XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/maqedoni-ndahen-shperblimet-ueb-faqja-me-e-mire-shkollore/60%Hourly2015-11-30 23:18
https://kumti.com/maqedoni-ndahen-shperblimet-ueb-faqja-me-e-mire-shkollore-2/60%Hourly2015-11-30 23:18
https://kumti.com/siri-avionet-ruse-bombardojne-konvojin-humanitar-4-te-vrare-20-te-plagosur/60%Hourly2015-11-30 23:18
https://kumti.com/skandal-korpusi-amerikan-i-paqes-ka-bere-dhunime-seksuale-ne-shqiperi/60%Hourly2015-11-30 23:02
https://kumti.com/kosove-policia-arreston-deputetin-e-vv-se-ismail-kurteshi/60%Hourly2015-11-30 22:49
https://kumti.com/forcat-franceze-vrasin-28-femije-ne-irak/60%Hourly2015-11-30 22:32
https://kumti.com/obama-dhe-putin-u-takuan-paris/60%Hourly2015-11-30 22:30
https://kumti.com/arabet-i-kunderpergjigjen-ruseve-mbeshtetje-per-prodhimet-turke/60%Hourly2015-11-30 21:21
https://kumti.com/kush-eshte-pergjegjes-per-lumturine-tende/60%Hourly2015-11-30 19:20
https://kumti.com/fisnik-ismailit-48-ore-paraburgim/60%Hourly2015-11-30 13:54
https://kumti.com/papa-viziton-nje-xhami-ne-afrike/60%Hourly2015-11-30 13:32
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-be-ndihme-turqise-per-tia-lehtesuar-krizen-me-refugjatet/60%Hourly2015-11-30 12:52
https://kumti.com/beogradi-ne-bllokade-agjentet-nga-shba-dhe-rusia-snajpere-neper-catia-dhe-7-mije-police/60%Hourly2015-11-30 12:16
https://kumti.com/greqi-vs-turqi-rusia-provokon-tension-ne-nivel-kryeministror/60%Hourly2015-11-30 12:09
https://kumti.com/policia-e-bllokon-opoziten-nuk-e-le-te-ngjitet-ne-salle/60%Hourly2015-11-30 12:02
https://kumti.com/qeverisja-nga-njerezit-e-papershtatshem/60%Hourly2015-11-30 07:17
https://kumti.com/sistemi-arsimor/60%Hourly2015-11-30 06:20
https://kumti.com/bashkeshortja-ime-eshte-me-e-shemtuara-ne-bote/60%Hourly2015-11-29 21:51
https://kumti.com/kujdes-me-hixhamen-terapia-e-kupave-llojet-kushtet-e-hixhames-dhe-ndalesat-udhezimet-e-nevojshme-dobite-e-hixhames/60%Hourly2015-11-29 21:44
https://kumti.com/konspiracion-per-harresen-e-krimeve-agron-bajrami/60%Hourly2015-11-29 21:41
https://kumti.com/shokuese-ja-fundi-i-themeluesve-te-shtetit-shqiptar-cfare-u-bene-komunistet-ne-nentor-te-1944/60%Hourly2015-11-29 21:32
https://kumti.com/prangat-e-albinit-turpi-i-prishtines/60%Hourly2015-11-29 14:12
https://kumti.com/bie-mbeshtejtja-e-frances-per-refugjatet/60%Hourly2015-11-29 14:10
https://kumti.com/pse-shendoshemi-ja-arsyet/60%Hourly2015-11-29 14:02
https://kumti.com/video-shoferi-hungarez-tenton-te-shtype-dhjetera-refugjate-me-kamion/60%Hourly2015-11-29 13:46
https://kumti.com/mediet-ruse-nuk-e-njohin-kosoven-raportojne-se-kurti-u-arrestua-ne-serbi-video/60%Hourly2015-11-29 12:41
https://kumti.com/bombardimi-i-sirise-qindra-njerez-ne-rruge-te-evropes/60%Hourly2015-11-29 12:16
https://kumti.com/30701-2/60%Hourly2015-11-29 11:47
https://kumti.com/siri-avionet-rus-vrasin-mbi-40-njerez/60%Hourly2015-11-29 11:35
https://kumti.com/dekaden-e-fundit-ne-kosove-u-importuan-mbi-350-mije-tone-mish-pule/60%Hourly2015-11-29 11:23
https://kumti.com/albin-kurti-dergohet-ne-burgun-e-sigurise-se-larte-ne-gerdoc-video/60%Hourly2015-11-29 11:19
https://kumti.com/gatishmeria-per-sakrifice/60%Hourly2015-11-29 00:04
https://kumti.com/13-crregullime-te-shkaktuara-nga-mungesa-e-ujit/60%Hourly2015-11-28 23:56
https://kumti.com/dhurata-per-qasje-pozitive/60%Hourly2015-11-28 23:53
https://kumti.com/zeri-i-nenes-qeteson-sikur-perqafimi/60%Hourly2015-11-28 23:39
https://kumti.com/nese-vritni-10-milione-afrikane-ju-nuk-quheni-hitler/60%Hourly2015-11-28 23:35
https://kumti.com/qosja-ky-pushtet-ska-ardhmeri/60%Hourly2015-11-28 23:02
https://kumti.com/kujtim-parakalim-i-dites-se-flamurit-i-prire-nga-hoxhallaret/60%Hourly2015-11-28 22:22
https://kumti.com/cmimi-i-lirise-nga-franca-vendeve-afrikane-u-kushton-14-miliarde-ne-vit/60%Hourly2015-11-28 22:18
https://kumti.com/erdogan-demaskon-putinin-dhe-shpalos-planet-e-tyre/60%Hourly2015-11-28 21:28
https://kumti.com/izraeli-i-kerkon-google-dhe-youtube-censurimin-e-videove-ku-shfaqen-krimet-e-tyre-kunder-palestinezeve/60%Hourly2015-11-28 21:25
https://kumti.com/a-duhet-perkrahur-dhuna-ndaj-vv-se/60%Hourly2015-11-28 17:38
https://kumti.com/davutoglu-per-sulmin-ne-diyarbakir-ne-objektiv-eshte-turqia/60%Hourly2015-11-28 17:24
https://kumti.com/vjet-hoxhallaret-tani-opozitaret/60%Hourly2015-11-28 17:13
https://kumti.com/erdogan-shpreh-keqardhje-per-avionin-e-rrezuar-rus/60%Hourly2015-11-28 16:59
https://kumti.com/motra-e-elvis-pistes-a-vjen-ajo-dite-kur-policia-arreston-vrasesit-e-elvisit/60%Hourly2015-11-28 16:39
https://kumti.com/bresheri-te-shtenash-ne-kolorado-3-te-vrare-e-disa-te-plagosur/60%Hourly2015-11-28 16:04
https://kumti.com/vetevendosja-policia-ka-arrestuar-mbi-90-aktiviste/60%Hourly2015-11-28 15:59
https://kumti.com/kurti-kush-e-do-bashkimin-me-shqiperine-neser-e-do-sot-republiken/60%Hourly2015-11-28 15:39
https://kumti.com/muxhahidet-cecene-po-presim-urdherin-e-erdoganit-per-sulm/60%Hourly2015-11-28 12:36
https://kumti.com/eliza-dushku-viziton-xhamine-e-tetoves/60%Hourly2015-11-28 12:22
https://kumti.com/cfare-kontributi-dhane-imamet-gjate-historise-shqiptare/60%Hourly2015-11-28 12:17
https://kumti.com/ja-kush-eshte-droga-me-e-rrezikshme-ne-bote/60%Hourly2015-11-28 11:37
https://kumti.com/permbyten-dy-varka-me-refugjate-ne-brigjet-turke-6-femije-te-vdekur/60%Hourly2015-11-27 17:14
https://kumti.com/keshtu-i-mbyllet-goja-nje-gazetarit-racist/60%Hourly2015-11-27 15:10
https://kumti.com/politikania-serbe-me-hixhab-ne-iran/60%Hourly2015-11-27 15:03
https://kumti.com/rusia-rikthen-regjimin-e-vizave-me-turqine/60%Hourly2015-11-27 15:00
https://kumti.com/indi-adoleshentet-perdhunojne-shoqen-e-klases/60%Hourly2015-11-27 14:58
https://kumti.com/enes-goga-sonte-ne-rtk/60%Hourly2015-11-27 14:29
https://kumti.com/cka-jane-keto-bomba-keshtu/60%Hourly2015-11-27 14:22
https://kumti.com/armet-e-perdorura-ne-sulmin-ne-paris-te-prodhuara-ne-serbi/60%Hourly2015-11-27 14:10
https://kumti.com/erdogan-i-thote-putinit-mos-luaj-me-zjarr/60%Hourly2015-11-27 14:07
https://kumti.com/kush-eshte-terroristi-ketu/60%Hourly2015-11-27 14:03
https://kumti.com/kaloi-16-vjet-ne-burg-per-shkak-te-tatuazhit-te-njejte-me-kriminelin/60%Hourly2015-11-27 13:55
https://kumti.com/ambasada-ruse-tallet-me-turqit/60%Hourly2015-11-27 13:50
https://kumti.com/aleance-me-assad-franca-na-duhen-trupat-e-tij-ne-terren/60%Hourly2015-11-27 13:46
https://kumti.com/letra-qe-beri-buje-ne-mediat-amerikane-muslimanja-marwa-balkar-per-donald-trump/60%Hourly2015-11-27 13:08
https://kumti.com/roli-i-prijesve-myslimane-ne-formimin-e-shtetit-te-pare-shqiptar/60%Hourly2015-11-27 01:39
https://kumti.com/30563-2/60%Hourly2015-11-27 01:34
https://kumti.com/pilotin-rus-e-shpetuan-iranianet-dhe-hezbollahu/60%Hourly2015-11-27 01:23
https://kumti.com/shfaqen-pamje-te-reja-te-nokia-c1/60%Hourly2015-11-26 22:01
https://kumti.com/zbulim-li-fi-eshte-100-here-me-i-shpejte-se-wifi/60%Hourly2015-11-26 22:00
https://kumti.com/shqiperia-me-qender-rajonale-kunder-ekstremizmit-te-dhunshem/60%Hourly2015-11-26 21:42
https://kumti.com/dw-solidariteti-i-merkelit-me-parisin-mund-ti-kushtoje-shume-shtrenjte/60%Hourly2015-11-26 21:34
https://kumti.com/kartmonedha-e-re-ne-qarkullim/60%Hourly2015-11-26 21:29
https://kumti.com/emigrantet-perleshen-me-policine-maqedonase/60%Hourly2015-11-26 21:17
