XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/rendesia-e-llogaridhenies-se-brendshme-per-muslimanet/60%Hourly2016-04-30 23:56
https://kumti.com/shkencetarja-e-njohur-gjermane-zoti-e-krijoi-universin/60%Hourly2016-04-30 23:54
https://kumti.com/cdo-moment-eshte-nje-lindje-e-re/60%Hourly2016-04-30 23:49
https://kumti.com/me-shpeto-nga-kjo-stuhi/60%Hourly2016-04-30 23:44
https://kumti.com/erdogan-jeta-e-pejgamberit-shembulli-me-i-mire-per-ne/60%Hourly2016-04-30 23:32
https://kumti.com/kerry-reagon-per-sulmin-ndaj-nje-spitali-ne-halep/60%Hourly2016-04-30 23:30
https://kumti.com/rusia-nuk-mund-te-fshehe-sulmet-ajrore-ne-siri/60%Hourly2016-04-30 23:29
https://kumti.com/gjendet-i-gjalle-dyvjecari-qendroi-mbi-24-ore-nen-germadhat-e-spitalit-te-bombarduar-ne-halep/60%Hourly2016-04-30 23:27
https://kumti.com/nga-pula-tek-gjeli-proteina-me-cilesi-dhe-fare-pak-kalori/60%Hourly2016-04-30 23:24
https://kumti.com/jeta-e-veshtire-e-refugjateve-afgane-ne-iran-13-ore-pune-ne-dite-per-13-dollare/60%Hourly2016-04-30 23:21
https://kumti.com/pamje-nga-perspektiva-e-burj-khalifas/60%Hourly2016-04-30 22:46
https://kumti.com/letra-rreqethese-e-mjekut-sirian-qe-po-ben-xhiron-e-botes/60%Hourly2016-04-30 22:38
https://kumti.com/gormez-mes-vendeve-muslimane-duhet-unitet/60%Hourly2016-04-30 22:34
https://kumti.com/karaxhiq-do-te-luftojme-kunder-pranimit-te-kosoves-ne-uefa/60%Hourly2016-04-30 21:55
https://kumti.com/financial-times-kosoves-i-hiqen-vizat-bashke-me-turqine-e-ukrainen/60%Hourly2016-04-30 21:52
https://kumti.com/doktori-i-shkences-ne-malisheve-qe-nje-vit-i-papune-video/60%Hourly2016-04-30 21:19
https://kumti.com/nuk-gabon-barca-vazhdon-rrugetimin-drejt-titullit/60%Hourly2016-04-30 21:16
https://kumti.com/islamofobia-u-shnderrua-ne-ideologji-per-ti-fituar-zgjedhjet/60%Hourly2016-04-30 17:14
https://kumti.com/bisedimet-mes-turqise-dhe-be-se-kane-filluar-te-tregojne-efekt/60%Hourly2016-04-30 17:12
https://kumti.com/kolesteroli-si-ta-kontrolloni-dhe-ta-mbani-ne-normen-e-lejuar/60%Hourly2016-04-30 17:10
https://kumti.com/perparesite-e-ushqyerjes-me-gji-per-nenen/60%Hourly2016-04-30 17:06
https://kumti.com/llojan-ate-qe-se-beri-pushteti-qendror-dhe-lokal-e-beri-nje-banor-i-fshatit-haxhiu/60%Hourly2016-04-30 16:59
https://kumti.com/is-i-e-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-bagdad/60%Hourly2016-04-30 16:56
https://kumti.com/vazhdon-tmerri-ne-siri-tjeter-sulm-ajror-ne-halep-7-te-vdekur-dhe-30-te-plagosur/60%Hourly2016-04-30 16:52
https://kumti.com/cfare-do-ndodhe-me-trupin-tim-kur-te-nderpres-kontraceptivet-pergjigjen-gjinekologet/60%Hourly2016-04-30 16:50
https://kumti.com/nje-34-vjecar-theret-me-thike-midis-sheshit-ne-mitrovice/60%Hourly2016-04-30 16:33
https://kumti.com/vucic-akuzohet-per-vjedhje-te-zgjedhjeve-protesta-masive-ne-serbi/60%Hourly2016-04-30 16:31
https://kumti.com/ceshte-oda-e-miqve/60%Hourly2016-04-30 16:25
https://kumti.com/turqia-armatose-avionet-e-saj-te-telekomanduar/60%Hourly2016-04-30 16:24
https://kumti.com/ikja-nga-drejtesia-e-peshqve-te-medhenj/60%Hourly2016-04-30 16:21
https://kumti.com/edhe-nje-muaj-kohe-per-privatizimin-e-brezovices-projekti-ne-pikepyetje/60%Hourly2016-04-30 16:16
https://kumti.com/juventus-gati-rinovimi-65-mln-euro-ne-sezon-per-pogba/60%Hourly2016-04-30 16:16
https://kumti.com/bisedat-telefonike-te-grupit-te-azem-syles-flasin-per-korruptimin-e-dino-asanajt/60%Hourly2016-04-30 16:07
https://kumti.com/marreveshja-shba-rusi-operacion-per-shpetimin-e-asadit/60%Hourly2016-04-30 16:01
https://kumti.com/qeveria-miraton-kornizen-afatmesme-te-shpenzimeve-2017-2019-dhe-raportin-tremujor-te-buxhetit-per-vitin-2016/60%Hourly2016-04-30 15:56
https://kumti.com/papunesia-e-larte-jo-te-gjithe-duan-te-punojne/60%Hourly2016-04-30 15:54
https://kumti.com/tashme-po-na-vrasin-dhe-ne-se-bashku-me-pacientet-tane/60%Hourly2016-04-30 15:52
https://kumti.com/rrenqethese-video-thirrja-zyrtare-e-keshillit-opozitar-per-protesten-e-9-majit/60%Hourly2016-04-30 15:37
https://kumti.com/shkup-perkrahje-e-madhe-do-te-vije-edhe-nga-mergimtaret-ne-protestat-e-9-majit/60%Hourly2016-04-30 15:32
https://kumti.com/cfare-thone-gazetaret-per-albert-berishen-te-denuar-per-pjesemarrje-ne-luftera-te-huaja/60%Hourly2016-04-30 15:24
https://kumti.com/nje-tjeter-skandal-islamofobik-ne-france/60%Hourly2016-04-30 15:03
https://kumti.com/ramush-haradinaj-viziton-bashkesine-islame-ne-suhareke/60%Hourly2016-04-30 15:01
https://kumti.com/ku-jane-ekspertet-e-terrorizmit-pyet-gazetari-i-tv-shenja/60%Hourly2016-04-30 14:51
https://kumti.com/terroristet-nuk-kane-fe/60%Hourly2016-04-30 14:40
https://kumti.com/perpara-se-tanket-te-arrijne-ne-dyert-e-qabes/60%Hourly2016-04-30 14:06
https://kumti.com/protesta-ne-serbi-vuciq-akuzohet-per-vjedhje-te-zgjedhjeve/60%Hourly2016-04-30 13:14
https://kumti.com/austri-denohen-nente-pjesetaret-e-grupit-qe-trafikonin-kosovare/60%Hourly2016-04-30 11:27
https://kumti.com/kriza-ekonomike-dhe-renia-e-natalitetit-godasin-rende-maqedonine-lindore/60%Hourly2016-04-30 07:34
https://kumti.com/albert-berisha-kosovari-qe-u-kthye-nga-siria-denohet-me-burg-video/60%Hourly2016-04-30 07:30
https://kumti.com/shejh-bin-bazi-per-kosoven-gjate-luftes/60%Hourly2016-04-30 07:28
https://kumti.com/qe-nga-fillimi-i-konflikteve-ne-ukraine-kane-humbur-jeten-mbi-9-000-persona/60%Hourly2016-04-29 20:27
https://kumti.com/siri-alepo-tronditet-nga-luftimet-e-reja-te-pakten-26-te-vrare/60%Hourly2016-04-29 20:24
https://kumti.com/austri-reagime-ndaj-ligjit-kunder-refugjateve/60%Hourly2016-04-29 20:21
https://kumti.com/shqiperi-13-mije-myslimane-u-konvertuan-ne-te-krishtere/60%Hourly2016-04-29 19:08
https://kumti.com/rinesa-kerkon-lirimin-e-babait-te-vet-nga-burgu-i-manastirit-foto/60%Hourly2016-04-29 19:05
https://kumti.com/ekipi-i-perzier-policor-zbuloi-migrante-ne-nje-kamion-afer-demir-kapise/60%Hourly2016-04-29 18:59
https://kumti.com/lajm-ekskluzive-kim-mehmeti-me-kumanovaret-e-lagjes-se-trimave-do-te-niset-ne-protestat-e-9-majit/60%Hourly2016-04-29 18:57
https://kumti.com/grindje-e-pergjakshme-e-vellezerve-ne-tetove-njeri-i-lenduar-rende/60%Hourly2016-04-29 18:53
https://kumti.com/mbpzhr-ja-hap-dhe-mbyll-tenderin-brenda-dites-per-furnizim-me-fotografi-te-thacit-foto/60%Hourly2016-04-29 17:58
https://kumti.com/pronari-i-pompes-qe-kishte-bllokuar-rrugen-ministri-zharku-ma-ka-borxh-nje-gjak/60%Hourly2016-04-29 17:54
https://kumti.com/gashi-thote-se-drejtesia-mund-ta-shkund-skenen-politike/60%Hourly2016-04-29 17:51
https://kumti.com/izraeli-bllokon-hyrjen-e-cimentos-ne-gaza/60%Hourly2016-04-29 17:49
https://kumti.com/turqia-ne-vitin-2015-ka-parandaluar-kontrabandimin-e-mallrave-me-vlere-840-milione-euro/60%Hourly2016-04-29 15:06
https://kumti.com/angellov-akuzon-gruevskin-pushteti-me-skenare-te-ri-si-ne-kumanove/60%Hourly2016-04-29 15:05
https://kumti.com/basha-gjunjezon-ramen-po-i-bien-trimat-nje-e-nga-nje/60%Hourly2016-04-29 15:01
https://kumti.com/fsk-ftohet-nga-nato-per-ne-ushtrime-te-20-kadeteve-per-shtetet-joanetare/60%Hourly2016-04-29 14:52
https://kumti.com/nis-seanca-ndaj-azem-syles/60%Hourly2016-04-29 14:49
https://kumti.com/bundeswehr-i-do-te-ruaje-vendet-e-baltikut/60%Hourly2016-04-29 14:45
https://kumti.com/turqia-do-te-ndertoje-baze-ushtarake-shumefunksionale-ne-katar/60%Hourly2016-04-29 14:42
https://kumti.com/kosove-shqiperi-me-date-3-qershor-mbahet-mbledhja-e-dy-qeverive/60%Hourly2016-04-29 14:38
https://kumti.com/mustafa-ne-bruksel-u-vleresua-se-kemi-permbushur-kriteret-per-vizat/60%Hourly2016-04-29 14:34
https://kumti.com/merkel-liderja-me-e-fuqishme-ne-europe/60%Hourly2016-04-29 14:31
https://kumti.com/ahmeti-deputeteve-serbe-ceshtja-e-kishes-politikisht-e-ndjeshme/60%Hourly2016-04-29 14:23
https://kumti.com/akp-e-qet-ne-shitje-pallatin-i-rinise/60%Hourly2016-04-29 14:20
https://kumti.com/buxheti-ne-tre-vitet-e-ardhshem-rritet-per-21-per-qind/60%Hourly2016-04-29 14:11
https://kumti.com/deputetja-e-ps-se-nje-besimtare-e-devotshme/60%Hourly2016-04-29 09:56
https://kumti.com/reporteret-turq-denohen-per-blasfemi/60%Hourly2016-04-29 09:21
https://kumti.com/duhet-te-jemi-te-turperuar/60%Hourly2016-04-29 09:04
https://kumti.com/posterat-e-filmave-tregojne-se-sa-seksist-eshte-hollywoodi/60%Hourly2016-04-29 08:35
https://kumti.com/shqiptari-ne-zvicer-kapet-me-1-5-kilograme-heroine/60%Hourly2016-04-29 08:08
https://kumti.com/facebook-u-trefishon-fitimet/60%Hourly2016-04-29 08:06
https://kumti.com/kerry-vlereson-perpjekjet-arabe-kunder-terrorizmit/60%Hourly2016-04-29 07:59
https://kumti.com/hungaria-ndalon-me-ligj-perhapjen-e-islamit/60%Hourly2016-04-29 06:01
https://kumti.com/qeveria-bashkepunon-tinez-me-unmik-un/60%Hourly2016-04-29 05:55
https://kumti.com/historianet-i-rikthehen-ceshtjes-se-pronave-te-manastirit-te-decanit/60%Hourly2016-04-28 19:11
https://kumti.com/erdogan-turqia-eshte-shpresa-e-vendeve-islame/60%Hourly2016-04-28 19:07
https://kumti.com/kim-mehmeti-ende-pyesni-pse-duhet-te-protestohet-me-9-maj/60%Hourly2016-04-28 16:21
https://kumti.com/bozkir-presim-qe-raporti-i-ke-se-te-propozoje-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2016-04-28 16:19
https://kumti.com/ne-kosove-hapet-nje-fabrike-e-re-me-80-te-prodhimit-per-eksport/60%Hourly2016-04-28 16:17
https://kumti.com/ibrahimi-te-luftojme-per-rinine-shqiptare/60%Hourly2016-04-28 16:14
https://kumti.com/daja-boss-i-tokave/60%Hourly2016-04-28 16:10
https://kumti.com/femija-dy-vjecar-vret-me-arme-nenen-e-tij/60%Hourly2016-04-28 16:08
https://kumti.com/gazetari-maqedonas-bozhinovski-ne-burg-trajtohet-si-pjesetar-i-uck-se/60%Hourly2016-04-28 16:07
https://kumti.com/golden-eagle-dhuron-27-shtreter-spitalit-te-gjilanit/60%Hourly2016-04-28 16:05
https://kumti.com/i-deklaruari-i-semure-mental-zbulohet-duke-bere-biznes-nga-burgu/60%Hourly2016-04-28 16:02
https://kumti.com/bushati-takohet-me-homologun-gjerman-steinmeier/60%Hourly2016-04-28 15:57
https://kumti.com/ushtria-turke-bombardon-pozitat-e-daesh-it-vriten-11-terroriste/60%Hourly2016-04-28 15:53
https://kumti.com/gazetarja-egnesa-vitia-flet-per-mashtrimin-nga-udheheqesia-e-insajderit-video/60%Hourly2016-04-28 13:32
https://kumti.com/donacion-3-5-milione-dollaresh-i-islamic-relief-per-shendetesine-e-kosoves/60%Hourly2016-04-28 13:08
https://kumti.com/ban-denon-politikat-kufizuese-kunder-migranteve/60%Hourly2016-04-28 13:01
https://kumti.com/avokatet-kerkojne-deri-10-vite-burg-per-policet-qe-rrahen-te-arrestuarit-e-kumanoves/60%Hourly2016-04-28 12:59
https://kumti.com/befason-presidentja-kroate-pershendet-me-esselamu-alejkum-video/60%Hourly2016-04-28 11:49
https://kumti.com/ldk-ja-ne-prizren-mbeshtet-kerkesen-e-heqjes-se-shpenzimeve-te-varrimit/60%Hourly2016-04-28 11:27
https://kumti.com/avokati-i-salah-abdeslam-ai-eshte-koketul-intelegjenca-e-tij-sa-truri-i-nje-peshku/60%Hourly2016-04-28 10:46
https://kumti.com/new-yorku-arreston-120-anetare-te-bandave-me-te-medha-kriminale/60%Hourly2016-04-28 10:45
https://kumti.com/gjenden-te-vdekur-nje-vajze-dhe-nje-burre-ne-shkup/60%Hourly2016-04-28 10:43
https://kumti.com/80-vjecari-goditet-nga-treni-i-linjes-vlore-fier/60%Hourly2016-04-28 10:39
https://kumti.com/kamera-fluturuese-i-jep-fund-shkopinjve-per-selfie/60%Hourly2016-04-28 10:34
https://kumti.com/kamenice-me-raki-ne-foto-te-panos-se-maturanteve/60%Hourly2016-04-28 10:26
https://kumti.com/edhe-kosova-sot-perkujton-te-vdekurit-ne-vendet-e-tyre-te-punes/60%Hourly2016-04-28 08:35
https://kumti.com/a-do-jape-britania-1-8-miliard-sterlina-per-shqiperine-dhe-turqine/60%Hourly2016-04-28 08:26
https://kumti.com/tronditet-skenderaj-banori-nga-fshati-mikushnice-beri-vetevrasje-se-nuk-gjente-pune/60%Hourly2016-04-28 08:21
https://kumti.com/ish-inspektori-i-shik-ut-sherbimi-maqedonas-pagoi-dy-milione-euro-per-vrasjen-e-beg-rizajt-dhe-mirsad-ndrecajt/60%Hourly2016-04-28 08:18
https://kumti.com/221-ndermarrje-te-uzurpuara/60%Hourly2016-04-28 08:14
https://kumti.com/nje-sinagoge-kthehet-ne-xhami-ne-marseje/60%Hourly2016-04-27 23:38
https://kumti.com/hammond-tu-jepet-fund-shkeljeve-te-marreveshjes-per-ndalimin-e-luftimeve-ne-siri/60%Hourly2016-04-27 23:31
https://kumti.com/ushtrime-qe-tregojne-se-duhet-te-konsultoni-mjekun-per-shtyllen-e-juaj-kurrizore/60%Hourly2016-04-27 23:29
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-bursa-te-turqise/60%Hourly2016-04-27 22:54
https://kumti.com/semundja-qe-mjeket-u-fshehin-pacienteve/60%Hourly2016-04-27 22:17
https://kumti.com/lamtumire-karikuesa-ja-si-mund-te-zgjase-me-shume-bateria-juaj/60%Hourly2016-04-27 22:13
https://kumti.com/sa-mikrobe-ka-ne-doren-e-nje-femije-i-cili-sapo-ka-luajtur/60%Hourly2016-04-27 22:08
https://kumti.com/gjahtari-gjerman-vret-adoleshentin-shqiptar-tentoi-ti-vidhte-banesen/60%Hourly2016-04-27 21:56
https://kumti.com/me-ilahi-ne-shqip-dhe-arabisht-evzal-sinani-dhe-musli-musliu-prezantuan-maqedonine-ne-jordani-video/60%Hourly2016-04-27 21:52
https://kumti.com/bbc-vajza-8-vjecare-memorizon-komplet-kuranin/60%Hourly2016-04-27 21:43
https://kumti.com/trump-zbulon-linjen-e-politikes-se-jashtme-amerika-e-para/60%Hourly2016-04-27 21:33
https://kumti.com/rasti-celula-prokuroria-isa-fuga-ti-pranoje-te-tre-veprat/60%Hourly2016-04-27 21:29
https://kumti.com/shokuese-kjo-eshte-gjuha-qe-perdor-nje-gazetar-ndaj-koleges-se-tij-ne-kosove/60%Hourly2016-04-27 19:45
https://kumti.com/shenjat-e-koheve-qe-jetojme-ii/60%Hourly2016-04-27 19:10
https://kumti.com/pamje-nga-sulmi-i-sotem-vetevrases-ne-xhamine-e-madhe-fotovideo/60%Hourly2016-04-27 19:05
https://kumti.com/ja-si-fyheshin-shqiptaret-ne-derbin-vardar-shkendija-video/60%Hourly2016-04-27 14:15
https://kumti.com/fillon-uragani/60%Hourly2016-04-27 14:12
https://kumti.com/hysni-shaqiri-thirrje-shqiptareve-te-dalim-masovikisht-ne-protestat-e-9-majit-video/60%Hourly2016-04-27 14:00
https://kumti.com/analistet-sanksionet-e-be-se-do-ta-fusin-ne-bankrot-total-maqedonine/60%Hourly2016-04-27 13:58
https://kumti.com/gazetari-muhamed-zekiri-godet-ashper-izet-mexhitin/60%Hourly2016-04-27 13:56
https://kumti.com/kasami-priti-ne-takim-perfaqesues-te-partive-politike-ne-shqiperi-i-njoftoi-edhe-per-marshin-protestues/60%Hourly2016-04-27 13:53
https://kumti.com/mediat-proqeveritare-cmenden-ne-shkup-proteston-hamasi-dhe-isis-i-foto/60%Hourly2016-04-27 13:50
https://kumti.com/lajm-dy-video-apelet-per-protesten-e-9-majit-qe-po-ndezin-internetin-shqiptar/60%Hourly2016-04-27 13:47
https://kumti.com/zaev-ja-si-do-te-del-e-verteta-per-monstra/60%Hourly2016-04-27 13:44
https://kumti.com/levizja-besa-bdi-me-merita-te-vecanta-per-perkeqesimin-e-lirise-se-shprehjes/60%Hourly2016-04-27 13:39
https://kumti.com/shkup-shtyhet-seanca-kryesore-per-te-rastin-celula/60%Hourly2016-04-27 13:37
https://kumti.com/lista-e-plote-e-51-te-dyshuarve-te-grupit-te-azem-syles/60%Hourly2016-04-27 12:51
https://kumti.com/kosove-e-shpetojne-macen-e-ngujuar-ne-mur/60%Hourly2016-04-27 11:38
https://kumti.com/rrugetimi-i-maqedonise-ne-nato-premtim-i-parealizuar-i-bdi-se/60%Hourly2016-04-27 11:35
https://kumti.com/azem-syla-me-grupin-demtoi-30-milione-euro-kosoven/60%Hourly2016-04-27 11:03
https://kumti.com/nena-e-adelina-ismailit-varroset-me-rite-islame/60%Hourly2016-04-27 11:01
https://kumti.com/ermira-mehmeti-qan-ne-parlamentin-shqiptar-per-skandalin-e-pergjimit-video/60%Hourly2016-04-27 10:43
https://kumti.com/mesuesi-shembull/60%Hourly2016-04-27 10:23
https://kumti.com/rendesia-e-llogaridhenies-se-brendshme-per-myslimanet/60%Hourly2016-04-27 09:12
https://kumti.com/bie-ndjeshem-numri-i-luftetareve-te-huaj-te-isis-it-ne-irak-dhe-siri/60%Hourly2016-04-27 09:07
https://kumti.com/pripyati-3-dekada-pas-katastrofes-se-cernobilit-nje-qytet-fantazme/60%Hourly2016-04-27 09:05
https://kumti.com/kosove-aksion-i-madh-i-policise-dhe-eulex-it/60%Hourly2016-04-27 08:54
https://kumti.com/policia-e-kosoves-dhe-eulex-ne-kerkim-te-azem-syles-arrestohet-ish-shoferi-i-tij/60%Hourly2016-04-27 08:45
https://kumti.com/kisha-e-kudsit-leter-obames-jepi-fund-terrorizmit-izraelit-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2016-04-27 08:43
https://kumti.com/bernie-sanders-nuk-firmos-ndihmen-ushtarake-per-izraelin/60%Hourly2016-04-27 08:41
https://kumti.com/zv-ministri-izraelit-thirrje-per-aneksimin-e-bregut-perendimor/60%Hourly2016-04-27 08:39
https://kumti.com/salah-abdeslam-ekstradohet-ne-france/60%Hourly2016-04-27 08:36
https://kumti.com/rruget-e-frances-te-mbushura-me-xhemate-video/60%Hourly2016-04-27 00:35
https://kumti.com/shtate-xhamite-ruse-qe-te-mahnitin-me-bukurine-e-tyre-foto/60%Hourly2016-04-27 00:29
https://kumti.com/foto-lajm-restorani-ku-invalidet-ushqehen-falas/60%Hourly2016-04-27 00:28
https://kumti.com/foto-nga-ceremonia-e-diplomimit-te-hafizave-ne-kursin-e-kuranit-bursa/60%Hourly2016-04-27 00:26
https://kumti.com/httpswww-youtube-comwatchtime_continue5v4aiunhakdis/60%Hourly2016-04-27 00:23
https://kumti.com/sure-el-muminun-ajetet-nga-1-14-hfz-aziz-alili/60%Hourly2016-04-27 00:20
https://kumti.com/gjarpri-e-gelltit-dhine-per-se-gjalli-video/60%Hourly2016-04-27 00:17
https://kumti.com/foto-lajm-nderrimi-i-10-mije-qilimave-ne-xhamine-e-pejgamberit-a-s/60%Hourly2016-04-27 00:13
https://kumti.com/mulla-mahmudi-cdo-dite-nga-sabahu-deri-ne-jaci-meson-hafizat-e-ri/60%Hourly2016-04-27 00:10
https://kumti.com/stamboll-90-hafiz-te-ri-marin-ixhazen-e-hifzit-te-kuranit/60%Hourly2016-04-27 00:08
https://kumti.com/ja-si-duket-shtepia-e-fatimes-r-a-ne-medine-foto/60%Hourly2016-04-26 23:55
