XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/pirja-e-duhanit-helm-social-2/60%Hourly2014-03-18 00:00
https://kumti.com/pirja-e-duhanit-helm-social/60%Hourly2014-03-17 23:00
https://kumti.com/kryeparlamentari-jakup-krasniqi-martesat-e-homoseksualeve-jane-e-keqja-e-demokracise/60%Hourly2014-03-17 17:24
https://kumti.com/terror-policor-dhe-mediatik-ndaj-muslimaneve-ismail-bardhoshi-2/60%Hourly2014-03-16 23:57
https://kumti.com/terror-policor-dhe-mediatik-ndaj-muslimaneve-ismail-bardhoshi/60%Hourly2014-03-16 21:05
https://kumti.com/hoxhallaret-shqiptare-dhe-denimi-i-terrorizmit/60%Hourly2014-03-16 20:53
https://kumti.com/izraeli-nderpret-furnizimin-me-uje-te-45-000-palestinezeve/60%Hourly2014-03-15 14:59
https://kumti.com/nenshkruhet-traktat-i-perbashket-ushtarak-mes-4-vendeve-evropiane/60%Hourly2014-03-15 13:00
https://kumti.com/shba-stuhi-politike-ne-marredheniet-mes-cia-s-dhe-kongresit/60%Hourly2014-03-15 12:59
https://kumti.com/kosova-vendos-marredheniet-diplomatike-me-mbreterine-e-bahreinit/60%Hourly2014-03-15 12:58
https://kumti.com/shiish-terhiqet-nga-qyteti-kyc-turkmen-sirian/60%Hourly2014-03-15 12:53
https://kumti.com/siria-hyn-ne-vitin-e-katert-te-luftes-civile/60%Hourly2014-03-15 12:52
https://kumti.com/turqia-pret-32-miliarde-dollare-te-ardhura-nga-turizmi-i-2014-s/60%Hourly2014-03-15 12:50
https://kumti.com/nisme-akademikesh-per-te-filluar-nje-fushate-anti-izrael/60%Hourly2014-03-15 12:48
https://kumti.com/inteligjenca-emocionale-2/60%Hourly2014-03-15 12:33
https://kumti.com/nje-baba-29-km-ne-kembe-qe-te-arsimoje-te-birin/60%Hourly2014-03-15 12:25
https://kumti.com/perse-dreri-bie-pre-e-luanit-edhe-pse-eshte-me-i-shpejte-se-ai/60%Hourly2014-03-15 12:25
https://kumti.com/turqia-trajnon-personelin-e-ministrise-se-shendetesise-se-kosoves/60%Hourly2014-03-15 12:22
https://kumti.com/kush-ia-nxori-briret-injorances-justinian-topulli/60%Hourly2014-03-15 12:17
https://kumti.com/mos-flini-me-telefona-afer/60%Hourly2014-03-15 11:52
https://kumti.com/hoxha-i-kenaqur-me-denimin-e-mujes/60%Hourly2014-03-15 11:51
https://kumti.com/truri-kupton-genjeshtren-brenda-nje-sekonde/60%Hourly2014-03-15 11:50
https://kumti.com/inteligjenca-emocionale/60%Hourly2014-03-14 23:00
https://kumti.com/profetet-joshua-iljas-dhe-eljesa-a-s/60%Hourly2014-03-14 23:00
https://kumti.com/pse-e-zanit-nuk-i-degjohet-zani/60%Hourly2014-03-14 00:14
https://kumti.com/persona-te-maskuar-lirojne-nga-burgu-te-arrestuarin-serb-reagon-eulex-i/60%Hourly2014-03-13 14:49
https://kumti.com/erdogan-opozita-po-terrorizon-manifestuesit-perpara-zgjedhjeve-lokale/60%Hourly2014-03-13 14:45
https://kumti.com/sulmet-ajrore-izraelite-godasin-gazen/60%Hourly2014-03-13 12:32
https://kumti.com/si-ta-ulim-tensionin-e-gjakut/60%Hourly2014-03-13 11:51
https://kumti.com/aak-kercenon-indeksonline-per-mendimin-e-lire/60%Hourly2014-03-13 11:45
https://kumti.com/per-cilet-terroriste-po-behet-fjale/60%Hourly2014-03-12 23:16
https://kumti.com/ushqimi-i-islamofobise-dhe-prishja-e-ekuilibrit-social/60%Hourly2014-03-12 23:13
https://kumti.com/shqiperi-arrestohen-dy-hoxhollare-te-shqiperise-se-bashku-me-disa-persona-te-tjere/60%Hourly2014-03-12 05:17
