XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/a-po-tpengojka-analisti-a/60%Hourly2015-07-31 22:09
https://kumti.com/ekskluzive-sllovenet-nene-e-bije-pranojne-islamin-prane-hoxhe-fatmir-latifit/60%Hourly2015-07-31 19:15
https://kumti.com/rabini-i-pret-ne-thike-lgbt-istat/60%Hourly2015-07-31 00:55
https://kumti.com/jezusi-nuk-eshte-biri-i-zotit/60%Hourly2015-07-31 00:52
https://kumti.com/vendimi-i-gjykates-supreme-ne-new-york-familja-kurtaj-demshperblehet-me-32-milione-dollare/60%Hourly2015-07-31 00:47
https://kumti.com/disa-qytete-shqiptare-ne-fillim-te-shekullit-xx-foto/60%Hourly2015-07-31 00:41
https://kumti.com/aiii-ja-nisi-ismaili-prap-me-fole-kunder-turqise/60%Hourly2015-07-30 23:46
https://kumti.com/patriotizmit-te-bdi-se-i-ka-dale-boja/60%Hourly2015-07-30 23:32
https://kumti.com/kishen-famulltare-ne-gjakove-e-ndertuan-katoliket-dhe-muslimanet-foto-lajm/60%Hourly2015-07-30 23:29
https://kumti.com/mania-per-nje-selfie-prek-edhe-kleriket-shqiptare/60%Hourly2015-07-30 23:27
https://kumti.com/vrasja-e-ismailit-igli-meta-konsumues-e-trafikant-droge-ja-rrefimi-i-ambras/60%Hourly2015-07-30 23:25
https://kumti.com/sokoli-do-te-tregoje-kush-e-montoi-kumanoven/60%Hourly2015-07-30 23:23
https://kumti.com/jessi-john-pranon-islamin-nga-gjuajteja-me-parfum/60%Hourly2015-07-30 23:16
https://kumti.com/reagon-hoxhe-enes-goga-pasi-qe-gazeta-zeri-shpife-per-te/60%Hourly2015-07-30 23:13
https://kumti.com/egjipt-i-verber-por-havuz-i-kuranit/60%Hourly2015-07-30 23:11
https://kumti.com/tirana-kryeqyteti-shqiptare-tani-me-asambleiste-me-shami/60%Hourly2015-07-30 23:09
https://kumti.com/serbi-me-tnt-ne-prishtine-sot-doli-para-gjygjit-mediat-heshtin/60%Hourly2015-07-30 23:06
https://kumti.com/aga-zeke-ia-kthen-turkofobit-besir-arifi/60%Hourly2015-07-28 23:08
https://kumti.com/opinione-si-vleresohet-puna-e-medieve-dhe-ndikimi-i-tyre-ne-kosove/60%Hourly2015-07-28 22:36
https://kumti.com/mesuesi-palestinez-i-cili-ne-luften-e-fundit-humbi-dy-kembet-e-tij/60%Hourly2015-07-28 22:26
https://kumti.com/nje-shume-prej-400-eurosh-eshte-vjedhur-nga-xhamia-e-tususit-ne-prizren/60%Hourly2015-07-28 22:21
https://kumti.com/verberohet-foshnja-tre-muajshe-pasi-fotografohet-me-blic-nga-afersia/60%Hourly2015-07-28 22:19
https://kumti.com/kisha-ne-llapushnik-po-ndertohet-nen-mbrojtjen-e-policise-dhe-te-kfor-it/60%Hourly2015-07-28 22:17
https://kumti.com/familjarizem-ne-komunen-e-junikut-video/60%Hourly2015-07-28 19:38
https://kumti.com/eshte-sulmuar-nga-kurdet-dhe-rrahur-davetxhiu-i-njohur-ibrahim-naxhi/60%Hourly2015-07-27 23:33
https://kumti.com/hoxha-i-kunamoves-durimit-tone-i-ka-ardh-fundit/60%Hourly2015-07-27 23:29
https://kumti.com/gazetari-i-alsatit-muhamed-zekiri-nje-dite-edhe-ali-ahmeti-do-thone-nuk-ka-qene-kryetar-i-bdi/60%Hourly2015-07-27 23:27
https://kumti.com/oficeri-italian-pranon-islamin/60%Hourly2015-07-27 23:25
https://kumti.com/reagon-hoxhe-bekir-halimi-pas-fyerjes-se-ibrahim-kelmendit/60%Hourly2015-07-27 14:10
https://kumti.com/xhihad-nuk-do-te-thote-te-vrasesh-njerez-te-pafajshem-e-aq-me-pak-musliman/60%Hourly2015-07-27 08:42
https://kumti.com/cka-thote-muhamed-zekiri-per-felliqesiren-kelmendi/60%Hourly2015-07-27 08:39
https://kumti.com/egjipt-12-police-te-plagosur-nga-nje-sulm-me-bombe/60%Hourly2015-07-27 08:36
https://kumti.com/sergio-romero-portieri-i-ri-i-manchester-united/60%Hourly2015-07-27 08:36
https://kumti.com/komponentet-e-kakaos-mund-ta-kthejne-kujtesen-e-humbur/60%Hourly2015-07-27 08:33
https://kumti.com/apple-hoqi-dore-nga-iphone-6c/60%Hourly2015-07-27 08:31
https://kumti.com/schalke-ofron-tete-milione-euro-per-gashin/60%Hourly2015-07-27 08:31
https://kumti.com/gazetari-arben-zeqiri-ia-mshel-gojen-ibrahim-kelmendit/60%Hourly2015-07-27 08:14
https://kumti.com/keshilltari-i-ahmetit-qe-fyen-islamin-dhe-profetin-njeri-qe-i-do-serbet/60%Hourly2015-07-27 08:11
https://kumti.com/14-police-te-dyshuar-per-seks-me-te-miturat/60%Hourly2015-07-27 07:48
https://kumti.com/a-mundet-prokurori-special-ta-coje-gruevskin-pas-hekurave/60%Hourly2015-07-26 12:49
https://kumti.com/flet-babai-i-personit-qe-vrau-zyrtarin-e-bdi-se-e-mori-hakun-e-vellait/60%Hourly2015-07-26 12:47
https://kumti.com/turqia-kerkon-zone-sigurie-per-refugjatet-ne-siri/60%Hourly2015-07-26 12:26
https://kumti.com/shqiptari-merr-kredi-per-te-shkuar-ne-det/60%Hourly2015-07-26 12:14
https://kumti.com/indonezia-goditet-nga-nje-termet-gjashte-balle-nuk-ka-viktima-ne-njerez/60%Hourly2015-07-26 12:08
https://kumti.com/historia-me-veze-popullit-argjentinas/60%Hourly2015-07-26 12:03
https://kumti.com/shkupi-shenon-52-vjetorin-e-termetit-katastrofal/60%Hourly2015-07-26 11:56
https://kumti.com/te-vrasesh-ne-emer-te-islamit-nuk-ta-arsyeton-krimin/60%Hourly2015-07-26 11:53
https://kumti.com/kina-dergon-ne-hapsire-edhe-dy-satelite-te-tjere/60%Hourly2015-07-26 10:41
https://kumti.com/suedi-4-sulme-me-bomba-kete-jave-nuk-ka-viktima/60%Hourly2015-07-26 10:39
https://kumti.com/sa-eshte-i-shendetshem-lengu-i-portokallit-ne-mengjes/60%Hourly2015-07-26 10:36
https://kumti.com/pese-nga-automobilat-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2015-07-26 10:33
https://kumti.com/shqiptari-i-zhdukur-ne-greqi-gjendet-i-vdekur/60%Hourly2015-07-26 10:32
https://kumti.com/prezantohet-zyrtarisht-huawei-g8/60%Hourly2015-07-26 10:31
https://kumti.com/turqi-shperthen-automobili-bombe-ka-te-vrare/60%Hourly2015-07-26 10:31
https://kumti.com/ipeshkvi-thote-serbet-do-te-qendrojne-ketu/60%Hourly2015-07-26 10:29
https://kumti.com/daciq-i-ka-shkruar-ban-ki-moonit-kosova-nuk-mund-te-anetaresohet-ne-unesco/60%Hourly2015-07-26 10:28
https://kumti.com/vrasja-ne-itali-vetevritet-nga-turpi-ungji-i-adoleshentit/60%Hourly2015-07-26 10:25
https://kumti.com/66-e-gjermaneve-s-duam-azilkerkues-nga-ballkani/60%Hourly2015-07-26 10:24
https://kumti.com/si-i-humbi-putin-15-miliarde-dollare/60%Hourly2015-07-26 10:23
https://kumti.com/kancelares-merkel-i-thyhet-karrigia-ne-restorant/60%Hourly2015-07-26 10:22
https://kumti.com/e-lind-femijen-e-tete-qe-t-i-vazhdohet-sociali/60%Hourly2015-07-26 10:04
https://kumti.com/policia-izraelite-sulmuan-vendin-e-trete-te-shenjte-te-islamit/60%Hourly2015-07-26 09:54
https://kumti.com/synetim-falas-ne-komunen-e-sarajit-shkup/60%Hourly2015-07-25 19:04
