XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/100-mij-kosovare-e-leshun-vendin-nga-extremizi-i-varferise/60%Hourly2016-01-31 23:29
https://kumti.com/besiana-f-xharra-e-kercnon-mulla-osmanin-hoxha-i-publikon-mesazhet-e-saja/60%Hourly2016-01-31 21:43
https://kumti.com/iraku-kundershton-organizimin-e-referendumit-per-pavaresine-e-rajonit-te-kurdistanit/60%Hourly2016-01-31 20:49
https://kumti.com/ismail-hanije-thekson-ne-vazhdimin-e-rezistences-kunder-regjimit-sionist/60%Hourly2016-01-31 20:47
https://kumti.com/alarmi-i-ri-per-zonen-shengen-shba-refugjatet-me-pasaporta-false/60%Hourly2016-01-31 20:45
https://kumti.com/beteja-per-iowa-n/60%Hourly2016-01-31 20:44
https://kumti.com/video-gjendja-e-islamofobit-pas-vdekjes-se-tij/60%Hourly2016-01-31 20:40
https://kumti.com/email-et-e-hillary-clinton-ishin-top-secret/60%Hourly2016-01-31 20:33
https://kumti.com/mjeket-pa-kufij-njerezin-po-vdesin-nga-uria-ne-madain/60%Hourly2016-01-31 20:29
https://kumti.com/di-mistura-flet-per-negociatat-paraprake-me-delegacionet-siriane/60%Hourly2016-01-31 20:26
https://kumti.com/xhamia-al-aksa-pergjate-viteve/60%Hourly2016-01-31 20:05
https://kumti.com/video-analistet-ahmetin-tre-muaj-para-kohe-e-ze-ramazani/60%Hourly2016-01-31 19:48
https://kumti.com/ministri-i-puneve-te-jashtme-te-frances-nese-deshtojne-negociatat-per-paqe-do-ta-njohim-zyrtarisht-palestinen/60%Hourly2016-01-31 19:41
https://kumti.com/depresioni-dimeror-mbetet-ende-i-pakuptueshem/60%Hourly2016-01-31 19:35
https://kumti.com/sulmi-i-ushtrise-sioniste-ne-universitetin-kods/60%Hourly2016-01-31 19:34
https://kumti.com/video-ne-namaz-nate-cfar-lutje-duhet-te-bej-ne-sexhde/60%Hourly2016-01-31 19:31
https://kumti.com/plagosen-76-palestineze-vetem-diten-e-premte/60%Hourly2016-01-31 19:21
https://kumti.com/italia-paralajmeron-mbi-shkaterrimin-e-zones-shengen/60%Hourly2016-01-31 19:19
https://kumti.com/5-te-vdekur-nga-orteku-ne-kanada/60%Hourly2016-01-31 19:18
https://kumti.com/slloveni-kater-te-vdekur-pas-perplasjes-se-55-automjeteve/60%Hourly2016-01-31 19:17
https://kumti.com/ne-kolumbi-21-mije-persona-infektohen-nga-virusi/60%Hourly2016-01-31 19:15
https://kumti.com/video-a-eshte-mire-perkthimin-apo-tefsirin-e-kuranit-ta-lexojme/60%Hourly2016-01-31 19:11
https://kumti.com/ushqimet-qe-parandalojne-bllokimin-e-hundeve/60%Hourly2016-01-31 19:03
https://kumti.com/francezet-kundershtojne-vazhdimin-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Hourly2016-01-31 19:02
https://kumti.com/turqia-akuzon-rusine-per-shkeljen-e-hapesires-ajrore-te-saj/60%Hourly2016-01-31 19:01
https://kumti.com/qendresa-e-shqiptarve-te-tregovishtes/60%Hourly2016-01-31 19:00
https://kumti.com/shokon-liderja-gjermane-petry-ne-rastet-ekstreme-qelloni-mbi-refugjatet/60%Hourly2016-01-31 18:57
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dime-per-cajin/60%Hourly2016-01-31 18:40
https://kumti.com/gruaja-belge-qe-ndihmoi-mbi-1000-belge-te-pranojne-islamin/60%Hourly2016-01-31 18:39
https://kumti.com/10-keshilla-per-te-mbrojtur-lekuren-nga-i-ftohti/60%Hourly2016-01-31 18:32
https://kumti.com/3-fjalite-prekese-dhe-tronditese-qe-i-thane-femijet-sirian-para-se-te-vdisnin/60%Hourly2016-01-31 18:14
https://kumti.com/rreth-2-300-gazetare-jane-vrare-ne-25-vitet-e-fundit-gjate-kryerjes-se-detyres/60%Hourly2016-01-31 16:32
https://kumti.com/ne-evrope-jane-zhdukur-te-pakten-dhjete-mije-femije-refugjate/60%Hourly2016-01-31 16:30
https://kumti.com/video-varrosja-me-tabut-arkivol/60%Hourly2016-01-31 16:26
https://kumti.com/perpjekjet-e-okb-per-zgjidhjen-e-krizes-se-sirise/60%Hourly2016-01-31 16:17
https://kumti.com/policia-te-arrestuarit-ne-decan-skane-lidhje-me-terrorizmin/60%Hourly2016-01-31 15:48
https://kumti.com/rritet-numri-i-divorceve-ne-prizren/60%Hourly2016-01-31 14:26
https://kumti.com/te-diplomuarit-ne-kosove-rrine-ne-shtepi/60%Hourly2016-01-31 14:15
https://kumti.com/rexhepi-bfi-do-te-pengonte-ikjen-e-te-rinjve-ne-siri-nese-informohej-me-kohe-nga-organet-e-shtetit/60%Hourly2016-01-31 14:09
https://kumti.com/ne-maqedoni-vazhdon-trafikimi-i-refugjateve-17-refugjat-zbulohen-ne-dy-raste/60%Hourly2016-01-31 14:06
https://kumti.com/indi-shifrat-e-larta-te-perdhunimeve-kthejne-denimet-me-vdekje/60%Hourly2016-01-31 14:02
https://kumti.com/video-midis-londre-sot-ata-po-permenden/60%Hourly2016-01-31 14:01
https://kumti.com/suedi-100-meshkujt-te-maskuar-rrahin-rrugeve-emigrantet/60%Hourly2016-01-31 13:59
https://kumti.com/hillary-clinton-22-mesazhe-top-sekret-nga-e-maili-i-saj-privat/60%Hourly2016-01-31 13:57
https://kumti.com/foto-slloveni-aksident-i-frikshem-perplasen-55-makina/60%Hourly2016-01-31 13:56
https://kumti.com/ja-10-librat-qe-duhet-te-lexojne-studentet-ne-harvard/60%Hourly2016-01-31 13:52
https://kumti.com/visar-ymeri-uck-nuk-ka-luftuar-per-zajednicen/60%Hourly2016-01-31 13:08
https://kumti.com/gjermania-po-synon-permiresimin-e-marredhenieve-shqiperi-e-serbi-permes-shoqerise-civile/60%Hourly2016-01-31 13:05
https://kumti.com/dy-fytyrat-e-ekstremit-si-percaktohen-kandidatet-republikan-ne-shba/60%Hourly2016-01-31 13:02
https://kumti.com/dekonstruim-i-arrire-mein-kampf-i-hitlerit-si-botim-kritik/60%Hourly2016-01-31 12:55
https://kumti.com/maket/60%Hourly2016-01-31 12:47
https://kumti.com/behen-19-vjet-nga-renia-e-tre-ushtareve-emblematik-te-lirise-se-kosoves/60%Hourly2016-01-31 12:47
https://kumti.com/dhjetera-te-vrare-ne-tre-shperthime-ne-damask/60%Hourly2016-01-31 12:44
https://kumti.com/mbi-20000-te-prekur-me-virusin-zika-ne-kolumbi/60%Hourly2016-01-31 12:37
https://kumti.com/opozita-siriane-kercenon-se-do-te-ndal-negociatat-ne-gjeneve/60%Hourly2016-01-31 12:31
https://kumti.com/turqia-paralajmeron-rusine-per-pasoja/60%Hourly2016-01-31 12:21
https://kumti.com/burgosen-5-shqiptare-ne-britani-per-rrembimin-e-nje-bashkekombesi/60%Hourly2016-01-31 11:27
https://kumti.com/tradita-shqiptare-prezantohet-midis-arabie/60%Hourly2016-01-31 11:23
https://kumti.com/kapen-ne-fushe-kosove-2-persona-me-mbi-12-kg-eksploziv/60%Hourly2016-01-31 11:09
https://kumti.com/ne-dallim-nga-udheheqesit-tone-obama-viziton-xhamine-qe-te-riafirmoj-kontributin-e-muslimaneve/60%Hourly2016-01-31 11:06
https://kumti.com/eksplozivi-ne-xhamine-e-drenasit-policia-zbardh-ekspertizen/60%Hourly2016-01-30 22:48
https://kumti.com/mersel-bilalli-ne-10-minuta-kriza-e-refugjateve-pasoje-per-maqedonine/60%Hourly2016-01-30 22:46
https://kumti.com/kryetari-i-lr-pdsh-ziadin-sela-ska-koalicionim-me-besa-n-jo-me-unitetin-per-arsyet-morale/60%Hourly2016-01-30 22:42
https://kumti.com/o-h-kalliri-i-miresise-filloi-projektin-dimeror-dru-per-ngrohje/60%Hourly2016-01-30 22:41
https://kumti.com/video-te-lumit-ju-cfar-probleme-paskeni-ngjarje/60%Hourly2016-01-30 22:37
https://kumti.com/te-rinjte-po-ikin-nga-maqedonia-dhe-nuk-po-e-kthejne-koken-mbrapa/60%Hourly2016-01-30 22:16
https://kumti.com/vidhet-dhe-sulmohet-nje-irakian-ne-demir-kapi/60%Hourly2016-01-30 22:14
https://kumti.com/jane-dhene-vertetime-per-2-292-migrante-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2016-01-30 22:12
https://kumti.com/u-shenua-pervjetori-i-shtepise-botuese-te-famshme-logos-a/60%Hourly2016-01-30 22:07
https://kumti.com/mjetet-e-be-se-sarrijne-tek-organizatat-qe-ndihmojne-migrantet/60%Hourly2016-01-30 22:04
https://kumti.com/video-mesazh-dislike-ve/60%Hourly2016-01-30 21:55
https://kumti.com/u-qesheshin-me-canovskin-biznesmen-mysliman-per-shkak-ramazanit/60%Hourly2016-01-30 21:42
https://kumti.com/behuni-burra-mos-i-jepni-rendesi-shum-pasqyres/60%Hourly2016-01-30 18:35
https://kumti.com/paramendone-ne-katedrale-me-u-pas-gjet-2-kg-explosiv/60%Hourly2016-01-30 18:14
https://kumti.com/muhamed-zekiri-oj-bdi-jo-vec-ne-ramazan-por-edhe-kur-nuk-eshte-ramazan-sben-me-vjedhe/60%Hourly2016-01-30 17:38
https://kumti.com/emailet-e-klinton-zublojne-se-nato-shkaterroj-libine-per-te-parandaluar-shnderrimin-e-dinarit-afrikan-ne-monedhe-tregtare/60%Hourly2016-01-30 00:10
https://kumti.com/okb-ushtaret-e-eufor-it-ne-afriken-qendrore-kane-perdhunuar-vajza-nga-mosha-14-vjece/60%Hourly2016-01-29 23:34
https://kumti.com/kryeministri-i-turqise-namazin-e-xhumase-e-fali-ne-qabe/60%Hourly2016-01-29 23:16
https://kumti.com/deklarata-e-marakeshit-per-te-drejtat-e-pakicave-fetare-ne-vendet-muslimane/60%Hourly2016-01-29 23:07
https://kumti.com/pdiu-mamo-perkujtoni-dhe-gjenocidin-cam-jo-vetem-holokaustin/60%Hourly2016-01-29 23:03
https://kumti.com/ne-kete-zallamahi-sherbimet-e-ndryshme-sekrete-si-asnjehere-kercenojne/60%Hourly2016-01-29 22:54
https://kumti.com/reagon-bik-u-eksplozivi-ne-xhami-akt-i-papranueshem/60%Hourly2016-01-29 22:33
https://kumti.com/bauman-mediet-sociale-jane-nje-kurth/60%Hourly2016-01-29 22:19
https://kumti.com/ndikimi-i-rusise-ne-ballkanin-perendimor/60%Hourly2016-01-29 22:09
https://kumti.com/rezoluta-e-keshillit-te-evropes-kthim-prapa-per-kosoven/60%Hourly2016-01-29 21:59
https://kumti.com/raportuesi-i-ke-se-conde-kosova-ne-mocal-korrupsioni/60%Hourly2016-01-29 21:51
https://kumti.com/investitoret-e-tmerruar-po-e-lene-kosoven-per-shkak-te-korrupsionit-dhe-jo-radikalzmit/60%Hourly2016-01-29 21:45
https://kumti.com/pse-kjo-pari-e-lige-pafundesisht-po-inskenon-situata-provokuese/60%Hourly2016-01-29 21:27
https://kumti.com/drejtori-i-zyres-per-kosoven-ne-qeverine-e-serbise-marko-gjuriq-ka-deklaruar-se-kryeministri-i-kosoves-i-ka-interpretuar-jo-saktesisht-epilogun-e-rundi-te-fundit-te-dialogut-beograd-prishtin/60%Hourly2016-01-29 20:10
https://kumti.com/ortakerite-e-muslimaneve-po-deshtojne-si-pasoje-e-besimit-pa-norma-dhe-anashkalimit-te-marreveshjeve/60%Hourly2016-01-29 20:01
https://kumti.com/imami-musliu-eksplozivi-u-vendos-nga-sherbimi-sekret-serb/60%Hourly2016-01-29 19:49
https://kumti.com/biznesi-me-holokaustin/60%Hourly2016-01-29 19:32
https://kumti.com/video-ndertimi-i-xhamise-ne-ferizaj-ku-eshte-imam-hoxhe-nehat-ajeti/60%Hourly2016-01-29 15:57
https://kumti.com/u-shua-edhe-nje-pishtari-i-arsimit-nderon-jete-profesori-qani-mehmeti/60%Hourly2016-01-29 15:52
https://kumti.com/pas-njezet-viteve-sahat-kulla-ne-gostivar-do-te-behet-funksionale/60%Hourly2016-01-29 15:48
https://kumti.com/bfi-organizator-i-haxhit-eshte-bashkesia-islame-regjistrimet-sivjet-do-te-behen-me-heret/60%Hourly2016-01-29 15:42
https://kumti.com/ziadin-sela-sot-ne-xhami/60%Hourly2016-01-29 15:37
https://kumti.com/fronteks-referoi-per-bashkepunim-te-mire-me-maqedonine-ne-kufirin-grek/60%Hourly2016-01-29 15:35
https://kumti.com/video-mekati-i-qeveritarit/60%Hourly2016-01-29 15:25
https://kumti.com/forcat-speciale-serbe-mund-te-gjuajme-aq-larg-sa-ta-bombardojme-prishtinen/60%Hourly2016-01-29 10:35
https://kumti.com/lobingu-i-shqiperise-per-kosoven-nuk-mjafton-fiton-rezoluta-serbe-ne-pe/60%Hourly2016-01-29 08:51
https://kumti.com/ismail-kadare-poezi-per-baben-stalin/60%Hourly2016-01-28 23:13
https://kumti.com/video-eksluzive-per-koha-islame-flet-nena-e-te-denuarve-per-rastin-monstra/60%Hourly2016-01-28 22:08
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-donald-lu-ne-xhami-nuk-i-pengon-islami/60%Hourly2016-01-28 22:04
https://kumti.com/le-ta-shoh-allahu-i-madherishem-se-ne-cilen-ane-jam/60%Hourly2016-01-28 21:35
https://kumti.com/video-nje-histori-e-vertete-nga-ferizaji/60%Hourly2016-01-28 20:39
https://kumti.com/rrefimi-mbi-te-derguarin-e-zotit-salihun-a-s/60%Hourly2016-01-28 18:51
https://kumti.com/u-denua-sepse-ua-kishte-humbur-kohen-muslimaneve-2/60%Hourly2016-01-28 18:48
https://kumti.com/cka-eshte-pasuria-per-ne-nje-tregim-emocional/60%Hourly2016-01-28 18:46
https://kumti.com/salavatet-mbi-pejgamberin-a-s-largojne-brengat-dhe-hallet/60%Hourly2016-01-28 18:43
https://kumti.com/pertype-hidherimin-dhe-fito-lumturine/60%Hourly2016-01-28 18:38
https://kumti.com/e-ditelindja-e-ferid-muratit/60%Hourly2016-01-28 18:32
https://kumti.com/kenia-do-te-institucionalizoje-financat-islame/60%Hourly2016-01-28 18:25
https://kumti.com/mbyten-24-migrante-prane-ishullit-grek/60%Hourly2016-01-28 18:21
https://kumti.com/bota-stuhi-e-madhe-bore-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Hourly2016-01-28 18:19
https://kumti.com/dyshime-se-putin-miratoi-vrasjen-e-litvinenkos/60%Hourly2016-01-28 18:16
https://kumti.com/video-pse-eshte-e-nevojshme-allahu-me-dergu-pejgamber/60%Hourly2016-01-28 17:58
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-lu-ne-librazhd-viziton-xhamine-e-dragostunjes/60%Hourly2016-01-28 17:45
https://kumti.com/kerkohet-ndihme-ballkanit-i-duhet-nje-dore-per-te-perballuar-krizen-e-emigranteve-te-be-se/60%Hourly2016-01-28 17:40
https://kumti.com/veteranet-e-uck-se-protestojne-te-henen/60%Hourly2016-01-28 17:35
https://kumti.com/rtvm-ja-sivjet-do-harxhoje-me-shume-se-22-milione-euro-nga-parat-qe-i-merr-prej-qytetareve/60%Hourly2016-01-28 17:30
https://kumti.com/pretendimet-per-turqine-ne-kanal-5-reagon-ambasada-e-turqise-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-28 17:12
https://kumti.com/video-nje-moter-me-origjine-gjermane-pranon-islamin-ne-xhami-shqiptare/60%Hourly2016-01-28 17:06
https://kumti.com/levizja-besa-do-te-marrim-pjese-vetem-ne-zgjedhje-te-drejta-te-lira-dhe-demokratike/60%Hourly2016-01-28 17:01
https://kumti.com/refugjatet-gjate-nates-se-mbremshme-ne-kufirin-me-greqi/60%Hourly2016-01-28 16:58
https://kumti.com/qytetaret-deri-ne-fyt-me-kredi-gjenden-ne-nje-stres-te-madh/60%Hourly2016-01-28 16:54
https://kumti.com/jane-dhene-vertetime-per-1-404-migrante/60%Hourly2016-01-28 16:52
https://kumti.com/nuk-ka-nevoje-per-kampe-te-reja-per-emigrantet/60%Hourly2016-01-28 16:42
https://kumti.com/video-kta-se-kan-nijet-me-ndru-mendje/60%Hourly2016-01-28 16:37
https://kumti.com/nje-dite-nje-person-jofetare-deshi-te-me-beje-nje-provokim/60%Hourly2016-01-28 16:28
https://kumti.com/vdekja-enis-presheva/60%Hourly2016-01-28 16:20
https://kumti.com/edi-rama-nuk-deshiron-te-takohet-me-lideret-shqiptar-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-28 11:06
https://kumti.com/keshilli-i-evropes-sot-diskuton-per-situaten-ne-kosove-serbia-serish-destruktive/60%Hourly2016-01-28 10:34
https://kumti.com/ne-vendet-e-gjirit-17-milione-punetore-te-huaj/60%Hourly2016-01-28 10:33
https://kumti.com/njerezit-shembeshin-si-miza-cndodhi-me-fluturimin-aa109/60%Hourly2016-01-28 10:31
https://kumti.com/te-shtysh-pensionin-me-1-5-ton-flori/60%Hourly2016-01-28 10:29
https://kumti.com/shkencetaret-ne-alarm-zika-ka-potencial-shperthyes/60%Hourly2016-01-28 10:26
