XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/erdogan-sovraniteti-nuk-i-takon-gjyqesorit/60%Hourly2013-12-31 14:44
https://kumti.com/pse-nuk-e-festojme-vitin-e-ri/60%Hourly2013-12-31 14:35
https://kumti.com/mos-u-zemero/60%Hourly2013-12-31 14:21
https://kumti.com/zbardhen-bisedat-bush-blair-per-luften-ne-irak/60%Hourly2013-12-31 14:14
https://kumti.com/ramush-haradinaj-dhe-aak-jane-njolle-e-kosoves/60%Hourly2013-12-31 12:26
https://kumti.com/britania-refuzon-t-i-pranoje-refugjatet-siriane/60%Hourly2013-12-31 12:24
https://kumti.com/izraeli-liron-26-te-burgosur-palestineze/60%Hourly2013-12-31 12:20
https://kumti.com/mursi-naten-e-rrezimit-nuk-dua-ti-ndot-duart-e-mia-qofte-dhe-me-gjakun-e-nje-qytetari-te-vetem-egjiptian/60%Hourly2013-12-31 12:03
https://kumti.com/xhamite-shqiptare-ne-zvicer-me-shume-nxenes-se-shkollat-2/60%Hourly2013-12-31 00:45
https://kumti.com/islami-dhe-ndihma-e-tij-ne-fushen-e-higjienes-per-mbrojtjen-e-shendetit/60%Hourly2013-12-31 00:43
https://kumti.com/xhamite-shqiptare-ne-zvicer-me-shume-nxenes-se-shkollat/60%Hourly2013-12-31 00:32
https://kumti.com/tolstoi-kush-eshte-muhamedi-alejhi-selam/60%Hourly2013-12-31 00:20
https://kumti.com/leximi-edhe-ndryshime-biologjike-ne-tru/60%Hourly2013-12-30 22:59
https://kumti.com/ptk-nuk-shitet/60%Hourly2013-12-30 22:53
https://kumti.com/qeveria-nuk-lejon-lirimin-automjeteve/60%Hourly2013-12-30 22:47
https://kumti.com/shba-te-liberalizojne-marijuanen/60%Hourly2013-12-30 22:44
https://kumti.com/armet-kimike-ende-brenda-sirise/60%Hourly2013-12-30 22:40
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-rrjedhje-gazi-ne-tirane-evakuohen-banoret/60%Hourly2013-12-30 22:32
https://kumti.com/turqi-operacioni-anti-ryshfet-kishte-ne-objektiv-zgjedhjet-lokale-2014/60%Hourly2013-12-30 22:20
https://kumti.com/video-pergjigje-ndaj-ramush-haradinaj-nga-nje-hoxhe-i-nderuar-cili-ka-vdekur-para-disa-viteve/60%Hourly2013-12-30 21:59
https://kumti.com/islami-feja-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-irlande/60%Hourly2013-12-30 21:57
https://kumti.com/siri-turqia-dergon-ndihma-te-reja/60%Hourly2013-12-30 21:47
https://kumti.com/rexhep-qosja-turqine-e-kemi-mike-ndersa-islamin-fe/60%Hourly2013-12-29 23:56
https://kumti.com/manastiri-i-decanit-sillet-si-shtet/60%Hourly2013-12-29 23:47
https://kumti.com/gjakove-njerezit-e-haracit-i-vendosin-eksploziv-para-shtepise-drejtorit-te-urbanizmit/60%Hourly2013-12-29 23:44
https://kumti.com/vucic-jo-shqiptaret-por-vet-shteti-serb-i-vrau-serbet/60%Hourly2013-12-29 23:00
https://kumti.com/buja-nuk-e-amniston-as-rektorin-gashi/60%Hourly2013-12-29 23:00
https://kumti.com/siri-se-paku-25-te-vrare-ne-alepo/60%Hourly2013-12-29 06:27
https://kumti.com/japoni-dhoma-per-falje-ne-aeroport-per-vizitoret-muslimane/60%Hourly2013-12-29 06:24
https://kumti.com/kanade-prezantohet-uniforma-e-re-per-policet-myslimane/60%Hourly2013-12-29 06:19
https://kumti.com/termet-prej-6-shkallesh-me-turqi/60%Hourly2013-12-28 20:06
https://kumti.com/mundesi-paqeje-ne-sudanin-jugor/60%Hourly2013-12-28 19:58
https://kumti.com/siri-te-pakten-650-te-vrare-ne-10-dite-nga-bombat-fuqi-te-regjimit-kriminal/60%Hourly2013-12-28 15:56
https://kumti.com/kina-lehteson-zyrtarisht-politiken-1-femije/60%Hourly2013-12-28 11:40
https://kumti.com/rikthehet-pas-80-viteve-vetura-dymacxion/60%Hourly2013-12-28 09:27
https://kumti.com/vendimi-per-ptk-ne-shtyhet-per-te-henen/60%Hourly2013-12-28 09:22
https://kumti.com/vlera-dhe-rendesia-e-diturise/60%Hourly2013-12-28 08:24
https://kumti.com/vjen-modeli-i-ri-mac-pro/60%Hourly2013-12-28 08:07
https://kumti.com/iphone-6-gati-ne-maj-2014/60%Hourly2013-12-28 08:03
https://kumti.com/rushiti-ne-burgje-ka-edhe-cmimore-per-narkotiket/60%Hourly2013-12-28 07:46
https://kumti.com/borxhi-i-jashtem-i-kosoves-1-55-miliard-euro/60%Hourly2013-12-28 07:31
https://kumti.com/reklamimi/60%Hourly2013-12-28 01:58
https://kumti.com/miftari-shik-u-eshte-ne-parlament-polici-fsk-ptk-akp-pdk/60%Hourly2013-12-28 01:05
https://kumti.com/siri-te-pakten-150-persona-vriten-ne-nje-prite/60%Hourly2013-12-27 23:10
https://kumti.com/sa-me-pak-embelsira-tek-femijet-aq-me-te-shendetshem-jane/60%Hourly2013-12-27 23:04
https://kumti.com/ja-cfare-duhet-te-hane-personat-me-anemi/60%Hourly2013-12-27 22:53
https://kumti.com/serbia-njeh-leternjoftimet-biometrike-te-kosoves/60%Hourly2013-12-27 22:18
https://kumti.com/afrike-qendrore-nje-turme-e-krishtere-shkaterroi-xhamine-e-trete-ne-bangui/60%Hourly2013-12-27 22:17
https://kumti.com/izraeli-njofton-ndertimin-e-1-400-banesave-ne-territoret-e-pushtuara-palestineze/60%Hourly2013-12-27 22:06
https://kumti.com/o-zot-shpetoje-fene-2/60%Hourly2013-12-27 15:15
https://kumti.com/o-zot-shpetoje-fene/60%Hourly2013-12-27 14:50
https://kumti.com/partia-suedeze-ua-ndalon-meshkujve-te-urinojne-ne-kembe/60%Hourly2013-12-27 14:25
https://kumti.com/peje-theret-nje-femer-me-thike/60%Hourly2013-12-27 13:24
https://kumti.com/shba-poligam-qe-jeton-me-5-gra-dhe-24-femije/60%Hourly2013-12-27 13:21
https://kumti.com/shpend-ahmeti-prezanton-ekipin-e-tij-qeverises/60%Hourly2013-12-27 13:21
https://kumti.com/gjermanet-ende-kembejne-marka-me-euro-ne-qarkullim-vazhdojne-13-miliarde-marka-gjermane/60%Hourly2013-12-27 13:20
https://kumti.com/krasniqi-miratimi-i-marreveshjes-se-19-prillit-vendim-i-ngutshem/60%Hourly2013-12-27 13:19
https://kumti.com/20-aplikacionet-me-te-mira-te-vitit-ne-android/60%Hourly2013-12-27 13:09
https://kumti.com/shba-dergon-raketa-dhe-aeroplan-shtese-ne-irak-per-te-luftuar-muslimanet/60%Hourly2013-12-27 12:30
https://kumti.com/e-perbashketa-e-gazetes-express-dhe-milloshevicit/60%Hourly2013-12-27 12:16
https://kumti.com/snowden-jep-mesazh/60%Hourly2013-12-27 00:24
https://kumti.com/bllokohet-prapa-gaza-izraeli-mbyll-kufirin/60%Hourly2013-12-27 00:21
