XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/mr-naim-ternava-zgjidhet-perseri-myfti-i-kosoves/60%Hourly2013-10-31 20:19
https://kumti.com/qofte-me-patate-2/60%Hourly2013-10-31 14:22
https://kumti.com/egjipt-143-studenta-te-plagosur-ne-universitetin-mansure-te-egjiptit/60%Hourly2013-10-31 14:18
https://kumti.com/torte-me-mjalte/60%Hourly2013-10-31 14:18
https://kumti.com/armet-kimike-siriane-mund-te-shkaterrohen-ne-shqiperi/60%Hourly2013-10-31 14:16
https://kumti.com/pixelmator-3-0-eshte-nje-zevendesim-i-mire-per-photoshop/60%Hourly2013-10-31 14:16
https://kumti.com/parlamenti-izraelit-refuzoi-te-pranoje-presidentin-e-frances/60%Hourly2013-10-31 14:13
https://kumti.com/nokia-1520-tani-edhe-me-ngjyra/60%Hourly2013-10-31 14:13
https://kumti.com/wp-nsa-ka-pergjuar-te-dhenat-e-perdoruesve-te-google-dhe-yahoo/60%Hourly2013-10-31 14:11
https://kumti.com/shqiptari-shpik-rrjetin-social-solaborate/60%Hourly2013-10-31 14:05
https://kumti.com/kercenon-me-bombe-spitalin-se-gjinekologu-ia-pa-gruan-te-zhveshur/60%Hourly2013-10-31 14:02
https://kumti.com/vitin-e-ardhshem-do-te-kete-rritje-te-pagave/60%Hourly2013-10-31 14:01
https://kumti.com/britania-e-madhe-do-te-emetoje-titull-borxhi-islam-2/60%Hourly2013-10-31 13:53
https://kumti.com/prodhuesit-gjermane-te-makinerive-edhe-me-tej-ne-kurs-suksesi/60%Hourly2013-10-31 13:14
https://kumti.com/semundjet-mendore-ne-ushtrine-amerikane/60%Hourly2013-10-31 12:39
https://kumti.com/gjermani-gjykata-e-filloi-gjykimin-per-sulmin-ajror-mbi-civilet-ne-afganistan/60%Hourly2013-10-31 12:24
https://kumti.com/fiskultura-dhe-depresioni/60%Hourly2013-10-31 12:20
https://kumti.com/air-serbia-e-blere-nga-emiratet-arabe-kryen-fluturimin-e-pare/60%Hourly2013-10-31 12:18
https://kumti.com/serbia-kroacia-bashkojne-forcat-ne-projektet-ushtarake/60%Hourly2013-10-31 12:14
https://kumti.com/sekreti-i-kapacitetit-berthamor-te-iranit/60%Hourly2013-10-31 12:11
https://kumti.com/regjimi-shiit-irakian-kerkon-ndihme-ushtarake-nga-shba/60%Hourly2013-10-31 12:06
https://kumti.com/shba-sulmon-kompleksin-e-talebaneve-ne-pakistan/60%Hourly2013-10-31 12:02
https://kumti.com/regjimi-sirian-shkaterron-pajisjet-per-arme-kimike/60%Hourly2013-10-31 11:59
https://kumti.com/irani-paralajmeron-terheqjen-nga-projekti-i-gazit-me-pakistanin/60%Hourly2013-10-31 11:53
https://kumti.com/veze-te-mbushura/60%Hourly2013-10-30 22:36
https://kumti.com/apple-zbulon-probleme-ne-baterine-e-iphone-5s/60%Hourly2013-10-30 19:37
https://kumti.com/ipad-air-eshte-80-per-qind-me-i-shpejte-se-ipad-4/60%Hourly2013-10-30 19:33
https://kumti.com/izrael-u-miratuan-planet-per-ndertim-ne-jerusalemin-lindor/60%Hourly2013-10-30 18:24
https://kumti.com/kosova-pranon-noten-verbale-te-njohjes-nga-libia/60%Hourly2013-10-30 16:58
https://kumti.com/perleshjet-ne-siri-rrezikojne-edhe-ekuilibrat-e-brishte-ne-liban/60%Hourly2013-10-30 16:57
https://kumti.com/arrestimet-ne-egjipt-s-kane-te-ndalur/60%Hourly2013-10-30 16:46
https://kumti.com/erdogan-bota-nuk-po-punon-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2013-10-30 16:43
https://kumti.com/kuvajt-mocion-per-t-i-dhene-fund-mbeshtetjes-financiare-per-egjiptin/60%Hourly2013-10-30 16:38
https://kumti.com/izetbegovic-bosnje-hercegovina-varreze-e-muslimaneve-te-pafajshem/60%Hourly2013-10-29 23:12
https://kumti.com/okb-konfirmohet-poliomieliti-ne-siri/60%Hourly2013-10-29 23:07
https://kumti.com/burse-islame-ne-londer/60%Hourly2013-10-29 23:03
https://kumti.com/assad-shkarkon-zv-kryeministrin/60%Hourly2013-10-29 22:55
https://kumti.com/video-keshilla-dhe-udhezime-qe-kane-te-bejne-me-zgjedhjet-nga-hoxhe-enis-rama/60%Hourly2013-10-29 18:27
https://kumti.com/turqi-inaugurohet-tuneli-nenujor-ne-bosfor/60%Hourly2013-10-29 13:53
https://kumti.com/evrope-kishat-me-te-madhe-po-shnderrohen-ne-xhami/60%Hourly2013-10-29 13:42
https://kumti.com/izraeli-kerkon-kthimin-e-ambasadorit-te-tij-ne-turqi/60%Hourly2013-10-29 13:40
https://kumti.com/bbc-dokumentar-per-diskriminimin-e-muslimaneve/60%Hourly2013-10-29 13:32
https://kumti.com/egjipt-studentet-protestojne-kunder-grusht-shtetit/60%Hourly2013-10-29 11:42
