XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/meke-perurohet-muzeu-i-profetit-muhamed/60%Hourly2012-12-31 20:54
https://kumti.com/erdogan-siria-po-pergatitjet-per-lindjen-e-madhe/60%Hourly2012-12-31 20:51
https://kumti.com/brahimi-siria-mund-te-kthehet-ne-nje-ferr-te-vertete/60%Hourly2012-12-31 20:33
https://kumti.com/ne-greqi-kapen-28-trafikante-droge-shumica-shqiptare/60%Hourly2012-12-31 20:28
https://kumti.com/historija-dhe-kultura-rome-ne-festival/60%Hourly2012-12-31 20:08
https://kumti.com/bllokoni-per-siguri-2/60%Hourly2012-12-31 20:07
https://kumti.com/bllokoni-per-siguri/60%Hourly2012-12-31 19:44
https://kumti.com/dodik-veriu-i-kosoves-te-ndahet-e-serbet-tjere-te-shperngulen-ne-serbi/60%Hourly2012-12-31 19:21
https://kumti.com/top-10-faqet-e-vitit-ne-wikipedia/60%Hourly2012-12-31 19:19
https://kumti.com/bota-sipas-ambasadoreve-kosovare/60%Hourly2012-12-31 19:09
https://kumti.com/ushtria-jordaneze-ka-arrestuar-4-ushtare-siriane/60%Hourly2012-12-31 18:29
https://kumti.com/mursi-nuk-shqetesohet-nga-renia-e-vleres-se-paundit-egjiptian/60%Hourly2012-12-31 18:25
https://kumti.com/rreziqet-e-festes-se-vitit-te-ri/60%Hourly2012-12-31 18:20
https://kumti.com/ocalan-vendos-parakushte-per-carmatosjen-e-grupit-pkk/60%Hourly2012-12-31 18:17
https://kumti.com/protesta-anti-amerikane-ne-turqi/60%Hourly2012-12-31 18:17
https://kumti.com/turqia-mohohn-arrestimin-e-4-piloteve-te-saj-nga-ana-e-sirise/60%Hourly2012-12-31 18:12
https://kumti.com/manovrat-iraniane-velajet-91-testohen-raketat-cruise-naser-dhe-rad/60%Hourly2012-12-31 18:08
https://kumti.com/si-te-zgjidhet-ceshtja-e-veriut-te-kosoves/60%Hourly2012-12-31 15:20
https://kumti.com/nacionalizmi-loje-e-rrezikshme-shba-nuk-mbeshtet-ndryshimin-e-kufijve/60%Hourly2012-12-31 15:17
https://kumti.com/zhvillimet-e-vitit-2012-ne-rusi/60%Hourly2012-12-31 15:15
https://kumti.com/irak-protestat-shnderrohen-ne-kaos/60%Hourly2012-12-31 15:14
https://kumti.com/kosova-ne-2012-n/60%Hourly2012-12-31 15:11
https://kumti.com/sfidat-e-shqiperise-per-2013-2/60%Hourly2012-12-31 15:11
https://kumti.com/sfidat-e-shqiperise-per-2013/60%Hourly2012-12-31 15:06
https://kumti.com/ushqimet-te-cilat-nuk-duhet-ti-perzieni-me-ilace/60%Hourly2012-12-31 14:57
https://kumti.com/flini-para-provimeve-mos-mesoni-gjate-nates/60%Hourly2012-12-31 14:51
https://kumti.com/palestinea-ka-filluar-te-lirohet-bllokada-izraelite/60%Hourly2012-12-31 14:44
https://kumti.com/bien-mashtrimet-nje-nga-nje-edhe-deputetet-braktisin-festen-pagane/60%Hourly2012-12-31 14:43
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-lideri-mysliman-i-2012-es/60%Hourly2012-12-31 14:40
https://kumti.com/cervenkovski-viti-2013-edhe-me-i-veshtire/60%Hourly2012-12-31 14:39
https://kumti.com/iphone-kontrabandohen-ne-kosove/60%Hourly2012-12-31 14:38
https://kumti.com/tribunali-i-hages-mbyll-zyrat-ne-prishtine-dhe-zagreb/60%Hourly2012-12-31 14:36
https://kumti.com/trepca-rrite-prodhimet/60%Hourly2012-12-31 14:22
https://kumti.com/hosni-mubarak-po-vdes-ne-nje-spital-te-kajros/60%Hourly2012-12-31 14:19
https://kumti.com/te-harruarit/60%Hourly2012-12-31 14:18
https://kumti.com/siria-sulmon-jordanine-me-tanke-dhe-helikopter-njoftoi-al-jazeera/60%Hourly2012-12-31 14:14
https://kumti.com/si-te-arrihet-suksesi-ne-jete/60%Hourly2012-12-31 08:07
https://kumti.com/mrekulli-dhe-fshehtesi-ne-vendosmerine-e-nje-gruaje-2/60%Hourly2012-12-31 07:37
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-semundjet-e-vjeshtes-dhe-dimrit-2/60%Hourly2012-12-31 07:34
https://kumti.com/cfare-eshte-semundja-karotide/60%Hourly2012-12-31 07:27
https://kumti.com/mbremje-e-tmerrshme-vrasje-dhe-vetvrasje-ne-shkup/60%Hourly2012-12-31 07:24
https://kumti.com/protestat-e-opozites-maqedonase-me-tone-antishqiptare/60%Hourly2012-12-31 07:21
https://kumti.com/erdogan-i-ben-thirrje-asadit-per-tu-larguar/60%Hourly2012-12-31 07:18
https://kumti.com/shifra-rekord-te-ushtareve-te-vrare-afgane/60%Hourly2012-12-30 20:35
https://kumti.com/burrat-e-pazevendesueshem-te-vendit/60%Hourly2012-12-30 20:31
https://kumti.com/tomislav-nikoliq-do-te-takohesha-me-haradinajn/60%Hourly2012-12-30 20:24
https://kumti.com/gjermania-deporton-ne-menyre-jo-humane-pensionistet-e-vet-2/60%Hourly2012-12-29 14:46
https://kumti.com/motra-muslimane-nene-e-dy-femijeve-ne-rruge-video/60%Hourly2012-12-29 14:43
https://kumti.com/gjermania-deporton-ne-menyre-jo-humane-pensionistet-e-vet/60%Hourly2012-12-29 14:38
https://kumti.com/ipad-dominon-trafikun-e-tableteve-ne-internet/60%Hourly2012-12-29 14:37
https://kumti.com/nuk-ka-me-sony-playstation2/60%Hourly2012-12-29 14:35
https://kumti.com/kina-do-te-ndaloje-marrjen-e-organeve-nga-te-ekzekutuarit/60%Hourly2012-12-29 14:22
https://kumti.com/shkaterruesi-i-mbrojtjes-antiraket-i-shba-ve-a-po-niset-drejt-sirise/60%Hourly2012-12-29 14:18
https://kumti.com/pentagoni-damasku-ka-perdorur-raketat-iraniane-kunder-militanteve/60%Hourly2012-12-29 14:16
https://kumti.com/ne-jemen-shperthejne-protesta-anti-amerikane/60%Hourly2012-12-29 14:13
https://kumti.com/shba-ka-humbur-600-miliarde-dollare-shpenzime-ne-afganistan/60%Hourly2012-12-29 14:11
https://kumti.com/kongresi-lejon-pergjimin-pa-kufij-te-shtetasve-te-huaj-2/60%Hourly2012-12-29 14:06
https://kumti.com/ushtria-e-regjimit-sirian-rikthen-disa-territore-te-damaskut/60%Hourly2012-12-29 14:05
https://kumti.com/kongresi-lejon-pergjimin-pa-kufij-te-shtetasve-te-huaj/60%Hourly2012-12-29 14:02
https://kumti.com/mijera-irakiane-sunite-dolen-ne-demonstrata-masive/60%Hourly2012-12-29 13:59
https://kumti.com/shqiperia-gjate-vitit-2012/60%Hourly2012-12-29 13:57
https://kumti.com/crregullimet-psikike-ne-rritje/60%Hourly2012-12-29 12:57
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-sulmojne-bazen-ushtarake-ne-idlib/60%Hourly2012-12-29 12:55
https://kumti.com/shtate-te-vrare-gjate-nje-operacioni-ne-dagestan/60%Hourly2012-12-29 12:52
https://kumti.com/hoxhaj-bisedimet-me-serbine-na-ndihmuan-ne-procesin-e-njohjeve/60%Hourly2012-12-29 12:49
https://kumti.com/holande-pritet-hapja-e-medreseve/60%Hourly2012-12-29 07:36
https://kumti.com/krasniqi-kunder-haradinaj-si-kryeminister/60%Hourly2012-12-29 07:25
https://kumti.com/aeroplani-i-princit-saudit-me-hamam-sallon-salle-per-koncerte/60%Hourly2012-12-29 07:21
https://kumti.com/dacici-kercenon-o-shqiptaret-o-ne-do-ta-heqim-monumentin-e-ucpmb-se-ndryshe-se-takoj-thacin/60%Hourly2012-12-29 06:47
https://kumti.com/si-mund-ti-permiresojne-profesionistet-e-it-se-aftesite-e-tyre-komunikuese/60%Hourly2012-12-29 06:43
https://kumti.com/siri-asadi-perdor-raketa-iraniane/60%Hourly2012-12-29 06:28
https://kumti.com/frika-nga-avioni-nje-nga-fobite-me-te-perhapura/60%Hourly2012-12-29 06:25
https://kumti.com/dhembjet-e-belit/60%Hourly2012-12-29 06:21
https://kumti.com/meka-dhe-medina-dy-qytetet-me-te-ndricuara-ne-rruzullin-tokesor/60%Hourly2012-12-29 06:17
https://kumti.com/prifti-italian-grate-jane-fajtore-kur-rrihen-nga-burrat/60%Hourly2012-12-29 06:11
https://kumti.com/aeroplanet-e-asadit-vrane-14-persona-nga-ta-8-femije/60%Hourly2012-12-29 06:03
https://kumti.com/gjera-te-cuditshme-shtepiake-qe-prej-tyre-vijne-semundje/60%Hourly2012-12-28 17:40
https://kumti.com/top-15-ushqime-per-njerez-me-semundje-te-veshkave/60%Hourly2012-12-28 17:33
https://kumti.com/si-te-shtojme-peshe-ne-menyre-te-shendetshme/60%Hourly2012-12-28 16:53
https://kumti.com/lunacek-ska-heqje-te-vizave-pa-luftimin-e-korrupsionit/60%Hourly2012-12-28 15:47
https://kumti.com/vendimi-i-eulexit-mbron-manastirin-e-decanit-refuzohet-padite-e-nsh-ve/60%Hourly2012-12-28 15:42
https://kumti.com/zbulohet-varri-i-mbretit-nemrud/60%Hourly2012-12-28 15:11
https://kumti.com/linje-hekurudhore-shqiperi-kosove/60%Hourly2012-12-28 15:07
https://kumti.com/pergjohet-edhe-erdogani-hetimet-dhe-sugjerimet-e-para/60%Hourly2012-12-28 14:59
https://kumti.com/nikolic-serbia-kurre-ne-nato/60%Hourly2012-12-28 14:49
https://kumti.com/pakistan-talebanet-rrembejne-22-police/60%Hourly2012-12-28 14:08
https://kumti.com/deputetet-insistojne-ne-pension-suplementar-e-te-parakohshem/60%Hourly2012-12-28 12:55
https://kumti.com/kushtet-e-talebanit-per-armepushim-me-qeverine-pakistaneze/60%Hourly2012-12-28 09:51
https://kumti.com/kushtet-e-talebanit-per-armepushim-me-qeverine-pakistaneze-2/60%Hourly2012-12-28 09:49
https://kumti.com/amerikanet-po-pergatisin-nderhyrjen-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2012-12-28 09:45
https://kumti.com/gjobat-rekorde-ndaj-bankave-dhe-fillimi-i-epokes-se-mashtrimeve/60%Hourly2012-12-28 09:40
