XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/serbia-i-ngriti-permendore-kanxhallozit-rus-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-03-31 18:44
https://kumti.com/vetevendosje-sot-proteston-ne-mitrovice/60%Hourly2013-03-30 10:22
https://kumti.com/bombe-500-kg-ne-harilaq/60%Hourly2013-03-30 10:09
https://kumti.com/letoni-shpetohen-shumica-e-200-personave-te-bllokuar-ne-akull/60%Hourly2013-03-30 09:38
https://kumti.com/koreja-e-veriut-pershkallezon-kercenimet/60%Hourly2013-03-30 09:36
https://kumti.com/ne-kine-28-minatore-te-vdekur-dhe-83-te-bllokuar/60%Hourly2013-03-30 09:34
https://kumti.com/arkitekti-i-rreme-projektoi-30-vjet-ndertesa-ne-france/60%Hourly2013-03-30 09:31
https://kumti.com/psg-gati-per-barcen/60%Hourly2013-03-30 09:29
https://kumti.com/marinsat-amerikane-trajnojne-pjesetaret-e-fsk-se/60%Hourly2013-03-30 09:26
https://kumti.com/aak-ja-vec-me-ldk-ne/60%Hourly2013-03-30 09:23
https://kumti.com/si-ta-besh-bashkeshortin-tend-te-lumtur/60%Hourly2013-03-29 22:51
https://kumti.com/nga-mtv-ne-meke-si-e-ndryshoi-islami-jeten-time/60%Hourly2013-03-29 22:32
https://kumti.com/nato-lufta-mes-dy-koreve-e-mundshme/60%Hourly2013-03-29 20:49
https://kumti.com/video-ndertesa-rrenohet-si-kulle-prej-letres-dhjetera-te-zhdukur/60%Hourly2013-03-29 20:45
https://kumti.com/sauna-ul-aftesine-e-riprodhimit-tek-meshkujt/60%Hourly2013-03-29 20:33
https://kumti.com/a-shitet-windows-phone-me-teper-se-iphone-ne-disa-shtete/60%Hourly2013-03-29 20:27
https://kumti.com/shba-gjykata-e-larte-diskuton-ligjin-per-martesen-mes-homoseksualeve/60%Hourly2013-03-29 20:24
https://kumti.com/apple-parashikon-monitor-mbeshtjelles-per-iphone-in-e-ardhshem/60%Hourly2013-03-29 20:16
https://kumti.com/serbet-e-veriut-te-kosoves-nuk-do-t-i-respektojme-marreveshjet/60%Hourly2013-03-29 20:14
https://kumti.com/sarajeve-per-vrasesin-e-gerbavices-45-vjet-burg/60%Hourly2013-03-29 20:12
https://kumti.com/siri-kryengritesit-e-moren-kontrollit-ndaj-nje-qyteti-kufitar/60%Hourly2013-03-29 20:10
https://kumti.com/izraeli-hapi-piken-e-kalimit-kufitar-me-gazen/60%Hourly2013-03-29 20:06
https://kumti.com/si-ta-mjekojme-reumatizmin-2/60%Hourly2013-03-28 11:51
https://kumti.com/keshillat-per-te-frenuar-oreksin/60%Hourly2013-03-28 11:40
https://kumti.com/kina-persekuton-muslimanet/60%Hourly2013-03-28 11:27
https://kumti.com/si-e-pershkruan-hasan-basriu-rahimehullah-dijetarin-e-vertete/60%Hourly2013-03-28 00:48
https://kumti.com/blloku-opozitar-takohen-kurti-dhe-haradinaj/60%Hourly2013-03-28 00:44
https://kumti.com/rekord-i-ri-per-shpejtesine-e-internetit/60%Hourly2013-03-28 00:37
https://kumti.com/sulmet-kibernetike-ngadalesojne-internetin-ne-mbare-boten/60%Hourly2013-03-28 00:34
https://kumti.com/skaneri-3d-i-veshit-per-mjeket/60%Hourly2013-03-28 00:30
https://kumti.com/kompjuteri-i-ri-nga-infocus/60%Hourly2013-03-28 00:27
https://kumti.com/perditesimi-me-i-fundit-i-facebook/60%Hourly2013-03-28 00:22
https://kumti.com/turqia-ne-maj-shlyen-borxhin-qe-i-ka-fmn-se/60%Hourly2013-03-28 00:19
https://kumti.com/myftiu-ternava-priti-john-ryan/60%Hourly2013-03-27 23:39
https://kumti.com/islami-ne-prag-te-portes-se-larte-ii/60%Hourly2013-03-27 22:26
https://kumti.com/81-projekte-per-ndertimit-e-xhamise-qendrore-te-prishtines/60%Hourly2013-03-27 22:16
https://kumti.com/annan-vone-per-nderhyrje-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2013-03-27 20:02
https://kumti.com/opozita-siriane-hap-ambasaden-e-pare-ne-katar/60%Hourly2013-03-27 19:56
https://kumti.com/shba-rritet-numri-i-te-mbijetuarve-nga-kanceri/60%Hourly2013-03-27 19:54
https://kumti.com/siri-turkmenet-do-te-vazhdojne-perpjekjen-e-armatosur-bashke-me-opozitaret-kunder-asadit/60%Hourly2013-03-27 19:25
https://kumti.com/dhuna-e-nxenesve-fenomen-i-shoqerise-tradicionale/60%Hourly2013-03-27 18:24
https://kumti.com/vazoja-3-dollareshe-shitet-per-miliona/60%Hourly2013-03-27 18:11
https://kumti.com/doha-liga-arabe-cdo-vend-antare-ka-te-drejte-e-armatosjes-se-opozites-siriane/60%Hourly2013-03-27 18:01
https://kumti.com/myftiu-i-dibres-se-madhe-ka-arritur-fitore-tejet-bindese-ne-zgjedhjet-vendor/60%Hourly2013-03-27 17:11
https://kumti.com/pse-kendojne-gjelat-cdo-mengjes/60%Hourly2013-03-27 17:06
https://kumti.com/shkuam-te-ua-mesojme-fene-ata-na-e-mesuan-neve/60%Hourly2013-03-27 16:59
https://kumti.com/anemia-i-ben-femijet-agresive/60%Hourly2013-03-27 16:52
https://kumti.com/kapslleku-perkeqesuesit-dhe-lehtesuesit/60%Hourly2013-03-27 16:39
https://kumti.com/keshilla-per-te-ulur-gjasat-e-abortit/60%Hourly2013-03-27 16:31
https://kumti.com/nga-nje-laborator-i-texas-it-u-zhduk-nje-epruvete-qe-permbante-nje-virus-vdekjeprures/60%Hourly2013-03-27 09:53
https://kumti.com/shkaku-i-avarise-se-fundit-ne-centralin-berthamor-fukushima-thuhet-te-kete-qene-nje-mi/60%Hourly2013-03-27 09:49
https://kumti.com/qe-nga-sulmet-e-11-shtatorit-49-mije-persona-kane-humbur-jeten-ne-pakistan/60%Hourly2013-03-27 09:40
https://kumti.com/guantanamo-te-burgosurit-ne-greve-te-urise-per-shkak-se-rojet-perdhosen-kuranin/60%Hourly2013-03-27 09:35
https://kumti.com/shba-gjykata-e-larte-po-i-hap-rruge-marteses-se-homoseksualeve/60%Hourly2013-03-27 09:32
https://kumti.com/bizneset-i-shmangen-tatimit/60%Hourly2013-03-27 09:31
https://kumti.com/xhokeri-i-lindjes-se-mesme/60%Hourly2013-03-27 09:30
https://kumti.com/hrw-abuzime-me-refugjatet-musliman-ne-kampin-mogadishu/60%Hourly2013-03-27 09:27
https://kumti.com/ne-egjipt-kane-filluar-arrestimet-e-shkaktareve-te-trazirave/60%Hourly2013-03-27 08:37
https://kumti.com/nuk-eshte-etike/60%Hourly2013-03-26 19:57
https://kumti.com/dija-eshte-pushtet/60%Hourly2013-03-26 19:54
https://kumti.com/17-vjecari-shet-aplikacionin-e-tij-per-30-milion-dollare/60%Hourly2013-03-26 19:51
https://kumti.com/mursi-paralajmeron-kunder-nderhyrjeve-te-huaja-ne-punet-e-brendshme-te-egjiptit/60%Hourly2013-03-26 19:50
https://kumti.com/erdogan-rikonfirmon-perkrahjen-e-turqise-per-kosoven/60%Hourly2013-03-26 19:46
https://kumti.com/liga-arabe-keshilli-opozitar-e-perfaqeson-sirine/60%Hourly2013-03-26 19:42
https://kumti.com/ibra-i-kthehet-barcelones/60%Hourly2013-03-26 17:53
https://kumti.com/per-aeroportin-vendos-komuna/60%Hourly2013-03-26 17:49
https://kumti.com/sanchez-deshiron-te-vazhdoje-me-barcen/60%Hourly2013-03-26 17:46
https://kumti.com/procedura-te-shpejta-te-azilit-per-kosovaret-ne-zvicer/60%Hourly2013-03-26 17:44
https://kumti.com/kadri-veseli-zevendeskryetar-i-pdk-se/60%Hourly2013-03-26 17:40
https://kumti.com/kjo-eshte-dashuri/60%Hourly2013-03-25 22:53
https://kumti.com/pyetje-qe-nxjerr-ne-shesh-urtesine-e-krijuesit/60%Hourly2013-03-25 22:34
https://kumti.com/arsyeja-e-vertete-per-luften-ne-irak-2/60%Hourly2013-03-25 22:15
https://kumti.com/autoritet-siriane-demantojne-se-bashar-al-asadi-eshte-i-vdekur/60%Hourly2013-03-25 22:10
https://kumti.com/monstra-vazhdon-procesi-gjyqesore/60%Hourly2013-03-25 22:06
https://kumti.com/c-duhet-te-pini-kur-keni-anemi/60%Hourly2013-03-25 22:00
