XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/ndjenja-e-persekutimit-dhe-frika-si-keshilltari-me-i-keq/60%Hourly2016-05-31 23:49
https://kumti.com/keta-jane-kater-lojtaret-qe-shqiperia-nuk-i-merr-ne-evropian/60%Hourly2016-05-31 23:43
https://kumti.com/kater-lojtaret-e-medhenj-qe-nuk-e-kane-fituar-ligen-e-kampioneve-asnjehere-foto/60%Hourly2016-05-31 23:42
https://kumti.com/o-ti-i-sprovuar-me-siher/60%Hourly2016-05-31 13:48
https://kumti.com/kater-celesat-e-lumturise-dhe-suksesit-tend/60%Hourly2016-05-31 13:46
https://kumti.com/halil-matoshi-apelon-prokurorine-merruni-me-islamofobet-e-kosoves/60%Hourly2016-05-31 13:21
https://kumti.com/iniciativa-vepro-me-akcion-vetedijesues-per-ramazan/60%Hourly2016-05-31 12:44
https://kumti.com/thenie-te-gjeniut-qe-kishte-40-mije-libra-ne-shtepi-mithat-frasheri-dhe-paradokset-shqiptare/60%Hourly2016-05-31 06:28
https://kumti.com/uefa-301-milione-euro-per-kombetaret-ne-evropian-ja-sa-pritet-te-fitoje-shqiperia/60%Hourly2016-05-31 06:22
https://kumti.com/dita-boterore-kunder-duhanit-shenohet-edhe-ne-kosove/60%Hourly2016-05-31 06:19
https://kumti.com/maturantet-japoneze-me-mbulese-foto/60%Hourly2016-05-30 21:11
https://kumti.com/kursani-nese-duriqi-ka-vetem-nje-fakt-qe-raporti-eshte-i-ndikuar-politikisht-ta-shpallim-gazetar-te-dekades/60%Hourly2016-05-30 21:04
https://kumti.com/myslimanet-e-skandinavise-do-te-agjerojne-22-ore/60%Hourly2016-05-30 14:11
https://kumti.com/interpol-anulon-urdherarrestin-per-thacin/60%Hourly2016-05-30 14:07
https://kumti.com/polonia-dhe-rumania-cak-i-raketave-ruse/60%Hourly2016-05-30 14:05
https://kumti.com/fshati-zviceran-qe-zgjodhi-te-pranoje-gjobe-ne-vend-te-refugjateve/60%Hourly2016-05-30 14:04
https://kumti.com/gjykata-deshmitaret-kunder-azem-syles-jane-ne-rrezik/60%Hourly2016-05-30 14:01
https://kumti.com/kete-jave-takimi-i-trete-i-qeverive-te-kosoves-e-shqiperise/60%Hourly2016-05-30 13:58
https://kumti.com/presidenti-i-ke-se-do-te-qendroje-ne-rusi/60%Hourly2016-05-30 13:56
https://kumti.com/vuciq-thote-se-do-ti-ngreje-permendore-gjingjiqit/60%Hourly2016-05-30 13:55
https://kumti.com/peskov-smund-ta-konfirmojme-marreveshjen-per-lirimin-e-ukrainasve/60%Hourly2016-05-30 13:52
https://kumti.com/investimet-gjermane-hapin-qindra-vende-pune-ne-kosove/60%Hourly2016-05-30 13:51
https://kumti.com/janjiq-bashkesia-e-komunave-serbe-mund-te-veteshpallet/60%Hourly2016-05-30 13:48
https://kumti.com/mali-i-zi-paga-mesatare-ne-prill-499-euro/60%Hourly2016-05-30 13:47
https://kumti.com/khan-dhe-cameron-ne-fushaten-kunder-daljes-se-britanise-nga-be-ja/60%Hourly2016-05-30 13:45
https://kumti.com/ish-presidenti-i-cadit-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2016-05-30 13:42
https://kumti.com/forcat-turke-neutralizojne-28-terroriste-te-daesh-it/60%Hourly2016-05-30 13:38
https://kumti.com/te-rinjte-bien-ne-gracken-e-organizatave-terroriste-sepse-nuk-e-kane-kuptuar-thelbin-e-fese/60%Hourly2016-05-30 13:36
https://kumti.com/rama-perfshirja-e-plote-e-ballkanit-ne-nato-investim-strategjik/60%Hourly2016-05-30 13:34
https://kumti.com/nun-organozin-akika-ne-saraj/60%Hourly2016-05-30 10:42
https://kumti.com/kosova-per-cdo-vit-pranon-nga-diaspora-deri-700-milione-euro/60%Hourly2016-05-30 09:00
https://kumti.com/aksion-policor-bastiset-shtepia-e-zyra-e-administratores-se-gjykates-supreme/60%Hourly2016-05-30 08:02
https://kumti.com/gianni-de-biasi-e-mbron-mavrajn-dhe-i-ashper-ndaj-gazetareve-tane-islamofob/60%Hourly2016-05-29 19:04
https://kumti.com/vatikani-muslimanet-e-kane-rikthyer-konceptin-e-zotit-ne-europe/60%Hourly2016-05-28 23:57
https://kumti.com/provoni-ekonomine-islame/60%Hourly2016-05-28 23:54
https://kumti.com/muslimanet-ne-poloni-po-lulezojne/60%Hourly2016-05-28 23:52
https://kumti.com/ja-cfar-thoshte-diejtari-selman-aude-per-pavaresine-e-kosoves/60%Hourly2016-05-28 23:37
https://kumti.com/islami-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/60%Hourly2016-05-28 23:29
https://kumti.com/islami-feja-me-e-praktikuar-ne-ishullin-britanik-2/60%Hourly2016-05-28 23:26
https://kumti.com/fatima-kazi-tokio-japoni-ja-si-e-pranova-islamin/60%Hourly2016-05-28 23:22
https://kumti.com/udhezimi-qe-erdhi-para-ramazanit-monica-aparicio-nga-meksika/60%Hourly2016-05-28 23:16
https://kumti.com/cka-me-solli-tek-islami-tri-pikat/60%Hourly2016-05-28 23:12
https://kumti.com/e-di-se-jam-ne-rruge-te-drejte-motra-juaj-andy-republika-sllovake/60%Hourly2016-05-28 23:09
https://kumti.com/angel-ish-krishtere-shba-e-pranoi-islamin-per-shkak-te-sjelljeve-te-mira-te-muslimaneve/60%Hourly2016-05-28 23:02
https://kumti.com/amber-akosta-ish-krishtere-sh-b-a-pse-u-bera-muslimane/60%Hourly2016-05-28 22:57
https://kumti.com/behen-copa-ndermjet-vehte-perleshje-te-dhunshme-ne-australi-ndermjet-grupeve-anti-islame-dhe-anti-raciste-videofoto/60%Hourly2016-05-28 20:26
https://kumti.com/edhe-nje-shok-per-islamofobat-sot-gjat-festimit-ne-prishtine-foto/60%Hourly2016-05-28 19:49
https://kumti.com/komandant-hoxha-kastriot-myftaraj-dhe-derri-si-me-i-linde-nje-nene/60%Hourly2016-05-28 19:30
https://kumti.com/fc-prishtina-fiton-kupen-me-golin-e-kalid-basid-i-cili-e-feston-me-sexhde-ku-jeni-analista/60%Hourly2016-05-28 17:50
https://kumti.com/khalid-dergon-prishtinen-ne-evropa-lige-video/60%Hourly2016-05-28 16:56
https://kumti.com/itali-se-paku-45-refugjate-jane-gjetur-te-vdekur/60%Hourly2016-05-28 16:46
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-ky-kokederr-i-corroditur/60%Hourly2016-05-28 16:39
https://kumti.com/jahjaga-ne-gjah-te-fondeve-per-te-krijuar-qender-antiterrorizmi-ne-kosove/60%Hourly2016-05-28 15:14
https://kumti.com/don-kishoti-i-tiranes/60%Hourly2016-05-28 13:50
https://kumti.com/provokim-i-radhes-figura-e-terezes-tek-xhamia-e-durresit/60%Hourly2016-05-28 13:29
https://kumti.com/altin-goxhaj-denoncon-provokimin-fetar-ne-durres/60%Hourly2016-05-28 13:26
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-thirrje-per-gjenocid-ndaj-muslimaneve-shqiptare/60%Hourly2016-05-28 13:16
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-i-shpall-lufte-zotit/60%Hourly2016-05-28 13:14
https://kumti.com/zgjohuni-para-se-tua-varin-ikonen-e-terezes-ne-drejtimin-e-qabes/60%Hourly2016-05-28 13:12
https://kumti.com/a-mund-te-ekzistoje-nje-camcakez-qe-sheron-islamofobine-ja-cfare-kane-prodhuar-muslimanet-amerikane-video/60%Hourly2016-05-28 13:09
https://kumti.com/kosova-imazhi-i-nje-viktime/60%Hourly2016-05-28 12:47
https://kumti.com/lajm-i-fundit-uefa-dhe-fifa-ne-mbrojtje-te-mavraj/60%Hourly2016-05-28 12:24
https://kumti.com/halil-matoshi-mergim-mavraj-ni-djale-pa-shkolle/60%Hourly2016-05-28 12:17
https://kumti.com/ne-australi-ia-pezulluan-licencen-operon-femije-ne-qkuk/60%Hourly2016-05-28 09:02
https://kumti.com/rriten-kerkesat-per-viza-pune-ne-be/60%Hourly2016-05-28 09:00
https://kumti.com/kryeministri-nuk-e-do-kocin-minister-te-tij/60%Hourly2016-05-28 08:58
https://kumti.com/norvegjia-vendi-me-i-mire-ne-bote-per-te-jetuar/60%Hourly2016-05-28 08:55
https://kumti.com/antibiotiket-po-humbin-efektin-karshi-infeksioneve/60%Hourly2016-05-28 08:53
https://kumti.com/donika-gervalles-i-ndalohet-serish-pjesemarrja-ne-kuvendin-e-ldk-se/60%Hourly2016-05-28 08:51
https://kumti.com/ushtria-turke-sulme-ndaj-objektivave-te-daesh-it/60%Hourly2016-05-28 08:48
https://kumti.com/aksion-per-heqjen-e-barrikadave-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-05-28 08:46
https://kumti.com/ivanov-terheq-pjeserisht-vendimin-per-falje/60%Hourly2016-05-28 08:33
https://kumti.com/serbet-e-kosoves-te-pakenaqur-me-listen-serbe/60%Hourly2016-05-28 08:29
https://kumti.com/fajon-per-keqardhje-nese-humbet-liberalizimi-per-shkak-te-demarkacionit/60%Hourly2016-05-28 08:21
https://kumti.com/bisedime-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Hourly2016-05-28 08:18
https://kumti.com/reagon-hoxhe-bledar-haxhiu-ndaj-portaleve-islamofobe/60%Hourly2016-05-27 22:55
https://kumti.com/vazhdojne-veshtiresite-e-refugjateve-neper-kampet-e-improvizuara-te-greqise/60%Hourly2016-05-27 22:33
https://kumti.com/fletushka-shperndahen-neper-shkup-kunder-gazetarit-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-05-27 14:30
https://kumti.com/rexhepi-nga-cairi-filloi-rrenimi-i-kulles-se-krimit-e-mafias-urbane-foto/60%Hourly2016-05-27 14:27
https://kumti.com/vmro-provokon-gazetarin-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-05-27 13:20
https://kumti.com/shkupi-edhe-me-nje-hafiz-nxenesi-i-mjekesise-me-sukses-mbron-hifzin/60%Hourly2016-05-27 12:03
https://kumti.com/eshte-zhdukur-e-mitura-elif-bajrami-kerkohet-ndihma-per-gjetjen-e-saj-foto/60%Hourly2016-05-26 22:17
https://kumti.com/milam-zeka-u-dorezua-para-presionit/60%Hourly2016-05-26 22:11
https://kumti.com/alma-lama-padit-gold-ag/60%Hourly2016-05-26 21:56
https://kumti.com/gold-ag-pese-pare-si-jap-per-padine-e-alma-lames/60%Hourly2016-05-26 21:51
https://kumti.com/prononcohet-mavraj-pas-ofendimeve-ndaj-tij-lexo-cka-tha/60%Hourly2016-05-26 21:47
https://kumti.com/lajm-i-fundit-kastriot-myftaraj-e-padit-kuranin-ne-prokurorine-tirane/60%Hourly2016-05-26 21:22
https://kumti.com/gazetari-endri-xhafo-nje-mbrojtje-e-thjeshte-dhe-logjike-per-mergim-mavrajn/60%Hourly2016-05-26 19:36
https://kumti.com/shkodran-mustafi-ja-si-e-largonte-birren-dikur-diss-islamofobave/60%Hourly2016-05-26 19:32
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifaj-mbeshtet-mergim-mavraj/60%Hourly2016-05-26 17:48
https://kumti.com/mergim-mavraj-eshte-krenaria-jone/60%Hourly2016-05-26 17:07
https://kumti.com/ra-ky-mavraj-e-dolen-ne-pah-avokatet-e-djallit/60%Hourly2016-05-26 17:00
https://kumti.com/ahmeti-me-shume-po-kritikohet-islami-se-sa-vete-mavraj/60%Hourly2016-05-26 16:54
https://kumti.com/bekir-halimi-i-pergjigjet-gazetarit-islamofob/60%Hourly2016-05-26 16:51
https://kumti.com/muhamed-zekiri-o-ju-qe-e-sulmoni-mergim-mavraj-mos-u-boni-franquza/60%Hourly2016-05-26 16:41
https://kumti.com/islamofobet-dhe-rakixhite-na-qenkan-tmerruar-shume-nga-gjesti-i-mergim-mavraj/60%Hourly2016-05-26 16:36
https://kumti.com/e-kalle-facebookin-me-kete-pyetje-per-rastin-mavraj/60%Hourly2016-05-26 16:35
https://kumti.com/edhe-milaim-zeka-kunder-mergim-mavraj/60%Hourly2016-05-26 16:26
https://kumti.com/bbc-i-kerkon-falje-imamit-qe-e-konsideroi-si-mbeshtetes-te-daesh-it/60%Hourly2016-05-26 16:18
https://kumti.com/operacion-kunder-strukturave-paralele-ne-turqi-arrestohen-32-persona/60%Hourly2016-05-26 16:17
https://kumti.com/mergim-mavraj-40-mije-llajka-e-islamofobat-80-mije-nervoza/60%Hourly2016-05-26 16:14
https://kumti.com/ne-samitin-humanitar-boteror-eshte-diskutuar-per-sistemin-global-te-ndihmave/60%Hourly2016-05-26 16:13
https://kumti.com/forcat-turke-shkaterrojne-nje-depo-municioni-te-organizates-terroriste-pkk/60%Hourly2016-05-26 16:11
https://kumti.com/turqi-3-te-vdekur-nga-sulmi-i-pkk-se-ne-juglindje-te-vendit/60%Hourly2016-05-26 16:08
https://kumti.com/turqi-dorezohen-42-terroriste-tek-forcat-e-sigurise/60%Hourly2016-05-26 16:06
https://kumti.com/gezim-klemendi-mergim-mavraj-eshte-krenaria-jone/60%Hourly2016-05-26 15:50
https://kumti.com/shkelzen-gashi-per-mavrajn-thote-mbani-qetesi/60%Hourly2016-05-26 15:46
https://kumti.com/be-ja-aprovoi-47-milione-euro-per-te-ndihmuar-refugjatet-ne-turqi/60%Hourly2016-05-26 15:39
https://kumti.com/shpend-ahmeti-i-del-ne-krah-mergim-mavrajt/60%Hourly2016-05-26 15:38
https://kumti.com/matoshi-i-quan-islamofob-dhe-spiun-arbana-xharren-berat-buzhalen-visar-duriqin/60%Hourly2016-05-26 15:30
https://kumti.com/teknologjia-po-na-shkaterron-kujtesen/60%Hourly2016-05-26 15:11
https://kumti.com/fakte-interesante-per-muslimanet-e-japonise/60%Hourly2016-05-26 15:09
https://kumti.com/rrefimi-i-skocezit-qe-pranoi-islamin-pa-takuar-kurre-nje-musliman/60%Hourly2016-05-26 15:05
https://kumti.com/reagim-me-rastin-e-akuzave-ndaj-imam-bekim-alimit-per-lidhje-radikale/60%Hourly2016-05-26 15:03
https://kumti.com/beh-imami-boshnjak-con-ne-vend-amanetin-e-priftit-serb/60%Hourly2016-05-26 15:01
https://kumti.com/nderron-jete-ish-futbollisti-i-shkupit-esad-collakoviq/60%Hourly2016-05-26 14:55
https://kumti.com/fundoset-nje-tjeter-anije-me-migrante-ne-mesdhe-te-pakten-20-te-vdekur/60%Hourly2016-05-26 14:51
https://kumti.com/gjate-ofensives-se-regjimit-ne-latakia-te-sirise-vriten-71-persona/60%Hourly2016-05-26 13:25
https://kumti.com/bilall-kasami-levizja-besa-nuk-financohet-nga-turqit/60%Hourly2016-05-26 13:05
https://kumti.com/edhe-kjo-ndodhe-ne-shqiperi-djali-dhe-nusja-nxjerrin-ne-rruge-nenen-80-vjecare-video/60%Hourly2016-05-26 13:00
https://kumti.com/gjevgjeli-gjenden-12-migrante-ne-lada-niva/60%Hourly2016-05-26 12:56
https://kumti.com/sa-te-mbrapshte-qe-jane-po-te-thoshte-mergimi-se-eshte-homoseksual/60%Hourly2016-05-26 12:45
https://kumti.com/i-biri-i-kujt-eshte-berat-buzhala/60%Hourly2016-05-26 12:33
https://kumti.com/xhaferi-bisedat-skenar-i-lsdm-se-dhe-vmro-se/60%Hourly2016-05-26 11:56
https://kumti.com/kelmendi-grate-te-punojne-4-ore-ne-dite-e-te-paguhen-njejte-si-meshkujt/60%Hourly2016-05-26 11:52
https://kumti.com/kasami-politikanet-e-deritanishem-shqiptare-hynin-ne-politike-pa-corape-e-dilnin-milionere/60%Hourly2016-05-26 11:49
https://kumti.com/nena-me-frytin-e-vdekur-pas-4-diteve-pranohet-ne-spitalin-e-gjinekologjise/60%Hourly2016-05-26 11:47
https://kumti.com/reagim-nga-forumi-musliman-per-rastin-ne-durres/60%Hourly2016-05-26 11:45
https://kumti.com/keta-deputete-nuk-udhetuan-asnjehere-jashte-kosoves-me-para-te-shtetit/60%Hourly2016-05-26 11:37
https://kumti.com/korrupsioni-dhe-shpelarja-e-parave-kancer-i-shoqerise/60%Hourly2016-05-26 11:35
https://kumti.com/cfare-gjeti-monitorimi-i-qkss-se-ne-polici-e-fsk/60%Hourly2016-05-26 11:33
https://kumti.com/me-cdo-cigare-fali-nga-dy-rekate/60%Hourly2016-05-26 10:20
https://kumti.com/katoliku-shqiptare-i-cili-ua-mbylli-gojen-te-gjithe-te-kompleksuareve-islamofob/60%Hourly2016-05-26 00:43
https://kumti.com/gold-ag-mavraj-mos-i-ngo-ata-qe-si-ngon-kerkush-vlla-allahu-trujt/60%Hourly2016-05-26 00:20
https://kumti.com/hoxhe-eljasa-mahmudi-ju-lumte-mergim-mavraj-islami-e-konsideron-nene-e-te-gjitha-te-keqiave/60%Hourly2016-05-26 00:01
https://kumti.com/don-arbas-per-kta-debillat-qe-pe-sulmojn-mergim-mavraj/60%Hourly2016-05-25 23:41
https://kumti.com/barooti-legjend-e-gjalle-je-mergim-mavraj-bravoo/60%Hourly2016-05-25 23:31
https://kumti.com/adem-ramadani-allahu-te-ruajt-vella-mergim-mavraj/60%Hourly2016-05-25 23:25
https://kumti.com/donika-gashi-mergim-mavraj-dhe-urrejtja-e-ekseprtave-te-fjales-se-lire/60%Hourly2016-05-25 23:07
https://kumti.com/nje-italiane-sot-e-pranoi-islamin-ne-tetove/60%Hourly2016-05-25 23:02
https://kumti.com/nga-artikulli-i-bbc-per-kulturen-dhe-parimet-e-lojtareve-muslimane/60%Hourly2016-05-25 22:54
https://kumti.com/mavraj-u-pergjigjet-islamofobeve-haramit-si-bejme-reklame/60%Hourly2016-05-25 22:49
https://kumti.com/kujdes-me-disa-ushqime-gjate-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2016-05-25 16:49
https://kumti.com/perqafimi-mes-papes-dhe-imamit-te-madh-te-al-azhar-takimi-eshte-vete-mesazhi/60%Hourly2016-05-25 16:47
https://kumti.com/xhamia-e-namazgjase-fiton-edhe-nje-beteje-ne-gjykate/60%Hourly2016-05-25 16:38
https://kumti.com/bota-me-rrota-kur-siria-mirepriste-refugjatet-europiane-te-ikur-nga-tmerri-i-luftes-ja-si-i-trajtonte/60%Hourly2016-05-25 16:19
https://kumti.com/doni-te-lini-duhanin-ja-si-ju-ndihmon-soda-e-bukes/60%Hourly2016-05-25 16:13
https://kumti.com/cfare-nuk-keni-ditur-per-konsumimin-e-vezes/60%Hourly2016-05-25 16:11
https://kumti.com/britaniket-ndertojne-avionmbajtesen-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Hourly2016-05-25 16:08
https://kumti.com/merkelnuk-me-intereson-per-marreveshjen-mes-be-se-dhe-turqise/60%Hourly2016-05-25 16:04
https://kumti.com/per-fotografine-e-thacit-fsk-shpenzon-mbi-1-mije-e-600-euro/60%Hourly2016-05-25 16:01
https://kumti.com/spanja-kunder-liberalizimit-te-vizave-nuk-i-njohim-pasaportat-e-kosoves/60%Hourly2016-05-25 15:54
https://kumti.com/okb-ja-e-gatshme-te-negocioje-me-daesh-in-nese-eshte-e-nevojshme-2/60%Hourly2016-05-25 15:54
https://kumti.com/nenshkruhet-marreveshje-midis-kosoves-dhe-frontex-it/60%Hourly2016-05-25 15:53
https://kumti.com/industria-e-rende-ne-kosove-e-paperdorshme/60%Hourly2016-05-25 15:51
https://kumti.com/idomeni-aktivistet-protestojne-kunder-zhvendosjes-se-refugjateve/60%Hourly2016-05-25 15:50
https://kumti.com/tjeter-miting-i-trump-serish-protesta-degjeneron-ne-dhune/60%Hourly2016-05-25 15:49
https://kumti.com/idomeni-vijon-evakuimi-paqesor-i-kampit-nga-emigrantet-e-refugjatet/60%Hourly2016-05-25 15:44
https://kumti.com/eshte-plackitur-xhamia-arabat-ne-tetove/60%Hourly2016-05-25 15:41
https://kumti.com/sllupcan-hoxha-turperon-pushtetaret-e-bdi-se-video/60%Hourly2016-05-25 14:18
https://kumti.com/maqedoni-ne-rrahjen-mes-emigranteve-lendohet-nje-person/60%Hourly2016-05-25 14:13