https://kumti.com/shba-bie-ndjeshem-besimi-i-konsumatoreve/60%Hourly2012-12-28 09:38
https://kumti.com/stuhi-e-fuqishme-debore-ne-shba-anulohen-1000-fluturime/60%Hourly2012-12-28 09:35
https://kumti.com/ekzekutivi-prin-ne-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2012-12-28 09:32
https://kumti.com/a-do-te-paguhen-te-gjithe-specializantet-ne-vitin-2013/60%Hourly2012-12-28 09:29
https://kumti.com/izraeli-ne-vitin-2012-ka-arrestuar-dhe-burgosur-900-femije-palestineze-2/60%Hourly2012-12-28 09:28
https://kumti.com/izraeli-ne-vitin-2012-ka-arrestuar-dhe-burgosur-900-femije-palestineze/60%Hourly2012-12-28 09:26
https://kumti.com/ni-evropa-perendimore-vs-lirite-fetare/60%Hourly2012-12-28 09:25
https://kumti.com/iran-manovra-ne-ngushticen-e-hormuzit/60%Hourly2012-12-28 09:24
https://kumti.com/vdes-schwarzkopf-gjenerali-qe-deboi-forcat-e-irakut-nga-kuvajti/60%Hourly2012-12-28 09:20
https://kumti.com/dezertoi-prokurori-i-pergjithshem-i-aleppos/60%Hourly2012-12-28 09:00
https://kumti.com/rritet-perkrahja-per-fatmir-limajn/60%Hourly2012-12-27 21:53
https://kumti.com/ahmadinexhad-shkarkoi-te-vetmen-ministre-te-qeverise/60%Hourly2012-12-27 21:51
https://kumti.com/vdes-duke-kerkuar-ndihme-ne-komune/60%Hourly2012-12-27 21:48
https://kumti.com/akk-ja-con-selimin-ne-gjykate/60%Hourly2012-12-27 16:04
https://kumti.com/gjermania-do-ti-nise-raketat-patriot-per-ne-turqi-ne-daten-8-janar/60%Hourly2012-12-27 16:01
https://kumti.com/kek-u-shkyce-nga-rrjeti-termokosin/60%Hourly2012-12-27 15:51
https://kumti.com/politika-ruse-per-sirine/60%Hourly2012-12-27 15:05
https://kumti.com/keshilla-dhe-ushtrime-shtepiake-per-heqjen-e-yndyres-dhe-dhjamit-2/60%Hourly2012-12-27 01:43
https://kumti.com/keshilla-dhe-ushtrime-shtepiake-per-heqjen-e-yndyres-dhe-dhjamit/60%Hourly2012-12-27 01:32
https://kumti.com/1-milion-njerez-do-ta-festojne-vitin-e-ri-ne-rrokaqiellin-me-te-larte-ne-bote/60%Hourly2012-12-27 01:30
https://kumti.com/santa-claus-dhe-shen-valentini-si-simbole-te-krishterimit-apo-te-shitjeve-komerciale/60%Hourly2012-12-27 01:20
https://kumti.com/ekziston-kolesterol-yndyre-i-mire-dhe-i-keq/60%Hourly2012-12-27 01:10
https://kumti.com/mursi-ratifikoi-kushtetuten-e-re-te-egjiptit/60%Hourly2012-12-27 01:09
https://kumti.com/kina-nga-sot-me-trenat-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2012-12-27 01:08
https://kumti.com/okb-parasheh-dyfishim-te-refugjateve-siriane/60%Hourly2012-12-27 00:43
https://kumti.com/aga-imeri-apo-ymer-age-ulqini/60%Hourly2012-12-27 00:34
https://kumti.com/islami-materialist/60%Hourly2012-12-27 00:32
https://kumti.com/a-jane-bankat-islame-shpetim-nga-kriza-ekonomike-2/60%Hourly2012-12-27 00:31
https://kumti.com/tete-materie-kancerogjene-qe-duhet-hedhur-nga-shtepia/60%Hourly2012-12-27 00:29
https://kumti.com/turqia-i-kerkoi-shba-se-me-shume-se-100-raketa-per-forcat-ushtarake-ajrore/60%Hourly2012-12-27 00:28
https://kumti.com/a-jane-bankat-islame-shpetim-nga-kriza-ekonomike/60%Hourly2012-12-27 00:25
https://kumti.com/si-lexohen-librat/60%Hourly2012-12-27 00:21
https://kumti.com/%d2%abrregullimet-digjestive-obeziteti-dhe-agjerimi-2/60%Hourly2012-12-27 00:20
https://kumti.com/emiratet-arabe-arrestojne-disa-te-dyshuar-per-terroriste/60%Hourly2012-12-27 00:18
https://kumti.com/%d2%abrregullimet-digjestive-obeziteti-dhe-agjerimi/60%Hourly2012-12-27 00:16
https://kumti.com/kali-trojan-2/60%Hourly2012-12-27 00:15
https://kumti.com/presioni-nderkombetar-izraeli-lejon-hyrjen-e-materialeve-te-ndertimit-ne-gaza/60%Hourly2012-12-27 00:15
https://kumti.com/sulm-prane-nje-baze-te-shba-se-ne-afganistan/60%Hourly2012-12-27 00:14
https://kumti.com/kali-trojan/60%Hourly2012-12-27 00:09
https://kumti.com/magnituda/60%Hourly2012-12-27 00:04
https://kumti.com/dinamik/60%Hourly2012-12-27 00:02
https://kumti.com/sjellja-eshte-vendimtare/60%Hourly2012-12-26 23:58
https://kumti.com/smira-dhe-shoqeria-e-sotme/60%Hourly2012-12-26 23:50
https://kumti.com/teknologjia-stealth-aeroplani-b-2-2/60%Hourly2012-12-26 23:50
https://kumti.com/teknologjia-stealth-aeroplani-b-2/60%Hourly2012-12-26 23:40
https://kumti.com/kim-jong-il-ka-vdekur-nga-nervozizmi/60%Hourly2012-12-26 23:21
https://kumti.com/deshton-synimi-per-100-njohje/60%Hourly2012-12-26 23:13
https://kumti.com/pdk-se-me-shume-i-duhet-jakupi-se-bajram-rexhepi/60%Hourly2012-12-26 22:36
https://kumti.com/arrestohet-shqiptari-me-30-identitete-false/60%Hourly2012-12-26 22:34
https://kumti.com/ndryshimi-i-kufijve-ceshtje-nderkombetare/60%Hourly2012-12-26 22:32
https://kumti.com/dezerton-shefi-i-policise-ushtarake-te-sirise/60%Hourly2012-12-26 22:28
https://kumti.com/irani-ben-stervitje-ushtarake-ne-gjirin-persik/60%Hourly2012-12-26 22:15
https://kumti.com/olmert-une-do-te-kisha-kerkuar-ndjese-nga-turqia/60%Hourly2012-12-26 22:13
https://kumti.com/konvertimi-i-priftit-bullgar-ne-islam-ka-shkaktuar-tensione/60%Hourly2012-12-26 12:04
https://kumti.com/siri-izrael-yadlin-nese-assadi-perdor-arme-kimike-i-jep-vetes-denimin-kapital/60%Hourly2012-12-26 12:01
https://kumti.com/gjashte-monarki-te-gjirit-arab-krijojne-nje-force-ushtarake-komando-te-perbashket/60%Hourly2012-12-26 11:58
https://kumti.com/menaxheri-i-hib-petrol-akuzohet-se-mashtroi-policine/60%Hourly2012-12-26 11:55
https://kumti.com/kater-te-plagosur-ne-vranjevc/60%Hourly2012-12-26 11:51
https://kumti.com/mundesite-e-pashfrytezuara-ekonomike/60%Hourly2012-12-26 11:45
https://kumti.com/produktet-e-dyshimta-vershojne-kosoven/60%Hourly2012-12-26 11:42
https://kumti.com/lipjan-vjedhin-kabull-elektrike-ne-shtepine-e-shendetit/60%Hourly2012-12-26 11:40
https://kumti.com/kryetari-jam-une/60%Hourly2012-12-26 11:37
https://kumti.com/gashi-koalicioni-pdk-aak-per-te-keqen-e-kosoves/60%Hourly2012-12-26 11:34
https://kumti.com/lgbt-si-i-realizojne-qellimet-e-tyre-ata-te-cilet-deshirojne-te-kete-crregullime-ne-toke/60%Hourly2012-12-25 13:43
https://kumti.com/dobite-e-brokolit-dhe-lakres/60%Hourly2012-12-25 13:35
https://kumti.com/qepa-ilac-per-nervat-dhe-plaget-e-vogla/60%Hourly2012-12-25 13:23
https://kumti.com/dobite-e-mjaltes-dhe-kanelles/60%Hourly2012-12-25 13:19
https://kumti.com/ne-izrael-kthehen-nga-india-cifutet-e-humbur/60%Hourly2012-12-25 13:17
https://kumti.com/patriarku-latin-i-jeruzalemit-mbeshtet-krijimin-e-shtetit-te-palestines/60%Hourly2012-12-25 13:16
https://kumti.com/ne-izrael-u-kthye-fisi-i-humbur/60%Hourly2012-12-25 13:16
https://kumti.com/6-te-vdekur-rezultat-i-nje-sulmi-ajror-amerikan-ne-jemen/60%Hourly2012-12-25 11:29
https://kumti.com/lavrov-raketa-patriot-ne-turqi-mjet-per-mbrojtjen-e-radareve-amerikan/60%Hourly2012-12-25 11:28
https://kumti.com/sistemi-iranian-i-ndihmes-se-shpejte-pajisjet-me-nendetese-dhe-drone-te-rinj/60%Hourly2012-12-25 11:27
https://kumti.com/osteoporoza-semundja-pa-shenja-klinike/60%Hourly2012-12-25 11:26
https://kumti.com/irani-i-gatshem-per-te-armatosur-ushtrine-libaneze/60%Hourly2012-12-25 11:26
https://kumti.com/akuza-per-perdorim-te-gazit-vdekjeprures-ne-siri/60%Hourly2012-12-25 11:24
https://kumti.com/grabovci-rehatia-e-familjareve-vlere-e-pdk-se/60%Hourly2012-12-25 11:22
https://kumti.com/komisioni-i-gatshem-te-rekomandoje-ndryshimet-ne-histori/60%Hourly2012-12-25 11:21
https://kumti.com/arrestohen-vrasesit-e-biznesmenit-omar-satin/60%Hourly2012-12-25 11:21
https://kumti.com/siri-ai-denon-transferimin-e-civileve-ne-gjykaten-ushtarake/60%Hourly2012-12-25 11:18
https://kumti.com/kuvajt-konference-per-zgjidhjen-e-krizes-siriane/60%Hourly2012-12-25 11:18
https://kumti.com/irani-ka-nen-kontroll-sulmet-kibernetike/60%Hourly2012-12-25 11:17
https://kumti.com/nikolliq-daciq-polemika-per-platformen/60%Hourly2012-12-25 11:16
https://kumti.com/egjipti-shpall-sot-rezultatet-e-referendumit/60%Hourly2012-12-25 11:16
https://kumti.com/arrestohet-shkrimtari-qe-ofendoi-islamin/60%Hourly2012-12-25 11:14
https://kumti.com/peticion-per-debimin-e-gazetarit-britanik-nga-shba-ja/60%Hourly2012-12-25 11:14
https://kumti.com/egjipti-bllokoi-nje-parti-raketash-franceze-per-militantet-ne-gaza/60%Hourly2012-12-25 11:13
https://kumti.com/marredheniet-mes-islamit-dhe-krishterimit-ne-evrope-ne-te-kaluaren-te-tashmen-dhe-te-ardhmen/60%Hourly2012-12-25 10:17
https://kumti.com/denoncim-ndaj-rrjeti-ballkanik-i-gazetarise-hulumtuesebirn-dhe-mercenares-arbana-xharra/60%Hourly2012-12-25 10:13
https://kumti.com/si-ta-riparojme-nje-telefon-ose-kamere-dixhitale-pas-zhytjes-ne-uje/60%Hourly2012-12-25 10:09