https://kumti.com/ekrani-i-telefonit-tuaj-te-ardhshem-mund-te-perbehet-nga-safiri/60%Hourly2013-03-25 21:56
https://kumti.com/kim-mehmeti-s-debatoj-as-me-buzhalla-e-budalla-as-me-kancelare-kishtare-qe-s-dine-te-lexojne/60%Hourly2013-03-25 21:41
https://kumti.com/terapia-e-re-kunder-leukemise/60%Hourly2013-03-25 21:25
https://kumti.com/france-protesta-masive-kunder-martesave-gay/60%Hourly2013-03-25 21:10
https://kumti.com/izraeli-e-ngushton-edhe-me-teper-territorin-detar-te-gazes/60%Hourly2013-03-25 21:04
https://kumti.com/kim-mehmeti-islami-e-ka-shpetuar-shqiptarine/60%Hourly2013-03-24 20:20
https://kumti.com/siri-lideri-opozitar-ka-paraqitur-doreheqje/60%Hourly2013-03-24 13:54
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-prononcohet-ne-lidhje-me-kerkim-falje-nga-ana-e-izraelit/60%Hourly2013-03-24 13:53
https://kumti.com/izraelitet-sulmojne-protestuesit-palestinez/60%Hourly2013-03-24 13:48
https://kumti.com/ngritje-e-cmimeve-te-konsumit/60%Hourly2013-03-24 07:44
https://kumti.com/evolucioni-i-gjithesise/60%Hourly2013-03-23 22:10
https://kumti.com/alarme-te-rrejshme-per-bomba-ne-aeroportet-e-shkupit-dhe-ohrit/60%Hourly2013-03-23 20:06
https://kumti.com/operacioni-ri-anonymousve-kunder-izraelit/60%Hourly2013-03-23 19:56
https://kumti.com/asadi-vajton-per-perkrahesin-e-tij-te-shiturin-ramadan-el-buti/60%Hourly2013-03-23 14:59
https://kumti.com/nese-arrihet-marreveshja-serbia-ndryshon-kushtetuten/60%Hourly2013-03-23 13:26
https://kumti.com/shba-marinsi-i-vrau-dy-kolege-e-pastaj-edhe-vetveten/60%Hourly2013-03-23 13:21
https://kumti.com/presidentja-koreano-jugore-gjobe-minifundeve/60%Hourly2013-03-23 13:03
https://kumti.com/egjipt-perleshjet-nuk-ndalen/60%Hourly2013-03-23 12:53
https://kumti.com/sekrete-gjinekologjike-qe-duhet-t-i-dini/60%Hourly2013-03-23 12:45
https://kumti.com/ata-qe-allahu-nuk-i-do-ne-kuran/60%Hourly2013-03-23 12:42
https://kumti.com/thenie-qe-te-bejne-te-qeshesh/60%Hourly2013-03-23 12:28
https://kumti.com/cilat-jane-shkaqet-e-shtatzenise-jashte-mitres/60%Hourly2013-03-23 12:25
https://kumti.com/caji-i-xhenxhefilit-ndihmon-lirimin-nga-stresi/60%Hourly2013-03-23 12:14
https://kumti.com/sa-e-ekspozuar-eshte-realisht-jeta-juaj-ndaj-hakimit/60%Hourly2013-03-23 12:11
https://kumti.com/shfaqen-disa-fotografi-te-samsung-galaxy-s4-mini/60%Hourly2013-03-23 11:45
https://kumti.com/mos-shpenzoni-teper/60%Hourly2013-03-23 11:41
https://kumti.com/dobi-te-shumta-te-karrotave/60%Hourly2013-03-23 11:38
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-libanit-najib-mikati/60%Hourly2013-03-23 11:35
https://kumti.com/siri-obama-shqetesohet-nga-mundesia-qe-muslimanet-mund-te-marrin-pushtetin/60%Hourly2013-03-23 11:29
https://kumti.com/holanda-fiton-por-jo-spanja/60%Hourly2013-03-23 09:04
https://kumti.com/riformatizimi-kur-te-kthehen-nga-new-yorku/60%Hourly2013-03-23 08:59
https://kumti.com/u-incizuan-duke-kerkuar-ryshfet/60%Hourly2013-03-23 08:42
https://kumti.com/aeroporti-ushtarak-i-sllatines-video/60%Hourly2013-03-22 01:10
https://kumti.com/serbia-fton-te-rinjte-shqiptare-per-t-u-rekrutuar-ne-ushtrine-serbe/60%Hourly2013-03-21 23:00
https://kumti.com/myftiu-ternava-takoi-kryetarin-e-bankes-islame-per-zhvillim/60%Hourly2013-03-21 22:34
https://kumti.com/sulmohen-muslimanet-ne-mianmar-10-te-vdekur/60%Hourly2013-03-21 22:30
https://kumti.com/zvicer-diskriminimi-ndaj-shqiptareve-ne-rritje/60%Hourly2013-03-21 22:26
https://kumti.com/mbyllet-gazeta-express-e-cila-ka-shpifur-panderprere-kunder-islamit/60%Hourly2013-03-21 22:22
https://kumti.com/siri-u-vra-i-shituri-ramadan-el-buti/60%Hourly2013-03-21 22:14
https://kumti.com/obama-jemi-ne-krah-te-izraelit/60%Hourly2013-03-21 05:41
https://kumti.com/benzema-dhuron-3-milion-euro-per-xhami-ne-lion/60%Hourly2013-03-20 19:51
https://kumti.com/plagoset-nje-shqiptar-nga-policia-serbe/60%Hourly2013-03-20 19:46
https://kumti.com/kerkim-falja-e-serbise-fillimi-i-pajtimit/60%Hourly2013-03-20 19:42
https://kumti.com/suarez-i-hapur-per-largim/60%Hourly2013-03-20 19:38
https://kumti.com/kosova-e-turqia-rrisin-bashkepunimin-ushtarak/60%Hourly2013-03-20 19:36
https://kumti.com/koreja-e-veriut-sulmon-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2013-03-20 19:32
https://kumti.com/prishtina-pa-uje/60%Hourly2013-03-20 19:29
https://kumti.com/pacolli-nuk-di-cka-i-kam-ba-jahjages/60%Hourly2013-03-20 19:26
https://kumti.com/gjermania-nis-seancat-per-nje-sulm-ne-afganistan/60%Hourly2013-03-20 18:16
https://kumti.com/komandanti-suprem-i-nato-s-po-diskutohen-planet-per-veprim-te-mundshem-ushtarak-ne-siri/60%Hourly2013-03-20 17:46
https://kumti.com/levoret-e-drureve-tregojne-perhapjen-e-ndotjes/60%Hourly2013-03-20 17:40
https://kumti.com/arabi-saudite-18-te-arrestuar-per-spiunazh-ne-mesin-e-tyre-iranian-dhe-libanez/60%Hourly2013-03-20 17:40
https://kumti.com/oman-tragetet-me-te-shpejte-te-makinave-ne-bote-2/60%Hourly2013-03-20 17:37
https://kumti.com/pacolli-priti-kreun-e-asamblese-se-madhe-te-turqise/60%Hourly2013-03-20 17:36
https://kumti.com/bizneset-gjermane-ne-irak-2/60%Hourly2013-03-20 17:34
https://kumti.com/oman-tragetet-me-te-shpejte-te-makinave-ne-bote/60%Hourly2013-03-20 17:31
https://kumti.com/bizneset-gjermane-ne-irak/60%Hourly2013-03-20 17:30
https://kumti.com/shtyhet-debutimi-i-htc-one/60%Hourly2013-03-20 17:29
https://kumti.com/amazon-sjell-modelin-e-ri-te-kindle-fire-hd-per-99-dollare/60%Hourly2013-03-20 17:27
https://kumti.com/europol-shqiperia-dominon-trafikun-e-droges-ne-europe/60%Hourly2013-03-20 17:22
https://kumti.com/skoci-besimtaret-musliman-qe-nuk-i-zene-xhamite-tashme-falen-edhe-ne-kishe/60%Hourly2013-03-20 17:21
https://kumti.com/obama-aleanca-shba-izrael-e-perjetshme/60%Hourly2013-03-20 17:00
https://kumti.com/roli-i-islamit-ne-integrimin-e-shqiperise-etnike-dhe-te-kombit-shqiptar/60%Hourly2013-03-19 23:00
https://kumti.com/kujdes-me-zerin-e-larte-humbni-degjimin/60%Hourly2013-03-19 21:50
https://kumti.com/efektet-e-lengjeve-sa-te-rendesishme-jane-ne-organizmin-tone/60%Hourly2013-03-19 21:47
https://kumti.com/patriku-irinej-nuk-ka-ndarje-as-njohje-te-kosoves/60%Hourly2013-03-19 21:40
https://kumti.com/samsungu-pergatit-galaxy-s-iii-te-avancuar/60%Hourly2013-03-19 21:38
https://kumti.com/modelet-atehere-dhe-tash/60%Hourly2013-03-19 16:33
https://kumti.com/enver-zymberi-nuk-u-vra-nga-nje-snajper/60%Hourly2013-03-19 16:29
https://kumti.com/procesi-gjyqesor-monstra-sot-me-dyer-te-mbyllura/60%Hourly2013-03-19 16:17
https://kumti.com/blix-lufta-ne-irak-gabim-i-tmerrshem/60%Hourly2013-03-19 16:10
https://kumti.com/kryeministri-opozitar-sirian-e-perjashton-dialogun-me-assadin/60%Hourly2013-03-19 16:07
https://kumti.com/siri-opozitaret-zgjedhin-kryeministrin/60%Hourly2013-03-19 16:00
https://kumti.com/thaci-takon-papa-franciscon-e-pare/60%Hourly2013-03-19 13:38
https://kumti.com/boterori-2014-programi-i-ndeshjeve-eleminatore/60%Hourly2013-03-19 00:35
https://kumti.com/semundjet-e-veshkave-mjeket-apelojne-per-kujdes/60%Hourly2013-03-19 00:21