https://kumti.com/bmw-ja-me-e-bukur-ne-bote/60%Hourly2016-04-26 23:50
https://kumti.com/se-shpejti-rryma-do-te-krijohet-edhe-nga-shiu/60%Hourly2016-04-26 23:39
https://kumti.com/zbulohet-ilaci-kunder-renies-se-flokeve/60%Hourly2016-04-26 23:34
https://kumti.com/femijet-te-cilet-jane-fizikisht-me-aktiv-kane-tru-me-te-shpejte/60%Hourly2016-04-26 23:33
https://kumti.com/shkencetaret-vertetojne-se-paragjykimet-ndaj-te-tjereve-mund-te-formojne-bindje-te-gabuar/60%Hourly2016-04-26 23:31
https://kumti.com/udhezime-shendetesore-nga-kurani-dhe-suneti/60%Hourly2016-04-26 23:30
https://kumti.com/uji-gjate-ngrenies-duhet-te-konsumohet-apo-jo/60%Hourly2016-04-26 23:26
https://kumti.com/pija-magjike-qe-sheron-dhimbjet-e-shpines-nyejve-dhe-kembeve/60%Hourly2016-04-26 23:24
https://kumti.com/me-kete-caj-i-hiqni-toksinat-prej-mushknive-per-72-ore/60%Hourly2016-04-26 23:22
https://kumti.com/avocado-qe-cka-i-ban-shnetes-tone/60%Hourly2016-04-26 23:20
https://kumti.com/kaktusi-qe-vetite-sheruese-dhe-ushqyese-per-shneten/60%Hourly2016-04-26 23:18
https://kumti.com/te-gjithe-ata-qe-vuajne-nga-alergjite-mund-ti-zgjidhin-problemet-me-kete-uje/60%Hourly2016-04-26 23:15
https://kumti.com/lakrat-e-pagatuara-dhe-turshi-jane-miq-te-vertete-te-shendetit/60%Hourly2016-04-26 23:13
https://kumti.com/ja-cfare-i-ndodh-profilit-tuaj-ne-facebook-nese-ju-vdisni/60%Hourly2016-04-26 23:12
https://kumti.com/te-qenet-prind-pozitiv/60%Hourly2016-04-26 23:09
https://kumti.com/behuni-pjese-e-zgjidhjes-dhe-jo-problemit/60%Hourly2016-04-26 23:07
https://kumti.com/ne-gjykate-per-shkak-te-nenes/60%Hourly2016-04-26 23:05
https://kumti.com/tregimi-rreth-mbretit-dhe-fares-sa-jemi-te-sinqerte/60%Hourly2016-04-26 22:55
https://kumti.com/bereqeti-i-zotit-eshte-ne-toke/60%Hourly2016-04-26 22:52
https://kumti.com/femijet-nga-mbare-bota-u-takuan-me-kreret-e-turqise/60%Hourly2016-04-26 22:49
https://kumti.com/ish-mesuese-ne-kishen-katolike-jam-krenare-qe-jam-muslimane/60%Hourly2016-04-26 22:48
https://kumti.com/zira-demiri-hafizja-e-re-e-gostivarit/60%Hourly2016-04-26 22:46
https://kumti.com/ne-i-motivojme-besimtaret-tane-edhe-per-shkollen-shqipe/60%Hourly2016-04-26 22:45
https://kumti.com/prishtine-falja-e-namazit-ne-xhami-dhe-rruge/60%Hourly2016-04-26 22:42
https://kumti.com/ish-presidenti-gjerman-kush-nuk-i-do-muslimanet-ne-europe-nuk-mund-te-kerkoje-te-drejta-per-kristianet-ne-pjese-te-tjera-te-botes/60%Hourly2016-04-26 22:39
https://kumti.com/japoni-dhoma-per-namaz-dhe-ushqim-hallall-ne-aeroportin-e-kansait/60%Hourly2016-04-26 22:35
https://kumti.com/kardavi-faleminderit-turqise-dhe-sulltanit-erdogan/60%Hourly2016-04-26 22:24
https://kumti.com/medreseja-isa-beu-promovon-edhe-nje-hafiz-te-kuranit/60%Hourly2016-04-26 22:22
https://kumti.com/yllzana-abdi-hafizja-e-re-qe-del-nga-xhamia-e-rinise-ne-tetove/60%Hourly2016-04-26 22:20
https://kumti.com/lirohet-e-burgosura-me-e-re-palestineze-qe-mbahej-ne-burgun-izraelit/60%Hourly2016-04-26 22:19
https://kumti.com/muslimanet-duan-te-jene-pjese-e-zgjidhjes-jo-e-problemit/60%Hourly2016-04-26 22:17
https://kumti.com/udhetimi-i-te-riut-katolik-ne-kulturen-islame/60%Hourly2016-04-26 22:15
https://kumti.com/arabia-saudite-kerkon-te-mos-varet-me-nga-nafta-shpallet-plani-i-ri-vizion-2030/60%Hourly2016-04-26 22:12
https://kumti.com/gormez-kroacia-ka-shume-mirekuptim-per-religjionet-tjera/60%Hourly2016-04-26 22:11
https://kumti.com/turqi-kryeparlamentari-kushtetute-islamike-sna-nevojitet-laicizmi/60%Hourly2016-04-26 22:10
https://kumti.com/kur-nje-musliman-dhe-nje-hebre-ecin-krah-per-krah-njeri-tjetrit-video/60%Hourly2016-04-26 22:08
https://kumti.com/zgjidhet-hoxha-per-administrator-i-hanit-te-elezit/60%Hourly2016-04-26 20:40
https://kumti.com/obeziteti-shton-rrezikun-per-kancerin-e-zorreve/60%Hourly2016-04-26 14:39
https://kumti.com/ish-presidenti-kroat-josipoviq-marredheniet-me-serbine-nuk-kane-qene-kurre-me-te-keqija/60%Hourly2016-04-26 14:38
https://kumti.com/ja-virusi-ne-forme-mesazhi-qe-po-qarkullon-ne-iphone/60%Hourly2016-04-26 14:36
https://kumti.com/ja-pse-ne-britani-thone-se-nuk-duan-te-behen-si-shqiperia/60%Hourly2016-04-26 14:34
https://kumti.com/maqedoni-ja-cfare-te-drejta-keni-nese-policia-ju-therret-ne-bisede-informative-foto/60%Hourly2016-04-26 14:32
https://kumti.com/maqedoni-kriza-politike-me-pasoja-te-renda-ne-ekonomi/60%Hourly2016-04-26 14:27
https://kumti.com/shba-do-te-dergoje-trupa-shtese-ne-siri/60%Hourly2016-04-26 14:24
https://kumti.com/asani-kerkoj-falje-nga-ata-qe-u-ndjene-te-ofenduar-foto/60%Hourly2016-04-26 14:21
https://kumti.com/te-gjalla-apo-te-gatuara-cilat-perime-jane-me-te-shendetshme/60%Hourly2016-04-26 14:17
https://kumti.com/pese-keshilla-te-deshmuara-per-nje-lukth-te-shendoshe/60%Hourly2016-04-26 14:14
https://kumti.com/milionat-qe-vijne-ne-kosove-nga-afganistani/60%Hourly2016-04-26 14:14
https://kumti.com/simptomat-e-mungeses-se-kromit/60%Hourly2016-04-26 14:10
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-te-konsumoni-drogen-foto/60%Hourly2016-04-26 14:08
https://kumti.com/ja-sa-do-ti-kushtoje-maqedonise-retorika-nacionaliste/60%Hourly2016-04-26 14:04
https://kumti.com/popujt-me-pijanece-ne-bote-nuk-do-ta-besoni-ne-cvend-renditet-shqiperia-e-maqedonia/60%Hourly2016-04-26 14:01
https://kumti.com/gjobitet-me-mijera-dollare-gazetari-qe-ka-fyer-erdoganin/60%Hourly2016-04-26 13:58
https://kumti.com/lugina-nderron-klasen-politike/60%Hourly2016-04-26 13:41
https://kumti.com/jahjaga-se-bashku-me-keta-tre-emra-do-ti-bashkohen-partise-se-ilir-dedes/60%Hourly2016-04-26 13:39
https://kumti.com/grupi-kinez-zyrtarizon-blerjen-e-aeroportit-te-rinasit/60%Hourly2016-04-26 13:36
https://kumti.com/italianet-krijojne-hudhren-qe-nuk-mban-ere/60%Hourly2016-04-26 13:35
https://kumti.com/zhdukni-aknet-me-terapine-e-kripes/60%Hourly2016-04-26 13:33
https://kumti.com/ky-eshte-virusi-kompjuterik-me-i-rrezikshmi-deri-tani-si-ta-shmangni-ate/60%Hourly2016-04-26 13:30
https://kumti.com/zgjatja-e-pushtetit-permes-zgjatjes-se-vuajtjeve/60%Hourly2016-04-26 13:28
https://kumti.com/era-e-keqe-e-gojes-halitozis/60%Hourly2016-04-26 13:26
https://kumti.com/forumi-rinor-islam-organizoi-turneun-tradicional-muhamedali-jashari/60%Hourly2016-04-26 13:23
https://kumti.com/celesi-i-zgjidhjes-se-krizes-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-26 08:36
https://kumti.com/ezani-thirret-edhe-tek-muri-kinez/60%Hourly2016-04-26 08:19
https://kumti.com/shenjat-e-koheve-qe-jetojme/60%Hourly2016-04-25 20:35
https://kumti.com/reagon-hoxha-fatmir-latifi-dikush-po-tenton-ta-rrenoje-kontributin-tim-per-vendin/60%Hourly2016-04-25 20:27
https://kumti.com/djaloshi-sirian-le-pa-fjale-jurine-ne-vend-kenges-recitoi-pjese-te-kuranit-video/60%Hourly2016-04-25 20:10
https://kumti.com/ja-cili-eshte-mbiemri-me-i-shpeshte-ne-maqedoni-e-cili-ne-shqiperi-harte/60%Hourly2016-04-25 19:44
https://kumti.com/al-khelaifi-blanc-qendron-te-psg/60%Hourly2016-04-25 19:35
https://kumti.com/prifti-zgjohet-nga-koma-shnderrohet-ne-besimtar-islam/60%Hourly2016-04-25 19:33
https://kumti.com/cfare-paraprijne-vijat-e-zeza-nen-thonjte-e-gishtave/60%Hourly2016-04-25 19:29
https://kumti.com/termeti-ne-ekuador-rritet-numri-i-viktimave/60%Hourly2016-04-25 19:25
https://kumti.com/kafja-e-gjelber-dobite-dhe-si-ta-konsumojme/60%Hourly2016-04-25 19:16
https://kumti.com/shtohen-goditjet-ne-tru-te-mosha-e-mesme/60%Hourly2016-04-25 19:12
https://kumti.com/mavraj-dhe-hoxha-bene-shqiponjen-me-duar-ne-hatmen-e-nxenesve-foto/60%Hourly2016-04-25 19:06
https://kumti.com/vaksinat-ne-maqedoni-jane-te-sigurta/60%Hourly2016-04-25 15:03
https://kumti.com/maqedonia-e-njeh-shqiperine-ende-si-republike-popullore/60%Hourly2016-04-25 14:58
https://kumti.com/adnan-azizi-bdi-ja-vendin-po-e-con-ka-rusia/60%Hourly2016-04-25 14:55
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-djemte-tane-u-tradhetuan-ne-kumanove-video/60%Hourly2016-04-25 14:49
https://kumti.com/cavkov-kercenon-huliganet-e-revolucionit-laraman-ju-kemi-xhiruar/60%Hourly2016-04-25 14:39
https://kumti.com/nje-grup-prej-40-kosovareve-te-armatosur-gjendet-afer-fshatit-tanushe/60%Hourly2016-04-25 14:36
https://kumti.com/situate-e-tensionuar-ne-policine-e-maqedonise/60%Hourly2016-04-25 14:32
https://kumti.com/ja-deshmia-se-si-jane-ekzekutuar-pas-arrestimit-beg-rizaj-dhe-arben-rexhaj-dokumente/60%Hourly2016-04-25 14:28
https://kumti.com/jasir-asani-i-vardarit-i-shenon-shkendijes-dhe-ju-kerkon-falje/60%Hourly2016-04-25 14:23
https://kumti.com/lidhja-e-nxenesve-shqiptar-zgjodhen-amar-rexhepin-si-kryetar/60%Hourly2016-04-25 14:18
https://kumti.com/lajme-partia-e-re-ilir-deda-mimoza-kusari-atifete-jahjaga-ramadan-zejnullahu-vjosa-osmani/60%Hourly2016-04-25 13:48
https://kumti.com/video-dhikri-me-gishta-apo-me-tesbih/60%Hourly2016-04-25 13:45
https://kumti.com/irani-arreston-nje-grua-pasi-u-kthye-per-te-vizituar-nenen-e-semure/60%Hourly2016-04-25 12:30
https://kumti.com/politico-trump-terrorizon-lideret-boterore-vetem-izraelitet-jane-te-qete/60%Hourly2016-04-25 12:16
https://kumti.com/ja-cfare-kishte-thene-omar-mukhtar-dikur/60%Hourly2016-04-25 12:11
https://kumti.com/ubt-e-kosovaservas-garojne-ne-international-nasa-space-apps-2016/60%Hourly2016-04-25 11:51
https://kumti.com/perfaqesues-te-kushtetueses-se-kosoves-per-vizite-ne-turqi/60%Hourly2016-04-25 11:44
https://kumti.com/komandant-hoxha-demanton-ne-tanushe-nuk-ka-grupe-te-armatosura/60%Hourly2016-04-25 11:41
https://kumti.com/ja-si-ia-urojne-disertacionin-te-rinjte-e-manastirit-jankullovskes-foto/60%Hourly2016-04-25 11:39
https://kumti.com/shfrytezoje-ankthin-te-behesh-nje-lider-me-i-mire/60%Hourly2016-04-25 11:00
https://kumti.com/perse-njerezit-e-kane-te-veshtire-te-ndryshojne-qendrim/60%Hourly2016-04-25 10:57
https://kumti.com/muamer-zukorlic-fiton-votat-per-deputet/60%Hourly2016-04-25 10:51
https://kumti.com/beg-rizaj-dhe-arben-rexhaj-jane-ekzekutuar/60%Hourly2016-04-25 10:11
https://kumti.com/perla-nga-tekstet-shkollore-shqiptare-pushtuesi-turk-edhe-ne-librat-e-matematikes/60%Hourly2016-04-25 09:17
https://kumti.com/nisin-greven-e-urise-te-burgosurat-ne-burgun-e-idrizoves/60%Hourly2016-04-25 09:15
https://kumti.com/audi-q8-arrin-ne-2018-en/60%Hourly2016-04-25 08:57
https://kumti.com/pse-duhet-te-hame-dardha/60%Hourly2016-04-25 08:55
https://kumti.com/serbet-e-kosoves-vote-per-vuciqin/60%Hourly2016-04-25 08:33
https://kumti.com/shesheli-nga-haga-ne-parlament/60%Hourly2016-04-24 20:27
https://kumti.com/shqiptari-mizor-ne-angli-qe-i-trajton-punetoret-si-skllever-video/60%Hourly2016-04-24 20:23
https://kumti.com/togeri-i-fsk-se-varroset-me-rite-fetare-islame/60%Hourly2016-04-24 19:48
https://kumti.com/kapet-peshkaqeni-4-meter-i-gjate-ne-vlore/60%Hourly2016-04-24 14:25
https://kumti.com/obama-mberrin-ne-gjemani-per-te-diskutuar-tregtine-e-lire-me-be-ne/60%Hourly2016-04-24 14:19
https://kumti.com/vazhdon-shitja-e-produkteve-te-huaja-pa-pershkrim-te-gjuhes-shqipe/60%Hourly2016-04-24 14:16
https://kumti.com/sulm-ajror-ne-nje-treg-ne-halep-10-te-vdekur/60%Hourly2016-04-24 14:12
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-turk-vizite-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-04-24 14:10
https://kumti.com/avokatet-kanadeze-kunder-shitjes-se-makinave-ushtarake-arabise-saudite/60%Hourly2016-04-24 12:26
https://kumti.com/sot-ne-austri-mbahen-zgjedhjet-presidenciale/60%Hourly2016-04-24 12:24
https://kumti.com/volkswagen-skandali-na-kushtoi-16-2-miliarde-euro/60%Hourly2016-04-24 12:21
https://kumti.com/ne-disa-shperthime-ne-bagdad-20-persona-humbin-jeten-50-te-tjere-lendohen/60%Hourly2016-04-24 12:20
https://kumti.com/ne-kunderpergjigjen-nga-azerbajxhani-shkaterrohet-nje-tank-armen/60%Hourly2016-04-24 12:11
https://kumti.com/shenohet-101-vjetori-i-betejes-tokesore-ne-canakkala/60%Hourly2016-04-24 12:08
https://kumti.com/qkuk-ia-ringjet-gishtin-pacientit-qe-e-kishte-keputur-gjate-punes-me-sharre-elektrike/60%Hourly2016-04-24 12:05
https://kumti.com/kelmendi-me-eshte-premtuar-posti-i-zevendeskryeministrit/60%Hourly2016-04-24 12:02
https://kumti.com/pjesemarrje-e-ulet-e-votuesve-ne-serbi-deri-tani-kane-votuar-vetem-8-85/60%Hourly2016-04-24 11:41
https://kumti.com/zbulimi-me-i-rendesishem-per-diabetin/60%Hourly2016-04-24 11:37
https://kumti.com/prifti-qe-u-konvertua-eshte-lajm-i-rreme/60%Hourly2016-04-24 10:15
https://kumti.com/kur-te-lexoni-keto-keshilla-do-filloni-menjehere-vrapin/60%Hourly2016-04-24 10:01
https://kumti.com/tenderi-10-centesh-i-infrastruktures/60%Hourly2016-04-24 09:54
https://kumti.com/mbyllet-padia-ndaj-8-kryeministrave-shqiptare-ja-argumentimi-i-gjykates/60%Hourly2016-04-24 09:43
https://kumti.com/obama-nen-akuze/60%Hourly2016-04-24 09:40
https://kumti.com/mesimi-mbi-fene-ne-shkolla-cka-thone-politikanet-e-cka-kleriket-fetare/60%Hourly2016-04-24 09:39
https://kumti.com/mashtrimi-me-ilacet-prokuroria-kerkon-denimin-e-zyrtareve-dhe-te-farmacisteve/60%Hourly2016-04-24 09:38
https://kumti.com/aksident-ne-tropoje-nje-e-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/60%Hourly2016-04-24 09:36
https://kumti.com/hope-bujqesia-celes-i-zhvillimit-ekonomik-dhe-i-punesimit/60%Hourly2016-04-24 09:32
https://kumti.com/koreja-e-veriut-lanson-rakete-balistike-nga-nendetesja/60%Hourly2016-04-24 09:32
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-ps-blushi-jashte-kryesise/60%Hourly2016-04-24 09:31
https://kumti.com/i-gjithe-reparti-policor-i-qytetit-ne-amerike-e-le-punen-per-nje-dite/60%Hourly2016-04-24 09:29
https://kumti.com/zgjedhjet-antikushtetuese/60%Hourly2016-04-24 09:25
https://kumti.com/autostrada-kosove-maqedoni-ndertohet-me-dinamike-te-pershpejtuar/60%Hourly2016-04-24 09:22
https://kumti.com/bore-ne-suedi/60%Hourly2016-04-24 09:18
https://kumti.com/pas-gjermaneve-kosovaret-prijne-ne-marrjen-e-pasaportes-zvicerane/60%Hourly2016-04-24 09:16
https://kumti.com/problemi-i-refugjateve-duhet-zgjidhur-nga-i-gjithe-faktori-nderkombetar/60%Hourly2016-04-24 09:12
https://kumti.com/ceshtja-armene-duhet-diskutuar-ne-dimensione-shkencore/60%Hourly2016-04-24 09:09
https://kumti.com/programi-torturues-i-cias-i-video/60%Hourly2016-04-23 10:59
https://kumti.com/rusinovci-cdo-vit-humbim-1000-hektare-toke-bujqesore/60%Hourly2016-04-23 10:57
https://kumti.com/i-vrari-nga-polici-ilmi-lufaj-kishte-provuar-ta-lironte-nga-arresti-djalin-e-agim-elshanit/60%Hourly2016-04-23 10:52
https://kumti.com/policia-heton-donacionin-austriak-per-kryqin-e-kuq/60%Hourly2016-04-23 10:41
https://kumti.com/cilat-jane-arsyet-e-ardhjes-se-shefit-te-cia-se-ne-bosnje/60%Hourly2016-04-23 10:38
https://kumti.com/norbert-lammert-ne-tirane-partite-nuk-kane-te-drejten-e-monopolit/60%Hourly2016-04-23 10:35
https://kumti.com/arrestohet-nje-ofiqar-per-falsifikim-te-dokumenteve-zyrtare/60%Hourly2016-04-23 10:32
https://kumti.com/shfrytezimi-i-tarracave-me-kushte-te-reja-e-cmim-te-vjeter/60%Hourly2016-04-23 10:30
https://kumti.com/merkel-viziton-sot-kufirin-turko-sirian/60%Hourly2016-04-23 10:28
https://kumti.com/bajrami-prodhimet-vendore-kane-nevoje-per-promovim/60%Hourly2016-04-23 10:25
https://kumti.com/si-e-humbi-obama-evropen/60%Hourly2016-04-23 10:22
https://kumti.com/ish-pjesetari-i-uck-se-i-gjetur-i-vrare-ne-korretice-besohet-se-ka-qene-deshmitar-ne-gjykaten-speciale/60%Hourly2016-04-23 10:16
https://kumti.com/ne-shba-vriten-tete-persona-ekzekutohen-me-plumb-ne-koke/60%Hourly2016-04-23 10:13
https://kumti.com/a-po-dorezohet-shteti-para-krimit-te-te-forteve/60%Hourly2016-04-23 10:09
https://kumti.com/cudi-apo-jo/60%Hourly2016-04-22 22:29
https://kumti.com/ja-cfare-e-pyeten-ateistet-ebu-hanifen/60%Hourly2016-04-22 22:25
https://kumti.com/a-eshte-muhamedi-autor-i-kuranit/60%Hourly2016-04-22 22:10
https://kumti.com/ymeri-thote-se-nuk-ka-me-opozite-te-bashkuar/60%Hourly2016-04-22 22:08
https://kumti.com/kur-namazi-falet-ne-xhami-lokale-e-rruge/60%Hourly2016-04-22 22:01
https://kumti.com/unioni-i-nxenesve-te-shkolles-cvetan-dimov-per-ata-qe-u-mbyten-ne-rrugen-e-vertet-mos-thuani-jane-te-vdekur/60%Hourly2016-04-22 18:41
https://kumti.com/a-ju-besohet-se-ajo-i-ka-vetem-11-vjet-video/60%Hourly2016-04-22 18:37
https://kumti.com/alergjia-ndaj-kikirikut-sherohet-me-kikirik/60%Hourly2016-04-22 18:31
https://kumti.com/intervista-3-pyetje-nga-mensur-krasniqi-me-gazetarin-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-04-22 18:07
https://kumti.com/kryetari-i-beses-ironizon-funksionaret-e-bdi-se-permes-fitores-se-majlindes/60%Hourly2016-04-22 18:04
https://kumti.com/muhamed-zeqiri-ziadin-sela-eshte-duke-penguar-bashkepunimin-e-opozites/60%Hourly2016-04-22 18:02
https://kumti.com/hysni-shaqiri-shqiptare-duhet-ta-perkrahim-masivisht-protesten-e-9-majit/60%Hourly2016-04-22 17:57
https://kumti.com/mall-of-istanbul-qendra-me-e-mire-tregtare-e-evropes/60%Hourly2016-04-22 16:40
https://kumti.com/pekin-ekonomia-kineze-ulet-ne-fronin-e-shba-ve/60%Hourly2016-04-22 16:36
https://kumti.com/erdogan-deshtuan-ata-qe-mendojne-te-rrenojne-stabilitetin-e-turqise/60%Hourly2016-04-22 16:33
https://kumti.com/128-zyrtare-policore-gradohen-si-rreshtere/60%Hourly2016-04-22 16:28
https://kumti.com/sali-berisha-perjashtohet-per-10-dite-nga-kuvendi-i-shqiperise/60%Hourly2016-04-22 16:25
https://kumti.com/atom-rrezikon-shuarjen-ne-mungese-te-perkrahjes-financiare-nga-qeveria/60%Hourly2016-04-22 16:20
https://kumti.com/per-viza-pritet-vetem-vendimi-politik-thote-mustafa/60%Hourly2016-04-22 16:17