https://kumti.com/nje-burre-nga-arabia-saudite-film-aksion-ne-jeten-reale/60%Hourly2014-03-10 19:23
https://kumti.com/cetniket-ne-krime-jemi-ketu-per-te-bartur-pervojen-tone-nga-kosova-video/60%Hourly2014-03-10 19:07
https://kumti.com/nena-qe-vrau-tri-vajzat-arsyeja-e-ulet-foto-video/60%Hourly2014-03-10 18:59
https://kumti.com/enver-hoxhaj-kosova-shenon-kapitull-te-ri-bashkepunimi-me-pakistanin/60%Hourly2014-03-10 18:54
https://kumti.com/philip-luther-assad-po-perdor-taktiken-vdekja-nga-uria/60%Hourly2014-03-10 10:45
https://kumti.com/kazinot-vendi-ku-pastrohet-paraja-e-nentokes-politike/60%Hourly2014-03-10 10:37
https://kumti.com/danimarka-e-para-me-numer-te-rasteve-te-dhunes-ndaj-grave/60%Hourly2014-03-10 00:54
https://kumti.com/u-promovua-libri-ekonomia-dhe-bankimi-islam-i-autorit-dr-islam-hasani/60%Hourly2014-03-10 00:52
https://kumti.com/punesimi-ne-kosove-gjithnje-e-me-i-veshtire/60%Hourly2014-03-10 00:49
https://kumti.com/rreth-13-mije-gra-jane-vrare-qe-nga-fillimi-i-konfliktit-ne-siri/60%Hourly2014-03-10 00:45
https://kumti.com/keshille-dashamirese-per-kryetarin-e-ri-te-kmsh/60%Hourly2014-03-09 11:43
https://kumti.com/kreu-i-ri-i-kmsh-i-katapultuar-shkelet-statuti/60%Hourly2014-03-09 11:39
https://kumti.com/aeroplanet-turq-perzune-aeroplanet-e-rusise/60%Hourly2014-03-09 11:24
https://kumti.com/jemi-ne-kohen-kur-jane-konsumuar-fjalet/60%Hourly2014-03-06 22:33
https://kumti.com/nga-partia-e-drejtesise-del-nisma-per-drejtesi-dhe-zhvillim-ndzh/60%Hourly2014-03-06 18:00
https://kumti.com/islami-eshte-ne-kthetrat-e-kundershtareve-te-vete/60%Hourly2014-03-06 18:00
https://kumti.com/britania-pason-norvegjine-me-nje-video-kampanje-prekese-per-sirine/60%Hourly2014-03-06 17:57
https://kumti.com/opinioni-i-hoxhe-enis-rama-ne-lidhje-me-kengen-e-gold-ag-s/60%Hourly2014-03-06 14:55
https://kumti.com/afganistan-nato-vret-5-ushtare-afgane/60%Hourly2014-03-06 08:15
https://kumti.com/sherbimi-sekret-rus-pas-vrasjes-se-aktivisteve-cecene-ne-turqi/60%Hourly2014-03-05 22:33
https://kumti.com/rusia-kercenon-shba-te-me-braktisje-te-dollarit/60%Hourly2014-03-05 22:30
https://kumti.com/telefoni-intelegjent-me-dizajnin-me-te-mire-ne-bote/60%Hourly2014-03-05 13:30
https://kumti.com/turqia-forcon-agjencine-e-zbulimit/60%Hourly2014-03-05 13:27
https://kumti.com/dokumentet-e-zhdukura-provojne-pafajesine-e-mursit-ne-rastin-itihadiya/60%Hourly2014-03-05 13:24
https://kumti.com/uashingtoni-pritet-te-legalizoje-marijuanen/60%Hourly2014-03-05 13:21
https://kumti.com/siri-regjimi-vazhdon-vrasjet/60%Hourly2014-03-05 13:17
https://kumti.com/a-saudite-emiratet-e-bashkuara-bahreini-i-terheqin-ambasadoret-nga-katari/60%Hourly2014-03-05 13:12
https://kumti.com/krimea-vendi-ku-jetojne-5-mije-shqiptare/60%Hourly2014-03-05 13:10
https://kumti.com/kryeministri-erdogan-i-telefonoi-presidentit-putin/60%Hourly2014-03-05 13:07
https://kumti.com/zgjedhja-e-fshehte-e-kryetarit-te-kmsh/60%Hourly2014-03-04 22:18
https://kumti.com/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-pse-ndeshen-palet-ne-krime-te-ukraines-2/60%Hourly2014-03-04 22:17
