XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/skandal-muftiu-i-shkupi-keqperdore-650-mije-euro/60%Hourly2015-04-30 15:11
https://kumti.com/kur-erdhen-turqit-ne-kosove-shqiptaret-nuk-ishin-zot-shtepie/60%Hourly2015-04-30 10:25
https://kumti.com/me-ne-fund-diqka-e-mire-up-ja-nderprene-pagesat-per-tre-emerituset/60%Hourly2015-04-29 15:45
https://kumti.com/babai-i-hashimit-dhe-ramushit-veterane-te-uck-se/60%Hourly2015-04-29 13:13
https://kumti.com/ushtria-serbe-mberrine-ne-moske-foto/60%Hourly2015-04-29 13:12
https://kumti.com/opozita-pret-reflektimin-e-qeverise-per-protestat-e-ardhshme/60%Hourly2015-04-29 13:11
https://kumti.com/mustafa-shkollat-s-jane-per-t-u-paguar-arsimtaret-pa-punuar/60%Hourly2015-04-29 13:09
https://kumti.com/isa-metri-ministria-e-financave-me-punetorja-e-drejtesise-pertace/60%Hourly2015-04-29 13:08
https://kumti.com/ish-truproja-i-sali-berishes-ja-cfare-di-une-per-luften-e-uck-se/60%Hourly2015-04-29 13:06
https://kumti.com/e-keni-borxh-ta-krijoni-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-04-29 10:00
https://kumti.com/zbardhen-biseda-te-zyrtareve-shqiptare-per-rastin-monstra/60%Hourly2015-04-29 09:58
https://kumti.com/shkaterrohet-banda-shqiptare-e-trafikut-te-narkotikeve/60%Hourly2015-04-29 09:55
https://kumti.com/rasti-drenica-1-vazhdon-edhe-sot/60%Hourly2015-04-29 09:54
https://kumti.com/serbet-nuk-e-zbatojne-marreveshjen-per-mbrojtjen-civile/60%Hourly2015-04-29 09:52
https://kumti.com/niger-dhjetera-te-vrare-dhe-te-zhdukur-ne-sulmin-e-boko-haram/60%Hourly2015-04-29 09:50
https://kumti.com/sulm-ne-nje-restorant-ndaj-ministrit-grek-te-financave-yanis-varufakis/60%Hourly2015-04-29 09:49
https://kumti.com/teknologjia-e-re-amerikane-plumbi-ndryshon-drejtimin-kur-objektivi-eshte-ne-levizje-video/60%Hourly2015-04-29 09:46
https://kumti.com/ekzekutimi-i-trafikanteve-te-droges-australia-terheq-ambasadorin-nga-indonezia/60%Hourly2015-04-29 09:31
https://kumti.com/neser-certifikohen-155-rekrute-te-fsk-se/60%Hourly2015-04-29 09:31
https://kumti.com/ish-kryetari-i-vushtrrise-i-perfshire-ne-fajde-2/60%Hourly2015-04-29 09:29
https://kumti.com/malli-per-vellezerit/60%Hourly2015-04-29 09:22
https://kumti.com/sbashk-shumica-e-shkollave-iu-bashkuan-greves/60%Hourly2015-04-29 09:21
https://kumti.com/e-ndaluan-pasi-xhiroi-gomat-shoket-shkaterrojne-komisariatin-e-gramshit/60%Hourly2015-04-29 09:17
https://kumti.com/thaci-arreston-hoxhallaret-e-takohet-me-kryepeshkopet-katolik/60%Hourly2015-04-29 09:05
https://kumti.com/ish-kryetari-i-vushtrrise-i-perfshire-ne-fajde/60%Hourly2015-04-29 09:02
https://kumti.com/komandant-hoxha-turqia-ndihmoi-ne-lirimin-e-hoxhallareve-te-arrestuar-ne-kosove-video/60%Hourly2015-04-28 23:11
https://kumti.com/cfare-tha-ministri-i-jashtem-gjerman-per-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2015-04-28 18:28
https://kumti.com/zvicra-parajse-e-pastrimit-te-parave-vetem-ne-vitin-2014-3-3-miliarde-franga/60%Hourly2015-04-28 15:58
https://kumti.com/bllokohet-qendra-e-mitrovices-nga-shtyllat-bien-kabllot-e-rrymes/60%Hourly2015-04-28 15:50
https://kumti.com/serbia-thote-se-s-ka-shtet-qe-e-detyron-per-t-ia-lene-kosoves-100-per-qind-gazivoden/60%Hourly2015-04-28 15:48
https://kumti.com/russell-korrupsionin-ne-kosove-mund-ta-mposhte-vetem-qytetari/60%Hourly2015-04-28 15:45
https://kumti.com/putin-rusia-ka-qene-afer-skenarit-jugosllav-te-shperberjes/60%Hourly2015-04-28 15:43
https://kumti.com/lufta-kunder-korrupsionit-proces-i-veshtire/60%Hourly2015-04-28 13:10
https://kumti.com/eshte-gjendur-trupi-i-sead-alushit/60%Hourly2015-04-28 13:09
https://kumti.com/badovci-do-te-pastrohet-nga-ujerat-e-zeza/60%Hourly2015-04-28 13:06
https://kumti.com/kardavi-ndaj-turqise-zhvillohen-fushata-te-qellimshme/60%Hourly2015-04-28 13:04
https://kumti.com/erdogan-pritet-me-ceremoni-zyrtare-nga-emiri-i-kuvajtit/60%Hourly2015-04-28 13:03
https://kumti.com/levizja-huthi-refuzon-ftesen-per-bisedime/60%Hourly2015-04-28 13:02
https://kumti.com/s-ndalet-sokol-bashota-per-3-muaj-shpenzon-mbi-28-mije-euro-karburante/60%Hourly2015-04-28 13:00
https://kumti.com/facebook-messenger-tani-edhe-me-video-thirrje/60%Hourly2015-04-28 12:59
https://kumti.com/ende-asnje-rezultat-per-gjetjen-e-trupit-se-sead-alushit/60%Hourly2015-04-28 12:59
https://kumti.com/vala-lanson-sherbimin-4g/60%Hourly2015-04-28 12:57
https://kumti.com/kur-nuk-eshte-e-shkruar-me-vdek-rasti-i-alpinisteve-grek/60%Hourly2015-04-28 12:54
https://kumti.com/baltimore-ne-flake-protestuesit-djegin-gjithcka-video/60%Hourly2015-04-28 12:53
https://kumti.com/nje-person-i-vdekur-ne-aksidentin-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/60%Hourly2015-04-28 12:52
https://kumti.com/per-protagonistin-e-tragjedise-se-gerdecit-15-600-euro-nga-shteti/60%Hourly2015-04-28 12:49
https://kumti.com/dorezohet-menaxhmenti-i-rtk-se-kthen-ne-pune-dy-sindikalistet-e-larguar/60%Hourly2015-04-28 12:47
https://kumti.com/per-punetore-pa-kontrata-sot-e-pas-do-te-gjobitet-punedhenesi/60%Hourly2015-04-28 12:45
https://kumti.com/normalizimi-kusht-per-serbine-e-kosoven-ne-rruge-per-be/60%Hourly2015-04-28 12:44
https://kumti.com/13-te-vrare-ne-dy-sulme-me-bomba-ne-kryeqytetin-irakian/60%Hourly2015-04-28 12:42
https://kumti.com/leter-e-hapur-z-mustafa-nano/60%Hourly2015-04-28 11:50
https://kumti.com/kore-e-jugut-burg-perjete-komandantit-te-tragetit-humben-jeten-300-vete/60%Hourly2015-04-28 11:07
https://kumti.com/vlore-konflikt-me-arme-mes-4-te-rinjve-ne-polici-dy-prej-tyre/60%Hourly2015-04-28 11:06
https://kumti.com/maqedonia-varreze-masive-per-emigrantet-pse-ndodh-kjo/60%Hourly2015-04-28 11:01
https://kumti.com/vdes-palestinezi-te-cilin-mbreme-e-plagosen-ushtaret-izraelite/60%Hourly2015-04-28 10:57
https://kumti.com/cavendish-pavaresisht-problemeve-arrita-te-fitoj-garen-e-51-te-presidenciale-te-ciklizmit-ne-turqi/60%Hourly2015-04-28 10:55
https://kumti.com/simptomat-e-sulmit-te-panikut/60%Hourly2015-04-28 10:52
https://kumti.com/manchesteri-ne-gare-per-gersonin/60%Hourly2015-04-28 10:48
https://kumti.com/keshilli-i-prinderve-thote-s-eshte-koha-per-greve-ne-arsim/60%Hourly2015-04-28 10:43
https://kumti.com/luftime-pergjate-kufirit-arabi-saudite-jemen/60%Hourly2015-04-28 10:41
https://kumti.com/hip-ne-mbi-4300-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-nepal/60%Hourly2015-04-28 10:40
https://kumti.com/te-pakten-20-te-vrare-nga-luftimet-ne-aden/60%Hourly2015-04-28 10:38
https://kumti.com/presidentja-dekoron-donatoren-me-shami/60%Hourly2015-04-28 10:31
https://kumti.com/studentet-kosovare-ne-beograd-na-kercenuan-serbet/60%Hourly2015-04-28 10:28
https://kumti.com/google-ofron-para-cash-per-mediat-europiane/60%Hourly2015-04-28 10:11
https://kumti.com/pamjet-e-tmerrshme-ja-c-ndodh-kur-te-ze-lija-e-dhenve/60%Hourly2015-04-28 10:08
https://kumti.com/avonet-svarqa-i-ve-drynin-komunes-se-ferizajt-per-nje-ore/60%Hourly2015-04-28 09:58
https://kumti.com/vuciq-paralajmeron-ndryshimin-e-kushtetutes-jo-per-kosoven/60%Hourly2015-04-28 09:55
https://kumti.com/xhamia-tek-ura-e-ibrit-ne-veri-te-mitrovices-duke-u-djegur/60%Hourly2015-04-28 00:39
https://kumti.com/xhemati-i-dardanise-ndihmon-ne-ndertimin-e-nje-banese/60%Hourly2015-04-28 00:06
https://kumti.com/sekretet-e-cokollates-se-zeze/60%Hourly2015-04-27 23:16
https://kumti.com/oppo-publikon-fotografite-zyrtare-te-telefonit-me-te-holle-ne-bote/60%Hourly2015-04-27 23:11
https://kumti.com/okb-tete-milione-njerez-te-prekur-nga-termeti-ne-nepal/60%Hourly2015-04-27 23:09
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-stacionit-te-policise-ne-zvornik-te-beh-vritet-nje-polic-dhe-sulmuesi/60%Hourly2015-04-27 21:45
https://kumti.com/jankullovska-nuk-kerkon-falje-per-ofendimet-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2015-04-27 21:43
https://kumti.com/shitet-numri-i-telefonit-per-dy-milione-dollare/60%Hourly2015-04-27 21:39
https://kumti.com/ultimatumi-i-shik-klosit-per-uck-ne-brenda-24-oreve-braktiseni-shqiperine-po-rrezikohemi-nga-jugosllavia/60%Hourly2015-04-27 16:26
https://kumti.com/merkel-nuk-i-terheqim-sanksionet-ndaj-rusise/60%Hourly2015-04-27 16:13
https://kumti.com/zeka-ramushit-i-eshte-bere-ftese-per-te-hyre-ne-qeveri/60%Hourly2015-04-27 15:40
https://kumti.com/perdhoset-hamami-i-prizrenit-pergjegjesit-duhet-te-futen-ne-burg/60%Hourly2015-04-27 13:08
https://kumti.com/cfare-tha-hafiz-ali-korca/60%Hourly2015-04-27 13:05
https://kumti.com/pse-u-mbyllen-disa-nga-ojq-te/60%Hourly2015-04-27 12:50
https://kumti.com/fruti-qe-ndihmon-ne-forcimin-e-kockave/60%Hourly2015-04-27 12:13
https://kumti.com/cilat-ushqime-po-na-i-shkaterrojne-dhembet/60%Hourly2015-04-27 12:11
https://kumti.com/produktet-ushqimore-qe-e-zevendesojne-pa-veshtiresi-mishin/60%Hourly2015-04-27 12:09
https://kumti.com/si-mund-ta-luftoni-sinozitin/60%Hourly2015-04-27 12:07
https://kumti.com/lutu-per-ate-qe-e-done/60%Hourly2015-04-27 11:51
https://kumti.com/kamata-te-cifutet-dhe-te-krishteret-hoxhe-irfan-jahiu-video/60%Hourly2015-04-27 11:44
https://kumti.com/kryemyftiu-i-maqedonise-rrihet-me-myftiun-e-shkupit/60%Hourly2015-04-27 11:41
https://kumti.com/kur-kena-me-fitu-hoxhe-muharem-ismaili-video/60%Hourly2015-04-27 11:40
https://kumti.com/kush-po-i-mbron-cetniket-hoxhe-fatmir-latifi-video/60%Hourly2015-04-27 11:37
https://kumti.com/selam-alejkum-nuk-eshte-pershendetje-arabe-hoxhe-irfan-jahiu-video/60%Hourly2015-04-27 11:34
https://kumti.com/lufta-per-titull-vazhdon-reali-mposht-celtan/60%Hourly2015-04-27 11:32
https://kumti.com/gjenden-mbetje-mortore-ne-llaushe-te-skenderajt/60%Hourly2015-04-27 11:16
https://kumti.com/e-tmerrshme-ushtria-siriane-kryen-sulm-me-bomba-helmuese-me-gaz-klorin/60%Hourly2015-04-27 10:42
https://kumti.com/mustafa-ak-nc-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-republiken-turke-te-qipros-veriore/60%Hourly2015-04-27 10:16
https://kumti.com/nepal-numri-i-viktimave-te-termetit-arrin-rreth-3-600/60%Hourly2015-04-27 10:15
https://kumti.com/kakavije-ndalohen-60-klandestine-nga-siria-eritrea-dhe-sudani/60%Hourly2015-04-27 10:10
https://kumti.com/zbulohet-memoriali-per-te-pagjeturit/60%Hourly2015-04-27 10:04
https://kumti.com/audi-a7-sportback-can-shkretetiren/60%Hourly2015-04-27 10:00
https://kumti.com/land-rover-discovery-sport-nga-shtatori-me-motor-te-ri/60%Hourly2015-04-27 09:59
https://kumti.com/perzierja-e-thjeshte-natyrore-sheron-semundjet-e-renda/60%Hourly2015-04-27 09:58
https://kumti.com/tirane-3-persona-te-armatosur-grabisin-makinen-qe-transportonte-parate-e-nje-kompanie/60%Hourly2015-04-27 09:54
https://kumti.com/ne-bote-cdo-dite-pihen-nga-1-6-miliard-filxhane-kafeje/60%Hourly2015-04-27 09:50
https://kumti.com/ne-konferencen-evropiane-per-luftimin-e-informalitetit-edhe-ministri-i-kosoves/60%Hourly2015-04-27 09:48
https://kumti.com/vritet-aktivistja-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2015-04-27 09:46
https://kumti.com/tragjedi-ne-gostivar-nje-nxenese-humbi-jeten-ndersa-7-te-tjere-u-lenduan/60%Hourly2015-04-27 09:41
https://kumti.com/nje-i-burgosur-tenton-te-vetevritet-me-acid/60%Hourly2015-04-27 09:40
https://kumti.com/ik-nga-kurvizmi/60%Hourly2015-04-27 09:25
https://kumti.com/arabet-ndertojne-spital-te-femijeve-ne-kosove/60%Hourly2015-04-27 09:04
https://kumti.com/keto-jane-kerkesat-e-familjareve-te-te-pagjeturve-drejtuar-institucioneve/60%Hourly2015-04-27 09:03
https://kumti.com/balena-e-kalter-kafsha-me-e-madhe-e-njohur/60%Hourly2015-04-26 20:55
https://kumti.com/kosova-arrin-marreveshje-per-bashkepunim-ekonomik-me-emiratet-e-bashkuara-arabe-foto-2/60%Hourly2015-04-26 20:55
https://kumti.com/samsung-me-kerkese-te-jashtezakonshme-per-galaxy-s6-edge/60%Hourly2015-04-26 20:46
https://kumti.com/huawei-p8-shitet-per-nje-dite/60%Hourly2015-04-26 20:44
https://kumti.com/evertoni-deklason-manchester-unitedin/60%Hourly2015-04-26 19:58
