XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/serbet-shesin-toka-e-marrin-subvencione-edhe-pse-s-kane-toka/60%Hourly2013-08-31 10:45
https://kumti.com/investimet-e-huaja-kane-filluar-te-shenojne-rritje-2/60%Hourly2013-08-31 10:44
https://kumti.com/investimet-e-huaja-kane-filluar-te-shenojne-rritje/60%Hourly2013-08-31 10:41
https://kumti.com/kerry-regjimi-i-assadit-eshte-fajtor-per-sulmet-kimike/60%Hourly2013-08-31 10:37
https://kumti.com/rezervistet-e-mup-it-synojne-policine/60%Hourly2013-08-31 10:30
https://kumti.com/erdogan-ne-siri-duhet-nderhyrje-si-ne-rastin-e-kosoves/60%Hourly2013-08-31 09:58
https://kumti.com/dialektika-e-islamit-politik-ne-kosove/60%Hourly2013-08-30 23:28
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-vrane-gjeneralin-qe-urdheroi-masakren-kimike/60%Hourly2013-08-30 22:43
https://kumti.com/egjipt-protesta-me-e-madhe-pas-masakrave-pro-legjitimitetit-dhe-kthimit-te-morsit/60%Hourly2013-08-30 22:40
https://kumti.com/obama-pranon-raportin-e-intelegjences-mbi-armet-kimike-vendimi/60%Hourly2013-08-30 22:31
https://kumti.com/ne-siri-po-shkaterrohet-xhamite-me-te-vjetra-dhe-ne-pergjithesi-trashegimia-kulturore-2/60%Hourly2013-08-30 22:24
https://kumti.com/ne-siri-po-shkaterrohet-xhamite-me-te-vjetra-dhe-ne-pergjithesi-trashegimia-kulturore/60%Hourly2013-08-30 22:07
https://kumti.com/vritet-nje-udheheqesi-i-al-kaides-ne-jemen/60%Hourly2013-08-30 22:05
https://kumti.com/ekspertet-e-okb-se-e-perfunduan-hetimin-ne-siri/60%Hourly2013-08-30 22:05
https://kumti.com/pd-prezanton-tre-kandidatet-e-pare-per-kryetare-komunash/60%Hourly2013-08-30 22:05
https://kumti.com/facebook-sot-vlen-100-miliarde-dollare-2/60%Hourly2013-08-30 22:05
https://kumti.com/facebook-sot-vlen-100-miliarde-dollare/60%Hourly2013-08-30 21:59
https://kumti.com/bimet-sheruese-sipas-grupeve-te-gjakut/60%Hourly2013-08-30 21:52
https://kumti.com/edhe-hulumtimet-akademike-deshmojne-se-femijet-lindin-si-besimtare-ne-zotin-2/60%Hourly2013-08-30 21:52
https://kumti.com/edhe-hulumtimet-akademike-deshmojne-se-femijet-lindin-si-besimtare-ne-zotin/60%Hourly2013-08-30 21:45
https://kumti.com/per-kopjimin-dhe-mashtrimin/60%Hourly2013-08-30 18:25
https://kumti.com/danas-serbia-pranon-prefiksin-383-per-kosoven/60%Hourly2013-08-30 15:26
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-zhdoganohen-maunet-ne-morine/60%Hourly2013-08-30 15:24
https://kumti.com/thaci-me-8-shtator-marreveshje-per-energjine-dhe-telekomin/60%Hourly2013-08-30 15:22
https://kumti.com/borxhi-i-maqedonise-2-607-7-milione-euro/60%Hourly2013-08-30 15:18
https://kumti.com/largohet-nga-puna-per-arsye-politike/60%Hourly2013-08-30 15:14
https://kumti.com/serbia-adresa-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Hourly2013-08-30 15:13
https://kumti.com/isa-drejt-nominimit/60%Hourly2013-08-30 15:09
https://kumti.com/sprovat-per-besimtaret-nje-lekundje-jete/60%Hourly2013-08-30 12:44
https://kumti.com/htc-planifikon-te-zhvilloje-sistem-te-ri-operativ/60%Hourly2013-08-30 12:39
https://kumti.com/hidhet-bomba-napalm-ne-nje-shkolle-ne-siri-se-paku-10-femije-te-vdekur/60%Hourly2013-08-30 12:33
https://kumti.com/skype-po-zhvillon-mundesine-per-video-biseda-ne-3d/60%Hourly2013-08-30 12:32
https://kumti.com/virusi-aktual-ne-facebook-ka-infektuar-800-000-perdorues/60%Hourly2013-08-30 12:28
https://kumti.com/franca-mund-te-veproje-edhe-pa-britanine-e-madhe-ne-siri/60%Hourly2013-08-30 12:06
https://kumti.com/kosova-oaze-e-prostitutave/60%Hourly2013-08-30 11:59
https://kumti.com/bashkesia-islame-demanton-xhabir-hamitin/60%Hourly2013-08-30 11:54
https://kumti.com/asad-do-te-vetembrohemi/60%Hourly2013-08-30 11:51
https://kumti.com/britania-jashte-angazhimit-ne-siri/60%Hourly2013-08-30 10:52
