XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/menaxhmenti-i-rtk-se-manipulon-me-paraqitjen-e-vlerave-financiare/60%Hourly2014-02-28 23:57
https://kumti.com/afrike-qendrore-turqia-apelon-per-ndaljen-e-dhunes-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2014-02-28 23:48
https://kumti.com/nje-cigare-ne-dite-mjafton-per-te-rritur-rrezikun-per-zemren/60%Hourly2014-02-28 14:35
https://kumti.com/4-erezat-qe-jane-shume-te-mira-per-shendetin/60%Hourly2014-02-28 14:27
https://kumti.com/torte-me-kafe-dhe-arra/60%Hourly2014-02-28 14:25
https://kumti.com/amnesty-international-xhihadi-nuk-eshte-armiqesor-ndaj-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2014-02-28 14:15
https://kumti.com/qeveria-e-maqedonise-planifikon-subencionimin-per-kompanite-qe-certifikohen-me-hallall/60%Hourly2014-02-28 12:12
https://kumti.com/raporti-i-state-departamentit-radikalet-serbe-problemi-kryesor-i-kosoves-ne-2013-dhe-jo-islami/60%Hourly2014-02-28 11:50
https://kumti.com/liqeni-i-badovcit-i-minuar/60%Hourly2014-02-28 11:45
https://kumti.com/prokuroria-verteton-skandalin-me-naften-e-shkollave/60%Hourly2014-02-28 10:57
https://kumti.com/ja-cilat-jane-10-kombet-me-te-arsimuara-ne-bote/60%Hourly2014-02-28 10:41
https://kumti.com/takim-i-jashtezakonshem-i-liges-arabe-pas-sulmeve-mbi-xhamine-aksa/60%Hourly2014-02-28 10:38
https://kumti.com/ish-kryespiuni-kadri-veseli-radikalistet-islam-nuk-kane-vend-ne-vendin-tone/60%Hourly2014-02-28 10:37
https://kumti.com/samsung-galaxy-note-pro-12-2/60%Hourly2014-02-28 10:09
https://kumti.com/agani-nga-viti-i-ardhshem-qytetaret-me-sigurim-shendetesor/60%Hourly2014-02-28 10:04
https://kumti.com/sot-zyrtarizohet-partia-e-jakupit-dhe-fatmirit/60%Hourly2014-02-28 09:59
https://kumti.com/erdogan-incizimet-jane-te-fabrikuara/60%Hourly2014-02-28 09:52
https://kumti.com/kerry-jep-propozimin-e-tij-per-kryeqytet-te-palestines/60%Hourly2014-02-28 09:47
https://kumti.com/qeveria-e-maqedonise-planifikon-subencionimin-per-kompanite-qe-certifikohen-me-hallall-2/60%Hourly2014-02-28 00:00
https://kumti.com/mediet-sociale-na-bejne-joproduktive-2/60%Hourly2014-02-26 22:20
https://kumti.com/mediet-sociale-na-bejne-joproduktive/60%Hourly2014-02-26 22:13
https://kumti.com/kujt-i-djeg-nga-kenga-e-gold-ag/60%Hourly2014-02-26 22:08
https://kumti.com/egjipt-denohen-220-mbeshtetes-te-mursit/60%Hourly2014-02-26 22:06
https://kumti.com/vajza-egjiptiane-rrefen-trajtimin-cnjerezor-nga-forcat-e-sigurise/60%Hourly2014-02-26 22:04
https://kumti.com/keds-plack-masive-me-njehsore/60%Hourly2014-02-26 21:45
https://kumti.com/gold-ag-thirret-nga-policia-i-dyshuar-per-veper-penale-foto/60%Hourly2014-02-26 21:42
https://kumti.com/pamje-tronditese-mijera-siriane-presin-per-nje-kafshate-buke-video/60%Hourly2014-02-26 21:40
https://kumti.com/egjipt-26-persona-denohen-me-vdekje/60%Hourly2014-02-26 21:33
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-kenga-shum-e-perfolur-e-gold-ag-shqiptar/60%Hourly2014-02-26 21:31
https://kumti.com/deklarate-e-fadil-hoxhes-me-rastin-e-formimit-te-lidhjes-dyte-te-prizrenit/60%Hourly2014-02-26 21:20
https://kumti.com/mbi-140-femije-te-trafikuar-per-abuzim-seksual-ne-britani-shumica-nga-shqiperia/60%Hourly2014-02-26 21:12
https://kumti.com/edukimi-i-femijeve-sekretet-dhe-mitet/60%Hourly2014-02-26 20:58
https://kumti.com/rreziku-nga-vlerat-e-promovuara/60%Hourly2014-02-26 20:53
https://kumti.com/korrupsioni-ne-qeveri-protesta-te-dhunshme-ne-turqi/60%Hourly2014-02-26 12:03
https://kumti.com/te-gjitha-semundjet-qe-qumeshti-i-bletes-perdoret-per-sherim/60%Hourly2014-02-24 20:31
https://kumti.com/bahri-sejdiu-si-t-ia-kthejme-krenarine-islamit-2/60%Hourly2014-02-24 20:30
https://kumti.com/siri-73-te-vrare-nga-forcat-e-asadit/60%Hourly2014-02-24 19:56