https://kumti.com/kosovaret-cdo-dite-e-me-te-varfer/60%Hourly2013-03-19 00:13
https://kumti.com/kriza-e-shtetit-te-qipros-paguhet-nga-parate-e-qytetareve/60%Hourly2013-03-19 00:00
https://kumti.com/personalitetet-e-njohura-dhe-politikanet-ne-shenjester-te-hackerave/60%Hourly2013-03-18 23:52
https://kumti.com/fazat-neper-te-cilat-kalon-cdo-cift/60%Hourly2013-03-18 23:51
https://kumti.com/pervjetori-i-luftes-se-canakkalase-1915-2/60%Hourly2013-03-18 23:30
https://kumti.com/pervjetori-i-luftes-se-canakkalase-1915/60%Hourly2013-03-18 23:19
https://kumti.com/presidenti-i-pakistanit-egjipti-te-ndihmoje-fundin-e-konfliktit-ne-siri/60%Hourly2013-03-18 23:19
https://kumti.com/siri-sulmohet-pallati-i-asadit/60%Hourly2013-03-18 23:11
https://kumti.com/financat-tronditen-nga-qipro/60%Hourly2013-03-18 23:00
https://kumti.com/beqaj-rryma-nuk-do-te-shtrenjtohet/60%Hourly2013-03-18 22:59
https://kumti.com/pedofili-shqiptar-tregon-se-si-e-vrau-julianin/60%Hourly2013-03-18 22:46
https://kumti.com/dihen-emrat-e-deputeteve-te-pdk-se-qe-votuan-kunder-grave-te-dhunuara/60%Hourly2013-03-18 22:44
https://kumti.com/kosova-e-vitit-1999-turqia-gati-trupat-te-nderhyje-ushtarakisht/60%Hourly2013-03-18 22:34
https://kumti.com/siri-dezerton-gjenerali-i-bashkohet-kryengritesve/60%Hourly2013-03-18 22:28
https://kumti.com/moshe-jalon-emerohet-minister-i-mbrojtjes-te-izraelit/60%Hourly2013-03-17 19:58
https://kumti.com/dezerton-nga-regjimi-sirian-nje-gjeneral-ushtarak/60%Hourly2013-03-17 19:56
https://kumti.com/opozita-siriane-emeron-10-kandidate-per-kryeminister/60%Hourly2013-03-17 19:52
https://kumti.com/zyrtaret-amerikan-gabuam-per-pushtimin-e-irakut/60%Hourly2013-03-17 19:45
https://kumti.com/ushtria-serbe-keqtrajton-banoret-e-konculit/60%Hourly2013-03-17 19:41
https://kumti.com/sancez-nje-hap-me-afer-interit/60%Hourly2013-03-17 10:57
https://kumti.com/reali-nuk-ia-fal-dakikun-ia-mbush-porten-gola/60%Hourly2013-03-17 10:54
https://kumti.com/shkoder-gjendet-nje-kufome-pa-koke/60%Hourly2013-03-17 10:50
https://kumti.com/komercializohet-edhe-arsimi/60%Hourly2013-03-17 10:46
https://kumti.com/horror-ne-indi-8-burra-perdhunojne-turisten-ne-sy-te-burrit/60%Hourly2013-03-17 06:15
https://kumti.com/sqarim-rreth-programeve-qe-zbulojne-te-dhenat-e-te-tjereve-ne-internet/60%Hourly2013-03-17 06:02
https://kumti.com/nishani-komuniteti-islam-shqiptar-sherbeu-si-model-per-institucionet-e-tjera/60%Hourly2013-03-17 05:51
https://kumti.com/irani-hezbollahu-ne-krah-te-kriminelit-asad/60%Hourly2013-03-17 05:44
https://kumti.com/myftiu-merr-pjese-ne-manifestimin-medina-kryeqytet-i-kultures-boterore-islame-per-vitin-2013/60%Hourly2013-03-17 05:37
https://kumti.com/siri-clirimtaret-avansojne-ne-damask/60%Hourly2013-03-17 05:35
https://kumti.com/shqiperia-strehon-opoziten-e-iranit/60%Hourly2013-03-17 05:30
https://kumti.com/terror-ne-burgun-grek-alket-rizai-i-armatosur-mban-gjashte-pengje/60%Hourly2013-03-17 05:26
https://kumti.com/ekskluzive-draft-marreveshja-prishtine-beograd-rajon-evropian-e-jo-asociacion/60%Hourly2013-03-17 05:17
https://kumti.com/japoni-prezantohet-makina-robot/60%Hourly2013-03-17 05:15
https://kumti.com/samsung-lancon-galaxy-s4-pa-prekje-vetem-me-shikim-video/60%Hourly2013-03-17 05:11
https://kumti.com/galaxy-s4-te-perkthen-direkt/60%Hourly2013-03-17 05:09
https://kumti.com/pese-menyra-per-te-forcuar-trurin/60%Hourly2013-03-17 04:58
https://kumti.com/a-ja-vlen-te-blesh-nje-laptop-ne-ditet-e-sotme/60%Hourly2013-03-17 04:57
https://kumti.com/sa-kalori-djeg-nje-klikim-ne-mouse/60%Hourly2013-03-17 04:51
https://kumti.com/abraham-lincoln-linkolni/60%Hourly2013-03-17 01:04
https://kumti.com/guajana-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2013-03-16 21:36
https://kumti.com/porosi-nga-i-derguari-i-allahut-alejhi-selam-per-ty-moter/60%Hourly2013-03-16 21:32
https://kumti.com/deklarat-shokuese-e-peshkopit-pedofilia-nuk-eshte-krim/60%Hourly2013-03-16 15:58
https://kumti.com/ora-biollogjike-e-burrit-rreh-gjasat-e-meshkujve-per-te-pasur-femije-pakesohen/60%Hourly2013-03-16 15:36
https://kumti.com/ushtria-e-asadit-zgjeron-hedhjen-e-bombave-masive/60%Hourly2013-03-16 14:54
https://kumti.com/protesta-kunder-shba-se-ne-kabul/60%Hourly2013-03-16 14:39
https://kumti.com/gabimet-gjate-pastrimit-te-dhembeve-qe-duhet-te-shmangen/60%Hourly2013-03-16 13:59
https://kumti.com/siri-schulz-kritikon-parisin-dhe-londre-per-qendrimin-mbi-embargon-e-armeve/60%Hourly2013-03-16 12:09
https://kumti.com/ushtria-egjiptiane-nuk-do-te-nderhyje-ne-krize-pasi-shumica-e-ushtareve-mbeshtesin-vellazerine-myslimane/60%Hourly2013-03-16 12:07
https://kumti.com/shba-te-kerkojne-ekstremistet-ne-siri-me-avione-telekomandues/60%Hourly2013-03-16 12:03
https://kumti.com/ramiqi-homoseksualizmin-do-ta-luftojme-eshte-antishqiptare/60%Hourly2013-03-16 09:58
https://kumti.com/shba-maryland-shteti-i-18-qe-heq-denimin-me-vdekje/60%Hourly2013-03-16 09:55
https://kumti.com/shba-me-interceptore-te-rinj-kunder-korese-v/60%Hourly2013-03-16 09:53
https://kumti.com/princi-charles-meson-arabisht-per-te-lexuar-kuranin/60%Hourly2013-03-16 09:49
https://kumti.com/as-200-milione-euro-per-ptk-ne/60%Hourly2013-03-16 09:47
https://kumti.com/s-luhet-futboll-neper-liqene/60%Hourly2013-03-16 09:45
https://kumti.com/javen-e-ardhshme-vjen-nje-njohje/60%Hourly2013-03-16 09:42
https://kumti.com/kosova-pjeserisht-u-permbahet-marreveshjeve-me-zvicren/60%Hourly2013-03-16 09:37
https://kumti.com/benzema-do-te-qendroje-te-reali/60%Hourly2013-03-16 09:34
https://kumti.com/statusi-special-per-veriun-e-kthen-luften/60%Hourly2013-03-15 18:50
https://kumti.com/torres-ben-historine-shenon-ne-7-gara-ne-nje-sezon/60%Hourly2013-03-15 18:46
https://kumti.com/hocevar-papa-nuk-do-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2013-03-15 18:41
https://kumti.com/helmohen-nxenesit-e-gjimnazit-ne-skenderaj/60%Hourly2013-03-15 18:37
https://kumti.com/opozita-kerkon-edhe-doreheqjen-e-beqajt/60%Hourly2013-03-15 18:34
https://kumti.com/shembet-ura-bllokohet-rruga-gjakove-prishtine/60%Hourly2013-03-15 15:33
https://kumti.com/serbia-po-ngadaleson-ceshtjen-e-te-pagjeturve/60%Hourly2013-03-15 15:30
https://kumti.com/pastat-e-dhembeve-cfare-nuk-keni-ditur/60%Hourly2013-03-15 15:28
https://kumti.com/kercitja-e-dhembeve-naten/60%Hourly2013-03-15 15:26
https://kumti.com/policise-se-kosoves-i-shtohen-19-majore-dhe-64-kapitene/60%Hourly2013-03-15 15:21
https://kumti.com/nikolic-nuk-kemi-qene-kurre-prane-nje-marreveshjeje-me-prishtinen-por-prap-jemi-optimiste/60%Hourly2013-03-15 12:03
https://kumti.com/dacic-prishtina-veshtire-se-do-te-leshoje-pe/60%Hourly2013-03-15 11:59
https://kumti.com/anonymous-i-shpallin-lufte-izraelit-do-t-ju-fshijme-nga-interneti/60%Hourly2013-03-15 11:56
https://kumti.com/londer-mish-derri-ne-produktet-hallall/60%Hourly2013-03-15 11:50
https://kumti.com/profeti-muhamed-lindja-dhe-jeta-para-profetesise/60%Hourly2013-03-15 09:17
