XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/skoda-prezanton-konceptin-visions/60%Hourly2016-02-29 23:44
https://kumti.com/selimi-thaci-sishte-takuar-me-adem-jasharin-qe-nga-92-a/60%Hourly2016-02-29 23:44
https://kumti.com/hoxhaj-kujdes-nga-viber-mbledh-te-dhenat-nga-telefonat-tuaj/60%Hourly2016-02-29 23:41
https://kumti.com/o-zv-minister-i-puneve-te-mbrendshme-bastisjani-shtepine-milenko-nedelkkovskit/60%Hourly2016-02-29 21:09
https://kumti.com/video-i-vdekuri-ndegjon-trokitjet-e-kepuceve/60%Hourly2016-02-29 20:55
https://kumti.com/gjithcka-eshte-e-mundur-per-ata-qe-besojne/60%Hourly2016-02-29 20:48
https://kumti.com/shkoder-hap-dyert-xhamia-e-re-ne-fshatin-mjede/60%Hourly2016-02-29 20:47
https://kumti.com/24-milion-femije-pakistanez-jashte-shkollave/60%Hourly2016-02-29 20:45
https://kumti.com/armepushimi-ne-siri-zgjati-vetem-1-ore-e-50-minuta/60%Hourly2016-02-29 20:43
https://kumti.com/vajza-eshte-krenare-per-punen-e-babait/60%Hourly2016-02-29 20:33
https://kumti.com/video-a-eshte-e-vertete-se-ai-qe-flene-shum-ka-me-shum-gjynahe/60%Hourly2016-02-29 17:10
https://kumti.com/gruevski-vizitoi-ne-spital-petrovin-e-rrahur-iniciatori-i-kryqit/60%Hourly2016-02-29 16:58
https://kumti.com/reisul-ulemaja-i-bfi-se-dekorohet-me-cmimin-best-spiritual-leader-2015/60%Hourly2016-02-29 16:35
https://kumti.com/mbi-180-persona-jane-vrare-ne-siri-gjate-dites-se-pare-te-armepushimit/60%Hourly2016-02-29 16:01
https://kumti.com/siri-okb-perfiton-nga-armepushimi-per-te-shperndare-ndihmat/60%Hourly2016-02-29 15:59
https://kumti.com/video-shkoi-per-te-kerku-pare-per-xhami-mori-peshtym-ne-ftyre-rast-interesant/60%Hourly2016-02-29 15:56
https://kumti.com/opozita-tu-prit-me-zbrit-hz-isa-e-me-i-hjek-kryqat/60%Hourly2016-02-29 15:45
https://kumti.com/tronditet-tetova-12-vjecari-therr-me-thike-vajzen-e-mitur-13-vjecare/60%Hourly2016-02-29 15:34
https://kumti.com/menduh-thaci-ky-nuk-eshte-vendi-i-kryqave-dhe-kishave-po-eshte-vendi-ku-thuhet-allahu-ekber-video/60%Hourly2016-02-29 15:30
https://kumti.com/inicuesi-i-kryqit-todor-petrov-me-ka-rrahur-beqir-asani/60%Hourly2016-02-29 15:23
https://kumti.com/grubi-permes-nje-referendumi-do-te-ndalojme-ndertimin-e-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-02-29 15:11
https://kumti.com/shkup-edhe-ne-saraj-nisma-per-simbole-murati-xhami-dhe-flamur-kombetar-50-metersh/60%Hourly2016-02-29 15:07
https://kumti.com/video-ata-qe-shtiren-si-te-devotshem-me-qellim-qe-te-nderohen-nga-njerezit/60%Hourly2016-02-29 15:00
https://kumti.com/punime-intensive-per-vendosjen-e-kryqit-ne-butel-foto/60%Hourly2016-02-29 14:49
https://kumti.com/simbolet-fetare-dhe-etnike-tendence-per-provokim-te-bashkejeteses-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-29 14:46
https://kumti.com/duam-akcion-policor-kunder-extremisteve-ortodox/60%Hourly2016-02-29 14:42
https://kumti.com/tensione-ne-piken-kufitare-ne-gjevgjeli-hidhet-gaz-lotesjelles-video/60%Hourly2016-02-29 14:30
https://kumti.com/todor-petrovit-inicuesi-i-kryqit-nuk-i-ka-bere-mire-qyteku-perseri-provokon-shqiptaret-nuk-jane-as-13/60%Hourly2016-02-29 14:20
https://kumti.com/video-nje-moment-ne-mekke-gjat-vizites-se-hoxhe-bekir-halimit-shejhut-muhamed-xhemil-zejno/60%Hourly2016-02-29 14:14
https://kumti.com/vendi-qe-ushqen-120-milione-studente-ne-dite/60%Hourly2016-02-29 09:57
https://kumti.com/policia-ne-vetem-zbatuam-urdhrin-e-gjykates/60%Hourly2016-02-29 09:22
https://kumti.com/u-hapet-rruge-aktakuzave-te-para-te-speciales/60%Hourly2016-02-29 09:14
https://kumti.com/vjosa-osmani-i-pergjigjet-ises/60%Hourly2016-02-29 05:56
https://kumti.com/keto-jane-fituesit-e-oscar-it/60%Hourly2016-02-29 05:44
https://kumti.com/shok-megjithate-nuk-e-fiton-oscar-in/60%Hourly2016-02-29 04:17
https://kumti.com/namazi-im-i-pare-pasi-e-pranova-islamin/60%Hourly2016-02-29 03:44
https://kumti.com/nese-hani-kete-mengjes-cdo-dite-do-te-humbisni-kile-shume-shpejt/60%Hourly2016-02-29 03:29
https://kumti.com/man-city-fiton-kupen-e-liges-mposht-me-penallti-liverpool-in/60%Hourly2016-02-29 03:26
https://kumti.com/po-trafikonte-570-kg-hashash-kush-eshte-ben-cami/60%Hourly2016-02-29 03:23
https://kumti.com/donald-trump-musolini-tingellon-bukur/60%Hourly2016-02-29 03:18
https://kumti.com/zimmermann-surroi-ishte-kunder-pavaresise-se-kosoves-dokument/60%Hourly2016-02-28 21:11
https://kumti.com/fundamentalizmit-islamik-ne-shkup-pyllezimi-i-shkupit-me-kryqa/60%Hourly2016-02-28 17:27
https://kumti.com/pasqyra-e-frikshme-e-tregtise-me-njerez-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-28 17:16
https://kumti.com/zviceranet-votojne-sot-per-debimin-e-te-huajve-kriminele/60%Hourly2016-02-28 17:13
https://kumti.com/a-ka-ndikim-stresi-ne-shtimin-e-peshes/60%Hourly2016-02-28 17:12
https://kumti.com/maqedoni-310-vertetime-ne-oret-e-fundit-per-kerkesen-per-te-drejten-e-azilit/60%Hourly2016-02-28 17:11
https://kumti.com/kryqe-ne-udhekryqe/60%Hourly2016-02-28 17:06
https://kumti.com/video-kush-hyn-i-pari-ne-xhenet-dhe-i-fundit/60%Hourly2016-02-28 16:47
https://kumti.com/mijera-muslimane-ne-ishullin-sumatra-luten-per-paqe-ne-bote-foto/60%Hourly2016-02-28 16:42
https://kumti.com/komuna-e-butelit-nuk-ka-mjete-per-shkolla-por-ka-per-kryqe/60%Hourly2016-02-28 16:40
https://kumti.com/ja-cka-thote-vmro-dpmne-per-rrahjen-e-donatorit-te-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-02-28 16:37
https://kumti.com/gjendje-alarmante-me-refugjatet-ne-kampin-e-pranimit-ne-gjevgjeli/60%Hourly2016-02-28 16:34
https://kumti.com/analistet-bdi-deshiron-te-perseris-skenarin-e-kalase/60%Hourly2016-02-28 16:32
https://kumti.com/video-te-pasionuarit-pas-pareve/60%Hourly2016-02-28 16:13
https://kumti.com/lsdm-vmro-dhe-bdi-partnere-disa-vjecar-ne-pushtet-jane-organizatore-te-incidenteve/60%Hourly2016-02-28 16:08
https://kumti.com/kasami-turpi-bdi-se-nuk-mbulohet-me-proteste-ata-si-ben-hesap-askush/60%Hourly2016-02-28 16:06
https://kumti.com/tahiri-donin-ta-rrezojne-car-dushanin-me-cekan-prej-gome-tash-njejte-me-kryqin/60%Hourly2016-02-28 16:04
https://kumti.com/peshkopi-maqedonas-shqiponjat-dhe-kryqet-vendosen-per-te-nisur-marrezite/60%Hourly2016-02-28 16:02
https://kumti.com/20-vjecarja-nga-shkupi-tenton-te-var-veten-nderron-jete-ne-spital/60%Hourly2016-02-28 15:54
https://kumti.com/video-namaz-nuk-falin-e-na-flasin-per-fe/60%Hourly2016-02-28 15:49
https://kumti.com/plas-gallata-me-leonardo-di-caprio/60%Hourly2016-02-28 13:49
https://kumti.com/jeta-e-fshehte-e-adoleshenteve-amerikane-dhe-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-02-28 13:20
https://kumti.com/vlore-gjendet-nje-gomone-8-m-do-transportonte-droge-drejt-italise/60%Hourly2016-02-28 13:13
https://kumti.com/tirane-vritet-50-vjecari-arrestohet-autori/60%Hourly2016-02-28 13:10
https://kumti.com/18-vjet-nga-masakra-e-likoshanit-dhe-qirezit/60%Hourly2016-02-28 12:57
https://kumti.com/sonte-nata-e-cmimeve-oscars-mes-tyre-edhe-shok/60%Hourly2016-02-28 12:51
https://kumti.com/emigrantet-rama-trembet-nga-reagimi-grek-si-mbyllim-kufijte/60%Hourly2016-02-28 12:50
https://kumti.com/ivanov-maqedonia-eshte-aleati-me-i-afert-i-greqise/60%Hourly2016-02-28 12:45
https://kumti.com/ebu-hanifeja-sot-ne-shkup/60%Hourly2016-02-28 12:18
https://kumti.com/prifti-22-pyetje-ndersa-muslimani-nje-pyetje/60%Hourly2016-02-28 01:48
https://kumti.com/diktatori-feston-ditelindjen-ne-luks-populli-nuk-ka-buke/60%Hourly2016-02-28 01:21
https://kumti.com/fjale-te-shtrenjta/60%Hourly2016-02-28 01:02
https://kumti.com/koral-i-turk-mashtron-avionet-ruse-po-i-ben-ata-ti-godasin-basharin-dhe-ypg/60%Hourly2016-02-27 20:03
https://kumti.com/video-kujdes-vdekjes-nuk-i-dihet/60%Hourly2016-02-27 16:41
https://kumti.com/albana-haxhiu-e-ben-hor-alma-lamen-sa-pare-u-shite-per-hashimin/60%Hourly2016-02-27 16:32
https://kumti.com/sonte-pas-jacise-tribune-fetare-me-hoxhe-fatmir-latifi-ne-shkup/60%Hourly2016-02-27 16:28
https://kumti.com/shqiptari-vret-ish-gruan-dhe-vjehrren-dhe-me-pas-vetevritet-foto/60%Hourly2016-02-27 16:20
https://kumti.com/sirimomenti-kur-raketa-amerikane-godet-tankun-rus-video/60%Hourly2016-02-27 16:13
https://kumti.com/ja-se-cka-ndodhi-ne-protesten-kunder-kryqit-e-udhehequr-nga-bdi-video/60%Hourly2016-02-27 16:00
https://kumti.com/do-te-vendosen-edhe-dy-kryqe-tjera-ne-shkup-ja-ku/60%Hourly2016-02-27 15:57
https://kumti.com/ne-maqedoni-dje-jane-dhene-vertetime-per-vetem-22-migrante/60%Hourly2016-02-27 15:55
https://kumti.com/video-a-eshte-e-vertete-se-ai-person-i-cili-vdes-xhunub-shkon-ne-xhehenem/60%Hourly2016-02-27 15:51
https://kumti.com/video-lum-per-kend-e-vaj-per-kend/60%Hourly2016-02-27 15:42
https://kumti.com/video-xheneti-a-do-te-jete-me-shum-i-mbushur-me-burra-apo-me-gra/60%Hourly2016-02-27 15:34
https://kumti.com/video-letra-e-ibn-tejmijes-derguar-mbretit-te-qipros/60%Hourly2016-02-27 15:18
https://kumti.com/bfi-kryqi-ne-butel-eshte-provokim/60%Hourly2016-02-27 15:08
https://kumti.com/lajm-i-fundit-eshte-rrahur-inicuesi-i-ndertimit-te-kryqit-todor-petrov/60%Hourly2016-02-27 15:04
https://kumti.com/aktivistet-e-shoqates-nun-prap-dalin-ne-cnn/60%Hourly2016-02-27 12:29
https://kumti.com/shaqiri-kryqi-dhe-protestat-montim-klasik-nga-vmro-bdi/60%Hourly2016-02-27 12:16
https://kumti.com/mexhiti-kemi-mekanizma-per-te-rrenuar-kryqin/60%Hourly2016-02-27 12:14
https://kumti.com/policia-nuk-lejon-bdi-ne-te-afrohet-rreth-gurthemelit/60%Hourly2016-02-27 12:12
https://kumti.com/artan-grubi-serish-provokon-si-per-kishen-ne-kala/60%Hourly2016-02-27 12:10
https://kumti.com/mos-i-besoni-bdi-se-per-protesta-sepse-dikush-don-incident-nderetnik-e-nderfetar/60%Hourly2016-02-27 12:08
https://kumti.com/ramadani-te-mos-genjejne-bdi-vmro-ata-ne-butel-po-festojne/60%Hourly2016-02-27 12:05
https://kumti.com/vendoset-gur-themeli-i-kryqit-ne-butel-video/60%Hourly2016-02-27 12:02
https://kumti.com/todor-petrov-do-te-vendosim-kryqe-edhe-ne-vende-tjera/60%Hourly2016-02-27 11:56
https://kumti.com/pas-vendosjes-se-gurthemelit-te-kryqit-gjigand-shkruan-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-02-27 11:50
https://kumti.com/vmro-bdi-ne-kryq/60%Hourly2016-02-27 11:45
https://kumti.com/skandal-edhe-dy-kryqa-tjere-gjigant-ne-shkup/60%Hourly2016-02-27 11:18
https://kumti.com/ja-se-ku-do-te-vendosen-edhe-dy-kryqe-tjere-gjigant/60%Hourly2016-02-27 11:16
https://kumti.com/krejt-meritat-per-krstin-ti-merr-bdi-ja-vet-%e2%80%aa/60%Hourly2016-02-27 10:48
https://kumti.com/tri-pengesat-e-rrezikshme-qe-po-e-demtojne-republiken-e-kosoves-dhe-ardhmerine-e-saj/60%Hourly2016-02-27 10:27
https://kumti.com/terhiqen-trimat-filloi-vendosja-e-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-02-27 10:25
https://kumti.com/lajm-i-fundit-u-vendos-gurthemeli-i-kryqit-protestuesit-e-bdi-se-mbeten-te-ura-te-bllokuar/60%Hourly2016-02-27 10:13
https://kumti.com/zeqirija-ibrahimi-protesto-me-5-qershor-kunder-kryqit-te-ali-ahmetit-ne-butel/60%Hourly2016-02-27 09:59
https://kumti.com/gjakmarrja-ngujon-futbollistin-e-vllaznise-dhe-te-ades/60%Hourly2016-02-27 09:56
https://kumti.com/vellai-i-komandant-sokolit-reagon-ndaj-deklarates-se-reisit-sulejman-rexhepi/60%Hourly2016-02-27 09:52
https://kumti.com/lajm-i-fundit-vendosja-e-kryqit-ne-butel-buteli-i-rrethuar-nga-forcat-policore/60%Hourly2016-02-27 09:42
https://kumti.com/kush-eshte-hashim-thaci-presidenti-i-ri-i-kosoves/60%Hourly2016-02-27 09:39
https://kumti.com/deri-dje-kan-pij-rasoj-prinderit-e-thacit-festojne-me-shampanje-per-zgjedhjen-e-te-birit-ne-krye-te-shtetit-video/60%Hourly2016-02-26 21:34
https://kumti.com/kim-mehmeti-drejtuesit-leninist-te-bdi-se-veprojne-rusisht-por-mbulohen-me-pro-amerikanizem-te-rrejshem/60%Hourly2016-02-26 21:24
https://kumti.com/video-islami-dhe-maqedonet/60%Hourly2016-02-26 17:43
https://kumti.com/studim-i-ri-zeri-i-nenes-qeteson-njejte-sikur-perqafimi/60%Hourly2016-02-26 17:38
https://kumti.com/te-merkuren-vendosen-themelet-e-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-02-26 17:29
https://kumti.com/kryqi-dhe-shqiponja-perplasin-oranen-dhe-trajanovski/60%Hourly2016-02-26 17:25
https://kumti.com/bfi-vendosja-e-kryqit-ne-butel-provokim/60%Hourly2016-02-26 17:21
https://kumti.com/video-a-eshte-haram-me-e-shpu-veshin-djemt/60%Hourly2016-02-26 17:17
https://kumti.com/kujdes-po-afrohen-muajt-kur-vriten-arrestohen-dhe-rrihen-shqiptaret-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-26 17:11
https://kumti.com/zekolli-themelet-e-kryqit-ne-butel-gjenden-na-zajaz/60%Hourly2016-02-26 17:03
https://kumti.com/sa-refugjate-te-dalin-ne-serbi-aq-refugjate-do-te-lejoje-maqedonia-te-hyne-nga-greqia/60%Hourly2016-02-26 15:11
https://kumti.com/megjashi-i-papranueshem-amnistimi-i-pedofileve/60%Hourly2016-02-26 15:09
https://kumti.com/kambovski-maqedonise-i-erdhi-fundi/60%Hourly2016-02-26 15:06
https://kumti.com/greqia-bllokon-ardhjen-e-emigranteve/60%Hourly2016-02-26 15:02
https://kumti.com/fjala-gezim-kelmendi-momentalisht-gjendet-ne-austri-nuk-nderon-mendje/60%Hourly2016-02-26 14:36