https://kumti.com/hej-europe-mos-e-kthe-kosoven-ne-problem-te-madh/60%Hourly2016-01-28 10:23
https://kumti.com/1015-shkup-7oc-marketingu-impresum-kontakt-kerko-rss-facebook-twitter-youtube-platforma-maqedonia-platforma-kosove-platforma-shqiperi-1272016-2034-ish-shefi-i-sherbimit-sekret-fra/60%Hourly2016-01-28 09:25
https://kumti.com/partia-fjala-denon-sulmin-ndaj-gazetarit-gazmend-morina/60%Hourly2016-01-28 08:53
https://kumti.com/rasti-stenta-perplas-kardiologet-dhe-prokurorine/60%Hourly2016-01-28 08:52
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-kembekryq-ne-shtepine-e-myftiut/60%Hourly2016-01-28 08:48
https://kumti.com/sneijder-behet-mysliman/60%Hourly2016-01-28 03:06
https://kumti.com/tregim-mahnites-cdo-pune-mund-te-jete-sadaka/60%Hourly2016-01-27 21:33
https://kumti.com/dialogu-midis-nje-profesori-dhe-studenti/60%Hourly2016-01-27 21:32
https://kumti.com/mos-i-paragjyko-njerezit-nje-mesim-nga-sulltan-murati-i-iv-te/60%Hourly2016-01-27 21:30
https://kumti.com/kryerja-e-cuditshme-e-nje-haxhi/60%Hourly2016-01-27 21:27
https://kumti.com/nuk-ishte-dashuri-ne-shikim-te-pare-por-dashuri-pa-shikim/60%Hourly2016-01-27 21:24
https://kumti.com/bashkeshortja-ime-eshte-me-e-shemtuara-ne-bote-2/60%Hourly2016-01-27 21:22
https://kumti.com/nje-ngjarje-interesante-midis-omerit-dhe-ebu-bekrit-r-a/60%Hourly2016-01-27 21:17
https://kumti.com/se-pari-largohu-nga-genjeshtra/60%Hourly2016-01-27 21:15
https://kumti.com/rrefimi-per-profetin-xherxhis/60%Hourly2016-01-27 21:12
https://kumti.com/sulltan-sulejmani-dhe-plaka/60%Hourly2016-01-27 21:10
https://kumti.com/historia-e-gjyshit-ne-xhenazen-e-te-cilit-bente-tavaf-nje-pellumb-i-bardhe/60%Hourly2016-01-27 21:08
https://kumti.com/hapet-qendra-e-pare-islame-turke-ne-shba/60%Hourly2016-01-27 20:59
https://kumti.com/video-lutje-per-hoxhe-bekirin-nga-hoxhe-bilal-teqja/60%Hourly2016-01-27 20:56
https://kumti.com/davutoglu-iranin-nuk-e-shohim-si-konkurrent-ne-jemi-fqinj/60%Hourly2016-01-27 20:44
https://kumti.com/marzouki-botes-i-duhet-nje-egjipt-pa-korrupsion-dhe-tirani/60%Hourly2016-01-27 20:41
https://kumti.com/mijanmar-ndalohen-martesat-mes-religjioneve-te-ndryshme/60%Hourly2016-01-27 20:39
https://kumti.com/marok-konference-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-pakicave-ne-vendet-muslimane/60%Hourly2016-01-27 20:38
https://kumti.com/financial-times-ruhani-eshte-mirepritur-me-vemendje-te-vecante-ne-rome/60%Hourly2016-01-27 20:35
https://kumti.com/reagon-ambasada-e-turqise-ndaj-televizionit-maqedonas-kanal-5/60%Hourly2016-01-27 20:32
https://kumti.com/video-kujdes-tallja-me-mjeker-shami-muslimanet/60%Hourly2016-01-27 20:25
https://kumti.com/vriten-disa-persona-te-armatosur-ne-rajonin-sinai-te-egjiptit/60%Hourly2016-01-27 20:21
https://kumti.com/trump-nuk-do-te-marr-pjese-ne-debat-nuk-i-pelqen-udheheqesja/60%Hourly2016-01-27 20:14
https://kumti.com/opozitaret-siriane-perseri-mblidhen-ne-riad-te-arabise-saudite/60%Hourly2016-01-27 20:12
https://kumti.com/okb-kerkon-ndihma-per-te-ndihmuar-refugjatet-siriane-ne-irak/60%Hourly2016-01-27 20:08
https://kumti.com/shokuese-fansat-racist-te-chelsea-sulmojne-lokalin-e-nje-myslimani-video/60%Hourly2016-01-27 15:16
https://kumti.com/shba-te-shtena-ne-qendren-mjekesore-te-marines-ne-san-diego/60%Hourly2016-01-27 15:09
https://kumti.com/cmimet-e-uleta-bb-nafta-dhe-energjia-do-vazhdojne-renien/60%Hourly2016-01-27 15:07
https://kumti.com/video-hoxhe-musli-arifi-tregon-per-nje-vizite-qe-ja-ben-shejh-albanit/60%Hourly2016-01-27 15:03
https://kumti.com/fiks-fare-ne-berat-nxenesit-ankohen-se-prej-6-vitesh-hoxha-ua-ka-shitur-deftesat-me-2000-leke/60%Hourly2016-01-27 14:55
https://kumti.com/jep-doreheqje-ministrja-e-drejtesise-ne-france/60%Hourly2016-01-27 14:52
https://kumti.com/virusi-zika-arrin-ne-evrope-rasti-i-pare-konfirmohet-ne-danimarke/60%Hourly2016-01-27 14:45
https://kumti.com/ban-ki-moon-kritikon-vazhdimin-e-procesit-te-ndertimit-te-kolonive-sioniste/60%Hourly2016-01-27 14:43
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-lu-e-tha-te-verteten-ne-zgjedhje-pame-gangstere-partish-abuzimet-jane-tradhti-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2016-01-27 14:20
https://kumti.com/gjyqi-ndaj-imameve-te-akuzuarit-700-dite-ne-qeli-padrejtesisht/60%Hourly2016-01-27 14:13
https://kumti.com/video-ajeti-qe-shtyri-pejgamberin-te-qane-emocionuese/60%Hourly2016-01-27 14:09
https://kumti.com/veturat-misterioze-ne-veri-kercenojne-banoret-me-arme/60%Hourly2016-01-27 14:05
https://kumti.com/per-te-udhetuar-nga-shkupi-ne-oher-me-shume-kushtojne-pikat-pagesore-se-nafta/60%Hourly2016-01-27 14:00
https://kumti.com/levizja-besa-gostivar-spitali-i-gostivarit-me-kushte-mesjetare/60%Hourly2016-01-27 13:55
https://kumti.com/te-ndihmojme-klajdin/60%Hourly2016-01-27 12:35
https://kumti.com/maqedonasit-e-tabanocit-jane-futur-ne-kamp-si-refugjat-per-te-vjedhur-rroba/60%Hourly2016-01-27 12:07
https://kumti.com/jane-ndare-2-908-vertetime-per-migrante/60%Hourly2016-01-27 11:27
https://kumti.com/video-ja-cfare-tha-kryeministri-japonez-per-termetin/60%Hourly2016-01-27 11:23
https://kumti.com/facebook-u-largon-levizjen-pegida-maqedoni-pershkak-fyerjeve-ndaj-islamit/60%Hourly2016-01-27 10:52
https://kumti.com/ja-cfare-postoi-gazetari-muhamed-zekiri-foto/60%Hourly2016-01-27 10:26
https://kumti.com/malisheve-i-dehuri-sulmon-nje-grua/60%Hourly2016-01-26 17:12
https://kumti.com/pasojat-qe-mund-te-keni-nga-statuset-ne-facebook/60%Hourly2016-01-26 17:09
https://kumti.com/ja-si-ta-nxirrni-thoin-e-futur-ne-mish-pa-operacion/60%Hourly2016-01-26 17:02
https://kumti.com/bukepjekesi-shqiptar-vret-punetoren-ne-serbi/60%Hourly2016-01-26 17:00
https://kumti.com/ja-si-ta-shpetoni-veten-nga-infarkti/60%Hourly2016-01-26 16:58
https://kumti.com/gjermanise-i-duhen-gjysme-milion-te-huaj-ne-vit-per-te-siguruar-mireqenien/60%Hourly2016-01-26 16:55
https://kumti.com/nese-fjalekalimi-i-facebook-ut-tuaj-eshte-ne-kete-liste-nderrojeni-menjehere-foto/60%Hourly2016-01-26 16:53
https://kumti.com/ne-maqedoni-nusja-mbetet-shtatzene-me-vjehrrin/60%Hourly2016-01-26 16:51
https://kumti.com/be-mund-te-ndal-shtypjen-e-monedhes-prej-500-eurosh/60%Hourly2016-01-26 16:34
https://kumti.com/be-siguron-turqine-per-3-miliardet-e-premtuar/60%Hourly2016-01-26 16:31
https://kumti.com/kur-bora-e-mbyll-deren-e-shtepise-foto/60%Hourly2016-01-26 16:29
https://kumti.com/u-takuan-sot-papa-dhe-presidenti-iranian/60%Hourly2016-01-26 16:08
https://kumti.com/5-emigrante-te-vdekur-ne-brigjet-e-turqise/60%Hourly2016-01-26 16:06
https://kumti.com/junker-kufiri-i-be-se-te-jete-tek-maqedonia-jo-tek-greqia/60%Hourly2016-01-26 15:58
https://kumti.com/i-mbijetuari-i-tragjedise-mbi-23-vjet-ne-kerkim-te-drejtesise/60%Hourly2016-01-26 15:53
https://kumti.com/duhet-te-pranoj-une-jam-i-martuar-dhe-kam-nje-dashnore/60%Hourly2016-01-26 15:10
https://kumti.com/guvernatori-i-varfer-ne-kohen-e-omer-ibn-hattabit/60%Hourly2016-01-26 15:08
https://kumti.com/sulltan-selimi-i-dhe-modestia-e-tij/60%Hourly2016-01-26 15:06
https://kumti.com/malik-ibn-dinari-dhe-hajduti-qe-shkoi-ne-namazin-e-sabahut/60%Hourly2016-01-26 15:04
https://kumti.com/ende-e-ndiej-shijen-e-embelsires-ne-gojen-time/60%Hourly2016-01-26 15:02
https://kumti.com/shkon-i-dehur-ne-xhami-fal-namazin-e-pare-ne-jete-dhe-vdes-ne-sexhde/60%Hourly2016-01-26 15:00
https://kumti.com/rrefimi-per-njeriun-te-cilit-allahu-ia-plotesoi-cdo-deshire/60%Hourly2016-01-26 14:57
https://kumti.com/dokument-bislimi-sjell-deshmi-tronditese-serbia-perdori-shqiptaret-kunder-turqve-ne-ballkan/60%Hourly2016-01-26 14:55
https://kumti.com/kur-e-hapte-mushafin-i-kthehej-shikimi/60%Hourly2016-01-26 14:52
https://kumti.com/fshatari-ne-shkretetire/60%Hourly2016-01-26 14:48
https://kumti.com/respekti-ndaj-emrit-te-muhamedit-a-s/60%Hourly2016-01-26 14:47
https://kumti.com/pse-njerezit-deshtojne-ne-qellimet-e-tyre/60%Hourly2016-01-26 14:44
https://kumti.com/gjermani-protestat-e-pegida-s-kunder-te-huajve-dhe-islamit/60%Hourly2016-01-26 14:41
https://kumti.com/video-te-mencurit/60%Hourly2016-01-26 14:37
https://kumti.com/kardavi-sisit-largohuni-lereni-egjiptin-te-lire/60%Hourly2016-01-26 14:31
https://kumti.com/vetearratisja-kombetare/60%Hourly2016-01-26 13:48
https://kumti.com/qyteti-i-pare-amerkian-qe-udhehiqet-nga-muslimanet/60%Hourly2016-01-26 13:18
https://kumti.com/superaksioni-i-gjermaneve-400-police-per-arrestimin-e-shqiptarit/60%Hourly2016-01-26 13:08
https://kumti.com/tajvan-85-te-vdekur-dhe-mbi-60-mije-turiste-te-bllokuar/60%Hourly2016-01-26 13:06
https://kumti.com/kryeministri-turk-mirepret-zbatimin-e-marreveshjes-berthamore/60%Hourly2016-01-26 12:58
https://kumti.com/video-burri-i-tha-gruas-do-ta-marre-lumturine-ngjarje/60%Hourly2016-01-26 12:30
https://kumti.com/miliona-gra-e-femije-ne-rrezik-ne-afrike-nevojiten-820-mln-euro/60%Hourly2016-01-26 12:26
https://kumti.com/hetimi-thesari-amerikan-presidenti-putin-eshte-i-korruptuar/60%Hourly2016-01-26 12:24
https://kumti.com/refugjateve-ne-danimarke-ju-merren-te-gjitha-gjerat-me-vlere/60%Hourly2016-01-26 12:21
https://kumti.com/arratisen-tre-te-burgosurit-e-rrezikshem-te-kalifornise/60%Hourly2016-01-26 12:20
https://kumti.com/perdhoset-nje-xhami-ne-veri-te-frances/60%Hourly2016-01-26 12:17
https://kumti.com/video-disa-fjale-per-namazin/60%Hourly2016-01-26 12:15
https://kumti.com/ban-ki-moon-i-shqetesuar-per-gjendjen-ne-sudanin-e-jugut/60%Hourly2016-01-26 12:08
https://kumti.com/obama-mbeshtet-hillari-klinton/60%Hourly2016-01-26 12:06
https://kumti.com/anulohen-zgjedhjet-parlamentare-ne-afriken-qendrore/60%Hourly2016-01-26 12:00
https://kumti.com/referendumi-per-mbreterine-e-bashkuar-ne-be-do-te-jete-i-tmerrshem/60%Hourly2016-01-26 11:58
https://kumti.com/lojera-planesh-me-refugjatet/60%Hourly2016-01-26 11:56
https://kumti.com/video-thirrja-islame-ne-facebook/60%Hourly2016-01-26 11:42
https://kumti.com/familjareve-nuk-u-lejohet-ta-vizitojne-sami-lushtakun/60%Hourly2016-01-26 11:27
https://kumti.com/sllovenia-do-ti-ndihmoje-maqedonise-ne-lidhje-me-refugjatet/60%Hourly2016-01-26 11:21
https://kumti.com/vdes-azilkerkuesi-pakistanez/60%Hourly2016-01-26 11:11
https://kumti.com/ministrja-e-brendeshme-austriake-zona-shengen-e-rezikuar/60%Hourly2016-01-26 11:04
https://kumti.com/me-mijera-refugjat-do-ta-bllokojne-maqedonine/60%Hourly2016-01-26 11:01
https://kumti.com/video-koalicioni-i-tyre-dhe-percarja-jone/60%Hourly2016-01-26 10:57
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqit-i-kendohet-kenge/60%Hourly2016-01-26 00:26
https://kumti.com/ky-serbi-midis-kosove-ju-kercnon-me-pushka-e-ju-ende-flisni-per-islam-radikal/60%Hourly2016-01-25 21:38
https://kumti.com/prishtine-nje-plak-komunist-duke-rrahur-nje-lyps/60%Hourly2016-01-25 21:21
https://kumti.com/izraeli-arreston-deputetin-dhe-ish-ministrin-palestinez-2/60%Hourly2016-01-25 20:45
https://kumti.com/kanada-17-vjecari-akuzohet-per-kater-vrasje/60%Hourly2016-01-25 20:45
https://kumti.com/egjipt-vellazeria-muslimane-therret-ne-revolucion-te-ri/60%Hourly2016-01-25 20:42
https://kumti.com/bisedimet-per-sirine-ne-gjeneve-do-te-fillojne-me-29-janar/60%Hourly2016-01-25 20:39
https://kumti.com/myftiu-me-kolege-ne-umre/60%Hourly2016-01-25 20:36
https://kumti.com/janeva-e-shqetesuar-pas-fjalimit-te-gruevskit-rrit-masat-e-sigurise/60%Hourly2016-01-25 20:36
https://kumti.com/tregimi-per-beduinin-i-cili-e-la-nenen-ne-shkretetire/60%Hourly2016-01-25 20:32
https://kumti.com/njeriu-per-te-cilin-allahu-e-ndaloi-perendimin-e-diellit/60%Hourly2016-01-25 20:30
https://kumti.com/mos-gjyko-ne-shikimin-e-pare/60%Hourly2016-01-25 20:28
https://kumti.com/nuk-ka-gure-qe-nuk-do-te-kishte-qare/60%Hourly2016-01-25 20:24
https://kumti.com/ngjarje-prekese-rreth-nje-sexhdeje-ne-siri/60%Hourly2016-01-25 20:21
https://kumti.com/kur-te-plakem/60%Hourly2016-01-25 20:19
https://kumti.com/putin-ka-40-miliarde-usd-pasuri-shba-e-akuzon-per-here-te-pare/60%Hourly2016-01-25 18:30
https://kumti.com/skamja-ne-dere-38-vjecarja-qe-ska-me-cka-ti-ushqeje-pese-jetimet-foto/60%Hourly2016-01-25 18:28
https://kumti.com/oconnel-megjithate-takohet-me-vetevendosjen-video/60%Hourly2016-01-25 18:19
https://kumti.com/sikur-ti-kishim-keto-tre/60%Hourly2016-01-25 17:13
https://kumti.com/urtesia-dhe-edebi-i-bukur-i-nje-hafizeje-te-kuranit/60%Hourly2016-01-25 17:10
https://kumti.com/rrefimi-i-dy-roberve-me-ambicie-te-ndryshme/60%Hourly2016-01-25 17:09
https://kumti.com/britani-mesime-falas-per-emigrantet-muslimane/60%Hourly2016-01-25 17:06
https://kumti.com/video-a-eshte-sevapi-i-ngjajshem-si-me-lexu-kuran-shqip-si-arabisht/60%Hourly2016-01-25 17:04
https://kumti.com/turqi-imami-flene-ne-xhami-qe-xhemati-mos-ngelet-pa-ezan/60%Hourly2016-01-25 16:40
https://kumti.com/partia-anti-imigracion-behet-forca-e-trete-ne-gjermani/60%Hourly2016-01-25 16:38
https://kumti.com/bota-50-te-vdekur-dhe-mijera-te-bllokuar-si-pasoje-e-te-ftohtit/60%Hourly2016-01-25 16:36
https://kumti.com/gjermania-dhe-franca-partneret-kryesore-te-anglise/60%Hourly2016-01-25 16:32
https://kumti.com/protestat-e-kundershtareve-te-qeverise-puciste-ne-egjipt/60%Hourly2016-01-25 16:29
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-perdor-doreza-qe-jan-nga-lekura-e-derrit/60%Hourly2016-01-25 16:25
https://kumti.com/keri-me-se-shumti-per-48-ore-gjithcka-do-te-jete-me-e-qarte-rreth-negociatave-per-sirine/60%Hourly2016-01-25 16:16
https://kumti.com/shuhet-organizata-inteligjente-e-algjerise/60%Hourly2016-01-25 16:14
https://kumti.com/de-sousa-zgjidhet-president-i-portugalise/60%Hourly2016-01-25 16:12
https://kumti.com/40-te-burgosur-braziliane-arratisen-nga-burgu/60%Hourly2016-01-25 16:10
https://kumti.com/ministrat-e-brendshem-te-be-takohen-per-te-shpetuar-shengenin/60%Hourly2016-01-25 16:09
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-be-vorrin-me-beton/60%Hourly2016-01-25 16:04
https://kumti.com/italia-paralajmeron-per-politikat-e-emigrimit-te-evropes/60%Hourly2016-01-25 15:06
https://kumti.com/norvegjia-kthen-emigrantet-ne-rusi/60%Hourly2016-01-25 15:03
https://kumti.com/franca-analizon-heqjen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/60%Hourly2016-01-25 15:02
https://kumti.com/bild-am-sonntag-refugjatet-ke-do-dergoje-frontex-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-25 14:56
https://kumti.com/sot-do-te-behet-varrimi-i-dehar-deharit-nipit-te-fatmir-deharit/60%Hourly2016-01-25 14:55
