XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/e-pabesueshme-qyteti-lundrues-qe-mund-te-mbaje-7000-njerez-video/60%Hourly2015-09-30 22:11
https://kumti.com/prinderit-e-femijes-me-autizem-te-shqetesuar-per-te-ardhmen-e-tij/60%Hourly2015-09-30 22:10
https://kumti.com/shkelzen-gashi-ilir-deda-intelektual-medioker-e-politikan-prostitute/60%Hourly2015-09-30 22:07
https://kumti.com/meksike-gazetarin-e-shtyp-makina-ne-lidhje-te-drejtperdrejte-video/60%Hourly2015-09-30 22:05
https://kumti.com/skandali-i-volkswagen-mbi-1-milion-makina-te-prekura-ne-britani/60%Hourly2015-09-30 22:02
https://kumti.com/be-kritika-maqedonise-per-ekonomine/60%Hourly2015-09-30 22:00
https://kumti.com/atletico-madrid-surpriza-e-champions/60%Hourly2015-09-30 21:59
https://kumti.com/foto-torturojne-seksualisht-14-vjecaren-me-pas-pozojne-me-te/60%Hourly2015-09-30 21:56
https://kumti.com/cpj-vendet-skandinave-me-lirine-me-te-madhe-te-mediave-ne-be/60%Hourly2015-09-30 21:51
https://kumti.com/shpetohen-dhjetera-refugjate-sirian-nga-roja-bregdetare-e-turqise/60%Hourly2015-09-30 21:49
https://kumti.com/mbi-dhjetera-nxenes-dhe-profesor-shqiptar-helmohen-ne-shkup/60%Hourly2015-09-30 21:47
https://kumti.com/benitez-ronaldo-mos-u-ndal-me-gola/60%Hourly2015-09-30 21:39
https://kumti.com/rusia-vret-36-civile-siriane/60%Hourly2015-09-30 21:37
https://kumti.com/video-pse-thone-qe-njeriu-eshte-kriju-prej-majmuni/60%Hourly2015-09-30 17:45
https://kumti.com/video-ku-eshte-dallimi-ndermjet-jush-dhe-pales-qe-ju-shane/60%Hourly2015-09-30 17:42
https://kumti.com/video-xhinet-e-fort-dhe-xhinet-e-dobet/60%Hourly2015-09-30 17:36
https://kumti.com/video-xhemati-i-fetullah-gylenit-a-eshte-prej-fitnexhive/60%Hourly2015-09-30 17:32
https://kumti.com/rreth-5-500-refugjat-ne-dite-futen-ne-maqedoni-nga-greqia-2/60%Hourly2015-09-30 17:27
https://kumti.com/exclusive-mbi-dhjetera-nxenes-dhe-profesore-shqiptare-helmohen-ne-shkup-alarmi-i-vertet/60%Hourly2015-09-30 17:25
https://kumti.com/jashari-monstra-dhe-sopoti-duhet-qe-te-trajtohen-nga-prokurori-special/60%Hourly2015-09-30 17:18
https://kumti.com/ke-frigon-maqedonine-me-refugjatet/60%Hourly2015-09-30 17:16
https://kumti.com/ndihme-per-suejbin-semundja-e-rrezikshme-e-ka-lene-te-paralizuar/60%Hourly2015-09-30 17:11
https://kumti.com/qsa-ne-kumanove-realizoi-projektin-e-kurban-bajramit-per-vitin-2015/60%Hourly2015-09-30 17:08
https://kumti.com/ylli-i-holivudut-viziton-emigrantet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-30 17:07
https://kumti.com/besa-prezanton-idene-e-keshillit-mbipartiak-edhe-ne-ambasaden-amerikane-ne-shkup/60%Hourly2015-09-30 17:06
https://kumti.com/e-lusim-bfi-ne-qe-te-ndihmon-ne-kumanove-per-tu-zgjidhur-problemi-me-varrezat/60%Hourly2015-09-30 17:05
https://kumti.com/nga-burgu-ka-blere-droge-vellai-i-agim-krasniqit/60%Hourly2015-09-30 17:03
https://kumti.com/orlando-bloom-vizitoi-kampin-e-refugjateve-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-30 17:02
https://kumti.com/jakupi-haxhinjte-u-nisen-per-ne-medine/60%Hourly2015-09-30 16:57
https://kumti.com/u-realizua-edhe-raundi-i-njezet-e-dy-nga-projekti-gostivari-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-30 16:54
https://kumti.com/sipas-vmro-pp-me-ligjin-per-femijen-e-trete-maqedonasit-behen-pakice/60%Hourly2015-09-30 16:51
https://kumti.com/gjevgjelianet-autobuset-e-amdi-bajram-mbushen-me-refugjat-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-30 16:49
https://kumti.com/gazetari-jusufi-keshilli-mbipartiak-i-propozuar-nga-besa-do-te-kete-shume-sukses/60%Hourly2015-09-30 16:47
https://kumti.com/te-verberit-te-lene-pas-dore-ne-tetove/60%Hourly2015-09-30 16:45
https://kumti.com/raufi-me-rastin-e-kumanoves-mund-te-merret-prokurorja-speciale/60%Hourly2015-09-30 16:44
https://kumti.com/denohet-me-tete-vite-burg-almir-drplanin/60%Hourly2015-09-30 16:42
https://kumti.com/deskovska-refugjatet-ne-evrope-nuk-duhet-qe-te-diskriminohen/60%Hourly2015-09-30 16:41
https://kumti.com/video-afrikani-duke-kendu-ilahi-te-adem-ramadanit/60%Hourly2015-09-30 16:18
https://kumti.com/e-injorojne-papen-tjeter-ekzekutim-me-vdekje-ne-shba/60%Hourly2015-09-30 13:29
https://kumti.com/foto-faqja-e-uebit-te-bashkise-maqedonase-me-permbajtje-erotike/60%Hourly2015-09-30 13:26
https://kumti.com/per-te-qeshur-alienet-do-na-kolonizojne/60%Hourly2015-09-30 13:21
https://kumti.com/cfare-po-hame-ne-keto-troje-patatina-me-minj-lengje-me/60%Hourly2015-09-30 13:19
https://kumti.com/kercenohet-me-vdekje-nje-femer-ne-prishtine/60%Hourly2015-09-30 13:16
https://kumti.com/qeveria-rrit-akcizen-15-cent-per-liter-te-naftes/60%Hourly2015-09-30 13:15
https://kumti.com/mustafa-kerkon-njohjen-e-pavaresise-nga-selia-e-shenjte/60%Hourly2015-09-30 13:12
https://kumti.com/lajme-zona-b-info-magazine-ora-e-fundit-ora-7-prive-ora-e-pasdites-familja-ime-champion-te-tjera-lajme-sport-prive-kolumne-kulture-shendet-lifestyle-tech-auto-kuriozitete-ekstrem/60%Hourly2015-09-30 11:25
https://kumti.com/lewandowski-10-gola-ne-8-dite/60%Hourly2015-09-30 11:24
https://kumti.com/grate-e-bibles-ne-pikture/60%Hourly2015-09-30 11:22
https://kumti.com/muslimani-ua-ha-zotin-hindusve-pastaj-e-vrasina-ate/60%Hourly2015-09-30 11:19
https://kumti.com/amerikanet-fondacioni-i-messit-shperlan-parat-e-droges/60%Hourly2015-09-30 10:51
https://kumti.com/alergjik-ne-vjeshte-gjethet-mes-shkaktareve-te-pare-te-alergjise/60%Hourly2015-09-30 10:41
https://kumti.com/lamborghini-huracan-me-ngjyre-te-gjelber/60%Hourly2015-09-30 10:40
https://kumti.com/john-terry-largohet-nga-chelsea-per-fenerbahcen/60%Hourly2015-09-30 10:39
https://kumti.com/prokuroria-franceze-ka-iniciuar-hetim-per-krimet-e-luftes-nga-assadi/60%Hourly2015-09-30 10:13
https://kumti.com/rusi-parlamenti-miraton-dergimin-e-ushtrise-ne-siri/60%Hourly2015-09-30 09:43
https://kumti.com/skandali-i-fifa-s-hetohet-edhe-platini/60%Hourly2015-09-30 09:40
https://kumti.com/reagon-facebook-nuk-ju-marrim-para/60%Hourly2015-09-30 09:38
https://kumti.com/mirdite-asgjesohet-nje-ton-hashash-arrestohet-nje-person/60%Hourly2015-09-30 09:37
https://kumti.com/sa-jemi-te-korruptuar/60%Hourly2015-09-30 09:32
https://kumti.com/gruja-shqiptare-e-masakron-burrin-me-sopate/60%Hourly2015-09-30 09:19
https://kumti.com/ceceni-qe-vrau-shqiptarin-do-te-paraqitet-ne-gjykate-keto-jane-detajet-e-vrasjes/60%Hourly2015-09-30 09:16
https://kumti.com/prizren-gjejne-nje-kulete-me-765-euro-dhe-e-kthen-ne-polici/60%Hourly2015-09-30 09:13
https://kumti.com/si-ta-dini-nese-jeni-te-ftohur-apo-keni-grip/60%Hourly2015-09-29 23:08
https://kumti.com/perendim-braktis-foshnjen-ne-kuti-kartoni-ne-pragun-e-nje-shtepie/60%Hourly2015-09-29 23:05
https://kumti.com/flet-adoleshentja-qe-u-rrah-brutalisht-per-tete-ore-nga-tre-shoke-te-saj/60%Hourly2015-09-29 23:02
https://kumti.com/arrestohen-dy-durrsake-me-arme-ne-tirane/60%Hourly2015-09-29 21:59
https://kumti.com/pas-kthimit-nga-shba-jahjaga-mbledh-ne-takim-lideret-politike/60%Hourly2015-09-29 21:57
https://kumti.com/rama-ne-samitin-kunder-ekstremizmit-statut-global-arsimimi/60%Hourly2015-09-29 21:44
https://kumti.com/surpriza-ne-champions-zhgenjejne-roma-arsenal-dhe-chelsea/60%Hourly2015-09-29 21:40
https://kumti.com/shkup-oratoriumi-dashuria-ndaj-profetit-ne-skenen-e-operes-dhe-baletit/60%Hourly2015-09-29 21:36
https://kumti.com/google-lanson-rivalin-e-ipad-pro-s/60%Hourly2015-09-29 21:30
https://kumti.com/si-ndodhi-vrasja-e-policit-ne-skenderaj/60%Hourly2015-09-29 21:29
https://kumti.com/turqia-nderton-xhamine-me-te-madhe-ne-krime/60%Hourly2015-09-29 21:23
https://kumti.com/21-vjecari-ne-elbasan-u-vra-se-vonoi-picen/60%Hourly2015-09-29 21:22
https://kumti.com/prekese-ky-eshte-rrefimi-i-refugjates-siriane-qe-ka-prekur-zemrat-e-gjithe-botes/60%Hourly2015-09-29 21:17
https://kumti.com/japonia-dhuron-mbi-1-miliard-dollare-per-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-09-29 21:15
https://kumti.com/ismaili-myslimanet-persekutohen-ne-kosove-prandaj-shkojne-ne-isis/60%Hourly2015-09-29 21:10
https://kumti.com/video-muslimani-qe-jeton-ne-shtet-pa-sherijat/60%Hourly2015-09-29 21:08
https://kumti.com/mimoza-kusarin-deshten-ta-vrasin-radikalistet/60%Hourly2015-09-29 21:00
https://kumti.com/video-per-karikaturat-ndaj-pejgamberit/60%Hourly2015-09-29 20:57
https://kumti.com/video-ankesat-pse-nuk-po-mundemi-ta-gjejm-hoxhen-nesim-demiri/60%Hourly2015-09-29 20:53
https://kumti.com/video-sa-na-takon-neve-qe-te-miremi-me-fitnet-qe-ndodhin-tek-arabet/60%Hourly2015-09-29 20:49
https://kumti.com/aki-konfirmon-se-rajoni-i-prizrenit-eshte-i-mbushur-me-fajdexhinje/60%Hourly2015-09-29 10:37
https://kumti.com/serbia-po-na-pergjon-nga-veriu/60%Hourly2015-09-29 10:13
https://kumti.com/imamet-ne-gjygj-fyhen/60%Hourly2015-09-29 10:09
https://kumti.com/kanabis-ne-morine-arrestohen-tre-kosovare/60%Hourly2015-09-29 10:00
https://kumti.com/ban-ki-moon-i-kerkon-evropes-te-beje-me-shume-pe-refugjatet/60%Hourly2015-09-29 09:44
https://kumti.com/zenke-mes-anetareve-te-bdi-se-ne-carshine-e-shkupit/60%Hourly2015-09-29 09:39
https://kumti.com/cila-do-te-jete-vetura-boterore-e-vitit-2016/60%Hourly2015-09-29 09:36
https://kumti.com/aktakuze-ndaj-pese-zyrtareve-te-mtpt-per-krim-te-organizuar-e-korrupsion/60%Hourly2015-09-29 09:31
https://kumti.com/doni-fonde-beni-sikur-luftoni-ekstremizmin/60%Hourly2015-09-29 09:16
https://kumti.com/kosovari-con-ne-vdekje-dy-femijet-nuk-e-duronte-ndarjen-nga-gruaja/60%Hourly2015-09-29 09:11
https://kumti.com/apple-serish-thyen-rekordet-me-shitjet-e-iphone/60%Hourly2015-09-29 09:07
https://kumti.com/vetevaret-nje-27-vjecare-nga-vushtrria/60%Hourly2015-09-29 09:00
https://kumti.com/statistike-perendimi-vuan-nga-pornografia/60%Hourly2015-09-29 08:48
https://kumti.com/kukes-arrestohen-nene-e-bije-per-prostitucion/60%Hourly2015-09-29 08:41
https://kumti.com/avdiu-te-vdekurit-ne-meke-u-trajtuan-me-dinjitet-mediat-manipuluan/60%Hourly2015-09-28 20:15
https://kumti.com/video-islami-a-i-trajton-keq-grate/60%Hourly2015-09-28 19:21
https://kumti.com/video-per-ata-qe-jane-kunder-mbuleses/60%Hourly2015-09-28 19:16
https://kumti.com/video-gjendja-e-islamit-ne-kosove/60%Hourly2015-09-28 19:14
https://kumti.com/video-islami-ka-vlera-mos-u-komplekso/60%Hourly2015-09-28 19:11
https://kumti.com/ndodh-ne-france-per-shkak-te-mishit-te-derrit-rreth-te-kuq-ne-qafe-nxenesve-muslimane-dhe-hebrenj/60%Hourly2015-09-28 13:14
https://kumti.com/skamja-qoj-ne-vetevrasjen-e-48-veteraneve/60%Hourly2015-09-28 13:00
https://kumti.com/pacientja-kerkon-20-mije-euro-per-sherim-ministria-i-jep-2200/60%Hourly2015-09-28 12:43
https://kumti.com/rreth-5-500-refugjat-ne-dite-futen-ne-maqedoni-nga-greqia/60%Hourly2015-09-28 12:40
https://kumti.com/klopp-njeriu-i-duhur-per-bayernin/60%Hourly2015-09-28 12:39
https://kumti.com/casillas-portieri-me-i-mire-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Hourly2015-09-28 12:37
https://kumti.com/testohen-ne-uje-iphone-6s-dhe-6s-plus/60%Hourly2015-09-28 12:32
https://kumti.com/deshmia-e-nje-refugjati-sirian-si-na-shpetoi-nje-polic-shqiptar/60%Hourly2015-09-28 12:29
https://kumti.com/princi-saudit-e-gjuaj-shejtanin-nga-xhipi-video/60%Hourly2015-09-28 12:23
https://kumti.com/kush-cfare-i-garanton-siguri-garantuesit-te-sigurise-forces-se-sigurise-se-kosoves/60%Hourly2015-09-28 12:02
https://kumti.com/imami-i-shqipes/60%Hourly2015-09-28 11:57
https://kumti.com/lexonte-liber-per-terrorizmin-studenti-arrestohet-si-terrorist/60%Hourly2015-09-28 11:55
https://kumti.com/tusk-perkrah-rrugen-eurointegruese-te-kosoves/60%Hourly2015-09-28 07:00
https://kumti.com/ne-istog-shenohet-dita-e-molles/60%Hourly2015-09-28 06:57
https://kumti.com/ministri-i-mbrojtjes-jolevski-ne-vizite-zyrtare-ne-shba/60%Hourly2015-09-28 06:52
https://kumti.com/shkoder-burri-plagos-me-thike-gruan/60%Hourly2015-09-28 06:49
https://kumti.com/delegati-apostolik-i-vatikanit-sot-ne-kosove/60%Hourly2015-09-28 06:41
https://kumti.com/apex-biznes-me-shantazhe-e-kercenime/60%Hourly2015-09-28 06:37
https://kumti.com/kosovaret-217-milione-euro-per-ilace/60%Hourly2015-09-28 06:33
https://kumti.com/delegacioni-kosovar-150-mije-euro-shpenzime-per-tri-dite-ne-new-york/60%Hourly2015-09-28 06:29
https://kumti.com/davutoglu-mbeshtet-anetaresimin-e-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-09-28 06:27
https://kumti.com/arrestohen-dy-te-mitur-per-zjarrvenie-te-qellimshme-ne-xhamine-e-londres/60%Hourly2015-09-27 21:43
https://kumti.com/suedezet-u-thone-po-refugjateve/60%Hourly2015-09-27 21:42
https://kumti.com/takohen-kryetaret-e-organizimeve-boterore-te-haxhit/60%Hourly2015-09-27 21:38
https://kumti.com/perleshje-te-reja-ne-xhamine-al-aksa/60%Hourly2015-09-27 21:32
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-katalunja-exit-polls-partite-pro-pavaresise-mazhorance-absolute/60%Hourly2015-09-27 21:29
https://kumti.com/seria-a-ndalet-interi-fiorentina-fiton-1-4-ne-san-siro/60%Hourly2015-09-27 21:25
https://kumti.com/3-persona-humben-jeten-nga-nje-sulm-terrorist-ne-sirnak-te-turqise/60%Hourly2015-09-27 21:20
https://kumti.com/ban-ki-moon-hungaria-te-respektoje-te-drejtat-e-njeriut-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-27 21:19
https://kumti.com/gjigandi-i-modes-hm-me-koleksion-per-femrat-me-shami/60%Hourly2015-09-27 21:15
https://kumti.com/demantohet-lajmi-per-bllokimin-e-hanxhinjve-kosovare-ata-jane-mire/60%Hourly2015-09-27 21:12
https://kumti.com/nje-person-humb-jeten-pasi-automjeti-doli-nga-rruga/60%Hourly2015-09-27 21:03
https://kumti.com/pensionistet-e-maqedonise-tani-do-te-marrin-621-denare-me-shume/60%Hourly2015-09-27 21:01
https://kumti.com/le-te-imagjinojme-nje-bote-pa-muslimanet/60%Hourly2015-09-27 20:50
https://kumti.com/google-feston-17-vjetorin-e-themelimit/60%Hourly2015-09-27 20:07
https://kumti.com/young-united-synon-te-fitoje-kater-trofe-kete-sezon/60%Hourly2015-09-27 20:06
https://kumti.com/vizatimi-i-sirianes-se-vogel-qe-po-trondite-gjermanine-dhe-boten/60%Hourly2015-09-27 20:03
