XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/raketat-ruse-mberrijne-ne-siri/60%Hourly2013-05-31 12:07
https://kumti.com/siri-forcat-e-basharit-vrasin-edhe-perendimore/60%Hourly2013-05-31 11:59
https://kumti.com/assad-thote-se-do-te-fitoje-luften/60%Hourly2013-05-31 11:54
https://kumti.com/obama-amerika-nuk-eshte-ne-lufte-kunder-fese-islame/60%Hourly2013-05-31 11:52
https://kumti.com/gjermani-renie-e-ndjeshme-e-popullsise/60%Hourly2013-05-31 11:49
https://kumti.com/selimi-e-lushtaku-presin-vendimin/60%Hourly2013-05-30 11:48
https://kumti.com/bayern-skuadra-me-e-shtrenjte-ne-bote/60%Hourly2013-05-30 11:46
https://kumti.com/varferia-e-pergjithshme-ne-kosove-29-2-per-qind-2/60%Hourly2013-05-30 11:45
https://kumti.com/varferia-e-pergjithshme-ne-kosove-29-2-per-qind/60%Hourly2013-05-30 11:43
https://kumti.com/per-status-te-veteranit-te-uck-se-mbi-57-mije-aplikues/60%Hourly2013-05-30 11:40
https://kumti.com/zyrtare-mourinho-i-chelseat/60%Hourly2013-05-30 11:35
https://kumti.com/edhe-furnizimi-me-barna-teme-e-dialogut/60%Hourly2013-05-30 11:33
https://kumti.com/placke-me-taksen-e-sigurise-ne-aeroport/60%Hourly2013-05-30 11:31
https://kumti.com/kapet-bombahedhesi-nje-ne-kerkim/60%Hourly2013-05-30 11:29
https://kumti.com/papa-ateistet-nuk-shkojne-ne-ferr-vatikani-e-kundershton/60%Hourly2013-05-30 11:20
https://kumti.com/dhjetera-vullnetare-nga-maqedonia-luftojne-per-lirine-e-popullit-sirian/60%Hourly2013-05-30 10:23
https://kumti.com/shtatedhjete-vjecari-studenti-me-i-moshuar-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-05-30 10:20
https://kumti.com/belgjike-qyteti-ghent-shfuqizon-ligjin-qe-ndalon-mbajtjen-e-shamise-qe-nga-viti-2007/60%Hourly2013-05-30 10:18
https://kumti.com/padrejtesite-nuk-ndalen-s-ka-denim-me-vdekje-per-ushtarin-amerikan-qe-vrau-17-civile-afgane/60%Hourly2013-05-30 10:09
https://kumti.com/merkel-asnje-arme-nga-gjermania-per-kryengritesit-siriane/60%Hourly2013-05-30 09:56
https://kumti.com/policia-e-kosoves-arreston-personin-qe-shiste-gruan-si-prostitute-video/60%Hourly2013-05-30 03:39
https://kumti.com/shaqiri-ne-borussia-ne-vend-te-goetze-s/60%Hourly2013-05-29 14:41
https://kumti.com/shqiperia-rezerva-nafte-me-shume-se-be/60%Hourly2013-05-29 14:38
https://kumti.com/moyes-e-cakton-transferin-e-pare/60%Hourly2013-05-29 14:36
https://kumti.com/donatoret-ia-kthejne-shpinen-kosoves-2/60%Hourly2013-05-29 14:36
https://kumti.com/donatoret-ia-kthejne-shpinen-kosoves/60%Hourly2013-05-29 14:31
https://kumti.com/deshmitari-i-prokurori-me-ka-maltretuar/60%Hourly2013-05-29 14:29
https://kumti.com/bale-te-reali-per-90-milione/60%Hourly2013-05-29 14:27
https://kumti.com/farat-e-lirit-forcojne-kockat/60%Hourly2013-05-29 14:22
https://kumti.com/magnezi-ul-yndyrat-ne-gjak/60%Hourly2013-05-29 14:19
https://kumti.com/qeveria-e-gjermanise-ua-vazhdon-mandatin-ushtareve-ne-kosove/60%Hourly2013-05-29 14:15
https://kumti.com/belgjike-gent-lejon-bartjen-e-shamive-ne-administraten-shteterore/60%Hourly2013-05-29 14:12
https://kumti.com/polici-sulmon-doktoreshen-ne-qkuk/60%Hourly2013-05-29 14:08
https://kumti.com/e-tmerrshme-foshnja-e-gjalle-ne-kanalizimet-e-ujrave-te-zeza/60%Hourly2013-05-28 22:16
https://kumti.com/londer-protesta-te-dhunshme-kunder-islamit/60%Hourly2013-05-28 22:09
https://kumti.com/mos-i-neglizhoni-kontrollet-e-femijes-te-mjeku/60%Hourly2013-05-28 20:22
https://kumti.com/mos-mesyni-zvicren-per-azil/60%Hourly2013-05-28 20:17
https://kumti.com/salustro-kerkon-paraburgim-per-grupin-e-drenices/60%Hourly2013-05-28 20:14
https://kumti.com/shqiptari-i-radhes-qe-vritet-ne-siri/60%Hourly2013-05-28 11:49
https://kumti.com/rusia-do-vijojme-furnizimin-me-arme-ne-siri/60%Hourly2013-05-28 11:46
https://kumti.com/morsi-lamtumire-diktaturave/60%Hourly2013-05-28 11:44
https://kumti.com/be-nuk-arrin-marreveshje-per-embargon-e-armeve-ndaj-sirise/60%Hourly2013-05-28 11:41
https://kumti.com/protesta-kunder-kishes-serbe/60%Hourly2013-05-28 10:50
https://kumti.com/protestuesit-mbushin-sheshin/60%Hourly2013-05-27 10:05
https://kumti.com/google-translate-integrohet-ne-google-chrome-per-android/60%Hourly2013-05-27 09:47
https://kumti.com/23-nga-25-pjesetaret-e-njesise-qe-vrane-bin-ladenin-kane-vdekur/60%Hourly2013-05-27 09:27
https://kumti.com/te-lexosh-artikujt-mbi-shendetin-te-ben-te-ndihesh-i-semure/60%Hourly2013-05-26 23:50
https://kumti.com/te-martuarit-me-pak-te-rrezikuar-nga-kanceri-i-prostates/60%Hourly2013-05-26 23:47
https://kumti.com/si-te-formojme-eshtra-te-forte/60%Hourly2013-05-26 23:31
https://kumti.com/telefoni-po-i-ul-koken-shoqerise/60%Hourly2013-05-26 23:29
https://kumti.com/kosova-ka-137-mije-analfabete/60%Hourly2013-05-26 23:08
