XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/as-qeverite-dhe-as-google-nuk-garantojne-privatesine/60%Hourly2013-09-30 21:46
https://kumti.com/10-perberes-natyrale-per-te-zbardhur-dhembet/60%Hourly2013-09-30 21:41
https://kumti.com/obama-perpiqet-te-shmange-mbylljen-e-qeverise-amerikane/60%Hourly2013-09-30 21:19
https://kumti.com/limoni-te-mirat-dhe-perfitimet/60%Hourly2013-09-30 21:16
https://kumti.com/kosova-kerkon-njohjen-nga-maroku/60%Hourly2013-09-30 21:14
https://kumti.com/gjeopolitika-e-austrise/60%Hourly2013-09-30 21:14
https://kumti.com/fmn-ekonomia-globale-nen-kercenimin-e-falimentit-bankar/60%Hourly2013-09-30 21:10
https://kumti.com/siri-neser-fillon-procesi-i-veshtire-i-zbatimit-te-rezolutes-se-okb-se/60%Hourly2013-09-30 20:46
https://kumti.com/muslimanet-ne-burma-te-tmerruar-nga-vrasjet-dhe-zjarret-mbi-shtepite-e-tyre/60%Hourly2013-09-30 20:40
https://kumti.com/izraeli-ka-ne-arsenalin-e-armeve-200-mbushje-berthamore/60%Hourly2013-09-30 17:38
https://kumti.com/te-rinjte-turq-ne-mase-po-bashkohen-ne-luften-ne-siri/60%Hourly2013-09-30 17:38
https://kumti.com/lufterat-kibernetike-do-te-shkaktojne-kiber-hiroshimen-2/60%Hourly2013-09-30 17:37
https://kumti.com/lufterat-kibernetike-do-te-shkaktojne-kiber-hiroshimen/60%Hourly2013-09-30 17:32
https://kumti.com/osmanet-kane-mbrojtur-dhe-jo-pushtuar-shqiperine-2/60%Hourly2013-09-30 17:30
https://kumti.com/turqi-erdogan-me-shume-te-drejta-kurdeve-dhe-lejim-te-mbuleses-islame/60%Hourly2013-09-30 17:28
https://kumti.com/osmanet-kane-mbrojtur-dhe-jo-pushtuar-shqiperine/60%Hourly2013-09-30 17:13
https://kumti.com/shtohet-interesimi-edhe-per-kulturat-e-reja-bujqesore/60%Hourly2013-09-30 17:06
https://kumti.com/larg-cigareve-elektronike-permbajne-kimikate-kancerogjene/60%Hourly2013-09-28 15:31
https://kumti.com/erdogan-ndalon-fjalimin-derisa-perfundon-ezani-video/60%Hourly2013-09-28 15:26
https://kumti.com/egjipti-hape-perkohesisht-kufirin-me-gazen/60%Hourly2013-09-28 15:15
https://kumti.com/autoritetet-serbe-ndalojne-paraden-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-09-28 11:49
https://kumti.com/baradei-ajo-cfare-ndodhi-ne-egjipt-ishte-grusht-shtet/60%Hourly2013-09-28 11:34
https://kumti.com/zona-e-biznesit-te-familjes-se-shaip-mujes-kundershton-xhamine/60%Hourly2013-09-27 21:26
https://kumti.com/okb-arrihet-pajtueshmeri-per-propozim-rezoluten-per-sirine/60%Hourly2013-09-27 07:21
https://kumti.com/kuvajti-dhurom-2-miliarde-dollare-ndihma-per-grusht-shtetin-e-dhunshem-te-egjiptit/60%Hourly2013-09-27 07:19
https://kumti.com/beogradi-kembengul-per-regjistrim-te-popullsise-ne-lugine/60%Hourly2013-09-27 07:09
https://kumti.com/rrahje-masive-mes-nxenesve-shqiptare-ne-struge/60%Hourly2013-09-27 07:04
https://kumti.com/cfare-duhet-te-konsumoni-kur-ju-mundon-thartira-e-lukthit/60%Hourly2013-09-25 13:19
https://kumti.com/islami/60%Hourly2013-09-25 11:41
https://kumti.com/40-palestineze-te-plagosur-ne-perleshjet-me-policine-izraelite/60%Hourly2013-09-25 11:21
https://kumti.com/egjipt-grusht-shteti-nuk-ndalet-mbylle-gazeten-e-vellazerise/60%Hourly2013-09-25 11:13
https://kumti.com/pakistan-arrin-ne-208-numri-i-te-vdekurve-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Hourly2013-09-25 10:28
https://kumti.com/video-te-verberit-i-kthehet-shikimi-pasi-rrezohet-nga-shkallet/60%Hourly2013-09-25 09:49
https://kumti.com/angel-sanguino-nderton-vete-nje-proteze-krahu/60%Hourly2013-09-25 09:47
https://kumti.com/ja-disa-perfitime-nga-kerpudha/60%Hourly2013-09-25 09:38
https://kumti.com/blackberry-pajtohet-te-shitet-per-4-7-miliarde/60%Hourly2013-09-24 21:53
https://kumti.com/nissan-deri-me-2020-synon-te-nxjerr-ne-rruge-makina-pa-shofer/60%Hourly2013-09-24 21:42
https://kumti.com/erdogan-kritikon-okb-ne/60%Hourly2013-09-24 20:29
https://kumti.com/60-e-egjiptianeve-duan-president-civil/60%Hourly2013-09-24 20:25
