XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/selman-aude-ai-qe-s-ka-banese-s-ka-atdhe-banesa-eshte-tregues-i-identitetit/60%Hourly2013-07-30 13:31
https://kumti.com/catherine-ashton-mbajti-nje-takim-2-oresh-me-mohammed-mursi/60%Hourly2013-07-30 13:30
https://kumti.com/todenhofer-nderhyrja-ushtarake-ne-egjipt-kunder-te-gjitha-parimeve-demokratike-2/60%Hourly2013-07-30 13:18
https://kumti.com/iftari-i-madh-nje-iniciative-per-tu-prezantuar-britanikeve-islamin/60%Hourly2013-07-30 13:15
https://kumti.com/virtytet-e-agjerimit-gjate-veres/60%Hourly2013-07-30 13:14
https://kumti.com/todenhofer-nderhyrja-ushtarake-ne-egjipt-kunder-te-gjitha-parimeve-demokratike/60%Hourly2013-07-30 12:52
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-suedez-turperon-ambasadorin-egjiptian-ne-suedi/60%Hourly2013-07-30 11:44
https://kumti.com/sinqeriteti-ne-jeten-e-muslimanit/60%Hourly2013-07-30 09:11
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-shtroi-iftar/60%Hourly2013-07-30 09:05
https://kumti.com/shokuese-papa-pranon-homoseksualizmin/60%Hourly2013-07-30 09:00
https://kumti.com/djali-i-hoxhe-sadat-rrustemit-behet-hafuzi-me-i-ri-ne-kosove/60%Hourly2013-07-30 01:52
https://kumti.com/kelmendi-dyfytyresia-e-disa-partive-politike-ne-kosove/60%Hourly2013-07-30 01:50
https://kumti.com/xhamia-ne-fshatin-makresh-te-ulte-e-cila-daton-qe-nga-viti-1563-rrezikon-te-shembet-andaj-nevojiten-ndihma-urgjente/60%Hourly2013-07-28 16:15
https://kumti.com/gezim-kelmendi-disa-fjale-per-shkaterrimin-e-moralit-ne-vendin-tone/60%Hourly2013-07-28 16:03
https://kumti.com/sulmohet-imami-i-nje-xhamie-ne-vojvodine/60%Hourly2013-07-28 12:01
https://kumti.com/kim-mehmeti-a-kane-status-te-njejte-salustro-dhe-qente-e-tij/60%Hourly2013-07-28 11:58
https://kumti.com/cfare-zhvillimesh-teknologjike-mund-te-presim-vitin-e-ardhshem/60%Hourly2013-07-28 11:55
https://kumti.com/i-riu-shqiptar-rrihet-brutalisht-nga-nje-grup-maqedonas/60%Hourly2013-07-28 11:49
https://kumti.com/rreziqet-qe-na-kanosen-prej-produkteve-joorganike-te-mishit/60%Hourly2013-07-28 11:21
https://kumti.com/hrw-te-vdekurit-ne-egjipt-perbuzje-kriminale-e-jetes-njerezore/60%Hourly2013-07-28 11:15
https://kumti.com/egjipt-nje-ojq-njofton-se-mursi-ndodhet-ne-gjendje-te-mire-shendetesore/60%Hourly2013-07-28 11:12
https://kumti.com/renie-e-theksuar-e-natalitetit-ne-maqedoni/60%Hourly2013-07-27 14:32
https://kumti.com/mesoni-si-te-menaxhoni-parane/60%Hourly2013-07-27 13:53
https://kumti.com/cfare-eshte-ginseng/60%Hourly2013-07-27 13:02
https://kumti.com/grupet-terroriste-te-te-infektuarve-me-hiv-po-bejne-baterdine-ne-lindje-te-kongos-2/60%Hourly2013-07-27 13:01
https://kumti.com/grupet-terroriste-te-te-infektuarve-me-hiv-po-bejne-baterdine-ne-lindje-te-kongos/60%Hourly2013-07-27 12:38
https://kumti.com/mohammed-mursi-eshte-transferuar-ne-burgun-tora-te-kajros/60%Hourly2013-07-27 12:36
https://kumti.com/cia-po-mbyll-disa-nga-bazat-e-veta-sekrete-ne-afganistan/60%Hourly2013-07-27 12:33
https://kumti.com/egjipt-arrin-ne-200-numri-te-vrareve-ne-masakren-ne-adevije/60%Hourly2013-07-27 11:37
https://kumti.com/kisha-ortodokse-ne-tetove-kompromis-per-burmali-xhamine/60%Hourly2013-07-27 11:32
https://kumti.com/mesuesi-zviceran-perdhunoi-7-vajza-prej-1-5-deri-ne-6-vjec/60%Hourly2013-07-27 11:23
https://kumti.com/ebu-is-hak-el-huvejni-drejtuar-gjeneral-sisit-2/60%Hourly2013-07-27 10:44
https://kumti.com/ebu-is-hak-el-huvejni-drejtuar-gjeneral-sisit/60%Hourly2013-07-27 10:29
https://kumti.com/avantazhet-dhe-disavantazhet-e-ushqimit-bio-organik/60%Hourly2013-07-27 09:23
https://kumti.com/vulin-eulex-in-e-solli-serbia-dhe-vetem-ne-mund-ta-largojme/60%Hourly2013-07-27 08:48
https://kumti.com/nate-e-pergjakshme-ne-egjipt-me-mbi-70-te-vrare/60%Hourly2013-07-27 08:39
