XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/kultura-e-kafese-ne-perandorine-osmane-dhe-me-gjere/60%Hourly2012-11-30 22:46
https://kumti.com/fmsh-reagon-per-mosperfilljen-e-treguar-ndaj-figurave-te-hoxhallareve-me-rastin-e-100-vjetorit-2/60%Hourly2012-11-30 22:16
https://kumti.com/fmsh-reagon-per-mosperfilljen-e-treguar-ndaj-figurave-te-hoxhallareve-me-rastin-e-100-vjetorit/60%Hourly2012-11-30 22:11
https://kumti.com/elbasani-qyteti-qe-i-parapriu-pavaresise-se-shqiperise/60%Hourly2012-11-30 17:58
https://kumti.com/media-izraelite-me-voten-pro-ndaj-palestines-ne-okb-humbem-evropen/60%Hourly2012-11-30 17:39
https://kumti.com/si-vendosen-te-fitojne-pensionistet-amerikane-tek-hashim-thaci/60%Hourly2012-11-30 17:37
https://kumti.com/siri-mbi-100-te-vdekur-nga-sulmet-e-forcave-te-regjimit-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Hourly2012-11-30 17:35
https://kumti.com/rajoni-i-danubit-perparesite-dhe-potencialet/60%Hourly2012-11-30 17:30
https://kumti.com/shtypi-gjermanofoles-per-lirimin-e-haradinajt/60%Hourly2012-11-30 17:28
https://kumti.com/krasniqi-une-ndihem-mire-aktoret-te-kerkojne-falje-publike/60%Hourly2012-11-30 17:25
https://kumti.com/protesta-te-medha-ne-egjipt/60%Hourly2012-11-30 17:20
https://kumti.com/microsoft-zbulon-tabletin-surface-me-windows-8-pro/60%Hourly2012-11-30 17:18
https://kumti.com/google-perditeson-hartat-me-resortet-e-skive/60%Hourly2012-11-30 17:16
https://kumti.com/izraeli-nderton-edhe-3-mije-shtepi-te-tjera-ne-territorin-palestinez/60%Hourly2012-11-30 16:36
https://kumti.com/fjalimi-i-presidentit-te-shqiperise-nga-sheshi-i-flamurit-ne-vlore/60%Hourly2012-11-30 16:31
https://kumti.com/serbet-djegin-flamuj-amerikane-e-te-be-se/60%Hourly2012-11-30 16:27
https://kumti.com/shkencetaret-regjistrojne-shkrirje-rekorde-te-akullit/60%Hourly2012-11-30 16:20
https://kumti.com/haradinaj-ska-marreveshje-per-koalicion-me-pdk-ne/60%Hourly2012-11-30 16:18
https://kumti.com/edhe-ushtaraket-greke-u-larguan-nga-afganistani/60%Hourly2012-11-30 16:02
https://kumti.com/si-ti-perdorni-biberonet-te-femijet-tuaj/60%Hourly2012-11-30 12:46
https://kumti.com/kater-keshilla-praktike-per-ndihme-ne-muajt-e-pare-pas-lindjes-se-foshnjes/60%Hourly2012-11-30 12:45
https://kumti.com/zarzavatet-gjethe-jeshile-konfirmohen-si-veti-anti-kancer/60%Hourly2012-11-30 12:42
https://kumti.com/konsumoni-sa-me-shume-peshk/60%Hourly2012-11-30 12:26
https://kumti.com/izraeli-eshte-angazhuar-ne-krijimin-e-avionit-te-papilotuar-te-padukshem/60%Hourly2012-11-30 12:25
https://kumti.com/tashme-roboti-luftarak-mund-te-blihet-ne-japoni/60%Hourly2012-11-30 12:23
https://kumti.com/familja-e-nje-shkencetari-amerikan-ngre-padi-kunder-cia-s-per-vrasje/60%Hourly2012-11-30 11:00
https://kumti.com/ehud-barak-merr-medalje-nderi-nga-homologu-i-tij-amerikan/60%Hourly2012-11-30 10:58
https://kumti.com/zonat-e-lira-ekonomike-kane-nje-efekt-pozitiv-ne-ekonomite-rajonale/60%Hourly2012-11-30 10:57
https://kumti.com/metoda-e-re-e-ri-integrimit-rrit-shpresat-per-te-riatdhesuarit/60%Hourly2012-11-30 10:54
https://kumti.com/hakeret-shqiptare-u-kunderpergjigjen-grekeve/60%Hourly2012-11-30 10:52
https://kumti.com/carla-del-ponte-haradinaj-eshte-liruar-sepse-kane-munguar-deshmite-2/60%Hourly2012-11-30 10:50
https://kumti.com/korea-veriore-uron-100-vjetorin-e-pavaresise/60%Hourly2012-11-30 10:50
https://kumti.com/sistem-paralajmerimi-kunder-infeksioneve-bakteriale/60%Hourly2012-11-30 10:49
https://kumti.com/carla-del-ponte-haradinaj-eshte-liruar-sepse-kane-munguar-deshmite/60%Hourly2012-11-30 10:46
https://kumti.com/egjipti-nje-shtet-islamik/60%Hourly2012-11-30 10:44
https://kumti.com/maqedonia-ndeshkon-mesuesit-shqiptare/60%Hourly2012-11-30 10:42
https://kumti.com/egjipti-voton-per-kushtetuten/60%Hourly2012-11-30 10:41
https://kumti.com/pergjime-bisedash-telefonike-ne-kosove/60%Hourly2012-11-30 10:40
https://kumti.com/damask-mbyllet-rruga-kryesore-per-ne-aeroport-pezullohen-fluturimet/60%Hourly2012-11-30 10:37
https://kumti.com/100-vjet-shtet-shqiptar/60%Hourly2012-11-30 10:36
https://kumti.com/haradinaj-kerkon-kualitet-te-ri-qeverises/60%Hourly2012-11-30 10:34
https://kumti.com/siri-qeveria-e-ka-nderprere-qasjen-ne-internet/60%Hourly2012-11-30 10:34
https://kumti.com/irak-afro-40-te-vrare-ne-valen-e-sulmeve-me-bomba/60%Hourly2012-11-30 10:31
https://kumti.com/ne-rusi-cdo-dite-200-raste-te-reja-me-hiv/60%Hourly2012-11-30 10:30
https://kumti.com/rajoni-merr-masa-per-te-rritur-sigurine-e-burgjeve/60%Hourly2012-11-30 09:53
https://kumti.com/shperthejne-6-automjete-te-press-tv-dhe-al-alam-ne-siri/60%Hourly2012-11-30 09:01
https://kumti.com/pakistani-teston-raketen-nukleare/60%Hourly2012-11-30 08:52
https://kumti.com/pse-duart-dhe-kembet-na-rrine-te-ftohta/60%Hourly2012-11-30 08:26
https://kumti.com/3-menyra-per-ta-evituar-fryrjen-e-barkut/60%Hourly2012-11-30 08:08
https://kumti.com/me-yapp-mund-te-ndertoni-aplikacione-per-cdo-event/60%Hourly2012-11-30 08:06
https://kumti.com/aplikacioni-per-bllokimin-e-reklamave-adblock-plus-vjen-per-android/60%Hourly2012-11-30 07:57
https://kumti.com/shba-senati-favorizon-terheqje-te-shpejte-nga-afganistani/60%Hourly2012-11-30 07:52
https://kumti.com/palestina-fiton-te-drejten-si-shtet-vezhgues-ne-okb/60%Hourly2012-11-30 07:47
https://kumti.com/eulex-i-ne-i-kemi-bere-pergjimet/60%Hourly2012-11-30 00:47
https://kumti.com/zvicra-vendi-me-i-mire-per-te-jetuar/60%Hourly2012-11-30 00:35
https://kumti.com/okb-dita-e-madhe-per-statusin-e-palestines/60%Hourly2012-11-29 20:59
https://kumti.com/vendimi-i-hages-haradinaj-balaj-dhe-brahimaj-te-pafajshem/60%Hourly2012-11-29 10:50
https://kumti.com/daci-une-jam-kalores-modern/60%Hourly2012-11-29 10:48
https://kumti.com/rritet-mbeshtetja-per-shtetesine-e-palestines/60%Hourly2012-11-28 18:03
https://kumti.com/thaci-se-bashku-do-jemi-ne-nato-dhe-be/60%Hourly2012-11-28 17:57
https://kumti.com/serbet-i-druhen-lirimit-te-haradinajt/60%Hourly2012-11-28 17:52
https://kumti.com/si-te-aktivizoni-hibernate-mode-ne-windows-8/60%Hourly2012-11-28 11:41
https://kumti.com/susami-nje-nga-bimet-me-te-shendetshme/60%Hourly2012-11-28 11:33
https://kumti.com/grejpfruti-i-ndaluar-kur-jeni-duke-pire-disa-lloj-medikamentesh/60%Hourly2012-11-28 11:31
https://kumti.com/sot-ska-linja-te-rregullta-te-autobuseve/60%Hourly2012-11-28 10:44
https://kumti.com/ne-australi-skuqet-uji-i-oqeanit/60%Hourly2012-11-28 10:40
https://kumti.com/shba-kundershton-kerkesen-palestineze-ne-okb/60%Hourly2012-11-28 10:37
https://kumti.com/neser-vendimi-i-hages-per-ramushin/60%Hourly2012-11-28 10:32
https://kumti.com/siria-paguan-rrogat-e-ushtareve-me-para-te-shtypura-ne-rusi/60%Hourly2012-11-27 21:10
https://kumti.com/mbp-shkarkon-drejtorin-e-tendereve/60%Hourly2012-11-27 15:47
https://kumti.com/operacioni-transiti-kap-35-kg-droge-ne-rajonin-e-pejes/60%Hourly2012-11-27 15:39
https://kumti.com/ja-pse-programet-pa-pagese-nuk-jane-gjithmone-te-sigurta/60%Hourly2012-11-27 08:55
https://kumti.com/kryengritesit-kane-shtene-ne-dore-nje-nga-hidrocentralet-kryesore-te-sirise/60%Hourly2012-11-27 08:50
https://kumti.com/vetevendosje-ve-flamurin-ne-kufi-me-serbine/60%Hourly2012-11-27 08:48
https://kumti.com/izrael-dorehiqet-ministri-i-mbrojtjes/60%Hourly2012-11-27 08:46
https://kumti.com/turqia-e-paguan-iranin-me-ar-2/60%Hourly2012-11-27 08:46
https://kumti.com/per-cdo-vit-terrorizohen-115-femije-palestineze-2/60%Hourly2012-11-27 08:46
https://kumti.com/turqia-e-paguan-iranin-me-ar/60%Hourly2012-11-27 08:44
https://kumti.com/histori-e-shqiponjes-dy-krereshe/60%Hourly2012-11-27 08:43
https://kumti.com/be-po-pergatit-nje-liste-te-zeze-te-koloneve-izraelite/60%Hourly2012-11-27 08:43
https://kumti.com/per-cdo-vit-terrorizohen-115-femije-palestineze/60%Hourly2012-11-27 08:40
https://kumti.com/gjermani-bie-zjarr-ne-nje-punishte-14-invalid-te-vdekur/60%Hourly2012-11-27 08:39
https://kumti.com/ehud-barak-jep-doreheqje-nga-ministri-i-luftes-se-regjimit-sionist/60%Hourly2012-11-27 08:38
https://kumti.com/irani-alarmon-ashper-turqine-ne-lidhje-me-dislokimin-e-raketave-patriot/60%Hourly2012-11-27 08:38
https://kumti.com/shkaqet-e-verteta-pas-vendimeve-te-fundit-te-presidentit-egjiptian-2/60%Hourly2012-11-27 08:36
https://kumti.com/menaxhimi-i-buxhetit-familjar-detyre-e-veshtire-2/60%Hourly2012-11-27 08:36
https://kumti.com/regjimi-sionist-teston-me-sukses-goditja-e-shpejt-e-gurit-te-davudit/60%Hourly2012-11-27 08:35
https://kumti.com/shkaqet-e-verteta-pas-vendimeve-te-fundit-te-presidentit-egjiptian/60%Hourly2012-11-27 08:34
https://kumti.com/menaxhimi-i-buxhetit-familjar-detyre-e-veshtire/60%Hourly2012-11-27 08:32
https://kumti.com/trashegimia-e-fushave-te-minuara-ne-bote/60%Hourly2012-11-27 08:30
https://kumti.com/dy-shtete-kosove-e-shqiperi-nuk-u-bene-me-deshire/60%Hourly2012-11-27 08:30
https://kumti.com/fillon-konferenca-e-dohas/60%Hourly2012-11-27 08:27