https://kumti.com/kemi-hyre-ne-shoqeri-pornografike/60%Hourly2016-01-25 14:54
https://kumti.com/video-jeta-eshte-e-shkurt/60%Hourly2016-01-25 14:45
https://kumti.com/ne-maqedoni-10-e-popullates-jane-milioner-90-nuk-kane-veze-ne-frigorifer/60%Hourly2016-01-25 14:37
https://kumti.com/ndizet-alarmi-ne-kufirin-maqedoni-bullgari-ketej-mund-te-hyjne-refugjatet/60%Hourly2016-01-25 14:35
https://kumti.com/vritet-nje-emigrant-ne-kufirin-me-greqine/60%Hourly2016-01-25 14:28
https://kumti.com/ke-ja-konfirmoi-se-57-police-te-vendeve-te-be-se-patrullojne-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-25 14:26
https://kumti.com/ashtu-sic-pritej-kryeministri-mustafa-i-ha-fjalet-i-pergjigjet-mogherinit/60%Hourly2016-01-25 14:18
https://kumti.com/video-knaqem-kur-jam-ne-sexhde/60%Hourly2016-01-25 14:15
https://kumti.com/presidenti-i-iranit-viziton-romen/60%Hourly2016-01-25 14:13
https://kumti.com/konjufca-patem-oferta-nga-pdk-e-ldk-per-tu-bere-pjese-e-qeverise/60%Hourly2016-01-25 14:12
https://kumti.com/daily-mirror-isis-dhe-gazetaret/60%Hourly2016-01-25 14:06
https://kumti.com/edhe-nje-hafez-i-shtohet-kosoves/60%Hourly2016-01-25 13:44
https://kumti.com/kjo-eshte-historia-e-familjes-bardhoshi-gjate-komunizmit/60%Hourly2016-01-25 13:17
https://kumti.com/sa-prekese-adoleshenti-shperthen-ne-lot-kur-e-kupton-se-eshte-gjalle/60%Hourly2016-01-25 12:43
https://kumti.com/ish-shefi-i-sherbimit-sekret-francez-hashim-thaci-eshte-agjent-i-yni-e-rekrutuam-ne-rambuje-video/60%Hourly2016-01-25 12:24
https://kumti.com/kush-eshte-dhendrri-i-john-kerrit/60%Hourly2016-01-25 12:10
https://kumti.com/xhihadisti-john-i-tha-vellaut-te-tij-mos-ndic-hapat-e-mi/60%Hourly2016-01-25 11:44
https://kumti.com/e-rrah-gruan-e-ben-per-spital/60%Hourly2016-01-25 11:20
https://kumti.com/twitteri-fillon-ndryshimet-me-largimin-e-krereve-ne-bord-ekzekutiv/60%Hourly2016-01-25 10:54
https://kumti.com/ky-eshte-djali-i-shejh-albanit/60%Hourly2016-01-25 10:36
https://kumti.com/pese-vjet-nga-revolucioni-ne-egjipt/60%Hourly2016-01-25 10:13
https://kumti.com/heronjte-e-shqiptareve-nuk-jane-pjesemarresit-ne-krime/60%Hourly2016-01-25 10:09
https://kumti.com/opozita-ska-kandidat-per-president/60%Hourly2016-01-25 10:08
https://kumti.com/edhe-malazezet-kerkojne-pjesemarrje-ne-hartimin-e-statutit-te-aks-se/60%Hourly2016-01-25 10:06
https://kumti.com/interi-klub-anti-shqiptar-ja-cka-ka-bere-gjate-luftes-ne-kosove-fotovideo/60%Hourly2016-01-25 00:27
https://kumti.com/ja-pse-kosoven-nuk-e-njeh-vatikani/60%Hourly2016-01-24 23:53
https://kumti.com/ja-pse-i-urrej-myslimanet-arsyeja-do-ju-befasoje/60%Hourly2016-01-24 22:12
https://kumti.com/te-shtena-ne-mitrovicen-e-veriut-dy-te-plagosur-njeri-ne-rrezik-jete/60%Hourly2016-01-24 21:58
https://kumti.com/migrene/60%Hourly2016-01-24 20:38
https://kumti.com/ja-cfare-tha-prifti-gjergj-fishta-per-turkun/60%Hourly2016-01-24 18:49
https://kumti.com/vajtimi-i-femijes-qe-pikelloi-omerin-r-a/60%Hourly2016-01-24 18:34
https://kumti.com/dhimbjet-shkruaji-ne-rere-ndersa-miresite-skaliti-ne-gure/60%Hourly2016-01-24 18:32
https://kumti.com/ebu-hanife-dhe-hajduti/60%Hourly2016-01-24 18:30
https://kumti.com/gabimi-te-cilin-e-bejme-te-gjithe/60%Hourly2016-01-24 18:27
https://kumti.com/saudi-trafikanti-kapet-me-shishe-te-pijeve-te-mbeshtjellura-per-kembet-e-tij/60%Hourly2016-01-24 17:28
https://kumti.com/ahmed-kalaja-koment-mbi-lajmin-per-ditarin-me-njesha-te-atifete-jahjages/60%Hourly2016-01-24 17:16
https://kumti.com/sasi-e-madhe-e-droges-konfiskohet-ne-kufirin-mes-saudise-dhe-katarit/60%Hourly2016-01-24 17:07
https://kumti.com/plaku-i-urte-dhe-akrepi/60%Hourly2016-01-24 17:01
https://kumti.com/si-mund-e-pamundura-te-behet-e-mundshme/60%Hourly2016-01-24 16:59
https://kumti.com/sikur-te-ushqeheshim-me-te-nuk-do-te-kishte-dale-peshku/60%Hourly2016-01-24 16:57
https://kumti.com/durimi-dhe-falenderimi-jane-pjese-e-besimit/60%Hourly2016-01-24 16:54
https://kumti.com/rrefim-i-shkurter-dhe-edukativ-i-nje-nene/60%Hourly2016-01-24 16:53
https://kumti.com/video-xhibrili-ia-mbushte-gojen-me-zalle-firaunit-a-e-dini-pse/60%Hourly2016-01-24 16:50
https://kumti.com/tregimi-per-lulen-e-verdhe/60%Hourly2016-01-24 16:46
https://kumti.com/dhjete-gjerat-qe-i-dallojne-njerezit-e-suksesshem/60%Hourly2016-01-24 16:44
https://kumti.com/nuk-eshte-me-rendesi-a-je-luan-apo-gazele-e-rendesishme-eshte-qe-te-vraposh/60%Hourly2016-01-24 16:41
https://kumti.com/jakubi-alejhi-selam-dhe-ndikimi-i-stresit-psikik-ne-humbjen-e-shikimit/60%Hourly2016-01-24 16:39
https://kumti.com/daesh-i-femiu-i-paligjshem-i-pushtimit-amerikan-mbi-irakun/60%Hourly2016-01-24 16:37
https://kumti.com/video-ndertimi-i-xhamiave/60%Hourly2016-01-24 16:34
https://kumti.com/kujdesi-per-foshnjat-ne-dimer-dhe-semundjet-me-te-shpeshta/60%Hourly2016-01-24 16:32
https://kumti.com/turqi-gezim-per-vashezen-siriane-babai-i-se-ciles-humbi-te-pamurit/60%Hourly2016-01-24 16:26
https://kumti.com/mbeshtetem-ne-allahun-dhe-bej-pune-time/60%Hourly2016-01-24 16:24
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-kercenim-per-mbetjen-e-traktatit-te-shengenit/60%Hourly2016-01-24 16:22
https://kumti.com/kameron-kerkon-dialog-mes-rusise-dhe-anglise-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-siri/60%Hourly2016-01-24 16:18
https://kumti.com/martirizohet-nje-vajze-palestineze-13-vjece/60%Hourly2016-01-24 16:16
https://kumti.com/video-si-i-keshilloni-lenesit-e-namazit-dhe-cfare-denimi-i-pret-ato-2/60%Hourly2016-01-24 16:13
https://kumti.com/keshilla-nga-ekspertet10-perfitimet-e-pirjes-se-ujit-me-limon-esell/60%Hourly2016-01-24 16:11
https://kumti.com/lidhja-e-fshehte-mes-kancerit-dhe-mykut-candida/60%Hourly2016-01-24 16:05
https://kumti.com/melhemi/60%Hourly2016-01-24 15:38
https://kumti.com/majaselli-2/60%Hourly2016-01-24 15:34
https://kumti.com/murtaje/60%Hourly2016-01-24 15:33
https://kumti.com/imami-muharem-ismaili-vizitoi-jetimat-qe-tronditi-opinionin/60%Hourly2016-01-24 15:28
https://kumti.com/mashtrimet-me-te-medha-ne-industrine-ushqimore-qe-do-tju-shokojne/60%Hourly2016-01-24 15:25
https://kumti.com/cfare-duhet-ditur-rreth-formave-te-mbjelljes-dhe-ngritjes-se-pemetoreve/60%Hourly2016-01-24 15:21
https://kumti.com/sekretari-amerikan-i-shtetit-takohet-me-opozitaret-siriane/60%Hourly2016-01-24 15:10
https://kumti.com/organizohet-kampingu-boteror-per-mbeshtetjen-e-qendrimeve-anti-sioniste-te-suedise/60%Hourly2016-01-24 15:08
https://kumti.com/vlerat-e-frutave-te-thata/60%Hourly2016-01-24 15:07
https://kumti.com/frike-ne-europe-mberrin-zika-virusi-qe-nuk-i-gjendet-kura/60%Hourly2016-01-24 15:05
https://kumti.com/si-te-pergatisni-supe-me-mbetjet-e-gjelit/60%Hourly2016-01-24 15:05
https://kumti.com/merkel-thirrje-gjermaneve-kunder-anti-semitizmit/60%Hourly2016-01-24 15:02
https://kumti.com/femijet-shqiptare-jane-te-rrezikuar-ne-internet-44-shohin-pornografi/60%Hourly2016-01-24 14:48
https://kumti.com/lulezon-shitja-e-foshnjave-bullgare-ne-greqi/60%Hourly2016-01-24 14:45
https://kumti.com/pse-afrikes-i-duhet-ende-energjia-fosile/60%Hourly2016-01-24 14:36
https://kumti.com/video-dijetari-islam-i-cili-ja-puthi-doren-e-humbur-ne-lufte-invalidit-te-uck-se-hoxhes-fatmir-latifi/60%Hourly2016-01-24 14:30
https://kumti.com/denimi-i-ivanovicit-shqiptaret-e-serbet-nuk-trajtohen-njejte/60%Hourly2016-01-24 14:13
https://kumti.com/ngrihet-ujevara-e-mirushes/60%Hourly2016-01-24 14:09
https://kumti.com/pacolli-udhetoi-ne-uganda-premton-njohjen-e-kosoves-nga-ky-shtet/60%Hourly2016-01-24 14:07
https://kumti.com/molla-sula-feat-ali-ahmeti/60%Hourly2016-01-24 14:03
https://kumti.com/ju-sjellim-60-ide-kreative-per-kocake-te-pulave/60%Hourly2016-01-24 14:00
https://kumti.com/gjate-njezet-e-kater-oreve-jane-dhene-1-208-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2016-01-24 13:51
https://kumti.com/ne-gare-per-cmimin-nobel-edhe-banoret-e-ishujve-greke/60%Hourly2016-01-24 13:50
https://kumti.com/video-hoxha-i-ashper-vs-hoxha-qe-ta-ben-qejfin/60%Hourly2016-01-24 13:47
https://kumti.com/satire-isis-bleu-kualifikimin-e-shqiperise-ne-euro-2016/60%Hourly2016-01-24 13:46
https://kumti.com/ushqimi-qe-hudhet-ne-mekke-i-mjaftueshem-per-te-ushqyer-miliona-te-uritur-ne-bote/60%Hourly2016-01-24 13:32
https://kumti.com/a-ju-shqetesojne-vrasjet-ne-mase/60%Hourly2016-01-24 13:30
https://kumti.com/hoxha-eljasa-mahmudi-bdi-se-deshmoret-nuk-flijuan-veten-qe-tu-ngriten-permendore/60%Hourly2016-01-24 13:04
https://kumti.com/mes-perfytyrimeve-mjerane-per-nje-europe-myslimane-kujtoni-alhambran/60%Hourly2016-01-24 13:00
https://kumti.com/sekreti-i-shijes-se-embelsires-i-fshehur-ne-majane-49-vjecare/60%Hourly2016-01-24 12:31
https://kumti.com/rusia-ne-siri-po-zbaton-taktiken-ndaj-cecenise/60%Hourly2016-01-24 12:29
https://kumti.com/izraeli-arreston-deputetin-dhe-ish-ministrin-palestinez/60%Hourly2016-01-24 12:25
https://kumti.com/shumica-e-miqeve-ne-facebook-jane-te-rreme-thuhet-sipas-studimit/60%Hourly2016-01-24 12:13
https://kumti.com/sulmet-ruse-vrasin-63-civile-ne-siri/60%Hourly2016-01-24 11:49
https://kumti.com/zbulohet-numri-me-i-madh-i-rendomte-matematikor/60%Hourly2016-01-24 11:32
https://kumti.com/refugjati-kap-plackitesin-ne-market-ne-itali-shperblehet-me-azil/60%Hourly2016-01-24 11:29
https://kumti.com/australi-shqiptaret-vodhen-600-mije-dollare-me-vize-turistike/60%Hourly2016-01-24 11:23
https://kumti.com/atje-ku-do-shkoj-nuk-me-duhet-pasuria/60%Hourly2016-01-24 11:20
https://kumti.com/cilat-produkte-lirohen-nga-tarifat-doganore-me-hyrjen-ne-fuqi-te-msa-se/60%Hourly2016-01-24 11:16
https://kumti.com/fotografohet-samsung-galaxy-s7-direkt-nga-fabrika/60%Hourly2016-01-24 11:13
https://kumti.com/stuhia-e-bores-ne-shba-le-te-vdekur-se-paku-19-persona/60%Hourly2016-01-24 11:12
https://kumti.com/gjuriq-ankohet-per-denimin-e-ivanoviqit-per-krime-kunder-shqiptareve/60%Hourly2016-01-24 11:07
https://kumti.com/fara-e-zeze-ilac-qe-sheron-shume-semundje/60%Hourly2016-01-24 10:38
https://kumti.com/rasic-nuk-do-te-votojme-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Hourly2016-01-24 09:34
https://kumti.com/kurti-me-te-bashkuara-jane-vendet-e-be-sesa-kosova-me-shqiperine/60%Hourly2016-01-24 09:32
https://kumti.com/irani-dhe-kina-angazhohen-per-lidhje-me-te-ngushta-ekonomike/60%Hourly2016-01-24 00:40
https://kumti.com/perse-sherben-ai-xhepi-i-vogel-ne-xhinse/60%Hourly2016-01-24 00:34
https://kumti.com/92-vjecarja-nga-belgjika-muslimanja-me-e-vjeter-e-konvertuar-ne-bote-foto/60%Hourly2016-01-23 20:34
https://kumti.com/shoqata-nun-ben-apel-per-solidarizim-me-refugjatet/60%Hourly2016-01-23 19:01
https://kumti.com/hipokrizia-e-medias-ne-mbulimin-e-terrorizmit/60%Hourly2016-01-23 18:50
https://kumti.com/orban-pas-vendimit-te-austrise-mbi-refugjatet-mbizoteroi-arsyeja-e-shendoshe/60%Hourly2016-01-23 17:42
https://kumti.com/erdogan-sulmi-ne-shkolle-flet-shume-per-terroristet/60%Hourly2016-01-23 17:40
https://kumti.com/sulm-me-arme-ne-kanada-5-te-vrare-dhe-2-te-plagosur/60%Hourly2016-01-23 17:38
https://kumti.com/turqi-nje-rakete-nga-siria-godet-nje-shtepi-dy-te-plagosur/60%Hourly2016-01-23 17:36
https://kumti.com/jevtiq-ekziston-rreziku-per-konflikt-etnik-ne-kosove/60%Hourly2016-01-23 17:33
https://kumti.com/mediat-britanike-shqiperia-rrezikon-nje-fluks-refugjatesh-afrikane/60%Hourly2016-01-23 17:31
https://kumti.com/video-semundja-dhe-varferia-perditshmeri-e-familjes-murtezani/60%Hourly2016-01-23 17:18
https://kumti.com/887-migrante-kaluan-neper-maqedoni-gjate-dites-se-fundit/60%Hourly2016-01-23 17:16
https://kumti.com/video-rast-i-rende-tre-jetime-nen-kujdesin-e-gjyshit-te-semure/60%Hourly2016-01-23 17:13
https://kumti.com/video-prokurorja-janeva-ende-nuk-e-ka-marre-rastin-monstra/60%Hourly2016-01-23 17:11
https://kumti.com/levizja-besa-mire-se-vjen-o-baca-ise-po-tkeqperdorin-hajnat-e-bdi-se/60%Hourly2016-01-23 17:07
https://kumti.com/labenishti-politikanet-e-kriminalizuar-fajtor-per-katandisjen-e-kombit/60%Hourly2016-01-23 17:04
https://kumti.com/perderi-sa-fahri-xhara-flet-per-patriotizem-ne-gjakove-vdes-foshnja-nga-i-ftohti/60%Hourly2016-01-23 16:49
https://kumti.com/pranoje-jeten-ashtu-sic-eshte-do-te-jesh-me-i-lumturi/60%Hourly2016-01-23 15:55
https://kumti.com/ubuntu-si-te-jem-i-lumtur-kur-te-tjeret-jane-te-merzitur/60%Hourly2016-01-23 15:53
https://kumti.com/ne-jemi-ummet-me-qellime-dhe-aspirata-te-larta/60%Hourly2016-01-23 15:51
https://kumti.com/kush-eshte-pergjegjes-per-lumturine-tende-2/60%Hourly2016-01-23 15:48
https://kumti.com/urtesi-te-harruara-duke-sherbyer-me-dashuri-gjejme-rehatine-dhe-gezimin/60%Hourly2016-01-23 15:46
https://kumti.com/nuk-mjaftojne-vetem-fjalet-per-te-pasur-ate-qe-deshirojme/60%Hourly2016-01-23 15:44
https://kumti.com/e-dini-duan-lutjen-e-cila-eshte-ilac-per-cdo-brenge-dhe-pikellim/60%Hourly2016-01-23 15:42
https://kumti.com/pese-rituale-ditore-qe-do-tu-cojne-drejt-suksesit/60%Hourly2016-01-23 15:39
https://kumti.com/tregimi-per-kater-qirinjte-cilin-e-keni-shuar-ju/60%Hourly2016-01-23 15:36
https://kumti.com/video-a-egzistojn-medhhebet-sipas-islamit/60%Hourly2016-01-23 15:33
https://kumti.com/nese-vuan-nga-apatia-bej-nje-liste-2/60%Hourly2016-01-23 15:24
https://kumti.com/si-ta-ndertoni-personalitetin-tuaj/60%Hourly2016-01-23 15:22
https://kumti.com/ja-disa-zakone-te-rendesishme-per-nje-familje-te-lumtur/60%Hourly2016-01-23 15:21
https://kumti.com/beje-hapin-e-pare-drejte-suksesit/60%Hourly2016-01-23 15:19
https://kumti.com/rruga-drejt-suksesit-cdo-dite-clirohuni-nga-gjerat-qe-keni-frike/60%Hourly2016-01-23 15:17
https://kumti.com/video-dedikuar-analistave-cka-din-ti-qka-eshte-islam-tradicional/60%Hourly2016-01-23 15:13
https://kumti.com/avokatet-turke-qe-u-arrestuan-ne-taxhikistan-kthehen-ne-vend/60%Hourly2016-01-23 15:08
https://kumti.com/marzouki-rusia-i-mundesoi-avantazh-regjimit-te-asadit/60%Hourly2016-01-23 15:06
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-ne-egjipt/60%Hourly2016-01-23 14:59
https://kumti.com/paralajmerohet-per-mungesen-e-madhe-te-ushqimit-ne-rripin-e-gazes/60%Hourly2016-01-23 14:56
https://kumti.com/kerkesa-e-ministrise-se-jashtme-te-palestines-per-bashkesine-nderkombetare/60%Hourly2016-01-23 14:54
https://kumti.com/video-nja-dy-tri-fjale-per-dexhalin/60%Hourly2016-01-23 14:41
https://kumti.com/propozohet-ligji-per-heqjen-e-nenshtetesise-ne-kushtetuten-e-frances/60%Hourly2016-01-23 14:36
