XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/anton-ceta-cka-i-tha-hoxha-idriz-kakruki-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2015-08-26 17:45
https://kumti.com/pse-ka-shume-fe-qe-thirren-se-burimin-e-ka-prej-zotit-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-08-26 17:43
https://kumti.com/kur-manastiri-i-sotem-kishte-nente-medrese-dhe-70-xhami/60%Hourly2015-08-26 17:27
https://kumti.com/bashkesia-islame-e-serbise-gjate-historise/60%Hourly2015-08-26 17:24
https://kumti.com/medresete-ne-trojet-shqiptare-gjate-sundimit-osman/60%Hourly2015-08-26 17:20
https://kumti.com/arkitektet-shqiptaret-qe-projektuan-xhamite-me-fame-boterore/60%Hourly2015-08-26 17:18
https://kumti.com/historia-e-xhamise-se-profetit-paqja-qofte-mbi-te/60%Hourly2015-08-26 17:17
https://kumti.com/elbasani-qyteti-i-100-minareve/60%Hourly2015-08-26 17:10
https://kumti.com/15-sekrete-bukurie-per-nje-femer/60%Hourly2015-08-26 17:03
https://kumti.com/shpallje/60%Hourly2015-08-26 17:02
https://kumti.com/islamofobia-europa-shekullaro-kristiane-dhe-racizmi/60%Hourly2015-08-26 15:30
https://kumti.com/muslimanet-ne-tajlande-sfida-e-nje-pakice/60%Hourly2015-08-26 15:28
https://kumti.com/aromaterapia/60%Hourly2015-08-26 14:35
https://kumti.com/bletaret-amatore/60%Hourly2015-08-26 11:35
https://kumti.com/makinat-e-printuara/60%Hourly2015-08-26 11:27
https://kumti.com/shba-miratohet-viagra-per-femra/60%Hourly2015-08-26 11:17
https://kumti.com/si-te-eliminojme-eren-e-keqe-nga-kepucet/60%Hourly2015-08-26 11:10
https://kumti.com/si-te-pergatisim-nje-kuti-emergjence-ne-shtepi/60%Hourly2015-08-26 11:05
https://kumti.com/konfirmohet-mashtrimi-i-qytetareve-viva-fresh-store-ne-gjykate/60%Hourly2015-08-26 11:01
https://kumti.com/cfare-thane-mediat-serbe-per-marreveshjet-ne-bruksel/60%Hourly2015-08-26 10:57
https://kumti.com/leter-erdoganit-nga-te-rinjte-kurde-jemi-vellezer/60%Hourly2015-08-26 10:55
https://kumti.com/gjermani-france-bujqit-kerkojne-favorizimin-e-mishit-te-derrit/60%Hourly2015-08-26 10:53
https://kumti.com/niinisto-smund-te-mbrojme-vendet-baltike-nga-sulmet-e-jashtme/60%Hourly2015-08-26 10:52
https://kumti.com/suksesi-eshte-rruga-e-vetme-kur-mjeshteria-bashkohet-me-zgjuarsine/60%Hourly2015-08-26 10:52
https://kumti.com/obama-ndjese-japonise-per-pergjimet-e-publikuara-nga-wikileaks/60%Hourly2015-08-26 10:51
https://kumti.com/dieta-tek-shtatzenat-lidhet-me-problemet-e-zemres-tek-bebet/60%Hourly2015-08-26 10:50
https://kumti.com/si-e-beni-gjykimin-gjate-pajtimeve-a-perdoret-kanuni-hoxhe-ferid-selimi/60%Hourly2015-08-26 10:43
https://kumti.com/miza-ne-ushqim-rrezik-per-shendetin/60%Hourly2015-08-26 10:31
https://kumti.com/pse-domatet-e-kane-humbur-shijen-e-vjeter/60%Hourly2015-08-26 10:30
https://kumti.com/karanfili-kjo-lule-antike/60%Hourly2015-08-26 10:27
https://kumti.com/disa-keshilla-per-ujitjen-e-luleve/60%Hourly2015-08-26 10:16
