XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/valon-kurishi-nga-tetova-pse-mos-falet-namazi-ne-maqedonisht/60%Hourly2015-06-30 23:52
https://kumti.com/edhe-nje-shqiptare-pranon-islamin-sot-ne-tirane-foto/60%Hourly2015-06-30 23:31
https://kumti.com/apel-nga-hoxhe-muharem-ismaili-regjistrohuni-ne-shkollat-shqipe-jo-maqedone/60%Hourly2015-06-30 21:55
https://kumti.com/forumi-i-te-rinjve-myslimane-meso-fene-tende-isis-nuk-e-perfaqeson-fene-islame/60%Hourly2015-06-30 19:38
https://kumti.com/oxford-shoferi-i-autobusit-nuk-ndalet-per-te-marr-muslimanet/60%Hourly2015-06-30 19:36
https://kumti.com/per-kuriozet-e-ramazanit-minesota-hape-dyert-e-xhamive/60%Hourly2015-06-30 19:24
https://kumti.com/si-ta-sherojme-mvarshmerine-e-femijeve-nga-tv-dhe-pc-ja/60%Hourly2015-06-30 19:23
https://kumti.com/shtigjet-drejt-lumturise/60%Hourly2015-06-30 19:18
https://kumti.com/rendesia-e-elegances-ne-jeten-e-myslimanit/60%Hourly2015-06-30 19:12
https://kumti.com/si-te-shpetoni-nga-kapslleku/60%Hourly2015-06-30 19:01
https://kumti.com/a-nisi-shtyrja-e-shteteve-ne-falimentim/60%Hourly2015-06-30 18:59
https://kumti.com/si-te-largoni-problemet-qe-bezdisin-trupin-tuaj/60%Hourly2015-06-30 17:40
https://kumti.com/interneti-ende-ngelet-nje-alternative-e-paprekshme-per-shumicen-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/60%Hourly2015-06-30 17:16
https://kumti.com/humanizmi-pa-fe/60%Hourly2015-06-30 17:07
https://kumti.com/albina-ferko-nanaj-per-te-gjithe-skeptiket-ja-modeli-qe-do-ofroj-si-keshilltare-bashkiake/60%Hourly2015-06-30 17:04
https://kumti.com/vizita-misterioze-e-teknikeve-ruse-per-helikopteret-qe-bombarduan-mbi-lagjen-e-trimave/60%Hourly2015-06-30 17:01
https://kumti.com/haxhi-vehbi-dibra-dokumentar-hd/60%Hourly2015-06-30 16:58
https://kumti.com/tre-dibranet-e-denuar-ne-shba-per-terrorizem-jane-te-pafajshem-2/60%Hourly2015-06-30 16:58
https://kumti.com/tre-dibranet-e-denuar-ne-shba-per-terrorizem-jane-te-pafajshem/60%Hourly2015-06-30 16:45
https://kumti.com/me-marreveshje-te-fshehte-jane-ndalur-sulmet-ajrore-ndaj-pozitave-serbe-perreth-srebrenices/60%Hourly2015-06-30 16:41
https://kumti.com/turqia-vendos-forca-shtese-ne-kufirin-me-sirine/60%Hourly2015-06-30 16:39
https://kumti.com/turqia-e-gatshme-te-marre-persiper-borxhin-e-greqise-se-dobet-financiarisht/60%Hourly2015-06-30 16:38
https://kumti.com/400-dite-greve-ish-punetoret-e-fabrikes-se-gypave/60%Hourly2015-06-30 13:53
https://kumti.com/ultimatum-kompanive-ne-gjilan-punet-sipas-kontrates-o-nderprerje/60%Hourly2015-06-30 13:52
https://kumti.com/autostrada-energjetike-shqiperi-kosove-gati-ne-vitin-e-ardhshem/60%Hourly2015-06-30 13:49
https://kumti.com/paralajmerohet-versioni-i-ri-i-lamborghini-aventador-superveloce/60%Hourly2015-06-30 13:13
https://kumti.com/dy-mesazhet-e-angela-merkel-per-kosoven/60%Hourly2015-06-30 13:08
https://kumti.com/lajm-i-mire-nga-samsung-se-shpejti-vjen-superbateria/60%Hourly2015-06-30 13:06
https://kumti.com/vetem-53-9-per-qind-e-maturanteve-kaluan-testin/60%Hourly2015-06-30 12:57
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-promovoi-dy-vepra/60%Hourly2015-06-30 12:50
https://kumti.com/cka-tha-drejtori-i-policise-per-familjet-muslimane-ne-lazarat/60%Hourly2015-06-30 12:41
https://kumti.com/rryma-do-te-shtrenjtohet/60%Hourly2015-06-30 11:03
https://kumti.com/shba-te-heqin-ndalesat-ndaj-bahrejnit-per-ndihma-ne-fushen-e-sigurise/60%Hourly2015-06-30 11:02
https://kumti.com/kanadaja-vendos-sanksione-te-reja-ndaj-rusise/60%Hourly2015-06-30 11:00
https://kumti.com/holanda-do-te-paguaje-demshperblim-per-3-viktima-te-sebrenices/60%Hourly2015-06-30 11:00
https://kumti.com/humb-jeten-kryeprokurori-i-egjiptit-pas-nje-atentati-me-bombe/60%Hourly2015-06-30 10:59
https://kumti.com/fati-i-kryeministrit-grek-tsipras-varet-nga-referendumi/60%Hourly2015-06-30 10:57
https://kumti.com/arrin-ne-38-numri-i-te-vdekurve-nga-rrezimi-i-avionit-ushtarak-ne-indonezi/60%Hourly2015-06-30 10:56
https://kumti.com/studimi-meshkujt-dhe-femrat-nuk-ndjejne-dhimbje-ne-menyre-te-barabarte/60%Hourly2015-06-30 10:50
https://kumti.com/specialja-ne-riprocedim/60%Hourly2015-06-30 10:49
https://kumti.com/ju-faleminderit-o-ju-te-nderuar-ju-qe-na-mesoni-femijet-shoqata-nun-shtroi-iftar-per-600-punetor-te-arsimit/60%Hourly2015-06-29 22:33
https://kumti.com/islami-nga-dr-laurence-b-brown/60%Hourly2015-06-29 18:00
https://kumti.com/kujt-i-celen-dyert-e-xhenetit-ne-ramazan/60%Hourly2015-06-29 17:56
https://kumti.com/qendrimi-yne-karshi-problemeve-sqarim-me-shembull-praktik/60%Hourly2015-06-29 17:51
https://kumti.com/keshille-nxenesit-te-dijes/60%Hourly2015-06-29 17:42
https://kumti.com/kopshti-vertikal-me-i-madhi-ne-bote/60%Hourly2015-06-29 17:40
https://kumti.com/ja-nje-nder-cerdhet-me-gjeniale-te-ndertuara-deri-me-tani-nga-japonezet/60%Hourly2015-06-29 17:36
https://kumti.com/kompanite-me-te-mira-dhe-me-te-keqia-per-mbrojten-e-te-dhenave-te-perdoruesve/60%Hourly2015-06-29 17:20
https://kumti.com/terrorizmin-nuk-e-krijon-feja-por-politika/60%Hourly2015-06-29 17:19
https://kumti.com/lazarati-dhe-skema-mediatike-e-terrorizmit-islamik/60%Hourly2015-06-29 17:15
https://kumti.com/kinezet-kane-shpikur-nje-menyre-te-re-per-te-kopjuar-ne-provime/60%Hourly2015-06-29 17:13
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifi-vazhdon-me-pajtime-video/60%Hourly2015-06-29 17:10
https://kumti.com/disa-fakte-mbi-betejen-e-kosoves-1389-per-cfare-u-luftua/60%Hourly2015-06-29 17:10
https://kumti.com/stambolli-shtroi-iftar-ne-prizren/60%Hourly2015-06-29 13:33
https://kumti.com/kozmonauti-rus-thyen-rekordin-e-qendrimit-ne-hapesire/60%Hourly2015-06-29 13:32
https://kumti.com/france-behet-thirrje-qe-kishat-bosh-te-kthehen-ne-xhami/60%Hourly2015-06-29 10:53
https://kumti.com/parku-i-paqes-neser-teme-ne-bruksel/60%Hourly2015-06-29 00:16
https://kumti.com/arkivat-sekrete-britanike-1945-cilet-jane-udheheqesit-kriminele-te-shqiperise/60%Hourly2015-06-29 00:12
https://kumti.com/vuciq-nuk-do-ta-kemi-te-lehte-as-kete-here-video/60%Hourly2015-06-29 00:11
https://kumti.com/snowden-isis-produkt-i-cia-mossad-dhe-mi6/60%Hourly2015-06-29 00:10
https://kumti.com/rrjedh-plani-sekret-operacioni-shqiperia/60%Hourly2015-06-29 00:08
https://kumti.com/teravia-vs-facebooku/60%Hourly2015-06-28 23:02
https://kumti.com/xhamia-e-re-ne-cair-full-foto/60%Hourly2015-06-28 22:43
https://kumti.com/bodybuilder-ne-iftare-foto/60%Hourly2015-06-28 22:26
https://kumti.com/mashallah-kurani-ne-oborrin-e-xhamise-ne-podujeve-foto/60%Hourly2015-06-28 14:33
https://kumti.com/ngushllime-per-unikkatilin/60%Hourly2015-06-28 14:20
https://kumti.com/nje-jete-e-re-mes-emigranteve/60%Hourly2015-06-28 14:12
https://kumti.com/agjeruesja-98-vjecare-nga-gjilani-allahu-e-shperblefte/60%Hourly2015-06-27 22:49
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifaj-ahmed-kalaja-dhe-ulvi-fejzullahu-foto-e-bukur/60%Hourly2015-06-27 22:46
https://kumti.com/lojtari-me-i-mire-te-hoxha-me-i-mire-shqiptare/60%Hourly2015-06-27 22:39
https://kumti.com/viktor-paloka-fyen-rende-perandorine-osmane-duke-u-fhesh-pas-arsyes-kombetare/60%Hourly2015-06-27 21:27
https://kumti.com/muhamed-zekiri-disa-shqiptare-u-gezuan-shum-per-pederat-ne-amerike/60%Hourly2015-06-27 20:55
https://kumti.com/zonja-feride-me-dy-jetima-behet-me-shtepi/60%Hourly2015-06-27 17:04
https://kumti.com/haradinaj-nderkombetaret-e-korruptuar-po-bejne-eksperimente-me-neve/60%Hourly2015-06-27 15:42
https://kumti.com/po-nuk-u-miratua-gjykata-speciale-do-te-kete-sanksione-per-kosoven/60%Hourly2015-06-27 15:41
https://kumti.com/shembet-rruga-ne-veternik-te-prishtines/60%Hourly2015-06-27 15:40
https://kumti.com/zevendeskryeministri-stojanovic-kosova-mund-te-destabilizohet-nese-s-ka-marreveshje-per-gjykaten/60%Hourly2015-06-27 15:38
