XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/devolli-me-oligarket-e-vet-ia-mesyn-edhe-naftes/60%Hourly2015-03-31 18:20
https://kumti.com/masakra-e-skenderajt-i-ndau-shaban-polluzhen-me-fadil-hoxhen-videointerviste/60%Hourly2015-03-31 18:17
https://kumti.com/qeveria-pritet-t-i-jape-fund-plackes-se-devolleve-nga-homologimi/60%Hourly2015-03-31 18:15
https://kumti.com/renie-simbolike-e-svp-se-ngritje-e-sp-se-dhe-fdp-se/60%Hourly2015-03-31 18:14
https://kumti.com/basha-heq-dore-nga-tirana-disa-kandidate-nga-pd/60%Hourly2015-03-31 18:12
https://kumti.com/drenasi-subvencionon-familjet-me-mbi-7-femije/60%Hourly2015-03-31 18:11
https://kumti.com/hajni-ne-prishtine-si-ne-filma-video/60%Hourly2015-03-31 18:07
https://kumti.com/enver-hasani-dhe-stafi-i-tij-paguajne-7-500-euro-per-ta-mesuar-gjuhen/60%Hourly2015-03-31 18:04
https://kumti.com/ministrit-murati-i-kerkohet-te-tregoje-kujt-iu-kerkua-harac-video/60%Hourly2015-03-31 18:02
https://kumti.com/ministria-e-bujqesise-2600-vende-te-reja-pune/60%Hourly2015-03-31 15:17
https://kumti.com/sot-nis-edicioni-i-4-te-i-olimpiades-se-diturise/60%Hourly2015-03-31 15:16
https://kumti.com/serbet-duan-te-terheqin-ushtaret-e-tyre-te-vrare-ne-koshare/60%Hourly2015-03-31 15:14
https://kumti.com/zyrtare-posta-e-kosoves-ule-pagat/60%Hourly2015-03-31 15:12
https://kumti.com/njesite-elite-te-policise-se-kosoves-neser-ne-veri/60%Hourly2015-03-31 15:10
https://kumti.com/kujtim-shala-emeron-bashkepartiakun-e-vet-ne-keshillin-e-qkk-se/60%Hourly2015-03-31 15:08
https://kumti.com/shefi-i-verifikimeve-ne-aki-izet-musa-ka-diplome-false/60%Hourly2015-03-31 15:06
https://kumti.com/ismet-abdullahu-i-aak-se-u-perlesh-me-dy-persona-video/60%Hourly2015-03-31 15:03
https://kumti.com/daciq-dialogu-me-prishtinen-na-dergon-ne-be/60%Hourly2015-03-31 15:02
https://kumti.com/fmn-rritje-e-shpejte-ekonomike-per-te-hapur-vende-pune/60%Hourly2015-03-31 15:00
https://kumti.com/qytetaret-s-ka-aspak-siguri-ne-kosove/60%Hourly2015-03-31 14:59
https://kumti.com/turqi-radikalet-majtiste-rrembejne-prokurorin-f/60%Hourly2015-03-31 14:49
https://kumti.com/shkarkimi-i-hoxhes-shefqet-krasniqi-nga-xhamia-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-31 14:40
https://kumti.com/fillimi-i-ofanzives-se-sulmeve-ne-jemen-mars-2015-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-31 14:26
https://kumti.com/djemte-e-kombetares-festojne-pa-alkool-fitoren-ndaj-armenise-foto/60%Hourly2015-03-31 12:55
https://kumti.com/sulme-raciste-dhe-islamofobe-per-shkak-te-fese-ndaj-djemve-te-kombetares-para-dhe-pas-fitores/60%Hourly2015-03-31 11:27
https://kumti.com/behuni-mysliman-efektiv-si-mavraj-dhe-gashi-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-31 10:57
https://kumti.com/islamofobia-te-shqiptaret-e-maqedonise-a-egziston/60%Hourly2015-03-30 21:21
https://kumti.com/ne-karamelat-e-serbise-dalin-krimbat-foto/60%Hourly2015-03-30 20:28
https://kumti.com/arian-xhezairi-kunderpergjigjie-ndaj-fahri-xharres-dhe-sali-rexhaj/60%Hourly2015-03-30 17:53
https://kumti.com/piloti-gjerman-qellimisht-rrezon-aeroplanin-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-30 16:40
https://kumti.com/lorik-cana-reagon-ndaj-sulmeve-islamofobe-te-disa-intelektualeve-shqipfoles/60%Hourly2015-03-30 14:37
https://kumti.com/skandaloze-fahri-xharra-thote-kombetaren-e-hidhi-ne-kosh-te-berllogut/60%Hourly2015-03-30 14:30
https://kumti.com/e-falin-namazin-e-sabahut-ne-tirane-pas-fitores-ndaj-armenise/60%Hourly2015-03-30 14:27
https://kumti.com/kombetarja-shqiptare-e-fudbollit-ne-xhami-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-30 14:22
https://kumti.com/islamofobia-dhe-anti-shqiptaria-qe-doli-ne-shesh-nga-sexhdja-e-golashenuesit-mavraj/60%Hourly2015-03-29 22:41
https://kumti.com/arian-xhezairi-eh-cka-t-ben-mendja-s-ta-ben-kush/60%Hourly2015-03-29 20:36
https://kumti.com/kush-eshte-hoxha-i-mavrajt/60%Hourly2015-03-29 20:35
https://kumti.com/mavraj-zotit-i-lutem-ne-cdo-moment-babai-eshte-gjalle/60%Hourly2015-03-29 20:30
https://kumti.com/del-ne-shitje-ipad-i-papa-franceskut/60%Hourly2015-03-29 19:51
https://kumti.com/kriza-politike-ne-maqedoni-synon-zgjidhjen-ne-bruksel/60%Hourly2015-03-29 19:48
https://kumti.com/koleksionuesi-ata-ka-me-shume-se-2-000-ore-per-kete-hobi-duhen-para-kohe-dhe-durim/60%Hourly2015-03-29 19:46
https://kumti.com/imri-vishi-mjeku-qe-i-kishte-prere-pacientet-ja-nga-sa-para-u-kishte-marre-atyre/60%Hourly2015-03-29 19:43
https://kumti.com/luani-mavraj-luajti-90-minuta-pa-asnje-sekond-stervitje/60%Hourly2015-03-29 19:40
https://kumti.com/papunesia-ne-shba-me-e-vogla-ne-7-vitet-e-fundit/60%Hourly2015-03-29 15:25
https://kumti.com/lideret-arabe-vendosin-te-krijojne-ushtri-te-perbashket/60%Hourly2015-03-29 15:22
https://kumti.com/rame-buja-me-shoke-pervetesuan-pasurite-e-ministrise-se-arsimit/60%Hourly2015-03-29 15:21
https://kumti.com/meggle-nderpret-prodhimin-e-qumeshtit-ne-shqiperi/60%Hourly2015-03-29 15:20
https://kumti.com/imri-vishi-kasapi-nga-ferizaji/60%Hourly2015-03-29 15:18
https://kumti.com/rumania-dorezon-dy-ish-police-turk-te-cilet-akuzohen-per-vendosjen-e-pergjuesve-ne-zyren-e-erdoganit/60%Hourly2015-03-29 12:12
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-ajrore-nen-udheheqjen-e-arabise-saudite-ne-jemen-kundra-husive-2/60%Hourly2015-03-29 12:11
https://kumti.com/cifutet-vendosin-te-rrenojne-nje-fshat-palestinez-ne-jug-te-bregut-perendimor/60%Hourly2015-03-29 12:08
https://kumti.com/jemen-rrembehen-100-studente-te-huaj-nga-levizja-husi/60%Hourly2015-03-29 12:07
https://kumti.com/e-djathta-evropiane-ne-viene-diskutoi-per-kercnimin-e-islamizimit-te-evropes/60%Hourly2015-03-29 12:06
https://kumti.com/sekuestrohen-12-3-kilograme-marihuane-nga-policia-e-gjirokastres/60%Hourly2015-03-29 11:03
https://kumti.com/trauma-e-femijerise-si-shkas-per-t-u-bere-yll-i-sportit/60%Hourly2015-03-29 11:01
https://kumti.com/te-rinjte-e-kosoves-masin-inteligjencen/60%Hourly2015-03-29 11:00
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-ajrore-nen-udheheqjen-e-arabise-saudite-ne-jemen-kundra-husive/60%Hourly2015-03-29 10:57
https://kumti.com/hoxha-i-cili-nxiti-shkollimin-e-vajzave-ne-vitin-1955/60%Hourly2015-03-29 10:44
https://kumti.com/investime-milioneshe-rruge-te-dobeta/60%Hourly2015-03-29 10:42
https://kumti.com/per-sa-pare-e-vrane-policin-shemsi-gashi/60%Hourly2015-03-29 10:36
https://kumti.com/16-vjet-nga-masakra-e-belegut/60%Hourly2015-03-29 10:34
https://kumti.com/mos-harroni-sot-akrepat-kane-levizur-nje-ore-perpara/60%Hourly2015-03-29 10:27
https://kumti.com/kapiteni-i-aeroplanit-i-therriste-pilotit-hape-deren-per-hir-te-zotit/60%Hourly2015-03-29 10:24
https://kumti.com/ambiciet-e-iranit-po-shkaktojne-lufte-rajonale/60%Hourly2015-03-29 07:50
https://kumti.com/496-shqiptare-te-kerkuar-nga-drejtesia-fshihen-ne-angli/60%Hourly2015-03-28 21:17
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryetari-i-aak-se-ne-kline-thote-se-aak-e-ka-humbur-identitetin-politik/60%Hourly2015-03-28 21:13
https://kumti.com/doganes-i-dalin-ne-shesh-dallaveret-me-tenderin-gjysmemilionesh/60%Hourly2015-03-28 21:10
https://kumti.com/siri-ushtria-fetih-e-opozites-merr-plotesisht-nen-kontroll-qytetin-idlib/60%Hourly2015-03-28 20:04
https://kumti.com/badovci-hap-portat-shkarkuese/60%Hourly2015-03-28 19:29
https://kumti.com/erdogan-javen-e-ardhshme-viziton-sllovenine-sllovakine-rumani/60%Hourly2015-03-28 14:17
https://kumti.com/lg-g4-me-ekran-5-5-inc/60%Hourly2015-03-28 14:15
https://kumti.com/htc-ka-gati-tabletin-e-ri-me-ekran-8-9-inc/60%Hourly2015-03-28 14:12
https://kumti.com/punetoret-e-sektorit-privat-ngriten-ne-kembe/60%Hourly2015-03-28 14:08
https://kumti.com/sekrete-te-shamise-sipas-studimeve-shkencore/60%Hourly2015-03-28 14:00
https://kumti.com/serbia-vazhdon-te-ekspozoje-avionin-bombardues-amer/60%Hourly2015-03-28 12:45
https://kumti.com/tap-i-do-ti-sjelle-shqiperise-infrastrukturen-e-gazit/60%Hourly2015-03-28 12:29
https://kumti.com/kosoves-i-duhen-1-5-miliarde-euro-per-infrastrukture/60%Hourly2015-03-28 12:25
https://kumti.com/be-do-te-financoje-hekurudhen-kosove-shqiperi/60%Hourly2015-03-28 12:22
https://kumti.com/shqiperia-merr-266-milione-euro-nga-banka-boterore/60%Hourly2015-03-28 12:20
https://kumti.com/vala-ipko-dhe/60%Hourly2015-03-28 12:17
https://kumti.com/ahmeti-nenshkruan-ne-londer-marreveshjen-per-infrastrukture-me-banken-evropiane/60%Hourly2015-03-28 12:06
https://kumti.com/tenderet-e-shtrenjte-te-msh-se/60%Hourly2015-03-28 12:04
https://kumti.com/vazhdon-keqmenaxhimi-i-parase-publike-ne-kosove/60%Hourly2015-03-28 10:49
https://kumti.com/pritet-intervistimi-i-50-kengetareve-kosovare-rrezikojne-te-arrestohen/60%Hourly2015-03-28 10:40
https://kumti.com/gjermania-ka-nevoje-per-gjysme-milioni-emigrante-per-cdo-vit/60%Hourly2015-03-28 10:37
https://kumti.com/kusherinjte-e-policit-shemsi-gashi-paguan-per-ta-vrare-ate/60%Hourly2015-03-28 08:32
https://kumti.com/jane-kthyer-2700-emigrante/60%Hourly2015-03-28 08:28
https://kumti.com/skandal-ne-londer-kreret-policore-hetohen-per-korrupsion-dhe-abuzim-seksual-me-femije/60%Hourly2015-03-27 20:28
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-bombardon-nje-xhami-ne-damask-te-pakten-15-te-vrare/60%Hourly2015-03-27 20:24
https://kumti.com/sirianet-shpresojne-akoma-ne-fitoren-e-revolucionit/60%Hourly2015-03-27 20:02
https://kumti.com/lorik-cana-me-shoke-duke-u-fale-ne-xhami/60%Hourly2015-03-27 14:34
https://kumti.com/mergim-mavraj-direkt-nga-hutbeja-e-hoxhe-ahmed-kalase-shpresa-nuk-vdes-kurre/60%Hourly2015-03-27 14:20
https://kumti.com/dit-zije-per-islamofobat-shqipfoles-lorik-cana-me-shoke-ne-xhami/60%Hourly2015-03-27 14:13
https://kumti.com/nje-burre-duke-e-thirrur-ezanin-kruje-1940/60%Hourly2015-03-27 14:01
https://kumti.com/urtesia-shkencore-e-thenies-elhamdulilah-pas-teshtitjes/60%Hourly2015-03-27 13:26
https://kumti.com/nje-femer-dhe-dy-meshkuj-bllokohen-nga-bora-ne-bjeshket-e-irzniqit/60%Hourly2015-03-27 13:06
https://kumti.com/ciljeta-kujton-xhumane-lutja-eshte-gjeja-me-e-mire/60%Hourly2015-03-27 12:41
https://kumti.com/kombetarja-ne-xhuma/60%Hourly2015-03-27 12:33
https://kumti.com/goditen-nga-ajri-qendrat-strategjike-te-levizjes-husi-ne-jemen/60%Hourly2015-03-27 12:11
https://kumti.com/asad-i-hapur-te-bisedoje-me-shba-ne-per-krizen-siriane/60%Hourly2015-03-27 12:08
https://kumti.com/kryeministri-shkel-protokollin-rendit-keshilltaret-para-ministrave/60%Hourly2015-03-27 12:06
https://kumti.com/si-funksionon-dera-e-sigurise-ne-avion/60%Hourly2015-03-27 11:57
https://kumti.com/peshkim-me-ane-te-zogjve-tradita-mijevjecare-qe-po-shuhet-ne-kine/60%Hourly2015-03-27 10:56
https://kumti.com/avioni-i-linjes-barcelone-mynih-beri-nje-ulje-emergjente/60%Hourly2015-03-27 10:41
https://kumti.com/anijet-e-marines-egjiptiane-lundrojne-drejt-jemenit/60%Hourly2015-03-27 10:39
https://kumti.com/hamilton-i-pari-ne-provat-e-lira-ndjek-raikkonen-dhe-rosberg/60%Hourly2015-03-27 10:27
https://kumti.com/durres-sekuestrohet-2-5-kg-heroine-arrestohet-38-vjecari/60%Hourly2015-03-27 10:25
https://kumti.com/kontrolli-i-piloteve-ne-europe-nuk-behet-vleresim-i-plote-psikologjik/60%Hourly2015-03-27 10:23
https://kumti.com/agjentet-e-anti-droges-ne-festa-seksuale-te-karteleve/60%Hourly2015-03-27 10:18
https://kumti.com/e-pabesueshme-deveja-qesh-si-njerezit/60%Hourly2015-03-27 10:13
https://kumti.com/jabllanoviq-demanton-tahirin-s-ka-shperberje-te-civilna-zastita/60%Hourly2015-03-27 10:09
https://kumti.com/implantet-e-dhembeve-kush-mund-t-i-realizoje/60%Hourly2015-03-27 09:35
https://kumti.com/skuqja-e-lekures-rozacea-shenjat-dhe-c-te-kemi-kujdes/60%Hourly2015-03-27 09:33
https://kumti.com/ja-simptomat-e-alergjise-nga-bleta/60%Hourly2015-03-27 09:30
https://kumti.com/s-ka-me-matematike-ne-finlande/60%Hourly2015-03-27 09:26
https://kumti.com/turqi-arrestohet-serbi-i-kerkuar-per-krime-lufte-ne-bosnje/60%Hourly2015-03-27 09:25
https://kumti.com/lista-serbe-kthehet-ne-qeveri/60%Hourly2015-03-27 09:24
https://kumti.com/25-8-miliarde-franga-u-harxhuan-per-ta-mbrojtur-kursin-minimal-me-euron/60%Hourly2015-03-27 09:23
https://kumti.com/si-te-mesoheni-qe-te-hani-me-pak/60%Hourly2015-03-27 09:19
https://kumti.com/rruga-me-e-gjate-ne-bote-do-bashkoje-shba-ne-me-europen/60%Hourly2015-03-27 09:18
https://kumti.com/kush-do-te-fitoj-sot-pdk-apo-ldk/60%Hourly2015-03-27 09:16
https://kumti.com/policia-shqiptare-me-dha-selam/60%Hourly2015-03-27 09:15
https://kumti.com/keshilla-per-perdorimin-efikas-te-furrave/60%Hourly2015-03-27 09:12
https://kumti.com/udhezime-per-perdorimin-e-pajisjeve-per-rregullimin-e-flokeve/60%Hourly2015-03-27 09:05
https://kumti.com/arrestohet-ushtari-amerikan-per-akuzen-e-bashkepunimit-me-isis-ne/60%Hourly2015-03-27 09:04
https://kumti.com/se-shpejti-arrijne-htc-one-e9-dhe-one-e9/60%Hourly2015-03-27 09:03
https://kumti.com/greqia-perseri-ne-krize-ka-para-vec-deri-me-20-prill/60%Hourly2015-03-27 09:02
https://kumti.com/brabusi-modifikon-edhe-mercedes-c-class-wagon-foto/60%Hourly2015-03-27 09:01
https://kumti.com/clarksonit-i-ofrohet-pune-ne-rusi/60%Hourly2015-03-27 09:00
https://kumti.com/vritet-nje-tjeter-shqiptar-ne-siri/60%Hourly2015-03-27 09:00
https://kumti.com/pastrimi-dhe-perkujdesja-per-pllakat-e-thekeses-se-bukes/60%Hourly2015-03-27 09:00
https://kumti.com/posta-e-kosoves-ka-probleme-me-mbulim-te-pagave-per-punetoret/60%Hourly2015-03-27 08:57
https://kumti.com/shembje-masive-ne-rrugen-e-kombit-nuk-dihet-per-viktima/60%Hourly2015-03-27 08:54
https://kumti.com/ja-si-e-kaluan-naten-e-pare-ne-qeli-pa-shtreter/60%Hourly2015-03-27 08:52
https://kumti.com/kinezet-ndertojne-hotel-30-katesh-per-15-dite-dhe-e-vene-ne-pune-video/60%Hourly2015-03-27 08:49
https://kumti.com/pagat-e-prokuroreve-speciale-pa-shtesat-prej-800-eurosh/60%Hourly2015-03-27 08:49
https://kumti.com/daciq-faleminderit-kosove/60%Hourly2015-03-27 08:45
https://kumti.com/wikipedia-burimi-me-i-madh-i-keqinformimit-ne-bote/60%Hourly2015-03-27 08:39
https://kumti.com/te-dielen-rikthehet-ora-legale-ja-cfare-duhet-te-keni-parasysh/60%Hourly2015-03-27 08:37
https://kumti.com/shqiptari-qe-hyri-si-pastrues-e-doli-me-diplome-nga-columbia-university/60%Hourly2015-03-27 08:37
https://kumti.com/gaza-ka-prodhuar-femine-me-te-mencur-ne-bote-ajo-eshte-nje-14-vjecare/60%Hourly2015-03-27 08:34
https://kumti.com/10-menyra-per-menaxhim-te-frytshem-te-kohes-ne-pune-3/60%Hourly2015-03-27 08:34
https://kumti.com/10-menyra-per-menaxhim-te-frytshem-te-kohes-ne-pune-2/60%Hourly2015-03-27 08:29
https://kumti.com/turqia-konfirmon-pjesemarrjen-ne-nderhyrjen-ushtarake-ne-jemen/60%Hourly2015-03-27 08:16
https://kumti.com/banka-boterore-do-ta-mbeshtese-zhvillimin-e-bujqesise-ne-kosove/60%Hourly2015-03-26 19:38
https://kumti.com/vrasesit-serb-psiqikisht-te-semure/60%Hourly2015-03-26 18:12
https://kumti.com/mos-ju-tut-pushtetarit-ti-je-me-allahun-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-26 18:04
https://kumti.com/shejh-albani-ne-burg-hoxhe-abil-veseli-video/60%Hourly2015-03-26 18:01
https://kumti.com/haxhi-hamza-i-mitrovices-hoxhe-bekir-halimi-dhe-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-03-26 17:57
