60%Hourly2012-09-30 13:48
https://kumti.com/6-ushqimet-me-te-keqija-qe-demtojne-shendetin/60%Hourly2012-09-30 13:45
https://kumti.com/akujt-po-shkrihen/60%Hourly2012-09-30 13:30
https://kumti.com/100-vecori-te-muhammedit-alejhis-selam/60%Hourly2012-09-30 12:43
https://kumti.com/antisemitizmi-serish-nje-teme-ne-berlin/60%Hourly2012-09-30 12:41
https://kumti.com/strukturat-serbe-ne-arsim-e-siguri/60%Hourly2012-09-30 12:26
https://kumti.com/parada-gay-percan-serbine/60%Hourly2012-09-30 12:25
https://kumti.com/afganistan-dy-mije-amerikane-te-vrare/60%Hourly2012-09-30 12:23
https://kumti.com/libi-populli-i-dorezon-armet-ne-tripoli-dhe-bengazi/60%Hourly2012-09-30 12:21
https://kumti.com/gjeopolitika-e-gjeorgjise/60%Hourly2012-09-30 12:18
https://kumti.com/kongresi-i-iv-te-i-partise-per-drejtesi-dhe-zhvillim-partia-ka-normalizuar-turqine/60%Hourly2012-09-30 12:16
https://kumti.com/te-rinjte-shpenzojne-2-10-euro-ne-dite/60%Hourly2012-09-30 12:12
https://kumti.com/ceki-pas-atentatit-kunder-presidentit-doreheqje-e-shefit-te-sigurise/60%Hourly2012-09-30 12:10
https://kumti.com/pack-be-te-mos-heqe-dore-nga-plani-ahtisaari/60%Hourly2012-09-30 12:06
https://kumti.com/racizmi-ne-jehudizem-krishterizem-dhe-islam/60%Hourly2012-09-30 12:00
https://kumti.com/del-ponte-ndjek-krimet-e-luftes-ne-siri/60%Hourly2012-09-30 08:38
https://kumti.com/faqja-zyrtare-e-medvegjes-edhe-ne-shqip/60%Hourly2012-09-30 08:22
https://kumti.com/familjaret-e-te-vrareve-politikisht-ne-kerkim-te-drejtesise/60%Hourly2012-09-30 08:17
https://kumti.com/73-te-vdekur-nga-aksidentet-per-8-muaj/60%Hourly2012-09-30 08:14
https://kumti.com/vdes-studenti-maqedonas-u-rrah-brutalisht-nga-aktivistet-e-agimit-te-arte/60%Hourly2012-09-30 08:12
https://kumti.com/ne-vendkalimet-kosove-serbi-vetem-flamuri-i-be-se/60%Hourly2012-09-30 08:06
https://kumti.com/qeveria-e-maqedonise-shkon-ne-votebesim/60%Hourly2012-09-30 06:37
https://kumti.com/mbi-25-mije-euro-per-llaptope/60%Hourly2012-09-29 19:30
https://kumti.com/mustafa-referendum-per-bisedimet/60%Hourly2012-09-29 19:28
https://kumti.com/ja-se-si-te-beheni-zhvillues-aplikacionesh/60%Hourly2012-09-29 19:27
https://kumti.com/nokia-lumia-920-me-i-shtrenjte-se-galaxy-s-iii/60%Hourly2012-09-29 19:24
https://kumti.com/guantanamo-shtetasi-i-fundit-perendimor-dergohet-ne-kanada/60%Hourly2012-09-29 19:22
https://kumti.com/kosove-rreth-700-paciente-ne-dialize/60%Hourly2012-09-29 19:18
https://kumti.com/serbia-e-nato-punojne-per-te-zgjeruar-bashkepunimin-e-perfitimet-rajonale/60%Hourly2012-09-29 16:03
https://kumti.com/cmimet-e-ushqimeve-ne-ballkan-arrijne-rekorde-te-reja/60%Hourly2012-09-29 16:00
https://kumti.com/arabia-saudite-planifikon-impiante-solare-per-qytetin-e-mekes/60%Hourly2012-09-29 15:52
https://kumti.com/bunkeret-te-riperdoren-zhduken-apo-te-mbesin-testament-i-komunizmit/60%Hourly2012-09-29 15:51
https://kumti.com/kush-detyron-bizneset-te-falimentojne/60%Hourly2012-09-29 15:48
https://kumti.com/clinton-irani-shpetimtar-i-regjimit-te-sirise/60%Hourly2012-09-29 15:46
https://kumti.com/molla-dhe-shendeti/60%Hourly2012-09-29 15:23
https://kumti.com/te-mirat-shendetesore-qe-ofron-masazhi/60%Hourly2012-09-29 15:19
https://kumti.com/dhimbjet-e-shpines/60%Hourly2012-09-29 15:16
https://kumti.com/thaci-kryenegociator-potencial/60%Hourly2012-09-29 15:07
https://kumti.com/brace-berisha-tregti-armesh-me-serbet-dhe-malazezet/60%Hourly2012-09-29 14:59
https://kumti.com/al-shabab-largohet-nga-baza-e-tyre-e-fundit-porti-kismayo/60%Hourly2012-09-29 14:54
https://kumti.com/roli-i-dijetareve-muslimane-ne-rezistencen-shqiptare-ne-cameri/60%Hourly2012-09-29 14:29
https://kumti.com/dieta-kunder-lodhjes-dhe-rraskapitjes-fizike/60%Hourly2012-09-29 11:56
https://kumti.com/kompanite-kabllore-deshirojne-te-perjashtojne-konsolat/60%Hourly2012-09-29 11:49
https://kumti.com/ish-keshilltari-i-papes-ne-gjyq/60%Hourly2012-09-29 11:47
https://kumti.com/suedia-lejon-ezanin-ne-altoparlant-ne-nje-xhami-ne-stokholm/60%Hourly2012-09-29 11:33
https://kumti.com/shba-shtojne-mbeshtetjen-financiare-per-opoziten-siriane/60%Hourly2012-09-29 11:27
https://kumti.com/rama-dhe-meta-ne-bruksel/60%Hourly2012-09-29 11:21
https://kumti.com/vv-rasim-selmanaj-tallet-me-taksapaguesit-e-decanit/60%Hourly2012-09-29 11:14
https://kumti.com/swisscoy-deri-ne-2014-ne-kosove/60%Hourly2012-09-29 11:12
https://kumti.com/jetimet-nga-somalia-po-perballen-me-krize-njerezore/60%Hourly2012-09-29 09:17
https://kumti.com/obama-shba-ja-do-te-mbroje-izraelin/60%Hourly2012-09-29 08:56
https://kumti.com/vendet-perendimore-mundohen-te-perqafojne-islamin-dhe-myslimanet/60%Hourly2012-09-28 20:51
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-ndryshon-emrin-quhet-hasan-prishtina/60%Hourly2012-09-28 20:48
https://kumti.com/google-i-jep-5000-ciftit-qe-zbuloi-nje-problem-me-windows/60%Hourly2012-09-28 20:47
https://kumti.com/a-eshte-windows-i-duke-perdorur-shume-programe/60%Hourly2012-09-28 20:44
https://kumti.com/austria-kufijte-kosove-serbi-jane-te-percaktuar/60%Hourly2012-09-28 20:41
https://kumti.com/trusti-kthen-50-milion-euro/60%Hourly2012-09-28 20:35
https://kumti.com/u-shkruajne-lidereve-na-trajtoni-si-luftetare/60%Hourly2012-09-28 20:32
https://kumti.com/franca-miratoi-buxhetin-e-ri-me-rritje-taksash/60%Hourly2012-09-28 20:30
https://kumti.com/mollet-vendore-ne-treg/60%Hourly2012-09-28 20:28
https://kumti.com/kosova-ne-presion-social/60%Hourly2012-09-28 20:26
https://kumti.com/siguria-e-izraelit-ne-rrezik/60%Hourly2012-09-28 20:23
https://kumti.com/carla-del-ponte-do-te-hetoj-krimet-ne-siri/60%Hourly2012-09-28 18:39
https://kumti.com/dhoma-e-ulet-e-parlamentit-zviceran-nuk-ndalon-nikabin/60%Hourly2012-09-28 17:46
https://kumti.com/shenjat-e-dashurise-ndaj-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-28 15:02
https://kumti.com/eshte-arrestuar-enver-sekiraca/60%Hourly2012-09-28 14:37
https://kumti.com/rreziqet-te-cilat-i-kanosen-botes-islame-3/60%Hourly2012-09-28 10:47
https://kumti.com/rreziqet-te-cilat-i-kanosen-botes-islame-2/60%Hourly2012-09-28 10:46
https://kumti.com/rreziqet-te-cilat-i-kanosen-botes-islame/60%Hourly2012-09-28 10:24
https://kumti.com/mozilla-nxjerr-versionin-per-verifikimin-e-uebfaqeve/60%Hourly2012-09-28 09:41
https://kumti.com/shqiperia-ka-numrin-me-te-larte-te-vrasjeve-ne-rajon/60%Hourly2012-09-28 09:15
https://kumti.com/turqia-heq-nga-qarkullimi-makinat-mbi-20-vjecare/60%Hourly2012-09-28 09:06
https://kumti.com/liga-arabe-shpall-blasfemine-krim-penal/60%Hourly2012-09-28 08:55
https://kumti.com/probleme-shendetesore-nga-perdorimi-i-kompjuterit/60%Hourly2012-09-28 08:49
https://kumti.com/siri-luftime-te-pazakonta-ne-qytetin-halep/60%Hourly2012-09-28 08:28
https://kumti.com/sot-pritet-te-fillon-konferenca-mbi-kontributin-e-myslimaneve-ne-ceshtjen-kombetare/60%Hourly2012-09-28 08:02
https://kumti.com/glaukoma-dhe-rreziqet-e-saj/60%Hourly2012-09-28 07:46
https://kumti.com/sony-do-te-nxjerr-modelin-e-ri-te-baterise/60%Hourly2012-09-28 07:42
https://kumti.com/gashi-do-me-shume-financa-per-universitet-te-suksesshem/60%Hourly2012-09-28 07:30
https://kumti.com/vrapimi-parandalon-semundjet-kardio-vaskulare/60%Hourly2012-09-28 07:30
https://kumti.com/tragjedi-nena-vret-pese-femijet-e-saj/60%Hourly2012-09-28 07:26
https://kumti.com/kryeministri-netanjahu-ne-okb/60%Hourly2012-09-28 07:24
https://kumti.com/izraeli-spastrim-etnik-ne-palestine/60%Hourly2012-09-28 07:16
https://kumti.com/shqiperia-italia-greqia-nenshkruajne-per-gazsjellesin/60%Hourly2012-09-28 07:16
https://kumti.com/dhunuesit-serbe-ne-pranga/60%Hourly2012-09-28 07:13
https://kumti.com/gazeta-turke-zaman-epoke-e-arte-ne-marredheniet-mes-egjiptit-dhe-turqise-pas-fitores-se-mursi/60%Hourly2012-09-28 07:08
https://kumti.com/spindelegger-kufijte-kosove-serbi-te-paprekshem/60%Hourly2012-09-28 07:04
https://kumti.com/personi-i-lidhur-me-filmin-anti-islam-ne-paraburgim/60%Hourly2012-09-28 06:54
https://kumti.com/pritet-njohje-e-shpejte-nga-timori-lindo/60%Hourly2012-09-28 06:52
https://kumti.com/kerkohet-njohje-nga-shteti-me-i-ri-se-kosova/60%Hourly2012-09-27 20:14
https://kumti.com/arrestohet-nje-biznesmen-serb/60%Hourly2012-09-27 20:12
https://kumti.com/pips-gjendja-ne-up-e-pashprese/60%Hourly2012-09-27 20:09
https://kumti.com/islami-eshte-pjese-e-jona/60%Hourly2012-09-27 20:04
https://kumti.com/kerkesa/60%Hourly2012-09-27 17:06
https://kumti.com/basha-do-ofrojme-model-te-ri-zhvillimi/60%Hourly2012-09-27 14:44
https://kumti.com/liftet-ne-qkuk-jane-ne-funksion-te-plote/60%Hourly2012-09-27 14:40
https://kumti.com/priten-arrestime-te-zyrtareve-te-larte/60%Hourly2012-09-27 14:38
https://kumti.com/smartfonet-e-samsungut-te-rrezikuar-nga-fshirja-e-te-dhenave/60%Hourly2012-09-27 14:34
https://kumti.com/zhytuni-ne-thellesi-te-oqeaneve-me-google-maps/60%Hourly2012-09-27 14:31
https://kumti.com/aparati-i-urodinamikes-edhe-ne-kosove/60%Hourly2012-09-27 14:30
https://kumti.com/dyshohet-per-varreze-masive-ne-krushe-te-madhe/60%Hourly2012-09-27 14:28
https://kumti.com/rruga-per-ne-lumturine-e-vertete/60%Hourly2012-09-27 09:14
https://kumti.com/ndryshimet-klimatike-si-ndikojne-ne-sektore-te-ndryshem/60%Hourly2012-09-27 09:12
https://kumti.com/sistemi-bankar-pengese-serioze-karshi-biznesit/60%Hourly2012-09-27 09:05
https://kumti.com/botekuptimi-i-mbrojtjes-kombetare-te-greeqise/60%Hourly2012-09-27 08:53
https://kumti.com/shtyhet-ekstradimi-per-abu-hamza/60%Hourly2012-09-27 08:47
https://kumti.com/turqi-mesimet-fetare-ne-shkolla/60%Hourly2012-09-27 08:42
https://kumti.com/new-york-times-shprehja-e-lire-ne-epoken-e-youtube-it/60%Hourly2012-09-27 08:33
https://kumti.com/kush-i-shkakton-paaftesite-mendore/60%Hourly2012-09-27 08:31
https://kumti.com/arritje-e-re-ne-neurokirurgjine-portugeze/60%Hourly2012-09-27 08:30
https://kumti.com/myftiu-i-kosoves-priti-kryesuesin-e-be-se-ne-kosove-samuel-zhbogar/60%Hourly2012-09-27 08:26
https://kumti.com/10-mije-libiane-percjellin-djalin-qe-vrau-gaddafin/60%Hourly2012-09-27 08:24
https://kumti.com/projektligj-gjerman-per-synetim-lejohet-synetia-por-tek-mjeku/60%Hourly2012-09-27 08:21
https://kumti.com/dy-sudanet-pakt-per-eksportin-e-naftes/60%Hourly2012-09-27 08:21
https://kumti.com/manaferrat-permiresojne-shikimin/60%Hourly2012-09-27 08:18
https://kumti.com/shba-mbeshtesin-programet-per-zhvillimin-e-bujqesise-se-kosoves/60%Hourly2012-09-27 08:18
https://kumti.com/merkel-evropa-te-vazhdoje-me-reformen-e-dhembshme/60%Hourly2012-09-27 08:17
https://kumti.com/freedom-house-shtohet-represioni-ne-internet/60%Hourly2012-09-27 08:15
https://kumti.com/putin-perendimi-duhet-te-marre-mesim-nga-lindja-e-mesme-dhe-afrika-e-veriut/60%Hourly2012-09-27 08:15
https://kumti.com/wsj-nderhyrja-amerikane-ne-kosove-dhe-suksesi-ne-ndertimin-e-shtetit/60%Hourly2012-09-27 08:13
https://kumti.com/aktivistet-flasin-per-mbi-30-mije-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2012-09-27 08:12
https://kumti.com/shba-heq-edhe-nje-ndalese-ndaj-birmanise/60%Hourly2012-09-27 08:08