https://kumti.com/serbet-e-kurshumlise-ftojne-shqiptaret-t-ua-blejne-shtepite/60%Hourly2013-07-27 08:28
https://kumti.com/sa-dini-per-ushqimin-organik/60%Hourly2013-07-27 08:15
https://kumti.com/egjipt-te-pakten-dy-te-vdekur-gjate-perleshjeve-ne-aleksandri/60%Hourly2013-07-27 00:34
https://kumti.com/dhjete-netet-e-fundit-te-ramazanit/60%Hourly2013-07-26 00:39
https://kumti.com/siri-permbi-nje-mije-te-vrare-vetem-gjate-ramazanit/60%Hourly2013-07-26 00:37
https://kumti.com/video-momenti-i-tmerrshem-i-perplasjes-se-trenit/60%Hourly2013-07-26 00:32
https://kumti.com/familjaret-atdhe-deva-eshte-gjalle/60%Hourly2013-07-25 16:01
https://kumti.com/rusi-arrestohen-6-aktiviste-gay/60%Hourly2013-07-25 15:54
https://kumti.com/spanja-tronditet-nga-nje-aksident-te-rende-hekurudhor-viktima-ne-njerez/60%Hourly2013-07-25 15:41
https://kumti.com/tunizi-persona-te-panjohur-vrasin-kryetarin-e-nje-partie-te-opozites/60%Hourly2013-07-25 15:36
https://kumti.com/cka-nuk-duhet-te-flasin-ligjeruesit-fetare/60%Hourly2013-07-25 11:41
https://kumti.com/pergjigje-ndaj-nje-pergjigje-cka-eshte-islamofashizmi/60%Hourly2013-07-24 09:28
https://kumti.com/fatos-lubonja-krimet-e-luftes-ne-kosove-jane-heshtur-nga-frika/60%Hourly2013-07-24 09:26
https://kumti.com/ja-elita-e-politikes-weiner-pranon-mesazhet-seksuale-por-mbetet-ne-gare/60%Hourly2013-07-24 09:16
https://kumti.com/putin-kisha-ortodokse-ruse-partnere-e-natyrshme-e-pushtetit-politik/60%Hourly2013-07-24 00:35
https://kumti.com/situata-ne-egjipt-vazhdon-te-jete-e-tensionuar/60%Hourly2013-07-24 00:32
https://kumti.com/turqia-reagon-ndaj-zhvillimeve-ne-veri-te-sirise/60%Hourly2013-07-24 00:25
https://kumti.com/numri-i-regugjateve-siriane-te-strehuar-ne-turqi-arrin-ne/60%Hourly2013-07-24 00:25
https://kumti.com/700-mije-euro-per-negociatoret/60%Hourly2013-07-23 09:26
https://kumti.com/vazhdon-lufta-kibernetike-shqiptaro-serbe/60%Hourly2013-07-23 09:18
https://kumti.com/basha-ia-ben-8-me-2-olldashit/60%Hourly2013-07-23 09:15
https://kumti.com/egjipt-familja-e-morsit-akuzon-ushtrine/60%Hourly2013-07-22 17:00
https://kumti.com/eto-35-milion-euro-el-shaarawy/60%Hourly2013-07-22 15:43
https://kumti.com/ndihmo-ish-pjesetarin-e-uck-se-qe-mbijeton-me-kanaqe/60%Hourly2013-07-22 15:41
https://kumti.com/shenohet-viktima-e-pare-nga-gjuajtjet-me-arme-ne-dasma/60%Hourly2013-07-22 15:37
https://kumti.com/mjerimi-ne-hungari-presin-zgjidhje-nga-shteti-i-kosoves/60%Hourly2013-07-22 15:34
https://kumti.com/kfor-i-amerikan-xhandarmeria-nuk-do-te-provokoje-me/60%Hourly2013-07-22 15:31
https://kumti.com/gezim-kelmendi-kosova-qender-e-ekstremizmit/60%Hourly2013-07-21 16:22
https://kumti.com/fuqia-e-lutjes-se-nje-nene/60%Hourly2013-07-21 16:06
https://kumti.com/skandal-policia-gjermane-ka-rrahur-te-rinjte-muslimane/60%Hourly2013-07-21 16:00
https://kumti.com/siri-situate-e-tensionuar-ne-rajonin-rasulajn-ne-kufi-me-turqine/60%Hourly2013-07-21 15:54
https://kumti.com/te-perzgjedhurit-e-papes-francesku-ne-skandal-homoseksualesh/60%Hourly2013-07-21 15:47
https://kumti.com/manchester-united-20-milione-euro-per-shaqirin/60%Hourly2013-07-21 12:48
https://kumti.com/mbi-2-mije-familje-ne-asistence-sociale-ne-mitrovice/60%Hourly2013-07-21 12:41
https://kumti.com/qe-nga-paslufta-jane-shenuar-768-raste-te-vetevrasjeve/60%Hourly2013-07-21 12:36
https://kumti.com/kush-kerkon-fe-tjeter-pervec-islamit-kurrsesi-nuk-i-pranohet/60%Hourly2013-07-21 03:44
https://kumti.com/i-jam-mbeshtetur-allahut/60%Hourly2013-07-21 03:38
https://kumti.com/disa-fjale-rreth-hajmalive/60%Hourly2013-07-21 03:27
https://kumti.com/llojet-e-dashurise/60%Hourly2013-07-21 03:19
https://kumti.com/rritet-nataliteti-ne-shqiperi/60%Hourly2013-07-21 03:16