https://kumti.com/erdogan-ripohon-mbylljen-e-shkollave-parapergatitore-te-gylenit/60%Hourly2014-02-24 19:55
https://kumti.com/pakistan-qellohet-per-vdekje-nje-komandant-i-talebaneve/60%Hourly2014-02-24 19:50
https://kumti.com/5-vjet-burg-per-studentet-qe-u-perleshen-me-policine-ne-kajro/60%Hourly2014-02-24 19:48
https://kumti.com/trazirat-ne-ukraine-trazuan-edhe-krimene/60%Hourly2014-02-24 19:36
https://kumti.com/bahri-sejdiu-si-t-ia-kthejme-krenarine-islamit/60%Hourly2014-02-24 19:27
https://kumti.com/qeveria-puciste-e-egjiptit-dorehiqet-pa-dhene-arsyetim/60%Hourly2014-02-24 17:31
https://kumti.com/gold-ag-fashizmi-dhe-pseudo-anti-fashizma-te-tjere/60%Hourly2014-02-24 17:24
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-pret-reperin-gold-ag/60%Hourly2014-02-24 17:12
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-si-tu-qasemi-reperave-qe-kendojne-per-islam/60%Hourly2014-02-24 17:08
https://kumti.com/edukimi-moral-t-i-paraprije-edukimit-shkencor-te-femijeve/60%Hourly2014-02-24 17:03
https://kumti.com/hoxhe-omer-berisha-gold-ag-alltan-djal/60%Hourly2014-02-24 16:57
https://kumti.com/amerike-aktivizem-kunder-te-drejtave-te-homoseksualeve/60%Hourly2014-02-23 22:49
https://kumti.com/agani-e-makolli-ne-stamboll/60%Hourly2014-02-23 21:32
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-ne-bosnje/60%Hourly2014-02-23 21:30
https://kumti.com/terroristet-e-krishtere-vazhdojne-vrasjen-e-muslimaneve/60%Hourly2014-02-23 21:27
https://kumti.com/reagon-partia-e-drejtesise-ministri-gashi-nuk-i-njeh-kompetencat-e-veta/60%Hourly2014-02-23 21:25
https://kumti.com/avantazhi-i-meshkujve-qe-mbajne-mjekerr/60%Hourly2014-02-23 05:14
https://kumti.com/hoxhe-ulvi-fejzullahu-disa-keshilla-per-aktualitetin-e-krijuar-pas-kenges-se-gold-ag/60%Hourly2014-02-23 00:24
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-vazhdojne-mbeshtetjen-e-sistemit-shendetesor-kosovar/60%Hourly2014-02-22 17:09
https://kumti.com/myftiu-ternava-kerkon-disipline-dhe-me-shume-pune-nga-imamet-e-bik-ut/60%Hourly2014-02-22 16:44
https://kumti.com/siri-nga-bombat-me-fuci-u-vrane-dhe-u-plagosen-mbi-4-000-njerez-ne-aleppo-video/60%Hourly2014-02-22 16:33
https://kumti.com/a-e-dini-se-bujaria-i-u-mbron-zemren/60%Hourly2014-02-22 16:12
https://kumti.com/te-mirat-e-konsumimit-te-limonit/60%Hourly2014-02-22 16:00
https://kumti.com/femije-qe-nuk-hane-a-duhet-te-fajesojme-prinderit/60%Hourly2014-02-22 15:47
https://kumti.com/ja-10-shtetet-qe-punojne-me-pak-ne-bote/60%Hourly2014-02-22 13:02
https://kumti.com/sarajeve-policia-frikesohet-nga-dhuna-ne-protesta/60%Hourly2014-02-22 12:41
https://kumti.com/4-alternativa-pa-pagese-kundrejt-whatsapp-it/60%Hourly2014-02-22 12:38
https://kumti.com/udb-ja-nxitese-e-urrejtjes-nderetnike/60%Hourly2014-02-22 12:36
https://kumti.com/video-dr-shefqet-krasniqi-flet-per-big-brother/60%Hourly2014-02-22 12:34
https://kumti.com/spanje-eta-dorezon-armet/60%Hourly2014-02-22 12:29
https://kumti.com/big-brother-emancopetim-i-kultures-se-shqiptareve-2/60%Hourly2014-02-22 12:22
https://kumti.com/ndihme-per-erionin/60%Hourly2014-02-22 12:00
https://kumti.com/5-gjerat-qe-duhet-te-dini-mbi-konfliktin-ne-ukraine/60%Hourly2014-02-22 10:55
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-do-te-dorezohet-para-perpjekjeve-per-grusht-shtet/60%Hourly2014-02-22 10:46
https://kumti.com/siri-vazhdojne-vrasjet-makabre-nga-regjimit-i-asadit/60%Hourly2014-02-22 10:44
https://kumti.com/forcat-izraelite-plagosen-49-palestineze/60%Hourly2014-02-22 10:36
https://kumti.com/fillojne-shpimet-per-uje-ne-germi/60%Hourly2014-02-21 20:35
https://kumti.com/keshilla-per-nje-zemer-te-shendoshe/60%Hourly2014-02-21 06:56
https://kumti.com/avioni-80-milione-dollaresh/60%Hourly2014-02-21 06:53
