XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/shtohet-numri-i-te-rinjve-te-prekur-nga-aids-ne-te-gjithe-boten/60%Hourly2013-11-29 23:44
https://kumti.com/arsyeja-pse-po-shkaterrohen-syte-dhe-lekura/60%Hourly2013-11-29 23:26
https://kumti.com/torte-capri/60%Hourly2013-11-28 16:33
https://kumti.com/mish-i-bardhe-pule-ne-pete-llazanjesh/60%Hourly2013-11-28 16:30
https://kumti.com/si-te-largoni-njollat-ne-fytyre-ne-kushte-shtepie/60%Hourly2013-11-28 16:22
https://kumti.com/udhezime-dhe-keshilla-per-shpenzim-efikas-dhe-kursim-te-energjise-elektrike/60%Hourly2013-11-27 20:56
https://kumti.com/bananja-e-dobishme-per-dhimbjen-e-kokes/60%Hourly2013-11-27 18:29
https://kumti.com/si-duhet-te-fleme/60%Hourly2013-11-27 18:19
https://kumti.com/arti-i-edukimit-te-femijeve/60%Hourly2013-11-27 18:11
https://kumti.com/tri-produkte-te-bleteve-qe-kane-dobi-te-medha-shendetesore/60%Hourly2013-11-26 18:28
https://kumti.com/stop-hipertensionit-me-vetem-30-minuta-ushtrime-ne-dite/60%Hourly2013-11-25 19:00
https://kumti.com/jogurti-ndikon-si-antidepresiv/60%Hourly2013-11-25 18:39
https://kumti.com/kafja-turke/60%Hourly2013-11-25 12:29
https://kumti.com/oecd-njerezit-ne-vendet-e-pasura-perdorin-gjithmone-e-me-shume-medikamente-antidepresive/60%Hourly2013-11-25 11:49
https://kumti.com/armet-kimike-siriane-do-te-perfundojne-ne-det-menyra-te-shkaterrimit-2/60%Hourly2013-11-25 11:45
https://kumti.com/planeti-yne-po-humbet-ngjyren-e-gjelber/60%Hourly2013-11-25 11:38
https://kumti.com/te-biesh-ne-gjume-heret-rregullon-presionin-e-gjakut/60%Hourly2013-11-22 09:32
https://kumti.com/gjithsesi-duhet-vepruar/60%Hourly2013-11-22 00:30
https://kumti.com/tuneli-i-i-ri-i-bosforit-lidh-evropen-me-azine-2/60%Hourly2013-11-21 11:55
https://kumti.com/lerini-femijet-te-merziten-nganjehere-me-e-vlefshme-sesa-jeta-aktive/60%Hourly2013-11-21 10:58
https://kumti.com/shega-superfruta-befasuese/60%Hourly2013-11-21 10:15
https://kumti.com/9-kontrollet-me-te-rendesishmit-te-shendetit-qe-duhen-bere-nga-te-gjithe/60%Hourly2013-11-21 08:47
https://kumti.com/lajthite-dhe-arrat-ulin-mundesine-per-sulme-ne-zemer/60%Hourly2013-11-21 08:40
https://kumti.com/forca-sekrete-e-fshatit-2/60%Hourly2013-11-20 14:54
https://kumti.com/forca-sekrete-e-fshatit/60%Hourly2013-11-20 14:48
https://kumti.com/ne-te-ardhmen-celulari-do-te-jete-mjeku-juaj/60%Hourly2013-11-20 14:19
https://kumti.com/doktoret-turq-prodhojne-nje-vaksine-qe-kuron-obezitetin/60%Hourly2013-11-19 21:25
https://kumti.com/turqia-luan-rol-te-rendesishem-diplomatik-ne-ballkanin-perendimor-2/60%Hourly2013-11-19 20:40
https://kumti.com/10-keshilla-si-t-i-parandalojme-shumicen-e-infeksioneve/60%Hourly2013-11-19 14:04
https://kumti.com/qumeshti-i-dhive-i-shendetshem-per-foshnjat/60%Hourly2013-11-19 10:40
https://kumti.com/ftohja-qe-shoqerohet-me-hunde-dhe-kelbaze-nuk-ka-nevoje-per-antibiotik/60%Hourly2013-11-19 00:49