https://kumti.com/egjipti-ne-shtet-rrethim/60%Hourly2013-08-30 10:52
https://kumti.com/parlamenti-britanik-kunder-sirise-shba-se-i-mbetet-intervenim-i-njeanshem/60%Hourly2013-08-30 10:37
https://kumti.com/irak-23-viktima-civile-nga-nga-shperthimet-e-sulmeve-shiite/60%Hourly2013-08-30 08:43
https://kumti.com/grumbullohem-luftanijet-dergohen-aeroplanet-luftarake/60%Hourly2013-08-29 20:02
https://kumti.com/afrim-zeqiri-e-fiton-betejen-kompensohet-nga-gjyqi-me-119-mije-eur/60%Hourly2013-08-29 19:59
https://kumti.com/bik-fadil-hasani-ne-vend-te-xhabir-hamitit/60%Hourly2013-08-29 18:41
https://kumti.com/polici-antiterror-i-kosoves-del-te-jete-milici-dhe-agjenti-i-mup-it-te-serbise/60%Hourly2013-08-29 13:48
https://kumti.com/nderhyrja-ne-siri-dy-luftanije-ruse-ne-mesdhe/60%Hourly2013-08-29 13:46
https://kumti.com/kine-policia-vret-22-muslimane-ujgur/60%Hourly2013-08-29 13:35
https://kumti.com/parisi-organizimi-i-nderhyrjes-ushtarake-ne-siri-eshte-i-komplikuar/60%Hourly2013-08-29 13:14
https://kumti.com/siri-5-strategjite-e-sulmeve-ushtarake-mbi-regjimin/60%Hourly2013-08-29 12:47
https://kumti.com/bazat-prej-nga-mund-te-sulmohen-trupat-siriane/60%Hourly2013-08-29 11:48
https://kumti.com/franca-firmos-kontrate-ushtarake-me-arabine-saudite-me-vlere-mbi-1-miliard-euro/60%Hourly2013-08-29 11:43
https://kumti.com/sulme-te-shumta-te-talebaneve-mbi-bazat-ushtarake-ne-afganistan-dhjetera-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Hourly2013-08-29 10:20
https://kumti.com/denohet-me-vdekje-nidal-hasan-2/60%Hourly2013-08-29 10:17
https://kumti.com/indi-arrestohet-themeluesi-i-muxhahedineve-indian/60%Hourly2013-08-29 10:10
https://kumti.com/denohet-me-vdekje-nidal-hasan/60%Hourly2013-08-29 09:26
https://kumti.com/ndalohet-iniciativa-kunder-kuranit/60%Hourly2013-08-29 09:05
https://kumti.com/video-hoxhe-ahmed-kalaja-interviste-per-vizion-plus-rreth-zhvillimeve-per-sirine/60%Hourly2013-08-29 04:29
https://kumti.com/skandali-i-tmerrshem-zhdukja-e-500-femijeve-shqiptare/60%Hourly2013-08-29 03:48
https://kumti.com/wsj-cili-eshte-problemi-real-i-cili-do-te-nxit-perendimin-ne-sulmin-mbi-sirine/60%Hourly2013-08-28 23:26
https://kumti.com/edhe-greqia-i-bashkohet-aleateve-per-sirine-sikurse-ata-edhe-ajo-kerkon-pjesen/60%Hourly2013-08-28 22:54
https://kumti.com/siri-kronologjia-e-fakteve-te-dites/60%Hourly2013-08-28 22:37
https://kumti.com/putin-jep-urdher-te-sulmohet-arabia-saudite/60%Hourly2013-08-28 22:33
https://kumti.com/shba-ja-hoqi-dore-nga-operacioni-ushtarak-ne-shkalle-te-plote-ne-siri/60%Hourly2013-08-28 22:30
https://kumti.com/facebook-po-shperndan-me-shpejtesi-nje-virus/60%Hourly2013-08-28 22:26
https://kumti.com/ushtria-e-arabise-saudite-eshte-vene-ne-gjendje-gatishmerie-te-larte-luftarake/60%Hourly2013-08-28 22:20
https://kumti.com/gjeorgji-trazira-pas-cmontimit-te-minares-nga-autoritetet-vetem-pse-ortodokset-nuk-e-duronin/60%Hourly2013-08-28 22:15
https://kumti.com/ne-irlanden-e-veriut-po-pergatisnin-nje-sulm-te-madh-terrorist-kunder-policise/60%Hourly2013-08-28 22:00
https://kumti.com/assad-me-familjen-e-tij-eshte-larguar-ne-iran/60%Hourly2013-08-28 15:12
https://kumti.com/realiteti-i-arsyes-se-intervenimit-ne-siri/60%Hourly2013-08-28 15:07
https://kumti.com/eulex-heton-edhe-ambasadorin-ahmet-shala/60%Hourly2013-08-28 10:21
https://kumti.com/a-jane-te-rrezikshem-per-zvicren-ushtaret-shqiptare/60%Hourly2013-08-28 10:08
https://kumti.com/tragjedia-ne-siri-spitali-nuk-identifikon-dot-kufomat/60%Hourly2013-08-28 08:23
https://kumti.com/osaj-ipeshkvise-mos-beni-politike/60%Hourly2013-08-27 18:10
https://kumti.com/sulmet-perendimore-kunder-sirise-se-asadit-brenda-disa-ditesh/60%Hourly2013-08-27 17:55