https://kumti.com/skandaljahjaga-shpenzoi-afer-240-mije-euro-per-6-vizita-jashte-vendit-40-mije-euro-per-nje-vizite/60%Hourly2016-05-25 13:09
https://kumti.com/franca-detyrohet-te-perdore-rezervat-e-naftes/60%Hourly2016-05-25 13:01
https://kumti.com/publikohet-programi-i-qeverise-se-65-te/60%Hourly2016-05-25 12:58
https://kumti.com/si-e-redukton-turqia-papunesine/60%Hourly2016-05-25 12:56
https://kumti.com/sllobodan-milloshevic-kishte-helmuar-veten/60%Hourly2016-05-25 12:53
https://kumti.com/skandal-ne-greqi-prifti-abuzon-seksualisht-me-te-miturit-shqiptare-me-lejen-e-se-emes/60%Hourly2016-05-25 12:03
https://kumti.com/poposki-per-figarokufiri-i-maqedonise-per-refugjatet-do-te-ngel-i-mbyllur/60%Hourly2016-05-25 12:02
https://kumti.com/pdk-e-prish-koalicionin-me-aak-ne-ne-obiliq/60%Hourly2016-05-25 11:45
https://kumti.com/asgjesohen-3860-rrenje-kanabis/60%Hourly2016-05-25 11:40
https://kumti.com/rumani-nen-hetim-4-ish-ministra-per-ceshtjen-kazmunaygaz/60%Hourly2016-05-25 11:39
https://kumti.com/erdogan-bllokojme-marreveshjen-me-be-ne-nese-ska-liberalizim-vizash/60%Hourly2016-05-25 11:37
https://kumti.com/padi-direkte-ndaj-lubisha-dikoviq-dhe-dejan-ranxhelloviq-per-masakren-e-rezalles/60%Hourly2016-05-25 11:36
https://kumti.com/prokuroria-ish-ambasadori-giffoni-ishte-ne-sherbim-te-uke-rugoves/60%Hourly2016-05-25 11:34
https://kumti.com/nato-grumbullimi-ne-krahun-lindor-pergjigje-ndaj-agresionit-te-rusise/60%Hourly2016-05-25 11:30
https://kumti.com/shba-protesta-kunder-trumpit-u-shnderrua-ne-dhune/60%Hourly2016-05-25 11:28
https://kumti.com/gjykata-ne-veri-te-mitrovices-pritet-te-rihapet-ne-vjeshte/60%Hourly2016-05-25 11:26
https://kumti.com/ministrat-e-eurozones-pajtohen-per-ti-dhene-kredi-greqise/60%Hourly2016-05-25 11:25
https://kumti.com/ministri-bushati-vizite-zyrtare-ne-france/60%Hourly2016-05-25 11:22
https://kumti.com/mergim-mavraj-refuzon-mbishkrimin-birra-e-pejes/60%Hourly2016-05-25 11:22
https://kumti.com/okb-ja-e-gatshme-te-negocioje-me-daesh-in-nese-eshte-e-nevojshme/60%Hourly2016-05-25 11:20
https://kumti.com/takim-parapergatitor-per-samitin-e-ballkanit-ne-paris/60%Hourly2016-05-25 11:16
https://kumti.com/thaci-pershendet-votimin-e-projektligjit-per-luftimin-e-financimit-te-terrorizmit/60%Hourly2016-05-25 11:04
https://kumti.com/te-krishteret-kane-mision-per-te-konvertuar-myslimanet/60%Hourly2016-05-25 10:59
https://kumti.com/biznesmeni-tafa-dergohet-ne-prokurori/60%Hourly2016-05-25 10:29
https://kumti.com/prokuroria-kerkesat-per-viza-thirreshin-ne-familjen-rugova/60%Hourly2016-05-25 10:26
https://kumti.com/rkl-perpjekjet-per-ta-nxirosur-kosoven-nuk-i-bejne-vetem-nikoliqi-e-tadiqi-por-edhe-xhaurret-e-veteshpallur-pro-amerikane/60%Hourly2016-05-25 10:20
https://kumti.com/kush-eshte-shefqet-krasniqi/60%Hourly2016-05-25 10:16
https://kumti.com/ne-rritje-numri-i-femijeve-12-vjecar-qe-perdorin-drogat/60%Hourly2016-05-25 09:59
https://kumti.com/allahu-trokiti-ne-zemren-time/60%Hourly2016-05-24 23:30
https://kumti.com/akifah-baxter-ish-krishtere-sh-b-a-2/60%Hourly2016-05-24 23:28
https://kumti.com/a-mund-te-komunikoj-me-zotin-drejtperdrejt/60%Hourly2016-05-24 23:25
https://kumti.com/artistja-dhe-udha-e-saj-drejt-drites/60%Hourly2016-05-24 23:22
https://kumti.com/bota-po-kthehet-drejte-islamit/60%Hourly2016-05-24 23:20
https://kumti.com/charles-saint-prot-islami-eshte-mundesia-e-fundit-per-njerezimin/60%Hourly2016-05-24 23:17
https://kumti.com/jemenasi-letren-e-pejgamberit-a-s-derguar-herakleut-e-shet-per-41-milion-dollare/60%Hourly2016-05-24 23:14
https://kumti.com/prifti-rus-vladislav-sohim-pranon-islamin/60%Hourly2016-05-24 23:09
https://kumti.com/franck-ribery-ne-islam/60%Hourly2016-05-24 23:05
https://kumti.com/si-te-falesha-kur-nuk-dija-as-si-tia-filloja/60%Hourly2016-05-24 23:01
https://kumti.com/trajneri-i-njohur-francez-i-futbollit-dhe-gruaja-e-tij-konvertohen-ne-islam/60%Hourly2016-05-24 22:57
https://kumti.com/kriza-dhe-sistemi-islam/60%Hourly2016-05-24 22:54
https://kumti.com/ekonomia-islame-rasti-per-ta-publicizuar/60%Hourly2016-05-24 22:51
https://kumti.com/gazetarja-qe-polli-artikullin-e-nyt-per-radikalizmin-punetore-e-vjeter-e-rusise/60%Hourly2016-05-24 21:31
https://kumti.com/nishani-ne-stamboll-ndihme-sipas-mundesive-tona-per-refugjatet/60%Hourly2016-05-24 20:03
https://kumti.com/ushqimet-qe-pershpejtojne-metabolizmin/60%Hourly2016-05-24 20:01
https://kumti.com/mangesite-ushqimore-qe-shkaktojne-depresion/60%Hourly2016-05-24 20:00
https://kumti.com/rreth-750-xhami-ne-kosove-te-pamjaftueshme-per-besimtaret/60%Hourly2016-05-24 19:56
https://kumti.com/turqi-per-sigurine-e-samitit-humanitar-angazhohen-8-mije-police/60%Hourly2016-05-24 19:54
https://kumti.com/duhani-ne-shtatzani-shkakton-skizofreni-tek-femijet/60%Hourly2016-05-24 19:53
https://kumti.com/kafr-zita-nje-nga-rajonet-me-te-shkaterruara-ne-siri-foto/60%Hourly2016-05-24 19:51
https://kumti.com/demantohen-pohimet-se-avioni-i-egyptair-eshte-rrezuar-nga-shperthimi/60%Hourly2016-05-24 19:45
https://kumti.com/vitamina-b17-vitamina-e-mrekullise/60%Hourly2016-05-24 18:48
https://kumti.com/dobite-e-vajit-e-kanelles-per-shendetin/60%Hourly2016-05-24 18:45
https://kumti.com/dobite-sheruese-te-cajit-me-lekura-shege/60%Hourly2016-05-24 18:39
https://kumti.com/keshilla-si-ta-pini-cajin/60%Hourly2016-05-24 17:53
https://kumti.com/5-perfitimet-e-kombinimit-limon-kanelle/60%Hourly2016-05-24 17:49
https://kumti.com/serbia-deshi-ta-helmonte-token-e-kosoves-me-30-mije-fidane-te-semura-te-mjedres/60%Hourly2016-05-24 16:20
https://kumti.com/ska-autobuse-deri-ne-fund-te-vitit/60%Hourly2016-05-24 16:18
https://kumti.com/shkrihet-asfalti-ne-indi-temperatura-shume-te-larta/60%Hourly2016-05-24 16:15
https://kumti.com/keto-komuna-do-te-mbesin-neser-pa-rryme/60%Hourly2016-05-24 16:11
https://kumti.com/kerkohet-paraburgim-edhe-per-kater-muaj-te-tjere-per-azem-sylen/60%Hourly2016-05-24 16:09
https://kumti.com/biznesi-milionesh-i-ukes-ne-emer-te-presidentit-rugova/60%Hourly2016-05-24 16:05
https://kumti.com/rexhep-osmani-suspendohet-pas-dyshimit-per-ngacmim-seksual/60%Hourly2016-05-24 16:04
https://kumti.com/presidenti-i-ri-i-austrise-zotohet-se-do-te-bashkoje-shoqerine/60%Hourly2016-05-24 16:02
https://kumti.com/obama-mosmarreveshjet-territoriale-te-zgjidhen-ne-menyre-paqesore/60%Hourly2016-05-24 15:59
https://kumti.com/demarkacioni-se-shpejti-ne-kuvend-opozita-druan-per-pershkallezim/60%Hourly2016-05-24 15:57
https://kumti.com/lufta-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar-problematike/60%Hourly2016-05-24 15:56
https://kumti.com/kerkohet-me-shume-pergjegjesi-nga-be-ja-per-sirine/60%Hourly2016-05-24 15:53
https://kumti.com/pohime-per-evazion-fiskal-bastiset-zyra-e-google-s-ne-paris/60%Hourly2016-05-24 15:50
https://kumti.com/tirane-mbahet-forumi-per-projektet-strategjike-shqiperi-kosove/60%Hourly2016-05-24 15:47
https://kumti.com/cavusoglu-dhe-timmermans-bisedojne-per-marreveshjen-be-turqi/60%Hourly2016-05-24 15:45
https://kumti.com/nepermjet-krizes-putin-perpiqet-te-zgjase-jeten-e-tij/60%Hourly2016-05-24 15:43
https://kumti.com/turqi-mbahet-takimi-i-grupit-parlamentar-te-ak-partise/60%Hourly2016-05-24 15:39
https://kumti.com/ban-ki-moon-njerezit-e-prekur-nga-krizat-presin-veprime-humanitare/60%Hourly2016-05-24 14:07
https://kumti.com/turqia-zhvillon-aktivitete-humanitare-ne-mbi-140-vende-te-botes-2/60%Hourly2016-05-24 14:05
https://kumti.com/indonezi-shtate-te-vdekur-pas-erupsionit-te-nje-vullkani/60%Hourly2016-05-24 14:03
https://kumti.com/cfare-u-ndodh-nese-nuk-pastroni-dhembet/60%Hourly2016-05-24 13:55
https://kumti.com/bilall-kasami-prezantoi-drejtoret-e-departamenteve-te-levizjes-besa/60%Hourly2016-05-24 13:46
https://kumti.com/mesoni-si-ta-largoni-gerhitjen/60%Hourly2016-05-24 13:41
https://kumti.com/ja-cfare-duhet-te-dini-per-menopauzen/60%Hourly2016-05-24 13:37
https://kumti.com/a-do-ti-ndalon-arabia-saudite-haxhinjet-e-ardhshem-te-iranit/60%Hourly2016-05-24 13:27
https://kumti.com/palestina-ben-thirrje-per-zgjidhje-ne-samitin-boteror-humanitar/60%Hourly2016-05-24 13:21
https://kumti.com/kryeministri-yildirim-publikon-perberjen-e-qeverise-se-65-te/60%Hourly2016-05-24 13:12
https://kumti.com/cavkov-blashcek-dislokimi-i-kampit-ne-idomeni-nuk-eshte-fundi-i-sfidave/60%Hourly2016-05-24 12:58
https://kumti.com/idomeni-fillon-zhvendosja-e-refugjateve-ne-kampet-tjera/60%Hourly2016-05-24 12:56
https://kumti.com/izraeli-drejt-te-djathtes-ekstreme/60%Hourly2016-05-24 12:53
https://kumti.com/varreza-ne-det-ne-kujtim-te-refugjateve-sirian-video/60%Hourly2016-05-24 12:50
https://kumti.com/jusuf-thaci-artikullin-e-new-york-times-nuk-ua-solla-une-e-sollen-udheheqesit-e-shtetit/60%Hourly2016-05-24 12:34
https://kumti.com/te-rinjte-e-shohin-perspektiven-larg-maqedonise/60%Hourly2016-05-24 12:29
https://kumti.com/mesazhi-i-refugjatit-sirian-qe-preku-mesfushori-cek-tomas-rosicky/60%Hourly2016-05-24 12:23
https://kumti.com/pilotet-turq-thone-te-kene-pare-nje-ufo-para-zhdukjes-se-avionit-egjiptian/60%Hourly2016-05-24 12:19
https://kumti.com/vdes-lojtari-argjentinas-pas-nje-goditjeje-nga-kundershtari-video-16/60%Hourly2016-05-24 12:13
https://kumti.com/vrau-shqiptarin-ne-xhami-kerkohet-20-vite-burg-per-vrasesin/60%Hourly2016-05-24 09:28
https://kumti.com/islamofobia-2/60%Hourly2016-05-23 23:32
https://kumti.com/ja-pse-nuk-do-te-behemi-katolike/60%Hourly2016-05-23 23:28
https://kumti.com/interviste-pierre-vogel-kam-vendosur-qe-ta-therras-tere-gjermanine-ne-islam/60%Hourly2016-05-23 23:25
https://kumti.com/shkenca-refuzon-doktrinen-e-trinitetit/60%Hourly2016-05-23 23:22
https://kumti.com/intelektualet-spanjolle-gjejne-rehatine-ne-islam/60%Hourly2016-05-23 23:17
https://kumti.com/xhamite-e-beogradit/60%Hourly2016-05-23 23:13
https://kumti.com/sundimi-musliman-ne-spanje/60%Hourly2016-05-23 23:09
https://kumti.com/pastertia-ne-islam-2/60%Hourly2016-05-23 23:07
https://kumti.com/bekimi-i-priftit-e-mallkimi-i-nenes/60%Hourly2016-05-23 23:03
https://kumti.com/zemergjeresia/60%Hourly2016-05-23 22:57
https://kumti.com/mrekullia-e-krijuesit-agjerimi-i-pinguineve/60%Hourly2016-05-23 22:53
https://kumti.com/shkaqet-e-perhapjes-se-ateizmit/60%Hourly2016-05-23 22:52
https://kumti.com/ramazani-dhe-xheneti/60%Hourly2016-05-23 22:49
https://kumti.com/mulla-isuf-kraja-kraje-1849-shkoder-1912/60%Hourly2016-05-23 22:46
https://kumti.com/hafez-ali-korca-klerik-mesues-dhe-veprimtar-i-shquar-i-ceshtjes-kombetare/60%Hourly2016-05-23 22:41
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-kanceri-sipas-dr-brownstein/60%Hourly2016-05-23 21:42
https://kumti.com/caj-trendafili-dhe-meditim-per-ta-kaluar-depresionin/60%Hourly2016-05-23 20:43
https://kumti.com/lulja-e-lotusit-ne-mjekesi/60%Hourly2016-05-23 20:37
https://kumti.com/cobaneshe-ose-tek-shukria-ne-kabinet/60%Hourly2016-05-23 19:04
https://kumti.com/kjo-bime-sheron-edhe-semundjet-me-te-rrezikshme-si-ta-pergatisni/60%Hourly2016-05-23 15:08
https://kumti.com/gabimin-qe-e-bejne-shumica-e-njerezve-kur-hane-mengjes/60%Hourly2016-05-23 15:07
https://kumti.com/kjo-eshte-shtepia-me-interesante-qe-keni-pare/60%Hourly2016-05-23 15:05
https://kumti.com/del-ne-shitje-mercedesi-qe-e-ka-vozitur-mbretereshen-elizabet-dhe-shume-personalitete-tjera/60%Hourly2016-05-23 15:04
https://kumti.com/piktura-e-artistes-amerikane-u-shit-per-12-9-milione-dollare/60%Hourly2016-05-23 15:03
https://kumti.com/mos-paragjyko-cdokush-ka-nje-histori-te-jetes/60%Hourly2016-05-23 15:00
https://kumti.com/e-reja-muslimane-sfidon-protesten-e-ekstremisteve-te-djathte/60%Hourly2016-05-23 14:57
https://kumti.com/abraham-te-gjitha-shtetet-e-botes-duhet-ta-ndihmojne-sirine/60%Hourly2016-05-23 14:55
https://kumti.com/erdogan-kam-ndjenja-te-posacme-per-kosoven-jemi-vendi-i-dyte-qe-ka-njohur-pavaresine-e-saj/60%Hourly2016-05-23 14:52
https://kumti.com/cfare-do-ti-thonit-nenes-suaj-po-te-duhej-te-zgjidhni-vetem-nje-fjali/60%Hourly2016-05-23 14:50
https://kumti.com/afrika-goditet-nga-mungesa-me-e-madhe-e-ushqimit-ne-30-vitet-e-fundit/60%Hourly2016-05-23 14:29
https://kumti.com/mjekja-pacienteve-ne-indi-nese-doni-te-sheroheni-ndiqeni-fene-islame/60%Hourly2016-05-23 14:27
https://kumti.com/angelina-jolie-gjithcka-qe-kam-gjetur-ne-islam-eshte-paqe-dhe-nxitje-per-te-bere-mire/60%Hourly2016-05-23 14:25
https://kumti.com/pkk-demton-nje-xhami-dhe-shkaterron-disa-kopje-te-kuranit/60%Hourly2016-05-23 14:22
https://kumti.com/serbi-ne-dy-shtepi-private-zbulohen-43-migrante-ilegale/60%Hourly2016-05-23 14:06
https://kumti.com/cameron-komentet-e-trump-it-per-muslimanet-te-gabuara-dhe-te-rrezikshme/60%Hourly2016-05-23 14:04
https://kumti.com/cahet-toka-ne-kine-gelltit-kater-vetura-video/60%Hourly2016-05-23 14:02
https://kumti.com/keni-tension-te-ulet-te-gjakut-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Hourly2016-05-23 14:01
https://kumti.com/durres-xhamia-me-4-minare-qe-po-habit-turistet-e-huaj/60%Hourly2016-05-23 13:57
https://kumti.com/kur-nuk-eshte-e-shkruar-personat-qe-shpetojne-prej-vdekjes-video/60%Hourly2016-05-23 13:55
https://kumti.com/termeti-i-djeshem-me-i-fuqishmi-ne-100-vitet-e-fundit/60%Hourly2016-05-23 13:52
https://kumti.com/pushteti-i-homoseksualitetit/60%Hourly2016-05-23 13:47
https://kumti.com/tri-banane-ne-dite-zvogelojne-rrezikun-e-sulmit-ne-tru/60%Hourly2016-05-23 13:45
https://kumti.com/si-ndikojne-luleshtrydhet-ne-shendetin-tone/60%Hourly2016-05-23 13:44
https://kumti.com/per-shkak-te-kushteve-te-veshtira-per-jetese-refugjatet-zhvendosen-nga-idomeni/60%Hourly2016-05-23 13:36
https://kumti.com/noam-chomsky-per-donald-trump-nje-shenje-e-kobshme-per-rracen-njerezore/60%Hourly2016-05-23 13:31
https://kumti.com/presidencialet-amerikane-2016-sondazhet-hillary-3-mbi-trump/60%Hourly2016-05-23 13:29
https://kumti.com/kryeministri-britanik-blen-nje-makine-te-perdorur-per-gruan-foto/60%Hourly2016-05-23 13:24
https://kumti.com/ahmeti-priti-ambasadorin-turk-ne-maqedoni-omur-sholendil/60%Hourly2016-05-23 13:21
https://kumti.com/kosove-shqiperi-cobanesha-shqiptare-me-dy-diploma-nga-roma-ruan-dhite/60%Hourly2016-05-23 13:09
https://kumti.com/binali-yildirim-zgjidhet-zyrtarisht-kryetar-i-ak-partise/60%Hourly2016-05-23 12:44
https://kumti.com/ja-si-eliminohet-nikotina-nga-organizmi/60%Hourly2016-05-23 12:42
https://kumti.com/sulme-me-bomba-ne-irak-17-te-vrare-dhe-dhjetra-te-plagosur/60%Hourly2016-05-23 12:40
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-te-qendroni-perballe-ajrit-te-kondicionuar/60%Hourly2016-05-23 12:37
https://kumti.com/deshtimi-i-utopise/60%Hourly2016-05-23 12:34
https://kumti.com/merkel-qellimi-i-marreveshjes-me-turqine-mbrojtja-e-kufijve-te-jashtem-te-be-se/60%Hourly2016-05-23 12:32
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-ti-vishni-pantallonat-keshtu/60%Hourly2016-05-23 12:30
https://kumti.com/pas-kesaj-video-nuk-do-te-pini-me-kurre-coca-cola-video/60%Hourly2016-05-23 12:27
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-nese-konsumoni-pak-kripe/60%Hourly2016-05-23 12:24
https://kumti.com/ja-si-permiresohet-shendeti-i-njeriut-nese-konsumon-nje-pjeshke-ne-dite/60%Hourly2016-05-23 12:23
https://kumti.com/kryeministri-irakian-kemi-filluar-operacionet-per-rimarrjen-e-felluxhes/60%Hourly2016-05-23 12:13
https://kumti.com/levizja-besa-e-palekundur-ceshtjen-e-bashkepunimit-opozitar-ia-kemi-deleguar-keshillit-opozitar/60%Hourly2016-05-23 12:11
https://kumti.com/pacienti-mbetet-pa-bateri-ne-zemer-kardiologu-se-pranon-as-ne-spital/60%Hourly2016-05-23 12:04
https://kumti.com/njerez-nen-hetime-e-papervoje-garojne-per-kreun-e-ujesjellesit-prishtina/60%Hourly2016-05-23 12:02
https://kumti.com/dokumenti-per-bjeshket-e-nemuna-se-shpejti-ne-dore-te-qeverise/60%Hourly2016-05-23 11:59
https://kumti.com/parlamenti-grek-miraton-shkurtime-te-reja-te-shpenzimeve/60%Hourly2016-05-23 11:56
https://kumti.com/cameron-dalja-nga-be-ja-opsion-i-veteshkaterrimit/60%Hourly2016-05-23 11:53
https://kumti.com/beogradi-kushtezon-marreveshjet-per-krijimin-e-asociacionit/60%Hourly2016-05-23 11:50
https://kumti.com/obama-heq-embargon-e-armeve-ndaj-vietnamit/60%Hourly2016-05-23 11:48
https://kumti.com/turqia-zhvillon-aktivitete-humanitare-ne-mbi-140-vende-te-botes/60%Hourly2016-05-23 11:47
https://kumti.com/stamboll-mbahet-samiti-i-pare-boteror-humanitar/60%Hourly2016-05-23 10:55
https://kumti.com/ne-barnatoret-e-maqedonise-do-te-filloje-shitja-e-vajit-te-kanabisit/60%Hourly2016-05-23 10:38
https://kumti.com/kurre-mos-u-dorezo-mesazhi-i-gazetarit-palestinez-qe-u-lirua-nga-burgu/60%Hourly2016-05-23 10:34
https://kumti.com/efektet-e-shendetshme-te-lengut-te-qershise/60%Hourly2016-05-23 10:32
https://kumti.com/mbi-100-te-vrare-nga-sulmet-ne-bastionet-e-assadit/60%Hourly2016-05-23 10:27
https://kumti.com/migrantet-ne-kerkim-te-rrugeve-ilegale-drejt-evropes/60%Hourly2016-05-23 10:25
https://kumti.com/siri-mbi-6-te-vdekur-nga-nje-seri-shperthimesh-ne-qytetet-bregdetare/60%Hourly2016-05-23 10:24