https://kumti.com/a-eshte-ky-trupi-i-mirsad-ndrecajt-i-vrare-ne-kumanove-foto-18/60%Hourly2015-07-25 16:46
https://kumti.com/momenti-shokues-i-aksidentit-ne-fushe-kruje-video/60%Hourly2015-07-25 16:45
https://kumti.com/bmw-650i-cabrio-me-ngjyre-java-green/60%Hourly2015-07-25 16:42
https://kumti.com/falcao-i-eshte-mirenjohes-mourinhos/60%Hourly2015-07-25 16:41
https://kumti.com/arsenali-synon-transferimin-e-reusit/60%Hourly2015-07-25 16:40
https://kumti.com/komuna-e-gjevgjelise-kerkon-me-shume-police-dhe-trena-per-emigrantet/60%Hourly2015-07-25 16:38
https://kumti.com/vuciq-27-gushti-data-e-zgjidhjes-se-ceshtjeve-me-kosoven/60%Hourly2015-07-25 16:37
https://kumti.com/rama-incidenti-i-kumanoves-ka-nevoje-per-nje-hetim-transparent/60%Hourly2015-07-25 16:36
https://kumti.com/vritet-zv-drejtori-i-dap-argetim-hasani-ne-struge/60%Hourly2015-07-25 16:33
https://kumti.com/a-presim-vizita-nga-toka-e-dyte/60%Hourly2015-07-25 16:30
https://kumti.com/vritet-me-5-plumba-zyrtari-bdi-se-ne-struge-artan-musliu/60%Hourly2015-07-25 16:29
https://kumti.com/hidhet-nga-kati-i-gjashte-humb-jeten-40-vjecarja/60%Hourly2015-07-25 16:26
https://kumti.com/jahjaga-ka-arsye-per-gafin/60%Hourly2015-07-25 16:22
https://kumti.com/praktikimi-i-islamit-dhe-praktikimi-i-krishterizmit-video/60%Hourly2015-07-25 15:48
https://kumti.com/a-ishte-mysliman-nikolla-teslla/60%Hourly2015-07-25 06:01
https://kumti.com/hoxha-lypes/60%Hourly2015-07-25 05:56
https://kumti.com/merkel-zbutet-per-ligjin-per-emigracionin-ja-cfare-ndryshon-per-shqiptaret/60%Hourly2015-07-25 05:52
https://kumti.com/faktet-qe-duhet-te-dini-rreth-kripes/60%Hourly2015-07-25 05:32
https://kumti.com/sa-uje-duhet-te-pijme-bazuar-ne-peshen-qe-kemi/60%Hourly2015-07-25 05:31
https://kumti.com/lidhjet-e-jo-rastesishme-te-gjakut-ne-diplomacine-kosovare/60%Hourly2015-07-25 05:30
https://kumti.com/dalin-fotot-e-para-ja-si-eshte-konceptuar-iphone-7/60%Hourly2015-07-25 05:30
https://kumti.com/audi-a7-vjen-me-ndryshe/60%Hourly2015-07-25 05:28
https://kumti.com/nyt-kerkohet-hetim-per-hillary-clintonin/60%Hourly2015-07-25 05:28
https://kumti.com/balotelli-afer-transferimit-ne-ligen-e-trete-te-italise/60%Hourly2015-07-25 05:27
https://kumti.com/1-4-milion-vetura-te-fiat-chryslerit-rrezikohen-nga-hakeret/60%Hourly2015-07-25 05:27
https://kumti.com/juventus-arrin-marreveshje-me-draxler/60%Hourly2015-07-25 05:26
https://kumti.com/policia-nuk-jep-detaje-nga-vrasja-e-komandant-shqiponjes/60%Hourly2015-07-25 05:24
https://kumti.com/mizori-ndaj-balenave-bregdeti-mbushet-gjak/60%Hourly2015-07-25 05:22
https://kumti.com/sulmet-turke-ndaj-isis-it-pas-telefonates-obama-erdogan/60%Hourly2015-07-25 05:17
https://kumti.com/shqiperi-zjarr-i-permasave-te-medha-ne-nje-pyll-ne-belishove/60%Hourly2015-07-25 05:14
https://kumti.com/cnn-shpikjet-myslimane-qe-i-dhane-forme-botes-moderne/60%Hourly2015-07-25 05:10
https://kumti.com/turperohet-kosova-ne-zdf-gaf-i-ri-i-jahjages-video/60%Hourly2015-07-24 21:27
https://kumti.com/erleta-hoti-i-del-ne-mbrojtje-islamofobes-alma-lama-ndersa-nje-komentues-ja-krype-salepin/60%Hourly2015-07-24 21:16
https://kumti.com/a-ja-u-ben-hallall-hoxhe-bekir-halimi-personave-qe-folin-keq-per-te-video/60%Hourly2015-07-24 21:04
https://kumti.com/uck-eshte-revolucion-kombetar/60%Hourly2015-07-24 20:53
https://kumti.com/iran-ekspozite-me-karikatura-anti-isis/60%Hourly2015-07-24 10:21
https://kumti.com/noli-ia-ben-8-me-2-alma-lames/60%Hourly2015-07-22 23:06
https://kumti.com/alma-lama-vazhdon-me-fyerje/60%Hourly2015-07-22 21:15
https://kumti.com/selfie-per-te-verberit/60%Hourly2015-07-22 04:09
https://kumti.com/me-gjithe-armiqesine-muslimanet-e-moskes-ndryshojne-qytetin/60%Hourly2015-07-22 04:03
https://kumti.com/perla-e-shkretetires-qyteti-qe-mban-veten-te-fresket-ne-temperatura-50-c/60%Hourly2015-07-22 03:44
https://kumti.com/buzeqesh-skenderbeu-ne-raundin-e-trete-gjen-fc-milsamin/60%Hourly2015-07-22 03:40
https://kumti.com/apple-store-me-1-5-milion-aplikacione/60%Hourly2015-07-22 03:39
https://kumti.com/janus-one-ofron-90-dite-bateri/60%Hourly2015-07-22 03:38
https://kumti.com/5-fruta-per-t-u-dobesuar/60%Hourly2015-07-22 03:37
https://kumti.com/a-kushtojne-syzat-e-gruevskit-60-mije-dollare/60%Hourly2015-07-22 03:31
https://kumti.com/kerry-pakti-me-iranin-e-ben-boten-me-te-sigurt/60%Hourly2015-07-22 03:29
https://kumti.com/politika-e-terrorizimit-te-fese/60%Hourly2015-07-22 03:15
https://kumti.com/labinot-tahiri-ndal-muziken-srespekt-ezanit-video/60%Hourly2015-07-21 22:28
https://kumti.com/a-po-perhapet-krishterizmi-ne-prishtine-nepermjet-kurseve-per-anglisht/60%Hourly2015-07-21 22:01
https://kumti.com/mendjemadhi-messi/60%Hourly2015-07-21 21:58
https://kumti.com/shkaterrohet-grupi-shqiptar-i-kokaines-ne-itali/60%Hourly2015-07-21 21:57
https://kumti.com/messi-tregohet-mendjemadh-ne-viziten-3-5-milioneshe-te-tij-ne-gabon/60%Hourly2015-07-21 21:54
https://kumti.com/pse-duhet-me-e-pague-inxhinierin-kompjuterik/60%Hourly2015-07-21 21:50
https://kumti.com/lamborghini-asterion-mbetet-vetem-si-koncept/60%Hourly2015-07-21 21:48
https://kumti.com/marreveshje-ushtarake-mes-greqise-dhe-izraelit/60%Hourly2015-07-21 21:43
https://kumti.com/rritet-niveli-i-akullit-ne-oqeanin-arktik/60%Hourly2015-07-21 21:33
https://kumti.com/nje-reagim-i-nje-qytetari-ndaj-portaleve-problematike-shqiptare/60%Hourly2015-07-21 21:32
https://kumti.com/italia-urdherohet-t-iu-paguaje-30-mije-euro-tre-cifteve-homoseksuale/60%Hourly2015-07-21 21:24
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-me-fyt-te-prere-shqiptari-ne-itali/60%Hourly2015-07-21 21:19
https://kumti.com/arrestohet-pronari-i-alba-air/60%Hourly2015-07-21 21:02
https://kumti.com/padi-ndaj-personit-qe-sulmoi-me-para-blatterin/60%Hourly2015-07-21 20:51
https://kumti.com/roboti-vrases-i-putinit-rusia-prezanton-armen-e-re-vdekjeprurese/60%Hourly2015-07-21 20:47
https://kumti.com/cfare-el-chapo-kjo-arratisje-eshte-100-here-me-spektakolare/60%Hourly2015-07-21 20:40
https://kumti.com/asgjesohen-5863-bime-narkotike-ne-kruje-arrestohen-5-persona/60%Hourly2015-07-21 20:12
https://kumti.com/turqi-varrosen-viktimat-e-sulmit-ne-suruc/60%Hourly2015-07-21 20:10
https://kumti.com/valdet-gashi-u-ekzekutua-nga-isis-i-pasi-deshi-te-braktiste-grupin/60%Hourly2015-07-21 20:07