https://kumti.com/video-sa-ka-vlere-te-allahu-sjellja-e-mire-me-njerezit/60%Hourly2016-02-26 14:27
https://kumti.com/video-kemal-ataturku-i-cili-i-sfidoi-disa-hoxhallare-ngjarje/60%Hourly2016-02-26 14:20
https://kumti.com/keshilltaret-e-bdi-se-flasin-per-kryqin-gjigant-ne-butel/60%Hourly2016-02-26 13:52
https://kumti.com/dorezohen-edhe-mediumet-kerkojne-nje-trim-sepse-ahmeti-nuk-mund-ta-ndale-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-02-26 13:47
https://kumti.com/berat-buzhala-bashke-me-arbana-xharren-edhe-sot-ia-marrin-naper-goje-emrin-hoxhes-shefqet-krasniqin/60%Hourly2016-02-26 13:12
https://kumti.com/arbana-xharra-provokon-prap-albin-kjo-cfare-degjova-nga-goja-jote-as-prej-shefqet-krasniqit-se-kisha-prite/60%Hourly2016-02-26 13:02
https://kumti.com/berat-buzhales-edhe-sot-i-del-kohe-me-permend-prof-dr-shefqet-krasniqin/60%Hourly2016-02-26 12:55
https://kumti.com/thirrje-per-rrezimin-e-qeverise-edhe-nga-minarja-e-xhamise/60%Hourly2016-02-26 11:36
https://kumti.com/halimi-pushtetaret-e-momentit-i-perngjajne-ujkut-te-plagosur/60%Hourly2016-02-26 09:54
https://kumti.com/kush-ia-mesoi-muhammedit-alejhi-selam-shenjat-e-gishterinjve/60%Hourly2016-02-25 22:22
https://kumti.com/ilaci-kuranor-si-te-lirohemi-nga-brengat/60%Hourly2016-02-25 22:19
https://kumti.com/syri-te-shikuarit-dhe-te-menduarit/60%Hourly2016-02-25 22:14
https://kumti.com/mrekullia-shkencore-ne-krahun-e-mizes/60%Hourly2016-02-25 22:12
https://kumti.com/shkencetaret-toka-mbrohet-nga-nje-force-e-padukshme/60%Hourly2016-02-25 22:09
https://kumti.com/rrotullimi-i-tokes-rreth-diellit-fakt-shkencor-dhe-fetar/60%Hourly2016-02-25 22:06
https://kumti.com/kerkohej-per-120-vite-gjendet-varri-i-sulltan-sulejmanit-ne-hungari/60%Hourly2016-02-25 22:04
https://kumti.com/samarkand-udhetim-ne-qytetin-magjepses/60%Hourly2016-02-25 22:01
https://kumti.com/mesimi-i-kuranit-permendsh-ndikon-ne-suksesin-e-arsimit/60%Hourly2016-02-25 21:58
https://kumti.com/shkencetaret-islam-dijetaret-qe-ndikuan-ne-rilindjen-evropiane/60%Hourly2016-02-25 21:56
https://kumti.com/shkencetari-i-habitur-me-hadithin-e-muhammedit-alejhi-selam/60%Hourly2016-02-25 21:52
https://kumti.com/studim-mjekrra-eshte-e-dobishme-per-fytyren/60%Hourly2016-02-25 21:50
https://kumti.com/truri-i-njeriut-dhe-dallimet-gjinore/60%Hourly2016-02-25 21:41
https://kumti.com/kontribute-te-shqiptareve-ne-zbulimet-e-medha-gjeografike/60%Hourly2016-02-25 21:39
https://kumti.com/fakte-mahnitese-per-trupin-e-njeriut/60%Hourly2016-02-25 21:37
https://kumti.com/fenomeni-kuranor-ata-flinin-mirepo-syte-u-leviznin/60%Hourly2016-02-25 21:35
https://kumti.com/shpezet-e-permendura-ne-kuran-dhe-allahu-dergoi-nje-sorre/60%Hourly2016-02-25 21:33
https://kumti.com/video-dashnia-per-allah/60%Hourly2016-02-25 21:17
https://kumti.com/babush-me-kap-per-dore/60%Hourly2016-02-25 21:11
https://kumti.com/tregim-domethenes-per-njeriun-i-cili-deshiroi-ta-ndryshoj-boten/60%Hourly2016-02-25 21:09
https://kumti.com/tregim-indian-asnjehere-nuk-jemi-vetem/60%Hourly2016-02-25 21:07
https://kumti.com/turqia-denon-sulmin-ndaj-xhamise-ne-pjesen-greke-te-qipros/60%Hourly2016-02-25 21:05
https://kumti.com/gjermani-ne-trupin-e-derrit-shkruajne-nena-merkel/60%Hourly2016-02-25 15:42
https://kumti.com/video-lutja-duaja-a-mundet-me-ndryshu-kaderin/60%Hourly2016-02-25 15:31
https://kumti.com/nena-e-valdete-zekajt-e-dime-kush-i-tradhtoi-djemte-tane-ne-kumanove-video/60%Hourly2016-02-25 15:16
https://kumti.com/nuk-me-ka-udhezuar-allahu-prandaj-nuk-falem-video/60%Hourly2016-02-25 15:11
https://kumti.com/shqiptaret-e-butelit-nuk-e-dojne-as-kryqin-as-ali-ahmetin-video/60%Hourly2016-02-25 14:41
https://kumti.com/maqedonia-pranon-50-refugjate-ne-ore-ne-greqi-mbi-2-mije-jane-ne-pritje/60%Hourly2016-02-25 14:36
https://kumti.com/video-a-eshte-e-vertete-se-ka-patur-pejgamber-me-emrin-daniel/60%Hourly2016-02-25 14:33
https://kumti.com/sulejman-rexhepi-komandantet-e-kumanoves-me-ofruan-ndihme-per-ta-pastruar-situaten-me-kundershtaret/60%Hourly2016-02-25 14:29
https://kumti.com/kim-mehmeti-kryqi-gjigante-ne-hyrje-te-lagjes-butel/60%Hourly2016-02-25 14:23
https://kumti.com/ja-kur-do-te-filloj-ndertimi-i-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-02-25 14:20
https://kumti.com/rufi-osmani-aleanca-per-shqiptaret-dhe-besa-te-garojne-bashke-perball-ahmetit-dhe-thacit/60%Hourly2016-02-25 14:18
https://kumti.com/plas-durimi-i-refugjteve-ne-tabanoc-policia-masa-kunder-kalimeve-ilegale/60%Hourly2016-02-25 14:15
https://kumti.com/gurthemeli-i-kryqit-ne-butel-do-te-vendoset-te-shtunen-ne-ora-11-00/60%Hourly2016-02-25 14:10
https://kumti.com/video-a-pranohet-kerkimi-i-faljes-ndaj-allahut-edhe-ne-shqip-nese-thuhet/60%Hourly2016-02-25 14:03
https://kumti.com/vazhdon-procesi-gjyqesor-per-lagjen-e-trimave/60%Hourly2016-02-25 13:22
https://kumti.com/kush-e-vrau-harun-aliun-le-te-flet/60%Hourly2016-02-25 13:20
https://kumti.com/zejd-rexhepi-deputetet-shqiptare-sherbetore-te-partive-maqedonase/60%Hourly2016-02-25 13:17
https://kumti.com/shkupi-vlon-nga-policia-dhe-helikopteret/60%Hourly2016-02-25 13:14
https://kumti.com/bija-e-fadil-fejzullahut-policia-maqedonase-na-ka-share-dhe-malltretuar/60%Hourly2016-02-25 13:11
https://kumti.com/video-disa-analista-na-tregojn-se-si-hyet-ne-xhenet-dhe-si-duhet-praktiku-islamin/60%Hourly2016-02-25 13:00
https://kumti.com/fotot-e-horrorit-kamioni-qe-u-mori-jeten-71-njerezve-ne-austri/60%Hourly2016-02-25 10:23
https://kumti.com/nsa-ka-pergjuar-sekretarin-ban-ki-moon-dhe-merkelin/60%Hourly2016-02-25 10:19
https://kumti.com/si-pasoje-e-motit-ne-shba-6-viktima/60%Hourly2016-02-25 10:17
https://kumti.com/kukes-sekuestrohet-2040-kg-kafe-kontrabande-ne-pranga-poseduesi/60%Hourly2016-02-25 10:15
https://kumti.com/nuk-ndalen-vrasjet-ekzekutohet-gjate-nates-nje-20-vjecar/60%Hourly2016-02-25 10:10
https://kumti.com/lista-serbe-kushtezon-votimin-per-president/60%Hourly2016-02-25 10:03
https://kumti.com/zgjedhja-e-thacit-president-mes-protestes-e-festes/60%Hourly2016-02-25 10:01
https://kumti.com/kek-u-dhe-keds-i-na-faturuan-mbi-100-milione-euro-rryme-te-serbeve-te-veriut/60%Hourly2016-02-25 09:55
https://kumti.com/rusia-prodhon-telefona-mobile-per-myslimanet/60%Hourly2016-02-24 20:26
https://kumti.com/iphone-nga-ari-vetem-per-muslimanet-e-arabise/60%Hourly2016-02-24 20:23
https://kumti.com/turqit-shkojne-ne-hapesire-me-mundesi-vendore/60%Hourly2016-02-24 20:19
https://kumti.com/inxhinieret-turk-prodhojne-automobilin-me-energji-diellore/60%Hourly2016-02-24 20:17
https://kumti.com/turqia-do-ti-prodhoje-vet-mikrocipat-elektronike/60%Hourly2016-02-24 20:14
https://kumti.com/turqia-do-te-prodhoje-avion-vendas-te-pasagjereve/60%Hourly2016-02-24 20:11
https://kumti.com/shkencetarja-turke-diagnostikon-kancerin-e-lekures-per-10-sekonda/60%Hourly2016-02-24 20:08
https://kumti.com/palestinezja-kandidate-per-cmimin-boteror-te-mesueses-me-te-mire/60%Hourly2016-02-24 20:01
https://kumti.com/islami-eshte-fe-e-se-ardhmes/60%Hourly2016-02-24 19:58
https://kumti.com/isis-i-dhe-iblisi/60%Hourly2016-02-24 19:52
https://kumti.com/prifti-arsenije-trondit-serbine-vajzat-tona-duhet-te-vishen-si-myslimanet/60%Hourly2016-02-24 19:46
https://kumti.com/pkk-i-ka-shkaktuar-dem-prej-100-milione-dollaresh-qeverise-rajonale-kurde-te-irakut/60%Hourly2016-02-24 19:39
https://kumti.com/kryeministri-hungarez-kerkon-referendum-per-migrantet/60%Hourly2016-02-24 19:34
https://kumti.com/avionet-ruse-sulmojne-nje-treg-ne-idlib-8-te-vdekur-dhe-28-te-plagosur/60%Hourly2016-02-24 19:32
https://kumti.com/austria-deshiron-te-ndaloje-fluksin-e-migranteve-pergjate-ballkanit/60%Hourly2016-02-24 19:31
https://kumti.com/dhuna-dhe-terrorizmi-nuk-gjejne-reference-ne-islam/60%Hourly2016-02-24 19:29
https://kumti.com/erdogan-turqia-mbeshtete-marreveshjen-per-nderprerje-te-luftimeve-ne-siri/60%Hourly2016-02-24 19:26
https://kumti.com/mpj-e-turqise-denon-rende-sulmi-ndaj-xhamise-ne-pjesen-greke-te-qipros/60%Hourly2016-02-24 16:24
https://kumti.com/xherdan-shaqiri-me-nenen-me-shami-foto/60%Hourly2016-02-24 16:15
https://kumti.com/superautomobili-i-pare-arab-me-pjese-ari-e-diamanti-2/60%Hourly2016-02-24 16:12
https://kumti.com/snapchat-nderon-muslimanet-ofron-pamje-live-nga-meka/60%Hourly2016-02-24 16:05
https://kumti.com/efekti-i-snapchat-mecca_live-impresionues/60%Hourly2016-02-24 15:57
https://kumti.com/inxhinieret-turq-prodhojne-motor-qe-punon-me-gaz/60%Hourly2016-02-24 15:54
https://kumti.com/video-ata-djem-dhe-vajza-qe-qetsine-shpirtore-e-kerkojne-nepermjet-hapave/60%Hourly2016-02-24 15:47
https://kumti.com/erdogan-mos-humbni-kohe-me-4g-kaloni-direkt-ne-5g/60%Hourly2016-02-24 15:41
https://kumti.com/suksesi-historik-i-fizikanit-turk-mati-te-pamatshmen/60%Hourly2016-02-24 15:38
https://kumti.com/norvegji-shkrirja-e-akullnajave-rrit-ndjeshem-nivelin-e-detit/60%Hourly2016-02-24 15:34
https://kumti.com/arsyet-pse-nuk-mund-ta-braktisni-facebookun/60%Hourly2016-02-24 15:31
https://kumti.com/deri-ne-vitin-2035-robotet-pritet-te-marrin-gjysmen-e-puneve/60%Hourly2016-02-24 15:28
https://kumti.com/video-a-eshte-e-lejuar-ta-dashurosh-teper-personin-e-jetes/60%Hourly2016-02-24 15:23
https://kumti.com/turqia-prodhon-me-mundesite-e-veta-gjak-artificial/60%Hourly2016-02-24 15:07
https://kumti.com/muslimanet-ne-rumani/60%Hourly2016-02-24 15:03
https://kumti.com/ujguret-muslimanet-qe-shpesh-i-harrojme/60%Hourly2016-02-24 15:01
https://kumti.com/si-arriti-islami-deri-ne-ugande/60%Hourly2016-02-24 14:59
https://kumti.com/perhapja-e-islamit-ne-surinami/60%Hourly2016-02-24 14:56
https://kumti.com/video-ta-kuptojme-kuranin-dhe-te-veprojme-sipas-kuranit-jo-vec-me-lexu-kuranin/60%Hourly2016-02-24 14:53
https://kumti.com/vellezerit-tane-siriane-nuk-do-ti-leme-ne-meshire-te-regjimit-barbar/60%Hourly2016-02-24 14:45
https://kumti.com/paralajmerohet-katastrofe-humanitare-ne-gaza/60%Hourly2016-02-24 14:42
https://kumti.com/besoj-ne-zot-nuk-e-demtoj-askend-kaq-video/60%Hourly2016-02-24 14:37
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-ramazan/60%Hourly2016-02-24 14:05
https://kumti.com/levizja-besa-butel-sa-metra-kryq-ne-butel-ka-kushtuar-shqiponja-ilegale-ne-cair/60%Hourly2016-02-24 13:59
https://kumti.com/video-mos-e-vono-pendimin-se-vdekja-te-vjen-papritur/60%Hourly2016-02-24 12:25
https://kumti.com/ibrahimi-kjo-specie-e-dhimbshme-bdi-ketu-e-ka-fundin/60%Hourly2016-02-24 12:15
https://kumti.com/drame-e-vertet-me-refugjatet-dy-te-therur-me-thike-ne-fshatin-vaksince/60%Hourly2016-02-24 12:12
https://kumti.com/rreth-4000-emigrante-ne-idomeni-presin-te-hyjne-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-24 12:05
https://kumti.com/refugjatet-be-i-druhet-nje-krize-humanitare-ne-ballkan/60%Hourly2016-02-24 12:02
https://kumti.com/gruevski-ali-ahmeti-ma-ka-dhene-besen-me-5-qershor-dalim-ne-zgjedhje/60%Hourly2016-02-24 11:59
https://kumti.com/video-zhvillimi-i-fese-islame-ne-shqiptari/60%Hourly2016-02-24 11:51
https://kumti.com/i-digjet-vetura-milazim-krasniqit/60%Hourly2016-02-24 01:02
https://kumti.com/si-ta-ndihmoni-femijen-te-perballet-me-friken/60%Hourly2016-02-23 22:44
https://kumti.com/te-depresionuar-dhe-ju-me-buzeqeshje-fallco-mos-i-ndrydhni-ndjenjat-ja-zgjidhja/60%Hourly2016-02-23 22:35
https://kumti.com/gruaja-nxjerr-gure-ne-vend-te-loteve-mjeket-nuk-dine-ta-kurojne/60%Hourly2016-02-23 22:13
https://kumti.com/gabimet-qe-bejme-per-shkak-te-lodhjes/60%Hourly2016-02-23 22:12
https://kumti.com/kujdes-nga-teknologjia-gjysma-e-botes-drejt-miopise/60%Hourly2016-02-23 22:05
https://kumti.com/perseritjet-per-provime-bejini-ne-mengjes-heret/60%Hourly2016-02-23 22:03
https://kumti.com/zelande-e-re-ofrohet-nje-pune-prej-243-mije-euro-ne-vit-askush-nuk-shkon/60%Hourly2016-02-23 22:00
https://kumti.com/librazhd-i-dehuri-konfliktohet-me-familjaret-i-ve-flaken-shtepise/60%Hourly2016-02-23 21:57
https://kumti.com/barazim-i-arte-i-bayernit-ndaj-juves/60%Hourly2016-02-23 21:51
https://kumti.com/brabus-me-model-te-ri-ne-gjeneve/60%Hourly2016-02-23 21:49
https://kumti.com/messi-pershendet-arsenalin-nga-liga-e-kampioneve/60%Hourly2016-02-23 21:45
https://kumti.com/trump-mendjemadh-i-pashoq/60%Hourly2016-02-23 21:01
https://kumti.com/mars-snicker-dhe-milky-way-ja-cfare-rrezikon-konsumatori/60%Hourly2016-02-23 20:49
https://kumti.com/donald-lu-kur-te-shoh-nje-tufe-delesh-do-tiu-mendoj/60%Hourly2016-02-23 20:44
https://kumti.com/kujt-i-biene-floktet-dhe-cfare-te-veprohet-atehere-kur-na-bien/60%Hourly2016-02-23 19:59
https://kumti.com/kryqi-ne-butel-ky-eshte-edhe-nje-mekat-qe-nuk-mund-te-falet-assesi/60%Hourly2016-02-23 19:28
https://kumti.com/viedeo-nje-sqarim-rreth-thenies-knaqu-sa-je-i-ri/60%Hourly2016-02-23 17:58
https://kumti.com/besa-dyfytyresia-e-bdi-se-nuk-ka-fund-mbesin-argate-te-gruevskit/60%Hourly2016-02-23 17:52
https://kumti.com/ne-butel-do-vendoset-nje-kryq-55-metra-i-madh-dokument/60%Hourly2016-02-23 17:28
https://kumti.com/kryqi-gjigant-ne-butel-reagon-hoxha-llokman-kamberi-kush-po-don-incidente-ne-baze-fetare/60%Hourly2016-02-23 17:18