https://kumti.com/erdogan-rusia-duhet-te-kerkoje-falje-jo-turqia-do-te-veprojme-njejte-nese-ndodhe-e-njejta-shkelje/60%Hourly2015-11-26 21:04
https://kumti.com/mobilizohet-rende-policia-e-kosoves-shkak-manifestimi-i-opozites/60%Hourly2015-11-26 21:00
https://kumti.com/skandaloze-serbia-synon-kontrollin-e-hapesires-ajrore-te-kosoves-qeveria-e-be-heshtin/60%Hourly2015-11-26 20:56
https://kumti.com/organizatat-qe-i-mbylli-mpb-jane-organizatat-e-pezulluara-nje-vit-me-pare/60%Hourly2015-11-25 19:43
https://kumti.com/bombardimi-i-kamioneve-me-ndihma-nga-aeroplanet-rus-rideshmon-se-sllavet-jane-qyqare/60%Hourly2015-11-25 19:30
https://kumti.com/senatori-amerikan-vrasesit-e-bardhe-qe-po-vrajne-ne-mase-jane-terrorist/60%Hourly2015-11-25 19:17
https://kumti.com/rrezimi-i-aeroplanit-rus-deshmoi-se-ruset-po-bombardojne-zona-ku-nuk-kishte-kurre-isis/60%Hourly2015-11-25 18:54
https://kumti.com/kush-po-e-saboton-armatosjen-e-fsk-se/60%Hourly2015-11-25 18:51
https://kumti.com/merkel-i-del-krah-turqise-cdo-shtet-ka-te-drejte-ta-mbroje-territorin/60%Hourly2015-11-25 13:35
https://kumti.com/ja-audio-e-paralajmerimit-putin-dergon-anije-ne-mesdhe/60%Hourly2015-11-25 13:34
https://kumti.com/imami-ferid-selimi-per-sulmin-ne-paris-islami-nuk-na-meson-keshtu/60%Hourly2015-11-25 11:56
https://kumti.com/belgjike-7-femra-pranojne-islamin/60%Hourly2015-11-25 10:37
https://kumti.com/keshilla-mbi-vozitjen-ne-dimer/60%Hourly2015-11-25 10:26
https://kumti.com/arrestohen-trafikante-shqiptare-te-emigranteve-ne-belgjike/60%Hourly2015-11-25 10:21
https://kumti.com/huawei-se-shpejti-me-telefon-te-ri/60%Hourly2015-11-25 10:19
https://kumti.com/ligjerime-per-fene-dhe-atdheun-ne-kohe-perplasjesh/60%Hourly2015-11-25 10:18
https://kumti.com/imamet-e-akuzojne-por-a-eshte-edi-rama-nje-mason/60%Hourly2015-11-25 10:07
https://kumti.com/kadyrovi-kercenon-turqine-po-presim-urdhrat-e-presidentit-putin/60%Hourly2015-11-25 10:01
https://kumti.com/patriarku-irinej-o-serbe-kthehuni-ne-kosove/60%Hourly2015-11-25 09:55
https://kumti.com/kapen-128-kg-droge-ne-vlore/60%Hourly2015-11-25 09:51
https://kumti.com/piloti-rus-i-cili-tentoi-te-shpeton-nepermjet-parashutes-se-tij-mirepo-nuk-arriti/60%Hourly2015-11-24 13:02
https://kumti.com/denohet-11-vjet-burg-shqiptari-ne-angli-thirri-allahu-ekber-dhe-theri-19-vjecarin/60%Hourly2015-11-24 10:15
https://kumti.com/e-vrava-82-vjecarin-se-me-ngacmonte-nenen/60%Hourly2015-11-24 10:11
https://kumti.com/o-keefe-obama-eshte-loder-e-masoneve-video/60%Hourly2015-11-24 10:10
https://kumti.com/djaloshi-i-ores-kerkon-15-milion-usd-demshperblim/60%Hourly2015-11-24 10:08
https://kumti.com/video-momenti-kur-turqia-rrezon-avionin-rus/60%Hourly2015-11-24 10:04
https://kumti.com/si-e-demtojne-shendetin-emocionet-negative/60%Hourly2015-11-24 07:38
https://kumti.com/sa-te-deshperuar-refugjatet-ne-maqedoni-qepin-gojen/60%Hourly2015-11-23 22:33
https://kumti.com/flamuri-shqiptar-te-prestigjozja-the-economist-arsyet-mister/60%Hourly2015-11-23 22:30
https://kumti.com/edi-rama-e-quan-islamin-terrorizem-por-me-pas-korrigjohet/60%Hourly2015-11-23 22:26
https://kumti.com/shume-gabime-drejtshkrimore-ne-nje-thirrje-te-policise-foto/60%Hourly2015-11-23 22:12
https://kumti.com/mbahuni-myslimane-kohe-arrestimesh/60%Hourly2015-11-23 21:50
https://kumti.com/stimujt-e-nevojshem-per-te-jetuar-jeten-qe-enderrojme/60%Hourly2015-11-23 21:19
https://kumti.com/kosova-ne-aksion-anti-terror-mpb-merr-vendim-per-mbylljen-e-16-ojqve/60%Hourly2015-11-23 21:18
https://kumti.com/si-po-e-manipulon-teknologjia-perceptimin-tone-per-kohen/60%Hourly2015-11-23 21:11
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dini-perpara-se-te-blini-nje-ore-inteligjente/60%Hourly2015-11-23 20:55
https://kumti.com/si-te-heqesh-flamurin-francez-nga-fotoja-e-profilit/60%Hourly2015-11-23 20:47
https://kumti.com/hoxhe-o-qafir-cfare-jane-keto-shkronja-kaurrce/60%Hourly2015-11-23 20:40
https://kumti.com/pse-rinia-joshet-nga-isis-i/60%Hourly2015-11-23 20:14
https://kumti.com/rruga-drejt-sherimit-nga-depresioni/60%Hourly2015-11-23 14:33
https://kumti.com/gjendet-i-vdekur-ish-shefi-i-inteligjences-ushtarake-maqedonase/60%Hourly2015-11-23 13:46
https://kumti.com/ymeri-vizita-e-dikoviqit-ne-prishtine-e-papranueshme-dhe-ofendim-i-rende/60%Hourly2015-11-23 13:45
https://kumti.com/policia-biznesmeni-shqiptar-u-masakrua-me-mjete-te-mprehta-dhe-u-hodh-ne-plehra/60%Hourly2015-11-23 13:32
https://kumti.com/kush-po-e-perhap-panikun-ne-tirane/60%Hourly2015-11-23 12:47
https://kumti.com/kushtezuesi-i-femrave-ardian-bajraktari-rikthehet-ne-pune/60%Hourly2015-11-23 12:44
https://kumti.com/e-hatashme-anulojne-dasmen-per-te-donuar-para-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-11-23 12:00
https://kumti.com/pas-sulmeve-ne-paris-300-rritje-te-sulmeve-ndaj-myslimaneve-ne-britani/60%Hourly2015-11-23 11:52
https://kumti.com/nena-vret-8-foshnjat-e-saj-per-ta-fshehur-tradhtine-bashkeshortore/60%Hourly2015-11-23 11:35
https://kumti.com/1-nga-5-myslimanet-britanik-ka-simpati-per-isis-n/60%Hourly2015-11-23 11:33
https://kumti.com/gerhitja-nje-semundje-e-fshehur/60%Hourly2015-11-23 11:30
https://kumti.com/arrestohet-nje-serb-per-sulmet-ne-paris/60%Hourly2015-11-23 11:17
https://kumti.com/16-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-new-orlans/60%Hourly2015-11-23 11:13
https://kumti.com/presidenti-i-malit-ka-vene-ne-pikepyetje-sulmet-e-al-mourabitounit/60%Hourly2015-11-23 11:06
https://kumti.com/si-e-manipuluan-masonet-hetimin-per-titanikun/60%Hourly2015-11-23 10:41
https://kumti.com/cduhet-te-dime-per-veshet/60%Hourly2015-11-23 10:22
https://kumti.com/cduhet-te-dime-per-veshet-2/60%Hourly2015-11-23 10:22
https://kumti.com/kush-eshte-populli-me-genjeshtar-ne-bote/60%Hourly2015-11-23 01:37
https://kumti.com/dorezohet-trumpi-terhiqet-nga-ideja-e-regjistrimit-te-myslimaneve/60%Hourly2015-11-23 01:23
https://kumti.com/rritet-fluksi-i-migranteve-ne-maqedoni-hyrjet-selektive/60%Hourly2015-11-23 01:20
https://kumti.com/as-biznes-as-ekonomi-kryeministri-finlandez-ulet-ne-tualet-ne-aeroplan/60%Hourly2015-11-23 01:17
https://kumti.com/islami-dhe-shoqeria-civile/60%Hourly2015-11-22 22:20
https://kumti.com/besa-ismaili-shpallet-ambasadore-e-paqes/60%Hourly2015-11-22 22:09
https://kumti.com/lajm-i-mire-katedra-e-gjuhes-shqipe-ne-universitetin-e-ankarase-dhe-stambollit/60%Hourly2015-11-22 21:49
https://kumti.com/olivera-milosavljevic-shqiptaret-jane-autoktone-mjaft-me-genjeshtra/60%Hourly2015-11-22 21:27
https://kumti.com/fakte-kongresi-i-manastirit-nuk-ka-perfaqesuar-vullnetin-dhe-deshiren-e-popullit-shqiptare/60%Hourly2015-11-22 21:06
https://kumti.com/liste-fjalesh-te-huaja-te-zberthyera-ne-gjuhen-shqipe-2/60%Hourly2015-11-22 20:52
https://kumti.com/shkurtesat-ne-fjalorin-e-gjuhes-se-sotme-shqipe-te-vitit-1980/60%Hourly2015-11-22 20:14
https://kumti.com/eulex-dhe-kfor-nuk-po-mundesojne-hapjen-11-lokacioneve-ne-veri-te-dyshimta-si-varreza-masive/60%Hourly2015-11-22 20:03
https://kumti.com/shpallet-java-came-ne-kavaje-70-vjetori-i-ardhjes-se-komunitetit-cam-ne-kavaje/60%Hourly2015-11-22 20:01
https://kumti.com/shtate-top-skandalet-me-prapavi-politike-ne-kosove/60%Hourly2015-11-22 14:08
https://kumti.com/ne-detin-egje-kapet-tuna-gjigante-qe-peshon-403-kilograme/60%Hourly2015-11-22 11:29