https://kumti.com/gazeta-spanjolle-emri-muhamed-eshte-emri-me-i-perhapur-ne-bote-dhe-ne-spanje-per-2013/60%Hourly2013-10-29 05:34
https://kumti.com/heqja-e-gjakut-hixhami/60%Hourly2013-10-29 05:30
https://kumti.com/video-debati-per-homoseksualet-hoxhe-ahmed-kalaja-ne-interviste-ne-news24/60%Hourly2013-10-29 05:02
https://kumti.com/skandali-shkollor-i-radhes-nxenesi-rrah-arsimtarin-video/60%Hourly2013-10-28 21:03
https://kumti.com/gani-geci-e-gjuan-me-revole-azem-sylen/60%Hourly2013-10-28 16:15
https://kumti.com/ah-sikur-ta-dinte-populli-im-se-c-eshte-ahireti/60%Hourly2013-10-28 06:12
https://kumti.com/galaxy-gear-do-te-jete-i-pershtatshem-edhe-me-s3-s4-e-shume-pajisje-te-tjera/60%Hourly2013-10-28 06:09
https://kumti.com/adhurimi-shkalla-e-fundit-e-dashurise/60%Hourly2013-10-28 06:03
https://kumti.com/keshilla-te-pergjithshme-rreth-ushqimit-2/60%Hourly2013-10-28 05:58
https://kumti.com/byrek-me-domate-dhe-salmon/60%Hourly2013-10-28 05:55
https://kumti.com/supe-peshku-me-perime/60%Hourly2013-10-28 05:41
https://kumti.com/video-gjilan-kandidati-per-asamble-nga-pdk-kunder-fese-islame/60%Hourly2013-10-27 22:21
https://kumti.com/forumi-musliman-i-shqiperise-kundershton-ashper-legalizimin-e-martesave-te-se-njejtes-gjini/60%Hourly2013-10-26 12:20
https://kumti.com/rrahje-per-shkak-te-kredise-ne-gjilan/60%Hourly2013-10-26 12:16
https://kumti.com/rikthehet-ora-dimerore/60%Hourly2013-10-26 12:08
https://kumti.com/egjipt-zbulohen-informata-te-reja-per-pucin-e-3-korrikut/60%Hourly2013-10-26 12:02
https://kumti.com/siri-me-shume-se-gjysma-e-popullsise-nen-nivelin-e-varferise/60%Hourly2013-10-26 11:54
https://kumti.com/marreveshje-shqiperi-turqi-dhurohen-1-1-milione-usd-pajisje-ushtarake/60%Hourly2013-10-26 08:59
https://kumti.com/i-humbin-mbi-dy-milion-euro-ne-kosove/60%Hourly2013-10-26 08:53
https://kumti.com/nsa-ka-pergjuar-35-lidere-boterore/60%Hourly2013-10-26 08:50
https://kumti.com/izraeli-nderton-te-tjera-blloqe-banesash/60%Hourly2013-10-25 14:15
https://kumti.com/rama-ata-qe-flasin-keq-per-viziten-e-erdoganit-jane-idiote/60%Hourly2013-10-25 14:12
https://kumti.com/cfare-ka-ipeshkvi-me-erdoganin/60%Hourly2013-10-25 12:03
https://kumti.com/majdanozi-forcon-imunitetin-dhe-lufton-kancerin/60%Hourly2013-10-25 05:09
https://kumti.com/egjipt-thirrje-per-manifestime-ne-prag-te-gjyqit-te-mursit/60%Hourly2013-10-25 05:06
https://kumti.com/hoxhe-ahmed-kalaja-atifete-jahjaga-turpi-i-profesionit-te-policit/60%Hourly2013-10-24 21:15
https://kumti.com/bik-qendrimi-i-jahjages-i-papergjegjshem-dhe-kunderkushtetues/60%Hourly2013-10-24 14:05
https://kumti.com/ideatori-i-star-academy-qellimi-sublim-shpetimi-i-izraelit-permes-shkaterrimit-te-muslimaneve/60%Hourly2013-10-24 11:45
https://kumti.com/blackberry-aplikacioni-bbm-shkarkohet-5-milione-here-brenda-8-oreve/60%Hourly2013-10-24 11:41
https://kumti.com/deri-ne-fund-te-shekullit-muslimanet-do-te-behen-shumice-ne-rusi/60%Hourly2013-10-24 11:32
https://kumti.com/dyshime-per-diploma-te-falsifikuara-ne-kosove/60%Hourly2013-10-24 11:28
https://kumti.com/agani-presidentja-me-fuqi-monarku/60%Hourly2013-10-24 10:39
https://kumti.com/shejh-ebu-is-hak-el-huvjeni-per-shejh-albanin-rahimehullah/60%Hourly2013-10-24 10:33
https://kumti.com/rruga-e-epersise-dhe-suksesit/60%Hourly2013-10-24 10:18
https://kumti.com/stragjetite-menaxhuese-te-stresit-mund-te-mesohen/60%Hourly2013-10-24 10:14
https://kumti.com/shtatzena-per-here-te-pare/60%Hourly2013-10-24 10:01
https://kumti.com/rreth-900-zyrtare-mbajne-dy-e-me-shume-vende-pune/60%Hourly2013-10-24 09:54
https://kumti.com/brunai-fillon-zbatimin-e-pershkallezuar-te-dispozitave-te-sheriatit-islam/60%Hourly2013-10-24 09:51
https://kumti.com/akuzohet-marinsi-per-ekzekutimin-e-nje-afgani-te-plagosur/60%Hourly2013-10-24 09:46
https://kumti.com/siri-shperthim-ne-aeroportin-e-damaskut/60%Hourly2013-10-24 09:40
https://kumti.com/i-gjithe-ballkani-ne-be/60%Hourly2013-10-24 09:36
https://kumti.com/opozita-siriane-jemi-lodhur-nga-premtimet/60%Hourly2013-10-24 09:33
https://kumti.com/erdoan-keshillojme-investitoret-turq-te-investojne-ne-kosove/60%Hourly2013-10-24 09:30
https://kumti.com/koptet-ne-egjipt-qeveria-duhet-dhene-doreheqje/60%Hourly2013-10-23 13:54
