XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/mein-kampf-i-adolf-hitlerit-ribotohet-pas-75-vitesh-plasin-polemikat-eshte-i-rrezikshem/60%Hourly2015-02-28 17:43
https://kumti.com/moldavia-pese-arsye-se-pse-ky-vend-mund-te-jete-objektivi-i-radhes-i-putinit/60%Hourly2015-02-28 17:41
https://kumti.com/li/60%Hourly2015-02-28 16:27
https://kumti.com/qafem/60%Hourly2015-02-28 16:25
https://kumti.com/zeje/60%Hourly2015-02-28 16:25
https://kumti.com/android-me-i-madh-por-apple-ben-me-shume-para/60%Hourly2015-02-28 16:24
https://kumti.com/google-nexus-i-ri-do-te-prodhohet-nga-xiaomi/60%Hourly2015-02-28 16:24
https://kumti.com/cdo-i-treti-person-ne-bote-posedon-nje-telefon-te-mencur/60%Hourly2015-02-28 16:23
https://kumti.com/mbi-3-mije-parfume-false-u-konfiskuan-teksa-po-hynin-ne-kosove/60%Hourly2015-02-28 16:23
https://kumti.com/bomba-e-peste-e-zaev-paralajmeron-pergjime-edhe-tek-blloku-i-shqiptareve/60%Hourly2015-02-28 16:22
https://kumti.com/kadaif/60%Hourly2015-02-28 16:22
https://kumti.com/qeveria-ia-mesyn-rusise-kines-e-afrikes-se-jugut/60%Hourly2015-02-28 16:09
https://kumti.com/pispili-me-dhalle-leqenik-me-presh/60%Hourly2015-02-28 16:08
https://kumti.com/brokoli-nje-nga-perimet-ideale-per-keto-dite-te-ftohta/60%Hourly2015-02-28 16:07
https://kumti.com/davutollu-ne-turqi-askush-nuk-duhet-te-flase-me-gjuhen-e-armeve/60%Hourly2015-02-28 16:07
https://kumti.com/energjia-ne-maksimum-me-fruta-te-thata-dhe-tershere/60%Hourly2015-02-28 16:07
https://kumti.com/dobite-e-farave-te-lulediellit/60%Hourly2015-02-28 16:06
https://kumti.com/enver-hasani-po-e-synon-postin-e-kryeprokurorit-te-shtetit/60%Hourly2015-02-28 16:06
https://kumti.com/nje-recete-mrekulli-per-renien-ne-peshe-pa-diete-uthulla-e-hudhres/60%Hourly2015-02-28 16:04
https://kumti.com/krizologjia-e-evropianeve-te-rinj-arratisja-drejt-be-se/60%Hourly2015-02-28 16:04
https://kumti.com/egjipt-kater-anetare-te-vellazerise-muslimane-denohen-me-vdekje/60%Hourly2015-02-28 16:03
https://kumti.com/francezet-mendojne-se-antisemitizmi-ndaj-hebrenjve-dhe-paragjykimet-ndaj-muslimaneve-jane-rritur/60%Hourly2015-02-28 16:02
https://kumti.com/ne-vitin-2016-hiqet-tatimi-10-per-importuesit-e-lendes-se-pare/60%Hourly2015-02-28 16:02
https://kumti.com/hamasi-shpallet-organizate-terroriste-ne-egjipt/60%Hourly2015-02-28 16:01
https://kumti.com/gjuriq-denon-sulmin-ndaj-autobusit-me-serbe-thote-se-shqiptaret-jane-larg-civilizimit/60%Hourly2015-02-28 16:01
https://kumti.com/mustafa-trepca-eshte-e-kosoves-nuk-diskutohet/60%Hourly2015-02-28 16:00
https://kumti.com/sherbimet-sekrete-e-mbajne-ne-tension-veriun/60%Hourly2015-02-28 16:00
https://kumti.com/keto-jane-super-benefitet-qe-gezojne-deputetet/60%Hourly2015-02-28 15:59
https://kumti.com/kush-eshte-dhe-nga-erdhi-inspektori-i-ri-i-aki-se/60%Hourly2015-02-28 15:58
https://kumti.com/ai-nuk-eshte-si-asgje-dhe-asgje-nuk-i-ngjan-atij/60%Hourly2015-02-28 15:07
https://kumti.com/papa-sulmon-serish-padrejtesite-ekonomike/60%Hourly2015-02-28 15:00
https://kumti.com/mos-e-harroni-kete-dhune/60%Hourly2015-02-28 09:34
https://kumti.com/unesco-dhe-liga-arabe-denojne-shkaterrimin-e-muzeut-te-mosullit/60%Hourly2015-02-28 09:32
https://kumti.com/superministrat-me-kater-vende-pune/60%Hourly2015-02-28 09:29
https://kumti.com/te-semuret-me-kancer-ballafaqohen-me-mungese-terapie/60%Hourly2015-02-28 09:28
https://kumti.com/tekstet-shkollore-monotone-dhe-jo-atraktive/60%Hourly2015-02-28 09:25
https://kumti.com/mos-i-refuzoni-ne-menyre-paushalle-azilkerkuesit-kosovare/60%Hourly2015-02-28 09:24
https://kumti.com/rusi-vritet-lideri-i-opozites-boris-nemtsov/60%Hourly2015-02-28 09:21
https://kumti.com/rrahje-dhe-shperthim-ne-qender-te-mitrovices/60%Hourly2015-02-28 09:11
https://kumti.com/2-une-eja-ne-islam-ajo-eja-ne-dynja/60%Hourly2015-02-27 23:41
https://kumti.com/a-eshte-rusia-e-putinit-serbia-e-milloshevicit/60%Hourly2015-02-27 21:46
https://kumti.com/shefi-i-policise-i-puth-koken-te-burgosurit-ideal-ne-momentin-e-lirimit/60%Hourly2015-02-27 20:56
https://kumti.com/tre-te-arrestuar-me-akuza-per-terrorizem-ne-gjilan/60%Hourly2015-02-27 19:24
https://kumti.com/vv-blerand-stavileci-perbuzi-me-se-shumti-grate-foli-si-millosheviqi/60%Hourly2015-02-27 19:21
https://kumti.com/organizata-boterore-e-shendetesise-mos-degjoni-muzike/60%Hourly2015-02-27 19:19
https://kumti.com/blerand-ke-200-mije-euro-pasuri-sa-femije-duhet-t-i-kesh/60%Hourly2015-02-27 15:48
https://kumti.com/hajde-shkojm-i-rrehim-shkijet-pa-pike-faji-hoxhe-muharem-ismaili/60%Hourly2015-02-27 15:24
https://kumti.com/mos-shkoni-ne-ders-te-ata-hoxhallare-se-vijn-policia-thone-disa-hoxhe-muharem-ismaili/60%Hourly2015-02-27 15:23
https://kumti.com/kerameti-i-betejes-se-kosoves-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-02-27 15:20
https://kumti.com/ate-qe-s-e-bene-dot-baathistet/60%Hourly2015-02-27 15:12
https://kumti.com/kendojne-kengen-e-zhuj-selmanit-hoxhe-ferid-selimi-dhe-adem-ramadani/60%Hourly2015-02-27 14:53
https://kumti.com/mustafa-do-t-i-eliminojme-barrierat-ligjore-per-bizneset/60%Hourly2015-02-27 12:47
https://kumti.com/fondamentalisti-katolik-breivik-i-urrej-shqiptaret-po-te-mundja-do-t-i-zhdukja-nga-norvegjia/60%Hourly2015-02-27 12:44
https://kumti.com/gazetari-australian-intervenimi-i-nato-s-ne-kosove-per-interesa-ekonomike-jo-humanitare/60%Hourly2015-02-27 12:43
https://kumti.com/nisma-drejt-shkrirjes-ne-vetevendosje/60%Hourly2015-02-27 12:40
https://kumti.com/ministria-e-bujqesise-rrite-subvencionimin-per-grure-miser-luledielli-dhe-per-lope-qumeshtore/60%Hourly2015-02-27 12:38
https://kumti.com/qeveria-e-kuvendi-kane-kohe-vetem-edhe-20-muaj-per-trepcen/60%Hourly2015-02-27 12:34
https://kumti.com/fati-i-ushtrise-ne-duar-te-nderkombetareve/60%Hourly2015-02-27 12:31
https://kumti.com/hashim-thaci-nderron-strategji-tash-pretendon-kryeministrin/60%Hourly2015-02-27 12:28
https://kumti.com/ja-cilat-kategori-do-te-lirohen-nga-pagesat-e-semestrit-ne-up/60%Hourly2015-02-27 12:26
https://kumti.com/kosova-dy-ndeshje-miqesore-ne-muajin-mars/60%Hourly2015-02-27 12:23
https://kumti.com/hakmirret-beshiktashi/60%Hourly2015-02-27 12:22
https://kumti.com/pdk-ja-prish-koalicionin-me-ldk-ne-ne-kacanik/60%Hourly2015-02-27 12:16
https://kumti.com/mbytet-anija-ne-detin-jugor-te-kines-15-persona-rezultojne-te-zhdukur/60%Hourly2015-02-27 12:14
https://kumti.com/diplomatet-e-huaj-druajne-se-mund-te-jene-pergjuar/60%Hourly2015-02-27 12:12
https://kumti.com/abt-sportsline-audi-rs6-r-avant-dhe-audi-tt-ne-panairin-e-gjeneves/60%Hourly2015-02-27 12:08
https://kumti.com/rama-i-kerkoi-rumanise-njohjen-e-kosoven/60%Hourly2015-02-27 12:03
https://kumti.com/shqiptaret-me-te-rrezikuarit-me-vojvodine/60%Hourly2015-02-27 12:02
https://kumti.com/sa-e-pabarabarte-eshte-be-ja/60%Hourly2015-02-27 11:57
https://kumti.com/sulmet-kibernetike-ne-krye-te-listes-se-kercenimeve-ndaj-shteteve-te-bashkuara/60%Hourly2015-02-27 11:51
https://kumti.com/cfare-mund-te-perfitoje-shqiperia-nga-rebelimi-grek/60%Hourly2015-02-27 11:47
https://kumti.com/shoqeria-civile-serbe-kerkon-doreheqjen-e-ministrit-valon-murati/60%Hourly2015-02-27 11:46
https://kumti.com/shqiptarja-nga-kosova-lindi-binjake-ne-moshen-60-vjecare/60%Hourly2015-02-27 11:43
https://kumti.com/pajisjet-e-teknologjise-informative-lirohen-nga-dogana/60%Hourly2015-02-27 10:36
https://kumti.com/pavaresisht-miliarda-shikuesve-youtube-me-zero-profit/60%Hourly2015-02-27 10:25
https://kumti.com/shenje-e-kijametit-lumenjte-tiger-dhe-eufrat-kane-filluar-te-thahen/60%Hourly2015-02-27 10:21
https://kumti.com/konferenca-studimet-islame-do-te-mbahet-ne-universitetin-e-londres-2/60%Hourly2015-02-27 10:19
https://kumti.com/rindertimi-i-gazes-mund-te-marre-nje-shekull-nese-nuk-hiqet-bllokada-izraelite/60%Hourly2015-02-27 10:17
https://kumti.com/50-000-kopje-te-kur-anit-u-shperndane-ne-gaza/60%Hourly2015-02-27 10:09
https://kumti.com/konferenca-studimet-islame-do-te-mbahet-ne-universitetin-e-londres/60%Hourly2015-02-27 10:08
https://kumti.com/norvegji-rritet-numri-i-makinave-elektrike/60%Hourly2015-02-27 10:08
https://kumti.com/sulmi-ndaj-forcave-te-komandes-turke-ne-afganistan/60%Hourly2015-02-27 10:05
https://kumti.com/turqia-dhe-bosnje-hercegovina-kane-shume-pika-te-perbashketa/60%Hourly2015-02-27 10:00
https://kumti.com/fifa-sugjeron-dimrin-per-mbajtjen-e-boterorit-2022-ne-katar/60%Hourly2015-02-27 09:53
https://kumti.com/paris-lirohen-gazetaret-e-al-jazeeras-nje-dite-pas-arrestimit-per-rastin-dron/60%Hourly2015-02-27 09:46
https://kumti.com/belgjika-hap-shtepine-e-sigurte-per-meshkujt-e-keqtrajtuar-ne-familje/60%Hourly2015-02-27 09:46
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-mund-te-shkaterroje-qelizat-kancerogjene/60%Hourly2015-02-27 09:45
https://kumti.com/bozkir-turqia-nuk-ka-ndermend-te-prese-50-vite-per-anetaresim-ne-be/60%Hourly2015-02-27 09:45
https://kumti.com/ombudspersoni-insiston-gjyqtaret-nderkombetare-te-gjykates-kushtetuese-jane-zgjedhur-ne-menyre-te-kunderligjshme/60%Hourly2015-02-27 09:43
https://kumti.com/kroacia-do-te-nenshkruaje-marreveshje-mbi-qendren-per-kerkim-dhe-inovacion-te-ballkanit-perendimor/60%Hourly2015-02-27 09:42
https://kumti.com/porosia-e-stavilecit-me-300-euro-rroge-mos-i-beni-7-femije/60%Hourly2015-02-27 09:36
https://kumti.com/afganistan-220-te-vdekur-gjate-kesaj-jave-nga-orteket-dhe-permbytjet/60%Hourly2015-02-27 09:35
https://kumti.com/spanje-vazhdon-protesta-e-studenteve-per-kundershtimin-e-sistemit-te-ri-universitar/60%Hourly2015-02-27 08:39
https://kumti.com/hamilton-mercedes-me-i-shpejti-ne-provat-e-lira-ne-barcelone/60%Hourly2015-02-27 07:58
https://kumti.com/putin-rusia-ende-ne-gjendje-per-te-furnizuar-evropen/60%Hourly2015-02-26 17:28
https://kumti.com/hebrenjet-sulmojne-nje-shkolle-krishtere/60%Hourly2015-02-26 17:26
https://kumti.com/greqia-i-perveshet-punes-per-reformat/60%Hourly2015-02-26 17:21
https://kumti.com/ukraine-vazhdojne-shkeljet-e-armepushimit/60%Hourly2015-02-26 17:19
https://kumti.com/memli-krasniqi-ndane-43-milione-euro-per-fermeret/60%Hourly2015-02-26 17:17
https://kumti.com/vv-ne-prishtine-con-ne-kunderkorrupsion-10-asamblistet-per-konflikt-interesi/60%Hourly2015-02-26 17:15
https://kumti.com/limaj-kosova-eshte-ne-nje-situate-jashtezakonisht-te-rende/60%Hourly2015-02-26 17:10
https://kumti.com/cohu/60%Hourly2015-02-26 16:00
https://kumti.com/kur-hungaria-ishte-e-jona-hoxhe-bedri-lika-video/60%Hourly2015-02-26 15:40
https://kumti.com/shoqata-nena-tereza-ne-xhami-hoxhe-enver-azizi-video/60%Hourly2015-02-26 15:38
https://kumti.com/kerkohet-nje-mjeker-per-armikun-kombetar/60%Hourly2015-02-26 14:08
https://kumti.com/lufta-cecene-mberrin-ne-shtepite-tona/60%Hourly2015-02-26 13:58
https://kumti.com/fillimi-i-luftes-moderne-fetare/60%Hourly2015-02-26 13:54
https://kumti.com/kryqezatat-pas-te-gjithave/60%Hourly2015-02-26 13:52
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-per-filmin-american-sniper/60%Hourly2015-02-26 13:27
https://kumti.com/edhe-nje-poshtrim-i-kosoves-karshi-izraelit/60%Hourly2015-02-26 13:22
https://kumti.com/britania-lejon-konceptimin-e-foshnjave-nga-adn-e-tre-personave/60%Hourly2015-02-26 13:19
https://kumti.com/stratford-parasheh-shperberje-e-rusise-dhe-tretje-e-be-se/60%Hourly2015-02-26 13:16
https://kumti.com/forcohet-bashkepunimi-ekonomik-ndermjet-kosoves-dhe-gjermanise/60%Hourly2015-02-26 13:14
https://kumti.com/deputetet-e-ldk-se-gjykata-speciale-te-hetoje-te-gjitha-vrasjet-e-pasluftes/60%Hourly2015-02-26 13:12
https://kumti.com/ironia/60%Hourly2015-02-26 13:09
https://kumti.com/divani/60%Hourly2015-02-26 13:08
https://kumti.com/enver-hoxhaj-vozite-ilegalisht-veturen-e-ministrise-se-jashtme/60%Hourly2015-02-26 13:07
https://kumti.com/antologji-a/60%Hourly2015-02-26 13:03
https://kumti.com/frankfurter-allgemeine-zeitung-azilkerkuesve-kosovare-miresevini-ne-gjermani/60%Hourly2015-02-26 13:02
https://kumti.com/transformimi-i-fsk-se-ne-fak-me-tri-faza/60%Hourly2015-02-26 12:58
https://kumti.com/gjurmime-arkeologjike-ne-afersi-te-lidhjes-shqiptare-ne-prizren/60%Hourly2015-02-26 12:57
https://kumti.com/avokati-i-pupullit-me-deshmi-te-reja/60%Hourly2015-02-26 12:53
https://kumti.com/paanshmeria-tek-american-sniper/60%Hourly2015-02-26 11:38
https://kumti.com/telefonat-dhe-kurani/60%Hourly2015-02-26 11:37
https://kumti.com/egoisti/60%Hourly2015-02-26 11:21
https://kumti.com/dobite-e-rralla-te-bimes-isabgol/60%Hourly2015-02-26 11:08
https://kumti.com/kanadezet-paradoizojne-filmin-american-sniper/60%Hourly2015-02-26 10:59
https://kumti.com/60-luftetare-te-isis-it-kane-hyre-ne-itali/60%Hourly2015-02-26 10:44
https://kumti.com/urrejtje-fetare-permes-lojerave/60%Hourly2015-02-26 10:42
https://kumti.com/ebola-shkak-i-vdekjes-se-njeriut-qe-ndihmonte-jetimet/60%Hourly2015-02-26 10:38
https://kumti.com/e-rrahu-per-borxh/60%Hourly2015-02-26 10:35
https://kumti.com/interpoli-leshon-urdher-arrest-per-17-serbe-dhe-nje-shqiptar-per-krime-ne-kosove/60%Hourly2015-02-26 10:33
https://kumti.com/haxhi-shala-dogana-e-kriminalizuar-kreu-i-saj-i-perfshire-ne-kontrabande/60%Hourly2015-02-26 10:32
https://kumti.com/vetevaret-nje-35-vjecar-ne-pogradec/60%Hourly2015-02-26 10:31
https://kumti.com/aksident-ne-carraleve-dy-te-lenduar/60%Hourly2015-02-26 10:29
https://kumti.com/nena-tereze-akuzohet-se-ka-ndihmuar-te-varfrit-per-ti-konvertuar-ne-krishterim/60%Hourly2015-02-26 10:17
https://kumti.com/gruevski-me-frymemarrje-te-renduar-kontradiktor-dhe-konfuz-u-ve-vulen-skandaleve/60%Hourly2015-02-26 09:46
https://kumti.com/mbyllen-hetimet-per-imamet-e-arrestuar-ne-shqiperi/60%Hourly2015-02-26 09:39
https://kumti.com/ndertohen-130-megavat-rryme-nga-era/60%Hourly2015-02-26 09:35
https://kumti.com/fundi-i-te-forteve/60%Hourly2015-02-26 09:33
https://kumti.com/fbi-ofron-shperblimin-prej-3-milione-dollare-per-kapjen-e-hakerit-rus-evgeniy-bogacev/60%Hourly2015-02-26 09:32
https://kumti.com/raportohet-se-ne-greqi-jane-pezulluar-te-gjitha-ndeshjet-e-futbollit-pas-trazirave-te-se-dieles/60%Hourly2015-02-26 09:31
https://kumti.com/raketat-turke-ekspozohen-ne-panairin-nderkombetar-te-aviacionit-ne-australi/60%Hourly2015-02-26 09:30
https://kumti.com/digjet-xhamia-ne-bregun-perendimor-ne-muret-e-saj-mesazhe-fyese-ne-gjuhen-hebraike/60%Hourly2015-02-26 09:29
https://kumti.com/degradohet-ne-qkuk-gradohet-ne-ministri-2/60%Hourly2015-02-26 09:29
https://kumti.com/hetohet-gjithe-sistemi-publik-shendetesor-per-korrupsionin-me-barna/60%Hourly2015-02-26 09:27
https://kumti.com/austri-miratohet-projekt-ligji-islami-i-cili-ka-shkaktuar-polemika-ne-vend/60%Hourly2015-02-26 09:16
https://kumti.com/kerry-palestina-nuk-ka-te-drejte-t-i-bashkohet-gjykates-penale-nderkombetare-sepse-nuk-eshte-shtet/60%Hourly2015-02-26 09:13
https://kumti.com/sulm-ndaj-ushtareve-turq-ne-afganistan-humb-jeten-nje-nenoficer/60%Hourly2015-02-26 09:08
https://kumti.com/kunderpergjigjet-rusia-qipro-u-hap-portet/60%Hourly2015-02-26 09:06
https://kumti.com/degradohet-ne-qkuk-gradohet-ne-ministri/60%Hourly2015-02-26 09:05
https://kumti.com/po-hetohet-gjithe-sistemi-publik-shendetesor-per-korrupsionin-me-barna/60%Hourly2015-02-26 09:02
https://kumti.com/cfare-thuhet-ne-librin-e-ndaluar-per-skenderbeun/60%Hourly2015-02-26 01:03