https://kumti.com/pakistan-33-te-vdekur-pas-nje-termeti-magnitude-7-8-balle/60%Hourly2013-09-24 20:20
https://kumti.com/siri-lufta-zhvendoset-ne-damask/60%Hourly2013-09-24 20:10
https://kumti.com/shtyhet-prezantimi-i-bluebird-dc50/60%Hourly2013-09-24 19:01
https://kumti.com/ne-shkup-do-te-ndalohet-thirrja-e-ezanit-nga-minaret/60%Hourly2013-09-24 18:55
https://kumti.com/kosova-halal-institut-certifikoi-prodhimet-e-mishit-te-sole-kosova/60%Hourly2013-09-24 17:49
https://kumti.com/apple-shet-9-milione-iphone-te-rinj-brenda-tri-diteve-te-para/60%Hourly2013-09-24 06:26
https://kumti.com/evolucioni-i-iphone-nder-vite/60%Hourly2013-09-24 06:17
https://kumti.com/a-ekziston-lidhja-ndermjet-alkoolit-dhe-kancerit/60%Hourly2013-09-24 06:00
https://kumti.com/lumturia-bashkeshortore-shkak-per-ruajtjen-nga-semundjet-3/60%Hourly2013-09-24 05:52
https://kumti.com/motivet-pse-grate-ndahen-nga-burrat-e-tyre/60%Hourly2013-09-24 05:41
https://kumti.com/femrat-kane-me-shume-komplekse/60%Hourly2013-09-24 05:30
https://kumti.com/mjekra-eshte-e-shendetshme-parandalon-kancerin-ne-lekure/60%Hourly2013-09-24 05:16
https://kumti.com/papa-francesku-u-ligjeron-studenteve-shqiptare/60%Hourly2013-09-24 05:12
https://kumti.com/rusia-ndalon-perkthimin-e-kur-anit/60%Hourly2013-09-24 05:10
https://kumti.com/flet-dezertori-asad-dha-urdhera-per-sulme-me-arme-kimike/60%Hourly2013-09-24 04:58
https://kumti.com/168-milione-femije-punojne-ne-mbare-boten/60%Hourly2013-09-24 04:54
https://kumti.com/egjipt-gjykata-ndalon-te-gjitha-aktivitetet-e-ikhwanul-muslimin/60%Hourly2013-09-23 20:08
https://kumti.com/shqiperi-largohen-80-te-policeve-te-trafikut-video/60%Hourly2013-09-23 19:42
https://kumti.com/thirrja-islame-shfrytezoi-mjetet-bashkekohore/60%Hourly2013-09-23 19:38
https://kumti.com/rusia-do-te-dergoje-trupa-ne-siri/60%Hourly2013-09-23 09:26
https://kumti.com/ne-air-france-zbulohen-1-3-ton-kokaine-e-paster/60%Hourly2013-09-23 09:03
https://kumti.com/rreth-150-police-te-serbise-po-operojne-ne-veri/60%Hourly2013-09-23 08:58
https://kumti.com/turqia-do-te-bleje-100-avione-luftarake-f-35/60%Hourly2013-09-23 08:55
https://kumti.com/fitore-triumfale-e-konservatoreve-dhe-e-angela-merkelit/60%Hourly2013-09-23 08:53
https://kumti.com/kenaqesite-shpirterore-te-xhenetit-2/60%Hourly2013-09-23 08:37
https://kumti.com/kenaqesite-shpirterore-te-xhenetit/60%Hourly2013-09-23 08:32
https://kumti.com/dashuria-dhe-mallengjimi-per-namaz/60%Hourly2013-09-23 08:25
https://kumti.com/siri-regjimi-nuk-do-te-negociojme-asnjehere-me-terroristet/60%Hourly2013-09-23 07:55
https://kumti.com/reina-e-studiova-balotellin/60%Hourly2013-09-23 00:00
https://kumti.com/rreth-termit-islami-politik/60%Hourly2013-09-22 20:45
https://kumti.com/si-po-e-vret-usaid-qendresen-popullore-ne-palestine/60%Hourly2013-09-22 20:27
https://kumti.com/monaco-skuader-me-kompakte-se-psg/60%Hourly2013-09-22 18:32
https://kumti.com/roma-fiton-ne-derbi-per-te-mbajtur-kreun/60%Hourly2013-09-22 18:29
https://kumti.com/te-shkelesh-kampionin/60%Hourly2013-09-22 18:01
https://kumti.com/shtrengimi-i-dhembeve-ne-gjume-ose-bruksizmi/60%Hourly2013-09-22 14:33
https://kumti.com/10-semundjet-me-te-shtrenjta/60%Hourly2013-09-22 14:28
https://kumti.com/selino-6-perfitime-duke-u-ushqyer-me-te/60%Hourly2013-09-22 14:25
https://kumti.com/renia-ne-peshe-disa-truke-si-te-thyejme-urine/60%Hourly2013-09-22 14:17
https://kumti.com/disa-rregulla-te-perdorimit-te-skype-dhe-facebook-2/60%Hourly2013-09-22 14:11
https://kumti.com/disa-rregulla-te-perdorimit-te-skype-dhe-facebook/60%Hourly2013-09-22 14:05
https://kumti.com/200-miliarde-euro-pjese-e-tvsh-se-mungojne-cdo-vit-ne-evrope/60%Hourly2013-09-22 13:52
https://kumti.com/i-pastrehu-dorezoi-canten-e-gjetur-me-42-mije-dollare-i-japin-110-mije-2/60%Hourly2013-09-22 13:44
https://kumti.com/gjeopolitika-e-gjermanise/60%Hourly2013-09-22 13:44
https://kumti.com/ne-1961-shba-ishte-nje-hap-nga-katastrofa-berthamore/60%Hourly2013-09-22 13:32
