XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/myftiu-as-nga-nderkombetaret-por-as-nga-spekulantet-2/60%Hourly2013-06-30 22:55
https://kumti.com/myftiu-as-nga-nderkombetaret-por-as-nga-spekulantet/60%Hourly2013-06-30 21:55
https://kumti.com/kush-e-do-njerezimin-me-shume-se-islami/60%Hourly2013-06-30 21:46
https://kumti.com/rusi-protesta-pro-dhe-anti-homoseksuale/60%Hourly2013-06-30 21:39
https://kumti.com/sa-ka-ditur-permendesh-halid-bin-velidi-nga-kurani/60%Hourly2013-06-30 21:36
https://kumti.com/si-t-i-parandaloni-aknet-permbledhja-e-praktikave-te-zakonshme-dhe-me-te-mira/60%Hourly2013-06-30 18:11
https://kumti.com/si-t-i-parandaloni-aknet-permbledhja-e-praktikave-te-zakonshme-dhe-me-te-mira-2/60%Hourly2013-06-30 18:11
https://kumti.com/idete-me-te-mira-ne-100-vite/60%Hourly2013-06-30 18:07
https://kumti.com/anijet-ruse-qe-udhetojne-ne-drejtim-te-sirise-rrezikojne-te-sulmohen/60%Hourly2013-06-30 17:37
https://kumti.com/fajdexhinjte-shtrenjtojne-edhe-tarifat-per-sherbime/60%Hourly2013-06-30 17:37
https://kumti.com/infrastruktura-s-ndihmoi-zhvillimin-ekonomik/60%Hourly2013-06-30 17:33
https://kumti.com/rinia-kosovare-potencial-i-heshtur-2/60%Hourly2013-06-30 17:33
https://kumti.com/rinia-kosovare-potencial-i-heshtur/60%Hourly2013-06-30 17:28
https://kumti.com/dw-koment-islamiste-te-mire-dhe-te-keqinj/60%Hourly2013-06-30 17:05
https://kumti.com/sulmohet-shtepia-e-nazim-bllaces/60%Hourly2013-06-30 17:03
https://kumti.com/shba-ka-pergjuar-zyrat-e-be-se/60%Hourly2013-06-30 17:00
https://kumti.com/rekomandime-per-me-shume-ushtrime-fizike-ne-shkolla-2/60%Hourly2013-06-30 17:00
https://kumti.com/bimet-mjekesore/60%Hourly2013-06-30 16:52
https://kumti.com/shtohet-prania-e-ushtrise-amerikane-ne-afrike-2/60%Hourly2013-06-30 16:52
https://kumti.com/rekomandime-per-me-shume-ushtrime-fizike-ne-shkolla/60%Hourly2013-06-30 16:43
https://kumti.com/shtohet-prania-e-ushtrise-amerikane-ne-afrike/60%Hourly2013-06-30 16:43
https://kumti.com/independent-protestat-shperfaqin-mitin-per-turqine-stabile/60%Hourly2013-06-30 08:35
https://kumti.com/gezim-kelmendi-sqarim-rreth-votimit-tim-per-marreveshjen/60%Hourly2013-06-29 14:09
https://kumti.com/lehtesoni-punen-ne-shfletues-permes-shkurtimeve-nga-tastiera/60%Hourly2013-06-29 12:46
https://kumti.com/kosova-me-keq-se-bosnja/60%Hourly2013-06-29 12:38
https://kumti.com/kosova-ka-me-shume-meshkuj-se-femra/60%Hourly2013-06-29 12:34
https://kumti.com/krasniqi-marreveshja-e-keqe/60%Hourly2013-06-29 12:30
https://kumti.com/vlerat-ushqyese-te-domates/60%Hourly2013-06-29 11:42
https://kumti.com/kerpurdhat-dhe-vitamina-d/60%Hourly2013-06-29 11:35
https://kumti.com/egjipt-te-pakten-140-persona-te-plagosur-nga-trazirat-e-dhunshme-ne-aleksandri/60%Hourly2013-06-29 09:31
https://kumti.com/tensione-ne-egjipt-digjen-zyrat-e-vellazerise-muslimane/60%Hourly2013-06-28 19:44
https://kumti.com/regjimi-sirian-shfrytezon-te-semuret-mendore-si-mburoje-njerezore/60%Hourly2013-06-28 19:41
https://kumti.com/shfrytezuan-7-femra-per-prostitucion-arrestohen-3-tutore/60%Hourly2013-06-28 19:39
https://kumti.com/dobia-e-njesimit-te-allahut/60%Hourly2013-06-28 19:22
https://kumti.com/uria-dhe-kequshqyeshmeria-2/60%Hourly2013-06-28 15:43
https://kumti.com/uria-dhe-kequshqyeshmeria/60%Hourly2013-06-28 15:36
https://kumti.com/ne-kuader-te-hetimit-te-veprimtarise-se-bankes-se-vatikanit-u-arrestua-nje-peshkop/60%Hourly2013-06-28 12:19
https://kumti.com/amerika-furnizon-izraelin-me-avionet-ospery/60%Hourly2013-06-28 12:14
https://kumti.com/vaji-i-peshkut-forcon-veshkat/60%Hourly2013-06-28 11:57
https://kumti.com/si-t-i-ruani-ushqimet-ne-frigorifer/60%Hourly2013-06-28 08:10
https://kumti.com/400-vende-pune-ne-berzen-e-punesimit/60%Hourly2013-06-28 07:34
