XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/ja-kush-votoi-pro-dhe-kunder-ligjit-qe-ndalon-zhurmen-e-ezanit/60%Hourly2014-01-30 23:54
https://kumti.com/kardinali-gjerman-myslimanet-vlejne-me-pak-se-katoliket/60%Hourly2014-01-30 15:11
https://kumti.com/obama-pret-mbretin-abdullah-me-14-shkurt/60%Hourly2014-01-30 14:59
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-e-beri-milioner-amm-ne/60%Hourly2014-01-30 14:57
https://kumti.com/vm-akuzat-ndaj-mursit-qesharake/60%Hourly2014-01-30 14:55
https://kumti.com/arabia-saudite-premton-4-miliarde-shtese-per-egjiptin/60%Hourly2014-01-30 14:51
https://kumti.com/turqi-banka-qendrore-kunder-erdogan/60%Hourly2014-01-30 14:50
https://kumti.com/geeksphone-telefon-me-dy-sisteme-operative/60%Hourly2014-01-30 14:48
https://kumti.com/85-persona-barazuan-pasurine-e-tyre-me-gjysmen-e-botes-rreth-3-6-miliarde-vete-2/60%Hourly2014-01-30 14:47
https://kumti.com/nje-masiv-gjigand-i-akullit-ne-forme-dallge-goditi-brigjet-e-nje-fshati-siberian-2/60%Hourly2014-01-30 14:43
https://kumti.com/85-persona-barazuan-pasurine-e-tyre-me-gjysmen-e-botes-rreth-3-6-miliarde-vete/60%Hourly2014-01-30 14:42
https://kumti.com/karroca-e-femijeve-e-cila-ju-tregon-sa-keni-ecur/60%Hourly2014-01-30 14:42
https://kumti.com/nje-masiv-gjigand-i-akullit-ne-forme-dallge-goditi-brigjet-e-nje-fshati-siberian/60%Hourly2014-01-30 14:40
https://kumti.com/trepca-garance-e-zhvillimit-ekonomik-te-kosoves/60%Hourly2014-01-30 14:38
https://kumti.com/gjykatat-federale-te-shba-se-i-jane-nenshtruar-sulmit-te-hakereve/60%Hourly2014-01-30 14:38
https://kumti.com/nendeteset-ruse-do-t-i-veshin-me-pelerina-te-padukshme/60%Hourly2014-01-30 14:34
https://kumti.com/13-milione-franga-eshte-roga-me-e-madhe-ne-zvicer/60%Hourly2014-01-30 14:32
https://kumti.com/gjermania-zgjat-afatin-e-qendrimit-te-raketave-patrion-ne-turqi/60%Hourly2014-01-30 14:28
https://kumti.com/unicef-femijet-ne-bote-jane-ne-pozite-jo-te-barabarte-lidhur-me-te-drejtat-e-tyre/60%Hourly2014-01-30 14:26
https://kumti.com/pergjigja-e-astritit-kur-e-dhunova-nenen-isha-i-dehur-me-denoni-me-vdekje/60%Hourly2014-01-30 14:25
https://kumti.com/kryengritesit-sulmojne-nje-ndertese-qeveritare-ne-bagdad/60%Hourly2014-01-30 14:23
https://kumti.com/kerkohet-debat-urgjent-per-gjendjen-ne-universitetin-e-prishtines/60%Hourly2014-01-30 14:22
https://kumti.com/zyrtare-te-kosoves-takohen-me-zyrtare-amerikane-kunder-terrorizmit/60%Hourly2014-01-30 14:19
https://kumti.com/qeveria-dhe-kuvendi-i-kosoves-perplot-me-bashkepunetore-te-udb-se-video/60%Hourly2014-01-30 14:12
https://kumti.com/brahimi-asgje-thelbesore-ne-bisedimet-per-sirine/60%Hourly2014-01-30 11:43
https://kumti.com/siri-shkaterrohen-qellimisht-banesat-shume-kateshe/60%Hourly2014-01-30 11:43
https://kumti.com/studentet-protestojne-serish/60%Hourly2014-01-30 11:42
https://kumti.com/nga-kosova-dergohen-ndihma-per-popullin-e-sirise/60%Hourly2014-01-29 19:25
https://kumti.com/gashi-s-e-ka-nder-mend-te-jape-doreheqje/60%Hourly2014-01-29 19:14
https://kumti.com/arabia-saudite-raporton-59-vdekje-nga-coronavirus-i/60%Hourly2014-01-29 15:35
https://kumti.com/gjeneva-per-sirine-vazhdon-dialogu-i-drejtperdrejte-mes-paleve/60%Hourly2014-01-29 15:27
https://kumti.com/urtesia-per-dergimin-e-te-derguarve-2/60%Hourly2014-01-29 14:30
https://kumti.com/masakra-e-radhes-ne-siri-ne-nje-lume-afer-halepit-gjenden-220-kufoma/60%Hourly2014-01-29 14:08
https://kumti.com/shqiperia-ka-borxhin-me-te-larte-publik-ne-rajon/60%Hourly2014-01-29 12:42
https://kumti.com/hallalli-hap-dyert-e-prodhimeve-nga-maqedonia-ne-irak-2/60%Hourly2014-01-29 12:41
https://kumti.com/hallalli-hap-dyert-e-prodhimeve-nga-maqedonia-ne-irak/60%Hourly2014-01-29 12:37
https://kumti.com/vidhet-posta-ne-qender-te-mitrovices/60%Hourly2014-01-29 12:34
https://kumti.com/office-online-do-te-zevendesoje-se-shpejti-word-dhe-exel-web-app/60%Hourly2014-01-29 12:25
https://kumti.com/vazhdon-protesta-para-up-se/60%Hourly2014-01-29 12:21
https://kumti.com/lajmerohuni-ne-iphone-pa-e-hapur-kellefin-fare/60%Hourly2014-01-29 12:19
https://kumti.com/ish-ministri-izraelit-izraeli-mbeshtet-sisin-per-president-te-egjiptit/60%Hourly2014-01-29 12:16
https://kumti.com/mott-macdonald-investon-900-milione-dollare-ne-turqi/60%Hourly2014-01-29 12:12
https://kumti.com/vaji-i-peshkut-i-dobishem-per-ruajtjen-nga-skleroza/60%Hourly2014-01-29 12:07
https://kumti.com/lavrov-detyra-kyce-e-konfernces-per-sirine-eshte-nderprerja-e-dhunes-e-jo-largimi-i-asadit/60%Hourly2014-01-29 12:05
https://kumti.com/turqi-shitjet-me-pakice-arrijne-ne-311-miliarde-dollare/60%Hourly2014-01-29 12:02
https://kumti.com/turqi-kryeministri-erdogan-e-viziton-iranin/60%Hourly2014-01-29 12:00
https://kumti.com/turqia-strehe-e-sigurte-per-refugjatet-siriane/60%Hourly2014-01-29 11:58
https://kumti.com/turqi-popullsia-vazhdon-te-shenoje-rritje/60%Hourly2014-01-29 11:58
https://kumti.com/qeveria-e-re-e-tunizise-e-fitoi-besimin-ne-parlament/60%Hourly2014-01-29 11:50
https://kumti.com/ndalohet-shitja-e-shpendeve-te-gjalle-ne-kinen-lindore/60%Hourly2014-01-29 11:45
https://kumti.com/okb-miraton-dergimin-e-trupave-te-be-se-ne-rqa/60%Hourly2014-01-29 11:43
https://kumti.com/vale-e-re-te-ftohti-ne-jug-te-shba-se-autoritetet-te-papergatitura/60%Hourly2014-01-29 11:38
https://kumti.com/unesco-paralajmerim-per-krize-globale-ne-arsim/60%Hourly2014-01-29 11:36
https://kumti.com/palestinezet-ofrojne-kompromis-per-terheqjen-e-trupave-izraelite/60%Hourly2014-01-29 11:36
https://kumti.com/australi-imazhet-tronditese-ne-paketimet-e-duhani-ka-treguar-rezultate-te-mira/60%Hourly2014-01-28 16:57
https://kumti.com/drejtori-i-policise-kosova-rrezikohet-nga-krimi-organizuar-jo-nga-luftetaret-ne-siri-apo-ekstremizmi-fetar/60%Hourly2014-01-28 14:15
https://kumti.com/siri-anulohet-marreveshja-per-evakuimin-e-homsit/60%Hourly2014-01-28 14:05
https://kumti.com/rreth-25-mije-mesimdhenes-do-t-iu-kthehen-studimeve/60%Hourly2014-01-28 12:51
https://kumti.com/ministri-buja-arsyeton-rektorin-gashi/60%Hourly2014-01-28 12:48
https://kumti.com/xhamia-e-pare-ne-panama-si-rezultat-i-kerkeses-se-grave/60%Hourly2014-01-28 12:44
https://kumti.com/izraeli-investime-te-reja-ne-shqiperi-ne-fushen-e-bujqesise/60%Hourly2014-01-28 12:38
https://kumti.com/tronditese-sirianet-e-homsit-po-hane-bar-per-te-mbijetuar/60%Hourly2014-01-28 12:24
https://kumti.com/niset-anija-amerikane-qe-do-t-i-shkaterroje-armet-kimike-te-regjimit-te-asadit/60%Hourly2014-01-28 12:17
