XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/ne-sektorin-e-vdekjes-ku-amerikanet-me-te-rrezikshem-presin-ekzekutimin/60%Hourly2015-12-31 01:02
https://kumti.com/hazbi-therra-gati-restoranti-pije-alkohol-kujtoje-momentin-brenda-narkivol/60%Hourly2015-12-29 21:28
https://kumti.com/si-eshte-rutina-jote-e-mengjesit/60%Hourly2015-12-29 21:06
https://kumti.com/33652-2/60%Hourly2015-12-29 20:32
https://kumti.com/erdogan-pushteti-atje-ne-kosove-nuk-ka-te-drejten-per-te-folur-kunder-islamit/60%Hourly2015-12-29 20:31
https://kumti.com/33647-2/60%Hourly2015-12-29 20:22
https://kumti.com/si-tu-pergjigjeni-pyetjeve-ne-intervista-pune-qe-behen-qellimisht-per-tju-vene-ne-siklet/60%Hourly2015-12-29 20:17
https://kumti.com/si-ta-shkrini-yndyren-ne-stomak-brenda-nates-receta/60%Hourly2015-12-29 20:07
https://kumti.com/interneti-televizioni-dhe-lojerat-kompjuterike-dobite-dhe-rreziqet/60%Hourly2015-12-29 20:06
https://kumti.com/fjalimi-i-cili-besohet-se-nxiti-vrasjen-e-john-kenedit/60%Hourly2015-12-29 20:02
https://kumti.com/rruga-e-qumeshtit-mbi-yellowstone-eshte-befasuese/60%Hourly2015-12-29 19:55
https://kumti.com/prejardhja-e-vitit-te-ri/60%Hourly2015-12-29 19:54
https://kumti.com/epoka-iluzionare-e-lumturise-se-ardhme-tokesore/60%Hourly2015-12-29 19:34
https://kumti.com/o-allah-udhezoje-shokun-tim/60%Hourly2015-12-29 18:24
https://kumti.com/vdekja-e-papritur-rastesishme/60%Hourly2015-12-29 18:20
https://kumti.com/thenjet-hajr-habibi-akhi/60%Hourly2015-12-29 18:17
https://kumti.com/fama-pozita-dhe-pasuria-jane-asgje-nese/60%Hourly2015-12-29 18:13
https://kumti.com/video-mos-je-baba-dimri-i-tha-nje-femij-hoxhe-ulvi-fejzullahut/60%Hourly2015-12-29 18:05
https://kumti.com/erdogan-ne-twiter-ejani-te-largohemi-nga-kjo-e-keqe-e-quajtur-duhan/60%Hourly2015-12-29 16:59
https://kumti.com/korea-jo-muslimane-ia-mesoji-botes-respektin/60%Hourly2015-12-29 16:57
https://kumti.com/autoritetet-kineze-detyrojne-imamet-te-kercejne-ne-rruge/60%Hourly2015-12-29 16:53
https://kumti.com/jezusi-i-islamit-leksion-publik-ne-universitetin-niagara/60%Hourly2015-12-29 16:50
https://kumti.com/blackburn-nxeneset-dhe-arsimtaret-e-veshin-hixhabin-per-nje-dite/60%Hourly2015-12-29 16:48
https://kumti.com/video-allahu-ka-vendos-nje-sistem-te-mrekullueshem/60%Hourly2015-12-29 16:42
https://kumti.com/nje-ekspozite-me-hadithe-te-muhamedit-a-s-ne-moske/60%Hourly2015-12-29 15:55
https://kumti.com/ne-los-angeles-hapet-xhamia-vetem-per-gra/60%Hourly2015-12-29 15:54
https://kumti.com/ndertimi-i-qendres-kulturore-islame-ne-mainz-drejt-perfundimit/60%Hourly2015-12-29 15:53
https://kumti.com/senegal-mesimi-i-kuranit-behet-ne-panele-druri-ku-shkruhet-me-qymyr/60%Hourly2015-12-29 15:37
https://kumti.com/express-koha-telegrafi-zeri-terrorizmin-e-lidhin-me-nikab/60%Hourly2015-12-29 15:35
https://kumti.com/france-2-500-xhami-do-ti-hapin-dyert-per-vizitoret/60%Hourly2015-12-29 15:32
https://kumti.com/video-disa-fjale-per-hoxhen-e-nderuar-bekir-halimin/60%Hourly2015-12-29 15:26
https://kumti.com/cfare-kishte-thene-izetbegovic-per-serbine/60%Hourly2015-12-29 15:22
https://kumti.com/abazi-a-eshte-ky-shtet-privat-i-hashim-thacit-dhe-i-prontos/60%Hourly2015-12-29 15:09
https://kumti.com/erdogan-fton-muslimanet-te-bashkohen-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-12-29 15:07
https://kumti.com/shkup-shperblehen-dhjete-hafiza-te-kuranit/60%Hourly2015-12-29 15:05
https://kumti.com/deficiti-i-arabise-saudite-kete-vit-arriti-ne-98-miliard-dollare/60%Hourly2015-12-29 15:03
https://kumti.com/patriarku-ortodoks-i-jerusalemit-i-dhuron-rames-traktatin-e-omerit/60%Hourly2015-12-29 15:01
https://kumti.com/per-cdo-vit-nga-400-italiane-behen-muslimane/60%Hourly2015-12-29 14:59
https://kumti.com/video-padrejtesite-qe-i-behen-muslimanit-ne-trevat-shqiptare/60%Hourly2015-12-29 14:55
https://kumti.com/rusia-po-eliminon-armiqte-e-daesh-it-ne-siri/60%Hourly2015-12-29 14:49
https://kumti.com/rreth-200-kosovare-hetohen-per-terrorizem/60%Hourly2015-12-29 14:35
https://kumti.com/cifutet-dhe-fushatat-e-frikesimit-nga-islami-ne-evrope/60%Hourly2015-12-29 13:57
https://kumti.com/bekim-dardhishta-mos-mu-beni-me-katolk-se-papa/60%Hourly2015-12-29 13:55
https://kumti.com/i-kercenojne-azilantet-kosovare-me-pushke-automatike/60%Hourly2015-12-29 13:46
https://kumti.com/presheva-u-ve-taksa-autobuseve-qe-bartin-refugjatet/60%Hourly2015-12-29 13:13
https://kumti.com/gjeneral-kastrati-flet-per-terorizmin-islamik-nuk-guxon-te-flet-per-terorin-serb-ne-veri/60%Hourly2015-12-29 13:10
https://kumti.com/vetehelmohet-28-vjecarja-nga-cegrani-i-gostivarit/60%Hourly2015-12-29 13:04
https://kumti.com/manifestim-ne-kumanove-me-rastin-e-diplomimit-se-hafizit-te-ri-hamza-llukman-neziri/60%Hourly2015-12-29 13:00
https://kumti.com/tronditet-kumanova-nje-vajze-22-vjecare-varr-veten-me-litar/60%Hourly2015-12-29 12:56
https://kumti.com/erdogan-rusia-po-hedh/60%Hourly2015-12-29 12:48
https://kumti.com/ja-italian-ne-vit-behen-behen-mysliman/60%Hourly2015-12-29 12:44
https://kumti.com/nikolliq-dhe-irinej-kerkojne-modelin-e-vatikanit-ne-kosove/60%Hourly2015-12-29 12:36
https://kumti.com/25-thenie-tejet-motivuese-per-ju/60%Hourly2015-12-28 22:52
https://kumti.com/programi-edukativ-i-gazaliut/60%Hourly2015-12-28 22:47
https://kumti.com/format-e-fjollave-te-bores-mrekullia-e-zotit-qe-njerezit-nuk-e-verejne/60%Hourly2015-12-28 22:21
https://kumti.com/ish-agjenti-rus-avionin-ne-egjipt-e-rrezoi-rusia-me-rdher-te-putin/60%Hourly2015-12-28 21:51
https://kumti.com/arabi-saudite-dyfishimi-i-cmimit-te-benzines-ne-25-cent-shkakton-pritje-te-gjata-ne-pompat-e-benzines/60%Hourly2015-12-28 21:22
https://kumti.com/paragjykohen-muslimanet/60%Hourly2015-12-28 20:23
https://kumti.com/europa-shton-presionin-ndaj-izraelit-ne-lidhje-me-kolonet/60%Hourly2015-12-28 20:17
https://kumti.com/krishtlindje-me-cezarian-ne-kalane-e-rozafes/60%Hourly2015-12-28 20:15
https://kumti.com/myslimanet-shqiptare-perballe-ekstremizmit-laik/60%Hourly2015-12-28 20:12
https://kumti.com/video-mos-u-percani-selefi-tekviri-ihvani/60%Hourly2015-12-28 20:09
https://kumti.com/cka-i-dhuroi-patriarku-ortodoks-i-jerusalemit-edi-rames-foto/60%Hourly2015-12-28 19:59
https://kumti.com/patriarku-theodosis-ne-te-krishteret-palestineze-themi-allahu-ekber/60%Hourly2015-12-28 15:42
https://kumti.com/jemen-zbulohen-doreshkrime-te-rralla-te-kuranit/60%Hourly2015-12-28 15:36
https://kumti.com/hadithe-te-muhammedit-a-s-ne-autobuset-e-skocise/60%Hourly2015-12-28 15:32
https://kumti.com/ne-paris-po-rritet-interesimi-per-kuranin-dhe-islamin-foto-2/60%Hourly2015-12-28 15:30
https://kumti.com/indi-fillon-rinovimi-i-xhamise-135-vjecare/60%Hourly2015-12-28 15:27
https://kumti.com/video-plani-i-kadarese-nuk-u-realizua/60%Hourly2015-12-28 15:18
https://kumti.com/ja-si-duket-rritja-e-popullsise-muslimane-ne-evrope/60%Hourly2015-12-28 15:03
https://kumti.com/jamie-modeleja-e-playboy-it-qe-pranoi-islamin-video/60%Hourly2015-12-28 15:00
https://kumti.com/qabeja-e-bekuara-e-shokon-agjencine-hapesinore-nasa/60%Hourly2015-12-28 14:56
https://kumti.com/nuk-jam-muslimane-mirepo-e-mbaj-hixhabin/60%Hourly2015-12-28 14:53
https://kumti.com/cfare-tha-napoleon-bonaparta-per-muhamedin-a-s-dhe-kuranin-3/60%Hourly2015-12-28 14:48
https://kumti.com/video-per-ismail-kadarene-disa-fjal-nga-hoxhe-shefqet-krasniqi/60%Hourly2015-12-28 14:43
https://kumti.com/manchester-united-shkarkon-punonjesin-per-shkak-te-ofendimeve-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2015-12-28 14:27
https://kumti.com/dubai-vitin-e-kaluar-2800-persona-pranuan-islamin/60%Hourly2015-12-28 14:24
https://kumti.com/kerkoi-para-per-benzine-ndersa-allahu-ia-dha-islamin/60%Hourly2015-12-28 14:21
https://kumti.com/dr-laurence-brown-doktori-i-mjekesise-qe-u-be-musliman/60%Hourly2015-12-28 14:15
https://kumti.com/erdogan-askujt-nuk-i-eshte-pakesuar-pasuria-nga-sadakaja/60%Hourly2015-12-28 14:13
https://kumti.com/video-nikolla-teslla-dhe-steve-jobs-nuk-kan-qene-musliman-por/60%Hourly2015-12-28 13:24
https://kumti.com/krize-diplomatike-ndermjet-izraelit-dhe-brazilit/60%Hourly2015-12-28 12:54
https://kumti.com/vritet-gazetari-sirian-i-cili-i-ka-zbuluar-krimet-e-shi-se/60%Hourly2015-12-28 12:50
https://kumti.com/nusja-tetovare-me-e-shtrenjta-ne-ballkan/60%Hourly2015-12-28 12:39
https://kumti.com/rtsh-te-kerkoje-falje-edhe-myslimanet-jane-shqiptare/60%Hourly2015-12-28 12:35
https://kumti.com/imami-nga-shkupi-islami-nuk-transformohet/60%Hourly2015-12-28 12:22
https://kumti.com/sivjet-ne-kosove-jane-kthyer-340-serbe/60%Hourly2015-12-28 11:55
https://kumti.com/borati-dhe-gruaja-e-tij-dhurojne-1-milione-dollare-per-femijet-ne-siri/60%Hourly2015-12-28 11:22
https://kumti.com/dhjetra-te-vdekur-nga-dy-sulme-ne-homs-te-sirise/60%Hourly2015-12-28 11:19
https://kumti.com/nje-tjeter-foshnje-vdes-nga-i-ftohti/60%Hourly2015-12-28 11:16
https://kumti.com/zvicer-plaku-80-vjecar-pranon-islamin-sepse-nje-i-ri-shqipetar-e-mbykqyrte-ate/60%Hourly2015-12-27 22:15
https://kumti.com/ceket-kunder-islamofobise-mijera-banore-sot-drekuan-me-doner-qebab/60%Hourly2015-12-27 21:43
https://kumti.com/islamabad-artistet-kineze-ekspozuan-kaligrafine-islame/60%Hourly2015-12-27 21:39
https://kumti.com/emeka-ezeugo-perqafimi-i-islamit-me-beri-me-te-forte/60%Hourly2015-12-27 21:35
https://kumti.com/dhjete-vrasesit-me-te-medhenj-te-shekullit-20-2/60%Hourly2015-12-27 21:33
https://kumti.com/ish-kryeministri-britanik-cercil-ishte-i-pasionuar-pas-islamit/60%Hourly2015-12-27 21:28
https://kumti.com/video-bossi-dhe-mesuesja-ngjarje-ne-tirane-1997/60%Hourly2015-12-27 21:24
https://kumti.com/xhamia-e-ukbes-ne-tunis-minareja-e-ezanit-te-pare-ne-afrike/60%Hourly2015-12-27 21:14
https://kumti.com/te-mbijetuarit-e-cunamit-i-perkujtuan-xhamite-qe-qendruan/60%Hourly2015-12-27 21:11
https://kumti.com/ekspertet-ruse-turqia-kerkon-shqiperi-te-madhe/60%Hourly2015-12-27 21:08
https://kumti.com/ambasadori-kuban-xhamia-do-te-ndertohet-ne-havane/60%Hourly2015-12-27 21:05
https://kumti.com/erdogan-te-gjithe-duhet-te-kemi-nga-kater-femije-nafaken-e-jep-allahu/60%Hourly2015-12-27 21:03
https://kumti.com/video-islami-ne-shkup-dhunti-nga-allahu/60%Hourly2015-12-27 20:58
https://kumti.com/ekspertet-diskutojne-historine-e-perkthimit-te-kuranit-ne-gjuhen-kineze/60%Hourly2015-12-27 20:34
https://kumti.com/dyfishohet-numri-i-anglezeve-qe-pranojne-islamin/60%Hourly2015-12-27 20:28
https://kumti.com/futbollisti-i-njohur-arda-turan-krenar-me-islamin/60%Hourly2015-12-27 20:23
https://kumti.com/hasib-hussein-muslimani-i-pare-kapiten-i-policise-ne-boston/60%Hourly2015-12-27 20:19
https://kumti.com/kenneth-faried-basketbollisti-qe-beson-fuqishem-te-allahu/60%Hourly2015-12-27 20:15
https://kumti.com/video-vlera-e-namazit-te-sabahut/60%Hourly2015-12-27 20:05
https://kumti.com/po-shtohet-numri-i-muslimaneve-ne-oklahoma-te-amerikes/60%Hourly2015-12-27 19:56
https://kumti.com/protestuesit-sulmojne-nje-xhami-ne-ishullin-korsika/60%Hourly2015-12-27 19:53
https://kumti.com/studim-islami-feja-me-rritje-me-te-madhe/60%Hourly2015-12-27 19:51
https://kumti.com/amerike-amina-el-ashmawy-shpallet-profesor-i-vitit/60%Hourly2015-12-27 19:49
https://kumti.com/gormez-ne-teheran-ti-ndalim-lotet-ne-boten-islame/60%Hourly2015-12-27 19:47
