XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/skandaloze-ja-si-e-diskriminuan-nje-myslimane-ne-aeroplan-foto/60%Hourly2015-05-31 23:49
https://kumti.com/chobani-gjysmen-e-pasurise-ne-ndihme-te-botes/60%Hourly2015-05-31 23:19
https://kumti.com/clirimi-i-stambollit-drite-e-shpreses-per-popujte-e-botes/60%Hourly2015-05-31 09:16
https://kumti.com/eksperiment-social-me-femijet-ne-park/60%Hourly2015-05-31 08:21
https://kumti.com/kosova-s-i-permbush-zotimet-per-uljen-e-varferise/60%Hourly2015-05-31 08:17
https://kumti.com/shkollat-e-sterngarkuara-me-nxenes/60%Hourly2015-05-31 08:15
https://kumti.com/shesheli-nuk-shkoj-ne-hage/60%Hourly2015-05-31 08:13
https://kumti.com/libia-kerkon-ndihme-ne-luften-kunder-isis-it/60%Hourly2015-05-31 08:08
https://kumti.com/zgjedhjet-per-kreun-e-ldk-ne-gare-isa-mustafa-dhe-vjosa-osmani/60%Hourly2015-05-31 08:05
https://kumti.com/5-vjetori-i-ngjarjes-mavi-marmara/60%Hourly2015-05-31 07:58
https://kumti.com/ngadhenjimi-i-stambollit-historia-dhe-madheshtia/60%Hourly2015-05-31 07:56
https://kumti.com/selman-el-aude-arabet-jane-para-nje-shanse-historike-per-rilindje/60%Hourly2015-05-31 07:55
https://kumti.com/krimet-e-iranit-ne-rajonin-e-ahvazise-2/60%Hourly2015-05-30 15:06
https://kumti.com/cipa-prej-druri/60%Hourly2015-05-30 11:48
https://kumti.com/nje-gazete-ruse-publikon-foto-te-rralle-te-isa-boletinit/60%Hourly2015-05-30 11:47
https://kumti.com/katari-dhuron-50-milion-dollare-ndihme-per-muslimanet-rohingya/60%Hourly2015-05-30 11:44
https://kumti.com/erdogan-dhe-davutoglu-ne-posterin-me-te-madh-ne-bote/60%Hourly2015-05-30 11:43
https://kumti.com/sionistet-crrenjosin-6000-fidane-ulliri-prane-ramallahut/60%Hourly2015-05-30 11:34
https://kumti.com/kfor-i-kerkon-qetesi-gjate-rivarrimit-te-eshtrave-te-boletinit/60%Hourly2015-05-30 11:29
https://kumti.com/mbroni-dhembet-tuaj/60%Hourly2015-05-29 23:26
https://kumti.com/krimet-e-iranit-ne-rajonin-e-ahvazise/60%Hourly2015-05-29 15:01
https://kumti.com/15-vjecarja-nga-jordania-zbulon-satelitin-qe-gjurmon-mbeturinat-ne-hapesire/60%Hourly2015-05-29 14:59
https://kumti.com/shqiperi-ministria-e-brendshme-hap-portal-kunder-hakerave-e-xhihadisteve/60%Hourly2015-05-29 13:49
https://kumti.com/lufta-speciale-ruso-turke-kunder-amerikaneve-ne-ballkan/60%Hourly2015-05-29 13:42
https://kumti.com/vuciq-bizneset-serbe-qe-investojne-ne-kosove-do-te-lirohen-nga-taksat/60%Hourly2015-05-29 13:40
https://kumti.com/namazi-para-ne-capitol-hill/60%Hourly2015-05-29 10:43
https://kumti.com/deputetet-e-pdk-se-qe-i-thane-jo-gjykates-speciale/60%Hourly2015-05-29 10:42
https://kumti.com/prishtine-lideret-fetare-thone-askush-s-ka-te-drejte-te-vrase-ne-emer-te-zotit/60%Hourly2015-05-29 10:40
https://kumti.com/behet-mire-perfundon-hipkrizia-e-blair-me-doreheqjen-e-tij-si-i-derguar-i-paqes-ne-lm/60%Hourly2015-05-29 10:39
https://kumti.com/egjipti-kerkon-ekstradimin-e-shejh-kardavit/60%Hourly2015-05-29 10:39
https://kumti.com/viktimat-e-varferise-muslimanet-rohingya-perjetojne-drame-te-vertete-ne-oqean/60%Hourly2015-05-29 10:39
https://kumti.com/universitetet-ne-korene-jugore-ofrojne-dhoma-per-namaz-dhe-ushqim-hallall/60%Hourly2015-05-29 10:35
https://kumti.com/afera-e-pergjimit-ne-evrope-dhe-takimi-i-g-7/60%Hourly2015-05-29 10:34
https://kumti.com/egjipt-vazhdojne-arrestimet-e-udheheqesve-te-vellazerise-muslimane/60%Hourly2015-05-29 10:32
https://kumti.com/ushtria-amerikane-ka-shperndare-kampione-antraksi-ne-10-shtete/60%Hourly2015-05-29 10:30
https://kumti.com/video-e-masakres-ne-tirane-momenti-i-arrestimit-te-nipit-te-mentor-lufit/60%Hourly2015-05-29 10:27
https://kumti.com/deshmite-kontradiktore-per-vrasjen-te-killerit-italian/60%Hourly2015-05-29 10:26
https://kumti.com/bicikleta-me-e-shtrenjte-ne-bote-eshte-shitur-80-000eur/60%Hourly2015-05-28 23:32
https://kumti.com/temperaturat-e-larta-shkrijne-rruget-ne-indi/60%Hourly2015-05-28 23:32
https://kumti.com/modifikohet-audi-rs6-avant/60%Hourly2015-05-28 23:28
https://kumti.com/prostitucioni-i-kushton-frances-1-6-miliarde-euro-ne-vit/60%Hourly2015-05-28 23:16
https://kumti.com/rifeudalizimi-i-botes-jean-ziegler/60%Hourly2015-05-28 23:14
https://kumti.com/infak-shpenzuarimi-ne-rruge-te-allahut/60%Hourly2015-05-28 23:10
https://kumti.com/iktinaz/60%Hourly2015-05-28 23:09
https://kumti.com/ixharah/60%Hourly2015-05-28 23:09
https://kumti.com/el-hisbah-sistem-shteteror-i-inspektimit-te-fairplay/60%Hourly2015-05-28 23:08
https://kumti.com/hima-prona-publike-e-cila-eshte-e/60%Hourly2015-05-28 23:07
https://kumti.com/gharim-personi-i-cili-eshte-ne-borxh-dhe/60%Hourly2015-05-28 23:07
https://kumti.com/gharari-pasiguria-dhe-paqartesia-ne-transaksione/60%Hourly2015-05-28 23:06
https://kumti.com/bejt-ul-mal-thesari-i-shtetit-islam/60%Hourly2015-05-28 23:06
https://kumti.com/aukaf/60%Hourly2015-05-28 23:06
https://kumti.com/ata-dhenje/60%Hourly2015-05-28 23:04
https://kumti.com/implantologjia-metoda-e-mbjelljes-se-dhembeve/60%Hourly2015-05-28 22:35
https://kumti.com/parandalim-dhe-trajtim-i-semundjeve-ne-sistemin-e-tretes/60%Hourly2015-05-28 22:27
https://kumti.com/si-ta-parandalojme-prosiazen/60%Hourly2015-05-28 22:20
https://kumti.com/dhimbja-e-kokes-shkaqet-diagonoza-dhe-trajtimi-i-saj/60%Hourly2015-05-28 22:01
https://kumti.com/shba-nderton-bombe-elektromagnetike-video/60%Hourly2015-05-28 21:58
https://kumti.com/5-ide-klasike-per-terrace/60%Hourly2015-05-28 20:59
https://kumti.com/5-ide-per-ndricimin-e-kopshtit-apo-oborrit/60%Hourly2015-05-28 20:56
https://kumti.com/4-ide-per-raft-librash/60%Hourly2015-05-28 20:04
https://kumti.com/si-t-i-riparoni-patentat-zinxhiret-e-rrobave/60%Hourly2015-05-28 20:02
https://kumti.com/si-t-i-riparoni-patentat-zinxhiret-e-rrobave-2/60%Hourly2015-05-28 20:02
https://kumti.com/spanja-me-pese-ekipe-ne-ligen-e-kampioneve/60%Hourly2015-05-28 10:08
https://kumti.com/larje-hesapesh-mes-grupeve-rivale-u-prishen-pazaret-e-trafikut-te-droges/60%Hourly2015-05-28 10:03
https://kumti.com/moti-i-keq-ne-shba-shkon-ne-21-numri-i-viktimave-ne-teksas/60%Hourly2015-05-28 10:01
https://kumti.com/xiaomi-mi-5-vjen-ne-fund-te-vitit/60%Hourly2015-05-28 09:59
https://kumti.com/kryeministri-vucic-njeh-mikepritjen-shqiptare-nuk-pati-provokacija/60%Hourly2015-05-28 09:49
https://kumti.com/qeveria-britanike-duhet-te-flase-me-adoleshentet-myslimane/60%Hourly2015-05-28 09:40
https://kumti.com/shqiptaret-e-isis-duan-te-kthehen-por-terroristet-si-lejojne/60%Hourly2015-05-28 09:33
https://kumti.com/modeli-i-myftinise-se-elbasanit-ne-parandalimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem-fetar/60%Hourly2015-05-28 09:27
https://kumti.com/ushtaret-sionist-shprehin-mllefin-me-komanden-e-tyre/60%Hourly2015-05-28 09:21
https://kumti.com/qytetaret-e-skenderajt-ne-proteste-bllokohet-kryqezimi-i-komoranit-foto/60%Hourly2015-05-28 09:15
https://kumti.com/laptop-me-pedale/60%Hourly2015-05-27 23:36
https://kumti.com/mueller-do-te-loboje-qe-bizneset-gjermane-te-investojne-ne-kosove/60%Hourly2015-05-27 16:58
https://kumti.com/turqia-do-kete-avionet-e-prodhimit-vendas/60%Hourly2015-05-27 16:57
https://kumti.com/sylejman-bejta-perjetoi-maltretimet-me-cnjerezore-ne-burgjet-serbe/60%Hourly2015-05-27 16:54
https://kumti.com/ne-pranga-prifti-pedofil-shkroi-bibel-pornografike-me-femije/60%Hourly2015-05-27 11:42
https://kumti.com/ish-anetarja-e-deshmitareve-te-jehovait-ky-sekt-te-shkaterron-jete/60%Hourly2015-05-27 11:31
https://kumti.com/zaev-shtate-shqiptaret-e-pafajshem-po-qendrojne-ne-burg-per-rastin-monstra/60%Hourly2015-05-27 11:28
https://kumti.com/drenica-2-selimi-denohet-edhe-me-8-vjet/60%Hourly2015-05-27 11:23
https://kumti.com/reagon-djali-i-sami-lushtakut/60%Hourly2015-05-27 11:21
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-sa-me-shume-qershite/60%Hourly2015-05-27 10:39
https://kumti.com/nuk-luftova-per-arab-po-per-mesxhidi-aksane/60%Hourly2015-05-27 10:31
https://kumti.com/erdogan-i-tregon-vendin-gazetes-new-york-times/60%Hourly2015-05-27 10:16
https://kumti.com/termet-ne-fifa-arrestohen-disa-zyrtare/60%Hourly2015-05-27 10:15
https://kumti.com/pritet-shpallja-e-vendimit-edhe-per-drenica-2/60%Hourly2015-05-27 09:49
https://kumti.com/a-ka-jete-pas-vdekjes-deshmia-e-jashtezakonshme-e-neurokirurgut-amerikan/60%Hourly2015-05-27 09:45
https://kumti.com/vuciq-zbret-ne-tirane/60%Hourly2015-05-27 09:37
https://kumti.com/audi-a8-sjell-prodhimin-me-perfekt-ne-2017/60%Hourly2015-05-27 09:33
https://kumti.com/kardiologet-kercenojne-me-greve/60%Hourly2015-05-27 09:05
https://kumti.com/qeveria-ul-shpenzimet-e-luksit/60%Hourly2015-05-27 09:01
https://kumti.com/shaljanet-inkurajohen-te-kultivojne-bimet-mjekesore/60%Hourly2015-05-27 09:00
https://kumti.com/permbytje-ne-oklahoma-dhe-teksas-17-te-vdekur-e-mbi-40-te-zhdukur/60%Hourly2015-05-27 08:58
https://kumti.com/nga-maqedonia-ne-bankat-e-zvicres-jane-fshehur-mbi-5-2-miliarde-dollare/60%Hourly2015-05-27 08:54
https://kumti.com/gruevski-te-enjten-ne-tirane/60%Hourly2015-05-27 08:53
https://kumti.com/kryeministri-dhe-gjysma-e-ministrave-fshehin-shpenzimet/60%Hourly2015-05-27 08:52
https://kumti.com/opozita-mobilizohet-per-ta-deshtuar-votimin-e-speciales/60%Hourly2015-05-27 08:51
https://kumti.com/viktimat-e-varferise-dhe-kontrabandisteve-muslimanet-rohingya-perjetojne-drame-te-vertete-ne-oqeanin-indian/60%Hourly2015-05-27 08:50
https://kumti.com/investimi-400-milionesh-ne-rrezik/60%Hourly2015-05-27 08:48
https://kumti.com/qeveria-dergon-ne-kuvend-amendamentet-per-fak-un/60%Hourly2015-05-27 08:47
https://kumti.com/merkel-shpallet-gruaja-me-e-fuqishme-e-botes-nga-forbes/60%Hourly2015-05-27 08:42
https://kumti.com/sami-lushtaku-denohet-12-vjet-burg-sylejman-selimi-6-vjet/60%Hourly2015-05-27 08:31
https://kumti.com/okb-825-mije-te-mitur-trafikohen-cdo-vit/60%Hourly2015-05-27 08:30
https://kumti.com/frutat-e-malit-boronica-mbrojtje-te-shkelqyeshme-nga-semundjet/60%Hourly2015-05-26 18:29
https://kumti.com/unioni-i-hoxhallareve-dhuron-200-mije-franga-per-lagjjen-e-trimave-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-26 18:14
https://kumti.com/zbulohet-vrasesi-i-kosovarit-ne-vjene-dhe-arsyeja-e-vrasjes/60%Hourly2015-05-26 18:13
https://kumti.com/1-360-940-eur-do-te-shprendahen-per-430-mikro-biznese-ne-kosove/60%Hourly2015-05-26 18:12
https://kumti.com/infeksionet-e-rrugeve-urinare/60%Hourly2015-05-26 17:20
https://kumti.com/gjermania-pezullon-shengenin/60%Hourly2015-05-26 17:16
https://kumti.com/neser-publikohet-monstra-mediat-ne-maqedoni-thone-se-ky-eshte-fundi-i-vmro-se-dhe-bdi-se/60%Hourly2015-05-26 16:06
https://kumti.com/biznesi-i-turqise-ne-kosove/60%Hourly2015-05-26 16:05
https://kumti.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-fajde/60%Hourly2015-05-26 16:02
https://kumti.com/thaci-ne-ks-kosova-denon-incidentet-ne-kumanove-dhe-perkrah-maqedonine-stabile/60%Hourly2015-05-26 16:00
https://kumti.com/gjendet-bomba-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-koln/60%Hourly2015-05-26 15:59
https://kumti.com/765-te-vdekur-nga-temperaturat-e-larta-ne-indi/60%Hourly2015-05-26 15:58
https://kumti.com/policia-izraelite-arreston-20-palestineze-mes-tyre-dhe-minorene/60%Hourly2015-05-26 15:57