https://kumti.com/jeta-e-nates-ne-damask-te-sirise-qytetin-e-shkaterruar-nga-lufta-foto/60%Hourly2016-05-23 10:19
https://kumti.com/ja-si-eshte-e-fshehur-dhe-kamufluar-permendorja-e-pjeter-bogdanit-foto/60%Hourly2016-05-23 08:59
https://kumti.com/vdes-nga-kanceri-ne-tru-pasi-fliste-cdo-dite-6-ore-ne-celular/60%Hourly2016-05-23 08:08
https://kumti.com/binali-yildirim-zyrtarisht-kryetar-i-pergjithshem-i-partise-ak/60%Hourly2016-05-23 07:58
https://kumti.com/obama-nuk-kerkoj-falje-per-bomben-atomike-ne-hiroshime/60%Hourly2016-05-23 07:56
https://kumti.com/tajlande-zjarr-ne-konvikt-17-vajza-te-vdekura/60%Hourly2016-05-23 07:45
https://kumti.com/peugeot-3008-i-ri-debuton-kete-jave/60%Hourly2016-05-23 07:43
https://kumti.com/vetevendosja-paralajmeron-ofensive/60%Hourly2016-05-23 07:34
https://kumti.com/emerohet-kryeministri-i-turqise/60%Hourly2016-05-22 18:05
https://kumti.com/shume-refugjate-duan-te-kthehen-ne-turqi-shkaku-i-kushteve-te-veshtira-ne-idomeni/60%Hourly2016-05-22 14:35
https://kumti.com/gjyqtaret-greke-jo-kthimit-te-refugjateve-ne-turqi/60%Hourly2016-05-22 14:33
https://kumti.com/klubi-elita-shenoi-10-vjetorin-e-themelimit-te-saj/60%Hourly2016-05-22 14:31
https://kumti.com/levizja-besa-duke-shpetuar-vmro-ne-bdi-ja-po-i-le-shqiptaret-ne-varferi-dhe-papunesi-ekstreme/60%Hourly2016-05-22 14:27
https://kumti.com/zbulohen-dy-migrante-ilegal-afer-demir-kapis/60%Hourly2016-05-22 14:25
https://kumti.com/muhamed-murtezi-dikush-qe-fyen-profetin-tone-muhammed-nuk-llogaritet-yni/60%Hourly2016-05-22 14:16
https://kumti.com/garevski-ka-mundesi-te-kete-termete-te-reja-ne-maqedoni/60%Hourly2016-05-22 14:10
https://kumti.com/rrefimi-i-te-mbijetuarit-ne-masakren-e-burgut-te-dubraves/60%Hourly2016-05-22 13:58
https://kumti.com/deputeti-i-ldkse-me-sjelljen-ndaj-donikes-treguam-se-po-shkojme-drejt-veteshkaterrimit/60%Hourly2016-05-22 10:09
https://kumti.com/gjermania-rrit-investimet-ne-tanke-dhe-mbrojtjen-ajrore/60%Hourly2016-05-22 10:01
https://kumti.com/nje-vit-pa-njohje-video/60%Hourly2016-05-22 09:45
https://kumti.com/mti-u-jep-licenca-pikave-te-karburanteve-te-pa-kalibruara/60%Hourly2016-05-22 09:41
https://kumti.com/lsdm-paralajmeron-qeveri-teknike/60%Hourly2016-05-22 09:37
https://kumti.com/shba-be-e-komisioni-evropian-kunder-qeverise-se-gruevskit/60%Hourly2016-05-22 09:34
https://kumti.com/presidenti-i-shteteve-te-bashkuara-barack-obama-eshte-nisur-per-vizite-njejavore-ne-vietnam-dhe-japoni-shtepia-e-bardhe-ka-thene-permes-nje-deklarate-se-turneu-i-presidentit-synon-te-demonstroje-p/60%Hourly2016-05-22 09:32
https://kumti.com/mbi-konceptin-e-dashurise/60%Hourly2016-05-22 09:31
https://kumti.com/cikloni-ne-bangladesh-24-te-vrare-gjysme-milioni-te-zhvendosur/60%Hourly2016-05-22 09:30
https://kumti.com/ne-austri-sot-mbahet-raundi-i-dyte-i-zgjedhjeve-presidenciale/60%Hourly2016-05-22 09:28
https://kumti.com/sot-ne-ankara-mbahet-kongresi-i-ak-partise/60%Hourly2016-05-22 09:25
https://kumti.com/kryetari-i-ldk-se-ne-prizren-gabuam-me-donika-gervallen/60%Hourly2016-05-22 09:04
https://kumti.com/kush-jane-vrasesit-e-elvis-pistes/60%Hourly2016-05-22 08:59
https://kumti.com/nuri-seferi-shkatrroi-serbin-i-cili-ne-gjyks-mbante-tatuazhen-e-ratko-mlladiqit/60%Hourly2016-05-21 22:47
https://kumti.com/hoxhe-llokman-kamberi-nuk-ka-nevoje-per-panike-nga-termeti-ajo-qe-eshte-e-shkruar-do-te-behet/60%Hourly2016-05-21 21:11
https://kumti.com/turqia-perparon-e-sigurt-ne-zhvillimin-e-industrise-se-mbrojtjes/60%Hourly2016-05-21 19:35
https://kumti.com/ministri-anglez-ballkanasit-do-te-vershojne-angline-nese-nuk-dalim-nga-be/60%Hourly2016-05-21 19:31
https://kumti.com/termet-me-magnitude-4-8-balle-trondit-shqiperine-epiqendra-ne-maqedoni/60%Hourly2016-05-21 17:03
https://kumti.com/te-pakten-60-mije-siriane-te-vdekur-ne-burgjet-e-regjimit/60%Hourly2016-05-21 16:55
https://kumti.com/ymeri-kushtetuesja-legjitimoi-vendimin-e-qeverise-se-serbise/60%Hourly2016-05-21 16:45
https://kumti.com/turqia-hapi-parkun-e-trete-me-8000m2-ne-nderim-te-adem-jasharit/60%Hourly2016-05-21 14:23
https://kumti.com/ujku-i-mbyt-20-dele-dhe-i-lendon-dhjete-te-tjera/60%Hourly2016-05-21 11:56
https://kumti.com/komuna-e-hidroregjioni-me-projekt-furnizimi-me-uje-per-25-fshatra/60%Hourly2016-05-21 11:55
https://kumti.com/besnik-berisha-vetem-deputetet-e-vv-se-u-munduan-ta-zbardhin-rastin-e-tenderit/60%Hourly2016-05-21 11:51
https://kumti.com/dalja-e-britanise-nga-be-ja-do-te-komplikonte-ekonomine-globale/60%Hourly2016-05-21 11:21
https://kumti.com/sulm-me-bomba-fuci-ne-halep-7-te-vdekur-dhe-32-te-plgaosur/60%Hourly2016-05-21 11:18
https://kumti.com/shba-se-shpejti-hetime-kunder-levizjes-gulen-per-shkak-te-aktiviteteve-kriminale/60%Hourly2016-05-21 11:14
https://kumti.com/ramadani-kadri-veseli-po-ben-presion-te-madh-ti-fsheh-vrasesit-e-femijeve/60%Hourly2016-05-21 11:06
https://kumti.com/rusia-nuk-do-te-dije-per-nato-n-kercenon-malin-e-zi/60%Hourly2016-05-21 11:04
https://kumti.com/selmanaj-turp-e-tradhti-vendimi-i-kushtetueses-per-pronen-kishtare-ne-decan-i-ndikuar-politikisht/60%Hourly2016-05-21 10:57
https://kumti.com/u-testuan-30-mije-semimaturante-testi-u-shpernda-ne-facebook-foto/60%Hourly2016-05-21 10:42
https://kumti.com/msaja-ul-cmimin-per-veturat-e-reja/60%Hourly2016-05-21 08:49
https://kumti.com/erdogan-studenteve-kosovare-perfundojini-studimet-sa-me-pare-dhe-kthehuni-per-ti-sherbyer-vendit-tuaj/60%Hourly2016-05-21 08:44
https://kumti.com/erdogan-jemi-vendi-i-dyte-qe-ka-njohur-kosoven/60%Hourly2016-05-21 07:53
https://kumti.com/%e2%80%8bvellai-i-sulmuesit-vetevrases-nga-belgjika-kampion-i-evropes/60%Hourly2016-05-21 07:49
https://kumti.com/ultranacionalisti-serb-vuk-drashkoviq-kosova-eshte-shtet/60%Hourly2016-05-21 07:36
https://kumti.com/rreshta-te-gjate-para-ambasades-gjermane-ne-prishtine-terminet-kryesisht-te-shitura-video/60%Hourly2016-05-20 21:23
https://kumti.com/ekstradimi-i-el-chapos-baroni-i-droges-do-te-dale-perpara-gjykates-amerikane/60%Hourly2016-05-20 21:17
https://kumti.com/shitesi-i-dredhezave-me-master-te-ekonomikut/60%Hourly2016-05-20 10:23
https://kumti.com/barnat-per-spitale-publike-8-here-me-shtrenjte-se-deri-tani/60%Hourly2016-05-20 10:13
https://kumti.com/policia-ne-aksion-ndaj-uzurpatoreve/60%Hourly2016-05-20 10:11
https://kumti.com/4-milione-euro-ne-dispozicion-te-komunave/60%Hourly2016-05-20 10:06
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-austriak-vizat-hiqen-ne-fund-te-qershorit/60%Hourly2016-05-20 10:03
https://kumti.com/shba-clinton-thote-se-trump-paraqet-kercenim-per-demokraci/60%Hourly2016-05-20 09:58
https://kumti.com/shba-rriten-shpenzimet-per-vendosje-ushtarake-ne-evrope/60%Hourly2016-05-20 09:55
https://kumti.com/be-ja-diskuton-per-procedurat-per-viza/60%Hourly2016-05-20 09:49
https://kumti.com/vazhdon-kerkimi-masiv-per-aeroplanin-e-zhdukur-mbi-mesdhe/60%Hourly2016-05-20 09:33
https://kumti.com/presidenti-erdogan-takohet-me-kryeministrin-davutoglu/60%Hourly2016-05-20 09:31
https://kumti.com/mesut-ozil-ne-meke-per-te-bere-umren/60%Hourly2016-05-19 22:03
https://kumti.com/detajet-e-skandalit-perdhunohen-tre-femije-te-mitur-ne-jetimore/60%Hourly2016-05-19 21:46
https://kumti.com/kenaqesia-dhe-lumturia-nuk-jane-e-njejta-gje/60%Hourly2016-05-19 20:28
https://kumti.com/gjera-qe-e-ndryshojne-nje-marredhenie-bashkeshortore/60%Hourly2016-05-19 20:16
https://kumti.com/dushi-i-ftohte-lehteson-depresionin-dhe-ankthin/60%Hourly2016-05-19 19:51
https://kumti.com/keshilla-per-fillestaret-ne-sallat-e-fitnesit/60%Hourly2016-05-19 19:32
https://kumti.com/si-ta-trajtoni-ekzemen-me-uthull-molle/60%Hourly2016-05-19 19:14
https://kumti.com/ymeri-kriminelet-e-masakres-se-dubraves-ende-bredhin-lirshem/60%Hourly2016-05-19 15:17
https://kumti.com/cefta-rrembeu-mbi-7-miliarde-euro-per-nje-dekade/60%Hourly2016-05-19 15:15
https://kumti.com/jemen-7-te-vrare-ne-luftimet-ne-qytetin-xheuf/60%Hourly2016-05-19 14:08
https://kumti.com/mbreteresha-elizabeth-do-te-vazhdojme-perpjekjet-per-paqe-ne-ukraine-dhe-siri/60%Hourly2016-05-19 14:05
https://kumti.com/e-hane-bakteriet-te-gjalle-i-riu-humb-kembet-nje-krah-dhe-buzet/60%Hourly2016-05-19 13:59
https://kumti.com/filloni-diten-tuaj-me-vrapim/60%Hourly2016-05-19 13:55
https://kumti.com/shkaqet-pse-ju-nuk-po-dobesoheni-dot/60%Hourly2016-05-19 13:52
https://kumti.com/kosove-ne-zemrat-e-pacienteve-vendosen-pajisje-pa-afat/60%Hourly2016-05-19 13:50
https://kumti.com/restaurimi-dhe-festa-e-atij-qe-te-do/60%Hourly2016-05-19 13:46
https://kumti.com/slloba-kishte-700-spiune-ne-kosove-ku-gjenden-sot-ata-video/60%Hourly2016-05-19 13:43
https://kumti.com/ja-cfare-tha-ne-gjyq-shukri-xhelili/60%Hourly2016-05-19 13:35
https://kumti.com/limaj-qe-shtate-vjet-lenda-per-krim-te-organizuar-ma-ka-shkaterruar-familjen/60%Hourly2016-05-19 13:09
https://kumti.com/shperthejne-20-cisterna-ne-bazen-ushtarake-te-shbase/60%Hourly2016-05-19 13:03
https://kumti.com/qumeshti-kunder-semundjeve-te-eshtrave/60%Hourly2016-05-19 12:58
https://kumti.com/edhe-ndertimin-e-klinikes-emergjente-te-qkukse-e-bene-al-trade/60%Hourly2016-05-19 12:56
https://kumti.com/limon-kripe-dhe-piper-ja-per-cfare-sherben-ky-ilac-natyral/60%Hourly2016-05-19 12:52
https://kumti.com/prokuroria-ngre-aktakuze-ndaj-uke-rugoves-dhe-19-personave-te-tjere/60%Hourly2016-05-19 12:51
https://kumti.com/pse-shqelmon-foshnja-ne-bark/60%Hourly2016-05-19 12:50
https://kumti.com/fakte-ushqyese-rreth-geshtenjave/60%Hourly2016-05-19 12:49
https://kumti.com/konfirmohet-edhe-zyrtarisht-aeroplani-i-egyptair-eshte-rrezuar-foto/60%Hourly2016-05-19 12:45
https://kumti.com/urrejtja-per-bdi-ne-po-rritet/60%Hourly2016-05-19 11:35
https://kumti.com/besa-bdi-beri-bashke-duart-me-vmro-ne-per-te-vrare-marreveshjen-e-perzhinos/60%Hourly2016-05-19 11:33
https://kumti.com/termet-3-1shkalle-ne-tetove-dhe-gostivar/60%Hourly2016-05-19 11:30
https://kumti.com/pronari-shqiptar-nga-maqedonia-jep-pica-pa-pagese-per-te-varfrit-foto/60%Hourly2016-05-19 11:27
https://kumti.com/komiteti-i-helsinkit-refugjatet-ne-tabanoc-jane-ne-gjendje-te-rende-psikologjike/60%Hourly2016-05-19 11:22
https://kumti.com/opozita-i-pergjigjet-thirrjes-se-thacit-per-formimin-e-komisionit-per-asociacionin/60%Hourly2016-05-19 10:07
https://kumti.com/albayrak-tanaptap-do-te-krijoje-nje-treg-te-ri-te-qendrueshem-energjetik/60%Hourly2016-05-19 10:05
https://kumti.com/marreveshja-per-tregeti-te-lire-mes-shba-dhe-be-se-drejt-deshtimit/60%Hourly2016-05-19 10:04
https://kumti.com/mijera-femije-punetore-fizike-ne-kosove/60%Hourly2016-05-19 10:01
https://kumti.com/kur-prishtina-kurseni-ujin-e-pijshem/60%Hourly2016-05-19 09:59
https://kumti.com/moti-permiresohet-nga-e-diela/60%Hourly2016-05-19 09:56
https://kumti.com/fsk-shpalle-konkurs-per-kadete-te-rinj/60%Hourly2016-05-19 09:54
https://kumti.com/burri-qe-diplomoi-ne-fakultetin-ne-te-cilin-pastronte-gjate-nates/60%Hourly2016-05-19 09:52
https://kumti.com/shqiperia-perserit-kerkesen-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-ke/60%Hourly2016-05-19 09:48
https://kumti.com/aktakuze-kunder-gjinekologeve-qe-trajtuan-te-ndjeren-arbenita-spahiu/60%Hourly2016-05-19 09:46
https://kumti.com/mali-i-zi-dhe-nato-ja-e-nenshkruajne-marreveshjen-per-pranim/60%Hourly2016-05-19 09:43
https://kumti.com/raporti-miliona-njerez-mund-te-vdesin-nese-nuk-veprohet-menjehere/60%Hourly2016-05-19 09:41
https://kumti.com/pentagoni-aeroplanet-kineze-fluturuan-afer-aeroplanit-amerikan/60%Hourly2016-05-19 09:39
https://kumti.com/norvegji-licenca-per-shpime-ne-detin-barenc/60%Hourly2016-05-19 09:33
https://kumti.com/rudina-xhunga-jam-nene-pastaj-gazetare/60%Hourly2016-05-19 07:24
https://kumti.com/zbulohet-marreveshja-e-shqiperise-me-fbi/60%Hourly2016-05-19 07:18
https://kumti.com/si-e-fitoi-londren-khani/60%Hourly2016-05-19 07:14
https://kumti.com/siria-nuk-eshte-demokratizuar-eshte-bota-qe-eshte-sirianizuar/60%Hourly2016-05-19 07:12
https://kumti.com/ne-zemrat-e-pacienteve-vendosen-pajisje-pa-afat/60%Hourly2016-05-19 06:36
https://kumti.com/zhduket-nje-aeroplan-i-egyptair/60%Hourly2016-05-19 06:34
https://kumti.com/caj-kunder-dhimbjes-se-shpines-dhe-mesit/60%Hourly2016-05-18 20:08
https://kumti.com/caji-menyra-me-e-shendetshem-per-te-gatuar-orizin/60%Hourly2016-05-18 19:53
https://kumti.com/deshtimi-qe-na-ben-mire/60%Hourly2016-05-18 19:48
https://kumti.com/sa-perparimtare-qe-jemi-muhamed-i-xhemaili/60%Hourly2016-05-18 19:33
https://kumti.com/dobite-e-jashtezakonshme-te-kikirkut/60%Hourly2016-05-18 19:31
https://kumti.com/digjet-nje-xhami-ne-australi/60%Hourly2016-05-18 19:24
https://kumti.com/gjorgiev-perandoria-osmane-nuk-ka-perhapur-me-dhune-islamin-ne-ballkan-2/60%Hourly2016-05-18 19:23
https://kumti.com/si-ndikon-vonesa-per-namaz-ne-jeten-tende-cfare-te-bejme/60%Hourly2016-05-18 18:44
https://kumti.com/turqi-zubeyir-bakir-111-vjecari-qe-ka-107-niper-e-mbesa/60%Hourly2016-05-18 18:11
https://kumti.com/cka-thote-vellai-per-lgbt-istat/60%Hourly2016-05-18 18:02
https://kumti.com/nxenesit-sulmojne-dhe-rrahin-dy-profesore-ne-podujeve/60%Hourly2016-05-18 17:55
https://kumti.com/skandaloze-gjesti-i-ulet-i-blerand-stavilecit-refuzon-tia-jape-doren-art-gashit-video/60%Hourly2016-05-18 17:50
https://kumti.com/droge-ne-oborrin-e-qkuk-se/60%Hourly2016-05-18 17:47
https://kumti.com/turqi-arrestohet-nipi-i-gulenit-dhe-28-persona-te-tjere/60%Hourly2016-05-18 16:40
https://kumti.com/stamboll-u-vihet-zjarri-pese-veturave-nje-ndertese-e-demtuar/60%Hourly2016-05-18 16:38
https://kumti.com/turqi-ne-sulmet-ajrore-vriten-te-pakten-10-terroriste-te-pkk-se/60%Hourly2016-05-18 16:37
https://kumti.com/arrestohen-ne-stamboll-disa-persona-te-dyshuar-si-pjesetare-te-daesh-it/60%Hourly2016-05-18 16:35
https://kumti.com/neser-behen-te-ditur-emrat-per-kryetare-te-rinj-te-ak-partise/60%Hourly2016-05-18 16:34
https://kumti.com/turqi-humb-jeten-ushtari-i-plagosur-gjate-operacionit-kunder-pkk-se/60%Hourly2016-05-18 16:33
https://kumti.com/pkk-ja-eshte-daesh-i-i-kurdeve/60%Hourly2016-05-18 16:29
https://kumti.com/turqi-policia-arreston-dhjetera-te-dyshuar-per-mashtrim-mjekesor/60%Hourly2016-05-18 16:28
https://kumti.com/pocari-turk-qe-patenton-ene-per-tespih-dhe-tejemum/60%Hourly2016-05-18 16:24
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-turqi-4-ushtare-humbin-jeten/60%Hourly2016-05-18 15:59
https://kumti.com/cila-sure-ka-vleren-e-gjysmes-se-kuranit/60%Hourly2016-05-18 15:49
https://kumti.com/pse-gaza-ka-numrin-me-te-madh-te-hafizeve-ne-bote/60%Hourly2016-05-18 15:46
https://kumti.com/keni-probleme-te-shumta-ne-jete-ndoshta-ju-duhet-pak-urtesi/60%Hourly2016-05-18 15:43
https://kumti.com/vajza-kineze-reciton-pjese-nga-kurani-qeveria-thote-se-ky-akt-demton-shendetin-mental/60%Hourly2016-05-18 15:40
https://kumti.com/papa-francesku-nuk-ka-frike-nga-islami-ne-europe/60%Hourly2016-05-18 15:37
https://kumti.com/hoxhe-besim-nuzi-a-e-dini-pse-quhet-deti-i-vdekur/60%Hourly2016-05-18 15:35
https://kumti.com/ushtaret-e-brigades-113-ismet-jashari-i-pergjigjen-abedin-zymberit/60%Hourly2016-05-18 15:27
https://kumti.com/ahmeti-ironizon-me-hotin-po-avdullah-une-kam-premtuar-autobus-dhe-kam-blloku-punen-per-11-muaj/60%Hourly2016-05-18 15:11
https://kumti.com/ngritet-aktakuze-ndaj-14-personave-per-krim-te-organizuar-ne-rastin-kristal/60%Hourly2016-05-18 15:09
https://kumti.com/pacolli-udhetimi-pa-viza-do-te-nis-ne-muajin-gusht/60%Hourly2016-05-18 15:06
https://kumti.com/thaci-komenton-zhvillimet-ne-austri-kemi-nevoje-per-politika-qe-na-afrojne-me-bene/60%Hourly2016-05-18 15:04
https://kumti.com/permendorja-e-fyesit-te-profetit-muhamed-do-te-vendoset-ne-mes-te-shkupit/60%Hourly2016-05-18 15:01
https://kumti.com/newsweek-putini-po-ben-komplot-te-fshehte-per-ta-rrezuar-merkelin/60%Hourly2016-05-18 15:00
https://kumti.com/ish-zevendeskomandanti-i-natos-perendimi-dhe-rusia-drejt-luftes/60%Hourly2016-05-18 14:57
https://kumti.com/avdullah-hoti-mban-inat-me-shpend-ahmetin-per-autobuset-ia-le-meritat-ldkse/60%Hourly2016-05-18 14:54
https://kumti.com/kryeprokurori-jep-detajet-e-hetimit-per-pajisjen-e-pergjimit/60%Hourly2016-05-18 14:35
https://kumti.com/uefa-merr-vendimin-vetem-dy-skuadra-kosovare-ne-evrope/60%Hourly2016-05-18 14:31
https://kumti.com/universiteti-veror-fillon-me-4-korrik/60%Hourly2016-05-18 14:25
https://kumti.com/msa-gjenerim-apo-shkurtim-i-vendeve-te-punes/60%Hourly2016-05-18 14:23
https://kumti.com/veseli-kosova-i-ka-mjeket-e-mire-por-sistemin-shendetesor-te-deshtuar/60%Hourly2016-05-18 14:21
https://kumti.com/gjorgiev-perandoria-osmane-nuk-ka-perhapur-me-dhune-islamin-ne-ballkan/60%Hourly2016-05-18 14:16
https://kumti.com/gjate-intervistes-se-drejtperdrejt-deputetja-bie-ne-kanal-video/60%Hourly2016-05-18 12:43
https://kumti.com/si-u-be-miliarder-njeriu-tek-i-cili-nuk-besonte-askush/60%Hourly2016-05-18 12:39
https://kumti.com/keshilla-te-dobishme-per-permisimin-e-shikimit-tuaj-provoni-keto-metoda/60%Hourly2016-05-18 12:37
