XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/5-ushqimet-me-te-rendesishme-per-dhembet/60%Hourly2013-02-28 20:35
https://kumti.com/focat-ushtarake-ajrore-turke-bombarduan-irakun/60%Hourly2013-02-28 20:25
https://kumti.com/ne-bangladesh-u-denua-me-vdekje-udheheqesi-i-levizjes-islamike/60%Hourly2013-02-28 20:05
https://kumti.com/rruget-me-te-mira-ne-bote/60%Hourly2013-02-28 20:05
https://kumti.com/rrota-e-ferrisit-vdekjeprurese-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-02-28 19:53
https://kumti.com/fitorja-e-opozites-siriane-do-te-coje-ne-shperthimin-e-luftes-ne-liban-dhe-irak-2/60%Hourly2013-02-28 19:51
https://kumti.com/fitorja-e-opozites-siriane-do-te-coje-ne-shperthimin-e-luftes-ne-liban-dhe-irak/60%Hourly2013-02-28 19:33
https://kumti.com/goditjet-me-koke-ne-futboll-shkaktojne-crregullime-te-shumta-intelektuale/60%Hourly2013-02-28 19:30
https://kumti.com/tre-milione-bullgare-e-rumune-emigruan-ne-vende-tjera-te-be-se/60%Hourly2013-02-28 16:19
https://kumti.com/ashton-serbise-si-kerkoj-njohje-te-kosoves/60%Hourly2013-02-28 16:14
https://kumti.com/sulmohen-dhjetera-nxenes-shqiptar/60%Hourly2013-02-28 16:11
https://kumti.com/sekuestrohen-30-kilograme-substanca-narkotike/60%Hourly2013-02-28 16:09
https://kumti.com/mishi-me-hormone-po-shkakton-impotence-te-meshkujt/60%Hourly2013-02-28 15:45
https://kumti.com/siria-bombardon-aksidentalisht-izraelin/60%Hourly2013-02-28 15:43
https://kumti.com/tango-e-rrezikshme-ne-bosnje-islami-dhe-nacionalizmi-2/60%Hourly2013-02-28 15:35
https://kumti.com/afganistan-talibanet-vrane-17-pjestare-te-sigurise-ne-stacionin-e-policise/60%Hourly2013-02-28 15:34
https://kumti.com/tango-e-rrezikshme-ne-bosnje-islami-dhe-nacionalizmi/60%Hourly2013-02-28 15:29
https://kumti.com/bizneset-po-heqin-dore-nga-kredite/60%Hourly2013-02-28 15:23
https://kumti.com/stafi-mjekesor-nen-kercenime-fizike/60%Hourly2013-02-28 15:20
https://kumti.com/raportet-nderetnike-ne-maqedoni-perballe-nacionalizmit-historik/60%Hourly2013-02-28 15:20
https://kumti.com/ocalan-ben-plan-paqeje-me-truqine/60%Hourly2013-02-28 15:18
https://kumti.com/gazsjellesi-i-ri-do-te-kaloje-neper-fundin-e-detit-adriatik-2/60%Hourly2013-02-28 15:18
https://kumti.com/gazsjellesi-i-ri-do-te-kaloje-neper-fundin-e-detit-adriatik/60%Hourly2013-02-28 15:14
https://kumti.com/bler-jeta-ne-irak-nuk-eshte-ashtu-sic-shpresoja/60%Hourly2013-02-28 15:07
https://kumti.com/e-merr-ne-shenjester-inkasantin-per-ta-qelluar-nga-kati-i-dyte/60%Hourly2013-02-28 09:09
https://kumti.com/erdoan-islamofobia-te-nihet-si-krim-njerezor/60%Hourly2013-02-28 07:50
https://kumti.com/emba-ba-jam-musliman-se-nderroj-me-asgje-ketu-hyn-edhe-futbolli/60%Hourly2013-02-28 07:44
https://kumti.com/meksike-mbi-26-mije-te-zhdukur/60%Hourly2013-02-28 07:32
https://kumti.com/nga-iraku-ne-mali-ndryshimi-i-llogaritjes-se-luftes/60%Hourly2013-02-28 01:28
https://kumti.com/armet-berthamore-amerikane-do-te-largohen-nga-territori-i-gjermanise-2/60%Hourly2013-02-28 00:16
https://kumti.com/armet-berthamore-amerikane-do-te-largohen-nga-territori-i-gjermanise/60%Hourly2013-02-27 17:31
https://kumti.com/gjysma-e-pdk-se-pa-shkolle-te-mesme/60%Hourly2013-02-27 16:23
https://kumti.com/eulex-ngre-aktakuze-kunder-kryetarit-te-komunes-se-prizrenit/60%Hourly2013-02-27 16:20
https://kumti.com/mustafa-e-punesoi-bashkeshorten-pa-konkurs/60%Hourly2013-02-27 16:17
https://kumti.com/ldk-qeveria-dhe-kek-u-plackitin-qytetaret/60%Hourly2013-02-27 16:14
https://kumti.com/hoxhaj-brenda-pak-muajve-me-5-njohje-te-reja/60%Hourly2013-02-27 16:09
https://kumti.com/sulmohet-me-thike-13-vjecari-ne-shkup-sepse-nuk-e-puthi-kryqin/60%Hourly2013-02-27 15:41
https://kumti.com/kosovari-autor-i-masakres-ne-zvicer/60%Hourly2013-02-27 13:19
https://kumti.com/muslimanet-tronditen-nga-mishi-i-derrit-ne-qebapat-zviceran/60%Hourly2013-02-27 13:10
https://kumti.com/ascend-p2-telefoni-me-i-shpejte-ne-bote/60%Hourly2013-02-27 13:00
https://kumti.com/pirja-e-duhanit-shkakton-kalbjen-e-trurit/60%Hourly2013-02-27 12:54
https://kumti.com/suspendohet-shefi-i-spiuneve-te-gjilanit/60%Hourly2013-02-27 12:51
https://kumti.com/reuters-opozitareve-u-eshte-derguar-nje-sasi-e-madhe-armatimesh/60%Hourly2013-02-27 12:46
https://kumti.com/turqia-me-pjesemarrje-te-gjere-ne-idex-2013-2/60%Hourly2013-02-27 12:45
https://kumti.com/turqia-me-pjesemarrje-te-gjere-ne-idex-2013/60%Hourly2013-02-27 12:42
https://kumti.com/sistemi-i-13-vjecarit-per-te-mbrojtur-bagetine-nga-luani/60%Hourly2013-02-27 12:40
https://kumti.com/skandali-i-mishit-te-gomarit/60%Hourly2013-02-27 12:34
https://kumti.com/smartphone-kuleta-ime-2/60%Hourly2013-02-27 12:25
https://kumti.com/me-futboll-kunder-hipertensionit/60%Hourly2013-02-27 12:25
https://kumti.com/smartphone-kuleta-ime/60%Hourly2013-02-27 12:23
https://kumti.com/i-kujt-do-te-jete-liqeni-i-gazivodes/60%Hourly2013-02-27 12:17
https://kumti.com/populli-sirian-ka-nevoje-per-ndihme-reale-jo-per-premtime/60%Hourly2013-02-27 12:05
https://kumti.com/shba-senati-konfirmoi-chuck-hagel-si-sekretar-te-mbrojtjes/60%Hourly2013-02-27 12:05
https://kumti.com/gazi-i-iranit-edhe-ne-pakistan-2/60%Hourly2013-02-27 12:04
https://kumti.com/zerit-te-amerikes-dhe-bbc-se-ua-zhurmojne-transmetimet-ne-kine/60%Hourly2013-02-27 11:58
https://kumti.com/gazi-i-iranit-edhe-ne-pakistan/60%Hourly2013-02-27 11:52
https://kumti.com/nato-ka-mashtruar-kur-ka-dhene-shifra-per-uljen-e-sulmeve-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-27 11:38
https://kumti.com/kompensimi-i-pensioneve-ceshtje-e-mundshme-apo-hile-e-serbise/60%Hourly2013-02-27 11:19
https://kumti.com/komunizmi-cfare-eshte-2/60%Hourly2013-02-27 03:04
https://kumti.com/komunizmi-cfare-eshte/60%Hourly2013-02-27 02:58
https://kumti.com/delfinet-i-drejtohen-njeri-tjetrit-me-emer/60%Hourly2013-02-27 02:56
https://kumti.com/e-mbyti-me-thike-sepse-ia-ngacmoi-motren/60%Hourly2013-02-27 01:27
https://kumti.com/i-premtoi-martese-por-e-morri-peng-dhe-i-dhuroi-perdhunim/60%Hourly2013-02-27 01:27
https://kumti.com/ushtaraket-franceze-do-te-fillojne-te-largohen-nga-mali-ne-muajin-mars/60%Hourly2013-02-27 00:49
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-demonstruan-punen-e-batalionit-te-mbrojtjes-kunderajrore/60%Hourly2013-02-27 00:44
https://kumti.com/ne-moske-hapet-kopshti-islamik/60%Hourly2013-02-27 00:37
https://kumti.com/o-ti-qe-ben-mekat/60%Hourly2013-02-26 21:56
https://kumti.com/turqia-ndalon-minifundet-per-stjuardesat/60%Hourly2013-02-26 19:21
https://kumti.com/opozita-siriane-me-5-kandidate-per-kryeminister/60%Hourly2013-02-26 19:06
https://kumti.com/opozita-egjiptiane-nuk-do-te-merr-pjese-ne-zgjedhje/60%Hourly2013-02-26 18:56
https://kumti.com/funksioni-ideologjik-i-mesianizmit-te-skenderbeut/60%Hourly2013-02-26 13:55
https://kumti.com/pergjysmohen-vdekjet-nga-infarkti/60%Hourly2013-02-26 13:39
https://kumti.com/aplikacionet-e-nokia-tani-ne-pajisjet-windows-phone/60%Hourly2013-02-26 13:38
https://kumti.com/t-mobile-sjell-nokia-lumia-521/60%Hourly2013-02-26 13:33
https://kumti.com/shtime-vellau-ther-me-thike-vellane/60%Hourly2013-02-26 11:20
https://kumti.com/mbi-60-viktima-te-reja-ne-siri/60%Hourly2013-02-26 11:18
https://kumti.com/honoris-causa-per-thacin-nga-universiteti-me-prapavije-radikale-te-krishtere-2/60%Hourly2013-02-26 11:16
https://kumti.com/familja-dyshon-se-nusja-lehone-u-vra-nga-mjeket/60%Hourly2013-02-26 11:13
https://kumti.com/gjashte-serbe-gjykohen-per-trazirat-e-marsit/60%Hourly2013-02-26 11:12
https://kumti.com/honoris-causa-per-thacin-nga-universiteti-me-prapavije-radikale-te-krishtere/60%Hourly2013-02-26 11:11
https://kumti.com/mwc-zte-prezanton-super-modelin-grand-memo/60%Hourly2013-02-26 11:10
https://kumti.com/zte-open-modeli-i-pare-ne-firefox-os/60%Hourly2013-02-26 11:09
https://kumti.com/wp-pese-mite-per-zgjedhjen-e-paps/60%Hourly2013-02-26 11:06
https://kumti.com/qumeshti-vendor-i-sigurt-2/60%Hourly2013-02-26 11:06
https://kumti.com/pa-falje-te-borxheve-nuk-ka-bum-ekonomik/60%Hourly2013-02-26 11:06
https://kumti.com/vullnetari-shqiptar-vritet-gjate-luftimeve-ne-siri/60%Hourly2013-02-26 11:02
https://kumti.com/tranzicion-me-shume-pikepyetje/60%Hourly2013-02-26 10:57
https://kumti.com/kaufman-krenar-me-adem-jasharin-dhe-ukshin-hotin/60%Hourly2013-02-26 10:54
https://kumti.com/qumeshti-vendor-i-sigurt/60%Hourly2013-02-26 10:53
https://kumti.com/skandalet-erresojne-largimin-e-papa-benediktit/60%Hourly2013-02-26 10:52
https://kumti.com/jep-doreheqjen-kleriku-me-i-larte-ne-britani/60%Hourly2013-02-26 10:48