https://kumti.com/cka-thonin-per-adem-jasharin-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-03-26 17:54
https://kumti.com/islami-dhe-shteti-shekullar-eksplikimi-i-universales-ne-normat-bazore-politike-islame/60%Hourly2015-03-26 17:50
https://kumti.com/fenomeni-i-islamofobise/60%Hourly2015-03-26 17:44
https://kumti.com/joautenticteti-i-ungjillit/60%Hourly2015-03-26 17:40
https://kumti.com/te-qendrosh-si-femije-para-urdhrave/60%Hourly2015-03-26 17:36
https://kumti.com/liga-boterore-e-dijetareve-musliman-i-kerkon-bik-ut-kthimin-e-dr-shefqet-krasniqit-ne-poziten-e-imamit/60%Hourly2015-03-26 16:17
https://kumti.com/peticion-per-kthimin-e-dr-shefqet-krasniqi-si-imam-dhe-ligjerues-ne-xhamine-e-madhe/60%Hourly2015-03-26 16:12
https://kumti.com/pse-piloti-gjerman-qe-rrezoi-aeoroplanin-nuk-u-shpalle-terrorist-ende-2/60%Hourly2015-03-26 16:08
https://kumti.com/pse-piloti-gjerman-qe-rrezoi-aeoroplanin-nuk-u-shpalle-terrorist-ende/60%Hourly2015-03-26 14:20
https://kumti.com/doshi-prej-dites-se-sotme-nuk-ka-demokraci-s-i-trembem-arrestimit/60%Hourly2015-03-26 14:12
https://kumti.com/kuvendi-voton-bekim-sejdiun-per-gjykaten-kushtetuese/60%Hourly2015-03-26 13:38
https://kumti.com/pse-arabia-saudite-po-bombardon-jemenin/60%Hourly2015-03-26 13:26
https://kumti.com/ndihmes-piloti-gjerman-e-rrezoi-aeroplanin/60%Hourly2015-03-26 12:41
https://kumti.com/per-pak-sa-pelciti-bomba-ne-afersi-te-xhamise-al-ibrahim/60%Hourly2015-03-26 12:25
https://kumti.com/nje-gazetar-vritet-ne-stamboll/60%Hourly2015-03-26 12:24
https://kumti.com/studimi-amerikan-njeriu-mund-te-nuhase-deri-ne-nje-milion-aroma/60%Hourly2015-03-26 10:52
https://kumti.com/agjerimi-i-dy-diteve-ne-jave-lufton-alzhajmer-dhe-parkinsonin-rekomandimi-profetik-14-shekuj-me-pare/60%Hourly2015-03-26 10:48
https://kumti.com/shkencetaret-zbulojne-nga-vjen-ari-ky-fakt-ishte-prezentuar-14-shekuj-me-pare-ne-kur-an/60%Hourly2015-03-26 10:45
https://kumti.com/perputhje-dhe-balanc-i-mrekulluar-shifrash-ne-kur-anin-famelarte/60%Hourly2015-03-26 10:42
https://kumti.com/fatima-el-fihri-gruaja-qe-themeloi-universitetin-e-pare-ne-bote/60%Hourly2015-03-26 10:37
https://kumti.com/piloti-i-germanwings-kishte-ngecur-jashte-kabines/60%Hourly2015-03-26 10:27
https://kumti.com/meksike-nga-2006-jane-gjetur-174-varre-masive-me-601-trupa/60%Hourly2015-03-26 10:23
https://kumti.com/fernando-alonso-kthehet-ne-piste-do-te-marre-pjese-ne-garen-e-grand-prix-te-malajzise/60%Hourly2015-03-26 10:21
https://kumti.com/punetoret-e-dyqanit-apple-store-promovojne-produktet-e-microsoft-it-video/60%Hourly2015-03-26 10:19
https://kumti.com/tastiera-qe-ju-le-te-shtypni-ne-emoji/60%Hourly2015-03-26 09:59
https://kumti.com/fotoreportazh-fytyrat-e-pakices-uzbeke-ne-qytetin-turk-hatay/60%Hourly2015-03-26 09:56
https://kumti.com/papa-francesku-takon-familjaret-e-britanikeve-te-ekzekutuar-nga-isil-i/60%Hourly2015-03-26 09:52
https://kumti.com/jemen-sulme-ajrore-kunder-kryengritesve/60%Hourly2015-03-26 09:49
https://kumti.com/shqiperia-mori-32-1-milion-euro-hua-nga-banka-boterore/60%Hourly2015-03-26 09:48
https://kumti.com/sot-varrosen-kater-viktima-te-familjes-berisha-ne-suhareke/60%Hourly2015-03-26 09:46
https://kumti.com/desh-na-mbyti-serbi-e-serbia-se-ka-gajle-per-te/60%Hourly2015-03-26 09:43
https://kumti.com/shembje-masive-ne-autostraden-e-kombit/60%Hourly2015-03-26 09:40
https://kumti.com/ne-11-aksidente-dje-ne-shkup-gjashte-persona-te-lenduar/60%Hourly2015-03-26 09:35
https://kumti.com/ish-luftetaret-e-uck-se-protestojne-te-henen/60%Hourly2015-03-26 09:30
https://kumti.com/zbulohet-nje-plantacion-droge-ne-sarande-7-ne-pranga/60%Hourly2015-03-26 09:26
https://kumti.com/arrestohet-kirurgu-per-marrje-ryshfeti-dhe-vepra-te-tjera-penale/60%Hourly2015-03-26 09:24
https://kumti.com/hetimi-i-nisur-ne-prizren-shtrihet-ne-shume-shtete-te-be-se/60%Hourly2015-03-26 09:23
https://kumti.com/16-vjet-nga-masakra-e-krushes-se-vogel-vetem-gjysmes-se-viktimave-u-dihet-varri/60%Hourly2015-03-26 09:21
https://kumti.com/presidente-like-e-ke-nga-ambasada/60%Hourly2015-03-26 09:15
https://kumti.com/doshi-i-pergjoi-deputetet-me-oren-e-dores/60%Hourly2015-03-26 08:55
https://kumti.com/bota-virtuale-e-serbise/60%Hourly2015-03-26 08:51
https://kumti.com/rreth-200-mantel-bardhe-protestojne-sot-para-ministrise-se-shendetesise/60%Hourly2015-03-26 07:49
https://kumti.com/perplasja-e-germanwings-njeri-nga-pilotet-mundohej-te-hynte-me-force-ne-kabine-pasi-i-kishin-mbyllur-deren-nga-brenda/60%Hourly2015-03-26 07:47
https://kumti.com/pacolli-prania-e-daciqit-ne-prishtine-deshmon-se-shteti-i-kosoves-ekziston/60%Hourly2015-03-26 07:46
https://kumti.com/1-8-miliarde-euro-per-refugjate-dhe-emigrante/60%Hourly2015-03-26 07:44
https://kumti.com/skenari-per-shitjen-e-ptk-se/60%Hourly2015-03-26 07:42
https://kumti.com/a-e-njihni-tamam-selman-kadrine/60%Hourly2015-03-26 07:40
https://kumti.com/thaci-dhe-mustafa-matin-forcat-ne-kuvend/60%Hourly2015-03-26 07:37
https://kumti.com/putin-po-e-paralajmeron-largimin/60%Hourly2015-03-26 07:36
https://kumti.com/sot-pritet-te-zgjidhet-avokati-i-popullit/60%Hourly2015-03-26 07:34
https://kumti.com/xhemati-qe-e-do-dr-shefqet-krasniqin-ne-xhami-nisi-edhe-kampanje-per-te/60%Hourly2015-03-25 20:19
https://kumti.com/hetuesit-franceze-aeroplani-ra-pas-nje-porosie-te-zakonshme/60%Hourly2015-03-25 19:11
https://kumti.com/zafir-berisha-a-eshte-e-lehte-te-jetosh-ne-kohen-e-idioteve/60%Hourly2015-03-25 19:08
https://kumti.com/fethullah-guelen-i-dyshuari-kryesor-per-vjedhje-te-pyetjeve-te-provimeve/60%Hourly2015-03-25 19:06
https://kumti.com/edhe-dy-muaj-paraburgim-per-gavriqin/60%Hourly2015-03-25 19:01
https://kumti.com/vv-permes-baraliut-synon-politizimin-e-institucioneve-te-pavarura-dokument/60%Hourly2015-03-25 18:59
https://kumti.com/facebook-do-te-ktheje-messenger-in-ne-nje-platforme/60%Hourly2015-03-25 18:28
https://kumti.com/zlatan-ibrahimovic-reagon-pas-kritikave-ndaj-tij-ne-shtypin-francez/60%Hourly2015-03-25 18:22
https://kumti.com/futbollisti-qe-fiton-me-shume-eshte-messi-ndersa-trajneri-me-te-ardhura-me-te-larta-mourinho/60%Hourly2015-03-25 18:21
https://kumti.com/aktori-gerad-depardieu-paska-dy-vjet-si-mysliman/60%Hourly2015-03-25 18:18
https://kumti.com/twitter-opsion-te-ri-per-luften-ndaj-perdoruesve-te-keqinj/60%Hourly2015-03-25 18:13
https://kumti.com/nuk-vdiqen-me-sy-qel-e-pane-el-clascion/60%Hourly2015-03-25 18:08
https://kumti.com/ne-muajin-prill-kosova-luan-me-serbine/60%Hourly2015-03-25 18:06
https://kumti.com/gezim-kelmendi-neglizhenca-le-jashte-kontrolle-qindra-km-te-kosoves/60%Hourly2015-03-25 17:59
https://kumti.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-policit-te-vrare-shemsi-gashi/60%Hourly2015-03-25 17:49
https://kumti.com/qysh-u-grabit-ne-bari-ambasadori-shqiptar/60%Hourly2015-03-25 17:42
https://kumti.com/nese-djali-im-eshte-terrorist-do-e-vras-me-duart-e-mia/60%Hourly2015-03-25 17:33
https://kumti.com/agani-e-schonberger-pajtohen-per-bashkepunim/60%Hourly2015-03-25 17:30
https://kumti.com/hec-e-shkarko/60%Hourly2015-03-25 17:30
https://kumti.com/daciq-u-dakorduam-asociacioni-i-komunave-serbe-nuk-do-te-jete-ojq/60%Hourly2015-03-25 17:28
https://kumti.com/droga-pushton-adoleshentet-ne-shqiperi/60%Hourly2015-03-25 15:53
https://kumti.com/jahjaga-dekreton-ligjin-kunder-pjesemarrjes-ne-lufterat-e-huaja/60%Hourly2015-03-25 15:47
https://kumti.com/kryeministri-tajlandez-kercenon-me-denim-me-vdekje-gazetaret/60%Hourly2015-03-25 15:42
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-verteton-vjedhjen-ne-kamata-te-raiffeisen-bankes/60%Hourly2015-03-25 15:16
https://kumti.com/ju-prezantojme-mercedes-benz-gle-coupe/60%Hourly2015-03-25 14:59
https://kumti.com/policia-zbulon-masat-per-shqiperi-armeni/60%Hourly2015-03-25 14:58
https://kumti.com/keta-jane-10-te-arrestuarit-per-fajde-dhe-zhvatje-ne-vushtrri-emrat/60%Hourly2015-03-25 14:55
https://kumti.com/bbc-shkarkon-jeremy-clarkson/60%Hourly2015-03-25 14:43
https://kumti.com/ekspertet-kriza-veshtire-do-te-zgjidhet-pa-nje-perfaqesues-te-larte-evropian/60%Hourly2015-03-25 14:34
https://kumti.com/zaev-gruevkski-nuk-ka-shpetim-deshmite-e-reja-do-ta-detyrojne-largimin-e-tij/60%Hourly2015-03-25 14:33
https://kumti.com/ministrja-e-kultures-se-kroacise-jep-doreheqje-per-shkak-te-shpenzimeve-jo-transparente/60%Hourly2015-03-25 14:29
https://kumti.com/ku-po-i-shet-isis-veprat-e-artit-te-irakut/60%Hourly2015-03-25 14:24
https://kumti.com/jerusalemi-lindor-izraeli-pezullon-ndertimin-e-vendbanimeve-hebreje/60%Hourly2015-03-25 14:17
https://kumti.com/arrestohet-i-riu-kryente-marredhenie-seksuale-me-nje-te-mitur-duke-e-kercenuar/60%Hourly2015-03-25 14:12
https://kumti.com/lezhe-adoleshenti-i-vjedh-priftit-4-ora-me-vlere-30-000-euro/60%Hourly2015-03-25 14:10
https://kumti.com/fitoi-5-5-mln-dollare-pasi-u-qellua-16-here-nga-policia/60%Hourly2015-03-25 14:08
https://kumti.com/rritje-jo-por-as-ulje-te-pagave/60%Hourly2015-03-25 13:06
https://kumti.com/ptk-shitet-pas-modernizimit/60%Hourly2015-03-25 13:05
https://kumti.com/ja-cilave-festivale-ua-shkurtoi-buxhetin-kujtim-shala-liste/60%Hourly2015-03-25 13:02
https://kumti.com/polici-u-vra-per-nje-prone-qe-kushtonte-1-milion-euro/60%Hourly2015-03-25 12:58
https://kumti.com/kete-vit-priten-ndryshime-brenda-pdk-se/60%Hourly2015-03-25 12:55
https://kumti.com/hahn-do-ta-ndihmojme-me-1-miliard-euro-ballkanin-perendimor/60%Hourly2015-03-25 12:54
https://kumti.com/daciq-thacit-hajde-pijamu-kafe-foto/60%Hourly2015-03-25 11:07
https://kumti.com/islami-dhe-paqa-globale/60%Hourly2015-03-25 10:41
https://kumti.com/ali-pasha-luani-i-janines/60%Hourly2015-03-25 10:39
https://kumti.com/pandov-zoran-zaev-mund-te-burgoset-muajin-e-ardhshem/60%Hourly2015-03-25 10:36
https://kumti.com/vetura-godet-dy-femra-dergohen-ne-qkuk/60%Hourly2015-03-25 10:33
https://kumti.com/kostandin-xhuvani-kerkon-ulje-denimi-i-vrava-pa-dashje-4-personat/60%Hourly2015-03-25 10:21
https://kumti.com/facebook-lancon-on-this-day/60%Hourly2015-03-25 10:16
https://kumti.com/vlore-pranga-50-vjecarit-qe-dhunoi-ish-bashkeshorten/60%Hourly2015-03-25 10:15
https://kumti.com/turqi-grabit-banken-per-sheruar-femijen-e-tij/60%Hourly2015-03-25 10:11
https://kumti.com/gjendet-e-demtuar-kutia-e-zeze-e-avionit-te-rrezuar/60%Hourly2015-03-25 10:09
https://kumti.com/neser-fillon-raundi-i-radhes-per-necgociatat-mbi-programin-berthamor-te-iranit/60%Hourly2015-03-25 10:06
https://kumti.com/detroit-gjenden-dy-femije-ne-frigorifer-arrestohet-nena/60%Hourly2015-03-25 10:03
https://kumti.com/arrestohet-ne-kavaje-38-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-per-akte-terroriste/60%Hourly2015-03-25 10:02
https://kumti.com/i-lene-hoxhallaret-ua-msyjne-fajdexhinjeve/60%Hourly2015-03-25 09:53
https://kumti.com/dridhet-kombetarja-merr-nje-lajm-te-keq-para-ndeshjes-me-armenine/60%Hourly2015-03-25 09:51
https://kumti.com/daciq-ne-zemer-te-prishtines/60%Hourly2015-03-25 09:44
https://kumti.com/kush-jane-vrasesit-e-policit-shemsi-gashi/60%Hourly2015-03-25 09:39
https://kumti.com/makina-fluturuese-volkswagen/60%Hourly2015-03-25 01:16
https://kumti.com/kush-jane-djelmoshat-e-isis-te-ne-lazarat/60%Hourly2015-03-25 00:49
https://kumti.com/fotot-dhe-pikepyetjet-e-nje-tragjedie-ajrore/60%Hourly2015-03-25 00:44
https://kumti.com/tmerret-e-grave-te-perdhunuara-te-kosoves-per-ne-lufta-s-ka-marre-fund-video/60%Hourly2015-03-25 00:24
https://kumti.com/qente-e-prishtines-po-shkojne-ne-fakultet/60%Hourly2015-03-25 00:19
https://kumti.com/qente-endacak-dhe-extremizmi-islamik-kosova/60%Hourly2015-03-24 22:12
https://kumti.com/shtetet-e-medha-dhe-padrejtesia-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-03-24 21:58
https://kumti.com/tentimi-i-mediave-per-ti-njollos-muslimanet-e-lazaratit/60%Hourly2015-03-24 21:55
https://kumti.com/siria-shenje-nga-kijameti-hoxhe-bedri-lika-video/60%Hourly2015-03-24 21:52
https://kumti.com/nje-mesazh-nga-hoxhe-bekir-halimi-per-ata-qe-i-shkelen-parimet-fetare-per-interes-personal-video/60%Hourly2015-03-24 21:45
https://kumti.com/kosova-me-e-rrezikuar-nga-politikat-e-thacit-sesa-nga-isis-i-dhe-rusia/60%Hourly2015-03-24 21:13
https://kumti.com/ndegjo-pse-adem-jashari-permendet-sot-per-te-mire-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-24 18:42
https://kumti.com/eklipsi-dhe-coroditja-e-njeriut-hoxhe-enes-goga-video/60%Hourly2015-03-24 18:36
https://kumti.com/dr-shefqetin-keta-jo-por-ata/60%Hourly2015-03-24 18:32
https://kumti.com/dafine/60%Hourly2015-03-24 12:03
https://kumti.com/dado/60%Hourly2015-03-24 12:03
https://kumti.com/dade/60%Hourly2015-03-24 12:03
https://kumti.com/dacke/60%Hourly2015-03-24 12:02
https://kumti.com/dac/60%Hourly2015-03-24 12:01
https://kumti.com/ne-avionin-qe-u-rrezua-ne-france-ishin-150-persona-nuk-ka-informacione-per-te-mbijetuar/60%Hourly2015-03-24 11:51
https://kumti.com/rugova-thaci-e-haradinaj-ishin-paralajmeruar-qysh-me-2001-per-tendencen-e-nderkombetarve-per-shkaterrimin-e-ekonomise-se-kosoves-permes-akm/60%Hourly2015-03-24 11:48
https://kumti.com/twitter-dhe-foursquare-mundesojne-etiketiketimin-e-vendodhjes-specifike-ne-postimet-e-rrjetit/60%Hourly2015-03-24 11:46
https://kumti.com/a-mundet-teknologjia-te-ndihmoje-mesuesit-te-shpjegojne-dhe-nxenesit-te-kuptojne/60%Hourly2015-03-24 11:44
https://kumti.com/serbia-mbledhja-e-dy-qeverive-shenje-e-shqiperise-se-madhe/60%Hourly2015-03-24 11:44
https://kumti.com/europa-po-pergatitet-te-sulmoje-ligjerisht-google/60%Hourly2015-03-24 11:41
https://kumti.com/ja-11-marreveshjet-e-bashkepunimit-kosove-shqiperi/60%Hourly2015-03-24 11:40
https://kumti.com/5-gjerat-kryesore-qe-duhet-te-dije-cdo-cio-ne-lidhje-me-windows-10/60%Hourly2015-03-24 11:39
https://kumti.com/deshironi-muskuj-te-forte-konsumoni-domatet-jeshile/60%Hourly2015-03-24 11:39
https://kumti.com/cameron-per-ceshtjen-izraelito-palestineze-britania-mbeshtet-zgjidhjen-me-dy-shtete/60%Hourly2015-03-24 11:27
https://kumti.com/per-te-pasur-nje-stomak-te-shendetshem/60%Hourly2015-03-24 11:23
https://kumti.com/mos-licencimi-i-trepces-po-shkakton-deme-te-pariparueshme/60%Hourly2015-03-24 11:23
https://kumti.com/vetite-antibakteriale-qe-ka-piperi-i-zi/60%Hourly2015-03-24 11:22
https://kumti.com/miratohet-xhamia-moderne-ne-kopenhagen-danimarke/60%Hourly2015-03-24 11:22
https://kumti.com/jemeni-kerkon-nderhyrje-ushtarake-nga-shtetet-e-gjirit-arab/60%Hourly2015-03-24 11:21
https://kumti.com/gormez-do-te-punojme-kunder-islamofobise/60%Hourly2015-03-24 11:21
https://kumti.com/16-vjet-nga-fillimi-i-bombardimeve-te-nato-se-kunder-serbise/60%Hourly2015-03-24 11:18
https://kumti.com/turkish-airlines-behet-sponsorizuese-e-ekipit-kombetar-maqedonas-te-basketbollit/60%Hourly2015-03-24 11:17
https://kumti.com/kosove-investimet-e-huaja-peng-i-politikave-te-dobeta-fiskale-moszbatimit-te-ligjit-dhe-burokracise/60%Hourly2015-03-24 11:15
https://kumti.com/karakteristikat-e-hekurave-per-hekurosje/60%Hourly2015-03-24 11:13
https://kumti.com/probleme-me-cajniket-dhe-makinerite-e-cajit/60%Hourly2015-03-24 11:11