https://kumti.com/arabia-saudite-sivjet-me-pak-haxhillere/60%Hourly2013-06-28 07:29
https://kumti.com/clirimtaret-sirian-kapin-pike-strategjike-ne-rajonin-daraa/60%Hourly2013-06-28 07:20
https://kumti.com/afrike-obama-ben-presion-dekriminalizoni-homoseksualitetin/60%Hourly2013-06-28 03:56
https://kumti.com/nevoja-e-njeriut-per-besim-dhe-ndikimi-i-tij-ne-jeten-njeriut/60%Hourly2013-06-28 03:41
https://kumti.com/sony-xperia-z-ultra-mund-te-perdoret-nen-uje/60%Hourly2013-06-28 03:35
https://kumti.com/tv-me-ekran-te-lakuar-nga-samsung-i-gatshem-per-shitje/60%Hourly2013-06-28 03:20
https://kumti.com/aromat-e-renda-ja-10-menyra-per-t-i-larguar-ato/60%Hourly2013-06-28 03:15
https://kumti.com/aromat-e-renda-ja-10-menyra-per-t-i-larguar-ato-2/60%Hourly2013-06-28 03:15
https://kumti.com/si-te-ndertoni-muskuj/60%Hourly2013-06-28 03:02
https://kumti.com/rusia-akuzon-arabine-saudite-rreth-sirise/60%Hourly2013-06-28 02:52
https://kumti.com/izraeli-eshte-mik-i-serbise-dhe-nuk-do-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2013-06-27 22:28
https://kumti.com/perkunder-te-gjitha-arsyetimeve-tona-izraeli-nuk-do-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2013-06-27 21:55
https://kumti.com/ambasadori-gjerman-kosovar-serbet-mirepritni-ata-luftuan-per-ta-mbrojtur-krishterimin/60%Hourly2013-06-27 21:51
https://kumti.com/ethet-hemorragjike-si-duhet-te-mbrohemi-nga-semundja-infektive/60%Hourly2013-06-27 12:06
https://kumti.com/serbet-kerkojne-ujmanin-e-gazivodes-dhe-telefonine/60%Hourly2013-06-27 09:52
https://kumti.com/irani-pas-zgjedhjeve/60%Hourly2013-06-27 09:35
https://kumti.com/evropa-te-pranoje-islamin-si-pjese-e-familjes-se-saj/60%Hourly2013-06-27 09:11
https://kumti.com/2-te-vrare-dhe-170-te-plagosur-ne-perleshjet-ne-rajonin-mansura-te-egjiptit/60%Hourly2013-06-27 09:08
https://kumti.com/morsi-kam-bere-gabime-ne-vendimmarrje-percarjet-rrezikojne-ta-qojne-vendin-ne-kaos/60%Hourly2013-06-27 09:04
https://kumti.com/berisha-jep-doreheqjen-nga-kreu-i-pd-se/60%Hourly2013-06-26 22:41
https://kumti.com/sony-prezanton-nje-smartwatch-te-ri-me-android/60%Hourly2013-06-26 22:35
https://kumti.com/video-kollapsi-i-rrenave-te-burdushit/60%Hourly2013-06-26 20:20
https://kumti.com/mitet-dhe-te-vertetat-mbi-melanomen-kancerin-e-lekures/60%Hourly2013-06-26 17:55
https://kumti.com/ananas-per-trup-vital/60%Hourly2013-06-26 17:50
https://kumti.com/caji-i-gjelber-i-shendetshem-edhe-per-syte/60%Hourly2013-06-26 17:49
https://kumti.com/rreth-30-persona-mbeten-te-vrare-ne-rajonin-ujgur-te-kines/60%Hourly2013-06-26 17:34
https://kumti.com/pentagoni-feston-futjen-e-homoseksualeve-ne-radhet-e-ushtrise/60%Hourly2013-06-26 17:29
https://kumti.com/snowden-ka-fshehur-kopje-te-dokumenteve-te-vjedhura/60%Hourly2013-06-26 17:28
https://kumti.com/osdh-mbi-100-000-te-vdekur-qe-nga-fillimi-i-revoltes-ne-siri/60%Hourly2013-06-26 17:21
https://kumti.com/prifti-pedofil-trondit-vatikanin-akuzon-4-prifterinj-te-tjere/60%Hourly2013-06-26 16:14
https://kumti.com/egjipti-njeh-kosoven-shtet-te-pavarur/60%Hourly2013-06-26 16:09
https://kumti.com/duan-ta-zevendesojne-xhamine-el-aksa-me-kete-tempull-3/60%Hourly2013-06-26 14:24
https://kumti.com/duan-ta-zevendesojne-xhamine-el-aksa-me-kete-tempull-2/60%Hourly2013-06-26 14:22
https://kumti.com/duan-ta-zevendesojne-xhamine-el-aksa-me-kete-tempull/60%Hourly2013-06-26 14:15
https://kumti.com/si-ta-largoni-rriqren-nga-lekura-juaj/60%Hourly2013-06-25 12:20
https://kumti.com/frika-apo-shpresa/60%Hourly2013-06-25 12:03
https://kumti.com/ashpersohen-krimet-e-forcave-te-asadit-dhjetera-viktima-ne-mesin-e-tyre-gra-e-femije/60%Hourly2013-06-25 11:52
https://kumti.com/emiri-i-katarit-transferon-pushtetin-tek-i-biri/60%Hourly2013-06-25 11:49