https://kumti.com/perfundon-takimi-i-trete-mes-lidereve-te-kater-partive-me-te-medha-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-26 15:56
https://kumti.com/ushtria-e-rusise-po-kryen-stervitje-gatishmerie/60%Hourly2015-05-26 15:55
https://kumti.com/policia-blindon-tiranen-per-viziten-kryeministrit-serb/60%Hourly2015-05-26 15:53
https://kumti.com/aloe-vera-bima-qe-perdoret-per-disa-semundje/60%Hourly2015-05-26 09:43
https://kumti.com/ne-xhirim-te-ngadalshem-misteret-e-botes-qe-ne-nuk-i-shohim/60%Hourly2015-05-26 08:25
https://kumti.com/si-funksionojne-airbaget/60%Hourly2015-05-26 08:17
https://kumti.com/une-nuk-e-kam-ditur-a-mund-te-flutruoje-njeriu-vetem-nga-balonat/60%Hourly2015-05-26 08:08
https://kumti.com/une-nuk-e-kam-ditur-magnetet-mund-te-demtojne-kompjuterin/60%Hourly2015-05-26 08:06
https://kumti.com/shtatzania-pas-moshes-35-vjec-8-keshilla-te-vlefshme/60%Hourly2015-05-26 07:33
https://kumti.com/emocionuese-hoxha-qan-per-viktimat-e-kumanoves/60%Hourly2015-05-25 22:12
https://kumti.com/27-ide-se-si-lehtesisht-mund-t-i-ruani-gjerat-ne-hapesira-te-vogla/60%Hourly2015-05-25 20:21
https://kumti.com/27-ide-se-si-lehtesisht-mund-t-i-ruani-gjerat-ne-hapesira-te-vogla-2/60%Hourly2015-05-25 20:21
https://kumti.com/3-mbajtes-shume-i-perdorshem-i-librave/60%Hourly2015-05-25 20:18
https://kumti.com/2-ide-per-rregullimin-e-oborrit/60%Hourly2015-05-25 20:15
https://kumti.com/termet-e-strategjise-nderkombetare-te-bashkepunimit-ne-ekonomine-boterore-2/60%Hourly2015-05-25 20:06
https://kumti.com/cfare-dime-gabim-per-semundjet-e-lekures/60%Hourly2015-05-25 19:45
https://kumti.com/e-fshehta-e-peshtymes/60%Hourly2015-05-25 19:37
https://kumti.com/e-fshehta-e-peshtymes-2/60%Hourly2015-05-25 19:37
https://kumti.com/mbani-diete-dhe-nuk-dobesoheni-ja-arsyet/60%Hourly2015-05-25 19:27
https://kumti.com/5-arsyet-pse-shqiperia-e-madhe-do-te-ishte-nje-ide-e-mire-sipas-buzfeed/60%Hourly2015-05-25 19:08
https://kumti.com/resurset-ujore-dhe-shfrytezimi-i-ujerave-te-kosoves/60%Hourly2015-05-25 19:03
https://kumti.com/kuptojeni-se-sa-kohe-u-nevojitet-mbeturinave-te-shperbehen-atehere-hidhni/60%Hourly2015-05-25 18:59
https://kumti.com/nje-menyre-ekologjike-per-riciklimin-e-gomave/60%Hourly2015-05-25 18:54
https://kumti.com/dy-menyra-si-ta-pastroni-sterilizoni-ujin/60%Hourly2015-05-25 18:51
https://kumti.com/si-te-dalim-nga-kurthi-i-dhunes-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-05-25 18:36
https://kumti.com/nje-paraqitje-e-shkurter-por-e-jashtezakonshme-e-21-diteve-te-para-te-jetes-se-nje-blete/60%Hourly2015-05-25 18:27
https://kumti.com/neser-falet-namazi-i-xhenazes-se-mirsad-ndrecajt/60%Hourly2015-05-25 17:28
https://kumti.com/kurdet-sulmojne-nje-baze-turke/60%Hourly2015-05-25 17:26
https://kumti.com/ky-eshte-personi-qe-e-qelloi-per-vdekje-kosovarin-ne-vjene/60%Hourly2015-05-25 17:24
https://kumti.com/presidenti-i-sapozgjedhur-polak-u-sherben-kafe-qytetareve/60%Hourly2015-05-25 17:23
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-ne-kumanove-do-te-padisin-maqedonine-2/60%Hourly2015-05-25 17:20
https://kumti.com/na-lodhet-me-kete-far-ekstremizmi/60%Hourly2015-05-25 17:09
https://kumti.com/nje-grusht-arra-ne-dite-mban-kancerin-larg/60%Hourly2015-05-25 16:55
https://kumti.com/lamborghini-mbetet-vetem-per-italine/60%Hourly2015-05-25 16:54
https://kumti.com/myslimani-ne-prishtine-o-pope-na-lodhe-me-renie-kambanash/60%Hourly2015-05-25 16:45
https://kumti.com/denime-mjerane-me-vdekje-ne-egjipt/60%Hourly2015-05-25 16:39
https://kumti.com/mega-tradhetia-e-shqipfolesve-qe-bejne-pazarlleqe-pa-hanxhiun/60%Hourly2015-05-25 16:28
https://kumti.com/brenda-7-diteve-ne-argjentine-nderrojne-jete-dy-futbolliste-ne-fushen-e-blerte/60%Hourly2015-05-25 16:23
https://kumti.com/430-te-vdekur-ne-indi-nga-temperaturat-e-larta/60%Hourly2015-05-25 16:21
https://kumti.com/semundja-e-gjumit-kercenon-11-milion-keniane/60%Hourly2015-05-25 16:21
https://kumti.com/futbollistet-dhe-mijera-tifoze-te-chelsea-parade-ne-londer-me-trofeun-e-premier-league/60%Hourly2015-05-25 16:19
https://kumti.com/apple-aksidentalisht-zbulon-verzionin-iphone-6c/60%Hourly2015-05-25 16:14
https://kumti.com/q519t-telefoni-me-i-ri-zte/60%Hourly2015-05-25 16:13
https://kumti.com/po-jam-myslimane-dhe-feministe/60%Hourly2015-05-25 16:10
https://kumti.com/vdiq-edhe-nje-16-vjecar-i-afganistanit-ne-hekurudhat-e-maqedonise/60%Hourly2015-05-25 16:05
https://kumti.com/zvicra-publikon-emrat-e-shtetasve-te-huaj-me-llogari-bankare-ne-kete-vend-kush-ka-llogari-nga-funksionaret-e-maqedonise/60%Hourly2015-05-25 16:01
https://kumti.com/ja-shtetet-qe-kane-ndihmuar-me-se-shumti-gazen/60%Hourly2015-05-25 15:53
https://kumti.com/cfare-i-shkroi-djali-beg-rizajt/60%Hourly2015-05-25 15:50
https://kumti.com/sondazhi-kush-do-te-jete-kryetari-i-ri-i-ldk-se/60%Hourly2015-05-25 15:46
https://kumti.com/mirsad-ndrecaj-se-bashku-me-hoxhe-shefqet-krasniqin/60%Hourly2015-05-24 17:53
https://kumti.com/kuran-nga-atdhe-rizaj-djali-i-beg-rizaj/60%Hourly2015-05-24 11:56
https://kumti.com/forcat-e-armatosura-gjermane-vendosin-te-punesojne-imame-per-muslimanet-ne-ushtri/60%Hourly2015-05-23 21:16
https://kumti.com/ekskluzive-ne-kosove-po-pergatitet-nje-aksion-i-ngjashem-me-ate-te-kumanoves/60%Hourly2015-05-23 14:12
https://kumti.com/kmdlnj-ndrecaj-dhe-beg-riza-u-vrane-pasi-u-dorezuan/60%Hourly2015-05-23 14:02
https://kumti.com/zbulohen-175-vetura-pa-dogane/60%Hourly2015-05-23 14:00
https://kumti.com/kryetari-i-liberland-arrestohet-ne-shtetin-qe-sapo-e-krijoi-ne-ballkan/60%Hourly2015-05-23 13:57
https://kumti.com/veselinoviq-nderton-hotel-me-5-yje-ne-kopaonik/60%Hourly2015-05-23 13:55
https://kumti.com/soros-rezikohemi-nga-lufta-e-trete-boterore/60%Hourly2015-05-23 13:53
https://kumti.com/keshilltaret-e-jahjages-me-rroga-me-te-larta-se-kryeministri/60%Hourly2015-05-23 13:52
https://kumti.com/nga-1980-ne-kaliforni-jane-ndertuar-22-burgje/60%Hourly2015-05-23 10:32
https://kumti.com/artistet-nga-kosova-me-identiteti-im-ne-ankara/60%Hourly2015-05-23 10:26
https://kumti.com/persona-te-maskuar-e-kane-sulmuar-gazetarin-sashe-ivanovski/60%Hourly2015-05-23 10:00
https://kumti.com/shkoder-vodhen-dhe-vrane-gruan-arrestohet-mbesa-dhe-nje-27-vjecar/60%Hourly2015-05-23 09:58
https://kumti.com/obama-nenshkruan-aktin-e-rishikimit-berthamor/60%Hourly2015-05-23 09:53
https://kumti.com/casillas-mirepret-de-gean-te-reali/60%Hourly2015-05-23 09:52
https://kumti.com/mourinho-mbetet-ne-premier-lige-pas-largimit-nga-chelsea/60%Hourly2015-05-23 09:50
https://kumti.com/turqia-ndihmon-ne-shkollimin-e-pjesetareve-te-fsk-se/60%Hourly2015-05-23 09:49
https://kumti.com/golf-gti-2019-model-i-vecante-i-volkswagenit/60%Hourly2015-05-23 09:48
https://kumti.com/serbet-ne-kishen-shen-nikolla-luten-per-kthimin-e-kosoves/60%Hourly2015-05-23 09:45
https://kumti.com/te-arrestuarit-ne-kumanove-po-hetohen-per-terrorizem/60%Hourly2015-05-23 08:30
https://kumti.com/keqshfrytezimi-i-pergjimeve-ne-ligjin-e-ri-nuk-do-te-ndodhe/60%Hourly2015-05-23 08:29
https://kumti.com/turqit-kerkojne-te-investojne-ne-disa-fusha-ne-kosove/60%Hourly2015-05-23 08:25
https://kumti.com/lutfi-haziri-zyrtarizon-kandidaturen-per-kryetar-te-ldk-se/60%Hourly2015-05-23 08:24
https://kumti.com/pse-eshte-lodhur-beogradi-me-prishtinen/60%Hourly2015-05-23 08:19
https://kumti.com/erdogan-brezi-i-cili-nuk-di-historine-gjuhen-dhe-fene-nuk-ka-te-ardhme/60%Hourly2015-05-23 08:17
https://kumti.com/te-mbjellin-lumturine-bashkeshortore/60%Hourly2015-05-23 01:23
https://kumti.com/monstri-land-rover-defender/60%Hourly2015-05-23 01:22
https://kumti.com/11-vjecari-me-fakultet/60%Hourly2015-05-23 01:18
https://kumti.com/c-eshte-crregullimi-narcistik/60%Hourly2015-05-23 01:14
https://kumti.com/meksike-vriten-37-anetare-te-nje-bande-nga-policia/60%Hourly2015-05-23 01:00
https://kumti.com/allegri-barca-klubi-me-i-mire-ne-bote/60%Hourly2015-05-23 00:57
https://kumti.com/beg-rizaj-varroset-te-dielen-ne-kompleksin-memorial-ne-gllogjan/60%Hourly2015-05-23 00:52
https://kumti.com/apple-lanson-ios-9-per-iphonet-e-vjeter/60%Hourly2015-05-23 00:50
https://kumti.com/prishtine-me-frymezon-profeti-muhamed-per-pastertine/60%Hourly2015-05-23 00:40
https://kumti.com/tre-nga-nente-te-vraret-jane-masakruar-deri-ne-shperfytyrim/60%Hourly2015-05-23 00:34
https://kumti.com/murphy-i-frikohet-dominimit-te-rusise-ne-ballkan/60%Hourly2015-05-23 00:29
https://kumti.com/ushtaraku-bullgar-maqedonia-mund-te-behet-teresisht-shqiptare-pa-qene-nevoja-e-ndarjes/60%Hourly2015-05-22 10:21
https://kumti.com/ku-jane-unazat-e-qytetit-shpend-ahmeti/60%Hourly2015-05-22 10:02
https://kumti.com/ja-prova-ukraina-rrezon-dronin-high-tech-te-rusise-video/60%Hourly2015-05-22 09:55
https://kumti.com/kriza-politike-paralizon-ekonomine-e-maqedonise/60%Hourly2015-05-22 09:51
https://kumti.com/bizneset-kosovare-ne-shqiperi-po-falimentojne/60%Hourly2015-05-22 09:47
https://kumti.com/isis-kontrollon-gjysmen-e-sirise/60%Hourly2015-05-22 09:39
https://kumti.com/specialja-para-te-martes-ne-kuvend/60%Hourly2015-05-22 09:38
https://kumti.com/kmdlnj-te-mos-varrosen-te-vraret-ne-kumanove-pa-ekspertize-mjeko-ligjore/60%Hourly2015-05-22 09:36
https://kumti.com/arrestohen-32-persona-per-24-ore/60%Hourly2015-05-22 09:34
https://kumti.com/a-do-te-ratifikohet-marreveshja-e-tregtise-se-lire-kosove-turqi/60%Hourly2015-05-22 09:32
https://kumti.com/kek-u-anulon-per-here-te-dyte-tenderin-6-milionesh/60%Hourly2015-05-22 09:30
https://kumti.com/sela-te-krijohet-blloku-shqiptar-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-22 09:28
https://kumti.com/tika-mbeshteje-ne-trajnimin-e-policise-se-shqiperise/60%Hourly2015-05-22 09:26
https://kumti.com/identifikohen-avione-ruse-ne-hapesiren-ajrore-nderkombetare-te-suedise/60%Hourly2015-05-22 09:23
https://kumti.com/ukraina-ka-anuluar-disa-marreveshje-te-nenshkruara-ne-te-kaluaren-me-rusine/60%Hourly2015-05-22 09:21
https://kumti.com/erdogan-inauguron-qendren-e-pare-satelitore-te-turqise/60%Hourly2015-05-22 09:19
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-obama-deshiron-te-vizitoje-kuben-para-se-te-perfundoje-mandatin-e-tij/60%Hourly2015-05-22 09:18
https://kumti.com/nis-ne-tirane-takimi-i-seecp-merr-pjese-edhe-kryediplomati-serb-ivica-dacic/60%Hourly2015-05-22 09:16
https://kumti.com/shba-nuk-deshirojme-te-dergojme-ushtaret-amerikane-ne-lufte-tokesore-kunder-isil/60%Hourly2015-05-22 09:14
https://kumti.com/caste-nga-pritja-qe-ju-be-kufomave-te-te-vrareve-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-22 09:07
https://kumti.com/fmn-pagat-ne-kosove-u-rriten-per-qellime-politike/60%Hourly2015-05-22 09:07
https://kumti.com/zoran-zaev-ja-si-planifikoj-ta-ndryshoj-maqedonine/60%Hourly2015-05-22 09:05
https://kumti.com/dhjete-vjet-vetevendosje/60%Hourly2015-05-22 09:03
https://kumti.com/si-jetojne-shqiptaret-ne-kampet-e-azilkerkuesve-ne-gjermani-foto/60%Hourly2015-05-22 09:02
https://kumti.com/ekskluzive-ja-si-mbylleshin-arkivolet-e-te-vrareve-ne-morgun-e-shkupit-video-18/60%Hourly2015-05-22 08:59
https://kumti.com/eksluzive-forca-policore-afer-kufirit-kosove-maqedoni-familjaret-mberrijne-ne-kufi-per-viktimat/60%Hourly2015-05-21 14:01