https://kumti.com/kine-ekzekutohen-me-vdekje-tre-ujgur/60%Hourly2015-03-24 11:10
https://kumti.com/duhanpiresit-me-te-rrezikuar-nga-depresioni/60%Hourly2015-03-24 11:10
https://kumti.com/okb-i-ben-thirrje-izraelit-qe-te-veproje-ne-perputhje-me-ligjin-nderkombetar/60%Hourly2015-03-24 11:08
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dijme-para-se-te-blejme-nje-fshese-elektrike/60%Hourly2015-03-24 11:07
https://kumti.com/nenat-e-srebrenices-nuk-besojme-tek-drejtesia-serbe/60%Hourly2015-03-24 11:03
https://kumti.com/vokrri-kosova-shprese-per-boterorin-rusi-2018/60%Hourly2015-03-24 11:02
https://kumti.com/mfsk-nenshkruan-planin-bilateral-me-kroacine/60%Hourly2015-03-24 11:01
https://kumti.com/keshilla-per-perdorim-sa-me-efikas-te-fshesave-elektrike/60%Hourly2015-03-24 11:01
https://kumti.com/digital-marketing-institute-vjen-edhe-ne-kosove/60%Hourly2015-03-24 10:58
https://kumti.com/mustafa-mos-dyshoni-ne-rezultatet-e-marreveshjeve-me-shqiperine/60%Hourly2015-03-24 10:58
https://kumti.com/qosja-forcim-partish-e-dobesim-shteti/60%Hourly2015-03-24 10:57
https://kumti.com/mediat-serbe-ja-cfare-humbem-e-cfare-fituam-nga-sulmet-e-nato-s/60%Hourly2015-03-24 10:57
https://kumti.com/arrest-per-fajdexhiun-e-44-veprave-penale/60%Hourly2015-03-24 10:19
https://kumti.com/netanyahu-merr-mbeshtetjen-per-formimin-e-qeverise/60%Hourly2015-03-24 10:14
https://kumti.com/bmw-m4-couple-vjen-ndryshe/60%Hourly2015-03-24 10:12
https://kumti.com/pasojat-e-pirjes-se-duhanit-gjate-shtatezanise/60%Hourly2015-03-24 10:08
https://kumti.com/ministri-serb-shqiperia-e-madhe-po-krijohet-be-ja-po-hesht/60%Hourly2015-03-24 09:49
https://kumti.com/30-raste-te-dhunes-familjare-ne-tetove-dhe-gostivar/60%Hourly2015-03-24 09:45
https://kumti.com/bik-dr-shefqet-krasniqin-e-kemi-shkarkuar-nga-puna-si-imam-ndersa-vazhdon/60%Hourly2015-03-24 09:37
https://kumti.com/qosja-forcim-i-partive-e-dobesim-i-shtetit/60%Hourly2015-03-24 09:34
https://kumti.com/gjermania-refuzon-kerkesen-e-grekeve-per-pagesen-e-demeve-te-luftes/60%Hourly2015-03-24 09:18
https://kumti.com/basketbollisti-muhamed-thaci-ne-xhamine-e-shejte-al-aksa/60%Hourly2015-03-23 20:23
https://kumti.com/plaku-nga-juniku-rrefen-per-krimet-e-fadil-hoxhes-dhe-partizaneve-shqiptare-videointerviste/60%Hourly2015-03-23 18:10
https://kumti.com/bllokohet-zyra-per-migracion-e-kantonit-te-lucernit/60%Hourly2015-03-23 16:05
https://kumti.com/biznesmenet-i-drejtohen-kuvendit-te-kosoves/60%Hourly2015-03-23 16:04
https://kumti.com/vetevendosje-kritikon-programin-e-qeverise-per-energjetiken/60%Hourly2015-03-23 16:03
https://kumti.com/pa-kontroll-kufitar-kosove-shqiperi-gjate-sezonit-turistik/60%Hourly2015-03-23 16:02
https://kumti.com/qkuk-ushqimi-nen-muret-e-mykura/60%Hourly2015-03-23 15:58
https://kumti.com/vendet-arabe-akuzojne-izraelin-per-krime-kunder-njerezimit/60%Hourly2015-03-23 15:08
https://kumti.com/therje-me-thika-ne-prizren/60%Hourly2015-03-23 15:02
https://kumti.com/sulm-nga-forcat-e-regjimit-ne-dera-te-sirise-7-te-vdekur/60%Hourly2015-03-23 14:58
https://kumti.com/france-zgjedhjet-lokale-kryesojne-konservatoret/60%Hourly2015-03-23 14:54
https://kumti.com/familjaret-e-pistes-do-t-i-drejtohemi-gjykates-speciale/60%Hourly2015-03-23 14:52
https://kumti.com/gjermania-ia-hap-dyert-bankes-islame/60%Hourly2015-03-23 13:00
https://kumti.com/veterani-i-uck-se-dhe-ai-i-dites-se-gjykimit/60%Hourly2015-03-22 21:54
https://kumti.com/afrika-qendrore-rihapen-10-xhami-muslimanet-kthehen-ne-shtepite-e-tyre/60%Hourly2015-03-22 21:47
https://kumti.com/pse-saudianet-ndertojne-xhami-te-vogla/60%Hourly2015-03-22 21:46
https://kumti.com/mbreti-selman-palestina-eshte-prioriteti-im-me-i-madh/60%Hourly2015-03-22 21:43
https://kumti.com/kanade-muslimanja-me-hixhab-refuzon-50-mije-dollare-donacion/60%Hourly2015-03-22 21:41
https://kumti.com/bashen-e-shoh-kryeminister-jo-kryetar-bashkie/60%Hourly2015-03-22 18:25
https://kumti.com/ushtria-amerikane-tregon-forcen-marshimi-pergjate-gjithe-evropes-lindore/60%Hourly2015-03-22 18:23
https://kumti.com/tre-faktoret-qe-e-kane-lene-pas-ballkanin/60%Hourly2015-03-22 18:22
https://kumti.com/cilesohet-si-prioritet-por-shendetesia-s-po-trajtohet-me-seriozitet/60%Hourly2015-03-22 18:21
https://kumti.com/pranvera-rikthen-kerkimet-per-gjetjen-e-te-zhdukurve-gjate-luftes/60%Hourly2015-03-22 18:19
https://kumti.com/kercenimet-e-qeverise-se-gruevskit-ndaj-deputeteve/60%Hourly2015-03-22 18:18
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-el-clasico-ejani-edhe-ne-xhami-video/60%Hourly2015-03-22 17:59
https://kumti.com/midis-shqiperie-lojtari-serb-perdhos-flamurin-shqiptare-ku-jeni-patriota-video/60%Hourly2015-03-22 17:09
https://kumti.com/sociologet-kumari-po-shkaterron-shoqerine/60%Hourly2015-03-22 16:58
https://kumti.com/hoti-zyrtaret-e-prokurimit-do-te-futen-ne-teste-te-vleresimit/60%Hourly2015-03-22 16:54
https://kumti.com/francezi-ia-dha-serbit-planet-e-bombardimit-keshtu-sulmet-e-nato-s-u-shtyne-per-gjashte-muaj/60%Hourly2015-03-22 16:51
https://kumti.com/imf-te-me-fitime-milioneshe-s-paguajne-tatime/60%Hourly2015-03-22 16:48
https://kumti.com/disa-shkupjan-te-xhamia-ne-palma-de-majorca/60%Hourly2015-03-22 15:56
https://kumti.com/hoxha-nuk-eshte-vec-me-ta-la-xhenazen/60%Hourly2015-03-22 15:52
https://kumti.com/leter-e-hapur-bashkesise-islame-te-kosoves/60%Hourly2015-03-22 14:17
https://kumti.com/receta-per-te-frenuar-fryrjen-e-stomakut/60%Hourly2015-03-22 14:00
https://kumti.com/parandaloni-shfaqjen-e-kapilareve-ne-kembe/60%Hourly2015-03-22 13:56
https://kumti.com/si-ta-ndihmojme-nje-te-aksidentuar-me-veture/60%Hourly2015-03-22 13:48
https://kumti.com/si-mund-ta-trajtojme-gastritin-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2015-03-22 13:46
https://kumti.com/udhezime-per-sigurine-nga-rryma-elektrike-ne-ambientet-shtepiake/60%Hourly2015-03-22 13:34
https://kumti.com/udhezime-dhe-keshilla-per-sigurine-e-femijeve-nga-rryma-elektrike/60%Hourly2015-03-22 13:28
https://kumti.com/keshilla-te-domosdoshme-per-cdo-person-qe-perdor-frigoriferet/60%Hourly2015-03-22 13:17
https://kumti.com/futbollisti-amerikan-easley-perqafoi-fene-islame/60%Hourly2015-03-22 12:58
https://kumti.com/kur-ani-i-perkthyer-shperndahet-ne-parlamentin-e-holandes/60%Hourly2015-03-22 12:51
https://kumti.com/futbollisti-gjerman-danny-blum-islami-ndyshoi-jeten-time/60%Hourly2015-03-22 12:38
https://kumti.com/harrohet-fondi-emergjent-per-te-riatdhesuarit/60%Hourly2015-03-22 12:37
https://kumti.com/lideri-kurd-oxhalan-do-te-jetojme-ne-paqe-dhe-vllazeri/60%Hourly2015-03-22 12:36
https://kumti.com/profesori-gjerman-i-mikrobiologjise-e-perqafon-islamin/60%Hourly2015-03-22 12:34
https://kumti.com/748-milione-njerez-ne-bote-kane-mungese-te-ujit-te-pijshem/60%Hourly2015-03-22 12:33
https://kumti.com/dagestan-vriten-7-militantet-e-dyshuar/60%Hourly2015-03-22 12:13
https://kumti.com/degradim-shqiptarja-e-re-burri-me-prostituonte-ne-sy-te-djalit/60%Hourly2015-03-22 12:08
https://kumti.com/harrohet-koduesi-i-emrave/60%Hourly2015-03-22 12:07
https://kumti.com/momentet-me-interesante-krasniqi-brahmer-foto/60%Hourly2015-03-22 12:05
https://kumti.com/ja-cka-tha-luani-per-haxhi-krasniqin/60%Hourly2015-03-22 12:04
https://kumti.com/agjenda-e-mbledhjes-se-qeverive-shqiptare-ne-tirane/60%Hourly2015-03-22 12:02
https://kumti.com/tadiq-daciqi-deshi-te-niste-lufte-me-kosoven/60%Hourly2015-03-22 12:01
https://kumti.com/sipas-autoriteteve-kosovare-interneti-si-rrezik-i-radikalizmit-fetar-dhe-rekrutimit/60%Hourly2015-03-22 11:59
https://kumti.com/dita-boterore-e-ujit/60%Hourly2015-03-22 11:58
https://kumti.com/ebu-hanife/60%Hourly2015-03-22 11:56
https://kumti.com/zjarr-ne-fabriken-e-silkaporit-ne-kacanik/60%Hourly2015-03-22 10:45
https://kumti.com/qeveria-bene-reforme-tek-vendet-e-punes/60%Hourly2015-03-22 10:40
https://kumti.com/me-shqiperine-fjale-me-serbine-biznes/60%Hourly2015-03-22 10:37
https://kumti.com/kosova-importuese-e-te-gjitha-produkteve/60%Hourly2015-03-22 10:34
https://kumti.com/tadiq-thote-se-daciqi-deshi-te-niste-lufte-me-kosoven/60%Hourly2015-03-22 10:31
https://kumti.com/shpend-kursani-per-xhavit-halitin-lodhe-kryt-pak-bre-shoq/60%Hourly2015-03-22 09:35
https://kumti.com/obama-denon-komentet-e-netanyahut-per-palestinen/60%Hourly2015-03-22 09:32
https://kumti.com/okb-ks-do-te-mbaje-mbledhje-urgjente-per-situaten-ne-jemen/60%Hourly2015-03-22 09:03
https://kumti.com/6-te-humba/60%Hourly2015-03-21 19:25
https://kumti.com/5-do-te-flas-per-allah-dhe-xhamija-deri-ne-frymen-e-fundit/60%Hourly2015-03-21 19:22
https://kumti.com/islami-feja-me-perhapje-me-te-shpejte-ne-evrope/60%Hourly2015-03-21 19:10
https://kumti.com/harry-potter-nje-analize-islame-e-ketij-fenomeni/60%Hourly2015-03-21 18:57
https://kumti.com/aktualiteti-i-pergjimeve-ne-vendin-tone-hoxhe-muharem-ismaili-video/60%Hourly2015-03-21 18:51
https://kumti.com/veq-te-na-ndodhe-te-varri-i-adem-jasharit-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-03-21 18:18
https://kumti.com/profesori-nderhyn-ne-ligjeraten-e-hoxhes-jusuf-hajrullahu-moment-i-bukur-video/60%Hourly2015-03-21 18:06
https://kumti.com/maqedonasi-dhe-kojshite-shqiptare/60%Hourly2015-03-21 17:37
https://kumti.com/mekati-i-qeveritarit-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-21 17:33
https://kumti.com/bombat-dhe-ciftelia/60%Hourly2015-03-21 17:30
https://kumti.com/haxhi-krasniqi-sonte-do-te-luftoje-per-titullin-e-botes-ne-versionin-wbo/60%Hourly2015-03-21 17:27
https://kumti.com/buhariu/60%Hourly2015-03-21 11:54
https://kumti.com/gjenden-pese-foshnje-te-vdekura-ne-frigorifer/60%Hourly2015-03-21 11:42
https://kumti.com/qeveria-shuan-mijera-vende-pune-dokument/60%Hourly2015-03-21 11:38
https://kumti.com/rama-ne-tirane-do-te-ndertohet-parku-i-besimit/60%Hourly2015-03-21 08:59
https://kumti.com/siri-ushtaret-e-asadit-sulmojne-nje-xhami-gjate-kohes-se-xhumase-viktima-ne-njerez/60%Hourly2015-03-21 08:55
https://kumti.com/oek-u-zhytet-ne-borxhe-deri-ne-fyt/60%Hourly2015-03-21 08:49
https://kumti.com/deputetet-marrin-dy-mije-euro-page-pa-punuar-asgje/60%Hourly2015-03-21 08:46
https://kumti.com/kurre-me-pare-perendimi-nuk-e-ka-dashur-kaq-shume-humbjen-e-nje-udheheqesi-te-nje-vendi-mik-nuk-ndodhi/60%Hourly2015-03-21 08:43
https://kumti.com/si-te-fitosh-para-ne-tregjet-financiare-globale/60%Hourly2015-03-21 08:40
https://kumti.com/ideatori-i-ndarjes-se-mitrovices-kosova-nuk-mund-te-behet-shtet/60%Hourly2015-03-21 08:37
https://kumti.com/dalja-e-greqise-nga-eurozona-do-te-jete-nje-proces-demtues/60%Hourly2015-03-21 08:36
https://kumti.com/parlamenti-lejoi-dergimin-e-ushtarakeve-bullgare-ne-nato/60%Hourly2015-03-21 08:35
https://kumti.com/400-keshilla-islame/60%Hourly2015-03-21 08:34
https://kumti.com/hajredin-kuci-gjykata-speciale-do-t-i-marre-me-pak-se-10-persona/60%Hourly2015-03-21 08:32
https://kumti.com/bujku-qe-fiton-me-shume-se-presidentja-e-kryeparlamentari/60%Hourly2015-03-21 08:29
https://kumti.com/t-i-mbrojme-pyjet-per-nje-klime-me-te-mire/60%Hourly2015-03-21 08:26
https://kumti.com/ne-kryeqytetin-saudit-72-494-femra-jane-pronare-te-bizneseve/60%Hourly2015-03-21 02:02
https://kumti.com/muhamedi-ndaloi-edukimin-e-qenve-ne-shtepi-shkenca-verteton-demet/60%Hourly2015-03-20 23:47
https://kumti.com/ubel/60%Hourly2015-03-20 22:08
https://kumti.com/objektiv/60%Hourly2015-03-20 22:07
https://kumti.com/pedagog/60%Hourly2015-03-20 22:05
https://kumti.com/gji/60%Hourly2015-03-20 22:05
https://kumti.com/farat-e-rrushit-veprojne-kunder-50-semundjeve/60%Hourly2015-03-20 21:39
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-nuk-hipi-ne-minberin-e-xhumase-edhe-pse-xhemati-i-krijoi-mundesine/60%Hourly2015-03-20 20:39
https://kumti.com/qeveria-i-ule-pagat-e-gradat-per-mijera-sherbyese-civil/60%Hourly2015-03-20 19:41
https://kumti.com/kompanise-se-wesley-clark-iu-pamundesua-investimi-ne-kosove/60%Hourly2015-03-20 19:39
https://kumti.com/maliku/60%Hourly2015-03-20 11:26
https://kumti.com/bahtiri-e-rakiq-me-marreveshje-per-rindertimin-e-shtepive/60%Hourly2015-03-20 10:42
https://kumti.com/per-shkelje-disiplinore-inspektoret-shqiptar-largohen-nga-puna/60%Hourly2015-03-20 10:35
https://kumti.com/indi-te-pakten-15-te-vdekur-per-shkak-te-daljes-se-trenit-nga-shinat/60%Hourly2015-03-20 10:27
https://kumti.com/fotot-e-eklipsit-shfaqja-me-spektakolare-ne-bote/60%Hourly2015-03-20 10:24
https://kumti.com/eklipsi-diellor-2015-shikojeni-live-video/60%Hourly2015-03-20 10:19
https://kumti.com/sot-varroset-artan-dreshaj-25-vjecari-nga-peja/60%Hourly2015-03-20 10:17
https://kumti.com/bllaca-paralajmeron-qe-statusin-e-invalidit-te-luftes-do-ta-kerkoje-me-gjyq/60%Hourly2015-03-20 10:17
https://kumti.com/pastroni-zorret-me-ndihmen-e-ketyre-frutave/60%Hourly2015-03-19 21:03
https://kumti.com/si-te-lironi-hundet-ne-rast-gripi-apo-alergjie/60%Hourly2015-03-19 20:57
https://kumti.com/rregulla-20-20-20-ilaci-me-i-mire-per-te-ruajtur-syte/60%Hourly2015-03-19 20:51
https://kumti.com/pamje-ekskluzive-cka-thane-shaban-e-hamez-jashari-pas-sulmit-te-janarit-1998-video/60%Hourly2015-03-19 20:29
https://kumti.com/7-urat-me-mahnitese-ne-bote/60%Hourly2015-03-19 20:22
https://kumti.com/si-te-ndaloni-hemoragjine-ne-kushtet-e-shtepise/60%Hourly2015-03-19 20:17
https://kumti.com/kujdes-a-doni-te-dini-se-cilat-jane-pemet-perimet-me-te-kontaminuara-me-pesticide/60%Hourly2015-03-19 20:10
https://kumti.com/7-dobi-qe-si-keni-menduar-qe-lekura-e-bananes-i-ben/60%Hourly2015-03-19 20:10
https://kumti.com/si-te-zgjidhni-nje-rrobalarese/60%Hourly2015-03-19 19:45
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dijme-para-se-te-blejme-nje-tv-te-ri/60%Hourly2015-03-19 19:41
https://kumti.com/nicolas-sarkozy-kerkon-ndalimin-e-hixhabit-ne-universitete/60%Hourly2015-03-19 19:06
https://kumti.com/shba-iran-perparime-ne-bisedimet-mes-tyre/60%Hourly2015-03-19 18:28
https://kumti.com/turizmi-malor-i-kosoves-ne-panairin-e-parisit/60%Hourly2015-03-19 18:24
https://kumti.com/zyrtare-boterori-i-katarit-ne-dimer-finalja-ne-18-dhjetor/60%Hourly2015-03-19 18:22
https://kumti.com/jankullovska-stavreski-do-te-merr-goditje-me-cekic-kujt-i-tregon-forcen/60%Hourly2015-03-19 18:20
https://kumti.com/bajram-rexhepi-shik-u-ka-uzurpuar-pdk-ne-dhe-institucionet-e-kosoves/60%Hourly2015-03-19 18:18
https://kumti.com/hapet-gara-per-telefonine-e-trete-mobile-ne-kosove/60%Hourly2015-03-19 18:15
https://kumti.com/erdogan-per-ceshtjen-armene-e-verteta-nuk-del-ne-shesh-me-lobingje/60%Hourly2015-03-19 17:27
https://kumti.com/shba-ish-ushtari-akuzohet-se-donte-t-i-bashkohet-isis-it/60%Hourly2015-03-19 16:05
https://kumti.com/bomba-e-xii-deshmi-per-gjyqesorin-e-politizuar/60%Hourly2015-03-19 16:00
https://kumti.com/htc-do-t-jua-zevendesoje-falas-one-m9-nese-thyeni-ekranin/60%Hourly2015-03-19 15:29
https://kumti.com/kosoves-nuk-i-lejohet-te-luaj-futboll-ne-zvicer/60%Hourly2015-03-19 15:23
https://kumti.com/gezim-kelemendi-ka-nje-selam-per-koleget/60%Hourly2015-03-19 15:21
https://kumti.com/si-te-zgjidhni-frigoriferin-tuaj/60%Hourly2015-03-19 15:15
https://kumti.com/foto-te-rralla-te-qyteteve-shqiptare-grate-me-nikab/60%Hourly2015-03-19 14:58
