XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/izraeli-organizoi-nje-sulm-ajror-ndaj-rripit-te-gazes/60%Hourly2013-04-30 21:45
https://kumti.com/turqi-izrael-raundi-i-dyte-i-bisedimeve-per-demshperblimin-javen-e-ardhshme-ne-tel-aviv/60%Hourly2013-04-30 21:43
https://kumti.com/siri-13-te-vdekur-nga-nje-shperthim-i-fuqishem-ne-damask/60%Hourly2013-04-30 21:40
https://kumti.com/riadi-ndalon-tempujt-joislamike/60%Hourly2013-04-29 13:04
https://kumti.com/perleshje-ne-meksike-10-te-vrare/60%Hourly2013-04-29 13:02
https://kumti.com/greqia-me-ligj-per-shkarkimin-e-sherbyesve-civile/60%Hourly2013-04-29 12:57
https://kumti.com/takim-i-rralle-putin-abe/60%Hourly2013-04-29 12:56
https://kumti.com/mbi-1-mije-police-nen-hetime/60%Hourly2013-04-29 12:24
https://kumti.com/daciq-ne-maj-takime-tjera-me-prishtinen/60%Hourly2013-04-29 12:20
https://kumti.com/serbet-e-veriut-me-peticion-kerkojne-kthimin-e-vulinit/60%Hourly2013-04-29 12:10
https://kumti.com/petrovic-marreveshja-nuk-ka-kthim-prapa/60%Hourly2013-04-29 11:57
https://kumti.com/ligji-per-ndertime-pretendon-t-u-jap-fund-problemeve-ne-kete-sektor/60%Hourly2013-04-28 12:01
https://kumti.com/kosoves-i-mungojne-elitat-politike/60%Hourly2013-04-28 11:55
https://kumti.com/dituria-me-gjashte-fjale/60%Hourly2013-04-27 19:12
https://kumti.com/itali-arrihet-marreveshja-per-qeverine/60%Hourly2013-04-27 19:08
https://kumti.com/shetit-qenin-me-veture-te-qeverise/60%Hourly2013-04-27 19:06
https://kumti.com/plagosen-dy-te-rinj-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-04-27 19:03
https://kumti.com/samsung-galaxy-s4-ka-ekranin-me-te-mire/60%Hourly2013-04-27 19:00
https://kumti.com/ministri-agani-u-takua-me-kryeministrin-turk-erdogan/60%Hourly2013-04-27 15:10
https://kumti.com/disa-metoda-si-te-kurseni-karburantin-e-makines-suaj/60%Hourly2013-04-27 08:46
https://kumti.com/aplikacioni-nokia-chat-per-wp8-tashme-ekskluzive-per-lumia/60%Hourly2013-04-27 08:29
https://kumti.com/ki-frike-nga-zoti-o-ramush/60%Hourly2013-04-27 08:25
https://kumti.com/si-te-vrapojme-pa-dhimbje-barku-2/60%Hourly2013-04-27 00:12
https://kumti.com/demet-e-rritjes-se-thonjeve/60%Hourly2013-04-26 23:53
https://kumti.com/dhembe-te-prishur-njihuni-me-pijet-qe-i-shkaterrojne/60%Hourly2013-04-26 23:50
https://kumti.com/serbi-pro-marreveshjes-173-deputete-24-kunder/60%Hourly2013-04-26 23:47
https://kumti.com/dacic-deputeteve-serbe-dikur-e-refuzuam-oferten-kroate-po-ndodhi-stuhia/60%Hourly2013-04-26 23:38
https://kumti.com/bosnje-e-hercegovine-arrestohet-presidenti-zivko-budimir/60%Hourly2013-04-26 23:32
https://kumti.com/shba-rritet-numri-i-grevisteve-ne-guantanamo/60%Hourly2013-04-26 23:28
https://kumti.com/izrael-ushtria-heq-bombat-me-fosfor/60%Hourly2013-04-26 23:17
https://kumti.com/putin-kunder-martesave-gay-ne-france/60%Hourly2013-04-26 23:09
https://kumti.com/deshmi-per-perdorimin-e-armeve-kimike-ne-siri-video/60%Hourly2013-04-26 18:32
https://kumti.com/guardiola-nuk-do-robbenin-dhe-gomezin/60%Hourly2013-04-26 18:30
https://kumti.com/arrestohet-nje-nga-boset-e-ndrageta-s/60%Hourly2013-04-26 18:27
https://kumti.com/trajkovic-beogradi-e-ka-njohur-kosoven-e-pavarur/60%Hourly2013-04-26 18:25
https://kumti.com/fule-marreveshja-te-implementohet/60%Hourly2013-04-26 18:23
https://kumti.com/aksident-ne-decan-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar/60%Hourly2013-04-26 16:54
https://kumti.com/biznesmenet-turq-te-interesuar-te-investojne-ne-mitrovice/60%Hourly2013-04-26 13:36
https://kumti.com/shira-te-rrembyeshem-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-04-26 13:35
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-iraniane-dhe-ushtare-te-hizbullahut-ne-frontin-e-luftes/60%Hourly2013-04-26 12:47
https://kumti.com/axos-nuk-i-zbulon-aksionaret/60%Hourly2013-04-26 12:44
https://kumti.com/ne-kosove-jane182-femje-viktima-te-shfrytezimit-seksual/60%Hourly2013-04-26 12:36
https://kumti.com/teleskopi-kozmik-hubble-fotografoi-kometen-me-te-shndritshme-te-dekades/60%Hourly2013-04-26 10:50
https://kumti.com/ne-radhet-e-clirimtareve-siriane-po-luftojne-qindra-evropiane/60%Hourly2013-04-26 10:44
https://kumti.com/shkaku-i-destabilitetit-ne-afganistan/60%Hourly2013-04-26 10:42
https://kumti.com/france-kundershtaret-e-martesave-te-homoseksualeve-kercenojne-me-lufte-kryetarin-e-parlamentit/60%Hourly2013-04-26 10:38
https://kumti.com/irak-110-civil-te-vrare/60%Hourly2013-04-26 10:14
https://kumti.com/brahimi-kerkon-ndjese-per-deshtimin-e-misionit-te-tij/60%Hourly2013-04-26 08:47
https://kumti.com/video-disa-pamje-qe-deshmojne-se-kush-i-vuri-bombat-ne-shperthimin-e-bostonit/60%Hourly2013-04-25 21:38
https://kumti.com/rhode-island-shteti-i-dhjete-ne-shba-qe-legalizon-martesat-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-04-25 21:34
https://kumti.com/afer-230-te-vdekur-ne-bangladesh/60%Hourly2013-04-25 21:20
https://kumti.com/osmani-perse-genjen-enver-hoxhaj/60%Hourly2013-04-25 19:10
https://kumti.com/projekti-i-barcelones-suarez-neymar-hummels-silva/60%Hourly2013-04-25 19:07
https://kumti.com/gjermania-nuk-i-respekton-te-drejtat-e-njeriut-kritikohet/60%Hourly2013-04-25 19:05
https://kumti.com/hakeret-shqiptare-sulmojne-ueb-faqe-serbe/60%Hourly2013-04-25 19:03
https://kumti.com/vdiq-120-vjec-ka-djalin-98-vjecar-dhe-446-pasardhes-tjere/60%Hourly2013-04-25 19:01