https://kumti.com/antenat-e-ipko-s-dhe-vala-s-pa-licence-nuk-dihet-sa-rrezatojne/60%Hourly2013-06-25 09:52
https://kumti.com/nenad-gjuriq-komandant-i-policise-ne-veri/60%Hourly2013-06-25 09:49
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-ethet-hemorragjike-2/60%Hourly2013-06-25 09:49
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-ethet-hemorragjike/60%Hourly2013-06-25 09:45
https://kumti.com/serbia-fsheh-djegien-e-trupave-te-shqiptareve/60%Hourly2013-06-25 09:35
https://kumti.com/bukoshi-i-kthehet-punes/60%Hourly2013-06-25 09:31
https://kumti.com/smsalarm-lokalizon-telefonin-tuaj-te-humbur-android/60%Hourly2013-06-23 13:42
https://kumti.com/shkaqet-e-rritjes-se-adhurimit-ne-zemren-e-njeriut/60%Hourly2013-06-23 13:29
https://kumti.com/paratheniet-e-nostradamusit-nga-kendveshtrimi-islam/60%Hourly2013-06-23 13:10
https://kumti.com/erdoan-ne-brazil-eshte-kurthi-i-njejte-si-ne-turqi/60%Hourly2013-06-23 13:05
https://kumti.com/armiku-i-islamit-wilders-kombet-evropiane-kane-nevoje-per-sionizmin/60%Hourly2013-06-23 13:02
https://kumti.com/mursi-protesta-paqesore-eshte-e-drejte-e-cdokujt/60%Hourly2013-06-23 12:57
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-shqiperi-vrasje-dhe-plagosje/60%Hourly2013-06-23 12:47
https://kumti.com/molla-forcon-imunitetin/60%Hourly2013-06-23 10:30
https://kumti.com/vendet-e-be-se-mund-t-i-mbyllin-kufijte/60%Hourly2013-06-23 10:28
https://kumti.com/kirurgu-i-akuzuar-per-rastin-medicus-kishte-marre-mirenjohje-nga-qeveria/60%Hourly2013-06-23 10:26
https://kumti.com/me-page-vjetore-36-mije-euro-merr-edhe-pension-invalidor/60%Hourly2013-06-23 10:23
https://kumti.com/nje-luge-sheqer-kunder-lemzes/60%Hourly2013-06-23 09:27
https://kumti.com/dobite-e-levoreve-te-pemeve-dhe-perimeve/60%Hourly2013-06-22 19:50
https://kumti.com/7-menyra-qe-ta-ktheni-energjine-kur-ju-jeni-nen-stres/60%Hourly2013-06-22 19:40
https://kumti.com/cfare-dini-per-mineralet-dhe-rendesine-e-tyre/60%Hourly2013-06-22 17:55
https://kumti.com/a-hame-ushqim-hallall/60%Hourly2013-06-22 17:17
https://kumti.com/5-menyra-se-si-te-lidhni-laptopin-me-televizor/60%Hourly2013-06-22 16:55
https://kumti.com/si-ta-pershpejtoni-punen-e-windows-it-ne-kompjuter/60%Hourly2013-06-22 16:51
https://kumti.com/genjeshtra-amerikane-gruaja-e-osama-bin-ladenit-tregon-te-verteten-ne-lidhje-me-vrasjen-e-tij-2/60%Hourly2013-06-22 13:30
https://kumti.com/genjeshtra-amerikane-gruaja-e-osama-bin-ladenit-tregon-te-verteten-ne-lidhje-me-vrasjen-e-tij/60%Hourly2013-06-22 13:24
https://kumti.com/si-t-i-ndalojme-aplikacionet-virale-qe-shperndajne-linqe-ne-facebook-2/60%Hourly2013-06-22 13:05
https://kumti.com/si-t-i-ndalojme-aplikacionet-virale-qe-shperndajne-linqe-ne-facebook/60%Hourly2013-06-22 12:42
https://kumti.com/google-shperndan-internet-me-balona-2/60%Hourly2013-06-22 12:17
https://kumti.com/google-shperndan-internet-me-balona/60%Hourly2013-06-22 12:11
https://kumti.com/industria-e-rende-e-lene-anash/60%Hourly2013-06-22 12:08
https://kumti.com/lista-esenciale-barnat-e-lira-zevendesohen-me-te-shtrenjta/60%Hourly2013-06-22 11:54
https://kumti.com/kryen-38-vjedhje-arrestohet-11-here-nuk-ndeshkohet/60%Hourly2013-06-22 11:52
https://kumti.com/shba-shkolla-e-mesme-miraton-faljen-e-namazit-per-nxenesit-2/60%Hourly2013-06-22 11:51
https://kumti.com/shba-shkolla-e-mesme-miraton-faljen-e-namazit-per-nxenesit/60%Hourly2013-06-22 11:46
https://kumti.com/shtetet-e-bashkuara-do-ta-cojne-per-mbeturina-tekniken-e-tyre-ushtarake-ne-afganistan/60%Hourly2013-06-22 11:32
https://kumti.com/kuds-jerusalem-cifutet-vrane-cifutin-vetem-pse-brohoriti-allahu-ekber/60%Hourly2013-06-22 11:24
