XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/tregime-ebu-hanife-dhe-hajduti/60%Hourly2015-10-31 14:17
https://kumti.com/norilski-qyteti-ku-jetojne-muslimanet-me-verior-ne-bote/60%Hourly2015-10-31 14:13
https://kumti.com/shkolla-duhet-te-prodhoje-njerez-jo-kunguj-halloween-i/60%Hourly2015-10-31 12:12
https://kumti.com/prap-hoxhallaret-pajtojne-familja-asllani-ia-fale-gjakun-e-djalit-familjes-vokrri-video/60%Hourly2015-10-30 21:17
https://kumti.com/lexo-cfare-tha-w-montogomery-per-profetin-muhammed/60%Hourly2015-10-30 20:43
https://kumti.com/haxhi-muhamed-zekiri-ben-dua-per-haxhi-bujar-osmanin/60%Hourly2015-10-30 14:23
https://kumti.com/lirohet-i-burgosuri-i-fundit-britanik-nga-burgu-i-guantanamos/60%Hourly2015-10-30 14:00
https://kumti.com/nishani-si-pranoj-jaguar-et-kushtojne-110-000-ne-vit/60%Hourly2015-10-30 13:36
https://kumti.com/ne-norvegji-gjendet-shpata-vikinge-e-vjeter-1-200-vjet/60%Hourly2015-10-30 13:35
https://kumti.com/afer-ishujve-greke-kane-vdekur-22-migrante/60%Hourly2015-10-30 13:34
https://kumti.com/nderron-jete-boksieri-i-famshem-turk-sinan-samil-sam/60%Hourly2015-10-30 13:32
https://kumti.com/pinte-dy-litra-pije-alkoolike-cdo-dite-ja-cfare-i-ndodhi-foto/60%Hourly2015-10-30 13:28
https://kumti.com/serbia-blen-arme-ne-rusi-stervitet-me-nato/60%Hourly2015-10-30 13:24
https://kumti.com/cfare-po-ndodh-the-guardian-rama-po-shkel-premtimet/60%Hourly2015-10-30 13:21
https://kumti.com/tension-ne-ajer-dhe-det-shba-perplaset-me-kinen-e-rusine/60%Hourly2015-10-30 13:20
https://kumti.com/fotovideo-berlin-gjendet-i-vdekur-femija-i-rrembyer-ne-qendren-e-emigranteve/60%Hourly2015-10-30 13:15
https://kumti.com/edhe-nje-bebe-nder-22-te-mbyturit-e-radhes-ne-detin-egje/60%Hourly2015-10-30 13:00
https://kumti.com/die-tageszeitung-lufte-e-hapur-per-pushtet-ne-kosove/60%Hourly2015-10-30 12:56
https://kumti.com/video-qysh-bre-sipas-islamit-me-ja-pre-doren/60%Hourly2015-10-30 12:20
https://kumti.com/video-keqkuptimi-se-islami-eshte-kunder-mardhenieve-sexuale/60%Hourly2015-10-30 12:16
https://kumti.com/video-punesimet-ne-vija-partiake/60%Hourly2015-10-30 12:11
https://kumti.com/video-pse-u-zhduk-populli-latin/60%Hourly2015-10-30 12:08
https://kumti.com/video-ku-qendron-shkaku-qe-shqiptaret-qe-2000-vjet-nuk-ngadhnjejne/60%Hourly2015-10-30 12:06
https://kumti.com/video-nje-bisede-mes-nje-narko-dilerit-dhe-hoxhes-mazllam-mazllami/60%Hourly2015-10-30 11:59
https://kumti.com/imami-politikan-nga-kavaja-replike-me-kuqeziun-kreshnik-spahiu-per-sirianet/60%Hourly2015-10-29 15:46
https://kumti.com/kanuni-gjermania-e-tmerruar-nga-trajtimi-i-grave-shqiptare-ne-shqiperi/60%Hourly2015-10-29 11:53
https://kumti.com/gjyqi-tahiri-paloka-me-26-tetor-jepet-vendimi/60%Hourly2015-10-29 11:51
https://kumti.com/basha-opozita-do-te-kembengule-ne-ndryshimin-e-ligjit-te-arsimit-te-larte/60%Hourly2015-10-29 11:51
https://kumti.com/shitja-e-aksioneve-te-hec-eve-mei-kallezon-florion-mimen-dhe-enno-bozdon/60%Hourly2015-10-29 11:50
https://kumti.com/berisha-jugu-permbytet-rama-krifet/60%Hourly2015-10-29 11:49
https://kumti.com/bilanci-fier-550-familje-dhe-150-biznese-te-permbytura-30-familje-evakuohen/60%Hourly2015-10-29 11:48
https://kumti.com/akuzat-ndaj-tahirit-nisin-verifikimet/60%Hourly2015-10-29 11:47
https://kumti.com/kampioni-erkand-qerimaj-politikanet-na-duan-vetem-per-selfie/60%Hourly2015-10-29 11:46
https://kumti.com/permbytje-ne-vlore-viktima-dhe-irritim-i-qytetareve/60%Hourly2015-10-29 11:45
https://kumti.com/video-ja-shiti-jahudise-pallton-e-grisur-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-29 11:33
https://kumti.com/video-namazi-rruges-kah-serbia/60%Hourly2015-10-29 11:31
https://kumti.com/video-ikja-masive-e-rinise-nga-kosova/60%Hourly2015-10-29 11:19
https://kumti.com/video-vrasjet-ne-north-carolina/60%Hourly2015-10-29 11:16
https://kumti.com/video-parku-i-cairit-fjalim-i-fuqishem/60%Hourly2015-10-29 11:13
https://kumti.com/video-extremizmi-vs-hungaria-migrimi-i-shqiptareve/60%Hourly2015-10-29 11:10
https://kumti.com/video-kryetari-i-korese-veriore-pranon-islamin/60%Hourly2015-10-29 11:07
https://kumti.com/video-ikja-masive-i-te-rinjeve-nga-kosova/60%Hourly2015-10-29 11:04
https://kumti.com/video-100-euro-per-shami-200-euro-per-mjekerr-qe-pergjigje-per-disa-media/60%Hourly2015-10-29 09:35
https://kumti.com/dy-ministra-te-qeverise-nen-hetim-ja-pse-dyshohen/60%Hourly2015-10-28 19:37
https://kumti.com/bushati-shqiperia-e-gatshme-te-prese-refugjate/60%Hourly2015-10-28 19:36
https://kumti.com/meta-gati-ndryshimet-ne-ministrite-e-tij/60%Hourly2015-10-28 19:35
https://kumti.com/duan-te-kthehen-ne-shqiperi-por-gjermania-nuk-ua-jep-pasaportat/60%Hourly2015-10-28 19:32
https://kumti.com/presidenti-bujar-nishani-vizite-ne-bullgari-mbeshtetje-e-palekundur-per-kosoven/60%Hourly2015-10-28 19:31
https://kumti.com/afera-e-cez-basha-e-verteta-u-varros-nga-puthja-rama-meta/60%Hourly2015-10-28 19:30
https://kumti.com/ps-lsi-perplasjet-per-hetimin-nderkombetar-dhe-qeverisjen/60%Hourly2015-10-28 19:29
https://kumti.com/ditmir-bushati-vizite-zyrtare-ne-marok-lobon-per-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2015-10-28 19:28
https://kumti.com/kryeministri-rama-nuk-ka-ndryshime-ne-qeveri-ata-qe-e-kerkojne-jane-kundershtaret-tane/60%Hourly2015-10-28 19:27
https://kumti.com/email-per-shqiperine-clinton-it-george-soros-i-shkruan-2-dite-pas-21-janarit/60%Hourly2015-10-28 19:27
https://kumti.com/spekulimet-ja-emrat-e-ministrave-qe-do-ndryshohen-ne-qeverine-rama-meta/60%Hourly2015-10-28 19:26
https://kumti.com/pd-shefi-i-kufirit-ne-dhermi-ne-sherbim-te-habilajve-te-tahirit/60%Hourly2015-10-28 19:25
https://kumti.com/ministri-tahiri-prehu-ne-paqe-simon-koleget-e-tu-bene-drejtesi/60%Hourly2015-10-28 19:22
https://kumti.com/ps-mbledh-forumin-e-gruas-50-femra-ne-kongresin-e-janarit/60%Hourly2015-10-28 19:22
https://kumti.com/militantja-e-ps-se-mashtroi-trafikantin-i-mori-24-500-euro/60%Hourly2015-10-28 19:21
https://kumti.com/pd-akuzon-ramen-dhe-beqajn-pazare-per-shendetesine/60%Hourly2015-10-28 19:20
https://kumti.com/analiza-e-humbjes-se-zgjedhjeve-pritet-riorganizim-i-degeve-te-pd/60%Hourly2015-10-28 19:19
https://kumti.com/britania-drejtesia-nuk-mjafton-per-ne-be-ka-edhe-4-prioritete-te-tjera/60%Hourly2015-10-28 19:18
https://kumti.com/rama-meta-koke-me-koke-per-90-minuta-asnje-deklarate-per-mediat/60%Hourly2015-10-28 19:18
https://kumti.com/ngjela-rama-kryeminister-kaqol-flet-njelloj-si-enver-hoxha/60%Hourly2015-10-28 19:17
https://kumti.com/tirane-tregtaret-e-medresese-ne-proteste-po-na-vihen-gjoba-arbitrare/60%Hourly2015-10-28 19:16
https://kumti.com/berishagjithe-politikanet-dhe-familjet-e-tyre-jane-te-korruptuar/60%Hourly2015-10-28 19:15
https://kumti.com/prifti-gati-te-deshmoj-ne-favor-te-qeverise-ne-arbitrazh-kunder-dia-s/60%Hourly2015-10-28 18:51
https://kumti.com/harrojini-negociatat-me-be-shuplake-gjermane-per-zgjedhjet-ne-shqiperi/60%Hourly2015-10-28 18:50
https://kumti.com/prifti-lsi-si-grua-e-perdale-tashme-jemi-ne-destabilitet/60%Hourly2015-10-28 18:49
https://kumti.com/berisha-atentati-ishte-per-mikun-e-saimir-tahirit/60%Hourly2015-10-28 18:47
https://kumti.com/batutat-ne-kuvendbrace-halimit-legen-balla-topallit-sorre/60%Hourly2015-10-28 18:46
https://kumti.com/foto-krisma-armesh-ne-tirane-humbin-jeten-dy-te-rinj/60%Hourly2015-10-28 18:45
https://kumti.com/berisha-cez-dia-jane-ne-loje-135-milione-euro/60%Hourly2015-10-28 18:44
https://kumti.com/nis-lotaria-amerikane-ja-si-mund-te-aplikoni/60%Hourly2015-10-28 18:43
https://kumti.com/ilir-meta-mos-e-perdorni-me-doshin-e-priftin-per-falsifikime/60%Hourly2015-10-28 18:42
https://kumti.com/rama-kunder-metes-dhe-berishes-per-hetimin-nderkombetar-te-cez/60%Hourly2015-10-28 18:41
https://kumti.com/austria-konsideron-ngritjen-e-gardhit-kufitar/60%Hourly2015-10-28 18:39