https://kumti.com/spanja-bllokon-referendumin-per-pavaresine-e-katalonise/60%Hourly2014-02-21 06:52
https://kumti.com/libi-demshperblim-per-grate-e-perdhunuara/60%Hourly2014-02-21 06:49
https://kumti.com/danimarka-ndalon-prerjen-e-kurbaneve/60%Hourly2014-02-21 06:43
https://kumti.com/jemi-te-vetedijshem-per-peshen-e-turqise/60%Hourly2014-02-21 06:36
https://kumti.com/zbuloni-vlerat-e-pazevendesueshme-te-frutave-te-thata/60%Hourly2014-02-21 06:33
https://kumti.com/si-te-mbroni-syte-nga-oret-e-teperta-perpara-kompjuterit/60%Hourly2014-02-21 06:18
https://kumti.com/kam-marre-letra-anonime-qe-shefi-i-aki-se-ka-punesuar-dosta/60%Hourly2014-02-21 06:02
https://kumti.com/microsoft-e-zevendeson-skydrive-me-onedrive/60%Hourly2014-02-20 14:17
https://kumti.com/siri-853-te-vrare-nga-bombat-me-fuci/60%Hourly2014-02-20 14:15
https://kumti.com/buzeqesh-tre-minuta-ne-dite/60%Hourly2014-02-20 14:09
https://kumti.com/holand-viziton-xhamine-e-madhe-ne-paris-per-nder-te-ushtareve-myslimane/60%Hourly2014-02-20 14:04
https://kumti.com/siri-ushtria-e-lire-siriane-dhe-regjimi-arrijne-armepushim-ne-damask/60%Hourly2014-02-20 13:57
https://kumti.com/ekonomia-6-vjecare-pa-perparime-te-theksuara/60%Hourly2014-02-20 13:51
https://kumti.com/kuwait-airlines-blen-25-airbus/60%Hourly2014-02-20 13:49
https://kumti.com/bosnje-hercegovina-nje-shtet-ne-prag-te-deshtimit/60%Hourly2014-02-20 13:48
https://kumti.com/thaci-premton-rritje-pagash/60%Hourly2014-02-20 13:45
https://kumti.com/policia-egjiptiane-sulmon-femrat-protestuese/60%Hourly2014-02-20 13:39
https://kumti.com/obama-turqia-mund-te-demonstroje-lidership-ne-bote/60%Hourly2014-02-20 13:37
https://kumti.com/facebook-blen-whatsapp-in-per-19-miliarde-dollare/60%Hourly2014-02-20 13:36
https://kumti.com/davutogllu-ne-arabine-saudite-per-mbledhjen-urgjente-te-obi-t/60%Hourly2014-02-20 13:36
https://kumti.com/siri-ks-i-okb-se-neser-diskuton-nje-projektrezolute-per-ndihmat-humanitare/60%Hourly2014-02-20 13:34
https://kumti.com/ushtrite-e-ballkanit-perqafojne-medien-ushtarake/60%Hourly2014-02-20 13:30
https://kumti.com/deklarata-e-lidhjes-se-dijetareve-te-muslimaneve-per-luftimet-ndermjet-formacioneve-luftarake-ne-siri-2/60%Hourly2014-02-20 13:23
https://kumti.com/turqia-greqia-rritin-perpjekjet-e-anti-terrorizmit/60%Hourly2014-02-20 13:23
https://kumti.com/30-persona-qe-dogjen-xhamine-e-carshise-ne-prilep-allahu-i-denoi-me-vdekje-2/60%Hourly2014-02-20 13:23
https://kumti.com/30-persona-qe-dogjen-xhamine-e-carshise-ne-prilep-allahu-i-denoi-me-vdekje/60%Hourly2014-02-20 13:19
https://kumti.com/deklarata-e-lidhjes-se-dijetareve-te-muslimaneve-per-luftimet-ndermjet-formacioneve-luftarake-ne-siri/60%Hourly2014-02-20 12:50
https://kumti.com/surroi-shkreton-serish-kujdes-nga-islami/60%Hourly2014-02-20 12:45
https://kumti.com/ja-se-cfare-ben-norvegjia-per-femijet-e-sirise-video-2/60%Hourly2014-02-20 12:44
https://kumti.com/ja-se-cfare-ben-norvegjia-per-femijet-e-sirise-video/60%Hourly2014-02-20 12:42
https://kumti.com/228-mjeke-braktisin-maqedonine/60%Hourly2014-02-20 09:43
https://kumti.com/lansohet-video-dokumentari-ezani/60%Hourly2014-02-19 22:32
https://kumti.com/video-cka-i-tha-adem-jashari-hoxhe-ekrem-avdiut/60%Hourly2014-02-19 19:38
https://kumti.com/centrali-i-ri-berthamor-ne-shba-do-te-kushtoje-14-miliarde-dollare/60%Hourly2014-02-19 15:17
https://kumti.com/presidente-kujdes-jane-me-shamia/60%Hourly2014-02-19 15:11
https://kumti.com/ukraine-25-te-vdekur-ne-perleshjet-mes-protestuesve-dhe-policise/60%Hourly2014-02-19 12:46
https://kumti.com/protestuesit-perplasen-me-policine-ne-shkup/60%Hourly2014-02-19 12:18
https://kumti.com/turqi-presidenti-i-humbi-mijera-mbeshtetes-ne-twitter/60%Hourly2014-02-19 11:21
https://kumti.com/anonimiteti-ne-internet-2/60%Hourly2014-02-19 10:27