https://kumti.com/sekretari-i-ministrise-se-puneve-te-jashtme-ua-shkurton-orarin-e-punes-agjeruesve-mirepo/60%Hourly2013-07-21 03:08
https://kumti.com/si-te-aktivizoni-ose-caktivizoni-tab-et-e-reja-ne-gmail/60%Hourly2013-07-21 03:05
https://kumti.com/nimi-places-organizon-desktopin-tuaj-ndryshon-ne-baze-te-vendit-dhe-kohes/60%Hourly2013-07-21 02:58
https://kumti.com/disa-genjeshtra-se-kinse-alkooli-i-ben-mire-shendetit-e-verteta-eshte-ndryshe/60%Hourly2013-07-21 02:39
https://kumti.com/erdogan-akuzon-perendimin-edhe-disa-shtete-arabae-per-standarde-te-dyfishta-ne-rastin-e-egjiptit/60%Hourly2013-07-21 00:39
https://kumti.com/mbreti-abdullah-ii-i-jordanise-vizite-zyrtare-ne-egjipt/60%Hourly2013-07-21 00:37
https://kumti.com/problemi-i-sulmeve-seksuale-ne-ushtrine-amerikane/60%Hourly2013-07-20 11:22
https://kumti.com/be-diplomatet-furnizimi-me-arme-per-opoziten-siriane-zhduket-plotesisht-si-alternative/60%Hourly2013-07-20 11:20
https://kumti.com/egjipt-shkon-ne-171-numri-i-viktimave-si-pasoje-e-dhunes/60%Hourly2013-07-20 11:10
https://kumti.com/haradinaj-shkreton-perseri-vv-po-flirton-me-radikalizmin-islamik/60%Hourly2013-07-20 01:17
https://kumti.com/bllaca-denohet-me-4-vjet-e-gjysme-burg/60%Hourly2013-07-19 16:02
https://kumti.com/arrestohen-4-shqiptare-me-1-ton-droge-vlera-8-mln-euro/60%Hourly2013-07-19 15:59
https://kumti.com/lubonja-haradinaj-je-vrases/60%Hourly2013-07-18 14:33
https://kumti.com/vritet-njeri-nga-perkrahesit-kryersor-te-asadit-ne-liban/60%Hourly2013-07-17 17:04
https://kumti.com/a-lejohet-hipnoza-ne-islam-2/60%Hourly2013-07-17 16:02
https://kumti.com/befason-shtimi-i-numrit-te-azilkerkuesve-kosovare-ne-zvicer/60%Hourly2013-07-17 14:01
https://kumti.com/deshton-privatizimi-i-kombinatit-te-lekures/60%Hourly2013-07-17 13:58
https://kumti.com/serbia-s-diskuton-per-carmatosjen-e-mup-it-ne-veri/60%Hourly2013-07-17 13:56
https://kumti.com/aki-do-te-perfshihet-ne-procesin-e-verifikimit-te-serbeve-te-veriu/60%Hourly2013-07-17 13:52
https://kumti.com/per-liberalizimin-e-vizave-kritere-shtese-gjate-vjeshtes/60%Hourly2013-07-17 13:48
https://kumti.com/a-lejohet-hipnoza-ne-islam/60%Hourly2013-07-17 13:42
https://kumti.com/plani-turk-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-egjipt/60%Hourly2013-07-17 13:40
https://kumti.com/cila-eshte-mosha-e-pershtatshme-per-ta-mesuar-femijen-te-agjeroje/60%Hourly2013-07-17 13:29
https://kumti.com/studentet-a-duhet-te-martohen-apo-te-perfundojne-studimet-2/60%Hourly2013-07-17 13:28
https://kumti.com/studentet-a-duhet-te-martohen-apo-te-perfundojne-studimet/60%Hourly2013-07-17 13:16
https://kumti.com/okb-paralajmeroi-rreth-dhunes-ne-irak/60%Hourly2013-07-17 12:58
https://kumti.com/shba-ja-dhe-rusia-do-te-zhvillojne-stervitje-te-perbashketa-ushtarake-ne-evrope/60%Hourly2013-07-17 12:56
https://kumti.com/ne-afganistan-u-vra-vellai-i-keshilltarit-te-presidentit/60%Hourly2013-07-17 12:54
https://kumti.com/shba-arrestohen-255-pedofile-te-dyshuar/60%Hourly2013-07-17 12:03
https://kumti.com/mjekesi-e-personalizuar-2/60%Hourly2013-07-17 11:41
https://kumti.com/mjekesi-e-personalizuar/60%Hourly2013-07-17 11:34
https://kumti.com/ish-kritiku-i-akp-se-kryekeshilltar-i-erdoganit/60%Hourly2013-07-17 11:30
https://kumti.com/insektet-ushqim-i-zgjedhur-apo-prove-guximi-2/60%Hourly2013-07-17 11:30
https://kumti.com/insektet-ushqim-i-zgjedhur-apo-prove-guximi/60%Hourly2013-07-17 11:23
https://kumti.com/linux-si-alternative-evropiane-me-e-sigurt-kundrejt-asaj-amerikane-2/60%Hourly2013-07-17 11:22
https://kumti.com/bursa-per-ata-qe-nderpresin-studimet/60%Hourly2013-07-17 10:58
https://kumti.com/a-po-krijohet-nje-jugosllavi-e-re-ekonomike-2/60%Hourly2013-07-17 10:53