https://kumti.com/studim-i-ri-dieta-mesdhetare-mbron-zemren/60%Hourly2013-02-26 10:48
https://kumti.com/regjimi-iu-ofron-bisedime-kryengitesve-siriane/60%Hourly2013-02-26 10:46
https://kumti.com/egjipt-19-turiste-vdesin-nga-shperthimi-ne-balone/60%Hourly2013-02-26 10:45
https://kumti.com/nje-rakete-shperthen-ne-izrael/60%Hourly2013-02-26 10:22
https://kumti.com/procesi-i-zgjidhjes-se-problemit-te-terrorit-ne-turqi-ne-10-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2013-02-26 10:18
https://kumti.com/greqi-tjeter-perpjekje-per-arratisje-me-helikopter-te-perfshire-shqiptare/60%Hourly2013-02-25 11:01
https://kumti.com/tirane-te-dehurit-vrasin-me-thike-nje-te-ri-ne-urban/60%Hourly2013-02-25 10:58
https://kumti.com/sony-sjell-tabletin-xperia-z/60%Hourly2013-02-25 10:55
https://kumti.com/lg-zyrtarizon-linjen-e-pajisjeve-te-reja-telefonike/60%Hourly2013-02-25 10:54
https://kumti.com/agjencia-e-neglizhences-dhe-produktet-e-ndaluara-me-aflatoksine-2/60%Hourly2013-02-25 10:53
https://kumti.com/agjencia-e-neglizhences-dhe-produktet-e-ndaluara-me-aflatoksine/60%Hourly2013-02-25 10:44
https://kumti.com/buzhala-reforme-ose-tung/60%Hourly2013-02-25 10:41
https://kumti.com/rrihen-dy-familje-me-lopata-e-sepata/60%Hourly2013-02-25 10:39
https://kumti.com/ditet-ne-vijim-do-te-jene-kritike-per-mitrovicen/60%Hourly2013-02-25 10:36
https://kumti.com/karzai-debon-forcat-amerikane-nga-dy-provinca-per-shkak-te-brutalitetit/60%Hourly2013-02-25 10:34
https://kumti.com/vritet-nje-fotoreporter-francez-ne-siri/60%Hourly2013-02-25 10:33
https://kumti.com/rriten-tensionet-izraelito-palestineze-pas-vrasjes-me-tortura/60%Hourly2013-02-25 10:33
https://kumti.com/vdekshmeria-e-foshnjave-ne-kosove-vazhdon-te-mbetet-e-larte-2/60%Hourly2013-02-25 10:30
https://kumti.com/ambienti-i-pafavorshem-falimenton-bizneset/60%Hourly2013-02-25 10:29
https://kumti.com/vdekshmeria-e-foshnjave-ne-kosove-vazhdon-te-mbetet-e-larte/60%Hourly2013-02-25 10:26
https://kumti.com/lemza-semundja-e-stomakut/60%Hourly2013-02-24 23:19
https://kumti.com/masaker-mizore-ne-siri-ushtaret-e-asadit-vrasin-36-femije/60%Hourly2013-02-24 23:13
https://kumti.com/eksperte-turq-per-tekstet-e-historise/60%Hourly2013-02-24 22:18
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-kane-rrethuar-qendren-berthamore-ne-siri/60%Hourly2013-02-24 15:58
https://kumti.com/xhafari-armiqte-e-iranit-te-nderrojne-sjelljen-e-tyre-sipas-fuqise-se-iranit/60%Hourly2013-02-24 15:53
https://kumti.com/shba-ja-do-te-mbetet-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-24 15:33
https://kumti.com/plani-parandalues-per-sigurine-ne-veri/60%Hourly2013-02-24 15:32
https://kumti.com/sfidat-e-jetimeve-ne-shqiperi-2/60%Hourly2013-02-24 15:32
https://kumti.com/5-vite-pavaresi-vs-5-domosdoshmerite-e-jetes/60%Hourly2013-02-24 15:30
https://kumti.com/opozita-siriane-terhiqet-nga-bisedimet-nderkombetare-per-turpin-e-mosveprimit/60%Hourly2013-02-24 15:26
https://kumti.com/sfidat-e-jetimeve-ne-shqiperi/60%Hourly2013-02-24 15:22
https://kumti.com/25-vendet-me-te-varfra-ne-bote-2/60%Hourly2013-02-24 15:22
https://kumti.com/25-vendet-me-te-varfra-ne-bote/60%Hourly2013-02-24 15:16
https://kumti.com/53-te-vrare-nga-perleshjet-ne-darfur/60%Hourly2013-02-24 15:15
https://kumti.com/bullgaria-ne-prag-te-kolapsit/60%Hourly2013-02-24 14:45
https://kumti.com/namazgjaja-tirane/60%Hourly2013-02-24 14:44
https://kumti.com/demshperblim-per-kastratet-per-vrasjen-qe-ndodhi-nga-polici/60%Hourly2013-02-24 14:24
https://kumti.com/lufte-kunder-scientology-se-ne-gjermani/60%Hourly2013-02-24 14:20
https://kumti.com/lunacek-idete-per-shqiperine-e-madhe-do-te-shuhen/60%Hourly2013-02-24 13:45
https://kumti.com/neser-serish-proteste-kunder-hajnise-se-kek-ut/60%Hourly2013-02-24 13:42
https://kumti.com/nis-furtuna-e-hashim-thacit-per-ta-shkarkuar-jakup-krasniqin/60%Hourly2013-02-24 12:44
https://kumti.com/erdoanmemeci-qe-hesht-perpara-drejtesise-eshte-djalli/60%Hourly2013-02-24 12:33
https://kumti.com/edhe-sa-do-te-perfundoje-restaurimi-i-xhamise-se-carshise/60%Hourly2013-02-23 21:39
https://kumti.com/efektet-psikologjike-ne-mungese-te-njohurive-fetare/60%Hourly2013-02-23 21:30
https://kumti.com/disa-rregulla-te-mirsjelljes/60%Hourly2013-02-23 21:09
https://kumti.com/obama-po-ben-cmos-per-homoseksualet/60%Hourly2013-02-23 21:03
https://kumti.com/e-varrosi-nenen-ne-oborr-sepse-nuk-kishte-para/60%Hourly2013-02-23 15:43
https://kumti.com/burg-te-perjetshem-per-policin-qe-vrau-dy-te-rinjte-shqiptare/60%Hourly2013-02-23 15:42
https://kumti.com/smilkovc-u-vendos-gurthemeli-i-kishes/60%Hourly2013-02-23 15:25
https://kumti.com/opozita-siriane-kritikon-perendimin/60%Hourly2013-02-23 15:22
https://kumti.com/video-deputeti-britanik-une-nuk-debatoj-me-izraelite/60%Hourly2013-02-23 15:18
https://kumti.com/siri-tre-raketa-godasin-alepon/60%Hourly2013-02-23 15:16
https://kumti.com/lobi-homoseksual-seksi-dhe-shantazhet-ne-vatikan-e-detyruan-pensionimin-e-papes/60%Hourly2013-02-23 15:11
https://kumti.com/perse-qajne-foshnjat/60%Hourly2013-02-23 15:08
https://kumti.com/egjipti-vazhdon-mbylljen-e-tuneleve-qe-e-lidhin-ate-me-gazen/60%Hourly2013-02-23 14:53
https://kumti.com/ramos-eshte-per-barcelonen/60%Hourly2013-02-23 11:23
https://kumti.com/gjuan-klani-sekiraqa/60%Hourly2013-02-23 11:20
https://kumti.com/wikileaks-berisha-po-flirton-me-shqiperine-e-madhe/60%Hourly2013-02-23 11:17
https://kumti.com/perleshjet-ne-siri-kaluan-edhe-ne-liban/60%Hourly2013-02-22 16:44
https://kumti.com/el-clasico-ne-meke/60%Hourly2013-02-22 16:30
https://kumti.com/kastriot-islami-nga-aki-i-perfshire-ne-vjedhjen-e-nlb-se/60%Hourly2013-02-22 16:28
https://kumti.com/serbet-luajne-me-eulex-in/60%Hourly2013-02-22 16:26
https://kumti.com/asociacion-i-komunave-apo-mini-parlament-serb/60%Hourly2013-02-22 16:23
https://kumti.com/bimet-dhe-melmesat-per-mbrojtje-nga-semundjet/60%Hourly2013-02-22 00:19
https://kumti.com/rezonanca-magnetike/60%Hourly2013-02-22 00:14
https://kumti.com/artriti-reumatoid/60%Hourly2013-02-22 00:11
https://kumti.com/shukri-alija-kerkon-lirine-mediat-anti-shqiptare-ende-e-akuzojne/60%Hourly2013-02-21 22:48
https://kumti.com/franca-se-shpejti-do-te-filloje-terheqjen-e-trupave-te-veta-nga-mali/60%Hourly2013-02-21 14:30
https://kumti.com/padite-nga-rastet-e-pedofilise-po-e-falimentojne-kishen-katolike-ne-shba-2/60%Hourly2013-02-21 14:24
https://kumti.com/padite-nga-rastet-e-pedofilise-po-e-falimentojne-kishen-katolike-ne-shba/60%Hourly2013-02-21 14:08
https://kumti.com/ku-eshte-shkenca-bashkekohore-perballe-rreziqeve-nga-asteroidet/60%Hourly2013-02-21 14:04
https://kumti.com/drejtesia-e-padrejtesia-sociale-2/60%Hourly2013-02-21 14:03
https://kumti.com/mikro-fluturaket-vrasese-te-ushtrise-amerikane-foto-dhe-video/60%Hourly2013-02-21 14:01
https://kumti.com/drejtesia-e-padrejtesia-sociale/60%Hourly2013-02-21 13:57
https://kumti.com/indi-dhunohen-e-hidhen-ne-pus-tri-motra/60%Hourly2013-02-21 13:54
https://kumti.com/blerja-e-mediave-ne-ballkan-nga-elitat-politike-antidemokratike-e-rrezikshme/60%Hourly2013-02-21 13:52
https://kumti.com/shba-strategji-e-re-ndaj-piraterise-kibernetike-2/60%Hourly2013-02-21 13:49
https://kumti.com/video-sony-prezanton-zyrtarisht-playstation-4/60%Hourly2013-02-21 13:49
https://kumti.com/bskrasniqi-krijon-partine-e-re-me-jasharajt-dhe-limaj/60%Hourly2013-02-21 13:44
https://kumti.com/bademi-tejet-me-i-mire-per-lekuren-e-shendetshme-dhe-te-bukur/60%Hourly2013-02-21 13:41
https://kumti.com/shba-strategji-e-re-ndaj-piraterise-kibernetike/60%Hourly2013-02-21 13:37
https://kumti.com/portugali-sekuestrim-rekord-i-eurove-false/60%Hourly2013-02-21 13:33
https://kumti.com/shperthim-i-madh-ne-damask/60%Hourly2013-02-21 13:32
https://kumti.com/nga-sulmet-ajrore-amerikane-jane-vrare-4700-njerez/60%Hourly2013-02-21 13:26
https://kumti.com/siri-rusia-kerkon-krijimin-e-nje-qeverie-te-perkohshme/60%Hourly2013-02-21 13:16
https://kumti.com/vriten-20-persona-nga-nje-sulm-ajror-ne-siri/60%Hourly2013-02-21 12:50
https://kumti.com/mpb-kurdis-tenderin-e-ri-per-pasaporta/60%Hourly2013-02-21 09:49
https://kumti.com/suedezi-vilks-do-te-vazhdoj-me-karikatura-tjera-te-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2013-02-21 08:25
https://kumti.com/kosova-kerkon-heqjen-e-strukturave-paralele-serbia-autonomi/60%Hourly2013-02-21 08:15
https://kumti.com/shqiperia-ime-ne-pergjigje-te-flamujve-qe-refuzojne-te-ulen/60%Hourly2013-02-21 02:03
https://kumti.com/rezonanca-magnetike-2/60%Hourly2013-02-21 00:19
https://kumti.com/dismenorea-si-te-evitoni-dhimbjet-mujore/60%Hourly2013-02-21 00:05