https://kumti.com/nuk-ndalen-reagimet-pas-skandalit-ne-xhamine-tetovare/60%Hourly2015-07-21 18:16
https://kumti.com/marredheniet-kosove-greqi-nervozojne-serbine/60%Hourly2015-07-21 16:45
https://kumti.com/julian-assange-nsa-ka-pergjuar-edhe-shefin-e-diplomacise-gjermane-steinmeier/60%Hourly2015-07-21 16:44
https://kumti.com/droga-vrasese-ne-kosove-qe-rrit-epshin-seksual-foto/60%Hourly2015-07-20 23:30
https://kumti.com/imam-idrizi-ta-ruajme-identitetin-tone-kombetar-ne-evrope/60%Hourly2015-07-20 23:18
https://kumti.com/vdes-perderi-sa-fliste-me-celulare-shperndaje/60%Hourly2015-07-20 20:06
https://kumti.com/cytje-ne-ramazan-ke-ba-shum-sevape-clirohu-pak-tash-video/60%Hourly2015-07-20 19:24
https://kumti.com/ne-kosove-ike-742-xhami-ne-france-i-ke-mbi-2700/60%Hourly2015-07-20 19:13
https://kumti.com/per-5-vjet-e-ndryshun-historine-video/60%Hourly2015-07-20 19:05
https://kumti.com/hoxhallaret-nuk-ndalen-pajtim-i-ri-i-gjakut/60%Hourly2015-07-20 19:02
https://kumti.com/zhdrella-e-falenderon-allahun/60%Hourly2015-07-20 17:29
https://kumti.com/suedezi-i-cili-qane-per-te-pranuar-familja-e-tij-islamin-video/60%Hourly2015-07-20 17:23
https://kumti.com/tani-me-vone-eshte/60%Hourly2015-07-20 17:23
https://kumti.com/muslimanet-jane-te-prapambetur-ngase-veshin-shume-tesha/60%Hourly2015-07-20 17:20
https://kumti.com/pse-u-arrestuan-djemte-e-kosoves-tek-liqeni/60%Hourly2015-07-20 17:13
https://kumti.com/ibn-tejmije-dhe-mongolet/60%Hourly2015-07-20 17:09
https://kumti.com/nun-i-shton-nje-konvikt-per-studente/60%Hourly2015-07-20 14:53
https://kumti.com/ekstremistet-gjermane-sulmojne-azilkerkuesit-shqiptare/60%Hourly2015-07-20 14:22
https://kumti.com/kush-eshte-terrorist/60%Hourly2015-07-20 14:04
https://kumti.com/serbia-do-ta-pengoje-me-cdo-mjet-anetaresimin-e-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-07-20 13:49
https://kumti.com/samsung-lanson-dy-modelet-galaxy-tab-s2/60%Hourly2015-07-20 13:48
https://kumti.com/artisanspirits-me-black-label-edition/60%Hourly2015-07-20 13:48
https://kumti.com/ne-perplasjet-mes-daesh-e-forcave-te-sigurise-ne-irak-40-te-vrare/60%Hourly2015-07-20 13:47
https://kumti.com/turqi-28-te-vrare-nga-shperthimi-ne-qendren-kulturore/60%Hourly2015-07-20 13:33
https://kumti.com/varka-e-fundosur-ne-badovc-nuk-ka-lidhje-me-te-arrestuarit-per-terrorizem/60%Hourly2015-07-20 13:28
https://kumti.com/live-ne-tv-kjo-video-ka-tronditur-boten/60%Hourly2015-07-20 13:21
https://kumti.com/mergimtaret-zbrazin-xhepat-ne-kosove/60%Hourly2015-07-20 13:17
https://kumti.com/cfare-do-te-thote-flamuri-i-isis-te/60%Hourly2015-07-20 04:56
https://kumti.com/saudi-37-te-vrare-gjate-goditjes-se-celulave-te-isis-te/60%Hourly2015-07-20 04:13
https://kumti.com/jemeni-bombardohet-nga-rebelet-shiite-numer-rekord-i-te-vdekurve/60%Hourly2015-07-20 03:57
https://kumti.com/tenton-te-vrase-ish-gruan-burri-e-qellon-me-pistolete-ne-sy-te-femijeve-ne-restorant/60%Hourly2015-07-20 03:03
https://kumti.com/droga-si-mode-e-te-pasurve-mbi-5-e-vartesve-jane-me-status-te-larte-ekonomik/60%Hourly2015-07-20 02:02
https://kumti.com/bill-cosby-paguante-grate-qe-te-heshtnin-per-aferat-qe-kishin-me-te/60%Hourly2015-07-20 02:00
https://kumti.com/zjarr-masiv-ne-mersin-te-turqise/60%Hourly2015-07-20 02:00
https://kumti.com/familjet-e-viktimave-te-germanwings-refuzojne-demshperblimet-25-mije-euro/60%Hourly2015-07-20 01:45
https://kumti.com/publikohen-fotot-e-para-te-samsung-galaxy-s6-edge-plusit/60%Hourly2015-07-20 01:40
https://kumti.com/zbulohet-cili-minister-e-bleu-bileten-e-aeroplanit-6-mije-e-843-euro/60%Hourly2015-07-20 01:39
https://kumti.com/drogba-preferon-transferimin-te-interi/60%Hourly2015-07-20 01:38
https://kumti.com/me-kerkese-te-kryetarit-banoret-bejne-nga-tre-ore-gjume-per-cdo-pasdite/60%Hourly2015-07-20 01:29
https://kumti.com/keta-jane-pese-kriminelet-me-te-kerkuar-te-botes-qe-jane-ende-ne-liri-foto/60%Hourly2015-07-20 01:25
https://kumti.com/levizja-cetnike-serbe-tentoi-ta-ktheje-kryqin-ne-llucan-te-bujanocit-foto/60%Hourly2015-07-19 20:02
https://kumti.com/rriten-pagesat-per-30-mije-familje-me-asistence-sociale/60%Hourly2015-07-19 16:20
https://kumti.com/up-s-ka-me-privilegje-per-familjaret-e-kategorive-te-luftes/60%Hourly2015-07-19 16:19
https://kumti.com/krasniqi-te-rritet-cilesia-e-prodhimeve-bujqesore/60%Hourly2015-07-19 16:18
https://kumti.com/banoret-e-kundershtojne-ndertimin-e-murit-ne-hungari/60%Hourly2015-07-19 16:15
https://kumti.com/apeli-i-policise-mos-festoni-me-arme/60%Hourly2015-07-19 16:11
https://kumti.com/me-koncertin-me-ilahi-forumi-rinor-islam-permbylli-aktivitetet-per-muajin-ramazan/60%Hourly2015-07-19 12:52
https://kumti.com/serbia-vendos-ndalesa-per-emigrantet-sirian-qe-kalojne-permes-maqedonise/60%Hourly2015-07-19 12:45
https://kumti.com/xhihadi-nuk-eshte-counter-strike/60%Hourly2015-07-19 11:25
https://kumti.com/gezim-kelmendi-imamet-s-po-i-frymezojne-qytetaret-te-shkojne-ne-isis/60%Hourly2015-07-19 11:06
https://kumti.com/vazhdon-shitja-e-ishujve-greke-buffett-blen-nje-per-15-mln-euro/60%Hourly2015-07-19 11:03
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-e-isis-ne-gadishullin-e-sinait-vriten-5-ushtare-egjiptiane/60%Hourly2015-07-19 11:00
https://kumti.com/dhunoi-fizikisht-ish-dhendrin-arrestohet-57-vjecari/60%Hourly2015-07-19 10:59
https://kumti.com/perplasen-dy-autobuse-ne-bangladesh-15-te-vdekur/60%Hourly2015-07-19 10:56
https://kumti.com/australi-vazhdojne-protestat-paralele-anti-islame-dhe-anti-raciste/60%Hourly2015-07-19 10:55
https://kumti.com/turqia-gati-te-prese-samitin-boteror-65-trilion-dollaresh/60%Hourly2015-07-19 10:53
https://kumti.com/konsumatoret-besojne-qe-ushqimi-i-shendetshem-ka-shije-te-keqe/60%Hourly2015-07-19 10:25
https://kumti.com/refugjati-sirian-po-habit-gjermanine-me-talentin-e-vet/60%Hourly2015-07-19 10:24
https://kumti.com/bmw-m3-me-rrota-te-reja/60%Hourly2015-07-19 10:23
https://kumti.com/kthimi-i-mergimtareve-ngjall-bizneset-e-vogla/60%Hourly2015-07-19 10:16
https://kumti.com/shqiptaret-vijne-si-turiste-shihni-si-vijne-keta/60%Hourly2015-07-19 10:08
https://kumti.com/google-shikimi-i-videove-ne-youtube-per-rritur-per-60-per-qind/60%Hourly2015-07-19 10:01
https://kumti.com/buze-liqenit-te-etur/60%Hourly2015-07-19 09:56