https://kumti.com/video-siri-disa-nga-armet-kunderajrore-qe-arriten-ne-duart-e-ushtrise-se-lire-siriane/60%Hourly2013-06-22 11:23
https://kumti.com/ish-islamofobi-dorn-do-te-prodhoje-nje-film-rreth-profetit-3/60%Hourly2013-06-22 11:20
https://kumti.com/ish-islamofobi-dorn-do-te-prodhoje-nje-film-rreth-profetit-2/60%Hourly2013-06-22 11:07
https://kumti.com/kazakistan-shba-te-mbetet-e-involvuar-ne-afganistan/60%Hourly2013-06-22 10:20
https://kumti.com/ish-islamofobi-dorn-do-te-prodhoje-nje-film-rreth-profetit/60%Hourly2013-06-22 10:17
https://kumti.com/ne-kufi-me-irakun-u-qellua-nje-helikopter-turk/60%Hourly2013-06-22 08:30
https://kumti.com/kujdes-nje-virus-eshte-perhapur-ne-facebook/60%Hourly2013-06-21 19:13
https://kumti.com/gjermanet-duan-ta-ndertojne-nje-fshat-spitalor/60%Hourly2013-06-21 19:10
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-temperaturat-e-larta/60%Hourly2013-06-21 16:32
https://kumti.com/58-raste-te-pedofilise-ne-kosove/60%Hourly2013-06-21 16:28
https://kumti.com/skandal-ne-kishen-serbe-prifti-denohet-me-20-vite-burg/60%Hourly2013-06-21 16:21
https://kumti.com/ne-gjilan-konfiskohen-137-aparate-te-lorjave-te-fatit/60%Hourly2013-06-21 10:32
https://kumti.com/ministrja-citaku-ne-beograd/60%Hourly2013-06-21 10:28
https://kumti.com/zyrat-boshe-te-komunes-revoltohen-qytetaret/60%Hourly2013-06-21 10:27
https://kumti.com/xhandarmeria-serbe-serish-hyne-ne-karaqeve/60%Hourly2013-06-21 10:24
https://kumti.com/vetevritet/60%Hourly2013-06-21 10:22
https://kumti.com/konjufca-thaci-i-kontrollon-ldk-ne-dhe-aak-ne/60%Hourly2013-06-21 10:20
https://kumti.com/okb-ushtria-izraelite-torturon-femijet-palestinez/60%Hourly2013-06-21 07:52
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-albin-hajde-ne-xhami-2/60%Hourly2013-06-20 19:52
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-albin-hajde-ne-xhami/60%Hourly2013-06-20 19:43
https://kumti.com/mesoje-kuranin-pastaj-tjerat-2/60%Hourly2013-06-20 14:05
https://kumti.com/mesoje-kuranin-pastaj-tjerat/60%Hourly2013-06-20 13:57
https://kumti.com/video-vuajtjet-e-tmerrshme-te-muslimaneve-rohingya/60%Hourly2013-06-19 10:39
https://kumti.com/problemet-shendetesore-te-mbipeshes/60%Hourly2013-06-19 09:58
https://kumti.com/pse-kafshohen-thonjte/60%Hourly2013-06-19 09:51
https://kumti.com/kosovari-qe-prodhon-pajisje-per-makinerine-e-kek-ut/60%Hourly2013-06-19 09:47
https://kumti.com/krimet-amorale-kane-vershuar-vendet-e-zhvilluara-fbi-arreston-pedofilin-64-vjecar/60%Hourly2013-06-19 09:44
https://kumti.com/putini-nuk-perjashton-furnizimin-e-metejshem-me-armatime-per-regjimin-kriminal-te-asadit/60%Hourly2013-06-19 09:41
https://kumti.com/guantanamo-46-te-pafajshem-mbeten-ne-burg/60%Hourly2013-06-19 09:09
https://kumti.com/sulmohet-nje-grua-muslimane-shtatzene-ne-paris-humb-foshnjen-ne-bark-2/60%Hourly2013-06-19 02:38
https://kumti.com/sulmohet-nje-grua-muslimane-shtatzene-ne-paris-humb-foshnjen-ne-bark/60%Hourly2013-06-19 02:27
https://kumti.com/sh-ndeti-i-goj-s-pasqyron-sh-ndetin-e-p-rgjithsh-m/60%Hourly2013-06-18 15:46
https://kumti.com/mustafa-eulex-i-nuk-eshte-kunder-uck-se/60%Hourly2013-06-17 09:42
https://kumti.com/rezultate-mahnitese-te-sherimit-me-mjalte/60%Hourly2013-06-16 22:04
https://kumti.com/shkencetaret-u-kthehen-parimeve-islame-martesa-eshte-me-e-mire/60%Hourly2013-06-16 21:56
https://kumti.com/fushate-per-dhurim-gjaku-ne-xhamite-e-londres/60%Hourly2013-06-16 21:47
https://kumti.com/proteste-kunder-samtit-te-g8-es/60%Hourly2013-06-16 17:41
https://kumti.com/siri-71-oficere-dezertojne-nga-ushtria/60%Hourly2013-06-16 17:38
https://kumti.com/kuvajt-kushtetuesja-shperben-kuvendin/60%Hourly2013-06-16 17:33
https://kumti.com/egjipti-kerkon-hezbollahu-jashte-sirise/60%Hourly2013-06-16 17:30