https://kumti.com/fakte-per-sklerozen-multiple/60%Hourly2013-02-20 23:47
https://kumti.com/imunizimi-kunder-hepatitit-viral-b/60%Hourly2013-02-20 23:42
https://kumti.com/teherani-i-eshte-nenshtruar-pushtimit-te-minjve-gjigande/60%Hourly2013-02-20 18:50
https://kumti.com/ne-shba-zogjte-sulmuan-nje-qytet/60%Hourly2013-02-20 18:49
https://kumti.com/shkolla-fillore-islame-e-ranguar-si-me-e-mira-ne-otava-kanada-2/60%Hourly2013-02-20 18:35
https://kumti.com/shkolla-fillore-islame-e-ranguar-si-me-e-mira-ne-otava-kanada/60%Hourly2013-02-20 18:28
https://kumti.com/irani-nje-aleat-i-pazevendesueshem-per-assadin-ne-siri/60%Hourly2013-02-20 18:24
https://kumti.com/okb-jemi-te-pafuqishem-per-dergimin-e-ndihmave-per-mijera-refugjate-siriane/60%Hourly2013-02-20 17:38
https://kumti.com/parlamenti-serb-miratoi-ligjin-per-ndertimin-e-gazsjellesit-south-stream/60%Hourly2013-02-20 17:38
https://kumti.com/anglia-ne-prag-te-krizes-energjetike/60%Hourly2013-02-20 17:34
https://kumti.com/partnere-te-studenteve-te-moshuarit-ndihmojne-studentet-huaj-ne-gjermani/60%Hourly2013-02-20 17:18
https://kumti.com/i-vodhi-armem-policit-nje-muaj-paraburgim/60%Hourly2013-02-20 14:40
https://kumti.com/frutat-arrore-cdo-gje-qe-duheni-te-dini-per-to/60%Hourly2013-02-20 12:45
https://kumti.com/pse-jemi-ters-idhnak-nevrik-ne-mengjes/60%Hourly2013-02-20 12:42
https://kumti.com/dhunonte-mbesat-duke-ia-fikur-cigaren-ne-fytyre-arrestohet-gjyshi/60%Hourly2013-02-20 12:07
https://kumti.com/dyfishohet-numri-i-pacienteve-ne-kliniken-e-pediatrise-ne-qkuk/60%Hourly2013-02-20 12:06
https://kumti.com/7-shenja-qe-tregojne-se-interneti-ju-ka-cmendur/60%Hourly2013-02-20 12:03
https://kumti.com/buzhala-fsk-s-u-mungonin-vetem-dy-rakovica/60%Hourly2013-02-20 11:56
https://kumti.com/fenomeni-i-basketbollit-eshte-i-gjate-vetem-137-cm-video/60%Hourly2013-02-20 11:46
https://kumti.com/nga-veriu-ne-jug-te-mitrovices-u-zhvendosen-mbi-7-mije-shqiptare/60%Hourly2013-02-20 11:46
https://kumti.com/siri-sulmohet-me-mortaja-pallati-presidencial/60%Hourly2013-02-20 11:37
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-tunizise/60%Hourly2013-02-20 10:59
https://kumti.com/30-te-vrare-ne-alepo-nga-ta-19-femij/60%Hourly2013-02-20 10:56
https://kumti.com/rrjetet-sociale-dhe-grupet-luftuese-2/60%Hourly2013-02-20 10:55
https://kumti.com/rrjetet-sociale-dhe-grupet-luftuese/60%Hourly2013-02-20 10:44
https://kumti.com/cka-do-te-nenshkruajne-kosova-e-serbia/60%Hourly2013-02-20 10:42
https://kumti.com/shba-dhe-kina-akuzojne-njera-tjetren-per-sulme-kibernetike/60%Hourly2013-02-20 10:30
https://kumti.com/putini-si-dorezon-shba-se-librat-hebraike/60%Hourly2013-02-20 09:54
https://kumti.com/stpetersburgu-ndalon-tubimet-publike/60%Hourly2013-02-20 09:45
https://kumti.com/haradinaj-me-endje-do-te-shtrengoja-duart-me-dacicin-sikur-te-takohesha/60%Hourly2013-02-20 02:22
https://kumti.com/apple-kompjuteret-mac-sulmohen-nga-hakeret/60%Hourly2013-02-20 02:20
https://kumti.com/ushtari-serb-refuzon-te-deshmoje-per-vrasjet-ne-cyshk/60%Hourly2013-02-20 02:12
https://kumti.com/nese-humb-sirija-kemi-humbur-iranin/60%Hourly2013-02-19 19:29
https://kumti.com/arkivi-per-periudhen-e-perandorise-osmane-2/60%Hourly2013-02-19 19:29
https://kumti.com/arkivi-per-periudhen-e-perandorise-osmane/60%Hourly2013-02-19 19:27
https://kumti.com/jemen-avioni-rrezohet-ne-kryeqytet-viktima/60%Hourly2013-02-19 17:24
https://kumti.com/te-burgosurit-palestinez-ne-greve-urie/60%Hourly2013-02-19 17:03
https://kumti.com/tronditese-snajperisti-izraelit-publikon-fotografine-ku-ka-ne-shenjester-nje-femije-palestinez/60%Hourly2013-02-19 16:49
https://kumti.com/bashkeshortja-juaj-eshte-e-gjithe-bota-per-ty/60%Hourly2013-02-19 15:38
https://kumti.com/kur-te-huajt-administrojne-fene-tone/60%Hourly2013-02-19 15:26
https://kumti.com/daveti-ne-shtepi-2/60%Hourly2013-02-19 15:25
https://kumti.com/daveti-ne-shtepi/60%Hourly2013-02-19 15:20
https://kumti.com/ushtria-kineze-ne-krye-te-spiunazhit-elektronik/60%Hourly2013-02-19 15:06
https://kumti.com/belgjike-grabitje-spektakolare-diamantesh/60%Hourly2013-02-19 15:02
https://kumti.com/muhamedi-1-vjecar-i-shpeton-aksidentit-ne-meke/60%Hourly2013-02-19 15:01
https://kumti.com/gjeologet-zbuluan-ne-siberi-nje-vendburim-te-ri-te-madh-ari/60%Hourly2013-02-19 14:59
https://kumti.com/turqi-arrestime-masive-ne-lidhje-me-sulmin-terrorist-prane-ambasades-amerikane/60%Hourly2013-02-19 14:53
https://kumti.com/prodhimet-hallall-nje-nxitje-per-bosnjen-3/60%Hourly2013-02-19 14:35
https://kumti.com/prodhimet-hallall-nje-nxitje-per-bosnjen-2/60%Hourly2013-02-19 14:35
https://kumti.com/prodhimet-hallall-nje-nxitje-per-bosnjen/60%Hourly2013-02-19 14:31
https://kumti.com/gjeniu-16-vjecar-krijon-test-per-kancerin-e-pankreasit/60%Hourly2013-02-19 14:29
https://kumti.com/dashclock-per-android-lockscreen/60%Hourly2013-02-19 06:10
https://kumti.com/papunesia-pasoje-e-nepotizmit-ne-kosove/60%Hourly2013-02-19 06:03
https://kumti.com/htc-numeron-sekondat-deri-ne-lancimin-e-smartfoneve-me-te-ri-m7/60%Hourly2013-02-19 05:59
https://kumti.com/receta-natyrale-anti-celulit/60%Hourly2013-02-19 05:54
https://kumti.com/mubarak-nuk-ka-para-ne-shqiperi/60%Hourly2013-02-19 05:46
https://kumti.com/siri-hezbollah-po-ndihmon-assadin/60%Hourly2013-02-19 05:35
https://kumti.com/misteri-rreth-te-burgosurit-x-ne-izrael/60%Hourly2013-02-19 05:28
https://kumti.com/tranzicioni-nga-messenger-ne-skype-eshte-shtyre-per-8-prill/60%Hourly2013-02-18 15:36
https://kumti.com/dardha-dhe-dobite-e-saj/60%Hourly2013-02-18 15:33
https://kumti.com/ananasi-dhe-dobite-e-tij/60%Hourly2013-02-18 15:30
https://kumti.com/qeveria-merr-hua-per-ti-shlyer-borxhet-e-vitit-paraprak/60%Hourly2013-02-18 15:29
https://kumti.com/alpet-shqiptare-mes-12-destinacioneve-turistike-ne-bote/60%Hourly2013-02-18 15:27
https://kumti.com/kosova-vend-i-bizneseve-fiktive/60%Hourly2013-02-18 15:16
https://kumti.com/ish-ministri-i-jashtem-izraelit-para-gjyqit/60%Hourly2013-02-18 15:15
https://kumti.com/amerika-eksportuesja-e-pare-ne-bote-e-mjeteve-vdekjeprurese/60%Hourly2013-02-18 15:12
https://kumti.com/agani-ska-frike-nga-pragu-zgjedhor-bashkohu-n-nuk-e-sheh-si-rival/60%Hourly2013-02-18 15:09
https://kumti.com/be-diskuton-situaten-ne-siri/60%Hourly2013-02-18 15:08
https://kumti.com/tom-hanks-kosova-eshte-serbi/60%Hourly2013-02-18 15:06
https://kumti.com/shteti-islamik-i-irakut-ka-marre-pergjegjesine-per-sulmet-ne-bagdad/60%Hourly2013-02-18 14:48
https://kumti.com/njohja-e-kosoves-nga-egjipti-urimi-me-i-mire-per-kosoven/60%Hourly2013-02-18 14:35
https://kumti.com/seleksionimi-i-semundjeve-me-google-2/60%Hourly2013-02-18 14:34
https://kumti.com/seleksionimi-i-semundjeve-me-google/60%Hourly2013-02-18 14:24
https://kumti.com/lg-prezanton-modelin-optimus-g-pro-me-55/60%Hourly2013-02-18 14:22
https://kumti.com/shperthime-ne-bagdad-28-te-vrare/60%Hourly2013-02-18 14:11
https://kumti.com/konfirmohet-prania-e-rritur-e-aflatoksines-m1/60%Hourly2013-02-18 14:10
https://kumti.com/libia-shenoi-pervjetorin-e-revoltes/60%Hourly2013-02-18 11:55
https://kumti.com/del-ponte-kerkon-hetime-per-krime-lufte-ne-siri/60%Hourly2013-02-18 11:42
https://kumti.com/vrau-4-policet-shtyhet-serish-gjyqi-ndaj-dritan-dajtit/60%Hourly2013-02-18 10:55
https://kumti.com/chavez-kthehet-ne-venezuele/60%Hourly2013-02-18 10:53
https://kumti.com/qente-endacak-shqetesojne-personelin-ne-qkuk/60%Hourly2013-02-18 10:50
https://kumti.com/shtatefishohen-grupet-kriminale-qe-merren-me-droge/60%Hourly2013-02-18 10:47
https://kumti.com/serbise-do-ti-duhet-ta-pranoje-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2013-02-18 10:45
https://kumti.com/agani-ska-frike-nga-pragu-zgjedhor/60%Hourly2013-02-18 10:42
https://kumti.com/simic-njohja-e-kosoves-nga-egjipti-do-te-bente-kthese-ne-okb/60%Hourly2013-02-18 10:40
https://kumti.com/dy-shperthime-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-02-17 19:57
https://kumti.com/masakra-e-krishtereve-shqiptar-mbi-muslimanet-shqiptar/60%Hourly2013-02-17 19:49
https://kumti.com/kosi-largon-zbokthin/60%Hourly2013-02-17 19:43
https://kumti.com/intensifikohen-luftimet-ne-siri/60%Hourly2013-02-17 19:36
https://kumti.com/bosnje-4-ish-police-shpallen-fajtore-per-gjenocid/60%Hourly2013-02-17 19:29
https://kumti.com/jeremiq-pretendon-postin-e-ban-ki-moonit/60%Hourly2013-02-17 19:28
https://kumti.com/pse-nuk-duhet-te-mbani-te-hapura-me-teper-se-9-tab-e-ne-shfletues/60%Hourly2013-02-17 19:14