https://kumti.com/levizja-besa-ndaleni-terrorin-e-ushtruar-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2015-04-26 19:56
https://kumti.com/beteja-e-koshares-dhe-e-loxhes-tregojne-se-kush-luftoi-dhe-kush-mashtroi/60%Hourly2015-04-26 19:48
https://kumti.com/cila-eshte-e-verteta-e-vrasjes-se-kolonel-ahmet-krasniqit/60%Hourly2015-04-26 19:46
https://kumti.com/hoxha-klosi-dy-here-na-urdheroi-ta-braktisim-luften/60%Hourly2015-04-26 19:44
https://kumti.com/steinmeier-nuk-ka-be-per-serbine-pa-normalizimin-e-marredhenieve-me-kosoven/60%Hourly2015-04-26 19:41
https://kumti.com/ti-dhe-une/60%Hourly2015-04-26 19:16
https://kumti.com/nuri-seferi-nuk-e-toleroj-nje-ministre-lavire-qe-t-i-fyeje-shqiptaret/60%Hourly2015-04-26 18:59
https://kumti.com/tre-izraelite-plagosen-pas-shperthimit-te-makines-ne-lindje-te-tel-avivit/60%Hourly2015-04-26 18:56
https://kumti.com/arabia-saudite-kerkon-ndermjetesim-jimmy-carter-ne-gaza-do-te-takohet-me-hamas-dhe-fatah/60%Hourly2015-04-26 18:54
https://kumti.com/kosova-arrin-marreveshje-per-bashkepunim-ekonomik-me-emiratet-e-bashkuara-arabe-foto/60%Hourly2015-04-26 18:35
https://kumti.com/shkolla-e-te-qeshures/60%Hourly2015-04-26 12:30
https://kumti.com/dilema-e-veres-te-bartim-corape-apo-jo/60%Hourly2015-04-26 12:27
https://kumti.com/prapaskenat-e-prodhimit-te-mercedesit-sportiv-me-te-bukur-ndonjehere-foto/60%Hourly2015-04-26 12:20
https://kumti.com/mehmet-goermez-sot-njerezimi-ka-nevoje-te-ri-gjeje-perseri-njerezimin/60%Hourly2015-04-26 12:18
https://kumti.com/banoret-e-malines-kush-na-e-dergoi-policine-jankullovska-apo-ahmeti/60%Hourly2015-04-26 11:59
https://kumti.com/e-gjen-merimangen-e-pjekur-ne-buke/60%Hourly2015-04-26 11:56
https://kumti.com/u-varrosen-emigrantet-siran-me-rite-fetare-islame/60%Hourly2015-04-26 11:49
https://kumti.com/zheng-he-muslimani-me-origjine-kineze-njeri-nga-eksploruesit-me-te-famshem-ne-bote/60%Hourly2015-04-26 11:24
https://kumti.com/profesoret-e-prokurorise/60%Hourly2015-04-26 11:20
https://kumti.com/thirra-o-allah-thote-emigranti-i-mbijetuar-nga-tragjedia-ne-mesdhe/60%Hourly2015-04-26 11:19
https://kumti.com/shqetesuese-brenda-tre-muajve-190-raste-te-reja-me-kancer-ne-kosove/60%Hourly2015-04-26 11:19
https://kumti.com/per-ta-luftuar-korrupsionin-kosoves-i-duhet-ligji-anti-mafia/60%Hourly2015-04-26 11:12
https://kumti.com/bie-drastikisht-numri-i-azilkerkuesve-kosovare-ne-gjermani/60%Hourly2015-04-26 11:10
https://kumti.com/everest-17-trupa-te-pajete-dhe-21-te-plagosur-gjithsej-1-mije-alpiniste-ne-kampin-baze/60%Hourly2015-04-26 11:10
https://kumti.com/shba-obama-bie-pre-e-hacker-ave-ruse-lexohen-email-e-te-paklasifikuara/60%Hourly2015-04-26 11:08
https://kumti.com/vlore-arrestohen-2-shtetas-per-dhune-ne-familje/60%Hourly2015-04-26 11:07
https://kumti.com/zvicer-humb-jeten-kosovari-24-vjecar/60%Hourly2015-04-26 10:58
https://kumti.com/armiku-i-madh-i-kosoves-kanceri/60%Hourly2015-04-26 10:57
https://kumti.com/samsungu-hap-fabrike-per-galaxy-s6-dhe-s6-edge/60%Hourly2015-04-26 10:56
https://kumti.com/dicka-mbi-homoseksualizmin/60%Hourly2015-04-26 10:11
https://kumti.com/prostitucion-me-permasa-shqetesuese/60%Hourly2015-04-26 09:51
https://kumti.com/termeti-ne-nepal-gati-2-000-viktima-goditet-edhe-nga-nje-termet-tjeter-i-fuqishem/60%Hourly2015-04-26 09:41
https://kumti.com/firdanja-shkon-me-pasaporte-ne-shkolle/60%Hourly2015-04-26 09:38
https://kumti.com/agani-pd-ja-ka-mbrojtur-vlerat-e-mirefillta-fetare/60%Hourly2015-04-26 09:36
https://kumti.com/te-mos-na-ikin-prej-duarve/60%Hourly2015-04-26 09:31
https://kumti.com/perendimi-injoron-masakrat-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2015-04-26 08:48
https://kumti.com/qytetarja-muslimane-nga-peja-gjen-mbi-1000-euro-dhe-i-dorezon-ne-polici/60%Hourly2015-04-26 08:45
https://kumti.com/shqiptaret-qe-luftuan-ne-canakkale/60%Hourly2015-04-26 08:22
https://kumti.com/treni-perseri-shtyp-nje-emigrant-ne-maqedoni-plaku-nga-afganistani-merr-lendime-te-renda/60%Hourly2015-04-26 08:20
https://kumti.com/angelina-jolie-kritika-ndaj-okb-se-per-gjendjen-ne-siri/60%Hourly2015-04-26 08:16
https://kumti.com/nis-ne-tirane-ndertimi-i-xhamise-me-te-madhe-ne-ballkan/60%Hourly2015-04-26 08:11
https://kumti.com/ne-pakistan-vritet-aktivistja-per-te-drejtat-e-njeriut-sabeen-mahmud/60%Hourly2015-04-26 08:09
https://kumti.com/haki-abazi-milaim-zeka-te-tregoj-perse-u-festua-ne-suedi-naten-kur-u-vra-ahmet-krasniqi/60%Hourly2015-04-25 22:13
https://kumti.com/mergata-i-hape-krahet-per-te-punesuar-10-mije-kosovare/60%Hourly2015-04-25 22:03
https://kumti.com/per-shkak-te-rritjes-te-frangut-zvicerian-rreth-2-000-persona-kane-mbetur-pa-pune/60%Hourly2015-04-25 22:02
https://kumti.com/policia-kufitare-izraelite-vret-16-vjecarin-palestinez/60%Hourly2015-04-25 12:02
https://kumti.com/supe-me-thjerreza-te-kuqe/60%Hourly2015-04-25 11:15
https://kumti.com/eksluzive-hoxhe-nesim-demiri-mer-persiper-varrimin-e-14-emigranteve-te-vdekur-ne-maqedoni/60%Hourly2015-04-25 10:56
https://kumti.com/mafinsa-muffins/60%Hourly2015-04-25 10:54
https://kumti.com/30-minuta-ne-diell-ulet-presioni-i-gjakut/60%Hourly2015-04-25 10:46
https://kumti.com/lidhja-arabe-diskuton-per-krijimin-e-nje-force-te-perbashket-ushtarake/60%Hourly2015-04-25 10:41
https://kumti.com/eksodi-ne-shqiperi-dhe-kosove-pergjegjesi-ka-edhe-be-ja/60%Hourly2015-04-25 10:35
https://kumti.com/dezertoret-e-spiunet-invalide-e-veterane-te-luftes/60%Hourly2015-04-25 10:30
https://kumti.com/historianet-shqiptar-ngjarjet-e-1915-ne-anadollin-lindor-perdoren-politikisht/60%Hourly2015-04-25 10:25
https://kumti.com/deshmitari-qan-ne-gjykimin-e-oliver-ivanoviqit/60%Hourly2015-04-25 10:22
https://kumti.com/raporti-big-deal-zbatim-i-brishte-i-marreveshjeve-kosove-serbi/60%Hourly2015-04-25 10:19
https://kumti.com/tirane-bizneset-turke-interesohen-me-bujqesine-dhe-turizmin/60%Hourly2015-04-25 10:00
https://kumti.com/kosove-rezerva-e-naftes-nuk-jane-te-mjaftueshme/60%Hourly2015-04-25 09:57
https://kumti.com/drenasi-e-pjese-nga-prishtina-e-gjakova-pritet-te-mbesin-pa-energji-diten-e-hene/60%Hourly2015-04-25 09:55
https://kumti.com/maqedoni-qeveria-e-implikuar-ne-sulmin-ne-goshince/60%Hourly2015-04-25 09:54
https://kumti.com/tirana-zyrtare-heshte-per-ngjarjet-e-fundit-ne-maqedoni/60%Hourly2015-04-25 09:53
https://kumti.com/termet-i-fuqishem-ne-nepal-numer-i-madh-i-viktimave/60%Hourly2015-04-25 09:50
https://kumti.com/manipulimi-i-serbise-ne-kosove-kush-i-fshehu-kufomat/60%Hourly2015-04-24 23:36
https://kumti.com/gjermania-me-vite-te-tera-spiunoi-evropen-tek-amerikanet/60%Hourly2015-04-24 23:27
https://kumti.com/mesuesja-nxenesi-dhe-molla/60%Hourly2015-04-24 23:07
https://kumti.com/zavendesshefi-i-aki-s-ka-me-qene-serb-mustafa-e-vucic-pajtohen-edhe-per-asociacionin-e-komunave-serbe/60%Hourly2015-04-24 17:32
https://kumti.com/bashkesia-islame-e-maqedonise-ta-organizon-varrimin-e-emigranteve/60%Hourly2015-04-24 16:46
https://kumti.com/presidenti-i-sllovenise-be-te-vperoj-me-shpejte-me-zgjerimin/60%Hourly2015-04-24 12:13
https://kumti.com/rohan-ne-veri-te-shtrihet-dora-e-shtetit/60%Hourly2015-04-24 12:11
https://kumti.com/armata-tanku-i-ri-rus-qe-po-fut-ne-siklet-perendimin-foto/60%Hourly2015-04-24 12:08
https://kumti.com/per-tre-muaj-ne-rruget-e-kosoves-kane-vdekur-19-persona/60%Hourly2015-04-24 12:06
https://kumti.com/mesimdhenesve-u-paguhet-pervoja-e-punes-me-pagat-e-prillit/60%Hourly2015-04-24 12:04
https://kumti.com/sali-berisha-denoncon-edi-ramen-se-ka-gisht-ne-videon-erotike-te-sokol-balles/60%Hourly2015-04-24 12:00
https://kumti.com/meucci-pajtohet-se-ka-deshtuar-eulex-i/60%Hourly2015-04-24 11:57
https://kumti.com/si-i-vodhi-1-milion-euro-drejtori-i-bankes-nga-llogarite-e-klienteve/60%Hourly2015-04-24 08:58
https://kumti.com/abrashi-mund-t-i-bashkohet-sampdorias/60%Hourly2015-04-24 08:54
https://kumti.com/10-te-vdekur-ne-maqedoni/60%Hourly2015-04-24 08:39
https://kumti.com/aksion-i-policise-arrestohen-gjashte-fajdexhinj/60%Hourly2015-04-24 08:34
https://kumti.com/lunacek-s-ka-deshmi-per-krime-te-uck-se-si-teresi/60%Hourly2015-04-24 08:32
https://kumti.com/pestova-shpallet-krijuesit-e-shekullit-te-evropes-juglindore/60%Hourly2015-04-23 14:24
https://kumti.com/zvicra-duhet-te-pranoje-me-shume-refugjate/60%Hourly2015-04-23 14:23
https://kumti.com/me-30-prill-miratohet-msa-per-kosoven/60%Hourly2015-04-23 14:21
https://kumti.com/prokurori-thote-fjalen-perfundimtare-ne-rastin-drenica-2/60%Hourly2015-04-23 14:18
https://kumti.com/investitori-italia-po-rrezikohet-edhe-nga-shteti/60%Hourly2015-04-23 14:16
https://kumti.com/gjuriqit-s-i-jepet-lejehyrja-e-ai-shihemi-ne-kosove/60%Hourly2015-04-23 14:13
https://kumti.com/kryeministri-i-kirgisistanit-coomart-otorbayev-njofton-doreheqjen/60%Hourly2015-04-23 14:11
https://kumti.com/grante-dhe-subvencione-per-zhvillimin-e-bujqesise-ne-gjakove/60%Hourly2015-04-23 14:10
https://kumti.com/kosova-dhe-ke-diskutojne-per-tregtine-industrine-doganat-dhe-tatimet/60%Hourly2015-04-23 14:07
https://kumti.com/maqedonia-po-e-pergatit-terenin-qe-ta-sjell-rusine-ne-ballkan/60%Hourly2015-04-23 14:03
https://kumti.com/qkuk-ja-ka-mbyllur-sherbimin-e-kardiokirurgjise/60%Hourly2015-04-23 10:21
https://kumti.com/papa-refuzon-ambasadorin-homoseksual-nga-franca-ne-vatikan/60%Hourly2015-04-23 10:20
https://kumti.com/gani-xhaka-deshmon-sot-kunder-ivanoviqit-dhe-kater-te-tjereve/60%Hourly2015-04-23 10:17
https://kumti.com/21-presidente-vijne-ne-canakale-per-100-vjetorin-e-fitores-se-galipolit/60%Hourly2015-04-23 10:15
https://kumti.com/sejdiu-nuk-iu-dorezohemi-mafias-se-ndertimit/60%Hourly2015-04-23 10:14
https://kumti.com/marka-e-fuqishme-sony-perzgjedh-shtigjet-e-kosoves-per-te-promovuar-kameren-e-saj-video/60%Hourly2015-04-23 10:10
https://kumti.com/turqia-terheq-ambasadorin-nga-austria/60%Hourly2015-04-23 10:00
https://kumti.com/up-ja-u-kerkon-komisioneve-recensuese-te-skanojne-punimet-e-dyshimta-shkencore/60%Hourly2015-04-23 09:58
https://kumti.com/netanyahu-jerusalemi-eshte-kryeqyteti-i-perjetshem-i-izraelit/60%Hourly2015-04-23 09:56
https://kumti.com/bilanci-i-operacionit-stuhia-e-vendosmerise-ne-jemen/60%Hourly2015-04-23 09:54
https://kumti.com/qindra-protestues-ne-baltimore-protestojne-kunder-dhunes-policore-ndaj-afro-amerikaneve/60%Hourly2015-04-23 09:50
https://kumti.com/analistet-per-incidentin-ne-goshince-perpjekje-per-te-defokusuar-qytetaret-nga-kriza-politike/60%Hourly2015-04-23 09:42
https://kumti.com/erdogan-ja-si-duhet-shkaterruar-isis-in/60%Hourly2015-04-23 09:40
https://kumti.com/naser-rugova-fatos-klosi-i-perfshire-ne-vrasjen-e-ahmet-krasniqit/60%Hourly2015-04-23 09:39
https://kumti.com/ditari-i-komandes-supreme-te-forcave-gjermane-ja-cfare-thuhej-per-kosoven-e-shqiperine/60%Hourly2015-04-23 09:34
https://kumti.com/erdogan-edhe-armenia-te-hape-arkivat-e-saj/60%Hourly2015-04-22 16:25
https://kumti.com/gjykata-dyshon-se-sami-lushtaku-theu-rregullat-e-lirimit/60%Hourly2015-04-22 16:23
https://kumti.com/germime-ne-novi-pazar-dyshohet-per-varr-masiv/60%Hourly2015-04-22 16:20
https://kumti.com/erdogan-kush-eshte-burimi-i-armeve-dhe-finances-se-daesh/60%Hourly2015-04-22 16:18
https://kumti.com/lavrov-daesh-i-armiku-numer-nje-i-moskes-jo-uashingtoni/60%Hourly2015-04-22 16:16
https://kumti.com/shpojne-betonin-2-5m-dhe-vjedhin-60-milione-funta/60%Hourly2015-04-22 16:13
https://kumti.com/zidanes-i-pelqen-hazardi/60%Hourly2015-04-22 13:59
https://kumti.com/mesdheu-varr-i-te-pashpreseve/60%Hourly2015-04-22 13:48
https://kumti.com/talebanet-behuni-gati-per-sulmet-e-pranveres/60%Hourly2015-04-22 13:44
https://kumti.com/rinisin-bisedimet-per-programin-berthamor-te-iranit/60%Hourly2015-04-22 13:41
https://kumti.com/ld-gushinca-tentative-per-destabilizim-dhe-prishje-te-maredhenenieve-nderetnike/60%Hourly2015-04-22 13:40