https://kumti.com/aroma-dhe-truri-efekti-ne-joshjen-e-konsumatoreve-2/60%Hourly2012-11-27 08:25
https://kumti.com/parakalimi-i-fsk-se/60%Hourly2012-11-27 08:25
https://kumti.com/shqiptaret-i-urojne-elizabet-ii-obama-clinton/60%Hourly2012-11-27 08:17
https://kumti.com/smartfonet-me-te-mire-qe-nuk-jane-teper-te-medhenj/60%Hourly2012-11-27 06:26
https://kumti.com/video-behet-publik-xhirimi-i-sulmit-te-breivikut-ne-oslo/60%Hourly2012-11-27 06:20
https://kumti.com/leximi-eshte-shendet/60%Hourly2012-11-27 06:14
https://kumti.com/erdogani-kundershton-serialin-sulejmani-i-madherishem/60%Hourly2012-11-26 16:24
https://kumti.com/drenasi-i-maskaralleqeve/60%Hourly2012-11-26 15:02
https://kumti.com/ak-peticion-per-referendumin-e-bashkimit/60%Hourly2012-11-26 14:55
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-diskuton-gjendjen-ne-kosove/60%Hourly2012-11-26 14:52
https://kumti.com/izraeli-po-punon-per-hebraizimin-e-kudsit-dhe-ndertimin-e-kolonive-te-reja/60%Hourly2012-11-26 14:41
https://kumti.com/siri-te-pakten-10-femije-te-vdekur-nga-nje-bombe-e-hedhur-nga-ushtaret-e-asadit/60%Hourly2012-11-26 11:29
https://kumti.com/appwatch-ju-tregon-kur-produktet-android-pesojne-ulje-cmimi/60%Hourly2012-11-26 10:16
https://kumti.com/nikolici-dua-te-jem-president-ne-prishtine/60%Hourly2012-11-26 10:08
https://kumti.com/hodhi-femijen-nga-dritarja-e-maternitetit/60%Hourly2012-11-26 10:02
https://kumti.com/vritet-nje-anetar-i-vellazerise-myslimane/60%Hourly2012-11-26 09:57
https://kumti.com/luftetaret-opozitar-po-i-afrohen-damaskut-dhe-kane-rrezuar-dy-avion/60%Hourly2012-11-26 09:50
https://kumti.com/deshton-per-kete-vit-restaurimi-i-xhamise-se-jashar-pashes/60%Hourly2012-11-26 09:43
https://kumti.com/zbuloni-me-kohe-semundjet-e-veshkave-2/60%Hourly2012-11-26 06:50
https://kumti.com/nje-veshtrim-shpirtit/60%Hourly2012-11-26 06:19
https://kumti.com/si-te-mbroni-te-dhenat-ne-laptopin-personal/60%Hourly2012-11-26 06:14
https://kumti.com/krasniqi-paraburgimi-i-limajt-masaker-e-drejtesise/60%Hourly2012-11-26 06:11
https://kumti.com/lexoni-me-kujdes-etiketen-e-produkteve-qe-blini/60%Hourly2012-11-26 06:08
https://kumti.com/disa-bime-qe-sherojne-pagjumesine/60%Hourly2012-11-26 05:55
https://kumti.com/mesazhe-nga-shkupi-per-bashkim-kombetar/60%Hourly2012-11-25 21:54
https://kumti.com/akuzon-pdk-ne/60%Hourly2012-11-25 21:53
https://kumti.com/incidente-nderetnike-ne-shkup/60%Hourly2012-11-25 17:27
https://kumti.com/motorola-ofron-maksimumin-e-jetegjatesise-se-baterise/60%Hourly2012-11-25 16:13
https://kumti.com/a-e-dini-nese-eshte-legale-permbajtja-qe-shikoni-ne-internet/60%Hourly2012-11-25 16:06
https://kumti.com/dhimbja-stomakut/60%Hourly2012-11-25 15:58
https://kumti.com/siri-kryengritesit-e-kane-marre-nje-baze-te-helikoptereve/60%Hourly2012-11-25 15:56
https://kumti.com/davutollu-turqia-nuk-ben-kompromise-me-izraelin/60%Hourly2012-11-25 15:16
https://kumti.com/anonymous-ne-lufte-me-izraelin/60%Hourly2012-11-25 15:13
https://kumti.com/neonazistet-grek-kerkojne-mbylljen-e-shkollave-shqipe/60%Hourly2012-11-25 14:55
https://kumti.com/vendosen-100-flamuj-kombetar-ne-prekaz/60%Hourly2012-11-25 14:51
https://kumti.com/sulmohet-me-granate-dore-pika-kufitare-ne-bernjak/60%Hourly2012-11-25 14:48
https://kumti.com/kine-u-testua-me-sukses-aeroplanbartesi-i-pare/60%Hourly2012-11-25 14:46
https://kumti.com/bangladesh-mbi-100-te-vdekur-nga-zjarri/60%Hourly2012-11-25 14:43
https://kumti.com/kerkohet-lirimi-i-menjehershem-i-fatmir-limajt-me-bashkeluftetare/60%Hourly2012-11-25 14:40
https://kumti.com/daciq-kosova-i-eshte-rrembyer-serbise/60%Hourly2012-11-25 14:37
https://kumti.com/izraeli-ndalon-qasjen-ne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2012-11-24 19:39
https://kumti.com/pritet-nje-bashkim-ldk-ldd/60%Hourly2012-11-24 18:01
https://kumti.com/krasniqi-do-ta-kemi-shqiperine-etnike/60%Hourly2012-11-24 17:52
https://kumti.com/maska-te-thjeshta-per-llojet-e-ndryshme-te-lekures/60%Hourly2012-11-24 16:32
https://kumti.com/floket-ne-vjeshte-dhe-dimer-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Hourly2012-11-24 16:13
https://kumti.com/ne-veri-situate-konfuze-dhe-jashte-kontrollit/60%Hourly2012-11-24 16:12
https://kumti.com/japonezet-do-te-kerkojne-gati-3-milione-dollare-nga-shba-per-zhurmen/60%Hourly2012-11-24 16:11
https://kumti.com/ne-nju-delhi-jane-ndaluar-te-gjitha-llojet-e-paketimit-plastik/60%Hourly2012-11-24 16:08
https://kumti.com/franca-ka-caktuar-12-milione-euro-per-opoziten-siriane/60%Hourly2012-11-24 16:06
https://kumti.com/vlore-nuk-ka-me-hotele-te-lira/60%Hourly2012-11-24 16:04
https://kumti.com/grabisin-nenen-e-shokut-qe-jetonte-e-vetme/60%Hourly2012-11-24 16:01
https://kumti.com/berisha-kisha-rol-paresor-ne-identitetin-kombetar/60%Hourly2012-11-24 16:00
https://kumti.com/armet-shqiptare-ne-luften-e-kongos-video/60%Hourly2012-11-24 15:56
https://kumti.com/morsi-punoj-per-stabilitetin-e-egjiptit/60%Hourly2012-11-24 15:14
https://kumti.com/serbise-mund-ti-rivendosen-vizat/60%Hourly2012-11-24 15:11
https://kumti.com/pak-dite-na-ndajne-nga-kufiri-me-kosoven/60%Hourly2012-11-24 15:09
https://kumti.com/nje-serb-i-kosoves-lirohet-nga-akuzat-per-krime-lufte/60%Hourly2012-11-24 15:08
https://kumti.com/qeveria-e-re-fokusohet-te-ekonomia-dhe-lufta-ndaj-korrupsionit/60%Hourly2012-11-24 15:07
https://kumti.com/barnat-pa-udhezime-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2012-11-24 15:04
https://kumti.com/eulex-ne-aksion-per-arrestimin-e-limajt/60%Hourly2012-11-24 15:01
https://kumti.com/libri-i-papes-krishti-ska-lindur-per-krishtlindje/60%Hourly2012-11-23 18:47
https://kumti.com/gjelberimi-ndikon-pozitivisht-ne-luften-kunder-stresit/60%Hourly2012-11-23 14:49
https://kumti.com/hanije-fraksionet-radikale-ne-gaza-duhet-te-respektojne-armepushimin/60%Hourly2012-11-23 14:38
https://kumti.com/ti-besh-mire-hallkut/60%Hourly2012-11-23 14:34
https://kumti.com/roli-i-klerit-musliman-ne-mbrojtje-te-ceshtjes-kombetare/60%Hourly2012-11-23 14:28
https://kumti.com/palestina-kur-demokracia-vret/60%Hourly2012-11-23 14:27
https://kumti.com/karikatura-e-ny-times-askush-nuk-mund-ti-ndaje-shqiptaret/60%Hourly2012-11-23 14:26
https://kumti.com/turqia-tregoi-per-tankun-e-ri/60%Hourly2012-11-23 14:24
https://kumti.com/google-promovon-permbajtjen-ueb-ne-arabisht/60%Hourly2012-11-23 14:23
https://kumti.com/tableti-familypad-i-archo-s-i-dizajnuar-per-familjet/60%Hourly2012-11-23 14:21
https://kumti.com/android-41-premium-suite-vjen-ne-galaxy-note-101/60%Hourly2012-11-23 14:19
https://kumti.com/pse-vendosen-raketat-patriot-ne-turqi/60%Hourly2012-11-23 14:18
https://kumti.com/te-moshuar-dhe-te-motivuar-per-pune/60%Hourly2012-11-23 14:17
https://kumti.com/federata-ruse-e-njeh-palestinen-si-shtet-te-pavarur/60%Hourly2012-11-23 14:14
https://kumti.com/bota-myslimane-thellon-bashkepunimin-ekonomik/60%Hourly2012-11-23 14:14
https://kumti.com/sarkozy-merret-ne-pyetje-per-pune-te-paligjshme/60%Hourly2012-11-23 14:09
https://kumti.com/protesta-masive-kunder-dekretit-te-morsit-djegen-zyrat-e-vellazerise-muslimane/60%Hourly2012-11-23 14:08
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-hapur-zjarr-ne-zonen-neutrale/60%Hourly2012-11-23 14:04
https://kumti.com/tre-te-vrare-dhe-mbi-90-te-plagosur-ne-afganistan/60%Hourly2012-11-23 14:03
https://kumti.com/70-e-francezeve-ne-favor-te-formimit-te-partive-islame/60%Hourly2012-11-23 14:00
https://kumti.com/autobusin-ne-tel-aviv-e-shpertheu-nje-izraelit/60%Hourly2012-11-23 13:58
https://kumti.com/koreja-e-veriut-po-pergatitet-per-testimin-e-raketes-balistike/60%Hourly2012-11-23 13:56
https://kumti.com/banja-luka-rinderton-simbolin-e-kthimit-te-muslimaneve/60%Hourly2012-11-23 13:54
https://kumti.com/shtohet-prania-e-forcave-te-sigurise-ne-veriun-e-mitrovices/60%Hourly2012-11-23 13:54
https://kumti.com/paketimi-i-cigareve-dhe-ndikimi-tek-parandalimi-i-duhanit/60%Hourly2012-11-23 13:51
https://kumti.com/40-mije-euro-honorar-per-adem-demacin/60%Hourly2012-11-23 07:54
https://kumti.com/cili-ushqim-ndikon-ne-parandalimin-e-renies-se-flokut/60%Hourly2012-11-23 07:49
https://kumti.com/kompania-nintendo-me-platforme-te-re-per-te-shikuar-edhe-video/60%Hourly2012-11-23 07:46
https://kumti.com/konsumatoret-kosovare-kerkojne-cilesi-me-te-mire-ne-prodhimet-ushqimore-vendase/60%Hourly2012-11-22 23:51
https://kumti.com/nato-rrit-sigurine-e-forcave-te-armatosura-te-shqiperise/60%Hourly2012-11-22 23:46
https://kumti.com/marreveshjet-rajonale-per-informacionin-e-klasifikuar-rrisin-sigurine-rajonale/60%Hourly2012-11-22 23:42
https://kumti.com/franca-ka-rritur-shitjet-e-armeve-me-gati-30/60%Hourly2012-11-22 23:40
https://kumti.com/siri-78-te-vdekur-ne-perleshjet-e-fundit-40-mije-te-vrare-qe-nga-fillimi-i-kryengritjes/60%Hourly2012-11-22 23:31
https://kumti.com/lufta-8-ditore-ne-gaza-demet-e-armikut-dhe-te-arriturat-e-razistences/60%Hourly2012-11-22 23:29