https://kumti.com/nga-kosova-ne-kabul-pune-ne-vendet-me-lufte/60%Hourly2015-02-26 01:00
https://kumti.com/vajza-nga-egjipti-qe-shpiku-shnderrimin-e-mbeturinave-plastike-ne-bioderivate/60%Hourly2015-02-26 00:24
https://kumti.com/a-e-dini-se-farat-e-kungullit/60%Hourly2015-02-26 00:23
https://kumti.com/syte-tuaj-zbulojne-semundjet-tuaja-te-brendshme/60%Hourly2015-02-26 00:19
https://kumti.com/edhe-10-keshilla-per-te-kursyer-karburantin/60%Hourly2015-02-26 00:10
https://kumti.com/si-ta-ndihmoni-nje-person-qe-vuan-nga-nje-krize-epileptike/60%Hourly2015-02-26 00:01
https://kumti.com/si-t-i-organizoni-tezat-tuaja-akademike-ato-te-diplomes-master-dhe-doktorature/60%Hourly2015-02-25 23:55
https://kumti.com/video-me-fragmente-te-jetes-se-luanit-te-shkretetires-omar-mohtar/60%Hourly2015-02-25 22:13
https://kumti.com/shba-drejtori-i-programeve-kunder-terrorizmit-nen-akuza-per-pedofili/60%Hourly2015-02-25 22:12
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-do-varrose-falas/60%Hourly2015-02-25 21:37
https://kumti.com/deputeti-serb-kerkohet-nga-interpoli-per-krime-ne-kosove/60%Hourly2015-02-25 21:31
https://kumti.com/triumfi-i-mediokerve/60%Hourly2015-02-25 21:25
https://kumti.com/nje-histori-qe-ironizon-komunizmin-pa-ardhur-ende-ne-kavaje/60%Hourly2015-02-25 21:24
https://kumti.com/gormez-kritikon-ashper-projektligjin-per-islamin-ne-austri/60%Hourly2015-02-25 18:59
https://kumti.com/afganistan-arrin-ne-90-numri-i-te-vdekurve-nga-orteket-e-bores/60%Hourly2015-02-25 18:51
https://kumti.com/tridhjete-e-nje-prova-kunder-naser/60%Hourly2015-02-25 16:54
https://kumti.com/cili-deputet-serb-kerkohet-nga-interpoli-per-krime-ne-kosove/60%Hourly2015-02-25 16:53
https://kumti.com/kosova-humbi-mbi-110-milione-investime-ne-kesh/60%Hourly2015-02-25 16:32
https://kumti.com/hoxhaj-ne-izrael-propozon-formimin-e-grupit-te-miqesise-kosove-izrael/60%Hourly2015-02-25 16:24
https://kumti.com/arrestohet-tre-persona-ne-ferizaj/60%Hourly2015-02-25 16:05
https://kumti.com/tridhjetenje-prova-kunder-naser-kelmendit/60%Hourly2015-02-25 16:04
https://kumti.com/nga-antisemitizmi-tek-islamofobia-evropa-ne-mes/60%Hourly2015-02-25 11:23
https://kumti.com/perandoria-gylen-ne-shqiperi/60%Hourly2015-02-25 11:13
https://kumti.com/turqizimi-i-armikut-tek-shqiptaret/60%Hourly2015-02-25 11:02
https://kumti.com/turpi-i-raportit-te-amnesty-international-nuk-e-permend-askund-arrestimin-e-hoxhallareve/60%Hourly2015-02-25 10:07
https://kumti.com/akp-shperndan-mbi-1-3-milione-euro-per-466-punetore/60%Hourly2015-02-25 09:34
https://kumti.com/te-hetohen-rastet-e-punesimeve-ne-shkollat-e-prizrenit/60%Hourly2015-02-25 09:32
https://kumti.com/kosova-ne-vijen-e-zjarrit-ne-konfliktin-washington-moske/60%Hourly2015-02-25 09:29
https://kumti.com/hidrocentrali-a-do-te-jete-pjese-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Hourly2015-02-25 09:27
https://kumti.com/s-po-luftohet-korrupsioni/60%Hourly2015-02-25 09:12
https://kumti.com/partite-po-i-rrenojne-ndermarrjet-publike/60%Hourly2015-02-25 09:11
https://kumti.com/qeveria-aprovoi-programin-per-kater-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-02-25 09:09
https://kumti.com/kryetari-analfabet-i-kamenices-dokument/60%Hourly2015-02-25 09:08
https://kumti.com/qosja-bashkimi-i-shqiptareve-i-pashmangshem/60%Hourly2015-02-25 09:05
https://kumti.com/mesimet-e-mbrapshta-ekonomike-me-shembullin-e-nje-grabitje/60%Hourly2015-02-24 23:34
https://kumti.com/pishina-me-e-thelle-ne-bote/60%Hourly2015-02-24 23:29
https://kumti.com/fildish/60%Hourly2015-02-24 23:23
https://kumti.com/seder/60%Hourly2015-02-24 23:21
https://kumti.com/fileto-pule-me-spinaq/60%Hourly2015-02-24 23:18
https://kumti.com/krem-maskarpone-me-fruta-pylli/60%Hourly2015-02-24 23:15
https://kumti.com/pastrimi-i-peshkut-disa-keshilla-te-vlefshme/60%Hourly2015-02-24 23:13
https://kumti.com/sallate-ruse-me-pule/60%Hourly2015-02-24 23:10
https://kumti.com/rreziku-i-pirjes-pasive-te-duhanit/60%Hourly2015-02-24 23:05
https://kumti.com/2-menyra-te-lehta-per-te-forcuar-kockat/60%Hourly2015-02-24 23:01
https://kumti.com/rregulloni-9-shkaqe-te-fshehta-qe-ju-kane-larguar-humorin/60%Hourly2015-02-24 22:31
https://kumti.com/7-ushqimet-qe-shkaktojne-akne/60%Hourly2015-02-24 22:28
https://kumti.com/myzhde-sihariq/60%Hourly2015-02-24 22:21
https://kumti.com/shkon-ne-hotel-me-3-femra-perfundon-i-grabitur/60%Hourly2015-02-24 22:17
https://kumti.com/migrimi-le-shkollen-fillore-dardania-pa-nje-klase-video/60%Hourly2015-02-24 22:13
https://kumti.com/hoxhe-kadri-prishtina-ministri-i-drejtesise-qe-u-akuzua-per-rivendosjen-e-sheriatit-ne-drejtesine-shqiptare/60%Hourly2015-02-24 22:12
https://kumti.com/best-selfie/60%Hourly2015-02-24 22:11
https://kumti.com/kronike-e-nje-nate-te-harruar/60%Hourly2015-02-24 22:11
https://kumti.com/recitim-i-kuranit-nga-futbollisti-i-arsenalit-abou-diaby/60%Hourly2015-02-24 22:03
https://kumti.com/kore-fantastike-nga-mijera-tifoze-te-futbollit-qe-i-thurin-lavde-profetit-muhammed/60%Hourly2015-02-24 21:54
https://kumti.com/kontributi-i-klerit-mysliman-shqiptar-ne-hartimin-e-alfabeteve-dhe-te-abetareve-te-gjuhes-shqipe/60%Hourly2015-02-24 21:51
https://kumti.com/10-menyrat-me-te-shpeshta-te-mashtrimeve-ne-internet/60%Hourly2015-02-24 21:46
https://kumti.com/ja-pse-serbia-kerkon-hise-ne-liqenin-e-ujmanit/60%Hourly2015-02-24 19:32
https://kumti.com/foreign-policy-amerika-e-ka-rritur-vet-terrorizmin/60%Hourly2015-02-24 19:30
https://kumti.com/a-ka-dallavere-edhe-me-njehsoret-e-ujit/60%Hourly2015-02-24 19:28
https://kumti.com/al-jazeera-publikon-kabllograme-sekrete-te-mossadit-irani-nuk-po-perpiqej-per-ndertimin-e-bombes-berthamore-netanjahu-deklaroi-te-kunderten/60%Hourly2015-02-24 17:39
https://kumti.com/kapet-sllovaku-me-11-refugjate-kosovare-ne-makine/60%Hourly2015-02-24 17:04
https://kumti.com/nje-punetore-e-farmacise-ne-prizren-gjen-para-dhe-i-dorezon-ne-polici/60%Hourly2015-02-24 16:11
https://kumti.com/erdogan-vendos-rifillimin-e-projektit-faraonik-per-kanalin-e-stambollit/60%Hourly2015-02-24 16:08
https://kumti.com/kosova-nuk-e-di-se-si-shfrytezohen-pasurite-e-saj/60%Hourly2015-02-24 15:42
https://kumti.com/me-25-mars-daciqi-ne-kosove/60%Hourly2015-02-24 15:39
https://kumti.com/shba-te-e-bombarduan-serbine-per-interesa-gjeostrategjike-video/60%Hourly2015-02-24 15:33
https://kumti.com/aterron-aeroplani-me-73-emigrante-te-kthyer/60%Hourly2015-02-24 15:31
https://kumti.com/retorika-e-urrejtjes-ndaj-myslimaneve-nxit-dhunen/60%Hourly2015-02-24 15:07
https://kumti.com/ligjerimi-populist-stigmatizon-myslimanet-europiane/60%Hourly2015-02-24 15:02
https://kumti.com/noel-malcolm-komunistet-jo-osmanllite-jane-pergjegjes-per-te-ligat-e-ballkanit/60%Hourly2015-02-24 14:56
https://kumti.com/a-eshte-perendimi-el-dorado-i-shqiptareve/60%Hourly2015-02-24 14:51
https://kumti.com/rasti-ne-paris-charlie-hebdo-hoxhe-muharem-ismaili/60%Hourly2015-02-24 14:48
https://kumti.com/firmoset-rezoluta-kunder-terrorizimit-fantom/60%Hourly2015-02-24 13:56
https://kumti.com/lavrov-shba-ja-po-zhyt-ne-kaos-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-02-24 13:50
https://kumti.com/rektori-studenteve-na-duhet-cilesia-ne-up/60%Hourly2015-02-24 13:48
https://kumti.com/pushteti-i-beogradit-ne-kosove-po-i-dorezohet-prishtines/60%Hourly2015-02-24 13:47
https://kumti.com/krijohet-aplikacioni-per-gjetjen-e-bursave-per-studime-2/60%Hourly2015-02-24 13:44
https://kumti.com/kush-licencon-dhe-teston-njehsoret-ne-kosove/60%Hourly2015-02-24 13:43
https://kumti.com/georgievski-s-duhet-nencmuar-shqiptaret-pasi-kane-shqiperine-dhe-kosoven/60%Hourly2015-02-24 13:41
https://kumti.com/krijohet-aplikacioni-per-gjetjen-e-bursave-per-studime/60%Hourly2015-02-24 13:41
https://kumti.com/dy-gabimet-e-pafalshme-kosova-refuzoi-t-i-denoj-krimet-serbe-dhe-nuk-e-paditi-serbine-per-gjenocid/60%Hourly2015-02-24 13:40
https://kumti.com/shmangen-zgjedhjet-e-reja-ne-prishtine-miratohet-buxheti/60%Hourly2015-02-24 13:39
https://kumti.com/shperndahen-monedha-false-50-eurosh-ne-mitrovice/60%Hourly2015-02-24 13:32
https://kumti.com/dorehiqet-kreu-i-panelit-klimatik-te-okb-se/60%Hourly2015-02-24 13:32
https://kumti.com/tony-blair-fut-ne-grindje-serbine-me-rusine/60%Hourly2015-02-24 13:30
https://kumti.com/une-ika-nga-kosova-diplomen-ia-lashe-qeverise/60%Hourly2015-02-24 13:28
https://kumti.com/stojanoviq-kisha-serbe-ne-oborr-te-universiteti-nuk-do-rrenohet-2/60%Hourly2015-02-24 13:26
https://kumti.com/kisha-katolike-nishani-te-kerkoje-falje/60%Hourly2015-02-24 13:23
https://kumti.com/11-nendege-te-prishtines-do-ta-braktisin-aleancen-e-ramush-haradinajt/60%Hourly2015-02-24 13:18
https://kumti.com/stojanoviq-kisha-serbe-ne-oborr-te-universiteti-nuk-do-rrenohet/60%Hourly2015-02-24 13:11
https://kumti.com/entit-shteteror-i-statistikave-ne-maqedoni-75-perqind-e-automjeteve-jane-me-te-vjetra-se-10-vjet/60%Hourly2015-02-24 13:05
https://kumti.com/krize-buxhetore-ne-departamentin-amerikan-te-sigurise-kombetare/60%Hourly2015-02-24 13:05
https://kumti.com/france-mbi-lokacionet-e-rendesishme-ne-paris-verehen-mjete-fluturuese-pa-pilot/60%Hourly2015-02-24 13:03
https://kumti.com/kosova-dhe-mbreteria-e-bashkuar-marreveshje-per-luften-e-perbashket-te-krimit-te-organizuar/60%Hourly2015-02-24 13:02
https://kumti.com/izraelitet-mbi-tre-mije-vendbanimeve-ne-territorin-palestinez-qe-nga-viti-2014/60%Hourly2015-02-24 12:59
https://kumti.com/fetullah-gylen-se-shpejti-do-te-arrestohet/60%Hourly2015-02-24 12:50
https://kumti.com/drejtori-i-aki-se-pritet-te-rrefehet/60%Hourly2015-02-24 12:49
https://kumti.com/femija-nga-kosova-humb-jeten-rruges-per-ne-hungari/60%Hourly2015-02-24 12:45
https://kumti.com/bullgaria-deshiron-t-i-bashkengjitet-korridorit-jugor-te-gazit/60%Hourly2015-02-24 08:55
https://kumti.com/serbi-lendohen-rende-20-emigrante/60%Hourly2015-02-24 08:54
https://kumti.com/mbahet-sot-ne-tirane-takimi-i-seecp/60%Hourly2015-02-24 08:53
https://kumti.com/junker-anulon-takimin-me-gruevskin-lsdm-gruevski-izolohet-nga-nderkombetaret/60%Hourly2015-02-24 08:52
https://kumti.com/didi-genjen-na-shkarkuan-pa-na-testuar-arsyeja-pse-faleshim/60%Hourly2015-02-24 08:45
https://kumti.com/kush-eshte-enver-basha-dhe-pse-po-e-dhunojne/60%Hourly2015-02-24 08:43
https://kumti.com/termeti-ishte-3-8-shkalle-rihter/60%Hourly2015-02-24 08:30
https://kumti.com/gjykata-speciale-perplas-kosoven-dhe-be-ne-ne-18-pika/60%Hourly2015-02-24 08:30
https://kumti.com/gjendet-personi-qe-u-be-shkak-qe-ish-pastori-yusuf-estes-te-behej-musliman/60%Hourly2015-02-23 22:45
https://kumti.com/perkunder-donacioneve-gjendja-ne-qkuk-mbetet-e-njejte/60%Hourly2015-02-23 20:28
https://kumti.com/putin-gjermania-dhe-franca-kerkojne-kompromis-per-ukrainen/60%Hourly2015-02-23 20:24
https://kumti.com/john-mccain-per-shba-te-me-vjen-turp-nga-vendi-im/60%Hourly2015-02-23 20:22
https://kumti.com/me-ngrene-buke-kaza/60%Hourly2015-02-23 18:47
https://kumti.com/1-dua-te-te-kem-me-hallall-a-pranon/60%Hourly2015-02-23 18:43
https://kumti.com/ne-turqi-mberrin-ekipi-i-policeve-britanik-ne-kerkim-te-adoleshenteve-te-zhdukura/60%Hourly2015-02-23 18:12
https://kumti.com/poroshenko-ukraina-nuk-do-ta-braktise-asnjehere-krimene/60%Hourly2015-02-23 18:11
https://kumti.com/shkaku-i-kosoves-serbia-bojkoton-takimin-e-ministrave-ne-tirane/60%Hourly2015-02-23 18:08
https://kumti.com/gruaja-e-deputetit-u-perdhunua-per-6-vjet-familja-s-e-besoi/60%Hourly2015-02-23 18:02
https://kumti.com/presidentja-kroate-kerkon-doreheqjen-e-kryeministrit-milanoviq/60%Hourly2015-02-23 18:00
https://kumti.com/shefqa-midis-mekes-ne-seminarin-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-02-23 17:34
https://kumti.com/jetojne-ne-harmoni-me-kafshet-e-egra/60%Hourly2015-02-23 17:32
https://kumti.com/ne-dubai-bien-para-nga-qielli/60%Hourly2015-02-23 17:29
https://kumti.com/aksidenti-i-cim-pekes-pelushi-tape-dhe-me-100-km-h/60%Hourly2015-02-23 17:27
https://kumti.com/pas-dhenve-rama-u-con-luleshtrydhe-fermereve/60%Hourly2015-02-23 17:25
https://kumti.com/neser-reduktime-te-ujit-ne-disa-lagje/60%Hourly2015-02-23 17:15
https://kumti.com/epidemia-e-tularemise-ne-renie-per-pezullimin-e-saj-vendos-ikshp-ja/60%Hourly2015-02-23 17:13
https://kumti.com/ja-ndertimet-me-leje-dhe-pa-leje-ne-komunen-e-prishtines/60%Hourly2015-02-23 17:11
https://kumti.com/raporti-per-korrupsion-brenda-eulex-it-do-te-publikohet-muajin-e-ardhshem/60%Hourly2015-02-23 17:09
https://kumti.com/dardan-sejdiu-po-vijne-51-autobuset-e-premtuar/60%Hourly2015-02-23 17:06
https://kumti.com/rritet-numri-i-atyre-qe-pranojne-islamin-pas-charlie-hebdo/60%Hourly2015-02-23 17:04
https://kumti.com/bomba-e-spiunazhit-do-te-publikohen-sekretet-e-cia-mi-6-mossad-dhe-fsb-video/60%Hourly2015-02-23 17:03
https://kumti.com/lista-serbe-merr-vendim-kete-jave/60%Hourly2015-02-23 17:01
https://kumti.com/derguti-kapja-e-shtetit-vazhdon-koalicioni-pdk-ldk-e-mbyti-shpresen-per-ndryshim/60%Hourly2015-02-23 16:59
https://kumti.com/mafia-e-pdk-se-ha-e-pi-e-mos-paguaj/60%Hourly2015-02-23 16:56
https://kumti.com/ish-presidenti-i-kosoves-sejdiu-turqia-eshte-vend-mik-i-rendesishem-i-kosoves/60%Hourly2015-02-23 16:00
https://kumti.com/mali-i-zi-importon-produkte-pese-here-me-shume-se-sa-eksporton-vetem-me-kosoven-bilanc-pozitiv/60%Hourly2015-02-23 15:52
https://kumti.com/40-francezeve-do-t-iu-konfiskohen-pasaportat-pas-dyshimeve-per-planifikim-per-te-vajtur-ne-siri-dhe-irak/60%Hourly2015-02-23 15:49
https://kumti.com/whatsapp-tashme-edhe-me-me-thirrje/60%Hourly2015-02-23 15:40
https://kumti.com/pese-vjet-burg-per-aktivistin-egjiptian-alaa-abdel-fattah/60%Hourly2015-02-23 15:39
https://kumti.com/khadija-ismayilova-denohet-per-shpifje/60%Hourly2015-02-23 15:37
https://kumti.com/sekuestrohen-354-kg-mish-pa-dokumentacion-perkates/60%Hourly2015-02-23 15:35
https://kumti.com/pse-e-dha-doreheqjen-kryebashkiaku-i-pogradecit/60%Hourly2015-02-23 15:21
https://kumti.com/biznesmeni-shqiptar-pre-e-nje-sulmi-racist/60%Hourly2015-02-23 15:19
https://kumti.com/selfie-droge-e-arme-i-burgosuri-shqiptar-shokon-austrine/60%Hourly2015-02-23 15:13
https://kumti.com/borxhi-i-kosoves-afer-600-milione-euro/60%Hourly2015-02-23 15:04
https://kumti.com/spanja-kunder-msa-se-per-kosoven/60%Hourly2015-02-23 14:52
https://kumti.com/misioni-i-ri-i-pamundur-i-hashim-thacit/60%Hourly2015-02-23 14:41
https://kumti.com/brenda-grupit-islamist-me-te-madh-ne-bote/60%Hourly2015-02-23 14:23
https://kumti.com/si-musliman-me-ka-ardhur-ne-maje-te-hundes-me-hipokrizine-e-fondamentalisteve-te-lirise-se-shprehjes/60%Hourly2015-02-23 14:18
https://kumti.com/po-terroristet-e-krishtere-ekzistojne/60%Hourly2015-02-23 14:15
https://kumti.com/petro-sekularizmi/60%Hourly2015-02-23 14:09
https://kumti.com/zakonet-qe-ju-shkaktojne-fryrje-barku/60%Hourly2015-02-23 13:41
https://kumti.com/keshilla-te-cuditshme-por-te-shendetshme/60%Hourly2015-02-23 13:38
https://kumti.com/ef-rexhepi-jam-ne-anen-e-mesimeve-kuranore-per-sa-i-perket-pergjimit/60%Hourly2015-02-23 13:17
https://kumti.com/studentet-do-te-bojkotojne-ligjeratat-per-marshin-protestues/60%Hourly2015-02-23 13:07
https://kumti.com/dobite-e-rralla-te-kremit-anti-akne-nga-ekstraktet-kermilli/60%Hourly2015-02-23 13:06