https://kumti.com/microsoft-lumia-940-vjen-me-ekran-5-2-inc/60%Hourly2015-04-22 13:39
https://kumti.com/250-mije-veta-kane-kerkuar-shtetesine-e-liberlandit/60%Hourly2015-04-22 13:38
https://kumti.com/mursi-do-ta-derdhi-gjakun-tim/60%Hourly2015-04-22 13:28
https://kumti.com/amnesty-international-mursi-te-gjykohet-ne-gjykate-civile-ose-te-lirohet-2/60%Hourly2015-04-22 13:09
https://kumti.com/trafikanti-milioner-qeshi-kur-mesoi-per-tragjedine/60%Hourly2015-04-22 13:04
https://kumti.com/skandaloze-aksion-per-arrestimin-e-syles-ndersa-ai-ndodhej-ne-burg/60%Hourly2015-04-22 12:56
https://kumti.com/kush-e-krijoi-isis-in/60%Hourly2015-04-22 12:54
https://kumti.com/hapet-periudha-per-aplikim-per-blegtori-bletari-e-vreshtari/60%Hourly2015-04-22 11:09
https://kumti.com/thyen-rekordin-australia-do-te-leshoje-5-milione-viza/60%Hourly2015-04-22 11:06
https://kumti.com/ndertimtaret-shkelesit-me-te-medhenj-te-ligjit-te-punes/60%Hourly2015-04-22 11:04
https://kumti.com/cka-eshte-teper-eshte-teper-muje-rugova-ne-pension-merr-page-1400-nga-up-ja/60%Hourly2015-04-22 10:57
https://kumti.com/arkep-ipko-s-ka-as-3g-e-as-4g/60%Hourly2015-04-22 10:55
https://kumti.com/takimi-mustafa-vucic-perfundon-pa-marreveshje-te-re/60%Hourly2015-04-22 10:13
https://kumti.com/studim-bletet-mund-te-njohin-fytyrat-e-njeriut/60%Hourly2015-04-22 07:55
https://kumti.com/drejtori-i-policise-se-serbise-zbarkon-ne-kosove/60%Hourly2015-04-22 07:46
https://kumti.com/shoqeria-civile-ne-serbi-kerkon-lejimin-e-thacit-ne-beograd/60%Hourly2015-04-22 07:41
https://kumti.com/java-e-te-pagjeturve-veseli-serbia-synon-te-zbehe-krimin/60%Hourly2015-04-22 07:32
https://kumti.com/gjuha-shqipe-tashme-do-te-mesohet-edhe-ne-ankara/60%Hourly2015-04-22 07:30
https://kumti.com/shpikja-e-ibm-it-energji-e-paster-per-te-gjithe-planetin/60%Hourly2015-04-22 07:25
https://kumti.com/amnesty-international-mursi-te-gjykohet-ne-gjykate-civile-ose-te-lirohet/60%Hourly2015-04-22 07:21
https://kumti.com/shba-myslimanet-i-frikesohen-shkeljes-se-lirive-te-tyre-fetare/60%Hourly2015-04-22 07:14
https://kumti.com/metoda-e-re-e-izraelit-per-te-zhdukur-palestinen/60%Hourly2015-04-22 07:10
https://kumti.com/bashkimi-me-i-veshtire-se-clirimi-i-kosoves/60%Hourly2015-04-22 07:06
https://kumti.com/thaci-intervenoi-te-erdogani-per-te-liruar-dy-zyrtaret-e-arrestuar-te-aki-se/60%Hourly2015-04-22 05:59
https://kumti.com/zyrtare-devollet-importuan-grure-per-kafshe-dhe-e-shiten-miell-per-njerez/60%Hourly2015-04-21 20:05
https://kumti.com/lunacek-per-vizat-duhet-te-na-bindni-qe-nuk-ikni-nga-kosova/60%Hourly2015-04-21 20:03
https://kumti.com/incidenti-ne-gushince-ja-cka-thone-banoret-e-likoves-video/60%Hourly2015-04-21 20:01
https://kumti.com/nis-takimi-mustafa-vuciq-ne-bruksel/60%Hourly2015-04-21 19:59
https://kumti.com/spondiloza/60%Hourly2015-04-21 17:21
https://kumti.com/germonin-per-ar-ne-xhamine-e-shtipit-4-te-arrestuar/60%Hourly2015-04-21 12:50
https://kumti.com/efekti-i-pershendetjes-me-respekt/60%Hourly2015-04-21 12:42
https://kumti.com/imamet-kinez-detyrohen-te-kercejne-ne-xijang/60%Hourly2015-04-21 12:18
https://kumti.com/ebu-beker-al-bagdadi-eshte-i-plagosur-rende/60%Hourly2015-04-21 11:48
https://kumti.com/busek-gjykata-speciale-s-duhet-te-themelohet/60%Hourly2015-04-21 11:15
https://kumti.com/arinc-turqia-nuk-ka-kryer-gjenocid/60%Hourly2015-04-21 11:14
https://kumti.com/presidenti-bullgar-sot-ne-kosove/60%Hourly2015-04-21 11:13
https://kumti.com/kater-skenaret-nese-nuk-votohet-gjykates-speciale/60%Hourly2015-04-21 11:12
https://kumti.com/incident-ne-stacionin-policor-ne-gushince/60%Hourly2015-04-21 11:06
https://kumti.com/laboratoret-e-fbi-jane-te-pabesueshem/60%Hourly2015-04-21 10:59
https://kumti.com/mbreti-spathi-ne-nje-arkivol-qelqi/60%Hourly2015-04-21 10:52
https://kumti.com/franca-mbeshtet-assadin/60%Hourly2015-04-21 10:48
https://kumti.com/ne-kampionatin-e-futbollit-ne-shqiperi-4-ekipe-garojne-per-te-fituar-titullin-5-ne-beh/60%Hourly2015-04-21 10:47
https://kumti.com/shba-edhe-nje-afro-amerikan-tjeter-viktime-e-dhunes-policore/60%Hourly2015-04-21 10:45
https://kumti.com/ish-presidenti-muhammed-mursi-denohet-me-20-vjet-burg/60%Hourly2015-04-21 10:35
https://kumti.com/peje-gruaja-e-rrahe-burrin-arrestohet-nga-policia/60%Hourly2015-04-21 10:34
https://kumti.com/deri-ne-dhjetemije-ankesa-per-statusin-e-veteranit/60%Hourly2015-04-21 10:33
https://kumti.com/zhbogar-themelimi-i-gjykates-speciale-nuk-mund-te-ndalet/60%Hourly2015-04-21 10:30
https://kumti.com/deputetja-italiane-mbytni-anijet-ne-nisje-sic-beme-me-shqiptaret/60%Hourly2015-04-20 20:22
https://kumti.com/hedhet-poshte-aktakuza-per-terrorizem-ndaj-kater-te-arrestuarve-te-mehershem/60%Hourly2015-04-20 19:53
https://kumti.com/kanxhat-e-hedhura-mbi-xhamine-e-madhe-nga-stukturat-e-fetullah-gylen-it/60%Hourly2015-04-20 19:50
https://kumti.com/kush-deshiron-ndihma-sociale-duhet-te-punoje/60%Hourly2015-04-20 19:19
https://kumti.com/emiratet-te-gatshme-per-punetore-sezonale-nga-kosova/60%Hourly2015-04-20 19:17
https://kumti.com/serbia-s-do-normalizim/60%Hourly2015-04-20 07:31
https://kumti.com/nenshkroi-kontrate-3-milioneshe-i-kerkohet-heqja-e-licences/60%Hourly2015-04-20 07:29
https://kumti.com/bqe-hyjme-ne-ujera-te-panjohura-nese-greqia-nuk-shlyen-borxhin/60%Hourly2015-04-20 07:27
https://kumti.com/ish-kreu-i-sherbimit-sekret-grek-britaniket-ne-greqi-kishin-zyra-rekrutimi-kunder-enver-hoxhes/60%Hourly2015-04-20 07:24
https://kumti.com/bie-kerkesa-per-blerje-te-banesave/60%Hourly2015-04-20 07:23
https://kumti.com/specialja-shenjestron-baben-per-keqperdorim-dhe-falsifikim/60%Hourly2015-04-20 07:21
https://kumti.com/termet-i-fuqishem-godet-tajvanin/60%Hourly2015-04-20 07:20
https://kumti.com/renie-selektive-e-cmimit-te-bukes/60%Hourly2015-04-20 07:18
https://kumti.com/rtk-ja-me-2014-rrit-shpenzimet-per-paga-per-1-milion-euro/60%Hourly2015-04-20 07:14
https://kumti.com/deda-mu-thaft-gishti-pse-e-kqyra-big-brotherin/60%Hourly2015-04-19 17:17
https://kumti.com/vlojne-doreheqjet-ne-bdi-pritet-reagimi-i-ali-ahmetit/60%Hourly2015-04-19 17:04
https://kumti.com/serbet-deshtuan-shqiptaret-fituan-ne-lozane/60%Hourly2015-04-19 16:57
https://kumti.com/dje-protestoi-kunder-isa-mustafes-sot-pi-kafe-me-te/60%Hourly2015-04-19 16:56
https://kumti.com/tragjedia-mbytet-anija-ne-brigjet-e-italise-700-persona-te-zhdukur/60%Hourly2015-04-19 16:54
https://kumti.com/rreth-1-9-miliard-euro-jashte-kosoves/60%Hourly2015-04-19 16:54
https://kumti.com/ekspertet-zbulojne-shkaktarin-kryesor-te-semundjes-vdekjeprurese-ne-nigeri/60%Hourly2015-04-19 16:52
https://kumti.com/samsung-planifikon-te-shese-70-milione-njesi-te-galaxy-s6-dhe-s6-edge-2/60%Hourly2015-04-19 16:51
https://kumti.com/barcelona-pergatit-oferte-te-cmendur-per-iscon/60%Hourly2015-04-19 16:50
https://kumti.com/netanyahu-e-quan-te-rende-furnizimin-e-iranit-me-raketa-nga-rusia/60%Hourly2015-04-19 16:50
https://kumti.com/whatsapp-i-ben-800-milione-perdorues-aktive/60%Hourly2015-04-19 16:50
https://kumti.com/hedhet-poshte-aktakuza-per-terrorizem-ndaj-kater-te-arrestuarve/60%Hourly2015-04-19 16:46
https://kumti.com/masht-neser-te-gjithe-ne-shkolle/60%Hourly2015-04-19 16:43
https://kumti.com/serwer-evropa-ka-qasje-raciste-ndaj-shqiptareve-2/60%Hourly2015-04-19 08:10
https://kumti.com/britani-kreu-i-gjykates-ben-thirrje-per-mirekuptim-ndaj-shamise/60%Hourly2015-04-19 08:07
https://kumti.com/trip-advisor-stambolli-destinacioni-numer-nje-ne-evrope/60%Hourly2015-04-19 08:04
https://kumti.com/ja-si-e-marrin-lejen-e-qendrimit-shqiptaret-ne-be/60%Hourly2015-04-19 07:58
https://kumti.com/kritike-raportit-te-shpend-kursanit/60%Hourly2015-04-19 07:54
https://kumti.com/kurti-qeveria-paqe-me-serbine-lufte-me-islamin/60%Hourly2015-04-18 20:21
https://kumti.com/18-7-miliard-rs-eshte-plani-i-pare-per-te-ringjallur-ekonomine-e-jemenit/60%Hourly2015-04-18 16:17
https://kumti.com/koalicioni-saudit-nisi-mbi-hapesirat-e-jemenit-100-fluturime-vetem-ne-24-ore/60%Hourly2015-04-18 16:03
https://kumti.com/kush-fiton-nga-shkrirja-e-arktikut/60%Hourly2015-04-18 15:59
https://kumti.com/france-kerkohet-dyfishimi-i-numrit-te-xhamive-ne-2-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-04-18 15:52
https://kumti.com/arabia-saudite-prin-me-numrin-e-patentave-ne-boten-arabe/60%Hourly2015-04-18 15:35
https://kumti.com/forca-te-shumta-te-policise-blindojne-prishtinen/60%Hourly2015-04-18 12:54
https://kumti.com/kuerkcueoglu-cetat-armene-masakruan-519-mije-turq-muslimane/60%Hourly2015-04-18 10:54
https://kumti.com/studimi-doni-femije-te-rregullt-mos-jini-prinder-te-ashper/60%Hourly2015-04-18 10:53
https://kumti.com/kujdesi-per-fytyren-pa-kremera-kozmetike/60%Hourly2015-04-18 10:51
https://kumti.com/21-ushqimet-qe-duhet-te-evitoni-ne-shtatzeni/60%Hourly2015-04-18 10:39
https://kumti.com/rrezet-x-mjet-i-rendesishem-diagnostikimi-e-terapie-ne-mjekesi/60%Hourly2015-04-18 10:03
https://kumti.com/koment-deklaratat-e-papa-franceskut-dhe-problemi-armen/60%Hourly2015-04-18 10:02
https://kumti.com/davutoglu-denon-racizmin-evropian-pas-vendimit-mbi-ngjarjet-e-1915-s/60%Hourly2015-04-18 10:01
https://kumti.com/ecja-mbrapsht-stervitja-e-jashtezakonshme-me-dobite-qe-nuk-i-kemi-ditur/60%Hourly2015-04-18 10:01
https://kumti.com/shba-rikthen-dhomat-e-gazit-per-ekzekutim/60%Hourly2015-04-18 09:59
https://kumti.com/caji-ideal-per-mbrojtjen-e-zemres/60%Hourly2015-04-18 09:55
https://kumti.com/one-plus-te-henen-vjen-me/60%Hourly2015-04-18 09:55
https://kumti.com/lenovo-vibe-shot-me-ekran-5-inc/60%Hourly2015-04-18 09:55
https://kumti.com/mali-i-zi-arreston-16-trafikante-me-siriane/60%Hourly2015-04-18 09:54
https://kumti.com/wikileaks-publikon-te-dhenat-e-vjedhura-nga-sony-pictures/60%Hourly2015-04-18 09:54
https://kumti.com/serwer-evropa-ka-qasje-raciste-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2015-04-18 09:53
https://kumti.com/ne-new-york-hapet-ekspozita-e-veprave-te-artit-te-bera-nga-rrjeti-i-merimanges/60%Hourly2015-04-18 09:52
https://kumti.com/truqe-te-thjeshta-me-te-cilat-do-te-dukeni-shume-te-zgjuar/60%Hourly2015-04-18 09:50
https://kumti.com/samsungu-ka-gabuar-me-parashikimet-per-galaxy-s6-dhe-s6-edge/60%Hourly2015-04-18 09:42
https://kumti.com/bmw-shpalos-detajet-per-gjeneraten-e-re-te-serise-7/60%Hourly2015-04-18 09:37
https://kumti.com/islami-kujdes-agjentet-serbe-te-interesuar-per-dhune-ne-proteste/60%Hourly2015-04-18 09:32
https://kumti.com/kashmir-forcat-e-sigurise-te-indise-vrasin-demustruesin-17-vjecar/60%Hourly2015-04-18 09:32
https://kumti.com/heroi-i-diteve-tona-plaku-nga-prishtina-e-vertete-prekese/60%Hourly2015-04-18 09:30
https://kumti.com/artileria-e-policise-speciale-koncentrohet-ne-prishtine/60%Hourly2015-04-17 22:13
https://kumti.com/limaj-vendi-do-te-shkoje-shpejt-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2015-04-17 22:11
https://kumti.com/menaxhmenti-i-rtk-se-serish-ia-censuron-emisionin-ridvan-berishes/60%Hourly2015-04-17 22:09
https://kumti.com/nuk-ndalet-rama-ose-bashkim-ne-evrope-ose-ndryshe/60%Hourly2015-04-17 22:07
https://kumti.com/levizjet-e-e-reja-djegese-te-putinit/60%Hourly2015-04-17 19:47
https://kumti.com/ambasadori-norvegjez-shqiperia-dhe-kosova-dy-vellezer-ne-shtepi-te-ndara-2/60%Hourly2015-04-17 19:39
https://kumti.com/vazhdon-vizita-e-presidentit-recep-tayyip-erdogan-ne-kazakistan/60%Hourly2015-04-17 19:36
https://kumti.com/ramush-haradinaj-ftohet-nga-state-departamenti-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-04-17 19:32
https://kumti.com/vezet-e-kosoves/60%Hourly2015-04-17 17:22
https://kumti.com/rritet-10-here-numri-i-refugjateve-te-mbytur-ne-mesdhe/60%Hourly2015-04-17 17:20
https://kumti.com/albtelecom-dhe-ptk-bashkojne-shqiptaret/60%Hourly2015-04-17 17:18