https://kumti.com/danezet-kerkojne-sherr-hapin-ekspozite-me-karikatura-te-pejgamberit-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2015-09-27 20:00
https://kumti.com/shantazh-14-vjecares-bej-seks-me-mua-ose-tregoj-qe-sje-e-virgjer/60%Hourly2015-09-27 19:55
https://kumti.com/pushtetaret-i-punesojne-dashnoret-neper-shkolla/60%Hourly2015-09-27 19:48
https://kumti.com/shkaterrohet-rrjeti-i-shperndarjes-se-kanabisit-ne-tirane/60%Hourly2015-09-27 19:46
https://kumti.com/26280/60%Hourly2015-09-27 19:42
https://kumti.com/video-tre-mentalitete-ne-shkup-pajtimi-i-gjaqeve/60%Hourly2015-09-27 17:04
https://kumti.com/video-sahabiu-i-cili-e-pa-nje-grua-te-zhveshur-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-09-27 16:58
https://kumti.com/video-shteti-islam-shkurtimisht/60%Hourly2015-09-27 16:55
https://kumti.com/video-betohet-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-09-27 16:49
https://kumti.com/video-emri-allah-ne-domate/60%Hourly2015-09-27 16:45
https://kumti.com/video-fudbollistet-shqiptare-qe-shfaqin-elemente-islame/60%Hourly2015-09-27 16:40
https://kumti.com/video-mospajtimet-ne-xhami-gjenerata-e-vjeter-vs-gjenerata-e-re/60%Hourly2015-09-27 16:35
https://kumti.com/video-pse-po-humbim-ndryshohu/60%Hourly2015-09-27 16:08
https://kumti.com/video-nje-gjermane-pranon-islamin-ne-shkup-te-hoxhe-bedri-lika/60%Hourly2015-09-27 16:00
https://kumti.com/rektori-i-usht-se-ameti-festa-e-kurban-bajramit-eshte-feste-e-flijimit/60%Hourly2015-09-27 13:38
https://kumti.com/mesazhi-i-h-sulejman-rexhepit-per-kurban-bajram/60%Hourly2015-09-27 13:37
https://kumti.com/jakupi-me-haxhinjte-ndodhemi-ne-arafat/60%Hourly2015-09-27 13:35
https://kumti.com/burreria-strugane-ja-si-falet-gjaku-i-djalit-ne-xhami/60%Hourly2015-09-27 13:34
https://kumti.com/muftinia-e-gostivarit-ndane-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/60%Hourly2015-09-27 13:32
https://kumti.com/kriza-godet-edhe-rritet-e-festes-se-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-27 13:31
https://kumti.com/5-gjerat-qe-e-karakterizojne-festen-e-bajramit-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-27 13:30
https://kumti.com/kosove-festohet-kurban-bajrami/60%Hourly2015-09-27 13:28
https://kumti.com/festa-e-kurban-bajramit-po-kremtohet-edhe-ne-shqiperi/60%Hourly2015-09-27 13:27
https://kumti.com/lugina-ne-feste-shenon-kurban-bajramin/60%Hourly2015-09-27 13:26
https://kumti.com/zanafilla-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-27 13:25
https://kumti.com/rexhepi-uron-besimtaret-musliman/60%Hourly2015-09-27 13:24
https://kumti.com/urim-nga-kryeministri-gruevski-me-rastin-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-27 13:23
https://kumti.com/zvicerani-qe-deshiron-ta-fuse-fene-islame-ne-suaza-shteterore/60%Hourly2015-09-27 13:21
https://kumti.com/ivanov-ne-lutjen-e-bajramit-ne-xhamine-ne-shuto-orizare/60%Hourly2015-09-27 13:20
https://kumti.com/mesazh-urimi-i-kryetarit-te-rdk-se-memedi-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-27 13:19
https://kumti.com/kriza-me-refugjatet-ke-j-per-maqedoine-17-milione-e-jo-700-miliarde-euro/60%Hourly2015-09-27 13:18
https://kumti.com/kryetari-i-lr-pdsh-ziadin-sela-uron-besimtaret-mysliman/60%Hourly2015-09-27 13:16
https://kumti.com/ivanovi-dhe-cavkov-bisedojne-per-krizen-me-emigrantet/60%Hourly2015-09-27 13:15
https://kumti.com/me-shume-se-700-te-vdekur-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-09-27 13:14
https://kumti.com/perurohet-ura-ne-kumanove-qe-u-ndertua-me-nismen-e-levizjes-besa/60%Hourly2015-09-27 13:13
https://kumti.com/hoxha-zekirija-kadriu-haxhileret-nga-maqedonia-jane-shendosh-e-mire/60%Hourly2015-09-27 13:11
https://kumti.com/bilanci-tragjik-717-viktima-ne-pelegrinazhin-e-haxhit-805-te-tjere-te-plagosur/60%Hourly2015-09-27 13:10
https://kumti.com/jakupi-haxhileret-e-maqedonise-jane-shendoshe-e-mire/60%Hourly2015-09-27 13:09
https://kumti.com/bfi-pritje-per-kurban-bajram/60%Hourly2015-09-27 13:08
https://kumti.com/kurban-bajrami-sofer-me-te-bollshme-per-nevojtaret/60%Hourly2015-09-27 13:07
https://kumti.com/si-e-festuan-refugjatet-kurban-bajramin/60%Hourly2015-09-27 13:06
https://kumti.com/ppd-uron-besimtaret-per-kurban-bajram/60%Hourly2015-09-27 13:05
https://kumti.com/asnje-haxhi-nga-maqedonia-nuk-e-peson-ne-tragjedine-e-mekes/60%Hourly2015-09-27 13:04
https://kumti.com/turqia-dhuron-700-kurbane-per-familjet-ne-nevoje-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-27 13:03
https://kumti.com/refugjatet-ne-kete-bajram-na-mungojne-familjet-dhe-shtepite-tona/60%Hourly2015-09-27 13:02
https://kumti.com/rreth-4-400-emigrante-nga-gjevgjelia-kane-arritur-ne-tabanovce/60%Hourly2015-09-27 13:00
https://kumti.com/treni-i-femijeve-per-bajram-solli-gezim-per-femijet-e-gostivarit/60%Hourly2015-09-27 12:59
https://kumti.com/refugjatet-preokupim-i-ivanovit-dhe-erdoganit/60%Hourly2015-09-27 12:57
https://kumti.com/maqedonine-e-pret-fluks-i-ri-refugjatesh/60%Hourly2015-09-27 12:56
https://kumti.com/xhaferi-dhe-sinani-vizituan-kampin-e-refugjateve-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-27 12:54
https://kumti.com/si-i-kalon-ditet-komandant-sokoli-ne-burgun-e-manastirit/60%Hourly2015-09-27 12:52
https://kumti.com/bfi-ndane-mishin-e-kurbaneve-per-skamnoret/60%Hourly2015-09-27 12:49
https://kumti.com/tomiq-refugjatet-nuk-do-te-ngelin-as-ne-maqedoni-as-ne-serbi/60%Hourly2015-09-27 12:48
https://kumti.com/cmenduri-ne-kumanove-banoret-mysliman-po-i-frikesohen-vdekjes/60%Hourly2015-09-27 12:46
https://kumti.com/policia-izraelite-perleshet-me-te-rinjte-palestineze/60%Hourly2015-09-27 12:42
https://kumti.com/vrasje-e-trefishte-ne-xhafzotaj-pse-nuk-e-bejne-lajme-kete-portalet-islamofobe/60%Hourly2015-09-27 12:36
https://kumti.com/pllaka-e-sulltan-sulejmanit-ne-kalane-e-lezhes-reagojne-studiuesit-duhet-te-vendosim-heronjte-tane/60%Hourly2015-09-27 12:13
https://kumti.com/pasi-i-ofendoi-haxhileret-ernest-luma-nga-aak-ja-cfare-thote-daut-haradinaj/60%Hourly2015-09-27 12:10
https://kumti.com/tragjedia-ne-haxh-erdogani-e-mbron-arabine-saudite/60%Hourly2015-09-27 12:06
https://kumti.com/hoxhe-ahmed-kalaja-takohet-me-haxhiun-me-te-shkurter-ne-qabe-foto/60%Hourly2015-09-27 12:03
https://kumti.com/a-po-kthehet-ramushi-ka-xhemati-haradinaj-punetoret-e-bashkesise-islame-te-paguhen-nga-buxheti-i-shtetit/60%Hourly2015-09-27 11:59
https://kumti.com/haxhijte-me-bager-genjejne-katolike-arbana-xharra-zeri-berat-buzhalla-express/60%Hourly2015-09-27 11:47
https://kumti.com/plani-doredhene-i-zuckerbergut-internet-neper-kampet-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-27 11:40
https://kumti.com/andi-lila-sexhde-midis-athines-foto/60%Hourly2015-09-27 11:40
https://kumti.com/ismaili-optimist-para-turneut-ne-sllovaki/60%Hourly2015-09-27 11:40
https://kumti.com/rokerja-me-ferexhe-video/60%Hourly2015-09-27 11:36
https://kumti.com/alma-lama-kunder-ramushit-i-cili-tha-se-hoxhallaret-duhet-paguar-nga-shteti/60%Hourly2015-09-27 11:35
https://kumti.com/tragjedia-e-radhes-permbytet-varka-me-refugjate-17-te-vdekur/60%Hourly2015-09-27 11:25
https://kumti.com/fytyra-jo-njerezore-e-europes/60%Hourly2015-09-27 11:21
https://kumti.com/kreu-veprime-te-turpshme-me-te-mituren-arrestohet-68-vjecari/60%Hourly2015-09-27 11:09
https://kumti.com/londer-perfshihet-nga-flaket-xhamia-me-e-madhe-e-europes/60%Hourly2015-09-27 11:07
https://kumti.com/rama-ne-okb-jam-katolik-kam-djale-ortodoks-dhe-grua-myslimane/60%Hourly2015-09-27 11:03
https://kumti.com/kuci-qeveria-ka-ndare-per-komunen-e-junikut-vetem-nga-12-euro-per-koke-banori/60%Hourly2015-09-27 10:57
https://kumti.com/punet-e-merzitshme-te-shtepise-jane-te-shkelqyeshme-per-shendetin-mental/60%Hourly2015-09-27 10:54
https://kumti.com/papa-liria-fetare-eshte-ne-rrezik/60%Hourly2015-09-27 10:46
https://kumti.com/cilesia-e-arsimit-ne-kosove-nuk-garanton-te-ardhme-te-sigurt-per-qytetaret/60%Hourly2015-09-27 10:44
https://kumti.com/korrupsioni-e-burokracia-po-e-ngufasin-ekonomine/60%Hourly2015-09-27 10:41
https://kumti.com/krim-i-trefishte-ne-shijak-burri-vret-gruan-vjehrrin-dhe-veten/60%Hourly2015-09-27 10:17
https://kumti.com/perse-ndodhi-tragjedia-ne-mekke/60%Hourly2015-09-26 10:20
https://kumti.com/nena-tereze-me-u-cfare-flamuri-u-varros/60%Hourly2015-09-26 10:17
https://kumti.com/theren-me-thike-dy-persona-ne-prizren-dergohen-ne-spital/60%Hourly2015-09-26 10:11
https://kumti.com/kamera-raven-4k-e-vecante-per-dron/60%Hourly2015-09-26 10:09
https://kumti.com/nje-dite-e-sokolit-ne-burgun-e-manastirit/60%Hourly2015-09-26 10:07
https://kumti.com/po-duhet-shpetuar-assadin/60%Hourly2015-09-26 10:02
https://kumti.com/cka-u-be-me-xhamine-e-madhe/60%Hourly2015-09-26 09:41
https://kumti.com/video-vodhen-djathe-me-vlere-785-mije-euro-pranga-2-shqiptareve/60%Hourly2015-09-26 09:33
https://kumti.com/i-suspenduari-ne-mpb-emerohet-menaxher-ne-ujesjellesin-prishtina/60%Hourly2015-09-26 09:26
https://kumti.com/lajm-i-fundit-hoxhe-sadullah-bajrami-eshte-shendoshe-e-mire-disa-media-genjejne/60%Hourly2015-09-25 17:29
https://kumti.com/video-refugjatet-e-sirise/60%Hourly2015-09-25 16:56
https://kumti.com/video-biznis-me-sevape/60%Hourly2015-09-25 16:51
https://kumti.com/video-nese-ateisti-te-rendon-me-fjale-si-te-sillemi-me-te/60%Hourly2015-09-25 16:47
https://kumti.com/video-allahu-i-ruajte-shqiptaret/60%Hourly2015-09-25 16:44
https://kumti.com/video-nene-e-bije-pranojne-islamin-prane-hoxhe-fatmir-latifit/60%Hourly2015-09-25 16:35
https://kumti.com/pse-fatmir-limaj-nuk-e-fale-me-bajramin/60%Hourly2015-09-25 16:29
https://kumti.com/kamishi-e-fali-bajramin-ne-xhamine-e-shipolit/60%Hourly2015-09-25 16:25
https://kumti.com/video-pse-ka-disa-kritika-per-shejh-albanin/60%Hourly2015-09-25 16:19
https://kumti.com/video-per-ata-qe-vjedhin-statuse-ne-facebook/60%Hourly2015-09-25 16:14
https://kumti.com/video-ceshtja-e-sufistave/60%Hourly2015-09-25 16:09
https://kumti.com/personalitete-te-famshme-qe-u-konvertuan-ne-islam/60%Hourly2015-09-25 16:03
https://kumti.com/nju-jork-per-here-te-pare-femijet-myslimane-marrin-pushim-nga-shkollat-per-bajram/60%Hourly2015-09-25 13:06
https://kumti.com/islam-gjithandej-kisha-uron-per-bajram/60%Hourly2015-09-25 13:00
https://kumti.com/kelmendi-hoxhallaret-u-arrestuan-se-nuk-e-perkrahen-pdk-ne/60%Hourly2015-09-25 12:48
https://kumti.com/skandal-xhabir-hamiti-shfrytzon-tragjedine-ne-mekke-per-ti-sulmuar-ulemate-turp/60%Hourly2015-09-25 12:44
https://kumti.com/mercedes-sulmon-bentleyn/60%Hourly2015-09-25 12:06
https://kumti.com/erdogan-flet-shqip-ja-urimi-i-tij-per-kurban-bajramin-foto/60%Hourly2015-09-25 12:00
https://kumti.com/arafat-ku-koha-dhe-bota-behen-nje/60%Hourly2015-09-25 11:57
https://kumti.com/video-qortimi-i-babait-pse-nuk-shkonte-per-ta-mesu-hifzin-ngjarje-ne-tetove/60%Hourly2015-09-23 20:15
https://kumti.com/video-adasi-djaloshi-i-krishtere-dhe-profeti-ngjarje/60%Hourly2015-09-23 20:11
https://kumti.com/video-a-erdhe-islami-me-shpate/60%Hourly2015-09-23 20:06
https://kumti.com/video-ndegjo-xhehnemliu-cfare-deshirash-do-te-ket/60%Hourly2015-09-23 19:59
https://kumti.com/video-jehudite-ne-amerike/60%Hourly2015-09-23 19:54
https://kumti.com/video-300-milion-dollare-i-len-per-vakef/60%Hourly2015-09-23 19:49
https://kumti.com/video-dhikri-nepermjet-vallezimit-bindje-sufiste/60%Hourly2015-09-23 19:44
https://kumti.com/video-cokollada-dhurate-komike/60%Hourly2015-09-23 19:37
https://kumti.com/video-mulla-osmani-i-drenices-ia-mbyll-gojen-arbana-xharres/60%Hourly2015-09-23 19:17
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-nuk-kursejne-askend-vrasin-nje-tetembedhjetevjecare-palestineze/60%Hourly2015-09-23 14:08
https://kumti.com/flamuri-kombetare-ne-qabe-foto/60%Hourly2015-09-23 14:03
https://kumti.com/100000-britanike-kane-perqafuar-islamin-shume-pej-tyre-femra/60%Hourly2015-09-23 14:01
https://kumti.com/trump-i-dua-myslimanet/60%Hourly2015-09-23 13:58
https://kumti.com/kjo-eshte-xhamia-e-sulltan-sulejmanit-ne-greqi/60%Hourly2015-09-23 13:52
https://kumti.com/buzqeshje-nga-mekka-hoxhe-ahmed-kalaja-foto/60%Hourly2015-09-23 13:49
https://kumti.com/mitropliti-i-malit-te-zi-car-lazari-dhe-skenderbeu-luftuan-per-te-njejtin-ideal/60%Hourly2015-09-23 13:46
https://kumti.com/u-shperndane-ndihma-te-xhamia-e-shipolit-hoxhe-fatmir-latifaj/60%Hourly2015-09-23 13:40
https://kumti.com/meke-pesemije-kamera-dhe-100-mije-forca-policore/60%Hourly2015-09-23 13:34
https://kumti.com/ne-indonezi-per-te-shkuar-ne-haxh-duhet-pritur-prej-10-deri-ne-30-vite/60%Hourly2015-09-23 13:31
https://kumti.com/haxhileret-shqiptare-ne-arafat-foto/60%Hourly2015-09-23 13:25
https://kumti.com/pranon-islamin-rinaldi/60%Hourly2015-09-23 13:09
https://kumti.com/erdogan-detyron-putinin-te-zbathet-para-se-me-hy-ne-xhami/60%Hourly2015-09-23 13:05
https://kumti.com/partia-fjala-uron-festen-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-23 13:01
https://kumti.com/i-ndrrohet-mbuloja-qabes-gjat-qepjes-ndihmoi-hoxhe-shefqet-krasniqi/60%Hourly2015-09-23 12:55
https://kumti.com/ali-ahmeti-kurban-bajrami-rast-per-te-reflektuar-mbi-jeten-tone/60%Hourly2015-09-23 12:51
https://kumti.com/jashari-begatia-e-allahut-qofte-me-ju-urime-festa-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-23 12:49
https://kumti.com/ministri-jolevski-mesazh-urimi-me-rastin-e-festes-se-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-23 12:48
https://kumti.com/zaev-do-ti-dorezoje-bombat-per-monstren-te-prokurori-special/60%Hourly2015-09-23 12:46
https://kumti.com/usht-dhe-universiteti-turk-karamanoglu-projekte-shkencore-per-fonde-nga-be/60%Hourly2015-09-23 12:44
https://kumti.com/kumanova-sdo-te%cc%88-preket-nga-prokurorja-speciale/60%Hourly2015-09-23 12:43
https://kumti.com/ke-per-refugjatet-24-mln-euro-maqedonise-per-perballje-me-krizen/60%Hourly2015-09-23 12:42
https://kumti.com/kroacia-bllokon-emigrantet-maqedonia-dhe-serbia-senduic/60%Hourly2015-09-23 12:40
https://kumti.com/emigrantet-han-mbron-shtetet-e-ballkanit-perendimor/60%Hourly2015-09-23 12:39