https://kumti.com/kine-yahoo-mbyll-zyren-ne-pekin-afer-350-punonjes-mbesin-pa-pune/60%Hourly2015-03-19 14:56
https://kumti.com/lirohet-francezja-dhe-perkthyesja-e-saj-qe-u-rrembyen-ne-jemen/60%Hourly2015-03-19 14:54
https://kumti.com/gjobitet-me-57-500-dollare-hakeri-16-vjecar-ne-suedi/60%Hourly2015-03-19 14:52
https://kumti.com/kthehet-lista-serbe/60%Hourly2015-03-19 14:50
https://kumti.com/pjesetaret-e-arrestuar-te-policise-e-fsk-se-dyshohen-per-keto-vepra/60%Hourly2015-03-19 14:48
https://kumti.com/100-ditet-e-baces-ise/60%Hourly2015-03-19 12:29
https://kumti.com/ne-vere-windows-10-i-disponueshem-ne-111-gjuhe/60%Hourly2015-03-19 12:25
https://kumti.com/rrjedhin-fotot-e-tipit-te-ri-te-bmw-x1-ai-ka-rrotat-e-para-aktive-foto/60%Hourly2015-03-19 12:22
https://kumti.com/neser-ne-23-45-fillon-pranvera-eklipsi-i-diellit-ne-9-37/60%Hourly2015-03-19 12:19
https://kumti.com/hajnat-ta-vjedhin-edhe-kryqin-te-kuq/60%Hourly2015-03-19 11:55
https://kumti.com/shafiu/60%Hourly2015-03-19 11:52
https://kumti.com/zaev-nuk-ka-pasaporten-per-te-udhetuar-jasht-vendit/60%Hourly2015-03-19 11:44
https://kumti.com/cka-tha-al-jazeera-per-maqedonine/60%Hourly2015-03-19 11:40
https://kumti.com/zhvillohet-protesta-e-radhes-e-partise-demokratike-kerkohet-largimi-i-kreut-te-kuvendit-ilir-meta/60%Hourly2015-03-19 11:37
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-klienteve-te-nje-restoranti-ne-suedi-shenohen-viktima-dhe-te-plagosur/60%Hourly2015-03-19 10:00
https://kumti.com/studentet-kerkojne-lirimin-e-cmimit-te-biletes/60%Hourly2015-03-19 09:58
https://kumti.com/ivan-rakitic-edhe-lojtaret-e-cityt-kane-mundur-te-kenaqen-me-kryeveprat-e-messit/60%Hourly2015-03-19 09:57
https://kumti.com/daciq-kam-garanci-nga-sekretari-i-nato-s-se-fak-u-nuk-do-shkele-ne-veri/60%Hourly2015-03-19 09:55
https://kumti.com/arrestohet-nxenesi-i-petro-ninit-perhapi-panik-se-la-canten-te-muri-i-shkolles/60%Hourly2015-03-19 09:53
https://kumti.com/alarmojne-ekspertet-po-ulet-standardi-jetesor/60%Hourly2015-03-19 09:52
https://kumti.com/arrestohet-drejtori-i-migrimeve-2-pjesetar-te-fsk-se-dhe-nje-polic/60%Hourly2015-03-19 09:50
https://kumti.com/apple-gati-per-sherbimin-e-ri-ne-tv/60%Hourly2015-03-19 09:50
https://kumti.com/kapen-ne-france-22-shqiptare-klandestine-ne-nje-kamion-frigoriferik-2/60%Hourly2015-03-19 09:46
https://kumti.com/kapen-ne-france-22-shqiptare-klandestine-ne-nje-kamion-frigoriferik/60%Hourly2015-03-19 09:43
https://kumti.com/6-2-milione-eurot-e-vjedhura-ne-banke-do-perdoren-per-fushate/60%Hourly2015-03-19 09:40
https://kumti.com/nuk-i-ecte-biznesi-vetevritet-nje-58-vjecar/60%Hourly2015-03-19 09:38
https://kumti.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-dyshohet-te-jete-uran-kupa/60%Hourly2015-03-19 09:36
https://kumti.com/dash-kosova-konfiskoi-me-shume-marihuane-e-kokaine-me-pak-heroine/60%Hourly2015-03-19 09:13
https://kumti.com/mehmeti-shqiptaret-e-maqedonise-jane-kapur-per-fyti-nga-partite-shqiptare/60%Hourly2015-03-19 07:04
https://kumti.com/ruset-feston-krimea-edhe-zyrtarisht-ne-duart-e-tyre-video/60%Hourly2015-03-18 19:07
https://kumti.com/ekonomia-ne-te-zeze-sa-dy-here-buxheti-i-shtetit/60%Hourly2015-03-18 19:03
https://kumti.com/6-6-milione-nga-zvicra-per-gazsjellesin-trans-adriatik-tap/60%Hourly2015-03-18 19:01
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-anti-qeveritare-ne-egjipt/60%Hourly2015-03-18 18:57
https://kumti.com/nje-ne-tre-diplomate-ruse-eshte-spiun/60%Hourly2015-03-18 17:56
https://kumti.com/lsdm-vazhdon-me-shpalosjen-e-bisedave-te-pergjuara-telefonike/60%Hourly2015-03-18 16:04
https://kumti.com/e-refuzon-djalin-behet-per-spital-vajza-nga-prizreni/60%Hourly2015-03-18 16:03
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-nje-muzeu-ne-tunizi-8-te-vrare/60%Hourly2015-03-18 16:02
https://kumti.com/dita-e-xhamive-ne-serbi-11-vite-me-pare/60%Hourly2015-03-18 16:00
https://kumti.com/thaci-e-hyseni-ne-te-luftojme-xhihadizmin-bashkerisht/60%Hourly2015-03-18 15:54
https://kumti.com/davutoglu-trashegimia-vellazerore-e-canakalase-do-te-mbetet-pergjithmone/60%Hourly2015-03-18 15:53
https://kumti.com/tash-shqiptaret-ua-nderprene-punimet-serbeve-te-kroi-i-vitakut/60%Hourly2015-03-18 15:51
https://kumti.com/ahmed-ibn-el-hanbeli/60%Hourly2015-03-18 11:42
https://kumti.com/cfare-mbeti-ne-siri/60%Hourly2015-03-18 11:40
https://kumti.com/serbia-arreston-per-here-te-pare-te-dyshuar-per-masakren-ne-srebrenice/60%Hourly2015-03-18 11:01
https://kumti.com/prokuroria-burg-te-perjetshem-per-frrokun/60%Hourly2015-03-18 11:00
https://kumti.com/edhe-nje-hafez-ne-trojet-shqiptare/60%Hourly2015-03-18 10:47
https://kumti.com/si-fbi-ja-krijoi-nje-terrorist-pjesa-e-i-re/60%Hourly2015-03-18 10:34
https://kumti.com/imamet-e-arrestuar-nuk-duam-avokat-na-mbron-allahu/60%Hourly2015-03-18 10:23
https://kumti.com/drashkoviq-shokon-serbine-vetem-ne-sarajeve-kemi-vrare-12-mije-civile-dymije-prej-tyre-femije/60%Hourly2015-03-18 10:13
https://kumti.com/keto-jane-fjalekalimet-qe-nuk-duhet-perdorur/60%Hourly2015-03-18 10:10
https://kumti.com/facebook-autoritetet-maqedonase-kane-kerkuar-te-dhena-per-tete-persona/60%Hourly2015-03-18 10:05
https://kumti.com/me-ne-fund-stop-lidhjes-se-diteve-te-pushimit-gjate-festave/60%Hourly2015-03-18 10:02
https://kumti.com/pse-horoskopi-nuk-flet-per-pune/60%Hourly2015-03-18 09:56
https://kumti.com/25-vjecarja-vetehelmohet-pas-dhunes-se-bashkeshortit/60%Hourly2015-03-18 09:49
https://kumti.com/siria-kemi-rrezuar-nje-dron-amerikan/60%Hourly2015-03-18 09:47
https://kumti.com/eskalon-situata-ne-frankfurt-protesta-te-dhunshme-foto/60%Hourly2015-03-18 09:43
https://kumti.com/tension-ne-lazarat-qellohet-mbi-forcat-e-policise/60%Hourly2015-03-18 09:42
https://kumti.com/deshmitari-250-mije-euro-per-vrasjen-e-xhavit-halitit/60%Hourly2015-03-18 09:39
https://kumti.com/qeveria-do-te-ngarkoje-mediat-me-tvsh-gazetaret-kundershtojne/60%Hourly2015-03-18 09:37
https://kumti.com/sa-femije-i-mungojne-kosoves-qe-nga-lufta-e-fundit/60%Hourly2015-03-18 09:33
https://kumti.com/gazeta-zeri-vazhdon-me-fyerje-kesaj-radhe-gruan-e-presidentit-turk/60%Hourly2015-03-17 22:24
https://kumti.com/rezultatet-e-para-ne-izrael-likud-fitoi-28-vende-ne-knesset-baskimi-sionist-27-kualicioni-arab-13-vende/60%Hourly2015-03-17 22:21
https://kumti.com/kamerat-e-vezhgimit-vendosen-neper-xhami-video/60%Hourly2015-03-17 21:46
https://kumti.com/turpi-i-bik-ut-e-shkarkon-hoxhen-shefqet-krasniqi/60%Hourly2015-03-17 21:38
https://kumti.com/limaj-per-drejtesine-ne-kosove-u-be-boll/60%Hourly2015-03-17 20:48
https://kumti.com/iniciativa-vepro-me-50-ligjerata-te-organizuara-ne-carshi-te-shkupit/60%Hourly2015-03-17 20:04
https://kumti.com/ja-pse-po-falimenton-euro/60%Hourly2015-03-17 19:48
https://kumti.com/ligji-i-ri-heq-testin-e-matures/60%Hourly2015-03-17 19:46
https://kumti.com/egjipt-denim-me-vdekje-per-14-drejtues-te-vellazerise-myslimane/60%Hourly2015-03-17 19:38
https://kumti.com/rendesia-e-gjykates-speciale-dhe-arrestimet-e-eproreve-te-uck-se/60%Hourly2015-03-17 19:36
https://kumti.com/dyshime-per-varreze-masive-ne-leshan-te-suharekes/60%Hourly2015-03-17 16:28
https://kumti.com/siguria-per-ushqimin-qe-konsumojme/60%Hourly2015-03-17 16:26
https://kumti.com/burim-berisha-paguan-124-mije-euro-per-fotokopje-me-qera/60%Hourly2015-03-17 16:23
https://kumti.com/canakkale-aty-ku-fjala-shehid-mbeti-kryefjale/60%Hourly2015-03-17 15:31
https://kumti.com/fyhet-presidenti-turk-erdogan-nga-gazeta-zeri/60%Hourly2015-03-17 14:32
https://kumti.com/kampanje-me-billboarde-per-promovimin-e-profetit-muhamed-ne-zyrich-te-zvicres/60%Hourly2015-03-17 13:10
https://kumti.com/kush-eshte-miku-i-pare-i-shqiptareve/60%Hourly2015-03-17 13:03
https://kumti.com/erdogani-dhe-femija-qe-prish-protokolin/60%Hourly2015-03-17 12:58
https://kumti.com/humb-jeten-tragjikisht-nje-16-vjecare/60%Hourly2015-03-17 12:48
https://kumti.com/vazhdojne-trazirat-ne-jemen/60%Hourly2015-03-17 12:46
https://kumti.com/chuck-norrisi-me-urdher-votojeni-netanjahun/60%Hourly2015-03-17 12:33
https://kumti.com/a-po-shiten-makinat-ne-evrope/60%Hourly2015-03-17 12:24
https://kumti.com/davutoglu-a-nuk-iu-vjen-turp-ta-shtrengoni-doren-assadit/60%Hourly2015-03-17 12:18
https://kumti.com/gjendet-unaza-vikinge-e-shekullit-ix-me-mbishkrimin-allah/60%Hourly2015-03-17 11:59
https://kumti.com/rrahman-rama-prej-neser-komandant-i-fsk-se/60%Hourly2015-03-17 11:53
https://kumti.com/trupat-amerikane-dhe-te-nato-s-stervitje-ne-kufi-me-rusine-moska-ne-gatishmeri/60%Hourly2015-03-17 11:46
https://kumti.com/et-tirmidhi/60%Hourly2015-03-17 11:40
https://kumti.com/ebu-davud/60%Hourly2015-03-17 11:39
https://kumti.com/amnesty-international-ne-siri-krime-lufte-nga-kundershtaret-e-isis/60%Hourly2015-03-17 11:38
https://kumti.com/hasan-el-basri/60%Hourly2015-03-17 11:37
https://kumti.com/united-oferte-per-pogban/60%Hourly2015-03-17 11:35
https://kumti.com/ibni-halduni/60%Hourly2015-03-17 11:34
https://kumti.com/valencia-ne-gare-per-falcaon/60%Hourly2015-03-17 11:33
https://kumti.com/shqiperia-pranon-formimin-e-unionit-te-rinise-se-ballkanit-perendimor/60%Hourly2015-03-17 11:29
https://kumti.com/kabinet/60%Hourly2015-03-17 11:26
https://kumti.com/kabare/60%Hourly2015-03-17 11:25
https://kumti.com/kaba/60%Hourly2015-03-17 11:25
https://kumti.com/kapet-me-40-kg-eksploziv-grupi-qe-terrorizonte-fushe-krujen/60%Hourly2015-03-17 11:22
https://kumti.com/shala-terhiqet-nga-gara-per-gjyqtare-e-kushtetueses-dyshon-per-manipulime/60%Hourly2015-03-17 11:20
https://kumti.com/si-te-kaloni-pushime-edhe-atehere-kur-nuk-keni-mundesi-te-largoheni-nga-qyteti-juaj/60%Hourly2015-03-17 10:49
https://kumti.com/amvisa-ja-disa-truke-te-zgjuara-ne-kuzhine/60%Hourly2015-03-17 10:46
https://kumti.com/sekreti-si-te-bejme-te-zgjase-aroma-e-parfumit/60%Hourly2015-03-17 10:45
https://kumti.com/takimi-be-shqiperi-eurodeputetja-macovei-dekriminalizimi-te-nise-qe-ne-zgjedhjet-lokale/60%Hourly2015-03-17 10:42
https://kumti.com/mbyt-djalin-me-litar-deshmia-e-70-vjecares-nuk-duroja-dot-me/60%Hourly2015-03-17 10:38
https://kumti.com/si-te-reduktojme-oreksin-qe-te-permbahemi-nga-ushqimi/60%Hourly2015-03-17 10:32
https://kumti.com/idlib-ushtria-siriane-kryen-sulme-duke-perdorur-bomba-me-klor/60%Hourly2015-03-17 10:30
https://kumti.com/policia-kufitare-argjentinase-sekuestron-nje-pllake-ari-me-vlere-rreth-2-milione-dollare/60%Hourly2015-03-17 10:28
https://kumti.com/udhezime-se-si-te-lexojme-nje-analize-gjaku/60%Hourly2015-03-17 10:21
https://kumti.com/disa-keshilla-per-t-u-ngrohur-pa-harxhuar-para/60%Hourly2015-03-17 10:18
https://kumti.com/si-te-bejme-nje-paste-dhembesh-ekologjike/60%Hourly2015-03-17 10:16
https://kumti.com/deri-ne-vitin-2100-cdo-i-katerti-evropiane-do-te-jete-musliman/60%Hourly2015-03-17 10:13
https://kumti.com/kushtetuesja-rrezon-kerkesen-per-vendosjen-e-kuotes-gjinore-ne-qeveri/60%Hourly2015-03-17 10:10
https://kumti.com/lab/60%Hourly2015-03-17 10:08
https://kumti.com/demi-respektojme-individet-e-jo-komunitetin-lgbt-video/60%Hourly2015-03-17 10:07
https://kumti.com/aksident-ne-shkoder-vdesin-2-te-rinj/60%Hourly2015-03-17 09:50
https://kumti.com/samsung-prezanton-pajisjet-e-veta-ne-londer/60%Hourly2015-03-17 09:47
https://kumti.com/ndalohen-57-klandestine-ne-fshatin-gline/60%Hourly2015-03-17 09:45
https://kumti.com/pakistan-u-ekzekutuan-me-varje-12-te-denuar/60%Hourly2015-03-17 09:43
https://kumti.com/hapet-ne-shkup-ekspozita-nga-konstantinopoli-ne-stamboll/60%Hourly2015-03-17 09:38
https://kumti.com/be-i-hap-rruge-kandidimit-te-bosnjes/60%Hourly2015-03-17 09:37
https://kumti.com/gjykata-themelore-vendos-pro-komunes-se-prishtines/60%Hourly2015-03-17 09:29
https://kumti.com/9-menyra-shtepiake-per-te-hequr-lythat/60%Hourly2015-03-17 09:27
https://kumti.com/shkolla-con-nxenesit-e-9-vjecares-te-shohin-film-me-skena-seksi/60%Hourly2015-03-17 09:27
https://kumti.com/mustafaj-pse-e-perdoren-rama-e-meta-aktorin-kallaku/60%Hourly2015-03-17 09:24
https://kumti.com/vllasi-organizatoreve-te-demonstratave-te-81-shit-s-kerkuat-republike-as-bashkim-as-te-drejta-per-shqiptaret-por-enverizem-dhe-stalinizem/60%Hourly2015-03-17 09:23
https://kumti.com/cebit-i-ne-epoken-e-ekonomise-digjitale/60%Hourly2015-03-17 09:23
https://kumti.com/kosova-kerkon-lejim-te-pergjimit-nga-facebook-per-7-raste/60%Hourly2015-03-17 09:22
https://kumti.com/sony-xperia-z4-do-te-sjell-dizajn-te-ri/60%Hourly2015-03-17 09:22
https://kumti.com/bie-ne-menyre-drastike-numri-i-migranteve-kosovare-ne-hungari/60%Hourly2015-03-17 09:21
https://kumti.com/facebook-do-ta-ndal-lakuriqesine-ne-faqen-e-saj/60%Hourly2015-03-17 09:20
https://kumti.com/mos-e-themeloni-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-03-17 09:19
https://kumti.com/behen-23-vjet-nga-koha-kur-shtepite-perdoreshin-si-fakultete/60%Hourly2015-03-17 09:18
https://kumti.com/rrefimi-i-nje-gruaje-e-cila-u-dhunua-nga-barbaret-serb-deshiroja-qe-dikush-te-ma-shkrepte-nje-plumb-ne-koke-dhe-te-vdisja/60%Hourly2015-03-17 09:15
https://kumti.com/mihajloviq-serbia-sot-ne-kosove-me-ndikim-me-te-fuqishem-qe-nga-1999-ta/60%Hourly2015-03-17 09:12
https://kumti.com/gjykata-speciale-e-kosoves-arrestimet-e-para-ne-maj/60%Hourly2015-03-17 09:09
https://kumti.com/egjipt-denohen-me-vdekje-14-drejtues-te-vellazerise-myslimane/60%Hourly2015-03-17 09:01
https://kumti.com/izrael-sot-ka-filluar-votimi-per-zgjedhjet-legjislative/60%Hourly2015-03-17 08:55
https://kumti.com/tragjedi-nena-mbyt-ne-rezervar-foshnjen-e-sapolindur/60%Hourly2015-03-17 08:50
https://kumti.com/shejh-albani-ja-shpeton-jeten-shqiptarit-ngjarje-e-vitit-2014/60%Hourly2015-03-16 22:14
https://kumti.com/cfare-u-ndodhi-myslimaneve-te-pare-te-amerikes/60%Hourly2015-03-16 21:47
https://kumti.com/green-3-power-krijon-vende-pune-per-600-punetore/60%Hourly2015-03-16 14:12
https://kumti.com/kryetari-i-shtimes-i-shpenzoj-1-500-euro-telefon-ndersa-veturat-djegin-10-mije-euro-nafte-ne-muaj/60%Hourly2015-03-16 14:09
https://kumti.com/akr-e-keqja-e-aak-se-nuk-ka-fund/60%Hourly2015-03-16 14:07
https://kumti.com/gjenden-dy-kufoma-ne-fabriken-sharrcem/60%Hourly2015-03-16 14:02
https://kumti.com/pagat-minimale-ne-ballkan-deri-15-here-me-te-uleta-ne-krahasim-me-vendet-e-be-se/60%Hourly2015-03-16 12:59
https://kumti.com/ofendoi-policine-arrestohet/60%Hourly2015-03-16 11:57
https://kumti.com/arrestohet-sulmuesi-i-policeve/60%Hourly2015-03-16 11:56
https://kumti.com/mbahet-takim-kunder-korrupsionit/60%Hourly2015-03-16 11:54
https://kumti.com/laprake-autobusi-aksidenton-policin-ne-sherbim/60%Hourly2015-03-16 11:48
https://kumti.com/tronditese-nuk-e-sheh-nenen-vetem-doren-ia-prek/60%Hourly2015-03-16 11:00
https://kumti.com/kercnon-putini-urdheron-ushtrine-te-jete-ne-gatishmeri-per-ndonje-lufte-te-mundshme/60%Hourly2015-03-16 10:54
https://kumti.com/cia-ja-pse-shba-nuk-deshiron-te-bjere-regjimi-i-assadit/60%Hourly2015-03-16 10:50
https://kumti.com/sulmet-ajrore-qeveritare-siriane-vrasin-26-persona/60%Hourly2015-03-16 10:48
https://kumti.com/ndryshimet-e-ligjit-per-leternjoftime-para-deputeteve/60%Hourly2015-03-16 10:46