https://kumti.com/aspirina-mund-te-sjelle-humbjen-e-shikimit/60%Hourly2012-12-25 10:06
https://kumti.com/semundjet-qe-kuron-mjalti-dhe-kanella/60%Hourly2012-12-25 10:02
https://kumti.com/sulmohet-asistenti-i-mjekesise-10-minuta-pas-ligjerates/60%Hourly2012-12-25 10:00
https://kumti.com/fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-krishtlindjet-2/60%Hourly2012-12-24 23:21
https://kumti.com/lavrov-perdorimi-i-armeve-kimike-do-te-ishte-vetevrasje-per-regjimin-e-sirise/60%Hourly2012-12-24 18:30
https://kumti.com/sudani-dhe-bangladeshi-ne-prag-te-njohjes/60%Hourly2012-12-24 18:02
https://kumti.com/270-mije-te-papune-ne-kosove/60%Hourly2012-12-24 18:00
https://kumti.com/krasniqi-grabovci-te-me-kerkoj-falje/60%Hourly2012-12-24 17:57
https://kumti.com/viti-politik-i-berlinit-2013/60%Hourly2012-12-24 09:56
https://kumti.com/siria-ne-rruge-pa-krye/60%Hourly2012-12-24 09:48
https://kumti.com/omer-satin-u-vra-nga-ortaket-shqiptare/60%Hourly2012-12-24 09:40
https://kumti.com/egjipt-miratohet-kushtetuta-islamike/60%Hourly2012-12-24 09:37
https://kumti.com/policja-afgane-vret-oficerin-usa/60%Hourly2012-12-24 09:33
https://kumti.com/70-e-te-burgosurve-saudite-jane-universitare/60%Hourly2012-12-24 09:14
https://kumti.com/siri-te-pakten-100-te-vdekur-nga-nje-sulm-ajror/60%Hourly2012-12-24 09:10
https://kumti.com/rusi-arrin-ne-88-bilanci-i-te-vdekurve-nga-moti-i-ftohte/60%Hourly2012-12-24 09:06
https://kumti.com/erdogan-ben-deklarata-te-ashpra-ne-lidhje-me-iranin/60%Hourly2012-12-24 09:00
https://kumti.com/gruaja-dhe-facebook-u/60%Hourly2012-12-23 17:29
https://kumti.com/si-e-pranuan-shqiptaret-islamin/60%Hourly2012-12-23 17:25
https://kumti.com/daciq-porosit-shqiptaret-qe-te-hjekin-lapidarin-ne-presheve/60%Hourly2012-12-23 16:41
https://kumti.com/buxheti-gruevski-harron-shqiptaret/60%Hourly2012-12-23 16:25
https://kumti.com/shfrytezojeni-diskun-per-te-shtuar-me-teper-ram/60%Hourly2012-12-23 16:18
https://kumti.com/myftiu-ternava-uron-ipeshkvin-dode-gjergji/60%Hourly2012-12-23 16:12
https://kumti.com/egjipt-opozita-do-ta-apelojme-rezultatin-e-referendumit/60%Hourly2012-12-23 16:08
https://kumti.com/vellazeria-muslimane-kushtetua-kaloi/60%Hourly2012-12-23 16:06
https://kumti.com/erdoan-fmn-se-do-ti-japim-borxh-edhe-5-miliarde-dollare/60%Hourly2012-12-23 16:03
https://kumti.com/fuqia-cudiberese-e-molles/60%Hourly2012-12-23 14:35
https://kumti.com/prishtina-16500-fukara-68-mije-euro-per-dekorime/60%Hourly2012-12-23 14:33
https://kumti.com/permbytje-ne-britanine-e-madhe/60%Hourly2012-12-23 14:28
https://kumti.com/koreja-e-veriut-mund-te-godase-shba-ne/60%Hourly2012-12-23 14:25
https://kumti.com/presidentja-e-shkeli-kushtetuten/60%Hourly2012-12-23 10:29
https://kumti.com/kosoven-e-njohen-11-shtete-kete-vit/60%Hourly2012-12-23 10:26
https://kumti.com/zevendes-presidenti-i-egjiptit-jep-doreheqje/60%Hourly2012-12-22 22:23
https://kumti.com/cilat-kompani-teknologjike-paten-me-teper-fitime-monetare-gjate-vitit-2012/60%Hourly2012-12-22 21:34
https://kumti.com/obama-kerry-ka-respekt-ne-mbare-boten/60%Hourly2012-12-22 21:30
https://kumti.com/davutoglu-shqiptareve-ne-do-ju-mbeshtesim-deri-ne-kiamet/60%Hourly2012-12-22 21:27
https://kumti.com/kaos-dhe-krize-politike-ne-maqedoni/60%Hourly2012-12-22 21:20
https://kumti.com/paqeruajtesi-i-okb-se-vret-veten-dhe-tre-te-tjere/60%Hourly2012-12-22 14:58
https://kumti.com/papa-ia-fali-mekatin-ish-sherbetorit-te-tij/60%Hourly2012-12-22 14:48
https://kumti.com/824-e-agjencive-publicitare-amerikane-perdorin-facebook-un-per-marketing/60%Hourly2012-12-22 14:45
https://kumti.com/disa-keshillat-per-ta-sheruar-anemine/60%Hourly2012-12-22 14:40
https://kumti.com/vritet-biznesmeni-turk-me-rafineri-nafte-ne-shqiperi/60%Hourly2012-12-22 14:34
https://kumti.com/amnisty-international-azilkerkuesit-ne-greqi-trajtim-cnjerezor/60%Hourly2012-12-22 14:32
https://kumti.com/erdoan-ben-deklarat-te-ashpra-ne-lidhje-me-iranin/60%Hourly2012-12-22 14:25
https://kumti.com/martesa-homoseksuale-nje-kercenim-per-paqen-ne-bote/60%Hourly2012-12-22 14:13
https://kumti.com/parlamenti-gjerman-lejon-berjen-synet/60%Hourly2012-12-22 10:08
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-italian/60%Hourly2012-12-22 08:44
https://kumti.com/zgjedhje-verore/60%Hourly2012-12-22 08:34
https://kumti.com/operacioni-bmw-x-6-prangosen-kater-hajna-te-veturave/60%Hourly2012-12-21 17:23
https://kumti.com/pakistani-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2012-12-21 17:20
https://kumti.com/zdravko-tolimiri-denohet-me-burg-te-perjetshem-nga-gjykata-e-hages/60%Hourly2012-12-21 11:26
https://kumti.com/autori-i-sulmit-ndaj-izraeliteve-ne-bullgari-ende-i-paidentifikuar/60%Hourly2012-12-21 11:23
https://kumti.com/berisha-sulmon-ambasadoret/60%Hourly2012-12-21 11:18
https://kumti.com/plagosen-2-forca-te-sigurise-se-arabise-saudite/60%Hourly2012-12-21 11:17
https://kumti.com/ne-siri-u-arrestuan-nipat-e-zevendespresidentit-te-vendit/60%Hourly2012-12-21 11:16
https://kumti.com/ushtria-e-shba-ve-kerkon-ekzekutimin-e-rreshterit-bales/60%Hourly2012-12-21 11:15
https://kumti.com/assange-interneti-eshte-i-rrezikshem-dhe-di-me-shume-per-ne-se-nenat-tona-3/60%Hourly2012-12-21 11:14
https://kumti.com/karikimi-mbushja-me-wireless-i-celulareve-po-behet-realitet/60%Hourly2012-12-21 11:13
https://kumti.com/wikileaks-do-te-publikoje-edhe-miliona-dokumente/60%Hourly2012-12-21 11:12
https://kumti.com/somali-permbyset-varka-55-te-vdekur/60%Hourly2012-12-21 11:08
https://kumti.com/konsumi-i-mishit-dhe-pasojat-shkaterrimtare-per-mjedisin/60%Hourly2012-12-21 10:35
https://kumti.com/e-bija-e-erdoganit-leter-per-dacicin-dhe-petrit-selimin-ne-mbrojtje-te-myslimaneve-te-ballkanit/60%Hourly2012-12-21 10:30
https://kumti.com/assange-interneti-eshte-i-rrezikshem-dhe-di-me-shume-per-ne-se-nenat-tona/60%Hourly2012-12-21 10:29
https://kumti.com/aki-ja-verifikon-biografite-e-policeve/60%Hourly2012-12-21 10:24
https://kumti.com/pershkallezimi-i-luftimeve-ne-siri-nga-raketat-scud/60%Hourly2012-12-21 10:23
https://kumti.com/sot-nis-stina-e-dimrit/60%Hourly2012-12-21 10:22
https://kumti.com/haradinaj-une-kryeminister/60%Hourly2012-12-21 10:01
https://kumti.com/trupat-kanadeze-ne-kosove-deri-ne-fund-te-vitit-2014/60%Hourly2012-12-21 09:57
https://kumti.com/digitimes-nokia-mund-te-prezantoj-tabletin-e-saj-te-pare-me-windows-rt/60%Hourly2012-12-21 09:55
https://kumti.com/i-ftohti-nxit-rrezikun-e-paralizes-faciale/60%Hourly2012-12-21 09:54
https://kumti.com/samsung-mban-46-te-tregut-android/60%Hourly2012-12-21 09:51
https://kumti.com/lageshtira-armike-per-semundjet-e-kockave/60%Hourly2012-12-21 09:43
https://kumti.com/rusia-nuk-mbron-assadin-do-bisedime/60%Hourly2012-12-21 09:40
https://kumti.com/egjipti-kryeprokurori-terhiqet-nga-doreheqja/60%Hourly2012-12-21 09:32
https://kumti.com/afaristet-serbe-paralajmerojne-serish-bllokade-te-rrugeve/60%Hourly2012-12-21 09:30
https://kumti.com/ne-rastin-limaj-ka-gisht-qeveria/60%Hourly2012-12-21 09:23
https://kumti.com/gjykata-kerkon-1-vit-burg-per-berlusconin/60%Hourly2012-12-20 17:48
https://kumti.com/mbi-19-milione-euro-grante-per-369-fermere/60%Hourly2012-12-20 17:41
https://kumti.com/okb-kerkon-15-mld-per-sirine/60%Hourly2012-12-20 13:32
https://kumti.com/4-hile-per-tu-ngritur-nga-krevati-ne-mengjes/60%Hourly2012-12-20 10:31
https://kumti.com/4-hile-per-tu-ngritur-nga-krevati-ne-mengjes-2/60%Hourly2012-12-20 10:31
https://kumti.com/kur-duhet-marre-antibiotiket/60%Hourly2012-12-20 10:26
https://kumti.com/ceshte-poleni-i-bletes-2/60%Hourly2012-12-20 10:20
https://kumti.com/ceshte-poleni-i-bletes/60%Hourly2012-12-20 10:17
https://kumti.com/5-sekrete-te-njerezve-perhere-te-dobet/60%Hourly2012-12-20 10:16
https://kumti.com/roli-i-filantropise-ne-zhvillimin-ekonomik-2/60%Hourly2012-12-20 10:10
https://kumti.com/kriza-financiare-prek-edhe-kosoven/60%Hourly2012-12-20 10:09
https://kumti.com/britania-leshon-satelitin-ushtarak/60%Hourly2012-12-20 10:00
https://kumti.com/hajni-gjate-vjedhjejes-kercen-nga-ballkoni-dhe-lendohet/60%Hourly2012-12-20 09:52
https://kumti.com/a-zbutet-beogradi-a-do-te-mund-te-ndryshohet-platforma/60%Hourly2012-12-20 09:49
https://kumti.com/roli-i-filantropise-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Hourly2012-12-20 09:48
https://kumti.com/amerika-nuk-ka-nenshkruar-konventen-boterore-per-te-drejtat-e-femijeve/60%Hourly2012-12-20 09:47
https://kumti.com/ne-aleppo-u-vrane-40-persona/60%Hourly2012-12-20 09:46