https://kumti.com/aviacioni-turk-shkaterron-23-objektiva-te-pkk-se-ne-veri-te-irakut/60%Hourly2015-11-22 11:28
https://kumti.com/ne-moske-u-ekspozuan-robote-ligjerues-dhe-administratore/60%Hourly2015-11-22 11:26
https://kumti.com/drejtshkrimi-i-gjuhes-shqipe-me-shfletuesin-chrome-2/60%Hourly2015-11-22 08:57
https://kumti.com/ushtari-i-malit-duke-shpetuar-zoterine-e-tij-te-bardhe-qe-as-fanta-n-nuk-e-heq-nga-dora/60%Hourly2015-11-21 21:55
https://kumti.com/femija-sirian-duke-i-dhene-kuraje-babait-te-tij/60%Hourly2015-11-21 21:46
https://kumti.com/ja-cfare-raportet-ditore-publikonte-franca-mbi-pushtimin-e-algjerise/60%Hourly2015-11-21 16:27
https://kumti.com/reagon-davutoglu-rusia-te-bombardoje-isis-in-jo-civilet/60%Hourly2015-11-21 16:03
https://kumti.com/the-guardian-isis-u-krijua-ne-nje-burg-amerikan/60%Hourly2015-11-21 15:58
https://kumti.com/familjet-e-deshmoreve-te-kombit-behen-me-shoqate/60%Hourly2015-11-21 15:55
https://kumti.com/gorani-asociacioni-fitore-afatshkurter-e-vuciqit/60%Hourly2015-11-21 15:52
https://kumti.com/e-verteta-e-fotove-qe-sollen-panik-ne-tirane/60%Hourly2015-11-21 15:51
https://kumti.com/policia-i-ndalon-protestat-qe-po-organizohen-pas-parisit/60%Hourly2015-11-21 15:49
https://kumti.com/ndihmoje-islamin-duke-u-bere-ti-musliman-omer-berisha/60%Hourly2015-11-21 15:41
https://kumti.com/nato-po-na-ndihmon-ia-heqi-serbise-kufizimet-e-fluturimeve-mbi-kosove/60%Hourly2015-11-20 20:58
https://kumti.com/kur-nuk-kishte-fare-unesco-muslimanet-e-ketij-vendi-nuk-i-shkaterruan-manastiret/60%Hourly2015-11-20 20:25
https://kumti.com/izraeli-mban-ne-burgje-mbi-400-femije-palestineze/60%Hourly2015-11-20 20:07
https://kumti.com/britania-premton-420-milione-dollare-ndihme-turqise-per-refugjatet/60%Hourly2015-11-20 19:33
https://kumti.com/fakte-komunisteve-dhe-laikkatolikeve-shqiptare-nuk-u-pengojne-mjekrrat-por-islami/60%Hourly2015-11-20 19:24
https://kumti.com/erdogan-myslimanet-nuk-i-lejme-ne-meshiren-e-terroristeve/60%Hourly2015-11-20 19:18
https://kumti.com/unhcr-90-e-refugjateve-sirian-ne-liban-jetojne-me-borxhe/60%Hourly2015-11-20 19:04
https://kumti.com/profesori-bullgar-pranoi-islamin-duke-perkthyer-kuranin/60%Hourly2015-11-20 18:57
https://kumti.com/behgjet-pacolli-i-dha-goditje-te-forte-shpifesit-enver-robelli/60%Hourly2015-11-20 18:36
https://kumti.com/gjuetia-e-turpshme-e-ujerave-te-turbullt-justinian-topulli/60%Hourly2015-11-20 18:33
https://kumti.com/maroku-behet-me-banken-e-pare-islame/60%Hourly2015-11-20 18:25
https://kumti.com/ne-paraguai-ndertohet-xhamia-me-e-madhe/60%Hourly2015-11-20 18:19
https://kumti.com/parandalimi-dhe-trajtimi-i-semundjeve-kronike-te-veshkave/60%Hourly2015-11-19 12:13
https://kumti.com/ushqimet-qe-parandalojne-diarrene/60%Hourly2015-11-19 08:53
https://kumti.com/shqiperia-rrezikohet-me-shume-nga-shqiptaret-se-nga-isis-letra-e-4-femrave-nga-kosova/60%Hourly2015-11-19 01:35
https://kumti.com/a-e-ndaloi-nje-mysliman-shperthimin-ne-stadiumin-e-parisit/60%Hourly2015-11-19 01:17
https://kumti.com/iniciative-startups-al-e-dedikuar-teresisht-per-komunitetin-e-startupeve-ne-shqiperi/60%Hourly2015-11-18 23:09
https://kumti.com/htc-prezanton-edhe-one-m9s/60%Hourly2015-11-18 23:07
https://kumti.com/iphone-6c-vjen-vitin-e-ardhshem/60%Hourly2015-11-18 23:06
https://kumti.com/erdogan-paralajmeroi-obaman-ne-lidhje-me-armatosjen-e-kurdeve-ne-siri/60%Hourly2015-11-18 22:43
https://kumti.com/analize-si-funksionon-isis-kush-e-udheheq-ate/60%Hourly2015-11-18 22:41
https://kumti.com/turqia-eliminon-kinen-fillon-punimet-per-sistemin-e-vet-raketor/60%Hourly2015-11-18 22:37
https://kumti.com/policet-qe-rrahen-rojat-e-vulinit-denohen-me-9-vite-burgim/60%Hourly2015-11-18 21:31
https://kumti.com/cduhet-te-dini-per-grupin-tuaj-te-gjakut/60%Hourly2015-11-18 15:12
https://kumti.com/cduhet-te-dini-per-grupin-tuaj-te-gjakut-2/60%Hourly2015-11-18 15:12
https://kumti.com/si-te-zgjidhni-furcat-per-te-pastruar-2/60%Hourly2015-11-18 14:53
https://kumti.com/si-te-ulim-pluhurin-ne-shtepi/60%Hourly2015-11-18 14:20
https://kumti.com/si-te-heqim-mykun-nga-muret/60%Hourly2015-11-18 14:14
https://kumti.com/goditje-te-renda-merr-perseri-parisi/60%Hourly2015-11-18 05:39
https://kumti.com/ish-gruaja-e-terroristit-ibrahimi-nuk-shkonte-kurre-ne-xhami/60%Hourly2015-11-18 05:32
https://kumti.com/deshmia-tronditese-jam-perdhunuar-43-mije-e-200-here/60%Hourly2015-11-18 05:26
https://kumti.com/mbreti-abdullah-jemi-para-luftes-se-trete-boterore/60%Hourly2015-11-18 05:17
https://kumti.com/reagimet-tona-justinian-topulli/60%Hourly2015-11-17 21:40
https://kumti.com/refugjatet-ojq-te-kerkojne-llogari-per-2-5-milion-eurot-e-ndara-nga-be-ja/60%Hourly2015-11-17 18:47
https://kumti.com/birmani-muslimanet-pa-te-drejte-pjesemarrjeje-ne-zgjedhjet-parlamentare/60%Hourly2015-11-17 17:44
https://kumti.com/dr-jusuf-el-kardavi-nuk-ka-dobi-ne-afrimin-doktrinar-me-shiitet/60%Hourly2015-11-17 17:28
https://kumti.com/japoni-gjashte-veta-pranojne-islamin-ne-tubimin-islam-video/60%Hourly2015-11-17 17:03
https://kumti.com/hapet-solemnisht-hamami-i-tetoves-i-restauruar-nga-tika/60%Hourly2015-11-17 17:00
https://kumti.com/egjipti-angazhon-imamet-te-shoqerohen-me-turistet/60%Hourly2015-11-17 16:57
https://kumti.com/erdogan-hulumtoni-mos-valle-varferia-dhe-pabarazia-shkaktuan-sulmet/60%Hourly2015-11-17 16:54
https://kumti.com/ja-cfare-u-jep-turqia-si-dhurate-lidereve-boterore/60%Hourly2015-11-17 16:51
https://kumti.com/kanada-i-vihet-zjarri-xhamise-ne-toronto/60%Hourly2015-11-17 16:49
https://kumti.com/gazetari-shqiptar-fyen-islamin-mekken-dhe-medinen/60%Hourly2015-11-17 16:47
https://kumti.com/pas-ngjarjeve-ne-paris-rritet-shqetesimi-i-myslimaneve-evropiane/60%Hourly2015-11-17 16:46
https://kumti.com/amerikani-alex-malloy-nuk-do-ta-harroje-kurre-taksistin-musliman/60%Hourly2015-11-17 16:43
https://kumti.com/padi-kunder-zyrtares-izraelite-e-cila-ne-twiter-ofendoi-kuranin/60%Hourly2015-11-17 16:41
https://kumti.com/mbreti-abdullah-kosova-eshte-shembull-i-tolerances-fetare/60%Hourly2015-11-17 16:38
https://kumti.com/video-edhe-shqiptare-edhe-musliman-a-mundet/60%Hourly2015-11-17 16:17
https://kumti.com/video-nje-koment-per-nje-dokumentar-ku-ishte-mysafir-edhe-behar-mjekiqi/60%Hourly2015-11-17 16:10
https://kumti.com/video-pse-nuk-lejohet-te-bej-zina/60%Hourly2015-11-17 16:07
https://kumti.com/video-nje-shok-qe-ta-shane-namazin-mjekrren-cka-duhet-me-i-ba/60%Hourly2015-11-17 16:02
https://kumti.com/disa-nga-fjalet-prekese-dhe-kuptimplote-te-steve-jobs-nga-shtrati-i-vdekjes/60%Hourly2015-11-17 14:30
https://kumti.com/milaim-zeka-ja-shilon-antiislamistit-kastriot-myftaraj/60%Hourly2015-11-17 14:20
https://kumti.com/ne-australi-themelohet-partia-e-pare-myslimane/60%Hourly2015-11-17 13:23
https://kumti.com/shqiptareve-nuk-ju-pengojne-kishat-ndersa-maqedonasit-demolojne-xhamite/60%Hourly2015-11-17 12:54
https://kumti.com/rektori-i-universitetit-ballkanik-ne-shkup-viziton-bfi-ne/60%Hourly2015-11-17 12:49
https://kumti.com/takimi-i-imameve-te-bfi-ne-oher/60%Hourly2015-11-17 12:45
https://kumti.com/komandant-hoxha-ftyr-derri-kastriot-myftaraj-eshte-i-palumtur-sepse-nuk-eshte-i-bukur/60%Hourly2015-11-17 11:15
https://kumti.com/a-edini-cfare-thoni-islamofobat-ne-kohen-e-profetit-tone-muhammed/60%Hourly2015-11-16 22:36