https://kumti.com/lajmi-i-ri-vrasje-me-thika-ne-nje-shkolle-te-mitrovices/60%Hourly2014-01-28 12:14
https://kumti.com/franca-mbeshtet-anetaresimin-e-turqise-ne-be/60%Hourly2014-01-28 11:55
https://kumti.com/pastroni-melcine-per-te-qene-me-te-bukur-dhe-me-te-shendetshem/60%Hourly2014-01-28 11:46
https://kumti.com/konsumimi-i-alkoolit-ju-shkaterron-kujtesen/60%Hourly2014-01-28 11:37
https://kumti.com/nderhyn-policia-per-zhbllokimin-e-rektoratit/60%Hourly2014-01-28 11:31
https://kumti.com/per-cfare-arsye-eshte-quajtur-feja-islame-me-kete-emer-islam/60%Hourly2014-01-28 06:41
https://kumti.com/cfare-demton-trurin-e-femijes/60%Hourly2014-01-28 06:38
https://kumti.com/te-shkruarit-ne-telefon-gjate-ecjes-eshte-e-rrezikshme/60%Hourly2014-01-28 06:24
https://kumti.com/blu-vivo-4-8-hd-smartfoni-i-lire-me-procesor-quad-core/60%Hourly2014-01-28 06:20
https://kumti.com/egjipt-gjenerali-sisi-pritet-te-kandidoje-per-president/60%Hourly2014-01-28 05:55
https://kumti.com/personi-pozitiv-vs-personi-negativ/60%Hourly2014-01-27 20:46
https://kumti.com/kelmendi-thote-se-ka-paditur-kurtin/60%Hourly2014-01-27 19:20
https://kumti.com/gjeneva-ii-mospajtime-per-qeverine-e-tranzicionit-ne-siri/60%Hourly2014-01-27 19:08
https://kumti.com/ja-disa-keshilla-per-te-bere-nje-gjume-te-mire/60%Hourly2014-01-27 18:48
https://kumti.com/siri-vrasjet-e-regjimit-te-asadit-nuk-kane-te-ndalur-krime-te-reja-ne-femije-dhe-gra/60%Hourly2014-01-27 18:39
https://kumti.com/arrestimi-i-oliver-ivanovic-ja-per-cfare-akuzohet/60%Hourly2014-01-27 18:39
https://kumti.com/egjipt-ekonomia-ne-kolaps-pas-mursit/60%Hourly2014-01-27 18:38
https://kumti.com/te-mbijetuares-se-restelices-amsera-rekes-nuk-iu-dhuruan-10-mije-eurot-e-premtuara/60%Hourly2014-01-27 06:44
https://kumti.com/rrjedhin-info-te-reja-per-lumia-1520v/60%Hourly2014-01-26 23:03
https://kumti.com/korea-e-jugut-ka-nisur-sherbimin-5g/60%Hourly2014-01-26 22:58
https://kumti.com/arrestohet-28-vjecari-astrit-m-per-marredhenie-seksuale-me-dhune-me-te-emen/60%Hourly2014-01-26 15:16
https://kumti.com/ne-rritje-numri-i-bagetive-ne-gore-banoret-po-i-kthehen-tradites/60%Hourly2014-01-26 15:14
https://kumti.com/egjipt-ne-pervjetorin-e-protestave-49-te-vrare/60%Hourly2014-01-26 15:14
https://kumti.com/udb-kreu-aktual-politik-i-kosoves-ka-punuar-per-sherbimin-shteteror-informativ/60%Hourly2014-01-26 15:08
https://kumti.com/pd-shkuarja-ne-siri-vendim-personal/60%Hourly2014-01-26 09:17
https://kumti.com/video-mrekullia-e-shpetimit-te-vogelushes-ne-siri/60%Hourly2014-01-25 13:24
https://kumti.com/reagim-nga-dr-shefqet-krasniqi-rreth-ambicies-per-president/60%Hourly2014-01-24 22:18
https://kumti.com/dhunon-kunaten-pranga-41-vjecarit/60%Hourly2014-01-24 13:20
https://kumti.com/turqi-siri-rihapet-nje-pike-e-kalimit-kufitare/60%Hourly2014-01-24 12:21
https://kumti.com/lufta-ne-siri-sot-bisedimet-qeveri-opozite/60%Hourly2014-01-24 12:14
https://kumti.com/marreveshje-armpushimi-per-sudanin-e-jugut/60%Hourly2014-01-24 11:58
https://kumti.com/vetevendosje-padi-per-pronarin-e-elkos-it/60%Hourly2014-01-24 11:48
https://kumti.com/aktivisti-lgbt-vret-veten/60%Hourly2014-01-24 06:46
https://kumti.com/si-te-lumturohet-jeta-e-dy-bashkeshorteve/60%Hourly2014-01-24 06:39
https://kumti.com/100-mln-euro-kush-martohet-me-vajzen-time-lesbike/60%Hourly2014-01-24 06:31
https://kumti.com/rubikon-debati-rreth-fese-ne-mes-te-amir-ahmetit-dhe-ministrit-gashi/60%Hourly2014-01-24 06:16
https://kumti.com/muslimanet-ne-britani-denoncojne-karikaturat-per-pejgamberet-muhamed-dhe-isa-alejhimuselam/60%Hourly2014-01-24 06:05
https://kumti.com/studentet-neser-ne-proteste-per-te-kerkuar-doreheqjen-e-rektorit-gashi/60%Hourly2014-01-23 16:47
https://kumti.com/ministri-agani-per-ligjin-antiduhan-ne-podujeve/60%Hourly2014-01-23 16:39
https://kumti.com/afrike-qendrore-te-krishteret-bastisen-burgun-5-muslimane-te-vrare/60%Hourly2014-01-23 16:36
https://kumti.com/siri-perfundon-gjeneva-ii-te-premten-takim-mes-qeverise-dhe-opozitareve/60%Hourly2014-01-23 16:28
https://kumti.com/rektori-i-dhe-profesoret-e-up-se-mashtrues/60%Hourly2014-01-22 23:28
https://kumti.com/gjyqtari-kerkon-qe-deshmitarja-ta-heq-mbulesen-fetare/60%Hourly2014-01-22 23:28
https://kumti.com/avokati-i-popullit-do-ta-vizitoje-shukri-alijun-ne-burgun-e-prilepit/60%Hourly2014-01-22 23:20
https://kumti.com/lushtaku-s-eshte-pishman-qe-garda-s-e-nderoi-rugoven/60%Hourly2014-01-22 23:17
https://kumti.com/davos-sistemi-financiar-nuk-po-funksionon-mire/60%Hourly2014-01-22 23:14
https://kumti.com/vritet-per-parkim-duke-pritur-femijet-para-shkolles-video/60%Hourly2014-01-22 23:13
https://kumti.com/telefonat-me-te-mire-kineze/60%Hourly2014-01-22 23:07
https://kumti.com/hp-lanson-dy-telefona-tableta/60%Hourly2014-01-22 23:06
https://kumti.com/dukagjin-pupovci-rektor-jep-doreheqje/60%Hourly2014-01-22 23:01
https://kumti.com/siri-asadi-po-akuzohet-per-infiltrim-mes-grupeve-luftuese-ne-siri-per-ta-demtuar-imazhin-e-kryengritjes/60%Hourly2014-01-22 14:36
https://kumti.com/muhamedi-alejhi-selam-ti-dhe-sprovat/60%Hourly2014-01-22 14:27
https://kumti.com/siri-regjimi-i-asadit-bombardon-civilet-para-gjeneves-2/60%Hourly2014-01-22 14:09
https://kumti.com/mafia-italiane-e-dogji-femijen-per-borxh/60%Hourly2014-01-22 12:54
https://kumti.com/video-mesoni-te-kontrolloni-se-kush-po-e-perdor-wireless-in-e-shtepise-suaj/60%Hourly2014-01-22 12:47
https://kumti.com/alma-lama-reagon-kunder-takimit-te-dr-shefqet-krasniqit-me-mimoza-kusarin/60%Hourly2014-01-22 12:21
https://kumti.com/dietat-e-deshtuara-dobesojne-imunitetin/60%Hourly2014-01-22 12:10
https://kumti.com/siri-kete-here-eshte-veshtire-te-mbulohet-e-verteta-per-krimet-e-regjimit-te-basharit/60%Hourly2014-01-22 11:55
https://kumti.com/kerry-asadi-nuk-do-te-jete-pjese-e-qeverise-se-tranzicionit-ne-siri/60%Hourly2014-01-22 11:49
https://kumti.com/gjykatesi-egjiptian-forcat-e-sigurise-vrane-7-000-njerez/60%Hourly2014-01-21 22:54
https://kumti.com/okb-paralajmeron-mundesine-e-shkaterrimi-te-plote-te-afrikes-qendrore/60%Hourly2014-01-21 22:47
https://kumti.com/opozita-turke-armatimet-ne-turqi-jane-derguar-ne-dijeni-te-erdogan/60%Hourly2014-01-21 22:47
https://kumti.com/murgesha-e-cila-nuk-i-rezistoi-tundimit-u-be-me-femije-dhe-e-quajti-ate-francesk/60%Hourly2014-01-21 11:54
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-buciti-ne-seline-e-hezbollah-ut-ne-bejrut/60%Hourly2014-01-21 11:50
https://kumti.com/fileta-vici-ne-salce-kerpudhash/60%Hourly2014-01-21 11:48