https://kumti.com/rusia-hulumtion-bregdetin-sirian-per-nafte/60%Hourly2013-12-27 00:16
https://kumti.com/protestat-bllokojne-rruget-e-furnizimit-te-nato-s-ne-pakistan/60%Hourly2013-12-26 23:48
https://kumti.com/kurti-qarqet-qeveritare-ne-vend-te-armikut-shekullore-synojne-ta-gjejne-nje-armik-tjeter/60%Hourly2013-12-26 23:40
https://kumti.com/bashkimit-evropian-te-krijoje-cia-n-e-vet/60%Hourly2013-12-26 23:24
https://kumti.com/hamas-negociatat-me-izraelin-te-deshtuara-ja-arsyet/60%Hourly2013-12-26 23:22
https://kumti.com/te-pakenaqur-me-sherbim-shendetesor-ankohuni-ne-tel-08001777/60%Hourly2013-12-26 23:12
https://kumti.com/kamatat-e-larta-pengojne-aktivitetet-biznesore/60%Hourly2013-12-26 22:11
https://kumti.com/kadri-veseli-nenkryetari-i-pdk-i-bashkohet-haradinajt-ne-luften-kunder-islamit/60%Hourly2013-12-26 21:22
https://kumti.com/arrestohen-22-vajza-ne-klube-te-nates-ne-fshatra-te-tetoves/60%Hourly2013-12-26 21:16
https://kumti.com/demi-i-vjedhjes-nga-babadimrat-400-mije-euro/60%Hourly2013-12-26 21:15
https://kumti.com/keshtu-nuk-kultivohet-toleranca/60%Hourly2013-12-26 21:12
https://kumti.com/pas-demacit-edhe-qosja-rugova-tradhtar-armik-i-uck-se-i-bente-dhurata-milloshevicit/60%Hourly2013-12-26 21:09
https://kumti.com/pas-tiranes-babadimrat-plagosin-dhe-vjedhin-qytetare-edhe-ne-prizren/60%Hourly2013-12-26 20:54
https://kumti.com/haradinaj-nuk-i-respektoj-flliqanat-me-mjekra/60%Hourly2013-12-26 20:34
https://kumti.com/levizja-islame-bashkohu-ramushit-i-ofrojme-shkollim-pa-pagese-per-te-mesuar-per-mjekroshat-e-kombit/60%Hourly2013-12-26 19:28
https://kumti.com/dubai-trade-world-shpreh-interes-per-investime-ne-shqiperi/60%Hourly2013-12-26 19:24
https://kumti.com/erdogani-riformaton-qeverine/60%Hourly2013-12-26 14:16
https://kumti.com/oecd-turqia-ne-vendin-e-6-te-per-taksat-me-te-ulta/60%Hourly2013-12-26 14:11
https://kumti.com/turqia-prodhon-avionin-e-saj-stervitor/60%Hourly2013-12-26 14:11
https://kumti.com/egjipti-projekt-qe-do-te-rehabilitonte-jo-me-pak-se-cerekun-e-botes/60%Hourly2013-12-24 23:52
https://kumti.com/fakulteti-i-mjekesise-ne-2013-regjistroi-681-studente-jashte-konkursit/60%Hourly2013-12-24 23:31
https://kumti.com/aq-shume-ushqim-hudhet-sa-nga-ai-dikush-mund-te-ha-shume-mire-video/60%Hourly2013-12-24 23:24
https://kumti.com/faktet-shkencore-mbi-efektet-e-jashtezakonshme-te-degjimit-te-kuranit-2/60%Hourly2013-12-24 23:24
https://kumti.com/faktet-shkencore-mbi-efektet-e-jashtezakonshme-te-degjimit-te-kuranit/60%Hourly2013-12-24 23:11
https://kumti.com/lenovo-pergatit-tabletin-me-ekran-full-hd-dhe-procesorin-e-qualcomm/60%Hourly2013-12-24 22:56
https://kumti.com/obama-perdor-veto-kunder-senatit-nese-duan-sanksione-kunder-iranit/60%Hourly2013-12-24 22:53
https://kumti.com/taxhikistani-denon-muxhahidat-qe-luftuan-ne-siri/60%Hourly2013-12-24 22:51
https://kumti.com/esad-bombardon-qindra-civile-opozites-i-kerkohet-paqe/60%Hourly2013-12-24 22:45
https://kumti.com/qeveria-puciste-shpalli-vellazerine-myslimane-organizate-terroriste/60%Hourly2013-12-24 22:37
https://kumti.com/negociatat-palestinezo-izraelite-pa-shanse-per-sukses/60%Hourly2013-12-24 22:25
https://kumti.com/mijera-te-vrare-ne-sudanin-e-jugut/60%Hourly2013-12-24 22:19
https://kumti.com/kine-vaksina-qe-ju-jepet-foshnjave-kunder-hepatit-b-vdekjeprurese/60%Hourly2013-12-24 22:15
https://kumti.com/viktima-te-reja-ne-alepo/60%Hourly2013-12-24 22:12
https://kumti.com/policet-e-integruar-te-mup-it-refuzojne-urdhrat-e-kosoves/60%Hourly2013-12-24 22:11
https://kumti.com/rikthehet-ne-pune-aparati-i-koronarografise-2/60%Hourly2013-12-24 22:06
https://kumti.com/akademia-e-shkencave-te-kosoves-ben-dallavere-me-tendera/60%Hourly2013-12-24 22:05
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-muslimane-shpall-greve/60%Hourly2013-12-24 19:48
https://kumti.com/tirane-babadimrat-grabisin-argjendarine/60%Hourly2013-12-24 19:30
https://kumti.com/siri-rritje-enorme-e-numrit-te-te-vrareve/60%Hourly2013-12-24 19:20
https://kumti.com/cfare-mesazhi-i-dergon-gylenit-erdogani/60%Hourly2013-12-24 19:00
https://kumti.com/te-gjithe-muslimanet-jane-terrorist-perveq-99-9/60%Hourly2013-12-23 21:08
https://kumti.com/kompania-m-s-lejon-punonjesit-te-refuzojne-sherbimin-e-alkoolit-dhe-mishit-te-derrit/60%Hourly2013-12-23 21:01
https://kumti.com/u-be-boll-me-tash-nis-reciprociteti/60%Hourly2013-12-23 19:48
https://kumti.com/ashton-thaci-dhe-dacic-propozohen-zyrtarisht-per-cmimin-nobel-te-paqes/60%Hourly2013-12-23 19:46
https://kumti.com/si-ta-vjedh-nje-artikull-punim-shkencor/60%Hourly2013-12-23 19:41
https://kumti.com/sudan-i-jugut-qellohen-tre-aeroplane-amerikane/60%Hourly2013-12-23 19:40
https://kumti.com/siri-arrin-ne-16-numri-i-te-burgosurve-qe-vdesin-nga-te-ftohtit/60%Hourly2013-12-23 19:37
https://kumti.com/egjipt-presidenti-pucist-paralajmeron-kthimin-e-vellezerve-musliman/60%Hourly2013-12-23 19:35
https://kumti.com/turqi-halkbank-deklarohet-mbi-operacionin-per-korrupsion/60%Hourly2013-12-23 19:33
https://kumti.com/kush-e-ka-rendin-te-arrestohet-ne-up/60%Hourly2013-12-23 19:17
https://kumti.com/ja-cilat-jane-demet-qe-shkakton-wireless-dhe-valet-e-telefonit/60%Hourly2013-12-23 16:40
https://kumti.com/thirrje-publike-per-te-grumbulluar-ndihma-per-popullin-e-sirise/60%Hourly2013-12-23 01:04
https://kumti.com/fjala-e-presidentit-me-te-varfer-te-botes-ne-okb-jose-alberto-pepe-mujica/60%Hourly2013-12-22 23:32
https://kumti.com/forcat-greke-stervitin-per-mbrojtje-nga-uck-ja-dhe-ucc-ja/60%Hourly2013-12-22 22:51
https://kumti.com/shpikje-e-rralle-lopata-e-fundit-per-largimin-e-bores/60%Hourly2013-12-22 19:26
https://kumti.com/gjerat-e-parendesishme-qe-mund-t-i-shkaterrojne/60%Hourly2013-12-22 14:30
https://kumti.com/the-telegraph-vellazeria-myslimane-kampioni-me-i-madh-i-demokracise-per-2013-2/60%Hourly2013-12-22 14:29