https://kumti.com/rusia-eshte-e-alarmuar-nga-militarizimi-i-tepruar-i-turqise/60%Hourly2012-11-22 22:29
https://kumti.com/shen-petersburgu-u-sulmua-nga-zogjte-e-dehur/60%Hourly2012-11-22 22:27
https://kumti.com/bimet-qe-ndihmojne-ne-sherimin-e-syve-dhe-10-sekrete-per-ti-ruajtur/60%Hourly2012-11-22 20:29
https://kumti.com/bimet-qe-ndihmojne-ne-sherimin-e-syve-dhe-10-sekrete-per-ti-ruajtur-2/60%Hourly2012-11-22 20:29
https://kumti.com/ushqime-qe-kontribuojne-te-jeni-me-te-bukur-dhe-te-jetoni-te-shendetshem/60%Hourly2012-11-22 20:23
https://kumti.com/izrael-lufta-ne-gaza-ia-rrite-piket-netanyahut-ne-zgjedhje/60%Hourly2012-11-22 19:12
https://kumti.com/vecorite-sheruese-te-lakres-4/60%Hourly2012-11-22 18:34
https://kumti.com/turqia-kerkon-mbrojtje-nga-nato/60%Hourly2012-11-22 14:10
https://kumti.com/rosu-hyn-te-kroi-i-vitakut/60%Hourly2012-11-22 14:08
https://kumti.com/fsk-me-uniforme-te-re/60%Hourly2012-11-22 14:03
https://kumti.com/blerim-shala-koordinator-i-dialogut-kosove-serbi/60%Hourly2012-11-22 13:59
https://kumti.com/myftiu-ternava-mori-pjese-ne-konferencen-e-8-te-keshillit-te-larte-islamik-te-evro-azise/60%Hourly2012-11-22 12:31
https://kumti.com/sot-78-te-vrare-dhe-luftimet-vazhdojne-ne-halep-dhe-damask/60%Hourly2012-11-22 12:17
https://kumti.com/lotet-e-dautoglu-ne-gazza-kryesojne-titujt-e-gazetave-arabe/60%Hourly2012-11-22 12:15
https://kumti.com/mbi-40-mije-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2012-11-22 12:12
https://kumti.com/cisjordani-ushtria-izraelite-arreston-55-palestineze/60%Hourly2012-11-22 12:00
https://kumti.com/jeremic-genjeu/60%Hourly2012-11-22 11:56
https://kumti.com/hyn-ne-fuqi-armepushimi-ne-gaza/60%Hourly2012-11-22 09:41
https://kumti.com/testi-i-renies-ne-toke-i-smartfonit-google-nexus-4-video/60%Hourly2012-11-22 09:37
https://kumti.com/pse-nje-windows-prej-32-bit-nuk-mund-te-kete-qasje-ne-4gb-ram/60%Hourly2012-11-22 09:36
https://kumti.com/mustafa-dacic-nuk-e-heqim-permendoren-e-ucpmb-se/60%Hourly2012-11-22 09:34
https://kumti.com/standard-natali-velijaj-emer-i-njohur-per-austriaket/60%Hourly2012-11-22 09:28
https://kumti.com/caji-nuk-ju-le-te-trasheni/60%Hourly2012-11-22 00:09
https://kumti.com/kivi-per-shendet-te-trupit-dhe-lekure-te-bukur-e-rinore/60%Hourly2012-11-21 23:40
https://kumti.com/qepe-dhe-hudher-per-te-ruajtur-dhe-per-ta-trajtuar-kancerin/60%Hourly2012-11-21 22:32
https://kumti.com/withers-shqiperia-mund-ta-arrije-endrren-qe-lindi-100-vjet-me-pare/60%Hourly2012-11-21 22:29
https://kumti.com/automjeti-luftarak-i-kembesorise-amerikane-do-te-jete-gati-dy-here-me-i-rende-se-tanku/60%Hourly2012-11-21 22:26
https://kumti.com/amerikanet-do-te-zhvillojne-nje-gjuetar-te-papilotuar-te-nendeteseve/60%Hourly2012-11-21 22:20
https://kumti.com/izraeli-dhe-hamas-i-rane-dakord-per-vendosjen-e-armepushimit/60%Hourly2012-11-21 22:17
https://kumti.com/nje-avion-mig-21-u-rrezua-ne-jug-te-egjiptit/60%Hourly2012-11-21 22:00
https://kumti.com/situata-tragjike-ne-gaza/60%Hourly2012-11-21 16:45
https://kumti.com/siri-forcat-e-asadit-kalojne-ne-kundersulm/60%Hourly2012-11-21 16:42
https://kumti.com/femijet-dhe-interneti-per-shume-prinder-nje-sfide/60%Hourly2012-11-21 14:50
https://kumti.com/hakeret-po-perpiqen-te-thyejne-mburojen-e-hekurt/60%Hourly2012-11-21 14:46
https://kumti.com/izraeli-rriti-mbulesen-e-kupoles-se-hekurt/60%Hourly2012-11-21 14:43
https://kumti.com/ne-qender-te-tel-avivit-u-hodh-ne-ere-nje-autobus/60%Hourly2012-11-21 14:42
https://kumti.com/ne-jemen-u-rrezua-avioni-ushtarak-rus-i-transportit/60%Hourly2012-11-21 14:34
https://kumti.com/ne-indi-u-ekzekutua-sulmuesi-i-mumbait/60%Hourly2012-11-21 14:31
https://kumti.com/rexhepi-shkarkoi-keshilltarin-dhe-dy-zyrtare-te-mpb-se/60%Hourly2012-11-21 14:29
https://kumti.com/clinton-angazhimet-e-shba-per-sigurine-e-izraelit-jane-te-forta/60%Hourly2012-11-21 14:29
https://kumti.com/shperthim-te-kroi-i-vitakut/60%Hourly2012-11-21 14:27
https://kumti.com/shtohet-numri-i-vetevrasjeve-tek-ushtaret-amerikane/60%Hourly2012-11-21 14:24
https://kumti.com/jeremiq-shtyn-serish-serbine-ne-konfrontim-me-perendimin/60%Hourly2012-11-21 14:20
https://kumti.com/perkunder-marreveshjes-per-paqe-gaza-bombardohet-127-te-vrare-mbi-1100-te-plagosur/60%Hourly2012-11-21 14:14
https://kumti.com/ramiqi-thirrje-per-gazen/60%Hourly2012-11-21 14:13
https://kumti.com/ruset-po-eksplorojne-naften-e-irakut/60%Hourly2012-11-21 00:47
https://kumti.com/te-rinjte-udheheqin-inovacionin-ne-fushen-e-informatikes/60%Hourly2012-11-21 00:28
https://kumti.com/palestinezet-e-rripit-te-gazes-pushkatuan-6-persona-per-ndihmen-e-dhene-ushtarakeve-izraelite/60%Hourly2012-11-21 00:21
https://kumti.com/shkup-polemika-per-bustin-e-jasharit/60%Hourly2012-11-21 00:17
https://kumti.com/gjendet-i-masakruar-23-vjecari-i-zhdukur/60%Hourly2012-11-21 00:15
https://kumti.com/franca-le-afganistanin/60%Hourly2012-11-21 00:13
https://kumti.com/vriten-830-forca-te-ushtrise-afgane/60%Hourly2012-11-21 00:11
https://kumti.com/kosova-e-shqiperia-lidhen-edhe-me-nje-autostrade/60%Hourly2012-11-21 00:07
https://kumti.com/shqiptaret-dhe-serbet-shkembejne-zjarr-te-kroi-i-vitakut/60%Hourly2012-11-21 00:03
https://kumti.com/marreveshje-armepushimi-ne-gaze/60%Hourly2012-11-21 00:02
https://kumti.com/sida-me-e-perhapur-se-sa-mendohej/60%Hourly2012-11-20 23:59
https://kumti.com/kasperski-do-te-leshoje-sistemin-e-vet-operativ-mbrojtes/60%Hourly2012-11-20 23:57
https://kumti.com/diabeti-vertet-eshte-rinuar-si-semundje-por-perballohet-me-lehte/60%Hourly2012-11-20 23:57
https://kumti.com/diabeti-vertet-eshte-rinuar-si-semundje-por-perballohet-me-lehte-2/60%Hourly2012-11-20 23:57
https://kumti.com/karremi-unikal-per-tuberkulozin/60%Hourly2012-11-20 23:54
https://kumti.com/karremi-unikal-per-tuberkulozin-2/60%Hourly2012-11-20 23:54
https://kumti.com/ne-parlamentin-e-bahreinit-nje-nga-deputetet-dogji-flamurin-e-izraelit/60%Hourly2012-11-20 23:33
https://kumti.com/vlore-kartemonedhat-lokale-me-para-krijimit-te-bankes-se-shqiperise/60%Hourly2012-11-20 23:29
https://kumti.com/pas-italise-edhe-britania-njohu-koalicionin-e-opozites-siriane/60%Hourly2012-11-20 23:26
https://kumti.com/ish-ambasadori-william-eryerson-uron-shqiptaret-per-100-vjetorin-e-pavaresise/60%Hourly2012-11-20 23:00
https://kumti.com/pasojat-e-dorezimit-heqjes-dore-dhe-trajtimi-i-tyre/60%Hourly2012-11-20 23:00
https://kumti.com/roli-jetik-amerikan-ne-shtetformimin-e-shqiperise-dhe-kosoves/60%Hourly2012-11-20 23:00
https://kumti.com/a-do-ta-shtyje-putini-sirine-ne-nje-prishtine-tjeter/60%Hourly2012-11-20 22:55
https://kumti.com/porosite-sms-ne-renie/60%Hourly2012-11-20 19:34
https://kumti.com/ban-lufta-tokesore-e-izraelit-do-te-conte-ne-tragjedi/60%Hourly2012-11-20 19:31
https://kumti.com/keqperdoruesit-e-zgjedhjeve-ne-decan-denohen-me-nga-1350-euro/60%Hourly2012-11-20 19:27
https://kumti.com/si-te-veproni-per-te-blere-celularin-e-duhur/60%Hourly2012-11-20 19:20
https://kumti.com/austria-partner-i-fuqishem-politik-i-kosoves/60%Hourly2012-11-20 19:09
https://kumti.com/cdo-e-dhjeta-nuse-nuk-flet-me-vjehrren/60%Hourly2012-11-20 18:57
https://kumti.com/paralajmerimi-i-katastrofes-njerezore-ne-gaza/60%Hourly2012-11-20 14:04
https://kumti.com/pacolli-merr-premtimin-per-njohjen-nga-lesoto/60%Hourly2012-11-20 12:32
https://kumti.com/franca-pergatitet-per-terheqje-nga-afganistani/60%Hourly2012-11-20 12:25
https://kumti.com/masakra-ishte-tradita-e-miloshevicit/60%Hourly2012-11-20 12:19
https://kumti.com/dacici-deshiron-dejton-per-kosoven/60%Hourly2012-11-20 12:18
https://kumti.com/problemi-me-i-madh-i-sistemit-android-42/60%Hourly2012-11-20 11:22
https://kumti.com/vizita-kritike-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2012-11-20 10:35
https://kumti.com/kriza-ne-gaza-dhe-marredheniet-shba-turqi/60%Hourly2012-11-20 10:31
https://kumti.com/holanda-jo-status-shqiperise/60%Hourly2012-11-20 10:29
https://kumti.com/izraeli-kercenon-me-nderhyrje-ne-terren/60%Hourly2012-11-20 10:27
https://kumti.com/shqiptari-ne-panairin-e-shpikjeve/60%Hourly2012-11-20 10:23
https://kumti.com/san-francisco-vend-i-felliqesirave-tenton-ti-thote-stop-nudizmit/60%Hourly2012-11-20 10:22
https://kumti.com/izraeli-qellon-mbi-100-caqe-ne-gaza/60%Hourly2012-11-20 10:19
https://kumti.com/tri-zjarr-venie-ne-veri/60%Hourly2012-11-20 10:17
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-deshton-deklarata-per-gazan/60%Hourly2012-11-20 10:17
https://kumti.com/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-10-vjet-burgim/60%Hourly2012-11-20 10:16
https://kumti.com/indi-17-te-vrare-nga-ikja-ne-rremuje/60%Hourly2012-11-20 10:11
https://kumti.com/vendet-myslimane-nisin-forumin-ekonomik/60%Hourly2012-11-20 10:11
https://kumti.com/kisha-e-anglise-voton-per-peshkopet-femra/60%Hourly2012-11-20 10:09