https://kumti.com/sfidat-e-turizmit-ne-shqiperi/60%Hourly2013-03-15 09:11
https://kumti.com/video-gruevski-me-retorike-te-ashper-ndaj-shqiptareve-ne-struge/60%Hourly2013-03-14 20:21
https://kumti.com/analistet-gruevski-po-luan-keq-rolin-e-millosheviqit/60%Hourly2013-03-14 20:16
https://kumti.com/video-permbytje-ne-peje/60%Hourly2013-03-14 20:13
https://kumti.com/ora-biollogjike-e-burrit-rreh-gjasat-e-meshkujve-per-te-pasur-femije-pakesohen-2/60%Hourly2013-03-14 15:42
https://kumti.com/shqisat-e-njeriut-ne-shifra/60%Hourly2013-03-14 15:20
https://kumti.com/agjente-me-influence-ne-kosove/60%Hourly2013-03-14 15:16
https://kumti.com/politikanet-dhe-sherbimet-sekrete-anglo-amerikane-qellimisht-kishin-gabuar-dhe-nuk-u-ndeshkuan-2/60%Hourly2013-03-14 15:15
https://kumti.com/politikanet-dhe-sherbimet-sekrete-anglo-amerikane-qellimisht-kishin-gabuar-dhe-nuk-u-ndeshkuan/60%Hourly2013-03-14 14:55
https://kumti.com/elektriciteti-mund-te-jete-burim-i-fuqishem-i-i-zjarrit/60%Hourly2013-03-14 14:19
https://kumti.com/edhe-ne-qumeshtin-gjerman-u-gjeten-substanca-toksike-vdekjeprurese/60%Hourly2013-03-14 13:59
https://kumti.com/qe-nga-paslufta-kane-dale-416-doktore-shkencash/60%Hourly2013-03-14 13:23
https://kumti.com/helmi-i-bleteve-shkaterron-hiv-in/60%Hourly2013-03-14 13:20
https://kumti.com/bedri-hamza-guvernator-i-bqk-se/60%Hourly2013-03-14 13:17
https://kumti.com/kosovaret-me-shume-ne-kredi-sesa-buxheti-i-shtetit-2/60%Hourly2013-03-14 13:16
https://kumti.com/kosovaret-me-shume-ne-kredi-sesa-buxheti-i-shtetit/60%Hourly2013-03-14 13:13
https://kumti.com/vershohet-qendra-e-pejes-foto-video/60%Hourly2013-03-14 13:08
https://kumti.com/medikamentet-adhd-nuk-duhet-t-u-jipen-femijeve-te-shendosh/60%Hourly2013-03-14 12:04
https://kumti.com/medikamentet-adhd-nuk-duhet-t-u-jipen-femijeve-te-shendosh-2/60%Hourly2013-03-14 12:04
https://kumti.com/zvicra-planifikon-te-investoje-88-milione-franga-ne-kosove/60%Hourly2013-03-14 12:02
https://kumti.com/gjermani-vazhdon-lufta-ndaj-islamit-ndalohen-disa-shoqata-islame-2/60%Hourly2013-03-14 11:55
https://kumti.com/gjermani-vazhdon-lufta-ndaj-islamit-ndalohen-disa-shoqata-islame/60%Hourly2013-03-14 11:53
https://kumti.com/papa-i-ri-francesku-nje-pape-kalimtar-2/60%Hourly2013-03-14 11:41
https://kumti.com/kashmir-5-ushtare-indiane-te-vrare/60%Hourly2013-03-14 11:11
https://kumti.com/papa-i-ri-francesku-nje-pape-kalimtar/60%Hourly2013-03-14 11:10
https://kumti.com/abbas-arrin-ne-moske-rusia-ka-ndihmuar-palestinen-me-30-milion/60%Hourly2013-03-14 11:06
https://kumti.com/oecd-parashikon-cmimin-e-nje-fucie-nafte-ne-nivelin-270-2/60%Hourly2013-03-14 11:05
https://kumti.com/4-persona-u-bene-viktima-te-nje-pushkatari-ne-shba/60%Hourly2013-03-14 10:53
https://kumti.com/oecd-parashikon-cmimin-e-nje-fucie-nafte-ne-nivelin-270/60%Hourly2013-03-14 10:51
https://kumti.com/laferrari-bisha-e-kuqe/60%Hourly2013-03-14 09:14
https://kumti.com/windows-8-touch-laptop-me-cmime-me-te-uleta/60%Hourly2013-03-14 09:12
https://kumti.com/firefox-19-0-2/60%Hourly2013-03-14 08:53
https://kumti.com/ramiqi-ne-do-ta-mbrojme-identitetin-islam-te-shqiptareve/60%Hourly2013-03-14 08:45
https://kumti.com/prifterinjte-pedofile-marreveshja-me-viktimat-e-dioqezes-se-mahony/60%Hourly2013-03-14 08:38
https://kumti.com/martirizohet-nje-palestinez-ne-bejtul-makdis/60%Hourly2013-03-14 00:55
https://kumti.com/ushtria-e-regjimit-sirian-pretendon-te-kete-vrare-dhjetera-clirimtare/60%Hourly2013-03-14 00:39
https://kumti.com/kosova-pas-shqiperise-me-e-korruptuara-ne-europe-2/60%Hourly2013-03-14 00:32
https://kumti.com/deshtojne-intrigat-e-koha-se-fsk-ja-respekton-bindjet-fetare-te-pjesetareve-te-saj/60%Hourly2013-03-14 00:30
https://kumti.com/kosova-pas-shqiperise-me-e-korruptuara-ne-europe/60%Hourly2013-03-14 00:25
https://kumti.com/tetove-babai-vret-vajzen-e-tij-26-vjecare-me-pas-edhe-veten/60%Hourly2013-03-14 00:19
https://kumti.com/keni-femije-gjeni-cfare-te-beni/60%Hourly2013-03-14 00:16
https://kumti.com/disiplina-e-rendesishme-per-te-ardhmen-e-femijes/60%Hourly2013-03-14 00:13
https://kumti.com/manaferrat-luftojne-kancerin/60%Hourly2013-03-14 00:10
https://kumti.com/nente-testet-qe-duhet-t-i-beni-me-rregull/60%Hourly2013-03-14 00:04
https://kumti.com/qumeshti-ul-shtypjen-e-gjakut/60%Hourly2013-03-14 00:01
https://kumti.com/depresioni-dhe-semundjet-malinje/60%Hourly2013-03-13 23:50
https://kumti.com/kim-mehmeti-ne-zona-b-myslimanet-ndjehen-se-jane-te-peraqesuar-nga-ateiste-leniniste-video/60%Hourly2013-03-13 21:39
https://kumti.com/shqiperia-vendi-me-cekuiliber-financiar-dhe-borxhin-publik-me-te-larte-ne-ballkanin-perendimor/60%Hourly2013-03-13 21:36
https://kumti.com/kosova-mbeshtetesja-me-e-madhe-e-shba-se-ne-bote/60%Hourly2013-03-13 21:32
https://kumti.com/shtypi-gjerman-per-korrupsionin-ne-kosove-dhe-ndryshimin-e-qendrimit-te-beogradit-ndaj-kosoves/60%Hourly2013-03-13 21:28
https://kumti.com/japoni-termeti-cunami-dhe-kriza-berthamore/60%Hourly2013-03-13 21:25
https://kumti.com/callajan-be-ja-ka-nevoje-per-turqine/60%Hourly2013-03-13 21:23
https://kumti.com/tymi-i-bardhe-zgjidhet-papa-i-ri/60%Hourly2013-03-13 19:09
https://kumti.com/shkencetaret-rezistenca-bakteriale-eshte-e-krahasueshme-me-terrorizmin/60%Hourly2013-03-13 11:40
https://kumti.com/kleriket-iraniane-denuan-mahmoud-ahmadinejad/60%Hourly2013-03-13 11:35
https://kumti.com/ne-moske-u-arrestua-lideri-i-muslimaneve-uzbeke/60%Hourly2013-03-13 11:35
https://kumti.com/hakeret-bene-publike-te-dhenat-personale-te-michelle-obama-dhe-te-figurave-te-tjera-te-famshme-amerikane/60%Hourly2013-03-13 11:31
https://kumti.com/rusi-reshje-anomale-debore-dhe-orteke/60%Hourly2013-03-13 11:29
https://kumti.com/ruset-po-largohen-nga-siria/60%Hourly2013-03-13 11:26
https://kumti.com/aksident-automobilistik-masiv-ne-gjermani/60%Hourly2013-03-13 11:22
https://kumti.com/marreveshje-per-gjurmimin-e-armeve-te-paligjshme/60%Hourly2013-03-13 11:18
https://kumti.com/dobite-e-vajit-te-kokosit/60%Hourly2013-03-13 11:16
https://kumti.com/zbardhet-pakti-per-kthimin-e-emrave-sllave-ne-shqiperi/60%Hourly2013-03-13 11:14
https://kumti.com/pranga-dy-te-dyshuarve-per-marrje-me-prostitucion/60%Hourly2013-03-13 11:14
https://kumti.com/lenovo-e-gatshme-te-bleje-blackberryin/60%Hourly2013-03-13 11:12
https://kumti.com/dominimi-i-apple-po-merr-fund/60%Hourly2013-03-13 11:09
https://kumti.com/britania-pro-armatosjes-se-kryengritesve-ne-siri/60%Hourly2013-03-13 10:55
https://kumti.com/jep-doreheqje-zevendesdrejtori-i-aki-se/60%Hourly2013-03-13 10:48
https://kumti.com/femije-opo-karriere/60%Hourly2013-03-13 10:47
https://kumti.com/presidentes-i-ikin-keshilltaret/60%Hourly2013-03-13 10:05
https://kumti.com/punetoret-e-perkohshem-skllever-moderne-apo-shpetimtare-te-ekonomise-2/60%Hourly2013-03-13 10:04
https://kumti.com/a-eshte-gjermania-e-vetmja-perfituese-e-krizes/60%Hourly2013-03-13 10:04
https://kumti.com/punetoret-e-perkohshem-skllever-moderne-apo-shpetimtare-te-ekonomise/60%Hourly2013-03-13 09:54