https://kumti.com/ermal-mamaqi-nuk-ka-ndryshuar-mendim-per-komunitetin-lgbt-ja-cfare-ka-thene-sot/60%Hourly2016-05-18 12:34
https://kumti.com/poposki-transitimi-i-mbi-nje-milion-refugjateve-eshte-efekt-i-drejtperdrejte-nga-konfliktet-e-lindjes-se-afert/60%Hourly2016-05-18 12:32
https://kumti.com/semundjet-pa-simptoma-qe-mund-te-jene-fatale/60%Hourly2016-05-18 12:29
https://kumti.com/mediat-greke-per-dy-muaj-maqedonia-ne-greqi-ka-kthyer-me-shume-se-11-800-refugjate/60%Hourly2016-05-18 12:26
https://kumti.com/liqeni-i-vdekjes-cfaredo-qe-e-prek-vdes-foto/60%Hourly2016-05-18 12:24
https://kumti.com/organizatat-terroriste-forcen-me-te-madhe-e-marrin-nga-qendrimi-i-pavendosur-ndaj-tyre/60%Hourly2016-05-18 12:17
https://kumti.com/kujdes-me-pergatitjen-e-sallatave-gjate-dietes/60%Hourly2016-05-18 12:16
https://kumti.com/twitter-nuk-do-ti-numeroj-fotot-dhe-linkat-si-karaktere-ne-cicerima/60%Hourly2016-05-18 12:08
https://kumti.com/android-fiton-betejen-e-smartphone-ne-europe/60%Hourly2016-05-18 12:05
https://kumti.com/nga-migrimi-ilegal-ne-evrope-trafikantet-fituan-mbi-5-miliarde-dollare/60%Hourly2016-05-18 12:01
https://kumti.com/shqiptaret-te-perfshire-ne-trafikun-e-kokaines-kolumbiane/60%Hourly2016-05-18 11:54
https://kumti.com/erezat-qe-luftojne-kancerin/60%Hourly2016-05-18 11:47
https://kumti.com/perfundon-stervitja-e-perbashket-ushtarake-egjipt-greqi/60%Hourly2016-05-18 10:52
https://kumti.com/cfare-te-bejme-kur-na-ze-ngerci-i-muskujve/60%Hourly2016-05-18 10:44
https://kumti.com/ekskluzive-kryqi-ne-butel-ka-leje-te-ndertohet-heshtje-ne-bdi-dokument/60%Hourly2016-05-18 10:28
https://kumti.com/medreseja-isa-beu-edhe-me-nje-hafize/60%Hourly2016-05-18 10:25
https://kumti.com/levizja-besa-vazhdon-seriali-patetik-ahmeti-shpeton-gruevskin/60%Hourly2016-05-18 10:23
https://kumti.com/u-shqiptuan-denimet-me-burg-per-rastin-celula/60%Hourly2016-05-18 09:52
https://kumti.com/celesat-e-se-mires-dhe-te-se-keqes/60%Hourly2016-05-17 23:36
https://kumti.com/imazhe-nga-dashuria-e-muhamedit-sal-lallahu-alejhi-ve-sel-lem-ndaj-ummetit-te-vet/60%Hourly2016-05-17 23:31
https://kumti.com/shqiptari-emigrimi-dhe-identiteti-i-tij/60%Hourly2016-05-17 23:28
https://kumti.com/besa-muslimanet-te-cilet-shpetuan-hebrejet-ne-luften-e-dyte-boterore/60%Hourly2016-05-17 23:24
https://kumti.com/mashtrimet-e-shejtanitsatanait/60%Hourly2016-05-17 23:21
https://kumti.com/vaj-i-ullirit/60%Hourly2016-05-17 23:17
https://kumti.com/manuali-i-vajit-habe-seude-kokrra-e-zeze-e-shoqerise-dallah/60%Hourly2016-05-17 23:15
https://kumti.com/redaktori-i-rtk-se-a-eshte-lgbt-kusht-per-viza/60%Hourly2016-05-17 20:15
https://kumti.com/lgbt-te/60%Hourly2016-05-17 19:55
https://kumti.com/25-kuriozitete-qe-nuk-i-dini-mbi-gjuhet/60%Hourly2016-05-17 19:10
https://kumti.com/demarkacioni-me-malin-e-zi-si-kale-i-trojes-nga-serbia/60%Hourly2016-05-17 19:04
https://kumti.com/qazimi-thote-se-xhihadi-nuk-eshte-terrorizem/60%Hourly2016-05-17 18:57
https://kumti.com/enver-sekiraqa-denohet-me-37-vite-burgim-video/60%Hourly2016-05-17 18:50
https://kumti.com/aktori-jul-deda-leter-per-lgbt-istat/60%Hourly2016-05-17 18:36
https://kumti.com/dreke-lamtumire-nga-davutoglu-per-ekipin-e-tij-te-afert/60%Hourly2016-05-17 13:59
https://kumti.com/rritet-islamofobia-ne-france/60%Hourly2016-05-17 13:58
https://kumti.com/kelmendi-shkencerisht-homoseksualizmi-eshte-semundje/60%Hourly2016-05-17 13:28
https://kumti.com/te-lindesh-10-femije-njeheresh-dhe-asnjeri-te-mos-mbijetoj/60%Hourly2016-05-17 12:49
https://kumti.com/kurdet-rrezojne-helikopterin-turk/60%Hourly2016-05-17 12:47
https://kumti.com/studimi-permbytjet-globale-do-te-kercenojne-1-miliard-njerez/60%Hourly2016-05-17 12:45
https://kumti.com/izraeli-ne-feste-palestinezet-kujtojne-diten-e-katastrofes/60%Hourly2016-05-17 12:43
https://kumti.com/nje-shkolle-ne-kolorado-lejon-perdorimin-e-marihuanes-ne-oborret-e-saj/60%Hourly2016-05-17 12:41
https://kumti.com/mijera-vete-protestuan-ne-kabul/60%Hourly2016-05-17 12:39
https://kumti.com/angelina-jolie-bota-ka-deshtuar-me-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-05-17 12:37
https://kumti.com/sheruesit-natyral-qe-mbase-nuk-i-dini/60%Hourly2016-05-17 12:34
https://kumti.com/arrestimi-i-shukri-xhelilit-ja-sa-vjet-burg-rrezikon-per-videoskandalin/60%Hourly2016-05-17 12:28
https://kumti.com/fruktoza-e-shtuar-nxites-kryesor-i-diabetit-te-tipit-2/60%Hourly2016-05-17 12:20
https://kumti.com/2-menyra-te-thjeshta-per-te-larguar-kallot-nga-kembet/60%Hourly2016-05-17 12:18
https://kumti.com/mlladiq-dhe-karaxhiq-te-pranishem-ne-mitingjet-ne-banja-lluke/60%Hourly2016-05-17 12:15
https://kumti.com/ja-se-si-do-te-dukej-veza-po-te-hapet-brenda-ne-det-video/60%Hourly2016-05-17 12:13
https://kumti.com/10-arsye-pse-femijet-nuk-duhet-te-konsumojne-pije-te-gazuara/60%Hourly2016-05-17 12:08
https://kumti.com/pse-duhet-ti-kushtoni-vemendje-ushqimit-te-mengjesit/60%Hourly2016-05-17 12:02
https://kumti.com/pergjigje-per-lgbt-haxhi-baba-nga-bivolaku-i-cili-trashegon-92-anetar-te-familjes/60%Hourly2016-05-17 11:58
https://kumti.com/ndikimi-i-fasules-ne-shendet/60%Hourly2016-05-17 11:42
https://kumti.com/noam-chomsky-dhjete-strategji-per-te-manipuluar-shoqerine/60%Hourly2016-05-17 11:40
https://kumti.com/nese-do-seriozisht-te-biesh-nga-pesha-ndiq-keto-5-rregulla/60%Hourly2016-05-17 11:37
https://kumti.com/si-te-beni-nje-ketchup-te-shendetshem-per-2-minuta/60%Hourly2016-05-17 11:33
https://kumti.com/rreth-110-refugjate-ne-kampin-ne-gjevgjeli-ankohen-se-po-jetojne-si-ne-burg/60%Hourly2016-05-17 10:10
https://kumti.com/delawie-per-nder-te-dites-nderkombetare-te-lgbt-se-ngrit-flamurin-e-tyre-ne-ambasade/60%Hourly2016-05-17 07:15
https://kumti.com/pdk-aak-drejt-nje-koalicioni-paszgjedhor/60%Hourly2016-05-17 07:13
https://kumti.com/siguria-ne-fjale/60%Hourly2016-05-16 22:16
https://kumti.com/kreu-i-pd-basha-i-shkruan-fmsh-jemi-kunder-martesave-te-homoseksualeve/60%Hourly2016-05-16 22:14
https://kumti.com/roli-i-prinderve/60%Hourly2016-05-16 22:14
https://kumti.com/keshille-bashkeshorteve/60%Hourly2016-05-16 22:11
https://kumti.com/pse-martesa/60%Hourly2016-05-16 22:09
https://kumti.com/si-ti-ftojme-femijet-tane-ne-islam/60%Hourly2016-05-16 22:07
https://kumti.com/fekondimi-artificial-in-vitro/60%Hourly2016-05-16 22:04
https://kumti.com/dr-jeffrey-lang-namazi-im-i-pare/60%Hourly2016-05-16 22:01
https://kumti.com/pas-dhjete-vitesh-te-ateizmit-dr-jeffrey-lang-zbulon-islamin/60%Hourly2016-05-16 21:57
https://kumti.com/kurani-perfiton-zemren-e-jeffrey-langut-profesorit-amerikan/60%Hourly2016-05-16 21:56
https://kumti.com/vendi-i-sunetit-ne-islam-dhe-sqarimi-se-nuk-mund-te-mjaftohemi-me-kuranin-pa-sunetin/60%Hourly2016-05-16 21:51
https://kumti.com/kriteret-e-te-mencurve/60%Hourly2016-05-16 21:33
https://kumti.com/une-kisha-qene-i-verber-e-jo-ai-%e2%80%8f/60%Hourly2016-05-16 21:30
https://kumti.com/nje-lajm-i-mire-per-ty/60%Hourly2016-05-16 21:24
https://kumti.com/qendrimi-i-ehli-sunetit-ndaj-arsyes-logjike/60%Hourly2016-05-16 20:52
https://kumti.com/grada-dhe-vlera-e-mendjes-ne-islam/60%Hourly2016-05-16 20:51
https://kumti.com/disa-nga-ceshtjet-e-akides-qe-kane-ardhur-ne-hadithe-te-sakta/60%Hourly2016-05-16 20:49
https://kumti.com/faktet-nga-kurani-dhe-suneti-qe-tregojne-se-eshte-detyre-te-pranohet-hadithi-ehad-ne-ceshtjet-e-akides/60%Hourly2016-05-16 20:47
https://kumti.com/disa-ceshtje-qe-lidhen-me-metoden-e-ehli-sunetit-ne-referim/60%Hourly2016-05-16 20:45
https://kumti.com/perceptimi-i-drejte-i-teksteve-te-kuranit-dhe-sunetit/60%Hourly2016-05-16 20:43
https://kumti.com/mbeshtetja-ne-hadithet-e-sakta/60%Hourly2016-05-16 20:41
https://kumti.com/madherimi-i-teksteve-fetare-dhe-nenshtrimi-ndaj-tyre/60%Hourly2016-05-16 20:37
https://kumti.com/namazi-i-bajramit-ne-qabene-e-bekuar/60%Hourly2016-05-16 14:00
https://kumti.com/a-po-na-e-mbysin-dalengadale-mbretneshen-bijte-e-cakejve/60%Hourly2016-05-16 13:52
https://kumti.com/reagon-imami-enes-goga-pas-shpifjes-ndaj-tij/60%Hourly2016-05-16 13:48
https://kumti.com/malajzi-20-000-hafiza-u-falen-ne-xhemat-foto/60%Hourly2016-05-16 13:47
https://kumti.com/njeri-dita-jote-eshte-mysafiri-yt-ndaj-sillu-mire-ndaj/60%Hourly2016-05-16 13:45
https://kumti.com/gruaja-muslimane-emerohet-musuesja-me-e-mire-ne-danimark/60%Hourly2016-05-16 13:42
https://kumti.com/shpresa-e-pafundme-ne-68-vjetorin-e-nekbe-s-rikthimi/60%Hourly2016-05-16 13:41
https://kumti.com/ministri-musliman-i-qeverise-skoceze-i-veshur-ne-kilt-betohet-ne-gjuhen-urdu/60%Hourly2016-05-16 13:37
https://kumti.com/sekretari-kerry-takohet-me-mbretin-saudit-salman-bin-abdulaziz/60%Hourly2016-05-16 12:59
https://kumti.com/egjipti-rruga-e-re-e-refugjateve-italia-qetesia-ne-kontinent-mund-te-prishet/60%Hourly2016-05-16 12:57
https://kumti.com/njeriu-qe-vrapoi-563-kilometra-pa-u-ndalur/60%Hourly2016-05-16 12:53
https://kumti.com/abbas-palestinezet-viktime-e-agresionit-izraelit/60%Hourly2016-05-16 12:52
https://kumti.com/erdogan-nuk-do-te-lejojme-qe-te-copetojne-vendin/60%Hourly2016-05-16 12:49
https://kumti.com/femijet-refugjate-brezi-i-humbur-i-krizes/60%Hourly2016-05-16 12:44
https://kumti.com/ushqimet-me-te-shendetshme-me-pak-kalori/60%Hourly2016-05-16 12:40
https://kumti.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-ateron-ne-australi-video/60%Hourly2016-05-16 12:37
https://kumti.com/trump-per-cameron-dhe-khan-nuk-do-ti-harroj-fyerjet-ndaj-meje/60%Hourly2016-05-16 12:34
https://kumti.com/delegacioni-i-maqedonise-ne-audience-tek-papa-ne-vatikan/60%Hourly2016-05-16 12:29
https://kumti.com/edhe-5-te-akuzuar-pranuan-fajin-ne-rastin-celula/60%Hourly2016-05-16 10:12
https://kumti.com/obama-kritika-trump-it-per-fjalet-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2016-05-16 09:30
https://kumti.com/deklarate-nga-kmsh/60%Hourly2016-05-16 08:30
https://kumti.com/fevziu-nxehet-me-shoqerine-kane-me-shume-qejf-seksin-se-drogen-dhe-politiken/60%Hourly2016-05-16 08:03
https://kumti.com/tolerimi-i-naftetareve-nga-shteti/60%Hourly2016-05-16 08:01
https://kumti.com/takim-i-zaevit-me-ambasadorin-turk-solendil/60%Hourly2016-05-15 23:14
https://kumti.com/martohet-vajza-e-erdoganit-edi-rama-ne-mesin-e-6-mije-dasmoreve-video/60%Hourly2016-05-15 23:11
https://kumti.com/tetove-iu-dha-lamtumira-e-fundit-doktor-shani-miftarit-video/60%Hourly2016-05-15 23:09
https://kumti.com/erdogan-akuza-be-me-shume-kujdeset-per-kafshet-dhe-lgbt-sesa-per-sirianet/60%Hourly2016-05-15 23:07
https://kumti.com/kryebashkiaku-mysliman-i-londres-ftoj-trump-te-vije-ketu-dua-ta-edukoj-mbi-islamin/60%Hourly2016-05-15 23:05
https://kumti.com/londra-kryeqyteti-i-vetmise-90-e-personave-te-moshuar-thone-se-ndjehen-te-vetmuar/60%Hourly2016-05-15 23:02
https://kumti.com/shkencetarja-e-njohur-gjermane-trondit-opinionin-zoti-e-krijoi-universin/60%Hourly2016-05-15 21:05
https://kumti.com/erdogan-shpifjet-e-tyre-nuk-mund-te-na-largojne-nga-reagimi-per-te-verteten/60%Hourly2016-05-15 20:02
https://kumti.com/maliki-franca-e-vendosur-per-konference-paqesore-per-palestinen/60%Hourly2016-05-15 20:00
https://kumti.com/ne-24-oret-e-fundit-jane-arrestuar-80-migrante-te-cilet-kane-hyre-ilegalisht-ne-maqedoni/60%Hourly2016-05-15 19:57
https://kumti.com/9-maji-dhe-konteksti-i-ri/60%Hourly2016-05-15 19:53
https://kumti.com/kim-ehmeti-e-dija-se-protesta-madheshtore-e-9-majit-do-i-cmende-vasalet-shqiptare-por-jo-edhe/60%Hourly2016-05-15 19:50
https://kumti.com/murat-aliu-maqedonise-i-duhet-marreveshje-e-re/60%Hourly2016-05-15 19:47
https://kumti.com/rendesia-e-hurmave-arabe-per-nenat-e-reja/60%Hourly2016-05-15 15:52
https://kumti.com/qumili-dyshohet-se-e-ka-rrahur-motren-e-vet/60%Hourly2016-05-15 14:58
https://kumti.com/martesat-homoseksuale-prinderit-homoseksuale-dhe-adoptimi-ajo-qe-shpesh-harrohet-te-thuhet/60%Hourly2016-05-15 14:48
https://kumti.com/jemen-25-police-te-vrare-dhe-60-te-plagosur-nga-nje-sulm-vetevrases-i-daesh/60%Hourly2016-05-15 14:39
https://kumti.com/alarmante-sivjet-u-shuan-rreth-1000-biznese-ne-kosove/60%Hourly2016-05-15 13:36
https://kumti.com/maqedoni-shqiptarja-17-vjecare-mund-te-vdese-nga-pakujdesia-e-mjekeve/60%Hourly2016-05-15 11:21
https://kumti.com/tash-telefonin-mundesh-ta-karikosh-ne-qabe/60%Hourly2016-05-15 10:53
https://kumti.com/ja-cfare-bene-gruaja-myslimane-ne-londer/60%Hourly2016-05-15 10:11
https://kumti.com/gjermania-shansi-i-kosovareve-profesioniste-te-papune/60%Hourly2016-05-15 08:14
https://kumti.com/zvicer-arrestohet-vrasesi-sadist-qe-masakronte-viktimat/60%Hourly2016-05-15 08:10
https://kumti.com/bild-shkruan-se-kombetarja-eshte-krenaria-e-shqiptareve/60%Hourly2016-05-15 08:07
https://kumti.com/nje-diskutim-per-hixhabin/60%Hourly2016-05-14 23:14
https://kumti.com/tejemumi-pastrimi-me-dhe-rere/60%Hourly2016-05-14 22:41
https://kumti.com/gusuli-larja-e-pergjithshme/60%Hourly2016-05-14 22:33
https://kumti.com/myslimanet-ne-amerike-para-kristofor-kolombos/60%Hourly2016-05-14 22:24
https://kumti.com/kodi-civil-dhe-moral-ne-islam/60%Hourly2016-05-14 22:19
https://kumti.com/prania-e-temave-shkencore-ne-shtypin-islam/60%Hourly2016-05-14 22:17
https://kumti.com/cdo-bidat-eshte-humbje/60%Hourly2016-05-14 22:06
https://kumti.com/efektet-e-punesimeve-masovik-te-grave-ne-shoqerine-amirikane/60%Hourly2016-05-14 22:02
https://kumti.com/persekutimi-i-hoxhallareve-nga-sistemi-ateist/60%Hourly2016-05-14 17:00
https://kumti.com/toka-eshte-e-mistershme-ja-pse/60%Hourly2016-05-14 16:46
https://kumti.com/bashkimi-e-bene-fuqine/60%Hourly2016-05-14 16:42
https://kumti.com/kur-di-shume-gjera-ne-jete-nuk-jeton-keq/60%Hourly2016-05-14 16:36
https://kumti.com/yo-milioneri-nga-koreja-cdo-mengjes-pastron-rruget-e-bahrejnit/60%Hourly2016-05-14 16:34
https://kumti.com/esma-vajza-egjiptiane-qe-u-plagos-nga-policia-para-dhe-pas-amputimit-te-kembes/60%Hourly2016-05-14 16:32
https://kumti.com/takim-emocional-mes-nenes-dhe-djalit-pas-31-viteve-te-kaluara-ne-burgun-sirian/60%Hourly2016-05-14 16:30
https://kumti.com/nxenesit-me-kembengules-ne-bote/60%Hourly2016-05-14 16:26
https://kumti.com/futbollisti-duke-i-dhene-uje-nje-pellumbi-pamje-mahnitese/60%Hourly2016-05-14 16:23
https://kumti.com/jeta-e-nje-hafizi-te-palodhur-hafiz-shaban-saliaj/60%Hourly2016-05-14 16:20
https://kumti.com/kur-ke-vullnet-dhe-deshire-mund-te-arrish-ate-qe-e-deshiron/60%Hourly2016-05-14 16:16
https://kumti.com/fotografi-fascinuese-te-tokes-te-fotografuara-nga-sateliti/60%Hourly2016-05-14 16:10
https://kumti.com/me-tu-kenaq-shpirti-kuran-nga-hafiz-mehmet-biilir/60%Hourly2016-05-14 16:05
https://kumti.com/pamje-mahnitese-pas-shiut-qindra-pellgje-lumi-ne-meke/60%Hourly2016-05-14 16:01
https://kumti.com/shikoni-se-si-djali-dhe-babai-falin-namazin-ne-spital-mashallah/60%Hourly2016-05-14 15:58
https://kumti.com/cfare-eshte-kjo-flaka-ne-brendi-te-ujit-subhanallah/60%Hourly2016-05-14 15:55
https://kumti.com/forcat-e-armatosura-turke-godasin-pkk-ne-dhe-daesh-in/60%Hourly2016-05-14 15:41
https://kumti.com/obama-shqetesim-per-pranine-agresive-ushtarake-ruse-ne-baltik/60%Hourly2016-05-14 15:39
https://kumti.com/telefoni-me-i-sigurt-ne-bote/60%Hourly2016-05-14 15:18
https://kumti.com/instagram-teston-edhe-nje-tjeter-vecori/60%Hourly2016-05-14 15:16
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-hani-lekure-limoni/60%Hourly2016-05-14 15:14
https://kumti.com/si-i-pastron-hudhra-enet-e-gjakut/60%Hourly2016-05-14 15:11
https://kumti.com/jahti-me-i-madh-ne-bote/60%Hourly2016-05-14 15:09
https://kumti.com/indiania-u-be-nene-ne-moshen-72-vjece/60%Hourly2016-05-14 15:07
https://kumti.com/bujar-kapexhiu-artisti-qe-kujdeset-ta-ruaje-fort-lidhjen-e-tij-me-zotin/60%Hourly2016-05-14 15:05
https://kumti.com/nese-shpirtin-e-ke-te-thyer-qaje-ne-sexhde/60%Hourly2016-05-14 15:01
https://kumti.com/pese-porosite-e-pejgamberit-a-s/60%Hourly2016-05-14 14:58
https://kumti.com/nga-23-maji-ne-qindra-autobuse-te-anglise-do-te-shkruhet-subhanallah/60%Hourly2016-05-14 14:56
https://kumti.com/france-adoleshentja-muslimane-nxirret-nga-shkolla-per-fundin-e-gjate/60%Hourly2016-05-14 14:53
https://kumti.com/bekimet-e-imamit-bekim-alimit-ne-inaugurimin-e-tunelit-te-dyte-ne-gotthard/60%Hourly2016-05-14 14:39
https://kumti.com/nigeri-tre-profesore-universitar-pranojne-islamin/60%Hourly2016-05-14 14:34
https://kumti.com/erdogan-me-shume-vemendje-u-kushtohet-breshkave-se-sa-sirianeve/60%Hourly2016-05-14 14:31
https://kumti.com/beteja-teologjike-e-udheheqesve-musliman-te-zemeruar-me-isis/60%Hourly2016-05-14 14:28
https://kumti.com/teologe-myslimane-e-te-krishtere-simpozium-shkencor-krijimi-dhe-njeriu-si-kujdestar-i-tij/60%Hourly2016-05-14 14:22
https://kumti.com/erdogan-reagon-per-konfliktin-ne-cukurca-mesazh-ngushellimi-per-ushtaret-e-vdekur/60%Hourly2016-05-14 13:35
https://kumti.com/me-patellxhan-parandaloni-shume-rreziqe/60%Hourly2016-05-14 13:32
https://kumti.com/regjimi-sirian-bombardon-idlibin-15-te-vrare/60%Hourly2016-05-14 13:24