https://kumti.com/protesta-mbeshtetese-ndaj-qeverise-se-erdoganit-nga-turqit-ne-amerike/60%Hourly2013-06-16 17:27
https://kumti.com/hasan-ruhani-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-iran/60%Hourly2013-06-16 17:21
https://kumti.com/hudhra-ndihmon-luftimin-e-kancerit/60%Hourly2013-06-16 03:39
https://kumti.com/kosova-eshte-bere-shtet-i-mafias/60%Hourly2013-06-16 03:36
https://kumti.com/edhe-ne-lojtar-mysliman-paralajmeron-newcastlen/60%Hourly2013-06-16 03:35
https://kumti.com/ischinger-skpetik-qe-marreveshja-mund-te-realizohet-plotesisht/60%Hourly2013-06-16 03:33
https://kumti.com/miliona-euro-demet-ne-disa-komuna-nga-bresheri-dhe-vershimet/60%Hourly2013-06-16 03:30
https://kumti.com/nafta-bie-ne-tregjet-evropiane-2/60%Hourly2013-06-16 03:29
https://kumti.com/nafta-bie-ne-tregjet-evropiane/60%Hourly2013-06-16 03:25
https://kumti.com/bletaria-sektor-fitimprures-2/60%Hourly2013-06-16 03:25
https://kumti.com/bletaria-sektor-fitimprures/60%Hourly2013-06-16 03:16
https://kumti.com/merkel-nese-doni-pune-ejani-ne-gjermani/60%Hourly2013-06-16 03:14
https://kumti.com/zhberja-e-mup-it-ne-veri-kerkon-kohe/60%Hourly2013-06-16 03:07
https://kumti.com/shperqendrimi-i-vemendjes-se-opinionit/60%Hourly2013-06-15 03:30
https://kumti.com/lutfi-haziri-flet-per-hoxhe-irfan-salihun-ne-interaktiv/60%Hourly2013-06-14 23:06
https://kumti.com/pasardhesi-i-ahmadinejad/60%Hourly2013-06-14 11:41
https://kumti.com/gezim-kelmendi-pseudohistoriani-proserb-frasher-dema/60%Hourly2013-06-13 23:36
https://kumti.com/kombi-dhe-feja-albin-kurti/60%Hourly2013-06-13 22:37
https://kumti.com/meshkujve-daneze-u-kane-kerkuar-te-mos-shkojne-me-prostitutat-imigrante-2/60%Hourly2013-06-13 22:27
https://kumti.com/nje-stuhi-e-fuqishme-po-shkaterron-chicago-n/60%Hourly2013-06-13 22:27
https://kumti.com/meshkujve-daneze-u-kane-kerkuar-te-mos-shkojne-me-prostitutat-imigrante/60%Hourly2013-06-13 22:20
https://kumti.com/india-do-te-krijoje-ushtare-robote/60%Hourly2013-06-13 22:19
https://kumti.com/izraeli-nuk-do-te-mbeshtese-opoziten-siriane-me-te-fortit-radikalet/60%Hourly2013-06-13 22:07
https://kumti.com/egjipti-kercenon-etiopine-me-lufte/60%Hourly2013-06-13 21:58
https://kumti.com/sergei-lavrov-opozita-siriane-po-perdor-artilerine-dhe-sistemet-e-mbrojtjes-kunderajrore/60%Hourly2013-06-13 21:54
https://kumti.com/sulm-mbi-nje-postbllok-ne-afganistan-6-police-te-vrare/60%Hourly2013-06-13 21:50
https://kumti.com/iraku-synon-te-fitoje-nga-nafta-6-trilione/60%Hourly2013-06-13 21:48
https://kumti.com/lodhja-kronike-si-ta-evitojme/60%Hourly2013-06-13 12:07
https://kumti.com/ndryshimi-i-ikonave-midis-ios-6-dhe-ios-7/60%Hourly2013-06-13 11:53
https://kumti.com/antitezat-e-jetes-bashkohore/60%Hourly2013-06-13 10:15
https://kumti.com/miliona-egjiptiane-ne-perkrahje-te-mursit/60%Hourly2013-06-13 10:10
https://kumti.com/turqi-referendum-mbi-parkun-gezi/60%Hourly2013-06-13 10:08
https://kumti.com/siri-vriten-60-perkrahes-te-regjimit/60%Hourly2013-06-13 10:04
https://kumti.com/masakra-femijesh-ne-siri/60%Hourly2013-06-13 09:58
https://kumti.com/me-sirine-sikur-me-kosoven/60%Hourly2013-06-13 09:54
https://kumti.com/skandali-seksual-dridh-ushtrine-australiane/60%Hourly2013-06-13 09:46
https://kumti.com/protestuesit-e-g8-es-denojne-sulmet-ne-gaza/60%Hourly2013-06-12 23:16
https://kumti.com/papa-pranon-lobin-homoseksual-dhe-korrupsionin/60%Hourly2013-06-12 23:13
https://kumti.com/stresi-shton-thinjat/60%Hourly2013-06-12 23:07
https://kumti.com/siri-200-te-vdekur-ne-sulmet-e-fundit-te-forcave-te-regjimit-te-asadit/60%Hourly2013-06-12 15:31
https://kumti.com/bajgora-po-zhvillohet-kampanje-denigruese-ndaj-bik-ut/60%Hourly2013-06-12 15:14
https://kumti.com/fetar-radikal-dhe-nacionalist-ekstrem-pse-jo/60%Hourly2013-06-12 10:03