https://kumti.com/masakra-e-parisit-dhe-dy-qasjet-e-gabuara-nga-ana-e-muslimaneve-dhe-disa-hoxhallareve/60%Hourly2015-11-16 22:29
https://kumti.com/meka-e-medina-dhe-bombat-atomike-te-kastriot-myftaraj/60%Hourly2015-11-16 22:15
https://kumti.com/varferia-e-skajshme-shkakton-radikalizimin-fetar/60%Hourly2015-11-16 22:15
https://kumti.com/kosova-me-masa-maksimale-te-sigurise-pret-neser-mbretin-e-jordanise/60%Hourly2015-11-16 22:02
https://kumti.com/edhe-hamasi-nga-palestina-i-denon-sulmet-terroriste-ne-paris/60%Hourly2015-11-16 21:58
https://kumti.com/paris-atentatoret-kane-vrare-edhe-humanistet-muslimane/60%Hourly2015-11-16 21:54
https://kumti.com/vuciq-shokon-ballkanin-ja-cka-thote-per-profetin-muhamed/60%Hourly2015-11-16 21:53
https://kumti.com/ndryshimi-i-profile-picture-s-me-flamur-francez/60%Hourly2015-11-16 15:44
https://kumti.com/o-hajdut-hajn-ty-as-babi-yt-nuk-te-do-e-lere-mo-amerika-dedikuar-politikaneve-te-koruptuar/60%Hourly2015-11-16 15:23
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-meka-e-medina-te-goditen-nga-bombat-atomike/60%Hourly2015-11-16 14:34
https://kumti.com/le-pen-sulmi-ne-france-nuk-u-krye-nga-myslimanet-por-nga-sherbimet-amerikane-dhe-izraelite/60%Hourly2015-11-16 14:17
https://kumti.com/foto-gylenistat-me-sponsored-shfrytzojn-rastin-ne-paris-per-te-bere-propagande-tek-shqiptaret/60%Hourly2015-11-16 13:54
https://kumti.com/kontejneret-e-partive/60%Hourly2015-11-16 13:31
https://kumti.com/dy-dite-para-sulmit-ne-paris-zhduken-arme-ne-amerike-video/60%Hourly2015-11-16 13:20
https://kumti.com/francezja-nuk-deshiron-ta-ngjyrose-fotografine-e-saj-ne-facebook-foto/60%Hourly2015-11-16 12:50
https://kumti.com/shkurt-ngjarjet-ne-paris-dhe-portalet-islamofobe-kosovare/60%Hourly2015-11-16 12:06
https://kumti.com/turqia-parandalon-nje-sulm-terrorist-ne-zemer-te-stambollit/60%Hourly2015-11-16 11:20
https://kumti.com/ju-prezentojme-heroin-musliman-qe-ne-sy-te-vajzes-u-sakrifikua-kunder-atentatorit/60%Hourly2015-11-16 11:00
https://kumti.com/se-terrorizmi-nuk-ka-fe-tregon-vrasja-barbare-e-myslimanit-nga-atentatori-i-parisit/60%Hourly2015-11-16 10:48
https://kumti.com/e-denojme-terrorizmin-por-jo-edhe-besimet/60%Hourly2015-11-16 08:34
https://kumti.com/deri-kur-mediat-do-te-jene-te-padrejta-dhe-diskriminuese-ne-paraqitjen-e-realiteteve/60%Hourly2015-11-15 23:36
https://kumti.com/hollande-pranon-se-kishte-sundim-brutal-ne-algjeri/60%Hourly2015-11-15 23:13
https://kumti.com/franca-pranon-masakren-ndaj-algjerianeve-ne-vitin-1961/60%Hourly2015-11-15 22:55
https://kumti.com/dm-pse-duhet-myslimanet-te-kryejne-sulme-ne-france-kur-qeveria-franceze-perkrahu-palestinen/60%Hourly2015-11-15 22:46
https://kumti.com/si-ka-mundesi-qe-e-njejta-aktore-te-jete-prezente-ne-te-gjitha-masakrat/60%Hourly2015-11-15 22:28
https://kumti.com/a-eshte-isis-i-prej-hauarixheve/60%Hourly2015-11-15 22:12
https://kumti.com/syte-dhe-shpirti-dhe-lidhja-e-tyre-me-depresionin/60%Hourly2015-11-15 20:32
https://kumti.com/kjo-eshte-fytyra-e-kastriot-myftarajt/60%Hourly2015-11-15 20:14
https://kumti.com/me-francez-se-francezi-40-me-shume-se-populli-francez-e-kemi-vendosin-flamurin-francez/60%Hourly2015-11-15 19:59
https://kumti.com/jul-deda-ka-nje-porosi-per-ty/60%Hourly2015-11-15 19:47
https://kumti.com/spanja-mund-ta-arrestoje-netanjahun/60%Hourly2015-11-15 19:42
https://kumti.com/myftinia-ne-elbasan-per-ngjarjet-ne-paris-jo-ne-emrin-tim/60%Hourly2015-11-15 19:19
https://kumti.com/unikatili-nuk-lutet-vetem-per-vikitimat-ne-paris-por-per-te-gjithe-viktimat-e-pafajshme-ne-bote/60%Hourly2015-11-15 14:47
https://kumti.com/ia-bene-foton-me-photoshop-dhe-thane-ky-eshte-njeri-nga-sulmuesit-e-parisit-foto/60%Hourly2015-11-15 14:22
https://kumti.com/shkurt-viktimat-myslimane-solidarizim-me-facebook-profil-jo-flm/60%Hourly2015-11-15 13:46
https://kumti.com/alkooli-si-me-shkaterroi-jeten/60%Hourly2015-11-15 13:45
https://kumti.com/dikur-komandanti-francez-i-kfor-it-une-e-ndava-mitrovicen/60%Hourly2015-11-15 12:31
https://kumti.com/a-duhet-lene-bateria-te-harxhohet-plotesisht-per-ta-rimbushur/60%Hourly2015-11-15 11:44
https://kumti.com/lista-serbe-kercenon-me-largim-nga-qeveria-per-asociacionin/60%Hourly2015-11-15 11:42
https://kumti.com/libri-qe-po-shitet-ne-panair-myslimanet-duhet-te-jene-terroriste/60%Hourly2015-11-15 11:34
https://kumti.com/tragjedia-e-parisit-nxori-ne-pah-racizmin-tone-te-fshehur/60%Hourly2015-11-15 11:09
https://kumti.com/cfare-thone-sirianet-refugjate-ne-paris-per-sulmin-terrorist-atje/60%Hourly2015-11-15 10:59
https://kumti.com/ngjashmeria-mes-bush-e-hollande-ne-momentet-kritike/60%Hourly2015-11-15 01:50
https://kumti.com/mos-e-beso-po-deshe-dikush-lajmeroi-sulmin-ne-paris-me-11-nentor/60%Hourly2015-11-15 01:46
https://kumti.com/fisnik-ismaili-cka-keni-me-kete-flamur-te-frances/60%Hourly2015-11-15 01:27
https://kumti.com/a-po-mirret-peng-islami/60%Hourly2015-11-15 00:35
https://kumti.com/nisin-protestat-anti-islamit-ne-france-foto/60%Hourly2015-11-15 00:20
https://kumti.com/siria-arrihet-marreveshja-kerry-qeveri-tranzicioni-ne-6-muaj/60%Hourly2015-11-15 00:16
https://kumti.com/erdogan-dhe-holande-te-vendosur-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-11-14 16:54
https://kumti.com/aksident-hekurudhor-ne-france-dyshohet-per-viktima/60%Hourly2015-11-14 16:40
https://kumti.com/%e2%80%8bxhabir-hamiti-terrorizmi-nuk-njef-fe-komb-e-as-rajon/60%Hourly2015-11-14 16:02
https://kumti.com/neser-dite-zie-ne-kosove-ne-nderim-te-viktimave-te-sulmit-terrorist-ne-france/60%Hourly2015-11-14 15:58
https://kumti.com/bashkesia-islame-e-kosoves-jemi-te-bindur-se-franca-sdo-perulet-para-te-keqes-dhunes-e-terrorit/60%Hourly2015-11-14 15:45
https://kumti.com/varroset-me-rrite-islame-humoristi-leci/60%Hourly2015-11-14 15:41
https://kumti.com/cfare-ndikimi-do-te-sjellin-keto-sulme/60%Hourly2015-11-14 15:40
https://kumti.com/le-pen-fundamentalistet-islamiste-duhen-shkaterruar/60%Hourly2015-11-14 15:24
https://kumti.com/kujt-i-konvenon-kjo-qe-ndodhi-ne-paris/60%Hourly2015-11-14 15:12
https://kumti.com/messi-terrorizmi-nuk-ka-fe/60%Hourly2015-11-14 14:52
https://kumti.com/nderhyne-myslimani-nuk-lejon-te-ngacmohet-seksualisht-nje-femer-video/60%Hourly2015-11-13 15:17
https://kumti.com/si-te-luftojme-virozat-e-stines-nepermjet-ushqimit/60%Hourly2015-11-13 15:13
https://kumti.com/24-menyra-si-te-dobesohemi-pa-diete/60%Hourly2015-11-13 14:20
https://kumti.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumojme-gjate-menopauzes/60%Hourly2015-11-13 13:55
https://kumti.com/apple-kerkon-falje-pas-akuzave-per-racizem/60%Hourly2015-11-13 12:58
https://kumti.com/mercedes-s-facelift-si-do-te-jete/60%Hourly2015-11-13 12:57
https://kumti.com/arabi-alkooli-i-veshur-me-ambalazh-te-pepsit/60%Hourly2015-11-13 12:43
https://kumti.com/ska-unesco-me-hashim-thacin-dhe-me-tjeret-si-ai/60%Hourly2015-11-13 12:39
https://kumti.com/mbyllen-nente-lokale-te-bixhozit-ne-ferizaj/60%Hourly2015-11-13 12:30
https://kumti.com/shtate-femije-gjenden-te-vdekur-ne-gjermani/60%Hourly2015-11-13 12:29
https://kumti.com/islamofobia-kosovare-ndaj-votes-ne-unesco/60%Hourly2015-11-13 12:27
https://kumti.com/10-miliarde-euro-nga-diaspora/60%Hourly2015-11-13 12:25
https://kumti.com/ik-nga-vdekja-e-ngadalshme/60%Hourly2015-11-13 12:14
https://kumti.com/nuk-pranohet-vendimi-i-gjykates-ne-favor-te-ipeshvise-nga-komuna-e-prishtines/60%Hourly2015-11-13 10:43