https://kumti.com/ps-pas-21-janarit-berisha-bleu-16-milione-euro-arme-per-te-kontrolluar-popullin/60%Hourly2012-09-27 08:05
https://kumti.com/clinton-vlereson-zhvillimet-pozitive-ne-shqiperi/60%Hourly2012-09-27 08:04
https://kumti.com/hoxhaj-kerkoi-njohje-nga-singapori/60%Hourly2012-09-27 08:03
https://kumti.com/athina-zhytet-ne-kaos-200-mije-vete-protestojne-kunder-qeverise/60%Hourly2012-09-27 08:00
https://kumti.com/siri-2-shperthime-ne-seline-e-presidentit-assad/60%Hourly2012-09-27 07:36
https://kumti.com/irani-prezanton-avionin-ultramodern-pa-pilot/60%Hourly2012-09-27 06:50
https://kumti.com/nxenesit-paguajne-per-pastrim-te-shkollave/60%Hourly2012-09-26 20:20
https://kumti.com/katalonia-pergatit-referendum-per-pavaresi/60%Hourly2012-09-26 20:17
https://kumti.com/foxconn-mbyll-fabriken-pas-nje-zenke-mes-2000-punetoreve/60%Hourly2012-09-26 20:15
https://kumti.com/panasonic-lumix-gh3/60%Hourly2012-09-26 20:14
https://kumti.com/obama-udheheq-ndaj-romney-t-ne-ohio-e-florida/60%Hourly2012-09-26 20:10
https://kumti.com/zbulohen-dy-varreza-masive-ne-bosnje/60%Hourly2012-09-26 20:08
https://kumti.com/athina-merr-flake/60%Hourly2012-09-26 20:03
https://kumti.com/papua-guinea-e-re-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2012-09-26 19:59
https://kumti.com/skleroza-multiple/60%Hourly2012-09-26 17:03
https://kumti.com/eksporti/60%Hourly2012-09-26 16:59
https://kumti.com/ekonomiciteti/60%Hourly2012-09-26 16:57
https://kumti.com/statistika-alarmante-te-aktiviteteve-misionare-te-krishtere-ne-bote/60%Hourly2012-09-26 16:36
https://kumti.com/ismail-qemali-besnik-i-perandorise-otomane-perplaset-me-italine/60%Hourly2012-09-26 16:29
https://kumti.com/aleanca-ortodokse-serbe-ortodokse-shqiptare-suliote/60%Hourly2012-09-26 16:23
https://kumti.com/sekreti-i-heronjve/60%Hourly2012-09-26 15:38
https://kumti.com/permbytjet-ne-pakistan-370-viktima/60%Hourly2012-09-26 13:04
https://kumti.com/aksident-ajror-vdes-nje-pilot-serb/60%Hourly2012-09-26 13:00
https://kumti.com/paisje-elektromanjetike-per-te-shperndare-turmat/60%Hourly2012-09-26 12:16
https://kumti.com/ushtria-amerikane-perdor-arme-elektromagnetike-per-te-shperndare-turmat/60%Hourly2012-09-26 12:11
https://kumti.com/turqia-bllokon-filmin-anti-islamik-ne-internet/60%Hourly2012-09-26 12:09
https://kumti.com/prinder-e-nxenes-bashke-thyejne-xhamat-e-shkolles/60%Hourly2012-09-26 11:58
https://kumti.com/nokia-prezanton-celularet-asha-308-dhe-asha-309/60%Hourly2012-09-26 10:14
https://kumti.com/kuci-kosova-e-gatshme-per-dialog-politik/60%Hourly2012-09-26 10:07
https://kumti.com/gjyqesori-dhe-qeveria-shkelesit-kryesore-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2012-09-26 10:03
https://kumti.com/beogradi-i-do-vetem-doganieret-e-eulex-it/60%Hourly2012-09-26 09:56
https://kumti.com/rreth-95-e-qytetareve-evropiane-thithin-ajer-te-ndotur/60%Hourly2012-09-26 09:55
https://kumti.com/era-e-automjeteve-elektrike-toyota-prezantoi-eq/60%Hourly2012-09-26 09:48
https://kumti.com/mursi-liria-e-shprehjes-shkon-paralel-me-pergjegjesine/60%Hourly2012-09-26 09:44
https://kumti.com/edhe-pdk-mendon-per-largimin-e-jahjages/60%Hourly2012-09-26 09:40
https://kumti.com/pozicioni-me-i-keq-per-gjumin/60%Hourly2012-09-26 09:32
https://kumti.com/vitamina-d-zhvillon-mendjen/60%Hourly2012-09-26 09:29
https://kumti.com/abdullahu-i-jordanise-nuk-ka-alternativa-per-zgjidhje-politike-ne-siri/60%Hourly2012-09-26 09:05
https://kumti.com/plani-i-serbise-per-ndarjen-e-veriut/60%Hourly2012-09-26 09:00
https://kumti.com/krasniqi-paralajmeron-mundesine-e-largimit-nga-pdk/60%Hourly2012-09-26 08:56
https://kumti.com/deshmitari-per-vrasjen-e-pesefishte-eshte-femer/60%Hourly2012-09-26 08:50
https://kumti.com/shqiperia-me-55-multimilionere-maqedonia-me-35/60%Hourly2012-09-26 08:48
https://kumti.com/ne-2002-ka-pasur-plan-per-arrestimin-e-ali-ahmetit/60%Hourly2012-09-26 08:37
https://kumti.com/kontrolli-i-trafikut-ajror-ne-britani-me-sistem-te-ri/60%Hourly2012-09-26 08:33
https://kumti.com/fushata-kunder-karikaturave-te-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-26 08:11
https://kumti.com/3-simptomat-te-cilat-femrat-nuk-duhet-ti-neglizhojne/60%Hourly2012-09-26 08:04
https://kumti.com/dobite-e-ftoit/60%Hourly2012-09-26 07:49
https://kumti.com/obama-pranvera-arabe-eshte-nje-progres/60%Hourly2012-09-26 07:28
https://kumti.com/siri-damasku-tronditet-nga-dy-shperthime/60%Hourly2012-09-26 07:14
https://kumti.com/kamera-e-iphone-5-perdor-sensorin-e-sony-it/60%Hourly2012-09-26 07:05
https://kumti.com/katari-vendet-arabe-te-intervenojne-ne-siri/60%Hourly2012-09-26 06:58
https://kumti.com/ne-ceceni-bllokohet-youtube-i/60%Hourly2012-09-25 20:42
https://kumti.com/hakeri-thote-qe-ka-zhbllokuar-iphone-5/60%Hourly2012-09-25 20:34
https://kumti.com/aparati-digjital-me-i-fuqishem-ne-bote/60%Hourly2012-09-25 20:31
https://kumti.com/bota-muslimane-nen-presionin-e-qarqeve-islamofobike-serish/60%Hourly2012-09-25 20:21
https://kumti.com/nenkryetari-i-ldk-se-aderon-ne-pdk/60%Hourly2012-09-25 20:16
https://kumti.com/planifikimet-e-njerezve-dhe-caktimet-e-allahut/60%Hourly2012-09-25 20:13
https://kumti.com/thaci-seshte-mbret-kuvendi-vendos-per-bisedimet-me-serbine/60%Hourly2012-09-25 20:05
https://kumti.com/enis-presheva-le-muziken/60%Hourly2012-09-25 19:01
https://kumti.com/uria-rrezikon-15-milion-sirian/60%Hourly2012-09-25 18:03
https://kumti.com/dell-shfaq-serine-e-re-s-te-monitoreve/60%Hourly2012-09-25 17:19
https://kumti.com/okb-shtetet-te-mos-kercenohen-me-aksione-ushtarake/60%Hourly2012-09-25 16:29
https://kumti.com/obama-ata-qe-e-urrejne-ameriken-te-izolohen/60%Hourly2012-09-25 16:25
https://kumti.com/intensifikohen-marredheniet-turqi-egjipt/60%Hourly2012-09-25 16:20
https://kumti.com/mbreti-abdullah-inauguron-zgjerimin-me-te-madhe-te-bere-ndonjehere-te-xhamise-se-medines/60%Hourly2012-09-25 13:26
https://kumti.com/politika-e-re-e-jashtme-egjiptiane/60%Hourly2012-09-25 13:21
https://kumti.com/britania-nen-ethet-e-racizmit/60%Hourly2012-09-25 13:18
https://kumti.com/siri-femijet-torturohen/60%Hourly2012-09-25 10:19
https://kumti.com/hapet-ekspozita-shkencetaret-muslimane/60%Hourly2012-09-25 10:09
https://kumti.com/shba-ka-vrare-me-shume-civile-ne-pakistan/60%Hourly2012-09-25 09:57
https://kumti.com/dhimbja-e-shpines-dhe-qafes-mund-te-lidhet-me-dhembet/60%Hourly2012-09-25 09:39
https://kumti.com/sudani-i-jugut-dhe-turqia-heqin-vizat-per-pasaportat-diplomatike/60%Hourly2012-09-25 09:35
https://kumti.com/adobe-perditeson-programet-premiere-dhe-photoshop/60%Hourly2012-09-25 09:32
https://kumti.com/tete-ushqimet-per-forme-gjate-vjeshtes/60%Hourly2012-09-25 08:53
https://kumti.com/serbet-rrahin-nje-shqiptar-ne-veri/60%Hourly2012-09-25 08:36
https://kumti.com/shoku-juaj-muhamedi-nuk-ka-humbur/60%Hourly2012-09-25 08:26
https://kumti.com/koshtunica-ndarja-e-kosoves-nuk-eshte-zgjidhje-e-mire/60%Hourly2012-09-25 08:24
https://kumti.com/iphone-5-kalon-galaxy-s-iii-ne-testimin-e-shpejtesise/60%Hourly2012-09-25 08:19
https://kumti.com/clinton-shba-te-do-te-mbeten-partner-i-forte-i-libise/60%Hourly2012-09-25 08:15
https://kumti.com/ibrahimi-ne-okb-populli-frikesohet-nga-perparimi-qe-mund-te-kete-sistemi-qeveritar/60%Hourly2012-09-25 08:06
https://kumti.com/protesta-jashte-hotelit-te-ahmadinejadit/60%Hourly2012-09-25 07:39
https://kumti.com/kolegjet-ne-kosove-vazhdojne-te-vetequhen-universitete/60%Hourly2012-09-25 07:35
https://kumti.com/letra-eshte-shkruar-nga-dora-e-dino-asanajt/60%Hourly2012-09-25 07:27
https://kumti.com/tri-perfitimet-me-te-rendesishme-nga-konsumimi-i-mishit/60%Hourly2012-09-25 07:16
https://kumti.com/kercenohet-katalonia-spanja-seshte-jugosllavi/60%Hourly2012-09-25 07:10
https://kumti.com/videoja-e-urinimit-gjykim-per-marinsat/60%Hourly2012-09-25 07:05
https://kumti.com/sulme-te-telekomanduara-ne-pakistan-disa-te-vrare/60%Hourly2012-09-25 06:58
https://kumti.com/sherri-per-pronen-masakrohet-familja-ne-lezhe/60%Hourly2012-09-25 06:43
https://kumti.com/ldk-nen-presionin-e-qeverise/60%Hourly2012-09-25 06:36
https://kumti.com/nishani-ne-okb-te-respektohet-vendimi-i-gjnd-se-per-kosoven/60%Hourly2012-09-24 20:32
https://kumti.com/thaci-qytetaret-e-kosoves-jane-qytetaret-me-te-izoluar-te-evropes/60%Hourly2012-09-24 20:29
https://kumti.com/dilema-qe-duhen-sqaru-rreth-onkologjise-dhe-radiologjise/60%Hourly2012-09-24 19:06
https://kumti.com/jeremiq-thacit-nuk-do-tia-jape-fjalen-ne-okb/60%Hourly2012-09-24 17:45
https://kumti.com/izraeli-shqyrton-5-mije-vende-pune-per-palestinezet/60%Hourly2012-09-24 17:35
https://kumti.com/femijet-myslimane-nga-burma-mesojne-kuran-nen-driten-e-qirinjve/60%Hourly2012-09-24 17:16
https://kumti.com/shkaterrohet-rrjeti-shqiptaro-serb/60%Hourly2012-09-24 15:36
https://kumti.com/kazakistani-zgjedh-kryeministrin-e-ri/60%Hourly2012-09-24 15:31
https://kumti.com/urtesia-e-perjetshme-dhe-e-verteta-e-te-perbashketes-njerezore/60%Hourly2012-09-24 15:08
https://kumti.com/bosnja-zgjedh-myftiun-e-ri/60%Hourly2012-09-24 15:04
https://kumti.com/nena-qendra-e-gjithckaje/60%Hourly2012-09-24 14:55
https://kumti.com/keshilli-i-ministrave-diskuton-per-situaten-ne-siri/60%Hourly2012-09-24 14:54
https://kumti.com/burgim-me-kusht-per-ish-kryeministrin-izraelit/60%Hourly2012-09-24 14:53
https://kumti.com/libi-magarif-ben-thirrje-per-shperndarjen-e-grupeve-te-armatosura/60%Hourly2012-09-24 14:47
https://kumti.com/perse-evropianet-po-pranojne-islamin/60%Hourly2012-09-24 13:09
https://kumti.com/siri-bombardime-ne-alepo-8-te-vdekur-prej-tyre-3-femije/60%Hourly2012-09-24 12:30
https://kumti.com/largime-nga-vetevendiosje-edhe-nga-diaspora/60%Hourly2012-09-24 12:14
https://kumti.com/ndarja-e-kosoves-do-te-shkakton-levizje-tektonike/60%Hourly2012-09-24 12:05
https://kumti.com/kallezim-penal-per-ministrin-rashiq/60%Hourly2012-09-24 12:03
https://kumti.com/facebook-mbeshtet-shperberjen-paqesore-te-serbise/60%Hourly2012-09-24 09:50
https://kumti.com/edhe-kosova-me-sistemin-3g/60%Hourly2012-09-24 09:30
https://kumti.com/erdoan-islamofobia-eshte-po-aq-e-rrezikshme-sa-edhe-racizmi/60%Hourly2012-09-24 09:22
https://kumti.com/opozitaret-siriane-thone-se-kane-marre-nen-kontroll-pothuajse-gjithe-vendin/60%Hourly2012-09-24 08:57
https://kumti.com/ne-burgje-shperndahen-edhe-mjetet-e-ndaluara/60%Hourly2012-09-24 08:40
https://kumti.com/australia-spranon-martesa-te-hemoseksualeve/60%Hourly2012-09-24 08:35
https://kumti.com/banka-islamike-ne-xheda-premton-ndihme-per-financim-te-projekteve-ne-kosove/60%Hourly2012-09-24 08:32
https://kumti.com/leukemia-kercenon-jeten-e-vogelushit/60%Hourly2012-09-24 08:19
https://kumti.com/ne-kosove-44-per-qind-te-papune/60%Hourly2012-09-24 08:15
https://kumti.com/kete-vit-windows-8-pritet-te-katerfishoje-tregun-e-tabletave/60%Hourly2012-09-24 08:09
https://kumti.com/perleshje-ne-fabriken-kineze-apple-pezullon-prodhimin/60%Hourly2012-09-24 08:03
https://kumti.com/ban-ki-moon-per-kosoven-eshte-me-rendesi-ruajtja-e-stabilitetit/60%Hourly2012-09-24 08:01