https://kumti.com/stambolli-emerohet-kryeqyteti-i-rinise-islame-per-vitin-2015/60%Hourly2015-04-17 17:16
https://kumti.com/australi-muslimanet-hapin-rrjet-te-ri-te-tv/60%Hourly2015-04-17 17:09
https://kumti.com/sulmuesi-i-fiorentines-dhuron-60-000-per-ndertimin-e-xhamive-ne-itali/60%Hourly2015-04-17 17:08
https://kumti.com/katar-dyfishohet-denimi-per-bizneset-qe-punojne-gjate-xhumase/60%Hourly2015-04-17 17:06
https://kumti.com/konferenca-ministrore-ne-budve-asnje-shtet-nuk-mundet-vetem-te-luftoj-terrorizmin/60%Hourly2015-04-17 17:04
https://kumti.com/vritet-ne-irak-ish-zevendesi-i-sadam-huseinit/60%Hourly2015-04-17 17:02
https://kumti.com/muslimanet-amerikan-do-te-vizitojne-xhamite-ne-50-shtete/60%Hourly2015-04-17 17:02
https://kumti.com/200-milione-dollare-ndihme-nga-turqia-per-rindertimin-e-gazes/60%Hourly2015-04-17 16:59
https://kumti.com/vritet-edhe-nje-shqiptar-ne-siri-nje-tjeter-plagoset/60%Hourly2015-04-17 16:58
https://kumti.com/policia-me-plan-per-protesten-e-neserme/60%Hourly2015-04-17 16:58
https://kumti.com/ambasadori-norvegjez-shqiperia-dhe-kosova-dy-vellezer-ne-shtepi-te-ndara/60%Hourly2015-04-17 16:56
https://kumti.com/ushtari-britanik-i-uck-se-thote-se-u-kercenua-me-jete-nga-serbet/60%Hourly2015-04-17 16:54
https://kumti.com/zaev-bombat-e-radhes-do-prekin-marredheniet-nderetnike/60%Hourly2015-04-17 16:52
https://kumti.com/facebook-messenger-vjen-edhe-ne-desktop/60%Hourly2015-04-17 16:48
https://kumti.com/videoja-nga-siria-qe-i-beri-te-qajne-anetaret-e-keshillit-te-sigurimit-video/60%Hourly2015-04-17 16:47
https://kumti.com/google-i-pergjigjet-hetimeve-te-be-se-per-android/60%Hourly2015-04-17 16:46
https://kumti.com/samsung-planifikon-te-shese-70-milione-njesi-te-galaxy-s6-dhe-s6-edge/60%Hourly2015-04-17 16:45
https://kumti.com/keto-jane-pasaportat-me-te-fuqishme-ja-me-cilat-krahasohet-e-kosoves/60%Hourly2015-04-17 11:39
https://kumti.com/shtate-dite-suspendim-per-inspektoret-policore-qe-zbulojne-informaten-zyrtare/60%Hourly2015-04-17 11:38
https://kumti.com/vendet-evropiane-ofrojne-nje-helikopter-per-ta-cuar-thacin-ne-beograd/60%Hourly2015-04-17 11:37
https://kumti.com/serish-protesta-te-dhunshme-ne-greqi/60%Hourly2015-04-17 10:40
https://kumti.com/kerry-leter-nikoliqit-ne-emer-te-obames-vershon-me-levdata-per-serbine/60%Hourly2015-04-17 10:37
https://kumti.com/behgjet-haliti-ia-mesyn-trustit/60%Hourly2015-04-17 10:35
https://kumti.com/berisha-kalova-ne-pdk-pa-asnje-kusht/60%Hourly2015-04-17 10:34
https://kumti.com/kryeministri-dhe-ministra-se-shpejti-do-te-perballet-me-ligjin/60%Hourly2015-04-17 10:33
https://kumti.com/nikoliqit-i-prishet-avioni-aterron-dhunshem/60%Hourly2015-04-17 10:31
https://kumti.com/ne-kukes-u-shenua-pervjetori-i-eksodit-te-dhunshem-te-kosovareve/60%Hourly2015-04-17 10:26
https://kumti.com/rasti-bytyci-ne-agjenden-e-marredhenieve-shba-serbi/60%Hourly2015-04-17 10:25
https://kumti.com/fundoset-anija-ne-afersi-te-sicilise-40-te-zhdukur/60%Hourly2015-04-17 10:24
https://kumti.com/palestinezet-cmimin-e-holokaustit-hebre-po-e-paguajme-ne/60%Hourly2015-04-17 10:21
https://kumti.com/ne-vendet-e-ballkani-perendimor-pbb-e-varfer-ne-krahasim-me-vendet-e-be-se/60%Hourly2015-04-17 10:11
https://kumti.com/zberthim-analitik-mbi-raportin-e-kcss/60%Hourly2015-04-16 20:11
https://kumti.com/gerxhaliu-pala-serbe-nuk-na-ndihmon-ne-gjetjen-e-ukshin-hotit/60%Hourly2015-04-16 17:38
https://kumti.com/te-gjithe-do-te-donin-te-beheshin-police-te-islandes-foto/60%Hourly2015-04-16 17:36
https://kumti.com/blerim-shala-serish-koordinator-ne-bisedimet-me-serbine/60%Hourly2015-04-16 17:34
https://kumti.com/stefanoviq-thaci-do-te-arrestohet-nese-vjen-ne-beograd/60%Hourly2015-04-16 17:29
https://kumti.com/beni-dona-akuzon-komunen-e-prishtines-se-miu-ishte-montazh/60%Hourly2015-04-16 17:27
https://kumti.com/thaci-s-mund-te-arrestohet-nese-shkon-ne-beograd/60%Hourly2015-04-16 17:24
https://kumti.com/dr-mark-randall-vaksina-gjeja-e-fundit-qe-do-t-ia-jepja-femijes/60%Hourly2015-04-16 15:40
https://kumti.com/si-ta-eliminojme-sa-me-shpejt-dhjamin-e-barkut/60%Hourly2015-04-16 10:16
https://kumti.com/a-do-te-kete-edhe-nje-tjeter-stuhi-vendimtare-per-ta-rregulluar-sirine/60%Hourly2015-04-16 10:15
https://kumti.com/google-ju-ndihmon-per-te-gjetur-telefonin-tuaj/60%Hourly2015-04-16 10:13
https://kumti.com/padrejtesite-kumbojne-ne-burgjet-e-maqedonis-shukri-aliu-viktime/60%Hourly2015-04-16 10:04
https://kumti.com/50-e-nxenesve-ne-maqedoni-jane-shqiptare/60%Hourly2015-04-16 10:00
https://kumti.com/sami-jusuf-te-perfundojne-lufterat-ne-boten-islame/60%Hourly2015-04-16 09:36
https://kumti.com/izraeli-perkujton-sot-holokaustin/60%Hourly2015-04-16 09:34
https://kumti.com/jemen-vriten-10-militante-te-levizjes-husi/60%Hourly2015-04-16 09:32
https://kumti.com/nis-beteja-vendimtare-me-serbet-cana-nuk-e-ulim-koken/60%Hourly2015-04-16 09:31
https://kumti.com/cfare-ka-dashur-te-thote-autori/60%Hourly2015-04-16 09:30
https://kumti.com/gjashte-vjet-burgim-per-rrahjen-e-40-shqiptareve-gjate-luftes/60%Hourly2015-04-16 09:26
https://kumti.com/10-vjetori-i-eksodit/60%Hourly2015-04-16 09:19
https://kumti.com/raporti-special-per-kthimin-e-erion-zenes-nga-siria/60%Hourly2015-04-16 08:59
https://kumti.com/invalidet-e-policise-se-kosoves/60%Hourly2015-04-16 08:59
https://kumti.com/akdogan-parlamenti-europian-me-miratimin-e-rezolutes-ka-humbur-peshen-e-tij/60%Hourly2015-04-16 08:58
https://kumti.com/zedhenesi-i-vatikanit-lombardi-i-marrim-ne-konsiderate-reagimet-e-turqise/60%Hourly2015-04-16 08:57
https://kumti.com/federata-e-atletikes-se-kosoves-pranohet-ne-federaten-nderkombetare-te-atletikes/60%Hourly2015-04-16 08:56
https://kumti.com/fao-paralajmeron-per-krize-ushqimi-ne-jemen/60%Hourly2015-04-16 08:49
https://kumti.com/cimic-turk-kfor-i-turk-dhe-komuna-e-lipjanit-shprendane-ndihma-ne-janjeve/60%Hourly2015-04-16 08:41
https://kumti.com/pervjetori-i-eksodit-te-shqiptareve/60%Hourly2015-04-16 08:39
https://kumti.com/kryetari-i-ferizajt-tallet-me-labinot-tahirin/60%Hourly2015-04-16 08:38
https://kumti.com/be-ja-akuzon-google-per-dhenie-prioriteti-faqeve-te-saj-ne-rastin-e-kerkimeve/60%Hourly2015-04-16 08:30
https://kumti.com/ushtria-shqiptare-stervitje-te-perbashketa-me-ushtrine-serbe-ne-serbi/60%Hourly2015-04-16 08:28
https://kumti.com/legjenda-qe-mbrojti-gruan-myslimane-te-abuzuar-ne-nje-tren-video/60%Hourly2015-04-16 08:27
https://kumti.com/vukceviq-thaci-mund-te-arrestohet-nese-vjen-ne-beograd/60%Hourly2015-04-16 08:25
https://kumti.com/ndalohen-ne-durres-650-shqiptare-qe-kishin-destinacion-gjermanine/60%Hourly2015-04-16 08:12
https://kumti.com/luftoni-aknet-me-qepe/60%Hourly2015-04-16 08:11
https://kumti.com/i-ndalon-zemra-mjeket-e-fusin-ne-uje-me-akull/60%Hourly2015-04-16 08:08
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-ne-kosove-i-hap-rruge-themelimit-te-gjykates-speciale-per-krime-lufte/60%Hourly2015-04-16 08:07
https://kumti.com/japonia-aktivizon-aeroplanet-luftarake-ne-nivele-te-paprecedent-prej-perfundimit-te-luftes-se-ftohte/60%Hourly2015-04-16 08:05
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-ajrore-kunder-isis-it/60%Hourly2015-04-16 08:05
https://kumti.com/luftoni-ulceren-me-leng-patateje/60%Hourly2015-04-16 07:53
https://kumti.com/ne-doganat-e-kosoves-ka-korrupsion/60%Hourly2015-04-16 07:53
https://kumti.com/kriza-ne-maqedoni-georgievski-ofron-zgjidhje-qeveri-teknike-me-kryeminister-shqiptar/60%Hourly2015-04-15 20:02
https://kumti.com/shqiperi-pogradec-vajza-me-mbulese-rikthehet-ne-shkolle-fiton-mbi-diskriminimin-fetar/60%Hourly2015-04-15 19:48
https://kumti.com/bie-nje-meteor-ne-shkoze-te-zhurit/60%Hourly2015-04-15 19:44
https://kumti.com/erdogan-s-kemi-njolle-gjenocidi-e-panevojshme-te-mbrohemi/60%Hourly2015-04-15 19:42
https://kumti.com/okb-ja-nuk-miraton-deklaratat-e-papes-per-ngjarjet-e-1915-s/60%Hourly2015-04-15 19:33
https://kumti.com/gerxhaliu-trupi-i-ukshin-hotit-mund-te-jete-ne-njerin-nga-basenet-e-burgut-te-dubraves/60%Hourly2015-04-15 14:12
https://kumti.com/zyrtare-klopp-largohet-nga-dortmundi/60%Hourly2015-04-15 11:46
https://kumti.com/poroshenko-shkarkon-ambasadorin-ne-shba/60%Hourly2015-04-15 10:48
https://kumti.com/ofrohet-zgjidhje-per-patent-shoferet-e-skaduar/60%Hourly2015-04-15 10:47
https://kumti.com/irani-gati-per-zgjidhjen-perfundimtare-per-ceshtjen-berthamore/60%Hourly2015-04-15 10:43
https://kumti.com/liverpooli-fton-myslimanet-ejani-falnu-ne-stadium/60%Hourly2015-04-15 10:40
https://kumti.com/policia-serbe-abuzon-migrantet-dhe-azilkerkuesit/60%Hourly2015-04-15 10:40
https://kumti.com/ngadalesim-i-ndjeshem-i-rritjes-ekonomike-kineze-ne-tremujorin-e-pare/60%Hourly2015-04-15 10:39
https://kumti.com/sipas-shtypit-grek-rama-ka-marre-driten-jeshile-nga-shba-dhe-be/60%Hourly2015-04-15 10:36
https://kumti.com/ne-kosoves-5300-nxenes-sot-i-nenshtrohen-testit-pisa/60%Hourly2015-04-15 10:11
https://kumti.com/shtohet-dhuna-ne-familje-ne-rajonin-e-pejes/60%Hourly2015-04-15 10:05
https://kumti.com/ymeri-ldk-ja-hisedare-ne-kapjen-e-shtetit/60%Hourly2015-04-15 09:57
https://kumti.com/punetoret-e-shkelur-heshtin-sindikatat/60%Hourly2015-04-15 09:55
https://kumti.com/is-i-leshon-karta-identiteti/60%Hourly2015-04-15 09:52
https://kumti.com/shpallet-shteti-i-pavarur-ndermjet-kroacise-e-serbise/60%Hourly2015-04-15 09:50
https://kumti.com/per-te-pesten-dite-me-radhe-vazhdon-kerkimi-i-te-riut-sead-alushi/60%Hourly2015-04-15 09:47
https://kumti.com/kritike-dhe-shfajesim-per-eulex-in/60%Hourly2015-04-15 09:45
https://kumti.com/arrestohen-nente-siriane-ne-mitrovice/60%Hourly2015-04-15 09:44
https://kumti.com/thaci-pushteti-merret-me-vote-jo-me-revolucione-proletare/60%Hourly2015-04-15 09:42
https://kumti.com/qeveria-ngulfat-bizneset-me-mospagesa/60%Hourly2015-04-15 09:40
https://kumti.com/konfiskohen-arme-ne-suhareke/60%Hourly2015-04-15 09:26
https://kumti.com/vazhdon-presioni-dhe-diskriminimi-ndaj-boshnjakeve/60%Hourly2015-04-15 09:26
https://kumti.com/indeksi-i-harmonizuar-i-cmimeve-te-konsumit-pesoi-renie/60%Hourly2015-04-15 09:18
https://kumti.com/400-emigrante-humbin-jeten-nga-fundosja-e-anijes-ne-detin-mesdhe/60%Hourly2015-04-15 09:13
https://kumti.com/turqia-shpenzon-me-shume-se-5-5-miliarde-dollare-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-04-15 08:39
https://kumti.com/maqedonia-harron-shqipen/60%Hourly2015-04-15 08:37
https://kumti.com/merjem-astrolabi-shkencetarja-muslimane-e-cila-persosi-astrolabin/60%Hourly2015-04-15 08:14
https://kumti.com/indonezi-partite-muslimane-kerkojne-ndalimin-e-perdorimit-te-alkoolit/60%Hourly2015-04-15 08:12
https://kumti.com/taxhikistani-ndalon-haxhin-per-te-rinjte/60%Hourly2015-04-15 07:54
https://kumti.com/qkss-mos-arsimimi-dhe-pakujdesia-e-shtetit-faktore-qe-te-rinjte-kosovare-te-luftojne-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-04-15 07:50
https://kumti.com/brezovice-per-3-vjet-do-te-investohen-167-milione-euro/60%Hourly2015-04-15 07:48
https://kumti.com/s-ka-me-shkelje-te-statutit-per-avancime-akademike-ne-up/60%Hourly2015-04-15 07:21
https://kumti.com/eksodi-i-kosovareve-ne-gjermani-pasoje-e-nje-keqkuptimi/60%Hourly2015-04-15 07:18
https://kumti.com/behgjet-pacolli-une-kam-ide-dhe-projekte-per-bashkimin-ekonomik-kombetar/60%Hourly2015-04-14 19:47
https://kumti.com/nje-familje-nga-shkodra-e-ka-martuar-dy-here-ne-kosove-vajzen-e-vet-ne-kembim-te-parave/60%Hourly2015-04-14 19:43
https://kumti.com/raporti-per-luftetaret-e-kosoves-ne-isis/60%Hourly2015-04-14 19:36
https://kumti.com/publikohet-raporti-per-akuzat-e-maria-bamieh-ndaj-eulex-it/60%Hourly2015-04-14 18:22
https://kumti.com/qumeshtaret-kunder-importit-te-qumeshtit-pluhur-ne-kosove/60%Hourly2015-04-14 18:20
https://kumti.com/erdogan-paralajmeron-papa-franceskun-mos-bej-me-gabime-te-tilla/60%Hourly2015-04-14 18:19