https://kumti.com/sdo-te-kete-germime-ne-rashke-pa-palen-kosovare-sot-mbahet-takimi-i-te-dy-paleve/60%Hourly2015-11-13 10:37
https://kumti.com/malajzia-shpallet-ekonomia-me-e-perparuar-islame/60%Hourly2015-11-12 22:37
https://kumti.com/egjipti-shkaterron-tunelet-qe-lidhen-me-gazen/60%Hourly2015-11-12 22:34
https://kumti.com/skulptura-qe-terhoqi-vemendjen-e-mediave-ne-turqi/60%Hourly2015-11-12 22:32
https://kumti.com/pse-te-krishteret-nuk-behen-synet-edhe-pse-ua-thote-bibla/60%Hourly2015-11-12 22:15
https://kumti.com/e-sheh-ne-enderr-muhamedin-a-s-dhe-pranon-islamin/60%Hourly2015-11-12 20:53
https://kumti.com/turqi-kerkojne-minerale-gjejne-100-ton-arri/60%Hourly2015-11-12 20:49
https://kumti.com/pas-grusht-shtetit-ne-egjipt-mbi-330-persona-vdiqen-neper-burgje/60%Hourly2015-11-12 20:45
https://kumti.com/muslimanja-dhuron-1-dollar-per-cdo-mesazh-urrejtje-qe-merr-ne-rrjetet-sociale/60%Hourly2015-11-12 20:38
https://kumti.com/turqia-vazhdon-projektet-gjigante-ne-sistemin-hekurudhor/60%Hourly2015-11-12 20:24
https://kumti.com/hammond-assad-eshte-pergjegjes-per-luften-ne-siri/60%Hourly2015-11-12 20:19
https://kumti.com/vellazeria-myslimane-se-shpejti-do-te-bie-sisi/60%Hourly2015-11-12 20:09
https://kumti.com/rusia-me-plan-per-sirine/60%Hourly2015-11-12 20:07
https://kumti.com/erdogan-fuqite-boterore-kane-deshtuar-ne-siri/60%Hourly2015-11-12 20:01
https://kumti.com/mehmet-gormez-riemerohet-ne-krye-te-kryesise-se-ceshtjeve-fetare-te-turqise/60%Hourly2015-11-12 19:58
https://kumti.com/tika-e-turqise-investon-rreth-dy-milione-euro-per-sherimin-intensiv-ne-kosove/60%Hourly2015-11-12 19:54
https://kumti.com/arrestohen-nene-e-bije-per-vrasjen-e-hudhjen-e-foshnjes-ne-mbeturina-ne-mitrovice/60%Hourly2015-11-12 19:52
https://kumti.com/ne-presheve-brenda-48-oreve-8-mije-refugjate/60%Hourly2015-11-12 19:49
https://kumti.com/hetimet-per-rastin-e-liqenit-te-badovcit-drejt-fundit/60%Hourly2015-11-12 19:47
https://kumti.com/sulmohet-plani-i-donald-trump-per-emigracionin/60%Hourly2015-11-12 19:42
https://kumti.com/refugjatet-be-do-i-ofroje-ndihme-vendeve-afrikane-ne-samitin-e-maltes/60%Hourly2015-11-12 19:40
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-asselborn-mund-te-coje-ne-shperberjen-e-be/60%Hourly2015-11-12 19:36
https://kumti.com/takim-me-obamen-konflikti-me-palestinen-netanyahu-per-zgjidhjen-me-dy-shtete/60%Hourly2015-11-12 19:35
https://kumti.com/rohani-irani-te-vendose-marredheniet-tregtare-me-francen/60%Hourly2015-11-12 17:58
https://kumti.com/suedia-kthen-kontrollet-ne-kufi-per-migrantet/60%Hourly2015-11-12 17:50
https://kumti.com/djemte-e-deshmorit-nga-kosova-kryeteme-ne-austri-i-ndihmojne-refugjatet-duke-i-punesuar-video/60%Hourly2015-11-12 17:17
https://kumti.com/kosove-foshnja-e-vrare-ne-mbeturina/60%Hourly2015-11-12 17:14
https://kumti.com/ibrahimi-apel-aktivisteve-te-beses-mos-fyeni/60%Hourly2015-11-12 17:08
https://kumti.com/portali-i-arbana-xharres-u-mundua-te-mbledh-like-me-kete-foto-por-koha-islame-ja-krypi-salepin/60%Hourly2015-11-12 16:57
https://kumti.com/binjakezohen-komuna-e-gostivarit-dhe-adanes/60%Hourly2015-11-12 16:46
https://kumti.com/zeqirija-ibrahimi-apel-per-aktivistet-e-levizjes-besa/60%Hourly2015-11-12 13:33
https://kumti.com/mijera-refugjate-ne-kufirin-greqi-maqedoni/60%Hourly2015-11-12 13:17
https://kumti.com/mjeku-i-sulmuar-po-pinte-xhoni-voker-me-kembe-mbi-tavoline/60%Hourly2015-11-12 13:12
https://kumti.com/po-vjen-tv-shenja-islamofobat-ne-panike/60%Hourly2015-11-12 13:05
https://kumti.com/namazi-i-pare-i-xhumase-ne-shqiperi-ne-vitin-1990/60%Hourly2015-11-12 11:09
https://kumti.com/galaxy-s7-me-i-lire-se-s6/60%Hourly2015-11-12 10:53
https://kumti.com/letra-fundit-e-steve-jobes/60%Hourly2015-11-12 10:51
https://kumti.com/keshtu-u-varros-naim-frasheri-ne-1937/60%Hourly2015-11-12 10:45
https://kumti.com/rusia-beri-shume-per-kosoven-e-serbise/60%Hourly2015-11-12 10:42
https://kumti.com/irak-forcat-kurde-ne-ofensive-per-rimarrjen-e-sinjarit/60%Hourly2015-11-12 10:20
https://kumti.com/sekuestrohen-10-kg-kanabis-ne-portin-e-durresit/60%Hourly2015-11-12 10:15
https://kumti.com/izraeli-vs-kosova-kush-me-shume-merr-ndihma-ushtarake/60%Hourly2015-11-12 09:44
https://kumti.com/arrestohen-dy-te-dyshuara-per-vrasjen-e-foshnjes-ne-vushtrri/60%Hourly2015-11-12 09:37
https://kumti.com/vajza-me-maske-dhe-vajza-me-shami/60%Hourly2015-11-12 09:31
https://kumti.com/nje-plan-imagjinar-per-shkaterrimin-e-islamit-ne-kosove/60%Hourly2015-11-11 18:23
https://kumti.com/bakteret-fshihen-ne-peshqiret-dhe-leckat-e-kuzhines/60%Hourly2015-11-10 11:01
https://kumti.com/nje-i-arrestuar-ne-kamenice-per-posedim-narkotikesh-e-armesh/60%Hourly2015-11-10 10:28
https://kumti.com/gazetari-naser-selmani-fyen-myslimanet-njejt-si-llatasi/60%Hourly2015-11-10 10:07
https://kumti.com/aitc-boton-librin-e-aleksander-meksit-xhamite-e-shqiperise/60%Hourly2015-11-10 06:43
https://kumti.com/godet-haki-abazi-unesco-nuk-erdhi-per-shkak-se-ju-shpiket-dhe-eksportuat-terrorizmin/60%Hourly2015-11-10 06:38
https://kumti.com/njeriu-ka-dy-gishta-fytyre-shume-njerez-ato-pak-dy-gishta-fytyre-te-nxire-arian-xhezairi/60%Hourly2015-11-10 06:29
https://kumti.com/klosi-roli-i-berishes-ne-vrasjen-e-remzi-hoxhes/60%Hourly2015-11-10 06:06
https://kumti.com/gjykimet-morale-te-vendeve-arabe-dhe-myslimaneve-e-tregojne-nje-idiotesine-tone-me-brire/60%Hourly2015-11-10 05:56
https://kumti.com/naser-osmani-shan-ashper-arabine-saudite/60%Hourly2015-11-09 21:17
https://kumti.com/deputeti-i-ldk-se-naser-osmani-fyen-dhe-kercnon/60%Hourly2015-11-09 20:09
https://kumti.com/palestines-qe-votoi-sot-kunder-kosoves/60%Hourly2015-11-09 19:45
https://kumti.com/zyrtare-kjo-eshte-lista-e-plote-e-te-gjitha-shteteve-qe-votuan-mos-u-manipuloni-nga-mediat-islamofobe-shperndaje/60%Hourly2015-11-09 19:34
https://kumti.com/mire-qysh-kane-votuar-pro-edhe-arabia-saudite-katari-kuvajti-emiratet-tu-e-dite-sa-gojeflliqt-jemi/60%Hourly2015-11-09 19:27
https://kumti.com/keto-do-qe-e-kan-perzi-unesco-n-me-haxhillekun-dhe-fejen-po-me-duken-si-do-qe-pyesin-nese-eshte-hallall-me-mashtru-ne-komar/60%Hourly2015-11-09 19:16
https://kumti.com/labinota-murtezi-ata-qe-fajsojne-vendet-islame-per-mospranimin-e-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-11-09 16:34
https://kumti.com/selimi-arabet-votuan-pro-anetaresimit-te-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-11-09 14:59
https://kumti.com/skandal-shiko-si-mediat-islamofobe-shqipe-u-munduan-te-lajmrojn-se-kinse-shtetet-arabomyslimane-votuan-kunder/60%Hourly2015-11-09 14:56
https://kumti.com/drenas-perleshje-mes-motrave/60%Hourly2015-11-09 11:47
https://kumti.com/kercove-incident-me-arme-zjarri/60%Hourly2015-11-09 11:45
https://kumti.com/26-vjecarja-ike-me-te-dashurin-dhe-i-thote-burrit-me-rrembyen-4-vete-me-maska/60%Hourly2015-11-09 11:43
https://kumti.com/vetevrasja-hidhet-nga-kati-i-tete-djali-i-miliarderit-te-celikut-foto/60%Hourly2015-11-09 11:39
https://kumti.com/tirane-nje-vajze-e-mitur-shfrytezohet-si-prostitute-nga-shoqja-dhe-i-dashuri-i-saj/60%Hourly2015-11-09 11:36
https://kumti.com/ish-ministri-ne-qeverine-e-gruevskit-do-te-kete-incidente-nderreligjioze/60%Hourly2015-11-09 11:22
https://kumti.com/fokus-ndrecaj-dhe-rizaj-u-burgosen-pastaj-u-vrane/60%Hourly2015-11-09 11:13