https://kumti.com/prishtine-proteste-kunder-ndalimit-te-mbuleses/60%Hourly2013-10-23 13:25
https://kumti.com/reagim-i-fmsh-kunder-deklaratave-te-presidentes-jahjaga-rreth-mbuleses/60%Hourly2013-10-23 13:11
https://kumti.com/kaos-ne-kek-vetem-dy-blloqe-aktive/60%Hourly2013-10-22 14:54
https://kumti.com/behet-rrafsh-me-toke-vila-e-rexhep-selimit-ne-prevalle/60%Hourly2013-10-22 14:52
https://kumti.com/komandanti-i-policise-ne-veri-pjesemarres-ne-vrasjen-e-familjes-jashari/60%Hourly2013-10-22 14:48
https://kumti.com/sot-mbahet-mbledhja-e-londres-e-te-ashtuquajturve-miqte-e-sirise/60%Hourly2013-10-22 10:45
https://kumti.com/vritet-nje-komandant-i-larte-i-kryengritesve-siriane/60%Hourly2013-10-22 10:42
https://kumti.com/erdogan-dhe-rama-neser-ne-kosove/60%Hourly2013-10-22 10:33
https://kumti.com/studenti-ukrainas-pranon-krimet-ne-britani-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2013-10-22 10:28
https://kumti.com/hrw-shba-vrau-civile-gjate-sulmeve-me-drone/60%Hourly2013-10-22 10:25
https://kumti.com/pasqyra-e-deshtimit-suksesit/60%Hourly2013-10-21 08:11
https://kumti.com/kujdes-me-ngasjen-e-makines-ne-stinen-e-vjeshtes/60%Hourly2013-10-21 08:03
https://kumti.com/turqia-do-te-ndertoje-edhe-dy-anije-te-tjera-luftarake/60%Hourly2013-10-21 07:29
https://kumti.com/a-keni-kohe/60%Hourly2013-10-21 07:24
https://kumti.com/shiko-gabimet-e-tua-e-pastaj-te-miat/60%Hourly2013-10-21 07:13
https://kumti.com/bllokimi-i-arterieve/60%Hourly2013-10-21 06:20
https://kumti.com/goditjet-ne-tru/60%Hourly2013-10-21 06:16
https://kumti.com/si-te-behem-prind-i-mire/60%Hourly2013-10-21 06:11
https://kumti.com/kater-ushqime-qe-duhet-t-i-konsumojme-ne-dimer/60%Hourly2013-10-21 06:04
https://kumti.com/mali-i-zi-perfundon-ne-perleshje-parada-e-homoseksualeve/60%Hourly2013-10-21 06:02
https://kumti.com/policia-perleshet-me-mbeshtetesit-e-morsit/60%Hourly2013-10-21 05:53
https://kumti.com/gjermania-nderron-kurs-mbeshtet-turqine-per-ne-be/60%Hourly2013-10-21 05:49
https://kumti.com/policia-arreston-7-te-mitur-vidhnin-nxenesit-nga-kosova/60%Hourly2013-10-21 05:43
https://kumti.com/konferenca-per-sirine-ne-fund-te-nentorit/60%Hourly2013-10-21 05:39
https://kumti.com/siri-se-paku-30-te-vrare-ne-hama/60%Hourly2013-10-21 05:33
https://kumti.com/akifah-baxter-ish-krishtere-sh-b-a/60%Hourly2013-10-19 21:19
https://kumti.com/urtesi-nga-haxhi/60%Hourly2013-10-19 21:11
https://kumti.com/siri-vriten-16-police-te-regjimit-kriminal-te-asadit/60%Hourly2013-10-19 19:54
https://kumti.com/siri-50-te-vrare-nga-krimet-e-regjimit-te-asadit/60%Hourly2013-10-19 12:23
https://kumti.com/esh-shirk-politeizmi/60%Hourly2013-10-19 05:43
https://kumti.com/shba-kandidati-per-nju-jorkun-propozon-dite-pushimi-edhe-per-festat-islame/60%Hourly2013-10-19 05:30
https://kumti.com/edhe-nokia-me-ore-te-mencur/60%Hourly2013-10-19 05:26
https://kumti.com/libi-vritet-komandanti-i-policise-ushtarake/60%Hourly2013-10-19 05:24
https://kumti.com/nikon-ofron-kameren-e-pare-dslr-me-wifi-dhe-gps/60%Hourly2013-10-19 05:21
https://kumti.com/trajtimi-i-depresionit-dhe-epilepsise-2/60%Hourly2013-10-19 05:18
https://kumti.com/pse-ka-rendesi-shtypja-e-gjakut/60%Hourly2013-10-19 05:15
https://kumti.com/semundjet-me-vdekjeprurese-ne-bote-2/60%Hourly2013-10-19 05:04
https://kumti.com/si-t-i-shmangni-pucrrat-dhe-shenjat-ne-fytyre/60%Hourly2013-10-19 04:52
https://kumti.com/siri-forcat-clirimtare-vrasin-shefin-e-larte-te-inteligjences-se-regjimit/60%Hourly2013-10-18 11:59
https://kumti.com/arabia-saudite-refuzoi-anetaresimin-ne-keshillin-e-okb-se/60%Hourly2013-10-18 11:54
https://kumti.com/100-mije-kurbane-nga-turqia-per-vellezerit-shqiptare/60%Hourly2013-10-18 08:17
https://kumti.com/paris-nxenesit-frances-protestojne-kunder-debimit-te-studentes-kosovare/60%Hourly2013-10-17 18:42
https://kumti.com/gazetare-para-historik-e-jo-hoxhallare-para-historik-video/60%Hourly2013-10-16 19:22
https://kumti.com/rusi-nje-komandant-musliman-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2013-10-16 18:39
https://kumti.com/mitet-rreth-ushtrimeve/60%Hourly2013-10-16 18:35
https://kumti.com/pej-nje-17-vjecar-vdes-nga-goditja-me-thike/60%Hourly2013-10-16 18:34