https://kumti.com/receta-me-e-mire-me-molle/60%Hourly2015-08-26 09:59
https://kumti.com/makarona-me-salcice/60%Hourly2015-08-26 09:50
https://kumti.com/makina-elektrike-qe-shfrytezon-energjine-diellore-per-levizje/60%Hourly2015-08-26 09:36
https://kumti.com/office-2016-per-windows-po-vjen-me-22-shtator/60%Hourly2015-08-26 09:32
https://kumti.com/nese-kombinohet-me-kanelle-mjalti-sheron-keto-semundje/60%Hourly2015-08-26 09:30
https://kumti.com/mire-se-vini-ne-greqi/60%Hourly2015-08-26 09:25
https://kumti.com/rrefimi-i-te-riut-shqiptar-per-der-spiegel-arsyet-qe-na-cojne-drejt-gjermanise/60%Hourly2015-08-26 09:20
https://kumti.com/shprehu-ndihmoi-qe-te-synetohen-50-femij-te-varfer/60%Hourly2015-08-26 09:10
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-nuk-do-ti-sjell-vleresime-pozitive-maqedonise/60%Hourly2015-08-26 08:52
https://kumti.com/zaev-nuk-mund-te-kete-para-per-permendore-ndersa-te-mos-kete-per-rruge/60%Hourly2015-08-26 08:50
https://kumti.com/norvegjezet-nuk-frikesohen-nga-renia-e-cmimit-te-naftes/60%Hourly2015-08-26 08:39
https://kumti.com/digjet-nje-xhami-ne-france-autoritetet-denojne-ngjarjen/60%Hourly2015-08-26 08:37
https://kumti.com/kreret-e-federatave-te-futbollit-te-kroacise-dhe-te-kosoves-shuker-dhe-vokkri-takohen-ne-zagreb/60%Hourly2015-08-26 08:33
https://kumti.com/maroku-dhe-spanja-operacion-te-perbashket-kunder-personave-te-lidhur-me-isis/60%Hourly2015-08-26 08:29
https://kumti.com/operacionet-anti-droge-ne-shqiperi-po-zhvillohen-ne-disa-rrethe-te-vendit/60%Hourly2015-08-26 08:25
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-ka-shkaktuar-ikje-te-trurit/60%Hourly2015-08-26 08:24
https://kumti.com/erdogan-emeron-davutoglu-si-kryeminister-te-perkohshem/60%Hourly2015-08-26 08:23
https://kumti.com/zvicer-nxenesja-e-mbuluar-nuk-lejohet-ne-shkolle/60%Hourly2015-08-26 08:22
https://kumti.com/operacionet-e-ushtrise-turke-dhjetera-terroriste-te-pkk-te-vrare/60%Hourly2015-08-26 08:21
https://kumti.com/deklarate-nga-kohaislame-com-2/60%Hourly2015-08-25 16:36
https://kumti.com/raport-lista-e-zeze-e-faqeve-islamofobe-shqiptare-on-line-2/60%Hourly2015-08-18 06:39
https://kumti.com/kosove-shqiperi-hekurudha-projekt-i-se-ardhmes/60%Hourly2015-08-17 17:06
https://kumti.com/sulm-ndaj-nje-xhamie-ne-gjermani/60%Hourly2015-08-17 17:01
https://kumti.com/izraeli-vazhdon-shembjen-e-shtepive-te-palestinezeve/60%Hourly2015-08-17 17:01
https://kumti.com/egjipt-sisi-miraton-projekt-ligjin-e-shume-debatuar-anti-terrorizem/60%Hourly2015-08-17 16:55
https://kumti.com/egjipt-ministria-e-arsimit-ndalon-shamine-ne-shkolla/60%Hourly2015-08-17 16:50
https://kumti.com/alarmante-derri-futet-ilegalisht-ne-kosove-mishi-i-fshehur-ne-nenprodukte/60%Hourly2015-08-17 16:46
https://kumti.com/gabimi-me-i-madh-qe-beni-me-furcen-e-dhembeve/60%Hourly2015-08-17 16:42
https://kumti.com/dw-deshtimi-i-elitave-politike-ne-ballkan/60%Hourly2015-08-17 16:39
