XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/rusia-asadi-ose-do-te-behet-banjo-me-gjak/60%Hourly2012-10-31 21:48
https://kumti.com/predikuesi-ne-mision/60%Hourly2012-10-31 20:03
https://kumti.com/intel-perditeson-linjen-e-pajisjeve-ssd-duke-sjelle-nje-version-te-ri/60%Hourly2012-10-31 14:41
https://kumti.com/putin-nderpret-emisionin-televiziv-me-pyetje/60%Hourly2012-10-31 14:13
https://kumti.com/liga-arabe-mbledhje-emergjence-per-sirine/60%Hourly2012-10-31 14:08
https://kumti.com/xhandarmeria-e-serbise-kidnapon-udheheqesin-e-rojave-te-ures/60%Hourly2012-10-31 14:06
https://kumti.com/shba-uragani-sandy-paralizon-jeten-ne-140-qytete/60%Hourly2012-10-31 13:56
https://kumti.com/fjale-te-urta-mesime-nga-pervojat-e-te-tjereve-2/60%Hourly2012-10-31 13:18
https://kumti.com/vetite-ushqyese-dhe-mejkesore-te-panxharit/60%Hourly2012-10-31 13:10
https://kumti.com/pse-dhe-si-ti-kombinojme-ushqimet/60%Hourly2012-10-31 13:03
https://kumti.com/pse-dhe-si-ti-kombinojme-ushqimet-2/60%Hourly2012-10-31 13:03
https://kumti.com/faktoret-qe-demtojne-dhembet/60%Hourly2012-10-31 13:01
https://kumti.com/serbia-pret-clinton-me-protesta-largohu-kosova-eshte-e-jona/60%Hourly2012-10-31 12:54
https://kumti.com/ne-rusi-miratohet-projektligji-i-tradhtise-se-larte/60%Hourly2012-10-31 12:42
https://kumti.com/ministri-izraelit-thote-se-irani-eshte-terhequr-nga-arma-berthamore/60%Hourly2012-10-31 12:40
https://kumti.com/vritet-komediani-somalez-qe-tallte-myslimanet/60%Hourly2012-10-31 12:27
https://kumti.com/zvicer-vritet-kosovari-ne-rrethana-misterioze/60%Hourly2012-10-31 12:25
https://kumti.com/pranvera-arabe-pengese-apo-nxitje-per-ekonomine/60%Hourly2012-10-31 12:23
https://kumti.com/gjermania-parajse-per-larje-parash/60%Hourly2012-10-31 12:22
https://kumti.com/eksperienca-gjermane-celes-punesimi-per-te-rinjte-ballkanas/60%Hourly2012-10-31 12:18
https://kumti.com/zvicer-mbi-15-vetura-shkelin-mbi-nje-serb/60%Hourly2012-10-31 12:10
https://kumti.com/vrasesja-e-semure/60%Hourly2012-10-31 12:08
https://kumti.com/cka-presin-shba-dhe-be-nga-dialogu/60%Hourly2012-10-31 12:07
https://kumti.com/tiranasit-me-50-mije-flamuj-presin-hillary-clinton/60%Hourly2012-10-31 12:06
https://kumti.com/britania-i-sugjeron-kosoves-strategji-per-veriun/60%Hourly2012-10-31 12:06
https://kumti.com/haliti-kadri-veseli-mund-ta-reformoje-pdk-ne-video/60%Hourly2012-10-31 12:04
https://kumti.com/deklarata-e-rexhepit-trondit-kryeprokurorin-dhe-familjen-e-selver-hardinajt/60%Hourly2012-10-31 12:01
https://kumti.com/pergenjeshtrohet-atentati-ndaj-ish-presidentit-te-polonise/60%Hourly2012-10-31 11:56
https://kumti.com/njeriu-i-mahnitshem-presidenti-me-i-varfer-dhe-me-i-dashur-ne-bote-foto-2/60%Hourly2012-10-31 11:56
https://kumti.com/njeriu-i-mahnitshem-presidenti-me-i-varfer-dhe-me-i-dashur-ne-bote-foto/60%Hourly2012-10-31 11:51
https://kumti.com/te-pakten-25-te-vdekur-nga-shperthimi-i-nje-zjarri-ne-arabine-saudite/60%Hourly2012-10-31 10:51
https://kumti.com/turqia-behet-pjese-e-gares-hapesinore/60%Hourly2012-10-31 10:47
https://kumti.com/rritet-prodhimi-i-opiumit-ne-burma/60%Hourly2012-10-31 10:44
https://kumti.com/ne-kazakistan-planifikohen-kurse-per-mesimin-e-kuranit/60%Hourly2012-10-30 20:17
https://kumti.com/hap-i-ri-nga-palestina/60%Hourly2012-10-30 20:16
https://kumti.com/rritet-tensioni-ne-kufirin-azerbajxhan-armeni/60%Hourly2012-10-30 20:14
https://kumti.com/kisha-katolike-polake-kunder-halloween-it/60%Hourly2012-10-30 18:52
https://kumti.com/japonia-kerkon-ndihmen-e-turqise-kunder-fenomenit-te-vetevrasjes/60%Hourly2012-10-30 18:40
https://kumti.com/katar-ne-siri-nuk-ka-lufte-civile-por-lufte-shfarosese-ndaj-popullit/60%Hourly2012-10-30 18:27
https://kumti.com/zbulohen-llogarite-e-rreme-te-politikaneve-shqiptare-ne-twitter/60%Hourly2012-10-30 16:34
https://kumti.com/pentagoni-zevendeson-blackberry-in-me-ios-dhe-android/60%Hourly2012-10-30 16:32
https://kumti.com/rehn-athines-luftoni-evazionin/60%Hourly2012-10-30 16:26
https://kumti.com/raportohet-se-eshte-vrare-gjenerali-sirian-i-forcave-ajrore/60%Hourly2012-10-30 16:25
https://kumti.com/nga-roberit-e-mi-disa-u-zgjuan-duke-me-besuar-ndersa-disa-duke-me-mohuar/60%Hourly2012-10-30 15:06
https://kumti.com/ora-diellore-ushqimet-anti-trishtim/60%Hourly2012-10-30 14:57
https://kumti.com/higjiena-intime-gjithcka-qe-duhet-te-dini-mbi-te/60%Hourly2012-10-30 14:49
https://kumti.com/kura-popullore-per-dhembe-te-shendetshem-dhe-frymemarrje-te-kendshme/60%Hourly2012-10-30 14:45
https://kumti.com/ja-si-ta-zvogelojme-stomakun/60%Hourly2012-10-30 14:39
https://kumti.com/gaz-lotsjelles-per-shperndarjen-e-protestes-ne-ankara/60%Hourly2012-10-30 13:05
https://kumti.com/shqiperi-bien-reshjet-e-para-te-bores/60%Hourly2012-10-30 13:03
https://kumti.com/sandy-vazhdon-te-vret-permbytje-nderprerje-e-energjise/60%Hourly2012-10-30 13:01
https://kumti.com/obama-me-i-shqetesuar-per-sigurine-e-amerikaneve-nga-sandy-sesa-per-zgjedhjet-presidenciale/60%Hourly2012-10-30 12:58
https://kumti.com/kush-e-solli-nikoliqin/60%Hourly2012-10-30 11:00
https://kumti.com/azem-vllasi-jam-truri-i-protestave-te-minatoreve-te-vitit-1989-video/60%Hourly2012-10-30 10:59
https://kumti.com/clinton-dhe-ashton-ne-mbremje-ne-prishtine/60%Hourly2012-10-30 10:58
https://kumti.com/programet-synojne-te-kthejne-rrjedhjen-e-trurit/60%Hourly2012-10-30 10:56
https://kumti.com/kritiket-bejne-thirrje-per-mbikqyrje-me-te-forte-te-transmetimit-ne-kosove/60%Hourly2012-10-30 10:50
https://kumti.com/be-gjyqesori-ne-kosove-vuan-nga-nderhyrjet-politike/60%Hourly2012-10-30 10:49
https://kumti.com/kerkohet-te-sigurohen-minoritetet-ne-kosove/60%Hourly2012-10-30 10:48
https://kumti.com/ruset-dhe-bjelloruset-kunder-politizimit-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2012-10-30 10:46
https://kumti.com/irani-zbarkon-luftanije-ne-sudan/60%Hourly2012-10-30 10:45
https://kumti.com/ne-dagestan-vritet-imami/60%Hourly2012-10-30 10:43
https://kumti.com/shtypi-italian-fundi-i-epokes-se-mashtruesit/60%Hourly2012-10-30 10:41
https://kumti.com/video-ndiqeni-live-uraganin-sandy-i-cili-pritet-te-godase-mbi-new-york/60%Hourly2012-10-29 22:16
https://kumti.com/ne-kabul-do-te-ndertohet-nje-qender-e-madhe-islamike/60%Hourly2012-10-29 18:36
https://kumti.com/aktivistet-siriane-duan-rrezimin-e-assadit/60%Hourly2012-10-29 18:30
https://kumti.com/ibrahimi-okb-ja-nuk-planifikon-te-dergoje-trupa-paqeruajtese-ne-siri/60%Hourly2012-10-29 18:17
https://kumti.com/spastrimi-etnik-ndaj-myslimaneve-te-burmes-si-ai-i-myslimaneve-ne-bosnje/60%Hourly2012-10-29 18:09
https://kumti.com/bashkepunim-per-administrimin-e-pasurise-se-konfiskuar/60%Hourly2012-10-29 17:58
https://kumti.com/faqja-franceze-euromillions-sulmohet-nga-hakeret-musliman/60%Hourly2012-10-29 15:50
https://kumti.com/higjena-hundes-menyra-me-e-mire-per-te-mposhtur-gripin/60%Hourly2012-10-29 14:55
https://kumti.com/me-diete-kunder-gripit/60%Hourly2012-10-29 14:47
https://kumti.com/pajisjet-me-te-mira-per-ruajtjen-e-windowsit/60%Hourly2012-10-29 13:17
https://kumti.com/samsung-ka-shitur-dyfishin-e-smartfoneve-te-apple-tremujorin-e-fundit/60%Hourly2012-10-29 13:15
https://kumti.com/pajisjet-android-fitojne-aksione-bien-ato-te-apple/60%Hourly2012-10-29 13:13
https://kumti.com/urdherohet-nderprerja-e-reklamave-te-spitaleve/60%Hourly2012-10-29 13:00
https://kumti.com/amerika-i-druhet-stuhise-se-stuhive/60%Hourly2012-10-29 12:57
https://kumti.com/pelegrinet-myslimane-perfunduan-haxhin-me-te-suksesshem-ne-te-gjitha-koherat/60%Hourly2012-10-29 12:54
https://kumti.com/si-mund-te-jetohet-me-15-euro-ne-dite-ne-kosove-2/60%Hourly2012-10-29 12:54
https://kumti.com/si-mund-te-jetohet-me-15-euro-ne-dite-ne-kosove/60%Hourly2012-10-29 12:52
https://kumti.com/marreveshje-per-te-permiresuar-marredheniet-myslimane-ne-beograd/60%Hourly2012-10-29 12:49
https://kumti.com/urbanizimi-nuk-sjell-vetem-te-mira-ne-metropole-shpirti-vuan/60%Hourly2012-10-29 12:47
https://kumti.com/izraeli-sulmon-rripin-e-gazes/60%Hourly2012-10-29 12:43
https://kumti.com/irani-nis-stervitjet-ushtarake-prane-irakut/60%Hourly2012-10-29 12:41
https://kumti.com/kriza-siriane-brahimi-udheton-ne-moske/60%Hourly2012-10-29 12:40
https://kumti.com/ne-qershor-dihet-numri-i-luftetareve-te-uck-se/60%Hourly2012-10-29 12:25
https://kumti.com/burgjet-e-stermbushura-ne-shba/60%Hourly2012-10-29 12:20
https://kumti.com/emigrantet-dine-me-shume-per-britanine-sesa-britaniket/60%Hourly2012-10-29 12:18
https://kumti.com/stresi-politika-dhe-ushtrimet-fizike/60%Hourly2012-10-29 12:14
https://kumti.com/kurban-bajrami-sjell-para-ne-ballkan/60%Hourly2012-10-29 12:09
https://kumti.com/koptet-e-egjiptit-zgjedhin-papen-e-ri/60%Hourly2012-10-29 10:56
https://kumti.com/cfare-te-perdorni-kunder-dhimbjes-se-kokes-dhe-te-dhembeve/60%Hourly2012-10-29 09:54
https://kumti.com/skandali-i-pedofilise-arrestohet-ish-ylli-i-popit-gary-glitter/60%Hourly2012-10-29 08:37
https://kumti.com/masakra-ne-alpet-franceze-nderlidhet-me-saddamin/60%Hourly2012-10-29 08:36
https://kumti.com/daci-atifeten-e-njoh-si-police/60%Hourly2012-10-29 08:32
https://kumti.com/i-ftohti-pushton-francen-lindja-e-vendit-mbulohet-nga-bora/60%Hourly2012-10-29 07:45
https://kumti.com/daciq-nuk-pret-takim-te-veshtire-me-clintonin-e-ashtonin/60%Hourly2012-10-29 07:39
https://kumti.com/thaci-dhe-daciqi-biseduan-per-hapjen-e-zyrave-nderlidhese/60%Hourly2012-10-29 07:31
https://kumti.com/bizneseve-te-huaja-u-kerkohet-harac/60%Hourly2012-10-28 18:55
https://kumti.com/zjarri-ne-rtk-shkaterroi-arkivin-1999-2004/60%Hourly2012-10-28 18:52
https://kumti.com/burundi-njeh-republiken-e-kosoves/60%Hourly2012-10-28 18:49
https://kumti.com/te-varur-nga-asistenca-sociale/60%Hourly2012-10-28 15:13
https://kumti.com/pdk-ja-po-tkurret/60%Hourly2012-10-28 15:09
https://kumti.com/grafite-ne-hungari-vdekje-cetnikeve/60%Hourly2012-10-27 10:32
https://kumti.com/aak-i-dorezohet-pdk-se/60%Hourly2012-10-27 10:28
https://kumti.com/bujanoci-po-kolonizohet/60%Hourly2012-10-27 10:24
https://kumti.com/sekreti-i-bunkerit-te-titos-foto/60%Hourly2012-10-27 10:18
https://kumti.com/si-te-njihni-ushqimet-me-te-mira-per-qarkullimin-e-gjakut/60%Hourly2012-10-27 10:09
https://kumti.com/anemia-shenje-dhe-shkas-i-shume-semundjeve/60%Hourly2012-10-27 09:52
https://kumti.com/imami-i-qabes-ben-thirrje-per-nderhyrje-te-shpejte-ne-siri/60%Hourly2012-10-27 09:49
https://kumti.com/polici-kanibal-planifikoi-ti-ziente-femrat/60%Hourly2012-10-27 09:42