https://kumti.com/forcat-izraelite-vrasin-nje-palestinez/60%Hourly2013-03-13 09:29
https://kumti.com/britania-e-madhe-eshte-e-gatshme-te-luftoje-kunder-argjentines-per-ishujt-falklands/60%Hourly2013-03-13 09:28
https://kumti.com/crregullimet-bipolare-shkaku-kryesor-i-vetevrasjeve/60%Hourly2013-03-13 09:18
https://kumti.com/turqia-gati-te-armatose-kosoven/60%Hourly2013-03-12 21:23
https://kumti.com/telefoni-me-i-lire-ne-bote/60%Hourly2013-03-12 21:20
https://kumti.com/siri-masakra-te-reja-ne-lumin-queiq/60%Hourly2013-03-12 21:15
https://kumti.com/unicef-po-shkaterrohet-e-ardhmja-e-femijeve-siriane/60%Hourly2013-03-12 21:06
https://kumti.com/vatikan-papa-i-ri-ende-nuk-zgjidhet-ngase-nga-kapela-sistine-del-tymi-i-zi/60%Hourly2013-03-12 21:03
https://kumti.com/fsk-ja-do-te-denoje-pjesetaret-e-saj-qe-lexuan-kuranin/60%Hourly2013-03-12 20:57
https://kumti.com/shkupi-kerkon-ekstradimin-e-shpejt-per-monstra/60%Hourly2013-03-12 12:04
https://kumti.com/te-bejne-te-suksesshem/60%Hourly2013-03-12 11:54
https://kumti.com/800-te-burgosur-palestineze-i-bashkohen-greves-se-urise/60%Hourly2013-03-12 10:30
https://kumti.com/disa-te-panjohur-qelluan-me-arme-zjarri-11-persona-ne-qender-te-uashingtonit/60%Hourly2013-03-12 10:23
https://kumti.com/1-dite-e-xherdanit-bayerni-feja-dhe-familja/60%Hourly2013-03-12 10:23
https://kumti.com/me-like-perdoruesit-e-facebook-padashje-zbulojne-sekretet-e-tyre-intime-2/60%Hourly2013-03-12 10:20
https://kumti.com/me-like-perdoruesit-e-facebook-padashje-zbulojne-sekretet-e-tyre-intime/60%Hourly2013-03-12 10:17
https://kumti.com/ne-arabine-saudite-kane-shterruar-ekzekutoret-e-kualifikuar/60%Hourly2013-03-12 10:15
https://kumti.com/siri-116-te-vdekur-ne-perleshjet-e-24-oreve-te-fundi/60%Hourly2013-03-12 10:08
https://kumti.com/irak-te-pakten-12-te-vdekur-nga-sulmet-ne-vend/60%Hourly2013-03-12 10:04
https://kumti.com/sa-ndihmon-turizmi-per-te-njohur-kosoven-e-re/60%Hourly2013-03-12 10:00
https://kumti.com/google-x-phone-super-model-me-kamere-prej-16mp/60%Hourly2013-03-12 09:57
https://kumti.com/android-112-here-me-i-infektuar-nga-viruset-se-ios/60%Hourly2013-03-12 09:55
https://kumti.com/ises-i-deshtojne-aleancat/60%Hourly2013-03-12 09:46
https://kumti.com/vritet-me-thika-nje-23-vjecar-ne-mitrovice/60%Hourly2013-03-12 09:41
https://kumti.com/tensionohem-marredheniet-shba-singapor/60%Hourly2013-03-12 09:40
https://kumti.com/ishujt-falkland-votojne-pro-britanise/60%Hourly2013-03-12 09:38
https://kumti.com/nyt-zgjedhja-e-papes-romaket-vs-reformatoret-2/60%Hourly2013-03-12 09:35
https://kumti.com/afganistan-rrezohet-helikopteri-i-nato-s-7-ushtare-te-vrare/60%Hourly2013-03-12 09:33
https://kumti.com/nyt-zgjedhja-e-papes-romaket-vs-reformatoret/60%Hourly2013-03-12 09:28
https://kumti.com/nikolic-prishtina-ka-leshuar-pe-marreveshja-afer/60%Hourly2013-03-12 09:25
https://kumti.com/microsoft-eshte-fajtor-per-renien-e-kompjutereve-personal/60%Hourly2013-03-12 08:21
https://kumti.com/gjithesia-ne-shifra/60%Hourly2013-03-12 01:42
https://kumti.com/armiku-i-cigares/60%Hourly2013-03-12 01:35
https://kumti.com/lufta-e-ftohte-2/60%Hourly2013-03-12 01:34
https://kumti.com/kycet-mundesojne-levizjet-trupore/60%Hourly2013-03-12 01:34
https://kumti.com/lufta-e-ftohte/60%Hourly2013-03-12 01:26
https://kumti.com/plani-i-sulmit-nje-liber-qe-demaskon-politiken-amerikane/60%Hourly2013-03-12 01:21
https://kumti.com/te-drejtat-individuale-te-pacientit-2/60%Hourly2013-03-12 01:13
https://kumti.com/histori-e-shkurter-e-farmacise-tek-bota-islame/60%Hourly2013-03-12 01:09
https://kumti.com/albert-enstein-ajnshtajni/60%Hourly2013-03-12 01:00
https://kumti.com/eksplozivet/60%Hourly2013-03-12 00:58
https://kumti.com/daciqi-thote-ta-kete-refuzuar-nje-oferte-te-be-se-per-veriun-e-kosoves/60%Hourly2013-03-11 12:09
https://kumti.com/rendesia-e-pjeprit/60%Hourly2013-03-11 12:06
https://kumti.com/uthull-per-rregullimin-e-glukozes/60%Hourly2013-03-11 12:01
https://kumti.com/qindra-derra-te-ngordhur-jane-gjetur-ne-nje-lum-ne-kine/60%Hourly2013-03-11 11:29
https://kumti.com/po-rritet-nacionalizmi-maqedonas/60%Hourly2013-03-11 11:26
https://kumti.com/dykuptimesia-e-asociacionit-te-komunave-serbe/60%Hourly2013-03-11 09:30
https://kumti.com/irani-var-shpresat-tek-industria-e-makinave/60%Hourly2013-03-11 09:29
https://kumti.com/vetevritet-njeri-nga-perdhunuesit-e-studentes-indiane/60%Hourly2013-03-11 09:13
https://kumti.com/serbet-bllokojne-eulex-in-dhe-policine-e-kosoves-ne-veri/60%Hourly2013-03-11 08:41
https://kumti.com/izrael-netanjahu-njofton-formimin-e-qeverise/60%Hourly2013-03-11 08:30
https://kumti.com/zbulohet-permbajtja-e-dokumentit-per-normalizimin-e-raporteve-kosove-serbi/60%Hourly2013-03-10 23:46
https://kumti.com/pajisjet-apple-mbizoterojne-ne-aksesimin-e-internetit-ne-avion/60%Hourly2013-03-10 23:43
https://kumti.com/ja-pse-aplikacionet-me-interesante-vonojne-kaq-shume-per-android/60%Hourly2013-03-10 23:38
https://kumti.com/skaneri-digitizer-i-makerbot-do-te-lejoje-kedo-te-printoje-objekte-ne-3d/60%Hourly2013-03-10 23:34
https://kumti.com/viktimes-se-priftit-pedofil-80-mije-euro-demshperblim/60%Hourly2013-03-10 23:23
https://kumti.com/numri-i-refugjateve-siriane-mund-te-trefishohet/60%Hourly2013-03-10 23:15
https://kumti.com/ahmadinexhadi-perqafoi-nenen-e-chavezit-dhe-puthi-arkivolin-e-tij/60%Hourly2013-03-10 23:01
https://kumti.com/thekse-islamofobike-te-orientalizmit-bashkekohor-2/60%Hourly2013-03-10 22:42
https://kumti.com/thekse-islamofobike-te-orientalizmit-bashkekohor/60%Hourly2013-03-10 21:12
https://kumti.com/jezuizmi-dhe-tereza-aspekte-te-fundamentalizmit-katolik/60%Hourly2013-03-10 21:10
https://kumti.com/si-u-falen-keta-profete-ibrahimi-musa-isa-dhe-muhamedi/60%Hourly2013-03-10 17:48
https://kumti.com/a-mos-jetojme-vetem-qe-te-konsumojme-2/60%Hourly2013-03-10 16:27
https://kumti.com/a-mos-jetojme-vetem-qe-te-konsumojme/60%Hourly2013-03-10 16:18
https://kumti.com/bumi-energjitik-ndikon-tek-ekonomia/60%Hourly2013-03-10 14:44
https://kumti.com/asad-une-po-e-mbroj-shekullarizimin/60%Hourly2013-03-10 12:39
https://kumti.com/grate-e-dhunuara-te-lena-pas-dore/60%Hourly2013-03-10 12:37
https://kumti.com/amnisti-per-kriminelet-e-veriut/60%Hourly2013-03-10 12:31
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-nuk-perfaqeson-ndergjegjen-njerezore/60%Hourly2013-03-10 12:27
https://kumti.com/pastertia-gjysma-e-besimit/60%Hourly2013-03-10 00:45
https://kumti.com/modernizmi-dhe-prejardhja-e-kesaj-rryme-2/60%Hourly2013-03-10 00:35
https://kumti.com/modernizmi-dhe-prejardhja-e-kesaj-rryme/60%Hourly2013-03-10 00:28
https://kumti.com/pse-all-llahu-nuk-na-ndihmon-kunder-tyre-2/60%Hourly2013-03-10 00:26
https://kumti.com/pse-all-llahu-nuk-na-ndihmon-kunder-tyre/60%Hourly2013-03-10 00:20
https://kumti.com/lum-per-te-dashuruarit-vetem-per-burra/60%Hourly2013-03-10 00:16
https://kumti.com/18-te-vrare-ne-dy-sulme-ne-afghanistan/60%Hourly2013-03-09 23:53
https://kumti.com/resurset-e-kosoves-po-i-falen-bechtel-enka-s/60%Hourly2013-03-09 17:45