https://kumti.com/de-maiziere-migrantet-afgane-te-papranueshem/60%Hourly2015-10-28 18:39
https://kumti.com/rusia-drejt-harxhimit-te-fondit-rezerve/60%Hourly2015-10-28 18:36
https://kumti.com/poloni-kryeministrja-beata-szydlo-nje-grua-fare-normale/60%Hourly2015-10-28 18:35
https://kumti.com/pekini-shba-kercenon-sovranitetin-e-kines/60%Hourly2015-10-28 18:34
https://kumti.com/termeti-ne-afganistan-zgjerohen-kerkimet-foto-2/60%Hourly2015-10-28 18:34
https://kumti.com/njeriu-i-armatosur-tenton-te-sulmoj-me-autobombe-nje-kazerme-te-ushtrise-ne-belgjike/60%Hourly2015-10-28 18:33
https://kumti.com/kina-japonia-dhe-koreja-e-jugut-dakordohen-per-samit/60%Hourly2015-10-28 18:32
https://kumti.com/mijera-qytetare-evropiane-protestojne-kunder-nato/60%Hourly2015-10-28 18:31
https://kumti.com/ukraine-mbahen-zgjedhjet-lokale/60%Hourly2015-10-28 18:30
https://kumti.com/moldavi-lideri-opozitar-prorus-lirohet-nga-arresti/60%Hourly2015-10-28 18:29
https://kumti.com/vatikani-arrin-kompromis-per-ceshtjet-ndarese-te-familjes-2/60%Hourly2015-10-28 18:28
https://kumti.com/rusia-twitterit-a-eshte-kritika-qendrim-zyrtar-i-kompanise/60%Hourly2015-10-28 18:27
https://kumti.com/70-vjet-okb-ditelindje-ne-kohe-te-veshtira/60%Hourly2015-10-28 18:26
https://kumti.com/rusi-gatishmeri-per-mbeshtetjen-e-opozites-se-moderuar-ne-siri-2/60%Hourly2015-10-28 18:25
https://kumti.com/ish-presidenti-rumun-ne-gjykate-i-akuzuar-penalisht-per-krime-kunder-njerezimit/60%Hourly2015-10-28 18:24
https://kumti.com/meksike-patricia-eshte-zbutur-por-ende-mbetet-e-rrezikshme/60%Hourly2015-10-28 18:23
https://kumti.com/putini-teston-laden-e-re-ruse/60%Hourly2015-10-28 18:22
https://kumti.com/bisedime-te-reja-mes-gjeorgjise-dhe-rusise/60%Hourly2015-10-28 18:21
https://kumti.com/autoritetet-meksikane-zbulojne-tunelin-e-droges/60%Hourly2015-10-28 18:20
https://kumti.com/tre-te-vrare-ne-nje-universitet-ne-shba/60%Hourly2015-10-28 18:19
https://kumti.com/mbi-30-000-njerez-rrezikojne-te-vdesin-urie/60%Hourly2015-10-28 18:17
https://kumti.com/rusia-me-baze-ushtarake-ne-arktik-ne-vitin-2018/60%Hourly2015-10-28 18:16
https://kumti.com/keln-kandidatja-e-plagosur-rende-fitoi-zgjedhjet/60%Hourly2015-10-28 18:14
https://kumti.com/koleget-e-gazetares-britanike-sutton-nuk-ka-bere-vetevrasje/60%Hourly2015-10-28 18:13
https://kumti.com/itali-pese-persona-te-vdekur-nga-moti-i-keq/60%Hourly2015-10-28 18:11
https://kumti.com/ukraine-perkunder-armepushimit-u-vra-nje-ushtar/60%Hourly2015-10-28 18:10
https://kumti.com/vriten-tre-izraelite-nga-sulmet-ne-jerusalem-2/60%Hourly2015-10-28 18:09
https://kumti.com/be-e-gatshme-te-heqe-disa-sanksione-ndaj-bjellorusise/60%Hourly2015-10-28 18:07
https://kumti.com/incidente-ne-kashmir-7-te-vrare/60%Hourly2015-10-28 17:50
https://kumti.com/ban-ki-moon-apelon-tek-irani-per-paqe-ne-siri/60%Hourly2015-10-28 17:48
https://kumti.com/tusk-3-milione-migrante-mund-te-vijne-ne-be/60%Hourly2015-10-28 17:47
https://kumti.com/eurozona-presion-greqise-per-realizimin-e-reformave/60%Hourly2015-10-28 17:46
https://kumti.com/presheve-aksident-i-refugjateve-siriane-nje-i-vdekur-e-9-te-plagosur/60%Hourly2015-10-28 17:45
https://kumti.com/nato-paralajmeron-rusine-ndal-sulmet-mbi-opoziten-dhe-civilet-siriane/60%Hourly2015-10-28 17:44
https://kumti.com/videoskandali-prifti-grek-seks-me-drejtoreshen-e-shkolles-fetare/60%Hourly2015-10-28 17:43
https://kumti.com/moldavi-protesta-masive-kunder-qeverise/60%Hourly2015-10-28 17:42
https://kumti.com/portugezet-drejt-kutive-te-votimit-pas-kater-vitesh-kursimi/60%Hourly2015-10-28 17:42
https://kumti.com/assad-siria-dhe-aleatet-te-bashkuar-kunder-terrorit-2/60%Hourly2015-10-28 17:41
https://kumti.com/vatikani-ka-shkarkuar-nga-puna-priftin-gay-2/60%Hourly2015-10-28 17:40
https://kumti.com/okb-sulmi-ne-kunduz-mund-te-jete-krim-lufte-2/60%Hourly2015-10-28 17:39
https://kumti.com/pushtohet-eurotunel-mbi-100-refugjate-uzurpuan-rruget-2/60%Hourly2015-10-28 17:39
https://kumti.com/kunduz-nato-bombardon-spitalin-te-pakten-20-te-vdekur-2/60%Hourly2015-10-28 17:38
https://kumti.com/rusia-shperfill-kritikat-vazhdon-bombardimet-ne-siri-2/60%Hourly2015-10-28 17:37
https://kumti.com/gjermania-25-vjet-pas-bashkimit/60%Hourly2015-10-28 17:36
https://kumti.com/guatemale-nga-shembja-e-dheut-dhjetera-te-vrare/60%Hourly2015-10-28 17:35
https://kumti.com/rusi-jane-ndermarre-dhjetera-sulme-ajrore-ne-siri-2/60%Hourly2015-10-28 17:34
https://kumti.com/obama-idete-e-kandidateve-presidenciale-per-sirine-te-papjekura-2/60%Hourly2015-10-28 17:34
https://kumti.com/a-do-ta-vere-be-se-shpejti-nen-presion-facebook-un-e-kompani/60%Hourly2015-10-28 17:33
https://kumti.com/obama-sulmet-ruse-ne-siri-kunderproduktive-2/60%Hourly2015-10-28 17:32
https://kumti.com/sulm-i-gabuar-i-nato-s-ne-afganistan-vdesin-3-mjeke-ne-kunduz-2/60%Hourly2015-10-28 17:31
https://kumti.com/shanse-per-paqe-ne-ukraine/60%Hourly2015-10-28 17:31
https://kumti.com/bankat-greke-kane-nevoje-per-kapital/60%Hourly2015-10-28 17:30
https://kumti.com/ja-kush-ishte-masakruesi-i-kolegjit-amerikan/60%Hourly2015-10-28 17:29
https://kumti.com/franca-te-mos-perdoret-veto-ne-ks-te-okb-se-per-masakrat-masive-dhe-gjenocidet-2/60%Hourly2015-10-28 17:28
https://kumti.com/ankara-autobusi-perplas-personat-qe-prisnin-ne-stacion-11-te-vdekur/60%Hourly2015-10-28 17:27
https://kumti.com/shba-akuzon-rusine-nuk-po-sulmon-isis-in-por-rebelet-e-mbeshtetur-nga-koalicioni-2/60%Hourly2015-10-28 17:26
https://kumti.com/keri-dhe-llavrov-u-takuan-per-here-te-trete-kete-jave-per-krizen-ne-siri-2/60%Hourly2015-10-28 17:25
https://kumti.com/trump-do-te-kthej-mbrapsht-te-gjithe-sirianet-2/60%Hourly2015-10-28 17:24
https://kumti.com/adem-ramadani-i-pergjigjet-mergim-mavrajt-foto/60%Hourly2015-10-28 17:18
https://kumti.com/mergim-mavraj-kendon-ilahi-te-adem-ramadanit-video/60%Hourly2015-10-28 17:13
https://kumti.com/mos-manipuloni-me-kisha-as-xhamia-se-do-tju-vret-zoti-e-do-tju-mallkoje-shqiptaria/60%Hourly2015-10-28 15:26
https://kumti.com/video-pasues-te-sunetit-por-me-sjellje-te-keqe/60%Hourly2015-10-28 11:55
https://kumti.com/video-kurre-ske-me-pase-probleme/60%Hourly2015-10-28 11:52
https://kumti.com/video-a-hecin-xhint-apo-fluturojne/60%Hourly2015-10-28 11:49
https://kumti.com/video-kur-doli-diploma-humbi-vlera-e-diturise-gazaliu-i-ri/60%Hourly2015-10-28 11:47
https://kumti.com/video-cfare-nasihati-dha-hoxha-jakup-hasipi-ne-darsmen-e-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2015-10-28 11:42
https://kumti.com/video-a-ka-pare-hoxha-nesim-demiri-xhin-origjinal/60%Hourly2015-10-28 11:39
https://kumti.com/video-cka-i-tha-bossi-i-casinos-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2015-10-28 11:36
https://kumti.com/video-historiku-i-ilahise-allahut-rob-sun-ju-bana/60%Hourly2015-10-28 11:33
https://kumti.com/arrestohet-nje-ish-polic-iu-gjeten-3-2-kg-kanabis/60%Hourly2015-10-28 10:03
https://kumti.com/burg-te-perjetshem-per-prinderit-monstruoz-detyruan-femijet-te-bejne-seks-me-kafshe-dhe-i-filmuan/60%Hourly2015-10-28 09:54
https://kumti.com/kosova-e-66-ta-per-lehtesine-e-te-berit-biznes/60%Hourly2015-10-28 09:45
https://kumti.com/a-po-i-bashkojne-forcat-te-veteperjashtuarit-dhe-islamofobet-kunder-bik-ut/60%Hourly2015-10-27 22:21
https://kumti.com/shpallet-vendimi-per-cmimin-nobel-per-paqe/60%Hourly2015-10-27 22:01
https://kumti.com/nobeli-per-kimi-3-studiuesve-te-adn-se/60%Hourly2015-10-27 22:01
https://kumti.com/shba-nuk-bashkepunon-ushtarakisht-me-rusine-2/60%Hourly2015-10-27 22:00
https://kumti.com/pas-skandalit-volkswagen-nis-terheqjen-e-makinave-te-prekura-nga-trukimi/60%Hourly2015-10-27 21:59
https://kumti.com/fituesja-e-cmimit-nobel-per-mjekesi-pa-diplome-mjeksore/60%Hourly2015-10-27 21:58
https://kumti.com/81-mije-protestues-ne-bruksel-situata-pershkallezon-ne-dhune/60%Hourly2015-10-27 21:57