https://kumti.com/kengetari-serb-djordje-balasevic-u-kerkoi-falje-muslimaneve-sepse-e-shau-zotin-video/60%Hourly2016-02-23 12:22
https://kumti.com/selfi-ja-e-pilotit-turk-bashk-me-avionat-arab-behet-hit-ne-internet-foto/60%Hourly2016-02-23 12:00
https://kumti.com/video-torta-e-pavarsise/60%Hourly2016-02-23 11:32
https://kumti.com/foto-lajm-varferia-rreqethese-gruaja-mbledh-domatet-e-protestes-se-pd/60%Hourly2016-02-23 09:54
https://kumti.com/qeveria-e-australise-ne-hall-me-ata-qe-refuzojne-punen/60%Hourly2016-02-23 09:48
https://kumti.com/shqiptari-hidhet-nga-kati-i-gjashte-ne-ikje-nga-policia-ne-gjermani/60%Hourly2016-02-23 09:47
https://kumti.com/dy-kerkesat-e-opozitareve-drejtuar-gjykates-dokument/60%Hourly2016-02-23 09:44
https://kumti.com/sejdiu-u-falsifikua-nenshkrimi-im-shihemi-ne-gjyq/60%Hourly2016-02-23 09:36
https://kumti.com/forca-te-shtuara-policore-para-objekteve-qeveritare/60%Hourly2016-02-23 09:31
https://kumti.com/si-arriti-feja-islame-deri-ne-uzbekistan/60%Hourly2016-02-22 22:41
https://kumti.com/mijera-njerez-vullnetarisht-kujdesen-per-xhamine-me-te-madhe-ne-mali-foto/60%Hourly2016-02-22 22:37
https://kumti.com/turqia-perhapja-e-fese-islame-ne-turqi/60%Hourly2016-02-22 22:34
https://kumti.com/feja-islame-ne-rritje-ne-svaziland/60%Hourly2016-02-22 22:33
https://kumti.com/perhapja-e-fese-islame-ne-tunizi/60%Hourly2016-02-22 22:31
https://kumti.com/sllovakia-shteti-i-vetem-pa-xhami-ne-be/60%Hourly2016-02-22 22:29
https://kumti.com/mali-perhapja-e-fese-islame-ne-mali/60%Hourly2016-02-22 22:27
https://kumti.com/aid-el-karni-ajo-qe-na-dallon-neve-prej-perendimit-eshte-pika/60%Hourly2016-02-22 22:24
https://kumti.com/vajza-nga-siria-melaqes-se-vdekjes-eja-e-ma-merr-shpirtin-te-kenaqem-ne-xhennet/60%Hourly2016-02-22 22:21
https://kumti.com/ushqeni-zogjte-e-uritur-ne-dimer/60%Hourly2016-02-22 22:19
https://kumti.com/turqia-prane-muslimaneve-te-kaledonia-e-re/60%Hourly2016-02-22 22:17
https://kumti.com/shqipetaret-e-turqise-do-te-jene-teme-e-nje-studimi-ne-nje-reviste-gjermane/60%Hourly2016-02-22 22:11
https://kumti.com/ku-e-kane-shtetin-aranutet-e-sirise/60%Hourly2016-02-22 22:07
https://kumti.com/roli-i-klerit-musliman-ne-puke-per-liri-e-pavaresi/60%Hourly2016-02-22 22:05
https://kumti.com/si-u-themelua-qyteti-islam-i-elbasanit/60%Hourly2016-02-22 22:02
https://kumti.com/vilajeti-i-kosoves-me-shkupin-si-kryeqender/60%Hourly2016-02-22 21:59
https://kumti.com/llatasi-kastriot-myftaraj-expressi-pro-ali-ahmetit-mere-vesh-sa-eshte-sahati-vella/60%Hourly2016-02-22 21:02
https://kumti.com/historia-e-xhamise-se-pare-ne-shba/60%Hourly2016-02-22 20:55
https://kumti.com/nje-grua-nga-londra-vdes-dhjete-ore-pas-pranimit-te-islamit/60%Hourly2016-02-22 20:43
https://kumti.com/llatasi-e-merr-ne-mbrojtje-ali-ahmetin/60%Hourly2016-02-22 17:41
https://kumti.com/video-nuk-besoj-ne-sehire-dhe-magji-e-gjithe-kjo-eshte-genjeshter/60%Hourly2016-02-22 14:47
https://kumti.com/majkos-i-vjedhin-pallton/60%Hourly2016-02-22 14:40
https://kumti.com/voa-shqiperia-do-te-strehoje-edhe-2-mije-muxhahedine/60%Hourly2016-02-22 14:32
https://kumti.com/e-tmerrshme-ja-si-jane-demtuar-rruget-ne-shqiperi/60%Hourly2016-02-22 14:29
https://kumti.com/manjani-takon-homologun-turk-shqiperia-e-turqia-te-forcojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-drejtesise/60%Hourly2016-02-22 14:23
https://kumti.com/ilir-meta-takim-me-homologun-e-tij-izraelit-yuli-edelstein/60%Hourly2016-02-22 14:20
https://kumti.com/video-a-do-ta-ken-pamjen-e-njejt-krejt-xhenetlijte/60%Hourly2016-02-22 14:16
https://kumti.com/arrestohet-per-korrupsion-drejtori-i-tatimeve-te-tiranes/60%Hourly2016-02-22 14:07
https://kumti.com/rrefimi-interesant-i-ilmijes-ja-pse-zgjodha-te-jetoj-si-burre/60%Hourly2016-02-22 14:03
https://kumti.com/blushi-varferia-po-e-zbraze-shqiperine/60%Hourly2016-02-22 14:00
https://kumti.com/as-muxhahedinet-nuk-e-duan-shqiperine/60%Hourly2016-02-22 13:58
https://kumti.com/tirane-i-dehuri-vret-shokun-me-thike/60%Hourly2016-02-22 13:54
https://kumti.com/video-ne-qe-e-lexojme-kuranin-por-nuk-e-kuptojme-a-kemi-sevape/60%Hourly2016-02-22 13:49
https://kumti.com/rrezuam-enverin-por-jo-enverizmin/60%Hourly2016-02-22 13:34
https://kumti.com/shkoder-34-vjecari-vret-veten-nga-depresioni/60%Hourly2016-02-22 13:31
https://kumti.com/shoqatat-e-grave-heshtin-mimoza-bocari-60-vjecarja-e-dhunuar-nga-policia-ne-tirane/60%Hourly2016-02-22 13:09
https://kumti.com/udheheqesit-fetare-bejne-thirrje-per-dialog-mes-politikaneve/60%Hourly2016-02-22 12:53
https://kumti.com/ndodhe-edhe-kjo-ne-kosove-nga-uka-komerc-saraj-nese-nuk-keni-para-merrni-buke-falas/60%Hourly2016-02-22 12:50
https://kumti.com/video-komike-hazbi-therra-dhe-hoxhe-ferid-selimi/60%Hourly2016-02-22 12:44
https://kumti.com/demokristianet-e-kosoves-peticioni-kunder-ambasadorit-delawie-i-demshem-per-kosoven/60%Hourly2016-02-22 12:32
https://kumti.com/apel-per-ndihme-cifti-nga-cairi-jeton-ne-park/60%Hourly2016-02-22 12:27
https://kumti.com/lirije-rushitit-i-duhet-ndihma-jone-ajo-vuan-nga-zemra/60%Hourly2016-02-22 12:24
https://kumti.com/fondi-i-shendetesise-e-le-pa-sherim-14-vjecarin-edmir-boshnjaku-nga-shkupi/60%Hourly2016-02-22 12:16
https://kumti.com/mpj-maqedonia-nuk-do-ti-mbyll-kufijte-per-refugjatet/60%Hourly2016-02-22 12:14
https://kumti.com/video-termi-xhihad/60%Hourly2016-02-22 12:11
https://kumti.com/sh-b-a-doli-nga-burgu-pas-30-viteve-dy-dite-me-pas-vrau-nenen-e-tij/60%Hourly2016-02-22 11:22
https://kumti.com/amnesty-international-rusia-fajtore-per-krime-lufte-ne-siri-foto/60%Hourly2016-02-22 11:19
https://kumti.com/rrggk-ngacmimet-seksuale-ne-kosove-jane-te-shpeshta/60%Hourly2016-02-22 11:17
https://kumti.com/imamet-turq-ndergjegjja-e-myslimanit-nuk-e-pranon-kurre-terrorin/60%Hourly2016-02-22 10:26
https://kumti.com/maqedonia-e-mbyll-kufirin-per-afganet/60%Hourly2016-02-22 10:25
https://kumti.com/27-specialiste-turq-operojne-paciente-te-kosoves/60%Hourly2016-02-22 10:02
https://kumti.com/dikur-perdorues-i-droges-sot-shkrimtar-rrefimi-rreqethes-i-pejanit-4-vite-pas-ndarjes-nga-droga/60%Hourly2016-02-22 09:26
https://kumti.com/amnesty-international-rusia-fajtore-per-krime-lufte-ne-siri/60%Hourly2016-02-22 09:23
https://kumti.com/doli-nga-burgu-pas-30-vjetesh-dhe-dy-dite-me-pas-e-vrau-nenen/60%Hourly2016-02-22 09:22
https://kumti.com/prokuroria-fillon-hetim-ndaj-tre-personave-per-fondin-e-3-shit/60%Hourly2016-02-22 09:18
https://kumti.com/a-guxojme-te-flasim-per-ambasada-dhe-cfare-ambasadori-na-duhet/60%Hourly2016-02-22 01:18
https://kumti.com/nese-fiton-trump-nje-ishull-kanadez-iu-mirepret/60%Hourly2016-02-22 00:47
https://kumti.com/akike-per-ademjashar-latifajn/60%Hourly2016-02-22 00:34
https://kumti.com/erdogan-turqia-ka-te-drejte-te-sulmoje-kedo/60%Hourly2016-02-22 00:21
https://kumti.com/kjo-eshte-molla-e-kuqe-qe-krejt-flasin-per-te/60%Hourly2016-02-22 00:17
https://kumti.com/shba-ndaloi-nje-familje-myslimane-britanike-te-shkonte-me-pushime-ne-smund-te-bejme-sikur-sshikojme/60%Hourly2016-02-21 23:56
https://kumti.com/the-independent-e-cileson-regjim-qeverine-e-kosoves/60%Hourly2016-02-21 23:48
https://kumti.com/nazistet-greke-betohen-te-marrin-vorio-epirin-me-gjak/60%Hourly2016-02-21 23:47
https://kumti.com/mbusheni-telefonin-tuaj-smart-per-vetem-5-minuta/60%Hourly2016-02-21 23:41
https://kumti.com/specifikat-e-samsung-galaxy-s7-dhe-galaxy-s7-edge/60%Hourly2016-02-21 23:40
https://kumti.com/cka-tha-adem-jashari-kur-i-thane-mos-agjero/60%Hourly2016-02-21 23:35
https://kumti.com/hungaria-ndan-90-bursa-te-plota-per-studentet-e-kosoves/60%Hourly2016-02-21 14:18
https://kumti.com/volvo-terheqe-59-mije-vetura/60%Hourly2016-02-21 14:12
https://kumti.com/te-rinjte-jane-shnderruar-ne-mjet-per-realizimin-e-qellimeve-te-partive-politike/60%Hourly2016-02-21 14:11
https://kumti.com/siri-46-viktima-nga-dy-sulme-me-autobomba-ne-homs/60%Hourly2016-02-21 14:06
https://kumti.com/tifozi-i-kerkon-fanellen-mehes-me-ndihmen-e-google-translate/60%Hourly2016-02-21 11:59
https://kumti.com/fuqia-ushtarake-shqiperia-ne-vendin-e-fundit-ne-ballkan/60%Hourly2016-02-21 10:38
https://kumti.com/vmro-e-gruevskit-kerkon-vota-ne-kosove-ja-plani-sekret/60%Hourly2016-02-21 10:33
https://kumti.com/7-persona-te-vdekur-nga-te-shtenat-e-terroristit-ne-michigan/60%Hourly2016-02-21 10:28
https://kumti.com/beteja-e-21-shkurtit-1916-qe-la-976-mije-viktima/60%Hourly2016-02-21 10:19
https://kumti.com/71-vjet-nga-vrasja-e-heroit-shaban-polluzha/60%Hourly2016-02-21 10:16
https://kumti.com/pirati-ward/60%Hourly2016-02-21 02:38
https://kumti.com/etja-per-te-dhena-e-facebook-ut/60%Hourly2016-02-21 02:19
https://kumti.com/turqi-ndertohet-kampi-i-pare-i-montuar-dy-katesh-per-refugjatet/60%Hourly2016-02-21 02:11
https://kumti.com/fisnik-ismaili-me-mesazh-emocional-kenaqesine-me-na-perzane-prej-ketuhi-askujt-nuk-kemi-me-ia-dhane/60%Hourly2016-02-21 01:50
https://kumti.com/fisnik-ismaili-me-mesazh-emocional-kenaqesine-me-na-perzane-prej-ketuhi-askujt-nuk-kemi-me-ia-dhane-2/60%Hourly2016-02-21 01:50
https://kumti.com/ali-ahmeti-poston-thenie-nga-cajupi-por-nje-qytetare-i-komenton-me-thenie-nga-jakup-asipi/60%Hourly2016-02-20 22:20
https://kumti.com/fshati-i-vjeter-gjashte-shekullor-shqiptare-ne-mes-te-turqise/60%Hourly2016-02-20 21:32
https://kumti.com/e-dini-se-nga-e-morrem-emrin-shqiptar/60%Hourly2016-02-20 21:30
https://kumti.com/gjuha-shqipe-tashme-po-mesohet-edhe-ne-ankara-te-turqise/60%Hourly2016-02-20 21:27
https://kumti.com/mulla-tahir-efendi-thaci-1898-1984-2/60%Hourly2016-02-20 21:20
https://kumti.com/hoxha-kadri-prishtina-1878-1925/60%Hourly2016-02-20 21:18
https://kumti.com/adile-nexhipi-kurora-e-mualimeve-shqiptare/60%Hourly2016-02-20 21:15
https://kumti.com/arkitekti-shqiptar-mimar-sinani-dhe-te-bemat-e-tij/60%Hourly2016-02-20 21:12
https://kumti.com/njeriu-qe-u-be-shkaktar-qe-ta-pranojne-islamin-mbi-100-000-njerez/60%Hourly2016-02-20 21:08
https://kumti.com/foto-e-bukur-kadetet-e-policise-se-kosoves-duke-falur-xhumane/60%Hourly2016-02-20 20:19
https://kumti.com/pse-nuk-del-ali-ahmeti-me-demantu-se-ai-nuk-e-ka-sha-pejgamberin/60%Hourly2016-02-20 20:14
https://kumti.com/kujdes-disa-portale-antiislame-manipulojne-rreth-nje-deklarate-te-kim-mehmetit-per-islamin/60%Hourly2016-02-20 19:50
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-mund-ta-pershpejtoje-procesin-euro-integrues-te-maqedonise/60%Hourly2016-02-20 19:36
https://kumti.com/video-a-lejohet-nje-femer-te-ket-shok/60%Hourly2016-02-20 19:33
https://kumti.com/dhjete-vendet-me-te-varfra-ne-evrope-ja-ku-klasifikohen-shqiptaret/60%Hourly2016-02-20 19:25
https://kumti.com/shqiptaret-e-zvicres-me-iniciative-te-xhamise-dhurojne-gjak-per-spitalin-kantonal-te-aargaus/60%Hourly2016-02-20 19:20
https://kumti.com/qato-turqit-e-keqinje-shpetojn-vendbanimet-shqiptare-donacion-nga-bursa-per-komunen-e-cairit/60%Hourly2016-02-20 18:20
https://kumti.com/qato-turqit-e-keqinje-shpetojn-vendbanimet-shqiptare-donacion-nga-bursa-per-komunen-e-cairit-2/60%Hourly2016-02-20 18:20
https://kumti.com/emrat-myslimane-sara-dhe-melisa-ne-mesin-e-emrave-me-te-vendosura-ne-vitin-2015-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-20 18:12
https://kumti.com/hafiz-ali-podgorica-1855-1929/60%Hourly2016-02-20 18:10
https://kumti.com/video-radhitja-e-ajeteve-kuranore/60%Hourly2016-02-20 18:06
https://kumti.com/myfti-salih-ferhat-hoxha-1917-1995/60%Hourly2016-02-20 18:00
https://kumti.com/ibn-hazm-el-endelusi-994-1064/60%Hourly2016-02-20 17:58
https://kumti.com/abdullah-numan-nga-kopshtar-ne-indi-deri-ne-profesor-i-studimeve-islame-ne-melbourne/60%Hourly2016-02-20 17:55
https://kumti.com/sa-te-devotshem-qe-ishin/60%Hourly2016-02-20 17:52
https://kumti.com/balerina-e-pare-me-hixhab-stephanie-kurlow-deshiron-ta-bashkoj-boten-video/60%Hourly2016-02-20 17:49
https://kumti.com/video-a-ban-me-lexu-kuran-me-pare/60%Hourly2016-02-20 17:33
https://kumti.com/imami-shqiptar-zbute-mekatet-e-te-burgosurve-muslimane-ne-zvicer/60%Hourly2016-02-20 17:28
https://kumti.com/qane-ne-hutbe-hoxha-muharem-ismaili-po-humbe-respekti-ndaj-nenave-video/60%Hourly2016-02-20 17:19
https://kumti.com/ne-xhamite-ne-beh-u-fal-ne-mungese-xhenazja-e-viktimave-nga-sulmet-terroriste-ne-turqi/60%Hourly2016-02-20 17:15
https://kumti.com/britani-vritet-imami-qe-po-kthehej-nga-xhamia/60%Hourly2016-02-20 17:09
https://kumti.com/foto-e-varrit-te-pejgamberit-%d8%b9%d9%84%d9%8a%d9%87-%d8%a7%d9%84%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85/60%Hourly2016-02-20 16:49
https://kumti.com/cavusoglu-turqia-nuk-hyn-e-vetme-ne-siri/60%Hourly2016-02-20 16:37
https://kumti.com/video-rizkun-e-garanton-allahu-ok-po-rri-ne-xhami-nuk-do-punoj/60%Hourly2016-02-20 16:15
https://kumti.com/izet-mexhiti-edhe-nje-here-merr-ndihme-nga-turqia/60%Hourly2016-02-20 16:07
https://kumti.com/hipokrizia-vazhdon-zot-forcoje-dhe-ruaje-turqine-foto/60%Hourly2016-02-20 16:02
https://kumti.com/edhe-pas-titos-tito/60%Hourly2016-02-20 15:59
https://kumti.com/godet-kim-mehmeti-ai-qe-ka-share-profetin-mysliman-ngutet-qe-te-gjithe-ti-shpalle-qafira/60%Hourly2016-02-20 15:51