https://kumti.com/greqia-po-falimenton-s-ka-para-per-pensione-dhe-rroga/60%Hourly2015-04-14 18:17
https://kumti.com/gjykata-e-hages-kerkon-kthimin-e-menjehershem-te-sheshelit-nen-mbajtje/60%Hourly2015-04-14 18:16
https://kumti.com/neser-publikohen-emrat-e-ushtareve-te-shigjetes/60%Hourly2015-04-14 18:14
https://kumti.com/obama-ofron-200-milione-ndihme-per-irakun/60%Hourly2015-04-14 18:12
https://kumti.com/vetevendosje-i-tregon-ambasadorit-britanik-per-kapje-te-shtetit/60%Hourly2015-04-14 18:10
https://kumti.com/ne-peje-do-te-protestohet-kunder-demarkacionit-te-kufirit-me-malin-e-zi/60%Hourly2015-04-14 18:08
https://kumti.com/specializantet-kercenojne-ministrine-kerkojne-pagat-qe-u-takojne/60%Hourly2015-04-14 18:06
https://kumti.com/investimet-ne-sektorin-e-bujqesise-rruga-me-e-mire-per-zhvillim/60%Hourly2015-04-14 18:05
https://kumti.com/ky-eshte-personi-i-pare-ne-bote-pa-zemer-foto/60%Hourly2015-04-14 18:01
https://kumti.com/pogradec-me-nderhyrjen-fmsh-rikthehet-ne-shkolle-nxenesja-e-larguar-per-shkak-te-mbuleses/60%Hourly2015-04-14 17:17
https://kumti.com/kosova-e-dyta-me-tarifat-me-te-uleta-te-energjise-elektrike-ne-be/60%Hourly2015-04-14 15:30
https://kumti.com/brezovices-i-kthehet-atraksioni-turistik/60%Hourly2015-04-14 14:00
https://kumti.com/abdixhiku-kosova-po-bllokohet-nga-shqiperia/60%Hourly2015-04-14 13:59
https://kumti.com/britania-e-madhe-mbeshtet-kosoven-ne-te-gjitha-proceset/60%Hourly2015-04-14 13:54
https://kumti.com/cavusoglu-papa-nen-efektin-e-nacionalizmit-fetar-dhe-lobeve/60%Hourly2015-04-14 13:52
https://kumti.com/arabia-saudite-nuk-jemi-ne-lufte-me-iranin/60%Hourly2015-04-14 13:45
https://kumti.com/studim-imamet-e-arrestuar-nuk-kane-lidhje-me-ekstremizem/60%Hourly2015-04-14 13:45
https://kumti.com/ne-mars-indeksi-i-cmimeve-0-1-me-i-larte/60%Hourly2015-04-14 13:44
https://kumti.com/qeveria-holandeze-paditet-per-ndryshimet-klimatike/60%Hourly2015-04-14 13:41
https://kumti.com/rusia-ndjek-nga-afer-stervitjen-e-nato-s/60%Hourly2015-04-14 13:40
https://kumti.com/imami-i-akuzuar-per-terrorizem-kerkon-sali-berishen-deshmitar/60%Hourly2015-04-14 13:36
https://kumti.com/paramilitare-serbe-do-te-behen-gardiane-burgjesh/60%Hourly2015-04-14 07:37
https://kumti.com/sulmohet-me-granate-stacioni-i-policise-ne-zubin-potok/60%Hourly2015-04-14 07:24
https://kumti.com/australia-diskuton-per-vaksinat-e-detyruara/60%Hourly2015-04-14 07:21
https://kumti.com/skype-lehteson-jeten-e-personave-ne-largesi/60%Hourly2015-04-14 07:18
https://kumti.com/vendet-me-fetare-ne-bote-ja-ku-eshte-kosova/60%Hourly2015-04-14 07:17
https://kumti.com/nese-nuk-ndodh-keshtu-mos-ta-presim-suksesin/60%Hourly2015-04-13 22:27
https://kumti.com/historianet-reagojne-ndaj-fjalimit-te-papa-s/60%Hourly2015-04-13 20:17
https://kumti.com/peja-edhe-me-terheqese-per-turistet-video/60%Hourly2015-04-13 20:15
https://kumti.com/manipulohet-me-afatet-e-skadences-nga-ana-e-bizneseve/60%Hourly2015-04-13 20:13
https://kumti.com/ekipi-i-xhamise-shqiptare-perfaqeson-austrine-ne-kampionatin-boteror-te-futbollit-te-vogel-2/60%Hourly2015-04-13 16:28
https://kumti.com/ekipi-i-xhamise-shqiptare-perfaqeson-austrine-ne-kampionatin-boteror-te-futbollit-te-vogel/60%Hourly2015-04-13 16:19
https://kumti.com/90-e-semundjeve-shkaktohen-nga-parazitet/60%Hourly2015-04-13 12:02
https://kumti.com/arabia-saudite-mbreti-shkarkon-ministrin-e-shendetesise-per-shkak-te-tonit-te-larte-ndaj-qytetarit/60%Hourly2015-04-12 22:12
https://kumti.com/mos-u-tut-prej-pushtetit-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-04-12 21:01
https://kumti.com/vetedija-e-dobet-defekt-pengues/60%Hourly2015-04-12 20:55
https://kumti.com/turqia-reagon-per-ekzekutimin-e-muhammed-kamaruzzaman/60%Hourly2015-04-12 13:32
https://kumti.com/roja-bregdetare-italiane-shpeton-rreth-njemije-refugjate-ne-mesdhe/60%Hourly2015-04-12 13:27
https://kumti.com/ekzekutohet-me-varje-ndihmes-sekretari-i-pergjithshem-i-jamaat-e-islami/60%Hourly2015-04-12 13:26
https://kumti.com/obama-epoke-e-re-per-angazhimin-e-shba-se-ne-ameriken-latine/60%Hourly2015-04-12 13:25
https://kumti.com/forcat-e-asadit-sulmojne-nje-shkolle-ne-halep-10-te-vdekur-dhe-30-te-plagosur/60%Hourly2015-04-12 13:25
https://kumti.com/aya-sofia-per-here-te-pare-pas-85-vitesh-kendohet-kur-ani/60%Hourly2015-04-12 12:54
https://kumti.com/cfare-na-mungon-sot-nga-daveti-i-dikurshem/60%Hourly2015-04-12 12:50
https://kumti.com/analiza-e-stratfor-shqiperia-s-bashkohet-dot-me-kosoven/60%Hourly2015-04-12 12:43
https://kumti.com/eksperimentet-me-njerez-750-padi-ndaj-xhon-hopkins/60%Hourly2015-04-12 12:24
https://kumti.com/armiqte-e-femijeve/60%Hourly2015-04-12 12:23
https://kumti.com/si-fbi-ja-krijoi-nje-terrorist-pjesa-e-i-re-2/60%Hourly2015-04-12 12:20
https://kumti.com/embelsire-me-biskota/60%Hourly2015-04-12 12:18
https://kumti.com/peshk-koce-ne-furre/60%Hourly2015-04-12 12:17
https://kumti.com/gurabija-ballokume/60%Hourly2015-04-12 12:16
https://kumti.com/krepa-pallaqinka-per-mengjes/60%Hourly2015-04-12 12:14
https://kumti.com/cfare-i-ndodh-fetusit-kur-nena-shtatzene-pi-duhan/60%Hourly2015-04-12 12:05
https://kumti.com/kurti-islami-nuk-eshte-pengese-per-be/60%Hourly2015-04-12 12:04
https://kumti.com/6-gabime-ne-perdorimin-e-hudhres/60%Hourly2015-04-12 11:52
https://kumti.com/rom-e-mysliman/60%Hourly2015-04-12 11:43
https://kumti.com/15-keshilla-per-meshkuj-dhe-femra-qe-te-rrisni-harmonine-dhe-potencialin-tuaj/60%Hourly2015-04-12 11:39
https://kumti.com/universiteti-japonez-i-kemi-copetuar-te-burgosurit-per-eksperimente/60%Hourly2015-04-12 11:37
https://kumti.com/6-gjera-qe-duhet-te-dini-per-turbekulozin/60%Hourly2015-04-12 11:37
https://kumti.com/skena-e-krimit-dhe-imazhet-3d/60%Hourly2015-04-12 11:34
https://kumti.com/urimi-i-bik-ut-per-festen-e-pashkeve/60%Hourly2015-04-12 08:51
https://kumti.com/monstra-familjaret-e-te-burgosurve-lsdm-sa-me-shpejte-te-publikoje-materialin-qe-posedon/60%Hourly2015-04-12 08:41
https://kumti.com/arrestohen-dy-shqiptare-te-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar/60%Hourly2015-04-12 08:37
https://kumti.com/zbulohen-detaje-te-reja-per-masakren-ne-tetove/60%Hourly2015-04-12 08:34
https://kumti.com/prodhohen-mbulesat-e-para-per-volvo-made-in-kosova/60%Hourly2015-04-12 08:32
https://kumti.com/edhe-sot-vazhdojne-kerkimet-per-17-vjecarin-nga-suhadolli/60%Hourly2015-04-12 08:30
https://kumti.com/egjipt-gjykata-denon-me-vdekje-kreun-e-vellazerise-myslimane/60%Hourly2015-04-12 08:22
https://kumti.com/shkaterrohen-ditaret-e-klasave-te-ix-ta-te-shkolles-gjon-serreci-ne-ferizaj/60%Hourly2015-04-11 21:18
https://kumti.com/marko-gjuriq-kosova-eshte-me-shume-se-territor-per-serbet/60%Hourly2015-04-11 21:16
https://kumti.com/kjo-eshte-cilesia-e-rrugeve-ne-komunen-e-podujeves-foto/60%Hourly2015-04-11 21:13
https://kumti.com/ne-kline-50-e-shtepive-te-ndertuara-per-serbet-jane-shitur/60%Hourly2015-04-11 21:12
https://kumti.com/safete-hadergjonaj-ne-lista-ka-nga-ata-qe-iken-kur-degjuan-krismat/60%Hourly2015-04-11 21:10
https://kumti.com/kurti-shqiptaret-e-maqedonise-paguan-cmimin-me-te-larte-per-pavaresine-e-shqiperise-dhe-kosoves/60%Hourly2015-04-11 21:08
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-shqiperise-ditmir-bushati-zhvillon-vizite-zyrtare-ne-republiken-ceke/60%Hourly2015-04-11 21:05
https://kumti.com/franca-i-kerkon-greqise-te-beje-reforma-te-thella/60%Hourly2015-04-11 15:02
https://kumti.com/gjendet-i-mbytur-17-vjecari-ne-lumin-iber/60%Hourly2015-04-11 15:01
https://kumti.com/historianet-e-decanit-te-rishikohen-listat-e-veteraneve-te-dukagjinit/60%Hourly2015-04-11 14:56
https://kumti.com/ne-jemi-ajo-cka-votojme/60%Hourly2015-04-11 12:21
https://kumti.com/zgjimi-i-shtepise-se-saudeve/60%Hourly2015-04-11 12:18
https://kumti.com/lista-me-37-hoxhallaret-deshmore-te-luftes-se-kosoves-2/60%Hourly2015-04-11 12:01
https://kumti.com/lista-me-37-hoxhallaret-deshmore-te-luftes-se-kosoves/60%Hourly2015-04-11 11:49
https://kumti.com/gazi-i-botes-ooops-atifete-cka-po-fol-10-04-2015/60%Hourly2015-04-11 11:02
https://kumti.com/zhduket-nje-i-ri-shqiptar-ne-veri/60%Hourly2015-04-11 10:32
https://kumti.com/ofendon-muslimanet-denohet-shkrimtari-francez/60%Hourly2015-04-11 10:29
https://kumti.com/plaku-qe-mbledh-mbeturina-refuzon-parate-thote-se-nuk-eshte-lypes/60%Hourly2015-04-11 10:28
https://kumti.com/muslimanet-britanike-per-radikalizmin-akuzojne-policine-dhe-inteligjencen/60%Hourly2015-04-11 10:21
https://kumti.com/orgjite-homoseksuale-dhe-akuzat-per-vrasje-lekundin-themelet/60%Hourly2015-04-11 10:13
https://kumti.com/bicikleta-e-mencur-me-aftesi-sociale/60%Hourly2015-04-11 10:11
https://kumti.com/obama-castro-shtrengojne-duart-ne-panama/60%Hourly2015-04-11 08:15
https://kumti.com/iberdemaj-e-lajci-ne-dukagjin-u-bene-veterane-ata-qe-ishin-refugjate/60%Hourly2015-04-11 08:14
https://kumti.com/fundi-i-babes-ne-kushtetuese/60%Hourly2015-04-11 08:13
https://kumti.com/vrasja-e-rojes-u-krye-per-1000-euro/60%Hourly2015-04-11 08:11
https://kumti.com/prestigjiozja-zvicerane-shkruan-per-deshtimin-e-eulex-it-ne-sundim-te-ligjit/60%Hourly2015-04-11 08:10
https://kumti.com/kosova-nuk-i-ka-kryer-edhe-16-detyra-per-liberalizim-te-vizave/60%Hourly2015-04-11 08:09
https://kumti.com/s-ka-treg-per-patatet-kosovare/60%Hourly2015-04-11 07:57
https://kumti.com/fabrikat-u-shnderruan-ne-qendra-tregtare/60%Hourly2015-04-11 07:56
https://kumti.com/gjashtembedhjete-vjet-nga-renia-e-agim-ramadanit/60%Hourly2015-04-11 07:55
https://kumti.com/plan-per-perjashtimin-e-greqise-nga-eurozona/60%Hourly2015-04-11 07:50
https://kumti.com/bashkimi-i-shqiptareve-ne-20-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2015-04-11 07:48
https://kumti.com/a-po-planifikohen-arrestime-spektakulare-te-imameve-dhe-biznismeneve-ne-maqedoni/60%Hourly2015-04-10 22:12
https://kumti.com/granatohet-ndertesa-e-qeverise-se-maqedonise/60%Hourly2015-04-10 21:53
https://kumti.com/plot-hoxhallare-ne-uck/60%Hourly2015-04-10 20:57
https://kumti.com/deputetet-qe-derguan-sms-mund-te-denohen-deri-ne-10-mije-euro/60%Hourly2015-04-10 16:09
https://kumti.com/bajrami-ne-peje-jo-diploma-fals-por-regjistrime/60%Hourly2015-04-10 16:07
https://kumti.com/selmani-liburn-aliu-me-fyeu-mbi-baza-familjare-kerkohet-doreheqja-e-tij/60%Hourly2015-04-10 16:04
https://kumti.com/masa-preventive-kunder-etheve-hemoragjike/60%Hourly2015-04-10 14:13
https://kumti.com/gashi-dergon-baselin-ne-finale/60%Hourly2015-04-10 13:59
https://kumti.com/denohet-mjeku-suedez-qe-talli-gruan-muslimane-qe-refuzoi-pershendetjen-me-dore/60%Hourly2015-04-10 13:51
https://kumti.com/shba-te-duhet-te-terhiqen-nga-bota-arabe/60%Hourly2015-04-10 13:35
https://kumti.com/anelka-rruga-ime-e-konvertimit-ne-islam-dhe-ajo-drejt-futbollit-francez/60%Hourly2015-04-10 13:24
https://kumti.com/piratet-e-isis-sulmojne-televizionin-francez-tv5-monde/60%Hourly2015-04-10 13:15
https://kumti.com/gjysmehena-e-kuqe-shperndan-karta-ushqimi-per-250-mije-siriane/60%Hourly2015-04-10 12:56
https://kumti.com/myftiu-i-saudise-mohon-fetvane-e-trilluar-mbi-ngrenien-e-mishit-te-gruas/60%Hourly2015-04-10 12:54
https://kumti.com/indonezi-protesta-kunder-rritjes-se-cmimit-te-benzines/60%Hourly2015-04-10 12:53
https://kumti.com/france-per-shkak-te-greves-anulohen-2-000-fluturime-mbyllen-shkollat-dhe-kulla-eiffel/60%Hourly2015-04-10 12:53
https://kumti.com/schulz-turqia-vendi-qe-iu-ka-bere-pritje-te-jashtezakonshme-refugjateve-2/60%Hourly2015-04-10 12:51
https://kumti.com/moske-deshtojne-bisedimet-per-konfliktin-ne-siri/60%Hourly2015-04-10 12:43
https://kumti.com/ministri-grek-i-financave-varoufakis-greqia-nuk-duhej-te-hynte-kurre-ne-eurozone-2/60%Hourly2015-04-10 12:43
https://kumti.com/denoncoi-se-u-keqperdoren-gjysme-milioni-ne-kosove-okb-perjashton-punetorin/60%Hourly2015-04-10 09:25