https://kumti.com/unioni-boterore-i-dijetareve-mysliman-thirrje-turqve-te-mbeshtesin-erdoganin-2/60%Hourly2013-12-22 14:29
https://kumti.com/unioni-boterore-i-dijetareve-mysliman-thirrje-turqve-te-mbeshtesin-erdoganin/60%Hourly2013-12-22 14:24
https://kumti.com/tika-hap-kliniken-pediatrike-ne-maqedoni/60%Hourly2013-12-22 14:20
https://kumti.com/the-telegraph-vellazeria-myslimane-kampioni-me-i-madh-i-demokracise-per-2013/60%Hourly2013-12-22 14:19
https://kumti.com/turqi-largohen-edhe-25-shefa-te-policise/60%Hourly2013-12-22 14:17
https://kumti.com/gazetari-danez-shqiptaret-mbeten-te-zhveshur-te-prere-dhe-pas-dore-pa-asnje-ndihme-nga-askush/60%Hourly2013-12-22 14:08
https://kumti.com/marreveshja-nderqeveritare-parasheh-kthimin-e-pronave-vetem-per-camet-ortodokset/60%Hourly2013-12-22 14:01
https://kumti.com/irak-18-ushtare-dhe-komandanti-u-vrane-ne-prite/60%Hourly2013-12-22 14:01
https://kumti.com/erdogan-operacioni-i-piste/60%Hourly2013-12-22 12:28
https://kumti.com/afganistan-ministrja-gjermane-e-mbrojtjes-ne-vizite-te-paparalajmeruar/60%Hourly2013-12-22 12:13
https://kumti.com/foshnja-e-lindur-nga-koma-rezistoi-4-muaj-brenda-barkut-te-nenes-2/60%Hourly2013-12-22 04:53
https://kumti.com/foshnja-e-lindur-nga-koma-rezistoi-4-muaj-brenda-barkut-te-nenes/60%Hourly2013-12-22 04:51
https://kumti.com/arsim-bajrami-reforma-zgjedhore-nuk-duhet-ta-preke-kushtetuten/60%Hourly2013-12-22 04:48
https://kumti.com/izraeli-nuk-shqetesohet-per-pergjimet-qe-ia-beri-britania-dhe-amerika/60%Hourly2013-12-22 04:43
https://kumti.com/egjipti-gjykon-morsin-per-rastin-e-trete-te-shpikur-kunder-tij/60%Hourly2013-12-22 03:37
https://kumti.com/s-ka-para-te-gatshme-ne-treg-2/60%Hourly2013-12-22 03:33
https://kumti.com/s-ka-para-te-gatshme-ne-treg-2-2/60%Hourly2013-12-22 03:33
https://kumti.com/emirates-fluturon-me-44-airbus-dy-katesh/60%Hourly2013-12-22 03:32
https://kumti.com/new-york-ndalohen-edhe-cigaret-elektronike-ne-ambiente-publike-2/60%Hourly2013-12-22 03:30
https://kumti.com/s-ka-para-te-gatshme-ne-treg/60%Hourly2013-12-22 03:30
https://kumti.com/new-york-ndalohen-edhe-cigaret-elektronike-ne-ambiente-publike/60%Hourly2013-12-22 03:27
https://kumti.com/boko-haram-sulmojne-bazat-ushtarake-te-nigerise/60%Hourly2013-12-22 03:16
https://kumti.com/24-vjecarja-vdes-nga-lodhja-pas-30-ore-pune-radhazi/60%Hourly2013-12-21 18:53
https://kumti.com/te-semuret-me-zemer-te-tregojne-kujdes-nga-i-ftohti/60%Hourly2013-12-21 18:49
https://kumti.com/erdogan-kercenon-me-largim-te-diplomateve-te-huaj/60%Hourly2013-12-21 18:46
https://kumti.com/te-kafshosh-thonjte-eshte-problem-psikologjik/60%Hourly2013-12-21 18:37
https://kumti.com/nokia-prezanton-asha-503-video/60%Hourly2013-12-21 18:07
https://kumti.com/emiratet-mbledhin-28-milion-dollare-donacione-per-sirine/60%Hourly2013-12-21 17:56
https://kumti.com/turqia-i-dhuron-3-milion-euro-ushtrise-dhe-policise-shqiptare/60%Hourly2013-12-21 17:35
https://kumti.com/siri-kryengritesit-vrasin-80-ushtare-te-regjimit-te-asadit/60%Hourly2013-12-21 17:33
https://kumti.com/persosmeria-e-legjislacionit-islam/60%Hourly2013-12-21 17:32
https://kumti.com/liga-arabe-hedhi-poshte-idete-e-shba-per-palestinen/60%Hourly2013-12-21 14:04
https://kumti.com/zvicra-synon-te-shnderrohet-ne-kasaforten-informatike-boterore/60%Hourly2013-12-21 13:45
https://kumti.com/arabia-saudite-cmimi-i-naftes-nuk-do-te-ndryshoje-2/60%Hourly2013-12-21 13:24
https://kumti.com/arabia-saudite-cmimi-i-naftes-nuk-do-te-ndryshoje/60%Hourly2013-12-21 13:21
https://kumti.com/ke-kundershton-kerkesen-e-google-2/60%Hourly2013-12-21 13:19
https://kumti.com/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-ben-apel-per-dialog-ne-afriken-qendrore/60%Hourly2013-12-21 13:17
https://kumti.com/okb-kritikon-arabine-saudite-per-lirine-e-aktivisteve-politik/60%Hourly2013-12-21 13:14
https://kumti.com/protestat-e-perkrahesve-te-mursit-ne-qytete-te-ndryshme-te-egjiptit/60%Hourly2013-12-21 13:12
https://kumti.com/ke-kundershton-kerkesen-e-google/60%Hourly2013-12-21 13:10
https://kumti.com/s-p-uli-vleresimin-e-bashkimit-evropian/60%Hourly2013-12-21 13:10
https://kumti.com/bullgaret-sulmojne-refugjatet-e-ngrate-siriane/60%Hourly2013-12-21 13:04
https://kumti.com/me-fajin-e-saj-qeveria-zhgenjehet-ne-be-ne/60%Hourly2013-12-21 12:19
https://kumti.com/mustafa-kunder-ndryshimeve-kushtetuese-per-reformen-zgjedhore/60%Hourly2013-12-21 12:03
https://kumti.com/belgjika-lejon-bartjen-e-shamise-edhe-ne-administrate-2/60%Hourly2013-12-20 21:59
https://kumti.com/britaniket-dhe-amerikanet-pergjonin-be-ne-izraelin-gjermanine-korporatat-humanitaret-2/60%Hourly2013-12-20 21:57
https://kumti.com/georgievski-pas-15-vitesh-maqedonia-shtet-shqiptar/60%Hourly2013-12-20 21:57
https://kumti.com/britaniket-dhe-amerikanet-pergjonin-be-ne-izraelin-gjermanine-korporatat-humanitaret/60%Hourly2013-12-20 21:37
https://kumti.com/up-bllokon-11-diploma-dyshohet-per-falsifikim/60%Hourly2013-12-20 21:34
https://kumti.com/halaltrip-turizmi-hallall-hotele-dhe-udhetime-per-muslimanet-3/60%Hourly2013-12-20 21:31
https://kumti.com/7-shenjat-e-varesise-ndaj-internetit/60%Hourly2013-12-20 21:17
https://kumti.com/halaltrip-turizmi-hallall-hotele-dhe-udhetime-per-muslimanet-2/60%Hourly2013-12-20 21:13
https://kumti.com/frika-ndaj-dhimbjes-shton-efektin-e-saj/60%Hourly2013-12-20 21:10
https://kumti.com/halaltrip-turizmi-hallall-hotele-dhe-udhetime-per-muslimanet/60%Hourly2013-12-20 21:04
https://kumti.com/i-biri-alkoolist-dhunonte-sistematikisht-prinderit-e-moshuar/60%Hourly2013-12-20 20:47
https://kumti.com/thyhet-faqja-e-fakultetit-te-sigurise-ne-beograd/60%Hourly2013-12-20 20:38
https://kumti.com/siri-200-te-vdekur-nga-sulmet-e-forcave-te-asadit/60%Hourly2013-12-20 14:01
