XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/cfare-po-nderton-erdogan-ne-turqi/60%Hourly2015-01-31 21:46
https://kumti.com/kryeministri-kanadez-harper-armiqte-me-te-medhenj-jane-xhihadistet-radikale/60%Hourly2015-01-31 21:44
https://kumti.com/moske-digjet-biblioteka-e-akademise-ruse-te-shkencave-me-mbi-14-milion-libra/60%Hourly2015-01-31 21:41
https://kumti.com/merkel-hedh-poshte-mundesine-per-shlyerjen-e-borxhit-te-greqise/60%Hourly2015-01-31 21:38
https://kumti.com/holande-hetim-penal-per-ata-persona-qe-kane-bere-thirrje-per-zjarrvenie-ndaj-xhamive/60%Hourly2015-01-31 19:03
https://kumti.com/irak-vritet-zedhenesi-dhe-44-militante-te-isis-it/60%Hourly2015-01-31 19:00
https://kumti.com/thesari-brenda-kosoves-qe-do-tu-mundesonte-kosovareve-te-jetojne-si-sheiket-e-gjirit/60%Hourly2015-01-31 16:59
https://kumti.com/kosove-buallicat-po-zhduken/60%Hourly2015-01-31 12:43
https://kumti.com/ikona-e-basketbollit-islami-eshte-fe-e-paqes/60%Hourly2015-01-31 12:40
https://kumti.com/zvicer-nuk-heqin-dore-nga-kopshti-i-femijeve-per-myslimanet/60%Hourly2015-01-31 12:38
https://kumti.com/debohet-nga-zvicra-i-dyshuari-per-lidhje-me-shtetin-islamik/60%Hourly2015-01-31 12:35
https://kumti.com/papunesia-ne-be-niveli-me-i-ulet-ne-tri-vitet-e-fundit/60%Hourly2015-01-31 12:33
https://kumti.com/zvicra-perballe-recesionit/60%Hourly2015-01-31 12:31
https://kumti.com/shkarkimi-i-jablallnoviqit-sjelle-situate-te-re/60%Hourly2015-01-31 12:26
https://kumti.com/vritet-eksperti-i-armeve-kimike-te-isis-it/60%Hourly2015-01-31 12:24
https://kumti.com/policia-kap-ne-tren-95-kosovare-refugjate-ilegale/60%Hourly2015-01-31 12:22
https://kumti.com/foreign-policy-akuza-te-renda-per-ish-ambasadorin-amerikan-ne-kosove/60%Hourly2015-01-31 12:21
https://kumti.com/autoritetet-ne-subotice-alarmojne-me-shume-se-gjysma-e-migranteve-vijne-nga-kosova-video/60%Hourly2015-01-31 12:20
https://kumti.com/denohen-me-burgim-te-perjetshem-popovic-dhe-beara-per-gjenocid-ne-srebrenice/60%Hourly2015-01-31 12:15
https://kumti.com/ne-france-shume-kosovare-jetojne-ne-stalla-kafshesh-e-stacione-trenash-foto-video/60%Hourly2015-01-31 12:15
https://kumti.com/harroni-ku-i-leni-gjerat-ja-si-shpjegohet-kjo/60%Hourly2015-01-31 12:10
https://kumti.com/gjumi-i-nates-i-foshnjave-dhe-gabimet-qe-prinderit-bejne/60%Hourly2015-01-31 11:42
https://kumti.com/provojeni-mbulesen-islame/60%Hourly2015-01-30 18:01
https://kumti.com/nuk-eshte-ne-arabi-ne-nje-qytet-te-new-york-ut-femrat-nuk-lejohen-te-vozisin-makinen/60%Hourly2015-01-30 17:56
https://kumti.com/mesimdhenesit-e-arsimit-parauniversitar-bojkotojne-mesimin/60%Hourly2015-01-30 09:18
https://kumti.com/jabllanovic-kurti-nuk-po-kerkon-largimin-tim-por-rrezimin-e-qeverise/60%Hourly2015-01-30 09:09
https://kumti.com/tragjedia-e-avionit-malaysia-airlines-ishte-nje-aksident/60%Hourly2015-01-30 08:24
https://kumti.com/paditet-8-vjecari-se-perkrahu-sulmuesit-e-charlie-hebdo/60%Hourly2015-01-29 23:05
https://kumti.com/shperndaji-postimet-e-mira/60%Hourly2015-01-29 22:15
https://kumti.com/per-ata-qe-i-druhen-prishjes-se-marredhenieve-me-shba-te/60%Hourly2015-01-29 16:03
https://kumti.com/a-u-takon-dhe-sa-u-takon-shqiptareve-lindja-e-mesme/60%Hourly2015-01-29 15:57
https://kumti.com/spanje-rrezohet-helikopteri-qe-transporte-droge-drejtohej-nga-nje-major-shqiptar/60%Hourly2015-01-29 15:04
https://kumti.com/muslimani-qe-shpetoi-pengjet-ne-marketin-hebre-ne-france-pritet-si-hero-ne-mali/60%Hourly2015-01-29 14:48
https://kumti.com/une-quhem-iphone-6-dhe-une-nuk-besoj-ne-jobs/60%Hourly2015-01-29 14:39
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-le-ne-fuqi-masat-e-sigurise-per-28-te-dyshuarit-per-terrorizem/60%Hourly2015-01-29 11:24
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-le-ne-fuqi-masat-e-sigurise-per-28-te-dyshuarit-per-terrorizem-2/60%Hourly2015-01-29 11:24
https://kumti.com/policia-greke-plagos-4-shqiptare-pasi-i-ndoqen-per-1-ore/60%Hourly2015-01-29 11:23
https://kumti.com/tsipras-duhej-ta-kishim-penguar-anetaresimin-shqiperise-ne-nato/60%Hourly2015-01-29 11:22
https://kumti.com/levizja-e-ardhshme-e-car-putinit/60%Hourly2015-01-29 11:21
https://kumti.com/160-protestues-sot-para-gjykates/60%Hourly2015-01-29 11:19
https://kumti.com/vazhdojne-doreheqjet-e-lidereve-te-njohur-te-pegida-s/60%Hourly2015-01-29 10:54
https://kumti.com/wi-fi-mbani-larg-femijet-nga-tabletet/60%Hourly2015-01-29 10:54
https://kumti.com/izraeli-rrit-pranine-ushtarake-ne-kufi-me-libanin/60%Hourly2015-01-29 10:49
https://kumti.com/studim-gjumi-cilesor-ne-rini-ruan-kujtesen-ne-pleqeri/60%Hourly2015-01-29 10:48
https://kumti.com/cfare-eshte-riciklimi-cfare-mund-te-riciklojme-2/60%Hourly2015-01-29 10:47
https://kumti.com/luis-figo-imazhi-i-fifa-s-eshte-perkeqesuar-me-kalimin-e-viteve/60%Hourly2015-01-29 10:45
https://kumti.com/ndotja-radioaktive/60%Hourly2015-01-29 10:45
https://kumti.com/cfare-eshte-riciklimi-cfare-mund-te-riciklojme/60%Hourly2015-01-29 10:44
https://kumti.com/zv-kryeministri-turk-nese-nuk-e-ben-okb-ja-gazen-e-rindertojme-ne/60%Hourly2015-01-29 10:43
https://kumti.com/be-rrit-dozen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/60%Hourly2015-01-29 10:42
https://kumti.com/pacolli-ldk-refuzoi-projektligjin-e-akr-se-per-trepcen/60%Hourly2015-01-29 10:41
https://kumti.com/pacolli-ldk-refuzoi-projektligjin-e-akr-se-per-trepcen-2/60%Hourly2015-01-29 10:41
https://kumti.com/veshtiresite-e-bartjes-se-shamise-ne-malin-e-zi-2/60%Hourly2015-01-28 21:41
https://kumti.com/veshtiresite-e-bartjes-se-shamise-ne-malin-e-zi/60%Hourly2015-01-28 21:11
https://kumti.com/wikistrike-vellezerit-kouachi-ishin-vrare-ne-siri-qysh-ne-tetor-2014/60%Hourly2015-01-28 20:54
https://kumti.com/papa-urdheron-hetime-te-posacme-per-abuzimet-seksuale-ndaj-femijeve-nga-prifterinjte-ne-spanje/60%Hourly2015-01-28 19:34
https://kumti.com/jordania-e-gatshme-per-kembimin-e-pengjeve-me-isis/60%Hourly2015-01-28 19:31
https://kumti.com/gjermani-pas-protestave-te-pegida-s-sulmet-ndaj-te-huajve-rriten-per-130-perqind/60%Hourly2015-01-28 19:24
https://kumti.com/wikileaks-google-ua-percolli-e-mail-et-autoriteteve-amerikane/60%Hourly2015-01-28 19:20
https://kumti.com/terrorizmi/60%Hourly2015-01-28 15:23
https://kumti.com/ushtria-izraelite-shkarkoi-43-pjestare-elite-per-refuzim-te-persekutimit-ndaj-palestinezeve-2/60%Hourly2015-01-28 14:46
https://kumti.com/ushtria-izraelite-shkarkoi-43-pjestare-elite-per-refuzim-te-persekutimit-ndaj-palestinezeve-2-2/60%Hourly2015-01-28 14:46
https://kumti.com/ushtria-izraelite-shkarkoi-43-pjestare-elite-per-refuzim-te-persekutimit-ndaj-palestinezeve/60%Hourly2015-01-28 14:44
https://kumti.com/ushtria-izraelite-shkarkoi-43-pjestare-elite-per-refuzim-te-persekutimit-ndaj-palestinezeve-3/60%Hourly2015-01-28 14:44
https://kumti.com/apple-publikon-ios-8-1-3-duke-reduktuar-hapesiren-e-nevojshme-te-te-dhenave-per-perditesimet/60%Hourly2015-01-28 13:42
https://kumti.com/aktivisti-i-internetit-barret-brown-denohet-me-5-vite-burg/60%Hourly2015-01-28 13:41
https://kumti.com/federata-egjiptiane-ndalon-simbolet-fetare-dhe-politike-ne-stadiume/60%Hourly2015-01-28 13:37
https://kumti.com/pentagoni-eshte-futur-ne-negociata-me-grupin-terrorist-shiit-te-jemenit/60%Hourly2015-01-28 13:36
https://kumti.com/erdogan-sistemi-presidencial-me-i-perhapuri-ne-bote/60%Hourly2015-01-28 13:35
https://kumti.com/apple-me-fitim-rekord-ne-tremujorin-e-kaluar/60%Hourly2015-01-28 13:35
https://kumti.com/norvegji-rreth-1-5-milione-punetore-do-te-hyjne-ne-greve/60%Hourly2015-01-28 13:35
https://kumti.com/turqia-pas-dy-vitesh-e-gatshme-per-te-qene-plotesisht-ne-be/60%Hourly2015-01-28 13:34
https://kumti.com/perplasjet-ne-kufi-izraeli-gjuan-50-raketa-ne-liban/60%Hourly2015-01-28 13:31
https://kumti.com/per-reformen-shendetesore-e-energjine-e-riperterishme-rreth-37-milione-euro/60%Hourly2015-01-28 13:10
https://kumti.com/qkuk-ndihme-mjekesore-kerkuan-170-te-lenduar/60%Hourly2015-01-28 13:06
https://kumti.com/gjuriq-bisedime-per-trepcen-pergjegjesi-nga-ministrat-serbe-ne-qeverine-e-kosoves/60%Hourly2015-01-28 13:06
https://kumti.com/partneret-kryesore-tregtare-te-shqiperise-italia-turqia-kina-e-greqia/60%Hourly2015-01-28 13:05
https://kumti.com/nje-i-ri-nga-gostivari-vritet-ne-siri/60%Hourly2015-01-28 13:02
https://kumti.com/freedom-house-shqiperia-dhe-kosova-pjeserisht-te-lira-2/60%Hourly2015-01-28 13:01
https://kumti.com/freedom-house-shqiperia-dhe-kosova-pjeserisht-te-lira/60%Hourly2015-01-28 12:59
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-per-protestat-ne-prishtine/60%Hourly2015-01-28 12:56
https://kumti.com/sulm-ne-nje-hotel-ne-libi-12-te-vdekur/60%Hourly2015-01-28 12:41
https://kumti.com/thirrje-per-sanksione-ndaj-izraelit-ne-parlamentin-evropian/60%Hourly2015-01-28 08:34
https://kumti.com/mbreti-i-ri-i-arabise-saudite-e-la-obamen-shkoi-dhe-fali-ikindine/60%Hourly2015-01-27 21:22
https://kumti.com/urdhri-per-te-vrare-agjentin-e-konvertuar-ne-islam-mund-te-ishte-dhene-vetem-nga-putini/60%Hourly2015-01-27 21:15
https://kumti.com/zyrtare-nga-policia-72-police-te-lenduar-160-persona-te-arrestuar/60%Hourly2015-01-27 21:13
https://kumti.com/tirana-kerkon-vetepermbajtje-ne-kosove/60%Hourly2015-01-27 19:24
https://kumti.com/maxhuni-konfirmon-56-police-te-lenduar-31-protestues-te-arrestuar/60%Hourly2015-01-27 19:05
https://kumti.com/pamje-e-te-lenduarve-te-cilet-jane-ne-qkuk-video/60%Hourly2015-01-27 18:47
https://kumti.com/pengimi-i-shperndarjes-se-librave-islame-ne-prishtine-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-01-27 16:11
https://kumti.com/si-te-arrini-me-shume-brenda-kohes-se-njejte/60%Hourly2015-01-27 14:30
https://kumti.com/kontabiliteti/60%Hourly2015-01-27 14:23
https://kumti.com/procesi/60%Hourly2015-01-27 14:19
https://kumti.com/kontrolli/60%Hourly2015-01-27 14:15
https://kumti.com/ata-qe-na-thone-terorist-taliban-dhe-1000-etiketa/60%Hourly2015-01-27 14:03