https://kumti.com/nisi-gara-per-prishtinen/60%Hourly2013-04-25 18:57
https://kumti.com/terroristi-dhe-vrasesi-amerikan-i-illinois-nipi-i-kryebashkiakut-2/60%Hourly2013-04-25 15:16
https://kumti.com/terroristi-dhe-vrasesi-amerikan-i-illinois-nipi-i-kryebashkiakut/60%Hourly2013-04-25 15:04
https://kumti.com/lg-shet-10-3-milione-telefona-per-tre-muajt-e-pare-te-vitit/60%Hourly2013-04-25 15:01
https://kumti.com/organizohet-barcamp-prishtina-edicioni-i-dymbedhjete-2/60%Hourly2013-04-25 15:01
https://kumti.com/organizohet-barcamp-prishtina-edicioni-i-dymbedhjete/60%Hourly2013-04-25 14:58
https://kumti.com/emri-lewandowski-nuk-ka-per-t-u-harruar-kurre-ne-madrid/60%Hourly2013-04-25 14:57
https://kumti.com/sa-shanse-ke-per-te-fituar-ne-bixhoz-2/60%Hourly2013-04-25 14:56
https://kumti.com/marreveshja-ne-dhe-e-ardhmja/60%Hourly2013-04-25 14:49
https://kumti.com/ceku-falenderon-turqine-per-ndihme-ndaj-fsk-se/60%Hourly2013-04-25 14:47
https://kumti.com/ministrit-agani-i-kerkohet-ligji-per-sigurimin-shendetesor/60%Hourly2013-04-25 14:45
https://kumti.com/nikolliq-kerkon-falje-per-krimet-ne-bosnje/60%Hourly2013-04-25 13:58
https://kumti.com/sa-shanse-ke-per-te-fituar-ne-bixhoz/60%Hourly2013-04-25 13:49
https://kumti.com/ne-emirate-te-bashkuara-arabe-ndalohet-veshja-me-bikine/60%Hourly2013-04-25 12:27
https://kumti.com/dyzet-keshilla-bashkeshortit-per-martese-te-lumtur/60%Hourly2013-04-25 12:16
https://kumti.com/kine-dy-murgj-tibetiane-i-ven-flaken-vetes/60%Hourly2013-04-25 12:11
https://kumti.com/mourinho-na-mposhten-si-burrat/60%Hourly2013-04-24 22:33
https://kumti.com/vazhdon-gjykimi-i-13-serbeve-per-masakren-e-lybeniqit/60%Hourly2013-04-24 21:28
https://kumti.com/rasti-sekiraqa-shtyhet-seanca-degjimore/60%Hourly2013-04-24 21:25
https://kumti.com/pijesi-budist-anti-islam-ne-burma-ben-thirrje-per-krime-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2013-04-23 20:25
https://kumti.com/te-diplomuar-bredhin-rrugeve/60%Hourly2013-04-23 14:16
https://kumti.com/luksemburgu-i-premton-kosoves-24-milione-euro/60%Hourly2013-04-23 14:11
https://kumti.com/messi-bayerni-shume-me-i-fuqishem-kete-vit/60%Hourly2013-04-23 14:00
https://kumti.com/disa-keshilla-nga-sufjan-eth-theuri-allahu-e-meshirofte/60%Hourly2013-04-23 13:59
https://kumti.com/si-ta-qortojme-mikun-2/60%Hourly2013-04-23 13:54
https://kumti.com/a-eshte-msa-ja-rezultat-i-marreveshjes/60%Hourly2013-04-23 13:51
https://kumti.com/popullsia-japoneze-peson-renien-me-te-madhe-ne-histori/60%Hourly2013-04-23 12:33
https://kumti.com/dobite-e-zgjimit-ne-mengjes/60%Hourly2013-04-23 12:28
https://kumti.com/islami-ne-kosove/60%Hourly2013-04-23 12:24
https://kumti.com/lengu-i-qepes-dhe-mjalti-me-efektiv-se-penicilina/60%Hourly2013-04-23 12:20
https://kumti.com/hoxhaj-merr-mbeshtetjen-e-turqise/60%Hourly2013-04-23 10:46
https://kumti.com/vjedhje-e-rende-ne-prishtine/60%Hourly2013-04-23 10:36
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-takohet-me-kryetarin-e-shtetit-te-palestines-abbas/60%Hourly2013-04-23 10:33
https://kumti.com/61-vjecari-denoncon-te-birin-me-mbyti-dajak/60%Hourly2013-04-23 10:30
https://kumti.com/ne-kosove-62-jane-katunare-ndersa-38-qytetare/60%Hourly2013-04-23 09:55
https://kumti.com/martesat-shqiptaro-sllave-cenojne-sigurine-kombetare-shqiptare/60%Hourly2013-04-23 09:48
https://kumti.com/dacic-nuk-e-kemi-shitur-kosoven-per-date/60%Hourly2013-04-23 09:43
https://kumti.com/assad-po-perdor-arme-kimike/60%Hourly2013-04-23 09:35
https://kumti.com/shkenca-reale-vertetuese-e-fjaleve-kuranore/60%Hourly2013-04-23 09:20
https://kumti.com/aktivitetet-fizike-per-moshat-feminore-domosdoshmeri/60%Hourly2013-04-23 09:14
https://kumti.com/laptopi-me-i-holle-windows-8-vjen-nga-inhon/60%Hourly2013-04-23 09:12
https://kumti.com/irani-perkrah-fuqishem-assadin-dhe-krimet-e-tij/60%Hourly2013-04-23 09:02
https://kumti.com/ban-ki-moon-kerkoi-nga-vendet-arabe-te-mos-dergojne-arme-ne-siri/60%Hourly2013-04-23 09:00
https://kumti.com/siri-numer-rekord-viktimash/60%Hourly2013-04-23 08:53
https://kumti.com/franca-sot-pritet-te-votoje-per-lejimin-e-martesave-homoseksuale/60%Hourly2013-04-23 08:49
https://kumti.com/intelektualet-denojne-fjalorin-kercenues-te-ali-ahmetit/60%Hourly2013-04-23 08:45
https://kumti.com/hrw-myanmar-po-bene-krime-kunder-muslimaneve/60%Hourly2013-04-23 08:40
https://kumti.com/shba-izrael-hagel-e-finalizon-marreveshjen-per-armatim-me-izraelin/60%Hourly2013-04-23 08:34
https://kumti.com/france-manifestim-kunder-martesave-gay/60%Hourly2013-04-23 08:30
https://kumti.com/marreveshja-famekeqe/60%Hourly2013-04-23 08:22
https://kumti.com/cka-humb-njeriu-qe-nuk-kujdeset-per-prinderit/60%Hourly2013-04-21 15:29
https://kumti.com/mjegulla/60%Hourly2013-04-21 11:17
https://kumti.com/komonvelthi-commonwealth/60%Hourly2013-04-21 11:09
https://kumti.com/city-e-ben-cavanin-me-te-paguarin/60%Hourly2013-04-20 16:50
https://kumti.com/vuciqi-kercenohet-me-vdekje/60%Hourly2013-04-20 16:48
https://kumti.com/mjeket-po-ikin-nga-kosova/60%Hourly2013-04-20 16:44
https://kumti.com/arsenali-ne-vendin-e-trete/60%Hourly2013-04-20 16:41
https://kumti.com/myftiu-i-kosoves-naim-ternava-vizite-zyrtare-ne-kuvajt/60%Hourly2013-04-20 13:55
https://kumti.com/xhamia-e-re-ne-prishtine/60%Hourly2013-04-20 07:21
https://kumti.com/ja-cfare-shkruan-ne-marreveshje/60%Hourly2013-04-19 22:49