https://kumti.com/erdogan-i-kerkon-egjiptit-lirimin-e-liderit-te-vellazerise-myslimane/60%Hourly2015-04-10 08:30
https://kumti.com/babacan-synojme-5-miliarde-dollare-tregti-me-cekine/60%Hourly2015-04-10 08:28
https://kumti.com/rekord-ne-automobilistiken-turke-eksporti-rriten-me-31-per-qind/60%Hourly2015-04-10 08:22
https://kumti.com/vendet-nordike-marreveshje-per-siguri-kunder-rusise/60%Hourly2015-04-10 08:20
https://kumti.com/berzh-synon-gllaberimin-e-ptk-se-permes-investimeve/60%Hourly2015-04-10 08:19
https://kumti.com/up-ja-me-profesore-te-pensionuar/60%Hourly2015-04-10 08:17
https://kumti.com/denoncim-per-shitje-te-placentave-ne-gjinekologjine-e-qkuk-se/60%Hourly2015-04-10 08:16
https://kumti.com/grindja-babe-e-bije-le-pen-kush-po-e-hedh-ne-ere-frontin-nacional/60%Hourly2015-04-10 08:12
https://kumti.com/ministri-grek-i-financave-varoufakis-greqia-nuk-duhej-te-hynte-kurre-ne-eurozone/60%Hourly2015-04-10 08:10
https://kumti.com/pasurimi-permes-tenderimit/60%Hourly2015-04-10 08:09
https://kumti.com/schulz-turqia-vendi-qe-iu-ka-bere-pritje-te-jashtezakonshme-refugjateve/60%Hourly2015-04-10 08:08
https://kumti.com/vetevendosje-i-perjashton-islamofobet-alma-lama-nuk-eshte-rast-i-vetem/60%Hourly2015-04-10 05:20
https://kumti.com/emri-muhamed-prine-ne-listat-e-veteraneve-te-uck-se/60%Hourly2015-04-10 05:18
https://kumti.com/vazhdon-islamofobia-nga-expresswc/60%Hourly2015-04-10 05:08
https://kumti.com/fillon-prodhimi-i-mercedes-gle-coupe/60%Hourly2015-04-10 04:57
https://kumti.com/cfare-thote-per-ju-gjatesia-e-gishtave/60%Hourly2015-04-10 04:55
https://kumti.com/perplasje-ne-kuvend-per-vendet-e-punes-qe-mund-t-i-mbajne-zyrtaret/60%Hourly2015-04-10 04:53
https://kumti.com/samsung-galaxy-s6-dergohet-ne-hapesire/60%Hourly2015-04-10 04:51
https://kumti.com/ballisti-merr-mirenjohje-nga-veteranet-e-uck-se/60%Hourly2015-04-10 04:49
https://kumti.com/afganja-u-detyrua-te-martohej-me-dhunuesin-e-saj/60%Hourly2015-04-10 04:47
https://kumti.com/l-sadikaj-e-pranon-vrasjen-e-rojes-ne-albi-mall/60%Hourly2015-04-10 04:44
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-pse-nuk-tregova-se-isha-ne-uck/60%Hourly2015-04-10 04:37
https://kumti.com/levizja-e-tokes-ne-vodno-nga-ndertimi-i-nje-hoteli-shqeteson-banoret/60%Hourly2015-04-10 04:35
https://kumti.com/protesta-te-nxenesve-te-shkollave-te-mesme-ne-oher-dhe-bojkot-mesimi-ne-disa-qytete/60%Hourly2015-04-10 04:34
https://kumti.com/irak-isis-ekzekuton-52-persona-shumica-oficere-policie/60%Hourly2015-04-10 04:32
https://kumti.com/konflikti-per-pronen-babe-e-bir-dhunojne-44-vjecarin-arrestohen/60%Hourly2015-04-10 04:31
https://kumti.com/obama-pritet-te-nxjerre-kuben-nga-shtetet-sponsorizuese-te-terrorizmit/60%Hourly2015-04-10 04:30
https://kumti.com/shba-rames-larg-gjuhes-qe-nuk-con-ne-be/60%Hourly2015-04-10 04:28
https://kumti.com/cfare-lufte-ka-ne-kosove-po-ne-shqiperi/60%Hourly2015-04-10 04:26
https://kumti.com/ejani-te-bashkohemi-ne-prizrenin-tone-me-10-qershor-2015/60%Hourly2015-04-10 04:21
https://kumti.com/stuhia-e-reres-ne-arabine-saudite-duket-si-fundi-i-botes-video/60%Hourly2015-04-10 04:19
https://kumti.com/pacolli-aeroplani-zyra-dhe-hoteli-im/60%Hourly2015-04-10 04:14
https://kumti.com/askush-nuk-tregon-sa-hektare-toke-i-jane-uzurpuar-qkuk-se/60%Hourly2015-04-10 04:11
https://kumti.com/vatikani-tronditet-nga-skandalet-orgji-homoseksualesh-dhe-akuza-per-vrasje/60%Hourly2015-04-10 04:10
https://kumti.com/nje-mjek-si-ky/60%Hourly2015-04-10 04:03
https://kumti.com/rusi-behet-i-pari-qe-do-e-transplantoje-koken/60%Hourly2015-04-09 21:13
https://kumti.com/davutoglu-stabiliteti-politik-sekreti-i-rritjes-ekonomike/60%Hourly2015-04-09 20:48
https://kumti.com/investitoret-ikin-edhe-nga-shqiperia/60%Hourly2015-04-09 20:46
https://kumti.com/s-ka-para-per-rruget-prishtine-peje-dhe-prishtine-mitrovice/60%Hourly2015-04-09 20:44
https://kumti.com/berzh-na-bene-hore/60%Hourly2015-04-09 20:43
https://kumti.com/afer-700-milione-euro-nga-diaspora/60%Hourly2015-04-09 11:02
https://kumti.com/baraliu-serbet-e-veriut-shkelin-kushtetuten-perdite/60%Hourly2015-04-09 11:00
https://kumti.com/ja-rrefimi-i-luftetarit-arif-malokut-per-thyerjen-e-kufirit-shqiptaro-shqiptar/60%Hourly2015-04-09 10:57
https://kumti.com/baba-behet-ambasador/60%Hourly2015-04-09 10:52
https://kumti.com/naman-demolli-i-vrare-ne-siri-ne-mesin-e-veteraneve-te-luftes-se-uck-se/60%Hourly2015-04-08 19:56
https://kumti.com/prokurori-rexha-me-kane-ofruar-mito-deri-ne-500-mije-euro/60%Hourly2015-04-08 19:36
https://kumti.com/hoxha-i-nderuar-shefqet-krasniqi-ne-listat-e-veteraneve-te-uck-se/60%Hourly2015-04-08 18:02
https://kumti.com/ja-cfare-thote-avokati-i-te-dyshuarit-per-vrasje-ne-albi-mall/60%Hourly2015-04-08 17:47
https://kumti.com/siri-unicef-kampi-i-refugjateve-jarmuk-nje-srebrenice-e-re/60%Hourly2015-04-08 17:39
https://kumti.com/euro-po-forcohet/60%Hourly2015-04-08 08:35
https://kumti.com/franca-destinacioni-i-pare-turistik-ne-bote/60%Hourly2015-04-08 08:33
https://kumti.com/hakeret-ruse-sulmojne-kompjuteret-e-shtepise-se-bardhe/60%Hourly2015-04-08 08:32
https://kumti.com/pas-1-vit-nisin-hetimet-per-traktorin-e-blerandit-51-900-euro/60%Hourly2015-04-08 08:28
https://kumti.com/mjeket-po-e-mesojne-gjermanishten-per-te-ikur-nga-kosova/60%Hourly2015-04-08 08:13
https://kumti.com/italia-pritet-te-dale-nga-recesioni/60%Hourly2015-04-08 08:10
https://kumti.com/aristokratet-e-up-se/60%Hourly2015-04-08 08:09
https://kumti.com/ai-serbia-s-i-ka-strehuar-romet-me-fondet-e-be-se/60%Hourly2015-04-08 08:08
https://kumti.com/rrezohet-avioni-privat-ne-shba-humbin-jeten-7-persona/60%Hourly2015-04-08 08:06
https://kumti.com/shefi-i-cia-s-lavderon-marreveshjen-me-iranin/60%Hourly2015-04-08 08:05
https://kumti.com/ne-meksike-vriten-15-police/60%Hourly2015-04-08 08:03
https://kumti.com/deutsche-bank-do-te-kreditoje-borxhin-te-shqiperise/60%Hourly2015-04-08 08:01
https://kumti.com/mpms-ja-kishte-harxhuar-300-mije-euro-per-projektin-e-kontestuar/60%Hourly2015-04-08 07:55
https://kumti.com/britani-gjendet-i-vrare-imami-abdulhadi-arwani/60%Hourly2015-04-08 04:30
https://kumti.com/emri-irfan-salihu-thyen-te-gjitha-rekordet-e-kerkimit-ne-google-dhe-youtube/60%Hourly2015-04-07 21:41
https://kumti.com/mrekullia-matematikore-e-radhes-ne-kuran/60%Hourly2015-04-07 21:20
https://kumti.com/demarkacioni-me-malin-e-zi-pritet-te-shkaktoje/60%Hourly2015-04-07 21:17
https://kumti.com/limaj-kam-cka-flas-kur-te-vije-koha-video/60%Hourly2015-04-07 21:15
https://kumti.com/55-mije-ushtare-turq-rane-shehid-per-mbrojtjen-e-shqiperise-pas-shpalljes-se-pavaresise/60%Hourly2015-04-07 20:59
https://kumti.com/lexo-4-reshta-per-patriotat-qe-po-e-shperndajne-kete-foto-provokative/60%Hourly2015-04-07 20:42
https://kumti.com/kim-mehmeti-ne-shqiperi-jane-me-tolerant-ndaj-islamit-se-sa-ne-kosove-video/60%Hourly2015-04-07 19:17
https://kumti.com/brezovica-nje-hap-me-afer-rreshqitjes-te-francezet/60%Hourly2015-04-07 17:23
https://kumti.com/522-miliarde-rezervat-valutore-te-snb-se/60%Hourly2015-04-07 17:21
https://kumti.com/gjendje-emergjente-ne-brezovice-reshje-e-madhe-e-bores/60%Hourly2015-04-07 16:09
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-saudit-ne-ankara-jemeni-ne-qender-te-bisedimeve/60%Hourly2015-04-07 13:43
https://kumti.com/shpetohen-1500-imigrante-ne-bregdetin-italian/60%Hourly2015-04-07 13:41
https://kumti.com/5-5-miliarde-euro-investime-ne-mal-te-zi-per-8-vjet/60%Hourly2015-04-07 13:40
https://kumti.com/shperthimi-ne-kosova-a-vazhdon-te-mbetet-enigme/60%Hourly2015-04-07 13:37
https://kumti.com/shqyrtohet-peticioni-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Hourly2015-04-07 13:35
https://kumti.com/qeveria-dyfishon-tatimin-per-korporatat/60%Hourly2015-04-07 13:34
https://kumti.com/mediat-serbe-edhe-nje-provokim-nga-edi-rama-ai-perseri-permendi-bashkimin/60%Hourly2015-04-07 13:32
https://kumti.com/kuvajti-jep-1-5-miliarde-dollare-kredi-per-egjiptin/60%Hourly2015-04-07 13:29
https://kumti.com/unicef-qe-nga-fillimet-i-operacioneve-ne-jemen-kane-humbur-jeten-te-pakten-74-femije/60%Hourly2015-04-07 13:28
https://kumti.com/grupi-anonymous-hakon-ueb-faqe-izraelite/60%Hourly2015-04-07 13:26
https://kumti.com/qeveria-ne-france-mbeshtet-kerkesen-per-te-rritur-numrin-e-xhamive-ne-vend/60%Hourly2015-04-07 13:25
https://kumti.com/turqi-lirohen-63-persona-te-akuzuar-per-planifikimin-e-grushtit-te-shtetit/60%Hourly2015-04-07 13:23
https://kumti.com/daciq-s-e-kemi-nder-mend-ta-ndryshojme-qendrimin-per-kosoven/60%Hourly2015-04-07 13:17
https://kumti.com/tre-te-vrare-e-nje-i-plagosur-ne-vlore/60%Hourly2015-04-07 13:14
https://kumti.com/kenaqesia-e-shpirtit/60%Hourly2015-04-06 23:40
https://kumti.com/lereni-duhanin-duke-perdorur-sode-bikarboni/60%Hourly2015-04-06 23:25
https://kumti.com/ibrahim-rugova-me-2001-tha-nuk-kemi-kurrfare-kulture-islamike/60%Hourly2015-04-06 23:16
https://kumti.com/lsdm-shpalos-pretendimet-e-reja-rreth-pergjimeve-te-bisedave-telefonike/60%Hourly2015-04-06 23:14
https://kumti.com/city-as-me-hije-te-kampionit-mposhtet-nga-crystal/60%Hourly2015-04-06 23:12
https://kumti.com/akademiket-pohojne-se-femijet-lindin-si-besimtar-ne-zotin/60%Hourly2015-04-06 22:59
https://kumti.com/anglezi-qe-fali-nje-ushtar-gjerman-te-plagosur-ne-1918-emri-i-tij-ishte-adolf-hitler/60%Hourly2015-04-06 22:48
https://kumti.com/bosch-serbet-e-kosoves-gezojne-te-drejta-me-shume-se-cdo-minoritet-tjeter-ne-bote/60%Hourly2015-04-06 20:25
https://kumti.com/presidenti-iranian-rouhani-sanksionet-do-te-hiqen-ne-teresi-nuk-do-te-pezullohen/60%Hourly2015-04-06 20:20
https://kumti.com/rama-kercenon-be-t-i-hap-rruge-kosoves-ose-ndodh-bashkimi/60%Hourly2015-04-06 20:18
https://kumti.com/po-lavderove-turqine-ne-kosove-mund-te-humbasesh-vendin-e-punes/60%Hourly2015-04-06 20:15
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-ne-te-pame-te-mergim-mavraj/60%Hourly2015-04-06 20:03
https://kumti.com/u-mbajten-ne-ulqin-garat-e-14-ta-nderkombetare-te-karatese/60%Hourly2015-04-06 18:58
https://kumti.com/shala-osmanet-ne-fund-nuk-e-penguan-pavaresine-austria-ishte-per-ruajtjen-e-tokave-shqiptare-video/60%Hourly2015-04-06 17:12
https://kumti.com/vidhen-7-ditare-mesimore-ne-nje-shkolle-ne-gjakove/60%Hourly2015-04-06 16:31
https://kumti.com/erdogan-te-marten-ne-iran-ne-fokus-zhvillimet-rajonale-e-nderkombetare/60%Hourly2015-04-06 16:29
https://kumti.com/ekskluzive-isa-e-mendon-terheqjen-lutfi-haziri-e-vjosa-osmani-vazhdojne-betejen-per-te-parin-e-ldk-se/60%Hourly2015-04-06 16:28
https://kumti.com/hambaret-e-shqiperise/60%Hourly2015-04-06 16:27
https://kumti.com/fatos-lubonja-edi-rama-tashme-ka-marre-rolin-e-babait-te-kosovareve/60%Hourly2015-04-06 16:24
https://kumti.com/kujdes-ushqime-te-mykura-ne-marketet-kosovare-foto/60%Hourly2015-04-06 16:22
https://kumti.com/gjermanet-ndertojne-nje-qytet-me-rreze-diellore/60%Hourly2015-04-06 14:32
https://kumti.com/cern-rinisja-i-pershpejtuesit-me-te-fuqishem-te-grimcave-ne-bote/60%Hourly2015-04-06 14:30
https://kumti.com/dosja-e-gani-gecit-u-sjell-telashe-prokuroreve/60%Hourly2015-04-06 14:29
https://kumti.com/pasurimi-permes-tendereve/60%Hourly2015-04-06 14:26
https://kumti.com/turqia-bllokon-twiter-in-youtube-n-dhe-facebook-un/60%Hourly2015-04-06 14:25
https://kumti.com/rrihen-pilotet-aeroplani-ulet-me-emergjence/60%Hourly2015-04-06 14:23
https://kumti.com/rashiq-serbet-kane-humbur-me-bojkotimin-e-institucioneve-te-kosoves/60%Hourly2015-04-06 14:21
https://kumti.com/ankthi-serb-per-shqiperine-e-madhe/60%Hourly2015-04-06 14:19
https://kumti.com/peshk-i-zier-me-majoneze/60%Hourly2015-04-06 11:51
https://kumti.com/obama-siguron-izraelin-jemi-aleati-juaj/60%Hourly2015-04-06 11:47
https://kumti.com/ojq-ja-palestineze-ne-burgjet-izraelite-ka-mbi-200-femije-palestineze/60%Hourly2015-04-06 11:39