https://kumti.com/gjuajta-se-me-vdiq-nena-pa-nevoje-per-shkak-te-mjekeve-te-cilet-e-lane-te-vdes/60%Hourly2015-11-09 11:02
https://kumti.com/gjuhet-me-plumba-hirurgu-i-spitalit-te-shkupit/60%Hourly2015-11-09 10:57
https://kumti.com/video-mos-u-besoni-burdushave-apel-nga-hoxhe-fatmir-latifi/60%Hourly2015-11-08 21:03
https://kumti.com/video-a-mund-ti-fale-vec-farzet-brenda-dites-e-synetet-para-fjetjes/60%Hourly2015-11-08 20:54
https://kumti.com/video-ata-qe-keqperdorin-pasurine-e-shtetit/60%Hourly2015-11-08 20:51
https://kumti.com/video-hoxhe-mazllami-i-thote-hoxhe-shefqetit-fillo-ti-i-pari-me-dhone-pare-per-xhami/60%Hourly2015-11-08 20:46
https://kumti.com/charlie-hedbo-satirizon-me-rrezimin-e-avionit-ne-sinai-zemerohen-ruset/60%Hourly2015-11-08 20:28
https://kumti.com/rrezimi-i-aeroplanit-rus-ne-egjipt-nuk-ndodhi-nga-defektet-teknike/60%Hourly2015-11-08 19:08
https://kumti.com/siri-23-civile-te-vrare-nga-bombardimet-ruse/60%Hourly2015-11-08 19:06
https://kumti.com/iran-babai-frikesohet-per-te-birin-e-tij-shkencetar-atomik-i-arrestuar/60%Hourly2015-11-08 19:04
https://kumti.com/rusia-kthen-te-gjithe-turistet-rus-nga-egjipti/60%Hourly2015-11-08 19:01
https://kumti.com/nje-grek-nderroi-jete-ne-nje-kazino-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-11-08 18:56
https://kumti.com/e-ka-rrahur-gruan-ne-gjendje-te-dehur/60%Hourly2015-11-08 18:48
https://kumti.com/dhunuesit-qe-e-demoluan-xhamine-ne-kriva-pallanke-ende-jane-ne-liri/60%Hourly2015-11-08 18:45
https://kumti.com/familja-muca-nga-shkupi-kerkon-ndihme-nga-opinioni-i-gjere-072-573-158/60%Hourly2015-11-08 18:40
https://kumti.com/tmerruese-video-ja-cfare-thone-banoret-per-vandalizmin-ne-pallanke-ku-banoret-ortodoks-kriminel-e-kishin-thyer-xhamine/60%Hourly2015-11-08 18:12
https://kumti.com/i-nderuari-kryetare-largo-gjuhen-urrejtese-milloshoviciane-nga-bfi-ja/60%Hourly2015-11-08 17:45
https://kumti.com/serbia-shkaterroi-mbi-2700-objekte-me-vlere-kulturore-e-arkeologjike/60%Hourly2015-11-08 17:09
https://kumti.com/ne-kosove-vazhdon-trendi-i-renies-se-natalitetit/60%Hourly2015-11-08 17:05
https://kumti.com/femijet-e-qerdheve-ne-turqi-vizitojne-xhamite/60%Hourly2015-11-08 17:01
https://kumti.com/vazhdon-ndertimi-i-shtepise-se-jetimave-nga-komuna-e-dragashit-foto/60%Hourly2015-11-08 16:58
https://kumti.com/tetove-moter-dhe-vella-kryejn-hifzin-te-mulla-mahmudi-foto/60%Hourly2015-11-08 16:54
https://kumti.com/edhe-nipi-i-shejh-abdylkader-arnautit-ne-mesin-e-refugjateve-sirian-foto/60%Hourly2015-11-08 16:44
https://kumti.com/a-i-dini-cilat-shtete-nuk-kane-ushtri/60%Hourly2015-11-08 16:39
https://kumti.com/cilet-jane-telefonat-me-te-shitur-te-te-gjitha-koherave/60%Hourly2015-11-08 16:29
https://kumti.com/e-kujt-ishte-ideja-qe-ora-te-ndryshohet/60%Hourly2015-11-08 16:27
https://kumti.com/mishal-uniteti-palestinez-me-rendesi-per-suksesin-e-intifades/60%Hourly2015-11-08 16:22
https://kumti.com/zyrtaret-izraelit-frikesohen-se-es-sisi-nuk-do-ta-mbijetoj-mandatin-e-tij/60%Hourly2015-11-08 16:21
https://kumti.com/hapet-panairi-i-muslimaneve-ne-bruksel/60%Hourly2015-11-08 16:18
https://kumti.com/demolimi-i-xhamise-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-08 16:12
https://kumti.com/qeveria-kanadeze-rikonfirmon-premtimin-se-do-te-pranojne-25-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2015-11-08 14:16
https://kumti.com/ky-eshte-berber-se-jo-mahi/60%Hourly2015-11-08 14:07
https://kumti.com/studentet-serbe-ne-veri-me-fushate-kunder-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-11-08 13:51
https://kumti.com/dule-takon-joe-biden-flasin-per-lirine-e-besimit-ne-shqiperi/60%Hourly2015-11-08 13:41
https://kumti.com/monstra-merret-ne-konsiderate-edhe-nga-autoritet-zvicrane/60%Hourly2015-11-08 13:33
https://kumti.com/levizja-besa-akti-ne-kriva-pallanke-i-motivuar-politikisht-per-perfitime-partiake/60%Hourly2015-11-08 13:31
https://kumti.com/angli-burg-shqiptareve-qe-trafikonin-droge/60%Hourly2015-11-08 13:25
https://kumti.com/tetova-qyteti-me-i-ndotur-ne-bote/60%Hourly2015-11-08 13:22
https://kumti.com/ky-jetim-nga-llopata-e-kumanoves-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj-foto/60%Hourly2015-11-08 13:18
https://kumti.com/kujt-po-i-pengojne-shtepite-e-allahut/60%Hourly2015-11-08 13:13
https://kumti.com/yalcin-topcu-turqia-do-ta-ndihmoje-kosoven-per-anetaresimin-ne-unesco/60%Hourly2015-11-08 12:39
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-ne-bregun-perendimore-arrestojne-27-palestineze/60%Hourly2015-11-08 12:28
https://kumti.com/nderron-jete-ish-presidenti-izraelit-isaac-navon-ne-moshen-94-vjecare/60%Hourly2015-11-08 12:23
https://kumti.com/kater-avione-greke-shkelen-hapesiren-ajrore-turke/60%Hourly2015-11-08 12:21
https://kumti.com/video-cka-i-tha-babai-te-birit-ne-ender-pasi-ndrroi-jete-ngjarje/60%Hourly2015-11-07 20:13
https://kumti.com/video-me-ndodh-shpesh-te-anashkaloj-namazin-me-xhemat-me-keshillo/60%Hourly2015-11-07 20:08
https://kumti.com/video-xhamia-e-parezuar-gjat-cunamit/60%Hourly2015-11-07 20:03
https://kumti.com/video-ngjarje-prifti-italian-i-cili-e-puthi-ne-faqe-dhe-balle-hoxhen-mazllam-mazllami/60%Hourly2015-11-07 19:55
https://kumti.com/ne-perkrenaret-e-perandoreve-rus-ishin-te-shkruara-ajetet-kuranore-dhe-emri-allah/60%Hourly2015-11-07 19:11
https://kumti.com/shembull-i-pazakonte-pellumbi-perkujdeset-ndaj-nje-harabeli-te-vogel/60%Hourly2015-11-07 19:08
https://kumti.com/stamboll-se-shpejti-nje-muze-i-fundosur-ne-det/60%Hourly2015-11-07 19:06
https://kumti.com/a-e-dini-sa-i-thelle-eshte-xhehennemi/60%Hourly2015-11-07 19:03
https://kumti.com/gjaqet-qe-po-falen-ne-kosove-anton-ceta-quhet-sot-fatmir-latifi-hoxha-i-pajtimit/60%Hourly2015-11-07 17:44
https://kumti.com/ja-pse-duhet-gezuar-per-fitoren-e-erdoganit-ne-turqi/60%Hourly2015-11-07 17:40
https://kumti.com/qipro-veriore-ndalohet-ezani-i-sabahut-permes-altoparlanteve/60%Hourly2015-11-07 17:38
https://kumti.com/ezani-ne-vendet-muslimane-eshte-simboli-i-se-ardhmes/60%Hourly2015-11-07 17:36
https://kumti.com/dimri-e-gjen-te-papergatitur-evropen-ndaj-refugjateve/60%Hourly2015-11-07 17:34
https://kumti.com/erdogani-el-sisi-dhe-dyfytyresia-e-perendimit/60%Hourly2015-11-07 17:32
https://kumti.com/aktivitete-kulturore-islame-ne-afriken-perendimore/60%Hourly2015-11-07 17:30
https://kumti.com/premiera-e-dokumentarit-h-hafiz-sabri-koci-pishtar-i-lirise-se-besimit/60%Hourly2015-11-07 17:23
https://kumti.com/bakiu-turperohem-qe-miqte-e-mi-maqedonas-nuk-e-gjykuan-vandalizmin-e-xhamise-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 17:00
https://kumti.com/mpb-po-mbledh-informacione-per-incidentin-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 15:27
https://kumti.com/e-pabesueshme-ja-sa-do-ti-kushtoje-cnn-it-kjo-fotografi-e-postuar-gabimisht-e-ribery-foto/60%Hourly2015-11-07 15:24
https://kumti.com/foto-kryqi-i-vizatuar-ne-xhami-pasi-e-demoluan-xhamine-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 12:43
https://kumti.com/kriva-pallanka-dikur-a-e-din-kete-informate-teroristet-e-krishtere-demoluesit-e-xhamise/60%Hourly2015-11-07 12:38
https://kumti.com/ojq-te-maqedonase-jemi-kunder-qe-te-mos-ndertohen-xhami-njejte-si-ndertohen-kisha/60%Hourly2015-11-07 12:15
https://kumti.com/gashi-akti-i-djeshem-ne-kriva-pallanke-eshte-tejet-tendencioz/60%Hourly2015-11-07 12:11
https://kumti.com/foto-kujt-i-pengon-xhamia-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 12:02