https://kumti.com/kryengritesit-marrin-edhe-nje-baze-ushtarake-ne-damask/60%Hourly2012-11-20 10:05
https://kumti.com/anonymous-i-shpall-lufte-izraelit-2/60%Hourly2012-11-20 09:56
https://kumti.com/rasti-klecka-sot-para-gjykates-supreme/60%Hourly2012-11-20 08:37
https://kumti.com/kosova-kampion-i-mostransparences/60%Hourly2012-11-20 07:28
https://kumti.com/shtrengohen-pompat/60%Hourly2012-11-20 07:16
https://kumti.com/cilat-jane-ceshtjet-me-te-medha-te-sigurise-kibernetike-ne-2013/60%Hourly2012-11-20 00:46
https://kumti.com/rregulloni-fotografite-ne-internet/60%Hourly2012-11-20 00:43
https://kumti.com/caj-nga-xhenxhefili-limon-dhe-mjalte-kunder-ftohjes/60%Hourly2012-11-20 00:42
https://kumti.com/te-mirat-dhe-te-keqijat-e-kafes/60%Hourly2012-11-20 00:40
https://kumti.com/vaksinat-avantazhet-dhe-disavantazhet/60%Hourly2012-11-20 00:39
https://kumti.com/qe-ai-te-kuptoj-gjestet-perdorni-fjalet/60%Hourly2012-11-20 00:34
https://kumti.com/anonymous-i-shpall-lufte-izraelit/60%Hourly2012-11-20 00:25
https://kumti.com/aftesite-e-hamasit-mund-te-frenojne-izraelin/60%Hourly2012-11-20 00:18
https://kumti.com/greket-fashistet-e-rinj-te-evropes/60%Hourly2012-11-20 00:17
https://kumti.com/afganistan-karzai-akuzon-shba-per-tradhti-te-marreveshjes/60%Hourly2012-11-20 00:15
https://kumti.com/nato-do-ta-shqyrtonte-kerkesen-e-turqise-per-sistem-anti-rakete/60%Hourly2012-11-20 00:14
https://kumti.com/beograd-dy-vjet-burg-per-shtetasin-e-kosoves/60%Hourly2012-11-20 00:13
https://kumti.com/shperthim-ne-veriun-e-kosoves/60%Hourly2012-11-20 00:11
https://kumti.com/roli-i-kosoves-ne-krijimin-e-shtetit-shqiptar/60%Hourly2012-11-20 00:10
https://kumti.com/lufta-kunder-epilepsise-ne-vendet-ne-zhvillim/60%Hourly2012-11-20 00:08
https://kumti.com/nene-tereza-kulti-i-paqendrueshem-per-kombin-shqiptar-misionare-e-shenjte-per-boten-katolike/60%Hourly2012-11-19 23:34
https://kumti.com/siri-rrezikohet-jeta-e-200-mije-femijeve/60%Hourly2012-11-19 23:27
https://kumti.com/gaza-alarm-per-mungesen-e-pajisjeve-mjekesore/60%Hourly2012-11-19 23:13
https://kumti.com/hasan-prishtina-te-kerkoj-ndjese-qe-te-perfaqeson-sot-kjo-e-paditur-me-pushtet/60%Hourly2012-11-19 21:22
https://kumti.com/reagon-bashkohu-hetimi-ndaj-imamit-krasniqi-sulm-ndaj-xhematit-musliman-te-kosoves/60%Hourly2012-11-19 20:17
https://kumti.com/te-pagjeturit-plage-e-hapur/60%Hourly2012-11-19 20:13
https://kumti.com/kerkohet-lirimi-i-ish-pjesetareve-te-uck-se/60%Hourly2012-11-19 19:54
https://kumti.com/kuci-herave-tjera-do-te-reagojme/60%Hourly2012-11-19 19:47
https://kumti.com/bruksel-ministrat-e-mbrojtjes-se-nato-s-diskutojne-per-situaten-ne-kufirin-turqi-siri/60%Hourly2012-11-19 14:50
https://kumti.com/izraeli-duhet-te-shmange-viktimat-civile/60%Hourly2012-11-19 14:45
https://kumti.com/shega-zbut-plakjen-dhe-stresin/60%Hourly2012-11-19 12:35
https://kumti.com/tani-ne-gmail-mund-te-kerkoni-sipas-madhesise-se-e-mailit/60%Hourly2012-11-19 12:34
https://kumti.com/varianti-i-ri-i-sulmit-ne-windows-8/60%Hourly2012-11-19 12:33
https://kumti.com/ja-se-si-ta-perdorni-per-2-muaj-microsoft-office-2013/60%Hourly2012-11-19 12:31
https://kumti.com/celulari-i-ri-5-inc-i-lenovos-do-te-jete-1080p-me-dy-karta/60%Hourly2012-11-19 12:28
https://kumti.com/obama-arrin-ne-birmani/60%Hourly2012-11-19 12:25
https://kumti.com/gaza-te-pakten-10-te-vdekur-nga-bombardimet-izraelite/60%Hourly2012-11-19 11:58
https://kumti.com/djali-i-ish-kryeministrit-izraelit-ariel-sharon-do-ta-rrafshojme-gazen-me-toke/60%Hourly2012-11-19 11:53
https://kumti.com/telegraf-egjipti-po-perpiqet-te-kete-rol-lider-ne-rajon/60%Hourly2012-11-19 11:48
https://kumti.com/breiviku-i-shkruan-leter-motres/60%Hourly2012-11-18 21:15
https://kumti.com/aromaterapia-dhe-sqarimi-i-25-vajrave/60%Hourly2012-11-18 15:51
https://kumti.com/9-praktika-te-demshme-per-fytyren/60%Hourly2012-11-18 15:25
https://kumti.com/google-nxjerr-android-42-source-code/60%Hourly2012-11-18 14:09
https://kumti.com/google-now-zgjedhet-inovacioni-i-vitit/60%Hourly2012-11-18 12:57
https://kumti.com/eleven-perzgjedh-vezhgues-per-kosove/60%Hourly2012-11-18 12:52
https://kumti.com/mbrojtja-civile-serbe-mban-ushtrime-ne-veri-nen-drejtimin-e-koloneleve-ushtarak/60%Hourly2012-11-18 12:42
https://kumti.com/pengpod-tableti-i-vertete-linux-qe-kushton-120/60%Hourly2012-11-18 12:40
https://kumti.com/siri-rrezohet-helikopteri-qeveritar-video/60%Hourly2012-11-18 12:37
https://kumti.com/erdogan-heret-ose-vone-izraeli-do-te-jape-llogari-per-palestinezet/60%Hourly2012-11-18 12:35
https://kumti.com/arrin-ne-48-numri-i-martireve-ne-gaza/60%Hourly2012-11-18 10:49
https://kumti.com/protesta-anti-izraelite-ne-france-angli-dhe-greqi/60%Hourly2012-11-18 10:46
https://kumti.com/hamasi-mbetet-aktori-kryesor-ne-gaza/60%Hourly2012-11-18 10:46
https://kumti.com/francezet-protestuan-kunder-martesave-gay/60%Hourly2012-11-18 10:40
https://kumti.com/spajtohen-per-mbretin/60%Hourly2012-11-18 10:31
https://kumti.com/ceku-do-te-festojme-lirimin-e-haradinajt/60%Hourly2012-11-18 10:30
https://kumti.com/kosova-trajton-konfuzionin-e-sistemit-te-adresave/60%Hourly2012-11-18 10:27
https://kumti.com/krijohet-levizja-came/60%Hourly2012-11-18 10:25
https://kumti.com/a-mund-te-mbijetoje-bbc-dhe-media-britanike/60%Hourly2012-11-18 10:23
https://kumti.com/helmet-mund-te-jene-zgjidhja-per-dhimbjet-kronike/60%Hourly2012-11-18 10:20
https://kumti.com/xi-timonieri-i-ri-i-nje-kine-ne-ndryshim/60%Hourly2012-11-18 10:19
https://kumti.com/gjermani-rritet-numri-i-emigranteve-greke/60%Hourly2012-11-18 10:18
https://kumti.com/izraeli-dhe-hamasi-vazhdojne-luftimet/60%Hourly2012-11-18 10:17
https://kumti.com/obama-arrin-ne-bangkok/60%Hourly2012-11-18 10:16
https://kumti.com/merkel-keshillon-putinin-per-gjakftohtesi/60%Hourly2012-11-18 10:14
https://kumti.com/nuk-dine-cka-eshte-doreheqja/60%Hourly2012-11-18 09:50
https://kumti.com/franca-zyrtarisht-u-dorezon-opozitareve-siriane-ambasaden-siriane/60%Hourly2012-11-18 08:46
https://kumti.com/andaluzia-spanje/60%Hourly2012-11-17 23:00
https://kumti.com/islami-nxit-per-bashkepunim/60%Hourly2012-11-17 23:00
https://kumti.com/imam-vehbi-ismaili/60%Hourly2012-11-17 23:00
https://kumti.com/obama-perserit-mbeshtetjen-ndaj-izraelit-kunder-palestines/60%Hourly2012-11-17 21:39
https://kumti.com/protesta-kunder-operacioneve-ushtarake-izraelite-ndaj-rripit-te-gazes/60%Hourly2012-11-17 21:34
https://kumti.com/mursi-erdogan-emiri-i-katarit-dhe-mishaal-po-analizojne-ngjarjet-ne-gaza/60%Hourly2012-11-17 21:27
https://kumti.com/si-mund-te-riktheni-porosite-me-ze-te-fshira-nga-iphone/60%Hourly2012-11-17 20:42
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-marrin-kontrollin-e-aeroportit/60%Hourly2012-11-17 19:17
https://kumti.com/komuniteti-islamik-ne-bih-mirepret-liderin-e-ri/60%Hourly2012-11-17 19:11
https://kumti.com/gjermania-hap-qendrat-e-mbrojtjes-nga-ekstremizmi-dhe-terrorizmi/60%Hourly2012-11-17 19:08
https://kumti.com/rripi-i-gazes-erdogan-kerkon-mobilizimin-e-shba-se-dhe-rusise/60%Hourly2012-11-17 19:07
https://kumti.com/izraeli-miraton-mobilizimin-e-75-mije-rezervisteve/60%Hourly2012-11-17 19:00
https://kumti.com/konfiskohet-vetura-prone-e-ministrit-bajram-rexhepi/60%Hourly2012-11-17 18:57
https://kumti.com/serbet-i-vene-zjarrin-shtepise-se-nje-shqiptari/60%Hourly2012-11-17 18:55
https://kumti.com/vulinin-e-shqeteson-lirimi-i-haradinajt/60%Hourly2012-11-17 18:53
https://kumti.com/organizata-per-bashkepunim-islamik-nxjerr-rezolute-per-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2012-11-17 18:52
https://kumti.com/izraeli-ben-gabim-qe-nuk-njeh-kosoven/60%Hourly2012-11-17 18:47
https://kumti.com/plani-maqedonas-shtohuni-me-nuse-nga-shqiperia/60%Hourly2012-11-17 18:42
https://kumti.com/ne-peje-konfiskohen-48-kilograme-droge/60%Hourly2012-11-17 18:19
https://kumti.com/dhuna-nuk-eshte-zgjidhje/60%Hourly2012-11-17 18:03
https://kumti.com/lirohen-gjeneralet-kroate-gotovina-dhe-markac/60%Hourly2012-11-17 17:52
https://kumti.com/rendesia-e-standardeve-te-larta-ushtarake-panetta/60%Hourly2012-11-17 17:49
https://kumti.com/kurdet-e-turqise-kerkojne-me-shume-liri/60%Hourly2012-11-17 14:08
https://kumti.com/nisja-e-dialogut-shprese-per-rikthimin-e-gjykatesve-ne-veri/60%Hourly2012-11-17 14:00
https://kumti.com/sikur-gjermania-te-braktiste-euron/60%Hourly2012-11-17 13:48
https://kumti.com/taken-perpjekje-per-te-poshteruar-shqiptaret/60%Hourly2012-11-17 13:39
https://kumti.com/foto-qe-dridhi-boten-i-vritet-djali-korrespondetit-te-bbc-se-ne-gaze/60%Hourly2012-11-17 13:37
https://kumti.com/si-do-ta-ndryshoje-shba-sektorin-energjetik-global-2/60%Hourly2012-11-17 13:36
https://kumti.com/si-do-ta-ndryshoje-shba-sektorin-energjetik-global/60%Hourly2012-11-17 13:34
https://kumti.com/aneb-irani-dyfishon-pasurimin-e-uraniumit/60%Hourly2012-11-17 13:34
https://kumti.com/vdekje-e-dyshimte-ne-pus-te-shtepise/60%Hourly2012-11-17 13:29