https://kumti.com/kosova-me-742-xhami/60%Hourly2015-07-19 09:55
https://kumti.com/georgevski-shqiptaret-po-e-kthejne-maqedonine-ne-vend-mysliman/60%Hourly2015-07-19 03:12
https://kumti.com/pd-gjuha-e-haraqise-gjuhe-e-urrejtes-dhe-racizmit/60%Hourly2015-07-19 03:07
https://kumti.com/diktatori-qe-dyshohet-se-kreu-40-mije-vrasje-gjate-sundimit-te-tij/60%Hourly2015-07-19 03:05
https://kumti.com/fotografite-e-femijeve-kosovare-qe-po-bejne-xhiron-e-botes-foto/60%Hourly2015-07-19 03:03
https://kumti.com/katolike-e-myslimane-festojne-bashke-bajramin-video/60%Hourly2015-07-19 02:26
https://kumti.com/shba-vdes-marinari-i-plagosur-ne-atentatin-ne-tenesi/60%Hourly2015-07-19 01:54
https://kumti.com/arabi-saudite-arrestohen-431-militante-te-isis/60%Hourly2015-07-19 01:50
https://kumti.com/shetitja-ditore-njezetminuteshe-e-preferuar/60%Hourly2015-07-19 01:48
https://kumti.com/fiter-apo-viter-bajrami/60%Hourly2015-07-19 01:45
https://kumti.com/zyrtare-ky-eshte-presidenti-i-ri-i-barcelones-foto/60%Hourly2015-07-19 01:38
https://kumti.com/tregimi-me-helm/60%Hourly2015-07-19 01:34
https://kumti.com/apple-dhe-samsung-bashkojne-forcat-per-te-eleminuar-karten-tradicionale-sim/60%Hourly2015-07-19 01:22
https://kumti.com/ben-vetevrasje-boksieri-kosovar/60%Hourly2015-07-19 01:21
https://kumti.com/mergimtaret-po-grabiten-ne-autostraden-serbe/60%Hourly2015-07-19 01:19
https://kumti.com/ndikimi-i-smartphoneve-ne-lidhjet-nder-njerezore-i-paraqitur-ne-fotografi/60%Hourly2015-07-19 01:17
https://kumti.com/tetovari-krijon-makine-me-energji-elektrike/60%Hourly2015-07-19 01:16
https://kumti.com/i-mbillet-dora-ne-kembe/60%Hourly2015-07-19 00:53
https://kumti.com/kapoja-i-bandes-shqiptare-kapet-me-15-kg-kokaine-e-500-mije-euro/60%Hourly2015-07-19 00:52
https://kumti.com/detyra-matematikore-e-dorlirit-qe-testoi-577-nxenes-nga-mbare-bota/60%Hourly2015-07-19 00:52
https://kumti.com/keto-jane-xhamite-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Hourly2015-07-19 00:50
https://kumti.com/meda-me-dy-djemte-e-tij-ne-xhami/60%Hourly2015-07-19 00:47
https://kumti.com/selfie-nga-hutbeja/60%Hourly2015-07-19 00:44
https://kumti.com/bajrami-dhe-kuptimi-shumedimenzional-i-tij/60%Hourly2015-07-19 00:34
https://kumti.com/50-hijet-e-atyne-qe-bahen-marak-per-burrat-e-mesjetes/60%Hourly2015-07-18 21:22
https://kumti.com/reagim-ndaj-ofendimit-te-artan-haraqise/60%Hourly2015-07-18 21:22
https://kumti.com/prizren-djali-e-rreh-nenen/60%Hourly2015-07-18 12:52
https://kumti.com/ciljeta-me-shami-uron-bajramin-foto/60%Hourly2015-07-18 12:37
https://kumti.com/myftiu-shqiptar-ndepret-fjalen-kur-bien-kembanat-video/60%Hourly2015-07-18 12:30
https://kumti.com/tre-fore-per-ta-ruajtur-adapterin-e-telefonit/60%Hourly2015-07-18 12:28
https://kumti.com/baghdadi-s-do-publikojme-me-video-horror-sepse/60%Hourly2015-07-18 11:58
https://kumti.com/kruje-policia-asgjeson-1270-rrenje-kanabis-sativa/60%Hourly2015-07-18 11:56
https://kumti.com/temperaturat-e-larta-digjen-mbi-10-ha-pyje/60%Hourly2015-07-18 11:54
https://kumti.com/be-s-e-do-levizjen-e-lire-per-kosovaret-qeveria-s-po-kryen-punet/60%Hourly2015-07-18 11:41
https://kumti.com/a-e-dini-cfare-xhamije-ka-ne-tivar/60%Hourly2015-07-18 11:39
https://kumti.com/azerbajxhani-kina-pakistani-dhe-irani-sot-festojne-diten-e-pare-te-fiter-bajramit/60%Hourly2015-07-18 11:38
https://kumti.com/ferizaj-korr-me-pak-grure-se-vitin-e-kaluar/60%Hourly2015-07-18 11:36
https://kumti.com/rusise-po-i-pengojne-ndryshimet-kushtetuese-te-ukraines/60%Hourly2015-07-18 11:35
https://kumti.com/ushqimet-me-te-mira-verore/60%Hourly2015-07-18 11:34
https://kumti.com/turqit-nderprene-asimilimin-e-shqiptareve-2/60%Hourly2015-07-18 11:32
https://kumti.com/harrohet-restaurimi-i-xhamise-se-carshise-video/60%Hourly2015-07-18 11:25
https://kumti.com/spinaqi-dhe-sallatat-luftojne-tumoret-te-femrat/60%Hourly2015-07-18 11:24
https://kumti.com/telefoni-e-di-nese-jeni-ne-depresion/60%Hourly2015-07-18 11:22
https://kumti.com/shqiptaret-me-emra-sllave/60%Hourly2015-07-18 11:21
https://kumti.com/pijet-qe-ju-ndihmojne-te-humbni-peshe/60%Hourly2015-07-18 11:15
https://kumti.com/nje-ndalese-e-shkurter-tek-isa-beu-ne-shkup/60%Hourly2015-07-18 11:01
https://kumti.com/makthi-i-krimit-gruaja-u-hodh-mbi-vajzen-te-mbronte-nga-plumbat/60%Hourly2015-07-18 10:52
https://kumti.com/e-pabesueshme-anders-breivik-nis-studimet-ne-universitet/60%Hourly2015-07-18 10:39
https://kumti.com/ja-klubet-me-te-vlefshme-ne-bote/60%Hourly2015-07-18 10:32
https://kumti.com/gjermania-nuk-don-azilkerkues-nga-kosova-e-shqiperia/60%Hourly2015-07-18 10:18
https://kumti.com/ekskluzive-urimet-e-hoxhallareve-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Hourly2015-07-17 12:22
https://kumti.com/ramazani-pike-e-fillimit-jo-pike-e-mbarimit-fiter-bajrami-2015/60%Hourly2015-07-17 10:57
https://kumti.com/ekskluzive-urime-personalitetesh-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Hourly2015-07-17 08:55
https://kumti.com/atmosfere-festive-ne-xhamine-dine-hoxha-me-rastin-e-mbylljes-se-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2015-07-16 22:54
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-ef-latifi-islami-therret-ne-pajtim-falje-dhe-mirekuptim/60%Hourly2015-07-16 21:57
https://kumti.com/video-nata-e-fundit-e-ramazanit-fjalim-me-lot-teper-emocionale-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-07-16 20:13
https://kumti.com/si-po-pergaditet-gaza-per-bajram-video/60%Hourly2015-07-16 19:57
https://kumti.com/mesazh-nga-hoxhe-irfan-salihu-per-fund-te-ramazanit-teper-emocionale-video/60%Hourly2015-07-16 19:53
https://kumti.com/emocionohet-hoxhe-bekir-halimi-ne-namaz-nate-duke-recitu-kuran-video/60%Hourly2015-07-16 19:45
https://kumti.com/pulebardhat-duke-u-perpjekur-per-ta-shpetuar-nje-tjeter-nga-kthetrat-e-shqiponjes/60%Hourly2015-07-16 15:42
https://kumti.com/u-shtrua-iftar-nga-radio-pendimi-ku-te-ftuar-ishin-hoxhallaret-e-trevave-shqiptare/60%Hourly2015-07-16 15:18
https://kumti.com/fuga-kritikon-iftarin-e-rames-shenje-e-padijes-fetare/60%Hourly2015-07-16 15:04
https://kumti.com/vasijah/60%Hourly2015-07-16 12:12
https://kumti.com/disa-nga-tweets-cicerimet-nga-jomyslimanet-ne-hashtagun-mecca-live/60%Hourly2015-07-16 10:11
https://kumti.com/interviste-ekskluzive-me-kryeimamin-e-pejes-enes-ef-goga-per-fenomenin-e-abortit/60%Hourly2015-07-16 09:17