https://kumti.com/plani-sekret-i-be-400-mije-emigrante-do-te-debohen-2/60%Hourly2015-10-27 21:57
https://kumti.com/assadi-fillon-ofensiven-tokesore-ndaj-rebeleve-2/60%Hourly2015-10-27 21:56
https://kumti.com/vetem-69-dollare-fluturimi-nga-shba-ne-europe/60%Hourly2015-10-27 21:55
https://kumti.com/cmimi-nobel-per-fizike-shkon-per-takaaki-kajita-dhe-arthur-mcdonald/60%Hourly2015-10-27 21:54
https://kumti.com/rusia-mund-te-bashkepunoje-me-opec-per-per-nafte/60%Hourly2015-10-27 21:53
https://kumti.com/papa-francesku-sinodi-nuk-eshte-parlament-ketu-nuk-behen-kompromise/60%Hourly2015-10-27 21:49
https://kumti.com/gjermania-ne-shok-merkel-shfaqet-me-shami-dhe-disa-xhami-ne-prapavije-video/60%Hourly2015-10-27 21:47
https://kumti.com/i-tere-fshati-do-te-konvertohet-ne-islam-per-shkak-te-zenkes-me-priftin/60%Hourly2015-10-27 21:46
https://kumti.com/siri-rusia-koordinon-sulmet-me-forcat-qeveritare/60%Hourly2015-10-27 21:45
https://kumti.com/be-ja-fillon-kontrollimin-e-anijeve-me-migrante-2/60%Hourly2015-10-27 21:44
https://kumti.com/irani-teston-rakete-me-rreze-te-gjate-2/60%Hourly2015-10-27 21:42
https://kumti.com/zevendesi-i-merkelit-pret-mbi-1-milion-refugjate-2/60%Hourly2015-10-27 21:42
https://kumti.com/iran-merret-vendimi-ne-rastin-e-gazetarit-te-wp-se-2/60%Hourly2015-10-27 21:41
https://kumti.com/raketat-godasin-ambasaden-ruse-ne-damask-2/60%Hourly2015-10-27 21:40
https://kumti.com/vriten-tre-izraelite-nga-sulmet-ne-jerusalem/60%Hourly2015-10-27 21:39
https://kumti.com/familjaret-thone-se-raketa-ruse-goditi-aeroplanin-mh17/60%Hourly2015-10-27 21:37
https://kumti.com/davutoglu-jemi-prane-gjetjes-se-identitetit-te-terroristit/60%Hourly2015-10-27 21:36
https://kumti.com/dhuna-izraelite-3-te-vrare-dhe-160-te-plagosur/60%Hourly2015-10-27 21:35
https://kumti.com/shba-testi-raketor-i-iranit-paraqitet-ne-okb/60%Hourly2015-10-27 21:34
https://kumti.com/erdogan-kerkon-hetim-te-detajuar-te-sulmeve-ne-ankara/60%Hourly2015-10-27 21:14
https://kumti.com/greqi-mbytet-barka-me-emigrante-7-viktima/60%Hourly2015-10-27 21:13
https://kumti.com/erdogan-evropa-eshte-kujtuar-vone-per-turqine/60%Hourly2015-10-27 21:12
https://kumti.com/turqia-rrezon-nje-avion-te-paidentifikuar/60%Hourly2015-10-27 21:12
https://kumti.com/ndihmesit-vullnetare-ne-itinerarin-e-ballkanit/60%Hourly2015-10-27 21:11
https://kumti.com/refugjatet-turqia-mohon-marreveshjen-me-be-per-krizen-ende-nuk-eshte-finalizuar/60%Hourly2015-10-27 21:09
https://kumti.com/erdogan-nobel-per-merkelin-une-mbaj-2-5-milion-refugjate/60%Hourly2015-10-27 21:08
https://kumti.com/militantet-e-is-it-debohen-nga-rafineria/60%Hourly2015-10-27 21:07
https://kumti.com/lufta-kunder-pornografise-81-te-arrestuar-ne-spanje/60%Hourly2015-10-27 21:06
https://kumti.com/turqi-12-imigrante-kane-vdekur-gjate-lundrimit-per-ne-greqi/60%Hourly2015-10-27 21:05
https://kumti.com/partia-anti-emigranteve-pritet-te-fitoj-zgjedhjet-ne-zvicer/60%Hourly2015-10-27 21:04
https://kumti.com/djali-i-indiana-jones-konvertohet-ne-islam-dhe-i-bashkohet-isis-it/60%Hourly2015-10-27 21:02
https://kumti.com/vazhdon-dhuna-izraelite/60%Hourly2015-10-27 21:01
https://kumti.com/nato-fillon-ushtrimet-me-te-medha-qe-nga-viti-2002/60%Hourly2015-10-27 21:00
https://kumti.com/kerry-kerkon-aksion-per-ndaljen-e-dhunes-izraelito-palestineze/60%Hourly2015-10-27 20:59
https://kumti.com/moska-afrim-i-rrezikshem-i-aeroplanit-luftarak-francez/60%Hourly2015-10-27 20:58
https://kumti.com/verbshow-ushtrimet-e-nato-s-ne-situaten-jostabile-gjeopolitike/60%Hourly2015-10-27 20:57
https://kumti.com/papa-francesku-korrupsioni-eshte-kancer-i-shoqerise/60%Hourly2015-10-27 20:56
https://kumti.com/le-pen-ne-gjyq-per-deklaratat-anti-islam/60%Hourly2015-10-27 20:54
https://kumti.com/nato-sfidon-rusine-nis-operacionin-me-te-madh-qe-prej-luftes-se-ftohte/60%Hourly2015-10-27 20:54
https://kumti.com/vatikani-demanton-zerat-se-papa-francesku-eshte-me-kancer/60%Hourly2015-10-27 20:53
https://kumti.com/khamenei-miraton-marreveshjen-berthamore/60%Hourly2015-10-27 20:52
https://kumti.com/putin-erdogan-flasin-per-viziten-e-asadit-ne-moske/60%Hourly2015-10-27 20:51
https://kumti.com/davutoglu-do-te-donte-qe-assadi-te-mbetej-ne-rusi/60%Hourly2015-10-27 20:50
https://kumti.com/suspendohet-prifti-homoseksual/60%Hourly2015-10-27 20:48
https://kumti.com/tronditese-mesuesja-perdhunon-nje-nxenes-10-vjecar-dhe-mbetet-shtatzene/60%Hourly2015-10-27 20:47
https://kumti.com/okb-kritikon-cekine-per-trajtimin-e-migranteve/60%Hourly2015-10-27 20:45
https://kumti.com/clinton-do-te-deshmoje-per-sulmin-ne-libi/60%Hourly2015-10-27 20:38
https://kumti.com/mbi-1600-raste-te-koleres-ne-irak-6-te-vdekur/60%Hourly2015-10-27 20:37
https://kumti.com/sulmet-ruse-ne-siri-godasin-nje-spital/60%Hourly2015-10-27 20:36
https://kumti.com/me-shume-femra-e-myslimane-ne-parlamentin-e-ri-kanadez/60%Hourly2015-10-27 20:35
https://kumti.com/kriza-me-migrante-sllovenia-kerkon-ndihme-nga-be-ja/60%Hourly2015-10-27 20:34
https://kumti.com/forcat-afgane-me-ofensiva-te-reja-kunder-talibaneve/60%Hourly2015-10-27 20:33
https://kumti.com/palestinezet-bejne-thirrje-per-proteste-masive/60%Hourly2015-10-27 20:32
https://kumti.com/afganistan-rritet-numri-i-te-vrareve-ne-spitalin-ne-kunduz/60%Hourly2015-10-27 20:32
https://kumti.com/vazhdon-dhuna-ndermjet-kunder-palestinezeve/60%Hourly2015-10-27 20:31
https://kumti.com/rusi-gatishmeri-per-mbeshtetjen-e-opozites-se-moderuar-ne-siri/60%Hourly2015-10-27 20:29
https://kumti.com/vatikani-arrin-kompromis-per-ceshtjet-ndarese-te-familjes/60%Hourly2015-10-27 20:28
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-xhami-ne-gjermani-lendohen-disa-persona/60%Hourly2015-10-27 20:27
https://kumti.com/siri-sulmohet-me-mortaje-ekuipazhi-i-russian-today/60%Hourly2015-10-27 20:25
https://kumti.com/rusia-mohon-sulmet-ndaj-civileve-ne-siri/60%Hourly2015-10-27 20:24
https://kumti.com/rusia-rebelet-siriane-disa-here-ne-moske-fsa-mos-na-bombardoni/60%Hourly2015-10-27 20:23
https://kumti.com/termeti-ne-afganistan-zgjerohen-kerkimet-foto/60%Hourly2015-10-27 20:22
https://kumti.com/video-nese-dikush-ta-ofendon-fene-si-te-sillemi-me-at-njeri/60%Hourly2015-10-27 20:09
https://kumti.com/video-a-ndodhe-me-pase-sihr-apo-xhin-mirpo-mos-me-te-pengu/60%Hourly2015-10-27 20:04
https://kumti.com/video-sulltan-mahmudi-dhe-ministrat-e-tij-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-27 20:03
https://kumti.com/video-a-ka-kush-qe-shpeton-nga-zjarri-i-xhehnemit-pa-faljen-e-5-koheve-te-namazit/60%Hourly2015-10-27 19:59
https://kumti.com/video-xhini-kjo-krijese-sa-mundet-me-demtu-njeriun/60%Hourly2015-10-27 19:56
https://kumti.com/a-ka-vetura-ne-xhenet-hoxhe-jusuf-hajrullahu-u-pergjigjet-portaleve-islamofobe-video-2/60%Hourly2015-10-27 19:53
https://kumti.com/video-koreani-pranon-islamin-ne-taxi-ngjarje-interesante/60%Hourly2015-10-27 19:50
https://kumti.com/video-thuaje-kete-as-xhinet-as-njerezit-smund-te-te-bejne-gje/60%Hourly2015-10-27 19:44
https://kumti.com/nese-mishi-shkakton-kancer-atehere-cfare-te-hame/60%Hourly2015-10-27 14:03
https://kumti.com/turqia-e-16-ta-ne-bote-per-prodhimin-e-automobilave/60%Hourly2015-10-27 14:00
https://kumti.com/perdhunim-ne-grup-dhe-vrasje-jeta-ne-burgjet-me-te-keqija/60%Hourly2015-10-27 13:48
https://kumti.com/maqedonia-shkarkon-ambasadorin-shqiptar-ne-unesco/60%Hourly2015-10-27 13:36
https://kumti.com/deshira-per-protagonizem-e-ben-hashim-thacin-figure-qesharake-ne-strasburg-foto/60%Hourly2015-10-27 13:16
https://kumti.com/vrasja-e-zejnepe-bytycit-deshtim-i-shtetit-video/60%Hourly2015-10-27 13:14
https://kumti.com/haradinaj-shkon-te-hoxha-per-tu-penduar-per-rakine/60%Hourly2015-10-27 13:10
https://kumti.com/cka-eshte-msa-ja/60%Hourly2015-10-27 13:02
https://kumti.com/kosova-nenshkruan-msa-ne/60%Hourly2015-10-27 12:44
https://kumti.com/video-nese-ben-mardhenje-ne-ender-a-don-te-thote-se-je-tu-ba-me-xhin/60%Hourly2015-10-26 20:44