https://kumti.com/protesta-kunder-pavaresise-se-kosoves-ne-varshave-dhe-prage/60%Hourly2013-02-17 19:02
https://kumti.com/mbi-650-ushtarak-dezertojne-prej-ushtrise-se-asadit/60%Hourly2013-02-17 18:54
https://kumti.com/mulla-idriz-gjilani-dhe-idriz-seferi-dy-personalitete-kombetare-qe-nuk-harrohen/60%Hourly2013-02-17 12:05
https://kumti.com/e-cuditshme-dorezat-e-neuerit-me-4-gishta/60%Hourly2013-02-17 12:03
https://kumti.com/nazmi-mustafi-lirohet-te-marten-nga-paraburgimi/60%Hourly2013-02-17 12:01
https://kumti.com/rinia-e-veriut-kerkon-perspektive-ne-kosove/60%Hourly2013-02-17 11:59
https://kumti.com/klotz-kosova-opium-per-popullin-serb/60%Hourly2013-02-17 11:54
https://kumti.com/njohja-nga-egjipti-ne-rruge-e-siper/60%Hourly2013-02-17 11:50
https://kumti.com/hackerat-shqiptare-festojne-ndryshe-5-vjetorin-e-pavaresise/60%Hourly2013-02-17 08:46
https://kumti.com/shteti-yne/60%Hourly2013-02-17 08:41
https://kumti.com/zirinovsky-sishte-meteor-shba-testoi-nje-arme/60%Hourly2013-02-17 06:33
https://kumti.com/apple-punon-ne-nje-ore-te-mencur-dore/60%Hourly2013-02-17 06:31
https://kumti.com/vatikani-pershpejton-zgjedhjen-e-papes/60%Hourly2013-02-17 06:26
https://kumti.com/40-vjet-deri-burgim-perjete-kush-vret-per-gjakmarrje/60%Hourly2013-02-17 06:03
https://kumti.com/tri-shprehi-per-shpine-te-shendetshme-2/60%Hourly2013-02-17 06:00
https://kumti.com/poleni-i-bletes-dhe-te-mirat-e-polenit-te-bleteve/60%Hourly2013-02-17 05:47
https://kumti.com/alpet-shqiptare-mes-12-destinacioneve-me-te-zgjedhura-turistike-ne-bote/60%Hourly2013-02-16 19:52
https://kumti.com/ramiqi-do-te-hyjme-ne-parlament/60%Hourly2013-02-16 19:49
https://kumti.com/jovanovic-serbia-ta-pranoje-se-e-ka-humbur-kosoven/60%Hourly2013-02-16 19:47
https://kumti.com/vritet-kryetari-i-inteligjences-irakiane/60%Hourly2013-02-16 14:05
https://kumti.com/plaga-e-pavaresise/60%Hourly2013-02-16 12:02
https://kumti.com/dy-vdekje-te-dyshimta/60%Hourly2013-02-16 11:59
https://kumti.com/gjermania-sleshon-pe/60%Hourly2013-02-16 11:53
https://kumti.com/kush-eshte-me-i-rrezikshem-irani-apo-koreja-e-veriut/60%Hourly2013-02-16 11:49
https://kumti.com/ne-vitin-1912-shkupi-ka-qene-me-80-per-qind-shqiptare-2/60%Hourly2013-02-15 23:48
https://kumti.com/disa-keshilla-per-raportet-nuse-vjeherr/60%Hourly2013-02-15 22:36
https://kumti.com/dieta-ne-mjekesine-e-pejgamberit-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2013-02-15 22:29
https://kumti.com/konfiskohen-pajisje-ushtarake-ruse-qe-jane-destinuar-per-ushtrine-e-basharit/60%Hourly2013-02-15 21:59
https://kumti.com/siri-me-shume-se-100-civile-jane-rrembyer-nga-grupe-te-armatosura/60%Hourly2013-02-15 19:43
https://kumti.com/bashkesia-islame-shamia-nuk-eshte-uniforme-fetare/60%Hourly2013-02-15 19:37
https://kumti.com/rusia-goditet-nga-nje-meteor-1000/60%Hourly2013-02-15 15:15
https://kumti.com/cfare-ndodh-me-trupin-kur-pime-coca-cola/60%Hourly2013-02-15 12:31
https://kumti.com/maqedoni-partite-shqiptare-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-lokale/60%Hourly2013-02-15 12:23
https://kumti.com/levizja-studentore-shpalose-dokumente-per-skandalet-e-up-se/60%Hourly2013-02-15 12:21
https://kumti.com/banoret-e-disa-vendeve-u-rebeluan-kunder-shen-valentinit/60%Hourly2013-02-15 12:13
https://kumti.com/pakistan-16-persona-te-vrare-dhjetra-te-plagosur/60%Hourly2013-02-15 12:11
https://kumti.com/si-te-aksesojme-disketat-35-inc/60%Hourly2013-02-15 12:11
https://kumti.com/nisi-te-punoje-superkompjuteri-me-i-fuqishem-ne-europe/60%Hourly2013-02-15 12:09
https://kumti.com/samsung-prezanton-pajisjet-rex-60-rex-70-rex-80-dhe-rex-90/60%Hourly2013-02-15 11:56
https://kumti.com/qiproja-para-falimentimit-dhe-zgjedhje/60%Hourly2013-02-15 11:49
https://kumti.com/mbrojtja-civile-serbe-rrahu-rende-disa-ushtare-te-kfor-it/60%Hourly2013-02-15 10:49
https://kumti.com/shqipetar-mos-u-perzieni-ne-punet-e-serbise/60%Hourly2013-02-15 10:48
https://kumti.com/vaji-i-peshkut10-dobit-shendetesore/60%Hourly2013-02-15 10:44
https://kumti.com/agani-i-zhgenjyer-me-pdk-ne/60%Hourly2013-02-15 10:01
https://kumti.com/skandaloze-e-mbijetuara-nga-aksidenti-i-himares-perdhunohet-ne-koma-ne-austri-ngelet-shtatzene/60%Hourly2013-02-15 09:53
https://kumti.com/nena-me-grip-dhe-gjidhenia/60%Hourly2013-02-15 09:42
https://kumti.com/yvonne-ridley-gazetarja-qe-pranoi-islamin-pasi-u-morr-peng-nga-talibanet-2/60%Hourly2013-02-15 00:03
https://kumti.com/yvonne-ridley-gazetarja-qe-pranoi-islamin-pasi-u-morr-peng-nga-talibanet/60%Hourly2013-02-14 23:53
https://kumti.com/shkaqet-qe-krijojne-qetesi-ne-namaz-pergatitja-per-namaz/60%Hourly2013-02-14 23:51
https://kumti.com/si-e-ndryshuan-boten-shpikesit-muslimane-2/60%Hourly2013-02-14 23:42
https://kumti.com/si-e-ndryshuan-boten-shpikesit-muslimane/60%Hourly2013-02-14 23:27
https://kumti.com/nje-shperthim-i-fuqishem-buciti-ne-dagestan/60%Hourly2013-02-14 19:16
https://kumti.com/policia-kanadeze-dhunon-seksualisht-kanadezet-abrogjene/60%Hourly2013-02-14 19:11
https://kumti.com/arrestohen-4-gjeneral-turk-nen-akuzen-per-grusht-shtet-kunder-arbekanit/60%Hourly2013-02-14 19:08
https://kumti.com/anet-e-erreta-te-papeve-te-vatikanit/60%Hourly2013-02-14 19:06
https://kumti.com/izrael-perdhosen-varrezat-muslimane/60%Hourly2013-02-14 18:59
https://kumti.com/ne-beh-200000-njerez-punojne-ne-te-zeze/60%Hourly2013-02-14 13:46
https://kumti.com/me-sepate-sulmon-taxi-te-ne-zvecan/60%Hourly2013-02-14 13:43
https://kumti.com/qeveria-ofron-27-milione-euro-aplikoni-per-grante-investive-dhe-subvencione/60%Hourly2013-02-14 13:41
https://kumti.com/danimarke-kunder-islamit/60%Hourly2013-02-14 12:14
https://kumti.com/ne-radivojc-te-gjilanit-arrestohet-pronarja-e-hotelit-qe-mundesonte-prostitucion/60%Hourly2013-02-14 12:02
https://kumti.com/buzhala-doktoreve-te-shkences-u-mbetet-te-kryejne-vetem-edhe-filloren/60%Hourly2013-02-14 11:53
https://kumti.com/arrestohet-20-vjecari-shantazhoi-me-video/60%Hourly2013-02-14 11:46
https://kumti.com/rusia-furnizon-me-arme-luften-kunder-muslimaneve-ne-mali-dhe-siri/60%Hourly2013-02-14 11:41
https://kumti.com/rritet-hajnia-ne-kosove/60%Hourly2013-02-14 11:34
https://kumti.com/apple-liron-cmimet-dhe-rrit-shpejtesine-ne-laptopet-macbook/60%Hourly2013-02-14 11:32
https://kumti.com/femijet-me-epilepsi-duhet-te-kurohen-edhe-per-autizem/60%Hourly2013-02-14 11:31
https://kumti.com/hp-pergatit-nje-tablet-ne-android/60%Hourly2013-02-14 11:30
https://kumti.com/turkson-zgjedhja-e-papes-nuk-eshte-ceshjtje-politike/60%Hourly2013-02-14 11:29
https://kumti.com/emiratet-arrestojne-bosin-dhe-shpartallohet-banda-ruse-ukrainase/60%Hourly2013-02-14 11:28
https://kumti.com/pese-vjet-pas-kosova-me-ekonomi-te-dobet-2/60%Hourly2013-02-14 11:26
https://kumti.com/shba-kerkohet-mbikeqyrja-e-fondeve-per-afganistanin/60%Hourly2013-02-14 11:25
https://kumti.com/nje-tokje-duarsh-shkakton-skandal-diplomatik/60%Hourly2013-02-14 11:22
https://kumti.com/pese-vjet-pas-kosova-me-ekonomi-te-dobet/60%Hourly2013-02-14 11:20
https://kumti.com/deshton-marreveshja-aneb-iran/60%Hourly2013-02-14 11:18
https://kumti.com/torturoi-zogajn-salustros-i-rrezikohet-imuniteti/60%Hourly2013-02-14 10:59
https://kumti.com/zvicer-kerkohen-18-vjet-burg-per-kosovarin-qe-theri-gruan/60%Hourly2013-02-14 09:36
https://kumti.com/obama-urdher-te-ri-per-kontrollim-te-informatave-ne-internet/60%Hourly2013-02-14 09:11
https://kumti.com/perse-na-krijoi-allahu-ceshte-adhurimi/60%Hourly2013-02-13 21:17
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-ari-i-lengshem-ngadaleson-plakjen-qelizore/60%Hourly2013-02-13 21:11
https://kumti.com/sulm-fizik-ndaj-riberyt/60%Hourly2013-02-13 17:09
https://kumti.com/papa-thote-se-doreheqja-eshte-ne-te-mire-te-kishes/60%Hourly2013-02-13 17:05
https://kumti.com/bie-shitja-e-telefonave-celulare/60%Hourly2013-02-13 17:02
https://kumti.com/talebanet-nuk-na-vlen-terheqja-e-trupave-amerikane/60%Hourly2013-02-13 17:00
https://kumti.com/shba-me-nuk-do-te-vendose-trupat-ushtarake-jashte-vendit/60%Hourly2013-02-13 12:18
https://kumti.com/helikopteri-turk-shkeli-hapesiren-ajrore-te-greqise/60%Hourly2013-02-13 12:16
https://kumti.com/sulm-mbi-nje-baze-ushtarake-ne-tajlande-nga-luftetare-muslimane/60%Hourly2013-02-13 12:12
https://kumti.com/cfare-e-pret-boten-katolike/60%Hourly2013-02-13 12:12
https://kumti.com/cfare-e-pret-boten-katolike-pas-abdikimit-te-papes-benedikti-xvi/60%Hourly2013-02-13 12:04
https://kumti.com/shqiperi-turqit-blejne-edhe-4-hidrocentrale/60%Hourly2013-02-13 11:58
https://kumti.com/2-3-e-punetoreve-mbeten-pa-pune-nga-privatizimi-ne-distribucion-e-miniera/60%Hourly2013-02-13 11:56