https://kumti.com/i-pastrehu-dorezoi-canten-e-gjetur-me-42-mije-dollare-i-japin-110-mije/60%Hourly2013-09-22 13:29
https://kumti.com/marreveshje-me-diktatoret-si-e-ka-mbeshtetur-gjermania-sirine/60%Hourly2013-09-22 13:15
https://kumti.com/ambasada-e-zvicres-kercenohet-me-bombe/60%Hourly2013-09-22 12:31
https://kumti.com/kosove-edhe-zgjedhjet-nacionale-sivjet/60%Hourly2013-09-22 12:27
https://kumti.com/thaci-e-haradinaj-bashke-ne-amerike/60%Hourly2013-09-22 12:21
https://kumti.com/godet-me-sepate-ne-koke-kunaten-dhe-vellain/60%Hourly2013-09-22 12:19
https://kumti.com/daciq-vetem-kembimi-i-territoreve-per-paqe-te-perhershme/60%Hourly2013-09-22 12:14
https://kumti.com/ska-liberalizimi-te-vizave-as-edhe-per-2014-n/60%Hourly2013-09-22 12:10
https://kumti.com/afganistan-personi-me-uniforme-i-vrau-tre-ushtare-te-nato-s/60%Hourly2013-09-22 12:04
https://kumti.com/soros-martohet-me-nusen-41-vjet-me-te-re/60%Hourly2013-09-22 11:52
https://kumti.com/pajtohen-ushtria-e-lire-siriane-dhe-shteti-islamik-i-irakut-dhe-levantit/60%Hourly2013-09-22 11:44
https://kumti.com/perpjekje-per-krijimin-e-nje-strukture-demokratike-politike-ne-egjipt/60%Hourly2013-09-22 11:41
https://kumti.com/epoka-e-kallashnikov-it-vazhdon/60%Hourly2013-09-22 11:41
https://kumti.com/pakistani-liron-kreun-e-talebaneve/60%Hourly2013-09-22 08:30
https://kumti.com/inter-shkatrron-sassuolon/60%Hourly2013-09-22 00:00
https://kumti.com/egjipt-urdher-arresti-per-dijetarin-jusuf-el-kardavi/60%Hourly2013-09-21 20:26
https://kumti.com/don-shan-zefi-ibrahim-rugova-ishte-i-fascinuar-me-krishterimin/60%Hourly2013-09-21 20:22
https://kumti.com/egjipti-do-te-mbylle-perseri-porten-kufitare-refah/60%Hourly2013-09-21 14:54
https://kumti.com/siri-forcat-kriminale-te-asadit-ekzekutojne-26-civile/60%Hourly2013-09-21 14:51
https://kumti.com/nokia-leshon-ftese-per-daten-22-tetor/60%Hourly2013-09-21 12:10
https://kumti.com/facebook-humbi-11-milione-perdorues/60%Hourly2013-09-19 16:29
https://kumti.com/siri-shteti-islamik-i-irakut-dhe-levantit-mori-qytetin-e-azazit/60%Hourly2013-09-19 16:21
https://kumti.com/ne-iran-u-rikthyen-kompanite-ruse-te-naftes/60%Hourly2013-09-19 16:20
https://kumti.com/shba-ja-kreu-nje-tjeter-testim-te-sistemit-te-mbrojtjes-antiraket/60%Hourly2013-09-19 16:19
https://kumti.com/lufta-per-informacion-kur-edhe-kafshet-spiunojne-2/60%Hourly2013-09-19 16:14
https://kumti.com/ne-siri-u-hodh-ne-ere-nje-autobus-19-te-vdekur/60%Hourly2013-09-19 16:14
https://kumti.com/kodi-i-kuq-armet-me-moderne-qe-shba-mund-te-perdore-ne-siri-2/60%Hourly2013-09-19 16:14
https://kumti.com/lufta-per-informacion-kur-edhe-kafshet-spiunojne/60%Hourly2013-09-19 16:09
https://kumti.com/femijet-10-keshilla-kunder-stresit-te-rikthimit-ne-shkolle/60%Hourly2013-09-19 16:04
https://kumti.com/kodi-i-kuq-armet-me-moderne-qe-shba-mund-te-perdore-ne-siri/60%Hourly2013-09-19 16:01
https://kumti.com/efektet-e-verteta-te-pirjes-se-duhanit-ne-trupin-e-njeriut/60%Hourly2013-09-19 16:01
https://kumti.com/kriza-ne-siri-diplomati-veteran-qe-ia-hodhi-amerikes/60%Hourly2013-09-19 15:58
https://kumti.com/pas-hashim-thaqit-dhe-edi-rames-edhe-ilir-meta-deklaron-se-turqit-i-kemi-vellezer/60%Hourly2013-09-19 14:53
https://kumti.com/varreza-nenujore-e-armeve-kimike-helmon-balltikun/60%Hourly2013-09-19 08:18
https://kumti.com/parada-e-homoseksualeve-kusht-per-nje-serbi-evropiane/60%Hourly2013-09-18 21:28
https://kumti.com/26-miresite-e-mjaltit/60%Hourly2013-09-18 21:01
https://kumti.com/si-mund-te-dukej-bota-pa-zbulimet-e-muslimaneve-2/60%Hourly2013-09-18 20:57
https://kumti.com/si-mund-te-dukej-bota-pa-zbulimet-e-muslimaneve/60%Hourly2013-09-18 20:41
https://kumti.com/gjidhenia-dy-vjet-te-plota/60%Hourly2013-09-18 17:46
https://kumti.com/palestra-e-vertete-eshte-natyra/60%Hourly2013-09-18 14:55
https://kumti.com/erdogan-i-shpeton-atentatit-ne-castet-e-fundit/60%Hourly2013-09-18 13:49