https://kumti.com/video-tekbiri-fillestar-keshille-nga-hoxhe-muharem-ismaili-atyreve-ne-obor-te-xhamise/60%Hourly2015-10-26 20:40
https://kumti.com/video-videoja-selefijte-e-sodit-nga-mulla-jakup-hasipi-r-a/60%Hourly2015-10-26 20:36
https://kumti.com/video-takuan-nje-idhujtare-ne-ishull-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-26 20:33
https://kumti.com/video-o-pasues-i-ebu-hanifes/60%Hourly2015-10-26 20:31
https://kumti.com/video-per-endrrat/60%Hourly2015-10-26 20:26
https://kumti.com/video-filmi-per-omerin-radiallahu-anhu/60%Hourly2015-10-26 20:23
https://kumti.com/video-pajtimi-mes-familjes-imeri-dhe-beci/60%Hourly2015-10-26 20:19
https://kumti.com/28028/60%Hourly2015-10-25 21:21
https://kumti.com/28028-2/60%Hourly2015-10-25 21:21
https://kumti.com/8-pjeset-e-trupit-qe-sulmohen-me-shpesh-nga-i-ftohti/60%Hourly2015-10-25 18:01
https://kumti.com/video-regjistrohuni-ne-shkollat-shqipe-jo-maqedone/60%Hourly2015-10-25 17:51
https://kumti.com/video-zeqati-te-medresja-isa-beu/60%Hourly2015-10-25 17:45
https://kumti.com/video-nata-e-fundit-e-ramazanit-fjalim-me-lot-teper-emocionale/60%Hourly2015-10-25 17:42
https://kumti.com/video-xhihadi-nuk-eshte-loje-kanter-2/60%Hourly2015-10-25 17:38
https://kumti.com/video-per-5-vjet-e-ndryshun-historine/60%Hourly2015-10-25 17:31
https://kumti.com/video-vesvesja-e-shejtanit-ne-ramazan-ke-ba-shum-sevape-clirohu-pak-tash/60%Hourly2015-10-25 17:29
https://kumti.com/video-a-ja-u-ben-hallall-hoxhe-bekir-halimi-personave-qe-folin-keq-per-te/60%Hourly2015-10-25 17:26
https://kumti.com/video-praktikimi-i-islamit-dhe-praktikimi-i-krishterizmit/60%Hourly2015-10-25 17:22
https://kumti.com/ja-disa-nga-gatimet-me-geshtenja/60%Hourly2015-10-25 17:00
https://kumti.com/konsumoni-geshtenja-per-te-qene-me-te-bukur/60%Hourly2015-10-25 16:58
https://kumti.com/procesi-i-ndryshimit-dhe-reformimit-nuk-duhet-bere-jashte-ligjeve-universale-genc-plumbi/60%Hourly2015-10-25 16:43
https://kumti.com/fushata-e-bukes-qe-kurseu-1-miliarde-dollare-ne-turqi/60%Hourly2015-10-25 16:21
https://kumti.com/oazi-arab-investon-ne-bosnje-hercegovine-investimin-me-te-madh-te-te-gjitha-koheve/60%Hourly2015-10-25 15:41
https://kumti.com/ironizon-sejdiu-filluan-perurimet-e-serialit-qe-kosoves-i-kushton-2-miliarde-dollare/60%Hourly2015-10-25 14:54
https://kumti.com/limaj-ka-ardhur-koha-e-protestave/60%Hourly2015-10-25 14:53
https://kumti.com/terroristi-shiit-nasrallah-pranon-se-hizbullahu-lufton-sirianet-qe-4-vite-dhe-premton-prezence-ne-fushebeteja-me-shume-se-kurre/60%Hourly2015-10-25 14:38
https://kumti.com/izraeli-dhe-jordani-arrijne-marreveshje-per-mbikeqyrjen-e-xhamise-al-aksa/60%Hourly2015-10-25 14:22
https://kumti.com/shba-proteste-kunder-dhunes-policore-dhe-racizmit/60%Hourly2015-10-25 14:20
https://kumti.com/a-i-besohet-lavrovit-egjipti-do-ti-bashkohet-rusise-ne-operacionet-ne-siri/60%Hourly2015-10-25 14:19
https://kumti.com/femijet-refugjate-siriane-kushtet-ne-kampet-turke-jane-te-pershtatshme/60%Hourly2015-10-25 14:15
https://kumti.com/tony-blair-12-vjet-pas-miliona-vrasjeve-dhe-krimeve-mbi-muslimanet-ne-irak-kerkon-falje-dhe-pranon-se-ishte-gabim/60%Hourly2015-10-25 12:11
https://kumti.com/video-kam-nje-grua-dreq-a-ta-leshoj-apo-ta-duroj/60%Hourly2015-10-24 20:06
https://kumti.com/video-mesazh-rukjexhive/60%Hourly2015-10-24 19:59
https://kumti.com/video-delja-vs-qeni-fakt-interesant/60%Hourly2015-10-24 19:52
https://kumti.com/video-mjeku-i-thote-mire-je-por-pacienti-thote-jo/60%Hourly2015-10-24 19:46
https://kumti.com/video-o-ju-qe-jeni-kunder-shamise/60%Hourly2015-10-24 19:37
https://kumti.com/video-katedralja-ne-prishtine/60%Hourly2015-10-24 19:32
https://kumti.com/video-i-thote-gruase-oj-lope/60%Hourly2015-10-24 19:27
https://kumti.com/video-shqiptaret-dhe-mungesa-e-diturise-islame/60%Hourly2015-10-24 19:23
https://kumti.com/turp-turp-turp-djali-e-perzuri-nenen-nga-shtepia-video/60%Hourly2015-10-24 17:02
https://kumti.com/skandalloze-djali-i-vellaut-te-ali-ahmetit-kercenon-levizjen-besa/60%Hourly2015-10-24 16:59
https://kumti.com/video-degjo-edhe-ne-cka-manipulojne-mediat/60%Hourly2015-10-24 16:39
https://kumti.com/video-kamxhikosja-e-pergjakur-e-shijave-per-diten-e-ashures/60%Hourly2015-10-23 16:13
https://kumti.com/video-akuza-ndaj-nenes-se-besimtareve-dhe-kamxhikosja-e-vehtes-nga-shijat/60%Hourly2015-10-23 16:09
https://kumti.com/video-xhini-nese-hyn-ne-trupin-e-njeriut-a-ben-kufer/60%Hourly2015-10-23 16:04
https://kumti.com/video-u-myta-tu-u-fale-por-nuk-po-ndryshohet-gjendja-ime/60%Hourly2015-10-23 15:59
https://kumti.com/video-sa-kan-gjynahe-ata-qe-keqperdorin-pasurine-e-popullit/60%Hourly2015-10-23 15:54
https://kumti.com/video-pse-disa-te-kompleksuar-mundohen-te-tregohen-familje-moderne-mami-babi/60%Hourly2015-10-23 15:50
https://kumti.com/video-kur-mjeku-i-tha-ibn-tejmise-mos-lexo-ngjarje/60%Hourly2015-10-23 15:47
https://kumti.com/video-tetovari-dhe-kryetari-i-komunes-italiane/60%Hourly2015-10-23 15:42
https://kumti.com/video-pyetje-per-shum-lloj-te-falurit-namaz/60%Hourly2015-10-23 15:39
https://kumti.com/video-njeriu-i-cili-me-sepate-shkoi-per-ta-pre-pemen-qe-e-adhuronin/60%Hourly2015-10-23 15:34
https://kumti.com/automobili-turk-me-kerkesa-te-jashtezakonshme-ne-treg/60%Hourly2015-10-22 18:57
https://kumti.com/wikileaks-drejtorit-i-cia-e-kishte-pergaditur-terrenin-per-miqesine-shba-iran/60%Hourly2015-10-22 18:55
https://kumti.com/erdogan-kurre-nuk-i-kemi-pare-vellezerit-kurde-si-te-huaj/60%Hourly2015-10-22 18:53
https://kumti.com/erdogan-bota-islame-duhet-te-beje-autokritike/60%Hourly2015-10-22 16:56
https://kumti.com/nipi-me-tha-gjysh-i-urrej-shqiptaret-e-mora-e-dergova-ne-carshine-e-shkupit/60%Hourly2015-10-22 16:03
https://kumti.com/oprah-winfrey-therret-ne-islam/60%Hourly2015-10-22 15:58
https://kumti.com/video-nese-je-i-prekur-prej-xhinve-menyrat-e-rukjes-2/60%Hourly2015-10-21 18:02
https://kumti.com/video-te-hollat-qe-i-marin-rukjexhite/60%Hourly2015-10-21 17:56
https://kumti.com/video-per-ata-qe-jane-kunder-ndertimit-te-xhamive/60%Hourly2015-10-21 17:51
https://kumti.com/video-cunami-dhe-tornado/60%Hourly2015-10-21 17:42
https://kumti.com/video-facebook-anonimat/60%Hourly2015-10-21 17:37
https://kumti.com/video-ndihmo-refugjatet-sirian-fito-shum/60%Hourly2015-10-21 17:14
https://kumti.com/video-kjo-ngjarje-e-vertete-beri-100-000-shikime-per-pak-kohe/60%Hourly2015-10-21 17:09
https://kumti.com/video-me-lendojne-disa-familjar-per-shkak-praktikimit-te-sunnetit/60%Hourly2015-10-21 17:05
https://kumti.com/suedezet-ksenofob-i-vejne-zjarrin-nderteses-se-refugjateve/60%Hourly2015-10-20 16:24
https://kumti.com/erdogan-kritikon-nobelin-japin-cmime-vetem-me-porosi/60%Hourly2015-10-20 16:18
https://kumti.com/erdogan-bota-vetem-spektatore-ndaj-shkaterrimeve-ne-siri/60%Hourly2015-10-20 16:13
https://kumti.com/ban-ki-moon-thirrje-palestinezeve-dhe-izraeliteve-qe-ti-japin-fund-akteve-te-dhunes/60%Hourly2015-10-20 16:11
https://kumti.com/video-duke-ja-la-xhenazen-i-ngjitet-dora-per-xhenaze-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-20 15:15
https://kumti.com/video-e-peshtyu-ne-fytyre-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-20 15:12
https://kumti.com/video-reagimet-per-karikaturat-fyese-ndaj-profetit-muhamed/60%Hourly2015-10-20 15:09
https://kumti.com/video-autobusi-perplot-shqiptare-vetem-nje-gjerman-fali-namazin-ngjarje/60%Hourly2015-10-20 15:05
https://kumti.com/video-o-haxhi-mos-e-ben-haxhin-tend-lesh/60%Hourly2015-10-20 15:00
https://kumti.com/video-a-ben-me-cel-iftar-me-cigare-mulla-jakup-hasipi-pergjigjet/60%Hourly2015-10-20 14:56
https://kumti.com/video-nese-jap-1000-euro-sadaka-cka-fitoj-pas-vdekjes/60%Hourly2015-10-20 14:51
https://kumti.com/video-martesa-me-me-teper-se-nje-grua/60%Hourly2015-10-20 14:47