https://kumti.com/video-sulmet-antiislame-ne-internet/60%Hourly2016-02-20 15:42
https://kumti.com/gold-ag-ia-dhuron-nje-kuran-tparit-te-expressit-berat-buzhala-video/60%Hourly2016-02-20 15:19
https://kumti.com/gold-ag-ia-dhuron-nje-kuran-tparit-te-expressit-berat-buzhala-video-2/60%Hourly2016-02-20 15:19
https://kumti.com/ceceni-me-mjeker-e-shkatrroi-serbin-i-cili-e-provokoi-me-gisht-te-mesem-dhe-me-masaker-video/60%Hourly2016-02-20 10:54
https://kumti.com/ceceni-me-mjeker-e-shkatrroi-serbin-i-cili-e-provokoi-me-gisht-te-mesem-dhe-me-masaker-video-2/60%Hourly2016-02-20 10:54
https://kumti.com/thaci-fjalori-i-ambasadorit-delawie-nuk-eshte-fjalor-i-diplomacise-amerikane/60%Hourly2016-02-20 00:21
https://kumti.com/nis-peticioni-per-largimin-e-greg-delawie-si-ambasador-ne-kosove/60%Hourly2016-02-20 00:15
https://kumti.com/teknologjia-e-fundit-e-xhepisteve-grabisin-kartat-e-kreditit-me-wireless/60%Hourly2016-02-20 00:07
https://kumti.com/arabia-saudite-nuk-do-te-reduktoje-prodhimin-e-naftes/60%Hourly2016-02-19 17:16
https://kumti.com/protesta-antisioniste-ne-perkrahje-te-burgosurve-palestineze/60%Hourly2016-02-19 17:13
https://kumti.com/regjimi-sionist-i-brengosur-nga-vazhdimi-i-intifades-se-kudsit/60%Hourly2016-02-19 17:10
https://kumti.com/papa-francesku-donald-trump-nuk-eshte-i-krishtere/60%Hourly2016-02-19 17:01
https://kumti.com/video-shefqet-krasniqi-ne-gjyq/60%Hourly2016-02-19 16:51
https://kumti.com/kardavi-zoti-yne-ruaje-turqine-nga-kurthet-e-njerezve-te-keqinj/60%Hourly2016-02-19 16:42
https://kumti.com/serbia-mbyll-kufirin-me-maqedonine/60%Hourly2016-02-19 16:13
https://kumti.com/ramush-haradinaj-jep-doreheqje-nga-mandati-i-deputetit/60%Hourly2016-02-19 16:10
https://kumti.com/kopertina-e-zemerimit-perdhunimi-islamik-i-europes/60%Hourly2016-02-19 15:33
https://kumti.com/unicef-cdo-dite-humbin-jeten-dy-femije-refugjate/60%Hourly2016-02-19 15:29
https://kumti.com/ymeri-thaci-deshtoi-te-zgjidhet-president-protestojme-me-27-shkurt/60%Hourly2016-02-19 15:25
https://kumti.com/perseri-gaz-lotsjelles-ne-kuvend/60%Hourly2016-02-19 10:18
https://kumti.com/bulqize-vetura-del-nga-rruga-humb-jeten-4-vjecari/60%Hourly2016-02-19 09:24
https://kumti.com/vetevendosje-policia-e-gjuajti-me-veze-albin-kurtin/60%Hourly2016-02-19 09:19
https://kumti.com/a-ekziton-anti-semitizem-ne-kuran/60%Hourly2016-02-19 01:10
https://kumti.com/xhamia-e-plumbit-nder-50-me-te-bukurat-e-botes/60%Hourly2016-02-19 01:04
https://kumti.com/qyteti-400-vjecar-qe-u-themelua-nga-xhamite/60%Hourly2016-02-19 01:02
https://kumti.com/fotot-qe-kim-jong-un-do-te-donte-te-mos-i-shihte-askush/60%Hourly2016-02-19 00:55
https://kumti.com/heroi-mysliman-indian-ne-luften-clirimtare-te-turqise/60%Hourly2016-02-19 00:49
https://kumti.com/39449-2/60%Hourly2016-02-19 00:41
https://kumti.com/gjendet-e-vrare-nje-vajze-ne-prishtine-foto/60%Hourly2016-02-19 00:01
https://kumti.com/video-si-mundet-ta-ruaj-identitetin-nje-shqiptare-ne-gjermani/60%Hourly2016-02-18 14:18
https://kumti.com/rusia-po-kryen-krime-lufte-dhe-krime-kunder-njerezimit-ne-siri/60%Hourly2016-02-18 14:14
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-arrestuan-8-palestineze/60%Hourly2016-02-18 14:12
https://kumti.com/turcinov-skenari-rus-i-zbatuar-ne-siri-eshte-pergatitur-ne-ukraine/60%Hourly2016-02-18 14:09
https://kumti.com/turqi-ftohen-pese-ambasadoret-e-vendeve-anetare-te-ks-okb-se-lidhur-me-sulmin-terrorist/60%Hourly2016-02-18 14:07
https://kumti.com/ambasadori-britanik-dhe-amerikan-ne-turqi-denojne-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-02-18 14:05
https://kumti.com/video-tre-pyetjet-ne-varr/60%Hourly2016-02-18 14:03
https://kumti.com/reagime-nga-e-gjithe-bota-per-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-02-18 13:56
https://kumti.com/suedi-shperthim-i-fuqishem-godet-asociacionin-kulturor-turk-ne-stokholm/60%Hourly2016-02-18 13:54
https://kumti.com/davutoglu-viziton-te-plagosurit-qe-pesuan-ne-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-02-18 13:50
https://kumti.com/regjimi-sirian-i-akuzon-mjeket-pa-kufij-per-spiunazh/60%Hourly2016-02-18 13:46
https://kumti.com/partia-fjala-denon-sulmin-terrorist-ne-turqi/60%Hourly2016-02-18 13:43
https://kumti.com/video-degjoj-kuran-me-iphone-rrugeve-ne-autobus-duke-shku-ne-shkolle/60%Hourly2016-02-18 13:36
https://kumti.com/erdogan-eshte-verejtur-se-zgjerimet-e-kesaj-pune-jane-nga-brenda-dhe-jashte/60%Hourly2016-02-18 13:01
https://kumti.com/erdogan-vendosmeria-jone-per-luften-kunder-cdo-sulmi-do-te-forcohet/60%Hourly2016-02-18 12:50
https://kumti.com/anulohet-votebesimi-per-qeverine-e-libise/60%Hourly2016-02-18 12:46
https://kumti.com/tashme-eshte-bere-me-se-i-qarte-komploti-i-madh-kunder-turqise/60%Hourly2016-02-18 12:44
https://kumti.com/hanije-martiret-palestineze-kane-pergatitur-rrugen-per-clirimin-e-palestines/60%Hourly2016-02-18 12:35
https://kumti.com/video-kush-i-posedon-keto-tre-cilesi-e-arine-kenaqesine-e-imanit/60%Hourly2016-02-18 12:30
https://kumti.com/nderron-jete-boutros-gali-ish-sekretari-i-organizates-se-kombeve-te-bashkuara/60%Hourly2016-02-18 12:25
https://kumti.com/i-derguari-special-i-okb-arrin-ne-gaza/60%Hourly2016-02-18 12:23
https://kumti.com/davutoglu-aktualisht-ceshtja-e-autoreve-eshte-zbardhur-e-tera-eshte-zbuluar-se-ky-sulm-eshte-kryer-nga-nje-person-anetar-i-ypg-se/60%Hourly2016-02-18 12:20
https://kumti.com/davutoglu-aktualisht-ceshtja-e-autoreve-eshte-zbardhur-e-tera-eshte-zbuluar-se-ky-sulm-eshte-kryer-nga-nje-person-anetar-i-ypg-se-2/60%Hourly2016-02-18 12:20
https://kumti.com/gazetari-ademi-u-lirua-i-dyshuari-per-vrasjen-e-djalit-tim-leartit/60%Hourly2016-02-18 12:15
https://kumti.com/video-rreziku-i-atij-qe-flet-kunder-islamit-dhe-muslimaneve/60%Hourly2016-02-18 11:55
https://kumti.com/kujt-i-pengon-xhamia-e-re-ne-ulqin-2/60%Hourly2016-02-18 11:49
https://kumti.com/policia-kroate-mbreme-ka-kthyer-217-migrante-ne-serbi/60%Hourly2016-02-18 11:36
https://kumti.com/une-e-adhuroj-zotin-ky-i-humburi-me-thote-arab-turk-bla-bla-bla/60%Hourly2016-02-18 11:35
https://kumti.com/cmimi-i-naftes-ne-bursen-e-new-yorkut-rritet-ne-mbi-30-dollare/60%Hourly2016-02-18 11:35
https://kumti.com/city-ofron-50-milione-euro-per-xhaken/60%Hourly2016-02-18 11:33
https://kumti.com/tjeter-shperthim-ne-turqi-7-te-vdekur/60%Hourly2016-02-18 11:29
https://kumti.com/shperthimi-ne-ankara-kryeministri-turk-fajeson-kurdet-e-sirise/60%Hourly2016-02-18 10:00
https://kumti.com/i-gjendet-droge-ne-makine-32-vjecari-arratiset-rrezikon-jeten-e-doganiereve/60%Hourly2016-02-18 09:59
https://kumti.com/ju-te-dy-po-na-fyeni-te-gjitheve/60%Hourly2016-02-18 09:26
https://kumti.com/pajisjet-teknologjike-po-ndotin-ambientin/60%Hourly2016-02-18 09:24
https://kumti.com/policia-konfirmon-arrestimin-e-dardan-molliqajt/60%Hourly2016-02-18 09:20
https://kumti.com/sa-mund-te-rrije-njeriu-pa-fryme-ushqim-gjume/60%Hourly2016-02-17 22:44
https://kumti.com/shkon-ne-28-numri-i-te-vrareve-nga-sulmi-ne-turqi/60%Hourly2016-02-17 22:35
https://kumti.com/shqiperia-denon-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-02-17 22:34
https://kumti.com/thaci-ngushellon-turqine/60%Hourly2016-02-17 22:32
https://kumti.com/nje-urim-special-per-pavaresine-nga-bangladeshi/60%Hourly2016-02-17 22:29
https://kumti.com/artificial-shteti-apo-politika/60%Hourly2016-02-17 19:56
https://kumti.com/milaim-zeka-pse-nuk-po-i-zbulon-deshmite-qe-i-kea-per-monstra/60%Hourly2016-02-17 17:31
https://kumti.com/hasan-tahsini-hoxhe-dhe-mendimtar-i-shquar-shqiptar/60%Hourly2016-02-17 16:49
https://kumti.com/fatime-bint-ibrahim-gruaja-qe-shpjegonte-buhariun-ne-xhamine-e-profetit/60%Hourly2016-02-17 16:46
https://kumti.com/hafizi-pa-sy-qe-u-bente-drite-te-tjereve/60%Hourly2016-02-17 16:41
https://kumti.com/myderriz-hasan-efendi-nahi-arsimdashes-dhe-patriot-i-shquar/60%Hourly2016-02-17 16:37
https://kumti.com/omar-muhtari-shembulli-i-qendrueshmerise-dhe-kembenguljes/60%Hourly2016-02-17 16:33
https://kumti.com/musliman-dhe-shqiptar-kompleksi-i-inferioritetit-shkaku-i-plakjes-se-parakohshme/60%Hourly2016-02-17 16:30
https://kumti.com/hfz-sulejman-ef-shehapi-patriot-i-shquar-dhe-alim-i-madh-i-tetoves/60%Hourly2016-02-17 16:30
https://kumti.com/myderriz-musa-ef-gashi-1906-1980/60%Hourly2016-02-17 16:28
https://kumti.com/mbresa-per-hafiz-mustafa-doracin/60%Hourly2016-02-17 16:26
https://kumti.com/al-hawarizmi-shkencetari-dhe-matematikani-i-madh-musliman/60%Hourly2016-02-17 16:23
https://kumti.com/nese-vritni-10-milione-afrikane-ju-nuk-quheni-hitler-2/60%Hourly2016-02-17 16:21
https://kumti.com/bokseri-legjendar-muhamed-ali-kam-frike-se-nuk-do-te-hyje-ne-xhennet/60%Hourly2016-02-17 16:19
https://kumti.com/14-ushqimet-qe-ndihmojne-melcine-te-eleminoje-toksinat/60%Hourly2016-02-17 16:18
https://kumti.com/haxhi-vehbi-dibra-1867-1937/60%Hourly2016-02-17 16:17
https://kumti.com/hafizi-shehid-nga-tetova-sherif-ef-sherifi-1860-1913/60%Hourly2016-02-17 16:15
https://kumti.com/ku-ti-gjejme-proteinat-bimore/60%Hourly2016-02-17 16:10
https://kumti.com/ku-ti-gjejme-proteinat-bimore-2/60%Hourly2016-02-17 16:10
https://kumti.com/tre-hoxhallare-dhe-njekohesisht-tre-kryebashkiake-te-kryeqytetit-shqiptar-te-tiranes/60%Hourly2016-02-17 16:05
https://kumti.com/shqiptarja-blerta-kamberi-si-shembull-i-integrimit/60%Hourly2016-02-17 16:03
https://kumti.com/si-ta-menaxhoni-stresin-dhe-ankthin-nga-provimet/60%Hourly2016-02-17 16:00
https://kumti.com/nje-pergjigje-e-shkurter-por-e-qarte-rreth-ufo-ve-dhe-xhindeve/60%Hourly2016-02-17 16:00
https://kumti.com/llojet-e-zuhdit/60%Hourly2016-02-17 15:58
https://kumti.com/dallimi-ne-mes-te-gruas-dhe-bashkeshortes-ne-kuran/60%Hourly2016-02-17 15:37
https://kumti.com/perse-kurani-mbaron-me-suret-el-felek-dhe-en-nas/60%Hourly2016-02-17 15:34
https://kumti.com/profecite-kuranore-per-te-ardhmen/60%Hourly2016-02-17 15:31
https://kumti.com/mrekullite-matematikore-te-kuranit/60%Hourly2016-02-17 15:28
https://kumti.com/kurani-zbulon-natyren-e-izraeliteve/60%Hourly2016-02-17 15:22
https://kumti.com/llojet-e-njerezve-ne-relacion-te-pranimit-te-shpalljes/60%Hourly2016-02-17 15:19
https://kumti.com/frutat-e-permendura-ne-kuranin-famelarte/60%Hourly2016-02-17 15:17
https://kumti.com/bereqeti-i-zotit-eshte-ne-punimin-e-tokes/60%Hourly2016-02-17 15:15
https://kumti.com/largimi-i-deshprimit-dhe-stresit-mesazhet-e-sures-ed-duha/60%Hourly2016-02-17 15:13
https://kumti.com/leksione-nga-sureja-jusuf-si-te-lirohemi-nga-veset-e-keqija/60%Hourly2016-02-17 15:10
https://kumti.com/surja-kehf-dhe-paraqitja-e-dexhallit/60%Hourly2016-02-17 15:08
https://kumti.com/nje-mesazh-i-shkurter-nga-sureja-el-kehf/60%Hourly2016-02-17 15:06
https://kumti.com/dalja-nga-gjendja-e-deshprimit-dhe-depresionit-mesazhet-e-sures-ed-duha/60%Hourly2016-02-17 15:04
https://kumti.com/ndikimi-i-kuranit-fisnik-tek-degjuesit/60%Hourly2016-02-17 15:01
https://kumti.com/video-mos-vjedh-ne-bahce-te-kojshise/60%Hourly2016-02-17 14:53
https://kumti.com/bilgic-flet-rreth-deklaratave-te-shba-se-ne-lidhje-me-pyd-ne/60%Hourly2016-02-17 14:45
https://kumti.com/nga-kombinimi-i-nje-molle-karote-dhe-panxhari-perfitohet-pija-e-mrekullise/60%Hourly2016-02-17 14:44
https://kumti.com/nga-kombinimi-i-nje-molle-karote-dhe-panxhari-perfitohet-pija-e-mrekullise-2/60%Hourly2016-02-17 14:44
https://kumti.com/ne-izmir-ndalohen-62-refugjate-ilegale/60%Hourly2016-02-17 14:44
https://kumti.com/turqi-ndalohen-144-shtetas-te-huaj-tentuan-ilegalisht-te-kalojne-kufirin/60%Hourly2016-02-17 14:43
https://kumti.com/putin-duhet-te-gjykohet-ne-gjykaten-nderkombetare/60%Hourly2016-02-17 14:40
https://kumti.com/putin-duhet-te-gjykohet-ne-gjykaten-nderkombetare-2/60%Hourly2016-02-17 14:40
https://kumti.com/kerkohet-hetim-i-ri-per-shkollat-e-gulenit-ne-shba/60%Hourly2016-02-17 14:35
https://kumti.com/20-keshilla-bukurie-per-femrat/60%Hourly2016-02-17 14:31
https://kumti.com/video-te-krishteret-jehudet-besojne-a-jane-besimtare/60%Hourly2016-02-17 14:15
https://kumti.com/turqia-denon-ashper-sulmet-e-rusise-ndaj-civileve-ne-siri/60%Hourly2016-02-17 14:07
https://kumti.com/davutoglu-ypg-dhe-pyd-jane-ushtare-legjionare-me-pagese-te-rusise/60%Hourly2016-02-17 14:05
https://kumti.com/parashikohet-qe-500-mije-refugjate-te-hyjne-ne-gjermani/60%Hourly2016-02-17 13:57
https://kumti.com/rusia-kritikon-veprimet-e-turqise-ne-siri/60%Hourly2016-02-17 13:55
https://kumti.com/merkel-kerkon-vendosjen-e-zones-se-ndalimin-fluturimit-ne-siri/60%Hourly2016-02-17 13:52
https://kumti.com/video-a-pranohet-namazi-nese-nuk-e-falim-ne-kohe/60%Hourly2016-02-17 13:48
https://kumti.com/vaji-i-farave-te-kungullit-per-trajtimin-e-prostates-se-zmadhua/60%Hourly2016-02-17 13:42
https://kumti.com/formohet-qeveria-e-pajtimit-kombetar-ne-libi/60%Hourly2016-02-17 13:13
https://kumti.com/qeveria-e-anglise-synon-te-krijoje-nje-guantanamo-tjeter/60%Hourly2016-02-17 13:07
https://kumti.com/tubime-ne-londer-ne-mbeshtetje-te-emigranteve/60%Hourly2016-02-17 13:05