https://kumti.com/video-mosmarveshje-mes-dy-hoxhallareve/60%Hourly2015-12-27 19:44
https://kumti.com/donald-trump-dhe-vladimir-putin-shkembejne-lavdata-mes-vete/60%Hourly2015-12-27 19:33
https://kumti.com/turqia-vendose-bazen-e-pare-ushtarake-ne-katar-2/60%Hourly2015-12-27 19:31
https://kumti.com/erdogan-lufta-kunder-isis-it-eshte-kthyer-ne-teater-ne-loje-tragjike/60%Hourly2015-12-27 19:28
https://kumti.com/zevendeskryeministri-izraelit-jep-doreheqje-pas-akuzave-per-ngacmim-seksual-te-grave/60%Hourly2015-12-27 19:26
https://kumti.com/tensioni-ruso-turk-moska-tronditet-nga-kutia-e-zeze/60%Hourly2015-12-27 19:24
https://kumti.com/arrestohet-nje-burre-amerikan-ndertonte-bombe-per-tua-shperthyer-muslimaneve/60%Hourly2015-12-27 19:21
https://kumti.com/nene-tereza-duke-folur-serbisht-video/60%Hourly2015-12-27 19:15
https://kumti.com/sacramento-xhamia-lokale-ofron-ushqim-per-te-pastrehet/60%Hourly2015-12-27 19:11
https://kumti.com/turqia-mundeson-arsimim-per-300-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2015-12-27 15:12
https://kumti.com/mbreti-salman-assad-ka-ndihmuar-ngritjen-e-grupit-isis/60%Hourly2015-12-27 15:10
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-spital-ne-arabine-saudite-25-te-vdekur/60%Hourly2015-12-27 15:08
https://kumti.com/nje-thenie-e-madhe-nga-hoxhe-bekir-halimi-e-cila-po-shperndahet-ne-rrjete-sociale/60%Hourly2015-12-27 14:10
https://kumti.com/paditet-per-shkak-te-nje-interviste/60%Hourly2015-12-27 13:53
https://kumti.com/cila-eshte-arsyeja-qe-ky-shia-u-denua-me-vdekje-nga-vete-shiat/60%Hourly2015-12-27 13:50
https://kumti.com/ndalimi-i-ngacmimit-moral-per-here-te-pare-ne-kodin-e-punes%e2%80%8f/60%Hourly2015-12-27 13:48
https://kumti.com/o-h-el-hilal-ndan-38-bursa-per-student-te-dalluar/60%Hourly2015-12-27 13:46
https://kumti.com/vershimet-ne-ameriken-latine-evakuohen-afer-120-mije-persona/60%Hourly2015-12-27 13:43
https://kumti.com/keshilla-ja-si-tiu-zgjase-me-shume-bateria-e-telefonit/60%Hourly2015-12-27 13:37
https://kumti.com/fotolajm-kur-presidentja-jahjaga-ishte-truproja-e-ramushit/60%Hourly2015-12-27 13:36
https://kumti.com/radio-vatikani-nene-tereza-shenjterohet-ne-kalkute/60%Hourly2015-12-27 13:35
https://kumti.com/babai-gjuan-me-arme-vajzen-dhe-gruan-e-me-pas-vetevritet/60%Hourly2015-12-27 13:33
https://kumti.com/jeta-aromatike-e-sirianit-ne-kosove/60%Hourly2015-12-27 13:32
https://kumti.com/dardan-sejdiu-i-thote-shales-nga-pdk-dole-ne-ldk-per-nje-leje-ndertimi/60%Hourly2015-12-27 13:05
https://kumti.com/xhamia-ne-birmingham-qe-ushqen-te-varfrit-per-krishtlindje/60%Hourly2015-12-27 12:51
https://kumti.com/ja-si-do-te-duket-xhamia-me-e-madhe-ne-kosove-foto/60%Hourly2015-12-27 12:34
https://kumti.com/zviceranet-i-hane-gishtin-kosovarit-dhe-i-grabisin-8-mije-euro/60%Hourly2015-12-27 12:16
https://kumti.com/keshilltari-i-kryeministrit-mustafa-ish-pjesetar-i-mup-it-te-serbise-video/60%Hourly2015-12-27 12:13
https://kumti.com/pergaditja-e-lidereve-te-ardhmerise/60%Hourly2015-12-27 06:34
https://kumti.com/vrasja-e-komandantit-sirian-rrezikon-procesin-e-paqes/60%Hourly2015-12-27 00:36
https://kumti.com/stili-i-udhetimit-te-muslimanit-produktiv-2/60%Hourly2015-12-26 20:58
https://kumti.com/vozitja-ne-kushtet-ekstreme-si-te-silleni/60%Hourly2015-12-26 20:51
https://kumti.com/analizo-kohen-tende-celesi-i-produktivitetit-2/60%Hourly2015-12-26 20:48
https://kumti.com/kush-punon-per-te-realizuar-premtimin-e-rrejshem-cifut/60%Hourly2015-12-26 20:27
https://kumti.com/kurani-ne-encyclopaedia-britannica/60%Hourly2015-12-26 20:00
https://kumti.com/5-organet-e-trupit-qe-duhet-te-ruhen-nga-te-ftohtit-ne-dimer/60%Hourly2015-12-26 19:58
https://kumti.com/ilacet-bimore-per-semundjet-e-organeve-te-frymemarrjes/60%Hourly2015-12-26 19:54
https://kumti.com/gjellet-mbrojne-nga-ftohja-dhe-gripi/60%Hourly2015-12-26 19:53
https://kumti.com/linja-e-pare-e-mbrojtjes-nga-ftohja-dhe-gripi-feferonat-arrat-kerpudhat-etj/60%Hourly2015-12-26 19:34
https://kumti.com/regjimi-sirian-jemi-te-gatshem-per-bisedime/60%Hourly2015-12-26 17:26
https://kumti.com/sulm-i-neveritshem-ndaj-nje-xhamie-ne-berlin/60%Hourly2015-12-26 17:24
https://kumti.com/donald-trump-genjeshtari-me-i-madh-per-kete-vit/60%Hourly2015-12-26 17:22
https://kumti.com/ne-stallen-e-nje-shtepie-ne-llojan-jane-zene-disa-refugjat-ilegal/60%Hourly2015-12-26 17:17
https://kumti.com/gruevski-ia-arriti-qellimit-e-rrethoi-qeverine-me-gardhin-me-kryqa/60%Hourly2015-12-26 17:13
https://kumti.com/rexhepi-refugjatet-jane-viktime-e-terrorizmit-e-jo-prodhues-te-akteve-terroriste/60%Hourly2015-12-26 17:10
https://kumti.com/video-ekskluzive-kamioni-i-zhavorrit-transporton-droge/60%Hourly2015-12-26 16:22
https://kumti.com/pdk-ne-peje-viziton-kishen-katolike/60%Hourly2015-12-26 16:20
https://kumti.com/visar-ymeri-thote-se-duhet-te-largohen-nga-pushteti-shkelesit-e-kushtetutes/60%Hourly2015-12-26 16:16
https://kumti.com/portali-i-bdi-se-poston-fyerje-ndaj-besimtareve-qe-falin-namazin/60%Hourly2015-12-26 16:14
https://kumti.com/hoxha-i-cili-ka-200-000-llajka-ne-facebook/60%Hourly2015-12-26 16:08
https://kumti.com/gold-ag-nga-berlini-selam-mavrajt-mos-na-harroni-ne-dua/60%Hourly2015-12-26 13:15
https://kumti.com/valdet-rama-iu-bene-selam-nga-medina/60%Hourly2015-12-26 12:31
https://kumti.com/pajtimi-i-radhes-nga-hoxhe-fatmir-latifi/60%Hourly2015-12-26 12:20
https://kumti.com/quhet-terroriste-vetem-pse-kishte-mbulese/60%Hourly2015-12-26 12:17
https://kumti.com/tronditet-shkupi-arkivoli-me-njeriun-e-vdekur-bie-ne-mes-te-bulevardit/60%Hourly2015-12-26 12:12
https://kumti.com/myftiu-rexhepi-islami-mbrohet-dhe-perhapet-me-urtesi-jo-me-dhune/60%Hourly2015-12-26 12:11
https://kumti.com/reis-ulema-sulejman-efendi-rexhepi-mbajti-nje-fjale-pershendetese-ne-prishtine/60%Hourly2015-12-26 12:09
https://kumti.com/pse-nuk-e-festoj-vitin-e-ri/60%Hourly2015-12-26 11:36
https://kumti.com/urime-festatbekir-halimi-me-fal-per-cilat-festa-e-ke-fjalen/60%Hourly2015-12-26 10:56
https://kumti.com/termet-ne-afganistan-dhe-pakistan-mbi-40-te-lenduar/60%Hourly2015-12-26 10:54
https://kumti.com/parashikimi-deri-ne-vitin-2050-ateizmi-do-te-pesoje-renie-ndersa-islami-rritje/60%Hourly2015-12-26 10:37
https://kumti.com/shoket-ne-plazh-me-femra-mavraj-ne-meke-me-besimtaret/60%Hourly2015-12-26 10:32
https://kumti.com/turqi-sulmet-kibernetike-shkaktojne-kaos-ne-banka/60%Hourly2015-12-26 10:16
https://kumti.com/aksion-i-madh-ne-serbi-arrestohen-80-persona/60%Hourly2015-12-26 10:13
https://kumti.com/ergys-mertiri-ne-shqiperi-vetem-krisht-nuk-ka-per-krishtlindje/60%Hourly2015-12-26 01:50
https://kumti.com/shefqet-krasniqin-e-perlot-nje-pyetje/60%Hourly2015-12-26 01:33
https://kumti.com/permes-radio-pendimit-nje-familjes-iu-ndertohet-nje-shtepi/60%Hourly2015-12-26 01:19
https://kumti.com/e-cuditshme-muslimani-ju-jep-dhurata-per-krishtlindje/60%Hourly2015-12-26 00:54
https://kumti.com/e-tmerrshme-salla-e-namazit-te-myslimaneve-shkaterrohet-per-krishlindje/60%Hourly2015-12-26 00:40
https://kumti.com/kritikoi-liderin-cecen-kadyrov-nxjerr-burre-e-grua-per-autokritike-ne-tv/60%Hourly2015-12-26 00:25
https://kumti.com/eshte-vrare-lideri-i-grupit-me-te-madh-islam-ne-siri/60%Hourly2015-12-26 00:09
https://kumti.com/angli-muslimanet-te-diskriminuar-ne-punet/60%Hourly2015-12-25 23:11
https://kumti.com/ridley-scott-nuk-e-financoj-nje-film-ku-rolin-kryesor-e-luan-muhamedi/60%Hourly2015-12-25 23:08
https://kumti.com/erdogan-studentet-ne-turqi-e-njohin-ajnshtajnin-por-jo-edhe-ibn-sinane/60%Hourly2015-12-25 23:05
https://kumti.com/kurani-per-te-gjithe-mesazh-ne-stacionet-e-autobuseve/60%Hourly2015-12-25 22:59
https://kumti.com/peshkopi-anglez-kurani-te-behet-pjese-e-kurorezimit-britanik/60%Hourly2015-12-25 22:56
https://kumti.com/video-do-fjale-per-namazin/60%Hourly2015-12-25 22:53
https://kumti.com/selman-el-aude-kjo-fe-nuk-eshte-fushe-ku-mund-te-levroje-cdokush/60%Hourly2015-12-25 22:48
https://kumti.com/atentati-ndaj-malcolm-x-kujt-i-sherbeu/60%Hourly2015-12-25 22:45
https://kumti.com/jeta-ne-medine-ka-nje-dimension-shpirteror/60%Hourly2015-12-25 22:43
https://kumti.com/familja-beqiri-me-3-jetima-behet-me-shtepi-te-re-fotovideo/60%Hourly2015-12-25 22:38
https://kumti.com/emocionuese-fansat-e-futbollit-te-duam-ja-rasulallah-video/60%Hourly2015-12-25 21:53
https://kumti.com/konya-kryeqyteti-turistik-i-botes-islame/60%Hourly2015-12-25 21:51
https://kumti.com/video-per-ata-qe-kur-thret-ezani-e-luajn-vendin-dhe-thojn-aziz-allah/60%Hourly2015-12-25 21:48
https://kumti.com/nese-jezusi-do-te-vinte-kete-vit-betlehemi-do-te-ishte-i-mbyllur/60%Hourly2015-12-25 21:24
https://kumti.com/mirenjohje-per-drejtorin-shoqates-nun-nga-f-shipkovice-per-kontributin-gjate-vershimeve/60%Hourly2015-12-25 21:21
https://kumti.com/kush-jane-keta-njerez-pa-identitet/60%Hourly2015-12-25 16:48
https://kumti.com/annemarie-schimmel-ne-islam-shume-ish-skllever-u-bene-udheheqes-2/60%Hourly2015-12-25 16:34
https://kumti.com/ministri-turk-i-shkences-muslimanet-e-zbuluan-se-toka-eshte-e-rrumbullaket/60%Hourly2015-12-25 16:32
https://kumti.com/coptimi-i-shqiperise-ne-londer-pas-pavarsise-se-shqiperise/60%Hourly2015-12-25 16:28
https://kumti.com/kuba-e-jep-trollin-per-xhamine-ne-havane/60%Hourly2015-12-25 16:22
https://kumti.com/video-disa-thone-se-muslimanet-kan-te-drejt-te-martohen-me-7-gra/60%Hourly2015-12-25 16:17
https://kumti.com/gormez-vetem-me-zeqatin-e-naftes-do-ta-largonim-urine-ne-afrike/60%Hourly2015-12-25 15:38
https://kumti.com/kristiane-backer-e-perqafoi-islamin/60%Hourly2015-12-25 15:36
https://kumti.com/ne-institutin-e-arteve-ne-cikago-promovohet-arti-islam/60%Hourly2015-12-25 15:34
https://kumti.com/dr-el-audeh-ndalohet-te-flasesh-per-sheriatin-pa-pasur-njohuri/60%Hourly2015-12-25 15:32
https://kumti.com/erdogan-i-shpeton-jeten-te-riut-qe-donte-te-hidhej-nga-ura/60%Hourly2015-12-25 15:29
https://kumti.com/video-a-ka-njerez-ne-kosove-qe-perkrahin-iluminatin-apo-masonerine/60%Hourly2015-12-25 15:15
https://kumti.com/bota-sulmet-ne-paris-arrestohet-i-dyshuari-i-nente-ne-belgjike/60%Hourly2015-12-25 14:58
https://kumti.com/ishulli-lezbos-tete-emigrante-mbyten-ne-egje-mes-tyre-tre-femije/60%Hourly2015-12-25 14:56
https://kumti.com/vajza-nga-palestina-qe-merkel-e-beri-te-qante-e-mori-vizen-e-gjermanise/60%Hourly2015-12-25 14:54
https://kumti.com/gjykata-e-holandes-ndalon-librin-per-srebrenicen/60%Hourly2015-12-25 14:51
https://kumti.com/bota-dergojne-ne-xhami-pakon-me-koke-derri/60%Hourly2015-12-25 14:48
https://kumti.com/taksite-e-gjevgjelise-te-pangopur-do-ta-vazhdojme-greven/60%Hourly2015-12-25 14:45
https://kumti.com/qsa-kumanove-perfundoi-me-sukses-per-vitin-2015-projektin-buke-dhe-shprese/60%Hourly2015-12-25 14:43
https://kumti.com/ne-gjevgjeli-pati-diskutim-publik-per-refugjatet/60%Hourly2015-12-25 14:41
https://kumti.com/presidenti-%e2%80%aaerdogan%e2%80%ac-mundeson-qe-nje-qytetar-te-heqe-dore-nga-vetevrasja-foto/60%Hourly2015-12-25 13:15
https://kumti.com/kryeministri-i-indise-ne-vizite-historike-ne-pakistan/60%Hourly2015-12-25 13:10
https://kumti.com/aksident-ne-afganistan-43-te-vdekur/60%Hourly2015-12-25 13:06
https://kumti.com/decani-me-marshim-te-qete-u-thote-jo-vrasjeve/60%Hourly2015-12-25 13:02
https://kumti.com/kadri-veseli-me-grue-ne-meshen-e-krishtlindjeve-ne-gjakove/60%Hourly2015-12-25 12:54
