XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/shtate-pasoja-te-demshme-te-zinase-per-fene-dhe-jeten-e-njeriut/60%Hourly2016-03-31 16:26
https://kumti.com/ne-hungari-ne-periudhen-osmane-ka-mbizoteruar-toleranca-fetare/60%Hourly2016-03-31 16:23
https://kumti.com/gormez-mendja-e-cila-prodhon-keto-bukuri-nuk-mund-te-prodhoj-dhune/60%Hourly2016-03-31 16:22
https://kumti.com/lauren-booth-erdogan-lideri-me-i-guximshem-ne-mesin-e-muslimaneve/60%Hourly2016-03-31 16:19
https://kumti.com/bilall-kasami-aparatet-e-pergjimit-gjoja-te-shkaterruara-jane-rrezik-potencial-per-shtetin/60%Hourly2016-03-31 15:47
https://kumti.com/fortesa-behet-arrestimi-i-pare-me-kerkese-te-katica-janeves-foto/60%Hourly2016-03-31 15:41
https://kumti.com/palestinezet-jetojne-ne-vetem-15-perqind-te-vendit-te-tyre/60%Hourly2016-03-31 15:37
https://kumti.com/presidenti-erdogan-pritet-me-entuziazem-nga-turqit-ne-shba/60%Hourly2016-03-31 15:35
https://kumti.com/ahmeti-institucionet-te-reagojne-per-pergjimet-e-fundit-te-shperndara-ne-internet/60%Hourly2016-03-31 15:33
https://kumti.com/gruaja-piktore-nga-siria-shpjegon-luften-me-artin-e-saj/60%Hourly2016-03-31 15:31
https://kumti.com/gjevgjeli-rritet-numri-i-kalimeve-ilegale/60%Hourly2016-03-31 15:28
https://kumti.com/mergim-mavraj-drejt-turqise/60%Hourly2016-03-31 15:27
https://kumti.com/diskutimi-ne-fakultetin-e-studimeve-islame-zbogar-dita-e-levizjes-pa-viza-ne-europe-eshte-afer/60%Hourly2016-03-31 15:24
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-se-ben-thirje-botes-te-strehojne-500-mije-siriane/60%Hourly2016-03-31 13:46
https://kumti.com/trump-ndeshkim-grave-qe-i-nenshtrohen-abortit/60%Hourly2016-03-31 13:45
https://kumti.com/ermira-mehmeti-flet-per-bisedat-e-shperndara-ne-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-03-31 13:43
https://kumti.com/prifti-pimen-komenton-perdorimin-e-gjuhes-shqipe-ne-psp-nuk-eshte-mekat/60%Hourly2016-03-31 13:41
https://kumti.com/skandaloze-shesheli-shpallet-i-pafajshem-lirohet-nga-te-gjitha-akuzat/60%Hourly2016-03-31 13:37
https://kumti.com/greqi-perleshje-masive-mes-emigranteve-ne-portin-e-pireut/60%Hourly2016-03-31 13:35
https://kumti.com/donald-trump-terhiqet-nga-deklaratat-mbi-abortin/60%Hourly2016-03-31 13:34
https://kumti.com/rrefimi-i-nje-nene-u-perdhunova-bashke-me-tri-vajzat-nga-ushtria-serbe/60%Hourly2016-03-31 13:32
https://kumti.com/musa-xhaferi-flet-per-bisedat-e-shperndara-ne-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-03-31 13:29
https://kumti.com/kim-mehmheti-na-lejoni-edhe-neve-islamistave-ta-shfrytezojme-te-drejten/60%Hourly2016-03-31 12:53
https://kumti.com/terroristi-abdeslam-pranon-te-jete-informator-kunder-isis-it/60%Hourly2016-03-31 10:22
https://kumti.com/bllokada-e-kosoves-ia-humb-serbise-70-mije-dollare-ne-dite/60%Hourly2016-03-31 10:15
https://kumti.com/sot-pritet-aktgjykimi-per-vojisllav-sheshelin/60%Hourly2016-03-31 07:47
https://kumti.com/mercedesi-gle-coupe-me-ulese-te-arta-foto/60%Hourly2016-03-31 05:11
https://kumti.com/windows-10-arrin-270-milione-perdorues/60%Hourly2016-03-31 05:08
https://kumti.com/ymeri-grupi-punoi-per-ti-sjelle-stabilitet-qeverise-protestat-vazhdojne/60%Hourly2016-03-31 05:06
https://kumti.com/perdorni-celularin-kur-uleni-ne-wc-ja-perse-eshte-nje-ide-shume-e-keqe/60%Hourly2016-03-31 04:58
https://kumti.com/tragjedi-ne-poloni-vdesin-5-futbolliste-te-nje-skuadre/60%Hourly2016-03-31 04:51
https://kumti.com/amerikanet-mbeshtesin-torturen-ndaj-te-dyshuarve-per-terrorizem/60%Hourly2016-03-31 04:50
https://kumti.com/hollande-terhiqet-nga-plani-per-heqjen-e-shtetesise-franceze-terroristeve/60%Hourly2016-03-31 04:40
https://kumti.com/khamenei-raketat-e-jo-negociatat-jane-e-ardhmja-e-iranit/60%Hourly2016-03-31 04:39
https://kumti.com/opozita-siriane-refuzon-assadin-per-qeverisje-te-perbashket/60%Hourly2016-03-31 04:38
https://kumti.com/arrestohet-mesuesi-shqiptar-qe-u-shiste-droge-nxenesve/60%Hourly2016-03-31 04:37
https://kumti.com/dante-alighieri-dhe-feja-islame/60%Hourly2016-03-31 00:30
https://kumti.com/travnik-punetoret-e-falin-namazin-e-drekes-ne-vendin-e-punes/60%Hourly2016-03-30 23:58
https://kumti.com/fushat-siriane-te-mbjellura-me-raketa-te-pashperthyera-ruse-foto/60%Hourly2016-03-30 23:56
https://kumti.com/boshnjaku-adnan-mati-fiton-vendin-e-pare-ne-hifz-te-kuranit-ne-mekke/60%Hourly2016-03-30 23:53
https://kumti.com/danezet-krijojne-mburoj-njerezore-ne-mbrojtje-te-xhamise/60%Hourly2016-03-30 23:50
https://kumti.com/spektakulare-pema-1400-vjecare-leshon-nje-oqean-gjethesh-te-arta/60%Hourly2016-03-30 23:47
https://kumti.com/papagalli-pepi-thote-fjalet-e-ezanit/60%Hourly2016-03-30 23:45
https://kumti.com/lagjet-e-varfra-ne-periferi-te-xhakartes-luksoze-foto/60%Hourly2016-03-30 23:43
https://kumti.com/holande-sinagoga-shnderrohet-ne-nje-xhami-te-bukur/60%Hourly2016-03-30 23:40
https://kumti.com/shba-gjyqtarja-e-pare-muslimane-ne-brooklyn/60%Hourly2016-03-30 23:37
https://kumti.com/kriket-afganet-kerkojne-pushim-nga-gjyqtari-per-ta-fale-namazin-e-akshamit/60%Hourly2016-03-30 23:34
https://kumti.com/frike-ne-cdo-ane-ndersa-ata-perseri-jane-te-lumtur/60%Hourly2016-03-30 23:29
https://kumti.com/ja-disa-foto-nga-haxhinjte-e-vitit-1884-foto/60%Hourly2016-03-30 23:27
https://kumti.com/ja-si-duket-qabeja-brenda-foto/60%Hourly2016-03-30 23:12
https://kumti.com/ja-si-duken-meka-dhe-medina-nga-hapesira/60%Hourly2016-03-30 23:10
https://kumti.com/ekspozite-me-kurane-te-vjeter-te-shkruar-ne-stilin-kufi/60%Hourly2016-03-30 23:02
https://kumti.com/si-ta-kuptoni-se-a-keni-zemer-te-paster-2/60%Hourly2016-03-30 22:53
https://kumti.com/persosmeria-e-krijimit-te-allahut-perse-ekziston-ajo-vrime-e-vogel-nen-hunden-tone/60%Hourly2016-03-30 22:51
https://kumti.com/shiat-ne-qender-te-tetoves-hapen-fondacionin-per-kulture-dhe-shkence/60%Hourly2016-03-30 22:47
https://kumti.com/assadi-fituesi-i-madh-i-luftimeve-kunder-isis-it/60%Hourly2016-03-30 16:18
https://kumti.com/mesimi-i-nje-gjuhe-te-huaj-mbron-trurin/60%Hourly2016-03-30 15:43
https://kumti.com/vetite-sheruese-te-loteve/60%Hourly2016-03-30 15:38
https://kumti.com/kultivimi-i-tokes-ne-xhenet/60%Hourly2016-03-30 15:33
https://kumti.com/ai-i-cili-ua-kthente-te-drejten-njerezve-te-dobet/60%Hourly2016-03-30 15:28
https://kumti.com/perparesite-me-te-rendesishme-te-leximit/60%Hourly2016-03-30 15:24
https://kumti.com/kur-vijne-sprovat-dhe-kur-bini-ne-gjunje/60%Hourly2016-03-30 15:23
https://kumti.com/tregim-domethenes-njeriu-i-urte-dhe-tre-barcoletat/60%Hourly2016-03-30 15:21
https://kumti.com/sarajeve-kerkohet-punetore-me-hixhab/60%Hourly2016-03-30 15:17
https://kumti.com/turqi-biblioteke-avion-dhe-tren-per-femijet-per-te-ringjallur-shprehine-e-leximit/60%Hourly2016-03-30 15:15
https://kumti.com/izrael-bashkesia-arabe-ne-greve-te-pergjithshme/60%Hourly2016-03-30 15:12
https://kumti.com/kryeministrja-e-bangladeshit-nuk-ka-vend-per-terrorizem-ne-islam/60%Hourly2016-03-30 14:46
https://kumti.com/ban-sulm-i-tmerrshem-terrorist/60%Hourly2016-03-30 14:44
https://kumti.com/sulmet-ne-bruksel-ngrihen-akuzat-ndaj-faycal-cheffou/60%Hourly2016-03-30 14:42
https://kumti.com/mos-mbetsh-alma-lama/60%Hourly2016-03-30 14:38
https://kumti.com/itshksh-bashkepunim-me-institutin-per-hulumtime-ballkanike-ne-edirne/60%Hourly2016-03-30 14:35
https://kumti.com/ne-belgjike-lejohet-perseri-cadra-e-organizates-terroriste-pkk/60%Hourly2016-03-30 14:31
https://kumti.com/turqia-vazhdon-mbeshtetjen-per-sistemin-gjyqesor-ne-kosove/60%Hourly2016-03-30 14:28
https://kumti.com/trump-nese-sfitoj-se-mbeshtes-asnje-kandidat-tjeter-per-president/60%Hourly2016-03-30 14:25
https://kumti.com/marrezia-e-fundit-e-trump-myslimanet-vrane-jezusin/60%Hourly2016-03-30 12:53
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-konsumojme-sa-me-shume-hudhra/60%Hourly2016-03-30 12:52
https://kumti.com/si-ti-perdorim-arrat-per-estetike-dhe-shendet/60%Hourly2016-03-30 12:49
https://kumti.com/vetite-kuruese-te-bamjes/60%Hourly2016-03-30 12:47
https://kumti.com/ballkani-mbyll-rruget-refugjatet-ia-mesyjne-evropes-nga-afrika/60%Hourly2016-03-30 12:44
https://kumti.com/xhezair-shaqiri-flet-per-tv21-nuk-rikthehem-ne-shkup-pa-ndryshuar-pushteti/60%Hourly2016-03-30 12:40
https://kumti.com/pajaziti-ne-intervista-heshtja-e-ahmetit-nuk-e-minimizon-veprimin-e-turpshem-te-funksionareve-te-bdi-se/60%Hourly2016-03-30 12:37
https://kumti.com/bdi-ka-pergatitur-qindra-padi-penale-per-shperndaresit-e-bisedave-hot-line/60%Hourly2016-03-30 12:32
https://kumti.com/nimic-kriza-migruese-krijon-presion-per-gjetjen-e-zgjidhjes-per-kontestin-e-emrit/60%Hourly2016-03-30 12:29
https://kumti.com/alma-lama-i-del-ne-mbrojtje-ermira-mehmetit-duke-fyer-myslimanet-e-duke-cituar-biblen/60%Hourly2016-03-30 11:44
https://kumti.com/ja-si-i-pastrojne-parate-ne-shqiperi-politikanet-e-huaj/60%Hourly2016-03-30 10:03
https://kumti.com/nga-mrekullite-shkencore-islame/60%Hourly2016-03-30 01:03
https://kumti.com/evropa-dhe-islami-perspektiva-dhe-e-ardhmja/60%Hourly2016-03-30 00:59
https://kumti.com/kush-e-blene-gjuhen-e-kritikuesit/60%Hourly2016-03-30 00:53
https://kumti.com/lexo-cfare-thoshte-shejh-uthejmini-per-shejh-albanin/60%Hourly2016-03-30 00:49
https://kumti.com/ja-cfare-thoshte-shejh-bin-bazi-per-shejh-albanin/60%Hourly2016-03-30 00:47
https://kumti.com/mentaliteti-i-permbysur/60%Hourly2016-03-30 00:39
https://kumti.com/si-perfitohen-zemrat-e-njerezve/60%Hourly2016-03-30 00:36
https://kumti.com/mashkulli-nuk-eshte-standardi/60%Hourly2016-03-30 00:31
https://kumti.com/sekularizmi-dhe-vlerat-morale/60%Hourly2016-03-30 00:28
https://kumti.com/ndarja-e-fese-dhe-shtetit/60%Hourly2016-03-30 00:25
https://kumti.com/ceshtja-e-sekularizmit-dhe-fese-ne-perendim/60%Hourly2016-03-30 00:23
https://kumti.com/bazat-dhe-perkufizimi-i-sistemit-gjyqesor-islam/60%Hourly2016-03-30 00:20
https://kumti.com/hyrje-ne-sistemin-gjyqesor-islam/60%Hourly2016-03-30 00:18
https://kumti.com/objektivat-e-ligjit-islam/60%Hourly2016-03-30 00:17
https://kumti.com/muslimanet-ne-evropen-e-sotme/60%Hourly2016-03-30 00:14
https://kumti.com/evropa-dhe-islami/60%Hourly2016-03-30 00:12
https://kumti.com/profeti-muhamed-alejhi-selam-ne-hinduizem/60%Hourly2016-03-30 00:09
https://kumti.com/tridhjet-shenjat-e-hipokriteve/60%Hourly2016-03-29 23:58
https://kumti.com/une-dhe-ati-jemi-nje-ungjilli-sipas-gjonit-1030/60%Hourly2016-03-29 23:52
https://kumti.com/triniteti-dhe-vertetesia-e-tij-pjesa-e-trete/60%Hourly2016-03-29 23:49
https://kumti.com/triniteti-dhe-vertetesia-e-tij-pjesa-e-dyte/60%Hourly2016-03-29 23:47
https://kumti.com/triniteti-dhe-vertetesia-e-tij-pjesa-e-pare/60%Hourly2016-03-29 23:45
https://kumti.com/planifikoi-te-vriste-familjen-20-vjet-burg-per-17-vjecaren/60%Hourly2016-03-29 23:06
https://kumti.com/a-e-dini-kush-qelloi-ne-kongresin-amerikane/60%Hourly2016-03-29 22:50
https://kumti.com/ja-sa-u-denua-simpatizanti-i-trumpit-qe-donte-te-vriste-myslimanet/60%Hourly2016-03-29 22:35
https://kumti.com/vritet-nje-xhemat-i-sektit-ahmedi/60%Hourly2016-03-29 22:22
https://kumti.com/poshtersi-keds-i-ta-merr-edhe-lopen/60%Hourly2016-03-29 21:42
https://kumti.com/terroristi-kosovar-nuk-i-frikesohet-drejtesise-amerikane/60%Hourly2016-03-29 21:34
https://kumti.com/ne-rusi-do-te-hapet-banka-e-pare-islame/60%Hourly2016-03-29 17:25
https://kumti.com/identifikohet-personi-qe-rrembeu-avionin-e-kompanise-egjiptiane/60%Hourly2016-03-29 17:24
https://kumti.com/feja-e-politikes/60%Hourly2016-03-29 17:16
https://kumti.com/papa-pashket-jane-pergjakur-me-sulm-te-shemtuar/60%Hourly2016-03-29 17:09
https://kumti.com/palmira-nen-kontrollin-e-sirise/60%Hourly2016-03-29 17:07
https://kumti.com/france-gjykohet-sepse-mbante-113-mace-ne-shtepi/60%Hourly2016-03-29 17:05
https://kumti.com/talebanet-marrin-persiper-sulmin-me-rakete-mbi-parlamentin-e-afganistanit/60%Hourly2016-03-29 17:03
https://kumti.com/nese-pini-duhan-per-me-shume-se-pese-vite-kjo-recete-do-tua-pastroje-mushkerite/60%Hourly2016-03-29 17:00
https://kumti.com/tirane-ujku-ia-kafshoi-doren-kur-2-vjecarja-i-zgjaste-nje-biskote/60%Hourly2016-03-29 16:58
https://kumti.com/keto-tre-pije-shkaterrojne-thartiren-ne-lukth/60%Hourly2016-03-29 16:56
https://kumti.com/aborti-dhe-pasojat-e-tij/60%Hourly2016-03-29 16:48
https://kumti.com/sulmet-ne-bruksel-el-bakraoui-perdori-identitetin-e-ish-lojtarit-te-interit/60%Hourly2016-03-29 16:45
https://kumti.com/erdogan-ky-nuk-eshte-vendi-juaj-kjo-eshte-turqi/60%Hourly2016-03-29 16:43
https://kumti.com/traktet-e-shperndara-ne-idomeni-siriane-ikni-ne-shqiperi/60%Hourly2016-03-29 16:42
https://kumti.com/nje-prift-kanadez-me-parate-e-mbledhura-per-refugjatet-luante-bixhoz/60%Hourly2016-03-29 16:39
https://kumti.com/zhbogar-neser-ligjerate-ne-fakultetin-e-studimeve-islame-ne-prishtine/60%Hourly2016-03-29 16:30
https://kumti.com/rasti-monstra-familjaret-presim-qe-janeva-ta-deshmoje-pafajesine-e-te-akuzuarve/60%Hourly2016-03-29 16:28
https://kumti.com/mavraj-flet-per-canen-jemi-me-shume-se-asnjehere-vellezer/60%Hourly2016-03-29 16:26
https://kumti.com/shba-arkeologet-germojne-shtepine-e-femijerise-se-malkom-x/60%Hourly2016-03-29 16:22
https://kumti.com/mergimtaret-e-likoves-mbledhin-fonde-per-shkolle-ministri-ademi-ne-stamboll/60%Hourly2016-03-29 16:01
https://kumti.com/vazhdon-gjendja-e-krizes-ne-kufirin-verior-dhe-jugor/60%Hourly2016-03-29 15:59
https://kumti.com/helikoptere-po-fluturojne-mbi-shkup-u-shqetesuan-nga-fatime-fetai-apo-nga-bisedat-e-zjarrta/60%Hourly2016-03-29 15:58
https://kumti.com/ngritja-e-kryqit-ne-butel-ende-e-paqarte/60%Hourly2016-03-29 15:56
https://kumti.com/agjencia-tika-trajnim-per-zhvillimin-e-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/60%Hourly2016-03-29 15:50
https://kumti.com/shaqiri-ka-skenare-per-te-destabilizuar-maqedonine-permes-rajonit-te-likoves-video/60%Hourly2016-03-29 15:47
https://kumti.com/avokatet-e-turpit-analistet-dhe-budallistet-e-fb-bejne-dy-here-krim/60%Hourly2016-03-29 15:45
https://kumti.com/mediat-maqedonase-te-kontrolluara-nga-qeveria-torturojne-fatime-fetain-ambasada-e-shba-se-shokohet/60%Hourly2016-03-29 15:42
https://kumti.com/musa-xhaferi-per-here-te-pare-prononcohet-per-incizimin-me-ermira-mehmetin/60%Hourly2016-03-29 15:38
https://kumti.com/integristet-ne-bire-te-miut-bisedat-e-tyre-meze-per-opinionin/60%Hourly2016-03-29 15:32
https://kumti.com/ushqimet-dhe-ilacet-qe-nuk-duhet-te-konsumohen-se-bashku/60%Hourly2016-03-29 04:47
https://kumti.com/fanella-e-shqiperise-me-e-pelqyera-ne-euro-2016/60%Hourly2016-03-29 04:45
https://kumti.com/miliona-mysliman-nuk-pajtohet-me-boten-moderne/60%Hourly2016-03-29 04:37
https://kumti.com/te-shkruarit-ne-rruge-mund-te-ndalohet/60%Hourly2016-03-29 04:26
https://kumti.com/njeriu-me-kapele-lirohet-per-mungese-te-fakteve/60%Hourly2016-03-29 04:08
https://kumti.com/kuptimi-i-peremrit-ne-sic-eshte-i-perdorur-ne-kuran/60%Hourly2016-03-29 01:38
https://kumti.com/kush-jane-dijetaret-islame/60%Hourly2016-03-29 01:35
https://kumti.com/luigji-i-ix-thoshte-e-pamundur-eshte-te-mposhtim-me-lufte-muslimanet-por/60%Hourly2016-03-29 01:29
https://kumti.com/william-robertson-smith-vetem-me-diktature-dhe-qeveri-kukulla-pengohet-ushtrimi-i-fese-nga-muslimanet/60%Hourly2016-03-29 01:20
https://kumti.com/lexo-cfare-thoshte-samuel-zwemer-per-muslimanet/60%Hourly2016-03-29 01:16
https://kumti.com/a-e-dini-cfare-tha-salazari-ne-nje-konference-per-shtyp/60%Hourly2016-03-29 01:11
https://kumti.com/albert-moshador-islamin-nuk-mund-ta-ndalim-as-me-bonba-atomike-e-raketa/60%Hourly2016-03-29 01:04
https://kumti.com/ja-cfare-thoshte-nikita-hrushcov-per-islamin/60%Hourly2016-03-29 00:50
https://kumti.com/ja-cfare-thoshte-nje-kohe-ben-gorion-ish-kryeminister-israelit/60%Hourly2016-03-29 00:46
https://kumti.com/a-e-dini-se-cfare-shkruante-me-nje-gazete-e-uzbekistanit-ne-vitin-1952/60%Hourly2016-03-29 00:42
https://kumti.com/lexo-cfare-thoshte-politikani-francez-ne-algjeri/60%Hourly2016-03-29 00:39
https://kumti.com/ja-cfare-thoshte-william-ewart-gladstone-ish-kryeminister-i-britanise-se-madhe/60%Hourly2016-03-29 00:34
https://kumti.com/devja-e-salihut-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-29 00:26
https://kumti.com/zoti/60%Hourly2016-03-29 00:22
https://kumti.com/pengesat-e-udhezimit/60%Hourly2016-03-29 00:18
https://kumti.com/dhe-kur-detet-te-shperthehen-ose-te-thahen-el-infitar-3/60%Hourly2016-03-29 00:06
https://kumti.com/a-ekziston-e-keqja/60%Hourly2016-03-29 00:01
https://kumti.com/origjina-e-shirkut/60%Hourly2016-03-28 23:54
https://kumti.com/lev-tolstoi-kerkoj-te-me-konsideroni-musliman/60%Hourly2016-03-28 23:51
https://kumti.com/sipas-vepres-edhe-shperblimi-mbi-zinane/60%Hourly2016-03-28 23:47
https://kumti.com/rrefim-rruga-ime-drejt-islamit/60%Hourly2016-03-28 23:43
https://kumti.com/ana-tjeter-e-medaljes-toleranca-fetare-vetem-per-jomuslimanet/60%Hourly2016-03-28 23:40
https://kumti.com/44-keshilla-mbi-martesen/60%Hourly2016-03-28 23:37
https://kumti.com/bruksel-ankara-stanboll-paris/60%Hourly2016-03-28 23:33
https://kumti.com/si-i-vjen-furnizimi-foshnjes-ne-barkun-e-nenes/60%Hourly2016-03-28 23:29
https://kumti.com/trajtimi-biblik-dhe-kuranore-ne-lidhje-me-konsiderimin-e-marise-si-nena-e-zotit/60%Hourly2016-03-28 23:27
https://kumti.com/komandant-hoxha-reagon-ndaj-shkrimit-te-gazetes-islamofobe-express-e-cila-i-del-ne-ndihme-bdi-se/60%Hourly2016-03-28 22:54
https://kumti.com/pare-pare-pare-islamofobi-ibrahim-kelmendi-ne-emer-te-uck-se/60%Hourly2016-03-28 22:00
https://kumti.com/siri-maratona-e-femijeve-nen-hijen-e-luftes/60%Hourly2016-03-28 21:19
https://kumti.com/vlon-retorika-islamofobe-e-kandidateve-republikan/60%Hourly2016-03-28 21:18
https://kumti.com/shba-propozimi-i-cruz-it-per-mbikeqyrje-te-muslimaneve-has-ne-reagime-te-ashpra/60%Hourly2016-03-28 21:16
https://kumti.com/erdogan-ndaluam-atentatorin-por-belgjika-nuk-na-degjoi/60%Hourly2016-03-28 21:15
https://kumti.com/hidhen-bomba-tymi-ne-xhamine-e-madridit/60%Hourly2016-03-28 21:13
https://kumti.com/tika-nderton-320-banesa-ne-gaza/60%Hourly2016-03-28 21:12
https://kumti.com/stambolli-qyteti-i-dyte-per-tu-vizituar-ne-2016/60%Hourly2016-03-28 21:10
https://kumti.com/retorika-anti-muslimane-i-sherben-vetem-daesh-it/60%Hourly2016-03-28 21:09
https://kumti.com/obama-jo-damkosjes-se-myslimaneve/60%Hourly2016-03-28 21:07
https://kumti.com/tregimi-nga-bombaj-qe-do-tu-kthej-besimin-tek-njerzilleku/60%Hourly2016-03-28 21:06
https://kumti.com/universiteti-islamik-ne-evrope-do-te-hape-perfaqesine-ne-cyrih/60%Hourly2016-03-28 21:04
https://kumti.com/halidi-djaloshi-me-nevoja-te-vecanta-hafiz-i-kuranit-ne-shtate-kiraete/60%Hourly2016-03-28 21:03
https://kumti.com/turqi-nxenesit-me-monitoret-e-vjeter-kane-bere-shtepiza-per-zogjte/60%Hourly2016-03-28 21:01
https://kumti.com/termet-ne-durres-alarmohen-banoret/60%Hourly2016-03-28 20:50
https://kumti.com/te-jetosh-me-semundjen-qe-e-kane-vetem-nente-persona-ne-bote/60%Hourly2016-03-28 20:48
https://kumti.com/operacioni-per-clirimin-e-mosulit-mijera-irakiane-braktisin-shtepite/60%Hourly2016-03-28 20:47
https://kumti.com/shero-problemet-e-frymemarrjes-me-kete-recete/60%Hourly2016-03-28 20:46
https://kumti.com/venecia-shkaterrohet-banda-italo-shqiptare-e-shperndaresve-te-droges/60%Hourly2016-03-28 20:45
https://kumti.com/policia-perballet-me-protestuesit-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-28 20:44
https://kumti.com/holande-arrestohet-nje-francez-i-dyshuar-per-komplot-terrorist/60%Hourly2016-03-28 20:38
https://kumti.com/ubi-et-orbi-papa-francesku-denon-ata-qe-sndihmojne-refugjatet/60%Hourly2016-03-28 20:36
https://kumti.com/arrestohen-dy-pjesetare-te-isis-it-tentuan-te-hyjne-ne-turqi-nga-siria/60%Hourly2016-03-28 20:19
https://kumti.com/erdogan-e-denon-sulmin-ne-pakistan/60%Hourly2016-03-28 20:17
https://kumti.com/veprat-frymezuese-te-gjashte-vjecares-me-autizem/60%Hourly2016-03-28 20:16
https://kumti.com/gjuetia-e-terroristeve-be-kerkon-skuadren-e-falsifikatoreve/60%Hourly2016-03-28 20:15
https://kumti.com/trump-evropa-nuk-eshte-vend-i-sigurt/60%Hourly2016-03-28 20:13
https://kumti.com/kamikazi-khalid-el-bakraoui-ne-2015-ka-udhetuar-ne-itali-e-me-pas-greqi/60%Hourly2016-03-28 20:12
https://kumti.com/radovan-karaxhic-krim-dhe-politike/60%Hourly2016-03-28 20:11
https://kumti.com/maqedoni-te-behen-publike-bisedat-e-pergjuara/60%Hourly2016-03-28 20:08
https://kumti.com/shokon-deputeti-sulmet-ne-bruksel-nga-sherbimet-sekrete-belge/60%Hourly2016-03-28 20:05
https://kumti.com/te-rinjte-kosovare-mes-ikjes-ne-perendim-dhe-shpreses-se-do-te-behet-mire/60%Hourly2016-03-28 20:01
https://kumti.com/panik-ne-avionin-e-linjes-tirane-bergamo-nje-person-tenton-te-hape-deren/60%Hourly2016-03-28 19:41
https://kumti.com/ministri-ademi-ne-stamboll-premton-dy-projekte-per-uejl-ne-dhe-shkollat-e-tetoves/60%Hourly2016-03-28 19:40
https://kumti.com/mbi-60-te-vrare-nga-sulmi-ne-nje-park-ne-pakistan-foto/60%Hourly2016-03-28 19:37
https://kumti.com/provita-vizitoi-shkollen-fillore-per-femije-me-aftesi-te-kufizuara/60%Hourly2016-03-28 19:28
https://kumti.com/pakistani-ne-zi-per-viktimat-e-sulmit-ne-park/60%Hourly2016-03-28 19:26
https://kumti.com/ne-gostivar-jane-regjistruar-dy-persona-me-sida/60%Hourly2016-03-28 19:24
https://kumti.com/nese-ju-vjen-ky-njoftim-nga-facebook-dikush-ju-ka-vjedhur-te-dhenat/60%Hourly2016-03-28 19:22
https://kumti.com/si-e-vrau-enver-hoxha-shoqen-e-klases/60%Hourly2016-03-28 19:21
https://kumti.com/belgjika-liron-te-dyshuarin-per-sulmet-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-28 19:18
https://kumti.com/rruget-e-shqiptareve-ne-gjendje-te-mjerueshme-per-qente-e-maqedonasve-wc-barok-foto/60%Hourly2016-03-28 19:15
https://kumti.com/keshilli-opozitar-me-9-maj-proteste-kunder-padrejtesive-dhe-proceseve-te-montuara-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2016-03-28 15:48