https://kumti.com/siri-deshtuan-perpjekjet-per-armepushim/60%Hourly2012-10-26 18:06
https://kumti.com/zgjerohet-skandali-i-pedofilise-ne-bbc/60%Hourly2012-10-26 18:02
https://kumti.com/vriten-122-persona-ne-perseritjen-e-dhunes-ne-burma/60%Hourly2012-10-26 18:00
https://kumti.com/bota-islame-sot-po-e-feston-diten-e-pare-te-kurban-bajramit/60%Hourly2012-10-26 17:57
https://kumti.com/shkurtesa-te-dobishme-per-windows-2/60%Hourly2012-10-26 10:06
https://kumti.com/cfare-eshte-linux-2/60%Hourly2012-10-26 10:01
https://kumti.com/live-dita-e-arafatit-video/60%Hourly2012-10-25 14:37
https://kumti.com/njoftim-per-opinion/60%Hourly2012-10-25 12:10
https://kumti.com/urimi-i-myftiut-per-kurban-bajram-2012/60%Hourly2012-10-25 12:02
https://kumti.com/pese-super-ushqime-per-te-mundur-migrenen-e-lodhjen/60%Hourly2012-10-25 10:46
https://kumti.com/te-dobesoheni-ne-pak-kohe-eshte-e-mundur/60%Hourly2012-10-25 10:44
https://kumti.com/vecorite-sheruese-te-lakres-3/60%Hourly2012-10-25 10:40
https://kumti.com/patatja-ndihmon-ne-sherimin-e-te-thatit-ne-lukth-2/60%Hourly2012-10-25 10:39
https://kumti.com/shkurtesa-te-dobishme-per-windows/60%Hourly2012-10-25 10:01
https://kumti.com/cfare-eshte-linux/60%Hourly2012-10-25 09:59
https://kumti.com/google-krijon-aplikacion-te-kerkimit-per-windows-8/60%Hourly2012-10-25 09:57
https://kumti.com/shumica-e-njerezve-nuk-kane-akoma-celulare-2/60%Hourly2012-10-25 09:55
https://kumti.com/shumica-e-njerezve-nuk-kane-akoma-celulare/60%Hourly2012-10-25 09:54
https://kumti.com/mediat-shoqerore-kane-ndikim-ne-fushaten-elektorale-ne-shba/60%Hourly2012-10-25 09:36
https://kumti.com/besimtaret-myslimane-falen-per-bajramin/60%Hourly2012-10-25 09:33
https://kumti.com/perdhunimi-i-9-vjecares-fshati-e-denon-nena-e-mbron-dhunuesin/60%Hourly2012-10-25 09:26
https://kumti.com/ks-i-okb-se-i-ben-thirrje-sirise-per-armepushim-gjate-festes/60%Hourly2012-10-25 09:22
https://kumti.com/vriten-dy-ushtare-britaneze-ne-afganistan/60%Hourly2012-10-25 09:21
https://kumti.com/rritet-denimi-per-bombarduesin-e-mileniumit/60%Hourly2012-10-25 09:19
https://kumti.com/njembedhjete-te-vrare-ne-pjese-te-ndryshme-te-irakut/60%Hourly2012-10-25 09:19
https://kumti.com/hamas-izrael-marreveshje-e-mundshme-e-armepushimit/60%Hourly2012-10-25 09:18
https://kumti.com/national-interest-lufta-e-pafund-e-uashingtonit/60%Hourly2012-10-25 09:17
https://kumti.com/bisedimet-politike-afrojne-veriun-kah-statusi-special/60%Hourly2012-10-25 09:17
https://kumti.com/malesia-e-madhe-dhe-kultivimi-i-bimeve-mjekesore/60%Hourly2012-10-25 09:16
https://kumti.com/qytetet-e-medha-shkaktojne-stres/60%Hourly2012-10-25 09:13
https://kumti.com/sekretarja-klinton-vizite-ne-ballkan/60%Hourly2012-10-25 09:11
https://kumti.com/vala-per-kurban-bajram-2-cent-thirrjet-dhe-sms-te/60%Hourly2012-10-25 09:07
https://kumti.com/rusi-rikthehen-betejat-me-militantet/60%Hourly2012-10-25 09:06
https://kumti.com/ne-burg-pas-bajramit/60%Hourly2012-10-25 09:04
https://kumti.com/policia-kap-hakersat-qe-grabisnin-bankat/60%Hourly2012-10-25 09:03
https://kumti.com/shteti-brenda-shtetit-legjitimon-ndarjen-e-kosoves/60%Hourly2012-10-25 08:59
https://kumti.com/microsoft-i-leshon-versionin-office-365-per-universitet/60%Hourly2012-10-25 08:56
https://kumti.com/mursi-egjipti-eshte-prane-popullit-palestinez/60%Hourly2012-10-25 08:24
https://kumti.com/veseli-synon-majat-e-pdk-se/60%Hourly2012-10-25 06:01
https://kumti.com/ldk-e-shqetesuar-per-ngecjet-ne-arsim/60%Hourly2012-10-24 21:59
https://kumti.com/te-premten-dite-pushimi/60%Hourly2012-10-24 21:55
https://kumti.com/vital-i-serbise-me-perberje-derri/60%Hourly2012-10-24 21:49
https://kumti.com/sudani-akuzon-izraelin-per-shperthimin-ne-nje-fabrike/60%Hourly2012-10-24 19:26
https://kumti.com/meka-pritet-te-behet-me-linja-te-metrose/60%Hourly2012-10-24 19:23
https://kumti.com/izetbegovic-bosnje-hercegovina-nuk-do-zhduket-asnjehere/60%Hourly2012-10-24 19:20
https://kumti.com/shtate-miresi-te-heshtjes/60%Hourly2012-10-24 19:02
https://kumti.com/pranojme-vec-nje-takim-thaci-kurti/60%Hourly2012-10-24 13:53
https://kumti.com/bore-ne-fundjave/60%Hourly2012-10-24 13:42
https://kumti.com/kuci-i-ofron-kurtit-dialog-me-qeverine/60%Hourly2012-10-24 13:31
https://kumti.com/ecja-eshte-shendet/60%Hourly2012-10-24 13:12
https://kumti.com/farmacia-e-natyres-2/60%Hourly2012-10-24 13:09
https://kumti.com/rriten-tradhtite-nga-grate-shkak-facebook-u-dhe-telenovelat/60%Hourly2012-10-24 12:39
https://kumti.com/te-mirat-e-gatimit-me-avull/60%Hourly2012-10-24 12:38
https://kumti.com/wsj-al-kaida-po-ben-nje-rikthim/60%Hourly2012-10-24 12:32
https://kumti.com/aleanca-e-natos-perseri-tensione-ne-afganistan/60%Hourly2012-10-24 12:29
https://kumti.com/greket-preferojne-shkembimin-mall-me-mall/60%Hourly2012-10-24 12:12
https://kumti.com/pacolli-takoi-presidentin-e-sudanit-jugor/60%Hourly2012-10-24 11:49
https://kumti.com/emiri-i-katarit-therret-palestinezet-te-bashkohen/60%Hourly2012-10-24 11:47
https://kumti.com/ushtria-pushton-rruget-e-bejrutit/60%Hourly2012-10-24 11:45
https://kumti.com/vatikani-e-shtyn-misionin-paqesor-per-ne-siri/60%Hourly2012-10-24 11:42
https://kumti.com/ku-klux-klan-i-vuri-flaken-nje-vajze-ne-shba/60%Hourly2012-10-24 11:39
https://kumti.com/vrasje-ne-tentative-ne-samadrexhe-te-vushtrrise/60%Hourly2012-10-24 11:32
https://kumti.com/surroi-qeverisja-e-thacit-regjim/60%Hourly2012-10-24 11:31
https://kumti.com/thaci-injoron-krasniqin/60%Hourly2012-10-24 11:28
https://kumti.com/kryetari-i-vitise-rrezikon-te-denohet-me-8-vjet/60%Hourly2012-10-24 11:27
https://kumti.com/apple-shfaq-macbook-pro-retina-display/60%Hourly2012-10-24 10:56
https://kumti.com/zyrtarizohet-ipad-mini-nga-apple/60%Hourly2012-10-24 10:54
https://kumti.com/kurban-bajrami-regjimi-i-asadit-deklaron-se-pranon-armepushimin/60%Hourly2012-10-24 10:53
https://kumti.com/zogjte-shtegtare-dhe-ethet-hemorragjike/60%Hourly2012-10-24 10:51
https://kumti.com/shperthen-depoja-e-municioneve-ne-sudan/60%Hourly2012-10-24 10:49
https://kumti.com/korrupsioni-ne-gjykata-sipas-vete-gjyqtareve/60%Hourly2012-10-24 10:49
https://kumti.com/rusi-akuza-penale-ndaj-nje-udheheqesi-te-opozites/60%Hourly2012-10-24 10:48
https://kumti.com/perfundon-konferenca-e-okb-se-per-biodiversitetin/60%Hourly2012-10-24 10:46
https://kumti.com/4-miljon-haxhinje-jane-nisur-si-rreke-ne-vendin-e-shenjte-te-minas/60%Hourly2012-10-24 10:45
https://kumti.com/industria-forca-ekonomike-e-gjermanise/60%Hourly2012-10-24 10:44
https://kumti.com/rezervat-e-arit-jashte-kufijve-gjermania-apelon-per-kontroll-cilesie/60%Hourly2012-10-24 10:43
https://kumti.com/daciq-serbia-rrezikon-ta-humbe-kosoven/60%Hourly2012-10-24 10:41
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-katarit-vizita-e-emirit-ne-gazza-fillim-i-rindertimit-te-qytetit/60%Hourly2012-10-24 10:38
https://kumti.com/edhe-dy-masakra-nga-regjimi-ne-halep-dhe-ne-damask/60%Hourly2012-10-24 10:35
https://kumti.com/irak-8-te-vdekur-dhe-15-te-plagosur-nga-sulmet-terroriste/60%Hourly2012-10-24 10:27
https://kumti.com/samsung-do-te-vazhdoje-te-prodhoje-ekrane-lcd-per-apple/60%Hourly2012-10-24 10:00
https://kumti.com/kompjuteri-me-i-holle-dhe-me-i-fuqishem-ne-bote/60%Hourly2012-10-23 18:26
https://kumti.com/kryeministri-finlandez-i-shpeton-sulmit/60%Hourly2012-10-23 17:21
https://kumti.com/be-nuk-ka-plan-per-veriun/60%Hourly2012-10-23 17:14
https://kumti.com/video-shikoni-cfare-ndodh-nese-tableti-surface-ju-bie-nga-dora/60%Hourly2012-10-23 17:07
https://kumti.com/nga-siria-goditet-nje-qender-shendetesore-ne-turqi/60%Hourly2012-10-23 17:01
https://kumti.com/video-digjen-12-paciente-ne-nje-spital-te-tajvanit/60%Hourly2012-10-23 16:56
https://kumti.com/myslimanet-boshnjake-fitojne-zgjedhjet-ne-srebrenice/60%Hourly2012-10-23 16:53
https://kumti.com/vazhdojne-luftimet-ne-siri-2/60%Hourly2012-10-23 16:50
https://kumti.com/emiri-i-katarit-pritet-nga-lideri-i-hamasit/60%Hourly2012-10-23 16:38
https://kumti.com/deputetet-me-vota-te-vjedhura-jashte-kuvendit/60%Hourly2012-10-23 13:25
https://kumti.com/bill-gates-flet-mbi-windows-8/60%Hourly2012-10-23 13:11
https://kumti.com/fli-se-te-ben-mire/60%Hourly2012-10-23 13:07
https://kumti.com/shqiperia-e-madhe-frikeson-serbet/60%Hourly2012-10-23 13:04
https://kumti.com/i-kerkon-fer-ne-kuvend/60%Hourly2012-10-23 13:01
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-semundjet-e-vjeshtes-dhe-dimrit/60%Hourly2012-10-23 10:53
https://kumti.com/disa-nga-perfitimet-shendetesore-te-kungullit/60%Hourly2012-10-23 10:52
https://kumti.com/vetite-e-dritherave-integrale/60%Hourly2012-10-23 10:50
https://kumti.com/larja-e-duarve-arma-e-pare-kunder-virusit/60%Hourly2012-10-23 10:41
https://kumti.com/bamiresite-turke-zgjerojne-ndihmen-gjate-kurban-bajramit/60%Hourly2012-10-23 10:38
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-integron-programin-e-studimeve-islamike/60%Hourly2012-10-23 10:32
https://kumti.com/franca-i-shpall-lufte-krimit-ne-ishullin-e-korsikes/60%Hourly2012-10-23 10:30
https://kumti.com/jordani-shmang-nje-sulm-terrorist/60%Hourly2012-10-23 10:25
https://kumti.com/elbasan-xhamia-mbret-nje-nga-objektet-me-te-hershme-te-kultit-ne-shqiperi/60%Hourly2012-10-23 10:23
https://kumti.com/100-vjet-nga-lufterat-e-ballkanit/60%Hourly2012-10-23 10:22
https://kumti.com/vritet-nje-ushtar-jordanez-ne-kufi-me-sirine/60%Hourly2012-10-23 10:16
https://kumti.com/shkencetaret-e-denuar-parashikimi-i-termeteve-eshte-i-pamundur/60%Hourly2012-10-23 10:09
https://kumti.com/duma-ruse-shba-shkel-shumefish-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2012-10-23 10:07
https://kumti.com/irak-nga-disa-sulme-se-paku-29-te-vrare-dhe-53-te-plagosur/60%Hourly2012-10-23 09:57
https://kumti.com/libani-ne-prag-te-luftes-civile/60%Hourly2012-10-23 08:20
https://kumti.com/vv-proteste-kunder-dhunes-se-shtetit-policor/60%Hourly2012-10-23 07:55
https://kumti.com/greqi-hapet-kursi-i-pare-i-gjuhes-shqipe-ne-bashkine-dhomoko/60%Hourly2012-10-23 07:52
https://kumti.com/ministri-serb-mrkic-takon-sot-berishen-e-panaritin/60%Hourly2012-10-23 07:47
https://kumti.com/perplasen-per-politiken-e-jashtme/60%Hourly2012-10-23 07:29
https://kumti.com/shtetet-qe-nuk-e-njohin-pavaresine-bllokojne-vendimin-e-nato-s-per-fsk-ne/60%Hourly2012-10-23 07:24
https://kumti.com/hoxhaj-per-veriun-bisedojme-vetem-me-qytetaret-atje/60%Hourly2012-10-23 07:22
https://kumti.com/unmik-u-ia-fali-manastirit-token-e-decanit/60%Hourly2012-10-23 07:11