https://kumti.com/cfare-materie-ushqyese-ju-mungojne/60%Hourly2016-05-14 13:22
https://kumti.com/harta-boterore-e-vajzave-te-lehta-shqiperia-ne-nivelin-mesatar/60%Hourly2016-05-14 13:19
https://kumti.com/humbni-ne-peshe-duke-konsumuar-mjalte/60%Hourly2016-05-14 13:16
https://kumti.com/vaji-i-kokosit-shprese-e-re-per-te-gjithe-ata-qe-vuajne-nga-kanceri-i-zorres-se-trashe/60%Hourly2016-05-14 13:15
https://kumti.com/kujdesuni-per-ushqimin-e-femijeve/60%Hourly2016-05-14 13:13
https://kumti.com/pjeset-e-trupit-te-cilat-nuk-duhet-ti-prekni-shpesh-me-duar/60%Hourly2016-05-14 13:08
https://kumti.com/londer-denohet-shqiptari-me-50-kg-kokaine/60%Hourly2016-05-14 13:04
https://kumti.com/specialja-pa-pergjigje-per-monstren-e-sopotin-video/60%Hourly2016-05-14 11:30
https://kumti.com/protestuesit-shqiptare-ne-shkup-pas-protestes-pastruan-berllokun/60%Hourly2016-05-14 11:26
https://kumti.com/harausham-organizata-terroriste-fantazme-huton-kryeprokurorin-lumezi/60%Hourly2016-05-14 10:40
https://kumti.com/deklarate-nga-nje-grup-besimtaresh-per-ceshtjen-lgbt/60%Hourly2016-05-14 07:37
https://kumti.com/cfare-do-te-sjelle-legalizimi-i-martesave-gay/60%Hourly2016-05-14 07:33
https://kumti.com/qe-10-vite-jeton-ne-kosove-nje-prif-katolik-pedofil/60%Hourly2016-05-13 23:59
https://kumti.com/kosova-anetarja-me-e-re-e-fifa-s/60%Hourly2016-05-13 19:14
https://kumti.com/nese-keni-keto-shenja-beni-mire-te-shkoni-tek-mjeku/60%Hourly2016-05-13 15:02
https://kumti.com/kercenimi-i-ri-per-boten-shkencetaret-paralajmerojne-se-kjo-semundje-vdekjeprurese-po-perhapet-me-shpejtesi-te-madhe/60%Hourly2016-05-13 15:00
https://kumti.com/keshilla-per-dhembe-te-shendetshem/60%Hourly2016-05-13 14:58
https://kumti.com/te-fejuarit-zbuluan-se-jane-vella-e-moter-para-kurorezimit/60%Hourly2016-05-13 14:55
https://kumti.com/ngerci-be-turqi-gjermania-topi-eshte-ne-fushen-e-ankarase/60%Hourly2016-05-13 14:51
https://kumti.com/pucrra-ne-fytyre-ja-12-shkaktare/60%Hourly2016-05-13 14:43
https://kumti.com/bankat-britanike-nigeria-te-na-kthejne-parate/60%Hourly2016-05-13 14:39
https://kumti.com/jane-gjetur-copeza-te-reja-qe-mund-te-jene-te-malaysian-airline/60%Hourly2016-05-13 14:36
https://kumti.com/pse-duhet-te-pini-uje-te-nxehte/60%Hourly2016-05-13 14:34
https://kumti.com/shprehite-qe-demtojne-gjumin-dhe-ju-bejne-te-shtoni-peshe/60%Hourly2016-05-13 14:31
https://kumti.com/turqi-ngritet-hetim-kunder-kryetarit-te-chp-se-opozitare/60%Hourly2016-05-13 14:24
https://kumti.com/thoni-lamtumire-kembeve-te-enjtura-dhe-qarkullimit-te-dobet-te-gjakut/60%Hourly2016-05-13 14:22
https://kumti.com/angelina-jolie-ofron-ndihme-per-edukimin-e-12-vellezerve-ne-kamboxhia/60%Hourly2016-05-13 14:20
https://kumti.com/e-ze-gjumi-ne-tren-kthehet-ne-shtepi-pas-27-vitesh/60%Hourly2016-05-13 14:14
https://kumti.com/zbulohet-kush-eshte-bosi-i-droges-ne-ballkan-shqiptari-50-vjecar/60%Hourly2016-05-13 14:10
https://kumti.com/vrau-adoleshentin-nxjerr-armen-ne-ankand/60%Hourly2016-05-13 14:04
https://kumti.com/gazeta-gjermane-ministrja-shqiptare-me-helikopter-per-shoping-ne-hamburg/60%Hourly2016-05-13 14:01
https://kumti.com/bruksel-arrestohen-dy-vellezer-shqiptare-lidhje-me-baronin-e-droges/60%Hourly2016-05-13 13:53
https://kumti.com/ish-sherbetori-i-trump-ben-thirrje-per-vrasjen-e-obamas/60%Hourly2016-05-13 13:51
https://kumti.com/shqiperi-shkarkohet-zyrtarisht-shukri-xhelili-pasi-kembeu-postin-e-kryebashkiakut-me-favore-seksuale/60%Hourly2016-05-13 13:49
https://kumti.com/euro-2016-belgjika-le-jashte-januzajn/60%Hourly2016-05-13 13:45
https://kumti.com/hashim-thaci-priti-myftiun-ternava-kosova-shembull-i-tolerances-nderfetare/60%Hourly2016-05-13 13:39
https://kumti.com/fifa-vendos-sot-per-anetaresimin-e-kosoves/60%Hourly2016-05-13 13:31
https://kumti.com/sulmi-terrorist-ne-sancaktepe-arrestohen-8-persona/60%Hourly2016-05-13 13:28
https://kumti.com/okb-reagon-kunder-regjimit-sirian-per-autokolonen-e-ndihmave/60%Hourly2016-05-13 13:23
https://kumti.com/poezia-e-karrieres-sime-ligjerata-e-fundit-e-karrieres-sime-aktive-si-profesor/60%Hourly2016-05-13 13:20
https://kumti.com/turqi-perurimi-i-tunelit-te-evroazise-do-te-behet-ne-fund-te-vitit/60%Hourly2016-05-13 12:49
https://kumti.com/azem-syla-dhe-te-tjeret-mbesin-ne-paraburgim/60%Hourly2016-05-13 12:46
https://kumti.com/dem-prej-15-milione-euro-te-hm-transport-nga-bllokada-e-migranteve-ne-idomeni/60%Hourly2016-05-13 10:24
https://kumti.com/kjo-eshte-studentja-qe-lindi-beben-ne-tabanoc-dhe-e-hodhi-ne-kontejner-foto/60%Hourly2016-05-13 10:21
https://kumti.com/6-vjet-nga-vrasja-e-komandant-kushtrimit-video/60%Hourly2016-05-13 10:16
https://kumti.com/shkup-ambasada-e-shba-se-te-thirret-kuvendi-dhe-te-anulohen-zgjedhjet/60%Hourly2016-05-13 10:10
https://kumti.com/vdes-ne-moshen-116-vjecare-banorja-me-e-vjeter-e-planetit/60%Hourly2016-05-13 10:05
https://kumti.com/lunacek-ska-be-per-serbine-pa-e-njohur-kosoven/60%Hourly2016-05-13 09:56
https://kumti.com/shba-i-dhuroi-tunizise-20-milione-dollare-materiale-ushtarake/60%Hourly2016-05-13 09:51
https://kumti.com/ardhja-e-haindl-ne-shkup-mundesi-per-nxjerrjen-e-vendit-nga-kriza/60%Hourly2016-05-13 09:50
https://kumti.com/mustafa-kemi-verejtje-nga-fmnja-per-pagesat-e-veteraneve/60%Hourly2016-05-13 09:48
https://kumti.com/mbi-15-mije-euro-per-ekspertet-nderkombetare-te-demarkacionit/60%Hourly2016-05-13 09:45
https://kumti.com/haradinaj-vetevendosje-preferonte-metoda-radikale/60%Hourly2016-05-13 09:44
https://kumti.com/vritet-nje-komandant-i-larte-i-hezbollahut/60%Hourly2016-05-13 09:38
https://kumti.com/obama-takon-aleatet-europiane-agresioni-rus-ne-agjende/60%Hourly2016-05-13 09:35
https://kumti.com/vriten-disa-ushtare-turq-ne-perleshje-me-kurdet/60%Hourly2016-05-13 09:33
https://kumti.com/rusia-se-mbeshtet-anetaresimin-e-kosoves-ne-fifa/60%Hourly2016-05-13 09:31
https://kumti.com/shba-nis-sot-ndertimin-e-mbrojtjes-raketore-ne-poloni/60%Hourly2016-05-13 09:30
https://kumti.com/vazhdimesi-dualizmash-institucionale-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-05-13 09:28
https://kumti.com/serbet-kunder-serbeve/60%Hourly2016-05-13 09:26
https://kumti.com/fillon-kongresi-i-66-te-i-fifa-s-tema-qendrore-anetaresimi-i-kosoves/60%Hourly2016-05-13 09:23
https://kumti.com/bashkepunetoret-e-gruevskit-i-vrane-shtate-emigrante-te-huaj-dhe-dolen-nga-burgu-cka-ndodh-me-shqiptaret-e-rastit-monstra/60%Hourly2016-05-13 09:23
https://kumti.com/shperthimi-ne-stamboll-prane-kazermes-ushtarake-policia-arreston-nje-te-dyshuar/60%Hourly2016-05-13 09:22
https://kumti.com/djaloshi-besimtar-nga-istogu-gjen-portofolin-me-plot-para-ia-kthen-pronarit/60%Hourly2016-05-12 23:14
https://kumti.com/turqi-asgjesohen-30-ton-eksploziv-te-terroristeve-te-pkk-se/60%Hourly2016-05-12 18:11
https://kumti.com/turqi-vriten-11-terroriste-te-pkk-se/60%Hourly2016-05-12 18:09
https://kumti.com/shperthim-ne-stamboll-plagosen-8-persona/60%Hourly2016-05-12 18:06
https://kumti.com/clooney-trump-nuk-do-te-behet-president/60%Hourly2016-05-12 18:03
https://kumti.com/tensionet-be-turqi-mund-te-rrezikojne-marreveshjen-per-refugjatet/60%Hourly2016-05-12 16:26
https://kumti.com/sulme-ne-bagdad-autobombat-vrasin-me-dhjetera/60%Hourly2016-05-12 16:24
https://kumti.com/erdogan-kushtetuta-e-re-do-te-paraqitet-para-popullit/60%Hourly2016-05-12 16:20
https://kumti.com/juncker-turqia-duhet-ti-permbushe-kushtet-ose-nuk-do-mund-te-udhetojne-pa-viza/60%Hourly2016-05-12 16:16
https://kumti.com/shkup-punetori-mbi-njohjen-e-diskriminimit-ne-baze-te-hendikepit/60%Hourly2016-05-12 16:14
https://kumti.com/kafka-e-gjetur-ne-strazhe-eshte-e-gostivarasit-te-zhdukur-naser-selmani/60%Hourly2016-05-12 16:09
https://kumti.com/turqi-shperthim-ne-qarkun-samandira-te-stambollit/60%Hourly2016-05-12 16:02
https://kumti.com/trump-zbut-qendrimin-ndaj-myslimaneve-ndalimi-i-hyrjes-ne-shba-thjesht-nje-sygjerim/60%Hourly2016-05-12 16:00
https://kumti.com/muhamed-zekiri-ne-qeverine-e-gruevskit-shqiptaret-jane-vasale-dhe-skane-legjitimitet/60%Hourly2016-05-12 14:38
https://kumti.com/nje-shqiptar-eshte-vrare-sot-ne-zvicer/60%Hourly2016-05-12 14:34
https://kumti.com/studentja-lind-femijen-gjate-ekskursionit-dhe-e-hedhe-ne-konteiner/60%Hourly2016-05-12 14:31
https://kumti.com/biblioteka-universitare-ne-shkup-150-te-punesuar-vetem-1-shqiptar/60%Hourly2016-05-12 14:29
https://kumti.com/erdogan-i-shqetesuar-nga-ndikimi-rus-kerkon-anetaresim-ne-maqedonise-ne-nato/60%Hourly2016-05-12 14:26
https://kumti.com/kushtrimi-qe-dha-kushtrimin-e-lirise-dhe-barazise/60%Hourly2016-05-12 14:24
https://kumti.com/telekomi-marreveshje-me-uzurpator/60%Hourly2016-05-12 14:21
https://kumti.com/haindl-arriti-ne-shkup/60%Hourly2016-05-12 14:06
https://kumti.com/keshilli-opozitar-do-vazhdojme-me-betejen-kunder-regjimit-kriminal-vmro-bdi/60%Hourly2016-05-12 14:03
https://kumti.com/hiqen-vizat-per-shtetasit-nga-arabia-saudite-katari-rusia-gjeorgjia-bjellorusia/60%Hourly2016-05-12 13:53
https://kumti.com/donald-trump-zbut-retoriken-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2016-05-12 12:30
https://kumti.com/ish-anetaret-e-nisma-se-te-lumtur-qe-iu-bashkuan-vetevendosjes/60%Hourly2016-05-12 12:28
https://kumti.com/anetaresimi-ne-kie-hapi-i-ardhshem-i-kosoves/60%Hourly2016-05-12 12:25
https://kumti.com/kryepolici-cako-flet-per-here-te-pare-per-baronin-e-ballkanit/60%Hourly2016-05-12 12:24
https://kumti.com/alarmohet-suedia-rrjedhje-kimike-ne-stokholm/60%Hourly2016-05-12 12:22
https://kumti.com/fmn-kritikon-ashper-qeverine-per-veteranet-po-e-rrezikoni-buxhetin/60%Hourly2016-05-12 12:20
https://kumti.com/kosova-pjese-e-konferences-epa-networks/60%Hourly2016-05-12 12:17
https://kumti.com/istog-gjen-kuleten-me-mijera-euro-por-ia-kthen-pronarit/60%Hourly2016-05-12 12:14
https://kumti.com/nese-del-e-vertete-qe-une-kam-ekzekutu-atehere-une-kerkoj-jo-denim-12-vite-por-denim-kapital-ka-thene-lushtaku/60%Hourly2016-05-12 12:12
https://kumti.com/hetim-i-ri-kunder-fatmir-limajt-dyshohet-per-vrasjen-e-dy-civileve-shqiptare/60%Hourly2016-05-12 12:08
https://kumti.com/cdo-vit-ne-bote-paguhen-rreth-2-trilione-dollare-per-mitmarrje/60%Hourly2016-05-12 12:05
https://kumti.com/putin-kerkon-angazhim-ne-shuarjen-e-zjarreve-ne-siberi/60%Hourly2016-05-12 12:04
https://kumti.com/shba-nuk-do-te-behet-pengese-per-bankat-qe-duan-te-bejne-biznes-me-iranin/60%Hourly2016-05-12 12:01
https://kumti.com/mustafa-komunat-rol-te-rendesishem-ne-perfarimin-e-kosoves-me-be-ne/60%Hourly2016-05-12 11:59
https://kumti.com/vote-mosbesimi-per-presidenten-braziliane-nga-senati/60%Hourly2016-05-12 11:58
https://kumti.com/nikolla-gruevski-i-vetem-ne-zgjedhje-partite-tjera-bojkotojne-5-qershorin/60%Hourly2016-05-12 11:55
https://kumti.com/nga-qershori-pensionet-me-rritje/60%Hourly2016-05-12 11:52
https://kumti.com/beh-sot-behet-varrimi-i-13-viktimave-te-luftes-se-fundit/60%Hourly2016-05-12 11:47
https://kumti.com/aksidentohet-autobusi-ne-turqi-5-te-vdekur-dhe-40-te-plagosur/60%Hourly2016-05-12 11:44
https://kumti.com/koordinatoret-antitrafikim-te-evropes-juglindore-takim-ne-tirane/60%Hourly2016-05-12 11:41
https://kumti.com/thaci-mbeshtes-iniciativat-per-dekriminalizimin-e-politikes-kosovare/60%Hourly2016-05-12 11:38
https://kumti.com/ashtu-sic-shikojme-organizaten-terroriste-ashtu-shikojme-edhe-ato-qe-mbrojne-tezat-e-saj/60%Hourly2016-05-12 11:35
https://kumti.com/krahasimi-i-bibles-dhe-kuranit/60%Hourly2016-05-12 00:54
https://kumti.com/martesa-e-hershme-e-muhamedit-me-ajshen-sqarim-i-akuzave/60%Hourly2016-05-12 00:51
https://kumti.com/dilemat-e-studenteve-mes-marteses-dhe-perfundimit-te-studimeve/60%Hourly2016-05-12 00:46
https://kumti.com/dialogu-ne-mes-njeriut-dhe-kuranit/60%Hourly2016-05-12 00:44
https://kumti.com/ne-egjipt-koptet-krishtere-konvertohen-ne-islam/60%Hourly2016-05-12 00:41
https://kumti.com/imagjino-sikur-une-dhe-ti-te-ishim-ne-kete-ngjarje/60%Hourly2016-05-12 00:36
https://kumti.com/ne-belgjike-kishat-shnderrohen-ne-xhamia/60%Hourly2016-05-12 00:30
https://kumti.com/xhamia-e-fshatit-mlike-gore-e-vjeter-qe-nga-viti-1289/60%Hourly2016-05-12 00:18
https://kumti.com/si-dhe-ne-cfare-menyre-shpenzohet-buxheti-i-shteteve-te-pasura-islame-ne-bote/60%Hourly2016-05-12 00:14
https://kumti.com/lufto-me-stresin-ne-menyren-pejgamberike/60%Hourly2016-05-12 00:07
https://kumti.com/ndikimi-i-fese-ne-shendetin-mendore-dhe-largimin-e-stresit/60%Hourly2016-05-12 00:05
https://kumti.com/durimi-ne-sproven-e-mospasjes-se-pasardhesve/60%Hourly2016-05-11 23:37
https://kumti.com/feja-jone-nuk-ka-nevoje-per-genjeshtra-2/60%Hourly2016-05-11 23:27
https://kumti.com/perdorimi-i-duhanit/60%Hourly2016-05-11 23:08
https://kumti.com/duhani-helmi-vdekjeprures-haram/60%Hourly2016-05-11 23:04
https://kumti.com/tetembedhjete-celesa-per-pendim/60%Hourly2016-05-11 22:53
https://kumti.com/kujdes-hadithi-biseda-e-pejngamberit-salallahu-alejhi-ve-selem-me-shejtanin-i-trilluar/60%Hourly2016-05-11 22:35
https://kumti.com/nene-falenderimi-i-takon-allahut/60%Hourly2016-05-11 22:26
https://kumti.com/mourinho-ne-kongresin-e-fifa-s-kur-votohet-per-kosoven/60%Hourly2016-05-11 22:20
https://kumti.com/perhapja-e-islamit-sami-frasheri/60%Hourly2016-05-11 22:16
https://kumti.com/mos-ratifikimi-i-demarkacionit-me-malin-e-zi-rrezikon-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2016-05-11 22:16
https://kumti.com/erdogan-nuk-lejojme-qe-askush-te-tallet-me-bujarine-tone/60%Hourly2016-05-11 18:39
https://kumti.com/collaku-brenda-tri-viteve-aplikojme-per-statusin-e-kandidatit-ne-be/60%Hourly2016-05-11 18:37
https://kumti.com/qeveria-i-kushton-buxhetit-te-kosoves-mbi-288-mije-euro-ne-vit/60%Hourly2016-05-11 18:34
https://kumti.com/bllokimi-i-ndertimeve-rrit-cmimet-e-qirave-te-banesave/60%Hourly2016-05-11 18:31
https://kumti.com/irz-ja-gjermane-e-gatshme-te-mbeshtes-kpk-ne/60%Hourly2016-05-11 18:29
https://kumti.com/google-news-tani-lajmet-kryesore-nga-burimet-lokale/60%Hourly2016-05-11 18:27
https://kumti.com/kryetaret-e-komunave-vazhdojne-te-jene-jo-transparente/60%Hourly2016-05-11 18:23
https://kumti.com/pacolli-diaspora-kerkon-pese-vende-te-rezervuara-ne-kuvend/60%Hourly2016-05-11 18:19
https://kumti.com/escobari-i-ballkanit-eshte-hetuar-nga-amerikanet/60%Hourly2016-05-11 18:15
https://kumti.com/berzh-pritet-te-financoje-infrastrukturen-hekurudhore-te-kosoves/60%Hourly2016-05-11 18:13
https://kumti.com/dita-e-pare-e-seances-qe-vendos-per-fatin-e-te-akuzuarve-ne-grupin-e-drenices/60%Hourly2016-05-11 18:10
https://kumti.com/letonia-behet-pjese-e-organizates-per-bashkepunim-ekonomik/60%Hourly2016-05-11 18:06
https://kumti.com/mergim-mavraj-nuk-luan-kunder-dortmundit/60%Hourly2016-05-11 16:42
https://kumti.com/whatsapp-tani-edhe-si-aplikacion-ne-desktop/60%Hourly2016-05-11 16:40
https://kumti.com/ja-si-reagojne-disa-amerikane-kur-shohin-nje-myslimane-duke-u-lutur-ne-rruge/60%Hourly2016-05-11 16:37
https://kumti.com/fazliu-ja-pse-duhet-te-jesh-me-levizjen-besa/60%Hourly2016-05-11 15:36
https://kumti.com/mbi-40-milione-njerez-te-zhvendosur-ne-vitin-2015/60%Hourly2016-05-11 15:27
https://kumti.com/dalin-pamje-te-reja-ekskluzive-nga-protesta-e-9-majit-video-11-05-2016/60%Hourly2016-05-11 15:23
https://kumti.com/skandal-policia-maqedonase-ka-zhveshur-familjaret-e-grupit-te-kumanoves-video/60%Hourly2016-05-11 15:21
https://kumti.com/ke-%c2%adja-e-brengosur-per-marredhenien-ndaj-refugjateve-ne-kufirin-midis-greqise-dhe-maqedonise/60%Hourly2016-05-11 15:11
https://kumti.com/kina-reagon-pas-deklarates-se-mbretereshes-elizabete/60%Hourly2016-05-11 14:01
https://kumti.com/ne-perfundim-te-afatit-per-listat-edhe-partite-shqiptare-bojkotojne-zgjedhjet/60%Hourly2016-05-11 13:57
https://kumti.com/gerxhaliu-punetoret-e-kualifikuar-potencial-per-te-ikur-drejt-evropes/60%Hourly2016-05-11 13:54
https://kumti.com/zyrtaret-shkelin-ligjet-qe-vete-i-miratojne/60%Hourly2016-05-11 13:51
https://kumti.com/sanders-dhe-trump-fitojne-zgjedhjet-ne-west-virginia/60%Hourly2016-05-11 13:49
https://kumti.com/egjipti-hap-kufirin-me-gazen-per-nje-periudhe-dy-ditore/60%Hourly2016-05-11 13:47
https://kumti.com/protesta-madheshtore-e-keshillit-opozitar-e-detyron-bdi-ne-nga-frika-te-heq-dore-prej-zgjedhjeve/60%Hourly2016-05-11 13:47
https://kumti.com/jeta-misterioze-e-fetullah-gulenit-po-i-shqeteson-edhe-fqinjet/60%Hourly2016-05-11 13:45
https://kumti.com/kroaci-mbahet-forumi-ekonomik-kroato-shqiptar/60%Hourly2016-05-11 13:39
https://kumti.com/erdogan-ceshtja-e-sirise-eshte-nje-kercenim-global/60%Hourly2016-05-11 13:37
https://kumti.com/keto-10-veprime-ju-harxhojne-baterine-e-telefonit-pa-e-kuptuar/60%Hourly2016-05-11 07:10
https://kumti.com/i-prene-koken-shqiptarit-policia-arreston-pronarin-dhe-djalin-e-tij/60%Hourly2016-05-11 07:07
https://kumti.com/panairi-virtual-i-karrieres-nis-sot-ne-prishtine/60%Hourly2016-05-11 07:04
https://kumti.com/ne-2015-ne-173-police-kryen-vepra-penale-1-mije-e-64-shkelje-disiplinore/60%Hourly2016-05-11 07:02