https://kumti.com/okb-i-ben-thirrje-shba-s-per-te-hequr-denimin-me-vdekje/60%Hourly2015-06-27 15:36
https://kumti.com/hoxha-me-i-mire-me-futbollistin-me-te-mire-shqiptar/60%Hourly2015-06-27 15:35
https://kumti.com/flota-e-3-te-e-lirise-qe-synon-te-thyeje-bllokaden-izraelite-eshte-nisur-drejt-gazes/60%Hourly2015-06-27 15:33
https://kumti.com/xhamite-ne-halep-kane-mbetur-pa-ezan-dhe-pa-teravih/60%Hourly2015-06-27 15:31
https://kumti.com/turqi-aksidentohet-anija-cisterne-me-nje-tjeter-pasagjeresh-nje-pjese-e-karburantit-ne-det/60%Hourly2015-06-27 15:30
https://kumti.com/vazhdojne-pa-nderprerje-punimet-per-ndertimin-e-xhamise-me-te-madhe-ne-ballkan/60%Hourly2015-06-27 15:28
https://kumti.com/samsung-galaxy-s6-shpallet-telefoni-me-i-shpejte-ne-bote/60%Hourly2015-06-27 01:44
https://kumti.com/drejtori-i-doganes-merret-ne-pyetje-nga-policia-per-5-ore/60%Hourly2015-06-27 01:30
https://kumti.com/ekskluzive-keshilltari-i-kadri-veselit-i-akuzuar-se-i-shiste-droge-ushtareve-te-kfor-it/60%Hourly2015-06-26 16:15
https://kumti.com/albin-kurti-e-quan-hajn-vellain-e-hashim-thacit/60%Hourly2015-06-26 16:13
https://kumti.com/deshton-themelimi-i-gjykates-speciale/60%Hourly2015-06-26 16:11
https://kumti.com/oliver-ivanoviqit-i-zgjatet-paraburgimi/60%Hourly2015-06-26 16:08
https://kumti.com/gruevski-pranon-gjithcka-pos-ta-le-postin-e-kryeministrit/60%Hourly2015-06-26 16:07
https://kumti.com/obama-bisede-telefonike-me-presidentin-rus-putin/60%Hourly2015-06-26 16:06
https://kumti.com/vazhdojne-shperthimet-ne-vullkanin-sinabung/60%Hourly2015-06-26 16:04
https://kumti.com/nenshkruhet-marreveshja-gjitheperfshirese-ku-vatikani-njeh-palestinen/60%Hourly2015-06-26 16:03
https://kumti.com/lengu-i-molles-i-mire-per-tretjen/60%Hourly2015-06-26 13:15
https://kumti.com/limaj-vota-per-specialen-masaker-kushtetuese/60%Hourly2015-06-26 13:14
https://kumti.com/dredhezat-parandalojne-celulitin/60%Hourly2015-06-26 13:13
https://kumti.com/daciq-thote-se-prishtina-nuk-mund-ta-heqe-parkun-e-paqes-pa-lejen-e-serbise/60%Hourly2015-06-26 13:11
https://kumti.com/beograd-denohen-per-krime-lufte-dragan-mitovic-dhe-zharko-milloshevic/60%Hourly2015-06-26 12:54
https://kumti.com/per-varrezat-katolike-ne-llapushnik-demaku-veproi-krye-ne-vete-ja-deshmite-dokument-2/60%Hourly2015-06-26 12:42
https://kumti.com/si-u-vra-efektivi-i-repartit-renea-ibrahim-basha/60%Hourly2015-06-26 12:29
https://kumti.com/vritet-ne-greqi-nje-emigrant-shqiptar/60%Hourly2015-06-26 12:27
https://kumti.com/te-mirat-shendetesore-te-sexhdes/60%Hourly2015-06-26 12:12
https://kumti.com/ramazani-per-ty-ose-kunder-teje/60%Hourly2015-06-26 10:42
https://kumti.com/respekto-veten/60%Hourly2015-06-25 19:47
https://kumti.com/imami-i-xhamise-se-lazaratit-nuk-ka-grupe-qe-sterviten-isis-armik-i-islamit/60%Hourly2015-06-25 16:31
https://kumti.com/putini-perpiqet-ta-shkaterroje-nga-brenda-be-ne/60%Hourly2015-06-25 13:48
https://kumti.com/gjendja-e-medieve-serbe-si-ne-kohen-e-millosheviqit/60%Hourly2015-06-25 13:46
https://kumti.com/ne-panairin-e-mancesterit-prezantohet-nje-sistem-softueri-i-zhvilluar-ne-kosove/60%Hourly2015-06-25 13:45
https://kumti.com/ylli-hoxha-me-gjykaten-speciale-vdes-aspirata-e-kosoves-qe-te-behet-shtet-ligjor/60%Hourly2015-06-25 13:43
https://kumti.com/lumnezi-sfide-kryesore-luftimi-i-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/60%Hourly2015-06-25 13:42
https://kumti.com/perseritet-konkursi-per-gjyqtare-te-gjk-se/60%Hourly2015-06-25 13:41
https://kumti.com/unmik-dhuron-pjesen-e-dyte-te-donacionit-per-qkuk/60%Hourly2015-06-25 13:39
https://kumti.com/mpms-nenshkruan-marreveshje-me-iadk-per-hapjen-e-32-vendeve-te-punes/60%Hourly2015-06-25 13:37
https://kumti.com/pajisja-me-sinjale-qe-siguron-ciklistet/60%Hourly2015-06-25 13:34
https://kumti.com/procesi-i-berlinit-ne-favor-te-permiresimit-te-klimes-per-biznes-ne-ballkanin-perendimor/60%Hourly2015-06-25 13:30
https://kumti.com/polici-i-vare-ne-lazarat-ibrahim-basha-dekorohet-nga-presidenti-nishani/60%Hourly2015-06-25 13:29
https://kumti.com/daesh-godet-kobanin-me-celulat-e-fshehura-ne-qytet/60%Hourly2015-06-25 13:28
https://kumti.com/kritike-negociatat-e-greqise-me-kreditoret-marreveshje-ose-falimentim-deri-te-marten/60%Hourly2015-06-25 13:26
https://kumti.com/specialja-percan-opoziten/60%Hourly2015-06-25 13:19
https://kumti.com/mes-gazetarise-dhe-aktivizmit-gazetari-a-mund-te-jete-gjithcka-qe-shkruhet/60%Hourly2015-06-25 10:49
https://kumti.com/per-varrezat-katolike-ne-llapushnik-demaku-veproi-krye-ne-vete-ja-deshmite-dokument/60%Hourly2015-06-25 10:06
https://kumti.com/kryepolici-cako-kerkon-ndihmen-e-hoxhallareve-per-lazaratin/60%Hourly2015-06-24 23:33
https://kumti.com/ministria-e-brendshme-400-efektive-ne-lazarat-per-kapjen-e-grupit-te-zjarrit/60%Hourly2015-06-24 17:42
https://kumti.com/gjykata-speciale-kusht-per-liberalizim-te-vizave/60%Hourly2015-06-24 17:40
https://kumti.com/po-hetohet-tenderi-per-uniformat-e-reja-te-policise/60%Hourly2015-06-24 17:22
https://kumti.com/o-connell-asociacioni-me-shumice-serbe-vec-me-ligje-te-kosoves/60%Hourly2015-06-24 17:20
https://kumti.com/zhdoganimi-pa-leter-lehteson-te-berit-biznes/60%Hourly2015-06-24 17:18
https://kumti.com/hungaria-vendos-ta-ndertoje-murin-ne-kufi-me-serbine/60%Hourly2015-06-24 17:16
https://kumti.com/vuciq-shqiptaret-kurre-nuk-do-te-na-marrin-gazivoden-mos-te-na-shesin-perralla/60%Hourly2015-06-24 17:13
https://kumti.com/kosovaret-ne-france-e-gjermani-po-deklarohen-si-homoseksuale-dhe-anetare-te-vv-se/60%Hourly2015-06-24 17:11
https://kumti.com/bastisen-pese-ojq-te-shijave-ne-kosove-dyshohen-per-shpelarje-te-parave-dhe-financim-te-terrorizmit/60%Hourly2015-06-24 15:50
https://kumti.com/marreveshja-per-levizje-te-lire-hyn-ne-fuqi-per-30-dite/60%Hourly2015-06-24 15:25
https://kumti.com/departamenti-amerikan-i-mbrojtjes-punedhenesi-me-i-madh-ne-bote/60%Hourly2015-06-24 15:24
https://kumti.com/ja-cfare-perjeton-trupi-ne-30-ditet-e-ramazanit/60%Hourly2015-06-24 15:21
https://kumti.com/reuters-efektivin-e-renea-s-e-vrane-ish-kultivuesit-e-kanabisit/60%Hourly2015-06-24 15:16
https://kumti.com/obama-ne-iftarin-e-shtruar-ne-shtepine-e-bardhe-falenderon-posacerisht-samantha-elauf-in/60%Hourly2015-06-24 15:16
https://kumti.com/serbet-pengojne-iftarin-ne-bosnje-duke-thirrur-kosova-eshte-serbi/60%Hourly2015-06-24 15:14
https://kumti.com/google-chrome-po-na-spiunon-pa-dijen-tone-ai-inxhizon-bisedat-ne-dhome/60%Hourly2015-06-24 15:14
https://kumti.com/pakistan-mbi-1-000-te-vdekur-nga-moti-i-nxehte/60%Hourly2015-06-24 15:13
https://kumti.com/vuciq-ka-perparim-per-komunat-serbe-ne-kosove-detajet-i-dine-vetem-kater-veta/60%Hourly2015-06-24 15:12
https://kumti.com/bajrami-do-ta-zvogelojme-numrin-e-studenteve-per-ekonomik-e-juridik/60%Hourly2015-06-24 15:10
https://kumti.com/wikileaks-nsa-ka-pergjuar-tre-presidente-te-frances-nga-2006-2012/60%Hourly2015-06-24 15:08
https://kumti.com/betohen-deputetet-e-rinj-te-asamblese-se-madhe-kombetare-te-turqise/60%Hourly2015-06-24 15:04
https://kumti.com/vesna-pusic-aleksandar-vucic-ka-problem-me-te-madh-se-sa-mendohej/60%Hourly2015-06-24 15:02
https://kumti.com/12-te-vdekur-nga-sulmi-mbi-autokolonen-e-eba-se-ne-somali/60%Hourly2015-06-24 15:02
https://kumti.com/ministrat-e-mbrojtjes-te-nato-s-takohen-ne-bruksel/60%Hourly2015-06-24 15:00
https://kumti.com/cifutet-cionist-nuk-lejojme-mberritjen-ne-gaza-te-flotes-se-3-te-te-lirise/60%Hourly2015-06-24 14:58
https://kumti.com/disa-nga-futbollistet-qe-e-agjerojne-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2015-06-24 14:53
https://kumti.com/izraeli-ndalon-palestinezet-qe-gjate-ramazanit-te-vizitojne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2015-06-24 14:46
https://kumti.com/tensionet-diplomatike-per-shkak-te-emigranteve-austria-terheq-ambasadorin-nga-hungaria/60%Hourly2015-06-24 14:44
