XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/selmanaj-ta-dine-edhe-amerikanet-se-nuk-ben-te-zbatohen-vendimet-e-milloshevicit/60%Hourly2013-01-31 20:19
https://kumti.com/paniku-dhe-semundjet-e-zemres/60%Hourly2013-01-31 10:13
https://kumti.com/brokoli-nje-nga-perimet-e-vyera-per-shendetin-tone/60%Hourly2013-01-31 10:07
https://kumti.com/nato-po-pergatitet-per-te-militarizuar-arktikun/60%Hourly2013-01-31 10:04
https://kumti.com/toyota-terheq-nga-tregu-1-milione-automobila/60%Hourly2013-01-31 09:56
https://kumti.com/ban-ki-moon-kerkon-ndaljen-e-menjehershme-te-masakrave-ne-siri/60%Hourly2013-01-31 09:54
https://kumti.com/kuvajt-premtohen-me-shume-se-15-miliarde-dollare-ndihma-per-popullin-sirian/60%Hourly2013-01-31 09:52
https://kumti.com/gjumi-dhe-hypertensioni/60%Hourly2013-01-31 09:50
https://kumti.com/fallxhinjte-mashtrues-ua-moren-2500-euro/60%Hourly2013-01-31 09:48
https://kumti.com/i-vrau-dhendrri-babe-e-bir/60%Hourly2013-01-31 09:45
https://kumti.com/cmimi-i-arkave-fiskale-dhe-i-cimentos-me-i-larti-ne-rajon/60%Hourly2013-01-31 09:43
https://kumti.com/facebook-me-105-miliarde-perdorues-shumica-qasen-nga-telefonat-mobil/60%Hourly2013-01-31 09:40
https://kumti.com/ses-mbush-30-vjet/60%Hourly2013-01-31 09:38
https://kumti.com/pacolli-e-kusari-lila-ftojne-investitoret-nga-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Hourly2013-01-31 09:33
https://kumti.com/twitter-ka-shkallen-me-te-madhe-te-rritjes/60%Hourly2013-01-31 09:31
https://kumti.com/selimi-thaci-e-dogji-haradinajn/60%Hourly2013-01-31 09:31
https://kumti.com/tkurret-ekonomia-amerikane/60%Hourly2013-01-31 09:31
https://kumti.com/kush-e-perpilon-listen-esenciale-me-barna/60%Hourly2013-01-31 09:28
https://kumti.com/psikiatri-nidal-hasan-denohet-me-vdekje/60%Hourly2013-01-31 09:14
https://kumti.com/avionet-izraelite-bombardojne-ne-siri/60%Hourly2013-01-31 09:10
https://kumti.com/aksion-i-kfor-it-ne-veri/60%Hourly2013-01-31 09:08
https://kumti.com/droga-dhe-alkooli-ndikojne-ne-paaftesine-e-meshkujve-ne-shtrat/60%Hourly2013-01-31 06:47
https://kumti.com/samsung-ul-koston-e-smartfoneve-galaxy-express-lte/60%Hourly2013-01-31 06:45
https://kumti.com/mali-bllokohen-trupat-franceze/60%Hourly2013-01-31 06:32
https://kumti.com/rusia-me-85-milione-perdorues-droge/60%Hourly2013-01-31 06:16
https://kumti.com/kultura-moderne-e-ofendimit/60%Hourly2013-01-30 23:02
https://kumti.com/a-jam-une-i-vetem-pengese-per-fitoren-e-tere-muslimaneve/60%Hourly2013-01-30 22:52
https://kumti.com/besimi-fetar-dhe-shendeti-mendor-2/60%Hourly2013-01-30 22:46
https://kumti.com/besimi-fetar-dhe-shendeti-mendor/60%Hourly2013-01-30 22:42
https://kumti.com/katari-i-zgjat-doren-e-ndihmes-greqise-me-nje-marreveshje-te-vleres-1-miliadre-euro/60%Hourly2013-01-30 22:39
https://kumti.com/malmstrom-lartesimi-i-ksenofobise-dhe-racizmit-ne-evrope-tashme-ka-arritur-kulmin/60%Hourly2013-01-30 22:34
https://kumti.com/prifti-kolumbian-arrestohet-ne-aeroportin-e-moskes-per-trafikim-droge/60%Hourly2013-01-30 22:32
https://kumti.com/me-1-shkurt-dita-boterore-e-hixhabit/60%Hourly2013-01-30 22:27
https://kumti.com/ne-gjirin-persik-u-fundos-nje-platforme-nafte/60%Hourly2013-01-30 21:46
https://kumti.com/serfisti-nga-hawaii-kapi-dallgen-30-metershe-2/60%Hourly2013-01-30 18:40
https://kumti.com/konfirmohet-izraeli-sulmon-kufirin-siriano-libanez/60%Hourly2013-01-30 18:35
https://kumti.com/shefi-sirian-i-opozites-i-gatshem-per-bisedime-me-assadin/60%Hourly2013-01-30 18:31
https://kumti.com/konfliktet-ne-mali-dhe-siri-temat-kryesore-te-nje-konference-ne-mynih/60%Hourly2013-01-30 18:24
https://kumti.com/tregtaret-e-organeve-e-mbyten-nenen-time/60%Hourly2013-01-30 12:31
https://kumti.com/shba-do-te-vendosin-avionet-pa-pilot-ne-niger/60%Hourly2013-01-30 09:48
https://kumti.com/ne-france-po-testojne-vaksinen-kunder-hiv/60%Hourly2013-01-30 09:46
https://kumti.com/numri-i-udhetimeve-turistike-ne-bote-per-here-te-pare-rezultoi-me-shume-se-nje-miliard/60%Hourly2013-01-30 09:44
https://kumti.com/serfisti-nga-hawaii-kapi-dallgen-30-metershe/60%Hourly2013-01-30 09:40
https://kumti.com/automobili-feston-ditelindjen-e-vet-te-127-te-2/60%Hourly2013-01-30 09:39
https://kumti.com/britaniket-po-krijojne-nje-imazh-te-keq-te-mbreterise-se-vet-per-te-penguar-2/60%Hourly2013-01-30 09:37
https://kumti.com/britaniket-po-krijojne-nje-imazh-te-keq-te-mbreterise-se-vet-per-te-penguar/60%Hourly2013-01-30 09:32
https://kumti.com/miratohet-denimi-me-vdekje-per-krijuesit-e-filmit-pafajesia-e-myslimaneve/60%Hourly2013-01-30 09:16
https://kumti.com/izraeli-nuk-merr-pjese-ne-takimin-me-unhcr-ne-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2013-01-30 09:14
https://kumti.com/shba-denon-irakianin-me-burg-te-perjetshem/60%Hourly2013-01-30 09:10
https://kumti.com/automobili-feston-ditelindjen-e-vet-te-127-te/60%Hourly2013-01-30 09:08
https://kumti.com/mesazhet-e-endrit-shefit-kerkohen-ne-serveret-e-ptk-se/60%Hourly2013-01-30 09:07
https://kumti.com/thaci-i-humbi-kokrrat/60%Hourly2013-01-30 08:35
https://kumti.com/izraeli-e-vendosi-kupolen-e-hekurt-ne-afersi-te-kufirit-me-sirine/60%Hourly2013-01-30 08:34
https://kumti.com/pentagoni-rrit-pesefish-shpenzimet-per-sigurine-kibernetike-2/60%Hourly2013-01-30 08:34
https://kumti.com/pentagoni-rrit-pesefish-shpenzimet-per-sigurine-kibernetike/60%Hourly2013-01-30 08:33
https://kumti.com/kater-lundertare-guximtare-sfiduan-atlantikun/60%Hourly2013-01-30 08:25
https://kumti.com/turqia-i-ofron-greqise-financim-te-xhamise-ne-athine/60%Hourly2013-01-30 08:22
https://kumti.com/apple-zbulon-ipad-te-ri/60%Hourly2013-01-30 08:22
https://kumti.com/ministri-franca-ka-falimentuar/60%Hourly2013-01-30 00:06
https://kumti.com/izraeli-edhe-njehere-deshmon-se-eshte-kunder-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2013-01-30 00:03
https://kumti.com/agimi-i-arte-i-shpalle-lufte-shqiperise/60%Hourly2013-01-29 17:14
https://kumti.com/kryepeshkopi-hrisostomos-gazi-per-ne-evrope-te-kaloje-per-nga-turqia/60%Hourly2013-01-29 17:05
https://kumti.com/siri-200-te-vdekur-ne-perleshjet-mes-kryengritesve-dhe-forcave-te-esadit/60%Hourly2013-01-29 16:59
https://kumti.com/policia-angleze-pranon-islamin-duke-i-ndihmuar-nje-viktime-muslimane/60%Hourly2013-01-29 16:55
https://kumti.com/pse-ta-bleni-nje-smartphone-dhe-me-cilat-karakteristika/60%Hourly2013-01-29 16:51
https://kumti.com/gjermania-kthen-700-ton-ari/60%Hourly2013-01-29 16:50
https://kumti.com/kisha-nxjerr-banoret-e-10-familjeve-nga-banesa/60%Hourly2013-01-29 16:47
https://kumti.com/surface-windows-8-pro-ne-shitje-nga-data-9-shkurt/60%Hourly2013-01-29 16:45
https://kumti.com/akupunktura-2/60%Hourly2013-01-29 16:44
https://kumti.com/akupunktura/60%Hourly2013-01-29 16:33
https://kumti.com/alergjite-2/60%Hourly2013-01-29 16:32
https://kumti.com/alergjite/60%Hourly2013-01-29 16:26
https://kumti.com/astma/60%Hourly2013-01-29 16:24
https://kumti.com/facebook-zilia-dhe-palumturia-2/60%Hourly2013-01-29 16:20
https://kumti.com/facebook-zilia-dhe-palumturia/60%Hourly2013-01-29 16:14
https://kumti.com/te-prekurit-nga-uragani-sandy-do-te-marrin-50-miliarde-kompensim/60%Hourly2013-01-29 15:54
https://kumti.com/mali-muslimanet-terhiqen-per-te-sulmuar/60%Hourly2013-01-29 15:50
https://kumti.com/medresisti-i-beratit-shpallet-piktori-i-ri-me-i-mire-ne-bote/60%Hourly2013-01-29 15:42
https://kumti.com/delegacioni-i-larte-ushtarak-amerikan-nga-egjipti-ne-turqi/60%Hourly2013-01-29 15:30
https://kumti.com/pasojat-e-devijimit-moral/60%Hourly2013-01-29 15:16
https://kumti.com/kongresi-boteror-boshnjak/60%Hourly2013-01-29 14:58
https://kumti.com/familja-e-esedit-leshon-sirine/60%Hourly2013-01-29 14:56
https://kumti.com/bonuse-kesh-nga-turqia-per-mesimdhenesit-turq-ne-kosove/60%Hourly2013-01-29 13:08
https://kumti.com/vritet-apo-vetevritet-nje-polic-i-kosoves/60%Hourly2013-01-29 12:45
https://kumti.com/tre-shqiptare-burgosen-ne-jemen-per-trafikim-te-180-tonelatave-armatim-video/60%Hourly2013-01-29 12:41
https://kumti.com/gjermania-merr-ne-shqyrtim-ligjet-kunder-terrorizmit/60%Hourly2013-01-29 12:36
https://kumti.com/egjipt-presidenti-mursi-dhe-opozita-ne-kurs-konfrontimi/60%Hourly2013-01-29 12:27
https://kumti.com/dacic-nga-shkupi-nuk-do-te-lejoje-qe-terroristet-te-provokojne-serbine/60%Hourly2013-01-29 12:19
https://kumti.com/takimi-jahjaga-nikolic-per-kompromise-te-reja-shtese/60%Hourly2013-01-29 12:11
https://kumti.com/dhjetera-zyrtare-braktisen-biznesin/60%Hourly2013-01-29 12:04
https://kumti.com/itali-vdes-shqiptari-qe-u-rrah-brutalisht/60%Hourly2013-01-29 12:03
https://kumti.com/guantanamo-i-akuzuari-pushon-avokatin/60%Hourly2013-01-29 11:59
https://kumti.com/deshmitaret-e-vdekur-ndjekin-komandantin/60%Hourly2013-01-29 11:59
https://kumti.com/ldk-ia-hap-deren-jakup-krasniqit/60%Hourly2013-01-29 11:27
https://kumti.com/ne-kosoverreth-300-mije-arme-pa-leje/60%Hourly2013-01-29 11:24
https://kumti.com/a-po-e-rrezikon-egjipti-kolapsin/60%Hourly2013-01-29 10:54
https://kumti.com/google-publikon-harten-e-korese-veriore/60%Hourly2013-01-29 10:49
https://kumti.com/jakup-krasniqi-fiton-zemrat-e-opozites/60%Hourly2013-01-29 10:48
https://kumti.com/jo-vetem-fjale-gatishmerie-por-duhet-lufte-ndaj-korrupsionit/60%Hourly2013-01-29 10:47
https://kumti.com/profili-arsimor-qe-i-permbush-kerkesat-e-tregut-te-punes-2/60%Hourly2013-01-29 10:46
https://kumti.com/profili-arsimor-qe-i-permbush-kerkesat-e-tregut-te-punes/60%Hourly2013-01-29 10:31
https://kumti.com/hebrejte-ne-kosove/60%Hourly2013-01-28 18:26
https://kumti.com/stamboll-hapet-ekspozita-me-e-madhe-ne-bote-e-veprave-turko-islame/60%Hourly2013-01-28 18:23
https://kumti.com/zhang-kina-do-te-modernizohet-para-se-te-luaje-nje-rol-boteror/60%Hourly2013-01-28 18:21
https://kumti.com/vrasja-e-kambistit-10-mije-euro-per-informatoret/60%Hourly2013-01-28 18:19
https://kumti.com/homoseksualet-dekorojne-me-cmime-perkrahesit-e-tyre-shqiptar/60%Hourly2013-01-28 18:16
https://kumti.com/ja-pse-prinderit-duhet-tu-flasin-femijeve-mbi-facebook-un/60%Hourly2013-01-28 15:09
https://kumti.com/ipad-4-me-modelin-128-gb-mund-te-jete-duke-u-pergatitur/60%Hourly2013-01-28 15:06