https://kumti.com/hebrenjte-nga-prishtina-jemi-debuar-do-ta-padisim-kosoven/60%Hourly2013-05-26 22:34
https://kumti.com/siri-te-pakten-30-te-vdekur-ne-luftimet-ne-rajonet-e-halepit-dhe-kusejrit/60%Hourly2013-05-26 22:21
https://kumti.com/france-mbi-nje-milion-persona-ne-protesten-kunder-martesave-te-homoseksualeve/60%Hourly2013-05-26 22:19
https://kumti.com/liga-arabe-denon-vendimin-e-izraelit-per-te-mos-lejuar-unescon-ne-jerusalem/60%Hourly2013-05-26 22:14
https://kumti.com/87-5-milion-te-vrare-nga-perendimi-terrorizmi-i-vertete-video/60%Hourly2013-05-26 15:30
https://kumti.com/shih-une-mund-te-derdh-loje-per-femije-10-12-muajsh/60%Hourly2013-05-26 15:15
https://kumti.com/loje-per-femije-9-12-muajsh-ene-me-kapak-dhe-kutiza/60%Hourly2013-05-26 15:14
https://kumti.com/aeroplanet-turboreaktive-me-aftesi-ngritje-dhe-aterrimi-vertikal-2/60%Hourly2013-05-26 14:56
https://kumti.com/aeroplanet-turboreaktive-me-aftesi-ngritje-dhe-aterrimi-vertikal/60%Hourly2013-05-26 14:46
https://kumti.com/nje-pyll-per-prodhimin-e-cilesise-me-te-larte-te-mjaltit/60%Hourly2013-05-26 14:32
https://kumti.com/umer-ibnul-hattabi-dhe-perkujdesja-ndaj-gruas/60%Hourly2013-05-26 14:25
https://kumti.com/universiteti-i-kajravineve-me-i-vjetri-ne-bote-i-ndertuar-nga-nje-grua/60%Hourly2013-05-26 14:12
https://kumti.com/shpargu-dhe-dobite-e-tij/60%Hourly2013-05-26 14:03
https://kumti.com/hizbullahu-pohon-zyrtarisht-mbeshtetjen-ndaj-regjimit-te-esadit/60%Hourly2013-05-26 12:02
https://kumti.com/forcat-e-esadit-sulmojne-kusejrin-te-mbeshtetur-nga-hizbullahu/60%Hourly2013-05-26 11:50
https://kumti.com/mango/60%Hourly2013-05-26 10:56
https://kumti.com/hoxha-hasan-tahsini-ne-mbrojtje-te-trojeve-joshqiptare-te-camerise-nga-aneksimi-dhe-kolonizimi-grek/60%Hourly2013-05-26 10:18
https://kumti.com/kiril-serbia-te-mos-e-leshoje-kosoven/60%Hourly2013-05-25 20:13
https://kumti.com/ukraine-mbahet-parade-homoseksualesh/60%Hourly2013-05-25 19:49
https://kumti.com/turqia-nderton-fakultetin-me-te-madh-te-memorizimit-te-kuranit/60%Hourly2013-05-25 11:24
https://kumti.com/kroaci-sulmohet-xhamia-ne-rjeke/60%Hourly2013-05-25 11:20
https://kumti.com/sherbimi-sekret-britanik-mi5-i-kerkoi-te-dyshuarit-per-vrasjen-qe-te-bashkepunonte-me-ta/60%Hourly2013-05-25 08:50
https://kumti.com/serri-tragjedia-ne-siri-nuk-duhet-te-erresoje-problemin-e-palestines/60%Hourly2013-05-25 08:40
https://kumti.com/gjakderdhja-nga-mishi-i-dhembeve-rrezikon-meshkujt-nga-impotenca/60%Hourly2013-05-24 19:44
https://kumti.com/pellumbi-me-i-shpejte-ne-bote-u-shit-per-400-000/60%Hourly2013-05-24 19:35
https://kumti.com/gjuajtesit-britanik-u-ngriten-ne-ajer-ngase-ne-nje-aeroplan-pakistanez-nje-udhetar-sillej-pavend/60%Hourly2013-05-24 19:22
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-sulmuan-serish-burgun-ne-aleppo/60%Hourly2013-05-24 19:21
https://kumti.com/kush-perfiton-nga-bashkepunimi-i-rusise-dhe-nato-s-2/60%Hourly2013-05-24 19:21
https://kumti.com/kush-perfiton-nga-bashkepunimi-i-rusise-dhe-nato-s/60%Hourly2013-05-24 19:16
https://kumti.com/rritet-numri-i-produkteve-te-rrezikshme-ne-europe/60%Hourly2013-05-24 13:51
https://kumti.com/bnd-i-sheh-me-te-forta-trupat-e-assad-it/60%Hourly2013-05-24 13:42
https://kumti.com/avionet-pa-pilot-shkelin-te-drejten-nderkombetare/60%Hourly2013-05-24 13:02
https://kumti.com/politika-turke-ndaj-sirise-jo-shume-premtuese/60%Hourly2013-05-24 12:55
https://kumti.com/vriten-me-shume-se-26-ushtare-ne-niger/60%Hourly2013-05-24 12:52
https://kumti.com/patriarku-rus-serbeve-kosoven-nuk-duhet-humbur-kurre/60%Hourly2013-05-24 12:50
https://kumti.com/arrestohet-amerikani-i-dyshuar-per-vrasjen-e-familjes-ceke/60%Hourly2013-05-24 12:40
https://kumti.com/obama-shpall-kufizime-per-sulmet-e-telekomanduara-2/60%Hourly2013-05-24 12:38
https://kumti.com/turqia-miraton-masa-te-rrepta-kunder-alkoolit/60%Hourly2013-05-24 12:24
https://kumti.com/japonia-do-te-krijoje-trupat-e-sigurise-kibernetike-2/60%Hourly2013-05-24 12:23
https://kumti.com/nga-kercenimi-i-anonymous-ne-guantanamo-kufizuan-internetin-2/60%Hourly2013-05-24 12:23
https://kumti.com/obama-shpall-kufizime-per-sulmet-e-telekomanduara/60%Hourly2013-05-24 12:20
https://kumti.com/nga-kercenimi-i-anonymous-ne-guantanamo-kufizuan-internetin/60%Hourly2013-05-24 12:12
https://kumti.com/japonia-do-te-krijoje-trupat-e-sigurise-kibernetike/60%Hourly2013-05-24 12:10
https://kumti.com/arabia-saudite-arrestoj-10-spiune-iraniane/60%Hourly2013-05-24 12:07
https://kumti.com/ne-norvegji-pritet-permbytja-me-e-forte-per-50-vitet-e-fundet/60%Hourly2013-05-24 12:00
https://kumti.com/tornado-ne-oklahoma-me-i-kushtueshmi-ne-historine-e-shba-se-per-nga-demet-e-shkaktuara/60%Hourly2013-05-24 11:52