https://kumti.com/okb-pergatitje-per-dergim-eventual-te-paqeruajtesve-ne-siri/60%Hourly2012-10-23 06:02
https://kumti.com/carter-procesi-izraelito-palestinez-ne-krize/60%Hourly2012-10-23 06:02
https://kumti.com/ipa-fondet-per-maqedonine-shfrytezim-i-pamjaftueshem/60%Hourly2012-10-23 06:00
https://kumti.com/pse-vendimi-i-turqise-per-kurban-bajramin-ka-qene-i-gabuar/60%Hourly2012-10-22 21:43
https://kumti.com/cfare-eshte-open-office-3/60%Hourly2012-10-22 16:41
https://kumti.com/diteve-te-fundit-vendimi-final-per-monstra/60%Hourly2012-10-22 13:15
https://kumti.com/rasti-monstra-prokuroria-ngrit-akuzen-kunder-60-vjecares/60%Hourly2012-10-22 13:11
https://kumti.com/izrael-vs-turqi-bisedimet-lidhur-rreth-anijes-mavi-marmara/60%Hourly2012-10-22 12:21
https://kumti.com/femra-si-nene-dhe-emancipimi-i-rrejshem/60%Hourly2012-10-22 11:30
https://kumti.com/te-shtenat-me-arme-shqetesojne-banoret-e-veriut/60%Hourly2012-10-22 10:40
https://kumti.com/si-te-karikoni-celularin-tuaj-duke-levizur-trupin/60%Hourly2012-10-22 10:34
https://kumti.com/skype-sjell-surpriza-ne-windows-8-dhe-surface/60%Hourly2012-10-22 10:32
https://kumti.com/google-pagesat-mobile-jane-duke-u-rritur-me-shpejtesi/60%Hourly2012-10-22 10:25
https://kumti.com/22-te-arrestuar-ka-edhe-te-lenduar/60%Hourly2012-10-22 10:23
https://kumti.com/nese-nuk-mendoni-veten-mendoni-femijen/60%Hourly2012-10-22 10:20
https://kumti.com/keshilla-kunder-shendoshjes-se-femijes/60%Hourly2012-10-22 10:16
https://kumti.com/kurban-bajrami-te-premten-me-26-tetor/60%Hourly2012-10-22 10:12
https://kumti.com/asadi-diktatori-i-dyte-me-i-pasur-arab-pas-gadafit/60%Hourly2012-10-22 09:57
https://kumti.com/rrebeshje-shiu-ne-meke-atje-gjenden-miliona-haxhinje/60%Hourly2012-10-22 09:16
https://kumti.com/piratet-e-somalise-mbrojtes-te-gjallesave-ujore/60%Hourly2012-10-22 07:03
https://kumti.com/nga-protestat-ne-kuvajt-dhjetera-te-lenduar/60%Hourly2012-10-22 07:01
https://kumti.com/shba-ja-ndihmon-libanin-ne-hetimin-e-sulmit-me-bombe/60%Hourly2012-10-22 07:00
https://kumti.com/marseja-e-mberthyer-nga-bandat-dhe-droga/60%Hourly2012-10-22 06:58
https://kumti.com/tre-te-vrare-ne-wisconsin-te-shba-ve/60%Hourly2012-10-22 06:56
https://kumti.com/zvicer-rrahje-ne-aeroport-mes-shqiptareve-nga-maqedonia/60%Hourly2012-10-22 06:51
https://kumti.com/amerikanet-nuk-e-njohin-ameriken/60%Hourly2012-10-22 06:48
https://kumti.com/perdhunoi-vajzen-8-vjecare-te-bashkejetueses/60%Hourly2012-10-22 06:47
https://kumti.com/cfare-eshte-open-office/60%Hourly2012-10-21 20:50
https://kumti.com/rusi-votohet-per-njeriun-anti-putin/60%Hourly2012-10-21 18:24
https://kumti.com/siri-lakhdar-brahimi-takohet-me-presidentin-assad/60%Hourly2012-10-21 18:14
https://kumti.com/te-djathtet-ekstremist-protestojne-kunder-ndertimit-te-nje-xhamie-ne-france/60%Hourly2012-10-21 18:07
https://kumti.com/reagime-pozitive-per-vendimet-e-gjygjit-ne-gjermani/60%Hourly2012-10-21 17:58
https://kumti.com/cfare-eshte-open-office-2/60%Hourly2012-10-21 13:20
https://kumti.com/bleta-mbretereshe-jeton-5-7-vjet-ne-ndryshim-nga-bletet-punetore-qe-jetojne-7-8-jave/60%Hourly2012-10-21 13:11
https://kumti.com/rusi-operacion-i-gjere-i-sigurise-ne-kaukazin-verior/60%Hourly2012-10-21 12:46
https://kumti.com/djathtistet-pushtojne-nje-xhami-ne-france-video/60%Hourly2012-10-21 12:42
https://kumti.com/trashegimia-e-gaddafit/60%Hourly2012-10-21 12:41
https://kumti.com/irak-nga-sulmet-me-te-shtena-dhe-bomba-17-te-vrare/60%Hourly2012-10-21 12:40
https://kumti.com/siria-dhe-turqia-duan-te-shmangin-konfliktin-nderkufitar/60%Hourly2012-10-21 12:39
https://kumti.com/fsk-do-te-parakaloje-ne-tirane/60%Hourly2012-10-21 12:34
https://kumti.com/5-te-mirat-e-specave-per-shendetin-tuaj/60%Hourly2012-10-21 12:20
https://kumti.com/uthulla-e-molles-e-dobishme-per-shume-gjera/60%Hourly2012-10-21 12:17
https://kumti.com/nga-shtrengimi-i-duarve-te-negociatat/60%Hourly2012-10-21 12:15
https://kumti.com/droga-trend-i-rrezikshem/60%Hourly2012-10-21 12:12
https://kumti.com/droga-trend-i-rrezikshem-2/60%Hourly2012-10-21 12:12
https://kumti.com/kompania-casio-prezanton-smartfonin-me-barometer/60%Hourly2012-10-21 12:04
https://kumti.com/zonat-me-te-rrezikshme-te-shtepise-per-demtimin-e-iphone-ve/60%Hourly2012-10-21 12:01
https://kumti.com/disa-aplikacione-android-kane-dobesi-te-theksuara-ssl/60%Hourly2012-10-21 12:00
https://kumti.com/arkivi-i-kennedyt-fjalimi-qe-do-ta-niste-luften-e-trete-boterore/60%Hourly2012-10-21 11:58
https://kumti.com/siri-223-te-vdekur-ne-sulmet-e-dy-diteve-te-fundit-te-ushtrise-se-rregullt/60%Hourly2012-10-21 10:36
https://kumti.com/mbesin-pa-pare/60%Hourly2012-10-21 10:27
https://kumti.com/bleta-mbretereshe-jeton-5-7-vjet-ne-ndryshim-nga-bletet-punetore-qe-jetojne-7-8-jave-2/60%Hourly2012-10-21 10:16
https://kumti.com/pdk-dhe-aak-kunder-listave-te-hapura/60%Hourly2012-10-21 10:00
https://kumti.com/shume-printere-te-dell-dhe-hp-nuk-do-te-funksionojne-me-windows-rt/60%Hourly2012-10-21 09:06
https://kumti.com/a-do-te-jete-e-ardhmja-me-printere-3d/60%Hourly2012-10-21 08:07
https://kumti.com/apple-hap-dyqanin-me-te-madh-ne-azi/60%Hourly2012-10-21 07:14
https://kumti.com/asadi-po-i-frikohet-ndonje-atentati-truprojet-e-tij-tanime-jane-iranian/60%Hourly2012-10-20 22:53
https://kumti.com/ushtria-izraelite-ndalon-anijen-qe-eshte-nisur-drejt-gazes/60%Hourly2012-10-20 22:45
https://kumti.com/ezani-e-cmend-aktorin-hollivudian-liam-neeson/60%Hourly2012-10-20 20:42
https://kumti.com/pse-gjermanet-po-islamizohen/60%Hourly2012-10-20 20:40
https://kumti.com/me-28-nentor-fsk-parakalon-ne-tirane/60%Hourly2012-10-20 18:40
https://kumti.com/mbi-semundjet-e-zemres-2/60%Hourly2012-10-20 16:23
https://kumti.com/gjonbalaj-kosova-mund-te-kete-kompani-ajrore/60%Hourly2012-10-20 16:20
https://kumti.com/policia-arreston-hajnat-e-veturave/60%Hourly2012-10-20 15:45
https://kumti.com/miratimi-i-ligjit-nje-feste-e-madhe/60%Hourly2012-10-20 15:42
https://kumti.com/jo-temave-qe-prekin-sovranitetin/60%Hourly2012-10-20 15:40
https://kumti.com/ska-rrezik-nga-dialogu/60%Hourly2012-10-20 15:38
https://kumti.com/shik-u/60%Hourly2012-10-20 10:36
https://kumti.com/kek-u-kerkon-edhe-75-punetore/60%Hourly2012-10-20 10:30
https://kumti.com/xhabir-zharku-javen-tjeter-ne-burg/60%Hourly2012-10-20 10:28
https://kumti.com/urdhri-i-rexhepit-duhej-shperfillur-nga-policia/60%Hourly2012-10-20 10:02
https://kumti.com/gopro-hero3/60%Hourly2012-10-20 09:50
https://kumti.com/krasniqi-terhoqa-fjalen-rrugac-asgje-tjeter/60%Hourly2012-10-20 09:48
https://kumti.com/france-twitter-do-te-heqe-mesazhet-anti-semitiste-2/60%Hourly2012-10-19 21:38
https://kumti.com/france-twitter-do-te-heqe-mesazhet-anti-semitiste/60%Hourly2012-10-19 21:32
https://kumti.com/kamomili-bima-qe-ben-cudira/60%Hourly2012-10-19 21:30
https://kumti.com/4-milion-pelegrin-luten-per-myslimanet-e-sirise-dhe-birmanise/60%Hourly2012-10-19 21:21
https://kumti.com/komisioni-per-siguri-mpb-ka-tejkaluar-kompetencat/60%Hourly2012-10-19 21:19
https://kumti.com/myftiu-i-tiranes-feja-ska-ndikuar-per-keq-tek-ajshe-vata/60%Hourly2012-10-19 21:09
https://kumti.com/ministri-agani-ne-suedi/60%Hourly2012-10-19 21:03
https://kumti.com/rusi-putin-kunder-shamive-ne-shkolla-thote-se-rusia-eshte-shtet-sekular/60%Hourly2012-10-19 21:00
https://kumti.com/te-shumepriturat-propozimet-me-kreative/60%Hourly2012-10-19 20:57
https://kumti.com/edhe-nje-pamje-shokuese-e-vrasjeve-te-femijeve-ne-siri/60%Hourly2012-10-19 20:56
https://kumti.com/menyrat-e-perfitimit/60%Hourly2012-10-19 20:52
https://kumti.com/bosna-si-arabia-saudite-rreth-dates-se-kurban-bajramit/60%Hourly2012-10-19 20:47
https://kumti.com/myslimanet-moro-ne-filipine-te-kenaqur-me-hapin-e-hedhur-drejt-paqes/60%Hourly2012-10-19 20:41
https://kumti.com/minat-ne-rrugen-drejt-evropes/60%Hourly2012-10-19 20:30
https://kumti.com/afganistan-19-te-vrare-shumica-gra-dhe-femije/60%Hourly2012-10-19 20:22
https://kumti.com/shqetesime-per-perhapjen-e-konfliktit-te-sirise-ne-liban/60%Hourly2012-10-19 18:26
https://kumti.com/kosoven-e-kemi-fqinj-te-vecante/60%Hourly2012-10-19 18:22
https://kumti.com/sejdi-hoxha-kryeshef-ekzekutiv-i-postes-se-kosoves/60%Hourly2012-10-19 18:14
https://kumti.com/ldk-skemi-pune-me-sekiraqen/60%Hourly2012-10-19 18:07
https://kumti.com/dialogu-fillim-i-mire-me-nje-fund-te-panjohur/60%Hourly2012-10-19 18:04
https://kumti.com/bosnje-pese-te-ndaluar-ne-hetimin-e-terrorizmit/60%Hourly2012-10-19 10:34
https://kumti.com/aftesimi-profesional-i-dyfishte/60%Hourly2012-10-19 10:27
https://kumti.com/vizioni-dhe-botekuptimi-i-themeluesit-te-organizates-gallup/60%Hourly2012-10-19 10:25
https://kumti.com/akuzohet-per-terrorizem-i-ati-mohon-akuzat-rezerva-federale/60%Hourly2012-10-19 10:23
https://kumti.com/siri-te-pakten-20-te-vrare/60%Hourly2012-10-19 10:18
https://kumti.com/deshton-komploti-kunder-rezervave-federale-gjerat-ishin-montuar-nga-fbi/60%Hourly2012-10-19 10:13
https://kumti.com/turqia-kerkon-nga-siria-armepushim-gjate-festes/60%Hourly2012-10-19 10:12
https://kumti.com/shperthim-ne-turqi-ndalet-rrjedha-e-gazit-natyror-iranian/60%Hourly2012-10-19 10:10
https://kumti.com/studentet-e-usht-ankohen-per-maltretim-nga-njesiti-alfa/60%Hourly2012-10-19 10:07
https://kumti.com/skenderaj-arrestohet-nje-person-per-ngacmim-seksual/60%Hourly2012-10-19 10:05
https://kumti.com/kosova-vend-i-trafikimit-te-brendshem/60%Hourly2012-10-19 08:17
https://kumti.com/greve-me-veprime-te-dhunshme-ne-greqi-50-000-protestues/60%Hourly2012-10-19 07:32
https://kumti.com/krasniqi-pdk-te-mos-emeroje-ministra-rrugace/60%Hourly2012-10-18 20:48
https://kumti.com/problemi-i-veriut-shkak-i-percarjeve-ne-nato/60%Hourly2012-10-18 20:44
https://kumti.com/bllaca-e-kercenonte-shaban-sylen-me-fotografi/60%Hourly2012-10-18 20:42
https://kumti.com/google-kercenon-francen/60%Hourly2012-10-18 20:38
https://kumti.com/apple-garanton-patenten-e-dizajnit-per-ipad-in-origjinal/60%Hourly2012-10-18 11:49
https://kumti.com/izraelitet-sulmuan-bazat-e-hamasit-ne-gaza/60%Hourly2012-10-18 11:41
https://kumti.com/britani-rritet-trafiku-i-qenieve-njerezore/60%Hourly2012-10-18 11:24
https://kumti.com/xhenxhefili-ndihmon-te-vjellat/60%Hourly2012-10-18 10:50
https://kumti.com/htc-shpalos-telefonin-5-inc-1080p/60%Hourly2012-10-18 10:47
https://kumti.com/si-te-vrapohet-pa-dhimbje-barku/60%Hourly2012-10-18 10:45
https://kumti.com/serbia-dhe-mali-i-zi-te-ndara-ne-sherbimin-e-adwords-te-google/60%Hourly2012-10-18 10:44