https://kumti.com/basha-qyteti-i-tiranes-jeruzalemi-i-dyte-i-botes/60%Hourly2012-09-24 07:44
https://kumti.com/zvicra-kunder-ndalimit-total-te-duhanit/60%Hourly2012-09-24 07:39
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-ndihmojne-procesin-e-njohjeve-te-kosoves/60%Hourly2012-09-24 07:34
https://kumti.com/muslimanet-protestojne-ne-athine/60%Hourly2012-09-24 07:23
https://kumti.com/leter-e-hapur-per-administaten-burmeze-myanmar-2/60%Hourly2012-09-23 21:04
https://kumti.com/leter-e-hapur-per-administaten-burmeze-myanmar/60%Hourly2012-09-23 20:59
https://kumti.com/ja-si-te-njihni-vajin-cilesore-te-ullirit/60%Hourly2012-09-23 20:56
https://kumti.com/ulcera-peptike/60%Hourly2012-09-23 20:51
https://kumti.com/hernia-diskale-dhe-nervi-shiatik-ja-bimet-qe-e-kurojne/60%Hourly2012-09-23 20:45
https://kumti.com/tiparet-e-burrerise-ne-kuranin-fisnik/60%Hourly2012-09-23 20:29
https://kumti.com/youtube-mbeshtet-sherbimin-edhe-ne-versionin-e-vjeter-te-aplikacionit-te-vet/60%Hourly2012-09-23 19:14
https://kumti.com/facebook-me-vecori-te-re-per-kerkimet-ne-furnizuesin-me-aktivitet/60%Hourly2012-09-23 19:13
https://kumti.com/i-korruptuar-edhe-gjyqesori/60%Hourly2012-09-23 19:10
https://kumti.com/gjakova-me-shume-votues-se-banore/60%Hourly2012-09-23 19:08
https://kumti.com/liberalizimi-i-vizave-jashte-prioritetit-qeveritar/60%Hourly2012-09-23 19:06
https://kumti.com/100-mije-dollare-per-koken-e-regjisorit/60%Hourly2012-09-23 19:03
https://kumti.com/fundoset-nje-anije-transportuese-ruse/60%Hourly2012-09-23 19:01
https://kumti.com/edukata-e-fqinjesise/60%Hourly2012-09-23 18:30
https://kumti.com/vetevrasja-e-jo-aksidentet-e-trafikut-shkaktari-nr1-i-vdekjeve-nga-lendimet-2/60%Hourly2012-09-23 16:12
https://kumti.com/vetevrasja-e-jo-aksidentet-e-trafikut-shkaktari-nr1-i-vdekjeve-nga-lendimet/60%Hourly2012-09-23 15:52
https://kumti.com/masakrat-e-kryera-nga-shqiptaret-ortodokse-ndaj-cameve/60%Hourly2012-09-23 15:40
https://kumti.com/perpara-me-kryqin-ne-njeren-dore-dhe-ne-tjetren-thiken-masakrat-ndaj-cameve-musliman/60%Hourly2012-09-23 15:26
https://kumti.com/ngasesi-i-dehur-vetura-perplaset-ne-stacion-7-te-vdekur/60%Hourly2012-09-23 14:38
https://kumti.com/vazhdojne-tensionet-japoni-kine/60%Hourly2012-09-23 14:35
https://kumti.com/hp-shfaqet-me-nje-notebook-envy-m4-2-pavilion-sleekbook/60%Hourly2012-09-23 14:33
https://kumti.com/zvicra-mban-referendum-per-duhanin-2/60%Hourly2012-09-23 14:31
https://kumti.com/izraeli-spranon-ndryshim-te-traktatit-te-paqes-me-egjipitin/60%Hourly2012-09-23 14:26
https://kumti.com/shba-te-ndryshoje-qasjen-ndaj-botes-arabe/60%Hourly2012-09-23 10:52
https://kumti.com/vritet-nje-deputet-somalez/60%Hourly2012-09-23 10:50
https://kumti.com/zvicra-mban-referendum-per-duhanin/60%Hourly2012-09-23 10:45
https://kumti.com/serbia-ka-per-ta-pranuar-kosoven/60%Hourly2012-09-23 10:42
https://kumti.com/tre-paciente-te-shtrire-ne-qkuk-nga-virusi-i-nilit/60%Hourly2012-09-23 10:39
https://kumti.com/konkurs-nderkombetar-per-planin-ideor-te-xhamise/60%Hourly2012-09-22 22:53
https://kumti.com/kek-u-premton-rryme-te-mjaftueshme-gjate-dimrit/60%Hourly2012-09-22 22:46
https://kumti.com/guantanamo-shba-liron-nga-akuzat-edhe-55-te-burgosur/60%Hourly2012-09-22 22:44
https://kumti.com/shba-falenderon-pakistanin/60%Hourly2012-09-22 22:43
https://kumti.com/intel-thote-se-procesi-i-krijimit-22nm-po-tejkalon-pritshmerite/60%Hourly2012-09-22 22:41
https://kumti.com/irani-parasheh-lufte-me-izraelin/60%Hourly2012-09-22 22:37
https://kumti.com/skamja-troket-ne-dyert-e-amerikaneve/60%Hourly2012-09-22 22:35
https://kumti.com/ministre-myslimane-ne-norvegji/60%Hourly2012-09-22 22:27
https://kumti.com/rreth-gjysma-e-familjeve-kosovare-kane-internet/60%Hourly2012-09-22 22:19
https://kumti.com/nje-flamur-per-cdo-dritare/60%Hourly2012-09-22 22:17
https://kumti.com/evropa-ka-popullate-me-madhore-kosova-rekord-per-numrin-e-te-rinjve/60%Hourly2012-09-22 22:11
https://kumti.com/lidhja-e-hoxhallareve-denojme-filmin-anti-islam-dhe-dhunen-ndaj-shba/60%Hourly2012-09-22 22:08
https://kumti.com/realiteti-i-shprehjes-se-lire-ne-evrope/60%Hourly2012-09-22 21:27
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-gjerman-filmi-i-neveritshem-liria-e-shprehjes-duhet-te-kete-kufi/60%Hourly2012-09-22 11:44
https://kumti.com/siri-vazhdojne-maskrat-e-qeneve-te-asadit/60%Hourly2012-09-22 11:39
https://kumti.com/interpoli-nuk-e-kerkon-naserin/60%Hourly2012-09-22 09:39
https://kumti.com/20-pin-et-me-te-perdorur/60%Hourly2012-09-22 09:37
https://kumti.com/10-mije-euro-bileta-e-pacollit-3-mije-e-atifetes-dhe-e-thacit/60%Hourly2012-09-22 09:34
https://kumti.com/iskp-enver-hasani-po-flet-shume/60%Hourly2012-09-22 09:32
https://kumti.com/berisha-nderkombetareve-100-vjet-me-pare-na-ndate-padrejtesisht/60%Hourly2012-09-22 09:29
https://kumti.com/3-te-vrare-ne-bengazi/60%Hourly2012-09-22 09:26
https://kumti.com/fushata-e-romniit-ben-publike-taksat/60%Hourly2012-09-22 09:24
https://kumti.com/kosova-neser-njihet-nga-togo/60%Hourly2012-09-22 09:19
https://kumti.com/menyra-profetike-ne-menjanimin-dhe-ekuilibrimin-e-demeve-qe-shkaktohen-nga-ushqimet-dhe-frutat-2/60%Hourly2012-09-22 09:15
https://kumti.com/titistet-dhe-spiunet/60%Hourly2012-09-22 09:15
https://kumti.com/6-miliarde-dollare-te-shpenzuar-per-riparim-te-iphone-ve/60%Hourly2012-09-22 09:08
https://kumti.com/gruevski-krahasohet-me-milloshevicin/60%Hourly2012-09-22 09:03
https://kumti.com/mbi-300-ushtarake-turq-denohen-per-komplot/60%Hourly2012-09-22 08:38
https://kumti.com/nato-jo-intervenimit-ushtarak-ne-siri/60%Hourly2012-09-22 08:21
https://kumti.com/cfare-duan-prej-gruas/60%Hourly2012-09-21 14:48
https://kumti.com/lengu-i-thanave-mund-te-parandaloje-infeksionet-e-sistemit-urinar-te-femijet/60%Hourly2012-09-21 14:32
https://kumti.com/ne-evrope-jetojne-rreth-45-milione-myslimane/60%Hourly2012-09-21 13:54
https://kumti.com/aksident-fatal-ne-gjakove-humbe-jeten-60-vjecari/60%Hourly2012-09-21 13:41
https://kumti.com/ban-kin-mun-sulmi-ndaj-besimit-te-dikujt-nuk-eshte-liri-mendimi/60%Hourly2012-09-21 13:40
https://kumti.com/cdo-cicerime-e-shkruar-ndonjehere-tani-ne-dispozicion-per-kerkime-dhe-analiza/60%Hourly2012-09-21 13:40
https://kumti.com/perdoruesit-e-bittorrent-u-bejne-ddos-uebfaqeve-pa-e-ditur/60%Hourly2012-09-21 13:38
https://kumti.com/daciqi-per-ura-te-reja-me-prishtinen-por-ne-baze-te-1244/60%Hourly2012-09-21 13:36
https://kumti.com/rusia-investon-700-milione-dollar-ne-hekurudhat-serbe/60%Hourly2012-09-21 13:34
https://kumti.com/okb-denohet-filmi-anti-islamik/60%Hourly2012-09-21 13:32
https://kumti.com/hapa-te-veshtire-te-serbise-ne-dialogun-me-kosoven/60%Hourly2012-09-21 13:20
https://kumti.com/kosove-numri-i-banoreve-eshte-1-739825/60%Hourly2012-09-21 13:10
https://kumti.com/limaj-i-thote-thacit-keshtu-nuk-shkon-me/60%Hourly2012-09-21 13:04
https://kumti.com/rikthehen-incidentet-ne-kufirin-izraelito-egjiptian/60%Hourly2012-09-21 12:43
https://kumti.com/greqi-vritet-ne-makinen-e-tij-28-vjecari-shqiptar/60%Hourly2012-09-21 12:38
https://kumti.com/kryetari-i-palestines-abas-viziton-turqine/60%Hourly2012-09-21 09:21
https://kumti.com/rashiq-pasuron-kishen-serbe-me-buxhetin-e-kosoves/60%Hourly2012-09-21 09:14
https://kumti.com/televizionet-ne-pakistan-spote-kunder-filmit-qe-ofendoi-profetin-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-21 08:56
https://kumti.com/htc-ja-telefona-me-windows-phone-8/60%Hourly2012-09-21 08:54
https://kumti.com/microsoft-paraqet-nje-arnim-per-internet-explorer/60%Hourly2012-09-21 08:26
https://kumti.com/assad-nuk-mund-te-me-mposhtin/60%Hourly2012-09-21 08:18
https://kumti.com/pacolli-sjep-doreheqje-shkrimet-i-cileson-shantazh/60%Hourly2012-09-21 07:53
https://kumti.com/si-ta-mjekojme-reumatizmin/60%Hourly2012-09-21 07:45
https://kumti.com/ios-6-mund-te-shkarkohet-nga-te-gjithe/60%Hourly2012-09-21 07:38
https://kumti.com/frutat-e-thata-vlera-te-jashtezakonshme-per-shendetin/60%Hourly2012-09-21 07:32
https://kumti.com/amerike-muslimanet-me-rritjen-me-te-shpejte/60%Hourly2012-09-21 07:20
https://kumti.com/kosove-shpallen-rezultatet-perfundimtare-te-regjistrimit/60%Hourly2012-09-21 07:16
https://kumti.com/erdoan-asadi-eshte-i-vdekur-ne-aspektin-politik/60%Hourly2012-09-21 07:13
https://kumti.com/shba-jane-terhequr-trupat-shtese-nga-afganistani/60%Hourly2012-09-21 07:10
https://kumti.com/jahjaga-duhet-te-dorehiqet/60%Hourly2012-09-21 07:03
https://kumti.com/kryetari-i-kukesit-godet-me-karrige-paditesin/60%Hourly2012-09-20 16:40
https://kumti.com/zhduken-dy-femra-policia-heton-rastet/60%Hourly2012-09-20 16:36
https://kumti.com/pc-jo-me-pergjegjes-per-tregun-e-dram/60%Hourly2012-09-20 16:34
https://kumti.com/testohet-perdorimi-i-twitterit-per-termetet-e-mundshme-ne-japoni/60%Hourly2012-09-20 16:32
https://kumti.com/krasniqi-njohja-nga-egjipti-do-te-nxiste-njohje-te-reja/60%Hourly2012-09-20 16:30
https://kumti.com/dejan-pavicevic-kryenegociatori-i-ri-i-serbise/60%Hourly2012-09-20 16:26
https://kumti.com/aak-se-nuk-i-intereson-koalicioni-me-pdk-ne/60%Hourly2012-09-20 16:24
https://kumti.com/goditeni-telefonin-ai-ndalet/60%Hourly2012-09-20 12:08
https://kumti.com/keto-gjera-iphone-5-ende-nuk-mund-ti-beje/60%Hourly2012-09-20 12:05
https://kumti.com/viene-digjet-per-se-gjalli-28-vjecarja-nga-kosova/60%Hourly2012-09-20 11:59
https://kumti.com/serbia-pret-ndihmen-e-shba-se-per-kosoven/60%Hourly2012-09-20 11:41
https://kumti.com/filmi-anti-islam-hoxhallaret-ska-protesta-ne-pogradec/60%Hourly2012-09-20 10:26
https://kumti.com/mercedes-nuk-i-shet-vetura-qeverise/60%Hourly2012-09-20 10:02
https://kumti.com/sulmi-izraelit-vret-dy-palestineze/60%Hourly2012-09-20 09:59
https://kumti.com/ne-holande-takohen-miqte-e-sirise/60%Hourly2012-09-20 09:41
https://kumti.com/nikoliq-se-shpejti-vizite-ne-maqedoni/60%Hourly2012-09-20 09:33
https://kumti.com/shkupi-perballet-me-raport-negativ-nga-brukseli/60%Hourly2012-09-20 09:32
https://kumti.com/serbia-do-te-detyrohet-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2012-09-20 09:29
https://kumti.com/dudaj-nuk-terhiqem-vargjet-satanike-do-te-botohet-ne-shqip/60%Hourly2012-09-20 09:21
https://kumti.com/policia-shkaterron-mija-bime-kanabisi/60%Hourly2012-09-20 09:16
https://kumti.com/15-semundjet-me-te-shpeshta/60%Hourly2012-09-20 08:57
https://kumti.com/sony-shpalos-playstation-3-me-te-holle/60%Hourly2012-09-20 08:55
https://kumti.com/dell-i-konfirmon-tabletin-latitude-10/60%Hourly2012-09-20 08:50
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-formula-e-shendetit-dhe-bukurise/60%Hourly2012-09-20 08:45
https://kumti.com/pini-gjithnje-uje-pa-gaz/60%Hourly2012-09-20 08:33
https://kumti.com/filmi-anti-islam-aktorja-padit-regjisorin/60%Hourly2012-09-20 08:27
https://kumti.com/youtube-bllokohet-ne-pakistan/60%Hourly2012-09-20 08:23
https://kumti.com/me-8-tetor-vihet-gurthemeli-i-xhamise-qendrore/60%Hourly2012-09-20 08:10