https://kumti.com/pse-u-ndal-kohaislame-com/60%Hourly2015-10-20 08:49
https://kumti.com/thaci-vlereson-lobimin-per-unesco-te-hebreut-ekspert-te-arkitektures-islamike-dokument/60%Hourly2015-10-20 08:22
https://kumti.com/rruges-per-gjvgjeli-ndihme-refugjateve-sirian-shoqata-nun/60%Hourly2015-10-19 13:07
https://kumti.com/keshilla-per-stinen-e-vjeshtes/60%Hourly2015-10-18 12:10
https://kumti.com/10-gjera-qe-duhet-harruar-kur-nuk-jeni-te-kenaqur-me-jeten/60%Hourly2015-10-18 10:36
https://kumti.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-pritet-te-bejne-investime-ne-te-gjitha-fushat-e-zhvillimit-ekonomik-ne-shqiperi/60%Hourly2015-10-18 10:08
https://kumti.com/guret-ne-veshka-ja-edhe-disa-trika-te-rendesishem/60%Hourly2015-10-18 10:05
https://kumti.com/toka-arabe-po-gjelberohet-a-po-afrohet-kijameti/60%Hourly2015-10-18 09:37
https://kumti.com/studentja-belge-eksperimentoj-si-muslimane-sjellja-e-shoqerise-se-saj-eshte-shokuese/60%Hourly2015-10-18 09:34
https://kumti.com/papa-do-te-vizitoje-nje-xhami/60%Hourly2015-10-18 09:31
https://kumti.com/dokumenti-sekret-blair-e-bush-genjyen-per-luften-ne-irak-dokument/60%Hourly2015-10-18 09:14
https://kumti.com/platforma-10-pikeshe-serbe-te-ruhet-kosova-brenda-serbise/60%Hourly2015-10-18 09:11
https://kumti.com/ishim-jemi-dhe-do-te-jemi-paqesor/60%Hourly2015-10-17 23:12
https://kumti.com/zezakja-e-fyene-rende-nje-moter-muslimane/60%Hourly2015-10-17 11:05
https://kumti.com/varferia-ka-leshuar-rrenje/60%Hourly2015-10-17 10:55
https://kumti.com/pamjet-shokuese-gjejne-beben-e-porsalindur-ne-rruge/60%Hourly2015-10-16 11:54
https://kumti.com/rojet-kufitare-bullgare-vrasin-nje-emigrant/60%Hourly2015-10-16 11:52
https://kumti.com/azilkerkuesja-shqiptare-lind-katernjake-ne-gjermani/60%Hourly2015-10-16 10:46
https://kumti.com/komandant-hoxha-kurre-me-nuk-do-ti-kap-armet-per-te-luftuar-per-shqiptaret/60%Hourly2015-10-16 10:41
https://kumti.com/die-presse-thaci-kapet-keq-me-vuciqin/60%Hourly2015-10-16 10:38
https://kumti.com/ky-eshte-heroi-omer-el-muhtari/60%Hourly2015-10-15 12:36
https://kumti.com/arrestohet-nje-person-i-gjenden-mbi-18-kg-substanca-narkotike-foto/60%Hourly2015-10-15 11:49
https://kumti.com/zoti-na-i-ruajte-mend-shiko-se-cfare-bejne-keto-katolike/60%Hourly2015-10-15 11:47
https://kumti.com/mos-e-beso-po-deshe-ne-kosove-punojne-29-organe-te-serbise-dhe-pese-mije-nepunes-te-saj/60%Hourly2015-10-15 11:42
https://kumti.com/htc-pritet-ta-lansoje-one-a9/60%Hourly2015-10-15 10:54
https://kumti.com/hjekma-kete-birre-thote-shkodran-mustafi/60%Hourly2015-10-15 10:43
https://kumti.com/ish-gjyqtari-turk-vellezerit-shqiptare-meritojne-duartrokitje-video/60%Hourly2015-10-15 10:34
https://kumti.com/lojen-e-kujt-e-luajti-sistemi-i-drejtesise-qe-dha-urdher-gojor-per-ndalimin-e-kurtit/60%Hourly2015-10-15 10:32
https://kumti.com/edhe-portieri-armen-flet-per-kurdisjen-e-ndeshjes-me-shqiperine/60%Hourly2015-10-15 10:25
https://kumti.com/nderpritet-perfundimisht-seanca/60%Hourly2015-10-15 10:20
https://kumti.com/be-ja-fillon-kontrollimin-e-anijeve-me-migrante/60%Hourly2015-10-13 15:29
https://kumti.com/assadi-fillon-ofensiven-tokesore-ndaj-rebeleve/60%Hourly2015-10-13 15:28
https://kumti.com/plani-sekret-i-be-400-mije-emigrante-do-te-debohen/60%Hourly2015-10-13 15:27
https://kumti.com/shba-nuk-bashkepunon-ushtarakisht-me-rusine/60%Hourly2015-10-13 15:25
https://kumti.com/numri-i-te-vdekurve-ne-haxhillek-mbi-1220-vete/60%Hourly2015-10-13 15:24
https://kumti.com/nato-mbetet-e-hapur-per-me-teper-trupa-ne-afganistan/60%Hourly2015-10-13 15:23
https://kumti.com/cmimi-nobel-per-paqe-shkon-per-tuinizine/60%Hourly2015-10-13 15:22
https://kumti.com/shba-dhe-rusia-do-te-bisedojne-per-sigurine-ajrore/60%Hourly2015-10-13 15:21
https://kumti.com/shkon-ne-30-numri-i-te-vdekurve-ne-ankara-viedo/60%Hourly2015-10-13 15:20
https://kumti.com/a-e-rrezoi-turqia-nje-aeroplan-rus/60%Hourly2015-10-13 15:19
https://kumti.com/sulm-kunder-forcave-te-huaja-ne-qender-te-kabulit/60%Hourly2015-10-13 15:18
https://kumti.com/irani-teston-rakete-me-rreze-te-gjate/60%Hourly2015-10-13 15:17
https://kumti.com/zevendesi-i-merkelit-pret-mbi-1-milion-refugjate/60%Hourly2015-10-13 15:16
https://kumti.com/iran-merret-vendimi-ne-rastin-e-gazetarit-te-wp-se/60%Hourly2015-10-13 15:15
https://kumti.com/kush-lufton-me-mire-ne-siri-shba-apo-rusia/60%Hourly2015-10-13 15:14
https://kumti.com/erdogani-e-zemeron-putinin/60%Hourly2015-10-13 15:12
https://kumti.com/raketat-godasin-ambasaden-ruse-ne-damask/60%Hourly2015-10-13 15:10
https://kumti.com/video-pse-thoni-femrat-provokative-e-ju-meshkujt-qe-visheni-bukur/60%Hourly2015-10-13 14:18
https://kumti.com/video-endra-e-habitshme-e-muhammedit-alejhi-selam-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-13 14:14
https://kumti.com/video-nese-je-i-prekur-prej-xhinve-menyrat-e-rukjes/60%Hourly2015-10-13 13:32
https://kumti.com/video-jam-ne-ushtri-europjane-si-tia-bej-me-namazin/60%Hourly2015-10-13 13:28
https://kumti.com/video-kriza-me-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-10-13 13:16
https://kumti.com/video-dy-jave-para-termetit-ne-shkup-1963/60%Hourly2015-10-13 13:11
https://kumti.com/video-nonen-nonen-largo-nga-fjalori/60%Hourly2015-10-13 13:04
https://kumti.com/video-e-humbi-rrugen-ne-shkretire-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-10-13 13:00
https://kumti.com/gazetarja-farie-bakiu-nje-ish-etheiste-e-se-premtes-sot-e-mbuluar-e-dua-ekranin-por-jo-pa-besim/60%Hourly2015-10-13 12:38
https://kumti.com/vetevendosje-tani-demonstrata-mbarepopullore-deri-ne-rrezimin-e-isa-mustafes/60%Hourly2015-10-13 12:21
https://kumti.com/gazetarja-me-shami-ne-maqedoni/60%Hourly2015-10-13 12:17
https://kumti.com/vriten-tre-persona-ne-jerusalem-plagosen-mbi-20-te-tjere/60%Hourly2015-10-13 12:13
https://kumti.com/streha-e-fundit-e-pare-e-horrave/60%Hourly2015-10-13 12:02
https://kumti.com/patos-shperthen-bombola-e-gazit-shkrumbohet-shtepia/60%Hourly2015-10-13 11:58
https://kumti.com/aksident-i-rend-18-persona-te-lenduar/60%Hourly2015-10-13 11:51
https://kumti.com/zaev-ne-takim-me-zevendes-shefin-e-mosadit/60%Hourly2015-10-13 11:46
https://kumti.com/siri-pyd-dhe-ypg-po-kryejne-krime-lufte/60%Hourly2015-10-13 11:44
https://kumti.com/kinezet-ndertojne-radio-teleskopin-me-te-madh-ne-bote/60%Hourly2015-10-13 11:43
https://kumti.com/digjen-dhjete-automjete-ne-kumanove/60%Hourly2015-10-13 11:42
https://kumti.com/izraeli-ka-perdorur-force-vdekjeprurese-kunder-palestinezeve/60%Hourly2015-10-13 11:39
https://kumti.com/sot-fillon-viti-i-ri-i-hixhretit-1437/60%Hourly2015-10-13 11:37
https://kumti.com/pepsi-konfirmon-telefonin-e-pare-me-kamere-me-te-mire-se-iphone-6s/60%Hourly2015-10-13 11:32
https://kumti.com/video-shokuese-kanibali-me-hengri-fytyren/60%Hourly2015-10-13 11:26
https://kumti.com/akuzohet-per-sodomi-gruaja-e-perdhunoi-adoleshenten-pasi/60%Hourly2015-10-13 11:24
https://kumti.com/ushqimi-i-cili-largon-dhimbjen-e-kokes/60%Hourly2015-10-13 10:46
https://kumti.com/vw-do-te-shkurtoje-investimet-deri-ne-1-miliard-euro/60%Hourly2015-10-13 10:44
https://kumti.com/studentet-ia-nxene-deren-rektorit/60%Hourly2015-10-13 10:44
https://kumti.com/sheikh-ternava/60%Hourly2015-10-13 10:39
https://kumti.com/policia-kurtin-e-liruam-me-rekomandimin-e-prokurorit/60%Hourly2015-10-13 10:31
https://kumti.com/video-taxisti-komike/60%Hourly2015-10-12 20:06
https://kumti.com/video-per-abortin/60%Hourly2015-10-12 19:59
https://kumti.com/video-nje-muaj-e-gjyse-sherim-ngjarje-me-hoxhen-nesim-demiri/60%Hourly2015-10-12 19:55
https://kumti.com/video-cili-ka-qene-shkaku-qe-ferki-shala-eshte-udhezu/60%Hourly2015-10-12 19:50
https://kumti.com/video-disa-qe-falen-me-kembe-hapur-dhe-duar-ne-gjoksa/60%Hourly2015-10-12 19:46
https://kumti.com/video-populli-gjerman-dhe-kriza-me-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-10-12 19:43