https://kumti.com/sunday-times-me-karikature-anti-izraelit-me-rastin-e-shenimit-te-holokaustit-foto/60%Hourly2013-01-28 15:02
https://kumti.com/talini-kryeqyteti-i-pare-evropian-me-transport-publik-falas/60%Hourly2013-01-28 14:58
https://kumti.com/daciqmaqedonia-te-ndryshoje-qendrimin-ndaj-kosoves/60%Hourly2013-01-28 14:54
https://kumti.com/turqi-rrufeja-godet-avionin-motorri-merr-flake-ne-ajer/60%Hourly2013-01-28 14:28
https://kumti.com/ne-marshimin-ne-paris-125-mije-homoseksuale/60%Hourly2013-01-28 14:26
https://kumti.com/izraeli-perdor-force-te-tepruar-ndaj-palestinezeve/60%Hourly2013-01-28 14:18
https://kumti.com/franca-merr-kontrollin-e-timbuktuse/60%Hourly2013-01-28 14:12
https://kumti.com/harroni-pese-shujta-ne-dite/60%Hourly2013-01-28 12:22
https://kumti.com/infeksionet-tropikale-dhe-semundjet-e-zemres/60%Hourly2013-01-28 12:18
https://kumti.com/kosova-dhe-pakistani-vendosin-marredheniet-diplomatike/60%Hourly2013-01-28 12:11
https://kumti.com/kina-juani-duhet-te-marre-permasa-nderkombetare/60%Hourly2013-01-28 09:44
https://kumti.com/kosova-nuk-siguron-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/60%Hourly2013-01-28 09:28
https://kumti.com/ja-si-fitohen-tenderet/60%Hourly2013-01-28 09:27
https://kumti.com/kthehet-protesta-per-shami/60%Hourly2013-01-28 09:09
https://kumti.com/cilat-jane-pasojat-e-renda-te-iranit-si-pasoje-e-sanksioneve/60%Hourly2013-01-28 09:06
https://kumti.com/ne-egjipt-shpallet-gjendja-e-jashtezakoneshme/60%Hourly2013-01-28 09:02
https://kumti.com/presidenti-cek-urren-kosovaret-per-shkak-se-jane-muslimane-kosoven-e-cuan-shtet-terrorist/60%Hourly2013-01-28 08:59
https://kumti.com/daciq-serbia-nuk-ka-pretendim-territorial-ndaj-maqedonise/60%Hourly2013-01-28 08:39
https://kumti.com/kosova-ende-probleme-me-uje-te-pijshem/60%Hourly2013-01-28 08:38
https://kumti.com/kundershtite-e-serbeve-te-veriut-ndaj-beogradit-farse/60%Hourly2013-01-28 07:57
https://kumti.com/disa-gjera-per-te-cilat-duhet-menduar-cdo-dite/60%Hourly2013-01-27 23:24
https://kumti.com/kryqezatat-ne-mali/60%Hourly2013-01-27 23:09
https://kumti.com/te-henen-prape-proteste-ne-decan/60%Hourly2013-01-27 21:09
https://kumti.com/mirsad-shkreta-karton-te-kuq-thacit/60%Hourly2013-01-27 21:03
https://kumti.com/hi-flm-sps-gjuha-moderne-e-te-rinjve/60%Hourly2013-01-27 21:01
https://kumti.com/njesitet-speciale-kane-arrestuar-njembedhjete-persona/60%Hourly2013-01-27 20:55
https://kumti.com/rusi-zbulohen-trupat-e-4-te-vdekurve-ne-minieren-kemerovo/60%Hourly2013-01-27 15:56
https://kumti.com/bullgari-referndum-per-ndertimin-e-nje-centrali-berthamor/60%Hourly2013-01-27 15:55
https://kumti.com/pentagoni-ndihmon-ushtrine-franceze-ne-mali/60%Hourly2013-01-27 15:52
https://kumti.com/medvedev-fajeson-njesoj-qeverine-dhe-kryengritesit-sirian/60%Hourly2013-01-27 15:50
https://kumti.com/vdes-nje-i-paraburgosur-ne-burgun-e-dubraves/60%Hourly2013-01-27 15:49
https://kumti.com/kosova-dhe-pakistani-arrijne-marreveshje-diplomatike/60%Hourly2013-01-27 15:47
https://kumti.com/bebet-dhe-gjumi-i-trazuar-i-nates/60%Hourly2013-01-27 14:39
https://kumti.com/perurohet-xhamia-e-kulles-se-sahatit-ne-diber/60%Hourly2013-01-27 14:37
https://kumti.com/ambasadori-serb-shqiperi-po-hyn-ne-punet-e-brendshme-te-serbise/60%Hourly2013-01-27 14:31
https://kumti.com/nenat-e-srebrenices-i-shkruajne-jeremiqit-dhe-nenes-se-tij/60%Hourly2013-01-27 14:28
https://kumti.com/thaci-rizgjedhet-kryetar-i-pdk-se/60%Hourly2013-01-27 14:22
https://kumti.com/hyn-ne-funksion-patriot-i-i-pare-ne-turqi/60%Hourly2013-01-27 14:20
https://kumti.com/brazil-zjarr-ne-klub-nate-245-te-vdekur/60%Hourly2013-01-27 14:15
https://kumti.com/franca-nuk-ndalet/60%Hourly2013-01-27 14:11
https://kumti.com/abdullahu-i-jordanise-assad-eshte-ende-i-forte/60%Hourly2013-01-26 14:59
https://kumti.com/protesta-masive-ne-qytetin-e-port-said-ne-egjipt/60%Hourly2013-01-26 14:56
https://kumti.com/vv-qeveri-shko-ne-veri-mati-forcat-me-serbi/60%Hourly2013-01-26 14:45
https://kumti.com/rrotullohet-nje-autobus-me-65-nxenes/60%Hourly2013-01-26 14:41
https://kumti.com/xhandarmeria-serbe-futet-ne-territorin-e-kosoves/60%Hourly2013-01-26 09:57
https://kumti.com/anonymous-i-shpall-lufte-qeverise-amerikane/60%Hourly2013-01-26 09:55
https://kumti.com/oesd-ja-padit-ministrine-e-puneve-te-brendshme/60%Hourly2013-01-26 09:50
https://kumti.com/rusia-kunder-homoseksualeve/60%Hourly2013-01-26 08:15
https://kumti.com/egjipt-morsi-i-thote-jo-dhunes/60%Hourly2013-01-26 08:08
https://kumti.com/vendet-e-emancipuara-kryesojne-per-nga-shikueshmeria-ne-faqet-pornografike/60%Hourly2013-01-26 08:01
https://kumti.com/prishtine-sot-protesta-per-presheven-medvegjen-dhe-bujanocin/60%Hourly2013-01-26 07:58
https://kumti.com/gripi-i-derrave-29-te-prekur-ne-kosove/60%Hourly2013-01-26 07:55
https://kumti.com/thaci-ia-ofron-pacollit-ministrine-e-zhvillimit-ekonomik/60%Hourly2013-01-26 07:46
https://kumti.com/kosova-ka-gjasa-te-mira-te-anetaresohet-ne-okb/60%Hourly2013-01-25 15:14
https://kumti.com/mpb-ja-merr-vendim-te-henen-per-kompanine-oesd/60%Hourly2013-01-25 15:13
https://kumti.com/merkel-aftesia-konkurruese-siguron-mireqenien/60%Hourly2013-01-25 15:09
https://kumti.com/te-rinjte-harrojne-librin-i-mashtron-interneti/60%Hourly2013-01-25 15:04
https://kumti.com/ceku-nuk-largohem-nga-mfsk-iu-bashkova-nje-partie-te-madhe/60%Hourly2013-01-25 15:01
https://kumti.com/kanceri-ne-ezofag/60%Hourly2013-01-25 13:09
https://kumti.com/trafiku-rrugor-dhe-goditjet-ne-zemer/60%Hourly2013-01-25 13:07
https://kumti.com/levizja-bashkohu-denoncon-largimin-nga-shkolla-te-njomza-jasharit-nga-ferizaji/60%Hourly2013-01-25 12:57
https://kumti.com/avioni-turk-pa-pilot-anka-gati-per-mision/60%Hourly2013-01-25 12:39
https://kumti.com/gjeopolitika-e-izraelit/60%Hourly2013-01-25 12:22
https://kumti.com/erdogan-shkarkon-4-ministra-nga-kabineti-qeveritar/60%Hourly2013-01-25 12:20
https://kumti.com/inxhinieret-po-testojne-trenat-rezistente-ndaj-shperthimeve/60%Hourly2013-01-25 12:20
https://kumti.com/twitter-e-detyruan-te-zbuloje-autoret-e-mesazheve-anticifute-2/60%Hourly2013-01-25 12:14
https://kumti.com/twitter-e-detyruan-te-zbuloje-autoret-e-mesazheve-anticifute/60%Hourly2013-01-25 12:11
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-nen-mbrojtjen-e-grupit-te-panjohur/60%Hourly2013-01-25 12:10
https://kumti.com/nokia-do-te-filloje-te-paguaje-per-windows-phone/60%Hourly2013-01-25 12:07
https://kumti.com/alzasa-nje-zonen-ku-pritej-te-flitej-dhe-gjermanisht-dhe-frengjisht/60%Hourly2013-01-25 12:04
https://kumti.com/vitaminat-shtese-apo-qelizat-vete-mbrohen-nga-stresi-oksidativ/60%Hourly2013-01-25 12:01
https://kumti.com/tirana-ne-mesin-e-21-komuniteteve-me-inteligjente/60%Hourly2013-01-25 10:44
https://kumti.com/destani-shqiptaret-ne-luginen-e-presheves-nuk-jane-ne-gjendje-te-derdhin-gjak/60%Hourly2013-01-25 10:40
https://kumti.com/monstrumi-rus-vrau-dhe-e-poqi-ne-furre-mbesen/60%Hourly2013-01-25 10:31
https://kumti.com/video-shqiperi-sekuestrohen-15-ton-droge-afer-te-kufirit-me-malin-e-zi/60%Hourly2013-01-25 10:28
https://kumti.com/municioni-iranian-ne-konfliktet-afrikane/60%Hourly2013-01-25 10:27
https://kumti.com/gjysma-e-foshnjave-te-lindura-nga-nena-mbi-30-vjec/60%Hourly2013-01-25 10:19
https://kumti.com/darka-e-punes-shpeton-koalicionin-qeverises/60%Hourly2013-01-25 10:16
https://kumti.com/ne-presheve-konfiskohen-21-kg-heroine/60%Hourly2013-01-25 10:12
https://kumti.com/kosovaret-dyshohen-per-vjedhje-votash-ne-gjermani/60%Hourly2013-01-25 10:10
https://kumti.com/veseli-duhet-rritur-besueshmerine-e-qytetareve/60%Hourly2013-01-25 10:08
https://kumti.com/pleqte-shteti-nuk-i-do/60%Hourly2013-01-25 10:07
https://kumti.com/okb-hetime-per-vrasjet-nga-amerikanet-dhe-cifutet-me-aeroplane-pa-ekuipazh/60%Hourly2013-01-25 10:05
https://kumti.com/afganistan-nga-sulmi-ne-konvojin-e-nato-s-se-paku-5-te-vrare/60%Hourly2013-01-25 09:59
https://kumti.com/shba-amerikani-denohet-me-35-vjet-per-terror-ne-mumbai/60%Hourly2013-01-25 09:56
https://kumti.com/po-fillon-reforma-shendetesore-ne-kosove-dhe-shqiperi-kosove-implementimi-i-harduerit/60%Hourly2013-01-25 09:27
https://kumti.com/restaurimi-rrezikon-vlerat-e-hamamit/60%Hourly2013-01-25 08:40
https://kumti.com/10-menyra-per-menaxhim-te-frytshem-te-kohes-ne-pune/60%Hourly2013-01-25 08:32
https://kumti.com/turqi-zbardhet-plani-per-vrasjen-e-erdogan/60%Hourly2013-01-25 08:25
https://kumti.com/itali-vritet-shqiptarja-me-4-plumba/60%Hourly2013-01-25 08:22
https://kumti.com/refugjatet-siriane-gjendje-kritike-ne-jordani/60%Hourly2013-01-25 08:16
https://kumti.com/pakistan-pa-akuza-mbahen-te-burgosur-700-persona/60%Hourly2013-01-25 08:11
https://kumti.com/rusia-vret-12-luftetar-cecen/60%Hourly2013-01-25 08:05
https://kumti.com/stambolli-qyteti-me-i-vizituar-ne-evrope-me-32-milion-tursite-ne-dite-2/60%Hourly2013-01-24 15:54
https://kumti.com/stambolli-qyteti-me-i-vizituar-ne-evrope-me-32-milion-tursite-ne-dite/60%Hourly2013-01-24 15:45
https://kumti.com/papa-bekon-rrjetet-sociale/60%Hourly2013-01-24 14:46
https://kumti.com/demba-ba-si-mysliman-e-denoj-gjestin-e-hazard/60%Hourly2013-01-24 14:23
https://kumti.com/krasniqi-korrupsioni-i-shtrire-horizontalisht-e-vertikalisht/60%Hourly2013-01-24 14:20
https://kumti.com/shtimja-behet-me-tri-objekte-shkollore/60%Hourly2013-01-24 14:18
https://kumti.com/perplasen-deputetet-e-koalicionit-qeverises/60%Hourly2013-01-24 14:12
https://kumti.com/te-pushtetshmit-zene-vendet-e-punes/60%Hourly2013-01-24 14:08
https://kumti.com/clinton-merr-prape-pergjegjesine-per-bengazin/60%Hourly2013-01-24 14:05
https://kumti.com/turqi-vazhdon-montimi-i-raketave-patriot/60%Hourly2013-01-24 13:12
https://kumti.com/ministri-rus-lavrov-thote-se-opozita-siriane-eshte-ne-rruge-te-gabuar/60%Hourly2013-01-24 13:03
https://kumti.com/edicioni-i-dhjete-i-barcamp-prishtina-me-28-janar/60%Hourly2013-01-24 11:21
https://kumti.com/berisha-fond-per-biznesin-social/60%Hourly2013-01-24 11:17
https://kumti.com/pse-gjermanet-i-tremben-avancimit-te-islamit-ne-jeten-gjermane-2/60%Hourly2013-01-24 11:13
https://kumti.com/pse-gjermanet-i-tremben-avancimit-te-islamit-ne-jeten-gjermane/60%Hourly2013-01-24 11:02
https://kumti.com/burhani-ekzekutoi-ish-gruan-dhe-te-dashurin-e-saj/60%Hourly2013-01-24 10:58