https://kumti.com/erdogan-nje-i-vrare-ne-siri-si-ta-vrasesh-krejt-njerezimin/60%Hourly2013-08-27 10:40
https://kumti.com/policia-gjene-dy-te-vdekur-ne-prishtine/60%Hourly2013-08-27 10:37
https://kumti.com/hakmarrja-e-limajt-ka-filluar/60%Hourly2013-08-27 10:33
https://kumti.com/patrikanen-e-ruan-policia-manastirin-e-decanit-kfor-i/60%Hourly2013-08-27 10:25
https://kumti.com/serbia-po-krijon-republika-srpska-ne-kosove/60%Hourly2013-08-27 10:11
https://kumti.com/video-hoxhe-enis-rama-pergezime-per-kete-umet/60%Hourly2013-08-27 05:13
https://kumti.com/moske-ne-mungese-te-xhamive-myslimanet-pritet-te-falen-ne-parqe/60%Hourly2013-08-27 04:51
https://kumti.com/pse-mjalti-kurre-nuk-prishet/60%Hourly2013-08-27 04:48
https://kumti.com/gjimnastika-lufton-pagjumesine/60%Hourly2013-08-27 04:11
https://kumti.com/ojq-ne-sherbim-te-imperializmit/60%Hourly2013-08-26 23:52
https://kumti.com/dallimi-mes-shlyerjes-se-gjynaheve-dhe-faljes-se-gjynaheve/60%Hourly2013-08-26 23:43
https://kumti.com/17-4-e-trafikut-global-ne-ueb-vjen-nga-pajisjet-mobile/60%Hourly2013-08-26 21:33
https://kumti.com/makinat-me-te-shitura-ne-pese-vitet-e-fundit/60%Hourly2013-08-26 21:18
https://kumti.com/snajperet-qelluan-mbi-inspektoret-e-okb-se-ne-siri/60%Hourly2013-08-26 21:14
https://kumti.com/probleme-nga-kontestet-pronesore-te-katedrales-me-komunen-e-prishtines/60%Hourly2013-08-26 21:11
https://kumti.com/hrw-debimi-i-palestinezeve-eshte-nje-krim-lufte/60%Hourly2013-08-26 21:04
https://kumti.com/i-ofrojne-1-milione-dollare-te-heqe-mjekren-refuzon-2/60%Hourly2013-08-26 20:46
https://kumti.com/kuvendi-i-bik-ut-traditat-islame-dhe-xhabir-hamiti-2/60%Hourly2013-08-26 20:45
https://kumti.com/sulmet-terroriste-shiite-ne-liban-vrane-prane-xhamise-30-dhe-plagosen-mbi-500-te-tjere/60%Hourly2013-08-26 20:36
https://kumti.com/i-ofrojne-1-milione-dollare-te-heqe-mjekren-refuzon/60%Hourly2013-08-26 20:28
https://kumti.com/kuvendi-i-bik-ut-traditat-islame-dhe-xhabir-hamiti/60%Hourly2013-08-26 20:12
https://kumti.com/siri-clirimtaret-ndane-aleppo-n-nga-pjesa-qendrore-e-sirise/60%Hourly2013-08-26 20:06
https://kumti.com/ja-kush-i-demton-floket/60%Hourly2013-08-26 16:20
https://kumti.com/grate-amvise-me-te-lumtura-se-grate-qe-punojne/60%Hourly2013-08-26 16:03
https://kumti.com/egjipt-erdoan-evropa-mbeti-ne-klase/60%Hourly2013-08-26 15:56
https://kumti.com/izrael-ushtria-qellon-mbi-kampin-palestinez/60%Hourly2013-08-26 15:47
https://kumti.com/video-nje-pyetje-per-amerikanet-masakra-kimike-ne-siri/60%Hourly2013-08-26 12:56
https://kumti.com/bik-deklarate-per-opinion/60%Hourly2013-08-26 12:53
https://kumti.com/mjeket-pa-kufij-3-600-siriane-te-mjekuar-nga-armet-kimike/60%Hourly2013-08-25 19:30
https://kumti.com/gati-caqet-per-sulm-kunder-sirise/60%Hourly2013-08-25 18:46
https://kumti.com/guneim-e-pergjegjeson-ali-xhuma-n-me-fetvane-e-tij-per-gjakun-qe-rrodhi-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-25 17:28
https://kumti.com/selman-khan-gjeniu-qe-braktisi-punen-dhe-pagat-e-larta-per-t-iu-ndihmuar-te-tjereve/60%Hourly2013-08-25 17:24
https://kumti.com/video-nderrimi-i-fese-hispaniket-amerikan-e-braktisin-katolicizmin-per-islamin-2/60%Hourly2013-08-25 09:46
https://kumti.com/video-nderrimi-i-fese-hispaniket-amerikan-e-braktisin-katolicizmin-per-islamin/60%Hourly2013-08-25 09:29
https://kumti.com/ku-ta-dije-se-ti-je-e-ndershme/60%Hourly2013-08-24 23:10
https://kumti.com/hoxhaj-siria-ngjall-kujtimet-e-kosoves/60%Hourly2013-08-24 22:15
https://kumti.com/afganet-te-pakenaqur-me-denimin-e-balesit/60%Hourly2013-08-24 21:52
https://kumti.com/abetarja-e-pare-shqip-ne-austri/60%Hourly2013-08-24 10:54
https://kumti.com/rreth-23-milione-kg-miell-importohen-nga-serbia/60%Hourly2013-08-24 10:43