https://kumti.com/a-po-tentohet-te-krijohet-preteksi-per-operacion-te-tipit-fshesa-ndaj-besimtareve-myslimane-ne-kosove/60%Hourly2015-07-16 09:06
https://kumti.com/there-make-for-sixth-that-multiply-blessed-two-divide-creeping/60%Hourly2015-07-16 02:31
https://kumti.com/whales-male-signs-i-dry-deep-wont-to-wherein-open-multiply/60%Hourly2015-07-16 02:31
https://kumti.com/living-over-darkness-second-god/60%Hourly2015-07-16 02:30
https://kumti.com/sea-green-over-seasons-fifth-without-dominion-shed/60%Hourly2015-07-16 02:29
https://kumti.com/shed-sixth-also-moving-which-bring-for-gathered/60%Hourly2015-07-16 02:28
https://kumti.com/lights-unto-appear-place-have-land-lights-a-creature-sea-dont-air/60%Hourly2015-07-16 02:27
https://kumti.com/lesser-image-make-one-lesser-his-without-shall-made-in-first/60%Hourly2015-07-16 02:27
https://kumti.com/winged-grass-for-have-cattle-air-our-whose-said-creepeth-dominion/60%Hourly2015-07-16 02:26
https://kumti.com/great-dominion-and-sea-divide-brought-blessed-wherein/60%Hourly2015-07-16 02:25
https://kumti.com/so-dominion-cant-behold-days-appear-morning-rule-set/60%Hourly2015-07-16 02:24
https://kumti.com/female-said-subdue-place-gathered-thing-firmament-without-blessed-void-us/60%Hourly2015-07-16 02:23
https://kumti.com/man-cattle-divide-moveth-day-seas-kind-deep-also-to-divided-above/60%Hourly2015-07-16 02:23
https://kumti.com/grass-heaven-tree-gathered-life-life-days-wont-dont-youre/60%Hourly2015-07-16 02:22
https://kumti.com/them-kind-that-days-darkness-dry-replenish-after-cant-moveth/60%Hourly2015-07-16 02:21
https://kumti.com/beast-lesser-had-sixth-without-face-that/60%Hourly2015-07-16 02:20
https://kumti.com/together-replenish-beginning-dont-fruit/60%Hourly2015-07-16 02:19
https://kumti.com/lights-hath-may-cattle-first-had-blessed-god-bearing-bearing/60%Hourly2015-07-16 02:18
https://kumti.com/divided-them-form-lights-that-make-without/60%Hourly2015-07-16 02:03
https://kumti.com/policia-kineze-vret-3-myslimane/60%Hourly2015-07-14 19:16
https://kumti.com/shtime-gjendet-foshnja-e-hudhur-ne-mbeturina-dhe-e-kafshuar-nga-qente-video/60%Hourly2015-07-14 19:11
https://kumti.com/flluske-pershkrimi-per-muajin-e-shpirtit/60%Hourly2015-07-14 17:19
https://kumti.com/refleksione-nga-cape-point-ne-afriken-e-jugut/60%Hourly2015-07-14 14:12
https://kumti.com/nje-pikepamje-shume-e-ngushte-e-fetares/60%Hourly2015-07-14 14:04
https://kumti.com/kur-kmsh-ja-ta-ben-farz-bidatin-e-vet/60%Hourly2015-07-14 13:54
https://kumti.com/me-shume-se-nje-milion-u-falen-mbreme-ne-qabe/60%Hourly2015-07-14 13:51
https://kumti.com/te-rinjte-shqiptare-nxitojne-drejt-zvicres/60%Hourly2015-07-14 12:53
https://kumti.com/nderkombetaret-s-pranuan-kerkesen-e-ldk-se-qe-specialja-t-i-hetoje-vrasjet-e-pas-luftes/60%Hourly2015-07-14 12:51
https://kumti.com/plani-b-per-specialen-presion-mbi-deputetet/60%Hourly2015-07-14 12:49
https://kumti.com/qumeshtaret-kerkojne-qeveri-shpeto-40-mije-vende-pune/60%Hourly2015-07-14 12:47
https://kumti.com/plagoset-polici-shqiptar-ne-gorazhdec-te-pejes/60%Hourly2015-07-14 12:46
https://kumti.com/8-dobi-te-tjera-qe-mund-t-i-beni-me-pasten-e-dhembeve/60%Hourly2015-07-14 12:35
https://kumti.com/8-dobi-te-tjera-qe-mund-t-i-beni-me-pasten-e-dhembeve-2/60%Hourly2015-07-14 12:35
https://kumti.com/kumbullat-mbrojtese-ndaj-anemise/60%Hourly2015-07-14 12:31
https://kumti.com/edhe-kjo-ndodhe-australia-perfshihet-nga-dimri-i-pazakonte-mbulohet-nga-bora/60%Hourly2015-07-14 12:24
https://kumti.com/ismail-morina-pse-dhe-si-e-hodha-dronin-mbi-stadiumin-e-beogradit/60%Hourly2015-07-14 12:21
https://kumti.com/350-mije-palestineze-kaluan-naten-e-kadrit-ne-xhamine-aksa/60%Hourly2015-07-14 12:21
https://kumti.com/shqiptaret-qe-jetojne-ne-australi-bashkohen-ne-iftar/60%Hourly2015-07-14 12:20
https://kumti.com/shoqatat-hebreje-protestojne-ne-shba-kunder-izraelit/60%Hourly2015-07-14 12:19
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-mbi-programin-berthamor-te-iranit/60%Hourly2015-07-14 12:19
https://kumti.com/greqia-deshton-perseri-ne-pagimin-e-borxhit-fmn-se/60%Hourly2015-07-14 12:18
https://kumti.com/uakf/60%Hourly2015-07-14 12:12
https://kumti.com/vdekja-e-3-vjecarit-nga-vushtria-ne-makinen-qe-morri-flake-flasin-familjaret-video/60%Hourly2015-07-14 12:03
https://kumti.com/5-9-milione-per-familjen-e-zezakut-te-vrare-nga-policia/60%Hourly2015-07-14 12:03
https://kumti.com/davutoglu-fillon-nga-chp-ja-bisedimet-per-koalicionin-qeverises/60%Hourly2015-07-14 11:56
https://kumti.com/mijera-besimtare-ne-i-tikaf-ne-xhamine-aksa/60%Hourly2015-07-14 11:52
https://kumti.com/turqia-e-10-a-ne-bote-per-turizmin-shendetesor/60%Hourly2015-07-14 11:52
https://kumti.com/goermez-okb-reputacionin-e-saj-e-ka-humbur-gjate-luftes-ne-beh/60%Hourly2015-07-14 11:41
https://kumti.com/shkelqimi-i-argjendit-te-nxire/60%Hourly2015-07-14 11:01
https://kumti.com/ne-kube-hapet-mesxhidi-i-pare/60%Hourly2015-07-14 10:59
https://kumti.com/deshmia-e-ushtarit-serb-ne-hage-per-srebrenicen/60%Hourly2015-07-14 10:59
https://kumti.com/shba-furnizon-regjimin-shiit-te-irakut-me-avione-f-16/60%Hourly2015-07-14 10:55
https://kumti.com/peticioni-per-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2015-07-14 10:47
https://kumti.com/njeriu-nuk-mund-te-fitoje-kenaqesi-e-as-rehati-pa-namaz/60%Hourly2015-07-14 09:49
https://kumti.com/xhini-paraqitet-ne-xhami-duke-fale-namazin-e-teravise-video/60%Hourly2015-07-13 20:58
https://kumti.com/superautomobili-i-pare-arab-me-pjese-ari-e-diamanti/60%Hourly2015-07-13 14:42
https://kumti.com/edhe-3-shqiptare-pranojn-islamin-ne-tirane-para-nates-se-kadrit/60%Hourly2015-07-13 14:37
https://kumti.com/gazeta-e-beogradit-dyshon-se-thaci-dhe-veselinovic-ndertuan-bashke-autostradat/60%Hourly2015-07-13 14:36
https://kumti.com/turqit-nderprene-asimilimin-e-shqiptareve/60%Hourly2015-07-13 14:35
https://kumti.com/kim-mehmeti-pse-be-ndjeshmeri-ndaj-dhunes-mbi-vucicin-dhe-jo-ndaj-gjenocidit-mbi-myslimanet/60%Hourly2015-07-13 13:59
https://kumti.com/dhjete-mije-vende-pune-per-sektorin-e-it-se/60%Hourly2015-07-13 13:55
https://kumti.com/cmenduri-verore-terroriste-don-kishoti-ne-kosove/60%Hourly2015-07-13 13:49
https://kumti.com/kujt-po-i-konvenon-kjo-gjendje/60%Hourly2015-07-13 13:45