https://kumti.com/kungull-me-djathe/60%Hourly2014-01-21 11:46
https://kumti.com/sallate-me-laker-karote-dhe-spec-te-kuq/60%Hourly2014-01-21 11:43
https://kumti.com/shkaktaret-e-eres-se-tharbte-nga-goja/60%Hourly2014-01-21 11:41
https://kumti.com/akuza-kunder-regjimit-sirian-per-tortura-sistematike/60%Hourly2014-01-21 11:40
https://kumti.com/ribery-e-meritova-topin-e-arte/60%Hourly2014-01-21 11:39
https://kumti.com/sa-mire-eshte-te-jetosh-ne-turkmenistan/60%Hourly2014-01-21 11:38
https://kumti.com/pamjet-e-para-te-samsung-galaxy-s5/60%Hourly2014-01-21 11:34
https://kumti.com/be-ia-permend-serbise-vizatimin-e-kufijve/60%Hourly2014-01-21 11:32
https://kumti.com/testohet-bartja-e-ujit-nga-liqeni-i-ujemanit-ne-badovc/60%Hourly2014-01-21 11:31
https://kumti.com/pakistan-nga-sulmet-ajrore-25-talebane-te-vrare/60%Hourly2014-01-21 09:56
https://kumti.com/ushtria-e-regjimit-irakian-vazhdon-sulmet-e-saj-ne-anbar/60%Hourly2014-01-21 09:54
https://kumti.com/kur-mediet-nenqmojne-audiencen/60%Hourly2014-01-20 23:59
https://kumti.com/arabia-saudite-ndihmon-refugjatet-siriane/60%Hourly2014-01-20 19:30
https://kumti.com/me-1-shkurt-dita-boterore-e-hixhabit-2/60%Hourly2014-01-20 18:51
https://kumti.com/vazhdojne-rrenimet-ne-prishtine/60%Hourly2014-01-20 17:18
https://kumti.com/arabia-saudite-kundershton-pjesemarrjen-e-iranit-ne-gjeneva-2/60%Hourly2014-01-20 17:01
https://kumti.com/njohje-e-shkurter-rreth-cilesive-te-hauarixheve/60%Hourly2014-01-20 15:09
https://kumti.com/femrat-australiane-po-behen-muslimane/60%Hourly2014-01-20 14:32
https://kumti.com/telefonat-mobil-nuk-do-te-funksionojne-pa-paguar-doganen-2/60%Hourly2014-01-20 13:16
https://kumti.com/telefonat-mobil-nuk-do-te-funksionojne-pa-paguar-doganen/60%Hourly2014-01-20 13:14
https://kumti.com/zte-blade-q-mini-telefon-i-mencur-per-vetem-72-euro/60%Hourly2014-01-20 13:13
https://kumti.com/mursi-serish-para-gjyqit/60%Hourly2014-01-20 13:10
https://kumti.com/metode-e-re-per-ruajtjen-e-kartave-te-kreditit/60%Hourly2014-01-20 13:10
https://kumti.com/kore-e-jugut-vidhen-te-dhenat-e-20-milione-kartave-te-kreditit/60%Hourly2014-01-20 13:08
https://kumti.com/servet-jashari-ka-qelluar-me-sepate-ne-koke-djalin-e-xhaxhait-te-tij/60%Hourly2014-01-20 13:04
https://kumti.com/super-mirembajtja-e-decanit/60%Hourly2014-01-20 12:58
https://kumti.com/vriten-12-persona-ne-konfliktin-e-jemenit/60%Hourly2014-01-20 12:57
https://kumti.com/turqia-shpreson-te-mos-percahet-me-be-ne/60%Hourly2014-01-20 12:52
https://kumti.com/ruset-hapin-qender-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-kosove/60%Hourly2014-01-20 12:52
https://kumti.com/studentet-protestojne-sot-para-rektoratit/60%Hourly2014-01-20 09:09
https://kumti.com/lorik-cana-duke-pikturuar-fjalen-allahu/60%Hourly2014-01-20 09:05
https://kumti.com/skandaloze-obama-marijuana-me-pak-e-rrezikshme-se-alkooli/60%Hourly2014-01-20 06:57
https://kumti.com/ekspertet-dibra-e-madhe-vdes-nese-lumit-radika-i-ndryshohet-rrjedha/60%Hourly2014-01-20 06:55
https://kumti.com/iphone-6-do-te-jete-me-permasa-me-te-medha/60%Hourly2014-01-20 06:52
https://kumti.com/shumezimi-i-mikrobeve-dhe-semundja-gjumit/60%Hourly2014-01-20 06:48
https://kumti.com/pirja-e-duhanit-demton-shikimin/60%Hourly2014-01-20 06:13
https://kumti.com/rrefim-qe-perlot-durimi-i-prinderve-te-te-porsalindurit-me-anomali/60%Hourly2014-01-19 16:21
https://kumti.com/leter-nga-shukri-alija-si-me-malltretojne-ne-burgun-e-prilepit/60%Hourly2014-01-19 15:09
https://kumti.com/ambasadat-ne-prishtine-ishin-kunder-rizgjedhjes-se-naim-ternaves/60%Hourly2014-01-19 15:06
https://kumti.com/siri-me-ne-fund-arrijne-ndihmat-ne-yarmouk-te-damaskut/60%Hourly2014-01-19 15:06
https://kumti.com/policia-dyshohet-se-busti-i-terezes-eshte-rrezuar-per-shkak-se-nuk-ka-qene-i-shtrenguar-mire/60%Hourly2014-01-19 15:04
https://kumti.com/deklarata-bombe-e-mishel-obames-cifti-do-te-divorcohet/60%Hourly2014-01-19 15:01
https://kumti.com/spahiu-monumentin-e-nenes-tereze-e-rrenuan-anti-katoliket-dhe-anti-islamistet/60%Hourly2014-01-19 14:01
https://kumti.com/permbytjet-zhvendosin-10-000-indonezian/60%Hourly2014-01-19 13:31
https://kumti.com/marredheniet-shba-gjermani/60%Hourly2014-01-19 13:27
https://kumti.com/ne-prishtine-mbyllen-9-lokale-dhe-arrestohen-9-persona/60%Hourly2014-01-19 13:26
https://kumti.com/kater-paciente-te-helmuar-me-metale-te-renda/60%Hourly2014-01-19 13:16
https://kumti.com/faik-konica-keshille-nje-gazetari/60%Hourly2014-01-19 13:01
https://kumti.com/al-assad-nuk-largohem/60%Hourly2014-01-19 12:49
https://kumti.com/rrezohet-busti-i-nenes-terezes/60%Hourly2014-01-19 12:42
https://kumti.com/reuters-rusia-furnizon-ushtrine-e-asadit-me-armatim/60%Hourly2014-01-18 17:39
https://kumti.com/video-hoxhe-enis-rama-pergjigjet-rreth-akuzave-te-koheve-te-fundit/60%Hourly2014-01-18 15:23
https://kumti.com/rreth-11-milion-te-rinj-ne-shba-kane-braktisur-facebook-un/60%Hourly2014-01-18 14:08
https://kumti.com/vitmina-d-per-muskuj-te-forte-te-femijeve/60%Hourly2014-01-18 14:01
https://kumti.com/itali-murgesha-lind-femije-nuk-e-dija-qe-isha-shtatzene/60%Hourly2014-01-18 13:58
https://kumti.com/restoranti-tajlandez-ne-vjene-ndalon-puthjen-dhe/60%Hourly2014-01-18 13:50
https://kumti.com/palestine-protesta-kunder-pushtuesit-izraelit/60%Hourly2014-01-18 13:14
https://kumti.com/murxhiat/60%Hourly2014-01-18 13:08
https://kumti.com/thatesira-gjunjezon-kalifornine/60%Hourly2014-01-18 13:04
https://kumti.com/benedikti-xvi-zhveshi-400-prifterinj-ne-2-vjet/60%Hourly2014-01-18 12:25
https://kumti.com/havarixhet-2/60%Hourly2014-01-18 01:07
https://kumti.com/havarixhet/60%Hourly2014-01-18 00:26
https://kumti.com/shkaqet-e-fitores-sipas-sheriatit-dhe-cilesite-e-kenaqshme-te-muxhahidave/60%Hourly2014-01-17 23:00
https://kumti.com/a-po-behet-facebook-gjenerator-lajmesh/60%Hourly2014-01-17 20:29
https://kumti.com/thatesia-ndermjet-shkences-dhe-fese/60%Hourly2014-01-17 20:13
https://kumti.com/erdogan-heq-dore-nga-femijet-nese-ndonjeri-eshte-perfshire-ne-korrupsion/60%Hourly2014-01-17 20:08
https://kumti.com/a-po-ndryshon-turqia-politiken-e-saj-ndaj-sirise/60%Hourly2014-01-17 20:03
https://kumti.com/javen-e-ardhshme-ka-gjasa-te-rrenohet-car-dushani/60%Hourly2014-01-17 20:03
https://kumti.com/irlanda-nderton-xhamine-dhe-qendren-islame-nder-me-te-medhat-ne-evrope-foto/60%Hourly2014-01-17 20:01
https://kumti.com/katoliket-meksikane-i-kerkojne-vatikanit-denimin-e-klerikeve-pedofil-e-te-pamoralshem/60%Hourly2014-01-17 19:58