https://kumti.com/dhurata-per-femijet-e-shkollave-nga-xhamia-dino-hoxha/60%Hourly2013-09-18 13:14
https://kumti.com/3-lidere-te-vellazrise-muslimane-denohen-me-3-vjet-burgim/60%Hourly2013-09-18 12:34
https://kumti.com/hapi-syte-kunder-trafikimit/60%Hourly2013-09-18 12:24
https://kumti.com/htc-konkurron-iphone-5s-me-lancimin-e-htc-one-max/60%Hourly2013-09-18 12:10
https://kumti.com/600-femije-ne-shqiperi-pa-shkollim-si-pasoje-e-hakmarrjes/60%Hourly2013-09-18 11:52
https://kumti.com/lancohet-firefox-24-per-pajisjet-desktop-dhe-mobile/60%Hourly2013-09-18 11:48
https://kumti.com/islanda-refuzon-hyrjen-ne-be/60%Hourly2013-09-18 11:43
https://kumti.com/44-vjet-pas-paraqitjes-se-kerkeses-vihet-guri-i-themelit-i-xhamise-se-pare-ne-slloveni/60%Hourly2013-09-18 11:37
https://kumti.com/deklarata-e-mursit-mbroj-qendrimet-e-mia-deri-ne-frymen-e-fundit/60%Hourly2013-09-18 10:58
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-kufirin-e-sirise/60%Hourly2013-09-18 10:55
https://kumti.com/prej-kishes-ne-xhami-dhe-prej-xhamise-ne-varr/60%Hourly2013-09-18 10:29
https://kumti.com/el-ez-heri-ndeshkon-profesoret-e-lidhur-me-vellazerine/60%Hourly2013-09-18 10:19
https://kumti.com/nje-kuran-i-vjeter-qe-1200-u-gjet-ne-nje-xhami-ne-turqi-2/60%Hourly2013-09-17 22:00
https://kumti.com/krishterimi-po-vdes-tek-te-rinjte-por-islami-po-rritet-2/60%Hourly2013-09-17 21:57
https://kumti.com/nje-kuran-i-vjeter-qe-1200-u-gjet-ne-nje-xhami-ne-turqi/60%Hourly2013-09-17 21:54
https://kumti.com/krishterimi-po-vdes-tek-te-rinjte-por-islami-po-rritet/60%Hourly2013-09-17 21:44
https://kumti.com/regjimi-sirian-tenton-te-fsheh-masakren-e-248-civileve-video-18/60%Hourly2013-09-17 20:38
https://kumti.com/cifutet-izraelite-luftonin-ne-luften-e-kosoves-ne-krahe-te-serbeve-kunder-shqiptareve/60%Hourly2013-09-17 19:45
https://kumti.com/bie-ne-siri-pajtim-olluri-luftetare-nga-kosova/60%Hourly2013-09-17 10:50
https://kumti.com/turqia-rrezoi-nje-helikopter-sirian/60%Hourly2013-09-17 10:41
https://kumti.com/decan-gruaja-qellon-burrin-me-plumb-ne-koke/60%Hourly2013-09-16 21:43
https://kumti.com/identifikohet-vrasesi-i-12-ushtareve-ne-uashington/60%Hourly2013-09-16 21:41
https://kumti.com/qeveria-bllokon-gjykaten-e-tendereve/60%Hourly2013-09-16 21:36
https://kumti.com/cfare-fitoi-bota-nga-perzierja-e-gjinive/60%Hourly2013-09-16 12:24
https://kumti.com/si-te-permiresoni-kujtesen/60%Hourly2013-09-16 04:30
https://kumti.com/uji-me-limon-efektiv-ne-5-probleme-shendetesore/60%Hourly2013-09-16 04:15
https://kumti.com/egjipti-po-ndermerr-sulme-tokesore-dhe-ajrore-kunder-muslimaneve-ne-sinai/60%Hourly2013-09-15 22:57
https://kumti.com/obama-pranon-se-ka-shkembyer-letra-me-rohanin/60%Hourly2013-09-15 22:50
https://kumti.com/denohet-kosovari-qe-dhunoj-seksualisht-455-here-te-bijen/60%Hourly2013-09-15 22:28
https://kumti.com/ne-perendim-te-pakistanit-eshte-shkaterruar-nje-kolone-me-cisterna-nafte-te-nato-s/60%Hourly2013-09-15 22:00
https://kumti.com/raporti-i-okb-se-per-armet-kimike-ne-siri/60%Hourly2013-09-15 21:12
https://kumti.com/obama-ne-mbrojtje-te-marreveshjes-me-rusine/60%Hourly2013-09-15 20:10
https://kumti.com/afro-40-te-vrare-ne-irak/60%Hourly2013-09-15 18:15
https://kumti.com/hoxhe-qamil-klinaku-shembull-per-perkushtim/60%Hourly2013-09-15 17:33
https://kumti.com/familja-e-deputetit-te-pdk-se-shaip-mujes-nuk-lejoi-ndertimin-e-xhamise/60%Hourly2013-09-15 04:18
https://kumti.com/ish-kampioni-ne-mundje-antonio-innoki-perqafon-islamin/60%Hourly2013-09-15 04:12
https://kumti.com/perkedhelja-e-sllavo-maqedonasve-dhe-dobesia-e-shqiptareve/60%Hourly2013-09-14 14:02
https://kumti.com/shwartz-udheheqes-ne-vallen-e-tjeterkujt/60%Hourly2013-09-14 12:18
https://kumti.com/kunderpergjigjje-ndaj-kolumnit-te-halil-matoshit-i-cili-ka-thene-se-duhet-t-u-hiqet-shtetesia-kosovareve-qe-luftojne-ne-siri/60%Hourly2013-09-14 12:02
https://kumti.com/qeveria-ia-merr-lejen-e-ndertimit-xhamise-ne-veternik/60%Hourly2013-09-13 21:21