https://kumti.com/supe-pule-me-miser/60%Hourly2013-10-16 18:33
https://kumti.com/si-ta-mbani-shtepine-tuaj-te-paster/60%Hourly2013-10-16 18:29
https://kumti.com/hurma-pema-me-e-shendetshme-ne-bote/60%Hourly2013-10-16 18:25
https://kumti.com/perse-grindet-afganistani-me-shba-te/60%Hourly2013-10-16 18:16
https://kumti.com/aeroporti-ademi-jashari-pergatiti-dhomen-per-faljen-e-namazit/60%Hourly2013-10-16 16:45
https://kumti.com/familja-mursi-presidenti-nuk-terhiqet/60%Hourly2013-10-14 18:47
https://kumti.com/nderrimi-i-mbuleses-se-qabes/60%Hourly2013-10-14 18:44
https://kumti.com/presidenti-i-turqise-abdullah-gyl-ne-haxh/60%Hourly2013-10-14 18:30
https://kumti.com/torte-me-puding/60%Hourly2013-10-13 00:35
https://kumti.com/torte-me-kakao/60%Hourly2013-10-13 00:33
https://kumti.com/rafaello/60%Hourly2013-10-13 00:32
https://kumti.com/torte-kinder-buono/60%Hourly2013-10-13 00:28
https://kumti.com/sheqerpare/60%Hourly2013-10-13 00:26
https://kumti.com/bakllava-e-shpejte/60%Hourly2013-10-13 00:22
https://kumti.com/bakllava-me-arra-kokosi/60%Hourly2013-10-13 00:18
https://kumti.com/receta-per-bakllava/60%Hourly2013-10-13 00:14
https://kumti.com/edhe-nje-vajze-mbetet-jashte-shkolles-per-shkak-te-shamise/60%Hourly2013-10-13 00:03
https://kumti.com/ekzekutohen-dy-persona-me-kallashnikov-ne-mes-te-pejes/60%Hourly2013-10-12 23:15
https://kumti.com/ks-miraton-planin-e-ban-ki-moon-per-sirine/60%Hourly2013-10-12 23:11
https://kumti.com/shba-ende-qetesi-pavaresisht-afrimit-te-rrezikut-per-falimetim/60%Hourly2013-10-12 23:07
https://kumti.com/ramiz-alia-realizimi-i-planit-te-tij-te-1989-per-te-ardhmen-e-shqiperise/60%Hourly2013-10-12 23:03
https://kumti.com/italia-kolonite-cifute-jane-antiligjore/60%Hourly2013-10-12 22:37
https://kumti.com/ne-islande-hapet-per-here-te-pare-nje-xhami/60%Hourly2013-10-12 22:37
https://kumti.com/edhe-turqia-bllokoi-llogarite-e-al-kaides-dhe-talebaneve/60%Hourly2013-10-12 22:29
https://kumti.com/mbyllja-e-qeverise-amerikane-shkakton-miliarda-dollare-humbje/60%Hourly2013-10-12 22:17
https://kumti.com/haxhileret-vershojne-drejt-mina-se/60%Hourly2013-10-12 21:58
https://kumti.com/egjipt-namazi-i-bajramit-ne-sheshin-tahrir/60%Hourly2013-10-12 21:55
https://kumti.com/bmw-prezanton-kabrioletin-nga-serie-4/60%Hourly2013-10-12 05:16
https://kumti.com/si-te-raportoni-spam-in-dhe-shkelje-te-tjera-ne-twitter/60%Hourly2013-10-12 05:12
https://kumti.com/smartphone-i-samsungut-me-ekran-fleksibel/60%Hourly2013-10-12 05:01
https://kumti.com/rolle-prej-cokollate/60%Hourly2013-10-11 22:04
https://kumti.com/embelsire-me-fruta-manaferra/60%Hourly2013-10-11 21:56
https://kumti.com/torte-e-zeze/60%Hourly2013-10-11 21:50
https://kumti.com/torte-me-vishnje/60%Hourly2013-10-11 21:31
https://kumti.com/torte-me-gjalpe-kikiriku-dhe-cokollate/60%Hourly2013-10-11 21:21
https://kumti.com/kokos-bajadera/60%Hourly2013-10-11 21:19
https://kumti.com/kek-i-ftohte-me-biskota-dhe-cokollate/60%Hourly2013-10-11 21:13
https://kumti.com/turshi/60%Hourly2013-10-11 19:28
https://kumti.com/ke-drite-jeshile-per-4-shtete-te-ballkanit-perfshire-shqiperine/60%Hourly2013-10-11 19:16
https://kumti.com/lakmia-e-shteteve-te-nato-s-ndaj-naftes-se-libise/60%Hourly2013-10-11 18:38
https://kumti.com/4-menyra-natyrale-per-mirembajtjen-e-duarve/60%Hourly2013-10-11 17:15
https://kumti.com/shkollat-tona-edukim-apo-dhune/60%Hourly2013-10-11 17:10
https://kumti.com/skandaloze-shifra-alarmante-te-dhunes-seksuale-ndaj-femijeve/60%Hourly2013-10-11 17:02
https://kumti.com/egjipt-protesta-te-fresketa/60%Hourly2013-10-11 17:00
https://kumti.com/njoftim-per-opinion-nga-bik-u-rreth-festes-se-kurban-bajramit/60%Hourly2013-10-11 16:53
https://kumti.com/gjermania-e-angazhuar-ne-mbrojtjen-e-biodiversiteti-ne-zonat-rurale-te-shqiperise/60%Hourly2013-10-11 12:56
https://kumti.com/komiteti-per-mbrojtjen-e-gazetareve-shba-kercenim-per-lirine-e-shtypit-dhe-demokracine/60%Hourly2013-10-11 12:52
https://kumti.com/prishtine-te-pandehurve-per-bahrejnin-iu-caktohet-paraburgimi/60%Hourly2013-10-11 12:39
https://kumti.com/interneti-dobeson-kujtesen/60%Hourly2013-10-11 12:18
https://kumti.com/ft-serbia-kerkon-kredi-nga-emiratet-e-bashkuara/60%Hourly2013-10-11 12:08