https://kumti.com/kjo-eshte-dhurata-amerikane-e-radhes-per-izraelin/60%Hourly2015-02-23 13:06
https://kumti.com/rreth-29-3-per-qind-e-familjeve-kosovare-jetojne-me-me-pak-se-1-72-euro-ne-dite/60%Hourly2015-02-23 13:05
https://kumti.com/ne-kosove-shqiperi-maqedoni-e-bosnje-dhe-hercegovines-nuk-guxoni-te-semureni/60%Hourly2015-02-23 13:04
https://kumti.com/zjarr-i-madh-ne-beograd/60%Hourly2015-02-23 09:59
https://kumti.com/10-te-vdekur-ne-pakistan/60%Hourly2015-02-23 09:59
https://kumti.com/kriza-ne-ukraine-mek-kein-me-vjen-turp-per-shba-merkel-ligjeroi-copetimin/60%Hourly2015-02-23 09:58
https://kumti.com/kush-eshte-spiunia-qe-zbulon-videot-e-isis-dhe-arrin-gjithmone-t-i-kete-ato-ekskluzive/60%Hourly2015-02-23 09:49
https://kumti.com/deshtimi-i-rritjes-ekonomike-si-model/60%Hourly2015-02-23 09:43
https://kumti.com/amerika-i-di-krejt/60%Hourly2015-02-23 09:32
https://kumti.com/hoda-luften-e-bejne-heronjte-e-shfrytezojne-matrapazet/60%Hourly2015-02-23 09:27
https://kumti.com/babgladesh-69-te-vdekur-nga-perplasja-e-nje-trageti/60%Hourly2015-02-23 09:21
https://kumti.com/komunistet-shqiptare-duke-rrenuar-xhamine-ne-prishtine/60%Hourly2015-02-23 09:15
https://kumti.com/izraeli-hap-digat-vershon-gaza/60%Hourly2015-02-23 09:14
https://kumti.com/lsdm-gruevski-kerkon-shpetim-duke-manipuluar-ne-youtub/60%Hourly2015-02-23 09:11
https://kumti.com/shba-polici-vret-dy-vajzat-e-tij-dhe-pastaj-veten/60%Hourly2015-02-23 09:10
https://kumti.com/turqia-evakuon-varrin-e-suleiman-shahut/60%Hourly2015-02-23 09:07
https://kumti.com/a-do-te-dal-e-verteta-per-denimet-e-shqiptareve-per-terrorizem-ne-maqedoni-2/60%Hourly2015-02-23 09:01
https://kumti.com/mehmeti-prapa-komunikatave-te-uck-se-qendron-pushteti/60%Hourly2015-02-23 09:00
https://kumti.com/rruga-e-kombit-tarifa-e-koncesionit-5-euro-fituesi-shpallet-me-23-mars/60%Hourly2015-02-23 08:54
https://kumti.com/magjistralja-shkup-prishtine-eshte-e-demtuar/60%Hourly2015-02-23 08:53
https://kumti.com/birdman-fituesi-kryesor-i-oscars-2015/60%Hourly2015-02-23 08:50
https://kumti.com/ish-police-te-serbise-kerkojne-te-behen-police-te-kosoves/60%Hourly2015-02-23 08:48
https://kumti.com/padia-per-serbine-retorike-deshperuese-e-thacit/60%Hourly2015-02-23 08:47
https://kumti.com/konfirmohet-placka-me-njehsore/60%Hourly2015-02-23 08:46
https://kumti.com/a-eshte-kercitja-e-kockave-e-demshme/60%Hourly2015-02-22 23:36
https://kumti.com/kombinimet-me-te-mira-te-ushqimeve/60%Hourly2015-02-22 23:28
https://kumti.com/7-zgjidhje-te-thjeshta-per-te-trajtuar-migrenen-dhe-kokedhimbjet/60%Hourly2015-02-22 23:24
https://kumti.com/edi-rama-shmang-kosoven-nderton-hekurudhen-podgorice-beograd/60%Hourly2015-02-22 22:59
https://kumti.com/jezusi-nuk-pretendoi-te-ishte-hyjni-fakte-biblike/60%Hourly2015-02-22 22:46
https://kumti.com/kontributi-patriotik-i-hoxhe-hasan-tahsinit/60%Hourly2015-02-22 22:42
https://kumti.com/jeta-dhe-vepra-e-lavdishme-e-hafiz-ali-ulqinakut/60%Hourly2015-02-22 22:40
https://kumti.com/imperializem/60%Hourly2015-02-22 22:35
https://kumti.com/civil/60%Hourly2015-02-22 22:34
https://kumti.com/dylle-m/60%Hourly2015-02-22 22:33
https://kumti.com/element/60%Hourly2015-02-22 22:33
https://kumti.com/mase/60%Hourly2015-02-22 22:32
https://kumti.com/norvegji-muslimanet-mbrojne-sinagogen/60%Hourly2015-02-22 21:02
https://kumti.com/adoleshenti-per-te-cilin-luftojne-google-dhe-facebook/60%Hourly2015-02-22 21:00
https://kumti.com/i-riu-gjerman-qe-po-kontrollon-kompjuteret-e-gjithe-botes/60%Hourly2015-02-22 20:58
https://kumti.com/kompleksi-i-fajit-dhe-kolektivizimi-i-tij-nga-carlie-hebdo/60%Hourly2015-02-22 20:49
https://kumti.com/bravo-mbret-shperbleu-popullin-me-18-buxhete-te-kosoves/60%Hourly2015-02-22 17:28
https://kumti.com/islamofobia-ne-france-80-e-sulmeve-anti-muslimane-kryhen-ndaj-femrave/60%Hourly2015-02-22 15:53
https://kumti.com/keshilli-studentor-i-universitetit-stanford-vendos-te-bojkotoje-izraelin/60%Hourly2015-02-22 15:51
https://kumti.com/kush-ishte-shaban-polluzha/60%Hourly2015-02-22 15:46
https://kumti.com/pamjet-e-isis-duke-ua-prere-kokat-te-krishtereve-jane-te-montuara/60%Hourly2015-02-22 15:43
https://kumti.com/10-shenjat-paralajmeruese-te-kancerit/60%Hourly2015-02-22 15:23
https://kumti.com/shkencetaret-amerikane-menopauza-mund-te-zgjase-mbi-14-vite/60%Hourly2015-02-22 15:17
https://kumti.com/paralajmerohet-rritja-e-cmimit-te-derivateve/60%Hourly2015-02-22 15:15
https://kumti.com/zanatet-nuk-i-do-kush-te-gjithe-luftojne-per-zyre/60%Hourly2015-02-22 15:10
https://kumti.com/si-ta-trajtoni-te-gerhituren-gjate-nates/60%Hourly2015-02-22 15:09
https://kumti.com/shpiket-kremi-i-cili-i-heqe-tatuazhet/60%Hourly2015-02-22 15:07
https://kumti.com/kalon-me-shtate-nota-te-dobeta-nga-klasa-x-ne-te-xi-en/60%Hourly2015-02-22 15:05
https://kumti.com/jakup-krasniqi-numeron-krejt-krimet-e-devolleve-dhe-akuzon-kreret-e-shtetit-jeni-ne-sherbim-te-vellezerve-pejane/60%Hourly2015-02-22 15:03
https://kumti.com/hoxhaj-vizite-zyrtare-ne-izrael/60%Hourly2015-02-22 15:00
https://kumti.com/gerxhaliu-viti-2014-ka-qene-nje-vit-i-deshtuar-ekonomikisht/60%Hourly2015-02-22 14:59
https://kumti.com/zeka-ekonomia-vuan-nga-mungesa-e-vizionit-te-politikaneve/60%Hourly2015-02-22 14:51
https://kumti.com/tarifa-per-rrugen-e-kombit-5-euro/60%Hourly2015-02-22 14:49
https://kumti.com/mpj-porosit-54-mije-litra-nafte/60%Hourly2015-02-22 14:47
https://kumti.com/vllasi-lista-serbe-po-e-demton-veten/60%Hourly2015-02-22 14:45
https://kumti.com/memli-krasniqi-porosite-20-mije-qebapa/60%Hourly2015-02-22 14:42
https://kumti.com/makinat-zyrtare-nuk-fiken-as-te-dielen/60%Hourly2015-02-22 14:39
https://kumti.com/serbia-kerkon-portet-e-shqiperise/60%Hourly2015-02-22 14:37
https://kumti.com/dogana-favorizon-devollet-ngulfat-bizneset-tjera/60%Hourly2015-02-22 14:25
https://kumti.com/50-vjet-nga-vrasja-e-malcolm-x/60%Hourly2015-02-22 14:09
https://kumti.com/te-gjitha-fale-mas-debilizimin-kurre/60%Hourly2015-02-22 14:07
https://kumti.com/kriminelet-dhe-tradhtaret-po-keqperdorin-lavdine-e-2001-shit/60%Hourly2015-02-22 14:04
https://kumti.com/teatri-i-pergjakur-ne-paris/60%Hourly2015-02-22 14:01
https://kumti.com/vajza-e-hoxhes-naim-ternava-vs-priftat-pa-femije-cka-eshte-ma-skandaloze/60%Hourly2015-02-22 13:39
https://kumti.com/kosove-rreth-1000-gra-raportojne-dhunen-ne-familje/60%Hourly2015-02-22 10:06
https://kumti.com/krim-makaber-gruaja-vret-burrin-me-thike-ne-gjoks/60%Hourly2015-02-22 10:03
https://kumti.com/a-do-te-dal-e-verteta-per-denimet-e-shqiptareve-per-terrorizem-ne-maqedoni/60%Hourly2015-02-22 09:58
https://kumti.com/sueddeutsche-zeitung-kosovaret-po-ikin-nga-qeverisja-e-keqe/60%Hourly2015-02-22 09:54
https://kumti.com/malcolm-x-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-21 23:02
https://kumti.com/filmi-holivudian-taken-dhe-shqiptaret-aty-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-21 22:18
https://kumti.com/pse-shqiperia-u-shpall-i-vetmi-vend-ateist-nga-komunistet/60%Hourly2015-02-21 21:32
https://kumti.com/si-te-vleresosh-mire-nje-investim-te-mundshem/60%Hourly2015-02-21 20:49
https://kumti.com/si-te-bejme-nje-biznesplan-ne-dhjete-pika/60%Hourly2015-02-21 20:47
https://kumti.com/c-duhet-bere-perpara-se-te-shesim-nje-iphone/60%Hourly2015-02-21 20:45
https://kumti.com/si-te-kursejme-baterine-e-smartphone/60%Hourly2015-02-21 20:40
https://kumti.com/si-te-rigjeneroni-floket-per-10-dite/60%Hourly2015-02-21 17:34
https://kumti.com/si-te-kuptojme-qe-nje-ene-futet-ne-mikrovale/60%Hourly2015-02-21 17:26
https://kumti.com/si-te-shmangim-lageshtiren-ne-ambientet-e-shtepise/60%Hourly2015-02-21 17:26
https://kumti.com/si-te-bejme-nje-te-porsalindur-te-fleje-gjithe-naten/60%Hourly2015-02-21 17:24
https://kumti.com/si-te-skuqni-veze-te-pelqyeshme-estetikisht/60%Hourly2015-02-21 17:23
https://kumti.com/shum-po-postoni-postime-fetare-ne-facebook-thone-disa-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-21 15:27
https://kumti.com/te-pres-te-shedervani-i-xhamise/60%Hourly2015-02-21 14:53
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-pas-bombes-se-3-te-nga-zoran-zaev/60%Hourly2015-02-21 14:49
https://kumti.com/flet-kunder-shqiptareve-musliman-e-jo-kunder-shkijeve/60%Hourly2015-02-21 14:40
https://kumti.com/carter-thote-se-shba-po-e-konsideron-terheqjen-nga-afganistani/60%Hourly2015-02-21 13:15
https://kumti.com/arsimit-ne-kosove-i-duhet-transformim/60%Hourly2015-02-21 13:12
https://kumti.com/gjykata-speciale-mund-ta-trondit-koalicionin-ldk-pdk/60%Hourly2015-02-21 13:08
https://kumti.com/pese-biznese-vendosen-per-nente-vjet-ne-zonen-industriale-te-suharekes/60%Hourly2015-02-21 13:06
https://kumti.com/feja-islame-a-eshte-perhapur-me-forc/60%Hourly2015-02-21 13:03
https://kumti.com/pse-rane-investimet-e-huaja-pas-pavaresise/60%Hourly2015-02-21 13:02
https://kumti.com/fetah-efendiu-shembulli-i-nje-atdhetari/60%Hourly2015-02-21 12:59
https://kumti.com/kush-ishin-njerezit-e-shik-ut-qe-rrahen-ramen/60%Hourly2015-02-21 12:56
https://kumti.com/krejt-ne-terr-te-henen-nuk-do-te-kete-rryme/60%Hourly2015-02-21 12:52
https://kumti.com/ngjarje-maqedonasi-i-stresuar-dhe-hoxhe-remzi-isaku-video/60%Hourly2015-02-21 12:50
https://kumti.com/lufte-e-ftohte-ne-mes-te-britanise-dhe-rusise-ja-forca-ushtarake-e-dy-vendeve/60%Hourly2015-02-21 12:45
https://kumti.com/epidemia-e-tularemise-ne-vushtrri-regjistrohen-94-raste-te-infektimit/60%Hourly2015-02-21 08:58
https://kumti.com/krijohet-loja-nali-ise-2/60%Hourly2015-02-21 08:56
https://kumti.com/krijohet-loja-nali-ise/60%Hourly2015-02-21 08:52
https://kumti.com/perkeqesohet-gjendja-ne-lindjen-e-mesme-si-pasoje-e-motit-te-ftohte/60%Hourly2015-02-21 08:49
https://kumti.com/fethullah-gyleni-i-dyshuari-kryesor-ne-hetimet-per-procesin-strukturat-paralele/60%Hourly2015-02-21 08:41
https://kumti.com/mus-hafi-320-vjet-i-vjeter-ne-ankand-cmimi-fillestar-do-te-jete-68-000-euro/60%Hourly2015-02-21 08:38
https://kumti.com/neveritese-i-dhunojne-i-xhirojne-i-shantazhojne-viktimat-e-madje-u-kerkojne-martese/60%Hourly2015-02-21 07:46
https://kumti.com/avokati-tome-gashi-gjykata-speciale-do-te-jete-shtet-ne-vete/60%Hourly2015-02-21 07:44
https://kumti.com/vetevendosje-sot-voton-vec-per-visar-ymerin/60%Hourly2015-02-21 07:42
https://kumti.com/thaci-ne-turqi-diaspora-krenare-me-konsolidimin-e-shtetit-te-pavarur-te-kosoves-2/60%Hourly2015-02-20 16:14
https://kumti.com/shperthim-ne-libi-30-persona-te-vrare/60%Hourly2015-02-20 16:13
https://kumti.com/policia-arreston-11-persona-qe-i-kerkonte-me-heret/60%Hourly2015-02-20 16:11
https://kumti.com/austria-cdo-14-dite-do-te-kthej-nga-nje-aeroplan-me-emigrante/60%Hourly2015-02-20 16:11
https://kumti.com/fsk-ja-e-gjeti-trupin-e-pajete-te-arlind-gashit/60%Hourly2015-02-20 16:10
https://kumti.com/bizneset-e-huaja-ikin-nga-kosova/60%Hourly2015-02-20 16:09
https://kumti.com/egjipt-shkaterrohet-depoja-me-e-madhe-e-armeve-te-personave-te-armatosur-ne-sinai/60%Hourly2015-02-20 16:07
https://kumti.com/studim-nxenesit-muslimane-dyfishohen-ne-angli-uells/60%Hourly2015-02-20 16:07
https://kumti.com/prokuroria-turke-nis-hetime-ndaj-dyshimeve-per-nje-komplot-vrasjeje-te-vajzes-se-erdogan/60%Hourly2015-02-20 16:05
https://kumti.com/turqi-prezantohet-byzylyku-elektronik-per-mbrojtjen-me-te-mire-te-grave-nga-dhuna/60%Hourly2015-02-20 16:05
https://kumti.com/lideri-i-lsdm-se-ne-maqedoni-zoran-zaev-publikon-bomben-e-trete/60%Hourly2015-02-20 16:04
https://kumti.com/thaci-ne-turqi-diaspora-krenare-me-konsolidimin-e-shtetit-te-pavarur-te-kosoves/60%Hourly2015-02-20 16:03
https://kumti.com/turqia-se-shpejti-qender-globale-e-telekomunikacionit/60%Hourly2015-02-20 16:02
https://kumti.com/erdogan-thaci-angazhim-per-rritjen-e-investimeve-dhe-tregtise/60%Hourly2015-02-20 15:52
https://kumti.com/ankara-hapet-qendra-kulturore-shqiptare/60%Hourly2015-02-20 15:52
https://kumti.com/dita-kur-u-rrezua-idhulli/60%Hourly2015-02-20 14:33
https://kumti.com/zaev-per-jankullovsken-dhe-kotevskin-nuk-ka-qene-me-rendesi-vrasja-e-te-riut/60%Hourly2015-02-20 14:31
https://kumti.com/turqia-do-t-i-mbroje-interesat-e-kosoves-ne-arenen-nderkombetare/60%Hourly2015-02-20 14:25
https://kumti.com/myftiu-ternava-ne-meke-ne-konferencen-luftimi-i-terrorizmit/60%Hourly2015-02-20 14:21
https://kumti.com/hann-nga-kosova-po-iket-per-shkak-te-mjerimit/60%Hourly2015-02-20 14:20
https://kumti.com/nga-perplasja-e-dy-trenave-pasagjeresh-ne-zvicer-plagosen-rreth-50-persona/60%Hourly2015-02-20 14:19
https://kumti.com/rrezimi-i-shtatores-se-diktatorit-enver-hoxha-rrefyer-nga-protagonistet-e-levizjes-antikomuniste/60%Hourly2015-02-20 14:18
https://kumti.com/sikur-edi-rama-te-fliste-turqisht/60%Hourly2015-02-20 14:04
https://kumti.com/boko-haram-vret-30-persona-ne-adamawa-te-nigerise/60%Hourly2015-02-20 13:06
https://kumti.com/12-te-vrare-nga-nje-shperthim-ne-somali-mes-viktimave-edhe-ministri-i-porteve/60%Hourly2015-02-20 13:04
https://kumti.com/bote-45000-vetevrasje-nga-papunesia/60%Hourly2015-02-19 21:51
https://kumti.com/mbrojtesi-i-liverpulit-me-cekun-tim-te-pare-e-dergova-babane-ne-haxh-2/60%Hourly2015-02-19 21:35
https://kumti.com/mbrojtesi-i-liverpulit-me-cekun-tim-te-pare-e-dergova-babane-ne-haxh/60%Hourly2015-02-19 21:17
https://kumti.com/skandal-ne-lipjan-policia-rrah-azilkerkuesit-algjeriane-video/60%Hourly2015-02-19 19:36
https://kumti.com/njezet-keshilla-per-qetesim-shpirteror/60%Hourly2015-02-19 19:32
https://kumti.com/a-eshte-percjellja-e-lajmeve-marrje-me-ate-qe-nuk-te-perket/60%Hourly2015-02-19 19:05
https://kumti.com/a-eshte-percjellja-e-lajmeve-marrje-me-ate-qe-nuk-te-perket-2/60%Hourly2015-02-19 19:05
https://kumti.com/perendimoret-i-bashkohen-milicive-te-krishtera-te-irakut-per-kryqezata/60%Hourly2015-02-19 17:43
https://kumti.com/xhamia-e-sultan-bajazidit-u-rrenua-nga-serbet/60%Hourly2015-02-19 17:41
https://kumti.com/cekia-ofron-pervojen-e-saj-lidhur-me-trajtimin-e-migrimit-ilegal/60%Hourly2015-02-19 17:38
https://kumti.com/letrat-e-qe-i-derguari-iu-drejtoj-mbreterve-te-kohes-se-tij/60%Hourly2015-02-19 17:27
https://kumti.com/holandezet-shkaterrojne-romen/60%Hourly2015-02-19 17:26
https://kumti.com/mulla-tahir-efendi-thaci-1898-1984/60%Hourly2015-02-19 17:25
https://kumti.com/serbet-nuk-heqim-dore-nga-trepca-dhe-ujmani/60%Hourly2015-02-19 17:21
https://kumti.com/dacic-shqiperia-te-mos-loboje-per-kosoven/60%Hourly2015-02-19 17:21
https://kumti.com/shqiptari-kapet-me-30-kg-heroine-mendova-se-ishte-miell/60%Hourly2015-02-19 17:18
https://kumti.com/gjermania-refuzon-kerkesen-e-greqise-per-zgjatjen-e-programit-financiar/60%Hourly2015-02-19 17:14
https://kumti.com/6-menyra-si-te-heqim-qafe-milingonat-2/60%Hourly2015-02-19 17:11
https://kumti.com/britania-e-madhe-e-shqetesuar-per-politiken-ruse-dhe-testimin-e-nato-s-ne-baltik/60%Hourly2015-02-19 17:09
https://kumti.com/rektori-i-usht-se-ameti-e-vizitoi-myftinine-e-bashkesise-fetare-islame-ne-tetove/60%Hourly2015-02-19 17:08
https://kumti.com/emrat-fetar-prijne-ne-maqedoni/60%Hourly2015-02-19 17:02
https://kumti.com/qytetari-i-moshuar-jahjages-a-ju-vjen-marre-me-punu-keshtu-a-jeni-ne-mend-video/60%Hourly2015-02-19 16:55