https://kumti.com/continental-prezanton-goma-te-reja-me-sensor/60%Hourly2013-03-09 17:44
https://kumti.com/amerike-mesuesve-u-lejohet-te-bartin-arme/60%Hourly2013-03-09 17:44
https://kumti.com/afati-i-ushqimeve-ne-frigorifer-dhe-friz/60%Hourly2013-03-09 17:40
https://kumti.com/diabeti-dhe-humbja-e-shikimit/60%Hourly2013-03-09 17:39
https://kumti.com/femijet-dhe-antibiotiket/60%Hourly2013-03-09 17:34
https://kumti.com/wp-kush-eshte-shefi-i-ri-i-cia-s/60%Hourly2013-03-09 17:32
https://kumti.com/maduro-merr-drejtimin-e-venezueles/60%Hourly2013-03-09 17:31
https://kumti.com/lugina-kerkon-bashkesine-e-komunave-shqiptare-ne-serbi/60%Hourly2013-03-09 17:27
https://kumti.com/erdogan-do-xhami-ne-mes-te-beogradit-serbia-pranon/60%Hourly2013-03-09 17:27
https://kumti.com/kuvendi-refuzon-raportimin-e-thacit/60%Hourly2013-03-09 17:25
https://kumti.com/afganistan-sulmet-vdekjeprurese-shoqerojne-hagelin-sekretarin-e-mbrojtjes-se-shba/60%Hourly2013-03-09 17:25
https://kumti.com/konfirmohen-21-denime-me-vdekje-ne-egjipt/60%Hourly2013-03-09 17:22
https://kumti.com/shperthejne-protestat-ne-egjipt/60%Hourly2013-03-09 17:20
https://kumti.com/kerry-viziton-familjen-e-agjentit-te-zhdukur-6-vjet-me-pare-ne-iran/60%Hourly2013-03-09 09:49
https://kumti.com/45-filipinez-pranojne-islamin-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-03-08 17:09
https://kumti.com/pederet-dhe-avokati-i-tyre-jane-kunder-bashkohu/60%Hourly2013-03-08 16:57
https://kumti.com/banka-islamike-dhe-fondi-saudit-te-gatshme-per-te-mbeshtetur-kosoven/60%Hourly2013-03-08 16:51
https://kumti.com/imazhi-i-nene-terezes-si-humaniste-eshte-nje-mit-thote-nje-studim-i-ri/60%Hourly2013-03-08 16:47
https://kumti.com/7-bimet-qe-sherojne-pagjumesine/60%Hourly2013-03-08 15:48
https://kumti.com/aplikacioni-per-analizen-e-urines-do-te-perdoret-edhe-ne-spitale/60%Hourly2013-03-08 15:41
https://kumti.com/galaxy-s-iv-manovrohet-me-ane-te-syve/60%Hourly2013-03-08 15:39
https://kumti.com/skype-sjell-versionin-e-ri-per-ios/60%Hourly2013-03-08 15:34
https://kumti.com/lirohet-nga-paraburgimi-deputeti-fatmir-limaj/60%Hourly2013-03-08 15:28
https://kumti.com/tunizi-me-ne-fund-arrihet-marreveshje-per-qeverine-e-re/60%Hourly2013-03-08 15:21
https://kumti.com/brahimi-takohet-te-henen-me-ministrat-e-jashtem-te-be-se/60%Hourly2013-03-08 15:13
https://kumti.com/rusia-nuk-do-i-beje-presion-assad-it/60%Hourly2013-03-08 15:08
https://kumti.com/policia-izraelite-hedhe-bomba-gazi-brenda-xhamise-al-aksa/60%Hourly2013-03-08 15:06
https://kumti.com/shba-arreston-dhendrrin-e-bin-ladenit/60%Hourly2013-03-08 15:04
https://kumti.com/myftiu-terrnava-u-prit-nga-ministri-i-arismit-rame-buja/60%Hourly2013-03-08 15:00
https://kumti.com/guardian-dhe-bbc-zbulojne-lidhjet-e-pentagonit-me-qendrat-e-tortures-ne-irak/60%Hourly2013-03-07 23:09
https://kumti.com/liga-arabe-njeh-koalicionin-opozitar-ne-siri/60%Hourly2013-03-07 23:07
https://kumti.com/shba-ja-lejon-futjen-e-brisqeve-ne-aeroplan/60%Hourly2013-03-07 23:05
https://kumti.com/armet-e-sherbimeve-sekrete-2/60%Hourly2013-03-07 17:32
https://kumti.com/armet-e-sherbimeve-sekrete/60%Hourly2013-03-07 17:29
https://kumti.com/ks-i-okb-se-shton-sanksionet-ndaj-korese-se-veriut/60%Hourly2013-03-07 17:28
https://kumti.com/kfor-paralajmeron-te-gjithe-armembartesit-pa-leje/60%Hourly2013-03-07 17:24
https://kumti.com/blerim-shala-me-page-dhe-me-pagese/60%Hourly2013-03-07 17:15
https://kumti.com/proteste-ne-decan-kunder-dhenies-se-pronave-manastirit/60%Hourly2013-03-07 17:11
https://kumti.com/familja-jashari-unike-ne-bote/60%Hourly2013-03-07 16:39
https://kumti.com/te-drejtat-e-konsumatorit-ne-evrope/60%Hourly2013-03-07 16:02
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-jane-armatosur-me-granatahedhes-suedeze/60%Hourly2013-03-07 15:50
https://kumti.com/bfi-apel-qytetareve-mos-bini-pre-e-manipulimeve/60%Hourly2013-03-07 15:44
https://kumti.com/gjobitet-microsofti/60%Hourly2013-03-07 15:40
https://kumti.com/okb-kerkon-nga-clirimtaret-siriane-lirimin-pa-kushte-te-paqeruajtesve-ne-golan/60%Hourly2013-03-07 15:38
https://kumti.com/bashkohu-pranohet-parti-politike/60%Hourly2013-03-07 15:34
https://kumti.com/nje-vit-heqje-lirie-per-ish-kryeministrin-italian-berlusconi/60%Hourly2013-03-07 15:34
https://kumti.com/gjermania-refuzon-livrimin-e-armeve-per-opozitaret-siriane/60%Hourly2013-03-07 15:33
https://kumti.com/egjipt-gjykata-e-larte-administrative-ka-anuluar-kodin-zgjedhor-te-mursiut/60%Hourly2013-03-07 15:30
https://kumti.com/britania-premton-dergimin-automjete-te-blinduara-per-clirimtaret-siriane/60%Hourly2013-03-07 15:29
https://kumti.com/morsi-respekton-vendimin-e-gjykates-per-zgjedhjet/60%Hourly2013-03-07 15:28
https://kumti.com/ngecje-ne-strategjine-kombetare-kunder-drogave/60%Hourly2013-03-07 15:27
https://kumti.com/largimi-i-elementeve-shteterore-serbe-nga-kosova/60%Hourly2013-03-07 15:03
https://kumti.com/daciq-eshte-genjyer-kur-eshte-thene-se-kosova-eshte-serbi/60%Hourly2013-03-07 14:42
https://kumti.com/deputeti-sali-asllanaj-gjykohet-se-keqperdori-1-milion-euro/60%Hourly2013-03-07 09:41
https://kumti.com/franca-redukton-trupat-ne-mali-ne-prill/60%Hourly2013-03-06 19:16
https://kumti.com/qumeshti-natyror-eshte-me-i-mire/60%Hourly2013-03-06 19:01
https://kumti.com/ginsengu-zvogelon-lodhjen-nga-karcinoma/60%Hourly2013-03-06 18:59
https://kumti.com/kush-ishte-hugo-chavez/60%Hourly2013-03-06 15:29
https://kumti.com/peshkopi-i-rreme-arriti-te-depertoje-ne-kongregaten-e-vatikanit/60%Hourly2013-03-06 11:54
https://kumti.com/po-keta-kush-i-kujton/60%Hourly2013-03-06 11:52
https://kumti.com/shenon-lojtari-musliman-ja-cka-bejne-izraelitet/60%Hourly2013-03-06 11:48
https://kumti.com/helmi-i-bleteve-do-te-jete-ilaci-i-ri-per-dhimbje-te-shpines-dhe-artritin/60%Hourly2013-03-06 11:36
https://kumti.com/raporti-per-drogat-ne-vitin-2012/60%Hourly2013-03-06 11:35
https://kumti.com/bursa-nderkombetare-e-turizmit-deshire-per-udhetim-e-frike-nga-kriza/60%Hourly2013-03-06 11:33
https://kumti.com/vajza-12-vjece-me-iq-me-te-larte-se-einsteini/60%Hourly2013-03-06 11:29
https://kumti.com/te-pangopurit-e-qeverise-nje-person-ha-21517-euro-dreka-dhe-darka-zyrtare-gjate-vitit/60%Hourly2013-03-06 11:26
https://kumti.com/rusia-i-dhuroi-gabimisht-norvegjise-rezerva-te-medha-te-naftes-dhe-gazit/60%Hourly2013-03-06 11:23
https://kumti.com/turqia-dhe-pakistani-filluan-stervitjet-e-perbashketa-ushtarake/60%Hourly2013-03-06 11:09
https://kumti.com/kosova-shenon-15-vjetorin-e-fillimit-te-luftes/60%Hourly2013-03-06 11:07
https://kumti.com/sanksionet-ndaj-iranit-nuk-po-kryejne-pune/60%Hourly2013-03-06 11:06
https://kumti.com/vetevaret-femija-11-vjec-nga-fshati-zenelaj/60%Hourly2013-03-06 11:04
https://kumti.com/numri-i-refugjateve-sirian-jashte-vendit-arrine-ne-1-milion/60%Hourly2013-03-06 11:03
https://kumti.com/kek-suspendime-per-shkak-te-shkeljeve-ne-faturat-e-janarit/60%Hourly2013-03-06 11:01
https://kumti.com/ap-grate-ne-ballkan-po-udheheqin-revolucion-politik/60%Hourly2013-03-06 11:00