https://kumti.com/flota-ushtarake-detare-ruse-do-te-kryejne-misione-luftarake-prane-brigjeve-te-sirise/60%Hourly2012-12-20 09:44
https://kumti.com/obama-dhuna-buron-nga-kultura-jone/60%Hourly2012-12-20 09:41
https://kumti.com/siriani-qelloi-per-vdekje-gruan-e-tij-ruse-per-shkak-te-assad-it/60%Hourly2012-12-20 09:41
https://kumti.com/vajzat-do-te-plotesojne-radhet-e-ushtareve-ruse/60%Hourly2012-12-20 09:39
https://kumti.com/ban-ska-shenja-te-ndaljes-se-konfliktit-ne-siri/60%Hourly2012-12-20 09:38
https://kumti.com/shba-japin-doreheqjen-kreu-i-sigurise-diplomatike-dhe-dy-zyrtare-te-larte/60%Hourly2012-12-20 09:36
https://kumti.com/zyrtari-korrektues-pajis-te-burgosurit-me-arme-te-ftohta/60%Hourly2012-12-20 09:22
https://kumti.com/bb-jane-shtuar-te-varferit/60%Hourly2012-12-20 09:11
https://kumti.com/grindje-rreth-bankes-evropiane-te-te-dhenave-me-gjurmet-e-gishterinjve/60%Hourly2012-12-19 16:29
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-per-pagesat-doganore-shkijet-nuk-paguajne/60%Hourly2012-12-19 16:17
https://kumti.com/strasburgu-ndeshkon-rusine-per-rrembim-te-ceceneve/60%Hourly2012-12-19 16:12
https://kumti.com/sekretari-paneta-mbi-shtimin-e-sulmeve-kryengritese-ne-afganistan/60%Hourly2012-12-19 16:09
https://kumti.com/ndalohet-pekohesisht-shitja-e-shamponit-kosil-ne-kosove/60%Hourly2012-12-19 16:06
https://kumti.com/semundjet-infektive-te-reja-e-te-vjetra/60%Hourly2012-12-19 16:03
https://kumti.com/veshja-3d-per-dembelet-dhe-ushtaraket/60%Hourly2012-12-19 15:55
https://kumti.com/me-shume-se-20-persona-humben-jeten-ne-rusi-per-shkak-te-te-ftohtit/60%Hourly2012-12-19 15:52
https://kumti.com/lufta-ne-siri-dhe-rusia-tejkalon-planin-e-eksporteve-ushtarake/60%Hourly2012-12-19 15:50
https://kumti.com/irani-dhe-pakistani-do-te-ndahen-me-nje-mur-te-pakalueshem/60%Hourly2012-12-19 15:49
https://kumti.com/banka-boterore-do-ti-jape-irakut-900-milione/60%Hourly2012-12-19 15:49
https://kumti.com/ne-pakistan-vriten-pjesemarresit-e-fushates-se-vaksinimit/60%Hourly2012-12-19 15:41
https://kumti.com/themelohet-bashkesisa-islame-vendore-ne-lugine-te-presheves/60%Hourly2012-12-19 15:39
https://kumti.com/paviceviq-jemi-marre-vesh-ne-veri-nuk-paguhet-dogane/60%Hourly2012-12-19 15:19
https://kumti.com/lista-e-rangimit-te-vendeve-demokratike-shba-as-ne-10-shen-e-pare/60%Hourly2012-12-19 15:19
https://kumti.com/kompjuterat-do-te-zoterojne-pese-shqisat-e-njeriut/60%Hourly2012-12-19 15:17
https://kumti.com/lindja-e-shtetit-te-palestines-dhe-roli-i-turqise/60%Hourly2012-12-19 15:16
https://kumti.com/siri-91-te-vdekur-nga-perleshjet-ne-terren/60%Hourly2012-12-19 15:14
https://kumti.com/zbulohet-nje-pasuri-gazi-ne-detin-oman/60%Hourly2012-12-19 15:12
https://kumti.com/8-arsye-pse-ipad-do-te-dominoje-tregun-e-tableteve/60%Hourly2012-12-19 15:01
https://kumti.com/nec-pretendon-se-ultarbook-u-lavie-x-eshte-me-i-holle-ne-bote/60%Hourly2012-12-19 14:56
https://kumti.com/izraeli-do-vazhdojme-ndertimet-ne-jeruzalem/60%Hourly2012-12-19 14:51
https://kumti.com/meksike-17-te-vrare-gjate-perpjekjes-per-ikje-nga-burgu/60%Hourly2012-12-19 14:48
https://kumti.com/britania-pritet-te-terheq-rreth-4-mije-ushtare-nga-afganistani/60%Hourly2012-12-19 14:45
https://kumti.com/shqiperia-i-trembet-prezences-ruse-ne-ballkan/60%Hourly2012-12-19 14:41
https://kumti.com/daciq-kemi-humbur-ne-kosove/60%Hourly2012-12-19 14:38
https://kumti.com/marredheniet-mes-teheranit-dhe-moskes-strategjike/60%Hourly2012-12-19 08:59
https://kumti.com/miratohen-disa-rezoluta-anti-sioniste-ne-ap-te-okb-se/60%Hourly2012-12-19 08:58
https://kumti.com/platforme-e-serbise-platforme-apo-matje-pulsi-kosoves-dhe-kn/60%Hourly2012-12-19 08:57
https://kumti.com/shba-zhgenjim-i-thelle-me-izraelin/60%Hourly2012-12-19 08:56
https://kumti.com/shba-clinton-i-pranon-gjetjen-e-hetimit-per-bengazi/60%Hourly2012-12-19 08:56
https://kumti.com/ne-kohe-te-veshtira-ne-evrope-rritet-ekonomia-e-zeze/60%Hourly2012-12-19 08:47
https://kumti.com/siria-rusia-dergon-4-anije-ne-mesdhe/60%Hourly2012-12-19 06:37
https://kumti.com/i-riu-palestinez-qellohet-nga-ushtaret-izraelit-me-plumba-ushtarak-para-kamerave/60%Hourly2012-12-19 06:32
https://kumti.com/pezmatimi-i-fshikezes-mund-te-parandalohet-me-cajra/60%Hourly2012-12-19 06:29
https://kumti.com/cilat-jane-shkaqet-e-renies-se-flokut/60%Hourly2012-12-19 06:14
https://kumti.com/dylli-i-bletes-mbrone-lekuren-2/60%Hourly2012-12-19 05:51
https://kumti.com/kmdlnj-veprimet-e-zharkut-po-diskreditojne-gjykatat/60%Hourly2012-12-18 15:50
https://kumti.com/politika-e-rusise-ndaj-sirise-ne-qorrsokak/60%Hourly2012-12-18 15:01
https://kumti.com/fenomeni-mobile-malware-do-te-perkeqesohet-ne-vitin-2013/60%Hourly2012-12-18 14:56
https://kumti.com/si-te-printoni-nga-nje-pajisje-mobile-me-google-cloud-print/60%Hourly2012-12-18 14:55
https://kumti.com/8-prej-zbulimeve-me-te-medha-te-2012/60%Hourly2012-12-18 14:46
https://kumti.com/2012-nje-vit-tjeter-krize/60%Hourly2012-12-18 14:46
https://kumti.com/britania-paralajmeron-shkeputjen-nga-be/60%Hourly2012-12-18 13:35
https://kumti.com/berisha-aalbanofobia-faktor-kercenues-per-stabilitetin-ne-rajon/60%Hourly2012-12-18 12:13
https://kumti.com/vaji-i-kokosit-per-mireqenie-te-pergjithshme/60%Hourly2012-12-18 10:29
https://kumti.com/3-keshilla-per-dhembe-me-te-bardhe/60%Hourly2012-12-18 10:27
https://kumti.com/dylli-i-bletes-mbrone-lekuren/60%Hourly2012-12-18 10:24
https://kumti.com/sa-mundesi-ka-qe-interneti-te-mohohet-ne-shtete-te-ndryshme-te-botes-2/60%Hourly2012-12-18 09:27
https://kumti.com/sa-mundesi-ka-qe-interneti-te-mohohet-ne-shtete-te-ndryshme-te-botes/60%Hourly2012-12-18 09:24
https://kumti.com/si-te-aplikoni-per-partneritet-ne-youtube-2/60%Hourly2012-12-18 09:22
https://kumti.com/si-te-aplikoni-per-partneritet-ne-youtube/60%Hourly2012-12-18 09:18
https://kumti.com/top-10-kerkimet-ne-google-gjate-vitit-2012/60%Hourly2012-12-18 09:15
https://kumti.com/helmi-i-bletes-kunder-reumatizmit/60%Hourly2012-12-18 09:14
https://kumti.com/ne-platformen-e-beogradit-veriu-i-kosoves-si-republika-serbe/60%Hourly2012-12-18 09:14
https://kumti.com/nasa-perplas-dy-satelite-ne-hene/60%Hourly2012-12-18 09:11
https://kumti.com/ukraine-i-ftohti-shkakton-te-pakten-18-te-vdekur/60%Hourly2012-12-18 09:10
https://kumti.com/gjeopolitika-e-korese-se-jugut/60%Hourly2012-12-18 09:10
https://kumti.com/berisha-albanofobia-faktor-kercenues-per-stabilitetin-ne-rajon/60%Hourly2012-12-18 09:07
https://kumti.com/jep-doreheqje-prokurori-i-pergjithshem-i-egjiptit/60%Hourly2012-12-18 09:05
https://kumti.com/plani-i-turqise-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-siri-2/60%Hourly2012-12-18 09:05
https://kumti.com/plani-i-turqise-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-siri/60%Hourly2012-12-18 08:57
https://kumti.com/ne-amerike-ka-me-shume-shitore-per-shitje-armes-se-sa-supermarketa/60%Hourly2012-12-18 08:57
https://kumti.com/mbi-56-e-egjiptianeve-i-thane-po-kushtetutes/60%Hourly2012-12-18 08:54
https://kumti.com/zvkryeministri-i-turqise-pkk-eshte-krijuar-si-rezultat-i-maltretimeve-dhe-dhunes-se-qeverise-turke-mbi-kurdet/60%Hourly2012-12-18 08:49
https://kumti.com/rrjedhin-pamjet-e-reja-te-sony-xperia-yuga/60%Hourly2012-12-18 07:22
https://kumti.com/irani-kapi-edhe-dy-avione-te-tjere-amerikane-pa-pilot/60%Hourly2012-12-17 23:48
https://kumti.com/bullgaria-i-kerkon-shba-se-vendosjen-e-kontigjentit-te-perhershem-ushtarak-ne-territorin-e-vendit/60%Hourly2012-12-17 23:45
https://kumti.com/pakistani-dhe-afganistani-tronditen-nga-sulme-me-bomba/60%Hourly2012-12-17 23:40
https://kumti.com/irak-14-te-vdekur-e-93-te-plagosur/60%Hourly2012-12-17 23:36
https://kumti.com/guardian-be-do-te-pendohet-per-turqine-2/60%Hourly2012-12-17 23:29
https://kumti.com/gjeopolitika-e-rumanise/60%Hourly2012-12-17 23:27
https://kumti.com/edhe-1500-shtepi-cifute-ne-jerusalemin-lindor/60%Hourly2012-12-17 23:24
https://kumti.com/presidentin-e-tunizise-e-gjuajten-me-gure/60%Hourly2012-12-17 23:21
https://kumti.com/ne-siri-u-rrembyen-nje-italian-dhe-dy-ruse/60%Hourly2012-12-17 23:16
https://kumti.com/imazhi-i-firmave-gjermane-tronditet-nga-skandalet-e-korrupsionit/60%Hourly2012-12-17 23:07
https://kumti.com/armet-ne-shba-a-eshte-mbushur-kupa/60%Hourly2012-12-17 22:59
https://kumti.com/libia-afer-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2012-12-17 17:19
https://kumti.com/bik-u-nuk-merr-pergjegjesi-per-sulmin-kunder-kosova-20nates-se-turpit/60%Hourly2012-12-17 14:43
https://kumti.com/krasniqi-udhetoi-per-vizite-zyrtare-ne-libi/60%Hourly2012-12-17 14:24