https://kumti.com/obama-e-kritikoi-trumpin-per-qendrimin-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2016-02-17 13:02
https://kumti.com/kolonet-sioniste-sulmojne-perseri-xhamine-al-aksa/60%Hourly2016-02-17 12:58
https://kumti.com/video-a-prishet-namazi-nese-vajza-ime-2-vjecare-me-del-perpara/60%Hourly2016-02-17 12:54
https://kumti.com/siri-pas-sulmeve-ruse-ndaj-spitalit-nxirren-11-trupa-te-pajete/60%Hourly2016-02-17 12:43
https://kumti.com/levizja-besa-urime-17-shkurti-dita-e-pavaresise-se-republikes-se-kosoves/60%Hourly2016-02-17 12:39
https://kumti.com/maqedonia-u-be-shtylla-kryesore-e-evropes-per-refugjatet/60%Hourly2016-02-17 12:34
https://kumti.com/per-24-ore-jane-leshuar-234-vertetime-per-migrante/60%Hourly2016-02-17 12:33
https://kumti.com/efendi-rexhepi-zani-i-nalte-harte-arkeologjike-e-fjales-se-shkruar/60%Hourly2016-02-17 12:30
https://kumti.com/video-rregullat-e-marketingut-thone-se-ajo-qka-shahet-humbe-por-islami-jo/60%Hourly2016-02-17 12:25
https://kumti.com/foto-te-bukur-poston-erdogani-foto/60%Hourly2016-02-17 10:43
https://kumti.com/7-te-famshmit-te-cilet-u-konvertuan-ne-islam/60%Hourly2016-02-16 23:52
https://kumti.com/parashikimi-fetar-deri-ne-vitin-2050-ateizmi-do-pesoje-renie-ndersa-islami-rritje/60%Hourly2016-02-16 23:47
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-ne-moshen-16-vjecare-foto/60%Hourly2016-02-16 23:42
https://kumti.com/gazetarja-amerikane-shqiptaret-ne-maqedoni-do-te-cohen-ne-kryengritje-gjate-veres/60%Hourly2016-02-16 23:33
https://kumti.com/shqiponja-nuk-mund-ti-mbulon-deshtimet-e-bdi-se-rasti-monstra/60%Hourly2016-02-16 23:23
https://kumti.com/kater-premtimet-e-allahut-per-secilin-prej-nesh/60%Hourly2016-02-16 23:12
https://kumti.com/karakteristikat-e-hipokriteve-te-permendura-ne-kuran/60%Hourly2016-02-16 23:10
https://kumti.com/ajeti-kuranor-qe-ju-ndihmon-ta-mposhtni-pikellimin/60%Hourly2016-02-16 23:08
https://kumti.com/faktet-numerike-vertetojne-se-kurani-nuk-eshte-falsifikuar/60%Hourly2016-02-16 23:05
https://kumti.com/valle-a-ka-ide-me-humane-se-islami/60%Hourly2016-02-16 23:03
https://kumti.com/lehtesoni-e-mos-veshtiresoni/60%Hourly2016-02-16 23:01
https://kumti.com/nuk-do-te-hyj-ne-xhehenem-ai-tek-i-cili-gjendet-keto-tre-gjera/60%Hourly2016-02-16 22:59
https://kumti.com/kush-eshte-i-falimentuari-i-vertete/60%Hourly2016-02-16 22:56
https://kumti.com/adhurimi-ibadeti-ne-kohe-sprovash/60%Hourly2016-02-16 22:53
https://kumti.com/jepja-hakun-seciles-gje-rasti-me-selmanin-dhe-ebu-dardane/60%Hourly2016-02-16 22:50
https://kumti.com/a-deshiron-te-kesh-shperblim-sa-pesedhjete-sahabe/60%Hourly2016-02-16 22:48
https://kumti.com/besimtari-per-shkak-te-fitneve-do-te-ike-ne-male/60%Hourly2016-02-16 22:46
https://kumti.com/reagim-i-nje-qytetari-pas-shpalosjes-se-shqiponjes-ne-cair-te-shkupit/60%Hourly2016-02-16 22:41
https://kumti.com/mos-shko-ne-gjume-as-mos-u-zgjo-pa-keto-fjale/60%Hourly2016-02-16 22:26
https://kumti.com/permbajuni-xhematit-porosia-e-pejgamberit-a-s-per-kohen-tone/60%Hourly2016-02-16 22:24
https://kumti.com/duaja-qe-duhet-ta-themi-kur-te-dalim-dhe-kur-hyjme-ne-shtepi/60%Hourly2016-02-16 22:21
https://kumti.com/lotet-e-pendimit-shiu-me-i-mire-qe-ujit-token/60%Hourly2016-02-16 22:17
https://kumti.com/namazi-dhe-celulari-kush-ka-perparesi-sot/60%Hourly2016-02-16 22:14
https://kumti.com/buzeqesh-edhe-kur-brengat-dhe-hallet-te-kane-mbuluar/60%Hourly2016-02-16 22:12
https://kumti.com/celesi-i-lumturise-eshte-te-kujdesemi-per-brengat-tona-jo-te-huajat/60%Hourly2016-02-16 22:10
https://kumti.com/cfare-mund-te-besh-brenda-10-minutave/60%Hourly2016-02-16 22:08
https://kumti.com/komandantet-muslimane-dhe-qendrimi-i-tyre-ndaj-roberve-te-luftes/60%Hourly2016-02-16 22:04
https://kumti.com/video-kam-frige-qe-te-mos-me-zen-vdekja-pa-mbulese/60%Hourly2016-02-16 22:01
https://kumti.com/si-tua-shpjegojme-femijeve-zotin/60%Hourly2016-02-16 21:55
https://kumti.com/nese-deshiron-te-pranohen-lutjet-mos-e-kthe-lypesin-nga-dera/60%Hourly2016-02-16 21:52
https://kumti.com/te-ruajme-dinjitetin-e-birit-te-ademit/60%Hourly2016-02-16 21:50
https://kumti.com/fuqia-e-vertete-eshte-fuqia-e-zemres/60%Hourly2016-02-16 21:47
https://kumti.com/te-falesh-do-te-thote-te-jetosh/60%Hourly2016-02-16 21:44
https://kumti.com/video-pyetje-mbi-dashurine/60%Hourly2016-02-16 21:41
https://kumti.com/erdogan-shkaqet-kryesore-te-vales-se-emigracionit-sulmet-ruse-dhe-te-esadit/60%Hourly2016-02-16 21:34
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-per-ndalimin-e-dhunes-ne-siri/60%Hourly2016-02-16 21:15
https://kumti.com/stephen-hawking-braktis-ateizmin-po-zoti-ekziston/60%Hourly2016-02-16 21:14
https://kumti.com/myftiu-i-shkodres-islami-dhe-terrorizmi-i-kane-rruget-e-ndara/60%Hourly2016-02-16 21:09
https://kumti.com/namazi-me-afroi-me-krijuesin-tim-dhe-me-forcoi-besimin/60%Hourly2016-02-16 21:05
https://kumti.com/video-sevapet-e-leximit-te-kuranit-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2016-02-16 21:03
https://kumti.com/craig-considine-muslimanet-gjithmone-bejne-vepra-te-mira/60%Hourly2016-02-16 20:53
https://kumti.com/indonezi-femijet-sigurojne-kafshaten-e-gojes-duke-nxjerre-plehra-nga-lumenjte/60%Hourly2016-02-16 20:51
https://kumti.com/studenti-indian-ka-mesuar-kuranin-nepermjet-alfabetit-braille/60%Hourly2016-02-16 20:44
https://kumti.com/ylli-i-vetem-qe-nuk-shkelet-ne-shtegun-e-te-famshmeve-ne-hollywood/60%Hourly2016-02-16 20:42
https://kumti.com/revista-to-vima-iu-shperndan-lexuesve-kopje-falas-te-kuranit/60%Hourly2016-02-16 20:34
https://kumti.com/video-nje-tregim-nga-ibrahim-tatlisesi/60%Hourly2016-02-16 20:31
https://kumti.com/davutoglu-turqia-nuk-mund-te-heshte-kur-te-gjithe-livadhisin-ne-kufirin-e-saj/60%Hourly2016-02-16 20:24
https://kumti.com/shkruan-joe-brad-cka-mesova-ne-ulesen-e-pare-te-vetures/60%Hourly2016-02-16 20:22
https://kumti.com/turqia-u-jep-nje-varr-refugjateve-te-mbytur-fluks-njerezish-ne-det-por-edhe-ne-varreza/60%Hourly2016-02-16 20:20
https://kumti.com/turqi-taksi-roze-vetem-per-grate/60%Hourly2016-02-16 20:18
https://kumti.com/per-24-ore-ne-maqedoni-kane-hyre-543-emigrant/60%Hourly2016-02-16 20:15
https://kumti.com/video-robinson-kruzo/60%Hourly2016-02-16 20:01
https://kumti.com/ti-je-katolik-nuk-je-patriot/60%Hourly2016-02-16 17:36
https://kumti.com/rast-social-familja-emerllahu-nga-kumanova-jeton-ne-kushte-te-mjerueshme/60%Hourly2016-02-16 17:20
https://kumti.com/irfan-salihu-edhe-disa-hoxhallare-te-tjere-kane-mbete-te-vetmit-burraqytetar-te-hajrit/60%Hourly2016-02-16 17:14
https://kumti.com/cfare-cmimi-ka-fituar-petrit-selimi-ne-katar/60%Hourly2016-02-16 14:05
https://kumti.com/pritja-e-kerry-t-perplasje-mes-presidences-dhe-kryeministrit-rama/60%Hourly2016-02-16 13:53
https://kumti.com/nje-grup-intelektualesh-po-kerkon-doreheqjen-e-qeverise/60%Hourly2016-02-16 13:51
https://kumti.com/serbia-ankohet-per-borxhet-e-titos-qe-kjo-duhet-ti-ktheje/60%Hourly2016-02-16 13:47
https://kumti.com/maqedoni-127-mije-administratore/60%Hourly2016-02-16 13:44
https://kumti.com/ish-ministrja-e-brendshme-e-maqedonise-jankullovska-i-shpeton-paraburgimit/60%Hourly2016-02-16 13:42
https://kumti.com/nese-ishin-te-qellimshme-sulmet-e-djeshme-ne-siri-mund-te-konsiderohen-krime-lufte/60%Hourly2016-02-16 13:40
https://kumti.com/samsung-galaxy-note-6-vjen-me-6gb-ram/60%Hourly2016-02-16 13:39
https://kumti.com/sheherli-e-katunare-nje-analize-e-carjes/60%Hourly2016-02-16 13:35
https://kumti.com/berlini-ka-kerkuar-hetim-nderkombetar-per-kumanoven-shkupi-hesht/60%Hourly2016-02-16 13:30
https://kumti.com/asociacioni-ne-syte-e-opinionit-publik/60%Hourly2016-02-16 12:58
https://kumti.com/britaniku-rrefen-makthin-14-vjecar-ne-burgun-e-guantanamos/60%Hourly2016-02-16 12:43
https://kumti.com/jam-me-z-irfan-salihun-dhe-i-qendroj-prane-ne-te-drejten-e-tij-per-mendimin-e-shprehjen-e-tij-te-lire/60%Hourly2016-02-16 12:41
https://kumti.com/ja-sa-te-rrezikshem-jane-ata-majko-une-jam-muxhahedin/60%Hourly2016-02-16 12:34
https://kumti.com/gjendet-tjeter-kufome-familjaret-e-kengetarit-ne-morg/60%Hourly2016-02-16 12:32
https://kumti.com/vv-policia-e-mustafes-dhe-thacit-po-i-arreston-aktivistet-fshehtazi/60%Hourly2016-02-16 12:18
https://kumti.com/momenti-i-arrestimit-te-glauk-konjufces-video/60%Hourly2016-02-16 09:03
https://kumti.com/pse-sulmohet-hoxhe-irfani/60%Hourly2016-02-16 03:01
https://kumti.com/google-ofendon-myslimanet-ky-ishte-zbulimi-i-fundit/60%Hourly2016-02-16 02:07
https://kumti.com/duhani-shitet-brenda-gjimnazit-ne-ferizaj/60%Hourly2016-02-16 01:46
https://kumti.com/be-ja-do-ti-jap-edhe-10-milion-euro-maqedonise-per-menaxhimin-me-refugjatet/60%Hourly2016-02-15 12:33
https://kumti.com/video-ne-pamundesi-per-ta-fale-xhumane-ne-ne-gurbet-sa-gjynahe-kemi/60%Hourly2016-02-15 12:28
https://kumti.com/prekese-lotet-e-babait-ju-lutem-te-me-ndihmoni-ta-operojme-vajzen-te-mos-mbetet-invalide-ne-karroce/60%Hourly2016-02-15 12:16
https://kumti.com/maqedonia-premton-se-do-ta-forcoje-kufirin-me-greqine/60%Hourly2016-02-15 12:14
https://kumti.com/cipras-eshte-e-patjetersueshme-nje-pergjigje-e-perbashket-ndaj-krizes-se-refugjateve/60%Hourly2016-02-15 12:12
https://kumti.com/jane-dhene-vertetime-per-azil-kerkim-te-451-migranteve/60%Hourly2016-02-15 12:11
https://kumti.com/shen-valentini-i-ramushve-me-100-roses/60%Hourly2016-02-15 12:08
https://kumti.com/video-reklamat-e-sodit-dhe-pejgamberi-alejhi-selam/60%Hourly2016-02-15 12:03
https://kumti.com/prej-se-eshte-kthyer-mavraj-klubi-i-tij-nuk-po-humb/60%Hourly2016-02-15 11:54
https://kumti.com/krijohet-qeveria-e-unitetit-kombetar-ne-libi/60%Hourly2016-02-15 11:42
https://kumti.com/bosnja-aplikon-zyrtarisht-per-tu-anetaresuar-ne-be/60%Hourly2016-02-15 11:39
https://kumti.com/bosnja-aplikon-zyrtarisht-per-tu-anetaresuar-ne-be-2/60%Hourly2016-02-15 11:39
https://kumti.com/biznesmeni-50-mije-euro-per-vrasjen-e-nje-pronari-tokash/60%Hourly2016-02-15 10:37
https://kumti.com/medvedev-rithekson-mbeshtetjen-e-moskes-per-assadin/60%Hourly2016-02-15 10:22
https://kumti.com/sipas-opozites-si-zajednica-do-te-shkoje-edhe-qeveria/60%Hourly2016-02-15 10:20
https://kumti.com/cantat-e-renda-deformojne-femijet/60%Hourly2016-02-15 10:18
https://kumti.com/liverpooli-nenshkruan-parakontrate-me-jeol-matip/60%Hourly2016-02-15 10:16
https://kumti.com/mali-i-zi-fillon-negociatat-per-anetaresim-ne-nato/60%Hourly2016-02-15 10:15
https://kumti.com/vonohet-gjykatesi-deputetet-largohen-nga-salla/60%Hourly2016-02-15 10:11
https://kumti.com/deshtimi-politik-ne-transformimin-e-fsk-se-ne-fak/60%Hourly2016-02-15 10:09
https://kumti.com/rusia-do-te-deshtoje-ne-perpjekjet-per-te-shpetuar-asadin/60%Hourly2016-02-15 00:29
https://kumti.com/cpo-ndodh-me-arabine-saudite-20-shtete-kryejne-super-manovren/60%Hourly2016-02-15 00:27
https://kumti.com/gafe-e-madhe-e-papes/60%Hourly2016-02-15 00:21
https://kumti.com/po-te-ishte-gay-nishani-do-e-takonte-john-kerry-n/60%Hourly2016-02-15 00:10
https://kumti.com/dituria-eshte-force-dhe-fuqi-por-arsimimi-eshte-i-domosdoshem/60%Hourly2016-02-14 23:21
https://kumti.com/njeriu-kjo-qenie-e-eger/60%Hourly2016-02-14 23:18
https://kumti.com/besimi-dhe-sherimi-dr-velid-fetihi/60%Hourly2016-02-14 23:13
https://kumti.com/besimi-dhe-sherimi-dr-velid-fetihi-2/60%Hourly2016-02-14 23:13
https://kumti.com/persiatje-shpirterore-nga-ibn-kajim-el-xheuzijeh/60%Hourly2016-02-14 23:11
https://kumti.com/evropa-liberalizmi-dhe-myslimanet-evropian/60%Hourly2016-02-14 22:50
https://kumti.com/njeriu-mjeshteria-dhe-propaganda/60%Hourly2016-02-14 22:38
https://kumti.com/cfare-e-shkakton-impotencen-ejakulimin-e-vonuar-dhe-ate-te-shpejte/60%Hourly2016-02-14 22:03
https://kumti.com/ndizni-pasionin-me-keta-afrodiziake-natyror/60%Hourly2016-02-14 21:37
https://kumti.com/cfare-shkakton-presion-psikologjik-tek-djali/60%Hourly2016-02-14 21:22
https://kumti.com/kur-duhet-ta-detoksifikoj-trupin-2/60%Hourly2016-02-14 20:52
https://kumti.com/dieta-mesdhetare-dieta-me-e-mire-per-shendetin/60%Hourly2016-02-14 20:46
https://kumti.com/kur-dhe-si-duhet-te-pine-uje-dhe-ilace-femijet/60%Hourly2016-02-14 20:31
https://kumti.com/delen-e-mplake-frika-nga-ujku-e-gershera/60%Hourly2016-02-14 19:59
https://kumti.com/ai-qe-hyn-ne-lume-edhe-do-laget/60%Hourly2016-02-14 19:56
https://kumti.com/ate-qe-peshtyn-mos-e-lepij/60%Hourly2016-02-14 19:52
https://kumti.com/dhuna-seksuale-ne-keln-mitet-e-perdhunimeve-nga-myslimanet-perputhen-me-agjenden-neo-naziste/60%Hourly2016-02-14 18:17
https://kumti.com/newborn-i-sivjet-proteston-per-getoizimin-e-kosoves/60%Hourly2016-02-14 17:33
https://kumti.com/arabia-saudite-insisiton-assad-do-te-rrezohet-me-force-nese-eshte-e-nevojshme/60%Hourly2016-02-14 16:58
https://kumti.com/baterite-e-perjetshme/60%Hourly2016-02-14 16:49
https://kumti.com/interneti-kontrollohet-nga-14-persona/60%Hourly2016-02-14 16:47
https://kumti.com/shen-valentini-si-spektakel-i-absurdit/60%Hourly2016-02-14 16:45
https://kumti.com/demokristianet-i-bashkojne-forcat/60%Hourly2016-02-14 15:56