https://kumti.com/vetem-ji-pozitiv/60%Hourly2013-08-24 08:45
https://kumti.com/cilesite-e-burrerise-ne-kur-anin-famelarte/60%Hourly2013-08-24 08:34
https://kumti.com/roberimi-i-krijesave-ndaj-allahut/60%Hourly2013-08-24 08:30
https://kumti.com/rrahje-masive-ne-veri/60%Hourly2013-08-24 07:57
https://kumti.com/a-po-monopolizohet-shamia/60%Hourly2013-08-24 07:51
https://kumti.com/video-siri-fakte-te-reja-nga-masakra-me-arme-kimike/60%Hourly2013-08-24 07:24
https://kumti.com/be-pershendete-lirimin-e-mubarakut/60%Hourly2013-08-23 17:57
https://kumti.com/per-here-te-pare-paraqiten-pamje-te-iphone-5c/60%Hourly2013-08-23 16:27
https://kumti.com/leximi-te-ndihmon-rreth-plakjes/60%Hourly2013-08-23 16:22
https://kumti.com/ushqimet-qe-pastrojne-helmet-nga-trupi-juaj/60%Hourly2013-08-23 16:04
https://kumti.com/40-vjecari-me-dhunon-bashkeshortja/60%Hourly2013-08-23 16:02
https://kumti.com/letra-qe-perloti-rexhep-taip-erdogan-video/60%Hourly2013-08-23 15:56
https://kumti.com/egjipt-vazhdojne-arrestimet-e-lidereve-te-organizates-se-vellezerve-myslimane/60%Hourly2013-08-23 15:46
https://kumti.com/tragjedia-e-femijeve-sirian/60%Hourly2013-08-23 15:31
https://kumti.com/serbet-provokojne-sanxhakun-me-masakra-te-reja/60%Hourly2013-08-23 15:29
https://kumti.com/mbahet-protesta-ne-jemi-r4abia-ne-shkup/60%Hourly2013-08-23 15:23
https://kumti.com/mccain-kritikon-obamen-rreth-qendrimit-te-tij-ndaj-krimeve-ne-siri/60%Hourly2013-08-23 15:14
https://kumti.com/gezim-kelmendi-drejtuar-mediave-organizojeni-nje-debat-ne-mes-meje-dhe-petrit-selimit-rreth-qeshtjes-se-mbuleses/60%Hourly2013-08-22 21:41
https://kumti.com/dr-sefer-el-havali-umeti-po-jeton-etapn-e-fitores-krenarise-dhe-perqendrimit/60%Hourly2013-08-22 07:38
https://kumti.com/perkrahesit-e-morsit-bejne-thirrje-per-protesta-masive-ne-diten-e-neserme/60%Hourly2013-08-22 07:12
https://kumti.com/keshilla-speciale-per-ushtrimet-fizike/60%Hourly2013-08-22 07:08
https://kumti.com/video-evitohet-rrahja-mes-deputetit-shqiptar-rexhail-ismaili-dhe-bllagoja-stojanovskit/60%Hourly2013-08-22 05:11
https://kumti.com/ballkani-humbet-miliarda-nga-krimi-e-korrupsioni/60%Hourly2013-08-22 04:39
https://kumti.com/a-duhet-buxheti-personal/60%Hourly2013-08-22 04:36
https://kumti.com/ps4-mberrin-ne-europe-ne-nentor/60%Hourly2013-08-22 04:04
https://kumti.com/baton-haxhiu-fyen-rende-myslimanet/60%Hourly2013-08-21 22:57
https://kumti.com/burrat-dhe-shamite/60%Hourly2013-08-21 22:40
https://kumti.com/istigfari-miresite-dobite-format-tregimi-dhe-theniet-rreth-tij/60%Hourly2013-08-21 22:15
https://kumti.com/google-zbulon-menyren-se-si-t-i-transformoje-syzet-tuaja-ne-google-glass/60%Hourly2013-08-21 21:48
https://kumti.com/samsung-prezanton-oren-inteligjente/60%Hourly2013-08-21 21:42
https://kumti.com/vriten-me-shume-se-2300-civil-dhe-plagosen-mbi-5000-gjate-nje-sulmi-me-arme-kimike-prane-damaskut/60%Hourly2013-08-21 21:30
https://kumti.com/zyrtare-lirohet-mubarak/60%Hourly2013-08-21 18:34
https://kumti.com/te-premten-ne-shkup-protesta-kunder-dhunes-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-21 18:14
https://kumti.com/nje-kengetar-gjerman-lufton-ne-siri-video/60%Hourly2013-08-21 16:55
https://kumti.com/iran-irak-25-vjet-paqe-nga-perfundimi-i-luftes/60%Hourly2013-08-21 16:47
https://kumti.com/internet-org-meton-t-i-jap-casje-ne-internet-te-gjithe-botes/60%Hourly2013-08-21 16:45
https://kumti.com/afganet-deshmojne-ne-gjykimin-e-terroristit-amerikan-bales/60%Hourly2013-08-21 16:34
https://kumti.com/dagestan-forcat-ruse-pohojne-se-kane-vrare-nente-luftetare-musliman/60%Hourly2013-08-21 16:16
https://kumti.com/pyjet-e-afrikes/60%Hourly2013-08-21 16:08
https://kumti.com/ne-shba-filloi-transmetimin-kanali-i-ri-televiziv-al-jazeera-america/60%Hourly2013-08-21 15:57