https://kumti.com/myslimanet-ruajne-kishen-gjate-meshes-ne-jemi-vellezer/60%Hourly2015-12-25 12:38
https://kumti.com/djali-rrah-nenen-ne-podujeve/60%Hourly2015-12-25 12:35
https://kumti.com/egjipt-themelohet-sekretariati-i-organizatave-boterore-per-fetvane/60%Hourly2015-12-24 17:42
https://kumti.com/sarajeve-hapet-ekspozita-per-biografine-e-muhamedit-a-s-foto/60%Hourly2015-12-24 17:40
https://kumti.com/34-shtete-muslimane-bashkohen-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Hourly2015-12-24 17:31
https://kumti.com/zgjedhjet-rajonale-francezet-i-thone-jo-ekstremit-te-djathte/60%Hourly2015-12-24 17:30
https://kumti.com/ruset-bombardojne-shkollen-ne-siri-mbi-31-civile-te-vrare/60%Hourly2015-12-24 17:28
https://kumti.com/video-kurani-eshte-ilaci-por-jo-vetem-kur-te-jesh-ne-zor/60%Hourly2015-12-24 17:25
https://kumti.com/shba-muslimanet-e-kalifornise-u-mblodhen-kunder-dhunes/60%Hourly2015-12-24 17:13
https://kumti.com/arsimtari-shpiku-sulmin-terrorist/60%Hourly2015-12-24 17:11
https://kumti.com/shba-nje-shkolle-katolike-ne-mbeshtetje-te-muslimaneve/60%Hourly2015-12-24 17:08
https://kumti.com/imami-benjamin-idrizi-tregon-rregullat-e-integrimit-te-refugjateve-ne-gjermani/60%Hourly2015-12-24 17:07
https://kumti.com/cikago-nxeneset-ne-lufte-kunder-islamofobise/60%Hourly2015-12-24 17:02
https://kumti.com/video-nuk-ka-mundesi-me-shpetu-njeriu-nese-nuk-fale-namazin/60%Hourly2015-12-24 17:00
https://kumti.com/rajoni-i-lombardise-ne-itali-ndalon-ferexhene-ne-vende-publike/60%Hourly2015-12-24 16:43
https://kumti.com/zafar-myslimanet-jane-viktima-e-vertete-e-terrorizmit/60%Hourly2015-12-24 16:42
https://kumti.com/me-te-demtuarit-nga-lufta-civile-ne-siri-jane-femijet/60%Hourly2015-12-24 16:41
https://kumti.com/nga-nje-muzikant-ne-hafiz-te-kuranit/60%Hourly2015-12-24 16:39
https://kumti.com/as-lufta-nuk-e-ka-penguar-shitesin-e-librave-te-heqe-dore-nga-profesioni/60%Hourly2015-12-24 16:36
https://kumti.com/si-duhet-te-ushqehemi-gjate-dimrit/60%Hourly2015-12-24 16:20
https://kumti.com/fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-krishtlindjet/60%Hourly2015-12-24 15:14
https://kumti.com/lendimet-e-boshtit-kurrizor/60%Hourly2015-12-24 14:49
https://kumti.com/mergim-mavraj-ne-qabe-foto/60%Hourly2015-12-24 14:27
https://kumti.com/video-ky-i-ndihmonte-ai-e-kafshonte-tregim-madheshtore/60%Hourly2015-12-24 14:14
https://kumti.com/drejtori-i-google-s-duhet-ti-mbeshtesim-muslimanet-2/60%Hourly2015-12-24 14:01
https://kumti.com/michael-moore-i-pergjigjet-donald-trump-it-ne-jemi-te-gjithe-muslimane/60%Hourly2015-12-24 14:00
https://kumti.com/australi-sherbimi-sekrete-kerkon-respekt-ndaj-fese-islame/60%Hourly2015-12-24 13:59
https://kumti.com/qe-gjashte-here-uji-na-e-permbyt-shtepine-tone-modeste/60%Hourly2015-12-24 13:51
https://kumti.com/bill-cosby-te-gjithe-do-te-duhej-te-ishim-sikur-muslimanet/60%Hourly2015-12-24 13:49
https://kumti.com/video-ata-qe-na-thone-terorist-taliban-dhe-1000-etiketa/60%Hourly2015-12-24 13:46
https://kumti.com/maqedoni-jepen-2-591-vertetime-per-te-drejte-te-azilit/60%Hourly2015-12-24 13:33
https://kumti.com/vdes-i-riu-nga-prishtina-ishte-i-xhamise/60%Hourly2015-12-24 12:58
https://kumti.com/skandal-incident-nderfetare-ne-hotel-holiday-in-fyhen-hoxhallaret-ne-prani-te-ali-ahmetit/60%Hourly2015-12-24 12:14
https://kumti.com/myslimanet-e-britanise-nuk-lejohen-te-udhetojne-per-ne-amerike/60%Hourly2015-12-24 11:48
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-miraton-marreveshjen-e-paqes-ne-libi/60%Hourly2015-12-24 11:46
https://kumti.com/gjermania-kombi-i-refugjateve/60%Hourly2015-12-24 11:38
https://kumti.com/bota-tornadot-godasin-shba-te-6-viktima/60%Hourly2015-12-24 11:36
https://kumti.com/akcion-policore-ne-vaksince-arrestohen-trafikant-te-emigranteve/60%Hourly2015-12-24 11:34
https://kumti.com/konvoj-me-taksi-transporton-emigrantet-per-ne-tabanovc/60%Hourly2015-12-24 11:23
https://kumti.com/hopkins-vazhdon-me-urrejtje-patoligjike-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2015-12-24 01:50
https://kumti.com/si-definohet-sheriati/60%Hourly2015-12-24 01:31
https://kumti.com/somalia-dhe-brunei-ndalojne-festimin-e-krishlindjeve-dhe-vitin-e-ri/60%Hourly2015-12-24 00:52
https://kumti.com/nga-ju-vijne-paret-arabeve/60%Hourly2015-12-24 00:28
https://kumti.com/shqiptarja-vret-bashkeshortin-me-thike/60%Hourly2015-12-24 00:20
https://kumti.com/skandal-ne-fshatin-brodec-te-tetoves-u-shperndahen-femijeve-libra-me-krishterizem-foto/60%Hourly2015-12-23 20:20
https://kumti.com/40-mije-euro-gjobe-furraxhiut-qe-ua-falte-buken-te-varferve/60%Hourly2015-12-23 19:26
https://kumti.com/davutoglu-edhe-ne-endrrat-tona-nuk-e-harrojme-palestinen/60%Hourly2015-12-23 19:21
https://kumti.com/shba-gjyqtarja-e-cila-u-betua-mbi-kuran-viktime-e-sulmeve-islamofobe-2/60%Hourly2015-12-23 18:05
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimi-i-okb-se-njezeri-miratoi-rezoluten-per-sirine/60%Hourly2015-12-23 18:03
https://kumti.com/inspektorja-i-bie-pishman-qe-e-nxiti-pranveren-arabe/60%Hourly2015-12-23 18:01
https://kumti.com/turqia-nuk-i-pergjigjemi-putinit/60%Hourly2015-12-23 17:59
https://kumti.com/parlamenti-sloven-refuzoi-ndalesen-e-nikabit-dhe-burkas/60%Hourly2015-12-23 17:57
https://kumti.com/video-shqiptaret-ne-kohen-e-perandorise-osmane/60%Hourly2015-12-23 17:52
https://kumti.com/ne-burgjet-izraelite-gjithnje-e-me-shume-gra-51-palestineze-pas-hekurave/60%Hourly2015-12-23 17:40
https://kumti.com/new-york-qytetaret-protestuan-kunder-donald-trump/60%Hourly2015-12-23 17:38
https://kumti.com/indonezi-mbi-70-te-zhdukur-nga-mbytja-e-anijes/60%Hourly2015-12-23 17:36
https://kumti.com/malajzi-fillon-punen-kompania-e-pare-ajrore-hallall/60%Hourly2015-12-23 17:33
https://kumti.com/mjalti-i-kuq-befason-bletaret-ne-turqi/60%Hourly2015-12-23 17:32
https://kumti.com/video-jepja-punetorit-rrogen-para-se-me-ju-tha-djersa/60%Hourly2015-12-23 17:29
https://kumti.com/erdogan-ne-nuk-kemi-nafte-por-kemi-nje-ndergjegje-te-madhe/60%Hourly2015-12-23 17:15
https://kumti.com/parlamenti-grek-miraton-vendimin-per-njohjen-e-palestines-2/60%Hourly2015-12-23 17:12
https://kumti.com/parlamenti-grek-miraton-vendimin-per-njohjen-e-palestines/60%Hourly2015-12-23 17:10
https://kumti.com/kenia-muslimanet-mbrojne-te-krishteret/60%Hourly2015-12-23 17:07
https://kumti.com/arabia-s-ne-zgjedhje-kandiduan-afer-979-gra/60%Hourly2015-12-23 17:06
https://kumti.com/video-kemi-ardhe-me-pranu-islamin-por-me-disa-kushte/60%Hourly2015-12-23 17:01
https://kumti.com/mesut-ozil-feja-ime-me-inspiron/60%Hourly2015-12-23 16:50
https://kumti.com/4-vjet-pas-nisjes-se-luftes-ja-si-jane-sot-periferite-e-damaskut-video/60%Hourly2015-12-23 16:43
https://kumti.com/davutoglu-nje-grusht-banditesh-terrorizojne-rajonin/60%Hourly2015-12-23 16:37
https://kumti.com/londer-nje-familjes-muslimane-i-ndalohet-hipja-ne-avion/60%Hourly2015-12-23 16:32
https://kumti.com/vendi-me-me-shum-myslimane-ne-bote-indonezia-heq-vizat-per-shqiptaret/60%Hourly2015-12-23 16:28
https://kumti.com/video-albani-dhe-arnauti/60%Hourly2015-12-23 16:25
https://kumti.com/sllovenet-i-thone-jo-martesave-gay/60%Hourly2015-12-23 16:00
https://kumti.com/erdogan-terrorizmi-nuk-ka-fe-komb-race-dhe-atdhe-2/60%Hourly2015-12-23 15:57
https://kumti.com/netanjahu-shqiptaret-qe-jane-ne-shumice-myslimane-rrezikuan-jeten-e-tyre-per-te-mbrojtur-hebrenjte/60%Hourly2015-12-23 15:54
https://kumti.com/iran-synohet-dialog-direkt-me-arabine-saudite/60%Hourly2015-12-23 15:51
https://kumti.com/mbi-1-milion-emigrante-hyne-ne-europe-gjate-vitit-2015/60%Hourly2015-12-23 15:48
https://kumti.com/turqi-11-emigrante-humben-jeten-7-shpetuan/60%Hourly2015-12-23 15:45
https://kumti.com/amnesty-international-200-civile-te-vrare-si-pasoje-e-sulmeve-ajrore-ruse-ne-siri/60%Hourly2015-12-23 15:41
https://kumti.com/sulm-me-gaz-helmues-vdesin-10-persona-ne-siri/60%Hourly2015-12-23 15:36
https://kumti.com/kryetari-i-sarajit-hedh-gurthemelin-e-xhamise-se-re-ne-lloke/60%Hourly2015-12-23 15:16
https://kumti.com/debat-migrimi-i-rutes-ballkanike/60%Hourly2015-12-23 15:11
https://kumti.com/ngrohje-ne-kampin-tabanoc-ka-vetem-per-femijet/60%Hourly2015-12-23 14:57
https://kumti.com/el-hilal-i-ne-tabanovc-me-refugjatet/60%Hourly2015-12-23 14:55
https://kumti.com/diskutohet-per-krizen-me-migrantet/60%Hourly2015-12-23 14:49
https://kumti.com/reis-ulema-sulejman-efendi-rexhepi-dekorohet-me-dekoraten-imazh-i-kombit/60%Hourly2015-12-23 14:46
https://kumti.com/u-realizua-raundi-i-tridhjete-e-dy-i-projektit-gostivari-per-refugjatet-sirian/60%Hourly2015-12-23 14:42
https://kumti.com/15-000-pako-me-produkte-ushqimore-do-te-shperndahen-per-refugjatet-nga-japonia/60%Hourly2015-12-23 14:37
https://kumti.com/dy-maqedonas-te-rinje-u-munduan-ti-mashtrojne-emigrantet-pastaj-u-sulmuan-nga-ato/60%Hourly2015-12-23 14:27
https://kumti.com/cekia-police-dhe-ndihme-financiare-maqedonise/60%Hourly2015-12-23 14:25
https://kumti.com/sllovenia-votoi-kunder-martesave-homoseksuale-shqiptaret-e-komplexuar-kerkojne-me-shume-te-drejta-per-ta/60%Hourly2015-12-23 14:14
https://kumti.com/berat-buzhala-i-fyen-shqiptaret-e-maqedonise-i-quan-papak/60%Hourly2015-12-23 14:11
https://kumti.com/kampi-ne-tabanoc-i-perngjan-aushvicit/60%Hourly2015-12-23 14:08
https://kumti.com/taksistet-e-gjevgjelise-e-bllokuan-hekurudhen-per-shkak-te-refugjateve/60%Hourly2015-12-23 14:04
https://kumti.com/rexhepi-institucionet-maqedone-po-sillen-ne-forme-jo-humane-me-refugjatet/60%Hourly2015-12-23 14:00
https://kumti.com/taksite-e-gjevgjelise-fituan-prej-sot-refugjatet-mund-te-voziten-edhe-me-taksi/60%Hourly2015-12-23 13:54
https://kumti.com/shtetas-shqiptare-arrestohen-per-tregeti-me-droge-ne-tabanovc/60%Hourly2015-12-23 13:50
https://kumti.com/genc-plumbi-mbi-vrimen-e-rita-petro-se/60%Hourly2015-12-23 11:25
https://kumti.com/shokuese-rrefimet-e-nenave-qe-bene-tregti-me-foshnjat-e-tyre/60%Hourly2015-12-23 11:14
https://kumti.com/rusia-ka-cak-civilet-ne-siri-ka-vrare-mbi-200-njerez/60%Hourly2015-12-23 10:34
https://kumti.com/cfare-i-ndodhi-preshevarit-me-nje-refugjate/60%Hourly2015-12-23 10:20
https://kumti.com/ne-jemi-amerikane-si-ju/60%Hourly2015-12-23 10:13
https://kumti.com/amnesty-international-mbi-200-civile-te-vrare-ne-siri-nga-sulmet-ruse/60%Hourly2015-12-23 09:45
https://kumti.com/kercenimi-i-shqiptarit-detyroi-australianin-ti-dergonte-mbi-100-mije-dollare/60%Hourly2015-12-23 09:41
https://kumti.com/tragjedi-ne-egje-mbyten-13-persona-7-femije-ne-mesin-e-tyre/60%Hourly2015-12-23 09:31
https://kumti.com/eksplodim-ne-aeroportin-e-turqise-video/60%Hourly2015-12-23 09:23
https://kumti.com/8-vjecarja-e-frikesuar-nga-trump-merr-perkrahje-nga-veteranet-e-ushtrise/60%Hourly2015-12-23 02:17
https://kumti.com/moti-i-ftohte-ushqimet-qe-mbrojne-zemren-luftojne-gripin-dhe-forcojne-imunitetin/60%Hourly2015-12-22 16:06
https://kumti.com/vetite-sheruese-te-fares-se-zeze/60%Hourly2015-12-22 15:00
https://kumti.com/aktivitetet-mendore-pakesojne-rrezikun-prej-semundjeve-te-trurit/60%Hourly2015-12-22 14:55
https://kumti.com/femijet-qe-gjithnje-ankohen-dhe-fajesojne-te-tjeret/60%Hourly2015-12-22 14:10
https://kumti.com/ide-per-emrin-e-ri-te-maqedonise/60%Hourly2015-12-22 11:52
https://kumti.com/kjo-makine-nuk-eshte-per-trevat-tona/60%Hourly2015-12-22 11:47