https://kumti.com/vushtri-dy-serb-rrahin-rende-nje-shqiptar/60%Hourly2013-02-13 11:53
https://kumti.com/rryma-do-te-shtrenjtohet-pavaresisht-a-prodhohet-nga-qymyri-era-uji-apo-dielli-2/60%Hourly2013-02-13 11:50
https://kumti.com/rryma-do-te-shtrenjtohet-pavaresisht-a-prodhohet-nga-qymyri-era-uji-apo-dielli/60%Hourly2013-02-13 11:45
https://kumti.com/prishtinalit-shume-luftetar-as-aplikacione-nuk-ka-per-ta/60%Hourly2013-02-13 11:42
https://kumti.com/ksenofobet-rus-krijojne-skuadra-vullnetare-qe-te-ndjekin-imigrantet-e-paligjshem/60%Hourly2013-02-13 11:41
https://kumti.com/amerika-do-ta-perfundoj-luften-ne-afganistan-me-2014/60%Hourly2013-02-13 11:35
https://kumti.com/afganistan-nato-me-sulmet-e-saj-perseri-vret-civil/60%Hourly2013-02-13 11:35
https://kumti.com/irani-po-kopjon-avionet-amerikane-pa-pilot/60%Hourly2013-02-13 10:22
https://kumti.com/policet-e-mup-it-ne-policine-e-kosoves/60%Hourly2013-02-13 00:52
https://kumti.com/okb-rreth-70-mije-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2013-02-13 00:51
https://kumti.com/raportohet-progresi-dhe-sfidat-e-sundimit-te-ligjit/60%Hourly2013-02-13 00:44
https://kumti.com/5-zakone-negative-ne-mediat-sociale/60%Hourly2013-02-13 00:39
https://kumti.com/dallimet-palmtop-netbook-notebook-ultrabook-dhe-laptop-2/60%Hourly2013-02-13 00:39
https://kumti.com/dallimet-palmtop-netbook-notebook-ultrabook-dhe-laptop/60%Hourly2013-02-13 00:36
https://kumti.com/hithra-kuzhina-dhe-dobite-shendetsore/60%Hourly2013-02-13 00:18
https://kumti.com/tri-shprehi-per-shpine-te-shendetshme/60%Hourly2013-02-13 00:14
https://kumti.com/infeksionet-mykotike-te-lekures-dhe-gjenitaleve/60%Hourly2013-02-13 00:08
https://kumti.com/20-dobite-shendetesore-te-shafranit/60%Hourly2013-02-13 00:04
https://kumti.com/te-varur-ndaj-facebook-apo-thjesht-nje-rastesi-2/60%Hourly2013-02-13 00:03
https://kumti.com/te-varur-ndaj-facebook-apo-thjesht-nje-rastesi/60%Hourly2013-02-12 23:59
https://kumti.com/evropianet-perkedhelin-dacicin-presion-kosoves/60%Hourly2013-02-12 23:40
https://kumti.com/kriza-e-ekonomise-dhe-kriza-e-mendjes/60%Hourly2013-02-12 23:32
https://kumti.com/a-do-te-jete-papa-i-ri-papa-i-pare-i-zi-2/60%Hourly2013-02-12 23:32
https://kumti.com/a-do-te-jete-papa-i-ri-papa-i-pare-i-zi/60%Hourly2013-02-12 23:17
https://kumti.com/dita-e-te-dashuruareve-apo-e-te-mashtruareve-2/60%Hourly2013-02-12 23:16
https://kumti.com/dita-e-te-dashuruareve-apo-e-te-mashtruareve/60%Hourly2013-02-12 23:13
https://kumti.com/8-nga-top-10-pajisje-android-jane-nga-samsung/60%Hourly2013-02-12 23:00
https://kumti.com/samsung-pergatit-edhe-samsung-galaxy-s4-mini/60%Hourly2013-02-12 23:00
https://kumti.com/paralajmerohen-deshmi-tjera-per-smilkovcin/60%Hourly2013-02-12 21:52
https://kumti.com/logjika-matematikore/60%Hourly2013-02-12 21:47
https://kumti.com/rusia-afer-ndalimit-te-rrepte-te-duhanit/60%Hourly2013-02-12 19:06
https://kumti.com/14-pasardhesit-e-mundshem-te-papa-benediktit-xvi/60%Hourly2013-02-12 19:00
https://kumti.com/erdoan-akuzon-be-ne-per-standarde-te-dyfishta/60%Hourly2013-02-12 18:58
https://kumti.com/doreheqja-e-papes-shokon-krishteret/60%Hourly2013-02-12 18:55
https://kumti.com/siri-96-te-vrare-gjate-sulmeve-forcave-te-asadit/60%Hourly2013-02-12 18:50
https://kumti.com/galaxy-s4-me-mbushes-wireless/60%Hourly2013-02-12 12:27
https://kumti.com/perjetesisht-me-viza/60%Hourly2013-02-12 12:18
https://kumti.com/sulm-ne-mosul-8-te-vrare/60%Hourly2013-02-12 12:14
https://kumti.com/misionet-e-huaja-pa-date-largimi-nga-kosova/60%Hourly2013-02-12 12:10
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-pushtojne-nje-baze-ajrore/60%Hourly2013-02-12 11:58
https://kumti.com/bota-denon-proven-berthamore-te-korese-veriore/60%Hourly2013-02-12 11:53
https://kumti.com/analizat-afatgjata-te-nevojshme-per-shqiperine-dhe-kosoven/60%Hourly2013-02-12 11:48
https://kumti.com/shkaqet-dhe-ilaqi-i-ngurtesise-se-zemres/60%Hourly2013-02-12 10:04
https://kumti.com/gjatesia/60%Hourly2013-02-11 21:44
https://kumti.com/apple-premton-3-variante-iphone-per-2013/60%Hourly2013-02-11 21:15
https://kumti.com/tirane-tentohet-grabitja-e-fabrikes-maskat-lidhin-11-punetoret/60%Hourly2013-02-11 21:00
https://kumti.com/monstra-prezantohen-analizat-e-adn-se/60%Hourly2013-02-11 20:55
https://kumti.com/mbrohuni-nga-gripi/60%Hourly2013-02-11 20:54
https://kumti.com/3-keshilla-per-dhembe-te-bardhe/60%Hourly2013-02-11 20:51
https://kumti.com/lakra-tejet-e-dobishme-per-shendetin/60%Hourly2013-02-11 20:26
https://kumti.com/assadi-nuk-heq-dore-nga-parimet-e-tij/60%Hourly2013-02-11 20:11
https://kumti.com/forcat-e-asadit-ekzekutuan-40-opozitare/60%Hourly2013-02-11 20:07
https://kumti.com/kush-eshte-vrare-dhe-kush-eshte-plagosur-prej-krimineleve-te-shik-ut/60%Hourly2013-02-11 16:22
https://kumti.com/cka-mbjelle-edhe-korre/60%Hourly2013-02-11 16:15
https://kumti.com/kisha-serbe-embrioni-i-te-gjitha-ligesive-demoniake-dhe-destruktive/60%Hourly2013-02-11 16:12
https://kumti.com/liberalizimi-i-vizave-neser-raporti-i-vleresimit/60%Hourly2013-02-11 16:04
https://kumti.com/kmdlnj-gazetareve-informoni-mos-linconi/60%Hourly2013-02-11 16:00
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-mursi-nuk-do-te-largohet-para-perfundimit-te-mandatit/60%Hourly2013-02-11 14:00
https://kumti.com/guinea-e-re-bashkeshorti-i-nxiti-ta-djegnin-gruan-magjistare/60%Hourly2013-02-11 13:58
https://kumti.com/40-vende-evropiane-te-gatshme-per-te-bojkotuar-produktet-izraelite-2/60%Hourly2013-02-11 13:56
https://kumti.com/vazhdon-sulmi-i-budisteve-kunder-myslimaneve-ne-mianmar/60%Hourly2013-02-11 13:54
https://kumti.com/40-vende-evropiane-te-gatshme-per-te-bojkotuar-produktet-izraelite/60%Hourly2013-02-11 13:52
https://kumti.com/konsumatoret-duan-tablet-te-microsoft-dhe-telefon-iphone-nga-apple/60%Hourly2013-02-11 13:44
https://kumti.com/amaneti-i-jobs-apple-te-krijoje-icar/60%Hourly2013-02-11 13:43
https://kumti.com/dy-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-kanalin-afer-shtepise/60%Hourly2013-02-11 13:39
https://kumti.com/cobani-turk-qe-u-be-miliarder/60%Hourly2013-02-11 13:32
https://kumti.com/cobani-turk-qe-e-nisi-revolucionin-e-jogurtit-e-u-be-miliarder-2/60%Hourly2013-02-11 13:30
https://kumti.com/policia-skoceze-asgjeson-grupin-me-te-medha-te-droges-shqiptar/60%Hourly2013-02-11 13:25
https://kumti.com/cobani-turk-qe-e-nisi-revolucionin-e-jogurtit-e-u-be-miliarder/60%Hourly2013-02-11 13:25
https://kumti.com/behrami-fyhet-ne-baza-racore/60%Hourly2013-02-11 13:20
https://kumti.com/murat-jashari-kosova-drejt-humneres/60%Hourly2013-02-11 13:13
https://kumti.com/konfirmohet-torturimi-dhe-abuzimi-seksual-ne-burgjet-afgane/60%Hourly2013-02-11 13:10
https://kumti.com/u-rrezua-nje-helikopter-i-ushtrise-se-azerbajxhanit-ne-kaspik/60%Hourly2013-02-11 13:04
https://kumti.com/mali-perleshje-ne-qytetin-e-gao-s/60%Hourly2013-02-11 13:00
https://kumti.com/papa-benedikti-xvi-jep-doreheqje/60%Hourly2013-02-11 12:57
https://kumti.com/tunizi-partia-laike-do-te-terhiqet-nga-koalicioni-qeverises/60%Hourly2013-02-11 12:14
https://kumti.com/dhjetra-te-lenduar-nga-tornado-ne-misisipi-te-shba-ve/60%Hourly2013-02-11 12:01
https://kumti.com/sdo-te-kete-ambasador-te-kosoves-ne-beograd/60%Hourly2013-02-11 12:00
https://kumti.com/shish-nis-gjuetine-e-agimit-te-arte/60%Hourly2013-02-11 11:49
https://kumti.com/ahmedinexhadi-do-te-bisedoj-me-shba/60%Hourly2013-02-11 11:39
https://kumti.com/a-desh-ta-sokol-bashota-krimin-qe-kreu/60%Hourly2013-02-11 11:22
https://kumti.com/sistemi-koordinativ/60%Hourly2013-02-10 21:27
https://kumti.com/simetria/60%Hourly2013-02-10 21:20
https://kumti.com/plaka-palestineze-qe-refuzoi-librin-e-guinnessit-2/60%Hourly2013-02-10 13:31
https://kumti.com/fluks-turistesh-te-huaj-ne-valbone/60%Hourly2013-02-10 13:17
https://kumti.com/kosova-me-konsull-te-pergjithshem-nderi-ne-japoni/60%Hourly2013-02-10 13:15
https://kumti.com/plaka-palestineze-qe-refuzoi-librin-e-guinnessit/60%Hourly2013-02-10 13:13
https://kumti.com/familjet-shqiptare-me-te-vogla-ne-numer/60%Hourly2013-02-10 13:01
https://kumti.com/stamboll-perfundojne-punimet-e-samitit-turqi-irak-sektori-privat-shteti/60%Hourly2013-02-10 12:46
https://kumti.com/te-drejtat-individuale-te-pacientit/60%Hourly2013-02-10 12:43
https://kumti.com/pse-grate-mberdhijne-me-teper-2/60%Hourly2013-02-10 12:43
https://kumti.com/pse-grate-mberdhijne-me-teper/60%Hourly2013-02-10 12:37
https://kumti.com/hoxha-hasan-tahsini-2/60%Hourly2013-02-10 11:17
https://kumti.com/bime-te-manipuluara-gjenetikisht/60%Hourly2013-02-10 11:05