https://kumti.com/fillon-largimi-i-refugjateve-nga-idomeni/60%Hourly2016-03-28 15:47
https://kumti.com/ramadani-bdi-ka-legjitimuar-politikat-antishqiptare-te-vmro-se/60%Hourly2016-03-28 15:45
https://kumti.com/zendeli-nese-nuk-ndodhe-zgjerimi-i-frontit-opozitar-do-ti-zgjasim-jeten-pushtetit-aktual/60%Hourly2016-03-28 15:44
https://kumti.com/httpwww-dailymotion-comvideox4085a9_spasovski-nga-mateci-mos-krijoni-panik-policia-kontrollon-refugjatet_news/60%Hourly2016-03-28 15:42
https://kumti.com/aksident-i-rende-ne-shkup-humbin-jeten-dy-bineq-foto/60%Hourly2016-03-28 15:40
https://kumti.com/vaksinca-dhe-llojani-te-qete-banoret-nuk-besojne-se-aksioni-ka-te-beje-me-emigrantet/60%Hourly2016-03-28 15:27
https://kumti.com/luci-i-beses-i-thote-kucit-te-bdi-se-ju-me-kryqin-ne-me-popullin/60%Hourly2016-03-28 15:24
https://kumti.com/obrie-te-ndalet-terrori-policor-kunder-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-28 15:23
https://kumti.com/ameti-shigjeton-musa-xhaferin-tash-po-e-shoh-pse-ke-qene-vazhdimisht-busy-ne-telefon/60%Hourly2016-03-28 15:14
https://kumti.com/ibrahimi-i-beses-bdi-parti-e-maniakeve-seksuale-e-te-pamoralshmeve-dhe-perveresve/60%Hourly2016-03-28 14:46
https://kumti.com/cfare-do-tiu-thote-sot-ahmeti-te-rinjve-pas-rezillekut-qe-ndegjuam/60%Hourly2016-03-28 14:44
https://kumti.com/prani-e-shtuar-policore-ne-llojan-ne-ndjekje-te-emigranteve/60%Hourly2016-03-28 14:43
https://kumti.com/tabanoc-vazhdon-gjendja-e-veshtire-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-28 14:41
https://kumti.com/shkup-gare-per-te-ndihmuar-femijet-me-sindromen-daun/60%Hourly2016-03-28 14:40
https://kumti.com/shokuese/60%Hourly2016-03-28 14:38
https://kumti.com/trafikimi-i-emigranteve-vazhdon-600-euro-nga-gjevgjelia-deri-ne-vaksince/60%Hourly2016-03-28 14:36
https://kumti.com/prokuroria-speciale-ende-nuk-e-ka-kerkuar-rastin-monstra-video/60%Hourly2016-03-28 14:33
https://kumti.com/fatime-fetai-godet-sasho-mijallkovin-video/60%Hourly2016-03-28 14:31
https://kumti.com/fatime-fetai-ia-nxjerr-ne-shesh-rrenat-ali-ahmetit-video/60%Hourly2016-03-28 14:26
https://kumti.com/a-jane-myslimanet-terroriste/60%Hourly2016-03-28 13:40
https://kumti.com/kaosi/60%Hourly2016-03-28 12:43
https://kumti.com/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-ne-algjeri-12-te-vdekur/60%Hourly2016-03-28 09:25
https://kumti.com/japonezet-proteste-kunder-racizmit-refugjate-miresevini/60%Hourly2016-03-28 09:23
https://kumti.com/ushqimi-i-pasur-me-vaj-ullirit-mbron-eshtrat/60%Hourly2016-03-28 09:22
https://kumti.com/17-vjet-nga-masakra-e-izbices/60%Hourly2016-03-28 09:20
https://kumti.com/qeveria-shqiptare-inkurajon-emigrimin-se-i-duhen-remitancat/60%Hourly2016-03-28 09:17
https://kumti.com/cka-i-tha-erdogan-nenes-se-tij/60%Hourly2016-03-27 23:34
https://kumti.com/kameron-britania-eshte-ndertuar-mbi-vlerat-e-krishtera/60%Hourly2016-03-27 22:22
https://kumti.com/fatekeqesi-ky-eshte-bilanci-i-sulmit-ne-lahore/60%Hourly2016-03-27 21:59
https://kumti.com/tjeter-sulm-terrorist-38-te-vrare-dhe-qindra-te-plagosur/60%Hourly2016-03-27 21:29
https://kumti.com/hamiti-ska-radikalizem-islamik-po-islamizim-te-devijuar/60%Hourly2016-03-27 19:09
https://kumti.com/nena-tereza-nuk-e-meriton-shenjterine/60%Hourly2016-03-27 19:05
https://kumti.com/origjina-e-emrit-te-valutave-te-botes/60%Hourly2016-03-27 18:46
https://kumti.com/nazistet-pushtojne-brukselin-perleshje-me-policine/60%Hourly2016-03-27 18:39
https://kumti.com/qeverite-tona-kane-faj-jo-bashkatdhetaret-tane-myslimane/60%Hourly2016-03-27 10:35
https://kumti.com/don-lush-edhe-pas-konvertimit-nuk-na-binde/60%Hourly2016-03-27 10:10
https://kumti.com/serbia-humb-miliona-nga-bllokada-e-kosoves/60%Hourly2016-03-27 09:35
https://kumti.com/fillon-numerimi-veror-i-ores/60%Hourly2016-03-27 09:32
https://kumti.com/ja-sa-i-kushtoj-rusise-nderhyrja-ne-siri/60%Hourly2016-03-27 09:02
https://kumti.com/shokon-deputeti-belg-pas-terrorit-ne-bruksel-qendrojne-sherbimet-sekrete-belge/60%Hourly2016-03-27 08:18
https://kumti.com/bernie-sanders-i-demokrateve-fiton-alasken/60%Hourly2016-03-27 00:14
https://kumti.com/erdogan-ceshtja-e-anetaresimit-ne-be-nuk-ka-te-beje-me-kriteret/60%Hourly2016-03-26 14:22
https://kumti.com/mediat-belge-burri-me-kapele-eshte-faycal-cheffou-gazetar-i-pavarur/60%Hourly2016-03-26 12:31
https://kumti.com/kapen-6-siriane-ne-kakavije-arrestohet-shqiptari-u-mori-300-euro-per-kalim-kufiri/60%Hourly2016-03-26 12:30
https://kumti.com/perse-norvegjezet-i-cojne-femijet-ne-kampe-false-refugjatesh/60%Hourly2016-03-26 11:26
https://kumti.com/sme-thane-qe-do-me-intervistonte-nje-myslimane-video/60%Hourly2016-03-26 11:17
https://kumti.com/pese-sekretet-per-ti-memorizuar-gjerat-me-shpejt/60%Hourly2016-03-26 11:15
https://kumti.com/kina-ka-ndertuar-nga-nje-universitet-per-cdo-jave/60%Hourly2016-03-26 11:12
https://kumti.com/shendeti-i-syve-clodhini-nga-stresi/60%Hourly2016-03-26 10:46
https://kumti.com/pavaresisht-varferise-etiopia-eshte-pioniere-e-astronomise/60%Hourly2016-03-26 10:37
https://kumti.com/a-kemi-prekur-fundin-e-evolucionit-te-celulareve/60%Hourly2016-03-26 10:35
https://kumti.com/aktiviteti-fizik-e-ben-trurin-me-te-shendetshem/60%Hourly2016-03-26 10:33
https://kumti.com/17-vjet-nga-masakra-e-243-personave-ne-krushe-te-madhe/60%Hourly2016-03-26 10:28
https://kumti.com/kuksiani-thyen-rekordin-e-shpejtesise-ne-tunelin-e-kalimashit-video/60%Hourly2016-03-26 10:22
https://kumti.com/mbreti-i-bratvurstit-vret-veten-ne-benz-in-me-120-kmh/60%Hourly2016-03-26 10:11
https://kumti.com/nje-studim-mbi-konvertimin-e-danezeve-ne-islam/60%Hourly2016-03-25 23:40
https://kumti.com/e-verteta-mbi-talmudin/60%Hourly2016-03-25 23:38
https://kumti.com/islami-ne-danimarke/60%Hourly2016-03-25 23:34
https://kumti.com/cfare-i-ofrohet-botes/60%Hourly2016-03-25 23:28
https://kumti.com/aborti-eshte-vrasje/60%Hourly2016-03-25 23:26
https://kumti.com/obligimet-e-muslimanit-ndaj-jomuslimanit/60%Hourly2016-03-25 23:23
https://kumti.com/sfida-e-te-qenit-prind-musliman-ne-nje-bote-islamofobe/60%Hourly2016-03-25 23:20
https://kumti.com/lenia-e-namazit-eshte-mekat-i-madh/60%Hourly2016-03-25 23:17
https://kumti.com/imam-albani-dhe-auto-stopuesi-amerikan-a-eshte-allahu-cdo-kund/60%Hourly2016-03-25 23:15
https://kumti.com/kur-eshte-veprimi-veper-e-drejte/60%Hourly2016-03-25 23:10
https://kumti.com/ujguret-pakice-tetemilioneshe/60%Hourly2016-03-25 23:07
https://kumti.com/ish-deputeti-gjerman-islami-e-beri-evropen-rajonin-me-te-zhvilluar-ne-bote/60%Hourly2016-03-25 23:03
https://kumti.com/30-keshilla-te-gezosh-me-to-bashkeshortin-tend/60%Hourly2016-03-25 22:53
https://kumti.com/falja-e-te-tjereve-i-ben-mire-zemres/60%Hourly2016-03-25 22:50
https://kumti.com/mos-u-perngjani-jobesimtareve/60%Hourly2016-03-25 22:46
https://kumti.com/trajtimi-biblik-dhe-kuranor-ne-lidhje-me-fjalen-jezusi-bir-i-zotit/60%Hourly2016-03-25 22:42
https://kumti.com/selekcionuesi-i-kombetares-di-biasi-me-hoxhe-ahmed-kalajen/60%Hourly2016-03-25 18:29
https://kumti.com/cka-po-zien-ivanov-me-xhihadin-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-25 14:33
https://kumti.com/kombetarja-kunder-austrise-mavraj-thote-me-bismilah/60%Hourly2016-03-25 14:26
https://kumti.com/sulmet-teroiste-dhe-disa-shqiptare-qe-nxjerrin-vnere-kunder-islamit/60%Hourly2016-03-25 14:17
https://kumti.com/karaxhic-duhej-te-denohej-minimum-me-burg-te-perjetshem/60%Hourly2016-03-25 12:50
https://kumti.com/pse-lidhet-islami-dhe-myslimanet-me-terrorin/60%Hourly2016-03-25 12:11
https://kumti.com/france-12-te-vdekur-ne-nje-aksident-trafiku/60%Hourly2016-03-25 10:36
https://kumti.com/shba-dhe-rusia-pajtohen-rreth-bisedimeve-ne-siri/60%Hourly2016-03-25 10:34
https://kumti.com/perse-vajtojme-me-shume-per-brukselin-sesa-per-ankarane/60%Hourly2016-03-25 10:32
https://kumti.com/per-te-mos-harruar-ja-fotot-nga-masakrat-e-karaxhic/60%Hourly2016-03-25 10:24
https://kumti.com/a-duhet-denuar-myslimanet-per-sulmet/60%Hourly2016-03-25 10:21
https://kumti.com/theniet-e-mendimtareve-me-fame-boterore-rreth-islamit-kuranit-dhe-muhamedit/60%Hourly2016-03-25 01:01
https://kumti.com/shikimi-i-allahut-ne-enderr/60%Hourly2016-03-25 00:58
https://kumti.com/te-duash-allahun-dhe-te-fitosh-dashurine-e-tij/60%Hourly2016-03-25 00:56
https://kumti.com/nuk-ka-me-te-dashur-se-nena/60%Hourly2016-03-25 00:53
https://kumti.com/vesvesja-semundja-dhe-sherimi/60%Hourly2016-03-25 00:50
https://kumti.com/si-ia-bej-me-shamine/60%Hourly2016-03-25 00:46
https://kumti.com/magjia-eshte-prej-mekateve-te-medha/60%Hourly2016-03-25 00:44
https://kumti.com/nuk-ka-asgje-qe-nuk-e-madheron-allahun/60%Hourly2016-03-25 00:41
https://kumti.com/shen-pali-themeluesi-i-fese-se-re-te-cilen-sot-e-njohim-si-krishterizem/60%Hourly2016-03-25 00:38
https://kumti.com/70-porosi-te-muhammedit-sal-allahu-alejhi-we-selam/60%Hourly2016-03-25 00:34
https://kumti.com/islami-ne-kine-2/60%Hourly2016-03-25 00:31
https://kumti.com/si-te-gezosh-bashkeshortin-tend/60%Hourly2016-03-25 00:25
https://kumti.com/besimtari-dhe-vetebesimi-ne-veten-e-tij-pjesa-e-pare/60%Hourly2016-03-25 00:23
https://kumti.com/si-ti-shlyej-keto-dite/60%Hourly2016-03-25 00:19
https://kumti.com/televizive-dhe-fetare/60%Hourly2016-03-25 00:17
https://kumti.com/cilet-islamiste-religjioni-dhe-lufta-civile-siriane/60%Hourly2016-03-25 00:14
https://kumti.com/a-mund-te-kete-pergojim-ne-kete-rast/60%Hourly2016-03-25 00:12
https://kumti.com/kurani-dhe-shkenca/60%Hourly2016-03-25 00:08
https://kumti.com/statistika-alarmante-te-aktiviteteve-misionare/60%Hourly2016-03-25 00:05
https://kumti.com/ditet-me-te-mira-te-kesaj-bote/60%Hourly2016-03-25 00:01
https://kumti.com/30-keshilla-per-te-bere-gruan-tuaj-te-lumtur/60%Hourly2016-03-24 23:57
https://kumti.com/shejtani/60%Hourly2016-03-24 23:53
https://kumti.com/hadithe-te-shenjta-kudsijj/60%Hourly2016-03-24 23:46
https://kumti.com/gjykimi-mbi-ate-qe-tall-fene-dhe-besimtare/60%Hourly2016-03-24 23:40
https://kumti.com/perse-rafidet-e-urrejne-ebu-hurejren/60%Hourly2016-03-24 23:38
https://kumti.com/ta-mbash-ne-krah-dhe-ta-perkedhelesh-nuk-do-te-thote-ta-llastosh/60%Hourly2016-03-24 23:33
https://kumti.com/vrasja-e-njeriut-eshte-mekat-i-madh/60%Hourly2016-03-24 23:30
https://kumti.com/madheria-e-allahut/60%Hourly2016-03-24 23:27
https://kumti.com/njerezorja-e-jezus-krishtit/60%Hourly2016-03-24 23:23
https://kumti.com/mrekullite-e-jezusit-a-e-shendrrojne-ate-ne-qenie-hyjnore/60%Hourly2016-03-24 23:20
https://kumti.com/a-duhet-te-flitet-per-ceshtjet-publike-ne-xhami/60%Hourly2016-03-24 23:04
https://kumti.com/vazhdon-te-mbetet-e-bllokuar-hekurudha-qe-lidh-greqine-dhe-maqedonine/60%Hourly2016-03-24 18:21
https://kumti.com/refugjatja-lind-foshnjen-e-vdekur-nuk-e-varros-dot-se-ska-perkthyes/60%Hourly2016-03-24 17:35
https://kumti.com/afrim-gashi-u-zgjodh-shef-i-shtabit-zgjedhor-i-levizjes-besa/60%Hourly2016-03-24 17:31
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-e-refugjateve-siriane-ne-kufirin-maqedoni-greqi/60%Hourly2016-03-24 17:29
https://kumti.com/pas-sulmeve-terroriste-ne-bruksel-ministrat-belge-ofrojne-doreheqje/60%Hourly2016-03-24 16:21
https://kumti.com/haziri-gjilani-ka-mundesi-bashkepunimi-me-turqine/60%Hourly2016-03-24 16:15
https://kumti.com/perse-oret-qe-reklamohen-tregojne-gjithmone-te-njejten-kohe/60%Hourly2016-03-24 16:13
https://kumti.com/gjermania-liron-tre-kosovaret-e-arrestuar-per-dyshime-terrorizmi/60%Hourly2016-03-24 16:11
https://kumti.com/fajtor-per-srebrenicen-haga-i-jep-40-vite-burg-radovan-karaxhicit/60%Hourly2016-03-24 16:06
https://kumti.com/myslimanet-te-mos-telefonojne-nuk-ua-shes-makinen-shperthen-rrjeti-pas-njoftimit-racist/60%Hourly2016-03-24 13:19
https://kumti.com/ja-cfare-ruhet-ne-arkivin-e-kosoves/60%Hourly2016-03-24 11:45
https://kumti.com/mustafa-u-bene-thirrje-kosovareve-ne-siri-te-heqin-dore-nga-lufta-e-te-kthehen-ne-kosove/60%Hourly2016-03-24 11:24
https://kumti.com/sulmohet-avokati-i-salah-abdeslam/60%Hourly2016-03-24 11:15
https://kumti.com/rusia-fajeson-perendimin-per-sulmet-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-24 10:47
https://kumti.com/vjet-3-2-milione-raste-shkeljesh-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-rusi/60%Hourly2016-03-24 10:46
https://kumti.com/rrefimi-i-albert-nga-prishtina-pas-kthimit-nga-lufta-e-sirise-video/60%Hourly2016-03-24 10:37
https://kumti.com/ja-shenimi-i-kamikazit-erdogan-e-deportuam-ne-belgjike-vjet/60%Hourly2016-03-24 10:00
https://kumti.com/antimyslimanizmi-i-panevojshem-i-mustafa-nanos/60%Hourly2016-03-24 09:58
https://kumti.com/skica-per-solidaritetin-e-munguar-ndaj-turqise/60%Hourly2016-03-24 09:54
https://kumti.com/ambasada-shqiptare-ne-belgjike-asnje-shqiptar-nuk-eshte-lenduar/60%Hourly2016-03-24 00:10
https://kumti.com/tri-dite-zie-kombetare-ne-belgjike/60%Hourly2016-03-24 00:09
https://kumti.com/uefa-shqyrton-mundesine-e-anulimit-te-miqesoreve/60%Hourly2016-03-24 00:08
https://kumti.com/cana-reagon-pas-sulmeve-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-24 00:07
https://kumti.com/belgjika-ne-zi-paralajmerohen-sulme-te-tjera/60%Hourly2016-03-24 00:05
https://kumti.com/arrestohen-dy-gjinekologe-ne-gjilan-per-vdekjen-e-pacientes-pas-lindjes/60%Hourly2016-03-24 00:04
https://kumti.com/flamuri-amerikan-ne-gjysem-shtize-ne-kujtim-te-viktimave-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-24 00:02
https://kumti.com/davutoglu-pas-sulmeve-ne-turqi-dhe-europe-qendron-politika-e-gabuar-e-perendimit-ndaj-sirise/60%Hourly2016-03-23 23:57
https://kumti.com/brukseli-ne-zi-homazhe-dhe-1-minute-heshtje-ne-nder-te-viktimave-foto/60%Hourly2016-03-23 23:56
https://kumti.com/nato-kerkon-falje-per-sulmin-ne-kunduz/60%Hourly2016-03-23 23:54
https://kumti.com/rregullatori-nese-deshiron-mund-ta-pengoje-gjuhen-e-urrejtjes-se-nedellkovskit/60%Hourly2016-03-23 23:18
https://kumti.com/ivanov-maqedonia-dhe-greqia-duhet-te-bashkepunojne-ne-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-23 23:15
https://kumti.com/rusia-nuk-eshte-terhequr-nga-siria/60%Hourly2016-03-23 23:11
https://kumti.com/krijohet-muzeu-nenujor-per-nder-te-refugjateve-te-mbytur-ne-det-foto/60%Hourly2016-03-23 23:03
https://kumti.com/i-dyshuari-i-trete-i-sulmit-ne-bruksel-ka-vdekur/60%Hourly2016-03-23 23:02
https://kumti.com/ja-si-i-kane-kryer-sulmet-dy-vllezerit-kalid-dhe-brahim-el-bakraui/60%Hourly2016-03-23 19:14
https://kumti.com/komuna-e-tetoves-liron-nga-pagesa-e-parkimit-zonal-personat-me-nevoja-te-vecanta/60%Hourly2016-03-23 19:11
https://kumti.com/propozim-per-vazhdim-te-afatit-per-gjendjen-e-krizes-ne-kufirin-jugor-dhe-verior/60%Hourly2016-03-23 19:06
https://kumti.com/bfi-ngushllon-bruxelin-harron-ajlanin-e-vogel/60%Hourly2016-03-23 18:28
https://kumti.com/lavrov-europianet-duhet-te-lene-anash-lojrat-gjeopolitike/60%Hourly2016-03-23 17:00
https://kumti.com/si-tia-largoni-femijes-shprehine-e-sharjes/60%Hourly2016-03-23 16:58
https://kumti.com/shqiperia-shton-masat-ne-kapshtice-dhe-qafe-thane/60%Hourly2016-03-23 16:56
https://kumti.com/pse-nuk-duhet-te-postojme-foto-te-femijeve-ne-facebook/60%Hourly2016-03-23 16:54
https://kumti.com/refugjatet-permes-protestes-kerkojne-hapjen-e-kufirit/60%Hourly2016-03-23 16:50
https://kumti.com/refugjati-djeg-veten-gjate-protestave-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-23 16:47
https://kumti.com/bfi-i-bashkangjitet-botes-demokratike-ne-lufte-kunder-terrorizmit/60%Hourly2016-03-23 16:03
https://kumti.com/tensione-midis-beses-dhe-bdise-video/60%Hourly2016-03-23 15:23
https://kumti.com/idomeni-emigrantet-ne-greve-urie-terhiqen-organizatat-humanitare/60%Hourly2016-03-23 15:20
https://kumti.com/gjendja-e-refugjateve-perplasje-vmro-bdi-video/60%Hourly2016-03-23 15:18
https://kumti.com/shfaqje-te-ndryshme-me-regjisor-te-njejte/60%Hourly2016-03-23 15:16
https://kumti.com/operacioni-i-droges-velcani-me-700-kg-kanabis-arrestohet-bashkepunetori-i-shtate/60%Hourly2016-03-23 13:53
https://kumti.com/kush-rrezikohet-me-shume-nga-sulmet-terroriste/60%Hourly2016-03-23 11:03
https://kumti.com/kapet-atentori-i-brukselit-ja-vellezerit-kamikaze/60%Hourly2016-03-23 10:23
https://kumti.com/rritet-niveli-i-alarmit-te-sigurise-ne-bazen-e-nato-s-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 16:48
https://kumti.com/ne-kufirin-greko-maqedonas-nje-migrant-vetedigjet-gjate-protestes/60%Hourly2016-03-22 16:46
https://kumti.com/bruksel-asgjesohet-nje-jelek-kamikaz-i-pashperthyer/60%Hourly2016-03-22 16:44
https://kumti.com/egjipt-sisi-theret-takim-urgjent-pas-kryengritjes-ne-sinaj/60%Hourly2016-03-22 16:42
https://kumti.com/daesh-mer-pergjegjesine-per-sulmet-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 16:40
https://kumti.com/bik-u-per-brukselin-aktet-e-tilla-rrezikojne-njerezimin/60%Hourly2016-03-22 16:37
https://kumti.com/davutoglu-denon-sulmet-e-sotme-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 16:36
https://kumti.com/erdogan-turqia-ndodhet-prane-belgjikes-ne-kete-dite-te-veshtire/60%Hourly2016-03-22 16:33
https://kumti.com/lorik-cana-solidarizim-edhe-per-belget-edhe-per-turqit/60%Hourly2016-03-22 16:19
https://kumti.com/hoxhe-llokman-kamberi-ne-lidhje-me-shperthimet-ne-bruxel/60%Hourly2016-03-22 15:59
https://kumti.com/palestinezi-4-vjecar-qe-humbi-familjen-do-te-takohet-me-ronaldon/60%Hourly2016-03-22 15:35
https://kumti.com/disa-dite-para-brukselit-keto-jane-disa-sulme-terroriste-qe-ndoshta-nuk-keni-degjuar/60%Hourly2016-03-22 15:33
https://kumti.com/mbi-600-franceze-kane-shkuar-ne-siri-dhe-irak-qe-te-bashkangjiten-drejt-shi-se/60%Hourly2016-03-22 15:31
https://kumti.com/ojq-policia-e-maqedonise-rrah-33-refugjate/60%Hourly2016-03-22 15:27
https://kumti.com/qato-arabet-e-keqinje-kosove-vihet-gurthemeli-i-spitalit-te-pediatrise-donacion-i-emirateve/60%Hourly2016-03-22 15:20
https://kumti.com/avioni-i-nisur-nga-tirana-ne-bruksel-ulet-ne-paris/60%Hourly2016-03-22 15:09
https://kumti.com/nishani-keqardhje-per-viktimat-e-sulmit-terrorist-denoj-aktet-barbare/60%Hourly2016-03-22 15:03
https://kumti.com/belgjike-evakuohet-centrali-nuklear-tihange/60%Hourly2016-03-22 14:59
https://kumti.com/al-azhar-atentatet-ne-bruksel-shkelin-mesimet-e-islami/60%Hourly2016-03-22 14:55
https://kumti.com/facebook-aktivizon-safety-check-pas-shperthimeve-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 14:53
https://kumti.com/vogelushi-sirian-kerkon-falje-per-brukselin/60%Hourly2016-03-22 14:51
https://kumti.com/deputeti-shqiptar-nuk-ka-shqiptare-te-lenduar/60%Hourly2016-03-22 14:47
https://kumti.com/shabani-bdi-mundohet-institucionalisht-ta-ndaloje-ndertimin-e-kryqit-ja-se-si/60%Hourly2016-03-22 14:27
https://kumti.com/egjipti-nis-stervitjen-e-perbashket-detare-me-shba-te-dhe-eba-ne/60%Hourly2016-03-22 14:26
https://kumti.com/video-ah-lumturia/60%Hourly2016-03-22 14:12
https://kumti.com/shperthim-tjeter-ne-bruksel-kesaj-radhe-ne-stacionin-e-trenave-foto/60%Hourly2016-03-22 14:06
https://kumti.com/ndiqni-ngjarjet-e-fundit-live-nga-brukseli-video/60%Hourly2016-03-22 14:03
https://kumti.com/shperthimet-ne-bruksel-nuk-ka-informata-per-persona-te-lenduar-nga-maqedonia/60%Hourly2016-03-22 14:01
https://kumti.com/avionet-qe-kishin-planifikuar-uljen-ne-bruksel-do-te-perdorin-aeroportet-ne-holande/60%Hourly2016-03-22 14:00
https://kumti.com/ja-cfare-thote-davutogllu-per-sulmet-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 13:57
https://kumti.com/shperthimet-ne-bruksel-mbyllet-kufiri-mes-frances-dhe-belgjikes/60%Hourly2016-03-22 13:56
https://kumti.com/gjest-madheshtor-nga-mergim-mavraj-ndihmon-familjet-skamnore-ne-shqiperi-foto/60%Hourly2016-03-22 13:54
https://kumti.com/shperthimet-ne-bruksel-shkaktojne-kaos-ne-trafik-gjithandej-evropes/60%Hourly2016-03-22 13:53
https://kumti.com/mpj-ngushellon-familjet-e-viktimave-ne-bruksel/60%Hourly2016-03-22 13:52
https://kumti.com/shperthimet-ne-bruksel-thaci-i-dergon-leter-ngushellimi-oravit/60%Hourly2016-03-22 13:50
https://kumti.com/video-vizita-e-dijetareve-nga-kuvajti/60%Hourly2016-03-22 13:03
https://kumti.com/kryeministri-belg-michel-moment-i-erret-per-kombin-tone/60%Hourly2016-03-22 12:57
https://kumti.com/pas-shperthimeve-ne-bruksel-rriten-masat-e-sigurise-ne-gjermani-dhe-britani/60%Hourly2016-03-22 12:55
https://kumti.com/tanja-fajon-muslimanet-nuk-jane-terroriste/60%Hourly2016-03-22 12:53
https://kumti.com/zedhenesi-i-beses-tetove-do-te-jemi-gjithmone-ne-sherbim-te-qytetareve-foto/60%Hourly2016-03-22 12:52
https://kumti.com/tri-kisha-te-reja-ne-lisice-te-shkupit-bdi-harton/60%Hourly2016-03-22 12:50
https://kumti.com/policia-maqedonase-akuzohet-se-ka-rrahur-femijet-refugjate/60%Hourly2016-03-22 12:48
https://kumti.com/vendoset-nje-kryq-ne-radishan/60%Hourly2016-03-22 12:47
https://kumti.com/fjalimi-prekes-ne-okb-i-djaloshit-me-sindromin-down-video/60%Hourly2016-03-22 12:44
https://kumti.com/shperthim-i-trete-ne-metron-e-brukselit/60%Hourly2016-03-22 12:42
https://kumti.com/levizja-besa-lutjet-tona-sot-jane-per-brukselin/60%Hourly2016-03-22 12:39
https://kumti.com/video-cfare-komenti-keni-rreth-mafias/60%Hourly2016-03-22 12:20
https://kumti.com/video-e-sulmeve-ne-belgjike-eshte-video-e-vitit-2011/60%Hourly2016-03-22 11:14
https://kumti.com/te-fundit-23-te-vrare-dhe-35-te-lenduar-ne-belgjike/60%Hourly2016-03-22 10:24
https://kumti.com/shirku-mekati-me-i-madh/60%Hourly2016-03-22 02:22
https://kumti.com/5-veprat-qe-trondisin-besimin/60%Hourly2016-03-22 02:20
https://kumti.com/pergjigje-per-nje-njeri-qe-nuk-beson-ne-zot/60%Hourly2016-03-22 02:17
https://kumti.com/6-bazat-e-besimit-islam/60%Hourly2016-03-22 02:14
https://kumti.com/profetet-jane-derguar-per-ti-thirrur-njerezit-ne-besim/60%Hourly2016-03-22 02:11
https://kumti.com/frika-nga-idhujtaria/60%Hourly2016-03-22 02:09
https://kumti.com/perse-u-krijuan-njerezit-dhe-xhindet/60%Hourly2016-03-22 02:07