https://kumti.com/ushqimet-qe-permiresojne-humorin/60%Hourly2013-11-19 00:35
https://kumti.com/perpiqu-ta-arrish-kulmin-e-te-mundshmes/60%Hourly2013-11-19 00:01
https://kumti.com/ne-vitin-1912-muslimani-i-fal-dy-rekate-para-se-ta-varrin/60%Hourly2013-11-18 23:31
https://kumti.com/disa-truke-kunder-crregullimit-te-gjumit-2/60%Hourly2013-11-18 06:22
https://kumti.com/ushtrimet-fizike-riparojne-trurin-e-demtuar-nga-alkoli/60%Hourly2013-11-18 06:13
https://kumti.com/mjalti-mjekon-dhe-pastron-lekuren/60%Hourly2013-11-18 06:05
https://kumti.com/disa-menyra-per-te-pasur-dhembe-te-bardhe/60%Hourly2013-11-18 05:52
https://kumti.com/si-mund-te-garantohet-siguria-e-ushqimeve/60%Hourly2013-11-17 16:30
https://kumti.com/martesat-homoseksuale-prinderit-homoseksuale-dhe-adoptimi-2/60%Hourly2013-11-17 16:05
https://kumti.com/mizore-forcat-serbe-vrisnin-gjithcka-qe-levizte/60%Hourly2013-11-17 15:58
https://kumti.com/hamami-dhe-kultura-e-te-larit-ne-boten-muslimane/60%Hourly2013-11-17 15:14
https://kumti.com/bagdadi-qyteti-i-rrumbullaket/60%Hourly2013-11-17 15:12
https://kumti.com/arvizu-do-te-na-zhgenjente-jo-ja-rama-eshte-djale-i-mire/60%Hourly2013-11-16 22:42
https://kumti.com/zbulohet-menyra-per-te-dalluar-bllokimet-ne-zemer/60%Hourly2013-11-16 20:31
https://kumti.com/mubarak-amerikanet-i-shesin-aleatet-e-tyre-shume-lehte-2/60%Hourly2013-11-16 00:51
https://kumti.com/11-arsye-qe-nuk-i-mendoni-e-ato-mund-t-ju-shendoshin/60%Hourly2013-11-16 00:24
https://kumti.com/cia-spiunon-transaksionet-financiare/60%Hourly2013-11-16 00:20
https://kumti.com/pse-shkaterrimi-i-armeve-kimike-te-sirise-eshte-i-veshtire/60%Hourly2013-11-16 00:20
https://kumti.com/10-sekretet-qe-supermarketet-nuk-duan-qe-t-i-dini/60%Hourly2013-11-16 00:10
https://kumti.com/leng-me-portokaj/60%Hourly2013-11-14 23:13
https://kumti.com/superushqimet-e-vjeshtes/60%Hourly2013-11-13 20:47
https://kumti.com/cfare-thote-mjekesia-per-abdesin/60%Hourly2013-11-13 20:36
https://kumti.com/dobite-e-rrushit-te-thate/60%Hourly2013-11-13 20:11
https://kumti.com/aktiviteti-fizik-parandalon-depresionin/60%Hourly2013-11-13 13:32
https://kumti.com/si-te-zbulojme-semundjen-e-kancerit-dhe-metodat-efikase-per-sherimin-e-tij-2/60%Hourly2013-11-12 21:15
https://kumti.com/infeksioni-urinar-shenjat-shkaktaret-rreziku-dhe-trajtimi/60%Hourly2013-11-11 14:42
https://kumti.com/7-zakone-te-perditshme-qe-mund-te-demtojne-shendetin/60%Hourly2013-11-11 14:42
https://kumti.com/disa-pyetje-per-menstruacionet/60%Hourly2013-11-11 14:37
https://kumti.com/tave-me-perime-te-ndyshme/60%Hourly2013-11-11 14:18
https://kumti.com/sallate-e-ngrohte-me-patate/60%Hourly2013-11-11 14:14
https://kumti.com/patate-te-pjekura/60%Hourly2013-11-11 14:07
https://kumti.com/pule-gjahtari-cacciatore/60%Hourly2013-11-11 12:19
https://kumti.com/spiunazhi-industrial/60%Hourly2013-11-11 11:51