https://kumti.com/breedlove-ata-qe-po-ikin-nuk-po-gjejne-mundesi-ne-vendin-e-tyre/60%Hourly2015-02-19 16:52
https://kumti.com/indikatori-i-tipave-te-personalitetit-mbti-dhe-roli-i-tij-ne-avancimin-e-efektshmerise-njerezore-nen-driten-e-objektivave-te-ligjit-islam/60%Hourly2015-02-19 16:49
https://kumti.com/si-i-mbrojti-sulltani-gjermanet-nga-francezet-vetem-me-uniforma/60%Hourly2015-02-19 14:31
https://kumti.com/ja-data-kur-merret-vendimi-per-ndeshjen-serbi-shqiperi/60%Hourly2015-02-19 13:41
https://kumti.com/der-standard-ikjeve-po-i-ndihmojne-policet-serb-e-hungarez/60%Hourly2015-02-19 13:33
https://kumti.com/shtegtimi-me-i-madh-i-kafsheve-ne-afrike-filloi-me-heret-per-shkak-te-mungeses-se-shiut/60%Hourly2015-02-19 13:31
https://kumti.com/ne-parlamentin-italian-propozohet-njohja-e-palestines-si-shtet/60%Hourly2015-02-19 13:27
https://kumti.com/koment-valle-cili-perendim-cila-evrope/60%Hourly2015-02-19 13:24
https://kumti.com/reagim-ndaj-gazetes-proqeveritare-dnevnik/60%Hourly2015-02-19 13:21
https://kumti.com/thaci-turqia-partner-i-rendesishem-i-kosoves/60%Hourly2015-02-19 13:09
https://kumti.com/pengesat-dhe-tejkalimi-i-tyre-ne-rrugen-drejt-suksesit/60%Hourly2015-02-19 11:36
https://kumti.com/ish-myftiu-ferat-polisi-emerohet-dekan-i-fakultetit-te-drejtesise/60%Hourly2015-02-19 11:35
https://kumti.com/arian-xhezairi-per-uck-ne/60%Hourly2015-02-19 09:28
https://kumti.com/procedure-penale-kunder-tre-te-punesuarve-ne-spitalin-e-ohrit/60%Hourly2015-02-19 09:22
https://kumti.com/aksident-i-tmerrshem-dy-te-vdekur-foto-video/60%Hourly2015-02-19 09:17
https://kumti.com/holande-vrasja-e-dy-vellezerve-pranga-nje-26-vjecari-shqiptar/60%Hourly2015-02-19 09:15
https://kumti.com/autopsia-dr-flori-vdiq-nga-kokaina-mjeket-s-mund-t-a-shpetonin/60%Hourly2015-02-19 09:13
https://kumti.com/sivjet-u-mbyllen-238-biznese/60%Hourly2015-02-19 09:12
https://kumti.com/prokopis-pavlopulos-president-i-ri-i-greqise/60%Hourly2015-02-19 09:11
https://kumti.com/te-rishikohen-dhe-te-hetohen-listat-per-kategorite-e-dala-nga-lufta/60%Hourly2015-02-19 09:09
https://kumti.com/vetevendosje-sot-pritet-te-beje-publike-dokumentet-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-02-19 09:07
https://kumti.com/i-vetem-perballe-serbise-ne-mbrojtje-te-kufirit/60%Hourly2015-02-19 09:07
https://kumti.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-duke-i-vrare-nuk-e-fitojme-luften/60%Hourly2015-02-19 09:06
https://kumti.com/te-shtena-armesh-ne-peje-pas-nje-mosmarreveshje/60%Hourly2015-02-19 08:47
https://kumti.com/renie-enorme-e-zhvillimit-ekonomik-kete-vit-u-mbyllen-238-biznese/60%Hourly2015-02-19 08:47
https://kumti.com/roli-i-televizionit-ne-inxhinierine-sociale-programimin-e-parashikueshem-krijimin-e-kultures-dhe-shkaterrimin-e-femive-dhe-shoqnise/60%Hourly2015-02-19 02:14
https://kumti.com/pa-rrezimin-e-idhujve-s-hapet-rruga-drejt-ndricimit/60%Hourly2015-02-18 21:52
https://kumti.com/beogradi-1846/60%Hourly2015-02-18 21:22
https://kumti.com/a-po-iu-japin-shba-te-arme-militanteve-shiite/60%Hourly2015-02-18 21:21
https://kumti.com/pergjimi-si-akt-psikopatik/60%Hourly2015-02-18 20:55
https://kumti.com/bombe-para-gjykates-se-shkupit/60%Hourly2015-02-18 20:30
https://kumti.com/komandanti-i-ucmb-se-qe-7-vjet-nuk-ka-shkuar-ne-shtepi/60%Hourly2015-02-18 20:26
https://kumti.com/almanaku/60%Hourly2015-02-18 17:27
https://kumti.com/alegoria/60%Hourly2015-02-18 17:26
https://kumti.com/adaptimi/60%Hourly2015-02-18 17:23
https://kumti.com/imazing-alternative-e-itunes-per-te-transferuar-dosje-nga-kompjuteri-ne-iphone-dhe-anasjelltas/60%Hourly2015-02-18 17:22
https://kumti.com/vaio-prezanton-dy-kompjutere-te-rinj-te-serise-z/60%Hourly2015-02-18 17:20
https://kumti.com/afganistani-nis-ofensive-kunder-talebaneve/60%Hourly2015-02-18 17:18
https://kumti.com/projektligji-per-ndalimin-ne-konflikte-te-armatosura-amniston-serbet/60%Hourly2015-02-18 17:14
https://kumti.com/jahni-me-bamje/60%Hourly2015-02-18 17:11
https://kumti.com/supe-pule-per-stinen-e-veres/60%Hourly2015-02-18 17:07
https://kumti.com/6-menyra-si-te-heqim-qafe-milingonat/60%Hourly2015-02-18 17:06
https://kumti.com/10-aksesore-dimerore-per-shtepine-tuaj/60%Hourly2015-02-18 17:00
https://kumti.com/prishtine-organizata-fundamentaliste-te-krishtera-vazhdojne-pa-pengese-shperndarjen-e-librave-fetare/60%Hourly2015-02-18 16:59
https://kumti.com/ngjyra-e-pjeshkes-ne-interier/60%Hourly2015-02-18 16:43
https://kumti.com/ushtari-i-fsk-se-ia-fal-xhenazen-ish-kolegut/60%Hourly2015-02-18 16:40
https://kumti.com/baterite-e-perdorura-demtojne-seriozisht-shendetin/60%Hourly2015-02-18 16:37
https://kumti.com/pasqyra-diagnostikuese-qe-lexon-ne-fytyre-parametrat-jetesore/60%Hourly2015-02-18 16:36
https://kumti.com/rrezikohen-miliona-njerez-nga-diagnozat-ne-internet/60%Hourly2015-02-18 16:29
https://kumti.com/masakra-e-hoxhalise-nje-njolle-e-zeze-ne-historine-e-njerezimit/60%Hourly2015-02-18 16:27
https://kumti.com/egjipti-i-kerkon-botes-nje-nderhyrje-te-ashper-ne-libi/60%Hourly2015-02-18 16:24
https://kumti.com/mbajtja-e-celularit-ne-xhep-eshte-shume-e-rrezikshme/60%Hourly2015-02-18 16:24
https://kumti.com/turqia-e-para-ne-bote-per-prodhimin-dhe-eksportin-e-lajthise/60%Hourly2015-02-18 16:22
https://kumti.com/franca-dhe-danimarka-reagojne-kunder-thirrjes-se-netanjahut-ndaj-hebrenjve/60%Hourly2015-02-18 16:21
https://kumti.com/bloomberg-berlini-te-kete-parasysh-peshen-strategjike-te-athines/60%Hourly2015-02-18 16:21
https://kumti.com/thaci-ne-vizite-dyditore-ne-turqi/60%Hourly2015-02-18 16:19
https://kumti.com/ushtria-nigeriane-pohon-se-ka-vrare-vret-mbi-300-anetare-te-boko-haram/60%Hourly2015-02-18 16:18
https://kumti.com/david-beckham-mbeshtet-luis-figon-per-kreun-e-fifa-s/60%Hourly2015-02-18 16:17
https://kumti.com/apple-me-128-miliarde-dollare-eshte-brendi-me-i-vlefshem-ne-bote/60%Hourly2015-02-18 16:16
https://kumti.com/turqia-ofron-ndihma-per-familjet-e-prekura-nga-permbytjet-ne-jug-te-shqiperise/60%Hourly2015-02-18 16:14
https://kumti.com/sherr-masiv-ne-parlamentin-turk-lendohen-disa-deputete/60%Hourly2015-02-18 16:14
https://kumti.com/policia-bastis-disa-nga-deget-e-bankes-hsbc-ne-zvicer-pas-dyshimeve-per-pastrim-parash/60%Hourly2015-02-18 16:12
https://kumti.com/nato-i-ben-thirrje-rusise-te-terheqe-ushtaret-e-saj-ne-lindje-te-ukraines/60%Hourly2015-02-18 16:11
https://kumti.com/deputeti-grek-thote-eshte-koha-per-te-ndertuar-xhamine-e-pare-ne-athine/60%Hourly2015-02-18 16:10
https://kumti.com/imami-i-xhamise-se-stockholm-it-kercenohet-me-vdekje-2/60%Hourly2015-02-18 16:06
https://kumti.com/500-rabine-i-kerkojne-izraelit-ndalimin-e-shkaterrimit-te-shtepive-palestineze/60%Hourly2015-02-18 16:03
https://kumti.com/imami-i-xhamise-se-stockholm-it-kercenohet-me-vdekje/60%Hourly2015-02-18 16:01
https://kumti.com/france-400-te-dyshuar-per-terrorizem-nen-ndjekjen-e-policise/60%Hourly2015-02-18 15:59
https://kumti.com/muslimanet-holandeze-te-shqetesuar-per-rritjen-e-islamofobise/60%Hourly2015-02-18 15:58
https://kumti.com/alma-lama-u-bashkohet-mediave-serbe-kunder-golg-ag/60%Hourly2015-02-18 12:19
https://kumti.com/kysmenistani-pranon-kosoven-video/60%Hourly2015-02-18 11:40
https://kumti.com/majko-qeveria-shume-reklame-nuk-di-te-shpjegoje-veten/60%Hourly2015-02-18 08:38
https://kumti.com/ja-krimet-e-dyshuara-te-vrasesit-me-pagese/60%Hourly2015-02-18 08:38
https://kumti.com/qeveria-joserioze-me-ndotjen-qytetaret-numerojne-rastet-e-kancerit/60%Hourly2015-02-18 08:16
https://kumti.com/ikin-edhe-ne-diten-e-pavaresise/60%Hourly2015-02-18 08:16
https://kumti.com/krimi-mbi-jasharet-masakra-qe-nuk-u-gjykua-kurre/60%Hourly2015-02-18 08:14
https://kumti.com/feste-e-zbehte/60%Hourly2015-02-18 08:13
https://kumti.com/vuciq-vendos-per-listen-serbe/60%Hourly2015-02-18 08:11
https://kumti.com/7-oficeret-e-renea-rama-ka-urdheruar-tahirin-te-shkarkoje-cdo-besimtar-musliman/60%Hourly2015-02-17 17:27
https://kumti.com/ukraine-vazhdon-lufta-ne-qytetin-strategjik/60%Hourly2015-02-17 17:01
https://kumti.com/respekto-ekzistencen-ose-prite-rezistencen/60%Hourly2015-02-17 16:42
https://kumti.com/kunder-gold-ag-edhe-mediat-serbe-njejt-si-mediat-antiislame-shqipfolese/60%Hourly2015-02-17 16:37
https://kumti.com/godet-fjolla-spanca/60%Hourly2015-02-17 16:29
https://kumti.com/nje-vit-tjeter-i-padobishem-per-republiken/60%Hourly2015-02-17 16:25
https://kumti.com/ja-ku-jam-o-armik-i-allahut-khalid-ibn-walid-beteja-e-jermukut-video/60%Hourly2015-02-17 16:24
https://kumti.com/vdes-ushtari-i-fsk-se-ne-nje-aksident-trafiku/60%Hourly2015-02-17 16:15
https://kumti.com/monstra-familjaret-presin-zbardhjen-e-rastit-nga-bombat-e-opozites/60%Hourly2015-02-17 14:08
https://kumti.com/shejh-albani-nostalgjik-per-gjuhen-shqipe-ndegjoje-video/60%Hourly2015-02-17 13:48
https://kumti.com/ne-kerkim-te-nje-jete-me-te-mire/60%Hourly2015-02-17 13:42
https://kumti.com/kjo-ndodh-vetem-ne-shqiperi-lirohet-nga-burgu-personi-qe-i-ka-vrare-shtate-persona/60%Hourly2015-02-17 13:30
https://kumti.com/gold-ag-ne-ballinen-e-gazetes-serbe-novosti-foto/60%Hourly2015-02-17 13:23
https://kumti.com/papunesia-po-e-lodhe-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2015-02-17 13:17
https://kumti.com/sulmohet-nje-qender-stervitjeje-policore-ne-pakistan-8-te-vrare/60%Hourly2015-02-17 13:02
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-izraelit-hizbullahu-me-i-rrezikshem-se-isil-apo-al-kaeda/60%Hourly2015-02-17 12:59
https://kumti.com/karolina-e-veriut-craig-hicks-akuzohet-per-vrasje-te-trefishte-te-shkalles-se-pare/60%Hourly2015-02-17 12:55
https://kumti.com/komisioneri-hahn-takon-presidentin-e-maqedonise-gjorge-ivanov/60%Hourly2015-02-17 12:54
https://kumti.com/skandali-i-librave-jo-prej-injorance-po-prej-dashakeqesise-ndaj-fese-islame/60%Hourly2015-02-17 12:53
https://kumti.com/cila-fjale-e-rrezon-asociacionin-serb-te-komunave/60%Hourly2015-02-17 12:52
https://kumti.com/tri-fakultete-dy-magjistratura-nje-doktorature-i-pa-pune/60%Hourly2015-02-17 12:51
https://kumti.com/ish-keshilltari-i-papes-shpalos-trillimet-dhe-falsifikimet-ne-bibel/60%Hourly2015-02-17 12:22
https://kumti.com/qellon-me-pistolete-shokun-per-te-provuar-cilesine-e-helmetes-video/60%Hourly2015-02-17 12:09
https://kumti.com/fakte-rreth-komunikacionit-rrugor/60%Hourly2015-02-17 11:45
https://kumti.com/keshtu-kosovaret-festojne-pavaresine/60%Hourly2015-02-17 11:07
https://kumti.com/e-perplas-treni-plagoset-rende-nje-nxenese/60%Hourly2015-02-17 09:40
https://kumti.com/britani-tentoi-te-siguronte-arme-kimike-arrestohet/60%Hourly2015-02-17 09:37
https://kumti.com/nderpriten-bisedimet-greqi-be/60%Hourly2015-02-17 09:35
https://kumti.com/ish-komandanti-i-uck-se-ja-skenari-si-u-vra-harun-aliu/60%Hourly2015-02-17 09:30
https://kumti.com/pese-hapat-qe-te-bejne-te-famshem-ne-twiter/60%Hourly2015-02-17 09:25
https://kumti.com/jankullovska-largohet-nga-maqedonia/60%Hourly2015-02-17 09:17
https://kumti.com/granate-drejtorit-te-burgut-te-bences/60%Hourly2015-02-17 09:14
https://kumti.com/bosnja-mbeshtet-denimet-ndaj-policeve-serb-per-vrasjet-ne-xhamine-e-prijedorit/60%Hourly2015-02-17 09:10
https://kumti.com/borussia-dortmund-ka-shfaqur-interesim-per-shkodran-mustafi/60%Hourly2015-02-17 09:04
https://kumti.com/kosova-feston-sot-ditelindjen-e-shtate/60%Hourly2015-02-17 09:02
https://kumti.com/behgjet-pacolli-a-jemi-te-lire-kur-s-ka-mireqenie-per-te-gjithe/60%Hourly2015-02-17 09:00
https://kumti.com/domethenia-e-e-se-se-zeze-ne-newborn/60%Hourly2015-02-17 08:59
https://kumti.com/humbja-e-ambicieve-te-gjeniut/60%Hourly2015-02-16 19:03
https://kumti.com/mbjellja-e-paqes-dhe-zhdukja-e-zullumit/60%Hourly2015-02-16 19:02
https://kumti.com/skandal-ne-librin-e-sociologjise-muhamedi-eshte-biri-i-zotit-document/60%Hourly2015-02-16 18:22
https://kumti.com/prodi-anarkia-dhe-kaosi-ne-libi-per-fajin-e-perendimit/60%Hourly2015-02-16 18:20
https://kumti.com/kosova-hungaria-ikje/60%Hourly2015-02-16 14:34
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-350-mije-dollare-per-pembytjet/60%Hourly2015-02-16 14:09
https://kumti.com/komuna-e-prizrenit-mbylli-2014-shin-me-2-2-milione-euro-borxhe/60%Hourly2015-02-16 14:07
https://kumti.com/zhduket-studentja-ne-prishtine-dyshohet-se-e-trafikun-ne-shqiperi/60%Hourly2015-02-16 14:02
https://kumti.com/50-hijet-e-greyit-ne-emirate-duhet-te-prehet-mbi-35-minuta/60%Hourly2015-02-16 13:51
https://kumti.com/femijet-mos-na-vrisni/60%Hourly2015-02-16 13:28
https://kumti.com/a-ka-faj-shoqeria-ne-vdekjen-e-pameles-se-vogel/60%Hourly2015-02-16 13:27
https://kumti.com/zhiti-zot-meshiroje-nishanin-se-nuk-di-c-ben/60%Hourly2015-02-16 13:26
https://kumti.com/fushata-805-milion-emrat/60%Hourly2015-02-16 13:12
https://kumti.com/vrisni-gjithe-dynjane/60%Hourly2015-02-16 13:05
https://kumti.com/kur-s-asht-e-shkrume-video/60%Hourly2015-02-16 12:56
https://kumti.com/pershendetja-e-xhumase/60%Hourly2015-02-16 12:41
https://kumti.com/turqia-mbyll-ambasaden-ne-jemen/60%Hourly2015-02-16 12:37
https://kumti.com/kosova-mbetet-ne-terr-per-pavaresi/60%Hourly2015-02-16 12:32
https://kumti.com/shkelje-sporadike-te-armepushimit-ne-ukraine/60%Hourly2015-02-16 12:31
https://kumti.com/maqedoni-integrimi-nen-hijen-e-aferes-se-pergjimeve/60%Hourly2015-02-16 12:28
https://kumti.com/rritet-numri-i-viktimave-te-dhunes-ne-familje/60%Hourly2015-02-16 12:25
https://kumti.com/papunesia-alarm-per-institucionet/60%Hourly2015-02-16 12:24
https://kumti.com/gjermania-e-kushtezon-serbine-me-kosoven/60%Hourly2015-02-16 12:18
https://kumti.com/vrasja-ne-chapel-hill-a-do-ta-mbulonin-mediat-tragjedine-sikur-twitter-te-mos-ekzistonte-dhe-cfare-do-te-ndodhte-sikur-vrasesi-te-ishte-mysliman/60%Hourly2015-02-16 12:10
https://kumti.com/rama-jo-kufij-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Hourly2015-02-16 11:20
https://kumti.com/shoqerite-tregetare-ne-pikepamjen-islame/60%Hourly2015-02-16 10:52
https://kumti.com/rendesia-e-organizimit/60%Hourly2015-02-16 10:50
https://kumti.com/polici-shqiptar-po-hante-byrek-grabitesit-vodhen-nje-milion-euro/60%Hourly2015-02-16 10:38
https://kumti.com/receta-shtepiake-e-qofteve-te-skuqura/60%Hourly2015-02-16 10:30
https://kumti.com/receta-per-prodhim-shtepiak-te-majonezes/60%Hourly2015-02-16 10:27
https://kumti.com/kostoja-e-permbytjeve-mbi-2-mije-familje-ne-veshtiresi/60%Hourly2015-02-16 10:12
https://kumti.com/disa-qendra-masazhi-ne-kosove-po-ofrojne-edhe-sherbime-seksuale/60%Hourly2015-02-16 10:10
https://kumti.com/afrim-gashi-te-denuarit-e-rasteve-monstra-dhe-sopot-duhet-te-shpallen-te-pafajshem/60%Hourly2015-02-16 10:07
https://kumti.com/sallate-me-panxhar/60%Hourly2015-02-16 10:05
https://kumti.com/gjirokaster-trafik-refugjatesh-nga-siria-video/60%Hourly2015-02-16 10:04
https://kumti.com/nuk-pranon-doreheqjen-prifti-qe-ka-kurorezar-ciftin-e-lesbikeve/60%Hourly2015-02-16 10:02
https://kumti.com/italia-shpetoi-mbi-2000-migrante/60%Hourly2015-02-16 10:00
https://kumti.com/tesla-krijon-baterine-qe-furnizon-me-energji-krejt-shtepine/60%Hourly2015-02-16 09:59
https://kumti.com/zyrtare-fsk-ja-nuk-parakalon-per-pavaresi/60%Hourly2015-02-16 09:58
https://kumti.com/arrestohet-nje-24-vjecar-dyshohet-si-vrases-me-pagese/60%Hourly2015-02-16 09:56