https://kumti.com/adobe-photoshop/60%Hourly2014-02-19 10:24
https://kumti.com/transporti/60%Hourly2014-02-19 10:22
https://kumti.com/fryma/60%Hourly2014-02-19 10:12
https://kumti.com/edhe-nje-doreheqje-ne-aki-largohet-bahtije-shala/60%Hourly2014-02-19 00:30
https://kumti.com/stuhi-bore-ne-japoni-humbin-jeten-23-persona/60%Hourly2014-02-19 00:27
https://kumti.com/ligji-belg-per-vdekjen-e-vullnetshme-tek-femijet/60%Hourly2014-02-19 00:21
https://kumti.com/trafiku-seksual-i-femijeve-ne-britani/60%Hourly2014-02-19 00:10
https://kumti.com/egjipti-akuzon-4-veta-per-spiunim-2-prej-tyre-jane-izraelit/60%Hourly2014-02-19 00:07
https://kumti.com/ministri-izraelit-shpreh-friken-nga-bojkoti/60%Hourly2014-02-19 00:00
https://kumti.com/30-persona-qe-dogjen-xhamine-allahu-i-denoi-me-vdekje/60%Hourly2014-02-18 23:51
https://kumti.com/maqedoni-arrestohen-tre-te-dyshuar-per-eksplodim/60%Hourly2014-02-17 20:02
https://kumti.com/ish-kryeministri-i-gjeorgjise-denohet-me-5-vjet-burg/60%Hourly2014-02-17 17:21
https://kumti.com/perhapja-e-imoralitetit-permbyllje-e-miresive/60%Hourly2014-02-17 00:00
https://kumti.com/ndalen-ndihmat-humanitare-ndaj-kampit-te-refugjateve-jermuk-ne-siri/60%Hourly2014-02-16 14:20
https://kumti.com/deshtojne-bisedimet-per-vendosjen-e-paqes-ne-siri/60%Hourly2014-02-16 14:15
https://kumti.com/ne-sulmet-terroriste-ne-mbreterine-e-bashkuar-kane-gisht-katoliket-e-irlandes-se-veriut/60%Hourly2014-02-16 14:11
https://kumti.com/ardian-thaci-vret-babain-e-tij-per-borxhet-e-droges/60%Hourly2014-02-16 13:27
https://kumti.com/studimi-44-per-qind-e-femijeve-shqiptare-shohin-materiale-porno-cdo-dite/60%Hourly2014-02-16 13:09
https://kumti.com/sanksionet-fushata-kunder-izraelit-po-fuqizohet/60%Hourly2014-02-16 13:06
https://kumti.com/vetem-permes-sms-it-5-000-vete-kalojne-ne-fene-islame/60%Hourly2014-02-16 13:01
https://kumti.com/nje-imami-ne-france-krijon-xhamine-e-levizshme/60%Hourly2014-02-16 12:40
https://kumti.com/metalet-e-rralla-rrezikojne-elektroniken-2/60%Hourly2014-02-16 12:40
https://kumti.com/regjistrohet-shpejtesia-me-e-madhe-e-internetit-mund-ta-imagjioni-se-sa-eshte-jo/60%Hourly2014-02-16 12:32
https://kumti.com/si-matet-shpejtesia-e-internetit-tuaj/60%Hourly2014-02-16 12:31
https://kumti.com/android-perpin-pothuajse-80-te-tregut-global/60%Hourly2014-02-16 12:08
https://kumti.com/ja-si-do-te-duket-iphone-6-me-nje-ekran-me-te-madh/60%Hourly2014-02-16 12:03
https://kumti.com/princi-saudit-per-vizite-ne-pakistan/60%Hourly2014-02-16 12:01
https://kumti.com/britani-arrestohet-kosovari-qe-provoi-te-martohej-per-letra/60%Hourly2014-02-16 11:58
https://kumti.com/liban-njoftohet-formimi-i-qeverise-se-re-te-vendit/60%Hourly2014-02-16 11:54
https://kumti.com/muslimanet-e-mianmarit-njerez-pa-liri-dhe-te-drejta/60%Hourly2014-02-16 11:52
https://kumti.com/qeveria-turke-rrit-kontrollet-ne-emerimin-e-gjykatesve-dhe-prokuroreve/60%Hourly2014-02-16 11:40
https://kumti.com/perurohet-linja-e-pare-e-urave-te-metros-ne-turqi/60%Hourly2014-02-16 11:38
https://kumti.com/egjipt-mohamed-morsi-sot-del-para-gjykates/60%Hourly2014-02-16 11:29
https://kumti.com/kina-parashikon-te-hape-tunelin-me-te-gjate-nenujor-ne-bote/60%Hourly2014-02-16 11:26
https://kumti.com/kollpite-dredhanik/60%Hourly2014-02-16 11:19
https://kumti.com/siri-kompania-amerikane-dhe-finlandeze-pritet-t-i-shkaterrojne-armet-kimike/60%Hourly2014-02-16 11:19
https://kumti.com/supe-me-pule-dhe-limon/60%Hourly2014-02-16 11:18
https://kumti.com/bifteke-pule/60%Hourly2014-02-16 10:52
https://kumti.com/qendrimi-ulur-dhe-pasojat-shendetesore/60%Hourly2014-02-16 10:44
https://kumti.com/cfare-te-beni-per-te-parandaluar-hemorroidet/60%Hourly2014-02-16 10:41