https://kumti.com/linux-si-alternative-evropiane-me-e-sigurt-kundrejt-asaj-amerikane/60%Hourly2013-07-17 10:51
https://kumti.com/be-izraeli-te-kthehet-ne-kufijte-e-vitit-1967-2/60%Hourly2013-07-17 10:50
https://kumti.com/egjipt-betohet-qeveria-e-re/60%Hourly2013-07-17 10:48
https://kumti.com/be-izraeli-te-kthehet-ne-kufijte-e-vitit-1967/60%Hourly2013-07-17 10:46
https://kumti.com/a-po-krijohet-nje-jugosllavi-e-re-ekonomike/60%Hourly2013-07-17 08:51
https://kumti.com/prodhimi-i-iphone-5s-gjate-muajit/60%Hourly2013-07-16 13:40
https://kumti.com/selimi-nuk-largohem-nga-vetevendosje/60%Hourly2013-07-16 13:37
https://kumti.com/sakrifice-e-madhe-per-te-lene-duhanin-foto-2/60%Hourly2013-07-16 13:34
https://kumti.com/te-mirat-qe-sjell-agjerimi-ne-shendetin-tuaj/60%Hourly2013-07-16 13:33
https://kumti.com/sakrifice-e-madhe-per-te-lene-duhanin-foto/60%Hourly2013-07-16 13:25
https://kumti.com/me-ligjin-e-amnistise-perfitojne-edhe-ish-spiunet-e-partive/60%Hourly2013-07-16 13:21
https://kumti.com/korce-humbasin-3-vajza-te-mitura/60%Hourly2013-07-16 13:16
https://kumti.com/video-dy-gra-vriten-nga-bashkeshortet/60%Hourly2013-07-16 13:12
https://kumti.com/rruget-e-egjiptit-trazohen-serish/60%Hourly2013-07-16 13:07
https://kumti.com/regjimi-kriminal-i-asadit-shkaterron-lagjet-e-damaskut/60%Hourly2013-07-15 11:48
https://kumti.com/siri-29-te-vdekur-si-pasoje-e-bombardimeve/60%Hourly2013-07-15 11:41
https://kumti.com/snowden-ka-informacione-te-demshme-per-shba/60%Hourly2013-07-15 10:16
https://kumti.com/trafikimi-i-shqiptareve-biznes-ditor/60%Hourly2013-07-15 10:14
https://kumti.com/nazim-bllaca-sot-ne-gjykate-per-veten-ne-rastin-bllaca-iii/60%Hourly2013-07-15 09:27
https://kumti.com/vritet-me-kallashnikov-kapet-autori/60%Hourly2013-07-15 09:22
https://kumti.com/veprat-te-cilat-mund-t-i-bejme-ne-ramazan/60%Hourly2013-07-15 05:38
https://kumti.com/mbi-100-ekstremist-hebrej-hyne-me-dhune-ne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2013-07-15 05:29
https://kumti.com/disa-truke-kunder-crregullimit-te-gjumit/60%Hourly2013-07-15 05:27
https://kumti.com/kosi-dhe-vaji-i-ullirit-sjellin-renie-ne-peshe/60%Hourly2013-07-15 05:21
https://kumti.com/menyra-natyrale-kurimi-ndaj-pickimit-te-mushkonjave/60%Hourly2013-07-15 05:18
https://kumti.com/ushtaret-britanike-me-shume-vetevriten-sesa-vriten-ne-lufte/60%Hourly2013-07-15 05:09
https://kumti.com/ramazani-ne-ishujt-komoros/60%Hourly2013-07-15 05:06
https://kumti.com/shqiperi-rikthehet-terrori-i-maskave/60%Hourly2013-07-15 05:03
https://kumti.com/turqi-reduktohet-pushteti-i-ushtrise/60%Hourly2013-07-15 04:54
https://kumti.com/guardiola-respekton-ramazanin-per-shaqirin-e-riberyn/60%Hourly2013-07-13 14:47
https://kumti.com/muslimanet-ne-londer-shtrojne-iftar-per-te-pastrehet-gjate-ramazanit/60%Hourly2013-07-13 14:41
https://kumti.com/aeroporti-adem-jashari-probleme-me-valixhet/60%Hourly2013-07-13 14:37
https://kumti.com/bmw-prezanton-makinen-elektrike/60%Hourly2013-07-13 14:34
https://kumti.com/dardha-dhe-cilesite-e-saj/60%Hourly2013-07-13 14:30
https://kumti.com/ushqimet-qe-luftojne-celulitin/60%Hourly2013-07-13 14:26
https://kumti.com/zbulohet-embeltuesi-natyror-qe-nuk-permban-kalori/60%Hourly2013-07-13 14:22
https://kumti.com/e-dini-se-kush-eshte-kombi-me-obez-ne-bote/60%Hourly2013-07-13 14:18
https://kumti.com/kapen-grabitesit-e-500-mije-eurove-ne-shkup/60%Hourly2013-07-13 14:16
https://kumti.com/kryqi-i-kuq-kerkon-pauze-humanitare-ne-siri/60%Hourly2013-07-13 14:14
https://kumti.com/video-egjipt-fotografi-gjiroj-vrasjen-e-tij-nga-snajperisti/60%Hourly2013-07-13 13:45
https://kumti.com/siri-talebanet-pakistaneze-perkrah-vellezerve-clirimtar/60%Hourly2013-07-13 12:45
https://kumti.com/izraeli-pas-sulmeve-ne-siri/60%Hourly2013-07-13 12:40