https://kumti.com/video-djaloshi-qe-iu-hedh-bomba-njerezve/60%Hourly2015-12-22 11:27
https://kumti.com/sulltani-i-bruneit-ndalon-festen-e-krishtlindjes/60%Hourly2015-12-22 11:18
https://kumti.com/artikulli-i-huffington-post-per-myslimanet-kosovar-plote-shpifje/60%Hourly2015-12-22 11:12
https://kumti.com/shqiptaret-e-rrisin-kanabisin-neper-shtepi-kapet-arben-bakillari/60%Hourly2015-12-22 10:45
https://kumti.com/sulmet-ne-paris-arrestohen-5-persona-ne-belgjike-por-lirohen-per-mungese-provash/60%Hourly2015-12-21 22:17
https://kumti.com/vellezerit-bajrami-largohen-nga-sc-drita-kosova-kornwestheim-foto/60%Hourly2015-12-21 21:04
https://kumti.com/policia-serbe-nuk-lejon-ministrin-shala-ta-vizitoje-presheven/60%Hourly2015-12-21 20:53
https://kumti.com/video-irak-dasma-kthehet-ne-mort-per-shkak-te-kallashnikovit/60%Hourly2015-12-21 20:45
https://kumti.com/myslimanet-mbrojne-te-krishteret-nga-sulmi-ne-autobus/60%Hourly2015-12-21 20:33
https://kumti.com/shushuritjet-per-hafez-shirazin/60%Hourly2015-12-21 10:31
https://kumti.com/pezullohen-per-8-vjet-sepp-blatter-dhe-michel-platini/60%Hourly2015-12-21 10:20
https://kumti.com/vrasja-si-u-ekzekutuan-dy-te-rinjte-ne-durres/60%Hourly2015-12-21 10:18
https://kumti.com/netanjahu-pret-ramen-nuk-i-harrojme-kurre-miqte/60%Hourly2015-12-21 10:16
https://kumti.com/erdogan-terrorizmi-nuk-ka-fe-komb-race-dhe-atdhe/60%Hourly2015-12-21 08:36
https://kumti.com/si-lulezoi-martin-shkreli-ujku-i-ri-i-wall-street/60%Hourly2015-12-21 08:33
https://kumti.com/te-jesh-optimist/60%Hourly2015-12-20 23:34
https://kumti.com/donjeta-pajazitaj-nuk-u-vra-nga-ekstremistet/60%Hourly2015-12-20 22:40
https://kumti.com/klienti-blen-corapet-dhe-gjen-brenda-letren-e-nje-kinezi-te-torturuar-qe-kerkon-ndihme/60%Hourly2015-12-20 21:47
https://kumti.com/7-shprehi-produktive-shpirterore-per-ti-zhvilluar/60%Hourly2015-12-20 21:47
https://kumti.com/7-shprehi-produktive-shpirterore-per-ti-zhvilluar-2/60%Hourly2015-12-20 21:47
https://kumti.com/ai-momenti-kur-nje-femije-meson-se-babagjyshi-nuk-ekziston/60%Hourly2015-12-20 21:42
https://kumti.com/lunacek-kritikon-thacin-fajesimi-i-bese-per-vizat-menyre-e-gabuar/60%Hourly2015-12-20 21:31
https://kumti.com/10-gjera-qe-nena-yte-asnjehere-nuk-ti-tha/60%Hourly2015-12-20 21:27
https://kumti.com/ushqimet-per-te-rritur-shanset-per-ngeljen-shtatzene/60%Hourly2015-12-20 21:22
https://kumti.com/turqia-vendose-bazen-e-pare-ushtarake-ne-katar/60%Hourly2015-12-20 20:53
https://kumti.com/mungesa-e-komunitarizmit-justinian-topulli/60%Hourly2015-12-20 20:37
https://kumti.com/rritet-borxhi-i-kosoves-ne-720-milione-euro-dhe-qeveria-thote-qe-eshte-pak/60%Hourly2015-12-20 20:16
https://kumti.com/haki-abazi-djegia-e-vetures-sot-eshte-e-njejte-me-pshurrjen-kunderevulocionare-ne-vitet-jugosllavise/60%Hourly2015-12-20 19:44
https://kumti.com/opinion-nene-tereza-engjelli-i-ferrit-kishte-qellime-te-fshehta/60%Hourly2015-12-20 16:49
https://kumti.com/muslimani-nga-anglia-shnderroi-autobusin-ne-kuzhine-publike-per-te-ushqyer-15-000-refugjate/60%Hourly2015-12-20 16:34
https://kumti.com/mercedesi-teston-modelin-gle-ne-shushice-te-shqiperise/60%Hourly2015-12-20 16:04
https://kumti.com/shkijet-po-kthehen-ne-7-komuna-te-kosoves-per-kete-qeveria-ka-ndare-mbi-6-2-milione-euro/60%Hourly2015-12-20 16:00
https://kumti.com/siri-gjate-nje-sulmi-ajror-vritet-komandanti-i-organizates-terroriste-shiite-hizbullah/60%Hourly2015-12-20 15:35
https://kumti.com/2015-a-u-karakterizua-me-sulmet-terroriste-vdekjet-e-hanxhinjve-sulmet-e-isis-it/60%Hourly2015-12-20 15:30
https://kumti.com/talebanet-denojne-krimet-e-isis-it/60%Hourly2015-12-20 15:26
https://kumti.com/davutoglu-turqia-nuk-bie-ne-veshtiresi-nga-sanksionet/60%Hourly2015-12-20 15:13
https://kumti.com/a-e-dini-pse-hoxhallaret-nuk-e-kendojne-mevludin-ne-shtepine-e-tyre/60%Hourly2015-12-19 20:46
https://kumti.com/do-te-martohesh-kujdes-ne-keto-7-pika-qe-mos-te-thuash-ah/60%Hourly2015-12-18 23:01
https://kumti.com/do-te-martohesh-kujdes-ne-keto-7-pika-qe-mos-te-thuash-ah-2/60%Hourly2015-12-18 23:01
https://kumti.com/16-virtyte-te-nje-myslimaneje-te-devotshme-e-bashkekohore/60%Hourly2015-12-18 22:47
https://kumti.com/kujdes-berat-buzhala-expressi-prap-genjen-bekir-izetbegovic-nuk-thote-ashtu-si-thote-berati-ne-portaluqin-e-tij/60%Hourly2015-12-18 22:44
https://kumti.com/drejtori-i-google-s-duhet-ti-mbeshtesim-muslimanet/60%Hourly2015-12-18 22:31
https://kumti.com/shba-gjyqtarja-e-cila-u-betua-mbi-kuran-viktime-e-sulmeve-islamofobe/60%Hourly2015-12-18 22:29
https://kumti.com/nato-ja-mbeshtet-turqine-me-fregata-siluruese-dhe-avione-awacs/60%Hourly2015-12-18 22:27
https://kumti.com/konstrukti-psikologjik-i-shqiptareve-dhe-ndikimi-i-tij-ne-shtetformim/60%Hourly2015-12-18 22:22
https://kumti.com/problemi-i-percarjes-dhe-i-vetedijes-ne-boten-islame-ramazan-gozen/60%Hourly2015-12-18 22:21
https://kumti.com/avioni-i-telekomanduar-bajraktari-pajiset-me-raketa-turke/60%Hourly2015-12-18 22:09
https://kumti.com/bota-po-e-pret-me-padurim-tankun-kombetar-te-turqise-altay/60%Hourly2015-12-18 22:01
https://kumti.com/panairi-i-turizmit-eksplorerpromovon-atraksionet-turistike-te-kosoves/60%Hourly2015-12-18 21:56
https://kumti.com/stambolli-organizon-festivalin-e-tre-kenaqesive-librit-kafes-dhe-cokollates/60%Hourly2015-12-18 21:43
https://kumti.com/tetovaret-kerkojne-ajer-te-paster-ne-te-kunderten-do-te-bllokojne-qytetin/60%Hourly2015-12-18 21:41
https://kumti.com/fakte-shokuese-pse-gluteni-eshte-i-demshem-per-ju/60%Hourly2015-12-18 21:25
https://kumti.com/ku-jane-patriotet/60%Hourly2015-12-18 21:20
https://kumti.com/institucionet-e-kosoves-me-taksat-e-popullit-te-varfer-organizojne-ndeja-marramendese-per-festat-e-fundvitit/60%Hourly2015-12-17 23:02
https://kumti.com/daciq-thaci-se-kupton-qe-vizat-sjane-vendim-politik-thirrja-e-protestes-e-fundose/60%Hourly2015-12-17 22:46
https://kumti.com/hyseni-projektligji-per-pensionimin-e-policeve-eshte-gati/60%Hourly2015-12-17 22:43
https://kumti.com/facewatch-tani-njeh-fytyren-e-hajdutit/60%Hourly2015-12-17 21:07
https://kumti.com/a-e-dini-se-kane-tentuar-tia-vjedhin-trupin-ne-varr-profetit-muhamed-lexo-ngjarjen/60%Hourly2015-12-17 16:36
https://kumti.com/skandal-njeriu-i-vmro-se-ju-kercnohet-shqiptareve-nuk-do-te-flisni-shqip/60%Hourly2015-12-17 16:16
https://kumti.com/a-lejohet-te-bejme-dua-lutje-per-isis-in-keshtu-pergjigjet-molla-zeka/60%Hourly2015-12-17 16:06
https://kumti.com/edita-tahiri-turqia-mbeshtet-perparimin-e-kosoves/60%Hourly2015-12-17 15:49
https://kumti.com/regjisori-i-njohur-amerikan-ne-te-gjithe-jemi-musliman/60%Hourly2015-12-17 14:51
https://kumti.com/arrestohet-shqiptari-me-i-urryer-ne-shba/60%Hourly2015-12-17 14:46
https://kumti.com/skandali-seksual-i-trupave-te-paqes/60%Hourly2015-12-17 14:41
https://kumti.com/video-adoleshenti-godet-me-grusht-kryeministrin/60%Hourly2015-12-17 14:33
https://kumti.com/majlinda-distria-dhe-nora-transferohen-te-gjiganti-evropian-galatasaray/60%Hourly2015-12-17 12:34
https://kumti.com/reagon-hoxha-i-drenasit-propaganda-katolike-ne-shkollat-e-drenices-lojera-te-pista/60%Hourly2015-12-17 12:28
https://kumti.com/skandal-propagande-katolike-ne-shkollat-fillore-te-drenices/60%Hourly2015-12-17 12:22
https://kumti.com/o-kastriot-myftaraj-diten-qe-do-vendosesh-me-e-prek-nje-xhami-me-lajmero-se-do-me-gjesh-perballe/60%Hourly2015-12-17 11:01
https://kumti.com/morali-kombetar-ne-te-shkuaren-dhe-nevoja-sot/60%Hourly2015-12-17 10:58
https://kumti.com/levizja-gylen-nuk-eshte-fetare-por-organizate-terroriste/60%Hourly2015-12-17 10:49
https://kumti.com/ja-kush-na-flet-per-extremizem-islamik-politikanet-me-xhepat-e-mbushur-foto/60%Hourly2015-12-17 10:34
https://kumti.com/horror-ne-itali-vret-te-vellain-dhe-i-tret-trupin-ne-sode-kaustike/60%Hourly2015-12-16 19:24
https://kumti.com/turqia-i-bllokon-27-anije-rusise-ne-portet-e-saj/60%Hourly2015-12-16 17:44
https://kumti.com/si-mbulesa-e-myslimaneve-eshte-bere-perandori-mode/60%Hourly2015-12-16 17:23
https://kumti.com/kosoves-i-shtyhet-pranimi-ne-uefa-a-mos-jan-fajtore-edhe-ketu-arabt-apo-isis-i/60%Hourly2015-12-16 16:46
https://kumti.com/sulmet-ajrore-ruse-jane-duke-e-ndihmuar-daesh-in/60%Hourly2015-12-16 16:32
https://kumti.com/keto-jane-problemet-e-kosoves-e-jo-ekstremizmi-islamike-foto/60%Hourly2015-12-16 16:24
https://kumti.com/princi-saudit-trump-ti-je-nje-turp/60%Hourly2015-12-16 16:22
https://kumti.com/maksuti-ne-serialin-belg-ne-rolin-e-studentit-shqiptar/60%Hourly2015-12-16 15:40
https://kumti.com/a-mos-rastesisht-jane-arabet-fajtor-per-mos-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2015-12-16 15:36
https://kumti.com/pl-kerkon-zgjidhje-urgjente-te-rastit-monstra/60%Hourly2015-12-16 15:35
https://kumti.com/islamofobja-arbana-xharra-e-akuzon-isis-in-pse-sjan-heq-vizat-ne-kosove/60%Hourly2015-12-16 15:14
https://kumti.com/ha-ha-ha-hashim-thaci-fajin-per-mosheqjen-e-vizave-ja-u-len-extremistave-islamike/60%Hourly2015-12-16 15:07
https://kumti.com/will-smithin-i-pa-kenaqur-me-fushaten-e-trumpit-gati-ta-sfidoje/60%Hourly2015-12-16 14:51
https://kumti.com/fotot-shokuese-djali-i-miliarderit-vret-mamane-me/60%Hourly2015-12-16 14:43
https://kumti.com/pastertia-e-ajrit-shkrim-me-shkas-ndotja-e-ajrit-ne-tetove/60%Hourly2015-12-16 14:29
https://kumti.com/partia-uniteti-paaftesia-dhe-korrupsioni-po-na-vrasin/60%Hourly2015-12-16 14:21
https://kumti.com/kukullat-dhe-vuajtja-e-shqiptareve/60%Hourly2015-12-16 14:18
https://kumti.com/njoftim-publik-profile-te-rrejshme-ne-facebook-sulejman-rexhepi/60%Hourly2015-12-16 14:16
https://kumti.com/akuzat-e-thacit-ndaj-brukselit-per-vizat-pasqyrohen-ne-mediat-nderkombetare/60%Hourly2015-12-16 14:15
https://kumti.com/deputeti-i-ldk-se-naser-osmani-publikisht-i-shau-arabet-per-mospranimin-ne-unesco-po-per-vizat/60%Hourly2015-12-16 13:39
https://kumti.com/nxeneset-me-shamia-jane-shtylla-e-ardhmerise-jane-te-parat-ne-mesim/60%Hourly2015-12-16 13:26
https://kumti.com/besa-vendimi-per-monstren-konfirmon-gjykatat-jane-te-politizuara/60%Hourly2015-12-16 13:24
https://kumti.com/ja-pse-facebook-nuk-po-e-largon-videon-e-donald-trumpit/60%Hourly2015-12-16 13:15
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-te-mbyllen-xhamite-ne-tetove-pastaj-jugohromi/60%Hourly2015-12-16 13:08
https://kumti.com/konference-per-emigrantet-ne-vendet-transiotore-dhe-implikimet-e-sigurise/60%Hourly2015-12-16 13:05
https://kumti.com/helmohet-tetova-bexheti-i-ftoje-te-gjithe-qytetaret-te-ngriten-ne-kembe-ky-eshte-gjenocid-i-shekullit-21/60%Hourly2015-12-16 13:03
https://kumti.com/kerkon-azil-ne-suedi-jam-homoseksual/60%Hourly2015-12-16 12:57
https://kumti.com/kidnapohen-26-shtetas-te-katarit-ne-kufirin-irak-saudi/60%Hourly2015-12-16 12:57
https://kumti.com/gjate-njezet-e-kater-oreve-te-fundit-jepen-2-426-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2015-12-16 12:55
https://kumti.com/besado-te-mbeshtesim-cfaredo-forme-protesten-ne-qytetin-e-tetoves/60%Hourly2015-12-16 12:53
https://kumti.com/gjendje-alarmante-ne-tetove-kryetarja-e-komunes-arifi-mbyll-shkollat-dhe-cerdhet/60%Hourly2015-12-16 12:50
https://kumti.com/opozita-siriane-ska-armepushim-me-assadin/60%Hourly2015-12-16 12:43
https://kumti.com/rasti-monstra-perfundimisht-ne-duart-e-janeves/60%Hourly2015-12-16 12:35