https://kumti.com/izraeli-kryen-stervitje-ushtarake-ne-shkalle-te-gjere/60%Hourly2013-10-11 12:02
https://kumti.com/ne-europen-qendrore-ra-debora-e-pare/60%Hourly2013-10-11 12:00
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-hoqi-dore-nga-idea-e-nje-sulmi-ndaj-sirise/60%Hourly2013-10-11 11:55
https://kumti.com/gabimet-e-ngasesve/60%Hourly2013-10-11 11:54
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-hoqi-dore-nga-rezoluta-per-sirine/60%Hourly2013-10-11 11:52
https://kumti.com/lavrov-paralajmeron-sirine-dobesimin-ne-vendimmarrjen-politike/60%Hourly2013-10-11 11:46
https://kumti.com/turqia-reagon-ndaj-vendimit-evropian-per-synetin/60%Hourly2013-10-11 11:46
https://kumti.com/shefja-e-fmn-amerika-nuk-mund-te-paguaje-borxhet/60%Hourly2013-10-11 11:42
https://kumti.com/be-ja-sistem-te-ri-te-kontrollit-te-kufijve/60%Hourly2013-10-11 11:40
https://kumti.com/kriza-detyron-shba-te-te-heqin-dore-nga-antarktida/60%Hourly2013-10-11 11:35
https://kumti.com/beograd-qendra-per-te-drejten-humanitare-prezanton-dosje-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/60%Hourly2013-10-11 10:46
https://kumti.com/dijetaret-e-bibles-amerikane-historia-e-jezu-krishit-e-sajuar/60%Hourly2013-10-11 08:21
https://kumti.com/qabja-haxhi-live-24h-3/60%Hourly2013-10-10 15:11
https://kumti.com/qabja-haxhi-live-24h-2/60%Hourly2013-10-10 15:01
https://kumti.com/qabja-haxhi-live-24h/60%Hourly2013-10-10 14:59
https://kumti.com/sulmohet-zevendeskomandanti-i-ushtrise-se-zones-se-3-te-te-egjiptit/60%Hourly2013-10-10 14:35
https://kumti.com/turqia-do-te-prodhoje-avionet-antonov-158/60%Hourly2013-10-10 14:32
https://kumti.com/lirohet-kryeministri-i-libise/60%Hourly2013-10-10 14:24
https://kumti.com/keshilla-per-te-kursyer-karburant/60%Hourly2013-10-10 12:39
https://kumti.com/rrahje-mes-nxenesve-shqiptare-dhe-maqedonas/60%Hourly2013-10-10 12:35
https://kumti.com/siri-dhjetera-te-vrare-ne-luftimet-e-fundit/60%Hourly2013-10-10 12:00
https://kumti.com/egjipt-mbyllen-1000-xhami/60%Hourly2013-10-10 11:55
https://kumti.com/bakllave-e-payndyrshme/60%Hourly2013-10-10 11:43
https://kumti.com/shkenca-reale-vertetuese-e-fjaleve-kuranore-2/60%Hourly2013-10-09 17:19
https://kumti.com/menyra-profetike-ne-menjanimin-dhe-ekuilibrimin-e-demeve-qe-shkaktohen-nga-ushqimet-dhe-frutat-3/60%Hourly2013-10-09 17:15
https://kumti.com/gjuha-e-kuranit/60%Hourly2013-10-09 17:10
https://kumti.com/krofne-te-embla/60%Hourly2013-10-09 15:50
https://kumti.com/raportim-ipad-et-e-rinj-zbulohen-me-22-tetor/60%Hourly2013-10-09 15:35
https://kumti.com/egjipt-studentet-protestojne-kunder-qeverise-se-dhunshme-ushtarake/60%Hourly2013-10-09 15:28
https://kumti.com/aeroporti-i-shkupit-me-hapesire-lutjesh-per-besimtaret/60%Hourly2013-10-09 15:25
https://kumti.com/turqi-grushti-i-shtetit-pezullohen-denimet/60%Hourly2013-10-09 15:19
https://kumti.com/egjipt-morsi-pritet-te-del-para-gjyqit-ne-nentor/60%Hourly2013-10-09 15:10
https://kumti.com/kine-arrestohen-mbi-100-musliman-ujgur/60%Hourly2013-10-08 22:07
https://kumti.com/si-ta-mesoni-femijen-te-munde-zemerimin/60%Hourly2013-10-08 22:01
https://kumti.com/deri-ne-fund-te-vitit-40-e-popullsise-se-botes-ne-internet/60%Hourly2013-10-08 21:58
https://kumti.com/siri-pershpejtohet-shkaterrimi-i-armeve-kimike/60%Hourly2013-10-08 21:50
https://kumti.com/tani-pune-e-kryer-turqia-heq-ligjin-qe-ndalonte-bartjen-e-mbuleses-ne-institucione/60%Hourly2013-10-08 17:27
https://kumti.com/disa-fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-dhembet/60%Hourly2013-10-08 12:55
https://kumti.com/nivel-i-larte-i-sigurise-ne-haxhin-e-sivjetme/60%Hourly2013-10-08 10:49
https://kumti.com/zhvillimi-ekonomik-i-turqise-ka-bere-qe-anetaresimi-ne-be-te-mos-jet-prioritet-i-popullit-turk/60%Hourly2013-10-08 10:21
https://kumti.com/turqia-po-nderton-mur-ne-kufi-me-sirine/60%Hourly2013-10-08 10:00
https://kumti.com/si-instalohet-ios-7-ne-iphone-ipad-ipod/60%Hourly2013-10-08 09:42
https://kumti.com/obama-ka-kercenuar-erdoganin-lidhur-me-kontratat-e-armeve/60%Hourly2013-10-08 08:59
https://kumti.com/arrestohen-edhe-500-anetare-te-levizjes-vellazeria-myslimane/60%Hourly2013-10-08 08:50