https://kumti.com/17-arsye-pse-duhet-te-hame-perdite-arra/60%Hourly2015-01-27 13:55
https://kumti.com/si-ta-luftojme-gripin-me-ushqim/60%Hourly2015-01-27 13:37
https://kumti.com/emergjenca-mbushet-me-te-lenduar/60%Hourly2015-01-27 13:34
https://kumti.com/zyra-e-rregullatorit-te-energjise-perkrahe-kerkesat-e-ojq-ve/60%Hourly2015-01-27 13:33
https://kumti.com/zyra-e-rregullatorit-te-energjise-perkrahe-kerkesat-e-ojq-ve-2/60%Hourly2015-01-27 13:33
https://kumti.com/apple-watch-ja-disa-funksione-te-spikatura-te-ores-inteligjente/60%Hourly2015-01-27 13:22
https://kumti.com/cilesia-e-naftes-kontrollohet-vetem-3-per-qind/60%Hourly2015-01-27 13:16
https://kumti.com/nentoka-e-kosoves-vlen-2-trilione-dollare/60%Hourly2015-01-27 13:14
https://kumti.com/athine-alexis-tsipras-ben-betimin-si-kryeminister-i-greqise/60%Hourly2015-01-27 13:13
https://kumti.com/kanada-nunavu-temperaturat-bien-62-grade-nen-zero/60%Hourly2015-01-27 13:10
https://kumti.com/mposhtet-isis-ne-kobani-forcat-e-opozites-siriane-dhe-kurdet-kontrollojne-qytetin/60%Hourly2015-01-27 13:09
https://kumti.com/turqi-pergjimet-e-paligjshme-arrestohen-te-pakten-15-persona/60%Hourly2015-01-27 13:07
https://kumti.com/turqi-pergjimet-e-paligjshme-arrestohen-te-pakten-15-persona-2/60%Hourly2015-01-27 13:07
https://kumti.com/stuhia-e-bores-ne-shba-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-pese-shtete-federale/60%Hourly2015-01-27 13:06
https://kumti.com/fidel-castro-nuk-i-besoj-politikes-amerikane/60%Hourly2015-01-27 13:05
https://kumti.com/prishtine-protestuesit-kerkojne-heqjen-e-barikadave/60%Hourly2015-01-27 13:03
https://kumti.com/publikohet-raporti-kombetar-per-shendetin-e-shqiptareve/60%Hourly2015-01-27 13:01
https://kumti.com/mos-ma-ofendoni-fene-besim-trena/60%Hourly2015-01-26 22:21
https://kumti.com/perpjekje-e-re-per-dialog-ne-moske-fillon-takimi-per-sirine/60%Hourly2015-01-26 19:09
https://kumti.com/vetevendosja-ben-thirrje-per-proteste-neser-kunder-jabllanovic-dhe-ne-mbrojtje-te-trepces/60%Hourly2015-01-26 18:40
https://kumti.com/rrezohet-nje-avion-ushtarak-grek-10-te-vdekur/60%Hourly2015-01-26 18:28
https://kumti.com/ja-cfare-shkakton-duhani/60%Hourly2015-01-26 18:26
https://kumti.com/edhe-amerikanet-luftojne-ne-ukraine-video/60%Hourly2015-01-26 18:22
https://kumti.com/galaxy-s6-do-te-karakterizohet-nga-nje-sensor-20-megapixel-dhe-procesor-snapdragon-810-i-modifikuar/60%Hourly2015-01-26 18:18
https://kumti.com/10-karakteristikat-e-reja-te-windows-10-qe-duhet-ti-dini/60%Hourly2015-01-26 18:13
https://kumti.com/ukraine-me-shume-se-500-minatore-bllokohen-ne-nje-miniere/60%Hourly2015-01-26 18:09
https://kumti.com/maqedoni-ja-ku-nuk-do-te-kete-rryme-neser/60%Hourly2015-01-26 18:06
https://kumti.com/prapavija-politike-e-investimeve-ruse-ne-maqedoni/60%Hourly2015-01-26 18:01
https://kumti.com/nisma-perkrahe-protesten-e-neserme/60%Hourly2015-01-26 17:56
https://kumti.com/media-nderkombetare-fitorja-e-ciprasit-sfide-per-be-ne/60%Hourly2015-01-26 17:53
https://kumti.com/izraeli-planifikon-zgjerimin-e-vendbanimeve-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2015-01-26 17:48
https://kumti.com/ne-paris-po-rritet-interesimi-per-kuranin-dhe-islamin-foto/60%Hourly2015-01-26 10:44
https://kumti.com/bekir-halimi-2/60%Hourly2015-01-26 10:30
https://kumti.com/teknologjia-i-ben-njerezit-me-inteligjente/60%Hourly2015-01-26 10:24
https://kumti.com/heqja-e-vizave-do-te-nxiste-investimet-kuvajtiane-ne-shqiperi/60%Hourly2015-01-26 10:23
https://kumti.com/ashtu-si-ne-evrope-mbi-93-e-sulmeve-terroriste-ne-amerike-kryhen-nga-jo-muslimanet/60%Hourly2015-01-26 10:22
https://kumti.com/gjeopolitika-e-greqise-2/60%Hourly2015-01-26 10:17
https://kumti.com/egjipt-21-te-vdekur-dhe-82-te-plagosur-ne-protestat-per-kater-vjetorin-e-revolucionit/60%Hourly2015-01-26 10:16
https://kumti.com/alexis-tsipras-greqia-ne-keto-zgjedhje-ka-hapur-nje-kapitull-te-ri/60%Hourly2015-01-26 10:13
https://kumti.com/presidenti-i-turqise-erdogan-inauguron-spitalin-turko-somalez/60%Hourly2015-01-26 10:11
https://kumti.com/obama-fillon-viziten-zyrtare-ne-indi-si-i-ftuar-nderi-per-festen-e-republikes-se-ketij-shteti/60%Hourly2015-01-26 10:09
https://kumti.com/nje-8-vjecar-ngjitet-ne-ujvaren-e-ngrire-30-metra-te-larte/60%Hourly2015-01-26 10:07
https://kumti.com/militantet-shiit-huthi-pengojne-protestat-kunder-tyre-ne-jemen/60%Hourly2015-01-26 10:01
https://kumti.com/14-vjecarja-malak-palestinezja-me-e-re-ne-burgjet-izraelite/60%Hourly2015-01-26 10:00
https://kumti.com/filipine-te-pakten-27-efektiv-policie-vriten-ne-perleshje-me-rebelet/60%Hourly2015-01-26 09:56
https://kumti.com/charlie-hebdo-eshte-sadizem-jo-satire/60%Hourly2015-01-26 09:53
https://kumti.com/charlie-hebdo-eshte-sadizem-jo-satire-2/60%Hourly2015-01-26 09:53
https://kumti.com/futbollisti-behet-mysliman-ketu-e-gjeta-qetesine/60%Hourly2015-01-26 09:03
https://kumti.com/nje-mesazh-nga-te-percmuarit/60%Hourly2015-01-26 08:54
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-serish-termet-i-lehte-ne-peje/60%Hourly2015-01-25 21:43
https://kumti.com/drogat-e-reja-shkaktojne-gjakederdhje-ne-koke-dhe-infarkte-te-te-rinjet/60%Hourly2015-01-25 19:00
https://kumti.com/tetova-qytet-i-tmerrit-vendin-e-3-te-ne-maqedoni-per-aborte/60%Hourly2015-01-25 18:51
https://kumti.com/egjipt-protesta-me-pasoja-fatale-10-te-vdekur/60%Hourly2015-01-25 18:42
https://kumti.com/dy-shkolla-ne-dardani-ne-telashe-nga-bastorja-video/60%Hourly2015-01-25 18:37
https://kumti.com/dy-shkolla-ne-dardani-ne-telashe-nga-bastorja-video-2/60%Hourly2015-01-25 18:37
https://kumti.com/gjermani-rritet-numri-i-turqve-qe-kthehen-ne-atdhe/60%Hourly2015-01-25 18:33
https://kumti.com/shba-protesta-kunder-pushtetit-ushtarak-egjiptian-ne-nju-jork/60%Hourly2015-01-25 18:29
https://kumti.com/shperthen-nje-veture-midis-prishtines-video/60%Hourly2015-01-25 18:22
https://kumti.com/kumnova-jau-marrte-zoti-nga-nje-evlad/60%Hourly2015-01-25 18:19
https://kumti.com/arian-xhezairi-viruset-ne-facebook-me-foto-erotike/60%Hourly2015-01-25 12:32
https://kumti.com/maqedoni-rritet-numri-i-martesave-te-shkurorizuara/60%Hourly2015-01-25 12:23
https://kumti.com/liria-e-shprehjes-eshte-shnderruar-ne-nje-arme-kunder-islamit/60%Hourly2015-01-25 12:13
https://kumti.com/greqia-sot-voton-zgjedhjet-me-te-rendesishme-pas-1974/60%Hourly2015-01-25 12:10
https://kumti.com/marina-izraelite-qellon-mbi-anijen-palestineze-te-peshkimit/60%Hourly2015-01-25 12:08
https://kumti.com/thaci-te-gjithe-shqiptaret-kane-respekt-per-shtepine-saud/60%Hourly2015-01-25 11:59
https://kumti.com/reagim-i-vv-se/60%Hourly2015-01-24 20:47
https://kumti.com/cliff-mos-bisedoni-per-trepcen-ne-bruksel/60%Hourly2015-01-24 20:45
https://kumti.com/rregull-i-njohur-cdo-aksion-shkakton-reaksion/60%Hourly2015-01-24 20:15
https://kumti.com/mijera-vete-protestojne-kunder-qeverise-ne-prishtine/60%Hourly2015-01-24 20:10
https://kumti.com/deshmitari-shqiptar-ne-gjykimin-e-oliver-ivanoviqit-ka-kaluar-kohe-e-gjate-nuk-me-kujtohet/60%Hourly2015-01-24 14:36
https://kumti.com/ti-e-demton-islamin/60%Hourly2015-01-24 14:34
https://kumti.com/shkollat-e-xhematit-te-gylenit-jashte-turqise/60%Hourly2015-01-24 13:17
https://kumti.com/obama-viziton-mbretin-e-ri-saudit/60%Hourly2015-01-24 12:34
https://kumti.com/profesori-me-origjine-hebre-finkelstein-charlie-hebdo-eshte-sadizem-jo-satire/60%Hourly2015-01-24 12:13
https://kumti.com/profesori-me-origjine-hebre-finkelstein-charlie-hebdo-eshte-sadizem-jo-satire-2/60%Hourly2015-01-24 12:13
https://kumti.com/lideret-boterore-ngushellojne-riadin/60%Hourly2015-01-24 10:44
https://kumti.com/denohet-me-5-vjet-burg-fitim-lladrovci/60%Hourly2015-01-24 10:38
https://kumti.com/disa-arsye-se-pse-nuk-duhet-te-postojme-foto-te-femijeve-ne-facebook/60%Hourly2015-01-24 10:37
https://kumti.com/varri-i-mbretit/60%Hourly2015-01-24 00:28
https://kumti.com/krimet-e-ateizmit-ndaj-njerezimit/60%Hourly2015-01-23 21:40
https://kumti.com/thaci-niset-per-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-01-23 20:47
https://kumti.com/sulm-ajror-ndaj-nje-tubimi-te-xhumase-ne-damask-35-te-vdekur/60%Hourly2015-01-23 20:44
https://kumti.com/drejtori-ekzekutiv-i-google-schmidt-interneti-do-te-behet-i-rendesishem-si-uji-apo-oksigjeni/60%Hourly2015-01-23 20:40
https://kumti.com/protesta-paqesore-ne-novi-pazar-islami-dhe-muslimanet-nuk-kane-te-bejne-me-terrorizmin/60%Hourly2015-01-23 20:39
https://kumti.com/embelsire-me-sheqerka-karamele/60%Hourly2015-01-23 20:14
https://kumti.com/role-cokollate/60%Hourly2015-01-23 20:12
https://kumti.com/si-te-kuptoni-se-vuani-nga-shiatiku-ishiasi/60%Hourly2015-01-23 20:10
https://kumti.com/pse-ambasada-amerikane-alarmon-amerikanet-per-protestat-e-neserme-ne-prishtine/60%Hourly2015-01-23 19:25
https://kumti.com/adriatik-kelmendi-pengimi-i-shperndarjes-se-librave-islame-standard-i-dyfishte-i-shtetit/60%Hourly2015-01-23 19:22
https://kumti.com/ja-varri-i-mbretit-te-arabise-saudite/60%Hourly2015-01-23 16:58
https://kumti.com/arabia-saudite-e-njejta-politike-e-naftes-per-te-mbajtur-te-larte-prodhueshmerine/60%Hourly2015-01-23 16:58
https://kumti.com/policia-e-kosoves-dhunon-organizimin-profeti-muhammed-mesues-i-njerezimit/60%Hourly2015-01-23 16:38
https://kumti.com/policia-e-kosoves-dhunon-organizimin-profeti-muhammed-mesues-i-njerezimit-2/60%Hourly2015-01-23 16:38
https://kumti.com/shba-fushata-muslimane-amerikane-per-largimin-e-islamofobise/60%Hourly2015-01-23 16:37
https://kumti.com/popullata-e-kosoves-eshte-duke-u-zvogeluar-me-ritme-te-frikshme/60%Hourly2015-01-23 15:29
https://kumti.com/kush-po-qane-per-afganistanin/60%Hourly2015-01-23 14:44
https://kumti.com/dy-bullgar-arrestohen-per-vjedhjen-e-parave-nga-bankomatet-ne-kosove/60%Hourly2015-01-23 14:40
https://kumti.com/sekretari-i-nato-s-te-bashkohemi-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-01-23 14:38