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-vrasin-dy-palestineze-te-rinj-ne-jerusalem/60%Hourly2015-12-16 12:00
https://kumti.com/koreja-e-veriut-denon-me-burgim-te-perjetshem-pastorin/60%Hourly2015-12-16 11:52
https://kumti.com/mitrovica-e-jugut/60%Hourly2015-12-15 12:31
https://kumti.com/me-theri-isis-mesuesi-francez-e-shpiku-historine/60%Hourly2015-12-15 12:21
https://kumti.com/agim-shahini-mashtroi-bankat-tash-pritet-te-perballet-me-ligjin/60%Hourly2015-12-15 12:16
https://kumti.com/suedia-denon-atentatorin-e-imamit-uzbek/60%Hourly2015-12-15 12:09
https://kumti.com/kosova-radhitet-keshtu-ne-harten-pastertise-ne-evrope-a-i-lani-duart-kur-dilni-nga-tualeti/60%Hourly2015-12-15 12:06
https://kumti.com/hoxhe-shefqeti-albin-kurti-do-te-jete-kryeminister-heredo-kurdo-video/60%Hourly2015-12-15 11:40
https://kumti.com/klan-kosova-e-batonit-po-na-flet-per-isis-in/60%Hourly2015-12-14 22:05
https://kumti.com/ngjarje-ne-tirane-gruaja-55-vjecare-dhe-hoxha-ahmed-kalaja/60%Hourly2015-12-14 20:32
https://kumti.com/paradox-baton-haxhiu-kosova-po-kallet-me-protesta-e-me-krize-politike-ky-shkon-e-bon-emision-per-extremizem-islamik/60%Hourly2015-12-14 20:17
https://kumti.com/kosovaret-po-kerkojne-azil-me-pretekstin-se-jane-kercenuar-nga-isis/60%Hourly2015-12-14 19:59
https://kumti.com/fotografi-e-shtepise-se-djegur-palestineze-merr-vendin-e-pare-ne-izrael/60%Hourly2015-12-14 15:25
https://kumti.com/mishal-uniteti-palestinez-me-rendesi-per-suksesin-e-intifades-2/60%Hourly2015-12-14 14:41
https://kumti.com/imami-amerikan-largohet-nga-puna-per-shkak-te-perkrahjes-se-trump/60%Hourly2015-12-14 14:38
https://kumti.com/video-ushtaret-izraelite-tallin-gazetaren-palestineze-ajo-i-injoron/60%Hourly2015-12-14 14:17
https://kumti.com/berat-buzhala-expressin-e-perqesh-ambasaden-turke-nderkaq-kosova-e-tij-katandisur-hahahah/60%Hourly2015-12-14 14:11
https://kumti.com/halil-matoshi-vazhdon-me-perzi-isis-in-gjithkund-thote-vetvendosja-jane-njejt-si-isis-i/60%Hourly2015-12-14 14:03
https://kumti.com/skandal-gjykata-e-apelit-konfirmon-burgun-e-perjetshem-per-te-denuarit-e-rastit-monstra/60%Hourly2015-12-14 13:58
https://kumti.com/video-plaku-i-cili-nuk-dinte-te-mer-abdes-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-12-14 13:55
https://kumti.com/shifra-zyrtare-ne-luften-e-kosoves-jane-vrare-13-mije-e-549-persona-por-mediat-kosovare-flasin-per-islam-radikal-e-jo-per-radikalizmin-serb/60%Hourly2015-12-14 12:02
https://kumti.com/ali-ahmeti-e-lavderon-deri-ne-qiell-anton-ceten-por-i-harron-te-mirat-e-hoxhallareve-qe-bejne-per-ti-pajtu-shqiptaret/60%Hourly2015-12-14 09:38
https://kumti.com/al-walid-sulmon-ashper-donald-trump/60%Hourly2015-12-13 20:21
https://kumti.com/kosove-perfundon-autostrada-energjetike-drejt-shqiperise/60%Hourly2015-12-13 20:18
https://kumti.com/siri-41-te-vrare-nga-sulmet-e-avioneve-ruse-ne-halep/60%Hourly2015-12-13 20:17
https://kumti.com/presidenti-erdogan-ben-thirrje-per-bashkim-global/60%Hourly2015-12-13 20:16
https://kumti.com/bashar-asadi-nis-operacion-tokesor-per-spastrimin-e-tukmeneve/60%Hourly2015-12-13 19:58
https://kumti.com/shteti-qe-ndez-drita-per-krishtlindje-e-vit-te-ri-dhe-shuan-shpirtra-ne-nevoje-nga-moskujdesi-ndaj-tyre/60%Hourly2015-12-13 19:41
https://kumti.com/mitrovice-aty-ku-nuk-nderhyn-njesia-antiterror-serbi-qe-rrahu-6-police-lirohet-nga-prokurori/60%Hourly2015-12-13 18:55
https://kumti.com/ne-dallim-prej-kadrise-kryeministri-i-kanadase-respekton-kulturen-islame-dhe-femrave-nuk-ua-zgjate-doren/60%Hourly2015-12-13 18:34
https://kumti.com/burri-im-i-dashur-ti-qe-mendon-se-ke-bere-gabim-qe-me-ke-zgjedhur-per-bashkeshorte-te-jetes/60%Hourly2015-12-13 17:30
https://kumti.com/60-keshilla-per-bashkeshorten-muslimane/60%Hourly2015-12-13 17:17
https://kumti.com/erdogan-kritikon-politikat-e-vendeve-te-tjera-ne-siri/60%Hourly2015-12-13 17:13
https://kumti.com/studenicanit-i-shtohet-edhe-nje-hafez-i-leximit-te-kuranit/60%Hourly2015-12-13 17:12
https://kumti.com/tony-blair-kerkon-falje-per-luften-ne-irak/60%Hourly2015-12-13 17:10
https://kumti.com/comski-10-strategji-te-manipulimit-me-njerezit/60%Hourly2015-12-13 17:08
https://kumti.com/habit-trump-ishim-me-mire-me-sadamin-e-gadafin/60%Hourly2015-12-13 16:49
https://kumti.com/video-nje-koment-per-nje-dokumentar-ku-ishte-mysafir-edhe-behar-mjekiqi-2/60%Hourly2015-12-13 16:45
https://kumti.com/hrw-rusia-ka-shkelur-ligjet-e-luftes-ne-siri/60%Hourly2015-12-13 16:00
https://kumti.com/e-izoloi-veten-per-25-vite-ne-kete-shpelle-cfare-beri-aty-eshte-e-mahnitshme-video/60%Hourly2015-12-13 15:54
https://kumti.com/gazeta-gjermane-emigrantet-na-duhen-per-evropen-e-re/60%Hourly2015-12-13 15:49
https://kumti.com/dekorohen-policet-britanik-qe-penguan-sulmin-mbi-nje-xhami/60%Hourly2015-12-13 15:46
https://kumti.com/izraeli-aktivizon-skenarin-e-ndarjes-per-mesxhid-i-aksa-ne/60%Hourly2015-12-13 15:42
https://kumti.com/video-per-hajmalite/60%Hourly2015-12-13 15:39
https://kumti.com/izraeli-planifikon-debimin-e-palestinezeve-nga-kudsi-jerusalemi/60%Hourly2015-12-13 15:35
https://kumti.com/a-do-te-kete-lufte-midis-arabeve-dhe-aleances-izraelito-iraniane/60%Hourly2015-12-13 15:33
https://kumti.com/francezi-bente-foto-anti-islame-ja-si-ia-ktheu-muslimanja/60%Hourly2015-12-13 15:31
https://kumti.com/qeni-e-gjen-beben-e-sapolindur-dhe-e-dergon-tek-nje-shtepi/60%Hourly2015-12-13 15:27
https://kumti.com/mungesa-e-ujit-problem-alarmues-per-boten-2/60%Hourly2015-12-13 15:26
https://kumti.com/video-per-ata-komplexasha-ndaj-fese-islame/60%Hourly2015-12-13 15:15
https://kumti.com/muslimanet-amerikane-mbledhin-fonde-per-familjet-e-viktimave-ne-san-bernardino/60%Hourly2015-12-13 15:11
https://kumti.com/muslimanet-britanike-distancohen-nga-veprimet-e-isis-it/60%Hourly2015-12-13 15:10
https://kumti.com/diyarbakir-pkk-shkakton-zjarr-ne-xhamine-e-vjeter-500-vjecare/60%Hourly2015-12-13 15:09
https://kumti.com/merkel-nuk-kufizoj-numrin-e-emigranteve-qe-vijne-ne-gjermani/60%Hourly2015-12-13 15:04
https://kumti.com/shba-diskriminohet-nxenesja-muslimane/60%Hourly2015-12-13 15:02
https://kumti.com/video-pse-shume-hoxhallare-e-thuajne-ate-qe-nuk-e-punojne/60%Hourly2015-12-13 14:56
https://kumti.com/kosovaret-me-duar-te-pastra-radhiten-te-dytet-ne-evrope/60%Hourly2015-12-13 14:50
https://kumti.com/rusia-te-shtena-paralajmeruese-drejt-nje-anije-turke-ne-detin-egje/60%Hourly2015-12-13 14:47
https://kumti.com/nxenesit-e-podujeves-shkojne-me-arme-ne-shkolle/60%Hourly2015-12-13 14:42
https://kumti.com/deputeti-boshnjak-midis-beogradi-ua-numeron-ne-parlamentin-e-serbise-krimet-e-kryera-ne-kosove/60%Hourly2015-12-13 14:37
https://kumti.com/prishtine-djali-narkoman-sulmon-babain-fizikisht/60%Hourly2015-12-13 14:33
https://kumti.com/nedelkovski-kercenon-me-jete-gazetaren-jadranka-kostova/60%Hourly2015-12-13 14:31
https://kumti.com/gjermania-gjermania-pergjigja-e-refugjateve-per-destinacionin-e-tyre/60%Hourly2015-12-13 13:23
https://kumti.com/u-leshohen-vertetime-per-azil-5-255-shtetasve-te-huaj/60%Hourly2015-12-13 13:21
https://kumti.com/ku-jeni-o-hoxhallare-nga-tetova-16-valltare-pa-leje-pune-zbulohen-ne-nje-lokal-ne-bogovinje/60%Hourly2015-12-13 13:16
https://kumti.com/kqyre-more-cfare-paradoxi-khuuu-foto/60%Hourly2015-12-12 23:54
https://kumti.com/ti-je-aj-qe-ke-migru-foto/60%Hourly2015-12-12 23:50
https://kumti.com/999-her-deshtoi-por-nuk-tha-deshtim-ai-tha-mesim/60%Hourly2015-12-12 23:45
https://kumti.com/kanadezet-i-presin-sirianet-me-kengen-me-te-cilin-u-prit-profeti-muhamed-ne-medine-video/60%Hourly2015-12-12 18:24
https://kumti.com/tradhetari-i-kombit-e-tradhton-edhe-fene-valon-behrami-thote-jam-ateist/60%Hourly2015-12-12 18:19
https://kumti.com/cavushoglu-politika-sektare-e-iranit-paraqet-rrezik/60%Hourly2015-12-12 17:18
https://kumti.com/termet-ne-politiken-franceze-fiton-e-djathta-ekstreme-le-pen/60%Hourly2015-12-12 17:16
https://kumti.com/femra-qe-drejton-asamblene-e-emirateve-te-bashkuara-arabe/60%Hourly2015-12-12 17:09
https://kumti.com/bfi-shteti-i-maqedonise-uzurpator-i-jeni-xhamise-se-manastirit/60%Hourly2015-12-12 17:07
https://kumti.com/trump-te-ndalohet-hyrja-e-myslimaneve-ne-amerike/60%Hourly2015-12-12 17:06
https://kumti.com/video-emertimi-i-femijeve-dhe-pershatja-me-ambientin/60%Hourly2015-12-12 16:37
https://kumti.com/moska-nuk-mund-te-heq-dore-nga-limoni-turk/60%Hourly2015-12-12 16:30
https://kumti.com/gjeja-e-vetme-qe-kemi-ne-zemrat-tona-eshte-dashuria-per-njeri-tjetrin/60%Hourly2015-12-12 16:27
https://kumti.com/skoci-per-shkak-te-muslimaneve-trump-humbe-titullin-doktor-nderi/60%Hourly2015-12-12 16:24
https://kumti.com/ahmed-davutogllu-rusia-po-bene-spastrim-etnik-ne-siri/60%Hourly2015-12-12 16:22
https://kumti.com/gambia-shpallet-shtet-islam/60%Hourly2015-12-12 16:19
https://kumti.com/video-qysh-mi-ndale-vuajtjet-nje-i-ri-ose-nje-e-re/60%Hourly2015-12-12 16:14
https://kumti.com/krejt-shba-kunder-tij/60%Hourly2015-12-12 15:53
https://kumti.com/ne-kryeqytetin-e-turqise-tani-mesohet-e-degjohet-shqipja/60%Hourly2015-12-12 15:44
https://kumti.com/avionet-ruse-serish-sulmojne-vendbanimet-ne-halep-15-te-vrare/60%Hourly2015-12-12 15:42
https://kumti.com/mark-zuckenberg-ngrite-zerin-ne-mbeshtetje-te-myslimaneve/60%Hourly2015-12-12 15:40
https://kumti.com/a-di-te-shkruaje-shqip-ministri-arban-abrashi/60%Hourly2015-12-12 15:38
https://kumti.com/britani-e-madhe-peticion-per-ti-ndaluar-hyrjen-donald-trump-it/60%Hourly2015-12-12 15:36
https://kumti.com/mustafa-ministrave-po-shetisni-shume-neper-bote/60%Hourly2015-12-12 15:36
https://kumti.com/muhammad-ali-i-pergjigjet-trumpit-per-muslimanet/60%Hourly2015-12-12 15:34
https://kumti.com/pas-embargos-ruse-ndaj-prodhimeve-turkevjen-reagimi-i-qytetareve-turk/60%Hourly2015-12-12 15:32
https://kumti.com/shba-ngritet-padi-ndaj-fetullah-gulenit-per-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2015-12-12 15:29
https://kumti.com/gezim-kelmendi-ishte-i-pari-qe-foli-per-demarkacionin-e-kufirit-me-malin-e-zi-dokument-2/60%Hourly2015-12-12 15:28
https://kumti.com/ternava-ekstremizmi-dhe-terrorizmi-nuk-kane-asgje-te-perbashket-me-islamin/60%Hourly2015-12-12 15:24
https://kumti.com/ihh-avionet-ruse-po-godasin-popullin-sirian-jo-daesh-in-2/60%Hourly2015-12-12 15:21
https://kumti.com/masa-kunder-ndalimit-te-mbuleses-se-fytyres-ne-zvicer/60%Hourly2015-12-12 15:19
https://kumti.com/kanadaja-mirepret-refugjatet-sirian-kryeministri-trudeau-i-pret-ne-aeroport/60%Hourly2015-12-12 15:17
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-i-pergjigjet-expressit-para-se-ta-publikoje-foton-e-vetures-se-tij-video/60%Hourly2015-12-12 15:15
https://kumti.com/anonymus-i-shpalle-lufte-donald-trump/60%Hourly2015-12-12 15:11
https://kumti.com/kercenime-ndaj-organizates-myslimane-ne-shba-dergohet-zarf-me-pluhur-brenda/60%Hourly2015-12-12 13:59
https://kumti.com/gjendje-e-rende-ne-shtepine-per-te-moshuar-ne-prishtine/60%Hourly2015-12-12 13:56
https://kumti.com/vrasesi-i-enver-zymberit-i-cili-u-vra-duke-mbrojte-kosoven-shpallet-i-pafajshem-e-keta-akoma-flasin-per-isis-in/60%Hourly2015-12-12 13:52
https://kumti.com/putini-trupave-ruse-shkaterroni-cdo-gje-qe-ju-del-perpara/60%Hourly2015-12-12 13:47
https://kumti.com/edi-rama-i-shpalle-lufte-isis-it-mirpo-te-nesermen-ndodhe-vrasje-e-trefishte-ne-vlore/60%Hourly2015-12-12 13:43