https://kumti.com/kryetarja-e-re-e-kushtetueses-hetohet-per-dy-vepra-penale/60%Hourly2015-05-21 13:04
https://kumti.com/zhduket-26-vjecarja-nga-cairi/60%Hourly2015-05-21 12:37
https://kumti.com/zaev-bisedimet-ne-te-vertete-s-kane-filluar/60%Hourly2015-05-21 12:27
https://kumti.com/haradinaj-porositi-sulmin-ne-kumanove-rama-e-miratoi/60%Hourly2015-05-21 12:25
https://kumti.com/kandiq-kam-prova-qe-lubisha-dikoviq-eshte-perfshire-ne-krime-lufte-ne-kosove/60%Hourly2015-05-21 12:23
https://kumti.com/i-dua-njerezit-qe-me-bejne-te-buzeqeshin/60%Hourly2015-05-21 12:17
https://kumti.com/i-dua-njerezit-qe-me-bejne-te-buzeqeshin-2/60%Hourly2015-05-21 12:17
https://kumti.com/te-pasur-me-varferi-te-madhe/60%Hourly2015-05-21 12:09
https://kumti.com/dredheza-gjigante/60%Hourly2015-05-21 12:05
https://kumti.com/graviola-si-kimioterapi/60%Hourly2015-05-21 12:04
https://kumti.com/75-e-vdekjeve-ne-guinene-ekuatoriale-shkaktohen-nga-aids/60%Hourly2015-05-21 11:42
https://kumti.com/si-ta-rregulloni-id-fingerprint-ne-ios/60%Hourly2015-05-21 10:52
https://kumti.com/tre-provokimet-qe-do-t-i-beje-rama-vucicit-ne-tirane/60%Hourly2015-05-21 10:47
https://kumti.com/grupi-shqiptar-i-trafikut-te-droges-detyrohet-te-paguaje-26-mije-paund/60%Hourly2015-05-21 10:46
https://kumti.com/gjermanet-220-punetore-ne-nje-call-centro/60%Hourly2015-05-21 10:38
https://kumti.com/arta-rama-hajrizi-ne-krye-te-kushtetueses/60%Hourly2015-05-21 10:32
https://kumti.com/kongresi-i-shba-se-kritikon-vendimin-e-denimit-me-vdekje-te-mursit/60%Hourly2015-05-21 10:28
https://kumti.com/levizja-husi-pretendon-se-ka-vrare-ne-nje-sulm-18-ushtare-te-arabise-saudite/60%Hourly2015-05-21 10:17
https://kumti.com/ky-eshte-hoteli-me-i-madh-ne-bote/60%Hourly2015-05-21 10:07
https://kumti.com/31-vjecarja-i-jep-fund-jetes-duke-u-hedhur-nga-tarraca-e-pallatit/60%Hourly2015-05-21 10:06
https://kumti.com/cicerimat-ne-twitter-do-te-shfaqen-ne-rezultatet-e-kerkimit-te-google/60%Hourly2015-05-21 10:05
https://kumti.com/rrefimi-ekskluziv-i-ushtarit-te-uck-se-per-aksionin-e-kumanoves/60%Hourly2015-05-21 10:03
https://kumti.com/tmerr-ne-sierra-leona-femijet-humben-prinderit-po-vdesin-urie-me-seks-paguajne-ushqimin/60%Hourly2015-05-21 09:47
https://kumti.com/deputetja-kerkon-qe-kosova-te-beje-me-shume-per-kumanoven/60%Hourly2015-05-21 09:41
https://kumti.com/provimi-i-matures-palet-perplasen-per-pragun/60%Hourly2015-05-21 09:40
https://kumti.com/shteti-islamik-zapton-qytetin-e-lashte-palmira/60%Hourly2015-05-21 09:35
https://kumti.com/kumanova-rama-pershendet-kerkesen-e-gjermanise-per-hetim-nderkombetar/60%Hourly2015-05-21 09:32
https://kumti.com/tifozet-pejane-stavileci-po-e-shfrytezon-poziten-e-ministrit-tek-kb-prishtina/60%Hourly2015-05-21 09:26
https://kumti.com/edhe-messi-sikur-ronaldo-behet-me-statuje-dylli/60%Hourly2015-05-21 09:23
https://kumti.com/zvicra-u-kerkon-tre-shqiptareve-te-nderrojne-skuadrat/60%Hourly2015-05-21 09:22
https://kumti.com/zbulohet-bmw-435i-kupe-me-340-kuaj-fuqi/60%Hourly2015-05-21 09:18
https://kumti.com/a-mund-te-ndihmoje-kaliumi-ne-parandalimin-e-sulmit-ne-zemer/60%Hourly2015-05-21 09:17
https://kumti.com/kujdesi-per-shendetin-e-veshit/60%Hourly2015-05-21 09:17
https://kumti.com/osteoporoza-semundja-e-heshtur/60%Hourly2015-05-21 09:17
https://kumti.com/osteoporoza-semundja-e-heshtur-2/60%Hourly2015-05-21 09:17
https://kumti.com/tregtia-me-allah/60%Hourly2015-05-21 09:15
https://kumti.com/si-te-dobesohen-meshkujt-vetem-per-pese-dite/60%Hourly2015-05-21 09:11
https://kumti.com/erdogan-sulmon-ku-mbet-demokracia-qe-ju-be-thirrni/60%Hourly2015-05-21 09:05
https://kumti.com/rusia-kercenon-hapur-shqiptaret-a-do-reagoje-qeveria/60%Hourly2015-05-21 08:56
https://kumti.com/okb-kerkon-nderprerjen-e-ndertimit-te-kolonive-sioniste/60%Hourly2015-05-21 08:50
https://kumti.com/cilat-shtete-jane-10-ndotesit-me-te-medhenj-ne-bote/60%Hourly2015-05-21 08:47
https://kumti.com/malajzia-ndryshon-qendrim-do-t-i-strehojme-emigrantet/60%Hourly2015-05-21 08:45
https://kumti.com/siri-sulmet-amerikane-mbi-frontin-nusra-vazhdojne-vriten-15-luftetare-te-grupit/60%Hourly2015-05-21 08:44
https://kumti.com/erdogan-premton-investime-te-medha-ne-bosnje/60%Hourly2015-05-21 08:43
https://kumti.com/vetoja-e-shqiperise-per-irjm-ne-jehone-ne-mediat-amerikane/60%Hourly2015-05-21 08:41
https://kumti.com/mali-komandot-franeze-i-kane-vrare-dy-lidere-islamike/60%Hourly2015-05-21 08:35
https://kumti.com/france-takim-nderkombetar-per-irakun-dhe-sirine/60%Hourly2015-05-21 08:34
https://kumti.com/enver-hasani-fshihet-prapa-imunitetit/60%Hourly2015-05-21 08:34
https://kumti.com/konfirmohet-zhvatja-e-diaspores-nga-kompanite-e-sigurimit/60%Hourly2015-05-21 08:31
https://kumti.com/athina-nuk-do-t-i-paguajme-kestin-fmn-se-japim-rrogat-dhe-pensionet/60%Hourly2015-05-21 08:30
https://kumti.com/asnje-aplikacion-per-gjyqtar-e-prokuror-serb-ne-veri/60%Hourly2015-05-21 08:30
https://kumti.com/numri-dy-i-okb-urgjent-ne-maqedoni-per-kumanoven/60%Hourly2015-05-21 08:29
https://kumti.com/nga-shpend-kursani-nje-pergjigje-e-detyruar-per-stephen-shwartz-in/60%Hourly2015-05-21 08:25
https://kumti.com/bushati-steinmeier-hetim-transparent-per-kumanoven/60%Hourly2015-05-21 07:49
https://kumti.com/shala-jahajga-mustafa-e-hyseni-i-kane-njohur-me-emer-e-mbiemer-grupin-e-armatosur-te-kumanoves/60%Hourly2015-05-20 17:57
https://kumti.com/serbet-rrenojne-shtepine-e-shqiptarit-pa-e-pyetur-fare-rrahin-dhe-policin/60%Hourly2015-05-20 17:54
https://kumti.com/kelmendi-etc-ja-terhiqet-nga-financimi-i-superliges-se-basketbollit/60%Hourly2015-05-20 17:53
https://kumti.com/torturat-e-maqedonasve-gjera-qe-mendja-e-njeriut-s-mund-t-i-paramendoje-te-burgosurit-kerkojne-vdekjen/60%Hourly2015-05-20 17:52
https://kumti.com/kopshtet-ne-shishe/60%Hourly2015-05-20 11:49
https://kumti.com/kultivimi-i-preshit-purrinit-dhe-te-mirat-e-tij-shendetesore/60%Hourly2015-05-20 11:48
https://kumti.com/adresa-ip-dhe-gjurmimi-i-aktivitetit-tuaj-online/60%Hourly2015-05-20 11:35
https://kumti.com/10-shtetet-me-te-pasterta-ne-bote/60%Hourly2015-05-20 10:37
https://kumti.com/xhihadi-homoseksualist/60%Hourly2015-05-20 10:34
https://kumti.com/renia-e-dyte-e-romes/60%Hourly2015-05-20 10:29
https://kumti.com/1-ide-per-rregullimin-e-oborrit/60%Hourly2015-05-20 09:41
https://kumti.com/bloombergview-maqedonia-fushebeteja-e-re-shba-rusi/60%Hourly2015-05-20 09:25
https://kumti.com/ekskluzive-forcat-ushtarake-maqedonase-ia-mesyjne-kodres-se-diellit-ne-tetove/60%Hourly2015-05-20 09:24
https://kumti.com/cilat-shtete-e-kane-internetin-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2015-05-20 09:22
https://kumti.com/fajdegjinjte-institucional-ne-kosove-vetem-nga-tarifat-per-sherbime-per-tre-muaj-fitojne-22-milione-euro/60%Hourly2015-05-20 09:18
https://kumti.com/goli-i-gashit-me-i-bukuri-ne-zvicer/60%Hourly2015-05-20 09:17
https://kumti.com/shitblerja-e-spermes-dhe-qelizave-ne-kosove-filloi-ne-global-hospital/60%Hourly2015-05-20 09:16
https://kumti.com/rama-e-patolerushme-fjala-shqiptar-e-terrorist-u-bene-bashke/60%Hourly2015-05-20 09:14
https://kumti.com/vandalizohen-trembedhjete-varre-muslimane-ne-zvicer/60%Hourly2015-05-20 09:11
https://kumti.com/izraeli-grabit-800-000-dynym-toke-dhe-zhvendos-80-000-palestinez-nga-nagevi/60%Hourly2015-05-20 09:09
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-i-gjermanise-perserit-muslimanet-ishin-viktimat-e-para-te-terrorizmit/60%Hourly2015-05-20 09:08
https://kumti.com/i-pari-i-shijave-te-iranit-ben-thirrje-per-kryengritje-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-05-20 08:59
https://kumti.com/miliona-makina-terhiqen-nga-tregu-per-shkak-te-airbageve/60%Hourly2015-05-20 08:58
https://kumti.com/vrasje-me-stil-te-kgb-se/60%Hourly2015-05-20 08:52
https://kumti.com/anija-nga-vendet-skandinave-niset-per-te-thyer-bllokaden-ne-gaza/60%Hourly2015-05-20 08:51
https://kumti.com/mosinteresim-per-te-verteten-e-erret-mbi-kumanoven/60%Hourly2015-05-20 08:51
https://kumti.com/fillon-java-e-pyjeve/60%Hourly2015-05-20 08:50
https://kumti.com/perfundon-autopsia-pritet-kthimi-i-trupave-nga-kumanova/60%Hourly2015-05-20 08:49
https://kumti.com/bisedimet-ne-bruksel-serbet-tregojne-veten-braktisin-takimin-dhe-nuk-pranojne-kerkesa/60%Hourly2015-05-20 08:49
https://kumti.com/ja-si-te-forconi-imunitetin-7-rruge-te-vlefshme-qe-ja-vlen-ti-dini/60%Hourly2015-05-19 20:43
https://kumti.com/dietat-me-te-famshme-qe-qarkullojne-sot/60%Hourly2015-05-19 20:29
https://kumti.com/15-kura-natyrale-qe-sherojne-shume-semundje/60%Hourly2015-05-19 20:19
https://kumti.com/norma-e-ulur-e-tvsh-se-nga-1-korriku/60%Hourly2015-05-19 19:33
https://kumti.com/pse-islami-nuk-ka-nevoje-per-reformim-2/60%Hourly2015-05-19 19:29
https://kumti.com/avokati-i-popullit-ne-maqedoni-te-burgosurit-jane-torturuar/60%Hourly2015-05-19 19:27
https://kumti.com/kumanova-qeveria-fajeson-aki-ne-e-policine-aki-ja-i-ve-fajin-qeverise-e-presidences/60%Hourly2015-05-19 19:26
https://kumti.com/isis-po-e-perdor-edhe-ujin-si-nje-arme-lufte/60%Hourly2015-05-19 19:23
https://kumti.com/mbrojti-doktoraten-nga-mjekesia-ne-moshen-102-vjecare/60%Hourly2015-05-19 19:22
https://kumti.com/shoqerive-tona-i-duhet-ndergjegjesimi-publik-rreth-islamit/60%Hourly2015-05-19 18:55
https://kumti.com/azia-mbyll-kufijte-mijera-rohingya-ende-ne-det/60%Hourly2015-05-19 18:55
https://kumti.com/deshmite-rreqethese-nga-burgu-kur-u-dorezuam-ishin-vetem-2-te-vdekur-tjeret-te-plagosur/60%Hourly2015-05-19 18:51
https://kumti.com/perplasje-ne-det-a-po-i-hap-shqiperia-lufte-frontale-greqise/60%Hourly2015-05-19 18:50
https://kumti.com/opozita-siriane-merr-nen-kontroll-nje-baze-ajrore-prane-idlibit/60%Hourly2015-05-19 18:49
https://kumti.com/nderpritet-bashkepunimi-mes-rusise-dhe-nato-s-rreth-afganistanit/60%Hourly2015-05-19 18:48
https://kumti.com/turqia-gati-te-armatose-kosoven-2/60%Hourly2015-05-19 18:44
https://kumti.com/tirane-fillon-samiti-rajonal-per-perpjekjet-kunder-ekstremizmit-te-dhunshem/60%Hourly2015-05-19 18:43
https://kumti.com/unike-ne-bote-jetimorja-ne-sri-lanka-strehe-per-79-elefante/60%Hourly2015-05-19 18:42
https://kumti.com/cavusoglu-evropa-duhet-te-adresoje-shkaqet-e-radikalizmit/60%Hourly2015-05-19 18:35
https://kumti.com/nje-komb-qe-te-kuptoje-identitetin-e-fuqise-se-tij-duhet-te-jete-i-vetedijshem-per-historine/60%Hourly2015-05-19 18:34
https://kumti.com/forcat-speciale-ne-gjermani-shtine-109-here-tek-i-dyshuari-video/60%Hourly2015-05-19 18:30
https://kumti.com/keqtrajtime-te-tmerrshme-te-azilkerkuesve-nga-policia-gjermane/60%Hourly2015-05-19 18:29
https://kumti.com/priten-mbi-tri-ore-per-t-i-pare-familjaret-e-arrestuar-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-19 18:29
https://kumti.com/gashi-vendimi-me-i-rende-ne-basketbollin-e-pasluftes/60%Hourly2015-05-19 18:28
https://kumti.com/shume-palestineze-akoma-i-ruajn-celsat-e-shtepive-te-tyre/60%Hourly2015-05-19 15:41
https://kumti.com/kush-udhehoqi-mbulesen-mediatike-te-terrorit-maqedon-ndaj-grupit-te-kumanoves/60%Hourly2015-05-19 11:42
https://kumti.com/hrw-kritikon-veprimet-diskriminuese-te-izraelit/60%Hourly2015-05-19 00:44