https://kumti.com/teuhidi-rruga-drejte-xhenetit/60%Hourly2016-03-22 02:05
https://kumti.com/6-vecantite-e-diturise-se-teuhidit-njesimit-te-allahut/60%Hourly2016-03-22 02:03
https://kumti.com/shpjegimi-i-teuhidit-ne-ajetul-kursi-shejh-salih-el-feuzan/60%Hourly2016-03-22 02:00
https://kumti.com/3-shtyllat-e-adhurimit/60%Hourly2016-03-22 01:58
https://kumti.com/rendesia-e-besimit-islam/60%Hourly2016-03-22 01:56
https://kumti.com/sekretet-e-qiellit-ne-kuran/60%Hourly2016-03-22 01:53
https://kumti.com/si-e-nenshtroi-allahu-diellin-per-njeriun/60%Hourly2016-03-22 01:52
https://kumti.com/mrekullia-e-memorizimit-te-kuranit-kurani-dhe-shkenca-2/60%Hourly2016-03-22 01:48
https://kumti.com/mrekullia-qe-ndodh-kur-degjon-kuranin/60%Hourly2016-03-22 01:47
https://kumti.com/rrumbullakesia-e-tokes-eshte-permendur-ne-kuran-14-shekuj-me-pare/60%Hourly2016-03-22 01:45
https://kumti.com/orbitat-mrekulli-shkencore-ne-kuran/60%Hourly2016-03-22 01:40
https://kumti.com/3-menyrat-se-si-te-mbrohesh-nga-magjia-dhe-syri-i-keq/60%Hourly2016-03-22 01:36
https://kumti.com/per-magjine-dhe-historikun-e-saj/60%Hourly2016-03-22 01:31
https://kumti.com/sihri-dhe-sherimi-i-tij-me-kuran/60%Hourly2016-03-22 01:25
https://kumti.com/si-mund-ta-dime-qe-nje-person-eshte-i-semure-nga-xhindet/60%Hourly2016-03-22 01:21
https://kumti.com/gjykimi-i-magjise-dhe-fallit-menyra-e-sherimit-prej-saj/60%Hourly2016-03-22 01:15
https://kumti.com/kujdes-nga-magjia-dhe-magjistaret/60%Hourly2016-03-22 01:11
https://kumti.com/hipnoza-ne-islam/60%Hourly2016-03-22 01:07
https://kumti.com/si-te-sherohem-nga-sihri-ja-nje-menyre/60%Hourly2016-03-22 01:03
https://kumti.com/a-ka-mundesi-te-sherohem-nga-sihri-apo-sulmi-i-xhineve-vete-nese-po-si/60%Hourly2016-03-22 00:59
https://kumti.com/sherimi-i-atij-qe-eshte-prekur-me-magji-shejkh-bin-baz/60%Hourly2016-03-22 00:52
https://kumti.com/5-lutjet-qe-te-mbrojne-nga-magjia/60%Hourly2016-03-22 00:49
https://kumti.com/te-semuret-mendore-mes-psikiatrit-dhe-yshtarit/60%Hourly2016-03-22 00:45
https://kumti.com/sihri-magjite/60%Hourly2016-03-22 00:39
https://kumti.com/jam-e-semure-prej-magjise/60%Hourly2016-03-22 00:35
https://kumti.com/magjia-nga-kendveshtrimi-islam/60%Hourly2016-03-22 00:30
https://kumti.com/kushtet-e-islamit-ne-kuran-dhe-bibel/60%Hourly2016-03-22 00:26
https://kumti.com/kurani-veper-e-muhamedit-apo-fjale-e-allahut/60%Hourly2016-03-22 00:24
https://kumti.com/kurani-i-madheruar-dhe-doktrina-e-trinise/60%Hourly2016-03-22 00:20
https://kumti.com/kryqezimi-dhe-ringjallja-e-jezusit-sipas-kater-ungjijve/60%Hourly2016-03-22 00:18
https://kumti.com/koncepti-pejgamberik-ne-bibel-dhe-ne-kuran/60%Hourly2016-03-22 00:15
https://kumti.com/koncepti-i-zotit-ne-bibel-dhe-ne-kuran/60%Hourly2016-03-22 00:12
https://kumti.com/jezu-krishti-isau-a-s-hyjnor-apo-njerezor/60%Hourly2016-03-22 00:09
https://kumti.com/jezu-krishti-isai-a-s-profet-dhe-i-derguar-vetem-te-beni-israilet-sipas-kuranit-dhe-bibles/60%Hourly2016-03-22 00:06
https://kumti.com/historia-e-koncilit-te-nikese-dhe-ai-i-kostandinopojes-viti-325-381/60%Hourly2016-03-22 00:03
https://kumti.com/fenomeni-i-shpifjeve-rreth-shumesise-se-bashkeshorteve-te-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-21 23:58
https://kumti.com/fenomeni-i-shpifjeve-ndaj-kuranit-famelarte/60%Hourly2016-03-21 23:54
https://kumti.com/feja-islame-ne-trojet-shqiptare-para-osmanlinjve/60%Hourly2016-03-21 23:50
https://kumti.com/feja-islame-ne-trojet-shqiptare-gjate-osmanlinjeve/60%Hourly2016-03-21 23:47
https://kumti.com/feja-islame-a-eshte-perhapur-me-force/60%Hourly2016-03-21 23:41
https://kumti.com/doktrina-e-trinitetit-para-ardhjes-se-jezu-krishtit/60%Hourly2016-03-21 23:36
https://kumti.com/doktrina-e-trinitetit-dhe-trillimet-e-palit/60%Hourly2016-03-21 23:32
https://kumti.com/kine-i-verberi-dhe-njeriu-pa-krah-kane-mbjelle-10-000-peme-foto/60%Hourly2016-03-21 22:36
https://kumti.com/foto-e-rralle-e-xhamise-burmali-ne-shkup/60%Hourly2016-03-21 22:34
https://kumti.com/foto-video-ja-si-eshte-dukur-shtepia-e-muhammedit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-21 22:32
https://kumti.com/birmingem-profeti-muhamed-nderi-dhe-dashuria-jone/60%Hourly2016-03-21 22:29
https://kumti.com/fotoja-e-vitit-vullneti-i-femijeve-afgan-per-te-mesuar/60%Hourly2016-03-21 22:27
https://kumti.com/disa-fotografi-nga-haxhi-i-vitit-1953/60%Hourly2016-03-21 22:25
https://kumti.com/ta-falesh-namazin-qofte-edhe-ne-30-grade-celsius-foto/60%Hourly2016-03-21 22:18
https://kumti.com/babai-i-shejh-albanit/60%Hourly2016-03-21 22:16
https://kumti.com/disa-foto-te-vjetra-me-ngjyra-te-stambollit/60%Hourly2016-03-21 22:14
https://kumti.com/kjo-raketa-eshte-dashur-te-shperthej-diku-ne-siri-por-foto/60%Hourly2016-03-21 22:11
https://kumti.com/bashkimi-e-bene-fuqine-foto/60%Hourly2016-03-21 22:09
https://kumti.com/futbollisti-duke-i-dhene-uje-nje-pellumbi-pamje-mahnitese-foto/60%Hourly2016-03-21 22:06
https://kumti.com/kur-ke-vullnet-dhe-deshire-mund-te-arrish-ate-qe-e-deshiron-foto/60%Hourly2016-03-21 22:03
https://kumti.com/problemi-i-percarjes-dhe-i-vetedijes-ne-boten-islame/60%Hourly2016-03-21 21:55
https://kumti.com/largpamesia-e-muhammedit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-21 21:53
https://kumti.com/ct-dhe-rezonanca-pervec-ndihmes-ne-diagnostikim-kane-sjelle-edhe-kancerin-nga-rrezatimi/60%Hourly2016-03-21 21:49
https://kumti.com/te-mos-bejme-tavaf-rreth-interesave-personale/60%Hourly2016-03-21 21:46
https://kumti.com/profili-psikologjik-i-pejgamberit-muhammed-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-21 21:43
https://kumti.com/ta-ndalojme-diskriminimin-e-gruas-me-mbulese/60%Hourly2016-03-21 21:38
https://kumti.com/burimi-i-problemit-te-lindjes-se-mesme/60%Hourly2016-03-21 21:33
https://kumti.com/perplasja-e-qyteterimeve-huntington-eshte-i-gjalle-dhe-mire/60%Hourly2016-03-21 21:26
https://kumti.com/pranimi-i-islamit-nje-veprim-i-mecnur-nga-te-paret-tane/60%Hourly2016-03-21 21:22
https://kumti.com/himni-i-flamurit-dhe-strofat-e-harruara/60%Hourly2016-03-21 21:20
https://kumti.com/kur-romansieret-shnderrohen-ne-historiane-e-historianet-shnderrohen-ne-teologe/60%Hourly2016-03-21 21:17
https://kumti.com/prej-qabese-ne-medine/60%Hourly2016-03-21 21:13
https://kumti.com/feja-dhe-marredheniet-nderkombetare/60%Hourly2016-03-21 21:09
https://kumti.com/mbi-konvertimin-fetar-tek-shqiptaret/60%Hourly2016-03-21 21:07
https://kumti.com/dikush-qane-ne-skaj-te-dhomes/60%Hourly2016-03-21 21:03
https://kumti.com/dashamiresia-miresjellja-ngrohtesia-cilesi-qe-ka-nevoje-bota-nga-ne-2/60%Hourly2016-03-21 20:58
https://kumti.com/bamiresia-kthehet-me-bamiresi/60%Hourly2016-03-21 20:58
https://kumti.com/princi-charls-viziton-xhamine-e-sinan-pashase-ne-prizren/60%Hourly2016-03-21 20:30
https://kumti.com/buffon-thyen-rekordin-22-vjecar-ne-serie-a/60%Hourly2016-03-21 20:24
https://kumti.com/goditja-e-forte-e-messit-thyen-doren-e-nje-tifozeje-te-villarrealit/60%Hourly2016-03-21 20:23
https://kumti.com/video-a-eshte-gjynah-kur-gruaja-i-fol-burrit-per-duhan/60%Hourly2016-03-21 20:19
https://kumti.com/kroacia-shpalos-fanellat-e-reja-per-euro-2016/60%Hourly2016-03-21 20:15
https://kumti.com/de-biasi-te-tregojme-pjesen-tone-me-te-mire-ne-euro-2016/60%Hourly2016-03-21 20:14
https://kumti.com/australi-kryeministri-paralajmeron-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2016-03-21 20:12
https://kumti.com/kroaci-karamarko-kandidat-i-vetem-per-lider-te-bdk-se/60%Hourly2016-03-21 20:11
https://kumti.com/ivanov-e-vetmja-fuqi-per-te-hapur-rrugen-ballkanike-eshte-be-ja/60%Hourly2016-03-21 20:09
https://kumti.com/spanje-ne-aksidentin-e-djeshem-humben-jeten-shtate-studente-italiane/60%Hourly2016-03-21 20:08
https://kumti.com/eurokomesari-johannes-hahn-viziton-bosnje-e-hercegovinen/60%Hourly2016-03-21 20:07
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-ushtarak-ne-indonezi-humbin-jeten-13-persona/60%Hourly2016-03-21 20:06
https://kumti.com/pranvera-dhe-alergjite/60%Hourly2016-03-21 19:38
https://kumti.com/cdo-i-treti-ka-gjase-per-tu-bere-i-paafte-para-se-te-dale-ne-pension/60%Hourly2016-03-21 19:22
https://kumti.com/impulsi-i-njeriut-te-mire-cfare-e-ben-njeriun-dhe-kafshet-te-ndihen-mire-kur-bejne-bamiresi/60%Hourly2016-03-21 19:14
https://kumti.com/efekti-i-ndryshimit-te-paparashikuar-ne-motivin-e-njerezve-dhe-ne-qasjen-ndaj-jetes/60%Hourly2016-03-21 18:59
https://kumti.com/mijanmar-presidenti-i-ri-ul-numrin-e-ministrive/60%Hourly2016-03-21 18:01
https://kumti.com/video-nese-dikush-te-thote-ke-edhe-5-dite-jete/60%Hourly2016-03-21 17:55
https://kumti.com/spanje-ne-aksidentin-rrugor-jeten-e-humben-13-studente-50-persona-u-plagosen/60%Hourly2016-03-21 17:48
https://kumti.com/ministri-belg-abdeslam-ka-planifikuar-sulme-te-reja-nga-brukseli/60%Hourly2016-03-21 17:46
https://kumti.com/rusi-pilotja-ukrainase-savchenko-shpallet-fajtore/60%Hourly2016-03-21 17:44
https://kumti.com/turku-ky-armik-i-perjetshem-i-shqiptareve/60%Hourly2016-03-21 17:44
https://kumti.com/ne-cdo-3-minuta-nje-person-behet-refugjat/60%Hourly2016-03-21 17:44
https://kumti.com/shperthim-ne-beograd-nje-i-vdekur/60%Hourly2016-03-21 17:42
https://kumti.com/liga-arabe-hedh-poshte-federalizimin-e-sirise/60%Hourly2016-03-21 17:41
https://kumti.com/hammond-rusia-ti-ktheje-krimene-ukraines/60%Hourly2016-03-21 17:40
https://kumti.com/vazhdon-protesta-me-mosbindje-civile-ne-irak/60%Hourly2016-03-21 17:39
https://kumti.com/rusia-masa-ushtarake-kunder-grupeve-qe-shkelin-marreveshjen-ne-siri/60%Hourly2016-03-21 17:37
https://kumti.com/tenda-e-organizates-terroriste-pkk-ne-bruksel-ende-nuk-eshte-hequr/60%Hourly2016-03-21 17:36
https://kumti.com/vendoset-gurthemeli-i-spitalit-pediatrik-me-vlere-ndertimi-20-milione-euro/60%Hourly2016-03-21 17:30
https://kumti.com/video-raportet-me-allahun/60%Hourly2016-03-21 17:11
https://kumti.com/serbi-ojq-grate-ne-te-zeza-performanse-kunder-racizmit/60%Hourly2016-03-21 17:07
https://kumti.com/tirane-policia-caktivizon-lende-eksplozive-te-vendosur-ne-nje-automjet/60%Hourly2016-03-21 17:06
https://kumti.com/derbi-mes-galatasarayit-dhe-fenerbarces-do-te-luhet-pa-tifoze/60%Hourly2016-03-21 16:57
https://kumti.com/kater-te-plagosur-nga-sulmi-ne-stamboll-ne-perkujdesje-intensive/60%Hourly2016-03-21 16:55
https://kumti.com/shteti-yne-me-te-gjitha-mundesite-lufton-kunder-organizatave-terroriste/60%Hourly2016-03-21 16:53
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-votoi-ligjin-per-falje-te-pedofileve-dhe-mashtruesve-zgjedhor/60%Hourly2016-03-21 16:50
https://kumti.com/gaza-perballe-problemit-me-uje-te-pijshem/60%Hourly2016-03-21 16:31
https://kumti.com/turqi-ulliri-i-vjeter-1652-vjet-akoma-jep-prodhim/60%Hourly2016-03-21 16:26
https://kumti.com/cka-eshte-down-sindrom-i/60%Hourly2016-03-21 16:23
https://kumti.com/nje-leterkembim-i-salahudinit-dhe-ricardit-2/60%Hourly2016-03-21 16:16
https://kumti.com/e-turpshme-raiffeisen-bank-perfiton-edhe-nga-semundja-e-anila-brahajt-fotodeshmi/60%Hourly2016-03-21 16:11
https://kumti.com/prijesit-fetar-ne-rastin-e-turqise-na-dhane-nje-shembull-te-keq/60%Hourly2016-03-21 15:49
https://kumti.com/a-e-dini-pse-lajmet-nderkombetare-fillojne-me-irak-dhe-afganistan/60%Hourly2016-03-21 15:06
https://kumti.com/mergim-mavraj-ne-ndihme-te-njerezve-ne-nevoje/60%Hourly2016-03-21 14:56
https://kumti.com/kombetarja-shqiptare-midis-arabie/60%Hourly2016-03-21 14:47
https://kumti.com/video-menyra-e-te-falurit-ne-xhamia-ku-krijohet-huti/60%Hourly2016-03-21 14:09
https://kumti.com/refugjatet-rama-nuk-do-te-ndertojme-mure-por-as-nuk-do-ti-hapim-kufijte/60%Hourly2016-03-21 14:03
https://kumti.com/asad-perdor-si-arme-urine-per-te-gjunjezuar-popullin/60%Hourly2016-03-21 14:01
https://kumti.com/erdogan-be-po-na-mashtron-qe-nga-viti-1963/60%Hourly2016-03-21 13:59
https://kumti.com/mbi-1000-refugjate-te-ngujuar-ne-tabanoc/60%Hourly2016-03-21 13:54
https://kumti.com/ina-levizja-besa-kryeson-ne-anketen-e-ina-vazhdon-votimi/60%Hourly2016-03-21 13:53
https://kumti.com/avokati-i-djallit/60%Hourly2016-03-21 13:51
https://kumti.com/termet-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-21 13:49
https://kumti.com/konference-per-poziten-e-maqedonise-ne-kushte-te-krizes-se-migranteve/60%Hourly2016-03-21 13:48
https://kumti.com/refugjatet-ne-indomeni-pohojne-se-jane-rrahur-nga-polica-e-maqedonise/60%Hourly2016-03-21 13:46
https://kumti.com/nuk-jane-dhene-vertetime-per-qellimin-per-kerkese-te-se-drejtes-se-azilit/60%Hourly2016-03-21 13:45
https://kumti.com/video-si-qendron-puna-e-hixhames-a-eshte-mire-me-praktiku/60%Hourly2016-03-21 13:37
https://kumti.com/cadrat-me-te-medha-ne-bote-do-te-montohen-ne-oborrin-e-qabese-se-bekuar/60%Hourly2016-03-20 20:08
https://kumti.com/e-dini-ligjeraten-prej-nje-fjale-qe-perloti-gjithe-xhematin/60%Hourly2016-03-20 20:06
https://kumti.com/e-dini-cfare-i-ndodh-zemres-suaj-nese-nuk-shoqeroheni-me-kuranin/60%Hourly2016-03-20 20:02
https://kumti.com/shpezet-ne-kuran-pupeza-e-sulejmanit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 19:46
https://kumti.com/puna-per-te-cilen-do-te-na-doje-allahu-dhe-njerezit/60%Hourly2016-03-20 19:44
https://kumti.com/ne-france-zbulohen-varre-muslimane-nga-shekulli-i-8/60%Hourly2016-03-20 19:42
https://kumti.com/e-moshuara-nuk-largohet-nga-fshati-se-macet-mbeten-te-uritura/60%Hourly2016-03-20 19:40
https://kumti.com/thesari-i-hidrit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 19:38
https://kumti.com/cilat-ishin-ushqimet-e-preferuara-te-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 19:36
https://kumti.com/e-dini-se-cila-eshte-rruga-me-e-shkurte-per-ne-xhenet/60%Hourly2016-03-20 19:34
https://kumti.com/cilet-jane-dhjete-sahabet-qe-u-pergezuan-me-xhenet/60%Hourly2016-03-20 19:32
https://kumti.com/cila-eshte-sureja-qe-emertohet-sipas-njerit-nga-kushtet-e-islamit/60%Hourly2016-03-20 19:30
https://kumti.com/keshilla-profetike-cka-duhet-te-bejme-kur-fillon-te-erresohet/60%Hourly2016-03-20 19:28
https://kumti.com/pas-60-viteve-e-kuptojne-se-xhamia-ne-te-cilen-jane-falur-eshte-e-kthyer-ne-anen-e-kundert/60%Hourly2016-03-20 19:27
https://kumti.com/cila-eshte-cilesia-me-e-bukur-e-xhibrilit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 19:25
https://kumti.com/kur-muslimanet-kujdeseshin-edhe-per-zogjte/60%Hourly2016-03-20 19:23
https://kumti.com/cilat-jane-pese-gjerat-qe-pejgamberi-alejhi-selam-u-lut-qe-mos-ti-perjetojme/60%Hourly2016-03-20 19:20
https://kumti.com/turqi-imami-qe-ligjeron-edhe-ne-gjuhen-e-shenjave/60%Hourly2016-03-20 18:40
https://kumti.com/sa-nga-koha-ditore-javore-mujore-dhe-vjetore-ia-kushtojme-kuranit/60%Hourly2016-03-20 18:22
https://kumti.com/kurani-me-i-vjeter-i-gjetur-ishte-i-ebu-bekrit/60%Hourly2016-03-20 17:53
https://kumti.com/ne-vendet-skandinave-brenda-2-oresh-falen-3-kohe-namaz/60%Hourly2016-03-20 17:51
https://kumti.com/ndryshe-nga-te-tjerat-kulla-1-kilometer-e-gjate-foto/60%Hourly2016-03-20 17:49
https://kumti.com/tespihe-nga-meteoriti-me-vlere-30000-dollare/60%Hourly2016-03-20 17:47
https://kumti.com/erdogan-nuk-do-ti-dorezohemi-kurre-terrorit/60%Hourly2016-03-20 17:44
https://kumti.com/cili-sahabi-eshte-i-njohur-si-dijetari-i-gjithe-umetit/60%Hourly2016-03-20 17:31
https://kumti.com/video-rast-i-rende-familja-7-anetareshe-nuk-ka-strehe-mbi-koke/60%Hourly2016-03-20 17:26
https://kumti.com/namazi-i-sabahut-dhe-shejtani/60%Hourly2016-03-20 17:21
https://kumti.com/roboti-musliman-per-abdest-800-vjet-i-vjeter/60%Hourly2016-03-20 17:19
https://kumti.com/sakrifica-e-sulltanit-per-klubin-shqiptar-qe-organizoi-kongresin-e-manastirit/60%Hourly2016-03-20 17:17
https://kumti.com/imam-shafiu-dhe-njeriu-qe-i-donte-debatet/60%Hourly2016-03-20 17:15
https://kumti.com/bibla-dhe-kurani-para-sa-vitesh-ka-filluar-jeta-e-ademit-alejhi-selam-ne-toke/60%Hourly2016-03-20 17:09
https://kumti.com/doreshkrimi-me-i-vjeter-i-diktuar-nga-nje-sahabij-foto/60%Hourly2016-03-20 16:48
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-se-ne-suedi-qysh-ne-shekullin-e-18-ka-qene-i-lejuar-ezani/60%Hourly2016-03-20 16:46
https://kumti.com/pse-per-muslimanet-eshte-zgjedhur-dita-e-premte/60%Hourly2016-03-20 16:44
https://kumti.com/pse-cezmat-ne-gjuhen-arabe-i-quajne-edhe-hanefije/60%Hourly2016-03-20 16:42
https://kumti.com/betimi-ne-kuran-kongresmeni-amerikan-si-shembull/60%Hourly2016-03-20 16:40
https://kumti.com/indi-zbulohet-kurani-410-vjecar/60%Hourly2016-03-20 16:38
https://kumti.com/panike-ne-vatikanjezusi-nuk-eshte-kryqezuar-dhe-nuk-eshte-bir-i-zotit-thot-bibla-e-posazbuluar/60%Hourly2016-03-20 16:35
https://kumti.com/rukaja-dhe-esma-dy-hafizet-e-verbra-te-kuranit/60%Hourly2016-03-20 16:33
https://kumti.com/si-mendoni-sa-xhami-ka-ne-bote/60%Hourly2016-03-20 16:23
https://kumti.com/mustafa-erol-edhe-pse-me-aftesi-te-kufizuara-po-shkruan-liber-me-hunden-e-tij/60%Hourly2016-03-20 16:20
https://kumti.com/video-namazi-ne-vendet-e-punes-ne-gjermani/60%Hourly2016-03-20 16:11
https://kumti.com/cila-eshte-shkronja-arabe-qe-quhet-shkronja-e-dashurises/60%Hourly2016-03-20 16:04
https://kumti.com/nje-kafene-ne-stamboll-angazhon-punetore-me-sindromen-down/60%Hourly2016-03-20 16:00
https://kumti.com/fenomeni-kuranor-shpetimi-i-trupit-te-faraonit/60%Hourly2016-03-20 15:57
https://kumti.com/meka-fillon-ndertimin-e-hotelit-me-te-madh-ne-bote-me-10000-dhoma/60%Hourly2016-03-20 15:49
https://kumti.com/12-kuriozitete-rreth-hurmes/60%Hourly2016-03-20 15:41
https://kumti.com/halfeti-parajsa-e-fshehur-e-turqise/60%Hourly2016-03-20 15:39
https://kumti.com/familja-muslimane-qe-kujdeset-per-kishen-e-ringjalljes-ne-jeruzalem/60%Hourly2016-03-20 15:38
https://kumti.com/xhamia-prej-druri-ne-etiopi/60%Hourly2016-03-20 15:36
https://kumti.com/perse-hasan-el-basriu-nuk-ka-folur-me-shume-se-dhjete-fjale-ne-dite/60%Hourly2016-03-20 15:34
https://kumti.com/senegal-minarja-me-kembane-dhe-sahat-terheq-vemendjen-e-vizitoreve/60%Hourly2016-03-20 15:32
https://kumti.com/video-a-kam-drejte-pa-abdest-te-lexoj-ajete-te-kuranit-qe-postohen-ne-internet/60%Hourly2016-03-20 15:28
https://kumti.com/kush-ishte-njeriu-me-i-pasur-ne-historine-e-njerezimit/60%Hourly2016-03-20 15:20
https://kumti.com/e-dini-cili-eshte-muslimani-i-pare-i-lindur-pas-hixhretit/60%Hourly2016-03-20 15:19
https://kumti.com/e-dini-cila-eshte-gruaja-e-pare-qe-shpoi-veshet-per-vathe/60%Hourly2016-03-20 15:17
https://kumti.com/cila-sure-te-ndihmon-qe-te-mos-e-ndjesh-varferine/60%Hourly2016-03-20 15:15
https://kumti.com/nga-te-gjitha-insektet-vetem-bletet-nuk-do-te-jene-ne-xhehenem/60%Hourly2016-03-20 15:13
https://kumti.com/perputhje-shifrash-ne-kuran/60%Hourly2016-03-20 15:12
https://kumti.com/zbulim-i-madh-ne-liban-gjendet-tempulli-3-300-vjet-i-vjeter/60%Hourly2016-03-20 15:10
https://kumti.com/idriz-mehmeti-edhe-hoxhe-edhe-xhudist/60%Hourly2016-03-20 15:08
https://kumti.com/shenimi-i-betejes-se-canakkalase-pronaret-prezantojne-oldtajmeret-ne-galipol/60%Hourly2016-03-20 14:59
https://kumti.com/video-ne-cilen-pjese-te-trupit-te-njeriut-me-shum-e-gjejn-veten-xhinet/60%Hourly2016-03-20 14:46
https://kumti.com/ekonomia-shqiptare-duhet-te-mbeshtetet-tek-investimet-e-huaja-dhe-rritja-e-eksporteve/60%Hourly2016-03-20 14:42
https://kumti.com/rusi-ekipet-e-shpetimit-kerkojne-vendin-e-rrezimit-te-avionit-flydubai/60%Hourly2016-03-20 14:40
https://kumti.com/brazil-nje-avion-privat-rrezohet-mbi-nje-vendbanim-shtate-te-vdekur/60%Hourly2016-03-20 14:39
https://kumti.com/vatikani-do-te-hape-arkivat-per-kohen-e-komunizmit-ne-argjentine/60%Hourly2016-03-20 14:38
https://kumti.com/rruget-e-havanes-gati-per-te-mirepritur-presidentin-amerikan-obama/60%Hourly2016-03-20 14:36
https://kumti.com/dicaprio-kina-mund-te-behet-hero-ne-luften-per-mbrojtjen-e-mjedisit/60%Hourly2016-03-20 14:35
https://kumti.com/australi-dhjetera-mijera-qytetare-ne-protesta-kerkojne-drejtesi-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-20 14:33
https://kumti.com/turqia-fiton-cmimin-mbrojtesi-i-palodhur-per-strehimin-e-2-7-milione-sirianeve/60%Hourly2016-03-20 14:32
https://kumti.com/zbulohet-identiteti-i-autorit-te-sulmit-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-03-20 14:30
https://kumti.com/vriten-13-terroriste-ne-turqine-juglindore/60%Hourly2016-03-20 14:27
https://kumti.com/video-gruaja-vs-lavirja/60%Hourly2016-03-20 14:25
https://kumti.com/mpb-i-turqise-ala-terroristi-i-sulmit-ne-stamboll-ka-lidhje-me-daesh/60%Hourly2016-03-20 14:20
https://kumti.com/shqiperia-nuk-do-te-jete-vetem-nese-perballet-me-fluksin-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-20 14:18
https://kumti.com/franca-e-quan-qyqar-dhe-te-neveritshem-sulmin-ne-stamboll/60%Hourly2016-03-20 14:09
https://kumti.com/permbyset-nje-autobus-ne-arabine-saudite-19-umrexhi-te-vdekur-25-te-plagosur/60%Hourly2016-03-20 14:06
https://kumti.com/shume-te-vrare-ne-qytetin-raka-ne-siri/60%Hourly2016-03-20 14:04
https://kumti.com/nderpreja-e-menjehershme-menyra-me-e-mire-per-te-lene-duhanin/60%Hourly2016-03-20 14:03
https://kumti.com/stamboll-ja-personi-vetevrases-disa-momente-para-se-te-shperthente-veten-video/60%Hourly2016-03-20 14:01
https://kumti.com/merkel-realizimi-i-marreveshjes-mes-turqise-dhe-be-se-nuk-do-te-jete-i-lehte/60%Hourly2016-03-20 13:58
https://kumti.com/protesta-anti-trump-ne-shba/60%Hourly2016-03-20 13:55
https://kumti.com/papa-francesku-refuzon-gruevskin-do-vizitoje-maqedonine-nje-here-tjeter/60%Hourly2016-03-20 13:53
https://kumti.com/video-a-lejohet-dhurimi-i-organeve/60%Hourly2016-03-20 13:46
https://kumti.com/a-e-dini-se-kur-filloi-ndricimi-i-minareve/60%Hourly2016-03-20 01:21
https://kumti.com/kompania-franceze-prodhon-pajisjen-qe-zbulon-mishin-e-derrit-ne-ushqim/60%Hourly2016-03-20 01:19
https://kumti.com/humanizmi-i-nje-sulltani-osman-irlanda-si-shembull/60%Hourly2016-03-20 01:17
https://kumti.com/legjenda-per-kroasanin-dhe-perandoria-osmane/60%Hourly2016-03-20 01:15