https://kumti.com/deputete-te-kantonit-te-cyrihut-bejne-pyetje-akuzuese-per-thacin/60%Hourly2013-01-24 10:50
https://kumti.com/ja-pse-se-mbrojten-lapidarin/60%Hourly2013-01-24 10:42
https://kumti.com/franca-sulmon-malin-per-qellime-ekonomike/60%Hourly2013-01-24 09:59
https://kumti.com/kryetari-ramadan-kavaler-qe-qarosi-me-44-mije-euro/60%Hourly2013-01-24 09:54
https://kumti.com/maqedoni-edhe-deputetet-kerkojne-roje-personale/60%Hourly2013-01-24 09:53
https://kumti.com/amerikanet-do-ti-fusin-ne-lufte-edhe-femrat/60%Hourly2013-01-24 09:49
https://kumti.com/rusi-712-grade-celsius-temperatura-me-e-ulet-ne-bote/60%Hourly2013-01-24 09:45
https://kumti.com/serbet-kercenojne-me-mospagese-te-doganave/60%Hourly2013-01-24 09:43
https://kumti.com/palestina-paralajmeron-izraelin/60%Hourly2013-01-24 09:33
https://kumti.com/shba-shqiperia-dhe-kosova-te-permbahen/60%Hourly2013-01-24 09:28
https://kumti.com/nderi-imfalso/60%Hourly2013-01-24 06:53
https://kumti.com/kerko-zgjidhje-te-shendoshe-per-te-larguar-stresin/60%Hourly2013-01-24 06:50
https://kumti.com/fillojne-intervistimet-per-vrasjen-e-xhemajl-mustafes/60%Hourly2013-01-24 06:42
https://kumti.com/shuplaka-i-ben-femijet-agresive/60%Hourly2013-01-24 06:39
https://kumti.com/demet-fizike-dhe-psikologjike-te-alkoolit/60%Hourly2013-01-24 06:29
https://kumti.com/interneti-ne-kube-pershpejtohet-pas-aktivizimit-te-kabellit-nenujor/60%Hourly2013-01-24 06:26
https://kumti.com/pronat-luksoze-te-vatikanit-ne-londer/60%Hourly2013-01-24 06:21
https://kumti.com/u-tha-te-moshuarve-nxitoni-dhe-vdisni-kerkon-ndjese-zv-kryeministri-japonez/60%Hourly2013-01-24 06:12
https://kumti.com/bbc-tajlanda-po-i-shet-muslimanet-arakane/60%Hourly2013-01-24 05:38
https://kumti.com/12-aeroplane-izraelit-shkelen-hapesiren-ajrore-te-libanit/60%Hourly2013-01-23 22:12
https://kumti.com/assad-eshte-i-gatshem-te-shkaterroje-damaskun-per-te-fituar/60%Hourly2013-01-23 22:11
https://kumti.com/pergjigje-ndaj-deputetit-i-cili-i-ofendoj-muslimanet/60%Hourly2013-01-23 21:33
https://kumti.com/pentagoni-iu-bashkua-operacionit-ushtarak-francez-ne-mali/60%Hourly2013-01-23 21:20
https://kumti.com/rabini-denohet-me-103-vjet-burg-per-abuzim-seksual/60%Hourly2013-01-23 17:17
https://kumti.com/opozita-bojkoton-zgjedhjet-ne-jordani/60%Hourly2013-01-23 17:13
https://kumti.com/takimi-i-thaci-erdogan-intrigon-beogradin/60%Hourly2013-01-23 17:08
https://kumti.com/36-vjet-burg-per-vrasjen-e-imerit/60%Hourly2013-01-23 17:06
https://kumti.com/veshitresite-e-pacienteve-ne-hemo-dialize/60%Hourly2013-01-23 16:59
https://kumti.com/2013-ta-vit-i-rende/60%Hourly2013-01-23 16:54
https://kumti.com/nikolic-serbia-mund-ta-ndaloje-njohjen-e-kosoves-ne-okb/60%Hourly2013-01-23 16:49
https://kumti.com/lunacek-veriu-dhe-lugina-te-trajtohen-njesoj/60%Hourly2013-01-23 16:45
https://kumti.com/inxhinier-amerikan-pranon-islamin-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-01-23 14:57
https://kumti.com/mcdonald-do-te-paguaj-700000-per-komunitetin-muslimane-pasi-restoranti-rrejshem-pohoi-se-ushqimi-i-saj-ishte-hallall-3/60%Hourly2013-01-23 14:43
https://kumti.com/mcdonald-do-te-paguaj-700000-per-komunitetin-muslimane-pasi-restoranti-rrejshem-pohoi-se-ushqimi-i-saj-ishte-hallall-2/60%Hourly2013-01-23 14:42
https://kumti.com/mcdonald-do-te-paguaj-700000-per-komunitetin-muslimane-pasi-restoranti-rrejshem-pohoi-se-ushqimi-i-saj-ishte-hallall/60%Hourly2013-01-23 14:38
https://kumti.com/alarmohet-greqia-turqia-prodhon-700-avione-luftarak-f-16-ne-vit/60%Hourly2013-01-23 12:59
https://kumti.com/ajri-i-ndotur-dhe-zhvillimi-i-foshnjes-ne-fetus/60%Hourly2013-01-23 12:14
https://kumti.com/vlera-e-skanimeve-mjekesore-a-jane-te-domosdoshme/60%Hourly2013-01-23 12:12
https://kumti.com/vitaminat-shtese-dobite-dhe-e-verteta-rreth-tyre/60%Hourly2013-01-23 12:09
https://kumti.com/talebanet-e-quajten-princin-harry-frikacak/60%Hourly2013-01-23 11:55
https://kumti.com/egjipti-dhe-tunizia-kundershtojne-nderhyrjen-ushtarake-te-frances-ne-mali/60%Hourly2013-01-23 11:53
https://kumti.com/zelanda-e-re-ka-nisur-nje-fushate-kunder-maceve/60%Hourly2013-01-23 11:52
https://kumti.com/banka-e-rusise-do-te-emetoje-nje-monedhe-prej-ari-me-peshe-1-kg/60%Hourly2013-01-23 11:51
https://kumti.com/shba-te-do-te-krijojne-depo-lundruese-ne-thellesi-te-medha-ujore/60%Hourly2013-01-23 11:43
https://kumti.com/mali-mes-shpreses-dhe-frikes/60%Hourly2013-01-23 11:26
https://kumti.com/google-regjistron-50-miliarde-dollare-te-hyra-per-2012/60%Hourly2013-01-23 11:22
https://kumti.com/thaci-lugina-nuk-beri-as-perpjekjen-me-te-vogel-per-mbrojtjen-e-monumentit/60%Hourly2013-01-23 11:19
https://kumti.com/akuzat-ndaj-fatmir-limajt-ndryshon-nga-80-milione-ne-250-000/60%Hourly2013-01-23 11:00
https://kumti.com/ai-afganistan-te-zhvendosurit-ne-nevoje-urgjente/60%Hourly2013-01-23 10:57
https://kumti.com/cekia-kercenon-rende-shqiperine/60%Hourly2013-01-23 10:54
https://kumti.com/doganieret-ende-transportohen-me-helikoptere/60%Hourly2013-01-23 10:49
https://kumti.com/jahjaga-nikoliq-takim-i-vonuar-me-synimin-per-stabilitet/60%Hourly2013-01-23 10:48
https://kumti.com/cameron-nese-fiton-ne-zgjedhje-referendum-per-dalje-nga-be/60%Hourly2013-01-23 08:51
https://kumti.com/izrael-netanjahu-kthehet-me-mandat-me-te-dobet/60%Hourly2013-01-23 07:52
https://kumti.com/teksas-te-shtena-ne-kolegj-3-te-plagosur/60%Hourly2013-01-23 06:55
https://kumti.com/si-ta-shmangni-tollovine-ne-kufi-dhe-autostrade/60%Hourly2013-01-23 06:36
https://kumti.com/izrael-netanjahu-fiton-zgjedhjet/60%Hourly2013-01-23 06:22
https://kumti.com/serbia-ishte-ajo-qe-i-rrenoi-varrezat/60%Hourly2013-01-23 06:15
https://kumti.com/fp-sondazhi-thote-10-intelektualet-me-te-medhenje-ne-bote-muslimane-2/60%Hourly2013-01-22 23:58
https://kumti.com/fp-sondazhi-thote-10-intelektualet-me-te-medhenje-ne-bote-muslimane/60%Hourly2013-01-22 23:50
https://kumti.com/polaroid-prezanton-fotoaparatin-me-android/60%Hourly2013-01-22 16:58
https://kumti.com/boshnjaket-nisin-peticionin-kunder-vuk-jeremicit/60%Hourly2013-01-22 16:55
https://kumti.com/afganistan-rreth-30-te-vrare-nga-sulmi-ajror-i-amerikaneve/60%Hourly2013-01-22 16:51
https://kumti.com/xhami-kishe-dhe-sinagoge-ne-aeroportin-e-stambollit/60%Hourly2013-01-22 16:47
https://kumti.com/princi-harry-kam-vrare-muslimane-te-pafajshem-ne-afganistan/60%Hourly2013-01-22 14:51
https://kumti.com/myftiu-ternava-demtimi-i-varrezave-ortodokse-ne-kundershtim-me-parimet-fetare-e-kombetare/60%Hourly2013-01-22 14:40
https://kumti.com/rusia-ndalon-importin-e-mishit-te-ngrire-nga-gjermania/60%Hourly2013-01-22 13:12
https://kumti.com/ndalimi-i-duhanpirjes-ne-vendet-publike-ne-angli-ka-reduktuar-rastet-e-semundjes-se-astmes/60%Hourly2013-01-22 13:10
https://kumti.com/siri-nga-shperthimi-30-te-vdekur-nga-forcat-pro-regjimit/60%Hourly2013-01-22 13:01
https://kumti.com/bali-denim-me-vdekje-britanikes-trafikantes-se-droges/60%Hourly2013-01-22 12:58
https://kumti.com/katari-ndihmon-opoziten-siriane-me-20-milion-dollare/60%Hourly2013-01-22 12:56
https://kumti.com/shqiperi-topmedia-zgjedh-personazhin-e-vitit-2012/60%Hourly2013-01-22 12:53
https://kumti.com/sonys-xperia-tablet-z-teper-i-holle-dhe-i-lehte/60%Hourly2013-01-22 12:52
https://kumti.com/per-te-miren-e-pacientit-debat-per-te-semuret-psikike/60%Hourly2013-01-22 12:50
https://kumti.com/per-te-miren-e-pacientit-debat-per-te-semuret-psikike-2/60%Hourly2013-01-22 12:50
https://kumti.com/qumeshti-me-cokollate/60%Hourly2013-01-22 12:46
https://kumti.com/dacic-tenton-ti-frikesoje-shqiptaret/60%Hourly2013-01-22 12:44
https://kumti.com/vendet-e-quint-it-denojne-sulmet-kunder-varrezave-dhe-jo-largimin-e-lapidarit/60%Hourly2013-01-22 12:38
https://kumti.com/te-shtena-armesh-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-01-22 12:38
https://kumti.com/kina-dhe-kampet-e-riedukimit/60%Hourly2013-01-22 12:35
https://kumti.com/gjendje-plastike-ne-punet-boterore/60%Hourly2013-01-22 12:25
https://kumti.com/raportuesi-i-keshillit-te-evropes-mungese-e-sundimit-te-ligjit-ne-kosove/60%Hourly2013-01-22 12:23
https://kumti.com/vale-sulmesh-ne-irak-disa-te-vrare/60%Hourly2013-01-22 12:22
https://kumti.com/afganistan-nisin-hetimet-per-keqtrajtimet-ne-burgje/60%Hourly2013-01-22 12:21
https://kumti.com/suspendohen-5-policet-qe-nuk-mbrojten-permendoren/60%Hourly2013-01-22 12:21
https://kumti.com/disa-metoda-per-tu-mbrojtur-nga-gripi/60%Hourly2013-01-22 12:03
https://kumti.com/rusia-ka-eksportuar-mbi-15-mlrd-arme-me-2012/60%Hourly2013-01-22 11:56
https://kumti.com/20-fakte-qe-nuk-i-dinim-per-arin/60%Hourly2013-01-22 11:53
https://kumti.com/roli-i-turqise-ne-ballkan-shqiperia-e-madhe-dhe-lajmet-e-sajuara/60%Hourly2013-01-22 11:51
https://kumti.com/izraeli-voton-ne-zgjedhjet-e-pergjithshme/60%Hourly2013-01-22 11:48
https://kumti.com/okb-kerkojme-qetesi-nga-shqiptaret-dhe-serbet-ne-presheve/60%Hourly2013-01-22 11:38
https://kumti.com/presheva-e-rrethuar-nga-forca-te-medha-te-xhandarmerise/60%Hourly2013-01-22 11:33
https://kumti.com/dalliu-dhe-komunistet/60%Hourly2013-01-22 11:19
https://kumti.com/leter-e-hapur-e-myftinise-se-durresit-per-padrejtesite-e-prokurorise/60%Hourly2013-01-22 11:15
https://kumti.com/sekretari-i-liges-arabe-i-kerkon-okb-rezolute-te-detyrueshme-per-sirine/60%Hourly2013-01-22 11:07
https://kumti.com/okb-paralajmeron-per-rritje-te-papunesise/60%Hourly2013-01-22 10:48
https://kumti.com/vdes-edhe-nje-shqiptar-tjeter-ne-siri-video/60%Hourly2013-01-21 18:24
https://kumti.com/video-kryeministri-berisha-xhamia-e-madhe-e-tiranes-fillon-punimet-ne-mars/60%Hourly2013-01-21 14:37
https://kumti.com/kater-problemet-me-te-medha-me-sigurine-e-te-dhenava-dhe-si-ti-rregulloni-ato/60%Hourly2013-01-21 14:28
https://kumti.com/hakerat-greke-sulmojne-webfaqen-zyrtare-te-komunitetit-mysliman-te-shqiperise/60%Hourly2013-01-21 14:01
https://kumti.com/lapidari-i-ucpmb-se-po-mbahet-ne-beograd/60%Hourly2013-01-21 12:27
https://kumti.com/institucionet-e-kosoves-denojne-thyerjen-e-varrezave/60%Hourly2013-01-21 12:24
https://kumti.com/koalicioni-i-merkel-humb-ne-zgjdhjet-shteterore/60%Hourly2013-01-21 12:18
https://kumti.com/protesta-kunder-racizmit-ne-athine/60%Hourly2013-01-21 12:10