https://kumti.com/potenciali-i-industrise-se-rende/60%Hourly2012-11-17 12:58
https://kumti.com/irani-do-te-kufizoje-te-drejtat-e-grave-per-te-udhetuar/60%Hourly2012-11-17 12:33
https://kumti.com/diplomat-universitare-ne-kornize/60%Hourly2012-11-17 12:31
https://kumti.com/franca-refuzon-fushatat-kunder-islamofobise/60%Hourly2012-11-17 10:57
https://kumti.com/figurat-historike-perballe-gjykimit-politik/60%Hourly2012-11-17 10:56
https://kumti.com/kane-thene-per-lumturine/60%Hourly2012-11-17 09:02
https://kumti.com/mos-e-ben-facebook-un-ajer-per-ty/60%Hourly2012-11-17 08:58
https://kumti.com/shembuj-ne-kuran/60%Hourly2012-11-17 08:49
https://kumti.com/renie-ne-tregjet-evropianearsyejashba-dhe-greqia/60%Hourly2012-11-17 08:47
https://kumti.com/skandale-e-sjellje-te-papershtatshme-ne-ushtrine-amerikane/60%Hourly2012-11-17 08:39
https://kumti.com/dobite-e-kikirikut-2/60%Hourly2012-11-17 08:35
https://kumti.com/gskill-prezanton-ram-in-qe-pretendon-rekord-boteror/60%Hourly2012-11-17 08:33
https://kumti.com/a-eshte-android-me-te-vertet-falas-dhe-i-hapur/60%Hourly2012-11-17 08:23
https://kumti.com/izraeli-nuk-ka-per-te-fituar-asgje-nga-kjo-qe-po-ben/60%Hourly2012-11-17 08:20
https://kumti.com/fatmir-limaj-i-akuzuar-per-shtate-vepra-kriminale/60%Hourly2012-11-17 08:17
https://kumti.com/vizita-e-kryeministrit-egjiptian-ndahet-me-dhembje/60%Hourly2012-11-17 08:15
https://kumti.com/gaza-qassam-kapen-pilotin-e-avionit-te-rrezuar/60%Hourly2012-11-17 08:12
https://kumti.com/mbi-20-organizata-kriminale-serbe/60%Hourly2012-11-17 08:07
https://kumti.com/kura-popullore-per-dhembe-te-shendetshem-dhe-frymemarrje-te-kendshme-2/60%Hourly2012-11-16 13:46
https://kumti.com/nokia-do-te-marre-masa-kunder-htc-mbi-32-patenta/60%Hourly2012-11-16 13:36
https://kumti.com/aktakuze-kunder-fatmir-limajt/60%Hourly2012-11-16 13:14
https://kumti.com/jemeni-simpatizon-popullin-e-kosoves/60%Hourly2012-11-16 13:00
https://kumti.com/facebook-shfaq-opsionin-share-ne-faqen-mobile/60%Hourly2012-11-16 12:54
https://kumti.com/itali-ekzekutohen-dy-shqiptare/60%Hourly2012-11-16 12:51
https://kumti.com/ritmi-kardiak-kur-duhet-te-konsultoheni/60%Hourly2012-11-16 12:46
https://kumti.com/kryeministri-i-egjiptit-qandil-premton-angazhim-per-sigurimin-e-nje-armepushimi-ne-gaza/60%Hourly2012-11-16 12:36
https://kumti.com/hamasi-izraeli-filloi-luften-nuk-ka-vendim-per-nderprerjen/60%Hourly2012-11-16 12:33
https://kumti.com/izraeli-fillon-mobilizimin-e-16000-rezervisteve/60%Hourly2012-11-16 12:27
https://kumti.com/georgievski-maqedonasit-ti-kerkojne-falje-kosoves/60%Hourly2012-11-16 12:25
https://kumti.com/serbia-operon-ne-kosove-me-afro-1000-efektive-sigurie/60%Hourly2012-11-16 12:20
https://kumti.com/hamburgu-garanton-te-drejtat-e-myslimaneve/60%Hourly2012-11-15 17:52
https://kumti.com/zbulohet-nje-depo-me-mallra-nga-serbia/60%Hourly2012-11-15 17:43
https://kumti.com/egjipti-drejt-njohjes-se-pavaresise/60%Hourly2012-11-15 17:39
https://kumti.com/peja-e-decani-ne-te-kuqe-per-28-nentor/60%Hourly2012-11-15 16:40
https://kumti.com/be-e-shba-kushtezojne-greqine-per-maqedonine/60%Hourly2012-11-15 13:31
https://kumti.com/jerusalem-tre-izraelite-vdesin-nga-shperthimi-i-nje-rakete/60%Hourly2012-11-15 11:12
https://kumti.com/svensson-suedia-do-ktheje-rreth-1-mije-azilkerkues-shqiptare/60%Hourly2012-11-15 11:07
https://kumti.com/egjipti-drejt-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2012-11-15 11:00
https://kumti.com/ruajtja-e-kishave-mbi-ahtisarin/60%Hourly2012-11-15 10:52
https://kumti.com/xhemajli-fark-u-ska-luftuar-per-kosoven/60%Hourly2012-11-15 10:45
https://kumti.com/izraeli-paralajmeron-sulme-te-gjera-kunder-gazes/60%Hourly2012-11-14 20:17
https://kumti.com/ju-tregoj-une-shik-u-ishte-krijuar-nga-serbia-nga-stanishiqi/60%Hourly2012-11-14 20:15
https://kumti.com/neser-fillon-aplikimi/60%Hourly2012-11-14 20:12
https://kumti.com/sekuestrohet-200-kg-droge-ne-portin-e-durresit/60%Hourly2012-11-14 20:09
https://kumti.com/islami-u-be-shkak-per-mbrojtjen-e-shqiptareve-nga-asimilimi-sllavo-ortodoks/60%Hourly2012-11-14 19:20
https://kumti.com/forumi-i-te-rinjve-muslimane-nene-tereza-e-ka-vendin-ne-zjarr-te-xhehenemit/60%Hourly2012-11-14 16:41
https://kumti.com/saint-kitts-dhe-nevis-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2012-11-14 16:37
https://kumti.com/valdete-daka-kercenohet-me-vrasje/60%Hourly2012-11-14 16:35
https://kumti.com/a-do-te-rivendoset-denimi-me-vdekje-ne-turqi/60%Hourly2012-11-14 16:32
https://kumti.com/amerika-po-shperbehet/60%Hourly2012-11-14 16:30
https://kumti.com/video-evropianet-ne-kryengritje/60%Hourly2012-11-14 14:29
https://kumti.com/si-te-ballafaqohemi-me-motin-e-ndryshueshem/60%Hourly2012-11-14 14:12
https://kumti.com/kush-fiton-ne-beteje-e-sigurise-mes-android-dhe-ios/60%Hourly2012-11-14 14:09
https://kumti.com/samsung-do-te-debutoje-me-televizorin-85-inc/60%Hourly2012-11-14 14:02
https://kumti.com/vrasje-te-organizuara-ndaj-myslimaneve-ne-mianmar/60%Hourly2012-11-14 13:49
https://kumti.com/pajisjet-smartfoni-nexus-4-shiten-per-50-minuta/60%Hourly2012-11-14 12:34
https://kumti.com/polici-italian-vret-shqiptarin/60%Hourly2012-11-14 12:32
https://kumti.com/nje-delegacion-nga-turqia-ne-prishtine/60%Hourly2012-11-14 11:41
https://kumti.com/ne-irak-mbesin-te-pakten-14-te-vrare-nga-bombardimet/60%Hourly2012-11-14 11:08
https://kumti.com/shba-ne-afganistan-edhe-pas-terheqjes/60%Hourly2012-11-14 11:07
https://kumti.com/pakistani-liron-nje-grup-te-krereve-talebane/60%Hourly2012-11-14 11:03
https://kumti.com/arratisen-nga-dubrava-dy-te-burgosur/60%Hourly2012-11-14 10:55
https://kumti.com/shkembime-akademike-kosove-gjermani/60%Hourly2012-11-14 10:52
https://kumti.com/perdorim-masiv-i-marihuanes/60%Hourly2012-11-14 10:50
https://kumti.com/14-milionet-e-humbura-dyshohet-se-u-jane-bartur-zyrtareve-te-mpb-si-ryshfet/60%Hourly2012-11-14 10:45
https://kumti.com/allfacebook-facebook-mbyll-faqen-e-albania-pirate-group/60%Hourly2012-11-14 10:36
https://kumti.com/mbi-50-per-qind-e-te-porsalindurve-te-ekspozuar-ndaj-duhanit/60%Hourly2012-11-14 10:25
https://kumti.com/shitet-diamanti-per-21-milion-dollare/60%Hourly2012-11-14 10:19
https://kumti.com/franca-e-njeh-koalicionin-e-ri-sirian/60%Hourly2012-11-14 10:18
https://kumti.com/i-derguari-per-bosnjen-thote-se-po-kercenohet-integriteti-territorial/60%Hourly2012-11-14 10:15
https://kumti.com/ushtari-amerikan-mund-te-perballet-me-denim-me-vdekje/60%Hourly2012-11-14 10:13
https://kumti.com/foreign-policy-mbijetuesi/60%Hourly2012-11-14 10:05
https://kumti.com/veriu-do-te-rezistoje-ndaj-menaxhimit-te-integruar-te-kufirit/60%Hourly2012-11-14 10:04
https://kumti.com/kosova-maqedonia-thjeshtesojne-kalimet-kufitare-deklarimet-e-sigurimit-te-automjeteve/60%Hourly2012-11-14 10:00
https://kumti.com/kisha-ortodokse-serbe-pranon-qe-dialogu-prishtine-beograd-eshte-ne-dobi-te-saj/60%Hourly2012-11-14 09:56
https://kumti.com/shtetas-saudit-khalid-aldawsari-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2012-11-14 09:53
https://kumti.com/molla-dhe-dardha-doktoret-me-te-mire/60%Hourly2012-11-14 05:54
https://kumti.com/kamera-samsung-galaxy-ne-shitje-prej-16-nentorit/60%Hourly2012-11-13 18:15
https://kumti.com/ushtria-per-sirine-e-lire-anglia-smund-te-hyje-ne-siri-kur-ti-doje-qejfi/60%Hourly2012-11-13 17:36
https://kumti.com/skype-per-windows-phone-8-me-vecori-ekskluzive/60%Hourly2012-11-13 12:01
https://kumti.com/palestina-ne-fund-te-muajit-apel-ne-okb/60%Hourly2012-11-13 11:54
https://kumti.com/dacic-serish-provokon-nuk-jep-hashim-jep-jep/60%Hourly2012-11-13 11:51
https://kumti.com/balena-ne-mes-te-rruges/60%Hourly2012-11-13 11:47
https://kumti.com/te-pakten-107-te-vdekur-nga-trazirat-ne-siri/60%Hourly2012-11-13 11:36
https://kumti.com/kriteret-ekonomike-te-studimit-te-fizibilitetit-per-kosoven/60%Hourly2012-11-13 08:56
https://kumti.com/politikanet-nuk-i-dhan-rrogat-per-xhami-sic-premtuan/60%Hourly2012-11-13 08:47
https://kumti.com/hurma-ka-me-shume-kalium-se-banania-2/60%Hourly2012-11-13 08:39
https://kumti.com/hetohet-komandanti-amerikan-ne-afganistan/60%Hourly2012-11-13 08:37
https://kumti.com/mos-beni-pazar-te-dielave-thote-kisha/60%Hourly2012-11-13 08:25
https://kumti.com/familja-milionere-rrezikon-te-mbetet-pa-kulm-mbi-koke/60%Hourly2012-11-13 07:53
https://kumti.com/fier-termet-me-magnitude-36-e-shkalles-rihter/60%Hourly2012-11-13 07:48
https://kumti.com/rugova-aak-me-shume-shkon-me-ldk-se-sa-me-pdk/60%Hourly2012-11-13 07:40
https://kumti.com/nje-veshtrim-i-detajuar-per-smartfonin-htc-desire-x/60%Hourly2012-11-13 07:37
https://kumti.com/arra-dhe-geshtenja-burim-i-pazevendesushem-mikroelementesh/60%Hourly2012-11-13 07:31
https://kumti.com/sakrifica-e-namanit-shqiptari-i-pare-qe-u-vra-ne-siri/60%Hourly2012-11-13 07:20
https://kumti.com/dacici-hashim-matu-cka-flet/60%Hourly2012-11-13 07:18