https://kumti.com/deputetet-miratojne-projektligjin-kunder-pjesemarrjes-ne-luftera-te-huaja/60%Hourly2015-01-23 14:15
https://kumti.com/teori-tjera-rreth-sulmit-ndaj-charlie-hedbo-pasqyra-false-mungesa-e-gjakut/60%Hourly2015-01-23 14:09
https://kumti.com/lista-srpska-braktis-seancen-e-kuvendit-te-kosoves/60%Hourly2015-01-23 11:39
https://kumti.com/hasani-ne-kuvend-tregon-per-masakren-e-dubraves/60%Hourly2015-01-23 10:05
https://kumti.com/me-shume-se-50-vite-burg-per-horrorin-ne-prizren-video/60%Hourly2015-01-23 10:03
https://kumti.com/islami-pjese-e-kushtetutes-se-luksemburgut/60%Hourly2015-01-23 10:02
https://kumti.com/cmimet-e-naftes-te-uleta-edhe-ne-tre-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-01-23 09:59
https://kumti.com/erdoan-shkollat-e-gulen-it-jashte-vendit-do-te-zevendesohen/60%Hourly2015-01-23 09:54
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-ka-nderruar-jete-mbreti-i-arabise-saudite/60%Hourly2015-01-23 09:50
https://kumti.com/noam-chomsky-pret-revolucion-te-ri-ne-egjipt/60%Hourly2015-01-23 09:35
https://kumti.com/cfare-ndodh-nese-tensioni-i-gjakut-eshte-i-larte/60%Hourly2015-01-22 22:28
https://kumti.com/cilet-jane-shkaqet-e-krijimit-te-gureve-ne-veshka/60%Hourly2015-01-22 22:25
https://kumti.com/yndyrnat-mbrojne-nga-infeksionet-dhe-bakteriet/60%Hourly2015-01-22 22:23
https://kumti.com/6-perimet-me-me-shume-proteina/60%Hourly2015-01-22 22:22
https://kumti.com/sulm-me-bombe-ndaj-delegacionit-turk-ne-somali/60%Hourly2015-01-22 22:14
https://kumti.com/gjiganti-britanik-i-naftes-bp-cmime-te-uleta-te-naftes-edhe-ne-tre-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-01-22 22:13
https://kumti.com/presidenti-dhe-qeveria-e-jemenit-japin-doreheqje/60%Hourly2015-01-22 22:12
https://kumti.com/franca-pranon-se-qindra-ish-ushtare-po-i-bashkohen-isis-it/60%Hourly2015-01-22 21:58
https://kumti.com/franca-pranon-se-qindra-ish-ushtare-po-i-bashkohen-isis-it-2/60%Hourly2015-01-22 21:58
https://kumti.com/murgu-budist-e-quajti-kurve-zyrtaren-e-okb-se-qe-kerkon-te-drejta-per-myslimanet-ne-burma/60%Hourly2015-01-22 21:55
https://kumti.com/murgu-budist-e-quajti-kurve-zyrtaren-e-okb-se-qe-kerkon-te-drejta-per-myslimanet-ne-burma-2/60%Hourly2015-01-22 21:55
https://kumti.com/microsoft-prezanton-shfletuesin-e-tij-te-ri-spartan/60%Hourly2015-01-22 21:54
https://kumti.com/whatsapp-tani-ne-dispozicion-edhe-ne-kompjuter/60%Hourly2015-01-22 21:53
https://kumti.com/ja-cilet-telefona-do-te-prezantohen-ne-kongresin-boteror-te-mobileve/60%Hourly2015-01-22 21:52
https://kumti.com/windows-10-do-te-jete-falas/60%Hourly2015-01-22 21:50
https://kumti.com/podgorice-grafite-kunder-homoseksualeve/60%Hourly2015-01-22 16:49
https://kumti.com/sunullah-islami-2/60%Hourly2015-01-22 16:38
https://kumti.com/minatoret-pezullojne-greven/60%Hourly2015-01-22 16:28
https://kumti.com/kur-ateisti-shkaku-i-termetit-permend-zotin-video/60%Hourly2015-01-22 16:16
https://kumti.com/rothschild-familja-hebreje-qe-qendron-pas-charlie-hebdo/60%Hourly2015-01-22 13:07
https://kumti.com/rast-i-rralle-nene-e-bir-diplomohen-ne-nje-dite/60%Hourly2015-01-22 13:02
https://kumti.com/kosova-dhe-maqedonia-kalim-kufiri-vetem-me-leternjoftim/60%Hourly2015-01-22 12:41
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-i-gjermanise-ben-thirrje-per-mos-pjesemarrje-ne-protestat-e-pegida-s/60%Hourly2015-01-22 12:36
https://kumti.com/shfuqizohet-vendimi-per-konfiskimin-e-patente-shofereve-nga-policet-e-trafikut/60%Hourly2015-01-22 12:35
https://kumti.com/kumanove-ulet-dhuna-mes-te-rinjeve/60%Hourly2015-01-22 12:30
https://kumti.com/241-dite-greve/60%Hourly2015-01-22 12:26
https://kumti.com/zbulohen-imazhe-te-qarta-te-htc-one-m9/60%Hourly2015-01-22 12:20
https://kumti.com/gjermani-islamizim-prej-katolikeve/60%Hourly2015-01-22 12:03
https://kumti.com/erdogan-sulmet-ndaj-profetit-muhamed-vija-e-kuqe-e-myslimaneve/60%Hourly2015-01-22 11:58
https://kumti.com/gjermani-lideri-i-levizjes-antiislame-pegida-jep-doreheqjen-pas-pozes-si-hitleri/60%Hourly2015-01-22 11:51
https://kumti.com/gjermani-lideri-i-levizjes-antiislame-pegida-jep-doreheqjen-pas-pozes-si-hitleri-2/60%Hourly2015-01-22 11:51
https://kumti.com/mediat-serbe-papa-ka-refuzuar-ta-njohe-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2015-01-22 11:48
https://kumti.com/ukraine-granate-ne-nje-stacion-autobusi-9-te-vdekur/60%Hourly2015-01-22 11:42
https://kumti.com/mustafa-leter-minatoreve-te-trepces-jepini-fund-greves/60%Hourly2015-01-22 11:36
https://kumti.com/pas-vizites-se-presidentes-jahjaga-tek-papa/60%Hourly2015-01-21 20:18
https://kumti.com/godet-bekim-laci-a-funksionon-be-dicka-n-kete-shtet/60%Hourly2015-01-21 16:42
https://kumti.com/godet-bekim-laci-a-funksionon-be-dicka-n-kete-shtet-2/60%Hourly2015-01-21 16:42
https://kumti.com/mbulesa-e-gruas-tek-religjionet-e-ndryshme-2/60%Hourly2015-01-21 16:33
https://kumti.com/trepca-vlene-13-6-50-miliarde-euro/60%Hourly2015-01-21 16:15
https://kumti.com/keds-plackit-mbi-700-xhami/60%Hourly2015-01-21 16:08
https://kumti.com/bekir-halimi/60%Hourly2015-01-21 16:02
https://kumti.com/telefonat-e-koduar-te-erdogan-jane-pergjuar-55-here/60%Hourly2015-01-21 11:37
https://kumti.com/telefonat-e-koduar-te-erdogan-jane-pergjuar-55-here-2/60%Hourly2015-01-21 11:37
https://kumti.com/1-milion-protestues-ne-ceceni/60%Hourly2015-01-21 11:33
https://kumti.com/amnesty-international-i-bene-kerkese-maqedonise-lejoni-martesat-mes-gjinise-se-njejte/60%Hourly2015-01-21 11:24
https://kumti.com/visar-ymeri-kryetar-i-ardhshem-i-vetevendosjes/60%Hourly2015-01-21 11:18
https://kumti.com/migrimet-e-jashtme-dhe-migrimi-ilegal-kane-shpjegime-dhe-zgjidhje/60%Hourly2015-01-21 11:17
https://kumti.com/davutoglu-ka-percjelle-reagimin-zyrtar-8-vjet-pas-vrasjes-se-gazetarit-hrant-dink/60%Hourly2015-01-21 11:17
https://kumti.com/dy-termete-te-fuqishme-tronditin-kosoven/60%Hourly2015-01-21 10:43
https://kumti.com/bllokohet-rektorati-perkrahet-edhe-nga-ovluck/60%Hourly2015-01-21 10:37
https://kumti.com/pse-behet-panik-nese-keshilltari-i-hashim-thacit-identifikohet-si-musliman/60%Hourly2015-01-21 10:35
https://kumti.com/albin-kurti-terhiqet-nga-kreu-i-vv-se/60%Hourly2015-01-21 10:34
https://kumti.com/ekipi-i-xhamise-shqiptare-sot-kampione-ne-austri/60%Hourly2015-01-21 10:31
https://kumti.com/mbulesa-e-gruas-tek-religjionet-e-ndryshme/60%Hourly2015-01-21 10:20
https://kumti.com/ndodhia-e-parisit-dhe-islamizimi-i-evropes/60%Hourly2015-01-21 00:37
https://kumti.com/torcida-i-bashkohet-greves-se-minatoreve-te-trepces/60%Hourly2015-01-20 17:47
https://kumti.com/austri-denohet-studenti-danez-me-dy-vjet-burg-per-fyerje-te-profetit-muhammed/60%Hourly2015-01-20 16:59
https://kumti.com/bombe-fuci-mbi-nje-treg-kafshesh-ne-siri-65-te-vdekur/60%Hourly2015-01-20 16:57
https://kumti.com/bombe-fuci-mbi-nje-treg-kafshesh-ne-siri-65-te-vdekur-2/60%Hourly2015-01-20 16:57
https://kumti.com/dobite-e-verteta-te-mjaltes-dhe-qumeshtit/60%Hourly2015-01-20 16:47
https://kumti.com/mjekime-popullore-per-fyt-te-skuqur/60%Hourly2015-01-20 16:26
https://kumti.com/embelsire-me-shije-karameli/60%Hourly2015-01-20 16:08
https://kumti.com/7-zakone-te-njerezve-qe-nuk-ju-duhet-ta-pastrojne-kurre-shtepine/60%Hourly2015-01-20 16:04
https://kumti.com/10-stilet-kryesore-te-shtepive/60%Hourly2015-01-20 16:02
https://kumti.com/teknologjia-rrezikon-50-te-vendeve-te-punes-ne-20-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-01-20 15:56
https://kumti.com/kuriozitete-rreth-trupit-te-njeriut/60%Hourly2015-01-20 15:26
https://kumti.com/google-po-planifikon-te-bleje-sherbimin-per-pagesa-softcard/60%Hourly2015-01-20 15:25
https://kumti.com/belgjika-ne-alarm-fluks-i-madh-i-azilkerkuesve-shqiptare/60%Hourly2015-01-20 15:25
https://kumti.com/samsung-galaxy-s6-pritet-te-vije-me-4gb-ram/60%Hourly2015-01-20 15:23
https://kumti.com/10-historite-me-fatale-te-burgosjeve-te-gabuara-neper-bote/60%Hourly2015-01-20 15:21
https://kumti.com/minatoreve-iu-bashkohen-edhe-deputetet-e-kuvendit-te-kosoves/60%Hourly2015-01-20 15:18
https://kumti.com/lg-vjen-me-modelin-e-ri-g4-me-ekran-qhd/60%Hourly2015-01-20 15:18
https://kumti.com/jo-pergjim-pa-kufizime-te-qytetareve-i-kthehet-mbrapsht-projektligji-qeverise/60%Hourly2015-01-20 15:16
https://kumti.com/kurti-dhe-kumnova-ftojne-per-proteste-gjithepopullore/60%Hourly2015-01-20 15:12
https://kumti.com/collaku-integrimi-euroatlantik-i-kosoves-menyra-me-e-mire-e-luftimit-te-ekstremizmit-fetar/60%Hourly2015-01-20 15:10
https://kumti.com/jabllanoviq-ramushi-nuk-me-ka-permendur-kerkim-faljen/60%Hourly2015-01-20 15:06
https://kumti.com/agron-haziri-per-fjalen-e-urte-popullore-leshoja-udhen-budalles/60%Hourly2015-01-20 15:05
https://kumti.com/agron-haziri-per-fjalen-e-urte-popullore-leshoja-udhen-budalles-2/60%Hourly2015-01-20 15:05
https://kumti.com/france-dy-prifterinj-katolike-diten-e-xhumase-ne-xhami/60%Hourly2015-01-20 14:04
https://kumti.com/zbulohen-detaje-te-reja-familja-izraelite-qendron-prapa-reviztes-charlie-hebdo/60%Hourly2015-01-20 13:16
https://kumti.com/meta-ne-parlamentin-e-maqedonise-respektoni-ohrin/60%Hourly2015-01-20 11:49
https://kumti.com/meta-ne-parlamentin-e-maqedonise-respektoni-ohrin-2/60%Hourly2015-01-20 11:49
https://kumti.com/termeti-politik-po-kercenon-evropen/60%Hourly2015-01-20 11:44
https://kumti.com/jahjaga-ne-takim-privat-me-papa-francesku/60%Hourly2015-01-20 10:19
https://kumti.com/15-vjecari-i-therrur-me-thike-jashte-rrezkut-per-jete/60%Hourly2015-01-20 10:15
https://kumti.com/a-ka-filluar-greva-ne-trepce/60%Hourly2015-01-20 10:02
https://kumti.com/pabarazi-e-cmendur-gjysma-e-pasurise-boterore-ne-duart-e-elites-prej-1/60%Hourly2015-01-20 09:51
https://kumti.com/papa-katoliket-nuk-duhet-te-shtohen-si-lepujt/60%Hourly2015-01-20 09:41
https://kumti.com/thaci-mund-te-kete-kunderkandidat-per-president/60%Hourly2015-01-20 09:31
https://kumti.com/jabllanoviq-publikisht-u-kerkon-falje-nenave-gjakovare/60%Hourly2015-01-19 18:38