https://kumti.com/paditen-dy-policet-serbe-qe-vrane-53-civile-shqiptare-ne-drenas/60%Hourly2015-08-17 16:35
https://kumti.com/fakte-befasuese-nuk-mund-ta-besoni-se-ne-cfare-begatie-jetonte-populli-ne-kohen-e-gaddafit/60%Hourly2015-08-17 16:29
https://kumti.com/umberto-eco-invazioni-i-budallenjve/60%Hourly2015-08-17 16:18
https://kumti.com/raport-lista-e-zeze-e-faqeve-islamofobe-shqiptare-on-line/60%Hourly2015-08-17 16:14
https://kumti.com/kinemaja-mbi-nje-shekull-islamofobi-stereotipe-dhe-pershkrime-negative-te-muslimaneve/60%Hourly2015-08-17 16:11
https://kumti.com/rifat-fejzic-rigjidhet-ne-kryemyfti-i-malit-te-zi/60%Hourly2015-08-17 16:02
https://kumti.com/dobite-shendetesore-ne-namaz/60%Hourly2015-08-17 15:50
https://kumti.com/komandat-e-muhammedit-a-s-per-luftera/60%Hourly2015-08-17 15:27
https://kumti.com/masakra-e-bihorit-fati-i-9200-shqiptareve-te-pafajshem/60%Hourly2015-08-17 15:11
https://kumti.com/volkswagen-krijon-nje-karroce-per-femije-qe-ndjek-prindin/60%Hourly2015-08-17 15:09
https://kumti.com/shba-dhe-gjermania-do-te-terheqin-raketat-patriot-nga-turqia/60%Hourly2015-08-17 15:07
https://kumti.com/87-milion-e-500-000-njerez-jane-vrare-nga-bartesit-e-flamujve-sekulare-ky-eshte-terrorizmi-i-vertete/60%Hourly2015-08-17 15:03
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-pasi-pini-nje-gote-me-birre/60%Hourly2015-08-17 12:38
https://kumti.com/kater-gjera-qe-nuk-duhet-te-postoni-ne-facebook/60%Hourly2015-08-17 12:25
https://kumti.com/vetura-nga-gjigandi-apple/60%Hourly2015-08-17 12:21
https://kumti.com/bibliotekat-qe-duhet-t-i-vizitoni-gjate-jetes-tuaj/60%Hourly2015-08-17 12:20
https://kumti.com/fdh-ngrit-padi-per-masakren-e-poklekut/60%Hourly2015-08-17 12:19
https://kumti.com/okta-prej-sot-nuk-dergon-derivate-te-naftes-per-makpetrol-in/60%Hourly2015-08-17 12:04
https://kumti.com/autizmi-foshnjor-gjera-qe-duhet-t-i-dini/60%Hourly2015-08-17 11:59
https://kumti.com/75-metrat-e-fundit-te-tunelit-nenujor-qe-pershkon-stambollin/60%Hourly2015-08-17 11:51
https://kumti.com/4-te-vdekur-nga-perplasja-e-dy-avioneve-te-vegjel-ne-san-diego-te-shba-se/60%Hourly2015-08-17 11:40
https://kumti.com/mjekrra-houston-rockets-eshte-per-titull/60%Hourly2015-08-17 11:38
https://kumti.com/mancini-ja-pse-u-larguan-shaqiri-e-kovacic/60%Hourly2015-08-17 11:31
https://kumti.com/trupi-i-femijeve-sirian-nuk-rrjedh-nafte/60%Hourly2015-08-17 11:30
https://kumti.com/dhjete-arsye-per-te-mos-e-vizituar-prizrenin/60%Hourly2015-08-17 10:51
https://kumti.com/deutsche-welle-deshtimi-i-politikaneve-te-ballkanit/60%Hourly2015-08-17 10:38
https://kumti.com/kina-perdor-agjente-te-fshehte-ne-shba/60%Hourly2015-08-17 10:31
https://kumti.com/toyota-e-john-deere-pezullojne-punen-ne-tianjin-te-kines/60%Hourly2015-08-17 10:28
https://kumti.com/100-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmet-e-ushtrise-siriane/60%Hourly2015-08-17 10:21