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-marrin-pjeserisht-kontrollin-e-kufirit-me-turqine/60%Hourly2012-09-20 08:04
https://kumti.com/denohen-22-agjente-te-cia-s-nga-gjykata-e-larte-e-italise/60%Hourly2012-09-20 07:52
https://kumti.com/asad-po-luftohet-kunder-regjimit-iranit-dhe-hezbollahut/60%Hourly2012-09-20 07:48
https://kumti.com/ankese-kunder-revistes-qe-publikoi-karikaturat-e-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-20 07:41
https://kumti.com/videoja-romney-kunder-paqes-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2012-09-19 18:17
https://kumti.com/siri-te-rinjte-krishtere-marrin-armet-kunder-assadit/60%Hourly2012-09-19 18:10
https://kumti.com/zbulohen-disa-pamje-te-ipad-mini/60%Hourly2012-09-19 18:05
https://kumti.com/disa-keshilla-per-nje-bark-te-rrafshet/60%Hourly2012-09-19 17:53
https://kumti.com/video-libianet-nuk-e-vrane-ambasadorin-amerikan/60%Hourly2012-09-19 16:50
https://kumti.com/25-milione-dollare-per-koken-e-bashar-el-asadit/60%Hourly2012-09-19 16:43
https://kumti.com/jakup-krasniqi-voton-prej-egjiptit/60%Hourly2012-09-19 15:40
https://kumti.com/google-ndalon-daljen-e-smartfonave-acer/60%Hourly2012-09-19 15:38
https://kumti.com/egjipti-keqardhje-per-vonesen-e-njohjes-se-kosoves/60%Hourly2012-09-19 15:35
https://kumti.com/qeveria-nuk-di-per-investimet-e-diaspores/60%Hourly2012-09-19 15:32
https://kumti.com/beograd-11-shqiptare-denohen-me-116-vjet-burg-6-lirohen/60%Hourly2012-09-19 15:29
https://kumti.com/mbreti-spanjoll-e-quan-iluzion-aspiraten-katalonase/60%Hourly2012-09-19 13:19
https://kumti.com/ne-beograd-sot-shpallet-vendimi-gjyqesor-per-17-shqiptare-te-akuzuar/60%Hourly2012-09-19 13:09
https://kumti.com/realizohet-transplanti-i-pare-i-mitres/60%Hourly2012-09-19 12:11
https://kumti.com/revista-franceze-publikoi-karikaturat-e-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-19 11:47
https://kumti.com/paradoksale-bullgari-akuzohen-13-muslimane/60%Hourly2012-09-19 11:40
https://kumti.com/flamer-spiunoi-ne-lindjen-e-mesme-me-shume-se-pese-vite/60%Hourly2012-09-19 11:32
https://kumti.com/skandali-ne-austri-sterilizimi-i-dhunshem-i-femrave-te-paafta/60%Hourly2012-09-19 11:30
https://kumti.com/turqia-ka-futur-mesimet-fetare-ne-shkolla/60%Hourly2012-09-19 10:52
https://kumti.com/refugjatet-siriane-se-duan-brahimin/60%Hourly2012-09-19 10:48
https://kumti.com/parlamentari-serb-serbia-smund-ta-ktheje-kosoven/60%Hourly2012-09-19 10:43
https://kumti.com/motra-e-vetme-e-asadit-largohet-nga-siria/60%Hourly2012-09-19 10:41
https://kumti.com/nuk-ka-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-09-18 22:07
https://kumti.com/franca-pergatitet-tu-jape-te-huajve-te-drejten-e-votes/60%Hourly2012-09-18 22:05
https://kumti.com/nxehen-ujerat-ne-gjirin-persik/60%Hourly2012-09-18 22:04
https://kumti.com/konsumatoret-deshirojne-fshirjen-e-te-dhenave-nga-interneti/60%Hourly2012-09-18 22:00
https://kumti.com/shkarkoni-pa-pagese-antivirusin-f-secure-dhe-internet-security-2013/60%Hourly2012-09-18 21:58
https://kumti.com/iphone-5-porositet-2-milione-here-brenda-24-oreve/60%Hourly2012-09-18 21:56
https://kumti.com/te-enjten-protestohet/60%Hourly2012-09-18 21:54
https://kumti.com/usaid-nderpret-aktivitetet-ne-rusi/60%Hourly2012-09-18 21:53
https://kumti.com/kuvendi-i-shqiperise-heq-imunitetin/60%Hourly2012-09-18 21:51
https://kumti.com/me-serbine-nuk-duhet-te-bisedohet-pa-kushte/60%Hourly2012-09-18 21:49
https://kumti.com/serbia-i-ka-ditur-kushtet-porse-behet-sikur-nuk-i-di/60%Hourly2012-09-18 21:48
https://kumti.com/deti-akullnajor-ne-oqeanin-arktik-po-shkrihet-shume-me-shpejt/60%Hourly2012-09-18 21:45
https://kumti.com/oda-gjermani-kosove-te-hetohet-i-gjithe-privatizimi-te-vihet-drejtesia-ne-vend/60%Hourly2012-09-18 21:43
https://kumti.com/dora-e-njejte-vrau-edhe-sali-cekun/60%Hourly2012-09-18 21:35
https://kumti.com/shkencetaret-ndryshimi-i-poleve-elektromagnetike-te-tokes-ne-proces/60%Hourly2012-09-18 21:34
https://kumti.com/nato-ndryshon-strategjine-ne-afganistan/60%Hourly2012-09-18 13:52
https://kumti.com/rusia-i-fale-korese-se-veriut-borxhin-11-milione-dollaresh/60%Hourly2012-09-18 13:45
https://kumti.com/siri-halqi-kriza-ne-vend-po-shkon-drejt-fundit/60%Hourly2012-09-18 13:38
https://kumti.com/ne-peje-theren-me-thike-shkaku-i-pronave/60%Hourly2012-09-18 11:58
https://kumti.com/a-na-nevojiten-me-te-vertet-ekranet-1080p/60%Hourly2012-09-18 11:55
https://kumti.com/privatizimi-jo-sot-por-neser/60%Hourly2012-09-18 11:48
https://kumti.com/fillon-fushata-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore/60%Hourly2012-09-18 11:28
https://kumti.com/rritet-lista-e-vendeve-qe-bllokojne-youtube/60%Hourly2012-09-18 10:43
https://kumti.com/turqi-diten-e-pare-te-shkolles-foto-te-erdoganit-ne-vend-te-ataturkut/60%Hourly2012-09-18 10:39
https://kumti.com/meksike-dhjetera-te-burgosur-arratisen-nga-burgu/60%Hourly2012-09-18 10:34
https://kumti.com/kosova-e-emiratet-e-bashkuara-arabe-perfunduan-negociatat-per-transportin-ajror/60%Hourly2012-09-18 10:01
https://kumti.com/semundjet-qe-fitohen-nga-mishi-i-derrit/60%Hourly2012-09-18 08:54
https://kumti.com/mrekullia-e-perhapjes-se-islamit/60%Hourly2012-09-18 08:36
https://kumti.com/forenzika-si-gjen-adn-ne-ska-prova-per-sulm-seksual/60%Hourly2012-09-18 08:09
https://kumti.com/merkelirani-eshte-kercenim-real-por-ka-vend-edhe-per-zgjidhje-politike/60%Hourly2012-09-18 07:52
https://kumti.com/amazon-krijon-hartat-e-veta/60%Hourly2012-09-18 07:50
https://kumti.com/romney-kapet-mat-ne-nje-video-te-fshehte/60%Hourly2012-09-18 07:49
https://kumti.com/serbia-afer-mbajtjes-se-referendumit-kosova-ose-evropa/60%Hourly2012-09-18 07:35
https://kumti.com/avokatet-smilkovci-po-montohet-denime-me-cdo-kusht/60%Hourly2012-09-18 07:25
https://kumti.com/kuvend-ps-ok-heqjes-se-imunitetit-pd-jo-propozimeve-te-opozites/60%Hourly2012-09-18 07:25
https://kumti.com/robert-fisk-sabra-dhe-shatila-do-te-mbetet-ne-kujtesen-e-krimineleve-qe-i-shpetuan-denimit/60%Hourly2012-09-18 07:18
https://kumti.com/viti-shkollor-ne-halep-me-bombardime-dhe-gjakderdhje/60%Hourly2012-09-18 06:55
https://kumti.com/shitjet-e-para-te-iphone-5-tani-duke-ardhur-nga-kina/60%Hourly2012-09-18 06:52
https://kumti.com/deshmia-e-pafuqise-se-shtetit-pa-mbikeqyrje/60%Hourly2012-09-18 06:49
https://kumti.com/cfare-e-shkakton-erresimin-e-dhembeve-2/60%Hourly2012-09-18 06:48
https://kumti.com/kastrati-fsk-eshte-gati/60%Hourly2012-09-18 06:43
https://kumti.com/erdoan-i-propozon-okb-se-qe-islamofobia-te-vleresohet-si-krim/60%Hourly2012-09-18 06:36
https://kumti.com/limaj-pro-koalicionit-me-aak-ne/60%Hourly2012-09-18 06:32
https://kumti.com/klinton-vjen-ne-kosove-per-dialogun/60%Hourly2012-09-18 06:28
https://kumti.com/ata-qe-luftuan-ata-duhet-ta-nenshkruajne-kapitullimin-e-kosoves-thone-strukturat-e-huaja/60%Hourly2012-09-17 20:41
https://kumti.com/filloi-viti-akademik-2011-12-ne-universitetin-shteterore-te-tetoves/60%Hourly2012-09-17 20:38
https://kumti.com/hezbollahu-kercenon-shtetet-e-bashkuara/60%Hourly2012-09-17 20:36
https://kumti.com/thaci-pdk-po-mobilizohet/60%Hourly2012-09-17 20:34
https://kumti.com/edhe-serbia-duhet-ti-gelltise-disa-gjera-qe-si-deshiron/60%Hourly2012-09-17 20:32
https://kumti.com/krasniqi-te-marten-nis-viziten-ne-egjipt/60%Hourly2012-09-17 18:59
https://kumti.com/krasniqi-kerkoi-doreheqjen-e-pacollit/60%Hourly2012-09-17 16:52
https://kumti.com/flutura-e-tejdushkme/60%Hourly2012-09-17 16:41
https://kumti.com/portreti-i-udhetarit/60%Hourly2012-09-17 16:14
https://kumti.com/katari150-milion-dollare-per-nje-film-te-ri-te-te-derguarit-alejhi-selam-%e2%80%8f/60%Hourly2012-09-17 15:56
https://kumti.com/bashkesite-islame-konference-shkencore-per-100-vjetorin-e-pavaresise/60%Hourly2012-09-17 10:50
https://kumti.com/jeremiqi-merr-sot-kryesimin-e-ap-te-okb-se/60%Hourly2012-09-17 10:46
https://kumti.com/cfare-ndihmon-kunder-kriminalitetit-kibernetik/60%Hourly2012-09-17 10:42
https://kumti.com/gjermania-organizon-seminare-per-kompetencen-nderkulturore-per-misionet-ushtarake/60%Hourly2012-09-17 10:39
https://kumti.com/kujtese-dita-kur-sorosi-e-gjunjezoi-valuten-britanike/60%Hourly2012-09-17 10:27
https://kumti.com/deklarate-e-liges-se-botes-islame-ne-lidhje-me-filmin-qe-prek-personalitetin-e-profetit/60%Hourly2012-09-17 10:21
https://kumti.com/shba-dhe-japonia-arrijne-marreveshje-per-sistem-raketor/60%Hourly2012-09-17 10:02
https://kumti.com/sony-xperia-p/60%Hourly2012-09-17 09:58
https://kumti.com/meshkujt-e-martuar-me-te-shendetshem/60%Hourly2012-09-17 09:47
https://kumti.com/maqedonia-ne-kaos-dhe-depresion-ekonomik/60%Hourly2012-09-17 09:42
https://kumti.com/ora-e-pare-qe-kurdiset-automatikisht/60%Hourly2012-09-17 09:36
https://kumti.com/kerkohet-hetim-parlamentar-per-rtk/60%Hourly2012-09-17 08:50
https://kumti.com/hoxhaj-assadi-gjenocial-si-millosheviqi/60%Hourly2012-09-17 08:38
https://kumti.com/erdogan-cdo-familje-boshnjake-te-kete-se-paku-5-femije/60%Hourly2012-09-17 08:33
https://kumti.com/permiresimet-e-chrome-it-per-android/60%Hourly2012-09-17 08:26
https://kumti.com/nikolic-askush-smund-te-na-e-marre-kosoven/60%Hourly2012-09-17 08:19
https://kumti.com/shkencetaret-edukimi-i-qeneve-ne-shtepi-i-rrezikshem-per-shendetin/60%Hourly2012-09-17 08:06
https://kumti.com/afganistan-sulmi-i-nato-s-vret-8-gra/60%Hourly2012-09-17 07:56
https://kumti.com/kuvendi-sot-diskuton-privatizimin-ne-kosove/60%Hourly2012-09-17 07:53
https://kumti.com/windows-phone-ende-ne-ngecje/60%Hourly2012-09-17 07:49
https://kumti.com/ne-detin-e-zi-eshte-gjetur-gazi-i-pare-natyror/60%Hourly2012-09-17 07:45
https://kumti.com/berlini-i-ndalon-hyrjen-teri-xhonsit/60%Hourly2012-09-17 07:39
https://kumti.com/franca-ndalon-protestat-e-muslimaneve/60%Hourly2012-09-17 07:33
https://kumti.com/imitimi-i-amerikes-e-fundos-evropen/60%Hourly2012-09-17 07:20
https://kumti.com/libi-ministri-e-qarteson-numrin-e-te-arrestuarve/60%Hourly2012-09-17 07:14
https://kumti.com/takim-katersh-per-sirine/60%Hourly2012-09-17 07:04
https://kumti.com/denoncim-online-korrupsionit-ne-shendetesi-faqja-jo-gati/60%Hourly2012-09-17 06:56
https://kumti.com/sherr-me-policet-ndalohet-djali-i-deputetit-dash-peza/60%Hourly2012-09-17 06:49
https://kumti.com/gjurmeve-te-sekiraqes/60%Hourly2012-09-17 06:47
https://kumti.com/isa-mustafa-po-luan-viktimen/60%Hourly2012-09-17 05:07
https://kumti.com/katalonjasit-kerkojne-pavaresine/60%Hourly2012-09-17 04:54
https://kumti.com/qeveria-funksionon-ska-nevoje-per-aak-ne/60%Hourly2012-09-17 04:50
https://kumti.com/bankat-me-principe-islame-nuk-crregullojne-sistemin-bankar/60%Hourly2012-09-16 17:34
https://kumti.com/nje-i-ri-serb-dhunon-plaken-83-vjecare/60%Hourly2012-09-16 17:28
https://kumti.com/ahtisaari-ska-status-special-per-veriun/60%Hourly2012-09-16 17:27
https://kumti.com/kontrata-me-zyren-e-kryeministrit-dhe-kompanite-e-lidhura-me-pdk-ne/60%Hourly2012-09-16 17:25
https://kumti.com/lapsi-qe-po-harrohet/60%Hourly2012-09-16 17:21
https://kumti.com/infeksionet-virusale-shtojne-rrezikun-nga-astma/60%Hourly2012-09-16 13:02