https://kumti.com/zrre-kek-e-keds-deshtuan-ne-investimet-kapitale/60%Hourly2015-05-18 17:51
https://kumti.com/lansohet-projekti-pse-te-merzitem/60%Hourly2015-05-18 11:02
https://kumti.com/mesimdhenesit-kosovar-ngelin-ne-provimet-e-akm-se/60%Hourly2015-05-18 10:50
https://kumti.com/disa-faktet-qe-nuk-i-keni-ditur-per-muhamed-mursin/60%Hourly2015-05-18 10:49
https://kumti.com/disa-fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-medinen-e-ndritshme/60%Hourly2015-05-18 10:45
https://kumti.com/selman-el-aude-therret-gjeneraten-e-re-shiite-te-dalin-kunder-devijimit/60%Hourly2015-05-18 10:44
https://kumti.com/skandaloze-kishat-protestante-ne-france-konfirmon-martesen-e-homoseksualeve/60%Hourly2015-05-18 10:40
https://kumti.com/maxhuni-9-kosovare-te-vrare-dhe-21-te-arrestuar-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-18 10:39
https://kumti.com/be-kercenon-izraelin-me-sanksione/60%Hourly2015-05-18 10:38
https://kumti.com/omar-bashir-zyrtarisht-president-i-sudanit/60%Hourly2015-05-18 10:21
https://kumti.com/dosja-e-sulmeve-ndaj-gazes-dhe-e-ndertimit-te-kolonive-sioniste-do-te-dergohet-ne-gjnd/60%Hourly2015-05-18 10:20
https://kumti.com/a-mund-ta-pesoje-dhe-kosova-si-kumanova/60%Hourly2015-05-18 10:18
https://kumti.com/medreseja-e-kavajes-medalje-ne-i-sweeep-shba/60%Hourly2015-05-18 10:15
https://kumti.com/pakti-i-medines/60%Hourly2015-05-18 10:15
https://kumti.com/edita-bytyqi-nga-cairi-fituese-e-olimpiades-nderkombetare-ne-teksas/60%Hourly2015-05-18 10:12
https://kumti.com/historia-e-xhamise-al-aksa/60%Hourly2015-05-18 10:11
https://kumti.com/gjuha-arabe-gjuha-e-katert-me-popullore-ne-bote/60%Hourly2015-05-18 10:11
https://kumti.com/anija-nga-irani-perkunder-kercenimeve-saudite-dhe-atyre-te-shba-arriti-ne-gjirin-aden/60%Hourly2015-05-18 10:08
https://kumti.com/pretendohet-se-bnd-kishte-rolin-kyc-ne-ekzekutimin-e-osama-bin-ladenit/60%Hourly2015-05-18 10:07
https://kumti.com/qe-pas-largimit-te-mursit-ne-egjipt-jane-kryer-7-ekzekutime-per-denimet-me-vdekje/60%Hourly2015-05-18 10:07
https://kumti.com/zaev-rrugedalja-nga-kriza-politike-eshte-doreheqja-e-nikolla-gruevskit/60%Hourly2015-05-18 10:05
https://kumti.com/shba-masaker-me-pamje-shokuese-nga-te-shtenat-mes-dy-grupeve-rivale-te-motociklisteve/60%Hourly2015-05-18 10:04
https://kumti.com/isis-ka-siguruar-kontroll-te-plote-mbi-qytetin-ramadi-ne-irak/60%Hourly2015-05-18 10:02
https://kumti.com/be-reagon-me-vonese-vendimi-per-mursin-i-pa-pajtueshem-me-te-drejten-nderkombetare/60%Hourly2015-05-18 09:51
https://kumti.com/ubt-ne-bashkepunim-me-agjensine-shteterore-per-mbrotjen-e-te-dhenave-personale-prezantuan-qendren-e-sigurise-kibernitike/60%Hourly2015-05-18 09:29
https://kumti.com/apple-blen-nje-kompani-sistemi-te-pozicionimit-global-per-te-permiresuar-apple-maps/60%Hourly2015-05-18 09:29
https://kumti.com/51-keshilla-per-ndertimin-dhe-venien-ne-funksion-te-nje-uebfaqeje/60%Hourly2015-05-18 09:27
https://kumti.com/dashuria-ndaj-kopshtit/60%Hourly2015-05-18 09:26
https://kumti.com/kultivimi-i-gardheve-te-gjalla/60%Hourly2015-05-18 09:25
https://kumti.com/themelimi-i-bletishtes/60%Hourly2015-05-18 09:23
https://kumti.com/si-te-perdorim-ne-menyre-te-duhurdhe-te-sigurt-produktet-per-mbrojtjen-e-bimeve/60%Hourly2015-05-18 09:21
https://kumti.com/cfare-duhet-te-konsumojne-anemiket/60%Hourly2015-05-18 09:02
https://kumti.com/si-te-njihni-simptomat-e-urise-nervoze/60%Hourly2015-05-18 08:55
https://kumti.com/sa-duhet-te-hame/60%Hourly2015-05-18 08:44
https://kumti.com/melanoma-tumori-i-zi/60%Hourly2015-05-18 08:23
https://kumti.com/diagnoza-e-hepatitit-b-dhe-kujdesi-qe-duhet-treguar-per-semundjen/60%Hourly2015-05-18 08:22
https://kumti.com/bursa-proteste-solidarizuese-kunder-denimit-me-vdekje-te-muhammed-mursit/60%Hourly2015-05-18 08:19
https://kumti.com/nis-ne-kryeqytetin-e-arabise-saudite-konferenca-e-dialogut-per-jemenin/60%Hourly2015-05-18 08:10
https://kumti.com/ju-tregoj-strukturat-paralele-te-sektit-gylen/60%Hourly2015-05-17 16:37
https://kumti.com/cia-paralajmeron-uashingtonin-per-nje-aleance-ortodokse-kunder-shqiptareve-ne-ballkan/60%Hourly2015-05-17 16:36
https://kumti.com/hyrja-ne-islam-edhe-perskaj-muslimaneve/60%Hourly2015-05-17 16:35
https://kumti.com/liria-ndermjet-islamit-dhe-demokracise-2/60%Hourly2015-05-17 16:33
https://kumti.com/rregulla-per-avancim-personal/60%Hourly2015-05-17 10:20
https://kumti.com/cfare-tha-napoleon-bonaparta-per-muhamedin-a-s-dhe-kuranin-2/60%Hourly2015-05-17 10:11
https://kumti.com/kosova-shenoi-diten-boterore-te-te-derguarit-me-kampanjen-kedashuronti/60%Hourly2015-05-17 09:06
https://kumti.com/suedi-vjedhesi-i-telefonit-ben-selfie-identifikohet-pasi-publikohet-automatikisht-ne-facebook-2/60%Hourly2015-05-17 09:05
https://kumti.com/turqi-vrime-misterioze-70-metra-e-thelle-ne-nje-plantacion-misri/60%Hourly2015-05-17 09:03
https://kumti.com/ban-ki-moon-denimi-me-vdekje-i-mursit-shqetesim-serioz/60%Hourly2015-05-17 08:55
https://kumti.com/mediat-gjermane-zhvillimet-ne-maqedoni-jane-loje-me-zjarrin/60%Hourly2015-05-17 08:51
https://kumti.com/sasi-alarmante-e-mbeturinave-per-koke-banori-ne-kosove/60%Hourly2015-05-17 08:50
https://kumti.com/kastriot-islami-rama-zhgenjeu-shba-dhe-turqine/60%Hourly2015-05-17 08:49
https://kumti.com/ja-kerkesat-e-protestes-ne-shkup/60%Hourly2015-05-17 08:39
https://kumti.com/shqiptaret-sot-e-kane-shansin-per-protesta-neser-eshte-vone/60%Hourly2015-05-17 08:38
https://kumti.com/a-do-te-bllokohet-shkupi-nga-mbi-300-mije-protestues-kunder-gruevskit/60%Hourly2015-05-17 08:35
https://kumti.com/erdogan-pse-vendet-perendimore-heshtin-mbi-denimet-me-vdekje-ne-egjipt/60%Hourly2015-05-17 08:03
https://kumti.com/okb-kishte-kerkuar-qe-komedia-hyjnore-te-hiqet-nga-shkollat-ne-bote-tek-ne-ende-rekomandohet/60%Hourly2015-05-17 07:41
https://kumti.com/eulex-mbeshtete-lgbt-ngre-flamurin-ylberit/60%Hourly2015-05-16 14:53
https://kumti.com/bomba-33-pazaret-per-emrin-e-shtetit/60%Hourly2015-05-16 14:52
https://kumti.com/cfare-porosie-ka-mursi-nga-burgu/60%Hourly2015-05-16 14:45
https://kumti.com/hoxhallaret-shqiptar-vazhdojne-me-pajtime/60%Hourly2015-05-16 14:38
https://kumti.com/shqiperi-vellai-vret-vellane/60%Hourly2015-05-16 14:29
https://kumti.com/suedi-vjedhesi-i-telefonit-ben-selfie-identifikohet-pasi-publikohet-automatikisht-ne-facebook/60%Hourly2015-05-16 14:26
https://kumti.com/mursi-denohet-me-vdekje/60%Hourly2015-05-16 14:25
https://kumti.com/bashkesia-islame-e-maqedonise-ne-ndihme-te-kumanoves/60%Hourly2015-05-16 12:14
https://kumti.com/28-vende-te-evropes-nuk-vlejne-sa-nje-turqi/60%Hourly2015-05-16 12:03
https://kumti.com/egjipt-presidenti-muhamed-mursi-denohet-me-vdekje/60%Hourly2015-05-16 11:57
https://kumti.com/shpetohen-emigrantet-qe-qendronin-2-muaj-ne-det-te-hapur/60%Hourly2015-05-16 11:56
https://kumti.com/si-te-veproni-kur-vuani-nga-shkuarja-e-barkut-diarreja/60%Hourly2015-05-16 06:29
https://kumti.com/torresi-deshiron-t-ia-mohoje-titullin-barces/60%Hourly2015-05-16 00:45
https://kumti.com/krimet-ne-siri-ky-femije-do-t-ju-prek-ne-shpirt-video/60%Hourly2015-05-16 00:40
https://kumti.com/hysni-shaqiri-bdi-ja-ka-kerkuar-qe-te-vriten-kosovaret-ne-vaksince/60%Hourly2015-05-16 00:31
https://kumti.com/ka-nderruar-jete-zylfi-merxha/60%Hourly2015-05-16 00:24
https://kumti.com/ilir-meta-fton-izraelin-te-eksploroje-shqiperine/60%Hourly2015-05-15 18:09
https://kumti.com/dallimi-mes-psikologut-dhe-psikiatrit/60%Hourly2015-05-15 18:01
https://kumti.com/ali-ahmeti-flet-ne-detale-per-kumanoven-prapaskenat-dhe-rolin-e-tij/60%Hourly2015-05-15 17:48
https://kumti.com/kushdo-qe-ka-kaluar-kufirin-me-maqedonine-do-t-i-nenshtrohet-procedurave-hetimore/60%Hourly2015-05-15 17:11
https://kumti.com/brenda-nje-viti-braktisen-50-foshnje-ne-kosove/60%Hourly2015-05-15 17:06
https://kumti.com/publikohen-emrat-e-10-personave-te-vrare-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-15 17:05
https://kumti.com/nyt-pse-kumanova-ndodhi-ne-kulmin-e-skandalit-te-pergjimeve/60%Hourly2015-05-15 17:04
https://kumti.com/nese-brezi-i-ri-do-te-drejtonte-ne-boten-e-biznesit/60%Hourly2015-05-15 16:50
https://kumti.com/microsoft-kerkon-ndihme-ne-perkthimin-e-materialeve-edukative/60%Hourly2015-05-15 16:47
https://kumti.com/vajza-13-vjecare-e-ish-ushtarit-te-uck-se-po-shkon-drejt-vdekjes-ne-mungese-te-barnave/60%Hourly2015-05-15 16:35
https://kumti.com/tom-doshi-deputeti-milioner-qe-fshehu-23-mln/60%Hourly2015-05-15 16:32
https://kumti.com/bien-cmimet-e-prodhimeve-bujqesore/60%Hourly2015-05-15 16:29
https://kumti.com/infermieret-po-ikin-nga-kosova/60%Hourly2015-05-15 16:25
https://kumti.com/certifikohen-25-instruktore-te-komandes-se-doktrines-dhe-stervitjes/60%Hourly2015-05-15 16:23
https://kumti.com/policia-e-kosoves-bastis-familje-te-te-perfshireve-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-15 16:20
https://kumti.com/nice-gjykata-speciale-eshte-ceshtje-politike/60%Hourly2015-05-15 16:18
https://kumti.com/arrestohet-pergjegjesi-per-mbikeqyrjen-e-lojerave-te-fatit-ne-tirane/60%Hourly2015-05-15 16:14
https://kumti.com/ne-ferizaj-arrestohen-170-persona-qe-s-i-paguan-gjobat-e-komunikacionit/60%Hourly2015-05-15 16:13
https://kumti.com/fuqia-punetore-e-profilizuar-mbetet-sfide-per-kosoven/60%Hourly2015-05-15 16:10
https://kumti.com/te-burgosurit-e-kumanoves-jane-ne-gjendje-te-tmerrshme-ende-nuk-ka-aktakuze/60%Hourly2015-05-15 16:08
https://kumti.com/new-york-times-maqedonia-rrezikon-te-ndahet/60%Hourly2015-05-15 16:05
https://kumti.com/gjermani-sulme-kibernetike-ndaj-sistemit-kompjuterik-te-bundestag-ut/60%Hourly2015-05-15 16:04
https://kumti.com/sergei-lavrov-ne-beograd-jemi-te-shqetesuar-me-ringjalljen-e-thirrjeve-per-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/60%Hourly2015-05-15 16:03
https://kumti.com/ahmeti-ia-tregon-milaim-zekes-te-verteten-e-kumanoves/60%Hourly2015-05-15 16:00
https://kumti.com/gjithcka-mbi-anemine/60%Hourly2015-05-15 15:48
https://kumti.com/gazetari-pyet-gruevskin-e-di-kuptimin-e-fjaleve-turp-dinjitet-dhe-moral-ja-pergjigjja-e-kryeministrit/60%Hourly2015-05-15 15:41
https://kumti.com/medresistet-e-durresit-cmim-te-pare-dhe-te-trete-ne-olimpiaden-e-letersise/60%Hourly2015-05-15 15:18
https://kumti.com/ule-shtypjen-e-gjakut-me-ushqime/60%Hourly2015-05-15 15:01
https://kumti.com/diagnoza-dhe-trajtimi-i-hernise-diskale/60%Hourly2015-05-15 15:00
https://kumti.com/konjufca-skandaloz-reagimi-i-qeverise-per-kumanoven/60%Hourly2015-05-15 15:00
https://kumti.com/taratori/60%Hourly2015-05-15 14:58
https://kumti.com/jahni/60%Hourly2015-05-15 14:58
https://kumti.com/cervish-me-mish-te-pules/60%Hourly2015-05-15 14:56
https://kumti.com/kavurme-kahurme/60%Hourly2015-05-15 14:53
https://kumti.com/ne-meke-ndertohet-hoteli-me-i-madh-ne-bote/60%Hourly2015-05-15 14:46
https://kumti.com/150-nxenese-muslimane-ne-france-kthehen-nga-shkolla-per-shkak-te-veshjes-se-tyre/60%Hourly2015-05-15 14:38
https://kumti.com/arabi-saudite-mbreti-denon-princin-qe-nencmoi-komentatorin/60%Hourly2015-05-15 14:33
https://kumti.com/mbreti-i-saudise-kerkon-sistem-arsimor-qe-i-pergjigjet-zhvillimeve-me-te-larta/60%Hourly2015-05-15 14:30