https://kumti.com/dhjete-shtetet-qe-permiresojne-mireqenien-e-botes-sone/60%Hourly2015-08-17 10:14
https://kumti.com/bmw-m4-coupe-me-ngjyre-java-green-foto/60%Hourly2015-08-17 10:12
https://kumti.com/gjate-nje-ceremonie-inaugurimi-erdogani-perjetoi-nje-moment-te-papritshem-foto/60%Hourly2015-08-17 10:00
https://kumti.com/gjin-aleks-a-mund-te-jete-ky-nje-emer-xhamie/60%Hourly2015-08-16 10:33
https://kumti.com/ne-mungese-te-kushteve-per-te-kryer-haxhin-dhuron-token-per-xhami-varreza-e-rruge-foto/60%Hourly2015-08-16 10:32
https://kumti.com/theri-gruan-ne-sy-te-femijeve-te-mitur-meshire-isha-i-dehur/60%Hourly2015-08-16 10:28
https://kumti.com/testamenti-prekes-dhe-motivues-i-akademik-esat-stavileci/60%Hourly2015-08-16 10:21
https://kumti.com/arabishtja-nder-gjuhet-me-te-kerkuara-per-t-u-punesuar/60%Hourly2015-08-12 13:36
https://kumti.com/vatikani-te-mos-i-njihet-isis-it-perfaqesia-e-islamit/60%Hourly2015-08-12 13:31
https://kumti.com/raundi-i-ri-i-bisedimeve-per-krizen-ne-libi/60%Hourly2015-08-12 13:30
https://kumti.com/shba-vazhdojne-protestat-ne-pervjetorin-e-vrasjes-se-afro-amerikanit-michael-brown/60%Hourly2015-08-12 13:23
https://kumti.com/cifutet-izraelit-ndertojne-klub-nate-ne-varrezat-muslimane/60%Hourly2015-08-12 13:22
https://kumti.com/egjipt-61-te-vdekur-nga-temperaturat-e-larta/60%Hourly2015-08-12 13:22
https://kumti.com/thirrje-per-xhihad-te-gjelber/60%Hourly2015-08-12 11:47
https://kumti.com/kosove-serbi-nga-sot-nis-zbatim-i-marreveshjes-per-sigurime/60%Hourly2015-08-12 11:26
https://kumti.com/makina-personale-japoneze-peshon-3-kg/60%Hourly2015-08-12 11:18
https://kumti.com/diyaneti-publikon-raportin-gjithperfshires-per-isis-in/60%Hourly2015-08-12 10:37
https://kumti.com/ekonomia-turke-ne-mesin-e-gjigandeve-boterore/60%Hourly2015-08-12 10:35
https://kumti.com/libi-doreheqje-e-papritur-e-kryeministrit-abdullah-al-thani/60%Hourly2015-08-12 10:32
https://kumti.com/turqia-vendi-i-dyte-ne-bote-per-turizmin-hallall/60%Hourly2015-08-12 10:27
https://kumti.com/prifti-nigerian-pranon-islamin-dhe-e-shnderron-kishen-ne-xhami/60%Hourly2015-08-12 10:25
https://kumti.com/pamjet-e-para-nga-prekazi-pas-vrasjes-se-jasharajve-video/60%Hourly2015-08-12 10:07
https://kumti.com/qeveria-miraton-demarkacionin-me-malin-e-zi-meha-ja-cfare-do-te-ndodhe-me-kufirin/60%Hourly2015-08-12 10:03
https://kumti.com/eulex-i-duhet-t-i-mbeshtese-dhe-jo-frikesoje-sinjalizuesit-e-korrupsionit/60%Hourly2015-08-12 10:01
https://kumti.com/teksti-ne-librat-serbe-se-shqiptaret-jane-autokton-ne-ballkan-hallakate-serbine/60%Hourly2015-08-12 09:56
https://kumti.com/samsung-galaxy-s7-ne-pergatitje-sjell-procesor-te-ri/60%Hourly2015-08-12 09:56
https://kumti.com/nexhmendin-spahiu-o-zagar-fahri-xharra/60%Hourly2015-08-10 23:58
https://kumti.com/osmani-a-do-t-i-mbroje-ahmeti-edhe-komitat-qe-i-rrahen-shqiptaret/60%Hourly2015-08-10 20:56
https://kumti.com/ekskluzive-mirsadi-ne-mesazhin-e-fundit-e-ka-quajtur-ahmetin-vrastar-foto/60%Hourly2015-08-10 20:51