https://kumti.com/assad-erdogan-mendon-se-ai-eshte-kalifi-sulltani-i-ri-i-osmaneve-ekskluzive/60%Hourly2012-11-13 07:01
https://kumti.com/vendet-e-gjirit-njohin-opoziten-siriane/60%Hourly2012-11-13 06:53
https://kumti.com/gjykata-ndalon-te-nxirren-informata-per-rastin-monstra/60%Hourly2012-11-13 05:58
https://kumti.com/blackberry-10-lansohet-me-30-janar/60%Hourly2012-11-12 17:37
https://kumti.com/windows-8-dhe-surface-rrisin-perceptimin-e-konsumatorit-per-microsoft/60%Hourly2012-11-12 17:35
https://kumti.com/si-po-e-transformojne-politiken-pajisjet-mobile-2/60%Hourly2012-11-12 17:35
https://kumti.com/si-po-e-transformojne-politiken-pajisjet-mobile/60%Hourly2012-11-12 17:32
https://kumti.com/cilet-jane-elementet-baze-te-nje-cv/60%Hourly2012-11-12 17:27
https://kumti.com/rritja-e-aftesive-komunikuese/60%Hourly2012-11-12 17:23
https://kumti.com/cili-eshte-roli-i-zevendespresidentit-ne-shba/60%Hourly2012-11-12 17:12
https://kumti.com/13-presidentet-e-shtepise-se-bardhe-qe-prej-luftes-ii-boterore/60%Hourly2012-11-12 17:09
https://kumti.com/gjeopolitika-e-shba-se/60%Hourly2012-11-12 17:03
https://kumti.com/turqi-bangladesh-synohet-thellimi-i-bashkepunimit-ekonomik/60%Hourly2012-11-12 17:01
https://kumti.com/izraeli-dhe-siria-hapin-zjarr-kundrejt-njera-tjetres/60%Hourly2012-11-12 16:35
https://kumti.com/egjipt-policia-shkaterron-nje-rrjet-trafikimi-te-porsalindurish-ne-kajro/60%Hourly2012-11-12 16:32
https://kumti.com/bie-besnikeria-ndaj-iphone-pas-lancimit-te-iphone-5/60%Hourly2012-11-12 16:17
https://kumti.com/syzet-led-e-bejne-programimin-me-interesant/60%Hourly2012-11-12 16:13
https://kumti.com/si-te-rrisni-nje-femije-te-lumtur-2/60%Hourly2012-11-12 16:08
https://kumti.com/si-te-rrisni-nje-femije-te-lumtur/60%Hourly2012-11-12 16:02
https://kumti.com/mjalti-kuron-edhe-dehjen-dhe-shume-semundje-te-tjera/60%Hourly2012-11-12 15:59
https://kumti.com/kontrolloni-veten-se-sa-leht-eshte-per-te-pasur-nje-bark-te-sheshte/60%Hourly2012-11-12 15:48
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dini-per-eshtrat-e-juaj/60%Hourly2012-11-12 14:58
https://kumti.com/zgjedhet-lideri-i-opozites-siriane/60%Hourly2012-11-12 14:43
https://kumti.com/okb-stambolli-kryeqyteti-i-botes/60%Hourly2012-11-12 14:38
https://kumti.com/cifutet-shperngulin-1000-palestineze-nga-banimet-e-tyre/60%Hourly2012-11-12 14:31
https://kumti.com/serbia-ia-nderron-drejtimin-rruges-se-kombit/60%Hourly2012-11-11 12:52
https://kumti.com/per-nje-muaj-kapen-14-persona-nga-interpoli/60%Hourly2012-11-11 12:50
https://kumti.com/ky-parlament-me-i-keqi-ne-histori/60%Hourly2012-11-11 12:48
https://kumti.com/grushte-ne-parlamentin-e-moldavise/60%Hourly2012-11-11 12:40
https://kumti.com/pdk-ja-shtrihet-ne-veri/60%Hourly2012-11-11 12:34
https://kumti.com/paralajmerime-per-autonomine-e-veriut/60%Hourly2012-11-11 12:31
https://kumti.com/platformen-e-bisedimeve-e-bejne-nderkombetaret/60%Hourly2012-11-11 12:29
https://kumti.com/kidnapuesit-arben-sfishta-6-vjet-burgim/60%Hourly2012-11-10 16:12
https://kumti.com/obama-me-shume-taksa-per-te-pasurit/60%Hourly2012-11-10 16:09
https://kumti.com/myftinia-e-egjiptit-e-konsideron-haram-rrahjen-e-femijeve-ne-shkolla/60%Hourly2012-11-10 14:59
https://kumti.com/shba-i-shet-25-aeroplane-arabise-saudite/60%Hourly2012-11-10 14:40
https://kumti.com/deshmojne-kunder-ushtarit-amerikan-bales-i-cili-masakroi-shtate-te-rritur-dhe-nente-femije/60%Hourly2012-11-10 14:24
https://kumti.com/teknika-per-te-zhvilluar-shprehine-e-leximit/60%Hourly2012-11-10 14:00
https://kumti.com/kapslleku-pirja-e-ujit-eshte-thelbesore-per-ti-bere-balle/60%Hourly2012-11-10 10:28
https://kumti.com/pedofile-brenda-konservatoreve-britanike/60%Hourly2012-11-10 10:22
https://kumti.com/deklarat-e-nikoliqit-mbi-gjenocidin-ne-sebrenice-jane-te-papranueshme/60%Hourly2012-11-10 10:16
https://kumti.com/le-te-njihet-kontributi-i-elites-myslimane-shqiptare-2/60%Hourly2012-11-10 10:10
https://kumti.com/nje-i-krishtere-ne-krye-te-opozites-siriane/60%Hourly2012-11-10 10:06
https://kumti.com/breivik-ankohet-me-sherbejne-kafe-te-ftohet/60%Hourly2012-11-10 10:00
https://kumti.com/le-te-njihet-kontributi-i-elites-myslimane-shqiptare/60%Hourly2012-11-10 09:59
https://kumti.com/telemjekesia-shqiptare/60%Hourly2012-11-10 09:58
https://kumti.com/polici-i-vrare-ishte-deshmitar-i-hages/60%Hourly2012-11-10 09:56
https://kumti.com/policia-kroate-proteston-kunder-qeverise/60%Hourly2012-11-10 09:53
https://kumti.com/9-viktima-pas-nje-shperthimi-ne-stamboll-dhe-42-pjesetare-te-pkk-te-vrare/60%Hourly2012-11-10 09:52
https://kumti.com/myslimanet-e-ruhingias-kerkojne-prezencen-e-forcave-paqeruajtese-te-okb-se-ne-mianmar/60%Hourly2012-11-10 09:50
https://kumti.com/percaktohen-prioritetet-ne-vendosjen-e-rendit-dhe-ligjit-ne-kosove/60%Hourly2012-11-10 09:48
https://kumti.com/kouchner-pret-negociata-rreth-autonomise-se-veriut/60%Hourly2012-11-10 09:48
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-vdesin-17-ushtare-turq/60%Hourly2012-11-10 09:46
https://kumti.com/pengohen-sherbimet-e-google-ne-kine/60%Hourly2012-11-10 09:46
https://kumti.com/jep-doreheqeje-drejtori-i-cia-s-shkak-tradhtia-bashkeshortore/60%Hourly2012-11-10 09:45
https://kumti.com/ambient-jo-i-shendetshem-ne-kosove/60%Hourly2012-11-10 09:34
https://kumti.com/turqia-i-ben-presion-obames-rreth-sirise/60%Hourly2012-11-10 09:00
https://kumti.com/shperthim-ne-birmani-25-te-vdekur/60%Hourly2012-11-09 18:12
https://kumti.com/siri-masaker-ne-dir-zur/60%Hourly2012-11-09 18:06
https://kumti.com/dezertojne-26-oficere-te-ushtrise-se-asadit/60%Hourly2012-11-09 17:57
https://kumti.com/ipad-mini-2-me-retina-display-ne-projektim-e-siper/60%Hourly2012-11-09 17:54
https://kumti.com/vllasi-keta-te-vv-se-as-dej-ne-zog-te-kembes-nuk-me-bien/60%Hourly2012-11-09 17:08
https://kumti.com/qyteti-turk-ndalon-pirjen-e-alkoolit-ne-vendet-publike/60%Hourly2012-11-09 13:34
https://kumti.com/presidenti-obama-do-te-vizitoje-burma-n/60%Hourly2012-11-09 10:50
https://kumti.com/perse-amerikanet-besuan-obamen/60%Hourly2012-11-09 10:46
https://kumti.com/a-duhet-te-ndryshohet-kushtetuta-e-serbise/60%Hourly2012-11-09 10:41
https://kumti.com/erdogan-dhe-karzai-kritikojne-keshillin-e-sigurimit/60%Hourly2012-11-09 10:13
https://kumti.com/rasti-klecka-shqyrtohet-prape-tashme-ne-gjykaten-supreme/60%Hourly2012-11-09 10:06
https://kumti.com/dacic-une-piva-uje-e-thaci-vere-te-kuqe/60%Hourly2012-11-09 10:04
https://kumti.com/turqia-behet-vendi-i-katert-qe-prodhon-bomba-smart/60%Hourly2012-11-09 09:35
https://kumti.com/5-gjera-qe-nuk-duhet-ti-beni-gjate-nje-interviste-per-pune/60%Hourly2012-11-09 09:23
https://kumti.com/hysen-sherifi-denohet-per-komplote-te-reja/60%Hourly2012-11-09 09:19
https://kumti.com/gazeta-ruse-beogradi-po-kapitullon-ndaj-kosoves/60%Hourly2012-11-09 09:19
https://kumti.com/policia-e-vlores-sekuestron-gati-11-ton-marijuane/60%Hourly2012-11-09 09:18
https://kumti.com/nese-largohet-clinton-kush-do-ta-pasoje/60%Hourly2012-11-09 09:15
https://kumti.com/kreu-i-liges-arabe-shperberja-e-regjimit-sirian-e-afert/60%Hourly2012-11-09 09:10
https://kumti.com/asadi-per-televizionin-rus-do-te-jetoj-dhe-do-te-vdes-ne-siri/60%Hourly2012-11-09 09:02
https://kumti.com/ldk-perkrahe-autostraden-prishtine-nish/60%Hourly2012-11-09 00:46
https://kumti.com/jahjaga-rezultati-i-dialogut-normalizimi-i-marredhenieve/60%Hourly2012-11-09 00:39
https://kumti.com/ku-hostohen-uebfaqet-me-te-klikuara-ne-bote/60%Hourly2012-11-09 00:36
https://kumti.com/daciq-o-zbatim-i-marreveshjeve-o-ska-evrope/60%Hourly2012-11-09 00:34
https://kumti.com/serbet-zgjedhin-kosoven-para-europes/60%Hourly2012-11-09 00:04
https://kumti.com/thaci-ta-mbyllim-kapitullin-e-konflikteve/60%Hourly2012-11-09 00:00
https://kumti.com/siri-pershpejtohen-pergatitjet-per-periudhen-post-regjimit-te-asadit-ne-siri/60%Hourly2012-11-08 12:17
https://kumti.com/ari-i-vjedhur-ne-polici-do-te-shitej-dy-milione-euro/60%Hourly2012-11-08 11:21
https://kumti.com/pajtohen-per-zbatimin-e-marreveshjeve/60%Hourly2012-11-08 11:19
https://kumti.com/sulm-me-bombe-ne-pakistan-te-pakten-21-te-lenduar/60%Hourly2012-11-08 11:00
https://kumti.com/turqia-ndalon-nje-avion-tjeter-me-destinacion-damaskun/60%Hourly2012-11-08 10:59
https://kumti.com/79-te-vrare-e-te-plagosur-ne-rif-damask/60%Hourly2012-11-08 10:59
https://kumti.com/mbi-8-per-qind-femije-nuk-regjistrohen-2/60%Hourly2012-11-08 10:50
https://kumti.com/mbi-8-per-qind-femije-nuk-regjistrohen/60%Hourly2012-11-08 10:48
https://kumti.com/hoxhaj-presim-njohjen-nga-egjipti/60%Hourly2012-11-08 10:43
https://kumti.com/kina-para-ndryshimit-te-pushtetit-2/60%Hourly2012-11-08 10:43
https://kumti.com/kina-para-ndryshimit-te-pushtetit/60%Hourly2012-11-08 10:40
https://kumti.com/amnistia-per-100-vjetorin-sot-pritet-votimi-ne-parlament/60%Hourly2012-11-08 10:39
https://kumti.com/presidenti-i-izraelit-peres-do-te-takohet-ne-moske-me-putinin/60%Hourly2012-11-08 10:35