https://kumti.com/monstra-vazhdoi-me-dyer-te-mbyllura/60%Hourly2014-01-17 19:57
https://kumti.com/kina-kritikon-spiunimet-kompjuterike-amerikane/60%Hourly2014-01-17 19:53
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-prekurve-me-hiv/60%Hourly2014-01-17 19:53
https://kumti.com/ushtria-irakiane-sulmon-falluxhan/60%Hourly2014-01-17 19:51
https://kumti.com/nje-model-turk-ne-gare-per-konkursin-e-taksive-te-londres/60%Hourly2014-01-17 19:49
https://kumti.com/kush-eshte-muhamedi-paqja-qofte-mbi-te/60%Hourly2014-01-17 19:48
https://kumti.com/jordani-kerkon-ndihme-per-sirianet-e-zhvendosur/60%Hourly2014-01-17 19:48
https://kumti.com/krasniqi-sa-vrasje-enigmatike-ka-kryer-serbia-ne-kosove/60%Hourly2014-01-17 19:47
https://kumti.com/serbia-vrau-serbet-ne-panda-ne-peje-per-te-demtuar-imazhin-e-uck-se-2/60%Hourly2014-01-17 19:47
https://kumti.com/izrael-thirren-ambasadoret-e-kater-vendeve-te-be-se/60%Hourly2014-01-17 19:46
https://kumti.com/putini-homoseksualeve-na-i-lini-femijet-rehat/60%Hourly2014-01-17 19:35
https://kumti.com/serbia-vrau-serbet-ne-panda-ne-peje-per-te-demtuar-imazhin-e-uck-se/60%Hourly2014-01-17 19:34
https://kumti.com/pakistan-sulm-ne-nje-qender-islamike-5-te-vrare-dhe-57-te-plagosur/60%Hourly2014-01-17 16:24
https://kumti.com/40-ishte-pjesemarrja-e-votuesve-ne-referendumin-egjiptian/60%Hourly2014-01-17 16:20
https://kumti.com/alenaca-kombetare-referendumi-ne-egjipt-deshtim-spektakolar/60%Hourly2014-01-17 16:19
https://kumti.com/zvicra-investitori-i-trete-ne-kosove/60%Hourly2014-01-17 16:13
https://kumti.com/2-gota-birre-te-plakin-6-vjet-dhe-te-shkaterrojne-kujtesen/60%Hourly2014-01-17 16:13
https://kumti.com/bmw-befason-me-m235i/60%Hourly2014-01-17 16:10
https://kumti.com/siri-regjimi-gatshem-per-kembim-te-te-burgosurve/60%Hourly2014-01-17 16:08
https://kumti.com/komisioni-per-verifikimin-e-statusit-te-pjesetareve-te-uck-se-ka-miratuar-me-se-1000-kerkesa/60%Hourly2014-01-17 13:11
https://kumti.com/egjipt-regjimi-pucist-miratoj-kushtetuten-e-re/60%Hourly2014-01-17 13:08
https://kumti.com/vdes-e-plagosura-me-plumb-qorr-naten-e-vitit-te-ri/60%Hourly2014-01-17 13:06
https://kumti.com/vrasje-ne-tentative-ne-orllan-te-podujeves/60%Hourly2014-01-17 13:03
https://kumti.com/nsa-mbledh-200-milione-mesazhe-ne-dite/60%Hourly2014-01-17 13:01
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-te-perzier-ne-komplotin-e-rrezimit-te-qeverise-se-erdoganit/60%Hourly2014-01-17 12:44
https://kumti.com/bfi-qytetaret-e-maqedonise-te-mos-shkojne-ne-lufte-ne-siri/60%Hourly2014-01-17 09:15
https://kumti.com/tonga-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2014-01-17 09:06
https://kumti.com/fotot-shokuese-te-marinsave-amerikane-ne-irak/60%Hourly2014-01-16 22:50
https://kumti.com/shkenca-monetare-ekonomike-2/60%Hourly2014-01-16 21:46
https://kumti.com/disa-kontribute-te-ekonomiksit-islam-2/60%Hourly2014-01-16 21:30
https://kumti.com/kompanite-private-ushtarake/60%Hourly2014-01-16 20:56
https://kumti.com/njolloset-flamuri-turk-ne-peje-reagon-ambasada-turke/60%Hourly2014-01-16 19:17
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-takon-kryetarin-e-mitrovices-agim-bahtiri/60%Hourly2014-01-16 14:59
https://kumti.com/samsung-prezanton-tabletin-e-ri-galaxy-tab-3-lite/60%Hourly2014-01-16 14:59
https://kumti.com/se-shpejti-testi-qe-tregon-llojin-e-kancerit-brenda-pak-oreve-2/60%Hourly2014-01-16 14:58
https://kumti.com/se-shpejti-testi-qe-tregon-llojin-e-kancerit-brenda-pak-oreve/60%Hourly2014-01-16 14:53
https://kumti.com/google-synon-tregun-e-pajisjeve-shtepiake/60%Hourly2014-01-16 14:48
https://kumti.com/urdherohet-kufizimi-i-shfrytezimit-te-ujit-te-pijshem/60%Hourly2014-01-16 14:45
https://kumti.com/hani-mengjesin-per-te-shmangur-gripin/60%Hourly2014-01-16 14:43
https://kumti.com/pe-rezolute-per-kosoven-lunacek-kosovaret-qytetare-te-klases-se-dyte/60%Hourly2014-01-16 14:43
https://kumti.com/akuzat-ndaj-kishes-per-abuzimet/60%Hourly2014-01-16 14:42
https://kumti.com/pd-jemi-kunder-zgjedhjeve-pa-perfunduar-reforma-zgjedhore/60%Hourly2014-01-16 14:32
https://kumti.com/donika-gervalla-inkriminon-qeverine-aktuale-dhe-haradinajn/60%Hourly2014-01-16 14:31
https://kumti.com/rezultatet-e-para-te-referendumit-ne-egjipt/60%Hourly2014-01-16 14:30
https://kumti.com/arrestohen-7-persona-per-trafikim-me-njerez/60%Hourly2014-01-16 14:26
https://kumti.com/filloi-numerimi-i-votave-ne-egjipt/60%Hourly2014-01-16 10:21
https://kumti.com/filipine-shkaterrohet-rrjeti-i-pedofileve/60%Hourly2014-01-16 10:13
https://kumti.com/behu-burre-nje-menyre-e-keqe-per-te-edukuar-nje-djale/60%Hourly2014-01-16 09:49
https://kumti.com/balena-e-qiellit-e-ardhmja-e-fluturimit/60%Hourly2014-01-16 09:44
https://kumti.com/britania-mund-te-largohemi-nga-be/60%Hourly2014-01-16 09:25
https://kumti.com/zhvillimet-e-fundit-ne-siri-do-ndryshojne-te-ardhmen/60%Hourly2014-01-16 00:12
https://kumti.com/okb-dhe-shba-kritikojne-ligjin-qe-penalizon-homoseksualet-ne-nigeri/60%Hourly2014-01-15 22:32
https://kumti.com/disa-dobi-te-ujit-qe-nuk-i-keni-ditur/60%Hourly2014-01-15 22:17
https://kumti.com/murgjit-budist-tubohen-ne-shri-lanke-kunder-muslimaneve/60%Hourly2014-01-15 17:44
https://kumti.com/rusia-tenton-te-zhvilloje-nje-superpajisje-per-pikasjen-e-sulmuesve-kamikaze/60%Hourly2014-01-15 17:43
https://kumti.com/siri-46-te-vrare-nga-forcat-e-regjimit/60%Hourly2014-01-15 17:40
https://kumti.com/pjesemarrje-me-e-ulet-ne-diten-e-dyte-te-referendumit-ne-egjipt/60%Hourly2014-01-15 17:39
https://kumti.com/mbipesha-dhe-obeziteti-nje-epidemi-boterore/60%Hourly2014-01-15 17:35
https://kumti.com/varesia-nga-interneti-me-te-rrezikuar-personat-ne-karriere-2/60%Hourly2014-01-15 17:33
https://kumti.com/siri-regjimi-i-esedit-perdor-edhe-skamjen-si-arme/60%Hourly2014-01-15 17:29
https://kumti.com/varesia-nga-interneti-me-te-rrezikuar-personat-ne-karriere/60%Hourly2014-01-15 17:28
https://kumti.com/nsa-ka-instaluar-fshehtas-100-mije-programe-ne-kompjutere-te-botes-2/60%Hourly2014-01-15 17:28
https://kumti.com/nsa-ka-instaluar-fshehtas-100-mije-programe-ne-kompjutere-te-botes/60%Hourly2014-01-15 17:20
https://kumti.com/kreu-i-obi-konflikti-sektar-kercenimi-me-i-madh-per-boten-islame/60%Hourly2014-01-15 17:19
https://kumti.com/deputeti-ahmeti-alaram-kosova-ne-rrezik-prej-antiteisteve/60%Hourly2014-01-15 17:15
https://kumti.com/kuvajt-mbahet-konferenca-e-donatoreve-per-sirine/60%Hourly2014-01-15 17:10
https://kumti.com/serish-te-shtena-ne-shkollat-amerikane-video/60%Hourly2014-01-15 17:08