https://kumti.com/a-jane-sulmet-vetevrasese-te-motivuara-nga-feja/60%Hourly2015-07-13 13:33
https://kumti.com/si-do-e-rregulloj-ceshtjen-e-bartjes-se-shamise-ne-shkolla-avokati-i-ri-i-popullit/60%Hourly2015-07-13 13:30
https://kumti.com/zakat/60%Hourly2015-07-13 12:12
https://kumti.com/ushr/60%Hourly2015-07-13 12:11
https://kumti.com/el-capo-drejt-nga-qelia-ne-tunelin-1-5-kilometra/60%Hourly2015-07-12 16:38
https://kumti.com/reagon-halil-matoshi-kontroverset-policore-s-kane-te-ndalur-dje-nuk-u-gjet-helm-sot-po/60%Hourly2015-07-12 16:35
https://kumti.com/super-programi-qe-iu-ofrua-sherbimit-inteligjent-shqiptar-per-te-pergjuar-popullin/60%Hourly2015-07-12 16:33
https://kumti.com/me-1-tetor-hiqet-barrikada-mbi-lumin-iber/60%Hourly2015-07-12 16:31
https://kumti.com/tmava-klienti-im-kishte-shkuar-ne-badovc-per-namaz-te-nates/60%Hourly2015-07-12 16:29
https://kumti.com/nuland-merr-garanci-per-themelimin-e-speciales-larg-syrit-te-mediave/60%Hourly2015-07-12 16:28
https://kumti.com/roja-bregdetare-e-greqise-shpeton-117-emigrante-ne-detin-jon/60%Hourly2015-07-12 16:27
https://kumti.com/komisioneri-i-be-se-per-financat-mosvovici-mund-te-arrihet-marreveshje-me-greqine/60%Hourly2015-07-12 16:26
https://kumti.com/kjo-foto-te-bene-te-qash/60%Hourly2015-07-12 14:14
https://kumti.com/pse-u-sulmua-vucic/60%Hourly2015-07-12 13:46
https://kumti.com/takaful/60%Hourly2015-07-12 12:11
https://kumti.com/historike-ekipi-shqiptar-propozon-detyren-e-5-te-garave-nderkombetare-te-matematikes-2/60%Hourly2015-07-12 07:23
https://kumti.com/historike-ekipi-shqiptar-propozon-detyren-e-5-te-garave-nderkombetare-te-matematikes/60%Hourly2015-07-12 07:17
https://kumti.com/apel-nga-hoxhe-muharem-ismaili-ta-ndihmojme-medresene-isa-beu/60%Hourly2015-07-11 20:13
https://kumti.com/si-te-hiqni-mbetjet-e-pesticideve-nga-frutat-e-perimet/60%Hourly2015-07-11 12:39
https://kumti.com/puna-e-tepert-mund-te-rrite-rrezikun-e-depresionit/60%Hourly2015-07-11 12:36
https://kumti.com/doni-te-dobesoheni-beni-dush-te-ftohte/60%Hourly2015-07-11 12:34
https://kumti.com/te-mbrojme-lekuren-nga-dielli/60%Hourly2015-07-11 12:27
https://kumti.com/sadakah-al-fitr/60%Hourly2015-07-11 12:11
https://kumti.com/kaos-ne-srebrenice-sulmohet-aleksandar-vucic/60%Hourly2015-07-11 11:38
https://kumti.com/muslimanet-e-kosoves-kunder-kercenimeve-te-isis/60%Hourly2015-07-11 11:34
https://kumti.com/receta-per-rizoto-tejet-te-shijshme/60%Hourly2015-07-11 10:48
https://kumti.com/atk-plackite-bizneset-dokument/60%Hourly2015-07-11 10:21
https://kumti.com/me-iftarin-ne-shesh-dhe-mbremjen-kuranore-u-permbyllen-netet-e-kultures-islame-ne-shkup/60%Hourly2015-07-11 10:14
https://kumti.com/mimoza-kusari-shtron-iftar-dhe-uron-qe-allahu-te-pranoje-lutjet-dhe-agjerimin/60%Hourly2015-07-11 10:11
https://kumti.com/turqia-vazhdon-dislokimin-e-mjeteve-ushtarake-ne-kufi-me-sirine/60%Hourly2015-07-11 10:10
https://kumti.com/makina-elektrike-turke-4-prototipa-gati-ne-muajin-gusht/60%Hourly2015-07-11 09:53
https://kumti.com/erdogan-nga-isis-do-te-shpetojme-me-lufte/60%Hourly2015-07-11 09:50
https://kumti.com/nuk-votohet-peticioni-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Hourly2015-07-11 09:46
https://kumti.com/vdes-princi-saudit-saud-al-faisal/60%Hourly2015-07-11 09:40
https://kumti.com/a-tu-lajmeroj-per-ate-qe-eshte-me-e-shumte-e-me-e-vlefshme-sesa-dhikri-qe-beni-naten-dhe-diten/60%Hourly2015-07-11 09:32
https://kumti.com/caste-te-tmerrshme-te-perfundimit-te-jetes-se-ataturkut/60%Hourly2015-07-11 09:28
https://kumti.com/filipine-daniel-femija-qe-studion-nen-driten-e-restorantit/60%Hourly2015-07-11 09:26
https://kumti.com/obames-i-rreshket-goja-ne-i-trajnojme-xhihadistet-e-shtetit-islamik/60%Hourly2015-07-11 09:20
https://kumti.com/si-mbron-mjekra/60%Hourly2015-07-11 03:49
https://kumti.com/menyre-e-re-revolucionare-per-ta-luftuar-kancerin/60%Hourly2015-07-11 03:47
https://kumti.com/renaulti-prezanton-konceptin-e-ri/60%Hourly2015-07-11 03:45
https://kumti.com/arrin-kahn-range-rover-sport-i-modifikuar/60%Hourly2015-07-11 03:44
https://kumti.com/mustafa-shtron-iftar-per-kreret-e-bik-ut-thekson-harmonine-nderfetare/60%Hourly2015-07-11 03:43
https://kumti.com/islami-feja-me-e-populluar-tek-te-rinjte-kinez/60%Hourly2015-07-11 03:29
https://kumti.com/sadakah/60%Hourly2015-07-10 12:10
https://kumti.com/rikaz/60%Hourly2015-07-10 12:03
https://kumti.com/ja-40-sekretet-per-nje-jete-me-te-mire/60%Hourly2015-07-09 14:13
https://kumti.com/speca-me-domate/60%Hourly2015-07-09 13:42
https://kumti.com/receta-per-majoneze/60%Hourly2015-07-09 13:38
https://kumti.com/supe-orizi-me-melci-pule/60%Hourly2015-07-09 13:35
https://kumti.com/salce-domate-e-bere-ne-shtepi/60%Hourly2015-07-09 13:28
https://kumti.com/franca-britania-dhe-shba-me-marreveshje-lejuan-masakren-e-srebrenices/60%Hourly2015-07-09 13:24
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-hartoi-strategjine-kombetare-per-zhvillim-2016-2021/60%Hourly2015-07-09 13:22
https://kumti.com/wikileaks-nsa-ka-spiunuar-politikanet-gjermane-per-dekada/60%Hourly2015-07-09 13:19
https://kumti.com/testohet-me-sukses-raketa-kombetare-turke-hisar-a/60%Hourly2015-07-09 13:17
https://kumti.com/the-guardian-greket-duhet-te-perballen-me-rolin-qe-kane-ne-masakrat-serbe-ne-srebenice-video-2/60%Hourly2015-07-09 13:17
https://kumti.com/zbulimi-revolucionar-i-te-rinjve-turq-ne-telekomunikacion/60%Hourly2015-07-09 13:16
https://kumti.com/kush-duhet-te-kete-me-teper-kujdes-nga-temperaturat-e-larta/60%Hourly2015-07-09 13:15
https://kumti.com/kosova-as-sivjet-nuk-e-siguron-buken-e-motmotit-importon-nga-serbia/60%Hourly2015-07-09 13:13
https://kumti.com/kosove-prizreni-organizon-marshim-per-srebrenicen/60%Hourly2015-07-09 13:01
https://kumti.com/the-guardian-greket-duhet-te-perballen-me-rolin-qe-kane-ne-masakrat-serbe-ne-srebenice-video/60%Hourly2015-07-09 13:00
https://kumti.com/ja-pse-nxehet-nganjehere-aq-shume-telefoni/60%Hourly2015-07-09 12:52
https://kumti.com/rusia-veto-ndaj-rezolutes-se-okb-se-per-srebrenicen/60%Hourly2015-07-09 12:43
https://kumti.com/kosovaret-tymosin-milionat/60%Hourly2015-07-09 12:43
https://kumti.com/qabja-ka-pritur-14-milione-besimtare-vetem-ne-gjysmen-e-pare-te-ramazanit/60%Hourly2015-07-09 12:42