https://kumti.com/kunder-marreveshjes-ldk-vv-dhe-lb/60%Hourly2013-04-19 16:59
https://kumti.com/siri-kutite-e-vajit-arma-e-re-e-regjimit-te-asadit-kunder-civileve/60%Hourly2013-04-19 15:15
https://kumti.com/davatllogu-ne-dy-muajt-e-fundit-nga-damasku-ne-halep-jane-hedhur-205-raketa-scud/60%Hourly2013-04-19 15:03
https://kumti.com/nje-menyre-pejgamberike-per-ta-larguar-zullumin/60%Hourly2013-04-19 14:51
https://kumti.com/ekskluzive-arrihet-marreveshja-thaci-e-daciq-takojne-rasmussen/60%Hourly2013-04-19 14:14
https://kumti.com/alergjite-e-pranveres/60%Hourly2013-04-19 14:04
https://kumti.com/zbuteni-dhimbjen-ne-muskuj/60%Hourly2013-04-19 13:43
https://kumti.com/publikohet-fotoja-e-iphone-it-plastik-me-cmim-ekonomik/60%Hourly2013-04-19 13:40
https://kumti.com/maqedonasit-ankohen-nga-ezanet-ne-xhamite-e-shkupit/60%Hourly2013-04-19 13:35
https://kumti.com/boston-te-dyshuarit-vellezer-ruse/60%Hourly2013-04-19 13:26
https://kumti.com/asad-nuk-ndalet-fitoj-une-ose-siria-merr-fund/60%Hourly2013-04-19 13:24
https://kumti.com/okb-situata-ne-siri-katastrofe-humanitare/60%Hourly2013-04-19 13:18
https://kumti.com/e-mahnitshme-kufiri-qe-ndan-argjentinen-paraguain-dhe-brazilin/60%Hourly2013-04-19 13:16
https://kumti.com/amerike-20-vite-burg-per-nje-qytetar-qe-u-orvat-te-djege-nje-xhami-ne-ohajo/60%Hourly2013-04-19 13:10
https://kumti.com/fusha-e-llapit/60%Hourly2013-04-19 11:00
https://kumti.com/fusha-e-kosoves/60%Hourly2013-04-19 10:49
https://kumti.com/fusha-e-dukagjinit/60%Hourly2013-04-19 10:42
https://kumti.com/shekullarizmi-modern-dhe-rrenjet-e-tij-2/60%Hourly2013-04-18 16:17
https://kumti.com/shekullarizmi-modern-dhe-rrenjet-e-tij/60%Hourly2013-04-18 14:16
https://kumti.com/nje-lutje-ma-e-mire-se-ari-dhe-argjendi/60%Hourly2013-04-18 14:12
https://kumti.com/greku-plagos-me-arme-28-emigrante-punetore-te-tij/60%Hourly2013-04-18 09:01
https://kumti.com/shba-dergon-trupa-ne-jordani/60%Hourly2013-04-18 08:54
https://kumti.com/ambasada-e-zvicres-nuk-po-i-pranon-certifikatat-e-reja/60%Hourly2013-04-18 07:01
https://kumti.com/kuvendi-sot-debaton-per-trepcen/60%Hourly2013-04-18 06:58
https://kumti.com/tableti-i-ri-nga-panasonic/60%Hourly2013-04-18 05:58
https://kumti.com/myftinia-e-gostivarit-uron-nevzat-bejten/60%Hourly2013-04-18 05:54
https://kumti.com/citroen-c4-picasso-technospace/60%Hourly2013-04-18 05:51
https://kumti.com/rigjykimi-i-hosni-mubarak-me-11-maj/60%Hourly2013-04-18 04:30
https://kumti.com/hapsire-per-nje-filxhan-kafe/60%Hourly2013-04-18 04:19
https://kumti.com/kirurgjia-orale/60%Hourly2013-04-18 03:52
https://kumti.com/siri-assad-perendimi-do-te-paguaje-kostot/60%Hourly2013-04-18 03:43
https://kumti.com/imamet-nga-kosova-trajnim-ne-turqi/60%Hourly2013-04-18 03:37
https://kumti.com/cercone-per-liberalizimin-e-vizave-duhet-me-shume-pune/60%Hourly2013-04-17 20:23
https://kumti.com/dhjete-te-arrestuar-per-krim-te-organizuar-dhe-korrupsion/60%Hourly2013-04-17 20:06
https://kumti.com/kesaj-i-thone-urrejtje-fetare-eksperti-nga-fox-news-vritini-muslimanet/60%Hourly2013-04-17 10:17
https://kumti.com/delvine-po-zhduket-xhamia-e-pare/60%Hourly2013-04-17 10:16
https://kumti.com/te-burgosurit-e-guantanamos-rrefejne-tmerret/60%Hourly2013-04-17 10:12
https://kumti.com/keqperdorimet-anulohet-serish-tenderi-per-semaforet/60%Hourly2013-04-17 10:08
https://kumti.com/termet-ne-iran-viktima/60%Hourly2013-04-17 09:58
https://kumti.com/boston-ende-nuk-ka-te-dyshuar/60%Hourly2013-04-17 09:55
https://kumti.com/egjipt-mubarak-mbetet-ne-burg/60%Hourly2013-04-17 09:43
https://kumti.com/fekonditeti-dhe-fertiliteti/60%Hourly2013-04-16 10:37
https://kumti.com/austri-po-votohet-per-njohjen-apo-jo-te-festave-te-muslimaneve/60%Hourly2013-04-16 10:29
https://kumti.com/fenomeni-el-ninjo/60%Hourly2013-04-16 10:28
https://kumti.com/demografia/60%Hourly2013-04-16 10:28
https://kumti.com/keshilla-per-te-zvogeluar-stomakun/60%Hourly2013-04-16 10:18
https://kumti.com/ahmadinejad-perpiqet-te-afrohet-me-afriken/60%Hourly2013-04-16 10:15
https://kumti.com/nje-hekikopter-i-ushtrise-amerikane-rrezohet-prane-kufirit-nderkorean/60%Hourly2013-04-16 10:08
https://kumti.com/trefish-me-shume-virusa-ne-android/60%Hourly2013-04-16 09:59
https://kumti.com/hakmarrja-e-natalise-do-te-rrefeje-gjithcka-qe-di/60%Hourly2013-04-16 09:55
https://kumti.com/gjykata-e-egjiptit-mori-vendimin-per-lirimin-e-hosni-mubarak/60%Hourly2013-04-16 09:52
https://kumti.com/bashar-al-assad-nenshkroi-dekretin-per-amnistine-e-pergjithshme/60%Hourly2013-04-16 09:43
https://kumti.com/afganistan-nen-pushtetin-kukull-dhe-mbeshtetjen-nderkombetare-priten-korrje-rekord-te-lulekuqes-se-opiumit/60%Hourly2013-04-16 09:43
https://kumti.com/irak-42-te-vdekur-nga-shperthimet-ne-seri/60%Hourly2013-04-16 09:38
https://kumti.com/video-shperthime-ne-boston-tre-te-vdekur-e-shume-te-lenduar/60%Hourly2013-04-15 23:11
https://kumti.com/policia-e-dubait-me-350-km-ore/60%Hourly2013-04-15 16:55
https://kumti.com/amerika-dhe-lufta-e-bute/60%Hourly2013-04-15 16:53
https://kumti.com/pianisti-turk-denohet-per-shkak-se-ka-ofenduar-fene-islame/60%Hourly2013-04-15 16:46
https://kumti.com/kreu-i-aksp-ismail-smakiqi-vizite-zyrtare-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-04-15 16:32
https://kumti.com/kosova-teme-e-bisedes-se-nikoliqit-me-kryeparlamentarin-e-turqise/60%Hourly2013-04-15 16:28