https://kumti.com/60-vjet-pas-stalinit-cfare-fshihej-prapa-tij/60%Hourly2013-03-06 10:59
https://kumti.com/cilat-jane-kompetencat-e-asociacionit/60%Hourly2013-03-06 10:58
https://kumti.com/mitrovice-sulme-nga-frika-e-shuarjes-se-strukturave-paralele/60%Hourly2013-03-06 10:57
https://kumti.com/agjencia-kunder-korrupsionit-kerkon-shkarkimin-e-selimit/60%Hourly2013-03-06 09:12
https://kumti.com/venezuele-vdekja-e-chavezit-rrit-cmimin-e-naftes/60%Hourly2013-03-06 08:08
https://kumti.com/asad-siria-ka-dale-fitimtare-nga-konflikti/60%Hourly2013-03-06 07:53
https://kumti.com/ankohen-kunder-levizjes-bashkohu/60%Hourly2013-03-06 07:44
https://kumti.com/te-rinjte-maqedonas-paralajmerojne-proteste-per-te-shtunen/60%Hourly2013-03-06 07:31
https://kumti.com/galaxy-s-iv-ne-shba-ne-evrope-exynos-5/60%Hourly2013-03-06 07:29
https://kumti.com/interesante-perqafimi-i-forte-largon-lemzen/60%Hourly2013-03-06 07:20
https://kumti.com/pasta-termale-be-quiet/60%Hourly2013-03-06 07:16
https://kumti.com/facebook-me-dizajn-te-ri-gjate-javes/60%Hourly2013-03-06 07:14
https://kumti.com/lindja-natyrale-zhvillon-trurin-e-femijeve/60%Hourly2013-03-06 07:06
https://kumti.com/gjysma-e-grave-vuajne-nga-apnea-ne-gjume/60%Hourly2013-03-06 06:49
https://kumti.com/vdes-hugo-chavez/60%Hourly2013-03-05 22:23
https://kumti.com/siri-kryengritesit-zene-rob-guvernatorin-e-rakas/60%Hourly2013-03-05 13:10
https://kumti.com/norvegji-islami-po-perhapet-me-te-madhe/60%Hourly2013-03-05 12:16
https://kumti.com/grafite-revoltuese-ne-struge/60%Hourly2013-03-05 12:12
https://kumti.com/golf-gti-me-i-bukur-dhe-me-agresiv/60%Hourly2013-03-05 12:03
https://kumti.com/video-rrefime-te-serbeve-per-masakrat-e-kryera-ne-kosove/60%Hourly2013-03-05 11:43
https://kumti.com/arrestohen-me-shume-se-460-palestineze-nga-forcat-e-regjimit-sionist/60%Hourly2013-03-05 11:41
https://kumti.com/49-te-vrare-ne-nje-sulm-ndaj-autokolones-se-ushtrise-irakiane/60%Hourly2013-03-05 11:38
https://kumti.com/kujt-i-konvenon-skandali-i-qumeshtit-a-po-zgjerohet-hendeku-biznesor-mes-shqiperise-dhe-kosoves-3/60%Hourly2013-03-05 11:19
https://kumti.com/kujt-i-konvenon-skandali-i-qumeshtit-a-po-zgjerohet-hendeku-biznesor-mes-shqiperise-dhe-kosoves-2/60%Hourly2013-03-05 11:18
https://kumti.com/arrat-e-kokosit/60%Hourly2013-03-05 11:15
https://kumti.com/kujt-i-konvenon-skandali-i-qumeshtit-a-po-zgjerohet-hendeku-biznesor-mes-shqiperise-dhe-kosoves/60%Hourly2013-03-05 11:12
https://kumti.com/nje-banor-ne-florida-perpihet-nga-gropa-gjigante-e-hapur-papritur-nen-shtratin-e-tij-2/60%Hourly2013-03-05 11:03
https://kumti.com/arsyeja-e-moszgjidhjes-se-problemit-te-sirise/60%Hourly2013-03-05 10:56
https://kumti.com/nje-banor-ne-florida-perpihet-nga-gropa-gjigante-e-hapur-papritur-nen-shtratin-e-tij/60%Hourly2013-03-05 10:53
https://kumti.com/pasurimi-i-mjekeve-mbi-kurrizin-e-pacienteve/60%Hourly2013-03-05 10:48
https://kumti.com/edhe-nje-tjeter-vdekje-e-dyshimte-renie-nga-kati-iv/60%Hourly2013-03-05 10:46
https://kumti.com/brukseli-nuk-besonte-se-ka-struktura-ilegale-ne-veri-perderisa-i-erdhen-dosjet/60%Hourly2013-03-05 10:37
https://kumti.com/deputetet-25-mije-euro-ne-vit-paga-mesatare-ne-kosove-250-euro-2/60%Hourly2013-03-05 10:37
https://kumti.com/lista-rekorde-e-miliardereve-boteror-slim-i-pari/60%Hourly2013-03-05 10:36
https://kumti.com/deputetet-25-mije-euro-ne-vit-paga-mesatare-ne-kosove-250-euro/60%Hourly2013-03-05 10:34
https://kumti.com/mjekimi-i-sinusit-ne-menyre-popullore/60%Hourly2013-03-05 10:26
https://kumti.com/nikoliq-me-trishtim-do-te-pranoja-njohjen-e-kosoves-nga-egjipti/60%Hourly2013-03-05 10:22
https://kumti.com/kosova-me-udhezues-online-te-tregtise-nderkombetare/60%Hourly2013-03-05 10:11
https://kumti.com/ushtrimet-trupore-dhe-semundjet-e-zemres/60%Hourly2013-03-05 10:04
https://kumti.com/emiri-i-katarit-blen-gjashte-ishuj-grek-2/60%Hourly2013-03-05 10:03
https://kumti.com/uashington-fushate-kunder-pushtimit-izraelit/60%Hourly2013-03-05 09:48
https://kumti.com/emiri-i-katarit-blen-gjashte-ishuj-grek/60%Hourly2013-03-05 09:42
https://kumti.com/siri-kryengritesit-marrin-edhe-nje-qytet/60%Hourly2013-03-05 09:32
https://kumti.com/presidenti-i-cekise-vaclav-klaus-akuzohet-per-tradhti-kombetare/60%Hourly2013-03-05 09:00
https://kumti.com/fondi-saudit-per-zhvillim-pritet-te-financoje-shume-projekte-ne-kosove-2/60%Hourly2013-03-05 01:21
https://kumti.com/fondi-saudit-per-zhvillim-pritet-te-financoje-shume-projekte-ne-kosove/60%Hourly2013-03-05 00:59
https://kumti.com/ne-kenia-rebelet-perdorin-shtiza-dhe-shigjeta-kunder-policise-2/60%Hourly2013-03-04 17:42
https://kumti.com/ne-kenia-rebelet-perdorin-shtiza-dhe-shigjeta-kunder-policise/60%Hourly2013-03-04 17:23
https://kumti.com/palestinezet-refuzuan-te-merrnin-raketat-libiane-permbanin-pajisje-spiunimi/60%Hourly2013-03-04 17:15
https://kumti.com/shba-do-ti-ofroje-egjiptit-ndihme-prej-190-milione-qe-te-rregullohet-me-fmn/60%Hourly2013-03-04 17:07
https://kumti.com/flybox-digitalb-gjenerata-e-dekoderave-multifunksionale/60%Hourly2013-03-04 17:06
https://kumti.com/turqia-ta-rrise-vellimin-tregtar-me-arabine-saudite-deri-ne-20-miliarde-dollare/60%Hourly2013-03-04 17:03
https://kumti.com/siria-ne-rrugen-e-shkaterrimit-te-plote/60%Hourly2013-03-04 17:03
https://kumti.com/microsoft-pergatit-versionin-e-ri-te-windows-phone/60%Hourly2013-03-04 16:42
https://kumti.com/dyshimi-mbi-bamiresit-e-nenes-tereze/60%Hourly2013-03-04 16:16
https://kumti.com/irlanda-ne-hall-me-murgeshat-e-dehura/60%Hourly2013-03-04 16:13
https://kumti.com/maqedonasit-prejne-ne-fytyre-nje-nxenese-shqiptare/60%Hourly2013-03-04 16:07
https://kumti.com/video-heroi-i-vogel-shkupjan-ne-protesta/60%Hourly2013-03-04 15:58
https://kumti.com/shtyhen-vizat-be-humb-besimin/60%Hourly2013-03-04 15:56
https://kumti.com/saudianet-i-ankohen-kerryt-se-vetem-po-e-teproni-me-zgjatjen-e-negociatave-me-iranin/60%Hourly2013-03-04 15:52
https://kumti.com/iht-perse-italianet-e-votojne-berluskonin-perkunder-asaj-qe-ai-eshte-maniak-2/60%Hourly2013-03-04 15:41
https://kumti.com/mup-dhe-bia-aktive-ne-veri-deri-ne-1000-trupa/60%Hourly2013-03-04 15:41
https://kumti.com/cilesia-e-produkteve-vendore-2/60%Hourly2013-03-04 15:40
https://kumti.com/iht-perse-italianet-e-votojne-berluskonin-perkunder-asaj-qe-ai-eshte-maniak/60%Hourly2013-03-04 15:38
https://kumti.com/cilesia-e-produkteve-vendore/60%Hourly2013-03-04 15:35
https://kumti.com/pakistan-45-te-vdekur-nga-shperthimi-i-nje-bombe-ne-karachi/60%Hourly2013-03-04 15:35
https://kumti.com/sherohet-nje-foshnje-e-lindur-me-hiv-2/60%Hourly2013-03-04 15:35
https://kumti.com/turqia-ta-rrise-vellimin-tregtar-me-arabine-saudite-deri-ne-20-miliarde-dollare-2/60%Hourly2013-03-04 15:14
https://kumti.com/sherohet-nje-foshnje-e-lindur-me-hiv/60%Hourly2013-03-04 15:06
https://kumti.com/transformimi-i-veriut-drejt-integrimit-dhe-autonomise/60%Hourly2013-03-04 10:49
https://kumti.com/sekretari-amerikan-kerri-viziton-arabine-saudite/60%Hourly2013-03-04 09:47