https://kumti.com/alma-lama-dhe-fahri-xharra-shtiren-si-mbrojtes-te-kursit-perendimor-por-ne-realitet-jane-luftues-te-islamit/60%Hourly2013-12-20 12:07
https://kumti.com/fmn-miraton-kredi-per-pakistanin/60%Hourly2013-12-20 08:47
https://kumti.com/vatikani-kosova-eshte-djepi-i-kishes-ortodokse-serbe/60%Hourly2013-12-20 08:12
https://kumti.com/shqiptaret-etnik-po-humbasin-durimin-ne-maqedoni/60%Hourly2013-12-20 01:33
https://kumti.com/si-ta-besh-bashkeshortin-tend-te-lumtur-2/60%Hourly2013-12-20 01:02
https://kumti.com/si-ti-hetojme-shenjat-e-hershme-te-kancerit/60%Hourly2013-12-19 23:21
https://kumti.com/diaspora-me-pak-mbeshtetje-per-ekonomine-shqiptare/60%Hourly2013-12-19 22:41
https://kumti.com/antarktida-poli-i-jugut-i-mbushur-me-diamante/60%Hourly2013-12-19 22:32
https://kumti.com/cameron-i-ashper-kufizoni-levizjen-e-lire-per-shqiperine/60%Hourly2013-12-19 21:30
https://kumti.com/shoferi-hero/60%Hourly2013-12-19 21:28
https://kumti.com/mali-i-zi-refuzon-kerkesen-ruse-per-nje-baze-ushtarake-ne-tivar/60%Hourly2013-12-19 14:07
https://kumti.com/gjykata-egjiptiane-lirojne-ish-kryeministrin-ahmet-shafik-dhe-dy-bijte-e-mubarakut/60%Hourly2013-12-19 14:01
https://kumti.com/belgjika-lejon-bartjen-e-shamise-edhe-ne-administrate/60%Hourly2013-12-19 12:52
https://kumti.com/nje-perplasje-e-madhe-per-burimet-ujore/60%Hourly2013-12-19 11:52
https://kumti.com/5-shpikjet-e-5-viteve-te-ardhshme/60%Hourly2013-12-19 11:16
https://kumti.com/koncesionimi-i-brezovices-shtyhet-per-vitin-tjeter/60%Hourly2013-12-19 11:03
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vret-nje-palestinez/60%Hourly2013-12-19 11:00
https://kumti.com/fenomeni-i-vjedhjes-me-cente-shqetesues/60%Hourly2013-12-19 10:59
https://kumti.com/apple-nxjerr-ne-treg-mac-pro-video-prezentim/60%Hourly2013-12-19 10:56
https://kumti.com/3175-automate-nuk-i-kontrollon-shteti-2/60%Hourly2013-12-19 10:56
https://kumti.com/3175-automate-nuk-i-kontrollon-shteti/60%Hourly2013-12-19 10:49
https://kumti.com/institucionet-shendetesore-heshtin-para-skandalit-ne-qkuk-2/60%Hourly2013-12-19 10:48
https://kumti.com/ovl-e-uck-se-ne-udhekryq-protesta-apo-parti/60%Hourly2013-12-19 10:47
https://kumti.com/institucionet-shendetesore-heshtin-para-skandalit-ne-qkuk/60%Hourly2013-12-19 10:47
https://kumti.com/brukseli-shuplake-kosoves/60%Hourly2013-12-19 10:45
https://kumti.com/samsung-prezanton-galaxy-core-advance/60%Hourly2013-12-19 10:00
https://kumti.com/rusia-heq-ndalimin-e-perkthimit-te-kur-anit/60%Hourly2013-12-19 06:01
https://kumti.com/cila-eshte-arsyeja-e-perplasjes-se-erdoganit-me-fetullah-gylenin/60%Hourly2013-12-18 23:57
https://kumti.com/turqi-52-arrestime-te-zyrtareve-te-larte/60%Hourly2013-12-18 21:21
https://kumti.com/halid-iben-velidi-momentet-e-tij-te-fundit-ne-kete-bote-emocionale/60%Hourly2013-12-18 21:12
https://kumti.com/bagis-islami-eshte-nje-realitet-ne-gjermani-dhe-evrope/60%Hourly2013-12-18 18:19
https://kumti.com/higjiena-8-vendet-publike-me-te-pista-qe-nuk-i-keni-menduar/60%Hourly2013-12-18 18:17
https://kumti.com/perendimi-sinjalizon-opoziten-siriane-se-asadi-mund-te-mbetet-ne-pushtet/60%Hourly2013-12-18 18:11
https://kumti.com/koha-kur-brohorisnim-per-vellazerim-bashkimin-dhe-ruajtjen-e-jugosllavise-2/60%Hourly2013-12-18 17:55
https://kumti.com/ambasadorja-amerikane-jacobson-te-vazhdohet-me-uleset-e-rezervuara-per-minoritet-edhe-nje-mandat/60%Hourly2013-12-18 17:53
https://kumti.com/deshmitari-e1-per-rastin-monstra-ne-gjykaten-e-shkupit/60%Hourly2013-12-18 17:53
https://kumti.com/kioska-qe-shet-droge-ne-qender-te-prishtines/60%Hourly2013-12-18 17:50
https://kumti.com/koha-kur-brohorisnim-per-vellazerim-bashkimin-dhe-ruajtjen-e-jugosllavise/60%Hourly2013-12-18 17:40
https://kumti.com/siri-aeroplanet-e-bombarduan-alepon-per-kater-dite-me-radhe/60%Hourly2013-12-18 16:20
https://kumti.com/parqet-te-rendesishme-per-klimen-e-qyteteve-metropol/60%Hourly2013-12-18 15:36
https://kumti.com/egjipt-morsit-i-montohet-akuza-per-konspiracion-me-grupe-te-jashtme/60%Hourly2013-12-18 15:32
https://kumti.com/bbc-armet-kimike-demontohen-afer-shqiperise/60%Hourly2013-12-18 15:26
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-elkos-s-i-ka-paguar-borxhet-ndaj-shtetit/60%Hourly2013-12-18 15:21
https://kumti.com/mesazhet-telefonike-tregojne-per-blerje-diplomash-ne-up/60%Hourly2013-12-18 15:18
https://kumti.com/vetem-pas-intervenimit-te-policise-cohen-mjeket-ne-salle-te-operacionit/60%Hourly2013-12-18 15:14
https://kumti.com/facebook-te-fitoje-shume-para-nga-video-reklamat/60%Hourly2013-12-18 14:55
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-formon-grupin-koordinues-per-te-drejtat-e-pederave/60%Hourly2013-12-18 14:54
https://kumti.com/guardiola-nder-te-jem-trajner-i-ribery/60%Hourly2013-12-18 14:54
https://kumti.com/princi-i-abu-dhabit-le-ne-podgorice-50-mije-dollare-bakshish/60%Hourly2013-12-18 14:51
https://kumti.com/mblidhet-keshilli-i-gjuhes-ja-ndryshimet-ne-standard/60%Hourly2013-12-17 21:16
https://kumti.com/padi-kunder-ligjit-francez-qe-ndalon-nikabin-ne-vendet-publike/60%Hourly2013-12-17 20:30
https://kumti.com/moti-i-ftohte-dhe-semundjet-e-zemres/60%Hourly2013-12-17 20:29
https://kumti.com/mijera-te-huaj-luftuan-ne-siri/60%Hourly2013-12-17 20:27
https://kumti.com/serbia-fitoi-negociatat-me-be-ne-janar-shqiperia-u-shty-per-qershor/60%Hourly2013-12-17 20:20
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-muslimane-bojkoton-referendumin-per-kushtetuten-e-re/60%Hourly2013-12-17 20:19
https://kumti.com/egjipt-ndalohet-predikimi-i-selefive-ne-xhami-pa-leje-paraprake/60%Hourly2013-12-17 20:19
https://kumti.com/turqi-dy-femije-sirian-vdesin-nga-te-ftohtit/60%Hourly2013-12-17 20:09
https://kumti.com/afganistan-rrezohet-fluturakja-e-nato-s-6-ushtare-te-vrare/60%Hourly2013-12-17 20:07