https://kumti.com/lexo-si-i-fyen-myslimanet-valon-kurtishi-njeriu-i-zijadin-seles-dhe-vesel-memedit-ne-protesta/60%Hourly2016-04-22 10:34
https://kumti.com/mbyti-nenen-me-duart-e-tij-degjoja-zhurma/60%Hourly2016-04-22 09:55
https://kumti.com/meta-reforma-ne-drejtesi-sfida-me-e-rendesishme-e-vendit/60%Hourly2016-04-22 09:42
https://kumti.com/kreu-i-bundestagut-ne-tirane-reforma-ne-drejtesi-kusht-per-be/60%Hourly2016-04-22 09:41
https://kumti.com/zbulohet-lista-e-biznesmeneve-qe-do-te-pyeten-per-ceshtjen-shullazi/60%Hourly2016-04-22 09:37
https://kumti.com/omega-3-ju-mbron-nga-plakja-e-trurit/60%Hourly2016-04-22 09:35
https://kumti.com/nje-mesazh-per-ty-per-kete-dite-te-xhuma/60%Hourly2016-04-22 09:34
https://kumti.com/draghi-brexit-eshte-kercenim-per-rimekembjen-e-ekonomise-se-eurozones/60%Hourly2016-04-22 09:32
https://kumti.com/indi-nga-shembja-e-dheut-te-pakten-15-te-vdekur/60%Hourly2016-04-22 09:31
https://kumti.com/turqi-bashkohen-dy-anet-e-gjirit-te-izmitit/60%Hourly2016-04-22 09:28
https://kumti.com/arrestohen-nente-persona-per-organizim-te-skemave-piramidale-bixhozit-dhe-krim-te-organizua/60%Hourly2016-04-22 09:27
https://kumti.com/drejtori-i-arsimit-ne-decan-akuzohet-per-shperdorim-detyre/60%Hourly2016-04-22 09:26
https://kumti.com/merkel-te-mbrojme-kufijte-e-jashtem/60%Hourly2016-04-22 09:24
https://kumti.com/bankat-dhe-ojqte-obligohen-ti-detektojne-transaksionet-e-dyshimta/60%Hourly2016-04-22 09:23
https://kumti.com/dogana-e-kosoves-mbyll-nje-kazino-te-madhe-ne-ferizaj/60%Hourly2016-04-22 09:08
https://kumti.com/drenica-kerkon-hise-ne-pdk-propozohet-ta-kete-nje-minister-ne-qeveri/60%Hourly2016-04-22 09:04
https://kumti.com/kurti-haradinaj-ishte-faktor-i-rrenimit-te-opozites-se-bashkuar/60%Hourly2016-04-22 09:02
https://kumti.com/obama-u-ben-thirrje-britanikeve-te-mbeten-ne-be/60%Hourly2016-04-22 09:00
https://kumti.com/shpendi-i-gatshem-ti-prije-alternatives-qeverisese-te-opozites/60%Hourly2016-04-22 08:59
https://kumti.com/prokuroria-pushon-hetimet-per-krim-te-organizuar-kunder-kamishit/60%Hourly2016-04-22 08:54
https://kumti.com/10-7-milione-euro-per-shpenzime-te-udhetimit/60%Hourly2016-04-22 08:51
https://kumti.com/serbia-i-dergon-note-proteste-kroacise/60%Hourly2016-04-22 08:48
https://kumti.com/capussela-autoritetet-nderkombetare-ne-kosove-nuk-vepruan-sipas-mandatit/60%Hourly2016-04-22 08:45
https://kumti.com/keni-pika-te-bardha-ne-fytyre-ja-cfare-jane/60%Hourly2016-04-21 22:41
https://kumti.com/receta-per-torte-me-kokos/60%Hourly2016-04-21 22:38
https://kumti.com/5-problemet-qe-bananja-i-zgjidh-me-mire-se-barnat/60%Hourly2016-04-21 22:36
https://kumti.com/ushqimet-qe-u-bejne-mire-arterieve-te-zemres/60%Hourly2016-04-21 22:35
https://kumti.com/kujdes-protestat-e-neserme-pas-xhumaje-organizohen-nga-disa-islamofob/60%Hourly2016-04-21 22:23
https://kumti.com/plagosen-ne-jerusalem-16-palestineze-mbi-30-te-arrestuar/60%Hourly2016-04-21 22:12
https://kumti.com/sheroni-venat-e-zgjeruara-me-vetem-tre-perberes/60%Hourly2016-04-21 22:09
https://kumti.com/top-100-mbiemrat-me-te-njohur-shqiptar-hoxha-i-pari/60%Hourly2016-04-21 22:07
https://kumti.com/mbledhje-ministrore-ne-selanik-per-bashkepunim-mbikufitar-ne-kontekst-te-krizes-migruese/60%Hourly2016-04-21 22:05
https://kumti.com/nuk-eshte-vend-islam-prandaj-nuk-e-qesin-kine-ja-si-femijet-rrihen-ne-shkolle-nga-mesuesja-video/60%Hourly2016-04-21 22:02
https://kumti.com/10-semundjet-me-misterioze-ne-bote/60%Hourly2016-04-21 21:45
https://kumti.com/parandaloni-perhapjen-e-eres-se-kembeve/60%Hourly2016-04-21 21:42
https://kumti.com/mesoni-te-hani-me-mase/60%Hourly2016-04-21 21:37
https://kumti.com/mbi-patriotizmin-manipulimin-dhe-haresen/60%Hourly2016-04-21 21:32
https://kumti.com/majlinda-kampione-e-evropes/60%Hourly2016-04-21 17:10
https://kumti.com/ja-se-cili-djath-kushton-1000-euro-per-kilogram/60%Hourly2016-04-21 16:36
https://kumti.com/si-ta-ndihmoni-femijen-qe-belbezon/60%Hourly2016-04-21 16:33
https://kumti.com/kasami-cdo-proteste-kunder-regjimit-vmro-bdi-e-perkrahim/60%Hourly2016-04-21 16:15
https://kumti.com/pas-truprojave-te-mijalkovit-dajak-i-japin-edhe-milenkos/60%Hourly2016-04-21 16:09
https://kumti.com/obama-shba-dhe-vendet-e-gjirit-persik-te-bashkuar-kunder-isis/60%Hourly2016-04-21 16:01
https://kumti.com/mikail-gorbachev-mbi-marredheniet-shba-rusi/60%Hourly2016-04-21 15:59
https://kumti.com/ja-emrat-e-deputeteve-qe-firmosen-per-perjashtimin-e-berishes-foto/60%Hourly2016-04-21 15:56
https://kumti.com/skandal-drejtoresha-maqedonase-ju-thote-te-punesuarve-shqiptar-ju-jeni-vetem-per-te-mbajtur-zarfe/60%Hourly2016-04-21 15:53
https://kumti.com/time-kadrijaj-zbulon-prapaskenat-e-aderimit-te-donikes-ne-vv-e-quan-kali-i-trojes/60%Hourly2016-04-21 15:52
https://kumti.com/turqi-rritet-niveli-i-lumturise-ne-vitin-2015/60%Hourly2016-04-21 15:47
https://kumti.com/be-shmangia-nga-marreveshja-politike-do-te-bart-pasoja-serioze-per-maqedonine/60%Hourly2016-04-21 15:45
https://kumti.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-deri-me-27-prill/60%Hourly2016-04-21 15:43
https://kumti.com/thaci-sipermarrja-dhe-prona-private-jane-themel-i-zhvillimit-te-kosoves/60%Hourly2016-04-21 15:40
https://kumti.com/majlinda-kelmendi-ne-finale/60%Hourly2016-04-21 15:35
https://kumti.com/bullgaria-miraton-ligjin-qe-detyron-qytetaret-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Hourly2016-04-21 15:33
https://kumti.com/sensacionale-putini-me-kosoven/60%Hourly2016-04-21 15:31
https://kumti.com/sherifi-molliqajt-a-ndjen-sadopak-pergjegjesi-personale-per-gjendjen-e-opozites/60%Hourly2016-04-21 15:26
https://kumti.com/shqiperia-vend-me-borxhe-kritike-reagojne-ekspertet/60%Hourly2016-04-21 14:00
https://kumti.com/turqia-mbeshtet-aderimin-e-malit-te-zi-beh-se-dhe-maqedonise-ne-nato/60%Hourly2016-04-21 13:58
https://kumti.com/kosova-do-te-perfitoje-61-milione-nga-shteti-hungarez/60%Hourly2016-04-21 13:56
https://kumti.com/nga-1-qershori-komuna-e-ferizajt-paguan-shpenzimet-e-varrimeve/60%Hourly2016-04-21 13:51
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-ndan-120-bursa-studimi/60%Hourly2016-04-21 13:48
https://kumti.com/sali-berisha-qytetaret-te-armatosen-kunder-qeverise-kriminale/60%Hourly2016-04-21 13:47
https://kumti.com/veseli-i-kerkon-ndihme-zhbogarit-jemi-te-pazot-ne-veri/60%Hourly2016-04-21 13:45
https://kumti.com/kryeprokurori-i-shtetit-javen-e-ardhshme-fillon-lirimi-i-pronave-te-uzurpuara/60%Hourly2016-04-21 13:42
https://kumti.com/nendega-e-ldk-se-ne-rugove-e-pakenaqur-me-demarkacionin/60%Hourly2016-04-21 13:39
https://kumti.com/aqp-ja-e-rendoi-buxhetin-per-371-mije-euro-per-hib-petrol/60%Hourly2016-04-21 13:35
https://kumti.com/collaku-nuk-jam-dezertor/60%Hourly2016-04-21 13:32
https://kumti.com/arrestohet-gazetari-kontravers-zoran-bozhinovski-gezim-i-madh-tek-shqiptaret-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-21 09:14
https://kumti.com/siria-ne-krye-te-agjendes-se-takimit-putin-netanyahu/60%Hourly2016-04-21 09:12
https://kumti.com/tragjedi-ne-angli-avokati-shperndan-drogen-e-trafikanteve-shqiptare/60%Hourly2016-04-21 09:05
https://kumti.com/sot-kunder-proteste-ne-shkup-proteste-ne-gostivar/60%Hourly2016-04-21 09:02
https://kumti.com/tmerr-ne-elbasan-djali-30-vjecar-mbyt-me-duar-nenen-e-tij/60%Hourly2016-04-21 08:56
https://kumti.com/studim-mbi-kontrollin-e-tundimit-ndaj-ushqimeve/60%Hourly2016-04-20 21:23
https://kumti.com/saktesia-e-informacioneve-mjekesore-ne-internet/60%Hourly2016-04-20 21:19
https://kumti.com/simptomat-se-jeni-infektuar-me-e-coli/60%Hourly2016-04-20 21:16
https://kumti.com/ushqimi-dhe-gjumi/60%Hourly2016-04-20 21:10
https://kumti.com/kanceri-i-parandalueshem-ne-50-te-rasteve/60%Hourly2016-04-20 21:02
https://kumti.com/kater-milione-muslimane-te-vrare-ne-lufterat-e-shba-nato-a-duhet-ta-quajme-gjenocid/60%Hourly2016-04-20 20:56
https://kumti.com/kompania-e-afert-me-pdkne-fiton-tenderin-disa-milionesh-per-renovimin-e-stadiumit/60%Hourly2016-04-20 16:38
https://kumti.com/nje-bluze-e-cila-u-ndihmon-kur-udhetoni-edhe-nese-nuk-flisni-gjuhen-e-atij-vendi/60%Hourly2016-04-20 15:36
https://kumti.com/deputetet-e-armatosur-ne-kuvend-kadri-veseli-te-tregoje-emrat-dhe-ti-denoncoj-ne-polici/60%Hourly2016-04-20 15:26
https://kumti.com/gjakova-komuna-me-transparente-ne-kosove/60%Hourly2016-04-20 15:18
https://kumti.com/ekstremisti-qe-vrau-77-njerez-ne-norvegji-fiton-padine-per-trajtim-cnjerezor/60%Hourly2016-04-20 15:16
https://kumti.com/25-kandidate-synojne-postin-e-drejtorit-te-antikorrupsionit/60%Hourly2016-04-20 15:15
https://kumti.com/unesco-vendos-per-mesxhid-i-aksa/60%Hourly2016-04-20 15:12
https://kumti.com/subvencionet-per-prodhuesit-e-qumeshtit-nuk-prodhojne-efekt-pozitiv/60%Hourly2016-04-20 15:10
https://kumti.com/vetevendosje-kritikon-lutfi-hazirin-per-keqperdorim-te-parase-publike/60%Hourly2016-04-20 15:08
https://kumti.com/rigjykim-per-sami-lushtakun-dhe-sylejman-selimin/60%Hourly2016-04-20 15:06
https://kumti.com/sindikata-e-policise-kerkon-te-rishqyrtohet-masa-ndaj-policit-qe-vrau-personin-ne-decan/60%Hourly2016-04-20 15:03
https://kumti.com/cilat-jane-faktet-qe-do-ti-dorezoje-donika-gervalla-ne-gjykaten-speciale-video/60%Hourly2016-04-20 14:57
https://kumti.com/arjanit-hoxha-nga-keshilli-opozitar-do-te-protestojme-deri-ne-rrezimin-e-regjimit-vmro-bdi-video/60%Hourly2016-04-20 13:55
https://kumti.com/ibrahimi-enveristet-i-kthehen-memes-rusi/60%Hourly2016-04-20 13:52
https://kumti.com/aksident-i-rende-automjeti-perplaset-me-dy-kuaj-ne-autostraden-e-tetoves/60%Hourly2016-04-20 13:49
https://kumti.com/maqedoni-paralajmerohen-kunder-protesta-per-te-enjten/60%Hourly2016-04-20 13:47
https://kumti.com/bilall-kasami-takohet-me-ambasadorin-e-bashkimit-evropian-aivo-orav/60%Hourly2016-04-20 13:46
https://kumti.com/lajm-i-fundit-amnistohen-edhe-ahmeti-dhe-xhaferi/60%Hourly2016-04-20 13:44
https://kumti.com/zaevi-me-kusht-nese-nuk-e-terheq-ivanovi-vendimin-per-amnisti-nuk-shkojme-ne-vjene/60%Hourly2016-04-20 13:42
https://kumti.com/te-jesh-femer/60%Hourly2016-04-20 11:53
https://kumti.com/zbrazen-shkollat-shqipe-ne-zvicer-mbushen-xhamite/60%Hourly2016-04-20 10:35
https://kumti.com/instituti-kombetar-i-shendetit-publik-alarmon-per-ndotje-uji-ne-han-te-elezit/60%Hourly2016-04-20 10:28
https://kumti.com/sivjet-perfundon-ndertimi-i-ujesjellesit-per-14-fshatra-te-malisheves/60%Hourly2016-04-20 10:25
https://kumti.com/rritet-ne-64-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-ne-kabul/60%Hourly2016-04-20 10:23
https://kumti.com/drecun-ekipi-i-vuciqit-korri-fitore-te-madhe-diplomatike-ne-bruksel/60%Hourly2016-04-20 10:22
https://kumti.com/kitoraviq-i-ankohet-ba-ki-moon-it-per-lirimin-e-sheshelit/60%Hourly2016-04-20 10:20
https://kumti.com/fidel-castro-une-po-vdes-ju-mbani-gjalle-idealin-komunist/60%Hourly2016-04-20 10:17
https://kumti.com/bllokada-e-serbise-nga-kroacia-teme-edhe-ne-berlin/60%Hourly2016-04-20 10:15
https://kumti.com/ua-refuzojne-shtetesine-per-shkak-se-nuk-ua-dhane-doren-mesueses/60%Hourly2016-04-20 10:15
https://kumti.com/athina-ne-fazen-perfundimtare-te-marreveshjes-me-kreditoret/60%Hourly2016-04-20 10:13
https://kumti.com/fillon-sot-patrullimi-dhe-inspektimi-i-perbashket-ne-rrugen-e-kombit/60%Hourly2016-04-20 10:11
https://kumti.com/qytetaret-e-serbise-per-lufterat-ne-ballkan-fajesojne-faktorin-nderkombetar/60%Hourly2016-04-20 10:08
https://kumti.com/perpjekje-te-reja-per-nderprerjen-e-luftes-ne-jemen/60%Hourly2016-04-20 10:04
https://kumti.com/be-alokon-110-milione-euro-per-turqine/60%Hourly2016-04-20 10:02
https://kumti.com/ivanov-takon-ambasadoret-e-vendeve-te-be-se-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-20 10:00
https://kumti.com/shkup-vazhdojne-protestat-kunder-vendimit-te-presidentit-ivanov/60%Hourly2016-04-20 09:58
https://kumti.com/daesh-dhe-mafia-italiane-punojne-se-bashku-me-droga/60%Hourly2016-04-20 09:57
https://kumti.com/obama-sot-viziton-arabine-saudite/60%Hourly2016-04-20 09:56
https://kumti.com/hetimi-i-tretur-i-ngritjes-akademike-te-doktor-kamishit/60%Hourly2016-04-20 09:52
https://kumti.com/deshtimi-i-tenderit-per-stentat-shpetim-per-spitalet-private/60%Hourly2016-04-20 09:44
https://kumti.com/serish-arrestohet-visar-ymeri/60%Hourly2016-04-20 09:42
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-per-njohjen-reciproke-te-certifikatave-adr-ne-bruksel/60%Hourly2016-04-20 09:39
https://kumti.com/per-mendjet-qe-scelen/60%Hourly2016-04-20 09:16
https://kumti.com/cigaret-slims-shkaktojne-me-shume-kancer-sesa-cigaret-normale/60%Hourly2016-04-20 09:08
https://kumti.com/ramush-haradinaj-shkon-kah-xhamia/60%Hourly2016-04-20 08:55
https://kumti.com/clinton-dhe-trump-fitojne-new-yorkun/60%Hourly2016-04-20 08:42
https://kumti.com/pas-18-oresh-dialog-ne-bruksel-permbushen-4-kerkesat-e-beogradit/60%Hourly2016-04-20 08:30
https://kumti.com/helmi-i-gjarprit-me-i-mire-se-morfiumi/60%Hourly2016-04-19 23:29
https://kumti.com/nisma-e-forumit-rinor-te-lde-te-behemi-sa-me-shume-per-ta-ndihmuar-anxhelen/60%Hourly2016-04-19 23:24
https://kumti.com/fontana-e-dubait-qe-kushton-170-milion-euro-video/60%Hourly2016-04-19 23:21
https://kumti.com/shperthen-vullkani-me-i-madh-ne-bote-video/60%Hourly2016-04-19 23:17
https://kumti.com/liqeni-ku-disa-minuta-not-shkaktojne-vdekje/60%Hourly2016-04-19 23:03
https://kumti.com/paqartesi-per-nje-tragjedi-te-dyshuar-refugjatesh/60%Hourly2016-04-19 22:59
https://kumti.com/efektet-e-mira-te-luleshtrydhes/60%Hourly2016-04-19 22:54
https://kumti.com/keni-frike-allahun-o-bdi-sta-mos-boni-iftira/60%Hourly2016-04-19 19:49
https://kumti.com/tri-vjet-pas-marreveshjes-se-19-prillit-nxirret-bilanc-i-perfitimeve-kosove-serbi/60%Hourly2016-04-19 16:20
https://kumti.com/rojet-bregdetare-italiane-shpetojne-108-emigrante/60%Hourly2016-04-19 15:38
https://kumti.com/9-zakone-te-keqija-qe-shkaterrojne-dhembet-tuaj/60%Hourly2016-04-19 15:31
https://kumti.com/studimi-kokaina-ndryshon-anatomine-e-trurit-rrit-stresin/60%Hourly2016-04-19 15:28
https://kumti.com/ky-eshte-efekti-i-demshem-i-limonit-qe-e-mbajne-te-fshehte-te-gjithe/60%Hourly2016-04-19 15:27
https://kumti.com/vazhdon-endrra-evropiane-e-refugjateve-ne-greqi/60%Hourly2016-04-19 15:25
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-te-hani-akullore-cdo-dite/60%Hourly2016-04-19 15:22
https://kumti.com/pas-termetit-shkaterrues-ekuadori-ka-nevoje-per-uje-te-pijshem-dhe-ushqime/60%Hourly2016-04-19 15:19
https://kumti.com/po-me-fajesoni-per-2001-shin-ky-eshte-rast-i-montuar-video/60%Hourly2016-04-19 15:16
https://kumti.com/papunesia-kjo-plage-qe-po-na-vret/60%Hourly2016-04-19 15:13
https://kumti.com/kjo-eshte-fotografia-e-cila-u-zgjodhe-me-e-mira-nga-rojters/60%Hourly2016-04-19 14:55
https://kumti.com/keshilli-opozitar-prej-sot-do-te-protestojme-per-cdo-dite-deri-ne-renien-e-regjimit-vmro-bdi/60%Hourly2016-04-19 14:52
https://kumti.com/haxhi-fejzullah-latifi-politikaneve-shqiptare-hiqni-maskat-video/60%Hourly2016-04-19 14:38
https://kumti.com/nikoliq-nuk-duam-ne-be-nese-na-kerkohet-ta-njohim-kosoven/60%Hourly2016-04-19 14:35
https://kumti.com/takimi-ne-vjene-shprese-per-dalje-nga-kriza/60%Hourly2016-04-19 14:34
https://kumti.com/28-te-vdekur-dhe-300-te-plagosur-nga-sulmi-me-bomba-ne-kabul/60%Hourly2016-04-19 14:29
https://kumti.com/gashi-bdi-ne-dhe-vmro-ne-vetem-rusia-i-perkrah-per-zgjedhjet/60%Hourly2016-04-19 12:23
https://kumti.com/memedi-levizja-besa-perkrah-cdo-iniciative-kunder-te-keqes-bdi-vmro/60%Hourly2016-04-19 12:21
https://kumti.com/nderroi-jete-mundesi-amir-rexhepi/60%Hourly2016-04-19 12:12
https://kumti.com/refugjatet-gjejne-menyra-ilegale-per-te-kaluar-kufirin-verior-te-maqedonise/60%Hourly2016-04-19 12:10
https://kumti.com/fronteks-fale-maqedonise-eshte-ulur-numri-i-migranteve-ne-be/60%Hourly2016-04-19 12:07
https://kumti.com/ibrahimi-levizja-besa-mbeshtet-te-gjitha-aksionet-kunder-ketij-regjimi-19-04-2016/60%Hourly2016-04-19 12:05
https://kumti.com/tomislav-nikoliq-serbia-ka-nje-kusht-per-be-ne-mos-te-kerkoje-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2016-04-19 09:34
https://kumti.com/nese-be-ja-nuk-heq-vizat-ne-qershor-as-turqia-nuk-i-permbahet-marreveshjes/60%Hourly2016-04-19 09:32
https://kumti.com/azerbajxhani-rrezon-nje-fluturake-pa-pilot-te-armenise/60%Hourly2016-04-19 09:29
https://kumti.com/parashikimi-i-iea-se-per-cmimin-e-naftes-mbetet-i-pandryshuar/60%Hourly2016-04-19 09:26
https://kumti.com/kurtulmus-turqia-ka-tre-vija-te-kuqe-ndaj-raport-progresit-te-be-se/60%Hourly2016-04-19 09:24
https://kumti.com/nga-falja-e-borxheve-atk-ka-inkasuar-mbi-9-milione-euro/60%Hourly2016-04-19 09:22
https://kumti.com/ish-zedhenesi-i-pentagonit-edi-rama-eshte-i-lidhur-me-korrupsionin/60%Hourly2016-04-19 09:21
https://kumti.com/biden-shba-te-jane-te-frustruara-me-izraelin/60%Hourly2016-04-19 09:19
https://kumti.com/institucionet-200-milione-euro-borxhe/60%Hourly2016-04-19 09:16
https://kumti.com/imamet-pashja-akuzon-ramen-kush-po-ve-bomba-ne-tirane/60%Hourly2016-04-19 09:08
https://kumti.com/tregtia-globale-e-produkteve-false-rreth-500-miliarde-dollare-ne-vit/60%Hourly2016-04-19 08:57
https://kumti.com/ne-413-shkon-numri-i-viktimave-te-termetit-ne-ekuador/60%Hourly2016-04-19 08:55
https://kumti.com/india-perfshihet-nga-vala-e-te-nxehtit-te-pakten-100-te-vdekur/60%Hourly2016-04-19 08:54
https://kumti.com/lewandowski-synimi-kryesor-i-liverpoolit/60%Hourly2016-04-19 08:52