https://kumti.com/panxhari-i-kuq-rinon-dhe-rrit-energjine/60%Hourly2012-10-18 10:42
https://kumti.com/e-verteta-per-lufterat-ne-ballkan/60%Hourly2012-10-18 09:37
https://kumti.com/levizjet-per-pavaresi-ne-evrope/60%Hourly2012-10-18 09:36
https://kumti.com/bota-me-zemerngurte-raporti-boteror-per-emigrimin/60%Hourly2012-10-18 09:32
https://kumti.com/stervitje-te-medha-amerikano-izraelite/60%Hourly2012-10-18 09:31
https://kumti.com/a-mos-valle-po-bien-kambanat-e-luftes-ndermjet-turqise-dhe-sirise/60%Hourly2012-10-18 09:30
https://kumti.com/stambolli-mirepret-bisedimet-eksploruese-turqi-greqi/60%Hourly2012-10-18 09:26
https://kumti.com/xhalili-sekreti-i-fitores-se-umetit-islam-mbeshtetja-ne-idete-dhe-mendimet-islamike/60%Hourly2012-10-18 09:24
https://kumti.com/brahimi-lufta-civile-ne-siri-mund-te-perhapet-ne-mbare-lindjen-e-mesme/60%Hourly2012-10-18 09:23
https://kumti.com/coca-cola-largon-seline-e-saj-nga-greqia/60%Hourly2012-10-18 09:16
https://kumti.com/konkurrence-per-naften-e-arktikut/60%Hourly2012-10-18 09:16
https://kumti.com/zvicra-pergatitet-per-trazira-ne-evrope/60%Hourly2012-10-18 09:10
https://kumti.com/obsh-sistemi-shendetesor-serb-ben-perparim/60%Hourly2012-10-18 09:08
https://kumti.com/tragjedite-e-ballkanit-mund-te-perseriten-ne-siri-paralajmeron-erdogan/60%Hourly2012-10-18 09:05
https://kumti.com/wsj-cmimi-nobel-per-letersi-politike/60%Hourly2012-10-18 09:02
https://kumti.com/iht-mos-e-harroni-nato-n-per-nobelin-e-paqes/60%Hourly2012-10-18 08:59
https://kumti.com/csm-nato-ja-duhet-ti-ofroje-turqise-mbeshtetje-ushtarake/60%Hourly2012-10-18 08:56
https://kumti.com/piratet-rrembejne-nje-anije-ne-nigeri/60%Hourly2012-10-18 07:52
https://kumti.com/siri-frike-per-28-mije-te-zhdukur/60%Hourly2012-10-18 07:37
https://kumti.com/kina-ne-krize-me-japonine-dhe-korene-e-jugut/60%Hourly2012-10-18 07:33
https://kumti.com/policia-japoneze-arreston-dy-marinare-amerikane/60%Hourly2012-10-18 07:28
https://kumti.com/ish-te-burgosurit-27-dite-greve-urie-arrestohet-per-mashtrim-koordinatori/60%Hourly2012-10-18 07:22
https://kumti.com/elbasan-plagos-kater-te-aferm-per-pronat-pranga-45-vjecarit/60%Hourly2012-10-18 07:14
https://kumti.com/grabovci-rezoluten-do-ta-votojne-edhe-krasniqi-e-limaj/60%Hourly2012-10-18 07:09
https://kumti.com/thaci-e-ka-veshtire-te-zgjedhe-mes-albright-dhe-pradew/60%Hourly2012-10-18 07:00
https://kumti.com/a-do-te-largohet-pacolli-nga-politika/60%Hourly2012-10-18 06:57
https://kumti.com/favorizohet-modeli-i-dy-gjermanive/60%Hourly2012-10-18 06:55
https://kumti.com/femija-i-ndrojtur/60%Hourly2012-10-17 22:12
https://kumti.com/vetedijesimi-celes-ne-luften-ndaj-trafikimit/60%Hourly2012-10-17 19:17
https://kumti.com/kuci-kerkon-bashkepunim-kunder-krimit-nderkufitar/60%Hourly2012-10-17 19:09
https://kumti.com/plani-serb-per-blerjen-e-shtepive-te-shqiptareve-ne-veriun-e-kosoves/60%Hourly2012-10-17 17:03
https://kumti.com/reklame-anti-islame-ne-metrone-e-uashingtonit/60%Hourly2012-10-17 16:40
https://kumti.com/qellohet-me-plumb-ne-koke-ne-oborr/60%Hourly2012-10-17 15:59
https://kumti.com/eshtrat-e-zogut-do-te-kthehen-ne-shqiperi/60%Hourly2012-10-17 15:56
https://kumti.com/shik-u-ka-marre-donacione/60%Hourly2012-10-17 15:53
https://kumti.com/thaci-emri-hasan-prishtina-per-up-ne-ide-e-imja/60%Hourly2012-10-17 15:51
https://kumti.com/protesta-e-vv-emrat-e-62-te-arrestuarve/60%Hourly2012-10-17 14:08
https://kumti.com/erdogan-propozon-tre-menyra-bisedimesh-rajonale-lidhur-me-sirine/60%Hourly2012-10-17 14:03
https://kumti.com/google-mund-te-lancoje-tableten-nexus-7-modelin-32-gb/60%Hourly2012-10-17 14:00
https://kumti.com/serbia-u-ka-borxh-1-miliard-euro-pensionisteve-te-kosoves/60%Hourly2012-10-17 13:55
https://kumti.com/ushtria-clirimtare-ka-kapur-nje-pilot-qe-i-perngjan-asadit/60%Hourly2012-10-17 13:19
https://kumti.com/ne-siri-nuk-po-ndalen-vrasjet/60%Hourly2012-10-17 13:12
https://kumti.com/windows-phone-8-sjell-operacione-te-permiresuara-ne-te-njejten-kohe/60%Hourly2012-10-17 10:19
https://kumti.com/hoxhaj-kosova-e-gatshme-per-dialog-me-serbine/60%Hourly2012-10-17 10:16
https://kumti.com/facebook-u-teston-opsionin-e-listes-se-deshirave/60%Hourly2012-10-17 10:15
https://kumti.com/shba-presidencialet-obama-kryeson-pas-debatit-te-dyte/60%Hourly2012-10-17 10:14
https://kumti.com/si-ta-largojme-sa-me-shpejt-gripin/60%Hourly2012-10-17 10:09
https://kumti.com/cfare-i-bejne-pesticidet-trupit-tuaj/60%Hourly2012-10-17 10:08
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-gripi/60%Hourly2012-10-17 09:55
https://kumti.com/durres-trafikonin-vajza-per-prostitucion-7-ne-pranga/60%Hourly2012-10-17 09:53
https://kumti.com/sulm-kunder-nato-s-dhe-ushtrise-afgane-45-te-plagosur/60%Hourly2012-10-17 09:52
https://kumti.com/luftime-prane-kashmirit-tre-civile-te-vrare/60%Hourly2012-10-17 09:47
https://kumti.com/shkarkohet-nga-detyra-komandanti-i-sistemit-raketor-te-regjimit-sionist/60%Hourly2012-10-17 09:45
https://kumti.com/mastercard-nje-pike-bankare-edhe-ne-meke/60%Hourly2012-10-17 09:40
https://kumti.com/tre-te-arrestuar-ne-kosove-per-sulm-ndaj-policise-serbe/60%Hourly2012-10-17 09:39
https://kumti.com/amnesty-international-per-greven-ne-shqiperi/60%Hourly2012-10-17 09:38
https://kumti.com/csm-perse-evropes-i-duhej-cmimi-nobel-per-paqe/60%Hourly2012-10-17 09:36
https://kumti.com/berisha-gjithcka-qe-shqiperia-dhe-kosova-te-jene-bashke-ne-evrope/60%Hourly2012-10-17 09:33
https://kumti.com/protesta-per-lirimin-e-lidereve-opozitar-te-kirgizise/60%Hourly2012-10-17 09:33
https://kumti.com/deputete-te-vv-se-nuk-lejohen-te-hyjne-ne-qeveri/60%Hourly2012-10-17 09:23
https://kumti.com/per-akomodim-te-burrit-te-presidentes-shkelet-statuti-i-up-se/60%Hourly2012-10-17 09:19
https://kumti.com/sekiraqa-policia-dhe-shik-u-donin-likuidimin-tim/60%Hourly2012-10-17 09:17
https://kumti.com/grabovci-limaj-e-krasniqi-e-shkelen-statutin/60%Hourly2012-10-17 09:14
https://kumti.com/mercedes-prezantoi-versionin-elektrik-te-modelit-sls/60%Hourly2012-10-17 09:13
https://kumti.com/libi-arratisje-masive-nga-burgu/60%Hourly2012-10-17 06:43
https://kumti.com/produktiviteti/60%Hourly2012-10-17 00:07
https://kumti.com/airbag/60%Hourly2012-10-17 00:06
https://kumti.com/automobili/60%Hourly2012-10-16 23:59
https://kumti.com/djali-vret-baben/60%Hourly2012-10-16 21:29
https://kumti.com/xhihadistet-armatosen-me-shpejtesi-ne-siri/60%Hourly2012-10-16 21:26
https://kumti.com/berisha-bashkimi-kombetar-proces-i-pandalshem/60%Hourly2012-10-16 21:19
https://kumti.com/bildt-harrojeni-ndarjen-e-kosoves/60%Hourly2012-10-16 21:17
https://kumti.com/10-fakte-qe-zbardhin-kontributin-e-pejgamberit-per-njerezimin/60%Hourly2012-10-16 21:15
https://kumti.com/modalitetet-e-te-menduarit-pozitiv/60%Hourly2012-10-16 21:02
https://kumti.com/keshtu-punohet-per-islam-tregimi-per-nje-grua-ne-brazil/60%Hourly2012-10-16 20:57
https://kumti.com/uji-i-zemzemit/60%Hourly2012-10-16 20:24
https://kumti.com/me-ne-fund-edhe-xhamia/60%Hourly2012-10-16 20:24
https://kumti.com/jakup-krasniqi-denoncon-ne-shqip/60%Hourly2012-10-16 20:21
https://kumti.com/clinton-merr-pergjegjesine-per-vdekjet-ne-ambasaden-ne-libi/60%Hourly2012-10-16 20:19
https://kumti.com/provokimet-antishqiptare-u-kushtojne-5-serbeve-me-rrahje-dhe-therje/60%Hourly2012-10-16 20:11
https://kumti.com/albert-prenkaj-drejtor-i-akademise-diplomatike-te-kosoves/60%Hourly2012-10-16 20:05
https://kumti.com/vjedhje-spektakolare-ne-muzeun-e-roterdamit/60%Hourly2012-10-16 20:03
https://kumti.com/rrefimi-i-kasapit-muhameti-mi-sillte-vete-vajzat/60%Hourly2012-10-16 14:51
https://kumti.com/babai-i-ajshes-isha-prishur-me-shabanin-qe-ne-2008/60%Hourly2012-10-16 14:08
https://kumti.com/elbasan-vritet-ne-spital-i-semuri/60%Hourly2012-10-16 14:07
https://kumti.com/france-shkaterrohet-rrjeti-shqiptar-i-heroines/60%Hourly2012-10-16 14:06
https://kumti.com/fushata-ne-shba-mos-e-permend-luften/60%Hourly2012-10-16 14:04
https://kumti.com/putin-gjate-muajve-te-fundit-kemi-vrare-313-terroriste/60%Hourly2012-10-16 14:04
https://kumti.com/opozita-nuk-i-ka-numrat-per-rrezimin-e-qeverise-thaci/60%Hourly2012-10-16 14:03
https://kumti.com/dialogu-teknik-nuk-vazhdon-pa-zbatimin-e-marreveshjeve/60%Hourly2012-10-16 14:01
https://kumti.com/veshtrim-pertej-krizave-aktuale/60%Hourly2012-10-16 11:32
https://kumti.com/brahimi-kriza-ne-siri-perben-rrezik-per-paqen-ne-bote/60%Hourly2012-10-16 10:41
https://kumti.com/izrael-parlamenti-miraton-zgjedhjet-e-parakohshme-legjislative/60%Hourly2012-10-16 10:35
https://kumti.com/karaxhiq-meritoj-shperblim-jo-gjykim/60%Hourly2012-10-16 10:33
https://kumti.com/gazetarja-ukrainase-perkrahese-e-asadit-eshte-rrembyer-ne-siri/60%Hourly2012-10-16 09:25
https://kumti.com/rusii-partia-e-putinit-dhe-medvedevit-fiton-zgjedhjet-lokale/60%Hourly2012-10-16 09:21
https://kumti.com/britania-e-madhe-me-larg-be-se/60%Hourly2012-10-15 20:39
https://kumti.com/okb-arrin-ne-30000-numri-i-viktimave-ne-siri/60%Hourly2012-10-15 20:37
https://kumti.com/5-shqiptare-fitojne-zgjedhjet-ne-belgjike/60%Hourly2012-10-15 20:35
https://kumti.com/fidel-castro-bashkepunoi-me-naziste/60%Hourly2012-10-15 20:33
https://kumti.com/shqiptaret-te-fundit-ne-evrope-per-kujdesin-ndaj-dhembeve/60%Hourly2012-10-15 19:35
https://kumti.com/selino-lufton-leukemine/60%Hourly2012-10-15 19:32
https://kumti.com/10-arsyet-pse-kompjuteret-e-tavolines-do-te-jene-gjithmone-te-nevojshem/60%Hourly2012-10-15 19:24
https://kumti.com/microsoft-i-percakton-cmimin-e-windows-8/60%Hourly2012-10-15 19:22
https://kumti.com/permendi-emra-te-larte-te-politikes-dhe-policise/60%Hourly2012-10-15 19:14
https://kumti.com/largimet-nuk-na-shqetesojne/60%Hourly2012-10-15 19:12
https://kumti.com/belgjika-drejt-ndarjes/60%Hourly2012-10-15 19:10
https://kumti.com/kosova-emeron-tete-konsuj-nderi/60%Hourly2012-10-15 19:07
https://kumti.com/xhelili-bllaca-nuk-ishte-anetar-i-shik-ut/60%Hourly2012-10-15 19:02
https://kumti.com/serbia-do-ti-shese-arme-pakistanit/60%Hourly2012-10-15 16:40
https://kumti.com/te-merkuren-kuvendi-debaton-per-shpenzimet-e-qeverise/60%Hourly2012-10-15 14:08
https://kumti.com/avokati-i-popullit-flet-per-presione-nga-pushteti/60%Hourly2012-10-15 13:52
https://kumti.com/grevistet-te-reagoje-edhe-feja/60%Hourly2012-10-15 12:34
https://kumti.com/fiati-nis-eksportet-e-makinave-nga-serbia/60%Hourly2012-10-15 12:04
https://kumti.com/qeveri-e-re-pastaj-dialog-politik/60%Hourly2012-10-15 12:02
https://kumti.com/google-po-zhvillon-nje-aplikacion-per-harta-per-ios/60%Hourly2012-10-15 12:00