https://kumti.com/video-per-shpiunat/60%Hourly2015-10-12 19:38
https://kumti.com/video-nje-hoxhe-dhe-nje-jahudi-ne-aeroport-te-stambollit-ngjarje/60%Hourly2015-10-12 19:34
https://kumti.com/14-vjecarit-i-deshton-eksperimenti-shkakton-deme-3-milioneshe/60%Hourly2015-10-12 15:20
https://kumti.com/gruevskit-i-ngaterrohet-matematika-me-te-punesuarit-5800715019000/60%Hourly2015-10-12 15:20
https://kumti.com/arrestim-per-grabitje-te-armatosur-dhe-vjedhje-te-renda/60%Hourly2015-10-12 15:19
https://kumti.com/shqiptaret-do-te-fitojne-cdo-lufte-sapo-te-kene-mbaruar-betejat-me-veten/60%Hourly2015-10-12 15:16
https://kumti.com/ja-si-e-komenton-arabi-ndeshjen-armeni-shqiperi-video/60%Hourly2015-10-12 13:21
https://kumti.com/mjekrroshat-e-isis-te-ne-suedi/60%Hourly2015-10-12 13:11
https://kumti.com/shqiptari-per-30-euro-borgj-gjun-nallti/60%Hourly2015-10-12 12:49
https://kumti.com/be-rrezik-nga-raketat-ruse/60%Hourly2015-10-12 12:39
https://kumti.com/lorik-cana-dhe-endrra-qe-zgjati-13-vjet/60%Hourly2015-10-12 12:37
https://kumti.com/fullani-shpallet-i-pafajshem/60%Hourly2015-10-12 12:32
https://kumti.com/si-ta-ndertojme-burrerine/60%Hourly2015-10-12 11:19
https://kumti.com/pastrimi-i-melcise-me-rrush-te-thate/60%Hourly2015-10-12 11:06
https://kumti.com/moter-e-vella-vrasin-bashkefshatarin-shkak-geshtenjat/60%Hourly2015-10-12 10:59
https://kumti.com/djaloshi-me-jastek-te-forte-por-zemer-te-bute/60%Hourly2015-10-12 10:47
https://kumti.com/keshtu-ndodhi-grabitja-e-armatosur-ne-kazino/60%Hourly2015-10-12 10:26
https://kumti.com/mbesa-e-konices-vjen-nga-siria-dua-pasaporten-e-shqiperise/60%Hourly2015-10-12 10:23
https://kumti.com/apple-ia-bllokon-kines-qasjen-ne-lajme-per-shkak-te-censures/60%Hourly2015-10-12 10:18
https://kumti.com/skandalet-tronditin-edhe-coca-cola/60%Hourly2015-10-12 10:05
https://kumti.com/anglia-mund-te-pranoje-me-shume-migrante/60%Hourly2015-10-12 10:04
https://kumti.com/putin-e-pranon-sulmet-tona-per-stabilizimin-e-assadit/60%Hourly2015-10-12 10:03
https://kumti.com/sulmohet-me-granate-shtepia-e-kryetarit-te-leposaviqit/60%Hourly2015-10-12 10:02
https://kumti.com/video-protestonte-kunder-islamit-por-myslimanet-ia-kthejne-mendjen-dhe/60%Hourly2015-10-12 09:54
https://kumti.com/unesco-sot-vendos-per-kosoven/60%Hourly2015-10-12 07:45
https://kumti.com/bmw-x5-m-me-700-kuajfuqi/60%Hourly2015-10-11 21:41
https://kumti.com/bashkesia-islame-kualifikimin-e-shqiperise-e-quan-moment-historik/60%Hourly2015-10-11 21:39
https://kumti.com/tre-gishta-nga-mavraj/60%Hourly2015-10-11 21:35
https://kumti.com/mbajtjen-e-kongresit-te-manastirit-e-financoi-sulltani/60%Hourly2015-10-11 15:58
https://kumti.com/fjalet-e-lorik-canes-para-ndeshjes-ndaj-armenise/60%Hourly2015-10-11 12:34
https://kumti.com/daktilografi/60%Hourly2015-10-11 12:27
https://kumti.com/dajlan/60%Hourly2015-10-11 12:19
https://kumti.com/dallavere/60%Hourly2015-10-11 12:15
https://kumti.com/mbrojtja-e-konsumatorit/60%Hourly2015-10-11 12:07
https://kumti.com/dy-sulme-ajrore-izraelite-ne-gaza/60%Hourly2015-10-11 12:02
https://kumti.com/si-te-kursejme-kur-shkojme-ne-supermarkete/60%Hourly2015-10-11 11:59
https://kumti.com/o-sot-o-kurre/60%Hourly2015-10-11 11:49
https://kumti.com/gurit-i-nxirret-fytyra-me-dy-te-rena-po-burrit-eshte-veshtire/60%Hourly2015-10-11 11:48
https://kumti.com/pse-enver-hoxha-ishte-kunder-nje-republike-te-kosoves/60%Hourly2015-10-11 11:48
https://kumti.com/humb-jeten-50-vjecari-ne-vlore-shpetohen-25-persona/60%Hourly2015-10-11 11:43
https://kumti.com/turqia-shkaterron-aeroplanin-luftarak-rus/60%Hourly2015-10-11 11:37
https://kumti.com/kurti-pse-gjithe-kjo-histeri-dhe-panik-me-gazin-lotsjelles/60%Hourly2015-10-11 11:32
https://kumti.com/si-kaloi-shkenca-greke-tek-arabet/60%Hourly2015-10-11 11:24
https://kumti.com/dobite-e-heqjes-se-gjakut-terapise-me-kupa-hixhameja/60%Hourly2015-10-11 11:18
https://kumti.com/sfida-kuranore-mbi-shenjat-e-gishterinjve/60%Hourly2015-10-11 11:17
https://kumti.com/sfera-te-burrerise/60%Hourly2015-10-11 10:52
https://kumti.com/drejtoresha-e-hrw-per-lm-izraeli-po-vret-civil-te-pa-armatosur/60%Hourly2015-10-11 10:40
https://kumti.com/lojtari-besimtar-mavraj-kyc-ne-mbrojtjen-shqiptare/60%Hourly2015-10-11 10:23
https://kumti.com/femije-palestinez-i-cili-sapo-morri-goditjen-vdekje-prurese-nga-ushtria-sioniste/60%Hourly2015-10-11 10:16
https://kumti.com/aktori-morgan-freeman-u-pa-ne-nje-xhami-te-new-yorkut/60%Hourly2015-10-10 22:44
https://kumti.com/prizreni-me-potencial-te-madh-te-terheqe-me-shume-turiste-nga-turqia/60%Hourly2015-10-10 16:18
https://kumti.com/turqia-do-te-prodhoje-nendetese/60%Hourly2015-10-10 16:12
https://kumti.com/n%c8%85-gjurmhapat-e-profetit-mesime-nga-jeta-e-muhamedit/60%Hourly2015-10-10 16:00
https://kumti.com/pse-quhemi-shqiptare/60%Hourly2015-10-10 15:48
https://kumti.com/krahet-e-cunguar/60%Hourly2015-10-10 15:44
https://kumti.com/shkon-ne-86-numri-i-viktimave-ne-sulmin-e-dyfishte-ne-ankara/60%Hourly2015-10-10 15:13
https://kumti.com/komuna-ben-asfalt-per-amerikanet-jo-per-banoret-e-arberise/60%Hourly2015-10-10 15:11
https://kumti.com/ja-pse-sduhet-ta-leme-rusine-te-luftoje-isis/60%Hourly2015-10-10 15:08
https://kumti.com/27-e-popullsise-me-probleme-te-shendetit-mendor/60%Hourly2015-10-10 15:05
https://kumti.com/izraeli-ne-shifra-krimet-kunder-femijeve-palestineze/60%Hourly2015-10-10 15:03
https://kumti.com/hallakaten-ata-qe-i-pengon-puna-e-rektorit/60%Hourly2015-10-10 14:51
https://kumti.com/thaci-ngushellon-turqine-jemi-me-ju-ne-keto-caste-te-renda/60%Hourly2015-10-10 14:49
https://kumti.com/arrestohet-terroristi-katolik-kosovare-qe-donte-te-vriste-mimoza-kusarin/60%Hourly2015-10-10 11:12
https://kumti.com/mbreti-selman-edhe-bujria-e-tij/60%Hourly2015-10-10 11:03
https://kumti.com/pastrimi-i-vesheve-i-rrezikshem/60%Hourly2015-10-10 10:51
https://kumti.com/facebook-shkak-i-vdekjes-se-djalit-nena-denohet-me-5-vjet-burgim/60%Hourly2015-10-10 10:49
https://kumti.com/ne-ekskursionin-edukativ-rakia-ne-vend-te-ujit-video/60%Hourly2015-10-10 10:48
https://kumti.com/vritet-ne-menyre-brutale-nje-femer-ne-palestine-bota-hesht/60%Hourly2015-10-10 10:39
https://kumti.com/normalizimi-i-islamofobise/60%Hourly2015-10-10 10:24
https://kumti.com/koment-mbi-operacionin-ushtarak-te-rusise-ne-siri-prof-dr-ramazan-gozen/60%Hourly2015-10-10 09:39
https://kumti.com/brazil-dhuna-vitin-e-kaluar-ka-marre-jeten-e-58-mije-personave/60%Hourly2015-10-10 09:38
https://kumti.com/plani-i-shpifur-i-deshifruar-i-pkk-se-ti-vrase-civilet-kurd-dhe-ta-largoje-popullin-kurd-nga-islami/60%Hourly2015-10-10 09:37
https://kumti.com/turqia-nato-s-faleminderit-por-nuk-kemi-nevoje/60%Hourly2015-10-10 09:36
https://kumti.com/ushtaret-turq-nisen-drejt-armenise/60%Hourly2015-10-10 09:35
https://kumti.com/kurti-mund-te-suspendohet-per-disa-seanca/60%Hourly2015-10-10 09:34
https://kumti.com/davutoglu-vetem-2-nga-57-sulmet-e-rusise-jane-kunder-daesh/60%Hourly2015-10-10 09:34
https://kumti.com/ne-ankara-ndermerret-operacion-kunder-organiizates-terroriste-dhkp-c/60%Hourly2015-10-10 09:33
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-ankara-dhjetera-viktima-video/60%Hourly2015-10-10 09:27
https://kumti.com/roli-i-islamit-ne-historine-boterore/60%Hourly2015-10-09 19:52
https://kumti.com/fjale-te-arta-te-gjeneralit-te-hitlerit-mbi-ate-se-kush-e-do-luften/60%Hourly2015-10-09 19:42
https://kumti.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-carter-aktet-e-rusise-ndezin-luften-e-brendshme-ne-siri/60%Hourly2015-10-09 17:31
https://kumti.com/isis-perparoi-ne-veri-te-halepit-me-ndihmen-e-regjimit/60%Hourly2015-10-09 17:28
https://kumti.com/unioni-i-dijetareve-muslimane-kundershtoni-nderhyrjen-e-rusise-ne-siri/60%Hourly2015-10-09 17:20
https://kumti.com/kompot-me-fruta/60%Hourly2015-10-09 17:18