https://kumti.com/pacienti-maqedonas-falenderon-mjekun-shqiptar-ahmed-muhamedi/60%Hourly2015-09-23 12:37
https://kumti.com/dita-e-pare-e-kurban-bajramit-dite-jo-pune-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-23 12:28
https://kumti.com/levizja-besa-dyert-jane-te-hapura-per-secilin/60%Hourly2015-09-23 12:26
https://kumti.com/a-meriton-maqedonia-24-milion-euro-per-dajakun-qe-ua-dha-refugjateve/60%Hourly2015-09-23 12:17
https://kumti.com/ppd-i-pergjigjet-pozitivisht-fteses-se-levizjes-besa/60%Hourly2015-09-23 12:11
https://kumti.com/tomovska-institucionet-shteterore-po-injorojne-tabanocin-dhe-problemin-me-refugjatet-aty/60%Hourly2015-09-23 12:09
https://kumti.com/rexhepi-ojq-te-krishtere-po-tentojne-te-shperndajne-krishterimin-te-refugjatet-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-23 12:08
https://kumti.com/rdk-refuzon-propozimin-e-levizjes-besa/60%Hourly2015-09-23 12:06
https://kumti.com/nje-ekip-nga-komisioni-evropian-se-bashku-me-ekspert-nga-maqedonia-nga-e-hena-do-te-vleresojne-nevojat-e-resurseve-njerezore-dhe-ndihmes-financiare-qe-do-ti-duhen-pushtetareve-per-menaxhimin-me-krize/60%Hourly2015-09-23 12:02
https://kumti.com/djali-23-vjecar-rrah-babain-68-vjecar-ne-xhepcishte-te-tetoves-2/60%Hourly2015-09-23 12:00
https://kumti.com/bfi-dhe-bik-ne-sherbim-te-kombit-dhe-fese/60%Hourly2015-09-23 11:54
https://kumti.com/levizja-besa-nigishtan-jemi-perkrah-keshillit-te-prinderve/60%Hourly2015-09-23 11:52
https://kumti.com/neser-dite-jo-pune-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-23 11:49
https://kumti.com/kosove-katoliku-nga-klina-pastrone-xhamat-e-xhamise/60%Hourly2015-09-23 11:46
https://kumti.com/neser-eshte-festa-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-23 11:43
https://kumti.com/ne-prag-te-bajramit-akt-fisnik-familja-musliu-fal-gjakun-e-birit-te-vrare/60%Hourly2015-09-23 11:40
https://kumti.com/video-nje-dit-para-bajramit-inagurohet-xhamia-e-madhe-ne-qender-te-moskes/60%Hourly2015-09-23 11:34
https://kumti.com/u-realizua-raundi-i-njezet-e-nje-nga-projekti-gostivari-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-23 11:25
https://kumti.com/han-maqedonia-te-ndihmohet-nga-brukseli/60%Hourly2015-09-23 11:23
https://kumti.com/menduh-thaci-uron-besimtaret-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-23 11:20
https://kumti.com/mbi-50-perqind-e-shqiptareve-te-maqedonise-nuk-i-besojn-asnje-politikani/60%Hourly2015-09-23 11:18
https://kumti.com/qy-qy-qy-shoqata-per-mbrojtjen-e-kafsheveeden-kerkon-qe-te-mos-therren-kurbanet/60%Hourly2015-09-23 11:06
https://kumti.com/eshte-ulur-numri-i-refugjateve-gjate-diteve-te-fundit/60%Hourly2015-09-23 11:03
https://kumti.com/islami-ateizmi-dhe-modernizmi-i-zhizhek-botohet-edhe-ne-maqedonisht/60%Hourly2015-09-23 11:02
https://kumti.com/hoxha-nga-shkupi-shpallet-veteran-i-ish-uck-se-nga-kosova/60%Hourly2015-09-23 10:58
https://kumti.com/gocevski-kriza-e-refugjateve-mund-ta-ndryshoje-demografine-e-maqedonise/60%Hourly2015-09-22 19:48
https://kumti.com/monstra-familjaret-shpresojne-te-prokuroria-speciale/60%Hourly2015-09-22 19:45
https://kumti.com/tmro-han-po-do-qe-ta-ndryshoje-karakterin-maqedonas-te-shtetit-tone/60%Hourly2015-09-22 19:43
https://kumti.com/shkupit-i-shtohet-edhe-nje-hafiz-i-kuranit-jasin-abdullahu/60%Hourly2015-09-22 19:41
https://kumti.com/levizja-besa-kjo-levizje-aziatike-deklarate-raciste-nga-bdi/60%Hourly2015-09-22 19:36
https://kumti.com/87-307-refugjat-kane-kaluar-neper-maqedoni-ne-tri-muajt-e-fundit/60%Hourly2015-09-22 19:28
https://kumti.com/ivanov-greqia-mori-450-milion-euro-per-refugjatet-ne-vetem-90-000-euro/60%Hourly2015-09-22 19:26
https://kumti.com/dy-nenshtetas-te-huaj-ilegalisht-jane-futur-ne-maqedoni-me-grupin-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-22 19:25
https://kumti.com/vazhdon-fluksi-i-migranteve-ne-evrope/60%Hourly2015-09-22 19:19
https://kumti.com/ankohet-ivanovi-evropa-na-la-vetem/60%Hourly2015-09-22 19:18
https://kumti.com/2120-refugjat-jane-futur-ne-maqedoni-brenda-24-oreve/60%Hourly2015-09-22 19:16
https://kumti.com/policia-maqedonase-i-ka-rrahur-refugjatet-me-metoda-nga-goli-otok/60%Hourly2015-09-22 19:14
https://kumti.com/zbulohen-dhe-konfiskohen-160-rrenje-kanabis-ne-kercove/60%Hourly2015-09-22 19:13
https://kumti.com/nje-tetovar-i-dehur-e-ka-rrahur-gruan-e-tij-me-pllake-prej-mermeri/60%Hourly2015-09-22 19:10
https://kumti.com/hilal-ndihmon-12-mije-refugjate/60%Hourly2015-09-22 19:09
https://kumti.com/komuna-e-gostivarit-perkrah-aktivitetin-e-kurban-bajramit-te-sektorit-te-femres-myslimane/60%Hourly2015-09-22 19:06
https://kumti.com/neser-ne-rruget-e-shkupit-do-te-shperndahet-bakllavaja-e-kurban-bajramit/60%Hourly2015-09-22 19:02
https://kumti.com/ish-gjykatesi-jusufi-mbeshtet-keshillin-mbipartiak-te-iniciuar-nga-levizja-besa/60%Hourly2015-09-22 19:00
https://kumti.com/bfi-namazi-i-kurban-bajramit-falet-te-enjten-ne-fillim-prej-ora-7-e-10-min/60%Hourly2015-09-22 18:58
https://kumti.com/kaos-me-refugjatet-ne-kroaci/60%Hourly2015-09-22 18:56
https://kumti.com/avokati-i-popullit-shtrenjtimi-i-biletave-per-refugjatet-eshte-diskriminim/60%Hourly2015-09-22 18:50
https://kumti.com/edhe-kjo-u-nij-ne-kosove-pleqte-e-braktisur-nga-familja/60%Hourly2015-09-22 18:45
https://kumti.com/kosove-kurban-bajrami-te-enjten-me-24-shtator/60%Hourly2015-09-22 18:37
https://kumti.com/dren-kasapolli-i-humb-kuleta-me-2500-por/60%Hourly2015-09-22 15:58
https://kumti.com/video-ja-pse-hoxhe-shefqet-krasniqi-thote-se-nuk-eshte-haram-femra-me-ushtru-karate/60%Hourly2015-09-22 12:17
https://kumti.com/haxhileret-para-nje-dite-te-madhe/60%Hourly2015-09-22 10:55
https://kumti.com/zbulohen-tradhtaret-e-grupit-te-kumanoves-beqa-ejupi-dhe-arifi-nga-cairi/60%Hourly2015-09-22 10:34
https://kumti.com/gafa-e-bushatit-fton-ne-takim-izraelin-dhe-palestinen/60%Hourly2015-09-22 10:13
https://kumti.com/dita-e-kurban-bajramit-te-enjten-me-24-shtator/60%Hourly2015-09-22 10:11
https://kumti.com/vv-na-sulmuan-djemte-e-sabit-gecit/60%Hourly2015-09-22 00:07
https://kumti.com/tregime-vajza-dhe-celulari/60%Hourly2015-09-21 22:00
https://kumti.com/lexo-cfare-tha-alphonse-de-lamartine-per-profetin-muhammed-alejhi-selam/60%Hourly2015-09-21 21:40
https://kumti.com/tv-21-m-mbledh-islamofobat-e-maqedonise-ne-shkup/60%Hourly2015-09-21 21:15
https://kumti.com/video-pejgamberi-eshte-gjalle-sipas-disa-sufistave/60%Hourly2015-09-21 19:31
https://kumti.com/video-nuk-do-ti-lejojme-me-vizitu-qaben-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-09-21 19:24
https://kumti.com/video-cka-e-keshilloi-hoxhe-ekrem-avdiu-hoxhen-ferid-selimi-ne-medine/60%Hourly2015-09-21 19:17
https://kumti.com/video-shteti-dhe-nataliteti-i-maqedonasve/60%Hourly2015-09-21 19:08
https://kumti.com/jahjaga-vlereson-raportet-kosove-kuvajt/60%Hourly2015-09-21 13:34
https://kumti.com/skandal-300-mije-euro-u-investuan-per-ndertimin-e-shkolles-nuk-ka-nxenes/60%Hourly2015-09-21 13:32
https://kumti.com/bibliotekat-e-10-shkollave-te-prishtines-pasurohen-me-35-mije-libra/60%Hourly2015-09-21 13:30
https://kumti.com/rusia-gati-per-trupa-tokesore-ne-siri/60%Hourly2015-09-21 13:29
https://kumti.com/bellerin-jam-i-lumtur-me-largimin-nga-barcelona/60%Hourly2015-09-21 13:27
https://kumti.com/nje-ne-pranga-se-ngacmoi-seksualisht-te-mituren/60%Hourly2015-09-21 13:25
https://kumti.com/delawie-forcimi-i-sundimit-te-ligjit-ne-kosove-prioritet/60%Hourly2015-09-21 13:23
https://kumti.com/kosova-rremben-dy-medalje-te-arta-ne-turneun-e-boksit-ne-sarajeve/60%Hourly2015-09-21 13:03
https://kumti.com/hillary-clinton-ka-kerkuar-nga-shba-te-te-pranojne-65-000-refugjate/60%Hourly2015-09-21 13:00
https://kumti.com/kuvajti-perkrahes-i-aspiratave-te-kosoves/60%Hourly2015-09-21 12:56
https://kumti.com/aksident-ne-mazgit-nje-femer-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Hourly2015-09-21 12:54
https://kumti.com/thaci-lideri-me-i-urryer-ne-mediat-serbe/60%Hourly2015-09-21 12:51
https://kumti.com/sikur-te-mos-ishim-qenie-njerezore-deshmi-e-refugjatit-per-sjelljen-e-autoriteteve-ne-maqedonise/60%Hourly2015-09-21 12:42
https://kumti.com/ja-si-te-ruani-baterine-e-iphone-mos-e-karikoni-gjate-nates/60%Hourly2015-09-21 12:41
https://kumti.com/arrestohet-nipi-i-reformatorit-te-bdi-se-rafis-aliti/60%Hourly2015-09-21 12:31
https://kumti.com/qelizat-burimore-mund-te-ndihmojne-kunder-obesitetit/60%Hourly2015-09-21 12:26
https://kumti.com/mercedes-planifikon-rival-per-tesla-model-s/60%Hourly2015-09-21 12:24
https://kumti.com/gjate-24-oreve-te-fundit-ne-austri-kane-hyre-11-000-refugjate/60%Hourly2015-09-21 12:23
https://kumti.com/u-shpallen-denimet-ndaj-4-ish-zyrtareve-te-mti-se/60%Hourly2015-09-21 12:22
https://kumti.com/tigri-mbyt-mbikqyresen-e-kopshtit-zoologjik/60%Hourly2015-09-21 12:18
https://kumti.com/gruevski-pritet-si-hero-shqiptaret-ia-harrojne-historine/60%Hourly2015-09-21 12:12
https://kumti.com/papa-duket-se-jemi-ne-prag-te-luftes-se-trete-boterore/60%Hourly2015-09-21 12:09
https://kumti.com/haradinaj-marreveshjet-me-serbine-dhe-malin-e-zi-te-demshme/60%Hourly2015-09-21 12:07
https://kumti.com/200-xhami-per-refugjatet-gjermania-refuzon-oferten-saudite/60%Hourly2015-09-21 12:06
https://kumti.com/aksidentohet-per-vdekje-motociklisti-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/60%Hourly2015-09-21 12:00
https://kumti.com/kurbanet-mund-te-prehen-vetem-tek-tregu-i-kafsheve/60%Hourly2015-09-21 11:59
https://kumti.com/shokuse-behet-baba-ne-moshen-13-vjecare-foto/60%Hourly2015-09-21 11:57
https://kumti.com/meka-ne-vitin-1953-foto/60%Hourly2015-09-21 11:55
https://kumti.com/carlos-tevez-i-thyen-kemben-kundershtarit-kujdes-pamje-te-renda/60%Hourly2015-09-20 23:23
https://kumti.com/kanada-pegida-organizon-proteste-anti-islame/60%Hourly2015-09-20 23:18
https://kumti.com/a-mund-ta-shijojme-pa-frike-orizin/60%Hourly2015-09-20 22:58
https://kumti.com/pajisja-e-re-nexus-me-hapesire-te-madhe/60%Hourly2015-09-20 22:56
https://kumti.com/politikani-amerikan-nuk-duhet-lejuar-qe-nje-mysliman-te-behet-president/60%Hourly2015-09-20 22:54
https://kumti.com/video-policia-amerikane-vret-shoferin-nga-helikopteri/60%Hourly2015-09-20 22:44
https://kumti.com/syriza-e-aleksis-ciprasit-fiton-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-greqi/60%Hourly2015-09-20 22:40
https://kumti.com/video-musa-ibn-nuseir-cliruesi-i-spanjes/60%Hourly2015-09-20 16:33
https://kumti.com/video-ata-qe-e-ndrrojn-kiblen-per-interesa-te-caktume/60%Hourly2015-09-20 16:25
https://kumti.com/video-ata-qe-genjejne-ne-emer-te-ebu-hanifes/60%Hourly2015-09-20 16:18
https://kumti.com/video-tentim-per-vrasje-ndaj-pejgamberit-nga-jehudite-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-09-20 16:11
https://kumti.com/video-bebja-e-lindur-me-cifel-predhe-ne-koke/60%Hourly2015-09-19 17:06
https://kumti.com/kapen-ne-athin-320-kg-droge-qe-vinte-nga-shqiperia/60%Hourly2015-09-19 16:59
https://kumti.com/zouma-gol-per-chelsea-sexhde-per-allahun/60%Hourly2015-09-19 16:59
https://kumti.com/bayerni-fiton-me-lehtesi/60%Hourly2015-09-19 15:50
https://kumti.com/a-prishet-bateria-e-iphone-it-nese-e-rimbushni-gjate-nates/60%Hourly2015-09-19 15:49
https://kumti.com/ngrahi-kerrit-e-leje-telefonin/60%Hourly2015-09-19 15:48
https://kumti.com/prerja-e-kurbaneve-te-behet-ne-menyre-te-organizuar-dhe-kontrolluar/60%Hourly2015-09-19 15:43
https://kumti.com/dhunoi-motren-me-mjete-te-forta-arrestohet-tropojani-28-vjecar/60%Hourly2015-09-19 15:31
https://kumti.com/cristiano-ronaldo-dore-per-dore-me-refugjatin-sirian-qe-e-shkelmoj-hungarezja/60%Hourly2015-09-19 15:20
https://kumti.com/mediat-e-huaja-shqiperia-do-te-pranoje-75-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2015-09-19 15:11
https://kumti.com/video-sfida-haxhi-dhe-arabia/60%Hourly2015-09-19 15:06
https://kumti.com/ymeri-fajeson-policine-per-vdekjen-e-gjermanes-iris-von-der-ehe/60%Hourly2015-09-19 15:03
https://kumti.com/video-friga-dhe-tuta-nga-exhinet/60%Hourly2015-09-19 15:02
https://kumti.com/video-fjale-te-mira-eksperiment-interesant-me-bimet/60%Hourly2015-09-19 14:56
https://kumti.com/haxhileret-kosovare-nga-meka-i-dergojne-mesazh-ernest-lumes/60%Hourly2015-09-19 14:53
https://kumti.com/video-qysh-me-bind-ate-qe-thote-ju-muslimanet-jeni-te-keqinje/60%Hourly2015-09-19 14:50
https://kumti.com/video-nje-gjest-qe-e-nervozoi-profetin-muhammed-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-09-19 14:43
https://kumti.com/shqiptari-vret-vajzen-dhe-burrin-e-saj-gjerman/60%Hourly2015-09-19 14:21
https://kumti.com/hillary-clinton-e-qorton-donald-trump-per-retoriken-anti-muslimane/60%Hourly2015-09-19 14:15
https://kumti.com/harrojini-kamerat-tash-iphone6-po-zevendeson-gjithcka/60%Hourly2015-09-19 13:38
https://kumti.com/vershime-ne-iran-10-vete-te-vdekur/60%Hourly2015-09-19 13:33
https://kumti.com/frckovski-sherbimi-i-izraelit-do-te-duhet-te-dorezoje-gjithcka-qe-posedon-per-paisjet-e-pergjimeve/60%Hourly2015-09-19 13:28
https://kumti.com/djali-23-vjecar-rrah-babain-68-vjecar-ne-xhepcishte-te-tetoves/60%Hourly2015-09-19 13:27
https://kumti.com/nisme-informuese-per-islamin-dhe-kunder-islamofobise-ne-shba/60%Hourly2015-09-19 13:24
https://kumti.com/i-burgosuri-kercenon-me-jete-kerkoi-te-bisedonte-me-zyrtaret-e-burgut/60%Hourly2015-09-19 13:07
https://kumti.com/nena-siriane-une-kthehem-ne-siri-nese-vajzen-ma-dergoni-ne-nje-vend-te-sigurte/60%Hourly2015-09-19 13:06
https://kumti.com/google-me-29-shtator-zbulon-produktet-e-reja/60%Hourly2015-09-19 12:57
https://kumti.com/bizneset-ne-hall-me-fajdexhinjte/60%Hourly2015-09-19 12:52
https://kumti.com/fotoreportazh-ky-eshte-kontinenti-i-gardheve/60%Hourly2015-09-19 12:45
https://kumti.com/postimi-behet-hit-ice-cube-eshte-terroristi-sirian/60%Hourly2015-09-19 12:40
https://kumti.com/pleqte-e-braktisur-nga-familja-video/60%Hourly2015-09-19 12:34
https://kumti.com/tmerr-per-liverpoolin-henderson-mungon-dy-muaj/60%Hourly2015-09-19 12:32