https://kumti.com/presidenti-i-kines-deshirojme-hapjen-e-nje-kapitulli-te-ri-te-marredhenieve-me-teheranit/60%Hourly2016-01-23 14:34
https://kumti.com/perca-dhe-sundo/60%Hourly2016-01-23 14:31
https://kumti.com/liga-arabe-thekson-per-mbrojtjen-e-te-burgosurve-palestineze/60%Hourly2016-01-23 14:27
https://kumti.com/edi-rama-flet-per-islam-radikal-harron-korrupcionin/60%Hourly2016-01-23 14:24
https://kumti.com/berisha-ne-kosoven-demokratike-vdesin-foshnjet-nga-i-ftohti/60%Hourly2016-01-23 14:19
https://kumti.com/video-para-ardhjes-se-enver-hoxhes-daveti-ne-shqiperi-ishte-ne-vdekje/60%Hourly2016-01-23 14:16
https://kumti.com/ne-gjilan-nxenesit-nuk-mbajten-mesim-per-10-dite-sepse-nuk-kishte-mesuese/60%Hourly2016-01-23 14:10
https://kumti.com/levizja-besa-gostivar-nxenesve-te-shkollave-fillore-dhe-te-mesme-te-gostivarit-u-anulohet-e-drejta-per-transport-falas/60%Hourly2016-01-23 14:07
https://kumti.com/themelohet-forumi-rinor-i-levizjes-besa-mbushet-halla-me-te-rinje-shkupjan/60%Hourly2016-01-23 14:04
https://kumti.com/aleanca-maqedonase-urgjentisht-duhet-zgjidhur-kriza-e-refugjateve/60%Hourly2016-01-23 14:01
https://kumti.com/jepen-1-031-vertetime-per-nenshtetas-te-huaj/60%Hourly2016-01-23 13:59
https://kumti.com/pse-te-hapim-vrima/60%Hourly2016-01-23 13:56
https://kumti.com/video-homosexualet-hapin-dyqanin-e-tyre-ne-carshi-te-shkupit/60%Hourly2016-01-23 13:52
https://kumti.com/jahjaga-si-gjimaziste-ditarin-plot-me-njesha-dokument/60%Hourly2016-01-23 13:25
https://kumti.com/ramadan-krasniqi-dani-flet-per-lutjet-e-muhamedit-alejhi-selam-video/60%Hourly2016-01-23 12:00
https://kumti.com/largpamesia-e-muhammedit-a-s/60%Hourly2016-01-22 16:44
https://kumti.com/poshtersia-qe-charlie-hebdo-quan-satire/60%Hourly2016-01-22 16:40
https://kumti.com/kmsh-vizite-ne-kroaci-per-standardin-e-produkteve-hallall/60%Hourly2016-01-22 16:33
https://kumti.com/video-ndihmo-o-vella-ngjarje-interesante/60%Hourly2016-01-22 16:31
https://kumti.com/xhamite-hapin-dyert-per-ata-qe-kane-nevoje-per-ngrohje-qetesi/60%Hourly2016-01-22 16:26
https://kumti.com/helmimi-i-litvinienkos-me-miratimin-e-putin-2/60%Hourly2016-01-22 16:24
https://kumti.com/vitin-e-kaluar-jane-vrare-51-punonjes-te-okb-se/60%Hourly2016-01-22 16:23
https://kumti.com/dy-tragjedi-te-tjera-ne-egje-raportohet-per-21-te-vdekur/60%Hourly2016-01-22 16:22
https://kumti.com/avioni-rrezohet-mbi-autobus-gjashte-vdekur/60%Hourly2016-01-22 16:19
https://kumti.com/video-disa-fjale-rreth-pendimit/60%Hourly2016-01-22 16:03
https://kumti.com/samit-boteror-per-refugjatet/60%Hourly2016-01-22 15:46
https://kumti.com/trazira-ne-tunizi-revolta-e-dyte-ne-prag/60%Hourly2016-01-22 15:41
https://kumti.com/vladimir-putin-pedofil/60%Hourly2016-01-22 15:38
https://kumti.com/rreth-42-emigrante-te-vdekur-nga-permbytja-ne-greqi/60%Hourly2016-01-22 15:25
https://kumti.com/obama-dhe-merkel-diskutojne-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-01-22 15:20
https://kumti.com/video-vlera-e-istigfarit-te-thenurit-estagfirullah/60%Hourly2016-01-22 15:11
https://kumti.com/paralajmerim-per-deshtimin-e-shengenit/60%Hourly2016-01-22 15:05
https://kumti.com/rrezohet-nje-aeroplan-ushtarak-f-16-ne-arizona/60%Hourly2016-01-22 15:04
https://kumti.com/obi-kerkon-uljen-e-tensionit-mes-riadit-dhe-teheranit/60%Hourly2016-01-22 15:01
https://kumti.com/hamasi-dhe-xhihadi-islamik-krimet-izraelite-nuk-do-te-mbeten-pa-pergjigje/60%Hourly2016-01-22 14:58
https://kumti.com/vdes-personi-qe-ra-dje-nga-kati-i-trete/60%Hourly2016-01-22 14:55
https://kumti.com/video-a-fitohet-xheneti-leht/60%Hourly2016-01-22 14:50
https://kumti.com/agani-pd-ja-mbetet-alternativa-me-e-duhur-per-qytetaret-e-vendit/60%Hourly2016-01-22 14:43
https://kumti.com/reagon-ambasada-sllovene-nuk-kemi-kerkuar-nga-maqedonia-qe-te-mbyll-kufirin-me-greqine/60%Hourly2016-01-22 14:40
https://kumti.com/shkupi-rihap-vijen-kufitare-me-greqine/60%Hourly2016-01-22 14:37
https://kumti.com/nga-maqedonia-ne-serbi-kane-hyre-154-migrante/60%Hourly2016-01-22 14:35
https://kumti.com/dhembja-e-vajit-pa-lote/60%Hourly2016-01-22 14:19
https://kumti.com/video-a-e-dini-pse-ataulla-efendiu-dha-fetva-haram-me-shku-ne-turqi/60%Hourly2016-01-22 14:06
https://kumti.com/per-intelektualet-tane-qe-i-nencmojne-arabet-dhe-i-vardisen-vatikanit/60%Hourly2016-01-22 13:33
https://kumti.com/hrw-duhet-hetim-nderkombetar-per-masakren-rabia/60%Hourly2016-01-21 23:23
https://kumti.com/mjetet-e-makijazhit-kthehen-ne-vepra-arti-nga-27-vjecarja-palestineze/60%Hourly2016-01-21 23:21
https://kumti.com/kaligrafisti-nga-gaza-shkruan-kuranin-me-permasa-te-medha/60%Hourly2016-01-21 23:14
https://kumti.com/presidenti-erdogan-viziton-qabene-dhe-ben-umren/60%Hourly2016-01-21 23:12
https://kumti.com/e-kundershtova-asadin-sepse-kerkoi-qe-te-vras-popullin-tim/60%Hourly2016-01-21 23:10
https://kumti.com/calhanoglu-kur-e-pashe-qabene-smunda-ti-permbaja-lotet/60%Hourly2016-01-21 23:05
https://kumti.com/muslimanet-debohen-nga-parku-zbavites-per-shkak-te-namazit/60%Hourly2016-01-21 23:03
https://kumti.com/erdogan-duke-kenduar-kuran-te-varri-i-gazetarit-te-vet-video/60%Hourly2016-01-21 22:56
https://kumti.com/cazin-bih-gjermani-dirk-pranon-islamin/60%Hourly2016-01-21 22:54
https://kumti.com/gjermani-196-mije-femije-te-refugjateve-jane-perfshire-ne-sistemin-arsimore/60%Hourly2016-01-21 22:50
https://kumti.com/video-kur-ebu-bekrit-i-ra-shkopi-nga-deveja-ngjarje-edukative/60%Hourly2016-01-21 22:10
https://kumti.com/teherani-kercenon-riadi-do-ta-paguaje/60%Hourly2016-01-21 22:01
https://kumti.com/zjarri-shkaterron-xhamine-gjysmeshekullore-ne-sakarya-te-turqise/60%Hourly2016-01-21 21:59
https://kumti.com/trump-hillary-clinton-dhe-barack-obama-krijuan-isis-in/60%Hourly2016-01-21 21:57
https://kumti.com/halepi-ne-siri-shnderrohet-ne-qytetin-e-germadhave/60%Hourly2016-01-21 21:55
https://kumti.com/film-serial-jeta-e-ahmed-ibn-hanbelit/60%Hourly2016-01-21 21:50
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifi-tash-allahu-ma-fali-nje-djale-dhe-emrin-po-ia-la-ademjashar/60%Hourly2016-01-21 20:23
https://kumti.com/namazi-i-xhumase-ne-xhamine-aya-sofya-ne-stamboll-viti-1870-foto/60%Hourly2016-01-21 18:59
https://kumti.com/charlie-hebdo-eshte-nje-ndyresire-e-neveritshme-mediatike/60%Hourly2016-01-21 18:52
https://kumti.com/enverizmi-vazhdon-tash-e-ka-emrin-bdi/60%Hourly2016-01-21 17:02
https://kumti.com/a-e-dini-kush-eshte-ky-me-kitare-ne-te-majte/60%Hourly2016-01-21 16:59
https://kumti.com/godet-isis-deklaraten-me-titulle-atehere-mbytini-luftoni-kreret-e-mohuesve/60%Hourly2016-01-21 16:47
https://kumti.com/video-kur-te-vdes-ndonje-i-ri-disa-thone-vdekje-pa-rend/60%Hourly2016-01-21 16:11
https://kumti.com/gormez-ne-vatrat-e-umetit-ka-rene-zjarri/60%Hourly2016-01-21 15:39
https://kumti.com/gaza-hyn-ne-vitin-e-dhjete-te-bllokades-izraelite/60%Hourly2016-01-21 15:36
https://kumti.com/meke-muzeun-islam-do-ta-ndertojne-arkitektet-nga-londra/60%Hourly2016-01-21 15:34
https://kumti.com/erdogan-lideri-me-i-pelqyer-ne-evrope/60%Hourly2016-01-21 15:31
https://kumti.com/kritikohet-roli-i-rusise-ne-siri/60%Hourly2016-01-21 15:28
https://kumti.com/video-forca-jone/60%Hourly2016-01-21 15:16
https://kumti.com/sulmet-ajrore-ruse-ne-siri-kane-lene-te-vrare-me-shume-se-1000-civile/60%Hourly2016-01-21 15:10
https://kumti.com/kerkohet-nisja-e-bisedimeve-per-konfliktin-ne-siri/60%Hourly2016-01-21 15:08
https://kumti.com/ligji-per-kufizimet-per-refugjatet-nuk-kalon-ne-senat/60%Hourly2016-01-21 15:07
https://kumti.com/keqkuptimi-i-kultures-se-orientit/60%Hourly2016-01-21 15:04
https://kumti.com/erdogan-akademiket-do-ta-paguajne-cmimin-e-tradhtise-se-tyre/60%Hourly2016-01-21 15:01
https://kumti.com/video-dhikrin-e-mengjesit-a-mund-ta-bej-duke-qene-i-shtrire/60%Hourly2016-01-21 14:58
https://kumti.com/shba-emigracioni-ne-shba/60%Hourly2016-01-21 14:51
https://kumti.com/helmimi-i-litvinienkos-me-miratimin-e-putin/60%Hourly2016-01-21 14:49
https://kumti.com/sllovenia-ka-kerkuar-qe-te-mos-leshohen-refugjatet-nga-greqia/60%Hourly2016-01-21 14:46
https://kumti.com/a-po-ndryshon-kahja-e-emigranteve-dje-ne-maqedoni-nuk-ka-hyre-asnje/60%Hourly2016-01-21 14:43
https://kumti.com/kufiri-eshte-i-hapur-vetem-per-emigrantet-qe-shkojne-ne-gjermani-dhe-austri/60%Hourly2016-01-21 14:41
https://kumti.com/video-gjuha-shqipe-dhe-feja-islame/60%Hourly2016-01-21 14:37
https://kumti.com/mjekerrat-jane-te-shendetshme-thuhet-sipas-studimit/60%Hourly2016-01-21 11:24
https://kumti.com/vrane-45-vjecarin-per-grabitje-arrestohen-5-persona/60%Hourly2016-01-21 11:17
https://kumti.com/opozita-siriane-zgjodhi-kryesuesin-e-delegacionit-negociator-me-regjimin/60%Hourly2016-01-21 11:14
https://kumti.com/audi-fokusohet-ne-veturat-elektrike/60%Hourly2016-01-21 11:12
https://kumti.com/shqiptari-kapet-ne-itali-me-450-kg-droge/60%Hourly2016-01-21 11:07
https://kumti.com/bota-dridhet-nafta-tani-kushton-me-lire-se-fucia/60%Hourly2016-01-21 11:06
https://kumti.com/ferizaj-nje-qytetar-hidhet-nga-kati-i-trete/60%Hourly2016-01-21 11:01
https://kumti.com/oliver-ivanovic-denohet-me-9-vjet-burg-per-krime-ndaj-popullates-civile-ne-kosove/60%Hourly2016-01-21 10:56
https://kumti.com/fotot-rikthehet-vellazeria-shqiptaro-serbe/60%Hourly2016-01-20 21:33
https://kumti.com/bardhesia-e-shpirtit-me-vepra-te-mira/60%Hourly2016-01-20 21:18
https://kumti.com/tri-thenje-madhesdhtore-qe-do-ti-mban-mend-historia-nga-gjuha-e-femijeve-sirijan/60%Hourly2016-01-20 21:14
https://kumti.com/top-10-muslimanet-qe-kane-shenuar-vitin-2015/60%Hourly2016-01-20 21:12
https://kumti.com/sarajeve-rreth-100-nxenes-nisin-mesimet-ne-shkollen-e-pare-te-hifzit/60%Hourly2016-01-20 21:08
https://kumti.com/egjipt-profesoreshat-nuk-mund-te-ligjerojne-me-nikab/60%Hourly2016-01-20 21:06
https://kumti.com/cameron-nese-myslimanet-nuk-e-mesojne-anglishten-do-te-debohen-nga-britania/60%Hourly2016-01-20 21:03
https://kumti.com/islami-i-padukshem-shqiptar/60%Hourly2016-01-20 21:00
https://kumti.com/selman-el-aude-nuk-jetohet-me-lavdine-e-se-kaluares/60%Hourly2016-01-20 20:57
https://kumti.com/ekonomia-ruse-po-kalon-dite-te-veshtira/60%Hourly2016-01-20 20:56
https://kumti.com/ish-presidenti-tunizian-ne-shtepine-e-tij-pranon-nje-familje-siriane/60%Hourly2016-01-20 20:55
https://kumti.com/egjipt-ndalesa-per-shenjen-rabia-nuk-dekurajon-revolucionaret/60%Hourly2016-01-20 20:54
https://kumti.com/pegida-leshon-ezanin-ne-qender-te-minhenit-video/60%Hourly2016-01-20 20:52
https://kumti.com/muslimanet-ne-britani-nuk-i-presin-mire-deklaratat-e-fundit-te-cameron-it/60%Hourly2016-01-20 20:49
https://kumti.com/a-eshte-e-vertete-se-uthmani-radijallahu-anhu-posedon-gjirollogari-bankare-ne-medine/60%Hourly2016-01-20 20:45
https://kumti.com/video-allahu-do-tju-sprovoj/60%Hourly2016-01-20 19:35
https://kumti.com/forcohet-flota-ruse-ne-detin-e-zi/60%Hourly2016-01-20 19:23
https://kumti.com/reduktimi-i-ndihmave-financiare-te-gjermanise-ka-rritur-fluksin-e-refugjateve-drejt-evropes/60%Hourly2016-01-20 19:21
https://kumti.com/mbyllen-disa-shkolla-ne-angli-nga-frika-e-vendosjes-se-bombave/60%Hourly2016-01-20 19:20
https://kumti.com/bisede-telefonike-e-presidenteve-te-amerikes-dhe-turqise/60%Hourly2016-01-20 19:18
https://kumti.com/mirepritet-kerkesa-e-bashkimit-evropian-per-heqjen-e-bllokades-ndaj-gazes/60%Hourly2016-01-20 19:15
https://kumti.com/video-mesazh-per-ata-qe-mundohen-me-luftu-islamin/60%Hourly2016-01-20 19:08
https://kumti.com/gazprom-kerkon-nga-ukraina-2-5-miliarde-dollare-shtese-per-gazin/60%Hourly2016-01-20 19:00
https://kumti.com/turqia-presion-be-se-pa-3-miliard-euro-ska-marreveshje/60%Hourly2016-01-20 18:59
https://kumti.com/shtate-te-arrestuar-ne-operacionin-anti-terror-ne-turqi/60%Hourly2016-01-20 18:57
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-afersi-te-ambasades-ruse/60%Hourly2016-01-20 18:54
https://kumti.com/shejh-albani-shqiptari-qe-u-be-dijetar-i-shekullit-te-kaluar-ne-boten-islame-video/60%Hourly2016-01-20 18:52
https://kumti.com/video-polemika/60%Hourly2016-01-20 18:48
https://kumti.com/polonia-kerkon-trupa-te-nato-s-ne-evropen-lindore/60%Hourly2016-01-20 18:28
https://kumti.com/japoni-debora-mbi-1-meter-paralizon-qytetet/60%Hourly2016-01-20 18:27
https://kumti.com/reagon-edhe-llalla-kanabisi-ne-lazarat-nuk-ka-lidhje-me-terrorizmin/60%Hourly2016-01-20 18:23
https://kumti.com/kosova-me-dy-kandidate-per-cmimin-nobe/60%Hourly2016-01-20 18:21
https://kumti.com/maqedonia-e-para-ne-europe-me-shfrytezues-te-internetit/60%Hourly2016-01-20 18:16
https://kumti.com/video-xhamia-me-e-vjeter-ne-karadak-ne-fshatin-breze/60%Hourly2016-01-20 18:12
https://kumti.com/politikan-jane-te-perfshire-ne-43-raste-per-shpifje-dhe-ofendim/60%Hourly2016-01-20 18:04
https://kumti.com/maqedonasit-me-kryqa-pengojne-shtimin-e-shqiptareve-ne-shkup/60%Hourly2016-01-20 17:27
https://kumti.com/a-mendoi-axha-idris-me-keto-nipa-se-ne-i-haruam/60%Hourly2016-01-20 17:17
https://kumti.com/mpb-per-shkak-te-nje-defekti-ne-hekurudha-eshte-reduktuar-pranimi-i-refugjateve/60%Hourly2016-01-20 17:15
https://kumti.com/reisul-ulema-i-bfi-se-ne-takim-ne-komunen-e-resnjes/60%Hourly2016-01-20 17:12
https://kumti.com/video-djali-i-nje-deshmori-te-uck-se-pyet-hoxhe-bekir-halimin/60%Hourly2016-01-20 17:02
https://kumti.com/video-skandal-banori-i-sarajit-ankohet-kaubojat-e-bdi-se-me-dhune-e-largojne/60%Hourly2016-01-20 15:43
https://kumti.com/skandal-keperdoren-femijet-ne-malisheve-nxenesit-transportojne-arka-me-birra-per-mesuesit/60%Hourly2016-01-20 15:09
https://kumti.com/kryeprokurori-i-shqiperise-kanabisi-ne-lazarat-nuk-ka-lidhje-me-isis-in/60%Hourly2016-01-20 12:37
https://kumti.com/nga-3-vjet-e-6-muaj-burg-per-dy-ish-luftetaret-kosovare-te-al-nusras/60%Hourly2016-01-20 12:36
https://kumti.com/komunitetet-fetare-ne-shqiperi-kunder-projektligjit-per-homoseksualet/60%Hourly2016-01-20 12:34
https://kumti.com/masaker-ne-nje-universitet-ne-pakistan/60%Hourly2016-01-20 12:33
https://kumti.com/ne-shekullin-xxi-nxenesit-e-kosoves-bartin-birra-per-arsimtaret/60%Hourly2016-01-20 12:28
https://kumti.com/denohen-sulmet-ndaj-myslimaneve-ne-amerike/60%Hourly2016-01-19 19:26
https://kumti.com/uria-e-miliona-afrikaneve-nga-fenomeni-el-ninio/60%Hourly2016-01-19 19:23
https://kumti.com/orteku-le-te-vdekur-5-ushtare-franceze/60%Hourly2016-01-19 19:21
https://kumti.com/video-jam-i-varfer-dhe-kam-nevoje-per-ndihma-por-nuk-kerkoj/60%Hourly2016-01-19 19:18