https://kumti.com/bien-nga-sistemi-blloqet-a3-dhe-b1/60%Hourly2015-02-16 09:55
https://kumti.com/protesta-ne-tirane-kunder-ndertimit-te-gradacelave-tek-liqeni/60%Hourly2015-02-16 09:55
https://kumti.com/demaci-kemi-realizuar-shume-pak-synime/60%Hourly2015-02-16 09:52
https://kumti.com/hajdutet-kibernetike-vjedhin-1-miliard-usd-ne-banka/60%Hourly2015-02-16 09:51
https://kumti.com/pergjigjet-shpend-ahmeti-e-duam-republiken-me-shume-se-ju/60%Hourly2015-02-16 09:48
https://kumti.com/shkencetari-musliman-ne-danimarke-gjeti-shkaktaret-e-ri-te-migrenes/60%Hourly2015-02-16 09:47
https://kumti.com/feste-ne-deshperim/60%Hourly2015-02-16 09:45
https://kumti.com/dobite-e-jashtezakonshme-per-meshkuj-dhe-femra-te-mjaltes-me-xhinseng-ginkgo-biloba/60%Hourly2015-02-16 09:01
https://kumti.com/dobite-e-jashtezakonshme-per-meshkuj-dhe-femra-te-mjaltes-me-xhinseng-ginkgo-biloba-2/60%Hourly2015-02-16 09:01
https://kumti.com/marrin-kredi-per-te-ikur-nga-kosova/60%Hourly2015-02-16 08:57
https://kumti.com/rritet-numri-i-familjeve-te-kthyera-nga-vendet-e-be/60%Hourly2015-02-16 08:56
https://kumti.com/mustafa-e-rama-ne-morine-nga-sot-kufiri-me-zyre-te-bashkuar-doganore/60%Hourly2015-02-16 08:48
https://kumti.com/duhanpirja-te-budallalleps/60%Hourly2015-02-16 08:47
https://kumti.com/pas-sulmit-ne-danimarke-netanjahu-u-beri-thirrje-hebrenjve-evropiane-te-emigrojne-ne-izrael/60%Hourly2015-02-16 08:45
https://kumti.com/gaza-gazetaret-protestojne-kunder-mbajtjes-ne-burgjet-izraelite-te-kolegeve-te-tyre/60%Hourly2015-02-16 08:45
https://kumti.com/davutoglu-denime-te-ashpra-per-ato-qe-ngrene-dore-ndaj-grave/60%Hourly2015-02-16 08:44
https://kumti.com/apple-punon-mbi-prodhimin-e-nje-makine-elektrike/60%Hourly2015-02-16 08:43
https://kumti.com/erdoan-kritikon-edhe-nje-here-perberjen-e-ks-te-okb/60%Hourly2015-02-16 08:42
https://kumti.com/akademiket-turq-gjejne-shkakun-e-zhurmes-qe-ben-frigoriferi/60%Hourly2015-02-16 08:40
https://kumti.com/kosova-feston-7-vjetorin-e-pavaresise-me-108-njohje/60%Hourly2015-02-16 08:39
https://kumti.com/ankaraja-reagon-ndaj-vendimit-te-pe-per-personat-e-humbur-ne-qipro/60%Hourly2015-02-16 08:34
https://kumti.com/papa-keshillon-kardinalet-e-rinje-nuk-guxoni-te-shikoni-me-pasivitet-vuajtjet-ne-bote/60%Hourly2015-02-16 07:46
https://kumti.com/vrasjet-ne-north-carolina-hoxhe-bedri-lika-video/60%Hourly2015-02-15 22:41
https://kumti.com/pergjimet-operatoret-celulare-u-nenshtrohen-intervenimeve-intensive-teknike/60%Hourly2015-02-15 14:25
https://kumti.com/zaev-do-te-degjoni-se-si-gruevski-dhe-mijallkovi-me-bdi-ne-kane-montuar-vendime-gjyqesore-video/60%Hourly2015-02-15 14:22
https://kumti.com/drezden-1945-lufte-totale-ne-lufte/60%Hourly2015-02-15 12:00
https://kumti.com/samiti-kibernetik-obama-gati-i-vetmuar/60%Hourly2015-02-15 11:58
https://kumti.com/beogradi-kur-udhehiqej-nga-arnautet-shqiptaret/60%Hourly2015-02-15 11:55
https://kumti.com/wsj-obama-shkemben-letra-me-khamenein/60%Hourly2015-02-15 11:52
https://kumti.com/sportradar-futbolli-shqiptar-me-i-korruptuari-ne-bote/60%Hourly2015-02-15 11:50
https://kumti.com/paranojat-e-diktatorit-terheqin-zvarre-edhe-bdi-ne-drejtesia-duhet-te-veproje/60%Hourly2015-02-15 11:47
https://kumti.com/meksike-shkon-ne-20-numeri-i-te-vdekurve-nga-perplasja-e-nje-autobusi-me-nje-tren-mallrash/60%Hourly2015-02-15 11:45
https://kumti.com/zlatan-ibrahimovic-vendos-mbi-shpatullat-tatuazhin-me-emrin-abdullah/60%Hourly2015-02-15 11:42
https://kumti.com/13-te-vdekur-nga-shembja-e-nje-ndertese-ne-indi/60%Hourly2015-02-15 11:41
https://kumti.com/barcelona-kerkon-te-nderpres-kontraten-me-qatar-airways/60%Hourly2015-02-15 11:31
https://kumti.com/ramadani-rruga-e-maqedonise-ne-qorrsokak/60%Hourly2015-02-15 11:28
https://kumti.com/aleanca-kuqezi-kerkon-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Hourly2015-02-15 11:16
https://kumti.com/jordania-burgos-liderin-e-vellazerise-myslimane/60%Hourly2015-02-15 11:11
https://kumti.com/shqiptaret-e-maqedonise-ndihma-per-te-permbyturit/60%Hourly2015-02-15 11:00
https://kumti.com/krim-pasioni-shqiptari-vret-te-dashuren-dhe-me-pas-veten/60%Hourly2015-02-15 10:56
https://kumti.com/ronaldo-dhe-zidane-udheheqin-ekipin-e-yjeve-ne-ndeshjen-per-luften-kunder-eboles/60%Hourly2015-02-15 10:51
https://kumti.com/i-torturoi-mbi-100-njerez-me-ngjyre-tani-ec-i-lire-rrugeve-te-chikago-s/60%Hourly2015-02-15 10:47
https://kumti.com/vdes-motra-e-vetme-e-shejh-albanit/60%Hourly2015-02-15 10:37
https://kumti.com/xhamia-qe-bartet/60%Hourly2015-02-15 10:28
https://kumti.com/bashkepunimi-nderkufitar-i-zorit/60%Hourly2015-02-15 10:11
https://kumti.com/kosova-nuk-eshte-shteti-te-cilin-e-kane-enderruar-qytetaret-e-saj-7-vjet-me-pare/60%Hourly2015-02-15 10:08
https://kumti.com/protesta-ne-bregun-perendimor-per-shkak-te-bllokimit-te-qytetit-palestinez-dy-te-plagosur/60%Hourly2015-02-15 10:07
https://kumti.com/incident-ne-minieren-e-bakrit-ne-puke-humb-jeten-nje-minator/60%Hourly2015-02-15 10:05
https://kumti.com/nje-tjeter-sulm-i-armatosur-ne-kopenhagen-vritet-atentatori/60%Hourly2015-02-15 10:04
https://kumti.com/transferimi-i-policeve-faleshin-ne-orar-pune/60%Hourly2015-02-15 09:58
https://kumti.com/mustafa-e-vuciqi-frikohen-nga-reagimi-i-qytetareve/60%Hourly2015-02-15 09:54
https://kumti.com/dhjete-vjet-ne-hasmeri-per-nje-loje-femijesh/60%Hourly2015-02-15 09:52
https://kumti.com/fjalimi-i-hoxhe-muharem-ismailit-mer-jehone-pozitive-video/60%Hourly2015-02-14 21:12
https://kumti.com/lsdm-gruevski-i-frikesuar-aprovon-punesime-te-shumta/60%Hourly2015-02-14 10:15
https://kumti.com/obama-reagon-ndaj-kritikave-te-erdogan-vrasjet-brutale-dhe-mizore/60%Hourly2015-02-14 10:09
https://kumti.com/profili-i-njeriut-qe-po-terrorizon-tiranen/60%Hourly2015-02-14 10:09
https://kumti.com/pas-vrasjes-se-tre-studenteve-musliman-e-pranon-islamin/60%Hourly2015-02-14 10:04
https://kumti.com/rama-nishani-po-ridenon-visar-zhitin/60%Hourly2015-02-14 09:52
https://kumti.com/kjo-grua-po-bombardon-forcat-e-qeverise/60%Hourly2015-02-14 09:51
https://kumti.com/nga-aki-ja-nuk-ka-kush-t-i-raportoje-kryeministrit/60%Hourly2015-02-14 09:50
https://kumti.com/kanada-deshton-plani-i-masakres/60%Hourly2015-02-14 09:43
https://kumti.com/france-numer-vazhdimisht-e-me-i-madh-i-pasuesve-te-islamit-pas-ngjarjeve-charlie-hebdo/60%Hourly2015-02-13 23:10
https://kumti.com/putin-shba-se-do-t-ua-nxjerr-faktet-foto/60%Hourly2015-02-13 21:42
https://kumti.com/shen-valentini/60%Hourly2015-02-13 20:51
https://kumti.com/santa-claus-dhe-shen-valentini-si-simbole-te-krishterimit-apo-te-shitjeve-komerciale-3/60%Hourly2015-02-13 20:25
https://kumti.com/institutit-islam-ne-southeast-houston-i-eshte-vene-zjarri-shkak-urrejtja/60%Hourly2015-02-13 18:56
https://kumti.com/kryetari-i-malisheves-ndjehem-krenare-qe-i-takoj-besimit-islam-2/60%Hourly2015-02-13 16:58
https://kumti.com/kryetari-i-malisheves-ndjehem-krenare-qe-i-takoj-besimit-islam/60%Hourly2015-02-13 16:48
https://kumti.com/si-t-i-kuroni-venat-varicet-pa-operacion/60%Hourly2015-02-13 15:33
https://kumti.com/si-t-i-kuroni-venat-varicet-pa-operacion-2/60%Hourly2015-02-13 15:33
https://kumti.com/26-menyra-te-thjeshta-per-te-qene-produktiv/60%Hourly2015-02-13 12:27
https://kumti.com/10-mesime-jete-nga-japonia/60%Hourly2015-02-13 12:27
https://kumti.com/provoni-shurupin-me-hale-pishe-ideal-per-mushkerite/60%Hourly2015-02-13 12:08
https://kumti.com/fiku-ideal-kunder-lodhjes-dhe-infeksioneve/60%Hourly2015-02-13 12:07
https://kumti.com/ushqehuni-sipas-grupit-te-gjakut-qe-keni/60%Hourly2015-02-13 11:49
https://kumti.com/analisti-kuvajtian-abdullah-nefisi-aleanca-turko-saudite/60%Hourly2015-02-13 11:48
https://kumti.com/recete-italiane-patate-gnochi/60%Hourly2015-02-13 10:56
https://kumti.com/molle-te-pjekura-me-mjalte/60%Hourly2015-02-13 10:26
https://kumti.com/jahni-me-lulelaker/60%Hourly2015-02-13 10:24
https://kumti.com/musaka-me-patate/60%Hourly2015-02-13 10:11
https://kumti.com/qyteti-i-aladdinit-ne-dubai-se-shpejti-realitet-foto/60%Hourly2015-02-13 10:05
https://kumti.com/cilet-lider-evropiane-besojne-ne-zot/60%Hourly2015-02-13 10:03
https://kumti.com/google-smart-shoes-kepucet-qe-flasin/60%Hourly2015-02-13 10:03
https://kumti.com/zjarr-ne-veles-digjet-nje-grua-e-moshuar/60%Hourly2015-02-13 10:00
https://kumti.com/dhjetera-police-te-vrare-ne-myanmar/60%Hourly2015-02-13 09:59
https://kumti.com/serbia-e-amnistoi-ucpmb-ne-tash-e-quan-terroriste/60%Hourly2015-02-13 09:56
https://kumti.com/zaev-ne-rruga-drejt-do-publikojme-gjithcka-qe-posedojme/60%Hourly2015-02-13 09:51
https://kumti.com/erdogani-e-ka-nje-selam-per-obaman-shkaku-i-heshtjes-ndaj-vrasjes-se-tre-myslimaneve/60%Hourly2015-02-13 09:47
https://kumti.com/rasti-tamara-komiteti-i-helsinkut-me-padi-ndaj-todorovit-dhe-drejtuesve-te-fondit/60%Hourly2015-02-13 09:45
https://kumti.com/ushqimi-ndikon-ne-trurin-e-njeriut/60%Hourly2015-02-13 09:44
https://kumti.com/hedhet-drite-mbi-manipulimin-e-rankimeve-te-app-store/60%Hourly2015-02-13 09:33
https://kumti.com/sherr-masiv-serish-grushta-mes-deputeteve/60%Hourly2015-02-13 09:32
https://kumti.com/fondacioni-i-vakefit-te-turqise-dha-50-milione-ndihma-ne-2014/60%Hourly2015-02-13 09:31
https://kumti.com/spiegel-kosovaret-po-ikin-nga-nje-shtet-i-paralizuar/60%Hourly2015-02-13 09:31
https://kumti.com/8-mesazhe-ne-shishe-histori-interesante-qe-i-arriten-pronaret-edhe-pas-dhejtera-viteve/60%Hourly2015-02-13 09:30
https://kumti.com/prekese-ata-ikin-te-pasurit-ngelen/60%Hourly2015-02-13 09:29
https://kumti.com/rashiq-kritikon-deputetet-serbe-per-bojkotim-te-kuvendit/60%Hourly2015-02-13 09:29
https://kumti.com/egjipti-liron-gazetaret-e-al-jazeera-s/60%Hourly2015-02-13 09:27
https://kumti.com/ne-angli-dhe-uells-popullsia-muslimane-eshte-dyfishuar-ne-10-vitet-e-fundit/60%Hourly2015-02-13 09:24
https://kumti.com/proteste-para-bbc-ne-londer-per-heshtjen-me-rastin-e-masakres-mbi-studentet-muslimane/60%Hourly2015-02-13 09:18
https://kumti.com/be-miraton-masa-te-reja-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-02-13 09:17
https://kumti.com/rezoluta-ne-leter-qytetaret-vazhdojne-ta-braktisin-kosoven/60%Hourly2015-02-13 09:14
https://kumti.com/kisha-serbe-me-propagande-kunder-kosoves-ne-kongresin-amerikan/60%Hourly2015-02-13 09:10
https://kumti.com/yee-shba-e-kenaqur-me-luften-e-qeverise-se-kosoves-ndaj-radikalizmit/60%Hourly2015-02-13 09:09
https://kumti.com/youtube-radio-se-shpejti-realitet/60%Hourly2015-02-13 09:05
https://kumti.com/opozita-siriane-kerkese-drejtuar-perendimit-per-reagim-te-menjehershem/60%Hourly2015-02-13 09:00
https://kumti.com/mijera-pjesemarres-ne-varrimin-e-tre-studenteve-myslimane/60%Hourly2015-02-13 08:56
https://kumti.com/pushtetare-dhe-qeveritare-te-vendit-tim/60%Hourly2015-02-13 08:55
https://kumti.com/shume-pakenaqesi-me-listat-e-veteraneve-ceku-fajeson-komandantet-e-uck-se/60%Hourly2015-02-13 08:55
https://kumti.com/bruksel-lideret-e-be-marrin-masa-shtrenguese-ne-shengen/60%Hourly2015-02-13 08:54
https://kumti.com/vucic-pres-pergjigjen-e-be-se-per-emigrantet-kosovare-me-28-maj-ne-tirane/60%Hourly2015-02-13 08:28
https://kumti.com/santa-claus-dhe-shen-valentini-si-simbole-te-krishterimit-apo-te-shitjeve-komerciale-2/60%Hourly2015-02-13 01:28
https://kumti.com/pantollet-e-shkurtera-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-12 22:30
https://kumti.com/valentini-festa-e-cila-tenton-ti-imponohet-opinionit-shqiptare-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-12 22:28
https://kumti.com/dita-e-te-dashuruarve-fjalim-i-fuqishem-hoxhe-mazllam-mazllami-video/60%Hourly2015-02-12 22:25
https://kumti.com/1967-letra-e-enver-hoxhes-synetlleku-te-hiqet-me-urdher/60%Hourly2015-02-12 21:31
https://kumti.com/maqedonia-po-tenton-qe-t-ia-marre-kosoves-investitoret/60%Hourly2015-02-12 20:46
https://kumti.com/zbulohen-detaje-te-raportit-te-ulrike-lunacek-per-ikjet-masive/60%Hourly2015-02-12 20:42
https://kumti.com/qeveria-qet-ne-ankand-122-vetura/60%Hourly2015-02-12 20:42
https://kumti.com/lufta-hibride/60%Hourly2015-02-12 20:29
https://kumti.com/thaci-perdori-prokurorine-qe-t-i-kerkoi-youtube-heqjen-e-aferes-pronto/60%Hourly2015-02-12 20:27
https://kumti.com/pse-mediat-nuk-e-raportuan-mjaftueshem-vrasjen-e-tre-te-rinjve-myslimane/60%Hourly2015-02-12 18:20
https://kumti.com/a-perfundoi-fluksi-i-madh-i-emigrimit-gjermania-merr-nen-kontroll-kufirin-hungari-serbi/60%Hourly2015-02-12 18:14
https://kumti.com/shpend-kursani-kadri-veseli-nje-reformator-i-shumepritur-i-islamit/60%Hourly2015-02-12 17:29
https://kumti.com/levizja-besa-me-platforme-edhe-shqiptaret-pa-hipoteka-detyrimisht-te-merren-vesh-te-gjitha-bombat/60%Hourly2015-02-12 13:07
https://kumti.com/shokuese-pamela-e-vogel-vdes-nga-i-ftohti-ne-kontejnier/60%Hourly2015-02-12 13:04
https://kumti.com/e-kaluan-naten-ne-universitet/60%Hourly2015-02-12 12:58
https://kumti.com/beograd-shoferi-i-zemeruar-nga-gjoba-djeg-me-benzine-veten-dhe-dy-polic/60%Hourly2015-02-12 12:58
https://kumti.com/kur-do-te-pranohet-kosova-ne-uefa/60%Hourly2015-02-12 12:51
https://kumti.com/new-york-mijera-njerez-nderojne-studentet-muslimane-te-vrare-ne-karolinen-e-veriut/60%Hourly2015-02-12 12:45
https://kumti.com/weltwoche-eshte-sekret-publik-qe-uck-ja-e-thacit-ka-dhene-urdhra-per-vrasjen-e-politikaneve-te-ldk-se/60%Hourly2015-02-12 12:19
https://kumti.com/assadi-nga-armik-ne-mik/60%Hourly2015-02-12 12:09
https://kumti.com/kush-do-te-qaje-sot/60%Hourly2015-02-12 11:53
https://kumti.com/yee-kosova-te-punoje-per-forcimin-e-rendit-dhe-zhvillimin-ekonomik/60%Hourly2015-02-12 11:33
https://kumti.com/shifra-zyrtare-nga-kosova-jane-larguar-5130-nxenes/60%Hourly2015-02-12 11:05
https://kumti.com/erdogan-deshiron-ndertimin-e-dy-xhamive-ne-kube/60%Hourly2015-02-12 11:00
https://kumti.com/shtetndertim-apo-shtetrrethim/60%Hourly2015-02-12 10:54
https://kumti.com/hetime-per-milioneret-nga-maqedonia-ne-banken-zvicerane/60%Hourly2015-02-12 10:33
https://kumti.com/hungaria-s-e-ka-kthyer-asnje-emigrant-te-kosoves-ne-serbi/60%Hourly2015-02-12 10:27
https://kumti.com/greqia-dhe-eurozona-nuk-arriten-marreveshje/60%Hourly2015-02-12 10:26
https://kumti.com/zvicra-sanksione-te-reja-kunder-sirise/60%Hourly2015-02-12 10:10
https://kumti.com/putin-arrihet-marreveshje-per-armepushim-ne-ukraine/60%Hourly2015-02-12 10:02
https://kumti.com/vrasja-e-muslimaneve-dhe-politikanet-tane/60%Hourly2015-02-12 09:49
https://kumti.com/tirane-gjendet-eksploziv-prane-gjimnazit-petro-nini/60%Hourly2015-02-12 09:48
https://kumti.com/presidenti-bjellorus-behet-hit-ne-internet-deshi-ta-rrezoje-putinin-video/60%Hourly2015-02-12 09:45
https://kumti.com/todenhofer-pse-eshte-islami-i-domosdoshem-per-suksesin-e-evropes/60%Hourly2015-02-12 09:26
https://kumti.com/57-milion-dollar-per-te-nxitur-islamofobine/60%Hourly2015-02-12 09:23
https://kumti.com/te-vraret-muslimanet-dhe-mediat-boterore/60%Hourly2015-02-12 09:14
https://kumti.com/kush-qendron-pas-prishjes-se-kishes-qe-mbrohet-nga-myslimanet/60%Hourly2015-02-12 09:05
https://kumti.com/ndezin-qirinje-per-tri-viktimat-e-chapelhillshooting/60%Hourly2015-02-12 08:44
https://kumti.com/babai-monster-incest-me-dy-vajzat/60%Hourly2015-02-12 08:38