https://kumti.com/resorti-i-ri-turistik-i-multimiliarderit-indian-ne-maqedoni/60%Hourly2013-02-10 11:03
https://kumti.com/galaxy-s4-me-gjestikulacione-pa-prekje/60%Hourly2013-02-10 10:58
https://kumti.com/gjashte-arsye-te-mira-perse-te-shkarkoni-libreoffice-40/60%Hourly2013-02-10 10:49
https://kumti.com/situata-ne-bujanoc-pak-sa-e-tronditur/60%Hourly2013-02-10 10:44
https://kumti.com/minoritaret-vene-ne-rrezik-reformen-kushtetuese-e-zgjedhore/60%Hourly2013-02-10 10:43
https://kumti.com/allen-nuk-ka-shanse-per-terheqjen-e-trupave-amerikane-aleatet-do-ta-fitojne-luften-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-10 10:41
https://kumti.com/neonazistet-gjermane-takojne-agimin-e-arte/60%Hourly2013-02-10 10:37
https://kumti.com/aksident-ujor-ne-stamboll/60%Hourly2013-02-10 10:33
https://kumti.com/vetevendosje-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-10-shkurtit/60%Hourly2013-02-10 10:25
https://kumti.com/si-te-terhiqen-ndermarresit-nga-diaspora/60%Hourly2013-02-10 10:23
https://kumti.com/nente-te-vdekur-nga-stuhia-e-bores-ne-shba/60%Hourly2013-02-10 10:21
https://kumti.com/shtohet-dhuna-ne-karaci/60%Hourly2013-02-10 10:20
https://kumti.com/shkollat-e-fshatrave-te-gores-me-plan-programe-serbe/60%Hourly2013-02-10 10:19
https://kumti.com/reforme-zgjedhore-apo-kthim-prapa/60%Hourly2013-02-10 10:15
https://kumti.com/te-rishikohet-ibm-ja/60%Hourly2013-02-10 10:15
https://kumti.com/krasniqi-depolitizimi-i-kultures-prioritet-i-mandatit/60%Hourly2013-02-10 10:10
https://kumti.com/nju-jork-tajms-marredheniet-turko-egjiptiane-transformim-gjeopolitik-ne-rajon/60%Hourly2013-02-10 09:30
https://kumti.com/londer-vdes-6-vjecari-duke-imituar-spidermanin/60%Hourly2013-02-10 09:26
https://kumti.com/dacic-nuk-e-njohim-kosoven-ne-okb-kemi-perkrahjen-e-rusise/60%Hourly2013-02-09 19:59
https://kumti.com/shba-goditet-nga-stuhia-historike/60%Hourly2013-02-09 12:17
https://kumti.com/izraeli-sulmon-kampin-palestinez/60%Hourly2013-02-09 11:58
https://kumti.com/mitet-moderne-renia-e-skenderbeut-dhe-ngritja-e-nene-terezes/60%Hourly2013-02-09 11:38
https://kumti.com/perkunder-damaskut-ne-alepo-kryengritesit-po-fitojne/60%Hourly2013-02-09 11:23
https://kumti.com/rezistence-e-forte-nga-trupat-e-rexhimit-ne-mbrojtje-te-damaskut/60%Hourly2013-02-09 11:21
https://kumti.com/telefonimi-permes-internetit-2/60%Hourly2013-02-09 10:34
https://kumti.com/telefonimi-permes-internetit/60%Hourly2013-02-09 10:32
https://kumti.com/spiunazhi-te-dish-qe-me-pare-se-cdo-te-ndodhe/60%Hourly2013-02-09 10:28
https://kumti.com/teleskopi-hubble-habell-2/60%Hourly2013-02-09 10:27
https://kumti.com/teleskopi-hubble-habell/60%Hourly2013-02-09 10:26
https://kumti.com/padrejtesite-e-reja-te-shbave/60%Hourly2013-02-09 10:19
https://kumti.com/padrejtesite-e-reja-te-shba-ve-ndaj-muslimaneve-ne-amerike/60%Hourly2013-02-09 10:12
https://kumti.com/sulm-raketor-i-amerikes-ne-veri-te-pakistanit/60%Hourly2013-02-09 10:06
https://kumti.com/femijet-te-cilet-hane-kafjall-kane-koeficient-me-te-larte-te-inteligjences/60%Hourly2013-02-09 09:59
https://kumti.com/thaci-qortoi-me-vend-lideret-e-lugines-por-dacici/60%Hourly2013-02-09 09:57
https://kumti.com/fsk-ja-ushtri-nuk-e-ka-pelqimin-e-nato-s/60%Hourly2013-02-09 09:55
https://kumti.com/ministri-i-mbrojtjes-se-turqise-ismet-jilmaz-u-takua-me-imamin-drshefqet-krasniqi/60%Hourly2013-02-09 09:33
https://kumti.com/iran-hedhet-poshte-involvimi-ne-sulmin-ne-bullgari/60%Hourly2013-02-09 09:32
https://kumti.com/asus-me-tablet-te-fuqizuar-nga-intel/60%Hourly2013-02-09 09:32
https://kumti.com/okb-shtetet-e-bashkuara-i-kane-vrare-qindra-femije-gjate-sulmeve-ne-afganistan-2/60%Hourly2013-02-09 09:31
https://kumti.com/tirane-gjykata-i-akuzon-shba-te-per-nderhyrje-ne-proces/60%Hourly2013-02-09 09:31
https://kumti.com/okb-shtetet-e-bashkuara-i-kane-vrare-qindra-femije-gjate-sulmeve-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-09 09:27
https://kumti.com/perkunder-thacit-dhe-berishes-ne-maqedoni-shqiptaret-protestojne-ne-mbeshtetje-te-lugines/60%Hourly2013-02-09 09:26
https://kumti.com/policia-e-kosoves-demanton-kishen-dhe-nderkombetaret/60%Hourly2013-02-09 09:21
https://kumti.com/ne-meksike-u-vrane-17-muzikante/60%Hourly2013-02-09 09:09
https://kumti.com/thyhet-posta-elektronike-e-george-bush-babait/60%Hourly2013-02-09 09:04
https://kumti.com/ne-qkuk-identifikohen-parregullsi-te-personeli-shendetesor/60%Hourly2013-02-09 09:03
https://kumti.com/kosova-rrezik-per-sigurine-e-brendshme-te-be-se/60%Hourly2013-02-09 09:02
https://kumti.com/sa-i-dobishem-eshte-ibuprofeni/60%Hourly2013-02-09 07:24
https://kumti.com/pse-vatikani-nuk-e-pranon-kosoven/60%Hourly2013-02-09 07:19
https://kumti.com/shpetimi-eshte-ne-sistemin-bankar-islam/60%Hourly2013-02-09 07:17
https://kumti.com/zanatlinjte-ia-zgjasin-jeten-plisit/60%Hourly2013-02-09 07:14
https://kumti.com/serbia-theri-70000-shqiptare-dhe-dogji-600-fshatra-shqiptare/60%Hourly2013-02-09 07:12
https://kumti.com/holande-75-e-holandezeve-nuk-kundershtojne-hixhabin/60%Hourly2013-02-09 07:09
https://kumti.com/matematika-diskrete/60%Hourly2013-02-08 21:17
https://kumti.com/kombinatorika/60%Hourly2013-02-08 21:11
https://kumti.com/gjykimi-ne-matematike/60%Hourly2013-02-08 21:04
https://kumti.com/turqia-kosova-duhet-te-kete-ushtri/60%Hourly2013-02-08 14:02
https://kumti.com/penjte-kirurgjik-jane-kualitativ-dhe-nuk-paraqesin-rrezik/60%Hourly2013-02-08 13:59
https://kumti.com/kuci-dhe-kickert-diskutojne-per-ibm-ne/60%Hourly2013-02-08 13:58
https://kumti.com/thaci-lapidari-ishte-kurthe-nga-politikanet-e-serbise-dhe-presheves/60%Hourly2013-02-08 13:53
https://kumti.com/izraeli-do-te-intensifikoj-ndikimin-ne-shqiperi/60%Hourly2013-02-08 12:23
https://kumti.com/mali-ministri-francez-i-mbrojtjes-viziton-katarin-per-te-fituar-mbeshtetje/60%Hourly2013-02-08 12:20
https://kumti.com/sekretari-i-oki-ihsanollu-ia-dorezon-detyren-ijad-medenise/60%Hourly2013-02-08 12:07
https://kumti.com/eshte-shtrige-20-vjecarja-digjet-e-gjalle-2/60%Hourly2013-02-08 11:56
https://kumti.com/eshte-shtrige-20-vjecarja-digjet-e-gjalle/60%Hourly2013-02-08 11:53
https://kumti.com/irak-29-numri-i-te-vdekurve/60%Hourly2013-02-08 11:50
https://kumti.com/maqedoni-290-doktorata-plagjiature-2/60%Hourly2013-02-08 11:50
https://kumti.com/maqedoni-290-doktorata-plagjiature/60%Hourly2013-02-08 11:43
https://kumti.com/vizita-e-pa-paralajmeruar-e-ministrit-britanik-te-mbrojtjes-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-08 11:04
https://kumti.com/me-biokimi-kunder-tumoreve/60%Hourly2013-02-08 10:48
https://kumti.com/shba-hiqni-behuni-bashke-me-shkijet-per-ti-zhbere-strukturat/60%Hourly2013-02-08 10:44
https://kumti.com/obama-per-radikalet-vepron-si-gjykates-juri-dhe-ekzekutor-2/60%Hourly2013-02-08 10:44
https://kumti.com/obama-per-radikalet-vepron-si-gjykates-juri-dhe-ekzekutor/60%Hourly2013-02-08 10:41
https://kumti.com/te-ngrihemi-kunder-vrasjes-te-ngrihemi-kunder-aeroplaneve-pa-pilot/60%Hourly2013-02-08 10:39
https://kumti.com/shba-plan-per-furnizim-me-arme-te-opozites-ne-siri/60%Hourly2013-02-08 10:38
https://kumti.com/serish-shperthim-ne-mitrovice/60%Hourly2013-02-08 10:37
https://kumti.com/daciq-ka-thene-se-problemi-i-institucioneve-paralele-duhet-te-zgjidhet/60%Hourly2013-02-08 10:35
https://kumti.com/mjekesia-dhe-prokurori-ishte-vrasje-edhe-pike/60%Hourly2013-02-08 09:55
https://kumti.com/protestohet-edhe-sot-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Hourly2013-02-08 09:46
https://kumti.com/arrestohet-hajni-me-maske-qe-grabiti-kazinon/60%Hourly2013-02-08 08:59
https://kumti.com/ateizmi-ne-kontekstin-bashkekohor-2/60%Hourly2013-02-08 08:32
https://kumti.com/australi-ndalohen-qirinjte-mbi-torte-2/60%Hourly2013-02-07 23:25
https://kumti.com/dy-avione-ruse-ne-japoni-mobilizohet-tokio/60%Hourly2013-02-07 23:23
https://kumti.com/australi-ndalohen-qirinjte-mbi-torte/60%Hourly2013-02-07 23:08
https://kumti.com/siri-rreth-500-te-vrare-ne-24-ore/60%Hourly2013-02-07 22:56
https://kumti.com/domethenia-e-logjikes/60%Hourly2013-02-07 19:33
https://kumti.com/ateizmi-ne-kontekstin-bashkekohor/60%Hourly2013-02-07 19:26
https://kumti.com/personaliteti-ndikues/60%Hourly2013-02-07 19:20
https://kumti.com/shprehite-e-jetes-se-shendetshme/60%Hourly2013-02-07 18:22
https://kumti.com/barnat-e-domosdoshme-gjate-udhetimit-cfare-duhet-te-dijme/60%Hourly2013-02-07 18:08
https://kumti.com/arabi-saudite-zbulohet-nje-baze-sekrete-amerikane/60%Hourly2013-02-07 17:07