https://kumti.com/ndikimi-i-kalciumit-ne-zemren-e-grave/60%Hourly2013-11-11 09:33
https://kumti.com/mbulesa-e-gruas-ne-traditen-judeo-krishtere/60%Hourly2013-11-10 15:22
https://kumti.com/e-tmerrshme-si-u-vrane-dhe-u-perdhunuan-vajzat-e-mitura-dhe-grate-shqiptare-2/60%Hourly2013-11-10 11:05
https://kumti.com/e-tmerrshme-serbet-kane-bere-llamba-nga-kafkat-e-shqiptareve-2/60%Hourly2013-11-10 11:05
https://kumti.com/siri-uria-perdoret-si-taktike-lufte/60%Hourly2013-11-10 10:07
https://kumti.com/duke-folur-me-femijet-pasuroni-fjalorin-e-tyre/60%Hourly2013-11-08 12:09
https://kumti.com/homoseksualizmi-tmerri-qe-rrezikon-rinine-tone-2/60%Hourly2013-11-08 05:21
https://kumti.com/perpjekje-per-te-vene-ne-kontroll-prodhimet-farmaceutike/60%Hourly2013-11-07 23:45
https://kumti.com/hurma-multivitamina-me-e-mire-ne-bote/60%Hourly2013-11-07 23:37
https://kumti.com/si-t-i-ruani-shpetoni-syte-ja-disa-keshilla-praktike/60%Hourly2013-11-07 23:22
https://kumti.com/si-t-i-ruajme-pemet/60%Hourly2013-11-06 13:50
https://kumti.com/ne-te-gjithe-boten-minoriteti-rom-stigmatizohet-dhe-kriminalizohet/60%Hourly2013-11-06 13:46
https://kumti.com/keshilla-kunder-zbokthit-dhe-renies-se-flokut/60%Hourly2013-11-06 06:27
https://kumti.com/cikli-menstrual-nervoza-depresioni-dhe-pucrrat/60%Hourly2013-11-06 05:52
https://kumti.com/mjeket-pediater-kufizoni-perdorimin-e-mediave-nga-femijet/60%Hourly2013-11-06 05:43
https://kumti.com/pini-uje-ne-mengjes-qe-te-jeni-te-shendetshem/60%Hourly2013-11-05 12:15
https://kumti.com/keshilla-mbi-pastertine/60%Hourly2013-11-04 19:34
https://kumti.com/vaji-kura-me-e-mire-e-bukurise-per-fytyren/60%Hourly2013-11-04 16:40
https://kumti.com/shba-mjeket-kane-marre-pjese-ne-torturimin-e-te-burgosurve-2/60%Hourly2013-11-04 13:37
https://kumti.com/mish-i-bardhe-i-mbushur/60%Hourly2013-11-04 13:26
https://kumti.com/musaka-me-kungulleshka-e-karota/60%Hourly2013-11-04 13:21
https://kumti.com/makarona-me-proshute-e-ajke/60%Hourly2013-11-04 13:21
https://kumti.com/a-pranohet-fetwaja-e-nje-dijetari-qe-rri-ulur-perderisa-te-mos-dale-vete-ne-lufte/60%Hourly2013-11-04 12:32
https://kumti.com/ligji-ekonomik-islam-qenia-njerezore-dhe-natyra/60%Hourly2013-11-04 12:02
https://kumti.com/si-na-solli-islami-nje-bote-te-re-me-te-shkelqyer/60%Hourly2013-11-04 11:56
https://kumti.com/cfare-jane-ip-te/60%Hourly2013-11-03 16:13
https://kumti.com/vazhdon-te-rritet-numri-i-sms-ve-per-parregullsi/60%Hourly2013-11-03 16:07
https://kumti.com/egjipt-neser-fillon-gjykimi-i-mursit/60%Hourly2013-11-03 16:04
https://kumti.com/tiramisu-gote-me-qershi/60%Hourly2013-11-03 13:41
https://kumti.com/migrena-5-menyra-te-thjeshta-per-te-kaluar-krizat/60%Hourly2013-11-03 13:38
https://kumti.com/grate-me-te-afta-ne-kryerjen-e-shume-detyrave-ne-te-njejten-kohe/60%Hourly2013-11-03 13:34