https://kumti.com/samsung-galaxy-s4-ne-6-modele/60%Hourly2013-03-04 05:55
https://kumti.com/si-ti-shmangim-problemet-me-venat/60%Hourly2013-03-04 05:48
https://kumti.com/aborti-pasojat-shendetesore-dhe-emocionale/60%Hourly2013-03-04 05:46
https://kumti.com/perse-kercasim-me-gishterinj/60%Hourly2013-03-04 05:30
https://kumti.com/kosove-arrestohen-dy-te-dyshuar-per-rastin-monstra/60%Hourly2013-03-03 23:11
https://kumti.com/shkencetaret-britanike-automobilat-qe-voziten-vete/60%Hourly2013-03-03 15:47
https://kumti.com/tastet-e-ndryshueshme-ne-tastieren-e-apple/60%Hourly2013-03-03 15:41
https://kumti.com/leter-te-papunit/60%Hourly2013-03-03 15:23
https://kumti.com/big-brother-emancopetim-i-kultures-se-shqiptareve/60%Hourly2013-03-03 15:19
https://kumti.com/jutarnji-list-enver-hoxha-kishte-planifikuar-te-sulmonte-jugosllavine/60%Hourly2013-03-03 15:15
https://kumti.com/sinjale-nga-rumania-per-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2013-03-03 15:13
https://kumti.com/sekretari-britanik-hague-i-pergjigjet-assadit/60%Hourly2013-03-03 15:10
https://kumti.com/siri-shkon-ne-106-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2013-03-03 15:07
https://kumti.com/mali-te-pakten-50-te-vdekur-nga-perleshjet/60%Hourly2013-03-03 15:03
https://kumti.com/asadi-kritikon-angline-per-qendrimin-ndaj-sirise/60%Hourly2013-03-03 15:00
https://kumti.com/si-te-zbulojme-semundjen-e-kancerit-dhe-metodat-efikase-per-sherimin-e-tij/60%Hourly2013-03-03 13:38
https://kumti.com/bqk-ekonomia-e-kosoves-ne-renie/60%Hourly2013-03-03 13:34
https://kumti.com/si-te-kemi-kembe-sa-me-te-shendetshme/60%Hourly2013-03-03 13:31
https://kumti.com/banania-si-thesar-i-shendetit/60%Hourly2013-03-03 13:26
https://kumti.com/agjencite-boterore-tensione-ne-shkup/60%Hourly2013-03-03 13:21
https://kumti.com/shetitja-e-gjate-me-e-mire-se-palestra/60%Hourly2013-03-03 13:12
https://kumti.com/sheiket-synojne-brezovicen/60%Hourly2013-03-03 13:09
https://kumti.com/fshihet-flamuri-i-maqedonise-nga-new-born/60%Hourly2013-03-03 13:04
https://kumti.com/izraeli-ende-pa-qeveri/60%Hourly2013-03-03 13:02
https://kumti.com/siria-opozita-duam-arme-nga-shba-dhe-jo-ushqime/60%Hourly2013-03-03 12:57
https://kumti.com/egjipt-rigjykohet-ish-presidenti-mubarak/60%Hourly2013-03-03 12:56
https://kumti.com/kerry-permbyll-viziten-ne-egjipt/60%Hourly2013-03-03 12:38
https://kumti.com/siri-te-pakten-34-ushtare-te-asadit-u-vrane-sot-ne-halep/60%Hourly2013-03-03 12:36
https://kumti.com/maqedoni-dhjetra-te-plagosur-nga-perplasja-mes-policise-dhe-protestuesve-shqiptare/60%Hourly2013-03-03 12:31
https://kumti.com/ndihmat-sociale-te-pamjaftueshme-per-permbushjen-e-nevojave/60%Hourly2013-03-03 11:02
https://kumti.com/milan-e-largon-lazion-nga-vendi-i-trete/60%Hourly2013-03-03 11:00
https://kumti.com/arsenal-ne-duar-te-arabeve-skuadra-me-e-paguar/60%Hourly2013-03-03 10:58
https://kumti.com/dy-te-plagosur-ne-prishtine/60%Hourly2013-03-03 10:56
https://kumti.com/konfiskohen-rreth-1-mije-kremra-te-prodhuara-ne-kosove/60%Hourly2013-03-03 10:52
https://kumti.com/investohet-ne-prodhimtarine-e-mishit/60%Hourly2013-03-03 10:50
https://kumti.com/serbia-me-tre-skenare-per-kosoven/60%Hourly2013-03-03 10:47
https://kumti.com/kryetaret-nga-radhet-e-pdk-se-probleme-me-ligjin/60%Hourly2013-03-03 10:44
https://kumti.com/flamuri-i-maqedonise-hiqet-nga-newborn/60%Hourly2013-03-03 10:40
https://kumti.com/softveri-malinj-po-behet-gjithnje-e-me-inteligjent/60%Hourly2013-03-02 22:33
https://kumti.com/google-brengoset-per-dominimin-e-samsungut-ne-boten-e-androidit/60%Hourly2013-03-02 22:30
https://kumti.com/kryengritesit-sirian-mohojne-se-kane-marre-arme-nga-kroacia/60%Hourly2013-03-02 22:26
https://kumti.com/brutaliteti-ndaj-shqiptareve-nga-huliganet-maqedonas-foto/60%Hourly2013-03-02 22:22
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-hesht-per-maqedonine/60%Hourly2013-03-02 22:17
https://kumti.com/palestine-perleshje-te-ashpra/60%Hourly2013-03-02 22:07
https://kumti.com/nato-vrau-dy-femije-afgane/60%Hourly2013-03-02 22:04
https://kumti.com/proteste-e-perleshje-ne-shkup-video/60%Hourly2013-03-02 17:28
https://kumti.com/irani-e-do-assadin-ne-krye-te-sirise-deri-me-2014/60%Hourly2013-03-02 17:25
https://kumti.com/el-clasico-ne-pike-te-dites/60%Hourly2013-03-02 10:48
https://kumti.com/duric-nuk-i-japim-komunat-ne-veri-te-kosoves/60%Hourly2013-03-02 10:45
https://kumti.com/thaci-bllokon-helikopteret/60%Hourly2013-03-02 10:43
https://kumti.com/dacic-shqiptaret-dhe-serbet-jane-alergjike-ne-dy-a/60%Hourly2013-03-02 10:38
https://kumti.com/sherrin-na-e-la-unmik-u/60%Hourly2013-03-02 10:37
https://kumti.com/kosova-nuk-po-e-permbushe-planin-ekonomik/60%Hourly2013-03-02 10:35
https://kumti.com/ipad-mini-tejkalon-shitjet-e-ipad/60%Hourly2013-03-02 10:25
https://kumti.com/siri-dhjetera-te-vdekur-pas-luftimeve-ne-raka/60%Hourly2013-03-02 10:19
https://kumti.com/nate-e-tensionuar-dhe-e-frikshme-ne-shkup/60%Hourly2013-03-02 06:06
https://kumti.com/rrihen-brutalisht-shqiptaret-neper-shkup/60%Hourly2013-03-02 06:00
https://kumti.com/gruaja-xheloze-e-mbyll-ne-shtepi-burri-hidhet-nga-kati-i-tete-por/60%Hourly2013-03-02 05:40
https://kumti.com/mbi-100-milion-perdorues-ne-muaj-te-instagram-it/60%Hourly2013-03-02 05:31
https://kumti.com/rusia-mori-presidencen-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/60%Hourly2013-03-02 05:25
https://kumti.com/uji-i-nxehte-muzika-dhe-drita-mund-te-nxisin-epilepsine/60%Hourly2013-03-02 05:22
https://kumti.com/produktet-e-qumeshtit-per-eshtra-me-te-forte/60%Hourly2013-03-02 05:20
https://kumti.com/shenjat-e-hershme-te-paralajmerimit-per-autizem/60%Hourly2013-03-02 05:14
https://kumti.com/shba-kritika-erdoganit/60%Hourly2013-03-01 23:04
https://kumti.com/ne-kosove-shkelen-te-drejtat-e-punetoreve/60%Hourly2013-03-01 15:14
https://kumti.com/po-del-e-gjithe-kosova-uck/60%Hourly2013-03-01 15:09
https://kumti.com/lendohen-me-shume-se-20-nxenes-ne-peje/60%Hourly2013-03-01 15:05
https://kumti.com/vetem-jashtja-siguron-konsumin-ne-kosove/60%Hourly2013-03-01 14:22
https://kumti.com/karzai-kerkon-kontroll-per-te-gjitha-njesite-afgane-te-krijuara-nga-cia/60%Hourly2013-03-01 14:20
https://kumti.com/vale-e-re-e-sulmeve-me-bomba-ne-irak-8-te-vrare/60%Hourly2013-03-01 14:16
https://kumti.com/kushdo-qe-ka-luftuar-kunder-serbise-eshte-veteran/60%Hourly2013-03-01 11:52
https://kumti.com/presidenti-i-frances-i-kerkone-ndihme-rusise-per-tu-terhequr-nga-afganistani/60%Hourly2013-03-01 10:48
https://kumti.com/aleanca-e-japonise-dhe-shba-se-do-te-kontrolloje-gjithe-boten/60%Hourly2013-03-01 10:47
https://kumti.com/papa-po-largohet-po-problemet-mbeten-2/60%Hourly2013-03-01 10:46
https://kumti.com/papa-po-largohet-po-problemet-mbeten/60%Hourly2013-03-01 10:40
https://kumti.com/thaci-amniston-veriun/60%Hourly2013-03-01 09:31
https://kumti.com/presidenti-i-somalise-deshiron-te-shpalle-amnistine-per-piratet/60%Hourly2013-03-01 09:15