https://kumti.com/qelu-toke-jahjaga-kosova-partnere-ne-luften-globale-kunder-terrorizmit-harron-teroristet-serb-ne-mitrovice/60%Hourly2015-12-12 12:44
https://kumti.com/zuckerberg-del-ne-mbrojtje-te-muslimaneve-perkunder-trumpit/60%Hourly2015-12-11 22:53
https://kumti.com/muhammad-ali-kritikon-trump-in-nuk-ka-asgje-islame-ne-vrasjen-e-njerezve/60%Hourly2015-12-11 22:49
https://kumti.com/ruset-nuk-mund-te-bejne-kemisha-anti-turke-sepse-ende-presin-materialin-turk/60%Hourly2015-12-11 22:42
https://kumti.com/analiza-e-cnn-si-do-te-dukej-amerika-pa-muslimane/60%Hourly2015-12-11 22:40
https://kumti.com/opozitaret-sirian-pajtohen-te-bisedojne-me-assadin/60%Hourly2015-12-11 22:38
https://kumti.com/video-dergoja-nenes-time-gjakun-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-12-11 22:26
https://kumti.com/farid-zakaria-pse-sot-une-jam-nje-musliman/60%Hourly2015-12-11 22:10
https://kumti.com/proteste-ne-washington-kunder-deklaratave-te-donald-trump/60%Hourly2015-12-11 22:08
https://kumti.com/davutoglu-sot-eshte-dita-per-te-ndertuar-nje-bote-te-barabarte/60%Hourly2015-12-11 22:06
https://kumti.com/muslimanet-grupi-fetar-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2015-12-11 22:02
https://kumti.com/zvicer-gjykata-federale-lejone-bartjen-e-shamise-ne-shkolle/60%Hourly2015-12-11 21:59
https://kumti.com/video-enver-zymberi-dhe-nena-e-tij/60%Hourly2015-12-11 21:55
https://kumti.com/gjermania-do-te-prodhoje-leternjoftime-per-refugjatet/60%Hourly2015-12-11 21:30
https://kumti.com/erdogan-turqia-ka-derguar-ushtare-ne-irak-me-kerkese-te-bagdadit/60%Hourly2015-12-11 21:28
https://kumti.com/muhammad-ali-i-kunderpergjigjet-trumpit-per-muslimanet/60%Hourly2015-12-11 21:26
https://kumti.com/zvicra-ne-alarm-dyshohet-se-sulmuesit-e-ngjarjeve-te-paris-ndodhen-ne-gjeneve/60%Hourly2015-12-11 21:24
https://kumti.com/bomba-tjeter-nga-donald-trump-nese-republikanet-nuk-me-respektojne-kadidoj-si-i-pavarur/60%Hourly2015-12-11 21:22
https://kumti.com/trump-e-anulon-viziten-ne-izrael/60%Hourly2015-12-11 21:21
https://kumti.com/el-capo-u-shkruan-lidereve-te-isis-it/60%Hourly2015-12-11 21:19
https://kumti.com/ahrar-al-sham-terhiqet-nga-bisedimet-me-opoziten-siriane/60%Hourly2015-12-11 21:17
https://kumti.com/perderi-sa-berat-buzhala-expressi-i-nencmon-refugjatet-sirian-keshtu-i-priti-kryeministri-kanadez-refugjatet-e-pare-nga-siria/60%Hourly2015-12-11 21:13
https://kumti.com/putin-urdher-ushtrise-asgjesim-kush-prek-forcat-tona-ne-siri/60%Hourly2015-12-11 21:06
https://kumti.com/azilkerkuesit-3-fishohen-sirianet-irakenet-e-afganet-pas-tyre-shqiptaret/60%Hourly2015-12-11 21:01
https://kumti.com/babai-le-gruan-dhe-7-femijet-per-te-jetuar-si-nje-vajze-6-vjecare/60%Hourly2015-12-11 20:59
https://kumti.com/edi-rama-i-shpall-lufte-isis-gati-te-nderhyjme-ne-cdo-forme-nese-na-e-kerkon-nato/60%Hourly2015-12-11 20:56
https://kumti.com/mediat-kroate-lavdrim-muhaxheri-xhihadisti-john-i-ballkanit-kacaniku-me-22-luftetare-ne-isis/60%Hourly2015-12-11 20:52
https://kumti.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-enver-zymberit-shpallet-i-pafajshem/60%Hourly2015-12-11 20:46
https://kumti.com/hoxha-nga-dibra-xhemail-cupi-perkrah-keshillin-mbipartiak/60%Hourly2015-12-11 20:41
https://kumti.com/greqi-policia-largon-migrantet-nga-kufiri-maqedonas/60%Hourly2015-12-11 20:37
https://kumti.com/femijet-maqedonas-jane-vrare-dikund-tjeter-dhe-jane-sjelle-me-vone-ne-smilkovc/60%Hourly2015-12-11 15:23
https://kumti.com/avokati-i-popullit-kerkon-qe-te-mos-kufizohet-levizja-e-emigranteve/60%Hourly2015-12-11 15:22
https://kumti.com/maqedonia-nderton-murre-edhe-tek-pikekalimi-mexhitlija/60%Hourly2015-12-11 15:19
https://kumti.com/nje-delegacion-i-fakultetit-te-kultures-fizike-te-usht-se-e-vizitoi-universitetin-uludag-te-burses-ne-republiken-e-turqise/60%Hourly2015-12-11 15:17
https://kumti.com/spanja-arreston-udheheqesin-e-bandes-se-kokaines-ne-evrope/60%Hourly2015-12-11 14:15
https://kumti.com/komuna-e-struges-thellon-bashkepunimin-me-komunen-turke-byjykcekmexhe/60%Hourly2015-12-11 13:39
https://kumti.com/ndihmoni-semirit-te-vogel-nga-sellca-vuan-nga-smundja-e-eshtrave/60%Hourly2015-12-11 13:31
https://kumti.com/cekia-ne-maqedoni-mund-te-dergoje-police-per-ballafaqimin-me-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2015-12-11 13:27
https://kumti.com/gruevski-ja-puthe-benjamin-netanjahut-doren/60%Hourly2015-12-11 13:22
https://kumti.com/temperaturat-e-ulta-vene-ne-rezik-jeten-e-emigranteve-ne-gjevgjeli/60%Hourly2015-12-11 13:14
https://kumti.com/doverba-apeloi-deri-te-remenski-per-nje-perkujdes-me-te-mire-ndaj-refugjateve/60%Hourly2015-12-11 13:11
https://kumti.com/kampi-pa-kushte-femijet-flene-ne-toke-ka-mungese-ushqimi/60%Hourly2015-12-11 12:56
https://kumti.com/humb-jeten-46-vjecari-nga-gostivariduke-kryer-pune-ndertimore/60%Hourly2015-12-11 12:53
https://kumti.com/maqedoni-edhe-dy-te-infektuar-me-hiv/60%Hourly2015-12-11 12:49
https://kumti.com/mbulohet-violeta-kukaj-2/60%Hourly2015-12-11 12:46
https://kumti.com/kryeministri-kanadez-pret-sirianet-ti-tregojme-botes-si-te-hapin-zemren/60%Hourly2015-12-11 09:58
https://kumti.com/muhammad-ali-ia-kthen-trapit/60%Hourly2015-12-11 00:58
https://kumti.com/edor-kabashi-ne-ekipin-per-gjetjen-e-kures-per-als-video/60%Hourly2015-12-11 00:51
https://kumti.com/trump-prap-me-racizem/60%Hourly2015-12-11 00:43
https://kumti.com/senati-kunder-trump-diskriminimi-ne-baze-te-fese-anti-amerikan/60%Hourly2015-12-11 00:01
https://kumti.com/mos-e-beso-po-deshe-netanjahu-keshillon-trumpin-per-myslimanet/60%Hourly2015-12-10 18:12
https://kumti.com/fyu-muslimanet-donald-trumpit-i-hiqet-grada-honoris-causa/60%Hourly2015-12-10 18:03
https://kumti.com/shkencetari-sirian-refugjat-emocionon-presidentin-obama-foto/60%Hourly2015-12-10 17:47
https://kumti.com/provokim-i-ri-nga-serbia-pas-gazivodes-perveteson-parkun-nacional-te-sharrit/60%Hourly2015-12-10 17:35
https://kumti.com/shitesi-mysliman-ne-lot-pasi-ishte-sulmuar-nga-dikush-qe-vret-mysliman/60%Hourly2015-12-10 16:36
https://kumti.com/sulmohet-vajza-musliman-donin-tia-heqnin-hixhabin/60%Hourly2015-12-10 15:49
https://kumti.com/nuk-do-te-kishte-internet-pa-el-havarizmin/60%Hourly2015-12-10 15:31
https://kumti.com/trump-kunder-muslimaneve-sulmohet-ngashqiponja/60%Hourly2015-12-10 15:15
https://kumti.com/gezim-kelmendi-ishte-i-pari-qe-foli-per-demarkacionin-e-kufirit-me-malin-e-zi-dokument/60%Hourly2015-12-10 15:12
https://kumti.com/ernava-ekstremizmi-dhe-terrorizmi-nuk-kane-asgje-te-perbashket-me-islamin/60%Hourly2015-12-10 14:58
https://kumti.com/etiopi-thatesira-kercenon-mbi-10-milione-njerez/60%Hourly2015-12-10 14:51
https://kumti.com/vazhdon-solidarizimi-i-vendeve-islame-me-turqine-katari-i-perballon-nevojat-emergjente-te-gazit/60%Hourly2015-12-10 14:49
https://kumti.com/ihh-avionet-ruse-po-godasin-popullin-sirian-jo-daesh-in/60%Hourly2015-12-10 14:13
https://kumti.com/turqia-heq-taksen-per-fermeret-ndersa-per-te-rinjte-ofron-kredi-pa-interes/60%Hourly2015-12-10 14:12
https://kumti.com/ruset-serish-bombardojne-vendbanimet-ne-halep-15-te-vrare/60%Hourly2015-12-10 13:57
https://kumti.com/shefi-i-nato-s-ne-tirane-terrorizmi-shqetesim-i-perbashket/60%Hourly2015-12-10 13:50
https://kumti.com/operacionet-e-forcave-turke-kunder-pkk-se/60%Hourly2015-12-10 13:29
https://kumti.com/shumica-derrmuese-e-popullit-turk-mbeshtet-erdoganin/60%Hourly2015-12-10 10:19
https://kumti.com/udheheqesi-i-facebook-godet-donald-trapin-dhe-islamofobet-amerikan/60%Hourly2015-12-10 07:42
https://kumti.com/banoret-e-qytetit-me-me-shume-muslimane-ne-amerike-te-zemeruar-me-deklaratat-e-trump/60%Hourly2015-12-09 15:09
https://kumti.com/video-europjanit-i-semuret-pula-komike/60%Hourly2015-12-09 15:01
https://kumti.com/hillary-klinton-jam-krenare-qe-jetoj-me-muslimane/60%Hourly2015-12-09 14:54
https://kumti.com/erdogan-isis-eshte-nje-kukull-qe-perdoret-nga-te-gjithe/60%Hourly2015-12-09 14:52
https://kumti.com/tmer-ne-siri-femije-te-traumatizuar-dhe-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ruse-video/60%Hourly2015-12-09 14:45
https://kumti.com/kundershtaret-politik-ftojne-egjiptianet-per-te-rrezuar-regjimin-e-sisi-it/60%Hourly2015-12-09 14:41
https://kumti.com/shba-para-xhamise-vendoset-nje-koke-derri/60%Hourly2015-12-09 14:39
https://kumti.com/video-nje-bisede-mes-hoxhe-bekir-halimit-dhe-babait-te-tij-rahmet-i-paste-shpirti/60%Hourly2015-12-09 14:37
https://kumti.com/kreu-i-daesh-it-ipersonazh-i-vitit-sipas-gazetes-britanike-time/60%Hourly2015-12-09 14:24
https://kumti.com/sulmuesi-i-parisit-abdelhamid-abaaoudabaaoud-u-ka-shpetuar-forcave-greke/60%Hourly2015-12-09 14:19
https://kumti.com/sulmi-i-pare-rus-ndaj-pozitave-te-shi-se-me-nendetese-nga-mesdheu/60%Hourly2015-12-09 14:14
https://kumti.com/deshtim-i-policise-greke-per-ta-kapur-abaud-udheheqesin-e-sulmeve-ne-paris/60%Hourly2015-12-09 14:10
https://kumti.com/horror-ne-itali-shqiptari-katolik-e-pret-ne-fyt-gruan-ne-sy-te-femijeve/60%Hourly2015-12-09 14:06
https://kumti.com/putin-i-kerkoi-falje-erdoganit/60%Hourly2015-12-09 14:03
https://kumti.com/britaniket-peticion-per-ta-ndaluar-hyrjen-e-donald-trump-ne-ishull/60%Hourly2015-12-09 14:00
https://kumti.com/rusia-diskutoi-shpalljen-e-luftes-ndaj-turqise/60%Hourly2015-12-09 13:57
https://kumti.com/videoja-e-ekzekutimit-te-luftetareve-te-isis-ne-te-cilen-askush-nuk-vdes-foto/60%Hourly2015-12-09 13:53
https://kumti.com/video-homoseksualet-marshuan-neper-tetove/60%Hourly2015-12-09 13:47
https://kumti.com/mpb-greke-perkohesisht-do-te-ndalojme-refugjatet-per-ne-maqedoni/60%Hourly2015-12-09 13:40
https://kumti.com/gjate-njezet-e-kater-oret-e-fundit-jepen-2-220-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2015-12-09 13:37
https://kumti.com/edhe-zyrtarisht-profesor-ali-pajaziti-do-te-jete-pjese-e-keshillit-mbipartiak/60%Hourly2015-12-09 13:34
https://kumti.com/ramadani-shteti-per-medresantet-nuk-e-paguan-autobusin-jemi-te-diskriminuar/60%Hourly2015-12-09 13:32
https://kumti.com/taksistet-e-gjevgjelise-protestojne-duan-kulacin-nga-halli-i-refugjateve/60%Hourly2015-12-09 13:29
https://kumti.com/banor-i-radovishit-tentoi-te-trafikoj-refugjat-nga-pakistani/60%Hourly2015-12-09 13:26
https://kumti.com/asgjesohen-14-lope-te-prekura-me-bruceloze-ne-gorance-te-hanit-te-elezit/60%Hourly2015-12-09 09:02
https://kumti.com/tragjedi-e-re-ne-egje-11-te-vdekur/60%Hourly2015-12-09 09:01
https://kumti.com/viti-i-deshtuar-i-qeverise-mustafa/60%Hourly2015-12-09 08:58
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-trump-nuk-mund-te-behet-president-pas-deklaratave-per-myslimanet/60%Hourly2015-12-09 07:44
https://kumti.com/mbijetese-ne-tri-faza/60%Hourly2015-12-09 07:37
https://kumti.com/veteranet-britaneze-hedhin-medaljet-e-tyre-duke-kundershtuar-vendimin-e-britanise-per-te-bombarduar-sirine/60%Hourly2015-12-08 20:30
https://kumti.com/clinton-refuzimi-i-refugjateve-per-shkak-te-fese-renie-ne-nivelin-me-te-ulet/60%Hourly2015-12-08 20:24
https://kumti.com/okb-kritika-ndaj-deklarates-shokuese-te-donald-trump/60%Hourly2015-12-08 20:22
https://kumti.com/protesta-e-sotshme-ne-shqiperi-sic-nuk-e-keni-pare-video/60%Hourly2015-12-08 20:20
https://kumti.com/test-social-me-kuranin-dhe-biblen-shihni-reagimet-e-njerezve-video/60%Hourly2015-12-08 20:16