https://kumti.com/pinxhur/60%Hourly2015-10-09 17:11
https://kumti.com/salce-kosi-me-hudher-dhe-koperr/60%Hourly2015-10-09 17:06
https://kumti.com/speca-te-djeges-turshi-te-pjekur-ne-skare-me-salce-hudhre/60%Hourly2015-10-09 17:02
https://kumti.com/hoxhe-fatmiri-me-flamur-kombeta/60%Hourly2015-10-09 16:44
https://kumti.com/armiku-juaj-i-madh-me-shije-te-embel-sheqeri/60%Hourly2015-10-09 16:06
https://kumti.com/dobite-e-3-bananeve-ne-dite/60%Hourly2015-10-09 15:57
https://kumti.com/fan-noli-per-profetin-muhamed-a-s/60%Hourly2015-10-09 15:22
https://kumti.com/9-tiparet-e-gruas-qe-e-do-cdo-burre/60%Hourly2015-10-09 15:05
https://kumti.com/pse-evropa-nuk-mund-te-menaxhoje-dot-krizen-e-emigranteve/60%Hourly2015-10-09 14:21
https://kumti.com/cifuti-soros-evropa-ka-nevoje-per-1-milion-refugjate-cdo-vit/60%Hourly2015-10-09 14:11
https://kumti.com/gjermania-ofron-leje-pune-per-20-000-punetore-ne-vit/60%Hourly2015-10-09 14:06
https://kumti.com/arabia-saudite-edhe-me-tej-ul-cmimin-e-naftes/60%Hourly2015-10-09 14:02
https://kumti.com/ilaci-kunder-kancerit-ishte-zbuluar-para-65-vjetesh/60%Hourly2015-10-09 13:55
https://kumti.com/buzeqesh-ngase-e-qeshura-sheron-semundjet/60%Hourly2015-10-09 13:49
https://kumti.com/ne-siri-vritet-nje-gjeneral-iranian/60%Hourly2015-10-09 09:02
https://kumti.com/ujesjellesi-dhe-termokosi-falin-26-milione-euro-borxh/60%Hourly2015-10-09 08:57
https://kumti.com/u-behet-thirrje-restoranteve-per-ushqim-te-shpejte-qe-ti-heqin-lengjet-e-gazuara-nga-menyja-e-femijeve/60%Hourly2015-10-09 08:53
https://kumti.com/konflikt-me-arme-ne-korce-tre-te-arrestuar/60%Hourly2015-10-09 08:52
https://kumti.com/vrasje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/60%Hourly2015-10-09 08:51
https://kumti.com/vlore-sekuestrohen-8-kg-kanabis-arrestohet-nje-person/60%Hourly2015-10-09 08:45
https://kumti.com/mashtronte-duke-kembyer-euro-false-arrestohet-31-vjecari/60%Hourly2015-10-09 08:43
https://kumti.com/land-rover-defender-i-modifikuar/60%Hourly2015-10-09 08:41
https://kumti.com/nje-zyrtar-i-pejes-arrestohet-me-dyshimin-per-mundesim-te-prostitucionit/60%Hourly2015-10-09 08:40
https://kumti.com/keshtu-dukej-mbreme-fieri-pas-humbjes-ndaj-serbise/60%Hourly2015-10-09 08:32
https://kumti.com/hyseni-ne-luksemburg-diskuton-per-refugjatet/60%Hourly2015-10-09 08:31
https://kumti.com/genc-plumbi-ne-ndeshjen-shqiperi-serbi-fitoi-maturia/60%Hourly2015-10-09 08:30
https://kumti.com/serbet-kerkojne-rindarjen-e-mitrovices/60%Hourly2015-10-09 08:28
https://kumti.com/hoxhe-ekremi-ne-krah-te-shqiperise/60%Hourly2015-10-08 22:07
https://kumti.com/portugalia-dhurate-shqiperise-mposht-danimarken-1-0/60%Hourly2015-10-08 21:54
https://kumti.com/perdorimi-i-tabletit-para-gjumit-ndikon-negativisht/60%Hourly2015-10-08 21:22
https://kumti.com/nis-festa-e-serbeve-ne-mitrovice/60%Hourly2015-10-08 21:20
https://kumti.com/butoni-like-ne-facebook-behet-me-emotikone/60%Hourly2015-10-08 21:19
https://kumti.com/legjenda-e-refugjateve-me-fotografine-e-jobsit/60%Hourly2015-10-08 21:13
https://kumti.com/serbia-na-ngrin-ne-fund-perfundon-0-2/60%Hourly2015-10-08 21:00
https://kumti.com/video-hoxhe-fatmiri-kombetarja-shqiptare-e-fudbollit-kunder-serbise/60%Hourly2015-10-08 15:05
https://kumti.com/ngacmoi-seksualisht-pacienten-18-muaj-burg-mjekut-te-beratit/60%Hourly2015-10-08 13:30
https://kumti.com/samsung-rrit-te-ardhurat-me-80/60%Hourly2015-10-08 13:06
https://kumti.com/bombe-ne-fifa-nje-gjerman-pezullon-platinine-dhe-blaterin/60%Hourly2015-10-08 12:04
https://kumti.com/shkrimi-i-dobet-dhe-gabimet-gjuhesore-ju-bene-te-padashur-tek-personi-qe-e-pelqeni/60%Hourly2015-10-08 12:01
https://kumti.com/nun-i-i-pandalshem-krahe-per-krah-me-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-10-08 11:54
https://kumti.com/cia-fshehu-informacionet-per-vrasjen-e-kennedyt/60%Hourly2015-10-08 11:48
https://kumti.com/princi-i-arabise-saudite-tani-zoteron-5-te-twitterit/60%Hourly2015-10-08 09:51
https://kumti.com/supozimet-mbi-fete-i-sherbejne-intolerances/60%Hourly2015-10-08 09:36
https://kumti.com/shqiperi-serbi-shifra-dhe-fakte-historike/60%Hourly2015-10-08 09:28
https://kumti.com/stoltenberg-nato-e-gatshme-te-mbroje-turqine/60%Hourly2015-10-08 09:23
https://kumti.com/zhbogar-studentet-duhet-ti-jene-falenderues-rektorit-zejnullahu/60%Hourly2015-10-08 09:17
https://kumti.com/seanca-bllokohet-me-fishkellima-veseli-jep-gjysme-ore-pauze/60%Hourly2015-10-08 09:12
https://kumti.com/raporti-shtohet-trafikimi-i-qenieve-njerezore/60%Hourly2015-10-07 10:30
https://kumti.com/fbi-zbulon-dredhinat-per-shitjen-e-materialit-nuklear-isis-it/60%Hourly2015-10-07 10:28
https://kumti.com/burgjet-e-kosoves-jane-mbipopulluar/60%Hourly2015-10-07 10:27
https://kumti.com/vetevritet-arlind-boshnjaku/60%Hourly2015-10-07 10:24
https://kumti.com/banoret-e-nje-fshati-ne-serbi-kercenohen-se-do-te-behen-myslimane/60%Hourly2015-10-07 10:14
https://kumti.com/televizionet-paguajne-deri-ne-170-mije-euro-per-nje-episod-te-nje-seriali-turk/60%Hourly2015-10-07 10:12
https://kumti.com/denohet-me-1-vjet-e-6-muaj-burgim-efektiv-kryetari-i-drenasit-nexhat-demaku/60%Hourly2015-10-07 10:10
https://kumti.com/familja-shqiptare-myslimane-nuk-e-pranon-vajzen-ta-dashuroje-nje-shka/60%Hourly2015-10-07 10:05
https://kumti.com/a-eshte-ky-dexhalli-qe-ka-lindur/60%Hourly2015-10-07 07:23
https://kumti.com/gentian-muca-ne-namaz-te-sabahut/60%Hourly2015-10-07 07:15
https://kumti.com/ca-ore-me-nje-varrmihes-njeriun-qe-ta-hap-varrin/60%Hourly2015-10-07 06:46
https://kumti.com/shpetimi-per-75-per-qind-te-njerezve-ne-bote/60%Hourly2015-10-07 06:36
https://kumti.com/turqia-leshon-alarmin-priten-edhe-3-milione-refugjate/60%Hourly2015-10-07 06:35
https://kumti.com/si-e-trajton-kurani-fenomenin-e-vetevrasjes-2/60%Hourly2015-10-07 06:16
https://kumti.com/shkenca-dhe-gjidhenia-sipas-islamit/60%Hourly2015-10-07 05:26
https://kumti.com/volkswageni-shtyn-ose-ndal-projektet-e-parendesishme/60%Hourly2015-10-07 05:04
https://kumti.com/sherbimi-sekret-e-keqja-me-e-madhe-e-shqiptareve/60%Hourly2015-10-07 05:03
https://kumti.com/mediat-serbe-haradinaj-i-ka-dhene-jabllanoviqit-100-000-euro/60%Hourly2015-10-07 04:57
https://kumti.com/erdogan-ashperson-gjuhen-rusia-po-ma-humb-durimin/60%Hourly2015-10-07 04:55
https://kumti.com/shba-shmanget-masakra-e-radhes-arrestohet-terroristi/60%Hourly2015-10-07 04:49
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-shba-miliarderi-soros-24-mln-usd-per-hillaryn/60%Hourly2015-10-07 04:43
https://kumti.com/video-cilet-kushte-duhet-ti-plotesoj-per-te-jetuar-ne-shtet-te-kufrit/60%Hourly2015-10-06 12:44
https://kumti.com/video-u-frymezua-nga-bubrreci-ngjarje-per-motivim/60%Hourly2015-10-06 12:37
https://kumti.com/video-pse-xhinet-insistojn-me-qendru-ne-trup-te-njeriut/60%Hourly2015-10-06 12:23
https://kumti.com/video-kepuca-do-te-flet-shenje-nga-kijameti/60%Hourly2015-10-06 12:19
https://kumti.com/video-islami-dhe-coca-cola/60%Hourly2015-10-06 12:11
https://kumti.com/video-a-duhet-me-u-tut-prej-xhinve/60%Hourly2015-10-06 12:06
https://kumti.com/video-hubejbi-dhe-seidi-ngjarje-e-madhe-nga-historia-islame/60%Hourly2015-10-06 12:01
https://kumti.com/video-druri-u-permallua-per-pejgamberin-emocionale/60%Hourly2015-10-06 11:57
https://kumti.com/erdogan-rusia-ka-bere-nje-gabim-te-madh-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 23:57
https://kumti.com/napoli-turperon-milanin-ne-san-siro-fiton-fiorentina-dhe-juve/60%Hourly2015-10-04 23:54
https://kumti.com/ekzekutohet-vrasesi-i-nenkomisarit-te-fnsh-se-pas-12-oresh-rrethim/60%Hourly2015-10-04 23:51
https://kumti.com/libi-gjenden-te-vdekur-95-emigrante/60%Hourly2015-10-04 23:47
https://kumti.com/prifti-grek-ne-video-skandal-seks-me-drejtoreshen-e-shkolles-fetare/60%Hourly2015-10-04 23:32
https://kumti.com/teherani-ne-tragjedine-e-haxhillekut-jane-vrare-113-iraniane/60%Hourly2015-10-04 18:02