https://kumti.com/spigel-amerikanet-shkelin-ligjet-nderkombetare-dhe-te-drejtat-e-njeriut-2/60%Hourly2013-07-13 12:39
https://kumti.com/spigel-amerikanet-shkelin-ligjet-nderkombetare-dhe-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2013-07-13 12:35
https://kumti.com/tregtia-prej-miliarda-dollareve-mes-arabise-saudite-dhe-gjermanise-ne-prag-te-deshtimit/60%Hourly2013-07-13 12:32
https://kumti.com/snowden-microsoft-ju-ka-dhene-cia-s-paswordet-e-perdoruesve-outlook-dhe-hotmail-2/60%Hourly2013-07-13 12:32
https://kumti.com/snowden-microsoft-ju-ka-dhene-cia-s-paswordet-e-perdoruesve-outlook-dhe-hotmail/60%Hourly2013-07-13 12:27
https://kumti.com/pas-shba-edhe-parlamenti-britanik-vendosi-ndalimin-e-furnizimit-te-armeve-ne-siri/60%Hourly2013-07-13 12:12
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-burgosen-nje-femije-palestinez-5-vjecar-na-gjuajti-me-gur/60%Hourly2013-07-13 12:08
https://kumti.com/ruset-dhe-regjimi-i-basharit-do-te-shkembejne-informacion-ne-lidhje-me-luftetaret-e-huaj-ne-siri/60%Hourly2013-07-13 11:57
https://kumti.com/xhandarmeria-serbe-ne-pike-te-dites-hyne-me-motore-ne-brendi-te-kosoves/60%Hourly2013-07-13 11:51
https://kumti.com/kinezet-ndertojne-tunel-nenujor-123-kilometrash/60%Hourly2013-07-13 11:45
https://kumti.com/ujqit-emigrojne-drejt-evropes-perendimore/60%Hourly2013-07-13 11:39
https://kumti.com/egjipt-kerkohet-fuqishem-rikthimi-i-presidentit-morsi/60%Hourly2013-07-13 10:49
https://kumti.com/skandal-ne-izrael-arrestohet-5-vjecari/60%Hourly2013-07-13 10:39
https://kumti.com/turqia-ndryshon-nenin-qe-mundesonte-grusht-shtetin/60%Hourly2013-07-13 10:33
https://kumti.com/serbet-mbyllin-zyrat-ne-veri/60%Hourly2013-07-13 09:20
https://kumti.com/nena-masakron-te-birin-me-90-goditje-gersheresh-e-kafshoi-ndersa-i-jepte-gji-2/60%Hourly2013-07-11 22:40
https://kumti.com/mediat-ne-arabine-saudite-u-gjeten-raketa-per-asgjesimin-e-izraelit-dhe-iranit/60%Hourly2013-07-11 22:34
https://kumti.com/nena-masakron-te-birin-me-90-goditje-gersheresh-e-kafshoi-ndersa-i-jepte-gji/60%Hourly2013-07-11 22:29
https://kumti.com/belfast-u-parandalua-nje-sulm-terrorist-i-krishtere-2/60%Hourly2013-07-11 13:28
https://kumti.com/belfast-u-parandalua-nje-sulm-terrorist-i-krishtere/60%Hourly2013-07-11 13:16
https://kumti.com/avionet-amerikane-pa-pilot-nuk-kane-me-nevoje-per-baza-ushtarake/60%Hourly2013-07-11 13:12
https://kumti.com/edhe-liga-arabe-pezullon-egjiptin-autoritetet-puciste-e-refuzojne/60%Hourly2013-07-11 13:10
https://kumti.com/erdogan-bota-hesht-lidhur-me-egjiptin-per-shkak-te-konjuktures/60%Hourly2013-07-11 13:08
https://kumti.com/egjipt-mursi-ndodhet-ne-nje-vend-te-sigurt/60%Hourly2013-07-11 13:04
https://kumti.com/izraeli-po-forcon-pranine-e-vet-ushtarake-ne-lartesite-e-golanit/60%Hourly2013-07-11 13:04
https://kumti.com/nafta-e-venezueles-objektivi-kryesor-i-sherbimeve-sekrete-te-shba-se/60%Hourly2013-07-11 12:54
https://kumti.com/te-gjitha-partite-e-egjiptit-mbeshteten-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2013-07-11 12:30
https://kumti.com/dy-te-akuzuarit-e-rastit-monstra-para-gjyqit-ne-prishtine/60%Hourly2013-07-11 09:02
https://kumti.com/shkaqet-e-aborteve-keshilla/60%Hourly2013-07-11 00:16
https://kumti.com/studimi-tensioni-duhet-te-matet-ne-te-dy-duart/60%Hourly2013-07-11 00:12
https://kumti.com/18-vite-nga-gjenocidi-i-srebrenices-plaget-akoma-te-hapura/60%Hourly2013-07-11 00:00
https://kumti.com/egjipt-hisham-barakat-emerohet-prokuror-i-pergjithshem/60%Hourly2013-07-10 23:58
https://kumti.com/amnesty-international-denon-dhunen-e-perdorur-nga-ushtria/60%Hourly2013-07-10 23:51
https://kumti.com/kuvajti-i-ofron-egjiptit-nje-ndihme-prej-4-miliarde-dollaresh/60%Hourly2013-07-10 23:46