https://kumti.com/ronaldo-dhe-reali-takojne-refugjatin-sirian-te-goditur-nga-kameramania/60%Hourly2015-09-19 12:30
https://kumti.com/goditet-per-vdekje-nje-kembesor-ne-kamenice/60%Hourly2015-09-19 12:29
https://kumti.com/edhe-nje-femije-sirian-mbytet-ne-det/60%Hourly2015-09-19 12:27
https://kumti.com/thaci-ngushellon-emiratet-e-bashkuara-arabe-per-vdekjen-e-sheikut/60%Hourly2015-09-19 12:20
https://kumti.com/video-kryetari-i-shtetit-dhe-imam-jusufi-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-09-18 19:18
https://kumti.com/video-dhurata-e-hoxhes-ferid-selimi-per-maqedonasin-nga-shkupi-ngjarje/60%Hourly2015-09-18 19:13
https://kumti.com/video-a-je-vehabist-hoxho/60%Hourly2015-09-18 19:08
https://kumti.com/video-heqja-e-kokes-ne-emer-te-islamit/60%Hourly2015-09-18 19:01
https://kumti.com/video-arrestohet-23-vjecari-qe-rrahu-mjekun-ne-durres/60%Hourly2015-09-18 17:15
https://kumti.com/fjalimi-i-djalit-mysliman-qe-shpiku-oren-per-te-cilen-u-mendua-se-ishte-bombe-video/60%Hourly2015-09-18 14:52
https://kumti.com/rrefimi-i-monzer-arnautit-shqiptarit-te-sirise-kosova-nuk-u-doli-ne-ndihme-por-i-perbuzi/60%Hourly2015-09-18 14:09
https://kumti.com/ferrari-prezanton-dy-modele-te-vecanta-ne-frankfurt/60%Hourly2015-09-18 12:36
https://kumti.com/ky-eshte-kingu/60%Hourly2015-09-18 12:34
https://kumti.com/fillon-nenshkrimi-i-peticionit-kunder-aks-se-dhe-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Hourly2015-09-18 12:29
https://kumti.com/vrasesi-i-turisteve-ceke-do-jepja-jeten-time-ne-vend-te-atyre/60%Hourly2015-09-18 12:25
https://kumti.com/pas-fyerjes-se-haxhilereve-aak-distancohet-nga-ernest-luma/60%Hourly2015-09-18 10:57
https://kumti.com/arbana-xharra-i-tutet-klikimeve-te-hoxhe-enis-rames/60%Hourly2015-09-18 10:53
https://kumti.com/adoleshenti-qe-shpiku-oren-e-dyshimte-nuk-kthehet-me-ne-shkolle/60%Hourly2015-09-18 09:54
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-i-ftuar-i-vecante-ne-arabine-saudite/60%Hourly2015-09-17 23:28
https://kumti.com/erdogan-kritikon-rusine-per-ndihmen-ndaj-assadit/60%Hourly2015-09-17 12:35
https://kumti.com/ban-i-tmerruar-nga-pamjet-e-refugjateve-ne-hungari-dhuna-e-papranueshme/60%Hourly2015-09-17 12:32
https://kumti.com/ne-kroaci-kane-hyre-rreth-1-200-refugjate/60%Hourly2015-09-17 12:30
https://kumti.com/skena-tmerruese-te-refugjateve-ne-kufirin-serbo-hungarez-video-18/60%Hourly2015-09-17 12:29
https://kumti.com/14-vjecari-ahmed-i-arrestuar-per-oren-qe-kishte-krijuar-vete/60%Hourly2015-09-17 12:23
https://kumti.com/bie-numri-i-emigranteve-qe-tranzitojne-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-17 12:20
https://kumti.com/orban-sheh-rrezik-per-identitetin-e-evropes-me-migrantet-myslimane/60%Hourly2015-09-17 12:18
https://kumti.com/sot-u-be-nje-vit-nga-arrestimi-i-hoxhallareve/60%Hourly2015-09-17 12:16
https://kumti.com/eksperiment-interesant-ne-prag-te-vdekjes-lexoje/60%Hourly2015-09-16 15:46
https://kumti.com/nga-sa-refugjate-duhet-te-marre-secili-shtet-ne-be/60%Hourly2015-09-16 15:06
https://kumti.com/ia-dalin-babai-dhe-femija-qe-u-penguan-nga-gazetarja-arrijne-ne-gjermani/60%Hourly2015-09-16 15:05
https://kumti.com/ne-36-vjet-kane-humbur-jeten-mbi-3-mije-haxhilere/60%Hourly2015-09-16 15:02
https://kumti.com/mbyllja-e-kufirit-serbi-hungari-refugjatet-siriane-ne-greve-urie/60%Hourly2015-09-16 14:58
https://kumti.com/xhamia-al-aksa-perleshje-per-te-treten-dite-radhazi/60%Hourly2015-09-16 14:55
https://kumti.com/500-shqiptare-nga-zvicra-udhetojne-per-ne-haxh/60%Hourly2015-09-16 14:53
https://kumti.com/hungaria-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-ne-jug-te-vendit/60%Hourly2015-09-16 14:51
https://kumti.com/tjeter-gardh-mbrojtes-ne-hungari-kesaj-here-ne-kufirin-hungaro-rumun/60%Hourly2015-09-16 14:50
https://kumti.com/edhe-fc-chelsea-ndihmon-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-16 14:36
https://kumti.com/f-you-krrejt-ju-muslimanet-qe-me-kritikoni-ernest-luma/60%Hourly2015-09-16 14:26
https://kumti.com/ernest-luma-haxhinjve-shkofshi-e-mos-u-kthefshi/60%Hourly2015-09-16 14:19
https://kumti.com/komuna-e-kumanoves-dhe-qmk-do-te-bashkepunojne-per-ndihme-te-refugjateve/60%Hourly2015-09-16 12:43
https://kumti.com/po-rregullohen-varrezat-e-muslimaneve-ne-oher/60%Hourly2015-09-16 12:41
https://kumti.com/vetem-dje-ne-maqedoni-kane-hy-6000-refugjate/60%Hourly2015-09-16 12:25
https://kumti.com/hungaria-ka-bllokuar-hyrjen-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-16 12:23
https://kumti.com/perplasen-lideret-e-be-se-per-pranine-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-16 12:21
https://kumti.com/rexhepi-sulmi-ne-xhamine-al-aksa-agresion-dhe-cmenduri/60%Hourly2015-09-16 12:20
https://kumti.com/gjenden-tre-siriane-te-alivanosur-ne-han-te-elezit/60%Hourly2015-09-16 12:18
https://kumti.com/u-realizua-raundi-i-nentembedhjete-nga-projekti-gostivari-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-16 12:16
https://kumti.com/labi-dhuroi-13-000-euro-per-familjet-demtuara-nga-vershimet-ne-tetove-teuta-arifi-i-falenderohet/60%Hourly2015-09-16 12:14
https://kumti.com/refugjatet-gjermania-dhe-austria-kerkojne-zhvillimin-e-nje-samiti/60%Hourly2015-09-16 12:11
https://kumti.com/maqedonia-kosova-dhe-shqiperia-me-rroga-me-te-uleta-minimale/60%Hourly2015-09-16 12:08
https://kumti.com/rexhepi-levizja-besa-eshte-e-hapur-per-njerez-nga-subjektet-tjera-politike/60%Hourly2015-09-16 12:04
https://kumti.com/osmani-fati-i-rastit-sopot-dhe-monstra-ne-duart-e-prokurores-janeva/60%Hourly2015-09-16 12:02
https://kumti.com/nga-gjevgjelia-ne-tabanoc-sot-kane-kapercyer-rreth-600-refugjat/60%Hourly2015-09-16 11:57
https://kumti.com/cristiano-ronaldo-ky-eshte-vetem-fillimi/60%Hourly2015-09-16 07:08
https://kumti.com/refugjatet-mesyjne-kroacine/60%Hourly2015-09-16 07:07
https://kumti.com/australia-nis-sulmet-ajrore-ne-siri/60%Hourly2015-09-16 07:06
https://kumti.com/nje-shqiptar-heton-assadin-pjese-e-misionit-te-okb-se/60%Hourly2015-09-16 07:05
https://kumti.com/eja-ne-europe-dhe-jeto-si-mbret/60%Hourly2015-09-16 07:03
https://kumti.com/e-lexon-te-njejtin-fjalim/60%Hourly2015-09-16 07:01
https://kumti.com/rama-i-mirepresim-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-09-16 06:59
https://kumti.com/rekordi-i-bankave-53-milione-euro-fitim/60%Hourly2015-09-16 06:56
https://kumti.com/femijet-ndalen-kur-ngopen/60%Hourly2015-09-16 06:53
https://kumti.com/hani-i-elezit-mirepret-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-16 06:49
https://kumti.com/aksident-tragjik-humbin-jeten-dy-persona/60%Hourly2015-09-15 20:16
https://kumti.com/e-tmerrshme-shaw-thyen-kemben/60%Hourly2015-09-15 20:14
https://kumti.com/maks-velo-e-dashura-me-shkaterroi-jeten/60%Hourly2015-09-15 20:09
https://kumti.com/terroristi-picamen-ne-shqiperi/60%Hourly2015-09-15 20:03
https://kumti.com/behgjet-pacolli-varrosi-migjen-e-tij-me-rite-islame/60%Hourly2015-09-15 19:52
https://kumti.com/shtate-te-vdekur-nga-orteku-ne-france/60%Hourly2015-09-15 18:56
https://kumti.com/teknologjia-nuk-i-ben-nxenesit-me-te-mencur/60%Hourly2015-09-15 18:55
https://kumti.com/mbesa-e-faik-konices-me-shami/60%Hourly2015-09-15 18:51
https://kumti.com/hedhja-e-bombave-dhe-masakra-ne-xhamine-e-poshtme-te-presheves-me-15-shtator-1943/60%Hourly2015-09-15 15:41
https://kumti.com/shoqata-humanitare-relief-ben-grumbullimin-e-kurbaneve/60%Hourly2015-09-15 15:14
https://kumti.com/uefa-shqyrton-kerkesen-e-ffk-s-per-pranim/60%Hourly2015-09-15 12:21
https://kumti.com/kuvajt-shtate-te-denuar-me-vdekje-per-sulm-ne-xhami/60%Hourly2015-09-15 12:19
https://kumti.com/shokuese-ekziston-lotaria-ku-fitoni-nje-virgjereshe-adoleshente/60%Hourly2015-09-15 12:15
https://kumti.com/erdogan-i-kerkon-okb-se-te-veproje-kunder-dhunes-izraelite-ne-xhamine-al-aqsa-ne-jeruzalem/60%Hourly2015-09-15 11:34
https://kumti.com/kush-e-largoi-hoxhen-shefqet-krasniqin-nga-xhamia/60%Hourly2015-09-15 10:49
https://kumti.com/oconnell-i-turpshem-raporti-i-kosoves-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Hourly2015-09-15 10:09
https://kumti.com/ios-9-i-gatshem-per-tu-shkarkuar/60%Hourly2015-09-15 09:58
https://kumti.com/a-e-kishit-menduar-se-misri-i-zier-ka-keto-veti-te-mrekullueshme/60%Hourly2015-09-15 08:53
https://kumti.com/cmenduria-amerikane-vret-profesorin-ne-universitet-e-me-pas-veten/60%Hourly2015-09-15 08:50
https://kumti.com/microsofti-ne-tetor-lanson-lumia-950-950-xl-surface-pro-4/60%Hourly2015-09-15 08:28
https://kumti.com/pentagon-rusia-nderton-baze-ushtarake-ne-siri/60%Hourly2015-09-15 08:25
https://kumti.com/arsenali-pas-iscos/60%Hourly2015-09-15 08:24
https://kumti.com/national-review-a-ka-marre-fund-perendimi/60%Hourly2015-09-15 08:14
https://kumti.com/jahjaga-takon-drejtorin-e-cia-s-diskutojne-per-sigurine-ne-kosove/60%Hourly2015-09-15 08:03
https://kumti.com/gjenden-3-siriane-ne-nje-kamion-ne-kufirin-kosove-maqedoni/60%Hourly2015-09-15 07:57
https://kumti.com/imami-shqiptar-nga-shkupi-mahnit-gjermanine-duke-ndihmuar-refugjatet/60%Hourly2015-09-14 20:03
https://kumti.com/gostivar-ndihma-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-14 15:10
https://kumti.com/levizja-besa-kerkojme-prokurore-special-nderkombetare/60%Hourly2015-09-14 15:06
https://kumti.com/video-ambasadoret-apeluan-ne-tretman-adekuat-ndaj-refugjateve/60%Hourly2015-09-14 15:01
https://kumti.com/smailoviq-hekurudha-po-bene-padrejtesi-refugjateve-me-cmimin-e-biletave/60%Hourly2015-09-14 14:58
https://kumti.com/qsa-shpalle-projektin-shporta-e-kurban-bajramit-2015/60%Hourly2015-09-14 14:55
https://kumti.com/mbi-6-000-emigrante-kane-kaluar-permes-maqedonise-per-nje-dite/60%Hourly2015-09-14 14:50
https://kumti.com/refugjatet-qafirat-dhe-munafikat-status/60%Hourly2015-09-14 14:47
https://kumti.com/charlie-hebdo-tallet-te-krishteret-ecin-mbi-uje-myslimanet-permbyten-2/60%Hourly2015-09-14 14:44
https://kumti.com/xhugumanov-kriza-e-refugjateve-do-ta-fus-maqedonine-ne-nato/60%Hourly2015-09-14 14:43
https://kumti.com/charlie-hebdo-nuk-kursen-as-ajlanin-e-mbytur-edhe-kjo-eshte-liri-shprehjeje/60%Hourly2015-09-14 14:40
https://kumti.com/kryetari-sadiki-mori-pjese-ne-konference-nderkombetare-te-komunave-ne-stamboll/60%Hourly2015-09-14 14:39
https://kumti.com/barooti-f-charlie-hebdo%e2%80%ac/60%Hourly2015-09-14 12:02
https://kumti.com/charlie-hebdo-tallet-te-krishteret-ecin-mbi-uje-myslimanet-permbyten/60%Hourly2015-09-14 11:54
https://kumti.com/egjipt-forcat-e-sigurise-vrasin-gabimisht-12-turiste-meksikane/60%Hourly2015-09-14 10:27
https://kumti.com/dalloni-mbushesin-fals-dhe-origjinal-per-samsung-foto/60%Hourly2015-09-14 10:25
https://kumti.com/besimtaret-e-pare-kosovare-u-nisen-per-haxh/60%Hourly2015-09-14 10:20
https://kumti.com/fiat-me-seri-te-re-te-limituar/60%Hourly2015-09-14 10:18
https://kumti.com/a-ka-terrorizem-ne-kosove/60%Hourly2015-09-14 10:13
https://kumti.com/aksident-i-rende-ne-drenas-lendohen-17-persona/60%Hourly2015-09-14 09:44
https://kumti.com/ia-dalin-babai-dhe-femija-qe-u-penguan-nga-kameramania-arrijne-ne-gjermani/60%Hourly2015-09-14 09:35
https://kumti.com/a-eshte-e-drejte-te-kritikohen-refugjatet-siriane-per-celularet-e-shtrenjte/60%Hourly2015-09-13 23:40
https://kumti.com/interi-fiton-derbin-dhe-merr-kreun/60%Hourly2015-09-13 23:37
https://kumti.com/france-protestueset-topless-sulmojne-konferencen-e-myslimaneve/60%Hourly2015-09-13 23:27
https://kumti.com/historia-prekese-kjo-foto-ia-ndryshoi-jeten-abdulit/60%Hourly2015-09-13 23:09
https://kumti.com/hafiz-ali-korca/60%Hourly2015-09-13 19:46
https://kumti.com/revolucioni-iranian-ne-kendveshtrimin-e-shqiperise-komuniste/60%Hourly2015-09-13 16:56
https://kumti.com/enver-hoxha-hoxhe-enveri/60%Hourly2015-09-13 16:54
https://kumti.com/forma-laiciteti-dhe-hibridi-shqiptar/60%Hourly2015-09-13 16:51
https://kumti.com/tifozet-e-maccabi-tel-aviv-nuk-i-mirepresin-refugjatet/60%Hourly2015-09-13 16:40
https://kumti.com/kurbani-dhe-rregullat-e-tij/60%Hourly2015-09-13 16:26
https://kumti.com/kryeministri-i-hungarise-te-mbeshtesim-sirine-me-3-miliarde-euro/60%Hourly2015-09-13 16:16
https://kumti.com/danimarka-heq-dore-nga-emigrantet/60%Hourly2015-09-13 16:13
https://kumti.com/a-saudite-rrezimi-i-vincit-eshte-shkaktuar-nga-era/60%Hourly2015-09-13 16:10
https://kumti.com/tronditese-refugjateve-u-shfryhet-barka-100-metra-larg-ishullit-grek/60%Hourly2015-09-13 16:08
https://kumti.com/biletat-e-udhetimit-me-tren-per-refugjatet-u-rriten-nga-10-ne-25-euro/60%Hourly2015-09-13 16:05
https://kumti.com/mos-i-halitni-serbet-hoxhe-shefqet-krasniqi-video/60%Hourly2015-09-13 15:32
https://kumti.com/si-te-mohosh-gjenocidin-perballe-shkences/60%Hourly2015-09-13 15:17
https://kumti.com/serigrafi-matematike-me-nene-terezen/60%Hourly2015-09-13 15:14
https://kumti.com/realizmi-socialist-si-prodhues-i-perfytyrimeve-esktreme-antifetare-ne-letersine-shqipe-2/60%Hourly2015-09-13 15:10
https://kumti.com/muslimanet-dhe-besa-shqiptare-qe-shpetuan-hebrenjte-nga-nazizmi/60%Hourly2015-09-13 15:07
https://kumti.com/fillimet-e-persekutimit-komunist-mbi-komunitetin-mysliman-shqiptar-2/60%Hourly2015-09-13 15:04
https://kumti.com/a-ka-islamofobi-ne-shqiperi-nje-historik-i-shkurter-i-fenomenit/60%Hourly2015-09-13 15:01
https://kumti.com/a-ka-kuptim-islamofobia/60%Hourly2015-09-13 14:59
https://kumti.com/foto-e-vjeter-100-vjecare-me-haxhilere-foto/60%Hourly2015-09-13 14:18
https://kumti.com/tallet-me-xhehnemin-kerkon-coca-cola-kur-te-shkon-atje/60%Hourly2015-09-13 14:09
https://kumti.com/ofendohen-rende-besimtaret-shqiptare-ne-prag-te-haxhit/60%Hourly2015-09-13 13:59
https://kumti.com/dr-gezim-kelmendi-zgjedhet-kryetar-i-partise-fjala/60%Hourly2015-09-13 13:44
https://kumti.com/dhuna-policore-ndaj-refugjateve-ana-tjeter-e-medaljes-foto/60%Hourly2015-09-13 13:14
https://kumti.com/sot-ne-maqedoni-kane-hy-mbi-7900-refugjate/60%Hourly2015-09-13 13:12
https://kumti.com/tragjedia-ne-meke-ska-viktima-nga-maqedonia/60%Hourly2015-09-13 13:10