https://kumti.com/jam-mysliman-dhe-i-etiketuar-si-terrorist-me-jepni-nje-perqafim-video/60%Hourly2015-02-12 08:24
https://kumti.com/a-jane-armet-e-vetmja-gjuhe-qe-kupton-moska/60%Hourly2015-02-12 08:16
https://kumti.com/pse-nuk-raportohen-vrasjet-e-myslimaneve/60%Hourly2015-02-12 08:14
https://kumti.com/bujar-nishani-behet-qesharak-tani-ndryshon-argumentat-zhiti-nuk-shkon-ne-vatikan-se-foli-per-inkuizicion-nga-kisha/60%Hourly2015-02-12 08:03
https://kumti.com/elbasan-komunitetet-fetare-kerkese-kryeministrit-te-vendit-per-mos-prishjen-e-kishes-katolike/60%Hourly2015-02-12 07:56
https://kumti.com/pergjimi-i-mijerave-qytetareve-skandal-qe-dridh-maqedonine/60%Hourly2015-02-12 07:54
https://kumti.com/bombat-e-zaevit-dhe-ngacmimet-e-partive-politike-shqiptare/60%Hourly2015-02-12 07:51
https://kumti.com/tri-vjet-pas-tragjedise-ne-restelice/60%Hourly2015-02-12 07:50
https://kumti.com/ministri-i-shendetesise-me-ordinance-ilegale/60%Hourly2015-02-12 07:49
https://kumti.com/ambasadori-kosoves-ne-tirane-s-lexon-dot-shqip-plas-humori-gjate-7-vjetorit-pavaresise-me-gjysem-serbin-lladrovic/60%Hourly2015-02-12 07:42
https://kumti.com/kosova-shenon-perkeqesim-ne-lirine-e-medias/60%Hourly2015-02-12 07:41
https://kumti.com/pse-nuk-ndezin-cirinje-per-vrasjen-e-tre-studenteve-myslimane-ne-sh-b-a/60%Hourly2015-02-11 19:40
https://kumti.com/ju-duhet-te-dini-kete-para-se-te-blini-uje-ne-shishe-te-plastikes/60%Hourly2015-02-11 17:17
https://kumti.com/ja-ligjet-greke-antishqiptare/60%Hourly2015-02-11 17:14
https://kumti.com/kmsh-solidraizohet-me-familjet-e-permbytura-shperndan-pako-ushqimore/60%Hourly2015-02-11 16:26
https://kumti.com/terror-ne-tirane-3-tritole-ne-kater-ore/60%Hourly2015-02-11 16:18
https://kumti.com/ikje-masive-nga-kosova-per-shkak-te-varferise/60%Hourly2015-02-11 16:14
https://kumti.com/miliarderja-e-merzitur-nga-luksi-dua-te-jetoj-si-lypese/60%Hourly2015-02-11 16:12
https://kumti.com/haziri-jahjages-ne-jemi-shkaktare-qe-qytetaret-e-kane-humbur-shpresen/60%Hourly2015-02-11 16:07
https://kumti.com/vv-mustafa-e-shpetoi-thacin-nga-burgu/60%Hourly2015-02-11 15:57
https://kumti.com/pezullohet-aktiviteti-i-ambasades-se-shba-se-dhe-frances-ne-kryeqytetin-e-jemenit/60%Hourly2015-02-11 15:51
https://kumti.com/trajneri-i-kombetares-italiane-conte-nen-hetim-per-trukim-te-ndeshjeve/60%Hourly2015-02-11 15:48
https://kumti.com/shenohet-95-vjetori-i-shpalljes-se-tiranes-si-kryeqytet-i-shqiperis/60%Hourly2015-02-11 15:42
https://kumti.com/minsk-vendi-ku-diskutohet-fati-i-ukraines/60%Hourly2015-02-11 15:41
https://kumti.com/ne-shenje-proteste-i-mbushin-gropat-me-bredha-foto/60%Hourly2015-02-11 15:38
https://kumti.com/be-ja-edhe-me-flamuj-diskriminon-kosoven-perballe-serbise-foto/60%Hourly2015-02-11 15:35
https://kumti.com/korea-e-jugut-perplasje-masive-mes-makinave-2-te-vdekur-30-te-plagosur/60%Hourly2015-02-11 15:30
https://kumti.com/edhe-clintoneve-u-del-emri-ne-skandalin-e-bankes-zvicerane/60%Hourly2015-02-11 15:29
https://kumti.com/xhamia-e-ibrahim-pashe-pargaliut-ne-kavalla-te-greqise/60%Hourly2015-02-11 15:21
https://kumti.com/policia-e-dubait-tregon-superveturat-video/60%Hourly2015-02-11 15:14
https://kumti.com/e-pabesueshme-ja-sa-euro-e-shiti-taci-parmen/60%Hourly2015-02-11 15:10
https://kumti.com/buke-e-shprese-ne-kumanove-per-20-familje/60%Hourly2015-02-11 15:04
https://kumti.com/sela-bomba-te-zbardhe-prapaskenat-per-monstren-harun-aliun-dhe-brodecin/60%Hourly2015-02-11 15:03
https://kumti.com/gruevski-shmang-ballafaqimin-me-gazetaret-pas-aferes-se-pergjimeve/60%Hourly2015-02-11 15:00
https://kumti.com/ahmeti-nuk-ndjehet-i-tradhtuar-nga-gruevski/60%Hourly2015-02-11 14:59
https://kumti.com/ngacmoi-seksualisht-nxeneset-arrestohet-profesori-ne-shtime/60%Hourly2015-02-11 14:58
https://kumti.com/per-keqperdorim-seksual-arrestohet-nje-mesimdhenes-ne-shtime/60%Hourly2015-02-11 14:56
https://kumti.com/mbi-200-migrante-te-vdekur-ne-mesdhe/60%Hourly2015-02-11 14:52
https://kumti.com/vetevendosje-ne-prishtine-kisha-ortodokse-do-te-rrenohet/60%Hourly2015-02-11 14:48
https://kumti.com/qyteza-serbe-ku-mijera-kosovare-po-i-mbushin-prej-javesh-hotelet-dhe-bujtinat/60%Hourly2015-02-11 14:41
https://kumti.com/mobilizohen-bizneset-250-vende-pune-per-ta-ndaluar-migrimin/60%Hourly2015-02-11 14:40
https://kumti.com/kacanik-nje-i-arrestuar-per-organizim-dhe-pjesemarrje-ne-grup-terrorist/60%Hourly2015-02-11 14:30
https://kumti.com/itali-shkaterrohet-banda-e-prostitucionit-arrestohen-12-shqiptare/60%Hourly2015-02-11 14:28
https://kumti.com/ushqimet-dhe-bimet-me-veti-antibiotike-natyrore/60%Hourly2015-02-11 14:26
https://kumti.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-kur-keni-grip-ose-ftohje/60%Hourly2015-02-11 14:24
https://kumti.com/nokia-perditeson-hartat-e-here-maps-per-android-dhe-windows-phone/60%Hourly2015-02-11 14:17
https://kumti.com/stefanoviq-monumenti-i-ucpmb-nuk-do-te-kthehet-ajo-ishte-organizate-terroriste/60%Hourly2015-02-11 14:16
https://kumti.com/bik-kunder-perfshirjes-se-tarikateve-ne-ligjin-per-fete/60%Hourly2015-02-11 14:10
https://kumti.com/2500-euro-per-biznes-idete-me-te-mira-ne-bujqesi-dhe-ekoturizem/60%Hourly2015-02-11 14:09
https://kumti.com/futbollistet-shqiptare-qe-praktikojne-fene-foto/60%Hourly2015-02-11 13:49
https://kumti.com/nikollova-shqiptaret-e-akuzuar-nuk-jane-vrasesit-e-rastit-monstra/60%Hourly2015-02-11 13:48
https://kumti.com/vriten-tre-te-rinj-myslimane-ne-shtepine-e-tyre-ne-shba-video/60%Hourly2015-02-11 13:42
https://kumti.com/efektive-te-renea-s-largohen-nga-puna-per-shkak-se-faleshin-ne-pune/60%Hourly2015-02-10 21:49
https://kumti.com/keshtu-vuajne-femijet-nen-regjimin-e-asadit-foto-18/60%Hourly2015-02-10 20:11
https://kumti.com/republikanet-dhe-debati-mbi-vaksinimin/60%Hourly2015-02-10 19:46
https://kumti.com/sindikalistet-e-policise-gjermane-ne-mbrojtje-te-emigranteve-kosovare/60%Hourly2015-02-10 19:45
https://kumti.com/zharku-i-premton-perkrahje-junikut/60%Hourly2015-02-10 17:10
https://kumti.com/cerek-milioni-te-larguar-nga-kosova/60%Hourly2015-02-10 16:17
https://kumti.com/30-minuta-lexim-ne-jave-mund-ta-permiresoje-jeten-tuaj/60%Hourly2015-02-10 16:14
https://kumti.com/obama-diten-e-merkure-do-te-kerkoje-zyrtarisht-nisjen-e-luftes-kunder-isis/60%Hourly2015-02-10 15:12
https://kumti.com/kur-ani-nder-librat-me-te-shitur-ne-france-2/60%Hourly2015-02-10 15:12
https://kumti.com/plani-i-ri-i-izraelit-te-ndertoi-430-njesi-banimi-ne-bregun-perendimor-bashkimi-europian-kritikon/60%Hourly2015-02-10 15:03
https://kumti.com/kur-ani-nder-librat-me-te-shitur-ne-france/60%Hourly2015-02-10 15:02
https://kumti.com/irak-shba-do-te-ndertoje-baze-ushtarake-ne-afersi-te-erbilit/60%Hourly2015-02-10 14:57
https://kumti.com/nba-gregg-popovich-regjistron-triumfin-e-njemijte-ne-karrieren-e-tij/60%Hourly2015-02-10 14:54
https://kumti.com/putin-i-dhuron-nje-kallashnikov-presidentin-egjiptian-abdulfettah-es-sisi/60%Hourly2015-02-10 14:52
https://kumti.com/vucic-bisedimet-ne-bruksel-nuk-ishin-aspak-te-lehta/60%Hourly2015-02-10 14:50
https://kumti.com/tirana-tronditet-nga-shperthimet-terroriste-me-eksploziv/60%Hourly2015-02-10 14:48
https://kumti.com/muamed-zekiri-ata-qe-miren-me-fjalimet-e-hoxhallareve-punojne-per-te-njejten-kauze-te-shesheljit/60%Hourly2015-02-10 13:03
https://kumti.com/skandal-shesin-porno-cd-ne-mes-te-bit-pazarit/60%Hourly2015-02-10 11:30
https://kumti.com/leximi-me-i-vjeter-i-regjistruar-i-kurani-kerimit-incizuar-ne-vitin-1885/60%Hourly2015-02-10 11:27
https://kumti.com/jeta-ne-jeruzalem-kuds-para-100-viteve-video/60%Hourly2015-02-10 11:21
https://kumti.com/universiteti-ilegal-diplomatik/60%Hourly2015-02-10 10:18
https://kumti.com/rebelet-marrin-debaltseven/60%Hourly2015-02-10 10:17
https://kumti.com/kush-do-te-fitoje-ne-nje-lufte-berthamore-mes-rusise-dhe-amerikes/60%Hourly2015-02-10 10:14
https://kumti.com/konfirmohet-denimi-kunder-opozitarit-malajzian/60%Hourly2015-02-10 10:13
https://kumti.com/prishtina-humb-nje-donacion-te-ke-shkeli-ligjin-ne-tender/60%Hourly2015-02-10 10:10
https://kumti.com/putin-ne-egjipt-takon-al-sisin/60%Hourly2015-02-10 09:46
https://kumti.com/cfare-do-te-ndodhe-me-cmimin-e-naftes/60%Hourly2015-02-10 09:44
https://kumti.com/kosova-dhe-serbia-arrijne-marreveshjen-per-drejtesine/60%Hourly2015-02-10 09:42
https://kumti.com/swissleaks-shokon-sistemin-bankar-boteror/60%Hourly2015-02-10 09:37
https://kumti.com/kontrata-kolektive-per-arsimin-nenshkruhet-neser/60%Hourly2015-02-10 09:35
https://kumti.com/mafia-e-kosoves-e-perfshire-ne-eksodin-masiv/60%Hourly2015-02-10 09:32
https://kumti.com/kallezim-penal-kunder-jabllanoviqit/60%Hourly2015-02-10 09:29
https://kumti.com/ish-ministrat-paguhen-kunderligjshem/60%Hourly2015-02-10 09:26
https://kumti.com/nga-nje-bebe-ne-nje-bos-si-tu-mesojme-femijeve-kursimet/60%Hourly2015-02-10 09:23
https://kumti.com/serbia-hungaria-austria-e-gjermania-bashke-per-ndalimin-e-migrimit/60%Hourly2015-02-09 16:08
https://kumti.com/nese-bomba-e-pare-ka-te-beje-me-rastin-monstra/60%Hourly2015-02-09 14:18
https://kumti.com/basha-rama-te-caktoje-buxhetin-ne-ndihme-te-permbytjes/60%Hourly2015-02-09 14:16
https://kumti.com/krushjanet-do-te-padisin-serbine-per-krime/60%Hourly2015-02-09 14:11
https://kumti.com/rusia-dergon-1-mije-e-500-trupa-shtese-ne-ukraine/60%Hourly2015-02-09 14:09
https://kumti.com/greket-po-vetevriten-gjithnje-e-me-shume-ja-perse/60%Hourly2015-02-09 14:06
https://kumti.com/demolli-fsk-e-gatshme-te-shnderrohet-ne-fak/60%Hourly2015-02-09 14:02
https://kumti.com/nisma-propozon-tryeze-dialogu-per-trepcen-dhe-ligjin-per-nderrmarje-publike/60%Hourly2015-02-09 14:00
https://kumti.com/gjuriq-ne-bisedime-do-te-jete-edhe-trepca-por-jo-sot/60%Hourly2015-02-09 13:58
https://kumti.com/privatizimi-i-deshtuar-i-ndermarrjeve-publike-ne-kosove/60%Hourly2015-02-09 13:46
https://kumti.com/lushtaku-u-rikthehet-aktiviteteve-politike/60%Hourly2015-02-09 13:45
https://kumti.com/putin-merkelit-nuk-e-keni-mundur-serbine-me-1915-e-as-rusine-me-2015/60%Hourly2015-02-09 13:44
https://kumti.com/skandal-shkollat-i-mesojne-femijet-si-te-semuren-foto/60%Hourly2015-02-09 13:42
https://kumti.com/punetoret-e-ujmanit-vazhdojne-greven-rrezikohet-furnizimi-i-kek-ut-me-uje/60%Hourly2015-02-09 13:41
https://kumti.com/mccain-merkelit-edhe-sa-njerez-duhet-te-vdesin-perpara-se-te-nderhyni/60%Hourly2015-02-09 13:36
https://kumti.com/refuzohen-mbi-tete-mije-veterane-nga-e-merkura-publikohen-listat/60%Hourly2015-02-09 13:34
https://kumti.com/sikur-toka-te-mos-kishte-oksigjen-vetem-per-5-sekonda/60%Hourly2015-02-09 11:16
https://kumti.com/perdorimi-i-kanabisit-dyfishon-numrin-e-aksidenteve/60%Hourly2015-02-09 11:03
https://kumti.com/deputetet-behen-bashke-pro-zhitit-dhe-kunder-kishes-dhe-sandrit/60%Hourly2015-02-09 10:59
https://kumti.com/sallate-skordhan/60%Hourly2015-02-09 10:57
https://kumti.com/solidarizohem-totalisht-me-politikanet-shqiptare/60%Hourly2015-02-09 10:55
https://kumti.com/kek-me-molle/60%Hourly2015-02-09 10:52
https://kumti.com/kek-me-arra/60%Hourly2015-02-09 10:48
https://kumti.com/studim-facebook-u-mund-tu-coje-ne-manifestimin-e-simptomave-depresive/60%Hourly2015-02-09 10:45
https://kumti.com/natyra-eshte-ilaci-me-i-mire-mbrojtes-ndaj-depresionit/60%Hourly2015-02-09 10:25
https://kumti.com/apple-synon-te-zhvendose-sensorin-e-gjurmeve-te-gishterinjve-ne-ekran/60%Hourly2015-02-09 10:24
https://kumti.com/canon-sjell-5ds-5ds-r-me-sensore-50-megapikselesh/60%Hourly2015-02-09 10:18
https://kumti.com/mjeket-italiane-japin-receten-kunder-ketij-gripi/60%Hourly2015-02-09 10:17
https://kumti.com/ja-sa-i-kushton-shtetit-shfrytezimi-i-10-mije-automjeteve/60%Hourly2015-02-09 10:13
https://kumti.com/qipro-synon-t-i-kerkoje-rusise-te-krijoje-nje-baze-ushtarake-ne-kete-vend/60%Hourly2015-02-09 10:04
https://kumti.com/kryeministri-irakian-i-kerkon-ndihme-gjermanise-per-sherbimin-informativ/60%Hourly2015-02-09 10:03
https://kumti.com/austri-anti-pegida-pengon-mbajtjen-e-protestave-te-radikaleve-te-djathte-ne-linz/60%Hourly2015-02-09 10:00
https://kumti.com/egjipt-22-te-vdekur-nga-perplasjet-mes-tifozeve-te-nje-ekipi-futbolli-dhe-policise/60%Hourly2015-02-09 09:56
https://kumti.com/ankaraja-do-te-organizoje-kongresin-boteror-mbi-islamofobine/60%Hourly2015-02-09 09:52
https://kumti.com/fashistet-britanike-marshojne-kunder-islamit/60%Hourly2015-02-09 09:51
https://kumti.com/publikohen-imazhet-e-para-te-windows-10-per-smartfonet/60%Hourly2015-02-09 09:50
https://kumti.com/shqiptaret-e-mitrovices-kerkojne-heqjen-e-barrikades/60%Hourly2015-02-09 09:49
https://kumti.com/mali-i-zi-debon-priftin-serb/60%Hourly2015-02-09 09:48
https://kumti.com/shperthen-swissleaks-superevazioni-fiskal-boteror/60%Hourly2015-02-09 09:45
https://kumti.com/bruksel-sot-rinis-dialogu-kosove-serbi/60%Hourly2015-02-09 09:45
https://kumti.com/si-mund-ti-mbrojme-mishrat-e-dhembeve/60%Hourly2015-02-09 09:44
https://kumti.com/ne-shqiperi-shtabet-e-emergjencave-civile-vazhdojne-operacionet-e-ndihmave-per-banoret/60%Hourly2015-02-09 08:54
https://kumti.com/aviacioni-turk-vazhdon-te-shenoje-rritje/60%Hourly2015-02-09 08:47
https://kumti.com/koreja-e-veriut-teston-disa-raketa-me-rreze-te-shkurter/60%Hourly2015-02-09 08:02
https://kumti.com/maqedoni-gjendja-e-perkeqesuar-pas-reshjeve-te-dendura/60%Hourly2015-02-09 08:01
https://kumti.com/ish-luftetare-te-uck-se-mercenare-edhe-ne-ukraine-video/60%Hourly2015-02-08 22:20
https://kumti.com/nje-shembull-nga-kur-ani-per-parane-dhe-pasurine/60%Hourly2015-02-08 19:05
https://kumti.com/7-vite-sex-me-bijen-e-tij-ne-shqiperi/60%Hourly2015-02-08 17:49
https://kumti.com/nora-behet-katolike-per-ta-fituar-azilin-e-tmershme/60%Hourly2015-02-08 17:35
https://kumti.com/kush-ua-kalli-ambasaden-amerikaneve/60%Hourly2015-02-08 16:54
https://kumti.com/faktori-i-cili-shkaktoj-frustrim-kolektiv-dhe-shpertheu-me-emigrim/60%Hourly2015-02-08 16:46
https://kumti.com/gjenerali-francez-isis-u-u-krijua-nga-amerika/60%Hourly2015-02-08 15:53
https://kumti.com/shkrimtari-algjerian-pse-isis-nuk-ka-kapur-asnje-iranian/60%Hourly2015-02-08 15:49
https://kumti.com/parlamenti-belg-i-ben-apel-qeverise-te-njohe-palestinen/60%Hourly2015-02-08 15:42
https://kumti.com/akademia-serbe-thoshte-se-kosova-me-lehte-zbrazet-nga-varferia-se-nga-trysnia/60%Hourly2015-02-08 15:36
https://kumti.com/instituti-ichat-thote-te-kete-marreveshje-te-fshehte-per-migrimet-masive/60%Hourly2015-02-08 15:33
https://kumti.com/ta-uroj-ditlindjen-neneme-nje-hadith-ylli-i-fudbollit-gjerman-shqiptari-shkodran-mustati/60%Hourly2015-02-08 15:24
https://kumti.com/policia-serbe-kosovareve-neper-serbi-tash-ku-po-shkoni-kush-po-ju-debon-serbia-a-kosova/60%Hourly2015-02-08 14:57
https://kumti.com/kim-mehmeti-pse-heshtin-pdsh-dhe-bdi-per-rastin-e-bombave/60%Hourly2015-02-08 14:52
https://kumti.com/kore-e-veriut-pheniani-teston-me-sukses-nje-rakete-te-re/60%Hourly2015-02-08 14:49
https://kumti.com/ks-i-okb-se-pritet-te-miratoje-nje-rezolute-kunder-isis/60%Hourly2015-02-08 14:46
https://kumti.com/mali-i-zi-urdheron-largimin-e-priftit-te-kishes-ortodokse-serbe-nga-vendi/60%Hourly2015-02-08 14:44
https://kumti.com/sivjet-pritet-punesim-sezonal-ne-vendet-e-be-se/60%Hourly2015-02-08 13:34