https://kumti.com/turqia-qendron-shume-perpara-ne-rajon-per-rezervat-e-arit/60%Hourly2012-10-15 11:59
https://kumti.com/kek-u-menjehere-nis-reduktimet/60%Hourly2012-10-15 11:58
https://kumti.com/thaci-ministrave-pervishuni-punes/60%Hourly2012-10-15 11:55
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-rikthehet-ne-fakultetin-e-shkencave-islame/60%Hourly2012-10-15 11:48
https://kumti.com/netanyahu-dhe-ahmadinexhat-dy-aktoret-e-tragjedise-se-ardhshme-te-popujve-te-lindjes-se-afert/60%Hourly2012-10-15 11:48
https://kumti.com/youtube-kthehet-ne-televizion/60%Hourly2012-10-15 11:45
https://kumti.com/windows-8-nente-pyetje-mbi-misteret-e-sistemit-te-ri-operativ/60%Hourly2012-10-15 11:45
https://kumti.com/burime-palestineze-emiri-i-katarit-viziton-gazzen-javen-e-ardhshme/60%Hourly2012-10-15 11:40
https://kumti.com/aksione-te-sherbimeve-sekrete-perendimore-ne-siri/60%Hourly2012-10-15 11:38
https://kumti.com/vendoset-dhe-hiqet-flamuri-shqiptar-ne-kullen-e-samoilit-ne-oher/60%Hourly2012-10-15 11:37
https://kumti.com/britania-pritet-te-terheqe-mijera-trupa-nga-afganistani/60%Hourly2012-10-15 11:37
https://kumti.com/ushtria-e-esed-djeg-xhamine-omejade-ne-alepo/60%Hourly2012-10-15 11:35
https://kumti.com/presidenti-mursi-humb-betejen-dhe-terhiqet-ne-luften-me-prokurorin-e-pergjithshem/60%Hourly2012-10-15 11:33
https://kumti.com/gunter-grass-sulmon-serish-izraelin/60%Hourly2012-10-15 11:33
https://kumti.com/agani-shendetesia-perfitoj-30-milione-euro-donacione-per-2013-2/60%Hourly2012-10-15 11:33
https://kumti.com/huliganet-serb-paralajmeron-konfrontim-me-shqiptaret/60%Hourly2012-10-15 11:25
https://kumti.com/agani-shendetesia-perfitoj-30-milione-euro-donacione-per-2013/60%Hourly2012-10-15 11:24
https://kumti.com/hekurudha-me-shqiperine-kosova-e-gatshme-per-realizim/60%Hourly2012-10-15 11:23
https://kumti.com/fjalori-i-politikaneve-i-pakuptueshem-per-te-rinjte/60%Hourly2012-10-15 11:21
https://kumti.com/duan-nje-eulex-te-paanshem/60%Hourly2012-10-15 11:17
https://kumti.com/mjet-eksploziv-i-dyshimte-para-mti-se-policia-e-shperthen-ate/60%Hourly2012-10-15 11:06
https://kumti.com/pentagoni-thekson-masat-e-sigurise-ndaj-sulmeve-kibernetike/60%Hourly2012-10-15 10:37
https://kumti.com/apokalipsi-i-lidhur-me-2012-menyre-krishtere-e-te-menduarit-dhe-jo-e-maiave/60%Hourly2012-10-15 08:40
https://kumti.com/mali-i-zi-partia-e-gjukanovic-fiton-zgjedhjet/60%Hourly2012-10-15 07:47
https://kumti.com/sekiraca-akuzon-uck-ne-per-krime-lufte/60%Hourly2012-10-15 07:44
https://kumti.com/80-vjecari-aishen-e-vrava-se-me-fajesonte-mua-per-barren/60%Hourly2012-10-15 07:43
https://kumti.com/europarlamentari-austriak-swoboda-serbia-ta-njohe-kosoven-para-hyrjes-ne-be/60%Hourly2012-10-15 07:40
https://kumti.com/grupi-i-kuletes/60%Hourly2012-10-15 06:57
https://kumti.com/qytetet-me-te-rrezikshme-ne-bote/60%Hourly2012-10-15 05:38
https://kumti.com/ceshte-kamata/60%Hourly2012-10-15 05:23
https://kumti.com/hapa-te-thjeshte-per-te-parandaluar-semundjet-dhe-perkeqesimet/60%Hourly2012-10-15 05:08
https://kumti.com/kompania-dell-vjen-me-nje-produkt-te-ri/60%Hourly2012-10-15 05:05
https://kumti.com/rritja-e-perdorimit-te-pajisjeve-mobile-ul-kerkimin-nga-kompjuteret/60%Hourly2012-10-15 05:03
https://kumti.com/stervituni-nga-pak/60%Hourly2012-10-15 04:59
https://kumti.com/rtk-ndalon-intervisten-me-sekiraqen/60%Hourly2012-10-15 04:53
https://kumti.com/hrw-kunder-bombave-kasetore-ne-siri/60%Hourly2012-10-14 17:26
https://kumti.com/erdoan-perendimi-nuk-eshte-me-qendra-e-botes/60%Hourly2012-10-14 17:24
https://kumti.com/pese-marinsa-britanike-akuzohen-per-vrasje/60%Hourly2012-10-14 17:21
https://kumti.com/jeremic-kosova-ceshtje-e-brendshme-e-serbise/60%Hourly2012-10-14 17:03
https://kumti.com/grabovci-sdo-te-kete-me-te-perkedhelur-ne-pdk/60%Hourly2012-10-14 16:29
https://kumti.com/shqiptaret-e-veriuti-kerkojne-eulex-it-te-jete-i-drejte/60%Hourly2012-10-14 14:08
https://kumti.com/kurti-qeveria-bien-nese-done-deputetet/60%Hourly2012-10-14 14:03
https://kumti.com/filloristet-detyrohen-te-blejne-libra/60%Hourly2012-10-14 12:46
https://kumti.com/kur-eshte-koha-e-duhur-per-te-nderruar-routerin/60%Hourly2012-10-14 12:43
https://kumti.com/smartype-do-te-lehtesoje-te-shkruarit-ne-tastiere/60%Hourly2012-10-14 12:41
https://kumti.com/aak-ja-si-akr-ja-e-2010-s/60%Hourly2012-10-14 11:27
https://kumti.com/siria-ndalon-aeroplanet-turq-ne-hapesiren-ajrore/60%Hourly2012-10-14 11:22
https://kumti.com/mesimdhenes-ne-mjekesi-po-pate-lidhje-familjare/60%Hourly2012-10-14 11:15
https://kumti.com/kurti-i-thote-thacit-shko/60%Hourly2012-10-14 11:13
https://kumti.com/dhjete-shtetet-me-vdekjeprurese-ne-bote/60%Hourly2012-10-14 10:39
https://kumti.com/pensionistet-e-tmk-se-leter-thacit/60%Hourly2012-10-14 10:10
https://kumti.com/96-vjecari-diplomoi-76-vjet-pas-nderprerjes-se-studimeve/60%Hourly2012-10-13 19:26
https://kumti.com/apple-mund-te-perdore-oren-zvicerane/60%Hourly2012-10-13 19:25
https://kumti.com/vaksinohen-mbi-22-mije-krere-gjedhe/60%Hourly2012-10-13 14:28
https://kumti.com/kosova-e-gatshme-per-realizim/60%Hourly2012-10-13 12:33
https://kumti.com/dacici-kryenegociator-i-beogradit-ne-dialog-me-prishtinen/60%Hourly2012-10-13 12:31
https://kumti.com/cantat-e-mbingarkuara-te-nxenesve/60%Hourly2012-10-13 12:29
https://kumti.com/dallaveret-e-mujes/60%Hourly2012-10-13 10:51
https://kumti.com/greqi-perplasje-me-arme-mes-policise-e-4-shqiptareve/60%Hourly2012-10-13 10:18
https://kumti.com/akr-kerkon-amendament-pdk-kompromis-per-presidenten/60%Hourly2012-10-13 10:10
https://kumti.com/serbia-kerkon-shlyerjen-e-integritetit-tokesor-te-kosoves/60%Hourly2012-10-13 09:49
https://kumti.com/apple-do-te-nxjerre-ipad-mini-in-me-23-tetor/60%Hourly2012-10-13 09:48
https://kumti.com/a-do-te-kete-google-nexus-tablet-me-cmim-99/60%Hourly2012-10-13 09:43
https://kumti.com/ministrite-kerkojne-shuarjen-e-zyrave-per-media/60%Hourly2012-10-13 09:34
https://kumti.com/rozmarina-permireson-kujtesen/60%Hourly2012-10-13 09:29
https://kumti.com/buke-gruri-apo-buke-thekre/60%Hourly2012-10-13 09:21
https://kumti.com/egjipt-shperthejne-protestat-110-te-plagosur/60%Hourly2012-10-13 09:18
https://kumti.com/gjermani-te-pezullohet-regjimi-pa-viza-per-serbet-dhe-maqedonasit/60%Hourly2012-10-13 09:15
https://kumti.com/romney-biden-gaboi-per-libine/60%Hourly2012-10-13 09:03
https://kumti.com/me-shume-se-1milon-haxhinj-kane-arritur-ne-arabin-saudite/60%Hourly2012-10-13 09:01
https://kumti.com/aak-ja-i-vardiset-thacit/60%Hourly2012-10-13 08:55
https://kumti.com/belgjike-policia-sekuestron-8-ton-kokaine/60%Hourly2012-10-13 05:27
https://kumti.com/me-pacollin-ishim-te-nje-mendimi-po-votimi-devijoje/60%Hourly2012-10-13 05:20
https://kumti.com/nga-kkr-largohet-edhe-amir-ahmeti/60%Hourly2012-10-13 05:03
https://kumti.com/mursi-nuk-do-i-lejoj-ata-qe-shkaterruan-vendin-te-shpetojne-paq/60%Hourly2012-10-12 14:27
https://kumti.com/turqia-studion-futjen-e-lendes-se-kuranit-ne-kurrikulumet-e-shkollave-ushtarake/60%Hourly2012-10-12 14:14
https://kumti.com/12-te-vdekur-ne-vendin-e-punes/60%Hourly2012-10-12 12:00
https://kumti.com/berisha-bashkimi-kosove-shqiperi-eshte-ne-be/60%Hourly2012-10-12 11:59
https://kumti.com/levizja-vetevendosje-te-enjten-e-ka-cuar-ne-tre-numrin-e-subjekteve-politike-parlamentare-qe-kane-kerkuar-doreheqjen-e-presidentes-atifete-jahjaga-presidentja-sdo-te-reflekt/60%Hourly2012-10-12 09:55
https://kumti.com/18-vjecarja-e-masakruar-pa-koke-ishte-shtatzene-shoqerohen-40-persona/60%Hourly2012-10-12 09:38
https://kumti.com/fakte-befasuese-mbi-rrjetin-shoqeror-facebook/60%Hourly2012-10-12 09:27
https://kumti.com/google-publikon-arkivat-e-historise-se-shekullit-xx/60%Hourly2012-10-12 09:25
https://kumti.com/ceshtje-te-sigurise-dominojne-fushaten-elektorale-ne-izrael/60%Hourly2012-10-12 09:19
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-te-srebrenices-padisin-shtetin-e-holandes/60%Hourly2012-10-12 09:15
https://kumti.com/sherbimi-informativ-rus-do-te-zhvilloje-hetime-per-avionin-sirian/60%Hourly2012-10-12 09:11
https://kumti.com/171-viktima-gjate-oreve-te-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-10-12 09:05
https://kumti.com/industria-e-hallallit-ne-malajzia-ka-terhequr-270-milion-euro-ne-investimet-e-huaja-direkte/60%Hourly2012-10-12 08:54
https://kumti.com/nje-termet-67-balle-rihter-godet-indonezine-lindore/60%Hourly2012-10-12 08:52
https://kumti.com/video-ushtaret-e-esadit-duke-u-dorezuar/60%Hourly2012-10-12 08:50
https://kumti.com/fule-sot-ne-prishtine/60%Hourly2012-10-12 08:49
https://kumti.com/marreveshje-e-re-jahjaga-edhe-nje-vit-presidente/60%Hourly2012-10-12 08:47
https://kumti.com/irani-merr-kritika-per-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2012-10-12 08:44
https://kumti.com/arrestohen-shtate-marinsa-te-britanise-se-madhe/60%Hourly2012-10-12 08:42
https://kumti.com/oland-vlereson-qendrimin-matur-te-turqise-ne-kontrollin-e-tensionit-me-sirine/60%Hourly2012-10-12 08:37
https://kumti.com/demtimet-psiqike-tek-te-rinjte-3/60%Hourly2012-10-11 23:00
https://kumti.com/zbulime-te-reja-kunder-kancerit-te-prostates/60%Hourly2012-10-11 22:57
https://kumti.com/kornea-artificiale-kunder-verberise/60%Hourly2012-10-11 22:43
https://kumti.com/disa-te-verteta-per-kalciumin-shtese/60%Hourly2012-10-11 22:40
https://kumti.com/beqiri-rtk-po-na-censuron/60%Hourly2012-10-11 22:38
https://kumti.com/sa-vrases-jane-ne-parlamentin-e-kosoves/60%Hourly2012-10-11 21:51
https://kumti.com/vritet-25-vjeqari-ne-deqan/60%Hourly2012-10-11 21:46
https://kumti.com/shtohen-tensionet-ankara-damask/60%Hourly2012-10-11 20:07
https://kumti.com/berisha-neser-ne-decan/60%Hourly2012-10-11 20:01
https://kumti.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-16-vjecarit/60%Hourly2012-10-11 19:55
https://kumti.com/presidenti-egjiptian-shkarkon-prokurorin-e-larte/60%Hourly2012-10-11 19:55
https://kumti.com/demtimet-psiqike-tek-te-rinjte-2/60%Hourly2012-10-11 16:07
https://kumti.com/republika-e-jemenit/60%Hourly2012-10-11 15:26
https://kumti.com/lumturia-shpirterore/60%Hourly2012-10-11 15:19
https://kumti.com/nuk-kemi-agjende-te-fshehte-per-sirine/60%Hourly2012-10-11 14:59
https://kumti.com/mo-yanfitues-i-cmimit-nobel-per-letersi/60%Hourly2012-10-11 14:57
https://kumti.com/krasniqi-e-limaj-votuan-pro-ndalimit-te-privatizimit/60%Hourly2012-10-11 14:39
https://kumti.com/revolucion-ne-panairin-e-librit/60%Hourly2012-10-11 09:08