https://kumti.com/asus-sjell-android-tabletin-per-150-euro/60%Hourly2013-04-15 16:25
https://kumti.com/egjipt-a-do-te-lirohet-mubarak/60%Hourly2013-04-15 16:19
https://kumti.com/si-do-te-duket-volkswagen-scirocco-i-ri/60%Hourly2013-04-15 16:09
https://kumti.com/gjeopolitika-e-kroacise/60%Hourly2013-04-15 15:29
https://kumti.com/selinoja/60%Hourly2013-04-15 15:09
https://kumti.com/performanca-e-turqise-ne-10-vitet-e-kaluara/60%Hourly2013-04-15 14:27
https://kumti.com/kush-jane-zyrtaret-me-nga-pese-vende-pune/60%Hourly2013-04-15 12:45
https://kumti.com/abidal-besova-ne-allah-kurre-se-mendova-vdekjen/60%Hourly2013-04-15 12:42
https://kumti.com/ngjarja-ne-istog-shpeton-femija-si-neper-filma/60%Hourly2013-04-15 12:38
https://kumti.com/ura-e-rakovines-ne-perdorim-me-gjithe-rreziqet/60%Hourly2013-04-15 12:35
https://kumti.com/siri-arrin-ne-78-persona-bilanci-i-te-vdekurve-nder-te-cilet-16-femije/60%Hourly2013-04-15 12:07
https://kumti.com/zbulohen-123-spiune-te-mosadit-ne-vendet-arabe/60%Hourly2013-04-15 12:03
https://kumti.com/ne-lituani-ndertohet-nje-xhami-e-re/60%Hourly2013-04-15 12:01
https://kumti.com/ushtria-e-regjimit-sirian-pretendon-se-ka-arrestuar-dy-oficere-te-arabise-saudite/60%Hourly2013-04-15 11:52
https://kumti.com/vulin-thaci-nuk-e-pyesin-gje-ne-negociata/60%Hourly2013-04-15 11:49
https://kumti.com/kosove-731-vetevrasje/60%Hourly2013-04-15 11:46
https://kumti.com/dhjetera-te-vrare-ne-irak/60%Hourly2013-04-15 11:35
https://kumti.com/edi-rama-albini-e-ka-bojkotuar-gjithe-boten/60%Hourly2013-04-15 11:17
https://kumti.com/punetoret-mysafire-te-rinj-te-gjermanise-2/60%Hourly2013-04-15 11:16
https://kumti.com/per-nje-vit-mbi-500-police-nen-hetime/60%Hourly2013-04-15 11:12
https://kumti.com/bie-interesimi-i-serbeve-per-integrime-evropiane-2/60%Hourly2013-04-15 11:10
https://kumti.com/bie-interesimi-i-serbeve-per-integrime-evropiane/60%Hourly2013-04-15 11:06
https://kumti.com/facebook-gjithnje-e-me-pak-i-rendesishem-2/60%Hourly2013-04-15 11:06
https://kumti.com/akaciet-e-bardha-bagreni/60%Hourly2013-04-15 11:02
https://kumti.com/punetoret-mysafire-te-rinj-te-gjermanise/60%Hourly2013-04-15 10:59
https://kumti.com/facebook-gjithnje-e-me-pak-i-rendesishem/60%Hourly2013-04-15 10:59
https://kumti.com/i-premtoi-martese-17-vjecares-e-shfrytezoi-si-prostitute/60%Hourly2013-04-15 10:59
https://kumti.com/france-arratisje-spektakolare-nga-burgu/60%Hourly2013-04-15 10:53
https://kumti.com/maqedonet-me-strategji-akademike-per-shtimin-e-popullsise/60%Hourly2013-04-15 10:44
https://kumti.com/rusia-nisi-edhe-nje-anije-desanti-drejt-sirise/60%Hourly2013-04-15 09:09
https://kumti.com/studentet-indiane-krijojne-veshjen-qe-parandalon-dhunimin-seksual/60%Hourly2013-04-14 18:09
https://kumti.com/nikolic-provokon-serish-nuk-ka-ndodhur-masakra-e-srebrenices/60%Hourly2013-04-14 18:05
https://kumti.com/arrestohet-mesuesi-qe-tentoi-te-dhunoj-nxenesen/60%Hourly2013-04-14 17:57
https://kumti.com/siri-rreth-20-njerez-te-vrare-nga-sulmet-ajrore/60%Hourly2013-04-14 17:53
https://kumti.com/anamorava/60%Hourly2013-04-14 10:47
https://kumti.com/biotopet/60%Hourly2013-04-14 10:25
https://kumti.com/bifurkacioni/60%Hourly2013-04-14 10:21
https://kumti.com/ajri/60%Hourly2013-04-14 10:18
https://kumti.com/islami-ne-prag-te-portes-se-larte-iii/60%Hourly2013-04-14 09:49
https://kumti.com/video-avioni-perfundon-det-shpetojne-172-pasagjeret/60%Hourly2013-04-13 12:55
https://kumti.com/njihuni-me-iphone-5-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Hourly2013-04-13 12:54
https://kumti.com/facebook-home-eshte-tashme-i-disponueshem-per-t-u-shkarkuar/60%Hourly2013-04-13 12:51
https://kumti.com/turqit-ikin-nga-gjermani-per-ne-turqi/60%Hourly2013-04-13 12:42
https://kumti.com/ulet-lindshmeria-gjate-vitit-2012-ne-shqiperi/60%Hourly2013-04-13 12:36
https://kumti.com/egjipt-ne-kaos-procesi-gjyqesor-kunder-ish-presidentit-mubarak/60%Hourly2013-04-13 12:33
https://kumti.com/the-times-regjimi-i-basharit-ka-perdorur-arme-kimike/60%Hourly2013-04-13 12:29
https://kumti.com/fmn-njeh-qeverine-e-somalise-pas-22-vitesh/60%Hourly2013-04-13 12:01
https://kumti.com/be-paralajmeron-spanjen-dhe-sllovenine/60%Hourly2013-04-13 11:41
https://kumti.com/kater-prodhues-japoneze-terheqin-3-4-mln-makina/60%Hourly2013-04-13 11:39
https://kumti.com/greqi-shifrat-e-papunesise-arrijne-kulmin/60%Hourly2013-04-13 10:59
https://kumti.com/ptk-u-shit-per-242-milione-euro-jo-per-277-milione/60%Hourly2013-04-13 10:53
https://kumti.com/nenkolonel-me-shkolle-te-mesme/60%Hourly2013-04-13 10:42
https://kumti.com/serbet-e-veriut-ne-kujdestari-per-shkak-te-patrullimeve-te-rosu-se/60%Hourly2013-04-13 10:39
https://kumti.com/dhjete-shqiptare-bien-per-lirine-e-popullit-sirian/60%Hourly2013-04-13 10:34
https://kumti.com/nje-vit-nga-vrasja-e-pesefishte-ne-smilkovc/60%Hourly2013-04-12 18:19
https://kumti.com/ushtria-franceze-po-kryen-nje-operacion-ne-shkalle-te-gjere-ne-veri-te-malit/60%Hourly2013-04-12 16:36
https://kumti.com/trushplarja-e-femijeve-ne-korene-e-veriut/60%Hourly2013-04-12 15:10
https://kumti.com/axos-gmbh-fiton-valen-dhe-telekomin-e-kosoves-per-277-milione-euro/60%Hourly2013-04-12 15:07
https://kumti.com/ekspertet-mendime-te-ndryshme-per-shitjen-e-ptk-se/60%Hourly2013-04-12 15:06
https://kumti.com/franca-legalizon-martesat-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-04-12 14:55