https://kumti.com/presidenti-papulias-me-origjine-came-nga-preveza/60%Hourly2012-12-17 14:19
https://kumti.com/shikimi-i-pornografise-ne-internet-dobeson-memorien/60%Hourly2012-12-17 14:14
https://kumti.com/kujdes-agpk-nuk-mendon-se-bik-u-duhet-por-me-urdher-kerkon-fetva-per-lgbt/60%Hourly2012-12-17 14:04
https://kumti.com/popullsia-e-vendeve-ne-zhvillim-po-plaket-me-shpejt/60%Hourly2012-12-17 13:55
https://kumti.com/homoseksualizmi-tmerri-qe-rrezikon-rinine-tone/60%Hourly2012-12-17 13:43
https://kumti.com/nokia-lumia-920-nder-smartfonet-me-te-preferuar-me-windows-phone/60%Hourly2012-12-17 13:42
https://kumti.com/shiten-mbi-2-milione-iphone-5-ne-kine-vetem-gjate-fundjaves/60%Hourly2012-12-17 13:40
https://kumti.com/inflamacioni-i-kyceve/60%Hourly2012-12-17 13:35
https://kumti.com/rezultatet-e-vrapimit-shihen-pas-kater-javesh-2/60%Hourly2012-12-17 13:30
https://kumti.com/profecia-maya-therr-me-thike-23-femije-ne-nje-shkolle-ne-kine/60%Hourly2012-12-17 12:47
https://kumti.com/siri-rreth-171-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2012-12-17 12:42
https://kumti.com/cipet-prej-silikoni-qe-shkrihen-ne-uje/60%Hourly2012-12-17 10:03
https://kumti.com/shkuarja-e-hershme-ne-gjume-rregullon-shtypjen-e-gjakut/60%Hourly2012-12-17 10:00
https://kumti.com/serbet-e-leposaviqit-ne-proteste/60%Hourly2012-12-17 09:56
https://kumti.com/abbas-te-ndalojne-sulmet-ndaj-palestinezeve/60%Hourly2012-12-17 09:53
https://kumti.com/kina-dialogu-zgjidhja-vetme-per-kosoven/60%Hourly2012-12-17 09:50
https://kumti.com/siri-sulmohet-kampi-i-refugjateve/60%Hourly2012-12-17 09:47
https://kumti.com/guardian-be-do-te-pendohet-per-turqine/60%Hourly2012-12-17 09:44
https://kumti.com/dr-muhamed-arifit-i-ndalohet-hyrja-ne-19-vende-te-europes/60%Hourly2012-12-17 09:40
https://kumti.com/erdoan-rezerva-valutore-e-bankes-qendrore-ka-arritur-ne-119-miliarde-dollare/60%Hourly2012-12-17 09:36
https://kumti.com/opozita-siriane-pergatitet-per-renien-e-assadit/60%Hourly2012-12-16 19:45
https://kumti.com/si-e-hodhen-ne-prite-muje-krasniqin-me-bashkeluftetare/60%Hourly2012-12-16 19:40
https://kumti.com/reduktimet-ne-kulm-kek-u-hesht/60%Hourly2012-12-16 19:31
https://kumti.com/ikja-e-kuadrove-fenomen-qe-duhet-te-parandalohet/60%Hourly2012-12-16 19:16
https://kumti.com/injoroi-ligjet-dhe-qeverine-per-biznesin-dy-milionesh/60%Hourly2012-12-16 19:14
https://kumti.com/osbe-denon-incidentin-ne-prishtine/60%Hourly2012-12-16 14:41
https://kumti.com/marshim-kunder-rracizmit-ne-athine/60%Hourly2012-12-16 14:39
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-izraelit-lieberman-dorezon-zyrtarisht-doreheqjen/60%Hourly2012-12-16 14:03
https://kumti.com/egjipt-po-referendumit/60%Hourly2012-12-16 13:59
https://kumti.com/franca-terheq-trupat-e-fundit-luftarake-nga-afganistani/60%Hourly2012-12-16 06:24
https://kumti.com/keshilla-per-fotografet-fillestare-2/60%Hourly2012-12-15 19:45
https://kumti.com/gazprom-shenoi-rekordin-historik-te-eksporteve-ne-evrope/60%Hourly2012-12-15 11:46
https://kumti.com/jordania-pranvera-arabe-mund-te-vije-qe-ne-janar-atje/60%Hourly2012-12-15 11:45
https://kumti.com/shkencetaret-njerezit-vdesin-me-shume-nga-mbipesha-se-sa-nga-uria/60%Hourly2012-12-15 11:45
https://kumti.com/egjipti-voton-per-kushtetuten-2/60%Hourly2012-12-15 11:39
https://kumti.com/pakistani-dhe-india-hapa-drejt-paqes/60%Hourly2012-12-15 11:38
https://kumti.com/komanda-ushtarake-e-shba-ve-sateliti-i-korese-se-veriut-nuk-kontrollohet-nga-toka/60%Hourly2012-12-15 11:36
https://kumti.com/rreziku-nga-produktet-e-dyshimta-ne-tregun-kosovar/60%Hourly2012-12-15 11:34
https://kumti.com/qeveria-humb-70-milione-euro-donacione/60%Hourly2012-12-15 11:33
https://kumti.com/cfare-ka-dollari-qe-euros-i-mungon-2/60%Hourly2012-12-15 11:29
https://kumti.com/cfare-ka-dollari-qe-euros-i-mungon/60%Hourly2012-12-15 10:42
https://kumti.com/me-ne-fund-drejtesi-ne-rastin-e-el-masrit-fitoi-kunder-maqedonise-dhe-cia-s-2/60%Hourly2012-12-15 10:41
https://kumti.com/me-ne-fund-drejtesi-ne-rastin-e-el-masrit-fitoi-kunder-maqedonise-dhe-cia-s/60%Hourly2012-12-15 10:36
https://kumti.com/linux-zhvillimi-i-softuereve-falas/60%Hourly2012-12-15 10:31
https://kumti.com/be-i-jep-turqise-nje-udhezues-me-20-faqe-per-vizat/60%Hourly2012-12-15 10:26
https://kumti.com/gyl-shkenca-prioritet-i-turqise/60%Hourly2012-12-15 10:25
https://kumti.com/google-rregullon-kerkimin-e-fotove-per-te-shmangur-rezultatet-pornografike/60%Hourly2012-12-15 06:17
https://kumti.com/ja-10-cajrat-per-shume-semundje-ne-stinen-e-dimrit/60%Hourly2012-12-15 06:13
https://kumti.com/si-ti-shmangim-problemet-me-vena/60%Hourly2012-12-15 06:07
https://kumti.com/si-ti-shmangim-problemet-me-vena-2/60%Hourly2012-12-15 06:07
https://kumti.com/acarimi-i-bajameve/60%Hourly2012-12-15 06:02
https://kumti.com/crregullimet-e-gjumit-dhe-kercenimi-per-shendetin/60%Hourly2012-12-15 05:51
https://kumti.com/skena-vrasesi-fillimisht-vrau-nene-e-tij/60%Hourly2012-12-15 05:44
https://kumti.com/nato-ditet-e-numeruara-per-regjimin-e-assadit/60%Hourly2012-12-14 23:24
https://kumti.com/shba-masaker-tmerruese-ne-shkollen-fillore/60%Hourly2012-12-14 20:47
https://kumti.com/juniku-pa-mjeke/60%Hourly2012-12-14 15:49
https://kumti.com/armatosen-rojet-e-pyjeve/60%Hourly2012-12-14 15:44
https://kumti.com/keshilla-per-fotografet-fillestare/60%Hourly2012-12-14 15:40
https://kumti.com/demaci-krejt-po-turren-per-pushtet/60%Hourly2012-12-14 15:28
https://kumti.com/moska-u-barazua-me-chicago-n-per-nga-numri-i-milionereve/60%Hourly2012-12-14 14:46
https://kumti.com/me-turqine-po-analizojme-mundesine-per-hapa-ligjore-ndaj-izraelit/60%Hourly2012-12-14 14:44
https://kumti.com/ps-up-kunder-organizimit-te-turpshem-te-parapare-per-sot-14122012-ne-pallatin-e-rinise-ne-prishtine/60%Hourly2012-12-14 10:58
https://kumti.com/agani-pd-ja-edhe-ne-qeverine-pdk-aak/60%Hourly2012-12-14 10:08
https://kumti.com/patriot-ne-turqi-ne-fund-te-janarit/60%Hourly2012-12-14 10:06
https://kumti.com/perberja-e-qumeshtit-te-bletes/60%Hourly2012-12-14 10:01
https://kumti.com/festekat-ulin-kolesterolin-ne-gjak/60%Hourly2012-12-14 10:00
https://kumti.com/5-dhimbje-qe-nuk-duhet-ti-neglizhoni/60%Hourly2012-12-14 09:36
https://kumti.com/5-dhimbje-qe-nuk-duhet-ti-neglizhoni-2/60%Hourly2012-12-14 09:36
https://kumti.com/new-york-times-ptriot-ne-fund-te-janarit-ne-turqi/60%Hourly2012-12-14 09:20
https://kumti.com/cfare-duhet-te-presim-nga-apple-tv/60%Hourly2012-12-14 09:18
https://kumti.com/procesi-i-anetaresimit-te-ballkanit-perendimor-ne-be-mos-valle-ne-krize/60%Hourly2012-12-14 09:14
https://kumti.com/bllokohet-nje-kamion-me-armatime-prodhim-i-turqise/60%Hourly2012-12-14 09:13
https://kumti.com/francezet-do-te-demonstrojne-ne-mbeshtetje-te-palestinezeve/60%Hourly2012-12-14 09:11
https://kumti.com/spanje-ngrihet-pasuria-e-mubarak/60%Hourly2012-12-14 09:09
https://kumti.com/mirepriten-deklaratat-ruse-per-te-ardhmen-e-assadit/60%Hourly2012-12-14 09:02
https://kumti.com/nato-i-ka-premtuar-rusise-se-nuk-do-te-nderhyje-ushtarakisht-ne-siri/60%Hourly2012-12-13 21:38
https://kumti.com/shembulli-i-rralle-i-trimerise-ne-siri-video/60%Hourly2012-12-13 21:29
https://kumti.com/siria-ka-filluar-te-perdore-raketa-scud-kunder-opozitareve/60%Hourly2012-12-13 21:22
https://kumti.com/davutollu-situata-ne-siri-nuk-pret-me/60%Hourly2012-12-13 21:15
https://kumti.com/vartesia-reciproke-ne-marredheniet-turqi-rusi/60%Hourly2012-12-13 20:58
https://kumti.com/shba-te-nuk-kane-ndermend-te-heqin-dore-nga-kontrolli-mbi-internetin/60%Hourly2012-12-13 20:57
https://kumti.com/mediat-izraelite-irani-do-te-ndertoje-baza-ushtarake-ne-sudan/60%Hourly2012-12-13 20:55
https://kumti.com/rikthimi-si-biznesmene-i-heronjve-amerikane/60%Hourly2012-12-13 20:45
https://kumti.com/imazhi-per-emigrantet-arabe-dhe-muslimane-teper-negativ/60%Hourly2012-12-13 20:39
https://kumti.com/merkel-ne-te-ardhmen-e-afert-be-ja-nuk-eshte-ne-gjendje-per-zgjerim-te-metejshem/60%Hourly2012-12-13 20:30
https://kumti.com/2013-facebook-vendi-me-i-deshiruar-per-pune/60%Hourly2012-12-13 20:26
https://kumti.com/zyrtare-rus-qeveria-siriane-po-humb-kontrollin-e-territorit/60%Hourly2012-12-13 20:24
https://kumti.com/nuk-ka-samsung-galaxy-s4-se-shpejti/60%Hourly2012-12-13 20:17
https://kumti.com/shitjet-e-makinave-dhe-produkteve-te-naftes-rrisin-eksportet-e-serbise/60%Hourly2012-12-13 20:03
https://kumti.com/jasharevic-denohet-18-vjet-burg-per-shkrepjet-ne-muret-e-ambasades-amerikane/60%Hourly2012-12-13 19:54