https://kumti.com/sondazhi-popullata-franceze-kunder-karikaturave-te-profetit/60%Hourly2015-01-19 17:13
https://kumti.com/atentat-ndaj-nenpresidentit-amerikan-joe-biden-video/60%Hourly2015-01-19 17:12
https://kumti.com/presidenti-erdogan-drejton-sot-keshillin-e-ministrave/60%Hourly2015-01-19 17:09
https://kumti.com/rreth-700-ushtare-ruse-futen-ne-lindje-te-ukraines/60%Hourly2015-01-19 17:03
https://kumti.com/sunullah-islami/60%Hourly2015-01-19 16:49
https://kumti.com/sunullah-islami-3/60%Hourly2015-01-19 16:49
https://kumti.com/ah-namazi/60%Hourly2015-01-19 16:46
https://kumti.com/skandaloze-paramilitaret-serb-nuk-do-te-shkojne-ne-xhehenem/60%Hourly2015-01-19 16:33
https://kumti.com/shkupit-i-shtohet-edhe-nje-hafiz-i-kuranit/60%Hourly2015-01-19 13:34
https://kumti.com/qytetareve-te-kosoves-do-t-u-pergjohen-bisedat-telefonike-mesazhet-rrjetet-sociale-e-mailat/60%Hourly2015-01-19 12:45
https://kumti.com/qeveria-e-serbise-ndryshimet-e-pronesise-se-trepces-mund-te-destabilizojne-marredheniet-me-kosoven/60%Hourly2015-01-19 12:42
https://kumti.com/qeveria-e-serbise-ndryshimet-e-pronesise-se-trepces-mund-te-destabilizojne-marredheniet-me-kosoven-2/60%Hourly2015-01-19 12:42
https://kumti.com/mediat-serbe-trepca-mbetet-prone-e-serbise-vuciqi-e-percaktoi-agjenden-e-qeverise-se-kosoves/60%Hourly2015-01-19 12:42
https://kumti.com/tensione-ne-kosove-qeveria-deshiron-ta-kthej-trepcen-ne-pronesi-te-shtetit-serbet-paralajmerojne-bllokada/60%Hourly2015-01-19 12:37
https://kumti.com/takat-e-larta-mund-te-shkaktojne-pasoja-te-perhershme-ne-zhvillimin-dhe-strukturen-e-shputes/60%Hourly2015-01-19 12:35
https://kumti.com/aksident-ne-punimet-e-kanalit-te-suezit-dyshohet-per-250-punonjes-te-humbur/60%Hourly2015-01-19 12:35
https://kumti.com/gerxhaliu-per-trepcen-duhet-te-luftojne-te-gjithe/60%Hourly2015-01-19 12:31
https://kumti.com/dronet-amerikane-sulmuan-vaziristanin-te-cilin-do-ta-ndihmojne-me-200-milion/60%Hourly2015-01-19 12:28
https://kumti.com/veprimi-i-charlie-hebdo-nuk-perputhet-me-gazetarine/60%Hourly2015-01-19 12:27
https://kumti.com/facebook-u-media-e-pseudogazetareve-pa-pagese/60%Hourly2015-01-19 12:24
https://kumti.com/samsung-oferte-7-5-miliarde-dollare-black-berry-it/60%Hourly2015-01-19 12:19
https://kumti.com/sulme-ndaj-myslimaneve-ne-shba-dhe-europe/60%Hourly2015-01-19 12:10
https://kumti.com/kosova-nuk-eshte-charlie-ja-pse/60%Hourly2015-01-19 10:01
https://kumti.com/dy-te-vdekur-e-14-te-lenduar-ne-nje-aksident-afer-obiliqit/60%Hourly2015-01-19 09:43
https://kumti.com/nese-okb-ja-nuk-pranon-kerkesat-palestineze-do-te-kete-pasoja/60%Hourly2015-01-19 09:34
https://kumti.com/qytetaret-ne-pergjim/60%Hourly2015-01-19 08:42
https://kumti.com/cili-eshte-impakti-i-teknologjise-mobile-ne-ekonomi/60%Hourly2015-01-19 08:24
https://kumti.com/arabia-saudite-paralajmeron-padi-kunder-revistes-charlie-hebdo/60%Hourly2015-01-19 08:16
https://kumti.com/manchester-united-i-thote-jo-islamofobise-shkarkon-punonjesin/60%Hourly2015-01-18 23:37
https://kumti.com/cameron-kritikon-papen-e-drejta-per-te-fyerje-pjese-e-shoqerise-se-lire/60%Hourly2015-01-18 23:26
https://kumti.com/largojeni-jabllanoviqin/60%Hourly2015-01-18 14:53
https://kumti.com/dy-shqiptare-te-vrare-ne-holande/60%Hourly2015-01-18 14:51
https://kumti.com/dhunoi-gruan-invalide-dhe-3-vajzat-arrestohet-40-vjecari/60%Hourly2015-01-18 14:50
https://kumti.com/terrori-ne-paris-ishte-veper-e-inteligjences-perendimore/60%Hourly2015-01-18 14:35
https://kumti.com/je-suis-netanyahu/60%Hourly2015-01-18 14:34
https://kumti.com/haf-z-ahmet-sar-kaya-ne-shkup/60%Hourly2015-01-18 14:20
https://kumti.com/ja-si-kishin-reaguar-sulltanet-osmane-ndaj-fyerjeve-te-pejgamberit-a-s/60%Hourly2015-01-17 22:47
https://kumti.com/me-ka-ardhur-ne-maje-te-hundes-me-hipokrizine-e-fondamentalisteve-te-lirise-se-shprehjes/60%Hourly2015-01-17 18:51
https://kumti.com/pse-nuk-hapet-aeroporti-i-kukesit-investimi-arab-prej-30-million-usd/60%Hourly2015-01-17 17:39
https://kumti.com/ditari-i-nje-foshnje-te-abortuar/60%Hourly2015-01-17 17:27
https://kumti.com/ceshtja-islame-e-popullit-moro-ne-filipine/60%Hourly2015-01-17 16:56
https://kumti.com/celesi-per-jeten-e-suksesshme/60%Hourly2015-01-17 16:52
https://kumti.com/rrenojat-e-keshtjelles-500-vjecare-nga-ku-osmanet-do-te-niseshin-per-ne-apenine/60%Hourly2015-01-17 16:28
https://kumti.com/historia-e-shqiptareve-nga-iliret-e-lashte-ne-eren-e-islamit/60%Hourly2015-01-17 15:52
https://kumti.com/shqiptari-krijon-aplikacion-per-t-i-bere-te-huajt-zvicerane/60%Hourly2015-01-17 15:07
https://kumti.com/izraeli-do-te-vendose-kolon-nga-franca-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2015-01-17 15:00
https://kumti.com/e-konfirmuar-samsung-galaxy-s6-sjell-ekranin-qhd/60%Hourly2015-01-17 14:59
https://kumti.com/oneplus-two-me-ekran-ne-qhd-dhe-4gb-ram/60%Hourly2015-01-17 14:51
https://kumti.com/nuk-do-te-kete-me-google-glass/60%Hourly2015-01-17 14:39
https://kumti.com/belgjike-vendosen-me-teper-trupa-ne-gjithe-vendin/60%Hourly2015-01-17 14:36
https://kumti.com/afer-40-te-lenduar-ne-protesten-kunder-jabllanoviqit/60%Hourly2015-01-17 10:55
https://kumti.com/rriten-shkembimet-tregtare-shqiperi-turqi/60%Hourly2015-01-17 10:55
https://kumti.com/artistet-e-beogradit-prishtines-punojne-se-bashku-nxisin-bashkepunimin/60%Hourly2015-01-17 10:52
https://kumti.com/serbia-kercenon-prishtinen-mos-i-fusni-duart-ne-trepce-2/60%Hourly2015-01-17 10:52
https://kumti.com/serbia-kercenon-prishtinen-mos-i-fusni-duart-ne-trepce/60%Hourly2015-01-17 10:50
https://kumti.com/tre-te-plagosur-e-nje-i-arrestuar-ne-protesta-te-keds-i/60%Hourly2015-01-17 10:49
https://kumti.com/kerkohet-fuqizimi-i-diaspores-shqiptare-ne-turqi/60%Hourly2015-01-17 10:47
https://kumti.com/pse-myslimanet-jane-lajme-vetem-kur-mbajne-arme/60%Hourly2015-01-17 10:20
https://kumti.com/turqia-thote-se-e-kemi-bindur-hamasin-per-te-njohur-izraelin/60%Hourly2015-01-17 10:17
https://kumti.com/reisi-i-bosnjes-denoi-karikaturat-e-charlie-hebdos/60%Hourly2015-01-17 10:15
https://kumti.com/qendra-te-fuqive-ideologjike-ne-bote-gjenerojne-krizat-si-kjo-e-parisit/60%Hourly2015-01-17 10:11
https://kumti.com/kur-duhet-ta-detoksifikoj-trupin/60%Hourly2015-01-17 10:04
https://kumti.com/bimet-e-duhura-per-luften-ndaj-stresin-dhe-ankthit/60%Hourly2015-01-17 10:01
https://kumti.com/filozofi-francez-ajo-qe-bejme-ne-vendet-muslimane-eshte-shume-me-e-rende-se-vrasja-e-10-njerezve/60%Hourly2015-01-17 09:59
https://kumti.com/gjenialiteti-i-bismarkut-ne-krijimin-e-gjermanise/60%Hourly2015-01-16 23:53
https://kumti.com/satira-mjet-denigrimi-i-ndaluar-mes-besimtareve/60%Hourly2015-01-16 23:51
https://kumti.com/sallate-me-mish-te-bardhe/60%Hourly2015-01-16 22:37
https://kumti.com/pse-zgjoheni-nje-minute-para-se-te-bjere-alarmi/60%Hourly2015-01-16 22:35
https://kumti.com/kush-po-perfiton-e-kush-po-humb-nga-forcimi-i-frangut-zviceran/60%Hourly2015-01-16 22:17
https://kumti.com/a-po-krijojne-katoliket-e-kosoves-parti-te-re/60%Hourly2015-01-16 22:16
https://kumti.com/rusia-ndalon-karikaturat-me-teme-fetare/60%Hourly2015-01-16 22:10
https://kumti.com/karikaturistet-arabe-i-kunderpergjigjen-charlie-hebdo-foto-2/60%Hourly2015-01-16 22:06
https://kumti.com/karikaturistet-arabe-i-kunderpergjigjen-charlie-hebdo-foto-2-2/60%Hourly2015-01-16 22:06
https://kumti.com/rrefehet-roja-ne-guantanamo-cia-vrau-te-burgosurit-dhe-beri-qe-kjo-te-dukej-si-vetevrasje/60%Hourly2015-01-16 22:05
https://kumti.com/karikaturistet-arabe-i-kunderpergjigjen-charlie-hebdo-foto/60%Hourly2015-01-16 21:54
https://kumti.com/karikaturistet-arabe-i-kunderpergjigjen-charlie-hebdo-foto-3/60%Hourly2015-01-16 21:54
https://kumti.com/themeluesi-i-charlie-hebdo-redaktori-coi-drejt-vdekjes-stafin/60%Hourly2015-01-16 21:53
https://kumti.com/themeluesi-i-charlie-hebdo-redaktori-coi-drejt-vdekjes-stafin-2/60%Hourly2015-01-16 21:53
https://kumti.com/basketbollistet-e-galatasarayit-ne-beograd-i-ruajne-njesite-e-policise-anti-terroriste/60%Hourly2015-01-16 21:52
https://kumti.com/muhammed-ali-shtrohet-perseri-ne-spital/60%Hourly2015-01-16 21:51
https://kumti.com/raportueses-speciale-te-okb-se-nuk-i-lejohet-hyrja-ne-palestine/60%Hourly2015-01-16 21:50
https://kumti.com/eurostat-inflacioni-vjetor-ne-eurozone-pas-5-vitesh-negativ/60%Hourly2015-01-16 21:49
https://kumti.com/banka-zvicerane-lejon-qe-euro-te-bije-ne-krahasim-me-frangen/60%Hourly2015-01-16 21:48
https://kumti.com/gjykata-nderkombetare-penale-ka-marre-vendim-per-hetim-paraprak-mbi-krimet-e-luftes-ne-palestine/60%Hourly2015-01-16 18:31
https://kumti.com/erdogan-denimi-i-terrorizmit-nga-autoritetet-izraelite-eshte-arrogant-teksa-kane-vrare-femijet-ne-gaza/60%Hourly2015-01-16 18:30
https://kumti.com/kurir-gjorgje-kastriotic-eshte-serb-arnautet-na-vodhen-heroin/60%Hourly2015-01-16 10:01
https://kumti.com/30-kryetare-komunash-552-premtime-105-u-permbushen-me-se-shumti-nga-hani-i-elezit-e-decani/60%Hourly2015-01-16 09:47
https://kumti.com/vuciq-na-i-la-millutinin/60%Hourly2015-01-16 09:44
https://kumti.com/edhe-sot-protesta-kunder-jabllanoviqit/60%Hourly2015-01-16 09:42
https://kumti.com/danaj-historia-duhet-te-korrigjohet-pastaj-te-rishkruhet/60%Hourly2015-01-15 15:44
https://kumti.com/papa-francesku-per-rastin-e-charlie-hebdo-edhe-liria-e-shprehjes-ka-kufij/60%Hourly2015-01-15 15:24
https://kumti.com/papa-francesku-per-rastin-e-charlie-hebdo-edhe-liria-e-shprehjes-ka-kufij-2/60%Hourly2015-01-15 15:24
https://kumti.com/erdogan-thote-se-perendimi-nxit-islamofobi/60%Hourly2015-01-15 12:35
https://kumti.com/pa-strategji-ekonomia-e-kosoves-po-shkon-drejt-falimentimit/60%Hourly2015-01-15 12:33
https://kumti.com/jabllanoviqit-i-tregohen-fotografite-e-masakrave-ne-kosove/60%Hourly2015-01-15 12:22
https://kumti.com/ku-jane-grate-deputete/60%Hourly2015-01-15 11:58
https://kumti.com/charlie-te-e-gazetarise-shqiptare/60%Hourly2015-01-15 11:45