https://kumti.com/nenshkruhet-marreveshja-fabrika-ndertohet-ne-dashevc/60%Hourly2015-06-24 14:43
https://kumti.com/efektivi-i-vrare-ne-lazarat-me-agjerim-edhe-fales-i-xhumase/60%Hourly2015-06-24 12:24
https://kumti.com/edhe-adem-ramadani-behet-hafiz-i-kur-anit/60%Hourly2015-06-24 10:26
https://kumti.com/ramush-haradinaj-me-birra-per-iftar/60%Hourly2015-06-23 22:58
https://kumti.com/vetevritet-nje-polic-shqiptar/60%Hourly2015-06-23 11:50
https://kumti.com/te-premten-kuvendi-diskuton-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2015-06-23 11:44
https://kumti.com/shperdoroi-620-mije-euro-lihet-i-lire-me-detyrim-paraqitje/60%Hourly2015-06-23 11:42
https://kumti.com/gjurmet-e-islamit-paraotoman-kosova-kishte-xhami-qe-ne-vitin-1289/60%Hourly2015-06-23 11:34
https://kumti.com/pdk-rehaton-humbesit/60%Hourly2015-06-23 10:53
https://kumti.com/nga-1-korriku-fillon-dorezimi-i-kuponeve-fiskal-ne-atk/60%Hourly2015-06-23 10:52
https://kumti.com/serbia-rezoluta-e-okb-se-per-srebrenicen-destabilizuese/60%Hourly2015-06-23 10:50
https://kumti.com/40-ish-pjesetare-te-uck-se-ende-kerkohen-nga-serbia/60%Hourly2015-06-23 10:48
https://kumti.com/opozita-leshon-ne-menyre-demonstrative-mbledhjen-kryesise-se-kuvendit/60%Hourly2015-06-23 10:47
https://kumti.com/bordet-ende-pa-drejtore-nuk-dihet-data-per-emerimin-e-tyre/60%Hourly2015-06-23 10:45
https://kumti.com/fillon-projekti-i-shpimit-te-puseve-ne-prishtine/60%Hourly2015-06-23 10:43
https://kumti.com/ne-kosove-deficit-enorm-dhe-gati-pergjysmim-i-investimeve/60%Hourly2015-06-23 10:42
https://kumti.com/studimi-i-fundit-i-mjeksise-gjermane-rreth-agjerimit/60%Hourly2015-06-22 15:24
https://kumti.com/lufta-e-mires-dhe-e-keqes/60%Hourly2015-06-22 15:19
https://kumti.com/ja-projektet-konkurruese-dhe-projekti-fitues-qe-pritet-te-perfundoj-ne-vitin-2020/60%Hourly2015-06-22 15:12
https://kumti.com/perfundon-protesta-punimet-per-kishen-pezullohen-per-1-muaj/60%Hourly2015-06-22 14:40
https://kumti.com/ish-drejtori-i-arsimit-jep-te-dhena-dhe-ofron-zgjidhje-per-problemin-e-kishes-se-llapushnikut-2/60%Hourly2015-06-22 14:35
https://kumti.com/ish-drejtori-i-arsimit-jep-te-dhena-dhe-ofron-zgjidhje-per-problemin-e-kishes-se-llapushnikut/60%Hourly2015-06-22 14:33
https://kumti.com/bekir-halimi-apel-prinderve-regjistroni-femijet-te-ndjekin-mesimin-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2015-06-22 08:59
https://kumti.com/c-thane-mediat-e-huaja-mbi-ramazanin/60%Hourly2015-06-21 19:53
https://kumti.com/nje-femer-serbe-kaloi-ne-islam/60%Hourly2015-06-21 16:58
https://kumti.com/edhe-nje-ish-krishter-i-eshte-bashkuar-islamit-ne-tirane-video/60%Hourly2015-06-21 16:52
https://kumti.com/a-e-dini-pse-duhet-t-i-tundim-carcafet-para-gjumit/60%Hourly2015-06-21 16:37
https://kumti.com/ne-moske-ngrihet-cadra-e-ramazani-600-iftare-ne-dite/60%Hourly2015-06-21 16:16
https://kumti.com/ja-se-si-mund-t-i-qetesoni-sinuset-ne-30-sekonda/60%Hourly2015-06-21 16:11
https://kumti.com/gjermania-arreston-gazetarin-e-al-jazeeras/60%Hourly2015-06-21 16:10
https://kumti.com/pse-murgjit-budiste-sulmojne-myslimanet/60%Hourly2015-06-21 16:08
https://kumti.com/rinia-e-zhdukur-e-egjiptit/60%Hourly2015-06-21 16:06
https://kumti.com/dokumentet-e-ambasades-saudite-mbi-shqiperine/60%Hourly2015-06-21 16:04
https://kumti.com/tradita-e-shtrimit-te-iftareve-vazhdon-ne-cdo-cep-te-shqiperise/60%Hourly2015-06-21 15:38
https://kumti.com/nuk-hiqet-barrikada-mbi-iber-ajo-zhvendoset-per-disa-metra-video/60%Hourly2015-06-21 15:24
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-shqiperi-gati-te-deshtuara-pjesemarrje-e-ulet/60%Hourly2015-06-21 15:22
https://kumti.com/iftar-ne-mesin-e-rrenojave-ne-gaza/60%Hourly2015-06-21 15:21
https://kumti.com/mursi-per-here-te-pare-me-kostum-te-nje-denuari-me-vdekje-ne-gjykate/60%Hourly2015-06-21 15:20
https://kumti.com/turqia-ofron-40-000-bursa-per-studentet-nga-gaza/60%Hourly2015-06-21 13:25
https://kumti.com/pjeshka-dhe-dobite-e-saj-per-shendetin/60%Hourly2015-06-21 12:36
https://kumti.com/si-perdoren-farat-e-kajsise/60%Hourly2015-06-21 12:33
https://kumti.com/kanceri-dhe-lidhja-e-tij-me-mbulesen-islame/60%Hourly2015-06-21 11:55
https://kumti.com/kryeministri-kemi-zgjidhje-per-papunesine/60%Hourly2015-06-21 11:39
https://kumti.com/endrra-schengen/60%Hourly2015-06-21 11:34
https://kumti.com/gjakova-vater-e-droges/60%Hourly2015-06-21 11:32
https://kumti.com/deputeti-gjerman-ne-kosove-duhet-te-ndryshojne-elitat-politike/60%Hourly2015-06-21 11:31
https://kumti.com/nuk-jemi-larg-konfliktit-global-parandalojeni/60%Hourly2015-06-21 11:30
https://kumti.com/me-rrush-te-shendetshem-dhe-te-ri/60%Hourly2015-06-21 10:51
https://kumti.com/disa-praktika-per-nje-ramazan-te-shendetshem-2/60%Hourly2015-06-21 10:48
https://kumti.com/fluks-alarmant-i-refugjateve-italian-drejt-zvicrres-mund-te-mbyllen-kufijte/60%Hourly2015-06-21 10:42
https://kumti.com/vriten-18-anetare-te-nje-familjeje-afgane/60%Hourly2015-06-21 10:38
https://kumti.com/si-ta-ruajme-shendetin-gjate-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2015-06-21 10:36
https://kumti.com/sekreti-i-fillimit-te-iftarit-me-hurma-dhe-uje/60%Hourly2015-06-21 10:30
https://kumti.com/mbi-1500-emigrante-per-nje-dite-pushtuan-presheven/60%Hourly2015-06-21 10:25
https://kumti.com/fillon-ne-shqiperi-procesi-i-votimit-per-zgjedhjet-vendore/60%Hourly2015-06-21 10:18
https://kumti.com/godet-wikileaks-gati-jane-mbi-gjysme-milion-dokumente-sekrete/60%Hourly2015-06-20 17:49
https://kumti.com/ngrenia-e-cokollates-shmang-semundjen-e-zemres/60%Hourly2015-06-20 17:46
https://kumti.com/qeveria-synon-t-i-marre-200-milione-euro-te-akp-se-pasi-qe-ta-shuaje-kete-institucion/60%Hourly2015-06-20 17:44
https://kumti.com/kosova-s-po-mund-ta-pengoje-serbine-ne-investimet-ne-veri/60%Hourly2015-06-20 17:42
https://kumti.com/merkel-ne-serbi-ia-rikujton-kushtet-per-kosoven/60%Hourly2015-06-20 17:40
https://kumti.com/rusia-kercenon-suedine-nese-hyni-ne-nato-do-te-keni-pasoja/60%Hourly2015-06-20 17:36
https://kumti.com/ahmeti-nuk-largohem-nga-vetevendosja/60%Hourly2015-06-20 17:35
https://kumti.com/llapushnikasit-nuk-protestojne-vetem-kunder-kishes-katolike-por-kunder-percarjes-dhe-konfliktit/60%Hourly2015-06-20 16:11
https://kumti.com/firma-turke-merr-cmimin-e-madh-emea-ne-panairin-powergen/60%Hourly2015-06-20 16:09
https://kumti.com/muhammed-morsi-simbol-i-qendreses-arabe/60%Hourly2015-06-20 16:08
https://kumti.com/muslimanet-ujgur-groposin-kur-anin-nga-frika-e-ekzekutimit/60%Hourly2015-06-20 16:07
https://kumti.com/turqi-dijaneti-dergon-ndihma-ne-68-vende/60%Hourly2015-06-20 15:37
https://kumti.com/cfare-duhet-te-hame-per-syfyr/60%Hourly2015-06-20 15:30
https://kumti.com/komandot-nenujore-turke-ngjallin-tmerr-tek-armiku/60%Hourly2015-06-20 14:41
https://kumti.com/agjerimi-si-kurim-psikologjik/60%Hourly2015-06-20 14:33
https://kumti.com/7-urtesi-te-reja-te-agjerimit/60%Hourly2015-06-20 14:32
https://kumti.com/infeksionet-dhe-agjerim/60%Hourly2015-06-20 14:16
https://kumti.com/si-te-beni-nje-banje-detoksikuese/60%Hourly2015-06-20 14:16
https://kumti.com/turqia-ne-5-vite-ka-eksportuar-564-ton-bakllava-ne-63-vende/60%Hourly2015-06-20 14:14
https://kumti.com/franca-dhe-belgjika-prijne-me-numrin-e-luftetareve-te-huaj-ne-siri-dhe-irak/60%Hourly2015-06-20 14:12
https://kumti.com/etiopia-turkmenistani-kongo-ruanda-dhe-kina-jane-shtetet-me-rritjen-me-te-madhe-ekonomike/60%Hourly2015-06-20 14:10
https://kumti.com/angelina-jolie-ndodhet-ne-turqi-per-te-vizituar-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-06-20 14:07
https://kumti.com/thirrje-ndaj-okb-se-qe-te-parandaloje-sulmet-me-bomba-fuci-ne-siri/60%Hourly2015-06-20 14:07
https://kumti.com/ambasada-britanike-i-ndihmon-qytetaret-e-saj-qe-duan-te-bejne-umre/60%Hourly2015-06-20 13:56