https://kumti.com/video-torturat-dhe-ushqyerja-e-dhunshme-ne-guantanamo-2/60%Hourly2013-07-10 23:25
https://kumti.com/video-torturat-dhe-ushqyerja-e-dhunshme-ne-guantanamo/60%Hourly2013-07-10 23:10
https://kumti.com/komandanti-i-ushtrise-se-lire-siriane-mori-persiper-pergjegjesine-per-shperthimin-ne-bazen-e-hezbollahut/60%Hourly2013-07-10 12:44
https://kumti.com/islami-dhe-ndikimi-ne-futbollin-anglez-2/60%Hourly2013-07-10 12:40
https://kumti.com/kongresi-i-shba-se-bllokoi-dhenien-e-ndihmes-ushtarake-opozites-siriane/60%Hourly2013-07-10 12:37
https://kumti.com/islami-dhe-ndikimi-ne-futbollin-anglez/60%Hourly2013-07-10 12:31
https://kumti.com/qeveria-dyshohet-se-ka-fshehur-300-milione-euro-shpenzime/60%Hourly2013-07-10 12:29
https://kumti.com/blair-mbeshtet-pucin-veprimi-ushtarak-me-i-mire-se-qeveria-demokratike/60%Hourly2013-07-09 22:27
https://kumti.com/arabia-saudite-dhe-emiratet-u-zotuan-per-ndihme-prej-8-miliard-ndaj-egjiptit/60%Hourly2013-07-09 22:15
https://kumti.com/egjipti-pas-grusht-shtetit-ka-bllokuar-gaza-n-dhe-i-kthen-prapa-refugjatet-sirian/60%Hourly2013-07-09 22:10
https://kumti.com/egjipt-jep-doreheqjen-kryeprokurori/60%Hourly2013-07-09 20:00
https://kumti.com/vetem-ne-qkuk-brenda-6-muajve-braktisen-20-femije-2/60%Hourly2013-07-09 19:59
https://kumti.com/vetem-ne-qkuk-brenda-6-muajve-braktisen-20-femije/60%Hourly2013-07-09 18:27
https://kumti.com/ti-cdo-i-katerti-banori-i-botes-jep-ryshfet-2/60%Hourly2013-07-09 18:27
https://kumti.com/ti-cdo-i-katerti-banori-i-botes-jep-ryshfet/60%Hourly2013-07-09 18:20
https://kumti.com/6-shqiptare-te-kosoves-u-plagosen-ne-nje-shkembim-zjarri-me-xhandaret-serbe/60%Hourly2013-07-09 18:12
https://kumti.com/lisba-haradinajt-reagim-shokues/60%Hourly2013-07-09 18:09
https://kumti.com/obama-shqyrton-mundesine-e-terheqjes-se-plote-nga-afganistani/60%Hourly2013-07-09 17:23
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-myslimane-e-refuzon-planin-per-tranzicion/60%Hourly2013-07-09 17:23
https://kumti.com/egjipt-emerohet-kryeminister-ish-ministri-i-ekonomise/60%Hourly2013-07-09 17:11
https://kumti.com/obama-shqyrton-mundesine-e-terheqjes-se-plote-nga-afganistani-2/60%Hourly2013-07-09 16:04
https://kumti.com/levizja-tamarod-rebelim-e-quan-diktatoriale-udheheqjen-e-perkohshme/60%Hourly2013-07-09 14:13
https://kumti.com/yjet-e-futbollit-qe-agjerojne-ramazanin/60%Hourly2013-07-09 12:41
https://kumti.com/gazivoda-nuk-do-duhej-te-shtrohej-ne-tavolinen-e-bisedimeve/60%Hourly2013-07-09 12:39
https://kumti.com/libia-na-njeh-se-shpejti/60%Hourly2013-07-09 12:36
https://kumti.com/goodbye-kosova/60%Hourly2013-07-09 12:29
https://kumti.com/nato-fsk-ka-arritur-kapacitetet-operacionale/60%Hourly2013-07-09 12:21
https://kumti.com/shperthim-ne-bastionin-hizbullahut-ne-bejrut/60%Hourly2013-07-09 08:07
https://kumti.com/te-lexuarit-mbron-kujtesen-ne-pleqeri/60%Hourly2013-07-08 15:13
https://kumti.com/egjipt-al-nour-terhiqet-nga-bisedimet-per-formimin-e-qeverise/60%Hourly2013-07-08 14:06
https://kumti.com/14-dhurata-per-ata-qe-agjerojne/60%Hourly2013-07-08 13:50
https://kumti.com/dhjete-semundje-te-cilat-i-sheron-agjerimi/60%Hourly2013-07-08 13:32
https://kumti.com/presidentja-jahjaga-uron-muslimanet-per-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2013-07-08 13:26
https://kumti.com/neser-konkursi-per-12-mije-studente-te-rinj-ne-up/60%Hourly2013-07-08 13:18
https://kumti.com/55-te-vrare-ne-luftimet-ne-siri/60%Hourly2013-07-08 13:11
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-muslimane-ben-thirrje-per-nje-mobilizim-nderkombetar/60%Hourly2013-07-08 13:05
https://kumti.com/israeli-arreston-9-palestineze/60%Hourly2013-07-08 13:00
https://kumti.com/egjipt-publikohet-videoja-ku-shihen-vrasjet-e-ushtrise-ndaj-protestuesve/60%Hourly2013-07-08 07:54