https://kumti.com/sulmohet-fizikisht-kryetari-i-komunes-nga-rradhet-e-bdi-se/60%Hourly2015-08-10 20:49
https://kumti.com/shovinizem-dhe-sadizem-sllavomaqedonas-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2015-08-10 20:44
https://kumti.com/raufi-autoritetet-e-burgut-demantuan-lajmin-per-komandant-malisheven/60%Hourly2015-08-10 20:41
https://kumti.com/sot-u-dorezuan-ndihmat-e-grumbulluara-per-tetoven-video/60%Hourly2015-08-10 20:39
https://kumti.com/e-din-kush-ka-luftu-ne-siri-por-per-cudi-nuk-e-din-kush-i-rrahu-shqiptaret/60%Hourly2015-08-10 19:47
https://kumti.com/reagon-hoxhe-bekir-halimi-pas-dhunes-ndaj-shqiptareve-ne-shkup/60%Hourly2015-08-10 19:39
https://kumti.com/shkendija-tetove-besart-ibraimi-duke-festuar-me-sexhde-pas-golit-te-shenuar/60%Hourly2015-08-10 18:17
https://kumti.com/revoltohet-slimani-jam-musliman-dhe-nuk-e-dua-alkoolin/60%Hourly2015-08-10 18:15
https://kumti.com/shoqata-e-veteraneve-te-uck-se-perseritja-e-incidenteve-nderetnike-sjell-pasiguri/60%Hourly2015-08-10 17:11
https://kumti.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-rines-e-zhdukur-nga-permbytjet-katastrofale-ne-shipkovice/60%Hourly2015-08-10 17:07
https://kumti.com/manifestimi-i-synetimit-ne-kalane-e-shkupit/60%Hourly2015-08-10 17:06
https://kumti.com/komandant-malisheva-tenton-te-vetevritet-ne-burg/60%Hourly2015-08-10 17:04
https://kumti.com/rina-e-vogel-me-trup-te-pademtuar-do-te-varroset-tani/60%Hourly2015-08-10 17:03
https://kumti.com/ismaili-rrihen-shqiptar-mediat-e-pozites-dhe-opozites-maqedonase-ne-gjume/60%Hourly2015-08-10 17:01
https://kumti.com/te-denohen-huliganet-qe-i-rrahen-shqiptaret-mbreme-levizja-besa/60%Hourly2015-08-10 16:59
https://kumti.com/komitet-pergjakin-disa-te-rinj-shqiptare-ne-shkup/60%Hourly2015-08-10 11:29
https://kumti.com/cka-tha-katoliku-per-muslimanet/60%Hourly2015-08-10 10:14
https://kumti.com/jeta-sedentare-nje-fenomen-i-koheve-moderne/60%Hourly2015-08-08 12:20
https://kumti.com/cilat-jane-shenjat-e-lindjes/60%Hourly2015-08-08 12:10
https://kumti.com/cistet-armiku-i-trupit-te-femres/60%Hourly2015-08-08 12:06
https://kumti.com/recel-molle/60%Hourly2015-08-08 11:56
https://kumti.com/supe-orizi-me-veze-e-limon/60%Hourly2015-08-08 11:51
https://kumti.com/djath-dhe-domate-te-pjekura-ne-tave-dheu-bujurdi/60%Hourly2015-08-08 11:50
https://kumti.com/speca-cara-me-karota-turshi/60%Hourly2015-08-08 11:48
https://kumti.com/e-shkuara-e-tashmja-dhe-e-ardhmja-e-makinave-elektrike/60%Hourly2015-08-08 11:34
https://kumti.com/kompania-kosovare-nextseo-zgjeron-bashkepunimin-me-gjigandin-gjerman-allianz/60%Hourly2015-08-08 11:29
https://kumti.com/institucioni-avokati-i-shtetit-mbetet-i-mbyllur-per-shqiptaret-ne-maqedoni/60%Hourly2015-08-08 11:27
https://kumti.com/bisedat-sekrete-qe-cuan-ne-marreveshjen-berthamore/60%Hourly2015-08-08 11:25
https://kumti.com/ja-15-titanet-e-teknologjise/60%Hourly2015-08-08 11:21