https://kumti.com/video-kur-nje-musliman-vodhi-ja-la-fajin-hebreut-ngjarje/60%Hourly2015-12-08 19:53
https://kumti.com/taxhikistani-tronditet-nga-termeti-7-2-shkallesh/60%Hourly2015-12-08 19:48
https://kumti.com/ushtria-amerikane-mohon-se-avionet-e-koalicionit-kane-goditur-forcat-e-asadit-ne-siri/60%Hourly2015-12-08 19:44
https://kumti.com/okb-rusia-kerkon-seance-lidhur-me-turqine/60%Hourly2015-12-08 19:33
https://kumti.com/barzani-vendosja-e-trupave-turke-rreth-mosulit-ne-marreveshje-me-irakun/60%Hourly2015-12-08 19:25
https://kumti.com/donald-trump-kerkon-ndalimin-e-hyrjes-se-muslimaneve-ne-shba/60%Hourly2015-12-08 19:21
https://kumti.com/investitori-arab-al-talavne-listen-zgjedhore-ne-maqedoni/60%Hourly2015-12-08 19:18
https://kumti.com/video-mos-u-be-shkaktare-me-largu-dike-nga-xhamia-hadith/60%Hourly2015-12-08 19:03
https://kumti.com/ruset-dergojne-nendetese-ne-ujerat-siriane/60%Hourly2015-12-08 17:53
https://kumti.com/turqi-refuzohet-kerkesa-e-irakut-per-terheqje-nga-veriu/60%Hourly2015-12-08 17:50
https://kumti.com/refugjatet-thyejne-parashikimet-ne-gjermani/60%Hourly2015-12-08 17:46
https://kumti.com/finlanda-heq-ndihmat-sociale-per-refugjatet/60%Hourly2015-12-08 17:42
https://kumti.com/eksluzive-rasti-monstra-djelmoshat-para-se-te-vriteshin-kan-qene-tek-trajko-veljanovksi/60%Hourly2015-12-08 17:28
https://kumti.com/video-nuk-hy-ne-xhenet-pa-baben-dhe-nenen-skene-nga-dita-e-gjykimit/60%Hourly2015-12-08 17:13
https://kumti.com/fronteks-javen-e-ardhshme-do-te-vije-ne-kufirin-greqi-maqedoni/60%Hourly2015-12-08 16:54
https://kumti.com/bashkesia-fetare-islame-nuk-heqim-dore-nga-jeni-xhamia/60%Hourly2015-12-08 16:51
https://kumti.com/kampet-e-refugjateve-pa-ngrohje/60%Hourly2015-12-08 16:19
https://kumti.com/shqiptaret-e-rastit-monstra-te-pafajshem-gjenden-ne-burg-si-fajtor-dyshohet-funksionari-i-larte-i-vmro-se/60%Hourly2015-12-08 16:14
https://kumti.com/refugjatet-keqtrajtohen-ne-formen-me-shtazarake-gruevski-deklarohet-se-eshte-human/60%Hourly2015-12-08 16:05
https://kumti.com/video-perse-cifutet-nuk-i-lene-rahat-muslimanet/60%Hourly2015-12-08 14:49
https://kumti.com/eskalon-protesta-ne-tirane-i-vihet-flaka-bunkerit-para-mpb-se/60%Hourly2015-12-08 14:24
https://kumti.com/gjashte-femije-te-vdekur-ne-brigjet-e-turqise/60%Hourly2015-12-08 14:21
https://kumti.com/trump-provokon-myslimanet-e-krahasojne-me-hitlerin/60%Hourly2015-12-08 14:19
https://kumti.com/opozita-ne-tirane-e-prishtine-ne-flake-e-shkupi/60%Hourly2015-12-08 13:58
https://kumti.com/studenicani-ka-me-shume-femije-sesa-kercova/60%Hourly2015-12-08 13:48
https://kumti.com/familjet-shqiptare-hallke-shpetimi-per-hebrenjte/60%Hourly2015-12-08 12:04
https://kumti.com/gruevski-frikesohet-nga-shqiptaret-merzitet-qe-maqedonasit-nuk-lindin-femije/60%Hourly2015-12-08 12:00
https://kumti.com/gjate-njezet-e-kater-oreve-te-fundit-jane-dhene-3-800-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2015-12-08 11:57
https://kumti.com/zbulohen-12-refugjat-iranian-ne-negotine-kane-ikur-nga-republika-islamike-e-iranit/60%Hourly2015-12-08 11:53
https://kumti.com/islamofobave-komunistave-ateistave-ju-pengon-hoxha-i-nderuar-dhe-i-dashur-dr-shefqet-krasniqi-pse-ka-veture/60%Hourly2015-12-08 11:39
https://kumti.com/si-depertoi-islami-ne-ishujt-e-maldivies-tregim-befasues/60%Hourly2015-12-08 11:20
https://kumti.com/kosova-ka-akoma-problem-me-rrymen-ndersa-mediat-e-prishtines-i-perqeshin-arabet/60%Hourly2015-12-08 11:08
https://kumti.com/foto-e-rralle-ibrahim-rugova-ne-ditet-e-fundit-me-priftet-katolik/60%Hourly2015-12-08 10:48
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-meriton-lamborghini-dhe-porche-o-media-islamofobe-komente-te-qarta-kunder-mediave-islamofobe/60%Hourly2015-12-08 01:06
https://kumti.com/partit-opozitare-mes-arrestimit-te-hoxhallareve-dhe-arrestimit-te-deputetes-se-kuvendit-te-kosoves/60%Hourly2015-12-08 00:36
https://kumti.com/shembull-ne-mesin-tone/60%Hourly2015-12-07 20:33
https://kumti.com/pse-me-quani-terorist/60%Hourly2015-12-07 20:18
https://kumti.com/mediat-islamofobe-nga-prishtina-prap-i-gjuhen-hoxhe-shefqetit-pse-ka-veture-shefqeti-thone-ata/60%Hourly2015-12-07 20:11
https://kumti.com/e-drejta-per-praktikimin-e-namazit-ne-institucionet-shteterore-dhe-private/60%Hourly2015-12-07 20:06
https://kumti.com/mergim-mavraj-edhe-pse-i-lenduar-dhe-jo-aktiv-ne-fushe-akoma-i-pengon-berat-buzhales-expressit/60%Hourly2015-12-07 18:13
https://kumti.com/situate-e-tensionuar-ne-bosfor-turqit-kercenojne-se-do-ti-godasin-luftanijet-ruse/60%Hourly2015-12-07 17:58
https://kumti.com/joschka-fischer-nyja-siriane/60%Hourly2015-12-07 17:56
https://kumti.com/putini-ky-hero-i-mediave/60%Hourly2015-12-07 17:53
https://kumti.com/video-kritika-se-selefijte-nuk-jane-tolerante/60%Hourly2015-12-07 17:40
https://kumti.com/bfi-radikalca-jane-qeveria-e-maqedonise-ata-po-e-stimulojne-terorizmin-video/60%Hourly2015-12-07 17:33
https://kumti.com/zvicer-mr-bekim-alimi-zgjedhet-kryetar-i-organizates-digo/60%Hourly2015-12-07 15:41
https://kumti.com/drejtuesja-e-fmn-se-financat-islame-ofrojne-stabilitet-per-boten/60%Hourly2015-12-07 15:37
https://kumti.com/benjamin-natanyahu-po-te-donim-do-ta-shkaterronim-xhamine-el-aksa/60%Hourly2015-12-07 15:35
https://kumti.com/ahmed-mansur-lufta-kunder-isis-it-eshte-nje-genjeshter-e-madhe/60%Hourly2015-12-07 15:33
https://kumti.com/myftiu-i-arabise-turqia-eshte-nje-shtet-i-madh-islam/60%Hourly2015-12-07 15:28
https://kumti.com/video-o-zot-falma-ummetin-tim-skene-madheshtore-nga-dita-e-gjykimit/60%Hourly2015-12-07 14:58
https://kumti.com/terroristi-shaqiri-ne-formacionin-e-gazetareve-foto/60%Hourly2015-12-07 14:31
https://kumti.com/press-konference-e-rijasetit-te-bfi-se/60%Hourly2015-12-07 14:26
https://kumti.com/reflektime-alarmi/60%Hourly2015-12-07 14:19
https://kumti.com/vrapo-me-nxitim-per-te-mirat-e-ahiretit-te-perhershme/60%Hourly2015-12-07 13:01
https://kumti.com/shero-merzine-tende/60%Hourly2015-12-07 12:56
https://kumti.com/pse-qielli-eshte-i-kthjellet/60%Hourly2015-12-07 12:49
https://kumti.com/video-per-filmin-fyes-ndaj-profetit-muhammed/60%Hourly2015-12-07 12:41
https://kumti.com/edhe-4-396-vertetime-per-migrantet-qe-futen-ne-maqedoni/60%Hourly2015-12-07 12:31
https://kumti.com/berat-buzhala-expressi-vazhdon-me-nguce-fudbollistin-tone-mergim-mavraj/60%Hourly2015-12-07 12:20
https://kumti.com/i-nderuari-kryetare-i-bfi-se-arabet-dhe-turqit-po-bashkohen-e-ne/60%Hourly2015-12-06 18:08
https://kumti.com/pas-takimit-me-erdoganin-premtojne-se-do-ta-lene-duhanin/60%Hourly2015-12-06 17:31
https://kumti.com/egjipt-muezini-ne-ezanin-e-sabahut-namazi-me-i-mire-se-faceboku/60%Hourly2015-12-06 17:29
https://kumti.com/kardavi-sejjid-kutbi-eshte-nje-nga-te-medhenjte-e-ketij-ummeti/60%Hourly2015-12-06 17:26
https://kumti.com/ne-shkollat-fillore-te-vjenes-muslimanet-me-numrin-me-te-madh-2/60%Hourly2015-12-06 17:22
https://kumti.com/refuzoi-te-sherbeje-alkool-suspendohet-stjuardesa-muslimane/60%Hourly2015-12-06 17:19
https://kumti.com/video-u-vesh-mire-dhe-u-parfumos-kur-i-vdiq-djali-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-12-06 17:14
https://kumti.com/e-lexojne-kuranin-duke-menduar-se-eshte-anen-tyre/60%Hourly2015-12-06 16:39
https://kumti.com/po-bashkohen-turqit-dhe-arabet/60%Hourly2015-12-06 16:33
https://kumti.com/hoxho-a-degjove-qe-filani-po-shkojke-ne-qabe-disa-here-ka-qene-pse-me-shku-prap/60%Hourly2015-12-06 16:26
https://kumti.com/ismail-qemali-ne-mesin-e-hoxhallareve-foto-e-ralle/60%Hourly2015-12-06 16:23
https://kumti.com/fadili/60%Hourly2015-12-06 16:19
https://kumti.com/video-kerkes-nga-ambasada-e-holandes-per-takim-me-hoxhen-bekir-halimi/60%Hourly2015-12-06 16:14
https://kumti.com/sherbimi-sekret-tu-kosoves-amatera-qe-kan-hy-ne-film/60%Hourly2015-12-06 15:32
https://kumti.com/video-kujt-do-ti-takoje-femija-2-vjecar-i-nazmijes/60%Hourly2015-12-06 14:15
https://kumti.com/qazimoski-kasamit-nuk-jemi-muslimane-sllavishtfoles/60%Hourly2015-12-06 14:09
https://kumti.com/media-turke-shqiptaret-ne-turqi-po-zgjohen/60%Hourly2015-12-06 14:06
https://kumti.com/14-kontenjer-te-ri-do-te-vendosen-ne-tabanoc-ne-kufi-me-serbine/60%Hourly2015-12-06 13:57
https://kumti.com/gjate-njezet-e-kater-oreve-te-fundit-jepen-4-396-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2015-12-06 13:54
https://kumti.com/maqedonasit-blejne-nuse-ne-pogradec-per-te-bere-femije-pastaj-i-debojne-video/60%Hourly2015-12-06 13:22
https://kumti.com/pse-shpifja-ndaj-meje/60%Hourly2015-12-06 13:00
https://kumti.com/gruaja-e-mencur-e-perfiton-burrin-edhe-nese-ai-e-urren/60%Hourly2015-12-06 01:02
https://kumti.com/do-te-pendohesha-sikur-te-mos-jem-i-penduar-interviste-me-naser-rafunen/60%Hourly2015-12-05 23:37
https://kumti.com/zakir-naik-me-fatos-nanon-shpifje-e-mediave-shqiptare/60%Hourly2015-12-05 23:27
https://kumti.com/besim-mehmeti-gjunjezon-komunen-e-shtimjes/60%Hourly2015-12-05 22:58
https://kumti.com/njerez-me-ndikim/60%Hourly2015-12-05 22:48
https://kumti.com/rahmetli-jakup-hasipi-ja-pse-islami-do-ta-mbisundoje-evropen/60%Hourly2015-12-05 20:36
https://kumti.com/talenti-i-monakos-deshiron-te-largohet-nga-futbolli-per-tu-bere-imam/60%Hourly2015-12-05 20:32
https://kumti.com/a-e-dini-se-islami-nuk-eshte-vetem-di%d2%abka-arabe/60%Hourly2015-12-05 20:28
https://kumti.com/eric-cantona-ofron-shtepine-dhe-ushqim-per-refugjatet/60%Hourly2015-12-05 20:23
https://kumti.com/indi-mbytet-myslimani-qe-hengri-mish-lope/60%Hourly2015-12-05 20:14
https://kumti.com/video-ngjarje-interesante-me-nje-hoxhe-nga-shkodra/60%Hourly2015-12-05 20:09
https://kumti.com/minesota-kadra-policja-e-pare-me-hixhab/60%Hourly2015-12-05 19:28
https://kumti.com/britani-nadiya-hussain-fituese-e-bake-off-2015/60%Hourly2015-12-05 19:26
https://kumti.com/toka-arabe-po-gjelberohet-a-po-afrohet-kijameti-2/60%Hourly2015-12-05 19:19
https://kumti.com/rritet-numri-i-skocezeve-qe-pranojne-islamin/60%Hourly2015-12-05 19:15
https://kumti.com/studentja-nga-belgjika-vendos-te-mbaje-hixhabin-per-tridhjete-dite/60%Hourly2015-12-05 19:11
https://kumti.com/video-studiuesi-amerikan-per-njeriun-me-me-sukses-ne-historine-e-njerezimit/60%Hourly2015-12-05 19:08
https://kumti.com/projekti-turk-i-shekullit-behet-shembull-ne-bote/60%Hourly2015-12-05 18:43
https://kumti.com/gruaja-erdhi-per-te-protestuar-kunder-islamit-u-largua-me-nje-perqafim-dhe-me-nje-kuran/60%Hourly2015-12-05 18:40
https://kumti.com/marinari-amerikan-pranon-islamin-ne-xhamine-e-aksase/60%Hourly2015-12-05 18:37
https://kumti.com/turqi-mbi-120-mije-hafiza-te-kuranit/60%Hourly2015-12-05 18:33
https://kumti.com/islami-ne-syte-e-alija-izetbegoviqit-per-bosnjen-me-pak-fjale/60%Hourly2015-12-05 18:31
https://kumti.com/video-vdekja-e-djalit-te-nje-hoxhe-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2015-12-05 18:17
https://kumti.com/disa-futbolliste-te-njohur-qe-kane-pranuar-islamin-foto/60%Hourly2015-12-05 17:41
https://kumti.com/mbi-300-intelektuale-britanike-therrasin-ne-bojkot-te-izraelit/60%Hourly2015-12-05 17:37
https://kumti.com/rreth-260-mije-femije-siriane-vazhdojne-shkollimin-ne-turqi/60%Hourly2015-12-05 17:35
https://kumti.com/filozofi-francez-perendimi-e-provokon-dhunen/60%Hourly2015-12-05 17:25
https://kumti.com/politikani-italian-ti-mbyllim-ne-xhami-dhe-ti-mbysim-te-gjithe-muslimanet/60%Hourly2015-12-05 17:23