https://kumti.com/media-fushat-anti-islame/60%Hourly2013-06-12 09:57
https://kumti.com/korrupsioni-pengese-per-rritjen-ekonomike/60%Hourly2013-06-11 18:55
https://kumti.com/te-pamoralshmit-vs-te-moralshmit/60%Hourly2013-06-11 16:51
https://kumti.com/radikalizmi-nuk-luftohet-me-radikalizem/60%Hourly2013-06-11 16:11
https://kumti.com/kim-mehmeti-flet-rreth-gjendjes-aktuale/60%Hourly2013-06-11 16:09
https://kumti.com/rikthehen-rruget-ilegale-te-ikjes-se-kosovareve-ne-perendim/60%Hourly2013-06-11 12:50
https://kumti.com/siri-disa-te-vdekur-ne-luftimet-qe-u-zhvilluan-sot-ne-damask/60%Hourly2013-06-11 12:46
https://kumti.com/perleshje-ne-moske-rreth-ligjit-per-homoseksualet/60%Hourly2013-06-11 12:44
https://kumti.com/probiotike-per-pezmatim-te-gojes/60%Hourly2013-06-11 12:41
https://kumti.com/sot-bllaca-iii/60%Hourly2013-06-11 12:39
https://kumti.com/pacolli-ka-pritur-sot-ne-nje-takim-ministrin-e-ekonomise-se-emirateve-te-bashkuara-arabe/60%Hourly2013-06-11 12:36
https://kumti.com/jemeni-njeh-kosoven/60%Hourly2013-06-11 12:33
https://kumti.com/skandali-i-radhes-sipas-islamofobeve-tani-na-qenka-ky-i-deputetit-te-nderuar-gezim-kelmendi/60%Hourly2013-06-11 12:33
https://kumti.com/thaci-takoi-drejtorin-e-cia-se-john-brennan/60%Hourly2013-06-11 12:31
https://kumti.com/basha-askush-nuk-mund-ta-njollos-luften-e-uck-se/60%Hourly2013-06-11 12:28
https://kumti.com/mos-hani-gjate-nates/60%Hourly2013-06-10 19:31
https://kumti.com/strukturat-e-sigurise-ne-veri-nuk-shuhen-lehte/60%Hourly2013-06-10 19:27
https://kumti.com/milani-bisedon-blerjen-e-dyshes-pastore-lavezzi/60%Hourly2013-06-10 19:25
https://kumti.com/150-pjesetare-te-mup-it-pjese-e-institucioneve-te-kosoves/60%Hourly2013-06-10 19:22
https://kumti.com/up-kushtezon-fakultetin-e-studimeve-islame-me-emertimin-teologjike/60%Hourly2013-06-10 17:59
https://kumti.com/siri-damasku-dhe-raka-nen-bombardimet-e-forcave-te-asadit/60%Hourly2013-06-10 17:38
https://kumti.com/kitaristi-macula-lidhur-me-fjalimin-e-hoxhes-irfan-kah-je-drejtuar-o-shqiptari/60%Hourly2013-06-09 21:59
https://kumti.com/siri-shkaterrohen-siperfaqet-bujqesore/60%Hourly2013-06-09 10:38
https://kumti.com/hungari-danubi-arrin-nivel-rekord-ne-budapest/60%Hourly2013-06-09 10:32
https://kumti.com/policia-perleshet-me-protestuesit-e-dhunshem-ne-ankara/60%Hourly2013-06-09 10:29
https://kumti.com/maqedoni-viti-shkollor-me-tekste-fyese/60%Hourly2013-06-09 10:04
https://kumti.com/murgjit-duhet-te-ckyqen-nga-interneti/60%Hourly2013-06-09 05:12
https://kumti.com/resurset-bujqesore-nuk-mungojne-nevojiten-me-shume-investime/60%Hourly2013-06-09 05:08
https://kumti.com/si-te-arrihet-suksesi-ne-jete-2/60%Hourly2013-06-09 04:50
https://kumti.com/zgjimi-i-permallimit-per-allahun/60%Hourly2013-06-09 04:36
https://kumti.com/kurani-libri-qe-duhet-t-i-besoni/60%Hourly2013-06-09 04:28
https://kumti.com/konstruksioni-mental/60%Hourly2013-06-09 04:23
https://kumti.com/samsung-prezanton-karikuesin-uajrles-per-galaxy-s4/60%Hourly2013-06-09 04:19
https://kumti.com/nokia-eos-smartphone-me-kamere-41-megapiksel/60%Hourly2013-06-09 04:16
https://kumti.com/microsoft-internet-explorer-harxhon-me-pak-energji-se-gjithe-shfletuesit-e-tjere/60%Hourly2013-06-09 04:12
https://kumti.com/si-te-shpetoni-nga-dhimbja-e-kokes-pa-ilace/60%Hourly2013-06-09 04:03
https://kumti.com/cfare-po-ndodh-ne-turqi/60%Hourly2013-06-08 23:52
https://kumti.com/leter-e-hapur-kryeministrit-hashim-thaci-kryeminister-vlora-po-na-turperon/60%Hourly2013-06-08 23:48
https://kumti.com/problemi-sirian-perhapet-ne-gjithe-rajonin/60%Hourly2013-06-08 23:16
https://kumti.com/hezbollahu-eshte-shendrruar-ne-instrument-te-asadit/60%Hourly2013-06-08 23:09