https://kumti.com/ne-barnatore-merren-edhe-narkotiket-pa-recete-te-mjekut/60%Hourly2015-08-08 11:19
https://kumti.com/kisha-ortodokse-serbe-ne-panik-kerkon-ndihmen-e-vatikanit-per-kosoven/60%Hourly2015-08-08 11:14
https://kumti.com/osman-musliu-ndertimi-i-kishes-ne-llapushnik-ishte-pa-leje-ja-dokumenti/60%Hourly2015-08-08 11:09
https://kumti.com/nderron-jete-babai-i-foshnjes-palestineze-qe-u-dogj-nga-zjarrvenia-e-koloneve-hebre/60%Hourly2015-08-08 10:59
https://kumti.com/kosova-shpresa-e-lypesve-nga-shqiperia/60%Hourly2015-08-08 10:57
https://kumti.com/djali-i-besimtarit-te-arrestuar-mbi-akuzen-per-terrorizem-tregon-veshtiresite-dhe-presionet/60%Hourly2015-08-08 10:44
https://kumti.com/pkk-sulmoi-objektet-e-nje-xhamie-ne-gjermani/60%Hourly2015-08-08 10:17
https://kumti.com/restaurohet-libri-880-vjecare-ligji-i-mjekesise-i-ibn-i-sina-s/60%Hourly2015-08-07 19:26
https://kumti.com/restaurohet-libri-880-vjecare-ligji-i-mjekesise-i-ibn-i-sina-s-2/60%Hourly2015-08-07 19:26
https://kumti.com/nje-pamje-intime-e-nje-martese-myslimane/60%Hourly2015-08-07 19:20
https://kumti.com/hajnave-shqiptar-qe-vodhen-rolexa-ne-bahrein-u-jepen-48-vite-burg/60%Hourly2015-08-07 19:18
https://kumti.com/vuciq-vellezerit-bytyci-u-vrane-me-gjakftohtesi/60%Hourly2015-08-07 19:16
https://kumti.com/irani-transporton-luftetare-ne-siri-me-avion-afgane/60%Hourly2015-08-07 18:28
https://kumti.com/dijaneti-i-turqise-dhuron-kopje-te-kur-anit-per-vendet-e-varfera/60%Hourly2015-08-07 18:18
https://kumti.com/turqia-si-faktor-shkaterruese-e-endrrave-anglo-franceze/60%Hourly2015-08-07 18:17
https://kumti.com/taxhikistani-ne-dallim-prej-vendeve-tona-mbyll-shkollat-e-gylenit/60%Hourly2015-08-07 18:14
https://kumti.com/skandal-maqedonia-nuk-lejon-ndihma-nga-kosova-per-tetove/60%Hourly2015-08-07 18:13
https://kumti.com/sisi-peruron-kanalin-e-ri-te-suezit/60%Hourly2015-08-07 18:11
https://kumti.com/per-24-ore-21-ne-pranga/60%Hourly2015-08-07 18:02
https://kumti.com/demtimi-i-cilesise-predikuese-si-rrjedhe-e-degradimit-profesional-mbareshoqerore/60%Hourly2015-08-07 17:58
https://kumti.com/wb-identiteti-shqiptar-ervin-hatibi/60%Hourly2015-08-07 09:37
https://kumti.com/gjenerali-i-hitlerit/60%Hourly2015-08-07 09:34
https://kumti.com/gjermania-ofron-viza-pune-refuzon-azilin/60%Hourly2015-08-07 09:12
https://kumti.com/komentet-nxitese-te-urrejtjes-fetare-tek-disa-faqe-shqiptare/60%Hourly2015-08-07 09:03
https://kumti.com/lidhjet-e-kryetarit-te-gjykates-se-apelit-me-krimin/60%Hourly2015-08-07 08:58
https://kumti.com/si-u-deformua-procesi-i-verifikimit-te-ish-pjesetareve-te-uck-se/60%Hourly2015-08-07 08:56
https://kumti.com/rusia-hakon-kompjuteret-e-pentagonit/60%Hourly2015-08-07 08:56
https://kumti.com/qkuk-ja-nuk-e-di-se-per-ke-i-kryen-analizat-laboratorike/60%Hourly2015-08-07 08:55
https://kumti.com/tome-gashi-gerxhaliu-ia-huqe-qellimisht-asanajn-e-vrane-e-sopa-u-vetevra/60%Hourly2015-08-07 08:47