https://kumti.com/vaj-ulliri-me-mjalte-kunder-renies-se-flokeve/60%Hourly2014-02-16 10:41
https://kumti.com/vedomosti-moska-dhe-egjipti-prane-nenshkrimit-te-kontratave-per-armatime-me-vlere-3-miliarde/60%Hourly2014-02-16 10:41
https://kumti.com/dhimbjet-reumatike-dhe-moti/60%Hourly2014-02-16 10:38
https://kumti.com/pastrimi-i-xhamave-te-shtepise-me-rezultatin-me-te-mire/60%Hourly2014-02-16 10:23
https://kumti.com/inflacioni/60%Hourly2014-02-16 10:08
https://kumti.com/fuqia/60%Hourly2014-02-16 10:05
https://kumti.com/barkodi/60%Hourly2014-02-16 10:03
https://kumti.com/metalet-e-rralla-rrezikojne-elektroniken/60%Hourly2014-02-16 09:35
https://kumti.com/hixhreti/60%Hourly2014-02-16 09:32
https://kumti.com/aksion-per-pastrimin-e-batllaves/60%Hourly2014-02-14 11:46
https://kumti.com/malajzi-fushate-kunder-shen-valentinit/60%Hourly2014-02-14 11:37
https://kumti.com/perkatesi-ndaj-kombit-apo-ndaj-parimit-2/60%Hourly2014-02-14 10:43
https://kumti.com/doreheqjet-ne-aki-shqetesuese/60%Hourly2014-02-14 06:48
https://kumti.com/kulla-enver-hoxhaj-priti-ne-kosove-kreret-e-opozites-siriane/60%Hourly2014-02-14 06:46
https://kumti.com/cilet-femije-rrezikojne-te-behen-obeze/60%Hourly2014-02-14 06:44
https://kumti.com/karakteristikat-e-dhimbjes-se-kokes-tek-tumoret-e-trurit/60%Hourly2014-02-14 06:14
https://kumti.com/hiqet-fjala-zhurme-per-ezanin-ne-projektligjin-kunder-zhurmes/60%Hourly2014-02-14 00:34
https://kumti.com/ushtria-dhe-policia-serbe-futet-brenda-territorit-te-kosoves/60%Hourly2014-02-13 19:04
https://kumti.com/spastrimi-etnik-i-myslimaneve-nuk-eshte-ndalur/60%Hourly2014-02-13 18:50
https://kumti.com/shenohet-viktima-e-pare-nga-permbytjet-ne-angli/60%Hourly2014-02-13 18:47
https://kumti.com/putin-mbeshtet-kandidaturen-al-sisi-ne-egjipt/60%Hourly2014-02-13 18:40
https://kumti.com/kuvendi-i-kosoves-lanson-xhiron-virtuale/60%Hourly2014-02-12 16:01
https://kumti.com/emiratet-arabe-ofrojne-1-mln-dollare-nese-krijoni-automjetin-ajror-pa-pilot-2/60%Hourly2014-02-12 15:59
https://kumti.com/emiratet-arabe-ofrojne-1-mln-dollare-nese-krijoni-automjetin-ajror-pa-pilot/60%Hourly2014-02-12 14:31
https://kumti.com/vazhdon-drama-njerezore-ne-siri/60%Hourly2014-02-12 12:11
https://kumti.com/be-misri-i-modifikuar-gjenetikisht/60%Hourly2014-02-12 12:09
https://kumti.com/perleshje-te-ashpra-ne-siri-vazhdojne-bombardimet-e-asadit/60%Hourly2014-02-12 11:41
https://kumti.com/moti-i-lige-vazhon-shkaterrimet-ne-britanine-e-madhe/60%Hourly2014-02-12 11:38
https://kumti.com/kosove-maqedoni-vetem-me-leternjoftime/60%Hourly2014-02-12 11:25
https://kumti.com/minister-pse-me-pengon-te-shkollohem-e-veshur-2/60%Hourly2014-02-11 23:04
https://kumti.com/tragjedi-kjo-bebe-u-shqye-nga-qeni-i-mamase-ne-shtepi/60%Hourly2014-02-11 22:58
https://kumti.com/ardian-sejdiu-zgjidhet-kryetar-i-deges-se-pd-se-ne-ferizaj/60%Hourly2014-02-11 22:50
https://kumti.com/specifikat-e-marramendese-te-iphone-6/60%Hourly2014-02-11 15:49
https://kumti.com/bill-gates-shpjegon-rolin-e-tij-te-ri-ne-microsoft/60%Hourly2014-02-11 15:47
https://kumti.com/bmw-seria-m-tani-me-e-lire/60%Hourly2014-02-11 15:41
https://kumti.com/efektet-e-mahnitshme-te-mjaltit/60%Hourly2014-02-11 15:34
https://kumti.com/si-te-shtoni-apetitin/60%Hourly2014-02-11 15:31
https://kumti.com/cikli-menstrual-nervoza-depresioni-pucrrat/60%Hourly2014-02-11 15:21
https://kumti.com/logjike-e-gabuar-ne-trajtimin-e-problemeve-te-bik-ut/60%Hourly2014-02-11 15:14
https://kumti.com/s-ka-martesa-homoseksualesh-ne-kacanik-komuna-padit-gazeten-express/60%Hourly2014-02-11 15:10
https://kumti.com/joserioziteti-i-republikes-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb/60%Hourly2014-02-11 15:07
https://kumti.com/algjeri-103-te-vdekur-ne-nje-aksident-ajror/60%Hourly2014-02-11 15:04