https://kumti.com/rasti-i-mesuesit-qe-vrau-drejtorin-e-arsimit-remzi-salihu-kthehet-ne-rigjykim/60%Hourly2014-01-15 17:03
https://kumti.com/5593-fleteparaqitje-per-demtuesit-e-pyjeve/60%Hourly2014-01-15 17:02
https://kumti.com/ambasada-gjermane-s-ka-vendim-per-zgjedhje-pa-reforme-zgjedhore/60%Hourly2014-01-15 17:02
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-ka-agjende-te-fshehte/60%Hourly2014-01-15 15:42
https://kumti.com/anija-e-bllokuar-ruse-arrin-ne-zelande-te-re/60%Hourly2014-01-15 15:38
https://kumti.com/kosova-paralajmeron-viza-per-bosnjen/60%Hourly2014-01-15 15:35
https://kumti.com/vazhdon-me-tere-shpejtesi-ndertimi-i-xhamise-camllexha/60%Hourly2014-01-15 15:31
https://kumti.com/bie-papunesia-ne-turqi/60%Hourly2014-01-15 11:46
https://kumti.com/qellimi-i-jetes/60%Hourly2014-01-14 23:02
https://kumti.com/mogli-i-jetes-reale/60%Hourly2014-01-14 21:56
https://kumti.com/jezuitet-katolik-kamuflohen-ne-shkollen-loyola-ne-sensin-evropian-per-te-promovuar-krishterimin/60%Hourly2014-01-14 18:55
https://kumti.com/okb-e-paafte-ne-ofrim-te-ndihmes-per-sirianet/60%Hourly2014-01-14 16:38
https://kumti.com/gjysma-nuk-e-dine-se-vuajne-nga-hipertensioni/60%Hourly2014-01-14 14:42
https://kumti.com/siri-regjimi-kriminal-i-asadit-perdor-arme-kimike-gjate-sulmeve-ne-dera/60%Hourly2014-01-14 12:40
https://kumti.com/rusi-fillon-hetimi-mbi-videon-qe-shfaq-kur-anin-e-djegur/60%Hourly2014-01-14 12:35
https://kumti.com/vjet-u-rriten-investimet-e-huaja-ne-kosove/60%Hourly2014-01-14 12:28
https://kumti.com/per-here-te-pare-erdogan-viziton-iranin/60%Hourly2014-01-14 12:14
https://kumti.com/sudani-i-jugut-mbyten-me-shume-se-200-civile-te-arratisur-nga-luftimet/60%Hourly2014-01-14 12:09
https://kumti.com/egjipt-hapen-votimet-per-referendumin-kushtetues/60%Hourly2014-01-14 10:48
https://kumti.com/rastu-monstra-deshmitaret-nuk-e-njohin-sami-luten/60%Hourly2014-01-13 23:46
https://kumti.com/personat-e-fuqishem-nga-serbia-shkaterrojne-brezovicen-me-ndertime-ilegale/60%Hourly2014-01-13 23:37
https://kumti.com/monedhe-e-re-me-e-sigurt-se-euro/60%Hourly2014-01-13 22:24
https://kumti.com/debatet-per-aferat-e-hollande-jave-vendimtare-per-presidentin/60%Hourly2014-01-13 22:15
https://kumti.com/dobite-e-shumta-shendetesore-te-rrushit-te-thate-2/60%Hourly2014-01-13 18:49
https://kumti.com/truqe-te-thjeshta-si-te-braktiset-duhani/60%Hourly2014-01-13 18:44
https://kumti.com/dobite-e-shumta-shendetesore-te-rrushit-te-thate/60%Hourly2014-01-13 18:41
https://kumti.com/te-kemi-nje-shtatzani-te-shendetshme-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2014-01-13 18:37
https://kumti.com/arsye-dhe-dobi-qe-dalin-nga-leximi-i-librave/60%Hourly2014-01-13 18:23
https://kumti.com/shqiperia-vendi-me-pasuri-nentokesore-te-rralla/60%Hourly2014-01-13 17:53
https://kumti.com/makinat-ne-dhjete-vitet-e-ardhshme-pa-shofere-2/60%Hourly2014-01-13 17:45
https://kumti.com/cilat-shtete-jane-gjigantet-e-ardhshem-ekonomike-2/60%Hourly2014-01-13 17:45
https://kumti.com/cilat-shtete-jane-gjigantet-e-ardhshem-ekonomike/60%Hourly2014-01-13 17:40
https://kumti.com/makinat-ne-dhjete-vitet-e-ardhshme-pa-shofere/60%Hourly2014-01-13 17:29
https://kumti.com/leter-e-hapur-ramush-haradinajt-adem-grabovci/60%Hourly2014-01-13 17:23
https://kumti.com/snowden-ka-pervetesuar-1-7-milione-skedare-te-operacioneve-amerikane-te-zbulimit/60%Hourly2014-01-13 17:14
https://kumti.com/shpend-ahmeti-atk-mbyllini-bastoret-ne-prishtine/60%Hourly2014-01-13 16:57
https://kumti.com/nju-jorku-legalizoj-perdorimin-e-marihuanes/60%Hourly2014-01-13 16:48
https://kumti.com/indi-kapet-cifti-qe-torturonte-pastruesen-11-vjece/60%Hourly2014-01-13 16:42
https://kumti.com/luftimet-nga-shijat-ne-jemenin-verior-lane-210-suni-te-vrare-dhe-620-te-plagosur/60%Hourly2014-01-13 16:34
https://kumti.com/kalashnikov-kishte-frike-per-pergjegjesine-e-vdekjeve-qe-shkaktoi-shpikja-e-tij/60%Hourly2014-01-13 16:34
https://kumti.com/vv-prokuroria-te-hetoje-krimet-ne-ptk/60%Hourly2014-01-13 16:14
https://kumti.com/mein-kampf-i-hitlerit-behet-bestseller-digjital-2/60%Hourly2014-01-13 15:39
https://kumti.com/samsung-galaxy-s5-do-te-kontrollohet-me-gjeste/60%Hourly2014-01-13 15:34
https://kumti.com/mein-kampf-i-hitlerit-behet-bestseller-digjital/60%Hourly2014-01-13 15:33
https://kumti.com/kanibali-i-krishter-ne-afriken-qendrore-ka-rrahur-djegur-dhe-ka-ngrene-kemben-e-nje-myslimani/60%Hourly2014-01-13 15:06
https://kumti.com/sunduesi-i-dubait-fton-per-t-i-lehtesuar-sanksionet-iranit/60%Hourly2014-01-13 14:45
https://kumti.com/homs-19-vrare-nga-sulmi-me-mortaja-ne-zonat-e-regjimit/60%Hourly2014-01-13 11:44
https://kumti.com/davutoglu-nuk-i-kerkojme-falje-serbise-per-deklaraten-e-erdoganit/60%Hourly2014-01-13 11:33
https://kumti.com/rusia-ve-kaukazin-verior-ne-shtetrrethim/60%Hourly2014-01-13 10:41
https://kumti.com/te-qenet-ballkanas-kosovare-muslimane/60%Hourly2014-01-12 14:42
https://kumti.com/juniku-nje-shekull-pa-vrasje/60%Hourly2014-01-12 14:39
https://kumti.com/prishtine-gjashtembedhjete-te-arrestuar-shume-lokale-te-bastisura/60%Hourly2014-01-12 14:33
https://kumti.com/95-te-vrare-nga-regjimi-sirian/60%Hourly2014-01-12 14:31
https://kumti.com/egjipti-ndalon-ojq-te-per-monitorim-te-referendumit/60%Hourly2014-01-12 14:29
https://kumti.com/eshte-zhdukur-nje-djale-nga-podujeva/60%Hourly2014-01-12 12:08
https://kumti.com/studim-54-milione-vetura-autonome-do-te-jene-ne-perdorim-ne-vitin-2035/60%Hourly2014-01-12 01:04
https://kumti.com/ja-se-cilat-lloje-reklamash-nuk-do-te-ekzistojne-me-ne-facebook-prej-9-prillit/60%Hourly2014-01-12 01:00
https://kumti.com/samsung-galaxy-s5-do-te-vije-me-skaner-te-syrit/60%Hourly2014-01-12 00:51
https://kumti.com/disa-menyra-per-ta-mbrojtur-gojen-nga-era-e-keqe/60%Hourly2014-01-12 00:42
https://kumti.com/dylli-i-bletes-mbrone-lekuren-3/60%Hourly2014-01-12 00:37
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifi-mirepret-edhe-kryetarin-agim-bahtirin/60%Hourly2014-01-12 00:33
https://kumti.com/ja-cilat-jane-3-ushqimet-qe-na-bejne-pis-dhembet/60%Hourly2014-01-12 00:10
https://kumti.com/ligj-qe-i-ndalon-kosovaret-te-luftojne-jashte/60%Hourly2014-01-11 18:24
https://kumti.com/kameron-eshte-duke-e-genjyer-opinionin-britanik/60%Hourly2014-01-11 18:17
https://kumti.com/shitjet-e-kompjutereve-personal-bien-per-6-9-per-qind/60%Hourly2014-01-11 18:11
https://kumti.com/tronditese-babai-perdhunon-bijen-13-vjecaren-video/60%Hourly2014-01-11 17:43
https://kumti.com/egjipt-kreu-i-ushtrise-puciste-synon-presidencen/60%Hourly2014-01-11 17:34