https://kumti.com/shenje-e-kijametit-lumenjte-tiger-dhe-eufrat-kane-filluar-te-thahen-2/60%Hourly2016-03-20 01:13
https://kumti.com/wang-zi-ping-muslimani-kinez-mjeshtri-i-madh-i-arteve-luftarake/60%Hourly2016-03-20 01:12
https://kumti.com/kurani-320-vjet-i-vjeter-ne-ankand-cmimi-fillestar-do-te-jete-68-000-euro/60%Hourly2016-03-20 01:10
https://kumti.com/ne-detin-mesdhe-gjendet-thesar-nga-koha-e-dinastise-fatimide/60%Hourly2016-03-20 01:08
https://kumti.com/transformim-kulturor-nga-turbani-deri-te-kapela/60%Hourly2016-03-20 01:07
https://kumti.com/sa-dite-lufte-ne-jeten-e-tij-ka-pasur-muhammedi-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 01:04
https://kumti.com/respekti-per-kuranin-gerryen-malin-foto/60%Hourly2016-03-20 01:02
https://kumti.com/pse-xhamite-ne-indonezi-i-mbijetuan-cunamit/60%Hourly2016-03-20 01:00
https://kumti.com/ne-moshen-76-vjecare-regjistrohet-ne-shkolle-te-mesoje-kuranin/60%Hourly2016-03-20 00:58
https://kumti.com/al-biruni-e-zbuloi-ameriken-500-vite-para-kristofor-kolombos/60%Hourly2016-03-20 00:57
https://kumti.com/meke-musabi-gjashte-vjecar-hafizi-me-i-ri-ne-bote/60%Hourly2016-03-20 00:55
https://kumti.com/fenomene-kuranore-solidariteti-mes-milingonave-dhe-pemeve/60%Hourly2016-03-20 00:54
https://kumti.com/e-dini-se-cili-eshte-ajeti-qe-omerin-e-madh-e-rrezoi-ne-shtrat/60%Hourly2016-03-20 00:52
https://kumti.com/kurani-libri-me-i-popullarizuar-dhe-me-i-lexuar-ne-histori/60%Hourly2016-03-20 00:49
https://kumti.com/turqi-75-vjecarja-meson-kuranin-per-te-qene-shembull-per-gjeneratat-e-reja/60%Hourly2016-03-20 00:47
https://kumti.com/diplomoi-nena-me-te-birin/60%Hourly2016-03-20 00:43
https://kumti.com/ahmedi-shtate-vjecari-saudian-hafizi-me-i-ri-ne-xhide/60%Hourly2016-03-20 00:41
https://kumti.com/13-fakte-interesante-qe-duhet-ti-dini-per-dubain/60%Hourly2016-03-20 00:39
https://kumti.com/37-vite-e-fale-namazin-vetem-ne-xhamine-e-pejgamberit-a-s/60%Hourly2016-03-20 00:37
https://kumti.com/top-dhjeteshi-i-shteteve-me-shumice-muslimane/60%Hourly2016-03-20 00:35
https://kumti.com/xhamia-e-pejgamberit-alejhi-selam-xhamia-me-10-000-qilima/60%Hourly2016-03-20 00:33
https://kumti.com/ja-si-u-themelua-kalendari-musliman/60%Hourly2016-03-20 00:31
https://kumti.com/arritjet-me-te-medha-te-kalifatit-osman/60%Hourly2016-03-20 00:29
https://kumti.com/xhamia-me-moderne-ne-bote-e-dizajnuar-nga-nje-femer/60%Hourly2016-03-20 00:27
https://kumti.com/minberi-i-pare-i-ngritur-ne-xhami-pas-minberit-te-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 00:25
https://kumti.com/kurani-dhe-mrekullia-e-hekurit/60%Hourly2016-03-20 00:23
https://kumti.com/zbulimi-musliman-operacioni-i-pare-i-syrit/60%Hourly2016-03-20 00:21
https://kumti.com/cili-eshte-detari-me-i-madh-musliman/60%Hourly2016-03-20 00:18
https://kumti.com/kur-fillloi-te-perdoret-institucioni-i-shejhul-islamit/60%Hourly2016-03-20 00:14
https://kumti.com/ja-pse-muslimanet-e-perdorin-kalendarin-henor-lunar/60%Hourly2016-03-20 00:12
https://kumti.com/okb-ne-vitin-2030-bota-do-te-kete-2-2-miliarde-muslimane/60%Hourly2016-03-20 00:11
https://kumti.com/a-i-dini-cilat-jane-kafshet-dhe-insektet-e-permendura-ne-kuran/60%Hourly2016-03-20 00:09
https://kumti.com/ibn-sina-avicena-gjeniu-i-koheve/60%Hourly2016-03-20 00:08
https://kumti.com/kerkoi-mangesi-dhe-kunderthenie-ne-kuran-gjeti-dicka-tjeter/60%Hourly2016-03-20 00:06
https://kumti.com/ibn-el-haithemi-alhazen-fizikani-me-i-madh/60%Hourly2016-03-20 00:04
https://kumti.com/spitalet-e-para-ne-boten-islame-si-ishin/60%Hourly2016-03-20 00:02
https://kumti.com/numri-gjashte-ne-jeten-e-pejgamberit-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-20 00:00
https://kumti.com/mbrojtja-e-te-drejtave-te-kafsheve-te-muslimanet/60%Hourly2016-03-19 23:59
https://kumti.com/turqi-nga-cezmat-e-izmitit-ne-vend-te-ujit-rrjedh-supe/60%Hourly2016-03-19 23:55
https://kumti.com/el-xheziri-gjeniu-i-makinerise-ndertimore/60%Hourly2016-03-19 23:42
https://kumti.com/ja-pse-kurani-nuk-eshte-fjale-e-njeriut/60%Hourly2016-03-19 23:41
https://kumti.com/manuali-i-lundertarit-osman-piri-reis/60%Hourly2016-03-19 23:39
https://kumti.com/analizat-e-gjakut-mund-te-ndihmojne-ne-lenien-e-duhanit/60%Hourly2016-03-19 23:32
https://kumti.com/urtesia-e-thenies-elhamdulilah-pas-teshtitjes/60%Hourly2016-03-19 23:29
https://kumti.com/cfare-ndodh-ne-trupin-tuaj-kur-e-lini-duhanin/60%Hourly2016-03-19 23:27
https://kumti.com/duhani-dhe-kafja-ne-stomak-te-zbrazet-shume-te-rrezikshme/60%Hourly2016-03-19 23:26
https://kumti.com/suksesi-i-mjekut-turk-ne-studimin-e-kancerit/60%Hourly2016-03-19 23:23
https://kumti.com/efektet-e-coca-colas-pas-60-minutash-ne-trupin-tone/60%Hourly2016-03-19 23:19
https://kumti.com/qyteti-i-pare-i-onkologjise-ne-turqi/60%Hourly2016-03-19 23:17
https://kumti.com/fiku-fruti-qe-sheron/60%Hourly2016-03-19 23:15
https://kumti.com/si-ta-perdorni-xhenxhefilin/60%Hourly2016-03-19 23:13
https://kumti.com/turqia-dhe-shendeti-qe-vjen-nga-konsumi-i-cajit/60%Hourly2016-03-19 23:08
https://kumti.com/ja-per-cfare-sherbejne-hurmat-arabe/60%Hourly2016-03-19 23:06
https://kumti.com/te-vertetat-mbi-llojet-e-droges/60%Hourly2016-03-19 23:04
https://kumti.com/gjenerali-cifut-probleme-e-presin-izraelin-deri-sa-me-turqine-qeveris-erdogani/60%Hourly2016-03-19 22:57
https://kumti.com/barcelona-arda-do-te-jete-arma-jone-kunder-atleticos/60%Hourly2016-03-19 22:55
https://kumti.com/zhvillohet-kongresi-i-partise-socialiste-te-shqiperise/60%Hourly2016-03-19 22:53
https://kumti.com/ministri-bushati-denon-sulmin-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-03-19 22:49
https://kumti.com/princi-charles-popujt-ne-ballkan-nuk-mund-te-behen-peng-te-historise/60%Hourly2016-03-19 22:48
https://kumti.com/avioni-i-flydubai-rrezohet-ne-rusi-62-te-vdekur/60%Hourly2016-03-19 22:45
https://kumti.com/shteti-i-ukraines-ka-gaz-te-mjaftueshem-per-50-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2016-03-19 22:44
https://kumti.com/obama-uron-per-arrestimin-e-te-dyshuarit-per-sulmet-ne-paris/60%Hourly2016-03-19 22:43
https://kumti.com/osbe-thirrje-rusise-per-krimene/60%Hourly2016-03-19 22:41
https://kumti.com/gjendet-kutia-e-zeze-nga-avioni-i-kompanise-flydubai/60%Hourly2016-03-19 22:40
https://kumti.com/kerry-kritikon-shkeljet-e-te-drejtave-te-njeriut-ne-egjipt/60%Hourly2016-03-19 22:39
https://kumti.com/shba-te-pershendesin-marreveshjen-be-turqi-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-19 22:38
https://kumti.com/trupat-izraelite-vrasin-nje-palestinez-17-vjecare-ne-hebron-te-bregut-perendimor/60%Hourly2016-03-19 22:35
https://kumti.com/video-keshille-nxenesve-qe-kan-probleme-me-fukarallikun/60%Hourly2016-03-19 22:05
https://kumti.com/arrestimi-i-abdeslam-it-nje-goditje-e-forte-mbi-daesh-in/60%Hourly2016-03-19 22:01
https://kumti.com/salah-abdeslam-do-te-luftoje-kunder-ekstradimit-ne-france/60%Hourly2016-03-19 21:59
https://kumti.com/delegati-kurd-kundershton-federaten-e-veteshpallur-te-pyd-se/60%Hourly2016-03-19 21:58
https://kumti.com/nga-sulmet-ajore-te-ushtrise-siriane-ne-rakka-43-te-vdekur/60%Hourly2016-03-19 21:56
https://kumti.com/operacione-ajrore-nga-forcat-e-armatosura-te-turqise-ne-veri-te-irakut/60%Hourly2016-03-19 21:54
https://kumti.com/numan-kurtulmush-lufta-kunder-terrorizmit-eshte-pergjegjesi-kombetare/60%Hourly2016-03-19 21:53
https://kumti.com/cavushoglu-lufta-kunder-terrorizmit-do-te-vazhdoje-me-vendosmeri/60%Hourly2016-03-19 21:49
https://kumti.com/stoltenberg-denon-sulmin-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-03-19 21:47
https://kumti.com/davutoglu-do-te-vazhdojme-me-vendosmeri-luften-kunder-terrorizimit/60%Hourly2016-03-19 21:45
https://kumti.com/princi-i-anglise-charles-vizitoi-xhamine-e-sinan-pashes-ne-prizren-foto/60%Hourly2016-03-19 17:08
https://kumti.com/video-mosfalja-e-namazit-eshte-gjynah-me-i-madh-se-me-pi-raki/60%Hourly2016-03-19 15:58
https://kumti.com/e-verteta-e-cajit-detoks-ja-receta-me-e-mire/60%Hourly2016-03-19 15:52
https://kumti.com/dimitriev-parolin-nene-tereza-vlere-e-perbashket-e-maqedonise-dhe-vatikanit/60%Hourly2016-03-19 15:49
https://kumti.com/fshati-i-te-verberve-ne-peru-video/60%Hourly2016-03-19 15:47
https://kumti.com/idomeni-perdhunoi-7-vjecaren-refugjatet-tentojne-ta-varin-pedofilin-foto/60%Hourly2016-03-19 15:44
https://kumti.com/per-cfare-sherben-hapesira-te-maja-e-stilolapsit/60%Hourly2016-03-19 15:40
https://kumti.com/momenti-kur-kapet-autori-i-sulmeve-te-parisit-video/60%Hourly2016-03-19 15:38
https://kumti.com/dalin-ne-treg-atlete-qe-lidhen-vete-edhe-pejgamberi-e-paralajmroi-kete-video/60%Hourly2016-03-19 15:35
https://kumti.com/bruksel-arrestohet-i-shumekerkuari-i-sulmeve-te-parisit-salah-abdeslam/60%Hourly2016-03-19 15:32
https://kumti.com/shba-22-vite-burg-per-mufid-elfgeeh/60%Hourly2016-03-19 15:30
https://kumti.com/sirianet-rama-rol-sipas-mundesise/60%Hourly2016-03-19 15:27
https://kumti.com/video-se-kam-pagu-rrymen-a-ben-me-shku-ne-haxh/60%Hourly2016-03-19 15:21
https://kumti.com/refugjatet-avramopulos-shqiptare-kujtoni-vitet-90/60%Hourly2016-03-19 15:15
https://kumti.com/rrezohet-nje-avion-pasagjeresh-i-kompanise-flydubai-ne-rusi-mbi-60-te-vdekur/60%Hourly2016-03-19 15:13
https://kumti.com/aksidenti-tragjik-makina-ndahet-me-dysh-dy-shqiptare-humbin-jeten-ne-itali/60%Hourly2016-03-19 15:10
https://kumti.com/pamjet-e-rrezimit-te-avionit-ne-rusi-video/60%Hourly2016-03-19 15:08
https://kumti.com/levizja-besa-te-dielen-e-pastrojme-deponine-e-drenovecit-ne-tetove/60%Hourly2016-03-19 15:07
https://kumti.com/skenari-i-filmit-hollivudian-per-lazaratin-aktor-dhe-raul-bova-video/60%Hourly2016-03-19 15:05
https://kumti.com/grupe-te-reja-refugjatesh-prane-kufirit-shqiptar/60%Hourly2016-03-19 15:03
https://kumti.com/shperthimi-ne-stamboll-ka-te-vdekur-dhe-te-plagosur-video/60%Hourly2016-03-19 15:01
https://kumti.com/gjuetia-per-nefertitin/60%Hourly2016-03-19 15:00
https://kumti.com/video-ajo-tha-muhamedi-eshte-njeri-i-keq-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2016-03-19 14:31
https://kumti.com/tre-shqiptar-arrestohet-ne-itali-pasi-iu-gjeten-11-kg-kokaine/60%Hourly2016-03-19 14:21
https://kumti.com/serbia-denon-imamin-qe-vendosi-flamurin-shqiptar-ne-xhamine-e-presheves/60%Hourly2016-03-19 14:20
https://kumti.com/lr-pdsh-dergoi-ankimimin-ne-gjykaten-kushtetuese-kunder-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-03-19 14:17
https://kumti.com/miqte-e-vjeter-mes-refugjateve-tensionet-dhe-problemet-ende-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-19 14:14
https://kumti.com/presheve-serbia-gjobit-imamin-e-xhamise-ngriti-flamurin-shqiptar/60%Hourly2016-03-19 14:12
https://kumti.com/idomeni-jetesa-duke-lypur-ne-mes-cadrave/60%Hourly2016-03-19 14:10
https://kumti.com/video-disa-intelektuale-shqiptare-fyejn-islamin-ne-emer-te-patriotizmit/60%Hourly2016-03-19 14:04
https://kumti.com/sulmet-teroriste-ne-turqi-e-pamundur-te-mos-e-ndjesh-pikellimin-qe-e-perjeton-turqia/60%Hourly2016-03-19 13:11
https://kumti.com/varroset-me-rrite-islame-ramadan-polluzha-djali-i-shaban-polluzhes-video/60%Hourly2016-03-19 12:36
https://kumti.com/pamje-te-frikshme-ja-momenti-i-shperthimit-ne-stamboll-video/60%Hourly2016-03-19 12:33
https://kumti.com/nese-tek-ti-gjenden-keto-10-gjera-atehere-ti-vertet-e-do-allahun/60%Hourly2016-03-19 12:25
https://kumti.com/ne-lufte-e-vereja-ndihmen-e-allahut/60%Hourly2016-03-19 12:07
https://kumti.com/lajm-i-fundit-sulm-i-ri-terorist-ne-turqi-stamboll-4-te-vdekur-dhe-36-te-plagosur/60%Hourly2016-03-19 11:51
https://kumti.com/behu-protagonist-dhe-mos-i-fajeso-prinderit-per-ate-se-cfare-je/60%Hourly2016-03-19 11:19
https://kumti.com/origjina-dhe-perkufizimi-i-civilizimit-perendimor/60%Hourly2016-03-19 11:03
https://kumti.com/a-eshte-paraja-me-te-vertete-motivuesja-e-veprimeve-tona/60%Hourly2016-03-19 10:47
https://kumti.com/dijaneti-do-ta-perkthehej-kuranin-ne-180-gjuhe/60%Hourly2016-03-19 10:01
https://kumti.com/kryeipeshkvi-italian-qe-po-bene-thirrje-per-ndertimin-e-xhamise/60%Hourly2016-03-19 09:27
https://kumti.com/limoni-produkti-i-duhur-per-te-lene-duhanin/60%Hourly2016-03-19 01:32
https://kumti.com/pse-mjalti-eshte-me-i-shendetshem-se-sheqeri/60%Hourly2016-03-19 01:29
https://kumti.com/si-ta-luftosh-dembelizmin/60%Hourly2016-03-19 01:27
https://kumti.com/xhenxhefil-dhe-limon-kunder-migrenes/60%Hourly2016-03-19 01:23
https://kumti.com/shkenca-verteton-hixhabi-eshte-mbrojtje-kunder-kancerit-te-lekures/60%Hourly2016-03-19 01:14
https://kumti.com/dieta-ne-mjekesine-e-profetit-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2016-03-19 01:11
https://kumti.com/rukuja-dhe-sexhdeja-ilac-kunder-semundjeve-psikike/60%Hourly2016-03-19 01:08
https://kumti.com/dobesohuni-me-hurma-arabe/60%Hourly2016-03-19 01:06
https://kumti.com/fiku-me-veti-sheruese/60%Hourly2016-03-19 01:04
https://kumti.com/shkencetaret-vertetojne-hadithin-e-pejgamberit-mbi-plakjen/60%Hourly2016-03-19 00:54
https://kumti.com/kontributi-musliman-te-ndertimi-i-spitaleve/60%Hourly2016-03-19 00:51
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-mbron-zemren-nga-infarkti/60%Hourly2016-03-19 00:49
https://kumti.com/mjalti-per-dobesim/60%Hourly2016-03-19 00:47
https://kumti.com/vaji-i-ullirit-dhe-fiku-nje-kombinim-super-i-shendetshem/60%Hourly2016-03-19 00:45
https://kumti.com/cilat-semundje-mund-ti-sherojme-me-degjimin-e-kuranit/60%Hourly2016-03-19 00:43
https://kumti.com/mesimi-permendesh-i-kuranit-permireson-shendetin-mendor/60%Hourly2016-03-19 00:41
https://kumti.com/studim-duhanpirja-zhduk-kromozomin-y/60%Hourly2016-03-19 00:39
https://kumti.com/rrushi-fruti-i-bekuar-qe-permendet-11-here-kuran/60%Hourly2016-03-19 00:37
https://kumti.com/ja-pse-eshte-shume-mire-dhembet-te-pastrohen-edhe-me-misvak/60%Hourly2016-03-19 00:21
https://kumti.com/qepa-ne-kendveshtrimin-profetik/60%Hourly2016-03-19 00:19
https://kumti.com/mjalti-i-farave-te-zeza-sipas-shume-mjekeve-cilesohet-si-bombe-per-gjakun-e-njeriut/60%Hourly2016-03-19 00:16
https://kumti.com/efektet-shume-pozitive-te-hurmes-frutit-te-parajses/60%Hourly2016-03-19 00:12
https://kumti.com/a-i-keni-ditur-keto-dobi-te-guslit-dhe-te-abdesit/60%Hourly2016-03-19 00:10
https://kumti.com/lenia-e-duhanit-ja-disa-menyra-te-natyrshme/60%Hourly2016-03-19 00:08
https://kumti.com/gjimnastika-qe-stervit-mendjen-dhe-qe-na-ndihmon-te-behemi-inteligjente/60%Hourly2016-03-18 23:32
https://kumti.com/ndersa-po-rritet-varesia-nga-rrjetet-sociale-ja-10-arsye-pse-duhet-ta-braktisni-facebook/60%Hourly2016-03-18 23:22
https://kumti.com/te-bindesh-femijet-pa-dhune/60%Hourly2016-03-18 23:15
https://kumti.com/si-ta-kuptoni-se-a-keni-zemer-te-paster/60%Hourly2016-03-18 23:09
https://kumti.com/hafiz-u-be-ne-moshen-8-vjecare-dinte-7-gjuhe-te-huaja/60%Hourly2016-03-18 23:07
https://kumti.com/kush-ishte-hasan-turabi/60%Hourly2016-03-18 23:04
https://kumti.com/une-e-di-shkoder-se-nuk-jam-gja-vecse-mburrem-qe-jam-shkodran/60%Hourly2016-03-18 23:02
https://kumti.com/20-vjecari-hafiz-i-kuranit-dhe-i-shume-librave-te-hadithit/60%Hourly2016-03-18 22:53
https://kumti.com/ekipi-mjekesor-turk-do-te-sheroj-palestinezet-e-plagosur-ne-gaza/60%Hourly2016-03-18 22:51
https://kumti.com/rihapet-xhamia-e-restauruar-e-emin-pashes-ne-prizren/60%Hourly2016-03-18 22:49
https://kumti.com/i-mbijetuari-palestinez-takon-yjet-e-real-madridit/60%Hourly2016-03-18 22:46
https://kumti.com/mbeshtetesi-i-trump-sulmon-nje-student-musliman-video/60%Hourly2016-03-18 22:44
https://kumti.com/davutoglu-ne-bruksel-qellimi-yne-eshte-i-qarte-te-ndihmojme-refugjatet/60%Hourly2016-03-18 22:40
https://kumti.com/takim-trilateral-i-presidenteve-te-kroacise-sllovenise-dhe-austrise/60%Hourly2016-03-18 22:39
https://kumti.com/zvkryeministri-besimi-takoi-shefin-e-diplomacise-austriake-kurz/60%Hourly2016-03-18 22:38
https://kumti.com/veseli-nuk-ka-demokraci-ne-kosove-pa-prezencen-e-opozites-ne-kuvend/60%Hourly2016-03-18 22:37
https://kumti.com/presidenti-ivanov-priti-ne-takim-sekretarin-shteteror-te-vatikanit-parolin/60%Hourly2016-03-18 22:36
https://kumti.com/kapitull-i-ri-ne-procesin-e-anetaresimit-te-turqise-ne-be/60%Hourly2016-03-18 22:35
https://kumti.com/princi-charles-dhe-dukesha-camilla-takojne-kreret-shteterore-te-kosoves/60%Hourly2016-03-18 22:31
https://kumti.com/putin-operacionet-rus-ne-siri-stervitja-me-e-mire-ushtarake/60%Hourly2016-03-18 22:29
https://kumti.com/schulz-be-do-te-dakordohet-me-turqine-per-ceshtjen-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-18 22:27
https://kumti.com/video-a-mund-te-ndryshohet-karakteri-i-njeriut/60%Hourly2016-03-18 22:19
https://kumti.com/edhe-kryemurgu-i-tredhur-dalai-lama-tudohet-nga-femrat/60%Hourly2016-03-18 22:09
https://kumti.com/duhet-te-arrihet-ne-menyre-urgjente-nje-marreveshje-per-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-18 22:06
https://kumti.com/koreja-e-veriut-shkrepi-dy-raketa-balistike/60%Hourly2016-03-18 22:01
https://kumti.com/vendimi-i-rusise-per-terheqje-mund-te-kete-plane-te-pista/60%Hourly2016-03-18 21:59
https://kumti.com/ministri-grek-idomeni-pothuajse-nje-kamp-perqendrimi-bashkekohor/60%Hourly2016-03-18 21:57
https://kumti.com/poroshenko-veprimet-e-pushtuesit-ne-krime-kujtojne-periudhen-e-stalinit/60%Hourly2016-03-18 21:56
https://kumti.com/si-mund-te-luftoni-pertacine-dhe-te-beni-sport/60%Hourly2016-03-18 21:53
https://kumti.com/problemet-teknike-ngadalesojne-qasjen-ne-google-dhe-youtube/60%Hourly2016-03-18 21:51
https://kumti.com/5-sekrete-se-si-te-mesoni-me-shpejt/60%Hourly2016-03-18 21:41
https://kumti.com/mediat-belge-terroristi-nga-parisi-abdeslam-plagoset-gjate-nje-operacioni-policor/60%Hourly2016-03-18 21:35
https://kumti.com/fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-ajnshtajnin/60%Hourly2016-03-18 21:34
https://kumti.com/stamboll-arrestohen-29-persona-per-lidhje-me-pkk-ne/60%Hourly2016-03-18 21:31
https://kumti.com/pyd-ja-si-maske-e-pkk-se/60%Hourly2016-03-18 21:26
https://kumti.com/davutoglu-arritem-marreveshje-historike-mes-turqise-dhe-be-se/60%Hourly2016-03-18 21:20
https://kumti.com/vdekja-e-rebekes-dhe-ne-te-gjallet/60%Hourly2016-03-18 21:14
https://kumti.com/kush-po-e-detyron-gani-mehmetajn-te-bene-percarje-te-shemtuar-kombetare-dhe-fetare/60%Hourly2016-03-18 20:59
https://kumti.com/video-a-lejohet-muslimani-te-martohet-me-nje-ateiste/60%Hourly2016-03-18 17:16
https://kumti.com/lufta-e-canakkalas-1915/60%Hourly2016-03-18 17:09
https://kumti.com/te-dashur-prinder-letra-permban-fjalet-e-fundit-te-deshmorit-mehmed-tevfik-i-cili-ishte-plagos-gjate-luftes-ne-canakala/60%Hourly2016-03-18 17:06
https://kumti.com/letra-e-nenoficerit-mualim-hasan-ethem-per-nenen-beteja-e-canakalase/60%Hourly2016-03-18 16:41
https://kumti.com/winston-churchill-a-nuk-e-kuptoni-se-ne-canakala-ne-luftuam-jo-me-turqit-por-me-zotin/60%Hourly2016-03-18 15:43
https://kumti.com/hamilton-ne-na-mundi-jo-forca-materiale-e-turqve-por-forca-moralo-shpirterore-e-tyre/60%Hourly2016-03-18 15:40
https://kumti.com/ja-cfare-tha-limon-von-sanders-beteja-e-canakalase/60%Hourly2016-03-18 15:35
https://kumti.com/ja-cfare-tha-gjenerali-jean-hamilton-ne-vitin-1915-beteja-e-canakalase/60%Hourly2016-03-18 15:30
https://kumti.com/canakkale-aty-ku-fjala-shehid-mbeti-kryefjale-2/60%Hourly2016-03-18 15:12
https://kumti.com/nje-shekull-nga-lufta-e-canakkalese/60%Hourly2016-03-18 15:09
https://kumti.com/101-vjet-nga-tmerri-dhe-lavdia-e-canak-kalese/60%Hourly2016-03-18 15:02
https://kumti.com/video-selefi-apo-hanefi-pijaneci-dhe-ebu-hanifja/60%Hourly2016-03-18 13:09
https://kumti.com/pkk-merr-persiper-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-03-18 12:53
https://kumti.com/operacion-anti-terrorizem-ne-van-te-turqise/60%Hourly2016-03-18 12:51
https://kumti.com/davutoglu-vendosi-karafile-ne-vendin-ku-ndodhi-sulmi-terrorist/60%Hourly2016-03-18 12:48
https://kumti.com/be-ja-tregohet-koprrace-ndaj-kerkesave-te-turqise/60%Hourly2016-03-18 12:46
https://kumti.com/erdogan-me-lejen-e-allahut-askush-nuk-do-te-mund-te-na-pengoje-te-shkruajme-nje-sukses-te-madh-per-vendin-dhe-popullin/60%Hourly2016-03-18 12:42
https://kumti.com/erdogan-sa-u-perket-ndihmave-humanitare-turqia-e-dyta-pas-shba-ve/60%Hourly2016-03-18 12:37
https://kumti.com/ilaci-per-tretjen-e-gureve-ne-veshke-dhe-temth/60%Hourly2016-03-18 12:36
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-avramopoulos-te-premten-ne-tirane/60%Hourly2016-03-18 12:34
https://kumti.com/te-humburit-pershendesin-hitlerin/60%Hourly2016-03-18 12:30
https://kumti.com/kriza-me-migrante-ja-cilat-leshime-i-ben-be-per-turqine/60%Hourly2016-03-18 12:22
https://kumti.com/video-urrejtesit-e-islamit-dojn-me-na-pa-te-percame/60%Hourly2016-03-18 10:38
https://kumti.com/vjedh-ushqim-ne-supermarket-menaxheri-i-ofron-vend-pune/60%Hourly2016-03-18 10:31
https://kumti.com/erdogan-jemi-ne-nje-lufte-pa-kompromis-me-organizatat-terroriste/60%Hourly2016-03-18 10:29
https://kumti.com/ja-perse-femijet-nuk-duhet-te-qendrojne-prane-ekraneve/60%Hourly2016-03-18 10:27
https://kumti.com/invalidet-ankohen-per-mosrespekt-kritika-per-mosnjohje-te-te-drejtave-te-tyre/60%Hourly2016-03-18 10:23
https://kumti.com/arrihet-marreveshjes-mes-be-se-dhe-turqise-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-18 10:21
https://kumti.com/kujdes-nese-femijet-tuaj-ulen-ne-kete-menyre-duhet-te-lexoni-kete-patjeter-video/60%Hourly2016-03-18 10:19
https://kumti.com/keto-10-kombinime-ushqimore-bejne-keq-per-tretjen/60%Hourly2016-03-18 10:18
https://kumti.com/vaksinohen-15-refugjate-me-vaksinen-e-hepatitit-a-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-18 10:16
https://kumti.com/dugollin-do-ta-mbroj-avokati-i-gruevskit/60%Hourly2016-03-18 10:14
https://kumti.com/video-veshmbathja-e-femijeve-me-figura/60%Hourly2016-03-18 10:10
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-qe-nafta-permendet-ne-kuran/60%Hourly2016-03-18 09:28