https://kumti.com/si-mund-google-ta-shkaterroj-jeten-e-nje-qytetari-te-zakonshem/60%Hourly2013-12-17 15:02
https://kumti.com/okb-kritikon-turqine-per-mbeshtetje-te-kryengritesve-siriane/60%Hourly2013-12-17 14:53
https://kumti.com/raketat-ruse-frikesojne-europen/60%Hourly2013-12-17 14:51
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-sheriati-tingellon-shijshem-ne-zemrat-dhe-mendjet-ndalon-korrupsionin-dhe-keqperdorimet/60%Hourly2013-12-17 14:35
https://kumti.com/arrestohen-djemte-e-tre-ministrave-turq-nen-akuzat-per-mitmarrje/60%Hourly2013-12-17 14:33
https://kumti.com/permasat-e-vjedhjes-se-snowdenit-ndoshta-kurre-nuk-do-te-dihen/60%Hourly2013-12-17 14:24
https://kumti.com/temperatura-ngrirese-regjistrohen-ne-arabine-saudite/60%Hourly2013-12-17 14:22
https://kumti.com/gazetes-express-dhe-simotrave-te-saj-hoxhe-omer-bajrami/60%Hourly2013-12-17 14:16
https://kumti.com/skleroza-mund-te-mjekohet-me-ushqime-mesdhetare/60%Hourly2013-12-17 13:45
https://kumti.com/masakra-e-krishtereve-shqiptare-mbi-muslimanet-shqiptar/60%Hourly2013-12-17 13:30
https://kumti.com/urime-o-ju-hoxhallare/60%Hourly2013-12-17 13:01
https://kumti.com/per-gezofat-e-modes-lepujt-rripen-te-gjalle-pamje-te-renda-2/60%Hourly2013-12-17 13:01
https://kumti.com/franca-kerkon-krijimin-e-nje-fondi-te-be-per-nderhyrjet-ushtarake-jashte-evropes/60%Hourly2013-12-17 12:58
https://kumti.com/per-gezofat-e-modes-lepujt-rripen-te-gjalle-pamje-te-renda/60%Hourly2013-12-17 12:55
https://kumti.com/t-i-gezojme-myslimanet-2/60%Hourly2013-12-17 12:44
https://kumti.com/43-te-vrare-ne-sulmet-e-fundit-te-forcave-te-asadit/60%Hourly2013-12-17 12:40
https://kumti.com/japonia-publikon-strategjine-e-mbrojtjes/60%Hourly2013-12-17 09:49
https://kumti.com/waters-izraelitet-ndaj-palestinezeve-sikur-gjermanet-ndaj-tyre-ne-kohen-e-hitlerit/60%Hourly2013-12-17 06:28
https://kumti.com/siri-ne-janar-pritet-largimi-i-armeve-kimike/60%Hourly2013-12-17 06:28
https://kumti.com/nje-delegacioni-i-pd-se-takohet-me-perfaqesues-partise-erdoganit/60%Hourly2013-12-17 06:27
https://kumti.com/shoqeria-islame-ne-egjipt-kundershton-referendumin-per-kushtetuten/60%Hourly2013-12-17 00:14
https://kumti.com/be-perpjekje-te-perbashketa-me-vendet-e-ballkanit-rritin-kontrollin-mbi-luftetaret-qe-kthehen-nga-siria-2/60%Hourly2013-12-16 21:43
https://kumti.com/be-perpjekje-te-perbashketa-me-vendet-e-ballkanit-rritin-kontrollin-mbi-luftetaret-qe-kthehen-nga-siria/60%Hourly2013-12-16 21:02
https://kumti.com/okb-siria-po-kalon-krizen-me-te-rende-humanitare-ne-historine-moderne/60%Hourly2013-12-16 20:57
https://kumti.com/te-pa-diplomuar-dhe-miliardere-2/60%Hourly2013-12-16 19:57
https://kumti.com/te-pa-diplomuar-dhe-miliardere/60%Hourly2013-12-16 19:38
https://kumti.com/si-te-kujdeseni-per-gjumin-e-femijes-suaj/60%Hourly2013-12-16 19:32
https://kumti.com/amerika-nuk-ka-me-luftera-te-lehta/60%Hourly2013-12-16 19:15
https://kumti.com/google-prezanton-robotet-ushtarake/60%Hourly2013-12-16 19:12
https://kumti.com/fuad-ramiqi-flet-per-drejtesine-e-padrejtesine-2/60%Hourly2013-12-16 19:08
https://kumti.com/vritet-18-vjecari-brenda-autobusit-ne-gjakove/60%Hourly2013-12-16 19:08
https://kumti.com/fuad-ramiqi-flet-per-drejtesine-e-padrejtesine/60%Hourly2013-12-16 18:52
https://kumti.com/ashton-serbia-ka-plotesuar-te-gjitha-kushtet/60%Hourly2013-12-16 18:50
https://kumti.com/turqia-merr-udherrefyesin-per-liberalizimin/60%Hourly2013-12-16 18:47
https://kumti.com/10-perfitimet-e-panjohura-te-aloe-veres/60%Hourly2013-12-16 18:44
https://kumti.com/hulumtim-shkencor-qeshja-e-tepert-vdes-zemren/60%Hourly2013-12-16 18:38
https://kumti.com/si-e-njohim-ne-mark-krasniqin-2/60%Hourly2013-12-16 18:29
https://kumti.com/si-e-njohim-ne-mark-krasniqin/60%Hourly2013-12-16 18:18
https://kumti.com/erdogan-t-i-shpetojme-refugjatet-siriane-nga-uria-dhe-mjerimi/60%Hourly2013-12-16 18:04
https://kumti.com/alma-lama-dhe-ldk-me-agjenda-kunder-fese-islame/60%Hourly2013-12-16 16:22
https://kumti.com/pdk-e-aak-ne-objektet-e-uzurpuara/60%Hourly2013-12-16 12:04
https://kumti.com/australia-terheq-trupat-nga-afganistani/60%Hourly2013-12-16 12:01
https://kumti.com/enver-sekiraqa-po-gjykohet-ne-dubrave/60%Hourly2013-12-16 12:00
https://kumti.com/turqia-dhe-be-ja-nenshkruajne-dy-marreveshje-te-rendesishme/60%Hourly2013-12-16 11:54
https://kumti.com/franza-kerkon-qe-be-te-financoj-nderhyrjet-ushtarake/60%Hourly2013-12-16 11:52
https://kumti.com/trupat-izraelite-vrasin-dy-ushtare-libaneze-ne-kufi/60%Hourly2013-12-16 10:32
https://kumti.com/raport-zyrtar-francez-i-cili-propozon-lejimin-e-hixhabit/60%Hourly2013-12-15 21:52
https://kumti.com/sulme-ajrore-te-ushtrise-kriminale-te-asadit-viktima-edhe-14-femije/60%Hourly2013-12-15 14:34
https://kumti.com/kosova-ne-diten-boterore-kunder-korrupsionit/60%Hourly2013-12-14 22:56
https://kumti.com/tani-edhe-me-unaze-te-mencur/60%Hourly2013-12-14 10:45
https://kumti.com/motor-punim-dore/60%Hourly2013-12-14 10:45
https://kumti.com/televizor-3d-pa-syze/60%Hourly2013-12-14 10:24
https://kumti.com/ekzekutohet-xhaxhai-i-liderit-verikorean/60%Hourly2013-12-14 06:20
https://kumti.com/holanda-bllokon-statusin-per-shqiperine/60%Hourly2013-12-14 06:19
https://kumti.com/georgievski-shqiptaret-me-qendrim-te-duhur-per-car-dushanin/60%Hourly2013-12-14 06:14
https://kumti.com/arrestimet-ne-up-hije-e-keqe-per-universitetin/60%Hourly2013-12-14 05:59
https://kumti.com/disa-menyra-per-te-luftuar-gripin-dhe-ftohjen/60%Hourly2013-12-14 00:45
https://kumti.com/katermbedhjete-milione-vete-te-prekur-kanceri/60%Hourly2013-12-14 00:29
https://kumti.com/buka-e-bere-pa-hile-te-shijon-dhe-nuk-te-fryn/60%Hourly2013-12-14 00:04
https://kumti.com/sanxhaku-nuk-e-harron-shaban-polluzhen-2/60%Hourly2013-12-14 00:02