https://kumti.com/vdiq-ish-kryeministri-i-izraelit-krimineli-ariel-sharon/60%Hourly2014-01-11 17:24
https://kumti.com/rendesia-gjeostrategjike-e-italise-2/60%Hourly2014-01-10 23:24
https://kumti.com/rendesia-gjeostrategjike-e-italise/60%Hourly2014-01-10 23:12
https://kumti.com/130-medie-boterore-japin-alarmin-per-gjendjen-me-uje-ne-kosove/60%Hourly2014-01-10 22:48
https://kumti.com/nje-miliarde-duhanpires-ne-te-gjithe-boten/60%Hourly2014-01-10 21:22
https://kumti.com/si-te-shpetoni-syte-disa-keshilla-praktike/60%Hourly2014-01-10 21:18
https://kumti.com/deklarate-e-disa-dijetareve-saudian-rreth-ngjarjeve-aktuale-ne-siri-2/60%Hourly2014-01-10 21:18
https://kumti.com/uthulla-e-molles-shton-bukurine-tuaj/60%Hourly2014-01-10 20:50
https://kumti.com/deklarate-e-disa-dijetareve-saudian-rreth-ngjarjeve-aktuale-ne-siri/60%Hourly2014-01-10 20:43
https://kumti.com/cmenduri-qe-te-afrohen-tek-zoti-hane-bari/60%Hourly2014-01-10 20:27
https://kumti.com/afro-10-e-foshnjave-ne-angli-e-uells-jane-myslimane/60%Hourly2014-01-10 20:22
https://kumti.com/ferizaj-mbyllen-15-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Hourly2014-01-10 20:12
https://kumti.com/ne-siri-vritet-edhe-nje-prishtinas/60%Hourly2014-01-10 14:34
https://kumti.com/holandezi-akuzohet-per-abuzim-me-400-femije-ne-internet/60%Hourly2014-01-10 14:32
https://kumti.com/volkswagen-zbret-ne-detroit-me-golf-r/60%Hourly2014-01-10 14:29
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-ua-heq-kodin-sekret-tri-dokumenteve-per-kosoven/60%Hourly2014-01-10 14:28
https://kumti.com/deveja-e-mban-mend-ish-pronarin-e-saj-e-perqafon-kohe-te-gjate-pasi-e-kishte-shitur/60%Hourly2014-01-10 14:24
https://kumti.com/viktima-te-iluzionit-syrit-te-keq-dhe-smires/60%Hourly2014-01-10 14:22
https://kumti.com/afganistan-vdesin-9-ushtare-te-nato-se/60%Hourly2014-01-10 14:18
https://kumti.com/marinsat-amerikane-vrasin-nje-djale-afgan/60%Hourly2014-01-10 14:17
https://kumti.com/kmdlnj-thote-keds-po-vjedh-me-letra/60%Hourly2014-01-10 14:16
https://kumti.com/ekstremistet-cifut-vandalizojne-pemishtet-palestineze/60%Hourly2014-01-10 14:15
https://kumti.com/afrika-qendrore-dorehiqen-presidenti-e-kryeministri/60%Hourly2014-01-10 14:14
https://kumti.com/oda-amerikane-te-hiqen-barrierat-tregtare-kosove-shqiperi/60%Hourly2014-01-10 14:14
https://kumti.com/foreign-policy-duke-interpretuar-al-kaiden/60%Hourly2014-01-10 14:11
https://kumti.com/france-komedia-me-tone-anti-semite-ngjall-zemerim/60%Hourly2014-01-10 14:08
https://kumti.com/titrimi-i-videove/60%Hourly2014-01-10 10:22
https://kumti.com/kryeministri-i-tunizise-jep-doreheqje/60%Hourly2014-01-10 09:35
https://kumti.com/bik-u-apelon-kthehuni-nga-siria/60%Hourly2014-01-10 00:02
https://kumti.com/salustro-largohet-nga-kosova/60%Hourly2014-01-10 00:01
https://kumti.com/bllokohet-nga-bora-lind-ne-shtepi/60%Hourly2014-01-09 23:58
https://kumti.com/mbijetoi-60-ore-ne-det-edhe-pse-nuk-dinte-not/60%Hourly2014-01-09 23:54
https://kumti.com/kajro-gjykata-denon-masivisht-protestuesit-perkrahes-te-vellazerise-muslimane/60%Hourly2014-01-09 23:54
https://kumti.com/anton-quni-vrasjet-politike-i-ka-bere-shik-u-i-kadri-veselit/60%Hourly2014-01-09 23:47
https://kumti.com/prizren-arrestohet-polici-qe-shantazhonte-seksualisht-femrat-ne-facebook/60%Hourly2014-01-09 23:45
https://kumti.com/termeti-prej-4-shkalleve-dridh-tetoven/60%Hourly2014-01-09 22:31
https://kumti.com/video-forcat-speciale-parandalojne-vrasjen/60%Hourly2014-01-09 22:19
https://kumti.com/raport-i-perhapjes-se-islamit-ne-bote/60%Hourly2014-01-09 20:30
https://kumti.com/kontrolli-i-duhanit-vetem-ne-shba-shpetoi-8-milione-jete-2/60%Hourly2014-01-09 15:53
https://kumti.com/kontrolli-i-duhanit-vetem-ne-shba-shpetoi-8-milione-jete-2-2/60%Hourly2014-01-09 15:53
https://kumti.com/kontrolli-i-duhanit-vetem-ne-shba-shpetoi-8-milione-jete/60%Hourly2014-01-09 15:19
https://kumti.com/gjermania-fut-ne-shkolla-mesimin-e-fese-islame/60%Hourly2014-01-09 13:14
https://kumti.com/udheheqesi-i-protestave-anti-mursi-pranon-se-gabuan/60%Hourly2014-01-09 13:13
https://kumti.com/nje-vajze-franceze-denohet-per-shkak-te-perdorimit-te-hixhabit/60%Hourly2014-01-09 13:09
https://kumti.com/biden-mbeshtet-regjimin-shiit-te-irakut-kunder-popullates-sunite-ne-falluxha/60%Hourly2014-01-09 13:03
https://kumti.com/400-te-vrare-ne-perleshjet-mes-grupeve-opozitare-ne-siri/60%Hourly2014-01-09 13:02
https://kumti.com/denohet-shperndaresi-me-i-madh-te-pornografise-se-femijeve/60%Hourly2014-01-09 12:59
https://kumti.com/6-te-vrare-ne-nje-rajon-rus-ngrihet-alarm-per-sigurine/60%Hourly2014-01-09 12:52
https://kumti.com/okb-rusia-bllokon-edhe-nje-deklarate-kunder-masakrave-te-basharit/60%Hourly2014-01-09 12:50
https://kumti.com/hrw-denon-dhunen-ne-falluxha-dhe-ramadi/60%Hourly2014-01-09 12:48
https://kumti.com/studiuesit-gjelberimi-rrit-lumturine-2/60%Hourly2014-01-09 12:48
https://kumti.com/vriten-se-paku-12-dhe-plagosen-25-rekrute-ushtarak-ne-bagdad/60%Hourly2014-01-09 12:46
https://kumti.com/studiuesit-gjelberimi-rrit-lumturine/60%Hourly2014-01-09 12:46
https://kumti.com/temperaturat-e-uleta-ngrijne-edhe-ujevaren-e-niagaras-foto/60%Hourly2014-01-09 12:43
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-ndan-1-7-milion-euro-per-policine-e-mup-it/60%Hourly2014-01-09 12:41
https://kumti.com/itali-masakroi-familjen-tre-anetareshe-per-500-euro/60%Hourly2014-01-09 12:27
https://kumti.com/egjipt-policia-arreston-80-anetare-te-vellezerve-musliman/60%Hourly2014-01-09 09:11
https://kumti.com/kerry-mbreterit-arab-te-bejne-presion-mbi-abas-in-ne-njohjen-e-izraelit/60%Hourly2014-01-09 09:10
https://kumti.com/video-nena-dhe-babai-flasin-per-bisedat-qe-kishin-me-diamantin-para-se-te-shkonte-ne-siri/60%Hourly2014-01-08 20:40
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-plagosje-ne-mes-fajdexhinjesh-ne-prishtine-video/60%Hourly2014-01-08 19:09
https://kumti.com/zgjerohet-ndalimi-i-internetit-ne-turqi/60%Hourly2014-01-08 16:40
https://kumti.com/siri-regjimi-pohon-te-jene-dorezuar-dhjetera-kryengrites/60%Hourly2014-01-08 16:37
https://kumti.com/egjipt-kryeministri-pucist-jep-urdher-per-sulmim-mbi-protestuesit/60%Hourly2014-01-08 16:34
https://kumti.com/187-milione-amerikane-ndjene-pasojat-e-vorbulles-arktike/60%Hourly2014-01-08 16:33
https://kumti.com/turqia-se-shpejti-leshon-ne-hapesire-satelitin-e-katert/60%Hourly2014-01-08 16:32