https://kumti.com/bfi-ndjekim-nga-afer-situaten-ska-viktima-nga-maqedonia/60%Hourly2015-09-13 13:09
https://kumti.com/eksodi-i-refugjateve-cka-po-ndodh-ne-kufijte-e-rajonit/60%Hourly2015-09-13 13:06
https://kumti.com/levizja-majtiste-solidariteti-organizoi-manifestim-per-perkrahjen-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-13 13:03
https://kumti.com/jakupi-haxhinjte-e-maqedonise-jane-shendoshe-e-mire/60%Hourly2015-09-13 13:01
https://kumti.com/ma-mire-vone-se-kurre-refugjate-mirsevini-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-13 12:58
https://kumti.com/pld-kerkojme-nga-qeveria-qe-urgjentisht-te-zgjidh-problemin-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-13 12:56
https://kumti.com/do-te-ndeshkohet-polici-qe-shkaktoi-dhune-ndaj-refugjateve/60%Hourly2015-09-13 12:43
https://kumti.com/kundershtohet-gardhi-kufitar-i-paralajmeruar-nga-ministri-poposki/60%Hourly2015-09-13 12:41
https://kumti.com/maqedonia-deri-tash-ka-leshuar-vertetime-per-72674-refugjate/60%Hourly2015-09-13 12:39
https://kumti.com/xhamia-e-sermnoves-merr-mbi-120-mije-pelqime-ne-internet/60%Hourly2015-09-13 12:37
https://kumti.com/oh-hilal-synon-te-siguroje-transport-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-13 12:34
https://kumti.com/jolevski-eshte-e-nevojshme-ndihme-me-e-madhe-per-refugjatet-nga-nderkombetaret/60%Hourly2015-09-13 12:30
https://kumti.com/deputetet-mysliman-te-vmro-dpmne-se/60%Hourly2015-09-13 12:26
https://kumti.com/shumica-e-francezeve-jane-pro-operacioneve-tokesore-ne-siri/60%Hourly2015-09-13 12:22
https://kumti.com/video-beg-rizaj-e-mirsad-ndrecaj-kendojne-live-kengen-e-selman-kadrise/60%Hourly2015-09-13 12:22
https://kumti.com/nuk-dihet-nese-do-te-vazhdohet-gjendja-e-krizes-ne-kufirin-jugor-dhe-verior-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-13 12:19
https://kumti.com/levizja-besa-mos-te-behen-kalkulime-politike-me-rastin-monstra/60%Hourly2015-09-13 12:18
https://kumti.com/palestine-sulmohet-xhamia-al-aksa/60%Hourly2015-09-13 12:16
https://kumti.com/daily-mail-ne-kosove-shqiperi-dhe-maqedoni-nuk-pihet-uji/60%Hourly2015-09-13 12:14
https://kumti.com/shkupi-vershohet-nga-kazinot-reagojne-banoret/60%Hourly2015-09-13 12:07
https://kumti.com/heroi-i-refugjateve/60%Hourly2015-09-13 11:55
https://kumti.com/mbreti-selman-mbart-trupin-e-nje-prej-viktimave-te-vrare-nga-renia-e-vincit/60%Hourly2015-09-13 11:28
https://kumti.com/shoqata-nun-ne-cnn/60%Hourly2015-09-13 11:15
https://kumti.com/dashuria-e-vecante-e-babait-per-te-birin/60%Hourly2015-09-13 11:06
https://kumti.com/ows-shba-ka-vjedhur-30-bilion-nafte-dhe-20-bilion-ari-gjate-pushtimit-te-irakut/60%Hourly2015-09-13 10:48
https://kumti.com/cfare-shkruante-miroljub-jevtic-babai-i-kombit-serb-per-islamin-e-shqiptareve/60%Hourly2015-09-13 10:41
https://kumti.com/qeveria-e-korruptuar-pucistit-sisi-ne-egjiptit-jep-doreheqjen/60%Hourly2015-09-13 10:39
https://kumti.com/historia-qe-duhet-ta-lexoje-cdo-ie-martuar/60%Hourly2015-09-13 10:32
https://kumti.com/deri-ne-fund-te-vitit-edhe-nje-milion-refugjate-siriane/60%Hourly2015-09-13 10:20
https://kumti.com/para-vitit-2030-india-me-e-populluar-se-kina/60%Hourly2015-09-13 10:18
https://kumti.com/kopenhaga-ne-kembe-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-13 10:15
https://kumti.com/miliarderi-norvegjez-ofron-5-mije-dhoma-pa-pagese-ne-hotelet-e-tij-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-13 10:11
https://kumti.com/nje-qytet-shqiptar-ne-gjermani-plot-60-mije-emigrante/60%Hourly2015-09-13 10:08
https://kumti.com/a-mund-te-vdesesh-nga-bananet/60%Hourly2015-09-13 10:05
https://kumti.com/nderroi-jete-baki-hajzeri-nga-podujeva-foto/60%Hourly2015-09-12 22:01
https://kumti.com/cka-tha-princi-otto-von-bismark-themeluesi-i-gjermanise-per-muhammedin-alejhi-selam/60%Hourly2015-09-12 21:47
https://kumti.com/ti-jeton-prej-ksaj-fjale-merr-rroge-une-vdes-per-kete-fjale/60%Hourly2015-09-12 21:37
https://kumti.com/pink-taxi-sherbimi-i-pare-i-taksive-ne-egjipt-vetem-per-femra/60%Hourly2015-09-11 22:17
https://kumti.com/mulla-haxhi-zeka-1832-1902-kur-te-rritet-ky-djal-ka-me-ba-namin-shtate-kralat-kane-me-ja-ni-zanin/60%Hourly2015-09-11 22:07
https://kumti.com/nje-hadith-per-vetvrasjen/60%Hourly2015-09-11 21:34
https://kumti.com/cka-tha-bernard-show-per-muhammedin-s-a-w-s/60%Hourly2015-09-11 21:27
https://kumti.com/merkel-me-tronditen-fort-pamjet-e-femijes-sirian-aylan-kurdit/60%Hourly2015-09-11 17:44
https://kumti.com/arabia-saudite-nenshkruan-marreveshje-me-u-n/60%Hourly2015-09-11 17:40
https://kumti.com/tragjedi-ne-meke/60%Hourly2015-09-11 17:31
https://kumti.com/ka-viktima-ne-rrezimin-e-kranit-ne-meke/60%Hourly2015-09-11 17:09
https://kumti.com/une-nuk-jam-zedhenes-i-myslimaneve/60%Hourly2015-09-11 16:35
https://kumti.com/lexo-cfar-urrejtje-kunder-islamit-nga-shqipfolesi-i-ikur-ne-norvegji/60%Hourly2015-09-11 16:30
https://kumti.com/polici-maqedon-vs-polici-suedez-foto/60%Hourly2015-09-11 16:08
https://kumti.com/takohen-papa-dhe-nikoliq-i-teme-edhe-kosova/60%Hourly2015-09-11 16:07
https://kumti.com/europa-po-plaket-i-duhen-250-milione-emigrante/60%Hourly2015-09-11 16:05
https://kumti.com/biznesi-i-trafikanteve-me-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-09-11 16:03
https://kumti.com/dhuna-policore-ndaj-refugjateve-permes-fotografive/60%Hourly2015-09-11 16:02
https://kumti.com/si-do-te-jete-nexus-5x/60%Hourly2015-09-11 16:01
https://kumti.com/arsenal-ka-refuzuar-oferta-per-nachon/60%Hourly2015-09-11 15:59
https://kumti.com/mpb-vullnetari-cek-qe-i-ndihmonte-refugjateve-ne-maqedoni-i-ka-thyer-dy-ligje/60%Hourly2015-09-11 15:59
https://kumti.com/ne-gjykaten-e-apelit-ne-shkup-sot-u-degjuan-ankesat-e-te-denuarve-per-rastin-monstra-2/60%Hourly2015-09-11 15:56
https://kumti.com/portalet-maqedonase-tallen-me-hoxhen-dhe-ezanin/60%Hourly2015-09-11 15:56
https://kumti.com/ne-gjykaten-e-apelit-ne-shkup-sot-u-degjuan-ankesat-e-te-denuarve-per-rastin-monstra/60%Hourly2015-09-11 15:54
https://kumti.com/shqiptar-lexoje-me-vemendje-ja-skenari-qe-mund-ta-kualifikoje-serbine/60%Hourly2015-09-11 15:38
https://kumti.com/muslimanet-ne-shba-jane-te-integruar-por-feja-e-tyre-shihet-me-skepticizem/60%Hourly2015-09-11 15:33
https://kumti.com/fajdet-dhe-haraci-ja-sa-jete-njerezish-kane-marre-keto-dukuri-ne-kosove/60%Hourly2015-09-11 15:13
https://kumti.com/kater-te-arrestuar-ne-prishtine/60%Hourly2015-09-11 15:11
https://kumti.com/fahri-xharra-provokon-neve-si-refugjate-na-pranoi-izraeli-i-harron-shqiptaret-e-maqedonise/60%Hourly2015-09-11 14:02
https://kumti.com/qy-qy-qy-halil-matoshi-tu-e-komentue-kuranin/60%Hourly2015-09-11 13:37
https://kumti.com/maqedonasit-duan-te-vendosin-gardhe-kunder-siraneve-evropa-kritikon/60%Hourly2015-09-11 13:32
https://kumti.com/edhe-sot-nuk-do-te-kete-trena-per-refugjat/60%Hourly2015-09-11 13:31
https://kumti.com/bardhyl-mahmuti-nuk-tregon-burrni-i-dhimbsen-vec-viktimat-e-te-pasurve/60%Hourly2015-09-11 13:18
https://kumti.com/nikolla-poposki-me-ushtar-ose-me-rrethoja-prej-hekuri-do-te-mbrohemi-prej-refugjateve/60%Hourly2015-09-11 13:13
https://kumti.com/maqedonia-ka-larguar-nje-vullnetar-cek-qe-i-ka-ndihmuar-refugjateve-duke-dyshuar-per-radikalizem-islamik/60%Hourly2015-09-11 13:11
https://kumti.com/komisioni-evropian-ndertimi-i-rrethojave-nuk-eshte-zgjidhje-per-situaten-me-refugjatet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-11 13:09
https://kumti.com/usjellesi-i-shkupit-plackit-banoret-shqiptare/60%Hourly2015-09-11 13:07
https://kumti.com/ne-maqedoni-qeveria-e-gruevskit-funksionon-si-ne-afganistan/60%Hourly2015-09-11 13:06
https://kumti.com/komuna-e-cairit-ndihmon-refugjatet-sirian-ne-tabanoc/60%Hourly2015-09-11 13:04
https://kumti.com/fahri-xharra-ia-shkrun-tekstet-reperit-unikkatil/60%Hourly2015-09-11 12:46
https://kumti.com/21-fotografi-nga-tmerri-i-refugjateve-sirian-ne-balkan/60%Hourly2015-09-11 12:14
https://kumti.com/ish-refugjatet-shqiptare-kane-hapur-kuletat-e-tyre-per-ti-ndihmuar-sirianet-ne-serbi/60%Hourly2015-09-11 10:21
https://kumti.com/9-menyra-per-tu-zgjuar/60%Hourly2015-09-11 09:32
https://kumti.com/aksident-ne-tirane-1-i-vdekur-dhe-3-te-plagosur/60%Hourly2015-09-11 09:26
https://kumti.com/zviceranet-zemergjere-cdo-gol-i-shenuar-dhurohen-500-franga-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-11 09:11
https://kumti.com/arabia-saudite-i-ofron-gjermanise-ndertimin-e-200-xhamive/60%Hourly2015-09-11 09:08
https://kumti.com/shqiperia-kunder-shba-ve-pro-palestines/60%Hourly2015-09-11 09:06
https://kumti.com/haxhinjte-e-ardhshem-mberrijne-ne-meke/60%Hourly2015-09-11 00:11
https://kumti.com/10-kryeministrat-shqiptare-te-denuar-me-vdekje/60%Hourly2015-09-11 00:04
https://kumti.com/tmerri-i-refugjateve-mos-e-kliko-nese-ke-zemren-e-dobet/60%Hourly2015-09-11 00:02
https://kumti.com/ndizet-situata-putin-dergon-ushtare-ne-siri/60%Hourly2015-09-10 23:58
https://kumti.com/pjesetari-i-policise-se-serbise-eshte-shqiptar-ai-u-rrit-jetim/60%Hourly2015-09-10 23:52
https://kumti.com/i-shkreti-maks-velo-i-pengon-islami/60%Hourly2015-09-10 23:37
https://kumti.com/sa-kane-ndihmuar-sirianet-nder-vite/60%Hourly2015-09-10 23:19
https://kumti.com/mikepritja-evropiane-dhe-plani-per-boshatisjen-e-sirise/60%Hourly2015-09-10 15:54
https://kumti.com/20-kosovare-ne-isis-e-zaejdnica-korupcioni-status/60%Hourly2015-09-10 15:46
https://kumti.com/gazetarja-hungareze-petra-laszlo-e-maxharricat-tona-bjondina/60%Hourly2015-09-10 15:42
https://kumti.com/dy-shqiptare-sot-e-pranojn-islamin-ne-tirane-video/60%Hourly2015-09-10 14:51
https://kumti.com/mediat-maqedonase-po-merren-me-shqiptaret/60%Hourly2015-09-10 14:18
https://kumti.com/shetitorja-perreth-xhamise-se-sahatit-ne-gostivar-u-shtrua-me-kalldrem-tradicionale/60%Hourly2015-09-10 14:15
https://kumti.com/gazetari-saqipi-ju-shtrin-doren-e-ndihmes-femijeve-sirian/60%Hourly2015-09-10 14:13
https://kumti.com/muhamedi-bashkimi-evropian-diskriminon-mediat-shqipe-i-favorizon-ato-maqedone/60%Hourly2015-09-10 14:11
https://kumti.com/ministri-ademi-takoi-ambasadorin-turk-omur-solendil/60%Hourly2015-09-10 14:10
https://kumti.com/moti-veshtirson-situaten-e-emigranteve/60%Hourly2015-09-10 13:34
https://kumti.com/vmro-nuk-do-ti-jep-llogari-askujt-parate-e-shtetit-i-harxhon-ku-te-do/60%Hourly2015-09-10 13:33
https://kumti.com/kryetari-i-komunes-saraj-bekim-murati-per-vizit-ne-turqi/60%Hourly2015-09-10 13:31
https://kumti.com/emigrantet-maqedonia-me-gardh-kufitar-si-hungaria/60%Hourly2015-09-10 13:29
https://kumti.com/ke-me-apel-ballkani-perendimor-te-pranoje-me-shume-refugjate/60%Hourly2015-09-10 13:28
https://kumti.com/nje-hulumtim-qe-mund-te-ndryshoje-te-nesermen/60%Hourly2015-09-10 13:23
https://kumti.com/moska-i-vjen-ne-ndihme-assadit-furnizon-me-arme-ushtrine-siriane/60%Hourly2015-09-10 11:01
https://kumti.com/tenton-te-trafikoje-nje-vajze-per-prostitucion-arrestohet-55-vjecari/60%Hourly2015-09-10 10:59
https://kumti.com/parlamenti-britanik-debat-per-legalizimin-e-kanabisit/60%Hourly2015-09-10 10:49
https://kumti.com/babai-mbyt-tre-djemte-e-tij-dhe-me-pas-ther-veten-me-thike/60%Hourly2015-09-10 10:48
https://kumti.com/tajfuni-etau-godet-japonine/60%Hourly2015-09-10 10:37
https://kumti.com/mbreti-selman-shuplake-ndaj-obames/60%Hourly2015-09-10 10:34
https://kumti.com/wikileaks-akuzon-shba-ne-per-sirine/60%Hourly2015-09-10 10:30
https://kumti.com/danimarka-liron-qarkullimin-e-trenave-me-gjermanine/60%Hourly2015-09-10 10:27
https://kumti.com/iphone-6-vs-iphone-6s/60%Hourly2015-09-10 10:23
https://kumti.com/keshtu-mund-te-duket-renault-megane-rs-i-ri/60%Hourly2015-09-10 10:19
https://kumti.com/nuhiu-synon-premier-ligen-me-sheffieldin/60%Hourly2015-09-10 10:18
https://kumti.com/europa-e-plakur-i-duhen-250-milione-emigrante/60%Hourly2015-09-10 10:07
https://kumti.com/arsenal-armesh-dhe-droge-ne-durres-tre-ne-pranga/60%Hourly2015-09-10 09:58
https://kumti.com/flet-bashkebanuesi-i-femres-qe-eshte-gjetur-e-vdekur-ne-prishtine-video/60%Hourly2015-09-10 09:44
https://kumti.com/punen-e-le-e-shamine-se-heqi-kurre/60%Hourly2015-09-10 09:35
https://kumti.com/haxhi-shala-beogradi-na-pergjon-prej-vitit-2013-video/60%Hourly2015-09-09 23:39
https://kumti.com/te-gjitha-funksionet-e-iphone-6s-dhe-6s-plus-fotovideo/60%Hourly2015-09-09 23:38
https://kumti.com/policia-spo-mund-ta-arrestoje-madanin/60%Hourly2015-09-09 23:21
https://kumti.com/blerim-destani-nuk-ka-komplekse-ne-premieren-e-filmit-bashke-me-nenen-me-mbulese/60%Hourly2015-09-09 22:08
https://kumti.com/ky-shkencetar-nuk-ka-bere-dush-per-12-vite-ja-pse/60%Hourly2015-09-09 21:51
https://kumti.com/humanizmi-i-policit-shqiptar-qe-ka-pushtuar-mediat-nderkombetare/60%Hourly2015-09-09 21:45
https://kumti.com/ios-9-vjen-se-shpejti/60%Hourly2015-09-09 21:30
https://kumti.com/shba-e-gatshme-te-pranoje-refugjate-qe-ikin-nga-lufta/60%Hourly2015-09-09 21:29
https://kumti.com/babe-e-bir-arrestohen-per-droge/60%Hourly2015-09-09 21:28
https://kumti.com/danimarka-pezullon-trafikun-hekurudhor-me-gjermanine-per-shkak-te-emigranteve/60%Hourly2015-09-09 21:27
https://kumti.com/lajm-i-mire-psg-dhuron-1-milion-euro-per-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-09-09 21:26
https://kumti.com/perleshje-mes-vjehrrit-dhe-nuses/60%Hourly2015-09-09 21:23
https://kumti.com/jemi-shqiptare-duhet-ti-ndihmojme-refugjatet/60%Hourly2015-09-09 21:22
https://kumti.com/tarashaj-lojtar-i-muajit-ne-zvicer/60%Hourly2015-09-09 21:21
https://kumti.com/mafia-dhe-trafiku-i-emigranteve-drejt-evropes/60%Hourly2015-09-09 21:19
https://kumti.com/e-cuditshme-kosova-ka-100-persona-te-prekur-me-hivaids/60%Hourly2015-09-09 21:15
https://kumti.com/qytetari-ben-ate-qe-sberi-shteti-nderton-uren-e-fshatit/60%Hourly2015-09-09 21:11
https://kumti.com/apple-prezanton-edhe-ipad-pro/60%Hourly2015-09-09 21:03
https://kumti.com/hetohen-diplomat-e-mesimdhenesve-ne-prizren/60%Hourly2015-09-09 21:01
https://kumti.com/prekese-vogelushja-gjermane-ndan-embelsiren-me-vajzen-refugjate-video/60%Hourly2015-09-09 16:19