https://kumti.com/vendim-per-arrestimin-e-qindra-opozitareve-ne-egjipt/60%Hourly2016-01-19 18:38
https://kumti.com/bota-shkolla-britanike-evakuuohet-pas-kercenimit-me-bombe/60%Hourly2016-01-19 18:34
https://kumti.com/nena-e-njerit-nga-te-vrarit-ne-paris-padit-belgjiken/60%Hourly2016-01-19 18:32
https://kumti.com/japonia-peruron-dronin-anti-terrorizm/60%Hourly2016-01-19 18:30
https://kumti.com/shperthimi-i-nje-automjeti-ne-tel-aviv/60%Hourly2016-01-19 18:27
https://kumti.com/video-pse-eshte-e-ndaluar-mbajtja-e-arrit-te-meshkujt/60%Hourly2016-01-19 18:23
https://kumti.com/moska-bisedimet-mes-paleve-siriane-zhvillohen-me-25-janar/60%Hourly2016-01-19 18:15
https://kumti.com/emigrantet-problem-serioz-per-be/60%Hourly2016-01-19 18:13
https://kumti.com/shba-paralajmerojne-arabine-saudite-me-rastin-e-perpjekjeve-te-saj-per-blerjen-e-bombes-atomike/60%Hourly2016-01-19 18:06
https://kumti.com/komandant-qufa-votoi-kunder-dhe-nuk-iu-nenshtrua-vmro-se-qysh-bene-deputetet-tjere-shqiptare/60%Hourly2016-01-19 17:57
https://kumti.com/politikanet-maqedonas-pa-komplekse-ndaj-fese-se-tyre-dalja-e-pare-e-kryeministrit-ne-publik-per-te-ndjekur-hedhjen-e-kryqit-ne-vardar/60%Hourly2016-01-19 17:51
https://kumti.com/emigrantet-ngrine-nga-i-ftohti-biznesi-me-trafikimin-e-tyre-kap-majat/60%Hourly2016-01-19 17:34
https://kumti.com/video-debatet-e-ahmed-didatit/60%Hourly2016-01-19 17:25
https://kumti.com/ju-media-nga-kosova-qe-flisni-keq-kunder-refugjateve-sirian-a-ju-kujtohet-kjo-video/60%Hourly2016-01-19 16:00
https://kumti.com/atifete-jahjaga-ne-dubai-e-qyetaret/60%Hourly2016-01-19 14:32
https://kumti.com/fotoja-e-pare-e-el-chapo-s-pas-kthimit-ne-qeli/60%Hourly2016-01-19 14:01
https://kumti.com/sulltan-murati-i-percan-qytetin-kosovar/60%Hourly2016-01-19 13:56
https://kumti.com/nese-shet-me-hummer-ne-tirane-nuk-te-thote-gje-policia/60%Hourly2016-01-19 13:51
https://kumti.com/britania-ndryshon-oraret-e-provimeve-per-nxenesit-muslimane/60%Hourly2016-01-18 22:51
https://kumti.com/shba-besimtaret-e-xhamise-me-te-vjeter-ftojne-trump-per-vizite-2/60%Hourly2016-01-18 22:49
https://kumti.com/nuk-duhet-te-jeni-te-pasur-per-ti-ndihmuar-te-tjeret/60%Hourly2016-01-18 22:48
https://kumti.com/madaya-ne-duam-qe-bota-te-na-shikoje-me-miresi-dhe-dhembshuri/60%Hourly2016-01-18 22:47
https://kumti.com/maqedonia-eshte-e-marre-peng-nga-bastardet/60%Hourly2016-01-18 22:44
https://kumti.com/video-dua-ta-mesoj-leximin-e-kuranit-por-nuk-me-hyn-ne-kryje-asesi/60%Hourly2016-01-18 22:39
https://kumti.com/shba-largohet-profesoresha-per-shkak-te-perkrahjes-se-muslimaneve/60%Hourly2016-01-18 22:34
https://kumti.com/nuk-kemi-ngrene-qe-tre-dite-a-ke-buke-video/60%Hourly2016-01-18 22:32
https://kumti.com/bangladesh-mijera-muslimane-luten-per-paqe-ne-bote/60%Hourly2016-01-18 22:31
https://kumti.com/kanada-rihapet-mesxhidi-i-djegur-pas-sulmeve-ne-paris/60%Hourly2016-01-18 22:28
https://kumti.com/xhemati-i-xhamise-se-madhe-ne-ferizaj-e-ben-me-shtepi-nje-skamnor/60%Hourly2016-01-18 22:25
https://kumti.com/video-keshille-aktivistave-islam-ne-internet/60%Hourly2016-01-18 22:12
https://kumti.com/vizita-e-papritur-e-kryeministrit-te-australise-ne-irak/60%Hourly2016-01-18 22:02
https://kumti.com/presidenti-iranian-viziton-italine-dhe-francen/60%Hourly2016-01-18 22:00
https://kumti.com/konfirmohet-zhdukja-e-tre-amerikaneve-ne-irak/60%Hourly2016-01-18 21:58
https://kumti.com/emigrantet-protestojne-ne-gjermani-kunder-dhunes-dhe-racizmit/60%Hourly2016-01-18 21:56
https://kumti.com/17-shtetas-siriane-gjykohen-ne-turqi-per-lidhje-me-sulmin-e-fundit-ne-stamboll/60%Hourly2016-01-18 21:54
https://kumti.com/video-ne-vetmi-behet-mekatar-ne-prani-te-njerezve-behet-i-devotshem/60%Hourly2016-01-18 21:49
https://kumti.com/bdi-ja-dhe-pdsh-ja-vazhdojne-ta-mbrojne-grujevskin/60%Hourly2016-01-18 21:42
https://kumti.com/presidenti-cek-integrimi-i-mylsimaneve-i-pamundur/60%Hourly2016-01-18 21:39
https://kumti.com/fahri-xharra-tutet-prej-vdekjes-edhe-me-zotin-nuk-pajtohet-thote-mos-u-ngut-o-zot/60%Hourly2016-01-18 21:33
https://kumti.com/gjithologu-fahri-xharra-u-paska-kerku-miqeve-te-tij-qe-te-me-bllokojne/60%Hourly2016-01-18 21:23
https://kumti.com/gjendja-e-grave-ne-strehimet-e-refugjateve/60%Hourly2016-01-18 21:08
https://kumti.com/muhamed-zekiri-hoxha-jakup-asipi-rahmetlija-e-pat-thene-shume-mire/60%Hourly2016-01-18 20:55
https://kumti.com/pasuria-e-botes-ne-duart-e-62-njerezve/60%Hourly2016-01-18 17:37
https://kumti.com/video-shqiptaret-e-zvicres-me-mbi-80-xhamia/60%Hourly2016-01-18 17:32
https://kumti.com/presidenti-grek-akuzon-turqine-se-po-ndihmon-trafikantet/60%Hourly2016-01-18 17:26
https://kumti.com/suhareke-dhune-ndaj-bashkeshortes-viktima-tenton-te-vete-helmohet/60%Hourly2016-01-18 17:23
https://kumti.com/mergim-mavraj-poston-nje-foto-me-shume-se-nje-mije-fjale/60%Hourly2016-01-18 17:21
https://kumti.com/gjermania-vijon-kthimin-e-azilkerkuesve-shqiptare-ky-eshte-numri-i-te-riatdhesuar-ne-3-dite/60%Hourly2016-01-18 17:03
https://kumti.com/shqiperia-po-pergatitet-per-refugjat-nga-maqedonia/60%Hourly2016-01-18 16:59
https://kumti.com/mbyllja-e-kufijve-do-te-sjelle-emigrim-ilegal/60%Hourly2016-01-18 16:56
https://kumti.com/video-dashuria-ndaj-shqipetarit-e-beri-muslimane-ngjarje/60%Hourly2016-01-18 16:52
https://kumti.com/lindja-e-koalicionit-islamofob-te-krishtere-hebrenje-e-hindu-se-bashku/60%Hourly2016-01-18 16:22
https://kumti.com/shkupjani-me-humor-hazbi-therra-shume-seriozisht-ne-ndihme-te-refugjateve/60%Hourly2016-01-18 16:13
https://kumti.com/kerkon-15-mije-euro-per-ta-hequr-foton-e-te-mitures-nga-facebook/60%Hourly2016-01-18 09:20
https://kumti.com/mbi-2000-fjale-rrena-per-financimin-e-isis-it-nga-lazarati/60%Hourly2016-01-18 09:18
https://kumti.com/sot-25-vjet-nga-hapja-e-xhamise-se-ethem-beut/60%Hourly2016-01-18 09:14
https://kumti.com/lada-niva-4x4-e-re-lansohet-me-2018/60%Hourly2016-01-18 02:25
https://kumti.com/egjipti-ne-kerkim-te-teorive-te-reja-per-ndertimin-e-piramidave/60%Hourly2016-01-18 02:24
https://kumti.com/gjeopolitika-e-renies-se-cmimit-te-naftes/60%Hourly2016-01-18 02:11
https://kumti.com/mediat-si-cannabis-sativa-i-popujve/60%Hourly2016-01-18 02:04
https://kumti.com/djemte-nga-shkupi-kujdesen-edhe-per-zogjte-e-malit/60%Hourly2016-01-18 01:08
https://kumti.com/france-ne-xhematin-e-strazburit-maria-pranon-islamin/60%Hourly2016-01-17 22:18
https://kumti.com/siri-avionet-luftarak-rus-sulmojne-nje-treg-ne-halep/60%Hourly2016-01-17 22:16
https://kumti.com/video-vlera-e-mesimit-te-shkronjave-te-kuranit/60%Hourly2016-01-17 22:12
https://kumti.com/uganda-nis-hetimet-per-masakren-e-vitit-1979-mbi-muslimanet/60%Hourly2016-01-17 22:07
https://kumti.com/netanjahu-ezani-shkakton-zhurme-te-padurueshme/60%Hourly2016-01-17 21:53
https://kumti.com/imami-i-mesxhid-i-aksa-se-vizite-ne-turqi/60%Hourly2016-01-17 21:48
https://kumti.com/abbas-thirrje-per-mbajtjen-e-konferences-nderkombetare-te-paqes/60%Hourly2016-01-17 21:47
https://kumti.com/egjipt-shkencetaret-hulumtojne-teori-te-reja-rreth-piramidave/60%Hourly2016-01-17 21:44
https://kumti.com/ti-ndihmojme-keta-jetima-shperndajeni/60%Hourly2016-01-17 21:29
https://kumti.com/zejdi-kryetari-yne-eshte-i-pastert-nuk-e-ka-fyer-muhamedin-alejhi-selam/60%Hourly2016-01-17 21:22
https://kumti.com/ardit-gjebrea-une-nuk-jam-charlie-hebdo/60%Hourly2016-01-17 21:12
https://kumti.com/bekim-dardhishta-kujt-po-i-pengon-emri-muhammed/60%Hourly2016-01-17 20:56
https://kumti.com/video-a-ka-sevape-nese-hidhet-pare-ne-xhami/60%Hourly2016-01-17 20:42
https://kumti.com/islamofobia-si-mjet-per-pastrim-nga-mekatet/60%Hourly2016-01-17 20:37
https://kumti.com/doreheqjen-se-kemi-ndermend/60%Hourly2016-01-17 20:35
https://kumti.com/zejdi-mohon-zerat-per-percarje-ne-levizjen-besa/60%Hourly2016-01-17 20:28
https://kumti.com/e-tere-komuna-e-skenderajt-ne-greve-solidarizuese-me-lushtakun/60%Hourly2016-01-17 14:11
https://kumti.com/shtepia-botuese-shkupi-reagon-ashper-ndaj-ministrise-se-kultures-ndaj-programit-per-vitin-2016-te/60%Hourly2016-01-17 14:07
https://kumti.com/ne-kumanove-u-mbajt-manifestimi-qendror-i-fushates-ta-njohim-muhamedin-alejhi-selam/60%Hourly2016-01-17 14:04
https://kumti.com/jahjaga-ne-abu-dhabi-per-energjine-e-riperterishme/60%Hourly2016-01-17 14:04
https://kumti.com/nga-57-aksidente-ne-24-oret-e-fundit-22-me-te-lenduar/60%Hourly2016-01-17 14:03
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-edhe-rruget-rurale-dhe-trotuaret-po-pastrohen-nga-bora/60%Hourly2016-01-17 13:57
https://kumti.com/video-atentati-ndaj-papes/60%Hourly2016-01-17 13:53
https://kumti.com/tmerri-i-shabanit-mes-kufomash-dhe-plumbash-mbi-koke/60%Hourly2016-01-17 13:27
https://kumti.com/mafiozet-e-korruptuar-ne-panik-nga-specialja/60%Hourly2016-01-17 13:24
https://kumti.com/mbreteresha-e-jordanise-i-pergjigjet-satirikes-charlie-hebdo/60%Hourly2016-01-16 23:37
https://kumti.com/gashi-thaci-mos-te-kandidoje-per-president-barazohemi-me-serbine/60%Hourly2016-01-16 23:34
https://kumti.com/kroaci-shenohet-100-vjetori-i-zyrtarizimit-te-islamit/60%Hourly2016-01-16 19:43
https://kumti.com/egjipt-rabia-tani-edhe-zyrtarisht-ndalohet-me-ligj/60%Hourly2016-01-16 19:42
https://kumti.com/imami-hap-dyert-e-xhamise-per-ti-shpetuar-macet-nga-i-ftohti/60%Hourly2016-01-16 19:40
https://kumti.com/ja-si-u-prit-erdogan-ne-xhamine-sulltanahmet-video/60%Hourly2016-01-16 19:38
https://kumti.com/hamasi-do-ta-befasoje-izraelin-ne-konfliktet-e-ardhshme/60%Hourly2016-01-16 19:30
https://kumti.com/vriten-dy-ushtare-turq-ne-luftime-me-pkk/60%Hourly2016-01-16 19:17
https://kumti.com/4-persona-plagosen-gjate-protestave-ne-gjermani/60%Hourly2016-01-16 19:15
https://kumti.com/nje-filxhan-caji-vellazeror-ne-xhamite-e-frances/60%Hourly2016-01-16 19:14
https://kumti.com/kushtet-e-renda-te-shperngulurve-ne-nigeri/60%Hourly2016-01-16 19:13
https://kumti.com/regjimi-sionist-u-jep-bandave-terroriste-ndihma-financiare/60%Hourly2016-01-16 19:10
https://kumti.com/kelni-perfshihet-nga-protestat-kunder-emigranteve/60%Hourly2016-01-16 19:09
https://kumti.com/fshati-sirian-madaya-qe-po-shuhet-nga-uria-bllokohet-karvani-me-ushqime-dhe-ilace/60%Hourly2016-01-16 19:07
https://kumti.com/mjeku-rus-vret-me-grusht-nje-pacient-pamjet-tronditese-bejne-xhiron-ne-internet/60%Hourly2016-01-16 19:04
https://kumti.com/ne-mianmar-vriten-qellimisht-5-gra-dhe-femije-ne-dite/60%Hourly2016-01-16 19:02
https://kumti.com/manovra-te-perbashketa-mes-kines-dhe-pakistanit/60%Hourly2016-01-16 19:00
https://kumti.com/fillon-punen-parlamenti-i-ri-i-egjiptit/60%Hourly2016-01-16 18:58
https://kumti.com/vritet-nje-anetar-i-larte-i-grupit-taleban-ne-pakistan/60%Hourly2016-01-16 18:55
https://kumti.com/siri-numri-i-te-vrareve-nga-sulmet-ruse-arriti-ne-81-vete/60%Hourly2016-01-16 18:53
https://kumti.com/ministri-i-ri-izraelit-i-puneve-te-brendshme-me-pervoje-dyvjecare-ne-burg/60%Hourly2016-01-16 18:52
https://kumti.com/as-dimri-nuk-ndal-refugjatet-nga-rruga-e-shpreses/60%Hourly2016-01-16 18:22
https://kumti.com/nisen-ndihmat-per-qytetin-qe-po-vdes-nga-uria-ne-siri/60%Hourly2016-01-16 18:20
https://kumti.com/kanada-kryeministri-denon-sulmet-ndaj-refugjateve-sirian-incidenti-trajtohet-si-krim-i-urrejtjes/60%Hourly2016-01-16 18:17
https://kumti.com/madaja-siri-400-njerez-duhet-te-evakuohen-urgjentisht/60%Hourly2016-01-16 18:15
https://kumti.com/24-milione-femije-nuk-ndjekin-mesimin-ne-zonat-e-konfliktit/60%Hourly2016-01-16 18:14
https://kumti.com/mbi-1000-sulme-ajrore-te-rusise-ne-siri/60%Hourly2016-01-16 18:13
https://kumti.com/okb-kerkon-dhenien-fund-te-krizes-ne-siri/60%Hourly2016-01-16 18:11
https://kumti.com/trump-debon-te-riun-e-dyte-nga-ekipi-i-tij-elektoral/60%Hourly2016-01-16 18:10
https://kumti.com/leipzig-numeron-koston-e-protestes-anti-myslimane/60%Hourly2016-01-16 18:07
https://kumti.com/kalendar-i-sulmeve-terroriste-ne-turqi/60%Hourly2016-01-16 18:02
https://kumti.com/shtyhet-data-e-bisedimeve-per-paqe-ne-jemen/60%Hourly2016-01-16 18:01
https://kumti.com/9-gjermane-te-vdekur-ne-sulmin-e-stambollit/60%Hourly2016-01-16 17:59
https://kumti.com/video-eja-ne-xhami-per-ders-se-aty-eshte-rahmeti-e-jo-ne-youtube/60%Hourly2016-01-16 17:45
https://kumti.com/global-research-pentagoni-me-plan-per-shperthimin-e-rruzullit-tokesor/60%Hourly2016-01-16 17:40
https://kumti.com/izraeli-pohon-deshtimin-e-tij-perball-intifades-palestineze/60%Hourly2016-01-16 17:36
https://kumti.com/rrezohet-nje-aeroplan-ushtarak-i-iranit/60%Hourly2016-01-16 17:32
https://kumti.com/rusia-mund-ti-jape-azil-asadit/60%Hourly2016-01-16 17:30
https://kumti.com/ban-ki-moon-denon-sulmin-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-01-16 17:28
https://kumti.com/video-islami-eshte-fe-e-re-para-islamit-ka-egzistu-krishterizmi-thone-disa/60%Hourly2016-01-16 17:23
https://kumti.com/martirizohet-nje-i-ri-palestinez-ne-bregun-perendimor-te-lumit-jordan/60%Hourly2016-01-16 17:17
https://kumti.com/psikologu-nga-rusia-sheron-njerezit-e-varur-nga-droga-duke-i-goditur-me-kamxhik/60%Hourly2016-01-16 16:57
https://kumti.com/video-lutjet-ne-sexhde-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2016-01-16 16:52
https://kumti.com/obama-kundershton-fjalorin-fyes-te-politikaneve-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2016-01-16 16:42
https://kumti.com/raportohet-per-skandal-seksual-ne-shqiperi-nga-punetore-te-korpusit-te-paqes/60%Hourly2016-01-16 16:38
https://kumti.com/incidenti-anija-e-rojes-bregdetare-greke-hyn-ne-ujrat-shqiptare/60%Hourly2016-01-16 16:35
https://kumti.com/shqiperi-72-vjecari-marko-guma-ben-mardhenie-me-te-mituren-m-th-11-vjec-me-banim-ne-himare/60%Hourly2016-01-16 16:31
https://kumti.com/pse-nuk-bleu-shqiperia-avione-mig-qe-ia-ofroi-rusia-me-cmim-te-lire/60%Hourly2016-01-16 16:27
https://kumti.com/video-a-lejohet-veshja-e-dresave-fanellave-te-ekipeve-fudbollistike/60%Hourly2016-01-16 16:21
https://kumti.com/qeveria-shpall-vitin-2016-viti-i-nene-terezes-ne-kosove/60%Hourly2016-01-16 16:12
https://kumti.com/e-pabesueshme-kosovarja-operohet-39-here-tani-behet-infermiere/60%Hourly2016-01-16 16:08
https://kumti.com/gashi-edhe-neser-po-te-mbahen-zgjedhjet-levizja-besa-eshte-gati/60%Hourly2016-01-16 16:04
https://kumti.com/buxhakovski-evropa-per-shkak-te-refugjateve-mund-ta-kthej-regjimin-e-vizave/60%Hourly2016-01-16 15:55
https://kumti.com/jane-dhene-2-119-vertetime-per-refugjat/60%Hourly2016-01-16 15:51