https://kumti.com/koha-e-maskarenjve/60%Hourly2015-05-15 12:58
https://kumti.com/per-ata-qe-i-duan-nenat-e-tyre/60%Hourly2015-05-15 00:26
https://kumti.com/vdes-ne-burg-farid-ismaili/60%Hourly2015-05-15 00:23
https://kumti.com/studentet-e-usht-se-ne-vizite-familjes-se-irfan-lutfiut/60%Hourly2015-05-15 00:03
https://kumti.com/lohan-behet-myslimane-shfaqet-me-kuran-ne-dore/60%Hourly2015-05-14 23:20
https://kumti.com/abuzimi-i-viktimave-te-nepalit-me-safety-check/60%Hourly2015-05-14 23:17
https://kumti.com/arsenali-pritet-te-fitoje-3-milione-funte-nga-barca-shkaku-i-vermaelenit/60%Hourly2015-05-14 23:16
https://kumti.com/sevilla-dnipro-finalja-e-liges-se-evropes/60%Hourly2015-05-14 23:14
https://kumti.com/bmw-m6-hurricane-me-1001-kuaj-fuqi/60%Hourly2015-05-14 23:13
https://kumti.com/erdogan-shqiptaret-pjese-e-zemres-tone-muslimanet-duhet-te-jene-te-bashkuar/60%Hourly2015-05-14 23:05
https://kumti.com/policia-bllokon-rruget-e-kumanoves/60%Hourly2015-05-14 23:01
https://kumti.com/milaim-zeka-ne-kumanove-vec-3-shqiptare-te-vrare-7-te-masakruarit-jane-emigrante-nga-lindja-e-mesme/60%Hourly2015-05-14 22:18
https://kumti.com/mirsad-ndrecaj-komandant-nato-duke-e-thirr-ezanin-video/60%Hourly2015-05-14 20:55
https://kumti.com/a-u-derguan-luftetaret-e-kumanoves-per-ekzekutim/60%Hourly2015-05-14 17:24
https://kumti.com/borxhi-i-kosoves-me-i-madh-se-buxheti-i-shtetit-mbi-1-73-miliard-euro/60%Hourly2015-05-14 17:19
https://kumti.com/ushtari-turk-me-teknologji-qe-nuk-njeh-kufij/60%Hourly2015-05-14 17:15
https://kumti.com/deklarata-e-erdogan-shkakton-jehone-te-madhe/60%Hourly2015-05-14 17:12
https://kumti.com/ja-teksti-i-poezise-se-vajzes-shqiptare-qe-perloti-erdoganin-video/60%Hourly2015-05-14 17:11
https://kumti.com/konflikti-ne-kumanove-121-familje-e-66-shtepi-te-demtuara-video/60%Hourly2015-05-14 15:37
https://kumti.com/bushati-situata-ne-maqedoni-nevojitet-hetim-i-thelle/60%Hourly2015-05-14 15:31
https://kumti.com/ne-gjykimin-e-gani-gecit-deshmitari-rrefen-per-vrasjen-n-qosh/60%Hourly2015-05-14 15:25
https://kumti.com/gjykata-e-larte-ne-beograd-rehabiliton-komandantin-cetnik-drazha-mihaillovic/60%Hourly2015-05-14 15:24
https://kumti.com/gruevski-duhet-te-jap-llogari-per-vrasjen-e-8-policeve-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-14 15:21
https://kumti.com/polici-maqedonas-beg-rizajn-deshem-ta-arrestonim-na-sulmoi-me-thike/60%Hourly2015-05-14 15:19
https://kumti.com/parlamenti-brazilian-nderon-muslimanet/60%Hourly2015-05-14 10:51
https://kumti.com/kine-nje-universitet-ne-qytetin-xian-ndalon-bartjen-e-hixhabit/60%Hourly2015-05-14 10:48
https://kumti.com/historianet-e-decanit-isa-boletini-ne-oletin-e-jo-ne-vlore/60%Hourly2015-05-14 10:39
https://kumti.com/kujdes-nga-paraqitja-e-rriqrave/60%Hourly2015-05-14 10:23
https://kumti.com/vatikani-zyrtarisht-njeh-palestinen/60%Hourly2015-05-14 10:20
https://kumti.com/e-perlotin-presidentin-turk-dhe-bashkeshorten-e-tij/60%Hourly2015-05-14 08:49
https://kumti.com/600-vjet-vellezer-1-miliard-usd-investime-100-biznesmene/60%Hourly2015-05-14 08:46
https://kumti.com/polaket-behen-gati-per-lufte/60%Hourly2015-05-14 08:43
https://kumti.com/arrestohet-hajduti-i-teqese-se-bulqizes/60%Hourly2015-05-13 19:16
https://kumti.com/mesazhi-i-forte-i-erdogan-per-kumanovaret-mos-u-perkulni/60%Hourly2015-05-13 19:12
https://kumti.com/erdogan-gjate-vizites-sime-te-ardhshme-ne-shqiperi-namazin-e-xhumase-do-ta-fali-ne-kete-xhami/60%Hourly2015-05-13 19:04
https://kumti.com/gruaja-e-genc-sefes-te-arrestuar-ne-maqedoni-leter-prekese-presidetes-jahjaga/60%Hourly2015-05-13 15:14
https://kumti.com/zonja-e-pare-e-turqise-emine-erdogan-ne-kopshtin-e-femijeve-bletezat-ne-tirane/60%Hourly2015-05-13 12:41
https://kumti.com/shba-u-a-bllokon-llogarite-politikaneve-maqedonas/60%Hourly2015-05-13 12:34
https://kumti.com/erdogan-jam-si-ne-shtepine-e-dyte-kumanova-te-zgjidhet-me-dialog/60%Hourly2015-05-13 12:16
https://kumti.com/pejanet-proteste-ne-mbeshtetje-te-kumanoves/60%Hourly2015-05-13 12:15
https://kumti.com/del-piero-te-zgjedhesh-mes-ronaldos-e-messit-eshte-si-te-zgjedhesh-prindin-e-preferuar/60%Hourly2015-05-13 08:55
https://kumti.com/greqine-do-ta-bleje-apple/60%Hourly2015-05-13 08:49
https://kumti.com/ky-eshte-ford-mustang-2016/60%Hourly2015-05-13 08:47
https://kumti.com/sonte-real-madrid-juventus/60%Hourly2015-05-13 08:47
https://kumti.com/diplomacia-e-patates-lavrov-i-jep-kerryt-dhuraten-akullshkrires/60%Hourly2015-05-13 08:46
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ndaj-nje-autobusi-ne-pakistan-41-te-vrare/60%Hourly2015-05-13 08:42
https://kumti.com/erdogan-zbret-ne-tirane-me-100-biznesmene/60%Hourly2015-05-13 08:33
https://kumti.com/nuk-humbisni-dot-peshe-ky-eshte-problemi-juaj/60%Hourly2015-05-13 08:28
https://kumti.com/levizja-protestoj-kerkon-doreheqjen-e-gruevskit/60%Hourly2015-05-13 08:25
https://kumti.com/pique-ma-sillni-realin/60%Hourly2015-05-13 08:23
https://kumti.com/ipad-pro-vjen-ne-fund-te-ketij-viti/60%Hourly2015-05-13 08:21
https://kumti.com/facebook-tani-me-artikuj-te-plote-te-mediave-ne-faqen-e-saj/60%Hourly2015-05-13 08:20
https://kumti.com/jabllanoviq-nuk-vjen-ne-prokurori/60%Hourly2015-05-13 08:17
https://kumti.com/kush-do-t-i-gjykoje-kosovaret-e-kumanoves/60%Hourly2015-05-13 08:17
https://kumti.com/o-mam-kete-qe-po-krisin-a-vrasin-femije/60%Hourly2015-05-12 23:31
https://kumti.com/erdogan-inauguron-ne-tirane-xhamine-me-te-madhe-ne-ballkan/60%Hourly2015-05-12 23:10
https://kumti.com/abdilaqim-ademi-nuk-e-leshojme-qeverine/60%Hourly2015-05-12 23:02
https://kumti.com/sasho-mijallkov-jep-doreheqje/60%Hourly2015-05-12 21:35
https://kumti.com/dorehiqet-gordana-jankullovska/60%Hourly2015-05-12 21:32
https://kumti.com/ali-ahmeti-e-keqja-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Hourly2015-05-12 21:30
https://kumti.com/barca-me-humbje-ne-finale-ne-pritje-te-kundershtarit/60%Hourly2015-05-12 21:27
https://kumti.com/erdogan-neser-ne-tirane-1-8-miliarde-dollare-per-shqiperine/60%Hourly2015-05-12 21:26
https://kumti.com/eksluzive-dosja-e-aki-se-ndrecaj-dhe-rizaj-te-dyshuar-ne-kosove-per-krim-te-organizuar-dhe-harac/60%Hourly2015-05-12 13:03
https://kumti.com/wikileaks-me-deshmi-te-reja-qeveria-gjermane-ishte-e-perfshire-ne-spiunazh/60%Hourly2015-05-12 13:00
https://kumti.com/brahimaj-ata-mund-te-kene-luftuar-per-patriotizem-ose-jane-manipuluar/60%Hourly2015-05-12 12:56
https://kumti.com/deri-kur-ali/60%Hourly2015-05-12 11:46
https://kumti.com/godet-kadri-veseli-problemet-e-maqedonise-nuk-jane-probleme-te-kosoves/60%Hourly2015-05-12 11:43
https://kumti.com/bekir-halimi-kumanova-eshte-nje-skenar/60%Hourly2015-05-12 11:04
https://kumti.com/historia-e-3-shisheve-video-per-te-mbrojtur-ambientin/60%Hourly2015-05-12 10:29
https://kumti.com/imamet-shqiptare-ne-zvicer-apelojne-per-te-ndihmuar-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-12 10:25
https://kumti.com/matematika-moderne-ne-xhamite-e-lashta/60%Hourly2015-05-12 10:20
https://kumti.com/muslimanet-e-birmanise-largohen-nga-vendi/60%Hourly2015-05-12 10:13
https://kumti.com/ne-kosove-emigrante-nga-siria-dhe-iraku/60%Hourly2015-05-12 09:49
https://kumti.com/ata-me-1600-euro-paguajne-nje-darke-ne-me-1600-euro-duhet-me-ndertu-shtepia/60%Hourly2015-05-12 09:30
https://kumti.com/rasti-i-nxeneses-sarah-shkakton-debate-ne-france/60%Hourly2015-05-12 09:25
https://kumti.com/vec-jep-1600-euro-per-shtepite-e-shkaterruara-ne-komanove/60%Hourly2015-05-12 09:25
https://kumti.com/te-rinjte-mbi-27-ore-ne-jave-i-kalojne-ne-internet/60%Hourly2015-05-12 09:19
https://kumti.com/per-cka-biseduan-mbreti-selman-me-obamen/60%Hourly2015-05-12 09:16
https://kumti.com/selimi-ftohet-ne-katar/60%Hourly2015-05-12 09:15
https://kumti.com/izraeli-do-te-bleje-kater-anije-patrullimi-nga-gjermania-2/60%Hourly2015-05-12 09:13
https://kumti.com/ish-zyrtari-i-cia-s-denohet-me-burg/60%Hourly2015-05-12 09:07
https://kumti.com/skoda-fabia-me-pakete-te-re/60%Hourly2015-05-12 09:04
https://kumti.com/gruevski-nje-arrogant-ne-delir-po-destabilizon-per-te-stabilizuar/60%Hourly2015-05-12 09:00
https://kumti.com/nje-tjeter-termet-i-fuqishem-godet-nepalin/60%Hourly2015-05-12 08:59
https://kumti.com/kapen-15-kg-c4-ne-durres/60%Hourly2015-05-12 08:58
https://kumti.com/reuters-kumanova-duket-sikur-te-jete-goditur-nga-cunami/60%Hourly2015-05-12 08:53
https://kumti.com/lendohen-raportet-kosove-maqedoni/60%Hourly2015-05-12 08:51
https://kumti.com/nikolliq-veriu-serbise-pjesa-tjeter-autonomine-e-74-shit/60%Hourly2015-05-12 08:49
https://kumti.com/tmerri-i-kumanoves-dhe-mesazhi-qe-dergoi-nje-besimtar/60%Hourly2015-05-11 23:46
https://kumti.com/pronari-con-me-pushime-ne-france-6400-punonjes/60%Hourly2015-05-11 23:33
https://kumti.com/mbreti-abdullah-i-jordanise-te-marten-vizite-zyrtare-ne-tirane/60%Hourly2015-05-11 23:26
https://kumti.com/vetite-sheruese-te-manaferrave/60%Hourly2015-05-11 23:23
https://kumti.com/petreski-ahmeti-te-largohet-nga-qeveria-vmro-ka-probleme-me-shqiptaret/60%Hourly2015-05-11 23:22
https://kumti.com/bmw-e-fokusuar-ne-sistemin-e-ri-hibrid-power-edrive/60%Hourly2015-05-11 23:20
https://kumti.com/greqia-udheheqja-e-irjm-se-kerkon-dashin-e-kurbanit-tek-te-tjeret/60%Hourly2015-05-11 23:19
https://kumti.com/kush-po-e-prish-maqedonine/60%Hourly2015-05-11 23:12
https://kumti.com/neser-fillon-lufta-e-vertete-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-11 20:08
https://kumti.com/ahmeti-gruevski-e-mijalkov-duhet-te-burgosen-video/60%Hourly2015-05-11 19:26
https://kumti.com/evropa-punon-kosova-feston-ne-vend-te-saj/60%Hourly2015-05-11 18:29
https://kumti.com/mpb-e-maqedonise-publikon-videon-e-luftimeve-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-11 18:05
https://kumti.com/paralajmerim-mbi-deshmitaret-e-jehovait/60%Hourly2015-05-11 16:47
https://kumti.com/rusia-denon-planet-izraelite-per-ndertimin-e-vendbanimeve-ne-territorin-e-palestines-2/60%Hourly2015-05-11 16:41
https://kumti.com/skandal-menduh-thaci-i-thote-shefit-te-sherbimit-sekret-maqedonas-me-ke-afer-deri-ne-vdekje/60%Hourly2015-05-11 16:36
https://kumti.com/izraeli-do-te-bleje-kater-anije-patrullimi-nga-gjermania/60%Hourly2015-05-11 16:32
https://kumti.com/ekskluzive-begu-sokoli-nato-dhe-juniku-nuk-jane-dorezuar/60%Hourly2015-05-11 16:30
https://kumti.com/lajm-i-fundit-ja-emrat-e-disa-te-arrestuarve-sokoli-i-pari-ne-liste/60%Hourly2015-05-11 16:21
https://kumti.com/ramush-haradinaj-prononcohet-per-ngjarjet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-11 16:20
https://kumti.com/welt-ekziston-mundesia-per-zgjerim-te-konfliktit-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-11 16:18
https://kumti.com/shampite/60%Hourly2015-05-11 15:32
https://kumti.com/ne-lagjen-e-trimave-posa-ka-mberritur-edhe-zoran-zaev-foto/60%Hourly2015-05-11 13:31
https://kumti.com/viktimat-e-kumanoves-i-vrau-edhe-dora-e-shqiptarise/60%Hourly2015-05-11 13:04
https://kumti.com/shtator-2015-apple-do-te-sjell-iphone-7-iphone-7-plus-dhe-7-mini/60%Hourly2015-05-11 12:59
https://kumti.com/kush-eshte-ky-musteqeja/60%Hourly2015-05-11 12:56
https://kumti.com/ja-15-kompanite-me-te-medha-ne-bote/60%Hourly2015-05-11 12:02