https://kumti.com/isis-i-merr-pergjegjesine-per-bombardimin-e-xhamise-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-08-06 19:20
https://kumti.com/reagon-kim-mehmeti-per-aksionin-qelia/60%Hourly2015-08-06 19:08
https://kumti.com/shumica-e-njerezve/60%Hourly2015-08-06 19:08
https://kumti.com/cavusoglu-thirrje-turqise-malajzise-dhe-saudise-per-uniteti-ne-tejkalimin-e-problemeve-te-botes-islame/60%Hourly2015-08-06 19:03
https://kumti.com/qindra-akademike-britanike-reagojne-kunder-planit-te-islamofobise-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Hourly2015-08-06 18:58
https://kumti.com/turqia-gati-te-nise-prodhimin-e-barnave-inteligjente/60%Hourly2015-08-06 18:57
https://kumti.com/obama-gabim-nese-kongresi-refuzon-marreveshjen-berthamore/60%Hourly2015-08-06 18:56
https://kumti.com/hiroshima-70-vjet-me-pare-u-fshi-nga-harta-mbahet-ceremoni-perkujtimore/60%Hourly2015-08-06 18:48
https://kumti.com/bfi-reagon-lidhur-me-aksionin-qelia/60%Hourly2015-08-06 18:47
https://kumti.com/sulm-vetvrases-ne-xhamine-e-forcave-speciale-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-08-06 18:43
https://kumti.com/reagimi-i-nenes-besimtare-per-arrestimin-e-sotem-te-djalit-te-saj/60%Hourly2015-08-06 18:30
https://kumti.com/arabia-saudite-u-dhuron-180-ton-ndihma-shqiptareve-ne-nevoje/60%Hourly2015-08-06 18:24
https://kumti.com/skandal-ipeshkvia-e-perzier-ne-ndermjetesimin-e-fajdes-200-mije-euro/60%Hourly2015-08-06 18:23
https://kumti.com/realizmi-socialist-si-prodhues-i-perfytyrimeve-esktreme-antifetare-ne-letersine-shqipe/60%Hourly2015-08-06 18:14
https://kumti.com/lidhja-mes-terrorizmit-te-supremacisteve-te-bardhe-dhe-islamofobise-rasti-i-dylann-roof-dhe-anders-breivik/60%Hourly2015-08-06 18:00
https://kumti.com/industria-fitimprurese-e-islamofobise-pj-3/60%Hourly2015-08-06 17:58
https://kumti.com/gazetari-tahiri-teroristi-dhe-i-dyshuari-per-terorizem-ka-dallim-kolosal/60%Hourly2015-08-06 16:23
https://kumti.com/cka-tha-kengetari-maqedon-per-arrestimet-e-sotit/60%Hourly2015-08-06 13:30
https://kumti.com/fakte-1912-shkupi-kishte-50-000-banore-ku-40-000-ishin-shqiptare/60%Hourly2015-08-06 10:57
https://kumti.com/arrestohen-hoxhallaret-dhulkarnjejn-ramadani-dhe-rexhep-memishi/60%Hourly2015-08-06 10:43
https://kumti.com/shqiperia-ne-histori-ne-vendin-e-22-te-te-fifa-s/60%Hourly2015-08-05 10:32
https://kumti.com/per-kete-dasme-po-flet-e-mbare-bota/60%Hourly2015-08-05 10:27
https://kumti.com/levizja-besa-ngushellime-dhe-thirrje-per-solidarizim/60%Hourly2015-08-04 20:31
https://kumti.com/klubi-elita-kerkon-solidarizim-me-tetoven/60%Hourly2015-08-04 20:29
https://kumti.com/reis-ulemaja-i-maqedonise-sulejman-rexhepi-vizite-shipkovices-pas-vershimeve/60%Hourly2015-08-04 20:28
https://kumti.com/eshte-sanur-rrjeti-i-demtuar-i-evn-maqedonise-ne-rajonin-e-tetoves/60%Hourly2015-08-04 20:26