https://kumti.com/gjurmet-e-islamit-para-otoman-kosova-kishte-xhami-ne-vitin-1289/60%Hourly2015-06-20 13:54
https://kumti.com/160-dijetare-muslimane-i-bejne-thirrje-mbretit-saudit-per-te-shpetuar-morsin/60%Hourly2015-06-20 13:45
https://kumti.com/vendit-tone-i-shtohet-edhe-nje-hafez-eshte-djali-i-hoxhe-irfan-salihut/60%Hourly2015-06-20 13:33
https://kumti.com/djali-i-bin-laden-dua-certifikaten-e-vdekjes-se-tij/60%Hourly2015-06-20 12:26
https://kumti.com/pas-rriqrave-ne-kosove-tani-kercenojne-edhe-gjarperinjte/60%Hourly2015-06-20 12:25
https://kumti.com/syla-limaj-buja-e-haradinaj-ne-mesin-e-40-te-kerkuarve-nga-serbia/60%Hourly2015-06-20 12:23
https://kumti.com/hapet-qendra-e-mjekesise-familjare-ne-lagjen-e-muhaxhereve/60%Hourly2015-06-20 12:20
https://kumti.com/veteranet-lirojne-autostraden-prishtine-shkup/60%Hourly2015-06-20 12:16
https://kumti.com/pershkak-te-thatesires-me-te-madhe-ne-100-vitet-e-fundit-koreja-veriore-kercenohet-nga-uria/60%Hourly2015-06-20 12:14
https://kumti.com/rrembyesit-largohen-shpetohet-anija-cisterne-e-naftes-e-malajzise/60%Hourly2015-06-20 12:12
https://kumti.com/obama-pas-sulmit-ne-charleston-racizmi-eshte-nje-kercenim-qe-duhet-ta-luftojme-bashkarisht/60%Hourly2015-06-20 12:04
https://kumti.com/mbahen-protesta-kunder-grushtit-te-shtetit-ne-disa-qytete-ne-egjipt/60%Hourly2015-06-20 01:55
https://kumti.com/220-000-muslimane-falin-namazin-e-xhumase-se-pare-te-ramazanit-ne-al-aksa/60%Hourly2015-06-20 01:45
https://kumti.com/kosi-dhe-vlerat-ushqyese-per-femijet/60%Hourly2015-06-19 18:15
https://kumti.com/si-ta-mesoni-femijen-me-pastertine/60%Hourly2015-06-19 18:13
https://kumti.com/fasulet-pastrojne-organizmin/60%Hourly2015-06-19 18:11
https://kumti.com/vlerat-dhe-vetite-sheruese-te-kakaos/60%Hourly2015-06-19 18:10
https://kumti.com/viruset-ikin-nga-caji-i-zi-dhe-nga-kafja/60%Hourly2015-06-19 18:09
https://kumti.com/kujto-keto-gjera-gjate-marrjes-se-pages/60%Hourly2015-06-19 18:01
https://kumti.com/efektet-e-thanes/60%Hourly2015-06-19 17:18
https://kumti.com/atmosfera-e-ramazanit-ne-tirane/60%Hourly2015-06-19 17:16
https://kumti.com/nga-e-hena-cdokush-do-te-mund-t-i-transportoj-emigrantet/60%Hourly2015-06-19 17:03
https://kumti.com/bota-duhet-te-shikoje-mbi-krimet-e-asadit/60%Hourly2015-06-19 16:29
https://kumti.com/kosi-i-pergatitur-ne-shtepi-lufton-kancerin/60%Hourly2015-06-19 16:16
https://kumti.com/ai-nuk-eshte-terrorist-vetem-nje-i-bardhe/60%Hourly2015-06-19 13:19
https://kumti.com/michael-douglas-merr-nobelin-e-hebrenjve/60%Hourly2015-06-19 13:13
https://kumti.com/ky-eshte-kengetari-qe-po-agjeron-per-ramazan/60%Hourly2015-06-19 12:58
https://kumti.com/besa-nuk-eshte-parti-fetare-por-kombetare/60%Hourly2015-06-19 12:41
https://kumti.com/gjakovari-thote-ne-jemi-musliman/60%Hourly2015-06-19 12:25
https://kumti.com/tension-ne-qiell-putin-hedh-ne-lufte-mig-et-e-rinj/60%Hourly2015-06-19 12:15
https://kumti.com/mercedes-planifikon-rivalin-e-audi-a4-dhe-a6-allroad/60%Hourly2015-06-19 12:11
https://kumti.com/serbi-babai-mbyt-djalin-1-vjecar/60%Hourly2015-06-19 12:07
https://kumti.com/te-agjerosh-aty-ku-nuk-perendon-dielli/60%Hourly2015-06-19 12:06
https://kumti.com/agjerimi-dhe-historiku-i-tij/60%Hourly2015-06-19 12:00
https://kumti.com/haradinajt-i-kthehet-pasaporta-gjate-dites-pritet-te-vije-ne-kosove/60%Hourly2015-06-19 11:58
https://kumti.com/the-economist-cili-eshte-kombi-me-i-persekutuar-i-botes/60%Hourly2015-06-19 10:33
https://kumti.com/10-perfitimet-qe-kemi-nga-agjerimi/60%Hourly2015-06-19 01:30
https://kumti.com/katoliku-rama-me-corape-te-kuqe-magjepset-nga-xhamia/60%Hourly2015-06-19 01:24
https://kumti.com/a-do-te-lejojne-myslimanet-qe-t-ua-perdorin-ramazanin-per-vota/60%Hourly2015-06-19 00:48
https://kumti.com/cka-nuk-e-prish-agjerimin/60%Hourly2015-06-19 00:40
https://kumti.com/shkodran-mustafi-me-maice-te-fort-uron-ramazanin-foto/60%Hourly2015-06-18 14:06
https://kumti.com/kina-ndalon-myslimanet-te-agjerojne/60%Hourly2015-06-18 12:10
https://kumti.com/horror-ne-belgjike-studenti-shqiptar-gjendet-i-copetuar/60%Hourly2015-06-18 11:36
https://kumti.com/google-shoqeron-myslimanet-ne-ramazan/60%Hourly2015-06-18 11:23
https://kumti.com/deputetet-e-maqedonise-sot-do-te-debatojne-per-ndryshimet-e-ligjit-per-azil/60%Hourly2015-06-18 11:22
https://kumti.com/arrestohet-ijad-kunejbi-per-shkak-te-nje-postimi-ne-facebook/60%Hourly2015-06-18 10:40
https://kumti.com/braktis-pd-ne-agani-e-harroi-ceshtjen-e-shamise/60%Hourly2015-06-18 10:08
https://kumti.com/ulen-cmimet-e-moto-x-dhe-nexus-6/60%Hourly2015-06-18 10:06
https://kumti.com/porsche-cayenne-turbo-me-570-kf-dhe-turbo-s-me-620-kf/60%Hourly2015-06-18 10:05
https://kumti.com/khuuuuuu-mosni-bre-kshtu-n-ramazan/60%Hourly2015-06-18 09:52
https://kumti.com/sherr-me-thika-ne-elbasan-vritet-nje-person/60%Hourly2015-06-18 09:39
https://kumti.com/masakra-ne-nje-kishe-ne-shba-pesevjecari-shpeton-duke-u-bere-si-i-vdekur/60%Hourly2015-06-18 09:29
https://kumti.com/peseri-ramazani/60%Hourly2015-06-18 09:00
https://kumti.com/vizioni-m-ne-kumanove-shperndau-fletushka-e-hurma-per-ramazan/60%Hourly2015-06-18 02:06
https://kumti.com/ministrja-franceze-e-mjedisit-thirrje-per-bojkotim-te-nutella-s-2/60%Hourly2015-06-18 01:58
https://kumti.com/cana-fanellen-e-kombetares-nuk-e-nderroj-me-asgje/60%Hourly2015-06-18 01:48
https://kumti.com/adrian-gaxha-zotohet-se-do-ta-agjeroje-ramazanin/60%Hourly2015-06-18 01:45
https://kumti.com/thaci-dikur-u-shpalli-lufte-myslimaneve-tani-ua-uron-ramazanin/60%Hourly2015-06-18 00:40
https://kumti.com/vendoset-perfundimisht-portalet-pergjegjese-per-komentet/60%Hourly2015-06-18 00:19
https://kumti.com/policia-sllovene-e-respektuam-kerkesen-e-serbise-per-arrestimin-e-haradinajt/60%Hourly2015-06-18 00:10
https://kumti.com/shba-te-kane-shperndare-armatim-nuklear-strategjik-ne-evrope-dhe-turqi/60%Hourly2015-06-17 20:11
https://kumti.com/regjimi-cionist-ka-arrestuar-850-000-palestineze-qe-nga-viti-1967/60%Hourly2015-06-17 20:08
https://kumti.com/cameron-per-ramazanin-vlerat-islame-na-kujtojne-vlerat-e-britanise-se-madhe/60%Hourly2015-06-17 20:03
https://kumti.com/kreret-fetare-muslimane-te-shqiperise-kosoves-dhe-maqedonise-mesazhe-urimi-per-ramazanin/60%Hourly2015-06-17 19:57
https://kumti.com/ministrja-franceze-e-mjedisit-thirrje-per-bojkotim-te-nutella-s/60%Hourly2015-06-17 19:51
https://kumti.com/tika-do-te-restauroj-3-xhami-ne-maqedoni/60%Hourly2015-06-17 19:24
https://kumti.com/erdogan-drejtesia-ne-egjipt-merret-neper-kembe/60%Hourly2015-06-17 19:23
https://kumti.com/nderron-jete-presidenti-i-9-te-i-turqise-suleyman-demirel/60%Hourly2015-06-17 19:22
https://kumti.com/kuvajti-dhuron-540-mije-euro-per-shoqerine-civile-ne-kosove/60%Hourly2015-06-17 19:20
https://kumti.com/vdes-kikbokseri-ilir-beqiri-statusi-i-tij-i-fundit-ne-facebook-shehadeti/60%Hourly2015-06-17 13:07
https://kumti.com/top-universitetet-per-ekonomi-ne-evrope-nese-deshironi-te-beheni-top-ekonomist-2/60%Hourly2015-06-16 23:03
https://kumti.com/top-universitetet-per-ekonomi-ne-evrope-nese-deshironi-te-beheni-top-ekonomist/60%Hourly2015-06-16 23:01
https://kumti.com/mesazhe-ramazani-nga-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-06-16 22:54
https://kumti.com/pse-na-duket-i-rende-namazi-i-nates/60%Hourly2015-06-16 22:49
https://kumti.com/keshilla-praktike-gjate-agjerimit-sidomos-per-diabetiket/60%Hourly2015-06-16 22:31
https://kumti.com/disa-praktika-per-nje-ramazan-te-shendetshem/60%Hourly2015-06-16 22:29
https://kumti.com/agjerimi-perben-nje-periudhe-pushimi-per-organet-e-sistemi-tretes/60%Hourly2015-06-16 22:26
https://kumti.com/agjerimi-sekret-i-jetegjatesise-po-ta-dini-agjerimi-eshte-me-i-dobishem-per-ju/60%Hourly2015-06-16 22:23