https://kumti.com/policia-ruse-arreston-qindra-muslimane/60%Hourly2013-06-08 23:02
https://kumti.com/pakistan-avioni-amerikan-pa-pilot-vret-disa-persona/60%Hourly2013-06-08 22:55
https://kumti.com/shkaktar-t-q-i-d-mtojn-dh-mb-t/60%Hourly2013-06-08 22:45
https://kumti.com/e-refuzoj-fanelen-sepse-jam-musliman/60%Hourly2013-06-08 10:37
https://kumti.com/marreveshja-me-serbine-imponon-ndryshimin-e-mbi-50-ligjeve/60%Hourly2013-06-08 10:34
https://kumti.com/fondi-per-veriun-do-te-themelohet-kete-muaj/60%Hourly2013-06-08 10:30
https://kumti.com/nepotizmi-po-ia-zgjat-jeten-pushtetit/60%Hourly2013-06-08 10:25
https://kumti.com/caji-mbron-nga-rrezet-ultravjollce/60%Hourly2013-06-08 10:23
https://kumti.com/politika-e-jashtme-e-shba-nuk-do-te-ndryshoje/60%Hourly2013-06-08 10:19
https://kumti.com/rrefimi-i-agjentes-se-cia-s-femrat-jane-te-lindura-per-spiune/60%Hourly2013-06-08 10:14
https://kumti.com/raport-hakeret-kineze-kane-vjedhur-dokumentet-e-obames-dhe-mccain/60%Hourly2013-06-08 10:13
https://kumti.com/kaliforni-6-te-vdekur-nga-agresori-i-terbuar/60%Hourly2013-06-08 10:08
https://kumti.com/opozita-siriane-assad-po-blen-kohe/60%Hourly2013-06-07 20:10
https://kumti.com/okb-kerkon-5-miliarde-per-sirine/60%Hourly2013-06-07 20:06
https://kumti.com/dyshohet-per-nje-varr-masiv-ne-svirce-te-medvegjes/60%Hourly2013-06-07 14:27
https://kumti.com/vitamina-e-mbron-mushkerite/60%Hourly2013-06-07 14:26
https://kumti.com/falcao-do-ta-cojme-monacon-ne-maje-te-evropes/60%Hourly2013-06-07 14:23
https://kumti.com/grupi-i-llapit-denohet-me-13-vjet-burg/60%Hourly2013-06-07 14:19
https://kumti.com/krasniqi-konfirmon-formimin-e-partise-politike/60%Hourly2013-06-07 10:18
https://kumti.com/erdogan-te-ndalen-protestat-urgjentisht/60%Hourly2013-06-07 10:13
https://kumti.com/ben-betimin-qeveria-e-re-palestineze/60%Hourly2013-06-07 10:10
https://kumti.com/clirimtaret-sirian-marrin-kontrollin-prane-lartesirave-golan/60%Hourly2013-06-07 10:09
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-libanez-mbron-perfshirjen-e-hizbullahut-ne-siri/60%Hourly2013-06-07 10:01
https://kumti.com/e-verteta-dhemb-por-nuk-mund-te-ndryshohet/60%Hourly2013-06-06 13:17
https://kumti.com/numir-i-sirianeve-te-strehuar-ne-jordani-arrin-ne-573-mije/60%Hourly2013-06-06 13:14
https://kumti.com/liga-arabe-denon-hizbullahun/60%Hourly2013-06-06 12:56
https://kumti.com/video-gezim-kelmendi-iu-pergjigjet-grupit-te-grave-ne-parlament/60%Hourly2013-06-06 12:20
https://kumti.com/bik-pergenjeshtron-lajmin-per-suspendimin-e-hoxhes-se-nderuar-irfan-salihu/60%Hourly2013-06-06 12:16
https://kumti.com/deputetet-reaguan-ndaj-hoxhe-irfan-salihut-e-mbron-gzim-kelmendi/60%Hourly2013-06-06 12:06
https://kumti.com/10-dobite-shendetsore-te-limonit/60%Hourly2013-06-06 10:16
https://kumti.com/zaman-te-huajt-me-pasaporta-diplomatike-i-kane-nxitur-ne-dhune-demonstruesit-ne-turqi/60%Hourly2013-06-06 09:40
https://kumti.com/nato-pritet-te-mbetet-ne-afganistan-edhe-pas-2014/60%Hourly2013-06-06 09:29
https://kumti.com/lirohet-fatmir-limaj/60%Hourly2013-06-06 09:24
https://kumti.com/londer-digjet-nje-xhami-dhe-nje-qender-islame/60%Hourly2013-06-06 09:20
https://kumti.com/mbreti-i-malajzise-abdul-halim-pret-jahjagen/60%Hourly2013-06-06 09:11
https://kumti.com/ky-eshte-muhamedi-sal-all-llahu-alejhi-ve-sel-lem/60%Hourly2013-06-05 22:55
https://kumti.com/c-eshte-amoraliteti/60%Hourly2013-06-05 22:23
https://kumti.com/c-eshte-amoraliteti-2/60%Hourly2013-06-05 22:23
https://kumti.com/durimi-ne-pune-te-mira/60%Hourly2013-06-05 22:04
https://kumti.com/dendesia-e-popullates-po-ngulfat-qytetet/60%Hourly2013-06-05 19:34
https://kumti.com/nisi-konferenca-shkencore-ne-prizren/60%Hourly2013-06-05 19:26