https://kumti.com/irani-cfare-duhet-pritur-nga-mandati-i-dyte-i-obames/60%Hourly2012-11-08 10:32
https://kumti.com/rasti-monstra-kontradikta-midis-hetuesise-dhe-mbrojtjes/60%Hourly2012-11-08 10:25
https://kumti.com/erdoan-nuk-i-kemi-kerkuar-nato-s-raketa-patriot/60%Hourly2012-11-08 10:14
https://kumti.com/fakte-te-reja-rreth-pirjes-se-duhanit/60%Hourly2012-11-08 10:08
https://kumti.com/sistemi-ford-sync-i-instaluar-ne-5-milione-makina/60%Hourly2012-11-08 09:53
https://kumti.com/stuhi-e-re-godet-nju-jorkun-dhe-xhersin/60%Hourly2012-11-08 09:49
https://kumti.com/serbet-protestojne-kunder-rindertimit-te-shtepive-shqiptare/60%Hourly2012-11-08 09:46
https://kumti.com/osbe-zgjedhjet-ne-shba-kishin-mangesi/60%Hourly2012-11-08 09:37
https://kumti.com/ne-shba-denohet-regjisori-i-filmit-antiislam/60%Hourly2012-11-08 09:31
https://kumti.com/prototipi-i-tankes-turke-altay-eshte-i-gatshem/60%Hourly2012-11-07 22:38
https://kumti.com/google-vjen-me-nje-dizajn-te-ri-te-faqes/60%Hourly2012-11-07 19:13
https://kumti.com/opera-1210-sjell-suportin-me-prekje-per-windows-8/60%Hourly2012-11-07 19:11
https://kumti.com/serbi-tension-pas-skandalit-te-pergjimeve/60%Hourly2012-11-07 19:05
https://kumti.com/krasniqi-se-shpejti-pritet-te-na-njeh-egjipti/60%Hourly2012-11-07 19:00
https://kumti.com/opozita-siriane-fillon-zgjedhjen-e-udheheqesise-se-re/60%Hourly2012-11-07 18:54
https://kumti.com/france-homoseksualet-gati-plani-per-adoptimin-e-femijeve/60%Hourly2012-11-07 13:44
https://kumti.com/leter-kultures-e-cila-me-rriti/60%Hourly2012-11-07 11:24
https://kumti.com/shba-te-pritet-te-marrin-nen-kontroll-kufirin-turko-sirian/60%Hourly2012-11-07 10:38
https://kumti.com/vitia-mbulon-shpenzimet-e-varrimit-per-qytetaret-e-vet/60%Hourly2012-11-07 09:20
https://kumti.com/opozita-ka-goditur-pallatin-shteteror-dhe-agjentutor-ne-damask/60%Hourly2012-11-07 08:42
https://kumti.com/maqedoni-policia-shqeteson-nxenesit-ne-klase/60%Hourly2012-11-07 08:22
https://kumti.com/ipko-me-oferte-te-re-me-rastin-e-100-vjetorit-te-pavaresise-se-shqiperise/60%Hourly2012-11-07 08:06
https://kumti.com/thaci-paralajmeron-kerkesa-ne-takimin-e-sotem-me-daciqin/60%Hourly2012-11-07 07:58
https://kumti.com/te-dhena-te-pabesueshme-te-crregullimeve-mendore-per-shkak-te-internetit/60%Hourly2012-11-07 06:35
https://kumti.com/cameron-asadi-mund-te-vije-ne-britani/60%Hourly2012-11-07 06:29
https://kumti.com/efektet-e-lengut-te-mandarines/60%Hourly2012-11-07 06:24
https://kumti.com/semundjet-qe-shkakton-gjendja-emocionale-2/60%Hourly2012-11-07 06:15
https://kumti.com/obama-rizgjidhet-president-i-shba-se/60%Hourly2012-11-07 05:49
https://kumti.com/emiri-i-katarit-vuajtjet-e-popullit-sirian-po-zgjasin-shume/60%Hourly2012-11-06 15:02
https://kumti.com/ushtari-amerikan-akuzohet-per-masaker/60%Hourly2012-11-06 10:28
https://kumti.com/vriten-85-ushtare-siriane-dhe-110-civile-dhe-luftetare/60%Hourly2012-11-06 08:30
https://kumti.com/uniforma-e-re-e-serbeve-ne-veri-video/60%Hourly2012-11-06 08:27
https://kumti.com/zharku-i-ka-shterur-mundesite-per-shtyrje-te-denimit/60%Hourly2012-11-06 08:26
https://kumti.com/microsoft-lufta-e-aplikacioneve/60%Hourly2012-11-06 08:24
https://kumti.com/te-berit-biznes-largon-dallimet-etnike/60%Hourly2012-11-06 08:22
https://kumti.com/karabak-ushtria-armene-vazhdon-te-shkele-armepushimin/60%Hourly2012-11-06 08:19
https://kumti.com/rasmussen-turqia-nuk-ka-kerkuar-nga-nato-raketa-patriot/60%Hourly2012-11-06 08:16
https://kumti.com/fitch-rrit-noten-e-turqise/60%Hourly2012-11-06 08:13
https://kumti.com/shtija-e-armeve-prioritet-i-vizites-se-kryeministrit-anglez-ne-rajonin-e-gjirit-persik/60%Hourly2012-11-06 08:12
https://kumti.com/halbauer-ne-veri-situate-e-tensionuar/60%Hourly2012-11-06 08:07
https://kumti.com/shefi-i-ushtrise-pakistaneze-leshon-paralajmerimin-e-rralle/60%Hourly2012-11-06 08:03
https://kumti.com/perse-rusia-mbeshtet-asadin-2/60%Hourly2012-11-06 08:01
https://kumti.com/banoret-e-kosoves-te-pakenaqur-me-drejtimin-politik-dhe-ekonomik/60%Hourly2012-11-06 08:00
https://kumti.com/perse-rusia-mbeshtet-asadin/60%Hourly2012-11-06 07:59
https://kumti.com/presideni-amerikan-zgjidhet-indirekt-jo-nga-vota-popullore/60%Hourly2012-11-06 07:57
https://kumti.com/ni-ne-evrope-po-rikthehet-nacionalizmi/60%Hourly2012-11-06 07:56
https://kumti.com/turqia-i-gjykon-ne-mungese-ushtaret-izraelite/60%Hourly2012-11-06 07:54
https://kumti.com/mediat-ne-ballkan-nuk-respektojne-te-drejtat-autoriale/60%Hourly2012-11-06 07:24
https://kumti.com/vriten-17-anetare-te-grupit-pkk-ne-turqi/60%Hourly2012-11-06 07:15
https://kumti.com/arrestohen-personi-qe-gjuajti-ne-drejtim-te-zyres-se-erdoganit/60%Hourly2012-11-06 07:12
https://kumti.com/marshim-i-neo-nazisteve-ne-moske/60%Hourly2012-11-06 06:43
https://kumti.com/stuhi-e-re-e-acarte-drejt-nju-jorkut/60%Hourly2012-11-06 06:38
https://kumti.com/moske-xhami-me-kapacitet-per-50000-besimtare/60%Hourly2012-11-06 06:32
https://kumti.com/turqi-nis-gjyqi-ndaj-4-komandove-izraelite/60%Hourly2012-11-06 06:15
https://kumti.com/microsofti-heq-windows-live-messenger-fut-skype-in/60%Hourly2012-11-06 06:10
https://kumti.com/evolucioni-i-celulareve-modelet-me-te-rendesishem-te-historise/60%Hourly2012-11-06 06:01
https://kumti.com/shtate-gota-uje-kunder-dhimbjes-se-kokes-2/60%Hourly2012-11-06 05:55
https://kumti.com/vlerat-ushqyese-te-karrotes/60%Hourly2012-11-06 05:42
https://kumti.com/turqia-prodhon-motorin-e-pare-kombetar-per-avionin-pa-pilot-anka/60%Hourly2012-11-05 18:32
https://kumti.com/basha-per-unazen-e-madhe-dhe-lumin-e-tiranes-mora-premtime-nga-abu-dabi/60%Hourly2012-11-05 18:11
https://kumti.com/muslimanet-duhet-ta-njohin-fytyren-e-vertete-te-tyre/60%Hourly2012-11-05 15:25
https://kumti.com/bisedime-te-ethshme-per-sirine/60%Hourly2012-11-05 14:35
https://kumti.com/vjedhja-ne-papat-fillon-gjykimi-i-teknikut-te-kompjutereve/60%Hourly2012-11-05 14:18
https://kumti.com/institucionet-nuk-dine-mire-shqip/60%Hourly2012-11-05 13:42
https://kumti.com/kundershtojne-modelin-e-dy-gjermanive/60%Hourly2012-11-05 13:33
https://kumti.com/si-u-be-qe-ne-liri-te-vriten-atdhetaret/60%Hourly2012-11-05 13:28
https://kumti.com/dita-e-hidherimit/60%Hourly2012-11-05 09:42
https://kumti.com/rabati/60%Hourly2012-11-05 09:39
https://kumti.com/kapitali/60%Hourly2012-11-05 09:37
https://kumti.com/investimi/60%Hourly2012-11-05 09:35
https://kumti.com/lista-dhe-pershkrimi-i-marreveshjeve-te-arritura-mes-beogradit-dhe-prishtines/60%Hourly2012-11-05 09:27
https://kumti.com/a-eshte-e-mundur-te-evokojme-bashkarish-100-vjetorin-e-lufterave-ballkanike/60%Hourly2012-11-05 09:26
https://kumti.com/100-vjetori-i-lufterave-ballkanike/60%Hourly2012-11-05 09:24
https://kumti.com/bizneset-kosovare-nisen-vikendin-e-ardhshem-per-54-ore/60%Hourly2012-11-05 09:00
https://kumti.com/roboti-gjerman-meson-te-luaje-ping-pong/60%Hourly2012-11-05 08:58
https://kumti.com/vendoset-detyrimi-per-sherbime-universale-komunikimi/60%Hourly2012-11-05 08:56
https://kumti.com/menyre-e-thjeshte-per-ta-permiresuar-perqendrimin/60%Hourly2012-11-05 08:48
https://kumti.com/fiku-si-te-bejme-qe-ta-shijojne-dhe-te-vegjlit/60%Hourly2012-11-05 08:46
https://kumti.com/sekrete-per-nje-fytyre-te-perkryer/60%Hourly2012-11-05 08:30
https://kumti.com/kilet-e-teperta-bejne-edhe-mire/60%Hourly2012-11-05 08:28
https://kumti.com/si-te-shkarkoni-lehte-video-nga-youtube/60%Hourly2012-11-05 08:21
https://kumti.com/bashkepunimi-thy-lufthansa-dhe-aeroporti-i-pare-mbi-uje-ne-turqi/60%Hourly2012-11-05 08:18
https://kumti.com/si-zhvillohen-zgjedhjet-presidenciale-ne-shba/60%Hourly2012-11-05 08:15
https://kumti.com/boingo-sjell-aplikacionin-per-wi-fi-te-sigurte/60%Hourly2012-11-05 08:09
https://kumti.com/shtime-eshte-vrare-nje-polic/60%Hourly2012-11-05 08:07
https://kumti.com/kosove-negociatat-percajne-serbet/60%Hourly2012-11-05 08:01
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-pushtojne-nje-fushe-nafte/60%Hourly2012-11-05 07:59
https://kumti.com/fushata-nje-dritare-nje-flamur/60%Hourly2012-11-05 07:58
https://kumti.com/me-shume-forca-te-specializuara-me-blue-card/60%Hourly2012-11-05 07:52
https://kumti.com/organizata-terroriste-godet-serish-civilet-turk/60%Hourly2012-11-05 07:50
https://kumti.com/bales-qe-vrau-16-civile-afgane-del-para-gjykates/60%Hourly2012-11-05 07:49
https://kumti.com/tap-apo-nabucco/60%Hourly2012-11-05 07:49
https://kumti.com/neonazistet-gjermane-po-armatosen/60%Hourly2012-11-05 07:47
https://kumti.com/teorite-e-vrasesit-breivik-ne-skene/60%Hourly2012-11-05 07:44
https://kumti.com/kriza-dhe-perpjekjet-per-pavaresi-te-katalonise-nga-spanja/60%Hourly2012-11-05 07:43
https://kumti.com/profil-i-kandidatit-republikan-mitt-romney/60%Hourly2012-11-05 07:41
https://kumti.com/iran-kuvendi-kerkon-qe-ahmedinexhad-te-pergjigjet-per-problemet-ekonomike/60%Hourly2012-11-05 07:40