https://kumti.com/anonymous-deklaroi-mbi-thyerjen-e-100-mije-faqeve-izraelite-te-internetit/60%Hourly2013-04-12 13:58
https://kumti.com/shba-mbi-colorado-vetem-brenda-gjysme-ore-bien-me-shume-se-2500-rrufe-vetetime-2/60%Hourly2013-04-12 13:58
https://kumti.com/muxhahidat-e-sirise-dhe-te-irakut-bashkohen/60%Hourly2013-04-12 13:51
https://kumti.com/shba-mbi-colorado-vetem-brenda-gjysme-ore-bien-me-shume-se-2500-rrufe-vetetime/60%Hourly2013-04-12 13:48
https://kumti.com/arabia-saudite-po-nderton-nje-gardh-gjigand-pergjate-kufirit-me-jemenin/60%Hourly2013-04-12 13:43
https://kumti.com/anetaret-e-g8-jane-te-tronditur-nga-numri-i-viktimave-ne-siri/60%Hourly2013-04-12 13:36
https://kumti.com/nje-kastor-ka-brejtur-nje-njeri/60%Hourly2013-04-12 13:33
https://kumti.com/per-t-i-luftuar-muslimanet-ne-mali-qeveria-do-te-ndihmohet-edhe-nga-armet-ruse-2/60%Hourly2013-04-12 13:32
https://kumti.com/vajzat-e-reja-dhe-pagjumesia-qfare-rrezikojne/60%Hourly2013-04-12 13:30
https://kumti.com/rusia-po-i-afrohet-jemenit-per-te-rifilluar-bashkepunimin/60%Hourly2013-04-12 13:29
https://kumti.com/paralajmerimi-i-fmn-se-per-ekonomine-boterore/60%Hourly2013-04-12 13:28
https://kumti.com/per-t-i-luftuar-muslimanet-ne-mali-qeveria-do-te-ndihmohet-edhe-nga-armet-ruse/60%Hourly2013-04-12 13:20
https://kumti.com/30-vjeqaret-e-sotem-si-ka-ndryshuar-shendeti-ne-krahasim-me-10-vite-me-pare/60%Hourly2013-04-12 13:14
https://kumti.com/samsung-prezanton-dy-smartfonet-e-rinj-mega-5-8-dhe-6-3-inc/60%Hourly2013-04-12 13:11
https://kumti.com/kater-incidente-te-dhunshme-ne-shkup/60%Hourly2013-04-12 13:07
https://kumti.com/siri-45-te-vrare-ne-daraa/60%Hourly2013-04-12 13:05
https://kumti.com/protesta-masive-te-emigranteve-ne-shba/60%Hourly2013-04-12 13:02
https://kumti.com/asadi-ben-propagande-qe-kryengritesit-te-cilesohen-terroriste/60%Hourly2013-04-12 12:54
https://kumti.com/jep-doreheqjen-kryeministri-palestinez/60%Hourly2013-04-12 12:48
https://kumti.com/rusia-do-te-ndertoje-floten-lumore-ne-venezuele/60%Hourly2013-04-12 08:35
https://kumti.com/aviacioni-izraelit-deperton-cdo-dite-ne-hapesiren-ajrore-te-libanit-presidenti-kerkon-ndihme/60%Hourly2013-04-12 08:31
https://kumti.com/perse-e-mesojme-teuhidin/60%Hourly2013-04-12 08:20
https://kumti.com/kthejne-62-000-qe-gjeten-ne-tren/60%Hourly2013-04-11 19:17
https://kumti.com/deputetet-marrkan-250-euro-per-seanca-edhe-kur-mungojne/60%Hourly2013-04-11 19:13
https://kumti.com/biri-i-van-der-sar-rruges-se-babait/60%Hourly2013-04-11 17:18
https://kumti.com/ramushit-dhe-lushtakut-ua-dine-edhe-te-huajt-forcen/60%Hourly2013-04-11 17:15
https://kumti.com/neser-hapen-ofertat-financiare-per-privatizimin-e-ptk-se/60%Hourly2013-04-11 16:53
https://kumti.com/arrestohen-kater-persona-per-kontrbande-me-arme/60%Hourly2013-04-11 16:51
https://kumti.com/xhandarmeria-serbe-arreston-dy-kosovare/60%Hourly2013-04-11 16:49
https://kumti.com/biljana-srbljanovic-serbia-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2013-04-11 16:45
https://kumti.com/uruguaji-legjitimon-martesat-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-04-11 07:12
https://kumti.com/hrw-sulmet-e-qeverise-siriane-ndaj-civileve/60%Hourly2013-04-11 06:34
https://kumti.com/guatemala-njeh-palestinen-si-shtet-te-pavarur/60%Hourly2013-04-10 18:19
https://kumti.com/urtesia-per-dergimin-e-te-derguarve/60%Hourly2013-04-10 16:49
https://kumti.com/zgjidhja-e-problemeve-prej-kur-anit/60%Hourly2013-04-10 16:44
https://kumti.com/terorizmi-dhe-siguria-nacionale-nencmim-i-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2013-04-10 16:20
https://kumti.com/windows-phone-8-do-te-kete-mbeshtetje-1080p-dhe-procesore-quad-core-deri-ne-fund-te-vitit/60%Hourly2013-04-10 16:17
https://kumti.com/apple-probleme-me-sherbimin-imessage-dhe-facetime/60%Hourly2013-04-10 16:12
https://kumti.com/femrave-u-duhen-kater-muaj-per-t-u-mesuar-me-rolin-e-nenes/60%Hourly2013-04-10 16:07
https://kumti.com/shba-studenti-therr-14-shoke/60%Hourly2013-04-10 16:04
https://kumti.com/jannet-jackson-motra-e-michael-jackson-konvertohet-ne-islam/60%Hourly2013-04-10 16:01
https://kumti.com/katari-ndihme-prej-8-miliarde-dollaresh-per-egjiptin/60%Hourly2013-04-10 15:53
https://kumti.com/daciq-e-falenderon-putinin-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Hourly2013-04-10 15:51
https://kumti.com/operacion-antidroge-shqiperi-be-ne-pranga-34-persona-8-shqiptare/60%Hourly2013-04-10 15:47
https://kumti.com/japoni-ne-gjendje-alarmi-per-interceptimin-e-raketave-koreanoveriore/60%Hourly2013-04-10 15:43
https://kumti.com/rasti-monstra-mbrojtja-kerkon-ministrin-deshmitare/60%Hourly2013-04-10 15:35
https://kumti.com/gjermania-miku-i-madh-i-kosoves/60%Hourly2013-04-10 15:13
https://kumti.com/misioni-i-pamundur-i-juventusit/60%Hourly2013-04-10 15:11
https://kumti.com/rusia-serbise-me-kosoven-merruni-vete/60%Hourly2013-04-10 15:09
https://kumti.com/mlladiqin-e-largojne-nga-gjykatorja-ngase-akuzon-dhe-shan-deshmitarin/60%Hourly2013-04-10 11:58
https://kumti.com/video-termet-i-fuqishem-ne-iran/60%Hourly2013-04-10 11:23
https://kumti.com/jones-planifikon-djegien-masive-te-kur-anit/60%Hourly2013-04-10 10:00
https://kumti.com/muslimanet-ne-mianmar-burma-jetojne-ne-tmerr/60%Hourly2013-04-10 09:57
https://kumti.com/si-do-te-jete-iphone-6/60%Hourly2013-04-09 21:39