https://kumti.com/duhet-te-mesohesh-te-jetosh-mes-belave-qe-s-ndalen/60%Hourly2015-01-15 11:06
https://kumti.com/duhet-te-mesohesh-te-jetosh-mes-belave-qe-s-ndalen-2/60%Hourly2015-01-15 11:06
https://kumti.com/ne-nuk-jemi-terrorist-ne-nuk-jemi-as-charlie/60%Hourly2015-01-15 11:06
https://kumti.com/turqia-bllokon-qasjen-ne-faqet-ku-u-publikuan-karikaturat-e-profetit-muhamed/60%Hourly2015-01-15 10:59
https://kumti.com/producentja-franceze-pranon-islamin-mu-pas-ngjarjeve-te-fundit-ne-france/60%Hourly2015-01-15 10:59
https://kumti.com/europa-ka-hapur-konsulence-publike-per-perdorim-e-frekuencave-700-mhz-per-internetin-broadband-mobil/60%Hourly2015-01-15 10:56
https://kumti.com/monedha-dixhitale-bitcoin-po-zhvleresohet-ne-menyre-drastike/60%Hourly2015-01-15 10:55
https://kumti.com/hoti-po-punojne-per-dergimin-e-punetoreve-sezonal-ne-be/60%Hourly2015-01-15 10:53
https://kumti.com/brenda-24-oreve-rreth-200-viktima-ne-siri/60%Hourly2015-01-15 10:52
https://kumti.com/i-akuzuari-monstra-denohet-me-plus-6-5-vjet-burg/60%Hourly2015-01-15 10:43
https://kumti.com/i-akuzuari-monstra-denohet-me-plus-6-5-vjet-burg-2/60%Hourly2015-01-15 10:43
https://kumti.com/serbet-i-vret-murtaja-e-bardhe/60%Hourly2015-01-15 10:39
https://kumti.com/kreshnik-spahiu-ambasadori-amerikan-2-dite-ne-shqiperi-flet-shqip-janollatos-24-vjet-flet-greqisht/60%Hourly2015-01-15 10:39
https://kumti.com/qindra-profesore-te-up-se-refuzojne-kontratat-e-punes/60%Hourly2015-01-15 10:30
https://kumti.com/merkel-deshirojme-bashkepunim-politik-me-rusine/60%Hourly2015-01-15 10:28
https://kumti.com/lirohen-5-te-burgosurit-jemenas-ne-guantanamo-2/60%Hourly2015-01-15 10:24
https://kumti.com/facebook-lancon-opsionin-amber-per-gjetjen-e-femijeve-te-humbur/60%Hourly2015-01-15 10:23
https://kumti.com/plagoset-nje-police-ne-france/60%Hourly2015-01-15 10:21
https://kumti.com/unioni-i-imameve-shqiptare-ne-zvicer-reagon-ne-lidhje-me-satirizimin-e-profetit-muhamed/60%Hourly2015-01-15 10:13
https://kumti.com/nipi-i-diktatorit-enver-hoxha-kapet-me-100-kg-kokaine/60%Hourly2015-01-15 10:12
https://kumti.com/16-vjet-nga-maskra-ne-recak/60%Hourly2015-01-15 10:03
https://kumti.com/shenjterim-c-shenjterim-i-europes/60%Hourly2015-01-15 10:01
https://kumti.com/kthehet-kufoma-e-ali-fetahut-i-vdekur-ne-hungari/60%Hourly2015-01-15 09:49
https://kumti.com/liria-e-fjales-dhe-liria-e-shpifjes/60%Hourly2015-01-15 09:46
https://kumti.com/shqiperi-kosove-marreveshje-bashkepunimi-ne-sektorin-e-shendetesise/60%Hourly2015-01-15 09:45
https://kumti.com/kur-ligji-te-lejon-te-beshesh-burim-krimi/60%Hourly2015-01-15 09:44
https://kumti.com/erdogani-serish-ju-shpalle-lufte-facebook-ut-twiter-it/60%Hourly2015-01-15 09:42
https://kumti.com/kuvajti-i-dhuron-450-mije-dollare-institutit-shqiptar-te-jetimeve/60%Hourly2015-01-15 00:28
https://kumti.com/minerali-i-cmuar-me-emrin-vitamine-c/60%Hourly2015-01-14 17:12
https://kumti.com/minerali-i-cmuar-me-emrin-vitamine-c-2/60%Hourly2015-01-14 17:12
https://kumti.com/si-duhet-te-ushqehet-lehona-ne-dimer/60%Hourly2015-01-14 16:59
https://kumti.com/maqedoni-deri-ne-5-vjet-burg-per-mediat-qe-publikojne-fotot-e-muhamedit-a-s/60%Hourly2015-01-14 16:58
https://kumti.com/video-abuzimi-seksual-dhunim-i-trefishte-vajza-rrezikon-vitin-shkollor/60%Hourly2015-01-14 16:22
https://kumti.com/investitori-qe-u-pengua-te-punesoje-400-punetore-ne-kosove/60%Hourly2015-01-14 16:19
https://kumti.com/arrestohet-komiku-dieudonne-shkruajti-ne-facebook-je-suis-charlie-coulibaly/60%Hourly2015-01-14 16:13
https://kumti.com/veterane-te-luftes-pse-s-po-protestoni-kunder-jabllanovicit/60%Hourly2015-01-14 16:12
https://kumti.com/france-regjistrohen-54-padi-per-shkak-te-mbeshtetjes-verbale-te-terrorizmit/60%Hourly2015-01-14 16:11
https://kumti.com/obama-njofton-masa-te-reja-per-rritjen-e-sigurise-kibernetike/60%Hourly2015-01-14 16:09
https://kumti.com/gezimi-i-vetem-ne-ditet-e-dimrit-femijet-e-zbathur-siriane-ne-balte-duke-pritur-ushqimin/60%Hourly2015-01-14 16:08
https://kumti.com/mrekullia-rruga-e-qumeshtit/60%Hourly2015-01-14 16:07
https://kumti.com/prezantimi-zyrtar-shaqiri-jam-shqiptar-nga-kosova/60%Hourly2015-01-14 16:07
https://kumti.com/vuciq-ne-gracanice-serbia-do-t-i-shumefishoje-investimet-ne-kosove/60%Hourly2015-01-14 16:04
https://kumti.com/voa-pentagoni-perjeton-sulm-kibernetik-nga-cybercaliphate/60%Hourly2015-01-14 16:04
https://kumti.com/shqiperia-dhe-italia-s-kane-kercenime-por-nuk-i-perjashtojne-sulmet-terroriste/60%Hourly2015-01-14 16:02
https://kumti.com/erdogan-ringjall-perandorine-osmane-ne-ceremonine-shteterore/60%Hourly2015-01-14 15:54
https://kumti.com/ja-si-u-vu-dhe-pse-u-hoq-statuja-e-muhamedit-nga-maja-e-gjykates-se-new-york-ut/60%Hourly2015-01-14 15:52
https://kumti.com/smakaj-doreheqje-ose-shkarkim-nga-aki-ja/60%Hourly2015-01-14 11:18
https://kumti.com/radikalet-e-djathte-ne-holande-do-te-marshojne-kunder-isil-dhe-sulmeve-ne-paris/60%Hourly2015-01-14 09:11
https://kumti.com/nje-i-ri-nga-prishtina-ka-gjetur-gabime-ne-nje-produkt-te-google/60%Hourly2015-01-14 09:05
https://kumti.com/terrorizmi-s-ka-fe-rusia-ndalon-perdorimin-e-frazes-terrorist-islamik-2/60%Hourly2015-01-13 16:07
https://kumti.com/terrorizmi-s-ka-fe-rusia-ndalon-perdorimin-e-frazes-terrorist-islamik-2-2/60%Hourly2015-01-13 16:07
https://kumti.com/terrorizmi-s-ka-fe-rusia-ndalon-perdorimin-e-frazes-terrorist-islamik/60%Hourly2015-01-13 16:05
https://kumti.com/terrorizmi-s-ka-fe-rusia-ndalon-perdorimin-e-frazes-terrorist-islamik-3/60%Hourly2015-01-13 16:05
https://kumti.com/cka-pas-sulmit-ne-paris/60%Hourly2015-01-13 15:16
https://kumti.com/bimet-dhe-kurat-per-te-trajtuar-te-gjitha-format-e-semundjeve-reumatike/60%Hourly2015-01-13 15:10
https://kumti.com/per-lekure-te-paster-dhe-pa-akne/60%Hourly2015-01-13 15:07
https://kumti.com/demet-dhe-rreziqet-shendetit-nga-stresi/60%Hourly2015-01-13 15:04
https://kumti.com/shkaqet-dhe-pasojat-e-duarve-dhe-kembeve-te-ftohta/60%Hourly2015-01-13 14:56
https://kumti.com/shengjin-bie-ne-rrjete-peshkaqeni-5-metra-i-gjate/60%Hourly2015-01-13 14:15
https://kumti.com/kryetari-i-hanit-te-elezit-jep-shembull-se-si-pastrohen-rruget/60%Hourly2015-01-13 14:12
https://kumti.com/erdogan-ne-marshimin-e-parisit-ishin-terroriste-shteterore/60%Hourly2015-01-13 14:01
https://kumti.com/al-mazroui-opec-u-nuk-mund-te-mbroje-me-cmimin-e-naftes/60%Hourly2015-01-13 13:56
https://kumti.com/princi-saudit-cmimi-i-naftes-asnjehere-me-nuk-do-te-rritet-mbi-100-dollare/60%Hourly2015-01-13 13:53
https://kumti.com/merkel-davutoglut-do-te-mbeshtes-protestat-kunder-islamofobise-dhe-racizmit/60%Hourly2015-01-13 13:52
https://kumti.com/shqiperi-vaji-i-ullirit-rritet-prodhimi-dhe-importet/60%Hourly2015-01-13 13:51
https://kumti.com/dresden-i-ndare-ne-protestat-nje-pjese-kunder-islamit-te-tjeret-per-qytetin-e-hapur/60%Hourly2015-01-13 13:51
https://kumti.com/dresden-i-ndare-ne-protestat-nje-pjese-kunder-islamit-te-tjeret-per-qytetin-e-hapur-2/60%Hourly2015-01-13 13:51
https://kumti.com/gjykata-ne-egjipt-urdheron-rigjykimin-e-mubarakut/60%Hourly2015-01-13 13:51
https://kumti.com/kerry-shba-do-te-dhuroje-250-milion-ndihme-per-banoret-e-vaziristanit/60%Hourly2015-01-13 13:50
https://kumti.com/nishani-thaci-marredheniet-e-shqiperise-me-kosoven-te-jene-model-ne-rajon/60%Hourly2015-01-13 13:48
https://kumti.com/trupat-e-pajete-te-4-hebrenjve-te-vrare-ne-paris-arrijne-ne-izrael/60%Hourly2015-01-13 13:48
https://kumti.com/polonia-nuk-deshiron-qe-te-varet-shume-nga-parate-e-fmn-se/60%Hourly2015-01-13 09:54
https://kumti.com/rreth-6-persona-vdesin-cdo-dite-nga-alkooli/60%Hourly2015-01-12 11:13
https://kumti.com/kryebashkiaku-i-londres-fle-ne-trotuar/60%Hourly2015-01-12 11:03
https://kumti.com/qytetaret-protestojne-sot-kunder-keds-it/60%Hourly2015-01-12 10:46
https://kumti.com/vetevritet-hetuesi-kryesor-i-tragjedise-se-parisit/60%Hourly2015-01-12 10:43
https://kumti.com/30-aksidente-me-15-te-lenduar-nga-reshjet-e-bores/60%Hourly2015-01-12 10:42
https://kumti.com/be-diskuton-sot-per-masat-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-01-12 10:39
https://kumti.com/marreveshje-mes-arabise-saudite-dhe-venezueles/60%Hourly2015-01-12 10:36
https://kumti.com/organizata-irfi-mbajti-kongresin-islam-te-torontos/60%Hourly2015-01-12 10:33
https://kumti.com/seminar-shkencor-ne-doha-katar-rreth-perkthimeve-te-kur-anit-ne-gjuhen-angleze/60%Hourly2015-01-12 10:29
https://kumti.com/seminar-shkencor-ne-doha-katar-rreth-perkthimeve-te-kur-anit-ne-gjuhen-angleze-2/60%Hourly2015-01-12 10:29
https://kumti.com/perse-franca-nuk-i-zbaton-slloganet-masonike-te-liberte-egalite-fraternite-se-me-muslimanet-e-saj/60%Hourly2015-01-12 10:25
https://kumti.com/cionistet-torturojne-palestinezet-me-ane-te-te-ftohtit/60%Hourly2015-01-12 10:24
https://kumti.com/whatsapp-vijon-te-rritet-numeron-700-milione-perdorues-aktive/60%Hourly2015-01-12 10:22
https://kumti.com/limak-investitori-me-i-madh-ne-kosove/60%Hourly2015-01-12 10:21
https://kumti.com/akuzohet-francezi-i-cili-permes-facebook-ut-mbeshteti-sulmet-ne-paris/60%Hourly2015-01-12 10:20
https://kumti.com/izraeli-intensifikon-fushaten-per-riatdhesimin-e-hebrenjeve-te-europes/60%Hourly2015-01-12 10:19
https://kumti.com/shba-do-te-organizoje-nje-takim-per-te-parandaluar-ekstremizmin-e-dhunshem/60%Hourly2015-01-12 10:19
https://kumti.com/simbole-naziste-dhe-shkrime-anti-islame-ne-muret-e-nje-xhamie-ne-gjermani/60%Hourly2015-01-12 10:18
https://kumti.com/cavusoglu-bashkeshortja-e-sulmuesit-ne-paris-amedy-coulibaly-ka-shkuar-ne-siri/60%Hourly2015-01-12 10:16
https://kumti.com/kroacia-zgjedh-gruan-e-pare-presidente/60%Hourly2015-01-12 09:55
https://kumti.com/toleranca-qe-mahniti-francen/60%Hourly2015-01-11 17:56
https://kumti.com/marshi-ne-paris-dhe-siria/60%Hourly2015-01-11 17:50
https://kumti.com/ne-kosove-ka-filluar-te-bjere-nataliteti/60%Hourly2015-01-11 11:15