https://kumti.com/vazhdojne-te-bien-cmimet-e-naftes/60%Hourly2013-05-24 11:51
https://kumti.com/ushtarakeve-britanike-iu-ndalua-te-paraqiten-me-uniforme-ne-vende-publike/60%Hourly2013-05-24 10:49
https://kumti.com/pentagoni-nisi-dy-nendetese-drejt-pjeses-lindore-te-detit-mesdhe/60%Hourly2013-05-24 10:47
https://kumti.com/john-kerry-shba-interesohet-per-sirine-vetem-per-hir-te-sigurise-se-izraelit/60%Hourly2013-05-24 10:44
https://kumti.com/tony-blair-do-te-keshilloje-qeverine-e-edi-rames/60%Hourly2013-05-24 10:42
https://kumti.com/senati-i-amerikan-urdheron-te-mbeshtetet-izraeli-ne-rast-se-ai-sulmon-iranin/60%Hourly2013-05-24 10:40
https://kumti.com/solar-impulse-vendosi-nje-rekord-te-ri-te-distances-se-fluturimit/60%Hourly2013-05-24 10:37
https://kumti.com/edhe-britania-po-shkon-drejt-legalizimit-te-martesave-mes-homoseksualeve/60%Hourly2013-05-24 08:02
https://kumti.com/pagjumesia-perkeqeson-zemren/60%Hourly2013-05-23 13:40
https://kumti.com/myftiu-ternava-priti-presidentin-e-liges-se-myslimaneve-evropian-alfredo-maiolese/60%Hourly2013-05-23 13:27
https://kumti.com/kivi-ul-yndyrat-ne-gjak/60%Hourly2013-05-23 12:14
https://kumti.com/ai-bota-vend-i-keq-per-emigrantet/60%Hourly2013-05-23 12:08
https://kumti.com/prokurori-mustafi-denohet-me-pese-vjet-burgim-per-korrupsion/60%Hourly2013-05-23 12:02
https://kumti.com/irani-avancon-teknologjine-per-pasurim-te-uraniumit/60%Hourly2013-05-23 12:02
https://kumti.com/sami-lushtaku-24-ore-ne-arrest-policor/60%Hourly2013-05-23 11:58
https://kumti.com/video-keshilli-mysliman-i-britanise-sulmi-s-ka-te-beje-me-islamin/60%Hourly2013-05-23 11:58
https://kumti.com/s-ka-fatkeqesi-me-te-madhe-per-kosoven-se-keta-qeveritare/60%Hourly2013-05-23 11:56
https://kumti.com/pasaporta-biometrike-kushton-shtrenjte/60%Hourly2013-05-23 11:52
https://kumti.com/po-heshtin-per-masakren-e-dubraves/60%Hourly2013-05-23 11:45
https://kumti.com/irani-e-hezbollahu-mbeshtesin-assadin/60%Hourly2013-05-22 22:07
https://kumti.com/nje-psikologe-turke-porosit-qe-femijet-nen-dy-vjec-te-mos-lihen-para-televizorit/60%Hourly2013-05-22 13:16
https://kumti.com/bashkepunim-ne-fushen-e-teknologjise-se-mbrojtjes-mes-arabise-saudite-dhe-turqise/60%Hourly2013-05-22 13:14
https://kumti.com/arabia-saudite-arreston-spiunet-e-iranit/60%Hourly2013-05-22 13:11
https://kumti.com/me-shume-vitamine-c-per-personat-me-kancer/60%Hourly2013-05-22 12:00
https://kumti.com/frutat-e-malit-mbrojne-trurin/60%Hourly2013-05-22 11:58
https://kumti.com/messi-mire-se-vjen-neymar/60%Hourly2013-05-22 11:56
https://kumti.com/nje-i-vdekur-kater-te-lenduar/60%Hourly2013-05-22 11:53
https://kumti.com/therje-me-thike-ne-shkollen-e-mesme/60%Hourly2013-05-22 11:50
https://kumti.com/asnje-kolegj-s-behet-universitet/60%Hourly2013-05-22 11:27
https://kumti.com/lidhja-arabe-paralajmron-ndaj-ndonje-nderhyrjeje-te-mundshme-ushtarake-nga-jashte-ne-siri/60%Hourly2013-05-22 11:23
https://kumti.com/ligji-ne-tirane-jo-kazinove-prane-kishave-e-xhamive-do-shperngulen-brenda-6-muajsh/60%Hourly2013-05-20 19:12
https://kumti.com/braktiset-dhe-dobesohet-pdk-ja-ne-terren/60%Hourly2013-05-20 19:09
https://kumti.com/konfirmohet-fundi-i-jose-mourinhos-ne-real-madrid/60%Hourly2013-05-20 19:07
https://kumti.com/policia-e-kosoves-ne-vit-konfiskon-1500-arme-pa-leje/60%Hourly2013-05-20 19:04
https://kumti.com/universiteti-i-londres-ne-prishtine/60%Hourly2013-05-20 18:58
https://kumti.com/shba-lirite-fetare-ne-renie-ne-gjithe-boten/60%Hourly2013-05-20 18:54
https://kumti.com/agimi-i-arte-kunder-xhamise-ne-athine/60%Hourly2013-05-20 18:35
https://kumti.com/teherani-paralajmeron-tiranen-per-muxhahedinet/60%Hourly2013-05-20 09:57
https://kumti.com/kur-s-te-nxe-as-aeroplani-njeriu-me-i-gjate-ne-bote/60%Hourly2013-05-20 09:48
https://kumti.com/ushtaret-e-asadit-ndihmohen-nga-hezbollahu/60%Hourly2013-05-20 07:08
https://kumti.com/rusia-i-kerkon-suedise-te-ndaloje-funksionimin-e-kaukaz-center/60%Hourly2013-05-19 14:17
https://kumti.com/pakicat-ne-kosove-kerkojne-akoma-vende-te-rezervuara-ne-parlament/60%Hourly2013-05-19 09:45
https://kumti.com/fuele-porosit-serbine-zbatoje-marreveshjen-me-kosoven/60%Hourly2013-05-19 09:43
https://kumti.com/galaxy-s4-eshte-smartfoni-i-shitur-me-shpejt-ne-historine-e-samsung-ut/60%Hourly2013-05-19 09:41
https://kumti.com/rrihet-nje-polic-ne-prekaz/60%Hourly2013-05-19 09:38
https://kumti.com/patriarku-irinej-ia-qan-hallin-daciqit/60%Hourly2013-05-19 09:36
https://kumti.com/operacion-antidroge-oher-struge-kapen-150-kg-marihuane/60%Hourly2013-05-19 09:30
https://kumti.com/policia-e-kosoves-hape-tenderin-porsche-prishtina/60%Hourly2013-05-19 09:25
https://kumti.com/partite-duan-kamera-ne-zgjedhje/60%Hourly2013-05-19 09:21