https://kumti.com/qkuk-ja-humb-cdo-vit-mbi-2-milione-euro-nga-placentat/60%Hourly2015-03-16 10:44
https://kumti.com/qindra-mijera-protestuese-kunder-presidentes-se-brazilit/60%Hourly2015-03-16 10:43
https://kumti.com/lgbti-me-parti-politike-ne-kosove/60%Hourly2015-03-16 10:29
https://kumti.com/mbi-302-mije-lene-flejne-ne-gjykata/60%Hourly2015-03-16 10:27
https://kumti.com/rrefimi-i-nje-miliarderi-i-vrava-te-gjithe/60%Hourly2015-03-16 10:08
https://kumti.com/shkaterrohet-varri-i-saddam-hussein-ne-irak/60%Hourly2015-03-16 10:06
https://kumti.com/e-gjithe-bota-po-pret-qe-ai-te-shfaqet/60%Hourly2015-03-16 09:56
https://kumti.com/ja-fatura-ime-per-ps-600-mln-leke/60%Hourly2015-03-16 09:54
https://kumti.com/duhanpiresit-me-shume-peme-dhe-perime/60%Hourly2015-03-16 09:49
https://kumti.com/prezantohet-tableti-me-i-lire/60%Hourly2015-03-16 09:47
https://kumti.com/maqedoni-afera-e-pergjimeve-demaskoi-partite-shqiptare/60%Hourly2015-03-16 09:45
https://kumti.com/marreveshja-me-listen-serbe-nuk-zbatohet/60%Hourly2015-03-16 09:40
https://kumti.com/kastrati-fsk-e-gatshme-te-marre-pjese-ne-misione-paqesore/60%Hourly2015-03-16 09:38
https://kumti.com/konflikti-ne-ukraine-putin-ishte-gati-te-perdorte-armet-berthamore/60%Hourly2015-03-15 21:53
https://kumti.com/sa-kohe-mund-t-i-ruani-ushqimet-e-gatuara-ne-frigorifer/60%Hourly2015-03-15 21:33
https://kumti.com/sa-kohe-mund-t-i-ruani-ushqimet-e-gatuara-ne-frigorifer-2/60%Hourly2015-03-15 21:33
https://kumti.com/si-te-pastrojme-shtepine-me-produkte-natyrale/60%Hourly2015-03-15 21:30
https://kumti.com/ku-tjeter-perpos-ushqimit-mund-ta-perdorim-kripen-ne-shtepi/60%Hourly2015-03-15 21:25
https://kumti.com/si-te-evitojme-eren-e-keqe-qe-na-rrethon/60%Hourly2015-03-15 21:20
https://kumti.com/si-te-dekoroni-muret-dhe-pllakat-e-shtepise-tuaj/60%Hourly2015-03-15 21:18
https://kumti.com/8-keshilla-per-personat-qe-nuk-kane-vullnet/60%Hourly2015-03-15 21:15
https://kumti.com/7-menyra-per-te-bere-nje-kafe-sa-me-te-shijshme/60%Hourly2015-03-15 21:04
https://kumti.com/si-te-eliminojme-qeskat-poshte-syve/60%Hourly2015-03-15 21:02
https://kumti.com/me-20-mars-do-te-kete-eklips-cfare-duhet-te-bejne-muslimanet/60%Hourly2015-03-15 20:25
https://kumti.com/si-llogaritet-rreziku-per-diabet/60%Hourly2015-03-15 20:19
https://kumti.com/bajrami-raporton-per-diplomat-false/60%Hourly2015-03-15 19:07
https://kumti.com/task-forca-speciale-e-gatshme-te-ngrit-aktakuza/60%Hourly2015-03-15 19:06
https://kumti.com/kosova-e-rrezikuar-nga-produktet-e-dyshimta/60%Hourly2015-03-15 18:58
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-te-gerdecit-te-tradhtuar-nga-edi-rama/60%Hourly2015-03-15 12:49
https://kumti.com/punesohet-si-mjek-pa-dokumentacion-komplet-i-afermi-i-asamblistit-te-pdk-se/60%Hourly2015-03-15 12:47
https://kumti.com/kosova-nuk-ka-shprese-per-liberalizim-te-vizave/60%Hourly2015-03-15 12:45
https://kumti.com/hoti-thote-se-organizatat-buxhetore-po-e-shkelin-ligjin-e-prokurimit-publik/60%Hourly2015-03-15 12:43
https://kumti.com/qeveria-po-ia-ve-drynin-aeroportit-te-prishtines-dokument/60%Hourly2015-03-15 12:00
https://kumti.com/pse-ka-njerez-te-varfer-edhe-ne-shekullin-xxi/60%Hourly2015-03-15 11:57
https://kumti.com/konsumatoret-e-pambrojtur-ne-kosove/60%Hourly2015-03-15 11:54
https://kumti.com/vllasi-te-injorohet-srpska/60%Hourly2015-03-15 11:50
https://kumti.com/arrijne-ndihma-ne-arqipelagun-e-shkaterruar-nga-cikloni/60%Hourly2015-03-15 11:18
https://kumti.com/vatikani-mbeshtet-perdorimin-e-forces-kunder-is-it/60%Hourly2015-03-15 11:06
https://kumti.com/blackberry-sjell-tabletin-shume-te-sigurt/60%Hourly2015-03-15 11:03
https://kumti.com/arrestohen-dy-persona-per-shfrytezim-prostitucioni/60%Hourly2015-03-15 11:00
https://kumti.com/hamilton-e-fillon-sezonin-me-fitore/60%Hourly2015-03-15 10:58
https://kumti.com/sot-dita-boterore-e-te-drejtave-te-konsumatorit-2/60%Hourly2015-03-15 10:54
https://kumti.com/allahu-i-marrofte-ata-qe-e-kane-pranu-statusin-e-nuk-jane-veterane-lufte-video/60%Hourly2015-03-15 10:47
https://kumti.com/tregtia-me-pakice-supermarketet-e-medha-te-zhytura-ne-borxhe/60%Hourly2015-03-15 10:37
https://kumti.com/konjufca-gjykata-speciale-sulmon-luften-clirimtare-te-uck-se/60%Hourly2015-03-15 10:28
https://kumti.com/tronditet-serbia-vajza-serbe-u-konvertua-ne-myslimane-video/60%Hourly2015-03-15 10:22
https://kumti.com/ne-burgjet-e-sirise-ndodhen-215-000-te-arrestuar/60%Hourly2015-03-15 09:41
https://kumti.com/kompania-gjigande-siemens-marreveshje-kolosale-me-egjiptin/60%Hourly2015-03-15 09:40
https://kumti.com/kroaci-turqit-ndertojne-centralin-e-pare-gjeotermik/60%Hourly2015-03-15 09:39
https://kumti.com/kelmendi-demarkacioni-kufitar-qe-prek-rugoven-kerkon-nderhyrje-te-shpejte-nga-qeveria/60%Hourly2015-03-15 09:38
https://kumti.com/gjinekologjia-klinika-e-keqtrajtimit-te-pacienteve/60%Hourly2015-03-15 09:38
https://kumti.com/pazari-i-diplomave/60%Hourly2015-03-15 09:37
https://kumti.com/pershkrime-tronditese-per-luften-ne-kosove-nga-ekspertja-mjekoligjore-frenge/60%Hourly2015-03-15 09:36
https://kumti.com/sot-dita-boterore-e-te-drejtave-te-konsumatorit/60%Hourly2015-03-15 09:35
https://kumti.com/balkan-stream-ne-vend-te-south-stream-rruga-e-re-e-gazit-nga-greqia-e-maqedonia/60%Hourly2015-03-15 09:33
https://kumti.com/theret-me-thike-shqiptari-ne-itali-vdes-rruges-per-ne-spital/60%Hourly2015-03-15 09:33
https://kumti.com/hoxha-qe-u-arrestua-per-terrorizem-veteran-i-uck-es/60%Hourly2015-03-14 21:53
https://kumti.com/ard-ku-shkuan-miliardat-e-derdhura-ne-kosove/60%Hourly2015-03-14 21:49
https://kumti.com/i-verberi-dhe-shoku-i-tij-pa-krahe-mbollen-10-mije-peme-2/60%Hourly2015-03-14 21:41
https://kumti.com/i-verberi-dhe-shoku-i-tij-pa-krahe-mbollen-10-mije-peme/60%Hourly2015-03-14 20:55
https://kumti.com/bmw-paralajmeron-modelin-e-trete-te-linjes-i/60%Hourly2015-03-14 20:54
https://kumti.com/dritat-e-opelit-qe-percjellin-syte-e-shoferit/60%Hourly2015-03-14 20:53
https://kumti.com/nis-ne-australi-sezoni-i-ri-per-formula-1/60%Hourly2015-03-14 20:52
https://kumti.com/studentet-e-maqedonise-me-nje-mundesi-te-re-per-studime-ne-turqi/60%Hourly2015-03-14 20:51
https://kumti.com/perandoria-dhe-imperializmi-kibernetik-logjika-qe-fshihet-pas-struktures-globale-te-spiunimit/60%Hourly2015-03-14 20:48
https://kumti.com/neoliberalizmi-amerikan-pesedhjete-vjet-luftra-imperialiste/60%Hourly2015-03-14 20:45
https://kumti.com/qyteti-italian-planifikon-te-ndertoje-nje-universitet-te-madh-islamik/60%Hourly2015-03-14 20:38
https://kumti.com/xhamia-ne-queensland-hap-dyert-per-publikun/60%Hourly2015-03-14 20:33
https://kumti.com/12-miliard-dollar-investime-ne-egjypt/60%Hourly2015-03-14 20:32
https://kumti.com/myftiu-i-arabise-saudite-isis-ne-shkelje-te-te-drejtperdrejte-te-parimeve-islame/60%Hourly2015-03-14 20:26
https://kumti.com/akreditohet-kolegji-i-pare-musliman-ne-amerike/60%Hourly2015-03-14 19:55
https://kumti.com/gezim-kelmendi-me-parti-te-re/60%Hourly2015-03-14 14:35
https://kumti.com/mjeket-duan-page-1500-qe-mos-te-punojne-ne-sektorin-privat/60%Hourly2015-03-14 13:58
https://kumti.com/nxenesit-kunder-matematikes-si-lende-e-detyrueshme/60%Hourly2015-03-14 11:52
https://kumti.com/isa-mustafa-do-te-zbardhen-vrasjet-e-pasluftes/60%Hourly2015-03-14 11:50
https://kumti.com/be-refuzon-te-deklarohet-per-rastin-klecka/60%Hourly2015-03-14 11:48
https://kumti.com/edhe-kete-e-bejne-shqiptaret-deklarohet-homoseksual-fiton-azilin-ne-france/60%Hourly2015-03-14 11:42
https://kumti.com/llapjani-rrah-policin-e-bene-per-spital/60%Hourly2015-03-14 11:40
https://kumti.com/pashtrik-jashte-listes-mbeti-edhe-vellai-i-xhevdet-qeriqit-epror-i-uck-se/60%Hourly2015-03-14 11:36
https://kumti.com/gjuriq-gjykates-serbe-do-te-kete-edhe-ne-prishtine-ranillug-shterpe-e-novoberde/60%Hourly2015-03-14 11:28
https://kumti.com/kamila-chocolate-fabrika-e-turkut-me-origjine-nga-kosova/60%Hourly2015-03-14 10:57
https://kumti.com/erdogan-isis-shkaterron-civilizime-europa-dhe-shba-jane-ne-telashe-per-3-5-qytetare-te-tyre/60%Hourly2015-03-14 10:54
https://kumti.com/xhamia-mbi-kalane-e-prizrenit/60%Hourly2015-03-14 10:53
https://kumti.com/pakistani-teston-avionin-e-tij-te-telekomanduar-2/60%Hourly2015-03-14 10:52
https://kumti.com/kreu-i-cia-teknologjite-moderne-ndihmojne-isis-per-te-perhapur-propaganden/60%Hourly2015-03-14 10:52
https://kumti.com/kina-dergon-avionet-luftarake-ne-kufirin-me-mianmarin/60%Hourly2015-03-14 10:47
https://kumti.com/pakistani-teston-avionin-e-tij-te-telekomanduar/60%Hourly2015-03-14 10:44
https://kumti.com/vatikani-e-pranon-visar-zhiti-si-perfaqesues-te-shqiperise-atje/60%Hourly2015-03-14 10:44
https://kumti.com/kosova-ne-hall-me-fajdexhinjte-nga-2007-ta-165-raste/60%Hourly2015-03-14 10:15
https://kumti.com/shkencetari-japonez-perqafoi-islamin-duke-studiuar-fikun-dhe-ullirin/60%Hourly2015-03-14 10:04
https://kumti.com/perhapja-e-ndikimit-te-turqise-ne-bote-permes-xhamive/60%Hourly2015-03-14 10:00
https://kumti.com/receta-popullore-per-mbrojtjen-e-mishit-te-dhembeve/60%Hourly2015-03-14 10:00
https://kumti.com/cka-eshte-kanceri-kollorektal/60%Hourly2015-03-14 09:51
https://kumti.com/htc-one-m9-me-64gb-prej-javes-se-ardhshme-ne-treg/60%Hourly2015-03-14 09:50
https://kumti.com/nuk-ka-me-google-nexus-5-ne-shitje/60%Hourly2015-03-14 09:49
https://kumti.com/papa-para-vendimit-historik-do-t-i-jepet-fund-beqarise-se-prifterinjve/60%Hourly2015-03-14 09:48
https://kumti.com/zyrtare-basketbolli-kosovar-pranohet-nderkombetarisht/60%Hourly2015-03-14 09:45
https://kumti.com/telefonat-e-rinj-te-samsung-do-te-jene-me-te-holle-dhe-te-metalte/60%Hourly2015-03-14 09:44
https://kumti.com/tre-ish-drejtues-te-larte-te-uck-se-cak-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-03-14 09:43
https://kumti.com/hetues-i-policise-hetohet-per-falsifikim/60%Hourly2015-03-14 09:43
https://kumti.com/srpska-e-ngrire-ne-aktivitete-e-shkrire-per-paga-e-beneficione/60%Hourly2015-03-14 09:43
https://kumti.com/fsk-ja-ne-rruge-te-sigurt/60%Hourly2015-03-14 09:42
https://kumti.com/shikoni-se-cfare-nota-ne-fakultet-ka-kryetari-i-gostivarit-nevzat-bejta-video-2/60%Hourly2015-03-13 21:47
https://kumti.com/prishtine-punetori-hero-ne-mbrojtje-te-biznesit-perleshet-me-hajnat-e-armatosur-video/60%Hourly2015-03-13 21:40
https://kumti.com/si-te-implementoni-nje-pyetesor-per-konsumatoret/60%Hourly2015-03-13 19:36
https://kumti.com/gjermani-gjykata-kushtetuese-i-thote-po-bartjes-se-mbuleses-islame/60%Hourly2015-03-13 15:20
https://kumti.com/gjeopolitika-e-izraelit-ne-prag-te-zgjedhjeve-parlamentare/60%Hourly2015-03-13 13:23
https://kumti.com/dikur-numri-1-ne-mundje-ne-ish-jugosllavi-sot-shet-libra/60%Hourly2015-03-13 13:18
https://kumti.com/ja-kushtet-e-listes-srbska-per-t-u-kthyer-ne-kuvend/60%Hourly2015-03-13 13:12
https://kumti.com/mimoza-paguan-4-milione-euro-borxh-te-pal-lekes/60%Hourly2015-03-13 13:08
https://kumti.com/shkurti-me-i-lire/60%Hourly2015-03-13 13:04
https://kumti.com/prokuroria-speciale-heton-qiradhenien-e-pompave-nga-akp-ja/60%Hourly2015-03-13 13:00
https://kumti.com/drama-25-vjecare-e-912-kosovareve/60%Hourly2015-03-13 12:57
https://kumti.com/kosova-vendi-ku-shantazhohen-bizneset/60%Hourly2015-03-13 12:55
https://kumti.com/islanda-terhiqet-nga-kandidatura-per-ne-be/60%Hourly2015-03-13 12:53
https://kumti.com/rritet-konsumi-i-produkteve-bazike/60%Hourly2015-03-13 12:51
https://kumti.com/vllasi-kesh-tuj-mshue-shuplake-atij-magarit-sllobes/60%Hourly2015-03-13 12:48
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-jens-stoltenberg-tha-se-nje-projekt-i-tille-perputhet-me-politiken-e-mbrojtjes/60%Hourly2015-03-13 12:45
https://kumti.com/unicef-rreth-14-milione-femije-pre-e-dhunes-ne-irak-dhe-siri/60%Hourly2015-03-13 12:43
https://kumti.com/euroja-peson-renie-historike-kundrejt-dollarit/60%Hourly2015-03-13 12:40
https://kumti.com/rusia-dergon-8-000-ushtare-ne-krime-dhe-prane-kufirit-te-ukraines/60%Hourly2015-03-13 12:37
https://kumti.com/greqia-nevoje-urgjente-per-6-miliarde-euro-per-borxhet-kete-muaj/60%Hourly2015-03-13 12:22
https://kumti.com/shikoni-se-cfare-nota-ne-fakultet-ka-kryetari-i-gostivarit-nevzat-bejta-video/60%Hourly2015-03-13 10:30
https://kumti.com/ikja-e-daut-haradinajt-shperberje-e-aak-se/60%Hourly2015-03-13 10:29
https://kumti.com/reagon-vmro-zhernovski-publikoi-materiale-te-montuara/60%Hourly2015-03-13 08:44
https://kumti.com/jeta-osama-bin-laden-dikur-foto/60%Hourly2015-03-13 08:37
https://kumti.com/eu-observer-putinizimi-i-ballkanit/60%Hourly2015-03-13 08:35
https://kumti.com/prokuroria-speciale-heton-qiradhenien-e-pompave-te-benzines-nga-akp-ja/60%Hourly2015-03-13 08:34
https://kumti.com/midis-gjermanise-mesueset-tani-me-shamia/60%Hourly2015-03-13 00:54
https://kumti.com/myftiu-i-shanxhakut-shokon-serbine-nikola-tesla-ishte-mysliman/60%Hourly2015-03-12 23:20
https://kumti.com/fmn-ekonomite-e-ballkanit-po-bien/60%Hourly2015-03-12 23:19
https://kumti.com/fjala-e-fundit-e-fotografit-qesharake/60%Hourly2015-03-12 22:12
https://kumti.com/rektori-zejnullahu-femijet-e-deshmoreve-u-keqperdoren/60%Hourly2015-03-12 21:38
https://kumti.com/pse-nuk-po-publikohen-listat-e-veteraneve-te-dukagjinit/60%Hourly2015-03-12 21:35
https://kumti.com/a-ka-vdekur-putin/60%Hourly2015-03-12 21:33
https://kumti.com/mjekra-ime-korupcioni-yt/60%Hourly2015-03-12 17:52
https://kumti.com/nje-bisede-mes-shejtanit-dhe-hosni-mubarakut-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-03-12 17:50
https://kumti.com/qkuk-ja-komision-disiplinor-ndaj-mamive-te-gjinekologjise/60%Hourly2015-03-12 17:40
https://kumti.com/per-portalet-qe-mirren-me-islamin-dhe-muslimanet-hoxhe-bedri-lika-video/60%Hourly2015-03-12 17:29
https://kumti.com/ajde-te-krijojm-strategji-opinioni-njejt-qysh-e-bojn-pabesimtaret/60%Hourly2015-03-12 17:25
https://kumti.com/4-i-tha-lamtumire-3-euroshit/60%Hourly2015-03-12 17:21
https://kumti.com/e-jona-presidente/60%Hourly2015-03-12 17:15
https://kumti.com/rasti-grupi-i-drenices-drejt-perfundimit/60%Hourly2015-03-12 16:32
https://kumti.com/edhe-ceshtja-e-te-pagjeturve-do-te-bisedohet-me-serbine/60%Hourly2015-03-12 16:29
https://kumti.com/erdogan-pret-emirin-e-katarit-ne-fokus-energjia-dhe-ekonomia/60%Hourly2015-03-12 16:23
https://kumti.com/mustafa-i-gatshem-te-jap-pergjegjesi-per-3/60%Hourly2015-03-12 16:21
https://kumti.com/biznesmeni-qe-mbylli-100-vende-pune-ne-kosove-dhe-shkoi-ne-bullgari-ja-rrefimi-i-tij/60%Hourly2015-03-12 16:17
https://kumti.com/maqedoni-zbulohet-nje-rrjet-nderkombetar-i-droges/60%Hourly2015-03-12 13:37
https://kumti.com/jane-identifikuar-edhe-i-46-viktimave-te-tjera-te-masakres-se-srebrenices-te-kryer-nga-serbet/60%Hourly2015-03-12 13:36
https://kumti.com/fmn-ja-plan-ndihme-17-5-miliarde-dollare-per-ukrainen/60%Hourly2015-03-12 13:33
https://kumti.com/up-ja-ua-shkeputi-kontratat-dhjetera-asistenteve-te-mjekesise/60%Hourly2015-03-12 13:31
https://kumti.com/grabovci-edhe-pdk-perkrah-hetimin-e-shik-ut/60%Hourly2015-03-12 13:30
https://kumti.com/kerry-i-kerkon-kongresit-amerikan-ushtrimin-e-forces-kunder-isis/60%Hourly2015-03-12 13:26