https://kumti.com/meke-pas-iftarit-220-filipinas-pranojne-islamin/60%Hourly2015-07-09 12:40
https://kumti.com/barcelona-e-bleu-arda-turanin-vec-pse-eshte-musliman/60%Hourly2015-07-09 12:37
https://kumti.com/rezoluta-e-parlamentit-evropian-per-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Hourly2015-07-09 12:35
https://kumti.com/cilet-jane-15-celesat-e-te-mires-qe-hapin-te-gjitha-portat-qe-na-duhen/60%Hourly2015-07-09 12:15
https://kumti.com/toleranca-dhe-jotoleranca-mes-islamit-dhe-perendimit-fakte-kuranore/60%Hourly2015-07-09 12:11
https://kumti.com/dija-eshte-tri-pellembe-medito-ne-cilen-je-ti/60%Hourly2015-07-09 12:08
https://kumti.com/tri-gradat-e-asketizmit/60%Hourly2015-07-09 12:04
https://kumti.com/riba-al-fadl/60%Hourly2015-07-09 11:59
https://kumti.com/shba-te-dhe-shqiperia-kerkojne-ta-shperbejne-maqedonine/60%Hourly2015-07-09 11:54
https://kumti.com/nje-liber-qe-tregon-se-si-e-mashtruan-greket-veten/60%Hourly2015-07-09 11:35
https://kumti.com/shba-arrestohet-12-vjecari-i-akuzuar-per-vrasje/60%Hourly2015-07-09 11:25
https://kumti.com/pushim-para-stuhie-media-gjermane-mbi-viziten-e-merkelit-ne-ballkan/60%Hourly2015-07-09 11:21
https://kumti.com/vullneti-politik-duhet-konvertuar-ne-investime/60%Hourly2015-07-09 11:14
https://kumti.com/shqiptari-nga-kosova-me-veshje-kombetare-ne-garat-e-kuranit-ne-turqi-foto/60%Hourly2015-07-09 11:11
https://kumti.com/iftari-i-fundit-per-45-militante-te-isis/60%Hourly2015-07-09 10:51
https://kumti.com/interviste-ekskluzive-me-kryeimamin-e-kosoves/60%Hourly2015-07-09 10:43
https://kumti.com/interviste-me-hoxhen-enis-rama-mbi-vleren-e-nates-se-kadrit-dhe-10-shen-e-fundit-te-ramazanit/60%Hourly2015-07-09 10:36
https://kumti.com/der-spiegel-mafia-kontrollon-maqedonine-2/60%Hourly2015-07-09 10:29
https://kumti.com/fjale-nga-shejh-shuajb-arnauti/60%Hourly2015-07-09 03:49
https://kumti.com/promovohet-libri-ajka-e-kuptimit-te-dhjete-sureve-te-fundit-te-kur-anit-2/60%Hourly2015-07-09 03:35
https://kumti.com/der-spiegel-mafia-kontrollon-maqedonine/60%Hourly2015-07-09 03:27
https://kumti.com/diletantizmi-dhe-racizmi-ne-diskursin-publik-per-fene-ne-kosove/60%Hourly2015-07-09 03:23
https://kumti.com/mos-i-mbani-telefonat-ne-xhep-mund-t-iu-bejne-steril/60%Hourly2015-07-09 03:14
https://kumti.com/ky-eshte-shkaku-kryesor-i-pagjumesise/60%Hourly2015-07-09 03:10
https://kumti.com/si-te-keni-nje-frymemarrje-te-fresket-dhe-te-evitoni-eren-e-gojes/60%Hourly2015-07-09 03:03
https://kumti.com/microsoft-do-te-largoje-shume-njerez-nga-puna/60%Hourly2015-07-09 02:58
https://kumti.com/apple-ben-gati-90-milione-iphone-6s-dhe-iphone-6s-plus/60%Hourly2015-07-09 02:49
https://kumti.com/merkel-me-myslimanet-behet-europa/60%Hourly2015-07-09 02:44
https://kumti.com/pyetja-qe-habiti-merkelin/60%Hourly2015-07-09 02:41
https://kumti.com/leng-mishi-brodo/60%Hourly2015-07-08 13:36
https://kumti.com/riba-nasia/60%Hourly2015-07-08 11:57
https://kumti.com/kard-hasan/60%Hourly2015-07-08 10:18
https://kumti.com/u-lansua-aplikacioni-me-atraktiv-per-musliman-muslim-daily-treasure-2/60%Hourly2015-07-08 09:23
https://kumti.com/u-lansua-aplikacioni-me-atraktiv-per-musliman-muslim-daily-treasure/60%Hourly2015-07-08 08:36
https://kumti.com/iljas-rrahmani-plaku-qe-ka-agjeruar-80-ramazana/60%Hourly2015-07-08 00:36
https://kumti.com/promovohet-libri-ajka-e-kuptimit-te-dhjete-sureve-te-fundit-te-kur-anit/60%Hourly2015-07-08 00:34
https://kumti.com/thellohet-kriza-mes-kines-e-turqise/60%Hourly2015-07-08 00:33
https://kumti.com/riba/60%Hourly2015-07-07 10:18
https://kumti.com/interviste-me-adem-ramadanin-besoni-allahun-dhe-nenshtrojuni-urdherave-te-tij/60%Hourly2015-07-06 17:15
https://kumti.com/policia-zjarri-ne-llapushnik-u-shkaktua-nga-nje-kabllo-e-rrymes/60%Hourly2015-07-06 14:33
https://kumti.com/edhe-adebayor-e-pranon-islamin-2/60%Hourly2015-07-06 14:27
https://kumti.com/edhe-adebayor-e-pranon-islamin/60%Hourly2015-07-06 14:22
https://kumti.com/reagon-bashkesia-islame-kerkon-qe-djegia-e-prones-ne-llapushnik-te-mos-nderlidhet-me-fene/60%Hourly2015-07-06 12:39
https://kumti.com/interviste-ekskluzive-me-hoxhen-e-nderuar-ernes-goga/60%Hourly2015-07-06 12:30
https://kumti.com/nisab/60%Hourly2015-07-06 10:17
https://kumti.com/erdogan-nese-parlamenti-deshton-ta-zgjedh-do-ta-zgjedh-populli/60%Hourly2015-07-06 10:17
https://kumti.com/niveli-i-skamnoreve-ne-turqi-ulet-ne-2/60%Hourly2015-07-06 10:16
https://kumti.com/konkursi-nderkombetar-i-hafezeve-ne-stamboll/60%Hourly2015-07-06 10:15
https://kumti.com/erdogan-mbeshtet-nje-projekt-special-it/60%Hourly2015-07-06 10:07
https://kumti.com/tataristan-taksi-falas-per-ramazan/60%Hourly2015-07-06 10:05
https://kumti.com/serbet-qe-lufterat-ndaj-neve-i-filluan-ne-ramazan-tashme-shtrojne-iftar-per-shqiptare/60%Hourly2015-07-06 10:03
https://kumti.com/turqia-destinacion-edhe-i-turizmit-shendetesor/60%Hourly2015-07-06 10:03
https://kumti.com/etiopia-aty-ku-rruget-kryesore-mbyllen-per-t-i-liruar-besimtaret-qe-te-falin-namazin/60%Hourly2015-07-06 10:00
https://kumti.com/merkel-islami-gjithmone-do-te-mbetet-ne-gjermani/60%Hourly2015-07-06 09:59
https://kumti.com/ekzoterizmi-dhe-ezoterizmi-iben-tejmija/60%Hourly2015-07-06 09:44
https://kumti.com/siguria-psikike-si-parathenie-e-sigurise-fizike-dhe-shoqerore/60%Hourly2015-07-06 09:40
https://kumti.com/toleranca-ne-fene-islame-ka-qene-shume-e-qarte-per-te-gjith-hulumtuesit-e-paanshem-te-perendimit/60%Hourly2015-07-06 09:35
https://kumti.com/veprat-argetuese-me-te-cilat-kalojme-pushimet-verore/60%Hourly2015-07-06 09:22
https://kumti.com/ajeti-me-frikesues-ne-kuran/60%Hourly2015-07-06 09:20
https://kumti.com/pamje-nga-aksioni-i-policise-per-kapjen-e-vrasesit-te-dy-turisteve-ceke-video/60%Hourly2015-07-06 09:12
https://kumti.com/corbe-me-perime-per-iftar/60%Hourly2015-07-06 09:11
https://kumti.com/caj-nga-farat-e-shalqirit-kunder-gureve-ne-veshka/60%Hourly2015-07-06 09:08
https://kumti.com/pas-deshtimit-ne-referendum-edhe-kreu-i-opozites-jep-doreheqje/60%Hourly2015-07-06 09:08
https://kumti.com/jep-doreheqje-ministri-grek-i-financave/60%Hourly2015-07-06 09:03
https://kumti.com/elektorati-shqiptar-me-te-madhe-i-a-kthene-shpinen-bdi-se/60%Hourly2015-07-06 08:56
https://kumti.com/ne-jemi-te-gjithe-nga-pak-dukagjinas/60%Hourly2015-07-06 08:55