https://kumti.com/np-rruget-e-maqedonise-aktivizon-eskavator/60%Hourly2015-08-04 20:25
https://kumti.com/sanohen-demet-ne-sistemin-e-energjise-elektrike/60%Hourly2015-08-04 20:23
https://kumti.com/shkupi-dhe-maqedonia-perendimore-u-perfshine-nga-shiu-dhe-bubullima/60%Hourly2015-08-04 20:22
https://kumti.com/video-fjale-rrenqethese-flet-babai-i-vajzes-se-zhdukur-ne-shipkovice/60%Hourly2015-08-04 20:20
https://kumti.com/ne-dhe-tetova-jone-2/60%Hourly2015-08-04 20:17
https://kumti.com/andonov-maqedonia-ne-kercenime-te-vazhdueshme-nga-terrorizmi-islamik/60%Hourly2015-08-04 20:16
https://kumti.com/nisi-raundi-i-pare-i-shoqates-nun-per-tetoven/60%Hourly2015-08-04 19:11
https://kumti.com/shoqata-nun-ka-ngritur-nje-iniciative-per-ndihme-ndaj-banoreve-te-tetoves/60%Hourly2015-08-04 19:09
https://kumti.com/oh-hilal-dergoi-ndihmat-e-para-ne-tetove/60%Hourly2015-08-04 19:07
https://kumti.com/lazim-destani-vizitoi-kryetaren-e-tetoves/60%Hourly2015-08-04 19:06
https://kumti.com/plenumi-studentor-hapi-nje-stende-per-donacione-per-tetoven/60%Hourly2015-08-04 19:05
https://kumti.com/taravari-sot-ne-tetove-duhen-te-gjithe-shqiptaret/60%Hourly2015-08-04 19:03
https://kumti.com/ministri-stavrevski-eshte-i-painteresuar-nuk-hap-llogari-bankare-per-tetoven/60%Hourly2015-08-04 19:01
https://kumti.com/kengetari-tahiri-do-te-grumbullon-50-mije-euro-per-tetoven/60%Hourly2015-08-04 18:59
https://kumti.com/ndihmo-tetoven-me-100-denare-femijet-shqiptar-qajne/60%Hourly2015-08-04 18:58
https://kumti.com/hello-world/60%Hourly2015-08-04 10:47
https://kumti.com/sheshi-nena-tereze-ne-prishtine-nje-dit-pas-beer-fest/60%Hourly2015-08-03 13:53
https://kumti.com/ramush-haradinaj-apo-historia-e-nje-gangsteri-dekadent/60%Hourly2015-08-03 12:38
https://kumti.com/biznesi-i-seksit-lulezon-ne-kosove/60%Hourly2015-08-03 12:29
https://kumti.com/mjeket-po-perqafojne-syzet-inteligjente-te-google/60%Hourly2015-08-03 12:18
https://kumti.com/samsung-lanson-galaxy-a8/60%Hourly2015-08-03 12:16
https://kumti.com/jovanoviq-po-te-isha-kryeminister-i-serbise-do-ta-njihja-kosoven/60%Hourly2015-08-03 12:15
https://kumti.com/po-shkon-te-allahu-e-jo-ne-bruxel-kjo-xhenaze/60%Hourly2015-08-01 23:12
https://kumti.com/si-e-manipulon-kadareja-te-verteten-mbi-cubrilovic-in/60%Hourly2015-08-01 21:23
https://kumti.com/kujdes-pasqyret-kur-te-shkoni-neper-butiqe-te-ndryshme/60%Hourly2015-08-01 15:24
https://kumti.com/nese-vuan-nga-apatia-bej-nje-liste/60%Hourly2015-08-01 15:21
https://kumti.com/ku-perfunduan-te-hollat-nga-sfida-me-kofe-uje-te-akullt/60%Hourly2015-08-01 15:13
https://kumti.com/si-mund-te-dobesohemi-pa-diete/60%Hourly2015-08-01 15:13
https://kumti.com/zgjidhje-natyrore-per-djersitje-te-tepert-ne-vere/60%Hourly2015-08-01 15:09
https://kumti.com/keshille-per-besimtaret-dhe-hoxhallaret/60%Hourly2015-08-01 15:05
https://kumti.com/shqiptari-22-vjecar-shfrytezon-autostopin-per-udhetim-video/60%Hourly2015-08-01 12:10