https://kumti.com/bayern-munich-e-real-madrid-ne-gare-per-kanen/60%Hourly2016-04-19 08:51
https://kumti.com/kapen-ne-vlore-22-kg-kanabis-3-te-prangosur/60%Hourly2016-04-19 08:50
https://kumti.com/ne-perleshjet-mes-fiseve-ne-etiopi-208-te-vrare-e-100-femije-te-rrembyer/60%Hourly2016-04-19 08:49
https://kumti.com/narkodileri-e-rrah-policin-e-kosoves-ne-veri/60%Hourly2016-04-19 08:44
https://kumti.com/pehlivan-elektrak-do-te-shfaqet-ne-rruget-e-ballkanit/60%Hourly2016-04-18 20:03
https://kumti.com/cfare-i-vrau-realisht-dinosauret/60%Hourly2016-04-18 19:57
https://kumti.com/suedi-per-zjarrvenie-ne-xhami-denohet-me-tre-vite-burg/60%Hourly2016-04-18 19:51
https://kumti.com/zyrtari-gjerman-duhet-ndaluar-financimin-e-punes-se-xhamive-nga-jashte/60%Hourly2016-04-18 19:49
https://kumti.com/ne-grenchen-te-zvicres-fillon-ndertimi-i-xhamise-problematike-shqiptare/60%Hourly2016-04-18 19:47
https://kumti.com/unioni-i-dijetareve-muslimane-ben-thirrje-per-unitet/60%Hourly2016-04-18 19:44
https://kumti.com/grate-myslimane-ne-britani-perballen-me-diskriminim-ne-punesim/60%Hourly2016-04-18 19:42
https://kumti.com/turqi-per-here-te-pare-pas-1924-hutbja-mbahet-edhe-ne-gjuhen-arabe/60%Hourly2016-04-18 19:40
https://kumti.com/mesuesja-e-pare-me-sindromen-down-ne-gaza/60%Hourly2016-04-18 19:37
https://kumti.com/erdogan-godet-shtetet-islame-per-mosnjohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2016-04-18 19:18
https://kumti.com/ahmeti-deshmoret-rane-per-flamur-kombetar-jo-per-nje-pelhure/60%Hourly2016-04-18 19:12
https://kumti.com/feja-ne-shkolle-dhe-telenovela-e-mendimit/60%Hourly2016-04-18 19:00
https://kumti.com/apel-ta-ndihmojme-amirin/60%Hourly2016-04-18 19:00
https://kumti.com/lind-femija-ne-malajzi-prinderit-e-pagezojne-me-emrin-e-futbollistit-shqiptar/60%Hourly2016-04-18 16:52
https://kumti.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-ekuador-77-te-vdekur/60%Hourly2016-04-18 15:35
https://kumti.com/mjalte-me-molle-perzierja-ideale-per-te-fituar-energji/60%Hourly2016-04-18 15:33
https://kumti.com/kampi-i-refugjateve-ne-idomeni-behet-me-qender-kulturore/60%Hourly2016-04-18 15:30
https://kumti.com/si-te-beni-brusketa-integrale-me-domate-dhe-rukola-ja-receta/60%Hourly2016-04-18 15:26
https://kumti.com/vucic-situata-ne-maqedoni-rrezik-per-stabilitetin-ne-rajon/60%Hourly2016-04-18 15:24
https://kumti.com/ja-komitet-si-godasin-me-shqelma-kryesine-e-shkendijes-video/60%Hourly2016-04-18 15:22
https://kumti.com/maqedoni-pavaresisht-ligjit-numri-aborteve-i-madh/60%Hourly2016-04-18 15:19
https://kumti.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-fitoni-energji/60%Hourly2016-04-18 15:15
https://kumti.com/a-po-e-gjen-rusia-regjimin-simoter-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-18 15:13
https://kumti.com/doni-ti-dini-fitimet-e-presidentit-obama-familjarisht/60%Hourly2016-04-18 15:02
https://kumti.com/beogradi-alarmon-per-rishfaqje-te-aksh-se-ne-kosove/60%Hourly2016-04-18 15:00
https://kumti.com/haxhiu-i-pare-i-llapit-ne-vitin-1932-pritet-nga-kolona-e-gjate-15-kilometra/60%Hourly2016-04-18 14:58
https://kumti.com/uragani-shkaterrues-godet-uruguajin-te-pakten-kater-te-vdekur/60%Hourly2016-04-18 14:55
https://kumti.com/idomeni-nje-numer-i-refugjateve-pranojne-te-transferohen-ne-kampet-tjera/60%Hourly2016-04-18 14:53
https://kumti.com/turqi-17-terroriste-te-neutralizuar-ne-operacionet-anti-terror/60%Hourly2016-04-18 14:51
https://kumti.com/okb-ja-dergon-50-makina-me-ndihma-humanitare-ne-rajonet-rreth-damaskut/60%Hourly2016-04-18 14:49
https://kumti.com/kerpudha-e-pasur-me-vitamine-d/60%Hourly2016-04-18 14:46
https://kumti.com/avionet-rus-bombardojne-nje-qender-te-banuar-ne-siri-7-te-vdekur/60%Hourly2016-04-18 14:43
https://kumti.com/urinimi-i-shpeshte-shenje-per-alarmim/60%Hourly2016-04-18 14:32
https://kumti.com/tomash-bocek-nevojitet-zgjidhje-evropiane-per-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-04-18 14:30
https://kumti.com/koxias-maqedonia-disa-here-e-ka-shkelur-te-drejten-nderkombetare-ne-lidhje-me-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-04-18 14:25
https://kumti.com/erdogan-nuk-jemi-dhe-nuk-do-te-behemi-rober-te-askujt-perpos-zotit-2/60%Hourly2016-04-18 14:22
https://kumti.com/kater-gabime-gjate-ushtrimeve-qe-ndikojne-ne-shendet/60%Hourly2016-04-18 14:20
https://kumti.com/rama-tap-projekt-strategjik-do-hape-15-mije-vende-pune/60%Hourly2016-04-18 14:18
https://kumti.com/shteti-islamik-me-buxhet-30-per-qind-me-te-ulet-se-para-15-muajve/60%Hourly2016-04-18 14:18
https://kumti.com/turqi-arrestohen-100-persona-te-lidhur-me-organizaten-terroriste-feto/60%Hourly2016-04-18 14:17
https://kumti.com/vriten-18-terroriste-gjate-tentatives-per-te-kaluar-nga-turqia-drejt-sirise/60%Hourly2016-04-18 14:14
https://kumti.com/shperthim-ne-qendren-tregtare-ne-moske-fotovideo/60%Hourly2016-04-18 14:11
https://kumti.com/manifestimi-qendror-ne-kurshumli-han-jetimet-ngjallin-emocione-te-te-pranishmit-foto/60%Hourly2016-04-18 14:02
https://kumti.com/digjen-gjashte-hektare-drunj/60%Hourly2016-04-18 14:01
https://kumti.com/z-haradinaj-pasuria-juaj-eshte-e-dyshimte/60%Hourly2016-04-18 13:55
https://kumti.com/kjo-eshte-alternativa-e-vetevendosjes-per-aak-dhe-nisma/60%Hourly2016-04-18 13:51
https://kumti.com/lr-pdsh-del-kunder-takimit-te-partive-opozitare/60%Hourly2016-04-18 13:49
https://kumti.com/mbaron-takimi-mes-partive-opozitare-ja-konkluzionet/60%Hourly2016-04-18 13:47
https://kumti.com/efekti-i-facebookit-tek-femijet/60%Hourly2016-04-18 13:46
https://kumti.com/ne-takimin-e-opozitareve-te-vertete-mungon-partia-e-ziadin-seles/60%Hourly2016-04-18 13:45
https://kumti.com/takohen-opozitaret-e-vertete-shqiptar-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-18 13:43
https://kumti.com/ja-9-arsye-pse-ju-nuk-do-te-beheni-kurre-te-pasur/60%Hourly2016-04-18 13:38
https://kumti.com/bdi-hesht-rreth-sulmit-ndaj-kryetarit-shpend-ahmeti/60%Hourly2016-04-18 13:35
https://kumti.com/pas-sulmit-shpend-ahmeti-godet-bdi-ne/60%Hourly2016-04-18 13:33
https://kumti.com/bdi-reagon-ndaj-beses-permes-bujar-osmanit-u-preken-ne-tel-nga-aksioni-vmrobdirusi/60%Hourly2016-04-18 13:31
https://kumti.com/analistet-bdi-ja-pdsh-ja-dhe-vmro-ja-nje-trup-i-perbashket/60%Hourly2016-04-18 13:29
https://kumti.com/bild-zhvillimet-ne-maqedoni-shqetesuese/60%Hourly2016-04-18 13:27
https://kumti.com/ca-mesime-fetarishte/60%Hourly2016-04-18 13:26
https://kumti.com/pollozhani-diktaturat-rrezohen-ne-rruge-shqiptaret-ti-perkrahin-protestat/60%Hourly2016-04-18 13:25
https://kumti.com/besa-ne-tetove-vmrobdirusi/60%Hourly2016-04-18 12:07
https://kumti.com/ndertohet-nje-kryq-per-maqedonasit-e-vrare-ne-smilkovce/60%Hourly2016-04-18 12:04
https://kumti.com/ke-maqedonia-tu-jep-azil-refugjateve-te-ngecur-ne-vend/60%Hourly2016-04-18 12:01
https://kumti.com/bocek-gjendja-e-refugjateve-ne-tabanoc-dhe-gjevgjeli-eshte-e-mjerueshme-jashte-cdo-standardi/60%Hourly2016-04-18 11:53
https://kumti.com/kine-rreth-500-nxenes-te-semure-ne-afersi-te-kompleksit-te-ish-fabrikave-kimike/60%Hourly2016-04-18 11:24
https://kumti.com/itali-deshton-referendumi-per-platformat-e-naftes/60%Hourly2016-04-18 11:14
https://kumti.com/indi-27-te-vdekur-ne-nje-aksident-rrugor/60%Hourly2016-04-18 11:12
https://kumti.com/erdogan-nuk-jemi-dhe-nuk-do-te-behemi-rober-te-askujt-perpos-zotit/60%Hourly2016-04-18 11:07
https://kumti.com/agim-madani-gjendet-i-vdekur/60%Hourly2016-04-18 11:05
https://kumti.com/polici-i-dyshuar-per-vrasje-ne-decan-eshte-shefqet-kameraj/60%Hourly2016-04-18 11:00
https://kumti.com/pritet-te-thirren-ne-pyetje-11-te-dyshuarit-ne-rastin-transporter/60%Hourly2016-04-18 10:54
https://kumti.com/vjen-reagimi-i-shpend-ahmetit-pas-sulmit-nga-huliganet-maqedonas-ja-cfare-thote-ai/60%Hourly2016-04-18 09:07
https://kumti.com/dora-me-te-cilen-shkruajme-ndikon-ne-vendimet-tona/60%Hourly2016-04-18 08:59
https://kumti.com/ne-maj-samsung-pritet-te-sjell-serine-e-re-te-telefonave/60%Hourly2016-04-18 08:58
https://kumti.com/aak-dhe-nisma-krijojne-boshtin-opozitar/60%Hourly2016-04-18 08:56
https://kumti.com/vellazeria-ne-islam-2/60%Hourly2016-04-18 01:44
https://kumti.com/profeti-muhammed-s-a-w-s-si-bashkeshort/60%Hourly2016-04-18 01:41
https://kumti.com/shtohet-prirja-e-prifterinjve-evropiane-per-te-studiuar-islamin/60%Hourly2016-04-18 01:37
https://kumti.com/projekti-ungjillizues-i-shqiptareve-te-kosoves/60%Hourly2016-04-18 01:32
https://kumti.com/gjendja-e-veshtire-e-shqiptareve-myslimane-ne-shqiperi/60%Hourly2016-04-18 01:29
https://kumti.com/historia-e-trishte-e-xhemail-xhemailit-mulla-xhema-dhe-mulla-azem-latifit/60%Hourly2016-04-18 01:25
https://kumti.com/hafiz-qamil-tresi-tetovari-qe-lidhi-emrin-e-tij-me-shkodren/60%Hourly2016-04-18 01:22
https://kumti.com/haxhi-hafiz-mahmut-dashi-studjues-i-apasionuar-dhe-ligjerues-i-rralle/60%Hourly2016-04-18 01:20
https://kumti.com/mulla-hysen-latifi-themelues-i-qendres-shqiptare-islame-ne-bruksel/60%Hourly2016-04-18 01:17
https://kumti.com/hafiz-ymer-shemsiu-prishtine-1895-sazli-1945/60%Hourly2016-04-18 01:11
https://kumti.com/arif-shala-vellezer-mos-e-braktisni-drenicen/60%Hourly2016-04-18 01:08
https://kumti.com/binaze-kacabaci-dauti-hoxha-hanmi/60%Hourly2016-04-18 01:06
https://kumti.com/said-najdeni-hoxhe-voka-i-dibres/60%Hourly2016-04-18 01:03
https://kumti.com/hasan-efendi-nahi-dijetari-myderrizi-goje-embel/60%Hourly2016-04-18 01:01
https://kumti.com/mulla-zeke-berdyna-nje-jete-per-besimin-islam-arsimim-ne-gjuhen-amtare-dhe-kombin-shqiptare/60%Hourly2016-04-18 00:58
https://kumti.com/hoxhe-hasan-vogli-gjuhen-shqipe-do-ta-mbrojme-edhe-me-gjak/60%Hourly2016-04-18 00:55
https://kumti.com/vildan-faik-dibra-mrojtesi-i-alfabetit-shqip/60%Hourly2016-04-18 00:52
https://kumti.com/hafiz-sabri-koci-punetori-i-shquar-per-besimin-islam/60%Hourly2016-04-18 00:49
https://kumti.com/sherif-ahmeti-perkthyesi-ne-shqip-i-kuranit/60%Hourly2016-04-18 00:46
https://kumti.com/imam-vehbi-ismaili-personalitet-i-shkences-islame-ne-te-gjitha-mjediset-shqiptare/60%Hourly2016-04-18 00:44
https://kumti.com/haxhi-vehbi-sulejman-gavoci-studiues-i-apasionuar-dhe-ligjerues-i-rralle/60%Hourly2016-04-18 00:42
https://kumti.com/mehmet-akif-ersoj-personalitet-shqiptaro-turk/60%Hourly2016-04-18 00:40
https://kumti.com/maruf-al-arnauti-shkrimtari-i-shquar-arab-me-origjine-shqiptare-1892-1948/60%Hourly2016-04-18 00:37
https://kumti.com/haxhi-hafiz-ismet-dibra-i-arrestuar-per-bindje-fetare/60%Hourly2016-04-18 00:33
https://kumti.com/hafiz-ibrahim-dalliu-burri-qe-nuk-u-mposht-nga-persekutimet/60%Hourly2016-04-18 00:30
https://kumti.com/hafiz-ali-korca-hoxha-i-perndjekur/60%Hourly2016-04-18 00:27
https://kumti.com/haxhi-ali-elbasani-perfaqesuesi-i-unitetit-kombetar/60%Hourly2016-04-18 00:24
https://kumti.com/mulla-idriz-gjilani-udheheqesi-shpirteror-politik-e-ushtarak/60%Hourly2016-04-18 00:20
https://kumti.com/imam-ebu-hanife-numan-ibni-thabit-i-njohur-si-imami-i-madh-i-fikhut/60%Hourly2016-04-18 00:17
https://kumti.com/jusuf-el-kardavi-dijetar-dhe-mendimtar-bashkohor/60%Hourly2016-04-18 00:15
https://kumti.com/muhammed-salih-el-uthejmin/60%Hourly2016-04-18 00:13
https://kumti.com/shejh-abdul-aziz-iben-abdull-llah-iben-baz/60%Hourly2016-04-18 00:10
https://kumti.com/shehid-hasan-el-bena-dhe-vellezerit-muslimane-1906-1949/60%Hourly2016-04-18 00:08
https://kumti.com/alija-izetbegoviq-allahu-e-meshirofte/60%Hourly2016-04-18 00:06
https://kumti.com/hoxhe-rexhep-voka-personaliteti-i-shquar-shqipetar/60%Hourly2016-04-18 00:04
https://kumti.com/shuajb-arnauti-hulumtues-i-njohur-i-librave-te-kultures-islame/60%Hourly2016-04-18 00:02
https://kumti.com/abdulkader-arnauti-kollos-i-kultures-dhe-dijeve-islame/60%Hourly2016-04-17 23:59
https://kumti.com/shejh-nasirudijn-albani-hadithologu-me-i-shquar-i-ketij-shekulli/60%Hourly2016-04-17 23:57
https://kumti.com/vendimi-i-fese-mbi-mjekrren/60%Hourly2016-04-17 23:55
https://kumti.com/dispozitat-e-sheriatit-islam-per-semundjen-e-aidsit/60%Hourly2016-04-17 23:51
https://kumti.com/takimi-yne-eshte-varri/60%Hourly2016-04-17 23:48
https://kumti.com/metodologjite-bashkekohore-ne-shkrimin-e-historise-se-perandorise-osmane/60%Hourly2016-04-17 23:40
https://kumti.com/cfare-kane-thene-dijetaret-e-ehli-sunnahuel-xhemah-per-shiitet-rafidhat/60%Hourly2016-04-17 23:29
https://kumti.com/leter-drejtuar-perendimit-akademiket-dhe-mendimtaret-muslimane/60%Hourly2016-04-17 23:20
https://kumti.com/cfare-thone-europjanet-per-zhvillimin-e-shkences-te-muslimaneve/60%Hourly2016-04-17 23:16
https://kumti.com/ishte-nje-jehudi-extrem-papritmas-u-be-nje-thirres-i-njohur-ne-izrael/60%Hourly2016-04-17 23:11
https://kumti.com/grate-ne-nje-shoqeri-kuranore/60%Hourly2016-04-17 23:07
https://kumti.com/tregimi-i-pranimit-te-islamit-nga-nje-cifute/60%Hourly2016-04-17 23:03
https://kumti.com/si-e-pranoi-islamin-nje-grua-amerikane/60%Hourly2016-04-17 23:00
https://kumti.com/michael-david-shapiro-udhetimi-i-gjate-drejt-islamit/60%Hourly2016-04-17 22:57
https://kumti.com/latino-amerikanet-po-i-kthehen-islamit/60%Hourly2016-04-17 22:54
https://kumti.com/shkrimtarja-amerikane-e-pranoi-isamin/60%Hourly2016-04-17 22:52
https://kumti.com/kurani-perfiton-zemren-e-nje-profesori-te-shba-ve/60%Hourly2016-04-17 22:49
https://kumti.com/si-ta-forcojme-besimin/60%Hourly2016-04-17 22:46
https://kumti.com/prej-dilemes-ne-besim/60%Hourly2016-04-17 22:40
https://kumti.com/rruga-deri-ne-xhennet-dhe-rrugicat-qe-shpiejne-ne-xhehenem/60%Hourly2016-04-17 22:34
https://kumti.com/dhurate-gruas-muslimane/60%Hourly2016-04-17 22:30
https://kumti.com/me-durim-drejt-parajses/60%Hourly2016-04-17 22:26
https://kumti.com/mary-watson-mesuese-e-teologjise-pranon-fene-islame/60%Hourly2016-04-17 22:22
https://kumti.com/nga-satanisti-deri-te-muslimani/60%Hourly2016-04-17 22:17
https://kumti.com/shembuj-te-inteligjences-se-ebu-hanifes/60%Hourly2016-04-17 22:11
https://kumti.com/nasiruddin-albani/60%Hourly2016-04-17 22:08
https://kumti.com/shejhul-islam-iben-tejmijje/60%Hourly2016-04-17 22:06
https://kumti.com/imam-muslimi/60%Hourly2016-04-17 22:01
https://kumti.com/imam-buhariu/60%Hourly2016-04-17 21:59
https://kumti.com/imam-maliku/60%Hourly2016-04-17 21:57
https://kumti.com/imam-shafi/60%Hourly2016-04-17 21:55
https://kumti.com/imam-ahmed-iben-hanbeli/60%Hourly2016-04-17 21:53
https://kumti.com/ebu-hanife-2/60%Hourly2016-04-17 21:50
https://kumti.com/islami-nuk-eshte-perhapur-me-tehun-e-shpates/60%Hourly2016-04-17 21:44
https://kumti.com/lidhjet-muslimano-krishtere-ne-europe-e-shkuara-e-tashmja-dhe-e-ardhmja/60%Hourly2016-04-17 21:39
https://kumti.com/fabrika-e-rexhep-selimit-shtepite-dhe-toka-e-haradinajt-banesat-dhe-biznesi-i-veselit-gurthyesi-i-sulltanit-video/60%Hourly2016-04-17 19:44
https://kumti.com/kosoves-do-ti-ofrohet-liberalizimi-i-vizave-me-kushte/60%Hourly2016-04-17 17:37
https://kumti.com/cilesia-e-ujit-ne-kosove-e-dyshimte/60%Hourly2016-04-17 17:35
https://kumti.com/pacolli-thote-se-sdo-lejoje-me-qe-te-mashtrohet-qeverise-ia-numeron-deshtimet/60%Hourly2016-04-17 17:27
https://kumti.com/draft-marreveshja-e-koalicionit-parazgjedhor-ndermjet-aak-se-dhe-nismes/60%Hourly2016-04-17 17:25
https://kumti.com/suedi-kapet-nje-lider-i-pkk-se/60%Hourly2016-04-17 17:19
https://kumti.com/vendet-e-pasura-me-nafte-vendosin-per-rritjen-e-prodhimit/60%Hourly2016-04-17 17:16
https://kumti.com/turqia-nderton-tre-kapacitete-te-reja-per-40-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2016-04-17 17:13
https://kumti.com/lidhjet-e-blerim-devollit-shtrihen-deri-ne-karaibe/60%Hourly2016-04-17 17:09
https://kumti.com/vetevendosje-jemi-per-opozite-te-bashkuar-por-jo-nese-flirtohet-me-pushtetin/60%Hourly2016-04-17 17:01
https://kumti.com/vucic-vlereson-si-te-rrezikshme-per-rajonin-situaten-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-17 09:57
https://kumti.com/ekuador-shkon-ne-77-numri-i-viktimave-nga-termeti-mbi-570-te-plagosur/60%Hourly2016-04-17 09:56
https://kumti.com/nga-sot-ne-maqedoni-vetem-me-leternjoftim/60%Hourly2016-04-17 09:54
https://kumti.com/levizja-besa-mbeshtet-protestat-e-shkupit/60%Hourly2016-04-17 09:52
https://kumti.com/irani-do-te-kerkoj-nga-shba-qasje-ne-sistemin-global-financiar/60%Hourly2016-04-17 09:51
https://kumti.com/erdogan-eshte-i-detyrueshem-reformimi-i-okb-se/60%Hourly2016-04-17 09:49
https://kumti.com/veseli-merr-perkrahjen-amerikane-per-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Hourly2016-04-17 09:47
https://kumti.com/aeroporti-shitet-90-milione-usd-kompania-kineze-synojme-zgjerimin/60%Hourly2016-04-17 09:42
https://kumti.com/ne-katar-sot-nis-takimi-mes-vendeve-prodhuese-te-naftes/60%Hourly2016-04-17 09:39
https://kumti.com/donika-kada-bujupi-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Hourly2016-04-17 09:37
https://kumti.com/bashkeluftetari-rrefen-momentin-e-vrasjes-se-deshmorit-fadil-malokut-mortajes/60%Hourly2016-04-17 09:28
https://kumti.com/hashim-thaci-do-e-coje-vendin-ne-zgjedhje/60%Hourly2016-04-17 09:22
https://kumti.com/lutfi-haziri-pdk-i-merr-vendimet-naten-jemi-gati-per-zgjedhje/60%Hourly2016-04-17 09:17
https://kumti.com/rusia-me-e-rrezikshme-se-isis/60%Hourly2016-04-16 17:25
https://kumti.com/sondazhet-e-nxjerrin-hollanden-humbes-para-cdo-kundershtari-ne-presidencialet-2017/60%Hourly2016-04-16 17:21
https://kumti.com/pasojat-e-daljes-se-britanise-nga-bashkimi-evropian/60%Hourly2016-04-16 17:19
https://kumti.com/era-shtet-pezullohen-34-leje-drejtimi-per-nje-nate/60%Hourly2016-04-16 17:17