https://kumti.com/per-fyerjen-ndaj-pederavepo-kerkon-falje-a-status/60%Hourly2015-09-09 15:55
https://kumti.com/flet-blendi-fevziu-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-09 15:53
https://kumti.com/rdk-mbron-leken-dhe-ofendimet-e-tij-skandaloze-ndaj-mbuleses-muslimane/60%Hourly2015-09-09 15:50
https://kumti.com/si-e-kishte-ndihmuar-islami-yllin-hollivudian/60%Hourly2015-09-09 14:34
https://kumti.com/skandaloze-gazeta-vecer-morinen-e-shpall-terrorist/60%Hourly2015-09-09 14:24
https://kumti.com/vazhdon-fyerja-e-mbuleses-islame-nga-vigjilent-leka-kryetar-i-fr-rdk/60%Hourly2015-09-09 14:21
https://kumti.com/strategjia-e-propagandes-se-%e2%80%aaateiko%e2%80%ac-fashisteve-dhe-%e2%80%aa%e2%80%8ekatoliko%e2%80%ac-fashisteve-tek-shqiptaret/60%Hourly2015-09-09 13:49
https://kumti.com/kameramanja-hungareze-shkelmoi-refugjatet-sirian-video/60%Hourly2015-09-09 13:43
https://kumti.com/bfi-e-maqedonise-percjell-grupin-e-pare-te-haxhilereve-foto/60%Hourly2015-09-09 13:36
https://kumti.com/tetovari-qe-krijoi-makinen-e-pare-elektrike-video/60%Hourly2015-09-09 13:33
https://kumti.com/rinia-e-levizjes-besa-faleminderit-komandant-qe-na-shite-pe-5-milione-euro/60%Hourly2015-09-09 13:31
https://kumti.com/oh-hilal-ndan-mjete-shkollore-ne-gostivar-tetove-dhe-shkup/60%Hourly2015-09-09 13:28
https://kumti.com/gostivar-te-henen-nisen-drejt-vendeve-te-shenjta-edhe-118-pelegrine/60%Hourly2015-09-09 13:26
https://kumti.com/fahri-xharra-si-anton-kcira-ofendon-rende-muslimanet-zgjohu-millosh-e-zhduki-muslimanet/60%Hourly2015-09-09 12:38
https://kumti.com/agim-ibraimi-e-gezon-ertanin-ja-jep-fanelen-e-fabregasit-foto/60%Hourly2015-09-09 12:32
https://kumti.com/une-jam-kunder-vehabizmit-vazhdojn-fyerjet-nga-vigjilent-leka-kryetar-i-fr-rdk/60%Hourly2015-09-09 12:10
https://kumti.com/besa-nderton-uren-ne-kumanove-qe-u-harrua-nga-pushteti/60%Hourly2015-09-09 12:01
https://kumti.com/vigjilent-leka-i-rufi-osmanit-ofendon-rende-nenat-shqiptare/60%Hourly2015-09-09 11:58
https://kumti.com/ne-maqedoni-me-sirianet-po-perseritet-ekzodi-kosovar-i-bllaces/60%Hourly2015-09-09 11:47
https://kumti.com/italia-dhuroi-90-000-euro-ndihme-per-refugjatet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-09 11:45
https://kumti.com/gjermania-ne-maqedoni-do-ti-ktheje-5-514-azilant-ekonomik/60%Hourly2015-09-09 11:43
https://kumti.com/mash-sekuralizmi-i-shtetit-nuk-eshte-prishur-femijet-prinderit-e-tyre-i-kane-cuar-ne-kishe/60%Hourly2015-09-09 11:39
https://kumti.com/levizja-besa-takim-miqesor-ne-ambasaden-e-r-se-shqiperise/60%Hourly2015-09-09 11:37
https://kumti.com/drame-refugjatesh-ne-purgatorin-e-arratise/60%Hourly2015-09-09 11:35
https://kumti.com/ngo-ketu-me-agen-per-vigjilent-leka-nga-rdk-ja/60%Hourly2015-09-08 21:15
https://kumti.com/tallet-me-mbulesen-anetari-i-rdk-se-vigjilent-leka/60%Hourly2015-09-08 18:25
https://kumti.com/si-e-komenton-nje-qytetare-strategjine-antixhihad-te-qeverise-se-kosoves/60%Hourly2015-09-08 18:00
https://kumti.com/strategjia-antixhihad-e-qeverise-e-knaqen-me-zajednicen-tash-me-xhihad-miren/60%Hourly2015-09-08 17:57
https://kumti.com/si-ta-mbajme-shtepine-te-fresket-ne-vere/60%Hourly2015-09-08 17:32
https://kumti.com/kurioziteti-qe-e-beri-priftin-katolik-ta-pranoje-islamin/60%Hourly2015-09-08 17:04
https://kumti.com/bota-solidarizohet-me-turqine-per-sulmin-terrorist-ne-daglica/60%Hourly2015-09-08 16:58
https://kumti.com/franca-nis-fluturimet-e-para-te-zbulimit-ne-siri/60%Hourly2015-09-08 16:40
https://kumti.com/gjykata-lejon-ndertimin-e-xhamise-hudhet-padia/60%Hourly2015-09-08 16:30
https://kumti.com/kopja-juaj-e-kuranit-mund-te-jete-shkruar-nga-ky-njeri/60%Hourly2015-09-08 16:17
https://kumti.com/papunesia-ne-kosove-pasoje-e-qeveris-apo-krizes-ekonomike/60%Hourly2015-09-08 15:32
https://kumti.com/france-artistet-fushate-per-te-mos-pasur-aylan-e-te-tjere/60%Hourly2015-09-08 14:09
https://kumti.com/davutoglu-evropa-kala-e-krishtere/60%Hourly2015-09-08 14:06
https://kumti.com/se-paku-20-refugjate-mbyten-prane-sicilise/60%Hourly2015-09-08 14:05
https://kumti.com/e-tmerrshme-ja-cfare-i-bene-muslimanes-ne-rruge-video/60%Hourly2015-09-08 14:03
https://kumti.com/ne-shkollat-fillore-te-vjenes-muslimanet-me-numrin-me-te-madh/60%Hourly2015-09-08 14:00
https://kumti.com/emigrantet-thyejne-kordonin-policor-maqedonas-perleshen-mes-veti-foto/60%Hourly2015-09-08 13:21
https://kumti.com/katerina-krishterja-e-maqedonise-qe-perqafoi-fene-islame/60%Hourly2015-09-08 13:17
https://kumti.com/kur-disa-portale-shqiptare-kapeles-se-ronaldos-i-bejne-montazhe/60%Hourly2015-09-08 12:08
https://kumti.com/paralajmerimi-i-erdoganit-i-sjell-thesarit-685-milione-dollare/60%Hourly2015-09-08 11:43
https://kumti.com/turqia-copeton-serbine-ndajne-sanxhakun-dhe-vojvodinen/60%Hourly2015-09-08 11:40
https://kumti.com/ne-serbi-po-ndertohet-xhamia-me-e-madhe-ne-ballkan/60%Hourly2015-09-08 11:36
https://kumti.com/shqiperi-konference-e-harmonise-nderfetare-por-ajo-eshte-percarese-dhe-diskriminuese-pasi-myslimanet-lihen-jashte-2/60%Hourly2015-09-08 11:33
https://kumti.com/ahh-kjo-foto-sa-domethanese-shperndaje/60%Hourly2015-09-08 11:30
https://kumti.com/luften-ne-vietnam-e-ndali-kjo-vajze-tani-ne-siri-a-do-ta-ndale-fotoja-e-ayanit/60%Hourly2015-09-08 11:26
https://kumti.com/jahjaga-kerkon-tu-behet-vend-refugjateve-siriane/60%Hourly2015-09-08 11:21
https://kumti.com/orban-fluksi-i-refugjateve-kercenon-identitetin-e-krishtere-te-evropes/60%Hourly2015-09-08 11:18
https://kumti.com/rrefen-adili-qe-gjeti-femijet-sirijan-nga-pamja-nuk-mund-te-ha-as-te-fle/60%Hourly2015-09-08 11:17
https://kumti.com/kosovaret-1998-vs-sirianet-2015-foto/60%Hourly2015-09-08 11:12
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifi-prane-varrit-te-adem-jasharit-foto/60%Hourly2015-09-08 11:09
https://kumti.com/fali-gjakun-e-djalit-15-vjeqar-video/60%Hourly2015-09-08 11:04
https://kumti.com/zv-ministri-nimetulla-halimi-e-pranon-vetura-me-pjeper-ne-treg-eshte-veture-zyrtare-thote-se-punon-ne-favor-te-shqiptareve/60%Hourly2015-09-08 10:35
https://kumti.com/ehh-alkooli-aksident-tragjik-vdesin-dy-te-rinj-derisa-po-ktheheshin-nga-ndeshja-shqiperi-portugali-video/60%Hourly2015-09-08 10:30
https://kumti.com/sela-rdk-ja-dhe-besa-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-do-ta-fitojn-thacin-pushteti-ne-rrezik/60%Hourly2015-09-08 10:23
https://kumti.com/video-vazhdon-misteri-i-te-vrareve-ne-rastin-e-kumanoves/60%Hourly2015-09-08 10:21
https://kumti.com/andov-provokon-shqiptaret-nga-viti-2001-nuk-keni-te-drejt-te-flitni-per-kushtetute/60%Hourly2015-09-08 10:19
https://kumti.com/puthadorasit-shqiptar-te-qeverise-se-gruevskit-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-shkojn-ne-histori/60%Hourly2015-09-08 10:18
https://kumti.com/befasia-qe-mberrin-90-sekonda-nga-fundi/60%Hourly2015-09-07 23:18
https://kumti.com/ky-range-rover-do-ua-heqe-trurin-shqiptareve/60%Hourly2015-09-07 23:14
https://kumti.com/de-biasi-te-marrim-mesim-dhe-ta-zeme-vendin-e-dyte-ne-grup/60%Hourly2015-09-07 23:08
https://kumti.com/ja-kush-u-vra-ne-prizren-foto/60%Hourly2015-09-07 23:04
https://kumti.com/disa-fakte-per-ata-qe-kane-rene-pre-e-propagandes-kunder-vendeve-si-arabia-saudite/60%Hourly2015-09-07 20:37
https://kumti.com/myftinia-e-elbasanit-shperndan-uje-per-tifozet/60%Hourly2015-09-07 17:45
https://kumti.com/prishtine-sulmon-vellain-dhe-nenen-per-prone/60%Hourly2015-09-07 17:02
https://kumti.com/krimet-e-urrejtjes-kunder-muslimaneve-ne-britani-te-madhe-shenojne-rritje/60%Hourly2015-09-07 16:55
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-pershkon-edhe-ne-festivalin-e-filmit-ne-venecia/60%Hourly2015-09-07 16:39
https://kumti.com/rusia-nuk-e-ka-fshehur-kurre-mbeshtetjen-ushtarake-per-sirine/60%Hourly2015-09-07 16:36
https://kumti.com/guvernatori-i-bankes-qendrore-dhuron-pagen-mujore-ne-mbeshtetje-te-refugjateve/60%Hourly2015-09-07 16:35
https://kumti.com/ban-ki-moon-e-pranon-se-un-po-deshton-ne-siri/60%Hourly2015-09-07 16:31
https://kumti.com/njerezit-shtojne-shume-peshe-duke-u-stresuar-per-kete-ceshtje/60%Hourly2015-09-07 16:30
https://kumti.com/digjet-e-gjalle-ne-shtepi-nje-plake/60%Hourly2015-09-07 16:23
https://kumti.com/shqiptari-nga-siria-tregon-historine-e-tij/60%Hourly2015-09-07 16:20
https://kumti.com/dacic-perfshihet-ne-skandal-ia-publikojne-videon-komprometuese-me-bosin-e-droges-video/60%Hourly2015-09-07 16:10
https://kumti.com/kryeministri-i-britanise-pranojme-20-mije-siriane/60%Hourly2015-09-07 16:07
https://kumti.com/shqiperise-kanabiste/60%Hourly2015-09-07 15:59
https://kumti.com/shifra-dhe-fakte-per-ballafaqimet-shqiperi-portugali/60%Hourly2015-09-07 15:56
https://kumti.com/per-nje-jave-9-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku/60%Hourly2015-09-07 15:54
https://kumti.com/ne-kline-theret-me-thike-14-vjecari-i-kerkonin-harac/60%Hourly2015-09-07 15:51
https://kumti.com/permendorja-e-nene-terezes-do-te-kushtoje-10-milione-e-700-mije-euro/60%Hourly2015-09-07 13:43
https://kumti.com/poposki-edhe-sot-ne-luksemburg-diskutohet-per-krizen-e-refugjateve-2/60%Hourly2015-09-07 13:40
https://kumti.com/poposki-edhe-sot-ne-luksemburg-diskutohet-per-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-07 13:39
https://kumti.com/kisha-serbe-i-ka-gllaberuar-kishat-malazeze-dhe-maqedonase-me-aminin-e-aleksandar-gjorgjeviq/60%Hourly2015-09-07 13:37
https://kumti.com/700-000-euro-derdhen-ne-gjevgjeli-me-18-000-banor-komuna-e-likoves-me-40-000-pa-asnje-cent/60%Hourly2015-09-07 13:36
https://kumti.com/nje-45-vjecar-shqiptar-nga-shkupi-vdes-ne-liqenin-treska-duke-e-shpetuar-djalin-e-tij/60%Hourly2015-09-07 13:34
https://kumti.com/oh-hilal-shperndane-uje-per-refugjatet-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-07 13:31
https://kumti.com/u-realizua-raundi-i-tetembedhjete-nga-projekti-gostivari-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-07 13:30
https://kumti.com/arif-kriza-e-refugjateve-ne-maqedoni-gjate-dimrit-presim-qe-te-veshtiresohet/60%Hourly2015-09-07 13:27
https://kumti.com/video-lence-zdravkin-fytyra-e-kujdesit-ndaj-refugjateve-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-07 13:25
https://kumti.com/oh-hilal-edhe-sot-ndihmoi-refugjtet-nga-siria/60%Hourly2015-09-07 13:23
https://kumti.com/poezia-e-erdoganit-nuk-vdiq-aljani-por-ndergjegjja-e-umetit/60%Hourly2015-09-07 13:23
https://kumti.com/gruevski-me-cdo-kusht-deshiron-ta-rris-natalitetin-in-vitro-falas-per-femijen-e-trete/60%Hourly2015-09-07 13:19
https://kumti.com/ministri-todorov-dhe-damjanovski-qeshin-me-ambulancen-e-shkatrruar-ne-lagjen-e-trimave/60%Hourly2015-09-07 13:16
https://kumti.com/canonin-me-sensore-250-megapixel/60%Hourly2015-09-07 13:15
https://kumti.com/meha-sonte-te-gjithe-kuq-e-zi/60%Hourly2015-09-07 13:14
https://kumti.com/mbushet-me-maqedonas-enti-shteteror-per-statistika-shqiptaret-mbeten-ne-shtepi/60%Hourly2015-09-07 13:14
https://kumti.com/mbi-60-mije-kerkesa-per-azil-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-07 13:13
https://kumti.com/shqiperikamioni-i-ushtrise-perplas-6-makina/60%Hourly2015-09-07 13:10
https://kumti.com/komuna-e-studenicanit-binjakezohet-me-komunen-altinova-nga-turqia/60%Hourly2015-09-07 13:10
https://kumti.com/skandaloze-zyrtar-i-komunes-se-gazi-babes-zihet-me-diplome-false-magjistron-ne-vitin-2014-diplomon-sivjet/60%Hourly2015-09-07 13:08
https://kumti.com/per-shkak-te-jo-profesionalizmit-vdes-nje-grua-ne-tetove-pas-lindjes-mjeku-eshte-suspenduar/60%Hourly2015-09-07 13:06
https://kumti.com/kurti-po-pergatitemi-per-protesta-te-fuqishme/60%Hourly2015-09-07 13:05
https://kumti.com/levizja-besa-kerkon-qe-rasti-i-magjar-telekom-te-zbardhet-deri-ne-fund/60%Hourly2015-09-07 13:04
https://kumti.com/eskalon-aktiviteti-i-vetevendosjes-arrestohen-disa-aktiviste-foto/60%Hourly2015-09-07 13:01
https://kumti.com/video-shkollohu-hoxhe-muharem-ismaili/60%Hourly2015-09-07 12:58
https://kumti.com/a-e-dini-para-72-vitesh-refugjatet-greke-kerkuan-strehim-ne-siri-nga-lufta-dyte-boterore/60%Hourly2015-09-07 11:01
https://kumti.com/mbi-60-mije-azilkerkues-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-07 10:51
https://kumti.com/autobusi-bie-ne-humnere-humbin-jeten-15-persona/60%Hourly2015-09-07 10:51
https://kumti.com/dy-modelet-e-bmw-series-5-me-pakete-te-re/60%Hourly2015-09-07 10:48
https://kumti.com/lojerat-pjese-e-rendesishme-e-apple-tv/60%Hourly2015-09-07 10:47
https://kumti.com/reali-kishte-refuzuar-160-milione-euro-per-ronaldon/60%Hourly2015-09-07 10:43
https://kumti.com/rrufeja-vret-ne-indi-22-veta/60%Hourly2015-09-07 10:42
https://kumti.com/ne-nje-barke-ne-malajzi-gjenden-61-migrante-te-vdekur/60%Hourly2015-09-07 10:41
https://kumti.com/nje-tregim-sirian/60%Hourly2015-09-07 10:39
https://kumti.com/kapet-nje-avion-me-droge-nga-shqiperia-drejt-italise/60%Hourly2015-09-07 10:28
https://kumti.com/cfare-mendojne-kosovaret-a-duhet-pranuar-refugjate-nga-siria/60%Hourly2015-09-07 10:22
https://kumti.com/kosova-dhe-siria-dikur-dhe-sot/60%Hourly2015-09-07 10:20
https://kumti.com/papa-francesko-apelon-te-komuniteti-katolik-ne-europe-pranoni-emigrantet/60%Hourly2015-09-07 10:16
https://kumti.com/na-e-morren-ftyrenarrestohet-zyrtari-i-qeverise-se-kosoves-per-ngacmim-seksual-ne-japoni/60%Hourly2015-09-07 10:03
https://kumti.com/me-lejen-e-allahut-do-ta-ndali-ronaldon/60%Hourly2015-09-07 09:57
https://kumti.com/vdes-36-here-brenda-nje-viti/60%Hourly2015-09-07 09:49
https://kumti.com/balotelli-nderron-klubin-por-jo-shprehite/60%Hourly2015-09-07 09:42
https://kumti.com/me-kushtetuten-e-kacanikut-u-vendosen-themelet-e-shtetit/60%Hourly2015-09-07 09:39
https://kumti.com/skandaloze-ne-londer-jane-raportuar-mbi-5-500-raste-te-sulmit-seksual-te-femijeve-ndaj-femijeve/60%Hourly2015-09-07 00:00
https://kumti.com/de-biasi-pret-me-emocion-vehabistin/60%Hourly2015-09-06 23:53
https://kumti.com/ky-eshte-erdogani-miq/60%Hourly2015-09-06 23:49
https://kumti.com/evropa-e-hipokriteve/60%Hourly2015-09-06 23:43