https://kumti.com/makina-e-agjenteve-perplaset-me-shtepine-e-bardhe-video/60%Hourly2015-03-12 13:25
https://kumti.com/rreth-1-mije-personave-u-refuzohet-kerkesa-per-azil-ne-gjermani-dokument/60%Hourly2015-03-12 13:22
https://kumti.com/federate/60%Hourly2015-03-12 13:21
https://kumti.com/fecke/60%Hourly2015-03-12 13:21
https://kumti.com/grashine/60%Hourly2015-03-12 13:20
https://kumti.com/si-ta-pastroni-shtepine-shpejt/60%Hourly2015-03-12 13:18
https://kumti.com/7000-nxenes-ne-prishtine-kane-nota-te-dobeta-vetem-1-700-te-shkelqyeshem/60%Hourly2015-03-12 13:18
https://kumti.com/balla-lulzim-basha-ka-tre-ceshtje-te-hapura-me-drejtesine/60%Hourly2015-03-12 13:16
https://kumti.com/si-te-kursejme-ujin/60%Hourly2015-03-12 13:09
https://kumti.com/si-te-perzgjedhim-llampat-per-shtepi/60%Hourly2015-03-12 12:58
https://kumti.com/si-te-veproni-ne-rast-zjarri-ne-shtepi/60%Hourly2015-03-12 12:49
https://kumti.com/si-te-hiqni-pasten-e-dhembeve-nga-rrobat/60%Hourly2015-03-12 12:43
https://kumti.com/graso/60%Hourly2015-03-12 12:42
https://kumti.com/djersitja-e-tepert-per-cfare-duhet-te-shqetesohemi/60%Hourly2015-03-12 12:38
https://kumti.com/pijet-ideale-per-nje-kujtese-afatgjate/60%Hourly2015-03-12 12:33
https://kumti.com/hiqni-pikat-e-zeza-eleminoni-pucrrat-dhe-shenjat-e-lena-nga-aknet/60%Hourly2015-03-12 12:33
https://kumti.com/larg-alergjive-femijet-konsumoni-kikiriket/60%Hourly2015-03-12 12:31
https://kumti.com/ora-e-mencur-perfundimisht-behet-me-stil/60%Hourly2015-03-12 10:47
https://kumti.com/hamami-i-madh-i-prishtines-hap-diskutime-te-shumta/60%Hourly2015-03-12 10:45
https://kumti.com/fillon-protesta-e-opozites-shqiptare-ne-tirane-qytetaret-marshojne-drejt-kryeministrise/60%Hourly2015-03-12 10:41
https://kumti.com/nishani-ne-al-jazzera-komunizmi-nuk-na-la-t-i-faleshim-zotit-dhe-na-shkaterroi-xhamiat/60%Hourly2015-03-12 10:31
https://kumti.com/si-jeton-sot-batistuta/60%Hourly2015-03-12 10:21
https://kumti.com/haxhiu-enver-hasani-i-pamoralshem/60%Hourly2015-03-12 10:11
https://kumti.com/jetimorja-e-pare-ne-tirane/60%Hourly2015-03-12 10:05
https://kumti.com/revoltohen-familjet-e-deshmoreve-dhe-invalidet-e-uck-se-te-luftes-se-2001-ne-kumanove/60%Hourly2015-03-12 09:52
https://kumti.com/dy-police-plagosen-me-arme-zjarri-gjate-protestes-ne-ferguson/60%Hourly2015-03-12 09:41
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-organizon-festime-per-nevruzin/60%Hourly2015-03-12 09:38
https://kumti.com/kryetari-i-pdsh-se-dhe-kryesuesit-e-bdi-se-jane-kufoma-politike/60%Hourly2015-03-12 09:32
https://kumti.com/kjo-eshte-lista-e-lidereve-me-te-paguar-ne-bote/60%Hourly2015-03-12 09:30
https://kumti.com/seanca-zgjat-cerek-ore-meta-me-keni-ne-zyre/60%Hourly2015-03-12 09:27
https://kumti.com/sot-dita-nderkombetare-e-veshkave/60%Hourly2015-03-12 09:24
https://kumti.com/a-po-i-del-harami-sistemit-prokurorial-te-kosoves/60%Hourly2015-03-12 09:09
https://kumti.com/rreth-16-mije-nxenes-e-studente-ne-austri-flasin-shqip/60%Hourly2015-03-12 09:08
https://kumti.com/shkon-psg/60%Hourly2015-03-11 22:27
https://kumti.com/ne-sarajeve-kryhet-transplantimi-i-qelizave-hematopoetike-ne-mesin-e-tyre-edhe-vellau-musliman-nga-kosova/60%Hourly2015-03-11 22:08
https://kumti.com/protesta-kunder-masave-shtrenguese-ne-belgjike/60%Hourly2015-03-11 21:59
https://kumti.com/shakhtar-vetem-nje-stervitje-e-lehte-per-bayernin/60%Hourly2015-03-11 21:54
https://kumti.com/polici-e-vecante-per-arrestimin-e-te-dyshuarve-nga-specialja/60%Hourly2015-03-11 21:54
https://kumti.com/bozkir-vetem-turqia-do-te-jepte-60-mije-trupa-per-ushtrine-evropiane/60%Hourly2015-03-11 16:58
https://kumti.com/ky-eshte-opsioni-b-i-enver-hasanit/60%Hourly2015-03-11 16:49
https://kumti.com/cmenden-greket-gjermania-na-ka-borxh-332-miliarde-euro/60%Hourly2015-03-11 16:46
https://kumti.com/televizioni-zviceran-rikujton-eksodin-kosovar/60%Hourly2015-03-11 16:43
https://kumti.com/business-insider-vendet-me-te-varfra-dhe-me-te-pasura-te-botes/60%Hourly2015-03-11 16:41
https://kumti.com/paga-me-e-ulet-ne-bullgari-184-ndersa-1-923-ne-luksemburg/60%Hourly2015-03-11 16:40
https://kumti.com/rekord-gjermanet-kane-punuar-shume-vitin-e-kaluar/60%Hourly2015-03-11 16:38
https://kumti.com/trafikantet-blejne-pasaporta-ceke/60%Hourly2015-03-11 16:35
https://kumti.com/gjermania-vend-i-emigranteve/60%Hourly2015-03-11 16:31
https://kumti.com/undp-dorezoi-ne-dragash-grante-e-pajisje-per-punesim-te-te-rinjve/60%Hourly2015-03-11 16:27
https://kumti.com/parlamenti-zviceran-miraton-marreveshjen-policore-me-kosoven/60%Hourly2015-03-11 16:24
https://kumti.com/zyrtare-serbet-nuk-kthehen-ne-institucionet-e-kosoves/60%Hourly2015-03-11 14:43
https://kumti.com/kurti-ks-i-okb-se-s-mund-te-merret-me-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-03-11 14:39
https://kumti.com/rusia-thote-se-ka-te-drejte-te-vendose-armatim-atomik-ne-krime/60%Hourly2015-03-11 14:37
https://kumti.com/dubai-ja-si-braktisen-makinat-luksoze-foto/60%Hourly2015-03-11 13:18
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-kur-lini-duhanin/60%Hourly2015-03-11 13:14
https://kumti.com/doganat-e-kosoves-lejojne-futjen-e-lodrave-kancerogjene-ne-treg-dokumente/60%Hourly2015-03-11 12:22
https://kumti.com/falen-ne-anfield-marrin-mbrojtje-nga-tifozet-e-liverpoolit-foto/60%Hourly2015-03-11 12:16
https://kumti.com/per-gazetarine-dhe-cmimet-prej-letre/60%Hourly2015-03-11 11:57
https://kumti.com/feja-dhe-pushteti-bejne-pajtimin-e-familjeve/60%Hourly2015-03-11 11:49
https://kumti.com/millosheviqi-ne-rishqyrtim-mihajlloviqi-klandestin/60%Hourly2015-03-11 11:46
https://kumti.com/e-verteta-e-sulmit-te-isil-te-ne-muzeun-e-mosulit/60%Hourly2015-03-11 11:43
https://kumti.com/mbreti-selman-do-ti-mbrojme-te-gjithe-muslimanet-e-botes/60%Hourly2015-03-11 11:23
https://kumti.com/gjendja-dhe-pozicioni-i-shqiptareve-ne-realitetin-e-ri-ne-maqedoni/60%Hourly2015-03-11 11:20
https://kumti.com/zhduken-shtate-marinsa-amerikan-dhe-kater-ushtare/60%Hourly2015-03-11 11:01
https://kumti.com/edin-dzeko-do-te-perpiqemi-te-befasojme-barcelonen/60%Hourly2015-03-11 10:55
https://kumti.com/cfare-eshte-e-ndaluar-ne-qytetin-taber-te-kanadase/60%Hourly2015-03-11 09:01
https://kumti.com/shenohet-72-vjetori-nga-holokausti-i-hebrenjve-te-maqedonise/60%Hourly2015-03-11 08:54
https://kumti.com/bajrami-urdheron-inspektoratin-te-hetoje-ceshtjen-e-diplomave-ne-peje/60%Hourly2015-03-11 08:49
https://kumti.com/vrasesi-i-tom-doshit-i-semure-mendor-me-certifikate/60%Hourly2015-03-11 08:48
https://kumti.com/qeriqi-ne-listat-e-veteraneve-ka-edhe-njerez-te-udb-se/60%Hourly2015-03-11 08:43
https://kumti.com/xhandare-e-kriminele-te-serbise-bashke-ne-mitrovice/60%Hourly2015-03-11 08:42
https://kumti.com/tifozet-e-tiranes-dhe-partizanit-falen-xhami/60%Hourly2015-03-10 23:43
https://kumti.com/prezantohet-laptopi-me-i-holle-nga-apple/60%Hourly2015-03-10 23:40
https://kumti.com/miliona-euro-per-sherbime-shendetesore-jashte-vendit/60%Hourly2015-03-10 23:39
https://kumti.com/dorothy-92-vjecja-britanike-qe-erdhi-ne-shqiperi-per-te-marre-unazen-e-vellait/60%Hourly2015-03-10 23:34
https://kumti.com/percapje-efemine/60%Hourly2015-03-10 22:46
https://kumti.com/neser-vazhdon-seanca-gjyqesore-ndaj-oliver-ivanoviqit-dhe-kater-serbeve-tjere/60%Hourly2015-03-10 22:44
https://kumti.com/10-vjet-pas-cunamit/60%Hourly2015-03-10 22:36
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-ishallah-nuk-semureni/60%Hourly2015-03-10 22:33
https://kumti.com/limaj-thote-se-eshte-i-habitur-me-heshtjen-e-pdk-se/60%Hourly2015-03-10 22:26
https://kumti.com/reali-kualifikohet/60%Hourly2015-03-10 22:22
https://kumti.com/sa-eshte-njeriu-i-madh/60%Hourly2015-03-10 15:17
https://kumti.com/agjencia-turke-per-zhvillim-dhe-koordinim-tika-ne-14-fshatra-te-maqedonise-lindore-shperndau-mjete-dhe-materiale-bujqesore/60%Hourly2015-03-10 15:05
https://kumti.com/berlini-zyrtare-u-shpreh-i-hapur-per-bisedime-me-rumanin-dhe-bullgarine-per-perfshirjen-e-ketyre-vendeve-ne-zonen-schengen/60%Hourly2015-03-10 15:03
https://kumti.com/skandali-drejtori-i-forcave-operacionale-ne-trafik-droge/60%Hourly2015-03-10 15:02
https://kumti.com/rusi-inflacioni-arrin-nivelin-me-te-larte-te-16-viteve-te-fundit/60%Hourly2015-03-10 15:00
https://kumti.com/euro-e-dollari-gati-barazohen/60%Hourly2015-03-10 14:59
https://kumti.com/arrestohet-drejtori-i-bankes-qe-vodhi-klientet/60%Hourly2015-03-10 14:55
https://kumti.com/akp-inkason-1-4-milion-euro-nga-pikat-e-karburanteve/60%Hourly2015-03-10 14:52
https://kumti.com/rrefehet-babai-per-vrasjet-ne-prizren-une-i-vrava-jo-djali-im/60%Hourly2015-03-10 14:50
https://kumti.com/rrefimi-i-fundit-i-titos-kosova-do-ta-rrenoje-jugosllavine/60%Hourly2015-03-10 14:47
https://kumti.com/njesia-speciale-konsumon-ushqim-te-dobet-iu-rritet-yndyra-ne-gjak/60%Hourly2015-03-10 14:45
https://kumti.com/edhe-separatistet-proruse-terheqin-armet-e-renda-nga-vija-e-frontit/60%Hourly2015-03-10 14:43
https://kumti.com/rusia-kerkon-shpjegime-per-ushtrine-e-be-se/60%Hourly2015-03-10 14:41
https://kumti.com/amerika-shpall-venezuelen-rrezik-kombetar/60%Hourly2015-03-10 14:40
https://kumti.com/ish-komandantit-te-brigades-141-te-shales-nuk-i-njihet-statusi-i-veteranit/60%Hourly2015-03-10 14:39
https://kumti.com/sistemet-e-energjise-ne-kosove-dhe-shqiperi-jane-komplementare/60%Hourly2015-03-10 14:36
https://kumti.com/vuciq-nuk-jemi-te-gatshem-ta-njohim-kosoven/60%Hourly2015-03-10 14:34
https://kumti.com/amerika-ka-organizuar-rreth-64-revolucione-ne-bote-perfshire-edhe-rrezimin-e-millosheviqit/60%Hourly2015-03-10 14:03
https://kumti.com/oneplus-one-ka-arritur-ne-16-shtete-te-evropes/60%Hourly2015-03-10 12:18
https://kumti.com/arrestohet-nje-anglez-ne-gjakove-keqperdori-seksualisht-te-miturat/60%Hourly2015-03-10 11:44
https://kumti.com/vishej-si-mbret-tempulli-magjepses-i-mbretereshes-hatshepsut-i-gdhendur-ne-shkembinj-ne-luksor/60%Hourly2015-03-10 11:38
https://kumti.com/librat-shkollor-te-mbushur-me-paganizma-dhe-elemente-kishtare-ne-shtetin-laik-te-kosoves/60%Hourly2015-03-10 11:28
https://kumti.com/cmenduri-ne-gjermani-daja-me-mbesen-ncncnc/60%Hourly2015-03-10 11:24
https://kumti.com/studim-sulmet-ndaj-muslimaneve-ne-gjermani-dhe-austri-jane-rritur/60%Hourly2015-03-10 11:16
https://kumti.com/turqit-ndertojne-centralin-i-pare-gjeotermik-ne-kroaci/60%Hourly2015-03-10 11:14
https://kumti.com/mustafi-golin-ndaj-atleticos-ua-dedikoj-shqiptareve/60%Hourly2015-03-10 11:12
https://kumti.com/platini-tregon-daten-kur-kosova-do-te-pranohet-ne-uefa/60%Hourly2015-03-10 11:08
https://kumti.com/solar-impulse-2-nis-udhetimin-rreth-globit/60%Hourly2015-03-10 11:07
https://kumti.com/policia-serbe-arreston-pensionistin-ahmet-emini-nga-zhegra/60%Hourly2015-03-10 11:05
https://kumti.com/ronaldo-me-i-madh-se-messi-ja-sa-vlejne-kembet-e-tij/60%Hourly2015-03-10 11:03
https://kumti.com/welbeck-rikthimi-ne-old-trafford-i-veshtire/60%Hourly2015-03-10 11:03
https://kumti.com/sa-iphone-ka-shitur-apple-deri-tani/60%Hourly2015-03-10 10:59
https://kumti.com/komandanti-i-policise-ne-veri-te-kosoves-gjuric-lejni-keto-llafe-ska-suspendim/60%Hourly2015-03-10 10:53
https://kumti.com/hane-buke-nga-gruri-me-pesticide-vdesin-6-anetare-te-nje-familje/60%Hourly2015-03-10 10:44
https://kumti.com/qeveria-e-maqedonise-sot-merr-kredi-te-re/60%Hourly2015-03-10 10:42
https://kumti.com/euro-me-dollarin-gati-nje-me-nje/60%Hourly2015-03-10 10:36
https://kumti.com/gruja-e-tony-blerit-punon-per-qeverine-shqiptare/60%Hourly2015-03-10 10:33
https://kumti.com/vend-i-isis-apo-i-nato-s-c-duhet-bere-ndaj-femicidit/60%Hourly2015-03-10 10:25
https://kumti.com/keni-bere-krim-kunder-njerezimit-ndaj-grekeve/60%Hourly2015-03-10 10:22
https://kumti.com/kostandin-xhuvani-denohet-me-35-vite-burg/60%Hourly2015-03-10 10:21
https://kumti.com/sulm-vetevrases-me-bombe-ne-sinai-te-egjiptit-24-te-plagosur/60%Hourly2015-03-10 10:17
https://kumti.com/tirane-krim-i-trefishte-ne-familje-vret-gruan-vjehrren-dhe-me-pas-veten/60%Hourly2015-03-10 10:16
https://kumti.com/ministrat-e-jashtem-te-liges-arabe-bejne-thirrje-per-rikthimin-e-legjitimitetit-politik-ne-jemen/60%Hourly2015-03-10 10:15
https://kumti.com/mediat-serbe-terroristi-adem-jasharin-dhe-terrori-i-uck-se/60%Hourly2015-03-10 10:11
https://kumti.com/avramopoulos-kosova-nuk-e-ka-larg-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2015-03-10 10:09
https://kumti.com/greqia-kercenon-europen-nese-na-braktisni-ju-mbushim-me-emigrante/60%Hourly2015-03-09 22:43
https://kumti.com/yahya-hendi-ligjeron-par-praktikimin-e-barazise-gjinore-ne-islam-foto/60%Hourly2015-03-09 22:37
https://kumti.com/rreth-1-milion-euro-gjoba-ne-trafik-paguan-qytetaret-e-gjilanit-gjate-vitit-2014/60%Hourly2015-03-09 22:34
https://kumti.com/izraeli-arreston-5-gazetare-palestinez/60%Hourly2015-03-09 22:26
https://kumti.com/tika-mbeshtet-me-mjete-bujqesore-fermeret-e-maqedonise-lindore/60%Hourly2015-03-09 22:23
https://kumti.com/ne-shkup-hapet-ekspozita-toleranca-fetare-ne-oman/60%Hourly2015-03-09 22:19
https://kumti.com/peshk-me-arra-dhe-hudhra/60%Hourly2015-03-09 22:14
https://kumti.com/samsung-galaxy-s6-edge-cilesohet-si-pajisja-me-e-mire-ne-mwc-2015/60%Hourly2015-03-09 21:57
https://kumti.com/sony-xperia-z4-me-i-holle-se-iphone-6-dhe-samsung-galaxy-s6-foto/60%Hourly2015-03-09 21:56
https://kumti.com/infeksionet-rrezikojne-pacientet-ne-qkuk-se/60%Hourly2015-03-09 21:53
https://kumti.com/vritet-nje-mjeke-ne-zubin-potok/60%Hourly2015-03-09 21:50
https://kumti.com/kosova-dhe-investimet-e-mundshme-amerikane/60%Hourly2015-03-09 18:51
https://kumti.com/trepca-ndale-prodhimin/60%Hourly2015-03-09 18:49
https://kumti.com/greqia-i-dorezon-eurozones-programin-e-reformave/60%Hourly2015-03-09 18:47
https://kumti.com/denohet-per-vjedhje-te-revoles-se-togerit-te-policise/60%Hourly2015-03-09 18:45
https://kumti.com/ekskluzive-historia-e-konfliktit-qe-coi-te-vrasja-e-trefishte-ne-prizren/60%Hourly2015-03-09 18:43
https://kumti.com/deshmon-polici-qe-ndodhej-ne-makinen-e-drejtuar-nga-enver-zymeri/60%Hourly2015-03-09 18:41
https://kumti.com/kur-fotografite-demantojne-fjalet-kosova-ne-16-fotografi-foto/60%Hourly2015-03-09 14:19
https://kumti.com/arkatari-i-atyre-qe-luftojne-ne-siri/60%Hourly2015-03-09 14:11
https://kumti.com/shqiptaret-t-i-kapim-per-fyti-ciganet-per-veshi/60%Hourly2015-03-09 13:51
https://kumti.com/ballafaqimi-doshi-frroku-asnje-nuk-leviz-nga-pozicioni/60%Hourly2015-03-09 13:49
https://kumti.com/berisha-deshmon-ne-prokurori-ish-kryeministri-meta-te-jape-doreheqjen/60%Hourly2015-03-09 13:39
https://kumti.com/komiteti-per-arsim-kunder-parambremjeve-te-maturanteve/60%Hourly2015-03-09 13:25
https://kumti.com/vitia-dhe-kllokoti-po-perballen-me-vershimet/60%Hourly2015-03-09 13:22
https://kumti.com/vv-ndertimet-e-egra-ne-skenderaj-ndihmohen-nga-pushteti/60%Hourly2015-03-09 13:21
https://kumti.com/japoni-pese-persona-vriten-nga-nje-sulmues-me-thike/60%Hourly2015-03-09 13:16
https://kumti.com/rama-mustafa-partneriteti-strategjik-rol-themeltar-per-vijimesine-e-faktorit-shqiptar-ne-rajon/60%Hourly2015-03-09 13:14