https://kumti.com/asad-ushtria-ime-nuk-ka-perdorur-arme-kimike/60%Hourly2013-05-19 08:54
https://kumti.com/siri-kryengritesit-e-marrin-kontrollin-ndaj-hapesirave-alavite/60%Hourly2013-05-18 17:30
https://kumti.com/jetesa-me-persona-te-zymte-ju-krijon-depresion-6-muaj-me-vone/60%Hourly2013-05-18 17:03
https://kumti.com/itali-shkaterrohet-banda-shqiptare-e-heroines/60%Hourly2013-05-18 15:29
https://kumti.com/ne-maqedoni-qytetaret-pergjohen/60%Hourly2013-05-18 15:28
https://kumti.com/aeroplani-veture-arrin-se-shpejti/60%Hourly2013-05-18 15:25
https://kumti.com/deputetet-britanike-konsumojne-alkool-ne-parlament/60%Hourly2013-05-18 15:16
https://kumti.com/mbipesha-ne-rini-con-drejt-vdekjes-me-te-hershme/60%Hourly2013-05-18 14:19
https://kumti.com/dushi-permireson-memorien-e-femijes/60%Hourly2013-05-18 13:11
https://kumti.com/si-t-i-shfrytezojme-pushimet-verore/60%Hourly2013-05-18 13:10
https://kumti.com/mbi-3600-projekte-presin-mbeshtetjen-e-ministrise-se-bujqesise-2/60%Hourly2013-05-18 12:52
https://kumti.com/shba-ja-nga-1-korriku-do-te-vendose-ndalimin-per-shitjen-e-arit-te-iranit/60%Hourly2013-05-18 12:48
https://kumti.com/papa-i-romes-denoi-kultin-e-parave-ne-komunitetin-boteror/60%Hourly2013-05-18 12:42
https://kumti.com/rusia-dhe-shba-ja-ne-hapesiren-kibernetike-a-eshte-i-mundur-valle-friendship-mes-tyre-2/60%Hourly2013-05-18 12:41
https://kumti.com/rusia-dhe-shba-ja-ne-hapesiren-kibernetike-a-eshte-i-mundur-valle-friendship-mes-tyre/60%Hourly2013-05-18 12:36
https://kumti.com/egjipti-po-rrit-koston-e-vizes-turistike/60%Hourly2013-05-18 12:26
https://kumti.com/rrezimi-i-nje-peme-ne-nigeri-vrau-me-shume-se-30-persona/60%Hourly2013-05-18 12:23
https://kumti.com/okb-ben-thirrje-ju-qe-vuani-nga-uria-hani-insekte-2/60%Hourly2013-05-18 12:23
https://kumti.com/koreja-e-veriut-ka-200-platforma-te-levizshme-te-leshimit-te-raketave/60%Hourly2013-05-18 12:23
https://kumti.com/okb-ben-thirrje-ju-qe-vuani-nga-uria-hani-insekte/60%Hourly2013-05-18 12:19
https://kumti.com/lufta-e-ftohte-mbaroi-ajo-e-spiuneve-ende-jo-2/60%Hourly2013-05-18 12:18
https://kumti.com/siri-avionet-luftarake-bombardojne-zonat-e-opozitareve/60%Hourly2013-05-18 12:09
https://kumti.com/pd-do-te-vazhdoje-punen-drejt-nje-shqiperie-digjitale-te-zhvilluar/60%Hourly2013-05-18 12:05
https://kumti.com/irak-se-paku-75-te-vrare-nga-vala-e-sulmeve/60%Hourly2013-05-18 12:05
https://kumti.com/britani-e-madhe-krishterimi-ne-renie-te-lire/60%Hourly2013-05-18 10:47
https://kumti.com/unhcr-regjistron-afer-6-milione-refugjate-nga-lufta-ne-siri/60%Hourly2013-05-18 10:46
https://kumti.com/rusia-furnizon-sirine-me-raketa/60%Hourly2013-05-18 08:42
https://kumti.com/mbi-3600-projekte-presin-mbeshtetjen-e-ministrise-se-bujqesise/60%Hourly2013-05-18 08:25
https://kumti.com/deshmia-e-cakallit-te-penduar-vrame-dhe-dogjem-fshatra-te-tera/60%Hourly2013-05-18 08:18
https://kumti.com/lufta-e-ftohte-mbaroi-ajo-e-spiuneve-ende-jo/60%Hourly2013-05-18 06:11
https://kumti.com/egjipti-po-rrit-koston-e-vizes-turistike-2/60%Hourly2013-05-18 05:32
https://kumti.com/siri-gjenden-45-kufoma-te-djegura-ne-periferi-te-damaskut/60%Hourly2013-05-17 22:58
https://kumti.com/siri-zbulohen-evidenca-te-tortures-ne-burgje/60%Hourly2013-05-17 22:53
https://kumti.com/nikolliq-s-e-japim-kosoven-as-venat-s-i-prejme/60%Hourly2013-05-17 15:26
https://kumti.com/hakeret-sulmojne-faqen-e-financial-times/60%Hourly2013-05-17 15:24
https://kumti.com/pompat-e-benzines-ende-pa-arka-fiskale/60%Hourly2013-05-17 15:21
https://kumti.com/limaj-dua-drejtesi-dhe-asgje-tjeter/60%Hourly2013-05-17 15:18
https://kumti.com/gjashte-te-arrestuar-per-vjedhje-te-renda/60%Hourly2013-05-17 15:14
https://kumti.com/bill-gejts-njeriu-me-i-pasur-ne-bote/60%Hourly2013-05-17 15:01
https://kumti.com/beqaj-emerohet-minister-i-financave-ismajli-i-zhvillimit-ekonomik/60%Hourly2013-05-16 18:15
https://kumti.com/suspendohen-tre-zyrtare-policore-u-zune-duke-fjetur/60%Hourly2013-05-16 17:52
https://kumti.com/monstra-bllokohet-ekstradimi-kosove-maqedoni/60%Hourly2013-05-16 12:09
https://kumti.com/mjere-per-cdo-bashkeshort-te-padrejte/60%Hourly2013-05-16 11:49
https://kumti.com/nena-pranon-kam-mbytur-dy-femijet-e-mi/60%Hourly2013-05-16 11:39
https://kumti.com/tornadot-godasin-teksasin-gjashte-te-vdekur/60%Hourly2013-05-16 11:39
https://kumti.com/okb-ap-e-ka-miratuar-rezoluten-per-sirine/60%Hourly2013-05-16 11:39
https://kumti.com/ne-uashington-ndertohet-xhamia-dhe-qendra-e-kultures-islame/60%Hourly2013-05-16 09:25
https://kumti.com/u-promovua-libri-periodiku-shqiptar-islam-gjysma-e-pare-e-shekullit-xx/60%Hourly2013-05-15 23:08
https://kumti.com/pse-shkurorezimi-eshte-bere-dukuri/60%Hourly2013-05-15 17:46