https://kumti.com/fotografia-me-e-shikuar-ne-bote-2/60%Hourly2013-02-07 17:01
https://kumti.com/blackberry-arrin-rekord-te-shitjeve-te-z10-ne-britani-te-madhe-dhe-kanada/60%Hourly2013-02-07 16:52
https://kumti.com/me-cfare-sporti-te-merrem-dhe-sa-te-ushtroj-qe-te-humbi-peshe/60%Hourly2013-02-07 16:34
https://kumti.com/rrezohet-nje-helikopter-i-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2013-02-07 16:33
https://kumti.com/britania-behet-gati-per-te-mbyllur-porten-ndaj-imigranteve/60%Hourly2013-02-07 16:30
https://kumti.com/cia-sulmon-ne-jemen-nga-baza-saudite/60%Hourly2013-02-07 16:22
https://kumti.com/nyt-te-vrasesh-nje-amerikan-vetem-pse-ai-mund-te-jete-musliman-2/60%Hourly2013-02-07 16:20
https://kumti.com/nyt-te-vrasesh-nje-amerikan-vetem-pse-ai-mund-te-jete-musliman/60%Hourly2013-02-07 16:12
https://kumti.com/cia-dhe-bashkepunimi-nderkombetar-ne-torturimet-e-paligjshme-2/60%Hourly2013-02-07 16:11
https://kumti.com/cia-dhe-bashkepunimi-nderkombetar-ne-torturimet-e-paligjshme/60%Hourly2013-02-07 16:01
https://kumti.com/samsung-u-merr-vendin-e-pare-per-besnikeri-ndaj-bleresit/60%Hourly2013-02-07 15:58
https://kumti.com/windows-phone-ne-vendin-e-trete-ne-shba/60%Hourly2013-02-07 15:57
https://kumti.com/ja-emrat-e-kryesise-se-pdk-se/60%Hourly2013-02-07 15:55
https://kumti.com/ceku-serbia-duhet-ta-kete-frike-kosoven/60%Hourly2013-02-07 15:53
https://kumti.com/plagosen-dy-persona-ne-qender-te-prishtines/60%Hourly2013-02-07 15:51
https://kumti.com/thaci-ne-egjipt-per-thellimin-e-marredhenieve/60%Hourly2013-02-07 15:49
https://kumti.com/cilat-jane-sanksionet-e-reja-te-amerikes-kunder-iranit/60%Hourly2013-02-07 15:44
https://kumti.com/hakmarrje-evropiane-ndaj-limajt/60%Hourly2013-02-07 15:36
https://kumti.com/pajisjet-mobile-do-ta-kalojne-numrin-e-popullsise-se-botes-ne-fund-te-ketij-viti/60%Hourly2013-02-07 15:04
https://kumti.com/perendimi-po-perqafon-islamin-me-te-madhe/60%Hourly2013-02-07 13:59
https://kumti.com/ky-eshte-khalifi-omer-allahu-qofte-i-kenaqur-me-te/60%Hourly2013-02-07 13:49
https://kumti.com/dejuzi-njeri-i-paturp/60%Hourly2013-02-07 13:46
https://kumti.com/kastrati-fsk-ja-ushtri-e-kosoves-vitin-e-ardhshem/60%Hourly2013-02-07 13:44
https://kumti.com/10-persona-humben-jeten-si-pasoje-e-nje-shperthimi-ne-jemen/60%Hourly2013-02-07 13:43
https://kumti.com/ja-emrat-e-kryesise-se-pdk-se-2/60%Hourly2013-02-07 09:57
https://kumti.com/mustafa-jakupi-nuk-do-te-largohet-koaliconi-ka-qene-i-pamundur/60%Hourly2013-02-07 09:57
https://kumti.com/21-janari-2011-te-pafajshem-komandantet-e-gardes/60%Hourly2013-02-07 09:11
https://kumti.com/thaci-i-kerkon-morsit-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2013-02-06 21:56
https://kumti.com/kryeministri-thaci-merr-pjese-ne-samitin-e-konferences-islamike/60%Hourly2013-02-06 19:47
https://kumti.com/izraeli-po-rrenon-ndertesa-islame-prane-xhamise-al-aksa/60%Hourly2013-02-06 19:42
https://kumti.com/nyt-cia-sulmon-ne-jemen-nga-baza-saudite/60%Hourly2013-02-06 19:38
https://kumti.com/morsi-kerkon-opozite-te-bashkuar-siriane/60%Hourly2013-02-06 19:30
https://kumti.com/siri-brigada-e-raketave-prodhon-raketa-me-mbeturinat-e-raketave-te-asadit/60%Hourly2013-02-06 19:26
https://kumti.com/obama-do-te-vizitoje-palestinen-e-pushtuar-dhe-bregun-perendimor-te-lumit-jordan/60%Hourly2013-02-06 17:27
https://kumti.com/vendet-e-ballkanit-bejne-manovra-te-perbashketa-te-forcave-te-armatosura/60%Hourly2013-02-06 17:21
https://kumti.com/franca-planifikon-te-filloje-terheqjen-e-trupave-te-saj-nga-mali/60%Hourly2013-02-06 12:14
https://kumti.com/dell-braktis-berzat-kthehet-ne-biznes-privat/60%Hourly2013-02-06 12:09
https://kumti.com/luftime-te-ashpra-ne-aleppo-123-te-vrare/60%Hourly2013-02-06 12:00
https://kumti.com/bej-mire-per-nota-te-mira/60%Hourly2013-02-06 11:35
https://kumti.com/britania-aprovon-martesat-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-02-06 11:28
https://kumti.com/levizja-bashkohu-behet-parti-politike/60%Hourly2013-02-06 10:53
https://kumti.com/fuqia-e-jakupit-ne-pdk-e-pakontestueshme/60%Hourly2013-02-06 10:51
https://kumti.com/shba-zbulohet-skema-mashtruese-me-karta-krediti/60%Hourly2013-02-06 10:49
https://kumti.com/bullgaria-akuzon-hizbullahun-per-sulmin-e-vitit-te-kaluar/60%Hourly2013-02-06 10:43
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-kembengul-ne-sulmet-me-aeroplanet-pa-ekuipazh/60%Hourly2013-02-06 10:40
https://kumti.com/tunizi-u-vra-lideri-opozitar/60%Hourly2013-02-06 10:38
https://kumti.com/gjenerali-rus-tregon-se-si-e-moren-aeroportin-e-sllatines-ne-vitin-1999/60%Hourly2013-02-06 10:30
https://kumti.com/lideret-autoritare-perqafojne-mediat-sociale/60%Hourly2013-02-06 10:29
https://kumti.com/burrat-fizkultura-dhe-televizori/60%Hourly2013-02-06 10:28
https://kumti.com/takim-i-pa-rendesishem-mes-jahjages-dhe-nikoliqit/60%Hourly2013-02-06 09:07
https://kumti.com/qeveria-thaci-eshte-ne-gjendje-kome/60%Hourly2013-02-05 19:20
https://kumti.com/si-u-shemtua-kosova-dhe-populli-i-saj/60%Hourly2013-02-05 19:18
https://kumti.com/arabia-saudite-54-milione-per-gazan/60%Hourly2013-02-05 17:37
https://kumti.com/femijet-ne-kosove-perjetojne-heret-gjerat-qe-nuk-jane-per-ta/60%Hourly2013-02-05 17:31
https://kumti.com/ushtaret-franceze-kane-bere-krime-ne-veri/60%Hourly2013-02-05 17:28
https://kumti.com/krasniqi-priti-delegacionin-nga-decani/60%Hourly2013-02-05 17:25
https://kumti.com/si-tu-rezistojme-tundimeve-aspekti-shkencor-dhe-trajnimi-3/60%Hourly2013-02-05 14:58
https://kumti.com/si-tu-rezistojme-tundimeve-aspekti-shkencor-dhe-trajnimi/60%Hourly2013-02-05 14:36
https://kumti.com/lidhja-e-ushqimit-me-kujtesen/60%Hourly2013-02-05 14:30
https://kumti.com/si-te-behet-jailbreak-ios-61-ne-iphone-5-dhe-te-gjitha-ios-paisjet-tjera/60%Hourly2013-02-05 13:05
https://kumti.com/ushqimet-per-pjese-te-caktuara-te-trupit-ngjashmerite-e-formave/60%Hourly2013-02-05 13:03
https://kumti.com/ickosovo-ofron-keshilla-per-financimin-e-biznesit/60%Hourly2013-02-05 13:01
https://kumti.com/me-mire-te-jesh-me-ngjyre-se-serb/60%Hourly2013-02-05 12:54
https://kumti.com/hollesi-te-reja-rreth-vrasjes-se-hamdi-sopes/60%Hourly2013-02-05 12:29
https://kumti.com/stambolli-metropoli-me-i-sigurt-ne-bote-2/60%Hourly2013-02-05 12:28
https://kumti.com/stambolli-metropoli-me-i-sigurt-ne-bote/60%Hourly2013-02-05 12:27
https://kumti.com/egjipt-takim-i-ministrave-te-jashtem-te-obi/60%Hourly2013-02-05 12:26
https://kumti.com/apple-nderpret-shitjen-e-mac-pro-ne-evrope/60%Hourly2013-02-05 12:25
https://kumti.com/ne-japoni-u-zhvillua-konkursi-i-pare-zyrtar-i-hakereve/60%Hourly2013-02-05 12:25
https://kumti.com/libani-leshoi-nje-urdher-arresti-per-kreun-e-sherbimeve-sekrete-siriane/60%Hourly2013-02-05 11:59
https://kumti.com/policia-e-be-se-zbuloi-qindra-ndeshje-te-shitura/60%Hourly2013-02-05 11:58
https://kumti.com/shiringat-e-dhuruar-nga-organizata-amerikane-ne-pediatrine-e-mitrovices-jane-per-kafshe-jo-per-njerez/60%Hourly2013-02-05 11:47
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-mund-te-prese-gjithmone-be/60%Hourly2013-02-05 11:43
https://kumti.com/plagosen-nga-fqinji-dy-femije-serb-ne-nje-shperthim-ne-mitrovice/60%Hourly2013-02-05 11:41
https://kumti.com/shba-pas-5-ditesh-fbi-liroj-femijen-e-rrembyer/60%Hourly2013-02-05 11:39
https://kumti.com/burgim-i-perjetshem-per-liderin-e-opozites-ne-bangladesh/60%Hourly2013-02-05 11:36
https://kumti.com/si-do-te-jete-sekretari-i-ardhshem-john-kerry/60%Hourly2013-02-05 11:35
https://kumti.com/tumoret-ne-shqiperi-rriten-ne-menyre-kritike/60%Hourly2013-02-05 11:34
https://kumti.com/vizita-e-pare-ne-30-vjet-e-kryetarit-iranian-ne-egjipt/60%Hourly2013-02-05 11:33
https://kumti.com/dhuna-ne-egjipt-dorehiqet-nje-minister/60%Hourly2013-02-05 11:32
https://kumti.com/klinika-infektoi-pacientet/60%Hourly2013-02-05 11:32
https://kumti.com/klinika-infektoi-pacientet-2/60%Hourly2013-02-05 11:32
https://kumti.com/maloku-kerkesa-e-aak-se-ishte-joreale/60%Hourly2013-02-05 10:41
https://kumti.com/qeveria-amerikane-padit-standards-poors-per-vlersime-mashtruese/60%Hourly2013-02-05 10:25
https://kumti.com/okb-iranit-ndalo-arrestimin-e-gazetareve/60%Hourly2013-02-05 10:23
https://kumti.com/nis-deshmine-shoqeruesi-i-studentes-se-dhunuar-indiane/60%Hourly2013-02-05 10:23
https://kumti.com/brezovica-behet-e-pakalueshme-per-skitaret/60%Hourly2013-02-05 00:00
https://kumti.com/15-fshatra-te-rekes-se-keqe-qe-tri-dite-pa-rryme/60%Hourly2013-02-04 17:21
https://kumti.com/erdogan-akuzon-be-ne-per-vonesen-per-anetaresim-ne-be/60%Hourly2013-02-04 17:18