https://kumti.com/nipi-i-tom-doshit-dhunon-policin-pse-i-ndaloi-makinen/60%Hourly2016-04-16 17:15
https://kumti.com/shkodra-si-lazarati/60%Hourly2016-04-16 17:14
https://kumti.com/sejdiu-pergenjeshtron-mustafen-rreth-40-e-popullates-jane-te-pa-pune/60%Hourly2016-04-16 17:10
https://kumti.com/gjermania-zhvillon-teste-inteligjence-per-zbulimin-e-refugjateve-te-talentuar/60%Hourly2016-04-16 17:05
https://kumti.com/vegjetarianet-me-pak-te-shendetshem-se-ata-qe-konsumojne-mish/60%Hourly2016-04-16 17:04
https://kumti.com/hahn-thirrje-partive-ne-maqedoni-qe-te-vazhdojne-dialogun-politik/60%Hourly2016-04-16 17:02
https://kumti.com/davutoglu-turqia-e-perkushtuar-per-te-luftuar-terrorizmin/60%Hourly2016-04-16 17:00
https://kumti.com/arrin-ne-40-numri-i-te-vdekurve-ne-1500-i-te-lenduarve-nga-termeti-ne-japoni/60%Hourly2016-04-16 16:58
https://kumti.com/kanada-legalizon-ndihmen-mjekesore-per-te-vdekur/60%Hourly2016-04-16 16:56
https://kumti.com/arabia-saudite-kercenon-qe-ti-shese-asetet-e-shba-ve-nese-kongresi-e-kalon-projektligjin-per-11-shtatorin/60%Hourly2016-04-16 16:52
https://kumti.com/trepca-thyen-rekordin-e-prodhimit/60%Hourly2016-04-16 16:49
https://kumti.com/zyrtarisht-ne-kosove-jane-te-punesuar-rreth-298-mije-vete/60%Hourly2016-04-16 16:46
https://kumti.com/the-telegraph-gjakmarrja-ne-shqiperi-buron-nga-nje-kod-mesjetar-i-drejtesise/60%Hourly2016-04-16 16:42
https://kumti.com/kercenojne-serbet-do-ti-bllokojme-pikekalimet-nese-na-refuzohen-leternjoftimet-serbe/60%Hourly2016-04-16 16:40
https://kumti.com/54-mije-kosovare-azil-ne-gjermani/60%Hourly2016-04-16 16:31
https://kumti.com/limaj-dhe-te-tjeret-shpallen-te-pafajshem-per-rastin-klecka/60%Hourly2016-04-16 16:16
https://kumti.com/the-telegraph-bota-e-erret-e-gjakmarrjes-shqiptare/60%Hourly2016-04-16 16:10
https://kumti.com/qendrimi-para-ekranit-mund-tju-shkaktoje-me-shume-probleme-se-sa-mendoni/60%Hourly2016-04-16 14:46
https://kumti.com/top-prioriteti-i-aki-se-parandalimi-i-akteve-terroriste/60%Hourly2016-04-16 08:33
https://kumti.com/edi-rama-kundershtimi-ndaj-trump-it-si-kryeminister-i-shqiptareve-me-shumice-myslimane/60%Hourly2016-04-16 08:29
https://kumti.com/ekskluzive-taip-erdogan-qorton-ashper-vendet-islame-pse-nuk-e-pranojne-kosoven-video/60%Hourly2016-04-15 23:46
https://kumti.com/ne-shkup-perseri-proteste-kunder-vendimit-te-presidentit-ivanov/60%Hourly2016-04-15 22:22
https://kumti.com/reis-fejzic-mban-premtimin-e-dhene-erdoganit/60%Hourly2016-04-15 22:17
https://kumti.com/erdogan-bene-thirrje-per-njohje/60%Hourly2016-04-15 20:04
https://kumti.com/perse-rekomandohet-zgjimi-heret-ne-mengjes-dhe-cilat-jane-te-mire/60%Hourly2016-04-15 18:30
https://kumti.com/dobite-e-polenit-te-luleve-qe-mbledh-bleta-dhe-menyrat-e-perdorimit-te-tij/60%Hourly2016-04-15 18:18
https://kumti.com/caj-mali-shqiptar-sideritis-syriaca-l-fam-lamiaceae/60%Hourly2016-04-15 18:15
https://kumti.com/ekskluzive-aak-e-nisma-per-kosoven-nisin-pergatitjet-per-koalicion-parazgjedhor/60%Hourly2016-04-15 18:06
https://kumti.com/dobite-shendetesore-te-dudit-te-zi-manit-morus-nigra/60%Hourly2016-04-15 18:05
https://kumti.com/shba-sulmon-irakun-dhe-sirine-me-36-sulme-ajrore/60%Hourly2016-04-15 18:04
https://kumti.com/alarm-per-tsunami-dy-termete-te-fuqishme-kane-goditur-japonine/60%Hourly2016-04-15 18:02
https://kumti.com/turqia-bllokun-agjencine-ruse-te-lajmeve/60%Hourly2016-04-15 18:01
https://kumti.com/per-kater-muaj-suspendohen-8-doganier/60%Hourly2016-04-15 17:58
https://kumti.com/sherimi-me-uje/60%Hourly2016-04-15 17:57
https://kumti.com/vv-dhe-aak-tash-luftojne-per-bajraktarizem-ne-opozite/60%Hourly2016-04-15 17:56
https://kumti.com/rashiq-e-kam-kuptuar-se-ne-kosove-gjithcka-po-shkon-permes-beogradit/60%Hourly2016-04-15 17:53
https://kumti.com/gjuriq-ne-kosove-perkunder-urdher-ndalimit-nga-qeveria/60%Hourly2016-04-15 17:44
https://kumti.com/kosova-ua-ndalon-hyrjen-personave-qe-kane-leternjoftime-nga-strukturat-paralele-serbe/60%Hourly2016-04-15 17:42
https://kumti.com/kremlini-publikon-pagen-dhe-pasurine-e-presidentit-rus-ja-sa-eshte-paga-vjetore-e-vladimir-putin/60%Hourly2016-04-15 17:41
https://kumti.com/korea-e-veriut-provon-te-nise-nje-rakete-balistike-me-rreze-te-mesme/60%Hourly2016-04-15 17:39
https://kumti.com/gjykata-e-brazilit-vendos-kunder-presidentes-rousseff/60%Hourly2016-04-15 17:38
https://kumti.com/zgjedhjet-pastaj-reforma/60%Hourly2016-04-15 13:11
https://kumti.com/gjykata-deshton-te-marr-vendim-per-rastin-rexhep-selimi-bekim-haxhiu-kamishi/60%Hourly2016-04-15 13:10
https://kumti.com/pritet-arrestimi-i-azem-syles/60%Hourly2016-04-15 13:08
https://kumti.com/shqyrtohet-ligji-per-patente-shofer/60%Hourly2016-04-15 13:06
https://kumti.com/punetoret-e-sektorit-privat-ne-gjendje-te-rende/60%Hourly2016-04-15 13:03
https://kumti.com/rusise-po-i-shterojne-parate/60%Hourly2016-04-15 13:02
https://kumti.com/spiunet-e-kualifikuar/60%Hourly2016-04-15 12:44
https://kumti.com/erdogan-botes-islame-duhet-ti-japim-shprese-per-te-ardhmen/60%Hourly2016-04-15 12:39
https://kumti.com/dosja-panama-jep-doreheqje-ministri-spanjoll-i-industrise/60%Hourly2016-04-15 12:37
https://kumti.com/velanoski-nenshkruan-vendimin-e-shpalljes-se-zgjedhjeve-me-5-qershor/60%Hourly2016-04-15 12:35
https://kumti.com/gjermania-ashperson-kontrollin-per-pilotet/60%Hourly2016-04-15 12:33
https://kumti.com/fmn-te-sigurohet-qendrueshmeria-afatgjate-e-financave-publike/60%Hourly2016-04-15 12:31
https://kumti.com/punetoret-e-elektrokosoves-neser-protestojne-para-qeverise/60%Hourly2016-04-15 12:27
https://kumti.com/merkel-procedon-kerkesen-e-erdoganit/60%Hourly2016-04-15 12:25
https://kumti.com/digjet-nje-shtepi-dhe-stalle-e-bagetive-ne-broliq-te-pejes/60%Hourly2016-04-15 12:21
https://kumti.com/a-e-cenon-sekularitetin-mesimi-i-fese-ne-shkolla-njihuni-me-praktikat-e-vendeve-te-be-se-per-kete-ceshtje/60%Hourly2016-04-15 12:18
https://kumti.com/ministrja-belge-jep-doreheqje/60%Hourly2016-04-15 12:10
https://kumti.com/grabovci-per-deklaraten-e-konjufces-me-vjen-mire-qe-vetevendosje-ka-filluar-te-reflektoje/60%Hourly2016-04-15 12:08
https://kumti.com/ne-podgorice-digjet-flamuri-i-shqiperise-dhe-i-kosoves/60%Hourly2016-04-15 12:06
https://kumti.com/unmik-u-te-mbahet-pergjegjes-per-helmimin-e-romeve/60%Hourly2016-04-15 12:02
https://kumti.com/obama-di-me-detaje-gjithcka-ndodh-ne-shqiperi-thote-rama/60%Hourly2016-04-14 19:50
https://kumti.com/bulliqi-dyshon-nese-eksperti-anglez-per-demarkacionin-ka-qene-ne-kosove-video/60%Hourly2016-04-14 19:46
https://kumti.com/obiliqi-eshte-shnderruar-ne-katastrofe-mjedisore/60%Hourly2016-04-14 17:52
https://kumti.com/aak-e-nisma-ne-bisedime-per-nje-koalicion-te-mundshem-parazgjedhor/60%Hourly2016-04-14 17:47
https://kumti.com/dogana-kap-tekstil-e-alkool-te-kontrabanduar/60%Hourly2016-04-14 17:17
https://kumti.com/imam-musliu-deklaratat-e-don-llukiqit-absurde-dhe-me-hile/60%Hourly2016-04-14 17:15
https://kumti.com/erdogan-celesi-i-fitores-kunder-terrorizmit-eshte-solidariteti/60%Hourly2016-04-14 17:14
https://kumti.com/ceki-polici-i-dehur-ka-demtur-51-automjete-te-parkuara/60%Hourly2016-04-14 17:13
https://kumti.com/kina-i-kritikon-shba-te-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2016-04-14 17:12
https://kumti.com/rama-vizita-ne-shtepine-e-bardhe-moment-i-rendesishem/60%Hourly2016-04-14 17:11
https://kumti.com/policia-bastis-zyrat-e-mosak-fonseka-s/60%Hourly2016-04-14 17:09
https://kumti.com/fillon-samiti-i-13-te-i-organizates-se-bashkepunimit-islamik/60%Hourly2016-04-14 15:31
https://kumti.com/shkak-i-ererave-te-forta-ne-kryeqytet-bien-blloka-nga-ndertesat-dhe-keputen-telat-e-rrymes/60%Hourly2016-04-14 15:08
https://kumti.com/ekspertet-108-vende-te-rrezikuara-nga-kriza-e-borxheve/60%Hourly2016-04-14 15:05
https://kumti.com/mitrovicasit-dikur-jetonin-ne-bollek-sot-e-shohin-ne-enderr-ate-jete-trepca-guliveri-i-kosoves/60%Hourly2016-04-14 15:02
https://kumti.com/fmn-niveli-i-borxhit-te-vendeve-te-pasura-gati-sa-ai-i-pasluftes/60%Hourly2016-04-14 14:22
https://kumti.com/siri-koalicioni-bombardon-pozicionet-e-daeh-it-ne-azez/60%Hourly2016-04-14 14:19
https://kumti.com/stamboll-krijohet-keshilli-koordinues-turko-saudit/60%Hourly2016-04-14 14:18
https://kumti.com/hapet-ne-shkup-panairi-i-6-te-nderkombetare-i-turizmit/60%Hourly2016-04-14 14:15
https://kumti.com/kroacia-dhe-shqiperia-bashkepunojne-brenda-nato-s-ne-te-gjitha-ceshtjet/60%Hourly2016-04-14 14:11
https://kumti.com/austria-e-gatshme-te-mbyll-vendkalimin-kryesor-me-italine/60%Hourly2016-04-14 14:09
https://kumti.com/davutoglu-thirrje-lidereve-te-vendeve-te-obi-se-per-unitet-kunder-islamofobise/60%Hourly2016-04-14 14:06
https://kumti.com/koorporatat-amerikane-kane-1-4-trilion-dollare-ne-parajsat-fiskale/60%Hourly2016-04-14 14:04
https://kumti.com/gjysma-e-kosovareve-pa-pune-zyrtaret-me-nga-gjashte-pune/60%Hourly2016-04-14 14:01
https://kumti.com/japonia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Hourly2016-04-14 13:58
https://kumti.com/hilmi-mehmeti-ne-krye-te-inspektoratit-te-policise-se-kosoves/60%Hourly2016-04-14 13:56
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-presidenti-nuk-do-te-zgjidhet-nga-populli/60%Hourly2016-04-14 13:54
https://kumti.com/1400-euro-eshte-paga-mesatare-ne-akp/60%Hourly2016-04-14 13:52
https://kumti.com/serwer-veselit-punoni-per-ta-permiresuar-jeten-e-qytetareve/60%Hourly2016-04-14 13:50
https://kumti.com/gruevski-zaev-kerkon-qe-ne-maqedoni-te-vriten-mbi-1000-qytetare-si-ne-ukraine/60%Hourly2016-04-14 13:48
https://kumti.com/aak-nisma-mund-te-jete-nje-partner-i-shkelqyer-edhe-per-nje-koalicion-te-mundshem-parazgjedhor/60%Hourly2016-04-14 13:44
https://kumti.com/fc-shkupi-u15-ne-finale-te-kupes-se-maqedonise/60%Hourly2016-04-14 13:00
https://kumti.com/erdogan-muslimanet-ne-ballkan-kane-nevoje-per-mbeshtetjen-e-botes-islame/60%Hourly2016-04-14 10:36
https://kumti.com/kobe-bryant-shenon-60-pike-ne-ndeshjen-e-fundit-te-karrieres-se-tij/60%Hourly2016-04-14 10:30
https://kumti.com/jepet-leja-per-xhamine-ne-mat-1/60%Hourly2016-04-14 09:32
https://kumti.com/fadil-maloku-kritikon-ashper-ali-ahmetin-e-menduh-thacin/60%Hourly2016-04-14 09:03
https://kumti.com/veprime-gjate-perandorise-othmane/60%Hourly2016-04-14 08:47
https://kumti.com/per-here-te-pare-ne-tirane-ja-fotot-e-tmerrit/60%Hourly2016-04-14 08:39
https://kumti.com/bmw-sjell-gjeneraten-e-katert-te-x5/60%Hourly2016-04-14 08:29
https://kumti.com/dhjetera-te-lenduar-dhe-arrestuar-nga-protestat-e-dhunshme-ne-shkup/60%Hourly2016-04-14 08:26
https://kumti.com/gjermania-hedh-ne-treg-monedhen-5-euro/60%Hourly2016-04-14 08:18
https://kumti.com/cfare-ndodh-nese-nuk-e-vendosni-telefonin-ne-flight-mode-gjate-fluturimit/60%Hourly2016-04-14 08:16
https://kumti.com/perkeqesohet-liria-e-mediave-ne-kosove/60%Hourly2016-04-14 08:10
https://kumti.com/pushteti-i-bashkoi-pushteti-i-ndau/60%Hourly2016-04-14 08:09
https://kumti.com/turqia-arreston-dy-spiune-ruse/60%Hourly2016-04-14 04:21
https://kumti.com/rusia-ze-vendin-e-pare-me-prezence-diplomatike-ne-prishtine/60%Hourly2016-04-14 04:18
https://kumti.com/reagon-djali-i-myftiut-ternava-ja-cfare-thote-per-veturat-e-shtrenjta-dhe-shetitjet-neper-evrope/60%Hourly2016-04-14 04:16
https://kumti.com/bbc-ja-simbolet-sekrete-qe-perdorin-politikanet-boterore-foto/60%Hourly2016-04-14 04:12
https://kumti.com/jogurti-sheron-eren-e-keqe-te-gojes/60%Hourly2016-04-14 02:43
https://kumti.com/si-ti-zieni-vezet/60%Hourly2016-04-14 02:42
https://kumti.com/lansohet-perkthyesi-shumegjuhesh-i-zerit-ne-kohe-reale-i-microsoft/60%Hourly2016-04-14 02:39
https://kumti.com/nente-arsye-pse-vrapimi-duhet-te-jete-rutine/60%Hourly2016-04-14 02:36
https://kumti.com/protestuesit-demolojne-zyrat-e-presidentit-maqedon/60%Hourly2016-04-14 02:09
https://kumti.com/filloi-rundi-i-ri-i-bisedimeve-per-paqen-ne-siri/60%Hourly2016-04-14 02:03
https://kumti.com/bayerni-ne-gjysmefinale-te-champions/60%Hourly2016-04-14 01:57
https://kumti.com/jordi-alba-e-quan-turp-eliminimin-e-barces/60%Hourly2016-04-14 01:56
https://kumti.com/atletico-eliminon-kampionin/60%Hourly2016-04-14 01:55
https://kumti.com/dash-korrupsioni-problemi-kryesor-ne-shqiperi/60%Hourly2016-04-14 01:53
https://kumti.com/ne-gjermani-kerkohet-qe-ne-xhami-te-flitet-gjermanisht/60%Hourly2016-04-13 18:03
https://kumti.com/berzh-i-do-te-mbeshtese-avancimin-e-bujqesise-ne-kosove/60%Hourly2016-04-13 17:59
https://kumti.com/greqia-kosoves-hapeni-zyren-ne-athine/60%Hourly2016-04-13 15:02
https://kumti.com/drafti-i-lsi-koncesionet-nga-parlamenti/60%Hourly2016-04-13 15:00
https://kumti.com/shkaterrohet-rrjeti-i-prostitucionit-ne-plazhin-e-durresit/60%Hourly2016-04-13 14:58
https://kumti.com/atk-gjobit-ilaz-zharkun-vellain-e-ministrit-te-infrastruktures/60%Hourly2016-04-13 14:56
https://kumti.com/raporti-i-freedom-house-lavderon-qeverisjen-ne-komunen-e-prishtines/60%Hourly2016-04-13 14:54
https://kumti.com/gani-koci-jam-i-gatshem-per-ministrine-e-drejtesise/60%Hourly2016-04-13 14:51
https://kumti.com/mkrs-ja-i-jep-350-mije-euro-per-renovimin-e-stadiumit-te-decanit/60%Hourly2016-04-13 14:24
https://kumti.com/greqi-kritika-ndaj-kritikuesve-te-partise-syriza/60%Hourly2016-04-13 14:23
https://kumti.com/fintechs-nje-e-ardhme-pa-banka/60%Hourly2016-04-13 14:20
https://kumti.com/kur-humbni-kilogramet-ku-shkojne-ato/60%Hourly2016-04-13 14:19
https://kumti.com/bashar-al-asad-ky-cinik-i-pashoq/60%Hourly2016-04-13 14:16
https://kumti.com/mpj-%c2%adja-ka-derguar-note-ne-zyren-greke-per-lidhje-ne-shkup/60%Hourly2016-04-13 14:16
https://kumti.com/si-deshtoi-policia-e-shtetit-ne-elbasan/60%Hourly2016-04-13 14:14
https://kumti.com/aty-ku-lindi-is-embrionet-e-terrorit-ne-burgun-amerikan-ne-irak/60%Hourly2016-04-13 14:13
https://kumti.com/ushqimet-qe-mbajne-larg-lodhjen-pranverore/60%Hourly2016-04-13 14:12
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-konsumojme-uje-me-stomakun-bosh/60%Hourly2016-04-13 14:10
https://kumti.com/me-shume-se-nje-autoritet-shteteror-e-ardhmja-e-dosjeve-te-stasit/60%Hourly2016-04-13 14:10
https://kumti.com/dy-predha-nga-siria-bien-ne-kilis-te-turqise-8-te-plagosur/60%Hourly2016-04-13 14:07
https://kumti.com/shqiperia-kjo-perle-qe-nuk-e-kemi-njohur/60%Hourly2016-04-13 14:06
https://kumti.com/cfare-mund-te-tregoj-urina-juaj/60%Hourly2016-04-13 14:05
https://kumti.com/thellimi-i-bashkepunimit-mes-turqise-dhe-arabise-saudite-nje-mundesi-rajonale-dhe-globale/60%Hourly2016-04-13 14:04
https://kumti.com/stambolli-mirepret-samitin-e-3-te-te-obi/60%Hourly2016-04-13 14:03
https://kumti.com/stadiumi-i-ri-i-besiktasit-me-ekrane-ne-ulese-foto/60%Hourly2016-04-13 14:02
https://kumti.com/renie-industriale-ne-eurozone-pas-fillimit-te-vrullshem/60%Hourly2016-04-13 14:00
https://kumti.com/kine-12-te-vdekur-nga-rrezimi-i-vincit/60%Hourly2016-04-13 13:58
https://kumti.com/cfare-nuk-duhet-te-hame-nese-kemi-probleme-me-zorren-e-trashe/60%Hourly2016-04-13 13:58
https://kumti.com/vitin-e-kaluar-malin-e-zi-e-kane-vizituar-1-7-milione-turiste/60%Hourly2016-04-13 13:57
https://kumti.com/presidenti-thaci-takoi-shefin-e-aki-se/60%Hourly2016-04-13 13:55
https://kumti.com/kompania-gjermane-wintershall-dhe-irani-memorandum-per-studimet-rreth-naftes/60%Hourly2016-04-13 13:51
https://kumti.com/qeveria-ndane-43-milione-euro-per-subvencione-ne-bujqesi/60%Hourly2016-04-13 13:49
https://kumti.com/australi-viktoria-legalizon-kanabisin-per-qellime-mjekesore/60%Hourly2016-04-13 13:47
https://kumti.com/ferizaj-i-dergon-vetes-mesazhe-kercenuese-vetem-te-dale-azil-ne-be/60%Hourly2016-04-13 13:47
https://kumti.com/demolli-te-gatshem-per-ushtri/60%Hourly2016-04-13 13:45
https://kumti.com/mond-maqedonia-kerkon-nga-greqia-te-vendose-rend-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-13 13:44
https://kumti.com/rusia-denon-shtetasin-lituanez-per-spiunim/60%Hourly2016-04-13 13:43
https://kumti.com/arsyet-pse-iu-del-gjak-nga-mishi-i-dhembeve/60%Hourly2016-04-13 13:41
https://kumti.com/blushi-ne-referendum-votuan-njerez-qe-nuk-jane-anetare-te-ps-se/60%Hourly2016-04-13 13:41
https://kumti.com/kerkohet-baze-e-re-ligjore-per-sekuestrimin-e-pasurise-se-paligjshme/60%Hourly2016-04-13 13:39
https://kumti.com/ambasadorja-amerikane-ne-kb-ben-thirrje-ti-jepet-fund-konfliktit-ne-siri/60%Hourly2016-04-13 13:39
https://kumti.com/kapet-afer-1-kg-marihuane-ne-pikekalimin-e-vermices/60%Hourly2016-04-13 13:37
https://kumti.com/dyfishohen-kerkesat-e-kosovareve-per-azil/60%Hourly2016-04-13 13:35
https://kumti.com/freedom-house-kosova-regjim-gjysmautoritar/60%Hourly2016-04-13 13:34
https://kumti.com/nisma-shpall-zgjedhjet-e-brendshme/60%Hourly2016-04-13 13:32
https://kumti.com/19-te-vdekur-nga-nje-aksident-rrugor-ne-pakistan/60%Hourly2016-04-13 13:31
https://kumti.com/vetevendosje-nuk-merr-pjese-ne-protestat-e-aak-se/60%Hourly2016-04-13 13:30
https://kumti.com/policia-turke-konfiskoi-tre-tone-eksploziv/60%Hourly2016-04-13 13:29
https://kumti.com/prodhuesit-e-ujit-te-rrezikuar-me-taksen-retroaktive/60%Hourly2016-04-13 13:28
https://kumti.com/personi-i-arrestuar-ne-aeroportin-e-amsterdamit-mbahet-ne-paraburgim/60%Hourly2016-04-13 13:28
https://kumti.com/gashi-ldk-te-hyje-ne-koalicion-me-parti-tjera-jo-me-me-pdk-ne/60%Hourly2016-04-13 13:26
https://kumti.com/%e2%80%8brrembyesi-i-aeroplanit-ka-kerkuar-azil-ne-qipro/60%Hourly2016-04-13 13:26
https://kumti.com/ish-studentet-e-ivanovit-profesor-jep-doreheqje/60%Hourly2016-04-13 13:24