https://kumti.com/dy-femra-te-zhdukura-gjenden-ne-millosheve-shfrytezoheshin-seksualisht/60%Hourly2014-02-11 12:21
https://kumti.com/uollstrit-xhernal-shba-ja-i-rishqyrton-planet-per-terheqjen-e-ushtareve-te-saj-nga-afganistani/60%Hourly2014-02-11 12:18
https://kumti.com/europa-perendimore-perballet-me-stuhi-dhe-permbytje-si-pasoje-e-motit-te-lige/60%Hourly2014-02-11 12:11
https://kumti.com/izraeli-sulmon-rripin-e-gazes-2/60%Hourly2014-02-11 11:58
https://kumti.com/jep-doreheqje-edhe-nje-drejtor-i-aki-se/60%Hourly2014-02-11 11:51
https://kumti.com/palestine-mbyllen-80-e-fabrikave-ne-rripin-e-gazes/60%Hourly2014-02-11 06:26
https://kumti.com/turqia-dhe-izraeli-afer-arritjes-se-marreveshjes-per-kompensim/60%Hourly2014-02-11 06:24
https://kumti.com/punesohen-7-arsimtare-maqedonas-ne-shkolle-shqiptare/60%Hourly2014-02-11 06:18
https://kumti.com/microsoft-shtrenjton-cmimin-e-tabletit-asus-vivotab-note-8/60%Hourly2014-02-11 06:12
https://kumti.com/aak-lidhja-me-biznesmenin-e-fuqishem-te-lojerave-te-fatit/60%Hourly2014-02-11 06:10
https://kumti.com/komuna-vendos-per-rinisjen-e-procesit-mesimor/60%Hourly2014-02-11 05:59
https://kumti.com/irani-shpall-testimin-e-suksesshem-te-dy-raketave-te-reja/60%Hourly2014-02-11 05:56
https://kumti.com/qindra-siriane-evaukohen-nga-homsi/60%Hourly2014-02-11 05:52
https://kumti.com/siri-transportohet-ngarkesa-e-trete-e-armatimit-kimik/60%Hourly2014-02-11 05:47
https://kumti.com/video-fyhet-profesor-krasniqi-ne-ore-te-mesimit/60%Hourly2014-02-10 22:39
https://kumti.com/siri-krahas-armepushimit-sulmet-e-regjimit-te-asadit/60%Hourly2014-02-10 22:31
https://kumti.com/arrestohet-bossi-me-i-madh-i-droges-ne-meksike/60%Hourly2014-02-10 17:01
https://kumti.com/nisin-reduktimet-e-ashpra-te-ujit/60%Hourly2014-02-10 12:38
https://kumti.com/kina-pritet-t-i-denoje-me-vdekje-trafikantet-shqiptare/60%Hourly2014-02-10 12:34
https://kumti.com/karvan-me-ndihme-humanitare-neser-do-te-hyje-ne-pjesen-e-vjeter-te-homsit/60%Hourly2014-02-10 12:28
https://kumti.com/siri-raundi-i-dyte-i-bisedimeve-te-paqes/60%Hourly2014-02-10 12:18
https://kumti.com/9-gjerat-qe-femijet-kujtojne-gjithmone/60%Hourly2014-02-09 14:47
https://kumti.com/forbes-njerezit-me-te-pasur-te-botes-per-vitin-2013-2/60%Hourly2014-02-09 14:43
https://kumti.com/teknostresi-dhe-facebooku/60%Hourly2014-02-09 14:43
https://kumti.com/forbes-njerezit-me-te-pasur-te-botes-per-vitin-2013/60%Hourly2014-02-09 14:31
https://kumti.com/mellaga-lulja-qe-lufton-hiv-aids/60%Hourly2014-02-09 14:31
https://kumti.com/studimi-bota-perballe-nje-dallge-kanceri/60%Hourly2014-02-09 13:37
https://kumti.com/5-te-vrare-nga-perleshjet-ne-dagestan-te-rusise/60%Hourly2014-02-09 13:34
https://kumti.com/lista-e-bleresve-me-te-medhenj-te-armeve-ne-bote-ne-vitin-2013-2/60%Hourly2014-02-09 13:32
https://kumti.com/arabi-saudite-humbin-jeten-15-dhe-lendohen-47-egjiptiane-gjate-ne-medine/60%Hourly2014-02-09 13:29
https://kumti.com/lista-e-bleresve-me-te-medhenj-te-armeve-ne-bote-ne-vitin-2013/60%Hourly2014-02-09 13:28
https://kumti.com/shpallet-numri-i-votuesve-ne-afganistan/60%Hourly2014-02-09 13:27
https://kumti.com/davudoglu-do-te-vije-dita-kur-sekretari-i-pergjithshem-i-okb-do-te-kerkoje-falje-per-sirine/60%Hourly2014-02-09 13:16
https://kumti.com/franca-terheq-ushtaret-e-fundit-nga-kosova/60%Hourly2014-02-09 12:59
https://kumti.com/jep-doreheqje-edhe-prorektori-nuri-bexheti/60%Hourly2014-02-09 12:58
https://kumti.com/ibrahim-gashi-jap-doreheqje-te-parevokueshme-nga-pozita-e-rektorit-te-up-se/60%Hourly2014-02-09 12:57
https://kumti.com/teknostresi-dhe-facebooku-2/60%Hourly2014-02-09 09:48
https://kumti.com/kerkesa-e-pare-per-martese-homoseksualesh-ne-kacanik/60%Hourly2014-02-08 15:21
https://kumti.com/deklarate-zyrtare-e-ahrarusham-si-justifikim-para-zotit-tone/60%Hourly2014-02-08 14:46