https://kumti.com/rusise-i-ka-mbetur-nafte-vetem-edhe-per-tri-dekada/60%Hourly2016-03-17 20:38
https://kumti.com/super-e-marta-2-bie-rubio-udheheqin-klinton-dhe-tramp/60%Hourly2016-03-17 20:36
https://kumti.com/nderron-jete-djali-i-shaban-polluzhes-ramadan-kastrati/60%Hourly2016-03-17 20:33
https://kumti.com/pse-nuk-quhet-terrorist-anders-breivik-nje-vrases-ne-mase-ai-eshte-i-bardhe/60%Hourly2016-03-17 20:29
https://kumti.com/video-a-lejohet-femrave-me-ju-be-davet/60%Hourly2016-03-17 17:45
https://kumti.com/tresni-mjaltin-ne-uje-dhe-do-te-keni-keto-perfitime/60%Hourly2016-03-17 17:37
https://kumti.com/shqiperia-ne-vendin-e-parafundit-sa-i-perket-lumturise-se-popujve/60%Hourly2016-03-17 17:35
https://kumti.com/papa-francesku-thirrje-lidereve-boterore-te-hapin-zemrat-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-17 17:32
https://kumti.com/cfare-hane-njerezit-e-shendetshem-per-mengjes/60%Hourly2016-03-17 17:31
https://kumti.com/faymann-nuk-i-pranojme-refugjatet-rruget-qe-shpien-ne-austri-do-te-mbyllen/60%Hourly2016-03-17 17:30
https://kumti.com/ushqimet-qe-nuk-jane-aq-te-shendetshme/60%Hourly2016-03-17 17:28
https://kumti.com/shejh-albani-shqiptari-qe-u-be-dijetar-i-shekullit-te-kaluar-ne-boten-islame-video-2/60%Hourly2016-03-17 17:26
https://kumti.com/renzi-be-ja-lancon-fluturake-ne-mars-por-bie-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-17 17:24
https://kumti.com/ilaci-natyral-qe-sheron-problemet-me-frymemarrje/60%Hourly2016-03-17 17:22
https://kumti.com/angelina-jolie-ne-ndihme-te-refugjateve/60%Hourly2016-03-17 17:19
https://kumti.com/video-imam-ahmedi-i-cili-e-mbylli-gojen-me-doren-e-vet-tregim/60%Hourly2016-03-17 17:15
https://kumti.com/nje-gjykate-izraelite-denon-7-femije-palestineze-me-burg-per-hedhje-te-gureve/60%Hourly2016-03-17 17:05
https://kumti.com/mashallah-binjaket-me-te-dashura-te-instagramit-foto/60%Hourly2016-03-17 17:04
https://kumti.com/rusia-premton-terheqjen-e-shpejte-nga-siria/60%Hourly2016-03-17 16:57
https://kumti.com/te-kesh-gjithe-web-in-ne-koke-ja-sa-informacion-mund-te-ruaje-truri-njerezor/60%Hourly2016-03-17 16:51
https://kumti.com/kurdet-deklarojne-sistem-federal-ne-veri-te-sirise/60%Hourly2016-03-17 16:44
https://kumti.com/bala-refugjati-nga-kroacia-behet-minister-shqiptari-debohet/60%Hourly2016-03-17 16:39
https://kumti.com/zbulohen-pamjet-e-para-te-iphone-7/60%Hourly2016-03-17 16:14
https://kumti.com/a-ja-beni-hallall-futbollisti-turk-nuk-i-mban-dot-lotet-video/60%Hourly2016-03-17 16:10
https://kumti.com/mekka-arabia-saudite-e-njeh-kosoven-vatikani-moskva-tel-avivi-jo/60%Hourly2016-03-17 16:07
https://kumti.com/video-shfrytzo-kohen-ne-pune-te-mira/60%Hourly2016-03-17 15:17
https://kumti.com/iphone-7-mund-te-vije-me-tiparin-me-te-rendesishem-qe-mungon-te-iphone-6/60%Hourly2016-03-17 15:10
https://kumti.com/shkup-pro-vita-organizon-aksion-per-dhurim-gjaku/60%Hourly2016-03-17 15:03
https://kumti.com/miratohet-marreveshja-per-bashkepunimin-financiar-ushtarak-mes-shqiperise-dhe-turqise/60%Hourly2016-03-17 14:56
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-ta-shfuqizoje-vendimin-per-ndertimin-e-kryqit/60%Hourly2016-03-17 14:54
https://kumti.com/afrim-gashi-u-zgjodh-sekretar-gjeneral-i-beses-video/60%Hourly2016-03-17 14:49
https://kumti.com/gjashte-refugjate-vuajne-nga-zgjebja-dy-nga-lija-e-dhenve-ne-tabanoce/60%Hourly2016-03-17 14:46
https://kumti.com/jeta-e-refugjateve-ne-idomeni-cdo-dite-behet-me-e-veshtire/60%Hourly2016-03-17 14:44
https://kumti.com/ahmeti-petrovi-dhe-jakimovski-luajne-ne-te-njejten-ekip-kur-njeri-lendohet-e-zevendeson-tjetri/60%Hourly2016-03-17 14:42
https://kumti.com/nese-nuk-lirohet-sot-dugolli-ne-kosove-do-te-publikohen-bomba-per-kumanoven/60%Hourly2016-03-17 14:38
https://kumti.com/video-a-lejohet-martesa-me-gruan-e-dyte-pa-e-dit-gruaja-e-pare/60%Hourly2016-03-17 14:34
https://kumti.com/kerkimet-dalin-pozitive-gjendet-nafte-dhe-gaz-ne-ulqinshume-prane-shkodres/60%Hourly2016-03-16 17:49
https://kumti.com/video-a-ben-muslimani-me-hy-ne-tripa-ne-filma/60%Hourly2016-03-16 17:46
https://kumti.com/bilanci-i-luftes-ne-siri-te-pakten-361-mije-te-vrare-kryesisht-civile/60%Hourly2016-03-16 17:37
https://kumti.com/thirrja-e-studentes-21-vjecare-per-koleget-e-saj-pasi-gati-vdiq-nga-mbidoza-e-alkoolit/60%Hourly2016-03-16 17:35
https://kumti.com/iphone-se-mund-te-incizoje-video-4k/60%Hourly2016-03-16 17:34
https://kumti.com/dy-receta-shtepie-per-te-kuruar-infeksionet-urinare/60%Hourly2016-03-16 17:33
https://kumti.com/idomeni-jeta-e-refugjateve-cdo-dite-e-me-teper-behet-me-e-veshtire/60%Hourly2016-03-16 17:31
https://kumti.com/kakavije-kapet-5-kg-heroine-deshton-trafiku-nderkombetar-i-droges/60%Hourly2016-03-16 17:30
https://kumti.com/mustafa-kosova-e-perkushtuar-per-thellimin-e-bashkepunimit-me-izraelin/60%Hourly2016-03-16 17:26
https://kumti.com/ahmeti-me-fjalor-haxhuzesh-na-i-marrshin-pleshtat-te-gjithe/60%Hourly2016-03-16 17:24
https://kumti.com/afro-600-migrante-kthehen-nga-maqedonia-ne-greqi/60%Hourly2016-03-16 17:06
https://kumti.com/ramadani-3-arsyet-pse-opozita-shqiptare-duhet-te-prononcohet-rreth-protestave-ne-shkup/60%Hourly2016-03-16 17:03
https://kumti.com/video-vlera-e-dhikrit-te-mengjesit/60%Hourly2016-03-16 17:00
https://kumti.com/protesta-masive-nese-dugolli-ekstradohet-ne-serbi/60%Hourly2016-03-16 16:55
https://kumti.com/hoxha-e-quan-maniak-dhe-kopallaxhi-ali-ahmetin/60%Hourly2016-03-16 16:53
https://kumti.com/vala-e-refugjateve-debohen-drejt-greqise-ata-qe-kaluan-ilegalisht-kufirin/60%Hourly2016-03-16 16:52
https://kumti.com/skandaloze-gafurr-dugollit-i-caktohen-30-dite-paraburgim/60%Hourly2016-03-16 16:51
https://kumti.com/levizja-besa-haracina-po-permbytet-nga-mbeturinat-fotovideo/60%Hourly2016-03-16 16:49
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-shfuqizon-ligjin-per-faljen-e-pedofilave-dhe-kriminalitetit-zgjedhor/60%Hourly2016-03-16 16:45
https://kumti.com/levizja-besa-paraburgimi-i-dugollit-vendim-antishqiptar/60%Hourly2016-03-16 16:44
https://kumti.com/refugjateve-ne-idomeni-po-iu-perfundojne-rezervat-ushqimore/60%Hourly2016-03-16 16:42
https://kumti.com/levizja-besa-vendimi-i-kushtetueses-deshmi-se-ne-kete-shtet-ka-perenduar-drejtesia/60%Hourly2016-03-16 16:41
https://kumti.com/ja-mesazhi-i-fundit-i-mirsad-ndrecajt-derguar-ali-ahmetit-foto/60%Hourly2016-03-16 16:38
https://kumti.com/video-a-jane-te-lejuara-shtiblerja-e-akcioneve/60%Hourly2016-03-16 16:09
https://kumti.com/pkk-dhe-uck/60%Hourly2016-03-16 11:01
https://kumti.com/imami-21-vjecare-nuk-me-duhet-perkrahja-e-islamofobeve-ma-beni-hallall-vllezer/60%Hourly2016-03-15 14:22
https://kumti.com/zhduket-nje-avion-i-emirateve-te-bashkuara-arabe-ne-jemen/60%Hourly2016-03-15 14:17
https://kumti.com/sfida-e-refugjateve-ne-maqedoni-te-kalojne-lumin-e-ftohte-video/60%Hourly2016-03-15 14:11
https://kumti.com/femijet-ne-shenjester-te-terrorizmit-ne-mesin-e-te-plagosurve-ne-ankara-katervjecarja-nisanur/60%Hourly2016-03-15 14:09
https://kumti.com/ne-gjeneve-sot-nisin-bisedimet-paqesore-per-sirine/60%Hourly2016-03-15 14:07
https://kumti.com/video-a-mundem-me-u-fale-kur-i-kam-floket-e-lyera-me-llak-dhe-kur-kam-deodorant/60%Hourly2016-03-15 14:02
https://kumti.com/maqedoni-keqperdorim-i-personave-me-nevoja-te-posacme/60%Hourly2016-03-15 13:54
https://kumti.com/refugjatet-viktima-edhe-te-gjuetareve-te-kokave-foto/60%Hourly2016-03-15 13:53
https://kumti.com/shqiperia-kerkon-te-zevendesoje-turqine-per-turistet-ruse/60%Hourly2016-03-15 13:49
https://kumti.com/kryeministri-kanadez-sic-nuk-e-keni-pare-duke-falur-namaz-ne-xhami/60%Hourly2016-03-15 13:46
https://kumti.com/levizja-besa-bdi-beri-avancimin-e-branitelleve-ne-ushtri/60%Hourly2016-03-15 13:42
https://kumti.com/anonymous-i-shpall-lufte-totale-republikanit-donald-trump/60%Hourly2016-03-15 12:37
https://kumti.com/vrasje-mafioze-apo-nje-akt-terrorist/60%Hourly2016-03-15 12:35
https://kumti.com/video-breivik-ben-pershendetjen-naziste-ne-gjykate/60%Hourly2016-03-15 12:33
https://kumti.com/pse-njerezit-perpara-nuk-buzeqeshnin-kur-dilnin-ne-foto/60%Hourly2016-03-15 12:19
https://kumti.com/video-dashuria-e-xhinit-femer-ndaj-njeriut-mashkull/60%Hourly2016-03-15 12:03
https://kumti.com/rusia-ka-filluar-terheqjen-nga-siria/60%Hourly2016-03-15 12:02
https://kumti.com/idomeni-po-kthehet-ne-mocal-frike-per-semundje/60%Hourly2016-03-15 11:56
https://kumti.com/arrestohen-mbi-30-gazetare-dhe-aktiviste-ne-kufirin-maqedono-grek/60%Hourly2016-03-15 11:55
https://kumti.com/nuk-ia-vlen-te-te-pervetesojne-problemet-e-dynjase/60%Hourly2016-03-15 11:54
https://kumti.com/levizja-besa-bdi-ja-nga-perkulja-para-branitelleve-deri-tek-punesimi-dhe-avancimi-i-tyre-ne-ushtri/60%Hourly2016-03-15 11:51
https://kumti.com/donald-trump-krahason-emigrante-ne-nje-gjarper-helmues-qe-kafshon-personin-qe-e-lejon-ate-ne/60%Hourly2016-03-15 11:51
https://kumti.com/maqedonia-ndermerr-masa-per-kthimin-e-migranteve-ne-greqi/60%Hourly2016-03-15 11:50
https://kumti.com/maqedoni-jetimet-ska-kush-i-degjon/60%Hourly2016-03-15 11:48
https://kumti.com/video-keshille-per-vllazni-te-flasim-per-tema-me-me-rendesi/60%Hourly2016-03-15 11:44
https://kumti.com/ti-ishe-charlie-ishe-paris-a-do-te-jesh-ankara/60%Hourly2016-03-15 11:32
https://kumti.com/janeva-trondit-maqedonine-80-politikane-ne-mesin-e-tyre-edhe-shqiptare-nen-hetime/60%Hourly2016-03-15 11:07
https://kumti.com/shperthim-i-nje-veture-ne-berlin-vdes-vozitesi/60%Hourly2016-03-15 11:05
https://kumti.com/peruja-me-afer-be-se-se-kosova/60%Hourly2016-03-15 11:03
https://kumti.com/i-riu-nga-siria-me-8-euro-cdo-dite-ushqen-prinderit-tete-vellezerit-dhe-motrat/60%Hourly2016-03-14 21:52
https://kumti.com/erdogan-i-dhuron-biciklete-djaloshit-sirian-qe-u-perplas-pertoke-nga-shitesi-turk/60%Hourly2016-03-14 21:49
https://kumti.com/ministri-egjiptian-tha-se-do-ta-arrestonte-edhe-pejgamberin/60%Hourly2016-03-14 21:47
https://kumti.com/dahab-umeti-islam-me-erdoganin-eshte-duke-e-kthyer-lavdine/60%Hourly2016-03-14 21:46
https://kumti.com/kuranin-filloi-ta-mesoje-ne-moshen-5-vjecare-hafiz-u-be-kur-i-mbushi-14/60%Hourly2016-03-14 21:43
https://kumti.com/video-fshirja-e-gjynaheve-dhe-namazi/60%Hourly2016-03-14 21:39
https://kumti.com/turqi-emerohet-guvernatorja-e-pare-me-shami/60%Hourly2016-03-14 21:33
https://kumti.com/palestinezja-hurub-shpallet-mesuesja-me-e-mire-ne-bote/60%Hourly2016-03-14 21:31
https://kumti.com/ishit-charlie-ishit-paris-do-jeni-ankara/60%Hourly2016-03-14 21:29
https://kumti.com/putin-urdheron-terheqjen-e-forcave-ruse-nga-siria-qe-neser/60%Hourly2016-03-14 21:27
https://kumti.com/ankara-edhe-pse-i-plagosur-shoferi-ndihmonte-te-tjeret/60%Hourly2016-03-14 21:25
https://kumti.com/video-namazi-me-xhemat-a-eshte-farzi-aijn/60%Hourly2016-03-14 18:08
https://kumti.com/turqi-per-6-muaj-rreth-250-te-vdekur-nga-sulmet-terroriste-video/60%Hourly2016-03-14 18:03
https://kumti.com/refugjatet-i-shkaktojne-disfate-merkelit-cdu-humb-zgjedhjet/60%Hourly2016-03-14 18:01
https://kumti.com/turqia-bllokon-facebookun-e-twitterin-pas-sulmit-ne-ankara/60%Hourly2016-03-14 18:00
https://kumti.com/pdsh-ngushellon-turqine/60%Hourly2016-03-14 17:55
https://kumti.com/ne-sulmin-terrorist-ne-ankara-eshte-vrare-edhe-babai-i-futbollistit-te-njohur/60%Hourly2016-03-14 17:53
https://kumti.com/ja-si-i-pergjigjej-rama-dikur-pyetjes-nese-eshte-gej-video/60%Hourly2016-03-14 17:50
https://kumti.com/video-kam-nje-person-ne-familje-qe-shpesh-lyp-pare-prej-meje/60%Hourly2016-03-14 17:34
https://kumti.com/momentet-e-para-nga-shperthimi-i-makines-bombe-ne-ankara-videofoto/60%Hourly2016-03-14 17:30
https://kumti.com/erdogan-sulmi-ne-ankara-vetem-sa-na-forcon/60%Hourly2016-03-14 17:24
https://kumti.com/golgota-ne-pritje-te-kalimit-te-kufirit/60%Hourly2016-03-14 17:22
https://kumti.com/zedhenesi-i-beses-jo-vetem-lulzim-basha-por-gjithe-shqiptaret-turperohen-nga-bdi/60%Hourly2016-03-14 17:20
https://kumti.com/levizja-besa-e-gjykojme-sulmin-terrorit-ne-turqi-dhe-bejme-thirrje-per-paqe/60%Hourly2016-03-14 17:18
https://kumti.com/video-nje-ngjarje-ne-kuizin-kush-do-te-behet-milioner/60%Hourly2016-03-14 17:14
https://kumti.com/tre-refugjate-mbyten-ne-gjevgjeli/60%Hourly2016-03-14 17:09
https://kumti.com/ahmeti-ngushellon-turqine-jemi-prane-jush/60%Hourly2016-03-14 17:07
https://kumti.com/lr-pdsh-denojme-sulmet-terroriste-ne-ankara-qe-ne-thelb-jane-jo-humane/60%Hourly2016-03-14 17:06
https://kumti.com/po-behet-propagande-e-eger-ndaj-refugjateve/60%Hourly2016-03-14 12:20
https://kumti.com/ish-refugjatja-fiton-1-milion-dollar-ne-cmimin-global-te-mesimdhenies/60%Hourly2016-03-14 11:57
https://kumti.com/erdogan-turqia-mirepret-refugjatet-perendimi-hipokrit/60%Hourly2016-03-14 11:38
https://kumti.com/siri-armet-kimike-jane-perdorur-161-here-1-500-te-vdekur/60%Hourly2016-03-14 11:37
https://kumti.com/ja-momenti-i-shperthimit-ne-ankara-34-te-vdekur-125-te-plagosur-video/60%Hourly2016-03-14 11:26
https://kumti.com/bmw-x6-m-me-700-kuajfuqi-foto/60%Hourly2016-03-14 11:23
https://kumti.com/turqia-kryen-sulme-kunder-te-rebeleve-kurde-ne-veri-te-irakut/60%Hourly2016-03-14 11:21
https://kumti.com/video-namazi-ne-aeroport/60%Hourly2016-03-14 11:21
https://kumti.com/ambasada-amerikane-kishte-dijeni-per-sulmin-terrorist-ne-turqi/60%Hourly2016-03-14 11:20
https://kumti.com/sot-pritet-firmosja-e-dekretit-nga-papa-per-shenjterimin-e-nenes-tereze/60%Hourly2016-03-14 11:18
https://kumti.com/iu-falet-namazi-i-xhenazes-viktimave-te-ankarase/60%Hourly2016-03-14 11:03
https://kumti.com/u-shkarkua-ministri-i-drejtesise-se-egjiptit-sepse-tha-do-te-arrestoje-kedo-qe-shkel-ligjin-qofte-dhe-profeti-muhamed/60%Hourly2016-03-14 10:39
https://kumti.com/incidenti-i-policeve-te-kosoves-me-shtetasit-amerikane-video/60%Hourly2016-03-14 10:39
https://kumti.com/retro-lajm-sulmet-ne-paris-kosova-mban-dite-zie/60%Hourly2016-03-13 22:30
https://kumti.com/nuk-do-te-heqim-dore-asnjehere-nga-e-drejta-e-vetembrojtjes-kunder-terrorizmit/60%Hourly2016-03-13 22:08
https://kumti.com/sulmi-ne-ankara-gold-ag-keta-franquzattane-nuk-pi-shoh-tu-solidarizu-me-flamuj-te-turqise/60%Hourly2016-03-13 21:52
https://kumti.com/gezim-kelmendi-me-futbollistin-e-kombetares-taulant-xhaka-foto/60%Hourly2016-03-13 21:42
https://kumti.com/sinan-aga-jo-nepermjet-partise/60%Hourly2016-03-13 21:28
https://kumti.com/nje-grafit-ne-gjermani-foto/60%Hourly2016-03-13 21:13
https://kumti.com/hashim-thaqi-denon-sulmin-ne-ankara/60%Hourly2016-03-13 21:03
https://kumti.com/jagland-reagon-per-sulmin-terrorist-ne-ankara/60%Hourly2016-03-13 20:29
https://kumti.com/prekaz-baca-rifat-jashari-me-hoxhe-shefqet-krasniqi-dhe-hoxhe-fatmir-latifi/60%Hourly2016-03-13 19:49
https://kumti.com/ankara-27-te-vdekur-ne-nje-sulm-me-autobombe/60%Hourly2016-03-13 19:44
https://kumti.com/civilet-shenjester-e-terrorizmit-27-te-vdekur-dhe-75-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-ankara/60%Hourly2016-03-13 19:41
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-qender-te-ankarase/60%Hourly2016-03-13 19:39
https://kumti.com/video-o-allah-na-jep-te-mira-ne-dynja-e-ahiret/60%Hourly2016-03-13 17:38
https://kumti.com/ummeti-nuk-shuhet-mbi-127-mije-foshnja-siriane-kane-lindur-ne-turqi/60%Hourly2016-03-13 17:31
https://kumti.com/shba-e-paraqet-ceshtjen-e-iranit-ne-okb/60%Hourly2016-03-13 17:30
https://kumti.com/siri-grupi-opozitar-njofton-pjesemarrjen-ne-negociatat-per-paqen/60%Hourly2016-03-13 17:27
https://kumti.com/ministria-e-veteqeverisjes-lokale-kuadri-i-bdi-se-vendos-per-kryqin-ne-butel-dokument/60%Hourly2016-03-13 17:25
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-gjermani-kriza-e-refugjateve-turbullon-politiken/60%Hourly2016-03-13 17:21
https://kumti.com/video-a-ka-hoxhallare-ne-mesin-e-xhinve/60%Hourly2016-03-13 17:05
https://kumti.com/kurz-kriza-e-refugjateve-nuk-do-te-sjelle-ndarjen-e-evropes/60%Hourly2016-03-13 16:58
https://kumti.com/anulohet-fejesa-e-vajzes-se-erdogan-per-shkak-te-babait-te-dhendrit/60%Hourly2016-03-13 16:56
https://kumti.com/skena-tronditese-ne-idomeni-video/60%Hourly2016-03-13 16:53
https://kumti.com/meta-pret-gundogun-te-forcojme-marredheniet-me-turqine/60%Hourly2016-03-13 16:50
https://kumti.com/tirana-e-roma-online-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-13 16:48
https://kumti.com/video-zullumi-ndaj-nenes-dhe-lutja-e-saj-e-pranuar-ndodhi-interesante/60%Hourly2016-03-13 16:24
https://kumti.com/demet-qe-i-sjell-te-ngrenit-ne-oret-e-vona/60%Hourly2016-03-13 16:15
https://kumti.com/keto-nente-shtete-kane-arme-nukleare/60%Hourly2016-03-13 16:13
https://kumti.com/refugjatet-ne-kufirin-greqi-maqedoni-rrihen-ne-mes-vete-per-buke-dhe-ndihma-video/60%Hourly2016-03-13 13:45
https://kumti.com/be-ja-50-milione-euro-ndihme-per-maqedonine-per-krizen-me-refugjatet/60%Hourly2016-03-13 13:42
https://kumti.com/fotolajm-situata-deshperuese-ne-greqi-shikoni-ku-e-lan-nena-foshnjen/60%Hourly2016-03-13 13:40
https://kumti.com/video-dua-ta-filloj-nje-jete-te-re-pa-harame/60%Hourly2016-03-13 13:22
https://kumti.com/presidenti-ivanov-per-vizite-zyrtare-ne-egjipt/60%Hourly2016-03-13 13:18
https://kumti.com/regjistrohet-rasti-i-pare-me-hepatit-a-te-refugjatet-siriane-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-13 13:15
https://kumti.com/migrantet-te-rrezikuar-per-shkak-te-kushteve-te-keqija-dhe-motit-te-ftohte/60%Hourly2016-03-13 13:12
https://kumti.com/bdi-se-vendos-per-kryqin-ne-butel-dokument/60%Hourly2016-03-13 13:09
https://kumti.com/refugjatet-ne-kampin-grek-afer-kufirit-greqi-maqedoni-ndihen-te-harruar-nga-evropa/60%Hourly2016-03-13 13:07
https://kumti.com/video-u-perjashtua-nga-shkolla-njomza-jashari-nga-ferizaji/60%Hourly2016-03-13 13:00
https://kumti.com/dhjete-pretekstet-me-te-njohura-per-te-mos-ushtruar/60%Hourly2016-03-13 12:48
https://kumti.com/ne-ferizaj-nje-femer-tenton-te-vetevritet/60%Hourly2016-03-13 12:44
https://kumti.com/liberalizimi-i-vizave-shton-perpjekjet-per-lufte-kunder-korrupsionit/60%Hourly2016-03-13 12:36
https://kumti.com/refugjatet-ne-greqi-me-harta-te-shqiperise-ne-duar/60%Hourly2016-03-13 12:29
https://kumti.com/pse-edi-rama-dhe-gruaja-e-tij-nuk-mund-te-shkojne-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-03-13 12:22
https://kumti.com/a-e-dini-kush-prodhon-terrorizem-ai-eshte-irani/60%Hourly2016-03-13 10:57
https://kumti.com/independent-karikatur-per-bashar-al-assadin/60%Hourly2016-03-13 10:22
https://kumti.com/tom-hanks-bene-film-per-biznesin-ne-arabine-saudite-video/60%Hourly2016-03-13 10:06
https://kumti.com/arabia-saudite-rrit-taksat-per-produktet-e-demshme-dyqanet-mbesin-pa-cigare/60%Hourly2016-03-13 09:59
https://kumti.com/lumi-sitnica-del-nga-shtrati-vershohen-disa-shtepi-dhe-qindra-hektare-toke/60%Hourly2016-03-13 09:55
https://kumti.com/gezim-kelmendi-e-kallezon-grushtin/60%Hourly2016-03-13 01:55
https://kumti.com/cfare-i-ndodhi-hoxhes-nga-presheva-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Hourly2016-03-13 01:34
https://kumti.com/kjo-eshte-dynjaja/60%Hourly2016-03-13 00:35
https://kumti.com/video-vlera-e-shperndarjes-se-selamit/60%Hourly2016-03-12 17:18
https://kumti.com/levizja-besa-adnan-jashari-a-je-minister-i-serbise/60%Hourly2016-03-12 17:12
https://kumti.com/ekspertet-petrov-te-burgoset-per-racizem-video/60%Hourly2016-03-12 16:51
https://kumti.com/imami-21-vjecar-nuk-llogaritet-myslimanlleku-ne-mjeker-e-pantallona-fotovideo/60%Hourly2016-03-12 16:30
https://kumti.com/reagon-ashper-muhamed-murtezi-ndaj-bombave-te-vesel-memedit/60%Hourly2016-03-12 16:24
https://kumti.com/shkrimtari-shqiptar-i-himnit-turk-ersoy-nderohet-ne-tirane/60%Hourly2016-03-12 16:22
https://kumti.com/video-zhvillimi-shkencor-te-muslimanet-dhe-te-krishteret/60%Hourly2016-03-12 16:13
https://kumti.com/asnje-ceshtje-penale-gjate-2015-s-ne-permet/60%Hourly2016-03-12 14:22
https://kumti.com/qeveria-amerikane-kercenon-apple-in/60%Hourly2016-03-12 14:21
https://kumti.com/hoxha-16-vjecar-qe-barte-edhe-plis-foto/60%Hourly2016-03-12 14:03
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-mbyll-dyert-para-njerezve-qe-ikin-nga-lufta/60%Hourly2016-03-12 12:03
https://kumti.com/rubio-kritikon-trump-in-pas-deklaratave-per-myslimanet/60%Hourly2016-03-12 11:42
https://kumti.com/kengajam-musliman-dhe-nuk-jam-terrorist-po-klikohet-me-ritem-te-jashtezakonshem-video/60%Hourly2016-03-12 11:31
https://kumti.com/cudia-i-vrari-qe-mori-pjese-ne-funeralin-e-tij/60%Hourly2016-03-12 11:19
https://kumti.com/sirianet-i-afrohen-shqiperise-ja-bebja-e-lindur/60%Hourly2016-03-12 11:13
https://kumti.com/adriatik-kelmendi-veshi-bre-ti-tirqet/60%Hourly2016-03-11 23:52
https://kumti.com/daily-mail-keto-jane-pese-rruget-e-emigranteve-drejt-evropes-e-para-eshte-shqiperia/60%Hourly2016-03-11 23:39
https://kumti.com/tabanoc-miratoc-qindra-refugjate-te-ngujuar-refuzojne-ndihma-dhe-kerkojne-hapjen-e-kufijve/60%Hourly2016-03-11 23:35
https://kumti.com/bilall-kasami-maqedonia-patjeter-duhet-te-ridefinohet-si-shtet-pa-shqiptaret-ska-asgje/60%Hourly2016-03-11 23:34
https://kumti.com/pas-pergenjeshtrimit-nga-berlini-zyrtar-reagon-kabineti-i-presidentit-ivanov/60%Hourly2016-03-11 23:32
https://kumti.com/vazdhojne-deklaratat-e-panevojshme-anti-arabe-nga-personalitetet-kosovare/60%Hourly2016-03-11 23:24
https://kumti.com/kur-do-te-burgosen-keta-extremist-nepermjet-milenko-shou-shahen-shqiptaret-gazetari-nedelkovski-financohet-nga-shteti/60%Hourly2016-03-11 23:13
https://kumti.com/eurodeputeti-grek-turku-eshte-si-nje-qen-qe-hiqet-si-i-eger-video/60%Hourly2016-03-11 23:06
https://kumti.com/perdorimi-i-shenjave-naziste-ekspertet-todorov-te-ndiqet-per-racizem/60%Hourly2016-03-11 19:40
https://kumti.com/pse-nuk-u-publikuan-materialet-per-monstren-apo-kumanoven-ja-si-pergjigjet-spasovski/60%Hourly2016-03-11 19:36