https://kumti.com/gjermani-e-djathta-ekstreme-deshiron-te-shfaqe-filmin-anti-islam/60%Hourly2012-09-16 13:00
https://kumti.com/te-vrare-dhe-te-arrestuar-ne-siri-dhe-bombardime-mbi-lagjet-e-damaskut/60%Hourly2012-09-16 12:55
https://kumti.com/asad-bene-thirrje-per-dialog-ndersirian/60%Hourly2012-09-16 12:51
https://kumti.com/arrestohet-personi-qe-dyshohet-se-ka-hedhur-ne-internet-filmin-anti-islam/60%Hourly2012-09-16 12:40
https://kumti.com/mijera-ruse-e-duan-rusine-pa-putinin/60%Hourly2012-09-16 11:41
https://kumti.com/cekia-ndalon-shitjen-e-alkoolit/60%Hourly2012-09-16 11:39
https://kumti.com/kurdet-vrasin-kater-ushtare-turq/60%Hourly2012-09-16 11:37
https://kumti.com/hyne-ne-politike-per-te-bere-biznes/60%Hourly2012-09-16 11:31
https://kumti.com/beteja-samsung-vs-apple-merr-kahje-te-re/60%Hourly2012-09-16 11:28
https://kumti.com/adoleshenti-nxjerr-aparatin-fotografik-hapsinor-realizon-foto-te-mahnitshme-te-tokes/60%Hourly2012-09-16 11:21
https://kumti.com/shba-terheq-stafin-nga-tunizia-dhe-sudani/60%Hourly2012-09-16 11:20
https://kumti.com/zyrtaret-e-ujesjellesit-me-nga-dy-tri-paga/60%Hourly2012-09-16 11:16
https://kumti.com/azilkerkuesit-pengesa-kryesore-per-liberalizim/60%Hourly2012-09-16 11:15
https://kumti.com/rektori-gashi-e-shkel-ligjin/60%Hourly2012-09-16 11:12
https://kumti.com/perligjja-e-korrupsionit/60%Hourly2012-09-16 11:10
https://kumti.com/ministri-hoxhaj-ne-timorin-lindor-kerkon-njohjen-nga-ky-shtet/60%Hourly2012-09-16 11:08
https://kumti.com/a-po-zbardhet-misteri-vetevrasjes-se-dino-asanajt/60%Hourly2012-09-16 11:05
https://kumti.com/obama-nuk-duhet-te-dekurojohemi/60%Hourly2012-09-15 15:36
https://kumti.com/brahimi-kriza-ne-siri-rrezik-per-gjithe-boten/60%Hourly2012-09-15 13:10
https://kumti.com/10-fakte-qe-zbardhin-kontributin-e-pejgamberit-alejhi-selam-per-njerezimin/60%Hourly2012-09-15 13:10
https://kumti.com/mbytja-e-sharesit-fyesit-nencmuesit-dhe-shqetesuesit-te-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-15 13:00
https://kumti.com/pejgamberi-alejhi-selam-njeriu-me-i-bute/60%Hourly2012-09-15 12:44
https://kumti.com/100-metoda-per-ta-ndihmuar-muhammedin-alejhi-selam/60%Hourly2012-09-15 12:25
https://kumti.com/30-vjetori-i-masakrave-ne-kampet-sabra-dhe-shetila/60%Hourly2012-09-15 11:51
https://kumti.com/ban-ki-mun-filmi-blasfemik-anti-islamik-qellimisht-ka-shkaktuar-gjakderdhje/60%Hourly2012-09-15 11:48
https://kumti.com/ligji-i-ri-antiduhan-me-i-ashper/60%Hourly2012-09-15 11:47
https://kumti.com/detaje-te-erreta-mbi-filmin-kunderthenes-amator/60%Hourly2012-09-15 11:44
https://kumti.com/hooper-be-ja-siperfaqesore-kundruall-kosoves/60%Hourly2012-09-15 11:43
https://kumti.com/si-te-arrihet-tek-te-paprekshmit-e-bosnes/60%Hourly2012-09-15 11:42
https://kumti.com/kosova-hungaria-dhe-nato-negociata-per-hapesiren-ajrore-te-kosoves/60%Hourly2012-09-15 11:13
https://kumti.com/baza-ligjore-per-misione-te-fsk-se-jashte-vendit/60%Hourly2012-09-15 11:09
https://kumti.com/100-vjetori-i-pavaresise-berisha-rivleresohen-ata-qe-mundesuan-kete-dite/60%Hourly2012-09-15 10:01
https://kumti.com/ushqimi-dhe-elementet-qe-luftojne-lodhjen/60%Hourly2012-09-15 09:56
https://kumti.com/perkatesi-ndaj-kombit-apo-ndaj-parimit/60%Hourly2012-09-15 09:40
https://kumti.com/ilacet-natyrore-per-dhimbjen-e-fytit/60%Hourly2012-09-15 09:39
https://kumti.com/protestat-anti-amerikane-zgjerohet-harta/60%Hourly2012-09-15 09:38
https://kumti.com/tre-te-vrare-ne-tunis-zgjerohen-protestat-anti-amerikane/60%Hourly2012-09-15 09:36
https://kumti.com/forcat-amerikane-dergohen-ne-shtetet-myslimane/60%Hourly2012-09-15 09:34
https://kumti.com/ja-se-si-te-ndalni-nderfaqen-metro-ne-windows-8/60%Hourly2012-09-15 09:33
https://kumti.com/erdogan-bosnja-eshte-e-vecante-per-turqine/60%Hourly2012-09-15 09:25
https://kumti.com/afganistan-sulmohet-baza-ku-eshte-me-sherbim-princi-harry/60%Hourly2012-09-15 09:25
https://kumti.com/mbyllet-perkohesisht-aeroporti-ne-bengazi/60%Hourly2012-09-15 09:24
https://kumti.com/kushtet-e-schockenhoffit-jane-kushte-te-gjermanise/60%Hourly2012-09-15 09:23
https://kumti.com/vulin-prishtina-te-mos-i-rrise-tensionet/60%Hourly2012-09-15 09:21
https://kumti.com/shba-dergon-marinsa-per-mbrojtjen-e-ambasades-ne-sudan-pas-sulmeve/60%Hourly2012-09-15 09:19
https://kumti.com/gjermani-deportohen-refugjate-kosovare/60%Hourly2012-09-15 09:17
https://kumti.com/qendra-studentore-e-pranon-se-ka-intervenime-per-banim-ne-konvikte/60%Hourly2012-09-15 09:14
https://kumti.com/nisin-hetimet-kunder-haraqise-rugoves-osmanit-dhe-abrashit/60%Hourly2012-09-15 09:11
https://kumti.com/pacollit-mund-ti-kushtoje-me-burg-mosdenoncimi-i-haraqise/60%Hourly2012-09-15 09:08
https://kumti.com/dobite-e-kikirikut/60%Hourly2012-09-14 16:03
https://kumti.com/apple-me-ipod-nano-e-ka-kopjuar-nokia-n/60%Hourly2012-09-14 15:40
https://kumti.com/reagojne-aktoret-e-filmit-antiislam/60%Hourly2012-09-14 12:48
https://kumti.com/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-rende-ne-nje-aksident/60%Hourly2012-09-14 12:23
https://kumti.com/pa-viza-ne-vitin-2014/60%Hourly2012-09-14 12:21
https://kumti.com/premton-komunen-e-mitrovices-veriore/60%Hourly2012-09-14 12:19
https://kumti.com/gabimet-fatale-te-recetave-te-shkruara-me-dore/60%Hourly2012-09-14 12:18
https://kumti.com/erdogan-fundi-i-pashmangshem-i-regjimit-te-asadit/60%Hourly2012-09-14 12:14
https://kumti.com/synimi-yne-i-vetem-eshte-demokratizimi-i-sirise/60%Hourly2012-09-14 09:53
https://kumti.com/hipertensioni-7-rregullat-per-ta-luftuar/60%Hourly2012-09-14 09:36
https://kumti.com/cereku-i-fundit-pritet-me-shitje-rekord-te-iphone/60%Hourly2012-09-14 09:34
https://kumti.com/thaci-e-nikolici-do-te-takohen-ne-new-york/60%Hourly2012-09-14 09:28
https://kumti.com/pacolli-kerkoi-njohje-nga-iraku/60%Hourly2012-09-14 09:11
https://kumti.com/gormez-vrasja-ne-emer-te-islamit-eshte-e-pajustifikueshme/60%Hourly2012-09-14 08:12
https://kumti.com/pe-denohet-shfrytezimi-i-drejtesise-per-politike-ne-rusi/60%Hourly2012-09-14 08:08
https://kumti.com/regjisori-i-filmit-antiislam-mbron-vepren-e-tij/60%Hourly2012-09-14 08:02
https://kumti.com/cthuhet-ne-transkriptin-e-intervistimit-te-pacollit-ne-polici/60%Hourly2012-09-14 07:50
https://kumti.com/beogradi-dhe-prishtina-ishin-afer-marreveshjes-per-kodin-telefonik/60%Hourly2012-09-14 07:44
https://kumti.com/anijet-kineze-rrethojne-ishujt-kontestues/60%Hourly2012-09-14 07:43
https://kumti.com/obama-prioritet-mbrojtja-e-personelit-diplomatik-jashte-vendit/60%Hourly2012-09-14 07:31
https://kumti.com/siri-brahimi-duhet-te-ndalen-menjehere-gjakderdhja-dhe-dhuna/60%Hourly2012-09-14 07:26
https://kumti.com/shqiperi-identifikohen-vrasesit-e-shefit-te-komisariatit-te-shijakut/60%Hourly2012-09-14 07:26
https://kumti.com/shba-klinton-filmi-antiislam-i-neveritshem-dhe-i-denueshem/60%Hourly2012-09-14 07:15
https://kumti.com/stefanoviq-politika-edhe-kosova-edhe-be-ne-sprove-te-madhe/60%Hourly2012-09-14 07:11
https://kumti.com/vdesin-19-ceke-qe-konsumuan-alkool-te-perzier-me-metanol/60%Hourly2012-09-14 07:07
https://kumti.com/risite-e-iphone-5/60%Hourly2012-09-14 07:02
https://kumti.com/libi-arrestime-per-sulmin-mbi-ambasaden/60%Hourly2012-09-14 06:58
https://kumti.com/pdk-ja-dhe-aak-ja-ne-nje-linje-per-presidentin/60%Hourly2012-09-14 06:52
https://kumti.com/merren-vesh-thaci-kryetar-haradinaj-kryeminister/60%Hourly2012-09-14 06:48
https://kumti.com/banania-18-arsye-per-ta-perdorur/60%Hourly2012-09-14 06:35
https://kumti.com/shqiptaret-53-milione-numra-celulare/60%Hourly2012-09-13 19:49
https://kumti.com/pacolli-shpifi-do-tia-kerkoj-8-milione-si-demshperblim/60%Hourly2012-09-13 19:48
https://kumti.com/arrestohen-dy-hajna-qe-vodhen-kek-un/60%Hourly2012-09-13 19:45
https://kumti.com/kadolli-mi-kerkuan-tri-shtepi-dhe-nje-bmw/60%Hourly2012-09-13 19:36
https://kumti.com/pacolli-haraqija-me-kerkoi-36-milione-euro/60%Hourly2012-09-13 19:32
https://kumti.com/aplikacioni-100-vjet-shtet-per-android/60%Hourly2012-09-13 15:15
https://kumti.com/morsi-nuk-lejoj-sulme-ndaj-ambasadave-te-huaja/60%Hourly2012-09-13 15:14
https://kumti.com/libia-zgjedh-kryeministrin-e-ri/60%Hourly2012-09-13 15:06
https://kumti.com/egjipt-ish-kryeministri-u-denua-me-3-vjet-burgim/60%Hourly2012-09-13 14:43
https://kumti.com/pe-euleks-i-te-veproj-ne-gjithe-kosoven/60%Hourly2012-09-13 14:08
https://kumti.com/kostunica-qeveria-e-dacicit-do-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2012-09-13 12:28
https://kumti.com/ndertimi-i-magjistrales-nen-mbikeqyrjen-e-policise/60%Hourly2012-09-13 12:13
https://kumti.com/osmani-duan-te-na-eliminojne/60%Hourly2012-09-13 12:09
https://kumti.com/apple-prezanton-ipod-nano-n-e-ri/60%Hourly2012-09-13 12:09
https://kumti.com/ja-se-cfare-duhet-te-dini-per-ios-6/60%Hourly2012-09-13 12:06
https://kumti.com/kosova-humb-qindra-miliona-euro-pa-kodin-e-vet-telefonik/60%Hourly2012-09-13 11:42
https://kumti.com/papa-benedikti-xvi-do-te-vizitoje-libanin/60%Hourly2012-09-13 11:32
https://kumti.com/siri-brahimi-arriti-ne-damask/60%Hourly2012-09-13 11:27
https://kumti.com/protestuesit-godasin-me-qese-mielli-makinen-e-berishes/60%Hourly2012-09-13 10:38
https://kumti.com/sulmohet-ambasada-amerikane-ne-jemen/60%Hourly2012-09-13 10:36
https://kumti.com/vjedhje-ne-xhamine-e-maksut-pashes/60%Hourly2012-09-13 10:31
https://kumti.com/me-21-shtator-pritet-publikimi-i-rezultateve-te-regjistrimit-te-popullsise/60%Hourly2012-09-13 09:42
https://kumti.com/beqiri-buzhales-disa-kane-jetuar-me-byrek-e-tash-jane-milionere/60%Hourly2012-09-13 09:37
https://kumti.com/deputeti-tallet-me-guvernatorin-gay-i-uroj-te-mbetet-shtatzene/60%Hourly2012-09-13 09:26
https://kumti.com/unicef-ulet-vdekshmeria-femijerore-ne-bote/60%Hourly2012-09-13 09:19
https://kumti.com/harrojini-problemet-me-tretjen-e-ushqimit/60%Hourly2012-09-13 09:13
https://kumti.com/pese-mije-hapa-ne-dite-per-te-mbajtur-trupin-ne-forme/60%Hourly2012-09-13 09:03
https://kumti.com/masakrohet-me-gure-identifikohet-nena-e-2-femijeve/60%Hourly2012-09-13 08:58
https://kumti.com/mos-e-nenvleresoni-sinusin/60%Hourly2012-09-13 08:51
https://kumti.com/pacolli-dhe-ejupi-zbulojne-emrat-e-emisareve-te-dino-asanajt/60%Hourly2012-09-13 08:47
https://kumti.com/ambasadori-libian-ne-shba-libia-ka-nevoje-per-amerikanet/60%Hourly2012-09-13 08:44
https://kumti.com/blini-nje-samsung-galaxy-s-iii-per-9999-dhe-per-nje-kohe-te-limituar/60%Hourly2012-09-13 08:41
https://kumti.com/greqi-masa-me-te-ashpra-kunder-veprave-kriminale-me-karakter-fetar-apo-etnik/60%Hourly2012-09-13 08:35
https://kumti.com/vendet-e-rezervuara-per-minoritetet-paralizojne-shtetin/60%Hourly2012-09-13 08:32
https://kumti.com/kina-akoma-pa-facebook/60%Hourly2012-09-13 08:28
https://kumti.com/libi-drone-amerikane-ne-bengazi/60%Hourly2012-09-13 08:19
https://kumti.com/auditori-e-con-up-ne-ne-prokurori/60%Hourly2012-09-13 08:14
https://kumti.com/arrestohet-nje-serb-i-dyshuar-per-masakrat-e-qyshkut-e-te-lubeniqit/60%Hourly2012-09-13 08:07