https://kumti.com/ne-renie-investimet-e-huaja-ne-kosove/60%Hourly2015-05-11 11:57
https://kumti.com/nato-shuplake-qeverise-maqedonase-ata-nuk-jane-terroriste/60%Hourly2015-05-11 11:56
https://kumti.com/mustafa-e-quan-demokratike-procesin-e-zgjedhjeve-ne-ldk/60%Hourly2015-05-11 11:55
https://kumti.com/halil-matoshi-sot-jam-me-levizjen-vetevendosje/60%Hourly2015-05-11 11:54
https://kumti.com/deshmi-nga-suedia-ne-gjykimin-e-oliver-ivanoviqit/60%Hourly2015-05-11 11:52
https://kumti.com/serbia-ne-panike-nga-aktivizimi-i-rosu-se/60%Hourly2015-05-11 11:50
https://kumti.com/paraburgim-30-ditesh-per-30-te-arrestuar-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-11 11:48
https://kumti.com/luftime-te-ashpra-ne-idlib-te-sirise-70-pjesetare-te-forcave-te-asadit-humbin-jeten/60%Hourly2015-05-11 11:47
https://kumti.com/13-deputete-muslimane-u-zgjodhen-ne-parlamentin-britanik-8-prej-tyre-femra/60%Hourly2015-05-11 11:45
https://kumti.com/bakir-izetbegovic-beh-vetem-me-konsensus-mund-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2015-05-11 11:40
https://kumti.com/mediat-nderkombetare-ngjarjet-ne-kumanove-faji-i-krizes-politike/60%Hourly2015-05-11 00:28
https://kumti.com/cfare-tha-alija-izetbegoviq-dikur/60%Hourly2015-05-11 00:22
https://kumti.com/kush-e-ka-frike-zotin-nuk-e-vret-krijesen-e-tij/60%Hourly2015-05-11 00:17
https://kumti.com/interi-triumfon-ne-derbin-ndaj-lazios/60%Hourly2015-05-11 00:16
https://kumti.com/konflikt-ne-luginen-e-milingonave/60%Hourly2015-05-11 00:03
https://kumti.com/audi-tt-clubsport-turbo-me-600-kuaj-fuqi/60%Hourly2015-05-10 23:59
https://kumti.com/profesor-ardian-gola-per-foton-e-ap/60%Hourly2015-05-10 23:53
https://kumti.com/ja-kush-jane-shqiptaret-e-kosoves-te-dorezuar-mbreme-ne-kumanove-foto/60%Hourly2015-05-10 23:50
https://kumti.com/cka-i-shkroi-kumanovari-hoxhes-ahmed-kalaja/60%Hourly2015-05-10 23:06
https://kumti.com/hetim-nderkombetar-per-terrorin-shteteror-maqedonas-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2015-05-10 23:00
https://kumti.com/arrestohet-i-riu-ne-rinas-po-hipte-ne-avion-me-arme/60%Hourly2015-05-10 22:56
https://kumti.com/snajperisti-maqedonas-bene-selfie-teksa-shtepite-e-shqiptareve-digjen/60%Hourly2015-05-10 22:48
https://kumti.com/ja-tmerri-i-shtepive-te-shkaterruara-te-shqiptareve-ne-kumanove/60%Hourly2015-05-10 22:41
https://kumti.com/cka-duhet-ditur-nese-konkurroni-per-apple/60%Hourly2015-05-10 22:35
https://kumti.com/azem-vllasi-ngjarjet-ne-kumanove-jane-te-drejtuara-kunder-shqiptareve-dhe-opozites-maqedonase/60%Hourly2015-05-10 19:35
https://kumti.com/25-pyetjet-qe-apple-do-t-ju-pyeste-ne-nje-interviste-pune/60%Hourly2015-05-10 17:51
https://kumti.com/si-mund-te-realizohet-lindja-natyrale-e-femijes/60%Hourly2015-05-10 16:11
https://kumti.com/ruajtja-e-shendetit-te-melcise-dhe-parandalimi-i-dhjamosjes/60%Hourly2015-05-10 15:59
https://kumti.com/diagnostikimi-dhe-trajtimi-i-anoreksise-tek-femijet/60%Hourly2015-05-10 15:53
https://kumti.com/sheqerpare-speciale/60%Hourly2015-05-10 15:28
https://kumti.com/tullumba/60%Hourly2015-05-10 15:26
https://kumti.com/krem-pite/60%Hourly2015-05-10 15:18
https://kumti.com/sallate-mesdhetare/60%Hourly2015-05-10 15:14
https://kumti.com/nje-nga-policet-e-vrare-ishte-serb/60%Hourly2015-05-10 15:05
https://kumti.com/beg-riza-dhe-mirsad-ndrecaj-nuk-jane-dorezuar/60%Hourly2015-05-10 15:01
https://kumti.com/avioni-del-nga-pista-ne-kine-5-te-plagosur/60%Hourly2015-05-10 14:58
https://kumti.com/humb-jeten-maturanti-nga-smira-e-vitise/60%Hourly2015-05-10 13:22
https://kumti.com/sokoli-begu-dhe-malisheva-jane-personat-e-dorezuar-ne-polici/60%Hourly2015-05-10 12:26
https://kumti.com/informacione-per-bleten/60%Hourly2015-05-10 12:07
https://kumti.com/centet-qe-vlejne-shume/60%Hourly2015-05-10 10:31
https://kumti.com/ibn-tejmije/60%Hourly2015-05-10 10:09
https://kumti.com/dhjete-vjet-neper-gjykata-per-kompensim-te-pagave/60%Hourly2015-05-10 10:03
https://kumti.com/hixhra/60%Hourly2015-05-10 10:03
https://kumti.com/hadith/60%Hourly2015-05-10 10:02
https://kumti.com/gusell/60%Hourly2015-05-10 10:02
https://kumti.com/eid-bajrami/60%Hourly2015-05-10 10:01
https://kumti.com/hoti-ne-tre-muajt-e-pare-te-vitit-qeveria-ka-kursyer-11-milione-euro/60%Hourly2015-05-10 10:00
https://kumti.com/cavusoglu-zgjidhje-politike-per-t-i-dhene-fund-krizes-ne-jemen/60%Hourly2015-05-10 09:59
https://kumti.com/10-pyetje-qe-ju-duhet-t-ia-beni-patjeter-mjekut/60%Hourly2015-05-10 09:58
https://kumti.com/polici-tjeter-shqiptar-i-vrare-eshte-besnik-bela/60%Hourly2015-05-10 09:56
https://kumti.com/maturantet-shkaterrimtare/60%Hourly2015-05-10 09:51
https://kumti.com/greket-e-kane-euron-te-sigurt/60%Hourly2015-05-10 09:47
https://kumti.com/gjeneral-nikollovski-dikush-i-ka-ekspozuar-policet-si-mish-i-gjalle-video/60%Hourly2015-05-10 09:44
https://kumti.com/mueller-enbergs-kgb-merrte-shume-dhe-jepte-pak/60%Hourly2015-05-10 09:42
https://kumti.com/ushtria-amerikane-me-uniforma-te-padukshme/60%Hourly2015-05-10 09:40
https://kumti.com/disa-te-vrare-ne-zvicer/60%Hourly2015-05-10 09:38
https://kumti.com/perfundon-punimet-kiscoms-5-shpallen-fituesit/60%Hourly2015-05-10 09:36
https://kumti.com/seance-e-jashtezakonshme-e-byrose-per-koordinim-te-sherbimeve-te-sigurise-te-serbise/60%Hourly2015-05-10 09:29
https://kumti.com/jankullovska-pese-police-te-vrare-mbi-30-te-plagosur-video/60%Hourly2015-05-10 09:28
https://kumti.com/12-kompani-turke-ne-listen-e-forbes-global-2000/60%Hourly2015-05-10 09:26
https://kumti.com/lajci-kosova-ka-injoruar-hartat-e-vitit-1974/60%Hourly2015-05-10 09:25
https://kumti.com/vazhdojne-te-shtenat-ne-kumanove-video/60%Hourly2015-05-10 09:16
https://kumti.com/erdogan-ne-tirane-per-inaugurimin-e-punimeve-te-xhamise-se-madhe/60%Hourly2015-05-10 09:05
https://kumti.com/komuna-ndaloi-mergimtarin-te-ndertonte-xhami-ne-token-qe-ia-la-i-ati/60%Hourly2015-05-10 09:01
https://kumti.com/popull-shqiptar-ne-maqedoni-jemi-me-juve-dhe-problemet-tuaja-jane-problemet-tona/60%Hourly2015-05-10 08:38
https://kumti.com/taxhikistani-ndalon-emrat-arabisht/60%Hourly2015-05-09 19:57
https://kumti.com/paris-shperndahen-lule-ne-kuader-te-fushates-une-jam-musliman/60%Hourly2015-05-09 16:59
https://kumti.com/me-qef-kisha-jetu-ne-katar/60%Hourly2015-05-09 16:52
https://kumti.com/mjekra-mbron-nga-dhimbja-e-fytit-dhe-kanceri-i-lekures-por-ngadaleson-edhe-plakjen-2/60%Hourly2015-05-09 15:54
https://kumti.com/kosova-fituese-e-gares-se-nasa-s/60%Hourly2015-05-09 15:39
https://kumti.com/operohen-15-femije-me-anomali-te-lindura/60%Hourly2015-05-09 15:31
https://kumti.com/muftinia-e-kumanoves-apelon-per-gjakftohtesi/60%Hourly2015-05-09 15:28
https://kumti.com/eksluzive-4-police-te-vrare-ne-kumanove-2-prej-tyre-nga-bervenica-e-tetoves/60%Hourly2015-05-09 15:05
https://kumti.com/raportohet-se-te-pakten-12-police-jane-plagosur-ne-kumanove-foto/60%Hourly2015-05-09 09:50
https://kumti.com/haxhi-avdyli-vrasesit-e-komandat-drinit-jane-ne-mesin-tone/60%Hourly2015-05-09 09:49
https://kumti.com/natev-nga-kosova-fiton-garen-e-nasa-s/60%Hourly2015-05-09 09:47
https://kumti.com/si-vidhen-veturat-ne-kosove-per-60-sekonda/60%Hourly2015-05-09 09:43
https://kumti.com/turqia-do-te-prodhoje-aeroplanmbajtese/60%Hourly2015-05-09 09:42
https://kumti.com/diplomat-te-nato-se-urgjentishte-do-te-vijne-ne-shkup/60%Hourly2015-05-09 09:40
https://kumti.com/ukraine-perkujtohen-viktimat-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Hourly2015-05-09 09:39
https://kumti.com/tusk-pergezon-cameron-i-kerkon-qe-te-mbaje-ne-be-britanine-e-madhe/60%Hourly2015-05-09 09:37
https://kumti.com/itali-falet-xhumaja-e-pare-ne-nje-nga-kishat-e-kthyera-ne-xhami/60%Hourly2015-05-09 09:34
https://kumti.com/rusia-denon-planet-izraelite-per-ndertimin-e-vendbanimeve-ne-territorin-e-palestines/60%Hourly2015-05-09 09:30
https://kumti.com/alsat/60%Hourly2015-05-09 09:26
https://kumti.com/policia-maqedonase-sulmon-kumanoven/60%Hourly2015-05-09 08:02
https://kumti.com/institucionet-nuk-bejne-kompromis-me-dhunuesit/60%Hourly2015-05-09 08:00
https://kumti.com/gjykata-themelore-shkupi-ii-vendosi-ne-favor-te-bfi-se/60%Hourly2015-05-09 07:58
https://kumti.com/azem-vllasi-erdhen-ne-prishtine-me-nje-qese-e-tash-jane-milioner/60%Hourly2015-05-08 23:07
https://kumti.com/xhavit-haliti-s-ka-krize-per-ta-zgjedh-thacin-president/60%Hourly2015-05-08 23:04
https://kumti.com/akullore-shtepie-me-vanilje/60%Hourly2015-05-08 15:11
https://kumti.com/profesoret-e-up-se-gezohen-per-renien-e-studenteve-ne-provim-a-e-dini-pse/60%Hourly2015-05-08 13:03
https://kumti.com/jep-doreheqje-miliband-shembull-per-partite-ne-kosove/60%Hourly2015-05-08 12:57
https://kumti.com/rritet-importimi-i-veturave-te-vjetra/60%Hourly2015-05-08 12:54
https://kumti.com/a-doni-te-beni-para-merruni-me-trashje-te-vicave/60%Hourly2015-05-08 12:41
https://kumti.com/publikohet-perkthimi-i-pare-me-komentim-i-kuranit-ne-armenisht/60%Hourly2015-05-08 12:17
https://kumti.com/universiteti-i-baltimorit-ne-shba-nikola-tesla-ishte-musliman/60%Hourly2015-05-08 12:14
https://kumti.com/namazi-kenaqesia-e-syve-te-mi/60%Hourly2015-05-08 12:06
https://kumti.com/siri-sulmohet-autokolona-humanitare-e-gjysmehenes-se-kuqe/60%Hourly2015-05-08 12:04
https://kumti.com/ja-si-te-lidhni-kepucet-per-2-sekonda/60%Hourly2015-05-08 11:53
https://kumti.com/vonesa-me-patente-shofer-mungon-letra/60%Hourly2015-05-08 11:45
https://kumti.com/shba-1-500-persona-te-vrare-nga-policia-ne-1-vit-e-gjysme/60%Hourly2015-05-08 11:39
https://kumti.com/kur-te-vijme-ne-pushtet-kryekrimineli-kadri-veseli-shkon-ne-burg/60%Hourly2015-05-08 11:36
https://kumti.com/provimi-i-matures-shteterore-ne-kosove-edhe-sivjet-me-te-vjetren/60%Hourly2015-05-08 11:34
https://kumti.com/deti-i-llapit-me-bukuri-te-rralla-natyrore/60%Hourly2015-05-08 08:51
https://kumti.com/karikaturisti-i-charlie-hebdo-nuk-do-te-vizatoi-me-asnje-karikature-te-profetit-muhammed-a-s/60%Hourly2015-05-08 08:44
https://kumti.com/ujku-eshte-me-i-mire-ne-aritmetik-se-sa-qeni/60%Hourly2015-05-08 08:42
https://kumti.com/studim-pse-njerezit-religjioz-jane-me-rezistent-ndaj-depresionit/60%Hourly2015-05-08 08:39
https://kumti.com/lija-e-ujit-ose-lija-e-qenit-dhe-si-ti-ruajme-femijet-nga-ajo-2/60%Hourly2015-05-08 08:31
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-shtrengoni-shume-rripin-e-pantallonave/60%Hourly2015-05-08 08:00
https://kumti.com/kush-urdheroi-fshehjen-e-trupave-te-shqiptareve-ne-serbi/60%Hourly2015-05-08 06:41
https://kumti.com/kosove-krejt-rinia-perdorin-teknologjine-e-informacionit/60%Hourly2015-05-08 06:37
https://kumti.com/a-po-mbetet-veriu-i-malit-te-zi-pa-banore-qytetaret-ne-menyre-masive-largohen-drejt-be-se/60%Hourly2015-05-08 06:32
https://kumti.com/kjo-xhami-nuk-eshte-ne-kete-planet/60%Hourly2015-05-07 23:12
https://kumti.com/aktakuze-per-terrorizem-ndaj-32-personave/60%Hourly2015-05-07 23:05
https://kumti.com/dhjete-efektet-e-cuditshme-anesore-te-ilaceve/60%Hourly2015-05-07 23:00
https://kumti.com/shkaqet-e-renies-se-flokeve-mbrojtja-dhe-sherimi/60%Hourly2015-05-07 23:00
https://kumti.com/kjo-eshte-arma-me-e-frikshme-e-putinit/60%Hourly2015-05-07 18:13