https://kumti.com/turqia-testoi-raketen-e-pare-kunderajrore-te-prodhuar-ne-vend/60%Hourly2013-10-08 08:47
https://kumti.com/shba-shpresohet-per-arritjen-e-marreveshjes-me-afganistanin/60%Hourly2013-10-08 08:43
https://kumti.com/ne-egjipt-vriten-dhjete-ushtare/60%Hourly2013-10-08 08:42
https://kumti.com/irak-nga-sulmet-me-bomba-se-paku-38-te-vrare/60%Hourly2013-10-08 08:39
https://kumti.com/shba-mbyllja-e-qeverise-e-preku-edhe-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2013-10-08 08:35
https://kumti.com/itali-arrestohen-9-shqiptare-vidhnin-makina-porsche-cayenne/60%Hourly2013-10-08 08:32
https://kumti.com/perfundon-takimi-kosove-serbi-dacicit-me-shoke-i-lejohet-te-vije-ne-kosove/60%Hourly2013-10-08 08:29
https://kumti.com/karzai-therret-kuvendin-e-pleqve-per-marreveshje-me-shba-ne/60%Hourly2013-10-08 08:23
https://kumti.com/perfituesit-e-fshehur-te-ndihmave-ushtarake-amerikane-ndaj-egjipitit/60%Hourly2013-10-08 08:23
https://kumti.com/e-shkaterruan-ptk-ne/60%Hourly2013-10-08 08:22
https://kumti.com/siri-asad-pranon-gabimet-por-mbron-vendimet-e-tij/60%Hourly2013-10-07 12:11
https://kumti.com/sandvic-me-mish-peshku/60%Hourly2013-10-07 11:53
https://kumti.com/turqia-apo-ballkani-be-ja-zgjedh-te-dytin/60%Hourly2013-10-07 11:27
https://kumti.com/egjipt-shtohet-ne-51-te-vrare-dhe-268-te-plagosur-numri-i-viktimave/60%Hourly2013-10-07 11:22
https://kumti.com/biftek-vici-me-salce-kerpudhash/60%Hourly2013-10-07 11:19
https://kumti.com/kryeparlamentari-iranian-larixhani-serbia-mik-i-irani/60%Hourly2013-10-07 11:17
https://kumti.com/ruhani-politika-e-jashtme-e-vendit-bazohet-ne-udhezimet-e-liderit-suprem/60%Hourly2013-10-07 11:16
https://kumti.com/siri-nis-shkaterrimi-i-armeve-kimike/60%Hourly2013-10-07 11:12
https://kumti.com/angli-shqetesim-krimi-shqiptar/60%Hourly2013-10-07 11:07
https://kumti.com/tre-hulumtues-fitojne-nobelin-per-mjekesi/60%Hourly2013-10-07 11:04
https://kumti.com/jemen-tentohet-rrembimim-i-ambasadores-gjermane-vritet-truproja/60%Hourly2013-10-07 11:00
https://kumti.com/buzhala-kadri-veseli-pergjegjes-per-gjendjen-e-tanishme/60%Hourly2013-10-07 10:58
https://kumti.com/afganistan-gjermania-e-dorezon-bazen-te-forcat-lokale/60%Hourly2013-10-07 10:58
https://kumti.com/66-mije-azilkerkues-kosovare/60%Hourly2013-10-07 10:56
https://kumti.com/10-celesat-e-suksesit-ne-shkolle/60%Hourly2013-10-07 05:45
https://kumti.com/edukata-e-larjes-se-dhembeve/60%Hourly2013-10-07 05:33
https://kumti.com/a-e-dini-se/60%Hourly2013-10-07 05:32
https://kumti.com/vdekja-e-vertete-e-dijetareve/60%Hourly2013-10-07 05:26
https://kumti.com/100-urtesi-boterore-dhe-shekullore/60%Hourly2013-10-07 05:10
https://kumti.com/ne-shba-cdo-i-dhjeti-i-burgosur-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2013-10-07 04:45
https://kumti.com/serbia-para-falimentimit/60%Hourly2013-10-06 20:35
https://kumti.com/egjipt-numri-i-te-vdekurve-ka-shkuar-ne-34/60%Hourly2013-10-06 20:27
https://kumti.com/dhimbjet-e-shpines-si-parandalohen-ato/60%Hourly2013-10-06 15:40
https://kumti.com/kina-kalon-shba-te/60%Hourly2013-10-06 15:35
https://kumti.com/se-shpejti-skype-pritet-te-sinkronizohet-midis-pajisjeve-te-ndryshme/60%Hourly2013-10-06 15:30
https://kumti.com/libi-qeveria-kerkon-qartesi-nga-shba/60%Hourly2013-10-06 15:22
https://kumti.com/sheshet-e-egjiptit-sot-gjallerohen-serish/60%Hourly2013-10-06 15:17
https://kumti.com/cka-e-mbyt-deshiren-per-intimitet/60%Hourly2013-10-06 13:34
https://kumti.com/kuptoje-se-po-ben-dredhi-dhe-je-hileqar/60%Hourly2013-10-06 13:21
https://kumti.com/unesco-reagon-ndaj-veprimeve-te-regjimit-cifut-ne-kuds-jerusalem/60%Hourly2013-10-06 13:12
https://kumti.com/lideri-suprem-khamenei-mbeshtet-hapjen-e-iranit-me-shba/60%Hourly2013-10-06 13:09
https://kumti.com/afganistan-vriten-4-ushtare-te-nato-s/60%Hourly2013-10-06 13:00
https://kumti.com/essad-gjermania-ndermjetese-e-paqes/60%Hourly2013-10-06 13:00
https://kumti.com/forcat-amerikane-sulmuan-ne-libi-dhe-somali/60%Hourly2013-10-06 12:53
https://kumti.com/bosnje-hercegovine-dhjetera-viktima-te-luftes-gjenden-ne-nje-varr-masiv/60%Hourly2013-10-06 10:43
https://kumti.com/ngulfatje-nga-kamatat/60%Hourly2013-10-06 10:28