https://kumti.com/myftiu-ternava-merr-pjese-ne-manifestimin-kulturore-fetar-te-mbajtur-ne-zvicer/60%Hourly2013-06-05 19:20
https://kumti.com/regjimi-sirian-fillon-korruptimin-e-te-rinjve/60%Hourly2013-06-05 19:16
https://kumti.com/krijohet-karikuesi-qe-infekton-smartfonet-e-apple/60%Hourly2013-06-05 19:10
https://kumti.com/ushtari-amerikan-qe-vrau-16-civile-afgan-pranon-fajesine/60%Hourly2013-06-05 19:05
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-irfan-salihu-eshte-nje-hoxhe-qe-nuk-del-nga-prizmat-e-kur-anit-dhe-sunnetit/60%Hourly2013-06-05 18:52
https://kumti.com/ne-kerkim-te-trupit-te-bukur/60%Hourly2013-06-05 18:45
https://kumti.com/kim-mehmeti-prononcohet-rreth-akuzave-ndaj-hoxhe-irfan-salihut/60%Hourly2013-06-05 18:42
https://kumti.com/levizni-pak-perfitoni-shume/60%Hourly2013-06-05 11:50
https://kumti.com/probiotike-per-imunitet-me-te-forte/60%Hourly2013-06-05 11:44
https://kumti.com/me-15-qershor-mbyllet-zyra-e-mup-it-ne-veri/60%Hourly2013-06-05 11:40
https://kumti.com/sot-prezantohet-dizajni-i-vizave-te-para-te-republikes-se-kosoves/60%Hourly2013-06-05 11:37
https://kumti.com/kosova-nder-dhjete-vendet-e-para-me-kerkesa-azili-ne-austri/60%Hourly2013-06-05 11:31
https://kumti.com/politikanet-xhvatesit-me-te-medhenj-te-buxhetit/60%Hourly2013-06-05 11:28
https://kumti.com/kerry-kemi-mbetur-vone-per-sirine/60%Hourly2013-06-05 08:55
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-rimerr-nen-kontroll-qytetin-kusejr/60%Hourly2013-06-05 08:46
https://kumti.com/racizmi-i-theksuar-i-shoqerise-amerikane/60%Hourly2013-06-05 08:39
https://kumti.com/levizja-bashkohu-denon-kritikat-ndaj-hoxhes-se-nderuar-irfan-salihu/60%Hourly2013-06-04 22:47
https://kumti.com/djali-dhunonte-prinderit-arrestohet-nga-policia/60%Hourly2013-06-04 12:15
https://kumti.com/gjashte-sekretet-e-femijeve-qe-semuren-rralle/60%Hourly2013-06-04 12:12
https://kumti.com/farat-e-lirit-forcojne-kockat-2/60%Hourly2013-06-04 12:11
https://kumti.com/samsung-prezanton-linjen-e-re-te-tableteve-galaxy-tab-3/60%Hourly2013-06-04 11:55
https://kumti.com/shume-pak-dihet-rreth-krimeve-makabre-te-cilat-ndodhin-cdo-dite-ne-siri/60%Hourly2013-06-04 11:44
https://kumti.com/krimet-e-luftes-nje-realitet-ditor-ne-siri/60%Hourly2013-06-04 11:36
https://kumti.com/erdogan-perserit-s-jap-doreheqje/60%Hourly2013-06-04 11:22
https://kumti.com/biblioteka-e-qabes-ne-funksion-te-lexuesve-me-teknologjine-me-moderne/60%Hourly2013-06-03 21:50
https://kumti.com/julien-faubert-ja-pse-e-pranova-islamin/60%Hourly2013-06-03 21:42
https://kumti.com/boronicat-mbrojne-zemren/60%Hourly2013-06-03 19:08
https://kumti.com/antikorrupsioni-publikon-pasurine-e-1900-zyrtareve/60%Hourly2013-06-03 19:05
https://kumti.com/zenun-pajaziti-zgjedhet-kryetar-i-pdk-se-ne-gjilan/60%Hourly2013-06-03 19:01
https://kumti.com/permbytjet-ne-evrope-7-te-vdekur/60%Hourly2013-06-03 18:57
https://kumti.com/kryeministri-rumun-favorizon-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2013-06-03 18:55
https://kumti.com/rritet-eksporti-i-bimeve-mjekesore/60%Hourly2013-06-03 18:53
https://kumti.com/aktiviteti-fizik-ju-ben-me-te-mprehte/60%Hourly2013-06-02 14:00
https://kumti.com/me-kafe-dhe-caj-kunder-diabetit/60%Hourly2013-06-02 13:57
https://kumti.com/daciq-te-respektohen-marreveshjet/60%Hourly2013-06-02 13:55
https://kumti.com/vv-kush-po-e-blen-telekomin-e-kosoves/60%Hourly2013-06-02 13:52
https://kumti.com/ja-vjedhin-kuleten-me-6-000-euro-brenda/60%Hourly2013-06-02 13:50
https://kumti.com/gjendje-alarmante-ne-kusajr/60%Hourly2013-06-02 12:36
https://kumti.com/ne-siri-vriten-nje-amerikane-dhe-dy-evropiane-qe-luftonin-ne-anen-e-clirimtareve/60%Hourly2013-06-01 19:10
https://kumti.com/butesia-durimi-dhe-trimeria-e-te-derguarit/60%Hourly2013-06-01 19:04