https://kumti.com/erdogan-inauguron-xhamine-mehmet-akif-ersoy-ne-shushice-te-istogut-foto/60%Hourly2015-05-07 17:31
https://kumti.com/domatja-mbron-lekuren-nga-plakja/60%Hourly2015-05-07 10:50
https://kumti.com/portokalli-i-kerkon-falje-myslimaneve/60%Hourly2015-05-07 09:38
https://kumti.com/cka-eshte-festa-e-shen-gjergjit/60%Hourly2015-05-07 09:21
https://kumti.com/gabimet-me-te-shpeshta-tek-higjiena-orale/60%Hourly2015-05-07 08:08
https://kumti.com/agjenti-sekret-zbuloi-shqiptaret-me-id-italiane-drejt-shba/60%Hourly2015-05-07 07:44
https://kumti.com/gjermanet-dhe-holandezet-e-kerkojne-specialen/60%Hourly2015-05-07 07:39
https://kumti.com/pagat-e-ushtareve-te-fark-ut-dokument/60%Hourly2015-05-07 07:36
https://kumti.com/ish-truproja-i-azem-hajdarit-sali-berisha-e-helmoi-ibrahim-rugoven-2/60%Hourly2015-05-07 07:31
https://kumti.com/kek-10-milione-euro-per-karburante/60%Hourly2015-05-07 07:17
https://kumti.com/hetohen-diplomat-e-84-mesimdhenesve-ne-gjakove/60%Hourly2015-05-07 07:15
https://kumti.com/pagesa-e-sigurimit-kufitar-po-i-irriton-mergimtaret/60%Hourly2015-05-07 07:13
https://kumti.com/netanayhu-arrin-marreveshje-per-qeverine-ne-minutat-e-fundit/60%Hourly2015-05-07 07:11
https://kumti.com/erdogan-vjen-ne-istog-per-renovimin-e-xhamise/60%Hourly2015-05-07 07:04
https://kumti.com/kine-myslimanet-detyrohen-nga-autoritetet-te-shesin-alkool/60%Hourly2015-05-07 06:55
https://kumti.com/koment-konkursi-i-karikatures-ne-shba-ia-arriti-qellimit/60%Hourly2015-05-07 06:51
https://kumti.com/gjermani-operacion-ndaj-nje-organizate-e-cila-kishte-planifikuar-sulme-ndaj-xhamive/60%Hourly2015-05-07 06:49
https://kumti.com/pranvera-sezon-i-veshtire-i-alergjive/60%Hourly2015-05-07 06:39
https://kumti.com/pamje-nga-hyrja-me-dhune-ne-bashkesine-islame-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-07 00:53
https://kumti.com/emiratet-arabe-22-milione-euro-per-spitalin-e-femijeve-ne-kosove/60%Hourly2015-05-07 00:51
https://kumti.com/me-falni-musliman-thote-udheheqesja-e-pegida-s/60%Hourly2015-05-07 00:43
https://kumti.com/shkencetari-mysliman-qe-ia-ka-kushtuar-jeten-zbulimit-te-kures-per-als/60%Hourly2015-05-06 15:50
https://kumti.com/ne-mbulesen-e-qabes-ka-150-kilogram-ari-dhe-argjendi/60%Hourly2015-05-06 15:45
https://kumti.com/varke-perfekte-nga-shishet-e-plastikes/60%Hourly2015-05-06 15:38
https://kumti.com/trungu-me-i-vjeter-ne-bote-i-ullirit/60%Hourly2015-05-06 15:33
https://kumti.com/video-imame-te-myftinise-se-shkupit-kundershtojne-ibrahim-shabanin/60%Hourly2015-05-06 13:39
https://kumti.com/10-ajetet-me-te-perzgjedhura-nga-todenhofer-gazetari-gjerman-qe-vizitoi-isis/60%Hourly2015-05-06 13:33
https://kumti.com/vllaznia-ndertojne-aplikacion-mobil-te-nivelit-boteror/60%Hourly2015-05-06 12:25
https://kumti.com/vllaznia-nga-kosova-ne-gare-per-cmimin-e-pare-nga-nasa/60%Hourly2015-05-06 11:33
https://kumti.com/athina-paguan-kestin-e-pare-ndaj-fmn-se-por-shume-prane-falimentit/60%Hourly2015-05-06 11:24
https://kumti.com/mbyti-foshnjen-dhe-e-varrosi-ne-oborr-1-vit-burg-per-nenen/60%Hourly2015-05-06 11:21
https://kumti.com/bmw-x6-dhe-range-rover-sport-me-rrota-te-reja/60%Hourly2015-05-06 11:20
https://kumti.com/shba-20-milione-dollare-shperblim-per-informata-per-lideret-e-is-it/60%Hourly2015-05-06 11:18
https://kumti.com/roja-dhe-qelesat-e-objekteve-me-te-shenjta-te-krishterimit-jane-ne-familjet-e-muslimaneve/60%Hourly2015-05-06 11:06
https://kumti.com/a-e-dinit-kete-per-kishen-e-ringjalljes-ne-jeruzalem/60%Hourly2015-05-06 10:57
https://kumti.com/konjufca-kisha-ortodokse-agjenture-e-serbise/60%Hourly2015-05-06 10:53
https://kumti.com/pacquiao-per-qellime-humanitare-jep-me-shume-se-50-milione-euro/60%Hourly2015-05-06 09:59
https://kumti.com/malmath-aplikacioni-qe-zgjidh-detyra-te-matematikes-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2015-05-06 09:58
https://kumti.com/sajti-qe-ta-cakton-moshen-permes-fotografise/60%Hourly2015-05-06 09:52
https://kumti.com/lubonja-islami-fe-e-paqes-video/60%Hourly2015-05-06 09:36
https://kumti.com/imame-te-myftinise-se-shkupit-kundershtojne-ibrahim-shabanin/60%Hourly2015-05-06 09:16
https://kumti.com/vidhet-libri-me-dedikimin-e-marquez-it/60%Hourly2015-05-06 09:10
https://kumti.com/doni-te-digjni-me-shume-kalori-brenda-nje-kohe-te-shkurter/60%Hourly2015-05-06 09:06
https://kumti.com/puke-arrestohet-19-vjecari-iu-gjeten-480-rrenje-kanabis-ne-banese/60%Hourly2015-05-06 09:03
https://kumti.com/policet-zihen-per-nje-porsche-shoferi-i-shan-me-rob/60%Hourly2015-05-06 09:01
https://kumti.com/bjerma-kosurin-sdu-sakez/60%Hourly2015-05-06 08:53
https://kumti.com/ish-truproja-i-azem-hajdarit-sali-berisha-e-helmoi-ibrahim-rugoven/60%Hourly2015-05-06 08:40
https://kumti.com/save-the-children-po-manipulohet-me-shifrat-e-emigranteve-te-mbytur/60%Hourly2015-05-06 07:04
https://kumti.com/amnesty-international-sirianet-kalojne-neper-tmerret-e-paimagjinueshme/60%Hourly2015-05-06 07:01
https://kumti.com/erdogan-turqia-e-fuqishme-eshte-shprese-per-rajonin/60%Hourly2015-05-06 06:57
https://kumti.com/gjykata-serbe-liroi-ish-ushtarin-e-uck-se/60%Hourly2015-05-06 06:53
https://kumti.com/eskalon-protesta-forcat-policore-shperndajne-protestuesit/60%Hourly2015-05-06 06:49
https://kumti.com/angli-ne-tubim-elektoral-i-ndajne-burrat-vec-grate-vec/60%Hourly2015-05-06 00:09
https://kumti.com/hoxha-me-drejtesi-behet-shteti/60%Hourly2015-05-05 23:52
https://kumti.com/dhjetera-te-lenduar-e-te-arrestuar-ne-shkup-gruevski-vezhgonte-kamerat-e-policise-jepte-urdhra-si-te-veprohej/60%Hourly2015-05-05 23:40
https://kumti.com/hoxha-milazim-jashari-merzitem-shume-per-xhamine-tek-ura-e-ibrit/60%Hourly2015-05-05 11:25
https://kumti.com/jeremy-mathieu-mungon-ndaj-bayernit/60%Hourly2015-05-05 11:12
https://kumti.com/babai-le-pen-e-kritikon-vajzen-e-vet-marinen-per-pezullim-nga-partia/60%Hourly2015-05-05 11:06
https://kumti.com/jeta-e-dyfishte-e-fidel-castros-revolucionar-apo-trafikant/60%Hourly2015-05-05 11:03
https://kumti.com/konflikt-i-armatosur-mes-fiseve-ne-kenia-47-te-vdekur/60%Hourly2015-05-05 11:01
https://kumti.com/shfaqen-specifikat-e-lenovo-a6600/60%Hourly2015-05-05 10:59
https://kumti.com/mercedes-c400-me-pakete-te-re/60%Hourly2015-05-05 10:52
https://kumti.com/milani-deshiron-ta-riktheje-ibran/60%Hourly2015-05-05 10:51
https://kumti.com/neuer-kercenon-messin/60%Hourly2015-05-05 10:50
https://kumti.com/100-ditet-e-kingut-selman/60%Hourly2015-05-05 10:40
https://kumti.com/hapet-ne-shkup-panairi-i-27-te-i-librit/60%Hourly2015-05-05 10:24
https://kumti.com/franca-nenshkruan-marreveshjen-me-katarin-per-shitjen-e-24-avioneve-luftarake-rafale/60%Hourly2015-05-05 10:10
https://kumti.com/sulme-ajrore-te-koalicionit-ne-jemen-shenohen-viktima/60%Hourly2015-05-05 10:00
https://kumti.com/sadullah-bajrami-me-dhune-nuk-behesh-reis/60%Hourly2015-05-05 09:41
https://kumti.com/te-punesuarit-ne-bfi-deshmitar-te-incidentit-moren-ndihmen-mjekesore/60%Hourly2015-05-05 09:36
https://kumti.com/aksidenti-i-cuditshem-ja-si-vdiq-sipermarresi-i-silicon-valley/60%Hourly2015-05-05 09:30
https://kumti.com/mos-e-beso-po-deshe-kapiteni-jack-sparrow-ishte-nje-pirate-musliman/60%Hourly2015-05-05 09:15
https://kumti.com/karikaturisti-shqiptar-i-profetit-i-mbushur-me-urrejtje-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2015-05-05 08:43
https://kumti.com/erdogan-jam-rritur-dhe-jetoj-me-kuranin/60%Hourly2015-05-05 08:31
https://kumti.com/takimi-biden-vuciq-nder-temat-e-nxehta-edhe-kosova/60%Hourly2015-05-05 08:30
https://kumti.com/mjekroshat-te-dhunshem-keta-ne-bfi-desh-u-vrane-me-alltija-per-poste/60%Hourly2015-05-04 21:56
https://kumti.com/maqedoni-anetaret-e-rijasetit-te-bfi-se-mbajne-mbledhje-urgjente/60%Hourly2015-05-04 16:44
https://kumti.com/banana-split/60%Hourly2015-05-04 15:15
https://kumti.com/akullore-shtepie/60%Hourly2015-05-04 15:09
https://kumti.com/gullash-me-patate/60%Hourly2015-05-04 15:07
https://kumti.com/shkurt-se-nuk-meritojne-me-shume-ngjarjet-e-fundit-ne-bfi/60%Hourly2015-05-04 12:01
https://kumti.com/bekir-halimi-keta-pa-mjekra-dhe-me-interesa-te-erreta-dolen-edhe-me-te-dhunshem/60%Hourly2015-05-04 12:00
https://kumti.com/sa-do-te-ishte-madhesia-e-gjithe-arit-te-bashkuar/60%Hourly2015-05-04 11:58
https://kumti.com/rivlin-kemi-prekur-ne-plage-te-hapur/60%Hourly2015-05-04 11:56
https://kumti.com/bmw-seria-6-te-le-pa-fryme/60%Hourly2015-05-04 11:52
https://kumti.com/muhamed-zekiri-pse-policija-nuk-e-parandaloj-sulmin-ndaj-bfi-se/60%Hourly2015-05-04 11:50
https://kumti.com/cka-tha-ferid-selimi-per-problemet-e-fundit-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-04 11:38
https://kumti.com/e-verteta-vonon-por-nuk-harron/60%Hourly2015-05-04 11:25
https://kumti.com/soros-drejt-shkaterrimit-amerikanet-pergatisin-taksimin-monstruoz-kunder-politikave-te-miliarderit/60%Hourly2015-05-04 11:21
https://kumti.com/skandal-diplomatik-ambasadori-maqedonas-le-shtatzene-diplomaten-shqiptare/60%Hourly2015-05-04 11:06
https://kumti.com/vritet-ne-siri-ekrem-hasani-nga-klina/60%Hourly2015-05-04 09:14
https://kumti.com/shkencetari-mysliman-zbuloi-shkaktaret-e-semundjes-ice-bucket-als/60%Hourly2015-05-03 23:50
https://kumti.com/perse-nganjehere-henen-e-shohim-edhe-diten/60%Hourly2015-05-03 16:53
https://kumti.com/ulja-e-bletes-me-e-bukur-se-nje-top-gun/60%Hourly2015-05-03 16:50
https://kumti.com/perse-mbi-50-milion-njerez-lendohen-nga-aksidentet-ndersa-tufat-e-peshqve-nuk-perplasen-fare/60%Hourly2015-05-03 16:42
https://kumti.com/perqafimi-i-femijeve-siriane-perlot-boten-foto/60%Hourly2015-05-03 16:33
https://kumti.com/paqeruajtesit-franceze-qe-shtypen-muslimanet-akuzohen-se-perdhunuan-femije/60%Hourly2015-05-03 16:19
https://kumti.com/sipas-hasan-kaleshit-ardhja-e-perandorise-osmane-e-shqiptarizoi-kosoven/60%Hourly2015-05-03 15:57
https://kumti.com/gjyshja-e-obames-kreu-umren-keto-dite/60%Hourly2015-05-03 15:55
https://kumti.com/bekir-halimi-keshilla-me-plot-zemer-per-maturantat/60%Hourly2015-05-03 15:29
https://kumti.com/ahmed-kalaja-rikujton-tifozet-e-tiranes-dhe-partizanit/60%Hourly2015-05-03 15:21
https://kumti.com/pule-me-oriz-te-ferguar/60%Hourly2015-05-03 15:02
https://kumti.com/tete-hapa-per-mbjelljen-e-suksesshme-te-luleve/60%Hourly2015-05-03 14:58
https://kumti.com/ballkonet-hapesire-ideale-per-te-mbjellur-perime/60%Hourly2015-05-03 14:47
https://kumti.com/role-me-geshtenja/60%Hourly2015-05-03 14:45
https://kumti.com/keshilla-te-padegjuara-se-si-ta-sheroni-trupin-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2015-05-03 14:11
https://kumti.com/ne-sherbim-te-se-mires-se-pergjithshme/60%Hourly2015-05-03 13:35
https://kumti.com/te-vertetat-mbi-vitaminen-z/60%Hourly2015-05-03 13:11
https://kumti.com/te-vertetat-mbi-vitaminen-z-2/60%Hourly2015-05-03 13:11
https://kumti.com/frika-se-cfare-do-te-mendojne-te-tjeret/60%Hourly2015-05-03 12:55
https://kumti.com/si-t-i-forcojme-organet-dhe-ta-shtyejme-venitjen-dhe-plakjen-e-tyre/60%Hourly2015-05-03 12:50
https://kumti.com/si-t-i-forcojme-organet-dhe-ta-shtyejme-venitjen-dhe-plakjen-e-tyre-2/60%Hourly2015-05-03 12:50
https://kumti.com/venitem/60%Hourly2015-05-03 12:48