https://kumti.com/kosova-me-administraten-me-te-larte-ne-evrope-ilir-ibrahimi-shpjegon-arsyen/60%Hourly2015-01-11 11:07
https://kumti.com/kosove-shqiperi-1-vit-nga-mbledhja-e-dy-qeverive-ne-prizren-perseritet-ne-mars/60%Hourly2015-01-11 11:01
https://kumti.com/heroi-i-parisit-shitesi-mysliman-qe-shpetoi-6-pengje/60%Hourly2015-01-11 10:59
https://kumti.com/pengu-i-vellezerve-kouachi-me-vjen-keq-qe-vdiqen-mua-me-trajtuan-mire-dy-terroristet/60%Hourly2015-01-10 17:09
https://kumti.com/rrefen-pengu-coulibaly-u-vra-sapo-filloj-te-lutej/60%Hourly2015-01-10 16:55
https://kumti.com/egjipt-protesta-ne-mbeshtetje-te-presidentit-te-rrezuar-muhamed-mursi/60%Hourly2015-01-10 16:52
https://kumti.com/shqiptaret-dalin-ne-hungari-me-ndihmen-e-policise-se-serbise/60%Hourly2015-01-10 16:50
https://kumti.com/interi-i-ofron-xherdan-shaqirit-hapesire-per-ta-fale-namazin/60%Hourly2015-01-10 16:49
https://kumti.com/rene-guenon-evropa-ka-ndertuar-civilizimin-e-tyre-mbi-kontributet-e-civilizimit-islam/60%Hourly2015-01-10 16:33
https://kumti.com/profeti-salallahu-alejhi-ue-selem-ne-meke-etape-formimi-dhe-venie-themelesh/60%Hourly2015-01-10 16:21
https://kumti.com/charlie-hebdo-nje-veshtrim-kritik/60%Hourly2015-01-10 15:12
https://kumti.com/rrefimi-i-shitesit-ne-paris-atentatori-ne-nuk-vrasim-civile/60%Hourly2015-01-10 09:57
https://kumti.com/gazetarja-e-charlie-hebdo-terroristet-nuk-me-vrane-se-isha-grua/60%Hourly2015-01-10 09:02
https://kumti.com/nyt-david-brooks-une-nuk-jam-charlie-hebdo/60%Hourly2015-01-09 22:57
https://kumti.com/analize-ushtaraku-rreth-sulmit-te-djeshem-ne-paris/60%Hourly2015-01-09 21:00
https://kumti.com/shaqiri-muslimani-alex-ferguson/60%Hourly2015-01-09 16:07
https://kumti.com/shaqiri-muslimani-alex-ferguson-2/60%Hourly2015-01-09 16:07
https://kumti.com/hashim-thaci-ne-vizite-ne-mal-te-zi-paralajmerohen-protesta/60%Hourly2015-01-09 15:28
https://kumti.com/dy-te-vrare-e-20-te-plagosur-bilanci-i-shkembimit-te-zjarrit-me-sulmuesit/60%Hourly2015-01-09 13:24
https://kumti.com/serish-te-shtena-ne-paris-policia-konfirmon-pengun-e-peste-foto/60%Hourly2015-01-09 13:20
https://kumti.com/ushtria-franceze-i-bashkohet-aksionit-per-kapjen-e-dy-terroristeve/60%Hourly2015-01-09 13:20
https://kumti.com/e-tmerrshme-narkomanet-e-dogjen-stadiumin-riza-lushta/60%Hourly2015-01-09 13:15
https://kumti.com/turqi-qeveria-shpall-programin-e-ri-per-reformen-sociale/60%Hourly2015-01-09 13:14
https://kumti.com/beograd-babai-hedh-foshnjen-15-diteshe-nga-kati-i-trete/60%Hourly2015-01-09 13:13
https://kumti.com/kapadokia-udhetimi-unik-me-balona-ne-minus-20-grade/60%Hourly2015-01-09 13:12
https://kumti.com/eksperti-francez-per-terrorizmin-raufer-sulmuesit-ne-paris-nuk-jane-te-lidhur-me-al-qaedan/60%Hourly2015-01-09 13:11
https://kumti.com/sherbimi-francez-i-inteligjences-mbikeqyr-rreth-5-000-persona-te-prirur-per-dhune/60%Hourly2015-01-09 13:01
https://kumti.com/sherbimi-francez-i-inteligjences-mbikeqyr-rreth-5-000-persona-te-prirur-per-dhune-2/60%Hourly2015-01-09 13:01
https://kumti.com/gjermani-paralajmeron-demonstrata-ne-dresden-kunder-protestave-anti-islame-te-pegida-s/60%Hourly2015-01-09 12:11
https://kumti.com/merkel-ne-gjermani-me-shumicen-e-muslimaneve-kemi-marredhenie-shume-te-mira/60%Hourly2015-01-09 12:10
https://kumti.com/lufta-e-la-me-pasoja-sot-s-ka-mundesi-financiare-te-mjekohet/60%Hourly2015-01-09 12:02
https://kumti.com/anglishtja-e-thacit/60%Hourly2015-01-09 10:01
https://kumti.com/duan-te-na-i-kthejne-emigrantet/60%Hourly2015-01-09 09:36
https://kumti.com/130-femije-hospitalizohen-per-cdo-dite-ne-shkup/60%Hourly2015-01-09 09:32
https://kumti.com/semundja-godet-kopene-e-deleve-ngordhin-400-sosh/60%Hourly2015-01-08 22:51
https://kumti.com/thirrja-e-gazetarit-gjerman-lidhur-me-situaten-e-krijuar-ne-evrope/60%Hourly2015-01-08 22:49
https://kumti.com/pas-sulmit-terrorist-ne-paris-sulmohen-disa-xhami-ne-france/60%Hourly2015-01-08 22:33
https://kumti.com/nese-bota-me-vite-vrane-femije-gra-dhe-te-moshuar-pse-befasoheni-kur-vdekja-vjen-per-femijen-tuaj/60%Hourly2015-01-08 22:15
https://kumti.com/okb-sirianet-grupi-me-i-madh-refugjat-pas-palestinezeve/60%Hourly2015-01-08 22:10
https://kumti.com/krasniqi-jabllanoviqi-mbeturine-e-millosheviqit/60%Hourly2015-01-08 22:08
https://kumti.com/konfirmohet-ali-haliti-ishte-identitet-i-shpikur/60%Hourly2015-01-08 22:00
https://kumti.com/mos-u-bon-francuz/60%Hourly2015-01-08 21:54
https://kumti.com/redi-shehu-te-ndahet-terrorizmi-dhe-islami/60%Hourly2015-01-08 21:36
https://kumti.com/financial-times-akuzon-revisten-charlie-hebdo-si-te-marre-dhe-provokative/60%Hourly2015-01-08 19:30
https://kumti.com/si-te-parandaloni-perhapjen-e-semundjeve-sezonale/60%Hourly2015-01-08 17:24
https://kumti.com/ministri-gjerman-sulmi-mbi-charlie-hebdo-eshte-nje-sulm-ndaj-islamit/60%Hourly2015-01-08 15:26
https://kumti.com/ministri-gjerman-sulmi-mbi-charlie-hebdo-eshte-nje-sulm-ndaj-islamit-2/60%Hourly2015-01-08 15:26
https://kumti.com/ulja-e-cmimit-te-naftes-analistet-eshte-thike-me-dy-presa/60%Hourly2015-01-08 15:25
https://kumti.com/terrorizem/60%Hourly2015-01-08 13:40
https://kumti.com/vdes-serbi-u-rrezua-ne-shkalle/60%Hourly2015-01-08 13:13
https://kumti.com/malisheva-nuk-pranon-te-jete-nen-gjakove/60%Hourly2015-01-08 13:10
https://kumti.com/cka-fshihet-pas-lajmit-te-charlie-hedbo/60%Hourly2015-01-08 12:03
https://kumti.com/vandalizohet-nje-xhami-ne-gjermani/60%Hourly2015-01-08 10:32
https://kumti.com/kreret-e-shtetit-turk-denojne-sulmin-ne-paris/60%Hourly2015-01-08 10:23
https://kumti.com/keshilli-i-larte-islamik-ne-france-denon-sulmin-terorist-ne-paris/60%Hourly2015-01-08 10:15
https://kumti.com/brenda-10-viteve-aeroplanet-do-t-i-japin-pasagjereve-pamje-panoramike-te-qiellit/60%Hourly2015-01-08 10:07
https://kumti.com/recete-natyrale-per-kurimin-e-hemoroideve/60%Hourly2015-01-08 10:03
https://kumti.com/nje-ide-qe-video-lojerat-te-perfshihen-ne-lojerat-olimpike/60%Hourly2015-01-08 10:00
https://kumti.com/shba-kosova-ne-strategji-kunder-radikalizmit/60%Hourly2015-01-08 09:58
https://kumti.com/receta-qe-sheron-te-gjitha-semundjet/60%Hourly2015-01-08 09:56
https://kumti.com/kriminelet-i-ze-haki-i-njerezve-te-drejte/60%Hourly2015-01-08 09:39
https://kumti.com/renia-e-euros-arsye-blerja-e-bonove-dhe-zgjedhjet-ne-greqi/60%Hourly2015-01-08 09:37
https://kumti.com/obsh-nga-ebola-kane-vdekur-mbi-8-mije-vete/60%Hourly2015-01-08 09:36
https://kumti.com/nje-qiri-per-te-ngririn-ne-hungari/60%Hourly2015-01-08 09:26
https://kumti.com/bavarezet-kerkojne-18-milione-euro-per-xherdan-shaqirin/60%Hourly2015-01-08 09:14
https://kumti.com/i-akuzuari-i-trete-ka-qene-ne-shkolle-policia-e-akuzon-se-ka-marre-pjese-ne-sulm/60%Hourly2015-01-08 08:26
https://kumti.com/zenke-ne-bilardo-plagosen-5-persona/60%Hourly2015-01-08 02:18
https://kumti.com/bekim-heroi-danimarka-shperblen-shqiptarin-nga-kosova/60%Hourly2015-01-07 23:44
https://kumti.com/toshiba-prezentoi-robotin-me-te-ngjashem-me-nje-qenie-njerezore/60%Hourly2015-01-07 23:22
https://kumti.com/rikonfirmohet-perdorimi-i-armeve-kimike-ne-siri/60%Hourly2015-01-07 23:20
https://kumti.com/a-kane-lidhje-aeroplanet-franceze-qe-u-nisen-drejt-lindjes-me-sulmin-ne-paris/60%Hourly2015-01-07 23:14
https://kumti.com/fjetja-ne-bark-edhe-shkencerisht-e-demshme-ja-pozitat-me-te-mira/60%Hourly2015-01-07 23:00
https://kumti.com/konsekuencat-e-situates-ne-paris/60%Hourly2015-01-07 22:18
https://kumti.com/nese-pejgamberi-nuk-eshte-hakmarre-kunder-asnjerit-qe-e-ka-kercenuar-cdo-veprim-tjeter-nuk-eshte-i-ligjshem-e-as-i-urte-fetarisht/60%Hourly2015-01-07 22:16
https://kumti.com/me-thuaj-se-kush-perfiton-prej-nje-akti-terrorist-te-te-them-se-kush-qendron-pas-tij/60%Hourly2015-01-07 21:07
https://kumti.com/yasir-qadhi-profeti-muhamed-ishte-keqtrajtuar-disa-here-asnjeri-nga-shoket-e-tij-nuk-kishte-vrare-njeri/60%Hourly2015-01-07 16:57
https://kumti.com/besimtaret-myslimane-dhurojne-16-mije-euro-per-kardiokirurgjine-e-femijeve/60%Hourly2015-01-07 16:06
https://kumti.com/si-te-kujdesemi-per-lulet-ne-ambientet-e-brendshem/60%Hourly2015-01-07 15:56
https://kumti.com/vogelushi-palestinez-leter-derguar-obames/60%Hourly2015-01-07 15:19
https://kumti.com/hakeret-rrezojne-uebfaqen-e-qeverise-se-gjermanise/60%Hourly2015-01-07 15:07
https://kumti.com/muhamed-ali-del-nga-spitali/60%Hourly2015-01-07 14:47
https://kumti.com/vetevritet-pronari-i-lokalit-ku-kostadin-xhuvani-vrau-4-persona/60%Hourly2015-01-07 12:27
https://kumti.com/10-te-vdekur-nga-te-shtenat-ne-gazeten-franceze/60%Hourly2015-01-07 11:51
https://kumti.com/nicola-rizzoli-shpallet-gjyqtari-me-i-mire-ne-bote/60%Hourly2015-01-07 11:35
https://kumti.com/rreziqet-e-shendetit-nga-qendrimi-i-tepert-ulur/60%Hourly2015-01-07 11:32
https://kumti.com/shba-i-dhuron-regjimit-shiit-te-irakut-automjete-te-blinduara/60%Hourly2015-01-07 11:30
https://kumti.com/manovra-e-perbashket-ushtarake-e-serbise-rumanise-bullgarise-dhe-shba/60%Hourly2015-01-07 11:28
https://kumti.com/forcat-e-regjimit-sionist-sulmojne-qytetin-khalil/60%Hourly2015-01-07 11:27
https://kumti.com/instituti-europian-i-etur-per-departamentin-osman/60%Hourly2015-01-07 11:27
https://kumti.com/ali-fetahu-nga-ferizaj-eshte-viktima-e-te-ftohtit-ne-hungari/60%Hourly2015-01-07 11:27
https://kumti.com/sulmohet-me-zjarrvenie-nje-xhami-ne-bullgari/60%Hourly2015-01-07 11:26
https://kumti.com/kashmir-mijera-njerez-detyrohen-te-braktisin-shtepite-per-shkak-te-konflikteve-te-armatosura/60%Hourly2015-01-07 11:23
https://kumti.com/ban-ki-moon-palestina-do-te-behet-pjese-e-gjykates-nderkombetare-penale-me-1-prill/60%Hourly2015-01-07 11:22
https://kumti.com/turqia-mbeshtet-misionin-e-nato-s-ne-afganistan/60%Hourly2015-01-07 10:26
https://kumti.com/komisioneri-i-okb-se-turqia-shembull-i-bujarise-mikpritjes-dhe-vlerave-islame-ne-mbrojtjen-e-refugjateve/60%Hourly2015-01-07 09:25
https://kumti.com/foto-nen-uje-e-anijes-se-airasia/60%Hourly2015-01-07 08:14