https://kumti.com/daciq-kerkon-kembimin-e-veriut-me-luginen-e-presheves/60%Hourly2013-04-09 21:36
https://kumti.com/firefox-22-bllokon-vetvetiu-pergjimin-nga-faqet/60%Hourly2013-04-09 21:33
https://kumti.com/agimi-i-arte-kerkon-mbylljen-e-shkollave-shqipe/60%Hourly2013-04-09 21:31
https://kumti.com/rriten-martesat-midis-shqiptareve-dhe-maqedonasve/60%Hourly2013-04-09 21:27
https://kumti.com/mjekra-mbron-nga-dhimbja-e-fytit-dhe-kanceri-i-lekures-por-ngadaleson-edhe-plakjen/60%Hourly2013-04-09 21:23
https://kumti.com/masaker-ne-serbi-plaku-vret-13-persona-perfshire-nje-femije/60%Hourly2013-04-09 18:42
https://kumti.com/20-te-vrare-ne-perleshjet-e-sotshme-ne-siri/60%Hourly2013-04-09 18:38
https://kumti.com/franca-nis-ofensive-te-madhe-ne-mali/60%Hourly2013-04-08 21:37
https://kumti.com/93-persona-humbin-jeten-ne-sulmet-e-fundit-ne-siri/60%Hourly2013-04-08 17:09
https://kumti.com/beogradi-edhe-zyrtarisht-i-thote-jo-marreveshjes/60%Hourly2013-04-08 17:07
https://kumti.com/shqiperi-shkalla-e-papunesise-12-8-per-qind/60%Hourly2013-04-08 04:48
https://kumti.com/sulmohen-shqiptaret-ne-struge/60%Hourly2013-04-08 04:43
https://kumti.com/keshilla-se-cfare-duhet-ngrene-gjate-veres/60%Hourly2013-04-08 04:32
https://kumti.com/arsyet-qe-nuk-i-keni-ditur-pse-duhet-ta-konsumoni-ujin-2/60%Hourly2013-04-08 04:21
https://kumti.com/pasardhesi-i-nexus-7-nga-mesi-i-vitit/60%Hourly2013-04-08 04:17
https://kumti.com/yahoo-mail-integrohet-me-dropbox/60%Hourly2013-04-08 04:15
https://kumti.com/npd-displaysearch-tableti-i-htc-me-windows-8-eshte-ne-prodhim-e-siper/60%Hourly2013-04-07 15:09
https://kumti.com/jovanoviq-harroni-me-ate-kosove/60%Hourly2013-04-07 14:38
https://kumti.com/nje-mjek-afgan-dhe-6-amerikane-te-vrare-ne-afganistan/60%Hourly2013-04-07 14:10
https://kumti.com/rreth-77-vuajne-nga-tensioni-i-larte/60%Hourly2013-04-07 14:05
https://kumti.com/siri-masakrohen-femije-ne-alepo/60%Hourly2013-04-07 14:04
https://kumti.com/ndalimi-i-duhanit-100-sfide/60%Hourly2013-04-07 14:02
https://kumti.com/atifetja-mbron-padrejtesine-e-manastirit-serb-te-decanit-kundrejt-qytetareve-dhe-kuvendit/60%Hourly2013-04-07 13:40
https://kumti.com/ne-beograd-konsultime-te-gjera-per-kosoven/60%Hourly2013-04-07 13:39
https://kumti.com/sulmi-i-nato-s-vret-femije-afgane/60%Hourly2013-04-07 13:33
https://kumti.com/kerry-turqia-mund-te-nxise-paqen-ne-lindjen-e-m/60%Hourly2013-04-07 11:37
https://kumti.com/thaci-per-48-ore-nis-rosu-n-ne-veri/60%Hourly2013-04-07 10:26
https://kumti.com/hakeret-kosovare-hakojne-banken-greke/60%Hourly2013-04-07 10:22
https://kumti.com/milioneret-e-paligjshem-te-paprekshem/60%Hourly2013-04-07 10:19
https://kumti.com/shkenctaret-vdekja-nuk-eshte-akti-final/60%Hourly2013-04-07 08:17
https://kumti.com/studenti-mysliman-nderohet-pasi-ishte-bere-shkak-per-shpetimin-nje-familjeje-ne-amerike/60%Hourly2013-04-07 07:49
https://kumti.com/jeta-dhe-vepra-e-imam-buhariut/60%Hourly2013-04-07 07:37
https://kumti.com/selia-e-re-e-apple/60%Hourly2013-04-07 07:34
https://kumti.com/aksident-trafiku-nje-i-vdekur-dhe-shtate-te-lenduar/60%Hourly2013-04-07 07:31
https://kumti.com/irinej-mos-heqni-dore-prej-kosoves/60%Hourly2013-04-07 07:29
https://kumti.com/libani-emeron-kryeminister-te-ri/60%Hourly2013-04-07 07:24
https://kumti.com/6-arsye-pse-preferohet-gjumi-gjate-pasdites/60%Hourly2013-04-07 07:15
https://kumti.com/gomat-me-te-medha-dhe-me-te-ngushta/60%Hourly2013-04-07 07:13
https://kumti.com/facebook-permireson-sistemin-e-komenteve-per-profilet-me-shume-fansa/60%Hourly2013-04-07 07:10
https://kumti.com/stambolll-fillojne-punimet-per-ndertimin-e-tunelit-autostrada-e-bosforit/60%Hourly2013-04-07 07:08
https://kumti.com/video-fjalori-elektronik-shqip-se-shpejti-edhe-ne-formatin-per-celulare/60%Hourly2013-04-07 06:58
https://kumti.com/13-shenja-qe-vertetojne-se-allahu-te-do/60%Hourly2013-04-06 23:00
https://kumti.com/ngjarje-e-vertete-ne-gjermani/60%Hourly2013-04-06 22:52
https://kumti.com/pse-eshte-e-mire-qepa-e-re/60%Hourly2013-04-06 22:50
https://kumti.com/ja-si-t-i-mbroni-kockat/60%Hourly2013-04-06 22:45
https://kumti.com/camcakezi-ndikon-ne-shtimin-e-peshes/60%Hourly2013-04-06 22:42
https://kumti.com/serbia-te-henen-merr-vendimin/60%Hourly2013-04-06 22:39
https://kumti.com/shba-ja-dergone-aeroplan-zbulues-pa-pilot-ne-japoni-qe-ta-mbikeqyre-korene-e-veriut/60%Hourly2013-04-06 22:37
https://kumti.com/te-tri-gjykatat-nderkombetare-e-refuzojne-ftesen-e-jeremiqit/60%Hourly2013-04-06 22:33
https://kumti.com/sudani-jugor-fillon-me-prodhimin-e-naftes/60%Hourly2013-04-06 22:19
https://kumti.com/bayern-munchen-kampion-i-gjermanise/60%Hourly2013-04-06 19:25
https://kumti.com/migrojne-prej-zori/60%Hourly2013-04-06 19:22
https://kumti.com/geci-daci-e-haradinaj-bashke-te-thaci/60%Hourly2013-04-06 19:17
https://kumti.com/assad-paralajmeron-efektin-domino/60%Hourly2013-04-06 09:36
https://kumti.com/italia-fal-kolonelin-e-cia-s-i-cili-rrembeu-egjiptianin-ebu-omer/60%Hourly2013-04-06 09:31
https://kumti.com/pjesmarrje-e-madhe-ne-varrosjen-e-palestinezit-qe-vdiq-ne-burgun-izraelit/60%Hourly2013-04-05 20:43
https://kumti.com/presidenti-i-egjiptit-muhamed-morsi-viziton-sudanin/60%Hourly2013-04-05 20:37
https://kumti.com/france-protesta-kunder-martesave-gay/60%Hourly2013-04-05 20:33
https://kumti.com/be-pret-marreveshjen-prishtine-beograd-deri-te-marten/60%Hourly2013-04-05 16:34