https://kumti.com/bimet-qe-mjekojne-bajamet/60%Hourly2015-06-16 22:20
https://kumti.com/si-mbyllen-shejtanet-gjate-ramazanit/60%Hourly2015-06-16 22:14
https://kumti.com/skype-vjen-edhe-ne-web-mbeshtet-30-gjuhe/60%Hourly2015-06-16 15:22
https://kumti.com/oriz-pule-veze-te-ziera-si-dhe-perime-te-fresketa/60%Hourly2015-06-16 15:15
https://kumti.com/myftiu-i-kosoves-osmanet-s-ishin-pushtues-na-cliruan-nga-sllavet/60%Hourly2015-06-16 15:12
https://kumti.com/deshmia-ne-gjyq-kengetarja-adelina-ismajli-u-kercenua-se-do-t-i-publikoheshin-foto-intime/60%Hourly2015-06-16 15:11
https://kumti.com/edhe-ne-prizren-u-zhvillua-proteste-kunder-vendimit-ndaj-muhamed-mursi-t/60%Hourly2015-06-16 14:04
https://kumti.com/keto-jane-kushtet-dhe-pagesat-per-legalizim-te-objekteve/60%Hourly2015-06-16 13:54
https://kumti.com/propozim-program-per-thirrje-ne-monoteizmin-islam-ne-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2015-06-16 13:53
https://kumti.com/apel-nga-hoxhe-bekir-halimi-tu-dalim-ne-ndihme-emigranteve/60%Hourly2015-06-16 12:10
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifaj-pajton-hasmeri-te-vjeter-15-vjecare-ne-prishtine/60%Hourly2015-06-16 12:06
https://kumti.com/dokumenti-sekret-cia-shkeli-rregullat-e-trajtimit-njerezor-ndaj-muslimaneve-te-arrestuar/60%Hourly2015-06-15 21:25
https://kumti.com/deshmi-se-isa-mustafa-ishte-i-devotshem-ndaj-lidhjes-socialiste-te-kosoves/60%Hourly2015-06-15 21:18
https://kumti.com/vendit-tone-iu-shtuan-edhe-dy-hafeza/60%Hourly2015-06-15 21:17
https://kumti.com/reagon-hoxhe-eroll-rexhepi-pas-shpifjeve-te-tij-nga-portai-zeri/60%Hourly2015-06-15 21:04
https://kumti.com/mjalte-ne-vend-te-antibiotikeve/60%Hourly2015-06-15 18:29
https://kumti.com/aroma-e-barit-te-prere-e-mire-per-kujtesen/60%Hourly2015-06-15 18:20
https://kumti.com/ja-pse-kafeja-pihet-me-sheqer/60%Hourly2015-06-15 18:17
https://kumti.com/studim-rreth-vitamines/60%Hourly2015-06-15 18:14
https://kumti.com/vlerat-ushqyese-te-gjalpit/60%Hourly2015-06-15 18:13
https://kumti.com/vlerat-ushqyese-te-djathit/60%Hourly2015-06-15 18:11
https://kumti.com/10-keshilla-per-studentet-para-provimeve/60%Hourly2015-06-15 14:18
https://kumti.com/definicione-te-shkurtra-te-disa-formave-qeverisese/60%Hourly2015-06-15 13:58
https://kumti.com/keqkuptim-kercenimi-islam/60%Hourly2015-06-15 13:33
https://kumti.com/xhamija-e-qirezit-e-minuar-nga-barbaret-serb-por-e-harruar-nga-pushtetaret-shqiptare-foto/60%Hourly2015-06-15 13:23
https://kumti.com/sa-vende-pune-kane-krijuar-e-shkaterruar-robotet/60%Hourly2015-06-15 13:05
https://kumti.com/si-ta-permbushesh-endrren-tende/60%Hourly2015-06-15 12:40
https://kumti.com/te-rinjte-dhe-seksi/60%Hourly2015-06-15 12:28
https://kumti.com/google-ju-tregon-se-cilin-telefon-ne-android-duhet-ta-blini/60%Hourly2015-06-15 12:26
https://kumti.com/po-te-ishe-invalid-i-luftes-episodi-2/60%Hourly2015-06-15 12:17
https://kumti.com/pse-po-stervitet-nato-video/60%Hourly2015-06-15 12:10
https://kumti.com/poligamia-si-politike-e-mbrojtes-se-moralit-dhe-rikthimit-te-vlerave-te-humbura/60%Hourly2015-06-15 11:55
https://kumti.com/zhytja-e-botes-ne-kaos-dhe-lufte-veper-e-perendimit/60%Hourly2015-06-15 11:46
https://kumti.com/fillon-ne-prishtine-investimi-arab-22-milionesh/60%Hourly2015-06-15 11:42
https://kumti.com/ja-cfare-i-bene-prishtines-pijanecet/60%Hourly2015-06-15 11:40
https://kumti.com/11-pyetjet-qe-duhet-t-ia-beni-femijes/60%Hourly2015-06-14 14:41
https://kumti.com/daily-mail-shqiperia-e-vogel-mund-francen/60%Hourly2015-06-14 14:40
https://kumti.com/mos-i-hudhni-levoret-e-frutave-ja-vlerat-e-tyre/60%Hourly2015-06-14 14:36
https://kumti.com/bild-falimentimi-i-greqise-i-pashmangshem/60%Hourly2015-06-14 13:52
https://kumti.com/keshtu-duket-tabela-ne-grupin-e-shqiperise/60%Hourly2015-06-14 13:49
https://kumti.com/nje-dite-agjerim-pershtypje-nga-nje-nderkombetare-jomuslimane-qe-provoi-agjerimin/60%Hourly2015-06-14 13:41
https://kumti.com/mbreti-i-malajzise-kur-ani-te-perdoret-si-udhezues-ne-te-gjitha-ceshtjet/60%Hourly2015-06-14 13:38
https://kumti.com/muslimanet-e-kanadase-pastrojne-parkun-halifax-park/60%Hourly2015-06-14 13:37
https://kumti.com/egjipti-hap-kalimin-kufitar-refah/60%Hourly2015-06-14 13:05
https://kumti.com/qeveria-e-pakistanit-2-673-talebane-te-vrare-ne-veziristanin-e-veriut/60%Hourly2015-06-14 13:03
https://kumti.com/hapet-kanali-i-ri-i-suezit/60%Hourly2015-06-14 13:02
https://kumti.com/po-nuk-e-njohe-koston-e-suksesit-nuk-do-te-ia-dalesh-kurre-ne-jetesimin-e-planeve-tua-cdo-gje-mbetet-vetem-enderr/60%Hourly2015-06-14 13:02
https://kumti.com/jeta-eshte-perplot-me-gure-mos-u-pengo-ne-to-por-mbledhi-dhe-ndertoi-vetes-shkalle-nepermjet-te-cilave-ngjitesh-drejt-suksesit/60%Hourly2015-06-14 12:59
https://kumti.com/maska-dhemb-me-shume-se-tradhtia/60%Hourly2015-06-14 12:57
https://kumti.com/kampi-i-refugjateve-atme-ruhet-nga-uushtria-per-sirine-e-lire/60%Hourly2015-06-14 12:52
https://kumti.com/prekese-gjendja-e-nje-veterani-invalidi-edhe-pas-16-vitesh-liri-video/60%Hourly2015-06-14 12:45
https://kumti.com/si-t-i-ndihmojme-te-tjeret-ne-ramazan/60%Hourly2015-06-14 08:58
https://kumti.com/ramazani-shkolle-mjekesie/60%Hourly2015-06-14 08:10
https://kumti.com/ramazani-nje-perkujtues-i-bashkimit-te-muslimaneve/60%Hourly2015-06-13 23:21
https://kumti.com/kumanove-u-be-varrimi-i-zejadin-isufit-video/60%Hourly2015-06-13 20:52
https://kumti.com/komenti-i-dites-lexo-si-nje-qytetare-nje-portalit-i-komenton-foto/60%Hourly2015-06-13 20:22
https://kumti.com/arabia-saudite-i-dhuron-kosoves-22-milion-dollare-si-donacion-pa-kthim-per-ndertimin-e-spitalit/60%Hourly2015-06-13 20:16
https://kumti.com/pranojn-islamin-dy-djelmosha-ne-tirane-foto/60%Hourly2015-06-13 18:02
https://kumti.com/per-ata-qe-akuzojne-se-shqiptaret-e-maqedonise-nuk-jane-kombetare/60%Hourly2015-06-13 13:56
https://kumti.com/agjerim-ne-burg/60%Hourly2015-06-13 10:55
https://kumti.com/keshtu-pritet-reprezentacioni-izraelit-ne-bosnje-video/60%Hourly2015-06-12 21:37
https://kumti.com/policia-e-malmos-ndan-kartela-ku-ja-uron-muslimaneve-ardhjen-e-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2015-06-12 19:13
https://kumti.com/france-nena-muslimane-e-mbuluar-fitoi-gjykaten-kunder-shkolles-diskriminuese/60%Hourly2015-06-12 15:34
https://kumti.com/keshillat-e-stomatologut-gjate-muajit-te-bekuar-te-ramazanit/60%Hourly2015-06-12 15:27
https://kumti.com/keshilla-te-vlefshme-per-mposhtjen-e-etjes-gjate-agjerimit-te-ramazanit-ne-ditet-e-nxehta-verore/60%Hourly2015-06-12 15:21
https://kumti.com/turqia-dhe-problemet-e-demokracise-ne-vendet-myslimane/60%Hourly2015-06-12 15:18
https://kumti.com/keshillat-e-mjekut-perpara-fillimit-te-ramazanit/60%Hourly2015-06-12 15:15
https://kumti.com/egjipt-anulohet-vendimi-per-shpalljen-terrorist-te-hamasit/60%Hourly2015-06-12 14:54
https://kumti.com/erdogani-pro-themelimit-te-qeverise-se-koalicionit/60%Hourly2015-06-12 14:50
https://kumti.com/shba-dhe-aleatet-e-saj-e-krijuan-isis-qe-te-kete-lufte-te-vazhdueshme-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-06-12 14:37
https://kumti.com/marreveshje-bashkepunimi-mes-turqise-dhe-maqedonise-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Hourly2015-06-12 14:35
https://kumti.com/turqia-pushton-kumanoven/60%Hourly2015-06-12 14:22
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-neser-dalin-ne-shesh-burrat-e-medhenj-te-shqiptarise/60%Hourly2015-06-12 14:12
https://kumti.com/skandal-i-fyejn-muslimanet-nepermjet-televizionit-antishqiptare-sitellit-latasit/60%Hourly2015-06-12 13:30
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-ju-falenderojme-mesues/60%Hourly2015-06-12 13:03
https://kumti.com/denohet-vendimi-i-okb-se-per-heqjen-e-izraelit-nga-lista-e-turpit/60%Hourly2015-06-12 10:06
https://kumti.com/850-vende-te-reja-pune-ne-turizem/60%Hourly2015-06-12 09:52