https://kumti.com/pijet-energjike-rrezik-per-shendetin-e-adoleshenteve-2/60%Hourly2013-07-07 21:51
https://kumti.com/pijet-energjike-rrezik-per-shendetin-e-adoleshenteve/60%Hourly2013-07-07 21:41
https://kumti.com/a-po-kapercen-katari-limitin-amerikan-ne-furnizimet-me-arme-per-opoziten-siriane-2/60%Hourly2013-07-07 19:09
https://kumti.com/a-po-kapercen-katari-limitin-amerikan-ne-furnizimet-me-arme-per-opoziten-siriane/60%Hourly2013-07-07 18:28
https://kumti.com/bashkesia-islame-njoftim-per-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2013-07-07 18:04
https://kumti.com/edhe-ateistet-dridhen-kur-shajne-zotin/60%Hourly2013-07-07 17:52
https://kumti.com/mos-u-ligeshtoni-dhe-mos-u-pikelloni/60%Hourly2013-07-07 16:54
https://kumti.com/besnikeria-virtyti-i-jetes/60%Hourly2013-07-07 16:22
https://kumti.com/regjimi-kriminal-i-asadit-deperton-ne-homs/60%Hourly2013-07-07 12:24
https://kumti.com/egjipt-nuk-dihet-ende-se-kush-do-te-jete-kryeministri-i-ri/60%Hourly2013-07-07 12:12
https://kumti.com/hakeret-turq-ne-ndihme-te-morsit-sulmojne-faqet-e-ushtrise-se-egjiptit/60%Hourly2013-07-07 12:09
https://kumti.com/skandal-seksual-qe-tronditi-ameriken-bill-clinton-femije-me-nje-prostitute/60%Hourly2013-07-07 11:53
https://kumti.com/disa-prej-arsyeve-perse-u-ndermorr-largimi-i-mursi-t/60%Hourly2013-07-07 10:51
https://kumti.com/18-keshilla-islame/60%Hourly2013-07-06 18:58
https://kumti.com/pergjigje-ndaj-10-pyetjeve-me-te-shpeshta-qe-i-bejne-te-krishteret-2/60%Hourly2013-07-06 17:51
https://kumti.com/sms-falas/60%Hourly2013-07-06 15:44
https://kumti.com/egjipt-dijetaret-m-hasan-ebu-is-hak-dhe-m-h-jakub-ndalohen-nga-ligjerimi/60%Hourly2013-07-06 10:59
https://kumti.com/egjipt-se-paku-30-te-vrare-dhe-1080-te-plagosur-gjate-te-premtes/60%Hourly2013-07-06 10:09
https://kumti.com/egjipt-forcat-e-sigurise-arrestojne-ish-kanditatin-per-president-te-levizjes-selefite-hazim-ebu-ismail/60%Hourly2013-07-05 23:04
https://kumti.com/video-homs-sulm-masiv-me-arme-kimike-nga-regjimi-i-esedit/60%Hourly2013-07-05 21:54
https://kumti.com/reagimi-i-asociacionit-te-dijetareve-muslimane-lidhur-me-ndodhite-ne-egjipt-3/60%Hourly2013-07-05 21:46
https://kumti.com/reagimi-i-asociacionit-te-dijetareve-muslimane-lidhur-me-ndodhite-ne-egjipt-2/60%Hourly2013-07-05 21:45
https://kumti.com/live-video-protestat-pro-dhe-kunder-te-mursit/60%Hourly2013-07-05 21:23
https://kumti.com/reagimi-i-asociacionit-te-dijetareve-muslimane-lidhur-me-ndodhite-ne-egjipt/60%Hourly2013-07-05 18:43
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-nuk-bashkepunojme-me-grusht-shtetin-por-nuk-rrokim-armet/60%Hourly2013-07-05 09:42
https://kumti.com/ezani-i-sabahut-ne-ramazan-do-te-thirret-ne-televizionin-e-londres/60%Hourly2013-07-05 09:38
https://kumti.com/egjipt-pas-xhumase-proteste-pro-morsi/60%Hourly2013-07-04 23:04
https://kumti.com/serbet-formojne-kuvendin-e-kosoves-dhe-metohise/60%Hourly2013-07-04 13:43
https://kumti.com/virusi-4-vjecar-mund-te-demtoj-99-te-pajisjeve-android/60%Hourly2013-07-04 13:00
https://kumti.com/video-ja-si-e-vrau-ushtria-nje-protestues-pro-mursi/60%Hourly2013-07-04 12:50
https://kumti.com/egjipt-betohet-presidenti-i-perkohshem-i-cili-me-dhunen-e-perdorur-nga-ushtria-e-merr-postin/60%Hourly2013-07-04 12:32
https://kumti.com/egjipt-arrestohet-mursi-dhe-autoritet-e-vellezerve-muslimane/60%Hourly2013-07-04 12:23
https://kumti.com/bbc-do-te-transmetoje-ligen-premiere-te-muslimaneve/60%Hourly2013-07-04 03:23
https://kumti.com/5-shenja-qe-paralajmerojne-diabetin/60%Hourly2013-07-04 03:08
https://kumti.com/tableti-i-ri-nga-mozilla-pritet-te-vije-se-shpejti/60%Hourly2013-07-04 03:06