https://kumti.com/google-dhe-informacionet-mjekesore/60%Hourly2013-01-21 09:09
https://kumti.com/ushrime-fizike-ne-shkalle-te-moderuar/60%Hourly2013-01-21 09:07
https://kumti.com/paraja-shendeti-dhe-duhani/60%Hourly2013-01-21 09:05
https://kumti.com/cfare-duhet-te-di-para-se-te-instaloj-windows-8/60%Hourly2013-01-21 09:02
https://kumti.com/historia-e-domain-it-dhe-disa-fakte-interesante-2/60%Hourly2013-01-21 08:59
https://kumti.com/si-behet-lidhja-prej-nje-reciever-i-ne-dy-televizione/60%Hourly2013-01-21 08:59
https://kumti.com/historia-e-domain-it-dhe-disa-fakte-interesante/60%Hourly2013-01-21 08:52
https://kumti.com/shba-15-vjecari-vret-3-femije-dhe-dy-te-rritur/60%Hourly2013-01-21 08:49
https://kumti.com/proteste-kunder-nato-me-rastin-e-futjes-se-trupave-gjermane-ne-turqi/60%Hourly2013-01-21 08:46
https://kumti.com/jeta-dhe-roli-i-ish-presidenteve-amerikane/60%Hourly2013-01-21 08:45
https://kumti.com/historia-e-inaugurimeve/60%Hourly2013-01-21 08:44
https://kumti.com/fondi-i-vecante-per-veriun-pertej-planit-te-ahtisaarit/60%Hourly2013-01-21 08:43
https://kumti.com/afganistan-dy-sulme-kamikaze-ne-kabul/60%Hourly2013-01-21 08:40
https://kumti.com/rasti-i-lapidarit-kush-e-ushqen-jotolerancen-dhe-dhunen-2/60%Hourly2013-01-21 01:16
https://kumti.com/rasti-i-lapidarit-kush-e-ushqen-jotolerancen-dhe-dhunen/60%Hourly2013-01-21 00:59
https://kumti.com/dhuna-impulsive/60%Hourly2013-01-20 23:22
https://kumti.com/pirja-e-ujit-dhe-ndikimi-ne-aftesine-per-te-menduar/60%Hourly2013-01-20 23:21
https://kumti.com/martesa-dhe-marrdheniet-intime-te-banoreve-te-xhenetit/60%Hourly2013-01-20 22:15
https://kumti.com/fischer-nacionalizmi-shqiptar-me-i-dobet-se-i-fqinjeve/60%Hourly2013-01-20 22:12
https://kumti.com/fal-gjakun-per-hir-te-allahut-dhe-jo-per-kanunin/60%Hourly2013-01-20 20:17
https://kumti.com/te-papriturat-per-pacientin-kur-kanceri-perseritet/60%Hourly2013-01-20 19:23
https://kumti.com/vetem-tete-mesele-per-30-vite/60%Hourly2013-01-20 19:09
https://kumti.com/shaqiri-luginen-e-tradhtuan-prishtina-dhe-tirana/60%Hourly2013-01-20 14:37
https://kumti.com/carcafet-e-ndyre-shkaktojne-alergji-te-ndryshme/60%Hourly2013-01-20 12:40
https://kumti.com/rreziqet-shendetesore-te-ushqimit-vegjetarian/60%Hourly2013-01-20 12:27
https://kumti.com/facebook-u-aplikacion-edhe-per-android/60%Hourly2013-01-20 12:20
https://kumti.com/pas-bih-dhe-shqiperise-emiratet-e-bashkuara-arabe-investojne-200-milione-ne-serbi-3/60%Hourly2013-01-20 10:56
https://kumti.com/pas-bih-dhe-shqiperise-emiratet-e-bashkuara-arabe-investojne-200-milione-ne-serbi-2/60%Hourly2013-01-20 10:55
https://kumti.com/pas-bih-dhe-shqiperise-emiratet-e-bashkuara-arabe-investojne-200-milione-ne-serbi/60%Hourly2013-01-20 10:35
https://kumti.com/shperlarja-e-parave-ne-kosove-u-kry-ne-ndertimtari-dhe-lojera-fati/60%Hourly2013-01-20 10:33
https://kumti.com/armembajtesit-protestojne-me-arme-ne-teksas/60%Hourly2013-01-20 10:25
https://kumti.com/kapet-rrjeti-kriminal-italo-shqiptar-i-kartelave-bankare/60%Hourly2013-01-20 09:54
https://kumti.com/sa-i-pavarur-eshte-raportimi-ne-mali/60%Hourly2013-01-20 09:53
https://kumti.com/nojkiq-cdo-zgjidhje-nga-bisedimet-po-buron-dhe-do-te-buroje-nga-plani-i-ahtisarit/60%Hourly2013-01-20 09:51
https://kumti.com/pa-asnje-perfitim-qeveria-krenohet-me-rezultatet-e-takimit-thaci-daciq/60%Hourly2013-01-20 09:43
https://kumti.com/masaker-ne-siri/60%Hourly2013-01-20 09:35
https://kumti.com/demaci-humbja-me-e-madhe-per-shqiptaret-ramushit-jep-ide-nese-ke-aftesi/60%Hourly2013-01-20 09:27
https://kumti.com/limaj-ftohet-ne-gjykate-per-krime-ekonomike/60%Hourly2013-01-20 09:20
https://kumti.com/presheve-xhandarmeria-e-serbise-e-largoi-permendoren/60%Hourly2013-01-20 08:58
https://kumti.com/15-veprat-me-te-dashura-tek-allahu/60%Hourly2013-01-20 08:55
https://kumti.com/hollande-vazhdojme-operacionet-ushtarake-ne-mali-frances-i-vijne-perforcime/60%Hourly2013-01-20 08:30
https://kumti.com/vdes-derisa-fliste-ne-tribunen-e-vetevendosjes/60%Hourly2013-01-20 07:21
https://kumti.com/lapidari-i-ucpmb-zhvendoset-prane-xhamise/60%Hourly2013-01-20 06:23
https://kumti.com/video-tentim-vrasje-e-liderit-te-turqve-bullgare-ne-konference/60%Hourly2013-01-19 19:12
https://kumti.com/jebali-njohja-e-kosoves-nga-tunizia-ceshtje-e-kryer/60%Hourly2013-01-19 19:08
https://kumti.com/nnje-tjeter-granate-e-hedhur-nga-ana-e-sirise-bie-ne-fshatin-damllaxhek-te-turqise/60%Hourly2013-01-19 19:01
https://kumti.com/kecapi-lan-njollat-nga-enet-ndersa-caji-fshin-ndryshkun-nga-veglat-e-kopshtit/60%Hourly2013-01-19 11:44
https://kumti.com/pagjumesia-dhimbja-e-kokes-dhe-epilepsia-mund-te-kene-shkaktarin-e-njejte/60%Hourly2013-01-19 11:37
https://kumti.com/sporti-i-skive-pasioni-i-ri-i-shqiptareve/60%Hourly2013-01-19 11:35
https://kumti.com/inaktiviteti-fizik-pergjegjes-per-6-te-shkaqeve-te-semundjeve-kronike/60%Hourly2013-01-19 11:33
https://kumti.com/119-te-vrare-ne-sulmet-e-forcave-te-regjimit-ne-siri/60%Hourly2013-01-19 11:00
https://kumti.com/150-mije-persona-shperngulen-nga-mali/60%Hourly2013-01-19 10:57
https://kumti.com/eulex-do-ta-carmatose-limajn-nuk-e-do-karim-khanin-per-avokat/60%Hourly2013-01-19 10:51
https://kumti.com/presheva-e-mbushur-me-xhandarmeri-lapidari-bie-sot-ose-neser/60%Hourly2013-01-19 10:49
https://kumti.com/algjeri-vazhdon-rrethimi-i-rrembyesve-ne-uzinen-e-gazit/60%Hourly2013-01-19 10:45
https://kumti.com/a-do-te-ndalohet-duhani-ne-kosove-100/60%Hourly2013-01-19 10:42
https://kumti.com/a-po-i-bie-vlera-arit-ne-burse/60%Hourly2013-01-19 10:25
https://kumti.com/pakistani-do-to-liroje-nga-burgu-talebanet/60%Hourly2013-01-19 10:22
https://kumti.com/obama-dhe-kennedy-paralele-historike/60%Hourly2013-01-19 10:17
https://kumti.com/norvegjia-eshte-shume-e-pakenaqur-me-veprimet-e-algjerise/60%Hourly2013-01-19 10:16
https://kumti.com/gjermania-dhe-zgjedhjet-ne-izrael/60%Hourly2013-01-19 10:12
https://kumti.com/oligarke-te-fuqishem-shtrese-e-mesme-e-varfer/60%Hourly2013-01-19 10:09
https://kumti.com/me-apo-pa-kryq-ne-vendin-e-punes-vendimi-i-gjykates-europiane-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2013-01-19 10:09
https://kumti.com/bisedimet-thaci-dacic-arrihet-marreveshje-per-doganat/60%Hourly2013-01-19 10:06
https://kumti.com/kritikohet-dhe-mirepritet-marreveshja-e-brukselit/60%Hourly2013-01-19 10:06
https://kumti.com/vazhdon-prishja-e-banesave-te-palestinezeve/60%Hourly2013-01-19 10:00
https://kumti.com/fondi-per-veriun-a-eshte-vulosja-e-autonomise/60%Hourly2013-01-19 09:46
https://kumti.com/obama-dhe-kennedy-paralele-historike-2/60%Hourly2013-01-19 07:22
https://kumti.com/pd-ja-do-ta-respektoje-marreveshjen-me-pacollin/60%Hourly2013-01-19 06:12
https://kumti.com/7-aftesi-qe-duhet-te-kete-patjeter-nje-menaxher-projektesh-it/60%Hourly2013-01-18 19:50
https://kumti.com/limoni-i-dobishem-edhe-per-sherimin-e-lythave-ne-duar-dhe-kembe/60%Hourly2013-01-18 19:47
https://kumti.com/rrjedhin-fotografi-te-htc-m7-me-htc-sense-5/60%Hourly2013-01-18 19:41
https://kumti.com/kush-mund-te-bleje-office-2013-per-995/60%Hourly2013-01-18 19:39
https://kumti.com/franca-historija-e-dhunes-dhe-te-fortit-ne-vendet-muslimane-te-afrikes/60%Hourly2013-01-18 19:21
https://kumti.com/tuareget-kunder-intevencionit-francez-ne-mali-propozojne-modelin-e-kosoves/60%Hourly2013-01-18 19:15
https://kumti.com/kosove-arrestohen-kater-persona-per-keqperdorim-seksual-me-te-mitur/60%Hourly2013-01-18 19:12
https://kumti.com/nokia-shet-44-milione-lumia-ne-tremujorin-e-fundit-te-vitit-2012/60%Hourly2013-01-18 19:03
https://kumti.com/te-vrare-dhe-te-plagosur-ne-kline-dhe-gjilan/60%Hourly2013-01-18 19:03
https://kumti.com/qellimet-ekonomike-te-sulmit-francez-ne-mali/60%Hourly2013-01-18 19:01
https://kumti.com/regjimi-sirian-formon-tjeter-ushtrine-per-mbrojtje/60%Hourly2013-01-18 18:56
https://kumti.com/daciq-nuk-i-shuajme-institucionet-serbe/60%Hourly2013-01-18 18:49
https://kumti.com/fillon-takimi-mes-hamasit-dhe-fatahut-ne-kajro-te-egjiptit/60%Hourly2013-01-18 18:48
https://kumti.com/hoxhaj-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-tunizia/60%Hourly2013-01-18 18:47
https://kumti.com/brahimi-per-kater-ore-i-shkaterrojme-strukturat-paralele/60%Hourly2013-01-18 18:46
https://kumti.com/kosova-dhe-rusia-te-ngjashme-me-korrupsion-te-larte-dhe-zhvillim-te-larte/60%Hourly2013-01-18 18:45
https://kumti.com/si-ti-mundni-kokedhimbjet-dimerore/60%Hourly2013-01-18 18:44
https://kumti.com/aktivitetet-kriminale-te-shtyra-nga-sherbimet-sekrete-armiqesore-ne-kosove/60%Hourly2013-01-18 18:11
https://kumti.com/tymi-i-duhanit-ska-te-ndalur/60%Hourly2013-01-18 08:57
https://kumti.com/tymi-i-duhanit-ska-te-ndalur-2/60%Hourly2013-01-18 08:57
https://kumti.com/sekretari-i-mpb-se-paralajmeron-gjakderdhje-austriaket-ankohen-per-kercenime/60%Hourly2013-01-18 07:24
https://kumti.com/era-e-keqe-e-gojes-shkaqet-dhe-mjekimi/60%Hourly2013-01-18 06:58
https://kumti.com/vriten-pengjet-ne-algjeri-video/60%Hourly2013-01-18 06:54
https://kumti.com/australi-burri-gjen-55-kg-ar/60%Hourly2013-01-18 06:53
https://kumti.com/shba-7-vjecari-me-pistolete-ne-shkolle/60%Hourly2013-01-18 06:52
https://kumti.com/video-mbledhja-e-mendafshit-drejtperdrejt-nga-merimanga/60%Hourly2013-01-18 06:51
https://kumti.com/kosove-tronditet-nga-shperthime-gjate-mesnates/60%Hourly2013-01-18 06:50
https://kumti.com/okb-iu-vie-keq-qe-duartrokiten-himnin-e-masakres-se-srebrenices/60%Hourly2013-01-18 06:46
https://kumti.com/tri-shperthime-ne-prishtine-nje-ne-mitrovice-video/60%Hourly2013-01-18 06:46
https://kumti.com/vrasja-e-smilkovcit-deshmitaret-nuk-njohin-te-akuzuarit/60%Hourly2013-01-18 06:36
https://kumti.com/cfare-u-bisedua-ne-takimin-e-fundit-thaci-daciq/60%Hourly2013-01-18 06:12
https://kumti.com/qeverite-rajonale-i-drejtohen-ndryshimit-te-klimes/60%Hourly2013-01-18 06:09
https://kumti.com/cfare-eshte-nato/60%Hourly2013-01-17 21:21
https://kumti.com/armet-e-zjarrit-shpikja-dhe-perdorimi/60%Hourly2013-01-17 20:45
https://kumti.com/vleresim-google-nexus-7/60%Hourly2013-01-17 20:34
https://kumti.com/ulja-me-tete-lloje-te-njerezve/60%Hourly2013-01-17 20:25
https://kumti.com/sekreti-mbi-cmimet-e-produkteve-nga-apple/60%Hourly2013-01-17 20:20