https://kumti.com/s-kane-te-ndalur-pasojat-e-amoralitetit-gjendet-nje-foshnje-e-pajete-ne-kanal/60%Hourly2014-01-08 16:19
https://kumti.com/shtyhet-seanca-gjyqesore-e-mursit/60%Hourly2014-01-08 16:18
https://kumti.com/shba-minesota-temperatura-shkon-ne-37-grade-celsius/60%Hourly2014-01-08 16:17
https://kumti.com/shkarkohen-edhe-16-shefa-krahinor-te-policise-turke/60%Hourly2014-01-08 16:15
https://kumti.com/detalet-e-masakres-ne-korce-vrasesi-kam-nje-djale-jashte-martese/60%Hourly2014-01-08 15:53
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-amerikan-vdesin-kater-ushtare/60%Hourly2014-01-08 15:53
https://kumti.com/rexhep-qosja-dhe-shefqet-krasniqi-takohen-vellazerisht-dakordohen-per-takime-tjera/60%Hourly2014-01-08 15:50
https://kumti.com/vritet-nje-15-vjecare-ne-shkollen-fillore-emin-duraku/60%Hourly2014-01-08 15:49
https://kumti.com/miroljub-jevtic-lideret-shqiptare-e-urrejne-islamin/60%Hourly2014-01-08 15:47
https://kumti.com/sipas-sondazhit-dr-shefqet-krasniqi-me-i-besueshem-se-kreret-e-shtetit/60%Hourly2014-01-08 15:47
https://kumti.com/shba-shenojne-temperatura-te-uleta-50-c/60%Hourly2014-01-08 15:17
https://kumti.com/ikja-ilegale-ne-perendim-fatale-edhe-per-nje-familje-kosovare/60%Hourly2014-01-08 11:09
https://kumti.com/kurveria-con-ne-nje-masaker-ne-korce-vriten-4-persona/60%Hourly2014-01-08 00:09
https://kumti.com/pacolli-enver-hasani-nje-genjeshtar-dhe-shpirtngushte/60%Hourly2014-01-08 00:08
https://kumti.com/rregulla-ne-kohen-e-fitneve/60%Hourly2014-01-07 23:12
https://kumti.com/okb-pushon-se-numeruari-viktimat-ne-siri/60%Hourly2014-01-07 23:06
https://kumti.com/mitrovice-shperthen-nje-bombe-ne-diskoteken-ekskluzive/60%Hourly2014-01-07 23:04
https://kumti.com/shba-ka-rinisur-shitja-e-armeve-ne-chicago/60%Hourly2014-01-07 22:53
https://kumti.com/ushtrim-mengjesi-per-muskujt-e-stomakut/60%Hourly2014-01-07 18:10
https://kumti.com/lansohet-uebfaqja-ekskluzive-per-emrat-dhe-cilesite-e-allahut-2/60%Hourly2014-01-07 16:40
https://kumti.com/lansohet-uebfaqja-ekskluzive-per-emrat-dhe-cilesite-e-allahut/60%Hourly2014-01-07 16:31
https://kumti.com/sony-sjell-xperia-z1-compact-apo-z1-mini/60%Hourly2014-01-07 16:20
https://kumti.com/hp-prezanton-slate21-pro-all-in-one-pc-ne-e-bazuar-ne-android/60%Hourly2014-01-07 16:17
https://kumti.com/poston-foto-me-arme-kontrollohet-nga-policia/60%Hourly2014-01-07 16:16
https://kumti.com/cfare-jane-fibrat-dietike-dhe-rendesia-e-tyre-2/60%Hourly2014-01-07 15:34
https://kumti.com/cfare-jane-fibrat-dietike-dhe-rendesia-e-tyre/60%Hourly2014-01-07 15:28
https://kumti.com/vala-po-e-humb-tregun/60%Hourly2014-01-07 15:26
https://kumti.com/i-vetem-mban-greve-urie-kunder-martesave-homoseksuale/60%Hourly2014-01-07 15:23
https://kumti.com/egjipti-shkaterron-8-tunele-te-tjera-ne-rafah/60%Hourly2014-01-07 15:18
https://kumti.com/gjeldeti-i-pjekur/60%Hourly2014-01-07 15:15
https://kumti.com/maliki-paralajmeron-perleshje-te-armatosura-ne-falluxha/60%Hourly2014-01-07 15:09
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-saudit-arrin-ne-pakistan/60%Hourly2014-01-07 15:08
https://kumti.com/vazhdon-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-nju-jork-per-shkak-te-vorbulla-polare/60%Hourly2014-01-07 15:06
https://kumti.com/praga-kerkon-shpjegime-nga-autoritetet-palestineze/60%Hourly2014-01-07 15:06
https://kumti.com/kabineti-i-morsit-padit-ushtrine-ne-hage/60%Hourly2014-01-07 14:56
https://kumti.com/patriarku-serb-irinej-flet-per-luften/60%Hourly2014-01-07 14:48
https://kumti.com/apple-sjell-iphone-in-me-ekran-4-7-inc/60%Hourly2014-01-07 14:45
https://kumti.com/karrige-me-rrota-per-te-paralizuarit-e-kontrolluar-me-gjuhe/60%Hourly2014-01-07 14:42
https://kumti.com/perkedheljet-stimulojne-ngopjen-dhe-vetekontrollin/60%Hourly2014-01-07 14:29
https://kumti.com/selimi-me-avokat-amerikan-lushtaku-me-izraelit/60%Hourly2014-01-07 14:20
https://kumti.com/i-vrari-ne-siri-hetem-dema-ishte-veteran-i-uck-se/60%Hourly2014-01-07 14:12
https://kumti.com/ribery-beson-se-do-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Hourly2014-01-07 14:08
https://kumti.com/noted-nje-aplikacion-i-mire-per-te-marre-shenime-ne-iphone/60%Hourly2014-01-07 14:01
https://kumti.com/fshesa-ne-policine-turke-largohen-350-zyrtare/60%Hourly2014-01-07 13:55
https://kumti.com/erdogan-asad-duhet-te-largohet-menjehere/60%Hourly2014-01-07 13:32
https://kumti.com/xhihad-jane-denohet-me-10-vjet-burgim/60%Hourly2014-01-07 13:01
https://kumti.com/egjiptin-reagon-kunder-deklaratave-te-iranit-mbi-dhunen/60%Hourly2014-01-07 13:00
https://kumti.com/hoxhaj-uron-homologet-sllave-per-krishtlindje/60%Hourly2014-01-07 12:59
https://kumti.com/temperaturat-me-te-uleta-ne-bote/60%Hourly2014-01-07 12:57
https://kumti.com/princesha-spanjolle-akuzohet-per-mashtrim/60%Hourly2014-01-07 12:53
https://kumti.com/te-rejat-mjekesore-te-vitit-2013/60%Hourly2014-01-07 12:23
https://kumti.com/hebrenjte-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Hourly2014-01-07 12:23
https://kumti.com/mbyllet-dosja-e-sulmit-te-ushtrise-turke-ne-mbi-autokolonen-me-civil-kurd/60%Hourly2014-01-07 09:13
https://kumti.com/policia-kontrollon-mbi-800-persona-ne-nje-lokal-ne-peje/60%Hourly2014-01-06 14:03
https://kumti.com/ne-prishtine-rrembehet-dhe-me-pas-lirohet-nje-person/60%Hourly2014-01-06 14:01
https://kumti.com/afganistan-megjithe-shqetesimet-amerikane-lirohen-te-burgosurit/60%Hourly2014-01-06 14:00
https://kumti.com/45-ish-ushtare-te-uck-se-kane-kryer-vetevrasje/60%Hourly2014-01-06 14:00
https://kumti.com/haradinaj-vizitoi-keshillin-e-bik-ut-ne-podujeve/60%Hourly2014-01-06 13:43
https://kumti.com/dijetari-musliman-zbulon-ameriken-500-vite-para-kolombos/60%Hourly2014-01-06 13:36
https://kumti.com/taksisti-shqiptar-mahnit-zviceren/60%Hourly2014-01-06 13:34
https://kumti.com/jeni-xhamia-ne-manastir-do-te-mbushet-me-ikona-krishtere/60%Hourly2014-01-06 13:22
https://kumti.com/familje-katolike-kosovare-qe-ende-jetojne-me-gjakmarrjen/60%Hourly2014-01-05 23:12
https://kumti.com/partite-politike-ne-kosove-financohen-me-mjete-te-dyshimta-kriminale/60%Hourly2014-01-05 22:58
https://kumti.com/batllava-kthehet-ne-djerrine-uje-te-pijshem-vetem-edhe-per-tre-muaj/60%Hourly2014-01-05 22:57
https://kumti.com/farat-e-lirit-superhero-i-ri-ne-ushqimin-e-shendetshem-2/60%Hourly2014-01-05 22:57
https://kumti.com/farat-e-lirit-superhero-i-ri-ne-ushqimin-e-shendetshem/60%Hourly2014-01-05 22:52
https://kumti.com/aeroplani-luftarak-i-punuar-me-printer/60%Hourly2014-01-05 21:36
https://kumti.com/a-kemi-nevoje-per-edukimin-seksual/60%Hourly2014-01-05 01:35