https://kumti.com/shkodran-mustafi-bene-niqah-me-hoxhe/60%Hourly2016-02-14 15:39
https://kumti.com/vetevendosje-gati-per-proteste/60%Hourly2016-02-14 15:34
https://kumti.com/shqiptaret-e-sirise-refugjate-ne-presheve-jemi-rreth-30-mije-shumica-ne-damask-video/60%Hourly2016-02-14 15:31
https://kumti.com/ja-cfare-thenie-postoi-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-02-14 14:33
https://kumti.com/video-arian-xhezairi-ben-hajgare-me-te-madhe-me-adminin-e-expressit/60%Hourly2016-02-14 14:27
https://kumti.com/video-pse-pleqte-nuk-e-kurdisin-sahatin-alarmin-e-ores-per-namaz-te-sabahut/60%Hourly2016-02-14 14:22
https://kumti.com/ultimatumi-i-hysen-durmishit-qeveria-i-ka-72-ore-afat-te-dorehiqet/60%Hourly2016-02-14 13:49
https://kumti.com/kerry-takon-qytetarin-nga-kosova-popullit-tend-jepi-kete-mesazh/60%Hourly2016-02-14 13:44
https://kumti.com/video-praktikimi-i-islamit-dhe-praktikimi-i-krishterizmit-2/60%Hourly2016-02-13 16:12
https://kumti.com/turqia-paralajmeron-nderhyrje-ne-terren-ne-siri/60%Hourly2016-02-13 15:16
https://kumti.com/gjykata-e-pejes-ngre-akuze-ndaj-14-serbeve-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Hourly2016-02-13 15:05
https://kumti.com/femijet-genjejne-mashtrojne-dhe-vjedhin-por-gjithmone-kane-arsye-te-mire/60%Hourly2016-02-13 14:49
https://kumti.com/bbc-papa-gjon-pali-ii-u-dashurua-me-nje-pedagoge/60%Hourly2016-02-13 14:11
https://kumti.com/ne-shkup-kater-dite-feste-per-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2016-02-13 12:55
https://kumti.com/patente-shoferi-ne-kosove-me-e-shtrenjte-se-ne-amerike/60%Hourly2016-02-13 12:51
https://kumti.com/sarande-shkoi-te-ndihmonte-fqinjin-grabitesi-e-vret-me-nje-plumb/60%Hourly2016-02-13 11:30
https://kumti.com/lista-serbe-pret-instruksionet-nga-beogradi-per-ceshtjen-e-presidentit/60%Hourly2016-02-13 11:25
https://kumti.com/ja-cka-shkruan-kabllogrami-amerikan-per-ilir-meten/60%Hourly2016-02-13 11:23
https://kumti.com/abdylmenaf-bexheti-te-lumte-fatime/60%Hourly2016-02-13 11:19
https://kumti.com/grafite-ne-drenas-hashim-ku-jane-vellezerit-ramadani-demaku-kiqina/60%Hourly2016-02-13 09:24
https://kumti.com/the-economist-ekonomia-shqiptare-ne-rritje/60%Hourly2016-02-13 01:35
https://kumti.com/femijet-trashen-per-shkak-te-stresit-te-prinderve/60%Hourly2016-02-13 01:32
https://kumti.com/keshilltari-i-kryeministrit-mustafa-17-milione-euro-pasuri-dokument/60%Hourly2016-02-13 01:19
https://kumti.com/prishtine-plackitet-posta-private-lendohet-punetorja/60%Hourly2016-02-13 01:00
https://kumti.com/janakievski-paraqitet-ne-gjykaten-penale-shkupi-1/60%Hourly2016-02-12 20:38
https://kumti.com/shba-mbeshtet-fuqishem-prokurorine-speciale-publike-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-12 20:29
https://kumti.com/brasha-ia-preu-veshin-ne-sy-te-gruas-bashkefshatarit-nga-hasi/60%Hourly2016-02-12 19:43
https://kumti.com/tirana-do-blindohet-kerry-na-sjell-te-tjere-iraniane/60%Hourly2016-02-12 19:40
https://kumti.com/panik-ne-fluturimin-tirane-athine-hapet-dera-e-aeroplanit-ne-ajer/60%Hourly2016-02-12 19:22
https://kumti.com/policia-e-kosoves-eshte-e-dhunuar-nga-te-fortet/60%Hourly2016-02-12 13:40
https://kumti.com/a-e-dini-si-biznesmenet-shqiptar-fitojne-darka-dhe-ne-drek-ne-shpine-te-shejh-albanit/60%Hourly2016-02-12 13:21
https://kumti.com/nepunesi-civil-mungoi-ne-pune-per-6-vjet-por-paguhej/60%Hourly2016-02-12 12:55
https://kumti.com/ish-gjenerali-gjerman-lavderon-rusine-per-nderhyrjen-ne-siri/60%Hourly2016-02-12 12:51
https://kumti.com/presidenti-mund-te-zgjidhet-te-henen/60%Hourly2016-02-12 12:48
https://kumti.com/pergjegjesia-e-intelektualit/60%Hourly2016-02-12 01:24
https://kumti.com/prezantohet-modeli-i-ri-i-bmw-se-me-600-kuajfuqi/60%Hourly2016-02-12 01:14
https://kumti.com/ngasja-naten-ndikon-si-alkooli/60%Hourly2016-02-12 01:12
https://kumti.com/gjakova-behet-me-hafize/60%Hourly2016-02-11 15:29
https://kumti.com/nuk-humb-asgje-nese-mundohesh-boten-ta-besh-nje-vend-me-te-bukur/60%Hourly2016-02-11 15:20
https://kumti.com/8-gjera-qe-duhte-thene-femijeve-tuaj-cdo-dite/60%Hourly2016-02-11 15:00
https://kumti.com/davutoglu-rruga-e-mendafshit-perseri-do-te-perdoret/60%Hourly2016-02-11 14:58
https://kumti.com/bih-shetitje-paqesore-kunder-ndalimit-te-hixhabit/60%Hourly2016-02-11 14:56
https://kumti.com/ky-80-vjecar-cdo-dite-zgjohet-ora-6/60%Hourly2016-02-11 14:53
https://kumti.com/sarajeve-hixhabi-eshte-e-drejta-ime/60%Hourly2016-02-11 14:50
https://kumti.com/somalia-e-prekur-nga-thatesira-4-7-milione-njerezve-u-duhet-ndihme-humanitare/60%Hourly2016-02-11 14:48
https://kumti.com/emiratet-e-bashkura-arabe-krijojne-ministrine-e-lumturise-dhe-tolerances/60%Hourly2016-02-11 14:47
https://kumti.com/kosove-hiqen-kufizimet-per-ezanin-e-kambanat/60%Hourly2016-02-11 14:45
https://kumti.com/diyaneti-xhamite-do-te-kthehen-ne-shkolla-te-dijes/60%Hourly2016-02-11 14:43
https://kumti.com/njeriu-qe-la-inxhinierine-per-tu-bere-taksist/60%Hourly2016-02-11 14:41
https://kumti.com/universitetet-gjermane-mbyllin-dhomat-e-lutjes-per-shkak-te-muslimaneve/60%Hourly2016-02-11 14:39
https://kumti.com/maqedonasja-qe-u-konvertua-ne-islam-martohet-me-boshnjakun-jasmin-fetahovic-foto/60%Hourly2016-02-11 14:37
https://kumti.com/raufijaneva-mund-ti-liroje-te-denuarit-e-monstres/60%Hourly2016-02-11 14:33
https://kumti.com/raufijaneva-mund-ti-liroje-te-denuarit-e-monstres-2/60%Hourly2016-02-11 14:33
https://kumti.com/kurtz-vendimtare-ne-gjithe-kete-situate-me-refugjatet-eshte-greqia/60%Hourly2016-02-11 14:30
https://kumti.com/11-vjecarja-qe-rrezikon-te-mbetet-ne-karroce-operacioni-i-boshtit-kurrizor-duhet-te-behet-ne-turqi/60%Hourly2016-02-11 14:27
https://kumti.com/llojani-fshati-i-trafikimit-te-refugjateve/60%Hourly2016-02-11 14:19
https://kumti.com/video-dhikri-duke-ecur-rruges/60%Hourly2016-02-11 14:01
https://kumti.com/normalizohet-qarkullimi-ne-autostraden-gjevgjeli-vk-bogorodice/60%Hourly2016-02-11 13:55
https://kumti.com/normalizohet-qarkullimi-ne-autostraden-gjevgjeli-vk-bogorodice-2/60%Hourly2016-02-11 13:55
https://kumti.com/protestuesit-turq-bllokojne-sitelin/60%Hourly2016-02-11 13:46
https://kumti.com/lajm-i-fundit-beg-rizaj-dhe-mirsad-ndrecaj-jan-vrare-ne-stacionin-policore/60%Hourly2016-02-11 13:35
https://kumti.com/hazbi-idrizi-i-bdi-se-ofendon-hoxhallaret-foto/60%Hourly2016-02-11 13:32
https://kumti.com/gazetari-maqedonas-ofendon-popullin-turk-reagon-ambasadori-i-turqise-ne-shkup/60%Hourly2016-02-11 13:26
https://kumti.com/video-procedura-e-daljes-se-shpirtit/60%Hourly2016-02-11 13:19
https://kumti.com/i-mundshem-legalizimi-i-kanabisit-per-nevojat-mjekes%d0%ber%d0%b5/60%Hourly2016-02-11 12:21
https://kumti.com/mpb-ka-zbuluar-25-raste-te-trafikimit-te-migranteve/60%Hourly2016-02-11 12:20
https://kumti.com/emigrantet-prej-gjevgjelie-ne-vjene/60%Hourly2016-02-11 12:19
https://kumti.com/maqedonia-midis-dy-evropeve-ne-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-02-11 12:17
https://kumti.com/ne-komunat-shqiptare-qeveria-nuk-nderton-leximore-ky-eshte-luks-vetem-per-maqedonasit/60%Hourly2016-02-11 12:15
https://kumti.com/video-nese-lexohet-sureja-ihlas-3-here/60%Hourly2016-02-11 12:06
https://kumti.com/vendkalimi-kufitar-dojran-per-momentin-i-mbyllur/60%Hourly2016-02-11 11:58
https://kumti.com/vendkalimi-kufitar-dojran-per-momentin-i-mbyllur-2/60%Hourly2016-02-11 11:58
https://kumti.com/levizja-besa-takim-me-asociacionin-qytetar-most/60%Hourly2016-02-11 11:56
https://kumti.com/ambasada-shqiptare-interesohet-per-fatin-e-nazmijes/60%Hourly2016-02-11 11:49
https://kumti.com/partia-per-levizjen-e-turqve-nese-latas-nuk-kerkon-falje-do-te-ngreme-procedure-gjyqesore/60%Hourly2016-02-11 11:46
https://kumti.com/video-a-lejohet-per-syneti-me-mare-surle-dhe-tupan/60%Hourly2016-02-11 11:36
https://kumti.com/per-24-ore-jane-dhene-1-817-vertetime-per-emigrante/60%Hourly2016-02-11 11:28
https://kumti.com/denohet-me-burg-te-perjetshem-almir-derpljanin/60%Hourly2016-02-11 11:07
https://kumti.com/sefer-canovski-latasit-tbani-selam-bashkabani-mos-luaj-me-ndjenjat-e-qindra-milionave-turq/60%Hourly2016-02-11 11:04
https://kumti.com/sefer-canovski-latasit-tbani-selam-bashkabani-mos-luaj-me-ndjenjat-e-qindra-milionave-turq-2/60%Hourly2016-02-11 11:04
https://kumti.com/maqedonia-kunder-kampeve-te-refugjateve/60%Hourly2016-02-11 10:59
https://kumti.com/latasi-perkulet-ndaj-popullit-turk-dhe-kerkon-falje/60%Hourly2016-02-11 10:55
https://kumti.com/rasti-monstra-dnevnik-u-i-vmro-se-cmendet-ndaj-kosoves-dhe-shqiptareve/60%Hourly2016-02-11 10:52
https://kumti.com/rasti-monstra-dnevnik-u-i-vmro-se-cmendet-ndaj-kosoves-dhe-shqiptareve-2/60%Hourly2016-02-11 10:52
https://kumti.com/video-populli-shqiptare/60%Hourly2016-02-11 10:40
https://kumti.com/ishte-nisur-per-muaj-mjalti-e-zbresin-nga-avioni-si-terrorist-se-kishte-mjekerr/60%Hourly2016-02-11 07:51
https://kumti.com/ekzekutohet-shefi-i-shtabit-te-ushtrise-koreane/60%Hourly2016-02-11 07:33
https://kumti.com/erdogan-akuzon-shba-per-loje-te-dyfishte-o-me-ne-o-me-kurdet/60%Hourly2016-02-11 07:31
https://kumti.com/gjate-50-diteve-9-seanca-degjimore-per-rastin-kumanova/60%Hourly2016-02-11 07:20
https://kumti.com/akuzohet-nje-prift-per-mashtrim-30-milione-eurosh/60%Hourly2016-02-11 07:18
https://kumti.com/hashim-ku-eshte-sami-lushtaku/60%Hourly2016-02-11 07:16
https://kumti.com/ekzekutohet-me-dy-plumba-babai-i-dy-femijeve/60%Hourly2016-02-11 07:11
https://kumti.com/opozita-e-vendosur-per-shperndarjen-e-kuvendit/60%Hourly2016-02-11 06:41
https://kumti.com/ekskluzive-prishtina-liron-demirin-dhe-ismailoviqin/60%Hourly2016-02-10 20:15
https://kumti.com/cfare-thoshte-new-york-times-per-shqiptaret-me-1911/60%Hourly2016-02-10 06:09
https://kumti.com/perse-une/60%Hourly2016-02-10 05:47
https://kumti.com/kur-enver-hoxha-i-urdheronte-ne-gegnishte-denimet-me-vdekje/60%Hourly2016-02-09 23:53
https://kumti.com/nente-vite-nga-vrasja-e-dy-aktivisteve-te-vv-se-nga-policet-e-unmik-ut/60%Hourly2016-02-09 23:49
https://kumti.com/si-u-be-skocezi-musliman-pa-takuar-kurre-ndonje-musliman/60%Hourly2016-02-09 18:18
https://kumti.com/ne-kerkim-te-tjereve/60%Hourly2016-02-09 17:24
https://kumti.com/ne-kerkim-te-tjereve-2/60%Hourly2016-02-09 17:24
https://kumti.com/nese-e-fshini-kete-aplikacion-ne-iphone-do-te-zgjasni-jeten-e-baterise-per-15/60%Hourly2016-02-09 16:38
https://kumti.com/nostalgjia-per-te-keqen/60%Hourly2016-02-09 15:53
https://kumti.com/kadirovforcat-speciale-cecene-jane-infiltruar-ne-daesh/60%Hourly2016-02-09 15:47
https://kumti.com/nun-takim-me-aktivistet-e-saj-lidhur-me-refugjatet/60%Hourly2016-02-09 15:26
https://kumti.com/vv-femijet-serbe-ne-kosove-heronjte-shqiptare-i-mesojne-per-kriminele/60%Hourly2016-02-09 15:05
https://kumti.com/kabllogramet-e-shba-ve-ne-2008-shqiptaret-pertace-e-kumarxhinj/60%Hourly2016-02-09 15:01
https://kumti.com/kosova-nuk-eshte-republike-e-xhihadit/60%Hourly2016-02-09 11:14
https://kumti.com/pezullohet-lisba/60%Hourly2016-02-08 14:44
https://kumti.com/erdogan-me-ultimatum-per-shba-te/60%Hourly2016-02-08 14:41
https://kumti.com/tensione-ne-lindjen-e-mesme-putin-mobilizon-te-gjitha-forcat/60%Hourly2016-02-08 14:37
https://kumti.com/prej-tash-kufiri-kosove-maqedoni-kalohet-vec-me-leternjoftime/60%Hourly2016-02-08 14:34
https://kumti.com/mendoni-se-puna-juaj-eshte-me-e-veshtira-ne-bote-shihni-kete/60%Hourly2016-02-07 22:34
https://kumti.com/marrakeshi-dhe-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2016-02-07 19:04
https://kumti.com/edhe-hoxhe-edhe-terrorist-perseri-djali-me-i-dashur-ne-qytet/60%Hourly2016-02-07 13:38
https://kumti.com/edhe-hoxhe-edhe-terrorist-perseri-djali-me-i-dashur-ne-qytet-2/60%Hourly2016-02-07 13:38
https://kumti.com/sherbimet-sekrete-britanike-shqiptaret-kontrrollojne-trafikun-e-droges/60%Hourly2016-02-07 13:08
https://kumti.com/nje-serb-sulmon-zyrtaret-policore/60%Hourly2016-02-07 12:22
https://kumti.com/shume-nga-personazhet-vip-ne-shqiperi-jane-escort-dhe-historia-e-nje-pronari-tv-qe-rekruton-vajza-te-reja/60%Hourly2016-02-07 12:17
https://kumti.com/dyftyresia-ne-namaz-dhe-lutje/60%Hourly2016-02-06 15:37
https://kumti.com/bukuria-e-islamit-ne-transmetimin-e-lajmit/60%Hourly2016-02-06 15:32
https://kumti.com/fjalet-qe-sjellin-nje-mije-sevape-dhe-fshijne-nje-mije-mekate/60%Hourly2016-02-06 15:30
https://kumti.com/si-sillej-i-derguari-i-allahut-s-a-v-s-ndaj-personave-me-nevoja-te-vecanta/60%Hourly2016-02-06 15:27
https://kumti.com/frytet-e-cuditshme-te-miresise-ndaj-prinderve/60%Hourly2016-02-06 15:26
https://kumti.com/video-rreth-vleres-se-namazit/60%Hourly2016-02-06 15:24
https://kumti.com/ja-cilet-jane-kopshtet-e-xhennetit-ne-dunja/60%Hourly2016-02-06 15:19
https://kumti.com/mendon-se-e-ke-veshtire-kujto-sprovat-e-profetit-a-s/60%Hourly2016-02-06 15:16
https://kumti.com/cmendim-keni-per-kete-njeri/60%Hourly2016-02-06 15:15
https://kumti.com/jomuslimanet-britanike-ftohen-te-njihen-me-islamin/60%Hourly2016-02-06 15:11
https://kumti.com/dash-armepushimi-nuk-eshte-parakusht-i-negociatave-per-sirine/60%Hourly2016-02-06 15:09