https://kumti.com/shba-te-e-denojne-ashper-deklaraten-e-erdoganit/60%Hourly2013-08-21 15:23
https://kumti.com/arrestohet-palestinezi-vetem-pse-prodhoj-parfumin-aroma-mursi/60%Hourly2013-08-21 15:22
https://kumti.com/irani-do-te-testoje-pushtuesin/60%Hourly2013-08-21 15:16
https://kumti.com/erdogan-do-ta-mesoje-perendimin-per-ta-kuptuar-ashtu-sic-duhet-demokracine/60%Hourly2013-08-21 15:16
https://kumti.com/autoritetet-britanike-detyruan-the-guardian-te-shkaterroj-materialet-e-edward-snowden/60%Hourly2013-08-21 15:11
https://kumti.com/diplomacia-evropiane-deklarohet-per-egjiptin/60%Hourly2013-08-21 13:02
https://kumti.com/ismet-beqiri-kandidat-i-ldk-se-per-prishtinen/60%Hourly2013-08-21 04:16
https://kumti.com/prift-egjiptian-huliganet-e-ushtrise-i-vune-flaken-kishave/60%Hourly2013-08-21 04:08
https://kumti.com/shkarkohet-xhabir-hamiti/60%Hourly2013-08-20 18:56
https://kumti.com/cia-solli-ne-pushtet-khomeinin-dhe-shijat-ne-iran-2/60%Hourly2013-08-20 15:56
https://kumti.com/deputetet-dhe-grate-suedeze-vendosin-mbulesen-per-te-protestuar-racizmin-antiislam/60%Hourly2013-08-20 13:58
https://kumti.com/cia-solli-ne-pushtet-khomeinin-dhe-shijat-ne-iran/60%Hourly2013-08-20 13:55
https://kumti.com/si-te-arrihet-dashuria-e-njerezve-2/60%Hourly2013-08-20 13:51
https://kumti.com/prokurori-publik-i-egjiptit-urdheroi-burgosje-15-diteshe-per-morsin/60%Hourly2013-08-20 13:51
https://kumti.com/ndermjetesuesit-amerikane-sisi-eshte-i-dehur-nga-pushteti-beblavi-nje-fatkeqesi/60%Hourly2013-08-20 12:42
https://kumti.com/si-te-arrihet-dashuria-e-njerezve/60%Hourly2013-08-20 12:32
https://kumti.com/cfare-e-rrezoi-mursin/60%Hourly2013-08-20 12:25
https://kumti.com/pucistet-arrestojne-liderin-e-vellazerise-myslimane-muhammad-badie/60%Hourly2013-08-20 12:14
https://kumti.com/cfare-eshte-metrologjia-qe-pak-e-njohin-por-shume-abuzojne/60%Hourly2013-08-20 12:12
https://kumti.com/ne-mjalte-ka-ilaq-per-te-gjitha-semundjet/60%Hourly2013-08-20 11:54
https://kumti.com/kujdes-nga-ilacet-e-kontrabanduara/60%Hourly2013-08-20 11:48
https://kumti.com/ish-presidenti-musharaf-akuzohet-per-vrasjen-e-ish-kryeministres-bhutto/60%Hourly2013-08-20 11:46
https://kumti.com/ushtria-egjiptiane-falenderoi-arabine-saudite-per-perkrahjen/60%Hourly2013-08-20 09:53
https://kumti.com/ndermjetesuesit-amerikane-sisi-eshte-i-dehur-nga-pushteti-beblavi-nje-fatkeqesi-2/60%Hourly2013-08-20 08:52
https://kumti.com/mitrovice-gjendet-ne-mbeturina-foshnja-e-vdekur/60%Hourly2013-08-19 23:39
https://kumti.com/australia-shfuqizone-ligjin-shekullor-i-cili-ndalonte-dhe-denonte-fallin-dhe-magjine-2/60%Hourly2013-08-19 23:38
https://kumti.com/arabia-saudite-do-te-kompensojme-cdo-reduktim-te-ndihmave-per-egjiptin/60%Hourly2013-08-19 23:36
https://kumti.com/nxenesit-iraniane-do-te-trajnohen-per-te-neutralizuar-avionet-pa-pilot-3/60%Hourly2013-08-19 23:33
https://kumti.com/nxenesit-iraniane-do-te-trajnohen-per-te-neutralizuar-avionet-pa-pilot-2/60%Hourly2013-08-19 23:33
https://kumti.com/nxenesit-iraniane-do-te-trajnohen-per-te-neutralizuar-avionet-pa-pilot/60%Hourly2013-08-19 23:29
https://kumti.com/agrobizneset-me-perspektive/60%Hourly2013-08-19 23:27
https://kumti.com/australia-shfuqizone-ligjin-shekullor-i-cili-ndalonte-dhe-denonte-fallin-dhe-magjine/60%Hourly2013-08-19 23:27
https://kumti.com/eksperte-nga-e-gjithe-bota-gjermania-ju-fton-2/60%Hourly2013-08-19 23:23
https://kumti.com/ekonomia-gjermane-del-e-pademtuar-nga-kriza/60%Hourly2013-08-19 23:18
https://kumti.com/eksperte-nga-e-gjithe-bota-gjermania-ju-fton/60%Hourly2013-08-19 23:18
https://kumti.com/google-ra-per-5-minuta-u-reduktua-pothuajse-2-fish-trafiku-boteror-i-internetit/60%Hourly2013-08-19 17:34