https://kumti.com/ne-siri-bie-interneti/60%Hourly2013-05-15 16:57
https://kumti.com/siri-beteje-e-ashper-ne-burgun-e-alepos/60%Hourly2013-05-15 16:48
https://kumti.com/banka-islamike-60-milione-dollare-kredi-per-autostraden-mitrovice-prishtine-2/60%Hourly2013-05-15 10:42
https://kumti.com/banka-islamike-60-milione-dollare-kredi-per-autostraden-mitrovice-prishtine/60%Hourly2013-05-15 10:40
https://kumti.com/ushtaret-e-asadit-vrasin-62-persona-ne-siri/60%Hourly2013-05-15 09:43
https://kumti.com/the-economist-kelmendi-ka-lidhje-me-politikanet-e-bosnjes-dhe-te-kosoves/60%Hourly2013-05-15 08:33
https://kumti.com/takimi-grupi-miqte-e-sirise-do-te-mbahet-ne-jordani/60%Hourly2013-05-15 08:28
https://kumti.com/ikje-spektakulare-nga-burgu-zviceran-nder-ta-dy-shqiptare/60%Hourly2013-05-15 08:14
https://kumti.com/siri-shperthim-ne-zemer-te-damaskut/60%Hourly2013-05-15 08:08
https://kumti.com/ekzaminim-paraprak-per-incidentin-izraelito-turk/60%Hourly2013-05-15 08:04
https://kumti.com/krimet-e-luftes-ne-kosove/60%Hourly2013-05-15 00:34
https://kumti.com/nikolic-dhe-irinej-bisedojne-per-kosoven/60%Hourly2013-05-15 00:32
https://kumti.com/kam-formulen-sekrete-te-coca-cola-s/60%Hourly2013-05-15 00:29
https://kumti.com/shkupi-drejt-falimentimit/60%Hourly2013-05-15 00:27
https://kumti.com/athine-sulmohet-minoreni-nga-afganistani/60%Hourly2013-05-15 00:25
https://kumti.com/maqedoni-referendumi-kunder-uck-se/60%Hourly2013-05-15 00:23
https://kumti.com/si-te-krijoni-nje-pllakez-per-fikjen-e-kompjuterit-ne-windows-8/60%Hourly2013-05-15 00:12
https://kumti.com/studenti-anglez-nderton-robotin-imitues-teleprezent/60%Hourly2013-05-15 00:11
https://kumti.com/c-eshte-droga/60%Hourly2013-05-14 23:47
https://kumti.com/kultura-e-sjelljes-ndaj-femijeve-sipas-islamit/60%Hourly2013-05-14 23:38
https://kumti.com/mbremja-famekeqe-e-matures-dhe-maturantet-2/60%Hourly2013-05-14 23:20
https://kumti.com/gjeja-e-shtrenjte-nuk-fitohet-pa-lodhje/60%Hourly2013-05-14 23:07
https://kumti.com/mendimet-e-shendosha-cojne-ne-veprime-te-drejta-dhe-te-shendosha/60%Hourly2013-05-14 21:58
https://kumti.com/putin-kunder-nderhyrjes-ne-siri/60%Hourly2013-05-14 17:17
https://kumti.com/lugina-e-presheves-ne-okupim-klasik/60%Hourly2013-05-14 13:40
https://kumti.com/samsung-me-zbulime-te-reja/60%Hourly2013-05-14 13:36
https://kumti.com/firefox-21-lancohet-zyrtarisht-neser/60%Hourly2013-05-14 13:34
https://kumti.com/arabi-saudite-shtohet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus/60%Hourly2013-05-14 13:27
https://kumti.com/prerja-e-thonjve-pengon-perhapjen-e-lise/60%Hourly2013-05-14 13:17
https://kumti.com/7-gjera-qe-nuk-duhet-ti-beni-menjehere-pas-buke/60%Hourly2013-05-14 13:14
https://kumti.com/hurma-dhe-mjekesia-popullore-2/60%Hourly2013-05-14 13:10
https://kumti.com/egjipti-pritet-te-njohe-se-shpejti-kosoven/60%Hourly2013-05-14 13:01
https://kumti.com/evropianet-po-humbin-besimin-tek-be/60%Hourly2013-05-14 12:58
https://kumti.com/deshmitari-rasti-monster-eshte-i-montuar/60%Hourly2013-05-14 12:53
https://kumti.com/nje-anije-ne-birmani-fundoset-me-qindra-udhetare/60%Hourly2013-05-14 12:47
https://kumti.com/tjeter-denim-per-berlusconi-n/60%Hourly2013-05-14 12:44
https://kumti.com/turqia-kerkon-nderhyrje-nderkombetare-ne-siri/60%Hourly2013-05-14 12:34
https://kumti.com/gjorgjevic-kerkon-falje-per-krimet-ne-kosove/60%Hourly2013-05-14 05:31
https://kumti.com/city-shkarkon-mancinin/60%Hourly2013-05-14 05:30
https://kumti.com/erdogan-turqia-do-te-hakmerret/60%Hourly2013-05-13 16:36
https://kumti.com/i-vodhen-kabllot-lane-ne-terr-autostraden/60%Hourly2013-05-13 16:31
https://kumti.com/robben-prane-rikthimit-ne-angli/60%Hourly2013-05-13 16:27
https://kumti.com/8-mije-euro-per-majlinda-kelmendin/60%Hourly2013-05-13 16:24
https://kumti.com/sulltani-me-shoke-do-te-perballen-me-drejtesine/60%Hourly2013-05-13 16:21
https://kumti.com/vritet-me-thike-15-vjecari/60%Hourly2013-05-13 16:15
https://kumti.com/calik-paguan-26-3-milione-euro-per-distribucionin/60%Hourly2013-05-13 16:12
https://kumti.com/djali-i-naser-kelmendit-denohet-me-4-vjet-burgim/60%Hourly2013-05-13 16:09
https://kumti.com/falcao-do-te-luaje-per-monacon/60%Hourly2013-05-13 16:06
https://kumti.com/rryma-mbyt-17-vjecarin/60%Hourly2013-05-12 08:07
https://kumti.com/egjipt-rinisi-procesi-ndaj-mubarak/60%Hourly2013-05-12 08:05
https://kumti.com/raporti-i-obamas-haradinaj-kishte-lidhje-me-kelmendin/60%Hourly2013-05-12 08:02
https://kumti.com/chelsea-pa-dy-yje-ne-finale/60%Hourly2013-05-12 08:00
https://kumti.com/asgjesohet-rrjeti-nderkombetar-i-droges-kreu-i-rrjetit-shqiptar/60%Hourly2013-05-12 07:57