https://kumti.com/si-te-fotografohet-me-celular-2/60%Hourly2012-12-13 19:44
https://kumti.com/si-te-fotografohet-me-celular/60%Hourly2012-12-13 19:37
https://kumti.com/ankara-perfundoi-samiti-tresh-turqi-afganistan-pakistan/60%Hourly2012-12-13 19:21
https://kumti.com/bleta-pershkrim-enciklopedik/60%Hourly2012-12-13 19:03
https://kumti.com/shqetesimi-amerikan-sateliti-i-kv-se-sillet-pa-kontroll-ne-orbite/60%Hourly2012-12-13 18:48
https://kumti.com/spiunazh-ne-ministrine-gjermane-te-shendetesise/60%Hourly2012-12-13 18:17
https://kumti.com/franca-mbi-100-shtete-e-njohin-opoziten-siriane/60%Hourly2012-12-12 14:23
https://kumti.com/erdoan-kritikon-ashper-izraelin-dhe-shba-ne/60%Hourly2012-12-12 14:16
https://kumti.com/frytet-e-respektimit-te-prinderve/60%Hourly2012-12-12 12:13
https://kumti.com/drkardavi-une-do-ti-them-po-kushtetutes-dhe-do-jem-me-shumicen/60%Hourly2012-12-12 12:05
https://kumti.com/shba-pranon-opoziten-siriane-si-perfaqesuese-legjitime/60%Hourly2012-12-12 11:59
https://kumti.com/arrestohet-biznesmeni-me-i-pasur-serb/60%Hourly2012-12-12 11:55
https://kumti.com/kosova-merr-pergjigje-negative-nga-be-ja/60%Hourly2012-12-12 08:29
https://kumti.com/kryengritesit-sirian-kane-ndertuar-nje-tank-qe-kontrollohet-nga-playstation/60%Hourly2012-12-12 08:22
https://kumti.com/moti-i-ftohte-edhe-nje-i-vdekur-ne-shqiperi/60%Hourly2012-12-12 08:18
https://kumti.com/lideri-palestinez-falenderon-turqine-per-statusin/60%Hourly2012-12-12 08:15
https://kumti.com/masakra-ne-fshatin-akreb-nga-bombardimet-pa-dallim-nga-forcat-e-regjimit-sirian/60%Hourly2012-12-12 08:06
https://kumti.com/promovohet-enciklopedia-100-personalitete-shqiptare-te-kultures-islame/60%Hourly2012-12-12 08:02
https://kumti.com/elita-e-dijetareve-myslimane-shqiptare-dhe-sprova-e-burgjeve-komuniste/60%Hourly2012-12-12 07:53
https://kumti.com/izraeli-bastise-ojq-te-palestineze/60%Hourly2012-12-12 07:46
https://kumti.com/e-tille-eshte-paturpesia-grabovcipergjimet-hajgare-mes-shokeve/60%Hourly2012-12-12 07:06
https://kumti.com/cfare-eshte-ataku-i-panikut/60%Hourly2012-12-12 06:50
https://kumti.com/sindromat-e-administrates/60%Hourly2012-12-11 19:45
https://kumti.com/turqia-pritet-ta-ndaloj-transmetimin-e-serialit-shpifes-sulltani-i-madherishem/60%Hourly2012-12-11 19:23
https://kumti.com/bora-bllokon-pejen/60%Hourly2012-12-11 19:20
https://kumti.com/galloway-kunder-ndaleses-se-nikabit-ne-britani/60%Hourly2012-12-11 19:13
https://kumti.com/be-izraeli-po-shkaterron-perspektivat-shteterore-te-palestines/60%Hourly2012-12-11 18:58
https://kumti.com/12-shkurtimet-me-te-rendesishme-nga-tastiera-per-windows-8/60%Hourly2012-12-11 14:10
https://kumti.com/ne-te-gjithe-jemi-te-pavemendshem-per-privatesine/60%Hourly2012-12-11 14:06
https://kumti.com/fushate-vetedijesimi-per-rrezikun-nga-mjetet-piroteknike/60%Hourly2012-12-11 14:03
https://kumti.com/autoritetet-vjeneze-inkurajojne-ndertimin-e-xhamive/60%Hourly2012-12-11 13:58
https://kumti.com/kreu-i-komunes-ndan-35-tonelata-suxhuk-per-qytetaret/60%Hourly2012-12-11 08:07
https://kumti.com/caji-i-gjelber-te-meshkujt-permireson-kujtesen-dhe-vemendjen/60%Hourly2012-12-11 07:49
https://kumti.com/juniku-e-decani-qe-dy-dit-pa-rrym/60%Hourly2012-12-11 07:43
https://kumti.com/nje-mesim-mbi-trajtimin-e-kohes-nga-shejh-albani/60%Hourly2012-12-11 07:32
https://kumti.com/siri-tanku-i-bere-vete-nga-kryengritesit-video/60%Hourly2012-12-11 06:26
https://kumti.com/brazil-cdo-dy-ore-vritet-nje-grua/60%Hourly2012-12-11 06:21
https://kumti.com/14-qytete-turke-konkurojne-me-ekonomi-te-fuqishme-boterore/60%Hourly2012-12-11 06:15
https://kumti.com/pas-tre-muajsh-70-per-qind-e-tvsh-se-per-serbet/60%Hourly2012-12-11 06:13
https://kumti.com/agani-nuk-dalim-nga-koalicioni/60%Hourly2012-12-11 06:03
https://kumti.com/kujdes-enet-plastike-ne-kuzhine/60%Hourly2012-12-11 06:00
https://kumti.com/si-ndikon-limoni-ne-organizem-2/60%Hourly2012-12-11 05:57
https://kumti.com/gjelberimi-ndikon-pozitivisht-ne-luften-kunder-stresit-2/60%Hourly2012-12-11 05:50
https://kumti.com/zilia-shkaterroje-para-se-te-te-shkaterroje/60%Hourly2012-12-10 19:06
https://kumti.com/lacie-d2-me-usb-30-dhe-thunderbolt/60%Hourly2012-12-10 16:45
https://kumti.com/nielsen-mediat-sociale-marrin-pjesen-me-te-madhe-te-kohes-ne-ueb/60%Hourly2012-12-10 16:32
https://kumti.com/kine-pritet-te-shemben-700-male-per-te-ndertuar-nje-qytet/60%Hourly2012-12-10 16:29
https://kumti.com/secili-kosovar-mesatarisht-tymos-2687-cigare-ne-vit/60%Hourly2012-12-10 16:14
https://kumti.com/egjipt-kundershtaret-dhe-perkrahesit-e-mursit-neser-pritet-te-organizojne-protesta-masive/60%Hourly2012-12-10 16:12
https://kumti.com/kryengritesit-marrin-bazen-e-aleppos/60%Hourly2012-12-10 16:09
https://kumti.com/shqiperi-burri-masakron-gruan-shtatzene/60%Hourly2012-12-10 14:26
https://kumti.com/dobite-e-fasules-per-organizmin/60%Hourly2012-12-10 14:08
https://kumti.com/zhvillohen-lentet-e-konaktit-lcd-qe-shfaqin-mesazhe-tekst/60%Hourly2012-12-10 14:03
https://kumti.com/turqia-hap-arkivat-osmane-ne-sherbim-te-ceshtjes-palestineze/60%Hourly2012-12-10 13:56
https://kumti.com/si-vdiq-naman-demolli-ne-siri-2/60%Hourly2012-12-10 11:13
https://kumti.com/si-vdiq-naman-demolli-ne-siri/60%Hourly2012-12-10 11:10
https://kumti.com/filluan-linjat-detare-ne-mes-egjiptit-dhe-turqise/60%Hourly2012-12-10 10:39
https://kumti.com/respektimi-i-te-drejtave-te-njeriut-sfide-per-institucionet/60%Hourly2012-12-10 09:49
https://kumti.com/kmdlnj-ne-diten-e-te-drejtave-te-njeriut-rikujton-shkeljet-ne-kosove/60%Hourly2012-12-10 09:47
https://kumti.com/new-york-times-sulmon-hagen-pro-serbeve/60%Hourly2012-12-10 09:37
https://kumti.com/liga-arabe-asadi-ta-dorezoje-pushtetin/60%Hourly2012-12-10 09:11
https://kumti.com/rumania-terheq-ambasadorin-nga-siria/60%Hourly2012-12-10 08:55
https://kumti.com/cila-eshte-arsyeja-e-vertete-per-destabilizimin-e-egjiptit/60%Hourly2012-12-10 08:49
https://kumti.com/genjeshtrat-demtojne-shendetin-2/60%Hourly2012-12-10 08:47
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dini-rreth-kalorive/60%Hourly2012-12-10 08:39
https://kumti.com/zhvillimet-e-fundit-ne-siri-te-percjella-me-viktima/60%Hourly2012-12-09 22:03
https://kumti.com/tel-abjad-bombardohet-nga-forcat-e-asadit/60%Hourly2012-12-09 21:57
https://kumti.com/keshilla-per-martesen-e-lumtur-dhe-te-suksesshme/60%Hourly2012-12-09 18:49
https://kumti.com/shkup-dhunohet-nje-moter-medicinale/60%Hourly2012-12-09 13:44
https://kumti.com/serbia-paralajmeron-plan-per-kosoven/60%Hourly2012-12-09 13:41
https://kumti.com/ministri-agani-nderon-me-mirenjohje-dr-mazem-al-hajrin/60%Hourly2012-12-09 13:35
https://kumti.com/bora-veshtireson-qarkullimin-ne-kosove/60%Hourly2012-12-09 13:30
https://kumti.com/papa-ne-twitter-nje-deshtim/60%Hourly2012-12-09 13:26
https://kumti.com/morsi-terhiqet-nga-dekreti-jo-nga-referendumi/60%Hourly2012-12-09 12:48
https://kumti.com/peshon-31-grame-bateria-i-zgjat-30-ore/60%Hourly2012-12-09 00:08
https://kumti.com/zhvillohet-thjerreza-per-permiresimin-e-shikimit/60%Hourly2012-12-09 00:01
https://kumti.com/per-nje-kujtese-te-forte/60%Hourly2012-12-08 23:54
https://kumti.com/si-te-permiresoni-ne-menyre-natyrale-qarkullimin-e-gjakut-ne-trupin-tuaj/60%Hourly2012-12-08 23:43
https://kumti.com/per-shendetin-e-eshtrave-konsumoni-kumbulla/60%Hourly2012-12-08 23:23
https://kumti.com/be-diskriminimi-ndaj-myslimaneve-ne-rritje/60%Hourly2012-12-08 23:20
https://kumti.com/damasku-thote-se-nuk-po-perdor-lende-kimike-por-fotot-e-vertetojne-te-kunderten/60%Hourly2012-12-08 23:10
https://kumti.com/aeroporti-i-damaskut-shpallet-zone-beteje/60%Hourly2012-12-08 11:37
https://kumti.com/pacolli-dominica-njeh-republiken-e-kosoves/60%Hourly2012-12-08 11:34
https://kumti.com/femijet-lemoshetare-keqperdoren-nga-trafikantet-dhe-familjaret/60%Hourly2012-12-08 10:38
https://kumti.com/berluskoni-planifikon-ti-rikthehet-skenes-politike/60%Hourly2012-12-08 09:00
https://kumti.com/human-rights-watch-izraeli-shkeli-ligjet-e-luftes-ne-rripin-e-gazes/60%Hourly2012-12-08 08:58
https://kumti.com/akr-mund-te-dale-nga-qeveria/60%Hourly2012-12-08 08:46
https://kumti.com/si-te-besh-back-up-te-gjitha-te-dhenat-ne-google-ne-me-pak-se-1-minute/60%Hourly2012-12-08 06:55
https://kumti.com/maqedonia-ka-shume-probleme/60%Hourly2012-12-08 06:18
https://kumti.com/optimizmi-ndihmon-te-semundjet-e-zemres/60%Hourly2012-12-08 06:02
https://kumti.com/papunesia-ne-shba-me-e-uleta-ne-4-vjet/60%Hourly2012-12-07 19:48