https://kumti.com/top-15-ushqime-per-njerez-me-semundje-te-veshkave-2/60%Hourly2013-01-17 19:39
https://kumti.com/psikiatria-forenzike/60%Hourly2013-01-17 19:20
https://kumti.com/mani-i-zi-caji-i-tij-dhe-dobite-shendetesore/60%Hourly2013-01-17 19:13
https://kumti.com/krize-qeveritare-ne-pakistan/60%Hourly2013-01-17 19:13
https://kumti.com/masaker-ne-siri-mbi-106-civile-te-vrare/60%Hourly2013-01-17 15:09
https://kumti.com/moske-vritet-kreu-i-mafias-ruse/60%Hourly2013-01-17 15:09
https://kumti.com/belget-me-te-pasurit-ne-be/60%Hourly2013-01-17 15:06
https://kumti.com/edhe-holanda-do-ti-bashkohet-frances-ne-lufte-kunder-muslimaneve/60%Hourly2013-01-17 15:05
https://kumti.com/bangladeshi-vazhdon-te-blej-armet-ruse/60%Hourly2013-01-17 15:04
https://kumti.com/indonezi-permbytje-ne-xhakarta/60%Hourly2013-01-17 15:03
https://kumti.com/zhupe-hollande-me-operacionet-nga-toka-ve-ne-rrezik-francen/60%Hourly2013-01-17 15:02
https://kumti.com/netanjahu-u-kunderpergjigjet-deklaratave-nencmuese-te-obames/60%Hourly2013-01-17 15:01
https://kumti.com/nivelet-e-renies-se-lindjeve-neper-bote-te-pandryshuara-2/60%Hourly2013-01-17 15:00
https://kumti.com/nivelet-e-renies-se-lindjeve-neper-bote-te-pandryshuara/60%Hourly2013-01-17 14:57
https://kumti.com/ushtria-e-regjimit-pretendon-te-ket-konfiskuar-290-raketa-termike-te-kryengritesve-ne-siri/60%Hourly2013-01-17 14:57
https://kumti.com/fb-me-funksion-te-ri-kerkimi/60%Hourly2013-01-17 14:54
https://kumti.com/takim-i-ministrave-te-jashtem-te-be-se-per-malin/60%Hourly2013-01-17 14:52
https://kumti.com/shtrenjtimi-i-paperballueshem-i-rrymes-ne-kosove/60%Hourly2013-01-17 14:51
https://kumti.com/oesd-kerkon-shtyrjen-e-negociatave-per-pasaportat/60%Hourly2013-01-17 14:50
https://kumti.com/studentet-e-up-se-mbeshtesin-luginen-e-presheves/60%Hourly2013-01-17 14:48
https://kumti.com/anijet-e-flotes-ruse-te-armatosura-do-te-kthehen-ne-brigjet-e-sirise/60%Hourly2013-01-17 12:07
https://kumti.com/pezmatimet-e-mishit-te-dhembeve-gingivitet/60%Hourly2013-01-17 09:42
https://kumti.com/psikiatria-forenzike-2/60%Hourly2013-01-17 08:31
https://kumti.com/turqia-dhe-kosova-ofrojne-mundesi-per-femijet-me-dhunti-te-vecanta/60%Hourly2013-01-16 21:47
https://kumti.com/serbia-mund-te-lejoje-hyrjen-e-kosoves-ne-okb/60%Hourly2013-01-16 21:29
https://kumti.com/miomet-e-mitres/60%Hourly2013-01-16 21:19
https://kumti.com/cfare-eshte-gripi-i-derrave-dhe-cilat-jane-shenjat-e-tij/60%Hourly2013-01-16 21:07
https://kumti.com/franca-po-ndermerr-ofenzive-te-ashper-tokesore-ne-mali/60%Hourly2013-01-16 21:04
https://kumti.com/maqedonia-perforcon-marrdheniet-ne-shume-fusha-me-rusine/60%Hourly2013-01-16 21:02
https://kumti.com/priftit-protestant-iranian-i-kercenohet-denimi-me-varje/60%Hourly2013-01-16 21:00
https://kumti.com/kabul-nuk-kalon-asnje-dite-pa-sulme/60%Hourly2013-01-16 20:24
https://kumti.com/edhe-azerbajxhani-fuqi-kozmike/60%Hourly2013-01-16 20:23
https://kumti.com/rusia-largohet-nga-siria/60%Hourly2013-01-16 20:20
https://kumti.com/rreth-njeqind-makina-u-perplasen-me-njera-tjetren-ne-suedi/60%Hourly2013-01-16 20:19
https://kumti.com/qeverite-e-gjeorgjise-perdorin-i-gjirojne-kontaktet-sexuale-te-figurave-politike-me-pas-i-shantazhojne/60%Hourly2013-01-16 20:14
https://kumti.com/turkmenistani-mund-te-behet-nje-nga-furnizuesit-kryesore-te-gazit-natyror/60%Hourly2013-01-16 20:11
https://kumti.com/anonymous-sulmuan-mit/60%Hourly2013-01-16 15:13
https://kumti.com/koreja-e-veriut-grave-serish-iu-ndalon-te-ngasin-bicikleten/60%Hourly2013-01-16 15:10
https://kumti.com/spiunazhi-kompjuterik-pas-gjurmeve-te-tetorit-te-kuq/60%Hourly2013-01-16 15:01
https://kumti.com/amerika-dhe-spanja-edhe-pas-2014-ne-afganistan/60%Hourly2013-01-16 14:59
https://kumti.com/pensionistet-dhe-ushtrimet-fizike-2/60%Hourly2013-01-16 14:59
https://kumti.com/shba-gjendja-e-shendetit-mendor-alaramante-shoqeri-drogirashe-dhe-vrasese-2/60%Hourly2013-01-16 14:54
https://kumti.com/pensionistet-dhe-ushtrimet-fizike/60%Hourly2013-01-16 14:48
https://kumti.com/shba-gjendja-e-shendetit-mendor-alaramante-shoqeri-drogirashe-dhe-vrasese/60%Hourly2013-01-16 14:47
https://kumti.com/shba-denon-komentet-anti-cifute-te-presidentit-egjiptian-morsi/60%Hourly2013-01-16 14:45
https://kumti.com/kb-osce-eu-ambasadat-thaci-dhe-jahjaga-denojne-sulmin-ndaj-varrezave-serbe/60%Hourly2013-01-16 14:33
https://kumti.com/wsj-nato-ja-e-ngujuar-ne-kosove/60%Hourly2013-01-16 14:31
https://kumti.com/perspektivat-e-ekonomise-globale-2013/60%Hourly2013-01-16 14:30
https://kumti.com/wp-a-eshte-apo-jo-amerika-ne-renie/60%Hourly2013-01-16 14:27
https://kumti.com/fh-shqiperia-dhe-kosova-me-ende-jo-plotesisht-te-lira/60%Hourly2013-01-16 14:24
https://kumti.com/shba-te-do-te-jene-te-fokusuara-ne-ballkan/60%Hourly2013-01-16 14:22
https://kumti.com/marshim-protestues-ne-mbeshtetje-te-kosoves-lindore/60%Hourly2013-01-16 14:06
https://kumti.com/lugina-problem-qe-nuk-duhet-nenvleresuar/60%Hourly2013-01-16 12:25
https://kumti.com/hoxhaj-turqia-perkrahese-e-rendesishme-e-kosoves/60%Hourly2013-01-16 12:20
https://kumti.com/video-bie-helikopteri-ne-qender-te-londres-dy-viktima/60%Hourly2013-01-16 12:18
https://kumti.com/lojra-spiune/60%Hourly2013-01-16 12:12
https://kumti.com/lapidari-zhvendoset-ne-oborrin-e-xhamise/60%Hourly2013-01-16 12:10
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-shperndajne-me-dhune-aktivistet-e-baby-shems/60%Hourly2013-01-16 12:03
https://kumti.com/ta-perdor-vajin-e-ullirit-per-floket/60%Hourly2013-01-16 06:40
https://kumti.com/cfare-eshte-ataku-i-panikut-2/60%Hourly2013-01-16 06:34
https://kumti.com/si-te-kontrolloni-thirrjet-hyrese-dhe-mesazhet-ne-android/60%Hourly2013-01-16 06:29
https://kumti.com/kufiri-i-kashmirit-pakistani-akuzon-indine/60%Hourly2013-01-16 06:26
https://kumti.com/shba-349-ushtarake-te-vetevrare/60%Hourly2013-01-16 06:22
https://kumti.com/ks-i-okb-se-mbeshtet-francen-per-intervenimin-ushtarak-ne-mali/60%Hourly2013-01-16 06:15
https://kumti.com/british-airways-denohet-per-diskriminim-fetar/60%Hourly2013-01-16 06:10
https://kumti.com/hollande-njofton-rifillimin-e-forcimit-e-dispozitivit-ushtarak-francez-ne-mali/60%Hourly2013-01-16 06:07
https://kumti.com/siri-sulmohet-universiteti-i-alepos-80-te-vdekur/60%Hourly2013-01-16 06:01
https://kumti.com/egjipt-treni-del-nga-shinat-17-te-vdekur/60%Hourly2013-01-15 07:10
https://kumti.com/pacolli-nuk-beson-se-do-te-lidhet-koalicioni-pdk-aak/60%Hourly2013-01-15 07:06
https://kumti.com/cfare-ndikon-ne-ciklin-tuaj-menstrual/60%Hourly2013-01-15 07:00
https://kumti.com/gjashte-vrasesit-e-imunitetit/60%Hourly2013-01-15 06:55
https://kumti.com/sekretet-e-bananes/60%Hourly2013-01-15 06:53
https://kumti.com/rreziku-nga-smartfonet-tabletat-dhe-laptopet/60%Hourly2013-01-15 06:48
https://kumti.com/google-maps-njeh-kosoven/60%Hourly2013-01-15 06:42
https://kumti.com/plagoset-kryepolici-ne-nje-aksion-ne-burrel-gjendja-e-tij-e-rende/60%Hourly2013-01-14 20:18
https://kumti.com/mali-avancojne-kryengritesit-muslimane/60%Hourly2013-01-14 20:15
https://kumti.com/inxhinieret-turq-projektojne-buldozerin-e-pare-lundrues-ne-bote/60%Hourly2013-01-14 20:08
https://kumti.com/lidhja-arabe-mbajti-nje-mbledhje-urgjente-ne-kajro-per-palestinezet/60%Hourly2013-01-14 20:07
https://kumti.com/ashton-misioni-i-be-ne-mali-nuk-do-te-luftoje-por-do-te-ndihmoje-luften/60%Hourly2013-01-14 20:01
https://kumti.com/siri-vriten-45-persona-tete-prej-tyre-femije/60%Hourly2013-01-14 19:58
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-nje-polic-serb-ne-gracanice/60%Hourly2013-01-14 19:56
https://kumti.com/te-dhenat-ne-cloud-ne-shenjester-te-shba-se/60%Hourly2013-01-14 19:54
https://kumti.com/tunizia-dy-vjet-pas-arratise-se-ben-alise/60%Hourly2013-01-14 19:49
https://kumti.com/pakistan-gjendet-i-vdekur-hetuesi-i-kryeministrit/60%Hourly2013-01-14 19:07
https://kumti.com/hamasi-testoj-raketat-me-rreze-te-gjate-veprimi/60%Hourly2013-01-14 18:14
https://kumti.com/nga-shqiperia-po-paraqiten-186-veterane-te-uck-se/60%Hourly2013-01-14 17:57
https://kumti.com/turqia-pritet-te-hap-nje-institucion-te-larte-islam-ne-zemer-te-evropes/60%Hourly2013-01-14 17:07
https://kumti.com/shoferi-turk-kthen-45-mije-dollaret-e-gjetur/60%Hourly2013-01-14 17:04
https://kumti.com/hurma-dhe-mjekesia-popullore/60%Hourly2013-01-14 16:57
https://kumti.com/vaji-i-hudhres-dhe-dobite-shendetesore/60%Hourly2013-01-14 16:48
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-u-prit-nga-sheiku-muhammed-bin-zayed-al-nahyan/60%Hourly2013-01-14 16:43
https://kumti.com/egjipti-se-shpejti-pritet-ta-njeh-kosoven/60%Hourly2013-01-14 16:34
https://kumti.com/algjeria-i-dha-hapesiren-ajrore-frances-per-ti-sulmuar-vellezerit-e-vet-ne-mali/60%Hourly2013-01-14 10:29
https://kumti.com/drecun-veseli-u-ka-dhene-instruksione-shqiptareve-te-lugines/60%Hourly2013-01-14 10:23
https://kumti.com/50-vjet-nga-krijimi-i-programit-sketchpad-2/60%Hourly2013-01-14 10:23
https://kumti.com/50-vjet-nga-krijimi-i-programit-sketchpad/60%Hourly2013-01-14 10:22
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-aaron-swartz-aktivist-interneti-2/60%Hourly2013-01-14 10:19
https://kumti.com/ne-mali-vazhdojne-operacionet-me-te-medha-ushtarake-ne-historine-e-frances/60%Hourly2013-01-14 10:15
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-aaron-swartz-aktivist-interneti/60%Hourly2013-01-14 10:11
https://kumti.com/edhe-shba-ka-pasur-rol-ne-aksionin-e-deshtuar-francez-ne-somali/60%Hourly2013-01-14 10:11
https://kumti.com/djaloshi-13-vjecar-i-kaloi-800-kilometra-ne-evrope/60%Hourly2013-01-14 10:08
https://kumti.com/gjermania-perjashton-dergimin-e-trupave-ne-mali/60%Hourly2013-01-14 09:25
https://kumti.com/pakistani-dhe-india-bisedojne-per-kufirin/60%Hourly2013-01-14 09:00
https://kumti.com/vriten-14-ushtare-pakistaneze/60%Hourly2013-01-14 08:14
https://kumti.com/mubarak-shkon-ne-rigjykim/60%Hourly2013-01-14 06:53
https://kumti.com/dorehiqet-bedri-hamza/60%Hourly2013-01-14 06:49
https://kumti.com/forumi-i-te-rinjve-muslimane-pergezon-ramush-haradinaj/60%Hourly2013-01-14 06:44
https://kumti.com/e-pazakonte-meksike-qytetaret-arrestojne-te-shumekerkuarin/60%Hourly2013-01-14 06:42