https://kumti.com/prokuroria-speciale-nis-hetimet-ndaj-kelmendit/60%Hourly2013-05-12 07:52
https://kumti.com/sherimi-i-vetemburrjes-vetelavderimit/60%Hourly2013-05-11 15:24
https://kumti.com/turqi-te-pakten-40-te-vdekur-ne-dy-shperthime-te-fuqishme/60%Hourly2013-05-11 15:20
https://kumti.com/siri-frike-per-masakra-te-reja-ne-qusayr/60%Hourly2013-05-11 11:31
https://kumti.com/berisha-firmos-ndertimin-e-hidrocentraleve-ne-devoll/60%Hourly2013-05-11 10:46
https://kumti.com/t-i-gezojme-myslimanet/60%Hourly2013-05-11 10:46
https://kumti.com/ulja-e-tvsh-se-per-shporten-ushqimore-2/60%Hourly2013-05-11 10:45
https://kumti.com/ulja-e-tvsh-se-per-shporten-ushqimore/60%Hourly2013-05-11 10:43
https://kumti.com/kryeministri-thaci-fton-investitoret-ne-kosove/60%Hourly2013-05-11 10:41
https://kumti.com/greqia-ne-deflacion/60%Hourly2013-05-11 10:39
https://kumti.com/merkel-vizite-te-papritur-ne-afganistan/60%Hourly2013-05-11 10:36
https://kumti.com/super-mario-te-milani-thyen-rekorde/60%Hourly2013-05-11 10:34
https://kumti.com/molla-eshte-armiku-i-duhanit/60%Hourly2013-05-11 10:33
https://kumti.com/terry-te-drogba-per-para/60%Hourly2013-05-11 10:30
https://kumti.com/reduktohen-shpenzimet-e-policise-se-kosove/60%Hourly2013-05-11 10:22
https://kumti.com/krimineli-ndihmon-ne-zbatim-te-marreveshjes/60%Hourly2013-05-11 10:19
https://kumti.com/parlamenti-turk-lejon-shamine-ne-institucionet-publike/60%Hourly2013-05-11 10:18
https://kumti.com/viber-njeh-kosoven-si-shtet/60%Hourly2013-05-11 10:16
https://kumti.com/shqiperia-e-madhe-praktikisht-po-funksionon/60%Hourly2013-05-11 10:16
https://kumti.com/intensifikohet-bashkepunimi-me-turqine-ne-fushen-e-arsimit/60%Hourly2013-05-11 10:14
https://kumti.com/up-themelon-komisionin-per-cilesi/60%Hourly2013-05-11 10:12
https://kumti.com/thaci-nga-stambolli-egjipti-e-ka-njohur-kosoven/60%Hourly2013-05-11 09:59
https://kumti.com/vazhdon-konferenca-fetare-bashkesia-islame-nuk-merr-pjese/60%Hourly2013-05-11 09:25
https://kumti.com/nxirret-e-gjalle-nga-fabrika-e-cila-eshte-shembur-qe-me-shume-se-dy-jave-ne-bangladesh/60%Hourly2013-05-11 09:20
https://kumti.com/uje-i-ngrohte-me-limon-dobite-shendetesore/60%Hourly2013-05-11 09:15
https://kumti.com/shkencetari-britanik-bojkoton-izraelin/60%Hourly2013-05-10 16:52
https://kumti.com/erdoan-esadi-e-ka-kaluar-me-kohen-vijen-e-kuqe/60%Hourly2013-05-10 16:46
https://kumti.com/the-daily-telegraph-imazhi-i-turqise-po-permiresohet-me-shpejtesi/60%Hourly2013-05-10 16:42
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-goditen-nje-gjuajtes-te-forcave-ushtarake-ajrore-te-sirise-video/60%Hourly2013-05-10 11:49
https://kumti.com/shba-kercenohet-nga-mesymja-e-1-trilion-gjinkallave/60%Hourly2013-05-10 10:54
https://kumti.com/pse-shba-dhe-izraeli-po-sterzmadhojne-ceshtjen-e-armeve-kimike-ne-siri-2/60%Hourly2013-05-10 10:54
https://kumti.com/aeroplanmbajtesja-sulmuese-amerikane-po-lundron-drejt-gjirit-persik/60%Hourly2013-05-10 10:32
https://kumti.com/pse-shba-dhe-izraeli-po-sterzmadhojne-ceshtjen-e-armeve-kimike-ne-siri/60%Hourly2013-05-10 10:19
https://kumti.com/shba-nuk-pranon-asesi-te-largohet-plotesisht-nga-afganistani-as-pas-2014-tes/60%Hourly2013-05-10 10:09
https://kumti.com/izraeli-trembi-shba-ne-me-lajmin-mbi-shitjen-e-raketave-ruse-sirise/60%Hourly2013-05-10 06:30
https://kumti.com/ne-pakistan-kane-rrembyer-te-birin-e-ish-kryeministrit/60%Hourly2013-05-10 05:20
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-bartja-e-shamise-ne-shkolla-e-drejte-njerezore/60%Hourly2013-05-09 21:36
https://kumti.com/a-mund-te-shkaktoje-facebook-u-probleme-psikike/60%Hourly2013-05-09 12:54
https://kumti.com/viber-tani-edhe-ne-kompjuterat-personale-linku/60%Hourly2013-05-09 12:44
https://kumti.com/palestine-izraeli-nderton-vendbanime-tjera-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2013-05-09 12:40
https://kumti.com/bangladesh-shkon-mbi-900-numri-i-te-vdekurve/60%Hourly2013-05-09 09:49
https://kumti.com/nga-vendet-e-be-se-ne-kosove-vetem-me-leternjoftim/60%Hourly2013-05-09 04:56
https://kumti.com/limak-merr-100-per-qind-te-aksioneve-2/60%Hourly2013-05-09 04:55
https://kumti.com/limak-merr-100-per-qind-te-aksioneve/60%Hourly2013-05-09 04:53
https://kumti.com/finlandezet-nuk-i-duan-kosovaret/60%Hourly2013-05-09 04:49
https://kumti.com/ilir-tolaj-lirohet-edhe-nga-arresti-shtepiak/60%Hourly2013-05-09 04:47
https://kumti.com/blerim-xhemaili-serish-shenon-gol-per-napolin/60%Hourly2013-05-09 04:45
https://kumti.com/puma-sponsor-i-radhes-i-arsenalit-te-londres/60%Hourly2013-05-09 04:42
https://kumti.com/tokio-qyteti-me-me-shume-milionere/60%Hourly2013-05-09 04:38
https://kumti.com/nikolic-serbia-me-e-forte-se-nato-ja-ne-kosove/60%Hourly2013-05-09 04:35