https://kumti.com/lavrov-ultimatumet-per-ceshtjen-e-kosoves-jane-te-papranueshme/60%Hourly2013-04-05 16:25
https://kumti.com/gjermanet-do-ta-furnizojne-mpb-ne-me-pasaporta/60%Hourly2013-04-05 16:21
https://kumti.com/bie-nga-kati-i-katert-vdes-24-vjecari/60%Hourly2013-04-05 16:19
https://kumti.com/zyrtarizohet-koalicioni-aak-ldd/60%Hourly2013-04-05 16:15
https://kumti.com/sektori-privat-po-shtyp-punetoret/60%Hourly2013-04-05 16:12
https://kumti.com/ipko-jemi-nen-presion/60%Hourly2013-04-05 16:09
https://kumti.com/vulin-prishtina-po-tenton-te-ndryshojne-strukturen-etnike-ne-veri/60%Hourly2013-04-05 16:07
https://kumti.com/cosic-rishfaqet-me-idene-e-ndarjes-se-kosoves-2/60%Hourly2013-04-05 16:02
https://kumti.com/cosic-rishfaqet-me-idene-e-ndarjes-se-kosoves/60%Hourly2013-04-05 15:57
https://kumti.com/2013-samsung-shet-25-milione-telefona-ne-muaj/60%Hourly2013-04-05 15:51
https://kumti.com/gjendet-e-vdekur-19-vjecarja-nga-besiana/60%Hourly2013-04-05 04:47
https://kumti.com/arrestohet-shqiptarja-me-43-kg-marihuane-te-fshehur-ne-veture/60%Hourly2013-04-05 04:44
https://kumti.com/apple-gati-me-itv/60%Hourly2013-04-05 04:42
https://kumti.com/stinner-gjermania-nuk-heq-dore-nga-shtate-kushtet-per-serbine/60%Hourly2013-04-05 04:40
https://kumti.com/benitez-jemi-te-kualifikuar/60%Hourly2013-04-05 04:37
https://kumti.com/dinkic-te-pranohet-marreveshja-per-kosoven/60%Hourly2013-04-05 04:35
https://kumti.com/dacic-na-mungonte-vetem-vagoni-per-ta-nenshkruar-kapitullimin-2/60%Hourly2013-04-05 04:34
https://kumti.com/dacic-na-mungonte-vetem-vagoni-per-ta-nenshkruar-kapitullimin/60%Hourly2013-04-05 04:31
https://kumti.com/9-zyrtare-te-larte-per-kater-vite-u-bene-milionere-ne-kosove/60%Hourly2013-04-04 16:03
https://kumti.com/miratohet-ligjin-per-kontrollin-e-duhanit-2/60%Hourly2013-04-04 16:02
https://kumti.com/miratohet-ligjin-per-kontrollin-e-duhanit/60%Hourly2013-04-04 15:59
https://kumti.com/irani-kembengul-ne-pasurimin-e-uraniumit/60%Hourly2013-04-04 15:57
https://kumti.com/sulmohet-rende-punetori-i-kek-ut/60%Hourly2013-04-04 15:55
https://kumti.com/prizren-arrestohet-nje-zyrtar-policor-per-ryshfet/60%Hourly2013-04-04 15:52
https://kumti.com/cfare-do-te-ndodhte-nese-nise-lufta-ne-gadishullin-korean-video/60%Hourly2013-04-04 15:45
https://kumti.com/shqiperi-avokati-i-popullit-kerkon-te-penalizohet-fjala-e-lire/60%Hourly2013-04-03 22:18
https://kumti.com/vazhdojne-konfliktet-ne-siri-dhe-si-pasoje-rritet-numri-i-viktimave/60%Hourly2013-04-03 22:15
https://kumti.com/asad-amnisti-per-ata-qe-i-lene-te-lire-te-rrembyerit/60%Hourly2013-04-03 22:10
https://kumti.com/izraeli-ndermerr-sulme-ajrore-ne-rripin-e-gazes/60%Hourly2013-04-03 21:51
https://kumti.com/boris-berezovskij-kishte-ndermend-te-deshmonte-per-ceshtjen-litvinenko/60%Hourly2013-04-03 21:40
https://kumti.com/afganistan-sulm-mbi-nje-gjykate-50-te-vrare-90-te-plagosur/60%Hourly2013-04-03 21:17
https://kumti.com/talebanet-afgane-sulmuan-rezidencen-e-guvernatorit/60%Hourly2013-04-03 21:13
https://kumti.com/kryeministri-i-malajzise-shperndau-parlamentin/60%Hourly2013-04-03 19:45
https://kumti.com/vetevaret-nje-ish-ushtar-i-uck-se-digjet-nje-person-tjeter/60%Hourly2013-04-03 18:22
https://kumti.com/kuci-perballe-shefit-te-eulex-it/60%Hourly2013-04-03 18:20
https://kumti.com/plagosen-30-te-burgosur-palestineze-ne-burgjet-izraelite/60%Hourly2013-04-03 09:20
https://kumti.com/mireserdhet-ne-gjermani-2/60%Hourly2013-04-03 09:15
https://kumti.com/vizion-i-se-ardhmes-mrekullia-ekonomike-ne-shba/60%Hourly2013-04-03 09:13
https://kumti.com/be-nis-misionin-e-trainimit-te-ushtareve-ne-mali/60%Hourly2013-04-03 09:09
https://kumti.com/mireserdhet-ne-gjermani/60%Hourly2013-04-03 09:08
https://kumti.com/shkencetaret-parashikojne-se-deri-ne-vitin-2050-arktiku-do-te-gjelberohet/60%Hourly2013-04-03 09:07
https://kumti.com/cfare-parimesh-te-zbatohen-ne-luften-kibernetike-3/60%Hourly2013-04-03 09:04
https://kumti.com/cfare-parimesh-te-zbatohen-ne-luften-kibernetike-2/60%Hourly2013-04-03 09:04
https://kumti.com/prin-decani-per-veteran-te-luftes/60%Hourly2013-04-03 09:02
https://kumti.com/kultivohet-grure-ne-deponi-te-hirit/60%Hourly2013-04-03 09:01
https://kumti.com/cfare-parimesh-te-zbatohen-ne-luften-kibernetike/60%Hourly2013-04-03 09:00
https://kumti.com/shba-aeroplanet-e-padukshem-u-derguan-ne-korene-jugore/60%Hourly2013-04-03 08:58
https://kumti.com/perse-koreja-e-veriut-do-te-riaktivizoje-reaktorin-berthamor/60%Hourly2013-04-03 08:37
https://kumti.com/buja-dhe-gashi-nuk-i-besojne-universitetit-te-prishtines/60%Hourly2013-04-03 08:05
https://kumti.com/rasti-medicus-mjeku-pranon-fajesine/60%Hourly2013-04-03 07:04
https://kumti.com/nuk-ka-marreveshje/60%Hourly2013-04-03 05:08
https://kumti.com/pse-u-nervozuan-serbet-nga-hashim-thaci/60%Hourly2013-04-03 04:59
https://kumti.com/40-vjet-me-pare-telefonata-e-pare-pa-kabell/60%Hourly2013-04-03 04:57
https://kumti.com/audi-a3-tani-edhe-si-limuzine/60%Hourly2013-04-03 04:50
https://kumti.com/superperimet-pranverore/60%Hourly2013-04-03 04:46
https://kumti.com/probleme-me-gjuhen-ja-cfare-mund-te-keni/60%Hourly2013-04-03 04:39
https://kumti.com/cfare-e-shkakton-erresimin-e-dhembeve-3/60%Hourly2013-04-03 04:26
https://kumti.com/sa-kilometra-ka-udhetuar-imam-buhariu-rahimehullah/60%Hourly2013-04-03 04:04