https://kumti.com/rritja-e-islamofobise-demton-europen/60%Hourly2015-04-06 11:38
https://kumti.com/vrau-vajzen-sepse-ishte-shtatzene-me-kusheririn-ja-si-kishte-ndodhur-ngjarja/60%Hourly2015-04-06 11:33
https://kumti.com/bankat-qe-nuk-i-duhen-kosoves/60%Hourly2015-04-06 11:30
https://kumti.com/analistet-e-vleresojne-te-drejte-protesten-e-opozites/60%Hourly2015-04-06 11:28
https://kumti.com/bosch-politikanet-pas-interesit-personal-jo-te-kosoves/60%Hourly2015-04-06 11:25
https://kumti.com/cfare-i-ndodh-trupit-tone-kur-ne-e-perdorim-telefonin-para-se-te-fleme/60%Hourly2015-04-06 11:25
https://kumti.com/turizmi-shqiptar-prezantohet-nga-mediet-e-huaja/60%Hourly2015-04-06 11:21
https://kumti.com/treni-ua-merr-jeten-dy-emigranteve/60%Hourly2015-04-06 11:15
https://kumti.com/ushtria-sirane-bombardon-idlibin-me-avione-vriten-me-shume-se-100-civile/60%Hourly2015-04-06 11:10
https://kumti.com/andaluzia-e-dikurshme/60%Hourly2015-04-06 11:08
https://kumti.com/shumica-e-pacienteve-nuk-kane-njohuri-per-perdorimin-e-antibiotikeve/60%Hourly2015-04-06 11:05
https://kumti.com/10-semundjet-me-vdekjeprurese-ne-bote/60%Hourly2015-04-06 11:02
https://kumti.com/bangladesh-nga-moti-i-keq-humbin-jeten-se-paku-36-persona/60%Hourly2015-04-06 11:00
https://kumti.com/shokohet-futbolli-rus-rrahje-masive-ne-stadium-foto-video/60%Hourly2015-04-06 10:56
https://kumti.com/blerim-shala-perandoria-osmane-nuk-e-kishte-penguar-shpalljen-e-pavaresise-se-shqiperise/60%Hourly2015-04-06 10:48
https://kumti.com/audi-a8-d5-i-ri-per-2016-2017-foto/60%Hourly2015-04-06 10:19
https://kumti.com/kine-ne-dy-aksidente-trafiku-humbin-jeten-33-persona/60%Hourly2015-04-06 10:13
https://kumti.com/librat-mbi-islamin-me-te-shiturat-ne-france/60%Hourly2015-04-06 10:07
https://kumti.com/disa-futbolliste-ne-xhamine-e-profetit/60%Hourly2015-04-06 09:49
https://kumti.com/lsdm-ja-paralajmeron-bomben-e-radhes-per-sot/60%Hourly2015-04-06 09:46
https://kumti.com/kjo-xhami-ne-abu-dabi-do-ju-lere-pa-fjale/60%Hourly2015-04-06 09:38
https://kumti.com/koalicioni-opozitar-sirian-kerkon-mbrojtjen-e-kampit-te-refugjateve-yarmouk/60%Hourly2015-04-06 09:36
https://kumti.com/automjeti-i-ri-turk-me-2-dollare-do-te-mund-te-pershkruaj-500-kilometra/60%Hourly2015-04-06 09:35
https://kumti.com/kine-forcat-detare-perforcohen-me-tri-nendetese-berthamore/60%Hourly2015-04-06 09:33
https://kumti.com/mbijeton-66-dite-ne-det-te-hapur/60%Hourly2015-04-06 09:32
https://kumti.com/lubonja-po-shtojme-masturbimet-patriotike-me-flamur/60%Hourly2015-04-06 09:32
https://kumti.com/diplomati-holandez-politikanet-pas-interesit-personal-jo-te-kosoves/60%Hourly2015-04-06 09:32
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-padit-ballistin-per-dronin-reagon-morina/60%Hourly2015-04-06 09:29
https://kumti.com/dridhje-toke-ne-gjilan/60%Hourly2015-04-06 09:27
https://kumti.com/papa-kur-ani-eshte-liber-i-paqes-dhe-islami-eshte-fe-paqesore-video/60%Hourly2015-04-06 07:53
https://kumti.com/keshtu-demtohet-imazhi-yne-shkaterrohet-rrjeti-shqiptar-i-kokaines-qe-vepronte-ne-itali/60%Hourly2015-04-06 07:44
https://kumti.com/vazhdojne-rreshqitjet-e-dheut-ne-rrugen-e-kombit/60%Hourly2015-04-06 07:39
https://kumti.com/gjermani-digjet-nje-qender-qe-sherbente-per-pritje-te-refugjateve/60%Hourly2015-04-06 07:29
https://kumti.com/jankullovska-i-ike-pergjegjesise-per-fyerjen-e-shqiptareve/60%Hourly2015-04-06 07:21
https://kumti.com/up-ja-ne-telashe-me-mbi-400-doktorata-ne-procedure/60%Hourly2015-04-06 07:18
https://kumti.com/xhamia-mbret-ne-elbasan-monumenti-i-kultures-qe-u-restaurua-me-kontributin-e-besimtareve/60%Hourly2015-04-06 07:09
https://kumti.com/pacolli-reagon-ashper-ju-deshtake-nuk-me-beni-fare-pershtypje-ju-jeni/60%Hourly2015-04-06 07:02
https://kumti.com/babai-i-behramit-djali-im-e-do-kosoven-me-shume-se-shume-te-tjere-video/60%Hourly2015-04-05 23:15
https://kumti.com/pini-kafe-esell-ja-se-cka-i-beni-trupit-tuaj/60%Hourly2015-04-05 23:07
https://kumti.com/tentim-per-perdhunim-te-vajzes-17-vjecare-ne-kondove/60%Hourly2015-04-05 23:05
https://kumti.com/irani-do-te-pushtoje-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-04-05 23:00
https://kumti.com/se-shpejti-ne-shitje-mercedes-c160/60%Hourly2015-04-05 22:58
https://kumti.com/durresi-nen-uje/60%Hourly2015-04-05 22:57
https://kumti.com/shembja-ne-hanin-e-elezit-dheu-rrezikon-hekurudhen/60%Hourly2015-04-05 22:53
https://kumti.com/serbet-betohen-qe-thaci-haradinaj-e-limaj-do-denohen-per-krime-lufte/60%Hourly2015-04-05 18:20
https://kumti.com/keshilla-per-tu-mbrojtur-nga-semundjet-gjate-stineve-te-ftohta/60%Hourly2015-04-05 16:24
https://kumti.com/si-te-reduktoni-fryrjen-e-mishrave-te-dhembeve/60%Hourly2015-04-05 16:10
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-alergjia-pranverore/60%Hourly2015-04-05 16:07
https://kumti.com/si-te-marrim-masat-e-duhura-per-te-mos-gerhitur/60%Hourly2015-04-05 15:49
https://kumti.com/si-te-qeroni-nje-portokalle-pa-derdhur-asnje-pike-leng/60%Hourly2015-04-05 15:40
https://kumti.com/si-te-pastroni-tiganet-e-djegur/60%Hourly2015-04-05 15:38
https://kumti.com/si-te-zgjidhni-furcat-per-te-pastruar/60%Hourly2015-04-05 14:53
https://kumti.com/truke-te-thjeshta-per-tu-perdorur-ne-jeten-e-perditshme/60%Hourly2015-04-05 14:18
https://kumti.com/fudbollistet-e-kombetares-ne-xhami-hoxhe-metush-memedi-video/60%Hourly2015-04-05 14:11
https://kumti.com/hajde-perhajer-xhamia-e-madhe-ne-tirane-punimet-nisin-javen-e-ardhshme/60%Hourly2015-04-05 13:01
https://kumti.com/eklektizem/60%Hourly2015-04-05 12:40
https://kumti.com/eklips/60%Hourly2015-04-05 12:39
https://kumti.com/ekip/60%Hourly2015-04-05 12:38
https://kumti.com/artezian/60%Hourly2015-04-05 12:14
https://kumti.com/arte/60%Hourly2015-04-05 12:13
https://kumti.com/arti/60%Hourly2015-04-05 12:12
https://kumti.com/real-madrid-e-bene-9-1/60%Hourly2015-04-05 12:04
https://kumti.com/te-rinjte-duan-pune-dhe-sefa-ne-zyre/60%Hourly2015-04-05 11:46
https://kumti.com/vetevritet-pasi-kthehet-nga-dasma/60%Hourly2015-04-05 11:27
https://kumti.com/egesta-lopci-shkencetarja-me-shami/60%Hourly2015-04-05 11:26
https://kumti.com/provokimet-e-kishes-katolike-permes-konvertimeve-live/60%Hourly2015-04-05 11:20
https://kumti.com/zhvillimi-i-neuroneve-fshin-kujtimet-e-femijerise/60%Hourly2015-04-05 11:04
https://kumti.com/audi-sq5-pa-shofer-perfundon-suksesshem-udhetimin-historik/60%Hourly2015-04-05 11:03
https://kumti.com/njerezit-ne-epoken-moderne-jane-gjithnje-e-me-agresive-i-nervozon-edhe-pritja-tek-mjeku/60%Hourly2015-04-05 10:55
https://kumti.com/pse-i-duam-pjeshkat/60%Hourly2015-04-05 10:50
https://kumti.com/iphone-telefoni-me-i-shitur-ne-kine/60%Hourly2015-04-05 10:49
https://kumti.com/arrestohen-20-persona-te-dyshuar-brenda-24-oreve/60%Hourly2015-04-05 10:46
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-me-te-dhenat-qe-mblidhen-nga-aplikacionet-e-shendetit/60%Hourly2015-04-05 10:42
https://kumti.com/po-ky-dekor-tek-jasharajt-a-eshte-flamur-arab/60%Hourly2015-04-05 10:41
https://kumti.com/wikileaks-ridizenjon-uebfaqen-per-te-ngjasur-se-tepermi-me-google/60%Hourly2015-04-05 10:41
https://kumti.com/papa-kurani-eshte-liber-i-paqes-dhe-islami-eshte-fe-paqesore/60%Hourly2015-04-05 10:34
https://kumti.com/apple-mund-te-implementoje-cipat-e-samsung-ne-iphonet-e-ardhshem/60%Hourly2015-04-05 10:29
https://kumti.com/gjermania-me-banke-islame-2/60%Hourly2015-04-05 10:25
https://kumti.com/reagon-ahmed-kalaja-lidhur-me-shpifjet-dashakeqe-te-express-per-varrimin-e-babait-te-mavraj/60%Hourly2015-04-05 10:19
https://kumti.com/gjermania-me-banke-islame/60%Hourly2015-04-05 10:18
https://kumti.com/91-mjeke-saudite-pranohen-ne-programin-prestigjioz-ne-shba/60%Hourly2015-04-05 10:18
https://kumti.com/pakistan-vret-10-te-aferm-pasi-i-refuzohet-kerkesa-per-martese/60%Hourly2015-04-05 10:16
https://kumti.com/samsung-nxjerr-ne-shitje-televizoret-e-pare-tizen-me-ekran-4k/60%Hourly2015-04-05 10:14
https://kumti.com/bruksel-u-mbajt-konferenca-nderkombetare-mbi-etiken-islame/60%Hourly2015-04-05 10:10
https://kumti.com/australianet-bllokuan-protesten-anti-islame-ne-melbourne/60%Hourly2015-04-05 10:07
https://kumti.com/kine-33-te-vdekur-ne-dy-aksidente/60%Hourly2015-04-05 10:05
https://kumti.com/statistikat-katastrofale-te-shaqirit-ndaj-parmes/60%Hourly2015-04-05 10:04
https://kumti.com/shkaterrohet-edhe-nje-rrjet-shqiptar-i-kokaines/60%Hourly2015-04-05 10:02
https://kumti.com/edhe-nje-prift-polak-u-denua-me-burg-per-abuzimin-e-te-miturve/60%Hourly2015-04-05 10:01
https://kumti.com/kamboxhia-atje-ku-virgjeria-shitet-per-1-500-dollare/60%Hourly2015-04-05 09:52
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-autobusit-te-fenerbahces-foto/60%Hourly2015-04-05 09:50
https://kumti.com/nisin-homazhet-per-28-viktimat-e-rezalles/60%Hourly2015-04-05 09:49
https://kumti.com/tifozi-tap-ne-stadium/60%Hourly2015-04-05 09:47
https://kumti.com/germanwings-be-ja-i-kerkoi-gjermanise-me-teper-kontrolle/60%Hourly2015-04-05 09:45
https://kumti.com/aksident-ne-tirane-automjeti-i-merr-jeten-kalimtares/60%Hourly2015-04-05 09:43
https://kumti.com/prekese-nena-me-dy-jetime-jeton-ne-kasolle-video/60%Hourly2015-04-05 09:39
https://kumti.com/besimtaret-katolike-kremtojne-pashket/60%Hourly2015-04-05 09:34
https://kumti.com/studimi-i-pew-islami-vazhdon-te-jete-feja-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2015-04-05 09:30
https://kumti.com/kosova-e-varfer-me-qeveri-te-shtrenjte/60%Hourly2015-04-05 09:30
https://kumti.com/atentat-ndaj-ekipit-te-fenerbahce/60%Hourly2015-04-05 09:15
https://kumti.com/shba-fiton-pafajesine-pas-30-vjeteve-burg/60%Hourly2015-04-05 09:12
https://kumti.com/rusia-merr-presidencen-e-brics-prioritet-nderveprimi-strategjik/60%Hourly2015-04-05 09:04
https://kumti.com/lubjane-hapet-ekspozita-1001-shpikje-ne-boten-myslimane/60%Hourly2015-04-05 09:04
https://kumti.com/cmimi-i-naftes-brent-bie-ndjeshem-pas-marreveshjes-me-iranin/60%Hourly2015-04-05 09:03
https://kumti.com/bill-gates-pershendet-punonjesit-per-40-vjetorin-e-microsoftit/60%Hourly2015-04-05 09:03
https://kumti.com/rebelet-huthi-marrin-kontrollin-e-konsullates-ruse-ne-aden/60%Hourly2015-04-05 09:03
https://kumti.com/turqia-evakuon-edhe-7-nenshtetas-se-kosoves-nga-jemeni/60%Hourly2015-04-05 09:02
https://kumti.com/turqia-rrit-objektivat-e-kerkimit-te-burimeve-te-energjise/60%Hourly2015-04-05 09:01
https://kumti.com/erdogan-ne-iran-per-ceshtje-te-rendesishme/60%Hourly2015-04-05 08:56
https://kumti.com/australianet-bllokojne-protesten-antiislame/60%Hourly2015-04-05 08:19
https://kumti.com/shqiptaret-e-bosnjes-ruajne-identitetin-kombetar/60%Hourly2015-04-05 08:11
https://kumti.com/cila-paste-eshte-teresisht-natyrale/60%Hourly2015-04-05 08:06
https://kumti.com/kompania-vendore-meka-merr-trofe-te-arte-nga-madridi/60%Hourly2015-04-05 08:05
https://kumti.com/atyre-islamofobeve-idiote-shqipfoles/60%Hourly2015-04-04 22:10
https://kumti.com/popat-serb-vs-hoxhallaret-shqiptare-hoxhe-mazllam-mazllami-video/60%Hourly2015-04-04 21:17
https://kumti.com/reagon-gazetari-muhamed-zekiri-cmenduria-e-kesaj-fare-gazete-apo-portali-express-spaska-pas-kufi/60%Hourly2015-04-04 20:59
https://kumti.com/ha-ha-portaleve-islamofobe-edhe-fusha-e-fudbollit-ju-doket-flamur-arab/60%Hourly2015-04-04 20:29
https://kumti.com/varrimi-i-babait-te-mergim-mavraj-hoxhe-metush-memedi-video/60%Hourly2015-04-04 20:25
https://kumti.com/di-biasi-nuk-eshte-si-islamofobat-tane-te-kompleksuar-ne-varrim-te-mavraj-video/60%Hourly2015-04-04 20:20
https://kumti.com/studenti-i-gazetarise-dardan-sinanaj-pyet-kpm-media-mos-luani-me-ndjenjat-e-njerzve/60%Hourly2015-04-04 20:10
https://kumti.com/budallenje-dhe-flamuri-arab/60%Hourly2015-04-04 19:32
https://kumti.com/islamofobat-nuk-po-i-sulmojn-vetem-hoxhallaret-por-edhe-fudbollistat-tane/60%Hourly2015-04-04 19:10