https://kumti.com/lideri-i-hamasit-bie-ne-sexhde/60%Hourly2012-12-07 19:44
https://kumti.com/nis-ndertimi-i-rrjedhes-se-jugut/60%Hourly2012-12-07 19:43
https://kumti.com/lushtaku-per-pergjimet-nuk-ia-kam-friken-kujt/60%Hourly2012-12-07 19:27
https://kumti.com/topalli-vaksinoni-edi-ramen/60%Hourly2012-12-07 19:24
https://kumti.com/mjeket-arabe-ndihmuan-dhjete-femije-tu-kthehet-degjimi-2/60%Hourly2012-12-07 19:21
https://kumti.com/si-i-pergatiste-vrasjet-e-heronjve-komandant-ziu/60%Hourly2012-12-07 19:20
https://kumti.com/bashar-al-assad-strehim-politik-ne-afrike/60%Hourly2012-12-07 19:19
https://kumti.com/mjeket-arabe-ndihmuan-dhjete-femije-tu-kthehet-degjimi/60%Hourly2012-12-07 19:18
https://kumti.com/protesta-anti-sioniste-ne-amerike/60%Hourly2012-12-07 19:18
https://kumti.com/shlyhet-gjuha-shqipe-ne-tabelat-treguese-ne-kumanove/60%Hourly2012-12-07 17:55
https://kumti.com/ministri-ngacmon-deputeten-ne-parlament/60%Hourly2012-12-07 14:10
https://kumti.com/nikoliq-viziton-shpejt-e-shpejt-presheven/60%Hourly2012-12-07 14:04
https://kumti.com/zhduken-dy-somaleze-ne-kosove/60%Hourly2012-12-07 13:55
https://kumti.com/vala-e-shtrenjtimeve/60%Hourly2012-12-07 13:41
https://kumti.com/luftojne-me-analiza/60%Hourly2012-12-07 13:38
https://kumti.com/molliqaj-i-permend-buzhales-baben-ky-atij-nenen/60%Hourly2012-12-07 13:29
https://kumti.com/bie-vlera-e-apple-ne-treg/60%Hourly2012-12-07 13:26
https://kumti.com/zbulohet-plani-i-pkk-per-destabilizimin-e-rajoneve-te-banuara-me-kurde-ne-turqi/60%Hourly2012-12-07 12:28
https://kumti.com/vazhdimi-i-ndalimit-te-hixhabit-ne-turqi-shkel-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2012-12-07 12:24
https://kumti.com/netanjahu-jam-zhgenjyer-nga-merkel/60%Hourly2012-12-07 12:20
https://kumti.com/xhamia-per-10-mije-besimtare-nuk-do-te-ndertohet-ne-londer/60%Hourly2012-12-07 12:16
https://kumti.com/forcat-turke-vrasin-13-kurde-afer-kufirit-sirian/60%Hourly2012-12-07 12:14
https://kumti.com/dalliu-dhe-amerika/60%Hourly2012-12-07 11:35
https://kumti.com/temperaturat-e-uleta-shtojne-oreksin/60%Hourly2012-12-07 11:35
https://kumti.com/nje-kivi-ne-dite-ju-mbron-nga-semundjet/60%Hourly2012-12-07 11:34
https://kumti.com/shqiperise-nuk-do-ti-jepet-statusi-kandidat-holanda-pengoi-procesin/60%Hourly2012-12-07 11:30
https://kumti.com/mbroni-te-dhenat-ne-laptopin-tuaj/60%Hourly2012-12-07 11:27
https://kumti.com/erdh-skendermani/60%Hourly2012-12-07 11:26
https://kumti.com/faktore-qe-shkaktojne-goditje-ne-tru/60%Hourly2012-12-07 11:13
https://kumti.com/mursi-nuk-leshon-pe/60%Hourly2012-12-07 11:12
https://kumti.com/gjen-390-mije-euro-i-dorezon-ne-polici-2/60%Hourly2012-12-07 11:09
https://kumti.com/armata-e-shba-se-lavderon-njesitet-shqiptare/60%Hourly2012-12-07 11:08
https://kumti.com/gjen-390-mije-euro-i-dorezon-ne-polici/60%Hourly2012-12-07 11:00
https://kumti.com/shtetesia-shqiptare-ekuacion-i-thjeshtuar-apo-opsion-nacionalist/60%Hourly2012-12-07 10:59
https://kumti.com/afganistan-spiuni-i-plagosur-ne-spitalin-amerikan/60%Hourly2012-12-07 10:57
https://kumti.com/bien-shitjet-e-htc-se/60%Hourly2012-12-07 10:29
https://kumti.com/ushtria-e-egjiptit-urdheron-demonstruesit-te-largohen-nga-presidenca/60%Hourly2012-12-07 10:00
https://kumti.com/egjipt-morsi-ofron-dialog-me-kundershtaret-politike/60%Hourly2012-12-07 09:58
https://kumti.com/presidenti-afgan-kritikon-shba-dhe-nato-n/60%Hourly2012-12-07 08:17
https://kumti.com/rasti-monstra-sela-dhe-bexheti-vazhduan-me-akuza/60%Hourly2012-12-06 20:51
https://kumti.com/daciq-mund-ta-pezullojme-marreveshjen/60%Hourly2012-12-06 20:03
https://kumti.com/arrijne-tifoze-serbe-ne-veri-priten-trazira/60%Hourly2012-12-06 16:10
https://kumti.com/obama-personi-me-i-fuqishem-ne-bote-merkel-e-dyta/60%Hourly2012-12-06 16:07
https://kumti.com/greqia-me-e-korruptuara-ne-be/60%Hourly2012-12-06 16:06
https://kumti.com/plagoset-kreu-i-inteligjences-afgane/60%Hourly2012-12-06 15:57
https://kumti.com/egjipt-mbikeqyrja-e-referendumit-nga-gjykata-fitore-per-presidentin/60%Hourly2012-12-06 09:41
https://kumti.com/kisha-serbe-kunder-politikes-shteterore-per-kosoven/60%Hourly2012-12-06 09:37
https://kumti.com/per-rastin-monstra-arrestohet-edhe-hoxha-shukri-aliu-video/60%Hourly2012-12-05 23:22
https://kumti.com/devijimi-i-imazheve-te-figurave-kombetare/60%Hourly2012-12-05 23:08
https://kumti.com/amperi-dhe-amperometeri/60%Hourly2012-12-05 22:15
https://kumti.com/alfa-alfa-dhe-omega/60%Hourly2012-12-05 22:07
https://kumti.com/durimi-dhe-mirenjohja/60%Hourly2012-12-05 18:52
https://kumti.com/maqedoni-po-ashpersohet-fjalori-nacionalist/60%Hourly2012-12-05 18:49
https://kumti.com/skandal-mediat-maqedonase-nxjerrin-nje-te-akuzuar-te-ri-per-smilkovcin/60%Hourly2012-12-05 18:44
https://kumti.com/prezantohet-zyrtarisht-smartfoni-nokia-lumia-620/60%Hourly2012-12-05 18:34
https://kumti.com/ushtria-clirimtare-ka-arritur-nje-sukses-te-madh-duke-marrur-ne-kontroll-aeroportin-kryesor-ushtarak-ne-periferi-te-damaskut/60%Hourly2012-12-05 18:03
https://kumti.com/siri-avionet-luftarake-bombardojne-qytezat-afer-kufirit-turk/60%Hourly2012-12-05 17:41
https://kumti.com/shqiperia-te-mbahet-prane-perspektives-europiane-por-jo-statusi/60%Hourly2012-12-05 15:12
https://kumti.com/rexhepi-e-djersit-bajramin/60%Hourly2012-12-05 14:28
https://kumti.com/300-aplikacione-per-shtetesi-shqiptare/60%Hourly2012-12-05 14:26
https://kumti.com/digjen-dy-vetura-te-qeverise/60%Hourly2012-12-05 14:22
https://kumti.com/isufi-nuk-e-perjashton-veselin-per-kabinetin-haradinaj/60%Hourly2012-12-05 14:21
https://kumti.com/palestina-ndermerr-iniciativa-politike/60%Hourly2012-12-05 14:19
https://kumti.com/thirrje-per-protesta-te-reja-ne-egjipt/60%Hourly2012-12-05 14:15
https://kumti.com/aplikacioni-i-ri-i-gmail-vjen-ne-ios/60%Hourly2012-12-05 14:06
https://kumti.com/apeli-dhe-apelimi/60%Hourly2012-12-05 10:03
https://kumti.com/akumulatori/60%Hourly2012-12-04 22:00
https://kumti.com/kleriku-serb-provokon-shqiptaret-nga-shkodra/60%Hourly2012-12-04 18:30
https://kumti.com/erdogan-izraelit-kujdes-situata-ne-rajon-ka-ndryshuar-shume/60%Hourly2012-12-04 18:23
https://kumti.com/bora-paralizon-trafikun-ne-rusi/60%Hourly2012-12-04 18:19
https://kumti.com/vendbanimet-izraeli-nuk-terhiqet/60%Hourly2012-12-04 18:05
https://kumti.com/aleance-globale-kunder-pedofilise/60%Hourly2012-12-04 17:39
https://kumti.com/serbia-gjithnje-e-me-afer-negociatave-per-anetaresim/60%Hourly2012-12-04 15:20
https://kumti.com/berisha-shtetesi-per-cdo-shqiptar-kudo-qe-jeton/60%Hourly2012-12-04 15:18
https://kumti.com/nato-ja-sistemi-i-mbrojtjes-raketore-patriot-dhe-pozita-e-turqise/60%Hourly2012-12-04 15:16
https://kumti.com/dy-ushtare-te-nato-s-u-vrane-ne-afganistan/60%Hourly2012-12-04 15:07
https://kumti.com/adoleshentet-perdorin-pajisjet-mobile-per-detyrat-e-shtepise/60%Hourly2012-12-04 15:00
https://kumti.com/yahoo-do-te-nderprese-vecorine-e-saj-per-dhoma-publike-bisedimi/60%Hourly2012-12-04 15:00
https://kumti.com/10-prioritetet-kryesore-te-informaticienteve-per-vitin-2013/60%Hourly2012-12-04 14:55
https://kumti.com/policia-blene-dy-helikoptere/60%Hourly2012-12-04 12:58
https://kumti.com/huliganet-maqedonas-rrahin-studentin-shqiptar-ne-shkup/60%Hourly2012-12-04 12:50
https://kumti.com/shtyhet-per-neser-gjykimi-ndaj-mustafit/60%Hourly2012-12-04 12:47
https://kumti.com/raketa-zenit-dergoi-ne-orbite-satelitin-europian-te-komunikimit/60%Hourly2012-12-04 10:11
https://kumti.com/erdogan-putin-rrisn-tregtine-e-ndersjellte-nuk-pajtohen-per-sirine/60%Hourly2012-12-04 10:09
https://kumti.com/trysni-izraelit-administrata-obama-bashkohet-me-vendet-europiane/60%Hourly2012-12-04 10:08
https://kumti.com/berisha-ne-vendin-e-ismail-qemalit/60%Hourly2012-12-04 10:04
https://kumti.com/eksportet-e-armeve-nga-gjermania-ne-arabine-saudite-problem/60%Hourly2012-12-04 09:59
https://kumti.com/irani-kap-nje-avion-amerikan/60%Hourly2012-12-04 09:58
https://kumti.com/fundi-i-misionit-te-nato-s-ne-kosove/60%Hourly2012-12-04 09:55
https://kumti.com/remi-nuk-ia-deshiroj-vendit-tim-nje-koalicion-pdk-aak/60%Hourly2012-12-04 09:53
https://kumti.com/izraelit-i-kerkohet-transparence-ne-armatimin-berthamor/60%Hourly2012-12-04 09:50
https://kumti.com/paris-nis-gjyqi-i-10-te-dyshuarve-per-terrorizem/60%Hourly2012-12-04 09:48
https://kumti.com/obama-i-gatshem-te-rinovoje-paktin-berthamor/60%Hourly2012-12-04 09:43
https://kumti.com/serbet-mblidhen-ne-jarine-me-pas-shkaterrojne-piken-kufitare/60%Hourly2012-12-04 09:40
https://kumti.com/zbulohet-6-milion-pond-eksplozivi-ne-amerike/60%Hourly2012-12-04 09:19