https://kumti.com/video-cila-grua-eshte-me-e-mira-prej-te-gjithave/60%Hourly2016-03-11 15:38
https://kumti.com/serish-blindohet-shkupi-dhe-gjykatat-rasti-celula-per-muxhahedinet-e-dyshuar/60%Hourly2016-03-11 15:34
https://kumti.com/shqiptaret-ne-maqedoni-47-shumice-absolute/60%Hourly2016-03-11 15:32
https://kumti.com/video-pergjigje-per-ateistin-nga-prishtina/60%Hourly2016-03-11 15:18
https://kumti.com/jeto-i-tille-poezi-mbi-20-keshillat-nga-hoxha-i-dashur-bekir-halimi/60%Hourly2016-03-11 15:11
https://kumti.com/zbulohet-tjeter-magazine-droge-ne-gjirokaster-kapet-kokaine-ne-durres/60%Hourly2016-03-11 14:36
https://kumti.com/cfare-thote-nipi-i-komandant-hoxhes-mbi-familjen-e-tij/60%Hourly2016-03-11 13:55
https://kumti.com/helikoptere-mbi-shkup-filloi-gjykimi-i-hoxhallareve-nga-shkupi-te-dyshuar-per-lidhje-me-isis-in/60%Hourly2016-03-11 10:45
https://kumti.com/ky-eshte-bullgari-qe-po-i-ndjeke-me-automjete-te-blinduara-refugjatet-pergjate-kufirit-turk-fotovideo/60%Hourly2016-03-11 10:42
https://kumti.com/lidhja-e-shijave-me-qifutet/60%Hourly2016-03-11 01:53
https://kumti.com/havarixhet-jane-kerkues-te-dynjase/60%Hourly2016-03-11 01:50
https://kumti.com/njeriu-i-bardhe-te-beje-shaka-me-te-ziun/60%Hourly2016-03-11 01:45
https://kumti.com/gjykimi-i-namazit-te-xhumase-nese-e-ke-xhamine-larg-shejkh-bin-baz/60%Hourly2016-03-11 01:42
https://kumti.com/sihri-magjia/60%Hourly2016-03-11 01:39
https://kumti.com/peshqeshi-dhe-ryshfeti-ne-driten-e-sheriatit-2/60%Hourly2016-03-11 01:30
https://kumti.com/zgjerimi-i-universit-mrekulli-nga-kurani/60%Hourly2016-03-11 01:25
https://kumti.com/disa-dallime-ndermjet-bibles-dhe-kuranit/60%Hourly2016-03-11 01:16
https://kumti.com/ndalu-pak-minuta/60%Hourly2016-03-11 01:13
https://kumti.com/a-jemi-ne-te-gatshem-per-momentin-e-vdekjes/60%Hourly2016-03-11 01:11
https://kumti.com/erdhi-per-te-na-vjedhur-ia-vodhem-zemren/60%Hourly2016-03-11 01:09
https://kumti.com/gjurmet-e-islamit-paraotoman-kosova-kishte-xhami-qe-ne-vitin-1289-2/60%Hourly2016-03-11 01:06
https://kumti.com/fale-namazin-qe-te-jesh-i-shpetuar/60%Hourly2016-03-11 01:04
https://kumti.com/magjistaret-nuk-korren-sukses-me-kete-grua-perse/60%Hourly2016-03-11 01:01
https://kumti.com/permende-allahun-dhe-ha-me-te-djathten/60%Hourly2016-03-11 00:58
https://kumti.com/dobite-e-namazit-per-gruan-shtatzene/60%Hourly2016-03-11 00:56
https://kumti.com/vuk-drashkoviq-ne-sarajeve-kemi-vrare-12-mije-njerez-prej-tyre-2-mije-femije/60%Hourly2016-03-11 00:53
https://kumti.com/feja-e-shqiptarit-eshte-islami/60%Hourly2016-03-11 00:51
https://kumti.com/pe-ta-degjuar-duhet-te-afrohesh/60%Hourly2016-03-11 00:42
https://kumti.com/qe-kur-filluam-me-praktikimin-e-kesaj-keshille-nafaka-na-vinte-nga-te-gjitha-anet/60%Hourly2016-03-11 00:39
https://kumti.com/plaku-dhe-macja/60%Hourly2016-03-11 00:37
https://kumti.com/disa-tema-dhe-dilema-rreth-perkthimit-te-kuranit-ne-gjuhen-shqipe/60%Hourly2016-03-11 00:34
https://kumti.com/edhe-une-jam-i-bindur-se-ne-bote-nuk-ka-ateiste-miku-im/60%Hourly2016-03-11 00:31
https://kumti.com/mijera-indoneziane-dolen-ne-rruge-per-te-pare-eklipsin-e-diellit/60%Hourly2016-03-11 00:28
https://kumti.com/bih-ne-muret-e-shtepise-gjendet-nje-doreshkrim-i-kuranit/60%Hourly2016-03-11 00:22
https://kumti.com/presidenti-palestinez-abbas-takon-zevendespresidentin-amerikan-biden/60%Hourly2016-03-11 00:20
https://kumti.com/shba-nga-moti-i-keq-tre-te-vdekur/60%Hourly2016-03-11 00:18
https://kumti.com/shesheli-para-gjykates-speciale-dogji-flamujt-e-be-se-dhe-nato-s/60%Hourly2016-03-11 00:17
https://kumti.com/shba-ja-godet-disa-qendra-te-daesh-it-qe-dyshohen-si-fabrika-te-armeve-kimike/60%Hourly2016-03-11 00:16
https://kumti.com/shba-te-nuk-konfirmojne-testin-raketor-te-iranit/60%Hourly2016-03-11 00:15
https://kumti.com/okb-banoret-e-34-vendeve-te-botes-perballen-me-mungesen-e-ushqimit/60%Hourly2016-03-11 00:14
https://kumti.com/presidenti-azerbejxhanas-nuk-mund-ti-ndalni-njerezit-qe-ikin-nga-konfliktet/60%Hourly2016-03-11 00:13
https://kumti.com/kriza-e-urise-ne-madaya-te-sirise-popullata-e-rrezikuar-nga-semundjet/60%Hourly2016-03-11 00:11
https://kumti.com/perfundon-stervitja-e-perbashket-e-20-vendeve-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-03-11 00:07
https://kumti.com/refugjati-nga-siria-ne-kampin-calais-pyes-veten-cfare-evrope-qenka-kjo/60%Hourly2016-03-11 00:06
https://kumti.com/moske-proteste-kunder-dhunes-ndaj-gazetareve-vendas-dhe-te-huaj/60%Hourly2016-03-11 00:05
https://kumti.com/izraeli-arreston-250-punetore-palestineze/60%Hourly2016-03-11 00:04
https://kumti.com/france-nga-frika-e-rreziqeve-terroriste-rritet-numri-i-rezervisteve/60%Hourly2016-03-11 00:03
https://kumti.com/singapori-tre-vite-me-radhe-shpallet-qyteti-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Hourly2016-03-11 00:02
https://kumti.com/tragjedi-ne-egje-foshnja-tre-muajshe-ne-mesin-e-5-emigranteve-te-mbytur/60%Hourly2016-03-11 00:00
https://kumti.com/shpallen-fituesit-e-cmimeve-nderkombetare-te-miresise/60%Hourly2016-03-10 23:59
https://kumti.com/njihuni-me-jeten-dhe-vepren-e-hafiz-elmaz-ef-qamilit-hoxhes-qe-leshoi-xhamine-per-ut-ne/60%Hourly2016-03-10 23:55
https://kumti.com/perleshje-ne-kufirin-liban-siri-vriten-8-militante-te-daesh-it-dhe-nje-ushtar/60%Hourly2016-03-10 23:21
https://kumti.com/muslimanet-serish-ne-shenjester-te-trump-it-nuk-mund-te-pranojme-ne-kete-vend-njerez-qe-urrejne-shba-te/60%Hourly2016-03-10 23:19
https://kumti.com/turqia-ne-vitin-2016-regjistroi-50-mije-refugjate-ne-rrugetimin-e-tyre-drejt-evropes/60%Hourly2016-03-10 23:18
https://kumti.com/rruga-ballkanike-e-refugjateve-merkel-siguroni-kufijte-e-shqiperise/60%Hourly2016-03-10 23:12
https://kumti.com/sikur-te-kish-ndodhe-kjo-ne-vend-islam-pamje-shokuese-infermierja-dhunon-brutalisht-foshnjen-4-diteshe-video18/60%Hourly2016-03-10 23:09
https://kumti.com/irani-thote-se-ka-hedhur-dy-raketa-balistike-prove/60%Hourly2016-03-10 23:07
https://kumti.com/video-raportet-mes-muslimaneve-dhe-popullit-gjerman/60%Hourly2016-03-10 23:05
https://kumti.com/shba-te-shtena-ne-pensilvani-5-te-vdekur-e-3-te-plagosur/60%Hourly2016-03-10 23:00
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-do-ta-njohe-aneksimin-e-paligjshem-te-krimese/60%Hourly2016-03-10 22:58
https://kumti.com/eksodi-sirian-i-shqiperise-skenar-i-ngjashem-me-ate-te-25-viteve-me-pare/60%Hourly2016-03-10 22:56
https://kumti.com/ceshtja-e-kryqit-bdi-thote-se-eshte-pune-e-mbyllur-e-paqarte-si/60%Hourly2016-03-10 22:55
https://kumti.com/kane-17-femije-shpesh-ua-ngaterrojne-emrat-ndersa-ne-dite-blejne-50-buke-foto/60%Hourly2016-03-10 22:53
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-jetu-pa-prinderit-pas-marteses-edhe-mashkulli/60%Hourly2016-03-10 22:49
https://kumti.com/izraeli-ndalon-romanin-per-dashurine-mes-palestinezit-dhe-izraelites/60%Hourly2016-03-10 22:41
https://kumti.com/nuk-eshte-dhene-asnje-vertetim-i-ri-per-kerkese-te-azilit/60%Hourly2016-03-10 22:40
https://kumti.com/bdi-kryq-ne-butel-nuk-do-te-kete/60%Hourly2016-03-10 22:36
https://kumti.com/ambasadorin-amerikan-bejli-ne-seline-e-levizjes-besa-ja-per-cfare-u-bisedua-video/60%Hourly2016-03-10 22:35
https://kumti.com/fri-dega-kumanove-shenoi-7-marsin-diten-e-mesuesit/60%Hourly2016-03-10 22:32
https://kumti.com/video-e-luta-allahun-te-ma-plotson-nje-deshire-mu-plotsua-por/60%Hourly2016-03-10 22:31
https://kumti.com/femija-i-trete-stimuloi-lindje-te-shqiptaret-ideja-dhe-plani-ishte-per-maqedonasit/60%Hourly2016-03-10 22:25
https://kumti.com/veton-surroi-rrihet-me-rexhep-shoshin/60%Hourly2016-03-10 22:23
https://kumti.com/turqia-ndihmon-financiarisht-ziadin-selen-per-ndertimin-e-shkolles/60%Hourly2016-03-10 22:20
https://kumti.com/vanhoutte-i-neveritur-nga-simbolet-naziste-ne-megafonin-e-petrovit/60%Hourly2016-03-10 22:17
https://kumti.com/trishtim-dhe-dhembje-ne-kampin-e-tabanocit-foto/60%Hourly2016-03-10 22:15
https://kumti.com/video-rukje-maqedonve-apo-krishterve-qysh-funkcionon-kjo/60%Hourly2016-03-10 22:12
https://kumti.com/ndihmessekretarja-e-shba-viktoria-nuland-vizitoi-qp-te-refugjateve-ne-gjevgjeli/60%Hourly2016-03-10 22:09
https://kumti.com/kujt-i-pengoi-takimi-kasami-bejli/60%Hourly2016-03-10 22:07
https://kumti.com/mbi-10-mije-migrante-presin-nga-maqedonia-hapjen-e-kufirit/60%Hourly2016-03-10 22:05
https://kumti.com/haxhiu-e-pyet-sahatqijajn-pse-spo-flet-per-asamblesitin-qe-tentoi-te-dhundoj-13-vjecaren/60%Hourly2016-03-10 18:03
https://kumti.com/pacolli-godet-qeverine-ndalni-shpifjet-kunder-vv-se/60%Hourly2016-03-10 17:51
https://kumti.com/vmro-i-con-selam-bdi-se-per-kryqin/60%Hourly2016-03-10 15:17
https://kumti.com/vdiq-mesuesi-i-kryetarit-rexhep-tajip-erdogan/60%Hourly2016-03-10 13:44
https://kumti.com/video-ndegjo-sa-sevape-fiton-nese-i-thu-ndokujt-selam-alejkum/60%Hourly2016-03-10 12:52
https://kumti.com/eksperti-vanhojt-eshte-thelle-i-tronditur-nga-simbolet-e-hitlerit-ne-megafonin-e-politikanit-maqedonas/60%Hourly2016-03-10 12:44
https://kumti.com/lutfi-haziri-dergon-telegram-ngushellimi-per-hoxhen-rifat-jashari/60%Hourly2016-03-10 02:06
https://kumti.com/ahmeti-thote-se-kisha-ortodokse-serbe-duhet-te-jete-deshmi-se-cka-ka-dashur-milllosheviqi-te-beje/60%Hourly2016-03-10 01:03
https://kumti.com/wi-fi-pasiv-do-te-mund-ta-zvogeloje-harxhimin-e-energjise/60%Hourly2016-03-10 00:54
https://kumti.com/smaka-thaci-neser-ne-kushtetuese-keto-jane-5-pikat-ku-eshte-shkel-kushtetuta-video/60%Hourly2016-03-10 00:48
https://kumti.com/bota-po-cmendet-per-receten-me-dy-perberes-qe-largon-yndyren-nga-gjaku/60%Hourly2016-03-10 00:41
https://kumti.com/vizita-e-varreve-dhe-kerkimi-i-ndihmes-nga-i-varrosuri/60%Hourly2016-03-09 23:01
https://kumti.com/dashuria-per-nenen-natyrshmeri/60%Hourly2016-03-09 22:55
https://kumti.com/turpi-dhe-rendesia-e-tij-ne-jeten-e-besimtarit/60%Hourly2016-03-09 22:52
https://kumti.com/hadithe-rreth-vleres-se-namazeve-sunete/60%Hourly2016-03-09 22:48
https://kumti.com/pendimi-sipas-kuranit-fisnik/60%Hourly2016-03-09 22:43
https://kumti.com/zemerimi-dhe-depresioni-nga-aspekti-islam/60%Hourly2016-03-09 22:39
https://kumti.com/35-thenie-te-selefeve-ne-lidhje-me-sinqeritetin/60%Hourly2016-03-09 22:36
https://kumti.com/e-kaluara-islame-e-spanjes/60%Hourly2016-03-09 22:26
https://kumti.com/historia-e-shiave/60%Hourly2016-03-09 22:19
https://kumti.com/magjia-prishja-divorci-e-marteses/60%Hourly2016-03-09 22:14
https://kumti.com/martesa-ne-islam/60%Hourly2016-03-09 22:10
https://kumti.com/a-eshte-kurani-kopje-e-bibles/60%Hourly2016-03-09 22:06
https://kumti.com/zbulo-planin-e-allahut-per-ty-ndihmoje-ummetin/60%Hourly2016-03-09 22:03
https://kumti.com/saktesimi-dhe-dobesimi-i-haditheve-nga-ana-e-bidatxhive/60%Hourly2016-03-09 21:53
https://kumti.com/si-e-gjeti-ibn-kajim-mesuesin-e-tij-iben-tejmijeh/60%Hourly2016-03-09 21:48
https://kumti.com/si-te-fitosh-1500-sevape-per-nje-minute/60%Hourly2016-03-09 21:39
https://kumti.com/cila-xhami-eshte-ndertuar-e-para-ne-toke/60%Hourly2016-03-09 21:35
https://kumti.com/mrekullia-e-memorizimit-te-kuranit-kurani-dhe-shkenca/60%Hourly2016-03-09 21:32
https://kumti.com/dhembjet-e-kokes-dhe-sherimi-i-saj-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-03-09 21:30
https://kumti.com/tre-njerez-allahu-ja-ka-bere-detyre-vetes-ti-ndihmoje-ata/60%Hourly2016-03-09 21:27
https://kumti.com/ky-eshte-hadith-madheshtor/60%Hourly2016-03-09 21:22
https://kumti.com/propaganda-komuniste-te-jesh-atdhetar-duhet-te-jesh-antifetar-nenkupto-ateist/60%Hourly2016-03-09 21:14
https://kumti.com/ja-cfare-tha-george-bush-kur-u-pyet-se-cfare-i-shkon-per-mend-kur-degjon-fjalen-shqiperi/60%Hourly2016-03-09 21:02
https://kumti.com/bloomberg-nuk-do-te-kandidoj-per-president/60%Hourly2016-03-09 20:50
https://kumti.com/ministri-kroat-i-mbrojtjes-viziton-kompleksin-memorial-adem-jashari-ne-prekaz/60%Hourly2016-03-09 20:44
https://kumti.com/turqia-mbeshtete-pranimin-e-kosoves-ne-organizaten-boterore-te-doganave/60%Hourly2016-03-09 20:42
https://kumti.com/merkel-vendimi-per-mbylljen-e-kufijve-ne-vendet-e-ballkanit-eshte-i-njeanshem/60%Hourly2016-03-09 20:41
https://kumti.com/davutoglu-dhe-tsipras-premtojne-rritjen-e-bashkepunimit-mes-turqise-dhe-greqise/60%Hourly2016-03-09 20:39
https://kumti.com/krivokapic-ballkani-serish-eshte-trazuar/60%Hourly2016-03-09 20:38
https://kumti.com/serbia-harmonizon-funksionimin-e-kufijve-me-rregullat-e-be-se/60%Hourly2016-03-09 20:37
https://kumti.com/kadri-veseli-pasardhes-i-hashim-thacit-ne-poziten-e-kryetarit-te-pdk-se/60%Hourly2016-03-09 20:34
https://kumti.com/siri-ne-qytetet-nen-rrethim-ka-mungese-te-ndihmave-per-femijet/60%Hourly2016-03-09 20:33
https://kumti.com/emigrantet-ne-slloveni-vetem-me-viza/60%Hourly2016-03-09 20:31
https://kumti.com/irak-forcat-peshmerge-dhe-ushtria-operacion-per-shpetimin-e-mosulit/60%Hourly2016-03-09 20:30
https://kumti.com/air-france-nje-pasagjere-ka-fshehur-foshnjen-nje-vjecare-ne-canten-e-dores/60%Hourly2016-03-09 20:29
https://kumti.com/donacion-i-qeverise-gjermane-per-forenziken-kosovare/60%Hourly2016-03-09 20:28
https://kumti.com/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-te-ushtrise-italiane-vizite-ne-shqiperi/60%Hourly2016-03-09 20:26
https://kumti.com/unhcr-refugjatet-nuk-jane-turiste-per-tiu-kerkuar-vize-schengen/60%Hourly2016-03-09 20:25
https://kumti.com/siri-per-11-dite-ndalimi-i-luftimeve-eshte-shkelur-420-here/60%Hourly2016-03-09 20:23
https://kumti.com/erdogan-kritikon-be-ne-per-shkak-te-voneses-ne-realizimin-e-ndihmes-se-premtuar/60%Hourly2016-03-09 20:20
https://kumti.com/turqi-ne-operacionet-antiterroriste-per-tre-jave-jane-vrare-95-terroriste/60%Hourly2016-03-09 20:20
https://kumti.com/turqi-dy-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-kilis/60%Hourly2016-03-09 20:18
https://kumti.com/mbahet-takimi-i-4-et-i-keshillit-te-bashkepunimit-te-nivelit-te-larte-turqi-greqi/60%Hourly2016-03-09 20:17
https://kumti.com/turqi-perfundon-operacioni-antiterrorist-likuidohen-114-terroriste/60%Hourly2016-03-09 20:16
https://kumti.com/turqi-ne-operacionin-antiterrorist-arrestohen-6-persona/60%Hourly2016-03-09 20:15
https://kumti.com/turqia-lancon-projektin-per-mbrojtje-ne-vlere-prej-5-9-miliarde-dollare/60%Hourly2016-03-09 20:12
https://kumti.com/presidenti-i-ukraines-poroshenko-vizite-ne-turqi/60%Hourly2016-03-09 20:09
https://kumti.com/pedofili-arrestohet-asamblisti-i-ldk-se-dyshohet-per-tentim-dhunim/60%Hourly2016-03-09 15:55
https://kumti.com/xhamia-e-behgjet-pacollit-foto/60%Hourly2016-03-09 15:25
https://kumti.com/zekiri-nuk-eshte-hera-e-pare-te-me-kercenojne-por-tani-me-shqetesuan-edhe-femijet/60%Hourly2016-03-09 15:20
https://kumti.com/video-caros-najher-naj-kafe/60%Hourly2016-03-09 14:22
https://kumti.com/shkupi-mbyll-kufijte-athina-ne-bisedime-me-tiranen-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-09 14:18
https://kumti.com/mjalti-dhe-kanella-se-bashku-kurojne-keto-semundje/60%Hourly2016-03-09 14:16
https://kumti.com/degjoni-cpo-thote-biljana-sekullovska/60%Hourly2016-03-09 14:13
https://kumti.com/kush-e-mat-shqiptarine-e-beses/60%Hourly2016-03-09 14:04
https://kumti.com/refugjatet-do-te-presin-deri-me-18-mars-per-vendim-perfundimtar-te-be-se/60%Hourly2016-03-09 14:00
https://kumti.com/video-zbret-allahu-ne-qiellin-e-dynjase/60%Hourly2016-03-09 13:55
https://kumti.com/fshati-ne-mes-te-shkretetires-video/60%Hourly2016-03-09 13:50
https://kumti.com/lajm-i-mire-nga-fondi-per-sigurim-shendetesor-haneta-brenda-javes-niset-per-kurim-ne-turqi/60%Hourly2016-03-09 13:48
https://kumti.com/organizatat-humanitare-merhamet-dhe-vefa-ndajne-ndihma-ne-tabanoc/60%Hourly2016-03-09 13:47
https://kumti.com/mes-romes-dhe-athines-tirana-negociata-sekrete-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-09 13:46
https://kumti.com/erdogan-gjithmone-kemi-kundershtuar-shfrytezimin-e-grave-per-shkak-te-gjinise/60%Hourly2016-03-09 13:44
https://kumti.com/video-a-lejohet-me-ja-uru-festat-te-krishtereve/60%Hourly2016-03-09 13:41
https://kumti.com/apple-tesla-dhe-alphabet-bashkojne-forcat-kunder-donald-trump/60%Hourly2016-03-09 13:27
https://kumti.com/fermeri-qe-i-tregonte-gjenitalet-sot-e-mbron-kryqin-fotovideo/60%Hourly2016-03-09 13:24
https://kumti.com/serbi-perdhoset-xhamia-e-islam-ages-ne-nish/60%Hourly2016-03-09 13:18
https://kumti.com/per-refugjatet-ne-idomeni-vendimi-i-be-se-eshte-cmenduri/60%Hourly2016-03-09 13:17
https://kumti.com/mbyllet-ruta-ballkanike-nga-mesnata-do-te-pranohen-refugjatet/60%Hourly2016-03-09 13:15
https://kumti.com/video-a-ka-patur-pejgamber-shqiptare/60%Hourly2016-03-09 13:10
https://kumti.com/unhcr-maqedonia-po-kufizon-hyrjen-e-migranteve-nga-siria/60%Hourly2016-03-09 13:03
https://kumti.com/policia-maqedonase-i-ka-ofruar-urine-ne-vend-te-ujit-nje-refugjati-sirian-foto/60%Hourly2016-03-09 12:57
https://kumti.com/deklarata-skandaloze-e-sadulla-durakut-nuk-kemi-lidhur-kontrate-me-zotin/60%Hourly2016-03-09 12:55
https://kumti.com/sot-takimi-ambasadori-amerikan-me-levizjen-besa/60%Hourly2016-03-09 12:51
https://kumti.com/sllovenia-merr-masa-per-mbylljen-e-rruges-ballkanase-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-09 12:49
https://kumti.com/video-letra-nga-burgu-dedikuar-hoxhes-bekir-halimi/60%Hourly2016-03-09 12:44
https://kumti.com/doli-i-paster-u-akuzua-si-financues-i-al-qaedes-i-kerkon-shqiperise-12-milion-dollare-demshperblim/60%Hourly2016-03-09 10:12
https://kumti.com/si-te-pendohem/60%Hourly2016-03-09 01:09
https://kumti.com/napolon-bonoparti-per-profetin-muhamed/60%Hourly2016-03-09 01:06
https://kumti.com/si-mund-te-behem-musliman/60%Hourly2016-03-09 01:03
https://kumti.com/nga-cilat-vise-shqiptare-vinin-39-kryeministrat-shqiptare-te-perandorise-osmane/60%Hourly2016-03-09 00:59
https://kumti.com/fermani-i-njohur-i-sulltan-sulejman-kanunit/60%Hourly2016-03-09 00:53
https://kumti.com/perandoria-osmane-dhe-shqiptaret/60%Hourly2016-03-09 00:49
https://kumti.com/elementet-e-ndaluara-te-nje-kontrate-sipas-islamit-2/60%Hourly2016-03-09 00:46
https://kumti.com/kush-po-i-fyen-ndjenjat-fetare-te-shqiptareve-te-besimit-islam/60%Hourly2016-03-09 00:42
https://kumti.com/frika-ndaj-islamit-ne-shqiperi/60%Hourly2016-03-09 00:32
https://kumti.com/clirimi-i-kostandinopojes/60%Hourly2016-03-09 00:26
https://kumti.com/ibn-kajimi-rreth-dashurise/60%Hourly2016-03-09 00:21
https://kumti.com/kurani-si-terapi-mjeksore/60%Hourly2016-03-09 00:15
https://kumti.com/mrekullite-shkencore-ne-kuran-krijimi-i-universit/60%Hourly2016-03-09 00:11
https://kumti.com/ebu-hanife-dhe-ateistet/60%Hourly2016-03-09 00:02
https://kumti.com/a-eshte-jezusi-zot-bibla-thote-jo/60%Hourly2016-03-08 23:55
https://kumti.com/ja-cfare-tha-d-g-hogart-per-profetin-muhamed/60%Hourly2016-03-08 23:51
https://kumti.com/meshkujt-dhe-femrat-kane-te-drejten-e-dijes/60%Hourly2016-03-08 23:45
https://kumti.com/lavdi-per-all-llahun-rahmet-per-deshmoret/60%Hourly2016-03-08 22:08
https://kumti.com/video-allahu-ta-fale-hadith-madheshtore/60%Hourly2016-03-08 16:05
https://kumti.com/levizja-besa-flet-per-zhvillimet-e-fundit-ne-rdk/60%Hourly2016-03-08 15:54
https://kumti.com/proteste-e-te-larguarve-nga-kampi-vinojug-ne-gjevgjeli/60%Hourly2016-03-08 15:53
https://kumti.com/ushtria-izraelite-arreston-18-palestineze/60%Hourly2016-03-08 15:51
https://kumti.com/dy-vjet-nga-zhdukja-e-malaysia-mh370-kerkimet-vazhdojne/60%Hourly2016-03-08 15:48
https://kumti.com/shgm-reagon-per-kercenimin-ndaj-zeqirit/60%Hourly2016-03-08 15:45
https://kumti.com/video-a-eshte-e-vertete-se-ne-cdo-shtepi-ka-nga-nje-gjarper/60%Hourly2016-03-08 15:41
https://kumti.com/maqedonia-udhekryqi-fatkeq-per-te-mbeturit-pa-atdhe/60%Hourly2016-03-08 15:35
https://kumti.com/besa-tribun-per-arsimin-shqip-profesoret-kritikojne-gjendjen-e-arsimit-shqip/60%Hourly2016-03-08 15:34
https://kumti.com/kryetari-i-butelit-skemi-marreveshje-me-mexhitin-per-kryqin-video/60%Hourly2016-03-08 15:32
https://kumti.com/bllace-50-persona-varrosen-ne-prone-private/60%Hourly2016-03-08 15:28
https://kumti.com/pse-bdi-nuk-u-bashkua-per-kumanoven-sikur-per-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-03-08 15:25
https://kumti.com/video-ti-je-sterile-nuk-do-te-kesh-femije-kurre-ndodhi-interesante/60%Hourly2016-03-08 15:22
https://kumti.com/per-kishen-serbe-dhe-kishen-greke-maqedonia-nuk-ekziston/60%Hourly2016-03-08 15:10
https://kumti.com/stop-huamarrjes-se-brendshme/60%Hourly2016-03-08 15:07
https://kumti.com/levizja-besa-nese-teuta-arifi-nuk-i-pastron-deponite-ate-do-ta-bejme-ne/60%Hourly2016-03-08 15:04
https://kumti.com/besa-vesel-memedit-ndaj-shpifjeve-tuaja-sdo-te-tregojme-me-aspak-mirekuptim/60%Hourly2016-03-08 15:02
https://kumti.com/banoret-e-butelit-sot-protestojne-per-kryqin-para-mpb-se/60%Hourly2016-03-08 14:56
https://kumti.com/video-nese-dikush-te-lavderon/60%Hourly2016-03-08 14:47
https://kumti.com/levizja-besa-nuk-kemi-asnje-lidhje-me-zhvillimet-ne-rdk/60%Hourly2016-03-08 14:35
https://kumti.com/video-kurbani-lulzim-basha-dhe-edi-rama/60%Hourly2016-03-08 14:16
https://kumti.com/memedi-kam-urrejtje-patologjike-ndaj-beses-rufiu-hudh-gurin-dhe-fsheh-doren/60%Hourly2016-03-08 14:04
https://kumti.com/ju-nxitni-urrejtje-ne-ju-ftojme-me-argumente/60%Hourly2016-03-08 11:49
https://kumti.com/njihuni-me-kryespiunen-serbe-per-kosoven/60%Hourly2016-03-08 11:43
https://kumti.com/inicuesi-i-kryqit-todor-petrov-me-shenjat-e-hitlerit-propozon-dhoma-gazi-per-shqiptaret/60%Hourly2016-03-08 11:33
https://kumti.com/apel-nga-disa-qytetare-te-komunes-butel/60%Hourly2016-03-08 11:26
https://kumti.com/71-vjecarja-hapi-twitter-per-te-thene-ato-qe-mendon-per-trump/60%Hourly2016-03-08 11:08
https://kumti.com/specialja-me-kerkese-te-shba-ve/60%Hourly2016-03-08 10:39
https://kumti.com/pas-perdorimit-te-substancave-te-ndaluara-maria-sharapova-i-humbet-kontratat/60%Hourly2016-03-08 10:37
https://kumti.com/askush-smerr-pergjegjesi-per-protestuesit-ne-xhamine-e-carshise/60%Hourly2016-03-08 10:34