https://kumti.com/kolegji-universum-ne-partneritet-me-oracle/60%Hourly2013-08-19 17:33
https://kumti.com/vriten-25-oficere-policie-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-19 17:20
https://kumti.com/palestinezi-hakoi-profilin-e-shefit-te-facebook-ut-dhe-nuk-u-shperbly/60%Hourly2013-08-19 17:09
https://kumti.com/pucistet-lirojne-edhe-mubarakun-nga-burgu/60%Hourly2013-08-19 16:58
https://kumti.com/egjipt-sisi-armata-nuk-do-te-lejoj-dhune-te-metejshme-ka-vend-per-te-gjithe/60%Hourly2013-08-18 23:36
https://kumti.com/berisha-qeveria-e-rames-rrezik-kombetar/60%Hourly2013-08-18 23:32
https://kumti.com/ministri-libanez-e-rrenoj-qaben-per-bashar-al-assadin/60%Hourly2013-08-18 22:41
https://kumti.com/lisba-me-komunikate-kunder-munafikut-xhabir-hamitit/60%Hourly2013-08-18 22:23
https://kumti.com/nasrallah-do-te-shkoj-vete-te-luftoj-kunder-sunive/60%Hourly2013-08-17 23:17
https://kumti.com/pucistet-shpallin-vellazerine-myslimane-organizate-terroriste/60%Hourly2013-08-17 23:13
https://kumti.com/egjipt-turqia-zbutet-nuk-nderhyn-ne-punet-e-brendshme-thjesht-ndjen-keqardhje/60%Hourly2013-08-17 23:02
https://kumti.com/kajro-forcat-e-sigurise-depertuan-ne-xhamine-e-rrethuar-173-te-vrare/60%Hourly2013-08-17 22:57
https://kumti.com/shba-ja-bashkepergjegjese-per-dhunen-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-17 22:52
https://kumti.com/viber-i-shkakton-miliona-euro-humbje-ptk-se-2/60%Hourly2013-08-17 22:52
https://kumti.com/viber-i-shkakton-miliona-euro-humbje-ptk-se/60%Hourly2013-08-17 22:27
https://kumti.com/shqiperi-lazaratasit-minojne-fshatin/60%Hourly2013-08-17 22:13
https://kumti.com/pse-arabia-saudite-do-te-mbese-superfuqia-energjetike-2/60%Hourly2013-08-17 22:03
https://kumti.com/20-konceptet-per-arritje-qe-cdo-te-riu-i-duhen-por-nuk-i-kuptojne/60%Hourly2013-08-17 21:59
https://kumti.com/standardi-i-arit-a-mund-te-rikthehet-ne-shba-2/60%Hourly2013-08-17 21:51
https://kumti.com/standardi-i-arit-a-mund-te-rikthehet-ne-shba/60%Hourly2013-08-17 21:28
https://kumti.com/dalja-e-dhembeve-te-para-te-bebes-si-mund-ta-ndihmoni/60%Hourly2013-08-17 20:16
https://kumti.com/pshdk-kunder-veshjeve-fetare-ne-shkolla/60%Hourly2013-08-17 20:14
https://kumti.com/berisha-reagon-ndaj-masakres-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-16 15:42
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-mbi-4500-te-vrare-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-15 13:58
https://kumti.com/pse-meshkujt-tradhtojne/60%Hourly2013-08-15 13:50
https://kumti.com/arresti-i-morsit-zgjatet-edhe-per-30-dite/60%Hourly2013-08-15 13:42
https://kumti.com/video-egjipt-vazhdon-dhuna-e-papare-gjakatare-e-puqit-ushtarak-ndaj-protestuesve/60%Hourly2013-08-15 13:29
https://kumti.com/egjipt-sheshi-adevije-shendrrohet-ne-varreze/60%Hourly2013-08-15 11:03
https://kumti.com/femijet-pa-kompjuter-ne-dhome/60%Hourly2013-08-15 04:31
https://kumti.com/shtate-menyrat-per-te-pershpejtuar-metabolizmin/60%Hourly2013-08-15 04:18
https://kumti.com/ja-si-mund-te-studioje-nje-femije/60%Hourly2013-08-15 04:06
https://kumti.com/shejh-ez-heri-pishman-per-perkrahje-te-pucit-gjakpires/60%Hourly2013-08-15 04:04
https://kumti.com/gjate-1999-franca-pro-serbe-trajnonte-thacin-dhe-mbeshteste-serbine/60%Hourly2013-08-14 18:50
https://kumti.com/lazarat-vijon-rrethimi-i-vendit-nga-ana-e-policise/60%Hourly2013-08-14 18:43
https://kumti.com/tel-avivi-pranon-futjen-e-10-brigadave-egjiptiane-ne-sinai/60%Hourly2013-08-14 18:40
https://kumti.com/reagimet-e-para-nderkombetare-per-situaten-ne-egjipt/60%Hourly2013-08-14 18:38
https://kumti.com/dy-francez-sulmojne-nje-vajze-myslimane/60%Hourly2013-08-14 17:28
https://kumti.com/mungese-e-nxenesve-rusia-mbyll-mbi-700-shkolla/60%Hourly2013-08-14 17:23