https://kumti.com/protesta-te-reja-ne-kajro/60%Hourly2012-09-13 07:55
https://kumti.com/opozita-izraelite-akuzon-netanjahun-per-nderhyrje-ne-zgjedhjet-ne-amerike/60%Hourly2012-09-13 07:51
https://kumti.com/ne-estoni-qe-nga-klasa-e-pare-te-mesohet-programimi/60%Hourly2012-09-12 19:10
https://kumti.com/presidenti-somalez-i-shpeton-atentatit/60%Hourly2012-09-12 19:09
https://kumti.com/nderroi-jete-babai-i-llaptopit-te-pare/60%Hourly2012-09-12 19:07
https://kumti.com/feith-do-te-vazhdoje-te-mbeshtese-kosoven/60%Hourly2012-09-12 19:01
https://kumti.com/live-apple-prezanton-iphone-5/60%Hourly2012-09-12 18:59
https://kumti.com/77-zyrtare-nuk-e-kane-deklaruar-pasurine/60%Hourly2012-09-12 18:54
https://kumti.com/egjipt-vm-ben-thirrje-per-protesta-paqesore-kunder-filmit-anti-islam/60%Hourly2012-09-12 18:09
https://kumti.com/pakistan-eshte-rritur-ne-314-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarri/60%Hourly2012-09-12 17:47
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-reklamat-dhe-fitnet-ne-facebook-dhe-faqe-te-tjera-video-tutorial/60%Hourly2012-09-12 11:32
https://kumti.com/pese-kurthet-e-dietave/60%Hourly2012-09-12 09:30
https://kumti.com/samsung-galaxy-note-ii/60%Hourly2012-09-12 09:28
https://kumti.com/libi-sulmohet-konsullata-amerikane-nje-i-vrare/60%Hourly2012-09-12 09:08
https://kumti.com/47-persona-te-vrare-ne-sulmet-e-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-09-12 09:06
https://kumti.com/boshnjaku-qe-do-ti-kaloj-6000-km-ne-kembe-deri-ne-meketul-mukerreme-duke-mbajtur-flamurin-sirian/60%Hourly2012-09-12 08:53
https://kumti.com/rusi-aksident-ajror-10-te-vdekur/60%Hourly2012-09-12 08:51
https://kumti.com/obama-nuk-takon-natanjahun/60%Hourly2012-09-12 08:48
https://kumti.com/20-motive-per-pune-te-mira-dhe-gare-ne-to/60%Hourly2012-09-12 08:43
https://kumti.com/al-kaida-tenton-per-te-pesten-here-te-vrase-ministrin-jemenas-te-mbrojtjes/60%Hourly2012-09-12 08:31
https://kumti.com/mynafiket-e-rinj/60%Hourly2012-09-12 08:24
https://kumti.com/vulin-paralajmeron-regjistrimin-e-serbeve-ne-kosove/60%Hourly2012-09-12 08:10
https://kumti.com/ska-politikane-luftetare-per-ta-mbrojtur-veriun/60%Hourly2012-09-12 08:06
https://kumti.com/serbia-i-ka-shkaktuar-me-miliarda-euro-deme-kosoves/60%Hourly2012-09-12 07:51
https://kumti.com/rriten-kerkesat-per-zevendesimin-e-iphone-ve-te-vjeter-me-te-rinj/60%Hourly2012-09-12 07:40
https://kumti.com/mjekime-popullore-me-baze-limoni-per-shendetin-tuaj/60%Hourly2012-09-12 07:31
https://kumti.com/kerkon-largimin-e-mup-it-serb-nga-kosova/60%Hourly2012-09-12 07:28
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-siri-nuk-do-te-kene-vlere/60%Hourly2012-09-12 07:19
https://kumti.com/pakistan-rreth-63-te-vdekur-nga-zjarri-ne-fabrike/60%Hourly2012-09-12 07:17
https://kumti.com/ndryshimi-i-kufijve-duhet-harruar/60%Hourly2012-09-12 06:19
https://kumti.com/google-rifrekson-maps-earth-me-fotografi-te-rezolucionit-te-larte/60%Hourly2012-09-12 06:11
https://kumti.com/belbezimi-tek-femijet/60%Hourly2012-09-12 06:05
https://kumti.com/me-presion-nderkombetar/60%Hourly2012-09-12 05:55
https://kumti.com/youtube-leshon-aplikacionin-e-ri-per-iphone/60%Hourly2012-09-11 16:21
https://kumti.com/mianmar-refugjatet-rohinge-ende-te-pastrehe-pas-trazirave/60%Hourly2012-09-11 16:15
https://kumti.com/shtypi-gjerman-kosova-nuk-arriti-pavaresine-e-plote/60%Hourly2012-09-11 16:12
https://kumti.com/arti-i-kunder-pergjigjes-qe-te-le-me-gishta-ne-goje/60%Hourly2012-09-11 14:16
https://kumti.com/turqi-zevendespresidenti-irakian-nuk-do-te-ekstradohet/60%Hourly2012-09-11 12:30
https://kumti.com/japonia-i-dhuroi-kosoves-43-kamione-per-mbledhjen-e-mbeturinave/60%Hourly2012-09-11 12:29
https://kumti.com/meksike-kryqezohet-perdhunuesi/60%Hourly2012-09-11 12:03
https://kumti.com/fletushka-nga-ajri-kunder-negociatave/60%Hourly2012-09-11 11:52
https://kumti.com/izraelitet-sulmojne-muslimanet-dhe-krishteret-reagon-liga-arabe/60%Hourly2012-09-11 11:39
https://kumti.com/firefox-tani-me-lexues-te-vetin-te-pdf-ve/60%Hourly2012-09-11 10:47
https://kumti.com/rusi-kosova-ende-kuazi-shtet/60%Hourly2012-09-11 10:45
https://kumti.com/pakistan-78-te-vdekur-nga-vershimet-dhe-te-reshurat/60%Hourly2012-09-11 10:00
https://kumti.com/sulm-kamikaze-ne-stamboll/60%Hourly2012-09-11 09:19
https://kumti.com/instagram-vjen-ne-telefonat-windows/60%Hourly2012-09-11 08:52
https://kumti.com/esadi-shpall-kushtin-e-tij-per-tu-terhequr-nga-posti/60%Hourly2012-09-11 08:36
https://kumti.com/birra-kurthi-i-alkoolizimit-2/60%Hourly2012-09-11 08:35
https://kumti.com/nje-grek-perdhunon-19-vjecaren-shqiptare/60%Hourly2012-09-11 08:30
https://kumti.com/portieri-i-brazilit-masakron-te-dashuren-ia-hedh-qenve/60%Hourly2012-09-11 08:30
https://kumti.com/si-ta-ruani-shtepine-nga-shejtanet/60%Hourly2012-09-11 08:01
https://kumti.com/al-kaida-konfirmohet-vrasja-e-nje-lideri-te-larte/60%Hourly2012-09-11 08:00
https://kumti.com/cka-eshte-me-joshese-per-femijet/60%Hourly2012-09-11 07:57
https://kumti.com/propaganda-arme-e-fuqishme-ne-luften-e-diskreditimit/60%Hourly2012-09-11 07:56
https://kumti.com/broadband-do-te-degjohet-me-shpesh-ne-rajonin-e-ballkanit/60%Hourly2012-09-11 07:54
https://kumti.com/xhamise-se-carshise-ne-kryeqytet-i-rikthehet-pamja-e-vjeter/60%Hourly2012-09-11 07:36
https://kumti.com/schlumberger-ne-krye-te-osbe-se-ne-kosove/60%Hourly2012-09-11 07:25
https://kumti.com/kurti-tash-e-kemi-bac-u-kry-pjesa-e-dyte/60%Hourly2012-09-11 07:21
https://kumti.com/mungesa-e-prinderve-ne-jeten-e-femijeve-shkaterron-boten-emocionale-te-tyre/60%Hourly2012-09-11 07:19
https://kumti.com/somalia-zgjedh-presidentin-e-ri-te-vendit/60%Hourly2012-09-11 07:15
https://kumti.com/meksike-gjenden-16-njerez-te-vrare-ne-nje-furgon/60%Hourly2012-09-11 07:11
https://kumti.com/fule-urime-tash-e-tutje-do-te-kete-me-shume-be-ne-kosove/60%Hourly2012-09-11 07:06
https://kumti.com/elbasan-masakron-vellain-me-sepate/60%Hourly2012-09-11 07:01
https://kumti.com/gati-te-gjitha-zjarret-jane-shkaktuar-nga-njerezit/60%Hourly2012-09-11 06:56
https://kumti.com/gurthemeli-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine-me-8-tetor/60%Hourly2012-09-11 06:54
https://kumti.com/televizioni-serb-prezanton-nje-deshmitar-per-trafikim-organesh/60%Hourly2012-09-11 06:51
https://kumti.com/kosova-djep-i-investimeve-turke/60%Hourly2012-09-11 06:47
https://kumti.com/shpallet-perfundimi-i-mbikeqyrjes-se-pavaresise/60%Hourly2012-09-10 15:25
https://kumti.com/historia-perseritet/60%Hourly2012-09-10 12:28
https://kumti.com/kfor-i-ka-bllokuar-te-gjitha-rruget-alternative-ne-veri/60%Hourly2012-09-10 12:00
https://kumti.com/zevendespresidenti-i-irakut-nuk-e-pranon-denimin-me-vdekje/60%Hourly2012-09-10 11:52
https://kumti.com/ministri-turk-suksesi-kosoves-eshte-edhe-i-turqise/60%Hourly2012-09-10 11:43
https://kumti.com/une-dyshoj-se-serbet-kane-transplantuar-organe/60%Hourly2012-09-10 10:41
https://kumti.com/asadi-perdorte-fjalekalimin-me-idiot-ne-bote-1234/60%Hourly2012-09-10 10:20
https://kumti.com/simptomat-e-depresionit/60%Hourly2012-09-10 10:03
https://kumti.com/njohja-e-fytyres-fbi-investon-1-miliarde-dollare/60%Hourly2012-09-10 09:56
https://kumti.com/rusia-emerton-ishujt-e-kontestuar/60%Hourly2012-09-10 09:50
https://kumti.com/rusia-kercenon-nato-n/60%Hourly2012-09-10 09:44
https://kumti.com/per-here-te-pare-stjuardesat-egjiptiane-lejohen-te-mbajne-hixhab/60%Hourly2012-09-10 09:41
https://kumti.com/duam-ti-heqim-kufijte-mes-vendeve-te-bashkepunimit-islam/60%Hourly2012-09-10 09:36
https://kumti.com/ne-serbi-edhe-dy-viktima-nga-virusi-i-nilit/60%Hourly2012-09-10 09:32
https://kumti.com/shba-dorezon-kontrollin-e-burgut-afgan-te-bagramit/60%Hourly2012-09-10 08:54
https://kumti.com/51-shkaqe-te-vrazhdesise-se-zemrave/60%Hourly2012-09-10 08:50
https://kumti.com/rreziqet-e-te-teshtiturit/60%Hourly2012-09-10 08:30
https://kumti.com/vietnam-32-te-vdekur-nga-vershimet/60%Hourly2012-09-10 08:22
https://kumti.com/si-e-kam-perjetuar-burgun-izraelit/60%Hourly2012-09-10 08:13
https://kumti.com/htc-pritet-te-lansoj-pajisjet-me-windows-8/60%Hourly2012-09-10 07:46
https://kumti.com/ushqimet-e-shendetshme-ne-tavolinen-e-vjeshtes/60%Hourly2012-09-10 07:38
https://kumti.com/iphone-i-i-ri-eshte-18-me-i-holle-se-modelet-e-meparshme/60%Hourly2012-09-10 07:20
https://kumti.com/fejt-kryeministri-nganjehere-i-merrte-me-rezerva/60%Hourly2012-09-10 07:18
https://kumti.com/feith-pasurimi-i-pushtetareve-sinjal-i-keq/60%Hourly2012-09-10 07:14
https://kumti.com/vukcevic-kemi-deshmitar-per-trafikim-organesh/60%Hourly2012-09-10 07:13
https://kumti.com/vetevendosja-do-te-mungoje-ne-seancen-solemne/60%Hourly2012-09-10 07:08
https://kumti.com/sot-pritet-te-permbyllet-mbikeqyrja-e-pavaresise/60%Hourly2012-09-10 06:54
https://kumti.com/pakistan-talibanet-rikthehen-ne-zonat-e-pastruara/60%Hourly2012-09-09 19:48
https://kumti.com/protesta-ne-turqi-kunder-ndalimit-te-hixhabit-islamik/60%Hourly2012-09-09 19:44
https://kumti.com/anulohen-fluturimet-nderkombetare-te-egypt-air/60%Hourly2012-09-09 19:42
https://kumti.com/irak-ish-zevendespresidenti-suni-u-denua-me-vdekje-ne-mungese/60%Hourly2012-09-09 19:39
https://kumti.com/komunat-serbe-te-pa-suksesshme/60%Hourly2012-09-09 19:37
https://kumti.com/26-rebel-kurd-te-vrare-ne-operacionet-ushtarake-ne-turqi/60%Hourly2012-09-09 19:26
https://kumti.com/sanksionet-kunder-sirise-dhe-iranit-dobesojne-interesat-ekonomike-te-rusise/60%Hourly2012-09-09 19:25
https://kumti.com/serbia-interes-per-rindertimin-e-irakut/60%Hourly2012-09-09 19:22
https://kumti.com/misteri-i-shitjes-se-albpetrol/60%Hourly2012-09-09 19:17
https://kumti.com/kine-bill-gejtsi-nominohet-per-cmimin-konfuci-per-paqe/60%Hourly2012-09-09 19:13
https://kumti.com/norbert-mappes-niediek-kosova-e-pjekur-por/60%Hourly2012-09-09 18:40
https://kumti.com/plani-ahtisaari-ne-histori/60%Hourly2012-09-09 18:34
https://kumti.com/shba-dhurojne-17-hummer-per-ushtrine-e-serbise/60%Hourly2012-09-09 09:26
https://kumti.com/ka-plasur-dhuna-mes-dy-grupeve-ne-burgun-e-dubraves-grupi-qe-nuk-eshte-ne-greve-te-shtunen-rrahu-grupin-qe-tash-e-sa-dite-i-eshte-futur-greves-burrat-e-drenices-po-i-detyrojne-ata-qe/60%Hourly2012-09-09 09:22
https://kumti.com/konkurrentet-e-lusin-volkswagenin-te-mos-e-shtoje-prodhimin-2/60%Hourly2012-09-09 09:14
https://kumti.com/samsung-galaxy-s3-tejkalon-iphone-4s-ne-shba/60%Hourly2012-09-09 09:11
https://kumti.com/arrestohet-ne-diten-e-dasmes-dyshohet-per-vjedhje/60%Hourly2012-09-09 09:09
https://kumti.com/demaci-dialogu-eshte-i-domosdoshem/60%Hourly2012-09-09 09:07
https://kumti.com/qeveria-nuk-pajtohet-me-shba-te-per-numrin-e-njohjeve/60%Hourly2012-09-09 09:04
https://kumti.com/arrestohet-i-shumekerkuari-bujar-basha/60%Hourly2012-09-08 19:30
https://kumti.com/davutollu-me-nje-vizion-te-perbashket-do-te-ndertojme-perseri-rajonin/60%Hourly2012-09-08 19:28
https://kumti.com/kosova-e-shqiperia-te-heqin-pikat-doganore/60%Hourly2012-09-08 19:26