https://kumti.com/demtimet-psiqike-tek-te-rinjte/60%Hourly2012-10-11 09:06
https://kumti.com/shba-debat-per-sigurine-e-konsullates-ne-bengazi/60%Hourly2012-10-11 08:59
https://kumti.com/a-mund-ta-ushqejme-boten-2/60%Hourly2012-10-11 08:59
https://kumti.com/a-mund-ta-ushqejme-boten/60%Hourly2012-10-11 08:54
https://kumti.com/a-do-ta-filloje-turqia-luften-me-sirine-2/60%Hourly2012-10-11 08:54
https://kumti.com/a-do-ta-filloje-turqia-luften-me-sirine/60%Hourly2012-10-11 08:52
https://kumti.com/pensionistet-e-tmk-se-te-irrituar-ne-thacin/60%Hourly2012-10-11 08:52
https://kumti.com/romney-shba-te-kete-qendrim-me-te-forte-kunder-lindjes-se-mesme/60%Hourly2012-10-11 08:50
https://kumti.com/rritet-numri-i-debimeve-me-force-ne-kine/60%Hourly2012-10-11 08:45
https://kumti.com/kosova-zotohet-ti-permbushe-kriteret-evropiane-ne-afatin-rekord/60%Hourly2012-10-11 08:44
https://kumti.com/perdorimi-i-cajit-sipas-grupit-te-gjakut/60%Hourly2012-10-11 08:32
https://kumti.com/inaktiviteti-shkakton-vdekje-sa-duhani/60%Hourly2012-10-11 08:20
https://kumti.com/paneta-flet-per-sulmet-nga-brenda-ne-afganistan/60%Hourly2012-10-11 08:03
https://kumti.com/a-ju-shendoshe-buka/60%Hourly2012-10-11 07:34
https://kumti.com/shqiperia-merr-statusin-e-kandidatit-te-kushtezuar-per-ne-be/60%Hourly2012-10-11 07:01
https://kumti.com/fuele-be-nuk-do-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-10-11 06:53
https://kumti.com/nato-e-gatshme-per-te-mbrojtur-turqine/60%Hourly2012-10-11 06:49
https://kumti.com/raporti-shkeljet-e-te-drejtave-greqia-e-para-ne-be/60%Hourly2012-10-11 06:45
https://kumti.com/lushnje-sherri-per-pronesine-vritet-para-gjykates-ish-polici/60%Hourly2012-10-11 06:39
https://kumti.com/eshte-i-vetevendosjes/60%Hourly2012-10-11 06:36
https://kumti.com/pacollit-i-jepet-shansi-ta-pengoje-privatizimin-e-keq/60%Hourly2012-10-11 06:34
https://kumti.com/guatemale-guximi-i-nje-6-vjecari/60%Hourly2012-10-10 20:16
https://kumti.com/nato-nuk-zvogelon-trupat-ne-kosove/60%Hourly2012-10-10 18:32
https://kumti.com/kerkohet-ndihme-per-gjetjen-e-16-vjecarit-albert-shala/60%Hourly2012-10-10 18:29
https://kumti.com/nuk-ka-krize-institucionale/60%Hourly2012-10-10 18:26
https://kumti.com/horche-dhe-wineland-fitues-te-cmimit-nobel-per-fizike/60%Hourly2012-10-10 18:23
https://kumti.com/rikthehet-ne-pune-aparati-i-koronarografise/60%Hourly2012-10-10 18:21
https://kumti.com/berlini-kritikon-policine-e-eulex-it-per-deshtime/60%Hourly2012-10-10 14:20
https://kumti.com/sali-berisha-pasneser-shpallet-qytetar-nderi-i-decanit/60%Hourly2012-10-10 12:27
https://kumti.com/158-te-vrare-ne-luftimet-e-fundit-ne-siri/60%Hourly2012-10-10 12:24
https://kumti.com/nese-pdk-nuk-demokratizohet-do-ta-humb-primatin/60%Hourly2012-10-10 12:18
https://kumti.com/zevendeskryeministri-pacolli-takoi-kryeministrin-e-kenyas-raila-odinga/60%Hourly2012-10-10 11:10
https://kumti.com/gjerat-e-mira-jane-hallall-ndersa-te-keqijat-haram/60%Hourly2012-10-10 10:33
https://kumti.com/emertime-gabimisht-dhe-gabime-qellimisht/60%Hourly2012-10-10 10:31
https://kumti.com/fuqia-e-vullnetit/60%Hourly2012-10-10 10:28
https://kumti.com/pakicat-islame-jashte-territorit-te-botes-islame-2/60%Hourly2012-10-10 10:26
https://kumti.com/pakicat-islame-jashte-territorit-te-botes-islame/60%Hourly2012-10-10 10:18
https://kumti.com/dobite-e-shumefishta-nga-levoret-e-pemeve/60%Hourly2012-10-10 10:09
https://kumti.com/dallimet-e-cefaleas-dhe-migrena-semundje-qe-japin-kokedhimbje/60%Hourly2012-10-10 10:07
https://kumti.com/interneti-i-ben-femijet-me-te-pafuqishem/60%Hourly2012-10-10 10:06
https://kumti.com/rusia-superkontrate-per-armatosjen-e-irakut/60%Hourly2012-10-10 09:50
https://kumti.com/21-janari-gardisti-nuk-qellova-me-arme-qendrova-ne-makine/60%Hourly2012-10-10 09:48
https://kumti.com/berisha-te-rriten-kerkimet-shkencore-gjeoshkenca-jetike-per-sigurine-kombetare/60%Hourly2012-10-10 09:46
https://kumti.com/kercenon-mesuesen-me-thike-vihet-ne-pranga/60%Hourly2012-10-10 09:39
https://kumti.com/krasniqi-para-drejtesise-nuk-raportoi-vjedhjet-e-votave/60%Hourly2012-10-10 09:25
https://kumti.com/bixhoz-me-para-te-shtetit/60%Hourly2012-10-10 09:22
https://kumti.com/pdk-kerkon-deputete/60%Hourly2012-10-10 09:19
https://kumti.com/kosova-duhet-ti-permbushe-kriteret-afatshkurtra/60%Hourly2012-10-10 09:18
https://kumti.com/nvm-te-ne-zor/60%Hourly2012-10-10 08:15
https://kumti.com/nikoliq-kosoven-nuk-e-leshojme-europen-po/60%Hourly2012-10-10 08:09
https://kumti.com/manovra-detare-te-perbashketa-mes-ushtrise-egjiptiane-dhe-asaj-turke/60%Hourly2012-10-10 08:05
https://kumti.com/si-te-evitoni-lodhjen-nga-ekrani-i-kompjuterit/60%Hourly2012-10-10 08:03
https://kumti.com/kerkimi-me-telefon-ne-facebook-mund-te-keqperdoret/60%Hourly2012-10-10 07:59
https://kumti.com/kongresi-mban-seance-per-sulmin-ne-konsulaten-amerikane-ne-libi/60%Hourly2012-10-10 07:55
https://kumti.com/pakistan-raportohet-per-5-te-vrare-nga-sulmi-me-rakete/60%Hourly2012-10-10 07:45
https://kumti.com/ceshtja-e-djalit-te-gaddafit-ne-hage/60%Hourly2012-10-10 07:36
https://kumti.com/izraeli-shpall-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2012-10-10 07:19
https://kumti.com/nikolic-mohon-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Hourly2012-10-10 06:52
https://kumti.com/e-ardhmja-e-mjekesise-tradicionale/60%Hourly2012-10-09 19:28
https://kumti.com/si-te-kuroni-lekuren-e-bebes/60%Hourly2012-10-09 17:25
https://kumti.com/cohu-dyshon-se-rtk-u-dogj-qellimisht/60%Hourly2012-10-09 15:38
https://kumti.com/granata-ne-oborrin-e-xhabir-zharkut/60%Hourly2012-10-09 15:36
https://kumti.com/jo-kushte-te-reja/60%Hourly2012-10-09 15:28
https://kumti.com/studentet-e-kembrixhit-rekrutohen-per-spiune/60%Hourly2012-10-09 15:26
https://kumti.com/shba-agjenti-vret-studentin-e-zhveshur/60%Hourly2012-10-09 15:07
https://kumti.com/libia-do-ta-njohe-kosoven-pas-konsolidimit-te-qeverise-se-re/60%Hourly2012-10-09 14:55
https://kumti.com/shba-te-me-rezervat-me-te-medh-te-arit-ne-bote/60%Hourly2012-10-09 11:57
https://kumti.com/serbet-ndalin-rindertimin-e-shtepive-ne-veri/60%Hourly2012-10-09 11:24
https://kumti.com/lg-planifikon-te-nxjerr-telefonin-e-ri-nexus/60%Hourly2012-10-09 10:52
https://kumti.com/ne-meksike-u-arrestua-i-dyshuari-per-vrasjen-e-72-personave/60%Hourly2012-10-09 10:23
https://kumti.com/shkaku-i-alergjise-mungesa-e-mikroorganizmave-te-dobishme-neper-qytete/60%Hourly2012-10-09 10:08
https://kumti.com/21-police-te-vdekur-ne-nje-aksident-prane-kufirit-egjipt-izrael/60%Hourly2012-10-09 09:50
https://kumti.com/bllaca-2-arratiset-driton-hajdari/60%Hourly2012-10-09 09:40
https://kumti.com/crregullimi-i-shfrytezimit-te-internetit-semundje-mentale/60%Hourly2012-10-09 08:50
https://kumti.com/aksident-viktimes-nuk-i-jepet-ndihma-e-shpejte-foto/60%Hourly2012-10-09 08:27
https://kumti.com/k-veriore-thote-se-ka-raketa-qe-mund-te-arrijne-ne-shba/60%Hourly2012-10-09 08:22
https://kumti.com/siri-sulmohet-agjencia-e-inteligjences/60%Hourly2012-10-09 08:22
https://kumti.com/vetevritet-emigranti-ne-banesen-e-vellait-i-tha-vajzes-ne-greqi-do-vdes/60%Hourly2012-10-09 08:16
https://kumti.com/valixhja-qe-te-ndjek-nga-mbrapa/60%Hourly2012-10-09 08:15
https://kumti.com/sekuestrohen-159-kg-marijuane-me-destinacion-athinen-kapet-shqiptari/60%Hourly2012-10-09 08:10
https://kumti.com/ke-ja-do-ti-parashtroje-kosoves-kushte-te-arritshme-per-msa/60%Hourly2012-10-09 08:07
https://kumti.com/nato-diskuton-per-kosoven/60%Hourly2012-10-09 08:03
https://kumti.com/be-ja-pranon-se-serbia-ka-ne-veri-edhe-strukturat-e-saj-te-sigurise/60%Hourly2012-10-09 08:01
https://kumti.com/egjipt-mursi-i-liron-te-gjithe-te-burgosurit-kryengrites/60%Hourly2012-10-09 07:59
https://kumti.com/siguria-e-haxhit-21-ekipe-do-te-kontrollojne-vendet-e-shenjta-dhe-75-zyra-te-sigurise/60%Hourly2012-10-09 07:57
https://kumti.com/me-mijera-ushtare-te-iranit-dhe-hizbullahit-ne-siri/60%Hourly2012-10-09 07:51
https://kumti.com/uthulla-e-molles-dhe-vajrat-eterike-ndihmojne-sinuset/60%Hourly2012-10-09 07:42
https://kumti.com/digjet-rtk-ja/60%Hourly2012-10-09 07:34
https://kumti.com/sulm-ajror-i-ushtrise-izraelite-ndaj-civileve-palestinez/60%Hourly2012-10-09 07:31
https://kumti.com/shba-protesta-kunder-pushtimit-te-afganistanit/60%Hourly2012-10-09 07:10
https://kumti.com/neser-lirohet-sami-hamiti/60%Hourly2012-10-08 18:51
https://kumti.com/mozilla-me-shkarkues-te-ri-per-instalim-te-firefox-it-ne-windows/60%Hourly2012-10-08 18:50
https://kumti.com/google-behet-kompania-e-dyte-me-e-vlefshme-teknologjike/60%Hourly2012-10-08 18:47
https://kumti.com/berisha-shqiperia-tregues-te-vendeve-te-zhvilluara/60%Hourly2012-10-08 18:40
https://kumti.com/nuk-dorezohen-punetoret-e-kek-ut-ne-decan/60%Hourly2012-10-08 18:38
https://kumti.com/ridefinimi-i-kufijve-si-plan-b/60%Hourly2012-10-08 18:36
https://kumti.com/takimi-mustafa-daci-perfundon-pa-rezultat/60%Hourly2012-10-08 18:35
https://kumti.com/ende-problem-me-pune-dinjitoze/60%Hourly2012-10-08 18:33
https://kumti.com/percahen-pensionistet/60%Hourly2012-10-08 18:31
https://kumti.com/disa-semundje-mund-te-zbulohen-nga-era-e-gojes/60%Hourly2012-10-08 14:02
https://kumti.com/qirinjte-aromatike-me-te-demshem-sesa-cigarja/60%Hourly2012-10-08 14:01
https://kumti.com/iu-vu-gurethemeli-xhamise-qendrore-ne-prishtine/60%Hourly2012-10-08 11:43
https://kumti.com/a-nevojiten-antibiotike-per-dhembjet-e-fytit/60%Hourly2012-10-08 11:30
https://kumti.com/amerika-e-lodhur-dhe-e-merzitur-nga-lufta/60%Hourly2012-10-08 11:20
https://kumti.com/iranianet-perballe-krizes-me-te-rende-ekonomike-ne-dekada/60%Hourly2012-10-08 11:18
https://kumti.com/emiri-i-kuvajtit-shperndan-parlamentin/60%Hourly2012-10-08 11:16
https://kumti.com/greqia-ne-krize-luan-me-evropen/60%Hourly2012-10-08 11:11
https://kumti.com/shpresa-per-paqe-mes-qeverise-se-filipineve-dhe-muslimaneve/60%Hourly2012-10-08 11:09
https://kumti.com/serbia-spublikon-platformen-e-dialogut-derisa-te-deklarohet-kosova/60%Hourly2012-10-08 11:08
https://kumti.com/analfabetizmi-kosova-e-para-ne-evrope/60%Hourly2012-10-08 11:06
https://kumti.com/pezullimi-i-perkohshem-i-regjimit-pa-viza/60%Hourly2012-10-08 11:03
https://kumti.com/panetta-kerkon-mirenjohje-dhe-jo-kritike-nga-karzai/60%Hourly2012-10-08 10:50
https://kumti.com/gurdon-dhe-yamanaka-fitojne-cmimin-nobel-per-mjekesi/60%Hourly2012-10-08 10:47
https://kumti.com/keshilla-per-debatet/60%Hourly2012-10-08 10:43
https://kumti.com/shenon-ngritje-shitja-e-librave-islam-ne-londer/60%Hourly2012-10-08 10:32