https://kumti.com/per-kryeministrin-mustafa-rritja-ekonomike-ishte-e-konsiderueshme/60%Hourly2016-04-13 13:23
https://kumti.com/stuhi-te-medha-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-04-13 13:21
https://kumti.com/bilall-kasami-falja-e-krimineleve-eshte-krim-video/60%Hourly2016-04-13 12:24
https://kumti.com/rama-ne-uashington-merr-mbeshtetjen-e-usaid-per-projektin-e-lendeve-per-fene-ne-shkolla/60%Hourly2016-04-13 11:35
https://kumti.com/nese-me-te-vertet-deshironi-te-dini-cfare-njeriu-eshte-beji-kete-pyetje/60%Hourly2016-04-13 10:21
https://kumti.com/mavraj-vizite-ne-nje-kamp-refugjatesh-ne-gjermani/60%Hourly2016-04-13 09:44
https://kumti.com/ambasadori-francez-mbeshtet-futjen-e-lendes-se-besimit-fetar-ne-shkolla/60%Hourly2016-04-13 09:28
https://kumti.com/thaci-takoi-shefin-e-aki-se/60%Hourly2016-04-13 09:26
https://kumti.com/humb-jeten-nje-shqiptare-si-pasoje-e-hedhjes-me-parashut/60%Hourly2016-04-13 08:48
https://kumti.com/bastiset-selia-e-zyres-ligjore-ne-panama/60%Hourly2016-04-13 08:45
https://kumti.com/jahjaga-nuk-e-mbane-premtimin-per-amsera-reken/60%Hourly2016-04-13 08:44
https://kumti.com/hoxhe-shefqeti-tregon-per-luften-e-kosoves/60%Hourly2016-04-13 08:23
https://kumti.com/ne-turqi-jane-830-mije-siriane-te-moshes-shkollore/60%Hourly2016-04-13 08:13
https://kumti.com/mossack-fonseca-mes-klienteve-edhe-agjente-te-cia-s/60%Hourly2016-04-13 06:29
https://kumti.com/dy-doreheqjet/60%Hourly2016-04-12 23:26
https://kumti.com/pretendimet-se-mbreti-abullah-ka-akuzuar-turqine-jane-te-pabaza/60%Hourly2016-04-12 23:22
https://kumti.com/lirimi-i-mursit-kusht-i-erdogan-per-sisi-in/60%Hourly2016-04-12 23:18
https://kumti.com/filipine18-ushtare-te-vrare-gjate-perleshjes-me-grupin-abu-sayyaf/60%Hourly2016-04-12 22:31
https://kumti.com/siri-shperndahen-me-avione-ndihma-ne-nje-qytet-te-kontrolluar-nga-daesh-i/60%Hourly2016-04-12 22:23
https://kumti.com/okb-reagon-per-nderhyrjen-ndaj-refugjateve-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-12 22:22
https://kumti.com/irani-pa-sanksione-rinis-blerja-e-raketave-nga-rusia/60%Hourly2016-04-12 22:21
https://kumti.com/bruksel-refugjatet-ne-idomeni-te-transferohen-neper-kampet-e-greqise/60%Hourly2016-04-12 22:20
https://kumti.com/talibanet-paralajmerojne-nisjen-e-sezones-pranverore-te-luftimeve/60%Hourly2016-04-12 22:19
https://kumti.com/nga-viti-i-kaluar-ne-gjermani-rezultojne-te-zhdukur-5-835-refugjate-te-mitur/60%Hourly2016-04-12 22:18
https://kumti.com/si-mund-te-lini-duhanin-me-ndihmen-e-limonit/60%Hourly2016-04-12 22:06
https://kumti.com/ivanov-ne-vend-demarshit-greqia-duhet-te-na-jepte-informata-per-refugjatet-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-12 22:05
https://kumti.com/shtefan-zajbert-maqedonia-ka-te-drejte-ta-mbroje-kufirin-e-vet/60%Hourly2016-04-12 22:01
https://kumti.com/levizja-besa-vendimi-i-ivanovit-konfirmoi-se-ne-maqedoni-perfundoi-shteti-i-se-drejtes/60%Hourly2016-04-12 21:51
https://kumti.com/levizja-besa-ne-4-vjetorin-e-rastit-monstra-rasti-te-shqyrtohet-nga-prokuroria-speciale/60%Hourly2016-04-12 21:49
https://kumti.com/idomeni-nga-12-mije-refugjate-mbi-5-mije-jane-femije/60%Hourly2016-04-12 21:08
https://kumti.com/islamofobia-eshte-semundje-njerezit-ne-perendim-nuk-guxojne-te-perjashtojne-muslimanet/60%Hourly2016-04-12 21:00
https://kumti.com/protestuesit-rikthehen-perpara-selise-se-vmro-dpmne-se/60%Hourly2016-04-12 20:57
https://kumti.com/ronaldo-con-realin-ne-gjysmefinale/60%Hourly2016-04-12 20:50
https://kumti.com/bashkimi-evropian-ia-heqe-vizat-kosoves-por-pritet-tia-vendos-shba-ve-dhe-kanadase/60%Hourly2016-04-12 19:52
https://kumti.com/keta-jane-emrat-e-rinj-te-qeverise-mustafa/60%Hourly2016-04-12 19:48
https://kumti.com/sus-mos-te-degjoje-turqia-shba-te-ne-bisedime-sekrete-me-daesh-in/60%Hourly2016-04-12 17:43
https://kumti.com/be-ja-80-milione-euro-turqise-per-pastrimin-e-minave-ne-zonat-kufitare/60%Hourly2016-04-12 17:41
https://kumti.com/zvicer-neser-ne-gjeneve-vazhdojne-bisedimet-e-paqes-per-sirine/60%Hourly2016-04-12 17:35
https://kumti.com/keto-vende-do-te-mbesin-pa-rryme-neser-e-pasneser/60%Hourly2016-04-12 17:33
https://kumti.com/ekskluzive-aktakuze-ndaj-jeton-shales-kryeshef-i-akpm-se/60%Hourly2016-04-12 17:29
https://kumti.com/berzh-shpreh-gatishmeri-per-mbeshtetje-ne-kosove/60%Hourly2016-04-12 17:27
https://kumti.com/fmn-dalja-e-britanise-nga-eurozona-pasoja-rajonale-dhe-globale/60%Hourly2016-04-12 17:22
https://kumti.com/ymeri-prokurorja-tregoi-ndjeshmeri-karshi-profilit-publik-te-haxhiut/60%Hourly2016-04-12 17:20
https://kumti.com/sherifi-thaci-te-jape-doreheqje-nga-posti-i-presidentit-te-kthehet-ne-krye-te-pdk-se/60%Hourly2016-04-12 17:18
https://kumti.com/a-do-te-jape-doreheqje-cameroon/60%Hourly2016-04-12 15:25
https://kumti.com/ukraina-me-kryeminister-te-ri/60%Hourly2016-04-12 15:23
https://kumti.com/konfirmon-poposki-zgjedhje-do-te-kete-me-5-qershor/60%Hourly2016-04-12 15:21
https://kumti.com/ivanov-grusht-shtet-ndaj-prokurorise-speciale-amniston-te-gjithe-politikanet/60%Hourly2016-04-12 15:19
https://kumti.com/mei-heq-licencen-per-40-subjekte-te-hidrokarbureve/60%Hourly2016-04-12 15:17
https://kumti.com/veliaj-ne-sulm-ndaj-nishanit-jeton-me-vile-ne-park-e-eskorte-ne-pedonale/60%Hourly2016-04-12 15:15
https://kumti.com/siri-2-pilote-rus-humbin-jeten-si-pasoje-e-rrezimit-te-nje-helikopteri-ushtarak/60%Hourly2016-04-12 15:10
https://kumti.com/sfidat-kryesore-te-nato-s-isil-dhe-rusia/60%Hourly2016-04-12 15:09
https://kumti.com/zgjidhja-per-te-pastrehet-ne-shba/60%Hourly2016-04-12 14:59
https://kumti.com/praktika-e-fshehjes-se-pasurive/60%Hourly2016-04-12 14:57
https://kumti.com/rusia-i-dergon-iranit-raketa-s-300/60%Hourly2016-04-12 14:53
https://kumti.com/kuci-kur-permendet-kushtetuta-kujtojme-ata-qe-kane-luftuar-per-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2016-04-12 14:49
https://kumti.com/kandiq-gjobitet-per-akuzat-kunder-dikoviqit/60%Hourly2016-04-12 14:48
https://kumti.com/gabimet-qe-bejme-ne-larjen-e-fytyres/60%Hourly2016-04-12 14:47
https://kumti.com/largoni-thartesiren-ne-lukth-me-keto-2-pije/60%Hourly2016-04-12 14:45
https://kumti.com/ja-si-te-parandaloni-kancerin-diabetin-dhe-tensionin/60%Hourly2016-04-12 14:43
https://kumti.com/keto-jane-disa-nga-shkaqet-e-shfaqjes-se-migrenes/60%Hourly2016-04-12 14:39
https://kumti.com/maqedonia-vazhdon-bllokaden-e-perimeve-te-shqiperise/60%Hourly2016-04-12 13:31
https://kumti.com/rriten-pak-cmimet-e-konsumit/60%Hourly2016-04-12 13:28
https://kumti.com/avdullah-hoti-mund-te-jete-shkaktari-i-prishjes-se-koalicionit-ne-mes-pdk-se-dhe-ldk-se/60%Hourly2016-04-12 13:26
https://kumti.com/mustafa-shendetesia-mbetet-prioritet-i-qeverise/60%Hourly2016-04-12 13:24
https://kumti.com/tajlande-shoferet-e-dehur-denohen-te-punojne-ne-morg/60%Hourly2016-04-12 13:22
https://kumti.com/arsimimi-i-femijeve-siriane-do-te-parandaloje-fatkeqesine-e-brezit-te-humbur/60%Hourly2016-04-12 13:20
https://kumti.com/refugjatet-bllokojne-hekurudhen-nderkombetare-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-12 13:17
https://kumti.com/drejtori-i-agjencise-bdi-ne-renie-besa-rritet/60%Hourly2016-04-12 13:15
https://kumti.com/mogherini-dhe-han-ne-maj-vijne-ne-kosove/60%Hourly2016-04-12 13:13
https://kumti.com/levizja-besa-denojme-torturimin-e-shqiptareve-neper-burgje-video/60%Hourly2016-04-12 13:12
https://kumti.com/tre-te-vrare-ne-cikago/60%Hourly2016-04-12 13:09
https://kumti.com/almakos-analize-mijera-refugjate-sirian-po-vdesin-per-buke-policia-maqedonase-i-torturon/60%Hourly2016-04-12 13:08
https://kumti.com/italian-petrol-produktet-tona-jane-te-kualitetit-superior/60%Hourly2016-04-12 13:06
https://kumti.com/ali-maksuti-%d0%bc%d0%bes-u-habisni-me-ngritjen-e-beses-brenda-dy-muajve-kalojme-dhe-bdi-ne/60%Hourly2016-04-12 13:06
https://kumti.com/paralajmerimi-i-veteraneve-mos-na-i-prekni-pensionet/60%Hourly2016-04-12 13:04
https://kumti.com/shoqata-e-te-burgosurve-politike-reagon-ndaj-keqtrajtimeve-e-te-te-burgosurve-shqiptare-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-12 13:01
https://kumti.com/freedom-house-korrupsioni-ne-shqiperi-treguesi-me-negativ/60%Hourly2016-04-12 13:00
https://kumti.com/bilall-kasami-monstrat-politke-nikolla-gruevski-dhe-ali-ahmeti-se-kane-gjate/60%Hourly2016-04-12 12:58
https://kumti.com/arrestohet-visar-ymeri/60%Hourly2016-04-12 12:58
https://kumti.com/levizja-besa-freedom-house-maqedonia-shenon-graden-me-te-ulet-sa-i-perket-zhvillimit-demokratik/60%Hourly2016-04-12 12:57
https://kumti.com/tensione-te-reja-ne-kufi-me-greqine-rrahje-mes-kurdeve-dhe-afganeve/60%Hourly2016-04-12 12:55
https://kumti.com/pdk-do-zgjedhje/60%Hourly2016-04-12 12:53
https://kumti.com/freedomhouse-strukturat-qeveritare-po-pengojne-zhvillimin-ne-kosove/60%Hourly2016-04-12 12:46
https://kumti.com/collaku-udheton-ne-strasburg-per-vizat/60%Hourly2016-04-12 12:43
https://kumti.com/arketari-akuzon-kryetarin-per-keqperdorim-fondesh/60%Hourly2016-04-12 12:40
https://kumti.com/opozita-i-kthehet-punes-se-komisioneve/60%Hourly2016-04-12 12:37
https://kumti.com/shtepi-botuese-nun-boton-edhe-tre-libra-te-rinj/60%Hourly2016-04-12 12:23
https://kumti.com/flasin-fqinjet-e-bojoviqit-na-thoshte-te-rrinim-ne-shtepi-e-me-pas-na-vriste/60%Hourly2016-04-12 11:07
https://kumti.com/gra-qe-shiten-dhe-vriten/60%Hourly2016-04-12 10:59
https://kumti.com/aktorja-ashley-judd-vizitoi-kampin-e-refugjateve-ne-jordani/60%Hourly2016-04-12 10:46
https://kumti.com/vizita-e-mbretit-selman-ne-turqi-do-te-kete-reflektime-te-forta/60%Hourly2016-04-12 10:35
https://kumti.com/shtypet-nga-treni-teksa-bente-selfie/60%Hourly2016-04-12 07:39
https://kumti.com/vendimi-per-arrestimin-e-sheshelit-ne-rast-se-hyn-ne-kosove-dokument/60%Hourly2016-04-12 07:37
https://kumti.com/fh-stagnimi-ne-shqiperi-pasoje-e-korrupsionit-qe-ka-depertuar-thelle/60%Hourly2016-04-12 07:34
https://kumti.com/raporti-i-fh-per-kosoven-vendi-vazhdon-te-jete-mes-regjimeve-autoritare-gjysme-te-konsoliduara/60%Hourly2016-04-12 07:33
https://kumti.com/fillon-ndertimi-i-xhamise-shqiptare-ne-grenchen-te-zvicres/60%Hourly2016-04-11 21:27
https://kumti.com/keq-qe-u-rrezua-millosheviqi-fale-tij-e-mbajtem-kosoven/60%Hourly2016-04-11 21:24
https://kumti.com/a-eshte-bibla-fjala-e-perendise/60%Hourly2016-04-11 21:04
https://kumti.com/agim-ibrahimi-me-shau-fene-islame-kombin-shqiptare-dhe-nenen/60%Hourly2016-04-11 20:55
https://kumti.com/partia-radikale-serbe-shesheli-vjen-neser-ne-mitrovice/60%Hourly2016-04-11 19:55
https://kumti.com/putin-akuzohet-se-ka-formuar-ushtri-te-fshehte-ne-evrope/60%Hourly2016-04-11 19:53
https://kumti.com/haradinaj-aak-i-ka-ndare-rruget-me-vv-ne-dhe-nismen/60%Hourly2016-04-11 19:51
https://kumti.com/zjarr-prane-xhamise-se-carshise-foto/60%Hourly2016-04-11 19:46
https://kumti.com/pdk-e-ldk-mohojne-mundesine-e-zgjerimit-te-koalicionit-qeverises/60%Hourly2016-04-11 19:44
https://kumti.com/si-u-arrestua-krimineli-milovan-bojoviq-video/60%Hourly2016-04-11 18:30
https://kumti.com/selimi-godet-aak-ne-uroj-ta-kene-menduar-mire-punen-e-protestes/60%Hourly2016-04-11 18:25
https://kumti.com/presidentet-e-kroacise-dhe-sllovenise-neser-ne-shkup/60%Hourly2016-04-11 18:20
https://kumti.com/kompanite-kosovare-shperfillin-qeverine-importojne-nafte-nga-serbia/60%Hourly2016-04-11 18:15
https://kumti.com/cameron-para-parlamentit-thote-se-nuk-ka-bere-asgje-gabim/60%Hourly2016-04-11 17:39
https://kumti.com/ja-cfare-ndodhe-ne-japoni-nese-vonohet-treni-qofte-edhe-per-5-minuta/60%Hourly2016-04-11 17:37
https://kumti.com/lazarati-e-gjen-te-veshtire-jeten-pa-drogen/60%Hourly2016-04-11 17:32
https://kumti.com/limaj-nisma-e-gatshme-te-hyje-ne-koalicion-me-cdo-subjekt-politik/60%Hourly2016-04-11 17:27
https://kumti.com/mbreti-i-arabise-saudite-vizite-ne-turqi/60%Hourly2016-04-11 15:42
https://kumti.com/ne-mynih-hapet-panairi-me-i-madh-ne-bote-i-ndertimit/60%Hourly2016-04-11 15:40
https://kumti.com/zaev-mbi-10-mije-votues-te-dyshimte-ne-liste/60%Hourly2016-04-11 15:39
https://kumti.com/teoria-e-re-e-mediave-amerikane-panama-papers-u-krijua-nga-putin/60%Hourly2016-04-11 15:31
https://kumti.com/msa-ja-mund-te-shkurtoje-vende-te-punes/60%Hourly2016-04-11 15:26
https://kumti.com/be-krahas-ukraines-paralajmeron-heqjen-e-vizave-edhe-per-kosoven/60%Hourly2016-04-11 15:23
https://kumti.com/rovena-kalemi-konfiskohen-850-mije-euro-para-nga-prostitucioni-ne-belgjike/60%Hourly2016-04-11 15:00
https://kumti.com/shba-proteste-kunder-sulmeve-te-armenise-ne-territorin-e-azerbajxhanit/60%Hourly2016-04-11 14:57
https://kumti.com/efektet-cudiberese-te-manit/60%Hourly2016-04-11 14:55
https://kumti.com/7-fazat-qe-do-te-kaloni-sapo-te-lini-duhanin/60%Hourly2016-04-11 14:53
https://kumti.com/myslimanet-dhe-siguria-ne-shba/60%Hourly2016-04-11 14:45
https://kumti.com/3-te-lenduar-nga-shperthimi-i-nje-bombe-ne-qender-te-stambollit/60%Hourly2016-04-11 14:40
https://kumti.com/funerali-i-diktatorit-enver-hoxha-dhe-vajtimi-i-shqiptareve-video/60%Hourly2016-04-11 14:29
https://kumti.com/familja-qe-vuan-per-buke-dy-dite-pa-ngrene/60%Hourly2016-04-11 14:24
https://kumti.com/davutoglu-republika-e-turqise-nuk-mund-te-jete-e-burgosur-ndaj-konjukturave/60%Hourly2016-04-11 14:23
https://kumti.com/shkup-fillon-panairi-i-28-i-librit/60%Hourly2016-04-11 14:21
https://kumti.com/vritet-e-tera-familja-beqiri-ne-atentat-ishin-ne-hasmer/60%Hourly2016-04-11 14:20
https://kumti.com/ne-jemen-ka-filluar-marreveshja-e-armepushimit/60%Hourly2016-04-11 14:19
https://kumti.com/pas-perleshjes-se-refugjateve-me-policine-gjendja-stabile-ne-kufirin-maqedoni-greqi/60%Hourly2016-04-11 14:16
https://kumti.com/sulmi-ne-zemer-mund-te-parashikohet-nje-muaj-me-pare-6-shenjat-paralajmeruese/60%Hourly2016-04-11 14:14
https://kumti.com/pavlopulos-me-sjelljet-ndaj-refugjateve-maqedonia-nuk-meriton-te-jete-ne-be-dhe-nato/60%Hourly2016-04-11 14:08
https://kumti.com/policia-e-maqedonise-shkele-ne-territor-te-greqise-mpb-demanton/60%Hourly2016-04-11 14:05
https://kumti.com/festivali-i-11-te-i-tulipaneve-ne-stamboll-lulezoi-vendin-foto/60%Hourly2016-04-11 14:03
https://kumti.com/mpj-i-akuzon-ojq-te-per-incidentin-me-refugjatet-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-11 13:57
https://kumti.com/sulm-vetevrases-ne-ramadi-te-irakut-6-te-vdekur-dhe-12-te-plagosur/60%Hourly2016-04-11 13:52
https://kumti.com/vajza-iraniane-deshiron-te-martohet-me-te-denuarin-me-vdekje/60%Hourly2016-04-11 13:49
https://kumti.com/mbi-kengen-mulla-jakupi-te-adem-ramadanit/60%Hourly2016-04-11 13:03
https://kumti.com/mbi-40-migrante-jane-gjetur-ne-nje-kamion-me-targa-te-serbise/60%Hourly2016-04-11 12:26
https://kumti.com/besa-nga-cairi-neve-na-presin-te-sinqertit-e-jo-beqir-asanat-e-bdi-se-foto/60%Hourly2016-04-11 12:24
https://kumti.com/anketa-e-fundit-levizja-besa-i-afrohet-bdi-se/60%Hourly2016-04-11 12:19
https://kumti.com/qytetaret-u-skandojne-funksionareve-te-bdi-se-me-e-meriton-o-idiot/60%Hourly2016-04-11 12:17
https://kumti.com/ambasadori-grek-lalakos-maqedonia-po-perdore-dhune-ndaj-refugjateve/60%Hourly2016-04-11 12:11
https://kumti.com/azizi-nga-besa-ka-nje-zgjidhje-per-krizen-politike-thote-se-anketa-e-terenit-eshte-me-e-sakta/60%Hourly2016-04-11 12:08
https://kumti.com/terror-ne-burgjet-e-maqedonise-shqiptari-nga-tetova-eshte-rrahur-brutalisht-apo-i-ka-rreshqitur-kemba/60%Hourly2016-04-11 12:04
https://kumti.com/beteja-e-koshares-e-pare-me-syte-e-serbeve-video/60%Hourly2016-04-11 11:01
https://kumti.com/podujeva-300-mije-euro-per-lende-djegese/60%Hourly2016-04-11 10:57
https://kumti.com/qeveria-ende-pa-vendim-per-lejimin-e-zgjedhjeve-serbe-ne-kosove/60%Hourly2016-04-11 10:50
https://kumti.com/ministri-gjerman-i-drejtesise-pro-anetaresimit-te-turqise-ne-be/60%Hourly2016-04-11 10:47
https://kumti.com/zvicra-eksporton-aq-shume-cigare-sa-djathe/60%Hourly2016-04-11 10:45
https://kumti.com/kercenimet-e-sigurise-ne-qender-te-takimit-te-g-7/60%Hourly2016-04-11 10:43
https://kumti.com/qeveria-deshiron-ti-mbaje-nen-presion-punetoret-e-rtk-se/60%Hourly2016-04-11 10:40
https://kumti.com/arrestohet-banda-italo-shqiptare-e-trafikut-te-droges-ne-vareze/60%Hourly2016-04-11 10:30
https://kumti.com/regjimi-drejt-fundit-dezerton-kryespiuni-i-kim-jong-un/60%Hourly2016-04-11 10:20
https://kumti.com/super-luksi-i-deputeteve/60%Hourly2016-04-11 10:17
https://kumti.com/nderimi-i-femrave-vajzat-e-mitura-ne-serbi-ofrojne-seks-per-nje-byrek/60%Hourly2016-04-11 09:27
https://kumti.com/per-tre-muaj-ne-kosove-u-vetevrane-pese-persona/60%Hourly2016-04-11 09:23
https://kumti.com/terroristet-djegin-shkollen-ne-van-te-turqise/60%Hourly2016-04-11 09:17
https://kumti.com/arda-i-ka-rene-pishman-qe-eshte-transferuar-te-barca/60%Hourly2016-04-11 09:10
https://kumti.com/kuqezinjte-zbulojne-planin-e-pergatitjeve-per-euro-2016/60%Hourly2016-04-11 09:09
https://kumti.com/nasri-guardiola-me-fat-qe-do-te-punoje-me-mua/60%Hourly2016-04-11 09:07
https://kumti.com/facebooku-i-shqetesuar-bien-postimet-personale/60%Hourly2016-04-11 09:05
https://kumti.com/facebook-messenger-synon-te-arrije-1-5-miliarde-perdorues/60%Hourly2016-04-11 09:02
https://kumti.com/tre-shperthime-vetevrasese-ne-rusi/60%Hourly2016-04-11 09:01
https://kumti.com/rreth-6-mije-femije-te-emigranteve-zhduken-ne-gjermani/60%Hourly2016-04-11 08:09
https://kumti.com/termet-ne-azine-jugore-ne-pakistan-nje-person-i-vdekur/60%Hourly2016-04-11 08:07