https://kumti.com/luksemburgu-vitin-e-ardhshem-terheq-ushtaret-nga-kosova/60%Hourly2016-05-10 21:31
https://kumti.com/shaban-sylafatmir-ruju-se-te-kane-rrethu-bandat/60%Hourly2016-05-10 18:08
https://kumti.com/gjermania-per-here-te-pare-qe-prej-luftes-se-ftohte-rrit-numrin-e-ushtareve/60%Hourly2016-05-10 18:06
https://kumti.com/pacolli-miliona-euro-i-kam-dhene-arrogantes-kusari-lila/60%Hourly2016-05-10 18:03
https://kumti.com/turqi-nga-sulmi-me-makine-bombe-se-paku-12-vete-te-plagosur/60%Hourly2016-05-10 18:00
https://kumti.com/donald-trump-bene-perjashtim-per-sadik-khan/60%Hourly2016-05-10 17:30
https://kumti.com/si-e-la-namazin-intelektuali/60%Hourly2016-05-10 16:38
https://kumti.com/miratohet-raporti-vjetor-per-buxhetin/60%Hourly2016-05-10 15:52
https://kumti.com/vetevendosje-u-deshmua-se-halimi-e-gecaj-iken-per-interesa-personale/60%Hourly2016-05-10 15:48
https://kumti.com/nderprerje-te-planifikuara-rryme-ne-disa-lokalitete/60%Hourly2016-05-10 15:46
https://kumti.com/zjarri-i-kanadase-mund-te-rrise-cmimin-e-naftes/60%Hourly2016-05-10 15:42
https://kumti.com/bajrami-konsorciumi-francez-javen-e-ardhshme-ne-kosove-tregon-shumen-e-parave-per-brezovicen/60%Hourly2016-05-10 15:38
https://kumti.com/kerkohet-parandalimi-i-krimit-kibernetik-ne-kosove/60%Hourly2016-05-10 15:36
https://kumti.com/sadiq-khan-prezanton-planin-e-tij-per-uljen-e-cmimit-te-biletave-te-autobuseve/60%Hourly2016-05-10 15:35
https://kumti.com/djali-9-vjecar-i-biznesmenit-shqiptar-qe-kishte-600-mije-euro/60%Hourly2016-05-10 15:33
https://kumti.com/alarm-per-bombe-ne-prage/60%Hourly2016-05-10 15:27
https://kumti.com/obama-do-te-realizoje-nje-vizite-historike-ne-hiroshime/60%Hourly2016-05-10 15:25
https://kumti.com/kosova-po-i-le-investitoret-e-huaj-te-ikin/60%Hourly2016-05-10 15:23
https://kumti.com/hapja-e-ures-mbi-iber-peng-i-kufirit-administrativ/60%Hourly2016-05-10 15:21
https://kumti.com/ne-kerkim-te-konsensusit-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Hourly2016-05-10 15:20
https://kumti.com/sulmuesi-ne-stacionin-e-trenit-ne-mynih-eshte-shtetas-gjerman/60%Hourly2016-05-10 15:17
https://kumti.com/siriani-me-origjine-shqiptare-i-cili-flet-pese-gjuhe-mbijeton-duke-mbledhur-letra/60%Hourly2016-05-10 15:15
https://kumti.com/marredheniet-politike-kroaci-shqiperi-shembull-ne-rajon-dhe-evrope/60%Hourly2016-05-10 15:12
https://kumti.com/erdogan-nje-nga-5-kushtet-e-be-se-per-vizat-eshte-fatkeqesi/60%Hourly2016-05-10 15:09
https://kumti.com/tirane-pranga-presidentit-te-kastriotit-dhunoi-gazetarin-e-telesport/60%Hourly2016-05-10 13:51
https://kumti.com/investigimi-i-fiks-fare-punonjesit-fusin-ne-thertore-bageti-te-ngordhur-foto/60%Hourly2016-05-10 13:47
https://kumti.com/bexheti-kriza-politike-ka-ndikim-te-konsiderueshem-mbi-ekonomine/60%Hourly2016-05-10 13:44
https://kumti.com/fjala-e-djeshme-e-kim-mehmetit-anetarit-te-keshillit-opozitar-ne-proteste/60%Hourly2016-05-10 13:20
https://kumti.com/9-mesazhet-e-protestes-se-9-majit/60%Hourly2016-05-10 13:17
https://kumti.com/sot-ne-kosove-perkujtohen-te-vraret-ne-kumanove/60%Hourly2016-05-10 13:14
https://kumti.com/vetevendosje-perkrahim-cdo-proteste-te-perbashket-kunder-gruevskit-foto/60%Hourly2016-05-10 13:07
https://kumti.com/keshilli-opozitar-i-falemenderojme-30-mije-protestuesit-e-djeshem-video/60%Hourly2016-05-10 12:55
https://kumti.com/interviste-kim-mehmeti-heronjte-e-vertete-te-protestes-jane-30-mije-protestuesit-shqiptare/60%Hourly2016-05-10 12:47
https://kumti.com/pos-bdi-se-edhe-berat-buzhales-nga-kosova-i-pengon-protesta-madheshtore-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Hourly2016-05-10 09:11
https://kumti.com/kurti-shqiptaret-ne-maqedoni-jane-shqiptare-nen-maqedoni/60%Hourly2016-05-10 07:27
https://kumti.com/ne-kosove-perkujtohen-te-vraret-ne-kumanove/60%Hourly2016-05-10 07:26
https://kumti.com/arrestohen-ne-mal-te-zi-dy-kosovare-te-dyshuar-per-trafikim-me-migrante/60%Hourly2016-05-10 07:24
https://kumti.com/arifi-do-ti-sjellim-investimet-e-huaja-ne-presheve-paraardhesit-e-mi-e-shkaterruan-kete-komune/60%Hourly2016-05-10 07:22
https://kumti.com/ama-parlajmeron-zone-e-lire-ne-kufijte-e-pornografise/60%Hourly2016-05-10 02:04
https://kumti.com/khan-nese-trump-fiton-nuk-mund-te-shkoj-ne-shba/60%Hourly2016-05-10 01:55
https://kumti.com/zhbogar-edhe-dy-kushte-para-se-kosovaret-te-levizin-pa-viza/60%Hourly2016-05-10 01:54
https://kumti.com/vdekja-brutale-e-mussolinit-dhe-lidhja-me-vetevrasjen-e-hitlerit/60%Hourly2016-05-10 01:51
https://kumti.com/babai-i-komandat-malisheves-i-di-emrat-e-atyre-qe-i-tradhtuan-kosovaret-ne-kumanove/60%Hourly2016-05-10 01:48
https://kumti.com/kim-mehmeti-maqedonia-me-shqiptaret-te-burgosur-do-te-kalbet/60%Hourly2016-05-09 18:08
https://kumti.com/mbaroi-protesta-dita-d-duam-maqedoni-qe-do-ti-takoje-te-gjitheve/60%Hourly2016-05-09 18:05
https://kumti.com/zeri-i-vertete-i-shqiptareve-eshte-sot-ketu-para-kesaj-godine-te-krimineleve-foto/60%Hourly2016-05-09 17:32
https://kumti.com/arjanit-hoxha-kjo-perkrahje-na-jep-te-drejte-te-kerkojme-kycje-ne-bisedimet/60%Hourly2016-05-09 17:28
https://kumti.com/lajme-prokuroria-shqiptare-heton-bujar-bukoshin-naser-osmanin-e-atdhe-gashin-per-3-perqindeshin/60%Hourly2016-05-09 14:32
https://kumti.com/turqi-prodhimi-industrial-ne-mars-u-rrit-me-29/60%Hourly2016-05-09 14:29
https://kumti.com/limaj-mohon-kontaktet-me-bllacen-hashim-e-kadri-u-be-boll-me/60%Hourly2016-05-09 14:06
https://kumti.com/arrestohet-per-mashtrim-rezart-taci/60%Hourly2016-05-09 14:04
https://kumti.com/krijimi-i-allahut-ne-univers-ja-si-duket-toka-jone/60%Hourly2016-05-09 11:01
https://kumti.com/shtohet-numri-i-milionereve-ne-turqi/60%Hourly2016-05-09 10:27
https://kumti.com/rrushi-mbron-nga-kanceri-i-lekures/60%Hourly2016-05-09 10:25
https://kumti.com/kryeministri-britanik-nese-britania-del-nga-beja-mund-te-rrezikohet-paqja-ne-europe/60%Hourly2016-05-09 10:24
https://kumti.com/pese-shenjat-e-hershme-te-kancerit-ne-mushkeri-qe-duhet-ti-dini/60%Hourly2016-05-09 10:16
https://kumti.com/nikolic-kurre-nuk-e-ndryshoj-preambulen-ku-shkruan-se-kosova-eshte-pjese-e-serbise/60%Hourly2016-05-09 10:15
https://kumti.com/nje-xhami-5-shekullore-ne-brigjet-e-durresit/60%Hourly2016-05-09 10:13
https://kumti.com/grabovci-pdk-ka-fryme-te-brendshme-te-debatitc/60%Hourly2016-05-09 10:13
https://kumti.com/isa-mustafa-zotohet-se-do-ta-anetaresoje-kosoven-ne-nato-dhe-be/60%Hourly2016-05-09 10:12
https://kumti.com/nga-korriku-fillon-mbledhja-e-fondit-per-sigurime-shendetesore/60%Hourly2016-05-09 10:09
https://kumti.com/mogherini-kemi-nevoje-ta-ruajme-dhe-reformojme-be-ne/60%Hourly2016-05-09 10:08
https://kumti.com/kompania-beogradase-humb-betejen-e-pare-juridike-per-brezovicen/60%Hourly2016-05-09 10:06
https://kumti.com/rusi-shenohet-pervjetori-i-fitores-se-luftes-se-dyte-boterore/60%Hourly2016-05-09 10:04
https://kumti.com/spanje-jane-kthyer-gazetaret-qe-ishin-rrembyer-ne-siri/60%Hourly2016-05-09 10:02
https://kumti.com/ceceni-nga-sulmi-i-militanteve-jane-plagosur-6-police/60%Hourly2016-05-09 10:00
https://kumti.com/liberalizimi-nje-mundesi-per-ikje-te-reja-nga-kosova/60%Hourly2016-05-09 09:56
https://kumti.com/afganistan-zyrtaret-thone-se-numri-i-te-vrareve-eshte-me-i-vogel/60%Hourly2016-05-09 09:53
https://kumti.com/poroshenko-ne-lindje-te-europes-nuk-respektohet-e-drejta-nderkombetare/60%Hourly2016-05-09 09:51
https://kumti.com/java-fillon-me-cmim-global-te-naftes-prej-45-44-dollare-per-fuci/60%Hourly2016-05-09 09:49
https://kumti.com/nje-vit-nga-incidenti-ne-kumanove-mesazhe-paqeje-nga-qytetaret/60%Hourly2016-05-09 09:47
https://kumti.com/parlamenti-i-greqise-miraton-reformat/60%Hourly2016-05-09 09:45
https://kumti.com/erdogan-ne-luften-kunder-daesh-it-na-kane-lene-vetem/60%Hourly2016-05-09 09:42
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-hotel-ne-kajro-20-te-lenduar/60%Hourly2016-05-09 09:40
https://kumti.com/meksike-termet-me-magnitude-prej-5-9-balle/60%Hourly2016-05-09 09:35
https://kumti.com/caj-majdanozi-per-kembet-e-enjtura/60%Hourly2016-05-09 09:11
https://kumti.com/nxeneset-e-sh-m-q-sh-marija-kiri-skllodovska-fituan-vendin-e-katert-ne-turnirin-gjimnaziada/60%Hourly2016-05-09 09:08
https://kumti.com/nderron-jete-dritan-halili-djali-i-nevzat-halilit/60%Hourly2016-05-09 09:05
https://kumti.com/edhe-nje-vdekje-ne-fushe-fudbolli-vdes-nga-sulmi-kardiak-ish-lojtari-i-skenderbeut/60%Hourly2016-05-09 09:01
https://kumti.com/nuk-mund-te-fitohet-duke-kufizuar-te-drejtat-sociale-te-punetoreve/60%Hourly2016-05-09 08:57
https://kumti.com/vret-gruan-poston-fotot-ne-facebook-i-dhashe-fund-se-me-rrihte-foto-tkishin-qene-musliman-na-kishin-lodhe-tu-e-postuar-kete-lajm/60%Hourly2016-05-09 08:54
https://kumti.com/pjepri-nder-frutat-me-te-shendetshme/60%Hourly2016-05-09 08:50
https://kumti.com/me-perendimin-e-dellit-jeta-e-tyre-erresohet/60%Hourly2016-05-09 08:48
https://kumti.com/pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-qershi/60%Hourly2016-05-09 08:46
https://kumti.com/proteste-kunder-zullumit/60%Hourly2016-05-09 08:23
https://kumti.com/ja-dokumentari-i-tv-shenja-s-qe-tregon-se-kush-ka-tradhtuar-ne-kumanove/60%Hourly2016-05-09 07:56
https://kumti.com/postere-me-mbishkrimin-allahu-eshte-i-madherishem-neper-autobuset-e-londres-foto/60%Hourly2016-05-08 19:51
https://kumti.com/mrekullit-e-all-llahut-ne-duart-tona-fshehtesia-e-vijave-te-dores/60%Hourly2016-05-08 18:17
https://kumti.com/perfaqesues-nga-ambasada-amerikane-vizituan-fshi-ne-shkup/60%Hourly2016-05-08 18:12
https://kumti.com/france-nje-muslimane-me-ngjyre-kandidate-per-presidente-te-vendit/60%Hourly2016-05-08 18:11
https://kumti.com/austri-koka-derri-ne-nje-xhami-ne-ndertim/60%Hourly2016-05-08 18:09
https://kumti.com/me-prerjen-e-shiritit-hapet-xhamia-e-ferhat-pashes-ne-banja-lluke/60%Hourly2016-05-08 18:07
https://kumti.com/beh-ambasadorja-amerikane-e-lumtur-me-rihapjen-e-xhamise-ferhadija/60%Hourly2016-05-08 17:57
https://kumti.com/gormez-sot-eshte-dita-e-pendimit-per-mekatet-ndaj-njerezimit/60%Hourly2016-05-08 17:55
https://kumti.com/a-mund-te-pergatisni-vete-nje-antibiotik-natyral-te-fuqishem/60%Hourly2016-05-08 17:46
https://kumti.com/6-fakte-shkencore-se-qershia-ndikon-pozitivisht-ne-shendetin-tuaj/60%Hourly2016-05-08 17:44
https://kumti.com/faktoret-e-semundjeve-te-zemres/60%Hourly2016-05-08 16:00
https://kumti.com/myslimanet-ne-bosnje-rihapin-xhamine-e-djegur-nga-serbet/60%Hourly2016-05-08 15:55
https://kumti.com/kallezim-per-ministrin-belg-duhet-te-pergjigjet-per-komentet-antimuslimane/60%Hourly2016-05-08 15:52
https://kumti.com/ja-cfare-tha-kryetari-i-ri-i-londres-kur-beri-betimin/60%Hourly2016-05-08 15:46
https://kumti.com/si-ti-hiqni-kockat-e-formuara-te-gishti-i-madh-permes-menyrave-natyrale/60%Hourly2016-05-08 15:41
https://kumti.com/ushqimet-dietike-qe-ju-shendoshin/60%Hourly2016-05-08 15:40
https://kumti.com/fitorja-e-sadiq-khan-reagimi-i-shtypit-europian-nje-perzierje-e-kuriozitetit-dhe-injorances/60%Hourly2016-05-08 15:37
https://kumti.com/xhamia-aja-sofia-ne-mesin-e-muzeve-me-te-vizituara-ne-bote/60%Hourly2016-05-08 15:34
https://kumti.com/studimi-i-fundit-cila-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-mbajtur-dhembe-te-shendetshem/60%Hourly2016-05-08 15:31
https://kumti.com/njeriu-me-i-pafat-ne-bote/60%Hourly2016-05-08 15:26
https://kumti.com/trump-sulmon-klinton-e-martuar-me-nje-bashkeshort-qe-e-tradhton/60%Hourly2016-05-08 15:24
https://kumti.com/femijet-protestojne-ne-gaza-per-energjine-elektrike/60%Hourly2016-05-08 15:22
https://kumti.com/prapa-doreheqjes-se-kryeministrit-davutoglu/60%Hourly2016-05-08 15:18
https://kumti.com/rreziku-nga-niveli-i-larte-i-sheqerit/60%Hourly2016-05-08 14:44
https://kumti.com/pija-qe-ndalon-gerhitjen/60%Hourly2016-05-08 14:41
https://kumti.com/e-frikshme-fshati-pushtohet-nga-gjarperinjte-video/60%Hourly2016-05-08 14:37
https://kumti.com/maqedoni-ja-per-sa-do-te-rritet-cmimi-i-te-gjitha-llojeve-te-cigareve/60%Hourly2016-05-08 14:31
https://kumti.com/shkup-ko-ata-qe-nuk-protestojne-sot-nuk-kane-te-drejte-as-te-ankohen-neser-video/60%Hourly2016-05-08 14:30
https://kumti.com/vazhdojne-shkeljet-izraelite-ndaj-mesxhid-i-aksa-se/60%Hourly2016-05-08 14:27
https://kumti.com/maqedoni-rritet-numri-i-personave-me-depresion/60%Hourly2016-05-08 14:26
https://kumti.com/proteste-me-dhune-ne-kufi-mes-italise-dhe-austrise-video/60%Hourly2016-05-08 14:24
https://kumti.com/kur-kishte-lene-hoxhe-ekrem-avdiu-takim-me-adem-jasharin/60%Hourly2016-05-08 13:47
https://kumti.com/muhamed-zeqiri-frika-e-bdi-se-nga-protestat-e-9-majit-tregon-se-jemi-ne-anen-e-drejte/60%Hourly2016-05-08 13:36
https://kumti.com/te-burgosur-jemi-te-gjithe-ne-qe-mendojme-ndryshe-nga-te-pushtetshmit/60%Hourly2016-05-08 13:19
https://kumti.com/kosovaret-shprenzuan-30-milione-euro-per-te-aplikuar-per-viza/60%Hourly2016-05-08 12:57
https://kumti.com/aktori-i-hollywoodit-per-here-te-pare-ne-xhami/60%Hourly2016-05-08 12:54
https://kumti.com/deda-demarkacioni-me-malin-i-zi-kusht-i-padrejte-per-vizat/60%Hourly2016-05-08 12:53
https://kumti.com/mafia-shqiptare-kontrollon-tregun-e-heroines-ne-france/60%Hourly2016-05-08 12:49
https://kumti.com/molliqaj-kadri-veseli-i-perzuri-limajn-e-krasniqin-nga-pdk-ja/60%Hourly2016-05-08 12:44
https://kumti.com/persona-te-armatosur-vrasin-tete-police-ne-egjipt/60%Hourly2016-05-08 12:40
https://kumti.com/el-chapo-dergohet-ne-nje-burg-tjeter-meksikan-ne-kufi-me-shba-ne/60%Hourly2016-05-08 12:39
https://kumti.com/vazhdojne-kundertheniet-mes-armenise-e-azerbajxhanit/60%Hourly2016-05-08 12:37
https://kumti.com/jeta-e-sirianeve-ne-turqi/60%Hourly2016-05-08 12:36
https://kumti.com/levizja-e-lire-mundesi-e-mire-per-studentet/60%Hourly2016-05-08 12:33
https://kumti.com/gazetari-shperthen-ndaj-televizionit-antivlere-zgjohemi-me-zogun-e-tiranes-dhe-ngrysemi-me-lepurushen/60%Hourly2016-05-08 09:47
https://kumti.com/ne-kerkim-te-v-te-medha/60%Hourly2016-05-08 09:24
https://kumti.com/flet-nga-burgu-imami-i-denuar-me-18-vjet-burg/60%Hourly2016-05-08 09:13
https://kumti.com/per-6-vjet-kosovaret-paguan-30-milione-euro-per-viza/60%Hourly2016-05-08 09:08
https://kumti.com/censusi-global-dhe-te-dhenat-mbi-konvertimet-fetare/60%Hourly2016-05-08 08:11
https://kumti.com/tentimi-per-vjedhjen-e-trupit-te-pejgamberit-alejhi-selam-ne-varr/60%Hourly2016-05-08 00:23
https://kumti.com/pesembedhjete-arsye-per-te-mos-humbur-kohen/60%Hourly2016-05-08 00:13
https://kumti.com/djaloshi-amerikan-cfar-kerkoi/60%Hourly2016-05-08 00:10
https://kumti.com/30-vepra/60%Hourly2016-05-07 23:43
https://kumti.com/xhelozia-dhe-kurimi-i-saj/60%Hourly2016-05-07 23:40
https://kumti.com/pejgamberi-isa-alejhi-selam-dhe-kodi-i-da-vincit/60%Hourly2016-05-07 23:35
https://kumti.com/jeta-e-njerezve-te-lumtur/60%Hourly2016-05-07 23:31
https://kumti.com/fizika-dhe-dita-e-gjykimit/60%Hourly2016-05-07 23:26
https://kumti.com/shejtani-futet-ne-zemra-ne-gjashte-menyra/60%Hourly2016-05-07 23:23
https://kumti.com/besimi-eshte-te-vertetuarit-me-zemer-te-shprehurit-me-goje-dhe-te-vepruarit-me-gjymtyre/60%Hourly2016-05-07 23:17
https://kumti.com/shenjat-e-perfundimit-te-mire/60%Hourly2016-05-07 22:40
https://kumti.com/te-kesh-nje-mik-por-cfare/60%Hourly2016-05-07 22:35
https://kumti.com/cili-eshte-qellimi-i-jetes/60%Hourly2016-05-07 22:24
https://kumti.com/japonezja-qe-e-pranoi-islamin/60%Hourly2016-05-07 22:13
https://kumti.com/siri-armepushimi-ne-alepo-zgjatet-deri-te-henen/60%Hourly2016-05-07 17:02
https://kumti.com/algjeria-nderton-xhamine-me-minaren-me-te-larte-ne-bote-hyn-lexo-sa-metra/60%Hourly2016-05-07 17:00
https://kumti.com/serbet-e-akuzojne-se-u-dogji-kishen-flet-john-alite-shqiptari-i-famshem-i-mafias-italiane-video/60%Hourly2016-05-07 16:50
https://kumti.com/a-ka-te-drejte-neziri-qe-u-perkul-te-branitellat-te-vizitoje-varrin-e-kushtrimit-video/60%Hourly2016-05-07 16:44
https://kumti.com/ramadan-ramadani-me-protestat-e-9-majit/60%Hourly2016-05-07 16:39
https://kumti.com/gruevski-ben-pazare-politike-hajde-ti-shtyjme-zgjedhjet-kurse-vendimi-per-falje-te-mbetet/60%Hourly2016-05-07 16:33
https://kumti.com/vdekja-misterioze-ne-shkup-krpac-i-ka-zbuluar-llogarite-e-fshehta-per-provizionin-izraelit/60%Hourly2016-05-07 16:31
https://kumti.com/bastri-bajrami-ne-marshin-protestues-te-9-majit-te-dalim-sa-me-masovikisht/60%Hourly2016-05-07 16:19
https://kumti.com/pas-12-javesh-te-lire-ne-be/60%Hourly2016-05-07 16:16
https://kumti.com/nje-funksionar-i-bdi-se-i-posedon-te-gjitha-bombat-per-koleget-e-tij-e-permend-ermira-mehmeti-video/60%Hourly2016-05-07 16:16
https://kumti.com/nderkombetaret-interesohen-per-turizmin-kosovar/60%Hourly2016-05-07 16:14
https://kumti.com/vellezerit-qe-paralizohen-sapo-perendon-dielli/60%Hourly2016-05-07 15:35
https://kumti.com/pahor-ballkani-perendimor-eshte-territor-natyrore-per-zgjerimin-e-be-se/60%Hourly2016-05-07 13:39