https://kumti.com/termeti-ne-nepal-nxjerr-ne-shesh-skandalin-e-homoseksualeve-izraelite/60%Hourly2015-05-03 12:32
https://kumti.com/industria-fitimprurese-e-islamofobise-pj-2/60%Hourly2015-05-03 12:29
https://kumti.com/industria-fitimprurese-e-islamofobise-pj-1/60%Hourly2015-05-03 12:28
https://kumti.com/digjet-autobusi-ne-pakistan-11-te-vdekur/60%Hourly2015-05-03 12:13
https://kumti.com/se-shpejti-automjetet-me-thirrje-automatike-per-policine/60%Hourly2015-05-03 12:08
https://kumti.com/erdogan-sistemi-parlamentar-e-ka-plotesuar-kohen-e-tij/60%Hourly2015-05-03 12:05
https://kumti.com/ph-pehashi-i-trupit-kuptojeni-sa-eshte-i-rendesishem/60%Hourly2015-05-03 12:04
https://kumti.com/kim-mehmeti-ne-e-jetojme-epoken-kur-vleresohen-prapanica-dhe-gjoksi-i-cullakosur/60%Hourly2015-05-03 12:02
https://kumti.com/shabani-aspak-e-lehte-te-besh-gazetari-ne-kosove/60%Hourly2015-05-03 10:56
https://kumti.com/vv-gazetaret-e-guximshem-ende-na-japin-shprese/60%Hourly2015-05-03 10:55
https://kumti.com/gjysmehena-e-kuqe-turke-vazhdon-ndihmat-per-femijet-jetim-ne-gaze/60%Hourly2015-05-03 10:15
https://kumti.com/kroaci-veteranet-e-luftes-me-dhjetera-mijera-protestues-kerkojne-doreheqjen-e-qeverise/60%Hourly2015-05-03 10:13
https://kumti.com/diktatori-sisi-vizite-zyrtare-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-05-03 10:13
https://kumti.com/me-rastin-e-1-majit-protesta-ne-shba-duam-drejtesi/60%Hourly2015-05-03 10:09
https://kumti.com/beh-2-maji-dita-kur-kriminelet-serb-mbeten-te-tronditur-me-ate-qe-perjetuan-ne-sarajeve/60%Hourly2015-05-03 10:08
https://kumti.com/shkon-ne-7600-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-nepal/60%Hourly2015-05-03 10:06
https://kumti.com/holanda-per-nje-dite-grumbullon-8-6-milion-euro-ndihma-per-nepalin/60%Hourly2015-05-03 10:06
https://kumti.com/lenovo-zbulon-modelin-a3900-qe-kushton-shume-lire/60%Hourly2015-05-03 10:04
https://kumti.com/sony-shet-22-3-milione-njesi-te-playstation-4/60%Hourly2015-05-03 10:02
https://kumti.com/rrefimi-i-te-kthyerit-nga-gjermania-kurre-me-azilant-video/60%Hourly2015-05-03 10:00
https://kumti.com/nepotizmi-kriter-kryesor-per-punesim/60%Hourly2015-05-03 09:59
https://kumti.com/rikthehet-tradita-e-dhurimit-te-tokave-besimtari-i-muslimane-dhuron-85-ari/60%Hourly2015-05-02 22:16
https://kumti.com/het-trik-ronaldo-dhe-reali-kalon-nje-kundershtar-te-madh/60%Hourly2015-05-02 20:42
https://kumti.com/luta-do-ta-sfidoje-isen/60%Hourly2015-05-02 15:16
https://kumti.com/mimoza-kusari-lila-nuk-leshon-pe/60%Hourly2015-05-02 15:09
https://kumti.com/ti-je-muslimane-shkolla-e-frances-nuk-eshte-per-ty/60%Hourly2015-05-02 11:51
https://kumti.com/ne-shitje-edicioni-i-limituar-i-bmw-m3/60%Hourly2015-05-02 11:40
https://kumti.com/autostrada-prishtine-hani-i-elezit-po-ndertohet-sipas-planifikimit/60%Hourly2015-05-02 11:33
https://kumti.com/uck-do-te-godasim-pa-meshire-strukturat-e-pushtetit-kriminal-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-02 11:31
https://kumti.com/microsoft-sjell-nje-uebfaqe-argetuese-e-cila-zbulon-moshen-tuaj-permes-fotove/60%Hourly2015-05-02 11:25
https://kumti.com/europa-ne-1958/60%Hourly2015-05-02 11:25
https://kumti.com/apple-watch-eshte-hardueri-i-kompanise-me-koston-me-te-vogel-kushton-me-pak-se-84/60%Hourly2015-05-02 11:21
https://kumti.com/tregu-i-tableteve-ne-tatepjete-vazhdon-renia-e-shitjeve/60%Hourly2015-05-02 11:18
https://kumti.com/isa-mustafa-i-pergjigjet-opozites-programi-yne-nuk-kryhet-per-dy-jave-por-brenda-mandatit-qeverises/60%Hourly2015-05-02 11:15
https://kumti.com/rusia-ul-normen-baze-te-interesit/60%Hourly2015-05-02 11:14
https://kumti.com/ne-millano-hapet-ekspozita-expo-2015/60%Hourly2015-05-02 11:12
https://kumti.com/ja-cfare-duhet-te-bejme-nese-na-dhemb-qafa/60%Hourly2015-05-02 11:10
https://kumti.com/djathi-i-keq-apo-i-mire-per-shendetin/60%Hourly2015-05-02 11:09
https://kumti.com/ja-veset-qe-shkaterrojne-dhembe-tuaj/60%Hourly2015-05-02 11:07
https://kumti.com/zbulohet-testi-qe-mund-te-parashikoje-kancerin-13-vjet-para-formimit/60%Hourly2015-05-02 11:05
https://kumti.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-dhimbjet-e-shpines/60%Hourly2015-05-02 11:01
https://kumti.com/volkswagen-corrado-me-300-kuaj/60%Hourly2015-05-02 10:59
https://kumti.com/kompanite-me-te-medha-familjare-ne-bote/60%Hourly2015-05-02 10:58
https://kumti.com/lulezon-tregu-europian-i-veturave/60%Hourly2015-05-02 10:56
https://kumti.com/gjermanishten-po-e-mesojne-rreth-15-milione-njerez-ne-bote-per-biznes/60%Hourly2015-05-02 10:55
https://kumti.com/1032-euro-pensioni-baze-ne-france/60%Hourly2015-05-02 10:53
https://kumti.com/ndotja-e-ajrit-i-kushton-shume-evropes/60%Hourly2015-05-02 10:50
https://kumti.com/ecall-ne-veture-sistemi-qe-alarmon-sherbimin-e-emergjencave/60%Hourly2015-05-02 10:48
https://kumti.com/afezolli-me-tap-shqiperia-behet-pjese-e-korridoreve-evropiane/60%Hourly2015-05-02 10:46
https://kumti.com/rritet-numri-i-njerezve-te-varfer-ne-maqedoni/60%Hourly2015-05-02 10:43
https://kumti.com/perplasen-per-aeroportin-e-bazelit-franca-bllokon-rrjetin-mobil-zviceran/60%Hourly2015-05-02 10:41
https://kumti.com/bisedat-me-nje-person-tjeter-permiresojne-kujtesen/60%Hourly2015-05-02 10:35
https://kumti.com/shiu-bllokon-rruge-dhe-hekurudha-ne-romandi/60%Hourly2015-05-02 10:31
https://kumti.com/zvicra-me-papunesine-me-te-ulte-ne-europe-dhe-prape-proteston/60%Hourly2015-05-02 09:59
https://kumti.com/20-mije-euro-per-te-emigruar-ne-shba-me-dokumente-italiane/60%Hourly2015-05-02 09:58
https://kumti.com/disa-profesore-te-mjekesise-mbesin-pa-paga/60%Hourly2015-05-02 09:55
https://kumti.com/milaim-zeka-mero-bazen-e-kam-rrah-ne-rambuje/60%Hourly2015-05-02 09:53
https://kumti.com/kina-ndalon-me-ligj-meteorologet-amatore/60%Hourly2015-05-02 09:50
https://kumti.com/ben-blushi-drejt-ndarjes-me-ps-ne-e-rames/60%Hourly2015-05-02 09:26
https://kumti.com/16-570-lende-te-zgjidhura-gjate-periudhes-3-mujore/60%Hourly2015-05-02 09:22
https://kumti.com/grupi-kriminal-qe-lejoi-instalimin-e-njehsoreve-plackites/60%Hourly2015-05-02 09:20
https://kumti.com/emberclear-kembengul-ne-termocentralin-e-dukagjinit/60%Hourly2015-05-02 09:18
https://kumti.com/separatistet-vazhdojne-te-shkelin-armepushimin-vriten-2-ushtare-ukrainas/60%Hourly2015-05-02 09:17
https://kumti.com/tajlande-gjenden-trupat-e-pajete-te-32-muslimaneve-rohingya/60%Hourly2015-05-02 09:15
https://kumti.com/koalicioni-bombardon-perseri-pozicionet-e-husive-ne-jemen/60%Hourly2015-05-02 09:12
https://kumti.com/shba-ja-nuk-do-te-njohe-zgjedhjet-ne-karabakun-e-siperm/60%Hourly2015-05-02 09:11
https://kumti.com/lituania-note-proteste-ambasadorit-rus-per-pengesat-ne-sistemin-nordbalt/60%Hourly2015-05-02 08:57
https://kumti.com/o-gani-arabia-dha-deshmore-ndersa-vatikani-ende-nuk-e-njeh-kosoven/60%Hourly2015-05-01 19:52
https://kumti.com/molliqaj-arrestimi-im-ishte-politik/60%Hourly2015-05-01 19:18
https://kumti.com/komandant-hoxha-besa-rdk-e-sela-jane-shpresa-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Hourly2015-05-01 12:14
https://kumti.com/tellallet-e-intolerances/60%Hourly2015-05-01 12:12
https://kumti.com/100-universitetet-me-te-mira-ne-bote-per-2015/60%Hourly2015-05-01 11:57
https://kumti.com/a-dallon-brendi-nga-produkti/60%Hourly2015-05-01 11:35
https://kumti.com/kur-teknologjia-hyn-ne-shtrat/60%Hourly2015-05-01 11:34
https://kumti.com/mark-frroku-mbetet-ne-burg-prokuroria-belge-sjell-dosjen-per-vrasjen-e-kurtit/60%Hourly2015-05-01 11:32
https://kumti.com/gianni-de-biasi-italiano-no-albanese/60%Hourly2015-05-01 10:37
https://kumti.com/cka-na-porosit-hoxha-bekir-halimi-per-kete-dite-te-xhuma/60%Hourly2015-05-01 10:30
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-o-gani-geci-kam-qef-me-te-pa-ne-xhennet/60%Hourly2015-05-01 10:24
https://kumti.com/jemen-armepushim-ne-aden/60%Hourly2015-05-01 10:13
https://kumti.com/specat-djeges-ruajne-zemren/60%Hourly2015-05-01 10:12
https://kumti.com/ne-turqi-zbulohen-fosile-tete-milione-vjec/60%Hourly2015-05-01 10:11
https://kumti.com/tesla-zbulon-baterite-per-shtepi-dhe-biznese/60%Hourly2015-05-01 10:10
https://kumti.com/volkswagen-se-shpejti-me-koncept-te-ri/60%Hourly2015-05-01 10:08
https://kumti.com/ne-fier-u-vihet-zjarri-dy-bmw-ve/60%Hourly2015-05-01 10:08
https://kumti.com/franca-do-ti-shese-katarit-24-avione-luftarake-te-tipit-rafale/60%Hourly2015-05-01 10:07
https://kumti.com/proteste-kunder-racizmit-ne-vjene/60%Hourly2015-05-01 10:06
https://kumti.com/myftiu-i-shkupit-ibrahim-shabani-shkarkohet-nga-detyra/60%Hourly2015-05-01 10:03
https://kumti.com/aksion-policor-ne-gostivar-policia-arrestoi-disa-persona/60%Hourly2015-05-01 10:01
https://kumti.com/1-maji-kujtim-i-tmerrshem-per-familjaret-e-rastit-monstra/60%Hourly2015-05-01 09:59
https://kumti.com/eksodi-ne-fier-mungojne-400-nxenes-ne-kukes-do-mbyllen-disa-shkolla/60%Hourly2015-05-01 09:57
https://kumti.com/blendi-fevziu-zoti-i-ndihmofte-emigrantet/60%Hourly2015-05-01 09:53
https://kumti.com/shokuese-abuzuan-seksualisht-me-vajzen-ne-kopsht/60%Hourly2015-05-01 09:48
https://kumti.com/punetoreve-iu-shkelen-te-drejtat-me-te-dy-kembet-por-ata-festojne-2/60%Hourly2015-05-01 09:41
https://kumti.com/bale-largohet-nga-reali-per-shume-rekorde/60%Hourly2015-05-01 09:39
https://kumti.com/erdogani-me-13-maj-ne-shqiperi/60%Hourly2015-05-01 09:37
https://kumti.com/jevtiq-kerkon-grup-nderkombetar-per-kthimin-e-serbeve/60%Hourly2015-05-01 09:36
https://kumti.com/arrestohet-dardan-molliqaj/60%Hourly2015-05-01 09:32
https://kumti.com/auditimi-i-brendshem-keqperdorime-te-medha-ne-komunen-e-pejes/60%Hourly2015-05-01 09:03
https://kumti.com/universiteti-haxhi-zeka-humb-betejen-e-trete-gjyqesore/60%Hourly2015-05-01 09:01
https://kumti.com/banka-nacionale-e-zvicres-30-miliarde-franga-humbje/60%Hourly2015-05-01 09:00
https://kumti.com/6-4-per-qind-shkalla-e-papunesise-ne-gjermani/60%Hourly2015-05-01 08:57
https://kumti.com/putin-flet-per-kohen-kur-ishte-pa-breke-dhe-barkun-bosh-foto/60%Hourly2015-05-01 08:55
https://kumti.com/bavaria-do-t-ua-heq-te-drejten-e-punes-azilkerkuesve/60%Hourly2015-05-01 08:51
https://kumti.com/vuciq-nuk-e-di-c-pret-nga-nikoliqi-per-kosoven/60%Hourly2015-05-01 08:50
https://kumti.com/carla-del-ponte-ka-fshehur-faktet-per-krimet-e-mlladiqit-dhe-millosheviqit/60%Hourly2015-05-01 08:47
https://kumti.com/cila-eshte-arsyeja-e-doreheqjes-sipas-ambasadorit-malaj/60%Hourly2015-05-01 08:43
https://kumti.com/punetoreve-iu-shkelen-te-drejtat-me-te-dy-kembet-por-ata-festojne/60%Hourly2015-05-01 08:36
https://kumti.com/nepal-numri-i-viktimave-tejkalon-6200/60%Hourly2015-05-01 08:34
https://kumti.com/sa-dite-ne-vit-punon-e-sa-pushon-nje-arsimtar-i-kosoves/60%Hourly2015-05-01 08:32
https://kumti.com/mustafa-te-bejme-gare-se-kush-mund-te-beje-dicka-me-mire-ne-kete-vend/60%Hourly2015-05-01 08:30
https://kumti.com/kuvendi-i-shqiperise-miraton-ligjin-per-hapjen-e-dosjeve-te-ish-sigurimit-te-shtetit-komunist/60%Hourly2015-05-01 08:28
https://kumti.com/poroshenko-lufta-do-te-perfundoje-atehere-kur-ukraina-te-rimarre-krimene/60%Hourly2015-05-01 08:26
https://kumti.com/ish-zedhenesja-e-pegida-s-iu-kerkon-falje-myslimaneve-dhe-emigranteve/60%Hourly2015-05-01 08:20