https://kumti.com/britania-ne-pergatitje-te-projekt-rezolutes-srebrenica-ne-okb/60%Hourly2015-06-12 09:51
https://kumti.com/qeveria-shpreson-ta-heqe-barrikaden-e-ibrit-kete-muaj-ne-bruksel/60%Hourly2015-06-12 09:51
https://kumti.com/ne-kosove-10-7-e-femijeve-nga-5-17-vjec-angazhohen-ne-pune/60%Hourly2015-06-12 09:48
https://kumti.com/dita-e-jetuar-e-clirimit-gjashtembedhjete-vjet-me-pas/60%Hourly2015-06-12 09:48
https://kumti.com/s-ka-zgjedhje-ne-drenice/60%Hourly2015-06-12 09:42
https://kumti.com/ushtaret-e-okb-abuzuen-seksualisht-2000-femna-ne-kosove-e-bosnje/60%Hourly2015-06-11 21:41
https://kumti.com/perurohet-xhamia-me-flamur-kombetar-librazhd-foto/60%Hourly2015-06-11 21:39
https://kumti.com/reagim-stop-skenareve-ndaj-lugines-se-presheves/60%Hourly2015-06-11 19:18
https://kumti.com/kim-mehmeti-bdi-se-dhe-pdsh-se-c-te-keqe-nese-ne-levizjen-besa-ka-mysliman-te-devotshem/60%Hourly2015-06-11 15:09
https://kumti.com/ekonomia-e-turqise-ka-vazhduar-rritjen-e-panderprere-per-22-tremujore/60%Hourly2015-06-11 09:55
https://kumti.com/sirianet-vazhdojne-te-largohen-nga-zonat-e-konflikteve-per-ne-turqi/60%Hourly2015-06-11 09:54
https://kumti.com/parlamenti-evropian-miraton-raportin-mbi-perparimin-e-turqise-drejt-be-se/60%Hourly2015-06-11 09:53
https://kumti.com/elementi-themelor-i-ushqimit-ne-ramazan-duhet-te-jete-uji/60%Hourly2015-06-11 09:52
https://kumti.com/elementi-themelor-i-ushqimit-ne-ramazan-duhet-te-jete-uji-2/60%Hourly2015-06-11 09:52
https://kumti.com/brammertz-ne-srebrenice-eshte-kryer-gjenocidi-jam-i-shqetesuar-qe-disa-e-mohojne/60%Hourly2015-06-11 09:50
https://kumti.com/disa-organizata-ne-afriken-e-jugut-bejne-thirrje-per-arrestimin-sisit/60%Hourly2015-06-11 09:49
https://kumti.com/askush-s-ka-kerkuar-legalizimin-e-kishes-ortodokse-ne-truallin-e-up-se/60%Hourly2015-06-11 09:48
https://kumti.com/kelmendi-do-sqarim-publik-nga-ministria-e-policia-per-arrestimin-e-tij/60%Hourly2015-06-11 09:45
https://kumti.com/ja-si-eshte-vrare-isa-boletini/60%Hourly2015-06-11 09:43
https://kumti.com/filmi-per-omerin-radiallahu-anhu-video/60%Hourly2015-06-10 23:13
https://kumti.com/per-endrrat-video/60%Hourly2015-06-10 23:08
https://kumti.com/o-pasues-i-ebu-hanifes-video/60%Hourly2015-06-10 23:02
https://kumti.com/takuan-nje-idhujtare-ne-ishull-ngjarje-e-vertete-video/60%Hourly2015-06-10 22:58
https://kumti.com/pse-protestoj/60%Hourly2015-06-10 12:37
https://kumti.com/arsye-pafund-per-te-protestuar-me-13-qershor/60%Hourly2015-06-10 10:11
https://kumti.com/piktura-e-da-vincit-dhe-zoti/60%Hourly2015-06-09 23:00
https://kumti.com/videoja-selefijte-e-sodit-nga-mulla-jakup-hasipi-r-a-video/60%Hourly2015-06-09 22:14
https://kumti.com/i-pa-fat-qofte-njeriu-ne-ramazan-emocionale-video/60%Hourly2015-06-09 22:04
https://kumti.com/keshille-nga-hoxhe-muharem-ismaili-atyreve-ne-obor-te-xhamise-video/60%Hourly2015-06-09 21:49
https://kumti.com/nese-ben-mardhenje-ne-ender-a-don-te-thote-se-je-tu-ba-me-xhin-video/60%Hourly2015-06-09 21:44
https://kumti.com/shirita-elektronik-per-haxhinjt-muslimane/60%Hourly2015-06-09 16:40
https://kumti.com/papa-fracesku-nuk-i-permbushi-pritshmerite-ne-bih/60%Hourly2015-06-09 16:37
https://kumti.com/numri-dy-i-qeverise-turke-hap-porten-e-nje-koalicioni-me-kurdet/60%Hourly2015-06-09 16:36
https://kumti.com/disa-keshilla-se-per-cfare-mund-ta-perdorni-uthullen-ne-shtepi/60%Hourly2015-06-09 16:23
https://kumti.com/soda-si-ta-perdorim-ate-per-te-pastruar-njollat/60%Hourly2015-06-09 16:17
https://kumti.com/si-te-shmangim-urine-ta-reduktoni-oreksin-dhe-te-hani-me-pak/60%Hourly2015-06-09 16:01
https://kumti.com/industrite-e-lashta-te-naftes-demat-e-detit/60%Hourly2015-06-09 15:52
https://kumti.com/shqiperi-urdher-arrest-per-pronarin-e-agon-channel-akuzohet-se-pastroi-miliona-euro/60%Hourly2015-06-09 09:18
https://kumti.com/pezullohet-hetimi-ndaj-babes/60%Hourly2015-06-09 09:16
https://kumti.com/nikoliq-ofendon-jahjagen-ti-nuk-je-kryetare-shteti/60%Hourly2015-06-09 09:14
https://kumti.com/policia-e-kosoves-se-shpejti-me-pjesetare-te-ri/60%Hourly2015-06-09 09:04
https://kumti.com/ekskluzive-biseda-e-beg-rizajt-e-mirsad-ndrecajt-me-spiunin-maqedonas-audio/60%Hourly2015-06-09 09:01
https://kumti.com/a-eshte-papa-komunist/60%Hourly2015-06-09 08:59
https://kumti.com/asamblisti-biznesmen-i-pdk-se-merr-tender-te-shpendi/60%Hourly2015-06-09 08:53
https://kumti.com/merkel-greqise-po-i-kalon-koha/60%Hourly2015-06-09 07:46
https://kumti.com/obama-putin-e-ka-shkaterruar-ekonomine-ruse/60%Hourly2015-06-09 07:44
https://kumti.com/16-vjet-nga-marreveshja-e-kumanoves/60%Hourly2015-06-09 07:28
https://kumti.com/dallavere-me-uniformat-e-fsk-se/60%Hourly2015-06-09 07:27
https://kumti.com/shteti-islamik-ky-emer/60%Hourly2015-06-08 21:21
https://kumti.com/thuaje-kete-as-xhinet-as-njerezit-smund-te-te-bejne-gje-video/60%Hourly2015-06-08 16:55
https://kumti.com/si-nje-korean-e-pranoi-islami-mbrenda-ne-taxi-video/60%Hourly2015-06-08 16:50
https://kumti.com/a-ka-vetura-ne-xhenet-hoxhe-jusuf-hajrullahu-u-pergjigjet-portaleve-islamofobe-video/60%Hourly2015-06-08 16:40
https://kumti.com/xhini-kjo-krijese-sa-mundet-me-demtu-njeriun-video/60%Hourly2015-06-08 16:29
https://kumti.com/pse-deshtoi-erdogan/60%Hourly2015-06-08 15:06
https://kumti.com/fuqia-e-10-ushqimeve-proteinike/60%Hourly2015-06-08 11:54
https://kumti.com/rezultati-zgjedhor-sinjal-se-strategjia-e-erdoganit-dhe-perspektiva-e-popullit-turk-nuk-perputhen/60%Hourly2015-06-08 11:39
https://kumti.com/gazetari-gjerman-isis-i-merr-arme-nga-perendimi/60%Hourly2015-06-08 11:37
https://kumti.com/per-daciqin-platforma-e-nikoliqit-per-kosoven-e-pazbatueshme/60%Hourly2015-06-08 11:35
https://kumti.com/oukitel-u9-ekran-5-5-inc-1080-piksele-procesor-me-tete-berthama-3gb-ram-per-200-dollare/60%Hourly2015-06-08 11:34
https://kumti.com/zbulohet-mekanizmi-antiinflamator-i-dietes-dhe-i-agjerimit/60%Hourly2015-06-08 11:30
https://kumti.com/krasniqi-kosova-nuk-eshte-vend-demokratik-vota-manipulohet-me-3-euro-mbushje/60%Hourly2015-06-08 11:28
https://kumti.com/serbia-e-gatshme-per-cdo-kercenim-e-meson-maqedonine-si-te-mbrohet/60%Hourly2015-06-08 11:27
https://kumti.com/intelegjenca-kosovare-debaton-sot-per-kumanoven/60%Hourly2015-06-08 11:26
https://kumti.com/si-t-i-beni-interesante-prezantimet-ne-powerpoint/60%Hourly2015-06-08 11:25
https://kumti.com/qysh-me-i-blloku-webfaqet-qe-nuk-i-deshironi-ne-firefox/60%Hourly2015-06-08 11:25
https://kumti.com/si-ta-shkruajme-nje-email-zyrtar/60%Hourly2015-06-08 11:22
https://kumti.com/7-gjera-qe-punonjesve-tuaj-ju-duhen-me-se-shumti/60%Hourly2015-06-08 11:22
https://kumti.com/mijera-nxenes-i-bashkohen-kampeve-te-hafizave-ne-gaza/60%Hourly2015-06-08 11:18
https://kumti.com/kjo-eshte-xhamia-e-pare-ne-angli/60%Hourly2015-06-08 10:43
https://kumti.com/ramadan-mubarek-ne-nje-supermarket-ne-londer/60%Hourly2015-06-08 10:24
https://kumti.com/ushtria-e-serbise-demshperblen-kompanine-bucaj-me-265-mije-euro-per-placke-lufte/60%Hourly2015-06-08 10:17
https://kumti.com/fifa-mund-te-ndryshojne-vendimet-per-kupen-e-botes-2018-dhe-2022/60%Hourly2015-06-08 10:11
https://kumti.com/hoxha-qe-kandidon-per-keshilltar-bashkiak-citon-edi-ramen-per-arsyen-e-perfshirjes-ne-politike/60%Hourly2015-06-08 09:55
https://kumti.com/cfare-amaneti-i-la-nena-erdoganit/60%Hourly2015-06-08 09:49
https://kumti.com/arabi-4-milion-leje-qendrimi-per-popullin-i-burmes/60%Hourly2015-06-08 09:36
https://kumti.com/a-ka-kush-qe-shpeton-nga-zjarri-i-xhehnemit-pa-faljen-e-5-koheve-te-namazit-video/60%Hourly2015-06-07 21:40
https://kumti.com/sot-thane-55-c-ne-shkup-emocionale-ramazan-2011-video/60%Hourly2015-06-07 21:35
https://kumti.com/sulltan-mahmudi-dhe-ministrat-e-tij-ngjarje-e-vertete-video/60%Hourly2015-06-07 21:25