https://kumti.com/muftinia-e-kumanoves-akti-vandal-ne-kriva-pallanke-nuk-i-sherben-bashkejeteses/60%Hourly2015-11-07 11:59
https://kumti.com/salihu-ngjarjet-ne-kriva-pallanke-akt-poshtersie-e-kryeministrit-gruevski/60%Hourly2015-11-07 11:56
https://kumti.com/baftjari-para-syve-te-policise-te-demolohet-nje-objekt-fetar-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 11:51
https://kumti.com/demolimi-i-xhamise-tateshi-mpb-nuk-po-respekton-ligjin-ne-lidhje-me-ngjarjet-e-kriva-pallankes/60%Hourly2015-11-07 11:48
https://kumti.com/qmbi-apelon-deri-te-organet-e-rendit-qe-te-gjejne-fajtoret-e-ngjarjeve-ne-kriva-pallanke/60%Hourly2015-11-07 11:44
https://kumti.com/uniteti-denon-ashper-sulmin-mbi-objektin-fetar-musliman-ne-qytetin-e-kriva-pallankes/60%Hourly2015-11-07 11:26
https://kumti.com/mediat-franceze-kosova-molle-sherri-mes-superfuqive-ne-unesco/60%Hourly2015-11-07 08:31
https://kumti.com/dodge-viper-me-700-kuajfuqi/60%Hourly2015-11-07 00:41
https://kumti.com/thaci-e-pacolli-rrine-me-nje-mjekrrosh/60%Hourly2015-11-07 00:40
https://kumti.com/maqedoni-sulmohen-myslimanet-ne-kriva-pallanka-foto/60%Hourly2015-11-07 00:29
https://kumti.com/video-u-be-me-post-u-largu-nga-feja/60%Hourly2015-11-06 15:21
https://kumti.com/video-a-pranohet-namazi-nese-dekoncetrimi-hup-gjat-faljes/60%Hourly2015-11-06 15:16
https://kumti.com/video-mjekrroshi/60%Hourly2015-11-06 15:08
https://kumti.com/video-per-disa-qe-thone-se-ka-renin-feja/60%Hourly2015-11-06 14:06
https://kumti.com/vv-ja-e-godet-me-veze-hajredin-kucin-video/60%Hourly2015-11-06 13:18
https://kumti.com/kosoves-i-vjen-perkrahje-per-unesco-edhe-prej-vallznive-arabe%e2%80%8f/60%Hourly2015-11-06 13:04
https://kumti.com/papa-shume-prifterinj-e-perdorin-kishen/60%Hourly2015-11-06 12:47
https://kumti.com/nje-ze-serb-kunder-patriarkut-irinej/60%Hourly2015-11-06 12:19
https://kumti.com/femra-shqiptare-eshte-kafshe-ajo-ma-hane/60%Hourly2015-11-06 12:14
https://kumti.com/per-dhjete-muaj-105-te-vdekur-ne-aksidente/60%Hourly2015-11-06 10:44
https://kumti.com/a-i-keni-ditur-keto-te-dhena-kuranore/60%Hourly2015-11-05 19:41
https://kumti.com/97-vjecarja-realizon-endrren-e-saj-per-te-diplomuar/60%Hourly2015-11-05 19:38
https://kumti.com/a-mund-ti-numeroni-miresite-dhe-bekimet-e-allahut/60%Hourly2015-11-05 19:35
https://kumti.com/ternava-i-kerkon-ndihme-shejhul-azharit-per-unesco/60%Hourly2015-11-05 19:32
https://kumti.com/stervitje-ne-spanje-e-itali-nato-gati-per-lufte-por-me-ke/60%Hourly2015-11-05 19:29
https://kumti.com/deputeti-serb-serbia-dhe-greqia-kane-nje-armik-te-perbashket-shqiperine/60%Hourly2015-11-05 19:09
https://kumti.com/proteste-ne-kriva-pallank-kunder-xhamise/60%Hourly2015-11-05 18:48
https://kumti.com/20-mije-hebrenj-izraelit-kane-paditur-facebookun-pse-nuk-ka-bllokuar-publikimet-palestineze/60%Hourly2015-11-05 18:15
https://kumti.com/per-here-te-pare-ne-turqi-gjykatesja-me-shami/60%Hourly2015-11-05 18:12
https://kumti.com/siri-ngjitja-ne-pushtet-e-familjes-asad-si-e-personalizuan-ate/60%Hourly2015-11-05 18:09
https://kumti.com/u-inaugurua-xhamia-e-re-ne-kalane-e-drishtit/60%Hourly2015-11-05 18:05
https://kumti.com/erdogani-ia-jep-fjalen-thacit/60%Hourly2015-11-05 16:53
https://kumti.com/myftiu-i-sanxhakut-serbeve-behuni-humane-si-shqiptaret-video/60%Hourly2015-11-05 16:50
https://kumti.com/si-deshtoi-milloshevici-per-te-debuar-shqiptaret-sipas-stjepan-mesic/60%Hourly2015-11-05 16:46
https://kumti.com/rama-mesha-e-4-nentorit-1990-ndau-te-shkuaren-nga-e-ardhmja/60%Hourly2015-11-05 16:42
https://kumti.com/pd-kerkon-perjashtimin-e-beqajt-i-tha-kafshe-deputetes/60%Hourly2015-11-05 16:40
https://kumti.com/hallakame-edhe-ne-kuvendin-e-shqiperise-ministri-i-thote-deputetes-kafshe/60%Hourly2015-11-05 16:16
https://kumti.com/video-jashari-monstra-dhe-sopoti-obligim-i-janeves/60%Hourly2015-11-05 16:08
https://kumti.com/raufi-pas-ngjarjeve-ne-lagjen-e-trimave-qendrojne-shume-sherbime-sekrete/60%Hourly2015-11-05 16:05
https://kumti.com/muhamed-zekiri-po-vijn-kohra-me-te-mira-inshallah/60%Hourly2015-11-05 14:42
https://kumti.com/refugjate-jeni-te-mireseardhur-ne-maqedoni/60%Hourly2015-11-05 14:38
https://kumti.com/ja-cfare-thote-hoxhe-ahmed-kalaja-per-ballistin/60%Hourly2015-11-05 14:25
https://kumti.com/furkan-ism-nga-shkupi-solli-tre-vellimet-e-fetva-bashkekohore-nga-jusuf-el-kardavi/60%Hourly2015-11-05 14:13
https://kumti.com/video-organizimi-i-haxhit-bfi-me-raport-financiar/60%Hourly2015-11-05 14:08
https://kumti.com/rritje-enorme-e-numrit-te-vdekshmerise-se-foshnjave/60%Hourly2015-11-05 14:03
https://kumti.com/viti-vellai-vret-motren-15-vjecare-familja-e-raporton-vetevrasje/60%Hourly2015-11-05 14:00
https://kumti.com/rritje-e-aborteve-ne-tetove/60%Hourly2015-11-05 13:57
https://kumti.com/vuciq-behet-pishman-per-fjaline-per-nje-serb-do-te-vrasim-100-myslimane/60%Hourly2015-11-05 13:44
https://kumti.com/teme-diskutimi-pse-arbana-xharra-berat-buzhala-baton-haxhiu-nuk-miren-me-popin-irinej/60%Hourly2015-11-05 13:08
https://kumti.com/eksluzive-per-koha-islame-ja-cfare-thote-gold-ag-per-popin-irinej/60%Hourly2015-11-05 12:32
https://kumti.com/cfare-duhet-te-kemi-parasysh-gjate-vrapimit/60%Hourly2015-11-05 00:25
https://kumti.com/makina-automatike-e-toyota-s-kalon-proven-e-sigurise-ne-autostradat-e-tokios/60%Hourly2015-11-05 00:13
https://kumti.com/sallate-me-speca/60%Hourly2015-11-05 00:08
https://kumti.com/shija-e-rralle-e-gjerave-te-thjeshta/60%Hourly2015-11-05 00:02
https://kumti.com/gjithcka-per-patellxhanin-e-zi/60%Hourly2015-11-04 23:45
https://kumti.com/prodhimi-i-bio-karburanteve/60%Hourly2015-11-04 23:43
https://kumti.com/vecorite-e-shumezimit-te-dhive/60%Hourly2015-11-04 23:42
https://kumti.com/si-po-demtohen-bletet-tona-nga-sjellja-e-bleteve-te-semura-nga-rajoni/60%Hourly2015-11-04 23:40
https://kumti.com/kloni-i-iphone-6s-shitet-per-35-dollare/60%Hourly2015-11-04 23:32
https://kumti.com/microsoft-rikthen-limitin-prej-1tb-ne-onedrive-per-abonentet-e-office-365/60%Hourly2015-11-04 23:27
https://kumti.com/ke-ka-investuar-1-1-miliard-dollar-tek-startupet-pergjate-2015-tes/60%Hourly2015-11-04 23:26
https://kumti.com/protokolli-diplomatik/60%Hourly2015-11-04 23:19
https://kumti.com/video-kush-eshte-intelektuali-intelegjenti-i-mencuri/60%Hourly2015-11-04 18:47
https://kumti.com/video-o-ebu-derda-te-eshte-kalle-shtepia-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-11-04 18:41
https://kumti.com/video-akuzat-ndaj-djemve-me-mjekrra/60%Hourly2015-11-04 18:35
https://kumti.com/urime-sulltan-president-erdogan/60%Hourly2015-11-04 18:16
https://kumti.com/duke-ju-falenderu-hoxhallareve-nataliteti-te-shqiptaret-ne-maqedoni-vazhdon-te-jete-me-i-larte/60%Hourly2015-11-04 17:59
https://kumti.com/hoxha-mustafa-e-thaci-jane-homoseksual/60%Hourly2015-11-04 17:52
https://kumti.com/shqiptaret-simpatizojne-erdoganin-sepse-bdi-i-ktheu-ne-kohen-e-rankoviqit/60%Hourly2015-11-04 17:48
https://kumti.com/rrezohet-nje-aeroplan-tjeter-rus-mbi-40-te-vdekur/60%Hourly2015-11-04 17:19
https://kumti.com/lavrov-thirrje-opozites-ne-siri-per-bisedime-me-qeverine-ne-damask/60%Hourly2015-11-04 17:17
https://kumti.com/frontex-800-mije-emigrante-kane-hyre-ilegalisht-ne-be-nga-fillimi-i-vitit/60%Hourly2015-11-04 17:14