https://kumti.com/serbia-e-konsideron-brezovicen-te-veten/60%Hourly2013-05-08 16:16
https://kumti.com/qanin-lojtaret-qante-fergusoni/60%Hourly2013-05-08 16:15
https://kumti.com/benitez-i-merzitur-qe-do-largohet-nga-chelsea/60%Hourly2013-05-08 16:13
https://kumti.com/miliona-euro-per-vizat-schengen/60%Hourly2013-05-08 16:10
https://kumti.com/serbet-e-veriut-kerkojne-ndihme-nga-rusia/60%Hourly2013-05-08 16:02
https://kumti.com/hasi-behet-komune/60%Hourly2013-05-08 15:55
https://kumti.com/izraeli-sot-ushtria-turke-nga-me-te-medhate-ne-bote/60%Hourly2013-05-08 15:46
https://kumti.com/39-kryeministrat-shqiptare-te-perandorise-osmane/60%Hourly2013-05-08 08:15
https://kumti.com/turqia-prodhon-anijet-zbarkuese-me-te-shpejta/60%Hourly2013-05-08 04:05
https://kumti.com/siri-nderpritet-lidhja-e-internetit-ne-vend-gjate-dites-se-marte/60%Hourly2013-05-08 03:55
https://kumti.com/peshkopi-homoseksual-kacavenda-ishte-bashkepunetori-udb-se/60%Hourly2013-05-08 03:52
https://kumti.com/erdogan-sulmet-izraelite-nje-dhurate-per-asadin/60%Hourly2013-05-08 03:49
https://kumti.com/hp-njofton-nxjerrjen-e-laptopeve-te-rinj-probook-me-ekran-me-prekje/60%Hourly2013-05-08 03:46
https://kumti.com/turqi-izrael-marreveshje-mbi-nje-draft-per-nje-ceshtjen-mavi-marmara/60%Hourly2013-05-08 03:37
https://kumti.com/ne-iran-po-rekrutohen-vullnetare-per-luften-kunder-muslimanev-ne-siri/60%Hourly2013-05-07 21:17
https://kumti.com/karkalecat-shkaterrojne-jugun-e-izraelit/60%Hourly2013-05-07 21:13
https://kumti.com/ne-qeverine-e-egjiptit-u-shtua-numri-i-vellezerve-myslimane/60%Hourly2013-05-07 21:07
https://kumti.com/fmn-ja-afrika-do-te-behet-lokomotiva-e-re-e-ekonomise-boterore/60%Hourly2013-05-07 21:03
https://kumti.com/paditet-ministria-e-tregtise-dhe-industrise/60%Hourly2013-05-07 18:57
https://kumti.com/futeni-lenden-fetare-shpetojeni-arsimin/60%Hourly2013-05-07 18:48
https://kumti.com/naseri-ne-gjykate-pas-pak-vendimi/60%Hourly2013-05-07 18:43
https://kumti.com/me-ulese-te-rezervuara-ne-kuvend-per-inkurajimin-e-veriut/60%Hourly2013-05-07 18:39
https://kumti.com/fp-si-te-mposhtet-xhihadi-kibernetik-2/60%Hourly2013-05-07 10:33
https://kumti.com/maqedonia-me-ushtri-me-te-dobet-ne-ballkan-serbia-prine/60%Hourly2013-05-07 09:46
https://kumti.com/samsung-do-te-lancoje-smartfonin-galaxy-core-me-opsionin-e-dy-kartave-sim/60%Hourly2013-05-07 09:44
https://kumti.com/gjuajtja-e-armes-se-pare-te-prodhuar-nga-printeri-3d/60%Hourly2013-05-07 09:28
https://kumti.com/arabi-saudite-nga-virusi-i-ngjashem-me-sars-in-vdiqen-5-vete/60%Hourly2013-05-07 09:25
https://kumti.com/kroaci-perurohet-xhamia/60%Hourly2013-05-07 09:23
https://kumti.com/rritet-edhe-me-tej-numri-i-te-vrareve-ne-bangladesh-ka-kaluar-mbi-700/60%Hourly2013-05-07 09:14
https://kumti.com/youtube-behet-me-pagese/60%Hourly2013-05-07 04:12
https://kumti.com/agani-reforma-ne-shendetesi-po-bllokohet-nga-persona-te-pdk-ne/60%Hourly2013-05-07 04:11
https://kumti.com/ku-po-shkon-ekonomia-digjitale-2/60%Hourly2013-05-06 16:19
https://kumti.com/fp-si-te-mposhtet-xhihadi-kibernetik/60%Hourly2013-05-06 16:19
https://kumti.com/kongresisti-rohrabacher-kosova-ka-fituar-zero-nga-marreveshja-2/60%Hourly2013-05-06 16:19
https://kumti.com/kongresisti-rohrabacher-kosova-ka-fituar-zero-nga-marreveshja/60%Hourly2013-05-06 16:02
https://kumti.com/keshilli-i-evropes-64-vjetori-i-themelimit/60%Hourly2013-05-06 15:56
https://kumti.com/cilat-jane-sekretet-e-google-2/60%Hourly2013-05-06 15:51
https://kumti.com/ku-po-shkon-ekonomia-digjitale/60%Hourly2013-05-06 15:45
https://kumti.com/cilat-jane-sekretet-e-google/60%Hourly2013-05-06 15:45
https://kumti.com/dobite-e-lirit-dhe-fares-se-lirit/60%Hourly2013-05-06 14:31
https://kumti.com/beteja-per-mbledhjen-e-provave-kimike-ne-siri/60%Hourly2013-05-06 14:02
https://kumti.com/perendimi-po-pergatitet-per-nderhyrje-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2013-05-06 13:58
https://kumti.com/obama-izraeli-ka-te-drejte-te-sulmoje-sirine/60%Hourly2013-05-06 13:57
https://kumti.com/prilli-u-be-muaji-me-i-pergjakshem-per-5-vitet-e-fundit-ne-irak/60%Hourly2013-05-06 13:39
https://kumti.com/afganistan-vritet-nje-ushtar-gjerman-trupat-gjermane-do-te-terhiqen/60%Hourly2013-05-06 13:32
https://kumti.com/zgjerohet-skandali-i-trafikimit-te-organeve-ne-kosove/60%Hourly2013-05-06 13:28
https://kumti.com/imazhi-i-zymte-i-kosoves/60%Hourly2013-05-06 13:13
https://kumti.com/sekreti-i-11-thaseve-te-titos/60%Hourly2013-05-06 13:13
https://kumti.com/civilna-zastita-gati-per-kontroll-qind-per-qind-te-veriut/60%Hourly2013-05-06 13:08
https://kumti.com/tirane-pas-vrasjes-se-shokut-ekzekutohet-me-arme-zjarri-edhe-biznesmeni-h-kotorri/60%Hourly2013-05-06 13:00