https://kumti.com/papa-francesku-ngushellon-myslimanet-per-tragjedine-ne-meke/60%Hourly2015-10-04 18:00
https://kumti.com/rusi-jane-arrestuar-dy-militante-te-dyshuar-te-is-it/60%Hourly2015-10-04 17:58
https://kumti.com/cila-eshte-loja-e-vertete-e-putinit-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 17:57
https://kumti.com/nigeri-dorezohen-anetare-te-boko-haramit/60%Hourly2015-10-04 17:54
https://kumti.com/velt-han-i-dha-shprese-turqise-per-heqje-te-vizave/60%Hourly2015-10-04 17:53
https://kumti.com/kisha-bullgare-te-largohen-emigrantet-myslimane/60%Hourly2015-10-04 17:51
https://kumti.com/papa-liria-fetare-eshte-ne-rrezik-2/60%Hourly2015-10-04 17:49
https://kumti.com/forcat-e-sigurimit-izraelit-bastisin-xhamine-al-aksa/60%Hourly2015-10-04 17:48
https://kumti.com/papa-francesco-per-abuzimet-e-prifterinjve-ndaj-femijeve-zoti-qan/60%Hourly2015-10-04 17:47
https://kumti.com/vetem-ne-fundjave-assadi-ka-bombarduar-33-objekte-civile/60%Hourly2015-10-04 17:46
https://kumti.com/japonia-do-ndihmoje-me-810-milion-refugjatet-siriane/60%Hourly2015-10-04 17:45
https://kumti.com/gjermani-refugjatet-te-ndare-sipas-fese/60%Hourly2015-10-04 17:42
https://kumti.com/papa-francesku-mbyll-viziten-ne-shba/60%Hourly2015-10-04 17:37
https://kumti.com/lavrov-rusia-dhe-shba-do-te-bashkepunojne-kunder-is-it/60%Hourly2015-10-04 17:35
https://kumti.com/ghani-po-rimarrim-kunduzin-nga-talibanet/60%Hourly2015-10-04 17:27
https://kumti.com/kerry-me-assadin-nuk-ka-paqe-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 17:25
https://kumti.com/ftohja-e-madhe/60%Hourly2015-10-04 17:24
https://kumti.com/turqi-ekstremistet-kurd-vrasin-4-persona/60%Hourly2015-10-04 17:22
https://kumti.com/rusia-bombardon-qytetin-e-homsit/60%Hourly2015-10-04 17:20
https://kumti.com/siri-franca-e-ka-ndermarre-sulmin-e-pare-ajror-kunder-is-it/60%Hourly2015-10-04 17:19
https://kumti.com/trump-do-te-kthej-mbrapsht-te-gjithe-sirianet/60%Hourly2015-10-04 17:16
https://kumti.com/keri-dhe-llavrov-u-takuan-per-here-te-trete-kete-jave-per-krizen-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 17:14
https://kumti.com/shba-akuzon-rusine-nuk-po-sulmon-isis-in-por-rebelet-e-mbeshtetur-nga-koalicioni/60%Hourly2015-10-04 17:09
https://kumti.com/franca-te-mos-perdoret-veto-ne-ks-te-okb-se-per-masakrat-masive-dhe-gjenocidet/60%Hourly2015-10-04 17:08
https://kumti.com/sulm-i-gabuar-i-nato-s-ne-afganistan-vdesin-3-mjeke-ne-kunduz/60%Hourly2015-10-04 17:06
https://kumti.com/obama-sulmet-ruse-ne-siri-kunderproduktive/60%Hourly2015-10-04 17:05
https://kumti.com/obama-idete-e-kandidateve-presidenciale-per-sirine-te-papjekura/60%Hourly2015-10-04 17:03
https://kumti.com/rusi-jane-ndermarre-dhjetera-sulme-ajrore-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 17:02
https://kumti.com/kunduz-nato-bombardon-spitalin-te-pakten-20-te-vdekur/60%Hourly2015-10-04 17:00
https://kumti.com/pushtohet-eurotunel-mbi-100-refugjate-uzurpuan-rruget/60%Hourly2015-10-04 16:58
https://kumti.com/putin-dergon-150-mije-ushtare-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 16:56
https://kumti.com/rusia-shperfill-kritikat-vazhdon-bombardimet-ne-siri/60%Hourly2015-10-04 16:54
https://kumti.com/okb-sulmi-ne-kunduz-mund-te-jete-krim-lufte/60%Hourly2015-10-04 16:53
https://kumti.com/assad-siria-dhe-aleatet-te-bashkuar-kunder-terrorit/60%Hourly2015-10-04 16:52
https://kumti.com/vatikani-ka-shkarkuar-nga-puna-priftin-gay/60%Hourly2015-10-04 16:51
https://kumti.com/aktori-i-famshem-i-hollivudit-orlando-bloom-i-merruar-me-rrefimet-e-emigranteve-siriane-ne-maqedoni/60%Hourly2015-10-04 16:46
https://kumti.com/banore-te-llakavices-derguan-nje-furgon-me-ndihma-per-refugjatet-sirian-ne-kumanove/60%Hourly2015-10-04 16:31
https://kumti.com/levizja-besa-nuk-lejojme-uzurpimin-e-hapesirave-sportive-2/60%Hourly2015-10-04 16:29
https://kumti.com/levizja-besa-nuk-lejojme-uzurpimin-e-hapesirave-sportive/60%Hourly2015-10-04 16:27
https://kumti.com/arriten-haxhinjte-e-pare-ne-tetove/60%Hourly2015-10-04 16:26
https://kumti.com/vale-e-re-refugjatesh-ne-maqedoni/60%Hourly2015-10-04 16:24
https://kumti.com/gashi-besa-nuk-eshte-protagoniste-por-iniciatore-e-keshillit-mbipartiak/60%Hourly2015-10-04 16:23
https://kumti.com/dy-funksionar-te-larte-te-vmro-se-kane-dhene-urdher-qe-te-ndodh-monstra/60%Hourly2015-10-04 16:21
https://kumti.com/dita-boterore-e-jo-dhunes-policia-te-beje-kujdes-me-refugjatet/60%Hourly2015-10-04 16:17
https://kumti.com/efendi-rexhepi-merr-pjese-ne-ceremonine-festive-te-shtetit-arab-ne-tirane/60%Hourly2015-10-04 16:16
https://kumti.com/levizja-besa-me-propozim-buxhetin-e-vitit-2016-vidhen-qytetaret-nga-shteti/60%Hourly2015-10-04 16:13
https://kumti.com/policia-zbuloi-djelmoshat-qe-helmuan-nxenesit-ne-cair/60%Hourly2015-10-04 16:10
https://kumti.com/xhamia-e-gradecit-ka-pergatitur-500-pako-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-10-04 16:08
https://kumti.com/foto-levizja-besa-vizitoi-fshatin-llabunishte/60%Hourly2015-10-04 16:07
https://kumti.com/gruevski-duhet-parandaluar-qe-isis-te-mos-veproj-ne-maqedoni/60%Hourly2015-10-04 16:03
https://kumti.com/femijet-me-porosi-dashuria-e-femijeve-nuk-ka-kufij-jeta-e-femijeve-nuk-ka-cmim/60%Hourly2015-10-04 16:00
https://kumti.com/levizja-besa-krimi-ekologjik-qe-komuna-saraj-ua-ben-banoreve-te-vete/60%Hourly2015-10-04 15:58
https://kumti.com/thuajse-2-000-refugjat-mbreme-jane-futur-ne-maqedoni/60%Hourly2015-10-04 15:56
https://kumti.com/video-shitesi-i-mjaltit-dhe-shitesi-i-uthulles-ngjarje-edukative/60%Hourly2015-10-04 15:43
https://kumti.com/video-me-mjekra-pa-mjekra/60%Hourly2015-10-04 15:38
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-ju-be-rukje-jobesimtareve/60%Hourly2015-10-04 15:32
https://kumti.com/video-a-doni-me-dite-qysh-i-ka-njeriu-raportet-me-allahun-degjo/60%Hourly2015-10-04 15:28
https://kumti.com/video-fakte-historike-degjo-islami-sa-eshte-i-drejte/60%Hourly2015-10-04 15:24
https://kumti.com/video-islami-tek-shqiptaret-vendim-i-allahut/60%Hourly2015-10-04 15:19
https://kumti.com/video-e-hypi-cmimin-e-tokes-per-xhami-por-ngjarje-ne-shkup/60%Hourly2015-10-04 15:14
https://kumti.com/video-flake-nga-goja-kunder-islamit/60%Hourly2015-10-04 15:11
https://kumti.com/loti-i-burrave-historia-e-presidentit-te-brazilit/60%Hourly2015-10-03 15:02
https://kumti.com/spiritualisti-qe-tronditi-oregonin-kunder-zotit-dhe-te-krishtereve-foto/60%Hourly2015-10-03 14:55
https://kumti.com/komunat-e-veriut-nuk-perfillin-ligjet-e-republikes/60%Hourly2015-10-03 14:39
https://kumti.com/aksident-ne-diber-1-e-vdekur-dhe-2-te-plagosur/60%Hourly2015-10-03 14:38
https://kumti.com/semundjet-e-zemres-shkaktari-i-pare-i-vdekjeve/60%Hourly2015-10-03 14:37
https://kumti.com/kisha-shkelem-priftit-homoseksual/60%Hourly2015-10-03 14:33
https://kumti.com/porsche-cayman-black-edition/60%Hourly2015-10-03 14:31
https://kumti.com/oneplus-x-lansohet-kete-muaj/60%Hourly2015-10-03 14:30
https://kumti.com/ia-huqi-thaci/60%Hourly2015-10-03 14:26
https://kumti.com/cdo-terrorist-nuk-eshte-mysliman/60%Hourly2015-10-03 14:19
https://kumti.com/kanibali-vret-prinderit-ben-seks-me-trupat-dhe/60%Hourly2015-10-03 14:16
https://kumti.com/kapiteni-serb-fitore-jo-hakmarrje-ndaj-shqiperise/60%Hourly2015-10-03 14:09
https://kumti.com/policia-arreston-te-dyshuarit-ja-pse-ndodhi-vrasja-ne-tirane/60%Hourly2015-10-03 14:07
https://kumti.com/nuk-ka-as-200-mije-150-mije-vende-te-reja-pune/60%Hourly2015-10-03 11:48
https://kumti.com/video-thote-dikush-pasi-sahabet-jan-perqa-edhe-ne-perqahemi/60%Hourly2015-10-01 20:55
https://kumti.com/video-islami-dhe-muslimanet-keqkuptimi/60%Hourly2015-10-01 20:51
https://kumti.com/video-xhinet-prezentojn-edhe-ne-namaz-edhe-ne-ligjerata/60%Hourly2015-10-01 20:47
https://kumti.com/video-mediat-dikur-dhe-tani/60%Hourly2015-10-01 20:41