https://kumti.com/shkup-u-mbajt-turneu-ne-streetball-hakeem-olajuwon/60%Hourly2015-09-06 15:03
https://kumti.com/edhe-kjo-ndodh-nshipni/60%Hourly2015-09-06 12:13
https://kumti.com/cka-eshte-dometheni-e-hixhabit/60%Hourly2015-09-06 11:55
https://kumti.com/axha-perdhunoi-mbesen-e-mitur-4-vjet-rresht/60%Hourly2015-09-06 11:32
https://kumti.com/prokuroria-po-heton-ministrine-e-ferid-aganit-per-keqperdorimet-milioneshe/60%Hourly2015-09-06 11:26
https://kumti.com/skandali-shqiperia-aktivitet-paqe-fetarpor-perjashton-myslimanet-e-bektashinjte/60%Hourly2015-09-06 11:21
https://kumti.com/shumat-e-dhuruara-per-refugjatet-sirian-nga-vendet-e-gjirit/60%Hourly2015-09-05 22:16
https://kumti.com/majki-kur-po-me-shohin-po-ma-bojn-selam-alejkum-video/60%Hourly2015-09-05 22:14
https://kumti.com/edhe-steve-jobs-ishe-femija-i-nje-emigranti-sirian/60%Hourly2015-09-05 21:22
https://kumti.com/moda-e-re-e-punesimit-te-shqiptareve-ne-dubai/60%Hourly2015-09-05 21:13
https://kumti.com/edhe-nje-taksist-i-ndershem-musliman-gjen-thesarin-por-e-kthen/60%Hourly2015-09-05 21:09
https://kumti.com/mikpritja-evropiane-dhe-plani-per-boshatisjen-e-sirise-genc-plumbi/60%Hourly2015-09-05 21:02
https://kumti.com/arabia-saudite-synon-te-behet-e-para-ne-zbulime-per-boten-myslimane/60%Hourly2015-09-05 20:55
https://kumti.com/sulmi-i-rebeleve-shiit-ne-jemen-la-te-vrare-10-trupa-saudite/60%Hourly2015-09-05 20:48
https://kumti.com/dite-e-zeze-per-koalicionin-emiratet-e-bashkuara-arabe-dhe-bahreini-humbasin-50-ushtare/60%Hourly2015-09-05 20:41
https://kumti.com/xhamia-e-carshise-dhe-keqardhja-per-institucionet/60%Hourly2015-09-05 20:33
https://kumti.com/te-marrim-refugjate-siriane-ermal-hasimja/60%Hourly2015-09-05 20:03
https://kumti.com/sa-femije-kane-humbur-jeten-ne-siri-per-tete-muaj/60%Hourly2015-09-05 17:11
https://kumti.com/me-qene-femije-lufte-pra-refugjat/60%Hourly2015-09-05 17:04
https://kumti.com/rrah-familjaret-dergohet-ne-burg/60%Hourly2015-09-05 16:41
https://kumti.com/une-jam-refugjat-kosovaret-solidarizohen-me-emigrantet/60%Hourly2015-09-05 16:13
https://kumti.com/5-milione-e-600-mije-euro-shtese-per-nenen-tereze-ne-shkup/60%Hourly2015-09-05 15:49
https://kumti.com/1462-refugjate-hyne-ne-maqedoni-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2015-09-05 15:46
https://kumti.com/shembulli-i-edi-rames-perjashton-deputetin-bandit-nga-partia/60%Hourly2015-09-05 15:44
https://kumti.com/arrestohet-pasi-qe-policia-ia-gjen-53-qese-me-marihuane-ne-trupin-e-tij/60%Hourly2015-09-05 15:43
https://kumti.com/azilkerkuesi-kosovar-therr-dy-nxenes-gjermane/60%Hourly2015-09-05 15:41
https://kumti.com/leonardo-kritikon-rende-neymarin/60%Hourly2015-09-05 15:37
https://kumti.com/mbi-20-mije-perdorues-droge-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-05 15:14
https://kumti.com/kapet-ne-flagrance-e-mitura-ne-peje/60%Hourly2015-09-05 15:14
https://kumti.com/isa-i-sherben-shik-ut/60%Hourly2015-09-05 15:09
https://kumti.com/hoxha-i-pajton-familjen-shabani-dhe-azemi/60%Hourly2015-09-05 13:03
https://kumti.com/speca-a-e-suspendojne-para-se-ti-vijne-turshite/60%Hourly2015-09-05 12:59
https://kumti.com/qeveria-me-tvsh-ne-ne-barna-e-rendoi-jeten-e-qytetareve/60%Hourly2015-09-05 12:30
https://kumti.com/jo-islami-nuk-eshte-diskriminues-ndaj-femrave-ja-pse/60%Hourly2015-09-05 12:27
https://kumti.com/kunder-kuotave-te-detyrueshme-per-refugjate/60%Hourly2015-09-05 12:16
https://kumti.com/zgjohuni-heret-ne-mengjes-eshte-me-mire-per-ju/60%Hourly2015-09-05 12:12
https://kumti.com/kryeministri-i-finlandes-ofron-shtepine-per-refugjate/60%Hourly2015-09-05 12:06
https://kumti.com/nuk-ndalet-bmw-ja-ku-vjen-x7/60%Hourly2015-09-05 12:02
https://kumti.com/ndertohet-skulpture-prej-rere-ne-nderim-te-figures-se-sirianit-aylan-kurdi/60%Hourly2015-09-05 11:58
https://kumti.com/fiqte-6-arsyet-qe-i-bejne-aleate-te-shendetit-te-mire/60%Hourly2015-09-05 11:54
https://kumti.com/cana-nuk-ndalemi-me-kaq/60%Hourly2015-09-05 11:53
https://kumti.com/prevalla-ne-kaos/60%Hourly2015-09-05 11:48
https://kumti.com/aksidentohet-autobusi-i-kombetares-lojtaret-ne-stervitje-me-makina/60%Hourly2015-09-05 10:13
https://kumti.com/pakoja-fiskale-rendon-shporten-e-konsumatorit/60%Hourly2015-09-05 10:11
https://kumti.com/challenger-me-pakon-e-re-blacktop-appearance/60%Hourly2015-09-05 10:09
https://kumti.com/okb-evropa-eshte-paralajmeruar-per-valet-e-refugjateve/60%Hourly2015-09-05 10:08
https://kumti.com/austria-pret-me-shume-se-10-mije-refugjate/60%Hourly2015-09-05 10:07
https://kumti.com/ja-pse-nisi-sherri-ne-shqiperi/60%Hourly2015-09-05 10:04
https://kumti.com/pse-po-lazaratizohet-shqiperia/60%Hourly2015-09-05 10:02
https://kumti.com/shperthen-trajneri-danez-neveri-per-shqiptaret/60%Hourly2015-09-05 09:54
https://kumti.com/kosova-mund-te-pranoje-numer-simbolik-te-refugjateve/60%Hourly2015-09-05 08:59
https://kumti.com/858-5-09-2015-pyetja-e-nje-nene-siriane-ku-jemi-duke-shkuar/60%Hourly2015-09-05 08:12
https://kumti.com/si-ta-kalojme-trishtimin-merzitjen-dhe-ankthin-lutjet/60%Hourly2015-09-05 00:12
https://kumti.com/cilat-jane-cilesite-qe-duhet-ti-kete-udheheqesi-i-fese/60%Hourly2015-09-05 00:07
https://kumti.com/nenshkruaj-edhe-ti-peticionin-me-thirrjen-be-ndali-mbytjet/60%Hourly2015-09-04 21:33
https://kumti.com/problemi-duhet-te-menjanohet-nga-thelbi-i-tiji/60%Hourly2015-09-04 21:23
https://kumti.com/10-organizatat-sekrete-qe-supozohet-se-sundojne-boten/60%Hourly2015-09-04 20:32
https://kumti.com/e-verteta-e-letrave-te-lagura/60%Hourly2015-09-04 20:29
https://kumti.com/pse-njerezit-me-grupin-e-gjakut-0-jane-te-vecante/60%Hourly2015-09-04 20:25
https://kumti.com/fatkeqesite-qe-duan-te-na-mbysin/60%Hourly2015-09-04 20:11
https://kumti.com/me-zotin-dhe-me-besim-do-ktheheni-me-fitore-ne-vendin-e-shqipeve/60%Hourly2015-09-04 20:09
https://kumti.com/cfare-eshte-filmi-iranian-mbi-profetin-muhamed/60%Hourly2015-09-04 20:06
https://kumti.com/berzh-i-lidh-kosoven-me-rrjetin-hekurudhor-te-evropes/60%Hourly2015-09-04 19:46
https://kumti.com/a-e-di-cfare-eshte-sinqeriteti/60%Hourly2015-09-04 19:40
https://kumti.com/proteste-kunder-vizites-se-sisit-ne-indonezi/60%Hourly2015-09-04 18:38
https://kumti.com/tragjedia-e-refugjateve-ne-kamionin-frigorifer-kane-vdekur-ne-hungari/60%Hourly2015-09-04 18:36
https://kumti.com/arrestohen-4-trafikante-pergjegjes-per-vdekjen-e-femijes-sirian-foto/60%Hourly2015-09-04 18:24
https://kumti.com/putin-fajeson-evropen-per-krizen-e-emigranteve/60%Hourly2015-09-04 18:23
https://kumti.com/vdes-nje-refugjat-ne-hungari/60%Hourly2015-09-04 18:22
https://kumti.com/formacionet-zyrtare-danimarke-shqiperi/60%Hourly2015-09-04 18:18
https://kumti.com/islamofobia-ne-kulm-arma-e-projektuar-qe-te-mos-shfrytezohet-nga-myslimanet/60%Hourly2015-09-04 18:11
https://kumti.com/whatsapp-afer-shifres-se-1-miliarde-perdoruesve/60%Hourly2015-09-04 18:06
https://kumti.com/madridi-vendos-te-pranoje-me-shume-refugjate/60%Hourly2015-09-04 17:59
https://kumti.com/zjarr-ne-spitalin-psikiatrik-tre-persona-te-vdekur/60%Hourly2015-09-04 17:55
https://kumti.com/pogba-refuzoi-12-milione-euro-rroge-nga-chelsea/60%Hourly2015-09-04 17:53
https://kumti.com/varroset-ajlan-kurdi/60%Hourly2015-09-04 14:58
https://kumti.com/tragjedia-qe-trazoi-boten-dhe-udhetimi-fatal-i-familjes-kurdi/60%Hourly2015-09-04 14:48
https://kumti.com/rrefimi-prekes-i-emigrantit-ne-siri-isha-i-vdekur/60%Hourly2015-09-04 13:57
https://kumti.com/me-23-shtator-2015-ne-moske-perurohet-xhamia-e-madhe-2/60%Hourly2015-09-04 13:55
https://kumti.com/islande-mijera-qytetare-gati-te-mirepresin-refugjate-siriane/60%Hourly2015-09-04 13:53
https://kumti.com/piloti-turk-del-i-pari-ne-shkollen-e-nato-s-ne-shba-2/60%Hourly2015-09-04 13:52
https://kumti.com/rrembehen-10-punetore-turq-ne-bagdad-nga-persona-me-uniforma-ushtarake/60%Hourly2015-09-04 13:51
https://kumti.com/raporti-i-okb-se-gaza-e-pabanueshme/60%Hourly2015-09-04 13:49
https://kumti.com/ushtria-izraelite-arreston-portierin-15-vjecar-palestinez/60%Hourly2015-09-04 13:47
https://kumti.com/turqia-godet-financiarisht-gylenistet/60%Hourly2015-09-04 13:45
https://kumti.com/okb-dhe-partia-e-cameronit-anglia-te-pranoje-me-shume-refugjate/60%Hourly2015-09-04 13:43
https://kumti.com/merkel-dhe-holland-me-plan-konkret-per-refugjate/60%Hourly2015-09-04 13:41
https://kumti.com/putin-hedh-poshte-mundesine-e-sulmit-kunder-isis-it/60%Hourly2015-09-04 13:39
https://kumti.com/kush-fiton-azil-ne-gjermani/60%Hourly2015-09-04 13:38
https://kumti.com/per-tre-muaj-roja-bregdetare-turke-shpeton-rreth-50-000-refugjat/60%Hourly2015-09-04 13:36
https://kumti.com/alarmante-qytetaret-masovikisht-perdorin-barera-per-qetesim/60%Hourly2015-09-04 13:20
https://kumti.com/plagoset-nje-ushtar-i-armates-se-maqedonise/60%Hourly2015-09-04 13:18
https://kumti.com/gjendet-armatim-ne-oder-te-tetoves-foto/60%Hourly2015-09-04 13:17
https://kumti.com/komuna-e-cairit-nuk-ka-perfunduar-procesi-gjyqesor-me-klubin-elita/60%Hourly2015-09-04 13:15
https://kumti.com/aksion-policor-ne-nje-fshat-te-tetoves-mpb-tregon-shkaqet/60%Hourly2015-09-04 13:13
https://kumti.com/cka-thoshte-ahmeti-per-enciklopedine-qe-tani-u-fut-ne-librat-shkollore-video/60%Hourly2015-09-04 13:12
https://kumti.com/deri-me-tani-jane-leshuar-58-959-vertetime-per-parashtrim-te-kerkeses-per-azil/60%Hourly2015-09-04 13:09
https://kumti.com/gashi-nuk-do-te-ndalemi-ky-eshte-dallimi-te-jesh-bese/60%Hourly2015-09-04 13:04
https://kumti.com/vmro-ja-po-kontrollon-gjithe-maqedonine-brukseli-mbyll-syte/60%Hourly2015-09-04 13:02
https://kumti.com/maqedonia-austria-serbia-dhe-hungaria-se-bashku-ne-ballafaqimin-me-krizen-migruese/60%Hourly2015-09-04 12:57
https://kumti.com/zaevi-sot-ne-vakt-te-xhumase-viziton-tetovaret/60%Hourly2015-09-04 12:55
https://kumti.com/poposki-ne-luksemburg-do-te-diskutoj-per-krizen-me-refugjatet/60%Hourly2015-09-04 12:49
https://kumti.com/se-cekziston-nje-gatishmeri-tek-mileti-yne-per-te-shprehe-urrejtje-ndaj-arabeve/60%Hourly2015-09-04 10:37
https://kumti.com/horror-amerikane-mamaja-detyron-dy-vajza-te-vogla-ti-bejne-seks-oral/60%Hourly2015-09-04 10:12
https://kumti.com/myslimanet-po-kercenojne-rrenjet-e-krishtera-te-europes/60%Hourly2015-09-04 10:07
https://kumti.com/shqiperia-kosova-e-mali-i-zi-vende-te-sigurta-origjine/60%Hourly2015-09-04 10:01
https://kumti.com/fjalet-e-fundit-te-nenes-se-ajlanit-kam-shume-frike-nga-uji-nese-ndodh-dicka/60%Hourly2015-09-04 09:41
https://kumti.com/ne-fshatrat-e-vlores-asgjesohen-mbi-6200-rrenje-hashashi/60%Hourly2015-09-04 08:13
https://kumti.com/lenovo-rifreskon-linjen-e-tableteve/60%Hourly2015-09-04 08:11
https://kumti.com/mercedesi-se-shpejti-vjen-me-koncept-te-ri-elektrik/60%Hourly2015-09-04 08:10
https://kumti.com/pusho-ne-paqe-bir-i-dashur-i-heshturi-alan/60%Hourly2015-09-04 08:07
https://kumti.com/iphone-6s-fillestar-do-te-ofroje-vetem-16gb-memorie/60%Hourly2015-09-04 08:04
https://kumti.com/14-veta-ne-burg-per-shkak-te-vjedhjes-se-rrymes/60%Hourly2015-09-04 05:54
https://kumti.com/belgjika-e-sigurte-islanda-e-forte-edhe-per-holanden/60%Hourly2015-09-04 05:53
https://kumti.com/arrestohet-tetovari-qe-e-qelloi-me-arme-zjarri-nenen-e-tij-foto/60%Hourly2015-09-04 05:51
https://kumti.com/gjyqtarja-krasniqi-jashanica-kishte-liruar-dy-trafikante-te-droges-nga-shqiperia/60%Hourly2015-09-04 05:47
https://kumti.com/figura-e-nene-terezes-nderohet-ne-kacanik/60%Hourly2015-09-04 05:42
https://kumti.com/shkenca-e-thote-keto-6-hobi-ju-bejne-me-te-zgjuar-foto/60%Hourly2015-09-04 05:40
https://kumti.com/20-punet-me-te-paguara-te-cilat-mund-ti-beni-edhe-nga-shtepia/60%Hourly2015-09-04 05:35
https://kumti.com/miliarderi-egjiptian-bene-kerkese-per-te-blere-nje-ishull-per-tu-ardhur-ne-ndihme-refugjateve-sirian/60%Hourly2015-09-04 05:16
https://kumti.com/shperthen-erdogan-njerezimi-po-mbytet-ne-ujrat-e-mesdheut/60%Hourly2015-09-04 05:00
https://kumti.com/serbi-tenton-te-helmoje-ujin-ne-mitrovice/60%Hourly2015-09-04 04:12
https://kumti.com/keshtu-reaguan-17-artiste-nga-e-gjithe-bota-per-femijen-sirian-foto-galeri/60%Hourly2015-09-04 03:49
https://kumti.com/ne-fshatin-duga-poljana-te-serbise-po-ndertohet-xhamia-me-e-madhe-ne-evrope-foto/60%Hourly2015-09-04 03:14
https://kumti.com/me-23-shtator-2015-ne-moske-perurohet-xhamia-e-madhe/60%Hourly2015-09-04 03:12
https://kumti.com/pse-refugjatet-spo-shkojne-ne-arabi/60%Hourly2015-09-04 03:05
https://kumti.com/turku-qe-gjeti-refugjatet-siriane-smundet-te-ha-e-as-te-fle-ishin-si-ne-gjume-me-pak-buzeqeshje/60%Hourly2015-09-04 02:45
https://kumti.com/flet-fotografja-qe-realizoi-foton-qe-preku-boten-gjaku-mu-ngri-video/60%Hourly2015-09-04 02:43
https://kumti.com/bayern-munich-1-milion-euro-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-09-04 02:38
https://kumti.com/pamja-e-femijes-sirian/60%Hourly2015-09-03 23:34
https://kumti.com/kelmendi-edhe-sa-femije-sirian-duhet-te-mbyten-qe-te-zgjohet-bota-nga-gjumi/60%Hourly2015-09-03 23:25
https://kumti.com/gold-ag-le-ta-shohin-foton-me-femiun-e-mbytur-te-gjithe-ata-zemerpishurit/60%Hourly2015-09-03 23:19
https://kumti.com/ndjeje-dhimbje-edhe-une-sepse-neser-nuk-i-dihet-mund-ti-ndodhe-edhe-femijut-tim/60%Hourly2015-09-03 23:15
https://kumti.com/lotet-e-juaj-per-femijet-sirian-jane-te-rrejshem-mbani-per-vete/60%Hourly2015-09-03 23:13
https://kumti.com/edhe-fisnik-ismaili-reagoi-per-foton-tronditese-femiu-i-mbytur-sirian/60%Hourly2015-09-03 21:50
https://kumti.com/shiko-cka-postoj-ronaldo-per-refugjatet-sirian-foto/60%Hourly2015-09-03 21:43
https://kumti.com/taulant-xhaka-per-femiun-e-mbytur-sirian/60%Hourly2015-09-03 21:38
https://kumti.com/respekt-deutschland-gjermania-dhe-refugjatet-status/60%Hourly2015-09-03 21:23
https://kumti.com/perendimoret-jane-gardianet-e-te-drejtave-te-njeriut-andaj-u-bie-turpi-status/60%Hourly2015-09-03 21:20
https://kumti.com/strehimore-dhe-shpresa-quhen-dy-foshnjet-e-lindura-ne-stacionin-hekurudhor-te-budapestit/60%Hourly2015-09-03 21:06