https://kumti.com/kreu-i-oic-aktoret-te-islamofobise-kane-deshtuar/60%Hourly2013-08-14 16:59
https://kumti.com/egjipt-el-baradei-jep-doreheqje/60%Hourly2013-08-14 16:54
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-numri-i-te-vrareve-eshte-mbi-2-300-dhe-i-te-plagosurve-mbi-10-000/60%Hourly2013-08-14 16:49
https://kumti.com/new-yorku-ne-prag-te-falimentimit/60%Hourly2013-08-14 16:40
https://kumti.com/john-mccain-rrezimi-i-mursit-ishte-puc-dhe-grusht-shteti/60%Hourly2013-08-13 20:45
https://kumti.com/realitet-apo-fushate-politike-thaci-thote-se-mbulesa-ne-shkolla-do-te-lejohet-qe-nga-shtatori/60%Hourly2013-08-13 20:31
https://kumti.com/islami-inkurajon-per-pune-dhe-zhvillim-2/60%Hourly2013-08-13 14:19
https://kumti.com/nese-islami-eshte-feja-me-e-mire-pse-atehere-shume-muslimane-jane-te-pandershem-mashtrues-merren-me-mito-shitblerje-te-droges-etj/60%Hourly2013-08-13 12:52
https://kumti.com/shkencetaret-pini-pije-te-nxehta-per-t-u-freskuar/60%Hourly2013-08-13 12:33
https://kumti.com/shkencetaret-pini-pije-te-nxehta-per-t-u-freskuar-2/60%Hourly2013-08-13 12:33
https://kumti.com/x-keyscore-e-ka-kthyer-te-gjithe-boten-ne-harddisk/60%Hourly2013-08-13 12:31
https://kumti.com/nje-britanik-i-sapo-sheruar-nga-kanceri-humbi-jeten-gjate-nje-grindje-per-vendin-e-parkimit/60%Hourly2013-08-13 12:17
https://kumti.com/presidenti-izraelit-populli-iranian-nuk-eshte-armik-i-izraelit-dhe-izraeli-nuk-eshte-armik-i-iranit/60%Hourly2013-08-13 12:13
https://kumti.com/nje-britanik-i-sapo-sheruar-nga-kanceri-humbi-jeten-gjate-nje-grindje-per-vendin-e-parkimit-2/60%Hourly2013-08-13 11:27
https://kumti.com/france-nje-ushtar-francez-u-arrestua-per-pergatitjen-e-nje-sulmi-terrorist-ndaj-nje-xhamie/60%Hourly2013-08-13 10:55
https://kumti.com/ne-gjeorgji-arsimtaret-deshtuan-ne-provim-2/60%Hourly2013-08-13 10:49
https://kumti.com/shba-ndryshon-taktiken-ne-lindjen-e-mesme-behet-me-diktaturat-dhe-pucistet-anti-islam/60%Hourly2013-08-13 10:49
https://kumti.com/al-kaida-thote-se-do-te-liroje-nga-burgu-luftetaret-ne-jemen/60%Hourly2013-08-13 10:46
https://kumti.com/tregimi-i-imamit-lypes-2/60%Hourly2013-08-13 10:42
https://kumti.com/ne-gjeorgji-arsimtaret-deshtuan-ne-provim/60%Hourly2013-08-13 10:21
https://kumti.com/tregimi-i-imamit-lypes/60%Hourly2013-08-13 09:01
https://kumti.com/nagasaki-nderon-kujtimin-e-viktimave-te-bombardimit-atomik/60%Hourly2013-08-13 09:01
https://kumti.com/ne-siri-ka-rene-edhe-nimetullah-imeri-nga-gerceci-i-shkupit/60%Hourly2013-08-13 08:59
https://kumti.com/lideri-i-kurdistanit-thote-se-do-te-mbroje-kurdet-ne-siri/60%Hourly2013-08-12 14:16
https://kumti.com/prishtina-e-qeveria-luajne-pingpong-per-rrethin/60%Hourly2013-08-10 16:57
https://kumti.com/ja-se-si-te-kerkoni-me-mire-ne-google/60%Hourly2013-08-10 16:54
https://kumti.com/asus-planifikon-te-leshoje-tabletet-e-rinj-transformer-dhe-memo-kete-vit/60%Hourly2013-08-10 16:49
https://kumti.com/siri-numri-real-i-te-vrareve-mendohet-te-jete-rreth-250-000/60%Hourly2013-08-10 16:45
https://kumti.com/aleatet-e-mursi-denojne-sulmet-izraelite-ne-sinai/60%Hourly2013-08-10 16:41
https://kumti.com/thaci-nuk-e-ka-shqyrtuar-raportin-per-shamite/60%Hourly2013-08-10 16:35
https://kumti.com/plackitje-spektakulare-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2013-08-10 15:52
https://kumti.com/te-mirat-e-pjeprit/60%Hourly2013-08-10 15:37
https://kumti.com/prostitucioni-5-shqiptare-ne-pranga/60%Hourly2013-08-10 15:19
https://kumti.com/te-pakten-20-te-vdekur-nga-sulmet-ajrore-ne-perendim-te-sirise/60%Hourly2013-08-10 12:06
https://kumti.com/reus-nuk-largohet-nga-dortmund/60%Hourly2013-08-09 20:57
https://kumti.com/mustafa-kerkon-te-zbardhet-incidenti-i-urtak-hamitit/60%Hourly2013-08-09 20:45