https://kumti.com/aktivitetet-e-qendres-per-studim-dhe-ndryshim-individual-qsni/60%Hourly2014-02-08 14:45
https://kumti.com/deklarate-zyrtare-e-ahrarusham-si-justifikim-para-zotit-tone-2/60%Hourly2014-02-08 09:57
https://kumti.com/kerkojme-edukate-fetare-qe-te-mund-te-mesojme-shkence/60%Hourly2014-02-07 21:22
https://kumti.com/per-hater-te-allahut-e-fali-gjakun-e-djalit-mitrovice/60%Hourly2014-02-07 15:59
https://kumti.com/video-lojerat-e-dhunshme-demtojne-moralin/60%Hourly2014-02-07 06:28
https://kumti.com/mercedes-fillon-prodhimin-e-c-class-2014/60%Hourly2014-02-07 06:25
https://kumti.com/kredite-shiten-shtrenjte-ne-kosove/60%Hourly2014-02-07 06:06
https://kumti.com/avokatet-mbrojtes-dyshime-te-reja-per-monstra/60%Hourly2014-02-07 06:01
https://kumti.com/nje-muaj-paraburgim-per-uke-rugoven/60%Hourly2014-02-07 05:58
https://kumti.com/stuhia-vazhdon-pritet-arrestimi-i-adem-grabovcit-dhe-shaip-mujes/60%Hourly2014-02-07 05:55
https://kumti.com/tronditese-vritet-edhe-nje-nxenes-ne-peje-nga-goditjet-me-thike/60%Hourly2014-02-06 22:53
https://kumti.com/neser-pajtohen-familjet-syla-e-hyseni/60%Hourly2014-02-06 20:57
https://kumti.com/kujdesuni-qe-shtepia-te-kete-ajrin-te-duhur/60%Hourly2014-02-06 20:43
https://kumti.com/sekretari-amerikan-kerry-asadi-po-perparon-ne-fushen-e-betejes/60%Hourly2014-02-06 20:20
https://kumti.com/uka-djali-i-rugoves-ne-gjykate/60%Hourly2014-02-06 19:50
https://kumti.com/sudan-i-derguari-i-shba-ve-detyrohet-te-jap-doreheqje-pasi-pranoi-islamin-2/60%Hourly2014-02-06 19:09
https://kumti.com/kater-shqiptare-arrestohen-ne-kine-per-trafikim-droge/60%Hourly2014-02-06 19:03
https://kumti.com/sudan-i-derguari-i-shba-ve-detyrohet-te-jap-doreheqje-pasi-pranoi-islamin/60%Hourly2014-02-06 17:07
https://kumti.com/irak-abuzimi-i-grave-ne-burg/60%Hourly2014-02-06 15:15
https://kumti.com/pergenjeshtrohet-se-marshalli-sisi-e-ka-paralajmeruar-kandidaturen-per-president-te-egjiptit/60%Hourly2014-02-06 15:00
https://kumti.com/mitrovice-per-nje-muaj-kursehen-rreth-2000-euro-derivate/60%Hourly2014-02-06 13:43
https://kumti.com/ja-cilet-deputet-te-pdk-se-shkojne-ne-partine-e-limajt-e-krasniqit/60%Hourly2014-02-06 13:40
https://kumti.com/tension-te-rektorati/60%Hourly2014-02-06 13:34
https://kumti.com/rusia-thote-se-s-lejohet-propaganda-homoseksuale-ne-sochi/60%Hourly2014-02-06 13:29
https://kumti.com/afrike-qendrore-muslimanet-perballen-me-sulme-te-egra/60%Hourly2014-02-06 13:26
https://kumti.com/turqia-ashperson-kontrollin-e-internetit/60%Hourly2014-02-06 13:14
https://kumti.com/egjipt-gjenerali-al-sisi-njofton-kandidaturen-per-president/60%Hourly2014-02-06 13:12
https://kumti.com/siri-lufta-shkaterron-sistemin-shendetesor/60%Hourly2014-02-06 13:07
https://kumti.com/rexhep-qosja-ia-mban-krahun-rektorit-thote-se-po-behet-fushate-ndaj-tij/60%Hourly2014-02-06 13:03
https://kumti.com/galaxy-s5-vjen-kete-muaj-nga-samsung/60%Hourly2014-02-06 01:08
https://kumti.com/dell-inspiron-7537/60%Hourly2014-02-06 01:07
https://kumti.com/video-hoxhe-enis-rama-flet-per-ceshtjen-e-problemit-te-ezanit/60%Hourly2014-02-06 00:33
https://kumti.com/ne-aeroportin-e-prishtines-arrestohen-dy-vullnetare-qe-shkonin-ne-siri/60%Hourly2014-02-06 00:13
https://kumti.com/agim-bahtiri-shaip-mujes-i-duhet-trajtim-psikik/60%Hourly2014-02-06 00:12
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-projektligj-15-vite-burg-per-ata-qe-luftojne-jashte-vendit/60%Hourly2014-02-06 00:05
https://kumti.com/durimi-ne-pune-te-mira-2/60%Hourly2014-02-05 20:19
https://kumti.com/egjipt-mblidhen-10-milion-nenshkrime-kunder-pucit-ushtarak/60%Hourly2014-02-05 19:31
https://kumti.com/libia-ka-asgjesuar-gjithe-arsenalin-e-armeve-kimike/60%Hourly2014-02-05 18:39