https://kumti.com/zvicra-endrra-e-cdo-te-riu-ka-rrogat-me-te-larta/60%Hourly2015-01-07 08:06
https://kumti.com/kosova-e-ngulfatur-me-produkte-te-dyshimta-serbe/60%Hourly2015-01-07 07:58
https://kumti.com/muhamedi-a-s-njeriu-qe-ndryshoi-historine-e-njerezimit/60%Hourly2015-01-07 07:39
https://kumti.com/siria-ka-perdoru-arme-kimike-ne-luftime-thone-ekspertet-e-armeve-kimikale/60%Hourly2015-01-07 07:36
https://kumti.com/erdogan-evropianet-le-ta-luftojne-islamofobine/60%Hourly2015-01-07 07:05
https://kumti.com/kadri-veselit-nuk-i-afrohen-nenkryetaret/60%Hourly2015-01-07 06:54
https://kumti.com/nderhyrja-ne-ukraine-qellim-ne-vete-pengimin-e-aleancave-ruso-gjermane/60%Hourly2015-01-06 23:49
https://kumti.com/pegida-dhe-masmedia-kush-ne-te-vertete-eshte-pegida/60%Hourly2015-01-06 23:29
https://kumti.com/afrika-eshte-e-pasur-dhe-ende-e-varfer/60%Hourly2015-01-06 23:10
https://kumti.com/erdogan-perpjekjet-per-destabilizim-i-kane-kushtuar-turqise-miliarda-dollare/60%Hourly2015-01-06 23:09
https://kumti.com/sulm-vetevrases-ne-nje-stacion-policor-ne-stamboll/60%Hourly2015-01-06 19:05
https://kumti.com/mbyllen-gjashte-bastore-kazino-tek-banesat-e-arabeve-ne-prishtine/60%Hourly2015-01-06 19:02
https://kumti.com/s-mundem-te-gjej-lajmin-ne-google-search/60%Hourly2015-01-06 16:12
https://kumti.com/supe-franceze-me-qepe-dhe-hudhra/60%Hourly2015-01-06 16:02
https://kumti.com/comlek-me-mushkeri-e-kerpudha/60%Hourly2015-01-06 15:58
https://kumti.com/disa-keshilla-qe-duhet-t-i-ndiqni-kur-mobiloni-tualetin/60%Hourly2015-01-06 15:53
https://kumti.com/pse-ja-beri-messi-follow-chelseat-foto/60%Hourly2015-01-06 15:03
https://kumti.com/pse-ja-beri-messi-follow-chelseat-foto-2/60%Hourly2015-01-06 15:03
https://kumti.com/arrestohet-mjeku-ne-peje-kerkoi-para-per-te-operuar-nje-femer/60%Hourly2015-01-06 14:52
https://kumti.com/vrasja-e-flamurit-arrestohet-arsim-boka/60%Hourly2015-01-06 14:51
https://kumti.com/htc-prezanton-desire-826-me-kameren-ultrapixel-per-selfie/60%Hourly2015-01-06 14:49
https://kumti.com/samsung-galaxy-s6-do-te-paraqitet-ne-kongresin-boteror-mobil-ne-barcelone/60%Hourly2015-01-06 14:49
https://kumti.com/guterras-turqia-eshte-bere-shembull-i-bujarise-mikpritjes-dhe-vlerave-islame-ne-mbrojtjen-e-refugjateve/60%Hourly2015-01-06 14:46
https://kumti.com/serbet-perseri-kthehen-pa-hyre-ne-kishe-te-gjakoves/60%Hourly2015-01-06 14:40
https://kumti.com/edhe-nje-futbollist-nigerian-e-perqafoi-islamin/60%Hourly2015-01-06 14:38
https://kumti.com/izraeli-nuk-lejon-daljen-e-ushtareve-te-vet-para-gjykates-nderkombetare/60%Hourly2015-01-06 14:33
https://kumti.com/hyundai-investon-61-miliarde-euro-ne-teknologji-dhe-prodhim/60%Hourly2015-01-06 14:30
https://kumti.com/greqi-syriza-kryeson-sondazhet/60%Hourly2015-01-06 14:25
https://kumti.com/138-gazetare-te-vrare-ne-2014/60%Hourly2015-01-06 14:24
https://kumti.com/egjipt-vriten-2-police-para-kishes-minya/60%Hourly2015-01-06 14:21
https://kumti.com/qeveria-ruse-nuk-mund-ta-mbane-vleren-e-rubles/60%Hourly2015-01-06 14:20
https://kumti.com/bisedime-te-reja-per-programin-berthmor-iranian-ne-gjeneve/60%Hourly2015-01-06 14:20
https://kumti.com/kosove-ujevara-e-mirushes-ngrin-kthehet-ne-nje-piste-akulli/60%Hourly2015-01-06 14:04
https://kumti.com/mjeket-i-thane-te-abortonte-pasi-fetusi-ishte-pa-jete-femija-mbush-vitin-e-pare/60%Hourly2015-01-06 14:03
https://kumti.com/princi-jordanez-al-hussein-kandidon-per-presidencen-e-fifa-s/60%Hourly2015-01-06 14:00
https://kumti.com/13-vjecarja-abuzohet-seksualisht-7-muajshe-shtatzene/60%Hourly2015-01-06 14:00
https://kumti.com/rama-qytetareve-denonconi-korrupsionin-online/60%Hourly2015-01-06 13:58
https://kumti.com/renditi-prioritetet-sipas-rendesise-ngase-punet-tua-nuk-mbarojne-derisa-te-te-vije-vdekja/60%Hourly2015-01-06 13:28
https://kumti.com/renditi-prioritetet-sipas-rendesise-ngase-punet-tua-nuk-mbarojne-derisa-te-te-vije-vdekja-2/60%Hourly2015-01-06 13:28
https://kumti.com/durres-rinisin-kerkimet-per-peshkataret-e-zhdukur/60%Hourly2015-01-06 13:19
https://kumti.com/tetova-vatra-me-e-madhe-e-gripit-ne-maqedoni/60%Hourly2015-01-06 13:16
https://kumti.com/diagram-nese-bota-ishte-100-njerez/60%Hourly2015-01-06 13:00
https://kumti.com/vrasesi-i-policeve-erik-freind-shfaqet-per-here-te-pare-pas-2-muajve/60%Hourly2015-01-06 12:33
https://kumti.com/mitingje-kunder-islamizimit/60%Hourly2015-01-06 12:11
https://kumti.com/mitingje-kunder-islamizimit-2/60%Hourly2015-01-06 12:11
https://kumti.com/mosfiskalizimi-i-naftetareve-po-ndikon-ne-cmim/60%Hourly2015-01-06 10:20
https://kumti.com/turqia-fuqia-e-gjashte-diplomatike-ne-bote/60%Hourly2015-01-06 09:22
https://kumti.com/historia-e-kryetarit-te-manchester-nga-barkthare-ne-pakistan-ne-postin-aktual/60%Hourly2015-01-05 18:17
https://kumti.com/e-tmerrshme-nje-femije-duke-fjetur-para-stacionit-te-policise-ne-peje-ne-6c/60%Hourly2015-01-05 18:15
https://kumti.com/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-infektuar-nga-virusi-a-h1n1/60%Hourly2015-01-05 15:39
https://kumti.com/5-aplikacione-qe-ju-ndihmojne-ne-rritjen-e-produktivitetit-2/60%Hourly2015-01-05 12:19
https://kumti.com/kjo-eshte-arma-me-e-re-e-shpikur-nga-amerika/60%Hourly2015-01-05 12:00
https://kumti.com/10-vetite-dhe-vlerat-e-bajames/60%Hourly2015-01-05 11:56
https://kumti.com/vlera-e-euros-arrin-nivelin-me-te-ulet-ne-9-vitet-e-fundit/60%Hourly2015-01-05 11:55
https://kumti.com/mapl-e-bllokon-shumicen-e-komunave-ne-diten-e-pare-te-punes-se-2015-se/60%Hourly2015-01-05 11:53
https://kumti.com/kosove-pista-e-aeroportit-te-prishtines-do-te-zgjatet-3-km/60%Hourly2015-01-05 11:51
https://kumti.com/54-aksidente-brenda-dites-policia-apel-ngasesve/60%Hourly2015-01-05 11:50
https://kumti.com/rreth-400-te-pastrehe-ne-stamboll-dimrin-do-ta-kalojne-ngrohte/60%Hourly2015-01-05 11:49
https://kumti.com/turqia-perkujton-90-mije-deshmoret-e-sarikamish-it/60%Hourly2015-01-05 11:49
https://kumti.com/sirianet-qe-hyne-ne-liban-tani-perballen-me-kufizime-te-reja/60%Hourly2015-01-05 11:47
https://kumti.com/studim-pajisjet-elektronike-iu-rrembejne-21-minuta-gjumit-te-femijeve/60%Hourly2015-01-05 11:45
https://kumti.com/efekti-facebook/60%Hourly2015-01-05 11:39
https://kumti.com/sot-gjyqi-ndaj-te-akuzuarit-per-sulmin-ne-maratonen-e-bostonit/60%Hourly2015-01-05 11:02
https://kumti.com/rrefehet-ekskluzivisht-e-dhunuara-nga-serbet-sot-lufton-per-ekzistence/60%Hourly2015-01-05 10:58
https://kumti.com/5-momente-qe-provojne-se-palestinezet-kurre-nuk-do-te-mposhten/60%Hourly2015-01-05 10:56
https://kumti.com/kunderpergjigje-ndaj-pretendimeve-te-anton-berishes/60%Hourly2015-01-05 10:54
https://kumti.com/keshilli-kombetar-i-sirise-behet-me-udheheqes-te-ri/60%Hourly2015-01-05 10:52
https://kumti.com/ndertimi-i-xhamise-se-madhe-ne-tirane-nis-brenda-ketij-muaji/60%Hourly2015-01-05 10:49
https://kumti.com/tifozi-me-i-vecante-i-futbollit-kosovar/60%Hourly2015-01-05 10:38
https://kumti.com/sakrifikon-veten-per-shkak-te-shendetit-te-te-bijes-se-tij/60%Hourly2015-01-05 10:29
https://kumti.com/mund-ta-shihni-xhamine-al-aksa-ne-street-view/60%Hourly2015-01-05 10:12
https://kumti.com/policia-te-gjitha-rruget-e-kalueshme/60%Hourly2015-01-05 10:09
https://kumti.com/rouhani-kercenon-me-referendum-te-paprecedente-ne-iran/60%Hourly2015-01-05 09:51
https://kumti.com/apple-paditet-nga-klientet-iphone-nuk-eshte-16-gb/60%Hourly2015-01-05 00:11
https://kumti.com/mustafi-ndal-ronaldon/60%Hourly2015-01-04 23:42
https://kumti.com/iniciative-e-rralle-kosovare-qe-te-degjojme-cicerima-ne-pranvere/60%Hourly2015-01-04 23:02
https://kumti.com/shqiptari-i-maqedonise-vendin-e-kater-ne-bote-ne-garat-kuranore/60%Hourly2015-01-04 22:23
https://kumti.com/gjermania-me-qendrim-tjeter-ndaj-greqise/60%Hourly2015-01-04 20:36
https://kumti.com/a-i-keni-ditur-keto-fakte-interesante-islame/60%Hourly2015-01-04 20:06
https://kumti.com/pse-boks-baba-dimrit/60%Hourly2015-01-04 19:03
https://kumti.com/policia-arreston-4-persona-te-cilet-dyshohet-se-edhe-pse-kane-marre-tenderin-per-pastrimin-e-rrugeve-nuk-e-kane-bere-ate-situata-e-akseve-rrugore-eshte-nen-kontroll/60%Hourly2015-01-04 15:57
https://kumti.com/palestinezja-14-vjecare-fituese-e-gares-nderkombetare-te-matematikes/60%Hourly2015-01-04 14:10
https://kumti.com/cfare-zbuloi-shkenca-ne-vitin-2014/60%Hourly2015-01-04 13:02
https://kumti.com/ja-njerezit-tek-te-cilet-eshte-shpresa-e-umetit-2/60%Hourly2015-01-04 12:49
https://kumti.com/ja-njerezit-tek-te-cilet-eshte-shpresa-e-umetit/60%Hourly2015-01-04 12:36
https://kumti.com/cka-eshte-iso/60%Hourly2015-01-04 11:06
https://kumti.com/arabia-saudite-do-te-rihape-ambasaden-e-saj-ne-irak/60%Hourly2015-01-04 11:05
https://kumti.com/si-te-shkruani-cv-ne/60%Hourly2015-01-04 11:01
https://kumti.com/kazakistan-ujqerit-mbahen-ne-shtepi-si-qen-roje/60%Hourly2015-01-04 10:55
https://kumti.com/muhamedi-kosovari-qe-po-njihet-si-hero-i-venedikut/60%Hourly2015-01-04 10:52
https://kumti.com/avokati-i-popullit-qeveria-nder-shkelesit-me-te-medhenj-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2015-01-04 10:15
https://kumti.com/cia-ufo-t-ishim-ne/60%Hourly2015-01-04 10:08
https://kumti.com/7-procedura-kritike-qe-duhen-te-kryeni-ne-kompjuteret-tuaj/60%Hourly2015-01-04 09:58
https://kumti.com/drejtshkrimi-i-gjuhes-shqipe-me-shfletuesin-chrome/60%Hourly2015-01-04 09:49
https://kumti.com/kosove-matura-digjitale-do-te-filloje-te-pilotohet-sivjet/60%Hourly2015-01-04 09:46
https://kumti.com/ford-mustang-gt-tani-prodhon-1000-kuaj-fuqi/60%Hourly2015-01-04 09:05
https://kumti.com/futbolli-kosovar-ka-nje-tifoz-special/60%Hourly2015-01-03 21:26
https://kumti.com/si-ta-pushojme-kollen-dhe-te-ftohuren-nga-shtepia/60%Hourly2015-01-03 19:54
https://kumti.com/turqi-eksporti-i-anijeve-dhe-jahteve-arrin-ne-1-3-miliarde-dollare/60%Hourly2015-01-03 19:06
https://kumti.com/arrestohet-famullitari-ne-rome-kishte-kryer-orgji-me-femije/60%Hourly2015-01-03 19:05