https://kumti.com/publikohet-filmi-i-metrazhit-te-shkurte-1-euro-nga-blond-aliu-video/60%Hourly2016-04-11 08:02
https://kumti.com/modestia-e-shejh-albanit/60%Hourly2016-04-11 07:27
https://kumti.com/clooney-pa-komplekse-rri-me-refugjatet-bile-edhe-me-ata-me-shami/60%Hourly2016-04-11 07:05
https://kumti.com/dubai-1miliard-per-kullen-me-te-larte-ne-bote/60%Hourly2016-04-11 06:37
https://kumti.com/gjendet-nje-person-i-vrare-ne-nje-lokal-ne-elbasan/60%Hourly2016-04-11 06:30
https://kumti.com/studiuesi-amerikan-ja-pse-dhuna-e-isis-bie-ndesh-me-porosite-e-profetit-muhamed/60%Hourly2016-04-11 06:27
https://kumti.com/rreth-700-mjeke-kane-ikur-nga-maqedonia/60%Hourly2016-04-11 06:26
https://kumti.com/kosova-ua-hap-dyert-krimineleve-serbe/60%Hourly2016-04-11 06:25
https://kumti.com/53-profesore-me-dy-e-me-shume-vende-pune-me-orar-te-plote/60%Hourly2016-04-11 06:23
https://kumti.com/mbulohet-deputetja-e-kuvendit-te-kosoves-ama-per-mevlud/60%Hourly2016-04-11 06:20
https://kumti.com/islamofobia-ne-full-hd/60%Hourly2016-04-10 23:25
https://kumti.com/videoja-e-plote-e-dokumentarit-shtabi-i-milionereve/60%Hourly2016-04-10 22:22
https://kumti.com/viti-1941-mulla-zeke-berdyna-me-bashkeluftetare-ne-mbrojtje-te-cakorrit/60%Hourly2016-04-10 18:40
https://kumti.com/ambientalistet-protestojne-kunder-ndertimit-te-11-hidrocentraleve-ne-valbone/60%Hourly2016-04-10 18:26
https://kumti.com/vitia-e-para-ne-nivel-te-kosoves-ne-realizimin-e-investimeve-kapitale/60%Hourly2016-04-10 18:24
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-ukraines/60%Hourly2016-04-10 18:18
https://kumti.com/msa-ja-zbret-cmimet-e-produkteve-te-prodhuara-ne-shtetet-e-be-se/60%Hourly2016-04-10 18:16
https://kumti.com/president-i-izoluar-nderkombetarisht/60%Hourly2016-04-10 18:14
https://kumti.com/iran-india-na-detyrohet-6-miliarde-dollare/60%Hourly2016-04-10 17:21
https://kumti.com/10-parimet-e-suksesit-ne-driten-e-jetes-se-profetit-a-s/60%Hourly2016-04-10 17:21
https://kumti.com/pakistani-tronditet-me-termet-te-fuqise-66-balle/60%Hourly2016-04-10 17:18
https://kumti.com/ne-mendojme-se-ti-je-terroriste-i-tha-mesuesja-nxenesit/60%Hourly2016-04-10 16:29
https://kumti.com/kampi-ne-idomeni-shnderrohet-ne-nje-qyteze-te-refugjateve-me-rreth-12-mije-banore/60%Hourly2016-04-10 16:03
https://kumti.com/anulohet-fjalimi-i-daciqit-ne-gracanice-arestohet-nje-serb/60%Hourly2016-04-10 15:03
https://kumti.com/binjaket-e-ngjitura-udhetimi-ne-saudi-dhe-operimi-i-rrezikshem/60%Hourly2016-04-10 14:28
https://kumti.com/e-ndalin-moen-ali-dyshon-per-shkak-te-mjekres/60%Hourly2016-04-10 11:38
https://kumti.com/pas-izraelit-edhe-shba-ne-turqi-ka-mundesi-per-sulme-te-tjera-terroriste/60%Hourly2016-04-10 11:25
https://kumti.com/nga-gjyshi-kuzhinier-i-leninit-te-anglishtja-e-dobet-10-fakte-mbi-vladimir-putin/60%Hourly2016-04-10 11:04
https://kumti.com/mediat-franceze-presidenti-thaci-do-te-behet-edhe-hero-i-integrimit-evropian/60%Hourly2016-04-10 10:53
https://kumti.com/shqiptarise-i-shtohet-edhe-nje-hafize-e-re-foto/60%Hourly2016-04-10 10:29
https://kumti.com/bixhozi-i-edi-rames-me-arsimin-fetar/60%Hourly2016-04-10 10:17
https://kumti.com/mbi-100-persona-te-vdekur-nga-nje-zjarri-ne-nje-tempull-te-indise/60%Hourly2016-04-10 08:26
https://kumti.com/60-xhamite-me-te-bukura-perzgjedhur-ne-bote-mes-tyre-edhe-ajo-e-shkodres/60%Hourly2016-04-10 08:21
https://kumti.com/gruaja-me-e-fuqishme-ne-boten-e-artit/60%Hourly2016-04-10 07:57
https://kumti.com/7-menyra-te-te-menduarit-qe-ju-duhen-te-arrini-suksesin/60%Hourly2016-04-10 07:49
https://kumti.com/60-vjecarja-vret-80-gjarpernj-me-shpate-terbohen-ambientalistet/60%Hourly2016-04-10 07:40
https://kumti.com/shtatembedhjete-vjet-nga-renia-e-agim-ramadanit/60%Hourly2016-04-10 07:11
https://kumti.com/turqia-synon-te-jete-nje-nga-10-ekonomite-me-te-zhvilluara-ne-bote/60%Hourly2016-04-10 07:09
https://kumti.com/kete-lloj-tavafi-rreth-qabese-ndoshta-se-keni-pare-ende-video/60%Hourly2016-04-09 21:26
https://kumti.com/cka-tha-mulla-jakup-hasipi-per-nje-ilahi-te-adem-ramadanit-video/60%Hourly2016-04-09 21:11
https://kumti.com/hoxhe-jusuf-hajrullahu-sqaron-nje-video-me-titull-selefijte-e-sodit-nga-mulla-jakupi-r-a/60%Hourly2016-04-09 21:07
https://kumti.com/nuk-debatoj-me-kingja-hoxhe-bekir-halimi-sqaron-nje-incizim-te-jakup-asipit-r-a/60%Hourly2016-04-09 21:01
https://kumti.com/shanliurfa-qyteti-i-turizmit-fetar-ne-turqi/60%Hourly2016-04-09 19:50
https://kumti.com/kmsh-mijera-besimtare-perkujtojne-profetin-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2016-04-09 19:49
https://kumti.com/itali-ne-qender-te-firences-do-te-ndertohet-xhamia-e-madhe/60%Hourly2016-04-09 19:46
https://kumti.com/fatime-nuhiu-hafizja-e-re-qe-i-shtohet-tetoves/60%Hourly2016-04-09 19:44
https://kumti.com/meshkujt-fitojne-hyri-ne-xhenet-po-cfare-fitojme-ne/60%Hourly2016-04-09 19:41
https://kumti.com/kjo-eshte-jeta-e-hafiz-abdul-basitit/60%Hourly2016-04-09 18:29
https://kumti.com/barku-i-trashe-ndikon-edhe-ne-tru/60%Hourly2016-04-09 17:39
https://kumti.com/sheshel-qeveria-e-serbise-beri-leshime-ndaj-shqiptareve/60%Hourly2016-04-09 17:38
https://kumti.com/turizmi-ne-qytetin-e-pejgambereve/60%Hourly2016-04-09 17:37
https://kumti.com/david-cameron-pranon-fajin-per-mega-skandalin-e-panama-papers/60%Hourly2016-04-09 17:34
https://kumti.com/kalon-gjysmen-e-botes-me-biciklete-ia-vjedhin-serbet/60%Hourly2016-04-09 15:14
https://kumti.com/ekstradimi-i-abdeslam-ne-france-i-rrezikshem/60%Hourly2016-04-09 15:11
https://kumti.com/dhuna-ndaj-grave-ne-perendim-i-dashuri-ia-kafshon-hunden-sapo-ishin-ri-bashkuar/60%Hourly2016-04-09 15:09
https://kumti.com/do-te-ndertohet-ura-qe-lidhe-arabine-saudite-dhe-egjiptin/60%Hourly2016-04-09 15:06
https://kumti.com/opozita-siriane-avancon-ne-veri-te-halepit-duke-cliruar-zonen-nga-daesh-i/60%Hourly2016-04-09 15:02
https://kumti.com/rama-per-migrantet-ne-nuk-mund-te-bejme-shpetimtarin-e-europes-video/60%Hourly2016-04-09 15:01
https://kumti.com/fri-tetove-shenoi-diten-nderkombetare-te-shendetesise/60%Hourly2016-04-09 14:56
https://kumti.com/refugjatet-ne-idomeni-falin-namazin-e-xhumase/60%Hourly2016-04-09 14:54
https://kumti.com/te-henen-fillon-panairi-i-librit-libra-dhe-autore-nga-shume-vende-ne-shkup/60%Hourly2016-04-09 14:50
https://kumti.com/rama-trump-rrezik-per-shba-shqiperi-new-york-times-shkrim-per-deklaraten/60%Hourly2016-04-09 14:48
https://kumti.com/ja-si-i-pergjigjet-hoxha-bekir-halimi-atyreve-qe-i-akuzojn-myslimanet-se-i-trajtojne-keq-grate/60%Hourly2016-04-09 14:46
https://kumti.com/synimi-i-turqise-eshte-te-jete-nje-nga-10-ekonomite-me-te-zhvilluara-ne-bote/60%Hourly2016-04-09 14:41
https://kumti.com/per-sa-ore-gjume-ka-nevoje-nje-bebe-e-porsalindur/60%Hourly2016-04-09 14:36
https://kumti.com/masakrat-e-parisit-arrestohet-i-kerkuari-i-fundit/60%Hourly2016-04-09 14:35
https://kumti.com/renie-drastike-e-fluksit-te-refugjateve-dhe-emigranteve-drejt-gjermanise/60%Hourly2016-04-09 14:25
https://kumti.com/greqia-derbon-grupin-e-dyte-te-refugjateve/60%Hourly2016-04-09 14:24
https://kumti.com/merkel-mbron-marreveshjen-me-turqine/60%Hourly2016-04-09 14:22
https://kumti.com/adem-ramadani-brenda-24-oresh-arrine-100-mije-klikime-video/60%Hourly2016-04-09 14:20
https://kumti.com/vdiq-mjeku-nga-gjevgjelia-i-dyshuar-per-vdekjen-e-nje-gruaje-dhe-foshnjes-se-saj/60%Hourly2016-04-09 13:51
https://kumti.com/greqi-aktiviste-te-huaj-pengojne-deportimin-e-refugjateve-ne-turqi/60%Hourly2016-04-09 13:49
https://kumti.com/baton-haxhiu-ne-debatin-e-keshillit-opozitar-pushteti-i-pamoralshem-e-ka-pushtuar-cdo-shtepi-te-moralshme-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-09 13:47
https://kumti.com/funksionaret-e-bdi-se-i-ankohen-gazetes-pro-qeveritare-dnevnik-per-kercenime/60%Hourly2016-04-09 13:43
https://kumti.com/shkoder-sekuestrohen-21-kg-kanabis-sativa/60%Hourly2016-04-09 13:41
https://kumti.com/koreja-e-veriut-teston-raketa-me-rreze-te-gjate-veprimi-kercenon-shba-ne/60%Hourly2016-04-09 13:39
https://kumti.com/bernie-sanders-ftohet-nga-papa-per-vizite-ne-vatikan/60%Hourly2016-04-09 12:55
https://kumti.com/rama-ne-shkolla-te-behet-mesimi-i-fese/60%Hourly2016-04-09 12:48
https://kumti.com/perfitoi-nga-strehat-fiskale-nisin-protestat-kunder-cameron/60%Hourly2016-04-09 12:43
https://kumti.com/arrestohen-29-persona-te-dyshuar-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Hourly2016-04-09 12:13
https://kumti.com/keshtu-ushtrojne-arabet/60%Hourly2016-04-09 12:08
https://kumti.com/sa-here-ne-jave-duhet-te-bejme-dush/60%Hourly2016-04-09 12:00
https://kumti.com/gjermani-kanali-zdf-kerkon-falje-ndaj-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-04-09 10:37
https://kumti.com/dy-moderatoret-e-bbc-akuzohen-per-dhunim-seksual/60%Hourly2016-04-09 10:19
https://kumti.com/gruja-qe-mashtroi-tregtarin/60%Hourly2016-04-09 10:08
https://kumti.com/sigurimi-terhoqi-zvarre-studentet-qe-quajten-enver-hasanin-shkeles-te-kushtetutes/60%Hourly2016-04-09 09:52
https://kumti.com/pse-gjumi-i-tepert-demton-shikimin/60%Hourly2016-04-09 08:29
https://kumti.com/arabia-saudite-dhe-egjipti-lidhen-me-ure-mbi-detin-e-kuq/60%Hourly2016-04-09 08:25
https://kumti.com/renie-e-ndjeshme-e-numrit-te-refugjateve-ne-gjermani/60%Hourly2016-04-09 08:21
https://kumti.com/digjet-nje-fabrike-ne-ferizaj/60%Hourly2016-04-09 08:19
https://kumti.com/qeveria-per-nje-vit-shpenzoi-afer-12-milione-euro-per-automjete/60%Hourly2016-04-09 06:51
https://kumti.com/lobistet-e-kosoves-te-lidhur-me-panama-papers/60%Hourly2016-04-09 06:48
https://kumti.com/17-vjetori-i-betejes-se-lavdishme-te-koshares/60%Hourly2016-04-09 06:45
https://kumti.com/mbi-heronjte-e-presidentit/60%Hourly2016-04-09 06:42
https://kumti.com/ministri-portugez-dorehiqet-pasi-kercenoi-gazetaret/60%Hourly2016-04-08 23:46
https://kumti.com/a-e-dini-perse-unaza-e-fejeses-vendoset-ne-doren-e-majte/60%Hourly2016-04-08 23:44
https://kumti.com/pse-u-rrezua-helikopteri-detajet-e-reja-dhe-ora-e-gjetur-e-deliajt/60%Hourly2016-04-08 23:37
https://kumti.com/mbulohet-andrra-dhe-lutet-ne-xhami-foto/60%Hourly2016-04-08 16:11
https://kumti.com/perleshje-mes-policise-greke-dhe-refugjateve-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-08 16:06
https://kumti.com/a-e-ka-share-ali-ahmeti-profetin-muhamed-ja-si-pergjigjet/60%Hourly2016-04-08 16:04
https://kumti.com/rama-mos-dhashte-zoti-shba-te-zgjedh-trumpin-president/60%Hourly2016-04-08 16:00
https://kumti.com/azizi-nese-musa-pjese-e-historise-shqiptare-atehere-ska-mbetur-gje-tjeter-pos/60%Hourly2016-04-08 15:55
https://kumti.com/snajperisti-vret-mjekun-e-fundit-ne-qytetin-sirian/60%Hourly2016-04-08 15:53
https://kumti.com/vetevendosje-merr-pergjegjesine-per-hedhjen-e-gazit/60%Hourly2016-04-08 10:16
https://kumti.com/imami-bekir-halimi-per-perdorimin-e-fjales-lavdi-ne-ilahijen-e-adem-ramadanit/60%Hourly2016-04-07 20:15
https://kumti.com/hoxhe-lulzim-susuri-i-pergjigjet-berat-buzhalles/60%Hourly2016-04-07 19:22
https://kumti.com/shqiperia-dhe-shqiptaret-ne-tekstet-e-shkollave-osmane/60%Hourly2016-04-07 18:51
https://kumti.com/ja-cfare-do-te-shese-arabia-saudite-pasi-te-mbaroje-epoka-e-naftes/60%Hourly2016-04-07 18:46
https://kumti.com/ja-si-e-thur-merimanga-rrjeten-e-saj/60%Hourly2016-04-07 17:34
https://kumti.com/huseyin-balter-nga-turqia-ushqen-me-shume-se-100-mace-te-qytetit/60%Hourly2016-04-07 17:32
https://kumti.com/ja-pse-eshte-i-shendetshem-misri/60%Hourly2016-04-07 17:30
https://kumti.com/tubimi-dhe-shumezimi-i-kuranit/60%Hourly2016-04-07 17:25
https://kumti.com/qendra-islame-amerikane-pike-e-re-takimi-per-muslimanet/60%Hourly2016-04-07 17:23
https://kumti.com/kardavi-vrasja-e-njerezve-te-pafajshem-akt-terrorist/60%Hourly2016-04-07 17:22
https://kumti.com/shba-hapet-qendra-fetare-amerikane/60%Hourly2016-04-07 17:20
https://kumti.com/australi-proteste-kunder-rritjes-se-islamofobise/60%Hourly2016-04-07 17:18
https://kumti.com/studiuesi-i-feve-nga-mali-i-zi-ju-tregoj-te-fshehtat-e-deklarimit-te-mitropolitit-mihajlov-mbi-muhamedin/60%Hourly2016-04-07 17:13
https://kumti.com/londer-nje-burre-i-bertet-ashper-muslimanes-se-mbuluar-ne-dyqan/60%Hourly2016-04-07 17:11
https://kumti.com/pse-vetem-xhamite-ne-indonezi-i-mbijetuan-cunamit/60%Hourly2016-04-07 16:54
https://kumti.com/territoret-palestineze-1899-femije-te-arrestuar-brenda-6-muajve-nga-izraeli/60%Hourly2016-04-07 16:52
https://kumti.com/dijetaret-e-medhhebeve-ne-lidhje-me-salatur-regaibin/60%Hourly2016-04-07 16:48
https://kumti.com/shejh-bin-bazi-per-naten-e-regaibit/60%Hourly2016-04-07 15:55
https://kumti.com/nata-e-regaibit-feste-e-shpikur/60%Hourly2016-04-07 15:42
https://kumti.com/e-verteta-rreth-nates-se-mire-regaib/60%Hourly2016-04-07 15:39
https://kumti.com/presidenti-i-hungarise-dhe-kryebashkiaku-i-tiranes-vizitojne-xhamine/60%Hourly2016-04-07 15:19
https://kumti.com/erdogan-muslimanet-nuk-jane-te-perfaqesuar-ne-okb/60%Hourly2016-04-07 15:17
https://kumti.com/koreja-e-jugut-do-te-rrit-numrin-e-restoranteve-hallall/60%Hourly2016-04-07 15:15
https://kumti.com/shero-organizmin-me-hudher-dhe-mjalte/60%Hourly2016-04-07 15:13
https://kumti.com/ky-caj-largon-toksinat-nga-mushkerite-per-vetem-72-ore/60%Hourly2016-04-07 15:07
https://kumti.com/perse-eshte-i-rendesishem-nagorno-karabahu-ne-luften-e-gjere-mes-azerbajxhanit-dhe-armenise/60%Hourly2016-04-07 15:05
https://kumti.com/ivanov-terorizmi-dhe-ekstremizmi-krijuan-realitet-te-ri-ne-evrope/60%Hourly2016-04-07 15:02
https://kumti.com/ne-ut-u-promovua-libri-shqiptaret-ortodokse-ne-republiken-e-maqedonise/60%Hourly2016-04-07 14:59
https://kumti.com/vitaminat-b3-b5-dhe-b9-me-rendesi-te-jashtezakonshme-per-shendetin/60%Hourly2016-04-07 14:57
https://kumti.com/avokado-nje-ushqim-i-cmuar-per-shendetin/60%Hourly2016-04-07 14:53
https://kumti.com/ai-ne-vitin-2015-jane-ekzekutuar-me-shume-njerez-se-gjate-25-viteve-te-fundit/60%Hourly2016-04-07 14:41
https://kumti.com/irani-ofron-ndihme-ne-zgjidhjen-e-konfliktit-ne-nagorno-karabakh/60%Hourly2016-04-07 14:36
https://kumti.com/sulmet-ne-bruksel-nje-nga-kamikazet-kishte-punuar-ne-parlamentin-europian/60%Hourly2016-04-07 14:30
https://kumti.com/bizneset-e-oemvp-se-me-kerkesa-edhe-ndaj-levizjes-besa/60%Hourly2016-04-07 14:28
https://kumti.com/danimarke-arrestohen-4-persona-lidhur-me-isis/60%Hourly2016-04-07 14:25
https://kumti.com/zbulohet-propaganda-ne-mbeshtetje-te-donald-trumpit-e-cila-vjen-nga-maqedonia/60%Hourly2016-04-07 14:23
https://kumti.com/zedhenesi-i-beses-e-quan-hipokrit-ziadin-selen-ja-pse/60%Hourly2016-04-07 14:20
https://kumti.com/uniteti-nuk-marim-pjese-ne-zgjedhje-pa-u-realizuar-pikat-kyce-te-marreveshjes-se-perzhinos/60%Hourly2016-04-07 14:18
https://kumti.com/levizja-besa-maqedonia-nga-kriza-e-thelle-politike-ka-shkuar-me-tej-dhe-tash-eshte-buze-gremines/60%Hourly2016-04-07 14:16
https://kumti.com/profesori-bilalli-paralajmeron-nje-lufte-te-re-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-07 14:13
https://kumti.com/armepushim-mes-armenise-e-azerbajxhanit-pas-64-viktimave/60%Hourly2016-04-06 23:37
https://kumti.com/ky-eshte-projekti-final-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine-foto/60%Hourly2016-04-06 23:34
https://kumti.com/si-ta-luftosh-dembelizmin-2/60%Hourly2016-04-06 23:13
https://kumti.com/trump-kercenon-serish-meksikanet-paguani-per-murin-ose/60%Hourly2016-04-06 23:11
https://kumti.com/efektet-e-hudhres-ne-shendetin-e-lekures/60%Hourly2016-04-06 23:05
https://kumti.com/kur-do-te-ndodhe-kijameti/60%Hourly2016-04-06 23:03
https://kumti.com/besa-i-pergjigjet-fteses-te-ziadin-seles-nga-lr-pdsh-per-bashkepunim/60%Hourly2016-04-06 23:01
https://kumti.com/shenjat-paralajmeruese-te-kancerit-te-qafes-se-mitres/60%Hourly2016-04-06 22:59
https://kumti.com/shpikesi-i-butonit-like-ne-facebook-tregon-pse-nuk-e-beri-butonin-dislike/60%Hourly2016-04-06 22:57
https://kumti.com/fjale-urrejtjeje-deputeti-izraelit-gruaja-ime-nuk-duhet-te-linde-femijen-prane-nje-arabeje/60%Hourly2016-04-06 22:53
https://kumti.com/arbana-xharra-vazhdon-ti-fyej-myslimanet-kesaj-radhe-besimtaret-e-mbuluara-foto/60%Hourly2016-04-06 22:51
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-e-refugjateve-ne-rajone-te-ndryshme-te-greqise/60%Hourly2016-04-06 22:49
https://kumti.com/ambasadoret-bllokohen-ne-kampin-e-refugjateve-ne-idomeni/60%Hourly2016-04-06 22:26
https://kumti.com/shukri-aliu-me-leter-prej-burgu-i-pergjigjet-ali-ahmetit-po-une-jam-ekstremiste/60%Hourly2016-04-06 19:00
https://kumti.com/afera-te-renda-korruptive-te-imamit-te-pejes/60%Hourly2016-04-06 18:54
https://kumti.com/kirurgu-maqedonas-miro-popov-deshiron-te-mbyt-vajzen-shqiptare-partite-shqiptare-heshtin/60%Hourly2016-04-06 15:29
https://kumti.com/komiteti-i-helsinkit-refugjateve-mysliman-ne-gjevgjeli-po-i-shperndahet-mish-derri/60%Hourly2016-04-06 15:26
https://kumti.com/intervista-nenkryetarja-e-beses-ermira-asani-salija-familja-dhe-gruaja-si-pjese-e-shoqerise-nuk-jane-barre-por-jane-vlera/60%Hourly2016-04-06 15:20
https://kumti.com/tronditet-maqedonia-kshz-zbulon-se-kane-votuar-edhe-qytetar-te-vdekur/60%Hourly2016-04-06 15:07
https://kumti.com/bilall-kasami-ne-maqedoni-nuk-ka-kushte-per-zgjedhje-te-lira-fer-dhe-demokratike/60%Hourly2016-04-06 15:03
https://kumti.com/shikoni-si-e-provokon-gazetari-jankullovsken-a-duhej-te-ju-arrestojne-me-revole-ne-goje-video/60%Hourly2016-04-06 14:59
https://kumti.com/pikepyetja-e-madhe-panama-papers-pse-nuk-ka-asnje-amerikan/60%Hourly2016-04-06 07:41