https://kumti.com/29-kosovareve-u-pergatitet-kurthi-akuzohen-per-terrorizem-dhe-burg-te-perjetshem/60%Hourly2015-11-04 16:58
https://kumti.com/usht-dhe-universiteti-ahi-evran-nga-kirsehiri-i-turqise-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi/60%Hourly2015-11-04 16:53
https://kumti.com/video-hoxhe-enes-goga-nga-peja-ia-ben-8-me-0-popit-serb-irinej/60%Hourly2015-11-04 12:52
https://kumti.com/prifti-irinej-kercnohet-do-ta-kthejm-kosoven-me-force-ku-jan-patriotat-qe-burgosnin-hoxhallare/60%Hourly2015-11-04 12:41
https://kumti.com/rikthimi-i-apisit-lindja-e-terroizmit-te-r-shteteror-serb/60%Hourly2015-11-04 12:29
https://kumti.com/bamiresia-te-mbron-nga-fundi-i-keq/60%Hourly2015-11-04 12:21
https://kumti.com/myftiu-i-kosoves-naim-ef-ternava-i-ka-derguar-leter-autoritetit-me-te-larte-fetar-ne-egjipt/60%Hourly2015-11-04 12:15
https://kumti.com/pse-konstadini-u-harrua-sot-behet-1-vjet-nga-masakra-ne-tirane-por-mediat-tona-prioritet-e-kan-lindjen-e-mesme/60%Hourly2015-11-04 12:09
https://kumti.com/ministri-izairi-e-knaqi-tetoven-tash-do-te-mer-pjese-ne-nje-konference-per-ndryshimet-klimatike-ne-paris/60%Hourly2015-11-04 11:45
https://kumti.com/mes-emigranteve-ne-maqedoni-ka-9-883-femije-pa-prinder/60%Hourly2015-11-04 11:35
https://kumti.com/halil-matoshi-ne-mendime-a-thu-pse-shqiptaret-e-maqedonise-e-duan-erdoganin/60%Hourly2015-11-04 11:33
https://kumti.com/godet-veterani-i-uck-se-adhurim-krasniqi-ka-dy-fjale-per-qeverine-e-maqedonise/60%Hourly2015-11-04 11:30
https://kumti.com/ramadani-absurde-ministri-i-ekologjise-eshte-nga-tetova-ky-qytet-helmohet/60%Hourly2015-11-04 11:27
https://kumti.com/luani-poezi-nga-fatmir-muja/60%Hourly2015-11-03 18:57
https://kumti.com/mozomakeq-thaci-mbeshtetje-te-fuqishme-homoseksualeve/60%Hourly2015-11-03 18:52
https://kumti.com/video-italiani-i-tregon-hoxhes-ferid-selimi-se-si-e-ka-pranuar-islamin-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-11-03 16:26
https://kumti.com/vjene-forumi-i-te-rinjve-musliman-hap-zyrat-e-veta/60%Hourly2015-11-03 16:20
https://kumti.com/ahmet-davutoglu-ne-konja-21-here-falenderon-allahun/60%Hourly2015-11-03 16:08
https://kumti.com/video-kur-erdh-islami-ne-shqiperi/60%Hourly2015-11-03 15:56
https://kumti.com/pegida-vazhdon-me-protestat-kunder-islamit-ne-gjermani/60%Hourly2015-11-03 15:39
https://kumti.com/suedi-arrestohet-mesuesi-qe-ofendoi-muslimanet/60%Hourly2015-11-03 15:27
https://kumti.com/video-uji-vs-benzina/60%Hourly2015-11-03 15:22
https://kumti.com/khamenei-shba-do-ta-shkaterronte-iranin/60%Hourly2015-11-03 15:14
https://kumti.com/rusia-planifikon-bisedime-per-sirine/60%Hourly2015-11-03 14:50
https://kumti.com/video-kur-eshte-ne-vetmi-ia-kris-haramit/60%Hourly2015-11-03 14:45
https://kumti.com/rrezimi-i-avionit-rus-fillon-ekzaminimi-i-kutise-se-zeze-ne-kajro/60%Hourly2015-11-03 14:32
https://kumti.com/mbyllja-e-kufirit-gjerman-merkel-paralajmeron-lufte-ne-ballkan/60%Hourly2015-11-03 14:29
https://kumti.com/mesxhidi-ne-kliniken-e-shkupit-eshte-zgjeruar/60%Hourly2015-11-03 14:24
https://kumti.com/presheve-pefitim-nga-dhimbja-njerezore/60%Hourly2015-11-03 14:20
https://kumti.com/tetova-qyteti-me-i-ndotur-ne-bote-video-sensibilizuese-nga-eco-guerilla/60%Hourly2015-11-03 13:38
https://kumti.com/ehh-kur-komenton-ne-portal-islam-ke-pergjigje-me-argumente/60%Hourly2015-11-03 13:28
https://kumti.com/perhajer-mafmutaj-i-kercoves-me-xhami-te-re/60%Hourly2015-11-03 13:16
https://kumti.com/levizja-besa-genjeshtrat-e-bdi-se-per-ndertimin-e-shkolles-fillore-mbeten-vetem-fjale/60%Hourly2015-11-03 13:06
https://kumti.com/per-140-dite-neper-maqedoni-kaluan-203-mije-emigrant-neper-kroaci-per-47-dite-307-mije/60%Hourly2015-11-03 12:30
https://kumti.com/ku-jeni-bdi-skandal-prefekti-i-vmro-se-komunen-e-bene-kishe-ai-thote-asnjehere-nuk-mund-te-ndertohet-xhami/60%Hourly2015-11-03 12:21
https://kumti.com/viti-2015-jemi-ndersa-haracina-me-14-mije-banore-nuk-ka-kanalizim-fshati-maqedonas-me-500-banore-ka-kanalizim/60%Hourly2015-11-03 12:12
https://kumti.com/ncncncnc-gjendet-nje-foshnje-e-vdekur-ne-tualetin-e-spitalit-te-tetoves/60%Hourly2015-11-03 12:07
https://kumti.com/hanefijte-pa-mjekrra/60%Hourly2015-11-03 11:50
https://kumti.com/annemarie-schimmel-ne-islam-shume-ish-skllever-u-bene-udheheqes/60%Hourly2015-11-02 16:14
https://kumti.com/imami-i-osakes-dhe-rritja-e-islamit-ne-japoni/60%Hourly2015-11-02 16:11
https://kumti.com/fjale-te-urta-mbi-angazhimin-dhe-mesimin-nga-hasan-el-basriu/60%Hourly2015-11-02 16:03
https://kumti.com/fakte-interesante-qe-nuk-i-dini-per-luanet-e-bardhe/60%Hourly2015-11-02 16:00
https://kumti.com/mrekullia-muxhizja-e-sures-leheb/60%Hourly2015-11-02 15:45
https://kumti.com/bibla-dhe-kurani-para-sa-vitesh-ka-filluar-jeta-e-ademit-a-s-ne-toke/60%Hourly2015-11-02 15:43
https://kumti.com/ja-pse-imam-buhari-ishte-i-madh-ne-hadith/60%Hourly2015-11-02 15:41
https://kumti.com/cfare-dini-per-zeron-0-muslimane/60%Hourly2015-11-02 15:38
https://kumti.com/mungesa-e-ujit-problem-alarmues-per-boten/60%Hourly2015-11-02 15:34
https://kumti.com/davutoglu-qielli-yne-do-te-jete-i-hapur-per-fjalen-allahu-ekber/60%Hourly2015-11-02 14:36
https://kumti.com/ivani-pranon-islamin-dhe-merr-emrin-mehmed/60%Hourly2015-11-02 14:33
https://kumti.com/ish-ushtaret-e-uck-se-te-kishin-qene-branitella-moti-do-ti-kishin-zgjedh-gajlet/60%Hourly2015-11-02 14:13
https://kumti.com/al-jazeera-ju-sjell-alkimija-e-ballkanit-shqip-ne-tv-art/60%Hourly2015-11-02 14:06
https://kumti.com/video-a-do-te-na-tregoj-te-verteten-komandant-qufa-per-vrasjen-e-harun-aliut/60%Hourly2015-11-02 13:47
https://kumti.com/video-edhe-papagalli-mund-te-thote-la-ilahe-il-allah/60%Hourly2015-11-02 13:35
https://kumti.com/video-bubrreci-optimist/60%Hourly2015-11-02 13:32
https://kumti.com/video-xhamia-e-shkupit-ne-stamboll/60%Hourly2015-11-02 13:28
https://kumti.com/video-ta-ndihmojme-shuajbin/60%Hourly2015-11-02 13:23
https://kumti.com/urime-gjith-ummetit-zanafila-e-hilafetit/60%Hourly2015-11-02 12:10
https://kumti.com/nurxhite-edhe-isis-i-bashk-kunder-erdoganit/60%Hourly2015-11-02 10:54
https://kumti.com/islamofobat-shqipfoles-jan-duke-plase-pas-fitores-te-sulltan-erdoganit/60%Hourly2015-11-02 10:18
https://kumti.com/fitore-e-madhe-e-bossit/60%Hourly2015-11-01 18:27
https://kumti.com/video-per-eksperimentin-e-fizikanteve-se-si-eshte-kriju-bota/60%Hourly2015-11-01 14:25
https://kumti.com/video-fjala-la-ilahe-il-allah-pa-namaz-a-kryen-pune-diten-e-gjykimit/60%Hourly2015-11-01 14:19
https://kumti.com/video-brengosese-femijet-nuk-po-vijne-me-ne-xhami/60%Hourly2015-11-01 14:14
https://kumti.com/video-check-in-ne-xhami/60%Hourly2015-11-01 14:10
https://kumti.com/video-lutja-e-udhetimit-hoxhe-bekir-halimi-nga-aeroplani/60%Hourly2015-11-01 14:05
https://kumti.com/6-milione-punonjes-ne-britanine-e-madhe-jane-nen-kufirin-minimal-te-jeteses/60%Hourly2015-11-01 12:46
https://kumti.com/gati-nje-miliard-euro-kredi-marrin-bizneset-per-nje-vit-e-gjysme/60%Hourly2015-11-01 12:42
https://kumti.com/nuk-duronte-me-fyerjet-nga-burri-vetevritet-nena-e-5-femijeve/60%Hourly2015-11-01 11:10
https://kumti.com/tjeter-tragjedi-greke-11-te-mbytur/60%Hourly2015-11-01 11:09
https://kumti.com/ujesjellesi-kerkon-qe-uji-i-batllaves-te-mos-pihet-deri-ne-pastrimin-e-tij/60%Hourly2015-11-01 11:03
https://kumti.com/perpjekjet-e-fundit-te-serbise-kunder-kosoves-ne-unesco/60%Hourly2015-11-01 10:58