https://kumti.com/lieberman-ne-miting-parazgjedhor-iu-duhen-prere-kokat-arabeve-qe-jane-kundershtare-te-izraelit/60%Hourly2015-03-09 13:12
https://kumti.com/emocionohet-hoxhe-bekir-halimi-nderpitet-emisioni-sfida/60%Hourly2015-03-09 13:07
https://kumti.com/interneti-i-kojshise-hoxhe-bedri-lika-u-pergjigjet-disa-portaleve-video/60%Hourly2015-03-09 13:02
https://kumti.com/sot-ne-tirane-neser-prite-ne-prishtine-e-shkup-striptiz-per-granim-8-marsi/60%Hourly2015-03-09 12:23
https://kumti.com/kasami-enveristet-po-na-akuzojne-se-jemi-erdoganiste/60%Hourly2015-03-09 11:48
https://kumti.com/veseli-falenderon-arabine-saudite-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Hourly2015-03-09 11:40
https://kumti.com/arsyetohet-emerimi-i-rruges-sllobodan-millosheviq-ne-ranillug/60%Hourly2015-03-09 11:39
https://kumti.com/ti-me-degjove/60%Hourly2015-03-09 01:54
https://kumti.com/filtri-i-cigareve-nuk-mbron-nga-kanceri/60%Hourly2015-03-09 01:35
https://kumti.com/cili-eshte-shteti-qe-me-se-shpejti-po-armatoset-ne-bote/60%Hourly2015-03-09 01:17
https://kumti.com/vellau-arsim-sahiti-vendos-ta-shese-veshken-per-strehen-e-femijeve/60%Hourly2015-03-09 00:49
https://kumti.com/kush-eshte-kjo-plake-legjendare/60%Hourly2015-03-09 00:36
https://kumti.com/tragjedi-ne-familje-nga-xhelozia-burri-vret-gruan-e-pastaj-veten-video/60%Hourly2015-03-09 00:29
https://kumti.com/cka-na-porositi-alija-izetbegoviq/60%Hourly2015-03-09 00:26
https://kumti.com/leskovci-i-serbise-dikur-me-xhami/60%Hourly2015-03-09 00:21
https://kumti.com/te-drejtat-e-femrave-dhe-e-drejta-e-njerezve-per-te-jetuar/60%Hourly2015-03-09 00:18
https://kumti.com/kapet-shqiptari-mbreti-i-klonimeve-te-kartave/60%Hourly2015-03-09 00:15
https://kumti.com/herbie-i-famshem-shitet-per-32-mije-dollare/60%Hourly2015-03-09 00:14
https://kumti.com/vrasja-ne-shkoder-3-te-arrestuar/60%Hourly2015-03-09 00:12
https://kumti.com/nata-e-gruas-mes-dhunes-dhe-seksit/60%Hourly2015-03-09 00:07
https://kumti.com/ja-cili-eshte-shteti-qe-me-se-shpejti-po-armatoset-ne-bote/60%Hourly2015-03-09 00:02
https://kumti.com/cfare-tha-napoleon-bonaparta-per-muhamedin-a-s-dhe-kuranin/60%Hourly2015-03-09 00:01
https://kumti.com/te-mirat-shendetesore-te-kosit/60%Hourly2015-03-08 23:59
https://kumti.com/nente-vjecari-humb-jeten-ne-lumin-iber/60%Hourly2015-03-08 23:45
https://kumti.com/deputetet-per-8-mars-ia-qesin-tymin/60%Hourly2015-03-08 23:40
https://kumti.com/te-riut-pejan-i-kthehet-tumori-ne-sy-punon-per-pese-euro-ne-dite-shpreson-t-i-beje-parate-per-sherim/60%Hourly2015-03-08 20:19
https://kumti.com/tre-te-vrare-ne-prizren/60%Hourly2015-03-08 15:40
https://kumti.com/erdogan-duan-te-prodhojne-te-pasur-me-dollare/60%Hourly2015-03-08 15:20
https://kumti.com/krijohen-295-mije-vende-pune/60%Hourly2015-03-08 15:19
https://kumti.com/kosova-me-cmime-me-te-larta-te-naftes-ne-rajon/60%Hourly2015-03-08 15:17
https://kumti.com/milioneret-e-eksportit-te-kosoves/60%Hourly2015-03-08 14:34
https://kumti.com/8-marsi-8-fakte-qe-duhet-t-i-dini/60%Hourly2015-03-08 13:03
https://kumti.com/gruaja-ne-islam-kundrejt-tradites-judeo-krishtere/60%Hourly2015-03-08 11:52
https://kumti.com/harta-e-vendbanimeve-te-shqiptareve-ne-turqi/60%Hourly2015-03-08 11:43
https://kumti.com/qytetaret-te-habitur-nga-neni-qe-nuk-ua-vazhdon-afatin-e-patente-shofereve/60%Hourly2015-03-08 10:46
https://kumti.com/juncker-evropa-duhet-te-formoje-ushtrine-e-saj/60%Hourly2015-03-08 10:43
https://kumti.com/londer-euro-ne-nivelin-me-te-ulet-qe-prej-11-vjetesh/60%Hourly2015-03-08 10:42
https://kumti.com/bizneset-ne-telashe-me-mungese-te-energjise/60%Hourly2015-03-08 10:39
https://kumti.com/politikanet-serbe-te-listes-serbe-ndajne-5-perqind-te-pagave-te-tyre-per-kishen-ortodokse-ne-kosove/60%Hourly2015-03-08 10:35
https://kumti.com/frankurter-allgemeine-zeitung-gjendja-ekonomike-ne-kosove-nje-bombe-qe-mund-te-shpertheje-cdo-cast/60%Hourly2015-03-08 10:33
https://kumti.com/shteti-dekurajon-lindjet/60%Hourly2015-03-08 10:32
https://kumti.com/kushtetuesja-pa-kredibilitet/60%Hourly2015-03-08 10:30
https://kumti.com/bora-veshtireson-qarkullimin-97-aksidente-per-dy-dite/60%Hourly2015-03-08 10:28
https://kumti.com/be-diskuton-per-imigracionin-me-16-mars/60%Hourly2015-03-08 10:25
https://kumti.com/khaulah-bint-al-azuar-gruaja-qe-dha-shembull-per-te-gjithe-burrat/60%Hourly2015-03-08 09:10
https://kumti.com/rrefehet-e-dhunuara-nga-paramilitaret-serbe-tete-muaj-rresht/60%Hourly2015-03-08 02:23
https://kumti.com/i-gjith-qyteti-e-meson-gjuhen-e-shurdhmemeceve-per-muharemin-emocionale-video/60%Hourly2015-03-07 23:17
https://kumti.com/be-ja-nuk-i-terheq-sanksionet-ndaj-rusise/60%Hourly2015-03-07 18:22
https://kumti.com/erdogan-i-madh-eshte-ai-qe-u-del-per-zot-nevojtareve/60%Hourly2015-03-07 18:21
https://kumti.com/putin-ul-me-10-rrogen-e-vet-dhe-te-zyrtareve-te-larte/60%Hourly2015-03-07 18:19
https://kumti.com/nyt-kosovaret-qe-dje-luftuan-per-token-e-tyre-sot-po-ikin-prej-saj/60%Hourly2015-03-07 18:17
https://kumti.com/historianet-e-decanit-gradimir-mikicit-egeresirat-kane-ardhur-nga-karpatet/60%Hourly2015-03-07 18:14
https://kumti.com/gjinekologjia-klinike-per-keqtrajtimin-e-nenave/60%Hourly2015-03-07 18:12
https://kumti.com/edhe-nje-kriter-per-punesim-te-frikesoheni-nga-allahu-foto/60%Hourly2015-03-07 18:11
https://kumti.com/srpska-vv-me-sjellje-shoviniste/60%Hourly2015-03-07 18:05
https://kumti.com/sondazhi-nga-riinvest-me-te-besueshem-hoxhallaret-se-presidenca-qeveria-gjykatat-dhe-policia/60%Hourly2015-03-07 13:41
https://kumti.com/vv-aak-e-nisma-ia-kerkojne-doreheqjen-enver-hasanit-e-ka-deshtuar-gjykaten-kushtetuese/60%Hourly2015-03-07 13:03
https://kumti.com/analize-kosova-humbi-1-84-miliarde-euro-investime-ne-njerez/60%Hourly2015-03-07 13:00
https://kumti.com/ish-ministrat-vazhdojne-te-marrin-paga/60%Hourly2015-03-07 12:55
https://kumti.com/rrofte-shqipnia-rrofte-arsimi-shqip-kur-maqedonia-perendimore-ishte-pjese-e-shqiperise-etnike/60%Hourly2015-03-07 12:55
https://kumti.com/mustafa-i-thote-haradinajt-se-burrat-e-kullave-dhe-trimerise-nuk-ofendojne/60%Hourly2015-03-07 12:54
https://kumti.com/avionet-turq-te-servisuar-ne-izrael-po-rrezohen-shume-shpesh/60%Hourly2015-03-07 12:54
https://kumti.com/mos-te-heshtet-komploti-kunder-limajt/60%Hourly2015-03-07 12:54
https://kumti.com/prokuroria-akuzon-shyqyri-haxhen-se-demtoi-ptk-ne-per-53-mije-euro/60%Hourly2015-03-07 12:52
https://kumti.com/mos-e-perzieni-dizelin-me-benzine-porosit-ministria-naftetaret/60%Hourly2015-03-07 12:51
https://kumti.com/emine-erdogan-inauguron-kampin-modern-per-sirianet/60%Hourly2015-03-07 12:50
https://kumti.com/a-jane-te-sigurta-parate-ne-banka/60%Hourly2015-03-07 12:35
https://kumti.com/banka-per-biznes-vjedh-nga-xhirollogarite-e-klienteve/60%Hourly2015-03-07 12:30
https://kumti.com/jemen-protesta-ne-kryeqytetin-e-vendit-kundra-husive-dhe-pro-presidentit-te-dorehequr/60%Hourly2015-03-07 12:19
https://kumti.com/lista-serbe-blen-kohe/60%Hourly2015-03-07 12:18
https://kumti.com/egjipt-varja-e-pare-ndaj-nje-mbeshtetesi-te-morsit-i-akuzuar-per-vrasje/60%Hourly2015-03-07 12:16
https://kumti.com/ne-manisa-te-turqise-konfiskohet-banknota-1-milione-dollareshe/60%Hourly2015-03-07 12:14
https://kumti.com/si-te-ulim-fryrjen-e-barkut-me-kos/60%Hourly2015-03-07 11:23
https://kumti.com/si-te-hiqni-bojen-e-stilolapsit-nga-rrobat/60%Hourly2015-03-07 11:19
https://kumti.com/zvicer-kampioni-shqiptar-akuzohet-per-ekstremizem-vete-pse-eshte-musliman/60%Hourly2015-03-07 11:16
https://kumti.com/si-te-zgjedhim-aromen-e-duhur-per-cdo-ambient/60%Hourly2015-03-07 11:14
https://kumti.com/si-ta-perdorni-qumeshtin-per-te-lehetesuar-djegien-e-stomakut/60%Hourly2015-03-07 11:10
https://kumti.com/ipeshkvet-e-bavarise-pro-azilkerkuesve-shqiptare-nje-plan-marshall-per-kosoven/60%Hourly2015-03-07 11:08
https://kumti.com/ushqimet-qe-rrisin-nivelin-e-hekurit-dhe-te-hdl-ne-gjak/60%Hourly2015-03-07 11:08
https://kumti.com/te-sherohemi-vetem-me-vaj-ulliri/60%Hourly2015-03-07 11:05
https://kumti.com/miqesia-e-rralle-e-qenit-me-hutin/60%Hourly2015-03-07 10:49
https://kumti.com/si-ta-ndalim-lemzen/60%Hourly2015-03-07 10:14
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-finland-tri-muslimane-jane-ther-deri-ne-vdekje/60%Hourly2015-03-07 10:12
https://kumti.com/shtepia-e-muhammedit-salallahu-alejhi-ue-selem/60%Hourly2015-03-07 09:54
https://kumti.com/sexhadja-e-namazit-te-familja-e-jasharajve-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-06 23:48
https://kumti.com/jep-supergol-dhe-feston-me-sexhde-mohamed-salah-foto/60%Hourly2015-03-06 23:02
https://kumti.com/skandaloze-berat-buzhalla-i-expresit-fyen-familjen-heroike-jashari/60%Hourly2015-03-06 19:01
https://kumti.com/dy-gjermane-investojne-21-milione-euro-ne-ferizaj/60%Hourly2015-03-06 18:55
https://kumti.com/lutfi-haziri-rruga-sllobodan-millosheviq-provokim-i-rende/60%Hourly2015-03-06 18:52
https://kumti.com/kaos-ne-keshillin-prokurorial-kerkohet-doreheqja-e-syle-hoxhes/60%Hourly2015-03-06 18:50
https://kumti.com/cfar-qendrimi-keni-per-adem-jasharin-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-06 13:17
https://kumti.com/foto-nga-prekazi-viti-1998/60%Hourly2015-03-06 13:12
https://kumti.com/adem-jashari-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-03-05 21:38
https://kumti.com/sot-nje-korean-jugor-pret-me-thike-ambasadorin-amerikan-ne-korea-por-asnje-prej-mediave-nuk-e-quan-dorasin-terrorist/60%Hourly2015-03-05 21:34
https://kumti.com/shqiptaret-me-gezim-mirpiten-kthimin-e-hoxhe-shefqetit/60%Hourly2015-03-05 21:18
https://kumti.com/rikthehet-hoxha-i-madh-shefqet-krasniqi/60%Hourly2015-03-05 21:03
https://kumti.com/ky-person-ka-burgos-100-mije-politikane-per-dy-vite-a-do-te-kishte-pune-per-te-ne-kosove/60%Hourly2015-03-05 20:59
https://kumti.com/nje-foto-e-bukur-nga-studentet-shqiptare-te-medines-te-xhamia-e-pejgamberit/60%Hourly2015-03-05 20:59
https://kumti.com/limak-largon-17-punetore-nga-aeroporti-ne-mesin-e-tyre-edhe-gruaja-e-shukri-bujes/60%Hourly2015-03-05 17:38
https://kumti.com/zafiri-poshtersia-e-kryebanditit-hashim-thaci-eshte-e-pafund/60%Hourly2015-03-05 17:32
https://kumti.com/aak-se-po-i-kushtojne-shtrenjte-largimet/60%Hourly2015-03-05 17:31
https://kumti.com/davutoglu-ne-shba-ne-kulturen-tone-nuk-ka-urrejtje-dhe-hakmarrje/60%Hourly2015-03-05 17:26
https://kumti.com/ramiz-kelmendi-privatizuesi-i-dyshimte/60%Hourly2015-03-05 17:24
https://kumti.com/tronditet-nisma-per-kosoven-kerkon-hetim-nga-brukseli-per-rastin-e-fatmil-limajt/60%Hourly2015-03-05 16:03
https://kumti.com/hamez-jashari-shqiptaret-kane-qene-ne-kosove-qe-kur-dielli-e-ngrohe-kete-toke/60%Hourly2015-03-05 14:15
https://kumti.com/bekim-jashari-kurre-me-i-turperuar-se-sot/60%Hourly2015-03-05 14:13
https://kumti.com/stafi-pacientes-qa-po-ec-si-e-killaft-dokument/60%Hourly2015-03-05 14:12
https://kumti.com/mzhe-shpenzon-15-mije-euro-per-pije-dhe-kafe-dokument/60%Hourly2015-03-05 14:09
https://kumti.com/mti-kosova-ka-cmimin-me-te-ulet-te-naftes-ne-rajon/60%Hourly2015-03-05 14:08
https://kumti.com/shkencetaret-turq-zbulojne-nje-semundje-te-re-te-dhembeve/60%Hourly2015-03-05 14:07
https://kumti.com/rusia-nis-manovra-te-medha-ushtarake/60%Hourly2015-03-05 14:05
https://kumti.com/stuhia-godet-shba-ne-7-te-vdekur-anulohen-mijera-fluturime/60%Hourly2015-03-05 14:04
https://kumti.com/gjykata-speciale-lekund-themelet-e-shtetit-te-kosoves/60%Hourly2015-03-05 00:07
https://kumti.com/gorani-dituria-e-shoqerise-kosovare-eshte-e-shkolles-se-mesme-jo-akademike/60%Hourly2015-03-05 00:03
https://kumti.com/qente-e-izraelit-kafshojne-femijen-palestinez/60%Hourly2015-03-04 23:57
https://kumti.com/rrefimi-i-bashkeluftetarit-te-adem-jasharit-komandanti-legjendar-u-la-vetem-ne-beteje/60%Hourly2015-03-04 23:48
https://kumti.com/poroshenko-nemtsovin-e-vrane-se-kishte-informacione-te-ndjeshme/60%Hourly2015-03-04 22:22
https://kumti.com/rumania-nis-ta-furnizoje-moldavine-me-gaz/60%Hourly2015-03-04 22:20
https://kumti.com/shuarja-apo-ngritja-cili-do-te-jete-fati-i-aak-se/60%Hourly2015-03-04 22:17
https://kumti.com/trendi-i-zbritjeve-mashtruese-ne-kosove/60%Hourly2015-03-04 22:15
https://kumti.com/haliti-e-zemaj-perplasen-per-vrasjet-e-pasluftes/60%Hourly2015-03-04 22:12
https://kumti.com/relacione-vllazerore-mbreti-selman-dhe-kryeministri-pakistanez-nawaz-sharif-sot-ne-riad-te-arabise-saudite/60%Hourly2015-03-04 18:44
https://kumti.com/kujt-i-pengon-xhamia-e-re-ne-ulqin/60%Hourly2015-03-04 18:41
https://kumti.com/jep-doreheqje-gezim-kelmendi/60%Hourly2015-03-04 18:29
https://kumti.com/ushtria-e-kosoves-do-t-i-kete-5000-pjesetare-aktive-dhe-3000-rezerve/60%Hourly2015-03-04 15:53
https://kumti.com/si-lexohen-etiketat-e-veshjeve/60%Hourly2015-03-04 12:36
https://kumti.com/drejtori-i-doganave-te-kosoves-e-konsideron-gjermanine-te-korruptuar/60%Hourly2015-03-04 12:25
https://kumti.com/kusari-lila-fton-biznesmenet-pejan-te-investojne-ne-gjakove/60%Hourly2015-03-04 12:23
https://kumti.com/foto-e-realizuar-100-vite-me-pare-nga-oficerit-austriak-erich-nachtmann/60%Hourly2015-03-04 12:21
https://kumti.com/remi-e-selimi-ish-komandantet-e-luftes-dhe-milioneret-e-paqes/60%Hourly2015-03-04 12:18
https://kumti.com/putin-bene-thirrje-qe-te-ndalen-vrasjet-politike/60%Hourly2015-03-04 12:17
https://kumti.com/sekreti-i-qukapikut-qe-mbarti-mbi-supet-e-tij-nje-nuse-lale/60%Hourly2015-03-04 12:13
https://kumti.com/mos-i-hidhni-poshte-pakot-me-silica-gel-qe-gjeni-tek-veshjet-ja-si-t-i-perdorni-ato/60%Hourly2015-03-04 12:13
https://kumti.com/prezantohet-karta-microsd-me-hapesiren-me-te-madhe-ndonjehere/60%Hourly2015-03-04 12:11
https://kumti.com/aston-martin-prezanton-konceptin-elektrik-dbx-foto/60%Hourly2015-03-04 12:09
https://kumti.com/shba-deri-sot-jane-vrare-8500-ushtare-te-isis-it/60%Hourly2015-03-04 12:06
https://kumti.com/kapet-droge-e-eksploziv-ne-gjilan/60%Hourly2015-03-04 12:03
https://kumti.com/blackberry-prezanton-telefonin-leap-pa-tastiere-fizike/60%Hourly2015-03-04 12:02
https://kumti.com/universiteti-i-pejes-leshon-503-diploma-false-ne-periudhen-te-diplomuar-edhe-agjente-te-aki-se-profesore-universitare-e-menaxhere/60%Hourly2015-03-04 12:00
https://kumti.com/gjermania-mund-te-perfitoje-nga-migrimi-i-kosovareve/60%Hourly2015-03-04 11:59
https://kumti.com/qeveria-kushtezon-faljen-e-borxheve/60%Hourly2015-03-04 11:59
https://kumti.com/shkencetaret-paracetamol-mund-te-reduktoj-stresin-dhe-ankthin/60%Hourly2015-03-04 11:58
https://kumti.com/frutat-e-thata-luftojne-kancerin-dhe-problemet-e-zemres/60%Hourly2015-03-04 11:58
https://kumti.com/bletet-gjallerojne-prodhimin-e-luleshtrydheve-organike/60%Hourly2015-03-04 11:53
https://kumti.com/ushqyerja-e-shendetshme-ne-11-hapa/60%Hourly2015-03-04 11:47
https://kumti.com/aktivitet-fizik-per-shendet-te-mire-keshilla-praktike/60%Hourly2015-03-04 11:40
https://kumti.com/mentor-shala-shfuqizon-konkursin-per-kryeredaktore/60%Hourly2015-03-04 11:39
https://kumti.com/si-duhet-trajtuar-temperatura-tek-femijet-ja-disa-keshilla/60%Hourly2015-03-04 11:36
https://kumti.com/fluturimet-me-avion-prishtine-stamboll-tani-edhe-me-lire/60%Hourly2015-03-04 11:36