https://kumti.com/njeriu-i-verber-qe-perdor-instagram-in-per-te-shperndare-fotografi/60%Hourly2013-01-14 06:38
https://kumti.com/paris-protesta-marramendese-kunder-martesave-gay/60%Hourly2013-01-14 06:31
https://kumti.com/islami-ne-prag-te-portes-se-larte-i/60%Hourly2013-01-13 23:47
https://kumti.com/penez-vrasja-e-arafatit-gabim-i-rende/60%Hourly2013-01-13 17:00
https://kumti.com/franca-vret-100-musliman-te-malit/60%Hourly2013-01-13 15:58
https://kumti.com/kuvendi-serb-miratoi-rezoluten-per-kosoven/60%Hourly2013-01-13 12:38
https://kumti.com/dezerton-nje-zyrtar-i-larte-i-zbulimit-sirian/60%Hourly2013-01-13 12:25
https://kumti.com/ushtria-francese-ndermerr-goditje-ajrore-ne-mali-kunder-grupeve-te-armatosura/60%Hourly2013-01-13 12:23
https://kumti.com/katari-ben-thirrje-per-instalim-te-forcave-ushtarake-arabe-ne-siri/60%Hourly2013-01-13 12:20
https://kumti.com/izraeli-evakuon-me-force-nje-kamp-palestinez-nga-qendra-e-nje-projekti-te-kolonizimit/60%Hourly2013-01-13 12:11
https://kumti.com/si-tia-filloj-per-here-te-pare-faljen-e-namazit-te-xhumase/60%Hourly2013-01-12 19:13
https://kumti.com/rusia-lejon-mbajtjen-e-shamise-edhe-ne-foto-te-kartes-se-id/60%Hourly2013-01-12 18:59
https://kumti.com/muslimanet-e-ugandes-deshirojne-sheriatin-ne-gjykata/60%Hourly2013-01-12 18:54
https://kumti.com/benzema-me-pelqen-presioni/60%Hourly2013-01-12 15:51
https://kumti.com/kompania-libaneze-shenjestron-ptk-ne/60%Hourly2013-01-12 15:46
https://kumti.com/deshtuan-te-hyjne-ne-kosove/60%Hourly2013-01-12 15:26
https://kumti.com/francezet-deshtojne-ne-somali-komandot-ju-mbesin-te-vrare-dhe-te-plagosur-gjithashtu-edhe-pengjet/60%Hourly2013-01-12 14:45
https://kumti.com/kine-rreshqitje-toke-mbi-40-viktima/60%Hourly2013-01-12 12:13
https://kumti.com/per-dhjete-vjet-britania-ka-arritur-nje-milion-e-gjysme-muslimane-te-ri/60%Hourly2013-01-12 12:10
https://kumti.com/barani-francezet-thoshin-veriu-eshte-serbi/60%Hourly2013-01-12 12:05
https://kumti.com/semundjet-qe-nuk-kane-simptoma-per-nje-kohe-te-gjate-dhe-qe-veshtire-zbulohen/60%Hourly2013-01-12 11:43
https://kumti.com/firefox-19-vjen-me-lexues-te-pdf-ve-dhe-vecori-te-tjera/60%Hourly2013-01-12 11:41
https://kumti.com/hulumtuesit-e-sigurise-keshillojne-qe-te-ndalohet-java-per-shkak-te-nje-dobesie/60%Hourly2013-01-12 11:33
https://kumti.com/prezantohet-pushka-snajper-e-pajisur-me-sistemin-operativ-linux-dhe-me-wi-fi/60%Hourly2013-01-12 11:00
https://kumti.com/seri-shperthimesh-ne-shtepite-e-gazetareve-ne-athine/60%Hourly2013-01-12 10:58
https://kumti.com/pirja-pasive-e-duhanit-shkakton-semundje-mendore/60%Hourly2013-01-12 10:50
https://kumti.com/mali-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-muslimanet-sulmohen-nga-franca-dhe-shba/60%Hourly2013-01-12 10:48
https://kumti.com/cilat-jane-kundershtimet-rreth-ligjit-te-shendetesise/60%Hourly2013-01-12 10:46
https://kumti.com/franca-sulmon-gjithashtu-edhe-bazen-somaleze/60%Hourly2013-01-12 10:43
https://kumti.com/kosove-albright-capital-management-terhiqet-nga-gara/60%Hourly2013-01-12 10:38
https://kumti.com/ne-arabine-saudite-per-here-te-pare-30-gra-hyne-ne-perberje-te-parlamentit/60%Hourly2013-01-12 10:00
https://kumti.com/aksh-fton-per-mobilizim-do-tiu-pergjigjemi-sulmeve-serbe-ne-kosoven-lindore/60%Hourly2013-01-12 09:57
https://kumti.com/nuk-e-leshon-postin-e-presidentes/60%Hourly2013-01-12 09:54
https://kumti.com/mitrovicen-e-ndane-nderkombetaret/60%Hourly2013-01-12 09:52
https://kumti.com/shba-pershpejton-transferin-te-afganet-perkunder-kerkeses-se-karzait/60%Hourly2013-01-12 09:46
https://kumti.com/univerziteti-amerikan-harvard-vendos-ajetin-kuranor-nga-kaptina-en-nisa-ne-hyrjen-e-fakultetit-te-drejtesise/60%Hourly2013-01-12 09:45
https://kumti.com/nga-nje-burg-irakian-u-arratisen-disa-anetare-te-al-qaeda/60%Hourly2013-01-12 08:58
https://kumti.com/netanjahu-nese-zgjidhem-perseri-kryeminister-do-ti-jap-perparesi-ceshtjes-se-iranit/60%Hourly2013-01-12 07:00
https://kumti.com/udhezimi-profetik-gjate-perkujdesjes-per-femijet-2/60%Hourly2013-01-11 20:27
https://kumti.com/nendetesja-berthamore-amerikane-perplaset-me-nje-anije-te-paidentifikuar-ne-gjirin-arabik/60%Hourly2013-01-11 20:26
https://kumti.com/tableti-4k-me-windows-8-i-panasonic-do-tju-befasoje/60%Hourly2013-01-11 20:04
https://kumti.com/udhezimi-profetik-gjate-perkujdesjes-per-femijet/60%Hourly2013-01-11 20:00
https://kumti.com/franca-ka-ndermarr-nje-operacion-ushtarak-ne-mali/60%Hourly2013-01-11 19:52
https://kumti.com/vjen-se-shpejti-usb-flash-drive-i-pare-1-tb/60%Hourly2013-01-11 19:49
https://kumti.com/kryetari-i-klines-nuk-eshte-perfshire-ne-rrahje-masive/60%Hourly2013-01-11 19:42
https://kumti.com/perse-na-rrudhen-gishtat-ne-uje/60%Hourly2013-01-11 19:33
https://kumti.com/perse-na-rrudhen-gishtat-ne-uje-2/60%Hourly2013-01-11 19:33
https://kumti.com/shba-alarm-nga-epidemia-e-gripit-h3n2/60%Hourly2013-01-11 19:28
https://kumti.com/sharp-sjell-ekranin-e-ri-me-prekje/60%Hourly2013-01-11 16:15
https://kumti.com/pakistan-nga-sulmet-me-bomba-115-te-vrare/60%Hourly2013-01-11 16:08
https://kumti.com/droge-ne-autobusin-prishtine-vjene-pranga-ciftit/60%Hourly2013-01-11 14:34
https://kumti.com/shba-qeveria-nuk-eshte-e-gatshme-ti-publikoj-fotot-e-bin-ladenit/60%Hourly2013-01-11 14:28
https://kumti.com/okb-vendim-historik-lidhur-me-hixhabin/60%Hourly2013-01-11 14:22
https://kumti.com/opozitaret-sirian-vene-ne-dore-nje-baze-ushtarake-ajrore/60%Hourly2013-01-11 14:14
https://kumti.com/redaksija-kohaislame-com/60%Hourly2013-01-11 00:20
https://kumti.com/gra-kujdes-nga-infeksionet-cdo-e-treta-nga-ju-bart-nje-infeksion/60%Hourly2013-01-10 19:13
https://kumti.com/kolla-nga-ftohja-eshte-e-mire/60%Hourly2013-01-10 19:08
https://kumti.com/diabeti-3/60%Hourly2013-01-10 19:07
https://kumti.com/diabeti-simptomat-dhe-demet-qe-shkakton/60%Hourly2013-01-10 18:49
https://kumti.com/duhanpiresit-u-shkaktojne-kancer-femijeve/60%Hourly2013-01-10 18:28
https://kumti.com/ne-sudanin-jugor-qellohet-edhe-helikopteri-i-dyte-rus/60%Hourly2013-01-10 16:31
https://kumti.com/fatah-dhe-hamas-po-pajtohen/60%Hourly2013-01-10 16:29
https://kumti.com/reshje-e-rralle-debore-ne-kuds-jeruzalem/60%Hourly2013-01-10 16:18
https://kumti.com/hakeret-muslimane-sulmojne-me-shume-force-bankat-amerikane/60%Hourly2013-01-10 16:12
https://kumti.com/36-te-vdekur-dhe-105-te-plagosur-ne-aksidente-zvicer-indi-dhe-venezuele/60%Hourly2013-01-10 16:08
https://kumti.com/obama-do-te-fitoje-miliona-dollare-nga-biletat-e-ceremonise-se-inaugurimit-te-tij/60%Hourly2013-01-10 15:57
https://kumti.com/shfaqet-ne-internet-permbledhja-e-filmit-google-dhe-truri-boteror/60%Hourly2013-01-10 15:22
https://kumti.com/kujt-i-perkasin-agjencite-e-vleresimit/60%Hourly2013-01-10 15:18
https://kumti.com/cfare-e-mban-bashke-evropen/60%Hourly2013-01-10 15:08
https://kumti.com/a-eshte-inteligjenca-e-trashegueshme/60%Hourly2013-01-10 15:05
https://kumti.com/amerikanet-investojne-2-milion-dollare-ne-renovimet-e-qkuk/60%Hourly2013-01-10 15:02
https://kumti.com/mpb-i-ik-doganes-dhe-i-fut-pasaportat-ne-te-zezen/60%Hourly2013-01-10 14:55
https://kumti.com/qendra-evropiane-kunder-krimit-kibernetik/60%Hourly2013-01-10 14:53
https://kumti.com/shala-ramushi-po-kerkon-shume/60%Hourly2013-01-10 12:36
https://kumti.com/50-te-plagosur-2-ne-gjendje-kritike-ne-nju-jork/60%Hourly2013-01-10 10:23
https://kumti.com/varshave-gjykohen-ushtaret-vrases-te-dasmoreve-afgan/60%Hourly2013-01-10 10:19
https://kumti.com/vriten-4-pakistanez-nga-nje-sulm-ajror-i-forcave-amerikane/60%Hourly2013-01-10 10:18
https://kumti.com/brahimi-assad-duhet-te-perfundoje-pushtetin/60%Hourly2013-01-10 10:17
https://kumti.com/shimon-peres-pa-mbeshtetjen-e-shba-ve-izraeli-eshte-ne-rrezik-zhdukjeje/60%Hourly2013-01-10 10:15
https://kumti.com/shba-bene-thirrje-per-ulje-tensionesh-ne-mes-te-indise-dhe-pakistanit/60%Hourly2013-01-10 10:14
https://kumti.com/vriten-tre-gra-kurde-ne-paris/60%Hourly2013-01-10 10:07
https://kumti.com/turqia-nis-bashkepunimin-ushtarak-me-regjimin-izraelit/60%Hourly2013-01-10 10:00
https://kumti.com/okb-denon-vrasjen-e-gazetareve-nga-opozitaret-e-bashar-asad/60%Hourly2013-01-10 09:58
https://kumti.com/kontrolloni-gjendjen-e-llogarise-ne-kek-permes-internetit-2/60%Hourly2013-01-10 09:44
https://kumti.com/kontrolloni-gjendjen-e-llogarise-ne-kek-permes-internetit/60%Hourly2013-01-10 09:40
https://kumti.com/prezantohet-smartphone-i-lenovo-k900/60%Hourly2013-01-10 09:39
https://kumti.com/lg-shfaq-tv-ne-e-pare-ne-bote-oled-te-lakuar/60%Hourly2013-01-10 09:37
https://kumti.com/apple-do-te-nxjerre-ne-treg-nje-iphone-plastik/60%Hourly2013-01-10 09:36
https://kumti.com/irani-falenderon-katarin-dhe-sirine-per-lirimin-e-48-pelegrineve-iraniane/60%Hourly2013-01-10 09:26
https://kumti.com/erdogan-kerkon-kompromis-me-kurdet/60%Hourly2013-01-10 09:15
https://kumti.com/libia-nderroi-emrin-zyrtar-dhe-deshtoi-ne-hartimin-e-draft-kushtetutes/60%Hourly2013-01-10 09:09
https://kumti.com/levizja-bashkohu-reagim-kunder-burim-ramadanit/60%Hourly2013-01-09 19:50
https://kumti.com/nje-stuhi-shume-e-forte-ka-perfshire-lindjen-e-mesme-dhe-turqine/60%Hourly2013-01-09 18:47
https://kumti.com/kreu-i-ri-i-cia-john-brennan-nje-prift-katolik/60%Hourly2013-01-09 18:43
https://kumti.com/tim-judah-si-do-te-ripaketohet-plani-ahtisaari/60%Hourly2013-01-09 18:23
https://kumti.com/wp-esadi-dhe-shba-te-te-verber-ndaj-realitetit-ne-siri/60%Hourly2013-01-09 18:08
https://kumti.com/shba-denohet-nje-shqiptar-me-15-vjet-burg-vetem-qe-deshi-te-shkoje-ne-pakistan/60%Hourly2013-01-09 17:58
https://kumti.com/indi-zotim-per-pegjigjje-ndaj-sulmit-te-pakistanit/60%Hourly2013-01-09 17:55
https://kumti.com/pakistan-furnizuesit-e-nato-se-ne-afganistan-prishen-per-pare/60%Hourly2013-01-09 17:18
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-lirojne-pengjet-iraniane-ne-kembim-te-grave-dhe-femijeve/60%Hourly2013-01-09 17:18
https://kumti.com/rasti-monstra-zbardhen-detaje-kunder-akuzes/60%Hourly2013-01-09 14:55
https://kumti.com/live-messenger-u-thote-lamtumire-perdoruesve/60%Hourly2013-01-09 14:53
https://kumti.com/ces2013-zte-grand-s-smartfoni-5-inc-me-i-holle-ne-bote/60%Hourly2013-01-09 12:28