https://kumti.com/rrezohet-nje-avion-luftarak-i-arabise-saudite/60%Hourly2012-12-04 09:15
https://kumti.com/shba-kerkon-te-afrohet-me-pakistanin/60%Hourly2012-12-04 08:06
https://kumti.com/akustike/60%Hourly2012-12-04 08:04
https://kumti.com/teknologjia-stealth-2/60%Hourly2012-12-03 22:27
https://kumti.com/teknologjia-stealth/60%Hourly2012-12-03 22:23
https://kumti.com/nje-e-katerta-e-europianeve-jane-ne-kufirin-e-varferise/60%Hourly2012-12-03 21:49
https://kumti.com/megjithate-referendumi-do-te-mbikeqyret-nga-keshilli-i-larte-i-gjyqtareve-te-egjiptit/60%Hourly2012-12-03 21:47
https://kumti.com/keshilltari-i-khamenei-mbrojme-me-te-gjithe-mundesite-asad-in-dhe-popullin-e-tij/60%Hourly2012-12-03 20:04
https://kumti.com/klinton-ne-do-te-qendrojme-gjithmone-perkrah-izraelit/60%Hourly2012-12-03 20:00
https://kumti.com/prape-grushtime-ne-pdk/60%Hourly2012-12-03 17:43
https://kumti.com/viktimat-nga-rrethi-i-ferizajt/60%Hourly2012-12-03 16:51
https://kumti.com/policia-kerkon-kujdes-nga-drejtuesit-e-automjeteve/60%Hourly2012-12-03 16:47
https://kumti.com/avioni-evropian-pa-pilot-i-padukshem-realizoi-fluturimin-e-vet-te-pare/60%Hourly2012-12-03 16:33
https://kumti.com/opozita-egjiptiane-planifikon-te-organizoje-rebelim-ne-kajro/60%Hourly2012-12-03 16:26
https://kumti.com/parandaloni-kancerin-me-spinaq-vaj-ulliri-limon/60%Hourly2012-12-03 16:24
https://kumti.com/bashkimi-i-trojeve-shqiptare-eshte-vullnet-i-zotit/60%Hourly2012-12-03 16:08
https://kumti.com/7-arsye-per-te-qene-te-shendetshme/60%Hourly2012-12-03 16:08
https://kumti.com/arabia-saudite-e-beri-te-qarte-luften-e-hapur-perballe-iranit/60%Hourly2012-12-03 14:48
https://kumti.com/patriarku-i-ri-ne-mesin-e-peshkopeve-qe-bashkepunonte-me-sigurimin-e-shtetit-2/60%Hourly2012-12-03 14:47
https://kumti.com/shqiperia-10-here-me-te-larte-abortin-se-sa-tere-evropa-2/60%Hourly2012-12-03 14:44
https://kumti.com/shqiperia-10-here-me-te-larte-abortin-se-sa-tere-evropa/60%Hourly2012-12-03 14:39
https://kumti.com/gjendet-e-mbytur-ne-perrua-nje-80-vjecare/60%Hourly2012-12-03 14:34
https://kumti.com/weis-haradinaj-mos-te-kthehet-menjehere-ne-politiken-kosovare/60%Hourly2012-12-03 14:30
https://kumti.com/standardet-e-dyfishta-per-ramushin/60%Hourly2012-12-03 14:24
https://kumti.com/projekt-ligji-per-pergjimet-e-telekomunikimeve-pason-skandalin-e-pergjimeve/60%Hourly2012-12-03 14:21
https://kumti.com/marredheniet-shba-rusi-thuajse-te-bllokuara/60%Hourly2012-12-03 14:21
https://kumti.com/pentagoni-plan-ambicioz-per-krijimin-e-nje-rrjeti-zbulimi/60%Hourly2012-12-03 14:18
https://kumti.com/prishtina-e-suhareka-perfitueset-kryesore-te-donacioneve-nderkombetare/60%Hourly2012-12-03 14:12
https://kumti.com/forcat-e-esedit-rikthejne-kontrollin-ne-aeroport/60%Hourly2012-12-03 14:11
https://kumti.com/vendimi-izraelit-goditje-per-paqen/60%Hourly2012-12-03 14:10
https://kumti.com/rritet-emetimi-global-i-dioksidit-te-karbonit/60%Hourly2012-12-03 14:07
https://kumti.com/egjipt-gjykata-nuk-do-ta-mbikeqyre-referendumin-e-15-dhjetorit/60%Hourly2012-12-03 14:06
https://kumti.com/dubai-itu-kush-do-ta-beje-qeverisjen-globale-te-internetit/60%Hourly2012-12-03 14:06
https://kumti.com/sot-20-vjet-nga-dergimi-i-sms-it-te-pare/60%Hourly2012-12-03 14:02
https://kumti.com/patriarku-i-ri-ne-mesin-e-peshkopeve-qe-bashkepunonte-me-sigurimin-e-shtetit/60%Hourly2012-12-03 13:38
https://kumti.com/chromebook-u-c7-i-acer-tani-me-i-disponueshem-per-shitje/60%Hourly2012-12-03 12:57
https://kumti.com/truri-ne-dite-perpunon-mbi-34-gb-informata/60%Hourly2012-12-03 12:56
https://kumti.com/pagjakesia/60%Hourly2012-12-03 12:49
https://kumti.com/krasniqi-kerkon-pergjigje-per-sharjet/60%Hourly2012-12-03 12:46
https://kumti.com/shpresoj-qe-nje-dite-irani-dhe-pakistani-te-sigurojne-nevojat-e-njeri-tjetrit/60%Hourly2012-12-03 12:44
https://kumti.com/okb-kritika-izraelit/60%Hourly2012-12-03 12:39
https://kumti.com/dhuna-ne-siri-nuk-ka-te-ndalur/60%Hourly2012-12-03 12:36
https://kumti.com/nderrohet-dryni-i-qabes-per-here-te-pare-pas-60-viteve/60%Hourly2012-12-03 11:56
https://kumti.com/mustafa-nuk-i-bashkohem-asnje-partie/60%Hourly2012-12-03 10:21
https://kumti.com/izraeli-pezullon-mbledhjen-e-taksave-palestineze/60%Hourly2012-12-03 10:16
https://kumti.com/aksiome/60%Hourly2012-12-03 10:00
https://kumti.com/bashkesi/60%Hourly2012-12-03 09:58
https://kumti.com/binomi/60%Hourly2012-12-02 23:42
https://kumti.com/emeruesi-dhe-numeruesi/60%Hourly2012-12-02 23:38
https://kumti.com/kryeministri-gjendet-ne-wc/60%Hourly2012-12-02 22:32
https://kumti.com/per-krime-e-gjenocid-serbet-denohen-me-1125-vjet-burg/60%Hourly2012-12-02 22:25
https://kumti.com/si-e-duan-serbet-implementimin-e-ibm-se/60%Hourly2012-12-02 22:21
https://kumti.com/erdogan-berishes-frikacake-2/60%Hourly2012-12-02 16:47
https://kumti.com/erdogan-berishes-frikacake/60%Hourly2012-12-02 16:43
https://kumti.com/mulla-idrizi/60%Hourly2012-12-02 14:15
https://kumti.com/fmsh-i-mbledh-te-gjithe-familja-dhe-mesimbesimi/60%Hourly2012-12-02 12:21
https://kumti.com/referendumi-ne-egjipt-ne-dhjetor-projektkushtetuta-synon-forcimin-e-sheriatit/60%Hourly2012-12-02 12:03
https://kumti.com/sot-dita-boterore-kunder-varferise/60%Hourly2012-12-02 11:50
https://kumti.com/japoni-shembet-tuneli-shtate-viktima/60%Hourly2012-12-02 11:48
https://kumti.com/up-deshton-me-studimet-e-doktorates/60%Hourly2012-12-02 11:44
https://kumti.com/po-vjen-ibra-goli-ne-180-km-ne-ore/60%Hourly2012-12-02 11:41
https://kumti.com/egjipt-5-milion-protestues-video/60%Hourly2012-12-02 11:38
https://kumti.com/bernd-borchardt-shef-i-ri-i-eulex-it/60%Hourly2012-12-02 11:38
https://kumti.com/fillojne-punimet-ne-objektet-e-pikave-kufitare-me-serbine/60%Hourly2012-12-02 11:36
https://kumti.com/nuk-ka-evidenca-per-demet-e-luftes/60%Hourly2012-12-02 11:34
https://kumti.com/shefi-i-parlamentit-evropian-kerkon-presionin-ekonomik-dhe-politik-ndaj-egjiptit/60%Hourly2012-12-02 11:10
https://kumti.com/talebanet-sulmohojne-bazen-e-perbashket-amerikano-afgane/60%Hourly2012-12-02 10:56
https://kumti.com/kosova-dhe-serbia-kthejne-vemendjen-drejt-energjise/60%Hourly2012-12-01 23:18
https://kumti.com/me-15-dhjetor-votohet-ne-referendum-kushtetuta-e-egjiptit/60%Hourly2012-12-01 23:14
https://kumti.com/policia-e-kosoves-perzuri-investitorin-nga-dubai-2/60%Hourly2012-12-01 23:14
https://kumti.com/policia-e-kosoves-perzuri-investitorin-nga-dubai/60%Hourly2012-12-01 23:05
https://kumti.com/ministri-serb-propozon-shkeputjen-e-lidhjeve-me-gjykaten-e-hages/60%Hourly2012-12-01 23:05
https://kumti.com/erdogan-interesimi-yne-me-sirine-palestinen-eshte-detyrim-human/60%Hourly2012-12-01 23:04
https://kumti.com/sida-rritje-e-pandalshme-ne-shqiperi/60%Hourly2012-12-01 23:01
https://kumti.com/tre-hoxhallare-te-shquar-dhe-njekohesisht-tre-kryebashkiake-te-kryeqytetit-shqiptar-tiranes/60%Hourly2012-12-01 22:35
https://kumti.com/aak-ne-qeveri-vec-me-ramushin-kryeminister/60%Hourly2012-12-01 14:43
https://kumti.com/te-marten-takimi-i-radhes-thaci-dacic/60%Hourly2012-12-01 10:11
https://kumti.com/shba-qorton-berishen-nuk-ka-ndryshim-te-kufijve-ne-ballkan/60%Hourly2012-12-01 10:03
https://kumti.com/nje-hafiz-kurani-mjeku-i-pare-stomatolog-shqiptar/60%Hourly2012-12-01 09:49
https://kumti.com/zyrtaret-franceze-asad-ka-humbur-moralin-dhe-politika-e-tij-nuk-eshte-e-mire/60%Hourly2012-12-01 09:45
https://kumti.com/shtohet-misteri-i-shendetit-te-putinit/60%Hourly2012-12-01 09:42
https://kumti.com/rusia-merr-kryesimin-e-g20-es/60%Hourly2012-12-01 09:30
https://kumti.com/austri-operacion-kunder-pedo-pornografise/60%Hourly2012-12-01 09:05
https://kumti.com/ban-ki-moon-siri-700-000-refugjate-largohen-nga-luftimet-ne-vend/60%Hourly2012-12-01 09:04
https://kumti.com/perleshje-te-dhunshme-ne-lubjane/60%Hourly2012-12-01 09:03
https://kumti.com/kane-perfunduar-testimet-e-automatikut-te-ri-kallashnikov/60%Hourly2012-12-01 09:02
https://kumti.com/rusia-e-shqetesuar-ne-lidhje-me-pranine-ne-siri-te-komplekseve-te-levizshme-raketore-te-ardhura-nga-libia/60%Hourly2012-12-01 09:01
https://kumti.com/nje-shperthim-i-fuqishem-buciti-ne-kryeqytetin-e-jemenit/60%Hourly2012-12-01 09:01
https://kumti.com/kanadaja-terheq-diplomatet-e-saj-nga-izraeli-dhe-rripi-i-gazes/60%Hourly2012-12-01 09:00
https://kumti.com/senati-i-kongresit-amerikan-miratoi-sanksionet-e-reja-kunder-iranit/60%Hourly2012-12-01 09:00
https://kumti.com/te-largojme-helmet-dhe-papastertite-nga-trupi/60%Hourly2012-12-01 08:58