https://kumti.com/florentin-bajrami-pranon-fajesine-gabova-qe-shkova-ne-siri/60%Hourly2016-03-08 10:08
https://kumti.com/dita-e-gruas-ky-eshte-historiku/60%Hourly2016-03-08 09:22
https://kumti.com/be-ja-ia-heq-vizat-turqise/60%Hourly2016-03-08 09:15
https://kumti.com/ne-islam-per-gruan-cdo-dit-eshte-dite-e-gruas/60%Hourly2016-03-07 20:11
https://kumti.com/8-marsi-eshte-poshterim-per-nenen/60%Hourly2016-03-07 20:08
https://kumti.com/8-mars-per-femren-muslimane-duhet-te-jete-e-tere-jeta-e-saj/60%Hourly2016-03-07 20:05
https://kumti.com/sheriati-dhe-8-marsi/60%Hourly2016-03-07 19:50
https://kumti.com/fiqte-6-arsyet-qe-i-bejne-aleate-te-shendetit-te-mire-2/60%Hourly2016-03-07 19:44
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-mjalt-me-kunguj/60%Hourly2016-03-07 19:42
https://kumti.com/tre-studentet-shqiptare-nga-maqedonia-afer-zbulimit-te-ri-ne-fushen-e-mjekesise/60%Hourly2016-03-07 19:40
https://kumti.com/marredheniet-e-mira-fqinjesore-i-bejne-mire-zemres/60%Hourly2016-03-07 19:37
https://kumti.com/mesyshi-dhe-sherimi-i-tij-nga-kendi-islam/60%Hourly2016-03-07 19:34
https://kumti.com/tregimi-per-njeriun-qe-semundjen-e-rende-e-mposhti-duke-qeshur/60%Hourly2016-03-07 19:30
https://kumti.com/mjeket-turq-do-te-jene-pararoje-per-ilacin-e-kancerit/60%Hourly2016-03-07 19:28
https://kumti.com/9-dhimbje-ne-trup-qe-vijne-si-pasoje-e-gjendjes-emocionale/60%Hourly2016-03-07 19:26
https://kumti.com/fisnikeria-dhe-miresia-e-nje-mjeku/60%Hourly2016-03-07 19:11
https://kumti.com/vullnetaret-gezojne-shendet-me-te-mire-se-te-tjeret/60%Hourly2016-03-07 19:08
https://kumti.com/cka-ndodh-nese-nuk-pini-uje-te-mjaftueshem/60%Hourly2016-03-07 19:01
https://kumti.com/ushtrime-te-shendetshme/60%Hourly2016-03-07 19:00
https://kumti.com/qumeshti-i-ngrohte-dhe-mjalti-ndalojne-kollen/60%Hourly2016-03-07 18:58
https://kumti.com/vetmia-shkakton-semundje/60%Hourly2016-03-07 18:56
https://kumti.com/mungesa-e-gjumit-nje-nga-problemet-kryesore-te-kohes-moderne/60%Hourly2016-03-07 18:54
https://kumti.com/15-arsyet-pse-muslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit/60%Hourly2016-03-07 18:52
https://kumti.com/faktoret-e-rrezikut-nga-kanceri/60%Hourly2016-03-07 18:50
https://kumti.com/bakteret-ne-mjeker-mund-te-kthehen-ne-antibiotike/60%Hourly2016-03-07 18:48
https://kumti.com/hurma-nje-ushqim-i-mrekullueshem/60%Hourly2016-03-07 18:46
https://kumti.com/i-derguari-i-allahut-alejhi-selam-per-telbinen-qeteson-zemren-dhe-zbut-pikellimin/60%Hourly2016-03-07 18:44
https://kumti.com/shenohet-sot-7-marsi-dita-e-mesuesit/60%Hourly2016-03-07 16:08
https://kumti.com/10-vjecari-me-autizem-meson-kuranin-permendsh/60%Hourly2016-03-07 16:05
https://kumti.com/video-mbjelli-plepa-qe-te-shkon-ne-haxh-rast-interesant-qe-ka-ndodhe-ne-shtimje/60%Hourly2016-03-07 12:28
https://kumti.com/siri-forcat-e-asadit-granatuan-rrugen-e-vetme-mes-jebel-ekrad-dhe-idlib-it/60%Hourly2016-03-07 12:23
https://kumti.com/operacionet-anti-terroriste-ne-lindje-dhe-juglindje-te-turqise/60%Hourly2016-03-07 12:22
https://kumti.com/davutoglu-takon-kancelaren-gjermane-dhe-kryeministrin-e-holandes/60%Hourly2016-03-07 12:19
https://kumti.com/turqi-terroristet-e-pkk-se-sulm-me-molotov-ndaj-nje-shkolle-fillore/60%Hourly2016-03-07 12:18
https://kumti.com/turqi-konflikti-mes-dy-familjeve-28-te-plagosur-dhe-20-te-arrestuar/60%Hourly2016-03-07 12:17
https://kumti.com/joe-baiden-ne-vizite-ne-xhami-ne-abu-dabi/60%Hourly2016-03-07 12:13
https://kumti.com/sulmi-me-bombe-ne-irak-shkon-ne-52-numri-i-te-vdekurve/60%Hourly2016-03-07 12:13
https://kumti.com/video-prifti-jahudi-dhe-profeti-muhammed-ngjarje-historike/60%Hourly2016-03-07 12:11
https://kumti.com/132-fjalet-e-muhammad-ali-qe-shkaterruan-donald-trump/60%Hourly2016-03-07 12:02
https://kumti.com/fati-i-hidhur-i-22-ujgureve-si-u-shiten-dhe-perfunduan-ne-guantanamo/60%Hourly2016-03-07 11:51
https://kumti.com/3-pritshmerite-e-merkel-it-nga-samiti-turqi-be/60%Hourly2016-03-07 11:45
https://kumti.com/20-thenie-te-barak-obames-per-islamin-dhe-muslimanet/60%Hourly2016-03-07 11:38
https://kumti.com/video-ngjarje-ne-egjipt-hoxha-i-cili-beri-gabim-te-madh-gjat-fjalimit-ne-hutbe/60%Hourly2016-03-07 11:08
https://kumti.com/pirja-e-kanabisit-zvogelon-trurin/60%Hourly2016-03-07 11:02
https://kumti.com/fati-i-refugjateve-ne-duart-e-evropes/60%Hourly2016-03-07 11:00
https://kumti.com/maqedonia-kerkon-armatim-gome-per-ndalimin-e-refugjateve-per-ne-be-dokument/60%Hourly2016-03-07 10:55
https://kumti.com/shba-dijetari-islam-al-alwani-percillet-drejt-baneses-se-fundit/60%Hourly2016-03-07 10:39
https://kumti.com/ka-nderruar-jete-dijetari-i-njohur-taha-xhabir-el-ulvani/60%Hourly2016-03-07 10:37
https://kumti.com/video-hoxhe-musli-arifi-flet-per-shejh-abdulkader-arnautin/60%Hourly2016-03-07 10:32
https://kumti.com/victoria-nuland-te-enjten-me-refugjatet-ne-kufirin-me-greqi/60%Hourly2016-03-07 10:28
https://kumti.com/f-r-i-levizjes-besa-minister-analfabet-a-i-mesove-elementet-e-sistemit-periodik-video/60%Hourly2016-03-07 10:26
https://kumti.com/ministri-ademi-u-paraqit-si-kercenues-i-gazetarit-zeqiri/60%Hourly2016-03-07 10:23
https://kumti.com/video-gazeta-shekulli-rabini-cifut-ne-tirane/60%Hourly2016-03-07 10:20
https://kumti.com/skandal-nxenesve-shqiptar-ju-imponohet-mesimi-bibla-krishtere-ndersa-kurani-lihet-anesh/60%Hourly2016-03-07 10:05
https://kumti.com/feja-e-shqipetarit-europa-ha-ha-ha-ha/60%Hourly2016-03-07 09:53
https://kumti.com/bild-policia-e-maqedonise-po-keqtrajton-refugjatet/60%Hourly2016-03-07 09:22
https://kumti.com/sekuestrohen-3-kilograme-kanabis-arrestohen-5-persona/60%Hourly2016-03-07 09:20
https://kumti.com/mbulesa-islame-pertej-paragjykimeve/60%Hourly2016-03-07 00:38
https://kumti.com/7-marsi-dita-e-mesuesit/60%Hourly2016-03-07 00:31
https://kumti.com/mendo-dy-here/60%Hourly2016-03-06 23:46
https://kumti.com/meka-qyteti-me-i-vjeter-dhe-me-i-shenjte-ne-bote/60%Hourly2016-03-06 23:44
https://kumti.com/meditim-bashkekohor-mbi-titanikun/60%Hourly2016-03-06 23:36
https://kumti.com/guri-dhe-zalli/60%Hourly2016-03-06 23:27
https://kumti.com/filozofia-e-mashtrimit/60%Hourly2016-03-06 23:24
https://kumti.com/dashuria-dhe-koha/60%Hourly2016-03-06 23:17
https://kumti.com/burri-im-i-dashur/60%Hourly2016-03-06 23:04
https://kumti.com/ish-ushtari-i-uck-se-debohet-nga-shtepia-per-shkak-te-qirase-video/60%Hourly2016-03-06 22:49
https://kumti.com/statusi-i-nje-anonimi-per-adem-jasharin/60%Hourly2016-03-06 22:25
https://kumti.com/shba-kerkohet-me-shume-pjesemarrje-muslimane-ne-politike/60%Hourly2016-03-06 21:56
https://kumti.com/dr-aid-al-qarni-tregon-per-detajet-e-sulmit/60%Hourly2016-03-06 21:55
https://kumti.com/cili-shtet-mund-te-ushqeje-cdo-dite-per-5-vjet-popujt-e-tre-vendeve/60%Hourly2016-03-06 21:53
https://kumti.com/apple-gruaja-me-shami-reklamon-iphone-6-s/60%Hourly2016-03-06 21:52
https://kumti.com/denohen-fajtoret-per-vdekjen-e-aylan-kurdit/60%Hourly2016-03-06 21:50
https://kumti.com/nje-i-ri-zviceran-pranon-islamin-ne-xhamine-el-hidaje/60%Hourly2016-03-06 21:47
https://kumti.com/turkish-airlines-realizon-fitime-rekord-prej-nje-miliard-dollare/60%Hourly2016-03-06 21:46
https://kumti.com/iraku-shtyn-shlyerjen-e-borxhit-ndaj-shba-ve/60%Hourly2016-03-06 21:45
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-grek-turqia-eshte-fqiu-me-i-mire-i-greqise/60%Hourly2016-03-06 21:43
https://kumti.com/ne-siri-deshirojme-formimin-e-nje-qeverie-ku-nuk-ndodhet-asadi/60%Hourly2016-03-06 21:42
https://kumti.com/tsipras-nese-bashkepunohet-me-turqine-kriza-e-refugjateve-vendoset-nen-kontroll/60%Hourly2016-03-06 21:40
https://kumti.com/kina-nuk-do-te-lejoje-ndarjen-e-tajvanit/60%Hourly2016-03-06 21:39
https://kumti.com/zhdukja-e-avionit-malajzias-mh370-familjet-luten-qe-kerkimet-te-vazhdojne/60%Hourly2016-03-06 21:36
https://kumti.com/italianet-e-marre-peng-ne-libi-kthehen-ne-shtepi/60%Hourly2016-03-06 21:35
https://kumti.com/34-te-vdekur-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-irak/60%Hourly2016-03-06 21:33
https://kumti.com/izraeli-diskuton-projektligjin-per-ndalimin-e-ezanit/60%Hourly2016-03-06 21:32
https://kumti.com/presidenti-ashraf-ghani-daesh-i-eshte-mposhtur-ne-lindje-te-afganistanit/60%Hourly2016-03-06 21:31
https://kumti.com/shba-artistet-me-autobusin-zyrtar-te-trump-it-fushate-kunder-tij/60%Hourly2016-03-06 21:30
https://kumti.com/afganistan-dy-shtetas-turq-humben-jeten-ne-nje-sulm-te-armatosur/60%Hourly2016-03-06 21:29
https://kumti.com/kushtet-e-mjerueshme-te-refugjateve-ne-idomeni-shkaktojne-rremuja/60%Hourly2016-03-06 21:27
https://kumti.com/turqia-dhe-guinea-nenshkruajne-disa-marreveshje-erdogan-ofron-mbeshtetje-per-shtetin-afrikan/60%Hourly2016-03-06 21:26
https://kumti.com/stamboll-arrestohen-disa-terroriste-te-dyshuar-te-organizates-dhkp-c/60%Hourly2016-03-06 21:25
https://kumti.com/kryeministri-davutoglu-vizite-zyrtare-ne-iran/60%Hourly2016-03-06 21:24
https://kumti.com/mbahen-ne-paraburgim-5-persona-per-sulmin-ndaj-redaksive-te-yeni-safak-dhe-yeni-akit/60%Hourly2016-03-06 21:23
https://kumti.com/per-te-ndaluar-konfliktet-jane-te-rendesishme-perspektivat-e-perbashketa-mes-turqise-dhe-iranit/60%Hourly2016-03-06 21:22
https://kumti.com/fundoset-nje-varke-me-klandestine-ne-detin-egje-18-te-vdekur/60%Hourly2016-03-06 21:21
https://kumti.com/kafshet-ne-palestine-lihen-pa-ushqyer-kthehen-ne-mumje-foto/60%Hourly2016-03-06 21:13
https://kumti.com/islamofobat-shqiptare-behen-bashke-me-maqedonasit-kastrito-myftaraj-pro-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-03-06 21:07
https://kumti.com/greqi-emigranti-shqiptar-dhuron-qindra-buke-dhe-ushqime-te-tjera-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-06 21:01
https://kumti.com/bilanci-nje-javor-i-armepushimit-ne-siri/60%Hourly2016-03-06 18:31
https://kumti.com/erdogan-propozon-ndertimin-e-nje-qyteti-te-ri-per-refugjatet/60%Hourly2016-03-06 18:28
https://kumti.com/kastriot-rexhepi-nga-shoqata-nun-ka-dy-tre-fjale-per-ministrin-fatmir-besimi/60%Hourly2016-03-06 18:22
https://kumti.com/video-per-20-minuta-shperblehesh-si-me-shku-5-here-ne-haxh/60%Hourly2016-03-06 18:19
https://kumti.com/absurditeti-shqiptar-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-06 18:11
https://kumti.com/refugjatet-deshtojne-planet-e-be-unioni-premtime-ne-ajer-dhe-asgje-konkrete/60%Hourly2016-03-06 18:09
https://kumti.com/shba-kerkohet-arrestimi-i-bill-clintonit/60%Hourly2016-03-06 18:07
https://kumti.com/apel-per-ndryshim-te-politikave-migruese-te-be-se/60%Hourly2016-03-06 18:06
https://kumti.com/besimi-ne-gjevgjeli-ka-kushte-per-trajtim-human-te-migranteve/60%Hourly2016-03-06 17:58
https://kumti.com/video-kurbani-per-femije-akika/60%Hourly2016-03-06 17:54
https://kumti.com/nuland-te-enjten-per-vizite-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-06 17:33
https://kumti.com/durres-e-rrihte-gruaja-prej-vitesh-burri-merret-ne-mbrojtje-nga-policia/60%Hourly2016-03-06 17:30
https://kumti.com/kercenohet-muhamed-zekiri-2/60%Hourly2016-03-06 17:21
https://kumti.com/bdi-pershendeti-nismen-e-todor-petrovit/60%Hourly2016-03-06 17:19
https://kumti.com/bdi-ne-e-kaplon-paniku-kercenon-gazetaret-e-mediave-shqipe/60%Hourly2016-03-06 17:17
https://kumti.com/video-ti-nuk-di-asgje-per-islamin-mbishkrim-ne-gjermani/60%Hourly2016-03-06 17:10
https://kumti.com/thirrje-per-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-kufirin-greqi-maqedoni/60%Hourly2016-03-06 17:01
https://kumti.com/lr-pdsh-bdi-mori-besimin-qe-problemet-ti-zgjidhe-ne-institucione-dhe-jo-ne-rruge/60%Hourly2016-03-06 16:59
https://kumti.com/inicuesi-i-kryqit-todor-petrov-ja-kush-me-rrahu/60%Hourly2016-03-06 16:57
https://kumti.com/rinia-e-beses-organizoi-debat-per-veshtiresite-e-arsimit-shqip-ne-kumanove/60%Hourly2016-03-06 16:51
https://kumti.com/greqia-paralajmeron-shkupin-e-beogradin-hapni-kufijte/60%Hourly2016-03-06 16:50
https://kumti.com/video-flasim-per-diturine/60%Hourly2016-03-06 16:48
https://kumti.com/proteste-antishqiptare-ne-shkup/60%Hourly2016-03-06 16:43
https://kumti.com/kush-jane-financuesit-e-kryqeve-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-06 16:40
https://kumti.com/inicuesi-i-kryqit-todorov-kerkon-qe-te-hiqet-shqiponja-ne-cair/60%Hourly2016-03-06 16:38
https://kumti.com/spasovski-padi-per-demtuesit-e-gurthemelit-te-kryqit/60%Hourly2016-03-06 16:36
https://kumti.com/kercenohet-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-03-06 14:58
https://kumti.com/video-ata-ty-te-shikojne-me-mikroskop/60%Hourly2016-03-06 14:48
https://kumti.com/si-nje-artiste-myslimane-eshte-duke-ndryshuar-sterotipet-e-shoqerise/60%Hourly2016-03-06 13:37
https://kumti.com/gazele-rere-ne-shkretire/60%Hourly2016-03-06 13:19
https://kumti.com/ky-eshte-mitrovicasi-19-vjec-qe-vdiq-nga-shembja-e-murit/60%Hourly2016-03-06 12:04
https://kumti.com/vrasja-e-adem-jasharit-e-pasqyruar-dikur-ne-bbc-e-new-york-times/60%Hourly2016-03-06 11:54
https://kumti.com/dele-alli-ne-radarin-e-real-madridit/60%Hourly2016-03-06 11:51
https://kumti.com/qendrueshmeria-nen-uje-galaxy-s7-vs-iphone-6s-video/60%Hourly2016-03-06 11:50
https://kumti.com/range-rover-sport-me-620-kuajfuqi-foto/60%Hourly2016-03-06 11:46
https://kumti.com/mjaft-me-me-facebook-un-arsyet-pse-duhet-ta-braktisni/60%Hourly2016-03-06 11:42
https://kumti.com/lazarat-burning-hollivudi-film-per-fshatin-shqiptar-te-droges/60%Hourly2016-03-06 11:32
https://kumti.com/me-jepni-1-dollar-ndryshe-votova-per-donald-trump/60%Hourly2016-03-06 11:28
https://kumti.com/maqedoni-padi-kunder-atyre-qe-demtuan-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-03-06 10:50
https://kumti.com/dy-shtetas-te-shqiperise-rrahin-tre-punetore-ne-malisheve/60%Hourly2016-03-06 10:48
https://kumti.com/nji-dit-djele-nji-dit-zaman-i/60%Hourly2016-03-06 10:43
https://kumti.com/degjo-pse-adem-jashari-permendet-sot-per-te-mire-video/60%Hourly2016-03-05 23:54
https://kumti.com/adem-jashari-ne-histori-video/60%Hourly2016-03-05 16:04
https://kumti.com/proteste-perpara-mpb-se-kerkohet-doreheqja-e-spasovskit-foto/60%Hourly2016-03-05 15:46
https://kumti.com/mjalti-eshte-ilac-ja-pse/60%Hourly2016-03-05 15:45
https://kumti.com/ikni-po-vie-sheriati/60%Hourly2016-03-05 15:43
https://kumti.com/kongresi-boteror-maqedonas-me-iniciative-per-permendore-te-fan-nolit-video/60%Hourly2016-03-05 15:40
https://kumti.com/jolevski-evropa-duhet-te-krijoje-strategji-te-perbashket-per-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-03-05 15:38
https://kumti.com/viktima-e-abuzimit-seksual-nga-nje-prift-ne-australi-rrefen-vuajtjet-e-tij/60%Hourly2016-03-05 15:36
https://kumti.com/skenaret-e-fundit-defokusim-i-vemendjes-video/60%Hourly2016-03-05 15:33
https://kumti.com/perleshje-mes-policise-dhe-protestuesve-maqedonas-ne-butel-video/60%Hourly2016-03-05 15:21
https://kumti.com/mexhiti-e-arritem-qellimin-kryqi-nuk-do-te-ndertohet/60%Hourly2016-03-05 15:18
https://kumti.com/aa-ne-vend-te-simboleve-fetare-ne-butel-do-te-vendosen-simbole-kombetare-maqedone/60%Hourly2016-03-05 15:15
https://kumti.com/video-muslimani-qe-e-mbyt-muslimanin-cfar-vdekje-eshte/60%Hourly2016-03-05 15:13
https://kumti.com/vanov-kerkon-pastrimin-e-kufijve-maqedonas-nga-refugjatet/60%Hourly2016-03-05 15:10
https://kumti.com/aktivistet-e-vmro-se-paralajmerojne-protesta-para-mpb-se-per-rastin-e-kryqit-ne-butel-foto/60%Hourly2016-03-05 15:09
https://kumti.com/zaev-e-pershendet-marreveshjen-per-ndalimin-e-protestave-te-shqiptareve-ne-butel/60%Hourly2016-03-05 15:07
https://kumti.com/kush-po-genjen-bdi-ja-apo-gjorgiev-seshte-terhequr-vendimi-per-kryqin/60%Hourly2016-03-05 15:05
https://kumti.com/aliu-zoti-para-se-tua-merr-shpirtin-spiuneve-ua-zbulon-fytyren-e-vertete/60%Hourly2016-03-05 15:04
https://kumti.com/video-a-me-lejohet-ta-shes-qumshtin-te-kombinuar-me-uje/60%Hourly2016-03-05 15:01
https://kumti.com/kryqi-sdo-te-ndertohet-por-maqedonia-do-te-kryqezohet/60%Hourly2016-03-05 14:38
https://kumti.com/fjalim-i-plote-todor-petrov-spasovski-urgjentisht-te-krijohen-kushte-per-ndertimin-e-kryqit/60%Hourly2016-03-05 14:36
https://kumti.com/video-nga-protestat-e-sotme-bozhinovska-nuk-jemi-as-kunder-kryqit-dhe-as-kunder-shqiponjes/60%Hourly2016-03-05 14:35
https://kumti.com/iniciatori-i-kryqit-ne-butel-thote-do-te-ndertojm-nje-bust-te-priftit-fan-s-noli/60%Hourly2016-03-05 14:31
https://kumti.com/video-feja-na-ka-lene-mbrapa/60%Hourly2016-03-05 14:27
https://kumti.com/kriza-me-refugjatet-maqedonia-kerkon-ndihme-nga-be-ja/60%Hourly2016-03-05 14:21
https://kumti.com/kongresi-boteror-maqedonas-do-te-protestoje-perpara-mpb-se/60%Hourly2016-03-05 14:20
https://kumti.com/qeveria-me-demant-zyrtare-rreth-anulimit-te-kryqit/60%Hourly2016-03-05 14:17
https://kumti.com/izet-mexhiti-po-heshte/60%Hourly2016-03-05 14:15
https://kumti.com/bdi-ja-aktive-ne-butel-por-e-heshtur-per-kumanoven/60%Hourly2016-03-05 14:13
https://kumti.com/video-pa-emra-ne-facebook/60%Hourly2016-03-05 14:11
https://kumti.com/japonia-mbeshtete-financiarsisht-maqedonine-per-ballafaqimin-me-krizen-migruese/60%Hourly2016-03-05 14:08
https://kumti.com/maqedonasit-mallkojne-shqiptaret-ne-protesten-para-mpb-se-video/60%Hourly2016-03-05 14:06
https://kumti.com/perfaqesues-te-vmro-dpmne-kryqi-do-te-ndertohet-kush-e-pyet-mexhitin/60%Hourly2016-03-05 13:49
https://kumti.com/prishja-e-kryqit-maqedonasit-protestues-kerkojne-largimin-e-oliver-spasovskit-foto/60%Hourly2016-03-05 13:48
https://kumti.com/petrov-te-hiqet-shqiponja-nga-rrotullimi-ne-cair-video/60%Hourly2016-03-05 13:46
https://kumti.com/video-te-lutem-ma-jep-nje-kafe/60%Hourly2016-03-05 13:41
https://kumti.com/rreth-40-doganiere-te-dyshuar-per-korrupsion-ne-vitin-2015/60%Hourly2016-03-05 12:37
https://kumti.com/marreveshja-me-zotin-ne-boten-e-shpirtrave/60%Hourly2016-03-05 12:30
https://kumti.com/arabia-saudite-eshte-nder-shtetet-me-te-lumtura-ne-bote/60%Hourly2016-03-05 12:10
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-te-perdorim-kunja-pambuku-per-pastrimin-e-vesheve/60%Hourly2016-03-05 11:56
https://kumti.com/video-specialet-cecene-infiltrojne-brenda-daesh-ndihmojne-aviacionin-rus/60%Hourly2016-03-05 11:34
https://kumti.com/e-vrau-burri-ne-angli-sillet-ne-shqiperi-trupi-i-elidona-demirajt/60%Hourly2016-03-05 11:25
https://kumti.com/erdogan-propozon-ndertimin-e-nje-qyteti-ne-siri/60%Hourly2016-03-05 11:17
https://kumti.com/orav-bejme-thirrje-per-permbajtje-partite-e-involvuara-te-gjejne-zgjidhjen/60%Hourly2016-03-04 22:28
https://kumti.com/demiri-ambasadori-bejli-urgjentisht-te-kerkon-nga-gruevski-dhe-ahmeti-qe-te-heqin-dorre-nga-tensionet-nderetnike/60%Hourly2016-03-04 22:23
https://kumti.com/neziri-ne-vetem-po-shfrytezojme-nje-mjet-demokratik/60%Hourly2016-03-04 22:20
https://kumti.com/video-reagon-opozita-kryqi-skenar-i-partive-ne-qeveri/60%Hourly2016-03-04 22:17
https://kumti.com/video-analistet-bdi-te-vendose-o-me-shqiptaret-o-me-qeverine-anti-shqiptare/60%Hourly2016-03-04 22:12
https://kumti.com/qetesohet-situata-protestuesit-maqedonas-brohorasin-shiptarska-policia/60%Hourly2016-03-04 22:06
https://kumti.com/ja-si-eshte-situata-momentale-ne-butel/60%Hourly2016-03-04 22:03
https://kumti.com/afrim-gashi-ngjarjet-ne-butel-skenare-te-montuara-video/60%Hourly2016-03-04 22:01
https://kumti.com/bozhinovska-apel-bdi-se-te-ngreme-bajrakun-e-tolerances-fetare/60%Hourly2016-03-04 21:51
https://kumti.com/qeveria-pazare-me-turqine-per-burmali-xhamine/60%Hourly2016-03-04 21:48
https://kumti.com/musliu-i-reagon-akp-se-kisha-katolike-uzurpatore/60%Hourly2016-03-04 20:40
https://kumti.com/osmani-kur-te-dalim-ne-rruge-na-thone-se-po-dilni-mos-me-dale-na-thone-pse-nuk-dilni-ne-rruge/60%Hourly2016-03-04 15:46
https://kumti.com/osmani-kryqi-nuk-eshte-si-kunder-reagim-per-shqiponjes/60%Hourly2016-03-04 15:44
https://kumti.com/protesta-hyjne-ne-diten-e-dyte-vendosmeri-e-plote-deri-ne-arritjen-e-qellimit/60%Hourly2016-03-04 15:42
https://kumti.com/video-gruaja-nga-shqiperia-me-dy-djemt-e-saj-invalid-e-cila-erdhi-te-hoxhe-behar-mjekiqi/60%Hourly2016-03-04 15:40
https://kumti.com/vellai-i-komandant-shqiponjes-i-thote-ali-ahmetit-ti-ske-gjynahe/60%Hourly2016-03-04 15:36
https://kumti.com/grubi-i-fton-edhe-lideret-e-partive-tjera-shqiptare-per-te-protestuar-per-heqjen-e-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-03-04 15:33
https://kumti.com/frodem-vmro-bdi-ja-naten-piromane-diten-zjarrfikese/60%Hourly2016-03-04 15:31
https://kumti.com/spekulon-gazetarja-maqedonase-butelin-e-ndezen-shqiptare-nga-kosova/60%Hourly2016-03-04 15:28
https://kumti.com/dyqani-pa-shites-ne-suedi/60%Hourly2016-03-04 15:26
https://kumti.com/video-nese-nje-i-ri-shqiptare-vendos-ta-adhuron-allahut-akuzohet-per-arab/60%Hourly2016-03-04 15:23
https://kumti.com/xhamite-e-tetoves-nuk-i-nxene-namazlite-foto/60%Hourly2016-03-04 15:17
https://kumti.com/kercenohet-ish-gjenerali-maqedonas-angellov-ende-ka-bije-maqedonas-te-cilet-do-te-luftojne/60%Hourly2016-03-04 15:16
https://kumti.com/mediet-austriake-alarmojne-per-tensione-ne-maqedoni-me-rastin-e-ndertimit-te-kryqit/60%Hourly2016-03-04 15:13
https://kumti.com/aleksandar-bicikliski-ofendon-shqiptaret-i-quan-talebane-foto/60%Hourly2016-03-04 15:10
https://kumti.com/deputeti-i-vmro-se-gjorcev-reagon-rruget-e-maqedonise-do-te-pergjaken/60%Hourly2016-03-04 15:08
https://kumti.com/video-kam-babain-64-vjecar-i-thash-te-meson-kuranin/60%Hourly2016-03-04 14:47
https://kumti.com/kryetari-i-butelit-akuzon-mpb-dhe-nuk-terhiqet-nga-vendimi-per-kryqin/60%Hourly2016-03-04 14:41
https://kumti.com/turqia-perkrah-shendetesine-kosovare/60%Hourly2016-03-04 14:38
https://kumti.com/%e2%80%8bspanja-konfiskon-20-mije-uniforma-te-isis/60%Hourly2016-03-04 14:14
https://kumti.com/davutoglu-sot-dhe-neser-qendron-ne-teheran/60%Hourly2016-03-04 14:12
https://kumti.com/kryqi-dhe-zgjedhjet/60%Hourly2016-03-04 13:21