https://kumti.com/turqit-zgjerojne-kompleksin-rreth-qabese/60%Hourly2013-01-09 12:18
https://kumti.com/kleri-katolik-sulmon-islamin-ne-shqiperi/60%Hourly2013-01-09 12:08
https://kumti.com/obama-nuk-e-paraqet-vendimin-per-trupat-ne-afganistan/60%Hourly2013-01-09 11:56
https://kumti.com/siri-vazhdon-kembimi-i-pengjeve/60%Hourly2013-01-09 11:52
https://kumti.com/katari-e-ndihmon-egjiptin-me-5-miliarde-dollare/60%Hourly2013-01-09 11:49
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-ne-frigorifer-femija-3-vjec/60%Hourly2013-01-09 11:37
https://kumti.com/forcat-kunderajrore-te-rusise-marrin-ne-dispozicion-20-stacione-te-reja-te-radarit/60%Hourly2013-01-09 10:15
https://kumti.com/pershtypjet-ruse-ne-33-vjetorin-e-futjes-se-ushtrise-sovjetike-ne-afganistan/60%Hourly2013-01-09 10:08
https://kumti.com/izrael-avionet-gjuajtes-po-pergatisin-skenarin-sirian/60%Hourly2013-01-09 10:05
https://kumti.com/kuds-jerusalem-sulmohen-xhamite-dhe-trashegimia-islame/60%Hourly2013-01-09 10:02
https://kumti.com/amerika-nderton-3-baza-ushtarake-ne-jemen/60%Hourly2013-01-09 10:01
https://kumti.com/trupat-ushtarake-turke-vrane-12-kurde-ne-afersi-te-kufirit-me-irakun/60%Hourly2013-01-09 10:00
https://kumti.com/a-na-ofrohet-interneti-qe-ne-e-paguajme-si-ta-vertetoj/60%Hourly2013-01-09 09:52
https://kumti.com/kompania-intel-parashikoi-uljen-e-cmimeve-te-ultrabooks/60%Hourly2013-01-09 09:51
https://kumti.com/gjerat-qe-iphone-5-ende-nuk-mund-ti-beje/60%Hourly2013-01-09 09:49
https://kumti.com/smartphone-i-me-ubuntu-ne-ces-2013-video/60%Hourly2013-01-09 09:47
https://kumti.com/1-mln-siriane-nen-kercenimin-e-urise/60%Hourly2013-01-09 06:28
https://kumti.com/levizja-e-greqise-reagon-turqia/60%Hourly2013-01-09 06:24
https://kumti.com/anemia-shenje-dhe-shkas-i-shume-semundjeve-2/60%Hourly2013-01-09 06:17
https://kumti.com/ceshte-poleni-i-bletes-3/60%Hourly2013-01-09 06:13
https://kumti.com/cfare-demton-femijet/60%Hourly2013-01-09 06:03
https://kumti.com/lenovo-shfaq-tabletin-27-inc/60%Hourly2013-01-08 22:17
https://kumti.com/usb-30-me-1tb-kingston-hyperx/60%Hourly2013-01-08 22:16
https://kumti.com/superfuqia-sportive-e-kines-foto-2/60%Hourly2013-01-08 22:15
https://kumti.com/superfuqia-sportive-e-kines-foto/60%Hourly2013-01-08 22:03
https://kumti.com/spiunet-iraniane-te-fuqizuar-e-agresive-2/60%Hourly2013-01-08 22:03
https://kumti.com/spiunet-iraniane-te-fuqizuar-e-agresive/60%Hourly2013-01-08 21:56
https://kumti.com/bota-reagon-ndaj-fjalimit-te-assadit/60%Hourly2013-01-08 21:12
https://kumti.com/sony-prezanton-modelet-e-telefonave-xperia-z-dhe-zl/60%Hourly2013-01-08 20:53
https://kumti.com/kafeja-e-castit-nga-qeset-e-demshme-per-shendet/60%Hourly2013-01-08 20:50
https://kumti.com/air-arabia-ike-nga-kosova-2/60%Hourly2013-01-08 20:48
https://kumti.com/makinat-pa-shofere-2/60%Hourly2013-01-08 20:39
https://kumti.com/air-arabia-ike-nga-kosova/60%Hourly2013-01-08 20:39
https://kumti.com/makinat-pa-shofere/60%Hourly2013-01-08 20:37
https://kumti.com/banda-keniane-vret-tere-familjen-e-elefanteve/60%Hourly2013-01-08 20:28
https://kumti.com/fiton-lotarine-dhe-e-vrasin-me-helmim/60%Hourly2013-01-08 20:26
https://kumti.com/pakistan-avionet-pa-pilot-te-shba-ve-vrane-tete-pakistanez/60%Hourly2013-01-08 20:24
https://kumti.com/lirohet-i-dyshuari-i-vetem-per-sulmin-e-11-shtatorit-ne-bengazi/60%Hourly2013-01-08 20:19
https://kumti.com/vriten-2-ushtare-indian-ne-rajonin-e-kashmirit/60%Hourly2013-01-08 20:16
https://kumti.com/egjeu-tronditet-nga-nje-termet-62-balle/60%Hourly2013-01-08 20:12
https://kumti.com/siri-regjimi-ka-bllokuar-nga-ndihmat-1-milion-njerez-ne-nevoje/60%Hourly2013-01-08 20:12
https://kumti.com/fp-2012-viti-i-mungeses-se-lirise/60%Hourly2013-01-08 20:10
https://kumti.com/ekipi-i-ri-per-siguri-i-obames-i-pa-pelqyer-nga-izraeli-2/60%Hourly2013-01-08 20:10
https://kumti.com/ekipi-i-ri-per-siguri-i-obames-i-pa-pelqyer-nga-izraeli/60%Hourly2013-01-08 20:01
https://kumti.com/tema-e-te-pagjeturve-hap-plagen-e-vjeter/60%Hourly2013-01-08 20:00
https://kumti.com/kembengulja-per-monumentin-e-ucpmb-se/60%Hourly2013-01-08 19:58
https://kumti.com/iranit-i-bien-fitimet-nga-nafta-per-45/60%Hourly2013-01-08 19:41
https://kumti.com/arrestohen-10-persona-ne-haracine-dhe-hasanbeg/60%Hourly2013-01-08 18:49
https://kumti.com/si-ta-shenderroni-telefonin-tuaj-ne-nje-shperndares-interneti-wi-fi/60%Hourly2013-01-07 00:21
https://kumti.com/nokia-lumia-920-pershtypjet-e-para/60%Hourly2013-01-06 23:25
https://kumti.com/10-rregulla-per-ti-mbrojtur-syte-nga-kompjuteri/60%Hourly2013-01-06 17:19
https://kumti.com/vladimir-putin-njeriu-me-i-pushtetshem-i-botes-per-2012-en/60%Hourly2013-01-06 17:15
https://kumti.com/dodik-iu-ofron-toka-serbeve-te-kosoves/60%Hourly2013-01-06 17:11
https://kumti.com/the-guardian-rendit-shqiperine-si-destinacionin-e-dyte-turistik-ne-vitin-2013/60%Hourly2013-01-06 15:12
https://kumti.com/dislokimi-i-raketave-patriot-ne-turqi-behet-per-mbrojtjen-e-izraelit/60%Hourly2013-01-06 14:53
https://kumti.com/ja-si-duket-nje-ari-i-uritur-video/60%Hourly2013-01-06 14:49
https://kumti.com/nje-president-ndryshe-shume-i-rralle-2/60%Hourly2013-01-06 14:48
https://kumti.com/nje-president-ndryshe-shume-i-rralle/60%Hourly2013-01-06 14:33
https://kumti.com/gomat-inteligjente-te-makines-2/60%Hourly2013-01-06 14:24
https://kumti.com/cfare-eshte-pakti-gjermano-gjerman-dhe-a-mund-te-zbatohet-edhe-per-kosoven-e-serbine/60%Hourly2013-01-06 14:24
https://kumti.com/cifutet-te-shqetesuar-per-menyren-se-si-paraqitet-terrori-i-tyre-ne-librat-gjerman/60%Hourly2013-01-06 14:20
https://kumti.com/gomat-inteligjente-te-makines/60%Hourly2013-01-06 14:19
https://kumti.com/demi-psikologjik-i-amerikes-dhe-evropes-nga-terheqja-prej-afganistanit-2/60%Hourly2013-01-06 14:19
https://kumti.com/demi-psikologjik-i-amerikes-dhe-evropes-nga-terheqja-prej-afganistanit/60%Hourly2013-01-06 14:12
https://kumti.com/pat-apo-spat-ndikime-ne-tenderin-per-pasaporta/60%Hourly2013-01-06 14:08
https://kumti.com/gjakove-perfundoi-protesta-ne-hyrje-te-kishes-ortodokse/60%Hourly2013-01-06 14:02
https://kumti.com/premtohen-investime-dhe-sherbime-me-efikase-ne-qkuk/60%Hourly2013-01-06 12:00
https://kumti.com/zharku-ndodhet-ne-suedi/60%Hourly2013-01-06 11:57
https://kumti.com/pakistan-te-pakten-tete-te-vdekur-nga-sulmet-ajrore/60%Hourly2013-01-06 11:07
https://kumti.com/esad-mban-fjalim-per-here-te-pare-ne-gjithe-vendin-perleshje-dhe-akte-dhune/60%Hourly2013-01-06 11:02
https://kumti.com/zgjatet-mandati-i-prezences-se-forcave-amerikane-ne-jemen/60%Hourly2013-01-06 10:30
https://kumti.com/maqedonia-pas-protestave-te-dhunshme/60%Hourly2013-01-06 08:10
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-niset-per-ne-afrike/60%Hourly2013-01-06 07:25
https://kumti.com/15-menyra-per-te-zgjatur-jeten-e-baterise-se-laptopit/60%Hourly2013-01-05 16:58
https://kumti.com/aplikacionet-me-te-mira-ne-2012-nga-google/60%Hourly2013-01-05 16:23
https://kumti.com/bashkepunetorja-shqiptare-e-veselinovicit-prokurore-e-krimeve-te-renda/60%Hourly2013-01-05 16:23
https://kumti.com/hakmarrje-ne-shipol-vritet-ne-prezence-te-policise/60%Hourly2013-01-05 15:16
https://kumti.com/aleanca-e-selefive-ne-egjipt-dhe-politika/60%Hourly2013-01-05 15:08
https://kumti.com/korrupsioni-tek-bluzat-e-bardha/60%Hourly2013-01-05 15:04
https://kumti.com/aki-ja-filtron-personelin-ne-mpb-viktime-besnik-berisha/60%Hourly2013-01-05 14:54
https://kumti.com/gjendja-e-muslimaneve-ne-birmani-burma-mianmar-2/60%Hourly2013-01-05 14:54
https://kumti.com/gjendja-e-muslimaneve-ne-birmani-burma-mianmar/60%Hourly2013-01-05 14:46
https://kumti.com/shqiperi-maskat-rikthehen-ne-rruge/60%Hourly2013-01-05 14:44
https://kumti.com/australia-po-vuan-nga-vershimi-i-kandilave-helmues-te-detit/60%Hourly2013-01-05 14:43
https://kumti.com/ne-egjipt-ne-kufirin-me-rripin-e-gazes-u-zbulua-nje-depo-armesh-me-raketa/60%Hourly2013-01-05 14:41
https://kumti.com/twitter-u-vleresua-me-shumen-11-miliarde/60%Hourly2013-01-05 14:40
https://kumti.com/ushtaraket-amerikane-mberriten-ne-turqi-per-drejtimin-e-komplekseve-patriot/60%Hourly2013-01-05 14:39
https://kumti.com/polaroid-nxorri-ne-treg-nje-kompjuter-tablete-per-femije/60%Hourly2013-01-05 12:58
https://kumti.com/ministri-turk-i-ekonomise-gjysma-e-arit-te-turqise-eksportohet-ne-iran-2/60%Hourly2013-01-05 12:58
https://kumti.com/rio-de-janeiro-po-zhytet-nen-uje/60%Hourly2013-01-05 12:57
https://kumti.com/akademiku-shqiptar-vjedh-ne-shba-akademia-e-perjashton/60%Hourly2013-01-05 12:51
https://kumti.com/protesta-antiqeveritare-ne-irak-pse-protestohet/60%Hourly2013-01-05 12:45
https://kumti.com/nikoliqit-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove-eulex-i-ska-cka-bon/60%Hourly2013-01-05 12:42
https://kumti.com/itali-6-turiste-ruse-e-humben-jeten-ne-alpe/60%Hourly2013-01-05 12:41
https://kumti.com/shba-termet-i-fuqishem-ne-alaske-alarm-per-cunami/60%Hourly2013-01-05 12:40
https://kumti.com/praktike-jo-e-mire-e-mbushjes-se-buxhetit/60%Hourly2013-01-05 12:37
https://kumti.com/qeveria-afgane-liron-80-talibane/60%Hourly2013-01-05 08:46
https://kumti.com/ministri-turk-i-ekonomise-gjysma-e-arit-te-turqise-eksportohet-ne-iran/60%Hourly2013-01-05 06:52
https://kumti.com/misteri-vetevritet-komandanti-i-seal-mbi-20-navy-seals-te-misionit-bin-laden-te-zhdukur/60%Hourly2013-01-04 22:15
https://kumti.com/cka-mendonte-stalini-per-shqiptaret-dhe-cka-i-thane-jugosllavet/60%Hourly2013-01-04 22:11
https://kumti.com/kater-gjera/60%Hourly2013-01-04 14:25
https://kumti.com/fatmir-sejdiu-mund-te-rikthehem-ne-krye-te-ldk-se/60%Hourly2013-01-04 11:12
https://kumti.com/mitrovice-vritet-ne-ballkonin-e-shtepise/60%Hourly2013-01-04 11:07
https://kumti.com/ceshtja-e-manastirit-te-decanit-pritet-te-dergohet-ne-kushtetuese/60%Hourly2013-01-04 11:05
https://kumti.com/turqi-tablet-pc-per-femijet-qe-falin-namaz/60%Hourly2013-01-04 11:01
https://kumti.com/telegrafi-genjen-lexuesit-per-fetvane-e-perdhunimeve/60%Hourly2013-01-04 10:56
https://kumti.com/dinastite-me-te-rendesishme-ne-boten-muslimane/60%Hourly2013-01-04 08:00
https://kumti.com/greket-ngrene-gardh-ne-kufirin-turk-ndersa-emigrantet-vijne-nga-deti/60%Hourly2013-01-04 07:35