https://kumti.com/abuzimet-seksuale-ndaj-te-miturve/60%Hourly2014-02-05 18:34
https://kumti.com/arrestohet-djali-i-ibrahim-rugoves/60%Hourly2014-02-05 18:21
https://kumti.com/izraeli-miraton-planet-per-ndertimin-e-550-banesave-ne-jeruzalemin-lindor/60%Hourly2014-02-05 18:21
https://kumti.com/fatmir-limaj-nuk-e-njoh-me-pdk-ne/60%Hourly2014-02-04 21:05
https://kumti.com/siri-forcat-kriminale-te-asadit-vrasin-40-persona-ne-halep/60%Hourly2014-02-04 21:02
https://kumti.com/video-gezim-kelmendi-i-ftuar-ne-rtk-projektligji-i-mbrojtjes-nga-zhurma/60%Hourly2014-02-04 12:07
https://kumti.com/kosove-e-degjon-ezanin-per-here-te-pare-ne-jete-emocionale/60%Hourly2014-02-04 09:36
https://kumti.com/katari-dhe-turqia-kerkojne-nderhyrjen-emergjente-e-okb-ne-siri/60%Hourly2014-02-04 00:18
https://kumti.com/kosova-kthehet-me-medale-nga-kampionati-boteror-per-femije/60%Hourly2014-02-04 00:05
https://kumti.com/greqi-po-shiste-foshnjen-3-muajshe-per-10-mije-euro-pranga-shqiptarit/60%Hourly2014-02-03 23:39
https://kumti.com/gjeneve-rrahje-mes-te-burgosurve-shqiptare-dhe-afrikan/60%Hourly2014-02-03 23:35
https://kumti.com/sauditeve-u-ndalohet-ne-ligj-te-luftojne-jashte-shteti/60%Hourly2014-02-03 23:34
https://kumti.com/takohen-myftiu-terrnava-dhe-ministiri-gashi/60%Hourly2014-02-03 20:13
https://kumti.com/izraeli-turqise-20-milion-per-viktimat-e-flotes-ne-gaza/60%Hourly2014-02-03 17:26
https://kumti.com/namazlinjte-krenare-te-prishtines/60%Hourly2014-02-03 17:17
https://kumti.com/pijne-alkool-dy-femije-ne-gjendje-kome-ne-spital/60%Hourly2014-02-03 10:47
https://kumti.com/ezani-e-kembanat-s-bejne-zhurme-si-klubet-e-nates/60%Hourly2014-02-03 10:34
https://kumti.com/firma-shqiptare-rrenoi-ndertesen-me-te-larte-ne-evrope/60%Hourly2014-02-02 21:27
https://kumti.com/ezani-dhe-udb-a/60%Hourly2014-02-02 20:01
https://kumti.com/slloveni-90000-familje-pa-energji-elektrike-per-shkak-te-debores/60%Hourly2014-02-02 19:45
https://kumti.com/zgjerohet-skandali-me-punime-shkencore-perfshihen-edhe-deputete/60%Hourly2014-02-02 19:38
https://kumti.com/levizja-bashkohu-paralajmrimet-per-protesta-per-kete-jave-nuk-jane-te-verteta/60%Hourly2014-02-02 14:34
https://kumti.com/mehmeti-huliganet-maqedonas-hyjne-ne-shtepi-shqiptare-cfare-bene-bdi/60%Hourly2014-02-02 14:22
https://kumti.com/shteti-qe-nuk-e-do-dijen/60%Hourly2014-02-02 14:19
https://kumti.com/studentet-paralajmerojne-vazhdim-te-protestes/60%Hourly2014-02-02 13:11
https://kumti.com/mijra-persona-bllokohen-ne-rruget-e-serbise-nga-stuhija-e-bores/60%Hourly2014-02-02 13:08
https://kumti.com/austria-do-te-shtoje-trupat-ne-kosove/60%Hourly2014-02-02 13:05
https://kumti.com/diabeti-te-femijet-hoxha-225-raste-me-shume-se-ne-03/60%Hourly2014-02-02 12:59
https://kumti.com/siri-te-pakten-85-persona-vriten-nga-sulmet-ajrore-te-regjimit-kriminal/60%Hourly2014-02-02 12:53
https://kumti.com/egjipt-gjykata-liron-62-perkrahes-te-morsit/60%Hourly2014-02-02 12:48
https://kumti.com/stambolli-me-qendren-me-te-madhe-ne-europe/60%Hourly2014-02-01 23:55
https://kumti.com/spanje-protestojne-kunder-ndalimit-te-abortit/60%Hourly2014-02-01 23:47
https://kumti.com/facebook-pritet-te-kaloje-numrin-e-popullates-se-kines/60%Hourly2014-02-01 23:43
https://kumti.com/egjipt-morsi-mund-te-denohet-me-vdekje/60%Hourly2014-02-01 23:38
https://kumti.com/ekonomia-shqiperi-kosove-perpjekje-per-permiresim/60%Hourly2014-02-01 23:32
https://kumti.com/numri-i-refugjateve-siriane-arriti-2-3-milione/60%Hourly2014-02-01 17:13
https://kumti.com/egjipt-viktima-ne-protestat-antipuciste/60%Hourly2014-02-01 17:07
https://kumti.com/siri-mbi-6-mije-te-vrare-ne-janar/60%Hourly2014-02-01 17:04
https://kumti.com/dubai-mbi-2-000-njerez-jane-konvertuar-vitin-e-kaluar-ne-islam/60%Hourly2014-02-01 16:54