https://kumti.com/trusti-pensional-perfiton-48-milione-euro-per-2-vjet/60%Hourly2016-05-07 13:36
https://kumti.com/albayrak-turqia-ka-nje-rol-te-rendesishem-ne-rajon-dhe-mbare-global/60%Hourly2016-05-07 13:34
https://kumti.com/nuk-dorezohet-rukolli-do-ta-hape-lokalin/60%Hourly2016-05-07 13:32
https://kumti.com/ferronikeli-pret-ndihme-nga-qeveria/60%Hourly2016-05-07 13:26
https://kumti.com/nait-hasani-e-krahason-pdkne-me-partite-komuniste-per-mbylljen-e-lidershipit/60%Hourly2016-05-07 13:24
https://kumti.com/besim-beqaj-leshon-akuza-ne-drejtim-te-ldkse/60%Hourly2016-05-07 13:23
https://kumti.com/anetari-i-etas-denohet-me-92-vjet-burg-per-komplot-per-ta-vrare-mbretin-spanjoll/60%Hourly2016-05-07 13:21
https://kumti.com/kelmendi-takim-miqesor-me-pacollin-por-nuk-i-bashkohem-akrse/60%Hourly2016-05-07 13:19
https://kumti.com/anetari-i-kryesise-se-pdk-se-thote-se-jo-vetem-syla-duhet-te-ishte-ne-burg/60%Hourly2016-05-07 13:17
https://kumti.com/pa-asnje-vote-kunder-veseli-shpallet-kryetar-i-ri-i-pdk-se/60%Hourly2016-05-07 13:15
https://kumti.com/fmn-sheh-shenja-pozitive-ne-ukraine/60%Hourly2016-05-07 13:12
https://kumti.com/akuza-te-ndersjella-ndermjet-armenise-dhe-azerbajxhanit/60%Hourly2016-05-07 13:10
https://kumti.com/japonia-flet-per-perparim-ne-bisedat-me-rusine-per-ishujt-kurile/60%Hourly2016-05-07 13:08
https://kumti.com/kosova-ska-aplikuar-per-anetaresim-ne-obsh/60%Hourly2016-05-07 13:06
https://kumti.com/mbahet-forumi-per-te-ardhmen-ne-be-te-shqiperise-dhe-serbise/60%Hourly2016-05-07 13:04
https://kumti.com/siri-neutralizohen-48-terroriste-te-daesh-it/60%Hourly2016-05-07 13:02
https://kumti.com/kryeministri-turk-davutoglu-mberriti-ne-banja-lluke/60%Hourly2016-05-07 12:59
https://kumti.com/ne-progresin-e-ballkanit-perendimor-maqedonia-ne-fund-te-listes/60%Hourly2016-05-07 12:58
https://kumti.com/izraeli-sulme-ajrore-ndaj-gazes/60%Hourly2016-05-07 12:56
https://kumti.com/qytetaria-politike-e-doreheqjes-se-davutoglluse-dhe-politika-ne-sherbim-te-turqise-e-erdoganit/60%Hourly2016-05-07 10:52
https://kumti.com/asusi-ben-revolucion-me-telefonin-e-ri/60%Hourly2016-05-07 10:44
https://kumti.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Hourly2016-05-07 10:44
https://kumti.com/rihapja-e-xhamise-historike-teston-tolerancen-e-serbeve-te-bosnjes/60%Hourly2016-05-07 10:40
https://kumti.com/organizata-terroriste-fantazme-trazon-gjyqesorin-kosovar/60%Hourly2016-05-07 10:16
https://kumti.com/gazetari-qe-gjysme-viti-u-maskua-si-xhihadist-dhe-zbuloi-planet-e-tyre-fotovideo/60%Hourly2016-05-06 22:49
https://kumti.com/busti-i-adem-jasharit-perkrah-atij-te-kemajl-ataturkut-foto/60%Hourly2016-05-06 22:26
https://kumti.com/mik-i-shqiptareve-mysliman-dhe-femije-emigranti-ja-kush-eshte-kryebashkiaku-i-ri-londres/60%Hourly2016-05-06 22:16
https://kumti.com/pese-sekretet-e-kryebashkiakut-te-ri-te-londres/60%Hourly2016-05-06 21:48
https://kumti.com/kelmendi-veselit-turp-ta-krahasosh-kosoven-me-izraelin/60%Hourly2016-05-06 21:05
https://kumti.com/pas-kesaj-nuk-do-te-flini-pa-limon-ne-corape/60%Hourly2016-05-06 20:40
https://kumti.com/el-chapo-kishte-aeroplane-me-shume-se-kompania-me-e-madhe-ajrore-ne-meksike/60%Hourly2016-05-06 19:44
https://kumti.com/paralajmerohen-aksione-kunder-uzurpatoreve-edhe-ne-veri-te-kosoves/60%Hourly2016-05-06 16:49
https://kumti.com/ramadani-500-fermere-gjilanas-perfituan-grante-nga-komuna/60%Hourly2016-05-06 16:46
https://kumti.com/mustafa-i-bindur-se-kosova-po-ben-progres-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Hourly2016-05-06 16:45
https://kumti.com/khan-kryetari-i-pare-mysliman-i-londres/60%Hourly2016-05-06 16:40
https://kumti.com/amerika-krijon-160-mije-vende-pune-ne-muajin-prill/60%Hourly2016-05-06 16:39
https://kumti.com/akp-ka-afat-qe-deri-me-31-maj-te-liroje-hapesirat-e-komunes/60%Hourly2016-05-06 16:35
https://kumti.com/kryetaret-e-pdk-ldk-e-aak-ta-dine-se-vet-i-kane-uzurpuar-zyrat-e-tyre/60%Hourly2016-05-06 16:32
https://kumti.com/eurodeputeti-gjerman-thote-se-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-ishte-i-vonuar/60%Hourly2016-05-06 16:29
https://kumti.com/ne-greqi-ka-nisur-greva-48-oreshe/60%Hourly2016-05-06 16:27
https://kumti.com/nje-stadium-i-ri-futbolli-ne-prishtine-pas-pranimit-ne-uefa/60%Hourly2016-05-06 16:19
https://kumti.com/algjeria-nderton-xhamine-me-minaren-me-te-larte-ne-bote/60%Hourly2016-05-06 16:17
https://kumti.com/liberalizimi-gezon-pacientet-qe-kerkojne-sherimin-jashte-kosoves/60%Hourly2016-05-06 16:14
https://kumti.com/irani-i-vendosur-per-te-mbajtur-asadin-ne-pushtet/60%Hourly2016-05-06 16:10
https://kumti.com/luftimi-i-korrupsionit-ka-rritur-te-hyrat-buxhetore/60%Hourly2016-05-06 16:08
https://kumti.com/terroristet-qe-vrasin-njerez-te-pafajshem-armiqte-me-te-medhenj-te-islamit/60%Hourly2016-05-06 16:05
https://kumti.com/solidarizohemi-me-te-kuqen-kampanje-per-sirine/60%Hourly2016-05-06 09:29
https://kumti.com/ne-skoci-fitojne-nacionalistet-ndersa-ne-londer-pritet-fitorja-e-nje-myslimani/60%Hourly2016-05-06 09:09
https://kumti.com/sekuestrohet-pasuria-e-perfituar-nga-krimi-i-organizuar-ne-prizren/60%Hourly2016-05-06 09:07
https://kumti.com/medreseja-isa-beu-percjell-gjeneraten-e-7-te-vajzave/60%Hourly2016-05-06 08:57
https://kumti.com/kryetari-i-dhomes-se-perfaqesuesve-nuk-e-mbeshtete-trumpin/60%Hourly2016-05-06 08:49
https://kumti.com/pasojat-e-komunizmit/60%Hourly2016-05-06 08:47
https://kumti.com/serbia-i-kerkon-be-se-qe-serbet-nga-kosova-te-udhetojne-pa-viza-me-pasaporta-serbe/60%Hourly2016-05-06 08:46
https://kumti.com/qemal-stafa-si-mit-dhe-hero/60%Hourly2016-05-06 08:31
https://kumti.com/finalizohet-marreveshja-per-themelimin-e-muzeut-islam-te-shqiperise/60%Hourly2016-05-05 22:35
https://kumti.com/sipas-gomave-sa-mund-te-shkosh-shpejte/60%Hourly2016-05-05 22:30
https://kumti.com/donald-lu-sekretarit-te-shtetit-amerikan-keta-turkun-do-ta-binin-verdalle-40-here/60%Hourly2016-05-05 17:30
https://kumti.com/cfare-eshte-lumturia/60%Hourly2016-05-05 16:45
https://kumti.com/kurani-eshte-celesi-per-cdo-dry/60%Hourly2016-05-05 16:43
https://kumti.com/demonstrate-ne-gaze-solidaritet-per-palestinezet-ne-burgjet-izraelite/60%Hourly2016-05-05 16:39
https://kumti.com/per-here-te-pare-nuk-kishte-namaz-te-xhumase-ne-halep/60%Hourly2016-05-05 16:36
https://kumti.com/akp-do-te-mbaje-kongres-davutogllu-nuk-pritet-te-kandidoje/60%Hourly2016-05-05 16:34
https://kumti.com/muftiu-i-asadit-perandoria-osmane-nuk-ka-qene-islame/60%Hourly2016-05-05 16:31
https://kumti.com/nje-musliman-kandidat-serioz-per-kryetar-te-londres/60%Hourly2016-05-05 16:29
https://kumti.com/davutoglu-detyren-e-kam-kryer-denjesisht-dhe-me-nder/60%Hourly2016-05-05 15:41
https://kumti.com/te-rrezikosh-jeten-per-tu-shkolluar-foto/60%Hourly2016-05-05 15:34
https://kumti.com/si-te-largoni-lodhjen-permes-ushqimeve/60%Hourly2016-05-05 15:29
https://kumti.com/merkel-nuk-me-pelqejne-deklaratat-se-muslimanet-nuk-mund-te-hyjne-ne-vendin-tone/60%Hourly2016-05-05 15:20
https://kumti.com/hepatiti-c-ja-shenjat-dhe-simptomat-e-ketij-infeksioni/60%Hourly2016-05-05 15:18
https://kumti.com/borziloku-nje-sherues-efektiv/60%Hourly2016-05-05 15:15
https://kumti.com/trump-garon-me-veten-terhiqet-edhe-john-kasich/60%Hourly2016-05-05 15:13
https://kumti.com/be-gjobe-vendeve-te-bllokut-qe-nuk-pranojne-emigrante/60%Hourly2016-05-05 15:12
https://kumti.com/shba-dhe-rusia-dakordohen-per-halepin/60%Hourly2016-05-05 15:10
https://kumti.com/fara-nga-kungulli-kunder-stresit/60%Hourly2016-05-05 15:01
https://kumti.com/te-flini-me-qenin-e-demshme-apo-e-shendetshme/60%Hourly2016-05-05 14:59
https://kumti.com/ja-cfare-ndodh-me-ju-nese-perdorni-kohe-te-gjate-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-05-05 14:57
https://kumti.com/makineria-gjermane-pervesh-duart-per-maqedonine-cfare-pritet/60%Hourly2016-05-05 14:55
https://kumti.com/turqi-e-ardhmja-e-kryeministrit-ne-dyshim/60%Hourly2016-05-05 14:53
https://kumti.com/vritet-njeri-nga-rekrutuesit-kryesore-per-is-in/60%Hourly2016-05-05 14:51
https://kumti.com/januzaj-gezon-kosoven/60%Hourly2016-05-05 14:49
https://kumti.com/me-9-maj-protestohet-per-interesin-shqiptar-e-jo-per-interes-te-ndonje-individi/60%Hourly2016-05-05 13:32
https://kumti.com/policet-e-vrare-ne-lagjen-e-trimave-do-te-dekorohen-me-medalje-guximi-pasv-dekjes/60%Hourly2016-05-05 13:29
https://kumti.com/shqiptari-vrau-inspektorin-serb-mes-beogradit/60%Hourly2016-05-05 13:27
https://kumti.com/ku-po-shkojne-emigrantet-numri-ne-tabanoc-bie-nga-1000-ne-500-video/60%Hourly2016-05-05 13:22
https://kumti.com/davutoglu-nuk-do-te-kandidoje-per-kryetar-te-partise-ak/60%Hourly2016-05-05 12:36
https://kumti.com/ushtria-e-assadit-konfirmoi-se-ne-halep-ka-hyre-ne-fuqi-armepushimi/60%Hourly2016-05-05 11:10
https://kumti.com/tre-granata-nga-siria-bien-ne-qytetin-turk-kilis/60%Hourly2016-05-05 11:07
https://kumti.com/ekskluzive-azem-syla-ishte-njoftuar-per-aksionin-prandaj-kishte-ikur-ne-durres/60%Hourly2016-05-05 11:04
https://kumti.com/wall-street-forcimi-i-dollarit-shkakton-uljen-e-cmimit-te-naftes/60%Hourly2016-05-05 10:10
https://kumti.com/kina-dhe-rusia-me-stervitje-pasi-shba-dhe-korea-e-jugut-flasin-per-mbrojtje/60%Hourly2016-05-05 10:05
https://kumti.com/reputacioni-ne-renie-i-universiteteve-britanike/60%Hourly2016-05-05 10:03
https://kumti.com/nga-sot-vezet-do-te-shiten-vetem-me-kod/60%Hourly2016-05-05 10:01
https://kumti.com/vuciq-humb-terren-nga-ekstremi-i-djathte/60%Hourly2016-05-05 09:18
https://kumti.com/qeveria-siriane-ka-kryer-krime-lufte-ne-alepo/60%Hourly2016-05-05 09:15
https://kumti.com/avramopoulos-te-forcohet-lufta-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/60%Hourly2016-05-05 09:13
https://kumti.com/komandanti-i-ri-i-nato-s-gati-te-luftojme-me-rusine/60%Hourly2016-05-05 09:10
https://kumti.com/operatoret-e-huaj-te-turizmit-vizitojne-kosoven/60%Hourly2016-05-05 09:07
https://kumti.com/nenshkruhen-kontratat-ne-mes-bahtrirt-dhe-7-bizneseve-per-investime-ne-parkun-industrial-ne-mitrovice/60%Hourly2016-05-05 09:06
https://kumti.com/zvicres-aspak-nuk-do-ti-pelqeje-kjo-deklarate-e-shaqirit/60%Hourly2016-05-05 08:37
https://kumti.com/mcmix-mcmxxiv/60%Hourly2016-05-05 08:36
https://kumti.com/52043-2/60%Hourly2016-05-05 08:32
https://kumti.com/itali-vjedhja-e-ushqimit-nuk-eshte-krim/60%Hourly2016-05-04 22:34
https://kumti.com/limoni-dhe-soda-bikarbone-kombinim-mrekulliberes/60%Hourly2016-05-04 22:29
https://kumti.com/bbc-me-ne-fund-be-i-heq-vizat-turqise/60%Hourly2016-05-04 22:25
https://kumti.com/kush-do-ti-shpetoje-femijet-ne-halep/60%Hourly2016-05-04 22:22
https://kumti.com/kur-grabitja-nuk-shkon-sic-duhet-video/60%Hourly2016-05-04 22:16
https://kumti.com/cudira-shqiptare-nxenesit-kalojne-lumin-ne-ekskavator-video/60%Hourly2016-05-04 22:14
https://kumti.com/turqia-do-ti-kunderpergjigjet-cdo-sulmi-ndaj-territorit-te-saj-2/60%Hourly2016-05-04 22:11
https://kumti.com/video-ja-se-cfare-do-te-ndodhe-me-ne-nese-dielli-yne-zhduket/60%Hourly2016-05-04 22:09
https://kumti.com/komisioni-evropian-rekomandon-levizje-pa-viza-per-turqine/60%Hourly2016-05-04 22:07
https://kumti.com/serbet-pa-pasaporte-te-kosoves-nuk-perfitojne-nga-liberalizimi/60%Hourly2016-05-04 22:06
https://kumti.com/davutoglu-te-gjithe-qe-kane-lidhje-me-terrorizmin-do-te-gjenden-dhe-ndeshkohen/60%Hourly2016-05-04 22:04
https://kumti.com/brokoli-produkti-qe-ju-duhet/60%Hourly2016-05-04 22:00
https://kumti.com/sa-here-duhet-ta-perdorim-nje-shishe-plastike-ja-pergjigja/60%Hourly2016-05-04 21:57
https://kumti.com/fetah-rudi-urdhrin-per-vrasjen-time-e-dha-fatmir-limaj/60%Hourly2016-05-04 21:53
https://kumti.com/pacolli-mimoza-kusari-eshte-profitere-ia-organizova-fushaten-milioneshe/60%Hourly2016-05-04 21:50
https://kumti.com/aleppo-perballe-katastrofes-banoret-rrefejne-deshperimin-pas-sulmeve-mbi-spitale/60%Hourly2016-05-04 21:49
https://kumti.com/nje-cift-nga-siria-u-martua-ne-idomeni/60%Hourly2016-05-04 21:46
https://kumti.com/adoleshenti-gjeni-qe-di-me-shume-se-20-gjuhe-video/60%Hourly2016-05-04 21:43
https://kumti.com/davutoglu-turqia-eshte-e-gatshme-te-dergoje-ushtrine-ne-siri-nese-eshte-e-nevojshme/60%Hourly2016-05-04 21:40
https://kumti.com/hani-cokolate-qe-te-shpetoni-nga-sulmi-ne-zemer/60%Hourly2016-05-04 21:38
https://kumti.com/policia-ne-dubai-me-lamborghini-aventador/60%Hourly2016-05-04 21:33
https://kumti.com/tramp-dhe-klinton-afer-fitores-perfundimtare-terhiqet-kruz/60%Hourly2016-05-04 21:32
https://kumti.com/tharja-e-syve-pse-ndodh/60%Hourly2016-05-04 21:30
https://kumti.com/nuk-do-te-besoni-se-cilat-jane-10-gjerat-me-te-papastra-qe-i-prekim-cdo-dite-foto/60%Hourly2016-05-04 21:29
https://kumti.com/nato-i-lejon-izraelit-te-hape-zyre-ne-bruksel/60%Hourly2016-05-04 21:28
https://kumti.com/reagimi-denimi-i-xhihadisteve-zhilla-vendimi-me-i-ashper-ne-rajon/60%Hourly2016-05-04 21:11
https://kumti.com/kartemonedha-prej-500-euro-i-ka-ditet-e-numeruara/60%Hourly2016-05-04 20:52
https://kumti.com/reprize-derbi-madrilen-ne-finale/60%Hourly2016-05-04 20:45
https://kumti.com/pse-nuk-duhesh-ti-kerkosh-nje-gruas-muslimane-te-heq-hixhabin/60%Hourly2016-05-04 19:42
https://kumti.com/lr-pdsh-reagon-kunder-hapjes-se-kazinove-para-shkollave-te-mesme-ne-kumanove/60%Hourly2016-05-04 19:13
https://kumti.com/nje-ore-gjume-dite-mund-ta-ule-tensionin-e-gjakut/60%Hourly2016-05-04 18:25
https://kumti.com/ky-eshte-mysliman-ja-cfare-surprize-u-bene-punetoreve/60%Hourly2016-05-04 18:15
https://kumti.com/adiloglu-pas-uefa-s-deshirojme-qe-kosova-te-pranohet-edhe-ne-fifa/60%Hourly2016-05-04 13:47
https://kumti.com/vetevendosje-pershendet-rekomandimin-per-vizat/60%Hourly2016-05-04 13:41
https://kumti.com/rekomandimi-i-liberalizimit-te-vizave-ja-cfare-thuhet-ne-njoftimin-e-komisionit-evropian/60%Hourly2016-05-04 13:38
https://kumti.com/arrestohen-tre-lemoshekerkues-nga-shqiperia-ne-peje/60%Hourly2016-05-04 13:29
https://kumti.com/edi-rama-me-ne-fund-be-ja-po-clirohet-nga-nje-turp/60%Hourly2016-05-04 13:26
https://kumti.com/shqiperi-heqja-e-ekskluzivitetit-te-rinasit-i-hap-rrugen-investimeve/60%Hourly2016-05-04 13:24
https://kumti.com/be-mbeshtet-rregulla-te-ashpra-per-paketimin-e-duhanit/60%Hourly2016-05-04 13:23
https://kumti.com/keshilli-i-sigurimit-diskuton-sot-per-aleppon/60%Hourly2016-05-04 13:21
https://kumti.com/kryeministri-mustafa-uron-qytetaret-per-heqjen-e-vizave/60%Hourly2016-05-04 13:19
https://kumti.com/vazhdojne-bisedimet-per-luften-ne-jemen/60%Hourly2016-05-04 13:17
https://kumti.com/turqia-do-ti-kunderpergjigjet-cdo-sulmi-ndaj-territorit-te-saj/60%Hourly2016-05-04 13:12
https://kumti.com/be-ja-e-brishte-ndaj-krizave-te-mundshme/60%Hourly2016-05-04 13:10
https://kumti.com/itali-kapet-vlonjati-me-5-kg-marijuane-ne-cante-kam-rroba/60%Hourly2016-05-04 09:51
https://kumti.com/theraphosa-blondi-merimanga-me-e-madhe-ne-bote-foto/60%Hourly2016-05-04 09:34
https://kumti.com/shqiptaret-ia-zene-per-te-madhe-zvicres/60%Hourly2016-05-04 08:25
https://kumti.com/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-zjarrfikjes-dhe-shpetimit/60%Hourly2016-05-04 08:23
https://kumti.com/be-ne-ora-1500-konferenca-per-vizat/60%Hourly2016-05-04 08:18
https://kumti.com/genjeshtar-pese-yjesh/60%Hourly2016-05-04 00:39
https://kumti.com/ligjet-e-jetes-profesionale-dhe-suksesit-te-pergjithshem/60%Hourly2016-05-04 00:36
https://kumti.com/miqesia/60%Hourly2016-05-04 00:32
https://kumti.com/harta-e-rruges-per-ne-xhennet/60%Hourly2016-05-04 00:28
https://kumti.com/teoria-e-ajnshtajnit-dhe-kurani/60%Hourly2016-05-04 00:25
https://kumti.com/namazi-i-nates/60%Hourly2016-05-04 00:22
https://kumti.com/a-ke-dhuruar-akoma-sadaka-per-trupin-tend/60%Hourly2016-05-04 00:19
https://kumti.com/sadakaja-lemosha/60%Hourly2016-05-04 00:16
https://kumti.com/france-rritet-numri-i-besimtareve-religjioz-mysliman/60%Hourly2016-05-04 00:12
https://kumti.com/do-tiu-bie-ne-mend-nje-dite-kjo-qe-po-ju-them/60%Hourly2016-05-04 00:09
https://kumti.com/dobite-e-namazit/60%Hourly2016-05-04 00:04
https://kumti.com/kriminaliteti-dhe-ndikimi-i-henes-se-plote/60%Hourly2016-05-04 00:01
https://kumti.com/ne-sendertojme-fatin-e-kesaj-bote-ndersa-ju-sendertoni-iluzione/60%Hourly2016-05-03 23:57
https://kumti.com/kuptimi-i-fese/60%Hourly2016-05-03 23:55
https://kumti.com/mbi-muxhizen/60%Hourly2016-05-03 23:53
https://kumti.com/maksima-kuranore-la-ilahe-il-lall-llah-nuk-ka-zot-tjeter-pervec-all-llahut/60%Hourly2016-05-03 23:51
https://kumti.com/qendrimi-islam-ndaj-evolucionit/60%Hourly2016-05-03 23:49
https://kumti.com/dyshimet/60%Hourly2016-05-03 23:47
https://kumti.com/kurani-eshte-shpallje-e-zotit/60%Hourly2016-05-03 23:45
https://kumti.com/pse-te-mos-jete-kurani-veper-e-muhammedit/60%Hourly2016-05-03 23:43
https://kumti.com/a-permbajne-elemente-te-idhujtarise-ceremonite-e-haxhxhit/60%Hourly2016-05-03 23:37
https://kumti.com/ndergjegjja/60%Hourly2016-05-03 23:35
https://kumti.com/shpirti-dialog-me-mikun-ateist/60%Hourly2016-05-03 23:34