https://kumti.com/berisha-vizite-percarese-e-rames-ne-kosove/60%Hourly2013-09-13 18:27
https://kumti.com/shba-ja-po-modernizon-armet-berthamore-ne-europe-2/60%Hourly2013-09-13 18:08
https://kumti.com/shba-ja-po-modernizon-armet-berthamore-ne-europe/60%Hourly2013-09-13 17:58
https://kumti.com/ne-afganistan-u-sulmua-konsullata-e-shba-se-ka-te-vrare/60%Hourly2013-09-13 17:48
https://kumti.com/gjermani-nxeneset-myslimane-nuk-clirohen-nga-mesimi-i-notit/60%Hourly2013-09-13 17:48
https://kumti.com/gjermania-kerkon-personel-shendetesor-jashte-vendit-2/60%Hourly2013-09-13 17:46
https://kumti.com/nga-bllokada-vete-maqedonia-peson-deme-milioneshe/60%Hourly2013-09-13 17:46
https://kumti.com/gjermania-kerkon-personel-shendetesor-jashte-vendit/60%Hourly2013-09-13 17:39
https://kumti.com/hrw-trupat-siriane-bejne-ekzekutime-ne-mase/60%Hourly2013-09-13 17:39
https://kumti.com/siria-zhvendos-armet-kimike-drejt-vendeve-fqinje/60%Hourly2013-09-13 17:32
https://kumti.com/tirane-arrestohet-hackeri-18-vjecar/60%Hourly2013-09-13 16:45
https://kumti.com/perleshje-fizike-ne-burgun-e-dubraves/60%Hourly2013-09-13 16:42
https://kumti.com/myftiu-ternava-priti-perfaqesuesin-special-te-sekretarit-te-pergjithshem-te-okb-se-ne-kosove-z-farid-zarif/60%Hourly2013-09-13 14:29
https://kumti.com/tensioni-i-gjakut-ne-rritje-mes-femijeve/60%Hourly2013-09-13 14:26
https://kumti.com/220-femije-te-burgosur-nga-izraeli/60%Hourly2013-09-13 14:01
https://kumti.com/duhani-dhe-alkooli-dobesojne-kockat/60%Hourly2013-09-13 13:47
https://kumti.com/stamboll-konference-nderkombetare-mbi-permasat-e-islamofobise/60%Hourly2013-09-13 13:45
https://kumti.com/manovra-ushtarake-ruse-prane-brigjeve-siriane/60%Hourly2013-09-13 13:39
https://kumti.com/levizjet-e-perendimit-kundrejt-regjimit-ne-siri-nuk-jane-bere-vecse-per-shkak-te-interesave-te-tyre/60%Hourly2013-09-12 19:14
https://kumti.com/flirti-dhe-tradhtia-bashkeshortore/60%Hourly2013-09-12 18:27
https://kumti.com/video-gjate-luftes-ne-kosove-momente-qe-i-kemi-harruar-shume-shpejte-2/60%Hourly2013-09-12 14:21
https://kumti.com/rama-prezanton-programin-opozita-braktis-seancen-berisha-na-shpalli-lufte/60%Hourly2013-09-12 13:18
https://kumti.com/beogradi-e-emeron-panticin-kryetar-te-mitrovices/60%Hourly2013-09-12 13:16
https://kumti.com/sherbimi-civil-i-politizuar-dhe-joprofesional/60%Hourly2013-09-12 13:14
https://kumti.com/cantat-e-sterngarkuara-po-sjellin-deformime-kurrizore-te-nxenesit/60%Hourly2013-09-12 13:02
https://kumti.com/video-gjate-luftes-ne-kosove-momente-qe-i-kemi-harruar-shume-shpejte/60%Hourly2013-09-12 12:53
https://kumti.com/shba-arrestohet-prifti-jones-i-cili-dogji-nje-kopje-te-kur-anit/60%Hourly2013-09-12 12:00
https://kumti.com/alarmante-kosova-me-20-mije-perdorues-droge/60%Hourly2013-09-12 11:57
https://kumti.com/format-e-njohjes-se-allahut/60%Hourly2013-09-12 03:01
https://kumti.com/izraeli-shkaterron-shtepite-palestineze-ne-jerusalemin-lindor/60%Hourly2013-09-11 23:12
https://kumti.com/shperthen-kanalizimi/60%Hourly2013-09-11 18:12
https://kumti.com/policia-suspendon-vellane-e-shefit-te-aki-se/60%Hourly2013-09-11 18:11
https://kumti.com/kina-ka-mbi-300-miliardere/60%Hourly2013-09-11 18:02
https://kumti.com/hakeret-nga-e-gjithe-bota-kercenojne-izraelin/60%Hourly2013-09-11 15:37
https://kumti.com/egjipt-regjimi-pucist-i-ndalon-aktivitetin-55-mije-hoxhallareve/60%Hourly2013-09-11 15:26
https://kumti.com/kosova-si-cdo-here-e-gatshme-per-ndihme-rasteve-te-montuara-politike-ne-maqedoni/60%Hourly2013-09-11 09:44
https://kumti.com/zyrtare-apple-prezanton-iphone-5s/60%Hourly2013-09-11 09:20
https://kumti.com/siri-kthese-e-papritur-do-te-ndalohet-sulmi/60%Hourly2013-09-10 17:17
https://kumti.com/televizioni-i-ben-te-palumtur-femijet/60%Hourly2013-09-10 09:13
https://kumti.com/natyra-ndikon-pozitivisht-tek-femijet/60%Hourly2013-09-10 09:03