https://kumti.com/pikat-e-zeza-si-t-i-hiqni-nga-fytyra-pergjithmone/60%Hourly2013-12-14 00:02
https://kumti.com/sanxhaku-nuk-e-harron-shaban-polluzhen/60%Hourly2013-12-13 23:51
https://kumti.com/zgjatet-misioni-i-forcave-pergjegjese-per-raketat-patriot-ne-turqi/60%Hourly2013-12-13 23:45
https://kumti.com/ekstremistet-e-krishtere-vrasin-27-muslimane-ne-raq/60%Hourly2013-12-13 23:44
https://kumti.com/nafta-dhe-politika-3/60%Hourly2013-12-13 23:43
https://kumti.com/nafta-dhe-politika-2/60%Hourly2013-12-13 23:43
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-popullore-ne-egjipt/60%Hourly2013-12-13 23:42
https://kumti.com/krasniqi-ne-samitin-doha-goals-kerkon-perkrahje-per-sportin-e-kosoves-2/60%Hourly2013-12-13 23:42
https://kumti.com/nafta-dhe-politika/60%Hourly2013-12-13 23:37
https://kumti.com/krasniqi-ne-samitin-doha-goals-kerkon-perkrahje-per-sportin-e-kosoves/60%Hourly2013-12-13 23:35
https://kumti.com/palestine-abas-kundershton-planin-amerikan-qe-parashikon-nje-prani-ushtarake-te-izraelit/60%Hourly2013-12-13 23:33
https://kumti.com/musharraf-akuzohet-per-tradhti-gjykimi-nis-me-4-dhjetor/60%Hourly2013-12-13 23:30
https://kumti.com/limaj-e-krasniqi-vendosin-te-themelojne-parti/60%Hourly2013-12-13 23:23
https://kumti.com/kosovaret-me-zemergjeret-ne-ballkan-greket-kroatet-kinezet-dhe-shqiptaret-e-shqiperise-me-doreshtrenguarit-ne-bote/60%Hourly2013-12-13 23:02
https://kumti.com/partia-radikale-holandeze-kerkon-shperberjen-e-be/60%Hourly2013-12-13 23:00
https://kumti.com/stambolli-mikprites-i-samitit-te-organizatave-civile-ne-boten-islame/60%Hourly2013-12-13 23:00
https://kumti.com/mbi-burmali-xhamine-po-ndertohet-hoteli/60%Hourly2013-12-13 22:55
https://kumti.com/cilesite-e-burrerise-ne-kur-anin-famelarte-2/60%Hourly2013-12-13 19:07
https://kumti.com/izraeli-perfshihet-nga-nje-stuhi-bore/60%Hourly2013-12-13 14:09
https://kumti.com/refugjatet-siriane-amnesty-turp-per-be-ne/60%Hourly2013-12-13 14:05
https://kumti.com/grabitje-si-neper-filma-ne-prishtine-video/60%Hourly2013-12-13 13:59
https://kumti.com/nikoliq-i-hidheruar-me-erdoganin-anulon-samitin-trepalesh/60%Hourly2013-12-13 13:32
https://kumti.com/do-te-dobesohesh-mjaftojne-30-minuta-vrapim-ne-dite/60%Hourly2013-12-13 13:16
https://kumti.com/shkon-drejt-perfundimit-ujesjellesi-turqi-qipro/60%Hourly2013-12-13 12:11
https://kumti.com/udhezimi-i-masht-it-nuk-e-ndalon-shamine-ai-u-keqinterpretua/60%Hourly2013-12-13 11:58
https://kumti.com/kosova-vend-ku-respektohet-ateizmi-dhe-njerezit-jo-religjioze/60%Hourly2013-12-13 01:31
https://kumti.com/france-skandali-i-eutanazise-ne-azil-pleqesh/60%Hourly2013-12-13 01:10
https://kumti.com/ministri-gjerman-deshiron-te-fuse-pjese-te-sheriatit-ne-ligjin-gjerman/60%Hourly2013-12-12 23:38
https://kumti.com/strategji-shtatevjecare-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Hourly2013-12-12 22:42
https://kumti.com/daciq-vatikani-eshte-per-ndarje-te-kosoves/60%Hourly2013-12-12 22:37
https://kumti.com/si-te-anulloni-nje-e-mail-qe-sapo-derguat/60%Hourly2013-12-12 22:29
https://kumti.com/qkss-kercenimi-me-i-madh-i-sigurise-ne-vend-eshte-korrupsioni/60%Hourly2013-12-12 22:09
https://kumti.com/lisba-reagon-me-deklarate-kunder-presidentes-jahjaga/60%Hourly2013-12-12 20:38
https://kumti.com/bangladeshi-ekzekuton-hoxhen-prijesin-e-madh-fetar-e-politik/60%Hourly2013-12-12 20:36
https://kumti.com/gjenerali-i-shba-qe-e-hapi-guantanamon-thote-se-duhet-te-mbyllet/60%Hourly2013-12-12 20:31
https://kumti.com/licensohet-ne-zvicer-radio-televizioni-i-pare-islam-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2013-12-12 20:27
https://kumti.com/shba-nderpret-ndihmat-per-ushtrine-e-lire-siriane/60%Hourly2013-12-12 20:20
https://kumti.com/arrestohen-11-persona-per-korrupsion-ne-up/60%Hourly2013-12-12 20:18
https://kumti.com/bota-duhet-te-dije-per-solidaritetin-e-muslimaneve-shqiptare-me-te-gjitha-fete-2/60%Hourly2013-12-12 20:17
https://kumti.com/eulex-aktakuze-kunder-11-pjesetareve-te-rosu-per-shkak-te-dhunes-ndaj-serbeve/60%Hourly2013-12-12 20:14
https://kumti.com/bota-duhet-te-dije-per-solidaritetin-e-muslimaneve-shqiptare-me-te-gjitha-fete/60%Hourly2013-12-12 20:10
https://kumti.com/krasniqi-fitoi-shpendi-jo-vetevendosje/60%Hourly2013-12-12 19:59
https://kumti.com/miqesite-dhe-armiqesite-e-gabuara/60%Hourly2013-12-12 19:52
https://kumti.com/okb-denon-izraelin-per-prishjen-e-shtepive/60%Hourly2013-12-12 19:45
https://kumti.com/refugjatet-sirian-perballen-me-dimer-te-ashper/60%Hourly2013-12-12 19:45
https://kumti.com/kosova-mos-t-i-le-boshnjaket-pas-dore/60%Hourly2013-12-12 19:45
https://kumti.com/sekuestrohen-6-tone-droge-shqiptare-ne-itali/60%Hourly2013-12-12 15:29
https://kumti.com/unhcr-synon-te-dergoj-ndihma-humanitare-per-60-mije-siriane/60%Hourly2013-12-10 21:14
https://kumti.com/turqi-rritja-ekonomike-serish-realizohet-mbi-parashikimet/60%Hourly2013-12-10 21:13
https://kumti.com/kosove-populli-e-don-shamine-ne-shkolla-publike/60%Hourly2013-12-10 18:04
https://kumti.com/microsoft-lanson-harten-3d/60%Hourly2013-12-10 18:02
https://kumti.com/kositesja-e-barit-si-vetetima/60%Hourly2013-12-10 17:59
https://kumti.com/nura-u-shkruan-leter-te-hapur-institucioneve/60%Hourly2013-12-10 13:53
https://kumti.com/ende-s-kane-filluar-germimet-ne-rashke-te-serbise/60%Hourly2013-12-10 13:45
https://kumti.com/demaci-rugova-nuk-ishte-hero/60%Hourly2013-12-10 13:45
https://kumti.com/donald-trump-investim-ne-serbi/60%Hourly2013-12-10 13:35
https://kumti.com/eksportet-gjermane-thyejne-rekord-ne-tetor/60%Hourly2013-12-10 13:35
https://kumti.com/protestat-vazhdojne-ne-egjipt/60%Hourly2013-12-10 13:35
https://kumti.com/germime-te-thella-nen-themet-e-xhamise-aksa/60%Hourly2013-12-10 13:35
https://kumti.com/perdorimi-i-tepert-i-telefonit-shkakton-ankth/60%Hourly2013-12-10 13:32