https://kumti.com/qendrimi-i-islamit-ndaj-femres/60%Hourly2016-05-03 23:30
https://kumti.com/a-eshte-feja-opium/60%Hourly2016-05-03 23:28
https://kumti.com/xhenneti-dhe-xhehennemi/60%Hourly2016-05-03 23:25
https://kumti.com/cfare-eshte-mekati-i-atij-tek-i-cili-nuk-ka-arritur-kurani/60%Hourly2016-05-03 23:23
https://kumti.com/pse-all-llahu-krijoi-te-keqen/60%Hourly2016-05-03 23:21
https://kumti.com/nese-all-llahu-i-ka-caktuar-veprat-e-mia-perse-atehere-me-therret-ne-pergjegjesi/60%Hourly2016-05-03 23:16
https://kumti.com/all-llahu-nuk-ka-lindur-as-seshte-i-lindur-kuran/60%Hourly2016-05-03 23:12
https://kumti.com/nje-dite-do-ti-kujtoni-keto-qe-po-ju-them-2/60%Hourly2016-05-03 23:07
https://kumti.com/behu-thirres/60%Hourly2016-05-03 23:03
https://kumti.com/ne-maje-te-piramidave-te-egjiptit/60%Hourly2016-05-03 21:51
https://kumti.com/prokuroria-100-mije-euro-u-dhane-per-vrasjen-e-nazim-bllaces/60%Hourly2016-05-03 21:12
https://kumti.com/shoqata-nun-vazhdon-me-aktivitetin-e-saja-me-refugjatet/60%Hourly2016-05-03 17:14
https://kumti.com/vazhdojne-perpjekjet-per-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-per-aleppon/60%Hourly2016-05-03 16:09
https://kumti.com/kongresi-amerikan-nuk-e-aprovon-pakon-per-pakistanin/60%Hourly2016-05-03 16:06
https://kumti.com/franca-thote-se-pakti-tregtar-shba-be-mund-te-nderpritet/60%Hourly2016-05-03 16:04
https://kumti.com/irani-dhe-cekia-diskutojne-per-marreveshje-te-mundshme-biznesore/60%Hourly2016-05-03 16:00
https://kumti.com/turqia-miraton-projektligjin-qe-parasheh-heqjen-e-imunitetit-te-deputeteve/60%Hourly2016-05-03 15:58
https://kumti.com/rusia-nis-hetimet-per-rrezimin-e-nje-helikopteri/60%Hourly2016-05-03 15:55
https://kumti.com/dalja-e-britanise-nga-be-ja-rrezikon-ekonomine-evropiane/60%Hourly2016-05-03 15:54
https://kumti.com/rihapet-aeroporti-i-prishtines/60%Hourly2016-05-03 15:50
https://kumti.com/leshohen-fletearreste-nderkombetare-per-zyrtare-ruse-te-afert-me-putinin/60%Hourly2016-05-03 15:46
https://kumti.com/me-shume-se-100-mije-punetore-pa-kontrata/60%Hourly2016-05-03 15:43
https://kumti.com/java-e-kosoves-pas-uefa-s-liberalizimi-i-vizave/60%Hourly2016-05-03 15:40
https://kumti.com/lunacek-pranimi-i-kosoves-ne-uefa-eshte-nje-hap-drejt-fundit-te-izolimit/60%Hourly2016-05-03 15:36
https://kumti.com/gjermania-kerkon-zgjatjen-e-kontrolleve-ne-zonen-schengen/60%Hourly2016-05-03 15:24
https://kumti.com/arrestimi-i-ish-luftetarit-te-uck-se-tensionon-raportet-kosove-zvicer/60%Hourly2016-05-03 14:26
https://kumti.com/ja-cfare-thone-familjaret-e-te-akuzuarve-te-rastit-monstra-video/60%Hourly2016-05-03 14:19
https://kumti.com/kim-mehmeti-zeri-i-protestes-se-9-majit-u-pengon-edhe-vasaleve-shqiptare/60%Hourly2016-05-03 14:15
https://kumti.com/bekim-sali-besen-e-cairit-e-perbejne-djemte-dhe-vajzat-me-te-mira-qe-ka-kjo-komune/60%Hourly2016-05-03 14:13
https://kumti.com/muhamed-zeqiri-selam-ministrave-te-rinj-te-bdi-se/60%Hourly2016-05-03 14:08
https://kumti.com/kh-refugjatet-ne-tabanoc-dhe-gjevgjeli-kane-mungesa-ushqimi/60%Hourly2016-05-03 14:04
https://kumti.com/38-vjecari-nga-tetova-humb-jeten-ne-aksidentin-e-ndodhur-ne-rrugen-tetove-shkup/60%Hourly2016-05-03 14:01
https://kumti.com/keshilli-organizativ-per-rastin-monstra-shqiptareve-te-dalim-masovikisht-ne-protestat-mbareshqiptare-te-9-majit/60%Hourly2016-05-03 13:58
https://kumti.com/naim-ternava-per-pranimin-e-kosoves-ne-uefa-zoti-ju-ndihmofte/60%Hourly2016-05-03 13:45
https://kumti.com/ky-eshte-heroi-me-i-ri-i-kosoves-qe-me-fjalimin-e-tij-cmontoi-pretendimet-serbe-per-mos-pranimin-e-kosoves-ne-uefa/60%Hourly2016-05-03 13:34
https://kumti.com/ju-xhelozoj-qe-jeni-me-te-lumtura-se-ne/60%Hourly2016-05-03 13:26
https://kumti.com/vdes-nena-2pac-ut-ja-cfare-i-shkruan-shoku-i-tij-me-i-ngushte/60%Hourly2016-05-03 12:52
https://kumti.com/disa-menyra-ti-beni-femijet-tuaj-ti-duan-perimet/60%Hourly2016-05-03 12:22
https://kumti.com/sipas-kryeinspektorit-sharrcem-shembull-i-zbatimit-te-ligjit-te-punes/60%Hourly2016-05-03 12:15
https://kumti.com/eulex-institucionet-e-drejtesise-te-ndikuara-politikisht/60%Hourly2016-05-03 11:56
https://kumti.com/vv-ia-merr-degen-nismas-ne-ferizaj/60%Hourly2016-05-03 11:51
https://kumti.com/gjykata-italiane-nuk-eshte-krim-te-vjedhesh-ushqim-kur-je-i-uritur/60%Hourly2016-05-03 11:49
https://kumti.com/per-kater-vjet-mbi-50-vdekje-ne-vendin-e-punes/60%Hourly2016-05-03 11:47
https://kumti.com/studentet-dukagjinas-4-euro-nje-bilete-per-prishtine-eshte-shtrenjte/60%Hourly2016-05-03 11:45
https://kumti.com/kerkohet-hetim-per-kontraten-qe-krijon-monopol-ne-homologimin-e-veturave/60%Hourly2016-05-03 11:40
https://kumti.com/avionet-turq-bombarduan-pozita-te-pkk-se-ne-veri-te-irakut-18-te-vrare/60%Hourly2016-05-03 11:35
https://kumti.com/endrra-behet-realitet-kosova-pranohet-ne-uefa/60%Hourly2016-05-03 11:11
https://kumti.com/vokrri-futbolli-turk-ka-ndihmuar-shume-per-pranimin-e-kosoves-ne-uefa-dhe-fifa/60%Hourly2016-05-03 10:37
https://kumti.com/papa-dhe-mrekullia-e-instagramit/60%Hourly2016-05-03 10:10
https://kumti.com/ffk-ja-nuk-shpreson-ne-voten-pro-te-zvicres-live/60%Hourly2016-05-03 10:03
https://kumti.com/turqi-arrestohen-100-persona-ne-operacionin-kunder-organizates-kriminale/60%Hourly2016-05-03 09:39
https://kumti.com/pronaret-e-iphone-6-plus-perdorin-dyfish-me-shume-internet-ne-mobil-a-e-dini-pse/60%Hourly2016-05-03 09:00
https://kumti.com/irani-ka-katerfishuar-eksportin-e-naftes-me-korene-e-jugut/60%Hourly2016-05-03 08:37
https://kumti.com/gnk-gjendja-ne-maqedoni-perkeqesohet/60%Hourly2016-05-03 08:36
https://kumti.com/bankat-17-milione-euro-fitim-per-tre-muaj/60%Hourly2016-05-03 08:34
https://kumti.com/pese-thirrjet-e-banoreve-te-xhehennemit/60%Hourly2016-05-02 23:08
https://kumti.com/nga-publikimi-i-konvertimit-ne-katolik-te-ibrahim-rugoves-ne-itali-gjysme-ilegal/60%Hourly2016-05-02 23:05
https://kumti.com/koncepti-i-zotit-ne-bibel-dhe-ne-kuran-2/60%Hourly2016-05-02 23:02
https://kumti.com/baraspesha-madheshtore/60%Hourly2016-05-02 22:59
https://kumti.com/cmesova-nga-vetmia/60%Hourly2016-05-02 22:57
https://kumti.com/perse-eshte-i-nevojshem-denimi/60%Hourly2016-05-02 22:55
https://kumti.com/drejtesia-e-amshueshme/60%Hourly2016-05-02 22:51
https://kumti.com/shpirti/60%Hourly2016-05-02 22:49
https://kumti.com/trupi-i-njeriut-por-ceshte-personaliteti/60%Hourly2016-05-02 22:46
https://kumti.com/all-llahu/60%Hourly2016-05-02 22:42
https://kumti.com/kujdese-nga-perputhja-me-pabesimtaret-ne-festat-e-tyre/60%Hourly2016-05-02 22:36
https://kumti.com/7-kushtet-e-la-ilahe-il-lallah/60%Hourly2016-05-02 22:30
https://kumti.com/mesazh-rinise-muslimane/60%Hourly2016-05-02 22:26
https://kumti.com/aliu-r-a-i-katerti-i-khalifeve/60%Hourly2016-05-02 22:23
https://kumti.com/ibn-tejmijeh-dhe-zhdukja-e-xhehenemit/60%Hourly2016-05-02 22:21
https://kumti.com/misionaret-ne-kosove-dhe-arsyet-e-konvertimit-te-muslimaneve-kosovare/60%Hourly2016-05-02 22:17
https://kumti.com/shpifje-ndaj-muslimaneve-shqipetar-ne-kosove/60%Hourly2016-05-02 22:12
https://kumti.com/si-ta-ndryshosh-vetveten/60%Hourly2016-05-02 22:04
https://kumti.com/poezi-satirike-islamike/60%Hourly2016-05-02 21:56
https://kumti.com/usame-ibnu-zejdi/60%Hourly2016-05-02 21:52
https://kumti.com/bixhozi-dhe-kendeveshtrimi-islam/60%Hourly2016-05-02 21:49
https://kumti.com/mbrojtja-e-pejgamberit-salallahu-alejhi-ua-selam/60%Hourly2016-05-02 21:43
https://kumti.com/mbikeqyrja-e-allahut/60%Hourly2016-05-02 21:37
https://kumti.com/ceshte-dawa-e-vertete-islame/60%Hourly2016-05-02 21:33
https://kumti.com/tregim-leximi-i-kuranit-dobite-e-tij/60%Hourly2016-05-02 21:29
https://kumti.com/shejhul-islam-iben-tejmije/60%Hourly2016-05-02 21:26
https://kumti.com/tregim-thirr-ne-rrugen-e-zotit-tend-me-urtesi-dhe-me-keshille-te-mire/60%Hourly2016-05-02 21:21
https://kumti.com/dhuna-seksuale-ne-shkolla-120-raste-vetem-sivjet-video/60%Hourly2016-05-02 20:41
https://kumti.com/liga-arabe-ne-mbledhje-urgjente-per-situaten-ne-halep/60%Hourly2016-05-02 20:39
https://kumti.com/femijet-e-deshmoreve-ne-sllupcan-turp-te-keni-o-politikane-shqiptar-mos-mendoni-se-keni-zbritur-nga-qielli-video/60%Hourly2016-05-02 20:38
https://kumti.com/dokumente-daesh-dhe-regjimi-e-assadit-bashkepunuan-per-palmiren/60%Hourly2016-05-02 20:19
https://kumti.com/fotografite-tregojne-aterimin-gati-tragjik-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Hourly2016-05-02 20:01
https://kumti.com/trump-nuk-mund-te-lejojme-kinen-te-perdhunoje-vendin-tone/60%Hourly2016-05-02 19:58
https://kumti.com/vajza-irakiane-vizaton-nenen-dhe-fle-ne-perqafimin-e-saj/60%Hourly2016-05-02 16:52
https://kumti.com/shikoni-si-futet-alkooli-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-05-02 16:50
https://kumti.com/mesuesi-i-hendikepuar-palestinez-shembull-i-kembenguljes-foto/60%Hourly2016-05-02 16:48
https://kumti.com/e-dhimbshme-vogelushja-siriane-mendon-se-fotoaparati-eshte-arme/60%Hourly2016-05-02 16:15
https://kumti.com/ne-boten-e-urtesive-te-sejjid-ahmed-rifaiut/60%Hourly2016-05-02 15:50
https://kumti.com/dialog-per-shkak-te-besimeve/60%Hourly2016-05-02 15:44
https://kumti.com/vaji-i-fares-se-zeze-ilac-universal-dhe-i-jashtezakonshem/60%Hourly2016-05-02 15:41
https://kumti.com/morali-i-besimtarit/60%Hourly2016-05-02 15:34
https://kumti.com/gjermani-partia-e-ekstremit-te-djathte-miraton-politikat-anti-islam/60%Hourly2016-05-02 15:03
https://kumti.com/nje-coban-nga-turqia-behet-miliarder-ne-shba/60%Hourly2016-05-02 14:56
https://kumti.com/kumbullat-e-thata-luftojne-arterosklerozen/60%Hourly2016-05-02 14:52
https://kumti.com/a-na-shendosh-buka-e-bardhe/60%Hourly2016-05-02 14:49
https://kumti.com/snapchat-parakalon-facebook-10-miliard-vizita-ne-dite/60%Hourly2016-05-02 14:46
https://kumti.com/si-te-ushqeheni-sipas-grupit-te-gjakut/60%Hourly2016-05-02 14:44
https://kumti.com/shenjat-qe-ju-tregojne-se-trupi-juaj-eshte-dehidratuar/60%Hourly2016-05-02 14:42
https://kumti.com/si-te-zhdukim-ngercet-te-bebet/60%Hourly2016-05-02 14:35
https://kumti.com/serbia-proteston-mbi-ate-qe-tha-erdogan-per-kosoven/60%Hourly2016-05-02 14:14
https://kumti.com/keshilla-e-mjekeve-mos-i-mbani-celularet-e-mencur-afer-zemres/60%Hourly2016-05-02 14:14
https://kumti.com/vdekja-e-bin-laden-perdoruesit-e-webit-kritikojne-cia-n/60%Hourly2016-05-02 14:09
https://kumti.com/digjet-kisha-ortodokse-maqedonase-ne-australi-ne-diten-e-pashkeve/60%Hourly2016-05-02 14:05
https://kumti.com/zjarr-ne-diten-e-pashkeve-digjen-disa-kisha-ortodokse-ne-shba-dhe-australi/60%Hourly2016-05-02 14:03
https://kumti.com/traditat-dhe-shtepite-e-pleqve-te-moshuarit-shqiptare-veshtire-e-leshojne-familjen/60%Hourly2016-05-02 14:00
https://kumti.com/bisedimet-per-sirine-kerry-shprehet-optimist/60%Hourly2016-05-02 13:56
https://kumti.com/sulm-ne-bagdad-13-pelegrine-shiite-te-vrare/60%Hourly2016-05-02 13:53
https://kumti.com/kleriku-kryesor-i-assadit-civilet-ne-aleppo-duhet-te-shfarosen/60%Hourly2016-05-02 12:48
https://kumti.com/ish-te-burgosurit-ne-burgjet-izraelite-hapin-restorant-ne-rrota/60%Hourly2016-05-02 11:45
https://kumti.com/siri-opozitaret-marrin-kontrollin-e-dy-fshatrave-nga-isis-i/60%Hourly2016-05-02 11:38
https://kumti.com/fb-publikon-raportin-e-transparences-maqedonia-me-49-kerkesa-per-40-llogari/60%Hourly2016-05-02 11:35
https://kumti.com/vandam-nese-deshironi-te-hani-shendetshem-ndjekeni-shembullin-e-profetit-muhamed/60%Hourly2016-05-02 11:01
https://kumti.com/vrau-dy-turistet-ceke-ja-cfare-kerkon-sokol-mjacaj/60%Hourly2016-05-02 10:55
https://kumti.com/studim-diabeti-dobeson-degjimin/60%Hourly2016-05-02 10:53
https://kumti.com/cohu-e-leviz-mos-qendroni-ulur-gjate-kohe-sepse-ka-pasoja/60%Hourly2016-05-02 10:49
https://kumti.com/shesheli-kucedra-e-ballkanit/60%Hourly2016-05-02 10:46
https://kumti.com/dita-e-1-majit-piknik-ne-vend-te-protestave-video/60%Hourly2016-05-02 10:44
https://kumti.com/digjet-katedralja-ortodokse-serbe-ne-new-york-video/60%Hourly2016-05-02 10:40
https://kumti.com/15-gjera-qe-nuk-e-keni-ditur-se-mund-ti-beni-me-messenger/60%Hourly2016-05-02 10:35
https://kumti.com/mesuesi-i-shekullit-xxi/60%Hourly2016-05-02 09:58
https://kumti.com/kronologji-4-vjet-nga-aksioni-policor-monstra-video/60%Hourly2016-05-02 09:54
https://kumti.com/administratori-shqiptar-ju-bene-thirrje-te-dalim-te-gjithe-ne-protesten-e-9-majit-ja-pse/60%Hourly2016-05-02 09:48
https://kumti.com/familjaret-e-rastit-monstra-ahmeti-dhe-thaci-nuk-u-interesuan-fare-per-neve-video/60%Hourly2016-05-02 09:44
https://kumti.com/i-riu-indian-vret-veten-duke-bere-selfie-me-armen-e-babes/60%Hourly2016-05-02 09:40
https://kumti.com/vellau-musliman-mjeshtri-i-anijeve-qe-jeton-ne-shtepi-8-m2/60%Hourly2016-05-02 09:24
https://kumti.com/karvani-i-femres-muslimane-mirepritet-nga-qyeteti-i-kukesit/60%Hourly2016-05-02 09:10
https://kumti.com/facebook-publikon-raportin-e-transparences-rritet-numri-i-kerkesave-nga-qeveria-e-kosoves/60%Hourly2016-05-02 08:37
https://kumti.com/eksperienca-ime-me-shami/60%Hourly2016-05-01 18:35
https://kumti.com/kina-ndryshon-qendrimet-ndaj-muslimaneve-ujgur/60%Hourly2016-05-01 18:33
https://kumti.com/pastrimi-te-qeteson-nervat/60%Hourly2016-05-01 18:13
https://kumti.com/vetite-kuruese-te-vajit-te-susamit/60%Hourly2016-05-01 18:11
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-gaziantep-te-turqise/60%Hourly2016-05-01 18:09
https://kumti.com/shba-protesta-para-shtepise-se-bardhe-kunder-vales-se-re-te-sulmeve-ne-siri/60%Hourly2016-05-01 18:08
https://kumti.com/serish-perleshje-mes-policise-dhe-protestuesve-para-fjalimit-te-donald-tramp/60%Hourly2016-05-01 18:07
https://kumti.com/ushtria-siria-e-lire-perparon-ndaj-pyd-ne-halep/60%Hourly2016-05-01 18:05
https://kumti.com/turqi-jeta-e-veshtire-e-ciftit-sirian-me-6-femije-me-aftesi-te-kufizuara/60%Hourly2016-05-01 18:03
https://kumti.com/shenjat-se-keni-mungese-te-magnezit/60%Hourly2016-05-01 18:01
https://kumti.com/10-veprime-qe-demtojne-dhembet/60%Hourly2016-05-01 17:52
https://kumti.com/te-mirat-e-ujit-me-piper/60%Hourly2016-05-01 17:50
https://kumti.com/pse-duhet-te-konsumoni-ushqim-djeges/60%Hourly2016-05-01 17:38
https://kumti.com/pese-menyra-si-te-reduktoni-deshiren-per-ushqim/60%Hourly2016-05-01 17:36
https://kumti.com/zona-e-gjelber-e-bagdadit-ndodhet-nen-kontroll/60%Hourly2016-05-01 17:34
https://kumti.com/obama-hedh-mikrofonin-ne-darken-e-fundit-me-gazetaret-shikoni-cfare-ka-ngjare/60%Hourly2016-05-01 17:32
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-ti-rrihni-femijet/60%Hourly2016-05-01 17:30
https://kumti.com/permbytjet-ne-ballkan-studiuesit-ja-perse-jane-shtuar/60%Hourly2016-05-01 17:28
https://kumti.com/mungesa-e-gjumit-eshte-e-demshme-per-shendetin/60%Hourly2016-05-01 17:27
https://kumti.com/dy-raketa-nga-siria-kane-rene-ne-kilis-plagosen-kater-gra/60%Hourly2016-05-01 17:24
https://kumti.com/somali-gjate-shembjes-se-nje-xhamie-te-pakten-15-te-vdekur/60%Hourly2016-05-01 17:21
https://kumti.com/ja-sa-sheqer-permbajne-pijet-alkoolike/60%Hourly2016-05-01 17:09
https://kumti.com/me-energjik-me-keto-ushqime/60%Hourly2016-05-01 16:59
https://kumti.com/bilall-kasami-keshilli-qendror-i-levizjes-besa-vendosi-te-mos-marr-pjese-ne-zgjedhjet-e-5-qershorit/60%Hourly2016-05-01 16:38
https://kumti.com/plaga-e-hidhur-e-1-majit-e-pasherueshme-per-te-burgosurit-dhe-familjaret-e-rastit-monstra/60%Hourly2016-05-01 16:33
https://kumti.com/muhamed-zeqiri-le-ta-kujtojne-kete-fotografi-se-si-neperkemben-motrat-nenat-dhe-vellezerit-tane/60%Hourly2016-05-01 16:30
https://kumti.com/4-vjet-nga-aksioni-policor-per-rastin-monstra/60%Hourly2016-05-01 16:21
https://kumti.com/france-300-metra-mur-per-te-parandaluar-hyrjen-e-refugjateve-ne-britani/60%Hourly2016-05-01 16:15
https://kumti.com/keshilli-opozitar-me-9-maj-protestohet-vetem-shqip-dhe-vetem-me-flamur-shqiptar/60%Hourly2016-05-01 16:12
https://kumti.com/rrahje-ne-strellc-te-decanit-e-ne-nagavc-te-rahovecit/60%Hourly2016-05-01 11:49
https://kumti.com/kush-cel-llogari-ne-facebook-me-emer-te-tjeter-kujt-mund-te-perfundoje-ne-burg/60%Hourly2016-05-01 11:45
https://kumti.com/kuvendi-se-miraton-kerkesen-e-bashkesise-islame-per-shpenzimet-e-varrimit/60%Hourly2016-05-01 10:46
https://kumti.com/rreziqet-nga-indiferenca/60%Hourly2016-05-01 09:56
https://kumti.com/hoxhe-fatmiri-le-tum-dal-perpara-ai-qe-ka-shpifur/60%Hourly2016-05-01 08:36
https://kumti.com/1-maji-dita-nderkombetare-e-punes/60%Hourly2016-05-01 08:15
https://kumti.com/miliona-euro-derdhen-per-zhvillimin-e-veriut-video/60%Hourly2016-05-01 08:10
https://kumti.com/policia-hedh-ne-ajer-xhamine-ne-rusi-video/60%Hourly2016-05-01 08:05
https://kumti.com/disa-foto-te-muslimaneve-rus-nga-viti-1910/60%Hourly2016-05-01 00:25
https://kumti.com/xhamia-bader-al-mailam-ne-kuvajt-foto/60%Hourly2016-05-01 00:10
https://kumti.com/prej-tani-mekkeja-edhe-ne-stamboll-foto/60%Hourly2016-05-01 00:03