https://kumti.com/janjic-dialogu-me-mustafen-me-sfidues-se-me-thacin/60%Hourly2015-02-08 13:31
https://kumti.com/qeveria-don-ta-mbyll-akp-ne/60%Hourly2015-02-08 13:28
https://kumti.com/vv-aak-nisma-te-themelohet-fondi-prej-40-milione-euro-per-ndaljen-e-emigrimit/60%Hourly2015-02-08 13:24
https://kumti.com/zhbogar-trepca-nuk-ka-qene-ne-agjende-varet-nga-mustafa-dhe-vucic/60%Hourly2015-02-08 13:20
https://kumti.com/sarkozy-krimeja-vendosi-qe-te-ndahet-nga-ukraina/60%Hourly2015-02-08 13:18
https://kumti.com/pse-zvicra-eshte-joatraktive-per-emigrantet-kosovare/60%Hourly2015-02-08 13:13
https://kumti.com/skandaloze-per-be-ne-kosova-pjese-e-serbise/60%Hourly2015-02-08 13:08
https://kumti.com/berlini-50-000-te-vrare-ne-ukraine/60%Hourly2015-02-08 10:57
https://kumti.com/prishtine-digjet-e-tera-nje-shtepi-ne-kodren-e-trimave/60%Hourly2015-02-07 23:38
https://kumti.com/extremizmi-vs-hungaria-migrimi-i-shqiptareve-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-02-07 22:56
https://kumti.com/vershimet-dhe-termetet-ne-trevat-shqiptare-shkurt-2015-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-07 22:29
https://kumti.com/kryetari-i-korese-veriore-pranon-islamin-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-02-07 22:05
https://kumti.com/komandant-hoxha-u-drejtohet-islamofobave-shqipfoles-qysh-keni-fillu-ju-jeni-duke-nxit-konflikt-nderfetare-te-shqiptaret/60%Hourly2015-02-07 21:27
https://kumti.com/arrestohen-mbi-njemije-kosovare-ne-hungari/60%Hourly2015-02-07 16:28
https://kumti.com/nga-vetvendosja-te-syriza/60%Hourly2015-02-07 11:53
https://kumti.com/komandanti-i-fsk-priti-komandantin-e-kolegjit-te-luftes-nga-turqia/60%Hourly2015-02-07 11:51
https://kumti.com/mijera-qytetare-te-tetoves-marshuan-rrugeve-te-qytetit-kunder-ndotjes-se-ajrit/60%Hourly2015-02-07 11:50
https://kumti.com/parlamenti-belg-thirrje-qeverise-qe-te-njohe-palestinen/60%Hourly2015-02-07 11:49
https://kumti.com/sulmet-e-armatosura-ne-egjipt-humb-jeten-nje-femije-dhe-dy-police/60%Hourly2015-02-07 11:49
https://kumti.com/gjermania-ndertoi-kampe-azilantesh-pak-kohe-para-se-te-fillonte-shperngulja-e-kosovareve-2/60%Hourly2015-02-07 11:48
https://kumti.com/gjermania-ndertoi-kampe-azilantesh-pak-kohe-para-se-te-fillonte-shperngulja-e-kosovareve/60%Hourly2015-02-07 11:46
https://kumti.com/ministri-turk-nuk-do-te-marr-pjese-ne-konferencen-e-sigurise-ne-mynih-per-shkak-te-izraelit/60%Hourly2015-02-07 10:44
https://kumti.com/senegal-mesimi-i-kuranit-ne-kushte-kritike/60%Hourly2015-02-07 10:41
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-paralajmeron-rebelet-husi-ne-jemen/60%Hourly2015-02-07 09:52
https://kumti.com/cmenduri-rrefimi-i-nenes-dua-me-shume-qenin-se-sa-djalin/60%Hourly2015-02-06 23:19
https://kumti.com/arabi-saudite-mbreti-i-ri-fillon-t-i-liroje-disa-dijetare-te-cilet-ishin-te-burgosur-me-heret/60%Hourly2015-02-06 23:13
https://kumti.com/poezia-e-hoxhes-e-shkruar-para-23-vitesh-kushtuar-atyre-qe-po-ikin-nga-kosova-2/60%Hourly2015-02-06 23:11
https://kumti.com/poezia-e-hoxhes-e-shkruar-para-23-vitesh-kushtuar-atyre-qe-po-ikin-nga-kosova/60%Hourly2015-02-06 23:08
https://kumti.com/limaj-vendimi-per-faljen-e-borxheve-obligim-nga-bisedimet-e-brukselit/60%Hourly2015-02-06 20:34
https://kumti.com/ja-rekomandimet-qe-duhet-respektuar-per-ujin-nga-instituti-i-shendetit-publik/60%Hourly2015-02-06 20:15
https://kumti.com/ndikimi-psiko-fizik-i-borxhit-dhe-brenges-dhe-parandalimi-nga-aspekti-religjioz/60%Hourly2015-02-06 20:11
https://kumti.com/tre-shperthime-te-fuqishme-tronditen-kajron/60%Hourly2015-02-06 19:45
https://kumti.com/serbia-permireson-kapacitetet-ushtarake-permes-stervitjeve-nderkombetare/60%Hourly2015-02-06 19:42
https://kumti.com/papa-francesku-jo-dhune-ne-emer-te-zotit-por-as-tallje-per-fene/60%Hourly2015-02-06 19:18
https://kumti.com/kanade-muslimanet-dhe-jo-muslimane-mblidhen-ne-xhami-per-dialog-dhe-mirekuptim/60%Hourly2015-02-06 19:16
https://kumti.com/azia-humb-per-shkak-te-naftes-300-miliard-dollar/60%Hourly2015-02-06 19:14
https://kumti.com/thellohen-marredheniet-ne-fushen-e-shendetesise-kosove-gjermani/60%Hourly2015-02-06 19:05
https://kumti.com/erdogan-terrorizmi-duhet-te-luftohet-se-bashku/60%Hourly2015-02-06 19:04
https://kumti.com/turqia-i-ben-thirrje-nenshtetasve-te-saj-te-largohen-nga-jemeni/60%Hourly2015-02-06 19:00
https://kumti.com/ja-si-i-shpeton-vdekjes-ne-uje-nje-i-moshuar-nga-artana-video/60%Hourly2015-02-06 16:23
https://kumti.com/skandaloze-xhemal-ahmeti-jon-leka-do-ti-ndale-derset-e-hoxhallareve-me-shpate/60%Hourly2015-02-06 15:38
https://kumti.com/pas-edi-rames-tony-blair-keshilltar-edhe-i-vucicit/60%Hourly2015-02-06 14:58
https://kumti.com/rritje-enorme-aki-ja-raporton-50-mije-kosovare-kane-leshuar-vendin/60%Hourly2015-02-06 14:20
https://kumti.com/mbreti-selman-nuk-jam-i-kenaqur-me-rolin-e-arabise-saudite-ne-zhvillimet-gjate-trazirave-ne-egjipt/60%Hourly2015-02-06 14:11
https://kumti.com/ministri-bajrami-rreth-5-mije-nxenes-kane-braktisur-shkollat-si-pasoje-e-migrimit/60%Hourly2015-02-06 14:05
https://kumti.com/portali-pro-qeveritare-bota-sot-genjen/60%Hourly2015-02-06 13:47
https://kumti.com/isis-dogji-per-se-gjalli-nje-njeri-ashtu-sic-amerikanet-dogjen-me-mijera/60%Hourly2015-02-06 13:45
https://kumti.com/kapet-banda-shqiptare-21-te-arrestuar/60%Hourly2015-02-06 13:44
https://kumti.com/serbia-arrestoi-290-emigrant-te-kosoves-per-vetem-48-ore/60%Hourly2015-02-06 12:27
https://kumti.com/vershimet-ne-han-te-elezit-video/60%Hourly2015-02-06 12:18
https://kumti.com/shiu-vershimet-termeti-hoxhe-jusuf-hajrullahu-video/60%Hourly2015-02-06 12:03
https://kumti.com/suhareke-rendohet-gjendja-si-pasoje-e-vershimeve/60%Hourly2015-02-06 11:57
https://kumti.com/projekt-per-rregullimin-e-parkut-ne-hyrje-te-prishtines-foto/60%Hourly2015-02-06 10:24
https://kumti.com/shitet-golfi-per-migrim-foto/60%Hourly2015-02-06 10:16
https://kumti.com/vazhdojne-vrasjet-nga-forcat-e-asadit/60%Hourly2015-02-06 10:13
https://kumti.com/presidenti-erdogan-takim-me-biznesmene-dhe-investitore-arabe/60%Hourly2015-02-06 10:10
https://kumti.com/be-kosova-te-pergatitet-per-rikthimin-e-emigranteve/60%Hourly2015-02-06 10:10
https://kumti.com/nato-paralajmeron-per-reagim-te-rusise-nese-armatoset-ukraina/60%Hourly2015-02-06 10:09
https://kumti.com/u-falen-afro-500-milione-euro/60%Hourly2015-02-06 10:08
https://kumti.com/termeti-ne-veri-te-vendit-ishte-4-1-shkalle-te-rihterit/60%Hourly2015-02-06 10:04
https://kumti.com/policia-gjermane-e-gjen-vajzen-e-zhdukur-12-vjecare-azilkerkuese-nga-kosova/60%Hourly2015-02-06 10:03
https://kumti.com/28-protestuesve-paraburgimi-u-zevendesohet-me-arrest-shtepiak/60%Hourly2015-02-06 09:57
https://kumti.com/balla-emigrantet-s-mund-t-i-ndalim-me-arme/60%Hourly2015-02-06 09:56
https://kumti.com/si-po-ndikojne-tabletet-dhe-telefonet-inteligjente-ne-zhvillimin-emocional-dhe-social/60%Hourly2015-02-06 07:10
https://kumti.com/e-tmerrshme-e-la-varrin-e-djalit-deshmore-ne-luften-e-uck-se-dhe-ik-ne-gjermani-video/60%Hourly2015-02-06 06:27
https://kumti.com/veterani-i-uck-se-ne-kushte-te-veshtira-jetese-ia-mesyne-migrimit-video/60%Hourly2015-02-06 05:53
https://kumti.com/lirohet-nga-burgu-drejtori-i-fondacionit-haremejn/60%Hourly2015-02-06 00:39
https://kumti.com/i-riu-pa-prespektive/60%Hourly2015-02-05 23:20
https://kumti.com/komuna-e-cairit-uzurpon-zyrat-e-klubit-elita/60%Hourly2015-02-05 22:25
https://kumti.com/a-kane-marre-ata-politikan-qe-krekosen-me-taksat-e-qytetareve-qe-nga-skamja-migrojne/60%Hourly2015-02-05 21:47
https://kumti.com/prekese-20-te-minuta-ne-varr-video/60%Hourly2015-02-05 17:38
https://kumti.com/publikohen-foto-te-reja-te-modelit-te-ardhshem-htc-one-m9/60%Hourly2015-02-05 17:08
https://kumti.com/lidhja-diplomatike-me-e-re-eshte-ajo-mes-kosoves-dhe-distributorit-amerikan-online-amazon/60%Hourly2015-02-05 17:05
https://kumti.com/skandaloze-me-alkool-festojne-themelimin-task-forces-per-kontrollin-e-kancerit/60%Hourly2015-02-05 16:52
https://kumti.com/keshilli-i-etikes-prokuroria-te-mos-pengoj-publikimin-e-fakteve/60%Hourly2015-02-05 16:40
https://kumti.com/siri-forcat-opozitare-sulmojne-zonat-e-damsakut-qe-jane-nen-kontrollin-e-regjimit-te-assad/60%Hourly2015-02-05 16:38
https://kumti.com/baba-i-hip-hopit-suge-knight-pranon-islamin/60%Hourly2015-02-05 16:35
https://kumti.com/500-kineze-masovisht-pranojne-islamin/60%Hourly2015-02-05 16:18
https://kumti.com/levizja-besa-i-perkrah-protestat-kunder-ndotjes-se-ajrit-ne-tetove/60%Hourly2015-02-05 15:35
https://kumti.com/turqi-nuk-e-marrim-seriozisht-deklaraten-e-egjiptit/60%Hourly2015-02-05 15:04
https://kumti.com/zbulim-i-rendesishem-nga-shkencetaret-turq/60%Hourly2015-02-05 14:58
https://kumti.com/rumania-ul-normen-e-interesit-per-te-forcuar-ekonomine/60%Hourly2015-02-05 14:55
https://kumti.com/bien-shitjet-e-kompjutereve-tablete-cilat-jane-arsyet/60%Hourly2015-02-05 14:52
https://kumti.com/norvegjia-synon-te-ndaloje-fenomenin-e-lypjes-ne-rruge/60%Hourly2015-02-05 14:49
https://kumti.com/perleshje-te-armatosura-ne-mianmar-20-te-vrare/60%Hourly2015-02-05 14:45
https://kumti.com/ezani-ne-gjuhen-turke-1932-1950-video/60%Hourly2015-02-05 14:03
https://kumti.com/indiferenca/60%Hourly2015-02-05 13:24
https://kumti.com/extremistat-nuk-ti-sollen-autobusat-per-hungari/60%Hourly2015-02-05 13:20
https://kumti.com/si-pergatitet-nje-gote-caji-e-persosur/60%Hourly2015-02-05 11:28
https://kumti.com/maqedonia-ka-zbuluar-nje-miniere-ari/60%Hourly2015-02-05 11:27
https://kumti.com/dijetari-mysliman-e-zbuloi-ameriken-500-vite-para-kristofor-kolombos/60%Hourly2015-02-05 11:27
https://kumti.com/remi-te-rinjte-largohen-ndersa-50-milione-euro-shkojne-meditje-dhe-shtesa/60%Hourly2015-02-05 11:26
https://kumti.com/historiani-duelffer-ndarja-e-evropes-nuk-eshte-kapercyer-ende/60%Hourly2015-02-05 11:23
https://kumti.com/qeveria-ia-fale-borxhet-kosovareve-deri-ne-vitin-2008/60%Hourly2015-02-05 11:17
https://kumti.com/studim-si-ndikojne-emocionet-e-caktuara-ne-trupin-tone/60%Hourly2015-02-05 10:56
https://kumti.com/asociacioni-i-gazetareve-te-kosoves-ka-ndare-cmimet-vjetore-ne-gazetari/60%Hourly2015-02-05 09:01
https://kumti.com/hasan-tahsini-botohen-veprat-e-panjohura-te-stambollit/60%Hourly2015-02-05 08:58
https://kumti.com/xhamia-e-ibrit-ne-mitrovice/60%Hourly2015-02-05 08:51
https://kumti.com/banoret-e-fshatit-zaplluxhe-te-dragashit-rrezikohen-nga-kanceri/60%Hourly2015-02-05 08:48
https://kumti.com/jabllanoviq-do-te-bisedojme-me-kryeministrin-tone-vuciq/60%Hourly2015-02-05 08:39
https://kumti.com/nje-grumbull-i-madh-i-buallicave-hakmerret-kunder-luaneve/60%Hourly2015-02-05 08:34
https://kumti.com/programi-ipa-kur-grantet-i-merr-pa-merite-filan-fisteku/60%Hourly2015-02-05 08:27
https://kumti.com/sinkronizimi-i-nderkembezave/60%Hourly2015-02-05 08:24
https://kumti.com/sa-eshte-e-rrezikshme-ta-mbani-urinen/60%Hourly2015-02-05 08:21
https://kumti.com/permbytjet-ne-shqiperi-600-familje-te-evakuuara/60%Hourly2015-02-05 08:16
https://kumti.com/georgievski-kunder-serbizimit-te-maqedonise/60%Hourly2015-02-05 08:13
https://kumti.com/kembim-i-pervojave-per-qasje-te-lire-deri-te-informacionet-me-karakter-publik/60%Hourly2015-02-05 08:09
https://kumti.com/privilegjet-bllokuese-shteti-jofunksional/60%Hourly2015-02-05 08:07
https://kumti.com/kuvendi-voton-sot-projektrezoluten-per-pengimin-e-migrimit-ilegal/60%Hourly2015-02-05 08:05
https://kumti.com/15-vite-nga-masakra-e-shqiptareve-ne-mitrovice/60%Hourly2015-02-05 08:02
https://kumti.com/rruga-kacanik-hani-i-elezit-e-bllokuar/60%Hourly2015-02-05 07:49
https://kumti.com/propozimi-per-spastrim-fetar-ne-europe/60%Hourly2015-02-04 21:42
https://kumti.com/skandali-ne-argjentine/60%Hourly2015-02-04 21:35
https://kumti.com/egjipt-230-te-denuar-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2015-02-04 21:31
https://kumti.com/shtetasit-te-kosoves-i-konfiskohet-makina-ne-jazhince/60%Hourly2015-02-04 21:26
https://kumti.com/e-turpshme-ja-si-tallet-motra-e-ministrit-blerand-stavilecit-me-emigrantet-nga-kosova-foto/60%Hourly2015-02-04 21:24
https://kumti.com/burra-gra-e-femije-drejt-europes-video/60%Hourly2015-02-04 21:16
https://kumti.com/beograd-dikur-ne-kete-xhami-ligjeratat-jane-mbajtur-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2015-02-04 18:53
https://kumti.com/libri-i-kujtimit-te-kosoves-nje-nga-regjistrat-me-te-mire-te-viktimave-te-luftes/60%Hourly2015-02-04 18:50
https://kumti.com/jordania-ekzekuton-dy-militantet-e-burgosur-te-isis-ne-shenje-hakmarrje-pas-vrasjes-se-pilotit/60%Hourly2015-02-04 18:45
https://kumti.com/strukturimi-i-levizjes-se-fethullah-gylenit-ne-kosove/60%Hourly2015-02-04 17:20
https://kumti.com/5-keshilla-per-percaktimin-e-qellimit/60%Hourly2015-02-04 16:14
https://kumti.com/si-te-fitoni-ne-nje-interviste-pune-ne-6-hapa/60%Hourly2015-02-04 15:52
https://kumti.com/sa-paguhen-punetoret-e-facebook-ut/60%Hourly2015-02-04 15:51
https://kumti.com/alzheimeri/60%Hourly2015-02-04 15:50
https://kumti.com/8-ide-si-te-qeroni-qepe-pa-ju-lotuar-syte/60%Hourly2015-02-04 15:35
https://kumti.com/si-zgjidhet-parfumi-i-pershtatshem-per-ju/60%Hourly2015-02-04 15:14
https://kumti.com/poligamet-burrat-me-shume-gra-jetojne-me-gjate-se-monogamet/60%Hourly2015-02-04 14:32
https://kumti.com/egjipti-i-kerkon-be-se-mbylljen-e-kanaleve-te-transmetimit-te-vellazerise-muslimane/60%Hourly2015-02-04 14:20
https://kumti.com/mbetet-ne-udhekryq-ceshtja-e-emrave-te-shkollave-ne-tetove/60%Hourly2015-02-04 14:18
https://kumti.com/turqi-ne-automjetin-me-targa-shqiptare-gjenden-rreth-51-kg-heroine-arrestohen-5-persona/60%Hourly2015-02-04 14:18
https://kumti.com/kek-me-karota/60%Hourly2015-02-04 14:15
https://kumti.com/rritja-ne-ferme-ndikon-ne-rregullimin-e-sistemit-imunitar/60%Hourly2015-02-04 14:15
https://kumti.com/10-demtimet-e-pariparueshme-qe-shkakton-duhani-tek-adoleshentet/60%Hourly2015-02-04 14:10
https://kumti.com/oriz-me-bizele/60%Hourly2015-02-04 14:09
https://kumti.com/brusketa-me-djathe-te-shkrire-suxhuk-ereza/60%Hourly2015-02-04 14:06
https://kumti.com/brusketa-me-djathe-te-shkrire-suxhuk-ereza-2/60%Hourly2015-02-04 14:06
https://kumti.com/fatos-lubonja-mesazh-per-shqiptaret-e-kosoves/60%Hourly2015-02-04 13:52
https://kumti.com/lideret-politike-shqiptare-ne-mal-te-zi-te-pakenaqur-me-poziten-e-shqiptareve/60%Hourly2015-02-04 13:26
https://kumti.com/mjekroshat-ma-kan-qu-ftesen-per-me-luftu-ne-siri/60%Hourly2015-02-04 13:25
https://kumti.com/prapa-pucit-fshihet-tendenca-per-te-heshtur-opoziten-dhe-mediumet/60%Hourly2015-02-04 13:24
https://kumti.com/lb-denoncon-kqz-ne-per-financim-te-jashteligjshem-te-listes-serbe/60%Hourly2015-02-04 13:24
https://kumti.com/liberalizimi-i-vizave-ve-ne-kontroll-dhe-e-ndal-migrimin-ilegal/60%Hourly2015-02-04 13:22
https://kumti.com/janjiq-nuk-do-te-kalonte-aktakuza-e-kosoves-kunder-serbise/60%Hourly2015-02-04 13:20
https://kumti.com/portieri-i-superliges-martohet-ne-burgun-hungarez/60%Hourly2015-02-04 13:13
https://kumti.com/e-trishtueshme-edhe-klintoni-i-vogel-iku-nga-kosova-foto/60%Hourly2015-02-04 13:11
https://kumti.com/kosova-kushti-i-pare-per-serbine/60%Hourly2015-02-04 13:11
https://kumti.com/qendro-ne-kosove-oj-rini-mesazh-nga-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-02-04 12:39