https://kumti.com/video-armik-karshi-muslimanit-e-pule-karshi-qafirit/60%Hourly2016-01-16 15:46
https://kumti.com/presheva-jone-shpif-thote-shefqet-krasniqi-po-behet-gati-per-president/60%Hourly2016-01-16 11:36
https://kumti.com/myftina-e-elbasanit-ne-marsh-paqesor-per-viktimat-e-stambollit/60%Hourly2016-01-16 11:21
https://kumti.com/qyteti-ndalon-refugjatet-nga-frekuentimi-i-pishinave/60%Hourly2016-01-16 10:56
https://kumti.com/videot-sulmi-i-al-kaedas-ne-burkina-faso-lirohen-126-pengje-20-viktima/60%Hourly2016-01-16 10:45
https://kumti.com/lg-synon-tejkalimin-e-samsungut-me-telefonin-e-ri/60%Hourly2016-01-16 10:36
https://kumti.com/mti-lejon-kompanine-e-paautorizuar-te-verifikoje-naften/60%Hourly2016-01-16 10:34
https://kumti.com/tete-fjali-qe-nuk-duhet-tia-thoni-femijes/60%Hourly2016-01-16 10:32
https://kumti.com/shembja-e-dheut-veshtireson-levizjen-ne-magjistrale/60%Hourly2016-01-16 10:27
https://kumti.com/deshtojne-bisedimet-maqedonia-me-thelle-ne-krize-video/60%Hourly2016-01-16 10:13
https://kumti.com/ndalen-vrasjet-rikthehen-grabitesit-e-maskuar-si-police/60%Hourly2016-01-16 10:08
https://kumti.com/ldk-po-pergatit-kallezim-penal-ndaj-shpend-ahmetit/60%Hourly2016-01-16 10:05
https://kumti.com/permbytjet-ne-durres-katari-jep-110-mije-usd-ndihma-per-banoret/60%Hourly2016-01-16 03:27
https://kumti.com/luani/60%Hourly2016-01-16 03:22
https://kumti.com/keshtu-duken-xhamite-e-tiranes-per-xhuma/60%Hourly2016-01-16 03:17
https://kumti.com/imami-i-dashur-per-macet/60%Hourly2016-01-16 01:49
https://kumti.com/cfare-thote-qendra-rekreative-ne-holande-per-namazin/60%Hourly2016-01-16 01:04
https://kumti.com/keto-jane-vendet-me-te-pista-ne-shtepi-per-te-cilat-nuk-ju-ka-shkuar-mendja-ti-pastroni/60%Hourly2016-01-16 00:28
https://kumti.com/a-e-dini-qe-mund-te-semureni-nga-kjo/60%Hourly2016-01-16 00:21
https://kumti.com/bmw-rrezon-me-shitje-mercedesin/60%Hourly2016-01-16 00:18
https://kumti.com/skandal-ne-france-medikamenti-eksperimental-me-kanabis-mbyt-pacientin/60%Hourly2016-01-16 00:08
https://kumti.com/samsung-galaxy-s7-serish-do-ta-kopjoje-iphone-6s/60%Hourly2016-01-15 23:58
https://kumti.com/gjenerali-serb-tregon-se-pse-e-vrane-adem-jasharin-me-familje-video/60%Hourly2016-01-15 23:52
https://kumti.com/sulm-ndaj-hotelit-te-okb-se-ne-burkina-faso/60%Hourly2016-01-15 23:33
https://kumti.com/viti-2016-duhej-te-shpallej-viti-i-nenes-zahide-e-jo-i-terezes/60%Hourly2016-01-15 23:27
https://kumti.com/der-spiegel-grupi-neonazist-planifikonte-sulme-ne-gjermani/60%Hourly2016-01-15 17:16
https://kumti.com/ish-presidenti-izraelit-shimon-peres-shtrohet-ne-spital/60%Hourly2016-01-15 17:13
https://kumti.com/ish-ushtari-britanik-denohet-me-1000-euro-tentoi-ta-fus-femijen-afgan-ne-britani/60%Hourly2016-01-15 17:10
https://kumti.com/dhjete-te-burgosur-transferohen-nga-guantanamo/60%Hourly2016-01-15 17:09
https://kumti.com/turqi-arrestohen-12-akademike/60%Hourly2016-01-15 17:07
https://kumti.com/video-falja-vellaut-hadith-madheshtore/60%Hourly2016-01-15 17:02
https://kumti.com/ndiqte-skafin-me-emigrante-anija-greke-ngec-ne-cektine-ne-territor-turk/60%Hourly2016-01-15 16:42
https://kumti.com/kurdet-e-irakut-kerkojne-ndihme-financiare-nga-shba/60%Hourly2016-01-15 16:41
https://kumti.com/mbi-1-milion-siriane-rrezikojne-te-vdesin-nga-uria/60%Hourly2016-01-15 16:38
https://kumti.com/vendimi-per-ndryshimin-e-ligjit-per-emigrantet-nga-be/60%Hourly2016-01-15 16:37
https://kumti.com/nje-gabim-ne-lundrim-i-coi-marinsat-ne-ujerat-iraniane/60%Hourly2016-01-15 16:36
https://kumti.com/video-jam-femer-dhe-a-mund-te-falem-bashk-me-vllezerit-e-mi/60%Hourly2016-01-15 16:33
https://kumti.com/be-perkrah-negociatat-per-krizen-ne-siri/60%Hourly2016-01-15 16:26
https://kumti.com/takimi-i-ministrave-te-jashtem-te-shba-anglise-dhe-arabise-saudite/60%Hourly2016-01-15 16:23
https://kumti.com/amerika-10-te-burgosur-jemenas-nga-guantanamo-i-dorezon-ne-oman/60%Hourly2016-01-15 16:20
https://kumti.com/rusia-kerkon-qe-grupet-e-armatosura-te-mos-ftohen-ne-negociatat-e-gjeneves/60%Hourly2016-01-15 16:17
https://kumti.com/javen-tjeter-merkel-takon-kryeministrin-turk/60%Hourly2016-01-15 16:13
https://kumti.com/video-te-tjeret-i-urdheron-per-vepra-te-mira-kurse-ti-vet-nuk-i-ben-ato/60%Hourly2016-01-15 16:10
https://kumti.com/ermira-mehmeti-terhiqet-nga-bdi-ja/60%Hourly2016-01-15 15:58
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-rrethimi-i-qyteteve-siriane-eshte-krim-lufte/60%Hourly2016-01-15 15:35
https://kumti.com/tensione-ne-marredheniet-e-izraelit-me-brazilin/60%Hourly2016-01-15 15:31
https://kumti.com/presidenti-kinez-javen-tjeter-viziton-teheranin/60%Hourly2016-01-15 15:30
https://kumti.com/trump-sulmon-cruz-nuk-mund-te-jesh-president-i-shba/60%Hourly2016-01-15 15:29
https://kumti.com/parlamenti-gjerman-miraton-karten-e-refugjatit/60%Hourly2016-01-15 15:27
https://kumti.com/imami-muharem-ismaili-o-ju-baballare-mos-lejoni-qe-femijet-tuaj-te-mbajne-arme/60%Hourly2016-01-15 15:11
https://kumti.com/video-shqiptaret-e-zvicres/60%Hourly2016-01-15 15:01
https://kumti.com/vendet-prodhuese-te-naftes-te-shqetesuar-nga-ulja-e-cmimit-te-naftes/60%Hourly2016-01-15 14:44
https://kumti.com/profesoret-opozitare-ne-egjipt-pezullohen-nga-puna/60%Hourly2016-01-15 14:41
https://kumti.com/fizikanti-iranian-fitues-i-cmimit-bokalter-ne-kozmologji/60%Hourly2016-01-15 14:36
https://kumti.com/konfirmohet-nderprerja-e-marredhenieve-mes-iranit-dhe-komorit/60%Hourly2016-01-15 14:34
https://kumti.com/kryeministri-i-ri-maqedonas-me-snajper-ne-dore-dhe-me-derr-te-eger/60%Hourly2016-01-15 14:27
https://kumti.com/video-afrika/60%Hourly2016-01-15 14:11
https://kumti.com/ku-jeni-bre-patriotaambasadorja-franceze-po-flet-kunder-flamurin-kuq-e-zi/60%Hourly2016-01-15 13:24
https://kumti.com/kryeministri-kanadez-duke-falur-namaz-ne-xhami/60%Hourly2016-01-15 13:15
https://kumti.com/italiani-vret-shqiptarin-pasi-e-gjen-me-bashkeshorten-e-tij/60%Hourly2016-01-15 13:08
https://kumti.com/ambasadorja-e-frances-ne-kosove-flet-kunder-flamurit-kuq-e-zi/60%Hourly2016-01-15 13:02
https://kumti.com/sot-ndodhi-edhe-nje-pajtim-te-xhamia-e-hoxhe-fatmir-latifit-familja-haradinaj-fale-familjen-seferi/60%Hourly2016-01-15 12:25
https://kumti.com/te-masakruarit-e-recakut-ne-xhami-foto/60%Hourly2016-01-15 12:17
https://kumti.com/shqiptari-qe-flet-7-gjuhe-sa-veshtire-te-luash-kunder-atdheut/60%Hourly2016-01-15 10:07
https://kumti.com/bankat-nuk-ndalen-fitojne-mbi-81-milione-euro/60%Hourly2016-01-15 10:04
https://kumti.com/arrestohet-anetari-i-kryesise-se-vv-se-artan-abrashi/60%Hourly2016-01-15 10:03
https://kumti.com/servilizmi-frankofon-i-shqiptareve-dhe-gafat-ballkanike-te-turqise/60%Hourly2016-01-15 02:20
https://kumti.com/imami-halimi-denimet-e-serbeve-vetem-xhehenemi-i-lane/60%Hourly2016-01-15 01:59
https://kumti.com/17-vjet-nga-masakra-qe-sensibilizoi-boten-per-krimet-serbe-ne-kosove/60%Hourly2016-01-15 01:41
https://kumti.com/njeriu-mesatar-fle-21-vjet-ndersa-14-i-kalon-ne-pune/60%Hourly2016-01-15 01:28
https://kumti.com/bmw-i8-me-probleme-ne-kontrollin-e-stabilitetit/60%Hourly2016-01-15 01:26
https://kumti.com/angela-martini-ne-xhami/60%Hourly2016-01-15 01:07
https://kumti.com/mesazhi-i-fundit-i-20-vjecares-u-vetevra-pasi-dyshonte-se-i-dashuri-mysliman-do-martohej-me-dike-qe-i-kishin-paracaktuar/60%Hourly2016-01-15 00:58
https://kumti.com/sonila-meco-fyen-maqedonine-pa-identitet/60%Hourly2016-01-15 00:50
https://kumti.com/revoltohet-kauboji-5-mln-shqiptaro-turq-pa-te-drejte-vote/60%Hourly2016-01-14 18:40
https://kumti.com/klodi-lesi-e-goditi-7-here-gruan-e-tij-me-thike/60%Hourly2016-01-14 18:38
https://kumti.com/veliaj-xhamia-e-madhe-me-parking-nentokesor-per-200-makina-foto/60%Hourly2016-01-14 18:33
https://kumti.com/tika-i-dhuroi-mitrovices-50-makina-mjelese-dhe-150-bidone-per-qumesht/60%Hourly2016-01-14 18:30
https://kumti.com/video-kurani-vs-lexiliumi/60%Hourly2016-01-14 18:23
https://kumti.com/xhamia-e-madhe-ne-tirane-veliaj-viziton-kantierin-e-ndertimit-te-xhamise-se-namazgjase/60%Hourly2016-01-14 18:14
https://kumti.com/era-e-hedh-ne-toke-minaren-e-xhamise-ne-prizren/60%Hourly2016-01-14 15:58
https://kumti.com/video-sinadinovski-jane-100-mije-shqiptare-ortodoks-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-14 15:49
https://kumti.com/biletat-e-shtrenjta-te-trenave-thellojne-problemin-e-refugjateve/60%Hourly2016-01-14 15:46
https://kumti.com/baksuzi-ogursuzi-dhe-rezili-foto/60%Hourly2016-01-14 15:40
https://kumti.com/levizja-besa-u-konstituua-kryesia-qendrore/60%Hourly2016-01-14 15:33
https://kumti.com/ronaldo-do-ta-takoj-jetimin-palestinez-i-mbijetuar-i-sulmeve-izraelite-foto/60%Hourly2016-01-14 15:23
https://kumti.com/video-ne-sexhde-me-i-prek-brylat-per-tepihi-a-ben-apo-jo/60%Hourly2016-01-14 15:16
https://kumti.com/maqedonia-eshte-nje-prej-shteteve-ku-qytetaret-marrin-stres-deri-ne-vdekje/60%Hourly2016-01-14 15:08
https://kumti.com/pijanecet-maqedonas-ndezin-kishen-ne-saraj-fajesohen-shqiptaret/60%Hourly2016-01-14 15:02
https://kumti.com/filmi-kosovar-shok-nominohet-per-oscar/60%Hourly2016-01-14 15:00
https://kumti.com/gjykata-e-larte-zvicerane-vendose-shqiptari-eshte-i-pafajshem-78-mije-franga-71-000-euro-demshperblim/60%Hourly2016-01-14 14:59
https://kumti.com/mbaroi-puna-e-gruevskit-edhe-diplomatet-e-huaj-e-konfirmojne-doreheqjen-e-tij/60%Hourly2016-01-14 14:57
https://kumti.com/emrat-e-politikaneve-te-sodit-do-te-harrohen/60%Hourly2016-01-14 14:07
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-me-liber-te-ri-hytbe-porosi-nga-minberi/60%Hourly2016-01-14 13:53
https://kumti.com/video-adem-demaci-ne-kishe/60%Hourly2016-01-14 13:47
https://kumti.com/charlie-hebdo-shkakton-furi-aylan-do-behej-ngacmues-seksual/60%Hourly2016-01-14 10:39
https://kumti.com/ne-kanada-mberrijne-10-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2016-01-14 10:30
https://kumti.com/dhjetera-te-vdekur-nga-gripi-i-derrave-ne-ukraine/60%Hourly2016-01-14 10:29
https://kumti.com/a-eshte-bere-mjekrrosh-dardan-sejdiu/60%Hourly2016-01-14 10:13
https://kumti.com/sanchezi-i-gatshem-per-stoke-cityn/60%Hourly2016-01-14 10:04
https://kumti.com/rrahja-e-femijeve-shkakton-probleme-psikike-2/60%Hourly2016-01-14 09:59
https://kumti.com/si-ti-lexoni-mesazhet-ne-whatsapp-pa-e-ditur-derguesi/60%Hourly2016-01-14 09:57
https://kumti.com/nje-demarkacion-i-ri-pa-u-kryer-i-vjetri/60%Hourly2016-01-14 09:54
https://kumti.com/sbesojne-ne-permbushjen-e-kritereve-per-vizat/60%Hourly2016-01-14 09:18
https://kumti.com/shqiptari-i-akuzuar-per-pedofili-ballafaqohet-me-femijet-dhe-i-kercenon-ne-gjyq-do-tju-zhduk/60%Hourly2016-01-14 09:16
https://kumti.com/ne-gjermani-lind-angela-merkel-siriane/60%Hourly2016-01-14 09:03
https://kumti.com/termet-6-7-ballesh-ne-japoni/60%Hourly2016-01-14 09:00
https://kumti.com/logoja-e-ballazhit-nder-kater-logot-per-shenimin-e-marredhenieve-shqiperi-izrael/60%Hourly2016-01-14 08:58
https://kumti.com/janari-i-pergjakshem-10-te-vrare-dhe-autoret-qe-skapen/60%Hourly2016-01-14 08:55
https://kumti.com/sulm-i-ri-terrorist-ne-turqi-5-te-vrare-shume-te-plagosur/60%Hourly2016-01-14 08:45
https://kumti.com/terror-ne-indonezi-shperthime-dhe-te-vrare-fotovideo/60%Hourly2016-01-14 08:41
https://kumti.com/pranojne-fajesine-dy-kosovare-ish-luftetare-te-al-nusras/60%Hourly2016-01-14 08:36
https://kumti.com/a-po-e-shkaterron-dijen-dominimi-i-gjuhes-angleze/60%Hourly2016-01-14 08:30
https://kumti.com/gruaja-me-mbulese-qe-u-largua-nga-tubimi-i-trump-protestoi-kunder-gjuhes-se-urrejtjes/60%Hourly2016-01-14 00:50
https://kumti.com/bashkesite-islame-ngushellojne-gormezin/60%Hourly2016-01-14 00:48
https://kumti.com/ne-siri-po-kryhen-krime-lufte/60%Hourly2016-01-14 00:46
https://kumti.com/stamboll-karajfile-ne-vendin-ku-vdiqen-dhjete-persona/60%Hourly2016-01-14 00:43
https://kumti.com/ministri-gjerman-sulmi-ne-stamboll-ishte-sulm-ndaj-njerezimit/60%Hourly2016-01-14 00:41
https://kumti.com/gordana-jankullovska-tashme-shfaqet-edhe-si-amvise/60%Hourly2016-01-14 00:33
https://kumti.com/maqedonia-behet-vendi-i-14-te-europian-qe-legalizon-kanabisin-2/60%Hourly2016-01-14 00:32
https://kumti.com/batanije-dhe-dyshek-te-ri-per-emigrantet-ne-tabanovc-2/60%Hourly2016-01-14 00:29
https://kumti.com/policia-maqedonase-vazhdon-tiu-thyej-hundet-shqiptareve-ligjet-nuk-funksionojne/60%Hourly2016-01-14 00:25
https://kumti.com/shqiptari-nga-maqedonia-lendon-dy-police-zvicerane/60%Hourly2016-01-14 00:23
https://kumti.com/video-jemi-dy-vllezer-dhe-jemi-ne-konflikt-grate-familja-si-te-gjejme-paqe/60%Hourly2016-01-14 00:15
https://kumti.com/a-po-rrjepin-taksistet-refugjatet-nga-25-euro-per-bilete/60%Hourly2016-01-14 00:06
https://kumti.com/i-mbushen-me-pare-ne-spitalin-axhibadem-sistina-linden1023-foshnja-shumica-prej-tyre-nga-kosova/60%Hourly2016-01-13 22:49
https://kumti.com/maqedonia-me-afro-200-mije-administratore-te-cilet-6-ore-humbin-ne-facebook/60%Hourly2016-01-13 22:46
https://kumti.com/levizja-besa-shqiptaret-diskriminohen-me-buxhetin-e-shendetesise/60%Hourly2016-01-13 22:41
https://kumti.com/mijera-emigrant-mund-te-ngelin-te-bllokuar-ne-greqi/60%Hourly2016-01-13 22:39
https://kumti.com/video-ne-kohen-e-pejgamberit-a-eshte-lexu-kurani-me-zbukurim-te-zanit/60%Hourly2016-01-13 22:28
https://kumti.com/akademiku-bexheti-thote-se-qeveria-e-gruevskit-varferoi-shqiptaret/60%Hourly2016-01-13 22:15
https://kumti.com/i-tha-ju-muslimanet-jeni-te-papastert/60%Hourly2016-01-13 22:12
https://kumti.com/eshte-koha-qe-shqiptaret-e-maqedonise-ti-kthehen-problemeve-ekonomike/60%Hourly2016-01-13 21:56
https://kumti.com/slovakia-do-ndihmoje-me-25-police-kufitare-maqedonine/60%Hourly2016-01-13 21:53
https://kumti.com/shqipetari-humb-parate-ne-kazino-genjen-se-e-kishin-rrahur-dhe-vjedhur/60%Hourly2016-01-13 21:46
https://kumti.com/video-deshira-per-udheheqje/60%Hourly2016-01-13 21:39
https://kumti.com/sherbimi-sekret-serb-planifikon-vrasjet-mes-krishtereve-dhe-muslimaneve-shqiptar/60%Hourly2016-01-13 21:29
https://kumti.com/charlie-hebdo-kritikohet-per-karikaturen-e-aylan-kurdit/60%Hourly2016-01-13 21:28
https://kumti.com/nenkryetari-i-parlamenti-tallet-me-ngjarjet-e-gostivarit-dhe-rufi-osmanin/60%Hourly2016-01-13 21:26
https://kumti.com/rizaov-po-vjen-casti-i-ndarjes-me-nikolla-gruevskin/60%Hourly2016-01-13 21:23
https://kumti.com/fotovideo-pamjet-qe-amerikanet-nuk-do-te-donin-ti-shihnin-kurre/60%Hourly2016-01-13 21:23