https://kumti.com/netanjahu-i-beri-thirrje-amerikes-ti-bashkengjitet-luftes-se-perbashket-kunder-iranit/60%Hourly2015-03-04 11:35
https://kumti.com/siri-opozita-ne-halep-kundershton-propozimin-per-pezullimin-e-konflikteve/60%Hourly2015-03-04 11:34
https://kumti.com/siri-vritet-shtetasi-britanik-duke-luftuar-perkrah-forcave-kurde/60%Hourly2015-03-04 11:33
https://kumti.com/eksluzive-selefite-ne-gornja-maoca-te-beh-flasin-hapur-kunder-ideologjise-se-shtetit-islamik/60%Hourly2015-03-04 11:31
https://kumti.com/hebrenjte-hasidi-protestojne-ne-new-york-ndaj-fjalimit-te-netanyahut-ne-kongresin-e-shba/60%Hourly2015-03-04 11:29
https://kumti.com/autoritetet-egjiptiane-njoftojne-se-do-te-konfiskohen-pasurite-e-levizjes-hamas/60%Hourly2015-03-04 11:29
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-ne-bregun-perendimor-rrenojne-barakat-dhe-cadrat-palestineze/60%Hourly2015-03-04 11:28
https://kumti.com/rojet-bregdetare-italiane-shpetojne-rreth-1-000-emigrante-prane-sicilise/60%Hourly2015-03-04 11:28
https://kumti.com/autoritetet-kolumbiane-konfiskojne-nje-anije-kineze-qe-transportonte-100-ton-barut-per-ne-kube/60%Hourly2015-03-04 09:34
https://kumti.com/mos-e-nenvleresoni-kaliumin/60%Hourly2015-03-03 23:22
https://kumti.com/3-desha-40-reqate-mbeta-me-4/60%Hourly2015-03-03 22:19
https://kumti.com/arbana-xharra-shperblehet-me-cmim-prestigjioz-per-luften-ndaj-islamit/60%Hourly2015-03-03 21:51
https://kumti.com/mbreti-saudian-do-te-pres-unionin-e-dijetareve-muslimane/60%Hourly2015-03-03 21:43
https://kumti.com/shqiperi-reagime-te-ashpra-nga-politika-ne-lidhje-me-rastin-e-deputetit-tom-doshi/60%Hourly2015-03-03 21:33
https://kumti.com/ministri-i-arsimit-dhe-shkences-abdilaqim-ademi-viziton-bfi-ne/60%Hourly2015-03-03 21:30
https://kumti.com/netanyahu-ftoi-ameriken-ne-lufte-te-perbashket-kunder-iranit/60%Hourly2015-03-03 21:27
https://kumti.com/se-pari-u-falen-pastaj-e-mposhten-kampionin-foto/60%Hourly2015-03-03 21:14
https://kumti.com/hoxhallaret-bejne-edhe-nje-pajtim/60%Hourly2015-03-03 20:56
https://kumti.com/arabi-saudite-binjaket-e-bashkuar-ndahen-pas-9-oresh-operacion/60%Hourly2015-03-03 20:28
https://kumti.com/gjermania-i-jep-1-milion-euro-per-kthimin-e-emigranteve-ilegal/60%Hourly2015-03-03 17:47
https://kumti.com/bajrami-eshte-i-vogel-numri-i-inspektoreve-te-arsimit/60%Hourly2015-03-03 17:46
https://kumti.com/kompanite-prishtina-e-pastrimi-ua-falin-borxhlinjve-mbi-40-milione-euro/60%Hourly2015-03-03 17:43
https://kumti.com/komisioni-per-verifikimin-e-kategorive-nga-lufta-e-uck-vershohet-nga-ankesat/60%Hourly2015-03-03 17:42
https://kumti.com/s-ka-transparence-s-ka-llogaridhenie-ka-korrupsion/60%Hourly2015-03-03 17:38
https://kumti.com/historiania-gjermane-ushtaret-amerikane-dhunuan-190-mije-gra-gjermane/60%Hourly2015-03-03 17:35
https://kumti.com/sejdiu-beqirit-sa-here-flet-ti-me-kujtohet-banesa-e-privatizuar/60%Hourly2015-03-03 17:33
https://kumti.com/dhune-ne-ukraine-pavaresisht-armepushimit/60%Hourly2015-03-03 16:19
https://kumti.com/institucionet-blejne-nafte-me-shtrenjte/60%Hourly2015-03-03 16:17
https://kumti.com/ngritet-aktakuza-per-asistentet-dhe-studentet-e-mjekesise/60%Hourly2015-03-03 16:16
https://kumti.com/krasniqi-prezantoi-programin-per-zhvillim-rural/60%Hourly2015-03-03 16:14
https://kumti.com/shenohet-renie-e-monedhes-euro/60%Hourly2015-03-03 16:11
https://kumti.com/rusia-dhe-ukraina-arrijne-marreveshje-per-gazin/60%Hourly2015-03-03 16:10
https://kumti.com/shba-vidhet-ari-ne-vlere-prej-4-milione-dollareve/60%Hourly2015-03-03 16:08
https://kumti.com/pd-paralajmeron-mocion-ne-kuvend-kunder-metes/60%Hourly2015-03-03 16:04
https://kumti.com/kosova-dhe-be-ja-diskutojne-per-bujqesi-pylltari-peshkatari-dhe-siguri-te-ushqimit/60%Hourly2015-03-03 16:02
https://kumti.com/rahovec-jep-doreheqje-drejtori-i-arsimit-behar-rama/60%Hourly2015-03-03 16:00
https://kumti.com/sipas-serbise-ushtria-e-kosoves-faktor-destabilizimi/60%Hourly2015-03-03 15:59
https://kumti.com/i-gjendet-armatim-deri-ne-fyt-arrestohet-nje-person-ne-kline/60%Hourly2015-03-03 15:57
https://kumti.com/ja-cfare-meditjesh-marrin-zyrtaret-kur-udhetojne-jashte-vendit-dokument/60%Hourly2015-03-03 15:55
https://kumti.com/demokratet-refuzojne-te-degjojne-fjalimin-e-netanjahut-para-senatit-amerikan/60%Hourly2015-03-03 15:53
https://kumti.com/vv-zhvillimet-rreth-kryeprokurorit-perplasje-bandash-institucionale/60%Hourly2015-03-03 14:05
https://kumti.com/pakoja-e-re-fiskale-e-pa-shprese/60%Hourly2015-03-03 14:01
https://kumti.com/zbritja-e-melekeve-nen-udheheqjen-e-xhibrilit-as-ne-diten-e-bedrit-per-t-i-ndihmuar-muslimanet/60%Hourly2015-03-03 11:23
https://kumti.com/zbritja-e-melekeve-nen-udheheqjen-e-xhibrilit-as-ne-diten-e-bedrit-per-t-i-ndihmuar-muslimanet-2/60%Hourly2015-03-03 11:23
https://kumti.com/shtate-te-verteta-per-guret-ne-veshka/60%Hourly2015-03-03 11:17
https://kumti.com/verifikimi-i-sigurise-perball-aki-ne-dhe-policine/60%Hourly2015-03-03 11:13
https://kumti.com/dhoma-e-lajmeve-ankohet-per-censure-dhe-propagande-nga-kryeredaktoret-e-rtk-se/60%Hourly2015-03-03 11:12
https://kumti.com/drejtori-i-policise-se-kosoves-sot-ne-beograd-per-ndaljen-e-migrimit/60%Hourly2015-03-03 11:12
https://kumti.com/asnje-gjurme-nga-zhdukja-e-uran-kupes-nga-struga/60%Hourly2015-03-03 11:00
https://kumti.com/per-here-te-katert-sulmohet-nje-xhami-ne-perth-australi/60%Hourly2015-03-03 10:42
https://kumti.com/virusi-ebola-mund-te-perhapet-edhe-7-dite-pas-vdekjes-2/60%Hourly2015-03-03 10:39
https://kumti.com/zgjidh-ekuacionet-matematikore-aplikacioni-photomath/60%Hourly2015-03-03 10:39
https://kumti.com/dita-kur-ataturku-largoi-kalifatin-dhe-perjashtoi-sulltanin/60%Hourly2015-03-03 10:39
https://kumti.com/virusi-ebola-mund-te-perhapet-edhe-7-dite-pas-vdekjes/60%Hourly2015-03-03 10:36
https://kumti.com/ne-beograd-nje-grua-mbyt-me-hanxhar-mishi-nenen-dhe-gjyshen/60%Hourly2015-03-03 10:33
https://kumti.com/meucci-rreth-20-te-dyshuar-per-krime-lufte-ne-gjakove/60%Hourly2015-03-03 10:32
https://kumti.com/bashkim-berisha-debohet-ne-kosove/60%Hourly2015-03-03 10:32
https://kumti.com/erdogan-ne-arabine-saudite-te-intensifikohen-mbeshtetjet-per-opoziten-siriane/60%Hourly2015-03-03 10:26
https://kumti.com/mbreti-i-arabise-saudite-nese-nuk-trajtoheni-drejte-me-shkruani-mua-2/60%Hourly2015-03-03 10:26
https://kumti.com/ministri-hyseni-ceshtja-e-liberalizimit-te-vizave-eshte-politizuar/60%Hourly2015-03-03 10:25
https://kumti.com/kerry-mbron-izraelin-gjate-debatit-ne-keshillin-per-te-drejtat-e-njeriut-te-okb-se/60%Hourly2015-03-03 10:24
https://kumti.com/thaci-takohet-me-ministrin-e-jashtem-te-gjermanise-steinmeier/60%Hourly2015-03-03 10:23
https://kumti.com/prokuroria-do-te-kerkoje-denim-me-vdekje-per-vrasesin-e-tre-te-rinjve-muslimane-ne-shba/60%Hourly2015-03-03 10:21
https://kumti.com/france-kostoja-e-masave-shtese-per-te-luftuar-terrorizmin-eshte-rreth-1-miliard-euro/60%Hourly2015-03-03 10:19
https://kumti.com/siri-forcat-opozitare-kane-nisur-nje-sulm-per-te-rimarre-nen-kontroll-rajonin-verior-hama/60%Hourly2015-03-03 10:18
https://kumti.com/ne-barcelone-filloi-kongresi-boteror-mobil-prezantohen-risite-ne-boten-e-teknologjise/60%Hourly2015-03-03 10:17
https://kumti.com/hapi-dyert-panairi-i-automjeteve-te-modifikuara-ne-los-angeles/60%Hourly2015-03-03 10:15
https://kumti.com/harta-boterore-me-vendlindjet-e-themeluesve-te-medh-hebeve-dhe-koleksionuesve-te-hadithit/60%Hourly2015-03-03 10:00
https://kumti.com/i-vetmi-bik-u-qe-organizoi-sesionin-shkencor-migrimi-i-shqiptareve-shkaqet-dhe-pasojat-1912-2015/60%Hourly2015-03-03 09:41
https://kumti.com/davutoglu-pershendet-hapat-drejt-zgjidhjes-se-ceshtjes-kurde/60%Hourly2015-03-03 09:20
https://kumti.com/ocalan-ulni-armet-ndaj-turqise-zgjidhje-demokratike-kerkesave-tona/60%Hourly2015-03-03 08:22
https://kumti.com/skandaloze-berat-buzhalla-popullin-e-kosoves-e-quan-gomar/60%Hourly2015-03-02 22:18
https://kumti.com/mbreti-i-arabise-saudite-nese-nuk-trajtoheni-drejte-me-shkruani-mua/60%Hourly2015-03-02 20:07
https://kumti.com/transconflict-15-vjet-pas-kosova-kaos-dhe-krim/60%Hourly2015-03-02 19:25
https://kumti.com/gjelle-me-perime/60%Hourly2015-03-02 19:20
https://kumti.com/vuciq-falenderon-irakun-per-mosnjohjen-e-kosoves/60%Hourly2015-03-02 19:10
https://kumti.com/mbreti-i-jordanise-bene-thirrje-filloni-luften-e-lll-te-boterore/60%Hourly2015-03-02 19:07
https://kumti.com/disa-dege-te-aak-se-kalojne-ne-ldk/60%Hourly2015-03-02 19:05
https://kumti.com/ne-qytete-te-ndryshme-te-holandes-mbahen-aktivitete-urdheroni-une-jam-mysliman/60%Hourly2015-03-02 19:03
https://kumti.com/qofte-me-pule-dhe-xhenxhifil/60%Hourly2015-03-02 19:03
https://kumti.com/nje-koke-krevati-biblioteke-per-nje-gjume-plot-endrra-te-bukura/60%Hourly2015-03-02 19:02
https://kumti.com/stratfor-turqia-do-te-ngrihet-be-ja-do-te-rrezohet/60%Hourly2015-03-02 18:57
https://kumti.com/desert-me-ananas-dhe-kivi/60%Hourly2015-03-02 18:57
https://kumti.com/rusia-dhe-ukraina-takim-urgjent-per-gazin/60%Hourly2015-03-02 18:55
https://kumti.com/si-ta-kuptoni-se-po-vuani-nga-ulcera/60%Hourly2015-03-02 18:53
https://kumti.com/ja-cfare-sjell-stresi-ne-trafik/60%Hourly2015-03-02 18:51
https://kumti.com/perdorimi-i-shumte-i-teknologjise-arsyeja-kryesore-e-shkaktimit-te-rrudhave/60%Hourly2015-03-02 18:49
https://kumti.com/pse-nuk-duhet-te-mbahet-teshtima/60%Hourly2015-03-02 18:46
https://kumti.com/ja-si-tentoi-ti-zhduke-besim-beqaj-190-milione-euro-borxhe-te-kek-ut/60%Hourly2015-03-02 18:10
https://kumti.com/rritet-besimi-ne-eurozone/60%Hourly2015-03-02 18:07
https://kumti.com/pacolli-i-thote-lamtumire-drejtimit-te-akr-se/60%Hourly2015-03-02 18:04
https://kumti.com/edhe-nje-fragment-nga-presidenti-me-i-varfer-ne-bote/60%Hourly2015-03-02 17:52
https://kumti.com/mbi-60-mije-biznese-nuk-paguajne-tatim/60%Hourly2015-03-02 17:50
https://kumti.com/10-familjet-mbreterore-me-te-pasura-te-botes/60%Hourly2015-03-02 17:47
https://kumti.com/kryetari-turk-rexhep-taip-erdogan-te-varri-i-pejgamberit/60%Hourly2015-03-02 14:00
https://kumti.com/hakan-fidan-kryetari-i-sherbimit-sekret-turk-ne-medine-per-umre/60%Hourly2015-03-02 13:29
https://kumti.com/presidenti-turk-erdogan-te-xhamia-e-pejgamberit/60%Hourly2015-03-02 13:25
https://kumti.com/tvsh-ja-nuk-do-te-paguhet-me-ne-kufi-dhe-ate-s-do-ta-mbledhe-dogana/60%Hourly2015-03-02 12:52
https://kumti.com/okb-libise-t-i-vihet-embargo-armesh/60%Hourly2015-03-02 12:51
https://kumti.com/masht-i-fajesohet-per-librat-me-permbajtje-te-papranueshme-per-nxenesit/60%Hourly2015-03-02 12:51
https://kumti.com/serbia-kryeson-forumin-nderkombetar-te-nato-s-seegroup/60%Hourly2015-03-02 12:49
https://kumti.com/parulla-vdekja-turqve-ne-ndertesen-e-myftiut-te-bullgarise/60%Hourly2015-03-02 12:48
https://kumti.com/australi-dhjetera-mijera-njerez-shijuan-shfaqjen-ajrore-ushtarake/60%Hourly2015-03-02 12:48
https://kumti.com/tika-per-mbrojtjen-e-vlerave-kulturore-brenda-dhe-jashte-vendit/60%Hourly2015-03-02 12:47
https://kumti.com/izetbegovic-ne-23-vjetorin-e-pavaresise-do-te-kete-gjithnje-e-me-shume-beh/60%Hourly2015-03-02 12:46
https://kumti.com/shba-raportohet-se-policia-ka-qelluar-per-vdekje-ne-los-angeles-nje-te-pastrehe/60%Hourly2015-03-02 12:45
https://kumti.com/okb-nga-konflikti-ne-lindje-te-ukraines-jane-vrare-mbi-6000-persona-2/60%Hourly2015-03-02 12:45
https://kumti.com/bekir-halimi-e-quan-antikombetar-blerand-stavilecin-video/60%Hourly2015-03-02 12:37
https://kumti.com/kur-tavolina-mbush-telefonin-pa-kabllo/60%Hourly2015-03-02 12:30
https://kumti.com/okb-nga-konflikti-ne-lindje-te-ukraines-jane-vrare-mbi-6000-persona/60%Hourly2015-03-02 12:25
https://kumti.com/modestia-e-erdoganit/60%Hourly2015-03-02 12:20
https://kumti.com/samsung-i-pergjigjet-apple-me-galaxy-s6-dhe-galaxy-s6-edge-foto/60%Hourly2015-03-02 12:13
https://kumti.com/daciq-serbia-nuk-ulet-ne-dy-karrige/60%Hourly2015-03-02 12:11
https://kumti.com/modeli-i-ri-i-renault-meganet-2016/60%Hourly2015-03-02 11:58
https://kumti.com/kush-bene-import-me-shume-ne-kosove/60%Hourly2015-03-02 11:53
https://kumti.com/kushtet-katastrofale-te-burgut-ne-idrizove-foto/60%Hourly2015-03-02 11:51
https://kumti.com/ne-protesten-e-pegida-se-ne-londer-shume-pak-te-pranishem/60%Hourly2015-03-02 11:49
https://kumti.com/nga-nje-i-dehur-ne-londer-e-peson-me-fatalitet-i-riu-nga-podujeva/60%Hourly2015-03-02 11:46
https://kumti.com/krasniqi-kryeminister-qeverisja-nuk-behet-me-shkrime-ne-facebook/60%Hourly2015-03-02 11:44
https://kumti.com/vizat-sfida-e-pakalueshme-e-kosoves/60%Hourly2015-03-02 11:32
https://kumti.com/europarlamentari-francez-kosova-cerdhe-e-krimit-njohja-e-saj-gabim-historik/60%Hourly2015-03-02 11:31
https://kumti.com/porno-hakmarrese-nje-rast-edhe-ne-shqiperi/60%Hourly2015-03-02 11:28
https://kumti.com/perleshje-me-arme-zjarri-ne-gjakove-dy-te-arrrestuar/60%Hourly2015-03-02 11:26
https://kumti.com/termet-ne-jugperendim-te-kines-te-pakten-20-te-plagosur/60%Hourly2015-03-02 11:24
https://kumti.com/proteste-ne-washington-kundra-konferences-vjetore-te-organizates-se-lobit-hebrenj-aipac/60%Hourly2015-03-02 11:22
https://kumti.com/talebanet-shprehen-te-gatshem-per-bisedimet-e-paqes-me-autoritetet-afgane/60%Hourly2015-03-02 11:18
https://kumti.com/protagonistja-e-fifty-shades-of-grey-i-bashkohet-isis-it-video/60%Hourly2015-03-02 11:13
https://kumti.com/pamje-te-tmerrshme-vritet-i-pastrehu-ne-mes-te-rruges-nga-policia/60%Hourly2015-03-02 11:06
https://kumti.com/mijera-vete-marshojne-paqesisht-ne-moske-per-nder-te-opozitarit-te-vrare-boris-nemtsov/60%Hourly2015-03-02 10:46
https://kumti.com/a-i-shkaterroi-isis-i-skulpturat-e-rreme-ne-mosul-foto/60%Hourly2015-03-01 22:17
https://kumti.com/kush-eshte-visar-ymeri/60%Hourly2015-03-01 15:54
https://kumti.com/kryetari-i-turqise-rexhep-taip-erdogan-ne-umra/60%Hourly2015-03-01 13:51
https://kumti.com/deklarate-nga-kohaislame-com/60%Hourly2015-03-01 13:50
https://kumti.com/gjykatesja-hiqe-shamine-qe-te-nis-gjykimin/60%Hourly2015-03-01 11:25
https://kumti.com/porosi-per-stavilecin-go-home-you-are-drunk/60%Hourly2015-03-01 11:00
https://kumti.com/studentet-protestojne-ne-mbeshtetje-te-palestinezeve-ne-burgjet-izraelite-forcat-e-sigurise-perdorin-gaz-lotsjelles/60%Hourly2015-03-01 10:53
https://kumti.com/urdheroni-une-jam-musliman/60%Hourly2015-03-01 10:21
https://kumti.com/kush-i-ka-kerret-me-te-vjetra-ne-be/60%Hourly2015-03-01 10:17
https://kumti.com/erdogan-ndodhet-per-nje-vizite-zyrtare-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-03-01 10:11
https://kumti.com/lufta-ndaj-droges/60%Hourly2015-03-01 10:09
https://kumti.com/kolorado-mbledh-mbi-52-milion-dollare-nga-taksat-e-kanabisit/60%Hourly2015-03-01 10:06
https://kumti.com/rusi-marshim-gjigant-ne-perkujtim-te-nemtsovit-kritikut-te-putinit/60%Hourly2015-03-01 10:02
https://kumti.com/korrupsionin-nuk-ka-kush-ta-luftoje/60%Hourly2015-03-01 09:49
https://kumti.com/skandal-vrasesit-e-enver-zymberit-marrin-nga-300-euro-ne-muaj/60%Hourly2015-03-01 09:34
https://kumti.com/lunacek-nuk-ka-be-per-serbine-pa-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2015-03-01 09:32