https://kumti.com/video-namazi-nafile-naten/60%Hourly2016-02-06 15:06
https://kumti.com/amerika-mirepret-gatishmerine-e-arabise-saudite-per-dergimin-e-trupave-tokesore-ne-siri/60%Hourly2016-02-06 15:02
https://kumti.com/martirizohet-nje-i-ri-palestinez-ne-bregun-perendimor-te-lumit-jordan-2/60%Hourly2016-02-06 15:01
https://kumti.com/erdogan-rusia-duhet-te-pergjigjet-per-krimet-e-saj-ne-siri/60%Hourly2016-02-06 14:59
https://kumti.com/ministrat-e-puneve-te-jashtme-te-vendeve-evropiane-diskutojne-rreth-krizes-se-emigranteve/60%Hourly2016-02-06 14:58
https://kumti.com/bie-cmimi-i-naftes-se-arabise-saudite/60%Hourly2016-02-06 14:53
https://kumti.com/video-namazi-i-sabahut/60%Hourly2016-02-06 14:49
https://kumti.com/nese-maqedonia-pranon-kampe-refugjatesh-do-te-ishte-keq-per-shtetin/60%Hourly2016-02-06 14:44
https://kumti.com/poposki-askush-nuk-ka-dobi-qe-kizen-e-refugjateve-ta-vendose-ne-funksionin-e-poeneve-politik/60%Hourly2016-02-06 14:41
https://kumti.com/sijarto-maqedonia-po-e-mbron-evropen-nga-refugjatet/60%Hourly2016-02-06 14:40
https://kumti.com/mbi-5-000-refugjat-jane-duke-pritur-ne-idomeni-per-tu-futur-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-06 14:38
https://kumti.com/padi-penale-per-keqperdorimin-e-nje-profili-ne-facebook/60%Hourly2016-02-06 14:36
https://kumti.com/video-per-5-vjet-e-ndryshun-historine-2/60%Hourly2016-02-06 13:57
https://kumti.com/menyrat-me-te-mira-qe-stresin-ta-perdorni-pozitivisht/60%Hourly2016-02-06 11:42
https://kumti.com/38254-2/60%Hourly2016-02-06 11:39
https://kumti.com/7-menyra-per-te-forcuar-perqendrimin-ne-zyre/60%Hourly2016-02-06 11:33
https://kumti.com/si-lindi-personazhi-aktual-me-i-famshem-ne-internet/60%Hourly2016-02-06 11:28
https://kumti.com/7-pritshmerite-per-shkencen-ne-vitin-2016/60%Hourly2016-02-06 11:22
https://kumti.com/ushqimet-qe-mund-te-konsumohen-edhe-pas-dates-se-skadences/60%Hourly2016-02-06 11:17
https://kumti.com/te-besh-para-duke-shfrytezuar-krizen-e-emigranteve/60%Hourly2016-02-06 11:01
https://kumti.com/168-akademike-italiane-kerkojne-ti-bojkotojne-universitetet-izraelite/60%Hourly2016-02-06 10:46
https://kumti.com/168-akademike-italiane-kerkojne-ti-bojkotojne-universitetet-izraelite-2/60%Hourly2016-02-06 10:46
https://kumti.com/poezia-e-perandorit-kinez-kushtuar-pejgamberit-muhammedit-a-s/60%Hourly2016-02-06 10:40
https://kumti.com/davutoglu-ne-turqi-nuk-ka-asnje-qytet-pa-refugjate/60%Hourly2016-02-05 22:35
https://kumti.com/ne-moshen-50-vjecare-behet-hafiz-i-kuranit-per-nje-vit/60%Hourly2016-02-05 22:33
https://kumti.com/krijohet-keshilli-i-perbashket-i-muslimaneve-ne-shba-dhe-europe/60%Hourly2016-02-05 22:32
https://kumti.com/eshte-i-palevizshem-mirepo-sexhden-nuk-e-ndal-video/60%Hourly2016-02-05 22:30
https://kumti.com/qyteti-kinez-me-ligj-e-ndalon-peshtymen-ne-rruge/60%Hourly2016-02-05 22:28
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-unhcr-apel-vendeve-te-mos-mbyllin-kufijte/60%Hourly2016-02-05 22:27
https://kumti.com/papa-do-te-luaje-ne-nje-film/60%Hourly2016-02-05 22:25
https://kumti.com/video-biseda-mes-katunarit-i-cili-ruante-dhente-dhe-hoxhes-rafet-zaimi/60%Hourly2016-02-05 22:20
https://kumti.com/presidenti-amerikan-obama-viziton-xhamine-e-bashkesise-islame-baltimore/60%Hourly2016-02-05 21:59
https://kumti.com/anulohet-takimi-mes-opozitareve-dhe-stefan-di-mistura/60%Hourly2016-02-05 21:56
https://kumti.com/rezistenca-ne-gaza-eshte-e-gatshme-te-perballet-me-regjimin-sionist/60%Hourly2016-02-05 21:53
https://kumti.com/800-afgane-humbin-jeten-ne-rrugen-e-tyre-drejt-evropes/60%Hourly2016-02-05 21:50
https://kumti.com/nje-aeroplan-pa-pilot-i-shba-se-u-rrezua-ne-turqi/60%Hourly2016-02-05 21:40
https://kumti.com/video-si-xhamia-ashtu-edhe-kisha-jan-te-njejte-thone-disa/60%Hourly2016-02-05 21:37
https://kumti.com/qeveria-gjermane-miratoi-masa-me-te-ashpra-gjate-dhenies-se-azilit/60%Hourly2016-02-05 21:33
https://kumti.com/qyteti-sirian-i-rrafshuar-nga-lufta-video/60%Hourly2016-02-05 20:23
https://kumti.com/unicef-shumica-e-emigranteve-jane-femije-dhe-femra/60%Hourly2016-02-05 20:20
https://kumti.com/okb-pezullon-bisedimet-e-paqes-per-sirine/60%Hourly2016-02-05 20:18
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-i-cili-tha-duhet-me-bombardu-mekken-dhe-medinen-tash-flet-kunder-levizjes-besa/60%Hourly2016-02-05 20:03
https://kumti.com/vazhdimi-i-bisedimeve-per-sirine-me-25-shkurt/60%Hourly2016-02-05 19:57
https://kumti.com/video-a-lejohet-berza-ne-islam/60%Hourly2016-02-05 19:46
https://kumti.com/general-gazetari-visar-duriqi-shihe-veten-para-se-te-flasesh/60%Hourly2016-02-05 19:25
https://kumti.com/pamjet-e-reja-te-bbc-ja-momentet-e-fundit-te-jetes-se-gadafit/60%Hourly2016-02-05 17:08
https://kumti.com/dhjetera-mijera-siriane-mesyjne-turqine/60%Hourly2016-02-05 16:57
https://kumti.com/shtohet-presioni-ndaj-angela-merkelit/60%Hourly2016-02-05 16:55
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-e-sionisteve-kunder-popullit-palestinez/60%Hourly2016-02-05 16:52
https://kumti.com/provokon-piktorja-shqiptare-nje-myslimane-me-ferexhe-nudo-dhe-me-arme/60%Hourly2016-02-05 15:47
https://kumti.com/video-luan-bigjoz-qe-ti-lane-borgjet/60%Hourly2016-02-05 14:50
https://kumti.com/ky-eshte-shqiptari-qe-ishte-i-gatshem-te-luftoje-kunder-nato-s-per-te-mbrojtur-serbine/60%Hourly2016-02-05 14:40
https://kumti.com/perfaqesues-te-shba-ve-dhe-be-se-takim-ne-levizjen-besa/60%Hourly2016-02-05 14:36
https://kumti.com/mergim-mavraj-ndihmon-vajzen-nga-saranda/60%Hourly2016-02-05 14:04
https://kumti.com/vajzat-shqiptare-kthejn-virgjerine-vetem-per-20-minuta-te-gjinekologet-e-maqedonise/60%Hourly2016-02-05 13:17
https://kumti.com/patrullat-e-perbashketa-kane-zbuluar-858-emigrante-me-dokumente-fals/60%Hourly2016-02-05 13:04
https://kumti.com/shkruan-bujare-gashi-krenaria-e-rrejshme-gold-ag-besiana-xharra/60%Hourly2016-02-05 12:59
https://kumti.com/ld-eshte-e-mundshme-rrjedha-negative-e-krizes-se-refugjateve/60%Hourly2016-02-05 12:55
https://kumti.com/video-nuk-shesim-utopi/60%Hourly2016-02-05 12:43
https://kumti.com/kur-flet-mire-arbana-xharra-i-mer-20-000-like/60%Hourly2016-02-05 12:24
https://kumti.com/kisha-e-shen-ndout-ne-prishtine-punetoret-shqiptare-te-besimit-islam-refuzuan-detyren-e-rrenimit/60%Hourly2016-02-05 12:12
https://kumti.com/kareem-abdul-jabbar-te-dashur-mbeshtetes-te-trump-me-degjoni-perpara-se-te-votoni/60%Hourly2016-02-05 12:08
https://kumti.com/dinamika-e-masakres-65-plumba-kunder-11-personave/60%Hourly2016-02-05 10:30
https://kumti.com/vlera-e-lutjes-se-junusit-a-s-lutja-per-situata-te-veshtira/60%Hourly2016-02-04 16:46
https://kumti.com/duaja-lutja-per-nje-grua-te-hairit/60%Hourly2016-02-04 16:44
https://kumti.com/kater-probleme-dhe-kater-zgjidhje-kuranore/60%Hourly2016-02-04 16:42
https://kumti.com/leter-prinderore/60%Hourly2016-02-04 16:40
https://kumti.com/urtesi-te-cmuara-nga-dijetaret-muslimane/60%Hourly2016-02-04 16:38
https://kumti.com/shtate-aktivitete-shpirterore-dhe-produktive-per-cdo-dite/60%Hourly2016-02-04 16:34
https://kumti.com/cfare-do-ti-thonit-nenes/60%Hourly2016-02-04 16:32
https://kumti.com/si-te-beheni-shembelltyre-e-femijeve-tuaj/60%Hourly2016-02-04 16:30
https://kumti.com/ajeti-te-cilin-duhet-ta-kemi-gjithmone-para-syve/60%Hourly2016-02-04 16:28
https://kumti.com/lufta-me-merzine/60%Hourly2016-02-04 16:11
https://kumti.com/thenie-te-cmuara-te-thirresve-islam/60%Hourly2016-02-04 15:58
https://kumti.com/mos-i-gelltitini-problemet-lirohuni-prej-tyre-ne-kete-menyre/60%Hourly2016-02-04 15:55
https://kumti.com/meke-ahmet-davutogllu-pritet-me-tekbire-dhe-lutje-video/60%Hourly2016-02-04 15:53
https://kumti.com/danimarke-denohet-politikani-qe-krahasoi-muslimanet-me-hitlerin/60%Hourly2016-02-04 15:51
https://kumti.com/gjermani-muslimanet-te-shqetesuar-nga-racizmi-dhe-dhuna/60%Hourly2016-02-04 15:49
https://kumti.com/permes-albumit-panoramik-paraqet-ndryshimin-e-mekes-ne-nje-dekade/60%Hourly2016-02-04 15:46
https://kumti.com/obama-ne-xhami-faleminderit-myslimane-te-amerikes/60%Hourly2016-02-04 15:44
https://kumti.com/haxhinasto-pret-ambasadorin-e-ri-te-kuvajtit-e-njeh-me-mundesite-per-investime/60%Hourly2016-02-04 15:40
https://kumti.com/agani-fton-hungarezet-te-investojne-ne-kosove/60%Hourly2016-02-04 15:37
https://kumti.com/kosovaret-ne-isis-skenderi-300-isa-70-kush-po-rren/60%Hourly2016-02-04 15:35
https://kumti.com/zyrtari-i-unmik-ut-vodhi-eshtrat-e-kosovareve-per-botimin-e-librit-qe-kushton-179/60%Hourly2016-02-04 15:31
https://kumti.com/ne-kosove-808-te-prekur-nga-kanceri-per-nje-vit/60%Hourly2016-02-04 15:29
https://kumti.com/mjerimi-i-familjes-se-ish-ushtarit-te-uck-se/60%Hourly2016-02-04 15:26
https://kumti.com/video-per-hire-te-mospercarjes-u-iku-debateve-brenda-muslimaneve/60%Hourly2016-02-04 15:23
https://kumti.com/808-te-prekur-nga-kanceri-per-nje-vit/60%Hourly2016-02-04 14:54
https://kumti.com/thaci-isis-me-kercenoi-mua-dhe-familjen-time/60%Hourly2016-02-04 14:51
https://kumti.com/ke-nga-shtetet-e-ballkanit-kerkojm-vetem-strehim-te-perkohshem-per-emigrantet/60%Hourly2016-02-04 14:50
https://kumti.com/rexhepi-pa-involvimin-e-turqise-nuk-zgjidhet-ceshtja-e-burmali-xhamise/60%Hourly2016-02-04 14:48
https://kumti.com/poposki-maqedonia-eshte-e-gatshme-te-pranoje-ndihme-nga-bullgaria-per-migrantet/60%Hourly2016-02-04 14:46
https://kumti.com/video-neser-kam-provim-jam-i-stresuar/60%Hourly2016-02-04 14:42
https://kumti.com/ministria-arsimit-jep-bursa-per-gjuhen-turke-shqiptaret-urgjentisht-te-paraqiten/60%Hourly2016-02-04 14:35
https://kumti.com/antiislamistit-kastriot-myftaraj-i-pengon-levizja-besa-ne-maqedoni/60%Hourly2016-02-04 14:29
https://kumti.com/sot-maqedonia-austria-kroacia-serbia-dhe-sllovenia-do-te-merren-vesh-per-refugjatet/60%Hourly2016-02-04 14:23
https://kumti.com/besa-qeveria-ndan-miliona-euro-per-mediat-maqedonase/60%Hourly2016-02-04 14:21
https://kumti.com/ademi-rastin-e-kumanoves-dhe-monstra-e-ka-prokuroria-speciale/60%Hourly2016-02-04 14:20
https://kumti.com/policia-e-maqedonise-austrise-kroacise-sllovenise-dhe-e-serbise-do-te-bisedojne-per-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-02-04 14:18
https://kumti.com/video-ata-qe-dine-nga-kurani-permendesh-ne-diten-e-gjykimit/60%Hourly2016-02-04 14:11
https://kumti.com/dita-e-dyte-nga-bllokimi-i-taksive-nga-gjevgjelia-te-transportit-hekurudhor-nderkombetar/60%Hourly2016-02-04 14:04
https://kumti.com/pajaziti-politika-shqiptare-si-deshperim-kolektiv/60%Hourly2016-02-04 14:01
https://kumti.com/halili-dora-e-ngrohte-vazhdon-tju-kthej-buzeqeshjen-familjeve-te-varfera-komuna-e-burses-ndihmoi-mbi-400-synetime/60%Hourly2016-02-04 14:00
https://kumti.com/gazetari-sami-ademi-me-postim-emocional-ne-njemujorin-e-vdekjes-se-djalit-leartit/60%Hourly2016-02-04 13:55
https://kumti.com/harmonizohet-standardizimi-i-regjistrimit-te-refugjateve-ne-itinerarin-ballkanik/60%Hourly2016-02-04 13:53
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-u-fale-namazi-me-maic-me-tregera/60%Hourly2016-02-04 13:37
https://kumti.com/veljanoski-qeveri-stabile-per-perballje-me-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-02-04 13:23
https://kumti.com/shqetesuese-numri-i-femrave-te-prekura-me-kancer-ne-gji/60%Hourly2016-02-04 13:19
https://kumti.com/kongresi-i-pare-i-unitetit-me-14-shkurt/60%Hourly2016-02-04 13:18
https://kumti.com/prej-neser-25-police-sllovake-ne-kufirin-maqedoni-greqi/60%Hourly2016-02-04 13:16
https://kumti.com/qetesia-eshte-zeri-me-i-zhurmshem/60%Hourly2016-02-04 13:13
https://kumti.com/video-nje-bisede-mes-hoxhes-dhe-priftit/60%Hourly2016-02-04 13:07
https://kumti.com/portali-antiislamist-i-vmro-se-infomax-e-shane-muhamed-zekirin/60%Hourly2016-02-04 12:54
https://kumti.com/muhamed-zekiri-une-nuk-pij-alkool-ju-me-shishe-e-pini/60%Hourly2016-02-04 12:19
https://kumti.com/thaci-jam-kercenuar-nga-lideri-i-daesh/60%Hourly2016-02-04 10:26
https://kumti.com/bastiset-komuna-e-klines/60%Hourly2016-02-04 10:19
https://kumti.com/zv-kryeministri-sjell-perfaqesuesen-e-serbise-per-te-festuar-titullin-ne-kosove/60%Hourly2016-02-04 09:02
https://kumti.com/polica-franze-ka-abuzuar-myslimanet/60%Hourly2016-02-04 06:21
https://kumti.com/zbulimi-i-radhes-i-dr-halil-ibrahimit-drusus-sharrensis-sp-n-trichopteralimnephilidae/60%Hourly2016-02-04 05:53
https://kumti.com/ne-turqi-rrezohet-nje-fluturake-amerikane-pa-pilot/60%Hourly2016-02-04 05:50
https://kumti.com/masakra-ne-elbasan-serial-vrasjesh-midis-fiseve-capja-dhe-mema/60%Hourly2016-02-04 05:35
https://kumti.com/hetimet-per-rrezimin-e-vincit-ne-qabe-qojne-ne-40-te-akuzuar-perfshi-qeveritar-menaxhere-dhe-inxhiniere/60%Hourly2016-02-03 23:15
https://kumti.com/hajni-vrases-dhe-prokurori-i-suspenduar/60%Hourly2016-02-03 22:51
https://kumti.com/pse-e-pranova-islamin-nga-motra-medina/60%Hourly2016-02-03 21:46
https://kumti.com/lulzim-susuri-koment-mbi-rastin-e-lutes/60%Hourly2016-02-03 21:33
https://kumti.com/lulzim-susuri-koment-mbi-rastin-e-lutes-2/60%Hourly2016-02-03 21:33