https://kumti.com/hoti-14-5-milione-euro-te-veturave-do-t-i-perdorim-per-kontraten-kolektive/60%Hourly2015-01-03 19:04
https://kumti.com/suhareke-nje-i-vrare-e-dy-te-plagosur/60%Hourly2015-01-03 19:04
https://kumti.com/turqi-ditet-e-veshtira-te-dimrit-per-refugjatet-siriane-prane-shanliurfas/60%Hourly2015-01-03 19:03
https://kumti.com/mbeshtetesit-e-levizjes-pegida-sulmojne-disa-te-rinj-emigrante-ne-dresden-te-gjermanise/60%Hourly2015-01-03 19:02
https://kumti.com/klicko-putini-deshiron-te-ndertoje-brss-te-re/60%Hourly2015-01-03 19:00
https://kumti.com/fundoset-nje-anije-transportuese-norvegjeze-ne-afersi-te-vietnamit/60%Hourly2015-01-03 18:58
https://kumti.com/arestohen-dy-ushtare-te-kfor-it-ne-qendren-e-shkupit/60%Hourly2015-01-03 18:54
https://kumti.com/ronaldo-lojtari-me-i-mire-ne-historine-e-futbollit/60%Hourly2015-01-03 18:54
https://kumti.com/71-vjet-nga-konferenca-e-bujanit/60%Hourly2015-01-03 18:53
https://kumti.com/pervec-kosoves-serbia-po-e-dominon-edhe-tregun-e-shqiperise/60%Hourly2015-01-03 14:07
https://kumti.com/lutjet-e-femijeve-te-debuar-palestinez/60%Hourly2015-01-03 10:45
https://kumti.com/zemra-pas-bombes/60%Hourly2015-01-03 10:34
https://kumti.com/kadyrov-familjaret-e-luftetareve-do-t-i-perze-nga-vendi-dhe-shtepite-do-t-ua-shkaterroje/60%Hourly2015-01-03 09:46
https://kumti.com/cfare-sfide-ka-para-vetes-mark-zuckerberg-per-vitin-2015/60%Hourly2015-01-03 09:44
https://kumti.com/rumani-termometrat-regjistrojne-31-7-grade-celsius/60%Hourly2015-01-03 09:43
https://kumti.com/suedi-protesta-kunder-sulmeve-ndaj-xhamive/60%Hourly2015-01-03 09:42
https://kumti.com/shpend-ahmeti-kryetari-i-muajit-janar-ne-bote/60%Hourly2015-01-03 09:40
https://kumti.com/sulmohet-nje-xhami-ne-suedi-pese-te-plagosur/60%Hourly2015-01-03 09:40
https://kumti.com/irani-i-druhet-arabise-saudite-per-cmimin-e-naftes-2/60%Hourly2015-01-03 09:38
https://kumti.com/irani-i-druhet-arabise-saudite-per-cmimin-e-naftes/60%Hourly2015-01-03 09:30
https://kumti.com/patriarku-latin-i-jerusalemin-ben-thirrje-per-rindertimin-e-gazes/60%Hourly2015-01-03 09:29
https://kumti.com/steven-gerrard-pas-25-vitesh-do-te-largohet-nga-liverpool/60%Hourly2015-01-03 09:28
https://kumti.com/serbia-i-kerkon-australise-te-mos-i-dorezoje-kroacise-kapiten-draganin/60%Hourly2015-01-03 09:28
https://kumti.com/tirane-kryhen-4-transplatet-e-para-falas-te-veshkave-edhe-ne-spitalet-jopublike/60%Hourly2015-01-03 09:27
https://kumti.com/kerkimet-per-avionin-airasia-deri-me-tani-gjenden-22-trupa-te-pajete/60%Hourly2015-01-03 09:21
https://kumti.com/pergjimet-ndaj-erdogan-fillon-seanca-e-pare-gjyqesore-kunder-13-te-akuzuarve/60%Hourly2015-01-03 09:20
https://kumti.com/australi-autoritetet-luftojne-me-me-shume-se-300-zjarre-ne-dy-shtete-federale/60%Hourly2015-01-03 09:02
https://kumti.com/perfundimi-i-vitit-dhe-perfundimi-i-ymrit/60%Hourly2015-01-03 08:51
https://kumti.com/20-metoda-dhe-udhezime-qe-te-duan-njerezit/60%Hourly2015-01-03 08:36
https://kumti.com/a-do-te-rindertohet-kete-vit-xhamia-e-ibrit-e-rrenuar-me-1999-2/60%Hourly2015-01-03 08:36
https://kumti.com/a-do-te-rindertohet-kete-vit-xhamia-e-ibrit-e-rrenuar-me-1999/60%Hourly2015-01-03 08:32
https://kumti.com/ushtria-afgane-fajtore-per-viktimat-ne-ceremonine-martesore/60%Hourly2015-01-03 07:45
https://kumti.com/radikal/60%Hourly2015-01-02 23:59
https://kumti.com/viktima-e-pare-ne-gaza-per-vitin-2015/60%Hourly2015-01-02 23:34
https://kumti.com/endrrat-jane-kapitali-i-te-ngathtit/60%Hourly2015-01-02 11:34
https://kumti.com/si-e-shpjegojne-kete-evolucionistet/60%Hourly2015-01-02 11:24
https://kumti.com/nje-levizje-ngelet-e-fuqishme-perderisa/60%Hourly2015-01-02 11:15
https://kumti.com/bandwidth/60%Hourly2015-01-02 09:53
https://kumti.com/monedha-euro-e-nis-me-renie-vitin-2015/60%Hourly2015-01-02 09:52
https://kumti.com/abort/60%Hourly2015-01-02 09:40
https://kumti.com/animacion/60%Hourly2015-01-02 09:39
https://kumti.com/gjate-vitit-2014-76-mije-te-vrare-ne-siri/60%Hourly2015-01-02 09:34
https://kumti.com/investitoret-ikin-nga-kosova/60%Hourly2015-01-02 09:31
https://kumti.com/leftistet-marrin-flake-kur-ua-kujton-rrenjet-socialiste-te-nazizmit/60%Hourly2015-01-02 09:28
https://kumti.com/dhjete-bakteret-qe-jetojne-ne-telefonat-tone-mobil/60%Hourly2015-01-02 09:25
https://kumti.com/mbi-2-milione-tapi-turke-kane-arritur-ne-kadastren-e-shkupit/60%Hourly2015-01-02 09:24
https://kumti.com/dhjete-vrasesit-me-te-medhenj-te-shekullit-20/60%Hourly2015-01-02 09:20
https://kumti.com/myftiu-i-sanxhakut-terrorizmi-islamik-nuk-ekziston/60%Hourly2015-01-02 09:18
https://kumti.com/ja-se-si-te-ndertoni-profilin-tuaj-perfekt-ne-linkedin-2/60%Hourly2015-01-02 09:15
https://kumti.com/winston-churchill-dhe-islami/60%Hourly2015-01-02 09:12
https://kumti.com/the-telegraph-shqiperia-nder-20-destinacionet-me-joshese-2015/60%Hourly2015-01-02 09:09
https://kumti.com/the-telegraph-shqiperia-nder-20-destinacionet-me-joshese-2015-2/60%Hourly2015-01-02 09:09
https://kumti.com/lamtumire-vella-e-femijeve-palestinez-shpallet-fotografia-e-vitit-nga-aa-2/60%Hourly2015-01-02 09:06
https://kumti.com/lamtumire-vella-e-femijeve-palestinez-shpallet-fotografia-e-vitit-nga-aa-2-2/60%Hourly2015-01-02 09:06
https://kumti.com/lamtumire-vella-e-femijeve-palestinez-shpallet-fotografia-e-vitit-nga-aa/60%Hourly2015-01-02 09:00
https://kumti.com/lamtumire-vella-e-femijeve-palestinez-shpallet-fotografia-e-vitit-nga-aa-3/60%Hourly2015-01-02 09:00
https://kumti.com/foshnjet-e-para-te-2015-ne-ballkan-dominon-gjinia-femrore/60%Hourly2015-01-02 08:59
https://kumti.com/egjipt-gjykata-urdheron-rigjykim-per-gazetaret-e-al-jazeera-s/60%Hourly2015-01-02 08:58
https://kumti.com/ja-se-si-te-ndertoni-profilin-tuaj-perfekt-ne-linkedin/60%Hourly2015-01-02 08:43
https://kumti.com/televizori-i-ri-inteligjent-i-samsung-do-te-perdore-sistemin-operativ-tizen/60%Hourly2015-01-02 08:28
https://kumti.com/t-mobile-zgjidhet-si-kompania-teknologjike-e-vitit-nga-cnn/60%Hourly2015-01-02 07:56
https://kumti.com/vaksine-e-re-kunder-hepatitit-c/60%Hourly2015-01-02 07:26
https://kumti.com/kine-pekini-zyrtar-bllokon-qasjen-ne-gmail/60%Hourly2015-01-02 07:10
https://kumti.com/kine-pekini-zyrtar-bllokon-qasjen-ne-gmail-2/60%Hourly2015-01-02 07:10
https://kumti.com/kosove-femijen-e-pare-ne-2015-e-lindi-nje-16-vjecare/60%Hourly2015-01-02 07:07
https://kumti.com/kosoven-e-braktisin-edhe-veteranet-e-uck-se-luftuan-per-nje-jete-me-te-mire-gjeten-zhgenjimin-video/60%Hourly2015-01-01 22:11
https://kumti.com/emrat-fetare-ishin-trend-i-vitit-2014-ne-prishtine/60%Hourly2015-01-01 21:58
https://kumti.com/demaskimi-i-radikalizmit-katolik-ne-kosove/60%Hourly2015-01-01 18:21
https://kumti.com/sulm-i-pasuksesshem-ne-pallatin-presidencial-te-erdogan/60%Hourly2015-01-01 17:35
https://kumti.com/kujdes-ndaj-ushqimit-te-tepert/60%Hourly2015-01-01 13:08
https://kumti.com/retrospektive-ngjarjet-kryesore-ne-bote-gjate-vitit-2014/60%Hourly2015-01-01 13:07
https://kumti.com/serbet-njerezit-me-te-palumtur-ne-bote-2/60%Hourly2015-01-01 13:06
https://kumti.com/serbet-njerezit-me-te-palumtur-ne-bote/60%Hourly2015-01-01 13:03
https://kumti.com/turqia-i-dhuron-ushtrise-shqiptare-10-autobuse/60%Hourly2015-01-01 12:55
https://kumti.com/cka-ndodhi-gjate-festimeve-ne-kosove-dhe-maqedoni/60%Hourly2015-01-01 12:54
https://kumti.com/shpellat-theur-dhe-hira-ne-te-cilat-u-strehua-muhamedi/60%Hourly2015-01-01 12:52
https://kumti.com/presidenti-erdogan-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Hourly2015-01-01 12:36
https://kumti.com/fundi-i-2014-merr-me-vete-mijera-femije-te-vrare-nga-regjimi-i-esedit/60%Hourly2015-01-01 12:23
https://kumti.com/palestinezet-kerkojne-anetaresim-ne-icc/60%Hourly2015-01-01 12:15
https://kumti.com/dhjetra-te-vrare-dhe-te-plagosur-ne-ikje-ne-rremuje-ne-festimet-e-vitit-te-ri-ne-kine/60%Hourly2015-01-01 10:49
https://kumti.com/nje-21-vjecare-plagoset-nga-nje-plumb-qorr-dhjetera-te-lenduar-gjate-festimeve/60%Hourly2015-01-01 10:36
https://kumti.com/rrefimi-i-ish-ambasadorit-britanez-per-krimet-e-cia-s/60%Hourly2015-01-01 09:59
https://kumti.com/seminar-nderkombetar-kur-ani-ne-shoqerine-bashkekohore/60%Hourly2015-01-01 09:45
https://kumti.com/kur-papa-madheronte-sulltanin-2/60%Hourly2015-01-01 09:42
https://kumti.com/unioni-i-dijetareve-kritikon-egjiptin-per-urdher-arrestin-per-kardavin/60%Hourly2015-01-01 09:38
https://kumti.com/kur-papa-madheronte-sulltanin/60%Hourly2015-01-01 09:28
https://kumti.com/vendet-e-ballkanit-do-te-rrisin-bashkepunimin-ne-fushat-e-sigurise/60%Hourly2015-01-01 09:23
https://kumti.com/kanada-nje-burre-vret-tete-anetare-te-familjes-dhe-vetevritet/60%Hourly2015-01-01 09:12
https://kumti.com/ne-tragetin-norman-atlantic-13-te-vdekur-30-te-zhdukur/60%Hourly2015-01-01 09:11
https://kumti.com/ne-tragetin-norman-atlantic-13-te-vdekur-30-te-zhdukur-2/60%Hourly2015-01-01 09:11
https://kumti.com/realiteti-i-popujve-ne-ndrrimin-e-vitit-kalendarik/60%Hourly2015-01-01 09:03
https://kumti.com/abbas-nenshkroi-kerkesen-per-anetaresimin-e-palestines-ne-icc/60%Hourly2015-01-01 09:02
https://kumti.com/sarajeve-mbremja-kur-anore-mbledh-nje-numer-te-madh-te-rinjsh-ne-xhamine-muslihudin/60%Hourly2015-01-01 08:59
https://kumti.com/sarajeve-mbremja-kur-anore-mbledh-nje-numer-te-madh-te-rinjsh-ne-xhamine-muslihudin-2/60%Hourly2015-01-01 08:59
https://kumti.com/10-000-trupa-amerikane-mbesin-ne-afganistan/60%Hourly2015-01-01 08:56
https://kumti.com/netanyahu-nuk-do-ta-pranojme-antarsimin-e-palestines-ne-gjykaten-nderkombetare-penale/60%Hourly2015-01-01 08:55
https://kumti.com/turqia-do-te-themeloje-nje-universitet-te-ri-nderkombetar-islamik/60%Hourly2015-01-01 08:54
https://kumti.com/rritet-ne-53-numri-i-te-vdekurve-nga-stuhia-tropikale-ne-filipine/60%Hourly2015-01-01 07:14
https://kumti.com/qeveria-e-serbise-miraton-strategjine-kombetare-per-luften-kunder-pastrimit-te-parave-dhe-financimit-te-terrorizmit/60%Hourly2015-01-01 06:17