https://kumti.com/xhamia-zemra-e-cecenise-dhe-kremlini-i-kollomneskut-simbole-te-rusise/60%Hourly2013-09-10 08:55
https://kumti.com/myftiu-terrnava-kritikon-jabir-hamitin-dhe-tregon-se-ne-bik-s-ka-lufte-per-pushtet/60%Hourly2013-09-10 08:47
https://kumti.com/myftiu-ternava-priti-ambasadoren-e-frances-maryse-daviet/60%Hourly2013-09-09 21:00
https://kumti.com/kosova-e-shqiperia-mbeshtesin-deklaraten-per-sirine/60%Hourly2013-09-09 20:53
https://kumti.com/hakeret-shqiptare-sulmojne-faqe-te-institucioneve-ne-maqedoni/60%Hourly2013-09-09 20:48
https://kumti.com/izraeli-vendosi-sistemin-e-mbrojtjes-ajrore-ne-jeruzalem/60%Hourly2013-09-09 20:42
https://kumti.com/arabi-saudite-ceremonia-per-ndarjen-e-cmimit-boteror-per-sherbim-ndaj-kur-anit-fisnik/60%Hourly2013-09-09 20:39
https://kumti.com/indi-hinduset-vrasin-31-mysliman/60%Hourly2013-09-09 20:32
https://kumti.com/dokumenti-zyrtar-i-marreveshjeve-per-telekomin-dhe-energjine/60%Hourly2013-09-09 20:28
https://kumti.com/numri-i-te-rinjve-gjerman-qe-po-luftojne-ne-siri-po-shtohet-vazhdimisht/60%Hourly2013-09-09 20:26
https://kumti.com/arabia-saudite-ne-gatishmeri-te-ndonje-pergjigje-me-raketa-nga-siria/60%Hourly2013-09-09 20:21
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-pas-kthimit-ne-vend-prononcohet-ne-lidhje-me-zhvillimet-e-fundit/60%Hourly2013-09-09 20:18
https://kumti.com/huliganet-maqedonas-demolojne-nje-xhami-ne-shkup-foto/60%Hourly2013-09-09 20:14
https://kumti.com/spiegle-zbuloi-bashkepunimin-e-amerikes-dhe-gjermanise-ne-projektin-spiunazh-projekt-6-2/60%Hourly2013-09-09 15:52
https://kumti.com/spiegle-zbuloi-bashkepunimin-e-amerikes-dhe-gjermanise-ne-projektin-spiunazh-projekt-6/60%Hourly2013-09-09 15:50
https://kumti.com/filloi-manovra-e-perbashket-e-forcave-angleze-dhe-saudite/60%Hourly2013-09-09 15:42
https://kumti.com/miqte-irani-rusia-dhe-siria-analizojne-parandalimin-e-sulmit-ushtarak/60%Hourly2013-09-09 15:36
https://kumti.com/bashar-al-assad-do-te-fshihet-ne-bazen-ruse/60%Hourly2013-09-09 15:31
https://kumti.com/kerry-heqim-dore-nga-sulmi-nese-dorezohen-armet-kimike/60%Hourly2013-09-09 15:22
https://kumti.com/clirimtaret-siriane-marrin-nen-kontroll-qytetin-e-krishtere/60%Hourly2013-09-09 15:11
https://kumti.com/rrezikohet-shendeti-i-konsumatorit-nga-produktet-e-skaduara-nuk-vepron-shteti/60%Hourly2013-09-09 15:11
https://kumti.com/sulmohet-sherbimi-inteligjenti-afganistanit-dhjetera-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur/60%Hourly2013-09-09 15:06
https://kumti.com/gjendet-personi-qe-kishte-humbur-qe-4-muaj-ne-ande/60%Hourly2013-09-09 15:04
https://kumti.com/egjipt-75-gjykates-largohen-nga-puna-per-shkak-te-mbeshtetjes-se-morsit/60%Hourly2013-09-09 15:00
https://kumti.com/kerry-assad-vellai-mahiri-dhe-nje-gjeneral-kontrollojne-armet-kimike/60%Hourly2013-09-09 15:00
https://kumti.com/google-nexus-5-se-shpejti-ne-treg/60%Hourly2013-09-09 14:53
https://kumti.com/arrestohen-shefat-e-agjensionit-kosovar-per-produkte-mjekesore/60%Hourly2013-09-09 14:46
https://kumti.com/fadil-maloku-kushtetuesja-ta-shkarkoj-jahjagen/60%Hourly2013-09-09 14:44
https://kumti.com/pkk-e-ka-nderprere-terheqjen-e-ushtareve-nga-turqia/60%Hourly2013-09-09 13:18
https://kumti.com/jep-doreheqje-presidenti-i-pakistanit/60%Hourly2013-09-09 13:00
https://kumti.com/a-e-llogarisni-veten-me-te-mire-se-muhamedi-alejhi-selam/60%Hourly2013-09-08 15:00
https://kumti.com/trajtime-kozmetike-te-pergatitura-ne-kushtet-e-shtepise/60%Hourly2013-09-08 14:17
https://kumti.com/shemtia-qe-mund-te-shkaktoj-celulari-2/60%Hourly2013-09-08 14:08
https://kumti.com/tensioni-i-ulet-simptomat-kurat-dhe-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni/60%Hourly2013-09-08 14:08
https://kumti.com/superkompjuteret-e-nsa-i-njohin-sekretet-e-te-gjitheve-2/60%Hourly2013-09-08 14:06
https://kumti.com/skandal-ne-gjakove-pacientet-trajtohen-nga-mjek-pa-diplome/60%Hourly2013-09-08 14:05