https://kumti.com/disa-keshilla-te-jetes-se-perditshme/60%Hourly2013-08-09 09:24
https://kumti.com/forumi-musliman-i-shqiperise-rrezon-padine-e-dy-shoqatave-ndaj-xhamise-se-namazgjase/60%Hourly2013-08-07 18:49
https://kumti.com/siri-masakrohen-60-kryengrites-ne-nje-prite/60%Hourly2013-08-07 18:35
https://kumti.com/3-aplikacione-per-dizajnimin-e-pajisjeve-android-me-pamjen-e-ios-7/60%Hourly2013-08-06 14:28
https://kumti.com/kryengritesit-siriane-e-marrin-nje-baze-ajrore/60%Hourly2013-08-06 13:04
https://kumti.com/a-ke-menduar-tashme-per-llogarine-mujore/60%Hourly2013-08-06 12:56
https://kumti.com/arrestohet-trafikanti-me-i-madh-ne-bote-i-pornografise-se-femijeve/60%Hourly2013-08-06 12:37
https://kumti.com/truri-demtohet-nga-hashashi/60%Hourly2013-08-06 12:33
https://kumti.com/10-keshilla-kunder-veres-se-nxehte/60%Hourly2013-08-06 12:20
https://kumti.com/kajsia-te-mbron-nga-dielli/60%Hourly2013-08-06 12:14
https://kumti.com/krasniqi-uron-besimtaret-muslimane/60%Hourly2013-08-06 12:10
https://kumti.com/ramazan-ne-indonezi-tolerance-dhe-pajtim/60%Hourly2013-08-06 12:07
https://kumti.com/burri-therre-me-thike-gruan-ne-mes-te-shkupit/60%Hourly2013-08-06 12:05
https://kumti.com/siri-kryengritesit-ne-bastionin-e-assad/60%Hourly2013-08-06 11:57
https://kumti.com/egjipt-dijetaret-kunder-pucit-demtimi-i-xhamive-eshte-lufte-kunder-islamit/60%Hourly2013-08-06 11:53
https://kumti.com/turqi-burg-te-perjetshem-per-kreret-e-rrjetit-ergenikon-mes-tyre-dhe-ish-shefi-i-shtabit-te-pergjithshem/60%Hourly2013-08-06 11:50
https://kumti.com/gazeta-franceze-mursi-personaliteti-me-i-fuqishem-i-vitit/60%Hourly2013-08-06 11:46
https://kumti.com/egjipt-sissi-obames-na-tradhetuat/60%Hourly2013-08-06 11:43
https://kumti.com/gjithcka-mbi-mjaltin/60%Hourly2013-08-04 21:02
https://kumti.com/forcat-ajrore-te-rusise-shpejt-mund-te-ndodhen-ne-siri/60%Hourly2013-08-04 18:00
https://kumti.com/ne-bangladesh-gjykata-ndaloi-partine-me-te-madhe-islame/60%Hourly2013-08-04 17:55
https://kumti.com/aviacioni-i-nato-s-dha-gabimisht-goditje-mbi-aleatet/60%Hourly2013-08-04 17:52
https://kumti.com/sindikatat-e-tunizise-i-kerkojne-qeverise-islamike-largimin-nga-pushteti/60%Hourly2013-08-04 17:49
https://kumti.com/snowden-ekspozoi-kompanite-qe-punojne-per-zbulimin-britanik/60%Hourly2013-08-04 17:47
https://kumti.com/helmut-kohl-planifikonte-te-debonte-nga-gjermania-gjysmen-e-turqve-2/60%Hourly2013-08-04 17:47
https://kumti.com/helmut-kohl-planifikonte-te-debonte-nga-gjermania-gjysmen-e-turqve/60%Hourly2013-08-04 17:44
https://kumti.com/ramazanit-po-i-afrohet-fundi/60%Hourly2013-08-03 13:06
https://kumti.com/meke-iftari-me-i-gjate-ne-histori/60%Hourly2013-08-03 02:11
https://kumti.com/ashton-terhiqet-nga-konferenca-per-shtyp-me-baradei/60%Hourly2013-08-03 02:08
https://kumti.com/siri-gjendja-e-refugjateve-rendohet-deri-kur-ne-mase-te-madhe/60%Hourly2013-08-03 01:51
https://kumti.com/egjipt-policia-urdherohet-te-bllokoje-kampet/60%Hourly2013-08-03 01:51
https://kumti.com/sivjet-kane-falimentuar-770-biznese/60%Hourly2013-08-02 02:16
https://kumti.com/asnje-padi-per-huliganet-qe-rrahen-adoleshentin/60%Hourly2013-08-02 02:06
https://kumti.com/uruguai-legalizon-marihuanen/60%Hourly2013-08-02 01:57
https://kumti.com/basha-shtron-iftar-i-lumtur-per-nisjen-e-punes-per-xhamine-e-madhe/60%Hourly2013-08-02 01:53
https://kumti.com/shqiperi-pornografia-me-te-mitur/60%Hourly2013-08-02 01:48
https://kumti.com/furnizimi-me-uje-rendohet-nga-viti-ne-vit/60%Hourly2013-08-01 13:50
https://kumti.com/malazezet-harrojne-percaktimin-e-kufirit-me-kosoven/60%Hourly2013-08-01 13:27
https://kumti.com/per-gjashte-muaj-478-raste-te-dhunes-ne-familje/60%Hourly2013-08-01 13:21