https://kumti.com/januzaj-fundos-sunderlandin-per-man-united-video/60%Hourly2013-10-06 10:27
https://kumti.com/microsoft-bill-gates-mund-te-dale-nga-skena/60%Hourly2013-10-06 10:26
https://kumti.com/cfare-tregojne-syte-per-shendetin-tuaj/60%Hourly2013-10-06 10:24
https://kumti.com/pika-e-karburantit-qe-sfidon-shtetin/60%Hourly2013-10-06 10:22
https://kumti.com/bashkepunimi-kosove-turqi-realizohen-mbi-50-operacione/60%Hourly2013-10-06 10:22
https://kumti.com/87-vjecarja-e-pastrehe-nga-durresi-vdes-ne-lulishte-nga-i-ftohti/60%Hourly2013-10-06 10:19
https://kumti.com/kwg-hakon-tri-ueb-faqe-serbe/60%Hourly2013-10-05 16:36
https://kumti.com/malajzia-i-kerkon-qeverise-se-mianmarit-nderprerjen-e-dhunes-kunder-myslimaneve/60%Hourly2013-10-05 16:35
https://kumti.com/irlandezet-heqin-senatin-per-te-ulur-shpenzimet-bugjetore/60%Hourly2013-10-05 16:33
https://kumti.com/nato-vret-perseri-civil-ne-lindje-te-afganistanit/60%Hourly2013-10-05 16:31
https://kumti.com/prodhuesit-e-armeve-ne-amerike-kercenojne-lidhur-me-pushimin-e-qeverise/60%Hourly2013-10-05 16:28
https://kumti.com/kenia-shperthyen-trazira-pas-vrasjes-se-nje-hoxhe/60%Hourly2013-10-05 16:28
https://kumti.com/figura-e-dyfishte-e-papa-gjon-palit-ii/60%Hourly2013-10-05 15:36
https://kumti.com/edi-rama-fyerje-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2013-10-05 15:35
https://kumti.com/rama-keshilltare-turq-do-asistojne-ne-ekonomi-shendetesi-energji-dhe-rend/60%Hourly2013-10-05 15:25
https://kumti.com/davutogllu-shqiperise-gjithmone-jemi-bashke-me-njeri-tjetrin/60%Hourly2013-10-05 15:20
https://kumti.com/egjipt-vijon-situata-e-tensionuar/60%Hourly2013-10-05 15:16
https://kumti.com/vazhdon-zgjerimi-i-qabes-ku-do-te-falen-njekohesisht-1-5-milion-vete/60%Hourly2013-10-05 15:13
https://kumti.com/japonezet-zhvilluan-syze-perkthyese/60%Hourly2013-10-05 15:09
https://kumti.com/abnormale-masakra-dhe-ngrenia-e-5-milion-qenve-ne-vietnam/60%Hourly2013-10-05 12:34
https://kumti.com/numri-i-haxhilereve-per-kete-vit-20-me-i-vogel/60%Hourly2013-10-05 12:13
https://kumti.com/el-salvadori-njeh-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2013-10-05 12:06
https://kumti.com/udheheqje-nga-burgu/60%Hourly2013-10-05 09:56
https://kumti.com/pep-guardiola-me-sjellni-januzajn-ne-bayern/60%Hourly2013-10-05 09:55
https://kumti.com/fushate-jofer-me-para-te-shtetit/60%Hourly2013-10-05 09:52
https://kumti.com/kusari-lila-vs-lekaj/60%Hourly2013-10-05 09:50
https://kumti.com/dobite-e-sjelljes-se-mire/60%Hourly2013-10-04 22:15
https://kumti.com/c-eshte-trafikimi-i-qenieve-njerezore/60%Hourly2013-10-04 21:59
https://kumti.com/turqia-erdogan-s-ka-komentuar-asgje-per-kosoven/60%Hourly2013-10-04 14:34
https://kumti.com/bik-fajeson-mmph-ne-per-shembjen-e-themeleve-te-xhamise-ne-kalabri/60%Hourly2013-10-04 13:11
https://kumti.com/siri-numer-i-madh-i-refugjateve-ne-bullgari/60%Hourly2013-10-04 13:06
https://kumti.com/egjipt-konfiskohet-pasuria-e-vellazerise/60%Hourly2013-10-04 12:59
https://kumti.com/vjeshta-eshte-vendimtare-per-vizat/60%Hourly2013-10-04 12:52
https://kumti.com/haracin-po-e-lejon-shteti/60%Hourly2013-10-04 12:50
https://kumti.com/asad-thote-se-turqia-do-te-paguaje-per-perkrahjen-e-kryengritesve/60%Hourly2013-10-04 12:38
https://kumti.com/milano-ne-janar-shet-el-shaarawy/60%Hourly2013-10-04 00:00
https://kumti.com/sarma-me-laker-turshi/60%Hourly2013-10-03 23:24
https://kumti.com/domate-te-mbushura-me-kima/60%Hourly2013-10-03 23:22
https://kumti.com/si-te-lyejme-tavanin/60%Hourly2013-10-03 23:19
https://kumti.com/grenzat-ne-kine-marrin-dhjetera-jete-2/60%Hourly2013-10-03 22:57
https://kumti.com/grenzat-ne-kine-marrin-dhjetera-jete/60%Hourly2013-10-03 22:54
https://kumti.com/qeverija-e-shba-se-shkn-ne-diten-e-trete-te-mbylljes-se-saj/60%Hourly2013-10-03 22:51
https://kumti.com/sulmin-i-qendres-tregtare-ne-najrobi-u-udhehoq-nga-nje-gjerman/60%Hourly2013-10-03 22:41
https://kumti.com/serbia-me-numrin-me-te-madh-te-te-moshuarve/60%Hourly2013-10-03 22:40
https://kumti.com/suedi-kandilet-e-detit-nxorren-jashte-perdorimi-centralin-berthamor-2/60%Hourly2013-10-03 22:39
https://kumti.com/rritet-prodhimtaria-e-mjaltit/60%Hourly2013-10-03 22:39