https://kumti.com/studim-ne-shqiperi-72-e-te-rinjve-e-perdorin-alkoolin/60%Hourly2013-09-08 14:02
https://kumti.com/superkompjuteret-e-nsa-i-njohin-sekretet-e-te-gjitheve/60%Hourly2013-09-08 13:57
https://kumti.com/keqperdorimi-i-pasurise-se-popullit-nga-shteti/60%Hourly2013-09-08 13:53
https://kumti.com/stambolli-organizon-konferencen-nderkombetare-per-islamofobine/60%Hourly2013-09-08 13:51
https://kumti.com/lg-lancon-televizorin-me-te-madh-ne-bote-ultra-hd-oled-te-lakuar/60%Hourly2013-09-08 13:51
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-do-te-vazhdojne-te-perkrahin-kosoven/60%Hourly2013-09-08 13:45
https://kumti.com/shemtia-qe-mund-te-shkaktoj-celulari/60%Hourly2013-09-08 13:44
https://kumti.com/erdogan-me-nje-mesim-te-mire-lidereve-te-g20-es-foto-video/60%Hourly2013-09-08 13:40
https://kumti.com/google-chrome-pozicionohet-si-shfletuesi-lider-ne-boten-mobile/60%Hourly2013-09-08 13:39
https://kumti.com/qkuk-do-te-filloje-me-ndeshkimin-e-punetoreve/60%Hourly2013-09-08 13:37
https://kumti.com/mesimdhenesit-dhe-pronaret-e-shtepive-shkolla-do-te-shperblehen/60%Hourly2013-09-08 13:31
https://kumti.com/kosova-me-50-mije-analfabete-klasike/60%Hourly2013-09-08 13:27
https://kumti.com/kosova-bllokon-mallrat-e-maqedonise/60%Hourly2013-09-08 13:22
https://kumti.com/keds-mbledh-borxhet-e-vjetra-te-kek-ut/60%Hourly2013-09-08 13:17
https://kumti.com/arabia-saudite-denon-haxhinjet-per-kundervajtje/60%Hourly2013-09-08 13:10
https://kumti.com/200-lexues-te-kur-anit-fisnik-marrin-pjese-ne-garat-kombetare-te-kur-anit-fisnik-ne-nigeri/60%Hourly2013-09-08 13:07
https://kumti.com/protesta-pro-morsit-ne-shume-qytete-te-egjiptit/60%Hourly2013-09-08 13:05
https://kumti.com/po-flitet-ne-media-nderhyrja-ushtarake-ne-siri-brenda-3-diteve-nis-me-bombardime/60%Hourly2013-09-08 12:13
https://kumti.com/komponentet-kimike-per-armet-kimike-ushtria-e-asadit-i-ka-blere-nga-britania/60%Hourly2013-09-08 11:54
https://kumti.com/nje-hotel-ne-turqi-i-cili-nuk-sherben-pije-alkoolike-ka-fituar-cmimin-hoteli-me-i-mire-ne-evrope/60%Hourly2013-09-08 11:52
https://kumti.com/presidenca-shkel-premtimet-ndaj-te-mbijetuarve-te-restelices/60%Hourly2013-09-07 16:31
https://kumti.com/akuza-te-tjera-per-mursin/60%Hourly2013-09-07 16:13
https://kumti.com/okb-siria-tragjedia-me-e-madhe-e-shekullit/60%Hourly2013-09-06 17:06
https://kumti.com/vendoset-shperberja-e-ojq-se-vellazeria-myslimane/60%Hourly2013-09-06 17:03
https://kumti.com/ushqimi-vegjetarian-eshte-i-lidhur-edhe-me-gjasa-me-te-vogla-te-zhvillimit-te-diabetit/60%Hourly2013-09-06 16:16
https://kumti.com/kosova-embargo-prodhimeve-maqedonase-2/60%Hourly2013-09-06 16:15
https://kumti.com/kosova-embargo-prodhimeve-maqedonase/60%Hourly2013-09-06 16:13
https://kumti.com/farina-komandant-i-ri-i-kfor-it/60%Hourly2013-09-06 16:11
https://kumti.com/perplasen-dy-makina-gjashte-persona-te-lenduar-rene/60%Hourly2013-09-06 16:09
https://kumti.com/thaci-falenderon-berishen-per-rrugen-e-kombit/60%Hourly2013-09-06 16:06
https://kumti.com/reagim-ndaj-shkrimit-mbi-plagjiaturen-e-myftiut/60%Hourly2013-09-06 15:59
https://kumti.com/shpjegime-rreth-ngjarjeve-ne-egjipt-naser-el-umer/60%Hourly2013-09-06 15:56
https://kumti.com/video-cfare-shperndahet-ne-siri-ne-vend-te-ushqimit/60%Hourly2013-09-06 06:01
https://kumti.com/reja-e-ben-vjehrren-per-spital/60%Hourly2013-09-06 05:25
https://kumti.com/ekstremiste-cifute-bastisin-xhamine-aksa-dhe-bejne-thirrje-per-te-vendosur-neser-gurthemelin-e-tempullit/60%Hourly2013-09-06 05:23
https://kumti.com/papa-kunder-intervenimit-ne-siri/60%Hourly2013-09-06 05:05
https://kumti.com/kostot-e-sulmit-te-shba-se-kunder-sirise-do-t-i-paguajne-vendet-arabe/60%Hourly2013-09-05 22:40
https://kumti.com/gjenerali-amerikan-afro-100-ushtare-afgane-vriten-cdo-jave/60%Hourly2013-09-05 22:34
https://kumti.com/deputetet-britanike-ne-varesi-nga-pornografia/60%Hourly2013-09-05 22:26
https://kumti.com/raketa-balistike-te-leshuara-nga-mesdheu-apo-nje-stress-test/60%Hourly2013-09-05 22:20