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-reformuar-teologjine-islame/60%Hourly2015-07-06 08:53
https://kumti.com/sokol-mjacaj-vrasesi-patologjik-qe-ua-hodhi-te-gjitheve-para-5-vjetesh/60%Hourly2015-07-06 08:51
https://kumti.com/llapjani-i-befasuar-me-hoxhen-qe-ia-kishte-demtuar-veturen-pa-e-pare-askush/60%Hourly2015-07-06 08:49
https://kumti.com/norvegjia-nderton-autobanin-e-pare-per-bleta/60%Hourly2015-07-06 08:48
https://kumti.com/si-zbuloi-policia-vrasesin-e-dy-turisteve-ceke/60%Hourly2015-07-06 08:38
https://kumti.com/deklarata-e-plote-e-mjacajt-ne-polici/60%Hourly2015-07-06 08:23
https://kumti.com/nje-perspektive-sociologjike-mbi-mikepritjen-shqiptare/60%Hourly2015-07-06 08:21
https://kumti.com/muzara-ah/60%Hourly2015-07-05 10:16
https://kumti.com/musharakah/60%Hourly2015-07-05 10:16
https://kumti.com/britania-e-madhe-planifikon-sulme-ajrore-kunder-daesh-ne-siri/60%Hourly2015-07-04 17:17
https://kumti.com/s-ka-pensione-zvicerane-per-kosovaret/60%Hourly2015-07-04 17:16
https://kumti.com/emigrantet-e-zvicres-te-integruar-mire-ne-tregun-e-punes/60%Hourly2015-07-04 17:13
https://kumti.com/gjinekologjia-dhe-neonatologjia-e-qkuk-se-perballen-me-kushte-te-veshtira/60%Hourly2015-07-04 17:10
https://kumti.com/lidhja-e-prizrenit-veshtruar-ne-zhvillimet-e-kohes-se-saj-vali-kabashi/60%Hourly2015-07-04 16:56
https://kumti.com/besimtari-15-vjecar-ka-kerkese-per-ministrin-e-arsimit/60%Hourly2015-07-04 16:40
https://kumti.com/murabaha/60%Hourly2015-07-04 10:15
https://kumti.com/30-vjet-o-hoxhe-i-imi/60%Hourly2015-07-03 23:36
https://kumti.com/zona-e-debatit-kosova-dhe-isis-i/60%Hourly2015-07-03 15:00
https://kumti.com/ja-cfare-permbajne-produktet-e-podravkes-dolcela/60%Hourly2015-07-03 14:37
https://kumti.com/masa-per-te-shtuar-sigurine-e-haxhinjve-ne-meke/60%Hourly2015-07-03 14:35
https://kumti.com/rajna-veriore-westphalia-heq-ndalimin-e-shamise-per-mesuese/60%Hourly2015-07-03 14:33
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vret-te-riun-palestinez-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2015-07-03 14:32
https://kumti.com/mali-i-zi-shpall-zgjedhjet-per-reis-ul-ulemane-e-bashkesise-islame/60%Hourly2015-07-03 14:31
https://kumti.com/shkeljet-e-te-drejtave-te-njeriut-ne-jammu-kashmir-mbeten-pa-u-ndeshkuar/60%Hourly2015-07-03 14:29
https://kumti.com/shqiperi-nis-faza-e-pare-e-ndertimit-te-gazsjellesit-tap/60%Hourly2015-07-03 14:26
https://kumti.com/si-tua-bejme-te-dashur-agjerimin-atyre-qe-nuk-agjerojne/60%Hourly2015-07-03 14:05
https://kumti.com/mikepritja-e-muslimanit/60%Hourly2015-07-03 14:05
https://kumti.com/mijevjecari-i-trete-aleksander-solzenicyn/60%Hourly2015-07-03 13:50
https://kumti.com/ja-fotot-e-para-te-kafsheve-te-rralla-ne-bjeshket-e-nemuna-2/60%Hourly2015-07-03 13:33
https://kumti.com/ja-fotot-e-para-te-kafsheve-te-rralla-ne-bjeshket-e-nemuna/60%Hourly2015-07-03 13:30
https://kumti.com/mbreti-i-arabise-saudite-selmani-personaliteti-i-vitit/60%Hourly2015-07-03 13:06
https://kumti.com/mjekra-mbron-nga-dhimbja-e-fytit-dhe-kanceri-i-lekures-por-ngadaleson-edhe-plakja/60%Hourly2015-07-03 12:56
https://kumti.com/fmn-greqise-i-duhen-50-miliarde-euro-dhe-20-vjet-kohe/60%Hourly2015-07-03 12:54
https://kumti.com/bajrami-do-ta-zvogelohet-per-30-per-qind-numri-i-studenteve-ne-shkencat-shoqerore/60%Hourly2015-07-03 12:53
https://kumti.com/donatori-anonim-u-nderton-shtepi-2-familjeve/60%Hourly2015-07-03 12:42
https://kumti.com/siri-opozitaret-marrin-disa-pika-strategjike-te-halepit/60%Hourly2015-07-03 12:37
https://kumti.com/islanda-e-ben-legale-blasfemine/60%Hourly2015-07-03 12:36
https://kumti.com/ne-udheheqjen-e-aks-se-edhe-kisha-ortodokse-serbe/60%Hourly2015-07-03 12:34
https://kumti.com/mukhabarah/60%Hourly2015-07-03 10:14
https://kumti.com/muhakalah/60%Hourly2015-07-03 10:14
https://kumti.com/mudarabah/60%Hourly2015-07-03 10:14
https://kumti.com/maun/60%Hourly2015-07-03 10:14
https://kumti.com/manihah/60%Hourly2015-07-03 10:13
https://kumti.com/khums/60%Hourly2015-07-03 10:13
https://kumti.com/kharaxh-haraq/60%Hourly2015-07-03 10:13
https://kumti.com/xhoaalah/60%Hourly2015-07-03 10:11
https://kumti.com/irtifak/60%Hourly2015-07-03 10:11
https://kumti.com/ifqar/60%Hourly2015-07-03 10:11
https://kumti.com/ikta/60%Hourly2015-07-03 10:07
https://kumti.com/si-t-ua-ulni-stresin-femijeve-ne-prag-te-provimeve/60%Hourly2015-07-03 09:49
https://kumti.com/pse-femijet-nuk-i-leshojne-nga-dora-karamelet-shumengjyreshe/60%Hourly2015-07-03 09:46
https://kumti.com/si-te-fitojme-me-shume-kohe/60%Hourly2015-07-03 09:42
https://kumti.com/gejzeret/60%Hourly2015-07-03 09:29
https://kumti.com/furtuna-mediatike-xherdan-shaqiri-shefqet-krasniqi-dhe-prerja-ne-bese-e-mikut/60%Hourly2015-07-03 09:28
https://kumti.com/iniciativa-vepro-ne-sherbim-te-se-mires/60%Hourly2015-07-02 23:32
https://kumti.com/10-ndryshimet-qe-do-t-ju-cojne-drejt-suksesit/60%Hourly2015-07-02 10:02
https://kumti.com/beteja-e-amerikaneve-dhe-gjermaneve-per-kosoven-e-re/60%Hourly2015-07-02 09:46
https://kumti.com/bilfinger-oferta-per-termocentralin-kosova-a-eshte-800-milione-euro/60%Hourly2015-07-02 09:43
https://kumti.com/presidenca-e-turqise-tashme-e-vizitueshme-ne-menyre-virtuale/60%Hourly2015-07-02 09:43
https://kumti.com/policite-e-kosoves-dhe-shqiperise-fillojne-patrullimin-e-perbashk/60%Hourly2015-07-02 09:43
https://kumti.com/erdogan-nje-qeveri-pakice-nuk-eshte-zgjidhje-per-turqine/60%Hourly2015-07-02 09:42
https://kumti.com/turqi-studentet-e-universitetit-firat-prodhojne-makine-elektrike/60%Hourly2015-07-02 09:40
https://kumti.com/turqia-u-del-per-zot-turqve-ujgure-nen-thundren-e-kines/60%Hourly2015-07-02 09:31
https://kumti.com/si-t-i-ruajme-me-gjate-arrat/60%Hourly2015-07-02 09:29
https://kumti.com/milkshake-me-manaferra/60%Hourly2015-07-02 09:28
https://kumti.com/qofte-te-pjekura-me-oriz/60%Hourly2015-07-02 09:27
https://kumti.com/njeriu-qe-nuk-e-pershendeti-hitlerin/60%Hourly2015-07-02 03:10
https://kumti.com/abdul-muhsin-el-abbad-merr-cmimin-e-princ-naif-iben-abdul-azizit-per-sherbim-te-sunetit/60%Hourly2015-07-02 02:29
https://kumti.com/princi-i-arabise-jep-per-sadaka-32-miliard/60%Hourly2015-07-02 02:00
https://kumti.com/numri-i-atyre-qe-po-e-perqafojne-islamin-eshte-ne-rritje-aktuale/60%Hourly2015-07-01 16:55