https://kumti.com/te-amnistuarit-e-presidentit-ivanov-nje-pjese-prej-tyre-ishin-vrases-fajdexhinj-etj/60%Hourly2016-01-13 21:21
https://kumti.com/shoferi-qe-barte-emigrante-i-pakapshem-per-mpb-ne/60%Hourly2016-01-13 21:19
https://kumti.com/video-pyetje-per-ezanin-e-namazit-te-sabahut/60%Hourly2016-01-13 21:01
https://kumti.com/levizja-besa-rruget-e-shqiptareve-te-radishanit-si-ne-vitin-1914/60%Hourly2016-01-13 20:53
https://kumti.com/ilir-kulla-lavdrim-muhaxheri-ne-shqiperi-dizinformim-i-sherbimeve-sekrete-maqedonase/60%Hourly2016-01-13 17:24
https://kumti.com/kryetari-i-bfi-se-takoi-ambasadorin-e-shqiperise-ku-i-dhuroi-kuran-te-arte/60%Hourly2016-01-13 17:16
https://kumti.com/rruga-meke-medine-me-bore-ahir-zamani-foto/60%Hourly2016-01-13 16:55
https://kumti.com/kodra-e-diellit-e-hap-sezonin-e-skijimit-xhamia-akoma-mungon/60%Hourly2016-01-13 16:30
https://kumti.com/komiteti-i-helsinkit-marokenet-jane-ne-shenjester-te-bandave/60%Hourly2016-01-13 16:23
https://kumti.com/nen-defilim-te-maskave-fillon-festivali-i-vevcanit-a-do-te-fyhet-islami-prap/60%Hourly2016-01-13 16:17
https://kumti.com/video-toki-voki/60%Hourly2016-01-13 15:46
https://kumti.com/tre-ruse-te-dyshuar-per-sulmin-ne-instabull/60%Hourly2016-01-13 14:26
https://kumti.com/patatet-mike-te-medha-per-zemren-kockat-dhe-lekuren/60%Hourly2016-01-13 14:11
https://kumti.com/samsung-galaxy-s7-s7-edge-dhe-s7-edge-do-te-lansohen-njekohesisht/60%Hourly2016-01-13 14:10
https://kumti.com/nje-tjeter-jete-e-flakur-babai-varros-me-duart-e-tij-vajzen-10-vjecare-te-vrare-nga-bombardimet-ne-siri/60%Hourly2016-01-13 14:04
https://kumti.com/rrumbullakesia-e-tokes-ne-fjalet-e-sheikh-ul-islam-ibn-tejmije/60%Hourly2016-01-13 13:59
https://kumti.com/veliaj-xhamia-e-madhe-me-parking-nentokesor-per-200-makina/60%Hourly2016-01-13 13:48
https://kumti.com/skandal-seksual-ne-komunen-e-istogut/60%Hourly2016-01-13 13:04
https://kumti.com/vv-policia-eshte-shnderruar-ne-nje-institucion-te-kapur-nga-pushteti/60%Hourly2016-01-13 12:58
https://kumti.com/majklli-sa-keq-kurkush-nuk-reagon-kur-sulmohen-vendet-muslimane/60%Hourly2016-01-12 23:30
https://kumti.com/flamuri-malazez-i-zene-si-trofe-lufte-nga-ushtaret-turq-ne-mbrojtjen-e-shkodres/60%Hourly2016-01-12 23:05
https://kumti.com/korrupsioni-i-programeve-televizive-si-fatkeqesi/60%Hourly2016-01-12 23:02
https://kumti.com/sadist-sadizem/60%Hourly2016-01-12 22:44
https://kumti.com/agar/60%Hourly2016-01-12 22:39
https://kumti.com/adjutant/60%Hourly2016-01-12 22:38
https://kumti.com/agnosticist/60%Hourly2016-01-12 22:35
https://kumti.com/si-te-pergatisni-cokollaten-e-ngrohte-ne-shtepi/60%Hourly2016-01-12 22:26
https://kumti.com/si-te-dallojme-mjaltin-e-rreme/60%Hourly2016-01-12 22:15
https://kumti.com/si-te-beni-kafe-me-arome-portokalli-dhe-kanelle/60%Hourly2016-01-12 22:08
https://kumti.com/sherimi-me-ane-te-kupave-ja-pse-perdoret-edhe-nga-vipat/60%Hourly2016-01-12 21:51
https://kumti.com/ju-jane-lodhur-nervat-provoni-aromaterapine/60%Hourly2016-01-12 21:41
https://kumti.com/zbokthi-shkaktohet-nga-nje-parazit-ja-kura-natyrale-per-eleminimin-e-zbokthit/60%Hourly2016-01-12 21:33
https://kumti.com/gruevski-lavdrohet-me-ekonomi-afrikane/60%Hourly2016-01-12 19:17
https://kumti.com/video-kriza/60%Hourly2016-01-12 18:07
https://kumti.com/skender-rexhepi-zejdi-levizja-besa-eshte-shpirti-i-shqiptareve-te-maqedonise/60%Hourly2016-01-12 18:02
https://kumti.com/shh-lugina-e-presheves-ne-zvicer-gjate-2015-dergoi-ndihma-edhe-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-12 17:59
https://kumti.com/bajden-eshte-me-rendesi-marreveshja-e-perzhinos-dhe-kushtet-per-zgjedhje-te-besueshme/60%Hourly2016-01-12 17:57
https://kumti.com/nuk-ka-nenshtetas-te-maqedonise-te-vrare-dhe-lenduar-ne-sulmet-terroriste-ne-stamboll/60%Hourly2016-01-12 17:56
https://kumti.com/der-standard-gruevski-iku-ne-uashington-per-ta-shpetuar-lekuren/60%Hourly2016-01-12 17:54
https://kumti.com/video-me-bumbllu-zoret-ne-bark-a-prishet-abdesti/60%Hourly2016-01-12 17:47
https://kumti.com/xhamia-ne-fshatin-pallcisht-i-eperm-demtohet-nga-era-e-fuqishme/60%Hourly2016-01-12 17:02
https://kumti.com/zedhenesi-i-departamentin-te-shtetit-tregon-se-gruevski-nuk-eshte-takuar-me-nuland/60%Hourly2016-01-12 16:40
https://kumti.com/eurodeputetet-nuk-ka-kohe-per-pritje-doreheqje-e-gruevskit/60%Hourly2016-01-12 16:39
https://kumti.com/prej-qe-i-pari-i-policise-erdh-nga-lsdm-ja-nuk-ka-me-bastisje-ne-vendbanimet-shqiptare/60%Hourly2016-01-12 16:31
https://kumti.com/u-leshua-ne-perdorim-minarja-e-xhamise-se-kocanit/60%Hourly2016-01-12 16:23
https://kumti.com/hovit-gruevski-u-qortua-ne-uashington/60%Hourly2016-01-12 16:20
https://kumti.com/video-suksesi-i-dy-djemve-te-rinje-ngjarje/60%Hourly2016-01-12 16:14
https://kumti.com/nuk-po-degjohen-do-do-francuza-tane-foto/60%Hourly2016-01-12 15:53
https://kumti.com/prayforistanbul-ku-jane-francuzat-tane/60%Hourly2016-01-12 15:27
https://kumti.com/i-nderuar-baca-fahri-cfare-edukate-eshte-kjo/60%Hourly2016-01-12 14:58
https://kumti.com/azilkerkuesi-shqiptar-sulmon-seksualisht-58-vjecaren-ne-park/60%Hourly2016-01-12 14:19
https://kumti.com/era-iu-bene-deme-disa-xhamive-ne-kosove/60%Hourly2016-01-12 14:13
https://kumti.com/trazirat-anti-refugjate-a-po-del-situata-jashte-kontrolli/60%Hourly2016-01-12 14:07
https://kumti.com/pamjet-horror-shperthim-kamikaz-ne-stamboll/60%Hourly2016-01-12 14:03
https://kumti.com/xhamite-franceze-hapin-dyert-per-caj-dhe-bisede/60%Hourly2016-01-11 20:43
https://kumti.com/drama-njerezore-ne-madaya-e-cila-ndodhet-nen-rrethim/60%Hourly2016-01-11 20:40
https://kumti.com/obama-fton-refugjatin-sirian-te-mbaje-fjalim-para-kongresit-amerikan/60%Hourly2016-01-11 20:37
https://kumti.com/hollande-viziton-xhamine-e-madhe-ne-paris/60%Hourly2016-01-11 20:35
https://kumti.com/familja-ibrahimi-nga-gostivari-ka-nevoje-per-ndihme/60%Hourly2016-01-11 20:20
https://kumti.com/sulmohen-dy-marokene-ne-afersi-te-shkupit/60%Hourly2016-01-11 20:18
https://kumti.com/dje-jane-dhene-vertetime-per-gjithsej-715-shtetas-te-huaj/60%Hourly2016-01-11 20:16
https://kumti.com/si-po-mashtrohen-vajzat-shqiptare-mendojne-se-po-martohen-ne-kosove-por-dergohen-tek-maqedonasit-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-11 20:14
https://kumti.com/gjykata-zvicerane-udheton-ne-shkup-per-te-gjykuar-shtetasin-maqedonas/60%Hourly2016-01-11 20:10
https://kumti.com/mania-e-mediave-me-isis-in-dhe-krime-te-tjera-te-pa-rrefyera/60%Hourly2016-01-11 19:43
https://kumti.com/video-ngjarje-interesante-ne-lidhje-me-istigfarin/60%Hourly2016-01-11 16:39
https://kumti.com/ne-alo-doktor-per-nje-jave-1-386-thirrje/60%Hourly2016-01-11 16:32
https://kumti.com/ne-tre-ditet-e-fundit-ne-shkup-23-aksidente-16-persona-jane-lenduar/60%Hourly2016-01-11 16:31
https://kumti.com/qender-ruse-ne-kuader-te-universitetit-shen-cirili-dhe-metodi/60%Hourly2016-01-11 16:30
https://kumti.com/han-te-premten-ne-shkup/60%Hourly2016-01-11 16:28
https://kumti.com/amerika-do-te-ia-ngre-veshin-gruevskit-largohu-nga-politika-ne-menyre-te-qete/60%Hourly2016-01-11 16:26
https://kumti.com/video-mua-sun-me-mashtron-shejtani-thote-dikush/60%Hourly2016-01-11 16:22
https://kumti.com/pjestari-i-njesise-speciale-detyron-qytetarin-te-bej-skleka/60%Hourly2016-01-11 16:14
https://kumti.com/prinderit-vaksinojne-femijet-kunder-streptokokit/60%Hourly2016-01-11 16:12
https://kumti.com/nga-janari-baze-me-e-ulet-e-pensioneve-invalidore/60%Hourly2016-01-11 16:10
https://kumti.com/maqedonia-kursen-ne-llogari-te-personave-me-diabet/60%Hourly2016-01-11 16:09
https://kumti.com/presidentit-gjorge-ivanov-amneston-kriminelet-zbulohet-edhe-nje-liste-amnistie/60%Hourly2016-01-11 16:07
https://kumti.com/video-hoxhallaret-e-vjeter/60%Hourly2016-01-11 16:03
https://kumti.com/maqedonia-kalohet-me-pasaporta-te-falsifikuara/60%Hourly2016-01-11 15:55
https://kumti.com/marreveshja-e-perzhinos-ne-krize-te-thelle/60%Hourly2016-01-11 15:54
https://kumti.com/cfare-e-pret-gruevskin-ne-shba/60%Hourly2016-01-11 15:52
https://kumti.com/shqiptari-hidhet-ne-ujin-e-ftohte-per-te-kapur-kryqin-foto/60%Hourly2016-01-11 15:50
https://kumti.com/teuta-arifi-takon-ipeshkvin-e-tetoves/60%Hourly2016-01-11 15:46
https://kumti.com/bekim-dardhishta-ju-qe-e-urreni-islamin-me-fshini-nga-lista-e-miqve/60%Hourly2016-01-11 15:25
https://kumti.com/video-nje-rast-interesant-mesim-per-neve/60%Hourly2016-01-11 15:09
https://kumti.com/kryetari-ivanov-do-te-zgjeroje-komisionin-per-amnesti-te-te-burgosurve/60%Hourly2016-01-11 15:04
https://kumti.com/vrasesit-e-19-vjecarit-leart-ademi-dorezohen/60%Hourly2016-01-11 15:02
https://kumti.com/maqedonasja-largon-kryqin-e-pranon-fene-islame-dhe-shamine/60%Hourly2016-01-11 14:59
https://kumti.com/nga-maqedonia-ikin-edhe-pleqte-shtepive-ju-vendoset-dryni/60%Hourly2016-01-11 14:56
https://kumti.com/gruevski-me-familjen-e-tij-pas-zgjedhjeve-vendin-e-kane-ne-burgun-e-shutkes/60%Hourly2016-01-11 14:54
https://kumti.com/video-i-tha-kemi-humbje-100-milion-dollare-ngjarje/60%Hourly2016-01-11 14:51
https://kumti.com/ja-kush-e-kercenon-maqedonasen-e-konvertuar-ne-islam-foto/60%Hourly2016-01-11 14:36
https://kumti.com/turp-i-botes-bdi-ka-perkrahur-antishqiptarin-dhe-antiislamistin-me-te-madh-toni-naunovski-ne-komisionin-kunder-diskriminimit/60%Hourly2016-01-11 14:33
https://kumti.com/portai-fakte-ishte-e-para-e-cila-tha-se-arditi-nuk-e-kishte-therrur-leartin/60%Hourly2016-01-11 14:28
https://kumti.com/ky-eshte-ai/60%Hourly2016-01-11 14:24
https://kumti.com/si-e-pranoi-katerina-islamin-foto/60%Hourly2016-01-11 14:20
https://kumti.com/leter-fahri-xhares/60%Hourly2016-01-11 13:58
https://kumti.com/dominanca-shqiptare-gjate-perandorise-osmane/60%Hourly2016-01-11 13:30
https://kumti.com/votuesit-ne-bdi-me-te-hershem-se-ermira-per-te-perjetshmit-deshtaket-etj/60%Hourly2016-01-11 13:26
https://kumti.com/si-keqtrajtohen-grate-muslimane-neper-institucionet-publike-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-11 00:40
https://kumti.com/cka-nese-protestuesi-kishte-thene-fck-you/60%Hourly2016-01-10 23:57
https://kumti.com/video-i-biri-mohon-sakrificat-nenes-i-bie-te-fiket-te-shihemi-ne-gjyq/60%Hourly2016-01-10 23:35
https://kumti.com/ldk-fillon-iniciativen-kunder-hashim-thacit-president-foto/60%Hourly2016-01-10 23:12
https://kumti.com/trump-levdon-diktatorin-kim-jong-un-ai-eshte-shefi/60%Hourly2016-01-10 23:06
https://kumti.com/miliarderi-behgjet-pacolli-ka-nje-keshille-jetesore-per-ty/60%Hourly2016-01-10 22:51
https://kumti.com/krishterimi-dhe-pushtimi-spanjes-nga-muslimanet/60%Hourly2016-01-10 19:50
https://kumti.com/mitrovica-eshte-komuna-me-e-varfer-ne-kosove/60%Hourly2016-01-10 19:25
https://kumti.com/kur-besimtareve-u-dalin-enderrat-prite-kijametin/60%Hourly2016-01-10 19:19
https://kumti.com/shfaqja-e-lakmise-shenje-se-kiameti-eshte-afruar/60%Hourly2016-01-10 19:13
https://kumti.com/caji-i-gjelber-per-kujtese-dhe-mesim-me-te-mire/60%Hourly2016-01-10 12:55
https://kumti.com/rreth-60-te-vdekur-nga-bombardimet-ruse-ne-siri/60%Hourly2016-01-10 12:49
https://kumti.com/shba-tregon-dhembet-fluturon-me-b-52-mbi-kore/60%Hourly2016-01-10 12:44
https://kumti.com/drejtuar-okb-dhe-peta-shpetoni-macet-dhe-qente-ne-siri-qytetaret-kriminele-kane-filluar-ti-hane-ato/60%Hourly2016-01-09 00:06
https://kumti.com/dw-ne-paris-nuk-kishte-sulm-terrorist-por-tejkalim-te-kompetencave-dhe-vrasjen-e-nje-qytetari-te-pafajshem/60%Hourly2016-01-08 23:16
https://kumti.com/faraonizmi-i-koheve-tona-ismail-bardhi/60%Hourly2016-01-08 22:48
https://kumti.com/linja-prestigjioze-dolce-gabbana-me-koleksion-mjaft-te-vecante/60%Hourly2016-01-08 22:25
https://kumti.com/linja-prestigjioze-dolce-gabbana-me-koleksion-mjaft-te-vecante-2/60%Hourly2016-01-08 22:25
https://kumti.com/spitalit-amerikan-dhe-kriminelet-mantel-bardhe-po-ndryshojne-ligjet-qe-i-kane-shkelur-deri-tash/60%Hourly2016-01-08 22:04
https://kumti.com/dy-vellezer/60%Hourly2016-01-08 21:29
https://kumti.com/die-welt-nen-kosove-qendron-nje-thesar-i-rrezikshem/60%Hourly2016-01-08 20:50
https://kumti.com/bashkekombasit-e-krishtere-po-vazhdojne-te-pranojne-islamin/60%Hourly2016-01-08 20:36
https://kumti.com/policja-kosovare-largohet-nga-puna-vetem-se-vendosi-te-barte-shami/60%Hourly2016-01-08 20:20
https://kumti.com/leo-freundlich-serbet-vrane-7-mije-shqiptare-ne-nje-dite-me-1912/60%Hourly2016-01-08 20:04
https://kumti.com/ankara-ambasadori-iranian-thirret-ne-ministrine-e-jashtme/60%Hourly2016-01-08 20:02
https://kumti.com/turqi-384-terroriste-asgjesohen-ne-operacionet-e-fundit/60%Hourly2016-01-08 19:46
https://kumti.com/sektori-turk-i-automobilistikes-mbyll-2015-n-me-shifra-rekord/60%Hourly2016-01-08 19:44
https://kumti.com/rreth-xhihadizmit-ballkanik-dhe-marrezive-te-tjera/60%Hourly2016-01-08 19:35
https://kumti.com/erdogan-bota-islame-e-tronditur-nga-komplotet/60%Hourly2016-01-08 19:34
https://kumti.com/parate-e-shtetit-derdhen-ne-asfalt/60%Hourly2016-01-08 18:48
https://kumti.com/skandaloze-expressit-mbjell-urrejtje-ndaj-sheriati/60%Hourly2016-01-08 18:42
https://kumti.com/ta-ndihmojme-leonen-3-vjecare-nga-fushe-kosova-vuan-nga-tumori-ne-sy/60%Hourly2016-01-08 12:44
https://kumti.com/bik-u-me-flamur-kombetare-ipeshkvia-me-flamur-te-vatikanit-foto/60%Hourly2016-01-08 12:41
https://kumti.com/shijat-provokojne-ne-shkup/60%Hourly2016-01-08 12:30
https://kumti.com/policia-dhe-nentoka-festojne-bashke-krishtlindjet-ortodokse-ne-veri-video/60%Hourly2016-01-08 12:24
https://kumti.com/fotot-tmerri-sirian-banoret-e-izoluar-nga-lufta-po-hane-mace-e-qene/60%Hourly2016-01-08 00:35
https://kumti.com/hoxhe-shefqeti-ka-me-shume-llajka-se-atifete-jahjaga-e-kadri-veseli/60%Hourly2016-01-07 23:52
https://kumti.com/masakra-e-biohorit-ne-naten-e-bozhiqeve-te-43-tes/60%Hourly2016-01-07 17:23
https://kumti.com/fahri-xharra-e-fyen-mulla-jakup-asipin-e-ndjere-por-nje-komentues-ja-krype-salepin/60%Hourly2016-01-07 15:49
https://kumti.com/erdogan-stop-percarjes-mes-grupeve-methhebike-ne-boten-islame/60%Hourly2016-01-07 15:39
https://kumti.com/turqi-dimri-shton-vuajtjet-e-refugjateve-siriane/60%Hourly2016-01-07 15:37
https://kumti.com/antalya-mesuesit-vullnetare-arsimojne-femijet-siriane/60%Hourly2016-01-07 15:35
https://kumti.com/shba-besimtaret-e-xhamise-me-te-vjeter-ftojne-trump-per-vizite/60%Hourly2016-01-07 15:32
https://kumti.com/hamas-thekson-ne-formimin-e-qeverise-se-unitetit-kombetar-ne-palestine/60%Hourly2016-01-07 15:30