https://kumti.com/mjalti-me-i-shtrenjte-ne-bote-1-kilogram-5-mije-euro/60%Hourly2014-01-05 00:54
https://kumti.com/thahet-liqeni-ne-kine-del-ne-pah-ura-shekullore/60%Hourly2014-01-05 00:52
https://kumti.com/kosovaret-me-pro-amerikan-se-vete-amerikanet/60%Hourly2014-01-05 00:49
https://kumti.com/kurti-haradinaj-nuk-ka-parime/60%Hourly2014-01-05 00:42
https://kumti.com/irak-falluxha-teresisht-nen-kontrollin-e-shtetit-islamik/60%Hourly2014-01-05 00:35
https://kumti.com/afganistan-karzai-ndalon-lirimin-e-talebaneve-pas-kerkesave-nga-washingtoni/60%Hourly2014-01-05 00:33
https://kumti.com/siri-disa-nga-grupet-kryengritese-bashkohen-ne-nje-formacion-te-ri/60%Hourly2014-01-05 00:15
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-ne-egjipt-20-te-vrare/60%Hourly2014-01-05 00:14
https://kumti.com/kerri-misioni-i-tij-ne-lindjen-e-mesme-pa-rezultat/60%Hourly2014-01-05 00:12
https://kumti.com/keshilli-kombetar-i-opozitareve-te-sirise-nuk-merre-pjese-ne-gjeneva-2/60%Hourly2014-01-05 00:10
https://kumti.com/afganistan-nje-ushtar-i-nato-s-vritet-gjate-nje-sulmi-kamikaz/60%Hourly2014-01-05 00:08
https://kumti.com/egjipt-vriten-13-protestues/60%Hourly2014-01-05 00:08
https://kumti.com/hakmarrja-shqiptare-shtrihet-edhe-ne-suedi/60%Hourly2014-01-05 00:08
https://kumti.com/dw-fenomeni-gruevski-cili-eshte-sekreti-i-popullaritetit-te-tij/60%Hourly2014-01-04 23:55
https://kumti.com/milazim-krasniqi-fanatiket-katolike-argate-te-udb-se-e-te-vatikanit/60%Hourly2014-01-04 23:51
https://kumti.com/urgjent-nje-ligj-kunder-blasfemise/60%Hourly2014-01-04 22:58
https://kumti.com/xhemajli-shteti-i-kosoves-nuk-u-ka-borxh-asnje-cent-te-burgosurve-politike/60%Hourly2014-01-04 19:52
https://kumti.com/kosova-1-55-miliard-euro-borxhe-te-jashtme-2/60%Hourly2014-01-04 12:00
https://kumti.com/kosova-1-55-miliard-euro-borxhe-te-jashtme/60%Hourly2014-01-04 11:58
https://kumti.com/brezovicen-e-pret-fati-i-ptk-se/60%Hourly2014-01-04 11:57
https://kumti.com/eulex-me-mision-politik/60%Hourly2014-01-04 11:55
https://kumti.com/vushtrri-vidhen-6616-euro-ne-poste/60%Hourly2014-01-04 11:54
https://kumti.com/viti-2015-me-sigurime-shendetesore-2/60%Hourly2014-01-04 11:53
https://kumti.com/viti-2015-me-sigurime-shendetesore/60%Hourly2014-01-04 11:49
https://kumti.com/gjendja-aktuale-e-sirise/60%Hourly2014-01-04 10:43
https://kumti.com/mulla-hasan-masurica-hoxhe-e-inovator/60%Hourly2014-01-03 23:21
https://kumti.com/kryetari-hallall-2/60%Hourly2014-01-03 23:08
https://kumti.com/kryetari-hallall/60%Hourly2014-01-03 23:06
https://kumti.com/sondazh-kongresi-amerikan-me-i-keqi-ne-gjithe-historine-e-vendit/60%Hourly2014-01-03 22:16
https://kumti.com/prage-vritet-ambasadori-palestinez-nga-shperthimi-i-nje-kasaforte/60%Hourly2014-01-03 22:13
https://kumti.com/6-myslimane-boshnjake-arrestohen-per-krime-lufte-ne-bosnje-dhe-hercegovine/60%Hourly2014-01-03 22:09
https://kumti.com/schneider-te-ndertohet-islamizem-i-tipit-rus/60%Hourly2014-01-03 21:57
https://kumti.com/hamas-reagon-ndaj-akuzave-te-ministrise-egjiptiane/60%Hourly2014-01-03 21:54
https://kumti.com/hakeret-shija-thyejne-llogarite-e-skype/60%Hourly2014-01-03 21:54
https://kumti.com/hoxhaj-kosova-s-ka-nevoje-as-te-eksportoje-e-as-te-importoje-islamin/60%Hourly2014-01-03 21:50
https://kumti.com/a-je-duke-fjetur-per-ahiret/60%Hourly2014-01-03 21:18
https://kumti.com/gjetja-e-xhenetit/60%Hourly2014-01-03 21:01
https://kumti.com/shqiperi-rikthehen-maskat-ne-mat/60%Hourly2014-01-03 20:58
https://kumti.com/klinaku-hoxhaj-nje-argat-anti-shqiptar/60%Hourly2014-01-03 20:48
https://kumti.com/xhaxhai-i-diktatorit-te-korese-se-veriut-u-ekzekutua-nga-120-qene/60%Hourly2014-01-03 18:50
https://kumti.com/enver-sekiraqes-i-zgjat-lirimi-vetem-pak-sekonda/60%Hourly2014-01-03 18:44
https://kumti.com/stuhi-e-madhe-dimri-ne-shba/60%Hourly2014-01-03 18:42
https://kumti.com/te-gezuar-per-deshtimin-e-privatizimit-te-ptk-se/60%Hourly2014-01-03 18:41
https://kumti.com/levizja-bashkohu-hoxhaj-minister-mashtrues-dhe-mercenar/60%Hourly2014-01-03 18:33
https://kumti.com/cmimi-i-floririt-ne-bote-rritet-per-15-9-dollar/60%Hourly2014-01-03 10:35
https://kumti.com/veteranet-e-armatosur-ne-libi-perseri-kerkojne-ndarjen-e-te-ardhurave-naftore/60%Hourly2014-01-03 10:35
https://kumti.com/turqi-opozita-kerkon-doreheqjen-e-komandantit-te-shtabit-te-ushtrise/60%Hourly2014-01-03 10:32
https://kumti.com/lirimi-i-te-burgosurve-afgane-i-pengon-shba-te/60%Hourly2014-01-03 10:26
https://kumti.com/disa-arsye-qe-te-ckyqeni-nga-facebook-me-2014/60%Hourly2014-01-03 10:19
https://kumti.com/roberts-ndryshojini-kufijte-le-te-bashkohet-kosova-dhe-shqiperia/60%Hourly2014-01-03 10:09
https://kumti.com/enver-hasani-nen-hetime-per-nje-tender-milionesh-pritet-te-ngritet-aktakuze-kunder-tij/60%Hourly2014-01-03 10:05
https://kumti.com/gjermani-digjen-dy-vetura-te-diplomateve-turq/60%Hourly2014-01-02 23:54
https://kumti.com/helmimi-me-ushqim-te-konservuar-masat-e-kujdesit/60%Hourly2014-01-02 23:45
https://kumti.com/sa-e-perdorin-evropianet-facebook-un/60%Hourly2014-01-02 23:38
https://kumti.com/samsung-nxjerr-ne-treg-televizorin-me-ekranin-me-te-madh-ne-bote/60%Hourly2014-01-02 23:35
https://kumti.com/sony-pergatit-model-te-telefonit-ne-windows-phone/60%Hourly2014-01-02 23:35
https://kumti.com/disa-shenja-te-kancerit/60%Hourly2014-01-02 22:45
https://kumti.com/politikanet-paguajne-per-zgjerim-te-rrjetit-ne-facebook/60%Hourly2014-01-02 19:33
https://kumti.com/arrestohet-i-dyshuari-qe-festoi-me-kallash/60%Hourly2014-01-02 19:30
https://kumti.com/turqia-prodhoi-avionin-e-pare-pa-pilot/60%Hourly2014-01-02 16:33
https://kumti.com/krimet-e-izraeliteve-ndaj-palestinezeve-nuk-kane-te-ndalur/60%Hourly2014-01-02 14:43
https://kumti.com/egjipt-publikohen-statistikat-e-viktimave-nga-grusht-shteti/60%Hourly2014-01-02 14:27
https://kumti.com/sirianet-i-presin-dite-te-veshtira-edhe-ne-vitin-2014/60%Hourly2014-01-02 14:24
https://kumti.com/egjipt-mursi-pritet-te-gjykohet-me-28-janar/60%Hourly2014-01-02 14:21
https://kumti.com/jete-tmerri-me-fajde/60%Hourly2014-01-02 14:17
https://kumti.com/turqi-erdogan-i-drejtohet-popullit-me-nje-fjalim/60%Hourly2014-01-01 13:40
https://kumti.com/deputeti-svirca-allah-udhezoje-popullin-tim/60%Hourly2014-01-01 11:37
https://kumti.com/siri-halep-vriten-10-civlie-nga-nje-predhe-e-ushtrise-se-asadit/60%Hourly2014-01-01 11:19
https://kumti.com/shtate-persona-te-lenduar-ndersa-dy-humbin-te-pamurin/60%Hourly2014-01-01 11:17