https://kumti.com/kur-jemi-alergjik-ne-ushqim-a-duhet-shmangur-ushqimi-apo-jo/60%Hourly2013-12-10 09:25
https://kumti.com/shpend-ahmeti-deklarohet-socialist-i-majte/60%Hourly2013-12-09 23:50
https://kumti.com/turqia-merr-masa-ndaj-luftetareve-te-huaj-ne-siri/60%Hourly2013-12-09 23:42
https://kumti.com/fbi-mund-te-ndez-cdo-kamere-ne-kompjuter-2/60%Hourly2013-12-09 23:41
https://kumti.com/fbi-mund-te-ndez-cdo-kamere-ne-kompjuter/60%Hourly2013-12-09 23:35
https://kumti.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-qershor/60%Hourly2013-12-09 23:33
https://kumti.com/hoxhaj-dorezon-kerkesat-per-njohje-nga-libani-tunizia-dhe-indonezia/60%Hourly2013-12-09 23:31
https://kumti.com/sekretari-i-obi-t-ben-thirrje-per-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2013-12-09 23:28
https://kumti.com/i-akuzuari-per-vjedhje-ne-bahrejn-ekstradohet-ne-kosove/60%Hourly2013-12-09 23:00
https://kumti.com/a-do-ta-permbyse-tefik-ibrahimi-diskriminimin-gjinor-te-sistemit-zgjedhor-ne-dem-te-meshkujve/60%Hourly2013-12-09 21:51
https://kumti.com/shtohet-dashuria-mes-iranit-dhe-izraelit/60%Hourly2013-12-09 21:17
https://kumti.com/dokumentet-15-faktet-pse-enver-hoxha-eshte-kriminel-lufte/60%Hourly2013-12-09 19:58
https://kumti.com/regjimi-sirian-vret-femijet-pamje-tronditese/60%Hourly2013-12-09 19:50
https://kumti.com/dyshohet-per-varreze-masive/60%Hourly2013-12-09 19:46
https://kumti.com/anulohet-fitorja-e-sami-lushtakut-skenderaj-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2013-12-09 19:34
https://kumti.com/erdogan-perveq-allahut-asnje-fuqi-tjeter-nuk-eshte-mbi-vulletin-kombetar/60%Hourly2013-12-09 16:21
https://kumti.com/milazim-krasniqi-per-permendoren-e-car-dushanit/60%Hourly2013-12-08 21:35
https://kumti.com/parime-te-pergjithshme-te-drejtshkrimit/60%Hourly2013-12-08 20:13
https://kumti.com/molla-japoneze-me-e-forte-se-bomba-atomike/60%Hourly2013-12-08 20:09
https://kumti.com/nje-qytet-ne-australi-ndalon-shitjen-e-ujit-me-shishe-plastike/60%Hourly2013-12-08 19:57
https://kumti.com/qofte-me-salce-domatesh/60%Hourly2013-12-08 19:52
https://kumti.com/cfare-llambe-duhet-zgjedhur-per-abazhurin/60%Hourly2013-12-08 19:36
https://kumti.com/shkalla-aladin-cs/60%Hourly2013-12-08 19:34
https://kumti.com/si-ta-konfigurojme-printerin-ne-rrjete/60%Hourly2013-12-08 17:51
https://kumti.com/hoxhaj-merr-pjese-ne-takimin-e-keshillit-te-ministrave-te-jashtem-te-obi-se/60%Hourly2013-12-08 16:46
https://kumti.com/disa-prej-frutave-dhe-perimeve-qe-ndihmojne-ne-pastrimin-e-melcise/60%Hourly2013-12-08 12:38
https://kumti.com/nje-luge-mjalte-para-se-te-flihet-ndihmon-qe-te-humbet-peshe/60%Hourly2013-12-08 12:33
https://kumti.com/shishet-e-plastikes-shkaktojne-kokedhimbje-dhe-sterilitet/60%Hourly2013-12-08 12:21
https://kumti.com/rqa-400-te-vrare-brenda-tri-diteve-nga-dhuna-ndermjet-te-krishtereve-dhe-myslimaneve/60%Hourly2013-12-08 12:13
https://kumti.com/pupovci-tekstet-shkollore-monotone-dhe-jo-atraktive/60%Hourly2013-12-08 12:09
https://kumti.com/jordania-ne-vend-te-a-saudite-ne-keshillin-ne-sigurimit/60%Hourly2013-12-08 12:04
https://kumti.com/okb-te-mbrohen-kapacitetet-dhe-personeli-mjekesor-ne-siri/60%Hourly2013-12-08 11:59
https://kumti.com/onak-regjimi-sirian-shkaterroj-te-gjitha-municioneve-e-pambushura-te-sirise/60%Hourly2013-12-08 11:50
https://kumti.com/tash-e-tutje-ne-qkuk-pacientet-vleresojne-me-nota-mjeket-dhe-infermieret-2/60%Hourly2013-12-08 11:49
https://kumti.com/kabul-karzai-ne-iran-derisa-hagel-po-qendron-ne-afganistan/60%Hourly2013-12-08 11:46
https://kumti.com/fier-gruaja-me-te-dashurin-ther-18-here-burrin/60%Hourly2013-12-08 11:26
https://kumti.com/tash-e-tutje-ne-qkuk-pacientet-vleresojne-me-nota-mjeket-dhe-infermieret/60%Hourly2013-12-08 11:25
https://kumti.com/dima-prapaskenat-e-mbeshtetjes-se-frances-ndaj-milosheviqit-kunder-kosoves/60%Hourly2013-12-08 11:15
https://kumti.com/pastroni-veshkat-ne-menyren-me-te-thjeshte/60%Hourly2013-12-08 09:41
https://kumti.com/greqi-nga-te-shtenat-nje-polic-dhe-dy-shqiptare-te-vrare/60%Hourly2013-12-08 07:58
https://kumti.com/beograd-u-zbulua-bomba-nga-lufta-e-dyte-boterore/60%Hourly2013-12-08 07:57
https://kumti.com/qofte-e-mbushur-me-veze-te-zier/60%Hourly2013-12-08 07:40
https://kumti.com/izraeli-kryeson-ne-prodhimin-e-avioneve-pa-pilot-2/60%Hourly2013-12-07 23:57
https://kumti.com/izraeli-kryeson-ne-prodhimin-e-avioneve-pa-pilot/60%Hourly2013-12-07 22:51
https://kumti.com/lutfi-haziri-koha-e-ateizmit-ne-kosove-ka-perenduar/60%Hourly2013-12-07 22:34
https://kumti.com/shpend-ahmeti-kerkon-edu-ramen-per-mentor-te-prishtines/60%Hourly2013-12-07 19:53
https://kumti.com/gjykata-anuloj-denimin-e-plakut-qe-shkoi-ne-shtrat-me-11-vjecaren/60%Hourly2013-12-07 19:47
https://kumti.com/ferid-agani-gati-e-thirra-prokurorine-e-per-prishjet-ne-kardiologjine-invazive/60%Hourly2013-12-07 19:45
https://kumti.com/edukimi-dhe-punesimi-deshtimet-e-qeverise/60%Hourly2013-12-07 12:45
https://kumti.com/nje-kilometer-autostrade-12-milione-euro/60%Hourly2013-12-07 12:40
https://kumti.com/geshtenjat-perfitimet-efektet-dhe-disa-fakte-interesante/60%Hourly2013-12-07 02:10
https://kumti.com/femijet-e-rremujshem-mesojne-me-shpejt/60%Hourly2013-12-07 01:56
https://kumti.com/haraci-vazhdon-edhe-pas-zgjedhjeve-2/60%Hourly2013-12-07 01:50
https://kumti.com/haraci-vazhdon-edhe-pas-zgjedhjeve/60%Hourly2013-12-07 01:42
https://kumti.com/cila-eshte-e-verteta-mbi-rrembimin-e-murgeshave-ne-siri/60%Hourly2013-12-07 01:28
https://kumti.com/katari-kundershton-zgjidhjen-politike-te-krizes-siriane/60%Hourly2013-12-07 01:24
https://kumti.com/nje-e-katerta-e-qytetareve-te-be-se-e-kercenuar-nga-varferia/60%Hourly2013-12-07 01:16
https://kumti.com/turqi-indeksi-i-tregtise-dhe-sherbimeve-rritet-me-4-8/60%Hourly2013-12-07 01:13