https://kumti.com/video-disa-fjale-per-xhinet/60%Hourly2016-01-07 12:29
https://kumti.com/batanije-dhe-dyshek-te-ri-per-emigrantet-ne-tabanovc/60%Hourly2016-01-07 12:10
https://kumti.com/maqedonia-eshte-nder-vendet-me-varferi-me-te-madhe-ne-evrope-politikanet-heshtin/60%Hourly2016-01-07 12:05
https://kumti.com/maqedonia-behet-vendi-i-14-te-europian-qe-legalizon-kanabisin/60%Hourly2016-01-07 12:01
https://kumti.com/mbahet-simpoziumi-shkencore-10-vjet-pa-hoxhe-jakup-asipin/60%Hourly2016-01-07 11:59
https://kumti.com/terroristet-nuk-meritojne-meshire/60%Hourly2016-01-07 11:46
https://kumti.com/video-protestat-e-2-marsit-ne-shkup-rasti-monstra/60%Hourly2016-01-07 11:43
https://kumti.com/dje-ishte-10-vjetori-i-vdekjes-se-hoxhes-jakup-hasipi/60%Hourly2016-01-07 01:27
https://kumti.com/a-eshte-bere-sami-yusufi-shia/60%Hourly2016-01-07 01:09
https://kumti.com/nje-hatme-per-enver-hoxhen/60%Hourly2016-01-07 00:48
https://kumti.com/ja-15-arsyet-pse-myslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit/60%Hourly2016-01-07 00:35
https://kumti.com/azilkerkuesi-kosovar-cmonton-televizorin-dhe-e-dergon-ne-kosove/60%Hourly2016-01-07 00:30
https://kumti.com/martin-shkreli-porosiste-120-caj/60%Hourly2016-01-07 00:26
https://kumti.com/fjalimi-i-kurtit-qe-iu-ndalua-sot-ne-gjykate/60%Hourly2016-01-07 00:09
https://kumti.com/ja-pse-eshte-vendi-me-i-zhvilluar-japonia/60%Hourly2016-01-06 23:41
https://kumti.com/shejh-albani-ngiste-shpejt-makinen-ngjarje-me-imam-albanin-dhe-shejkh-iben-bazit-allahu-i-meshirofte/60%Hourly2016-01-06 21:55
https://kumti.com/ne-prag-te-vdekjes-te-gjithe-pendohen/60%Hourly2016-01-06 21:46
https://kumti.com/permendja-e-kuranit-ne-bibel/60%Hourly2016-01-06 21:42
https://kumti.com/ja-cfare-tha-dr-isaac-canon-taylor-per-islamin-ne-vitin-1886/60%Hourly2016-01-06 21:30
https://kumti.com/video-hoxha-i-cili-i-pastroi-wc-te-tregim-i-madh/60%Hourly2016-01-06 17:01
https://kumti.com/femijet-ne-shkollat-malajziane-degjojne-ligjerata-kunder-isis-it/60%Hourly2016-01-06 16:22
https://kumti.com/sudani-behet-vendi-i-trete-qe-nderpret-marredheniet-diplomatike-me-iranin-emiratet-ulin-nivelin-e-tyre/60%Hourly2016-01-06 16:20
https://kumti.com/moska-kerkon-te-pajtoje-a-saudite-me-iranin/60%Hourly2016-01-06 16:19
https://kumti.com/kryetari-i-londres-pushtimi-i-spanjes-nga-muslimanet-ka-ndricuar-europen/60%Hourly2016-01-06 16:17
https://kumti.com/dalai-lama-per-ti-dhene-fund-terrorizmit-duhet-te-ndjekim-rrugen-e-muhamedit-a-s/60%Hourly2016-01-06 16:14
https://kumti.com/video-cka-i-tha-imami-i-qabes-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2016-01-06 16:11
https://kumti.com/turqia-i-bejme-thirrje-iranit-dhe-arabise-saudite-per-vetepermbajtje/60%Hourly2016-01-06 15:55
https://kumti.com/shba-largohen-nga-puna-190-muslimane-nuk-lejohej-namazi-ne-kohen-e-pauzes/60%Hourly2016-01-06 15:54
https://kumti.com/ministri-rus-jemi-te-varur-nga-turqia/60%Hourly2016-01-06 15:52
https://kumti.com/daesh-i-ekzekuton-gazetaren-siriane-per-shkak-se-raportonte-nga-raqqa/60%Hourly2016-01-06 15:51
https://kumti.com/gormez-muslimanet-zhdukin-me-duart-e-tyre-dinjitetin/60%Hourly2016-01-06 15:49
https://kumti.com/video-a-do-te-futet-filani-i-cili-ka-qene-human-dhe-bamires-ne-xhenet/60%Hourly2016-01-06 15:46
https://kumti.com/ramadan-ramadani-e-godet-forte-ali-ahmetin/60%Hourly2016-01-06 14:37
https://kumti.com/islamofobat-shqiptare-fshehen-pas-kombit-sepse-nuk-ja-u-mban-ndryshe/60%Hourly2016-01-06 14:31
https://kumti.com/shba-gordon-gulenin-duhet-ta-paketojme-urgjentisht-ne-turqi/60%Hourly2016-01-06 14:18
https://kumti.com/turqia-pergatitet-te-hyje-ne-tregun-saudit-prej-240-miliarde/60%Hourly2016-01-06 14:16
https://kumti.com/turqi-tjeter-tragjedi-ne-det-mbyten-te-pakten-34-persona/60%Hourly2016-01-06 14:16
https://kumti.com/turqia-e-pershtat-orarin-e-punes-per-namazin-e-xhumase/60%Hourly2016-01-06 14:13
https://kumti.com/lajme-nga-maqedonia-shqiptari-ferid-hajrullahu-padit-r-m-ne-ne-strasburg-e-fiton-gjyqin/60%Hourly2016-01-06 13:44
https://kumti.com/gruevski-nuk-do-te-ndertoje-cerdhe-per-shqiptaret-ne-maqedoni/60%Hourly2016-01-06 13:42
https://kumti.com/milioneri-nga-india-pastrues-i-qabes/60%Hourly2016-01-06 13:42
https://kumti.com/pushtimi-i-spanjes-nga-muslimanet-ka-ndricuar-europen/60%Hourly2016-01-06 13:36
https://kumti.com/video-duhani-shqetesim-serioz/60%Hourly2016-01-06 13:34
https://kumti.com/bllof-apo-bombe-ja-si-gezon-koreja-e-veriut-per-bomben-h/60%Hourly2016-01-06 13:26
https://kumti.com/erdogan-i-hedh-benzine-zjarrit-ja-sekreti-i-putinit/60%Hourly2016-01-06 13:19
https://kumti.com/nga-nje-muaj-paraburgim-te-arrestuarve-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Hourly2016-01-06 13:04
https://kumti.com/nje-goditje-tjeter-nga-arabia-saudite-per-iranin/60%Hourly2016-01-06 12:28
https://kumti.com/vatikani-kritikon-charlie-hebdon/60%Hourly2016-01-06 09:38
https://kumti.com/pelegrinet-serbe-priten-me-protesta-ne-gjakove-arrestohet-nje-person/60%Hourly2016-01-06 09:34
https://kumti.com/deputetet-e-opozites-refuzojne-avokatet-nuk-duan-te-mbrohen-ne-heshtje/60%Hourly2016-01-06 09:28
https://kumti.com/bmw-prezanton-konceptin-i8-pa-pasqyre/60%Hourly2016-01-05 23:35
https://kumti.com/5-keshilla-per-dollap-te-organizuar/60%Hourly2016-01-05 23:31
https://kumti.com/cfare-e-ben-te-perlotet-obame/60%Hourly2016-01-05 22:11
https://kumti.com/pensionisti-gjerman-masakron-gruan/60%Hourly2016-01-05 21:19
https://kumti.com/gruevski-beni-sa-me-shume-femije-zgjeroni-familjet-tuaja/60%Hourly2016-01-05 21:12
https://kumti.com/beni-masazh-qafes-me-lengun-e-qepes-se-kuqe/60%Hourly2016-01-05 19:07
https://kumti.com/kuvajti-terheq-ambasadorin-nga-irani/60%Hourly2016-01-05 19:00
https://kumti.com/kush-eshte-kosovari-qe-depertoi-me-marken-e-vet-ne-tregun-boteror-te-oreve/60%Hourly2016-01-05 18:58
https://kumti.com/vritet-nje-ushtar-amerikan-ne-afganistan/60%Hourly2016-01-05 18:54
https://kumti.com/qe-cka-jane-ne-gjende-te-krishteret-e-kosoves-me-thene-foto/60%Hourly2016-01-05 18:47
https://kumti.com/nje-mesazh-per-islamofobat-shqiptare-hyn-kliko-edhe-degjoje-hoxhen-video/60%Hourly2016-01-05 18:39
https://kumti.com/profeti-muhamed-faqe-qe-promovon-urrejtjen-dhe-fyerjen-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2016-01-05 18:07
https://kumti.com/rufat-sherifi-viziton-reis-ulemane-sulejman-efendi-rexhepi/60%Hourly2016-01-05 17:28
https://kumti.com/hoxhe-bledar-haxhiu-mbi-egzekutimin-47-shtetasve-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-01-05 16:28
https://kumti.com/perseritet-tragjedia-e-aylanit-mbyten-femije-te-tjere-ne-brigjet-turke-foto/60%Hourly2016-01-05 14:26
https://kumti.com/gjenden-trupa-te-pajete-te-migranteve-ne-turqi/60%Hourly2016-01-05 14:21
https://kumti.com/cka-me-shikon-eshte-arsyeja-e-vrasjes-se-leartit-19-vjecar-ne-cair/60%Hourly2016-01-05 14:14
https://kumti.com/islamofobja-arbana-xharra-denon-grafitet-per-presidenten-jahjaga-por-per-kariakturat-e-profetit-thote-shprehje-e-lire/60%Hourly2016-01-05 13:55
https://kumti.com/zbulohet-tempulli-i-mbretit-te-albanise-ne-azerbajxhan-daton-800-vite-me-pare/60%Hourly2016-01-05 13:50
https://kumti.com/spanje-kosovari-vret-gruan-dhe-me-pas-dorezohet-ne-polici/60%Hourly2016-01-05 13:46
https://kumti.com/dejan-lluqic-paramendoni-nese-nje-armate-islamike-do-te-arrinte-ne-shqiperi-me-20-mije-luftetare-te-cilet-do-te-prisnin-koka/60%Hourly2016-01-05 13:40
https://kumti.com/vrasja-e-leart-ademit-19-vjecari-nga-shkupi-reagon-imami-bekir-halimi-video/60%Hourly2016-01-05 13:16
https://kumti.com/vrasesi-i-leartit-do-pergjigjet-per-lendime-trupore-jo-per-vrasje/60%Hourly2016-01-05 12:21
https://kumti.com/shteti-me-valixhe-te-gatshme/60%Hourly2016-01-05 11:59
https://kumti.com/te-nderuar-xharrian-fryma-nuk-eshte-isis/60%Hourly2016-01-05 11:57
https://kumti.com/policet-hungarez-ne-ndihme-te-kolegeve-maqedonas/60%Hourly2016-01-05 11:55
https://kumti.com/ministrite-duhet-qe-te-jane-transparente-me-publikun-te-publikojne-gjithcka-ne-faqen-zyrtare/60%Hourly2016-01-05 11:53
https://kumti.com/vdekja-e-leartit-pikelloi-opinionin-shqiptar/60%Hourly2016-01-05 11:25
https://kumti.com/drejtori-kadriu-harron-se-kur-fillon-stina-e-dimrit/60%Hourly2016-01-05 11:22
https://kumti.com/jane-dhene-1-422-vertetime-te-reja-per-te-drejten-e-azilit/60%Hourly2016-01-05 11:20
https://kumti.com/arrestohet-vrasesi-i-leart-ademit/60%Hourly2016-01-05 11:18
https://kumti.com/bora-e-zbrazi-kampin-per-refugjat-ne-tabanoc/60%Hourly2016-01-05 11:16
https://kumti.com/retro-2015-bfi-ja-qendroi-balle-dhe-u-forcua-ende-me-shume-edhe-perskaj-tentimeve-per-ta-lekundur/60%Hourly2016-01-05 11:08
https://kumti.com/fisnik-ismaili-stupcat-grafitat-neper-mure-charlie-hebdo-e-kta/60%Hourly2016-01-05 10:41
https://kumti.com/muhamed-zekiri-kerkoj-ndihme-nga-ti-o-allah-nga-e-keqja-dhe-zullumi-i-pushtetareve/60%Hourly2016-01-05 10:30
https://kumti.com/kadri-veseli-charlie-hebdo-dhe-stupcat/60%Hourly2016-01-05 10:04
https://kumti.com/zidane-trajner-i-real-madridit/60%Hourly2016-01-05 07:52
https://kumti.com/albin-kurti-kesaj-qeverie-po-i-vjen-fundi/60%Hourly2016-01-05 07:48
https://kumti.com/hsbc-i-pret-lidhjet-me-organizatat-bamirese-islame/60%Hourly2016-01-05 07:41
https://kumti.com/milicia-e-oregonit-eshte-terroriste/60%Hourly2016-01-05 07:30
https://kumti.com/bahreniuae-dhe-sudani-ne-krah-te-arabise/60%Hourly2016-01-05 07:12
https://kumti.com/emigrantja-siriane-u-detyrua-te-beje-seks-per-te-arritur-ne-gjermani/60%Hourly2016-01-05 07:02
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-se-kur-e-kerkoni-ne-internet-isis-in-policia-ju-kerkon-juve/60%Hourly2016-01-05 06:57
https://kumti.com/vriten-dy-persona-dhe-shkaterrohen-tri-xhami-sunni-ne-irak/60%Hourly2016-01-05 06:50
https://kumti.com/hoxha-qe-perhapte-drite-dituri-dhe-urtesi/60%Hourly2016-01-05 06:41
https://kumti.com/profecite-biblike-per-islamin-dhe-profetin-muhamed/60%Hourly2016-01-04 23:01
https://kumti.com/ja-cfare-itha-shejh-albanit-minsitri-i-brendshem-i-sirise/60%Hourly2016-01-04 22:39
https://kumti.com/hans-sperman-shkencetari-gjerman-qe-gjeti-mrekulli-ne-kuran/60%Hourly2016-01-04 22:28
https://kumti.com/tregimi-per-djaloshin-e-verber-a-e-faleminderojme-allahun-qe-na-dhuroi-shikimin/60%Hourly2016-01-04 22:23
https://kumti.com/ja-cfare-tha-w-montogomery-per-profetin-muhammed/60%Hourly2016-01-04 22:14
https://kumti.com/tetova-edhe-pa-jugohromin-me-ajer-te-ndotur/60%Hourly2016-01-04 15:42
https://kumti.com/vidhet-nje-taksist-ne-shkup/60%Hourly2016-01-04 15:39
https://kumti.com/foto-lajm-bora-shkakton-probleme-ne-autostraden-gostivar-tetove/60%Hourly2016-01-04 15:37
https://kumti.com/gruevski-do-te-jap-doreheqje-para-15-janarit/60%Hourly2016-01-04 15:35
https://kumti.com/bilall-kasami-me-fjalen-besa-maqedonasit-kane-nisur-ta-mesojne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2016-01-04 15:31
https://kumti.com/gruevski-thote-lamtumire-qeveria-e-re-mezi-do-te-leviz-nga-kontrolli/60%Hourly2016-01-04 15:11
https://kumti.com/raporti-i-okb-se-maqedonia-gjysem-milioni-banore-me-pak-ne-vitin-2099/60%Hourly2016-01-04 15:10
https://kumti.com/canoski-deri-tek-gruevski-ku-do-te-shkoje-shpirti/60%Hourly2016-01-04 15:03
https://kumti.com/telgraph-bler-i-ka-shfrytezuar-ambasadat-per-pune-private/60%Hourly2016-01-04 15:01
https://kumti.com/sindikata-e-klinikave-denon-incidentin-ne-tetove/60%Hourly2016-01-04 14:53
https://kumti.com/nje-grua-nga-turqia-ka-17-femije-planifikone-edhe-femij-tjere/60%Hourly2016-01-04 14:32
https://kumti.com/kolumbia-kritikon-arabine-saudite-per-shkak-te-luftes-ne-jemen/60%Hourly2016-01-04 14:22
https://kumti.com/arabia-saudite-47-ekzekutime-per-terrorizem/60%Hourly2016-01-04 14:20
https://kumti.com/termeti-6-4-ballesh-godet-pjesen-verilindore-te-kines/60%Hourly2016-01-04 14:19
https://kumti.com/arabia-saudite-ekzekuton-47-veta/60%Hourly2016-01-04 14:18
https://kumti.com/te-shtena-para-nje-xhamie-ne-france-5-te-plagosur/60%Hourly2016-01-04 14:14
https://kumti.com/irani-kercenon-arabine-saudite-do-te-paguani-shtrenjte-vrasjen-e-klerikut/60%Hourly2016-01-04 14:12
https://kumti.com/forcat-saudite-te-sigurise-ne-gjendje-gatishmerie-rrethohen-rajonet-me-popullate-shiite/60%Hourly2016-01-04 14:10
https://kumti.com/izrael-vazhdojne-kerkimet-per-agresorin-e-tel-avivit/60%Hourly2016-01-04 14:08
https://kumti.com/amnisti-internacional-e-quan-likuidim-politik-veprimin-e-fundit-te-arabise-saudite/60%Hourly2016-01-04 14:04
https://kumti.com/kryeministri-danez-paralajmeron-gjermanine/60%Hourly2016-01-04 14:02
https://kumti.com/isis-vret-12-pjesetare-te-forces-se-sigurise-irakiane/60%Hourly2016-01-04 13:59
https://kumti.com/akuza-e-radhes-e-trump-obama-dhe-clinton-krijuan-isis-in/60%Hourly2016-01-04 13:57
https://kumti.com/turqi-shpetohen-57-refugjate-te-bllokuar-ne-ishull/60%Hourly2016-01-04 13:55
https://kumti.com/revolte-ne-iran-pas-ekzekutimit-te-klerikut-nimr-ne-arabi/60%Hourly2016-01-04 13:53
https://kumti.com/reagimi-i-netanjahut-ndaj-operacioneve-anti-sioniste-ne-tel-aviv/60%Hourly2016-01-04 13:51
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-afgan-vriten-3-ushtare/60%Hourly2016-01-04 13:48
https://kumti.com/vrasja-e-klerikut-shiit-tension-mes-iranit-dhe-sauditeve/60%Hourly2016-01-04 13:46
https://kumti.com/termet-6-7-balle-ne-indi-6-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur/60%Hourly2016-01-04 13:45
https://kumti.com/suedia-nis-kontrollet-ne-kufi-per-te-ndaluar-hyrjen-e-emigranteve/60%Hourly2016-01-04 13:20
https://kumti.com/eksplodim-ne-kumanove-ne-bulevardin-revolucioni-i-tetorit/60%Hourly2016-01-04 13:11
https://kumti.com/sulmohet-fizikisht-nje-pediater-ne-spitalin-e-tetoves/60%Hourly2016-01-04 13:08
https://kumti.com/ka-ndodhur-nje-vjedhje-ne-gostivar-ne-vlere-te-pergjithshme-prej-29-000-euro/60%Hourly2016-01-04 13:01
https://kumti.com/blendi-i-vogel-kerkon-ndihme-per-tu-sheruar-nga-tumori-malinj/60%Hourly2016-01-04 12:57
https://kumti.com/update-gazetari-sami-ademi-konfirmon-vdekjen-e-djalit-te-tij-19-vjecarit-leart-ademi/60%Hourly2016-01-04 12:43
https://kumti.com/ademi-shpirti-po-me-digjet-prej-mbrem-pa-leartin-me-nuk-ka-gezim-ne-shtepin-time-policia-e-konfirmon-incidentin/60%Hourly2016-01-04 12:40
https://kumti.com/35-perqind-e-popullates-ne-maqedoni-eshte-e-merzitur-nuk-qesh-nga-varferia/60%Hourly2016-01-04 12:34