https://kumti.com/chavez-fiton-zgjedhjet/60%Hourly2012-10-08 09:42
https://kumti.com/te-papelqyerit-e-amerikes/60%Hourly2012-10-08 09:10
https://kumti.com/pdk-ja-kunder-ldk-ja-e-vetevendosje-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2012-10-08 08:02
https://kumti.com/ish-i-burgosuri-politik-i-ve-flaken-vetes/60%Hourly2012-10-08 07:58
https://kumti.com/siri-te-pakten-80-te-vrare-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Hourly2012-10-08 07:54
https://kumti.com/kuci-thote-se-lugina-do-te-perfshihet-ne-dialog/60%Hourly2012-10-08 07:26
https://kumti.com/fol-zyrtaret-e-korruptuar-te-prokurimit-vartes-te-partive-politike/60%Hourly2012-10-08 07:22
https://kumti.com/sudan-te-pakten-13-ushtare-te-vdekur-pas-nje-aksidenti-ajror/60%Hourly2012-10-08 07:20
https://kumti.com/nikolliq-propozon-daciqin-per-kryenegociator/60%Hourly2012-10-08 07:12
https://kumti.com/vendet-e-rezervuara-ne-kuvend-antikushtetuese/60%Hourly2012-10-08 07:02
https://kumti.com/universitetet-sot-dita-e-pare-ja-kuotat-qe-mbeten-bosh/60%Hourly2012-10-08 06:52
https://kumti.com/tahiri-gaboi-presidenca/60%Hourly2012-10-08 06:50
https://kumti.com/frika-per-pozicione-shtyn-zgjedhjet-ne-pdk/60%Hourly2012-10-08 06:47
https://kumti.com/besimtaret-myslimane-nisen-per-haxh-me-9-dhe-10-tetor/60%Hourly2012-10-07 20:23
https://kumti.com/parada-homoseksuale-ne-serbi-mbeshtetje-nga-aktiviste-shqiptare/60%Hourly2012-10-07 20:14
https://kumti.com/cameron-kercenon-be-ne-me-veto/60%Hourly2012-10-07 17:24
https://kumti.com/siria-dhe-turqia-vazhdojne-sulmet-e-ndersjella/60%Hourly2012-10-07 17:17
https://kumti.com/te-gjitha-i-bashkojne-tenderet/60%Hourly2012-10-07 17:11
https://kumti.com/neser-hidhet-gur-themeli-i-xhamise-qendrore/60%Hourly2012-10-07 12:32
https://kumti.com/kosova-e-para-ne-evrope-me-analfabetizem/60%Hourly2012-10-07 12:30
https://kumti.com/ia-mesyn-barrikades/60%Hourly2012-10-07 12:25
https://kumti.com/teherani-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-iranianeve-te-rrembyer-ne-siri/60%Hourly2012-10-07 12:04
https://kumti.com/bllaca-klecken-e-nisi-buja/60%Hourly2012-10-07 09:43
https://kumti.com/vazhdon-shtrenjtimi/60%Hourly2012-10-07 09:39
https://kumti.com/bosnja-voton-ne-zgjedhjet-lokale/60%Hourly2012-10-07 09:35
https://kumti.com/buxhovi-nuk-kthehem-ne-politike/60%Hourly2012-10-07 09:33
https://kumti.com/pakicat-duan-te-ruajne-uleset-e-rezervuara-ne-kuvend/60%Hourly2012-10-07 09:31
https://kumti.com/krasniqi-ne-lufte-me-shik-un/60%Hourly2012-10-07 09:29
https://kumti.com/rikthehen-ne-bruksel-per-menaxhimin-e-kufijve/60%Hourly2012-10-07 09:27
https://kumti.com/mbjellen-1000-peme-perreth-autostrades/60%Hourly2012-10-06 21:38
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-pushtojne-qytetin-prane-kufirit-me-turqine/60%Hourly2012-10-06 21:32
https://kumti.com/venediku-kerkon-shkeputjen-nga-italia/60%Hourly2012-10-06 20:22
https://kumti.com/ipad-mini-nipad-mini-ne-prodhime-prodhim/60%Hourly2012-10-06 20:20
https://kumti.com/tirane-burri-vret-gruan-me-thike/60%Hourly2012-10-06 19:43
https://kumti.com/ish-ministri-serb-akuzohet-per-korrupsion/60%Hourly2012-10-06 19:16
https://kumti.com/qeveria-thellon-kaosin-ne-shendetesi/60%Hourly2012-10-06 19:10
https://kumti.com/britani-shqiptari-qellohet-per-vdekje/60%Hourly2012-10-06 19:08
https://kumti.com/romney-ne-avantazh/60%Hourly2012-10-06 19:06
https://kumti.com/papa-ka-gjase-te-fale-ish-sherbetorin-e-tij/60%Hourly2012-10-06 15:58
https://kumti.com/mrekulli-dhe-fshehtesi-ne-vendosmerine-e-nje-gruaje/60%Hourly2012-10-06 15:49
https://kumti.com/predhat-ne-turqi-assadi-provokon-lufte-boter/60%Hourly2012-10-06 15:34
https://kumti.com/hoxhaj-njohja-nga-vatikani-do-te-ishte-inspirim-per-shtetet-tjera/60%Hourly2012-10-06 15:30
https://kumti.com/gjuha-tmerruse-e-presidentes-jahjaga/60%Hourly2012-10-06 15:24
https://kumti.com/shtabi-i-brigades-se-ushtrise-clirimtare-siriane-kercenon-me-likuidimin-e-pengjeve-iranian/60%Hourly2012-10-06 15:18
https://kumti.com/france-bletet-prodhojne-mjalte-ngjyra-ngjyra/60%Hourly2012-10-06 15:14
https://kumti.com/pranvera-arabe-shfaqet-ne-jordani/60%Hourly2012-10-06 15:10
https://kumti.com/jane-rrezuar-dy-aeroplane-dhe-me-dhjetera-tjere-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2012-10-06 15:05
https://kumti.com/shtohen-investimet-gjermane-ne-kosove/60%Hourly2012-10-06 14:25
https://kumti.com/varshmeria-nga-droga-ne-rritje/60%Hourly2012-10-06 14:21
https://kumti.com/gjenden-mbetje-mortore-ne-qender-te-vushtrrise/60%Hourly2012-10-06 12:18
https://kumti.com/dacic-kembengul-per-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-10-06 12:17
https://kumti.com/kompania-adapteva-deshiron-te-beje-superkompjuter-per-te-gjithe/60%Hourly2012-10-06 09:25
https://kumti.com/kush-eshte-kercenimi-me-i-madh-ndaj-apple/60%Hourly2012-10-06 09:23
https://kumti.com/bllokohet-rruga-e-kombit/60%Hourly2012-10-06 09:21
https://kumti.com/google-arrin-marreveshjen-per-skanimin-e-librave/60%Hourly2012-10-06 09:19
https://kumti.com/aak-po-koalicionit-me-pdk-ne/60%Hourly2012-10-06 08:34
https://kumti.com/u-hap-xhamia-me-e-madhe-ne-hemisferen-jugore/60%Hourly2012-10-06 08:27
https://kumti.com/krasniqi-sjap-kurre-doreheqje/60%Hourly2012-10-06 08:25
https://kumti.com/mbledhje-nderkombtare-per-muslimanet-e-birmanise-ne-katar/60%Hourly2012-10-05 22:05
https://kumti.com/erdogan-sjemi-te-interesuar-per-lufte-por-ajo-seshte-larg/60%Hourly2012-10-05 22:01
https://kumti.com/myftiu-ternava-ne-bisede-me-nuncin-apostolik-juliuzs-januzs/60%Hourly2012-10-05 18:40
https://kumti.com/therri-politikanin-zviceran-7-vjet-burg-per-shqiptarin/60%Hourly2012-10-05 18:32
https://kumti.com/kosovaret-ndihmojne-refugjatet-siriane-ne-turqi/60%Hourly2012-10-05 16:03
https://kumti.com/izrael-policia-vret-nje-turist-amerikan-pasi-vrau-nje-punonjes-hoteli/60%Hourly2012-10-05 13:43
https://kumti.com/kryetari-i-prishtines-padit-per-shpifje-gazeten-express/60%Hourly2012-10-05 13:40
https://kumti.com/per-kroacine-pavaresia-e-kosoves-eshte-ceshtje-e-mbyllur/60%Hourly2012-10-05 13:24
https://kumti.com/paga-e-presidentes-52-here-me-e-larte-se-nje-pension/60%Hourly2012-10-05 13:22
https://kumti.com/kosova-ne-krize/60%Hourly2012-10-05 13:20
https://kumti.com/serbia-e-keqe-edhe-pa-millosheviqin/60%Hourly2012-10-05 13:17
https://kumti.com/sipas-hulumtimeve-60-e-iphone-ve-tani-me-ios-6/60%Hourly2012-10-05 12:51
https://kumti.com/bllokimi-i-memorjes-shkaqet-dhe-menyrat-e-rikuperimit/60%Hourly2012-10-05 12:42
https://kumti.com/rrahje-midis-nxenesve-shqiptare-e-maqedonas-ne-shkup/60%Hourly2012-10-05 12:31
https://kumti.com/kisha-ortodokse-ruse-lejon-kleriket-qe-te-garojne-per-poste/60%Hourly2012-10-05 12:28
https://kumti.com/afrika-e-jugut-nderton-xhamine-me-te-madhe-ne-vend/60%Hourly2012-10-05 12:25
https://kumti.com/izraeli-kerkon-perforcimin-e-sanksioneve-kunder-iranit/60%Hourly2012-10-05 09:42
https://kumti.com/berisha-te-behemi-promotore-per-nderhyrje-te-fuqishme-ne-siri/60%Hourly2012-10-05 09:38
https://kumti.com/ldk-gjendja-e-rende-ne-universitetet-e-kosoves/60%Hourly2012-10-05 09:32
https://kumti.com/si-duhet-ta-trajtojme-njeri-tjetrin-2/60%Hourly2012-10-05 08:12
https://kumti.com/si-duhet-ta-trajtojme-njeri-tjetrin/60%Hourly2012-10-05 08:04
https://kumti.com/sot-votebesimi-i-qeverise/60%Hourly2012-10-05 07:46
https://kumti.com/ne-10-vjet-bota-me-1-miliarde-te-moshuar/60%Hourly2012-10-05 07:35
https://kumti.com/maloku-krasniqi-sduhej-te-pranonte-te-jete-kryetar-i-hajnave/60%Hourly2012-10-05 06:38
https://kumti.com/patriotizmi-eshte-perkatesi-dhe-sakrifice/60%Hourly2012-10-04 21:54
https://kumti.com/vret-veten-ish-deputeti-grek-ishte-nen-hetim-per-korrupsion/60%Hourly2012-10-04 20:03
https://kumti.com/rriten-tensionet-brenda-pdk-se/60%Hourly2012-10-04 19:55
https://kumti.com/erdogan-nuk-duam-lufte-me-sirine/60%Hourly2012-10-04 19:53
https://kumti.com/microsoft-i-planifikon-te-nxjerre-smartfonin-e-tij/60%Hourly2012-10-04 15:21
https://kumti.com/firefox-rikthehet-ne-vendin-e-dyte/60%Hourly2012-10-04 15:16
https://kumti.com/doreheqja-e-pacollit-permireson-imazhin-e-kosoves/60%Hourly2012-10-04 15:13
https://kumti.com/policia-arreston-qapella-n-e-sekiraqes/60%Hourly2012-10-04 15:10
https://kumti.com/rriten-pensionet/60%Hourly2012-10-04 15:06
https://kumti.com/parlamenti-turk-miraton-mocionin-e-qeverise-per-operacione-ushtarake-jashte-kufijve/60%Hourly2012-10-04 14:16
https://kumti.com/pse-duhet-ta-mbajne-gojen-te-paster/60%Hourly2012-10-04 10:22
https://kumti.com/4-rregulla-qe-te-mos-e-merrni-gripin-nga-zyra-ku-punoni/60%Hourly2012-10-04 10:19
https://kumti.com/konsumoni-vazhdimisht-mjaltin/60%Hourly2012-10-04 10:16
https://kumti.com/e-ardhmja-politike-e-turqise/60%Hourly2012-10-04 09:44
https://kumti.com/itali-parulla-kunder-shqiptareve-hidhini-ne-zjarr/60%Hourly2012-10-04 09:38
https://kumti.com/be-ja-bie-ne-konflikt-me-apple-in/60%Hourly2012-10-04 09:33
https://kumti.com/kissinger-pas-10-viteve-izraeli-nuk-do-te-ekzistoje/60%Hourly2012-10-04 09:32
https://kumti.com/national-interest-sfidat-e-ballkanit-pas-paqes/60%Hourly2012-10-04 09:24
https://kumti.com/ndalohet-parada-e-homoseksualeve-ne-beograd/60%Hourly2012-10-04 09:23
https://kumti.com/shba-sipas-sondazheve-debatin-e-fitoi-romney/60%Hourly2012-10-04 09:21
https://kumti.com/itali-seks-me-nxenesen-pranga-drejtoreshes-e-rojes-se-shkolles/60%Hourly2012-10-04 09:20
https://kumti.com/turqia-ka-goditur-per-here-te-dyte-objektivat-siriane/60%Hourly2012-10-04 09:13
https://kumti.com/debate-per-kqz-pd-opozita-ka-bllokuar-procesin-kerkon-pazare/60%Hourly2012-10-04 09:10
https://kumti.com/incidenti-me-flamurin-shqiptar-greqia-kerkon-ndjese/60%Hourly2012-10-04 09:09
https://kumti.com/krasniqi-grabovcit-nese-strrihet-dil-jashte/60%Hourly2012-10-04 09:07
https://kumti.com/ne-vend-te-dialogut-politik-shqyrtohet-vazhdimi-i-dialogut-teknik/60%Hourly2012-10-04 09:05
https://kumti.com/prokurorja-maria-bamieh-nis-hetimet-kunder-lushtakut/60%Hourly2012-10-04 09:01
https://kumti.com/hoxhaj-denohet-vrasja-e-civileve-te-turqise/60%Hourly2012-10-04 08:59
https://kumti.com/sot-nis-punimet-samiti-nderkombetar-i-gruas/60%Hourly2012-10-04 08:55
https://kumti.com/ldk-jakup-krasniqi-eshte-i-mireseardhur/60%Hourly2012-10-04 08:51
https://kumti.com/amerika-dhe-nato-te-shqetesuar-mbi-sulmet-kunder-forcave-te-huaja-ne-afganistan/60%Hourly2012-10-04 08:40
https://kumti.com/ndihmat-e-perendimit-per-lindjen/60%Hourly2012-10-04 08:32