https://kumti.com/si-ta-instalojme-nje-ruter-wireless-2/60%Hourly2013-05-06 12:50
https://kumti.com/axos-it-i-zgjatet-afati-i-pageses-per-ptk-ne/60%Hourly2013-05-06 12:44
https://kumti.com/si-ta-instalojme-nje-ruter-wireless/60%Hourly2013-05-06 12:44
https://kumti.com/facebook-me-1-11-miliarde-perdorues-mujor-aktiv/60%Hourly2013-05-06 12:40
https://kumti.com/staples-nxjerr-per-shitje-shtypesin-cube-3d/60%Hourly2013-05-06 12:38
https://kumti.com/perpos-qe-u-demtoj-fene-festimi-i-shengjergjit-i-demtoi-edhe-parqet-dhe-hapesirat-publike-2/60%Hourly2013-05-06 10:55
https://kumti.com/perpos-qe-u-demtoj-fene-festimi-i-shengjergjit-i-demtoi-edhe-parqet-dhe-hapesirat-publike/60%Hourly2013-05-06 10:48
https://kumti.com/video-siri-aktivistet-akuza-per-spastrim-etnik/60%Hourly2013-05-06 09:57
https://kumti.com/egjipti-denon-sulmin-e-izraelit/60%Hourly2013-05-06 09:51
https://kumti.com/turqia-lidh-me-kanal-detin-e-zi-me-marmarane/60%Hourly2013-05-06 09:50
https://kumti.com/libi-ligj-per-zyrtaret-te-epokes-se-gadafit/60%Hourly2013-05-06 09:46
https://kumti.com/eshte-kapur-i-shumekerkuari-naser-kelmendi/60%Hourly2013-05-06 09:44
https://kumti.com/investitori-shqiptaro-turk-shantazhohet-me-300-mije-euro-ne-peje/60%Hourly2013-05-06 09:42
https://kumti.com/delegacioni-i-kosoves-ne-bruksel-per-implementimin-e-marreveshjes/60%Hourly2013-05-06 09:38
https://kumti.com/shamia-e-ndaluar/60%Hourly2013-05-06 08:13
https://kumti.com/pashket-nje-feste-kontraverse/60%Hourly2013-05-05 21:26
https://kumti.com/erdogani-assadit-kasap-do-ta-paguash-shtrenjte/60%Hourly2013-05-05 21:24
https://kumti.com/hungari-proteste-kunder-hebrenjve/60%Hourly2013-05-05 21:22
https://kumti.com/karakteri-i-mulimanit-me-zotin-e-tij/60%Hourly2013-05-05 19:21
https://kumti.com/serbet-e-veriut-do-shpallin-pavaresine/60%Hourly2013-05-05 19:18
https://kumti.com/manovra-ushtarake-mes-arabise-saudite-dhe-egjiptit/60%Hourly2013-05-05 19:09
https://kumti.com/diplomacia-off-line-e-kosoves/60%Hourly2013-05-05 19:08
https://kumti.com/google-now-tashme-i-disponueshem-edhe-per-iphone-dhe-ipad/60%Hourly2013-05-05 19:06
https://kumti.com/universiteti-sheffield-ofron-55-bursa-per-studentet-nga-kosova/60%Hourly2013-05-05 19:05
https://kumti.com/skandal-seksual-ne-britani-arrestime/60%Hourly2013-05-05 19:00
https://kumti.com/mbroni-telefonin-nga-shiu-dhe-rera-me-mbeshtjellesin-special-per-smartfone/60%Hourly2013-05-05 18:52
https://kumti.com/assad-rishfaqet-ne-publik/60%Hourly2013-05-05 18:48
https://kumti.com/banglladesh-arrin-ne-590-numri-i-te-vdekurve-nga-shembja-e-nje-ndertese/60%Hourly2013-05-05 18:46
https://kumti.com/jahjaga-viziton-ortodokset-serb-ne-manastirin-e-deqanit/60%Hourly2013-05-05 18:39
https://kumti.com/siri-osdh-zbulohen-102-trupa-te-vdekur-ne-bania/60%Hourly2013-05-05 18:35
https://kumti.com/izraeli-sulmon-sirine/60%Hourly2013-05-04 09:46
https://kumti.com/siri-osdh-qindra-familje-largohen-nga-bania-si-shkak-i-kercnimeve-per-nje-masaker/60%Hourly2013-05-04 09:41
https://kumti.com/skandal-gjykata-mund-te-shperbleje-kriminelet-e-luftes/60%Hourly2013-05-04 05:04
https://kumti.com/mungesa-e-prinderve-ne-jeten-e-femijeve-shkaterron-boten-emocionale-te-tyre-2/60%Hourly2013-05-04 05:01
https://kumti.com/renia-ne-peshe-e-lidhur-jo-vetem-me-ushqimin/60%Hourly2013-05-04 04:54
https://kumti.com/nuk-je-i-vetmi-qe-shqetesohesh/60%Hourly2013-05-04 04:42
https://kumti.com/vetite-sheruese-te-fares-se-zeze-2/60%Hourly2013-05-04 04:38
https://kumti.com/shkaqet-qe-sjellin-furnizimin-i/60%Hourly2013-05-04 04:21
https://kumti.com/aeroplani-solar-e-filloi-fluturimin-19-oresh/60%Hourly2013-05-04 04:18
https://kumti.com/shkencetaret-krijojne-leter-inteligjente/60%Hourly2013-05-04 04:05
https://kumti.com/lisba-populli-i-kosoves-krenarine-e-merr-nga-minaret/60%Hourly2013-05-04 04:00
https://kumti.com/google-njeh-palestinen/60%Hourly2013-05-04 03:56
https://kumti.com/masaker-ne-siri-rreth-100-viktima/60%Hourly2013-05-04 03:49
https://kumti.com/obama-nuk-dergojme-trupa-ne-siri/60%Hourly2013-05-04 03:34
https://kumti.com/somali-si-pasoje-e-urise-vdesin-260-000-njerez/60%Hourly2013-05-02 22:09
https://kumti.com/protesta-ne-gjermani-kunder-deportimit-te-azilkerkuesve-nga-kosova/60%Hourly2013-05-01 08:54
https://kumti.com/mianmar-muslimanet-vazhdojne-te-vriten-panderprere/60%Hourly2013-05-01 08:50
https://kumti.com/shperthim-ne-dere-te-shtepise-se-kryeredaktorit-te-rtk-se/60%Hourly2013-05-01 08:36
https://kumti.com/pakistan-nnje-gjykate-perjashton-nga-zgjedhjet-pergjithmone-ish-presidentin-musharaf/60%Hourly2013-05-01 08:33
https://kumti.com/banglladesh-arrine-ne-400-numri-i-te-vdekurve-nga-shembja-e-nje-ndertese/60%Hourly2013-05-01 08:33