https://kumti.com/serbia-merr-1-miliard-dollar-borxh-nga-rusia/60%Hourly2012-09-08 19:25
https://kumti.com/fondi-pensional-vazhdon-te-mbetet-ne-serbi/60%Hourly2012-09-08 19:23
https://kumti.com/bogdanovic-eshte-koha-te-pajtohemi-me-shqiptare/60%Hourly2012-09-08 19:19
https://kumti.com/samsung-nxjerr-prototipin-e-serise-9-me-rezolucion-2560x1440/60%Hourly2012-09-08 19:18
https://kumti.com/siri-qyteti-aleppo-ballafaqohet-me-mungese-te-ujit/60%Hourly2012-09-08 19:16
https://kumti.com/medicus-ekspertja-ndryshon-deklaraten-flet-per-nje-transplantim/60%Hourly2012-09-08 07:47
https://kumti.com/kundershtari-i-twitterit-appnet-me-klient-per-ios/60%Hourly2012-09-08 07:44
https://kumti.com/flakaresha-e-kryeministrit-dorehiqet-hoxhaj/60%Hourly2012-09-08 07:00
https://kumti.com/ps-kosova-ta-marr-kodin-para-28-nentorit/60%Hourly2012-09-07 22:30
https://kumti.com/i-burgosuri-vdes-ne-qkuk/60%Hourly2012-09-07 22:27
https://kumti.com/zhvillimi-rural-zbut-varferine/60%Hourly2012-09-07 22:23
https://kumti.com/withers-shqiperia-eshte-kryeveper-por-ka-politikane-te-deshtuar/60%Hourly2012-09-07 22:21
https://kumti.com/bisedime-me-vija-te-kuqe/60%Hourly2012-09-07 22:19
https://kumti.com/pacolli-jahjaga-i-ka-henger-fjalet/60%Hourly2012-09-07 22:15
https://kumti.com/355-shokon-serbine/60%Hourly2012-09-07 16:08
https://kumti.com/osbe-denon-incidentin-me-te-shtena-ne-veri/60%Hourly2012-09-07 16:03
https://kumti.com/toure-kosova-nuk-mund-ta-marre-kodin-e-shqiperise/60%Hourly2012-09-07 15:15
https://kumti.com/erdogan-u-ben-thirrje-arabeve-per-krijimin-e-nje-zone-tampon-ne-siri/60%Hourly2012-09-07 15:13
https://kumti.com/world-tribune-pozita-gjeografike-e-egjiptit-e-ve-ne-konkurrence-mes-kines-dhe-amerikes/60%Hourly2012-09-07 15:07
https://kumti.com/presidenti-i-emirateve-khalifa-bin-zajid-fton-per-vizite-presidentin-egjiptian-muhamed-mursi/60%Hourly2012-09-07 15:02
https://kumti.com/undp-lanson-projektin-e-punesimit-ne-kosove/60%Hourly2012-09-07 14:56
https://kumti.com/aktivistet-akuzojne-assadin-per-masaker-te-re/60%Hourly2012-09-07 14:48
https://kumti.com/policia-e-kosoves-debon-vulinin/60%Hourly2012-09-07 14:41
https://kumti.com/plane-per-hapjen-e-nje-banke-me-vlera-islame-ne-gjermani/60%Hourly2012-09-07 13:15
https://kumti.com/vizione-per-ekonomine-siriane/60%Hourly2012-09-07 13:07
https://kumti.com/ish-ushtari-rus-qe-e-konsideron-veten-afgan-krenar/60%Hourly2012-09-07 12:44
https://kumti.com/ldk-do-te-therras-ne-interpelance-thacin/60%Hourly2012-09-07 12:08
https://kumti.com/12-fakte-qe-duhet-ti-dime-per-aspirinen/60%Hourly2012-09-07 10:12
https://kumti.com/12-fakte-qe-duhet-ti-dime-per-aspirinen-2/60%Hourly2012-09-07 10:12
https://kumti.com/barnat-dhe-analizat-qe-me-shume-demtojne-sesa-ndihmojne/60%Hourly2012-09-07 09:58
https://kumti.com/perfundon-mbikeqyrja-e-pavaresise-zgjatet-mandati-i-eulex-it/60%Hourly2012-09-07 09:49
https://kumti.com/windows-7-tejkalon-windows-xp-ne/60%Hourly2012-09-07 09:34
https://kumti.com/eshte-sulmuar-patrulla-e-policise-dhe-eulex-it-ne-veri/60%Hourly2012-09-07 09:29
https://kumti.com/termet-ne-kine-mbi-20-te-vdekur/60%Hourly2012-09-07 09:26
https://kumti.com/thashethemet-dhe-propagandat-ne-kohe-krizash/60%Hourly2012-09-07 09:12
https://kumti.com/ahmet-shala-ambasador-i-kosoves-ne-japoni/60%Hourly2012-09-07 09:05
https://kumti.com/nokia-tenton-rikthimin-ne-treg/60%Hourly2012-09-07 09:01
https://kumti.com/putin-pse-vetem-rusia-duhet-te-rishqyrtoje-qendrimin-e-saj-ne-siri/60%Hourly2012-09-07 08:52
https://kumti.com/ushtrimet-fizike-e-kthjellojne-trurin/60%Hourly2012-09-07 08:45
https://kumti.com/migrena-i-merr-frymen-trurit/60%Hourly2012-09-07 08:40
https://kumti.com/perleshje-nderpolicore-ne-greqi/60%Hourly2012-09-07 08:35
https://kumti.com/halbauer-nga-sot-ne-krye-te-kfor-it/60%Hourly2012-09-07 08:12
https://kumti.com/tmerr-ne-rruget-e-aleppos-kufomat-po-kalben-rrugeve/60%Hourly2012-09-07 07:48
https://kumti.com/konkurrentet-e-lusin-volkswagenin-te-mos-e-shtoje-prodhimin/60%Hourly2012-09-07 07:44
https://kumti.com/pacolli-hoxhaj-mos-u-bej-dyfytyresh/60%Hourly2012-09-07 07:28
https://kumti.com/teheran-ishujt-e-pushtuara-te-emirateve-jane-dhe-do-te-mbeten-iraniane/60%Hourly2012-09-07 07:22
https://kumti.com/vulin-smund-te-kete-perfundim-te-mbikeqyrjes-nderkombetare/60%Hourly2012-09-07 07:05
https://kumti.com/okb-kritika-izraelit-per-emigrantet/60%Hourly2012-09-07 06:54
https://kumti.com/ne-tetor-marreveshje-per-veriun/60%Hourly2012-09-07 06:52
https://kumti.com/hage-serbet-kane-dhunuar-sistematikisht-gra-e-vajza/60%Hourly2012-09-07 06:46
https://kumti.com/hudhra-dhe-vaji-i-hudhres-dobite-e-tyre/60%Hourly2012-09-06 22:18
https://kumti.com/gazetat-gjermane-brukseli-nuk-i-beson-serbise-2/60%Hourly2012-09-06 21:34
https://kumti.com/samsung-kemi-shitur-20-milione-galaxy-siii/60%Hourly2012-09-06 21:30
https://kumti.com/a-do-tia-jap-shqiperia-kosoves-kodin-355/60%Hourly2012-09-06 21:29
https://kumti.com/percahen-partite-shqiptare-ne-mal-te-zi/60%Hourly2012-09-06 21:27
https://kumti.com/blerjet-online-dy-kompani-shqiptare-si-paypal/60%Hourly2012-09-06 21:25
https://kumti.com/ferizajn-e-kercenon-etja/60%Hourly2012-09-06 21:23
https://kumti.com/zbogar-nuk-po-kerkojme-hapjen-e-pakos-se-ahtisaarit/60%Hourly2012-09-06 21:19
https://kumti.com/greqia-nuk-e-ndryshon-qendrimin-per-kosoven/60%Hourly2012-09-06 21:16
https://kumti.com/peshorja-e-dashurise-sate-per-zotin/60%Hourly2012-09-06 19:23
https://kumti.com/kosova-me-kod-telefonik-kombetar-355/60%Hourly2012-09-06 14:56
https://kumti.com/aksident-tek-shtepia-e-sporteve-ne-prishtine/60%Hourly2012-09-06 11:45
https://kumti.com/france-masakrohet-me-arme-familja-britanike/60%Hourly2012-09-06 09:56
https://kumti.com/mjalti-lufton-ulceren-ne-stomak/60%Hourly2012-09-06 09:52
https://kumti.com/greqi-perplasje-mes-policeve-protestues-dhe-forcave-speciale/60%Hourly2012-09-06 09:39
https://kumti.com/kosta-rike-veriperendimi-i-vendit-lekundet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Hourly2012-09-06 09:14
https://kumti.com/reichel-veriu-eshte-ceshtje-e-brendshme-e-kosoves/60%Hourly2012-09-06 09:08
https://kumti.com/windows-8-me-mundesi-degradimi-ne-windows-7-dhe-vista/60%Hourly2012-09-06 09:03
https://kumti.com/feith-veriu-smund-tu-lihet-vetem-nderkombetareve/60%Hourly2012-09-06 08:56
https://kumti.com/tridhjete-objekte-te-trashegimise-kulturore-ne-liste-per-nderhyrje-emergjente/60%Hourly2012-09-06 08:54
https://kumti.com/kercenimet-e-gjuhes-se-urrejtjes/60%Hourly2012-09-06 08:51
https://kumti.com/miti-i-skenderbeut-dhe-100-vjetori-i-pavarsise/60%Hourly2012-09-06 08:46
https://kumti.com/vulin-sot-dhe-neser-ne-kosove/60%Hourly2012-09-06 08:46
https://kumti.com/kete-vit-nuk-ka-ligj-per-amnisti/60%Hourly2012-09-06 08:42
https://kumti.com/njembedhjete-keshilla-per-te-shmangur-humbjen-e-kujteses/60%Hourly2012-09-06 08:26
https://kumti.com/kos-fruta-dhe-rrenjet-e-barishteve-ndihmojne-zhbllokimin/60%Hourly2012-09-06 08:15
https://kumti.com/krismat-e-armeve-ne-siri-degjohen-nga-fshatrat-kufitare-ne-turqi/60%Hourly2012-09-06 08:03
https://kumti.com/turqi-shperthimi-vret-25-ushtare/60%Hourly2012-09-06 07:51
https://kumti.com/zyrtare-iphone-5-lansohet-me-12-shtator/60%Hourly2012-09-06 07:46
https://kumti.com/sulm-ajror-izraelit-tre-te-vrare/60%Hourly2012-09-06 07:42
https://kumti.com/izraeli-be-ta-shpall-hamasin-grup-terrorist/60%Hourly2012-09-06 07:33
https://kumti.com/beqiri-e-quan-thacin-burim-i-se-keqes/60%Hourly2012-09-05 13:53
https://kumti.com/opozita-eshte-duke-u-bere-gjithnje-e-me-e-forte-dhe-me-e-bashkuar-kreu-i-ushtrise-se-lire-siriane/60%Hourly2012-09-05 13:04
https://kumti.com/egjipt-mursi-pro-shtetit-palestinez-kunder-nderhyrjes-ne-siri/60%Hourly2012-09-05 13:02
https://kumti.com/vv-jahjaga-e-ka-shkele-kushtetuten/60%Hourly2012-09-05 12:39
https://kumti.com/msh-dhe-unicef-i-te-perkushtuar-per-partneritetin-ne-shendetesi/60%Hourly2012-09-05 12:35
https://kumti.com/morsi-ne-siri-koha-per-ndryshim/60%Hourly2012-09-05 12:32
https://kumti.com/susami-burim-i-shendetit/60%Hourly2012-09-05 12:30
https://kumti.com/hetimet-mbi-vdekjen-e-arafat/60%Hourly2012-09-05 12:30
https://kumti.com/nikolliq-takohet-me-putinin/60%Hourly2012-09-05 12:28
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-e-forcave-te-esadit-ne-siri/60%Hourly2012-09-05 12:16
https://kumti.com/rendesia-e-djersitjes-ne-vere/60%Hourly2012-09-05 11:54
https://kumti.com/erdogan-siria-eshte-bere-nje-shtet-terrorist/60%Hourly2012-09-05 11:54
https://kumti.com/baidu-leshon-shfletuesin-e-ri-per-mobil/60%Hourly2012-09-05 11:52
https://kumti.com/borxhi-amerikan-16-trilione-dollare/60%Hourly2012-09-05 11:49
https://kumti.com/ngacmimet-seksuale-1500-denoncime-ndaj-kishave-ne-australi/60%Hourly2012-09-05 11:42
https://kumti.com/greve-ne-burgun-e-dubraves/60%Hourly2012-09-05 11:31
https://kumti.com/vazhdimi-i-mandatit-te-eulex-it-per-shoqerine-civile-eshte-laj-i-keq/60%Hourly2012-09-05 11:29
https://kumti.com/keni-shume-uri-keshillat-per-te-frenuar-oreksin/60%Hourly2012-09-05 08:29
https://kumti.com/irani-paralajmeron-manovra-masive/60%Hourly2012-09-05 08:19
https://kumti.com/vaji-i-kokosit-mund-te-luftoje-prishjen-e-dhembeve/60%Hourly2012-09-05 08:16
https://kumti.com/limaj-serish-afer-akuzes/60%Hourly2012-09-05 08:16
https://kumti.com/brahimi-situate-tronditese-ne-siri/60%Hourly2012-09-05 08:08
https://kumti.com/lezhe-plumba-ndaj-adoleshenteve/60%Hourly2012-09-05 08:08
https://kumti.com/vrasje-ne-qytetin-e-vlores/60%Hourly2012-09-05 07:52
https://kumti.com/google-se-shpejti-do-te-ofroje-nexus-7-me-perkrahje-per-3g/60%Hourly2012-09-05 07:46
https://kumti.com/stafi-i-kabinetit-te-bukoshit-hiqet-nga-lista-e-pagave/60%Hourly2012-09-05 07:45
https://kumti.com/dell-nxjerr-nje-trio-pajisjesh-xps-me-windows-8/60%Hourly2012-09-05 07:44
https://kumti.com/qeveria-sdi-per-ngrirjen-e-bukoshit/60%Hourly2012-09-05 07:38
https://kumti.com/behen-bashke-per-bisedime-me-serbine/60%Hourly2012-09-05 07:37
https://kumti.com/izraeli-heq-dore-nga-organizimi-i-festivalit-te-pijeve-aloolike-ne-xhamine-muze/60%Hourly2012-09-05 07:34
https://kumti.com/akademia-amerikane-e-pediatrise-rekomandon-synetine/60%Hourly2012-09-05 07:30
https://kumti.com/antiduhani-gjoba-e-reagime-te-dhunshme/60%Hourly2012-09-05 07:28
https://kumti.com/surroi-jahjaga-te-jape-doreheqjen-e-te-kerkoje-voten-si-kandidate-e-pdk-se/60%Hourly2012-09-05 07:26
https://kumti.com/termet-ne-tirane-epiqendra-25-km-ne-jugperendim/60%Hourly2012-09-05 07:25
https://kumti.com/feith-kosoves-i-duhet-lidership-me-i-pergjegjshem/60%Hourly2012-09-05 07:23
https://kumti.com/berisha-ballkani-eshte-i-kercenuar-nga-albanofobia/60%Hourly2012-09-05 07:18
https://kumti.com/kater-te-krishtere-britanike-ankohen-ne-strasburg/60%Hourly2012-09-05 07:13
https://kumti.com/nexhat-daci-vjeshte-e-nxehte/60%Hourly2012-09-05 01:44
https://kumti.com/haliti-murat-jashari-eshte-i-semure-psikikisht/60%Hourly2012-09-05 01:32