https://kumti.com/sa-te-sigurta-jane-centralet-berthamore-ne-gjermani/60%Hourly2012-10-04 08:30
https://kumti.com/erdogan-i-jep-ish-zv-presidentit-irakian-shtetesine-turke/60%Hourly2012-10-04 06:49
https://kumti.com/vrasjet-e-te-rinjve-sfida-e-radhes-per-brazilin/60%Hourly2012-10-04 06:34
https://kumti.com/wsj-fitorja-e-rusise-ne-zgjedhjet-e-gjeorgjise/60%Hourly2012-10-04 06:27
https://kumti.com/rassoul-afganistani-synon-paqe-me-talibanet/60%Hourly2012-10-04 06:20
https://kumti.com/turqia-i-sulmoi-caqet-brenda-sirise/60%Hourly2012-10-03 21:38
https://kumti.com/irani-mund-te-kthehet-ne-cernobil-pas-sulmeve/60%Hourly2012-10-03 21:00
https://kumti.com/video-lojerat-shkaktojne-diabet-tek-adoleshentet/60%Hourly2012-10-03 15:32
https://kumti.com/hackerat-hyjne-ne-te-dhenat-e-shtepise-se-bardhe/60%Hourly2012-10-03 15:28
https://kumti.com/edhe-rusia-ndalon-filmin-anti-islamik/60%Hourly2012-10-03 15:24
https://kumti.com/medvedev-pergezon-fituesit-e-zgjedhjeve-ne-gjeorgji/60%Hourly2012-10-03 15:22
https://kumti.com/vritet-nje-agjent-i-shteteve-te-bashkuara/60%Hourly2012-10-03 15:13
https://kumti.com/termokos-po-shkyc/60%Hourly2012-10-03 15:11
https://kumti.com/krasniqi-buzhales-jeni-i-vogel-me-u-marr-me-te-tjeret/60%Hourly2012-10-03 15:06
https://kumti.com/bastiset-e-xhamisa-aksa-dhe-vendosen-mbishkrime-blasfemuese-nga-izraelitet/60%Hourly2012-10-03 14:45
https://kumti.com/48-veta-jane-mbytur-ne-halep-nga-bombardimet-e-forcave-qeveritare/60%Hourly2012-10-03 14:39
https://kumti.com/kerkohet-qe-ne-asamblene-e-nato-s-deputetet-e-kosoves-te-jene-vezhgues/60%Hourly2012-10-03 12:36
https://kumti.com/kush-jane-deshmitaret-e-jehovait/60%Hourly2012-10-03 11:38
https://kumti.com/naten-kur-hena-mungoi/60%Hourly2012-10-03 11:36
https://kumti.com/ceshtja-e-gruas-problem-qe-nuk-ekziston/60%Hourly2012-10-03 11:22
https://kumti.com/para-se-ta-vleresosh-tjetrin-2/60%Hourly2012-10-03 11:01
https://kumti.com/para-se-ta-vleresosh-tjetrin/60%Hourly2012-10-03 10:57
https://kumti.com/rendesia-e-pozites-gjeografike-te-botes-islame/60%Hourly2012-10-03 10:44
https://kumti.com/fiku-dhe-ulliri-ushqim-dhe-ilac-2/60%Hourly2012-10-03 10:32
https://kumti.com/pese-ushqyesit-qe-ju-nevojiten-me-shume/60%Hourly2012-10-03 10:30
https://kumti.com/ky-kuvend-ka-dale-nga-votat-e-vjedhura/60%Hourly2012-10-03 10:12
https://kumti.com/ministri-indian-deklarata-fyese-ndaj-femrave/60%Hourly2012-10-03 10:05
https://kumti.com/ahmedinexhad-irani-nuk-do-te-heqe-dore-nga-programi-berthamor-pavaresisht-sanksioneve/60%Hourly2012-10-03 10:04
https://kumti.com/bankat-37-milione-fitim-e-per-kete-peson-populli/60%Hourly2012-10-03 09:57
https://kumti.com/papua-new-guinea-konfirmon-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2012-10-03 09:51
https://kumti.com/ne-gjermani-arrin-ne-9-mije-numri-i-te-prekurve-nga-nje-virus-i-panjohur/60%Hourly2012-10-03 09:47
https://kumti.com/vendosja-e-pc-se-ne-gjendje-gjumi-kursen-para/60%Hourly2012-10-03 09:45
https://kumti.com/nje-model-i-ri-ekrani-po-prodhohet-nga-sharp/60%Hourly2012-10-03 09:41
https://kumti.com/teknologjia-demton-gjumin-dhe-shendetin/60%Hourly2012-10-03 09:33
https://kumti.com/libianet-shkembejne-armet-me-televizore-e-automobila/60%Hourly2012-10-03 09:30
https://kumti.com/ferid-agani-nderohet-me-doctor-honoris-causa-nga-universiteti-nidge-i-turqise/60%Hourly2012-10-03 09:22
https://kumti.com/shperthime-te-fuqishme-ne-aleppo/60%Hourly2012-10-03 09:18
https://kumti.com/shperblim-i-dyte-per-koken-e-regjisorit-anti-islam/60%Hourly2012-10-03 09:13
https://kumti.com/putin-do-te-vizitoje-turqine/60%Hourly2012-10-03 09:06
https://kumti.com/kush-jane-deshmitaret-e-jehovait-2/60%Hourly2012-10-03 08:48
https://kumti.com/maqedoni-ne-fundjave-dihet-fati-i-qeverise/60%Hourly2012-10-03 08:03
https://kumti.com/e-ardhmja-e-turqise/60%Hourly2012-10-03 07:31
https://kumti.com/ambasadori-sequi-vizite-ne-seline-roze-pritet-nga-rama/60%Hourly2012-10-03 07:25
https://kumti.com/gjykata-lejon-prokurorin-ta-marre-ne-pyetje-fatmir-limajn/60%Hourly2012-10-03 07:23
https://kumti.com/dialogu-nuk-nis-pa-perforcime-ne-qeveri/60%Hourly2012-10-03 07:15
https://kumti.com/ukraine-po-punohen-ligjet-kunder-homoseksualitetit/60%Hourly2012-10-02 21:31
https://kumti.com/siri-vritet-drejtuesi-i-larte-i-hezbollah/60%Hourly2012-10-02 21:21
https://kumti.com/sa-te-dhena-ne-dite-perpunon-facebook/60%Hourly2012-10-02 17:35
https://kumti.com/mandarina/60%Hourly2012-10-02 17:31
https://kumti.com/vatileaks-i-akuzuari-po-me-torturojne/60%Hourly2012-10-02 17:24
https://kumti.com/moska-nato-te-mos-kerkoje-pretekste-per-nje-nderhyrje-ushtarake/60%Hourly2012-10-02 17:22
https://kumti.com/ka-perfunduar-konferenca-e-bashkesive-islame-shqiptare/60%Hourly2012-10-02 17:16
https://kumti.com/kerkojne-doreheqjen-e-aganit-dhe-gashit/60%Hourly2012-10-02 16:39
https://kumti.com/reinfeldt-nuk-ka-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2012-10-02 16:11
https://kumti.com/spitali-amerikan-mamografi-falas-gjate-tetorit/60%Hourly2012-10-02 16:09
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-rusise-lavrov-e-viziton-pakistanin/60%Hourly2012-10-02 12:45
https://kumti.com/ai-egjipti-ti-zbatoje-reformat-ne-polici-dhe-ushtri/60%Hourly2012-10-02 12:34
https://kumti.com/nigeri-masakrohen-20-studente/60%Hourly2012-10-02 12:31
https://kumti.com/cajit-ilaci-me-i-mire-kunde-r-gripit-dhe-te-ftohurit/60%Hourly2012-10-02 12:15
https://kumti.com/industria-turke-e-mrojtjes-pavaresohet-cdo-dite-e-me-shume/60%Hourly2012-10-02 12:10
https://kumti.com/ja-se-si-ta-riktheni-butonin-start-ne-windows-8/60%Hourly2012-10-02 12:06
https://kumti.com/6-gabimet-me-te-rrezikshme-me-ilacet/60%Hourly2012-10-02 11:35
https://kumti.com/shqiptaret-kerkojne-ndryshimin-e-himnit/60%Hourly2012-10-02 10:28
https://kumti.com/rritet-ndikimi-rus-turk-e-izraelit-ne-ballkan/60%Hourly2012-10-02 10:23
https://kumti.com/rusia-ndalon-filmin-anti-islamik/60%Hourly2012-10-02 10:18
https://kumti.com/fmn-shqiperia-rrezikon-nga-kriza-ne-eurozone/60%Hourly2012-10-02 10:13
https://kumti.com/berisha-serish-fjalim-politik-para-femijeve/60%Hourly2012-10-02 10:05
https://kumti.com/tragjedi-ne-hong-kong-perplasen-dy-tragete-36-te-vdekur/60%Hourly2012-10-02 10:00
https://kumti.com/bie-ndikimi-amerikan-rritet-ai-rus-turk-e-izraelit-ne-ballkan/60%Hourly2012-10-02 09:59
https://kumti.com/kryeministri-si-kryenegociator-cenohet-sovraniteti/60%Hourly2012-10-02 09:58
https://kumti.com/thaci-mustafa-pacolli-prape-bashke/60%Hourly2012-10-02 09:56
https://kumti.com/sekiraca-synon-te-dale-i-pafajshem/60%Hourly2012-10-02 09:53
https://kumti.com/iphone-5-problematik/60%Hourly2012-10-01 21:37
https://kumti.com/diaspora-dergon-ne-kosove-minimum-600-milione-e-ne-vit/60%Hourly2012-10-01 21:27
https://kumti.com/ndihme-per-rronin/60%Hourly2012-10-01 21:18
https://kumti.com/tetori-i-gradimeve/60%Hourly2012-10-01 21:15
https://kumti.com/ldd-rrezikon-te-mos-certifikohet-per-shkak-te-borxhit/60%Hourly2012-10-01 21:12
https://kumti.com/shba-konkurs-per-sistemin-e-ardhshem-kriptografik/60%Hourly2012-10-01 21:07
https://kumti.com/erdogan-kunder-kines-rusise-dhe-iranit/60%Hourly2012-10-01 20:57
https://kumti.com/vetevriten-dy-persona/60%Hourly2012-10-01 20:55
https://kumti.com/do-ti-kryejme-gjithe-detyrat-e-shtepise/60%Hourly2012-10-01 20:52
https://kumti.com/policia-rrahu-edhe-nipin-e-adem-jasharit/60%Hourly2012-10-01 20:46
https://kumti.com/shenjat-e-para-te-thyerjes-se-kores-se-tokes/60%Hourly2012-10-01 20:40
https://kumti.com/manaferra-dhe-semundjet/60%Hourly2012-10-01 17:34
https://kumti.com/shtate-gota-uje-kunder-dhimbjes-se-kokes/60%Hourly2012-10-01 17:28
https://kumti.com/ikea-largon-femrat-nga-kataloget-per-tregun-saudit/60%Hourly2012-10-01 17:23
https://kumti.com/keni-akne-ne-fytyre-ato-jane-shenja-qe-ju-vuani-nga-keto-semundje/60%Hourly2012-10-01 17:08
https://kumti.com/letra-e-muhammedit-alejhis-selam-drejtuar-te-gjithe-muslimaneve/60%Hourly2012-10-01 16:56
https://kumti.com/hapet-verzioni-turk-i-youtube/60%Hourly2012-10-01 15:25
https://kumti.com/siri-luftime-ne-qytetin-e-vjeter-te-alepos/60%Hourly2012-10-01 15:21
https://kumti.com/egjipt-proces-gjyqesor-ndaj-ish-kryeministrit/60%Hourly2012-10-01 15:17
https://kumti.com/kryeparlamentari-u-ben-thirrje-partive-per-debat-rreth-referendumit/60%Hourly2012-10-01 14:29
https://kumti.com/edhe-tetori-vere/60%Hourly2012-10-01 14:25
https://kumti.com/perleshen-policia-me-studentet-para-rektoratit-te-up-se/60%Hourly2012-10-01 13:49
https://kumti.com/a-eshte-koha-per-nderhyrjen-arabe-ne-siri/60%Hourly2012-10-01 12:19
https://kumti.com/racizem-ne-zvicerr-fobi-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2012-10-01 12:11
https://kumti.com/ja-se-si-ti-vendosni-te-gjitha-videot-ne-nje-dvd-te-vetme/60%Hourly2012-10-01 12:08
https://kumti.com/semundjet-qe-shkakton-gjendja-emocionale/60%Hourly2012-10-01 11:47
https://kumti.com/tubim-i-madh-kunder-chavez/60%Hourly2012-10-01 11:42
https://kumti.com/termeti-me-magnitude-71-balle-trondit-kolumbine/60%Hourly2012-10-01 09:38
https://kumti.com/asnje-shkolle-serbe-nuk-punon-me-planprogramet-e-kosoves/60%Hourly2012-10-01 09:32
https://kumti.com/njesia-e-helikoptereve-pret-nenshkrimin-e-thacit/60%Hourly2012-10-01 09:27
https://kumti.com/virtytet-e-namazit-te-sabahut/60%Hourly2012-10-01 08:27
https://kumti.com/studentet-garojne-per-shtepine-me-te-mire-diellore-ne-bote/60%Hourly2012-10-01 08:26
https://kumti.com/siri-aktivistet-te-dielen-100-te-vrare/60%Hourly2012-10-01 08:25
https://kumti.com/hapet-panairi-i-pare-mysliman-ne-bruksel/60%Hourly2012-10-01 08:19
https://kumti.com/bujqesia-shqiptare-terheq-vemendjen-e-zviceraneve/60%Hourly2012-10-01 08:15
https://kumti.com/iraku-perfshihet-nga-shperthimet32-te-vrare/60%Hourly2012-10-01 08:02
https://kumti.com/masaker-ne-taksi-3-te-vdekur-per-motive-amorale/60%Hourly2012-10-01 07:59
https://kumti.com/dodik-bosnja-eshte-ne-fazen-e-shperberjes/60%Hourly2012-10-01 07:58
https://kumti.com/rishfaqen-thirrjet-per-ndalimin-e-blasfemise-2/60%Hourly2012-10-01 07:56
https://kumti.com/rishfaqen-thirrjet-per-ndalimin-e-blasfemise/60%Hourly2012-10-01 07:49
https://kumti.com/pasaporta-e-sanxhakut/60%Hourly2012-10-01 07:45
https://kumti.com/pdk-e-aak-bashke-kunder-idese-se-ises/60%Hourly2012-10-01 07:44
https://kumti.com/nyt-cmenduria-shtrenguese-e-evropes/60%Hourly2012-10-01 07:41
https://kumti.com/palestinezet-ndihen-te-braktisur/60%Hourly2012-10-01 07:24