https://kumti.com/krim-ne-tirane-gardisti-vret-gruan-shkak-xhelozia/60%Hourly2016-04-06 07:31
https://kumti.com/mos-i-falni-hajdutet-tane/60%Hourly2016-04-06 07:30
https://kumti.com/neziri-per-shkak-te-nje-afere-dashurie-ahmeti-ndryshoi-ministrat/60%Hourly2016-04-06 07:26
https://kumti.com/kosova-nuk-e-ka-ne-rend-dite-aplikimin-per-anetaresim-ne-be/60%Hourly2016-04-06 07:23
https://kumti.com/haradinaj-nuk-e-perjashton-mundesine-e-koalicionit-me-pdk-ne/60%Hourly2016-04-06 07:22
https://kumti.com/ceshte-islami-nje-veshtrim-filozofik-i-islamit/60%Hourly2016-04-06 00:49
https://kumti.com/nje-dite-do-ti-kujtoni-keto-qe-po-ju-them/60%Hourly2016-04-06 00:46
https://kumti.com/haxhi-hafiz-hasan-ef-kaduku-i-pari-stomatolog-shqipetare-qe-hapi-nje-klinike-dentare/60%Hourly2016-04-06 00:42
https://kumti.com/abetarja-e-hafiz-ali-ulqinakut/60%Hourly2016-04-06 00:39
https://kumti.com/interviste-e-vjeter-me-imam-vehbi-sulejman-gavocin/60%Hourly2016-04-06 00:36
https://kumti.com/faik-luli-i-perkushtuar-ne-sherbim-te-fese-dhe-gjuhes-shqipe/60%Hourly2016-04-06 00:34
https://kumti.com/maqedoni-hoxha-godet-ashper-mulla-sulen/60%Hourly2016-04-06 00:29
https://kumti.com/myderrizi-selim-efendi-coba/60%Hourly2016-04-06 00:25
https://kumti.com/hafiz-sali-hylja-sali-efendiu-i-vogel-1820-1900/60%Hourly2016-04-06 00:23
https://kumti.com/hafiz-musa-derguti-1888-1961/60%Hourly2016-04-06 00:19
https://kumti.com/molla-ahmet-efendi-kalaja-1823-1878/60%Hourly2016-04-06 00:17
https://kumti.com/hafiz-halit-bushati/60%Hourly2016-04-06 00:15
https://kumti.com/hafiz-ali-ulqinaku-1853-1913/60%Hourly2016-04-06 00:10
https://kumti.com/jusuf-efendi-tabaku-1797-1904/60%Hourly2016-04-06 00:07
https://kumti.com/haxhi-hafiz-sabri-koci/60%Hourly2016-04-06 00:04
https://kumti.com/daut-borici/60%Hourly2016-04-06 00:01
https://kumti.com/kurani-dhe-teoria-e-ajnshtajnit/60%Hourly2016-04-05 23:54
https://kumti.com/islami-feja-me-e-praktikuar-ne-ishullin-britanik/60%Hourly2016-04-05 23:50
https://kumti.com/devijimi-ne-kuptimin-e-fese/60%Hourly2016-04-05 23:47
https://kumti.com/enciklopedizmi-i-shkenctareve-muslimane/60%Hourly2016-04-05 23:44
https://kumti.com/ja-cfare-tha-muavia-r-a-kur-u-vra-aliu-r-a/60%Hourly2016-04-05 23:39
https://kumti.com/kujt-i-thone-keta-vehabi/60%Hourly2016-04-05 23:35
https://kumti.com/komuniteti-mysliman-dhe-legjislacioni/60%Hourly2016-04-05 23:29
https://kumti.com/e-gjithe-bota-flet-per-panama-papers-ndersa-kosova-per-extremizem-islamik/60%Hourly2016-04-05 23:06
https://kumti.com/lgbt-se-ke-te-drejte-te-mos-u-kryesh-pune-ne-mississippi/60%Hourly2016-04-05 22:07
https://kumti.com/vritet-edhe-nje-kosovar-ne-siri-foto/60%Hourly2016-04-05 21:15
https://kumti.com/barcelona-fiton-por-gjithcka-mbetet-e-hapur/60%Hourly2016-04-05 21:01
https://kumti.com/mbahuni-ky-eshte-laptopi-me-i-holle-ne-bote/60%Hourly2016-04-05 20:58
https://kumti.com/kryeministri-i-irlandes-viktima-e-pare-e-panama-papers/60%Hourly2016-04-05 20:48
https://kumti.com/ja-pse-secila-shtepi-duhet-te-kete-nga-nje-aloe-vera/60%Hourly2016-04-05 15:16
https://kumti.com/vetem-me-nje-gjilpere-mund-tia-shpetoni-jeten-dikujt-qe-po-perjeton-sulm-ne-zemer/60%Hourly2016-04-05 15:13
https://kumti.com/cfare-do-ti-ndodh-trupi-tuaj-nese-nuk-trajtoni-diabetin/60%Hourly2016-04-05 15:10
https://kumti.com/lufta-civile-ne-siri-assad-braktiset-nga-kreret-e-sektit-te-tij-alauit/60%Hourly2016-04-05 15:06
https://kumti.com/kine-aktivistet-kerkojne-ndalimin-e-festivalit-te-mishit-te-qenit/60%Hourly2016-04-05 15:05
https://kumti.com/zbulohet-emri-ja-kush-eshte-shqiptari-qe-ka-fshehur-parate-ne-panama/60%Hourly2016-04-05 15:03
https://kumti.com/ushqime-te-cilat-seriozisht-duhet-te-shmangen/60%Hourly2016-04-05 15:00
https://kumti.com/54-planete-te-tjera-pervec-tokes/60%Hourly2016-04-05 14:55
https://kumti.com/ushtaret-izraelite-shkaterrojne-shtepite-e-3-palestinezeve-qe-vrane/60%Hourly2016-04-05 14:48
https://kumti.com/ministria-e-mbrojtjes-te-azerbejxhanit-vriten-70-ushtare-armene/60%Hourly2016-04-05 14:46
https://kumti.com/greqi-ne-turqi-jane-derguar-202-migrante/60%Hourly2016-04-05 14:29
https://kumti.com/e-majta-te-zbardhen-emrat-e-qytetareve-te-maqedonise-qe-jane-pjese-e-panama-dokumenteve/60%Hourly2016-04-05 14:27
https://kumti.com/kompani-ne-listen-e-zeze-pastronin-parate-nepermjet-panamase/60%Hourly2016-04-05 14:25
https://kumti.com/ceshtja-e-refugjateve-poposki-vepruan-sipas-marreveshjes-me-be-ne/60%Hourly2016-04-05 14:14
https://kumti.com/vritet-nje-shqiptar-ne-kampin-e-azilkerkueseve-ne-gjermani/60%Hourly2016-04-05 14:05
https://kumti.com/kryqet-dhe-shqiponjat-ndertime-te-egra-qyteti-i-shkupit-jo-kompetent/60%Hourly2016-04-05 14:03
https://kumti.com/bfi-ua-ndalon-hoxhallareve-pjesemarrjen-ne-tubime-partiake/60%Hourly2016-04-05 14:00
https://kumti.com/14-femije-refugjat-nga-tabanoci-kane-perfunduar-ne-spitalin-e-kumanoves/60%Hourly2016-04-05 13:55
https://kumti.com/amir-elezi-bdi-nuk-mund-ta-mbuloje-turpin-e-ministrave-te-vjeter-me-ministra-te-rinj-video/60%Hourly2016-04-05 13:48
https://kumti.com/refugjatet-ishin-sulmuar-300-here-brenda-2016-es/60%Hourly2016-04-05 13:43
https://kumti.com/shfaqet-ermira-mehmeti-ne-parlament-video/60%Hourly2016-04-05 13:43
https://kumti.com/hoxha-qe-ngriti-flamurin-kombetar-ne-vlore/60%Hourly2016-04-05 12:58
https://kumti.com/kur-kallashi-me-nuk-sjell-klikime-vazhdojme-me-myslimanet/60%Hourly2016-04-05 12:49
https://kumti.com/ju-duhet-the-muslimy-app/60%Hourly2016-04-05 11:42
https://kumti.com/futsall-kosova-dy-miqesore-me-turqine/60%Hourly2016-04-05 11:09
https://kumti.com/prokuroria-kerkon-152-vjet-burgim-per-imamet-e-akuzuar-per-terrorizem/60%Hourly2016-04-05 10:50
https://kumti.com/rrezohet-helikopteri-turistik-ne-shba-pese-te-vdekur/60%Hourly2016-04-05 10:46
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-maqedoni-me-5-qershor-parlamenti-shperndahet-me-7-prill/60%Hourly2016-04-05 10:45
https://kumti.com/panama-papers-zbulon-emrat-e-pare-nga-serbia/60%Hourly2016-04-05 10:43
https://kumti.com/merkel-e-quan-qellimisht-fyes-programin-e-televizionit-gjerman-per-erdoganin/60%Hourly2016-04-05 10:34
https://kumti.com/selimi-thaci-ka-humbur-besimin-edhe-te-luftetareve-te-uck-se/60%Hourly2016-04-05 10:33
https://kumti.com/nuk-pranohet-maksuti-per-shkak-te-uck-se/60%Hourly2016-04-05 10:31
https://kumti.com/panama-papers-priten-informacione-konkrete-edhe-per-kosoven/60%Hourly2016-04-05 09:38
https://kumti.com/e-sikur-te-uleshim-te-flisnim-vertet-me-islamin/60%Hourly2016-04-04 23:55
https://kumti.com/islami-ndermjet-religjionit-dhe-kombit/60%Hourly2016-04-04 23:52
https://kumti.com/frika-ndaj-all-llahut-te-madheruar/60%Hourly2016-04-04 23:48
https://kumti.com/tinexherja-perendimore-perse-e-barti-mbulesen-hixhabin/60%Hourly2016-04-04 23:43
https://kumti.com/a-po-perdoret-figura-e-nene-terezes-si-logo-politike/60%Hourly2016-04-04 23:38
https://kumti.com/identiteti-mysliman-shqiptareve-si-vetedije-nacionale/60%Hourly2016-04-04 23:33
https://kumti.com/a-duhet-te-legalizohet-aborti/60%Hourly2016-04-04 23:29
https://kumti.com/sfida-e-kuranit-ne-lidhje-me-prozen-dhe-poezine-arabe/60%Hourly2016-04-04 23:26
https://kumti.com/fitnah-mes-sahabeve-ja-si-ja-kthej-letren-muaviu-r-a-perandorit-romak/60%Hourly2016-04-04 23:09
https://kumti.com/krim-ne-familje-i-plagosi-dajon-djali-vret-babain-me-thike-foto/60%Hourly2016-04-04 22:02
https://kumti.com/sulmohet-rezidencen-e-konsullates-turke-ne-mosul-qe-perdorej-nga-isis/60%Hourly2016-04-04 21:42
https://kumti.com/historia-e-nje-taksisti/60%Hourly2016-04-04 21:12
https://kumti.com/mark-zuckerberg-tregon-se-pse-ai-vesh-te-njejten-bluze-cdo-dite/60%Hourly2016-04-04 20:12
https://kumti.com/boshnjaket-kerkojne-forca-nderkombetare-ne-sanxhak/60%Hourly2016-04-04 16:46
https://kumti.com/vritet-prijesi-xhihadist-shqiptar-ne-siri-almir-daci/60%Hourly2016-04-04 16:16
https://kumti.com/greqia-nis-kthimin-e-emigranteve-ne-turqi/60%Hourly2016-04-04 16:14
https://kumti.com/ushtria-e-azerbejxhanit-shkaterron-nje-shtab-te-forcave-armene/60%Hourly2016-04-04 16:12
https://kumti.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-ne-irak/60%Hourly2016-04-04 16:10
https://kumti.com/mjalte-me-uje-per-tu-dobesuar-me-embelsi/60%Hourly2016-04-04 16:03
https://kumti.com/kim-mehmeti-mjaft-me-perkrahem-parti-dhe-drejtues-partiak-me-mendesi-leniniste/60%Hourly2016-04-04 16:00
https://kumti.com/mediat-bdi-smund-te-shkel-me-kembe-levizja-besa-pritet-masovikisht-ne-lagjen-e-trimave-foto/60%Hourly2016-04-04 15:57
https://kumti.com/nenkryetari-i-beses-thumbon-bdine-hajduti-qimen-e-nderron-por-vjedhjen-nuk-e-harron/60%Hourly2016-04-04 15:54
https://kumti.com/dhjetera-te-vdekur-nga-shirat-e-rrembyeshem-ne-pakistan/60%Hourly2016-04-04 15:37
https://kumti.com/5-gjera-qe-duhen-ditur-mbi-panama-papers-kush-duhet-te-shqetesohet/60%Hourly2016-04-04 11:44
https://kumti.com/ja-lista-e-deritanishme-e-politikaneve-qe-kane-fshehur-miliardat-ne-panama/60%Hourly2016-04-04 11:32
https://kumti.com/erdogan-ne-takim-me-selefiun-omar-sulejmanin/60%Hourly2016-04-03 23:13
https://kumti.com/pushkini-ndiente-simpati-per-kuranin/60%Hourly2016-04-03 21:58
https://kumti.com/ankthi-i-quajtur-ateizem/60%Hourly2016-04-03 21:55
https://kumti.com/udhetimi-i-gruas-pa-te-afermin-e-saj/60%Hourly2016-04-03 21:53
https://kumti.com/historia-e-qyteterimit-islam-ne-evrope/60%Hourly2016-04-03 21:49
https://kumti.com/shumica-nuk-eshte-deshmi-qe-dicka-eshte-e-sakte/60%Hourly2016-04-03 21:46
https://kumti.com/muhamedi-nje-perpjekje-perendimore-per-te-kuptuar-islamin/60%Hourly2016-04-03 21:41
https://kumti.com/shoqeria-e-mire/60%Hourly2016-04-03 21:37
https://kumti.com/perparesia-e-mashkullit-ndaj-femres/60%Hourly2016-04-03 21:33
https://kumti.com/si-dashurojne-burrat-dhe-si-dashurojne-grate/60%Hourly2016-04-03 21:31
https://kumti.com/pastertia-ne-islam/60%Hourly2016-04-03 21:27
https://kumti.com/lev-tolstoj-eshte-varrosur-me-rite-islame-kjo-gje-eshte-mbajtur-sekret-nga-qeveria-sovjetike/60%Hourly2016-04-03 21:23
https://kumti.com/katolikocentrizmi-dhe-islamofobistet-shqiptare/60%Hourly2016-04-03 21:19
https://kumti.com/erdogani-inauguron-qendren-fetare-amerikane-dhe-xhamine-e-vetme-ne-shba-me-dy-minare/60%Hourly2016-04-03 21:10
https://kumti.com/mesazh-per-motrat-muslimane/60%Hourly2016-04-03 21:09
https://kumti.com/rrjedhin-dokumentet-sekrete-qe-do-ta-tronditin-boten-mesohet-se-si-diktatoret-dhe-pasaniket-i-lajne-dhe-fshehin-parate/60%Hourly2016-04-03 20:59
https://kumti.com/a-eshte-allahu-perendia-hene/60%Hourly2016-04-03 20:13
https://kumti.com/a-ekzistojne-kunderthenie-ne-kuran/60%Hourly2016-04-03 20:08
https://kumti.com/kujdes-pamje-te-renda-anti-islamiket-perplasin-me-makine-gruan-me-mbulese-video/60%Hourly2016-04-03 19:36
https://kumti.com/analize-konflikti-ne-nagorni-karabak-dhe-paralele-ruso-serbe/60%Hourly2016-04-03 16:57
https://kumti.com/konflikt-armeno-azer-ne-kaukaz-dhjetera-te-vdekur/60%Hourly2016-04-03 16:48
https://kumti.com/kandidati-presidencial-trump-nen-kritika-nga-republikane-e-demokrate/60%Hourly2016-04-03 16:47
https://kumti.com/cilat-ushqime-japin-energji-dhe-cilat-marrin/60%Hourly2016-04-03 16:46
https://kumti.com/ushqimet-nga-te-cilat-mund-te-helmoheni-lehte/60%Hourly2016-04-03 16:44
https://kumti.com/azerbejxhani-rimerr-nga-armenet-disa-rajone-strategjike-te-cilat-ishin-nen-pushtim/60%Hourly2016-04-03 16:42
https://kumti.com/demonstrata-ne-gaze-kerkohen-vende-pune-dhe-ulje-te-varferise/60%Hourly2016-04-03 16:40
https://kumti.com/shperthim-granate-dhe-te-shtena-me-arme-para-mberritjes-se-vucic-ne-kosove/60%Hourly2016-04-03 16:36
https://kumti.com/vuciq-nga-veriu-i-kosoves-bomba-nuk-me-frikeson-trepcen-do-ta-ruajme/60%Hourly2016-04-03 16:35
https://kumti.com/me-masa-te-reja-sigurimi-sot-rihapet-pjeserisht-aeroporti-i-brukselit/60%Hourly2016-04-03 16:34
https://kumti.com/lufte-e-re-dhjetera-persona-te-vdekur-nga-perleshjet-mes-azerbajxhanit-dhe-armenise/60%Hourly2016-04-03 16:32
https://kumti.com/kujdes-si-shkaterrojne-jeten-tuaj-viruset-me-emrin-seriale/60%Hourly2016-04-03 16:18
https://kumti.com/mashallah-djali-i-mbreti-te-arabise-saudite-dhe-plani-i-tij-pasi-te-hargjohet-nafta/60%Hourly2016-04-03 15:59
https://kumti.com/ivanov-kriza-e-migranteve-mundesi-qe-maqedonia-dhe-greqia-te-fillojne-te-bashkepunojne/60%Hourly2016-04-03 15:54
https://kumti.com/alternativa-per-gjermanine-ne-bavari-kerkon-ndalimin-e-xhamive/60%Hourly2016-04-03 15:49
https://kumti.com/teper-pikelluese-ja-si-e-shohin-boten-femijet-me-autizem-video/60%Hourly2016-04-03 15:43
https://kumti.com/vuciq-nuk-jam-frikacak-do-ta-vazhdoj-viziten/60%Hourly2016-04-03 15:20
https://kumti.com/termet-72-shkalle-rihterit-ne-paqesor/60%Hourly2016-04-03 15:18
https://kumti.com/zgjidhen-nenkryetaret-sekretariatet-dhe-departamentet-e-levizjes-besa/60%Hourly2016-04-03 15:17
https://kumti.com/te-henen-nis-kthimi-mbrapsht-i-refugjateve-nga-greqia-ne-turqi/60%Hourly2016-04-03 15:14
https://kumti.com/refugjatet-siriane-ne-portat-e-shqiperise-foto/60%Hourly2016-04-03 15:11
https://kumti.com/lavrov-militantet-po-kalojne-nga-turqia-ne-siri/60%Hourly2016-04-02 17:48
https://kumti.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-autizmit/60%Hourly2016-04-02 17:43
https://kumti.com/ruzhin-kerkon-qe-te-kontrollohet-shkollimi-i-imameve-qe-ligjerojne-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-02 17:36
https://kumti.com/e-pranon-kreu-i-kishes-ortodokse-malazeze-muhamedi-eshte-i-derguari-i-allahut-video/60%Hourly2016-04-02 15:29
https://kumti.com/adem-ramadani-i-kushton-ilahi-mulla-jakupit/60%Hourly2016-04-02 15:11
https://kumti.com/bota-e-nderoi-kosova-e-refuzoi-lamtumire-zaha-hadid-video/60%Hourly2016-04-01 21:09
https://kumti.com/zana-nga-shkupi-tallet-me-muslimanet-eshte-absurde-te-mendosh-se-islami-nuk-ka-te-beje-me-terrorizmin/60%Hourly2016-04-01 16:53
https://kumti.com/fara-e-zeze-dobi-te-fundta/60%Hourly2016-04-01 15:32
https://kumti.com/fuqia-e-allahut-pas-njezet-viteve-thatesi-ne-shtratin-e-lumit-perseri-rrjedh-uji/60%Hourly2016-04-01 15:20
https://kumti.com/cfare-njerez-jane-keta-palestineze-duke-qeshur-shkojne-ne-burg/60%Hourly2016-04-01 15:17
https://kumti.com/fotoja-prekese-e-dy-personave-te-hendikepuar-ky-ishte-damasku-i-vitit-1889/60%Hourly2016-04-01 15:12
https://kumti.com/prodhohet-sexhedeja-e-cila-e-gjen-vete-drejtimin-e-kiblese-video/60%Hourly2016-04-01 15:10
https://kumti.com/davutoglu-kurdet-i-kemi-vellezer-terrorizmi-nuk-do-te-na-frikesoje/60%Hourly2016-04-01 15:05
https://kumti.com/qipro-keshtu-pengohen-muslimanet-derisa-thirrin-ezanin/60%Hourly2016-04-01 14:47
https://kumti.com/nderroi-jete-arkitektja-qe-beri-projektin-e-xhamise-se-madhe-ne-prishtine/60%Hourly2016-04-01 14:42
https://kumti.com/1-prilli-genjeshtra-dhe-mekati-i-rrenes/60%Hourly2016-04-01 14:34
https://kumti.com/genjeshtra-ves-i-shemtuar/60%Hourly2016-04-01 14:32
https://kumti.com/muslimani-genjeshtra-dhe-nje-prilli/60%Hourly2016-04-01 14:29
https://kumti.com/nje-prilli-kur-mashtrimi-behet-feste/60%Hourly2016-04-01 14:27
https://kumti.com/a-duhet-ti-frikesohemi-ballkanit-prej-droneve-e-tankeve-deri-te-pistoletat/60%Hourly2016-04-01 14:13
https://kumti.com/1-prilli-genjeshtra/60%Hourly2016-04-01 10:30
https://kumti.com/festa-e-1-prillit/60%Hourly2016-04-01 10:27
https://kumti.com/1-prilli/60%Hourly2016-04-01 10:17
https://kumti.com/perkujtohet-masakra-e-burimit-asnje-i-denuar-per-vrasjen-e-42-shqiptareve/60%Hourly2016-04-01 09:59
https://kumti.com/shba-rrisin-pranine-ushtarake-ne-europen-lindore-pentagoni-kontrast-agresionit-rus/60%Hourly2016-04-01 09:58
https://kumti.com/burgjet-norvegjeze-si-pushimore-luksoze/60%Hourly2016-04-01 09:53
https://kumti.com/tabanoc-nje-foshnje-pa-shenja-jete-eshte-gjetur-ne-tualet/60%Hourly2016-04-01 09:50
https://kumti.com/kukes-vritet-shkaba-e-rralle-ne-shqiperi-foto/60%Hourly2016-04-01 09:45
https://kumti.com/shqiperia-shteti-musliman-qe-dashuron-ameriken-dhe-urren-donald-trump/60%Hourly2016-04-01 09:42
https://kumti.com/reportazhi-i-daily-mail-prapa-gardhit-me-gjemba-maqedonia-blindon-kufirin/60%Hourly2016-04-01 09:39
https://kumti.com/belgjike-hiqet-tenda-e-pkk-se-ne-bruksel/60%Hourly2016-04-01 09:39
https://kumti.com/sulmi-ne-diyarbakir-eshte-kryer-me-auto-bombe-7-te-vdekur-27-te-plagosur/60%Hourly2016-04-01 09:37
https://kumti.com/te-zgjidhet-ceshtja-e-refugjateve-te-bllokuar-ne-maqedoni/60%Hourly2016-04-01 09:34
https://kumti.com/fri-mbajti-gjysmefinalen-e-projektit-talentiumi/60%Hourly2016-04-01 09:27
https://kumti.com/erdogan-takohet-me-homologun-amerikan-ne-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2016-04-01 09:24
https://kumti.com/sekspergjimi-dhe-feministet-e-shtirura-qe-mbrojten-ermiren/60%Hourly2016-04-01 09:21
https://kumti.com/ia-filloi-fitorja-mbreme-mbeshtetje-masovike-per-rinine-e-beses-ne-tetove-foto/60%Hourly2016-04-01 09:18
https://kumti.com/ermira-mehmeti-videoja-montazh-me-shantazhuan-duke-me-kerkuar-para-video/60%Hourly2016-04-01 09:14
https://kumti.com/bdi-leshoi-qeverine-e-maqedonise/60%Hourly2016-04-01 09:12
https://kumti.com/ja-cka-ndodhi-ne-seline-e-bdi-tensione-dhe-percarje-te-thella/60%Hourly2016-04-01 09:11
https://kumti.com/besa-me-daljen-nga-qeveria-bdi-ia-beri-sherbimin-e-fundit-vmro-se/60%Hourly2016-04-01 09:10
https://kumti.com/andrea-stefani-kurvari-nuk-mund-ta-udheheq-shtetin/60%Hourly2016-04-01 09:07
https://kumti.com/hoxha-puna-e-oshkurit-eshte-problem/60%Hourly2016-04-01 08:31