https://kumti.com/me-art-e-denojne-mosveprimin-e-nderkombetareve-per-vdekjen-e-djaloshit-sirian/60%Hourly2015-09-03 21:02
https://kumti.com/ne-njerezit-qe-ikem-per-femijen-refugjat-te-mbytur-ne-det/60%Hourly2015-09-03 20:58
https://kumti.com/erdogan-be-e-shnderroi-mesdheun-ne-varr-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-03 20:56
https://kumti.com/kalimi-i-kufirit-maqedonia-rikthen-dhunen-ndaj-emigranteve/60%Hourly2015-09-03 20:53
https://kumti.com/klubi-elita-e-mbajti-besen-e-mposhti-komunen-e-cairit-dokument/60%Hourly2015-09-03 20:51
https://kumti.com/ne-hasanbeg-te-shkupit-vitin-e-ri-shkollor-e-nisin-me-lutje-dhe-dua/60%Hourly2015-09-03 20:44
https://kumti.com/maqedonia-e-pameshirshme-ndaj-refugjateve/60%Hourly2015-09-03 20:40
https://kumti.com/unicef-i-ka-ngritur-dy-tenda-per-refugjatet-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-09-03 20:37
https://kumti.com/10-vjecari-nga-gostivari-qe-do-shkoje-ne-haxh-video/60%Hourly2015-09-03 20:35
https://kumti.com/grat-lindin-foshnja-te-vdekura-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-03 20:32
https://kumti.com/studenicani-dhe-kondova-ne-zjarre/60%Hourly2015-09-03 20:30
https://kumti.com/unioni-i-dijetareve-islame-u-ben-thirrje-vendeve-islamike-te-strehojne-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-09-03 19:21
https://kumti.com/prishtina-ndez-qirinj-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-03 19:13
https://kumti.com/peticion-drejtuar-qeverise-se-kosoves-qe-te-pranoj-refugjate/60%Hourly2015-09-03 18:34
https://kumti.com/ne-kete-civilizim-demokratik-jeta-e-njeriut-eshte-ne-shitje-disa-jete-jane-me-te-shtrenjta-e-disa/60%Hourly2015-09-03 18:27
https://kumti.com/mimoza-kusari-je-suis-siria/60%Hourly2015-09-03 17:43
https://kumti.com/rreth-3-500-migrante-kane-hyre-ne-maqedoni-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2015-09-03 14:56
https://kumti.com/jepen-2-093-vertetime-per-emigrantet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-03 14:54
https://kumti.com/mijera-emigrante-priten-te-arrijne-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-03 14:51
https://kumti.com/osmani-kerkon-largimin-e-seles-dhe-memedit-dhe-bashkepunim-me-besen/60%Hourly2015-09-03 14:47
https://kumti.com/maqedonasit-japin-nga-500-euro-atyre-qe-martohen-per-here-te-pare/60%Hourly2015-09-03 14:43
https://kumti.com/erdogan-vendet-evropiane-e-kane-kthyer-mesdheun-ne-nje-varreze-imigrantesh/60%Hourly2015-09-03 14:29
https://kumti.com/historia-e-ajlan-vogelushi-i-vdekur-ne-brigjet-turke-u-refuzua-nga-kanadaja/60%Hourly2015-09-03 14:26
https://kumti.com/pamjet-tronditese-emigranti-hedh-gruan-dhe-foshnjen-nga-treni-qe-i-conte-ne-nje-kamp-refugjatesh-fotovideo/60%Hourly2015-09-03 14:12
https://kumti.com/xhezair-shaqiri-hoxha-harami-i-ka-mund-keta-te-bdi-se/60%Hourly2015-09-03 14:08
https://kumti.com/han-rritet-per-gjashte-here-numri-i-refugjateve-ne-evropen-qendrore-dhe-perendimore-permes-ballkanit/60%Hourly2015-09-03 13:19
https://kumti.com/te-gjithe-kemi-faj-edhe-une/60%Hourly2015-09-03 13:18
https://kumti.com/ah-droga-vetvrasje-ne-burgun-e-idrizoves/60%Hourly2015-09-03 13:17
https://kumti.com/ambasadori-britanik-apelon-qe-tju-ndihmohet-migranteve/60%Hourly2015-09-03 13:13
https://kumti.com/asus-prezantoi-mini-kompjuterin-qe-kushton-130-dollare/60%Hourly2015-09-03 13:09
https://kumti.com/nuk-me-duhet-me-jeta-flet-babai-i-femijeve-te-mbytur-siriane/60%Hourly2015-09-03 13:08
https://kumti.com/se-shpejti-gjenerata-e-dyte-e-mercedes-gla/60%Hourly2015-09-03 13:06
https://kumti.com/zviceranja-cornelia-e-deklaroi-shehadetin-ne-prezence-te-imamit-bashkim-aliu/60%Hourly2015-09-03 13:05
https://kumti.com/cfare-po-bene-ti-per-boten/60%Hourly2015-09-03 12:55
https://kumti.com/bajrami-e-sbashk-u-pajtohen-te-vazhdojne-dialogun-per-paga/60%Hourly2015-09-03 12:12
https://kumti.com/sa-ka-ndihmuar-turqia-popullin-sirian/60%Hourly2015-09-03 12:09
https://kumti.com/videolojerat-e-dhunshme-nxitin-sjellje-agresive/60%Hourly2015-09-03 11:58
https://kumti.com/esat-stavileci-nuk-ka-vdekur-ate-e-kane-vrare/60%Hourly2015-09-03 11:50
https://kumti.com/donald-tusk-100-mije-emigrante-te-shperndahen-ne-vendet-e-be/60%Hourly2015-09-03 11:43
https://kumti.com/23443/60%Hourly2015-09-03 11:41
https://kumti.com/kreu-veprime-te-turpshme-me-nje-8-vjecar-arrestohet-37-vjecari/60%Hourly2015-09-03 11:40
https://kumti.com/dukagjini-2-asgjesohen-20-mije-rrenje-kanabis-ne-diten-e-pare/60%Hourly2015-09-03 11:39
https://kumti.com/ozil-synon-topin-e-arte/60%Hourly2015-09-03 11:36
https://kumti.com/sony-xperia-z5-premium-telefoni-i-pare-4k/60%Hourly2015-09-03 11:34
https://kumti.com/seria-e-zeze-e-mercedes-amg/60%Hourly2015-09-03 11:33
https://kumti.com/duka-nuk-ka-vend-per-eufori-kemi-edhe-nje-faze-tjeter/60%Hourly2015-09-03 11:30
https://kumti.com/qosja-ky-pushtet-te-jeni-te-sigurt-do-te-permbyset/60%Hourly2015-09-03 11:28
https://kumti.com/pse-nuk-i-mirepret-gjiri-ku-eshte-gadishulli-arabik/60%Hourly2015-09-03 11:20
https://kumti.com/vdekja-e-pajazit-nushit-humbje-e-madhe-per-shoqerine/60%Hourly2015-09-03 10:41
https://kumti.com/stamboll-konference-nderkombetare-per-turizmin-hallall/60%Hourly2015-09-03 10:24
https://kumti.com/piloti-turk-del-i-pari-ne-shkollen-e-nato-s-ne-shba/60%Hourly2015-09-03 10:21
https://kumti.com/qendra-islamike-e-anglise-hape-ekspoziten-e-haxhit/60%Hourly2015-09-03 10:15
https://kumti.com/ekspozita-e-kuranit-ne-xhamine-e-pejgamberit-a-s-ne-medine/60%Hourly2015-09-03 10:09
https://kumti.com/shpend-ahmeti-fati-i-aylanit-3-vjecar-te-zhvesh-nga-cdo-mburrje-qe-ke-me-vetveten-shoqerine-e-njerezimin/60%Hourly2015-09-03 08:20
https://kumti.com/cnn-dhe-bbc-nese-fotografite-vogelushit-te-vdekur-sirian-nuk-do-te-ndryshojne-qasjen-e-europes-ndaj-krizes-se-refugjateve-atehere-cfare-do-ta-beje/60%Hourly2015-09-03 00:08
https://kumti.com/cfare-shkroi-nje-femije-sirian/60%Hourly2015-09-02 23:35
https://kumti.com/fotot-tronditese-cfare-faji-kane-keto-njerez/60%Hourly2015-09-02 23:21
https://kumti.com/kush-ishte-femiu-sirian-fotoja-e-cila-cmendi-boten/60%Hourly2015-09-02 22:35
https://kumti.com/per-shoqatat-qe-kujdesen-per-te-drejtat-e-qenve-macave-status/60%Hourly2015-09-02 22:29
https://kumti.com/kim-mehmeti-nuk-kam-force-ta-postoj-foton-me-femiun-e-mbytur-sirian/60%Hourly2015-09-02 22:26
https://kumti.com/per-ty-shume-njerez-sot-derdhen-lo/60%Hourly2015-09-02 22:19
https://kumti.com/ku-jeni-o-ju-te-cilet-po-reagoni-nese-ka-ngordhe-nje-delfin/60%Hourly2015-09-02 21:50
https://kumti.com/ckeni-o-sehirxhinj-qe-keni-ngulur-shikimet-mbi-femijen-e-detit/60%Hourly2015-09-02 21:39
https://kumti.com/rrefim-prinderor-nga-siria-do-te-bejme-te-pamunduren-per-lumturine-e-femijeve-tane/60%Hourly2015-09-02 21:33
https://kumti.com/gjiganti-italian-eni-zbulon-basenin-e-stermadh-gazmbajtese-ne-egjiptit/60%Hourly2015-09-02 21:04
https://kumti.com/foto-sa-1000-fjale-femiu-sirian/60%Hourly2015-09-02 21:01
https://kumti.com/mediat-dhe-beba-e-mbytur-ne-bregdet/60%Hourly2015-09-02 20:53
https://kumti.com/vrasja-e-karikaturistave-francez-vs-femiu-i-mbytur-sirian-ne-bregdet-status/60%Hourly2015-09-02 20:37
https://kumti.com/te-nderuar-mesimdhenes-te-nderuar-prinder/60%Hourly2015-09-02 20:27
https://kumti.com/o-musliman-ku-eshte-ndergjegja-jone-status/60%Hourly2015-09-02 20:24
https://kumti.com/video-shtatori-fillimi-i-vitit-shkollor-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-09-02 20:16
https://kumti.com/berat-buzhala-dhe-refugjatet-nga-lindja/60%Hourly2015-09-02 20:03
https://kumti.com/tetovari-magjistron-ne-fushen-e-nanoteknologjise-ne-danimarke/60%Hourly2015-09-02 19:58
https://kumti.com/komuna-dibres-ndau-300-000-den-per-tetoven-u-kerkua-ndihme-edhe-per-emigrantet/60%Hourly2015-09-02 19:56
https://kumti.com/uishz-ne-zvicer-e-gjykon-rastin-e-perjashtimit-te-vajzes-me-shami-nga-shkolla/60%Hourly2015-09-02 19:54
https://kumti.com/fallxhore-nga-bullgaria-i-kane-marr-15-000-euro-nga-shkupjanet/60%Hourly2015-09-02 19:52
https://kumti.com/pas-debatit-besa-dhe-ppd-ja-me-qendrime-te-perbashketa/60%Hourly2015-09-02 19:50
https://kumti.com/zvicra-ne-pritje-te-apelit-per-ndihme-nga-maqedonia/60%Hourly2015-09-02 19:48
https://kumti.com/universiteti-kirili-dhe-metodi-injoron-studentet-shqiptare/60%Hourly2015-09-02 19:47
https://kumti.com/rexhepi-migrantet-sirian-nuk-refuzuan-ndihmat-e-kryqit-te-kuq/60%Hourly2015-09-02 19:45
https://kumti.com/vullnetar-nga-gjermania-po-i-ndihmojne-migranteve-ne-tabanoc/60%Hourly2015-09-02 19:44
https://kumti.com/dyqind-familje-rome-jetojne-ne-kushte-ekstreme-per-jete-ne-resnje/60%Hourly2015-09-02 19:43
https://kumti.com/gostivari-nder-komunat-me-shtim-me-te-madh-popullsise-fillimi-i-2015-es-me-72-persona/60%Hourly2015-09-02 19:41
https://kumti.com/ne-24-oret-e-fundit-mbi-1000-refugjat-jane-futur-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-02 19:40
https://kumti.com/portreti-i-nje-ish-rokeri/60%Hourly2015-09-02 19:38
https://kumti.com/rinia-shqiptare-ik-ne-evrope-dhe-amerike-maqedonia-po-zbraset-nga-shqiptaret/60%Hourly2015-09-02 19:37
https://kumti.com/grat-ndahen-nga-burrat-divorcet-ngrisin-alarmin-ne-maqedoni/60%Hourly2015-09-02 19:35
https://kumti.com/mbi-12-milione-persona-ne-siri-kane-nevoje-per-ndihma-humanitare/60%Hourly2015-09-02 19:32
https://kumti.com/rreth-600-police-maqedonas-vetem-46-shqiptar/60%Hourly2015-09-02 19:32
https://kumti.com/besimtaret-behen-gati-per-haxh/60%Hourly2015-09-02 19:30
https://kumti.com/veni-re-shkijet-ruset-dhe-bjelloruset-kryejne-stervitje-te-perbashket-ushtarake/60%Hourly2015-09-02 19:28
https://kumti.com/nga-roald-a-hysa-imazhe-te-shtremberuara-mediatikisht-dhe-historikisht/60%Hourly2015-09-02 19:25
https://kumti.com/9-shpikjet-myslimane-qe-i-dhane-forme-botes-moderne/60%Hourly2015-09-02 19:22
https://kumti.com/prof-akademik-dr-pajazit-nushi-profili-psikologjik-i-profetit-muhammed-a-s/60%Hourly2015-09-02 18:46
https://kumti.com/hoxha-i-mitrovices-derrmon-kleriket-serb-jeni-genjeshtare-kriminele-dhe-nuk-keni-lidhje-me-jezuin/60%Hourly2015-09-02 18:31
https://kumti.com/70-perqind-e-foshnjave-te-lindura-ne-shkup-jane-shqiptar-maqedonasit-vdesin/60%Hourly2015-09-02 17:15
https://kumti.com/gjevgjelia-vend-ku-sirianet-nuk-mund-te-ngopen-me-uje/60%Hourly2015-09-02 17:13
https://kumti.com/cavkov-ekziston-rrezik-nga-kriza-serioze-me-refugjatet/60%Hourly2015-09-02 17:10
https://kumti.com/peticion-racist-i-mjekeve-nga-gjevgjelia-bogdanci-dojran-dhe-valandovo-nuk-i-sherojme-refugjatet/60%Hourly2015-09-02 17:08
https://kumti.com/mjeket-maqedonas-me-veprime-hitleriane-refuzojne-ti-mjekojne-refugjatet/60%Hourly2015-09-02 17:06
https://kumti.com/zaevi-don-ti-bej-per-veti-shqiptaret-e-struges-ndersa-i-mashtroi-per-monstren/60%Hourly2015-09-02 17:04
https://kumti.com/larja-me-ferexhe-ne-pishine-u-pengon-zviceraneve/60%Hourly2015-09-02 17:01
https://kumti.com/gjenden-te-vdekur-2-burra-ne-kolican-te-shkupit/60%Hourly2015-09-02 16:59
https://kumti.com/shqiptaret-pengohen-qe-te-behen-gjykates-akademia-ka-kushte-rigoroze/60%Hourly2015-09-02 16:57
https://kumti.com/maqedonasit-me-taktika-komuniste-i-pengojn-shqiptaret-qe-te-behen-gjykates-dhe-prokuror/60%Hourly2015-09-02 16:55
https://kumti.com/najcevska-ne-maqedoni-sun-i-mbledh-2000-veta-te-protestojne-per-vete-e-leje-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-02 16:52
https://kumti.com/po-rritet-numri-i-te-pa-puneve-ne-tetove/60%Hourly2015-09-02 16:50
https://kumti.com/zjarre-ne-studenican-zelenikove-makedonski-brod-dhe-kercove/60%Hourly2015-09-02 16:48
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-moni-be-pash-allahun-me-ate-foto-se-na-mbyti-krejt/60%Hourly2015-09-02 16:12
https://kumti.com/vankovska-nje-shqiptar-e-nje-maqedonas-me-ndihmuan-ti-shperndaj-ndihmat-per-refugjatet/60%Hourly2015-09-02 16:09
https://kumti.com/dy-te-rinj-shqiptar-shpetuan-nje-plake-maqedonase-ne-matke/60%Hourly2015-09-02 16:07
https://kumti.com/ish-ambasadori-ruzhin-kritikon-evropen-se-nuk-kujdeset-per-sirianet-qe-vdesin-per-buke/60%Hourly2015-09-02 16:04
https://kumti.com/u-jepen-vertetime-1-487-migranteve/60%Hourly2015-09-02 16:01
https://kumti.com/60-mije-franga-per-tetoven-nga-unioni-i-imameve-shqiptare-te-zvicres/60%Hourly2015-09-02 15:42
https://kumti.com/nese-friksohesh-naten-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-09-02 15:15
https://kumti.com/kompania-liri-prezanton-prodhimet-ne-panairin-worldfood-istanbul/60%Hourly2015-09-02 15:12
https://kumti.com/shqetesime-per-bosnjezimin-e-kosoves/60%Hourly2015-09-02 15:11
https://kumti.com/kosovaret-ne-terr-keds-i-eksportoi-rryme/60%Hourly2015-09-02 07:51
https://kumti.com/shqiperi-konference-e-harmonise-nderfetare-por-ajo-eshte-percarese-dhe-diskriminuese-pasi-myslimanet-lihen-jashte/60%Hourly2015-09-02 07:49
https://kumti.com/facebook-i-mbyll-profilin-politikanit-zviceran-qe-nencmoi-dhe-talli-refugjatet-shqiptar/60%Hourly2015-09-02 07:46
https://kumti.com/kthimi-i-sterniperve-shqiptare-nga-siria-per-ne-europe/60%Hourly2015-09-02 07:45
https://kumti.com/nje-ministre-e-mbuluar-per-here-te-pare-ne-turqi/60%Hourly2015-09-01 12:29
https://kumti.com/puna-e-grave-bashke-me-burrat-eshte-e-keqe-per-shendetin-e-tyre-thone-hulumtuesit/60%Hourly2015-09-01 12:18
https://kumti.com/5-shetet-qe-mund-te-thyejne-ligjin-e-refugjateve-vetem-per-myslimanet/60%Hourly2015-09-01 10:58
https://kumti.com/produktet-qe-nga-sot-do-te-kushtojne-me-lire-dhe-ato-me-shtrenjte/60%Hourly2015-09-01 10:46
https://kumti.com/rama-greqia-nuk-mund-te-perzihet-ne-ortodoksi-te-shqiperise/60%Hourly2015-09-01 10:41
https://kumti.com/thaci-kosova-e-turqia-gezojne-partneritet-strategjik/60%Hourly2015-09-01 10:40
https://kumti.com/djuric-eshte-qesharake-qe-shqiptaret-ne-serbi-te-kene-status-sikur-te-serbeve-te-kosoves/60%Hourly2015-09-01 10:33
https://kumti.com/letra-e-abraham-lincolnit-drejtuar-mesuesit-te-te-birit/60%Hourly2015-09-01 10:30
https://kumti.com/shkollimi-eshte-lugina-e-zhvillimit-te-nje-populli/60%Hourly2015-09-01 08:09