https://kumti.com/vajrat-esenciale-si-t-i-zgjedhim-dhe-si-t-i-perdorim/60%Hourly2013-11-03 13:28
https://kumti.com/si-te-bejme-nje-pice-me-brum-shtepie/60%Hourly2013-11-03 13:19
https://kumti.com/pakistani-reagon-ndaj-vrasjes-se-udheheqesit-taleban/60%Hourly2013-11-03 13:10
https://kumti.com/shba-ja-do-te-furnizoje-izraelin-me-tiltrotore-osprey/60%Hourly2013-11-03 13:10
https://kumti.com/izraeli-rrethoje-e-re-sigurie-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2013-11-03 12:37
https://kumti.com/sisi-sundimi-ushtarak-do-te-zgjase-per-nje-dekade/60%Hourly2013-11-03 12:34
https://kumti.com/shba-reklame-provokuese-per-muslimanet/60%Hourly2013-11-03 12:29
https://kumti.com/damke/60%Hourly2013-11-03 10:05
https://kumti.com/dhalle/60%Hourly2013-11-03 10:02
https://kumti.com/prishtine-tre-veta-tentuan-te-vetendizen-me-benzine/60%Hourly2013-11-02 12:14
https://kumti.com/turqia-do-ta-transportoje-naften-irakiane-ne-bote/60%Hourly2013-11-01 16:25
https://kumti.com/beradeij-mursi-ka-te-drejte-ja-pse-kam-dhene-doreheqjen/60%Hourly2013-11-01 16:20
https://kumti.com/prishtina-mundet-nga-izreali/60%Hourly2013-11-01 15:08
https://kumti.com/ftohja-kurat-natyrale/60%Hourly2013-11-01 15:06
https://kumti.com/dhimbja-e-fytit-kura-natyrale/60%Hourly2013-11-01 15:04
https://kumti.com/zyrtare-google-prezanton-nexus-5/60%Hourly2013-11-01 14:50
https://kumti.com/vota-pergjegjesia-dhe-shenjteria-e-saj/60%Hourly2013-11-01 14:27
https://kumti.com/liste-fjalesh-te-huaja-te-zberthyera-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2013-11-01 12:51
https://kumti.com/sa-i-sigurte-eshte-informacioni-ne-internet-2/60%Hourly2013-11-01 12:50
https://kumti.com/sa-i-sigurte-eshte-informacioni-ne-internet/60%Hourly2013-11-01 12:46
https://kumti.com/87-migrante-gra-dhe-femije-te-vdekur-ne-sahara-si-pasoje-e-etjes/60%Hourly2013-11-01 12:44
https://kumti.com/aeroplanet-izraelite-kane-sulmuar-ne-siri/60%Hourly2013-11-01 12:23
https://kumti.com/shba-pajisjet-elektronike-lejohen-ne-fluturimet-amerikane/60%Hourly2013-11-01 12:19
https://kumti.com/kompania-ajrore-turke-thy-me-me-se-shumti-destinacione-ne-bote/60%Hourly2013-11-01 12:18
https://kumti.com/kerry-pranon-se-disa-vezhgime-kishin-shkuar-larg/60%Hourly2013-11-01 12:17
https://kumti.com/5-palestineze-u-vrane-dhe-5-izraelite-u-plagosen-ne-rripin-e-gazes/60%Hourly2013-11-01 12:10
https://kumti.com/snowden-i-gatshem-ta-ndihmoj-hetimin-gjerman-per-vezhgime/60%Hourly2013-11-01 12:05
https://kumti.com/pakistan-kane-filluar-bisdimet-me-talibanet/60%Hourly2013-11-01 11:26
https://kumti.com/irak-21-te-vrare/60%Hourly2013-11-01 10:16
https://kumti.com/brahimi-nuk-ka-konference-per-paqe-pa-opoziten-siriane/60%Hourly2013-11-01 09:15
https://kumti.com/serbet-me-3-mije-euro-martohen-me-nuse-shqiptare/60%Hourly2013-11-01 01:00
https://kumti.com/frm-i-pergjigjet-shkrimit-te-gazetes-expres/60%Hourly2013-11-01 00:57