https://kumti.com/nazmi-mustafi-rrahet-ne-burg-dhe-perfundon-ne-spital/60%Hourly2013-02-04 17:16
https://kumti.com/the-economist-a-ekziston-rreziku-nga-shfaqja-e-afrikanistanit/60%Hourly2013-02-04 14:04
https://kumti.com/shba-veterani-vret-snajperistin-me-te-mire-amerikan/60%Hourly2013-02-04 12:57
https://kumti.com/alepo-16-te-vrare-shumica-femije/60%Hourly2013-02-04 12:49
https://kumti.com/shperthime-ne-veriun-e-kosoves/60%Hourly2013-02-04 12:48
https://kumti.com/ibm-kompjuterat-do-te-kene-shqisa/60%Hourly2013-02-04 12:44
https://kumti.com/shba-dhe-k-jugore-i-filluan-manovrat-ushtarake/60%Hourly2013-02-04 12:39
https://kumti.com/takohen-thaci-e-haradinaj-ska-koalicion-pdk-aak/60%Hourly2013-02-04 12:39
https://kumti.com/franca-mori-nen-mbrojtje-edhe-minierat-e-uraniumit-ne-nigeri/60%Hourly2013-02-04 12:36
https://kumti.com/duhet-shkaterruar-aviacioni-sirian-perndryshe-forcohet-ideologjia-radikale/60%Hourly2013-02-04 12:34
https://kumti.com/paneta-per-zbulimin-e-vendndodhjes-se-bin-ladenit-eshte-perdorur-metoda-e-mbytjes-artificiale/60%Hourly2013-02-04 12:33
https://kumti.com/izraeli-i-arrestoi-25-pjesetare-te-hamasit/60%Hourly2013-02-04 12:00
https://kumti.com/cameron-takon-lideret-afgane-dhe-pakistaneze/60%Hourly2013-02-04 11:51
https://kumti.com/menasse-egoizmi-frenon-evropen/60%Hourly2013-02-04 11:40
https://kumti.com/tregtia-me-droga-ne-evrope/60%Hourly2013-02-04 11:31
https://kumti.com/pdk-mban-sekret-financat/60%Hourly2013-02-04 11:26
https://kumti.com/krimi-i-organizuar-dhe-korrupsioni-ngufasin-kosoven/60%Hourly2013-02-04 11:24
https://kumti.com/pacientet-vazhdojne-ti-blejne-ilacet/60%Hourly2013-02-04 00:06
https://kumti.com/irak-33-te-vrare-150-te-plagosur/60%Hourly2013-02-04 00:00
https://kumti.com/shba-publikohen-fotot-e-obames-duke-qitur-me-arme/60%Hourly2013-02-03 23:58
https://kumti.com/pranimi-i-fajit-nga-shefi-i-shtabit-te-ushtrise-deshmi-per-krimet-e-shtetit-serb-ne-kosove/60%Hourly2013-02-03 23:47
https://kumti.com/munih-davutoglu-i-premton-jahjages-ndihme-ne-njohje/60%Hourly2013-02-03 23:43
https://kumti.com/munih-hoxhaj-kerkon-njohje-nga-iraku/60%Hourly2013-02-03 23:40
https://kumti.com/erdoan-irani-nuk-te-qendroje-i-heshtur-perpara-situates-ne-siri/60%Hourly2013-02-03 16:56
https://kumti.com/vazhdon-ardhja-e-raketave-patriot-ne-turqi/60%Hourly2013-02-03 16:54
https://kumti.com/mbuloni-enet-tuaja-dhe-vini-tapa-ne-shishe-2/60%Hourly2013-02-03 13:04
https://kumti.com/plackiten-tri-kisha-serbe-ne-anamorave/60%Hourly2013-02-03 12:58
https://kumti.com/apple-do-te-prodhoje-kepuce-te-zgjuara/60%Hourly2013-02-03 12:41
https://kumti.com/daciq-i-shpeton-aksidentit-skuteri-flutroi-mbi-veturen-e-tij/60%Hourly2013-02-03 12:38
https://kumti.com/8-arsyet-pse-duhet-te-mbyllet-llogaria-e-juaj-facebook/60%Hourly2013-02-03 12:32
https://kumti.com/brukseli-kerkon-ndalimin-e-agimit-te-arte/60%Hourly2013-02-03 12:23
https://kumti.com/demtohen-varrezat-e-shqiptareve-ne-bujanoc/60%Hourly2013-02-03 12:21
https://kumti.com/arrestohet-futbollisti-shqiptar-shiste-droge-ne-itali/60%Hourly2013-02-03 12:19
https://kumti.com/kroaci-protesta-ne-vukovar-kunder-perdorimit-te-gjuhes-serbe/60%Hourly2013-02-03 12:16
https://kumti.com/ja-si-te-eleminoni-aromen-e-keqe-te-gojes/60%Hourly2013-02-03 06:55
https://kumti.com/si-te-vrapojme-pa-dhimbje-barku/60%Hourly2013-02-03 06:50
https://kumti.com/harresa-dhe-lidhja-me-oret-e-gjumit/60%Hourly2013-02-03 06:45
https://kumti.com/video-milaim-zeka-e-gjen-xhabir-zharkun/60%Hourly2013-02-03 06:41
https://kumti.com/banka-boterore-shqiptaret-po-behen-populli-me-i-madh-ne-ballkan/60%Hourly2013-02-03 06:37
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-padit-kishen-ortodokse-serbe/60%Hourly2013-02-03 06:35
https://kumti.com/ankara-grupi-marksist-merr-per-siper-sulmin-ndaj-ambasades-amerikane/60%Hourly2013-02-02 20:48
https://kumti.com/daciq-i-lidhur-me-mafian/60%Hourly2013-02-02 20:47
https://kumti.com/hoxhaj-njoha-e-kosoves-nga-libia-ceshtje-kohe/60%Hourly2013-02-02 20:38
https://kumti.com/irani-prezanton-avionin-qe-ri-qe-shmang-radaret/60%Hourly2013-02-02 20:31
https://kumti.com/egjipt-presidenca-vendosmeri-absolute-ndaj-akteve-te-dhunes/60%Hourly2013-02-02 14:09
https://kumti.com/sulmi-i-ambasades-amerikane-ne-ankara-lideret-turq-shprehin-reagimin-e-tyre/60%Hourly2013-02-02 14:05
https://kumti.com/skenaret-e-mundshme-te-sulmeve-ajrore-izraelite-2/60%Hourly2013-02-02 13:00
https://kumti.com/nuset-e-xhenneteve/60%Hourly2013-02-02 12:10
https://kumti.com/liban-gjashte-te-vrare-ne-perleshje/60%Hourly2013-02-02 11:33
https://kumti.com/twitter-sulmet-kibernetike-prekin-250-mije-perdorues/60%Hourly2013-02-02 11:24
https://kumti.com/okb-ja-e-shqetesuar-nga-abuzimet-ne-mali/60%Hourly2013-02-02 11:19
https://kumti.com/mali-presidenti-frances-hollande-mberrin-ne-tombuku/60%Hourly2013-02-02 11:12
https://kumti.com/e-keshillueshme-ta-lexoje-cdo-femer/60%Hourly2013-02-02 06:20
https://kumti.com/rusise-i-kerkohet-te-heqe-masen-qe-denon-homoseksualitetin/60%Hourly2013-02-02 06:16
https://kumti.com/nikon-coolpix-aw110-dhe-s31/60%Hourly2013-02-02 06:12
https://kumti.com/telefonat-me-te-popullarizuar-me-android/60%Hourly2013-02-02 05:47
https://kumti.com/kater-gjera-qe-shkaterrojne-kenaqin-forcojne-zbehin/60%Hourly2013-02-02 00:40
https://kumti.com/mellaga-dhe-dobite-e-saj/60%Hourly2013-02-02 00:38
https://kumti.com/skenaret-e-mundshme-te-sulmeve-ajrore-izraelite/60%Hourly2013-02-02 00:04
https://kumti.com/siria-lufton-ne-internet/60%Hourly2013-02-02 00:00
https://kumti.com/nato-refuzoi-perfshirjen-ne-operacionet-ushtarake-ne-mali/60%Hourly2013-02-01 23:50
https://kumti.com/plava-dhe-gucia-shqiptaret-ne-protesta/60%Hourly2013-02-01 23:50
https://kumti.com/sopen-dyshohet-se-e-vrane-gruaja-dhe-te-bijat/60%Hourly2013-02-01 23:47
https://kumti.com/polici-i-vetevrare-a-po-hetohej-per-vrasjen-e-xhemajli-mustafes/60%Hourly2013-02-01 23:41
https://kumti.com/testi-i-forces-se-muskujve-2/60%Hourly2013-02-01 23:41
https://kumti.com/testi-i-forces-se-muskujve/60%Hourly2013-02-01 23:32
https://kumti.com/turqi-a-ka-alternative-me-te-mire-se-be/60%Hourly2013-02-01 23:29
https://kumti.com/ni-ceshtjet-kurde-te-erdoganit/60%Hourly2013-02-01 23:25
https://kumti.com/sa-eshte-i-sigurt-skype-per-bisedat-e-pergjuara/60%Hourly2013-02-01 23:23
https://kumti.com/institucionet-publike-shendetesore-pa-transparence-dhe-llogaridhenie/60%Hourly2013-02-01 23:22
https://kumti.com/renia-e-investimeve-te-huaja-nga-droja-e-korrupsionit/60%Hourly2013-02-01 23:19
https://kumti.com/ligji-per-shendetesi-shyn-ne-fuqi-me-30-prill/60%Hourly2013-02-01 23:17
https://kumti.com/ligji-per-shendetesi-shyn-ne-fuqi-me-30-prill-2/60%Hourly2013-02-01 23:17
https://kumti.com/sulmohet-ambasada-e-shba-se-ne-ankara-nga-nje-kamikaz-komunist-2/60%Hourly2013-02-01 23:17
https://kumti.com/sulmohet-ambasada-e-shba-se-ne-ankara-nga-nje-kamikaz-komunist/60%Hourly2013-02-01 23:09
https://kumti.com/ne-shqiperi-mungon-kultura-e-kompromisit/60%Hourly2013-02-01 23:07
https://kumti.com/shefi-i-ri-i-eulex-it-kerkon-partneritet-me-institucionet-e-kosoves/60%Hourly2013-02-01 23:00
https://kumti.com/google-nis-konkursin-konkurrues-per-shkence-globale/60%Hourly2013-02-01 19:58
https://kumti.com/sony-sjell-pasardhesin-e-playstation-3/60%Hourly2013-02-01 19:52
https://kumti.com/konfirmohet-ardhja-e-motorola-x-phone/60%Hourly2013-02-01 19:51
https://kumti.com/me-i-pasuri-i-afrikes-se-jugut-jep-gjysmen-e-pasurise-per-te-varferit/60%Hourly2013-02-01 19:23
https://kumti.com/davutoglu-ne-beograd-flet-per-kosoven-reagon-dacici/60%Hourly2013-02-01 19:22
https://kumti.com/irak-protesta-masive-kunder-kryeministrit-maliki/60%Hourly2013-02-01 18:51
https://kumti.com/proteste-per-shami-ne-ferizaj/60%Hourly2013-02-01 18:40
https://kumti.com/trashegimia-e-sekretares-clinton/60%Hourly2013-02-01 17:27
https://kumti.com/policia-konfiskon-mbi-100-kg-droge/60%Hourly2013-02-01 15:24
https://kumti.com/deshton-zgjedhja-e-gjyqtareve-te-kushtetueses/60%Hourly2013-02-01 15:22
https://kumti.com/kosova-mund-te-prodhoje-780-mw-energji-te-riperterishme/60%Hourly2013-02-01 15:19
https://kumti.com/jep-doreheqje-muja-ne-vend-te-tij-buzhala/60%Hourly2013-02-01 15:18
https://kumti.com/vetura-e-bashotes-shkel-nje-qytetar/60%Hourly2013-02-01 15:15
https://kumti.com/certifikohen-27-oficere-te-fsk-se-per-logjistike/60%Hourly2013-02-01 15:13
https://kumti.com/kim-jong-un-gati-per-lufte/60%Hourly2013-02-01 15:10
https://kumti.com/halbauer-kete-vit-vendoset-nese-fsk-do-te-jete-ushtri/60%Hourly2013-02-01 15:09