https://kumti.com/mos-u-habit-nga-islamofobat/60%Hourly2015-04-04 19:03
https://kumti.com/portalet-islamofobe-shqipe-shpifin-per-mergim-mavraj-diten-me-piklluese-per-te-turp/60%Hourly2015-04-04 18:49
https://kumti.com/shkencetarja-shqiptare-nga-shkodra-dr-egesta-lopci-merr-cmimin-mirenjohja-e-qytetit-nga-bashkia-shkoder/60%Hourly2015-04-04 16:59
https://kumti.com/andi-lila-i-kombtares-sexhde-midis-milanos-infrakt-per-islamofobat-hyhyhyh/60%Hourly2015-04-04 16:39
https://kumti.com/opozita-e-kosoves-therret-per-proteste-kunder-qeverise/60%Hourly2015-04-04 16:33
https://kumti.com/biznesmeni-me-i-pasur-i-rumanise-denohet-me-burg-per-korrupsion/60%Hourly2015-04-04 16:32
https://kumti.com/skandal-portalet-islamofobe-poshtrojne-varrimin-e-babait-te-mergim-mavraj/60%Hourly2015-04-04 16:31
https://kumti.com/krijohet-grupi-keshilledhenes-per-tatime-dhe-dogana/60%Hourly2015-04-04 16:29
https://kumti.com/ja-sa-eshte-rritur-akciza-per-duhan-e-alkool/60%Hourly2015-04-04 16:27
https://kumti.com/bankat-me-kritere-te-ashpra-per-kredi/60%Hourly2015-04-04 16:26
https://kumti.com/hoxhe-ekrem-avdiu-afer-mergim-mavraj-ne-faljen-e-xhenazes-babait/60%Hourly2015-04-04 16:25
https://kumti.com/andi-lila-shenon-gol-kunder-interit-dhe-feston-me-sexhde/60%Hourly2015-04-04 16:17
https://kumti.com/dita-e-tiketave-te-trafikut/60%Hourly2015-04-04 14:55
https://kumti.com/rritet-shkalla-e-varferise-ne-kosove/60%Hourly2015-04-04 14:54
https://kumti.com/jahjaga-paguan-8-400-euro-zijadinin/60%Hourly2015-04-04 14:52
https://kumti.com/ja-ilacet-false-te-prodhuara-ne-kosove-foto/60%Hourly2015-04-04 14:51
https://kumti.com/lorik-cana-ngushllon-mavrajn-vdekja-ne-diten-e-xhuma-shume-e-pelqyer-ne-islam/60%Hourly2015-04-04 12:31
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-per-suspendimin-e-hoxhe-irfan-salihut/60%Hourly2015-04-04 11:24
https://kumti.com/cka-tregoi-debati-per-hoxhe-irfan-salihun/60%Hourly2015-04-04 11:04
https://kumti.com/5-mije-nxenes-do-te-vleresohen-sipas-programit-pisa/60%Hourly2015-04-04 11:03
https://kumti.com/nato-ne-vitin-1999-turku-ne-vitin-1389/60%Hourly2015-04-04 10:58
https://kumti.com/mediat-suedeze-promovojne-turizmin-shqiptare/60%Hourly2015-04-04 09:35
https://kumti.com/agjencite-ekonomike-te-kriminalizuara/60%Hourly2015-04-04 09:18
https://kumti.com/shikoni-mesazhin-ngushellues-te-canes-per-mavrajn/60%Hourly2015-04-04 09:15
https://kumti.com/djali-e-perzuri-nga-shtepia-nenen-qe-e-rriti-jetim/60%Hourly2015-04-04 09:08
https://kumti.com/rreth-500-familje-ne-muaj-aplikojne-per-ndihma-sociale/60%Hourly2015-04-04 09:03
https://kumti.com/nuk-miratohen-rekomandimet-per-100-ditet-e-punes-se-qeverise/60%Hourly2015-04-04 07:02
https://kumti.com/ofendoi-erdogan-adoleshenti-turk-perballet-me-akuza-ne-gjykate/60%Hourly2015-04-04 06:57
https://kumti.com/zeka-hashim-thaci-ishte-pjesetar-i-ldk-se/60%Hourly2015-04-04 05:36
https://kumti.com/shpend-ahmeti-ia-permend-banesen-ismet-beqirit/60%Hourly2015-04-04 05:34
https://kumti.com/inkuzicioni-pas-galileo-galileut-radhen-e-ka-irfan-salihu/60%Hourly2015-04-03 23:51
https://kumti.com/kunderpergjigjet-irfan-salihu/60%Hourly2015-04-03 23:03
https://kumti.com/shikoni-cfar-tituj-te-poshter-nga-portalet-islamofobe-kunder-hoxhe-irfan-salihut/60%Hourly2015-04-03 22:02
https://kumti.com/braktisja-e-vatanit-ne-kosove-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-04-03 20:52
https://kumti.com/turp-ju-qofte-o-ju-arab-shejh-albani-ne-shkolle-fillore-hoxhe-abil-veseli-video/60%Hourly2015-04-03 20:29
https://kumti.com/nje-zyrtar-mban-gjashte-vende-pune/60%Hourly2015-04-03 17:32
https://kumti.com/bllokohen-arkat-fiskale/60%Hourly2015-04-03 17:30
https://kumti.com/nje-koment-madheshtore-te-faqja-zyrtare-e-hoxhe-bekir-halimit/60%Hourly2015-04-03 16:52
https://kumti.com/pajtimet-e-gjaqeve-hoxhe-bekir-halimi-dhe-hoxhe-fatmir-latifi/60%Hourly2015-04-03 16:49
https://kumti.com/ngjarje-ne-shkoder-nje-pijanec-i-dehur-shkoi-te-flen-ne-xhami-video/60%Hourly2015-04-03 16:43
https://kumti.com/mergim-mavraj-te-zotit-jemi-e-te-ai-do-te-kthehemi/60%Hourly2015-04-03 16:24
https://kumti.com/frm-mbron-turqine-dhe-imam-irfan-salihun/60%Hourly2015-04-03 16:09
https://kumti.com/cia-mbeshtet-hoxhen-nga-prizren-irfan-salihu/60%Hourly2015-04-03 16:01
https://kumti.com/ironi-a-po-punojne-per-bik-un-racistat-islamofob-arbana-xharra-dhe-berat-buzhala/60%Hourly2015-04-03 15:42
https://kumti.com/per-cka-u-suspendua-imami-irfan-salihu/60%Hourly2015-04-03 12:52
https://kumti.com/turpi-i-radhes-i-bik-ut-suspendon-imamin-irfan-salihu/60%Hourly2015-04-03 12:25
https://kumti.com/fondamentalistet-raciste-islamofob/60%Hourly2015-04-03 10:28
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifi-dhe-hoxhe-bekir-halimi-flasin-per-akuzat-e-islamofobave-kombi-vs-feja-video/60%Hourly2015-04-02 21:14
https://kumti.com/akuza-e-disave-se-hoxhe-bekir-halimi-flet-per-gjera-aktuale-video/60%Hourly2015-04-02 20:58
https://kumti.com/arabet-dhe-pasuria-e-tyre-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-04-02 20:45
https://kumti.com/skandal-mark-krasniqi-e-ofendon-rende-adem-demacin-video/60%Hourly2015-04-02 19:55
https://kumti.com/suedi-i-ka-kerkuar-falje-arabise-saudite/60%Hourly2015-04-02 10:54
https://kumti.com/jeta-e-nje-outlaw-i/60%Hourly2015-04-02 10:39
https://kumti.com/presidenti-i-maqedonise-gjorgje-ivanov-takon-homologun-shqiptar-bujar-nishani/60%Hourly2015-04-02 10:23
https://kumti.com/pakistani-do-te-bleje-tete-nendetese-nga-kina/60%Hourly2015-04-02 10:21
https://kumti.com/kine-kumarxhite-me-gishta-ne-goje/60%Hourly2015-04-02 10:18
https://kumti.com/htc-prezanton-edhe-one-m8s/60%Hourly2015-04-02 10:17
https://kumti.com/te-premten-hapet-panairi-i-automjeteve-ne-new-york/60%Hourly2015-04-02 10:16
https://kumti.com/arti-i-berjes-se-librit/60%Hourly2015-04-02 10:11
https://kumti.com/greqise-i-duhen-edhe-19-miliarde-euro/60%Hourly2015-04-02 10:09
https://kumti.com/tragjedi-ne-rusi-43-te-vdekur/60%Hourly2015-04-02 10:02
https://kumti.com/izraeli-teston-sistemin-e-ri-antiraketor-ministri-mbrojtje-nga-hezbollahu/60%Hourly2015-04-02 09:57
https://kumti.com/sindikata-e-rtk-protestoi-shpresat-ne-rekomandimet-e-kuvendit/60%Hourly2015-04-02 09:47
https://kumti.com/ffk-ja-kerkon-respektimin-mes-shume-injorimesh/60%Hourly2015-04-02 09:43
https://kumti.com/galatasaray-mund-ta-shese-xhemailin-per-6-milione-euro/60%Hourly2015-04-02 09:40
https://kumti.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-korce/60%Hourly2015-04-02 09:38
https://kumti.com/kapen-60-klandestine-ne-kakavije-mes-tyre-femra-dhe-femije/60%Hourly2015-04-02 09:36
https://kumti.com/palestinezi-e-fal-vepren-milioneshe-te-banksyt-foto/60%Hourly2015-04-02 09:31
https://kumti.com/cfare-ndodhi-dje-ne-turqi/60%Hourly2015-04-02 09:25
https://kumti.com/perimet-jeshile-rinojne-trurin-njerezor-deri-11-vjet/60%Hourly2015-04-02 09:22
https://kumti.com/perimet-jeshile-rinojne-trurin-njerezor-deri-11-vjet-2/60%Hourly2015-04-02 09:22
https://kumti.com/stamboll-operacione-per-ndalimin-e-te-dyshuarve-per-lidhje-me-organizaten-dhkp-c/60%Hourly2015-04-02 09:20
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-nje-kampusi-universitar-ne-kenia-disa-persona-merren-peng/60%Hourly2015-04-02 09:18
https://kumti.com/rektori-zejnullahu-denohet-me-7-000-euro-gjobe/60%Hourly2015-04-02 09:15
https://kumti.com/kuvendi-i-kosoves-nje-minute-heshtje-per-vdekjen-e-deputetit/60%Hourly2015-04-02 09:10
https://kumti.com/peticion-online-per-kthimin-e-hoxhes-dr-shefqet-krasniqi-ne-xhamine-e-madhe-ne-prishtine/60%Hourly2015-04-02 07:41
https://kumti.com/rruga-shkup-prishtine-eshte-e-mbyllur/60%Hourly2015-04-01 15:38
https://kumti.com/dikush-po-mundohet-qe-t-i-njollos-vlerat-e-uck-es/60%Hourly2015-04-01 15:31
https://kumti.com/psikologu-van-der-hoven-shqiptimi-i-fjales-allah-mbron-nga-semundjet-shpirterore/60%Hourly2015-04-01 15:24
https://kumti.com/shkencetari-i-pare-i-planetit-muslimani-qe-jetoi-700-vjet-para-newtonit/60%Hourly2015-04-01 15:21
https://kumti.com/10-keshilla-per-diten-e-pare-te-punes-2/60%Hourly2015-04-01 15:21
https://kumti.com/10-keshilla-per-diten-e-pare-te-punes/60%Hourly2015-04-01 15:08
https://kumti.com/si-u-zbulua-aspirina-2/60%Hourly2015-04-01 15:01
https://kumti.com/biznesmene-te-fuqishem-nga-austria-vizitojne-gjilanin/60%Hourly2015-04-01 14:47
https://kumti.com/ne-kosoven-e-varfer-cdo-i-treti-zyrtar-i-larte-ka-me-shume-se-nje-vend-te-punes/60%Hourly2015-04-01 14:45
https://kumti.com/9-te-famshmit-amerikan-qe-ju-ndoshta-se-keni-ditur-qe-jane-mysliman/60%Hourly2015-04-01 12:09
https://kumti.com/kontesti-komune-ipeshkvi-mban-peng-86-pronare-biznesesh-ne-prishtine/60%Hourly2015-04-01 11:39
https://kumti.com/inpo-premtimet-e-papermbushura-te-ahmetit-ne-kryeqytet/60%Hourly2015-04-01 11:37
https://kumti.com/shkrijne-pasurine-per-te-ndihmuar-emigrantet/60%Hourly2015-04-01 11:34
https://kumti.com/vdiq-personi-me-i-vjeter-ne-bote/60%Hourly2015-04-01 11:33
https://kumti.com/buhariu-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-nigeri/60%Hourly2015-04-01 11:28
https://kumti.com/ambasadori-i-izraelit-levy-ne-jemi-miq/60%Hourly2015-04-01 11:24
https://kumti.com/facebook-10-gjera-te-mahnitshme-qe-ju-ndodhin-kur-ju/60%Hourly2015-04-01 11:17
https://kumti.com/shaquille-o-neal-eshte-musliman/60%Hourly2015-04-01 11:05
https://kumti.com/thirrjet-me-ze-ne-whatsapp-tani-te-disponueshme-per-te-gjithe/60%Hourly2015-04-01 10:44
https://kumti.com/bmw-abu-dhabi-prezanton-bmw-i8-foto/60%Hourly2015-04-01 10:44
https://kumti.com/duka-ua-ndalon-xhamine-e-kishen-lojtareve-te-kombetares/60%Hourly2015-04-01 10:40
https://kumti.com/besimi-dhe-durimi-na-sollen-fitoren-thote-lenjani/60%Hourly2015-04-01 10:39
https://kumti.com/ne-pervjetorin-e-maskares-se-lubeniqit-shfuqizohen-denimet-per-autoret-e-saj/60%Hourly2015-04-01 10:37
https://kumti.com/thaci-shume-gjera-na-bashkojne-me-izraelin/60%Hourly2015-04-01 10:19
https://kumti.com/netanyahu-marreveshja-me-iranin-hape-rruge-per-arme-berthamore/60%Hourly2015-04-01 10:18
https://kumti.com/nderron-jete-prokurori-turk-qe-u-zu-rob/60%Hourly2015-04-01 10:16
https://kumti.com/sheshel-refuzon-t-i-dorezohet-hages/60%Hourly2015-04-01 10:14
https://kumti.com/skenderaj-arrestohen-kater-persona-per-prostitucion/60%Hourly2015-04-01 10:14
https://kumti.com/ende-s-ka-marreveshje-me-iranin/60%Hourly2015-04-01 10:13
https://kumti.com/sot-16-vjet-nga-masakra-e-lubeniqit/60%Hourly2015-04-01 10:12
https://kumti.com/per-zhvillimin-e-kosoves-duhen-disa-dekada/60%Hourly2015-04-01 10:10
https://kumti.com/ulet-cmimi-i-naftes/60%Hourly2015-04-01 10:09
https://kumti.com/po-thellohet-deficiti-tregtare/60%Hourly2015-04-01 10:08
https://kumti.com/cka-eshte-inovacioni/60%Hourly2015-04-01 10:06
https://kumti.com/edhe-nje-kompani-e-re-ajrore-ne-kosove/60%Hourly2015-04-01 10:05
https://kumti.com/ekrem-hoxha-harrojeni-operatorin-telefonik-per-veriun/60%Hourly2015-04-01 10:02
https://kumti.com/tre-te-arrestuar-ne-shterpce-per-falsifikim-parash/60%Hourly2015-04-01 10:01
https://kumti.com/a-po-i-del-harami-anjshahe-halimit/60%Hourly2015-04-01 10:00
https://kumti.com/prokurorja-badivuku-denoncon-nderhyrjet-ne-rastin-kunder-gani-gecit/60%Hourly2015-04-01 09:59
https://kumti.com/mustafa-thote-se-do-ta-ktheje-besimin-e-qytetareve/60%Hourly2015-04-01 09:58
https://kumti.com/nje-video-me-pikepyetje-per-tragjedine-e-germanwings/60%Hourly2015-04-01 09:56
https://kumti.com/ia-vjedhin-paret-permes-internetit/60%Hourly2015-04-01 09:56
https://kumti.com/dollapat-ne-shkolla-demtohen-kohe-pas-kohe/60%Hourly2015-04-01 09:52
https://kumti.com/rosu-dhe-eulex-kthehen-ne-vendin-ku-u-vra-enver-zymberi/60%Hourly2015-04-01 09:51
https://kumti.com/fak-u-nuk-shkon-ne-veri-pa-nje-marreveshje-me-nato-n/60%Hourly2015-04-01 09:49