https://kumti.com/kuci-do-te-bisedohet-edhe-per-shqiptaret-e-lugines/60%Hourly2012-09-05 01:23
https://kumti.com/prokuroria-haradinaj-me-bashkepunetore-fajtore/60%Hourly2012-09-05 01:17
https://kumti.com/perdorimi-i-duhanit-ne-turqi-bie-ne-27/60%Hourly2012-09-04 18:31
https://kumti.com/kemi-pasur-28-kryeministra-me-origjine-shqiptare/60%Hourly2012-09-04 18:26
https://kumti.com/del-ne-shitje-libri-per-vrasjen-e-bin-ladenit/60%Hourly2012-09-04 18:22
https://kumti.com/i-kerkon-asadit-te-respektoje-ligjin-per-ndihma/60%Hourly2012-09-04 17:05
https://kumti.com/tre-milione-njerez-kane-mbetur-pa-shtepi-ne-siri/60%Hourly2012-09-04 17:02
https://kumti.com/marok-aksidentohet-autobusi-42-te-vrare/60%Hourly2012-09-04 16:59
https://kumti.com/davutogluturqia-ka-pasur-28-kryeministra-me-origjine-shqiptare/60%Hourly2012-09-04 16:45
https://kumti.com/sivjet-ne-qendren-e-studenteve-vendosen-3600-studente/60%Hourly2012-09-04 14:53
https://kumti.com/ndarja-nga-miku-im-i-shtrenjte-mulla-osman-abazi/60%Hourly2012-09-04 12:59
https://kumti.com/mbipesha-mes-adoleshenteve/60%Hourly2012-09-04 12:46
https://kumti.com/petroviq-edhe-per-dy-mandate-vendet-e-rezervuara-per-pakica/60%Hourly2012-09-04 12:20
https://kumti.com/roli-i-ulemave-ne-lidhjen-shqiptare-te-prizrenit/60%Hourly2012-09-04 11:43
https://kumti.com/strukturat-paralele-pengojne-fillimin-e-mesimit-per-nxenesit-boshnjake/60%Hourly2012-09-04 11:36
https://kumti.com/autobusi-i-gjate-si-treni/60%Hourly2012-09-04 10:26
https://kumti.com/kalifornia-u-thote-po-makinave-pa-pilot/60%Hourly2012-09-04 09:58
https://kumti.com/android-kryeson-ne-azine-juglindore/60%Hourly2012-09-04 09:51
https://kumti.com/india-dhe-kina-do-te-fillojne-manovrat-e-perbashketa-ushtarake/60%Hourly2012-09-04 09:26
https://kumti.com/nuk-kam-gabuar-me-sadamin/60%Hourly2012-09-04 09:18
https://kumti.com/ombudspersoni-pro-targave-ilegale/60%Hourly2012-09-04 09:04
https://kumti.com/rasmusen-nato-ja-nuk-e-shpejton-terheqjen-nga-afganistani/60%Hourly2012-09-04 09:02
https://kumti.com/smart-cover-me-ekran/60%Hourly2012-09-04 08:57
https://kumti.com/presidenti-i-turqise-i-helmuar/60%Hourly2012-09-04 08:50
https://kumti.com/kosova-prodhon-kuadro-ne-shperputhje-me-nevojat-e-tregut-te-punes/60%Hourly2012-09-04 08:39
https://kumti.com/ulet-numri-i-nxenesve-ne-maqedoni/60%Hourly2012-09-04 08:34
https://kumti.com/hapat-praktike-per-braktisjen-e-duhanit/60%Hourly2012-09-04 08:25
https://kumti.com/kur-dhe-pse-lindni-me-prejrje-cezariane-2/60%Hourly2012-09-04 08:21
https://kumti.com/serbia-do-bisedime-politike-me-kosoven/60%Hourly2012-09-04 08:06
https://kumti.com/jahjaga-na-e-lini-eulex-in/60%Hourly2012-09-04 08:03
https://kumti.com/vala-ndeshkon-konsumatoret-e-saj/60%Hourly2012-09-04 08:01
https://kumti.com/sony-shkurton-1000-vende-pune-ne-sektorin-mobile/60%Hourly2012-09-04 07:58
https://kumti.com/davutogllu-ndjehemi-krenare-per-aleancen-me-shqiptaret/60%Hourly2012-09-04 07:54
https://kumti.com/kukes-gjendet-kufoma-e-nje-femre-ne-liqenin-e-fierzes/60%Hourly2012-09-04 07:49
https://kumti.com/termet-ne-indonezi-kthehet-frika-e-tsunamit/60%Hourly2012-09-04 07:46
https://kumti.com/gazetat-gjermane-brukseli-nuk-i-beson-serbise/60%Hourly2012-09-04 07:40
https://kumti.com/shba-pershendet-vendimin-e-serbise-per-takimet-rajonale/60%Hourly2012-09-03 20:29
https://kumti.com/turqia-dergon-aeroplan-dhe-helikopter-zjarrfikes-ne-shqiperi-dhe-bosnje/60%Hourly2012-09-03 15:40
https://kumti.com/hapet-fakulteti-teologjik-ne-strasburg-te-frances/60%Hourly2012-09-03 15:29
https://kumti.com/veshtrim-sony-xperia-s/60%Hourly2012-09-03 12:54
https://kumti.com/sulme-ajrore-ne-alepo-18-te-vrare/60%Hourly2012-09-03 12:27
https://kumti.com/fjalimi-i-presidentit-egjiptian-ne-teheran-shkakton-debate/60%Hourly2012-09-03 11:57
https://kumti.com/britani-seriali-i-bbc-nxite-reagimin-e-muslimaneve/60%Hourly2012-09-03 11:42
https://kumti.com/dacic-skemi-kapacitet-per-lufte-te-kote/60%Hourly2012-09-03 11:32
https://kumti.com/zgjidhja-diplomatike-per-sirine-gati-e-pamundur/60%Hourly2012-09-03 11:28
https://kumti.com/turqi-vret-perdhunuesin-i-shetit-koken-ne-shesh/60%Hourly2012-09-03 10:28
https://kumti.com/iraku-me-rekord-te-eksportit-te-naftes/60%Hourly2012-09-03 10:26
https://kumti.com/tualetet-e-shkollave-tymojne-nga-duhani/60%Hourly2012-09-03 10:20
https://kumti.com/shqiptari-vret-me-thike-bashkeshorten-per-motive-xhelozie/60%Hourly2012-09-03 10:17
https://kumti.com/baterite-rrezik-per-femijet/60%Hourly2012-09-03 09:15
https://kumti.com/unicef-1600-te-vrare-javen-e-kaluar-ne-siri/60%Hourly2012-09-03 09:10
https://kumti.com/uji-parandalon-diabetin/60%Hourly2012-09-03 09:08
https://kumti.com/vulin-udhezimi-per-fusnoten-seshte-njohje-e-kosoves/60%Hourly2012-09-03 08:57
https://kumti.com/preshevari-nderton-nje-helikopter/60%Hourly2012-09-03 08:11
https://kumti.com/erdoan-esad-i-ka-dhene-fund-jetes-politike/60%Hourly2012-09-03 08:03
https://kumti.com/mbi-1500-shqiptare-bllokohen-ne-portin-e-barit/60%Hourly2012-09-03 07:59
https://kumti.com/kaspersky-internet-security-2013/60%Hourly2012-09-03 07:55
https://kumti.com/debat-per-dergimin-jashte-vendit-te-fsk-se/60%Hourly2012-09-03 07:46
https://kumti.com/mungesa-e-vitaminave-dhe-semundjet-e-moshes/60%Hourly2012-09-03 07:20
https://kumti.com/rektorati-merr-leje-per-regjistrimin-e-me-shume-studenteve/60%Hourly2012-09-03 07:17
https://kumti.com/zhvillimi-i-intelegjences-dhe-kreativitetit-te-femijet/60%Hourly2012-09-03 07:11
https://kumti.com/arqipeshkvi-tutu-artikull-kritik-per-luften-ne-irak/60%Hourly2012-09-03 07:08
https://kumti.com/shkojme-tutje-apple-kerkon-ndalimin-per-samsung-galaxy-s3-galaxy-note-dhe-galaxy-note-101/60%Hourly2012-09-03 06:59
https://kumti.com/a-pranon-ndryshim-harta-e-islamit-2/60%Hourly2012-09-02 20:04
https://kumti.com/evropa-ndalon-perdorimin-e-llambave-te-zakonshme/60%Hourly2012-09-02 20:00
https://kumti.com/a-pranon-ndryshim-harta-e-islamit/60%Hourly2012-09-02 19:53
https://kumti.com/nis-hetimi-ndaj-kompanive-te-mitt-romney/60%Hourly2012-09-02 19:33
https://kumti.com/greqia-nxjerr-ne-shitje-30-ishujt-me-te-mire-te-saj/60%Hourly2012-09-02 19:23
https://kumti.com/netanjahu-kerkon-vija-te-kuqe-per-iranin/60%Hourly2012-09-02 19:21
https://kumti.com/sulme-ne-damask/60%Hourly2012-09-02 19:19
https://kumti.com/algjeri-konfiskohen-kater-tone-kanabis/60%Hourly2012-09-02 19:18
https://kumti.com/maqedoni-bojkotohet-abetarja-e-mash-it/60%Hourly2012-09-02 18:56
https://kumti.com/do-te-rritet-ndihma-sociale/60%Hourly2012-09-02 18:54
https://kumti.com/ldk-qeveria-thaci-ka-devijuar-nga-agjenda-zhvillimore/60%Hourly2012-09-02 18:52
https://kumti.com/obama-dhe-romney-akuza-te-ndersjellta/60%Hourly2012-09-02 18:50
https://kumti.com/nderroi-jete-hoxhe-osman-abazi/60%Hourly2012-09-02 18:42
https://kumti.com/izraeli-shperngul-nje-vendbanim-kolon/60%Hourly2012-09-02 18:04
https://kumti.com/keshilla-nga-imami-sufjan-eth-theuriu/60%Hourly2012-09-02 15:53
https://kumti.com/qe-tjeret-te-kene-mendim-te-mire-per-ty/60%Hourly2012-09-02 15:48
https://kumti.com/si-ta-llogaritni-vetveten-permes-44-pyetjeve/60%Hourly2012-09-02 15:43
https://kumti.com/8-shkaqe-qe-clirojne-nga-zemerngushtesia-2/60%Hourly2012-09-02 15:41
https://kumti.com/8-shkaqe-qe-clirojne-nga-zemerngushtesia/60%Hourly2012-09-02 15:30
https://kumti.com/cka-e-pengont-renien-e-shiut/60%Hourly2012-09-02 15:16
https://kumti.com/siri-beteje-per-bazat-ajrore/60%Hourly2012-09-02 11:18
https://kumti.com/pezullohet-rekrutimi-i-forcave-afgane/60%Hourly2012-09-02 11:17
https://kumti.com/te-ardhurat-ne-sektorin-e-telekomunikacioneve-bien-me-94/60%Hourly2012-09-02 11:15
https://kumti.com/presidenti-gyl-del-nga-spitali/60%Hourly2012-09-02 11:13
https://kumti.com/kosoves-po-i-rrezikohet-shtetesia/60%Hourly2012-09-02 11:11
https://kumti.com/presidentja-me-page-me-te-madhe/60%Hourly2012-09-02 11:09
https://kumti.com/perleshje-te-armatosura-mes-dy-familjeve/60%Hourly2012-09-02 11:06
https://kumti.com/borxhet-e-shumta-vetevritet-babai-i-dy-femijeve/60%Hourly2012-09-02 11:04
https://kumti.com/varferia-nuk-zbutet-me-letra/60%Hourly2012-09-02 11:02
https://kumti.com/anglezet-dyshonin-se-ismail-qemali-punonte-per-greket/60%Hourly2012-09-02 11:00
https://kumti.com/keqardhje-per-malin/60%Hourly2012-09-02 10:58
https://kumti.com/te-henen-klasen-e-pare-e-nisin-36-mije-e-261-femije/60%Hourly2012-09-02 10:53
https://kumti.com/kurti-qeveri-servile-protektorat-edhe-me-tutje/60%Hourly2012-09-02 10:51
https://kumti.com/pasoja-dramatike-ne-rast-se-greqia-del-nga-eurozona/60%Hourly2012-09-02 10:45
https://kumti.com/mesimi-fillon-me-abetare-te-perbashket/60%Hourly2012-09-02 10:02
https://kumti.com/bruksel-burrat-qe-ngacmojne-femrat-do-te-paguajne-gjobe/60%Hourly2012-09-02 09:54
https://kumti.com/ardhmeria-e-mjekesise-tradicionale/60%Hourly2012-09-02 09:37
https://kumti.com/serbi-zjarre-ne-pothuajse-te-gjitha-pyjet-e-vendit/60%Hourly2012-09-02 08:51
https://kumti.com/dell-sjell-tabletin-e-shendrrueshem-ne-laptop/60%Hourly2012-09-01 23:03
https://kumti.com/hapet-gara-per-dy-licensat-e-fundit-3g/60%Hourly2012-09-01 22:59
https://kumti.com/ahmedinezhad-te-shfrytezojme-grupin-nam-ne-politike-dhe-ekonomi/60%Hourly2012-09-01 22:56
https://kumti.com/panairi-nderkombetar-i-izmirit/60%Hourly2012-09-01 22:55
https://kumti.com/95-te-vrare-ne-oret-e-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-09-01 22:52
https://kumti.com/sllovenia-i-del-ne-ndihme-shqiperise/60%Hourly2012-09-01 22:50
https://kumti.com/inaugurohet-biblioteka-e-nato-s/60%Hourly2012-09-01 22:48
https://kumti.com/zjarr-ne-presidencen-e-shqiperise/60%Hourly2012-09-01 22:45
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-shpallin-nje-fitore-te-rendesishme/60%Hourly2012-09-01 22:40
https://kumti.com/rusia-naive-te-pritet-terheqja-e-trupave-nga-assadi/60%Hourly2012-09-01 15:00
https://kumti.com/kosova-nuk-eshte-vetem-e-kryeministrit/60%Hourly2012-09-01 08:59
https://kumti.com/amerikani-meksikan-zbulon-te-verteten-e-islamit/60%Hourly2012-09-01 08:59
https://kumti.com/limaj-ku-me-marre-si-blerandi/60%Hourly2012-09-01 08:53
https://kumti.com/ne-ferizaj-168-zjarre-gjate-gushtit/60%Hourly2012-09-01 08:51
https://kumti.com/feste-dhe-sfida/60%Hourly2012-09-01 08:49
https://kumti.com/rexhepi-sjap-doreheqje-dhe-pike/60%Hourly2012-09-01 08:47
https://kumti.com/toshiba-satellite-u845w-laptopi-i-pare-me-ekran-219/60%Hourly2012-09-01 08:45
https://kumti.com/autoritetet-serbe-anulojne-vulat-kosovare/60%Hourly2012-09-01 08:45
https://kumti.com/armenia-i-pezullon-raportet-me-hungarine/60%Hourly2012-09-01 08:42
https://kumti.com/ne-brazil-eshte-legalizuar-martesa-e-nje-burri-me-dy-gra/60%Hourly2012-09-01 08:28
https://kumti.com/fluturon-nga-mpj-ja/60%Hourly2012-09-01 08:25
https://kumti.com/maqedoni-gazetari-kunder-shqiptareve/60%Hourly2012-09-01 08:22
https://kumti.com/shba-ish-marins-autori-i-masakres/60%Hourly2012-09-01 08:17
https://kumti.com/demokracia-perendimore-eshte-nje-iluzion/60%Hourly2012-09-01 08:14