https://kumti.com/cka-duhet-te-dije-secili-perdorues-i-iphone-t-dhe-ipad-it/60%Hourly2013-07-04 03:01
https://kumti.com/ushtria-egjiptiane-ka-rrezuar-presidentin-muhamed-mursi/60%Hourly2013-07-03 21:17
https://kumti.com/ministri-mysliman-i-australise-betohet-mbi-kur-anin/60%Hourly2013-07-03 18:39
https://kumti.com/ja-veprat-penale-te-cilat-i-amniston-ligji-per-amnistine-3/60%Hourly2013-07-02 23:00
https://kumti.com/ja-veprat-penale-te-cilat-i-amniston-ligji-per-amnistine-2/60%Hourly2013-07-02 23:00
https://kumti.com/ja-veprat-penale-te-cilat-i-amniston-ligji-per-amnistine/60%Hourly2013-07-02 22:56
https://kumti.com/si-t-i-ndihmohet-personit-qe-po-i-bie-te-fiket/60%Hourly2013-07-02 20:29
https://kumti.com/si-t-i-ndihmohet-personit-qe-po-i-bie-te-fiket-2/60%Hourly2013-07-02 20:29
https://kumti.com/turqi-pas-protestave-qendrojne-hebrenjte/60%Hourly2013-07-02 20:25
https://kumti.com/nokia-te-filloje-prodhimin-e-telefonave-me-android/60%Hourly2013-07-02 20:21
https://kumti.com/bashke-me-shkijet-ne-kosove-do-te-amnistohen-edhe-qeveritaret-qe-kane-kryer-krime/60%Hourly2013-07-02 20:18
https://kumti.com/hoxha-kishte-te-drejte-kur-e-kritikoi-vloren-per-liberalizimin-ai-eshte-larg/60%Hourly2013-07-02 20:10
https://kumti.com/vucic-afrohet-me-shqiptaret-e-lugines/60%Hourly2013-07-02 20:10
https://kumti.com/pergjigje-disa-paragjykimeve/60%Hourly2013-07-02 11:42
https://kumti.com/mbrojtja-e-informacioneve-nga-sulmet-kibernetike/60%Hourly2013-07-02 11:36
https://kumti.com/mulla-osmani-ne-arrest-shtepiak/60%Hourly2013-07-02 11:28
https://kumti.com/rasmussen-neser-ne-prishtine/60%Hourly2013-07-02 11:22
https://kumti.com/egjipt-presidenca-hedh-poshte-ultimatumin-48-oresh-te-forcave-te-armatosura/60%Hourly2013-07-02 11:18
https://kumti.com/google-perkujton-ditelindjen-e-ibnu-hejthem/60%Hourly2013-07-02 09:32
https://kumti.com/kosova-shtet-laik-sekular-apo-ateist/60%Hourly2013-07-02 08:58
https://kumti.com/hamdi-sopa-u-vra/60%Hourly2013-07-02 08:54
https://kumti.com/demolli-ambasadorja-nuk-u-lendua-nga-protestuesit/60%Hourly2013-07-02 08:53
https://kumti.com/deklarate-e-grupit-themelues-te-bashkesise-islame-vendore-te-lugines-se-presheves/60%Hourly2013-07-02 08:46
https://kumti.com/cfare-duan-armiqte-nga-femra-muslimane-3/60%Hourly2013-07-01 21:30
https://kumti.com/cfare-duan-armiqte-nga-femra-muslimane-2/60%Hourly2013-07-01 21:29
https://kumti.com/cfare-duan-armiqte-nga-femra-muslimane/60%Hourly2013-07-01 21:13
https://kumti.com/regjimi-kriminal-sirian-sulmon-civilet-ne-homs/60%Hourly2013-07-01 16:46
https://kumti.com/rusi-ata-qe-propagandojne-homoseksualitetin-do-te-denohen/60%Hourly2013-07-01 16:10
https://kumti.com/kina-heton-punonjesit-e-kompanise-farmaceutike-britanike-glaxosmithkline-per-krim-ekonomik/60%Hourly2013-07-01 16:06
https://kumti.com/lituania-sot-merr-presidencen-e-be-se/60%Hourly2013-07-01 16:04
https://kumti.com/spiunazhi-evropian-ndaj-institucioneve-evropiane-shkakton-thyerje-ne-marredheniet-dypaleshe/60%Hourly2013-07-01 16:02
https://kumti.com/egjipt-opozita-i-jep-afat-morsit-deri-neser-qe-te-largohet-nga-pushteti/60%Hourly2013-07-01 15:58
https://kumti.com/serbia-dorezon-kopjet-per-935-libra-te-regjistrit/60%Hourly2013-07-01 15:45
https://kumti.com/japin-doreheqje-kater-ministra-egjiptiane/60%Hourly2013-07-01 15:37
https://kumti.com/egjipt-ka-rrezik-qe-ushtria-te-nderhyje-ne-politike/60%Hourly2013-07-01 15:27
https://kumti.com/britani-gjysma-e-xhamive-pre-e-krimeve-islamofobe-2/60%Hourly2013-07-01 12:52
https://kumti.com/video-bicikleta-fluturuese/60%Hourly2013-07-01 12:32
https://kumti.com/britani-gjysma-e-xhamive-pre-e-krimeve-islamofobe/60%Hourly2013-07-01 12:24
https://kumti.com/egjipt-presidenca-u-ben-thirrje-protestuesve-per-dialog/60%Hourly2013-07-01 09:11