https://kumti.com/sulmohet-ambasada-ruse-ne-tripoli-evakuohen-ruset-nga-libia/60%Hourly2013-10-03 22:36
https://kumti.com/irak-kryengritesit-rrezojne-nje-helikopter-ushtarak-te-regjimit/60%Hourly2013-10-03 22:32
https://kumti.com/ne-iran-eshte-vrare-kreu-i-sherbimit-te-luftes-kibernetike-2/60%Hourly2013-10-03 22:31
https://kumti.com/suedi-kandilet-e-detit-nxorren-jashte-perdorimi-centralin-berthamor/60%Hourly2013-10-03 22:27
https://kumti.com/ne-iran-eshte-vrare-kreu-i-sherbimit-te-luftes-kibernetike/60%Hourly2013-10-03 22:26
https://kumti.com/ne-siri-ra-ere-kimikate-gjermane-2/60%Hourly2013-10-03 22:26
https://kumti.com/ne-siri-ra-ere-kimikate-gjermane/60%Hourly2013-10-03 22:21
https://kumti.com/ushtaraket-cifut-sulmojne-nje-shkolle-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2013-10-03 22:20
https://kumti.com/mallrat-e-kosoves-hyjne-ne-turqi-pa-dogane-2/60%Hourly2013-10-03 15:40
https://kumti.com/mallrat-e-kosoves-hyjne-ne-turqi-pa-dogane/60%Hourly2013-10-03 15:38
https://kumti.com/zbulohet-trafiku-i-4-milion-dollare-nafte/60%Hourly2013-10-03 15:36
https://kumti.com/ademi-ezani-nuk-do-te-preket/60%Hourly2013-10-03 15:32
https://kumti.com/pacolli-nuk-ka-kush-para-ne-bote-per-ta-blere-trepcen/60%Hourly2013-10-03 15:30
https://kumti.com/nje-i-vdekur-dhe-tre-te-lenduar-ne-komoran/60%Hourly2013-10-03 15:27
https://kumti.com/bashkesia-islame-ne-maqedoni-prononcohet-rreth-ndalimit-te-ezanit/60%Hourly2013-10-03 08:04
https://kumti.com/biznesi-shqiperi-izrael/60%Hourly2013-10-03 07:57
https://kumti.com/pd-labonite-demi-murtezi-kandidate-per-kryetare-ne-gjilan/60%Hourly2013-10-02 12:14
https://kumti.com/siri-72-te-vdekur-ne-sulmet-e-fundit-te-ushtrise-se-asadit/60%Hourly2013-10-02 11:43
https://kumti.com/dhimbja-e-veshit-dhe-perdorimi-i-antibiotikeve/60%Hourly2013-10-02 11:41
https://kumti.com/lojerat-te-cilat-nxisin-zhvillimin-fizik/60%Hourly2013-10-02 11:31
https://kumti.com/skandal-vidhet-mercedesi-me-gjithe-pasaportat-e-haxhinjeve-nga-lugina/60%Hourly2013-10-02 11:28
https://kumti.com/kur-nendetesja-gabon-kurs/60%Hourly2013-10-02 09:24
https://kumti.com/holande-pakicat-kerkojne-mesimin-e-gjuhes-amtare-ne-shkollat-fillore/60%Hourly2013-10-02 09:21
https://kumti.com/siri-osdh-me-shume-se-115-000-te-vdekur-qe-prej-fillimit-te-konfliktit/60%Hourly2013-10-02 09:17
https://kumti.com/siri-unhcr-17-vende-hapin-kufijte-per-strehimin-e-refugjateve/60%Hourly2013-10-01 22:40
https://kumti.com/lulet-ulin-nivelin-e-stresit/60%Hourly2013-10-01 21:19
https://kumti.com/pule-me-kerpudha/60%Hourly2013-10-01 21:15
https://kumti.com/omlete-me-kerpudha-dhe-gjize/60%Hourly2013-10-01 20:05
https://kumti.com/qofte-me-patate/60%Hourly2013-10-01 19:47
https://kumti.com/keshilla-te-mjaftueshme-per-gatimin-e-peshkut/60%Hourly2013-10-01 19:27
https://kumti.com/edhe-ne-2014-s-ka-regjistrim-te-popullsise-ne-maqedoni/60%Hourly2013-10-01 14:54
https://kumti.com/kosovaret-ne-haxh-per-vitin-2013/60%Hourly2013-10-01 14:49
https://kumti.com/paralizohet-qeveria-amerikane/60%Hourly2013-10-01 14:46
https://kumti.com/ekipi-i-carmatimit-fillon-sot-punen-ne-siri/60%Hourly2013-10-01 14:33
https://kumti.com/zbatimi-praktik-i-kuranit-ne-jeten-e-perditshme-te-folurit/60%Hourly2013-10-01 12:21
https://kumti.com/manaferrat-rrisin-pjellorine/60%Hourly2013-10-01 12:10
https://kumti.com/per-dy-vjet-43-vjecari-humbi-111-kilograme/60%Hourly2013-10-01 11:58
https://kumti.com/dorehiqet-qeveria-e-tunizise/60%Hourly2013-10-01 11:51
https://kumti.com/koha-e-haxhit-muslimanet-fillojne-te-mblidhen-ne-meke/60%Hourly2013-10-01 11:48
https://kumti.com/ashton-mberrin-ne-kajro-ku-do-te-takohet-me-lidere-politike/60%Hourly2013-10-01 11:42
https://kumti.com/turqia-i-jep-fund-ndalimit-te-shamise/60%Hourly2013-10-01 11:35
https://kumti.com/petrit-selimi-ftohet-ne-vatikan-nga-shen-egjidio/60%Hourly2013-10-01 10:29
https://kumti.com/ndryshimet-e-facebook-ekspertet-te-shqetesuar/60%Hourly2013-10-01 10:24
https://kumti.com/siri-opozita-marreveshja-per-armet-kimike-eshte-nje-turp-per-okb-ne/60%Hourly2013-10-01 10:16
https://kumti.com/erdogan-kosova-eshte-shume-e-vogel-te-flas-kunder-islamit/60%Hourly2013-10-01 10:05