https://kumti.com/profil-i-kandidatit-demokrat-barack-obama/60%Hourly2012-11-05 07:39
https://kumti.com/monti-afganistani-te-bashkepunoje-edhe-pas-2014-es/60%Hourly2012-11-05 07:37
https://kumti.com/opozita-siriane-mblidhet-ne-katar-3/60%Hourly2012-11-05 07:32
https://kumti.com/kushtezimi-i-serbise-mision-i-pamundshem/60%Hourly2012-11-05 07:19
https://kumti.com/turqia-nuk-ka-nevoje-per-bashkimin-europian-deri-ne-vitin-2023-jemi-vet-be/60%Hourly2012-11-05 07:18
https://kumti.com/ankaraja-e-hapur-per-dorezimin-e-te-dyshuarve/60%Hourly2012-11-05 07:00
https://kumti.com/kandidatet-presidenciale-ne-fushate-maratone/60%Hourly2012-11-04 20:56
https://kumti.com/opozita-siriane-mblidhet-ne-katar-2/60%Hourly2012-11-04 14:14
https://kumti.com/opozita-siriane-mblidhet-ne-katar/60%Hourly2012-11-04 14:07
https://kumti.com/mjekimet-popullore-qe-eliminojne-guret-ne-temth/60%Hourly2012-11-04 13:54
https://kumti.com/britanezet-i-bejne-apel-vendit-te-tyre-ka-ardhur-koha-tu-kerkohet-falje-palestinezeve/60%Hourly2012-11-04 13:51
https://kumti.com/ushtaret-e-regjimit-duke-i-masakruar-te-vdekurit/60%Hourly2012-11-04 13:48
https://kumti.com/lavrov-viziton-egjiptin/60%Hourly2012-11-04 12:20
https://kumti.com/mospajtime-per-ligjin-e-shendetesise/60%Hourly2012-11-04 12:18
https://kumti.com/si-ti-detyrojme-zorret-te-punojne-mire/60%Hourly2012-11-03 19:25
https://kumti.com/nje-dekade-ne-pushtet-erdogan-feston/60%Hourly2012-11-03 19:16
https://kumti.com/zevendesministri-lushtaku-grushton-zyrtarin-mustafe-xhemajli/60%Hourly2012-11-03 14:08
https://kumti.com/nje-toger-policie-dhe-tre-qytetare-arrestohen-per-arin-e-pejes/60%Hourly2012-11-03 14:04
https://kumti.com/autonomia-per-veriun-enderr-e-serbise/60%Hourly2012-11-03 14:03
https://kumti.com/bisedimet-te-kushtezohen-me-kthimin-e-te-pagjeturve/60%Hourly2012-11-03 13:51
https://kumti.com/bundesrati-gjerman-ka-pranuar-ligjin-per-synetin/60%Hourly2012-11-03 13:01
https://kumti.com/proteste-e-qete-kunder-bisedimeve/60%Hourly2012-11-03 12:57
https://kumti.com/microsoft-i-synon-te-nxjerre-smartfonin-e-tij/60%Hourly2012-11-03 12:48
https://kumti.com/siri-mesymje-madhore-e-kryengritesve/60%Hourly2012-11-03 12:43
https://kumti.com/vajza-22-vjecare-perdhunon-tre-djem/60%Hourly2012-11-03 12:31
https://kumti.com/udhezime-per-shfrytezuesit-e-internetit/60%Hourly2012-11-02 21:10
https://kumti.com/dhuna-familjare-2/60%Hourly2012-11-02 20:45
https://kumti.com/nje-rruge-ne-peje-do-te-mbaje-emrin-e-dijetarit-abdul-kader-arnautit/60%Hourly2012-11-02 20:42
https://kumti.com/dr-kardavi-gjendet-per-trajtim-spitalor-ne-xhidde/60%Hourly2012-11-02 20:33
https://kumti.com/thesari-i-mubarakut-kerkohet-ne-shqiperi-dhe-maqedoni/60%Hourly2012-11-02 20:26
https://kumti.com/pacolli-lobon-per-njohje-nga-egjipti-dhe-indonezia/60%Hourly2012-11-02 20:23
https://kumti.com/twitter-duke-ndertuar-nje-aplikacion-per-windows-8/60%Hourly2012-11-02 20:21
https://kumti.com/gmail-behet-edhe-me-i-lehte/60%Hourly2012-11-02 20:16
https://kumti.com/luftetaret-per-tre-muaj-duhet-te-hyne-ne-listen-zyrtare/60%Hourly2012-11-02 20:13
https://kumti.com/perfundojne-germimet-per-rastin-e-korishes/60%Hourly2012-11-02 20:11
https://kumti.com/pse-nuk-po-hetohen-vellezerit-e-hashim-thacit/60%Hourly2012-11-02 20:00
https://kumti.com/operacion-i-policise-ne-peje-tre-te-arrestuar/60%Hourly2012-11-02 19:48
https://kumti.com/tre-te-plagosur-te-dyshuarit-ne-arrati/60%Hourly2012-11-02 19:39
https://kumti.com/durres-nene-e-bije-rrezohen-nga-kati-i-katert/60%Hourly2012-11-02 19:28
https://kumti.com/rusia-njofton-se-ka-pranuar-5000-ankesa-per-pornografi-te-femijeve/60%Hourly2012-11-02 18:12
https://kumti.com/floke-te-shendetshem-vetem-me-vaj-ulliri/60%Hourly2012-11-02 15:46
https://kumti.com/pse-ka-rendesi-pastrimi-i-mire-i-fytyres/60%Hourly2012-11-02 14:49
https://kumti.com/veriu-i-kosoves-dhe-perspektiva-europiane/60%Hourly2012-11-02 14:30
https://kumti.com/htc-8x-hyn-ne-tregun-britanez/60%Hourly2012-11-02 14:26
https://kumti.com/fillon-gjykimi-i-izraelit-ne-turqi-per-rastin-mavi-marmara/60%Hourly2012-11-02 14:24
https://kumti.com/misteri-i-flamurit-te-pare-shqiptar-cili-eshte-verzioni-i-vertete-2/60%Hourly2012-11-02 09:50
https://kumti.com/mbyti-me-thike-djalin-e-saj-7-vjecar-dhe-nje-vajze-5-vjecare/60%Hourly2012-11-02 09:47
https://kumti.com/damask-78-trupa-te-ushtrise-siriane-te-vrare-nga-sulmet-rebele/60%Hourly2012-11-02 09:46
https://kumti.com/gjermani-dy-gra-kosovare-akuzohen-per-droge/60%Hourly2012-11-02 09:42
https://kumti.com/albertin-e-ngufaten-ne-lume/60%Hourly2012-11-02 09:40
https://kumti.com/rexhepi-konfirmoi-pergjimin-e-vetevendosjes/60%Hourly2012-11-02 09:33
https://kumti.com/clinton-opozite-e-gjere-siriane-ne-biseda-per-te-ardhmen-e-vendit/60%Hourly2012-11-02 09:28
https://kumti.com/shba-arrin-ne-101-shifra-e-te-vdekurve-nga-sandy/60%Hourly2012-11-02 09:21
https://kumti.com/abbas-thote-se-nuk-ka-te-drejte-te-kthehet-ne-vendlindje/60%Hourly2012-11-02 09:21
https://kumti.com/denohet-me-17-vjet-burg-amerikani-qe-planifikonte-akte-terroriste/60%Hourly2012-11-02 09:19
https://kumti.com/agjenti-qe-ka-siguruar-obamen-raportohet-se-ka-bere-vetevrasje/60%Hourly2012-11-02 09:18
https://kumti.com/arresohen-dy-gra-ruse-nen-dyshimet-per-shitje-te-femijeve-musliman/60%Hourly2012-11-02 09:03
https://kumti.com/cmenduria-halloween-viktima-dhe-te-plagosur/60%Hourly2012-11-01 19:51
https://kumti.com/ai-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-dhunimit-ne-bosnje/60%Hourly2012-11-01 19:49
https://kumti.com/pushtohet-parlamenti-i-libise/60%Hourly2012-11-01 19:46
https://kumti.com/izraeli-e-pranon-vrasjen-e-abu-jihad/60%Hourly2012-11-01 19:44
https://kumti.com/shba-largohet-makthi-sandy-por-me-pasoja-dhe-kosto-te-medha/60%Hourly2012-11-01 19:34
https://kumti.com/ishministri-i-mbrojtes-te-frances-i-injoron-algjerianet-me-sjellje-te-pa-hijshme/60%Hourly2012-11-01 19:30
https://kumti.com/turqia-veriu-pjese-e-pandashme-e-kosoves/60%Hourly2012-11-01 18:09
https://kumti.com/veseli-neser-edhe-zyrtarisht-ne-pdk/60%Hourly2012-11-01 18:06
https://kumti.com/ja-disa-nga-shkaqet-qe-ndjehemi-te-lodhur/60%Hourly2012-11-01 16:56
https://kumti.com/kthesa-pozitive-e-erdoganit/60%Hourly2012-11-01 16:04
https://kumti.com/cduhet-te-bejne-femrat-per-te-pasur-memorie-te-forte/60%Hourly2012-11-01 15:59
https://kumti.com/albright-serbe-te-ndyre-dilni-jashte-video-e-re/60%Hourly2012-11-01 15:58
https://kumti.com/niset-ta-perdhunoje-njofton-familjen-dhe-vetedorezohet/60%Hourly2012-11-01 15:54
https://kumti.com/serwer-serbia-larg-be-se-nje-dekade/60%Hourly2012-11-01 15:49
https://kumti.com/liria-perendimore-iluzioni-medial/60%Hourly2012-11-01 10:06
https://kumti.com/eulex-i-mirepret-raportin-por-nuk-pajtohet-me-konkludimet/60%Hourly2012-11-01 09:38
https://kumti.com/pushohen-nga-puna-100-police-ruse-te-droguar/60%Hourly2012-11-01 09:35
https://kumti.com/thaci-informon-sot-depuetet-per-takimin-me-daciqin/60%Hourly2012-11-01 09:34
https://kumti.com/polican-gjendet-e-mbytur-ne-lume-nena-e-tre-femijeve/60%Hourly2012-11-01 09:33
https://kumti.com/delfinet-ndihmojne-per-te-pastruar-fushat-e-minuara-te-adriatikut-2/60%Hourly2012-11-01 09:17
https://kumti.com/apple-shtyn-lancimin-e-itunes-11/60%Hourly2012-11-01 09:15
https://kumti.com/delfinet-ndihmojne-per-te-pastruar-fushat-e-minuara-te-adriatikut/60%Hourly2012-11-01 09:10
https://kumti.com/nje-shperthim-i-fuqishem-trondit-kryeqytetin-e-arabise-saudite/60%Hourly2012-11-01 09:05
https://kumti.com/birmani-te-pakten-27000-myslimane-te-shperngulur-nga-qershori-e-ketej/60%Hourly2012-11-01 08:55
https://kumti.com/gjermanja-nga-vetvendosje-jep-shenja-jete-ne-gjermani/60%Hourly2012-11-01 08:52
https://kumti.com/te-festohet-dita-e-bashkimit-shqiptaro-maqedonas-kunder-serbeve/60%Hourly2012-11-01 08:47
https://kumti.com/prokuroria-zvicerane-kerkon-8-vjet-burg-per-shqiptaren-nga-maqedonia/60%Hourly2012-11-01 08:43
https://kumti.com/doganieret-kapen-15-kg-ari-kontrabande/60%Hourly2012-11-01 08:39
https://kumti.com/argjentine-ne-pranga-pasardhesi-i-escobarit/60%Hourly2012-11-01 08:31
https://kumti.com/22-ojf-thirrje-be-se-te-ndaloje-produktet-ne-kolonite-izraelite-ne-palestine/60%Hourly2012-11-01 08:11
https://kumti.com/turqia-pret-me-shume-nga-evropa-per-antiterrorin/60%Hourly2012-11-01 07:58
https://kumti.com/rasti-savile-abuzuesi-me-femije-dhe-reputacioni-i-bbc-se/60%Hourly2012-11-01 07:06
https://kumti.com/uragani-sandy-edhe-nje-shenje-shtese/60%Hourly2012-11-01 07:00
https://kumti.com/zvicra-ka-nevoje-per-kosovaret/60%Hourly2012-11-01 00:17
https://kumti.com/babai-vret-te-birin/60%Hourly2012-11-01 00:16
https://kumti.com/perkrahni-femijet-dhe-nenat/60%Hourly2012-11-01 00:14
https://kumti.com/krasniqi-kerkon-te-behet-presion-mbi-serbine/60%Hourly2012-11-01 00:11
https://kumti.com/erdogan-i-vendos-kushte-bashkimit-europian/60%Hourly2012-11-01 00:09