https://kumti.com/largohet-selim-muca-gati-kandidaturat-e-reja/60%Hourly2014-03-04 22:09
https://kumti.com/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-pse-ndeshen-palet-ne-krime-te-ukraines/60%Hourly2014-03-04 22:07
https://kumti.com/largohet-selim-muca-gati-kandidaturat-e-reja-2/60%Hourly2014-03-04 22:00
https://kumti.com/lereni-kombin/60%Hourly2014-03-04 11:58
https://kumti.com/putin-ende-jo-trupa-ne-ukraine/60%Hourly2014-03-04 11:55
https://kumti.com/raketa-turke-mizrak-u-kalon-testin-e-pare/60%Hourly2014-03-04 11:36
https://kumti.com/dy-shqiptare-e-vrasin-babane-e-tyre-dhe-e-fusin-ne-valixhe/60%Hourly2014-03-03 23:26
https://kumti.com/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-pse-ndeshen-palet-ne-krime-te-ukraines-3/60%Hourly2014-03-03 23:00
https://kumti.com/numri-i-femijeve-qe-kerkojne-sherim-po-rritet/60%Hourly2014-03-03 22:52
https://kumti.com/muslimanet-ne-krime-i-tremben-perseritjes-se-historise/60%Hourly2014-03-03 22:49
https://kumti.com/nitaj-80-e-profesoreve-te-up-s-ne-piramiden-e-krimit-akademik/60%Hourly2014-03-03 22:40
https://kumti.com/okb-fshehu-raportin-se-kosova-do-te-goditet-nga-kanceri-dhe-leukemia-si-pasoje-e-uraniumit/60%Hourly2014-03-03 22:00
https://kumti.com/shfaqet-imazhi-i-htc-one-m8/60%Hourly2014-03-03 21:47
https://kumti.com/procesi-gjyqesor-kunder-morsit-eshte-ricaktuar-per-ne-prill/60%Hourly2014-03-03 21:39
https://kumti.com/izraeli-dyfishon-numrin-e-vendbanimeve-ne-tokat-palestineze/60%Hourly2014-03-03 21:35
https://kumti.com/rusia-ultimatum-ukraines/60%Hourly2014-03-03 21:33
https://kumti.com/perdhunon-motren-7-vjecare-gjykata-e-lejon-te-kthehet-ne-shtepi/60%Hourly2014-03-03 21:22
https://kumti.com/rasti-i-revistes-kosovo-2-0-denohen-tre-persona/60%Hourly2014-03-03 17:43
https://kumti.com/si-ta-ngisni-motocikleten-neper-shi/60%Hourly2014-03-02 23:22
https://kumti.com/pyetje-per-ateistet/60%Hourly2014-03-02 23:15
https://kumti.com/do-te-dobesohesh-mjaftojne-30-minuta-vrapim-ne-dite-2/60%Hourly2014-03-02 19:34
https://kumti.com/rritet-numri-i-palestinezeve-te-burgosur-nga-izraeli/60%Hourly2014-03-02 19:31
https://kumti.com/balle-per-balle-disa-te-dhena-per-forcen-e-ushtrive-ruse-dhe-ukrainase/60%Hourly2014-03-02 19:27
https://kumti.com/ukraina-pergatitet-per-lufte-kunder-rusise/60%Hourly2014-03-02 19:21
https://kumti.com/turqi-mbyllen-shkollat-e-gylen/60%Hourly2014-03-02 19:17
https://kumti.com/ukraine-klitqko-te-shpallet-mobilizim-i-pergjithshem-i-ushtrise-perballe-agresioni-rus/60%Hourly2014-03-02 19:14
https://kumti.com/siri-13-te-vrare-nga-luftimet/60%Hourly2014-03-02 19:11
https://kumti.com/ngjarjet-ne-turqi-dhe-zgjidhja-e-nje-problematike-per-ecurine-e-islamit-ne-vendin-tone/60%Hourly2014-03-01 17:31
https://kumti.com/akademiket-e-shqiperise-mos-e-shani-rexhep-qosjen/60%Hourly2014-03-01 10:18
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-te-gjithe-duhet-ti-sherbejme-unitetit/60%Hourly2014-03-01 10:15
https://kumti.com/karla-del-ponte-krimet-e-sirise-me-te-tmerrshme-se-te-jugosllavise/60%Hourly2014-03-01 10:06
https://kumti.com/avioni-gjigant-qe-qendron-3-jave-ne-fluturim/60%Hourly2014-03-01 00:09