https://kumti.com/video-ngjarje-mesuesja-e-cila-nuk-u-martua/60%Hourly2016-03-04 13:11
https://kumti.com/kurc-i-vleresojme-lart-perpjekjet-e-maqedonise-ne-krizen-e-emigranteve/60%Hourly2016-03-04 12:58
https://kumti.com/mpb-nuk-ka-pasur-incidente-mbreme-ne-butel/60%Hourly2016-03-04 12:55
https://kumti.com/ja-cila-do-te-ishte-protesta-me-e-sinqerte-e-bdi-se/60%Hourly2016-03-04 12:53
https://kumti.com/kampistet-e-bdi-tek-gurthemeli-kryqit-ne-butel-foto/60%Hourly2016-03-04 12:49
https://kumti.com/do-te-publikohet-incizimi-me-sharjet-ndaj-profetit-muhamed/60%Hourly2016-03-04 12:39
https://kumti.com/video-hoxha-i-ulur-ne-krye-te-vendit/60%Hourly2016-03-04 12:31
https://kumti.com/raporti-i-cia-s-serbia-greqia-bullgaria-e-maqedonia-aleance-kunder-shqiptareve/60%Hourly2016-03-04 10:18
https://kumti.com/arda-turan-bene-sexhde-midis-fushes-se-futbollit-foto/60%Hourly2016-03-04 10:13
https://kumti.com/sulm-me-bombe-ne-turqi-vriten-dy-police/60%Hourly2016-03-04 10:01
https://kumti.com/getoizimi-si-menyre-jetese/60%Hourly2016-03-04 07:04
https://kumti.com/maqedonia-do-te-rimarre-5-miliarde-euro-qe-jane-nxjerre-ilegalish/60%Hourly2016-03-04 00:11
https://kumti.com/mogherini-beni-gjene-e-duhur-miratoni-reformen-ne-drejtesi-silleni-vendin-ne-be/60%Hourly2016-03-04 00:10
https://kumti.com/inxhinieret-e-xhamive-ne-lindjen-e-mesme-500-vjet-para-shkences-moderne/60%Hourly2016-03-03 20:43
https://kumti.com/edhe-hulumtimet-akademike-deshmojne-se-femijet-lindin-si-besimtare-ne-zotin-3/60%Hourly2016-03-03 20:40
https://kumti.com/skenca-dhe-islami-me-faljen-e-te-tjereve-permiresohet-shendeti/60%Hourly2016-03-03 20:37
https://kumti.com/clooney-trump-nje-fashist-ksenofobik/60%Hourly2016-03-03 20:31
https://kumti.com/si-e-manipuluan-masonet-hetimin-per-titanikun-2/60%Hourly2016-03-03 20:29
https://kumti.com/haq-vazhdojne-perpjekjet-per-dorezimin-e-ndihmave-ne-siri/60%Hourly2016-03-03 20:25
https://kumti.com/si-hiqet-tatuazhi-me-laser-video/60%Hourly2016-03-03 20:23
https://kumti.com/artan-grubi-me-trenerka-kunder-kryqit-te-ali-ahmetit-ne-butel/60%Hourly2016-03-03 20:13
https://kumti.com/rruga-e-re-partite-politike-nxitesit-e-tensioneve-nderfetare-dhe-nderetnike/60%Hourly2016-03-03 20:11
https://kumti.com/hajdari-strategjia-e-radhes-e-bdi-vmro-se-rreth-kryqit-gjigand/60%Hourly2016-03-03 20:09
https://kumti.com/talat-xhaferi-reciton-vjersha-te-aco-shopovit-artan-grubi-dj-video/60%Hourly2016-03-03 20:07
https://kumti.com/fillojne-te-mblidhen-te-rinj-maqedonas-afer-shatorave-te-bdi-se-video-foto/60%Hourly2016-03-03 20:04
https://kumti.com/mexhiti-do-te-qendrojme-ketu-deri-ne-shfuqizimin-e-vendimit-per-kryqin-foto/60%Hourly2016-03-03 20:01
https://kumti.com/ja-si-u-rrenua-rrethoja-e-kryqit-dhe-bazamenti-video/60%Hourly2016-03-03 19:59
https://kumti.com/bdi-ja-vendose-tenda-te-kryqi-ne-butel/60%Hourly2016-03-03 19:56
https://kumti.com/pak-njerez-ne-protesten-e-bdi-se-kunder-kryqit-te-ali-ahmetit/60%Hourly2016-03-03 19:53
https://kumti.com/fillon-shitja-e-kartolinave-ne-shkup-me-car-dushanin-dhe-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-03-03 19:51
https://kumti.com/deklarata-e-ermira-mehmetit-gjate-protestes-ne-butel/60%Hourly2016-03-03 19:48
https://kumti.com/deklarata-e-rafiz-halitit-gjate-protestes-ne-butel/60%Hourly2016-03-03 19:45
https://kumti.com/gazetari-e-pyet-ali-ahmetin-uren-e-siratit-ja-si-pergjigjet-ai-video/60%Hourly2016-03-03 19:41
https://kumti.com/protestuesit-rrenojne-bazamentin-e-kryqit-ne-butel-vendosen-tenda-foto/60%Hourly2016-03-03 19:38
https://kumti.com/tensionohet-situate-ne-butel-prishet-vendi-i-vendosjes-se-kryqit/60%Hourly2016-03-03 19:36
https://kumti.com/per-rrahjen-e-donatorit-te-kryqit-ne-butel-policia-merr-ne-pyetje-9-persona-3-me-padi-penale/60%Hourly2016-03-03 19:33
https://kumti.com/neziri-protesta-hipokrizi-politike-e-bdi-se/60%Hourly2016-03-03 19:31
https://kumti.com/muxhahidinet-ne-shqiperi-dhe-rreziku-i-islamofobise/60%Hourly2016-03-03 19:29
https://kumti.com/forca-te-shumta-policore-drejt-butelit-pritet-te-nise-protesta-video/60%Hourly2016-03-03 16:23
https://kumti.com/sulejman-rexhepi-ia-ben-8-me-2-bujar-osmanit-video/60%Hourly2016-03-03 15:52
https://kumti.com/vmro-dpmne-kryqin-ne-butel-po-e-ndertojme-per-nder-te-bdi-se-dhe-ali-ahmetit/60%Hourly2016-03-03 15:08
https://kumti.com/mexhiti-shkupi-nuk-eshte-jerusalem-apo-bejrut-kryqet-te-vendosen-ne-kisha/60%Hourly2016-03-03 14:32
https://kumti.com/kafeneja-e-hapur-nga-shqiptaret-e-presheves-sherben-gjithcka-falas-per-refugjatet-video/60%Hourly2016-03-03 14:30
https://kumti.com/video-a-eshte-e-lejuar-te-veshin-pantollona-grate/60%Hourly2016-03-03 14:26
https://kumti.com/a-do-te-formojne-aleance-ortodokse-serbia-greqia-bullgari-dhe-maqedonia-kunder-shqiptareve/60%Hourly2016-03-03 14:20
https://kumti.com/lirohet-nga-burgu-pas-44-vitesh-habitet-nga-teknologjia-e-diteve-tona-video/60%Hourly2016-03-03 14:18
https://kumti.com/ja-se-cfare-i-shtyn-njerezit-ta-lene-duhanin/60%Hourly2016-03-03 14:15
https://kumti.com/haxhiu-burgjet-mbushen-me-aktiviste-politike-ne-vend-qe-te-mbushen-me-kriminele/60%Hourly2016-03-03 14:11
https://kumti.com/mbiemri-hoxha-me-i-perdoruri-ne-shqiperi/60%Hourly2016-03-03 14:09
https://kumti.com/video-kujt-me-ja-dhone-voten/60%Hourly2016-03-03 13:45
https://kumti.com/familja-shqiptare-ne-ndihme-te-150-refugjateve-ne-athine/60%Hourly2016-03-03 13:41
https://kumti.com/kjo-eshte-pema-e-jetes-ne-afrike-2000-vjet-e-vjeter-foto/60%Hourly2016-03-03 13:38
https://kumti.com/italia-pergatitet-per-nje-vale-refugjatesh-nga-shqiperia/60%Hourly2016-03-03 13:33
https://kumti.com/tregtaret-politik-shqiptare-dhe-kryqomania-politike-maqedonase/60%Hourly2016-03-03 13:30
https://kumti.com/ankohen-disa-refugjate-evropa-po-na-trajton-si-kafshe/60%Hourly2016-03-03 13:28
https://kumti.com/video-dy-vellezer-musliman-te-cilet-nuk-flasin-qe-4-vite-mes-veti/60%Hourly2016-03-03 13:17
https://kumti.com/funksionaret-e-larte-te-bdi-se-protestojne-sot-kunder-kryqit/60%Hourly2016-03-03 13:12
https://kumti.com/shba-ja-e-shqetesuar-nga-lajmet-se-regjimi-i-asadit-sulmon-civilet/60%Hourly2016-03-03 13:08
https://kumti.com/menduh-thaci-kryqi-loje-e-vmro-dpmne-se-dhe-bdi-se/60%Hourly2016-03-03 13:06
https://kumti.com/unicef-mijera-femije-te-bllokuar-ne-kufirin-maqedono-grek/60%Hourly2016-03-03 13:02
https://kumti.com/sot-protestojne-politikanet-e-keqij-qe-ta-bien-ujkun-ntorishte/60%Hourly2016-03-03 12:58
https://kumti.com/vetevendosje-permbys-nje-kamion-me-produkte-te-serbise/60%Hourly2016-03-03 12:51
https://kumti.com/me-hixhab-a-me-kapuca-keshtu-bejne-mediat/60%Hourly2016-03-03 12:36
https://kumti.com/video-provokimet-ne-facebook/60%Hourly2016-03-03 12:20
https://kumti.com/shkencetari-qe-luftoi-ebolan-eliminohet-nga-gara-per-rektor/60%Hourly2016-03-03 12:20
https://kumti.com/ja-cfare-mesojne-nxenesit-e-klases-se-7-te-ne-shqiperi/60%Hourly2016-03-03 12:15
https://kumti.com/shqiponja-dhe-kryqi/60%Hourly2016-03-03 11:52
https://kumti.com/simbolet-ne-shkup-debat-i-nxehte-ne-click-plus-video/60%Hourly2016-03-03 11:43
https://kumti.com/kryqi-ne-butel-analistet-kunder-komisionit-te-bdi-se-video/60%Hourly2016-03-03 11:38
https://kumti.com/ali-ahmeti-sot-shkon-ne-gjyq/60%Hourly2016-03-03 11:31
https://kumti.com/ramadani-pse-bdi-proteston-jashte-orarit-zyrtar-te-punes/60%Hourly2016-03-03 11:28
https://kumti.com/identiteti-musliman-i-shqiptareve-dhe-evropa/60%Hourly2016-03-03 11:26
https://kumti.com/video-provokimi-i-radhes-te-burmali-xhamia/60%Hourly2016-03-03 11:22
https://kumti.com/palodhesia-e-shejh-albanit/60%Hourly2016-03-03 11:15
https://kumti.com/per-ballin-e-kombit/60%Hourly2016-03-03 11:09
https://kumti.com/just-for-kosova/60%Hourly2016-03-03 10:52
https://kumti.com/berisha-hysaj-e-cana-mes-100-me-te-mireve-te-europes/60%Hourly2016-03-03 10:23
https://kumti.com/levizja-besa-rasti-i-kumanoves-te-trajtohet-nga-prokuroria-speciale/60%Hourly2016-03-03 10:14
https://kumti.com/adem-jashari-arsyeja-pse-u-ndaluan-librat-shqip-ne-presheve/60%Hourly2016-03-03 10:11
https://kumti.com/brenda-trurit-te-nje-vrasesi-serial/60%Hourly2016-03-03 10:06
https://kumti.com/dash-shqiperia-burim-kryesor-i-marijuanes/60%Hourly2016-03-03 09:57
https://kumti.com/ekspertiza-e-triumf-rizes-u-krye-ne-zagreb/60%Hourly2016-03-03 09:52
https://kumti.com/yusuf-estes-si-mund-ta-besh-dikend-me-force-ta-don-zotin/60%Hourly2016-03-02 23:25
https://kumti.com/ziadin-sela-ja-se-si-largohet-kryqi-nga-buteli/60%Hourly2016-03-02 23:01
https://kumti.com/kryqi-dhe-koalicioni/60%Hourly2016-03-02 22:58
https://kumti.com/kurani-para-shkences-ngjashmeria-ne-mes-levizjes-se-reve-dhe-valeve-te-detit/60%Hourly2016-03-02 21:35
https://kumti.com/fenomeni-kuranor-qumeshti-te-kafshet-mrekulli-e-zotit/60%Hourly2016-03-02 21:33
https://kumti.com/fenomeni-kuranor-pastertia-e-ujit-fakt-qe-i-habit-shkencetaret/60%Hourly2016-03-02 21:31
https://kumti.com/uji-i-ftohte-si-ilac-semundja-e-ejubit-alejhi-selam-dhe-sherimi-me-uje/60%Hourly2016-03-02 21:29
https://kumti.com/shkencetari-japonez-perqafoi-islamin-duke-studiuar-fikun-dhe-ullirin-2/60%Hourly2016-03-02 21:27
https://kumti.com/ja-pse-pejgamberi-alejhi-selam-na-ka-porositur-ti-tundim-carcafet-para-gjumit/60%Hourly2016-03-02 21:25
https://kumti.com/fenomene-kuranore-forma-qarkore-e-tokes/60%Hourly2016-03-02 21:05
https://kumti.com/fenomene-kuranore-verberimi-i-mendjes/60%Hourly2016-03-02 21:02
https://kumti.com/forma-sferike-e-tokes-ja-cfare-thote-kurani/60%Hourly2016-03-02 21:00
https://kumti.com/mjekesia-profetike-ja-pse-u-ndalua-fryerja-ne-ushqimin-e-nxehte/60%Hourly2016-03-02 20:57
https://kumti.com/pse-kurani-e-permend-degjimin-para-shikimit/60%Hourly2016-03-02 20:55
https://kumti.com/zbulim-shpresedhenes-nga-shkencetaret-turq/60%Hourly2016-03-02 20:53
https://kumti.com/a-ekziston-jeta-pas-lindjes/60%Hourly2016-03-02 20:51
https://kumti.com/akademiket-turq-gjejne-shkakun-e-zhurmes-qe-ben-frigoriferi-2/60%Hourly2016-03-02 20:49
https://kumti.com/ja-cfare-thote-muhamed-zekiri-per-protesten-e-bdi-se-per-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-03-02 20:42
https://kumti.com/fenomene-kuranore-rendesia-e-ujit/60%Hourly2016-03-02 20:39
https://kumti.com/vajza-nga-gaza-e-cila-menaxhon-anijen-orion-te-nasa-s/60%Hourly2016-03-02 20:35
https://kumti.com/kurani-dhe-shkenca-fenomeni-mjekesor-qe-i-hutoi-shkencetaret-amerikan/60%Hourly2016-03-02 20:33
https://kumti.com/pse-shkenca-nuk-e-mohon-ekzistencen-e-zotit/60%Hourly2016-03-02 20:31
https://kumti.com/shkenca-verteton-hadithin-shikimi-me-epsh-eshte-nje-shigjete-helmuese/60%Hourly2016-03-02 20:30
https://kumti.com/pse-allahu-ne-kuran-thote-se-duhet-dhene-gji-dy-vjet-te-plota/60%Hourly2016-03-02 20:28
https://kumti.com/sabahu-burim-i-shendetit-dhe-bereqetit/60%Hourly2016-03-02 20:26
https://kumti.com/mos-e-refuzo-lypesin/60%Hourly2016-03-02 20:22
https://kumti.com/gjermania-heton-nese-facebook-u-ka-shkelur-ligjin-per-mbrojtjen-e-te-dhenave/60%Hourly2016-03-02 20:19
https://kumti.com/presidenti-erdogan-vizite-ne-gana/60%Hourly2016-03-02 20:17
https://kumti.com/mbijetoi-fatkeqesine-me-te-madhe-detare-ne-turqi-por-kurre-nuk-e-ka-pare-filmin-e-titanikut/60%Hourly2016-03-02 20:16
https://kumti.com/turqi-prefektura-lokale-kufizon-hyrjen-ne-qarkun-sur/60%Hourly2016-03-02 20:15
https://kumti.com/arrestohen-11-persona-per-sulmet-ndaj-gazetave-yeni-safak-dhe-yeni-akit/60%Hourly2016-03-02 20:13
https://kumti.com/erdogan-ne-nigeri-terrorizmi-nuk-ka-fe-as-komb/60%Hourly2016-03-02 20:10
https://kumti.com/video-atentanti-ndaj-dijetarit-aid-el-karni-momenti-kur-qellohet-me-plumba/60%Hourly2016-03-02 20:05
https://kumti.com/kelmendi-me-ofruan-ministri-vetem-te-qendroj-ne-salle-ne-diten-e-votimit-te-presidentit/60%Hourly2016-03-02 20:00
https://kumti.com/pas-termetit-ne-indonezi-edhe-australia-paralajmeron-cunami/60%Hourly2016-03-02 17:09
https://kumti.com/hamasi-refuzon-iniciativen-per-paqe-te-frances/60%Hourly2016-03-02 17:08
https://kumti.com/video-populli-yne-sa-eshte-i-interesuar-per-xhamiat-ne-gjermani/60%Hourly2016-03-02 16:38
https://kumti.com/refugjatet-be-do-te-ndaje-700-milione-euro-per-greqine-dhe-anetaret-tjera/60%Hourly2016-03-02 16:33
https://kumti.com/arrestimi-si-torture-nga-ushtria-izraelite/60%Hourly2016-03-02 16:31
https://kumti.com/bdi-formoi-komision-per-ta-larguar-kryqin-nga-buteli/60%Hourly2016-03-02 16:26
https://kumti.com/ja-cilat-jane-shtetet-me-me-shume-duhanpires/60%Hourly2016-03-02 16:19
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-alergjite/60%Hourly2016-03-02 16:14
https://kumti.com/kufiri-ne-gjevgjeli-eshte-mbyllur-hermetikisht-edhe-per-refugjatet-edhe-per-trenat/60%Hourly2016-03-02 16:12
https://kumti.com/video-si-te-mbrohet-nga-sihri-magjia-nje-i-ri-musliman/60%Hourly2016-03-02 15:56
https://kumti.com/maqedonia-lejon-hyrjen-e-kontrolluar-te-numrit-te-refugjateve/60%Hourly2016-03-02 15:43
https://kumti.com/ja-si-ndikon-facebooku-ne-lidhjen-tuaj/60%Hourly2016-03-02 15:41
https://kumti.com/unhcr-europa-ne-prag-te-krizes-humanitare-shkak-refugjatet/60%Hourly2016-03-02 15:39
https://kumti.com/the-washington-post-a-eshte-donald-trump-nje-kercenim-per-demokracine/60%Hourly2016-03-02 15:18
https://kumti.com/hoffman-ne-shqiperi-varferi-e-madhe/60%Hourly2016-03-02 15:08
https://kumti.com/video-kam-dy-qen-kur-thrret-ezani-ata-ulurojne/60%Hourly2016-03-02 14:50
https://kumti.com/gashi-e-kam-refuzuar-kete-ekip-per-shqiperine/60%Hourly2016-03-02 14:40
https://kumti.com/refugjatja-ka-tentuar-te-vetedigjet-ne-idomeni/60%Hourly2016-03-02 14:29
https://kumti.com/albert-musliu-maqedonia-ndoshta-me-shume-se-vatikani-financon-ideja-te-kishes/60%Hourly2016-03-02 14:23
https://kumti.com/simbolet-etnike-dhe-fetare-shba-e-be-bejne-thirrje-per-respekt-te-ndersjelle/60%Hourly2016-03-02 14:19
https://kumti.com/video-si-ta-largoj-friken-nga-vdekja/60%Hourly2016-03-02 14:15
https://kumti.com/bbc-provokon-poposkin-ne-politik-u-futet-qe-te-hidhni-gaz-lotsjelles-ndaj-femijeve/60%Hourly2016-03-02 14:10
https://kumti.com/dnevnik-mbi-90-mije-shqiptare-jane-shperngulur-viteve-te-fundit-nga-maqedonia/60%Hourly2016-03-02 14:06
https://kumti.com/me-cfare-fytyre-bdi-do-te-dale-ne-zgjedhjet-e-5-qershorit/60%Hourly2016-03-02 13:23
https://kumti.com/idriz-orana-u-refuzua-emertimi-abdylkader-arnauti-per-urren-ne-bit-pazar/60%Hourly2016-03-02 13:14
https://kumti.com/teuta-arifi-refuzon-ftesen-e-forumit-rinor-te-levizjes-besa-qe-bashkerisht-ti-rrethojne-gropat-ne-rruget-e-tetoves/60%Hourly2016-03-02 13:07
https://kumti.com/video-pleqte-nje-kohe-na-thonin-kadal-bir-se-ara-eshte-e-madhe/60%Hourly2016-03-02 13:04
https://kumti.com/ramadani-nje-kryq-e-beri-pdsh-ja-tani-nje-e-ben-bdi-ja/60%Hourly2016-03-01 23:42
https://kumti.com/muhamed-b-sytari-shkruan-mbi-dr-aid-el-karni/60%Hourly2016-03-01 23:28
https://kumti.com/kjo-eshte-gjendja-e-shejh-aid-elkarnit-pas-atentatit/60%Hourly2016-03-01 22:56
https://kumti.com/hoxha-i-shkupit-bekir-halimi-pse-jemi-kunder-kishave-dhe-kryqeve-politike-te-maqedonasve/60%Hourly2016-03-01 22:11
https://kumti.com/siria-midis-meshires-se-turqise-dhe-planit-te-europes/60%Hourly2016-03-01 18:47
https://kumti.com/islamofobia-ne-stilin-obama/60%Hourly2016-03-01 18:44
https://kumti.com/varret-e-mesjetes-se-hershme-muslimanet-mberriten-ne-france-qe-ne-shekullin-e-tete/60%Hourly2016-03-01 18:42
https://kumti.com/femrat-muslimane-ne-shenjetren-e-islamofobeve-ne-europe/60%Hourly2016-03-01 18:40
https://kumti.com/lufta-juaj-eshte-me-islamin-kjo-nuk-mund-te-fshihet-me/60%Hourly2016-03-01 18:37
https://kumti.com/shqiptimi-i-fjales-allah-sheron-semundjet-shpirterore/60%Hourly2016-03-01 17:22
https://kumti.com/sekretet-e-shamise-sipas-studimeve-shkencore/60%Hourly2016-03-01 17:20
https://kumti.com/merjem-astrolabi-shkencetarja-muslimane-e-cila-persosi-astrolabin-2/60%Hourly2016-03-01 17:18
https://kumti.com/aspekti-shkencor-i-sexhdes/60%Hourly2016-03-01 17:16
https://kumti.com/shkenca-verteton-perse-e-ndaloi-i-derguari-i-allahut-edukimin-e-qenve-ne-shtepi/60%Hourly2016-03-01 17:15
https://kumti.com/ja-pse-namazi-ben-qe-fytyra-te-shkelqeje/60%Hourly2016-03-01 17:13
https://kumti.com/namazi-i-dobishem-per-shtatzenen-i-demshem-per-femren-me-cikel-mujor/60%Hourly2016-03-01 17:11
https://kumti.com/muslimanja-pesembedhjetevjecare-zbulon-satelitin-qe-gjurmon-mbeturinat-hapesinore/60%Hourly2016-03-01 17:09
https://kumti.com/te-mirat-shendetesore-te-sexhdes-2/60%Hourly2016-03-01 17:07
https://kumti.com/shkenca-shpjegon-perse-eshte-e-ndaluar-te-vetmohemi-me-nje-femer/60%Hourly2016-03-01 17:05
https://kumti.com/ndjekja-e-sunetit-zvogelon-rrezikun-e-semundjeve-te-trurit/60%Hourly2016-03-01 17:02
https://kumti.com/namazi-i-nates-sherim-per-trupin-dhe-stimulues-per-zemren-e-shpirtin/60%Hourly2016-03-01 16:59
https://kumti.com/shkencetaret-tregojne-pse-mjalti-eshte-ilaci-me-i-mire-natyral/60%Hourly2016-03-01 16:57
https://kumti.com/disa-fakte-shkencore-te-cilat-nuk-i-keni-ditur/60%Hourly2016-03-01 16:51
https://kumti.com/dhimbja-ne-lekure-dhe-fenomeni-shkencor-ne-kuran/60%Hourly2016-03-01 16:48
https://kumti.com/dobite-shendetesore-ne-namaz-2/60%Hourly2016-03-01 16:37
https://kumti.com/pse-i-derguari-i-allahut-alejhi-selam-ka-ndaluar-urinimin-ne-uje/60%Hourly2016-03-01 16:34
https://kumti.com/shkenca-i-bindet-ekzistences-se-zotit/60%Hourly2016-03-01 16:32
https://kumti.com/steve-jobs-ishte-femija-i-nje-emigranti-sirian/60%Hourly2016-03-01 16:20
https://kumti.com/studimi-edhe-sasia-me-e-vogel-e-alkoolit-demton-zemren/60%Hourly2016-03-01 16:19
https://kumti.com/shpjegimi-shkencor-i-ngjarjes-nga-kaptina-jusuf/60%Hourly2016-03-01 16:15
https://kumti.com/shprehite-e-shendosha-te-njerezve-te-urte/60%Hourly2016-03-01 16:11
https://kumti.com/video-melaqja-ne-forme-te-njeriut-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2016-03-01 16:07
https://kumti.com/gaze-protesta-per-shkak-te-mos-marrjes-se-pagave/60%Hourly2016-03-01 16:03
https://kumti.com/45-perqind-e-te-vrareve-ne-siri-jane-femije-dhe-gra/60%Hourly2016-03-01 16:00
https://kumti.com/aktivisti-kontrovers-izraelit-hyn-ne-al-aksa/60%Hourly2016-03-01 15:58
https://kumti.com/ne-france-rritet-racizmi-anti-semitzmi-dhe-islamofobia/60%Hourly2016-03-01 15:56
https://kumti.com/ndertimi-i-aeroportit-te-trete-ne-stamboll-megaprojekt-boteror/60%Hourly2016-03-01 15:53
https://kumti.com/video-nese-ben-gjynah-dhe-e-argumenton-me-ate-se-keshtu-ka-qene-e-shkrume/60%Hourly2016-03-01 15:50
https://kumti.com/qendrimet-egoiste-hapin-plage-te-thella-ne-ndergjegjen-e-njerezimit/60%Hourly2016-03-01 15:40
https://kumti.com/pse-shkurti-njehere-ne-4-vite-ka-29-dite/60%Hourly2016-03-01 15:34
https://kumti.com/gjermani-zhduken-142-mije-refugjate-opozita-kerkon-shpjegime/60%Hourly2016-03-01 15:32
https://kumti.com/rreth-8-500-refugjate-ne-kushte-te-veshtira-presin-per-te-hyre-ne-maqedoni/60%Hourly2016-03-01 15:30
https://kumti.com/gjashte-ushqime-qe-largojne-nikotinen-nga-trupi/60%Hourly2016-03-01 15:23
https://kumti.com/ambasadori-i-saudise-ne-filipine-nuk-eshte-vrare-askush/60%Hourly2016-03-01 15:10
https://kumti.com/video-a-i-pranohet-ibadeti-nje-motres-muslimane-e-cila-nuk-eshte-e-mbuluar/60%Hourly2016-03-01 14:51
https://kumti.com/qellohet-per-vdekje-shejh-aid-karni/60%Hourly2016-03-01 14:36
https://kumti.com/tusk-neser-vjen-ne-maqedoni-per-shkak-te-krizes-se-refugjateve/60%Hourly2016-03-01 14:07
https://kumti.com/beqir-asani-flet-per-incidentin-e-todor-petrovit-njerit-nder-donatoret-e-kryqit-ne-lagjen-butel/60%Hourly2016-03-01 14:05
https://kumti.com/nata-behet-dite-pamjet-e-stuhise-qe-goditi-tiranen-ne-mbremje-video/60%Hourly2016-03-01 14:02
https://kumti.com/aksion-i-dhurimit-te-gjakut-nen-moton-te-verbrit-per-bashkesine/60%Hourly2016-03-01 14:00
https://kumti.com/ja-se-si-perleshen-refugjatet-dhe-policia-ne-maqedoni-video/60%Hourly2016-03-01 13:57
https://kumti.com/video-momentin-e-vdekjes-engjulli-i-vdekjes-ne-cfare-menyre-do-te-na-afrohet/60%Hourly2016-03-01 13:52
https://kumti.com/levizja-besa-pse-bdi-nuk-e-kerkon-burmaline-por-kerkon-xhami-ne-matke/60%Hourly2016-03-01 13:44
https://kumti.com/rihapet-jugohromi-por-a-vendosen-filtra/60%Hourly2016-03-01 13:41
https://kumti.com/levizja-besa-tetove-vazhdon-helmimi-i-tetovareve/60%Hourly2016-03-01 13:39
https://kumti.com/ke-maqedonia-ka-te-drejte-ta-mbroje-kufirin-ndersa-fotografite-dje-konfirmuan-se-nje-zgjidhje-evropiane-eshte-e-nevojshme/60%Hourly2016-03-01 13:38
https://kumti.com/ma-sevape-ke-me-vendose-te-gryka-e-kazanit-nje-filter-per-ajer-te-pastert-ne-tetove/60%Hourly2016-03-01 13:36
https://kumti.com/video-per-kompleksashat/60%Hourly2016-03-01 13:30
https://kumti.com/steinmeier-i-brengosur-qe-policia-maqedonase-perdori-lotsjelles-kunder-refugjateve/60%Hourly2016-03-01 11:55
https://kumti.com/prifti-maqedonas-ne-shenjester-te-akuzave-pse-doli-kunder-vendosjes-se-simboleve/60%Hourly2016-03-01 11:54
https://kumti.com/ali-ahmeti-pasneser-deshmon-tek-prokuroria-speciale/60%Hourly2016-03-01 11:51
https://kumti.com/si-po-e-lufton-bota-shperqendrimin-nga-celularet-ne-rruge/60%Hourly2016-03-01 11:26
https://kumti.com/goditet-grupi-i-trafikut-te-droges-sarande-korfuz-sekuestrohen-46-kg-hashash/60%Hourly2016-03-01 11:23
https://kumti.com/milenko-nedellkovski-le-te-vendoset-edhe-nje-kryq-i-madh-le-te-cmendet-plemja-shqiptaret/60%Hourly2016-03-01 09:47
https://kumti.com/ne-kine-duan-mesues-meshkuj-qe-djemte-ti-bejne-burra/60%Hourly2016-03-01 00:20
https://kumti.com/arsyet-se-perse-teknologjia-eshte-armik-i-femijeve/60%Hourly2016-03-01 00:09
https://kumti.com/mos-e-hidhni-lekuren-e-molles-ja-perdorimet-alternative/60%Hourly2016-03-01 00:06
https://kumti.com/edhe-nje-kuzhine-humanitari-nga-bereqeti/60%Hourly2016-03-01 00:02
https://kumti.com/tirane-operacioni-elizea-kapen-9-kg-hashash-2-ne-pranga/60%Hourly2016-03-01 00:00