https://kumti.com/permendja-e-allahut-dhikri-hoxhe-metush-memedi/60%Hourly2015-02-04 12:15
https://kumti.com/bisede-mes-plakut-zvicran-dhe-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2015-02-04 09:50
https://kumti.com/cka-duhet-me-thene-kur-te-dalim-nga-shtepia-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-02-04 09:23
https://kumti.com/si-te-bllokoni-ueb-faqet-pornografike-ne-kompjuterin-tuaj/60%Hourly2015-02-04 09:18
https://kumti.com/stalini-brenda-ne-mendjen-e-nje-monstre/60%Hourly2015-02-04 06:46
https://kumti.com/permbytje-ne-turqi-moti-i-keq-ka-perfshire-rajonet-europiane/60%Hourly2015-02-04 06:42
https://kumti.com/azilkerkuesit-kosovare-ne-austri-nuk-kthehemi-ne-kosove/60%Hourly2015-02-04 06:31
https://kumti.com/dita-boterore-kunder-kancerit-shenohet-edhe-ne-kosove/60%Hourly2015-02-04 06:30
https://kumti.com/vitet-e-arta-kane-marre-fund-per-turqine/60%Hourly2015-02-04 00:30
https://kumti.com/gjermanet-shpetojne-shqiptaren/60%Hourly2015-02-03 22:35
https://kumti.com/fiorentina-eliminon-romen-nga-kupa-e-italise/60%Hourly2015-02-03 22:33
https://kumti.com/serbia-quditet-pse-kosova-do-te-kerkoje-demshperblim-lufte/60%Hourly2015-02-03 22:31
https://kumti.com/ministria-e-arsimit-dhe-sashk-u-arriten-marreveshje-greva-nderpritet-prej-neser-fillon-mesimi/60%Hourly2015-02-03 22:26
https://kumti.com/migrimi-ilegal-po-zbraz-shkollat-5200-nxenes-lene-kosoven/60%Hourly2015-02-03 22:22
https://kumti.com/rrahje-ne-shkup-nje-i-therur-pese-te-arrestuar/60%Hourly2015-02-03 22:21
https://kumti.com/lutfi-haziri-per-ikjen-e-qytetareve-kemi-faj-ne-politikanet/60%Hourly2015-02-03 22:19
https://kumti.com/flamurin-autobusi-zevendeson-harten-e-kosoves-foto/60%Hourly2015-02-03 22:05
https://kumti.com/vetevaret-26-vjecari-e-kishte-lene-edhe-e-fejuara-e-trete/60%Hourly2015-02-03 22:00
https://kumti.com/proteste-ne-stacion-te-autobuseve-kunder-ikjes/60%Hourly2015-02-03 21:59
https://kumti.com/biseda-fetare-me-hoxhe-bekir-halimi-dhe-bedri-lika/60%Hourly2015-02-03 19:42
https://kumti.com/llogarite-veten-para-se-te-llogaritesh-hoxhe-muharem-ismaili/60%Hourly2015-02-03 19:38
https://kumti.com/mos-e-ofendo-askend-hoxhe-enes-goga/60%Hourly2015-02-03 19:32
https://kumti.com/beson-ne-zot-dhe-kaq-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-02-03 19:23
https://kumti.com/shoqatat-arabe-fajtore-per-ikjen-e-rinise-kosovare/60%Hourly2015-02-03 19:12
https://kumti.com/selfija-e-vitit/60%Hourly2015-02-03 14:06
https://kumti.com/jabllanovic-jep-doreheqje-ne-dy-tri-oret-e-ardhshme/60%Hourly2015-02-03 13:12
https://kumti.com/jakup-krasniqi-isa-mustafa-ka-hyre-ne-mal-pa-sopate/60%Hourly2015-02-03 13:10
https://kumti.com/kanadaja-nje-tjeter-parajse-e-synuar-nga-kosovaret/60%Hourly2015-02-03 12:53
https://kumti.com/biseda-bombe-midis-zaevit-e-gruevskit-video/60%Hourly2015-02-03 11:53
https://kumti.com/vv-kallezim-penal-ndaj-komandanteve-dhe-shefave-te-policise/60%Hourly2015-02-03 11:49
https://kumti.com/dokumentar-islami-tradicional/60%Hourly2015-02-03 11:31
https://kumti.com/lutje-e-perbashket-prane-gjenocidit-dhe-etnocidit-grek-ndaj-popullates-came-te-besimit-musliman/60%Hourly2015-02-03 11:07
https://kumti.com/hafiz-tahir-kolgjini/60%Hourly2015-02-03 11:06
https://kumti.com/marredheniet-e-perendimit-me-rusine/60%Hourly2015-02-03 11:03
https://kumti.com/permbytjet-qeveria-situata-eshte-kritike/60%Hourly2015-02-03 11:00
https://kumti.com/tentativ-p-r-pu-apo-luft-brutale-p-r-pushtet-n-maqedoni/60%Hourly2015-02-03 10:55
https://kumti.com/arme-nga-shba-dhe-nato-per-ukrainen/60%Hourly2015-02-03 10:53
https://kumti.com/qeveria-shqiptare-vjen-me-portal-per-korrupsion/60%Hourly2015-02-03 10:50
https://kumti.com/tirane-vdes-nje-person-nga-i-ftohti/60%Hourly2015-02-03 10:49
https://kumti.com/gazetari-i-burgosur-i-al-jazeera-heq-dore-nga-shtetesia-egjiptiane/60%Hourly2015-02-03 10:47
https://kumti.com/cfare-ngjau-me-seferin/60%Hourly2015-02-03 10:42
https://kumti.com/sot-vendimi-per-gjenocidin-ne-serbi-e-kroaci/60%Hourly2015-02-03 10:39
https://kumti.com/ja-cfare-thone-familjaret-e-61-vjecarit-qe-vdiq-rruges-per-ne-gjermani-video/60%Hourly2015-02-03 10:34
https://kumti.com/edhe-ban-ki-moon-i-shqetesuar-per-ikjet-masive-nga-kosova/60%Hourly2015-02-03 10:32
https://kumti.com/kosovari-i-perlotur-i-shane-autobuset-dhe-i-lute-te-tjeret-te-mos-e-leshojne-kosoven-video/60%Hourly2015-02-03 10:27
https://kumti.com/shkup-9-aksidente-per-24-ore/60%Hourly2015-02-03 10:23
https://kumti.com/dy-pilote-ruse-kidnapohen-ne-sudan/60%Hourly2015-02-03 10:19
https://kumti.com/shaqiri-ne-top-10-transferimet-e-janarit/60%Hourly2015-02-03 10:18
https://kumti.com/leci-duka-ma-dha-pasaporten-per-shkak-te-ndeshjeve-te-kurdisura/60%Hourly2015-02-03 10:13
https://kumti.com/to-vima-tsipras-oferte-janullatos-per-president-te-greqise/60%Hourly2015-02-03 10:06
https://kumti.com/si-iket-nga-kosova-per-hungari/60%Hourly2015-02-03 09:58
https://kumti.com/arrestohet-nje-zyrtar-komunal-i-prishtines-dhe-nje-i-gracanices/60%Hourly2015-02-03 09:55
https://kumti.com/proteste-kunder-se-keqes-se-madhe/60%Hourly2015-02-03 09:51
https://kumti.com/jabllanoviq-rruga-nuk-mund-te-me-shkarkoje/60%Hourly2015-02-03 09:48
https://kumti.com/terrorizmi-sui-generis-i-thacit/60%Hourly2015-02-03 01:13
https://kumti.com/jabllanoviqit-beogradi-i-thote-te-jape-doreheqje/60%Hourly2015-02-03 00:10
https://kumti.com/nenat-e-ushtareve-ruse-thone-se-djemte-po-u-dergohen-ne-ukraine/60%Hourly2015-02-03 00:00
https://kumti.com/kim-mehmeti-nese-nuk-shperthejn-bombat-atehere-banditet-tane-partiak-e-kane-braktisur-shtratin-e-vmro-se/60%Hourly2015-02-02 23:56
https://kumti.com/thirrjet-e-nenave-leter-te-hapur-mustafes-dhe-ambasadave-nderkombetare/60%Hourly2015-02-02 14:44
https://kumti.com/be-e-korrigjoi-reagimin-rreth-rastit-puc/60%Hourly2015-02-02 14:41
https://kumti.com/foto-origjinale-e-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/60%Hourly2015-02-02 13:23
https://kumti.com/si-mesojne-studentet-ne-universitet/60%Hourly2015-02-02 13:12
https://kumti.com/31-milion-euro-jane-sekuestruar-vetem-ne-vitin-2014/60%Hourly2015-02-02 13:11
https://kumti.com/ai-autoritetet-egjiptiane-u-perpoqen-te-fshehin-lajmet-e-vrasjeve-te-protestueseve/60%Hourly2015-02-02 13:03
https://kumti.com/kosova-po-flene-kroacia-neser-meson-vendimin-e-gjnd-se-per-gjenocidin-serb/60%Hourly2015-02-02 13:00
https://kumti.com/tribune-me-rastin-e-dites-nderkombetare-te-hixhabit-foto/60%Hourly2015-02-02 12:55
https://kumti.com/shqipja-gjuhe-zyrtare-ne-burgun-zviceran/60%Hourly2015-02-02 12:37
https://kumti.com/gjendet-e-vrare-me-thike-vajza-4-vjece/60%Hourly2015-02-02 12:32
https://kumti.com/tete-vjet-nga-propozimi-i-planit-te-ahtisarit/60%Hourly2015-02-02 12:29
https://kumti.com/policia-i-kerkon-takim-levizjes-vetevendosje/60%Hourly2015-02-02 12:27
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-s-ka-fakte-se-protestuesit-kryen-vepren-penale-huliganizem-see-more-at-http-lajmi-net-gjykata-e-apelit-ska-fakte-se-protestuesit-kryen-vepren-penale-huliganizem-100093557-html-sthash/60%Hourly2015-02-02 12:26
https://kumti.com/rruga-prishtine-ferizaj-edhe-me-tutje-e-permbytur-foto/60%Hourly2015-02-02 12:24
https://kumti.com/opozita-therret-ne-interpelance-kryeministrin-mustafa/60%Hourly2015-02-02 12:22
https://kumti.com/cilat-jane-dallimet-mes-suedise-dhe-sirise-video/60%Hourly2015-02-02 12:12
https://kumti.com/keto-jane-arsyet-pse-kryeministri-mustafa-nuk-e-shkarkon-jabllanovicin/60%Hourly2015-02-02 12:11
https://kumti.com/jena-ne-hungari/60%Hourly2015-02-02 12:06
https://kumti.com/freedom-house-retortika-islamofobike-ishte-shqetesim-per-vitin-2014/60%Hourly2015-02-02 11:43
https://kumti.com/charlie-hedbo-myslimanet-dhe-liria-e-medias/60%Hourly2015-02-02 11:36
https://kumti.com/femija-terrorist/60%Hourly2015-02-02 11:27
https://kumti.com/facebook-agron-selimaj-drejtor-i-aki-se/60%Hourly2015-02-02 11:24
https://kumti.com/zoologji-a-e-dini-se/60%Hourly2015-02-02 11:22
https://kumti.com/qindra-filloriste-braktisin-mesimin-ne-prishtine/60%Hourly2015-02-02 11:21
https://kumti.com/vepra-te-turpshme-me-nje-te-mitur-pranga-44-vjecarit/60%Hourly2015-02-02 11:19
https://kumti.com/telefoni-me-i-kerkuar-nga-trafikantet-foto/60%Hourly2015-02-02 11:15
https://kumti.com/si-ta-zbuloni-kush-jua-vjedh-wi-fi-ne/60%Hourly2015-02-02 11:02
https://kumti.com/berjani-nafta-nuk-kontrollohet-ne-kufi/60%Hourly2015-02-02 10:59
https://kumti.com/ikjet-e-kosovareve-e-kane-prodhuar-nje-atmosfere-te-zymte-2/60%Hourly2015-02-02 10:58
https://kumti.com/ide-te-medha-per-dizajnin-e-salloneve-te-vogla/60%Hourly2015-02-02 10:57
https://kumti.com/si-te-krijoni-nje-terrarium-minikopesht/60%Hourly2015-02-02 10:55
https://kumti.com/ne-partine-vmro-dpmne-po-mbizotron-panike-e-vertet/60%Hourly2015-02-02 10:55
https://kumti.com/ikjet-e-kosovareve-e-kane-prodhuar-nje-atmosfere-te-zymte/60%Hourly2015-02-02 10:51
https://kumti.com/range-rover-sport-vs-porsche-cayenne-gts/60%Hourly2015-02-02 10:51
https://kumti.com/vazhdojne-permbytjet-ne-jug-te-shqiperise/60%Hourly2015-02-02 10:49
https://kumti.com/presidenti-i-ri-i-italise-mbeshtetes-i-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2015-02-02 10:45
https://kumti.com/kush-e-qeli-deren-i-pari-per-hungari/60%Hourly2015-02-02 10:45
https://kumti.com/komoditeti-dhe-mikpritja-e-shtepise/60%Hourly2015-02-02 10:44
https://kumti.com/efektet-e-shendetshme-te-molles/60%Hourly2015-02-02 10:43
https://kumti.com/tiramisu-gjysem-e-ngrire/60%Hourly2015-02-02 10:41
https://kumti.com/kosova-rrezikon-te-humbe-nga-nje-qyteze-ne-muaj/60%Hourly2015-02-02 10:38
https://kumti.com/12-menyra-per-te-eleminuar-dhimbjet-ne-fund-te-shpines/60%Hourly2015-02-02 10:38
https://kumti.com/kek-u-akuzohet-per-mashtrim-ne-tenderin-6-3-milionesh/60%Hourly2015-02-02 10:36
https://kumti.com/ruges-per-hungari-vdes-61-vjecari-ne-kufi/60%Hourly2015-02-02 10:34
https://kumti.com/azilantet-pajisen-me-viza-te-perkohshme-ne-gjermani-dokument/60%Hourly2015-02-02 10:23
https://kumti.com/a-mund-te-maten-dhimbjet/60%Hourly2015-02-02 10:21
https://kumti.com/cfare-eshte-gastriti-apo-inflamacioni-i-lukthit/60%Hourly2015-02-02 10:18
https://kumti.com/ne-britani-te-madhe-jane-rritur-ndjenjat-anti-muslimane/60%Hourly2015-02-02 10:17
https://kumti.com/ai-autoritetet-egjiptiane-u-perpoqen-te-fshehin-lajmet-e-vrasjeve-te-protestueseve-javen-e-kaluar/60%Hourly2015-02-02 10:16
https://kumti.com/mpj-e-palestines-agresioni-izraelit-ka-kaluar-te-gjitha-kufijte/60%Hourly2015-02-02 10:15
https://kumti.com/sherebela-mbreteresha-e-shendetit-2/60%Hourly2015-02-02 10:12
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-ne-dubai-nese-te-bie-kuleta-ne-toke-video/60%Hourly2015-02-02 10:05
https://kumti.com/gjermania-po-i-mbane-azilkerkuesit-ne-kampet-e-nazisteve/60%Hourly2015-02-02 10:03
https://kumti.com/jemen-protesta-nga-militantet-husi-kunder-arabise-saudite/60%Hourly2015-02-02 10:02
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-ne-dubai-nese-te-bie-kuleta-ne-toke/60%Hourly2015-02-02 10:01
https://kumti.com/kroacia-nga-sot-ua-fal-te-gjitha-borxhet-qytetareve-te-saj/60%Hourly2015-02-02 09:59
https://kumti.com/behgjet-pacolli-i-kryqezon-thacin-dhe-mustafen/60%Hourly2015-02-02 09:58
https://kumti.com/edhe-nje-tjeter-falje-gjaku-ndermjetesues-serish-hoxhollaret/60%Hourly2015-02-02 09:57
https://kumti.com/ne-xhamine-e-obiliqit-pajtohen-dy-familje-pas-pese-viteve-ne-hasmeri/60%Hourly2015-02-02 09:54
https://kumti.com/ambasada-e-turqise-reagon-kunder-shpifjeve-te-expressit/60%Hourly2015-02-02 09:51
https://kumti.com/aksion-pa-paralajmerim-i-doganes-se-kosoves-konfiskon-mbi-35-aparate-ilegale-te-lojerave-te-fatit/60%Hourly2015-02-01 17:46
https://kumti.com/agim-shahini-akuzohet-per-mashtrim/60%Hourly2015-02-01 17:42
https://kumti.com/vriten-13-ushtare-te-ukraines/60%Hourly2015-02-01 17:28
https://kumti.com/fashistet-britanik-ne-protesta-kunder-muslimaneve/60%Hourly2015-02-01 17:27
https://kumti.com/a-u-helmua-ismail-qemali-nga-kundershtaret-e-tij-politik/60%Hourly2015-02-01 17:20
https://kumti.com/korce-djali-qellon-me-sepate-ne-koke-babane-e-tij/60%Hourly2015-02-01 17:14
https://kumti.com/shqiperia-eshte-ne-alarm-si-pasoje-e-kushteve-te-keqija-atmosferike/60%Hourly2015-02-01 17:02
https://kumti.com/bombat-e-opozites-maqedonia-para-destabilizimit-te-madh/60%Hourly2015-02-01 15:58
https://kumti.com/ymeri-qeveria-ne-panik-po-perpiqet-t-i-frikesoje-qytetaret/60%Hourly2015-02-01 15:43
https://kumti.com/e-la-shtepine-dhe-nenen-e-vetmuar-u-nis-per-gjermani/60%Hourly2015-02-01 15:39
https://kumti.com/dita-e-hapur-e-xhamise-ne-britani/60%Hourly2015-02-01 15:32
https://kumti.com/cilet-profesione-te-shendoshin-me-se-shumti/60%Hourly2015-02-01 15:20
https://kumti.com/tarifat-e-ujit-te-pijshem-ne-ballkan/60%Hourly2015-02-01 15:18
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-shqiperise-bushati-vizite-dy-ditore-ne-egjipt/60%Hourly2015-02-01 15:18
https://kumti.com/aplikacionet-me-te-mira-te-muajit-janar-2015-per-android-ios-dhe-windows-phone/60%Hourly2015-02-01 15:12
https://kumti.com/galaxy-s6-me-ekran-5-inc/60%Hourly2015-02-01 15:10
https://kumti.com/nje-person-i-vrare-ne-prizren/60%Hourly2015-02-01 15:08
https://kumti.com/i-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj-serbit-te-dyshuar-per-terrorizem-slobodan-gavriq/60%Hourly2015-02-01 15:05
https://kumti.com/korrupsioni-ne-maqedoni-vazhdon-te-lulezoje/60%Hourly2015-02-01 14:59
https://kumti.com/shirat-shkaktojne-rremuje-ne-disa-vise-te-maqedonise/60%Hourly2015-02-01 14:55
https://kumti.com/sulm-ndaj-nje-xhamie-ne-austri/60%Hourly2015-02-01 14:50
https://kumti.com/shkon-ne-7-numri-i-viktimave-nga-orteket-e-bores-ne-zvicer/60%Hourly2015-02-01 14:49
https://kumti.com/shikimi-pornografik-i-demshem/60%Hourly2015-02-01 14:40
https://kumti.com/dita-nderkombetare-e-hixhabit/60%Hourly2015-02-01 14:30
https://kumti.com/skandalet-e-kishes-dhe-a-eshte-e-mundur-te-jetohet-pa-seks/60%Hourly2015-02-01 14:25
https://kumti.com/mbulesa-eshte-e-drejte-e-pakontestueshme-e-grave-myslimane-thote-deputetja/60%Hourly2015-02-01 14:13
https://kumti.com/rreziqet-e-fshehura-te-dietes/60%Hourly2015-02-01 13:38
https://kumti.com/e-tmerrshme-lind-ne-karrocen-e-spitalit-foshnja-terhiqet-zvarre-12-metra-dhe-vdes-video/60%Hourly2015-02-01 13:34
https://kumti.com/po-zbrazen-fshatrat-e-llapit/60%Hourly2015-02-01 13:30
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-flet-per-ikjen-masive-te-shqiptareve-nga-kosova/60%Hourly2015-02-01 13:30
https://kumti.com/baze-protesta-e-demton-imazhin-e-qeverise-jo-te-kosoves/60%Hourly2015-02-01 13:22
https://kumti.com/arrestime-te-reja-per-protesten-e-27-janarit/60%Hourly2015-02-01 13:19
https://kumti.com/ja-pasojat-e-alkoolit-prizrenasi-sulmon-nenen-e-tij-dhe-i-ve-zjarrin-shtepise/60%Hourly2015-02-01 12:44
https://kumti.com/pezullohet-publikimi-i-charlie-hebdo/60%Hourly2015-02-01 12:39
https://kumti.com/lumi-vjosa-kercenon-vershimin-e-shume-rajoneve/60%Hourly2015-02-01 12:14
https://kumti.com/facebook-ka-ndryshuar-rregullimin-e-privatesise-tani-eshte-bere-nje-agjenture/60%Hourly2015-02-01 11:33