https://kumti.com/be-mbyll-2012-perparojne-sllavet-dhe-ngelin-shqiptaret-2/60%Hourly2013-01-04 07:00
https://kumti.com/anonymous-na-prisni-ne-2013-en/60%Hourly2013-01-04 05:36
https://kumti.com/a-do-te-braktise-nokia-prodhimin-e-telefoneve/60%Hourly2013-01-04 05:35
https://kumti.com/te-moshuarit-ne-evrope-te-rrezikuar-nga-varferia/60%Hourly2013-01-04 05:34
https://kumti.com/luftime-intensive-ne-siri/60%Hourly2013-01-04 05:32
https://kumti.com/shkarkoni-versionin-pa-pagese-te-antivirusit-bitdefender/60%Hourly2013-01-04 05:30
https://kumti.com/turqia-dhuron-me-shume-se-2-miliarde-dollare-ndihma-ne-vit-2/60%Hourly2013-01-04 05:30
https://kumti.com/turqia-dhuron-me-shume-se-2-miliarde-dollare-ndihma-ne-vit/60%Hourly2013-01-04 05:26
https://kumti.com/ne-bujanoc-gjendje-e-tensionuar/60%Hourly2013-01-04 05:24
https://kumti.com/be-ja-krijoi-qendren-per-luften-kunder-krimit-kibernetik/60%Hourly2013-01-04 05:22
https://kumti.com/arrestohet-ish-shefi-i-ushtrise-turke/60%Hourly2013-01-04 05:19
https://kumti.com/kryengritesit-ne-siri-sulmojne-aeroportin-ushtarak/60%Hourly2013-01-04 05:17
https://kumti.com/fatkeqesite-natyrore-per-nje-vit-i-kane-kushtuar-botes-160-miliarde/60%Hourly2013-01-04 05:16
https://kumti.com/uzbekistani-ndalon-transportin-rrugor-te-gazit/60%Hourly2013-01-04 05:16
https://kumti.com/irakvriten-19-dhe-plagosen-40-njerez-nga-shperthimi-i-nje-bombe/60%Hourly2013-01-04 05:14
https://kumti.com/indi-me-shume-se-100-persona-vdesin-nga-i-ftohti/60%Hourly2013-01-04 05:13
https://kumti.com/ushtrimet-me-te-mira-kunder-stresit/60%Hourly2013-01-04 05:03
https://kumti.com/shqiptaret-ekzekutojne-mergimtarin-per-ti-marre-portofolin/60%Hourly2013-01-04 04:26
https://kumti.com/irani-prezantoi-nje-helikopter-te-ri-gjuajtes/60%Hourly2013-01-04 04:20
https://kumti.com/rikthehet-flamuri-ne-dobrosin/60%Hourly2013-01-03 22:40
https://kumti.com/velijaj-parate-u-kerkuan-ne-emer-te-kryeministrit/60%Hourly2013-01-03 15:47
https://kumti.com/obama-nenshkruan-buxhetin-ushtarak-633-miliarde-dollare/60%Hourly2013-01-03 15:41
https://kumti.com/regjimi-i-vizave-fillon-se-zbatuari-me-1-korrik/60%Hourly2013-01-03 15:33
https://kumti.com/ushqimet-dhe-pijet-qe-largojne-stresin/60%Hourly2013-01-03 14:00
https://kumti.com/nje-pjese-e-elites-nen-hetime/60%Hourly2013-01-03 12:39
https://kumti.com/be-mbyll-2012-perparojne-sllavet-dhe-ngelin-shqiptaret/60%Hourly2013-01-03 12:28
https://kumti.com/viti-2013-ekonomia-pa-kursim-2/60%Hourly2013-01-03 12:28
https://kumti.com/viti-2013-ekonomia-pa-kursim/60%Hourly2013-01-03 12:26
https://kumti.com/ne-vitin-2013-cmimet-e-naftes-mund-te-ngrihen-ne-stratosfere/60%Hourly2013-01-03 12:19
https://kumti.com/shkencetaret-britanike-anulojne-dietat/60%Hourly2013-01-03 12:14
https://kumti.com/njerezit-e-vitit-per-korrupsion-dhe-krim-te-organizuar-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-kosovar-2/60%Hourly2013-01-03 12:13
https://kumti.com/ne-shkollat-amerikane-do-te-vendoset-sherbimi-i-rojeve-te-armatosura/60%Hourly2013-01-03 12:12
https://kumti.com/sarkozi-kishte-marre-50-milion-euro-nga-gadafi-per-fushaten-e-tij-elektorale/60%Hourly2013-01-03 12:10
https://kumti.com/ne-irak-jane-vrare-mbi-4000-persona/60%Hourly2013-01-03 12:08
https://kumti.com/izraeli-shton-pajisjet-per-spiunazh-ne-kufi-me-libanin/60%Hourly2013-01-03 12:06
https://kumti.com/njerezit-e-vitit-per-korrupsion-dhe-krim-te-organizuar-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-kosovar/60%Hourly2013-01-03 11:58
https://kumti.com/nje-avion-amerikan-pa-pilot-eleminoi-fizikisht-nje-komandant-te-talebaneve-ne-terren/60%Hourly2013-01-03 11:54
https://kumti.com/roli-i-turqise-ne-lindjen-e-mesme-ne-pikepyetje/60%Hourly2013-01-03 11:50
https://kumti.com/al-jazeera-blen-televizionin-amerikan-te-zvpresidentit-al-gore/60%Hourly2013-01-03 11:50
https://kumti.com/pas-23-zyrtareve-te-sigurise-rrembehen-edhe-7-ushtare-pakistaneze/60%Hourly2013-01-03 11:48
https://kumti.com/kosova-aplikon-regjimin-e-vizave-nga-1-korriku/60%Hourly2013-01-03 11:47
https://kumti.com/kroacia-e-turqia-jane-destinacione-kryesore-turistike-sipas-nje-sondazhi/60%Hourly2013-01-03 11:14
https://kumti.com/kundershtohet-vendimi-per-dhenien-e-pronave-manastirit/60%Hourly2013-01-03 10:04
https://kumti.com/jacobson-heret-per-doreheqjen-e-jahjages/60%Hourly2013-01-03 10:01
https://kumti.com/rusia-pergatitet-per-nje-stervitje-gjigante-ne-mesdhe-dhe-det-te-zi/60%Hourly2013-01-03 09:55
https://kumti.com/siri-okb-60-mije-te-vdekur-nga-dhuna-e-asadit/60%Hourly2013-01-03 09:50
https://kumti.com/xhamite-me-te-njohura-ne-boten-muslimane/60%Hourly2013-01-02 23:00
https://kumti.com/organizata-e-konferences-islamike-dhe-shtetet-anetare-te-saj/60%Hourly2013-01-02 16:45
https://kumti.com/limoni-shkrin-yndyren-dhe-guret-pastron-lekuren/60%Hourly2013-01-02 16:07
https://kumti.com/keni-probleme-me-lukthin-dhe-zorret-ja-ushqimet-qe-duhet-te-evitoni/60%Hourly2013-01-02 16:02
https://kumti.com/dukuria-fenomeni/60%Hourly2013-01-02 15:57
https://kumti.com/bar-i-dhe-barometri/60%Hourly2013-01-02 15:53
https://kumti.com/agregati-dhe-gjeneratori/60%Hourly2013-01-02 15:48
https://kumti.com/samsung-me-sistemin-e-vet-operativ-tizen/60%Hourly2013-01-02 15:38
https://kumti.com/hapa-te-shpejte-ne-fushen-e-prodhimit-te-sateliteve-nga-turqia/60%Hourly2013-01-02 14:20
https://kumti.com/anglezet-me-te-depresive-dhe-me-te-stresuar-2/60%Hourly2013-01-02 14:16
https://kumti.com/irani-pretendon-se-ka-plotesuar-nevojat-e-tij-ne-luften-elektronike/60%Hourly2013-01-02 14:11
https://kumti.com/te-pasurit-e-shumefishuan-pasurine-e-tyre-me-nje-cerek-trilioni-2/60%Hourly2013-01-02 14:11
https://kumti.com/anglezet-me-te-depresive-dhe-me-te-stresuar/60%Hourly2013-01-02 14:09
https://kumti.com/te-pasurit-e-shumefishuan-pasurine-e-tyre-me-nje-cerek-trilioni/60%Hourly2013-01-02 14:08
https://kumti.com/ne-france-dolen-ne-shitje-vizatime-komike-ofenduese/60%Hourly2013-01-02 14:05
https://kumti.com/ngritet-niveli-i-oqeanit-boteror-nuk-pritet-permbytje-globale/60%Hourly2013-01-02 14:04
https://kumti.com/asnje-avokat-nuk-do-ti-mbroje-perdhunuesit/60%Hourly2013-01-02 12:57
https://kumti.com/aksident-zinxhiror-trafiku/60%Hourly2013-01-02 12:53
https://kumti.com/28-persona-te-arrestuar-per-vepra-penale/60%Hourly2013-01-02 12:50
https://kumti.com/france-1193-vetura-ne-flake-gjate-vitit-te-ri/60%Hourly2013-01-02 12:49
https://kumti.com/eksportet-turke-ne-2012-arriten-ne-1519-miliarde-dollare/60%Hourly2013-01-02 12:45
https://kumti.com/reformimi-ne-gjykata/60%Hourly2013-01-02 12:42
https://kumti.com/siri-perleshje-te-ashpra-prane-aeroportit-te-halepit/60%Hourly2013-01-02 12:41
https://kumti.com/gps-ne-re/60%Hourly2013-01-02 08:35
https://kumti.com/apple-fiton-patenten-per-microsim/60%Hourly2013-01-02 08:31
https://kumti.com/pas-ardhjes-se-islamistave-ne-tunis-verehet-rritje-e-te-ardhurave-nga-turizmi-per-25/60%Hourly2013-01-02 08:29
https://kumti.com/agimi-arte-shqiptaret-komb-kacakesh-dhe-mbeturina-osmane/60%Hourly2013-01-02 08:20
https://kumti.com/kater-arsye-pse-duhet-ta-hani-vezen-e-plote/60%Hourly2013-01-02 08:18
https://kumti.com/lengu-i-thanave-mund-te-parandaloje-infeksionet-e-sistemit-urinar-te-femijet-2/60%Hourly2013-01-02 08:12
https://kumti.com/shpetimi-nga-renia-ne-akull-te-thyer-video/60%Hourly2013-01-01 20:57
https://kumti.com/kina-urdheron-perdorimin-e-emrave-te-vertete-ne-internet/60%Hourly2013-01-01 20:45
https://kumti.com/i-ngacmonte-nenen-nenoficeri-ekzekuton-taksistin-me-3-plumba-ne-koke/60%Hourly2013-01-01 20:25
https://kumti.com/mbyt-foshnjen-e-pastaj-edhe-veten/60%Hourly2013-01-01 20:23
https://kumti.com/60-persona-te-vdekur-gjate-festimeve-ne-bregun-e-fildishte/60%Hourly2013-01-01 20:16
https://kumti.com/irlanda-merr-presidencen-e-radhes-se-bashkimi-evropian/60%Hourly2013-01-01 20:13
https://kumti.com/muhamedi-figura-me-unikale-e-historise-njerezore-2/60%Hourly2013-01-01 20:13
https://kumti.com/muhamedi-figura-me-unikale-e-historise-njerezore/60%Hourly2013-01-01 20:08
https://kumti.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-mbi-windows-8/60%Hourly2013-01-01 18:48
https://kumti.com/cfare-po-ndodh-me-pranveren-arabe/60%Hourly2013-01-01 16:40
https://kumti.com/regjimi-i-vizave-qe-ka-vene-kosova-dhe-sistemi-i-sigurise/60%Hourly2013-01-01 16:40
https://kumti.com/syte-dhe-kompjuteri-ja-10-rregulla-per-ti-mbrojtur-ato/60%Hourly2013-01-01 14:55
https://kumti.com/afganistani-mirepret-lirimin-e-8-talebaneve-nga-burgjet-e-pakistanit/60%Hourly2013-01-01 14:55
https://kumti.com/pensionohen-llambat-e-%d0%b5disonit/60%Hourly2013-01-01 14:38
https://kumti.com/pakistani-kryeson-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/60%Hourly2013-01-01 14:30
https://kumti.com/putini-i-ben-opsionale-gjuhet-indigjene/60%Hourly2013-01-01 14:25
https://kumti.com/presidenti-izraelit-palestinezet-vete-viktimizohen/60%Hourly2013-01-01 14:22
https://kumti.com/incidente-ne-kremten-e-vitit-te-ri-ne-veri/60%Hourly2013-01-01 14:12
https://kumti.com/ekonomite-e-disa-vendeve-perfshi-kosoven-pritet-te-tkurren/60%Hourly2013-01-01 13:50
https://kumti.com/poci-me-vjeter-punon-tashme-111-vjet/60%Hourly2013-01-01 13:50
https://kumti.com/nje-i-vdekur-dy-te-plagosur-me-arme/60%Hourly2013-01-01 13:09
https://kumti.com/irani-permes-manovrave-ushtarake-synon-te-perforcoje-kapacitetin-diplomatik/60%Hourly2013-01-01 13:08
https://kumti.com/viti-2012-ka-marr-jeten-e-121-gazetareve-ne-bote/60%Hourly2013-01-01 13:04
https://kumti.com/sulmohet-nje-baze-ushtarake-ne-afganistan/60%Hourly2013-01-01 12:59
https://kumti.com/nato-dorezon-me-shume-pergjegjesi-te-afganet/60%Hourly2013-01-01 12:58
https://kumti.com/shba-autobusi-ne-humnere-nente-te-vdekur/60%Hourly2013-01-01 12:54
https://kumti.com/si-e-presin-gjermanet-te-ardhmen-pas-25-vitesh/60%Hourly2013-01-01 12:13
https://kumti.com/permiresoni-mbulimin-e-rrjetes-tuaj-pa-tela-wireless-2/60%Hourly2013-01-01 12:13
https://kumti.com/permiresoni-mbulimin-e-rrjetes-tuaj-pa-tela-wireless/60%Hourly2013-01-01 12:04
https://kumti.com/iraku-i-fton-sirianet-per-arritjen-e-nje-zgjidhje-politike/60%Hourly2013-01-01 12:01
https://kumti.com/meke-perurohet-muzeu-i-profetit-muhamed-2/60%Hourly2013-01-01 00:02