https://kumti.com/shejh-albani-per-fudbollin/60%Hourly2016-02-03 21:15
https://kumti.com/justinian-topulli-mbi-komentet-pse-ne-kohen-kur-tere-bota-po-tronditet-me-radikalizmin-islam-duhet-te-mbeshtetet-perhapja-dhe-promovimi-i-kesaj-feje-ne-nje-vend-qe-ka-pretendime-te-integrohet-ne-e/60%Hourly2016-02-03 21:08
https://kumti.com/justinian-topulli-mbi-komentet-pse-ne-kohen-kur-tere-bota-po-tronditet-me-radikalizmin-islam-duhet-te-mbeshtetet-perhapja-dhe-promovimi-i-kesaj-feje-ne-nje-vend-qe-ka-pretendime-te-integrohet-ne-e-2/60%Hourly2016-02-03 21:08
https://kumti.com/kelmendi-koha-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2016-02-03 14:15
https://kumti.com/luta-i-ka-dy-tre-fjale-mbi-fotografine-ne-xhami/60%Hourly2016-02-03 13:31
https://kumti.com/apel-per-ndihme-urgjente-shperndaje-per-hir-te-zotit/60%Hourly2016-02-03 13:12
https://kumti.com/sulmohet-me-thike-nje-vajze-ne-prishtine/60%Hourly2016-02-03 11:02
https://kumti.com/kjo-eshte-atletja-e-pare-amerikane-me-shami-ne-olimpiade/60%Hourly2016-02-03 10:58
https://kumti.com/dy-rruge-per-ta-larguar-friken-nga-vdekja/60%Hourly2016-02-03 10:24
https://kumti.com/me-rastin-e-70-vjetorit-te-pushkatimit-te-mulla-ilazit-heronjte-nuk-duhet-harruar/60%Hourly2016-02-03 09:08
https://kumti.com/edhe-refugjatet-nga-lindja-e-mesme-anashkalojne-kosoven-video/60%Hourly2016-02-03 00:28
https://kumti.com/abazi-hashim-thaci-personalitet-me-rekord-deshtimesh-e-tradhti-politike-te-behet-president/60%Hourly2016-02-02 23:03
https://kumti.com/imam-albani-thote-se-shqiptaret-jane-popull-bujar/60%Hourly2016-02-02 22:46
https://kumti.com/si-e-fitoi-gjyqin-per-mjeker-shqiptari-ne-zvicer/60%Hourly2016-02-02 22:38
https://kumti.com/nexhmedin-kalisi-i-pergjigjet-priftit-sava-janjic/60%Hourly2016-02-02 21:58
https://kumti.com/forcat-turke-vrasin-snajperistin-serb-gjate-aksionit-kunder-pkk-se/60%Hourly2016-02-02 21:27
https://kumti.com/hajnat-vjedhin-xhamine-e-fshatit-zabel/60%Hourly2016-02-02 20:39
https://kumti.com/pergjimet-politikane-te-larte-shqiptare-ne-maqedoni-te-perfshire-ne-skandale-seksuale/60%Hourly2016-02-02 20:06
https://kumti.com/monstra-sopoti-dhe-kumanova-arriten-ne-duart-e-janeves/60%Hourly2016-02-02 19:45
https://kumti.com/mustafa-kosova-e-mbron-parisin-dhe-londren-ha-ha-ha/60%Hourly2016-02-02 19:39
https://kumti.com/bekim-saliu-nga-levizja-besa-komuna-e-cairit-embleme-e-krimit-dhe-korrupsionit/60%Hourly2016-02-02 18:41
https://kumti.com/lajm-i-fundit-forcat-turke-vrasin-snajperistin-serb/60%Hourly2016-02-02 18:35
https://kumti.com/pse-libri-paraqet-dhuraten-me-te-mire/60%Hourly2016-02-02 15:24
https://kumti.com/njeriut-nuk-i-eshte-dhene-dicka-me-e-mire-se-besimi-dhe-shendeti/60%Hourly2016-02-02 15:21
https://kumti.com/jetojme-sikur-mbreter/60%Hourly2016-02-02 15:19
https://kumti.com/buzeqeshja/60%Hourly2016-02-02 15:17
https://kumti.com/keshilla-me-vlere-nga-jeta-e-perditshme/60%Hourly2016-02-02 15:15
https://kumti.com/erdogan-daesh-nuk-ka-asgje-te-perbashket-me-islamin/60%Hourly2016-02-02 15:12
https://kumti.com/tevekkul-kerman-hixhabi-paraqet-nivelin-me-te-larte-te-qyteterimit-qe-njeriu-ka-arritur-ndonjehere/60%Hourly2016-02-02 15:11
https://kumti.com/zika-tashme-nje-emergjence-globale-obsh-keshillon-femrat-shtatzena/60%Hourly2016-02-02 15:07
https://kumti.com/merkel-ndryshon-politiken-ndaj-emigranteve/60%Hourly2016-02-02 15:01
https://kumti.com/bisedimet-e-paqes-per-sirine-ne-gjeneve/60%Hourly2016-02-02 14:58
https://kumti.com/ushtaret-zvicerane-harrojne-armet-ne-tren/60%Hourly2016-02-02 14:56
https://kumti.com/video-vertete-zemrat-qetsohen-me-permendjen-e-allahut/60%Hourly2016-02-02 14:53
https://kumti.com/merkel-mbron-qendrimin-per-kufij-te-hapur/60%Hourly2016-02-02 14:49
https://kumti.com/turqia-sanksionet-nga-sindikata-e-shofereve-te-kamioneve-nderkombetar-te-rusise/60%Hourly2016-02-02 14:45
https://kumti.com/renditja-e-vendeve-qe-shpenzojne-me-shume-ne-armatime/60%Hourly2016-02-02 14:43
https://kumti.com/ban-ki-moon-reagon-ndaj-deklarates-se-netanjahut/60%Hourly2016-02-02 14:40
https://kumti.com/rusia-kritikon-mbeshtetjen-e-nato-s-ndaj-turqise/60%Hourly2016-02-02 14:36
https://kumti.com/video-vlera-e-abdesit/60%Hourly2016-02-02 14:34
https://kumti.com/davudoglu-sistemi-shteteror-i-sirise-nuk-ka-legjitimitet/60%Hourly2016-02-02 14:12
https://kumti.com/nje-tjeter-cmenduri-nga-dubai-hoteli-me-pishine-ne/60%Hourly2016-02-02 14:09
https://kumti.com/influenca-e-partise-komuniste-kurde-ne-shqiperi/60%Hourly2016-02-02 14:07
https://kumti.com/historia-e-shkodranes-ja-si-fillova-te-prostituoj-pasi-me-braktisen-prinderit/60%Hourly2016-02-02 14:04
https://kumti.com/video-anton-ceta-cka-i-tha-hoxha-idriz-kakruki-hoxhes-ferid-selimi/60%Hourly2016-02-02 13:50
https://kumti.com/26-vjet-nga-nisma-per-pajtimin-e-gjaqeve-glorifikohet-anton-ceta-harrohet-mulla-idriz-kakruki/60%Hourly2016-02-02 13:42
https://kumti.com/stojanoviq-njejt-si-islamofobat-shqiptare-te-arrestuarit-ne-decan-i-quan-islamike-te-armatosur/60%Hourly2016-02-02 13:32
https://kumti.com/mbi-2-mije-fidane-do-te-mbillen-ne-kryeqytet/60%Hourly2016-02-02 13:29
https://kumti.com/video-lutem-ne-sexhde-dhe-aty-i-paraqes-te-gjitha-brengat/60%Hourly2016-02-02 13:26
https://kumti.com/besimi-bozkir-turqia-ka-nje-rol-kyc-ne-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-02-02 13:21
https://kumti.com/rreziku-nga-virusi-zika-autoritet-nuk-ndermarrin-masa-konkrete/60%Hourly2016-02-02 13:13
https://kumti.com/refugjatet-rot-e-pershendeti-angazhimin-e-maqedonise/60%Hourly2016-02-02 13:12
https://kumti.com/kumanove-shenohet-dita-boterore-e-mbuleses/60%Hourly2016-02-02 13:10
https://kumti.com/ass-dr-shaban-memeti-virusi-zika-obsh-shpall-emergjencen-shendetesore-nderkombetare/60%Hourly2016-02-02 13:09
https://kumti.com/video-sahabiu-i-cili-u-varros-ne-stamboll/60%Hourly2016-02-02 13:05
https://kumti.com/kasami-maqedonia-te-ridefinohet-si-shtet-i-dy-kombeve/60%Hourly2016-02-02 12:59
https://kumti.com/fakte-per-infeksionin-virsual-zika/60%Hourly2016-02-02 12:58
https://kumti.com/besa-karburantet-lirohen-cmimet-e-sherbimeve-dhe-mallrave-jo/60%Hourly2016-02-02 12:57
https://kumti.com/cekia-dergon-police-ne-kufirin-maqedoni-greqi/60%Hourly2016-02-02 12:55
https://kumti.com/vazhdon-paraburgimi-per-imamin-rexhep-memishi/60%Hourly2016-02-02 12:52
https://kumti.com/video-mos-u-tut-prej-pushtetit/60%Hourly2016-02-02 12:43
https://kumti.com/motorola-lanson-telefonin-me-ekran-te-pathyeshem/60%Hourly2016-02-02 11:53
https://kumti.com/fondet-per-kulturen-botuesit-shehapi-diskriminon-kulturen-shqiptare/60%Hourly2016-02-02 11:43
https://kumti.com/cruz-e-mund-trumpin/60%Hourly2016-02-02 11:31
https://kumti.com/mbyten-10-migrante-perfshi-edhe-dy-foshnje-ne-brigjet-turke/60%Hourly2016-02-02 11:22
https://kumti.com/the-conversation-maqedonia-eshte-shnderruar-ne-nje-serial-filmik-te-korruptuar/60%Hourly2016-02-02 10:57
https://kumti.com/the-conversation-maqedonia-eshte-shnderruar-ne-nje-serial-filmik-te-korruptuar-2/60%Hourly2016-02-02 10:57
https://kumti.com/ymeri-te-arrestohet-secili-uzurpator-madje-edhe-vellai-i-rexhep-selimit/60%Hourly2016-02-02 10:51
https://kumti.com/huligani-suedez-rrefen-se-si-u-bashkuan-grupet-rivale-per-te-sulmuar-emigrantet/60%Hourly2016-02-01 23:37
https://kumti.com/ibnu-halduni-dijetari-me-i-shquara-ne-lemin-e-sociologjise/60%Hourly2016-02-01 23:32
https://kumti.com/perse-hyne-myslimanet-ne-andaluzi/60%Hourly2016-02-01 23:25
https://kumti.com/bukuria-dhe-dashuria-ne-jeten-e-te-derguarit-te-allahut-s-a-v-s/60%Hourly2016-02-01 22:46
https://kumti.com/si-mund-qe-muhammedi-a-s-i-vogel-tju-ndihmoje-ne-edukimin-e-femijeve/60%Hourly2016-02-01 22:44
https://kumti.com/a-ia-ke-paguar-allahut-qirane/60%Hourly2016-02-01 22:42
https://kumti.com/te-duhen-dy-minuta-per-ta-lexuar-por-mund-te-ta-ndryshoje-jeten/60%Hourly2016-02-01 22:40
https://kumti.com/meshira/60%Hourly2016-02-01 22:38
https://kumti.com/ja-pse-eshte-i-rendesishem-per-femijet-alpinizmi/60%Hourly2016-02-01 22:36
https://kumti.com/durimi-ne-kombinim-me-falenderimin-sa-eshte-i-dobishem/60%Hourly2016-02-01 22:33
https://kumti.com/si-ta-duam-te-derguarin-s-a-v-s/60%Hourly2016-02-01 22:28
https://kumti.com/programi-edukativ-i-gazaliut-2/60%Hourly2016-02-01 22:26
https://kumti.com/dashamiresia-miresjellja-ngrohtesia-cilesi-qe-ka-nevoje-bota-nga-ne/60%Hourly2016-02-01 22:24
https://kumti.com/femija-qe-bertiste-ne-namaz/60%Hourly2016-02-01 22:21
https://kumti.com/mbulohen-statujat-e-zhveshura-ne-rome-hatri-i-presidentit-iranian/60%Hourly2016-02-01 22:06
https://kumti.com/109-ushtare-ruse-te-vrare-ne-siri-qe-nga-fillimi-i-sulmeve/60%Hourly2016-02-01 22:05
https://kumti.com/franca-do-ta-njohe-palestinen-nese-izraeli-pengon-bisedimet-e-paqes/60%Hourly2016-02-01 22:03
https://kumti.com/parlamenti-evropian-konference-mbi-dialogun-nderfetar/60%Hourly2016-02-01 22:02
https://kumti.com/video-nese-ke-zemren-e-mire-ski-nevoj-per-namaz-dhe-vepra-tjera-thone-disa/60%Hourly2016-02-01 21:55
https://kumti.com/nje-familje-ndersa-ka-gjashte-hafiza-te-kuranit/60%Hourly2016-02-01 21:48
https://kumti.com/ne-luften-kunder-terrorit-arrihet-drejt-fundit/60%Hourly2016-02-01 21:47
https://kumti.com/obama-per-here-te-pare-do-te-vizitoj-nje-xhami-ne-shba/60%Hourly2016-02-01 21:44
https://kumti.com/sot-eshte-dita-boterore-e-hixhabit/60%Hourly2016-02-01 21:41
https://kumti.com/imami-mustafa-efe-miku-i-maceve-i-cili-fitoi-admirimin-e-opinionit-boteror/60%Hourly2016-02-01 21:36
https://kumti.com/video-a-lejohet-ne-sexhde-me-u-lut-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2016-02-01 21:33
https://kumti.com/sot-prova-e-pare-zgjedhore-ne-shba/60%Hourly2016-02-01 21:15
https://kumti.com/police-e-ushtare-te-vrare-ne-egjipt/60%Hourly2016-02-01 21:14
https://kumti.com/mashtrimi-me-i-madh-financiar-ne-kine-21-te-arrestuar/60%Hourly2016-02-01 21:12
https://kumti.com/ish-presidenti-i-uruguait-jose-mujica-ka-analizuar-majtizmin-dhe-djathtizmin-duke-dhene-disa-perfundime-interesante-mujica-i-njohur-si-president-i-varfer-ne-bote-meqe-90-per-qi/60%Hourly2016-02-01 21:09
https://kumti.com/obsh-takim-urgjent-per-zikan/60%Hourly2016-02-01 21:08
https://kumti.com/video-a-lejohet-ta-thuash-te-njeten-sure-dy-here-ne-namaz/60%Hourly2016-02-01 21:03
https://kumti.com/liderja-e-partise-gjermane-afd-policia-gjermane-te-drejte-te-qelloje-mbi-refugjatet-qe-kalojne-ilegalisht-kufirin/60%Hourly2016-02-01 20:47
https://kumti.com/opozita-siriane-oferten-e-okb-se-e-konsideron-pozitive/60%Hourly2016-02-01 20:43
https://kumti.com/liria-brenda-mbuleses-se-shamise-islame/60%Hourly2016-02-01 20:40
https://kumti.com/ban-ki-moon-kerkon-kompromis-nga-arabia-saudite-dhe-irani/60%Hourly2016-02-01 20:20
https://kumti.com/nje-snajper-per-liderin-e-opozites/60%Hourly2016-02-01 20:16
https://kumti.com/kryepeshkopi-i-shqiperise-janullatos-terrorizmi-nuk-luftohet-vetem-me-raketa/60%Hourly2016-02-01 20:04
https://kumti.com/nje-pishpirik-islamofob/60%Hourly2016-02-01 17:18
https://kumti.com/kush-jane-shqiptaret-me-te-famshem-ne-bote-shejh-albani-kuptohet-nukeshte-ne-liste/60%Hourly2016-02-01 17:04
https://kumti.com/video-a-ka-dobi-i-vdekuri-nga-lutja-rutinore-allahu-ne-xhenet-gjat-te-pamurive/60%Hourly2016-02-01 16:49
https://kumti.com/video-a-ka-dobi-i-vdekuri-nga-lutja-rutinore-allahu-ne-xhenet-gjat-te-pamurive-2/60%Hourly2016-02-01 16:49
https://kumti.com/nikoliq-ne-etiopi-njohja-e-kosoves-ka-inspiruar-shtetin-islamik/60%Hourly2016-02-01 16:43
https://kumti.com/perfaqesuesi-nga-ambasada-e-kosoves-ne-rijad-viziton-universitetin-e-kasimit/60%Hourly2016-02-01 16:39
https://kumti.com/femijet-kalojn-naten-pa-ushqim-semundja-e-ka-kapluar-familjen-nga-gostivari/60%Hourly2016-02-01 15:16
https://kumti.com/kriza-me-refugjatet-besimi-vizite-ne-turqi/60%Hourly2016-02-01 15:12
https://kumti.com/levizja-besa-pas-takimit-me-ppd-ne-nuk-do-te-lejojme-keqperdorimin-e-vullnetit-politik/60%Hourly2016-02-01 15:10
https://kumti.com/video-momenti-kur-ti-do-ta-japish-shpirtin/60%Hourly2016-02-01 14:53
https://kumti.com/kapen-47-qese-kokaine-arrestohen-dy-shtetas-te-shqiperise/60%Hourly2016-02-01 13:31
https://kumti.com/europol-alarmon-jane-zhdukur-te-pakten-10-mije-refugjate-minorene/60%Hourly2016-02-01 13:29
https://kumti.com/kelmendi-qendrimi-ne-seance-do-te-thote-perkrahje-e-thacit-nuk-mjafton-votimi-kunder/60%Hourly2016-02-01 13:26
https://kumti.com/ishte-44-vjec-vret-veten-kuzhinieri-me-i-mire-ne-bote/60%Hourly2016-02-01 13:20
https://kumti.com/maqedonia-ne-prag-falimenti/60%Hourly2016-02-01 09:47
https://kumti.com/7-vjecarja-nga-anglia-meson-kuranin-permendesh/60%Hourly2016-02-01 05:42
https://kumti.com/patrulla-e-krishtere-zbret-ne-rruget-e-britanise/60%Hourly2016-02-01 04:00
https://kumti.com/krim-i-rende-ne-tirane-babai-godet-vajzat-me-thike-vdes-17-vjecarja/60%Hourly2016-02-01 03:58
https://kumti.com/hajde-e-bejme-expressin-akademi-zyrtare-e-republikes/60%Hourly2016-02-01 03:31
https://kumti.com/hajde-e-bejme-expressin-akademi-zyrtare-e-republikes-2/60%Hourly2016-02-01 03:31