https://kumti.com/a-ndodhe-me-pase-sihr-apo-xhin-mirpo-mos-me-te-pengu-video/60%Hourly2015-06-07 21:16
https://kumti.com/neuen-zuercher-zeitung-te-paqarta-prapaskenat-e-konfliktit-ne-kumanove/60%Hourly2015-06-07 15:56
https://kumti.com/perse-nuk-duhet-ta-hame-mishin-e-derrit/60%Hourly2015-06-07 15:35
https://kumti.com/po-me-bukurine-turke-c-paten-xhanem/60%Hourly2015-06-07 15:05
https://kumti.com/perfundon-procesi-i-votimit-ne-turqi/60%Hourly2015-06-07 14:58
https://kumti.com/deshtojne-kolonet-cifut-ne-perpjekjen-per-te-kryer-rituale-talmudike-ne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2015-06-07 14:50
https://kumti.com/ndiqni-diskutimin-per-mbulesen-e-gruas-muslimane-ne-parlamentin-tone-te-vitit-1923/60%Hourly2015-06-07 14:44
https://kumti.com/biznesi-qe-u-ngrit-pa-kredi/60%Hourly2015-06-07 13:10
https://kumti.com/myslimanet-dhurojne-gjak-kjo-eshte-pergjigjja-per-kercenimet-e-isis/60%Hourly2015-06-07 13:05
https://kumti.com/ferid-agani-perjashton-gazetaret-nga-salla/60%Hourly2015-06-07 13:04
https://kumti.com/nese-dikush-ta-ofendon-fene-si-te-sillemi-me-at-njeri-video/60%Hourly2015-06-06 21:33
https://kumti.com/historiku-i-ilahise-allahut-rob-sun-ju-bana-video/60%Hourly2015-06-06 21:29
https://kumti.com/cka-i-tha-bossi-i-casinos-hoxhes-ferid-selimi-video/60%Hourly2015-06-06 21:23
https://kumti.com/cokollate-me-dredheza-luleshtrydhe/60%Hourly2015-06-06 17:52
https://kumti.com/ne-kete-kohe-te-dredhezave-qumesht-me-dredheza/60%Hourly2015-06-06 17:49
https://kumti.com/policia-e-kosoves-nuk-jemi-te-rrezikuar-nga-terrorizmi/60%Hourly2015-06-06 17:46
https://kumti.com/akademikja-maqedonase-mesimi-i-shqipes-nga-nxenesit-maqedonas-eshte-krim/60%Hourly2015-06-06 17:14
https://kumti.com/kofsha-pule-me-xhenxhefil-dhe-limon/60%Hourly2015-06-06 17:07
https://kumti.com/ne-testin-e-matures-kopjimi-shpetim-per-te-gjithe/60%Hourly2015-06-06 17:03
https://kumti.com/turqia-standardizon-bakllavane/60%Hourly2015-06-06 16:59
https://kumti.com/kina-kopjuesit-i-kontrollon-me-drone-ne-provimet-pranuese/60%Hourly2015-06-06 16:56
https://kumti.com/masht-e-shpalli-te-suksesshem-testin-e-matures-me-gjithe-kopjimet-e-parregullesite/60%Hourly2015-06-06 16:51
https://kumti.com/kercenimet-e-isis-it/60%Hourly2015-06-06 15:58
https://kumti.com/shqiptareve-te-isis-it-hoxhe-bledar-haxhiu/60%Hourly2015-06-06 15:29
https://kumti.com/a-ka-pare-hoxha-nesim-demiri-xhin-origjinal-video/60%Hourly2015-06-06 14:18
https://kumti.com/hoxhe-ahmed-kalaja-mysafire-ne-tvsh-video/60%Hourly2015-06-06 10:33
https://kumti.com/valdet-rama-i-kombtares-takon-hoxhen-e-nderuar-fatmir-latifi-foto/60%Hourly2015-06-05 21:52
https://kumti.com/askush-ne-pdk-s-i-pergjigjet-akuzave-te-lushtakut-se-ne-burg-e-coi-partia-e-tij/60%Hourly2015-06-05 19:04
https://kumti.com/naim-maloku-policia-e-kosoves-me-e-pa-korruptuara-ne-rajon/60%Hourly2015-06-05 16:23
https://kumti.com/indep-tri-sugjerime-per-20-000-vende-pune/60%Hourly2015-06-05 16:20
https://kumti.com/qeveria-greke-te-papranueshme-kushtet-nga-brukseli/60%Hourly2015-06-05 16:19
https://kumti.com/fillon-sesioni-167-i-keshillit-te-ministrave-te-opec-ut-ne-vjene-pritet-rritje-e-cmimit-te-naftes/60%Hourly2015-06-05 16:16
https://kumti.com/vihet-ne-rrezik-shtetesia-e-gazetares-qe-protestoi-ne-berlin-kunder-sisit/60%Hourly2015-06-05 16:13
https://kumti.com/kursani-ekstremistet-s-mund-t-i-ndal-shteti-i-ndalin-vetem-lideret-fetare/60%Hourly2015-06-05 16:08
https://kumti.com/osmani-isa-mustafa-iu-frikesua-kandidimit-tim/60%Hourly2015-06-05 16:07
https://kumti.com/cfare-nasihati-dha-hoxha-jakup-hasipi-ne-darsmen-e-hoxhes-ferid-selimi-video/60%Hourly2015-06-05 15:24
https://kumti.com/kur-doli-diploma-humbi-vlera-e-diturise-video/60%Hourly2015-06-05 15:09
https://kumti.com/a-hecin-xhint-apo-fluturojne-video/60%Hourly2015-06-05 15:02
https://kumti.com/po-vjen-ramazani-ndegjo-dicka-ketu-per-adhurimin-video/60%Hourly2015-06-05 14:50
https://kumti.com/kurre-ske-me-pase-probleme-video/60%Hourly2015-06-04 19:29
https://kumti.com/pasues-te-sunetit-por-me-sjellje-te-keqe-video/60%Hourly2015-06-04 19:18
https://kumti.com/qysh-bre-sipas-islamit-me-ja-pre-doren-video/60%Hourly2015-06-04 19:12
https://kumti.com/hoxhe-mazllami-nuk-mund-ta-ndale-lotin-video-moment-nga-varrimi-i-hoxhe-jakup-hasipit-r-a/60%Hourly2015-06-04 17:31
https://kumti.com/kandidati-kosovar-per-deputet-ne-turqi-aleat-i-kosoves-eshte-turqia-e-jo-amerika/60%Hourly2015-06-04 12:00
https://kumti.com/nena-100-vjecare-muslimane-perkujdesje-ndaj-djalit-te-saj-te-paralizuar-qe-63-vjet/60%Hourly2015-06-04 11:59
https://kumti.com/si-ta-shfrytezojme-kohen-qe-na-tepron/60%Hourly2015-06-04 11:55
https://kumti.com/edukojme-musliman-apo-qyqare-poltron/60%Hourly2015-06-04 11:47
https://kumti.com/a-bejne-pune-vertet-superushqimet-kunder-kancerit/60%Hourly2015-06-04 11:43
https://kumti.com/a-bejne-pune-vertet-superushqimet-kunder-kancerit-2/60%Hourly2015-06-04 11:43
https://kumti.com/identifikimi-dhe-parandalimi-i-kancerit-kolorektal/60%Hourly2015-06-04 11:34
https://kumti.com/kujdesi-femeror-per-shendetin/60%Hourly2015-06-04 11:05
https://kumti.com/si-te-kemi-dhembe-te-shendetshem/60%Hourly2015-06-04 10:47
https://kumti.com/8-perdorime-ideale-te-kripes/60%Hourly2015-06-04 10:41
https://kumti.com/teknike-e-pabesueshme-per-eliminimin-e-aromave-te-padeshiruara-te-frigoriferit/60%Hourly2015-06-04 10:38
https://kumti.com/si-te-pastrojme-shpejt-banjen/60%Hourly2015-06-04 10:37
https://kumti.com/si-dhe-per-cfare-t-i-perdorim-ushqimet-e-skaduara/60%Hourly2015-06-04 10:15
https://kumti.com/si-dhe-per-cfare-t-i-perdorim-ushqimet-e-skaduara-2/60%Hourly2015-06-04 10:15
https://kumti.com/berlin-sisit-iu-tha-ne-fytyre-nga-gazetarja-se-ne-egjipt-nuk-ka-drejtesi-dhe-liri/60%Hourly2015-06-04 10:10
https://kumti.com/nenat-e-srebrenices-pape-frencesku-ta-pranoje-se-ne-srebrenice-ka-ndodhur-gjenocid/60%Hourly2015-06-04 10:07
https://kumti.com/thaci-ne-interpelance-per-demarkacionin-me-malin-e-zi/60%Hourly2015-06-04 10:07
https://kumti.com/shba-qellohet-per-vdekje-nje-burre-mysliman/60%Hourly2015-06-04 10:07
https://kumti.com/imami-i-pare-per-ushtaret-muslimane-ne-gjermani-2/60%Hourly2015-06-04 10:01
https://kumti.com/madridi-mirepret-konferencen-mrekullite-shkencore-ne-kur-an-dhe-sunet-2/60%Hourly2015-06-04 10:00
https://kumti.com/madridi-mirepret-konferencen-mrekullite-shkencore-ne-kur-an-dhe-sunet-2-2/60%Hourly2015-06-04 10:00
https://kumti.com/asadi-jep-mbeshtetje-per-perparimin-e-isis/60%Hourly2015-06-04 10:00
https://kumti.com/madridi-mirepret-konferencen-mrekullite-shkencore-ne-kur-an-dhe-sunet/60%Hourly2015-06-04 09:42
https://kumti.com/xhamia-me-e-madhe-ne-ballkan-se-shpejti-ne-shqiperi-si-nje-deshmi-e-unitetit-fetar/60%Hourly2015-06-04 09:41
https://kumti.com/imami-i-pare-per-ushtaret-muslimane-ne-gjermani/60%Hourly2015-06-04 09:39
https://kumti.com/isa-mustafa-e-fatmir-sejdiu-me-marreveshje-sekrete/60%Hourly2015-06-03 19:22
https://kumti.com/mesimdhenesit-me-500-euro-page/60%Hourly2015-06-03 19:15
https://kumti.com/shpend-qerimi-revolja-sekiraqes-iu-vendos-nga-koleget-e-mi/60%Hourly2015-06-03 19:08
https://kumti.com/zemaj-vota-ime-do-te-jete-pro-gjykate-speciale/60%Hourly2015-06-03 19:03
https://kumti.com/ministri-kujtim-shala-rrezikon-te-shkarkohet/60%Hourly2015-06-03 19:01
https://kumti.com/ali-ahmeti-kemi-marre-persiper-respektimin-dhe-zbatimin-e-marreveshjes/60%Hourly2015-06-03 19:00
https://kumti.com/prokurori-serb-urdherin-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyqi-e-dha-i-ndjeri-vllajko-stoiljkoviq/60%Hourly2015-06-03 18:57
https://kumti.com/a-po-fshihet-e-verteta-per-kumanoven/60%Hourly2015-06-03 18:53
https://kumti.com/eulex-i-no-comment-per-raportin-e-publikuar-ne-ktv/60%Hourly2015-06-03 18:50