https://kumti.com/opozita-siriane-njoftoi-per-nje-sulm-te-ri-kimik-nga-ana-e-regjimit/60%Hourly2013-09-05 21:57
https://kumti.com/regjimi-sirian-kercenon-turqine-dhe-jordanine-me-sulmin-kunderpergjigjes/60%Hourly2013-09-05 21:53
https://kumti.com/dhite-ekologjike-ne-kapitol/60%Hourly2013-09-05 21:47
https://kumti.com/intelegjenca-britanike-franceze-dhe-gjermane-konfirmojne-sulmin-me-arme-kimike-nga-ana-e-regjimit/60%Hourly2013-09-05 21:45
https://kumti.com/s-ka-pensione-nga-serbia/60%Hourly2013-09-05 21:42
https://kumti.com/panasonic-lancon-televizorin-e-pare-4k-dhe-zbulon-tabletin-20-inc-4k/60%Hourly2013-09-05 21:40
https://kumti.com/arrat-kunder-kancerit-te-prostates/60%Hourly2013-09-05 21:37
https://kumti.com/kamomili-ndihmon-ne-kontrollimin-e-peshes/60%Hourly2013-09-05 21:30
https://kumti.com/dielli-lufton-alergjine-dhe-ekzemen/60%Hourly2013-09-05 21:29
https://kumti.com/google-do-te-lansoj-glass-appstore-nga-viti-2014/60%Hourly2013-09-05 21:27
https://kumti.com/lansohet-sony-xperia-z1/60%Hourly2013-09-05 21:27
https://kumti.com/egjipt-koalicioni-islamik-denon-atentatin-ndaj-ministrit-egjiptian/60%Hourly2013-09-05 21:02
https://kumti.com/egjipt-pucistet-mbyllin-4-kanalet-televizive-pro-islame-ndalojne-importin-e-kamerave/60%Hourly2013-09-05 21:00
https://kumti.com/me-shume-tv-dhe-kompjuter-muskuj-me-te-dobet/60%Hourly2013-09-05 20:39
https://kumti.com/shfletuesi-internet-explorer-perjeton-rilindje-ne-perdorim/60%Hourly2013-09-05 18:45
https://kumti.com/ne-brigjet-e-libanit-po-afrohen-dy-anije-ushtarake-italiane/60%Hourly2013-09-05 17:37
https://kumti.com/senatori-mccain-pse-amerikanet-dhe-te-tjeret-nuk-duhet-t-i-frikesohen-fjales-allahu-ekber-2/60%Hourly2013-09-05 10:56
https://kumti.com/senatori-mccain-pse-amerikanet-dhe-te-tjeret-nuk-duhet-t-i-frikesohen-fjales-allahu-ekber/60%Hourly2013-09-05 10:45
https://kumti.com/kosove-ne-gjilan-per-pd-ne-garon-nje-kandidate-me-shami/60%Hourly2013-09-05 10:11
https://kumti.com/lezhe-sekuestrohen-920-rrenje-bime-narkotik/60%Hourly2013-09-05 10:08
https://kumti.com/siria-ne-plan-te-pare-ne-takimin-e-g20/60%Hourly2013-09-05 10:06
https://kumti.com/kosova-synon-anetaresim-te-plote-ne-iacea/60%Hourly2013-09-05 10:02
https://kumti.com/beteja-per-kryeqytetin/60%Hourly2013-09-05 09:59
https://kumti.com/resurset-potenciale-sigurojne-zhvillim/60%Hourly2013-09-04 22:31
https://kumti.com/dagestan-vriten-dy-police/60%Hourly2013-09-04 22:28
https://kumti.com/vatikani-lufta-ne-siri-rrezikon-te-zgjerohet-ne-konflikt-global/60%Hourly2013-09-04 21:18
https://kumti.com/shamia-ne-kosove-nje-debat-teorik/60%Hourly2013-09-04 20:53
https://kumti.com/senati-i-jep-60-dite-afat-per-sulme-ndaj-sirise/60%Hourly2013-09-04 20:42
https://kumti.com/zbardhni-dhembet-me-preparate-shtepiake/60%Hourly2013-09-04 20:40
https://kumti.com/hizbullahu-esadi-beri-gabim-te-madh-ai-perdori/60%Hourly2013-09-04 20:38
https://kumti.com/me-mire-peme-te-plota-se-lengje-pemesh/60%Hourly2013-09-04 20:37
https://kumti.com/dosje-2000-faqe-per-ahmet-shalen/60%Hourly2013-09-04 20:18
https://kumti.com/tv-ja-ul-suksesin-e-femijeve-ne-kopsht/60%Hourly2013-09-04 20:15
https://kumti.com/mes-tensionesh-e-britmash-salustro-fajeson-limajn-dhe-te-tjeret/60%Hourly2013-09-04 20:13
https://kumti.com/ende-asnje-subjekt-politik-nga-veriu-s-ka-aplikuar-per-certifikim/60%Hourly2013-09-04 19:48
https://kumti.com/ndahet-nga-jeta-ushtari-me-i-moshuar-i-uck-se/60%Hourly2013-09-04 19:46
https://kumti.com/punetoret-shendetesore-qe-4-dite-pa-paga/60%Hourly2013-09-04 19:43
https://kumti.com/uji-permireson-funksionimin-e-trurit/60%Hourly2013-09-04 18:50
https://kumti.com/tri-aktakuza-per-rastin-e-kosovo-2-0/60%Hourly2013-09-04 18:24
https://kumti.com/cfare-e-rrezoi-mursin-2/60%Hourly2013-09-03 10:09
https://kumti.com/armet-kimike-ne-siri-analizat-mund-te-zgjasin-deri-ne-tri-jave/60%Hourly2013-09-01 12:14