https://kumti.com/rritet-ndikimi-i-medies-sociale-ne-rajon/60%Hourly2013-12-07 01:06
https://kumti.com/unesco-ja-merr-nen-mbrojtje-kafene-turke/60%Hourly2013-12-07 01:06
https://kumti.com/policia-e-ballkanit-sinkronizon-politikat-e-sigurise-per-te-luftuar-terrorizmin/60%Hourly2013-12-07 00:45
https://kumti.com/donacionet-turke-per-serbine-permiresojne-marredheniet-dypaleshe/60%Hourly2013-12-07 00:43
https://kumti.com/britania-denon-ushtarin-per-vrasje-ne-afganistan/60%Hourly2013-12-07 00:05
https://kumti.com/nje-skandal-5-miliarde-eurosh-e-godet-vatikanin/60%Hourly2013-12-06 23:53
https://kumti.com/isa-mustafa-lidh-gezmin-e-dr-shefqet-krasniqit-me-shik-un/60%Hourly2013-12-06 23:48
https://kumti.com/statuset-ne-facebook-zbulojne-personalitetin/60%Hourly2013-12-06 23:32
https://kumti.com/masat-e-kujdesit-helmimi-me-ushqim-te-konservuar/60%Hourly2013-12-06 23:18
https://kumti.com/policia-e-kosoves-ndalon-te-kthyerin-nga-siria/60%Hourly2013-12-06 23:03
https://kumti.com/kerry-izraeli-e-palestina-kurre-s-kane-qene-me-prane-marreveshjes/60%Hourly2013-12-06 23:00
https://kumti.com/daciq-para-10-vitesh-ndarja-e-kosoves-do-te-nenshkruhej-per-5-minuta/60%Hourly2013-12-06 22:57
https://kumti.com/53-per-qind-e-grave-shqiptare-abuzohen/60%Hourly2013-12-06 19:42
https://kumti.com/policia-egjiptiane-sulmon-protestuesit-me-gaz-lotsjelles/60%Hourly2013-12-06 19:19
https://kumti.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine/60%Hourly2013-12-06 19:08
https://kumti.com/limaj-fajeson-thacin-e-veselin-per-humbjen-e-pdk-se-video/60%Hourly2013-12-06 19:02
https://kumti.com/be-pezullon-pjeserisht-te-drejten-e-udhetimit-pa-viza/60%Hourly2013-12-06 18:12
https://kumti.com/wsj-nje-milion-eshtrat-e-bosnjes-2/60%Hourly2013-12-05 21:45
https://kumti.com/wsj-nje-milion-eshtrat-e-bosnjes/60%Hourly2013-12-05 21:43
https://kumti.com/hakeret-kane-vjedhur-fjalekalimet-e-llogarive-te-perdoruesve-te-rrjeteve-me-te-medha-sociale/60%Hourly2013-12-05 21:38
https://kumti.com/misteri-i-vetvrasjes-se-ushtareve-kanadeze-pas-kthimit-nga-afganistani/60%Hourly2013-12-05 21:36
https://kumti.com/harvardi-nuk-eshte-bash-i-veshtire-studentet-kryesisht-marrin-dhjeteshe/60%Hourly2013-12-05 21:33
https://kumti.com/vdes-nje-e-pese-ushtare-tjere-te-kfor-it-lendohen-ne-veri/60%Hourly2013-12-05 21:32
https://kumti.com/hetime-permes-facebook-ut-2/60%Hourly2013-12-05 21:30
https://kumti.com/te-cahet-konspiracioni-i-heshtjes-projekte-per-sherimin-e-traumave-ne-ballkan/60%Hourly2013-12-05 21:24
https://kumti.com/te-cahet-konspiracioni-i-heshtjes-projekte-per-sherimin-e-traumave-ne-ballkan-2/60%Hourly2013-12-05 21:24
https://kumti.com/hetime-permes-facebook-ut/60%Hourly2013-12-05 21:24
https://kumti.com/kryengritesit-vrasin-18-ushtare-te-regjimit-ne-alepo/60%Hourly2013-12-05 21:19
https://kumti.com/jemen-te-pakten-25-te-vrare-nga-sulmi-ne-ministri/60%Hourly2013-12-05 19:40
https://kumti.com/shpend-ahmeti-e-respektoj-shefqet-krasniqin/60%Hourly2013-12-05 19:09
https://kumti.com/haziri-mos-u-kompleksoni-pse-jeni-muslimane/60%Hourly2013-12-04 21:51
https://kumti.com/haradinaj-takohet-me-ambasadorin-izraelit-ne-beograd/60%Hourly2013-12-04 21:45
https://kumti.com/mustafa-e-pranon-djali-im-pjese-e-skandalit/60%Hourly2013-12-04 21:43
https://kumti.com/siri-250-mije-persona-mbesin-te-bllokuar/60%Hourly2013-12-04 14:55
https://kumti.com/kryeministri-erdoan-viziton-katarin/60%Hourly2013-12-04 14:48
https://kumti.com/koha-e-rilindjes-kombetare-shqiptare-ne-turqi/60%Hourly2013-12-04 14:40
https://kumti.com/60-milione-dollare-per-rrugen-prishtine-mitrovice/60%Hourly2013-12-04 00:06
https://kumti.com/skandal-ne-kishen-greke-prifti-vishet-si-nuse/60%Hourly2013-12-03 18:13
https://kumti.com/damasku-tronditet-nga-shperthimet/60%Hourly2013-12-03 17:30
https://kumti.com/historiani-serb-mihaljcic-ne-jemi-te-ardhur-shqiptaret-autoktone/60%Hourly2013-12-03 17:28
https://kumti.com/antibiotiket-nuk-i-clirojne-hundet-dhe-nuk-e-ndalojne-kollen/60%Hourly2013-12-03 17:21
https://kumti.com/egjipt-tentim-per-atentat-ndaj-sisit/60%Hourly2013-12-03 17:14
https://kumti.com/interneti-ka-vrare-cd-te-dhe-gazetat-por-jo-librat/60%Hourly2013-12-02 21:04
https://kumti.com/amazon-teston-dergimin-e-pakove-me-aeroplane-pa-pilote/60%Hourly2013-12-02 20:53
https://kumti.com/irani-i-shqetesuar-nga-numri-i-te-infektuarve-nga-hiv-aids/60%Hourly2013-12-02 20:49
https://kumti.com/dr-kardavi-jep-doreheqje-nga-ez-heri/60%Hourly2013-12-02 20:43
https://kumti.com/slobodan-milloshevic-kishte-700-agjente-ne-kosove/60%Hourly2013-12-02 19:48
https://kumti.com/keshilla-kunder-veprave-penale/60%Hourly2013-12-02 18:29
https://kumti.com/pershpejtohet-prodhimi-i-procesoreve-64-bit-per-smartfone/60%Hourly2013-12-02 18:20
https://kumti.com/siri-2500-viktima-vetem-ne-nentor/60%Hourly2013-12-02 18:16
https://kumti.com/pdk-e-para-me-vota-ne-nivel-vendi/60%Hourly2013-12-02 18:12
https://kumti.com/teleferiku-e-ardhmja-e-transportit-urban-ne-qytete/60%Hourly2013-12-02 17:45
https://kumti.com/kriza-islamofobia-e-racizmi-ndikojne-ne-kthimin-e-mergimtareve-nga-evropa/60%Hourly2013-12-02 17:37
https://kumti.com/i-ndihmoni-femijet-te-jene-optimiste/60%Hourly2013-12-02 06:17
https://kumti.com/lentet-e-kontaktit-mund-te-rrezikojne-syte/60%Hourly2013-12-02 06:09
https://kumti.com/shumegjuhesia-shtyn-harresen/60%Hourly2013-12-02 06:03
https://kumti.com/shtate-artikuj-ushqimore-qe-nuk-do-t-i-hani-pasi-ta-lexoni-kete-artikull/60%Hourly2013-12-02 05:54
https://kumti.com/kroatet-votuan-kunder-martesave-te-homoseksualeve/60%Hourly2013-12-01 22:29
https://kumti.com/video-lajmi-i-fundit-vdes-simpatizanti-i-vetevendosjes/60%Hourly2013-12-01 22:28
https://kumti.com/aak-humbesja-me-e-madhe/60%Hourly2013-12-01 21:58
https://kumti.com/egjipt-ka-filluar-votimi-i-ndryshimeve-kushtetuese/60%Hourly2013-12-01 18:52