https://kumti.com/video-kujdes-o-te-rinje-me-gjykimin-per-imanin-e-tjetrit-fjalim-i-fuqishem-nga-hoxhe-bekir-halimi/60%Hourly2015-12-05 17:09
https://kumti.com/iraku-i-kerkon-turqise-terheqjen-e-trupave/60%Hourly2015-12-05 16:39
https://kumti.com/paralajmerime-mbi-kthimin-e-qyteteve-evropiane-ne-sheshe-lufte/60%Hourly2015-12-05 16:28
https://kumti.com/suedia-denon-regjimin-sionist-per-shkak-te-denimit-te-palestinezeve-pa-proces-gjyqesor/60%Hourly2015-12-05 16:24
https://kumti.com/nje-maqedonas-ka-blere-nje-grua-nga-shqiperia-per-52-000-denar/60%Hourly2015-12-05 16:00
https://kumti.com/ne-njezet-e-kater-oret-e-fundit-u-dhane-vertetime-per-3-673-refugjat/60%Hourly2015-12-05 15:57
https://kumti.com/komandant-hoxha-nje-selam-agjentit-serb-ke-pase-snajpera-apo-ske-pase-pampersa/60%Hourly2015-12-05 14:24
https://kumti.com/serbet-fillojn-kolonizimin-e-mitrovices-e-rtk-ja-na-flet-per-islam-radikal/60%Hourly2015-12-05 14:11
https://kumti.com/galaxy-note-5-me-2016-lansohet-ne-europe/60%Hourly2015-12-05 11:34
https://kumti.com/serbet-rifillojne-kolonizimin-e-veriut/60%Hourly2015-12-05 11:16
https://kumti.com/kryemyftiu-i-arabise-saudite-turqia-eshte-vend-islamik-ate-duhet-ndihmuar-kunder-armiqve-video/60%Hourly2015-12-05 10:50
https://kumti.com/ligjerate-islame-nga-djali-i-adem-jasharit/60%Hourly2015-12-05 10:32
https://kumti.com/ne-kerkim-te-lavdrim-muhaxherit-bastiset-shtepia-e-zyrtares-se-aki-se/60%Hourly2015-12-05 10:16
https://kumti.com/keta-jane-intelektualet-nga-shqiperia-qe-me-peticion-po-e-kerkojne-lirimin-e-albin-kurtit/60%Hourly2015-12-05 10:13
https://kumti.com/mediat-e-arrestuan-terroristi-ne-gjirin-familjar/60%Hourly2015-12-05 00:36
https://kumti.com/nabila-gruaja-e-pafajshme-qe-u-shpall-si-terroriste/60%Hourly2015-12-04 22:00
https://kumti.com/shqiptari-ne-amerike-gjen-zarfin-me-200-dollare-dhe-i-kthen-ato/60%Hourly2015-12-04 21:55
https://kumti.com/per-sirine-rusia-mund-te-shfrytezoje-hapesiren-ajrore-iraniane/60%Hourly2015-12-04 21:50
https://kumti.com/france-nje-kryetar-bashkie-leter-kercenuese-xhamive/60%Hourly2015-12-04 21:48
https://kumti.com/rexhepi-organet-shteterore-fajtore-per-jeni-xhamine/60%Hourly2015-12-04 21:44
https://kumti.com/video-mos-i-hani-kumbullat-e-jeshilta-gjelberta/60%Hourly2015-12-04 21:39
https://kumti.com/identiteti-shqiptar/60%Hourly2015-12-04 20:47
https://kumti.com/kompanite-franceze-ne-pritje-te-heqjes-se-sanksioneve-per-investime-ne-iran/60%Hourly2015-12-04 20:41
https://kumti.com/rusia-i-dorezon-amerikes-informacionet-per-tregtine-e-naftes-nga-daesh/60%Hourly2015-12-04 20:38
https://kumti.com/kajro-18-te-vrare-nga-sulmi-i-pergjakshem-ne-nje-restorant/60%Hourly2015-12-04 20:31
https://kumti.com/kurti-mbetet-ne-burg/60%Hourly2015-12-04 20:26
https://kumti.com/vret-shokun-me-plumb-pas-koke-dhe-e-hedh-ne-rruge/60%Hourly2015-12-04 20:25
https://kumti.com/per-15-mije-franga-kosovari-kerkon-fajde-per-tete-here-me-shume/60%Hourly2015-12-04 20:21
https://kumti.com/flamujt-shqiptare-ndezin-debatin-ne-nje-qytet-amerikan/60%Hourly2015-12-04 20:17
https://kumti.com/agjenti-serb-i-cili-deshti-ta-vras-erdoganin/60%Hourly2015-12-04 19:54
https://kumti.com/me-snajperat-e-mi-nga-serbia-do-ti-kishim-vrare-te-gjithe-ushtaret-e-uck-se-ne-vitin-2001/60%Hourly2015-12-04 19:25
https://kumti.com/kufirin-maqedonas-nga-refugjatet-do-ta-mbrojne-edhe-policet-serb/60%Hourly2015-12-04 18:52
https://kumti.com/debatilubonja-ku-jam-kunder-blushit-dhe-surroit-per-islamin/60%Hourly2015-12-04 16:55
https://kumti.com/mpb-ska-informacione-qe-muhaxheri-po-strehohet-ne-maqedoni/60%Hourly2015-12-04 12:57
https://kumti.com/hapet-kufiri-per-refugjatet/60%Hourly2015-12-04 12:53
https://kumti.com/poposki-terrorizmi-nuk-guxon-dhe-nuk-duhet-qe-te-fitoj/60%Hourly2015-12-04 12:50
https://kumti.com/ne-njezet-e-kater-oret-e-fundit-ne-maqedoni-u-futen-666-refugjat/60%Hourly2015-12-04 12:44
https://kumti.com/kaos-ne-kufirin-me-greqine-refugjatet-ekonomik-i-kercenohen-policise/60%Hourly2015-12-04 12:41
https://kumti.com/fornteks-do-te-monitoroje-kufirin-maqedoni-greqi/60%Hourly2015-12-04 12:36
https://kumti.com/kush-eshte-me-e-forte-ushtarakisht-shqiperia-apo-maqedonia/60%Hourly2015-12-04 12:33
https://kumti.com/kriza-me-refugjatet-varet-nga-bashkepunimi-i-be-se-dhe-turqise/60%Hourly2015-12-04 12:29
https://kumti.com/davutoglu-ne-nuk-kerkojme-falje-per-ruajtjen-e-kufinjve-tane/60%Hourly2015-12-04 10:51
https://kumti.com/krimineli-i-luftes-pritet-si-hero-ne-serbi/60%Hourly2015-12-04 10:49
https://kumti.com/horrori-qe-po-kalojne-90000-turqit-e-rusise/60%Hourly2015-12-04 10:47
https://kumti.com/shqiptareve-ne-zvicer-nuk-u-lejohet-te-flasin-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2015-12-04 10:45
https://kumti.com/16-te-vdekur-ne-kajro-nga-sulmi-ne-nje-klub-nate-video/60%Hourly2015-12-04 10:39
https://kumti.com/erdogan-refuzon-te-ulet-ne-safin-e-pare-e-dini-pse/60%Hourly2015-12-03 21:20
https://kumti.com/statuja-e-lirise-fillimisht-ishte-projektuar-si-statuja-e-muslimanes-se-mbuluar/60%Hourly2015-12-03 21:11
https://kumti.com/izraeli-deshiron-censurimin-e-publikimeve-palestineze-ne-youtube-dhe-google/60%Hourly2015-12-03 21:04
https://kumti.com/muslimanet-italiane-protestojne-kunder-abuzimit-te-islamit/60%Hourly2015-12-03 21:01
https://kumti.com/femijet-palestineze-ne-proteste-duam-te-jetojme-te-lire-dhe-te-sigurt/60%Hourly2015-12-03 20:57
https://kumti.com/mehmet-gormez-per-vizite-ne-mal-te-zi/60%Hourly2015-12-03 20:54
https://kumti.com/forcat-franceze-vrasin-28-femije-ne-irak-2/60%Hourly2015-12-03 20:50
https://kumti.com/arabet-fillojne-fushaten-mbeshtetje-per-prodhimet-turke/60%Hourly2015-12-03 20:47
https://kumti.com/papa-muslimanet-dhe-te-krishteret-duhet-te-jetojne-si-vellezer/60%Hourly2015-12-03 20:43
https://kumti.com/turqia-fillon-rindertimin-e-nente-xhamive-ne-gaza/60%Hourly2015-12-03 20:39
https://kumti.com/video-kush-eshte-i-pasterti-e-kush-flliqani/60%Hourly2015-12-03 20:11
https://kumti.com/fjalet-e-kim-mehmetit-po-dalin-per-cdo-muaj-por-a-ka-kush-i-degjon-se/60%Hourly2015-12-03 19:29
https://kumti.com/antari-i-grupit-te-kumanoves-kerkon-te-luftoje-kunder-daeshi-it/60%Hourly2015-12-03 19:16
https://kumti.com/skandaloze-ne-tetove-do-te-ndertohet-kryqi-gjigand-foto/60%Hourly2015-12-03 18:34
https://kumti.com/forcat-e-armatosura-te-turqise-partner-i-fuqishem-i-fsk-se/60%Hourly2015-12-03 18:01
https://kumti.com/selman-el-audeh-per-ndihmen-e-allahut-nuk-mjafton-vetem-duaja/60%Hourly2015-12-03 17:54
https://kumti.com/azhari-do-te-formoje-komision-per-studimin-e-shiizmit/60%Hourly2015-12-03 17:48
https://kumti.com/a-more-avdes-histori-e-vertete-shqiptare/60%Hourly2015-12-03 17:45
https://kumti.com/natanyahu-ka-pranuar-se-izraeli-eshte-duke-luftuar-ne-siri/60%Hourly2015-12-03 17:35
https://kumti.com/une-jam-fondacioni-shejkh-ahmed-keftaro/60%Hourly2015-12-03 17:16
https://kumti.com/video-thenia-mjer-ai-qe-e-pret-kijametin/60%Hourly2015-12-03 17:16
https://kumti.com/liga-boterore-e-dijetareve-muslimane-thirrje-per-mbeshtetje-ndaj-turqise/60%Hourly2015-12-03 16:26
https://kumti.com/simpozium-liria-e-besimit-dhe-dialogu-nderfetar-ne-shqiperi/60%Hourly2015-12-03 16:15
https://kumti.com/shkolla-i-detyron-nxenesit-myslimane-te-falen-ne-rruge/60%Hourly2015-12-03 16:14
https://kumti.com/cifti-boshnjake-perurojne-hifzin-e-kuranit-ne-te-njejten-dite/60%Hourly2015-12-03 16:11
https://kumti.com/ja-cfare-thote-islami-per-personat-me-nevoja-te-vecanta/60%Hourly2015-12-03 15:37
https://kumti.com/video-konvertimi-ne-prag-te-vdekjes-ngjarje-ne-prishtine/60%Hourly2015-12-03 15:31
https://kumti.com/perkushtimi-islam-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Hourly2015-12-03 15:08
https://kumti.com/egjipti-ka-hapur-perkohesisht-kalimin-kufitar-refah/60%Hourly2015-12-03 14:49
https://kumti.com/putin-allahu-ka-vendosur-ti-denoje-udheheqesit-turk/60%Hourly2015-12-03 14:45
https://kumti.com/erdogan-rusia-tregton-nafte-me-daesh-in/60%Hourly2015-12-03 14:25
https://kumti.com/video-cfare-eshte-ne-te-vertete-xhihadi/60%Hourly2015-12-03 14:18
https://kumti.com/arrestohet-prokurori-iu-gjeten-29-mije-euro-ne-makine-video/60%Hourly2015-12-03 13:48
https://kumti.com/shperthen-ushtari-izraelit-vrava-per-ju-por-ju-me-braktiset-video/60%Hourly2015-12-03 13:34
https://kumti.com/policia-maqedone-del-me-komunikate-nuk-permend-as-gaz-lotsjelles-as-plumba/60%Hourly2015-12-03 12:13
https://kumti.com/sherbimet-sekrete-lavdrim-muhaxheri-nuk-ka-hyje-ne-maqedoni/60%Hourly2015-12-03 12:08
https://kumti.com/maqedonasi-dhunon-nusen-nga-shqiperia-video/60%Hourly2015-12-03 11:46
https://kumti.com/zyrtare-nga-incidenti-ne-saraj-vdesin-2-persona/60%Hourly2015-12-03 11:41
https://kumti.com/rritet-fluksi-i-migranteve/60%Hourly2015-12-03 11:36
https://kumti.com/jeni-xhamia-ne-manastir-shnderrohet-ne-galeri-te-arteve-bfim-kerkon-pronesine-e-saj/60%Hourly2015-12-03 11:32
https://kumti.com/per-ata-qe-pyesin-pse-e-respektojme-erdoganin/60%Hourly2015-12-02 23:40
https://kumti.com/ambasada-amerikane-e-godet-hashim-thacin-e-heq-nga-te-gjitha-fotografite-me-kerryn-foto/60%Hourly2015-12-02 23:33
https://kumti.com/vleresimet-e-vetevendosje-s-mbi-viziten-e-john-kerry-t-ne-kosove/60%Hourly2015-12-02 23:27
https://kumti.com/albin-kurti-nga-burgu-john-kerry-vjen-ne-kosove-me-dy-kapela/60%Hourly2015-12-02 23:26
https://kumti.com/hrw-obames-ndjeki-penalisht-zyrtaret-cia-s-qe-torturuan-muslimanet-e-arrestuar/60%Hourly2015-12-02 23:16
https://kumti.com/be-shba-nenkontraktuesi-rus-ndermjetes-i-naftes-mes-isis-it-dhe-asadit/60%Hourly2015-12-02 23:12
https://kumti.com/egjipt-raporte-per-blerje-votash-ne-zgjedhjet-parlamentare/60%Hourly2015-12-02 23:10
https://kumti.com/australia-akuzon-kinen-per-sulm-kibernetik/60%Hourly2015-12-02 23:06
https://kumti.com/france-policia-mbylli-tre-xhami/60%Hourly2015-12-02 23:04
https://kumti.com/erdogan-diskriminimi-fetar-dhe-etnik-ndaj-refugjateve-i-trishtueshem/60%Hourly2015-12-02 23:03
https://kumti.com/ja-cka-tha-john-kerry-ne-prishtine-fjalimi-i-plote/60%Hourly2015-12-02 22:58
https://kumti.com/pse-gjermanet-kane-vetem-perfytyrim-negativ-per-kosoven/60%Hourly2015-12-02 22:48
https://kumti.com/kushtet-e-gjermanise-per-punetoret-nga-ballkani/60%Hourly2015-12-01 21:57
https://kumti.com/nxenesit-e-sami-frasherit-perjashtohen-per-shkak-te-mjekres/60%Hourly2015-12-01 21:26
https://kumti.com/ldk-dhe-pdk-kapen-keq-ne-komision-per-kosova-e-re/60%Hourly2015-12-01 21:18
https://kumti.com/ish-ministrat-haracija-dhe-beqiri-denohen-me-nga-10-muaj-burg/60%Hourly2015-12-01 21:01
https://kumti.com/vitin-e-ardhshem-rritet-subvencionimi-per-blete/60%Hourly2015-12-01 20:57
https://kumti.com/dyshimet-per-monopol-gani-thaci-dhe-kontrata-sekrete/60%Hourly2015-12-01 20:55
https://kumti.com/menyra-me-e-mire-natyrore-per-te-pastruar-mushkerite-nga-nikotina-dhe-katrani/60%Hourly2015-12-01 20:47
https://kumti.com/civilna-zastita-s-rrahe-policine-e-kosoves/60%Hourly2015-12-01 20:28
https://kumti.com/lufta-e-shenjte-e-ortodoksise-ruse-per-vrasjen-e-muslimaneve/60%Hourly2015-12-01 13:11
https://kumti.com/shba-te-dokumentojne-tregtine-ndermjet-ruseve-dhe-isis-it/60%Hourly2015-12-01 13:11
https://kumti.com/cfare-sekrete-mbi-shendetin-dhe-semundjen-zbulohen-nga-gjuha/60%Hourly2015-12-01 11:56