https://kumti.com/iphone-5-u-projektua-nga-steve-jobs/60%Hourly2013-04-02 21:30
https://kumti.com/vershimet-ne-kline-kane-demtuar-rende-edhe-bujqesine/60%Hourly2013-04-02 16:48
https://kumti.com/nikoliq-marreveshja-me-kosoven-nuk-mund-te-jete-shpejt-e-arritshme/60%Hourly2013-04-02 16:47
https://kumti.com/te-punesuarit-pa-sigurim-jetesor/60%Hourly2013-04-02 16:43
https://kumti.com/po-vazhdon-raundi-i-tete-i-dialogut-kosove-serbi/60%Hourly2013-04-02 16:39
https://kumti.com/silva-milani-na-ka-mesuar-si-mposhtet-barca/60%Hourly2013-04-02 16:36
https://kumti.com/haradinajt-i-merret-titulli-qytetar-nderi-i-tetoves/60%Hourly2013-04-02 16:34
https://kumti.com/cia-pergjon-parlamentin-e-turqise/60%Hourly2013-04-02 16:23
https://kumti.com/myslimanet-detyruan-kompanine-lego-te-terheqe-nga-tregu-pallatin-e-jabba/60%Hourly2013-04-02 16:15
https://kumti.com/nato-do-te-ndihmoje-aleatet-per-t-iu-kundervene-hakereve-2/60%Hourly2013-04-02 16:13
https://kumti.com/ne-libi-u-rrembye-keshilltari-i-kryeministrit/60%Hourly2013-04-02 15:13
https://kumti.com/p-rpjekja-misionare-e-amerikan-ve-n-parandorin-osmane/60%Hourly2013-04-02 14:57
https://kumti.com/hadithi-i-herakliut-dhe-ebu-sufjanit/60%Hourly2013-04-02 14:43
https://kumti.com/ne-perendim-dhe-ne-veri-te-kryeqytetit-sirian-po-zhvillohen-luftime-te-ashpra/60%Hourly2013-04-02 13:30
https://kumti.com/uje-i-ngrohte-me-limon-ja-pse-duhet-ta-pini/60%Hourly2013-04-02 13:18
https://kumti.com/nato-do-te-ndihmoje-aleatet-per-t-iu-kundervene-hakereve/60%Hourly2013-04-02 13:11
https://kumti.com/hithrat-dhe-perdorimi-i-tyre/60%Hourly2013-04-02 13:10
https://kumti.com/mesimet-e-dala-ne-10-vjetorin-e-pushtimit-te-irakut-2/60%Hourly2013-04-02 13:01
https://kumti.com/karafili-dhe-lulja-e-karafilit/60%Hourly2013-04-02 13:01
https://kumti.com/mesimet-e-dala-ne-10-vjetorin-e-pushtimit-te-irakut/60%Hourly2013-04-02 12:49
https://kumti.com/safari-me-61-per-qind-te-tregut-te-shfletuesve-per-mobil/60%Hourly2013-04-02 11:55
https://kumti.com/te-burgosurit-ne-guantanamo-ne-greve-urie/60%Hourly2013-04-02 11:44
https://kumti.com/ne-sa-ora-zgjohen-drejtoret-e-top-kompanive-boterore/60%Hourly2013-04-02 11:37
https://kumti.com/sa-i-kushtojne-shba-ve-lufterat-ne-irak-dhe-afganistan/60%Hourly2013-04-02 10:35
https://kumti.com/mianmar-zjarr-ne-shkollen-muslimane-13-te-vdekur/60%Hourly2013-04-02 10:26
https://kumti.com/siri-muaji-mars-me-i-pergjakshmi/60%Hourly2013-04-02 10:18
https://kumti.com/masakra-e-tivarit-uran-butka-enver-hoxha-urdheroi-vrisni-kosovaret/60%Hourly2013-04-02 04:00
https://kumti.com/islami-ne-ruajtjen-e-identitetit-shqiptar-bekir-halimi-dhe-albert-berisha/60%Hourly2013-04-01 12:57
https://kumti.com/rreziqet-e-politikave-identitare-nacionalizmi-militant/60%Hourly2013-04-01 12:48
https://kumti.com/menaxhereve-te-ti-se-pritet-t-u-ulen-pagat/60%Hourly2013-04-01 12:41
https://kumti.com/egjipt-ofenduesi-i-islamit-dorezohet-ne-prokurori/60%Hourly2013-04-01 12:34
https://kumti.com/me-shume-se-350-milion-njerez-vuajne-nga-depresioni/60%Hourly2013-04-01 12:31
https://kumti.com/kelni-tronditet-nga-nje-zjarr-qe-shpertheu-ne-nje-ndertese-ku-jetojne-turqit/60%Hourly2013-04-01 12:28
https://kumti.com/filloi-stina-e-tulipaneve-ne-stamboll/60%Hourly2013-04-01 12:27
https://kumti.com/izraeli-po-pergatitet-per-perballimin-e-sulmit-kimik/60%Hourly2013-04-01 12:12
https://kumti.com/ministri-i-shqiperise-panariti-pritet-ne-takim-nga-presidenti-i-egjiptit-muhamed-mursi/60%Hourly2013-04-01 12:06
https://kumti.com/te-rinjte-tuniziane-shtojne-radhet-e-clirimtareve-siriane/60%Hourly2013-04-01 12:02
https://kumti.com/kur-kriza-te-semur-2/60%Hourly2013-04-01 11:56
https://kumti.com/kur-kriza-te-semur/60%Hourly2013-04-01 11:45
https://kumti.com/dartmouth-nuk-bera-shaka-per-vitin-3000-video/60%Hourly2013-04-01 11:34
https://kumti.com/serbet-fajesojne-izraelin-per-sulmet-e-nato-s-mbi-ta-pankarta-antisemite/60%Hourly2013-04-01 11:29
https://kumti.com/si-ta-kuptojme-nese-edhe-dikush-tjeter-po-e-perdor-wirelessin-tone/60%Hourly2013-04-01 11:25
https://kumti.com/si-t-i-lidhni-dy-kompjutera-me-nje-wireless/60%Hourly2013-04-01 10:43
https://kumti.com/sony-me-linje-te-telefonave-cybershot-dhe-walkman/60%Hourly2013-04-01 10:41
https://kumti.com/skype-me-verzion-te-ri/60%Hourly2013-04-01 10:36
https://kumti.com/serbet-iu-bllokuan-rrugen-dhe-i-sulmuan-ku-mbeten-edhe-te-therur/60%Hourly2013-04-01 10:32
https://kumti.com/irak-ne-nje-sulm-ndaj-policise-5-te-vrare-dhe-11-te-plagosur/60%Hourly2013-04-01 10:29
https://kumti.com/vjedhjet-ne-kosove-dukuri-ne-rritje-2/60%Hourly2013-04-01 10:19
https://kumti.com/siri-djegen-tri-qendra-te-naftes/60%Hourly2013-04-01 10:19
https://kumti.com/si-ne-kohen-e-boletinit-ashtu-edhe-sot-ambasadori-rus-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-04-01 10:14
https://kumti.com/vjedhjet-ne-kosove-dukuri-ne-rritje/60%Hourly2013-04-01 10:09
https://kumti.com/sa-jane-reale-zotimet-e-thacit-per-rritje-pagash/60%Hourly2013-04-01 10:02
https://kumti.com/shba-kampanje-per-kuptimin-e-vertete-te-xhihadit/60%Hourly2013-04-01 09:50
https://kumti.com/konsumatori-kosovar-gjendet-perballe-nje-marketingu-agresiv-dhe-te-ekzagjeruar/60%Hourly2013-04-01 09:47
https://kumti.com/30-mije-vizitore-brenda-dites-ne-qkuk/60%Hourly2013-04-01 09:47
https://kumti.com/times-dilema-verikoreane/60%Hourly2013-04-01 09:43