https://kumti.com/edward-snowden-nsa-ka-pergjuar-edhe-kryeministrin-britanik-david-cameron/60%Hourly2015-06-03 18:45
https://kumti.com/nene-dua-buke-gjendje-alarmante-e-migranteve-ne-maqedoni-apel-per-ndihme/60%Hourly2015-06-03 16:42
https://kumti.com/diktatoret-e-rinj-sundojne-me-grusht-te-mendafshte/60%Hourly2015-06-03 16:33
https://kumti.com/shqiptari-80-vjecar-abuzon-seksualit-me-12-vjecaren/60%Hourly2015-06-03 16:32
https://kumti.com/amerikanja-qe-mbrojti-shamine-ne-te-gjitha-gjykatat-amerikane/60%Hourly2015-06-03 16:31
https://kumti.com/syla-kete-vit-mbyllem-14-pompa-te-derivateve/60%Hourly2015-06-03 16:28
https://kumti.com/ne-lufte-i-vrau-familjen-alush-alushit-tani-po-tenton-t-ia-rrembeje-edhe-shtepine/60%Hourly2015-06-03 16:26
https://kumti.com/zyrtare-ja-sa-milione-euro-do-t-i-fal-qeveria-e-kosoves/60%Hourly2015-06-03 16:25
https://kumti.com/a-po-i-shkojne-kosoves-edhe-12-mije-hektare/60%Hourly2015-06-03 16:24
https://kumti.com/podujeva-kerkon-ndihmen-e-hoxhallareve/60%Hourly2015-06-03 16:15
https://kumti.com/shokuese-shiko-se-si-prifti-torturon-ne-kishe-djalin-ne-ritin-fetar-video-18/60%Hourly2015-06-03 14:23
https://kumti.com/keqkuptimi-se-islami-eshte-kunder-mardhenieve-sexuale-video/60%Hourly2015-06-03 13:16
https://kumti.com/pse-krokodili-e-mban-gojen-e-hapur-video/60%Hourly2015-06-03 13:02
https://kumti.com/rukje-nje-krishterit-rast-shume-interesant-me-hoxhe-nesim-demiri-video/60%Hourly2015-06-03 12:57
https://kumti.com/si-duhet-te-sillen-muslimanet-kunder-cifuteve-dhe-krishtereve-video/60%Hourly2015-06-03 12:51
https://kumti.com/ushtria-e-turqise-i-dhuron-27-automjete-ushtarake-ushtrise-shqiptare/60%Hourly2015-06-03 12:36
https://kumti.com/kosova-e-terrorizuar-cfare-thone-hoxhollaret/60%Hourly2015-06-03 08:24
https://kumti.com/deputetja-labinote-demi-murtezi-punon-pa-page-dokument/60%Hourly2015-06-02 16:49
https://kumti.com/rregull-komunist-puna-ma-e-madhe-se-namazi-video/60%Hourly2015-06-02 16:04
https://kumti.com/punesimet-ne-vija-partiake-video/60%Hourly2015-06-02 15:56
https://kumti.com/per-shkak-vapes-se-madhe-a-lejohet-mos-me-agjeru-punonjesit-video/60%Hourly2015-06-02 15:46
https://kumti.com/pse-u-zhduk-populli-latin-video/60%Hourly2015-06-02 15:31
https://kumti.com/politikanet-deri-ne-fyt-me-pare/60%Hourly2015-06-02 15:05
https://kumti.com/koha-e-namazit-me-duhet-te-falem-pastaj-vazhdojm-foto/60%Hourly2015-06-02 14:57
https://kumti.com/blendi-dhe-batoni-selfie-para-xhamise/60%Hourly2015-06-02 14:49
https://kumti.com/skandal-qeveria-e-maqedonise-prap-nencmon-shqiptaret/60%Hourly2015-06-02 14:45
https://kumti.com/dallimi-mes-hallalit-dhe-haramit/60%Hourly2015-06-02 14:19
https://kumti.com/para-vdekjes-ka-lene-amanet-qe-pensionin-e-fundit-ta-donojne-per-lagjen-e-trimave/60%Hourly2015-06-02 13:52
https://kumti.com/rrefehet-shkupjani-qe-ndodhej-ne-anijen-mavi-marmara-keshtu-na-keqtrajtuan-izraelitet/60%Hourly2015-06-02 13:49
https://kumti.com/gazetari-e-pyet-menduh-thacin-a-jeni-veren-i-mijallkovit-do-smrt-video/60%Hourly2015-06-02 13:33
https://kumti.com/te-kritikoj-se-te-dua-sfida-video/60%Hourly2015-06-02 13:22
https://kumti.com/a-mundet-armenia-te-shkoje-pertej-urrejtjes-ndaj-turqise/60%Hourly2015-06-02 13:06
https://kumti.com/globalizimi-dhe-zhdukja-e-dritehijeve/60%Hourly2015-06-02 12:59
https://kumti.com/kujtesa-e-shkurter-e-obames/60%Hourly2015-06-02 11:43
https://kumti.com/emigrantet-nuk-kane-nevoje-per-lotet-tona-kane-nevoje-qe-ne-mos-i-bejme-ata-emigrante/60%Hourly2015-06-02 11:39
https://kumti.com/kalaja-e-musait/60%Hourly2015-06-02 10:53
https://kumti.com/lidhja-e-hoxhallareve-te-shqiperise-inauguron-dy-xhami/60%Hourly2015-06-02 10:47
https://kumti.com/mbreti-selman-refuzon-puthjen-e-dores/60%Hourly2015-06-02 10:42
https://kumti.com/hoxhe-metush-memedi-mbrojti-doktoraturen/60%Hourly2015-06-02 09:42
https://kumti.com/homoseksuale-femijet-tuaj-po-lendohen/60%Hourly2015-06-01 23:37
https://kumti.com/perhajr-myftinu-i-ri-i-shkupit/60%Hourly2015-06-01 22:14
https://kumti.com/nate-e-madhe-e-beratit-argumenti-ku-eshte/60%Hourly2015-06-01 22:12
https://kumti.com/pse-shqiptaret-qe-2000-vjet-nuk-po-ngadhnejne-video/60%Hourly2015-06-01 17:53
https://kumti.com/intervista-e-plote-e-emirit-te-frontit-nusra-per-al-jazeera/60%Hourly2015-06-01 17:47
https://kumti.com/te-arrestuarit-e-kumanoves-ne-gjendje-stabile/60%Hourly2015-06-01 17:30
https://kumti.com/elvis-pisten-e-vrane-biznesi-posta-dhe-politika/60%Hourly2015-06-01 17:26
https://kumti.com/e-dhimbshme-hajredin-kuci-para-kollapsit-financiar-vetem-370-euro-para-te-gatshme/60%Hourly2015-06-01 17:24
https://kumti.com/ardian-bossi-pagen-vjetore-ne-trust-mbi-62-mije-euro/60%Hourly2015-06-01 17:23
https://kumti.com/tv-dukagjini-gjykata-speciale-themelohet-tek-ne-janar/60%Hourly2015-06-01 17:22
https://kumti.com/autostrada-nish-prishtine-durres-mediu-shqiptaret-dalin-humbes/60%Hourly2015-06-01 17:20
https://kumti.com/lutfi-haziri-pa-shtepi-por-ne-banke-i-ka-121-mije/60%Hourly2015-06-01 17:19
https://kumti.com/hafiz-gagica-isa-mustafa-deshmoi-se-eshte-hakmarres/60%Hourly2015-06-01 17:12
https://kumti.com/4-hapat-per-parandalimin-e-semundjes-alzheimer/60%Hourly2015-06-01 17:11
https://kumti.com/policia-amerikane-sivjet-ka-vrare-te-pakten-385-persona/60%Hourly2015-06-01 17:09
https://kumti.com/okb-konfirmon-vrasjen-e-mbi-6-400-personave-ne-ukraine/60%Hourly2015-06-01 17:07
https://kumti.com/hoxhe-mazllami-e-pyet-narko-dilerin-ku-ke-humb-video/60%Hourly2015-06-01 17:06
https://kumti.com/kryeministri-kerkon-nga-berzh-i-mbeshtetje-per-hapjen-e-vendeve-te-punes/60%Hourly2015-06-01 17:06
https://kumti.com/malaysia-airlines-do-shkurtoje-6-mije-punonjes/60%Hourly2015-06-01 17:05
https://kumti.com/herbrenjte-ne-new-york-protestuan-kunder-shtetit-izraelit-2/60%Hourly2015-06-01 17:04
https://kumti.com/autoritetet-ruse-mund-te-vendosim-arme-berthamore-ne-krime/60%Hourly2015-06-01 17:02
https://kumti.com/ndegjo-si-muslimani-ja-shiti-jahudise-pallton-e-grisur-ngjarje-video/60%Hourly2015-06-01 16:54
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vazhdon-me-arrestimet-e-palestinezeve-ne-bregun-perendimor-dhe-gaza/60%Hourly2015-06-01 16:51
https://kumti.com/namazi-rruges-kah-serbia-hoxhe-bekir-halimi-video/60%Hourly2015-06-01 16:46
https://kumti.com/ateizmi-i-ri-nje-fantazi-e-obsesionuar-kunder-myslimaneve/60%Hourly2015-06-01 16:42
https://kumti.com/ai-po-vjen/60%Hourly2015-06-01 16:39
https://kumti.com/kisha-e-anglise-ne-krize-humbet-1-7-milion-ndjekes-islami-fiton-900-mije/60%Hourly2015-06-01 16:36
https://kumti.com/abuzimi-i-satires/60%Hourly2015-06-01 16:34
https://kumti.com/pse-islami-nuk-ka-nevoje-per-reformim-2-2/60%Hourly2015-06-01 16:31
https://kumti.com/ja-perse-duhet-t-i-hani-edhe-farat-e-shalqirit/60%Hourly2015-06-01 10:50
https://kumti.com/si-ti-pastroni-dhembet/60%Hourly2015-06-01 10:39
https://kumti.com/hapet-banka-islamike-ne-rusi/60%Hourly2015-06-01 10:25
https://kumti.com/meka-zbukurohet-per-muajin-e-bekuar-te-ramazanit/60%Hourly2015-06-01 10:22
https://kumti.com/nje-skandal-pedofilie-i-ushtareve-francez-trondit-okb-ne/60%Hourly2015-06-01 10:17
https://kumti.com/testimi-i-shikimit-te-syrit-tani-ne-smartphone/60%Hourly2015-06-01 10:09
https://kumti.com/herbrenjte-ne-new-york-protestuan-kunder-shtetit-izraelit/60%Hourly2015-06-01 10:06
https://kumti.com/industria-turke-e-mbrojtjes-thyen-rekord-pas-rekordi/60%Hourly2015-06-01 09:00
https://kumti.com/zbulohet-misteri-i-vrimave-ne-djathe/60%Hourly2015-06-01 08:56
https://kumti.com/bruksel-studenteve-myslimane-u-ndalohet-te-veshin-funde-te-gjata/60%Hourly2015-06-01 08:53
https://kumti.com/bild-mbi-ramazanin-pese-keshilla-per-jo-agjeruesit-ndaj-agjeruesve/60%Hourly2015-06-01 08:50
https://kumti.com/mustafa-homoseksualet-nuk-duhet-te-vijne-ne-xhamine-tone/60%Hourly2015-06-01 00:00